Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Mariusz Skrobosz110
2Justyna Górka101
 Kacper Zegadło101
4Grzegorz Kurowski100
 Marek Dudkiewicz100
 Dariusz Putoń100
 Michał Alabrudziński100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Tomasz Zwoliński100
10Krzysztof Mówka020
11Jakub Zaryński010
 Mariusz Wrześniewski010
 Bartosz Morawski010
 Barbara Obremska010
 Artur Irzyk010
 Maciej Czupryniak010
17Szymon Płachta001
 Dawid Pikul001
 Łukasz Tuszyński001
 Tomasz Sehnal001
 Małgorzata Szczygieł001
 Michał Waszkiewicz001
 Paweł Pogorzelski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765350179
2Mariusz Skrobosz463237115
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka34202074
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński30241367
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23171050
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul18162054
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek15121542
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski1191434
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Paweł Jackowski8171439
23Dariusz Putoń85821
24Dominik Urbacki83112
25Łukasz Tuszyński711826
26Marek Syczuk710421
27Marek Reda75921
28Szymon Fidziński73111
29Piotr Pietuchowski72716
30Mariusz Wrześniewski6121028
31Mirosław Uglik66315
32Maciej Czupryniak510924
33Grzegorz Kurowski56415
34Robert Duczemiński55616
35Kacper Zegadło55313
36Radosław Konca54211
37Jakub Szymczak52411
38Dawid Adamczyk45312
39Irena Sołdan44917
40Andrzej Oleksiak44513
41Michał Derlacki44311
42Mateusz Borsuk4419
43Robert Kamiński4239
44Jakub Zaryński38617
45Małgorzata Deszczyńska361322
46Zdzisław Szota35513
47Artur Irzyk34310
48Grzegorz Łukasik3328
49Wojciech Zemło3317
50Szymon Zaleski3306
51Waldemar Czerwoniec32813
52Marek Dudkiewicz32510
53Jan Mrozowski3249
54Jarosław Borowski3216
55Ryszard Dębski3159
56Łukasz Bobowski27716
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2226
 Piotr Broda2226
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Maciej Grąbczewski2136
 Tomasz Ciejka2136
70Joanna Juszczak2125
71Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
73Michał Trumpus2103
74Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
76Andrzej Rechowicz16916
77Dariusz Dzierża1326
78Jacek Pietruszka1236
79Grzegorz Pukniel1203
80Mikołaj Cieplik1135
81Filip Warzecha1124
82Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
86Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
93Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
95Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
105Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Katarzyna Polak1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
121Andrzej Kwiatkowski06814
122Kamil Kister0527
123Barbara Obremska0505
124Rafał Wesołowski0448
125Robert Kuszpit0437
126Mariusz Sylwestrzuk0325
 Andrzej Kowalski0325
128Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
131Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
133Przemysław Herdzina0213
 Michał Waszkiewicz0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
137Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
139Radosław Jachna0167
140Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
142Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
147Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Jarosław Michalak0112
155Zbigniew Wietecki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Michał Kolaj0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Marek Swoboda0101
 Marta Sztajnert0101
 Kamil Klinkosz0101
 Marcin Ceglarek0101
 Paweł Frynia0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Kuba Koisar0101
 Jacek Mańko0101
181Mariola Osajda-Matczak0044
182Małgorzata Szczygieł0022
 Natalia Ogierman0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Dariusz Ulatowski0022
 Tomasz Szymański0022
193Bartosz Orłowski0011
 Agnieszka Matus0011
 Magdalena Podlaska0011
 Grzegorz Papciak0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Dorota Stachowska0011
 Agnieszka Krupka0011
 Tomasz Nasiłowski0011
 Tomasz Lempart0011
 Roman Sulima0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Marta Bajorek0011
 Łukasz Sornek0011
 Paweł Pogorzelski0011
 Joanna Ostrowska0011
 Marcin Rogala0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Maciej Śliwa0011
 Łukasz Bryła0011
 Sylwia Łada0011
 Gabriela Hofman0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Tomasz Sehnal0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Ziemowit Pazda0011
 Maurycy Machnio0011
 Lucyna Śniadach0011
 Andrzej Lożyński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011

Turnieje 2019

 TurniejData123
1I Mistrzostwa Dąbka2019-01-12Tomasz ZwolińskiMaciej CzupryniakSzymon Płachta
2Turniej Memoriałowy Stanisława Rydzika2019-02-03Grzegorz KurowskiArtur IrzykDawid Pikul
3Walentynki w Gorzowie2019-02-17Marek DudkiewiczMariusz SkroboszŁukasz Tuszyński
4II Mistrzostwa Kęt2019-03-03Dariusz PutońJakub ZaryńskiTomasz Sehnal
5III Babskie granie (turniej bez jaj)2019-03-09Justyna GórkaBarbara ObremskaMałgorzata Szczygieł
6Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10Mariusz SkroboszKrzysztof MówkaMichał Waszkiewicz
7II Mistrzostwa Ursynowa2019-03-31Michał AlabrudzińskiKrzysztof MówkaKacper Zegadło
8III Mistrzostwa Sandomierza o Puchar Burmistrza2019-04-07Kacper ZegadłoBartosz MorawskiPaweł Pogorzelski
9XIV Mistrzostwa Doliny Karpia2019-04-14Karol WyrębkiewiczMariusz WrześniewskiJustyna Górka
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie