Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2019

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kacper Zegadło302
2Michał Alabrudziński300
3Grzegorz Kurowski230
4Dariusz Putoń200
5Maciej Czupryniak121
6Mariusz Skrobosz120
7Miłosz Wrzałek111
 Kamil Górka111
 Dawid Pikul111
10Marek Dudkiewicz110
11Dariusz Ulatowski102
12Justyna Górka101
 Janusz Krupiński101
 Łukasz Tuszyński101
15Przemysław Rybicki100
 Tomasz Zwoliński100
 Dorota Stachowska100
 Mikołaj Cieplik100
 Małgorzata Deszczyńska100
 Grzegorz Łukasik100
 Teresa Zalewska100
 Karol Wyrębkiewicz100
23Jan Mrozowski020
 Krzysztof Mówka020
 Bartosz Morawski020
 Mariusz Wrześniewski020
27Paweł Pogorzelski013
28Artur Irzyk011
 Jakub Zaryński011
30Natalia Ogierman010
 Barbara Obremska010
 Marcin Rogala010
 Paweł Jackowski010
 Krzysztof Obremski010
 Dawid Adamczyk010
36Szymon Płachta003
37Łukasz Bobowski001
 Bronisław Parada001
 Konrad Sowula001
 Grzegorz Koczkodon001
 Adrian Ziemniewicz001
 Katarzyna Polak001
 Michał Waszkiewicz001
 Małgorzata Szczygieł001
 Tomasz Sehnal001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2019)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński765350179
2Mariusz Skrobosz463337116
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka35212177
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński32241369
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23181051
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul19172056
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek16131645
14Karol Wyrębkiewicz147728
15Justyna Górka13111438
16Krzysztof Mówka11171442
17Krzysztof Obremski11101435
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Dariusz Putoń95822
23Paweł Jackowski8181440
24Łukasz Tuszyński811827
25Dominik Urbacki83112
26Marek Syczuk710421
27Marek Reda75921
28Kacper Zegadło75416
29Szymon Fidziński73111
30Piotr Pietuchowski72716
31Mariusz Wrześniewski6131029
32Maciej Czupryniak6111027
33Grzegorz Kurowski69419
34Mirosław Uglik66315
35Robert Duczemiński55616
36Radosław Konca54211
37Jakub Szymczak52411
38Małgorzata Deszczyńska461323
39Dawid Adamczyk46313
40Irena Sołdan44917
41Andrzej Oleksiak44513
42Michał Derlacki44311
43Mateusz Borsuk4419
44Grzegorz Łukasik4329
45Robert Kamiński4239
46Jakub Zaryński38718
47Zdzisław Szota35513
48Artur Irzyk34411
 Jan Mrozowski34411
50Marek Dudkiewicz33511
51Wojciech Zemło3317
52Szymon Zaleski3306
53Waldemar Czerwoniec32813
54Jarosław Borowski3216
55Ryszard Dębski3159
56Łukasz Bobowski27817
57Mariusz Orzeł24511
58Sławomir Kordjalik24410
59Paweł Stefaniak23611
60Marcin Skrzyniarz2349
61Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
63Szymon Płachta2248
64Piotr Broda2226
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Tomasz Ciejka2136
 Mikołaj Cieplik2136
 Maciej Grąbczewski2136
71Joanna Juszczak2125
 Grzegorz Koczkodon2125
73Jarosław Puchalski2114
74Michał Trumpus2103
75Janusz Krupiński2013
 Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
78Andrzej Rechowicz16916
79Dariusz Dzierża1326
80Jacek Pietruszka1236
81Grzegorz Pukniel1203
82Filip Warzecha1124
83Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Przemysław Rybicki1113
 Paweł Zaręba1113
88Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
95Dariusz Ulatowski1045
96Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
98Katarzyna Polak1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Dorota Stachowska1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
110Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Teresa Zalewska1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
125Andrzej Kwiatkowski06814
126Kamil Kister0527
127Barbara Obremska0505
128Rafał Wesołowski0448
129Robert Kuszpit0437
130Mariusz Sylwestrzuk0325
 Andrzej Kowalski0325
132Wiktor Stępień0303
 Adam Szukalski0303
 Jolanta Chłopińska0303
135Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
137Małgorzata Sulejewska0213
 Przemysław Herdzina0213
 Michał Waszkiewicz0213
 Halina Roszak0213
141Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
143Radosław Jachna0167
144Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
146Paweł Pogorzelski0134
147Rafał Matczak0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Natalia Ogierman0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
153Ewa Ciszewska0112
 Marcin Rogala0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Arkadiusz Łydka0112
161Marta Sztajnert0101
 Paweł Opyc0101
 Marcin Ceglarek0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Jacek Mańko0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Sławomir Wolski0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Kolaj0101
 Kuba Koisar0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Ireneusz Kurzok0101
187Mariola Osajda-Matczak0044
188Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Bronisław Parada0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Małgorzata Szczygieł0022
 Tomasz Szymański0022
198Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Adrian Ziemniewicz0011
 Magdalena Podlaska0011
 Ziemowit Pazda0011
 Bogusław Koszarski0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marta Bajorek0011
 Joanna Suchanek0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Śliwa0011
 Roman Sulima0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Tomasz Sehnal0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Tomasz Lempart0011
 Andrzej Słapiński0011
 Sylwia Łada0011
 Mariusz Kubicki0011
 Monika Siemaszko0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Konrad Sowula0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Matus0011
 Lucyna Śniadach0011
 Gabriela Hofman0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Tomasz Nasiłowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Grzegorz Papciak0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marzena Zawierska0011

Medale wszystkie - Wojciech Usakiewicz

1TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Pomorza1997-08-24
2II Otwarte Mistrzostwa Piastowa1998-05-02
3III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2000-10-15
4IV Mistrzostwa Szczecina2000-10-22
5Turniej Gwiazdkowy2000-12-17
6Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
7Turniej Frustratów 2 IX Mistrzostw Polski2001-11-24
8Turniej Otwarcia Sezonu2002-01-13
9I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
10VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2004-04-04
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1998-08-09
2I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Sandomierskiej1998-10-04
3Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
4III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej1999-04-25
5II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
6Turniej Otwarcia Sezonu2000-01-23
7V Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2000-08-13
8I Maraton Scrabble2000-08-15
9Turniej Frustratów 2 VIII Mistrzostw Polski2000-11-25
10V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
11II Turniej o Puchar Radia Plus2002-04-28
12V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2002-10-20
13VI Turniej 2003-07-27
14XII Puchar Polski2006-06-25
15XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur1999-06-27
2III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1999-08-01
3VI Puchar Polski2000-05-28
4III Mistrzostwa Warmii i Mazur2000-06-04
5Turniej Milenijny2001-01-21
6I Turniej o Puchar Radia Plus2001-04-01
7VI Mistrzostaw Górnego Śląska i Zagłębia2001-08-12
8V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
9VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
10VI Mistrzostwa Podlasia2004-05-30
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie