Słupsk 6
września
Słupsk 6- 7 września XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2014
Jaworzno13
września
Jaworzno 13-14 września IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Mistrzostwa Regionów 2014
Wrocław20
września
Wrocław 20-21 września X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w ScrabbleGrand Prix 2014
J jak Jaworzno, Justyna i jubileusz (nadchodzący)13 - 14 września 2014 — IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Jaworzno, 13 - 14 września 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


J jak Jaworzno, Justyna i jubileusz (nadchodzący)W Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie, gdzieś pomiędzy rondem Jeffa Hannemana (gitarzysta trash metalowego zespołu Slayer) a kolegiatą św. Wojciecha i św. Katarzyny (z najwyższym witrażem w Polsce), spotkały się 62 osoby, by po raz dziewiąty potykać się o tytuł mistrza Jaworzna. Przeważały osoby ze Śląska i Małopolski, ale i na wiernych graczy z Warszawy można było liczyć, a także niezawodną Irenę Sołdan, która zjechała do nas znad morza. Pojawiła się czwórka debiutantów, oraz zaledwie siedmioletni Oliwier Antos, który twardo znosił najpierw porażki, by drugiego dnia, w przedostatniej rundzie, odnieść swe pierwsze turniejowe zwycięstwo.

Gry toczyły się pod troskliwą opieką organizatorek z Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, zaś duchem całego przedsięwzięcia, jak co roku, była Aneta Szczyrzyca. Dzięki nim mieliśmy wszelkie potrzebne do gry wygody.

W drugiej fazie turnieju na pierwszym stole dość systematycznie wymieniali się Dariusz Puton z Rudy Śląskiej i Justyna Górka z Krakowa. Justyna może gościłaby tam częściej, ale w trakcie turnieju m.in. zepchnął ją z niego los, który na jej drodze postawił męża Kamila. Niezrażona porażką z nim Justyna kontynuowała pościg i w ostatniej rundzie zasiadła z Darkiem do rozgrywki o mistrzostwo. I tu umiejętności, wsparte szczęściem, pozwoliły jej już w pierwszych ruchach odskoczyć na ok. 150 pkt. i do końca gry kontrolować przebieg partii. Wygrana Justyny (gratulujemy) zepchnęła Darka na 4 miejsce (identyczną sytuację przeżył on w 2010 roku, na V Mistrzostwach Jaworzna, gdzie pokonał go Tomasz Ciejka). Zaś miejsca na podium zapewnili sobie kolejno Stanisław Rydzik z Warszawy i Łukasz Bobowski z Suchedniowa. W dodatkowej klasyfikacji par zwyciężyli… — jakże by inaczej — Justyna i Kamil (ku uciesze grających wywołany do odebrania nagrody jako Kamila). Nawiązując do toczonych w naszym kraju zmagań siatkarskich zorganizowano też konkurs na słowo, będące zarazem nazwiskiem (lub jego formą) któregoś z polskich siatkarzy. W trakcie rozgrywek najlepszym układem był zanotowany za 70 pkt. ZATORSKI, który ułożył Kacper Zegadło. Najlepszą debiutantką została Gabriela Jurgaś z Jaworzna.

Żegnaliśmy Jaworzno z zaciekawieniem słuchając, że już zaczyna się myślenie o jubileuszowym, dziesiątym turnieju.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)
VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)
VI Mistrzostwa Jaworzna


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo-Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie,
ul. Grunwaldzka 80, 43-600 Jaworzno
(centrum miasta, duży parking, kawiarnie, pizzerie w okolicy)
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 13 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim:

20 km od Katowic (dojazd autobusami: J, A, E lub minibusem z Alei Korfantego; samochodem: autostradą A4 w kierunku Krakowa, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa, drugi zjazd na Jaworzno).
55 km od Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowic, zjazd na Jaworzno).
Hala znajduje się w centrum miasta Jaworzna.
WyżywienieObiad dwudaniowy do wykupienia na miejscu w cenie 15 zł na sobotę – zapisy na obiad do piątku (12.09) do godz.18.00 – wybór zestawów w formularzu PFS.
Podczas trwania turnieju zapewniamy: kawę, herbatę.
NoclegiHotel Dalia — 5 km od miejsca rozgrywek, ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76

Domki wypoczynkowe MCKiS nad zalewem Sosina, OWR „Sosina", ul. Bukowska 11 km od miejsca rozgrywek (opłaca się, jeśli ktoś jest większą ekipą i samochodem)
domek 4-osobowy 2-pokojowy z łazienką,
domek 10-osobowy dwupiętrowy z łazienką,
Tel. kont. do rezerwacji: 608-406-092

Hotel Brojan — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32 752 11 11

Hotel Pańska Górka — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32 6 150 150; tel. kom. +48 660 677 677

Hotel Wodnik nad Zalewem Sosina — 10 km od miejsca rozgrywek, OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, tel. 32 758 48 71
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna
II miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna
III miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna
Statuetki i specjalne nagrody rzeczowe:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszej kobiety na Mistrzostwach
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina
Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju oraz loteria fantowa podczas trwania rozgrywek.

WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH w firmie/sklepie "MGŁA" — sobota, godz..20.30 (13.09.2014 r.) — kilka metrów za Halą na ktorej trwają rozgrywki scrabble w Jaworznie przy ul.Farnej 6
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Klub MCKiS „Podłęże” w Jaworznie — 32 616 54 18 — mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Aneta Szczyrzyca — 508-217-271 — mail: aneta.szczyrzyca@interia.pl
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Restauracja Mega Pizza w Jaworznie
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzna
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu w Jaworznie
Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa
Radny Rady Miejskiej Grzegorz Przybyłka
Gazeta "Co Tydzień" z Jaworzna
Telewizja lokalna dlaCiebie.tv z Jaworzna
FlashCar Jaworzno
Centrum Edukacyjne EUREKA
ICB Pharma


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 142.54     10.0     4891     2032      664
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.79      9.0     4997     1911     1049
  3 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.89      9.0     4712     1845      503
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            143.51      9.0     4399     1955      301
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 142.53      8.0     5285     1715     1156
  6 Kamil           Górka                Kraków                 149.53      8.0     4995     1749      392
  7 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.25      8.0     4934     1727      992
  8 Marta           Bajorek              Warszawa               124.36      8.0     4699     1702      718
  9 Ewa             Radzikowska          Gliwice                116.59      8.0     4687     1696       99
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             129.33      8.0     4469     1795      188
 11 Kacper          Zegadło              Warszawa               136.54      8.0     4401     1746      126
 12 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.06      8.0     4372     1756        4
 13 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.42      7.0     4979     1573     1031
 14 Irena           Sołdan               Sopot                  139.36      7.0     4613     1591      306
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.62      7.0     4609     1474      903
 16 Łukasz          Sornek               Mikołów                123.97      7.0     4577     1632       95
 17 Konrad          Sowula               Kraków                 114.80      7.0     4466     1544       72
 18 Artur           Irzyk                Kraków                 133.53      7.0     4456     1626     -214
 19 Bożena          Guział               Racibórz               116.86      7.0     4417     1568      111
 20 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              112.32      7.0     4404     1506      302
 21 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 126.97      7.0     4335     1647       65
 22 Marta           Sztajnert            Wisła                  118.72      7.0     4207     1608      -92
 23 Michał          Gawroński            Siemianowice Śląskie   127.42      6.0     4654     1423      290
 24 Jan             Mrozowski            Kraków                 145.07      6.0     4573     1506      182
 25 Janusz          Krupiński            Bytom                  129.30      6.0     4553     1489      241
 26 Krzysztof       Gibas                Kraków                 126.01      6.0     4528     1492      186
 27 Przemysław      Herdzina             Kraków                 152.75      6.0     4391     1654     -368
 28 Teresa          Zalewska             Racibórz               120.24      6.0     4382     1351      479
 29 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               128.64      6.0     4346     1470      144
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.25      6.0     4275     1531     -359
 31 Dariusz         Sowula               Kraków                 113.84      6.0     4231     1346      104
 32 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                128.58      6.0     4175     1480       16
 33 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.75      6.0     4114     1471      -97
 34 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              101.56      6.0     4080     1455      -95
 35 Dawid           Podżerek             Kraków                 100.00      5.5     4144     1372     -121
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   114.67      5.5     4126     1348      104
 37 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               141.94      5.0     4913     1472      462
 38 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.31      5.0     4481     1253      388
 39 Tomasz          Lempart              Kraków                 124.42      5.0     4435     1319      273
 40 Jerzy           Luter                Bytom                  119.87      5.0     4328     1411      -66
 41 Leszek          Kacprzyk             Katowice               133.02      5.0     4175     1436     -384
 42 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               106.67      5.0     4164     1475     -381
 43 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      5.0     3982     1302     -122
 44 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      5.0     3963     1268     -110
 45 Gabriela        Jurgaś               Jaworzno               100.00      5.0     3886     1319     -408
 46 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      5.0     3734     1225     -394
 47 Marek           Salamon              Bytom                  130.02      5.0     2874     1008      605
 48 Agnieszka       Walas                Kraków                 100.00      4.5     4372     1112      182
 49 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     3631     1073      -90
 50 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      4.5     3092     1024     -523
 51 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3803     1195     -454
 52 Adam            Jurkowski            Gliwice                132.42      4.0     2518      887      263
 53 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      3.5     3981      907      118
 54 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.32      3.5     3860      957     -215
 55 Roksana         Statkiewicz          Jaworzno               100.00      3.5     3111      926     -423
 56 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      3.5     2976      923     -964
 57 Aleksandra      Celuch               Będzin                 100.00      3.5     2890      893     -510
 58 Ewa             Szałas               Katowice               121.30      3.0     1775      644       -3
 59 Radosław        Smolik               Jaworzno               100.00      2.5     2636      800     -927
 60 Oliwier         Antos                Racibórz               100.00      1.5     2298      706    -1464
 61 Paweł           Jędryka              Chełmek                118.25      1.0      654      217      -15
 62 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      0.5     1527      427    -1015
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)



	Przemysław Herdzina 152.75 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Bajorek               124.36 +  386: 364  174
    2     2 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  422: 352  192
    3     6 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  375: 317  183
    4     1 Stanisław      Rydzik                147.79 +  391: 349  198
    5     1 Irena          Sołdan                139.36 +  430: 400  189
    6     1 Dariusz        Puton                 143.51 -  296: 350   94
    7     3 Justyna        Górka                 142.54 -  351: 446   93
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  315: 480   93
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            136.42 +  406: 333  186
   10     5 Łukasz         Bobowski              145.89 -  364: 431   96
   11     8 Ewa            Radzikowska           116.59 -  329: 377   67
   12    11 Irena          Sołdan                139.36 -  326: 560   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Kamil Górka 149.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Sornek                123.97 +  450: 367  174
    2     9 Stanisław      Rydzik                147.79 -  414: 539   98
    3     9 Dawid          Podżerek              100.00 +  400: 343  150
    4     8 Janusz         Krupiński             129.30 -  319: 381   79
    5    12 Jerzy          Luter                 119.87 +  509: 361  170
    6     8 Tomasz         Lempart               124.42 +  485: 349  174
    7     4 Krzysztof      Gibas                 126.01 +  486: 405  176
    8     1 Dariusz        Puton                 143.51 +  352: 303  194
    9     1 Justyna        Górka                 142.54 +  376: 365  193
   10     2 Marcin         Ceglarek              126.25 -  340: 441   76
   11     4 Piotr          Broda                 129.33 -  363: 389   79
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            136.42 +  501: 360  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Stanisław Rydzik 147.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Teresa         Zalewska              120.24 +  357: 297  170
    2     9 Kamil          Górka                 149.53 +  539: 414  200
    3     2 Jan            Mrozowski             145.07 +  432: 270  195
    4     1 Przemysław     Herdzina              152.75 -  349: 391  103
    5     5 Urszula        Solarska              114.67 +  462: 318  165
    6     2 Adam           Jurkowski             132.42 +  444: 259  182
    7     2 Artur          Irzyk                 133.53 +  382: 273  184
    8     2 Justyna        Górka                 142.54 -  394: 405   93
    9     3 Jerzy          Matyasik              125.06 +  503: 304  175
   10     1 Dariusz        Puton                 143.51 -  323: 374   94
   11     3 Marta          Bajorek               124.36 +  386: 295  174
   12     2 Marcin         Ceglarek              126.25 +  426: 348  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Łukasz Bobowski 145.89 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 119.87 +  435: 351  170
    2    12 Kacper         Zegadło               136.54 -  389: 391   87
    3    11 Małgorzata     Sulejewska            136.42 +  348: 311  186
    4    13 Leokadia       Litwinowicz           128.58 -  299: 441   79
    5    17 Lidia          Szpakowska            106.67 +  468: 353  157
    6    14 Marta          Sztajnert             118.72 +  448: 334  169
    7     9 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  300: 406   77
    8    12 Piotr          Potoczek              101.56 +  349: 313  152
    9     5 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  407: 405  192
   10     5 Przemysław     Herdzina              152.75 +  431: 364  203
   11     1 Dariusz        Puton                 143.51 +  408: 259  194
   12     3 Piotr          Broda                 129.33 +  430: 281  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Jan Mrozowski 145.07 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Sztajnert             118.72 +  380: 316  169
    2     4 Tomasz         Lempart               124.42 +  361: 313  174
    3     2 Stanisław      Rydzik                147.79 -  270: 432   98
    4    12 Jerzy          Matyasik              125.06 -  387: 412   75
    5    10 Miłosz         Wrzałek               141.94 -  385: 479   92
    6    19 Kacper         Zegadło               136.54 -  378: 406   87
    7    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  488: 279  150
    8    15 Leszek         Kilian                105.75 -  379: 393   56
    9    19 Bożena         Guział                116.86 -  356: 407   67
   10    23 Urszula        Solarska              114.67 +  430: 271  165
   11    19 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  393: 343  183
   12    16 Bogusław       Szyszka               140.31 +  366: 340  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Dariusz Puton 143.51 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  312: 277  168
    2    14 Michał         Gawroński             127.42 +  433: 353  177
    3     1 Marek          Salamon               130.02 +  360: 303  180
    4     2 Piotr          Broda                 129.33 +  412: 402  179
    5     2 Justyna        Górka                 142.54 +  462: 364  193
    6     1 Przemysław     Herdzina              152.75 +  350: 296  203
    7     1 Krzysztof      Sporczyk              125.25 +  481: 250  175
    8     1 Kamil          Górka                 149.53 -  303: 352  100
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          142.53 +  346: 316  193
   10     1 Stanisław      Rydzik                147.79 +  374: 323  198
   11     1 Łukasz         Bobowski              145.89 -  259: 408   96
   12     1 Justyna        Górka                 142.54 -  307: 454   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 12 162.92




	Justyna Górka 142.54 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bożena         Guział                116.86 +  435: 316  167
    2    13 Andrzej        Rechowicz             124.62 +  395: 269  175
    3     5 Lidia          Szpakowska            106.67 +  403: 316  157
    4     4 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  436: 311  192
    5     2 Dariusz        Puton                 143.51 -  364: 462   94
    6     4 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  354: 352  183
    7     3 Przemysław     Herdzina              152.75 +  446: 351  203
    8     2 Stanisław      Rydzik                147.79 +  405: 394  198
    9     1 Kamil          Górka                 149.53 -  365: 376  100
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          142.53 +  466: 446  193
   11     2 Marcin         Ceglarek              126.25 +  368: 327  176
   12     1 Dariusz        Puton                 143.51 +  454: 307  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2032  / 12 169.33




	Mariusz Wrześniewski 142.53 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ewa            Radzikowska           116.59 -  405: 452   67
    2    16 Jarosław       Karp                  112.32 +  437: 244  162
    3    10 Jerzy          Luter                 119.87 +  467: 239  170
    4     6 Leszek         Kilian                105.75 +  413: 254  156
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              125.25 -  379: 409   75
    6     7 Marta          Bajorek               124.36 +  401: 393  174
    7     5 Piotr          Broda                 129.33 +  429: 360  179
    8     3 Przemysław     Herdzina              152.75 +  480: 315  203
    9     2 Dariusz        Puton                 143.51 -  316: 346   94
   10     3 Justyna        Górka                 142.54 -  446: 466   93
   11     6 Bożena         Guział                116.86 +  504: 384  167
   12     4 Jerzy          Matyasik              125.06 +  608: 267  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Miłosz Wrzałek 141.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Konrad         Sowula                114.80 +  534: 309  165
    2     2 Przemysław     Herdzina              152.75 -  352: 422  103
    3     8 Leokadia       Litwinowicz           128.58 +  430: 261  179
    4     4 Justyna        Górka                 142.54 -  311: 436   93
    5    10 Jan            Mrozowski             145.07 +  479: 385  195
    6     5 Krzysztof      Gibas                 126.01 -  358: 380   76
    7    11 Lidia          Szpakowska            106.67 +  496: 306  157
    8     7 Arkadiusz      Biegun                126.97 +  468: 376  177
    9     5 Łukasz         Bobowski              145.89 -  405: 407   96
   10     6 Piotr          Broda                 129.33 -  360: 362   79
   11    11 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  374: 428   75
   12    15 Michał         Gawroński             127.42 -  346: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Bogusław Szyszka 140.31 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Solarska              114.67 +  399: 319  165
    2    15 Agnieszka      Walas                 100.00 -  421: 462   50
    3    12 Janusz         Krupiński             129.30 -  333: 367   79
    4    17 Arkadiusz      Łydka                 128.64 -  358: 402   79
    5    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  452: 289  150
    6    16 Piotr          Potoczek              101.56 -  304: 337   52
    7    20 Jerzy          Luter                 119.87 +  368: 344  170
    8    16 Lidia          Szpakowska            106.67 -  303: 312   57
    9    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  453: 260  150
   10    16 Leszek         Kilian                105.75 -  372: 395   56
   11    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  378: 240  150
   12    16 Jan            Mrozowski             145.07 -  340: 366   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Irena Sołdan 139.36 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Sowula                113.84 +  359: 315  164
    2     8 Ewa            Radzikowska           116.59 +  439: 355  167
    3     7 Agnieszka      Walas                 100.00 +  469: 355  150
    4     3 Arkadiusz      Biegun                126.97 +  414: 347  177
    5     1 Przemysław     Herdzina              152.75 -  400: 430  103
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              125.25 -  390: 404   75
    7     6 Jerzy          Matyasik              125.06 -  200: 447   75
    8    13 Kacper         Zegadło               136.54 -  306: 322   87
    9    13 Leszek         Kacprzyk              133.02 -  354: 388   83
   10    18 Agnieszka      Antos                 100.00 +  356: 283  150
   11    16 Lidia          Szpakowska            106.67 +  366: 335  157
   12    11 Przemysław     Herdzina              152.75 +  560: 326  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Kacper Zegadło 136.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Karp                  112.32 +  346: 299  162
    2    12 Łukasz         Bobowski              145.89 +  391: 389  196
    3     3 Piotr          Broda                 129.33 -  280: 425   79
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              125.25 -  329: 345   75
    5    16 Marta          Bajorek               124.36 -  311: 384   74
    6    19 Jan            Mrozowski             145.07 +  406: 378  195
    7    17 Teresa         Zalewska              120.24 +  412: 340  170
    8    13 Irena          Sołdan                139.36 +  322: 306  189
    9     8 Łukasz         Sornek                123.97 +  401: 264  174
   10     8 Artur          Irzyk                 133.53 -  390: 445   84
   11    10 Janusz         Krupiński             129.30 +  390: 389  179
   12     8 Marta          Sztajnert             118.72 +  423: 311  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Małgorzata Sulejewska 136.42 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Lidia          Szpakowska            106.67 -  314: 351   57
    2    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  399: 213  150
    3    11 Łukasz         Bobowski              145.89 -  311: 348   96
    4    27 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  383: 323  168
    5    21 Agnieszka      Walas                 100.00 +  447: 289  150
    6     9 Marek          Salamon               130.02 -  400: 430   80
    7    14 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  505: 233  150
    8     9 Bożena         Guział                116.86 +  507: 298  167
    9     6 Przemysław     Herdzina              152.75 -  333: 406  103
   10     9 Arkadiusz      Biegun                126.97 +  490: 291  177
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              125.25 +  530: 265  175
   12     5 Kamil          Górka                 149.53 -  360: 501  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Artur Irzyk 133.53 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kilian                105.75 -  293: 446   56
    2    18 Łukasz         Sornek                123.97 +  391: 377  174
    3    14 Tomasz         Lempart               124.42 +  431: 346  174
    4     5 Marek          Salamon               130.02 +  422: 296  180
    5     4 Piotr          Broda                 129.33 +  449: 314  179
    6     6 Arkadiusz      Biegun                126.97 +  335: 330  177
    7     2 Stanisław      Rydzik                147.79 -  273: 382   98
    8     5 Marcin         Ceglarek              126.25 -  313: 515   76
    9     9 Krzysztof      Gibas                 126.01 +  390: 352  176
   10     8 Kacper         Zegadło               136.54 +  445: 390  187
   11     5 Jerzy          Matyasik              125.06 -  332: 386   75
   12     7 Marta          Bajorek               124.36 -  382: 536   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Leszek Kacprzyk 133.02 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Potoczek              101.56 +  357: 356  152
    2    10 Leszek         Kilian                105.75 +  338: 292  156
    3     6 Przemysław     Herdzina              152.75 -  317: 375  103
    4    11 Konrad         Sowula                114.80 +  392: 344  165
    5     7 Jerzy          Matyasik              125.06 +  446: 383  175
    6     4 Justyna        Górka                 142.54 -  352: 354   93
    7    10 Marcin         Ceglarek              126.25 -  277: 437   76
    8    10 Piotr          Broda                 129.33 -  314: 345   79
    9    13 Irena          Sołdan                139.36 +  388: 354  189
   10    11 Łukasz         Sornek                123.97 -  424: 452   74
   11    19 Jan            Mrozowski             145.07 -  343: 393   95
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 128.64 -  227: 474   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Adam Jurkowski 132.42 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  462: 183  150
    2     6 Leokadia       Litwinowicz           128.58 -  302: 384   79
    3    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  428: 220  150
    4    10 Lidia          Szpakowska            106.67 +  372: 321  157
    5     8 Janusz         Krupiński             129.30 +  421: 326  179
    6     2 Stanisław      Rydzik                147.79 -  259: 444   98
    7     8 Łukasz         Sornek                123.97 -  274: 377   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  7 126.71




	Marek Salamon 130.02 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Oliwier        Antos                 100.00 +  616: 131  150
    2     1 Arkadiusz      Łydka                 128.64 +  392: 288  179
    3     1 Dariusz        Puton                 143.51 -  303: 360   94
    4     5 Artur          Irzyk                 133.53 -  296: 422   84
    5    11 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  418: 325  150
    6     9 Małgorzata     Sulejewska            136.42 +  430: 400  186
    7     7 Konrad         Sowula                114.80 +  419: 343  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  /  7 144.00




	Piotr Broda 129.33 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Celuch                100.00 +  506: 224  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              125.25 +  371: 312  175
    3     3 Kacper         Zegadło               136.54 +  425: 280  187
    4     2 Dariusz        Puton                 143.51 -  402: 412   94
    5     4 Artur          Irzyk                 133.53 -  314: 449   84
    6    10 Bożena         Guział                116.86 +  323: 318  167
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  360: 429   93
    8    10 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  345: 314  183
    9    11 Tomasz         Lempart               124.42 +  391: 390  174
   10     6 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  362: 360  192
   11     4 Kamil          Górka                 149.53 +  389: 363  200
   12     3 Łukasz         Bobowski              145.89 -  281: 430   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Janusz Krupiński 129.30 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  360: 278  150
    2     7 Jerzy          Matyasik              125.06 -  341: 384   75
    3    12 Bogusław       Szyszka               140.31 +  367: 333  190
    4     8 Kamil          Górka                 149.53 +  381: 319  200
    5     8 Adam           Jurkowski             132.42 -  326: 421   82
    6    13 Łukasz         Sornek                123.97 -  407: 482   74
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 128.64 -  316: 342   79
    8    20 Jarosław       Karp                  112.32 +  405: 331  162
    9    16 Piotr          Potoczek              101.56 +  462: 265  152
   10    13 Dariusz        Sowula                113.84 +  459: 377  164
   11    10 Kacper         Zegadło               136.54 -  389: 390   87
   12     9 Łukasz         Sornek                123.97 -  340: 390   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Arkadiusz Łydka 128.64 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  388: 305  150
    2     1 Marek          Salamon               130.02 -  288: 392   80
    3    15 Marcin         Ceglarek              126.25 -  282: 394   76
    4    17 Bogusław       Szyszka               140.31 +  402: 358  190
    5    14 Konrad         Sowula                114.80 -  302: 433   65
    6    18 Michał         Gawroński             127.42 +  408: 332  177
    7    16 Janusz         Krupiński             129.30 +  342: 316  179
    8    11 Marta          Bajorek               124.36 -  347: 360   74
    9    15 Jerzy          Luter                 119.87 -  376: 389   70
   10    21 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  368: 305  150
   11    13 Krzysztof      Gibas                 126.01 -  369: 391   76
   12    18 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  474: 227  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Leokadia Litwinowicz 128.58 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  364: 335  150
    2     6 Adam           Jurkowski             132.42 +  384: 302  182
    3     8 Miłosz         Wrzałek               141.94 -  261: 430   92
    4    13 Łukasz         Bobowski              145.89 +  441: 299  196
    5     6 Krzysztof      Gibas                 126.01 -  358: 370   76
    6    11 Konrad         Sowula                114.80 -  287: 291   65
    7    15 Tomasz         Lempart               124.42 -  266: 410   74
    8    18 Michał         Gawroński             127.42 +  414: 374  177
    9    14 Ewa            Szałas                121.30 -  353: 356   71
   10    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  432: 300  150
   11    15 Jerzy          Luter                 119.87 +  330: 317  170
   12    14 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  285: 375   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Michał Gawroński 127.42 Siemianowice Śląskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dawid          Podżerek              100.00 +  419: 397  150
    2    14 Dariusz        Puton                 143.51 -  353: 433   94
    3    16 Marta          Sztajnert             118.72 -  320: 323   69
    4    20 Jarosław       Karp                  112.32 -  404: 418   62
    5    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  369: 304  150
    6    18 Arkadiusz      Łydka                 128.64 -  332: 408   79
    7    22 Agnieszka      Antos                 100.00 +  411: 302  150
    8    18 Leokadia       Litwinowicz           128.58 -  374: 414   79
    9    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  495: 252  150
   10    15 Ewa            Szałas                121.30 +  470: 375  171
   11    12 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  328: 392   77
   12    15 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  379: 346  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Arkadiusz Biegun 126.97 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  373: 249  150
    2     5 Krzysztof      Gibas                 126.01 +  358: 300  176
    3     4 Jerzy          Matyasik              125.06 +  343: 332  175
    4     3 Irena          Sołdan                139.36 -  347: 414   89
    5     9 Marcin         Ceglarek              126.25 +  388: 374  176
    6     6 Artur          Irzyk                 133.53 -  330: 335   84
    7     9 Łukasz         Bobowski              145.89 +  406: 300  196
    8     7 Miłosz         Wrzałek               141.94 -  376: 468   92
    9     7 Ewa            Radzikowska           116.59 -  356: 395   67
   10     9 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  291: 490   86
   11    12 Michał         Gawroński             127.42 +  392: 328  177
   12    14 Leokadia       Litwinowicz           128.58 +  375: 285  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Marcin Ceglarek 126.25 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  440: 208  150
    2    11 Lidia          Szpakowska            106.67 -  338: 348   57
    3    15 Arkadiusz      Łydka                 128.64 +  394: 282  179
    4    14 Marta          Sztajnert             118.72 +  383: 270  169
    5     9 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  374: 388   77
    6    15 Jarosław       Karp                  112.32 +  443: 325  162
    7    10 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  437: 277  183
    8     5 Artur          Irzyk                 133.53 +  515: 313  184
    9     4 Krzysztof      Sporczyk              125.25 +  494: 397  175
   10     2 Kamil          Górka                 149.53 +  441: 340  200
   11     2 Justyna        Górka                 142.54 -  327: 368   93
   12     2 Stanisław      Rydzik                147.79 -  348: 426   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Krzysztof Gibas 126.01 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  463: 259  150
    2     5 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  300: 358   77
    3    18 Dariusz        Sowula                113.84 +  506: 242  164
    4     7 Piotr          Potoczek              101.56 +  357: 285  152
    5     6 Leokadia       Litwinowicz           128.58 +  370: 358  179
    6     5 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  380: 358  192
    7     4 Kamil          Górka                 149.53 -  405: 486  100
    8     6 Jerzy          Matyasik              125.06 -  295: 318   75
    9     9 Artur          Irzyk                 133.53 -  352: 390   84
   10    10 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  353: 544   75
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 128.64 +  391: 369  179
   12    10 Konrad         Sowula                114.80 -  356: 375   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Krzysztof Sporczyk 125.25 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Smolik                100.00 +  381: 141  150
    2     3 Piotr          Broda                 129.33 -  312: 371   79
    3    13 Ewa            Radzikowska           116.59 +  512: 373  167
    4     9 Kacper         Zegadło               136.54 +  345: 329  187
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          142.53 +  409: 379  193
    6     3 Irena          Sołdan                139.36 +  404: 390  189
    7     1 Dariusz        Puton                 143.51 -  250: 481   94
    8     4 Łukasz         Sornek                123.97 +  406: 326  174
    9     4 Marcin         Ceglarek              126.25 -  397: 494   76
   10     7 Marta          Bajorek               124.36 -  283: 438   74
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  265: 530   86
   12    13 Jarosław       Karp                  112.32 -  311: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Jerzy Matyasik 125.06 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  457: 238  150
    2     7 Janusz         Krupiński             129.30 +  384: 341  179
    3     4 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  332: 343   77
    4    12 Jan            Mrozowski             145.07 +  412: 387  195
    5     7 Leszek         Kacprzyk              133.02 -  383: 446   83
    6    12 Urszula        Solarska              114.67 +  336: 331  165
    7     6 Irena          Sołdan                139.36 +  447: 200  189
    8     6 Krzysztof      Gibas                 126.01 +  318: 295  176
    9     3 Stanisław      Rydzik                147.79 -  304: 503   98
   10     4 Ewa            Radzikowska           116.59 +  346: 344  167
   11     5 Artur          Irzyk                 133.53 +  386: 332  184
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  267: 608   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Andrzej Rechowicz 124.62 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  317: 289  150
    2    13 Justyna        Górka                 142.54 -  269: 395   93
    3    20 Piotr          Potoczek              101.56 -  314: 324   52
    4    19 Łukasz         Sornek                123.97 -  293: 447   74
    5    27 Radosław       Smolik                100.00 +  464: 153  150
    6    20 Teresa         Zalewska              120.24 -  355: 374   70
    7    25 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  512: 142  150
    8    19 Dawid          Podżerek              100.00 +  328: 206  150
    9    17 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  422: 248  150
   10    10 Krzysztof      Gibas                 126.01 +  544: 353  176
   11    11 Miłosz         Wrzałek               141.94 +  428: 374  192
   12     6 Ewa            Radzikowska           116.59 -  363: 401   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Tomasz Lempart 124.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  478: 228  150
    2     4 Jan            Mrozowski             145.07 -  313: 361   95
    3    14 Artur          Irzyk                 133.53 -  346: 431   84
    4    18 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  378: 229  150
    5    15 Leszek         Kilian                105.75 +  375: 316  156
    6     8 Kamil          Górka                 149.53 -  349: 485  100
    7    15 Leokadia       Litwinowicz           128.58 +  410: 266  179
    8    14 Marta          Sztajnert             118.72 -  338: 388   69
    9    11 Piotr          Broda                 129.33 -  390: 391   79
   10    17 Lidia          Szpakowska            106.67 -  389: 411   57
   11    20 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  301: 375   50
   12    23 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  368: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Marta Bajorek 124.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Przemysław     Herdzina              152.75 -  364: 386  103
    2    19 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  289: 310   50
    3    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  434: 223  150
    4    21 Dariusz        Sowula                113.84 +  426: 347  164
    5    16 Kacper         Zegadło               136.54 +  384: 311  187
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  393: 401   93
    7    13 Dawid          Podżerek              100.00 +  403: 273  150
    8    11 Arkadiusz      Łydka                 128.64 +  360: 347  179
    9    10 Marta          Sztajnert             118.72 +  377: 332  169
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              125.25 +  438: 283  175
   11     3 Stanisław      Rydzik                147.79 -  295: 386   98
   12     7 Artur          Irzyk                 133.53 +  536: 382  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Łukasz Sornek 123.97 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 149.53 -  367: 450  100
    2    18 Artur          Irzyk                 133.53 -  377: 391   84
    3    23 Bożena         Guział                116.86 +  391: 334  167
    4    19 Andrzej        Rechowicz             124.62 +  447: 293  175
    5    13 Piotr          Potoczek              101.56 +  381: 320  152
    6    13 Janusz         Krupiński             129.30 +  482: 407  179
    7     8 Adam           Jurkowski             132.42 +  377: 274  182
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              125.25 -  326: 406   75
    9     8 Kacper         Zegadło               136.54 -  264: 401   87
   10    11 Leszek         Kacprzyk              133.02 +  452: 424  183
   11     9 Marta          Sztajnert             118.72 -  323: 442   69
   12     9 Janusz         Krupiński             129.30 +  390: 340  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Ewa Szałas 121.30 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Urszula        Solarska              114.67 +  337: 264  165
    9    14 Leokadia       Litwinowicz           128.58 +  356: 353  179
   10    15 Michał         Gawroński             127.42 -  375: 470   77
   11    17 Leszek         Kilian                105.75 +  367: 297  156
   12    12 Bożena         Guział                116.86 -  340: 394   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  5 128.80




	Teresa Zalewska 120.24 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                147.79 -  297: 357   98
    2    17 Dawid          Podżerek              100.00 -  332: 336   50
    3    25 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  404: 205  150
    4    26 Oliwier        Antos                 100.00 +  384: 242  150
    5    20 Marta          Sztajnert             118.72 -  366: 385   69
    6    20 Andrzej        Rechowicz             124.62 +  374: 355  175
    7    17 Kacper         Zegadło               136.54 -  340: 412   87
    8    21 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  301: 345   50
    9    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  413: 294  150
   10    19 Piotr          Potoczek              101.56 -  315: 360   52
   11    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  463: 307  150
   12    17 Jerzy          Luter                 119.87 +  393: 305  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Jerzy Luter 119.87 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              145.89 -  351: 435   96
    2    21 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  379: 320  168
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  239: 467   93
    4    16 Ewa            Radzikowska           116.59 +  405: 345  167
    5    12 Kamil          Górka                 149.53 -  361: 509  100
    6    24 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  393: 156  150
    7    20 Bogusław       Szyszka               140.31 -  344: 368   90
    8    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  465: 295  150
    9    15 Arkadiusz      Łydka                 128.64 +  389: 376  179
   10    14 Marta          Sztajnert             118.72 -  380: 400   69
   11    15 Leokadia       Litwinowicz           128.58 -  317: 330   79
   12    17 Teresa         Zalewska              120.24 -  305: 393   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Marta Sztajnert 118.72 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Mrozowski             145.07 -  316: 380   95
    2    24 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  352: 269  150
    3    16 Michał         Gawroński             127.42 +  323: 320  177
    4    14 Marcin         Ceglarek              126.25 -  270: 383   76
    5    20 Teresa         Zalewska              120.24 +  385: 366  170
    6    14 Łukasz         Bobowski              145.89 -  334: 448   96
    7    21 Urszula        Solarska              114.67 +  354: 292  165
    8    14 Tomasz         Lempart               124.42 +  388: 338  174
    9    10 Marta          Bajorek               124.36 -  332: 377   74
   10    14 Jerzy          Luter                 119.87 +  400: 380  170
   11     9 Łukasz         Sornek                123.97 +  442: 323  174
   12     8 Kacper         Zegadło               136.54 -  311: 423   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Katarzyna Kowalska 118.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 143.51 -  277: 312   94
    2    21 Jerzy          Luter                 119.87 -  320: 379   70
    3    27 Agnieszka      Antos                 100.00 -  303: 367   50
    4    27 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  323: 383   86
    5    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  348: 314  150
    6    26 Lidia          Szpakowska            106.67 -  274: 420   57
    7    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  375: 252  150
    8    24 Agnieszka      Walas                 100.00 -  341: 485   50
    9    30 PAUZA
   10    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  357: 431   50
   11    25 Dawid          Podżerek              100.00 -  264: 481   50
   12    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  378: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 11  87.00




	Paweł Jędryka 118.25 Chełmek   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    21 Agnieszka      Antos                 100.00 +  337: 259  150
    7    12 Ewa            Radzikowska           116.59 -  317: 410   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     217  /  2 108.50




	Bożena Guział 116.86 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 142.54 -  316: 435   93
    2    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  418: 198  150
    3    23 Łukasz         Sornek                123.97 -  334: 391   74
    4    23 Agnieszka      Antos                 100.00 +  381: 372  150
    5    19 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  372: 187  150
    6    10 Piotr          Broda                 129.33 -  318: 323   79
    7    18 Jarosław       Karp                  112.32 +  362: 330  162
    8     9 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  298: 507   86
    9    19 Jan            Mrozowski             145.07 +  407: 356  195
   10    12 Konrad         Sowula                114.80 +  433: 363  165
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  384: 504   93
   12    12 Ewa            Szałas                121.30 +  394: 340  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Ewa Radzikowska 116.59 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          142.53 +  452: 405  193
    2     8 Irena          Sołdan                139.36 -  355: 439   89
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              125.25 -  373: 512   75
    4    16 Jerzy          Luter                 119.87 -  345: 405   70
    5    22 Dawid          Podżerek              100.00 +  410: 350  150
    6    17 Leszek         Kilian                105.75 +  424: 391  156
    7    12 Paweł          Jędryka               118.25 +  410: 317  168
    8     8 Konrad         Sowula                114.80 +  401: 375  165
    9     7 Arkadiusz      Biegun                126.97 +  395: 356  177
   10     4 Jerzy          Matyasik              125.06 -  344: 346   75
   11     8 Przemysław     Herdzina              152.75 +  377: 329  203
   12     6 Andrzej        Rechowicz             124.62 +  401: 363  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Konrad Sowula 114.80 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               141.94 -  309: 534   92
    2    28 Agnieszka      Antos                 100.00 +  441: 292  150
    3    21 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  442: 288  150
    4    11 Leszek         Kacprzyk              133.02 -  344: 392   83
    5    14 Arkadiusz      Łydka                 128.64 +  433: 302  179
    6    11 Leokadia       Litwinowicz           128.58 +  291: 287  179
    7     7 Marek          Salamon               130.02 -  343: 419   80
    8     8 Ewa            Radzikowska           116.59 -  375: 401   67
    9    12 Lidia          Szpakowska            106.67 +  396: 347  157
   10    12 Bożena         Guział                116.86 -  363: 433   67
   11    14 Dariusz        Sowula                113.84 +  354: 343  164
   12    10 Krzysztof      Gibas                 126.01 +  375: 356  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Urszula Solarska 114.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogusław       Szyszka               140.31 -  319: 399   90
    2    23 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  439: 270  150
    3    19 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  365: 302  150
    4    15 Agnieszka      Walas                 100.00 +  338: 312  150
    5     5 Stanisław      Rydzik                147.79 -  318: 462   98
    6    12 Jerzy          Matyasik              125.06 -  331: 336   75
    7    21 Marta          Sztajnert             118.72 -  292: 354   69
    8    17 Ewa            Szałas                121.30 -  264: 337   71
    9    25 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  452: 170  150
   10    23 Jan            Mrozowski             145.07 -  271: 430   95
   11    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  363: 276  150
   12    20 Dawid          Podżerek              100.00 =  374: 374  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Dariusz Sowula 113.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                139.36 -  315: 359   89
    2    26 Aleksandra     Celuch                100.00 +  302: 260  150
    3    18 Krzysztof      Gibas                 126.01 -  242: 506   76
    4    21 Marta          Bajorek               124.36 -  347: 426   74
    5    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  378: 266  150
    6    23 Dawid          Podżerek              100.00 -  323: 345   50
    7    27 Agnieszka      Walas                 100.00 +  387: 280  150
    8    23 Marcin         Kurowski              100.00 +  344: 302  150
    9    18 Leszek         Kilian                105.75 +  447: 226  156
   10    13 Janusz         Krupiński             129.30 -  377: 459   79
   11    14 Konrad         Sowula                114.80 -  343: 354   65
   12    19 Lidia          Szpakowska            106.67 +  426: 344  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Jarosław Karp 112.32 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kacper         Zegadło               136.54 -  299: 346   87
    2    16 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  244: 437   93
    3    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  355: 229  150
    4    20 Michał         Gawroński             127.42 +  418: 404  177
    5    18 Marcin         Kurowski              100.00 +  400: 311  150
    6    15 Marcin         Ceglarek              126.25 -  325: 443   76
    7    18 Bożena         Guział                116.86 -  330: 362   67
    8    20 Janusz         Krupiński             129.30 -  331: 405   79
    9    24 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  439: 208  150
   10    20 Dawid          Podżerek              100.00 +  494: 297  150
   11    18 Piotr          Potoczek              101.56 +  387: 349  152
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              125.25 +  382: 311  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Lidia Szpakowska 106.67 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Sulejewska            136.42 +  351: 314  186
    2    11 Marcin         Ceglarek              126.25 +  348: 338  176
    3     5 Justyna        Górka                 142.54 -  316: 403   93
    4    10 Adam           Jurkowski             132.42 -  321: 372   82
    5    17 Łukasz         Bobowski              145.89 -  353: 468   96
    6    26 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  420: 274  168
    7    11 Miłosz         Wrzałek               141.94 -  306: 496   92
    8    16 Bogusław       Szyszka               140.31 +  312: 303  190
    9    12 Konrad         Sowula                114.80 -  347: 396   65
   10    17 Tomasz         Lempart               124.42 +  411: 389  174
   11    16 Irena          Sołdan                139.36 -  335: 366   89
   12    19 Dariusz        Sowula                113.84 -  344: 426   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Leszek Kilian 105.75 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Artur          Irzyk                 133.53 +  446: 293  184
    2    10 Leszek         Kacprzyk              133.02 -  292: 338   83
    3    22 Oliwier        Antos                 100.00 +  366: 212  150
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          142.53 -  254: 413   93
    5    15 Tomasz         Lempart               124.42 -  316: 375   74
    6    17 Ewa            Radzikowska           116.59 -  391: 424   67
    7    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  353: 319  150
    8    15 Jan            Mrozowski             145.07 +  393: 379  195
    9    18 Dariusz        Sowula                113.84 -  226: 447   64
   10    16 Bogusław       Szyszka               140.31 +  395: 372  190
   11    17 Ewa            Szałas                121.30 -  297: 367   71
   12    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  385: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Piotr Potoczek 101.56 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kacprzyk              133.02 -  356: 357   83
    2    20 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  399: 307  150
    3    20 Andrzej        Rechowicz             124.62 +  324: 314  175
    4     7 Krzysztof      Gibas                 126.01 -  285: 357   76
    5    13 Łukasz         Sornek                123.97 -  320: 381   74
    6    16 Bogusław       Szyszka               140.31 +  337: 304  190
    7    19 Marcin         Kurowski              100.00 +  360: 332  150
    8    12 Łukasz         Bobowski              145.89 -  313: 349   96
    9    16 Janusz         Krupiński             129.30 -  265: 462   79
   10    19 Teresa         Zalewska              120.24 +  360: 315  170
   11    18 Jarosław       Karp                  112.32 -  349: 387   62
   12    22 Agnieszka      Antos                 100.00 +  412: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Jurkowski             132.42 -  183: 462   82
    2    28 Konrad         Sowula                114.80 -  292: 441   65
    3    27 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  367: 303  168
    4    23 Bożena         Guział                116.86 -  372: 381   67
    5    25 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  418: 231  150
    6    21 Paweł          Jędryka               118.25 -  259: 337   68
    7    22 Michał         Gawroński             127.42 -  302: 411   77
    8    25 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  466: 217  150
    9    26 Agnieszka      Walas                 100.00 +  347: 323  150
   10    18 Irena          Sołdan                139.36 -  283: 356   89
   11    24 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  364: 199  150
   12    22 Piotr          Potoczek              101.56 -  310: 412   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Oliwier Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Salamon               130.02 -  131: 616   80
    2    30 PAUZA
    3    22 Leszek         Kilian                105.75 -  212: 366   56
    4    26 Teresa         Zalewska              120.24 -  242: 384   70
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  132: 432   50
    6    30 Roksana        Statkiewicz           100.00 -  123: 319   50
    7    30 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  173: 298   50
    8    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  187: 446   50
    9    29 Radosław       Smolik                100.00 -  216: 237   50
   10    29 Aleksandra     Celuch                100.00 -  169: 264   50
   11    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  224: 146  150
   12    29 Radosław       Smolik                100.00 -  189: 254   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  / 11  64.18




	Aleksandra Celuch 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Broda                 129.33 -  224: 506   79
    2    26 Dariusz        Sowula                113.84 -  260: 302   64
    3    26 Marcin         Kurowski              100.00 -  223: 437   50
    4    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  191: 344   50
    5    30 Roksana        Statkiewicz           100.00 -  216: 309   50
    6    31 PAUZA
    7    29 Radosław       Smolik                100.00 +  228: 205  150
    8    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  248: 363   50
    9    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  242: 250   50
   10    29 Oliwier        Antos                 100.00 +  264: 169  150
   11    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  200: 336   50
   12    28 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  294: 179  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  / 11  81.18




	Gabriela Jurgaś 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janusz         Krupiński             129.30 -  278: 360   79
    2    20 Piotr          Potoczek              101.56 -  307: 399   52
    3    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  457: 200  150
    4    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  351: 336  150
    5    11 Marek          Salamon               130.02 -  325: 418   80
    6    25 Agnieszka      Walas                 100.00 +  381: 316  150
    7    14 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  233: 505   86
    8    21 Teresa         Zalewska              120.24 +  345: 301  170
    9    17 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  248: 422   75
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 128.64 -  305: 368   79
   11    20 Tomasz         Lempart               124.42 +  375: 301  174
   12    23 Tomasz         Lempart               124.42 -  281: 368   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Arkadiusz      Łydka                 128.64 -  305: 388   79
    2    29 Radosław       Smolik                100.00 +  325: 244  150
    3    17 Adam           Jurkowski             132.42 -  220: 428   82
    4    22 Dawid          Podżerek              100.00 -  326: 329   50
    5    28 Oliwier        Antos                 100.00 +  432: 132  150
    6    22 Marcin         Kurowski              100.00 -  303: 368   50
    7    26 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  321: 259  150
    8    22 Jerzy          Luter                 119.87 -  295: 465   70
    9    20 Michał         Gawroński             127.42 -  252: 495   77
   10    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  276: 250  150
   11    23 Urszula        Solarska              114.67 -  276: 363   65
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Leokadia       Litwinowicz           128.58 -  335: 364   79
    2    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  276: 280   50
    3    26 Aleksandra     Celuch                100.00 +  437: 223  150
    4    24 Radosław       Smolik                100.00 +  412: 228  150
    5    18 Jarosław       Karp                  112.32 -  311: 400   62
    6    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  368: 303  150
    7    19 Piotr          Potoczek              101.56 -  332: 360   52
    8    23 Dariusz        Sowula                113.84 -  302: 344   64
    9    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  302: 375   50
   10    24 Agnieszka      Walas                 100.00 -  231: 480   50
   11    30 PAUZA
   12    25 Agnieszka      Walas                 100.00 -  375: 506   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  / 11  82.45




	Dawid Podżerek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Gawroński             127.42 -  397: 419   77
    2    17 Teresa         Zalewska              120.24 +  336: 332  170
    3     9 Kamil          Górka                 149.53 -  343: 400  100
    4    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  329: 326  150
    5    22 Ewa            Radzikowska           116.59 -  350: 410   67
    6    23 Dariusz        Sowula                113.84 +  345: 323  164
    7    13 Marta          Bajorek               124.36 -  273: 403   74
    8    19 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  206: 328   75
    9    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  413: 192  150
   10    20 Jarosław       Karp                  112.32 -  297: 494   62
   11    25 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  481: 264  168
   12    20 Urszula        Solarska              114.67 =  374: 374  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Arkadiusz      Biegun                126.97 -  249: 373   77
    2    23 Urszula        Solarska              114.67 -  270: 439   65
    3    24 Marta          Bajorek               124.36 -  223: 434   74
    4    28 Aleksandra     Celuch                100.00 +  344: 191  150
    5    24 Michał         Gawroński             127.42 -  304: 369   77
    6    29 Radosław       Smolik                100.00 +  451: 164  150
    7    23 Jan            Mrozowski             145.07 -  279: 488   95
    8    28 Oliwier        Antos                 100.00 +  446: 187  150
    9    21 Bogusław       Szyszka               140.31 -  260: 453   90
   10    25 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  431: 357  168
   11    26 Agnieszka      Walas                 100.00 +  453: 264  150
   12    21 Leszek         Kilian                105.75 -  272: 385   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Ceglarek              126.25 -  208: 440   76
    2    27 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  213: 399   86
    3    29 Jarosław       Karp                  112.32 -  229: 355   62
    4    29 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  291: 218  150
    5    25 Agnieszka      Antos                 100.00 -  231: 418   50
    6    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  258: 358   50
    7    31 PAUZA
    8    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  294: 312   50
    9    27 Dawid          Podżerek              100.00 -  192: 413   50
   10    28 Radosław       Smolik                100.00 +  251: 245  150
   11    27 Aleksandra     Celuch                100.00 +  336: 200  150
   12    26 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  289: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  / 11  93.09




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Gibas                 126.01 -  259: 463   76
    2    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  280: 276  150
    3    21 Konrad         Sowula                114.80 -  288: 442   65
    4    25 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  336: 351   50
    5    29 Katarzyna      Kowalska              118.32 -  314: 348   68
    6    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  358: 258  150
    7    24 Leszek         Kilian                105.75 -  319: 353   56
    8    27 Aleksandra     Celuch                100.00 +  363: 248  150
    9    22 Teresa         Zalewska              120.24 -  294: 413   70
   10    26 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  295: 247  150
   11    21 Bogusław       Szyszka               140.31 -  240: 378   90
   12    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  388: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Radosław Smolik 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              125.25 -  141: 381   75
    2    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  244: 325   50
    3    30 PAUZA
    4    24 Marcin         Kurowski              100.00 -  228: 412   50
    5    27 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  153: 464   75
    6    29 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  164: 451   50
    7    29 Aleksandra     Celuch                100.00 -  205: 228   50
    8    29 Roksana        Statkiewicz           100.00 -  278: 330   50
    9    29 Oliwier        Antos                 100.00 +  237: 216  150
   10    28 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  245: 251   50
   11    29 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  187: 316   50
   12    29 Oliwier        Antos                 100.00 +  254: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Roksana Statkiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              125.06 -  238: 457   75
    2    24 Marta          Sztajnert             118.72 -  269: 352   69
    3    25 Teresa         Zalewska              120.24 -  205: 404   70
    4    29 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  218: 291   50
    5    30 Aleksandra     Celuch                100.00 +  309: 216  150
    6    30 Oliwier        Antos                 100.00 +  319: 123  150
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  259: 321   50
    8    29 Radosław       Smolik                100.00 +  330: 278  150
    9    24 Jarosław       Karp                  112.32 -  208: 439   62
   10    30 PAUZA
   11    24 Agnieszka      Antos                 100.00 -  199: 364   50
   12    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  257: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    19 Bożena         Guział                116.86 -  187: 372   67
    6    24 Jerzy          Luter                 119.87 -  156: 393   70
    7    25 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  142: 512   75
    8    30 PAUZA
    9    25 Urszula        Solarska              114.67 -  170: 452   65
   10    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  247: 295   50
   11    28 Oliwier        Antos                 100.00 -  146: 224   50
   12    28 Aleksandra     Celuch                100.00 -  179: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  7  61.00




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Rechowicz             124.62 -  289: 317   75
    2    19 Marta          Bajorek               124.36 +  310: 289  174
    3    19 Urszula        Solarska              114.67 -  302: 365   65
    4    18 Tomasz         Lempart               124.42 -  229: 378   74
    5    23 Bogusław       Szyszka               140.31 -  289: 452   90
    6    28 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  487: 202  150
    7    28 Katarzyna      Kowalska              118.32 -  252: 375   68
    8    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  312: 294  150
    9    23 Marcin         Kurowski              100.00 +  375: 302  150
   10    22 Leokadia       Litwinowicz           128.58 -  300: 432   79
   11    22 Teresa         Zalewska              120.24 -  307: 463   70
   12    24 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  351: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Lempart               124.42 -  228: 478   74
    2    25 Bożena         Guział                116.86 -  198: 418   67
    3    28 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  200: 457   50
    4    30 PAUZA
    5    26 Dariusz        Sowula                113.84 -  266: 378   64
    6    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  202: 487   50
    7    30 Oliwier        Antos                 100.00 +  298: 173  150
    8    25 Agnieszka      Antos                 100.00 -  217: 466   50
    9    28 Aleksandra     Celuch                100.00 +  250: 242  150
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  250: 276   50
   11    29 Radosław       Smolik                100.00 +  316: 187  150
   12    27 Katarzyna      Kowalska              118.32 -  251: 378   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Agnieszka Walas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Bogusław       Szyszka               140.31 +  462: 421  190
    3     7 Irena          Sołdan                139.36 -  355: 469   89
    4    15 Urszula        Solarska              114.67 -  312: 338   65
    5    21 Małgorzata     Sulejewska            136.42 -  289: 447   86
    6    25 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  316: 381   50
    7    27 Dariusz        Sowula                113.84 -  280: 387   64
    8    24 Katarzyna      Kowalska              118.32 +  485: 341  168
    9    26 Agnieszka      Antos                 100.00 -  323: 347   50
   10    24 Marcin         Kurowski              100.00 +  480: 231  150
   11    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  264: 453   50
   12    25 Marcin         Kurowski              100.00 +  506: 375  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 11 101.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Marta          Bajorek               386: 364
   2 Łukasz         Sornek               - Kamil          Górka                 367: 450
   3 Stanisław      Rydzik               - Teresa         Zalewska              357: 297
   4 Jerzy          Luter                - Łukasz         Bobowski              351: 435
   5 Jan            Mrozowski            - Marta          Sztajnert             380: 316
   6 Katarzyna      Kowalska             - Dariusz        Puton                 277: 312
   7 Justyna        Górka                - Bożena         Guział                435: 316
   8 Ewa            Radzikowska          - Mariusz        Wrześniewski          452: 405
   9 Miłosz         Wrzałek              - Konrad         Sowula                534: 309
  10 Urszula        Solarska             - Bogusław       Szyszka               319: 399
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Sowula                359: 315
  12 Jarosław       Karp                 - Kacper         Zegadło               299: 346
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Lidia          Szpakowska            314: 351
  14 Leszek         Kilian               - Artur          Irzyk                 446: 293
  15 Leszek         Kacprzyk             - Piotr          Potoczek              357: 356
  16 Agnieszka      Antos                - Adam           Jurkowski             183: 462
  17 Marek          Salamon              - Oliwier        Antos                 616: 131
  18 Aleksandra     Celuch               - Piotr          Broda                 224: 506
  19 Janusz         Krupiński            - Gabriela       Jurgaś                360: 278
  20 Andrzej        Klich                - Arkadiusz      Łydka                 305: 388
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Marcin         Kurowski              364: 335
  22 Dawid          Podżerek             - Michał         Gawroński             397: 419
  23 Arkadiusz      Biegun               - Dawid          Rykaczewski           373: 249
  24 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Ceglarek              208: 440
  25 Krzysztof      Gibas                - Zygmunt        Skwarek               463: 259
  26 Radosław       Smolik               - Krzysztof      Sporczyk              141: 381
  27 Jerzy          Matyasik             - Roksana        Statkiewicz           457: 238
  28 Monika         Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             289: 317
  29 Tomasz         Lempart              - Dominik        Ulejczyk              478: 228
  30 Agnieszka      Walas                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Marek          Salamon               288: 392
   2 Przemysław     Herdzina             - Miłosz         Wrzałek               422: 352
   3 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              371: 312
   4 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               361: 313
   5 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Gibas                 358: 300
   6 Adam           Jurkowski            - Leokadia       Litwinowicz           302: 384
   7 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Matyasik              341: 384
   8 Irena          Sołdan               - Ewa            Radzikowska           439: 355
   9 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                414: 539
  10 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Kilian                338: 292
  11 Marcin         Ceglarek             - Lidia          Szpakowska            338: 348
  12 Łukasz         Bobowski             - Kacper         Zegadło               389: 391
  13 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 269: 395
  14 Dariusz        Puton                - Michał         Gawroński             433: 353
  15 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Walas                 421: 462
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Jarosław       Karp                  437: 244
  17 Teresa         Zalewska             - Dawid          Podżerek              332: 336
  18 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                391: 377
  19 Marta          Bajorek              - Monika         Szczyrzyca            289: 310
  20 Piotr          Potoczek             - Gabriela       Jurgaś                399: 307
  21 Katarzyna      Kowalska             - Jerzy          Luter                 320: 379
  22 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Kurowski              280: 276
  23 Dawid          Rykaczewski          - Urszula        Solarska              270: 439
  24 Roksana        Statkiewicz          - Marta          Sztajnert             269: 352
  25 Dominik        Ulejczyk             - Bożena         Guział                198: 418
  26 Dariusz        Sowula               - Aleksandra     Celuch                302: 260
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Iwona          Skubis-Galus          399: 213
  28 Konrad         Sowula               - Agnieszka      Antos                 441: 292
  29 Radosław       Smolik               - Andrzej        Klich                 244: 325
  30 Oliwier        Antos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Marek          Salamon               360: 303
   2 Stanisław      Rydzik               - Jan            Mrozowski             432: 270
   3 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 280: 425
   4 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Biegun                332: 343
   5 Lidia          Szpakowska           - Justyna        Górka                 316: 403
   6 Leszek         Kacprzyk             - Przemysław     Herdzina              317: 375
   7 Agnieszka      Walas                - Irena          Sołdan                355: 469
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Miłosz         Wrzałek               261: 430
   9 Kamil          Górka                - Dawid          Podżerek              400: 343
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Luter                 467: 239
  11 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            348: 311
  12 Bogusław       Szyszka              - Janusz         Krupiński             333: 367
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           512: 373
  14 Artur          Irzyk                - Tomasz         Lempart               431: 346
  15 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Łydka                 394: 282
  16 Michał         Gawroński            - Marta          Sztajnert             320: 323
  17 Andrzej        Klich                - Adam           Jurkowski             220: 428
  18 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Gibas                 242: 506
  19 Urszula        Solarska             - Monika         Szczyrzyca            365: 302
  20 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Potoczek              314: 324
  21 Konrad         Sowula               - Zygmunt        Skwarek               442: 288
  22 Leszek         Kilian               - Oliwier        Antos                 366: 212
  23 Bożena         Guział               - Łukasz         Sornek                334: 391
  24 Dawid          Rykaczewski          - Marta          Bajorek               223: 434
  25 Roksana        Statkiewicz          - Teresa         Zalewska              205: 404
  26 Marcin         Kurowski             - Aleksandra     Celuch                437: 223
  27 Agnieszka      Antos                - Katarzyna      Kowalska              367: 303
  28 Gabriela       Jurgaś               - Dominik        Ulejczyk              457: 200
  29 Iwona          Skubis-Galus         - Jarosław       Karp                  229: 355
  30 Radosław       Smolik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Stanisław      Rydzik                391: 349
   2 Piotr          Broda                - Dariusz        Puton                 402: 412
   3 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Biegun                414: 347
   4 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               436: 311
   5 Marek          Salamon              - Artur          Irzyk                 296: 422
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Leszek         Kilian                413: 254
   7 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Potoczek              357: 285
   8 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 381: 319
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               345: 329
  10 Adam           Jurkowski            - Lidia          Szpakowska            372: 321
  11 Konrad         Sowula               - Leszek         Kacprzyk              344: 392
  12 Jerzy          Matyasik             - Jan            Mrozowski             412: 387
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Bobowski              441: 299
  14 Marta          Sztajnert            - Marcin         Ceglarek              270: 383
  15 Agnieszka      Walas                - Urszula        Solarska              312: 338
  16 Ewa            Radzikowska          - Jerzy          Luter                 345: 405
  17 Arkadiusz      Łydka                - Bogusław       Szyszka               402: 358
  18 Tomasz         Lempart              - Monika         Szczyrzyca            378: 229
  19 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rechowicz             447: 293
  20 Michał         Gawroński            - Jarosław       Karp                  404: 418
  21 Marta          Bajorek              - Dariusz        Sowula                426: 347
  22 Dawid          Podżerek             - Andrzej        Klich                 329: 326
  23 Bożena         Guział               - Agnieszka      Antos                 381: 372
  24 Marcin         Kurowski             - Radosław       Smolik                412: 228
  25 Zygmunt        Skwarek              - Gabriela       Jurgaś                336: 351
  26 Oliwier        Antos                - Teresa         Zalewska              242: 384
  27 Katarzyna      Kowalska             - Małgorzata     Sulejewska            323: 383
  28 Aleksandra     Celuch               - Dawid          Rykaczewski           191: 344
  29 Roksana        Statkiewicz          - Iwona          Skubis-Galus          218: 291
  30 Dominik        Ulejczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Irena          Sołdan                430: 400
   2 Dariusz        Puton                - Justyna        Górka                 462: 364
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          409: 379
   4 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 314: 449
   5 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              462: 318
   6 Krzysztof      Gibas                - Leokadia       Litwinowicz           370: 358
   7 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              446: 383
   8 Adam           Jurkowski            - Janusz         Krupiński             421: 326
   9 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Biegun                374: 388
  10 Miłosz         Wrzałek              - Jan            Mrozowski             479: 385
  11 Gabriela       Jurgaś               - Marek          Salamon               325: 418
  12 Jerzy          Luter                - Kamil          Górka                 361: 509
  13 Piotr          Potoczek             - Łukasz         Sornek                320: 381
  14 Arkadiusz      Łydka                - Konrad         Sowula                302: 433
  15 Leszek         Kilian               - Tomasz         Lempart               316: 375
  16 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               311: 384
  17 Lidia          Szpakowska           - Łukasz         Bobowski              353: 468
  18 Jarosław       Karp                 - Marcin         Kurowski              400: 311
  19 Marcin         Szczyrzyca           - Bożena         Guział                187: 372
  20 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              385: 366
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Walas                 447: 289
  22 Ewa            Radzikowska          - Dawid          Podżerek              410: 350
  23 Monika         Szczyrzyca           - Bogusław       Szyszka               289: 452
  24 Dawid          Rykaczewski          - Michał         Gawroński             304: 369
  25 Agnieszka      Antos                - Iwona          Skubis-Galus          418: 231
  26 Dominik        Ulejczyk             - Dariusz        Sowula                266: 378
  27 Andrzej        Rechowicz            - Radosław       Smolik                464: 153
  28 Oliwier        Antos                - Andrzej        Klich                 132: 432
  29 Zygmunt        Skwarek              - Katarzyna      Kowalska              314: 348
  30 Aleksandra     Celuch               - Roksana        Statkiewicz           216: 309


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Przemysław     Herdzina              350: 296
   2 Adam           Jurkowski            - Stanisław      Rydzik                259: 444
   3 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              390: 404
   4 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              354: 352
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Gibas                 358: 380
   6 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Biegun                335: 330
   7 Marta          Bajorek              - Mariusz        Wrześniewski          393: 401
   8 Kamil          Górka                - Tomasz         Lempart               485: 349
   9 Marek          Salamon              - Małgorzata     Sulejewska            430: 400
  10 Bożena         Guział               - Piotr          Broda                 318: 323
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Konrad         Sowula                287: 291
  12 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              331: 336
  13 Łukasz         Sornek               - Janusz         Krupiński             482: 407
  14 Łukasz         Bobowski             - Marta          Sztajnert             448: 334
  15 Jarosław       Karp                 - Marcin         Ceglarek              325: 443
  16 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Potoczek              304: 337
  17 Leszek         Kilian               - Ewa            Radzikowska           391: 424
  18 Michał         Gawroński            - Arkadiusz      Łydka                 332: 408
  19 Kacper         Zegadło              - Jan            Mrozowski             406: 378
  20 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             374: 355
  21 Paweł          Jędryka              - Agnieszka      Antos                 337: 259
  22 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 368: 303
  23 Dariusz        Sowula               - Dawid          Podżerek              323: 345
  24 Marcin         Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 156: 393
  25 Gabriela       Jurgaś               - Agnieszka      Walas                 381: 316
  26 Lidia          Szpakowska           - Katarzyna      Kowalska              420: 274
  27 Iwona          Skubis-Galus         - Zygmunt        Skwarek               258: 358
  28 Monika         Szczyrzyca           - Dominik        Ulejczyk              487: 202
  29 Dawid          Rykaczewski          - Radosław       Smolik                451: 164
  30 Roksana        Statkiewicz          - Oliwier        Antos                 319: 123
  31 Aleksandra     Celuch               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 250: 481
   2 Artur          Irzyk                - Stanisław      Rydzik                273: 382
   3 Justyna        Górka                - Przemysław     Herdzina              446: 351
   4 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 486: 405
   5 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          360: 429
   6 Jerzy          Matyasik             - Irena          Sołdan                447: 200
   7 Konrad         Sowula               - Marek          Salamon               343: 419
   8 Łukasz         Sornek               - Adam           Jurkowski             377: 274
   9 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Bobowski              406: 300
  10 Marcin         Ceglarek             - Leszek         Kacprzyk              437: 277
  11 Miłosz         Wrzałek              - Lidia          Szpakowska            496: 306
  12 Paweł          Jędryka              - Ewa            Radzikowska           317: 410
  13 Dawid          Podżerek             - Marta          Bajorek               273: 403
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Gabriela       Jurgaś                505: 233
  15 Tomasz         Lempart              - Leokadia       Litwinowicz           410: 266
  16 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 316: 342
  17 Teresa         Zalewska             - Kacper         Zegadło               340: 412
  18 Bożena         Guział               - Jarosław       Karp                  362: 330
  19 Piotr          Potoczek             - Marcin         Kurowski              360: 332
  20 Jerzy          Luter                - Bogusław       Szyszka               344: 368
  21 Marta          Sztajnert            - Urszula        Solarska              354: 292
  22 Agnieszka      Antos                - Michał         Gawroński             302: 411
  23 Jan            Mrozowski            - Dawid          Rykaczewski           488: 279
  24 Zygmunt        Skwarek              - Leszek         Kilian                319: 353
  25 Marcin         Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             142: 512
  26 Andrzej        Klich                - Roksana        Statkiewicz           321: 259
  27 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Sowula                280: 387
  28 Monika         Szczyrzyca           - Katarzyna      Kowalska              252: 375
  29 Radosław       Smolik               - Aleksandra     Celuch                205: 228
  30 Oliwier        Antos                - Dominik        Ulejczyk              173: 298
  31 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 352: 303
   2 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 394: 405
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Przemysław     Herdzina              480: 315
   4 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              326: 406
   5 Marcin         Ceglarek             - Artur          Irzyk                 515: 313
   6 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Matyasik              295: 318
   7 Arkadiusz      Biegun               - Miłosz         Wrzałek               376: 468
   8 Ewa            Radzikowska          - Konrad         Sowula                401: 375
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Bożena         Guział                507: 298
  10 Piotr          Broda                - Leszek         Kacprzyk              345: 314
  11 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Bajorek               347: 360
  12 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Potoczek              349: 313
  13 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                322: 306
  14 Tomasz         Lempart              - Marta          Sztajnert             338: 388
  15 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kilian                379: 393
  16 Bogusław       Szyszka              - Lidia          Szpakowska            303: 312
  17 Ewa            Szałas               - Urszula        Solarska              337: 264
  18 Michał         Gawroński            - Leokadia       Litwinowicz           374: 414
  19 Dawid          Podżerek             - Andrzej        Rechowicz             206: 328
  20 Jarosław       Karp                 - Janusz         Krupiński             331: 405
  21 Gabriela       Jurgaś               - Teresa         Zalewska              345: 301
  22 Jerzy          Luter                - Andrzej        Klich                 465: 295
  23 Marcin         Kurowski             - Dariusz        Sowula                302: 344
  24 Katarzyna      Kowalska             - Agnieszka      Walas                 341: 485
  25 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Antos                 217: 466
  26 Monika         Szczyrzyca           - Iwona          Skubis-Galus          312: 294
  27 Aleksandra     Celuch               - Zygmunt        Skwarek               248: 363
  28 Oliwier        Antos                - Dawid          Rykaczewski           187: 446
  29 Radosław       Smolik               - Roksana        Statkiewicz           278: 330
  30 Marcin         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 365: 376
   2 Dariusz        Puton                - Mariusz        Wrześniewski          346: 316
   3 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                304: 503
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Ceglarek              397: 494
   5 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bobowski              405: 407
   6 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Sulejewska            406: 333
   7 Ewa            Radzikowska          - Arkadiusz      Biegun                395: 356
   8 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Sornek                401: 264
   9 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Gibas                 390: 352
  10 Marta          Bajorek              - Marta          Sztajnert             377: 332
  11 Tomasz         Lempart              - Piotr          Broda                 390: 391
  12 Lidia          Szpakowska           - Konrad         Sowula                347: 396
  13 Leszek         Kacprzyk             - Irena          Sołdan                388: 354
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Ewa            Szałas                353: 356
  15 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Luter                 376: 389
  16 Piotr          Potoczek             - Janusz         Krupiński             265: 462
  17 Andrzej        Rechowicz            - Gabriela       Jurgaś                422: 248
  18 Dariusz        Sowula               - Leszek         Kilian                447: 226
  19 Bożena         Guział               - Jan            Mrozowski             407: 356
  20 Andrzej        Klich                - Michał         Gawroński             252: 495
  21 Dawid          Rykaczewski          - Bogusław       Szyszka               260: 453
  22 Teresa         Zalewska             - Zygmunt        Skwarek               413: 294
  23 Marcin         Kurowski             - Monika         Szczyrzyca            302: 375
  24 Roksana        Statkiewicz          - Jarosław       Karp                  208: 439
  25 Urszula        Solarska             - Marcin         Szczyrzyca            452: 170
  26 Agnieszka      Walas                - Agnieszka      Antos                 323: 347
  27 Iwona          Skubis-Galus         - Dawid          Podżerek              192: 413
  28 Dominik        Ulejczyk             - Aleksandra     Celuch                250: 242
  29 Radosław       Smolik               - Oliwier        Antos                 237: 216
  30 Katarzyna      Kowalska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 323: 374
   2 Marcin         Ceglarek             - Kamil          Górka                 441: 340
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 446: 466
   4 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Radzikowska           346: 344
   5 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              431: 364
   6 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               362: 360
   7 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              438: 283
   8 Artur          Irzyk                - Kacper         Zegadło               445: 390
   9 Arkadiusz      Biegun               - Małgorzata     Sulejewska            291: 490
  10 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rechowicz             353: 544
  11 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kacprzyk              452: 424
  12 Konrad         Sowula               - Bożena         Guział                363: 433
  13 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Sowula                459: 377
  14 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Luter                 400: 380
  15 Michał         Gawroński            - Ewa            Szałas                470: 375
  16 Leszek         Kilian               - Bogusław       Szyszka               395: 372
  17 Lidia          Szpakowska           - Tomasz         Lempart               411: 389
  18 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Antos                 356: 283
  19 Piotr          Potoczek             - Teresa         Zalewska              360: 315
  20 Jarosław       Karp                 - Dawid          Podżerek              494: 297
  21 Gabriela       Jurgaś               - Arkadiusz      Łydka                 305: 368
  22 Monika         Szczyrzyca           - Leokadia       Litwinowicz           300: 432
  23 Jan            Mrozowski            - Urszula        Solarska              430: 271
  24 Agnieszka      Walas                - Marcin         Kurowski              480: 231
  25 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Rykaczewski           357: 431
  26 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Szczyrzyca            295: 247
  27 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              276: 250
  28 Iwona          Skubis-Galus         - Radosław       Smolik                251: 245
  29 Oliwier        Antos                - Aleksandra     Celuch                169: 264
  30 Roksana        Statkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              259: 408
   2 Justyna        Górka                - Marcin         Ceglarek              368: 327
   3 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               386: 295
   4 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 363: 389
   5 Artur          Irzyk                - Jerzy          Matyasik              332: 386
   6 Bożena         Guział               - Mariusz        Wrześniewski          384: 504
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              530: 265
   8 Przemysław     Herdzina             - Ewa            Radzikowska           329: 377
   9 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Sornek                442: 323
  10 Kacper         Zegadło              - Janusz         Krupiński             390: 389
  11 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               428: 374
  12 Michał         Gawroński            - Arkadiusz      Biegun                328: 392
  13 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Gibas                 369: 391
  14 Dariusz        Sowula               - Konrad         Sowula                343: 354
  15 Jerzy          Luter                - Leokadia       Litwinowicz           317: 330
  16 Irena          Sołdan               - Lidia          Szpakowska            366: 335
  17 Ewa            Szałas               - Leszek         Kilian                367: 297
  18 Jarosław       Karp                 - Piotr          Potoczek              387: 349
  19 Leszek         Kacprzyk             - Jan            Mrozowski             343: 393
  20 Tomasz         Lempart              - Gabriela       Jurgaś                301: 375
  21 Bogusław       Szyszka              - Zygmunt        Skwarek               378: 240
  22 Teresa         Zalewska             - Monika         Szczyrzyca            463: 307
  23 Urszula        Solarska             - Andrzej        Klich                 363: 276
  24 Agnieszka      Antos                - Roksana        Statkiewicz           364: 199
  25 Dawid          Podżerek             - Katarzyna      Kowalska              481: 264
  26 Dawid          Rykaczewski          - Agnieszka      Walas                 453: 264
  27 Aleksandra     Celuch               - Iwona          Skubis-Galus          200: 336
  28 Marcin         Szczyrzyca           - Oliwier        Antos                 146: 224
  29 Dominik        Ulejczyk             - Radosław       Smolik                316: 187
  30 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dariusz        Puton                 454: 307
   2 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Ceglarek              426: 348
   3 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 430: 281
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              608: 267
   5 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            501: 360
   6 Andrzej        Rechowicz            - Ewa            Radzikowska           363: 401
   7 Marta          Bajorek              - Artur          Irzyk                 536: 382
   8 Marta          Sztajnert            - Kacper         Zegadło               311: 423
   9 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                340: 390
  10 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Gibas                 375: 356
  11 Przemysław     Herdzina             - Irena          Sołdan                326: 560
  12 Ewa            Szałas               - Bożena         Guział                340: 394
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Karp                  311: 382
  14 Arkadiusz      Biegun               - Leokadia       Litwinowicz           375: 285
  15 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Gawroński             346: 379
  16 Jan            Mrozowski            - Bogusław       Szyszka               366: 340
  17 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              305: 393
  18 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kacprzyk              474: 227
  19 Dariusz        Sowula               - Lidia          Szpakowska            426: 344
  20 Dawid          Podżerek             - Urszula        Solarska              374: 374
  21 Leszek         Kilian               - Dawid          Rykaczewski           385: 272
  22 Agnieszka      Antos                - Piotr          Potoczek              310: 412
  23 Gabriela       Jurgaś               - Tomasz         Lempart               281: 368
  24 Zygmunt        Skwarek              - Monika         Szczyrzyca            388: 351
  25 Agnieszka      Walas                - Marcin         Kurowski              506: 375
  26 Roksana        Statkiewicz          - Iwona          Skubis-Galus          257: 289
  27 Dominik        Ulejczyk             - Katarzyna      Kowalska              251: 378
  28 Marcin         Szczyrzyca           - Aleksandra     Celuch                179: 294
  29 Radosław       Smolik               - Oliwier        Antos                 254: 189
  30 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2014-09-15

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.99  30558  191
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              159.04  31490  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.31  29283  191
   4 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.45  30090  200
   5 Kamil Górka                    Kraków               150.31  29461  196
   6 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.13  29875  199
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.87  23372  157
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.54  29113  196
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.63  26279  178
  11 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             146.90  29087  198
  14 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.39  27668  189
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27648  189
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.77  15014  103
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.38  26314  181
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              145.04  28572  197
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.85  16948  117
  23 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  24 Justyna Górka                  Kraków               144.39  28589  198
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.25  28562  198
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               143.83  27328  190
  27 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  30 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.47  27924  196
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.95   9085   64
  32 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  33 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  35 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  36 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.66  18994  136
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  40 Kamil Kister                   Puławy               139.22  26313  189
  41 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.00   6672   48
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  44 Irena Sołdan                   Sopot                138.37  27536  199
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  46 Bogusław Szyszka               Oława                138.01  25808  187
  47 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  51 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.34  26996  198
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.11  15267  113
  59 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.07  12291   91
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  61 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  62 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.23  26040  194
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  64 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  66 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  67 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.58   7614   57
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  70 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.95  18347  138
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  72 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  73 Agnieszka Krupka               Krosno               131.99  15179  115
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.99  13067   99
  75 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.79  20691  157
  76 Adam Jurkowski                 Gliwice              131.77   8170   62
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  78 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.69  26206  199
  79 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.60  14871  113
  80 Marek Salamon                  Bytom                131.38   9459   72
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.09  14289  109
  83 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  85 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  87 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.67  25480  195
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           130.56  25850  198
  89 Maciej Perzyński               Piła                 130.56  18800  144
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25580  196
  92 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  93 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  94 Natalia Ogierman               Katowice             129.67  17246  133
  95 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.66  24635  190
  96 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.63  25926  200
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
  99 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
 100 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 101 Janusz Krupiński               Bytom                128.93  21660  168
 102 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.69  22778  177
 103 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.59  24560  191
 104 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 105 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 106 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.23  24621  192
 107 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 108 Michał Rogalewicz              Poznań               128.15  12302   96
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                128.00  11136   87
 110 Marcin Ceglarek                Kraków               127.99  15615  122
 111 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.95  13819  108
 112 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.53  25124  197
 115 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 116 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 117 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.08  13725  108
 119 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.77  15846  125
 120 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.66  24952  197
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.22   4544   36
 123 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 125 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 126 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.46  21453  171
 127 Krzysztof Gibas                Kraków               125.39  23825  190
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 129 Marta Bajorek                  Warszawa             124.98  23996  192
 130 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    124.94   4498   36
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              124.92  19112  153
 132 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 133 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.64  24804  199
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.28  24235  195
 135 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.17  24710  199
 136 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.12   5958   48
 137 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 138 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 139 Jacek Pietruszka               Kraków               123.98  10786   87
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 141 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 142 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 143 Tomasz Lempart                 Kraków               123.24  18240  148
 144 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 145 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 146 Marta Sztajnert                Wisła                122.54   5882   48
 147 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 148 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  17726  145
 150 Anita Bruska                   Gdynia               122.17  17592  144
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.98   6709   55
 152 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 153 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 154 Barbara Obremska               Wrocław              121.47  17613  145
 155 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.46   5830   48
 156 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.40   7527   62
 157 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 158 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 159 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 160 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.16  21566  178
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.87  21757  180
 162 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 163 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 164 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 165 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 166 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 167 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.51  20245  168
 168 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 169 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  23238  193
 170 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 171 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 172 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.29  24057  200
 173 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.05  23169  193
 174 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 175 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 176 Jerzy Luter                    Bytom                119.61  13038  109
 177 Teresa Zalewska                Racibórz             119.55  15780  132
 178 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 179 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.24  18243  153
 180 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 181 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.91  19263  162
 182 Bożena Guział                  Racibórz             118.83   9982   84
 183 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 184 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.68  12699  107
 185 Marta Świątkowska              Wrocław              118.55  19680  166
 186 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 187 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.10  18187  154
 188 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 189 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 190 Anna Krynicka                  Warszawa             118.01  19236  163
 191 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 117.91   7782   66
 193 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 194 Renata Andracka                Zwola                117.63  23173  197
 195 Rafał Stachowski               Police               117.58  17520  149
 196 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.33   5632   48
 197 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 200 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 201 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 202 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.69  21237  182
 203 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 204 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 205 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.25  17670  152
 206 Adam Janicki                   Wrocław              116.23  16621  143
 207 Maurycy Machnio                Lipiany              116.08  13465  116
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.06  22051  190
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.79  16906  146
 210 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 211 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 212 Urszula Solarska               Łódź                 115.49  22521  195
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 214 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 215 Ala Białobrzewska              Gdynia               114.98   9313   81
 216 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 217 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 218 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              114.49  14769  129
 221 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.20   9593   84
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              113.72  22061  194
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 224 Dariusz Sowula                 Kraków               113.59   9201   81
 225 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 226 Joanna Suchanek                Wrocław              113.51   6016   53
 227 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 229 Magdalena Kublik               Warszawa             113.05   4974   44
 230 Anna Niedzielko                Szczecin             112.59  13398  119
 231 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.55  21834  194
 232 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 234 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 236 Monika Siemaszko               Lipiany              111.81  17442  156
 237 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.79  18781  168
 238 Sławomir Długosz               Ostróda              111.76  16093  144
 239 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 240 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 241 Maciej Bukowski                Szczecin             111.07   4554   41
 242 Lucyna Śniadach                Rumia                110.99  21200  191
 243 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 244 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 245 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.84   6429   58
 247 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.75  21375  193
 248 Lidia Szpakowska               Jaworzno             110.73   5315   48
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 252 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 253 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.25  10160   93
 255 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.12   6547   60
 256 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 257 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 261 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.58  15635  144
 262 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.44  20496  189
 263 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 264 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 265 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 266 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 267 Robert Wagner                  Wrocław              107.11   8997   84
 268 Katarzyna Kowalska             Katowice             106.83   3205   30
 269 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.54   5114   48
 270 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.30   3933   37
 271 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.24  17317  163
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.19  13699  129
 273 Józef Burzyński                Ełk                  106.18  17838  168
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         106.09   5623   53
 275 Anna Arana                     Warszawa             106.01  11767  111
 276 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.73  19032  180
 277 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 278 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.52  20259  192
 279 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.47  20989  199
 281 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 282 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.01  20162  192
 283 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.00  20055  191
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.10  17280  166
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 288 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 289 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 290 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 291 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 292 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.63   3592   35
 293 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.37   6654   65
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 296 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 297 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 298 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 299 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 300 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 301 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              99.01   6931   70
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 303 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.43   5651   58
 304 Sylwia Buks                    Warszawa              97.36  14312  147
 305 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 306 Agnieszka Antos                Racibórz              96.96   5139   53
 307 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 310 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 311 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.13   9901  103
 312 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 313 Kinga Stecuła                  Bytom                 95.92   6043   63
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                95.67   7558   79
 315 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.45   8689   92
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              93.90   6385   68
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.28  15318  166
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.11  10386  114
 323 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Paulina Naplocha               Racibórz              89.26   8301   93
 326 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 327 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 329 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 332 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 333 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 334 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   79.64   3584   45
 335 Teresa Balewska                Reda                  78.45   4315   55
 336 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 337 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 338 Marcin Kurowski                Racibórz              71.96   3598   50
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 340 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 341 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              63.82  11488  180




Poczekalnia na dzień 2014-09-15

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Joanna Wilk                    Racibórz              98.21   2848   29
   4 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.96   3405   26
   7 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  16 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  24 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  25 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  26 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  28 Piotr Kozak                    Racibórz             101.46   2435   24
  29 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  30 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  31 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  32 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  33 Agnieszka Walas                Kraków               106.04   2439   23
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  35 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  36 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  37 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  38 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  39 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  40 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  41 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  42 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  43 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  44 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  45 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  46 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  47 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  48 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  49 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  50 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  51 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  52 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  53 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  54 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  56 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  57 Oliwier Antos                  Racibórz              60.19   1264   21
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  59 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  60 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  61 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  62 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  63 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  64 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  65 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  66 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  67 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  68 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  69 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  70 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  71 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  72 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  73 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  74 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  75 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  76 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  77 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  78 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  79 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  80 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  81 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  82 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.23   1290   13
  83 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  84 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  85 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  86 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  87 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  88 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  89 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  90 Lidia Nowak                    Sosnowiec            133.33   1600   12
  91 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  92 Małgorzata Jóźwiak             Iława                130.08   1561   12
  93 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  94 Ryszard Kaczmarek              Leszno               129.42   1553   12
  95 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  96 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
  97 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
  98 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
  99 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 100 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 101 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 102 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 103 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 104 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 105 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 106 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 107 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 108 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 109 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 110 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.50   1398   12
 111 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 112 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 113 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 114 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 115 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 116 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 117 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 118 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 119 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 120 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 121 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             109.92   1319   12
 122 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 123 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 124 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 125 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 126 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 127 Zbigniew Kniotek               Kraków               106.25   1275   12
 128 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 129 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 130 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 131 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 132 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 133 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 134 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 135 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 136 Grażyna Smereka                Racibórz             101.42   1217   12
 137 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 138 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 139 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 140 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 141 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 142 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 143 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 144 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 145 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 146 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 147 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 148 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 149 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 150 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 151 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 152 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 153 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 154 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 155 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 156 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 157 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 158 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 159 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 160 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 161 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 162 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 163 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 164 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 165 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 166 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 167 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 168 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 169 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 170 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 171 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 172 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 173 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 174 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 175 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 176 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 177 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 178 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 179 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 180 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 181 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 182 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 183 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 184 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 185 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 186 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 187 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 188 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 189 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 190 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 191 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 192 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 193 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 194 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 195 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 196 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 197 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 198 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 199 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 200 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 201 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 202 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 203 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 204 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 205 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 206 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 207 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 208 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 209 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 210 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 211 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 212 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 213 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 214 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 215 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 216 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 217 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 218 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 219 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 220 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 221 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 222 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.09    848   11
 226 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 227 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 228 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 229 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 230 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 231 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 232 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 233 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 234 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 235 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 236 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 237 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 238 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 239 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 240 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 241 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 242 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 243 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 244 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 245 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 246 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 247 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 248 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 249 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 250 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 251 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 252 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 253 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 254 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 255 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 256 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 257 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 258 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 259 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 260 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 261 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 262 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 263 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 264 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 265 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 266 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 267 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 268 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 269 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 270 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 271 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 272 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 273 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 275 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 276 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 277 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 278 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 279 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 280 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 281 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 282 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 283 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 284 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 286 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 287 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 288 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 289 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 290 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 291 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 292 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 293 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 294 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 295 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 296 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 297 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 298 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 299 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 300 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 301 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 302 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 303 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 304 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 305 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 306 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 307 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 308 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 309 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 310 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 311 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 312 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 313 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 314 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 315 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 316 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 317 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 318 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 319 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 320 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 321 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 322 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 323 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 324 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 325 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 326 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 327 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 328 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 329 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 330 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 331 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 332 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 333 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 334 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 335 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 336 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 337 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 338 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 339 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 340 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 341 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 342 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie