Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kacper Zegadło402
2Mariusz Skrobosz320
3Michał Alabrudziński310
4Grzegorz Kurowski230
5Dariusz Putoń200
6Maciej Czupryniak133
7Mariusz Wrześniewski120
8Paweł Pogorzelski114
9Miłosz Wrzałek111
 Kamil Górka111
 Dawid Pikul111
12Marek Dudkiewicz110
13Łukasz Tuszyński102
 Dariusz Ulatowski102
15Łukasz Bobowski101
 Janusz Krupiński101
 Tomasz Zwoliński101
 Justyna Górka101
19Mikołaj Cieplik100
 Jakub Szymczak100
 Jakub Hassa100
 Jacek Mańko100
 Dorota Stachowska100
 Przemysław Rybicki100
 Małgorzata Deszczyńska100
 Grzegorz Łukasik100
 Teresa Zalewska100
 Karol Wyrębkiewicz100
29Krzysztof Mówka020
 Bartosz Morawski020
 Jan Mrozowski020
32Artur Irzyk011
 Mirosław Uglik011
 Paweł Jackowski011
 Jakub Zaryński011
36Dawid Adamczyk010
 Marcin Stachowski010
 Piotr Domański010
 Sławomir Piotrowski010
 Wojciech Zemło010
 Maciej Grąbczewski010
 Andrzej Kwiatkowski010
 Krzysztof Obremski010
 Barbara Obremska010
 Marcin Rogala010
 Natalia Ogierman010
47Szymon Płachta003
48Tomasz Sehnal001
 Małgorzata Szczygieł001
 Michał Waszkiewicz001
 Katarzyna Polak001
 Adrian Ziemniewicz001
 Grzegorz Koczkodon001
 Konrad Sowula001
 Bronisław Parada001
 Monika Gawron-Cieślik001
 Tomasz Nasiłowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483337118
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka35212177
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński32251370
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek16131645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Dariusz Putoń95822
23Paweł Jackowski8181541
24Łukasz Tuszyński811928
25Kacper Zegadło85417
26Dominik Urbacki83112
27Mariusz Wrześniewski7131030
28Marek Syczuk710421
29Marek Reda75921
30Szymon Fidziński73111
31Piotr Pietuchowski72716
32Maciej Czupryniak6121230
33Grzegorz Kurowski69419
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Małgorzata Deszczyńska461323
39Dawid Adamczyk46313
40Irena Sołdan44917
41Andrzej Oleksiak44513
42Michał Derlacki44311
43Mateusz Borsuk4419
44Grzegorz Łukasik4329
45Robert Kamiński4239
46Jakub Zaryński38718
47Łukasz Bobowski37818
48Zdzisław Szota35513
49Jan Mrozowski34411
 Artur Irzyk34411
51Wojciech Zemło3418
52Marek Dudkiewicz33511
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2248
64Maciej Grąbczewski2237
65Piotr Broda2226
66Robert Kaciński2204
67Natalia Woźniak2158
68Grzegorz Święcki2147
69Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
71Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
73Jarosław Puchalski2114
74Michał Trumpus2103
75Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
 Janusz Krupiński2013
78Andrzej Rechowicz16916
79Dariusz Dzierża1326
80Jacek Pietruszka1236
81Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
83Paweł Pogorzelski1146
84Filip Warzecha1124
85Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
90Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
98Dariusz Ulatowski1045
99Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
101Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Katarzyna Polak1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
113Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
128Andrzej Kwiatkowski07815
129Kamil Kister0527
130Barbara Obremska0505
131Rafał Wesołowski0448
132Robert Kuszpit0437
133Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
135Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
138Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
140Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Przemysław Herdzina0213
 Michał Waszkiewicz0213
144Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
146Radosław Jachna0167
147Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
149Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Natalia Ogierman0123
 Rafał Matczak0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
155Jarosław Michalak0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Marcin Rogala0112
163Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Sławomir Wolski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Marcin Ceglarek0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Stachowski0101
 Tomasz Górka0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marta Sztajnert0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
189Mariola Osajda-Matczak0044
190Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Nasiłowski0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
201Monika Gawron-Cieślik0011
 Maciej Śliwa0011
 Roman Sulima0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Lempart0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Konrad Sowula0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Matus0011
 Lucyna Śniadach0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Grzegorz Papciak0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Magdalena Podlaska0011
 Ziemowit Pazda0011
 Bogusław Koszarski0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011

Medale wszystkie - Stanisław Rydzik

1TurniejData
1Turniej Milenijny2001-01-21
2II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
3VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
6II Mistrzostwa Bałtyku2004-08-28
7III Mistrzostwa Lublina2004-09-19
8V Mistrzostwa Podhala2005-02-20
9I Mistrzostwa Iławy2005-05-22
10III Mistrzostwa Bałtyku2005-09-17
11III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
12Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
13XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
14Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
15X Mistrzostwa Podbeskidzia, Bielsko-Biała2007-10-28
16XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
17IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki2008-01-26
18VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
19VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
20Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
21IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
22Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
23IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
24Wielka Łódka 2009 - Lato2009-07-19
25V Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2010-03-28
26Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
27VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
28XI Mistrzostwa Podhala2011-02-26
29Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
30II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2011-08-07
31VI Mistrzostwa Jaworzna, XVI Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2011-09-18
32VIII Mistrzostwa Doliny Karpia2013-03-24
33II Turniej Książąt Świdnickich2013-08-31
34II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko2014-03-23
35ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku2014-06-22
36I Mistrzostwa Ciechanowca2014-07-13
37XX Mistrzostwa Łodzi2014-10-26
38Turniej Towarzyszący MP 20162016-11-13
39Szóste scrabble nad jeziorem2018-06-10
40V Mistrzostwa Ciechanowca2018-07-15
2TurniejData
1III Mistrzostwa Karpacza2000-03-26
2IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
3II Turniej 'Blanki w szranki'2002-05-26
4VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
5Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
6VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2004-08-08
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim Zakwitną Magnolie'2006-03-26
9IX Mistrzostwa Podbeskidzia2006-09-24
10II Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2007-09-30
11III Mistrzostwa Doliny Karpia2008-03-16
12XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2008-03-30
13XII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2008-07-27
14Wielka Łódka 2008 - Lato '10 Lat Minęło'2008-08-03
15XI Mistrzostwa Warmii i Mazur2008-10-05
16XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
17IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
18XIII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2009-07-26
19Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
20XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
21VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
22XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2011-07-31
23Turniej Mistrzów 'Primus Inter Pares 2011'2011-08-12
24XIX Mistrzostwa Polski2011-11-20
25III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2012-06-24
26IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
27VII Mistrzostwa Jaworzna, XVII Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2012-09-16
28III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
29XVIII Mistrzostwa Łodzi2012-10-28
30IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
31Drugi Turniej Scrabble nad Jeziorem2014-06-08
32XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2014-07-27
33IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
34IX Mistrzostwa Jaworzna, XIX Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2014-09-14
35Urodziny Alfreda2016-04-10
36XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"2016-04-17
37XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
38II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
39I Plenerowy Turniej Scrabble w Powsinie2018-08-05
3TurniejData
1Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
2I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2000-09-17
3VII Puchar Polski2001-06-17
4IX Puchar Polski2003-06-15
5II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
6IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
7VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
8X Mistrzostwa Łodzi2004-11-14
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
11IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
12XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
13X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2006-04-23
14II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
15IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
16XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
17VII Mistrzostwa Podhala2007-02-03
18XIII Mistrzostwa Łodzi - 'Wielka Łódka - Jesień'2007-11-04
19XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
20V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
21V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2009-08-16
22XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
23VIII Mistrzostwa Bałtyku2011-09-04
24XVII Puchar Polski2011-09-11
25XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2012-10-21
26Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble2012-12-09
27XII Mistrzostwa Wybrzeża2013-05-19
28I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
29I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2014-04-06
30X Mistrzostwa Bałtyku2014-08-31
31Turniej Towarzyszący XXII MP2014-11-11
32XIV Turniej 24h Non Stop Le Mans2014-11-30
33XII Mistrzostwa Doliny Karpia2017-04-09
34Turniej Towarzyszący MP 20172017-11-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie