Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kacper Zegadło402
2Mariusz Skrobosz320
3Michał Alabrudziński310
4Grzegorz Kurowski230
5Dariusz Putoń200
6Maciej Czupryniak122
7Paweł Pogorzelski114
8Dawid Pikul111
 Kamil Górka111
 Miłosz Wrzałek111
11Marek Dudkiewicz110
12Łukasz Tuszyński102
 Dariusz Ulatowski102
14Janusz Krupiński101
 Tomasz Zwoliński101
 Justyna Górka101
17Teresa Zalewska100
 Jakub Szymczak100
 Jakub Hassa100
 Jacek Mańko100
 Dorota Stachowska100
 Mikołaj Cieplik100
 Przemysław Rybicki100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Małgorzata Deszczyńska100
 Grzegorz Łukasik100
27Krzysztof Mówka020
 Jan Mrozowski020
 Mariusz Wrześniewski020
 Bartosz Morawski020
31Jakub Zaryński011
 Artur Irzyk011
 Paweł Jackowski011
34Barbara Obremska010
 Piotr Domański010
 Sławomir Piotrowski010
 Wojciech Zemło010
 Maciej Grąbczewski010
 Mirosław Uglik010
 Krzysztof Obremski010
 Marcin Rogala010
 Natalia Ogierman010
 Dawid Adamczyk010
 Andrzej Kwiatkowski010
45Szymon Płachta003
46Tomasz Nasiłowski001
 Monika Gawron-Cieślik001
 Łukasz Bobowski001
 Bronisław Parada001
 Konrad Sowula001
 Grzegorz Koczkodon001
 Adrian Ziemniewicz001
 Katarzyna Polak001
 Michał Waszkiewicz001
 Małgorzata Szczygieł001
 Tomasz Sehnal001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483337118
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka35212177
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński32251370
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek16131645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Dariusz Putoń95822
23Paweł Jackowski8181541
24Łukasz Tuszyński811928
25Kacper Zegadło85417
26Dominik Urbacki83112
27Marek Syczuk710421
28Marek Reda75921
29Szymon Fidziński73111
30Piotr Pietuchowski72716
31Mariusz Wrześniewski6131029
32Maciej Czupryniak6111128
33Grzegorz Kurowski69419
34Mirosław Uglik67316
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Małgorzata Deszczyńska461323
39Dawid Adamczyk46313
40Irena Sołdan44917
41Andrzej Oleksiak44513
42Michał Derlacki44311
43Mateusz Borsuk4419
44Grzegorz Łukasik4329
45Robert Kamiński4239
46Jakub Zaryński38718
47Zdzisław Szota35513
48Jan Mrozowski34411
 Artur Irzyk34411
50Wojciech Zemło3418
51Marek Dudkiewicz33511
52Szymon Zaleski3306
53Waldemar Czerwoniec32813
54Jarosław Borowski3216
55Ryszard Dębski3159
56Łukasz Bobowski27817
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2248
64Maciej Grąbczewski2237
65Piotr Broda2226
66Robert Kaciński2204
67Natalia Woźniak2158
68Grzegorz Święcki2147
69Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
71Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
73Jarosław Puchalski2114
74Michał Trumpus2103
75Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
 Janusz Krupiński2013
78Andrzej Rechowicz16916
79Dariusz Dzierża1326
80Jacek Pietruszka1236
81Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
83Paweł Pogorzelski1146
84Filip Warzecha1124
85Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
90Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
98Dariusz Ulatowski1045
99Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
101Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Katarzyna Polak1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Marek Rogalski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
113Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Jakub Hassa1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Patryk Gadus1001
 Jacek Gigoła1001
128Andrzej Kwiatkowski07815
129Kamil Kister0527
130Barbara Obremska0505
131Rafał Wesołowski0448
132Robert Kuszpit0437
133Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
135Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
138Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
140Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Przemysław Herdzina0213
 Michał Waszkiewicz0213
144Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
146Radosław Jachna0167
147Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
149Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Natalia Ogierman0123
 Rafał Matczak0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
155Jarosław Michalak0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Marcin Rogala0112
163Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Sławomir Wolski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Marcin Ceglarek0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Tomasz Górka0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marta Sztajnert0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
188Mariola Osajda-Matczak0044
189Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Nasiłowski0022
200Maurycy Machnio0011
 Grzegorz Papciak0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Magdalena Podlaska0011
 Ziemowit Pazda0011
 Bogusław Koszarski0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Maciej Śliwa0011
 Roman Sulima0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Lempart0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Konrad Sowula0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Matus0011
 Lucyna Śniadach0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011

Medale wszystkie - Adam Janicki

1TurniejData
2TurniejData
3TurniejData
1Scrabble nad Wartą – Turniej o Puchar Gazety Radomszczańskiej2012-07-15
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie