Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński522
2Bartosz Morawski500
3Kamil Górka311
4Kacper Zegadło132
5Łukasz Tuszyński120
6Jan Mrozowski112
 Paweł Jackowski112
8Mariusz Skrobosz111
 Miłosz Wrzałek111
10Dawid Pikul110
11Piotr Pietuchowski101
 Marek Reda101
 Małgorzata Deszczyńska101
14Dominik Urbacki100
 Dariusz Kuć100
 Szymon Płachta100
 Juliusz Czupryniak100
 Krzysztof Kałuża100
 Tomasz Zwoliński100
 Jakub Błażejewski100
21Kazimierz Merklejn031
22Dariusz Kosz011
 Stanisław Rydzik011
 Maciej Grąbczewski011
 Krzysztof Obremski011
 Łukasz Bobowski011
27Jakub Zaryński010
 Joanna Juszczak010
 Rafał Wesołowski010
 Jolanta Chłopińska010
 Mariusz Wrześniewski010
 Andrzej Oleksiak010
 Michał Waszkiewicz010
 Justyna Górka010
 Artur Irzyk010
36Ireneusz Moralewicz001
 Michał Rogalewicz001
 Radosław Jachna001
 Grzegorz Kurowski001
 Kamil Kister001
 Marek Rogalski001
 Piotr Broda001
 Natalia Woźniak001
 Jakub Szymczak001
 Grzegorz Łukasik001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz442734105
3Stanisław Rydzik383733108
4Kamil Górka34192073
5Michał Alabrudziński29201160
6Kazimierz Merklejn28361882
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski1914942
9Dariusz Kosz19111141
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul14161848
13Miłosz Wrzałek13111539
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski971430
22Paweł Jackowski8131334
23Dominik Urbacki82111
24Marek Syczuk710421
25Marek Reda75820
26Szymon Fidziński73111
27Mariusz Wrześniewski6101026
28Łukasz Tuszyński67518
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Andrzej Oleksiak44513
37Michał Derlacki44311
38Mateusz Borsuk4419
39Irena Sołdan43916
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Małgorzata Deszczyńska361120
43Zdzisław Szota35513
44Grzegorz Kurowski34411
45Grzegorz Łukasik3328
46Szymon Zaleski3306
47Waldemar Czerwoniec32813
48Artur Irzyk3238
 Jan Mrozowski3238
50Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
52Ryszard Dębski3159
53Łukasz Bobowski27514
54Kacper Zegadło2529
55Mariusz Orzeł24511
56Sławomir Kordjalik24410
57Paweł Stefaniak23611
58Marcin Skrzyniarz2349
59Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
61Marek Dudkiewicz2259
62Szymon Płachta2215
63Robert Kaciński2204
64Grzegorz Święcki2147
65Tomasz Ciejka2136
66Piotr Broda2125
67Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
70Michał Trumpus2103
71Jerzy Matyasik2013
72Andrzej Rechowicz16916
73Dariusz Dzierża1326
74Jacek Pietruszka1236
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1146
77Maciej Grąbczewski1135
78Filip Warzecha1124
79Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
83Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
90Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
92Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Krzysztof Kałuża1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
101Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
115Jakub Zaryński07512
116Andrzej Kwiatkowski06814
117Kamil Kister0527
118Rafał Wesołowski0448
119Robert Kuszpit0437
120Barbara Obremska0404
121Mariusz Sylwestrzuk0325
 Andrzej Kowalski0325
123Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
126Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
128Przemysław Herdzina0213
 Halina Roszak0213
130Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
132Radosław Jachna0167
133Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
135Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
139Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
148Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Michał Waszkiewicz0101
172Mariola Osajda-Matczak0044
173Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Natalia Ogierman0022
181Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Sylwia Łada0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Lucyna Śniadach0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Marek Rogalski0011
 Roman Sulima0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011
 Alina Białobrzewska0011

Turnieje 2017

 TurniejData123
1XVI Mistrzostwa Szczecina2017-03-12Bartosz MorawskiŁukasz TuszyńskiGrzegorz Łukasik
2I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25Kamil GórkaJustyna GórkaJakub Szymczak
3XVII Mistrzostwa Warszawy2017-04-02Piotr PietuchowskiMichał WaszkiewiczMichał Alabrudziński
4XII Mistrzostwa Doliny Karpia2017-04-09Bartosz MorawskiDariusz KoszStanisław Rydzik
5XXIII Puchar Polski2017-04-23Michał AlabrudzińskiDawid PikulKacper Zegadło
6IX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2017-04-23Jakub BłażejewskiJoanna JuszczakKazimierz Merklejn
7XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2017-05-14Dawid PikulKacper ZegadłoNatalia Woźniak
8II Otwarte Mistrzostwa Tychów2017-05-14Bartosz MorawskiŁukasz BobowskiPiotr Broda
9VI Mistrzostwa Konojad2017-05-21Michał AlabrudzińskiŁukasz TuszyńskiMiłosz Wrzałek
10V Mistrzostwa Pruszkowa2017-05-28Tomasz ZwolińskiKacper ZegadłoMarek Rogalski
11XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2017-06-04Krzysztof KałużaJan MrozowskiDariusz Kosz
12Piąte scrabble nad jeziorem2017-06-04Juliusz CzupryniakKazimierz MerklejnKamil Kister
13III Łódzka Nocka2017-06-11Paweł JackowskiMariusz SkroboszMichał Alabrudziński
14XII Mistrzostwa Milanówka2017-06-25Michał AlabrudzińskiJakub ZaryńskiMarek Reda
15XVII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej2017-07-02Łukasz TuszyńskiMichał AlabrudzińskiMałgorzata Deszczyńska
16IV Mistrzostwa Ciechanowca2017-07-09Szymon PłachtaKazimierz MerklejnPiotr Pietuchowski
17XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa2017-07-30Dominik UrbackiKrzysztof ObremskiGrzegorz Kurowski
18XVI Mistrzostwa Wybrzeża2017-08-13Kacper ZegadłoRafał WesołowskiRadosław Jachna
19XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli2017-08-14Małgorzata DeszczyńskaJolanta ChłopińskaMichał Rogalewicz
20VI Mistrzostwa Poznania2017-08-20Bartosz MorawskiMichał AlabrudzińskiKamil Górka
21XIII Mistrzostwa Wrocławia2017-08-27Michał AlabrudzińskiKazimierz MerklejnJan Mrozowski
22VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2017-09-03Dariusz KućMariusz WrześniewskiJan Mrozowski
23XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2017-09-10Bartosz MorawskiKamil GórkaKrzysztof Obremski
24II Otwarte Mistrzostwa Gdańska2017-09-17Michał AlabrudzińskiKacper ZegadłoPaweł Jackowski
25III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu2017-10-01Kamil GórkaMiłosz WrzałekMaciej Grąbczewski
26XX Mistrzostwa Warmii i Mazur2017-10-08Miłosz WrzałekAndrzej OleksiakPaweł Jackowski
27XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15Mariusz SkroboszPaweł JackowskiKacper Zegadło
28V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2017-10-22Kamil GórkaMaciej GrąbczewskiIreneusz Moralewicz
29XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29Marek RedaStanisław RydzikMariusz Skrobosz
30IV Turniej Tysiąclecia2017-11-05Jan MrozowskiArtur IrzykŁukasz Bobowski
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie