Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński312
2Bartosz Morawski300
3Łukasz Tuszyński120
4Dawid Pikul110
5Piotr Pietuchowski101
6Szymon Płachta100
 Paweł Jackowski100
 Juliusz Czupryniak100
 Krzysztof Kałuża100
 Tomasz Zwoliński100
 Jakub Błażejewski100
 Kamil Górka100
13Kazimierz Merklejn021
 Kacper Zegadło021
15Dariusz Kosz011
16Jakub Zaryński010
 Mariusz Skrobosz010
 Justyna Górka010
 Jan Mrozowski010
 Łukasz Bobowski010
 Michał Waszkiewicz010
 Joanna Juszczak010
23Marek Reda001
 Kamil Kister001
 Marek Rogalski001
 Miłosz Wrzałek001
 Piotr Broda001
 Natalia Woźniak001
 Stanisław Rydzik001
 Jakub Szymczak001
 Grzegorz Łukasik001
 Małgorzata Deszczyńska001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz432733103
3Stanisław Rydzik383633107
4Kamil Górka32181969
5Kazimierz Merklejn28351881
6Michał Alabrudziński27191157
7Dariusz Banaszek27162063
8Dariusz Kosz19111141
9Paweł Stanosz1716841
10Bartosz Morawski1714940
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul14161848
13Karol Wyrębkiewicz137727
14Justyna Górka12111336
15Miłosz Wrzałek12101537
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski961328
22Paweł Jackowski8121131
23Marek Syczuk710421
24Szymon Fidziński73111
25Dominik Urbacki72110
26Mariusz Wrześniewski691025
27Łukasz Tuszyński67518
28Marek Reda65819
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Michał Derlacki44311
37Mateusz Borsuk4419
38Irena Sołdan43916
39Andrzej Oleksiak43512
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Zdzisław Szota35513
43Grzegorz Kurowski34310
44Grzegorz Łukasik3328
45Szymon Zaleski3306
46Waldemar Czerwoniec32813
47Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
49Ryszard Dębski3159
50Artur Irzyk3137
51Łukasz Bobowski27413
52Małgorzata Deszczyńska261119
53Mariusz Orzeł24511
54Sławomir Kordjalik24410
55Paweł Stefaniak23611
56Marcin Skrzyniarz2349
57Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
59Marek Dudkiewicz2259
60Jan Mrozowski2215
 Szymon Płachta2215
62Robert Kaciński2204
63Grzegorz Święcki2147
64Tomasz Ciejka2136
65Piotr Broda2125
66Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
69Michał Trumpus2103
70Jerzy Matyasik2013
71Andrzej Rechowicz16916
72Kacper Zegadło1416
73Dariusz Dzierża1326
74Jacek Pietruszka1236
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1146
77Filip Warzecha1124
78Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
82Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
89Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
91Maciej Grąbczewski1023
92Weronika Rudnicka1012
 Krzysztof Kałuża1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
100Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
114Jakub Zaryński07512
115Andrzej Kwiatkowski06814
116Kamil Kister0527
117Robert Kuszpit0437
118Barbara Obremska0404
119Rafał Wesołowski0347
120Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
122Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
124Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
126Przemysław Herdzina0213
 Halina Roszak0213
128Andrzej Kroc0202
 Jolanta Chłopińska0202
 Leszek Stecuła0202
131Radosław Jachna0156
132Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
134Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
138Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
146Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Michał Rogalewicz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Michał Waszkiewicz0101
171Mariola Osajda-Matczak0044
172Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Natalia Ogierman0022
179Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Marek Rogalski0011
 Maurycy Machnio0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Roman Sulima0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Sylwia Łada0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Lucyna Śniadach0011
 Dariusz Kuć0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011

Turnieje 2017

 TurniejData123
1XVI Mistrzostwa Szczecina2017-03-12Bartosz MorawskiŁukasz TuszyńskiGrzegorz Łukasik
2I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25Kamil GórkaJustyna GórkaJakub Szymczak
3XVII Mistrzostwa Warszawy2017-04-02Piotr PietuchowskiMichał WaszkiewiczMichał Alabrudziński
4XII Mistrzostwa Doliny Karpia2017-04-09Bartosz MorawskiDariusz KoszStanisław Rydzik
5XXIII Puchar Polski2017-04-23Michał AlabrudzińskiDawid PikulKacper Zegadło
6IX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2017-04-23Jakub BłażejewskiJoanna JuszczakKazimierz Merklejn
7XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2017-05-14Dawid PikulKacper ZegadłoNatalia Woźniak
8II Otwarte Mistrzostwa Tychów2017-05-14Bartosz MorawskiŁukasz BobowskiPiotr Broda
9VI Mistrzostwa Konojad2017-05-21Michał AlabrudzińskiŁukasz TuszyńskiMiłosz Wrzałek
10V Mistrzostwa Pruszkowa2017-05-28Tomasz ZwolińskiKacper ZegadłoMarek Rogalski
11XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2017-06-04Krzysztof KałużaJan MrozowskiDariusz Kosz
12Piąte scrabble nad jeziorem2017-06-04Juliusz CzupryniakKazimierz MerklejnKamil Kister
13III Łódzka Nocka2017-06-11Paweł JackowskiMariusz SkroboszMichał Alabrudziński
14XII Mistrzostwa Milanówka2017-06-25Michał AlabrudzińskiJakub ZaryńskiMarek Reda
15XVII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej2017-07-02Łukasz TuszyńskiMichał AlabrudzińskiMałgorzata Deszczyńska
16IV Mistrzostwa Ciechanowca2017-07-09Szymon PłachtaKazimierz MerklejnPiotr Pietuchowski
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie