Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kacper Zegadło302
2Michał Alabrudziński300
3Grzegorz Kurowski230
4Dariusz Putoń200
5Maciej Czupryniak121
6Mariusz Skrobosz120
7Kamil Górka111
 Dawid Pikul111
9Marek Dudkiewicz110
10Justyna Górka101
 Janusz Krupiński101
 Miłosz Wrzałek101
 Łukasz Tuszyński101
14Mikołaj Cieplik100
 Małgorzata Deszczyńska100
 Dorota Stachowska100
 Tomasz Zwoliński100
 Przemysław Rybicki100
 Grzegorz Łukasik100
 Teresa Zalewska100
 Karol Wyrębkiewicz100
22Jan Mrozowski020
 Krzysztof Mówka020
 Bartosz Morawski020
 Mariusz Wrześniewski020
26Paweł Pogorzelski013
27Jakub Zaryński011
 Artur Irzyk011
29Natalia Ogierman010
 Barbara Obremska010
 Marcin Rogala010
 Paweł Jackowski010
 Krzysztof Obremski010
 Dawid Adamczyk010
35Szymon Płachta003
36Dariusz Ulatowski002
37Bronisław Parada001
 Konrad Sowula001
 Grzegorz Koczkodon001
 Adrian Ziemniewicz001
 Katarzyna Polak001
 Michał Waszkiewicz001
 Małgorzata Szczygieł001
 Tomasz Sehnal001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765350179
2Mariusz Skrobosz463337116
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka35212177
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński32241369
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek16121644
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Dariusz Putoń95822
23Paweł Jackowski8181440
24Łukasz Tuszyński811827
25Dominik Urbacki83112
26Marek Syczuk710421
27Marek Reda75921
28Kacper Zegadło75416
29Szymon Fidziński73111
30Piotr Pietuchowski72716
31Mariusz Wrześniewski6131029
32Maciej Czupryniak6111027
33Grzegorz Kurowski69419
34Mirosław Uglik66315
35Robert Duczemiński55616
36Radosław Konca54211
37Jakub Szymczak52411
38Małgorzata Deszczyńska461323
39Dawid Adamczyk46313
40Irena Sołdan44917
41Andrzej Oleksiak44513
42Michał Derlacki44311
43Mateusz Borsuk4419
44Grzegorz Łukasik4329
45Robert Kamiński4239
46Jakub Zaryński38718
47Zdzisław Szota35513
48Artur Irzyk34411
 Jan Mrozowski34411
50Marek Dudkiewicz33511
51Wojciech Zemło3317
52Szymon Zaleski3306
53Waldemar Czerwoniec32813
54Jarosław Borowski3216
55Ryszard Dębski3159
56Łukasz Bobowski27716
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2248
64Piotr Broda2226
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Maciej Grąbczewski2136
 Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
71Grzegorz Koczkodon2125
 Joanna Juszczak2125
73Jarosław Puchalski2114
74Michał Trumpus2103
75Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
 Janusz Krupiński2013
78Andrzej Rechowicz16916
79Dariusz Dzierża1326
80Jacek Pietruszka1236
81Grzegorz Pukniel1203
82Filip Warzecha1124
83Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
88Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
95Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
97Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Katarzyna Polak1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
109Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
124Andrzej Kwiatkowski06814
125Kamil Kister0527
126Barbara Obremska0505
127Rafał Wesołowski0448
128Robert Kuszpit0437
129Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
131Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
134Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
136Przemysław Herdzina0213
 Michał Waszkiewicz0213
 Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
140Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
142Radosław Jachna0167
143Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
145Paweł Pogorzelski0134
146Rafał Matczak0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
152Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Marcin Rogala0112
160Jacek Mańko0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Sławomir Wolski0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marta Sztajnert0101
 Paweł Opyc0101
 Marcin Ceglarek0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
186Dariusz Ulatowski0044
 Mariola Osajda-Matczak0044
188Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
198Agnieszka Krupka0011
 Konrad Sowula0011
 Agnieszka Matus0011
 Roman Sulima0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Tomasz Nasiłowski0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Łukasz Bryła0011
 Ziemowit Pazda0011
 Lucyna Śniadach0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maciej Śliwa0011
 Maurycy Machnio0011
 Grzegorz Papciak0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Tomasz Sehnal0011
 Magdalena Podlaska0011
 Tomasz Lempart0011
 Bogusław Koszarski0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011

Medale wszystkie - Tomasz Zwoliński

1TurniejData
1I Mistrzostwa Polski1993-10-17
2II Mistrzostwa Polski 1994-10-22
3II Puchar Polski1996-05-04
4IV Mistrzostwa Polski1996-12-01
5I Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1997-01-26
6I Otwarte Mistrzostwa Kujaw1997-02-02
7I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta1997-02-09
8I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Radomskiej1997-03-23
9I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia1997-05-11
10I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1997-08-03
11I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur1997-08-10
12I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy1997-09-07
13Turniej Towarzyszący V Mistrzostw Polski1997-11-15
14V Mistrzostwa Polski1997-11-23
15III Otwarte Mistrzostwa Warszawy1998-02-22
16II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy1998-03-01
17I Otwarte Mistrzostwa Karpacza1998-03-15
18II Otwarte Mistrzostwa Kujaw1998-04-19
19II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej1998-04-26
20II Otwarte Mistrzostwa Podlasia1998-05-24
21Turniej z Okazji 600-lecia Kościerzyny1998-06-11
22II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1998-08-09
23I Otwarte Mistrzostwa Tczewa1998-08-23
24I Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego „Turniej Ostatniej Szansy”1998-11-07
25IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy1999-02-21
26III Otwarte Mistrzostwa Kujaw1999-04-11
27III Otwarte Mistrzostwa Krakowa1999-04-18
28III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej1999-04-25
29III Otwarte Mistrzostwa Piastowa1999-05-03
30III Otwarte Mistrzostwa Kaszub1999-06-13
31II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
32II Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta1999-10-09
33II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
34V Mistrzostwa Warszawy2000-02-20
35IV Mistrzostwa Częstochowy2000-03-05
36IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
37II Mistrzostwa Pruszkowa2000-05-14
38IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
39IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2000-08-06
40VI Mistrzostwa Warszawy2001-03-25
41I Turniej o Puchar Radia Plus2001-04-01
42V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2001-04-08
43V Mistrzostwa Piastowa2001-04-29
44V Mistrzostwa Krakowa2001-05-06
45I Turniej 'Blanki w szranki'2001-05-27
46V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej2001-09-09
47VII Mistrzostwa Łodzi2001-11-11
48II Turniej o Puchar Radia Plus2002-04-28
49I Mistrzostwa Chojnowa2002-06-02
50VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2002-08-25
51VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2003-05-25
52III Turniej 'Blanki w szranki'2003-06-22
53VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2003-06-28
54IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
55Wielka Łódka 2005 - Wiosna2005-05-15
56XI Puchar Polski2005-06-19
57IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
58I Mistrzostwa Doliny Karpia2006-03-19
59II Mistrzostwa Beskidów2007-10-14
60XIV Puchar Polski2008-06-22
61IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2009-07-05
62X Mistrzostwa Podhala2010-02-06
63XII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2010-03-07
64VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
65XII Mistrzostwa Podhala2012-01-28
66II Mistrzostwa Puszczy Piskiej2012-06-30
67Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej2012-07-15
68XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2013-04-21
69XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
70XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur2014-09-28
71XVIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2015-10-25
72I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
73Czwarte scrabble nad jeziorem2016-06-05
74V Mistrzostwa Pruszkowa2017-05-28
75XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego 2018-10-28
76I Mistrzostwa Dąbka2019-01-12
2TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Kaliskiej1997-01-12
2I Otwarte Mistrzostwa Szczecina1997-04-20
3II Otwarte Mistrzostwa Warszawy1997-08-17
4I Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa1997-09-14
5III Otwarte Mistrzostwa Łodzi1997-09-28
6II Otwarte Mistrzostwa Piastowa1998-05-02
7III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia1998-10-11
8Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
9III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy1999-03-07
10III Otwarte Mistrzostwa Podlasia1999-05-30
11II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur1999-06-27
12II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
13Turniej Towarzyszący VII Mistrzostw Polski1999-11-13
14VII Mistrzostwa Polski1999-11-21
15Turniej Gwiazdkowy1999-12-12
16IV Mistrzostwa Krakowa2000-04-02
17IV Mistrzostwa Kujaw2000-04-16
18Turniej Rozgrzewkowy VI Pucharu Polski2000-05-27
19I Otwarte Mistrzostwa Podhala2001-02-25
20VII Puchar Polski2001-06-17
21Turniej Frustratów 1 IX Mistrzostw Polski2001-11-18
22IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
23VI Mistrzostwa Kujaw2002-04-07
24VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
25V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
26II 24-godzinny Turniej Non Stop2002-12-08
27VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
28VI Mistrzostwa Podbeskidzia2003-10-19
29IX Mistrzostwa Łodzi2003-11-09
30III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
31IV Mistrzostwa Podhala2004-03-07
32VI Mistrzostwa Podlasia2004-05-30
33Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
34II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble Ghost2004-10-24
35Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
36IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2005-08-07
37XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
38Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
39XI Turniej o Puchar Wójta, Szarlota2006-07-08
40I Mistrzostwa Beskidów2006-08-27
41III Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2007-08-26
42VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
43V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
44VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
45VIII Urodziny Siódemki - II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2010-01-10
46XIV Mistrzostwa Piastowa2010-05-01
47Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
48X Turniej 24h Non Stop Le Mans2010-08-08
49III Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Łomży2012-05-06
50VII Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2012-06-03
51XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2012-07-08
52Trzecie Scrabble nad Jeziorem2015-05-24
53III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
3TurniejData
1I Puchar Polski1995-05-28
2I Otwarte Mistrzostwa Warszawy 1996-10-13
3I Otwarte Mistrzostwa Polski Centralnej1996-11-10
4II Ogólnopolski Turniej Scrabble na Zamku Książ1997-01-19
5IV Puchar Polski1998-05-17
6I Otwarte Mistrzostwa Tych1998-09-05
7I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Sandomierskiej1998-10-04
8II Otwarte Mistrzostwa Karpacza1999-02-21
9I Otwarte Mistrzostwa Bałtyku1999-08-22
10IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia1999-10-17
11II Mistrzostwa Białej Podlaskiej2000-02-06
12Turniej Frustratów VI Pucharu Polski2000-05-28
13IV Mistrzostwa Szczecina2000-10-22
14VI Mistrzostwa Łodzi2000-11-05
15VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
16Turniej Gwiazdkowy2000-12-17
17V Mistrzostwa Częstochowy2001-03-11
18Turniej o Puchar Prezesa Stilonu2001-06-10
19V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2001-08-26
20II Maraton Scrabble2002-08-18
21VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej2002-08-31
22V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2002-10-20
23Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
24X Mistrzostwa Polski2002-11-24
25III Turniej O Puchar Radia Plus2003-05-18
26III Mistrzostwa Dolnego Śląska2003-06-01
27Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
28VI Mistrzostwa Warmii i Mazur2003-09-14
29VII Mistrzostwa Warmii i Mazur2004-09-12
30Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
31VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2005-11-06
32X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2006-08-06
33XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
34XI Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2007-07-22
35Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
36X Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2008-03-09
37I Mistrzostwa Puław2009-03-28
38V Mistrzostwa Wrocławia2009-10-18
39I Otwarte Mistrzostwa Łomży2009-11-15
40XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
41VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
42I Turniej Via Baltica2011-03-27
43Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
44II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
45I Otwarte Mistrzostwa Konojad2012-06-17
46IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
47I Turniej Scrabble nad Jeziorem2013-05-26
48V Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2013-10-13
49II Mistrzostwa Mazowsza2016-12-11
50Szóste scrabble nad jeziorem2018-06-10
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie