Wrocław14
września
Wrocław 14-15 września IX Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble — IV Akademickie Mistrzostwa Polski
Jaworzno21
września
Jaworzno 21-22 września VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Grand Prix 2013
Nowe Miasto Lubawskie28
września
Nowe Miasto Lubawskie 28-29 września XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Frekwencja rośnie na przekór trendom21 - 22 września 2013 — VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble) Jaworzno, 21 - 22 września 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Frekwencja rośnie na przekór trendomNiewiele jest turniejów na scrabblowej mapie Polski, które mogą pochwalić się tak przestronną salą do gry jak Jaworzno. Przy ponad siedemdziesięciu grających wydawała się ona wręcz pusta. Nawet głośniejsze szepty nie dochodziły do sąsiednich stolików, a że po zakończeniu swych partii zawodnicy zachowywali ciszę, gra w takich warunkach mogła być czystą przyjemnością.

W turnieju zagrało między innymi troje debiutantów, trochę młodzieży oraz wielu zawodników z czołówki rankingu. Choć był to ostatni w tym roku turniej z serii Grand Prix, nie pojawił się jej lider — Michał Alabrudziński. Jak się później okazało, przewaga punktowa zdobyta w poprzednich turniejach wystarczyła mu jednak do zwycięstwa w tej klasyfikacji.

Wśród faworytów byli wymieniani walczący o drugie miejsce w klasyfikacji GP Bartosz MorawskiDawid Pikul, specjalista od scrabblowych maratonów Kamil Górka oraz zawsze groźni Krzysztof ObremskiStanisław Rydzik. Pierwszy dzień był solowym popisem Dawida Pikula, który wygrał wszystkie 7 partii, o punkt mniej mieli Kamil Górka, Przemysław Herdzina, Arkadiusz BiegunKamil Kister. Listę zawodników z 5 punktami otwierał Bartosz Morawski. Drugi dzień niezbyt udał się czołowej piątce, zwłaszcza Dawidowi i Kamilowi, natomiast świetnym finiszem popisali się Bartosz Morawski i Maciej Rzychoń, którzy wygrali w niedzielę wszystkie swoje partie i z 10 punktami zajęli dwa pierwsze miejsca. Dzięki zwycięstwu w turnieju Bartek zajął drugie miejsce w klasyfikacji GP, a Dawid musiał zadowolić się trzecim. Uzyskana w sobotę przewaga pozwoliła Dawidowi Pikulowi na utrzymanie się na turniejowym podium z 9 punktami i najlepszą punktacją pomocniczą. Po 9 punktów zgromadzili jeszcze Kamil Kister i Przemysław Herdzina.

Organizatorka turnieju — Aneta Szczyrzyca — przygotowała wspólnie z licznymi sponsorami, oprócz nagród dla najlepszych, również inne atrakcje. Były wśród nich różne nagrody losowane pomiędzy rundami — bony do restauracji, sklepów i zakładów usługowych, biżuteria i inne prezenty-niespodzianki. Były też nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika turnieju (Paulina NaplochaRadosław Smolik), dla najlepszej kobiety (Małgorzata Sulejewska), najlepszego debiutanta (Michał Toporek), jaworznianki i jaworznianina (Lidia SzpakowskaArkadiusz Łydka), specjalne dyplomy dla wszystkich debiutantów oraz nagrody za niektóre miejsca w klasyfikacji par. Par było aż 20, a nagrody przydzielono za pierwsze, ósme i osiemnaste miejsce. Zwycięstwo w klasyfikacji par odnieśli Kamil Górka i Przemysław Herdzina, 8. miejsce, nagrodzone ze względu na VIII Mistrzostwa Jaworzna, zajęli Natalia OgiermanKrzysztof Sporczyk, a 18. — liczbowo związane z kolejnym numerem Mistrzostw Górnego Śląska i Zagłębia — Ewa SzałasŁukasz Sornek. Nagrodę za najdroższy ruch (PODŹGANA za 194 punkty) otrzymał Tomasz Lempart, który w tym turnieju położył aż cztery "dziewiątki"!

Należy zaznaczyć, że VIII Mistrzostwa Jaworzna były turniejem wyjątkowym. Przy widocznym obecnie trendzie do spadku frekwencji, Jaworzno zachowuje tendencję zwyżkową. Zawdzięczamy to pozytywnie zakręconej Anecie Szczyrzycy, dyrekcji i pracownikom Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz licznym sponsorom, takim jak: Urząd Miasta Jaworzno, Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA", Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzna, Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa, Polska Federacja Scrabble, Restauracja Mega Pizza, Wydział Edukacji, Kultury i Sportu w Jaworznie, FlashCar Jaworzno, Centrum Edukacyjne EUREKA, ICB Pharma i inni.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)
VI Mistrzostwa Jaworzna
V Mistrzostwa Jaworzna


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo-Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80, 43-600 Jaworzno
(centrum miasta, duży parking, kawiarnie, pizzerie w okolicy)
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 21 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14.00-15.00 – przerwa obiadowa (zapisy na obiad w formularzu wkrótce)
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim:

20 km od Katowic (dojazd autobusami: J, A, E lub minibusem z Alei Korfantego; samochodem: autostradą A4 w kierunku Krakowa, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa, drugi zjazd na Jaworzno). 55 km od Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowic, zjazd na Jaworzno). Hala znajduje się w centrum miasta Jaworzna.
WyżywienieObiad do wykupienia na miejscu (dwa dania w cenie 15 zł – sobota) – zapisy na obiad do piątku (20.09) do godz.18.00 – wybór zestawów w formularzu PFS.
Podczas trwania turnieju zapewniamy: kawę, herbatę
NoclegiDomki wypoczynkowe MCKiS nad zalewem Sosina , OWR „Sosina", ul. Bukowska 11 km od miejsca rozgrywek
domek 4-osobowy 2-pokojowy z łazienką
domek 10-osobowy dwupiętrowy z łazienką
Tel. kont. do rezerwacji: 608-406-092

Hotel Brojan — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32 752 11 11

Hotel Pańska Górka — 1 km od miejsca rozgrywek, ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32 6 150 150; tel. kom. +48 660 677 677

Hotel Wodnik nad Zalewem Sosina — 10 km od miejsca rozgrywek, OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, tel. 32 758 48 71

Hotel Dalia — 5 km od miejsca rozgrywek, ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 400 zł
II miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 300 zł
III miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 200 zł
(kwoty mogą ulec zmianie — jedynie wzwyż)

Puchary i specjalne nagrody rzeczowe:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszej kobiety na Mistrzostwach
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina

Nagrody książkowe i rzeczowe dla pozostałych graczy wg kolejności zdobytych miejsc.
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju oraz loteria fantowa podczas trwania rozgrywek.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzno
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Klub MCKiS „Podłęże” w Jaworznie — 32 616 54 18 — swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Aneta Szczyrzyca — 508-217-271 — aneta.szczyrzyca@interia.pl
SponsorzyHonorowy Patronat nad turniejem – Prezydent Miasta Jaworzna
Honorowy Patronat Medialny – Telewizja dlaCiebie.tv Jaworzno

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzna
Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa
Polska Federacja Scrabble
Restauracja Mega Pizza w Jaworznie
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu w Jaworznie
FlashCar Jaworzno
Centrum Edukacyjne EUREKA
ICB Pharma


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Jaworzna (XVIII MGŚiZ)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.58     10.0     5208     2005      823
  2 Maciej          Rzychoń              Katowice               132.51     10.0     4870     1965      714
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 149.90      9.0     4949     1901      644
  4 Kamil           Kister               Puławy                 142.15      9.0     4809     1868      269
  5 Przemysław      Herdzina             Kraków                 140.97      9.0     4751     1893      556
  6 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.61      8.5     4737     1829      280
  7 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 132.14      8.0     4894     1608      419
  8 Jan             Mrozowski            Kraków                 141.34      8.0     4801     1720      607
  9 Kamil           Górka                Kraków                 148.13      8.0     4781     1806      428
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.86      8.0     4697     1645        2
 11 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.32      8.0     4544     1656      587
 12 Justyna         Górka                Kraków                 141.82      8.0     4512     1698      191
 13 Michał          Rogalewicz           Poznań                 111.26      8.0     4448     1764      350
 14 Adam            Jurkowski            Gliwice                125.81      7.5     4467     1677      231
 15 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             142.70      7.0     5021     1565      634
 16 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.94      7.0     4917     1583      640
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.21      7.0     4868     1567      454
 18 Tomasz          Lempart              Kraków                 121.93      7.0     4855     1573      393
 19 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.12      7.0     4733     1647      407
 20 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.95      7.0     4605     1520      294
 21 Leszek          Stecuła              Bytom                  124.10      7.0     4557     1492      323
 22 Irena           Sołdan               Sopot                  137.99      7.0     4435     1647       41
 23 Jakub           Błażejewski          Poznań                 118.55      7.0     4425     1602      -50
 24 Barbara         Obremska             Wrocław                129.00      7.0     4378     1504       29
 25 Jerzy           Luter                Bytom                  113.96      7.0     4344     1544      504
 26 Dariusz         Sowula               Kraków                 104.98      6.5     4010     1537     -325
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.79      6.0     4812     1434      519
 28 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              102.39      6.0     4771     1568      284
 29 Kacper          Zegadło              Warszawa               130.35      6.0     4699     1544      156
 30 Marcin          Ceglarek             Kraków                 113.61      6.0     4648     1543      -32
 31 Teresa          Zalewska             Racibórz               114.75      6.0     4613     1576      -35
 32 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                120.22      6.0     4539     1491        4
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.58      6.0     4537     1420      -40
 34 Maciej          Śliwa                Zabrze                 112.26      6.0     4450     1373      359
 35 Natalia         Ogierman             Katowice               124.36      6.0     4409     1300      304
 36 Marta           Sztajnert            Wisła                  117.24      6.0     4371     1435     -136
 37 Agnieszka       Krupka               Krosno                 132.31      6.0     4350     1386      196
 38 Jacek           Pietruszka           Kraków                 127.28      6.0     4326     1528     -277
 39 Dawid           Brandys              Chrzanów               100.00      6.0     4242     1380      -79
 40 Bożena          Guział               Racibórz               113.03      6.0     4185     1379     -109
 41 Urszula         Solarska             Łódź                   108.57      6.0     4040     1481     -472
 42 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.51      5.0     4639     1168      447
 43 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              111.50      5.0     4555     1301      236
 44 Marek           Reda                 Piaseczno              146.39      5.0     4554     1453       -8
 45 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.64      5.0     4462     1314      208
 46 Jerzy           Matyasik             Kraków                 121.75      5.0     4399     1358     -203
 47 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.49      5.0     4332     1341     -202
 48 Leszek          Kacprzyk             Katowice               134.08      5.0     4312     1270      -58
 49 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               122.77      5.0     4307     1392      -10
 50 Michał          Jakubiec             Siemianowice Śląskie   114.29      5.0     4283     1239      -61
 51 Laura           Pisula               Wrocław                104.03      5.0     4143     1262      -32
 52 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.20      5.0     4073     1231     -121
 53 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               107.44      5.0     4015     1353     -180
 54 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3918     1219     -386
 55 Kinga           Stecuła              Bytom                  107.63      5.0     3709     1246     -589
 56 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            139.35      4.5     2634      967       47
 57 Ewa             Szałas               Katowice               119.51      4.0     4242     1146     -471
 58 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.62      4.0     4128     1142     -144
 59 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3975     1100     -293
 60 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      4.0     3876     1174     -829
 61 Jadwiga         Jakubiec             Siemianowice Śląskie   100.00      4.0     3749     1180     -618
 62 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      4.0     3749     1130     -528
 63 Michał          Toporek              Jaworzno               100.00      4.0     3294     1062     -431
 64 Konrad          Sowula               Kraków                 115.76      4.0     2759      970      146
 65 Paweł           Brylski              Kraków                 104.67      3.0     4118     1132     -428
 66 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      3.0     3906     1034     -168
 67 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3762     1012     -397
 68 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        101.00      3.0     2409      750     -215
 69 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      3.0     1828      579      179
 70 Katarzyna       Odrzywołek           Kraków                 115.53      2.0     2503      650       86
 71 Agnieszka       Antos                Racibórz               102.08      2.0     1609      514     -522
 72 Radosław        Smolik               Jaworzno               100.00      1.5     2209      695    -2203
 73 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      1.0     1149      350     -443
 74 Edyta           Smolik               Jaworzno               100.00      0.0      798      205     -796
 75 Urszula         Gutowska             Pszczyna               100.00      0.0        0        0     -400
 76 Piotr           Sadzyński            Jaworzno               100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Jaworzna (XVIII MGŚiZ)



	Bartosz Morawski 152.58 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                120.22 +  516: 248  170
    2     1 Łucja          Kodzis                102.39 +  423: 395  152
    3     3 Maciej         Rzychoń               132.51 +  432: 377  183
    4     2 Marek          Reda                  146.39 +  491: 351  196
    5     1 Przemysław     Herdzina              140.97 -  376: 441   91
    6     1 Dawid          Pikul                 149.90 -  455: 467  100
    7     5 Łukasz         Sornek                120.51 +  444: 352  171
    8     2 Kamil          Górka                 148.13 +  405: 377  198
    9     3 Arkadiusz      Biegun                124.61 +  435: 361  175
   10     3 Krzysztof      Obremski              142.12 +  437: 321  192
   11     1 Adam           Jurkowski             125.81 +  387: 308  176
   12     1 Dawid          Pikul                 149.90 +  407: 387  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Dawid Pikul 149.90 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ewa            Szałas                119.51 +  463: 323  170
    2    10 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  438: 313  173
    3     6 Dariusz        Puton                 139.35 +  385: 373  189
    4     1 Kacper         Zegadło               130.35 +  468: 235  180
    5     3 Łucja          Kodzis                102.39 +  438: 349  152
    6     1 Bartosz        Morawski              152.58 +  467: 455  203
    7     1 Przemysław     Herdzina              140.97 +  344: 328  191
    8     1 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  348: 364   75
    9     1 Kamil          Górka                 148.13 +  372: 329  198
   10     1 Kamil          Kister                142.15 -  364: 430   92
   11     2 Krzysztof      Gibas                 124.94 +  475: 399  175
   12     1 Bartosz        Morawski              152.58 -  387: 407  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 12 158.42




	Kamil Górka 148.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Błażejewski           118.55 +  418: 284  169
    2    16 Justyna        Górka                 141.82 +  423: 363  192
    3     1 Kacper         Zegadło               130.35 -  316: 373   80
    4     6 Konrad         Sowula                115.76 +  424: 364  166
    5     4 Jan            Mrozowski             141.34 +  408: 347  191
    6     3 Krzysztof      Gibas                 124.94 +  437: 384  175
    7     3 Barbara        Obremska              129.00 +  519: 292  179
    8     2 Bartosz        Morawski              152.58 -  377: 405  103
    9     1 Dawid          Pikul                 149.90 -  329: 372  100
   10     5 Jacek          Pietruszka            127.28 +  369: 341  177
   11     3 Przemysław     Herdzina              140.97 +  424: 336  191
   12     2 Maciej         Rzychoń               132.51 -  337: 492   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Marek Reda 146.39 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Sztajnert             117.24 +  470: 314  167
    2     7 Dorota         Stachowska            121.49 +  404: 340  171
    3     8 Leszek         Stecuła               124.10 +  350: 337  174
    4     2 Bartosz        Morawski              152.58 -  351: 491  103
    5     5 Kacper         Zegadło               130.35 +  483: 347  180
    6     5 Michał         Rogalewicz            111.26 +  452: 343  161
    7     2 Kamil          Kister                142.15 -  401: 436   92
    8     4 Adam           Jurkowski             125.81 -  275: 441   76
    9    10 Justyna        Górka                 141.82 -  324: 346   92
   10    14 Irena          Sołdan                137.99 -  367: 409   88
   11    20 Jakub          Błażejewski           118.55 -  346: 398   69
   12    18 Kacper         Zegadło               130.35 -  331: 360   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Stanisław Rydzik 143.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Konrad         Sowula                115.76 -  342: 439   66
    2    25 Marcin         Stachowski            100.20 +  526: 406  150
    3    11 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  424: 332  184
    4     8 Kamil          Kister                142.15 -  451: 463   92
    5    13 Tomasz         Lempart               121.93 +  383: 288  172
    6     8 Maciej         Rzychoń               132.51 -  322: 371   83
    7    14 Irena          Sołdan                137.99 -  318: 410   88
    8    18 Michał         Jakubiec              114.29 +  427: 386  164
    9    14 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  435: 246  173
   10    11 Michał         Rogalewicz            111.26 -  303: 410   61
   11    17 Agnieszka      Krupka                132.31 +  520: 282  182
   12    11 Łucja          Kodzis                102.39 +  417: 381  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Łukasz Bobowski 142.70 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 +  493: 258  166
    2     4 Łukasz         Sornek                120.51 +  475: 346  171
    3     2 Teresa         Zalewska              114.75 -  444: 456   65
    4     5 Krzysztof      Obremski              142.12 -  366: 485   92
    5    12 Jacek          Pietruszka            127.28 -  437: 463   77
    6    18 Paweł          Brylski               104.67 +  450: 296  155
    7    13 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  360: 340  173
    8     8 Marcin         Ceglarek              113.61 -  387: 418   64
    9    13 Janusz         Krupiński             130.95 -  336: 383   81
   10    17 Marta          Sztajnert             117.24 +  443: 288  167
   11    13 Jerzy          Matyasik              121.75 +  396: 367  172
   12    10 Rafał          Wesołowski            131.79 +  434: 287  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Kamil Kister 142.15 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              114.75 -  373: 400   65
    2    20 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  406: 380  162
    3    16 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  371: 300  173
    4     8 Stanisław      Rydzik                143.21 +  463: 451  193
    5     9 Maciej         Sancewicz             135.64 +  339: 301  186
    6     4 Krzysztof      Obremski              142.12 +  367: 354  192
    7     2 Marek          Reda                  146.39 +  436: 401  196
    8     3 Przemysław     Herdzina              140.97 -  294: 406   91
    9     4 Marcin         Ceglarek              113.61 +  475: 440  164
   10     1 Dawid          Pikul                 149.90 +  430: 364  200
   11     4 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  364: 450   73
   12     3 Andrzej        Rechowicz             122.86 +  491: 293  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Krzysztof Obremski 142.12 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Jakubiec              114.29 +  416: 315  164
    2    18 Michał         Rogalewicz            111.26 +  402: 335  161
    3     4 Konrad         Sowula                115.76 +  477: 397  166
    4     5 Łukasz         Bobowski              142.70 +  485: 366  193
    5     2 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  319: 445   75
    6     4 Kamil          Kister                142.15 -  354: 367   92
    7     7 Adam           Jurkowski             125.81 -  295: 346   76
    8    13 Irena          Sołdan                137.99 +  476: 277  188
    9     9 Jerzy          Luter                 113.96 +  463: 268  164
   10     3 Bartosz        Morawski              152.58 -  321: 437  103
   11     9 Natalia        Ogierman              124.36 +  397: 343  174
   12     7 Jan            Mrozowski             141.34 -  328: 430   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Justyna Górka 141.82 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 113.96 +  347: 324  164
    2    16 Kamil          Górka                 148.13 -  363: 423   98
    3    13 Rafał          Wesołowski            131.79 +  387: 348  182
    4    11 Jan            Mrozowski             141.34 -  361: 429   91
    5    14 Konrad         Sowula                115.76 -  347: 350   66
    6    27 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  386: 247  150
    7    16 Łucja          Kodzis                102.39 +  391: 384  152
    8    15 Ireneusz       Kurzok                120.22 +  402: 319  170
    9    10 Marek          Reda                  146.39 +  346: 324  196
   10     7 Marcin         Ceglarek              113.61 +  386: 376  164
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  372: 355  174
   12     4 Przemysław     Herdzina              140.97 -  424: 442   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Jan Mrozowski 141.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Ceglarek              113.61 +  513: 324  164
    2     2 Dariusz        Puton                 139.35 -  313: 387   89
    3    12 Natalia        Ogierman              124.36 +  398: 372  174
    4    11 Justyna        Górka                 141.82 +  429: 361  192
    5     4 Kamil          Górka                 148.13 -  347: 408   98
    6    11 Jerzy          Luter                 113.96 -  270: 442   64
    7    22 Urszula        Solarska              108.57 +  478: 284  159
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  292: 382   74
    9    21 Dariusz        Sowula                104.98 +  449: 256  155
   10    15 Dorota         Stachowska            121.49 +  520: 348  171
   11     8 Irena          Sołdan                137.99 +  362: 302  188
   12     7 Krzysztof      Obremski              142.12 +  430: 328  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Przemysław Herdzina 140.97 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bożena         Guział                113.03 +  461: 283  163
    2    11 Adam           Jurkowski             125.81 +  389: 375  176
    3     9 Urszula        Solarska              108.57 +  369: 323  159
    4     3 Krzysztof      Gibas                 124.94 +  434: 303  175
    5     1 Bartosz        Morawski              152.58 +  441: 376  203
    6     2 Arkadiusz      Biegun                124.61 +  443: 354  175
    7     1 Dawid          Pikul                 149.90 -  328: 344  100
    8     3 Kamil          Kister                142.15 +  406: 294  192
    9     2 Jacek          Pietruszka            127.28 +  433: 271  177
   10     2 Maciej         Rzychoń               132.51 -  269: 424   83
   11     3 Kamil          Górka                 148.13 -  336: 424   98
   12     4 Justyna        Górka                 141.82 +  442: 424  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Dariusz Puton 139.35 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Śliwa                 112.26 +  411: 324  162
    2     2 Jan            Mrozowski             141.34 +  387: 313  191
    3     6 Dawid          Pikul                 149.90 -  373: 385  100
    4    17 Dariusz        Sowula                104.98 =  423: 423  105
    5    10 Ireneusz       Kurzok                120.22 +  380: 366  170
    6     7 Marcin         Ceglarek              113.61 +  353: 328  164
    7     4 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  307: 448   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  7 138.14




	Irena Sołdan 137.99 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  398: 322  162
    2     6 Maciej         Rzychoń               132.51 -  333: 362   83
    3    10 Zbigniew       Wietecki              125.58 +  459: 341  176
    4    14 Maciej         Sancewicz             135.64 -  319: 390   86
    5    19 Paweł          Brylski               104.67 -  300: 461   55
    6    25 Jakub          Błażejewski           118.55 +  386: 332  169
    7    14 Stanisław      Rydzik                143.21 +  410: 318  193
    8    13 Krzysztof      Obremski              142.12 -  277: 476   92
    9    20 Ireneusz       Kurzok                120.22 +  440: 313  170
   10    14 Marek          Reda                  146.39 +  409: 367  196
   11     8 Jan            Mrozowski             141.34 -  302: 362   91
   12    14 Natalia        Ogierman              124.36 +  402: 350  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Maciej Sancewicz 135.64 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Rogalewicz            111.26 -  327: 338   61
    2    30 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 +  405: 219  166
    3    26 Kinga          Stecuła               107.63 +  316: 290  158
    4    14 Irena          Sołdan                137.99 +  390: 319  188
    5     9 Kamil          Kister                142.15 -  301: 339   92
    6    15 Teresa         Zalewska              114.75 -  383: 417   65
    7    18 Jerzy          Matyasik              121.75 -  400: 401   72
    8    23 Lidia          Szpakowska            107.44 +  357: 339  157
    9    19 Zbigniew       Wietecki              125.58 -  343: 433   76
   10    25 Dariusz        Sowula                104.98 -  396: 413   55
   11    24 Laura          Pisula                104.03 +  449: 312  154
   12    20 Ireneusz       Kurzok                120.22 -  395: 434   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Leszek Kacprzyk 134.08 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              108.57 -  352: 356   59
    2    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  374: 353  150
    3    11 Stanisław      Rydzik                143.21 -  332: 424   93
    4    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  417: 320  150
    5    23 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  401: 399  173
    6     9 Konrad         Sowula                115.76 -  331: 356   66
    7    24 Rafał          Wesołowski            131.79 -  296: 404   82
    8    26 Dariusz        Sowula                104.98 -  249: 353   55
    9    29 Kinga          Stecuła               107.63 +  412: 271  158
   10    20 Tomasz         Lempart               121.93 -  424: 496   72
   11    25 Lidia          Szpakowska            107.44 -  313: 383   57
   12    27 Leszek         Kilian                104.62 +  411: 255  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Maciej Rzychoń 132.51 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kinga          Stecuła               107.63 +  475: 224  158
    2     6 Irena          Sołdan                137.99 +  362: 333  188
    3     3 Bartosz        Morawski              152.58 -  377: 432  103
    4    12 Janusz         Krupiński             130.95 +  405: 390  181
    5     8 Michał         Rogalewicz            111.26 -  258: 465   61
    6     8 Stanisław      Rydzik                143.21 +  371: 322  193
    7    11 Teresa         Zalewska              114.75 +  361: 338  165
    8     6 Andrzej        Rechowicz             122.86 +  478: 317  173
    9     5 Barbara        Obremska              129.00 +  321: 300  179
   10     2 Przemysław     Herdzina              140.97 +  424: 269  191
   11     5 Arkadiusz      Biegun                124.61 +  546: 429  175
   12     2 Kamil          Górka                 148.13 +  492: 337  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 12 163.75




	Agnieszka Krupka 132.31 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Lidia          Szpakowska            107.44 +  422: 260  157
    2    15 Urszula        Solarska              108.57 -  327: 338   59
    3    22 Michał         Rogalewicz            111.26 -  301: 340   61
    4    30 Bożena         Guział                113.03 +  397: 268  163
    5    16 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  400: 311  162
    6    14 Marta          Sztajnert             117.24 +  380: 363  167
    7    12 Marcin         Ceglarek              113.61 -  334: 343   64
    8    17 Teresa         Zalewska              114.75 -  368: 401   65
    9    17 Jerzy          Matyasik              121.75 -  328: 373   72
   10    23 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  461: 318  150
   11    17 Stanisław      Rydzik                143.21 -  282: 520   93
   12    23 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  350: 319  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Małgorzata Sulejewska 132.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Sowula                104.98 +  436: 333  155
    2    14 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  336: 414   75
    3    17 Tomasz         Lempart               121.93 -  355: 436   72
    4    21 Jakub          Błażejewski           118.55 -  373: 396   69
    5    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  478: 344  150
    6    21 Dorota         Stachowska            121.49 +  385: 338  171
    7    17 Paweł          Brylski               104.67 +  453: 355  155
    8     9 Łukasz         Sornek                120.51 +  427: 399  171
    9     7 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  387: 422   73
   10    10 Teresa         Zalewska              114.75 +  394: 355  165
   11     7 Jacek          Pietruszka            127.28 +  451: 279  177
   12     6 Krzysztof      Gibas                 124.94 +  419: 404  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Rafał Wesołowski 131.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Brylski               104.67 -  337: 418   55
    2    26 Jakub          Błażejewski           118.55 +  487: 290  169
    3    13 Justyna        Górka                 141.82 -  348: 387   92
    4    20 Arkadiusz      Łydka                 122.77 -  357: 360   73
    5    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  479: 296  150
    6    20 Tomasz         Lempart               121.93 -  365: 448   72
    7    24 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  404: 296  184
    8    16 Marta          Sztajnert             117.24 -  359: 401   67
    9    22 Agnieszka      Antos                 102.08 +  581: 254  152
   10    18 Maciej         Śliwa                 112.26 +  411: 335  162
   11    14 Teresa         Zalewska              114.75 +  397: 374  165
   12    10 Łukasz         Bobowski              142.70 -  287: 434   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Janusz Krupiński 130.95 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kilian                104.62 +  389: 355  155
    2     8 Jacek          Pietruszka            127.28 -  297: 342   77
    3    19 Paweł          Brylski               104.67 +  403: 341  155
    4    12 Maciej         Rzychoń               132.51 -  390: 405   83
    5    22 Jakub          Błażejewski           118.55 +  389: 310  169
    6    12 Kacper         Zegadło               130.35 -  412: 444   80
    7    21 Lidia          Szpakowska            107.44 +  413: 253  157
    8    10 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  309: 424   75
    9    13 Łukasz         Bobowski              142.70 +  383: 336  193
   10    12 Łucja          Kodzis                102.39 +  394: 368  152
   11    12 Dawid          Brandys               100.00 +  438: 328  150
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  388: 405   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Kacper Zegadło 130.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Laura          Pisula                104.03 +  464: 227  154
    2     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  579: 267  150
    3     1 Kamil          Górka                 148.13 +  373: 316  198
    4     1 Dawid          Pikul                 149.90 -  235: 468  100
    5     5 Marek          Reda                  146.39 -  347: 483   96
    6    12 Janusz         Krupiński             130.95 +  444: 412  181
    7     8 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  329: 480   73
    8    11 Tomasz         Lempart               121.93 +  515: 454  172
    9     6 Adam           Jurkowski             125.81 -  361: 373   76
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  297: 310   74
   11    16 Leszek         Stecuła               124.10 -  395: 422   74
   12    18 Marek          Reda                  146.39 +  360: 331  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Barbara Obremska 129.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łucja          Kodzis                102.39 -  329: 416   52
    2    29 Lidia          Szpakowska            107.44 +  381: 362  157
    3    14 Adam           Paszek                101.00 +  472: 292  151
    4    15 Urszula        Solarska              108.57 +  377: 350  159
    5     6 Teresa         Zalewska              114.75 +  355: 314  165
    6     6 Jacek          Pietruszka            127.28 +  390: 359  177
    7     3 Kamil          Górka                 148.13 -  292: 519   98
    8     7 Jerzy          Luter                 113.96 +  422: 284  164
    9     5 Maciej         Rzychoń               132.51 -  300: 321   83
   10     8 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  342: 466   73
   11    10 Marcin         Ceglarek              113.61 +  383: 330  164
   12     9 Michał         Rogalewicz            111.26 -  335: 336   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Jacek Pietruszka 127.28 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Paszek                101.00 +  466: 416  151
    2     8 Janusz         Krupiński             130.95 +  342: 297  181
    3     5 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  384: 386   75
    4    13 Leszek         Stecuła               124.10 +  392: 360  174
    5    12 Łukasz         Bobowski              142.70 +  463: 437  193
    6     6 Barbara        Obremska              129.00 -  359: 390   79
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  349: 311  174
    8     5 Michał         Rogalewicz            111.26 +  383: 320  161
    9     2 Przemysław     Herdzina              140.97 -  271: 433   91
   10     5 Kamil          Górka                 148.13 -  341: 369   98
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  279: 451   82
   12    15 Jakub          Błażejewski           118.55 -  297: 433   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Adam Jurkowski 125.81 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Stachowski            100.20 +  375: 287  150
    2    11 Przemysław     Herdzina              140.97 -  375: 389   91
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  405: 391  174
    4     7 Jerzy          Matyasik              121.75 +  397: 381  172
    5     7 Marcin         Ceglarek              113.61 -  342: 395   64
    6    17 Dariusz        Sowula                104.98 +  383: 307  155
    7     7 Krzysztof      Obremski              142.12 +  346: 295  192
    8     4 Marek          Reda                  146.39 +  441: 275  196
    9     6 Kacper         Zegadło               130.35 +  373: 361  180
   10     4 Arkadiusz      Biegun                124.61 =  338: 338  125
   11     1 Bartosz        Morawski              152.58 -  308: 387  103
   12     5 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  384: 430   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Zbigniew Wietecki 125.58 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  483: 292  150
    2     5 Teresa         Zalewska              114.75 -  399: 440   65
    3    10 Irena          Sołdan                137.99 -  341: 459   88
    4    18 Ireneusz       Kurzok                120.22 -  434: 449   70
    5    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  403: 265  150
    6    19 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  385: 282  150
    7    15 Tomasz         Lempart               121.93 -  228: 490   72
    8    20 Ewa            Szałas                119.51 +  420: 399  170
    9    19 Maciej         Sancewicz             135.64 +  433: 343  186
   10    13 Natalia        Ogierman              124.36 -  360: 391   74
   11    19 Dorota         Stachowska            121.49 +  354: 353  171
   12    13 Leszek         Stecuła               124.10 -  297: 414   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Krzysztof Gibas 124.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Smolik                100.00 +  506: 124  150
    2     3 Natalia        Ogierman              124.36 +  411: 318  174
    3     5 Jacek          Pietruszka            127.28 +  386: 384  177
    4     3 Przemysław     Herdzina              140.97 -  303: 434   91
    5    11 Dariusz        Sowula                104.98 +  494: 281  155
    6     3 Kamil          Górka                 148.13 -  384: 437   98
    7     6 Jerzy          Luter                 113.96 -  322: 430   64
    8    10 Janusz         Krupiński             130.95 +  424: 309  181
    9     8 Michał         Rogalewicz            111.26 +  416: 377  161
   10     6 Dawid          Brandys               100.00 +  468: 289  150
   11     2 Dawid          Pikul                 149.90 -  399: 475  100
   12     6 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  404: 419   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Arkadiusz Biegun 124.61 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Toporek               100.00 +  356: 247  150
    2    14 Małgorzata     Sulejewska            132.14 +  414: 336  182
    3     7 Jerzy          Matyasik              121.75 +  420: 413  172
    4     4 Teresa         Zalewska              114.75 +  378: 341  165
    5     2 Krzysztof      Obremski              142.12 +  445: 319  192
    6     2 Przemysław     Herdzina              140.97 -  354: 443   91
    7     4 Dariusz        Puton                 139.35 +  448: 307  189
    8     1 Dawid          Pikul                 149.90 +  364: 348  200
    9     3 Bartosz        Morawski              152.58 -  361: 435  103
   10     4 Adam           Jurkowski             125.81 =  338: 338  126
   11     5 Maciej         Rzychoń               132.51 -  429: 546   83
   12     5 Adam           Jurkowski             125.81 +  430: 384  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Natalia Ogierman 124.36 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Sadzyński             100.00 +  400:   0    0
    2     3 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  318: 411   75
    3    12 Jan            Mrozowski             141.34 -  372: 398   91
    4    24 Lidia          Szpakowska            107.44 +  395: 346  157
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  217: 447   74
    6    24 Adam           Paszek                101.00 +  364: 241  151
    7    20 Ireneusz       Kurzok                120.22 -  335: 420   70
    8    21 Paweł          Brylski               104.67 +  491: 280  155
    9    18 Łukasz         Sornek                120.51 +  433: 403  171
   10    13 Zbigniew       Wietecki              125.58 +  391: 360  176
   11     9 Krzysztof      Obremski              142.12 -  343: 397   92
   12    14 Irena          Sołdan                137.99 -  350: 402   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 11 118.18




	Krzysztof Sporczyk 124.32 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  331: 367   50
    2    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  342: 322  150
    3    21 Adam           Jurkowski             125.81 -  391: 405   76
    4    27 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  354: 307  150
    5    20 Natalia        Ogierman              124.36 +  447: 217  174
    6    13 Ireneusz       Kurzok                120.22 +  398: 349  170
    7     9 Jacek          Pietruszka            127.28 -  311: 349   77
    8    14 Jan            Mrozowski             141.34 +  382: 292  191
    9    12 Teresa         Zalewska              114.75 +  518: 292  165
   10     9 Kacper         Zegadło               130.35 +  310: 297  180
   11     6 Justyna        Górka                 141.82 -  355: 372   92
   12     8 Janusz         Krupiński             130.95 +  405: 388  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Leszek Stecuła 124.10 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  346: 292  150
    2    17 Paweł          Brylski               104.67 +  366: 342  155
    3     8 Marek          Reda                  146.39 -  337: 350   96
    4    13 Jacek          Pietruszka            127.28 -  360: 392   77
    5    21 Jerzy          Luter                 113.96 -  315: 387   64
    6    22 Jerzy          Matyasik              121.75 -  389: 391   72
    7    26 Marcin         Stachowski            100.20 +  401: 328  150
    8    24 Bożena         Guział                113.03 +  418: 322  163
    9    16 Łucja          Kodzis                102.39 -  344: 409   52
   10    22 Lidia          Szpakowska            107.44 +  445: 329  157
   11    16 Kacper         Zegadło               130.35 +  422: 395  180
   12    13 Zbigniew       Wietecki              125.58 +  414: 297  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Andrzej Rechowicz 122.86 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  343: 386   50
    2    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  423: 264  150
    3    18 Marcin         Ceglarek              113.61 -  315: 550   64
    4    25 Dorota         Stachowska            121.49 +  430: 401  171
    5    18 Dawid          Brandys               100.00 +  362: 359  150
    6    10 Łucja          Kodzis                102.39 +  396: 344  152
    7     8 Kacper         Zegadło               130.35 +  480: 329  180
    8     6 Maciej         Rzychoń               132.51 -  317: 478   83
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            132.14 +  422: 387  182
   10     8 Barbara        Obremska              129.00 +  466: 342  179
   11     4 Kamil          Kister                142.15 +  450: 364  192
   12     3 Kamil          Kister                142.15 -  293: 491   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Arkadiusz Łydka 122.77 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  382: 324  150
    2    10 Dawid          Pikul                 149.90 -  313: 438  100
    3    16 Kamil          Kister                142.15 -  300: 371   92
    4    20 Rafał          Wesołowski            131.79 +  360: 357  182
    5    23 Leszek         Kacprzyk              134.08 -  399: 401   84
    6    29 Leszek         Kilian                104.62 +  443: 242  155
    7    13 Łukasz         Bobowski              142.70 -  340: 360   93
    8    22 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  471: 253  150
    9    14 Stanisław      Rydzik                143.21 -  246: 435   93
   10    24 Urszula        Solarska              108.57 +  433: 292  159
   11    18 Łucja          Kodzis                102.39 -  301: 494   52
   12    23 Agnieszka      Krupka                132.31 -  319: 350   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Tomasz Lempart 121.93 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dawid          Brandys               100.00 +  373: 325  150
    2    12 Jerzy          Matyasik              121.75 -  320: 442   72
    3    17 Małgorzata     Sulejewska            132.14 +  436: 355  182
    4     9 Łucja          Kodzis                102.39 -  330: 407   52
    5    13 Stanisław      Rydzik                143.21 -  288: 383   93
    6    20 Rafał          Wesołowski            131.79 +  448: 365  182
    7    15 Zbigniew       Wietecki              125.58 +  490: 228  176
    8    11 Kacper         Zegadło               130.35 -  454: 515   80
    9    15 Dorota         Stachowska            121.49 -  342: 368   71
   10    20 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  496: 424  184
   11    15 Marta          Sztajnert             117.24 +  374: 268  167
   12    12 Marcin         Ceglarek              113.61 +  504: 382  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Jerzy Matyasik 121.75 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  448: 267  150
    2    12 Tomasz         Lempart               121.93 +  442: 320  172
    3     7 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  413: 420   75
    4     7 Adam           Jurkowski             125.81 -  381: 397   76
    5    15 Łukasz         Sornek                120.51 -  283: 479   71
    6    22 Leszek         Stecuła               124.10 +  391: 389  174
    7    18 Maciej         Sancewicz             135.64 +  401: 400  186
    8    12 Dawid          Brandys               100.00 -  353: 364   50
    9    17 Agnieszka      Krupka                132.31 +  373: 328  182
   10    16 Jerzy          Luter                 113.96 -  269: 357   64
   11    13 Łukasz         Bobowski              142.70 -  367: 396   93
   12    19 Teresa         Zalewska              114.75 -  278: 485   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Dorota Stachowska 121.49 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  392: 365  150
    2     7 Marek          Reda                  146.39 -  340: 404   96
    3    27 Krzysztof      Kodzis                111.50 -  229: 517   62
    4    25 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  401: 430   73
    5    31 Bożena         Guział                113.03 +  363: 290  163
    6    21 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  338: 385   82
    7    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  443: 251  150
    8    25 Urszula        Solarska              108.57 +  429: 328  159
    9    15 Tomasz         Lempart               121.93 +  368: 342  172
   10    15 Jan            Mrozowski             141.34 -  348: 520   91
   11    19 Zbigniew       Wietecki              125.58 -  353: 354   76
   12    22 Marta          Sztajnert             117.24 -  328: 348   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Łukasz Sornek 120.51 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Urszula        Gutowska              100.00 +  400:   0    0
    2     4 Łukasz         Bobowski              142.70 -  346: 475   93
    3    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  435: 329  150
    4    16 Michał         Rogalewicz            111.26 -  271: 442   61
    5    15 Jerzy          Matyasik              121.75 +  479: 283  172
    6    16 Urszula        Solarska              108.57 +  417: 273  159
    7     5 Bartosz        Morawski              152.58 -  352: 444  103
    8     9 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  399: 427   82
    9    18 Natalia        Ogierman              124.36 -  403: 433   74
   10    19 Jakub          Błażejewski           118.55 -  365: 426   69
   11    22 Joanna         Wilk                  100.00 +  475: 343  150
   12    17 Dariusz        Sowula                104.98 -  297: 317   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 11 106.18




	Ireneusz Kurzok 120.22 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              152.58 -  248: 516  103
    2    31 Dawid          Brandys               100.00 +  496: 283  150
    3    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  419: 291  150
    4    18 Zbigniew       Wietecki              125.58 +  449: 434  176
    5    10 Dariusz        Puton                 139.35 -  366: 380   89
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  349: 398   74
    7    20 Natalia        Ogierman              124.36 +  420: 335  174
    8    15 Justyna        Górka                 141.82 -  319: 402   92
    9    20 Irena          Sołdan                137.99 -  313: 440   88
   10    21 Laura          Pisula                104.03 +  394: 316  154
   11    21 Dariusz        Sowula                104.98 -  332: 345   55
   12    20 Maciej         Sancewicz             135.64 +  434: 395  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Ewa Szałas 119.51 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 149.90 -  323: 463  100
    2    19 Adam           Paszek                101.00 -  330: 401   51
    3    30 Laura          Pisula                104.03 +  403: 313  154
    4    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  389: 328  150
    5    17 Marta          Sztajnert             117.24 -  361: 435   67
    6    26 Maciej         Śliwa                 112.26 -  256: 403   62
    7    29 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  342: 315  150
    8    20 Zbigniew       Wietecki              125.58 -  399: 420   76
    9    27 Urszula        Solarska              108.57 -  350: 425   59
   10    27 Bożena         Guział                113.03 -  302: 497   63
   11    30 Agnieszka      Antos                 102.08 +  480: 318  152
   12    26 Krzysztof      Kodzis                111.50 -  307: 395   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Jakub Błażejewski 118.55 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 148.13 -  284: 418   98
    2    26 Rafał          Wesołowski            131.79 -  290: 487   82
    3    29 Michał         Jakubiec              114.29 +  415: 338  164
    4    21 Małgorzata     Sulejewska            132.14 +  396: 373  182
    5    22 Janusz         Krupiński             130.95 -  310: 389   81
    6    25 Irena          Sołdan                137.99 -  332: 386   88
    7    31 Bożena         Guział                113.03 -  356: 401   63
    8    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  400: 399  150
    9    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  385: 276  150
   10    19 Łukasz         Sornek                120.51 +  426: 365  171
   11    20 Marek          Reda                  146.39 +  398: 346  196
   12    15 Jacek          Pietruszka            127.28 +  433: 297  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Marta Sztajnert 117.24 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  146.39 -  314: 470   96
    2    22 Leszek         Kilian                104.62 +  386: 284  155
    3    15 Łucja          Kodzis                102.39 -  373: 453   52
    4    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  461: 320  150
    5    17 Ewa            Szałas                119.51 +  435: 361  170
    6    14 Agnieszka      Krupka                132.31 -  363: 380   82
    7    19 Maciej         Śliwa                 112.26 +  375: 372  162
    8    16 Rafał          Wesołowski            131.79 +  401: 359  182
    9    11 Dawid          Brandys               100.00 -  359: 363   50
   10    17 Łukasz         Bobowski              142.70 -  288: 443   93
   11    15 Tomasz         Lempart               121.93 -  268: 374   72
   12    22 Dorota         Stachowska            121.49 +  348: 328  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Konrad Sowula 115.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                143.21 +  439: 342  193
    2    13 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  491: 263  150
    3     4 Krzysztof      Obremski              142.12 -  397: 477   92
    4     6 Kamil          Górka                 148.13 -  364: 424   98
    5    14 Justyna        Górka                 141.82 +  350: 347  192
    6     9 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  356: 331  184
    7    10 Michał         Rogalewicz            111.26 -  362: 429   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  7 138.57




	Katarzyna Odrzywołek 115.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              142.70 -  258: 493   93
    2    30 Maciej         Sancewicz             135.64 -  219: 405   86
    3    33 Maciej         Śliwa                 112.26 -  284: 368   62
    4    33 Leszek         Kilian                104.62 -  364: 427   55
    5    34 Laura          Pisula                104.03 +  515: 280  154
    6    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  297: 320   50
    7    34 Radosław       Smolik                100.00 +  566: 124  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  7  92.86




	Teresa Zalewska 114.75 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                142.15 +  400: 373  192
    2     5 Zbigniew       Wietecki              125.58 +  440: 399  176
    3     2 Łukasz         Bobowski              142.70 +  456: 444  193
    4     4 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  341: 378   75
    5     6 Barbara        Obremska              129.00 -  314: 355   79
    6    15 Maciej         Sancewicz             135.64 +  417: 383  186
    7    11 Maciej         Rzychoń               132.51 -  338: 361   83
    8    17 Agnieszka      Krupka                132.31 +  401: 368  182
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  292: 518   74
   10    10 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  355: 394   82
   11    14 Rafał          Wesołowski            131.79 -  374: 397   82
   12    19 Jerzy          Matyasik              121.75 +  485: 278  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Michał Jakubiec 114.29 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Obremski              142.12 -  315: 416   92
    2    21 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  347: 394   50
    3    29 Jakub          Błażejewski           118.55 -  338: 415   69
    4    32 Laura          Pisula                104.03 +  373: 324  154
    5    30 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  264: 377   50
    6    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  378: 320  150
    7    25 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  457: 300  162
    8    18 Stanisław      Rydzik                143.21 -  386: 427   93
    9    24 Lidia          Szpakowska            107.44 -  276: 382   57
   10    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  432: 315  150
   11    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  460: 272  150
   12    21 Maciej         Śliwa                 112.26 -  257: 402   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Jerzy Luter 113.96 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 141.82 -  324: 347   92
    2    32 Michał         Toporek               100.00 +  360: 223  150
    3    20 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  344: 362   50
    4    31 Kinga          Stecuła               107.63 +  454: 242  158
    5    21 Leszek         Stecuła               124.10 +  387: 315  174
    6    11 Jan            Mrozowski             141.34 +  442: 270  191
    7     6 Krzysztof      Gibas                 124.94 +  430: 322  175
    8     7 Barbara        Obremska              129.00 -  284: 422   79
    9     9 Krzysztof      Obremski              142.12 -  268: 463   92
   10    16 Jerzy          Matyasik              121.75 +  357: 269  172
   11    11 Michał         Rogalewicz            111.26 -  288: 313   61
   12    16 Dawid          Brandys               100.00 +  406: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Marcin Ceglarek 113.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Mrozowski             141.34 -  324: 513   91
    2    33 Laura          Pisula                104.03 +  363: 346  154
    3    18 Andrzej        Rechowicz             122.86 +  550: 315  173
    4    10 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  399: 342  150
    5     7 Adam           Jurkowski             125.81 +  395: 342  176
    6     7 Dariusz        Puton                 139.35 -  328: 353   89
    7    12 Agnieszka      Krupka                132.31 +  343: 334  182
    8     8 Łukasz         Bobowski              142.70 +  418: 387  193
    9     4 Kamil          Kister                142.15 -  440: 475   92
   10     7 Justyna        Górka                 141.82 -  376: 386   92
   11    10 Barbara        Obremska              129.00 -  330: 383   79
   12    12 Tomasz         Lempart               121.93 -  382: 504   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Bożena Guział 113.03 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Herdzina              140.97 -  283: 461   91
    2    27 Dariusz        Sowula                104.98 -  272: 283   55
    3    32 Leszek         Kilian                104.62 +  362: 357  155
    4    30 Agnieszka      Krupka                132.31 -  268: 397   82
    5    31 Dorota         Stachowska            121.49 -  290: 363   71
    6    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  384: 302  150
    7    31 Jakub          Błażejewski           118.55 +  401: 356  169
    8    24 Leszek         Stecuła               124.10 -  322: 418   74
    9    26 Maciej         Śliwa                 112.26 -  365: 380   62
   10    27 Ewa            Szałas                119.51 +  497: 302  170
   11    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  369: 351  150
   12    24 Marcin         Stachowski            100.20 +  372: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Maciej Śliwa 112.26 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Puton                 139.35 -  324: 411   89
    2    34 Kinga          Stecuła               107.63 -  308: 341   58
    3    33 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 +  368: 284  166
    4    19 Krzysztof      Kodzis                111.50 -  324: 417   62
    5    32 Michał         Toporek               100.00 +  362: 306  150
    6    26 Ewa            Szałas                119.51 +  403: 256  170
    7    19 Marta          Sztajnert             117.24 -  372: 375   67
    8    19 Łucja          Kodzis                102.39 -  351: 371   52
    9    26 Bożena         Guział                113.03 +  380: 365  163
   10    18 Rafał          Wesołowski            131.79 -  335: 411   82
   11    27 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  521: 297  150
   12    21 Michał         Jakubiec              114.29 +  402: 257  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Krzysztof Kodzis 111.50 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                137.99 -  322: 398   88
    2    20 Kamil          Kister                142.15 -  380: 406   92
    3    27 Dorota         Stachowska            121.49 +  517: 229  171
    4    19 Maciej         Śliwa                 112.26 +  417: 324  162
    5    16 Agnieszka      Krupka                132.31 -  311: 400   82
    6    23 Lidia          Szpakowska            107.44 -  333: 337   57
    7    25 Michał         Jakubiec              114.29 -  300: 457   64
    8    27 Marcin         Stachowski            100.20 +  450: 310  150
    9    23 Laura          Pisula                104.03 -  309: 381   54
   10    26 Agnieszka      Antos                 102.08 +  419: 336  152
   11    23 Urszula        Solarska              108.57 -  402: 434   59
   12    26 Ewa            Szałas                119.51 +  395: 307  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Michał Rogalewicz 111.26 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             135.64 +  338: 327  186
    2    18 Krzysztof      Obremski              142.12 -  335: 402   92
    3    22 Agnieszka      Krupka                132.31 +  340: 301  182
    4    16 Łukasz         Sornek                120.51 +  442: 271  171
    5     8 Maciej         Rzychoń               132.51 +  465: 258  183
    6     5 Marek          Reda                  146.39 -  343: 452   96
    7    10 Konrad         Sowula                115.76 +  429: 362  166
    8     5 Jacek          Pietruszka            127.28 -  320: 383   77
    9     8 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  377: 416   75
   10    11 Stanisław      Rydzik                143.21 +  410: 303  193
   11    11 Jerzy          Luter                 113.96 +  313: 288  164
   12     9 Barbara        Obremska              129.00 +  336: 335  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Urszula Solarska 108.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  356: 352  184
    2    15 Agnieszka      Krupka                132.31 +  338: 327  182
    3     9 Przemysław     Herdzina              140.97 -  323: 369   91
    4    15 Barbara        Obremska              129.00 -  350: 377   79
    5    24 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  316: 290  150
    6    16 Łukasz         Sornek                120.51 -  273: 417   71
    7    22 Jan            Mrozowski             141.34 -  284: 478   91
    8    25 Dorota         Stachowska            121.49 -  328: 429   71
    9    27 Ewa            Szałas                119.51 +  425: 350  170
   10    24 Arkadiusz      Łydka                 122.77 -  292: 433   73
   11    23 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  434: 402  162
   12    25 Lidia          Szpakowska            107.44 +  321: 288  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Kinga Stecuła 107.63 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Rzychoń               132.51 -  224: 475   83
    2    34 Maciej         Śliwa                 112.26 +  341: 308  162
    3    26 Maciej         Sancewicz             135.64 -  290: 316   86
    4    31 Jerzy          Luter                 113.96 -  242: 454   64
    5    33 Lidia          Szpakowska            107.44 -  277: 395   57
    6    33 Marcin         Stachowski            100.20 -  343: 391   50
    7    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  320: 294  150
    8    31 Leszek         Kilian                104.62 +  399: 304  155
    9    29 Leszek         Kacprzyk              134.08 -  271: 412   84
   10    31 Joanna         Wilk                  100.00 -  298: 382   50
   11    33 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  383: 286  150
   12    31 Paweł          Brylski               104.67 +  321: 281  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Lidia Szpakowska 107.44 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Krupka                132.31 -  260: 422   82
    2    29 Barbara        Obremska              129.00 -  362: 381   79
    3    34 Michał         Toporek               100.00 +  341: 262  150
    4    24 Natalia        Ogierman              124.36 -  346: 395   74
    5    33 Kinga          Stecuła               107.63 +  395: 277  158
    6    23 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  337: 333  162
    7    21 Janusz         Krupiński             130.95 -  253: 413   81
    8    23 Maciej         Sancewicz             135.64 -  339: 357   86
    9    24 Michał         Jakubiec              114.29 +  382: 276  164
   10    22 Leszek         Stecuła               124.10 -  329: 445   74
   11    25 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  383: 313  184
   12    25 Urszula        Solarska              108.57 -  288: 321   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Dariusz Sowula 104.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  333: 436   82
    2    27 Bożena         Guział                113.03 +  283: 272  163
    3    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  365: 216  150
    4    17 Dariusz        Puton                 139.35 =  423: 423  139
    5    11 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  281: 494   75
    6    17 Adam           Jurkowski             125.81 -  307: 383   76
    7    23 Dawid          Brandys               100.00 -  334: 388   50
    8    26 Leszek         Kacprzyk              134.08 +  353: 249  184
    9    21 Jan            Mrozowski             141.34 -  256: 449   91
   10    25 Maciej         Sancewicz             135.64 +  413: 396  186
   11    21 Ireneusz       Kurzok                120.22 +  345: 332  170
   12    17 Łukasz         Sornek                120.51 +  317: 297  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Paweł Brylski 104.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            131.79 +  418: 337  182
    2    17 Leszek         Stecuła               124.10 -  342: 366   74
    3    19 Janusz         Krupiński             130.95 -  341: 403   81
    4    23 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  325: 307  150
    5    19 Irena          Sołdan                137.99 +  461: 300  188
    6    18 Łukasz         Bobowski              142.70 -  296: 450   93
    7    17 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  355: 453   82
    8    21 Natalia        Ogierman              124.36 -  280: 491   74
    9    25 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  296: 370   50
   10    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  365: 382   50
   11    29 Marcin         Stachowski            100.20 -  358: 366   50
   12    31 Kinga          Stecuła               107.63 -  281: 321   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Leszek Kilian 104.62 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janusz         Krupiński             130.95 -  355: 389   81
    2    22 Marta          Sztajnert             117.24 -  284: 386   67
    3    32 Bożena         Guział                113.03 -  357: 362   63
    4    33 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 +  427: 364  166
    5    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  317: 382   50
    6    29 Arkadiusz      Łydka                 122.77 -  242: 443   73
    7    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  354: 348  150
    8    31 Kinga          Stecuła               107.63 -  304: 399   58
    9    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  266: 367   50
   10    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  463: 202  150
   11    32 Edyta          Smolik                100.00 +  504: 219  150
   12    27 Leszek         Kacprzyk              134.08 -  255: 411   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Laura Pisula 104.03 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kacper         Zegadło               130.35 -  227: 464   80
    2    33 Marcin         Ceglarek              113.61 -  346: 363   64
    3    30 Ewa            Szałas                119.51 -  313: 403   70
    4    32 Michał         Jakubiec              114.29 -  324: 373   64
    5    34 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 -  280: 515   66
    6    35 Radosław       Smolik                100.00 +  483: 169  150
    7    33 Michał         Toporek               100.00 +  368: 206  150
    8    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  319: 236  150
    9    23 Krzysztof      Kodzis                111.50 +  381: 309  162
   10    21 Ireneusz       Kurzok                120.22 -  316: 394   70
   11    24 Maciej         Sancewicz             135.64 -  312: 449   86
   12    29 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  474: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Łucja  Kodzis 102.39 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Obremska              129.00 +  416: 329  179
    2     1 Bartosz        Morawski              152.58 -  395: 423  103
    3    15 Marta          Sztajnert             117.24 +  453: 373  167
    4     9 Tomasz         Lempart               121.93 +  407: 330  172
    5     3 Dawid          Pikul                 149.90 -  349: 438  100
    6    10 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  344: 396   73
    7    16 Justyna        Górka                 141.82 -  384: 391   92
    8    19 Maciej         Śliwa                 112.26 +  371: 351  162
    9    16 Leszek         Stecuła               124.10 +  409: 344  174
   10    12 Janusz         Krupiński             130.95 -  368: 394   81
   11    18 Arkadiusz      Łydka                 122.77 +  494: 301  173
   12    11 Stanisław      Rydzik                143.21 -  381: 417   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Agnieszka Antos 102.08 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  352: 328  150
    9    22 Rafał          Wesołowski            131.79 -  254: 581   82
   10    26 Krzysztof      Kodzis                111.50 -  336: 419   62
   11    30 Ewa            Szałas                119.51 -  318: 480   70
   12    32 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  349: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     514  /  5 102.80




	Adam Paszek 101.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Pietruszka            127.28 -  416: 466   77
    2    19 Ewa            Szałas                119.51 +  401: 330  170
    3    14 Barbara        Obremska              129.00 -  292: 472   79
    4    22 Dawid          Brandys               100.00 -  288: 441   50
    5    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  427: 295  150
    6    24 Natalia        Ogierman              124.36 -  241: 364   74
    7    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  344: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  7 107.14




	Marcin Stachowski 100.20 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Jurkowski             125.81 -  287: 375   76
    2    25 Stanisław      Rydzik                143.21 -  406: 526   93
    3    28 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  296: 350   50
    4    34 Michał         Toporek               100.00 -  175: 359   50
    5    35 Radosław       Smolik                100.00 +  446: 114  150
    6    33 Kinga          Stecuła               107.63 +  391: 343  158
    7    26 Leszek         Stecuła               124.10 -  328: 401   74
    8    27 Krzysztof      Kodzis                111.50 -  310: 450   62
    9    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  360: 345  150
   10    32 Edyta          Smolik                100.00 +  384: 201  150
   11    29 Paweł          Brylski               104.67 +  366: 358  155
   12    24 Bożena         Guział                113.03 -  324: 372   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Dawid Brandys 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Lempart               121.93 -  325: 373   72
    2    31 Ireneusz       Kurzok                120.22 -  283: 496   70
    3    35 Radosław       Smolik                100.00 +  378: 182  150
    4    22 Adam           Paszek                101.00 +  441: 288  151
    5    18 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  359: 362   73
    6    28 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  432: 262  150
    7    23 Dariusz        Sowula                104.98 +  388: 334  155
    8    12 Jerzy          Matyasik              121.75 +  364: 353  172
    9    11 Marta          Sztajnert             117.24 +  363: 359  167
   10     6 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  289: 468   75
   11    12 Janusz         Krupiński             130.95 -  328: 438   81
   12    16 Jerzy          Luter                 113.96 -  292: 406   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dorota         Stachowska            121.49 -  365: 392   71
    2    21 Michał         Jakubiec              114.29 +  394: 347  164
    3    20 Jerzy          Luter                 113.96 +  362: 344  164
    4    10 Marcin         Ceglarek              113.61 -  342: 399   64
    5    24 Urszula        Solarska              108.57 -  290: 316   59
    6    19 Zbigniew       Wietecki              125.58 -  282: 385   76
    7    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  309: 299  150
    8    22 Arkadiusz      Łydka                 122.77 -  253: 471   73
    9    25 Paweł          Brylski               104.67 +  370: 296  155
   10    23 Agnieszka      Krupka                132.31 -  318: 461   82
   11    27 Maciej         Śliwa                 112.26 -  297: 521   62
   12    29 Laura          Pisula                104.03 -  294: 474   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Urszula Gutowska 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Łukasz         Sornek                120.51 -    0: 400    0


	Jadwiga Jakubiec 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Matyasik              121.75 -  267: 448   72
    2    28 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  322: 342   74
    3    28 Marcin         Stachowski            100.20 +  350: 296  150
    4    28 Leszek         Kacprzyk              134.08 -  320: 417   84
    5    28 Leszek         Kilian                104.62 +  382: 317  155
    6    27 Justyna        Górka                 141.82 -  247: 386   92
    7    28 Dorota         Stachowska            121.49 -  251: 443   71
    8    32 Joanna         Wilk                  100.00 +  328: 316  150
    9    28 Jakub          Błażejewski           118.55 -  276: 385   69
   10    30 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  312: 268  150
   11    28 Bożena         Guział                113.03 -  351: 369   63
   12    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  343: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Wietecki              125.58 -  292: 483   76
    2    23 Leszek         Kacprzyk              134.08 -  353: 374   84
    3    31 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  272: 377   50
    4    35 Radosław       Smolik                100.00 +  386: 138  150
    5    26 Rafał          Wesołowski            131.79 -  296: 479   82
    6    34 Michał         Toporek               100.00 +  334: 323  150
    7    27 Adam           Paszek                101.00 -  256: 344   51
    8    29 Agnieszka      Antos                 102.08 -  328: 352   52
    9    32 Leszek         Kilian                104.62 +  367: 266  155
   10    29 Paweł          Brylski               104.67 +  382: 365  155
   11    26 Michał         Jakubiec              114.29 -  272: 460   64
   12    30 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  380: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    34 Paulina        Naplocha              100.00 -  199: 384   50
    9    35 Radosław       Smolik                100.00 -  229: 273   50
   10    35 Michał         Toporek               100.00 -  256: 305   50
   11    34 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  167: 414   50
   12    35 Radosław       Smolik                100.00 +  298: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Arkadiusz      Łydka                 122.77 -  324: 382   73
    2    35 Radosław       Smolik                100.00 +  411: 211  150
    3    25 Dariusz        Sowula                104.98 -  216: 365   55
    4    26 Marta          Sztajnert             117.24 -  320: 461   67
    5    27 Małgorzata     Sulejewska            132.14 -  344: 478   82
    6    32 Bożena         Guział                113.03 -  302: 384   63
    7    35 Kinga          Stecuła               107.63 -  294: 320   58
    8    34 Marcin         Kurowski              100.00 +  384: 199  150
    9    34 Michał         Toporek               100.00 +  298: 224  150
   10    28 Michał         Jakubiec              114.29 -  315: 432   64
   11    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  277: 324   50
   12    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  277: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 12  84.33




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Leszek         Stecuła               124.10 -  292: 346   74
    2    24 Andrzej        Rechowicz             122.86 -  264: 423   73
    3    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  377: 272  150
    4    27 Krzysztof      Sporczyk              124.32 -  307: 354   74
    5    30 Michał         Jakubiec              114.29 +  377: 264  164
    6    28 Dawid          Brandys               100.00 -  262: 432   50
    7    29 Ewa            Szałas                119.51 -  315: 342   70
    8    28 Jakub          Błażejewski           118.55 -  399: 400   69
    9    31 Joanna         Wilk                  100.00 -  275: 355   50
   10    34 Radosław       Smolik                100.00 +  429: 154  150
   11    33 Kinga          Stecuła               107.63 -  286: 383   58
   12    32 Agnieszka      Antos                 102.08 -  323: 349   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 12  86.17




	Piotr Sadzyński 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Natalia        Ogierman              124.36 -    0: 400    0


	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Rechowicz             122.86 +  386: 343  173
    2     9 Kacper         Zegadło               130.35 -  267: 579   80
    3    23 Łukasz         Sornek                120.51 -  329: 435   71
    4    23 Paweł          Brylski               104.67 -  307: 325   55
    5    25 Zbigniew       Wietecki              125.58 -  265: 403   76
    6    30 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 +  320: 297  166
    7    30 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  299: 309   50
    8    30 Laura          Pisula                104.03 -  236: 319   54
    9    33 Marcin         Stachowski            100.20 -  345: 360   50
   10    33 Leszek         Kilian                104.62 -  202: 463   55
   11    34 Marcin         Kurowski              100.00 +  414: 167  150
   12    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  379: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Edyta Smolik 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    30 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  155: 450   50
   10    32 Marcin         Stachowski            100.20 -  201: 384   50
   11    32 Leszek         Kilian                104.62 -  219: 504   55
   12    34 Michał         Toporek               100.00 -  223: 256   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     205  /  4  51.25




	Radosław Smolik 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Gibas                 124.94 -  124: 506   75
    2    35 Paulina        Naplocha              100.00 -  211: 411   50
    3    35 Dawid          Brandys               100.00 -  182: 378   50
    4    35 Andrzej        Klich                 100.00 -  138: 386   50
    5    35 Marcin         Stachowski            100.20 -  114: 446   50
    6    35 Laura          Pisula                104.03 -  169: 483   54
    7    34 Katarzyna      Odrzywołek            115.53 -  124: 566   66
    8    35 PAUZA
    9    35 Marcin         Kurowski              100.00 +  273: 229  150
   10    34 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  154: 429   50
   11    35 Michał         Toporek               100.00 -  204: 280   50
   12    35 Marcin         Kurowski              100.00 -  216: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  / 11  63.18




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              124.32 +  367: 331  174
    2    13 Konrad         Sowula                115.76 -  263: 491   66
    3    24 Ireneusz       Kurzok                120.22 -  291: 419   70
    4    29 Ewa            Szałas                119.51 -  328: 389   70
    5    29 Adam           Paszek                101.00 -  295: 427   51
    6    31 Michał         Jakubiec              114.29 -  320: 378   64
    7    32 Leszek         Kilian                104.62 -  348: 354   55
    8    33 Michał         Toporek               100.00 +  448: 303  150
    9    30 Edyta          Smolik                100.00 +  450: 155  150
   10    30 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  268: 312   50
   11    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  324: 277  150
   12    28 Joanna         Wilk                  100.00 -  273: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Michał Toporek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Biegun                124.61 -  247: 356   75
    2    32 Jerzy          Luter                 113.96 -  223: 360   64
    3    34 Lidia          Szpakowska            107.44 -  262: 341   57
    4    34 Marcin         Stachowski            100.20 +  359: 175  150
    5    32 Maciej         Śliwa                 112.26 -  306: 362   62
    6    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  323: 334   50
    7    33 Laura          Pisula                104.03 -  206: 368   54
    8    33 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  303: 448   50
    9    34 Paulina        Naplocha              100.00 -  224: 298   50
   10    35 Marcin         Kurowski              100.00 +  305: 256  150
   11    35 Radosław       Smolik                100.00 +  280: 204  150
   12    34 Edyta          Smolik                100.00 +  256: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    32 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  316: 328   50
    9    31 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  355: 275  150
   10    31 Kinga          Stecuła               107.63 +  382: 298  158
   11    22 Łukasz         Sornek                120.51 -  343: 475   71
   12    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  432: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  5 115.80


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Jaworzna (XVIII MGŚiZ)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Kurzok                516: 248
   2 Ewa            Szałas               - Dawid          Pikul                 323: 463
   3 Kamil          Górka                - Jakub          Błażejewski           418: 284
   4 Marta          Sztajnert            - Marek          Reda                  314: 470
   5 Stanisław      Rydzik               - Konrad         Sowula                342: 439
   6 Katarzyna      Odrzywołek           - Łukasz         Bobowski              258: 493
   7 Kamil          Kister               - Teresa         Zalewska              373: 400
   8 Michał         Jakubiec             - Krzysztof      Obremski              315: 416
   9 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 347: 324
  10 Marcin         Ceglarek             - Jan            Mrozowski             324: 513
  11 Przemysław     Herdzina             - Bożena         Guział                461: 283
  12 Maciej         Śliwa                - Dariusz        Puton                 324: 411
  13 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kodzis                398: 322
  14 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Sancewicz             338: 327
  15 Leszek         Kacprzyk             - Urszula        Solarska              352: 356
  16 Kinga          Stecuła              - Maciej         Rzychoń               224: 475
  17 Agnieszka      Krupka               - Lidia          Szpakowska            422: 260
  18 Dariusz        Sowula               - Małgorzata     Sulejewska            333: 436
  19 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Brylski               337: 418
  20 Leszek         Kilian               - Janusz         Krupiński             355: 389
  21 Kacper         Zegadło              - Laura          Pisula                464: 227
  22 Łucja          Kodzis               - Barbara        Obremska              416: 329
  23 Jacek          Pietruszka           - Adam           Paszek                466: 416
  24 Marcin         Stachowski           - Adam           Jurkowski             287: 375
  25 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Klich                 483: 292
  26 Radosław       Smolik               - Krzysztof      Gibas                 124: 506
  27 Arkadiusz      Biegun               - Michał         Toporek               356: 247
  28 Piotr          Sadzyński            - Natalia        Ogierman                0: 400
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Szczyrzyca            331: 367
  30 Dawid          Rykaczewski          - Leszek         Stecuła               292: 346
  31 Andrzej        Rechowicz            - Zygmunt        Skwarek               343: 386
  32 Paulina        Naplocha             - Arkadiusz      Łydka                 324: 382
  33 Tomasz         Lempart              - Dawid          Brandys               373: 325
  34 Jadwiga        Jakubiec             - Jerzy          Matyasik              267: 448
  35 Dorota         Stachowska           - Agnieszka      Dawid                 392: 365
  36 Urszula        Gutowska             - Łukasz         Sornek                  0: 400


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Łucja          Kodzis                423: 395
   2 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Puton                 313: 387
   3 Krzysztof      Gibas                - Natalia        Ogierman              411: 318
   4 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                475: 346
   5 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              440: 399
   6 Maciej         Rzychoń              - Irena          Sołdan                362: 333
   7 Marek          Reda                 - Dorota         Stachowska            404: 340
   8 Janusz         Krupiński            - Jacek          Pietruszka            297: 342
   9 Zygmunt        Skwarek              - Kacper         Zegadło               267: 579
  10 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Łydka                 438: 313
  11 Adam           Jurkowski            - Przemysław     Herdzina              375: 389
  12 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Lempart               442: 320
  13 Konrad         Sowula               - Monika         Szczyrzyca            491: 263
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Biegun                336: 414
  15 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                338: 327
  16 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 423: 363
  17 Paweł          Brylski              - Leszek         Stecuła               342: 366
  18 Krzysztof      Obremski             - Michał         Rogalewicz            402: 335
  19 Adam           Paszek               - Ewa            Szałas                401: 330
  20 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Kister                380: 406
  21 Agnieszka      Dawid                - Michał         Jakubiec              394: 347
  22 Marta          Sztajnert            - Leszek         Kilian                386: 284
  23 Andrzej        Klich                - Leszek         Kacprzyk              353: 374
  24 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Rykaczewski           423: 264
  25 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Stachowski            526: 406
  26 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Wesołowski            290: 487
  27 Bożena         Guział               - Dariusz        Sowula                272: 283
  28 Jadwiga        Jakubiec             - Krzysztof      Sporczyk              322: 342
  29 Barbara        Obremska             - Lidia          Szpakowska            381: 362
  30 Maciej         Sancewicz            - Katarzyna      Odrzywołek            405: 219
  31 Ireneusz       Kurzok               - Dawid          Brandys               496: 283
  32 Jerzy          Luter                - Michał         Toporek               360: 223
  33 Laura          Pisula               - Marcin         Ceglarek              346: 363
  34 Maciej         Śliwa                - Kinga          Stecuła               308: 341
  35 Paulina        Naplocha             - Radosław       Smolik                411: 211


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 373: 316
   2 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bobowski              456: 444
   3 Maciej         Rzychoń              - Bartosz        Morawski              377: 432
   4 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Obremski              397: 477
   5 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Gibas                 384: 386
   6 Dariusz        Puton                - Dawid          Pikul                 373: 385
   7 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Matyasik              420: 413
   8 Leszek         Stecuła              - Marek          Reda                  337: 350
   9 Urszula        Solarska             - Przemysław     Herdzina              323: 369
  10 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              459: 341
  11 Leszek         Kacprzyk             - Stanisław      Rydzik                332: 424
  12 Natalia        Ogierman             - Jan            Mrozowski             372: 398
  13 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 348: 387
  14 Barbara        Obremska             - Adam           Paszek                472: 292
  15 Łucja          Kodzis               - Marta          Sztajnert             453: 373
  16 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Kister                300: 371
  17 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sulejewska            436: 355
  18 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Rechowicz             550: 315
  19 Paweł          Brylski              - Janusz         Krupiński             341: 403
  20 Agnieszka      Dawid                - Jerzy          Luter                 362: 344
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Jurkowski             391: 405
  22 Agnieszka      Krupka               - Michał         Rogalewicz            301: 340
  23 Łukasz         Sornek               - Zygmunt        Skwarek               435: 329
  24 Monika         Szczyrzyca           - Ireneusz       Kurzok                291: 419
  25 Dariusz        Sowula               - Paulina        Naplocha              365: 216
  26 Kinga          Stecuła              - Maciej         Sancewicz             290: 316
  27 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Stachowska            517: 229
  28 Marcin         Stachowski           - Jadwiga        Jakubiec              296: 350
  29 Michał         Jakubiec             - Jakub          Błażejewski           338: 415
  30 Ewa            Szałas               - Laura          Pisula                403: 313
  31 Andrzej        Klich                - Dawid          Rykaczewski           272: 377
  32 Leszek         Kilian               - Bożena         Guział                357: 362
  33 Katarzyna      Odrzywołek           - Maciej         Śliwa                 284: 368
  34 Michał         Toporek              - Lidia          Szpakowska            262: 341
  35 Dawid          Brandys              - Radosław       Smolik                378: 182


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kacper         Zegadło               468: 235
   2 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              351: 491
   3 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Gibas                 434: 303
   4 Arkadiusz      Biegun               - Teresa         Zalewska              378: 341
   5 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              366: 485
   6 Kamil          Górka                - Konrad         Sowula                424: 364
   7 Adam           Jurkowski            - Jerzy          Matyasik              397: 381
   8 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                463: 451
   9 Tomasz         Lempart              - Łucja          Kodzis                330: 407
  10 Marcin         Ceglarek             - Agnieszka      Dawid                 399: 342
  11 Jan            Mrozowski            - Justyna        Górka                 429: 361
  12 Janusz         Krupiński            - Maciej         Rzychoń               390: 405
  13 Leszek         Stecuła              - Jacek          Pietruszka            360: 392
  14 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                390: 319
  15 Barbara        Obremska             - Urszula        Solarska              377: 350
  16 Michał         Rogalewicz           - Łukasz         Sornek                442: 271
  17 Dariusz        Puton                - Dariusz        Sowula                423: 423
  18 Ireneusz       Kurzok               - Zbigniew       Wietecki              449: 434
  19 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Kodzis                324: 417
  20 Arkadiusz      Łydka                - Rafał          Wesołowski            360: 357
  21 Jakub          Błażejewski          - Małgorzata     Sulejewska            396: 373
  22 Adam           Paszek               - Dawid          Brandys               288: 441
  23 Zygmunt        Skwarek              - Paweł          Brylski               307: 325
  24 Lidia          Szpakowska           - Natalia        Ogierman              346: 395
  25 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Rechowicz             401: 430
  26 Paulina        Naplocha             - Marta          Sztajnert             320: 461
  27 Dawid          Rykaczewski          - Krzysztof      Sporczyk              307: 354
  28 Leszek         Kacprzyk             - Jadwiga        Jakubiec              417: 320
  29 Monika         Szczyrzyca           - Ewa            Szałas                328: 389
  30 Bożena         Guział               - Agnieszka      Krupka                268: 397
  31 Jerzy          Luter                - Kinga          Stecuła               454: 242
  32 Laura          Pisula               - Michał         Jakubiec              324: 373
  33 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Odrzywołek            427: 364
  34 Michał         Toporek              - Marcin         Stachowski            359: 175
  35 Radosław       Smolik               - Andrzej        Klich                 138: 386


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Bartosz        Morawski              441: 376
   2 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Biegun                319: 445
   3 Dawid          Pikul                - Łucja          Kodzis                438: 349
   4 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 347: 408
   5 Kacper         Zegadło              - Marek          Reda                  347: 483
   6 Teresa         Zalewska             - Barbara        Obremska              314: 355
   7 Adam           Jurkowski            - Marcin         Ceglarek              342: 395
   8 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Rzychoń               465: 258
   9 Kamil          Kister               - Maciej         Sancewicz             339: 301
  10 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Puton                 366: 380
  11 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Sowula                494: 281
  12 Jacek          Pietruszka           - Łukasz         Bobowski              463: 437
  13 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Lempart               383: 288
  14 Justyna        Górka                - Konrad         Sowula                347: 350
  15 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Sornek                283: 479
  16 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Kodzis                400: 311
  17 Marta          Sztajnert            - Ewa            Szałas                435: 361
  18 Dawid          Brandys              - Andrzej        Rechowicz             359: 362
  19 Paweł          Brylski              - Irena          Sołdan                461: 300
  20 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Sporczyk              217: 447
  21 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Luter                 315: 387
  22 Janusz         Krupiński            - Jakub          Błażejewski           389: 310
  23 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kacprzyk              399: 401
  24 Agnieszka      Dawid                - Urszula        Solarska              290: 316
  25 Zbigniew       Wietecki             - Zygmunt        Skwarek               403: 265
  26 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Klich                 479: 296
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Paulina        Naplocha              478: 344
  28 Jadwiga        Jakubiec             - Leszek         Kilian                382: 317
  29 Adam           Paszek               - Monika         Szczyrzyca            427: 295
  30 Michał         Jakubiec             - Dawid          Rykaczewski           264: 377
  31 Bożena         Guział               - Dorota         Stachowska            290: 363
  32 Michał         Toporek              - Maciej         Śliwa                 306: 362
  33 Lidia          Szpakowska           - Kinga          Stecuła               395: 277
  34 Katarzyna      Odrzywołek           - Laura          Pisula                515: 280
  35 Radosław       Smolik               - Marcin         Stachowski            114: 446


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 455: 467
   2 Arkadiusz      Biegun               - Przemysław     Herdzina              354: 443
   3 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Górka                 384: 437
   4 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Kister                354: 367
   5 Marek          Reda                 - Michał         Rogalewicz            452: 343
   6 Jacek          Pietruszka           - Barbara        Obremska              359: 390
   7 Dariusz        Puton                - Marcin         Ceglarek              353: 328
   8 Maciej         Rzychoń              - Stanisław      Rydzik                371: 322
   9 Konrad         Sowula               - Leszek         Kacprzyk              356: 331
  10 Łucja          Kodzis               - Andrzej        Rechowicz             344: 396
  11 Jerzy          Luter                - Jan            Mrozowski             442: 270
  12 Kacper         Zegadło              - Janusz         Krupiński             444: 412
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kurzok                398: 349
  14 Agnieszka      Krupka               - Marta          Sztajnert             380: 363
  15 Maciej         Sancewicz            - Teresa         Zalewska              383: 417
  16 Łukasz         Sornek               - Urszula        Solarska              417: 273
  17 Dariusz        Sowula               - Adam           Jurkowski             307: 383
  18 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Brylski               450: 296
  19 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Dawid                 385: 282
  20 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               365: 448
  21 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Sulejewska            338: 385
  22 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               391: 389
  23 Krzysztof      Kodzis               - Lidia          Szpakowska            333: 337
  24 Natalia        Ogierman             - Adam           Paszek                364: 241
  25 Jakub          Błażejewski          - Irena          Sołdan                332: 386
  26 Ewa            Szałas               - Maciej         Śliwa                 256: 403
  27 Justyna        Górka                - Jadwiga        Jakubiec              386: 247
  28 Dawid          Brandys              - Dawid          Rykaczewski           432: 262
  29 Leszek         Kilian               - Arkadiusz      Łydka                 242: 443
  30 Zygmunt        Skwarek              - Katarzyna      Odrzywołek            320: 297
  31 Monika         Szczyrzyca           - Michał         Jakubiec              320: 378
  32 Paulina        Naplocha             - Bożena         Guział                302: 384
  33 Marcin         Stachowski           - Kinga          Stecuła               391: 343
  34 Andrzej        Klich                - Michał         Toporek               334: 323
  35 Laura          Pisula               - Radosław       Smolik                483: 169


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Dawid          Pikul                 328: 344
   2 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                401: 436
   3 Kamil          Górka                - Barbara        Obremska              519: 292
   4 Dariusz        Puton                - Arkadiusz      Biegun                307: 448
   5 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Morawski              352: 444
   6 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Gibas                 430: 322
   7 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Obremski              346: 295
   8 Andrzej        Rechowicz            - Kacper         Zegadło               480: 329
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Pietruszka            311: 349
  10 Michał         Rogalewicz           - Konrad         Sowula                429: 362
  11 Teresa         Zalewska             - Maciej         Rzychoń               338: 361
  12 Marcin         Ceglarek             - Agnieszka      Krupka                343: 334
  13 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Bobowski              340: 360
  14 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                410: 318
  15 Tomasz         Lempart              - Zbigniew       Wietecki              490: 228
  16 Justyna        Górka                - Łucja          Kodzis                391: 384
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Brylski               453: 355
  18 Maciej         Sancewicz            - Jerzy          Matyasik              400: 401
  19 Marta          Sztajnert            - Maciej         Śliwa                 375: 372
  20 Ireneusz       Kurzok               - Natalia        Ogierman              420: 335
  21 Lidia          Szpakowska           - Janusz         Krupiński             253: 413
  22 Urszula        Solarska             - Jan            Mrozowski             284: 478
  23 Dawid          Brandys              - Dariusz        Sowula                388: 334
  24 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Wesołowski            296: 404
  25 Michał         Jakubiec             - Krzysztof      Kodzis                457: 300
  26 Marcin         Stachowski           - Leszek         Stecuła               328: 401
  27 Adam           Paszek               - Andrzej        Klich                 344: 256
  28 Dorota         Stachowska           - Jadwiga        Jakubiec              443: 251
  29 Dawid          Rykaczewski          - Ewa            Szałas                315: 342
  30 Agnieszka      Dawid                - Zygmunt        Skwarek               309: 299
  31 Jakub          Błażejewski          - Bożena         Guział                356: 401
  32 Monika         Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                348: 354
  33 Michał         Toporek              - Laura          Pisula                206: 368
  34 Radosław       Smolik               - Katarzyna      Odrzywołek            124: 566
  35 Kinga          Stecuła              - Paulina        Naplocha              320: 294


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Biegun                348: 364
   2 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 405: 377
   3 Kamil          Kister               - Przemysław     Herdzina              294: 406
   4 Adam           Jurkowski            - Marek          Reda                  441: 275
   5 Jacek          Pietruszka           - Michał         Rogalewicz            383: 320
   6 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Rzychoń               317: 478
   7 Barbara        Obremska             - Jerzy          Luter                 422: 284
   8 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              387: 418
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Sornek                427: 399
  10 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             424: 309
  11 Tomasz         Lempart              - Kacper         Zegadło               454: 515
  12 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Brandys               353: 364
  13 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                476: 277
  14 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Sporczyk              292: 382
  15 Ireneusz       Kurzok               - Justyna        Górka                 319: 402
  16 Marta          Sztajnert            - Rafał          Wesołowski            401: 359
  17 Agnieszka      Krupka               - Teresa         Zalewska              368: 401
  18 Stanisław      Rydzik               - Michał         Jakubiec              427: 386
  19 Maciej         Śliwa                - Łucja          Kodzis                351: 371
  20 Zbigniew       Wietecki             - Ewa            Szałas                420: 399
  21 Paweł          Brylski              - Natalia        Ogierman              280: 491
  22 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Dawid                 471: 253
  23 Lidia          Szpakowska           - Maciej         Sancewicz             339: 357
  24 Bożena         Guział               - Leszek         Stecuła               322: 418
  25 Urszula        Solarska             - Dorota         Stachowska            328: 429
  26 Dariusz        Sowula               - Leszek         Kacprzyk              353: 249
  27 Krzysztof      Kodzis               - Marcin         Stachowski            450: 310
  28 Dawid          Rykaczewski          - Jakub          Błażejewski           399: 400
  29 Agnieszka      Antos                - Andrzej        Klich                 352: 328
  30 Zygmunt        Skwarek              - Laura          Pisula                236: 319
  31 Kinga          Stecuła              - Leszek         Kilian                399: 304
  32 Joanna         Wilk                 - Jadwiga        Jakubiec              316: 328
  33 Michał         Toporek              - Monika         Szczyrzyca            303: 448
  34 Marcin         Kurowski             - Paulina        Naplocha              199: 384
  35 Radosław       Smolik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 329: 372
   2 Przemysław     Herdzina             - Jacek          Pietruszka            433: 271
   3 Arkadiusz      Biegun               - Bartosz        Morawski              361: 435
   4 Marcin         Ceglarek             - Kamil          Kister                440: 475
   5 Maciej         Rzychoń              - Barbara        Obremska              321: 300
   6 Kacper         Zegadło              - Adam           Jurkowski             361: 373
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             387: 422
   8 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Gibas                 377: 416
   9 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              268: 463
  10 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  346: 324
  11 Dawid          Brandys              - Marta          Sztajnert             363: 359
  12 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Sporczyk              292: 518
  13 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              383: 336
  14 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Łydka                 435: 246
  15 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Lempart               368: 342
  16 Leszek         Stecuła              - Łucja          Kodzis                344: 409
  17 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                373: 328
  18 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                433: 403
  19 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              343: 433
  20 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Kurzok                440: 313
  21 Dariusz        Sowula               - Jan            Mrozowski             256: 449
  22 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Antos                 581: 254
  23 Laura          Pisula               - Krzysztof      Kodzis                381: 309
  24 Michał         Jakubiec             - Lidia          Szpakowska            276: 382
  25 Agnieszka      Dawid                - Paweł          Brylski               370: 296
  26 Maciej         Śliwa                - Bożena         Guział                380: 365
  27 Ewa            Szałas               - Urszula        Solarska              350: 425
  28 Jadwiga        Jakubiec             - Jakub          Błażejewski           276: 385
  29 Leszek         Kacprzyk             - Kinga          Stecuła               412: 271
  30 Monika         Szczyrzyca           - Edyta          Smolik                450: 155
  31 Dawid          Rykaczewski          - Joanna         Wilk                  275: 355
  32 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                367: 266
  33 Marcin         Stachowski           - Zygmunt        Skwarek               360: 345
  34 Paulina        Naplocha             - Michał         Toporek               298: 224
  35 Radosław       Smolik               - Marcin         Kurowski              273: 229


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kamil          Kister                364: 430
   2 Maciej         Rzychoń              - Przemysław     Herdzina              424: 269
   3 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              321: 437
   4 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Biegun                338: 338
   5 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Górka                 341: 369
   6 Krzysztof      Gibas                - Dawid          Brandys               468: 289
   7 Marcin         Ceglarek             - Justyna        Górka                 376: 386
   8 Barbara        Obremska             - Andrzej        Rechowicz             342: 466
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               310: 297
  10 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Sulejewska            355: 394
  11 Michał         Rogalewicz           - Stanisław      Rydzik                410: 303
  12 Łucja          Kodzis               - Janusz         Krupiński             368: 394
  13 Zbigniew       Wietecki             - Natalia        Ogierman              360: 391
  14 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                367: 409
  15 Jan            Mrozowski            - Dorota         Stachowska            520: 348
  16 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              357: 269
  17 Łukasz         Bobowski             - Marta          Sztajnert             443: 288
  18 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Śliwa                 411: 335
  19 Łukasz         Sornek               - Jakub          Błażejewski           365: 426
  20 Tomasz         Lempart              - Leszek         Kacprzyk              496: 424
  21 Laura          Pisula               - Ireneusz       Kurzok                316: 394
  22 Lidia          Szpakowska           - Leszek         Stecuła               329: 445
  23 Agnieszka      Krupka               - Agnieszka      Dawid                 461: 318
  24 Urszula        Solarska             - Arkadiusz      Łydka                 292: 433
  25 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Sowula                396: 413
  26 Krzysztof      Kodzis               - Agnieszka      Antos                 419: 336
  27 Bożena         Guział               - Ewa            Szałas                497: 302
  28 Michał         Jakubiec             - Paulina        Naplocha              432: 315
  29 Paweł          Brylski              - Andrzej        Klich                 365: 382
  30 Jadwiga        Jakubiec             - Monika         Szczyrzyca            312: 268
  31 Kinga          Stecuła              - Joanna         Wilk                  298: 382
  32 Edyta          Smolik               - Marcin         Stachowski            201: 384
  33 Leszek         Kilian               - Zygmunt        Skwarek               463: 202
  34 Dawid          Rykaczewski          - Radosław       Smolik                429: 154
  35 Marcin         Kurowski             - Michał         Toporek               256: 305


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Adam           Jurkowski             387: 308
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Gibas                 475: 399
   3 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              424: 336
   4 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             364: 450
   5 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Rzychoń               429: 546
   6 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              372: 355
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Jacek          Pietruszka            451: 279
   8 Irena          Sołdan               - Jan            Mrozowski             302: 362
   9 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Obremski              343: 397
  10 Barbara        Obremska             - Marcin         Ceglarek              383: 330
  11 Jerzy          Luter                - Michał         Rogalewicz            288: 313
  12 Janusz         Krupiński            - Dawid          Brandys               438: 328
  13 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              367: 396
  14 Rafał          Wesołowski           - Teresa         Zalewska              397: 374
  15 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Lempart               268: 374
  16 Leszek         Stecuła              - Kacper         Zegadło               422: 395
  17 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                520: 282
  18 Łucja          Kodzis               - Arkadiusz      Łydka                 494: 301
  19 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              353: 354
  20 Jakub          Błażejewski          - Marek          Reda                  398: 346
  21 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Sowula                332: 345
  22 Łukasz         Sornek               - Joanna         Wilk                  475: 343
  23 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kodzis                434: 402
  24 Laura          Pisula               - Maciej         Sancewicz             312: 449
  25 Leszek         Kacprzyk             - Lidia          Szpakowska            313: 383
  26 Andrzej        Klich                - Michał         Jakubiec              272: 460
  27 Maciej         Śliwa                - Agnieszka      Dawid                 521: 297
  28 Bożena         Guział               - Jadwiga        Jakubiec              369: 351
  29 Marcin         Stachowski           - Paweł          Brylski               366: 358
  30 Ewa            Szałas               - Agnieszka      Antos                 480: 318
  31 Paulina        Naplocha             - Monika         Szczyrzyca            277: 324
  32 Leszek         Kilian               - Edyta          Smolik                504: 219
  33 Kinga          Stecuła              - Dawid          Rykaczewski           383: 286
  34 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Kurowski              414: 167
  35 Michał         Toporek              - Radosław       Smolik                280: 204


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 407: 387
   2 Maciej         Rzychoń              - Kamil          Górka                 492: 337
   3 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Kister                293: 491
   4 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 442: 424
   5 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Biegun                384: 430
   6 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Sulejewska            404: 419
   7 Krzysztof      Obremski             - Jan            Mrozowski             328: 430
   8 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              388: 405
   9 Michał         Rogalewicz           - Barbara        Obremska              336: 335
  10 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            434: 287
  11 Łucja          Kodzis               - Stanisław      Rydzik                381: 417
  12 Tomasz         Lempart              - Marcin         Ceglarek              504: 382
  13 Leszek         Stecuła              - Zbigniew       Wietecki              414: 297
  14 Natalia        Ogierman             - Irena          Sołdan                350: 402
  15 Jakub          Błażejewski          - Jacek          Pietruszka            433: 297
  16 Dawid          Brandys              - Jerzy          Luter                 292: 406
  17 Dariusz        Sowula               - Łukasz         Sornek                317: 297
  18 Kacper         Zegadło              - Marek          Reda                  360: 331
  19 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              278: 485
  20 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Kurzok                395: 434
  21 Maciej         Śliwa                - Michał         Jakubiec              402: 257
  22 Marta          Sztajnert            - Dorota         Stachowska            348: 328
  23 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Krupka                319: 350
  24 Bożena         Guział               - Marcin         Stachowski            372: 324
  25 Lidia          Szpakowska           - Urszula        Solarska              288: 321
  26 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Kodzis                307: 395
  27 Leszek         Kilian               - Leszek         Kacprzyk              255: 411
  28 Joanna         Wilk                 - Monika         Szczyrzyca            432: 273
  29 Agnieszka      Dawid                - Laura          Pisula                294: 474
  30 Jadwiga        Jakubiec             - Andrzej        Klich                 343: 380
  31 Paweł          Brylski              - Kinga          Stecuła               281: 321
  32 Agnieszka      Antos                - Dawid          Rykaczewski           349: 323
  33 Zygmunt        Skwarek              - Paulina        Naplocha              379: 277
  34 Edyta          Smolik               - Michał         Toporek               223: 256
  35 Marcin         Kurowski             - Radosław       Smolik                298: 216
Lista rankingowa na dzień 23-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.74  31034  198
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.02  29533  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              152.96  28909  189
   4 Dawid Pikul                    Poznań               151.37  29517  195
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.06  28769  193
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.37  29228  197
   8 Kamil Górka                    Kraków               148.27  29358  198
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.98  17784  121
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             146.82  29071  198
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.71  27875  190
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.54   5385   37
  14 Marek Reda                     Piaseczno            145.31  27319  188
  15 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.12  25106  173
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  18 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.33  28721  199
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.76  28176  196
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               143.52  27699  193
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.94  16295  114
  23 Jan Mrozowski                  Kraków               142.79  18420  129
  24 Kamil Kister                   Puławy               142.70  27826  195
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.59  27519  193
  26 Justyna Górka                  Kraków               141.94  26400  186
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.67  20259  143
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              141.29  28258  200
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.98  22956  164
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  34 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.25  20331  146
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  40 Irena Sołdan                   Sopot                138.30  26139  189
  41 Bogusław Szyszka               Oława                138.26  23780  172
  42 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.24  22256  161
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.01  20003  146
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  48 Radosław Jachna                Łódź                 136.95  26979  197
  49 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.53   6144   45
  50 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.23  13623  100
  51 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.06   7075   52
  52 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  53 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.18  25279  187
  54 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.11  26211  194
  55 Karol Waniek                   Wrocław              134.68  12256   91
  56 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  57 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  59 Marek Salamon                  Bytom                133.88   8568   64
  60 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.73  25408  190
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  64 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  65 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  66 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  67 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.13  15976  120
  68 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  69 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.47  18016  136
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.23  13884  105
  72 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  73 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  74 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  75 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  76 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  77 Janusz Krupiński               Bytom                131.56  17235  131
  78 Agnieszka Krupka               Krosno               131.46  20639  157
  79 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.18   9707   74
  80 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.12  26223  200
  82 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  83 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  84 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.73  25885  198
  85 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.58   9010   69
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  87 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.23  21357  164
  88 Joanna Jewtuch                 Warszawa             130.06   7023   54
  89 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  90 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  91 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  92 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  93 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  94 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  95 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.16  19890  154
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  25276  196
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  98 Barbara Obremska               Wrocław              128.66  16597  129
  99 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.38  18102  141
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.93   6908   54
 101 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
 102 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 103 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 105 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.73  20564  161
 106 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               127.29  11583   91
 108 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.06  24014  189
 110 Michał Burak                   Wrocław              126.94   4570   36
 111 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.81   4565   36
 113 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 114 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.19  21452  170
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.95  24183  192
 116 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.80  24406  194
 117 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.78   9685   77
 118 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 119 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.60  13816  110
 120 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 121 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.22  12021   96
 122 Rafał Matczak                  Milanówek            125.03  20505  164
 123 Natalia Ogierman               Katowice             124.95  21241  170
 124 Krzysztof Gibas                Kraków               124.81  24338  195
 125 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 126 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 127 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 128 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 129 Katarzyna Małek                Mielec               123.85   9289   75
 130 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.45  24319  197
 131 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.12  15021  122
 132 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.00  23247  189
 133 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 134 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 136 Jakub Błażejewski              Poznań               122.72   5277   43
 137 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 138 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.57  23411  191
 139 Tomasz Lempart                 Kraków               121.70  16430  135
 140 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 141 Krzysztof Bonda                Białystok            121.65  11678   96
 142 Magdalena Kublik               Warszawa             121.52  24183  199
 143 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 145 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.35  15169  125
 146 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 147 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.29  23894  197
 148 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 150 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.48   6024   50
 151 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 152 Anita Bruska                   Gdynia               120.37  15889  132
 153 Radosław Więch                 Warszawa             120.25  15633  130
 154 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.22  23564  196
 155 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.10  22940  191
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.96  13076  109
 157 Paweł Morga                    Warszawa             119.89  14626  122
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 159 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.85  22412  187
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.72  23945  200
 162 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 163 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 164 Leszek Stecuła                 Bytom                119.43   9196   77
 165 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 166 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 167 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 168 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.05   7143   60
 170 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 171 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 173 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 175 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.54  20508  173
 176 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 177 Teresa Zalewska                Racibórz             118.41  12788  108
 178 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 179 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 181 Przemysław Pawlic              Wrocław              117.77   8244   70
 182 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 183 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.22  13129  112
 184 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 185 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 186 Adam Janicki                   Łódź                 117.07  23296  199
 187 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 117.02  10649   91
 188 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.97  18013  154
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.64  20645  177
 190 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 191 Teresa Pawlik                  Lubin                116.43   4890   42
 192 Ewa Szałas                     Katowice             116.31   7793   67
 193 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.29  22792  196
 194 Rafał Stachowski               Police               116.17  12082  104
 195 Sławomir Wolski                Wrocław              116.17  22189  191
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                116.13  12194  105
 197 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.92   4173   36
 198 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 199 Marcin Ceglarek                Kraków               115.89   9155   79
 200 Jerzy Luter                    Bytom                115.86  19117  165
 201 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 202 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 203 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 204 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 205 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 206 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 207 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 208 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.21  12221  107
 209 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            114.12  21797  191
 211 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 212 Paulina Mech                   Kraków               113.79   6941   61
 213 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.65  17388  153
 214 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 216 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.15  14257  126
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.94  21571  191
 219 Bogusław Książek               Szczecin             112.73   5862   52
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 221 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 223 Joanna Suchanek                Wrocław              112.06  11206  100
 224 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 225 Paweł Maciejczuk               Białystok            111.86  12305  110
 226 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 227 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 228 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.33   4008   36
 229 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 230 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            111.10   5333   48
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 232 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 234 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 235 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 236 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.08  15852  144
 237 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.77   7135   65
 238 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 239 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.73  18545  169
 240 Urszula Solarska               Łódź                 109.49  21460  196
 241 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 242 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 243 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 108.39   3902   36
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 245 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 246 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 248 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.70  11632  108
 250 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 251 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 252 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.46  20740  193
 253 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 254 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 255 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.01  20974  196
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.87  19023  178
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              106.40  20535  193
 258 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.13  20907  197
 260 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             106.02   4771   45
 261 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 262 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 263 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 265 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 266 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.15  12303  117
 268 Robert Wagner                  Wrocław              105.07   7670   73
 269 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 270 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 271 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.20   9482   91
 272 Marek Szczepanik               Reda                 104.20   6356   61
 273 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  18384  177
 275 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 276 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 277 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 278 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 279 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 281 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.71  20343  200
 282 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 284 Anna Arana                     Warszawa             100.69   9465   94
 285 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.44  11952  119
 286 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 287 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 288 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 289 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.36  14507  146
 291 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.33  10132  102
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              98.89   4549   46
 293 Maciej Pietrasik               Nowogard              98.42  11023  112
 294 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 295 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 297 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 299 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 300 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 301 Sylwia Buks                    Warszawa              94.57  15510  164
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                94.52   5671   60
 303 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 304 Michał Landowski               Police                92.89   7060   76
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 307 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              89.77  10952  122
 310 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.06  10153  114
 312 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 314 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.13  12489  145
 315 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 318 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 319 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 320 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 321 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 322 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 323 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 324 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 325 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 23-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   7 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   8 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
   9 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              84.77   2204   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  18 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  19 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  20 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  21 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  22 Jarosław Olek                  Warszawa             126.21   3029   24
  23 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.17   2980   24
  24 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        119.54   2869   24
  25 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  26 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  27 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  28 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  29 Michał Szymkowski              Wrocław              114.79   2755   24
  30 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  31 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  32 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   2711   24
  33 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  37 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  38 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  39 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  40 Kinga Stecuła                  Bytom                102.88   2469   24
  41 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  42 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 101.88   2445   24
  43 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  44 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  45 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  46 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  47 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              90.04   2161   24
  48 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  49 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  50 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  51 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  52 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  53 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  54 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  55 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  56 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  57 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  58 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  59 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  60 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  61 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  63 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  64 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  65 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  67 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  69 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           123.91   2726   22
  70 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  71 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  72 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  73 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  74 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  75 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  76 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  77 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  78 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  81 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  82 Przemysław Herdzina            Kraków               149.84   2847   19
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              117.84   2239   19
  84 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  85 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  86 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  87 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  88 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  89 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  90 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  91 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  92 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  93 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  94 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  95 Marcin Kurowski                Racibórz              59.38    950   16
  96 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
  97 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
  99 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 100 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 101 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 103 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 104 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 105 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 106 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 107 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 108 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 109 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 111 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 112 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 113 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 114 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 115 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 116 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 118 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 119 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 120 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 121 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 122 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 123 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 124 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 125 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 126 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 128 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 129 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 131 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 132 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 133 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 134 Rafał Skibicki                 Lębork               120.83   1450   12
 135 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 136 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 137 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 138 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 139 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 140 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 141 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 142 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 143 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 144 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 145 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 146 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 147 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 148 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 149 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 150 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 151 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 152 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 153 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 154 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 155 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 156 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 157 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 158 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 159 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 160 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 161 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 162 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 163 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 164 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 166 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 167 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 168 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 169 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 170 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 171 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 172 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 173 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 176 Anna Stambulska                Kraków               103.17   1238   12
 177 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 178 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 179 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 180 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 181 Dariusz Ulatowski              Tuchola              100.08   1201   12
 182 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 183 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 184 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 185 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 186 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 187 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 188 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 189 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 190 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 191 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 192 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 193 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 194 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 195 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 196 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 197 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 198 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 199 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 200 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 201 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 202 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 203 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 204 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 205 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 206 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 207 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 208 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 209 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 210 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 211 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 212 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 213 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 214 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 215 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 216 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 217 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 218 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 219 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 220 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 221 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 222 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 223 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 224 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 225 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 226 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 227 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 228 Anna Stefańska                 Łódź                 113.36   1247   11
 229 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 230 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 231 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 232 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.55   1007   11
 233 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 234 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 235 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 236 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 237 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 238 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 239 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 240 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 241 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 242 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 243 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 244 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 245 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 246 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 247 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 248 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 249 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 250 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 251 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 252 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 253 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 254 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 255 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 256 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 257 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 258 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 259 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 260 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 261 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 262 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 263 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 264 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 265 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 266 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 267 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 268 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 269 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 270 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 271 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 272 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 273 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 274 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 275 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 276 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 277 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 278 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 279 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 280 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 281 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 282 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 283 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 284 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 285 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 286 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 287 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 288 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 289 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 290 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 291 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 294 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 295 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 296 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 297 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 298 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 299 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 300 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 301 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 302 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 303 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 304 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 305 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 306 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 307 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 308 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 309 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 310 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 311 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 312 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 313 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 314 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 315 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 316 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 317 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 318 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 319 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 320 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 321 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 322 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 323 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 324 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 325 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 326 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 327 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 328 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 329 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 330 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 331 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 332 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 333 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 334 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 335 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 336 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 337 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 338 Blanka Zwolińska               Skierdy               78.60    393    5
 339 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 340 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 341 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 342 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 343 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 344 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 345 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 346 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 347 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 348 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 349 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 350 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 351 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 352 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 353 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 354 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 355 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 356 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 357 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 358 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 359 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 360 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 361 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 362 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 363 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 364 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 365 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 366 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 367 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 368 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie