Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2024

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dominik Urbacki411
2Maciej Czupryniak320
3Kamil Górka211
4Przemysław Herdzina200
5Grzegorz Kurowski120
6Franciszek Łysek110
 Bartosz Morawski110
8Justyna Górka101
 Paweł Mazurek101
 Krzysztof Mówka101
11Mateusz Królikowski100
 Jakub Szymczak100
 Marcin Rogala100
 Krzysztof Gibas100
15Michał Alabrudziński022
16Tomasz Nasiłowski011
 Karol Wyrębkiewicz011
 Jan Mrozowski011
 Krzysztof Obremski011
20Mariusz Wrześniewski010
 Szymon Dąbrowski010
 Michał Waszkiewicz010
 Dariusz Putoń010
 Agnieszka Walas010
 Paweł Zbrowski010
 Kazimierz Merklejn010
27Jakub Hassa001
 Łukasz Bobowski001
 Marta Sztajnert001
 Tomasz Suchanek001
 Dominik Ulejczyk001
 Andrzej Kowalski001
 Błażej Ochocki001
 Jakub Zaryński001
 Rafał Błaszkiewicz001
 Mariusz Skrobosz001
 Marek Dudkiewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2024)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz504243135
3Kamil Górka42242591
4Stanisław Rydzik403934113
5Kazimierz Merklejn36392499
6Michał Alabrudziński36321684
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski26201460
9Dominik Urbacki2615748
10Dariusz Kosz21141247
11Miłosz Wrzałek20172057
12Dawid Pikul19172056
13Karol Wyrębkiewicz1810937
14Paweł Stanosz1716841
15Mateusz Żbikowski17121645
16Krzysztof Mówka15191751
17Justyna Górka15131644
18Maciej Czupryniak11171644
19Krzysztof Obremski11111537
20Rafał Lenartowski118928
21Kacper Zegadło115521
22Mariusz Wrześniewski10151540
23Wojciech Usakiewicz10151035
24Łukasz Tuszyński10121133
25Paweł Dawidson1012729
26Marcin Mroziuk1091130
27Dariusz Putoń106925
28Grzegorz Kurowski913628
29Paweł Jackowski8181541
30Marek Syczuk710421
31Marek Reda761124
32Szymon Fidziński73111
33Piotr Pietuchowski72716
34Jakub Szymczak72514
35Jakub Zaryński612927
36Mirosław Uglik67417
37Łukasz Bobowski591024
38Robert Duczemiński55616
39Irena Sołdan541019
40Radosław Konca54211
41Małgorzata Deszczyńska461323
42Dawid Adamczyk46414
43Jan Mrozowski45918
44Andrzej Oleksiak44513
45Michał Derlacki44311
46Mateusz Borsuk4419
47Grzegorz Łukasik4329
48Robert Kamiński4239
49Mikołaj Cieplik4138
50Paweł Mazurek4116
51Marek Dudkiewicz37818
52Zdzisław Szota35513
53Artur Irzyk34512
54Wojciech Zemło3418
55Szymon Zaleski3306
56Waldemar Czerwoniec32813
57Piotr Broda3238
58Jarosław Borowski3216
59Ryszard Dębski3159
60Janusz Krupiński3115
61Franciszek Łysek2529
62Natalia Woźniak24612
63Mariusz Orzeł24511
64Sławomir Kordjalik24410
65Przemysław Herdzina2417
66Paweł Stefaniak23611
67Marcin Skrzyniarz2349
68Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
70Szymon Płachta2259
71Maciej Grąbczewski2248
72Robert Kaciński2204
73Tomasz Nasiłowski2147
 Grzegorz Święcki2147
75Tomasz Ciejka2136
76Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
78Jacek Mańko2114
 Jarosław Puchalski2114
80Michał Trumpus2103
81Krzysztof Kałuża2024
82Jerzy Matyasik2013
83Jakub Błażejewski2002
84Andrzej Rechowicz16916
85Barbara Obremska1506
86Rafał Wesołowski14611
87Michał Waszkiewicz1337
88Dariusz Dzierża1326
89Szymon Dąbrowski1315
 Marcin Rogala1315
91Jacek Pietruszka1236
92Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
94Paweł Pogorzelski1146
95Rafał Błaszkiewicz1135
96Filip Warzecha1124
97Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
103Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Krzysztof Gibas1102
 Marek Charytoniuk1102
 Mateusz Królikowski1102
111Dariusz Ulatowski1045
112Leszek Nowak1034
 Tomasz Lempart1034
 Edward Stefaniak1034
115Jakub Hassa1023
 Dariusz Kuć1023
117Konrad Sowula1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Teresa Zalewska1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
129Adam Ziemniewicz1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Igor Kabalewski1001
 Anita Bruska1001
 Karolina Urbańska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
143Andrzej Kwiatkowski07815
144Kamil Kister0527
145Robert Kuszpit0437
146Andrzej Kowalski0347
147Mariusz Sylwestrzuk0325
148Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
151Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
 Alicja Grąbczewska0224
154Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
156Michał Kolaj0202
 Agnieszka Walas0202
 Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
160Radosław Jachna0167
161Marek Roszak0156
162Bogusław Szyszka0145
163Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Rafał Matczak0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Natalia Ogierman0123
 Arkadiusz Łydka0123
 Katarzyna Stępień0123
170Jarosław Michalak0112
 Bartosz Bartczak0112
 Zbigniew Wietecki0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Paweł Maciejczuk0112
 Michał Rogalewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Agnieszka Matus0112
 Zofia Gajewska0112
 Marta Sztajnert0112
 Ewa Ciszewska0112
181Kamil Klinkosz0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Frynia0101
 Marcin Ceglarek0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Michał Musielak0101
 Bożena Guział0101
 Sławomir Wolski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Piotr Jakubiak0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Kuba Koisar0101
 Dorota Kuć0101
 Bogusław Puchalski0101
 Tomasz Górka0101
 Maciej Grabowski0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Marek Swoboda0101
 Paweł Zbrowski0101
 Magdalena Parowicz0101
208Mariola Osajda-Matczak0044
209Maciej Perzyński0033
 Tomasz Suchanek0033
211Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
219Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Jakub Onoszko0011
 Maurycy Machnio0011
 Maciej Śliwa0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Błażej Ochocki0011
 Magdalena Podlaska0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Ewa Dunikowska0011
 Roman Sulima0011
 Ziemowit Pazda0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Dominik Ulejczyk0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011

Turnieje 2024

 TurniejData123
1Turniej Scrabble o Puchar Prezydenta Płocka2024-01-14Maciej CzupryniakKazimierz MerklejnMichał Alabrudziński
2II Otwarte Mistrzostwa Redy w Scrabble2024-01-21Kamil GórkaPaweł ZbrowskiJakub Hassa
3II Mistrzostwa Suchedniowa w Scrabble2024-01-28Dominik UrbackiBartosz MorawskiŁukasz Bobowski
4III Wadowickie Kremówkogranie2024-02-04Krzysztof GibasKarol WyrębkiewiczPaweł Mazurek
5III Mistrzostwa Sochaczewa w Scrabble pod Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew2024-02-25Marcin RogalaGrzegorz KurowskiMichał Alabrudziński
6VI Babskie granie (turniej bez jaj)2024-03-09Justyna GórkaAgnieszka WalasMarta Sztajnert
7V Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2024-03-17Maciej CzupryniakGrzegorz KurowskiKamil Górka
8XVI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble2024-03-24Krzysztof MówkaMariusz WrześniewskiTomasz Suchanek
9XXII Urodziny Siódemki2024-04-06Mateusz KrólikowskiDariusz PutońKrzysztof Obremski
10III Wielicki Turniej w Scrabble2024-04-21Paweł MazurekJan MrozowskiDominik Urbacki
11XIV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 2024-04-28Bartosz MorawskiKrzysztof ObremskiKarol Wyrębkiewicz
12XXVIII Puchar Polski2024-04-28Jakub SzymczakDominik UrbackiDominik Ulejczyk
Justyna Górka
13V Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku2024-05-19Kamil GórkaMichał WaszkiewiczTomasz Nasiłowski
14Jedenaste scrabble nad jeziorem2024-05-26Dominik UrbackiSzymon DąbrowskiAndrzej Kowalski
15XXV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble2024-06-02Maciej CzupryniakMichał AlabrudzińskiBłażej Ochocki
16XXVI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble2024-06-09Przemysław HerdzinaFranciszek ŁysekJan Mrozowski
17XXII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"2024-06-16Dominik UrbackiKamil GórkaJakub Zaryński
18XVIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2024-06-23Franciszek ŁysekMichał AlabrudzińskiKrzysztof Mówka
19VII Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie — "Początek wakacji"2024-06-30Grzegorz KurowskiTomasz NasiłowskiRafał Błaszkiewicz
20XI Mistrzostwa Ciechanowca2024-07-07Dominik UrbackiMaciej CzupryniakMarek Dudkiewicz
21XXVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble2024-07-14Przemysław HerdzinaMaciej CzupryniakMariusz Skrobosz
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie