Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2022

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kamil Górka200
2Łukasz Bobowski100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Dominik Urbacki100
5Mariusz Skrobosz011
 Maciej Czupryniak011
7Przemysław Herdzina010
 Krzysztof Mówka010
 Franciszek Łysek010
10Mariusz Wrześniewski001
 Michał Waszkiewicz001
 Kacper Zegadło001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2022)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz483841127
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka38212382
5Kazimierz Merklejn35382497
6Michał Alabrudziński33261372
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21141247
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Miłosz Wrzałek17131949
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz157729
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka12181545
17Krzysztof Obremski11101435
18Kacper Zegadło115521
19Wojciech Usakiewicz10151035
20Paweł Dawidson1012729
21Marcin Mroziuk1091130
22Rafał Lenartowski108927
23Dominik Urbacki103215
24Mariusz Wrześniewski9141437
25Łukasz Tuszyński911929
26Dariusz Putoń95822
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak7131333
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda751022
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69621
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62412
36Robert Duczemiński55616
37Radosław Konca54211
38Łukasz Bobowski48820
39Jakub Zaryński48719
40Małgorzata Deszczyńska461323
41Dawid Adamczyk46313
42Irena Sołdan44917
43Andrzej Oleksiak44513
44Michał Derlacki44311
45Mateusz Borsuk4419
46Grzegorz Łukasik4329
47Robert Kamiński4239
48Marek Dudkiewicz36514
49Zdzisław Szota35513
50Jan Mrozowski34512
51Artur Irzyk34411
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Mikołaj Cieplik3137
58Janusz Krupiński3115
59Mariusz Orzeł24511
60Sławomir Kordjalik24410
61Paweł Stefaniak23611
62Marcin Skrzyniarz2349
63Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
65Natalia Woźniak2259
66Szymon Płachta2248
67Maciej Grąbczewski2237
68Piotr Broda2226
69Robert Kaciński2204
70Grzegorz Święcki2147
71Tomasz Ciejka2136
72Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
74Jarosław Puchalski2114
75Michał Trumpus2103
76Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
78Jakub Błażejewski2002
 Paweł Mazurek2002
80Andrzej Rechowicz16916
81Barbara Obremska1506
82Dariusz Dzierża1326
83Jacek Pietruszka1236
84Michał Waszkiewicz1225
85Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
 Szymon Dąbrowski1203
88Paweł Pogorzelski1146
89Filip Warzecha1124
90Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
 Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
97Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
104Dariusz Ulatowski1045
105Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
107Dariusz Kuć1023
 Tomasz Nasiłowski1023
109Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
119Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
132Andrzej Kwiatkowski07815
133Kamil Kister0527
134Rafał Wesołowski0459
135Robert Kuszpit0437
136Przemysław Herdzina0415
137Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
139Marcin Rogala0314
140Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
143Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
145Halina Roszak0213
 Franciszek Łysek0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Alicja Grąbczewska0213
149Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
151Radosław Jachna0167
152Marek Roszak0156
153Bogusław Szyszka0145
154Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
161Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
167Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
196Mariola Osajda-Matczak0044
197Ireneusz Moralewicz0022
 Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
207Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Bartosz Bartczak0011
 Łukasz Bryła0011
 Tomasz Sehnal0011
 Grzegorz Papciak0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Konrad Sowula0011
 Maurycy Machnio0011
 Ziemowit Pazda0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Ewa Dunikowska0011
 Magdalena Podlaska0011
 Maciej Śliwa0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Roman Sulima0011
 Tomasz Lempart0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Agnieszka Matus0011

Turnieje 2022

 TurniejData123
1I Wadowickie „Kremówkogranie”2022-01-23Łukasz BobowskiPrzemysław HerdzinaMaciej Czupryniak
2Mistrzostwa Sochaczewa w Scrabble pod Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew2022-03-27Kamil GórkaKrzysztof MówkaMariusz Skrobosz
3Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora MDK w Mławie2022-04-03Karol WyrębkiewiczMariusz SkroboszMariusz Wrześniewski
4Dziewiąte scrabble nad jeziorem2022-06-05Kamil GórkaFranciszek ŁysekMichał Waszkiewicz
5XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2022-06-26Dominik UrbackiMaciej CzupryniakKacper Zegadło
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie