Konojady10
września
Konojady 10-11 września V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Grand Prix 2016
Jaworzno17
września
Jaworzno 17-18 września XI Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleGrand Prix 2016
Wrocław24
września
Wrocław 24-25 września XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa PolskiGrand Prix 2016
Kamil Górka zwycięża w Jaworznie!17 - 18 września 2016 — XI Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Jaworzno, 17 - 18 września 2016
Grand Prix 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka zwycięża w Jaworznie!Na granicy Górnego Śląska i Małopolski, w Jaworznie, w miniony weekend spotkało się 74 sympatyków scrabble na XI Mistrzostwach Scrabble Jaworzna. Była to także piąta z serii rozgrywek Grand Prix 2016. W  miejscu rozgrywek z wielką troską o grających dbała Aneta Szczyrzyca, wraz z dyrektorem i koleżankami z ośrodka MMCKiS „Podłęże”, zapewniając dostęp do kawy, ciastek i owoców. Należy odnotować, że w tym roku zmieniło się miejsce rozgrywek. Graliśmy w  hali sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy ul. Inwalidów Wojennych. Wielu graczy chwaliło tę lokalizację, wysuwając propozycję do organizatorów, aby właśnie to miejsce gościło nas także w przyszłym roku. Na sali mieliśmy 6 debiutantów (w tym trzyosobowa rodzina Dudów z Tychów) i niemal tyleż samo Mistrzów Polski z wcześniejszych lat.
Każdą kolejną sobotnią rundę poprzedzało losowanie voucherów od sponsorów. Kilka osób wygrało pizze, zaś Pawłowi Jackowskiemu los ofiarował smartwatcha.
Drugiego dnia rozgrywek pojawiły się nowe konkursy: na ułożenie w kolejnych rundach słów na litery ze skrótu MCKiS (Miejskie Centrum Kultury i Sportu) oraz konkurs literacki na utwór ilustrujący rozgrywki, w którym pojawią się imiona przynajmniej pięciu graczy.
W konkursie na najdroższe słowo turnieju długo ex aequo prowadzili Bartek Morawski i Mikołaj Cieplik. Po 176 punktów przyniosły im kolejno słowa: GODZINKĘ i ZAŁKAJŻE, do momentu, gdy Kasia Kowalska położyła dziewiątkę ROGALIKU (194 punkty), czym pogodziła obu panów.
Wdzięczne MANOWCE Tomka Ciejki dały mu satysfakcję za ułożenie najdroższego słowa na literkę M. W 9 rundzie CALIZNO za 89 pkt. dało sukces Arkadiuszowi Łydce w konkursie "literkowym". KADZENIA Darka Sowuli (za 70 punktów) w 10 rundzie zwyciężyło w konkursie MCKiS. Skromny IDOL Szymona Stępnia to najdroższe słowo w 11 rundzie na literkę I. Łukasz Bobowski kładzie: SOSNOWCE za 82 pkt. w konkursie na słowo na tę literę.
Mimo sporego opóźnienia, które spowodowane było przez pobliską jadłodajnię, turniej udało się zakończyć o czasie, nad czym pracowali od pierwszej niedzielnej rundy oboje sędziujący.

Podium XI Mistrzostw Scrabble w Jaworznie `2016 przedstawia się następująco:
Kamil Górka pierwszy!
Bartek Morawski drugi!
Tomasz Ciejka trzeci!

Gratulujemy!!!


Najlepszym Debiutantem był Sławomir Wiśniowski z Jaworzna. Niedzielnym zwycięstwem Kamil Górka powiększył także swoją przewagę nad kolejnymi scrabblistami w klasyfikacji Grand Prix 2016.
Przeglądając wyniki odczuwamy głęboką potrzebę przesłania wielu słów uznania i pocieszenia do Artura Irzyka. Po rewelacyjnej sobocie dopadł go syndrom "czarnej niedzieli". W sobotę 7 zwycięstw, dziś 5 porażek. No, są takie dni....
Dopełniając obraz zawodów dodajmy, że tegorocznych debiutantów cechował wysoki poziom gry i wielu wytrawnych graczy odchodziło od stolika jednego z najmłodszych uczestników turnieju, Piotra Dudy, ze słowami: ”Dobry jest!”.
Z nagrodami w kilku innych kategoriach oraz upominkami dla wszystkich grających, rozjeżdżali się gracze i graczki z niezwykle przyjaznego i gościnnego Jaworzna, z nadzieją na spotkanie w tym miejscu za rok.
Dziękując organizatorkom za profesjonalnie przygotowany turniej, jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

PS. Iwona Skubis-Galus na jaworzniańskim turnieju rozpoczęła swój staż sędziowski.
relacja: Maciej Śliwa oraz Iwona Skubis- Galus
Kamil Górka chrzci nową halę MCKiS JaworznoKonkurs 'Relacja z turnieju'
Początek drugiej dekady cyklu jaworzniańskich (ale długie słowo) Mistrzostw w Scrabble przyniósł kilka zmian. Primo — pogoda, dotąd słoneczna, obrała mokry kierunek. Choć na to akurat wpływu nikt nie miał. Może poza tym na górze. Secundo — zmieniło się miejsce rozgrywek. Scrabblistów ugoszczono w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu Jaworzno, skąd blisko do basenu, gdyby ktoś zechciał schłodzić się bardziej przed zawodami;)
Rozgrywki pod szyldem Grand Prix zgromadziły 74, zebrane na grupowym zdjęciu, osoby. Maciek Śliwa — czuwający nad prawidłowym przebiegiem turnieju, ogłosił oficjalny staż sędziowski Iwony Skubis-Galus, której życzymy wytrwałości. Wśród uczestników znalazło się 6 debiutów — najlepszy start zaliczył Sławomir Wiśniowski. Nie dziwi też wysoki ranking turnieju (120,6), skoro przybyło, aż 5-ciu Mistrzów Polski z lat poprzednich (czego bym nie wiedział, gdyby nie świetne komentarze Maćka, za co mu serdecznie dziękuję).

Teraz czas na mięsko, a tego było sporo. Wytrwajcież.

17 września obfitował w emocje — standardowo na wyższych stołach, gdzie królował obrońca zeszłorocznego tytułu — Artur Irzyk, który wyszedł z kompletem zwycięstw, pokonując w 7. rundzie Irenę Sołdan 478:276. Czy spoczął na laurach — nie wiem, jednak w następnej dobie zaliczył solidny spadek formy, przekazując prowadzenie w ręce Kamila Górki.
Drugiego dnia doszedł konkurs "MCKiS", gdzie w każdej rundzie należało ułożyć najdroższy ruch z kolejnej literki skrótu miejsca rozgrywek. Najpierw Tomasz Ciejka wyprowadził współgraczy na MANOWCE, następnie Arek Łydka przyglądał się otaczającym teren hali CALIZNOm, Darek Sowula dopuścił się oKADZENIA przeciwnika, Szymon Stępień szukał swojego IDOLa, a Łukasz Bobowski zastanawiał się, czemu po pobliskich świerkach nie łażą SOSNOWCE. Najważniejsze, że każdy miał swoje 5 minut. Kolejną niespodzianką był konkurs poetycki, gdzie należało wykazać się talentem wierszokleckim i spłodzić utwór nawiązujący do Mistrzostw Jaworzna oraz zawrzeć w nim 5-ciu wybranych scrabblistów, aczkolwiek bez nazwisk — jury przyznało pierwsze miejsce czterem osobom.
Gracze co GODZINKĘ (Bartosz Morawski) mieli szansę na ułożenie najdroższego ruchu. W związku z czym Mikołaj Cieplik darł się wniebogłosy "ZAŁKAJŻE chłopie głośno, bo moje słówko więcej waży!". Jak się okazało — przeliczył się, gdyż miały ex aequo 176 pkt. Co robi się w przypadkach, gdy jedno trofeum za takowy wyczyn przysługuje? Pojęcia nie mam, ale chłopaków zintegrowała Katarzyna Kowalska — dała im po słodkim ROGALIKU (194 pkt.), a sama zgarnęła statuetkę. Czekała długo, bo aż do 12 rundy.
Wróćmyż jednak do walk o podium, wszakże do końca dnia drugiego nie było wiadomo, kto zasiądzie na tronie. W 11 rundzie Kamil poniósł klęskę z Bartkiem, więc program rozstawił go z, kolejnym tego dnia, pogromcą Artura Irzyka — Arkadiuszem Łydką. Ostatnia runda należała jednak do Kamila Górki, który pokonał Arka 484:329. W duńczyku Bartosz Morawski odegrał się na Sirence 436:375 za poprzednią sromotną porażkę, kiedy zwyciężyła 621:294. Co nie zmienia faktu, że drugi plac zajął. Zwycięską trójcę zamknął Tomasz Ciejka. Laureatom gratulujemy!

Organizatorom — Klubowi "Podłęże" i Urzędowi Miasta Jaworzna należą się podziękowania za zespolenie całości, a szczególnie inicjatorce wydarzenia — Anecie Szczyrzycy. Nagrody godne GP (m.in. dron, smartwatch czy tablet Lenovo) były możliwe dzięki sponsorom:

- ICB Pharma s.j. P.T. Świętosławscy Jaworzno;
- Restauracja "Biały Talerzyk" Jaworzno;
- Cukiernia "Puchatek" Jaworzno;
- Flash Car Studio Kosmetyki Samochodowej Jaworzno;
- Prywatny Żłobek i Klubik "Malutkie Misie" Jaworzno;
- F.U.H. "Szok" Jaworzno — (FITNESS SZOK, CUBE SZOK)

Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Jaworzna — Paweł Silbert, a my już szykujemy się na przyszłoroczną edycję.
relacja: Marcin "KtB" Kurowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)
VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)


Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa MCKiS Jaworzno
dzielnica: Osiedle Stałe, ul. Inwalidów Wojennych 18, 43-600 Jaworzno (lokalizacja przy trasie nr 79; miejsca parkingowe pod Halą, w pobliżu Kryta Pływalnia, MC Donald, Carrefour, bankomat, Restauracja Biały Talerzyk, Hotel Dalia, Restauracja Mega Pizza)
Obrońca tytułuArtur Irzyk
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuStrona/wydarzenie na portalu Facebook
HarmonogramSobota, 17 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa (po trzeciej rundzie)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 18 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim (mapka):
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy (trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
400 km z Poznania przez Łódź-Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Krakowa minibusem (np.INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut z Katowic z Al. Roździeńskiego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I. do dworca PKP w Katowicach, później z Al. Roździeńskiego autobusem J,A lub E do Jaworzna,
II. Ewentualnie: 1) do dworca Jaworzno Szczakowa,
2) później autobusem 304 do Centrum Jaworzna przystanek: Urząd Miejski lub 307 na przystanek Leopold,
3) a kolejno drugim autobusem do dzielnicy Os.Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy), za salonem samochodowym Renault.
(mapka)
WyżywienieObiad dwudaniowy + kompot do wykupienia na miejscu na sobotę (17 września). Zapisy na obiad do czwartku (15 września) do godz.24.00 – wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym.
Cena zestawów: 19 zł- mięsem; 16 zł- wegetariańskie.
Miejsce spożywania obiadu: Restauracja "Biały Talerzyk", obok miejsca rozgrywek.
Podczas trwania turnieju zapewniamy gratis: kawę, herbatę, kanapki, ciastka.
NoclegiHotel Dalia — 450 metrów od miejsca rozgrywek, ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76; cena: 45 zł/1-os.bez łazienki; 135 zł/3-os. bez łazienki; 120 zł/2-os.z łazienką (dzielnica: Osiedle Stałe) http://noclegi-dalia.com/
Hotel Brojan — 4 km od miejsca rozgrywek, ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32/752-11-11; Cena: 153 zł/2-osobowy pokój, 171 zł/delux- max 4 osoby; (dzielnica Pechnik) http://www.brojan.pl/
Hotel Pańska Góra — 6 km od miejsca rozgrywek, ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32/6-150-150; tel. kom. +48 660 677 677; Cena: 260 zł/ 3-osobowy ze śniadaniem (dzielnica: Centrum/Rogatka) http://www.panskagora.pl/pl/id/1/hotel-hotel/m/28
Gościniec Wodnik nad Zalewem Sosina — 8 km od miejsca rozgrywek, OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, Tel: 32 4420888, Cena: 160 zł/Pokój 2-os., 230 zł/3-os. (Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa) http://www.gosciniec.jaworzno.pl/
Domki nad Zalewem Sosina- 9 km od miejsca rozgrywek. OWR „Sosina", ul. Bukowska. Przejazd obok parkingu i pola namiotowego. Cena dla firm/hasło SCRABBLE: 240 zł/domek 4-osobowy; 350 zł/domek 7-osobowy dwupiętrowy. Tel. kont.do zarządcy: 608-406-092. (Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa) http://www.owrsosina.pl/domki/
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 500 zł
II miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 400 zł
III miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 300 zł
IV miejsce- medal+ nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 100 zł

V-X miejsce- medale + nagrody rzeczowe

Statuetki i nagrody specjalne:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina
— dla najmłodszego uczestnika Mistrzostw
— dla najstarszego uczestnika Mistrzostw

Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
Dodatkowe atrakcje> Loteria w przerwach podczas trwania turnieju.
> Nagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju.
> Nagroda specjalna dla jedenastego gracza w końcowej klasyfikacji turnieju.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Klub „Podłęże” — 32 616 54 18;
swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
kontakt: instruktor: Aneta Szczyrzyca, 508-217-271,
aneta.szczyrzyca@interia.pl

Polska Federacja Scrabble w Warszawie

Urząd Miasta Jaworzna- Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

SponsorzyICB Pharma s.j. P.T. Świętosławscy Jaworzno

Restauracja „Biały Talerzyk“ Jaworzno

Cukiernia „Puchatek“ Jaworzno

Flash Car Studio Kosmetyki Samochodowej z Jaworzna

Prywatny Żłobek i Klubik "Malutkie Misie" Jaworzno

Fitness-Szok z Jaworzna

CUBE-SZOK z Jaworzna



Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 156.29     10.0     4992     2077      885
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                156.78      9.0     5081     1957      435
  3 Tomasz          Ciejka               Kraków                 143.20      9.0     4995     1872      654
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.35      9.0     4926     1873      756
  5 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               128.03      9.0     4534     1877      453
  6 Irena           Sołdan               Sopot                  139.97      8.0     5078     1906      529
  7 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       157.93      8.0     5064     1864      862
  8 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.08      8.0     4974     1797      655
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 150.33      8.0     4933     1788      549
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.51      8.0     4918     1715      662
 11 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            144.58      8.0     4588     1885       52
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.88      8.0     4557     1750       -3
 13 Janusz          Krupiński            Bytom                  138.39      8.0     4554     1770      186
 14 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               134.21      8.0     4508     1707      309
 15 Artur           Irzyk                Strzyżów               140.95      7.0     4949     1792      887
 16 Andrzej         Kraska               Wrocław                117.84      7.0     4817     1590      820
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.22      7.0     4755     1639      621
 18 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.85      7.0     4702     1606       86
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.54      7.0     4606     1638      227
 20 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.82      7.0     4597     1664      275
 21 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              129.72      7.0     4547     1555      237
 22 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             137.96      7.0     4543     1599      248
 23 Maciej          Rzychoń              Katowice               147.39      7.0     4520     1655      306
 24 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         133.89      7.0     4461     1659      -25
 25 Natalia         Ogierman             Katowice               123.90      7.0     4340     1610      -78
 26 Teresa          Zalewska             Racibórz               119.45      7.0     4302     1603      100
 27 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                114.76      7.0     4132     1588       44
 28 Bogusław        Szyszka              Oława                  143.60      6.0     4649     1614      221
 29 Marek           Salamon              Bytom                  140.11      6.0     4640     1542      173
 30 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.43      6.0     4465     1506      190
 31 Piotr           Broda                Sandomierz             136.41      6.0     4460     1566      397
 32 Adam            Jurkowski            Gliwice                130.09      6.0     4413     1437      271
 33 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               100.00      6.0     4403     1306       18
 34 Jerzy           Luter                Bytom                  116.38      6.0     4310     1477      213
 35 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.28      6.0     4226     1397      190
 36 Bożena          Guział               Racibórz               118.87      6.0     4217     1456     -253
 37 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.79      6.0     4209     1445      306
 38 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               116.86      6.0     4148     1516     -138
 39 Szymon          Stępień              Bytom                  100.80      6.0     4125     1286      102
 40 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 101.60      6.0     4106     1386     -186
 41 Dariusz         Sowula               Kraków                 121.22      6.0     4075     1494      -12
 42 Urszula         Solarska             Łódź                   114.29      6.0     4052     1533     -580
 43 Marcin          Kurowski             Racibórz               101.61      6.0     3900     1341     -206
 44 Marcin          Ceglarek             Kraków                 128.39      5.0     4412     1405      -38
 45 Ewa             Szałas               Katowice               124.42      5.0     4350     1222      404
 46 Tomasz          Duda                 Tychy                  100.00      5.0     4263     1295     -188
 47 Marta           Sztajnert            Wisła                  109.94      5.0     4128     1260     -319
 48 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.39      5.0     4074     1364     -333
 49 Robert          Wagner               Wrocław                113.91      5.0     4053     1390     -141
 50 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       100.00      5.0     4017     1308     -162
 51 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      5.0     4001     1276     -202
 52 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.57      5.0     3994     1267     -206
 53 Waldemar        Wypchał              Kraków                 108.08      5.0     3953     1245     -268
 54 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3892     1279     -428
 55 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.96      5.0     3814     1303     -514
 56 Marta           Majewska             Wadowice               100.00      5.0     3604     1242     -604
 57 Justyna         Bryk-Duda            Tychy                  100.00      5.0     3437     1193     -710
 58 Joanna          Brychcy              Katowice               116.35      4.5     4240     1220       28
 59 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.52      4.5     4043     1232      -91
 60 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.0     4017     1172     -241
 61 Wanda           Wach                 Tarnów                 100.00      4.0     3943     1070       -8
 62 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.75      4.0     3786     1176     -478
 63 Piotr           Duda                 Tychy                  100.00      4.0     3436     1053     -525
 64 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      4.0     3391     1069     -316
 65 Karol           Puto                 Będzin                 100.00      3.0     3087      965    -1195
 66 Anna            Demczyszyn           Bielsko Biała          119.87      3.0     2562      827        9
 67 Konrad          Sowula               Kraków                 132.09      3.0     1829      678       27
 68 Jakub           Dworczyk             Będzin                 100.00      2.0     2850      841    -1022
 69 Wiktoria        Koler                Będzin                 100.00      2.0     2755      882    -1492
 70 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.0      926      351       12
 71 Karolina        Kocel                Sosnowiec              100.00      1.0     1556      494     -883
 72 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      0.0     2963      639    -1237
 73 Marek           Zdaniukiewicz        Jaworzno               100.00      0.0      420      124     -317
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



	Dawid Adamczyk 157.93 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bożena         Guział                118.87 +  502: 336  169
    2     3 Janusz         Krupiński             138.39 +  468: 326  188
    3     2 Paweł          Mazurek               133.89 +  404: 367  184
    4     3 Kamil          Górka                 156.29 -  362: 420  106
    5     3 Irena          Sołdan                139.97 -  349: 412   90
    6     9 Lidia          Szpakowska            116.86 +  519: 274  167
    7     4 Dariusz        Putoń                 144.58 +  479: 331  195
    8     3 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 +  440: 284  184
    9     1 Artur          Irzyk                 140.95 +  445: 333  191
   10     2 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  389: 411   99
   11     4 Dawid          Pikul                 150.33 -  341: 389  100
   12     5 Artur          Irzyk                 140.95 +  366: 319  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 12 155.33




	Bartosz Morawski 156.78 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kraska                117.84 +  448: 369  168
    2     9 Łukasz         Sornek                125.85 +  657: 259  176
    3     1 Maciej         Rzychoń               147.39 +  399: 303  197
    4     1 Paweł          Jackowski             145.08 +  394: 357  195
    5     2 Dariusz        Putoń                 144.58 -  399: 453   95
    6     2 Irena          Sołdan                139.97 -  294: 621   90
    7     5 Piotr          Broda                 136.41 +  346: 343  186
    8     4 Andrzej        Rechowicz             134.54 +  497: 384  185
    9     4 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  350: 434   78
   10     4 Artur          Irzyk                 140.95 +  466: 434  191
   11     1 Kamil          Górka                 156.29 +  395: 314  206
   12     2 Irena          Sołdan                139.97 +  436: 375  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Kamil Górka 156.29 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lidia          Szpakowska            116.86 +  435: 324  167
    2    13 Anna           Demczyszyn            119.87 +  366: 346  170
    3     9 Bogusław       Szyszka               143.60 +  482: 380  194
    4     3 Dawid          Adamczyk              157.93 +  420: 362  208
    5     1 Artur          Irzyk                 140.95 -  339: 367   91
    6     3 Jerzy          Matyasik              127.82 +  411: 302  178
    7     2 Dawid          Pikul                 150.33 +  538: 373  200
    8     2 Irena          Sołdan                139.97 +  392: 333  190
    9     2 Kazimierz      Merklejn              149.35 +  349: 308  199
   10     1 Dariusz        Putoń                 144.58 +  462: 288  195
   11     1 Bartosz        Morawski              156.78 -  314: 395  107
   12     1 Arkadiusz      Łydka                 128.03 +  484: 329  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 12 173.08




	Dawid Pikul 150.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Kowalska              116.79 -  297: 418   67
    2    35 Wiktoria       Koler                 100.00 +  480: 235  150
    3    22 Grzegorz       Papciak               114.76 +  411: 303  165
    4    16 Andrzej        Klich                 100.00 +  475: 258  150
    5     6 Paweł          Mazurek               133.89 +  401: 340  184
    6     6 Marcin         Ceglarek              128.39 +  497: 401  178
    7     2 Kamil          Górka                 156.29 -  373: 538  106
    8     5 Paweł          Jackowski             145.08 +  398: 348  195
    9     5 Dariusz        Putoń                 144.58 -  363: 379   95
   10     6 Łukasz         Bobowski              146.88 +  485: 356  197
   11     4 Dawid          Adamczyk              157.93 +  389: 341  208
   12     3 Tomasz         Ciejka                143.20 -  364: 467   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Kazimierz Merklejn 149.35 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 116.38 -  324: 386   66
    2    25 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  482: 252  152
    3    14 Anna           Demczyszyn            119.87 +  483: 379  170
    4     6 Robert         Wagner                113.91 +  373: 315  164
    5     7 Tomasz         Ciejka                143.20 +  409: 362  193
    6     5 Natalia        Ogierman              123.90 +  434: 373  174
    7     3 Urszula        Solarska              114.29 +  510: 277  164
    8     1 Artur          Irzyk                 140.95 +  358: 326  191
    9     2 Kamil          Górka                 156.29 -  308: 349  106
   10     2 Dawid          Adamczyk              157.93 +  411: 389  208
   11     2 Irena          Sołdan                139.97 -  423: 451   90
   12     4 Dariusz        Putoń                 144.58 +  411: 311  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Kacper Zegadło 147.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Brychcy               116.35 +  396: 253  166
    2     6 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 +  407: 386  184
    3     8 Andrzej        Klich                 100.00 +  481: 277  150
    4     2 Irena          Sołdan                139.97 -  362: 397   90
    5     9 Janusz         Krupiński             138.39 +  491: 332  188
    6     4 Urszula        Solarska              114.29 -  327: 353   64
    7     9 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  301: 427   78
    8    11 Łukasz         Sornek                125.85 -  304: 436   76
    9    17 Lidia          Szpakowska            116.86 +  341: 308  167
   10    17 Dariusz        Sowula                121.22 +  353: 319  171
   11     9 Stanisław      Rydzik                143.51 -  394: 426   94
   12    13 Jerzy          Matyasik              127.82 -  308: 361   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Maciej Rzychoń 147.39 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Papciak               114.76 +  395: 265  165
    2     8 Piotr          Broda                 136.41 +  405: 329  186
    3     1 Bartosz        Morawski              156.78 -  303: 399  107
    4     8 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  362: 467   80
    5    21 Karolina       Szubska               100.00 +  438: 263  150
    6    14 Anna           Arana                 110.28 +  362: 322  160
    7     8 Jerzy          Matyasik              127.82 -  320: 354   78
    8    10 Marek          Salamon               140.11 +  429: 340  190
    9     7 Paweł          Jackowski             145.08 -  324: 509   95
   10    14 Bogusław       Szyszka               143.60 -  327: 358   94
   11    19 Robert         Wagner                113.91 +  455: 294  164
   12    14 Piotr          Broda                 136.41 +  400: 314  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Łukasz Bobowski 146.88 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              114.29 -  315: 432   64
    2    30 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  375: 367  161
    3    16 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  296: 395   85
    4    30 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  411: 315  152
    5    17 Piotr          Broda                 136.41 -  292: 459   86
    6    19 Stanisław      Rydzik                143.51 +  352: 286  194
    7    19 Anna           Demczyszyn            119.87 +  466: 383  170
    8    15 Konrad         Sowula                132.09 +  403: 359  182
    9    10 Jerzy          Matyasik              127.82 +  441: 349  178
   10     6 Dawid          Pikul                 150.33 -  356: 485  100
   11    12 Bogusław       Szyszka               143.60 +  422: 404  194
   12     9 Paweł          Mazurek               133.89 +  428: 326  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Paweł Jackowski 145.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Wagner                113.91 +  431: 317  164
    2    15 Karolina       Mak                   100.00 +  452: 300  150
    3     5 Marek          Salamon               140.11 +  407: 341  190
    4     1 Bartosz        Morawski              156.78 -  357: 394  107
    5     8 Jerzy          Luter                 116.38 +  415: 308  166
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  286: 427   78
    7    13 Bogusław       Szyszka               143.60 +  467: 405  194
    8     5 Dawid          Pikul                 150.33 -  348: 398  100
    9     7 Maciej         Rzychoń               147.39 +  509: 324  197
   10     7 Janusz         Krupiński             138.39 +  430: 319  188
   11     5 Dariusz        Putoń                 144.58 -  431: 437   95
   12     6 Andrzej        Kraska                117.84 +  441: 349  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Dariusz Putoń 144.58 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Potoczek              111.57 +  448: 303  162
    2    10 Jerzy          Luter                 116.38 +  361: 349  166
    3     7 Tomasz         Ciejka                143.20 +  524: 301  193
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              128.22 +  347: 339  178
    5     2 Bartosz        Morawski              156.78 +  453: 399  207
    6     1 Artur          Irzyk                 140.95 -  324: 405   91
    7     4 Dawid          Adamczyk              157.93 -  331: 479  108
    8     6 Krzysztof      Kałuża                129.72 +  385: 294  180
    9     5 Dawid          Pikul                 150.33 +  379: 363  200
   10     1 Kamil          Górka                 156.29 -  288: 462  106
   11     5 Paweł          Jackowski             145.08 +  437: 431  195
   12     4 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  311: 411   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Bogusław Szyszka 143.60 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  313: 241  161
    2    16 Andrzej        Rechowicz             134.54 +  407: 370  185
    3     9 Kamil          Górka                 156.29 -  380: 482  106
    4    10 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  323: 367   84
    5    16 Marek          Salamon               140.11 +  377: 374  190
    6    13 Adam           Jurkowski             130.09 +  413: 274  180
    7    13 Paweł          Jackowski             145.08 -  405: 467   95
    8    17 Leszek         Kilian                104.96 +  540: 274  155
    9     8 Janusz         Krupiński             138.39 -  366: 395   88
   10    14 Maciej         Rzychoń               147.39 +  358: 327  197
   11    12 Łukasz         Bobowski              146.88 -  404: 422   97
   12    12 Łukasz         Sornek                125.85 -  363: 435   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Stanisław Rydzik 143.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 110.28 +  384: 312  160
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 128.03 +  394: 316  178
    3     4 Irena          Sołdan                139.97 -  414: 461   90
    4    15 Tomasz         Ciejka                143.20 -  359: 446   93
    5    15 Szymon         Dąbrowski             127.39 -  392: 393   77
    6    19 Łukasz         Bobowski              146.88 -  286: 352   97
    7    24 Karolina       Szubska               100.00 +  395: 327  150
    8    20 Piotr          Potoczek              111.57 +  402: 327  162
    9    18 Dominik        Ulejczyk              101.60 +  544: 301  152
   10    12 Natalia        Ogierman              123.90 +  467: 284  174
   11     9 Kacper         Zegadło               147.43 +  426: 394  197
   12     7 Andrzej        Rechowicz             134.54 +  455: 343  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Tomasz Ciejka 143.20 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Sztajnert             109.94 +  427: 343  160
    2    17 Dariusz        Sowula                121.22 +  322: 261  171
    3     7 Dariusz        Putoń                 144.58 -  301: 524   95
    4    15 Stanisław      Rydzik                143.51 +  446: 359  194
    5     7 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  362: 409   99
    6    17 Andrzej        Kraska                117.84 +  426: 397  168
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              128.22 +  549: 314  178
    8     8 Urszula        Solarska              114.29 +  473: 257  164
    9     3 Irena          Sołdan                139.97 -  406: 441   90
   10     5 Paweł          Mazurek               133.89 +  381: 348  184
   11     6 Teresa         Zalewska              119.45 +  435: 324  169
   12     3 Dawid          Pikul                 150.33 +  467: 364  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Artur Irzyk 140.95 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Wypchał               108.08 +  396: 270  158
    2     7 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  565: 291  177
    3     3 Mikołaj        Cieplik               137.96 +  409: 230  188
    4     4 Marcin         Ceglarek              128.39 +  553: 324  178
    5     1 Kamil          Górka                 156.29 +  367: 339  206
    6     1 Dariusz        Putoń                 144.58 +  405: 324  195
    7     1 Irena          Sołdan                139.97 +  478: 276  190
    8     1 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  326: 358   99
    9     1 Dawid          Adamczyk              157.93 -  333: 445  108
   10     4 Bartosz        Morawski              156.78 -  434: 466  107
   11     3 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  364: 373   78
   12     5 Dawid          Adamczyk              157.93 -  319: 366  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Marek Salamon 140.11 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kilian                104.96 +  437: 343  155
    2    12 Teresa         Zalewska              119.45 +  324: 320  169
    3     5 Paweł          Jackowski             145.08 -  341: 407   95
    4     9 Jerzy          Matyasik              127.82 -  436: 450   78
    5    16 Bogusław       Szyszka               143.60 -  374: 377   94
    6    20 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  412: 373  161
    7    12 Natalia        Ogierman              123.90 +  469: 301  174
    8    10 Maciej         Rzychoń               147.39 -  340: 429   97
    9    16 Bożena         Guział                118.87 +  394: 316  169
   10    13 Mikołaj        Cieplik               137.96 +  401: 380  188
   11    10 Paweł          Mazurek               133.89 -  371: 372   84
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  341: 399   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Irena Sołdan 139.97 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  500: 265  152
    2     4 Natalia        Ogierman              123.90 +  458: 375  174
    3     4 Stanisław      Rydzik                143.51 +  461: 414  194
    4     2 Kacper         Zegadło               147.43 +  397: 362  197
    5     3 Dawid          Adamczyk              157.93 +  412: 349  208
    6     2 Bartosz        Morawski              156.78 +  621: 294  207
    7     1 Artur          Irzyk                 140.95 -  276: 478   91
    8     2 Kamil          Górka                 156.29 -  333: 392  106
    9     3 Tomasz         Ciejka                143.20 +  441: 406  193
   10     3 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  353: 355   78
   11     2 Kazimierz      Merklejn              149.35 +  451: 423  199
   12     2 Bartosz        Morawski              156.78 -  375: 436  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Janusz Krupiński 138.39 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Kurowski              101.61 +  405: 247  152
    2     3 Dawid          Adamczyk              157.93 -  326: 468  108
    3    26 Dariusz        Sowula                121.22 +  347: 327  171
    4    12 Adam           Jurkowski             130.09 +  411: 326  180
    5     9 Kacper         Zegadło               147.43 -  332: 491   97
    6    11 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  386: 393   84
    7    15 Robert         Wagner                113.91 +  384: 365  164
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              128.22 +  323: 309  178
    9     8 Bogusław       Szyszka               143.60 +  395: 366  194
   10     7 Paweł          Jackowski             145.08 -  319: 430   95
   11    11 Jerzy          Matyasik              127.82 +  418: 336  178
   12    10 Teresa         Zalewska              119.45 +  508: 310  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Mikołaj Cieplik 137.96 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dominik        Ulejczyk              101.60 +  414: 394  152
    2     2 Adam           Jurkowski             130.09 +  369: 322  180
    3     3 Artur          Irzyk                 140.95 -  230: 409   91
    4    17 Piotr          Broda                 136.41 +  352: 323  186
    5    11 Urszula        Solarska              114.29 -  374: 403   64
    6    15 Paweł          Mazurek               133.89 +  488: 365  184
    7    10 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  306: 360   85
    8    12 Natalia        Ogierman              123.90 +  354: 309  174
    9    13 Grzegorz       Papciak               114.76 -  334: 359   65
   10    13 Marek          Salamon               140.11 -  380: 401   90
   11    23 Marcin         Ceglarek              128.39 +  442: 301  178
   12    15 Sławomir       Wiśniowski            100.00 +  500: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Piotr Broda 136.41 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Stępień               100.80 +  449: 293  151
    2     8 Maciej         Rzychoń               147.39 -  329: 405   97
    3    21 Marcin         Kurowski              101.61 +  398: 243  152
    4    17 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  323: 352   88
    5    17 Łukasz         Bobowski              146.88 +  459: 292  197
    6    12 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  367: 320  177
    7     5 Bartosz        Morawski              156.78 -  343: 346  107
    8    13 Bożena         Guział                118.87 +  410: 312  169
    9    12 Paweł          Mazurek               133.89 -  326: 399   84
   10    18 Adam           Jurkowski             130.09 -  308: 398   80
   11    16 Lidia          Szpakowska            116.86 +  434: 303  167
   12    14 Maciej         Rzychoń               147.39 -  314: 400   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Andrzej Rechowicz 134.54 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  429: 289  150
    2    16 Bogusław       Szyszka               143.60 -  370: 407   94
    3    16 Łukasz         Bobowski              146.88 +  395: 296  197
    4    14 Katarzyna      Kowalska              116.79 +  382: 286  167
    5     5 Jerzy          Matyasik              127.82 -  425: 479   78
    6    10 Jerzy          Luter                 116.38 +  383: 343  166
    7    10 Mikołaj        Cieplik               137.96 +  360: 306  188
    8     4 Bartosz        Morawski              156.78 -  384: 497  107
    9     9 Urszula        Solarska              114.29 +  460: 274  164
   10     9 Grzegorz       Papciak               114.76 +  370: 341  165
   11     7 Andrzej        Kraska                117.84 -  305: 406   68
   12     7 Stanisław      Rydzik                143.51 -  343: 455   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Mariusz Sylwestrzuk 134.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Duda                  100.00 +  460: 271  150
    2     6 Kacper         Zegadło               147.43 -  386: 407   97
    3    11 Tomasz         Duda                  100.00 +  401: 347  150
    4    10 Bogusław       Szyszka               143.60 +  367: 323  194
    5    10 Marcin         Ceglarek              128.39 -  368: 449   78
    6    11 Janusz         Krupiński             138.39 +  393: 386  188
    7    11 Grzegorz       Papciak               114.76 +  448: 244  165
    8     3 Dawid          Adamczyk              157.93 -  284: 440  108
    9    11 Teresa         Zalewska              119.45 -  333: 347   69
   10    16 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  389: 358  150
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              128.22 +  344: 296  178
   12     8 Krzysztof      Kałuża                129.72 +  335: 331  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Paweł Mazurek 133.89 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Duda                  100.00 +  422: 318  150
    2    18 Dominik        Ulejczyk              101.60 +  373: 314  152
    3     2 Dawid          Adamczyk              157.93 -  367: 404  108
    4    18 Andrzej        Kraska                117.84 +  386: 335  168
    5     6 Dawid          Pikul                 150.33 -  340: 401  100
    6    15 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  365: 488   88
    7    14 Anna           Arana                 110.28 +  371: 331  160
    8    16 Lidia          Szpakowska            116.86 +  392: 389  167
    9    12 Piotr          Broda                 136.41 +  399: 326  186
   10     5 Tomasz         Ciejka                143.20 -  348: 381   93
   11    10 Marek          Salamon               140.11 +  372: 371  190
   12     9 Łukasz         Bobowski              146.88 -  326: 428   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Konrad Sowula 132.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Łukasz         Bobowski              146.88 -  359: 403   97
    9    21 Katarzyna      Kowalska              116.79 +  376: 274  167
   10    11 Andrzej        Kraska                117.84 -  312: 459   68
   11    18 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  335: 325  177
   12    17 Bożena         Guział                118.87 +  447: 341  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  5 135.60




	Adam Jurkowski 130.09 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Dworczyk              100.00 +  508: 237  150
    2     2 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  322: 369   88
    3    12 Anna           Arana                 110.28 +  402: 302  160
    4    12 Janusz         Krupiński             138.39 -  326: 411   88
    5    14 Bożena         Guział                118.87 +  348: 323  169
    6    13 Bogusław       Szyszka               143.60 -  274: 413   94
    7    18 Łukasz         Sornek                125.85 -  407: 489   76
    8    21 Karolina       Mak                   100.00 +  439: 271  150
    9    19 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  310: 324   50
   10    18 Piotr          Broda                 136.41 +  398: 308  186
   11    15 Dominik        Ulejczyk              101.60 -  320: 366   52
   12    19 Ewa            Szałas                124.42 +  359: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Krzysztof Kałuża 129.72 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  306: 336   50
    2    32 Marta          Majewska              100.00 +  486: 309  150
    3    18 Lidia          Szpakowska            116.86 +  471: 375  167
    4     8 Maciej         Rzychoń               147.39 +  467: 362  197
    5     4 Natalia        Ogierman              123.90 -  359: 400   74
    6     8 Tomasz         Duda                  100.00 +  403: 351  150
    7     7 Marcin         Ceglarek              128.39 +  402: 333  178
    8     6 Dariusz        Putoń                 144.58 -  294: 385   95
    9     6 Łukasz         Sornek                125.85 +  402: 393  176
   10     8 Teresa         Zalewska              119.45 -  285: 426   69
   11    13 Grzegorz       Papciak               114.76 +  341: 305  165
   12     8 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  331: 335   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Marcin Ceglarek 128.39 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karolina       Kocel                 100.00 +  404: 207  150
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              128.22 +  425: 362  178
    3     6 Katarzyna      Kowalska              116.79 +  318: 314  167
    4     4 Artur          Irzyk                 140.95 -  324: 553   91
    5    10 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 +  449: 368  184
    6     6 Dawid          Pikul                 150.33 -  401: 497  100
    7     7 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  333: 402   80
    8    14 Teresa         Zalewska              119.45 -  341: 375   69
    9    20 Dariusz        Sowula                121.22 -  313: 369   71
   10    19 Szymon         Dąbrowski             127.39 -  345: 347   77
   11    23 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  301: 442   88
   12    27 Marta          Majewska              100.00 +  458: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Krzysztof Sporczyk 128.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wiktoria       Koler                 100.00 +  494: 141  150
    2     5 Marcin         Ceglarek              128.39 -  362: 425   78
    3    10 Marta          Sztajnert             109.94 +  501: 227  160
    4     5 Dariusz        Putoń                 144.58 -  339: 347   95
    5    12 Robert         Wagner                113.91 +  453: 365  164
    6     7 Paweł          Jackowski             145.08 +  427: 286  195
    7     6 Tomasz         Ciejka                143.20 -  314: 549   93
    8     9 Janusz         Krupiński             138.39 -  309: 323   88
    9    15 Joanna         Brychcy               116.35 +  411: 400  166
   10    10 Łukasz         Sornek                125.85 +  450: 386  176
   11     8 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  296: 344   84
   12    11 Marek          Salamon               140.11 +  399: 341  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Arkadiusz Łydka 128.03 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Majewska              100.00 +  448: 234  150
    2    11 Stanisław      Rydzik                143.51 -  316: 394   94
    3    23 Robert         Wagner                113.91 -  307: 471   64
    4    21 Leszek         Kilian                104.96 +  368: 233  155
    5    13 Ewa            Szałas                124.42 +  408: 286  174
    6    18 Dariusz        Sowula                121.22 +  401: 336  171
    7     9 Kacper         Zegadło               147.43 +  427: 301  197
    8     7 Jerzy          Matyasik              127.82 +  368: 275  178
    9     4 Bartosz        Morawski              156.78 +  434: 350  207
   10     3 Irena          Sołdan                139.97 +  355: 353  190
   11     3 Artur          Irzyk                 140.95 +  373: 364  191
   12     1 Kamil          Górka                 156.29 -  329: 484  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 12 156.42




	Jerzy Matyasik 127.82 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karolina       Mak                   100.00 -  290: 327   50
    2    20 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  495: 309  150
    3    19 Piotr          Potoczek              111.57 +  474: 355  162
    4     9 Marek          Salamon               140.11 +  450: 436  190
    5     5 Andrzej        Rechowicz             134.54 +  479: 425  185
    6     3 Kamil          Górka                 156.29 -  302: 411  106
    7     8 Maciej         Rzychoń               147.39 +  354: 320  197
    8     7 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  275: 368   78
    9    10 Łukasz         Bobowski              146.88 -  349: 441   97
   10    15 Urszula        Solarska              114.29 +  432: 204  164
   11    11 Janusz         Krupiński             138.39 -  336: 418   88
   12    13 Kacper         Zegadło               147.43 +  361: 308  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Szymon Dąbrowski 127.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karol          Puto                  100.00 +  451: 261  150
    2     7 Artur          Irzyk                 140.95 -  291: 565   91
    3    24 Łukasz         Sornek                125.85 +  332: 272  176
    4    13 Urszula        Solarska              114.29 -  354: 382   64
    5    15 Stanisław      Rydzik                143.51 +  393: 392  194
    6    12 Piotr          Broda                 136.41 -  320: 367   86
    7    22 Leszek         Kilian                104.96 -  304: 436   55
    8    27 Dariusz        Sowula                121.22 -  373: 388   71
    9    23 Tomasz         Duda                  100.00 +  302: 282  150
   10    19 Marcin         Ceglarek              128.39 +  347: 345  178
   11    18 Konrad         Sowula                132.09 -  325: 335   82
   12    21 Lidia          Szpakowska            116.86 -  282: 382   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Łukasz Sornek 125.85 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  386: 358  150
    2     9 Bartosz        Morawski              156.78 -  259: 657  107
    3    24 Szymon         Dąbrowski             127.39 -  272: 332   77
    4    25 Lidia          Szpakowska            116.86 -  298: 412   67
    5    33 Wanda          Wach                  100.00 +  416: 262  150
    6    24 Joanna         Brychcy               116.35 +  445: 355  166
    7    18 Adam           Jurkowski             130.09 +  489: 407  180
    8    11 Kacper         Zegadło               147.43 +  436: 304  197
    9     6 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  393: 402   80
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  386: 450   78
   11    14 Anna           Arana                 110.28 +  487: 314  160
   12    12 Bogusław       Szyszka               143.60 +  435: 363  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Ewa Szałas 124.42 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Sztajnert             100.00 +  517: 167  150
    2     1 Katarzyna      Kowalska              116.79 -  313: 338   67
    3    13 Karolina       Szubska               100.00 +  451: 264  150
    4     7 Jerzy          Luter                 116.38 -  286: 377   66
    5    13 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  286: 408   78
    6    21 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  282: 359   50
    7    25 Karolina       Mak                   100.00 -  309: 433   50
    8    29 Marcin         Kurowski              101.61 +  326: 253  152
    9    25 Marek          Zdaniukiewicz         100.00 +  479: 244  150
   10    21 Marta          Sztajnert             109.94 +  451: 363  160
   11    17 Bożena         Guział                118.87 -  321: 381   69
   12    19 Adam           Jurkowski             130.09 -  329: 359   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Natalia Ogierman 123.90 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Karolina       Szubska               100.00 +  405: 306  150
    2     4 Irena          Sołdan                139.97 -  375: 458   90
    3    20 Waldemar       Wypchał               108.08 +  453: 265  158
    4    11 Teresa         Zalewska              119.45 +  362: 357  169
    5     4 Krzysztof      Kałuża                129.72 +  400: 359  180
    6     5 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  373: 434   99
    7    12 Marek          Salamon               140.11 -  301: 469   90
    8    12 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  309: 354   88
    9    22 Leszek         Kilian                104.96 +  377: 282  155
   10    12 Stanisław      Rydzik                143.51 -  284: 467   94
   11    22 Dariusz        Sowula                121.22 +  385: 366  171
   12    16 Jerzy          Luter                 116.38 +  316: 301  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Dariusz Sowula 121.22 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maria          Tomiczek              100.00 +  301: 246  150
    2    17 Tomasz         Ciejka                143.20 -  261: 322   93
    3    26 Janusz         Krupiński             138.39 -  327: 347   88
    4    27 Piotr          Potoczek              111.57 +  359: 320  162
    5    24 Teresa         Zalewska              119.45 +  363: 326  169
    6    18 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  336: 401   78
    7    21 Jerzy          Luter                 116.38 -  327: 431   66
    8    27 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  388: 373  177
    9    20 Marcin         Ceglarek              128.39 +  369: 313  178
   10    17 Kacper         Zegadło               147.43 -  319: 353   97
   11    22 Natalia        Ogierman              123.90 -  366: 385   74
   12    23 Piotr          Potoczek              111.57 +  359: 270  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Anna Demczyszyn 119.87 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Wanda          Wach                  100.00 +  345: 318  150
    2    13 Kamil          Górka                 156.29 -  346: 366  106
    3    14 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  379: 483   99
    4    22 Marta          Sztajnert             109.94 +  420: 316  160
    5    18 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  384: 286  150
    6    16 Grzegorz       Papciak               114.76 -  305: 318   65
    7    19 Łukasz         Bobowski              146.88 -  383: 466   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  7 118.14




	Teresa Zalewska 119.45 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Wiśniowski            100.00 +  371: 330  150
    2    12 Marek          Salamon               140.11 -  320: 324   90
    3    15 Andrzej        Kraska                117.84 +  401: 365  168
    4    11 Natalia        Ogierman              123.90 -  357: 362   74
    5    24 Dariusz        Sowula                121.22 -  326: 363   71
    6    23 Marta          Sztajnert             109.94 +  423: 318  160
    7    16 Katarzyna      Kowalska              116.79 +  322: 238  167
    8    14 Marcin         Ceglarek              128.39 +  375: 341  178
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 +  347: 333  184
   10     8 Krzysztof      Kałuża                129.72 +  426: 285  180
   11     6 Tomasz         Ciejka                143.20 -  324: 435   93
   12    10 Janusz         Krupiński             138.39 -  310: 508   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Bożena Guział 118.87 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              157.93 -  336: 502  108
    2    23 Waldemar       Wypchał               108.08 -  378: 396   58
    3    27 Marta          Majewska              100.00 +  348: 312  150
    4    23 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  374: 360  161
    5    14 Adam           Jurkowski             130.09 -  323: 348   80
    6    25 Karolina       Szubska               100.00 +  414: 346  150
    7    20 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  360: 318  150
    8    13 Piotr          Broda                 136.41 -  312: 410   86
    9    16 Marek          Salamon               140.11 -  316: 394   90
   10    25 Katarzyna      Kowalska              116.79 +  334: 316  167
   11    17 Ewa            Szałas                124.42 +  381: 321  174
   12    17 Konrad         Sowula                132.09 -  341: 447   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Andrzej Kraska 117.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              156.78 -  369: 448  107
    2    19 Szymon         Stępień               100.80 +  436: 227  151
    3    15 Teresa         Zalewska              119.45 -  365: 401   69
    4    18 Paweł          Mazurek               133.89 -  335: 386   84
    5    25 Marta          Majewska              100.00 +  482: 255  150
    6    17 Tomasz         Ciejka                143.20 -  397: 426   93
    7    23 Sławomir       Wiśniowski            100.00 +  438: 239  150
    8    19 Waldemar       Wypchał               108.08 +  440: 238  158
    9    14 Jerzy          Luter                 116.38 +  341: 319  166
   10    11 Konrad         Sowula                132.09 +  459: 312  182
   11     7 Andrzej        Rechowicz             134.54 +  406: 305  185
   12     6 Paweł          Jackowski             145.08 -  349: 441   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Lidia Szpakowska 116.86 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 156.29 -  324: 435  106
    2    26 Karol          Puto                  100.00 +  355: 223  150
    3    18 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  375: 471   80
    4    25 Łukasz         Sornek                125.85 +  412: 298  176
    5    20 Karolina       Mak                   100.00 +  364: 297  150
    6     9 Dawid          Adamczyk              157.93 -  274: 519  108
    7    17 Tomasz         Duda                  100.00 +  342: 308  150
    8    16 Paweł          Mazurek               133.89 -  389: 392   84
    9    17 Kacper         Zegadło               147.43 -  308: 341   97
   10    27 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  320: 286  152
   11    16 Piotr          Broda                 136.41 -  303: 434   86
   12    21 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  382: 282  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Katarzyna Kowalska 116.79 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 150.33 +  418: 297  200
    2     1 Ewa            Szałas                124.42 +  338: 313  174
    3     6 Marcin         Ceglarek              128.39 -  314: 318   78
    4    14 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  286: 382   85
    5    19 Tomasz         Duda                  100.00 -  347: 368   50
    6    28 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  403: 280  150
    7    16 Teresa         Zalewska              119.45 -  238: 322   69
    8    23 Robert         Wagner                113.91 +  347: 290  164
    9    21 Konrad         Sowula                132.09 -  274: 376   82
   10    25 Bożena         Guział                118.87 -  316: 334   69
   11    24 Joanna         Brychcy               116.35 +  409: 333  166
   12    25 Waldemar       Wypchał               108.08 +  519: 290  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Jerzy Luter 116.38 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              149.35 +  386: 324  199
    2    10 Dariusz        Putoń                 144.58 -  349: 361   95
    3    25 Karolina       Mak                   100.00 +  408: 329  150
    4     7 Ewa            Szałas                124.42 +  377: 286  174
    5     8 Paweł          Jackowski             145.08 -  308: 415   95
    6    10 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  343: 383   85
    7    21 Dariusz        Sowula                121.22 +  431: 327  171
    8    18 Grzegorz       Papciak               114.76 -  264: 416   65
    9    14 Andrzej        Kraska                117.84 -  319: 341   68
   10    24 Szymon         Stępień               100.80 +  456: 288  151
   11    20 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  368: 311  150
   12    16 Natalia        Ogierman              123.90 -  301: 316   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Joanna Brychcy 116.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               147.43 -  253: 396   97
    2    27 Tomasz         Duda                  100.00 -  339: 397   50
    3    33 Karolina       Kocel                 100.00 +  462: 207  150
    4    26 Marcin         Kurowski              101.61 +  406: 176  152
    5    22 Grzegorz       Papciak               114.76 -  304: 403   65
    6    24 Łukasz         Sornek                125.85 -  355: 445   76
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  334: 295  150
    8    26 Marta          Sztajnert             109.94 +  403: 379  160
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  400: 411   78
   10    20 Robert         Wagner                113.91 -  332: 375   64
   11    24 Katarzyna      Kowalska              116.79 -  333: 409   67
   12    28 Maciej         Dąbrowski             110.52 =  319: 319  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Grzegorz Papciak 114.76 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Rzychoń               147.39 -  265: 395   97
    2    24 Sławomir       Wiśniowski            100.00 +  396: 345  150
    3    22 Dawid          Pikul                 150.33 -  303: 411  100
    4    31 Wanda          Wach                  100.00 +  355: 323  150
    5    22 Joanna         Brychcy               116.35 +  403: 304  166
    6    16 Anna           Demczyszyn            119.87 +  318: 305  170
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  244: 448   84
    8    18 Jerzy          Luter                 116.38 +  416: 264  166
    9    13 Mikołaj        Cieplik               137.96 +  359: 334  188
   10     9 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  341: 370   85
   11    13 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  305: 341   80
   12    18 Dominik        Ulejczyk              101.60 +  427: 248  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Urszula Solarska 114.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              146.88 +  432: 315  197
    2    14 Andrzej        Klich                 100.00 -  366: 406   50
    3    17 Leszek         Kilian                104.96 +  433: 268  155
    4    13 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  382: 354  177
    5    11 Mikołaj        Cieplik               137.96 +  403: 374  188
    6     4 Kacper         Zegadło               147.43 +  353: 327  197
    7     3 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  277: 510   99
    8     8 Tomasz         Ciejka                143.20 -  257: 473   93
    9     9 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  274: 460   85
   10    15 Jerzy          Matyasik              127.82 -  204: 432   78
   11    21 Sławomir       Wiśniowski            100.00 -  348: 413   50
   12    22 Robert         Wagner                113.91 +  323: 300  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Robert Wagner 113.91 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             145.08 -  317: 431   95
    2    29 Maria          Tomiczek              100.00 +  338: 207  150
    3    23 Arkadiusz      Łydka                 128.03 +  471: 307  178
    4     6 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  315: 373   99
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  365: 453   78
    6    22 Karolina       Mak                   100.00 +  309: 297  150
    7    15 Janusz         Krupiński             138.39 -  365: 384   88
    8    23 Katarzyna      Kowalska              116.79 -  290: 347   67
    9    26 Waldemar       Wypchał               108.08 +  314: 285  158
   10    20 Joanna         Brychcy               116.35 +  375: 332  166
   11    19 Maciej         Rzychoń               147.39 -  294: 455   97
   12    22 Urszula        Solarska              114.29 -  300: 323   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Piotr Potoczek 111.57 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Putoń                 144.58 -  303: 448   95
    2    34 Szymon         Sztajnert             100.00 +  373: 228  150
    3    19 Jerzy          Matyasik              127.82 -  355: 474   78
    4    27 Dariusz        Sowula                121.22 -  320: 359   71
    5    27 Piotr          Duda                  100.00 +  363: 295  150
    6    27 Leszek         Kilian                104.96 -  299: 358   55
    7    30 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  387: 230  150
    8    20 Stanisław      Rydzik                143.51 -  327: 402   94
    9    28 Szymon         Stępień               100.80 -  296: 421   51
   10    29 Maria          Tomiczek              100.00 +  336: 276  150
   11    29 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  365: 350  152
   12    23 Dariusz        Sowula                121.22 -  270: 359   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Maciej Dąbrowski 110.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               143.60 -  241: 313   94
    2    30 Łukasz         Bobowski              146.88 -  367: 375   97
    3    32 Maria          Tomiczek              100.00 +  335: 312  150
    4    23 Bożena         Guział                118.87 -  360: 374   69
    5    29 Marcin         Kurowski              101.61 +  380: 230  152
    6    20 Marek          Salamon               140.11 -  373: 412   90
    7    27 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  406: 322  152
    8    24 Dominik        Ulejczyk              101.60 -  225: 418   52
    9    24 Anna           Arana                 110.28 -  351: 386   60
   10    28 Marta          Majewska              100.00 -  303: 333   50
   11    32 Karol          Puto                  100.00 +  383: 340  150
   12    28 Joanna         Brychcy               116.35 =  319: 319  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Anna Arana 110.28 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                143.51 -  312: 384   94
    2    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  400: 229  150
    3    12 Adam           Jurkowski             130.09 -  302: 402   80
    4    28 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  439: 190  150
    5    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  353: 314  150
    6    14 Maciej         Rzychoń               147.39 -  322: 362   97
    7    14 Paweł          Mazurek               133.89 -  331: 371   84
    8    25 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  315: 376   50
    9    24 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  386: 351  161
   10    26 Leszek         Kilian                104.96 +  346: 223  155
   11    14 Łukasz         Sornek                125.85 -  314: 487   76
   12    20 Tomasz         Duda                  100.00 +  406: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Marta Sztajnert 109.94 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Ciejka                143.20 -  343: 427   93
    2    21 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  376: 277  150
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  227: 501   78
    4    22 Anna           Demczyszyn            119.87 -  316: 420   70
    5    31 Maria          Tomiczek              100.00 +  383: 257  150
    6    23 Teresa         Zalewska              119.45 -  318: 423   69
    7    31 Marcin         Kurowski              101.61 +  360: 303  152
    8    26 Joanna         Brychcy               116.35 -  379: 403   66
    9    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  386: 277  150
   10    21 Ewa            Szałas                124.42 -  363: 451   74
   11    26 Waldemar       Wypchał               108.08 -  263: 390   58
   12    29 Karolina       Szubska               100.00 +  414: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Waldemar Wypchał 108.08 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Artur          Irzyk                 140.95 -  270: 396   91
    2    23 Bożena         Guział                118.87 +  396: 378  169
    3    20 Natalia        Ogierman              123.90 -  265: 453   74
    4    24 Tomasz         Duda                  100.00 -  302: 413   50
    5    32 Karol          Puto                  100.00 +  467: 185  150
    6    29 Dominik        Ulejczyk              101.60 -  346: 383   52
    7    28 Marta          Majewska              100.00 +  357: 268  150
    8    19 Andrzej        Kraska                117.84 -  238: 440   68
    9    26 Robert         Wagner                113.91 -  285: 314   64
   10    31 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  347: 209  150
   11    26 Marta          Sztajnert             109.94 +  390: 263  160
   12    25 Katarzyna      Kowalska              116.79 -  290: 519   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Leszek Kilian 104.96 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Salamon               140.11 -  343: 437   90
    2    22 Piotr          Duda                  100.00 +  339: 276  150
    3    17 Urszula        Solarska              114.29 -  268: 433   64
    4    21 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  233: 368   78
    5    26 Dominik        Ulejczyk              101.60 +  384: 280  152
    6    27 Piotr          Potoczek              111.57 +  358: 299  162
    7    22 Szymon         Dąbrowski             127.39 +  436: 304  177
    8    17 Bogusław       Szyszka               143.60 -  274: 540   94
    9    22 Natalia        Ogierman              123.90 -  282: 377   74
   10    26 Anna           Arana                 110.28 -  223: 346   60
   11    27 Wanda          Wach                  100.00 +  391: 296  150
   12    26 Marcin         Kurowski              101.61 -  283: 372   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Zygmunt Skwarek 101.75 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                139.97 -  265: 500   90
    2    25 Kazimierz      Merklejn              149.35 -  252: 482   99
    3    29 Wanda          Wach                  100.00 +  296: 272  150
    4    30 Łukasz         Bobowski              146.88 -  315: 411   97
    5    28 Sławomir       Wiśniowski            100.00 -  381: 403   50
    6    31 Karol          Puto                  100.00 +  298: 258  150
    7    27 Maciej         Dąbrowski             110.52 -  322: 406   61
    8    34 Wiktoria       Koler                 100.00 +  350: 188  150
    9    30 Karolina       Szubska               100.00 +  349: 288  150
   10    27 Lidia          Szpakowska            116.86 -  286: 320   67
   11    29 Piotr          Potoczek              111.57 -  350: 365   62
   12    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  322: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Marcin Kurowski 101.61 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janusz         Krupiński             138.39 -  247: 405   88
    2    28 Wanda          Wach                  100.00 +  419: 368  150
    3    21 Piotr          Broda                 136.41 -  243: 398   86
    4    26 Joanna         Brychcy               116.35 -  176: 406   66
    5    29 Maciej         Dąbrowski             110.52 -  230: 380   61
    6    30 Szymon         Stępień               100.80 +  369: 314  151
    7    31 Marta          Sztajnert             109.94 -  303: 360   60
    8    29 Ewa            Szałas                124.42 -  253: 326   74
    9    34 Wiktoria       Koler                 100.00 +  460: 266  150
   10    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  401: 267  150
   11    28 Karolina       Szubska               100.00 +  427: 333  150
   12    26 Leszek         Kilian                104.96 +  372: 283  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Dominik Ulejczyk 101.60 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  394: 414   88
    2    18 Paweł          Mazurek               133.89 -  314: 373   84
    3    28 Szymon         Stępień               100.80 +  372: 271  151
    4    20 Karolina       Mak                   100.00 -  299: 400   50
    5    26 Leszek         Kilian                104.96 -  280: 384   55
    6    29 Waldemar       Wypchał               108.08 +  383: 346  158
    7    29 Piotr          Duda                  100.00 +  301: 260  150
    8    24 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  418: 225  161
    9    18 Stanisław      Rydzik                143.51 -  301: 544   94
   10    22 Tomasz         Duda                  100.00 +  430: 328  150
   11    15 Adam           Jurkowski             130.09 +  366: 320  180
   12    18 Grzegorz       Papciak               114.76 -  248: 427   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Szymon Stępień 100.80 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 136.41 -  293: 449   86
    2    19 Andrzej        Kraska                117.84 -  227: 436   68
    3    28 Dominik        Ulejczyk              101.60 -  271: 372   52
    4    33 Szymon         Sztajnert             100.00 +  489: 231  150
    5    30 Justyna        Bryk-Duda             100.00 -  343: 353   50
    6    30 Marcin         Kurowski              101.61 -  314: 369   52
    7    32 Jakub          Dworczyk              100.00 +  321: 209  150
    8    31 Maria          Tomiczek              100.00 +  379: 305  150
    9    28 Piotr          Potoczek              111.57 +  421: 296  162
   10    24 Jerzy          Luter                 116.38 -  288: 456   66
   11    30 Bernadeta      Zapała                100.00 +  367: 239  150
   12    24 Maciej         Skrzypczak            100.00 +  412: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Justyna Bryk-Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             134.54 -  289: 429   85
    2    21 Marta          Sztajnert             109.94 -  277: 376   60
    3    34 Szymon         Sztajnert             100.00 +  321: 242  150
    4    28 Anna           Arana                 110.28 -  190: 439   60
    5    30 Szymon         Stępień               100.80 +  353: 343  151
    6    28 Katarzyna      Kowalska              116.79 -  280: 403   67
    7    30 Piotr          Potoczek              111.57 -  230: 387   62
    8    30 Karolina       Szubska               100.00 -  301: 418   50
    9    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  338: 223  150
   10    31 Waldemar       Wypchał               108.08 -  209: 347   58
   11    34 Wiktoria       Koler                 100.00 +  326: 229  150
   12    33 Maria          Tomiczek              100.00 +  323: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Piotr Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  271: 460   84
    2    22 Leszek         Kilian                104.96 -  276: 339   55
    3    35 Wiktoria       Koler                 100.00 +  320: 214  150
    4    29 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  272: 372   50
    5    27 Piotr          Potoczek              111.57 -  295: 363   62
    6    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  312: 259  150
    7    29 Dominik        Ulejczyk              101.60 -  260: 301   52
    8    28 Bernadeta      Zapała                100.00 -  279: 362   50
    9    32 Karol          Puto                  100.00 +  321: 317  150
   10    30 Karolina       Szubska               100.00 -  216: 381   50
   11    33 Szymon         Sztajnert             100.00 +  346: 268  150
   12    32 Bernadeta      Zapała                100.00 -  268: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75




	Tomasz Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Mazurek               133.89 -  318: 422   84
    2    27 Joanna         Brychcy               116.35 +  397: 339  166
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  347: 401   84
    4    24 Waldemar       Wypchał               108.08 +  413: 302  158
    5    19 Katarzyna      Kowalska              116.79 +  368: 347  167
    6     8 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  351: 403   80
    7    17 Lidia          Szpakowska            116.86 -  308: 342   67
    8    22 Sławomir       Wiśniowski            100.00 +  425: 382  150
    9    23 Szymon         Dąbrowski             127.39 -  282: 302   77
   10    22 Dominik        Ulejczyk              101.60 -  328: 430   52
   11    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  379: 375  150
   12    20 Anna           Arana                 110.28 -  347: 406   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Jakub Dworczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Jurkowski             130.09 -  237: 508   80
    2    31 Anna           Arana                 110.28 -  229: 400   60
    3    31 Maciej         Skrzypczak            100.00 -  206: 338   50
    4    32 Marta          Majewska              100.00 -  205: 358   50
    5    34 Karolina       Kocel                 100.00 +  293: 200  150
    6    33 Piotr          Duda                  100.00 -  259: 312   50
    7    32 Szymon         Stępień               100.80 -  209: 321   51
    8    33 Andrzej        Klich                 100.00 -  256: 360   50
    9    33 Justyna        Bryk-Duda             100.00 -  223: 338   50
   10    33 Marek          Zdaniukiewicz         100.00 +  258: 176  150
   11    35 Maria          Tomiczek              100.00 -  239: 301   50
   12    34 Karol          Puto                  100.00 -  236: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  / 12  70.08




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Kałuża                129.72 +  336: 306  180
    2    14 Urszula        Solarska              114.29 +  406: 366  164
    3     8 Kacper         Zegadło               147.43 -  277: 481   97
    4    16 Dawid          Pikul                 150.33 -  258: 475  100
    5    23 Anna           Arana                 110.28 -  314: 353   60
    6    26 Sławomir       Wiśniowski            100.00 -  292: 391   50
    7    26 Joanna         Brychcy               116.35 -  295: 334   66
    8    33 Jakub          Dworczyk              100.00 +  360: 256  150
    9    29 Marta          Sztajnert             109.94 -  277: 386   60
   10    34 Wiktoria       Koler                 100.00 +  331: 271  150
   11    25 Tomasz         Duda                  100.00 -  375: 379   50
   12    31 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  371: 322  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Karolina Kocel 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Ceglarek              128.39 -  207: 404   78
    2    33 Karolina       Szubska               100.00 -  206: 387   50
    3    33 Joanna         Brychcy               116.35 -  207: 462   66
    4    34 Maria          Tomiczek              100.00 -  224: 295   50
    5    34 Jakub          Dworczyk              100.00 -  200: 293   50
    6    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  279: 236  150
    7    33 Wanda          Wach                  100.00 -  233: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     494  /  7  70.57




	Wiktoria Koler 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              128.22 -  141: 494   78
    2    35 Dawid          Pikul                 150.33 -  235: 480  100
    3    35 Piotr          Duda                  100.00 -  214: 320   50
    4    35 Karol          Puto                  100.00 -  212: 291   50
    5    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  244: 240  150
    6    32 Marta          Majewska              100.00 -  203: 310   50
    7    34 Maria          Tomiczek              100.00 -  241: 349   50
    8    34 Zygmunt        Skwarek               101.75 -  188: 350   52
    9    34 Marcin         Kurowski              101.61 -  266: 460   52
   10    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  271: 331   50
   11    34 Justyna        Bryk-Duda             100.00 -  229: 326   50
   12    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  311: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  / 12  73.50




	Marta Majewska 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Łydka                 128.03 -  234: 448   78
    2    32 Krzysztof      Kałuża                129.72 -  309: 486   80
    3    27 Bożena         Guział                118.87 -  312: 348   69
    4    32 Jakub          Dworczyk              100.00 +  358: 205  150
    5    25 Andrzej        Kraska                117.84 -  255: 482   68
    6    32 Wiktoria       Koler                 100.00 +  310: 203  150
    7    28 Waldemar       Wypchał               108.08 -  268: 357   58
    8    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  334: 235  150
    9    31 Wanda          Wach                  100.00 -  276: 372   50
   10    28 Maciej         Dąbrowski             110.52 +  333: 303  161
   11    31 Karolina       Mak                   100.00 +  401: 311  150
   12    27 Marcin         Ceglarek              128.39 -  214: 458   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Matyasik              127.82 +  327: 290  178
    2    15 Paweł          Jackowski             145.08 -  300: 452   95
    3    25 Jerzy          Luter                 116.38 -  329: 408   66
    4    20 Dominik        Ulejczyk              101.60 +  400: 299  152
    5    20 Lidia          Szpakowska            116.86 -  297: 364   67
    6    22 Robert         Wagner                113.91 -  297: 309   64
    7    25 Ewa            Szałas                124.42 +  433: 309  174
    8    21 Adam           Jurkowski             130.09 -  271: 439   80
    9    27 Sławomir       Wiśniowski            100.00 -  268: 429   50
   10    32 Karol          Puto                  100.00 +  402: 239  150
   11    31 Marta          Majewska              100.00 -  311: 401   50
   12    30 Wanda          Wach                  100.00 +  366: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Karol Puto 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Szymon         Dąbrowski             127.39 -  261: 451   77
    2    26 Lidia          Szpakowska            116.86 -  223: 355   67
    3    30 Sławomir       Wiśniowski            100.00 -  259: 427   50
    4    35 Wiktoria       Koler                 100.00 +  291: 212  150
    5    32 Waldemar       Wypchał               108.08 -  185: 467   58
    6    31 Zygmunt        Skwarek               101.75 -  258: 298   52
    7    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  274: 247  150
    8    32 Wanda          Wach                  100.00 -  180: 483   50
    9    32 Piotr          Duda                  100.00 -  317: 321   50
   10    32 Karolina       Mak                   100.00 -  239: 402   50
   11    32 Maciej         Dąbrowski             110.52 -  340: 383   61
   12    34 Jakub          Dworczyk              100.00 +  260: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 12  80.42




	Maciej Skrzypczak 100.00 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Łukasz         Sornek                125.85 -  358: 386   76
    2    20 Jerzy          Matyasik              127.82 -  309: 495   78
    3    31 Jakub          Dworczyk              100.00 +  338: 206  150
    4    29 Piotr          Duda                  100.00 +  372: 272  150
    5    18 Anna           Demczyszyn            119.87 -  286: 384   70
    6    21 Ewa            Szałas                124.42 +  359: 282  174
    7    20 Bożena         Guział                118.87 -  318: 360   69
    8    25 Anna           Arana                 110.28 +  376: 315  160
    9    19 Adam           Jurkowski             130.09 +  324: 310  180
   10    16 Mariusz        Sylwestrzuk           134.21 -  358: 389   84
   11    20 Jerzy          Luter                 116.38 -  311: 368   66
   12    24 Szymon         Stępień               100.80 -  308: 412   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ewa            Szałas                124.42 -  167: 517   74
    2    34 Piotr          Potoczek              111.57 -  228: 373   62
    3    34 Justyna        Bryk-Duda             100.00 -  242: 321   50
    4    33 Szymon         Stępień               100.80 -  231: 489   51
    5    35 Wiktoria       Koler                 100.00 -  240: 244   50
    6    35 Karolina       Kocel                 100.00 -  236: 279   50
    7    35 Karol          Puto                  100.00 -  247: 274   50
    8    35 Marta          Majewska              100.00 -  235: 334   50
    9    35 Maria          Tomiczek              100.00 -  306: 311   50
   10    35 Marcin         Kurowski              101.61 -  267: 401   52
   11    33 Piotr          Duda                  100.00 -  268: 346   50
   12    35 Wiktoria       Koler                 100.00 -  296: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  / 12  53.25




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Natalia        Ogierman              123.90 -  306: 405   74
    2    33 Karolina       Kocel                 100.00 +  387: 206  150
    3    13 Ewa            Szałas                124.42 -  264: 451   74
    4    19 Sławomir       Wiśniowski            100.00 +  386: 242  150
    5    21 Maciej         Rzychoń               147.39 -  263: 438   97
    6    25 Bożena         Guział                118.87 -  346: 414   69
    7    24 Stanisław      Rydzik                143.51 -  327: 395   94
    8    30 Justyna        Bryk-Duda             100.00 +  418: 301  150
    9    30 Zygmunt        Skwarek               101.75 -  288: 349   52
   10    30 Piotr          Duda                  100.00 +  381: 216  150
   11    28 Marcin         Kurowski              101.61 -  333: 427   52
   12    29 Marta          Sztajnert             109.94 -  318: 414   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dariusz        Sowula                121.22 -  246: 301   71
    2    29 Robert         Wagner                113.91 -  207: 338   64
    3    32 Maciej         Dąbrowski             110.52 -  312: 335   61
    4    34 Karolina       Kocel                 100.00 +  295: 224  150
    5    31 Marta          Sztajnert             109.94 -  257: 383   60
    6    34 Wanda          Wach                  100.00 -  221: 302   50
    7    34 Wiktoria       Koler                 100.00 +  349: 241  150
    8    31 Szymon         Stępień               100.80 -  305: 379   51
    9    35 Szymon         Sztajnert             100.00 +  311: 306  150
   10    29 Piotr          Potoczek              111.57 -  276: 336   62
   11    35 Jakub          Dworczyk              100.00 +  301: 239  150
   12    33 Justyna        Bryk-Duda             100.00 -  311: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Wanda Wach 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Demczyszyn            119.87 -  318: 345   70
    2    28 Marcin         Kurowski              101.61 -  368: 419   52
    3    29 Zygmunt        Skwarek               101.75 -  272: 296   52
    4    31 Grzegorz       Papciak               114.76 -  323: 355   65
    5    33 Łukasz         Sornek                125.85 -  262: 416   76
    6    34 Maria          Tomiczek              100.00 +  302: 221  150
    7    33 Karolina       Kocel                 100.00 +  362: 233  150
    8    32 Karol          Puto                  100.00 +  483: 180  150
    9    31 Marta          Majewska              100.00 +  372: 276  150
   10    23 Sławomir       Wiśniowski            100.00 -  321: 453   50
   11    27 Leszek         Kilian                104.96 -  296: 391   55
   12    30 Karolina       Mak                   100.00 -  264: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 12  89.17




	Sławomir Wiśniowski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Teresa         Zalewska              119.45 -  330: 371   69
    2    24 Grzegorz       Papciak               114.76 -  345: 396   65
    3    30 Karol          Puto                  100.00 +  427: 259  150
    4    19 Karolina       Szubska               100.00 -  242: 386   50
    5    28 Zygmunt        Skwarek               101.75 +  403: 381  152
    6    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  391: 292  150
    7    23 Andrzej        Kraska                117.84 -  239: 438   68
    8    22 Tomasz         Duda                  100.00 -  382: 425   50
    9    27 Karolina       Mak                   100.00 +  429: 268  150
   10    23 Wanda          Wach                  100.00 +  453: 321  150
   11    21 Urszula        Solarska              114.29 +  413: 348  164
   12    15 Mikołaj        Cieplik               137.96 -  349: 500   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Piotr          Duda                  100.00 +  362: 279  150
   11    30 Szymon         Stępień               100.80 -  239: 367   51
   12    32 Piotr          Duda                  100.00 +  325: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     351  /  3 117.00




	Marek Zdaniukiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    25 Ewa            Szałas                124.42 -  244: 479   74
   10    33 Jakub          Dworczyk              100.00 -  176: 258   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     124  /  2  62.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Bożena         Guział                502: 336
   2 Andrzej        Kraska               - Bartosz        Morawski              369: 448
   3 Kamil          Górka                - Lidia          Szpakowska            435: 324
   4 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Pikul                 418: 297
   5 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Luter                 324: 386
   6 Joanna         Brychcy              - Kacper         Zegadło               253: 396
   7 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Papciak               395: 265
   8 Urszula        Solarska             - Łukasz         Bobowski              432: 315
   9 Paweł          Jackowski            - Robert         Wagner                431: 317
  10 Piotr          Potoczek             - Dariusz        Putoń                 303: 448
  11 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Dąbrowski             313: 241
  12 Anna           Arana                - Stanisław      Rydzik                312: 384
  13 Tomasz         Ciejka               - Marta          Sztajnert             427: 343
  14 Waldemar       Wypchał              - Artur          Irzyk                 270: 396
  15 Marek          Salamon              - Leszek         Kilian                437: 343
  16 Zygmunt        Skwarek              - Irena          Sołdan                265: 500
  17 Janusz         Krupiński            - Marcin         Kurowski              405: 247
  18 Dominik        Ulejczyk             - Mikołaj        Cieplik               394: 414
  19 Piotr          Broda                - Szymon         Stępień               449: 293
  20 Justyna        Bryk-Duda            - Andrzej        Rechowicz             289: 429
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Duda                  460: 271
  22 Tomasz         Duda                 - Paweł          Mazurek               318: 422
  23 Adam           Jurkowski            - Jakub          Dworczyk              508: 237
  24 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Kałuża                336: 306
  25 Marcin         Ceglarek             - Karolina       Kocel                 404: 207
  26 Wiktoria       Koler                - Krzysztof      Sporczyk              141: 494
  27 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Majewska              448: 234
  28 Karolina       Mak                  - Jerzy          Matyasik              327: 290
  29 Szymon         Dąbrowski            - Karol          Puto                  451: 261
  30 Maciej         Skrzypczak           - Łukasz         Sornek                358: 386
  31 Ewa            Szałas               - Szymon         Sztajnert             517: 167
  32 Karolina       Szubska              - Natalia        Ogierman              306: 405
  33 Dariusz        Sowula               - Maria          Tomiczek              301: 246
  34 Wanda          Wach                 - Anna           Demczyszyn            318: 345
  35 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Wiśniowski            371: 330


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Kowalska             - Ewa            Szałas                338: 313
   2 Mikołaj        Cieplik              - Adam           Jurkowski             369: 322
   3 Dawid          Adamczyk             - Janusz         Krupiński             468: 326
   4 Irena          Sołdan               - Natalia        Ogierman              458: 375
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Ceglarek              362: 425
   6 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Sylwestrzuk           407: 386
   7 Artur          Irzyk                - Szymon         Dąbrowski             565: 291
   8 Piotr          Broda                - Maciej         Rzychoń               329: 405
   9 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                657: 259
  10 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 349: 361
  11 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Łydka                 394: 316
  12 Marek          Salamon              - Teresa         Zalewska              324: 320
  13 Anna           Demczyszyn           - Kamil          Górka                 346: 366
  14 Urszula        Solarska             - Andrzej        Klich                 366: 406
  15 Paweł          Jackowski            - Karolina       Mak                   452: 300
  16 Andrzej        Rechowicz            - Bogusław       Szyszka               370: 407
  17 Dariusz        Sowula               - Tomasz         Ciejka                261: 322
  18 Paweł          Mazurek              - Dominik        Ulejczyk              373: 314
  19 Szymon         Stępień              - Andrzej        Kraska                227: 436
  20 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Skrzypczak            495: 309
  21 Marta          Sztajnert            - Justyna        Bryk-Duda             376: 277
  22 Piotr          Duda                 - Leszek         Kilian                276: 339
  23 Bożena         Guział               - Waldemar       Wypchał               378: 396
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Grzegorz       Papciak               345: 396
  25 Kazimierz      Merklejn             - Zygmunt        Skwarek               482: 252
  26 Lidia          Szpakowska           - Karol          Puto                  355: 223
  27 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Duda                  339: 397
  28 Marcin         Kurowski             - Wanda          Wach                  419: 368
  29 Maria          Tomiczek             - Robert         Wagner                207: 338
  30 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Bobowski              367: 375
  31 Jakub          Dworczyk             - Anna           Arana                 229: 400
  32 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Majewska              486: 309
  33 Karolina       Kocel                - Karolina       Szubska               206: 387
  34 Szymon         Sztajnert            - Piotr          Potoczek              228: 373
  35 Dawid          Pikul                - Wiktoria       Koler                 480: 235


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Maciej         Rzychoń               399: 303
   2 Paweł          Mazurek              - Dawid          Adamczyk              367: 404
   3 Mikołaj        Cieplik              - Artur          Irzyk                 230: 409
   4 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                414: 461
   5 Marek          Salamon              - Paweł          Jackowski             341: 407
   6 Marcin         Ceglarek             - Katarzyna      Kowalska              318: 314
   7 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Ciejka                524: 301
   8 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Klich                 481: 277
   9 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 380: 482
  10 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Sporczyk              227: 501
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Duda                  401: 347
  12 Adam           Jurkowski            - Anna           Arana                 402: 302
  13 Karolina       Szubska              - Ewa            Szałas                264: 451
  14 Anna           Demczyszyn           - Kazimierz      Merklejn              379: 483
  15 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Kraska                401: 365
  16 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             296: 395
  17 Leszek         Kilian               - Urszula        Solarska              268: 433
  18 Lidia          Szpakowska           - Krzysztof      Kałuża                375: 471
  19 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Potoczek              474: 355
  20 Natalia        Ogierman             - Waldemar       Wypchał               453: 265
  21 Marcin         Kurowski             - Piotr          Broda                 243: 398
  22 Grzegorz       Papciak              - Dawid          Pikul                 303: 411
  23 Robert         Wagner               - Arkadiusz      Łydka                 471: 307
  24 Łukasz         Sornek               - Szymon         Dąbrowski             272: 332
  25 Karolina       Mak                  - Jerzy          Luter                 329: 408
  26 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Sowula                347: 327
  27 Marta          Majewska             - Bożena         Guział                312: 348
  28 Szymon         Stępień              - Dominik        Ulejczyk              271: 372
  29 Zygmunt        Skwarek              - Wanda          Wach                  296: 272
  30 Karol          Puto                 - Sławomir       Wiśniowski            259: 427
  31 Jakub          Dworczyk             - Maciej         Skrzypczak            206: 338
  32 Maria          Tomiczek             - Maciej         Dąbrowski             312: 335
  33 Karolina       Kocel                - Joanna         Brychcy               207: 462
  34 Justyna        Bryk-Duda            - Szymon         Sztajnert             321: 242
  35 Piotr          Duda                 - Wiktoria       Koler                 320: 214


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              357: 394
   2 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               397: 362
   3 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              420: 362
   4 Artur          Irzyk                - Marcin         Ceglarek              553: 324
   5 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Sporczyk              347: 339
   6 Robert         Wagner               - Kazimierz      Merklejn              315: 373
   7 Jerzy          Luter                - Ewa            Szałas                377: 286
   8 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Kałuża                362: 467
   9 Jerzy          Matyasik             - Marek          Salamon               450: 436
  10 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Sylwestrzuk           323: 367
  11 Natalia        Ogierman             - Teresa         Zalewska              362: 357
  12 Janusz         Krupiński            - Adam           Jurkowski             411: 326
  13 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              354: 382
  14 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              382: 286
  15 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                446: 359
  16 Dawid          Pikul                - Andrzej        Klich                 475: 258
  17 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Broda                 352: 323
  18 Andrzej        Kraska               - Paweł          Mazurek               335: 386
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Karolina       Szubska               242: 386
  20 Dominik        Ulejczyk             - Karolina       Mak                   299: 400
  21 Leszek         Kilian               - Arkadiusz      Łydka                 233: 368
  22 Marta          Sztajnert            - Anna           Demczyszyn            316: 420
  23 Bożena         Guział               - Maciej         Dąbrowski             374: 360
  24 Tomasz         Duda                 - Waldemar       Wypchał               413: 302
  25 Łukasz         Sornek               - Lidia          Szpakowska            298: 412
  26 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              406: 176
  27 Piotr          Potoczek             - Dariusz        Sowula                320: 359
  28 Anna           Arana                - Justyna        Bryk-Duda             439: 190
  29 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Duda                  372: 272
  30 Łukasz         Bobowski             - Zygmunt        Skwarek               411: 315
  31 Wanda          Wach                 - Grzegorz       Papciak               323: 355
  32 Marta          Majewska             - Jakub          Dworczyk              358: 205
  33 Szymon         Sztajnert            - Szymon         Stępień               231: 489
  34 Maria          Tomiczek             - Karolina       Kocel                 295: 224
  35 Karol          Puto                 - Wiktoria       Koler                 291: 212


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Artur          Irzyk                 339: 367
   2 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Putoń                 399: 453
   3 Irena          Sołdan               - Dawid          Adamczyk              412: 349
   4 Krzysztof      Kałuża               - Natalia        Ogierman              359: 400
   5 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              425: 479
   6 Dawid          Pikul                - Paweł          Mazurek               401: 340
   7 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Ciejka                409: 362
   8 Jerzy          Luter                - Paweł          Jackowski             308: 415
   9 Kacper         Zegadło              - Janusz         Krupiński             491: 332
  10 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Sylwestrzuk           449: 368
  11 Urszula        Solarska             - Mikołaj        Cieplik               403: 374
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Wagner                453: 365
  13 Ewa            Szałas               - Arkadiusz      Łydka                 286: 408
  14 Adam           Jurkowski            - Bożena         Guział                348: 323
  15 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             392: 393
  16 Bogusław       Szyszka              - Marek          Salamon               377: 374
  17 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 292: 459
  18 Anna           Demczyszyn           - Maciej         Skrzypczak            384: 286
  19 Tomasz         Duda                 - Katarzyna      Kowalska              368: 347
  20 Lidia          Szpakowska           - Karolina       Mak                   364: 297
  21 Karolina       Szubska              - Maciej         Rzychoń               263: 438
  22 Grzegorz       Papciak              - Joanna         Brychcy               403: 304
  23 Andrzej        Klich                - Anna           Arana                 314: 353
  24 Dariusz        Sowula               - Teresa         Zalewska              363: 326
  25 Marta          Majewska             - Andrzej        Kraska                255: 482
  26 Dominik        Ulejczyk             - Leszek         Kilian                280: 384
  27 Piotr          Potoczek             - Piotr          Duda                  363: 295
  28 Zygmunt        Skwarek              - Sławomir       Wiśniowski            381: 403
  29 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Kurowski              380: 230
  30 Justyna        Bryk-Duda            - Szymon         Stępień               353: 343
  31 Maria          Tomiczek             - Marta          Sztajnert             257: 383
  32 Waldemar       Wypchał              - Karol          Puto                  467: 185
  33 Łukasz         Sornek               - Wanda          Wach                  416: 262
  34 Karolina       Kocel                - Jakub          Dworczyk              200: 293
  35 Wiktoria       Koler                - Szymon         Sztajnert             244: 240


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Artur          Irzyk                 324: 405
   2 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              621: 294
   3 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 302: 411
   4 Urszula        Solarska             - Kacper         Zegadło               353: 327
   5 Natalia        Ogierman             - Kazimierz      Merklejn              373: 434
   6 Marcin         Ceglarek             - Dawid          Pikul                 401: 497
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             427: 286
   8 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Duda                  403: 351
   9 Dawid          Adamczyk             - Lidia          Szpakowska            519: 274
  10 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rechowicz             343: 383
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Krupiński             393: 386
  12 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             367: 320
  13 Adam           Jurkowski            - Bogusław       Szyszka               274: 413
  14 Anna           Arana                - Maciej         Rzychoń               322: 362
  15 Paweł          Mazurek              - Mikołaj        Cieplik               365: 488
  16 Grzegorz       Papciak              - Anna           Demczyszyn            318: 305
  17 Andrzej        Kraska               - Tomasz         Ciejka                397: 426
  18 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Sowula                401: 336
  19 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                352: 286
  20 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Salamon               373: 412
  21 Maciej         Skrzypczak           - Ewa            Szałas                359: 282
  22 Karolina       Mak                  - Robert         Wagner                297: 309
  23 Teresa         Zalewska             - Marta          Sztajnert             423: 318
  24 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Sornek                355: 445
  25 Bożena         Guział               - Karolina       Szubska               414: 346
  26 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Klich                 391: 292
  27 Leszek         Kilian               - Piotr          Potoczek              358: 299
  28 Katarzyna      Kowalska             - Justyna        Bryk-Duda             403: 280
  29 Waldemar       Wypchał              - Dominik        Ulejczyk              346: 383
  30 Marcin         Kurowski             - Szymon         Stępień               369: 314
  31 Karol          Puto                 - Zygmunt        Skwarek               258: 298
  32 Wiktoria       Koler                - Marta          Majewska              203: 310
  33 Piotr          Duda                 - Jakub          Dworczyk              312: 259
  34 Wanda          Wach                 - Maria          Tomiczek              302: 221
  35 Szymon         Sztajnert            - Karolina       Kocel                 236: 279


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Irena          Sołdan                478: 276
   2 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 538: 373
   3 Kazimierz      Merklejn             - Urszula        Solarska              510: 277
   4 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Putoń                 479: 331
   5 Piotr          Broda                - Bartosz        Morawski              343: 346
   6 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sporczyk              549: 314
   7 Krzysztof      Kałuża               - Marcin         Ceglarek              402: 333
   8 Maciej         Rzychoń              - Jerzy          Matyasik              320: 354
   9 Arkadiusz      Łydka                - Kacper         Zegadło               427: 301
  10 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Rechowicz             306: 360
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Papciak               448: 244
  12 Marek          Salamon              - Natalia        Ogierman              469: 301
  13 Paweł          Jackowski            - Bogusław       Szyszka               467: 405
  14 Anna           Arana                - Paweł          Mazurek               331: 371
  15 Robert         Wagner               - Janusz         Krupiński             365: 384
  16 Katarzyna      Kowalska             - Teresa         Zalewska              238: 322
  17 Tomasz         Duda                 - Lidia          Szpakowska            308: 342
  18 Łukasz         Sornek               - Adam           Jurkowski             489: 407
  19 Anna           Demczyszyn           - Łukasz         Bobowski              383: 466
  20 Bożena         Guział               - Maciej         Skrzypczak            360: 318
  21 Dariusz        Sowula               - Jerzy          Luter                 327: 431
  22 Szymon         Dąbrowski            - Leszek         Kilian                304: 436
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Kraska                239: 438
  24 Karolina       Szubska              - Stanisław      Rydzik                327: 395
  25 Ewa            Szałas               - Karolina       Mak                   309: 433
  26 Andrzej        Klich                - Joanna         Brychcy               295: 334
  27 Maciej         Dąbrowski            - Zygmunt        Skwarek               406: 322
  28 Waldemar       Wypchał              - Marta          Majewska              357: 268
  29 Piotr          Duda                 - Dominik        Ulejczyk              260: 301
  30 Justyna        Bryk-Duda            - Piotr          Potoczek              230: 387
  31 Marta          Sztajnert            - Marcin         Kurowski              360: 303
  32 Jakub          Dworczyk             - Szymon         Stępień               209: 321
  33 Wanda          Wach                 - Karolina       Kocel                 362: 233
  34 Wiktoria       Koler                - Maria          Tomiczek              241: 349
  35 Karol          Puto                 - Szymon         Sztajnert             274: 247


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Kazimierz      Merklejn              326: 358
   2 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 333: 392
   3 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           440: 284
   4 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              384: 497
   5 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             398: 348
   6 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Kałuża                385: 294
   7 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Matyasik              368: 275
   8 Tomasz         Ciejka               - Urszula        Solarska              473: 257
   9 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              323: 309
  10 Maciej         Rzychoń              - Marek          Salamon               429: 340
  11 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Sornek                304: 436
  12 Natalia        Ogierman             - Mikołaj        Cieplik               309: 354
  13 Piotr          Broda                - Bożena         Guział                410: 312
  14 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              375: 341
  15 Konrad         Sowula               - Łukasz         Bobowski              359: 403
  16 Lidia          Szpakowska           - Paweł          Mazurek               389: 392
  17 Leszek         Kilian               - Bogusław       Szyszka               274: 540
  18 Grzegorz       Papciak              - Jerzy          Luter                 416: 264
  19 Andrzej        Kraska               - Waldemar       Wypchał               440: 238
  20 Piotr          Potoczek             - Stanisław      Rydzik                327: 402
  21 Karolina       Mak                  - Adam           Jurkowski             271: 439
  22 Tomasz         Duda                 - Sławomir       Wiśniowski            425: 382
  23 Robert         Wagner               - Katarzyna      Kowalska              290: 347
  24 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Dąbrowski             418: 225
  25 Maciej         Skrzypczak           - Anna           Arana                 376: 315
  26 Joanna         Brychcy              - Marta          Sztajnert             403: 379
  27 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Sowula                373: 388
  28 Bernadeta      Zapała               - Piotr          Duda                  362: 279
  29 Marcin         Kurowski             - Ewa            Szałas                253: 326
  30 Karolina       Szubska              - Justyna        Bryk-Duda             418: 301
  31 Szymon         Stępień              - Maria          Tomiczek              379: 305
  32 Karol          Puto                 - Wanda          Wach                  180: 483
  33 Andrzej        Klich                - Jakub          Dworczyk              360: 256
  34 Zygmunt        Skwarek              - Wiktoria       Koler                 350: 188
  35 Marta          Majewska             - Szymon         Sztajnert             334: 235


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              333: 445
   2 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              349: 308
   3 Tomasz         Ciejka               - Irena          Sołdan                406: 441
   4 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Łydka                 350: 434
   5 Dariusz        Putoń                - Dawid          Pikul                 379: 363
   6 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Sornek                402: 393
   7 Paweł          Jackowski            - Maciej         Rzychoń               509: 324
   8 Bogusław       Szyszka              - Janusz         Krupiński             366: 395
   9 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             274: 460
  10 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              441: 349
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Teresa         Zalewska              333: 347
  12 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 399: 326
  13 Mikołaj        Cieplik              - Grzegorz       Papciak               334: 359
  14 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kraska                319: 341
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               411: 400
  16 Marek          Salamon              - Bożena         Guział                394: 316
  17 Lidia          Szpakowska           - Kacper         Zegadło               308: 341
  18 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Ulejczyk              544: 301
  19 Adam           Jurkowski            - Maciej         Skrzypczak            310: 324
  20 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Sowula                313: 369
  21 Katarzyna      Kowalska             - Konrad         Sowula                274: 376
  22 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                377: 282
  23 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Duda                  302: 282
  24 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Arana                 351: 386
  25 Ewa            Szałas               - Marek          Zdaniukiewicz         479: 244
  26 Waldemar       Wypchał              - Robert         Wagner                285: 314
  27 Sławomir       Wiśniowski           - Karolina       Mak                   429: 268
  28 Szymon         Stępień              - Piotr          Potoczek              421: 296
  29 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Klich                 386: 277
  30 Zygmunt        Skwarek              - Karolina       Szubska               349: 288
  31 Wanda          Wach                 - Marta          Majewska              372: 276
  32 Piotr          Duda                 - Karol          Puto                  321: 317
  33 Jakub          Dworczyk             - Justyna        Bryk-Duda             223: 338
  34 Wiktoria       Koler                - Marcin         Kurowski              266: 460
  35 Szymon         Sztajnert            - Maria          Tomiczek              306: 311


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Putoń                 462: 288
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Adamczyk              411: 389
   3 Arkadiusz      Łydka                - Irena          Sołdan                355: 353
   4 Bartosz        Morawski             - Artur          Irzyk                 466: 434
   5 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Ciejka                348: 381
   6 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bobowski              485: 356
   7 Janusz         Krupiński            - Paweł          Jackowski             319: 430
   8 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Kałuża                426: 285
   9 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Papciak               370: 341
  10 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              386: 450
  11 Andrzej        Kraska               - Konrad         Sowula                459: 312
  12 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Ogierman              467: 284
  13 Mikołaj        Cieplik              - Marek          Salamon               380: 401
  14 Maciej         Rzychoń              - Bogusław       Szyszka               327: 358
  15 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              432: 204
  16 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Sylwestrzuk           358: 389
  17 Dariusz        Sowula               - Kacper         Zegadło               319: 353
  18 Piotr          Broda                - Adam           Jurkowski             308: 398
  19 Marcin         Ceglarek             - Szymon         Dąbrowski             345: 347
  20 Robert         Wagner               - Joanna         Brychcy               375: 332
  21 Ewa            Szałas               - Marta          Sztajnert             451: 363
  22 Dominik        Ulejczyk             - Tomasz         Duda                  430: 328
  23 Sławomir       Wiśniowski           - Wanda          Wach                  453: 321
  24 Szymon         Stępień              - Jerzy          Luter                 288: 456
  25 Bożena         Guział               - Katarzyna      Kowalska              334: 316
  26 Anna           Arana                - Leszek         Kilian                346: 223
  27 Zygmunt        Skwarek              - Lidia          Szpakowska            286: 320
  28 Marta          Majewska             - Maciej         Dąbrowski             333: 303
  29 Maria          Tomiczek             - Piotr          Potoczek              276: 336
  30 Karolina       Szubska              - Piotr          Duda                  381: 216
  31 Justyna        Bryk-Duda            - Waldemar       Wypchał               209: 347
  32 Karolina       Mak                  - Karol          Puto                  402: 239
  33 Marek          Zdaniukiewicz        - Jakub          Dworczyk              176: 258
  34 Andrzej        Klich                - Wiktoria       Koler                 331: 271
  35 Marcin         Kurowski             - Szymon         Sztajnert             401: 267


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 395: 314
   2 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              451: 423
   3 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Łydka                 364: 373
   4 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 341: 389
   5 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Putoń                 431: 437
   6 Tomasz         Ciejka               - Teresa         Zalewska              435: 324
   7 Andrzej        Kraska               - Andrzej        Rechowicz             406: 305
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           296: 344
   9 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                394: 426
  10 Marek          Salamon              - Paweł          Mazurek               371: 372
  11 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             336: 418
  12 Łukasz         Bobowski             - Bogusław       Szyszka               422: 404
  13 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Kałuża                305: 341
  14 Łukasz         Sornek               - Anna           Arana                 487: 314
  15 Adam           Jurkowski            - Dominik        Ulejczyk              320: 366
  16 Lidia          Szpakowska           - Piotr          Broda                 303: 434
  17 Bożena         Guział               - Ewa            Szałas                381: 321
  18 Konrad         Sowula               - Szymon         Dąbrowski             335: 325
  19 Robert         Wagner               - Maciej         Rzychoń               294: 455
  20 Jerzy          Luter                - Maciej         Skrzypczak            368: 311
  21 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wiśniowski            348: 413
  22 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Sowula                385: 366
  23 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Ceglarek              442: 301
  24 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Kowalska              333: 409
  25 Tomasz         Duda                 - Andrzej        Klich                 379: 375
  26 Waldemar       Wypchał              - Marta          Sztajnert             390: 263
  27 Leszek         Kilian               - Wanda          Wach                  391: 296
  28 Marcin         Kurowski             - Karolina       Szubska               427: 333
  29 Piotr          Potoczek             - Zygmunt        Skwarek               365: 350
  30 Szymon         Stępień              - Bernadeta      Zapała                367: 239
  31 Karolina       Mak                  - Marta          Majewska              311: 401
  32 Karol          Puto                 - Maciej         Dąbrowski             340: 383
  33 Szymon         Sztajnert            - Piotr          Duda                  268: 346
  34 Wiktoria       Koler                - Justyna        Bryk-Duda             229: 326
  35 Jakub          Dworczyk             - Maria          Tomiczek              239: 301


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 329: 484
   2 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                436: 375
   3 Dawid          Pikul                - Tomasz         Ciejka                364: 467
   4 Dariusz        Putoń                - Kazimierz      Merklejn              311: 411
   5 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              319: 366
   6 Andrzej        Kraska               - Paweł          Jackowski             349: 441
   7 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             455: 343
   8 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Sylwestrzuk           331: 335
   9 Paweł          Mazurek              - Łukasz         Bobowski              326: 428
  10 Janusz         Krupiński            - Teresa         Zalewska              508: 310
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Salamon               399: 341
  12 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Sornek                363: 435
  13 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Matyasik              308: 361
  14 Maciej         Rzychoń              - Piotr          Broda                 400: 314
  15 Sławomir       Wiśniowski           - Mikołaj        Cieplik               349: 500
  16 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 316: 301
  17 Konrad         Sowula               - Bożena         Guział                447: 341
  18 Grzegorz       Papciak              - Dominik        Ulejczyk              427: 248
  19 Ewa            Szałas               - Adam           Jurkowski             329: 359
  20 Anna           Arana                - Tomasz         Duda                  406: 347
  21 Szymon         Dąbrowski            - Lidia          Szpakowska            282: 382
  22 Urszula        Solarska             - Robert         Wagner                323: 300
  23 Piotr          Potoczek             - Dariusz        Sowula                270: 359
  24 Maciej         Skrzypczak           - Szymon         Stępień               308: 412
  25 Katarzyna      Kowalska             - Waldemar       Wypchał               519: 290
  26 Leszek         Kilian               - Marcin         Kurowski              283: 372
  27 Marta          Majewska             - Marcin         Ceglarek              214: 458
  28 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Brychcy               319: 319
  29 Marta          Sztajnert            - Karolina       Szubska               414: 318
  30 Wanda          Wach                 - Karolina       Mak                   264: 366
  31 Andrzej        Klich                - Zygmunt        Skwarek               371: 322
  32 Bernadeta      Zapała               - Piotr          Duda                  325: 268
  33 Maria          Tomiczek             - Justyna        Bryk-Duda             311: 323
  34 Jakub          Dworczyk             - Karol          Puto                  236: 260
  35 Szymon         Sztajnert            - Wiktoria       Koler                 296: 311
Lista rankingowa na dzień 19-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.61  30516  190
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.74  27132  172
   4 Kamil Górka                    Kraków               157.35  29896  190
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.93  25417  163
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              155.59  29407  189
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.70  29665  193
   8 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.68  30336  200
  10 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  11 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  13 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.47  28589  190
  14 Dawid Pikul                    Poznań               150.42  29482  196
  15 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.30   9018   60
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  29006  193
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.77  28756  192
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              149.04  28169  189
  19 Justyna Górka                  Kraków               148.85  25603  172
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.70  15952  108
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.03  27788  189
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.81  29069  198
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  26 Kamil Kister                   Puławy               146.07  29214  200
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             145.45  28363  195
  28 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.35  28198  194
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  33 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             143.61  12494   87
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.48  28552  199
  36 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  37 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.11  27478  192
  38 Bogusław Szyszka               Oława                142.99  28456  199
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.23  25033  176
  40 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.47  27586  195
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.93  15643  111
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27862  198
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  44 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26787  191
  45 Janusz Krupiński               Bytom                139.96  25053  179
  46 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  48 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  49 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  50 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  51 Jakub Błażejewski              Poznań               137.69  25472  185
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.58  20086  146
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  54 Marek Salamon                  Bytom                136.71   6699   49
  55 Barbara Obremska               Wrocław              136.45  26198  192
  56 Piotr Broda                    Sandomierz           136.39  26597  195
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             136.37  20864  153
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.65  24145  178
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.53  26971  199
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.98  26457  196
  62 Radosław Jachna                Łódź                 134.81  15503  115
  63 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.78  22778  169
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.27  18663  139
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.87  24899  186
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  69 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  70 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.47  26427  198
  71 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.99  24337  183
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.89  25781  194
  74 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  75 Konrad Sowula                  Kraków               132.58  15910  120
  76 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.29  25665  194
  77 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.10  21533  163
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.85  16218  123
  82 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             131.52  25514  194
  84 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.45  25239  192
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  86 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  88 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.11  23469  179
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25377  194
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.79  23673  181
  91 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.65  24171  185
  93 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  94 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  95 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.28  24232  186
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.16  24601  189
  97 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.01  13781  106
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               129.84  24799  191
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.71  19457  150
 100 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 101 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 102 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 103 Jerzy Matyasik                 Kraków               129.35  25481  197
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               129.34  22894  177
 105 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.17  14209  110
 106 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.06  18327  142
 107 Marcin Rogala                  Warszawa             128.87  15851  123
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 109 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.59  25589  199
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 113 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  17821  139
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.55   9566   75
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.23  24428  192
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.62  24058  190
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.61  15320  121
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.43  20734  164
 123 Agata Kuć                      Stargard             126.31  25010  198
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.80  15347  122
 125 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 126 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 127 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 128 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.48  10415   83
 129 Ewelina Gruda                  Białystok            125.47   4517   36
 130 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.42  20695  165
 131 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 132 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        125.35   4262   34
 133 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 134 Anita Bruska                   Gdynia               125.01  18751  150
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             124.84  23970  192
 136 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 137 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.66  23934  192
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 139 Natalia Ogierman               Katowice             124.60  21930  176
 140 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 141 Agnieszka Walas                Kraków               124.32  21508  173
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 143 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.97  24226  197
 147 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 148 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 149 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 150 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.07  15259  125
 151 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 152 Ewa Szałas                     Katowice             121.78  13518  111
 153 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 154 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 155 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 156 Andrzej Kraska                 Wrocław              121.43   5950   49
 157 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 158 Teresa Zalewska                Racibórz             121.25  24128  199
 159 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 160 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 161 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77  11111   92
 162 Dorota Kuć                     Stargard             120.63  15441  128
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.50  23377  194
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 120.48  13614  113
 165 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.04  23047  192
 166 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 167 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 169 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 170 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.31   6562   55
 172 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.04  19641  165
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.89  17834  150
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  20892  176
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42  22145  187
 179 Bożena Guział                  Racibórz             118.18  19382  164
 180 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.17  15835  134
 181 Sławomir Wolski                Wrocław              118.08  22908  194
 182 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 183 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 184 Grzegorz Papciak               Jodłowa              117.73   8359   71
 185 Jerzy Luter                    Bytom                117.26  22514  192
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                117.19  22384  191
 187 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 188 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 189 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 190 Ziemowit Pazda                 Wrocław              116.96  10994   94
 191 Marta Świątkowska              Wrocław              116.92  22917  196
 192 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 193 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 194 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 195 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.63  22043  189
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  12359  106
 198 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 200 Jacek Nowak                    Szczecin             116.55   7226   62
 201 Maria Uryga                    Kraków               116.47   5474   47
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.04  23207  200
 204 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.88  11472   99
 205 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 206 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.73  22567  195
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.58  22769  197
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.55   6933   60
 209 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 210 Joanna Brychcy                 Katowice             115.26  21669  188
 211 Rafał Stachowski               Police               115.02  11732  102
 212 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 213 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 214 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.44  19341  169
 215 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 216 Robert Wagner                  Wrocław              114.04  20641  181
 217 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.19  22072  195
 218 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 219 Renata Andracka                Zwola                112.46  22042  196
 220 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 221 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 223 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.61  21679  196
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 225 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.44  21977  199
 226 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.38  21083  191
 227 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.29  21507  195
 228 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 229 Dorota Ostrowska               Białystok            110.16  16414  149
 230 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 231 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 232 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 233 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 235 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 236 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 237 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 238 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 239 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 240 Lidia Żywna                    Gdynia               108.26  13100  121
 241 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 242 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 243 Zbigniew Kniotek               Bytom                108.09   8215   76
 244 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.78  19616  182
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               107.76  17565  163
 246 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 247 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 248 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.51   9353   87
 249 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.48  16230  151
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.17   4394   41
 251 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 252 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 253 Marta Sztajnert                Wisła                106.74  11635  109
 254 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 256 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 257 Anna Kowalik                   Szczecin             106.00   6360   60
 258 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 259 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 260 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 261 Michał Dreczka                 Poznań               105.09   9773   93
 262 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 263 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.44   8042   77
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.38   8768   84
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.11  20509  197
 266 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 267 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 268 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.54  19259  186
 269 Marcin Kurowski                Racibórz             103.53  17911  173
 270 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 271 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 272 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 273 Agnieszka Antos                Racibórz             102.28   7978   78
 274 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 275 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 276 Szymon Stępień                 Bytom                101.72   8443   83
 277 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.34  12161  120
 278 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 279 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 280 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 282 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 283 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 284 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19737  199
 285 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   98.77  13532  137
 286 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 287 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 288 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.54  13948  143
 289 Anna Lenartowska               Gdynia                97.31   6617   68
 290 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 291 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 292 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.63   7746   81
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.32  18111  190
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.40  10950  116
 295 Andrzej Burczyk                Gdynia                93.83   2815   30
 296 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              93.78   3376   36
 297 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 298 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 299 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 300 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 301 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 302 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 303 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.67   7242   79
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 305 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.42  17180  190
 306 Wanda Wach                     Tarnów                89.94   4227   47
 307 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 310 Teresa Balewska                Reda                  86.73  17172  198
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.94   2888   34
 313 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.69   4573   54
 314 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 315 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 316 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 317 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 318 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 319 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 320 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 322 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 323 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 324 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 325 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              65.68  10706  163
 327 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 19-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  10 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.85   3584   26
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  14 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  15 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  16 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  17 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  18 Adam Grzelec                   Poznań               119.44   2986   25
  19 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  20 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  21 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     104.32   2608   25
  22 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  23 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  24 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  25 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  26 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  27 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  29 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  30 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  31 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  32 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  33 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  34 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  35 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  36 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  37 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  38 Ryszard Kaczmarek              Leszno               120.38   2889   24
  39 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  40 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  41 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  42 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  43 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  44 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  45 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  46 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  47 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  48 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  49 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  50 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  51 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  52 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  53 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  54 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  55 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  56 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  57 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  58 Jakub Dworczyk                 Będzin                79.38   1905   24
  59 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  60 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  61 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  62 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  63 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  64 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  65 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  66 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  67 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  68 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  69 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  70 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  71 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  72 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  73 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  74 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  75 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  76 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  77 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  78 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  79 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  80 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  81 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  82 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  83 Oliwier Antos                  Racibórz              58.94   1061   18
  84 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  85 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  86 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  87 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  88 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  89 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  90 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  93 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  94 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  96 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  97 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  98 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 100 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 101 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 102 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 103 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 104 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 108 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 109 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 110 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 111 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 112 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 115 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 116 Adam Klimont                   Wałcz                114.58   1375   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 118 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 119 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 120 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 121 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 122 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 123 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 124 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.83   1306   12
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 126 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 127 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 128 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.58   1291   12
 129 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 130 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 131 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 132 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 133 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 135 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 136 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 137 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 138 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 139 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 140 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 141 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 142 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 143 Karolina Szubska               Jaworzno              97.67   1172   12
 144 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 145 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 146 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 147 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 148 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 149 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 150 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 151 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 152 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 153 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 154 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 155 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 156 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 157 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 158 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 159 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 160 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 161 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 162 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 163 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 164 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 165 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 166 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 167 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 168 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 169 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 170 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 171 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 172 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 173 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 174 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 175 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 176 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 177 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 178 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 179 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 180 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 181 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 182 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 183 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 184 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 185 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 186 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 187 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 188 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 189 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 190 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 191 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 192 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 193 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 194 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 195 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 196 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 197 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 198 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 199 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 200 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 201 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 202 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 203 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 204 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 205 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 206 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 207 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 208 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 209 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 210 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 211 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 212 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 213 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 214 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 215 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 216 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 217 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 218 Bogusław Książek               Szczecin             101.89    917    9
 219 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 220 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 221 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 222 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 223 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 224 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 225 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 226 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 227 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 228 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 229 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 230 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 231 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 232 Maciej Kuć                     Stargard             111.71    782    7
 233 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 234 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 235 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 236 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 238 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.57    669    7
 239 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 240 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 241 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 242 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 243 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 244 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 245 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 246 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 247 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 248 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 249 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 250 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 251 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 252 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 253 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 254 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 255 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 256 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 257 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 258 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 259 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 260 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 261 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 262 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 263 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 264 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 265 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 266 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 267 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 268 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 269 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 270 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 271 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 272 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 273 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 274 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 275 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie