Świnoujście 5
września
Świnoujście 5- 6 września III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta MiastaMistrzostwa Regionów 2015
Jaworzno12
września
Jaworzno 12-13 września X Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2015
Polanica-Zdrój12
września
Polanica-Zdrój 12 września Festiwal Cały Kazio
Artur Irzyk zwycięża w Jaworznie!12 - 13 września 2015 — X Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleJaworzno, 12 - 13 września 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Artur Irzyk zwycięża w Jaworznie!Stawienie się w Jaworznie 64 osób, gotowych podjąć grę w jubileuszowych dziesiątych mistrzostwach tego miasta, uczyniło ten turniej jednym z najliczniej obsadzonych w bieżącym roku kalendarzowym. Zwyczajowo niezwykle gościnnie przyjęły nas pracujące w Miejskim Centrum Kultury i Sportu panie, na czele z niezastąpioną Anetą Szczyrzycą. Wśród startujących znalazło się aż ośmioro debiutantów, głównie uczniów szkół z Będzina, Jaworzna i Zabrza.

Przestronna hala, szerokie stoły, miła pogoda, możliwość posiłku, strawa duchowa (występ dziecięcego zespołu tanecznego Mini-Stars-Junior) czy możliwość poćwiczenia pod okiem profesjonalnego instruktora z Fitness-Szok/Cube-Szok spowodowały, że warunki do gry były znakomite.

Z ciekawostek zacznijmy od rzadkiego wyniku w drugiej rundzie – Szymon DąbrowskiKrzysztof Kałuża skutecznie zamknęli sobie planszę w taki sposób, że ich partia zakończyła się wynikiem 64-26. To czwarty, w ogarnianych statystykami, najniższy wynik sumy zdobytych przez dwóch graczy małych punktów w rankingowych partiach na turniejach PFS.

Zawody przebiegały do 11 rundy w taki sposób, że nie dało się wskazać graczy, którzy wyskakują do przodu, już szykując się do zwycięstwa. Dopiero w przedostatniej rundzie wysunęli się na prowadzenie Mariusz Wrześniewski oraz Artur Irzyk, obaj z Krakowa. Dziewięć wygranych partii, przewaga 0,5 dużego punktu i morza małych nad trzecim Arkadiuszem Łydką (przedstawicielem gospodarzy) oznaczały, że w kończącym turniej duńczyku z tej pary wyłoni się zwycięzca. Arek miał teoretyczne szanse, przy niskim remisie kolegów i jakiejś rekordowej swojej wygranej, niemniej były to szanse tak prawdopodobne, jak spełnianie obietnic przedwyborczych.

W rundzie 12 na pierwszym stole Mariusz podniósł wzrok na przechodzącego opodal, pod koniec rozgrywki, sędziego i szepnął tylko: „Bez historii”. Jego przegrana zepchnęła go aż na piąte miejsce. Dla Artura Irzyka Jaworzno zaś stało się miejscem jego drugiego turniejowego triumfu. Na drugim miejscu zameldował się Andrzej Rechowicz z Katowic, zaś trzecie przypadło obrończyni tytułu sprzed roku, Justynie Górce. Nad znaczeniem każdego punktu zastanawiała się Irena Sołdan z Sopotu, która o tylko 1 mały punkcik przegrała podium i zajęła czwarte miejsce.

Miłym honorem dla graczy był fakt, że nagrody wręczał osobiście I Zastępca Prezydenta Miasta, pan Dariusz Starzycki. Wśród licznych kategorii honorowanych pamiątkowymi pucharami tu odnotujemy dwie – najlepszą debiutantką została Justyna Przystawska z Jaworzna, zaś Bożena Guział z Raciborza ułożyła najdroższy ruch – dziewiątkę „smaganiu” za 185 punktów. Każda zaś grająca osoba wyjechała z gościnnego miasta z choć drobną nagrodą rzeczową.

Nie jestem w stanie opisać kończącego pierwszy dzień mistrzostw wspólnego grilla, albowiem na nim nie byłem. Zapraszam natomiast PT czytających do zapoznania się z komentarzami sędziego z poszczególnych rund – wpis umieszczony pod numerem ósmym zdradzi wam stresy i przypadki, które powodują, że na zawodach pojawiają się opóźnienia.

Kończąc jeszcze raz podziękuję wszystkim organizatorkom i organizatorom (oraz przesyłam ukłony dla sponsorów) od wszystkich osób, które scrabblowały w ten jeden z ostatnich letnich weekendów na jaworznickiej ziemi.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)
VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)
VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo-Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie,
ul. Grunwaldzka 80, 43-600 Jaworzno
(centrum miasta, duży parking, kawiarnie, pizzerie w okolicy)
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 12 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 13 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim:

20 km od Katowic (dojazd autobusami: J, A, E lub minibusem z Alei Korfantego; samochodem: autostradą A4 w kierunku Krakowa, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa, drugi zjazd na Jaworzno).
55 km od Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowic, zjazd na Jaworzno).
Hala znajduje się w centrum miasta Jaworzna.
WyżywienieObiad dwudaniowy do wykupienia na miejscu w cenie 15 zł na sobotę – zapisy na obiad do piątku (11 wrzesnia) do godz.18.00 – wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym. Podczas trwania turnieju zapewniamy: kawę, herbatę.
NoclegiDomki wypoczynkowe MCKiS nad zalewem Sosina, OWR „Sosina", ul. Bukowska 11 km od miejsca rozgrywek
ul. Bukowska 10 km od miejsca rozgrywek (na miejscu organizowane będzie SOBOTNIE GRILLOWANIE-zapisy)
Domek 4-osobowy -240 zł (2 pokoje, łazienka, kuchnia — 60 zł/osobę)
Domek 10-osobowy dwupiętrowy( 3 pokoje, łazienka, kuchnia- 500 zł (50 zł/osobę) Tel. kont. do zarządcy: 608-406-092
Polecamy rezerwować przez orgaznizatora-508-217-271 (zbieramy odpowiednią ilosć osób do domków)

Hotel Dalia — 5 km od miejsca rozgrywek, ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76

Hotel Brojan — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32 752 11 11

Hotel Pańska Górka — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32 6 150 150; tel. kom. +48 660 677 677

Hotel Wodnik nad Zalewem Sosina — 10 km od miejsca rozgrywek, OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, tel. 32 758 48 71
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 400 zł
II miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 300 zł
III miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna 200 zł
Statuetki i specjalne nagrody rzeczowe:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszej zawodniczki na Mistrzostwach
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina
— dla najmłodszego uczestnika Mistrzostw
— dla najstarszego uczestnika Mistrzostw

Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
Dodatkowe atrakcje> Nagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju.

> SOBOTNIE GRILLOWANIE nad Zalewem Sosina – 12.09.2015 r.,
START- godz.20.30 — OWR „Sosina", ul. Bukowska 10 km od miejsca rozgrywek
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Klub MCKiS „Podłęże” w Jaworznie — 32 616 54 18 — mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Aneta Szczyrzyca — 508-217-271 — mail: aneta.szczyrzyca@interia.pl
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu w Jaworznie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Polska Federacja Scrabble w Warszawie

Urząd Miasta Jaworzna
Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzna
Restauracja Mega Pizza w Jaworznie
ICB Pharma s.j. P.T. Świętosławscy w Jaworznie
AUTO SERWIS "PITER" z Jaworzna
F.U.H. "Szok" z Jaworzna (Fitness-Szok, CUBE-SZOK)
Cukiernia "Puchatek" z Jaworzna


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Artur           Irzyk                Kraków                 133.97     10.0     5067     1919      805
  2 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.26      9.0     4901     1807      865
  3 Justyna         Górka                Kraków                 144.01      9.0     4860     1848      668
  4 Irena           Sołdan               Sopot                  134.91      9.0     4859     1758      749
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.48      9.0     4830     1832      486
  6 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               122.40      8.5     4488     1774      321
  7 Piotr           Broda                Sandomierz             129.65      8.0     4819     1767      279
  8 Ewa             Szałas               Katowice               117.27      8.0     4761     1754      328
  9 Natalia         Ogierman             Katowice               124.46      8.0     4757     1707      556
 10 Kacper          Zegadło              Warszawa               137.73      8.0     4743     1696      735
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.12      8.0     4576     1728       -5
 12 Maria           Pokorska             Warszawa               114.11      8.0     4438     1594      484
 13 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.30      7.5     4492     1660      156
 14 Krzysztof       Gibas                Kraków                 125.00      7.0     4803     1523      696
 15 Marta           Bajorek              Warszawa               124.88      7.0     4757     1530      555
 16 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               131.49      7.0     4651     1575      199
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    131.90      7.0     4613     1498      452
 18 Bożena          Guział               Racibórz               116.47      7.0     4550     1626       26
 19 Joanna          Brychcy              Katowice               116.25      7.0     4533     1611      146
 20 Tomasz          Lempart              Kraków                 125.58      7.0     4527     1602      207
 21 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.91      7.0     4461     1553      210
 22 Adam            Jurkowski            Gliwice                136.96      7.0     4452     1518      -28
 23 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              128.38      7.0     4374     1572      552
 24 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.32      7.0     4158     1473      212
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.14      6.5     4719     1549      451
 26 Jan             Mrozowski            Kraków                 144.28      6.0     4887     1497      475
 27 Konrad          Sowula               Kraków                 126.91      6.0     4630     1498      157
 28 Waldemar        Wypchał              Kraków                 100.00      6.0     4516     1281      515
 29 Jerzy           Luter                Bytom                  115.53      6.0     4474     1384      513
 30 Dariusz         Sowula               Kraków                 116.72      6.0     4391     1513      -48
 31 Leszek          Kacprzyk             Katowice               129.64      6.0     4325     1487      -44
 32 Urszula         Solarska             Łódź                   112.94      6.0     4270     1418      -44
 33 Katarzyna       Kowalska             Katowice               114.36      6.0     4236     1429     -139
 34 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               105.73      6.0     4125     1410     -174
 35 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.20      6.0     4020     1448     -408
 36 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               126.69      5.5     4083     1394     -104
 37 Mariusz         Grodek               Kraków                 126.64      5.0     4624     1278      390
 38 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.61      5.0     4589     1275      382
 39 Agnieszka       Walas                Kraków                 117.17      5.0     4464     1306      -38
 40 Renata          Andracka             Zwola                  116.21      5.0     4301     1265      269
 41 Marta           Sztajnert            Wisła                  110.74      5.0     4297     1234      331
 42 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               114.14      5.0     4200     1379     -251
 43 Michał          Gawroński            Siemianowice Śląskie   125.21      5.0     4139     1265      215
 44 Leszek          Kilian               Jaworzno               102.11      5.0     3981     1280      -31
 45 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      5.0     3892     1296     -182
 46 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.0     3816     1325     -729
 47 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3775     1237     -396
 48 Justyna         Przystawska          Jaworzno               100.00      5.0     3064     1198     -905
 49 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     2893     1162    -1100
 50 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      4.0     4125     1201      135
 51 Szymon          Stępień              Bytom                  100.00      4.0     3839     1077      207
 52 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      4.0     3766     1148     -712
 53 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      4.0     3131     1064     -804
 54 Jakub           Dworczyk             Będzin                 100.00      4.0     2878     1064    -1016
 55 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      4.0     2586     1024    -1122
 56 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            146.62      3.0     2675      767      -79
 57 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 114.92      3.0     2597      755      248
 58 Lubomir         Kuchta               Jaworzno               100.00      3.0     2566      927    -1031
 59 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               103.55      3.0     1955      716     -163
 60 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      2.0     2943      874    -1022
 61 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.90      2.0     1945      559      252
 62 Małgorzata      Świętosławska        Jaworzno               100.00      1.5     1756      465     -308
 63 Aleksandra      Maliszewska          Będzin                 100.00      0.5     2116      593    -1396
 64 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      0.0      648      268    -1348
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



	Dariusz Puton 146.62 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Sowula                116.72 -  381: 476   67
    2    16 Piotr          Broda                 129.65 -  354: 463   80
    3    24 Maciej         Dąbrowski             105.73 +  428: 352  156
    4    18 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  418: 240  150
    5    10 Natalia        Ogierman              124.46 -  301: 470   74
    6    16 Tomasz         Lempart               125.58 +  390: 335  176
    7    13 Katarzyna      Kowalska              114.36 -  403: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Jan Mrozowski 144.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bożena         Guział                116.47 -  361: 374   66
    2    18 Marta          Bajorek               124.88 +  428: 353  175
    3    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  427: 278  150
    4     7 Sylwester      Gryz                  114.92 +  465: 358  165
    5     5 Teresa         Zalewska              118.20 +  559: 291  168
    6     2 Joanna         Brychcy               116.25 +  428: 372  166
    7     2 Justyna        Górka                 144.01 -  392: 427   94
    8     3 Piotr          Broda                 129.65 -  398: 444   80
    9     6 Leszek         Kacprzyk              129.64 +  365: 339  180
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  381: 411   93
   11     5 Irena          Sołdan                134.91 -  350: 391   85
   12    10 Marta          Bajorek               124.88 -  333: 374   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Stanisław Rydzik 144.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               116.25 +  383: 351  166
    2     6 Agnieszka      Walas                 117.17 +  395: 321  167
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  299: 437   93
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  321: 416   81
    5    18 Kacper         Zegadło               137.73 -  346: 549   88
    6    18 Dorota         Rudzińska             122.61 +  411: 372  173
    7    14 Jerzy          Luter                 115.53 +  409: 303  166
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 +  428: 333  181
    9     7 Natalia        Ogierman              124.46 -  344: 420   74
   10    10 Łukasz         Sornek                125.90 +  398: 384  176
   11     9 Joanna         Juszczak              136.91 +  440: 324  187
   12     7 Tomasz         Lempart               125.58 +  402: 371  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Justyna Górka 144.01 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              116.21 +  360: 338  166
    2    10 Kacper         Zegadło               137.73 +  416: 365  188
    3     5 Natalia        Ogierman              124.46 -  307: 356   74
    4     9 Mariusz        Grodek                126.64 +  454: 334  177
    5     4 Artur          Irzyk                 133.97 +  430: 353  184
    6     3 Konrad         Sowula                126.91 +  398: 256  177
    7     2 Jan            Mrozowski             144.28 +  427: 392  194
    8     1 Andrzej        Rechowicz             126.26 +  373: 318  176
    9     2 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  390: 395   72
   10     3 Piotr          Broda                 129.65 +  466: 322  180
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  372: 394   93
   12     4 Ewa            Szałas                117.27 +  467: 369  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Mariusz Wrześniewski 143.48 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 115.53 +  489: 346  166
    2     7 Lidia          Szpakowska            114.14 +  365: 340  164
    3     4 Stanisław      Rydzik                144.12 +  437: 299  194
    4     2 Michał         Gawroński             125.21 +  481: 337  175
    5     1 Ewa            Szałas                117.27 +  389: 362  167
    6     1 Andrzej        Rechowicz             126.26 +  438: 376  176
    7     1 Piotr          Broda                 129.65 -  347: 435   80
    8     2 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  352: 354   72
    9     3 Joanna         Brychcy               116.25 +  397: 298  166
   10     4 Jan            Mrozowski             144.28 +  411: 381  194
   11     2 Justyna        Górka                 144.01 +  394: 372  194
   12     1 Artur          Irzyk                 133.97 -  330: 444   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Kacper Zegadło 137.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwester      Gryz                  114.92 +  433: 305  165
    2    10 Justyna        Górka                 144.01 -  365: 416   94
    3    17 Marcin         Kurowski              100.00 +  360: 241  150
    4    15 Szymon         Dąbrowski             126.69 -  336: 338   77
    5    18 Stanisław      Rydzik                144.12 +  549: 346  194
    6     8 Michał         Gawroński             125.21 +  449: 288  175
    7     5 Konrad         Sowula                126.91 -  301: 339   77
    8     9 Tomasz         Lempart               125.58 +  430: 327  176
    9     8 Dariusz        Sowula                116.72 +  381: 376  167
   10     7 Jerzy          Matyasik              125.30 -  306: 350   75
   11     8 Leszek         Kacprzyk              129.64 +  348: 333  180
   12     6 Joanna         Brychcy               116.25 +  485: 349  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Adam Jurkowski 136.96 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Kowalska              114.36 +  360: 349  164
    2    11 Ewa            Szałas                117.27 -  359: 414   67
    3    14 Tomasz         Lempart               125.58 -  322: 379   76
    4    25 Marcin         Kurowski              100.00 +  369: 356  150
    5    16 Marta          Bajorek               124.88 -  361: 451   75
    6    24 Leszek         Kilian                102.11 +  356: 353  152
    7    16 Joanna         Juszczak              136.91 -  359: 455   87
    8    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  455: 288  150
    9    19 Szymon         Dąbrowski             126.69 +  380: 358  177
   10    12 Krzysztof      Gibas                 125.00 +  390: 357  175
   11     7 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 +  389: 356  181
   12     8 Maria          Pokorska              114.11 -  352: 364   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Joanna Juszczak 136.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lidia          Szpakowska            114.14 -  342: 382   64
    2    23 Maciej         Dąbrowski             105.73 +  406: 275  156
    3    21 Marta          Sztajnert             110.74 +  423: 372  161
    4    14 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  327: 470   78
    5    17 Leszek         Kacprzyk              129.64 -  349: 488   80
    6    19 Piotr          Potoczek              109.32 +  380: 237  159
    7    16 Adam           Jurkowski             136.96 +  455: 359  187
    8    14 Teresa         Zalewska              118.20 +  400: 247  168
    9    12 Jerzy          Matyasik              125.30 -  324: 330   75
   10    14 Katarzyna      Kowalska              114.36 +  405: 339  164
   11     9 Stanisław      Rydzik                144.12 -  324: 440   94
   12    13 Dariusz        Sowula                116.72 +  326: 312  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Irena Sołdan 134.91 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Pokorska              114.11 +  419: 371  164
    2    15 Małgorzata     Świętosławska         100.00 +  384: 226  150
    3     2 Dariusz        Sowula                116.72 +  466: 269  167
    4     5 Artur          Irzyk                 133.97 -  379: 418   84
    5     7 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  338: 411   78
    6    10 Urszula        Solarska              112.94 +  422: 421  163
    7     9 Jerzy          Matyasik              125.30 -  349: 427   75
    8    10 Katarzyna      Kowalska              114.36 +  401: 284  164
    9    10 Lidia          Szpakowska            114.14 +  398: 317  164
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  469: 316  181
   11     5 Jan            Mrozowski             144.28 +  391: 350  194
   12     3 Natalia        Ogierman              124.46 +  443: 300  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Artur Irzyk 133.97 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Solarska              112.94 +  526: 336  163
    2     1 Leszek         Kacprzyk              129.64 -  360: 361   80
    3    10 Krzysztof      Gibas                 125.00 +  384: 288  175
    4     5 Irena          Sołdan                134.91 +  418: 379  185
    5     4 Justyna        Górka                 144.01 -  353: 430   94
    6     9 Bożena         Guział                116.47 +  398: 343  166
    7     7 Agnieszka      Walas                 117.17 +  455: 323  167
    8     5 Konrad         Sowula                126.91 +  467: 389  177
    9     1 Piotr          Broda                 129.65 +  413: 381  180
   10     2 Ewa            Szałas                117.27 +  432: 377  167
   11     1 Arkadiusz      Łydka                 122.40 +  417: 325  172
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          143.48 +  444: 330  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Zbigniew Wietecki 131.90 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Sztajnert             110.74 -  332: 341   61
    2    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  438: 275  150
    3    20 Bożena         Guział                116.47 -  374: 404   66
    4    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  422: 303  150
    5    12 Piotr          Potoczek              109.32 +  403: 277  159
    6    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  437: 259  150
    7    10 Krzysztof      Kałuża                128.38 +  394: 307  178
    8     7 Mariusz        Grodek                126.64 +  444: 349  177
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  420: 362  181
   10     1 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  298: 426   72
   11     3 Natalia        Ogierman              124.46 -  380: 403   74
   12     5 Piotr          Broda                 129.65 -  271: 455   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Mariusz Sylwestrzuk 131.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Potoczek              109.32 +  399: 303  159
    2     4 Tomasz         Lempart               125.58 +  443: 305  176
    3     8 Jerzy          Matyasik              125.30 -  363: 410   75
    4     8 Lidia          Szpakowska            114.14 +  465: 382  164
    5     6 Bożena         Guział                116.47 +  382: 286  166
    6     6 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  373: 382   72
    7     8 Marta          Bajorek               124.88 -  316: 492   75
    8    11 Stanisław      Rydzik                144.12 -  333: 428   94
    9    15 Renata         Andracka              116.21 +  422: 362  166
   10     9 Joanna         Brychcy               116.25 +  430: 372  166
   11     7 Adam           Jurkowski             136.96 -  356: 389   87
   12    12 Michał         Gawroński             125.21 +  369: 341  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Krzysztof Sporczyk 131.14 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Dąbrowski             105.73 +  392: 247  156
    2     5 Konrad         Sowula                126.91 -  328: 341   77
    3    12 Agnieszka      Walas                 117.17 +  473: 334  167
    4    10 Stanisław      Rydzik                144.12 +  416: 321  194
    5     8 Szymon         Dąbrowski             126.69 =  432: 432  127
    6     5 Ewa            Szałas                117.27 +  398: 271  167
    7     3 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  373: 392   76
    8     6 Marta          Bajorek               124.88 +  461: 357  175
    9     5 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  362: 420   82
   10     8 Irena          Sołdan                134.91 -  316: 469   85
   11    12 Joanna         Brychcy               116.25 -  385: 407   66
   12    16 Mariusz        Grodek                126.64 +  383: 277  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Piotr Broda 129.65 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Szczyrzyca            103.55 +  419: 298  154
    2    16 Dariusz        Puton                 146.62 +  463: 354  197
    3     3 Dorota         Rudzińska             122.61 +  390: 354  173
    4     4 Jerzy          Matyasik              125.30 +  403: 322  175
    5     2 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  401: 436   76
    6     4 Krzysztof      Kałuża                128.38 +  366: 346  178
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          143.48 +  435: 347  193
    8     3 Jan            Mrozowski             144.28 +  444: 398  194
    9     1 Artur          Irzyk                 133.97 -  381: 413   84
   10     3 Justyna        Górka                 144.01 -  322: 466   94
   11     6 Ewa            Szałas                117.27 -  340: 535   67
   12     5 Zbigniew       Wietecki              131.90 +  455: 271  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Leszek Kacprzyk 129.64 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kilian                102.11 +  410: 257  152
    2     1 Artur          Irzyk                 133.97 +  361: 360  184
    3     6 Ewa            Szałas                117.27 -  280: 419   67
    4    12 Dariusz        Sowula                116.72 -  350: 371   67
    5    17 Joanna         Juszczak              136.91 +  488: 349  187
    6    15 Jerzy          Matyasik              125.30 -  321: 388   75
    7    18 Bożena         Guział                116.47 +  421: 352  166
    8    16 Szymon         Dąbrowski             126.69 +  408: 402  177
    9     6 Jan            Mrozowski             144.28 -  339: 365   94
   10    15 Lidia          Szpakowska            114.14 +  304: 284  164
   11     8 Kacper         Zegadło               137.73 -  333: 348   88
   12    14 Bożena         Guział                116.47 -  310: 474   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Krzysztof Kałuża 128.38 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Dworczyk              100.00 +  408: 187  150
    2     2 Szymon         Dąbrowski             126.69 -   26:  64   77
    3    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  466: 275  150
    4    14 Joanna         Juszczak              136.91 +  470: 327  187
    5     7 Irena          Sołdan                134.91 +  411: 338  185
    6     4 Piotr          Broda                 129.65 -  346: 366   80
    7    10 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  307: 394   82
    8    15 Agnieszka      Walas                 117.17 +  395: 389  167
    9    11 Konrad         Sowula                126.91 +  394: 382  177
   10     6 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  330: 381   76
   11    11 Bożena         Guział                116.47 +  454: 292  166
   12     9 Jerzy          Matyasik              125.30 -  367: 427   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Konrad Sowula 126.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  502: 327  150
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  341: 328  181
    3     7 Szymon         Dąbrowski             126.69 +  508: 258  177
    4     1 Ewa            Szałas                117.27 -  385: 435   67
    5     3 Michał         Gawroński             125.21 +  379: 321  175
    6     3 Justyna        Górka                 144.01 -  256: 398   94
    7     5 Kacper         Zegadło               137.73 +  339: 301  188
    8     5 Artur          Irzyk                 133.97 -  389: 467   84
    9    11 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  382: 394   78
   10    13 Bożena         Guział                116.47 -  383: 473   66
   11    14 Urszula        Solarska              112.94 +  420: 293  163
   12    11 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  346: 478   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Szymon Dąbrowski 126.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Lubomir        Kuchta                100.00 +  524: 199  150
    2     2 Krzysztof      Kałuża                128.38 +   64:  26  178
    3     7 Konrad         Sowula                126.91 -  258: 508   77
    4    15 Kacper         Zegadło               137.73 +  338: 336  188
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              131.14 =  432: 432  131
    6     7 Natalia        Ogierman              124.46 -  376: 489   74
    7    11 Joanna         Brychcy               116.25 -  321: 370   66
    8    16 Leszek         Kacprzyk              129.64 -  402: 408   80
    9    19 Adam           Jurkowski             136.96 -  358: 380   87
   10    22 Urszula        Solarska              112.94 -  304: 391   63
   11    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  338: 336  150
   12    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  368: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Mariusz Grodek 126.64 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kurowski              100.00 -  324: 348   50
    2    28 Jakub          Dworczyk              100.00 +  477: 138  150
    3    16 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  395: 304  150
    4     9 Justyna        Górka                 144.01 -  334: 454   94
    5    14 Maria          Pokorska              114.11 +  452: 346  164
    6    11 Teresa         Zalewska              118.20 +  502: 302  168
    7     6 Ewa            Szałas                117.27 -  337: 439   67
    8     7 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  349: 444   82
    9    13 Bożena         Guział                116.47 -  344: 400   66
   10    17 Maciej         Dąbrowski             105.73 -  354: 410   56
   11    21 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  479: 266  150
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  277: 383   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Andrzej Rechowicz 126.26 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  523: 126  150
    2     3 Krzysztof      Gibas                 125.00 +  409: 324  175
    3     1 Teresa         Zalewska              118.20 +  357: 287  168
    4     3 Natalia        Ogierman              124.46 +  455: 373  174
    5     2 Piotr          Broda                 129.65 +  436: 401  180
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  376: 438   93
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  392: 373  181
    8     1 Justyna        Górka                 144.01 -  318: 373   94
    9     4 Ewa            Szałas                117.27 -  379: 384   67
   10     6 Krzysztof      Kałuża                128.38 +  381: 330  178
   11     4 Jerzy          Matyasik              125.30 +  450: 329  175
   12     2 Arkadiusz      Łydka                 122.40 +  425: 298  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Łukasz Sornek 125.90 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Lidia          Szpakowska            114.14 -  311: 402   64
    9    17 Leszek         Kilian                102.11 +  499: 206  152
   10    10 Stanisław      Rydzik                144.12 -  384: 398   94
   11    13 Tomasz         Lempart               125.58 -  377: 395   76
   12    17 Dorota         Rudzińska             122.61 +  374: 292  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  5 111.80




	Tomasz Lempart 125.58 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Justyna        Przystawska           100.00 +  506: 236  150
    2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  305: 443   81
    3    14 Adam           Jurkowski             136.96 +  379: 322  187
    4    11 Bożena         Guział                116.47 -  351: 403   66
    5    13 Renata         Andracka              116.21 +  336: 319  166
    6    16 Dariusz        Puton                 146.62 -  335: 390   97
    7    17 Maciej         Dąbrowski             105.73 +  379: 330  156
    8     9 Kacper         Zegadło               137.73 -  327: 430   88
    9    20 Dorota         Rudzińska             122.61 +  435: 401  173
   10    16 Teresa         Zalewska              118.20 +  408: 267  168
   11    13 Łukasz         Sornek                125.90 +  395: 377  176
   12     7 Stanisław      Rydzik                144.12 -  371: 402   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Jerzy Matyasik 125.30 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  439: 305  150
    2     9 Arkadiusz      Łydka                 122.40 =  396: 396  122
    3     8 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 +  410: 363  181
    4     4 Piotr          Broda                 129.65 -  322: 403   80
    5     9 Joanna         Brychcy               116.25 -  357: 428   66
    6    15 Leszek         Kacprzyk              129.64 +  388: 321  180
    7     9 Irena          Sołdan                134.91 +  427: 349  185
    8     8 Ewa            Szałas                117.27 -  317: 324   67
    9    12 Joanna         Juszczak              136.91 +  330: 324  187
   10     7 Kacper         Zegadło               137.73 +  350: 306  188
   11     4 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  329: 450   76
   12     9 Krzysztof      Kałuża                128.38 +  427: 367  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Michał Gawroński 125.21 Siemianowice Śląskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Piotr          Potoczek              109.32 +  456: 317  159
    3     9 Arkadiusz      Łydka                 122.40 +  373: 356  172
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  337: 481   93
    5     3 Konrad         Sowula                126.91 -  321: 379   77
    6     8 Kacper         Zegadło               137.73 -  288: 449   88
    7    12 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  384: 405   75
    8    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  442: 283  150
    9    18 Teresa         Zalewska              118.20 -  351: 416   68
   10    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  403: 241  150
   11    17 Leszek         Kilian                102.11 +  443: 228  152
   12    12 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  341: 369   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 11 115.00




	Krzysztof Gibas 125.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  405: 274  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  324: 409   76
    3    10 Artur          Irzyk                 133.97 -  288: 384   84
    4    17 Jerzy          Luter                 115.53 +  396: 289  166
    5    15 Agnieszka      Walas                 117.17 -  363: 364   67
    6    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  529: 292  150
    7    12 Michał         Gawroński             125.21 +  405: 384  175
    8    12 Maria          Pokorska              114.11 -  380: 389   64
    9    14 Urszula        Solarska              112.94 +  396: 291  163
   10    12 Adam           Jurkowski             136.96 -  357: 390   87
   11    15 Lidia          Szpakowska            114.14 +  482: 295  164
   12    11 Konrad         Sowula                126.91 +  478: 346  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Marta Bajorek 124.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  283: 422   50
    2    18 Jan            Mrozowski             144.28 -  353: 428   94
    3    26 Justyna        Przystawska           100.00 +  485: 222  150
    4    21 Leszek         Kilian                102.11 +  394: 270  152
    5    16 Adam           Jurkowski             136.96 +  451: 361  187
    6    13 Monika         Szczyrzyca            103.55 +  348: 302  154
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 +  492: 316  181
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  357: 461   81
    9     9 Maria          Pokorska              114.11 -  329: 364   64
   10    11 Dariusz        Sowula                116.72 -  346: 478   67
   11    16 Maciej         Dąbrowski             105.73 +  545: 245  156
   12    10 Jan            Mrozowski             144.28 +  374: 333  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Natalia Ogierman 124.46 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Szymon         Stępień               100.00 +  360: 266  150
    2    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  489: 273  150
    3     5 Justyna        Górka                 144.01 +  356: 307  194
    4     3 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  373: 455   76
    5    10 Dariusz        Puton                 146.62 +  470: 301  197
    6     7 Szymon         Dąbrowski             126.69 +  489: 376  177
    7     4 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  380: 387   72
    8     4 Joanna         Brychcy               116.25 -  331: 343   66
    9     7 Stanisław      Rydzik                144.12 +  420: 344  194
   10     5 Maria          Pokorska              114.11 +  386: 326  164
   11     3 Zbigniew       Wietecki              131.90 +  403: 380  182
   12     3 Irena          Sołdan                134.91 -  300: 443   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Dorota Rudzińska 122.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  421: 228  150
    2    13 Marcin         Kurowski              100.00 +  369: 337  150
    3     3 Piotr          Broda                 129.65 -  354: 390   80
    4    16 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  340: 431   72
    5    19 Urszula        Solarska              112.94 -  378: 383   63
    6    18 Stanisław      Rydzik                144.12 -  372: 411   94
    7    21 Lidia          Szpakowska            114.14 -  358: 359   64
    8    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  556: 181  150
    9    20 Tomasz         Lempart               125.58 -  401: 435   76
   10    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  378: 332  150
   11    20 Szymon         Stępień               100.00 +  370: 346  150
   12    17 Łukasz         Sornek                125.90 -  292: 374   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Arkadiusz Łydka 122.40 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  371: 111  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              125.30 =  396: 396  125
    3     9 Michał         Gawroński             125.21 -  356: 373   75
    4    16 Dorota         Rudzińska             122.61 +  431: 340  173
    5    11 Dariusz        Sowula                116.72 +  367: 312  167
    6     6 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 +  382: 373  181
    7     4 Natalia        Ogierman              124.46 +  387: 380  174
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          143.48 +  354: 352  193
    9     2 Justyna        Górka                 144.01 +  395: 390  194
   10     1 Zbigniew       Wietecki              131.90 +  426: 298  182
   11     1 Artur          Irzyk                 133.97 -  325: 417   84
   12     2 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  298: 425   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Teresa Zalewska 118.20 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  420: 257  150
    2    14 Marta          Sztajnert             110.74 +  405: 302  161
    3     1 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  287: 357   76
    4     6 Katarzyna      Kowalska              114.36 +  293: 232  164
    5     5 Jan            Mrozowski             144.28 -  291: 559   94
    6    11 Mariusz        Grodek                126.64 -  302: 502   77
    7    19 Urszula        Solarska              112.94 +  378: 279  163
    8    14 Joanna         Juszczak              136.91 -  247: 400   87
    9    18 Michał         Gawroński             125.21 +  416: 351  175
   10    16 Tomasz         Lempart               125.58 -  267: 408   76
   11    18 Renata         Andracka              116.21 +  375: 345  166
   12    15 Piotr          Potoczek              109.32 -  339: 436   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Ewa Szałas 117.27 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Waldemar       Wypchał               100.00 +  432: 350  150
    2    11 Adam           Jurkowski             136.96 +  414: 359  187
    3     6 Leszek         Kacprzyk              129.64 +  419: 280  180
    4     1 Konrad         Sowula                126.91 +  435: 385  177
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  362: 389   93
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  271: 398   81
    7     6 Mariusz        Grodek                126.64 +  439: 337  177
    8     8 Jerzy          Matyasik              125.30 +  324: 317  175
    9     4 Andrzej        Rechowicz             126.26 +  384: 379  176
   10     2 Artur          Irzyk                 133.97 -  377: 432   84
   11     6 Piotr          Broda                 129.65 +  535: 340  180
   12     4 Justyna        Górka                 144.01 -  369: 467   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Agnieszka Walas 117.17 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  499: 208  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                144.12 -  321: 395   94
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  334: 473   81
    4    19 Marta          Sztajnert             110.74 +  375: 365  161
    5    15 Krzysztof      Gibas                 125.00 +  364: 363  175
    6    14 Dariusz        Sowula                116.72 +  428: 366  167
    7     7 Artur          Irzyk                 133.97 -  323: 455   84
    8    15 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  389: 395   78
    9    16 Katarzyna      Kowalska              114.36 -  386: 390   64
   10    18 Leszek         Kilian                102.11 -  359: 394   52
   11    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  359: 325  150
   12    18 Waldemar       Wypchał               100.00 -  327: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Dariusz Sowula 116.72 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Puton                 146.62 +  476: 381  197
    2     8 Bożena         Guział                116.47 +  441: 282  166
    3     2 Irena          Sołdan                134.91 -  269: 466   85
    4    12 Leszek         Kacprzyk              129.64 +  371: 350  180
    5    11 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  312: 367   72
    6    14 Agnieszka      Walas                 117.17 -  366: 428   67
    7    15 Renata         Andracka              116.21 +  383: 350  166
    8    17 Jerzy          Luter                 115.53 +  335: 319  166
    9     8 Kacper         Zegadło               137.73 -  376: 381   88
   10    11 Marta          Bajorek               124.88 +  478: 346  175
   11    10 Maria          Pokorska              114.11 -  272: 443   64
   12    13 Joanna         Juszczak              136.91 -  312: 326   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Bożena Guział 116.47 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jan            Mrozowski             144.28 +  374: 361  194
    2     8 Dariusz        Sowula                116.72 -  282: 441   67
    3    20 Zbigniew       Wietecki              131.90 +  404: 374  182
    4    11 Tomasz         Lempart               125.58 +  403: 351  176
    5     6 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  286: 382   81
    6     9 Artur          Irzyk                 133.97 -  343: 398   84
    7    18 Leszek         Kacprzyk              129.64 -  352: 421   80
    8    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  467: 305  150
    9    13 Mariusz        Grodek                126.64 +  400: 344  177
   10    13 Konrad         Sowula                126.91 +  473: 383  177
   11    11 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  292: 454   78
   12    14 Leszek         Kacprzyk              129.64 +  474: 310  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Joanna Brychcy 116.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                144.12 -  351: 383   94
    2    19 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  380: 343  150
    3    23 Małgorzata     Świętosławska         100.00 +  446: 243  150
    4    13 Monika         Szczyrzyca            103.55 +  417: 284  154
    5     9 Jerzy          Matyasik              125.30 +  428: 357  175
    6     2 Jan            Mrozowski             144.28 -  372: 428   94
    7    11 Szymon         Dąbrowski             126.69 +  370: 321  177
    8     4 Natalia        Ogierman              124.46 +  343: 331  174
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  298: 397   93
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  372: 430   81
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              131.14 +  407: 385  181
   12     6 Kacper         Zegadło               137.73 -  349: 485   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Renata Andracka 116.21 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 144.01 -  338: 360   94
    2    24 Justyna        Przystawska           100.00 +  445: 208  150
    3    19 Monika         Szczyrzyca            103.55 -  306: 320   54
    4    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  346: 311  150
    5    13 Tomasz         Lempart               125.58 -  319: 336   76
    6    26 Waldemar       Wypchał               100.00 +  398: 334  150
    7    15 Dariusz        Sowula                116.72 -  350: 383   67
    8    19 Piotr          Potoczek              109.32 +  386: 287  159
    9    15 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  362: 422   81
   10    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  412: 312  150
   11    18 Teresa         Zalewska              118.20 -  345: 375   68
   12    19 Jerzy          Luter                 115.53 -  294: 384   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Jerzy Luter 115.53 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  346: 489   93
    2    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  496: 364  150
    3    11 Lidia          Szpakowska            114.14 -  362: 376   64
    4    17 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  289: 396   75
    5    22 Katarzyna      Kowalska              114.36 +  382: 311  164
    6    17 Marta          Sztajnert             110.74 +  374: 279  161
    7    14 Stanisław      Rydzik                144.12 -  303: 409   94
    8    17 Dariusz        Sowula                116.72 -  319: 335   67
    9    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  348: 365   50
   10    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  467: 134  150
   11    24 Justyna        Przystawska           100.00 +  404: 209  150
   12    19 Renata         Andracka              116.21 +  384: 294  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Sylwester Gryz 114.92 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               137.73 -  305: 433   88
    2    29 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  397: 124  150
    3    15 Urszula        Solarska              112.94 +  410: 277  163
    4     7 Jan            Mrozowski             144.28 -  358: 465   94
    5    21 Monika         Szczyrzyca            103.55 -  334: 382   54
    6    21 Maciej         Dąbrowski             105.73 -  393: 402   56
    7    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  400: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Katarzyna Kowalska 114.36 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Jurkowski             136.96 -  349: 360   87
    2    21 Leszek         Kilian                102.11 +  466: 275  152
    3    13 Waldemar       Wypchał               100.00 +  408: 379  150
    4     6 Teresa         Zalewska              118.20 -  232: 293   68
    5    22 Jerzy          Luter                 115.53 -  311: 382   66
    6    25 Marcin         Kurowski              100.00 +  391: 361  150
    7    13 Dariusz        Puton                 146.62 +  418: 403  197
    8    10 Irena          Sołdan                134.91 -  284: 401   85
    9    16 Agnieszka      Walas                 117.17 +  390: 386  167
   10    14 Joanna         Juszczak              136.91 -  339: 405   87
   11    19 Piotr          Potoczek              109.32 -  290: 385   59
   12    20 Marta          Sztajnert             110.74 +  358: 345  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Lidia Szpakowska 114.14 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Juszczak              136.91 +  382: 342  187
    2     7 Mariusz        Wrześniewski          143.48 -  340: 365   93
    3    11 Jerzy          Luter                 115.53 +  376: 362  166
    4     8 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  382: 465   81
    5    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  325: 332   50
    6    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  371: 328  150
    7    21 Dorota         Rudzińska             122.61 +  359: 358  173
    8    13 Łukasz         Sornek                125.90 +  402: 311  176
    9    10 Irena          Sołdan                134.91 -  317: 398   85
   10    15 Leszek         Kacprzyk              129.64 -  284: 304   80
   11    15 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  295: 482   75
   12    21 Urszula        Solarska              112.94 -  367: 404   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Maria Pokorska 114.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                134.91 -  371: 419   85
    2    17 Monika         Szczyrzyca            103.55 -  294: 369   54
    3    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  357: 177  150
    4    27 Małgorzata     Świętosławska         100.00 +  404: 232  150
    5    14 Mariusz        Grodek                126.64 -  346: 452   77
    6    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  413: 234  150
    7    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  367: 352  150
    8    12 Krzysztof      Gibas                 125.00 +  389: 380  175
    9     9 Marta          Bajorek               124.88 +  364: 329  175
   10     5 Natalia        Ogierman              124.46 -  326: 386   74
   11    10 Dariusz        Sowula                116.72 +  443: 272  167
   12     8 Adam           Jurkowski             136.96 +  364: 352  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Urszula Solarska 112.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Irzyk                 133.97 -  336: 526   84
    2    25 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  470: 180  150
    3    15 Sylwester      Gryz                  114.92 -  277: 410   65
    4    24 Szymon         Stępień               100.00 +  305: 290  150
    5    19 Dorota         Rudzińska             122.61 +  383: 378  173
    6    10 Irena          Sołdan                134.91 -  421: 422   85
    7    19 Teresa         Zalewska              118.20 -  279: 378   68
    8    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  420: 243  150
    9    14 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  291: 396   75
   10    22 Szymon         Dąbrowski             126.69 +  391: 304  177
   11    14 Konrad         Sowula                126.91 -  293: 420   77
   12    21 Lidia          Szpakowska            114.14 +  404: 367  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Marta Sztajnert 110.74 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Wietecki              131.90 +  341: 332  182
    2    14 Teresa         Zalewska              118.20 -  302: 405   68
    3    21 Joanna         Juszczak              136.91 -  372: 423   87
    4    19 Agnieszka      Walas                 117.17 -  365: 375   67
    5    24 Szymon         Stępień               100.00 +  372: 282  150
    6    17 Jerzy          Luter                 115.53 -  279: 374   66
    7    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  288: 374   50
    8    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  546: 171  150
    9    23 Marcin         Kurowski              100.00 -  283: 393   50
   10    25 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  423: 201  150
   11    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  381: 278  150
   12    20 Katarzyna      Kowalska              114.36 -  345: 358   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Piotr Potoczek 109.32 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Sylwestrzuk           131.49 -  303: 399   81
    2    31 Michał         Gawroński             125.21 -  317: 456   75
    3    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  415: 196  150
    4    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  406: 248  150
    5    12 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  277: 403   82
    6    19 Joanna         Juszczak              136.91 -  237: 380   87
    7    26 Justyna        Przystawska           100.00 +  395: 204  150
    8    19 Renata         Andracka              116.21 -  287: 386   66
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  333: 310  150
   10    19 Waldemar       Wypchał               100.00 +  367: 335  150
   11    19 Katarzyna      Kowalska              114.36 +  385: 290  164
   12    15 Teresa         Zalewska              118.20 +  436: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Maciej Dąbrowski 105.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              131.14 -  247: 392   81
    2    23 Joanna         Juszczak              136.91 -  275: 406   87
    3    24 Dariusz        Puton                 146.62 -  352: 428   97
    4    29 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  426: 235  150
    5    26 Justyna        Przystawska           100.00 +  347: 234  150
    6    21 Sylwester      Gryz                  114.92 +  402: 393  165
    7    17 Tomasz         Lempart               125.58 -  330: 379   76
    8    23 Waldemar       Wypchał               100.00 -  317: 371   50
    9    24 Szymon         Stępień               100.00 +  373: 259  150
   10    17 Mariusz        Grodek                126.64 +  410: 354  177
   11    16 Marta          Bajorek               124.88 -  245: 545   75
   12    22 Leszek         Kilian                102.11 +  401: 303  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Monika Szczyrzyca 103.55 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Broda                 129.65 -  298: 419   80
    2    17 Maria          Pokorska              114.11 +  369: 294  164
    3    19 Renata         Andracka              116.21 +  320: 306  166
    4    13 Joanna         Brychcy               116.25 -  284: 417   66
    5    21 Sylwester      Gryz                  114.92 +  382: 334  165
    6    13 Marta          Bajorek               124.88 -  302: 348   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Leszek Kilian 102.11 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kacprzyk              129.64 -  257: 410   80
    2    21 Katarzyna      Kowalska              114.36 -  275: 466   64
    3    31 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  457: 110  150
    4    21 Marta          Bajorek               124.88 -  270: 394   75
    5    23 Waldemar       Wypchał               100.00 +  325: 306  150
    6    24 Adam           Jurkowski             136.96 -  353: 356   87
    7    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  416: 129  150
    8    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  497: 139  150
    9    17 Łukasz         Sornek                125.90 -  206: 499   76
   10    18 Agnieszka      Walas                 117.17 +  394: 359  167
   11    17 Michał         Gawroński             125.21 -  228: 443   75
   12    22 Maciej         Dąbrowski             105.73 -  303: 401   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Jakub Dworczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  187: 408   78
    2    28 Mariusz        Grodek                126.64 -  138: 477   77
    3    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  281: 268  150
    4    26 Piotr          Potoczek              109.32 -  248: 406   59
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  266: 333   50
    6    27 Szymon         Stępień               100.00 -  226: 367   50
    7    30 Małgorzata     Świętosławska         100.00 -  241: 253   50
    8    29 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  263: 225  150
    9    30 Lubomir        Kuchta                100.00 +  276: 221  150
   10    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  249: 352   50
   11    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  267: 251  150
   12    27 Justyna        Przystawska           100.00 -  236: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Konrad         Sowula                126.91 -  327: 502   77
    2    27 Lubomir        Kuchta                100.00 +  350: 213  150
    3    18 Jan            Mrozowski             144.28 -  278: 427   94
    4    23 Renata         Andracka              116.21 -  311: 346   66
    5    28 Jakub          Dworczyk              100.00 +  333: 266  150
    6    23 Maria          Pokorska              114.11 -  234: 413   64
    7    24 Marta          Sztajnert             110.74 +  374: 288  161
    8    22 Bożena         Guział                116.47 -  305: 467   66
    9    25 Piotr          Potoczek              109.32 -  310: 333   59
   10    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  335: 253  150
   11    23 Waldemar       Wypchał               100.00 -  283: 417   50
   12    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  335: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Lubomir Kuchta 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Dąbrowski             126.69 -  199: 524   77
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  213: 350   50
    3    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  201: 400   50
    4    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  264: 304   50
    5    30 Maria          Tomiczek              100.00 -  196: 261   50
    6    31 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  252: 165  150
    7    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  197: 304   50
    8    30 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  205: 319   50
    9    30 Jakub          Dworczyk              100.00 -  221: 276   50
   10    28 Szymon         Stępień               100.00 -  144: 416   50
   11    30 Szymon         Sztajnert             100.00 +  254: 141  150
   12    30 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  220: 137  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 12  77.25




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Grodek                126.64 +  348: 324  177
    2    13 Dorota         Rudzińska             122.61 -  337: 369   73
    3    17 Kacper         Zegadło               137.73 -  241: 360   88
    4    25 Adam           Jurkowski             136.96 -  356: 369   87
    5    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  313: 267  150
    6    25 Katarzyna      Kowalska              114.36 -  361: 391   64
    7    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  312: 252  150
    8    21 Urszula        Solarska              112.94 -  243: 420   63
    9    23 Marta          Sztajnert             110.74 +  393: 283  161
   10    21 Renata         Andracka              116.21 -  312: 412   66
   11    22 Agnieszka      Walas                 117.17 -  325: 359   67
   12    24 Szymon         Stępień               100.00 +  351: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Aleksandra Maliszewska 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             126.26 -  126: 523   76
    2    29 Sylwester      Gryz                  114.92 -  124: 397   65
    3    31 Leszek         Kilian                102.11 -  110: 457   52
    4    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  204: 291   50
    5    31 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  198: 270   50
    6    31 Lubomir        Kuchta                100.00 -  165: 252   50
    7    31 PAUZA
    8    29 Jakub          Dworczyk              100.00 -  225: 263   50
    9    28 Justyna        Przystawska           100.00 -  131: 322   50
   10    30 Maria          Tomiczek              100.00 -  173: 241   50
   11    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  223: 276   50
   12    30 Lubomir        Kuchta                100.00 -  137: 220   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  / 11  53.91




	Justyna Przystawska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Lempart               125.58 -  236: 506   76
    2    24 Renata         Andracka              116.21 -  208: 445   66
    3    26 Marta          Bajorek               124.88 -  222: 485   75
    4    30 Maria          Tomiczek              100.00 +  305: 203  150
    5    26 Maciej         Dąbrowski             105.73 -  234: 347   56
    6    30 Małgorzata     Świętosławska         100.00 +  243: 227  150
    7    26 Piotr          Potoczek              109.32 -  204: 395   59
    8    28 Szymon         Stępień               100.00 -  245: 335   50
    9    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  322: 131  150
   10    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  303: 255  150
   11    24 Jerzy          Luter                 115.53 -  209: 404   66
   12    27 Jakub          Dworczyk              100.00 +  333: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              125.30 -  305: 439   75
    2    30 Maria          Tomiczek              100.00 +  431: 186  150
    3    22 Krzysztof      Kałuża                128.38 -  275: 466   78
    4    20 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  303: 422   82
    5    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  396: 195  150
    6    20 Lidia          Szpakowska            114.14 -  328: 371   64
    7    23 Szymon         Stępień               100.00 +  305: 269  150
    8    18 Michał         Gawroński             125.21 -  283: 442   75
    9    26 Szymon         Sztajnert             100.00 +  519: 116  150
   10    23 Dorota         Rudzińska             122.61 -  332: 378   73
   11    26 Szymon         Dąbrowski             126.69 -  336: 338   77
   12    23 Szymon         Dąbrowski             126.69 -  312: 368   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  274: 405   75
    2    19 Joanna         Brychcy               116.25 -  343: 380   66
    3    29 Jakub          Dworczyk              100.00 -  268: 281   50
    4    28 Lubomir        Kuchta                100.00 +  304: 264  150
    5    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  195: 396   50
    6    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  271: 222  150
    7    25 Marcin         Kurowski              100.00 -  252: 312   50
    8    25 Dorota         Rudzińska             122.61 -  181: 556   73
    9    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  266: 258  150
   10    29 Justyna        Przystawska           100.00 -  255: 303   50
   11    27 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  276: 223  150
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  246: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Bajorek               124.88 +  422: 283  175
    2    12 Natalia        Ogierman              124.46 -  273: 489   74
    3    16 Mariusz        Grodek                126.64 -  304: 395   77
    4    22 Waldemar       Wypchał               100.00 +  356: 344  150
    5    20 Lidia          Szpakowska            114.14 +  332: 325  164
    6    12 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  259: 437   82
    7    20 Maria          Pokorska              114.11 -  352: 367   64
    8    20 Adam           Jurkowski             136.96 -  288: 455   87
    9    22 Jerzy          Luter                 115.53 +  365: 348  166
   10    20 Michał         Gawroński             125.21 -  241: 403   75
   11    25 Marta          Sztajnert             110.74 -  278: 381   61
   12    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  346: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Szymon Stępień 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Natalia        Ogierman              124.46 -  266: 360   74
    2    20 Waldemar       Wypchał               100.00 -  316: 366   50
    3    30 Maria          Tomiczek              100.00 +  425: 215  150
    4    24 Urszula        Solarska              112.94 -  290: 305   63
    5    24 Marta          Sztajnert             110.74 -  282: 372   61
    6    27 Jakub          Dworczyk              100.00 +  367: 226  150
    7    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  269: 305   50
    8    28 Justyna        Przystawska           100.00 +  335: 245  150
    9    24 Maciej         Dąbrowski             105.73 -  259: 373   56
   10    28 Lubomir        Kuchta                100.00 +  416: 144  150
   11    20 Dorota         Rudzińska             122.61 -  346: 370   73
   12    24 Marcin         Kurowski              100.00 -  268: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Rudzińska             122.61 -  228: 421   73
    2    25 Urszula        Solarska              112.94 -  180: 470   63
    3    28 Piotr          Potoczek              109.32 -  196: 415   59
    4    29 Maciej         Dąbrowski             105.73 -  235: 426   56
    5    31 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  270: 198  150
    6    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  222: 271   50
    7    28 Waldemar       Wypchał               100.00 -  191: 516   50
    8    30 Lubomir        Kuchta                100.00 +  319: 205  150
    9    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  323: 274  150
   10    25 Marta          Sztajnert             110.74 -  201: 423   61
   11    29 Maria          Tomiczek              100.00 +  269: 256  150
   12    28 Szymon         Sztajnert             100.00 +  259: 118  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Leszek         Kilian                102.11 -  139: 497   52
    9    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  116: 519   50
   10    24 Jerzy          Luter                 115.53 -  134: 467   66
   11    30 Lubomir        Kuchta                100.00 -  141: 254   50
   12    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  118: 259   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  5  53.60




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Łydka                 122.40 -  111: 371   72
    2    30 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  186: 431   50
    3    30 Szymon         Stępień               100.00 -  215: 425   50
    4    30 Justyna        Przystawska           100.00 -  203: 305   50
    5    30 Lubomir        Kuchta                100.00 +  261: 196  150
    6    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  208: 202  150
    7    27 Leszek         Kilian                102.11 -  129: 416   52
    8    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  240: 384   50
    9    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  258: 266   50
   10    30 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  241: 173  150
   11    29 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  256: 269   50
   12    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  278: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  / 12  85.33




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Teresa         Zalewska              118.20 -  257: 420   68
    2    22 Jerzy          Luter                 115.53 -  364: 496   66
    3    27 Lubomir        Kuchta                100.00 +  400: 201  150
    4    18 Dariusz        Puton                 146.62 -  240: 418   97
    5    29 Małgorzata     Świętosławska         100.00 +  346: 275  150
    6    22 Krzysztof      Gibas                 125.00 -  292: 529   75
    7    22 Sylwester      Gryz                  114.92 -  266: 400   65
    8    27 Maria          Tomiczek              100.00 +  384: 240  150
    9    21 Waldemar       Wypchał               100.00 -  281: 425   50
   10    26 Jakub          Dworczyk              100.00 +  352: 249  150
   11    21 Mariusz        Grodek                126.64 -  266: 479   77
   12    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  318: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Waldemar Wypchał 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ewa            Szałas                117.27 -  350: 432   67
    2    20 Szymon         Stępień               100.00 +  366: 316  150
    3    13 Katarzyna      Kowalska              114.36 -  379: 408   64
    4    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  344: 356   50
    5    23 Leszek         Kilian                102.11 -  306: 325   52
    6    26 Renata         Andracka              116.21 -  334: 398   66
    7    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  516: 191  150
    8    23 Maciej         Dąbrowski             105.73 +  371: 317  156
    9    21 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  425: 281  150
   10    19 Piotr          Potoczek              109.32 -  335: 367   59
   11    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 283  150
   12    18 Agnieszka      Walas                 117.17 +  373: 327  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Walas                 117.17 -  208: 499   67
    2    26 Zbigniew       Wietecki              131.90 -  275: 438   82
    3    25 Maria          Pokorska              114.11 -  177: 357   64
    4    31 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  291: 204  150
    5    27 Marcin         Kurowski              100.00 -  267: 313   50
    6    29 Maria          Tomiczek              100.00 -  202: 208   50
    7    29 Lubomir        Kuchta                100.00 +  304: 197  150
    8    26 Marta          Sztajnert             110.74 -  171: 546   61
    9    29 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  274: 323   50
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  253: 335   50
   11    28 Jakub          Dworczyk              100.00 -  251: 267   50
   12    29 Maria          Tomiczek              100.00 -  270: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  / 12  72.83




	Małgorzata Świętosławska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Irena          Sołdan                134.91 -  226: 384   85
    3    23 Joanna         Brychcy               116.25 -  243: 446   66
    4    27 Maria          Pokorska              114.11 -  232: 404   64
    5    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  275: 346   50
    6    30 Justyna        Przystawska           100.00 -  227: 243   50
    7    30 Jakub          Dworczyk              100.00 +  253: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  6  77.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Dariusz        Sowula                381: 476
   2 Bożena         Guział               - Jan            Mrozowski             374: 361
   3 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Brychcy               383: 351
   4 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 338: 360
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Luter                 489: 346
   6 Sylwester      Gryz                 - Kacper         Zegadło               305: 433
   7 Adam           Jurkowski            - Katarzyna      Kowalska              360: 349
   8 Lidia          Szpakowska           - Joanna         Juszczak              382: 342
   9 Irena          Sołdan               - Maria          Pokorska              419: 371
  10 Urszula        Solarska             - Artur          Irzyk                 336: 526
  11 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Sztajnert             332: 341
  12 Piotr          Potoczek             - Mariusz        Sylwestrzuk           303: 399
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             392: 247
  14 Monika         Szczyrzyca           - Piotr          Broda                 298: 419
  15 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Kilian                410: 257
  16 Jakub          Dworczyk             - Krzysztof      Kałuża                187: 408
  17 Konrad         Sowula               - Andrzej        Klich                 502: 327
  18 Lubomir        Kuchta               - Szymon         Dąbrowski             199: 524
  19 Mariusz        Grodek               - Marcin         Kurowski              324: 348
  20 Aleksandra     Maliszewska          - Andrzej        Rechowicz             126: 523
  21 Tomasz         Lempart              - Justyna        Przystawska           506: 236
  22 Dawid          Rykaczewski          - Jerzy          Matyasik              305: 439
  23 Krzysztof      Gibas                - Iwona          Skubis-Galus          405: 274
  24 Zygmunt        Skwarek              - Marta          Bajorek               422: 283
  25 Natalia        Ogierman             - Szymon         Stępień               360: 266
  26 Marcin         Szczyrzyca           - Dorota         Rudzińska             228: 421
  27 Arkadiusz      Łydka                - Maria          Tomiczek              371: 111
  28 Dominik        Ulejczyk             - Teresa         Zalewska              257: 420
  29 Ewa            Szałas               - Waldemar       Wypchał               432: 350
  30 Dawid          Węgrzyński           - Agnieszka      Walas                 208: 499
  31 Małgorzata     Świętosławska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Leszek         Kacprzyk              360: 361
   2 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Kałuża                 64:  26
   3 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Gibas                 409: 324
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Lempart               443: 305
   5 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              341: 328
   6 Agnieszka      Walas                - Stanisław      Rydzik                321: 395
   7 Lidia          Szpakowska           - Mariusz        Wrześniewski          340: 365
   8 Dariusz        Sowula               - Bożena         Guział                441: 282
   9 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 396: 396
  10 Justyna        Górka                - Kacper         Zegadło               416: 365
  11 Adam           Jurkowski            - Ewa            Szałas                359: 414
  12 Zygmunt        Skwarek              - Natalia        Ogierman              273: 489
  13 Marcin         Kurowski             - Dorota         Rudzińska             337: 369
  14 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              302: 405
  15 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Świętosławska         384: 226
  16 Piotr          Broda                - Dariusz        Puton                 463: 354
  17 Maria          Pokorska             - Monika         Szczyrzyca            294: 369
  18 Jan            Mrozowski            - Marta          Bajorek               428: 353
  19 Iwona          Skubis-Galus         - Joanna         Brychcy               343: 380
  20 Szymon         Stępień              - Waldemar       Wypchał               316: 366
  21 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Kowalska              275: 466
  22 Jerzy          Luter                - Dominik        Ulejczyk              496: 364
  23 Joanna         Juszczak             - Maciej         Dąbrowski             406: 275
  24 Justyna        Przystawska          - Renata         Andracka              208: 445
  25 Marcin         Szczyrzyca           - Urszula        Solarska              180: 470
  26 Dawid          Węgrzyński           - Zbigniew       Wietecki              275: 438
  27 Andrzej        Klich                - Lubomir        Kuchta                350: 213
  28 Jakub          Dworczyk             - Mariusz        Grodek                138: 477
  29 Aleksandra     Maliszewska          - Sylwester      Gryz                  124: 397
  30 Maria          Tomiczek             - Dawid          Rykaczewski           186: 431
  31 Michał         Gawroński            - Piotr          Potoczek              456: 317


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             287: 357
   2 Dariusz        Sowula               - Irena          Sołdan                269: 466
   3 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Broda                 354: 390
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          299: 437
   5 Natalia        Ogierman             - Justyna        Górka                 356: 307
   6 Ewa            Szałas               - Leszek         Kacprzyk              419: 280
   7 Szymon         Dąbrowski            - Konrad         Sowula                258: 508
   8 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 363
   9 Michał         Gawroński            - Arkadiusz      Łydka                 373: 356
  10 Krzysztof      Gibas                - Artur          Irzyk                 288: 384
  11 Jerzy          Luter                - Lidia          Szpakowska            362: 376
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Walas                 473: 334
  13 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Kowalska              379: 408
  14 Tomasz         Lempart              - Adam           Jurkowski             379: 322
  15 Sylwester      Gryz                 - Urszula        Solarska              410: 277
  16 Mariusz        Grodek               - Zygmunt        Skwarek               395: 304
  17 Kacper         Zegadło              - Marcin         Kurowski              360: 241
  18 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Klich                 427: 278
  19 Monika         Szczyrzyca           - Renata         Andracka              320: 306
  20 Bożena         Guział               - Zbigniew       Wietecki              404: 374
  21 Marta          Sztajnert            - Joanna         Juszczak              372: 423
  22 Krzysztof      Kałuża               - Dawid          Rykaczewski           466: 275
  23 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Świętosławska         446: 243
  24 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Puton                 352: 428
  25 Maria          Pokorska             - Dawid          Węgrzyński            357: 177
  26 Marta          Bajorek              - Justyna        Przystawska           485: 222
  27 Dominik        Ulejczyk             - Lubomir        Kuchta                400: 201
  28 Piotr          Potoczek             - Marcin         Szczyrzyca            415: 196
  29 Iwona          Skubis-Galus         - Jakub          Dworczyk              268: 281
  30 Szymon         Stępień              - Maria          Tomiczek              425: 215
  31 Leszek         Kilian               - Aleksandra     Maliszewska           457: 110


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Sowula               - Ewa            Szałas                385: 435
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Gawroński             481: 337
   3 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              455: 373
   4 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              403: 322
   5 Artur          Irzyk                - Irena          Sołdan                418: 379
   6 Katarzyna      Kowalska             - Teresa         Zalewska              232: 293
   7 Sylwester      Gryz                 - Jan            Mrozowski             358: 465
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Lidia          Szpakowska            465: 382
   9 Justyna        Górka                - Mariusz        Grodek                454: 334
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                416: 321
  11 Tomasz         Lempart              - Bożena         Guział                351: 403
  12 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Sowula                350: 371
  13 Joanna         Brychcy              - Monika         Szczyrzyca            417: 284
  14 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Juszczak              470: 327
  15 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             336: 338
  16 Arkadiusz      Łydka                - Dorota         Rudzińska             431: 340
  17 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Gibas                 289: 396
  18 Dariusz        Puton                - Dominik        Ulejczyk              418: 240
  19 Agnieszka      Walas                - Marta          Sztajnert             375: 365
  20 Dawid          Rykaczewski          - Zbigniew       Wietecki              303: 422
  21 Marta          Bajorek              - Leszek         Kilian                394: 270
  22 Waldemar       Wypchał              - Zygmunt        Skwarek               344: 356
  23 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 346: 311
  24 Urszula        Solarska             - Szymon         Stępień               305: 290
  25 Marcin         Kurowski             - Adam           Jurkowski             356: 369
  26 Piotr          Potoczek             - Jakub          Dworczyk              406: 248
  27 Małgorzata     Świętosławska        - Maria          Pokorska              232: 404
  28 Lubomir        Kuchta               - Iwona          Skubis-Galus          264: 304
  29 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Szczyrzyca            426: 235
  30 Maria          Tomiczek             - Justyna        Przystawska           203: 305
  31 Aleksandra     Maliszewska          - Dawid          Węgrzyński            204: 291


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Szałas               - Mariusz        Wrześniewski          362: 389
   2 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             401: 436
   3 Michał         Gawroński            - Konrad         Sowula                321: 379
   4 Artur          Irzyk                - Justyna        Górka                 353: 430
   5 Teresa         Zalewska             - Jan            Mrozowski             291: 559
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bożena         Guział                382: 286
   7 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kałuża                338: 411
   8 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              432: 432
   9 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Matyasik              428: 357
  10 Dariusz        Puton                - Natalia        Ogierman              301: 470
  11 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Sowula                367: 312
  12 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Potoczek              403: 277
  13 Renata         Andracka             - Tomasz         Lempart               319: 336
  14 Mariusz        Grodek               - Maria          Pokorska              452: 346
  15 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Walas                 363: 364
  16 Marta          Bajorek              - Adam           Jurkowski             451: 361
  17 Joanna         Juszczak             - Leszek         Kacprzyk              349: 488
  18 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                549: 346
  19 Dorota         Rudzińska            - Urszula        Solarska              378: 383
  20 Lidia          Szpakowska           - Zygmunt        Skwarek               325: 332
  21 Monika         Szczyrzyca           - Sylwester      Gryz                  382: 334
  22 Katarzyna      Kowalska             - Jerzy          Luter                 311: 382
  23 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kilian                306: 325
  24 Marta          Sztajnert            - Szymon         Stępień               372: 282
  25 Dawid          Rykaczewski          - Iwona          Skubis-Galus          396: 195
  26 Justyna        Przystawska          - Maciej         Dąbrowski             234: 347
  27 Marcin         Kurowski             - Dawid          Węgrzyński            313: 267
  28 Andrzej        Klich                - Jakub          Dworczyk              333: 266
  29 Dominik        Ulejczyk             - Małgorzata     Świętosławska         346: 275
  30 Maria          Tomiczek             - Lubomir        Kuchta                261: 196
  31 Marcin         Szczyrzyca           - Aleksandra     Maliszewska           270: 198


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rechowicz             438: 376
   2 Jan            Mrozowski            - Joanna         Brychcy               428: 372
   3 Justyna        Górka                - Konrad         Sowula                398: 256
   4 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Broda                 346: 366
   5 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Sporczyk              271: 398
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Arkadiusz      Łydka                 373: 382
   7 Natalia        Ogierman             - Szymon         Dąbrowski             489: 376
   8 Kacper         Zegadło              - Michał         Gawroński             449: 288
   9 Bożena         Guział               - Artur          Irzyk                 343: 398
  10 Urszula        Solarska             - Irena          Sołdan                421: 422
  11 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Grodek                302: 502
  12 Zbigniew       Wietecki             - Zygmunt        Skwarek               437: 259
  13 Monika         Szczyrzyca           - Marta          Bajorek               302: 348
  14 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Sowula                428: 366
  15 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              321: 388
  16 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Puton                 335: 390
  17 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Luter                 279: 374
  18 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             411: 372
  19 Joanna         Juszczak             - Piotr          Potoczek              380: 237
  20 Lidia          Szpakowska           - Dawid          Rykaczewski           371: 328
  21 Maciej         Dąbrowski            - Sylwester      Gryz                  402: 393
  22 Krzysztof      Gibas                - Dominik        Ulejczyk              529: 292
  23 Maria          Pokorska             - Andrzej        Klich                 413: 234
  24 Leszek         Kilian               - Adam           Jurkowski             353: 356
  25 Katarzyna      Kowalska             - Marcin         Kurowski              391: 361
  26 Waldemar       Wypchał              - Renata         Andracka              334: 398
  27 Jakub          Dworczyk             - Szymon         Stępień               226: 367
  28 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Szczyrzyca            271: 222
  29 Dawid          Węgrzyński           - Maria          Tomiczek              202: 208
  30 Justyna        Przystawska          - Małgorzata     Świętosławska         243: 227
  31 Lubomir        Kuchta               - Aleksandra     Maliszewska           252: 165


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 347: 435
   2 Justyna        Górka                - Jan            Mrozowski             427: 392
   3 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              392: 373
   4 Arkadiusz      Łydka                - Natalia        Ogierman              387: 380
   5 Konrad         Sowula               - Kacper         Zegadło               339: 301
   6 Mariusz        Grodek               - Ewa            Szałas                337: 439
   7 Agnieszka      Walas                - Artur          Irzyk                 323: 455
   8 Marta          Bajorek              - Mariusz        Sylwestrzuk           492: 316
   9 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                427: 349
  10 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Kałuża                394: 307
  11 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Brychcy               321: 370
  12 Michał         Gawroński            - Krzysztof      Gibas                 384: 405
  13 Katarzyna      Kowalska             - Dariusz        Puton                 418: 403
  14 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                303: 409
  15 Dariusz        Sowula               - Renata         Andracka              383: 350
  16 Adam           Jurkowski            - Joanna         Juszczak              359: 455
  17 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Lempart               330: 379
  18 Leszek         Kacprzyk             - Bożena         Guział                421: 352
  19 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              378: 279
  20 Zygmunt        Skwarek              - Maria          Pokorska              352: 367
  21 Dorota         Rudzińska            - Lidia          Szpakowska            358: 359
  22 Dominik        Ulejczyk             - Sylwester      Gryz                  266: 400
  23 Szymon         Stępień              - Dawid          Rykaczewski           269: 305
  24 Andrzej        Klich                - Marta          Sztajnert             374: 288
  25 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Kurowski              252: 312
  26 Piotr          Potoczek             - Justyna        Przystawska           395: 204
  27 Maria          Tomiczek             - Leszek         Kilian                129: 416
  28 Marcin         Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               191: 516
  29 Lubomir        Kuchta               - Dawid          Węgrzyński            197: 304
  30 Małgorzata     Świętosławska        - Jakub          Dworczyk              253: 241
  31 Aleksandra     Maliszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 318: 373
   2 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Wrześniewski          354: 352
   3 Piotr          Broda                - Jan            Mrozowski             444: 398
   4 Natalia        Ogierman             - Joanna         Brychcy               331: 343
   5 Artur          Irzyk                - Konrad         Sowula                467: 389
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               461: 357
   7 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Grodek                444: 349
   8 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Szałas                317: 324
   9 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Lempart               430: 327
  10 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Kowalska              401: 284
  11 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           428: 333
  12 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Gibas                 389: 380
  13 Łukasz         Sornek               - Lidia          Szpakowska            311: 402
  14 Joanna         Juszczak             - Teresa         Zalewska              400: 247
  15 Krzysztof      Kałuża               - Agnieszka      Walas                 395: 389
  16 Szymon         Dąbrowski            - Leszek         Kacprzyk              402: 408
  17 Dariusz        Sowula               - Jerzy          Luter                 335: 319
  18 Dawid          Rykaczewski          - Michał         Gawroński             283: 442
  19 Renata         Andracka             - Piotr          Potoczek              386: 287
  20 Adam           Jurkowski            - Zygmunt        Skwarek               455: 288
  21 Urszula        Solarska             - Marcin         Kurowski              420: 243
  22 Bożena         Guział               - Andrzej        Klich                 467: 305
  23 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Dąbrowski             371: 317
  24 Szymon         Sztajnert            - Leszek         Kilian                139: 497
  25 Dorota         Rudzińska            - Iwona          Skubis-Galus          556: 181
  26 Dawid          Węgrzyński           - Marta          Sztajnert             171: 546
  27 Maria          Tomiczek             - Dominik        Ulejczyk              240: 384
  28 Szymon         Stępień              - Justyna        Przystawska           335: 245
  29 Jakub          Dworczyk             - Aleksandra     Maliszewska           263: 225
  30 Lubomir        Kuchta               - Marcin         Szczyrzyca            205: 319


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 381: 413
   2 Justyna        Górka                - Arkadiusz      Łydka                 390: 395
   3 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Wrześniewski          298: 397
   4 Ewa            Szałas               - Andrzej        Rechowicz             384: 379
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              362: 420
   6 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kacprzyk              365: 339
   7 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Ogierman              344: 420
   8 Dariusz        Sowula               - Kacper         Zegadło               376: 381
   9 Marta          Bajorek              - Maria          Pokorska              329: 364
  10 Lidia          Szpakowska           - Irena          Sołdan                317: 398
  11 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Kałuża                382: 394
  12 Joanna         Juszczak             - Jerzy          Matyasik              324: 330
  13 Mariusz        Grodek               - Bożena         Guział                344: 400
  14 Krzysztof      Gibas                - Urszula        Solarska              396: 291
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              422: 362
  16 Agnieszka      Walas                - Katarzyna      Kowalska              386: 390
  17 Leszek         Kilian               - Łukasz         Sornek                206: 499
  18 Teresa         Zalewska             - Michał         Gawroński             416: 351
  19 Adam           Jurkowski            - Szymon         Dąbrowski             380: 358
  20 Tomasz         Lempart              - Dorota         Rudzińska             435: 401
  21 Dominik        Ulejczyk             - Waldemar       Wypchał               281: 425
  22 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Luter                 365: 348
  23 Marcin         Kurowski             - Marta          Sztajnert             393: 283
  24 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Stępień               373: 259
  25 Andrzej        Klich                - Piotr          Potoczek              310: 333
  26 Dawid          Rykaczewski          - Szymon         Sztajnert             519: 116
  27 Iwona          Skubis-Galus         - Maria          Tomiczek              266: 258
  28 Justyna        Przystawska          - Aleksandra     Maliszewska           322: 131
  29 Marcin         Szczyrzyca           - Dawid          Węgrzyński            323: 274
  30 Jakub          Dworczyk             - Lubomir        Kuchta                276: 221


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Zbigniew       Wietecki              426: 298
   2 Artur          Irzyk                - Ewa            Szałas                432: 377
   3 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 466: 322
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Mrozowski             411: 381
   5 Maria          Pokorska             - Natalia        Ogierman              326: 386
   6 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Kałuża                381: 330
   7 Jerzy          Matyasik             - Kacper         Zegadło               350: 306
   8 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              469: 316
   9 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Sylwestrzuk           372: 430
  10 Łukasz         Sornek               - Stanisław      Rydzik                384: 398
  11 Marta          Bajorek              - Dariusz        Sowula                346: 478
  12 Krzysztof      Gibas                - Adam           Jurkowski             357: 390
  13 Bożena         Guział               - Konrad         Sowula                473: 383
  14 Katarzyna      Kowalska             - Joanna         Juszczak              339: 405
  15 Leszek         Kacprzyk             - Lidia          Szpakowska            304: 284
  16 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Lempart               267: 408
  17 Mariusz        Grodek               - Maciej         Dąbrowski             354: 410
  18 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Walas                 394: 359
  19 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               367: 335
  20 Zygmunt        Skwarek              - Michał         Gawroński             241: 403
  21 Renata         Andracka             - Marcin         Kurowski              412: 312
  22 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             391: 304
  23 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Rykaczewski           378: 332
  24 Jerzy          Luter                - Szymon         Sztajnert             467: 134
  25 Marta          Sztajnert            - Marcin         Szczyrzyca            423: 201
  26 Dominik        Ulejczyk             - Jakub          Dworczyk              352: 249
  27 Dawid          Węgrzyński           - Andrzej        Klich                 253: 335
  28 Szymon         Stępień              - Lubomir        Kuchta                416: 144
  29 Justyna        Przystawska          - Iwona          Skubis-Galus          303: 255
  30 Aleksandra     Maliszewska          - Maria          Tomiczek              173: 241


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Łydka                 417: 325
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 394: 372
   3 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Wietecki              403: 380
   4 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              450: 329
   5 Jan            Mrozowski            - Irena          Sołdan                350: 391
   6 Ewa            Szałas               - Piotr          Broda                 535: 340
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Adam           Jurkowski             356: 389
   8 Kacper         Zegadło              - Leszek         Kacprzyk              348: 333
   9 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              440: 324
  10 Dariusz        Sowula               - Maria          Pokorska              272: 443
  11 Krzysztof      Kałuża               - Bożena         Guział                454: 292
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               385: 407
  13 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Sornek                395: 377
  14 Konrad         Sowula               - Urszula        Solarska              420: 293
  15 Lidia          Szpakowska           - Krzysztof      Gibas                 295: 482
  16 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               245: 545
  17 Michał         Gawroński            - Leszek         Kilian                443: 228
  18 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              345: 375
  19 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Potoczek              290: 385
  20 Szymon         Stępień              - Dorota         Rudzińska             346: 370
  21 Mariusz        Grodek               - Dominik        Ulejczyk              479: 266
  22 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Walas                 325: 359
  23 Andrzej        Klich                - Waldemar       Wypchał               283: 417
  24 Jerzy          Luter                - Justyna        Przystawska           404: 209
  25 Marta          Sztajnert            - Zygmunt        Skwarek               381: 278
  26 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Rykaczewski           338: 336
  27 Aleksandra     Maliszewska          - Iwona          Skubis-Galus          223: 276
  28 Jakub          Dworczyk             - Dawid          Węgrzyński            267: 251
  29 Maria          Tomiczek             - Marcin         Szczyrzyca            256: 269
  30 Szymon         Sztajnert            - Lubomir        Kuchta                141: 254


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          444: 330
   2 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             298: 425
   3 Irena          Sołdan               - Natalia        Ogierman              443: 300
   4 Ewa            Szałas               - Justyna        Górka                 369: 467
   5 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Broda                 271: 455
   6 Joanna         Brychcy              - Kacper         Zegadło               349: 485
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Lempart               402: 371
   8 Maria          Pokorska             - Adam           Jurkowski             364: 352
   9 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Kałuża                427: 367
  10 Jan            Mrozowski            - Marta          Bajorek               333: 374
  11 Krzysztof      Gibas                - Konrad         Sowula                478: 346
  12 Michał         Gawroński            - Mariusz        Sylwestrzuk           341: 369
  13 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Sowula                326: 312
  14 Bożena         Guział               - Leszek         Kacprzyk              474: 310
  15 Piotr          Potoczek             - Teresa         Zalewska              436: 339
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Grodek                383: 277
  17 Łukasz         Sornek               - Dorota         Rudzińska             374: 292
  18 Agnieszka      Walas                - Waldemar       Wypchał               327: 373
  19 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 294: 384
  20 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Sztajnert             358: 345
  21 Urszula        Solarska             - Lidia          Szpakowska            404: 367
  22 Leszek         Kilian               - Maciej         Dąbrowski             303: 401
  23 Dawid          Rykaczewski          - Szymon         Dąbrowski             312: 368
  24 Marcin         Kurowski             - Szymon         Stępień               351: 268
  25 Zygmunt        Skwarek              - Dominik        Ulejczyk              346: 318
  26 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis-Galus          335: 246
  27 Justyna        Przystawska          - Jakub          Dworczyk              333: 236
  28 Szymon         Sztajnert            - Marcin         Szczyrzyca            118: 259
  29 Dawid          Węgrzyński           - Maria          Tomiczek              270: 278
  30 Lubomir        Kuchta               - Aleksandra     Maliszewska           220: 137
Lista rankingowa na dzień 14-09-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.27  30932  193
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.55  31234  197
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.90  19955  128
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.78  29142  192
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.49  29540  195
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  12 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  14 Kamil Górka                    Kraków               149.55  28713  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.90  28143  189
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  23 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          144.93  22174  153
  24 Dawid Pikul                    Poznań               144.80  27946  193
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.12  27526  191
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.59  25703  179
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  31 Justyna Górka                  Kraków               143.47  28408  198
  32 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.37  19642  137
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               142.54  26655  187
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.17  26823  190
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  39 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  41 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Karol Waniek                   Wrocław              139.20  11136   80
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  45 Kamil Kister                   Puławy               138.76  26781  193
  46 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  47 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  48 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.47  14539  105
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  50 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  51 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.95  26349  191
  52 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  137.90  22615  164
  53 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  54 Radosław Jachna                Łódź                 137.60  19126  139
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  58 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.56  10652   78
  59 Artur Irzyk                    Kraków               136.48  16924  124
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             136.45  26471  194
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  62 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  63 Irena Sołdan                   Sopot                135.63  26176  193
  64 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            135.49  25337  187
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  67 Adam Jurkowski                 Gliwice              134.94   8366   62
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.55  26176  196
  71 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.54  24170  181
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.32  26130  196
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               132.91  24056  181
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.31  25801  195
  76 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  77 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.04  15977  121
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Michał Rogalewicz              Poznań               131.75  24900  189
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.70  22521  171
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.47  23271  177
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.37  20493  156
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  84 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.15  14033  107
  85 Barbara Obremska               Wrocław              131.13  26094  199
  86 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  87 Piotr Broda                    Sandomierz           130.71  26141  200
  88 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  92 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       130.05  15736  121
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  94 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.86  24414  188
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.84  25839  199
  97 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  98 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
  99 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.21  21062  163
 100 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.13  15108  117
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  12771   99
 102 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.79  24986  194
 104 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75  10944   85
 105 Janusz Krupiński               Bytom                128.70  20077  156
 106 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.56  24812  193
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 108 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.23   6155   48
 109 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 110 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.14  16914  132
 111 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 112 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 113 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 116 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 117 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 119 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  127.64  19912  156
 120 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 121 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 122 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  25331  199
 123 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.90  23984  189
 125 Konrad Sowula                  Kraków               126.70  15077  119
 126 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.47   8853   70
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 129 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               126.18  20188  160
 131 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 132 Krzysztof Gibas                Kraków               126.08  22316  177
 133 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 134 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.88  25176  200
 135 Natalia Ogierman               Katowice             125.78  20251  161
 136 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.41  18185  145
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 139 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.21   9516   76
 140 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   4501   36
 141 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 143 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 144 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 145 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 147 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 148 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 149 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.48  18298  147
 150 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 151 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 152 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 153 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 154 Marta Bajorek                  Warszawa             124.05  24313  196
 155 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.89   4584   37
 156 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 157 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 158 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 159 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 160 Adam Janicki                   Wrocław              122.65  16681  136
 161 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 162 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 163 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.59  23905  195
 164 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 166 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.06   3906   32
 167 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.04  11594   95
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 170 Ewa Szałas                     Katowice             121.66   9611   79
 171 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 172 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 173 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.36   4369   36
 175 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.25  14793  122
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 177 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 178 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 179 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 180 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 181 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 183 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.11  22820  190
 184 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 185 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 186 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 187 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 188 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.47   4301   36
 189 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 190 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             118.67  10562   89
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 194 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.39  20599  174
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             118.36  21187  179
 196 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  15486  131
 197 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 198 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 199 Dariusz Sowula                 Kraków               117.86  11668   99
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 203 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 204 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 205 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 206 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 207 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 208 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.92  18591  159
 210 Lidia Szpakowska               Jaworzno             116.86   4207   36
 211 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 212 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 213 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 214 Rafał Stachowski               Police               116.70  17038  146
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  18655  160
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.58  22616  194
 217 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 218 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 220 Agnieszka Walas                Kraków               116.12  11148   96
 221 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 222 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 223 Jerzy Luter                    Bytom                115.60  22774  197
 224 Maria Pokorska                 Warszawa             115.43  23086  200
 225 Sławomir Długosz               Ostróda              115.25  13023  113
 226 Aleksandra Brzeska             Piastów              115.09   3798   33
 227 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 228 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        114.97   4139   36
 229 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.95  11035   96
 230 Renata Andracka                Zwola                114.94  21494  187
 231 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 232 Lucyna Śniadach                Rumia                114.34  20353  178
 233 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 234 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 235 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.12   4907   43
 236 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 237 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 238 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 239 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 240 Urszula Solarska               Łódź                 113.25  22651  200
 241 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.25   5436   48
 242 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.12  13122  116
 243 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.77  20299  180
 245 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 246 Sławomir Wolski                Wrocław              112.37  21799  194
 247 Marcin Stachowski              Wydartowo I          112.30  21449  191
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 249 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 250 Robert Wagner                  Wrocław              111.72  13183  118
 251 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 252 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.72  21258  192
 253 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 254 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 255 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 257 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 258 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.27  18636  169
 259 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 260 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 261 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 262 Marta Sztajnert                Wisła                109.75  10536   96
 263 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.51  21574  197
 265 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.35  20668  189
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 267 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 268 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 269 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 270 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 271 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 272 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 273 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 274 Maciej Pietrasik               Nowogard             108.06  11562  107
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 276 Michał Landowski               Police               107.92  14138  131
 277 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 278 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 279 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.22  18441  172
 281 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 282 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 283 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 285 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.15  20700  195
 286 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 287 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             104.98   6929   66
 288 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 289 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 290 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             104.57   3660   35
 292 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.38  18789  180
 293 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 294 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 295 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 296 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 297 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.52  13840  135
 298 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 299 Waldemar Wypchał               Kraków               101.79   3970   39
 300 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 301 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 302 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 303 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 304 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 305 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 306 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 307 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.74   7899   80
 310 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.58  19421  197
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 312 Agnieszka Antos                Racibórz              98.04   7451   76
 313 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 314 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 315 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.24   6807   70
 316 Karolina Urbańska              Poznań                96.67   7057   73
 317 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 318 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 319 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 320 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 321 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 322 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 323 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 324 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.46  16342  173
 325 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 326 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 327 Marcin Kurowski                Racibórz              93.49  13462  144
 328 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.43   9063   97
 329 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 330 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 331 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.98   5059   55
 332 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               90.26   5145   57
 333 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 334 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 335 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.60  13645  154
 336 Dominik Ulejczyk               Będzin                88.59   4075   46
 337 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 338 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 339 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 340 Paulina Naplocha               Racibórz              85.59   2910   34
 341 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 342 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.69   3766   45
 343 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 344 Teresa Balewska                Reda                  83.43  11347  136
 345 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 346 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 347 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 348 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 349 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 350 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 351 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 352 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 353 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 354 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 355 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 356 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 357 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 358 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 359 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 14-09-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   3 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   4 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   7 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  11 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  12 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  13 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  14 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  15 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  16 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  18 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  23 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  24 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  25 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  26 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  27 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  28 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  29 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  30 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  31 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  32 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 102.33   2456   24
  33 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  35 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  36 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  37 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  38 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.96   2598   23
  39 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  40 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.57   2474   23
  41 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  42 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  43 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  44 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  45 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  47 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  50 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  51 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  52 Dawid Węgrzyński               Zabrze                75.65   1740   23
  53 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  54 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  55 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  56 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  57 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  58 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  59 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  60 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  61 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  62 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  63 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  64 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  65 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  66 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  67 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  68 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  69 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  70 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  72 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  73 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  74 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  75 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  76 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  77 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  78 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  79 Joanna Wilk                    Racibórz             104.44   1671   16
  80 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  82 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  85 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  86 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  87 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  88 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  89 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  90 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  91 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  92 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  93 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  94 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  95 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  96 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  99 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 100 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 104 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 105 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 106 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 108 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 109 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 110 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              118.25   1419   12
 111 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 112 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 115 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.42   1373   12
 116 Teresa Pawlik                  Lubin                114.00   1368   12
 117 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 118 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 119 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 120 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 121 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 122 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 123 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 124 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 125 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 126 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 127 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 128 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 129 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 130 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 131 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 132 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 133 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 134 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 135 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 136 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 137 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 138 Grażyna Smereka                Racibórz              99.42   1193   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 141 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 142 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 143 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 144 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 145 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 146 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 147 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 148 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 149 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 150 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 151 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 152 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 153 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 154 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 155 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 156 Szymon Stępień                 Bytom                 89.75   1077   12
 157 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 158 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 159 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 160 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 161 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 162 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 163 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 164 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 165 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 166 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
 167 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 168 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 169 Jędrzej Zawojski               Modzurów              78.33    940   12
 170 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 171 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 172 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 173 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 174 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 175 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 176 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 177 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 178 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 179 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 180 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 181 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 182 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 183 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 184 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 185 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 186 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 187 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 188 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 189 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 190 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 191 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 192 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 193 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 194 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 195 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 196 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 197 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 198 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 199 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 200 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 201 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 202 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 203 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 204 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 205 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 206 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 207 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 208 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 209 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 210 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 211 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 212 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 213 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 214 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 215 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 216 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 217 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 218 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 219 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 220 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 221 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 222 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 223 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 224 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 225 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 226 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 227 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 228 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 229 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 230 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 231 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 232 Aleksandra Maliszewska         Będzin                53.91    593   11
 233 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 234 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 235 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 236 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 237 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 238 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 239 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 240 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 241 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 242 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 243 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 244 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 245 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 246 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 247 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 248 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 249 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 250 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 251 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 252 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 253 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 254 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              109.00    763    7
 255 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 256 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 257 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 258 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 259 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 260 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 261 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 262 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 263 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 264 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 265 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 266 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 267 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 268 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 269 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 270 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 271 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 272 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 273 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 274 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 275 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 276 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 277 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 278 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 279 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 280 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 281 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 282 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 283 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 284 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 285 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 286 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 287 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 288 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 289 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 290 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 291 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 292 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 293 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 294 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 295 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 296 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 297 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 298 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 299 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 300 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 301 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 302 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 303 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 304 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 305 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 306 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 307 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 308 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 309 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 310 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 311 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 312 Łukasz Pawlas                  Racibórz              58.00     58    1
 313 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie