Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński300
2Mariusz Skrobosz120
3Justyna Górka101
 Kacper Zegadło101
5Grzegorz Kurowski100
 Marek Dudkiewicz100
 Dariusz Putoń100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Teresa Zalewska100
 Janusz Krupiński100
 Miłosz Wrzałek100
 Grzegorz Łukasik100
 Małgorzata Deszczyńska100
 Tomasz Zwoliński100
15Krzysztof Mówka020
 Maciej Czupryniak020
17Jakub Zaryński011
 Dawid Pikul011
19Bartosz Morawski010
 Mariusz Wrześniewski010
 Dawid Adamczyk010
 Natalia Ogierman010
 Jan Mrozowski010
 Marcin Rogala010
 Artur Irzyk010
 Barbara Obremska010
27Szymon Płachta002
 Paweł Pogorzelski002
29Grzegorz Koczkodon001
 Adrian Ziemniewicz001
 Kamil Górka001
 Katarzyna Polak001
 Michał Waszkiewicz001
 Małgorzata Szczygieł001
 Tomasz Sehnal001
 Łukasz Tuszyński001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765350179
2Mariusz Skrobosz463337116
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka34202175
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński32241369
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23171050
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul18172055
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek16121543
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski1191434
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Paweł Jackowski8171439
23Dariusz Putoń85821
24Dominik Urbacki83112
25Łukasz Tuszyński711826
26Marek Syczuk710421
27Marek Reda75921
28Szymon Fidziński73111
29Piotr Pietuchowski72716
30Mariusz Wrześniewski6121028
31Mirosław Uglik66315
32Maciej Czupryniak511925
33Grzegorz Kurowski56415
34Robert Duczemiński55616
35Kacper Zegadło55313
36Radosław Konca54211
37Jakub Szymczak52411
38Małgorzata Deszczyńska461323
39Dawid Adamczyk46313
40Irena Sołdan44917
41Andrzej Oleksiak44513
42Michał Derlacki44311
43Mateusz Borsuk4419
44Grzegorz Łukasik4329
45Robert Kamiński4239
46Jakub Zaryński38718
47Zdzisław Szota35513
48Artur Irzyk34310
49Jan Mrozowski33410
50Wojciech Zemło3317
51Szymon Zaleski3306
52Waldemar Czerwoniec32813
53Marek Dudkiewicz32510
54Jarosław Borowski3216
55Ryszard Dębski3159
56Łukasz Bobowski27716
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2237
64Piotr Broda2226
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Maciej Grąbczewski2136
 Tomasz Ciejka2136
70Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
72Jarosław Puchalski2114
73Michał Trumpus2103
74Krzysztof Kałuża2013
 Jerzy Matyasik2013
76Janusz Krupiński2002
77Andrzej Rechowicz16916
78Dariusz Dzierża1326
79Jacek Pietruszka1236
80Grzegorz Pukniel1203
81Mikołaj Cieplik1135
82Filip Warzecha1124
83Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
87Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
94Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
96Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Katarzyna Polak1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Andrzej Rakoczy1012
107Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
122Andrzej Kwiatkowski06814
123Kamil Kister0527
124Barbara Obremska0505
125Rafał Wesołowski0448
126Robert Kuszpit0437
127Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
129Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
 Wiktor Stępień0303
132Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
134Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
 Michał Waszkiewicz0213
 Przemysław Herdzina0213
138Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
140Radosław Jachna0167
141Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
143Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Natalia Ogierman0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
149Arkadiusz Łydka0112
 Jarosław Michalak0112
 Marcin Rogala0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
158Mateusz Królikowski0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Marek Swoboda0101
 Marta Sztajnert0101
 Marcin Ceglarek0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Kuba Koisar0101
 Jacek Mańko0101
 Ryszard Korpalski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Musielak0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Opyc0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Michał Kolaj0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
184Mariola Osajda-Matczak0044
185Małgorzata Szczygieł0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Dariusz Ulatowski0022
 Jan Kozłowski0022
 Paweł Pogorzelski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
196Joanna Ostrowska0011
 Maciej Śliwa0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Grzegorz Papciak0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Dorota Stachowska0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Tomasz Sehnal0011
 Łukasz Bryła0011
 Tomasz Lempart0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Gabriela Hofman0011
 Marta Bajorek0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Agnieszka Matus0011
 Maurycy Machnio0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Andrzej Lożyński0011
 Bronisław Parada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Tomasz Nasiłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Ziemowit Pazda0011
 Roman Sulima0011
 Lucyna Śniadach0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011

Medale wszystkie - Kamil Górka

1TurniejData
1X Mistrzostwa Polski2002-11-24
2III Mistrzostwa Podhala2003-01-26
3VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2003-04-13
4IV Turniej 24h Non Stop Le Mans2004-12-12
5Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
6VI Turniej 24h Non Stop Le Mans2006-12-10
7Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
8II Mistrzostwa Doliny Karpia2007-04-01
9XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2008-05-18
10XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
11VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
12IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
13II Mistrzostwa Puław2010-02-28
14XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2010-06-13
15XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
16XVI Puchar Polski, Legnica2010-10-24
17VI Mistrzostwa Doliny Karpia2011-04-10
18XVII Puchar Polski2011-09-11
19XI Turniej 24h Non Stop Le Mans2011-11-12
20X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2012-01-08
21IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2012-08-12
22XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2013-01-13
23XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
24IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2013-08-18
25I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
26IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
27I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2015-03-08
28XXIII Mistrzostwa Polski2015-11-15
29XV Turniej 24h Non Stop Le Mans2015-12-06
30II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2016-04-03
31XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2016-09-18
32I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25
33III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu2017-10-01
34V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2017-10-22
2TurniejData
1V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
4VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2004-04-04
5X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
6IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
7XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2007-06-03
8IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
9I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2009-10-25
10IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzna2009-11-29
11V Mistrzostwa Jaworzna2010-11-07
12IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2011-01-23
13IX Mistrzostwa Wrocławia2013-09-15
14Turniej Tysiąclecia2013-10-27
15XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2014-01-06
16IX Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2014-03-30
17V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2014-10-19
18XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2016-06-19
19XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2017-09-10
20IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu2018-03-11
3TurniejData
1VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2002-08-16
2IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
3III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
4X Mistrzostwa Krakowa2006-07-30
5VI Mistrzostwa Wybrzeża2007-05-06
6XIII Puchar Polski2007-06-24
7VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
8XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
9XV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2009 - Jesień2009-11-08
10XVII Mistrzostwa Polski2009-12-06
11I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny2010-10-03
12X Mistrzostwa Wybrzeża2011-05-15
13VI Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2011-06-05
14XII Turniej 24h Non Stop Le Mans2012-12-02
15IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2013-09-01
16X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2014-08-17
17I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
18XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”2016-07-03
19XVI Turniej Le Mans2016-12-04
20VI Mistrzostwa Poznania2017-08-20
21IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST2019-05-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie