Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński300
2Grzegorz Kurowski220
3Dariusz Putoń200
4Maciej Czupryniak121
5Mariusz Skrobosz120
6Kacper Zegadło102
7Justyna Górka101
 Miłosz Wrzałek101
 Łukasz Tuszyński101
10Przemysław Rybicki100
 Tomasz Zwoliński100
 Dorota Stachowska100
 Mikołaj Cieplik100
 Małgorzata Deszczyńska100
 Grzegorz Łukasik100
 Janusz Krupiński100
 Teresa Zalewska100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Marek Dudkiewicz100
20Krzysztof Mówka020
 Mariusz Wrześniewski020
 Jan Mrozowski020
23Paweł Pogorzelski012
24Artur Irzyk011
 Jakub Zaryński011
 Kamil Górka011
 Dawid Pikul011
28Barbara Obremska010
 Paweł Jackowski010
 Marcin Rogala010
 Natalia Ogierman010
 Dawid Adamczyk010
 Bartosz Morawski010
34Szymon Płachta003
35Tomasz Sehnal001
 Małgorzata Szczygieł001
 Michał Waszkiewicz001
 Katarzyna Polak001
 Adrian Ziemniewicz001
 Grzegorz Koczkodon001
 Konrad Sowula001
 Dariusz Ulatowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765350179
2Mariusz Skrobosz463337116
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka34212176
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński32241369
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23171050
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul18172055
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek16121644
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski1191434
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Dariusz Putoń95822
23Paweł Jackowski8181440
24Łukasz Tuszyński811827
25Dominik Urbacki83112
26Marek Syczuk710421
27Marek Reda75921
28Szymon Fidziński73111
29Piotr Pietuchowski72716
30Mariusz Wrześniewski6131029
31Maciej Czupryniak6111027
32Grzegorz Kurowski68418
33Mirosław Uglik66315
34Robert Duczemiński55616
35Kacper Zegadło55414
36Radosław Konca54211
37Jakub Szymczak52411
38Małgorzata Deszczyńska461323
39Dawid Adamczyk46313
40Irena Sołdan44917
41Andrzej Oleksiak44513
42Michał Derlacki44311
43Mateusz Borsuk4419
44Grzegorz Łukasik4329
45Robert Kamiński4239
46Jakub Zaryński38718
47Zdzisław Szota35513
48Artur Irzyk34411
 Jan Mrozowski34411
50Wojciech Zemło3317
51Szymon Zaleski3306
52Waldemar Czerwoniec32813
53Marek Dudkiewicz32510
54Jarosław Borowski3216
55Ryszard Dębski3159
56Łukasz Bobowski27716
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2248
64Piotr Broda2226
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
 Maciej Grąbczewski2136
71Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
73Jarosław Puchalski2114
74Michał Trumpus2103
75Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
77Janusz Krupiński2002
78Andrzej Rechowicz16916
79Dariusz Dzierża1326
80Jacek Pietruszka1236
81Grzegorz Pukniel1203
82Filip Warzecha1124
83Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
88Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
95Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
97Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Katarzyna Polak1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
109Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
124Andrzej Kwiatkowski06814
125Kamil Kister0527
126Barbara Obremska0505
127Rafał Wesołowski0448
128Robert Kuszpit0437
129Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
131Jolanta Chłopińska0303
 Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
134Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
136Michał Waszkiewicz0213
 Halina Roszak0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Przemysław Herdzina0213
140Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
142Radosław Jachna0167
143Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
145Katarzyna Stępień0123
 Natalia Ogierman0123
 Paweł Pogorzelski0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Rafał Matczak0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
152Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Marcin Rogala0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Michał Rogalewicz0112
160Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marta Sztajnert0101
 Paweł Opyc0101
 Marcin Ceglarek0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Jacek Mańko0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Sławomir Wolski0101
186Mariola Osajda-Matczak0044
187Dariusz Ulatowski0033
188Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
197Joanna Ostrowska0011
 Tomasz Nasiłowski0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Łukasz Bryła0011
 Ziemowit Pazda0011
 Lucyna Śniadach0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maciej Śliwa0011
 Maurycy Machnio0011
 Grzegorz Papciak0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Tomasz Sehnal0011
 Magdalena Podlaska0011
 Tomasz Lempart0011
 Bogusław Koszarski0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Konrad Sowula0011
 Agnieszka Matus0011
 Roman Sulima0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Bronisław Parada0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011

Medale 2019 - Jakub Zaryński

1TurniejData
2TurniejData
1II Mistrzostwa Kęt2019-03-03
3TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Scrabble na Gnomiconie2019-05-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie