Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2022

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dominik Urbacki541
2Karol Wyrębkiewicz320
3Miłosz Wrzałek220
4Kamil Górka211
5Łukasz Bobowski201
6Maciej Czupryniak122
7Michał Alabrudziński110
8Irena Sołdan101
9Tomasz Lempart100
 Kazimierz Merklejn100
 Jan Mrozowski100
 Igor Kabalewski100
 Konrad Sowula100
 Łukasz Tuszyński100
 Dariusz Putoń100
 Jakub Zaryński100
17Mariusz Skrobosz041
18Krzysztof Mówka021
19Marek Dudkiewicz012
20Franciszek Łysek011
 Bartosz Morawski011
22Marek Reda010
 Magdalena Parowicz010
 Krzysztof Gibas010
 Przemysław Herdzina010
26Natalia Woźniak001
 Tomasz Nasiłowski001
 Justyna Górka001
 Artur Irzyk001
 Alicja Grąbczewska001
 Piotr Broda001
 Maciej Grąbczewski001
 Krzysztof Kałuża001
 Zbigniew Wietecki001
 Jakub Szymczak001
 Kacper Zegadło001
 Michał Waszkiewicz001
 Mariusz Wrześniewski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2022)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765351180
2Mariusz Skrobosz484141130
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka38222484
5Kazimierz Merklejn36382498
6Michał Alabrudziński34271374
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23191153
9Dariusz Kosz21141247
10Dawid Pikul19172056
11Miłosz Wrzałek19151953
12Paweł Stanosz1716841
13Mateusz Żbikowski17121645
14Karol Wyrębkiewicz179733
15Dominik Urbacki147324
16Justyna Górka13111539
17Krzysztof Mówka12191647
18Krzysztof Obremski11101435
19Kacper Zegadło115521
20Wojciech Usakiewicz10151035
21Paweł Dawidson1012729
22Łukasz Tuszyński1011930
23Marcin Mroziuk1091130
24Rafał Lenartowski108927
25Dariusz Putoń105823
26Mariusz Wrześniewski9141437
27Paweł Jackowski8181541
28Maciej Czupryniak8141436
29Marek Syczuk710421
30Marek Reda761023
31Szymon Fidziński73111
32Piotr Pietuchowski72716
33Grzegorz Kurowski69621
34Mirosław Uglik67417
35Jakub Szymczak62513
36Łukasz Bobowski58922
37Jakub Zaryński58720
38Robert Duczemiński55616
39Irena Sołdan541019
40Radosław Konca54211
41Małgorzata Deszczyńska461323
42Dawid Adamczyk46313
43Jan Mrozowski44513
 Andrzej Oleksiak44513
45Michał Derlacki44311
46Mateusz Borsuk4419
47Grzegorz Łukasik4329
48Robert Kamiński4239
49Marek Dudkiewicz37717
50Zdzisław Szota35513
51Artur Irzyk34512
52Wojciech Zemło3418
53Szymon Zaleski3306
54Waldemar Czerwoniec32813
55Jarosław Borowski3216
56Ryszard Dębski3159
57Mikołaj Cieplik3137
58Janusz Krupiński3115
59Mariusz Orzeł24511
60Sławomir Kordjalik24410
61Paweł Stefaniak23611
62Marcin Skrzyniarz2349
63Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
65Natalia Woźniak22610
66Szymon Płachta2248
 Maciej Grąbczewski2248
68Piotr Broda2237
69Robert Kaciński2204
70Grzegorz Święcki2147
71Tomasz Ciejka2136
72Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
74Jarosław Puchalski2114
75Michał Trumpus2103
76Krzysztof Kałuża2024
77Jerzy Matyasik2013
78Jakub Błażejewski2002
 Paweł Mazurek2002
80Andrzej Rechowicz16916
81Barbara Obremska1506
82Dariusz Dzierża1326
83Jacek Pietruszka1236
84Michał Waszkiewicz1225
85Sławomir Piotrowski1203
 Grzegorz Pukniel1203
 Szymon Dąbrowski1203
88Paweł Pogorzelski1146
89Filip Warzecha1124
90Maciej Gałecki1113
 Rafał Błaszkiewicz1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
 Katarzyna Polak1113
97Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Piotr Domański1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Jacek Mańko1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
104Dariusz Ulatowski1045
105Tomasz Nasiłowski1034
 Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
108Dariusz Kuć1023
109Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Konrad Sowula1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Tomasz Lempart1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
121Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Jakub Hassa1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Igor Kabalewski1001
135Andrzej Kwiatkowski07815
136Kamil Kister0527
137Rafał Wesołowski0459
138Robert Kuszpit0437
139Przemysław Herdzina0415
140Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
142Marcin Rogala0314
143Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
 Jolanta Chłopińska0303
146Rafał Dąbrowski0224
 Alicja Grąbczewska0224
 Magdalena Kupczyńska0224
 Franciszek Łysek0224
150Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
152Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
154Radosław Jachna0167
155Marek Roszak0156
156Bogusław Szyszka0145
157Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Arkadiusz Łydka0123
164Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Michał Rogalewicz0112
 Zbigniew Wietecki0112
171Andrzej Szmidtke0101
 Krzysztof Gibas0101
 Bożena Guział0101
 Marta Sztajnert0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marcin Ceglarek0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Magdalena Parowicz0101
 Dorota Kuć0101
 Kamil Klinkosz0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Maciej Skrzypczak0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marcin Stachowski0101
 Paweł Opyc0101
 Tomasz Górka0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
201Mariola Osajda-Matczak0044
202Bronisław Parada0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
212Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Ewa Dunikowska0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Agnieszka Matus0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Lożyński0011
 Sylwia Łada0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Tomasz Sehnal0011
 Magdalena Podlaska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Monika Gawron-Cieślik0011
 Roman Sulima0011
 Ziemowit Pazda0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Bartosz Bartczak0011
 Joanna Ostrowska0011
 Maciej Śliwa0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Lucyna Śniadach0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Łukasz Bryła0011
 Grzegorz Papciak0011

Turnieje 2022

 TurniejData123
1I Wadowickie „Kremówkogranie”2022-01-23Łukasz BobowskiPrzemysław HerdzinaMaciej Czupryniak
2Mistrzostwa Sochaczewa w Scrabble pod Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew2022-03-27Kamil GórkaKrzysztof MówkaMariusz Skrobosz
3Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora MDK w Mławie2022-04-03Karol WyrębkiewiczMariusz SkroboszMariusz Wrześniewski
4Dziewiąte scrabble nad jeziorem2022-06-05Kamil GórkaFranciszek ŁysekMichał Waszkiewicz
5XVI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2022-06-26Dominik UrbackiMaciej CzupryniakKacper Zegadło
6IX Mistrzostwa Ciechanowca2022-07-10Irena SołdanMaciej CzupryniakMarek Dudkiewicz
7XXVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble2022-07-17Miłosz WrzałekKrzysztof MówkaBartosz Morawski
8V Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie2022-07-31Dominik UrbackiMariusz SkroboszIrena Sołdan
9XXVI Puchar Polski2022-08-14Jakub ZaryńskiMarek DudkiewiczJakub Szymczak
10XII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2022-08-14Karol WyrębkiewiczBartosz MorawskiZbigniew Wietecki
11XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2022-08-21Łukasz BobowskiKarol WyrębkiewiczKrzysztof Kałuża
12V Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Scrabble2022-08-28Maciej CzupryniakDominik UrbackiMaciej Grąbczewski
13Turniej Scrabble o puchar Envelo2022-09-11Karol WyrębkiewiczMarek RedaDominik Urbacki
14XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2022-09-18Dariusz PutońKarol WyrębkiewiczPiotr Broda
15VII Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Scrabble2022-09-18Łukasz TuszyńskiDominik UrbackiAlicja Grąbczewska
16I Mistrzostwa Oświęcimia w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta2022-09-25Tomasz LempartMagdalena ParowiczArtur Irzyk
17II Otwarte Mistrzostwa Sosnowca w Scrabble2022-10-02Miłosz WrzałekKrzysztof GibasJustyna Górka
18XXIV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble2022-10-09Dominik UrbackiMichał AlabrudzińskiMarek Dudkiewicz
19I Wielicki Turniej w Scrabble2022-10-16Konrad SowulaDominik UrbackiKamil Górka
20Pięćsetka Matriksa – turniej jubileuszowy Klubu Matriks nr 5002022-11-06Igor KabalewskiDominik UrbackiFranciszek Łysek
21Envelo XXIX Mistrzostwa Polski2022-11-13Jan MrozowskiKamil GórkaKrzysztof Mówka
22XXIX Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika2022-11-13Kazimierz MerklejnMariusz SkroboszMaciej Czupryniak
23XXI Turniej 24h Non Stop "Le Mans"2022-11-20Dominik UrbackiMiłosz WrzałekŁukasz Bobowski
24III Bielański Turniej Gier Stolikowych2022-11-27Michał AlabrudzińskiMariusz SkroboszTomasz Nasiłowski
25VIII Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2022-11-27Dominik UrbackiMiłosz WrzałekNatalia Woźniak
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie