Ostróda 1
lipca
Ostróda 1 lipca XII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Ostróda 2
lipca
Ostróda 2- 3 lipca XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2016
Kraków16
lipca
Kraków 16-17 lipca XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2016
Grzegorz Łukasik tryumfuje w XVI Otwartych Mistrzostwach Ziemi Ostródzkiej02 - 03 lipca 2016 — XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki” Ostróda, 02 - 03 lipca 2016
Grand Prix 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Grzegorz Łukasik tryumfuje w XVI Otwartych Mistrzostwach Ziemi OstródzkiejW ciągu szesnastu lat nigdy nie było tak niskiej frekwencji na turnieju w Ostródzie. Chyba jedynym wytłumaczeniem mogą być trwające we Francji Mistrzostwa Europy. Turnieje w Ostródzie są co roku a mistrzostwa Europy raz na cztery lata. Znając sportowego ducha walki wielu scrabblistów, śmiem twierdzić że ci nieobecni pojechali kibicować naszym piłkarzom.

Pocieszające zapewne jest to, że znów pojawił się nowy zawodnik w naszej "scrabblowej rodzinie". Na zamku w Ostródzie zameldowało się 55 zawodników i zawodniczek wraz ze swoimi kibicami.

Pierwszego dnia rozgrywek prym wiódł Dawid Pikul z Poznania. W dziewiątej rundzie Dawid wypracował sobie dużą przewagę nad ścigającą go czołówką i gdy wydawało się że nic nie stanie jemu na drodze do kolejnego tryumfu turniejowego, przyszła "zadyszka".

W dziesiątej rundzie na przeszkodzie stanął Stanisław Rydzik z Warszawy, następną przeszkodą nie do pokonania był Kamil Górka z Krakowa. Przed ostatnią rundą przewaga Dawida stopniała lecz nawet przy porażce małą ilością punktów była szansa na najwyższy stopień podium. Do boju z liderem zasiadł Grzegorz Łukasik z Konojad, który miał podwójną motywację. Pierwsza to zwycięstwo w turnieju a druga to chęć rewanżu za porażkę w siódmej rundzie. Grzegorz musiał wygrać różnicą minimum 44 punktów by móc się cieszyć z zajęcia pierwszego miejsca. Rewanż się udał i tryumf w XVI Mistrzostwach Ziemi Ostródzkiej w Scrabble stał się dla Grzegorza Łukasika faktem. Ostatecznie drugie miejsce zajął Dawid Pikul a na najniższym stopniu podium stanął Kamil Górka.

Najlepszym ostródzianinem został Michał Kolaj. Najlepszym i jedynym debiutantem został Krzysztof Tomczak z Kutna. Tryumfatorzy odebrali puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe. Dla wszystkich uczestników sponsor ufundował tygodniowe kody na zagraj.pl.

Zaprzyjaźniony scrabblista Bogusław Koszarski zaprosił do Krosna na tygodniowy pobyt Sylwię Ładę

Podziękowania dla sponsorów:
- Urząd Miasta Ostróda
- Ostródzkie Centrum Kultury
- zagraj.pl
- Bogusław Koszarski
oraz organizatorów za zapewnienie małego poczęstunku i smacznych specjałów z grilla
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"
XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSala Reprezentacyjna Ostródzkiego Zamku ul. Mickiewicza
Obrońca tytułuMateusz Borsuk
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 2 lipca (7 rund)
10:30 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:30 — zakończenie gier pierwszego dnia

Niedziela, 3 lipca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
ok. 15:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieObiady — Bar Maciek przy zamku.
cena 15 złotych
Nagrody- pieniężne zgodne z GP
- puchary
- Najlepszy Ostródzianin
- tygodniowe kody eksperckie na zagraj.pl dla wszystkich uczestników
- kilkadziesiąt książkowych
- scrabblowo-wypoczynkowy pobyt w Krośnie
- kilka niespodzianek
Dodatkowe atrakcjeW sobotę grill wieczorem na przystani (to samo miejsce co na KMP) z meczem i muzyką.
OrganizatorzyOSPS ANAGRAM Ostróda
Grzegorz Koczkodon tel: 502581516, gkoczkodon@gmail.com
SponsorzyUrząd Miasta Ostróda,
Ostródzkie Centrum Kultury,
zagraj.pl
Bogusław Koszarski


Wyniki turnieju XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.66      9.0     5127     1948      722
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 147.39      9.0     5102     1993      414
  3 Kamil           Górka                Kraków                 157.71      9.0     5050     1960      900
  4 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.11      9.0     4937     1910      581
  5 Dominik         Urbacki              Pruszków               152.24      8.0     4977     1928      647
  6 Michał          Kolaj                Ostróda                130.38      8.0     4835     1885      278
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.22      8.0     4800     1812      174
  8 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               140.95      8.0     4660     1862       79
  9 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.13      8.0     4656     1883      198
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.65      8.0     4615     1774      324
 11 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.51      7.0     5014     1779      579
 12 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                146.05      7.0     4902     1666      571
 13 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.59      7.0     4770     1675      487
 14 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               143.59      7.0     4690     1651      175
 15 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.82      7.0     4677     1713      277
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              138.16      7.0     4580     1746     -147
 17 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.89      7.0     4445     1595       82
 18 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.86      7.0     4416     1685      -49
 19 Sylwia          Łada                 Inowrocław             118.22      7.0     4091     1551     -152
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.48      6.0     4877     1662      565
 21 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.80      6.0     4632     1527      387
 22 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.39      6.0     4534     1595      215
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.48      6.0     4468     1626      -71
 24 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.45      6.0     4457     1428     -203
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.82      6.0     4380     1487       79
 26 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    117.96      6.0     4362     1552      -30
 27 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.42      6.0     4302     1448     -174
 28 Marta           Bajorek              Warszawa               125.49      6.0     4295     1353       88
 29 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.44      6.0     4203     1567     -616
 30 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                110.89      6.0     4033     1423     -431
 31 Lidia           Żywna                Gdynia                 106.89      5.0     4437     1330      136
 32 Anita           Bruska               Gdynia                 126.83      5.0     4396     1335      212
 33 Szymon          Płachta              Warszawa               134.82      5.0     4294     1444     -211
 34 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.41      5.0     4194     1346       36
 35 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.96      5.0     4185     1445     -362
 36 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               123.04      5.0     4127     1310     -177
 37 Dariusz         Zębek                Olsztyn                105.09      5.0     4046     1403     -503
 38 Adam            Sternik              Elbląg                 108.90      5.0     3999     1346     -405
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             111.12      5.0     3858     1250      -80
 40 Stanisław       Gasik                Warszawa               128.10      5.0     2704     1059      121
 41 Katarzyna       Dębska               Ostróda                108.02      4.5     3972     1044      330
 42 Maciej          Perzyński            Piła                   131.02      4.0     4537     1221       73
 43 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.77      4.0     4142     1243      -85
 44 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      4.0     3851     1099       16
 45 Józef           Burzyński            Ełk                    110.84      4.0     3848     1217     -570
 46 Mateusz         Borsuk               Reda                   152.54      4.0     2707      974        4
 47 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3882      993      -21
 48 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      3.5     3839      951        5
 49 Krzysztof       Tomczak              Kutno                  100.00      3.5     3379     1064    -1014
 50 Zbigniew        Siwoń                Elbląg                 100.00      3.0     3545     1009     -711
 51 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.53      3.0     2451      822      -52
 52 Sławomir        Długosz              Ostróda                118.36      2.0     2385      684     -120
 53 Kamila          Antosz-Lasecka       Warszawa               100.00      2.0     1502      473      -70
 54 Michał          Lasecki              Warszawa               100.00      1.0     1365      392     -416
 55 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1081      220     -585
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”



	Michał Alabrudziński 160.82 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Bajorek               125.49 +  507: 315  175
    2     3 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  377: 380   88
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 +  448: 260  183
    4     4 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  367: 454   89
    5     9 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  369: 441   91
    6    14 Lucyna         Śniadach              116.41 +  365: 350  166
    7    10 Kamil          Górka                 157.71 +  442: 348  208
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             134.86 +  336: 332  185
    9     9 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  321: 399   98
   10    12 Dariusz        Jarosławski           117.96 +  377: 368  168
   11     6 Rafał          Lenartowski           148.51 -  345: 429   99
   12    10 Mieczysław     Pastuszak             113.39 +  423: 324  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Kamil Górka 157.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Orzeł                 123.45 +  507: 286  173
    2     4 Michał         Kolaj                 130.38 +  456: 329  180
    3     2 Andrzej        Oleksiak              146.05 +  355: 332  196
    4     2 Dominik        Urbacki               152.24 -  363: 393  102
    5     4 Stanisław      Gasik                 128.10 +  446: 289  178
    6     4 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  326: 409   97
    7    10 Michał         Alabrudziński         160.82 -  348: 442  111
    8    11 Dariusz        Zębek                 105.09 +  381: 293  155
    9     6 Rafał          Wesołowski            137.48 +  429: 358  187
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 +  464: 308  183
   11     1 Dawid          Pikul                 147.39 +  579: 323  197
   12     2 Stanisław      Rydzik                148.22 +  396: 388  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Mateusz Borsuk 152.54 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  465: 306  173
    2     7 Stanisław      Gasik                 128.10 +  378: 343  178
    3     3 Dominik        Urbacki               152.24 -  304: 456  102
    4    14 Maciej         Perzyński             131.02 +  453: 387  181
    5     3 Rafał          Wesołowski            137.48 -  375: 411   87
    6    11 Dariusz        Jarosławski           117.96 -  318: 401   68
    7    13 Szymon         Płachta               134.82 +  414: 399  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  /  7 139.14




	Dominik Urbacki 152.24 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             122.96 +  589: 197  173
    2     1 Kacper         Zegadło               147.59 +  367: 349  198
    3     3 Mateusz        Borsuk                152.54 +  456: 304  203
    4     2 Kamil          Górka                 157.71 +  393: 363  208
    5     2 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  395: 453   94
    6     3 Michał         Kolaj                 130.38 -  398: 448   80
    7     3 Juliusz        Czupryniak            140.95 +  392: 343  191
    8     2 Kazimierz      Merklejn              147.13 +  413: 294  197
    9     1 Dawid          Pikul                 147.39 -  361: 376   97
   10     4 Rafał          Lenartowski           148.51 +  351: 343  199
   11     2 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  410: 500   89
   12     4 Rafał          Lenartowski           148.51 +  452: 360  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 12 160.67




	Rafał Lenartowski 148.51 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 121.89 +  377: 337  172
    2    10 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  327: 339   97
    3    10 Kacper         Zegadło               147.59 -  340: 381   98
    4    19 Dorota         Ostrowska             108.77 +  440: 313  159
    5    14 Sławomir       Wolski                115.44 +  568: 315  165
    6     6 Andrzej        Oleksiak              146.05 +  437: 405  196
    7     6 Grzegorz       Łukasik               138.66 +  503: 369  189
    8     1 Dawid          Pikul                 147.39 -  403: 459   97
    9     4 Juliusz        Czupryniak            140.95 +  487: 369  191
   10     4 Dominik        Urbacki               152.24 -  343: 351  102
   11     6 Michał         Alabrudziński         160.82 +  429: 345  211
   12     4 Dominik        Urbacki               152.24 -  360: 452  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Stanisław Rydzik 148.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               118.36 +  380: 376  168
    2     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 -  328: 464   84
    3     9 Michał         Rogalewicz            130.11 +  415: 369  180
    4     8 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  356: 465   88
    5    15 Sylwia         Łada                  118.22 +  509: 395  168
    6    10 Elżbieta       Zębek                 110.89 +  419: 339  161
    7     4 Maciej         Grąbczewski           143.59 +  378: 319  194
    8     3 Rafał          Wesołowski            137.48 +  475: 405  187
    9     2 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  376: 384   97
   10     1 Dawid          Pikul                 147.39 +  370: 320  197
   11     4 Michał         Kolaj                 130.38 +  406: 394  180
   12     2 Kamil          Górka                 157.71 -  388: 396  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Tomasz Zwoliński 147.65 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sylwia         Łada                  118.22 +  445: 347  168
    2    12 Szymon         Płachta               134.82 -  273: 397   85
    3    20 Sławomir       Długosz               118.36 +  372: 290  168
    4    10 Michał         Kolaj                 130.38 -  368: 399   80
    5    17 Mariusz        Orzeł                 123.45 +  475: 417  173
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              125.82 -  247: 436   76
    7    16 Adam           Sternik               108.90 +  412: 339  159
    8     9 Marek          Dudkiewicz            138.16 +  337: 330  188
    9     9 Michał         Alabrudziński         160.82 +  399: 321  211
   10     6 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  352: 393   91
   11     7 Rafał          Wesołowski            137.48 +  448: 368  187
   12     6 Marek          Dudkiewicz            138.16 +  487: 254  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Kacper Zegadło 147.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Jarosławski           117.96 +  432: 276  168
    2     1 Dominik        Urbacki               152.24 -  349: 367  102
    3    10 Rafał          Lenartowski           148.51 +  381: 340  199
    4    11 Szymon         Płachta               134.82 +  500: 268  185
    5     6 Michał         Kolaj                 130.38 -  369: 446   80
    6     8 Michał         Rogalewicz            130.11 -  312: 444   80
    7    12 Dorota         Rudzińska             122.96 +  446: 281  173
    8    12 Lidia          Żywna                 106.89 +  463: 407  157
    9     7 Mieczysław     Pastuszak             113.39 +  370: 278  163
   10     3 Kazimierz      Merklejn              147.13 +  431: 261  197
   11     3 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  365: 439   91
   12     5 Michał         Kolaj                 130.38 -  352: 476   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Dawid Pikul 147.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Śniadach              116.41 +  501: 381  166
    2     5 Michał         Rogalewicz            130.11 +  427: 384  180
    3     4 Marek          Dudkiewicz            138.16 +  445: 376  188
    4     1 Maciej         Grąbczewski           143.59 +  497: 407  194
    5     1 Kazimierz      Merklejn              147.13 +  499: 417  197
    6     1 Grzegorz       Łukasik               138.66 +  518: 298  189
    7     1 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 +  404: 311  183
    8     1 Rafał          Lenartowski           148.51 +  459: 403  199
    9     1 Dominik        Urbacki               152.24 +  376: 361  202
   10     1 Stanisław      Rydzik                148.22 -  320: 370   98
   11     1 Kamil          Górka                 157.71 -  323: 579  108
   12     1 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  333: 401   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 12 166.08




	Kazimierz Merklejn 147.13 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Wolski                115.44 +  457: 302  165
    2    10 Rafał          Lenartowski           148.51 +  339: 327  199
    3     5 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 +  401: 377  184
    4     3 Rafał          Wesołowski            137.48 +  385: 307  187
    5     1 Dawid          Pikul                 147.39 -  417: 499   97
    6     4 Kamil          Górka                 157.71 +  409: 326  208
    7     2 Michał         Kolaj                 130.38 +  416: 337  180
    8     2 Dominik        Urbacki               152.24 -  294: 413  102
    9     2 Stanisław      Rydzik                148.22 +  384: 376  198
   10     3 Kacper         Zegadło               147.59 -  261: 431   98
   11     5 Michał         Rogalewicz            130.11 -  363: 436   80
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             134.86 +  530: 327  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Andrzej Oleksiak 146.05 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Krzyżewski            114.53 +  451: 279  165
    2    11 Grzegorz       Łukasik               138.66 +  401: 321  189
    3     2 Kamil          Górka                 157.71 -  332: 355  108
    4     7 Elżbieta       Zębek                 110.89 +  429: 329  161
    5     8 Dariusz        Jarosławski           117.96 +  486: 305  168
    6     6 Rafał          Lenartowski           148.51 -  405: 437   99
    7     5 Michał         Rogalewicz            130.11 -  410: 435   80
    8     6 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  313: 380   91
    9    10 Sławomir       Wolski                115.44 +  475: 301  165
   10     7 Michał         Kolaj                 130.38 -  385: 462   80
   11    10 Dorota         Rudzińska             122.96 +  379: 321  173
   12     8 Rafał          Wesołowski            137.48 +  436: 406  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Maciej Grąbczewski 143.59 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              113.42 +  522: 244  163
    2     2 Dariusz        Zębek                 105.09 +  530: 327  155
    3     1 Mieczysław     Pastuszak             113.39 +  389: 313  163
    4     1 Dawid          Pikul                 147.39 -  407: 497   97
    5     2 Dominik        Urbacki               152.24 +  453: 395  202
    6     2 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  274: 400   91
    7     4 Stanisław      Rydzik                148.22 -  319: 378   98
    8     7 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  271: 627   89
    9    11 Adam           Sternik               108.90 +  370: 309  159
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  345: 373   85
   11    11 Sławomir       Wolski                115.44 +  451: 315  165
   12     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 +  359: 337  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Juliusz Czupryniak 140.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mieczysław     Pastuszak             113.39 -  363: 489   63
    2    17 Dorota         Ostrowska             108.77 +  412: 330  159
    3    11 Anita          Bruska                126.83 +  425: 367  177
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             134.86 +  404: 311  185
    5     9 Michał         Alabrudziński         160.82 +  441: 369  211
    6     2 Maciej         Grąbczewski           143.59 +  400: 274  194
    7     3 Dominik        Urbacki               152.24 -  343: 392  102
    8     6 Andrzej        Oleksiak              146.05 +  380: 313  196
    9     4 Rafał          Lenartowski           148.51 -  369: 487   99
   10     6 Tomasz         Zwoliński             147.65 +  393: 352  198
   11     3 Kacper         Zegadło               147.59 +  439: 365  198
   12     3 Michał         Rogalewicz            130.11 -  291: 532   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 12 155.17




	Grzegorz Łukasik 138.66 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  376: 323  161
    2    11 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  321: 401   96
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              125.82 +  446: 285  176
    4     4 Michał         Alabrudziński         160.82 +  454: 367  211
    5     5 Mieczysław     Pastuszak             113.39 +  482: 381  163
    6     1 Dawid          Pikul                 147.39 -  298: 518   97
    7     6 Rafał          Lenartowski           148.51 -  369: 503   99
    8     7 Maciej         Grąbczewski           143.59 +  627: 271  194
    9     5 Zbigniew       Rybak                 121.89 +  406: 304  172
   10     2 Michał         Rogalewicz            130.11 +  447: 309  180
   11     2 Dominik        Urbacki               152.24 +  500: 410  202
   12     1 Dawid          Pikul                 147.39 +  401: 333  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 12 162.33




	Marek Dudkiewicz 138.16 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Elżbieta       Zębek                 110.89 +  426: 378  161
    2     3 Michał         Alabrudziński         160.82 +  380: 377  211
    3     4 Dawid          Pikul                 147.39 -  376: 445   97
    4     8 Stanisław      Rydzik                148.22 +  465: 356  198
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 -  314: 445   83
    6    12 Szymon         Płachta               134.82 +  523: 446  185
    7     7 Stanisław      Gasik                 128.10 -  348: 446   78
    8     9 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  330: 337   98
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              125.82 +  461: 421  176
   10     9 Anita          Bruska                126.83 +  335: 237  177
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 +  368: 352  184
   12     6 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  254: 487   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Rafał Wesołowski 137.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Burzyński             110.84 +  464: 254  161
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             134.86 +  440: 324  185
    3     6 Szymon         Płachta               134.82 +  487: 293  185
    4     3 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  307: 385   97
    5     3 Mateusz        Borsuk                152.54 +  411: 375  203
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 -  349: 365   83
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              125.82 +  468: 300  176
    8     3 Stanisław      Rydzik                148.22 -  405: 475   98
    9     6 Kamil          Górka                 157.71 -  358: 429  108
   10     8 Zbigniew       Rybak                 121.89 +  414: 228  172
   11     7 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  368: 448   98
   12     8 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  406: 436   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Grzegorz Koczkodon 134.86 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Sternik               108.90 +  385: 314  159
    2     8 Rafał          Wesołowski            137.48 -  324: 440   87
    3     8 Maciej         Perzyński             131.02 +  427: 355  181
    4     6 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  311: 404   91
    5    18 Szymon         Płachta               134.82 -  309: 346   85
    6    19 Dorota         Ostrowska             108.77 +  404: 361  159
    7    17 Sławomir       Wolski                115.44 +  463: 316  165
    8     8 Michał         Alabrudziński         160.82 -  332: 336  111
    9    14 Dorota         Rudzińska             122.96 +  355: 341  173
   10    11 Maciej         Grąbczewski           143.59 +  373: 345  194
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 +  406: 377  183
   12     7 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  327: 530   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Szymon Płachta 134.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Ostrowska             108.77 +  372: 301  159
    2    12 Tomasz         Zwoliński             147.65 +  397: 273  198
    3     6 Rafał          Wesołowski            137.48 -  293: 487   87
    4    11 Kacper         Zegadło               147.59 -  268: 500   98
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             134.86 +  346: 309  185
    6    12 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  446: 523   88
    7    13 Mateusz        Borsuk                152.54 -  399: 414  103
    8    17 Józef          Burzyński             110.84 -  295: 353   61
    9    20 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  423: 302  150
   10    14 Dorota         Rudzińska             122.96 -  375: 416   73
   11    17 Elżbieta       Zębek                 110.89 -  317: 341   61
   12    19 Maciej         Perzyński             131.02 +  363: 286  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Małgorzata Deszczyńska 133.80 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Dębska                108.02 +  461: 329  158
    2     9 Stanisław      Rydzik                148.22 +  464: 328  198
    3     5 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  377: 401   97
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 -  369: 387   83
    5    10 Dariusz        Zębek                 105.09 +  360: 280  155
    6     9 Stanisław      Gasik                 128.10 -  357: 370   78
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            114.53 +  435: 307  165
    8    10 Dariusz        Jarosławski           117.96 +  396: 380  168
    9     8 Michał         Kolaj                 130.38 -  363: 394   80
   10    10 Mieczysław     Pastuszak             113.39 +  361: 342  163
   11     8 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  352: 368   88
   12     9 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  337: 359   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Andrzej Kwiatkowski 133.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Lidia          Żywna                 106.89 +  437: 285  157
    2    13 Anita          Bruska                126.83 +  443: 354  177
    3     7 Michał         Alabrudziński         160.82 -  260: 448  111
    4     5 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 +  387: 369  184
    5     7 Marek          Dudkiewicz            138.16 +  445: 314  188
    6     5 Rafał          Wesołowski            137.48 +  365: 349  187
    7     1 Dawid          Pikul                 147.39 -  311: 404   97
    8     5 Michał         Kolaj                 130.38 +  430: 311  180
    9     3 Michał         Rogalewicz            130.11 -  374: 464   80
   10     5 Kamil          Górka                 157.71 -  308: 464  108
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  377: 406   85
   12    11 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  331: 371   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Maciej Perzyński 131.02 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Zębek                 105.09 -  318: 432   55
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              113.42 +  510: 368  163
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  355: 427   85
    4    14 Mateusz        Borsuk                152.54 -  387: 453  103
    5    19 Jerzy          Krzyżewski            114.53 -  304: 427   65
    6    22 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  412: 298  161
    7    18 Mariusz        Orzeł                 123.45 -  364: 459   73
    8    19 Lucyna         Śniadach              116.41 -  283: 402   66
    9    22 Anna           Lenartowska           100.00 +  433: 273  150
   10    19 Sławomir       Wolski                115.44 -  338: 364   65
   11    21 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  547: 198  150
   12    19 Szymon         Płachta               134.82 -  286: 363   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Michał Kolaj 130.38 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  410: 224  150
    2     4 Kamil          Górka                 157.71 -  329: 456  108
    3    16 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  429: 390  173
    4    10 Tomasz         Zwoliński             147.65 +  399: 368  198
    5     6 Kacper         Zegadło               147.59 +  446: 369  198
    6     3 Dominik        Urbacki               152.24 +  448: 398  202
    7     2 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  337: 416   97
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 -  311: 430   83
    9     8 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 +  394: 363  184
   10     7 Andrzej        Oleksiak              146.05 +  462: 385  196
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.22 -  394: 406   98
   12     5 Kacper         Zegadło               147.59 +  476: 352  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Michał Rogalewicz 130.11 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  410: 334  150
    2     5 Dawid          Pikul                 147.39 -  384: 427   97
    3     9 Stanisław      Rydzik                148.22 -  369: 415   98
    4    15 Marta          Bajorek               125.49 +  391: 382  175
    5    12 Dorota         Rudzińska             122.96 +  340: 318  173
    6     8 Kacper         Zegadło               147.59 +  444: 312  198
    7     5 Andrzej        Oleksiak              146.05 +  435: 410  196
    8     4 Mieczysław     Pastuszak             113.39 +  423: 283  163
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 +  464: 374  183
   10     2 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  309: 447   89
   11     5 Kazimierz      Merklejn              147.13 +  436: 363  197
   12     3 Juliusz        Czupryniak            140.95 +  532: 291  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 12 159.17




	Stanisław Gasik 128.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamil          Olejniczak            100.00 +  386: 303  150
    2     7 Mateusz        Borsuk                152.54 -  343: 378  103
    3    19 Józef          Burzyński             110.84 +  424: 389  161
    4    13 Sławomir       Wolski                115.44 +  446: 362  165
    5     4 Kamil          Górka                 157.71 -  289: 446  108
    6     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 +  370: 357  184
    7     7 Marek          Dudkiewicz            138.16 +  446: 348  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  /  7 151.29




	Anita Bruska 126.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  350: 324  150
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 -  354: 443   83
    3    11 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  367: 425   91
    4    18 Józef          Burzyński             110.84 +  454: 329  161
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              125.82 -  297: 313   76
    6    15 Sławomir       Wolski                115.44 -  311: 321   65
    7    20 Dorota         Ostrowska             108.77 +  392: 310  159
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              113.42 +  458: 378  163
    9    13 Dariusz        Zębek                 105.09 +  497: 251  155
   10     9 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  237: 335   88
   11    14 Sylwia         Łada                  118.22 -  305: 346   68
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              125.82 -  374: 409   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Krzysztof Sporczyk 125.82 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  394: 246  150
    2     6 Mieczysław     Pastuszak             113.39 -  363: 375   63
    3    13 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  285: 446   89
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              113.42 +  378: 343  163
    5    13 Anita          Bruska                126.83 +  313: 297  177
    6    13 Tomasz         Zwoliński             147.65 +  436: 247  198
    7     9 Rafał          Wesołowski            137.48 -  300: 468   87
    8    13 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  331: 443   72
    9    12 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  421: 461   88
   10    15 Sylwia         Łada                  118.22 -  308: 350   68
   11    19 Dariusz        Zębek                 105.09 +  442: 251  155
   12    14 Anita          Bruska                126.83 +  409: 374  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Marta Bajorek 125.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.82 -  315: 507  111
    2    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  426: 248  150
    3    14 Dariusz        Jarosławski           117.96 -  273: 395   68
    4    15 Michał         Rogalewicz            130.11 -  382: 391   80
    5    21 Dorota         Ostrowska             108.77 -  352: 396   59
    6    25 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  331: 334   50
    7    24 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  408: 308  150
    8    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  374: 357  150
    9    17 Michał         Lasecki               100.00 +  334: 273  150
   10    16 Dariusz        Zębek                 105.09 +  385: 292  155
   11    16 Lidia          Żywna                 106.89 -  303: 364   57
   12    15 Dorota         Rudzińska             122.96 +  412: 342  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Mariusz Orzeł 123.45 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 157.71 -  286: 507  108
    2    18 Sylwia         Łada                  118.22 +  415: 310  168
    3    12 Dariusz        Zębek                 105.09 +  392: 351  155
    4     9 Mieczysław     Pastuszak             113.39 -  263: 493   63
    5    17 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  417: 475   98
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            114.53 -  300: 455   65
    7    18 Maciej         Perzyński             131.02 +  459: 364  181
    8    14 Adam           Sternik               108.90 -  300: 394   59
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              113.42 -  343: 388   63
   10    20 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  437: 295  150
   11    18 Józef          Burzyński             110.84 +  467: 281  161
   12    13 Lidia          Żywna                 106.89 +  378: 347  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Maria Magdalena Kupczyńska 123.04 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Borsuk                152.54 -  306: 465  103
    2    14 Lucyna         Śniadach              116.41 +  334: 332  166
    3    16 Michał         Kolaj                 130.38 -  390: 429   80
    4    21 Jerzy          Krzyżewski            114.53 +  398: 342  165
    5    11 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  337: 350   72
    6    18 Adam           Sternik               108.90 -  316: 431   59
    7    23 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  449: 254  150
    8    15 Dorota         Rudzińska             122.96 -  300: 358   73
    9    19 Sylwia         Łada                  118.22 -  319: 339   68
   10    21 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  316: 276  150
   11    20 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  362: 264  161
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              113.42 -  300: 464   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Dorota Rudzińska 122.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               152.24 -  197: 589  102
    2    26 Adam           Sternik               108.90 +  459: 277  159
    3    15 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  353: 419   72
    4    16 Lidia          Żywna                 106.89 +  416: 338  157
    5    12 Michał         Rogalewicz            130.11 -  318: 340   80
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              113.42 +  383: 317  163
    7    12 Kacper         Zegadło               147.59 -  281: 446   98
    8    15 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  358: 300  173
    9    14 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  341: 355   85
   10    14 Szymon         Płachta               134.82 +  416: 375  185
   11    10 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  321: 379   96
   12    15 Marta          Bajorek               125.49 -  342: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Zbigniew Rybak 121.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           148.51 -  337: 377   99
    2    19 Lidia          Żywna                 106.89 +  404: 387  157
    3    15 Dorota         Rudzińska             122.96 +  419: 353  173
    4    12 Dariusz        Jarosławski           117.96 -  398: 407   68
    5    11 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  350: 337  173
    6     7 Mieczysław     Pastuszak             113.39 -  362: 428   63
    7    14 Józef          Burzyński             110.84 +  491: 267  161
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              125.82 +  443: 331  176
    9     5 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  304: 406   89
   10     8 Rafał          Wesołowski            137.48 -  228: 414   87
   11    13 Lucyna         Śniadach              116.41 +  338: 325  166
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 +  371: 331  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Sławomir Długosz 118.36 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                148.22 -  376: 380   98
    2    16 Sławomir       Wolski                115.44 -  369: 434   65
    3    20 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  290: 372   98
    4    23 Lucyna         Śniadach              116.41 -  329: 363   66
    5    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  388: 324  150
    6    24 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  299: 270  150
    7    19 Lidia          Żywna                 106.89 -  334: 362   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  7  97.71




	Sylwia Łada 118.22 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  347: 445   98
    2    18 Mariusz        Orzeł                 123.45 -  310: 415   73
    3    24 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  369: 296  161
    4    22 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  385: 263  150
    5    15 Stanisław      Rydzik                148.22 -  395: 509   98
    6    16 Dariusz        Zębek                 105.09 -  326: 370   55
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              113.42 -  281: 422   63
    8    21 Dorota         Ostrowska             108.77 +  312: 290  159
    9    19 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  339: 319  173
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              125.82 +  350: 308  176
   11    14 Anita          Bruska                126.83 +  346: 305  177
   12    12 Dariusz        Jarosławski           117.96 +  331: 301  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Dariusz Jarosławski 117.96 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               147.59 -  276: 432   98
    2    21 Katarzyna      Dębska                108.02 +  414: 383  158
    3    14 Marta          Bajorek               125.49 +  395: 273  175
    4    12 Zbigniew       Rybak                 121.89 +  407: 398  172
    5     8 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  305: 486   96
    6    11 Mateusz        Borsuk                152.54 +  401: 318  203
    7     8 Mieczysław     Pastuszak             113.39 -  316: 373   63
    8    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 -  380: 396   84
    9    15 Józef          Burzyński             110.84 +  402: 256  161
   10    12 Michał         Alabrudziński         160.82 -  368: 377  111
   11    15 Krzysztof      Zawadzki              113.42 +  397: 369  163
   12    12 Sylwia         Łada                  118.22 -  301: 331   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Lucyna Śniadach 116.41 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 147.39 -  381: 501   97
    2    14 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 -  332: 334   73
    3    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  313: 279  150
    4    23 Sławomir       Długosz               118.36 +  363: 329  168
    5    16 Elżbieta       Zębek                 110.89 -  346: 378   61
    6    14 Michał         Alabrudziński         160.82 -  350: 365  111
    7    22 Kamil          Olejniczak            100.00 +  357: 258  150
    8    19 Maciej         Perzyński             131.02 +  402: 283  181
    9    16 Lidia          Żywna                 106.89 -  335: 430   57
   10    17 Józef          Burzyński             110.84 +  308: 263  161
   11    13 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  325: 338   72
   12    17 Sławomir       Wolski                115.44 -  382: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Sławomir Wolski 115.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazimierz      Merklejn              147.13 -  302: 457   97
    2    16 Sławomir       Długosz               118.36 +  434: 369  168
    3    17 Jerzy          Krzyżewski            114.53 +  320: 316  165
    4    13 Stanisław      Gasik                 128.10 -  362: 446   78
    5    14 Rafał          Lenartowski           148.51 -  315: 568   99
    6    15 Anita          Bruska                126.83 +  321: 311  177
    7    17 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  316: 463   85
    8    18 Elżbieta       Zębek                 110.89 +  453: 243  161
    9    10 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  301: 475   96
   10    19 Maciej         Perzyński             131.02 +  364: 338  181
   11    11 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  315: 451   94
   12    17 Lucyna         Śniadach              116.41 +  400: 382  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Jerzy Krzyżewski 114.53 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  279: 451   96
    2    20 Anna           Lenartowska           100.00 +  325: 295  150
    3    17 Sławomir       Wolski                115.44 -  316: 320   65
    4    21 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 -  342: 398   73
    5    19 Maciej         Perzyński             131.02 +  427: 304  181
    6    17 Mariusz        Orzeł                 123.45 +  455: 300  173
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 -  307: 435   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  7 117.43




	Krzysztof Zawadzki 113.42 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  244: 522   94
    2    24 Maciej         Perzyński             131.02 -  368: 510   81
    3    22 Katarzyna      Dębska                108.02 +  322: 313  158
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              125.82 -  343: 378   76
    5    24 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  331: 285  150
    6    20 Dorota         Rudzińska             122.96 -  317: 383   73
    7    21 Sylwia         Łada                  118.22 +  422: 281  168
    8    16 Anita          Bruska                126.83 -  378: 458   77
    9    18 Mariusz        Orzeł                 123.45 +  388: 343  173
   10    13 Lidia          Żywna                 106.89 +  356: 306  157
   11    15 Dariusz        Jarosławski           117.96 -  369: 397   68
   12    16 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  464: 300  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Mieczysław Pastuszak 113.39 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Juliusz        Czupryniak            140.95 +  489: 363  191
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              125.82 +  375: 363  176
    3     1 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  313: 389   94
    4     9 Mariusz        Orzeł                 123.45 +  493: 263  173
    5     5 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  381: 482   89
    6     7 Zbigniew       Rybak                 121.89 +  428: 362  172
    7     8 Dariusz        Jarosławski           117.96 +  373: 316  168
    8     4 Michał         Rogalewicz            130.11 -  283: 423   80
    9     7 Kacper         Zegadło               147.59 -  278: 370   98
   10    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 -  342: 361   84
   11    12 Adam           Sternik               108.90 +  455: 204  159
   12    10 Michał         Alabrudziński         160.82 -  324: 423  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Wojciech Gołęcki 111.12 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Łukasik               138.66 -  323: 376   89
    2    23 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  280: 339   50
    3    24 Sylwia         Łada                  118.22 -  296: 369   68
    4    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  448: 329  150
    5    22 Kamil          Olejniczak            100.00 -  271: 286   50
    6    22 Maciej         Perzyński             131.02 -  298: 412   81
    7    25 Katarzyna      Dębska                108.02 +  262: 254  158
    8    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  351: 232  150
    9    21 Elżbieta       Zębek                 110.89 +  382: 301  161
   10    18 Adam           Sternik               108.90 -  335: 370   59
   11    20 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 -  264: 362   73
   12    21 Józef          Burzyński             110.84 +  348: 308  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Elżbieta Zębek 110.89 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            138.16 -  378: 426   88
    2    15 Kamil          Olejniczak            100.00 +  356: 346  150
    3    18 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  402: 321  150
    4     7 Andrzej        Oleksiak              146.05 -  329: 429   96
    5    16 Lucyna         Śniadach              116.41 +  378: 346  166
    6    10 Stanisław      Rydzik                148.22 -  339: 419   98
    7    15 Dariusz        Zębek                 105.09 -  322: 413   55
    8    18 Sławomir       Wolski                115.44 -  243: 453   65
    9    21 Wojciech       Gołęcki               111.12 -  301: 382   61
   10    22 Anna           Lenartowska           100.00 +  323: 316  150
   11    17 Szymon         Płachta               134.82 +  341: 317  185
   12    18 Adam           Sternik               108.90 +  321: 296  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Józef Burzyński 110.84 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            137.48 -  254: 464   87
    2    22 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  323: 285  150
    3    19 Stanisław      Gasik                 128.10 -  389: 424   78
    4    18 Anita          Bruska                126.83 -  329: 454   77
    5    23 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  448: 205  150
    6    21 Kamil          Olejniczak            100.00 +  377: 275  150
    7    14 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  267: 491   72
    8    17 Szymon         Płachta               134.82 +  353: 295  185
    9    15 Dariusz        Jarosławski           117.96 -  256: 402   68
   10    17 Lucyna         Śniadach              116.41 -  263: 308   66
   11    18 Mariusz        Orzeł                 123.45 -  281: 467   73
   12    21 Wojciech       Gołęcki               111.12 -  308: 348   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Adam Sternik 108.90 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  314: 385   85
    2    26 Dorota         Rudzińska             122.96 -  277: 459   73
    3    25 Kamil          Olejniczak            100.00 -  275: 326   50
    4    24 Katarzyna      Dębska                108.02 +  395: 360  158
    5    20 Lidia          Żywna                 106.89 +  395: 365  157
    6    18 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 +  431: 316  173
    7    16 Tomasz         Zwoliński             147.65 -  339: 412   98
    8    14 Mariusz        Orzeł                 123.45 +  394: 300  173
    9    11 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  309: 370   94
   10    18 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  370: 335  161
   11    12 Mieczysław     Pastuszak             113.39 -  204: 455   63
   12    18 Elżbieta       Zębek                 110.89 -  296: 321   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Dorota Ostrowska 108.77 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Płachta               134.82 -  301: 372   85
    2    17 Juliusz        Czupryniak            140.95 -  330: 412   91
    3    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  314: 306  150
    4    19 Rafał          Lenartowski           148.51 -  313: 440   99
    5    21 Marta          Bajorek               125.49 +  396: 352  175
    6    19 Grzegorz       Koczkodon             134.86 -  361: 404   85
    7    20 Anita          Bruska                126.83 -  310: 392   77
    8    21 Sylwia         Łada                  118.22 -  290: 312   68
    9    25 Katarzyna      Dębska                108.02 -  262: 381   58
   10    23 Michał         Lasecki               100.00 +  438: 248  150
   11    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  505: 151  150
   12    20 Dariusz        Zębek                 105.09 -  322: 457   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Katarzyna Dębska 108.02 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 -  329: 461   84
    2    21 Dariusz        Jarosławski           117.96 -  383: 414   68
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              113.42 -  313: 322   63
    4    24 Adam           Sternik               108.90 -  360: 395   59
    5    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  290: 338   50
    6    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  296: 379   50
    7    25 Wojciech       Gołęcki               111.12 -  254: 262   61
    8    26 PAUZA
    9    25 Dorota         Ostrowska             108.77 +  381: 262  159
   10    25 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  325: 268  150
   11    23 Michał         Lasecki               100.00 +  385: 192  150
   12    22 Kamil          Olejniczak            100.00 +  356: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 11  94.91




	Lidia Żywna 106.89 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           133.48 -  285: 437   83
    2    19 Zbigniew       Rybak                 121.89 -  387: 404   72
    3    23 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  459: 181  150
    4    16 Dorota         Rudzińska             122.96 -  338: 416   73
    5    20 Adam           Sternik               108.90 -  365: 395   59
    6    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 299  150
    7    19 Sławomir       Długosz               118.36 +  362: 334  168
    8    12 Kacper         Zegadło               147.59 -  407: 463   98
    9    16 Lucyna         Śniadach              116.41 +  430: 335  166
   10    13 Krzysztof      Zawadzki              113.42 -  306: 356   63
   11    16 Marta          Bajorek               125.49 +  364: 303  175
   12    13 Mariusz        Orzeł                 123.45 -  347: 378   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Dariusz Zębek 105.09 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Perzyński             131.02 +  432: 318  181
    2     2 Maciej         Grąbczewski           143.59 -  327: 530   94
    3    12 Mariusz        Orzeł                 123.45 -  351: 392   73
    4    17 Kamil          Olejniczak            100.00 +  329: 274  150
    5    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.80 -  280: 360   84
    6    16 Sylwia         Łada                  118.22 +  370: 326  168
    7    15 Elżbieta       Zębek                 110.89 +  413: 322  161
    8    11 Kamil          Górka                 157.71 -  293: 381  108
    9    13 Anita          Bruska                126.83 -  251: 497   77
   10    16 Marta          Bajorek               125.49 -  292: 385   75
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              125.82 -  251: 442   76
   12    20 Dorota         Ostrowska             108.77 +  457: 322  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Kamila Antosz-Lasecka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  297: 322   50
    9    23 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  292: 319   50
   10    21 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 -  276: 316   73
   11    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  317: 315  150
   12    23 Michał         Lasecki               100.00 +  320: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     473  /  5  94.60




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Wojciech       Gołęcki               111.12 -  232: 351   61
    9    24 Kamil          Olejniczak            100.00 -  203: 420   50
   10    26 PAUZA
   11    22 Dorota         Ostrowska             108.77 -  151: 505   59
   12    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  195: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     220  /  4  55.00




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Kolaj                 130.38 -  224: 410   80
    2    25 Marta          Bajorek               125.49 -  248: 426   75
    3    26 Dorota         Ostrowska             108.77 -  306: 314   59
    4    26 Wojciech       Gołęcki               111.12 -  329: 448   61
    5    26 Sławomir       Długosz               118.36 -  324: 388   68
    6    26 Katarzyna      Dębska                108.02 +  379: 296  158
    7    26 Anna           Lenartowska           100.00 -  335: 388   50
    8    25 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  331: 377   50
    9    26 PAUZA
   10    24 Kamil          Olejniczak            100.00 +  358: 275  150
   11    25 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 -  315: 317   50
   12    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 11  86.45




	Michał Lasecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Kamil          Olejniczak            100.00 +  352: 304  150
    9    17 Marta          Bajorek               125.49 -  273: 334   75
   10    23 Dorota         Ostrowska             108.77 -  248: 438   59
   11    23 Katarzyna      Dębska                108.02 -  192: 385   58
   12    23 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 -  300: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     392  /  5  78.40




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Rogalewicz            130.11 -  334: 410   80
    2    20 Jerzy          Krzyżewski            114.53 -  295: 325   65
    3    21 Lucyna         Śniadach              116.41 -  279: 313   66
    4    25 Zbigniew       Siwoń                 100.00 -  325: 375   50
    5    25 Katarzyna      Dębska                108.02 +  338: 290  158
    6    23 Lidia          Żywna                 106.89 -  299: 387   57
    7    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  388: 335  150
    8    20 Marta          Bajorek               125.49 -  357: 374   75
    9    22 Maciej         Perzyński             131.02 -  273: 433   81
   10    22 Elżbieta       Zębek                 110.89 -  316: 323   61
   11    26 PAUZA
   12    24 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  378: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Gasik                 128.10 -  303: 386   78
    2    15 Elżbieta       Zębek                 110.89 -  346: 356   61
    3    25 Adam           Sternik               108.90 +  326: 275  159
    4    17 Dariusz        Zębek                 105.09 -  274: 329   55
    5    22 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  286: 271  161
    6    21 Józef          Burzyński             110.84 -  275: 377   61
    7    22 Lucyna         Śniadach              116.41 -  258: 357   66
    8    23 Michał         Lasecki               100.00 -  304: 352   50
    9    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  420: 203  150
   10    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  275: 358   50
   11    24 Zbigniew       Siwoń                 100.00 +  435: 215  150
   12    22 Katarzyna      Dębska                108.02 -  349: 356   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Zbigniew Siwoń 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anita          Bruska                126.83 -  324: 350   77
    2    22 Józef          Burzyński             110.84 -  285: 323   61
    3    23 Lidia          Żywna                 106.89 -  181: 459   57
    4    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  375: 325  150
    5    24 Krzysztof      Zawadzki              113.42 -  285: 331   63
    6    24 Sławomir       Długosz               118.36 -  270: 299   68
    7    24 Marta          Bajorek               125.49 -  308: 408   75
    8    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  377: 331  150
    9    23 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  319: 292  150
   10    25 Katarzyna      Dębska                108.02 -  268: 325   58
   11    24 Kamil          Olejniczak            100.00 -  215: 435   50
   12    24 Anna           Lenartowska           100.00 -  338: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 12  84.08




	Krzysztof Tomczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              125.82 -  246: 394   76
    2    23 Wojciech       Gołęcki               111.12 +  339: 280  161
    3    18 Elżbieta       Zębek                 110.89 -  321: 402   61
    4    22 Sylwia         Łada                  118.22 -  263: 385   68
    5    23 Józef          Burzyński             110.84 -  205: 448   61
    6    25 Marta          Bajorek               125.49 +  334: 331  175
    7    23 Maria MagdalenaKupczyńska            123.04 -  254: 449   73
    8    24 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  322: 297  150
    9    20 Szymon         Płachta               134.82 -  302: 423   85
   10    20 Mariusz        Orzeł                 123.45 -  295: 437   73
   11    21 Maciej         Perzyński             131.02 -  198: 547   81
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               507: 315
   2 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Górka                 286: 507
   3 Mateusz        Borsuk               - Maria MagdalenaKupczyńska            465: 306
   4 Dorota         Rudzińska            - Dominik        Urbacki               197: 589
   5 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Rybak                 377: 337
   6 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Rydzik                376: 380
   7 Tomasz         Zwoliński            - Sylwia         Łada                  445: 347
   8 Dariusz        Jarosławski          - Kacper         Zegadło               276: 432
   9 Dawid          Pikul                - Lucyna         Śniadach              501: 381
  10 Sławomir       Wolski               - Kazimierz      Merklejn              302: 457
  11 Andrzej        Oleksiak             - Jerzy          Krzyżewski            451: 279
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Grąbczewski           244: 522
  13 Juliusz        Czupryniak           - Mieczysław     Pastuszak             363: 489
  14 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Łukasik               323: 376
  15 Marek          Dudkiewicz           - Elżbieta       Zębek                 426: 378
  16 Józef          Burzyński            - Rafał          Wesołowski            254: 464
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Sternik               385: 314
  18 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Płachta               301: 372
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Dębska                461: 329
  20 Lidia          Żywna                - Andrzej        Kwiatkowski           285: 437
  21 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Zębek                 318: 432
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - Michał         Kolaj                 224: 410
  23 Michał         Rogalewicz           - Anna           Lenartowska           410: 334
  24 Kamil          Olejniczak           - Stanisław      Gasik                 303: 386
  25 Anita          Bruska               - Zbigniew       Siwoń                 350: 324
  26 Krzysztof      Tomczak              - Krzysztof      Sporczyk              246: 394


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               367: 349
   2 Dariusz        Zębek                - Maciej         Grąbczewski           327: 530
   3 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         380: 377
   4 Michał         Kolaj                - Kamil          Górka                 329: 456
   5 Dawid          Pikul                - Michał         Rogalewicz            427: 384
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mieczysław     Pastuszak             363: 375
   7 Stanisław      Gasik                - Mateusz        Borsuk                343: 378
   8 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             440: 324
   9 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           328: 464
  10 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           339: 327
  11 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Oleksiak              321: 401
  12 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             397: 273
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Anita          Bruska                443: 354
  14 Maria MagdalenaKupczyńska           - Lucyna         Śniadach              334: 332
  15 Elżbieta       Zębek                - Kamil          Olejniczak            356: 346
  16 Sławomir       Wolski               - Sławomir       Długosz               434: 369
  17 Dorota         Ostrowska            - Juliusz        Czupryniak            330: 412
  18 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 310: 415
  19 Zbigniew       Rybak                - Lidia          Żywna                 404: 387
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Lenartowska           325: 295
  21 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Jarosławski           383: 414
  22 Zbigniew       Siwoń                - Józef          Burzyński             285: 323
  23 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Tomczak               280: 339
  24 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Zawadzki              510: 368
  25 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Kasprowicz            426: 248
  26 Adam           Sternik              - Dorota         Rudzińska             277: 459


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Grąbczewski           313: 389
   2 Kamil          Górka                - Andrzej        Oleksiak              355: 332
   3 Dominik        Urbacki              - Mateusz        Borsuk                456: 304
   4 Dawid          Pikul                - Marek          Dudkiewicz            445: 376
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              377: 401
   6 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               487: 293
   7 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           448: 260
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Perzyński             427: 355
   9 Michał         Rogalewicz           - Stanisław      Rydzik                369: 415
  10 Kacper         Zegadło              - Rafał          Lenartowski           381: 340
  11 Juliusz        Czupryniak           - Anita          Bruska                425: 367
  12 Dariusz        Zębek                - Mariusz        Orzeł                 351: 392
  13 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              446: 285
  14 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Bajorek               395: 273
  15 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             419: 353
  16 Michał         Kolaj                - Maria MagdalenaKupczyńska            429: 390
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Wolski                316: 320
  18 Elżbieta       Zębek                - Krzysztof      Tomczak               402: 321
  19 Józef          Burzyński            - Stanisław      Gasik                 389: 424
  20 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Zwoliński             290: 372
  21 Anna           Lenartowska          - Lucyna         Śniadach              279: 313
  22 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              313: 322
  23 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Siwoń                 459: 181
  24 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               369: 296
  25 Adam           Sternik              - Kamil          Olejniczak            275: 326
  26 Grzegorz       Kasprowicz           - Dorota         Ostrowska             306: 314


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Pikul                 407: 497
   2 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               363: 393
   3 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            385: 307
   4 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         454: 367
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           387: 369
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Juliusz        Czupryniak            311: 404
   7 Andrzej        Oleksiak             - Elżbieta       Zębek                 429: 329
   8 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            356: 465
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Orzeł                 493: 263
  10 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 368: 399
  11 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               268: 500
  12 Dariusz        Jarosławski          - Zbigniew       Rybak                 407: 398
  13 Stanisław      Gasik                - Sławomir       Wolski                446: 362
  14 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Perzyński             453: 387
  15 Marta          Bajorek              - Michał         Rogalewicz            382: 391
  16 Dorota         Rudzińska            - Lidia          Żywna                 416: 338
  17 Kamil          Olejniczak           - Dariusz        Zębek                 274: 329
  18 Anita          Bruska               - Józef          Burzyński             454: 329
  19 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Ostrowska             440: 313
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              378: 343
  21 Maria MagdalenaKupczyńska           - Jerzy          Krzyżewski            398: 342
  22 Krzysztof      Tomczak              - Sylwia         Łada                  263: 385
  23 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Długosz               363: 329
  24 Katarzyna      Dębska               - Adam           Sternik               360: 395
  25 Zbigniew       Siwoń                - Anna           Lenartowska           375: 325
  26 Grzegorz       Kasprowicz           - Wojciech       Gołęcki               329: 448


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 417: 499
   2 Maciej         Grąbczewski          - Dominik        Urbacki               453: 395
   3 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Wesołowski            375: 411
   4 Kamil          Górka                - Stanisław      Gasik                 446: 289
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Łukasik               381: 482
   6 Kacper         Zegadło              - Michał         Kolaj                 369: 446
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            445: 314
   8 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Jarosławski           486: 305
   9 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            369: 441
  10 Dariusz        Zębek                - Małgorzata     Deszczyńska           280: 360
  11 Maria MagdalenaKupczyńska           - Zbigniew       Rybak                 337: 350
  12 Dorota         Rudzińska            - Michał         Rogalewicz            318: 340
  13 Anita          Bruska               - Krzysztof      Sporczyk              297: 313
  14 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Wolski                568: 315
  15 Sylwia         Łada                 - Stanisław      Rydzik                395: 509
  16 Lucyna         Śniadach             - Elżbieta       Zębek                 346: 378
  17 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             417: 475
  18 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Koczkodon             346: 309
  19 Maciej         Perzyński            - Jerzy          Krzyżewski            304: 427
  20 Adam           Sternik              - Lidia          Żywna                 395: 365
  21 Dorota         Ostrowska            - Marta          Bajorek               396: 352
  22 Kamil          Olejniczak           - Wojciech       Gołęcki               286: 271
  23 Krzysztof      Tomczak              - Józef          Burzyński             205: 448
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Siwoń                 331: 285
  25 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Dębska                338: 290
  26 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kasprowicz            388: 324


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               518: 298
   2 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Grąbczewski           400: 274
   3 Michał         Kolaj                - Dominik        Urbacki               448: 398
   4 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 409: 326
   5 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           349: 365
   6 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Lenartowski           405: 437
   7 Zbigniew       Rybak                - Mieczysław     Pastuszak             362: 428
   8 Kacper         Zegadło              - Michał         Rogalewicz            312: 444
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Gasik                 357: 370
  10 Elżbieta       Zębek                - Stanisław      Rydzik                339: 419
  11 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Jarosławski           318: 401
  12 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               523: 446
  13 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              247: 436
  14 Lucyna         Śniadach             - Michał         Alabrudziński         350: 365
  15 Sławomir       Wolski               - Anita          Bruska                321: 311
  16 Dariusz        Zębek                - Sylwia         Łada                  370: 326
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Orzeł                 455: 300
  18 Maria MagdalenaKupczyńska           - Adam           Sternik               316: 431
  19 Dorota         Ostrowska            - Grzegorz       Koczkodon             361: 404
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Rudzińska             317: 383
  21 Józef          Burzyński            - Kamil          Olejniczak            377: 275
  22 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Perzyński             298: 412
  23 Lidia          Żywna                - Anna           Lenartowska           387: 299
  24 Zbigniew       Siwoń                - Sławomir       Długosz               270: 299
  25 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Tomczak               331: 334
  26 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Kasprowicz            296: 379


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 311: 404
   2 Michał         Kolaj                - Kazimierz      Merklejn              337: 416
   3 Dominik        Urbacki              - Juliusz        Czupryniak            392: 343
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Grąbczewski           378: 319
   5 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Oleksiak              435: 410
   6 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Lenartowski           369: 503
   7 Stanisław      Gasik                - Marek          Dudkiewicz            446: 348
   8 Dariusz        Jarosławski          - Mieczysław     Pastuszak             316: 373
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            300: 468
  10 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 442: 348
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Jerzy          Krzyżewski            435: 307
  12 Kacper         Zegadło              - Dorota         Rudzińska             446: 281
  13 Szymon         Płachta              - Mateusz        Borsuk                399: 414
  14 Zbigniew       Rybak                - Józef          Burzyński             491: 267
  15 Elżbieta       Zębek                - Dariusz        Zębek                 322: 413
  16 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Sternik               412: 339
  17 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Koczkodon             316: 463
  18 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Perzyński             459: 364
  19 Sławomir       Długosz              - Lidia          Żywna                 334: 362
  20 Anita          Bruska               - Dorota         Ostrowska             392: 310
  21 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              281: 422
  22 Kamil          Olejniczak           - Lucyna         Śniadach              258: 357
  23 Krzysztof      Tomczak              - Maria MagdalenaKupczyńska            254: 449
  24 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Siwoń                 408: 308
  25 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                262: 254
  26 Anna           Lenartowska          - Grzegorz       Kasprowicz            388: 335


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 403: 459
   2 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              413: 294
   3 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                405: 475
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Rogalewicz            283: 423
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Kolaj                 430: 311
   6 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Oleksiak              380: 313
   7 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Łukasik               271: 627
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         332: 336
   9 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             330: 337
  10 Dariusz        Jarosławski          - Małgorzata     Deszczyńska           380: 396
  11 Kamil          Górka                - Dariusz        Zębek                 381: 293
  12 Lidia          Żywna                - Kacper         Zegadło               407: 463
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 331: 443
  14 Adam           Sternik              - Mariusz        Orzeł                 394: 300
  15 Dorota         Rudzińska            - Maria MagdalenaKupczyńska            358: 300
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                378: 458
  17 Józef          Burzyński            - Szymon         Płachta               353: 295
  18 Elżbieta       Zębek                - Sławomir       Wolski                243: 453
  19 Maciej         Perzyński            - Lucyna         Śniadach              283: 402
  20 Anna           Lenartowska          - Marta          Bajorek               357: 374
  21 Dorota         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  290: 312
  22 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Gołęcki               232: 351
  23 Michał         Lasecki              - Kamil          Olejniczak            352: 304
  24 Kamila         Antosz-Lasecka       - Krzysztof      Tomczak               297: 322
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - Zbigniew       Siwoń                 331: 377
  26 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 361: 376
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              376: 384
   3 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           464: 374
   4 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Lenartowski           369: 487
   5 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Rybak                 406: 304
   6 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 358: 429
   7 Kacper         Zegadło              - Mieczysław     Pastuszak             370: 278
   8 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Deszczyńska           394: 363
   9 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             321: 399
  10 Andrzej        Oleksiak             - Sławomir       Wolski                475: 301
  11 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Sternik               370: 309
  12 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              461: 421
  13 Dariusz        Zębek                - Anita          Bruska                251: 497
  14 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Koczkodon             341: 355
  15 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           256: 402
  16 Lucyna         Śniadach             - Lidia          Żywna                 335: 430
  17 Michał         Lasecki              - Marta          Bajorek               273: 334
  18 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              343: 388
  19 Maria MagdalenaKupczyńska           - Sylwia         Łada                  319: 339
  20 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Tomczak               423: 302
  21 Wojciech       Gołęcki              - Elżbieta       Zębek                 382: 301
  22 Maciej         Perzyński            - Anna           Lenartowska           433: 273
  23 Kamila         Antosz-Lasecka       - Zbigniew       Siwoń                 292: 319
  24 Mirosław       Dejna                - Kamil          Olejniczak            203: 420
  25 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Ostrowska             381: 262
  26 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                320: 370
   2 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Łukasik               309: 447
   3 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               261: 431
   4 Rafał          Lenartowski          - Dominik        Urbacki               343: 351
   5 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           464: 308
   6 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            352: 393
   7 Michał         Kolaj                - Andrzej        Oleksiak              462: 385
   8 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            228: 414
   9 Anita          Bruska               - Marek          Dudkiewicz            237: 335
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Mieczysław     Pastuszak             361: 342
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Grąbczewski           373: 345
  12 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Alabrudziński         368: 377
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Lidia          Żywna                 356: 306
  14 Szymon         Płachta              - Dorota         Rudzińska             375: 416
  15 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Sporczyk              350: 308
  16 Marta          Bajorek              - Dariusz        Zębek                 385: 292
  17 Lucyna         Śniadach             - Józef          Burzyński             308: 263
  18 Adam           Sternik              - Wojciech       Gołęcki               370: 335
  19 Sławomir       Wolski               - Maciej         Perzyński             364: 338
  20 Krzysztof      Tomczak              - Mariusz        Orzeł                 295: 437
  21 Maria MagdalenaKupczyńska           - Kamila         Antosz-Lasecka        316: 276
  22 Anna           Lenartowska          - Elżbieta       Zębek                 316: 323
  23 Dorota         Ostrowska            - Michał         Lasecki               438: 248
  24 Kamil          Olejniczak           - Grzegorz       Kasprowicz            275: 358
  25 Zbigniew       Siwoń                - Katarzyna      Dębska                268: 325
  26 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 323: 579
   2 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Łukasik               410: 500
   3 Kacper         Zegadło              - Juliusz        Czupryniak            365: 439
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Kolaj                 406: 394
   5 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Rogalewicz            363: 436
   6 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           345: 429
   7 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             368: 448
   8 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           368: 352
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             377: 406
  10 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Oleksiak              321: 379
  11 Maciej         Grąbczewski          - Sławomir       Wolski                451: 315
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Sternik               455: 204
  13 Zbigniew       Rybak                - Lucyna         Śniadach              338: 325
  14 Anita          Bruska               - Sylwia         Łada                  305: 346
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           369: 397
  16 Lidia          Żywna                - Marta          Bajorek               364: 303
  17 Elżbieta       Zębek                - Szymon         Płachta               341: 317
  18 Mariusz        Orzeł                - Józef          Burzyński             467: 281
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Zębek                 442: 251
  20 Wojciech       Gołęcki              - Maria MagdalenaKupczyńska            264: 362
  21 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Tomczak               547: 198
  22 Dorota         Ostrowska            - Mirosław       Dejna                 505: 151
  23 Katarzyna      Dębska               - Michał         Lasecki               385: 192
  24 Zbigniew       Siwoń                - Kamil          Olejniczak            215: 435
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - Kamila         Antosz-Lasecka        315: 317
  26 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Pikul                 401: 333
   2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                396: 388
   3 Michał         Rogalewicz           - Juliusz        Czupryniak            532: 291
   4 Rafał          Lenartowski          - Dominik        Urbacki               360: 452
   5 Michał         Kolaj                - Kacper         Zegadło               476: 352
   6 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            487: 254
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz      Merklejn              327: 530
   8 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Wesołowski            436: 406
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Grąbczewski           337: 359
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Alabrudziński         324: 423
  11 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kwiatkowski           371: 331
  12 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Jarosławski           331: 301
  13 Lidia          Żywna                - Mariusz        Orzeł                 347: 378
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Anita          Bruska                409: 374
  15 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             412: 342
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Maria MagdalenaKupczyńska            464: 300
  17 Sławomir       Wolski               - Lucyna         Śniadach              400: 382
  18 Adam           Sternik              - Elżbieta       Zębek                 296: 321
  19 Szymon         Płachta              - Maciej         Perzyński             363: 286
  20 Dariusz        Zębek                - Dorota         Ostrowska             457: 322
  21 Józef          Burzyński            - Wojciech       Gołęcki               308: 348
  22 Kamil          Olejniczak           - Katarzyna      Dębska                349: 356
  23 Michał         Lasecki              - Kamila         Antosz-Lasecka        300: 320
  24 Zbigniew       Siwoń                - Anna           Lenartowska           338: 378
  25 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Kasprowicz            195: 390
  26 Krzysztof      Tomczak              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.77  31028  193
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.29  31221  196
   3 Kamil Górka                    Kraków               158.06  31137  197
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     158.03  25285  160
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.46  29311  191
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.12  24959  163
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.87  29045  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.44  29879  196
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.99  25990  171
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.84  30368  200
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             151.53  30003  198
  13 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.44  28841  193
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  17 Krzysztof Obremski             Legnica              149.35  28228  189
  18 Dawid Pikul                    Poznań               148.22  29051  196
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.11  28585  193
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.62  28344  192
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.58  28925  196
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.34  29174  198
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  24 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  25 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.87  27862  191
  26 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.66  28550  196
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.85  10429   72
  33 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  34 Bogusław Szyszka               Oława                144.37  28729  199
  35 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  36 Kamil Kister                   Puławy               144.19  27396  190
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             143.80  28041  195
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.20  26636  186
  39 Justyna Górka                  Kraków               143.19  25918  181
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.46  27353  192
  42 Irena Sołdan                   Sopot                141.81  27795  196
  43 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.78  27874  198
  45 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  46 Robert Kamiński                Warszawa             139.73   9921   71
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.65  26674  191
  48 Artur Irzyk                    Kraków               139.63  27227  195
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            139.10  21283  153
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               138.93  26536  191
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.61  15108  109
  52 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  53 Piotr Broda                    Sandomierz           137.56  26686  194
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.44  22403  163
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  56 Janusz Krupiński               Bytom                137.04  22748  166
  57 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.94  25881  189
  58 Michał Kolaj                   Ostróda              136.00   7752   57
  59 Radosław Jachna                Łódź                 135.66  17229  127
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.52  26968  199
  61 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  62 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.92  25770  191
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.53  20717  154
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.65  25795  193
  70 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.39  25878  194
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.28  18526  139
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  74 Joanna Juszczak                Warszawa             132.60  25725  194
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.22  21552  163
  76 Artur Koszel                   Warszawa             132.19   8328   63
  77 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  80 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.43   9857   75
  81 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.07   7471   57
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               130.99  24758  189
  83 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.90  13614  104
  84 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  88 Krzysztof Gibas                Kraków               130.41  24908  191
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  91 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.01  13651  105
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  93 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.96  25082  193
  94 Piotr Domański                 Lublin               129.77   5191   40
  95 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  96 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.33  25090  194
  99 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 100 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.24  22876  177
 101 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 102 Maciej Perzyński               Piła                 128.99  22316  173
 103 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.78  15196  118
 105 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 106 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.48  15546  121
 108 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.39  24650  192
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  24054  188
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.89  14963  117
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.36  25345  199
 116 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.88   6090   48
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 123 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.29  24626  195
 124 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.17  15014  119
 125 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 126 Marcin Ceglarek                Kraków               126.15  20689  164
 127 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.03  24828  197
 128 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 129 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 130 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 131 Czesław Grajewski              Białystok            125.89  19387  154
 132 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.73  24265  193
 133 Anita Bruska                   Gdynia               125.68  20360  162
 134 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52   6025   48
 135 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.43  19065  152
 136 Marta Bajorek                  Warszawa             125.29  24056  192
 137 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 138 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 140 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 141 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 142 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 143 Jarosław Olek                  Warszawa             123.86  12634  102
 144 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.81   5943   48
 145 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 146 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 147 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 148 Dorota Rudzińska               Warszawa             123.32  23555  191
 149 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.16  12685  103
 150 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.13  20316  165
 151 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 152 Michał Szorc                   Białystok            122.93   8851   72
 153 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 154 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.45  23877  195
 155 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.34  22510  184
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.24  23592  193
 157 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             121.90  17920  147
 158 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 160 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 161 Dorota Kuć                     Stargard             121.60  16781  138
 162 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 163 Agnieszka Walas                Kraków               121.34  20870  172
 164 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.37  10111   84
 166 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.27  11786   98
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 168 Sylwia Łada                    Inowrocław           119.99  23039  192
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 170 Anna Krynicka                  Warszawa             119.72  13050  109
 171 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 119.46  14693  123
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 174 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 175 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 176 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.11  14174  119
 177 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 178 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 180 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            118.48  23460  198
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 183 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 184 Marianna Kozłowska             Białystok            118.07  11335   96
 185 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 186 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 187 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 188 Jerzy Luter                    Bytom                117.54  22451  191
 189 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 190 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 191 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 193 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 194 Sławomir Wolski                Wrocław              116.85  22319  191
 195 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 198 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 199 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.58  18186  156
 200 Joanna Brychcy                 Katowice             116.51  20856  179
 201 Tomasz A. Praga                Białystok            116.51   4777   41
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Lucyna Śniadach                Rumia                116.22  22198  191
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.03  21929  189
 205 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 206 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.77  20029  173
 207 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 208 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 209 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.58  12598  109
 210 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 212 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.27   5533   48
 213 Renata Andracka                Zwola                115.26  22706  197
 214 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 215 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 216 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.07  23014  200
 217 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.68  14909  130
 219 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 220 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.56  22454  196
 221 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.37  15440  135
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 223 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.09  19281  169
 224 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 225 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 226 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 227 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.70   8300   73
 228 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 229 Zofia Górka                    Łęczna               112.83   9929   88
 230 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 231 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.86  10627   95
 232 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 233 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 234 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.16  21788  196
 235 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.79  21160  191
 236 Józef Burzyński                Ełk                  110.06  15848  144
 237 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 238 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.94  19019  173
 239 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 240 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 241 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 242 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 243 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 244 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.03  21151  194
 245 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 246 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 247 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 248 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 249 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            108.35  16253  150
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 252 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 253 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 254 Dariusz Socha                  Warszawa             107.67   4630   43
 255 Waldemar Wypchał               Kraków               107.49  13544  126
 256 Lidia Żywna                    Gdynia               107.19  16508  154
 257 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.19  18544  173
 258 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.00   4922   46
 259 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 260 Paweł Brylski                  Kraków               106.80   4699   44
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 262 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 263 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 264 Anna Niedzielko                Szczecin             106.47  10328   97
 265 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 266 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.16  12314  116
 268 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 269 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 270 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 271 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 273 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.65  14756  141
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.41  10023   96
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  19082  184
 276 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 277 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 278 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 279 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 280 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 281 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 282 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 283 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 284 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 285 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 286 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 287 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 288 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 289 Dominik Ulejczyk               Będzin               100.54  14880  148
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 292 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 293 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 294 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.30  19761  199
 295 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 297 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 298 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  13095  135
 299 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 300 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 301 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 302 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                95.18   7614   80
 304 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 305 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 306 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.45   8597   92
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   8709   94
 308 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               89.66   6007   67
 311 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.63   6095   68
 312 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.26  17137  192
 314 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 315 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 316 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 317 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 318 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 319 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 320 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 321 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 322 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 323 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 324 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 325 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.13   9445  115
 326 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 327 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 328 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 329 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 330 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 331 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 332 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              64.15  12124  189
 334 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 335 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 04-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   4 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   5 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   6 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   7 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
   9 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  10 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.37   3088   27
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  12 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  13 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  14 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  15 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  16 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  17 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  19 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  21 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  22 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  26 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  27 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  36 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  38 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  39 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  40 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  41 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  42 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  43 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  44 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  45 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  46 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  47 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  48 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.39   2010   23
  57 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  58 Damian Łupiński                Konojady             115.32   2537   22
  59 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  60 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        91.32   2009   22
  61 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  62 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  63 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  64 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  65 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        65.14   1433   22
  69 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  70 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  71 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  72 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  74 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  75 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  76 Stanisław Gasik                Warszawa             137.53   2613   19
  77 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  78 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  81 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  82 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  83 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  84 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  85 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  86 Anna Stambulska                Kraków               112.76   1917   17
  87 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  88 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  89 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  90 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  91 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  97 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  98 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  99 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 100 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Krzysztof Bonda                Białystok            128.58   1543   12
 105 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 106 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 107 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 108 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 109 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 110 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 111 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 112 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 113 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 114 Hanna Siemionow                Białystok            117.83   1414   12
 115 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 121 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 122 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 123 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 124 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 125 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 126 Anna Biegańska                 Białystok            110.17   1322   12
 127 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.83   1318   12
 128 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 129 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 130 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 131 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 132 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 133 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 134 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 135 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 136 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 137 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 138 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 141 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 142 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 143 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 144 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 145 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 146 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 149 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 150 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 151 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 152 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 153 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 154 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 155 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 156 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 157 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 158 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 159 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 160 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 161 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 162 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 163 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 164 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 165 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 166 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 167 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 168 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 169 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 170 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 171 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 172 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 173 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 174 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 175 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 176 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 178 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 179 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 180 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 181 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 182 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 183 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 184 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 185 Michał Lasecki                 Warszawa              85.64    942   11
 186 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 187 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 188 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 189 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 190 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 191 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 192 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 193 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 194 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 195 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 196 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 197 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 198 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 199 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 200 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 201 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 202 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 203 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 204 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 205 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 206 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 207 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 208 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 209 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 210 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 211 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 212 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 213 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 214 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 215 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 216 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 217 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 218 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 219 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 220 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 221 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 222 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 223 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 224 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 225 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 226 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 227 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 228 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 229 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 230 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 231 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 232 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 233 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 234 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 235 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 236 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 237 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 238 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 239 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 240 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 241 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 242 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 243 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 244 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 245 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 246 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 247 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 248 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 249 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 250 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 251 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 252 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 253 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 254 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 255 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 256 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 257 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 258 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 259 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 260 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 261 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 262 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 263 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 264 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 265 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 266 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 267 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 268 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 270 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 271 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 272 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 273 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 274 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 275 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 276 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 277 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 278 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 279 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 280 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 281 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 282 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie