Warszawa22
czerwca
Warszawa 22-23 czerwca II Mistrzostwa Polski w Scrabble po Hiszpańsku, eliminacje Mistrzostw Świata po Hiszpańsku
Ostróda 6
lipca
Ostróda 6- 7 lipca XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
Piastów13
lipca
Piastów 13-14 lipca XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Blanki-niespodzianki06 - 07 lipca 2013 — XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Ostróda, 06 - 07 lipca 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Blanki-niespodziankiTakie rzeczy mogą się zdarzyć, ale w Ostródzie do tej pory nie miały miejsca. "Blanki w Szranki" to turniej, który od lat cieszy się zasłużoną, ogromną popularnością — wielu graczy wskazałoby go jako swój ulubiony, ten najbardziej oczekiwany w ciągu całego roku. Rozgrywki w zamkowej scenerii, zawsze piękna pogoda, niemalże tradycyjny rejs statkiem, kręgle, grill, tętniące wakacyjnym życiem miasto... Jednego jednak niemal zawsze brakowało — niespodzianek na podium. No, prawie zawsze — siedem lat temu za taką uznano zwycięstwo Roberta Kamińskiego, który wyprzedził wielu wyżej notowanych zawodników, wśród nich będącego u szczytu formy Mateusza Żbikowskiego. Była to jednak niespodzianka, nie sensacja.

Zaledwie za niespodziankę można byłoby też uznać tegoroczne zwycięstwo Szymona Płachty — zawodnika, który z roku na rok systematycznie podnosi swoje umiejętności, w podobnych kategoriach należałoby też potraktować drugie miejsce Jolanty Chłopińskiej, której sukcesy turniejowe nie są przecież obce. Jeśli jednak dorzucimy do takich dwóch zdarzeń "pudło" debiutantki — Marzeny Zawierskiej, czwarte miejsce Macieja Perzyńskiego (który ostatnio uczestniczy w turniejach naprawdę rzadko), a na koniec umieścimy to wszystko w Ostródzie, ulubionym miejscu etatowych "wygrywaczy", przeniesiemy się do krainy snów szalonego bukmachera. Bo rzeczywiście, jeśli ktoś by postawił na taki wynik turnieju nawet niewielkie pieniądze, mógłby zostać bogaczem.

Po pierwszym dniu rozgrywek prowadził z kompletem punktów Szymon Płachta, o punkt mniej mieli zaś Grzegorz ŁukasikJolanta Chłopińska. Po 5,5 punktu zgromadzili Irena SołdanRobert Kuszpit. Cała wymieniona piątka zachowała szanse na podium do ostatniej rundy, ponadto ujawniła się jeszcze jedna kandydatka — Marzena Zawierska, która wygrała pięć rund pod rząd. Ostatecznie sensacyjna debiutantka wygrała jeszcze z Ireną Sołdan i zajęła trzecie miejsce. Pierwsze zapewnił sobie już na rundę przed końcem turnieju Szymon Płachta, a drugie zdobyła Jolanta Chłopińska pokonując w ostatniej rundzie zwycięzcę turnieju. Wcześniej, bo po szybko rozegranych partiach, stracili swoje szanse na podium Grzegorz ŁukasikRobert Kuszpit przegrywając z Maciejem PerzyńskimRobertem Kamińskim. Mimo wszystko to właśnie Irena i Grzegorz, wraz z Mateuszem Borsukiem, pozostali jedynymi graczami rozstawionymi w pierwszej dziesiątce, którym udało się w tej dziesiątce zmieścić. Pogrom faworytów stał się faktem. Turniej zorganizował Grzegorz Koczkodon przy znaczącym współudziale członków klubu OSPS Anagram Ostróda. Tradycyjnie już atrakcji nie brakowało, zarówno tych dostarczonych przez organizatorów, jak i związanych z samą Ostródą. Szkoda tylko, że liczba uczestników nie była wysoka. Ci, którzy przybyli, nie żałowali.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"
XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie pojemności do 120 os., pierwszeństwo zapisy internetowe
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-10), szwajcar (rundy 11-12)
Miejsce rozgrywekOstróda, ul. Mickiewicza 22
Zamek - Sala Reprezentacyjna

mapa
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaMariusz Sylwestrzuk
Harmonogram sobota, 6 lipca (6 rund)
10:30 — koniec zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

niedziela, 7 lipca (6 rund)
9:15 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWe własnym zakresie – kilkanaście lokali w najbliższej okolicy
NoclegiWe własnym zakresie — baza noclegów

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka, rezerwacja: Wojciech Paliński, tel. 515 288 023

Zachęcam do wcześniejszych rezerwacji – w tym terminie odbywają się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach.

Firma Agroturystyczna Plattówka — http://platte.pl/
NagrodyFinansowe: 300, 200, 100; puchary, statuetki itp
Dodatkowe atrakcjeNiedziela – grill od 10:00
OrganizatorzyGrzegorz Koczkodon, tel. 502581516
SponsorzyCentrum Kultury oraz inni


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Płachta              Warszawa               130.90     10.0     5106     1946      723
  2 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  125.47      9.0     4688     1856      562
  3 Marzena         Zawierska            Warszawa               100.00      9.0     4591     1779      867
  4 Maciej          Perzyński            Piła                   119.77      8.5     4883     1721      951
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  136.72      8.5     4767     1772      338
  6 Robert          Kamiński             Warszawa               132.16      8.0     5147     1660      891
  7 Mateusz         Borsuk               Reda                   140.21      8.0     4988     1675      620
  8 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.04      8.0     4847     1728      255
  9 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.06      8.0     4759     1612      448
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.62      8.0     4691     1674      227
 11 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         136.12      8.0     4679     1725      275
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.47      8.0     4628     1610      753
 13 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.86      8.0     4511     1709       13
 14 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.63      7.0     4981     1520      448
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.81      7.0     4917     1570      343
 16 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  131.14      7.0     4854     1534      427
 17 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                130.21      7.0     4645     1638      101
 18 Marta           Bajorek              Warszawa               118.29      7.0     4585     1505      228
 19 Michał          Kolaj                Ostróda                124.78      7.0     4554     1412      450
 20 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               116.14      7.0     4548     1579       34
 21 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.36      7.0     4497     1646      156
 22 Anita           Bruska               Gdynia                 121.14      7.0     4337     1517       96
 23 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               129.65      7.0     4206     1562     -160
 24 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 145.81      6.0     5051     1535      338
 25 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.29      6.0     4727     1454      334
 26 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               134.29      6.0     4638     1301      476
 27 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 123.97      6.0     4546     1411      253
 28 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  121.67      6.0     4542     1403      132
 29 Adam            Klimont              Wałcz                  137.00      6.0     4541     1525      275
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.22      6.0     4446     1445      249
 31 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 117.29      6.0     4444     1467       85
 32 Marek           Szczepanik           Reda                   106.46      6.0     4248     1369      208
 33 Danuta          Langiewicz           Ostróda                107.51      6.0     4197     1375      -54
 34 Dorota          Ostrowska            Białystok              110.17      6.0     4190     1307      195
 35 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.38      6.0     4120     1411     -108
 36 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      6.0     4119     1385      -75
 37 Sławomir        Długosz              Ostróda                106.12      6.0     4113     1351       38
 38 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.84      6.0     4112     1380     -142
 39 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      6.0     3859     1398     -381
 40 Damian          Łupiński             Konojady               109.58      5.0     4609     1300      362
 41 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               105.71      5.0     4273     1267     -105
 42 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                113.17      5.0     4266     1299     -124
 43 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.90      5.0     4240     1222      -53
 44 Maria           Pokorska             Warszawa               106.32      5.0     4129     1365     -415
 45 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.09      5.0     4015     1250     -118
 46 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.87      5.0     3987     1284     -235
 47 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               100.00      5.0     3961     1253     -365
 48 Dariusz         Zębek                Olsztyn                101.50      5.0     3902     1342     -905
 49 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      5.0     3799     1174      -36
 50 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.5     3653     1053      -65
 51 Michał          Śliwiński            Szczecin               100.00      4.5     3146     1047     -870
 52 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.85      4.0     4209     1161      173
 53 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.18      4.0     4092     1159     -120
 54 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               102.19      4.0     3857     1130     -368
 55 Michał          Lasecki              Warszawa               100.00      3.5     3118      940     -678
 56 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      3.5     2703      916    -1311
 57 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.84      3.0     3903     1038     -368
 58 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.05      3.0     2535      757      140
 59 Kamila          Antosz-Lasecka       Warszawa               100.00      2.5     3185      825     -484
 60 Miłosz          Śliwiński            Szczecin               100.00      1.5     2472      685    -1609
 61 Dorota          Buśko                Naterki                100.00      0.5     1898      374     -333
 62 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0      958      267     -882
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



	Rafał Lenartowski 145.81 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Gasik                 117.05 +  420: 301  167
    2    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  447: 285  150
    3     1 Grzegorz       Łukasik               140.04 +  526: 338  190
    4     1 Irena          Sołdan                136.72 -  380: 495   87
    5     4 Robert         Kuszpit               136.12 -  334: 484   86
    6     9 Tomasz         Zwoliński             142.81 +  557: 374  193
    7     4 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  323: 511   75
    8     8 Rafał          Wesołowski            132.62 +  486: 247  183
    9     6 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  426: 466   66
   10     9 Adam           Klimont               137.00 +  397: 377  187
   11     6 Robert         Kamiński              132.16 -  423: 454   82
   12     9 Czesław        Grajewski             118.86 -  332: 381   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Stanisław Rydzik 143.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Dąbrowski             116.14 +  397: 370  166
    2     2 Danuta         Langiewicz            107.51 +  445: 281  158
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  425: 308  176
    4     4 Szymon         Płachta               130.90 -  428: 438   81
    5     7 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  315: 356   75
    6    14 Sławomir       Długosz               106.12 +  430: 315  156
    7     9 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  335: 432   80
    8    12 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  475: 330  163
    9    10 Anita          Bruska                121.14 +  412: 347  171
   10     6 Czesław        Grajewski             118.86 -  351: 434   69
   11     8 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  327: 351   78
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  387: 431   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Tomasz Zwoliński 142.81 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  363: 299  164
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             131.14 +  508: 410  181
    3     7 Adam           Klimont               137.00 -  337: 417   87
    4    12 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  299: 427   75
    5    18 Waldemar       Kudliński             100.00 +  331: 279  150
    6     9 Rafał          Lenartowski           145.81 -  374: 557   96
    7    18 Dariusz        Zębek                 101.50 +  555: 345  152
    8    13 Michał         Mikołajczyk           117.29 +  517: 291  167
    9     9 Dorota         Rudzińska             121.36 -  342: 422   71
   10    12 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  402: 372  163
   11     7 Mateusz        Borsuk                140.21 -  384: 418   90
   12    11 Łukasz         Baranowski            123.97 +  505: 337  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Mateusz Borsuk 140.21 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  368: 337  163
    2     9 Maria          Pokorska              106.32 -  383: 384   56
    3    20 Zbigniew       Rybak                 118.38 +  485: 342  168
    4    10 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  400: 422   80
    5    11 Łukasz         Baranowski            123.97 +  480: 317  174
    6     8 Szymon         Dąbrowski             116.14 +  487: 369  166
    7     5 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  430: 366  176
    8     3 Jolanta        Chłopińska            125.47 +  386: 309  175
    9     2 Irena          Sołdan                136.72 -  402: 421   87
   10     5 Marzena        Zawierska             100.00 -  268: 405   50
   11     7 Tomasz         Zwoliński             142.81 +  418: 384  193
   12     5 Marek          Herzig                136.63 +  481: 312  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Grzegorz Łukasik 140.04 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Krzyżewski            111.84 +  482: 279  162
    2     5 Jolanta        Chłopińska            125.47 +  499: 361  175
    3     1 Rafał          Lenartowski           145.81 -  338: 526   96
    4     6 Maria          Pokorska              106.32 +  497: 313  156
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             131.14 +  433: 408  181
    6     2 Michał         Mikołajczyk           117.29 +  361: 320  167
    7     2 Adam           Klimont               137.00 +  395: 344  187
    8     2 Robert         Kuszpit               136.12 -  330: 384   86
    9     3 Rafał          Dąbrowski             130.21 +  451: 371  180
   10     1 Szymon         Płachta               130.90 -  326: 442   81
   11     2 Irena          Sołdan                136.72 +  382: 368  187
   12     3 Maciej         Perzyński             119.77 -  353: 476   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Adam Klimont 137.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  432: 290  161
    2    13 Sylwia         Łada                  109.85 +  370: 301  160
    3     7 Tomasz         Zwoliński             142.81 +  417: 337  193
    4     2 Maciej         Perzyński             119.77 +  390: 362  170
    5     1 Irena          Sołdan                136.72 +  411: 285  187
    6     1 Szymon         Płachta               130.90 -  354: 394   81
    7     2 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  344: 395   90
    8     6 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  342: 382   77
    9    12 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  335: 344   78
   10     9 Rafał          Lenartowski           145.81 -  377: 397   96
   11    14 Mariusz        Orzeł                 121.67 -  383: 403   72
   12    17 Damian         Łupiński              109.58 +  386: 376  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Irena Sołdan 136.72 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Ostrowska             110.17 +  440: 301  160
    2    11 Rafał          Dąbrowski             130.21 +  436: 403  180
    3     6 Maria          Pokorska              106.32 +  371: 328  156
    4     1 Rafał          Lenartowski           145.81 +  495: 380  196
    5     1 Adam           Klimont               137.00 -  285: 411   87
    6     4 Dorota         Rudzińska             121.36 +  525: 335  171
    7     3 Robert         Kuszpit               136.12 =  345: 345  136
    8     1 Szymon         Płachta               130.90 +  389: 386  181
    9     2 Mateusz        Borsuk                140.21 +  421: 402  190
   10     2 Jolanta        Chłopińska            125.47 +  414: 328  175
   11     2 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  368: 382   90
   12     2 Marzena        Zawierska             100.00 -  278: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Marek Herzig 136.63 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sylwia         Łada                  109.85 -  327: 351   60
    2    24 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  462: 284  150
    3    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  447: 346  150
    4     9 Szymon         Dąbrowski             116.14 +  513: 373  166
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  386: 404   76
    6     7 Marzena        Zawierska             100.00 +  436: 338  150
    7     6 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  421: 451   80
    8     7 Czesław        Grajewski             118.86 +  505: 245  169
    9     5 Marek          Dudkiewicz            127.47 +  417: 376  177
   10     4 Dorota         Rudzińska             121.36 +  417: 384  171
   11     1 Szymon         Płachta               130.90 -  338: 500   81
   12     5 Mateusz        Borsuk                140.21 -  312: 481   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Robert Kuszpit 136.12 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Damian         Łupiński              109.58 +  475: 322  160
    2     7 Łukasz         Baranowski            123.97 +  402: 391  174
    3     5 Dorota         Rudzińska             121.36 -  331: 374   71
    4    11 Marta          Bajorek               118.29 +  389: 369  168
    5     4 Rafał          Lenartowski           145.81 +  484: 334  196
    6     3 Rafał          Dąbrowski             130.21 +  421: 351  180
    7     3 Irena          Sołdan                136.72 =  345: 345  137
    8     2 Grzegorz       Łukasik               140.04 +  384: 330  190
    9     1 Szymon         Płachta               130.90 -  360: 419   81
   10     3 Szymon         Dąbrowski             116.14 +  364: 349  166
   11     3 Maciej         Perzyński             119.77 =  370: 370  120
   12     4 Robert         Kamiński              132.16 -  354: 450   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Andrzej Kwiatkowski 134.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Danuta         Langiewicz            107.51 -  323: 546   58
    2    27 Marek          Szczepanik            106.46 -  304: 343   56
    3    28 Dorota         Buśko                 100.00 +  373: 271  150
    4    17 Robert         Kamiński              132.16 -  332: 334   82
    5    25 Michał         Lasecki               100.00 +  532: 258  150
    6    18 Jerzy          Krzyżewski            111.84 -  291: 382   62
    7    20 Stanisław      Gasik                 117.05 +  492: 346  167
    8    16 Marta          Bajorek               118.29 -  327: 431   68
    9    21 Dariusz        Zębek                 101.50 +  446: 259  152
   10    18 Maria          Pokorska              106.32 -  343: 391   56
   11    20 Lidia          Żywna                 100.00 +  495: 266  150
   12    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  380: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Rafał Wesołowski 132.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  361: 324  157
    2    12 Marta          Bajorek               118.29 +  497: 270  168
    3     2 Mariusz        Orzeł                 121.67 +  418: 407  172
    4     3 Dorota         Rudzińska             121.36 -  366: 373   71
    5     9 Patrycja       Śliwińska             129.65 +  378: 336  180
    6     5 Czesław        Grajewski             118.86 -  339: 411   69
    7    11 Robert         Kamiński              132.16 -  330: 502   82
    8     8 Rafał          Lenartowski           145.81 -  247: 486   96
    9    17 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  390: 384  164
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             131.14 +  414: 302  181
   11    12 Zbigniew       Rybak                 118.38 +  489: 344  168
   12     7 Szymon         Dąbrowski             116.14 +  462: 325  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Robert Kamiński 132.16 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maria          Pokorska              106.32 -  340: 452   56
    2    22 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  435: 318  154
    3    15 Dariusz        Zębek                 101.50 -  403: 420   52
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 +  334: 332  184
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  550: 249  157
    6    11 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  366: 448   80
    7    11 Rafał          Wesołowski            132.62 +  502: 330  183
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  519: 297  176
    9     7 Czesław        Grajewski             118.86 -  303: 389   69
   10    11 Michał         Mikołajczyk           117.29 +  491: 244  167
   11     6 Rafał          Lenartowski           145.81 +  454: 423  196
   12     4 Robert         Kuszpit               136.12 +  450: 354  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Grzegorz Koczkodon 131.14 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Długosz               106.12 +  444: 343  156
    2    10 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  410: 508   93
    3     9 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  313: 291  152
    4    16 Danuta         Langiewicz            107.51 +  451: 276  158
    5     3 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  408: 433   90
    6    13 Dariusz        Zębek                 101.50 +  518: 311  152
    7     7 Michał         Mikołajczyk           117.29 +  426: 292  167
    8     4 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  386: 404   80
    9     8 Marzena        Zawierska             100.00 -  400: 412   50
   10    10 Rafał          Wesołowski            132.62 -  302: 414   83
   11    13 Damian         Łupiński              109.58 +  365: 356  160
   12    10 Stanisław      Rydzik                143.29 +  431: 387  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Szymon Płachta 130.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  374: 342  156
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  413: 394  178
    3     8 Michał         Mikołajczyk           117.29 +  407: 297  167
    4     4 Stanisław      Rydzik                143.29 +  438: 428  193
    5     2 Dorota         Rudzińska             121.36 +  461: 338  171
    6     1 Adam           Klimont               137.00 +  394: 354  187
    7     1 Czesław        Grajewski             118.86 +  517: 434  169
    8     1 Irena          Sołdan                136.72 -  386: 389   87
    9     1 Robert         Kuszpit               136.12 +  419: 360  186
   10     1 Grzegorz       Łukasik               140.04 +  442: 326  190
   11     1 Marek          Herzig                136.63 +  500: 338  187
   12     1 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  355: 383   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 12 162.17




	Rafał Dąbrowski 130.21 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  362: 274  154
    2    11 Irena          Sołdan                136.72 -  403: 436   87
    3    17 Sylwia         Łada                  109.85 +  364: 326  160
    4    10 Mateusz        Borsuk                140.21 +  422: 400  190
    5     6 Maciej         Perzyński             119.77 +  379: 352  170
    6     3 Robert         Kuszpit               136.12 -  351: 421   86
    7     6 Marek          Herzig                136.63 +  451: 421  187
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             131.14 +  404: 386  181
    9     3 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  371: 451   90
   10     8 Patrycja       Śliwińska             129.65 +  447: 272  180
   11     4 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  327: 398   75
   12     6 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  364: 407   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Patrycja Śliwińska 129.65 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Dębska                103.84 +  376: 368  154
    2     6 Czesław        Grajewski             118.86 -  279: 377   69
    3    16 Łukasz         Baranowski            123.97 +  380: 340  174
    4    14 Marzena        Zawierska             100.00 +  367: 292  150
    5     9 Rafał          Wesołowski            132.62 -  336: 378   83
    6    11 Robert         Kamiński              132.16 +  448: 366  182
    7     9 Stanisław      Rydzik                143.29 +  432: 335  193
    8     5 Maciej         Perzyński             119.77 -  281: 434   70
    9    11 Marta          Bajorek               118.29 +  378: 321  168
   10     8 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  272: 447   80
   11    11 Dorota         Rudzińska             121.36 -  286: 424   71
   12    15 Zbigniew       Rybak                 118.38 +  371: 284  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Waldemar Czerwoniec 128.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  457: 365  152
    2     8 Szymon         Płachta               130.90 -  394: 413   81
    3    10 Krzysztof      Zawadzki              106.87 -  316: 440   57
    4    18 Sylwia         Łada                  109.85 +  421: 273  160
    5    13 Marzena        Zawierska             100.00 -  364: 384   50
    6    17 Katarzyna      Dębska                103.84 +  446: 295  154
    7    12 Maria          Pokorska              106.32 +  505: 362  156
    8    10 Dorota         Rudzińska             121.36 -  321: 373   71
    9    12 Adam           Klimont               137.00 +  344: 335  187
   10    13 Anita          Bruska                121.14 +  433: 380  171
   11     8 Stanisław      Rydzik                143.29 +  351: 327  193
   12     6 Rafał          Dąbrowski             130.21 +  407: 364  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Marek Dudkiewicz 127.47 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Zębek                 101.50 +  386: 268  152
    2     3 Mariusz        Orzeł                 121.67 -  359: 370   72
    3    22 Michał         Śliwiński             100.00 +  529: 133  150
    4     7 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  412: 290  157
    5     8 Czesław        Grajewski             118.86 -  360: 371   69
    6    12 Anita          Bruska                121.14 +  355: 349  171
    7    10 Lidia          Żywna                 100.00 +  376: 318  150
    8     6 Adam           Klimont               137.00 +  382: 342  187
    9     5 Marek          Herzig                136.63 -  376: 417   87
   10     7 Maciej         Perzyński             119.77 -  317: 379   70
   11     9 Łukasz         Baranowski            123.97 +  342: 320  174
   12     8 Dorota         Rudzińska             121.36 +  434: 318  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Krzysztof Sporczyk 126.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Buśko                 100.00 +  421: 211  150
    2    15 Michał         Śliwiński             100.00 +  464: 227  150
    3     4 Stanisław      Rydzik                143.29 -  308: 425   93
    4    13 Dariusz        Zębek                 101.50 +  381: 284  152
    5     5 Marek          Herzig                136.63 +  404: 386  187
    6     6 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  327: 404   75
    7     5 Mateusz        Borsuk                140.21 -  366: 430   90
    8     9 Robert         Kamiński              132.16 -  297: 519   82
    9    16 Zbigniew       Rybak                 118.38 -  338: 355   68
   10    20 Jerzy          Krzyżewski            111.84 +  424: 264  162
   11    15 Michał         Kolaj                 124.78 -  298: 411   75
   12    18 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  418: 281  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Jolanta Chłopińska 125.47 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Lasecki               100.00 +  385: 218  150
    2     5 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  361: 499   90
    3    21 Lidia          Żywna                 100.00 +  374: 309  150
    4    12 Tomasz         Zwoliński             142.81 +  427: 299  193
    5     7 Stanisław      Rydzik                143.29 +  356: 315  193
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  404: 327  176
    7     4 Rafał          Lenartowski           145.81 +  511: 323  196
    8     3 Mateusz        Borsuk                140.21 -  309: 386   90
    9     4 Maciej         Perzyński             119.77 +  452: 354  170
   10     2 Irena          Sołdan                136.72 -  328: 414   87
   11     4 Rafał          Dąbrowski             130.21 +  398: 327  180
   12     1 Szymon         Płachta               130.90 +  383: 355  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Michał Kolaj 124.78 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marzena        Zawierska             100.00 -  246: 408   50
    2    26 Krzysztof      Zawadzki              106.87 -  329: 388   57
    3    26 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  435: 310  150
    4    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  505: 205  150
    5    15 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  442: 333  163
    6    16 Lidia          Żywna                 100.00 -  295: 320   50
    7    15 Anita          Bruska                121.14 -  357: 374   71
    8    17 Zbigniew       Rybak                 118.38 -  346: 369   68
    9    22 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  354: 292  154
   10    19 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  397: 374  156
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  411: 298  176
   12    13 Michał         Mikołajczyk           117.29 +  437: 433  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Łukasz Baranowski 123.97 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  374: 283  150
    2     7 Robert         Kuszpit               136.12 -  391: 402   86
    3    16 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  340: 380   80
    4    19 Jerzy          Krzyżewski            111.84 +  374: 324  162
    5    11 Mateusz        Borsuk                140.21 -  317: 480   90
    6    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  308: 351   50
    7    23 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  421: 257  157
    8    19 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  521: 252  154
    9    15 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  423: 335  156
   10    14 Marek          Szczepanik            106.46 +  420: 382  156
   11     9 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  320: 342   77
   12    11 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  337: 505   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Mariusz Orzeł 121.67 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  544: 259  150
    2     3 Marek          Dudkiewicz            127.47 +  370: 359  177
    3     2 Rafał          Wesołowski            132.62 -  407: 418   83
    4     5 Michał         Mikołajczyk           117.29 -  245: 459   67
    5    14 Katarzyna      Dębska                103.84 +  415: 251  154
    6    15 Damian         Łupiński              109.58 -  330: 357   60
    7    14 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  394: 306  156
    8    14 Anita          Bruska                121.14 -  363: 437   71
    9    14 Jerzy          Krzyżewski            111.84 +  381: 318  162
   10    15 Zbigniew       Rybak                 118.38 -  334: 396   68
   11    14 Adam           Klimont               137.00 +  403: 383  187
   12    12 Marta          Bajorek               118.29 -  356: 467   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Dorota Rudzińska 121.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Szczepanik            106.46 +  428: 245  156
    2    14 Zbigniew       Rybak                 118.38 +  411: 234  168
    3     5 Robert         Kuszpit               136.12 +  374: 331  186
    4     3 Rafał          Wesołowski            132.62 +  373: 366  183
    5     2 Szymon         Płachta               130.90 -  338: 461   81
    6     4 Irena          Sołdan                136.72 -  335: 525   87
    7     8 Maciej         Perzyński             119.77 -  317: 379   70
    8    10 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  373: 321  178
    9     9 Tomasz         Zwoliński             142.81 +  422: 342  193
   10     4 Marek          Herzig                136.63 -  384: 417   87
   11    11 Patrycja       Śliwińska             129.65 +  424: 286  180
   12     8 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  318: 434   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Anita Bruska 121.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  386: 370  150
    2     4 Michał         Mikołajczyk           117.29 -  292: 350   67
    3    13 Stanisław      Gasik                 117.05 -  335: 385   67
    4    24 Marek          Szczepanik            106.46 +  328: 322  156
    5    21 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  380: 278  161
    6    12 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  349: 355   77
    7    15 Michał         Kolaj                 124.78 +  374: 357  175
    8    14 Mariusz        Orzeł                 121.67 +  437: 363  172
    9    10 Stanisław      Rydzik                143.29 -  347: 412   93
   10    13 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  380: 433   78
   11    16 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  346: 321  163
   12    14 Danuta         Langiewicz            107.51 +  383: 295  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Maciej Perzyński 119.77 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  573: 176  150
    2     1 Marzena        Zawierska             100.00 +  331: 324  150
    3     3 Czesław        Grajewski             118.86 +  466: 281  169
    4     2 Adam           Klimont               137.00 -  362: 390   87
    5     6 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  352: 379   80
    6    10 Maria          Pokorska              106.32 +  407: 292  156
    7     8 Dorota         Rudzińska             121.36 +  379: 317  171
    8     5 Patrycja       Śliwińska             129.65 +  434: 281  180
    9     4 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  354: 452   75
   10     7 Marek          Dudkiewicz            127.47 +  379: 317  177
   11     3 Robert         Kuszpit               136.12 =  370: 370  136
   12     3 Grzegorz       Łukasik               140.04 +  476: 353  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Czesław Grajewski 118.86 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  479: 327  150
    2     6 Patrycja       Śliwińska             129.65 +  377: 279  180
    3     3 Maciej         Perzyński             119.77 -  281: 466   70
    4     8 Damian         Łupiński              109.58 +  408: 367  160
    5     8 Marek          Dudkiewicz            127.47 +  371: 360  177
    6     5 Rafał          Wesołowski            132.62 +  411: 339  183
    7     1 Szymon         Płachta               130.90 -  434: 517   81
    8     7 Marek          Herzig                136.63 -  245: 505   87
    9     7 Robert         Kamiński              132.16 +  389: 303  182
   10     6 Stanisław      Rydzik                143.29 +  434: 351  193
   11     5 Marzena        Zawierska             100.00 -  301: 352   50
   12     9 Rafał          Lenartowski           145.81 +  381: 332  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Zbigniew Rybak 118.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  346: 266  150
    2    14 Dorota         Rudzińska             121.36 -  234: 411   71
    3    20 Mateusz        Borsuk                140.21 -  342: 485   90
    4    21 Katarzyna      Dębska                103.84 -  291: 379   54
    5    24 Dorota         Ostrowska             110.17 -  341: 377   60
    6    28 Michał         Śliwiński             100.00 +  456: 175  150
    7    28 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  362: 257  150
    8    17 Michał         Kolaj                 124.78 +  369: 346  175
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              126.22 +  355: 338  176
   10    15 Mariusz        Orzeł                 121.67 +  396: 334  172
   11    12 Rafał          Wesołowski            132.62 -  344: 489   83
   12    15 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  284: 371   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Marta Bajorek 118.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  434: 311  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            132.62 -  270: 497   83
    3    11 Danuta         Langiewicz            107.51 +  419: 383  158
    4    11 Robert         Kuszpit               136.12 -  369: 389   86
    5    19 Dariusz        Zębek                 101.50 -  339: 350   52
    6    19 Dorota         Ostrowska             110.17 +  397: 352  160
    7    17 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  466: 345  164
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 +  431: 327  184
    9    11 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  321: 378   80
   10    16 Lidia          Żywna                 100.00 +  330: 296  150
   11    10 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  342: 373   66
   12    12 Mariusz        Orzeł                 121.67 +  467: 356  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Michał Mikołajczyk 117.29 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  518: 175  150
    2     4 Anita          Bruska                121.14 +  350: 292  171
    3     8 Szymon         Płachta               130.90 -  297: 407   81
    4     5 Mariusz        Orzeł                 121.67 +  459: 245  172
    5    10 Sławomir       Długosz               106.12 +  324: 258  156
    6     2 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  320: 361   90
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  292: 426   81
    8    13 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  291: 517   93
    9    13 Damian         Łupiński              109.58 +  416: 361  160
   10    11 Robert         Kamiński              132.16 -  244: 491   82
   11    18 Marek          Szczepanik            106.46 +  500: 389  156
   12    13 Michał         Kolaj                 124.78 -  433: 437   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Stanisław Gasik 117.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           145.81 -  301: 420   96
    2    30 Paweł          Jankowski             100.00 +  491: 184  150
    3    13 Anita          Bruska                121.14 +  385: 335  171
    4    15 Sławomir       Długosz               106.12 -  309: 333   56
    5    20 Lidia          Żywna                 100.00 -  301: 331   50
    6    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  402: 300  150
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 -  346: 492   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  7 108.14




	Szymon Dąbrowski 116.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.29 -  370: 397   93
    2    17 Dorota         Ostrowska             110.17 +  385: 351  160
    3    18 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  380: 320  164
    4     9 Marek          Herzig                136.63 -  373: 513   87
    5    17 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  360: 205  152
    6     8 Mateusz        Borsuk                140.21 -  369: 487   90
    7    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  461: 331  150
    8    15 Lidia          Żywna                 100.00 +  337: 316  150
    9     6 Rafał          Lenartowski           145.81 +  466: 426  196
   10     3 Robert         Kuszpit               136.12 -  349: 364   86
   11    10 Marta          Bajorek               118.29 +  373: 342  168
   12     7 Rafał          Wesołowski            132.62 -  325: 462   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Dariusz Jarosławski 114.18 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  299: 363   93
    2    18 Katarzyna      Dębska                103.84 +  339: 325  154
    3    18 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  320: 380   66
    4    20 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  291: 394   61
    5    22 Danuta         Langiewicz            107.51 +  371: 324  158
    6    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  412: 272  150
    7    17 Marta          Bajorek               118.29 -  345: 466   68
    8    25 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  336: 255  150
    9    17 Rafał          Wesołowski            132.62 -  384: 390   83
   10    17 Damian         Łupiński              109.58 -  329: 351   60
   11    23 Jerzy          Krzyżewski            111.84 -  348: 354   62
   12    25 Wojciech       Gołęcki               104.09 -  318: 338   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Elżbieta Zębek 113.17 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Borsuk                140.21 -  337: 368   90
    2    23 Dariusz        Zębek                 101.50 -  379: 394   52
    3    24 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  362: 327  154
    4    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  378: 336  150
    5    15 Michał         Kolaj                 124.78 -  333: 442   75
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  400: 303  157
    7    21 Sławomir       Długosz               106.12 +  372: 299  156
    8    12 Stanisław      Rydzik                143.29 -  330: 475   93
    9    19 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  362: 321  152
   10    12 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  372: 402   93
   11    16 Anita          Bruska                121.14 -  321: 346   71
   12    19 Marek          Szczepanik            106.46 -  320: 377   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Jerzy Krzyżewski 111.84 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  279: 482   90
    2    21 Jerzy          Tatarczuk             105.71 -  335: 342   56
    3    29 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  358: 231  150
    4    19 Łukasz         Baranowski            123.97 -  324: 374   74
    5    27 Michał         Śliwiński             100.00 +  415: 283  150
    6    18 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 +  382: 291  184
    7    13 Damian         Łupiński              109.58 -  286: 485   60
    8    24 Katarzyna      Dębska                103.84 +  390: 351  154
    9    14 Mariusz        Orzeł                 121.67 -  318: 381   72
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  264: 424   76
   11    23 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  354: 348  164
   12    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  407: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Andrzej Bednaruk 110.90 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Klimont               137.00 -  290: 432   87
    2    19 Maciej         Dąbrowski             102.19 -  309: 352   52
    3    30 Michał         Lasecki               100.00 +  493: 235  150
    4    20 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  394: 291  164
    5    21 Anita          Bruska                121.14 -  278: 380   71
    6    23 Jerzy          Tatarczuk             105.71 -  303: 439   56
    7    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  431: 267  150
    8    20 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  398: 275  150
    9    18 Marek          Szczepanik            106.46 -  351: 494   56
   10    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  343: 411   50
   11    21 Sylwia         Łada                  109.85 +  369: 299  160
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  281: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Dorota Ostrowska 110.17 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                136.72 -  301: 440   87
    2    17 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  351: 385   66
    3    27 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  309: 333   50
    4    29 Dorota         Buśko                 100.00 +  373: 236  150
    5    24 Zbigniew       Rybak                 118.38 +  377: 341  168
    6    19 Marta          Bajorek               118.29 -  352: 397   68
    7    26 Marek          Szczepanik            106.46 -  322: 360   56
    8    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  447: 161  150
    9    23 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  259: 388   50
   10    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  395: 286  150
   11    22 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  376: 351  156
   12    20 Maria          Pokorska              106.32 +  328: 317  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Sylwia Łada 109.85 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Herzig                136.63 +  351: 327  187
    2    13 Adam           Klimont               137.00 -  301: 370   87
    3    17 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  326: 364   80
    4    18 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  273: 421   78
    5    29 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  506: 123  150
    6    24 Maciej         Dąbrowski             102.19 -  334: 344   52
    7    24 Wojciech       Gołęcki               104.09 -  278: 365   54
    8    27 Michał         Śliwiński             100.00 +  422: 221  150
    9    24 Sławomir       Długosz               106.12 +  427: 308  156
   10    23 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  373: 399   50
   11    21 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  299: 369   61
   12    24 Jerzy          Tatarczuk             105.71 -  319: 425   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Damian Łupiński 109.58 Konojady                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               136.12 -  322: 475   86
    2    28 Michał         Lasecki               100.00 +  478: 200  150
    3    12 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  452: 341  156
    4     8 Czesław        Grajewski             118.86 -  367: 408   69
    5    12 Maria          Pokorska              106.32 -  354: 360   56
    6    15 Mariusz        Orzeł                 121.67 +  357: 330  172
    7    13 Jerzy          Krzyżewski            111.84 +  485: 286  162
    8    11 Marzena        Zawierska             100.00 -  350: 351   50
    9    13 Michał         Mikołajczyk           117.29 -  361: 416   67
   10    17 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  351: 329  164
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  356: 365   81
   12    17 Adam           Klimont               137.00 -  376: 386   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Danuta Langiewicz 107.51 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 +  546: 323  184
    2     2 Stanisław      Rydzik                143.29 -  281: 445   93
    3    11 Marta          Bajorek               118.29 -  383: 419   68
    4    16 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  276: 451   81
    5    22 Dariusz        Jarosławski           114.18 -  324: 371   64
    6    26 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  329: 254  150
    7    22 Katarzyna      Dębska                103.84 +  403: 378  154
    8    18 Dariusz        Zębek                 101.50 +  348: 302  152
    9    20 Lidia          Żywna                 100.00 -  338: 344   50
   10    22 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  320: 308  152
   11    17 Maria          Pokorska              106.32 +  354: 273  156
   12    14 Anita          Bruska                121.14 -  295: 383   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Krzysztof Zawadzki 106.87 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            132.62 -  324: 361   83
    2    26 Michał         Kolaj                 124.78 +  388: 329  175
    3    10 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  440: 316  178
    4     7 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  290: 412   77
    5    16 Robert         Kamiński              132.16 -  249: 550   82
    6    21 Elżbieta       Zębek                 113.17 -  303: 400   63
    7    23 Łukasz         Baranowski            123.97 -  257: 421   74
    8    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  249: 331   50
    9    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  469: 169  150
   10    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  295: 339   50
   11    27 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  339: 276  150
   12    26 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  384: 318  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Marek Szczepanik 106.46 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Rudzińska             121.36 -  245: 428   71
    2    27 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 +  343: 304  184
    3    19 Sławomir       Długosz               106.12 -  274: 282   56
    4    24 Anita          Bruska                121.14 -  322: 328   71
    5    26 Jerzy          Tatarczuk             105.71 -  290: 333   56
    6    30 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  411: 161  150
    7    26 Dorota         Ostrowska             110.17 +  360: 322  160
    8    21 Maria          Pokorska              106.32 +  361: 291  156
    9    18 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  494: 351  161
   10    14 Łukasz         Baranowski            123.97 -  382: 420   74
   11    18 Michał         Mikołajczyk           117.29 -  389: 500   67
   12    19 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  377: 320  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Maria Pokorska 106.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kamiński              132.16 +  452: 340  182
    2     9 Mateusz        Borsuk                140.21 +  384: 383  190
    3     6 Irena          Sołdan                136.72 -  328: 371   87
    4     6 Grzegorz       Łukasik               140.04 -  313: 497   90
    5    12 Damian         Łupiński              109.58 +  360: 354  160
    6    10 Maciej         Perzyński             119.77 -  292: 407   70
    7    12 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  362: 505   78
    8    21 Marek          Szczepanik            106.46 -  291: 361   56
    9    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  366: 301  150
   10    18 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 +  391: 343  184
   11    17 Danuta         Langiewicz            107.51 -  273: 354   58
   12    20 Dorota         Ostrowska             110.17 -  317: 328   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Sławomir Długosz 106.12 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  343: 444   81
    2    20 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  408: 235  150
    3    19 Marek          Szczepanik            106.46 +  282: 274  156
    4    15 Stanisław      Gasik                 117.05 +  333: 309  167
    5    10 Michał         Mikołajczyk           117.29 -  258: 324   67
    6    14 Stanisław      Rydzik                143.29 -  315: 430   93
    7    21 Elżbieta       Zębek                 113.17 -  299: 372   63
    8    22 Jerzy          Tatarczuk             105.71 -  329: 379   56
    9    24 Sylwia         Łada                  109.85 -  308: 427   60
   10    24 Katarzyna      Dębska                103.84 +  380: 254  154
   11    25 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  405: 352  152
   12    22 Dariusz        Zębek                 101.50 +  453: 275  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Jerzy Tatarczuk 105.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Płachta               130.90 -  342: 374   81
    2    21 Jerzy          Krzyżewski            111.84 +  342: 335  162
    3    12 Damian         Łupiński              109.58 -  341: 452   60
    4    23 Lidia          Żywna                 100.00 -  306: 386   50
    5    26 Marek          Szczepanik            106.46 +  333: 290  156
    6    23 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  439: 303  161
    7    14 Mariusz        Orzeł                 121.67 -  306: 394   72
    8    22 Sławomir       Długosz               106.12 +  379: 329  156
    9    15 Łukasz         Baranowski            123.97 -  335: 423   74
   10    19 Michał         Kolaj                 124.78 -  374: 397   75
   11    22 Dorota         Ostrowska             110.17 -  351: 376   60
   12    24 Sylwia         Łada                  109.85 +  425: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Wojciech Gołęcki 104.09 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Dąbrowski             130.21 -  274: 362   80
    2    22 Robert         Kamiński              132.16 -  318: 435   82
    3    24 Elżbieta       Zębek                 113.17 -  327: 362   63
    4    28 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  334: 413   50
    5    30 Dorota         Buśko                 100.00 +  403: 301  150
    6    27 Michał         Lasecki               100.00 +  321: 256  150
    7    24 Sylwia         Łada                  109.85 +  365: 278  160
    8    19 Łukasz         Baranowski            123.97 -  252: 521   74
    9    22 Michał         Kolaj                 124.78 -  292: 354   75
   10    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  458: 194  150
   11    24 Dariusz        Zębek                 101.50 -  333: 339   52
   12    25 Dariusz        Jarosławski           114.18 +  338: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Katarzyna Dębska 103.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  368: 376   80
    2    18 Dariusz        Jarosławski           114.18 -  325: 339   64
    3    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  391: 333  150
    4    21 Zbigniew       Rybak                 118.38 +  379: 291  168
    5    14 Mariusz        Orzeł                 121.67 -  251: 415   72
    6    17 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  295: 446   78
    7    22 Danuta         Langiewicz            107.51 -  378: 403   58
    8    24 Jerzy          Krzyżewski            111.84 -  351: 390   62
    9    27 Michał         Śliwiński             100.00 +  380: 303  150
   10    24 Sławomir       Długosz               106.12 -  254: 380   56
   11    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  262: 308   50
   12    29 Michał         Lasecki               100.00 -  269: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Maciej Dąbrowski 102.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  365: 457   78
    2    19 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  352: 309  161
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  291: 313   81
    4    27 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  432: 192  150
    5    17 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  205: 360   66
    6    24 Sylwia         Łada                  109.85 +  344: 334  160
    7    19 Marzena        Zawierska             100.00 -  213: 452   50
    8    23 Waldemar       Kudliński             100.00 +  356: 337  150
    9    19 Elżbieta       Zębek                 113.17 -  321: 362   63
   10    22 Danuta         Langiewicz            107.51 -  308: 320   58
   11    25 Sławomir       Długosz               106.12 -  352: 405   56
   12    26 Krzysztof      Zawadzki              106.87 -  318: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Dariusz Zębek 101.50 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  268: 386   77
    2    23 Elżbieta       Zębek                 113.17 +  394: 379  163
    3    15 Robert         Kamiński              132.16 +  420: 403  182
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  284: 381   76
    5    19 Marta          Bajorek               118.29 +  350: 339  168
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             131.14 -  311: 518   81
    7    18 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  345: 555   93
    8    18 Danuta         Langiewicz            107.51 -  302: 348   58
    9    21 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 -  259: 446   84
   10    27 Michał         Lasecki               100.00 +  355: 266  150
   11    24 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  339: 333  154
   12    22 Sławomir       Długosz               106.12 -  275: 453   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Kamila Antosz-Lasecka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Baranowski            123.97 -  283: 374   74
    2    20 Sławomir       Długosz               106.12 -  235: 408   56
    3    29 Jerzy          Krzyżewski            111.84 -  231: 358   62
    4    30 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  213: 359   50
    5    31 PAUZA
    6    26 Danuta         Langiewicz            107.51 -  254: 329   58
    7    28 Zbigniew       Rybak                 118.38 -  257: 362   68
    8    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  315: 237  150
    9    29 Michał         Lasecki               100.00 -  269: 271   50
   10    29 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  288: 252  150
   11    27 Krzysztof      Zawadzki              106.87 -  276: 339   57
   12    28 Michał         Śliwiński             100.00 -  264: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 11  75.00




	Dorota Buśko 100.00 Naterki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  211: 421   76
    2    29 Waldemar       Kudliński             100.00 -  319: 355   50
    3    28 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 -  271: 373   84
    4    29 Dorota         Ostrowska             110.17 -  236: 373   60
    5    30 Wojciech       Gołęcki               104.09 -  301: 403   54
    6    31 PAUZA
    7    27 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  260: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     374  /  6  62.33




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Dorota         Ostrowska             110.17 -  161: 447   60
    9    28 Krzysztof      Zawadzki              106.87 -  169: 469   57
   10    30 Michał         Śliwiński             100.00 -  210: 336   50
   11    30 Miłosz         Śliwiński             100.00 -  188: 303   50
   12    30 Paweł          Jankowski             100.00 -  230: 285   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     267  /  5  53.40




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Perzyński             119.77 -  176: 573   70
    2    30 Stanisław      Gasik                 117.05 -  184: 491   67
    3    31 PAUZA
    4    26 Michał         Kolaj                 124.78 -  205: 505   75
    5    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  191: 388   50
    6    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  217: 339   50
    7    29 Michał         Lasecki               100.00 +  234: 212  150
    8    29 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 -  237: 315   50
    9    30 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  269: 223  150
   10    28 Wojciech       Gołęcki               104.09 -  194: 458   54
   11    29 Michał         Śliwiński             100.00 -  211: 280   50
   12    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  285: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Czesław        Grajewski             118.86 -  327: 479   69
    2    25 Lidia          Żywna                 100.00 -  261: 313   50
    3    25 Katarzyna      Dębska                103.84 -  333: 391   54
    4    30 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  359: 213  150
    5    28 Paweł          Jankowski             100.00 +  388: 191  150
    6    22 Stanisław      Gasik                 117.05 -  300: 402   67
    7    25 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  267: 431   61
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  331: 249  157
    9    25 Maria          Pokorska              106.32 -  301: 366   56
   10    25 Dorota         Ostrowska             110.17 -  286: 395   60
   11    28 Michał         Lasecki               100.00 +  290: 250  150
   12    27 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  356: 155  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Rybak                 118.38 -  266: 346   68
    2    24 Marek          Herzig                136.63 -  284: 462   87
    3    27 Dorota         Ostrowska             110.17 +  333: 309  160
    4    22 Elżbieta       Zębek                 113.17 -  336: 378   63
    5    23 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  302: 379   50
    6    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  339: 217  150
    7    31 PAUZA
    8    25 Dariusz        Jarosławski           114.18 -  255: 336   64
    9    26 Waldemar       Kudliński             100.00 -  308: 333   50
   10    26 Krzysztof      Zawadzki              106.87 +  339: 295  157
   11    26 Katarzyna      Dębska                103.84 +  308: 262  154
   12    23 Lidia          Żywna                 100.00 -  283: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 11  95.73




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marta          Bajorek               118.29 -  311: 434   68
    2    29 Dorota         Buśko                 100.00 +  355: 319  150
    3    14 Marek          Herzig                136.63 -  346: 447   87
    4    25 Michał         Śliwiński             100.00 +  417: 205  150
    5    18 Tomasz         Zwoliński             142.81 -  279: 331   93
    6    20 Łukasz         Baranowski            123.97 +  351: 308  174
    7    16 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  331: 461   66
    8    23 Maciej         Dąbrowski             102.19 -  337: 356   52
    9    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  333: 308  150
   10    21 Andrzej        Bednaruk              110.90 +  411: 343  161
   11    19 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  313: 302  150
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 -  335: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Michał Lasecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  218: 385   75
    2    28 Damian         Łupiński              109.58 -  200: 478   60
    3    30 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  235: 493   61
    4    31 PAUZA
    5    25 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 -  258: 532   84
    6    27 Wojciech       Gołęcki               104.09 -  256: 321   54
    7    29 Paweł          Jankowski             100.00 -  212: 234   50
    8    30 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  365: 170  150
    9    29 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  271: 269  150
   10    27 Dariusz        Zębek                 101.50 -  266: 355   52
   11    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  250: 290   50
   12    29 Katarzyna      Dębska                103.84 +  287: 269  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 11  85.45




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anita          Bruska                121.14 -  370: 386   71
    2    16 Rafał          Lenartowski           145.81 -  285: 447   96
    3    26 Michał         Kolaj                 124.78 -  310: 435   75
    4    28 Wojciech       Gołęcki               104.09 +  413: 334  154
    5    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  379: 302  150
    6    25 Dariusz        Jarosławski           114.18 -  272: 412   64
    7    27 Dorota         Buśko                 100.00 +  306: 260  150
    8    20 Andrzej        Bednaruk              110.90 -  275: 398   61
    9    23 Dorota         Ostrowska             110.17 +  388: 259  160
   10    23 Sylwia         Łada                  109.85 +  399: 373  160
   11    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  302: 313   50
   12    21 Jerzy          Krzyżewski            111.84 -  262: 407   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Marzena Zawierska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Kolaj                 124.78 +  408: 246  175
    2     1 Maciej         Perzyński             119.77 -  324: 331   70
    3    23 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  445: 170  150
    4    14 Patrycja       Śliwińska             129.65 -  292: 367   80
    5    13 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  384: 364  178
    6     7 Marek          Herzig                136.63 -  338: 436   87
    7    19 Maciej         Dąbrowski             102.19 +  452: 213  152
    8    11 Damian         Łupiński              109.58 +  351: 350  160
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             131.14 +  412: 400  181
   10     5 Mateusz        Borsuk                140.21 +  405: 268  190
   11     5 Czesław        Grajewski             118.86 +  352: 301  169
   12     2 Irena          Sołdan                136.72 +  428: 278  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Michał Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              126.22 -  227: 464   76
    3    22 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  133: 529   77
    4    25 Waldemar       Kudliński             100.00 -  205: 417   50
    5    27 Jerzy          Krzyżewski            111.84 -  283: 415   62
    6    28 Zbigniew       Rybak                 118.38 -  175: 456   68
    7    30 Miłosz         Śliwiński             100.00 +  303: 248  150
    8    27 Sylwia         Łada                  109.85 -  221: 422   60
    9    27 Katarzyna      Dębska                103.84 -  303: 380   54
   10    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  336: 210  150
   11    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  280: 211  150
   12    28 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  380: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 11  95.18




	Miłosz Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Mikołajczyk           117.29 -  175: 518   67
    2    31 PAUZA
    3    23 Marzena        Zawierska             100.00 -  170: 445   50
    4    27 Maciej         Dąbrowski             102.19 -  192: 432   52
    5    29 Sylwia         Łada                  109.85 -  123: 506   60
    6    30 Marek          Szczepanik            106.46 -  161: 411   56
    7    30 Michał         Śliwiński             100.00 -  248: 303   50
    8    30 Michał         Lasecki               100.00 -  170: 365   50
    9    30 Paweł          Jankowski             100.00 -  223: 269   50
   10    29 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 -  252: 288   50
   11    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  303: 188  150
   12    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  155: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  / 11  62.27




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Orzeł                 121.67 -  259: 544   72
    2    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  313: 261  150
    3    21 Jolanta        Chłopińska            125.47 -  309: 374   75
    4    23 Jerzy          Tatarczuk             105.71 +  386: 306  156
    5    20 Stanisław      Gasik                 117.05 +  331: 301  167
    6    16 Michał         Kolaj                 124.78 +  320: 295  175
    7    10 Marek          Dudkiewicz            127.47 -  318: 376   77
    8    15 Szymon         Dąbrowski             116.14 -  316: 337   66
    9    20 Danuta         Langiewicz            107.51 +  344: 338  158
   10    16 Marta          Bajorek               118.29 -  296: 330   68
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           134.29 -  266: 495   84
   12    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  401: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Gasik                 420: 301
   2 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                370: 397
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           363: 299
   4 Elżbieta       Zębek                - Mateusz        Borsuk                337: 368
   5 Grzegorz       Łukasik              - Jerzy          Krzyżewski            482: 279
   6 Andrzej        Bednaruk             - Adam           Klimont               290: 432
   7 Irena          Sołdan               - Dorota         Ostrowska             440: 301
   8 Sylwia         Łada                 - Marek          Herzig                351: 327
   9 Robert         Kuszpit              - Damian         Łupiński              475: 322
  10 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           546: 323
  11 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              361: 324
  12 Maria          Pokorska             - Robert         Kamiński              452: 340
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Długosz               444: 343
  14 Jerzy          Tatarczuk            - Szymon         Płachta               342: 374
  15 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               362: 274
  16 Katarzyna      Dębska               - Patrycja       Śliwińska             368: 376
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Dąbrowski             457: 365
  18 Dariusz        Zębek                - Marek          Dudkiewicz            268: 386
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Buśko                 421: 211
  20 Michał         Lasecki              - Jolanta        Chłopińska            218: 385
  21 Michał         Kolaj                - Marzena        Zawierska             246: 408
  22 Kamila         Antosz-Lasecka       - Łukasz         Baranowski            283: 374
  23 Mariusz        Orzeł                - Lidia          Żywna                 544: 259
  24 Marek          Szczepanik           - Dorota         Rudzińska             245: 428
  25 Anita          Bruska               - Katarzyna      Szachowicz            386: 370
  26 Paweł          Jankowski            - Maciej         Perzyński             176: 573
  27 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Kasprowicz            479: 327
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Zbigniew       Rybak                 266: 346
  29 Marta          Bajorek              - Waldemar       Kudliński             434: 311
  30 Miłosz         Śliwiński            - Michał         Mikołajczyk           175: 518
  31 Michał         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marzena        Zawierska            - Maciej         Perzyński             324: 331
   2 Stanisław      Rydzik               - Danuta         Langiewicz            445: 281
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Orzeł                 359: 370
   4 Michał         Mikołajczyk          - Anita          Bruska                350: 292
   5 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Łukasik               361: 499
   6 Patrycja       Śliwińska            - Czesław        Grajewski             279: 377
   7 Łukasz         Baranowski           - Robert         Kuszpit               391: 402
   8 Szymon         Płachta              - Waldemar       Czerwoniec            413: 394
   9 Mateusz        Borsuk               - Maria          Pokorska              383: 384
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             410: 508
  11 Rafał          Dąbrowski            - Irena          Sołdan                403: 436
  12 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               497: 270
  13 Adam           Klimont              - Sylwia         Łada                  370: 301
  14 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             234: 411
  15 Michał         Śliwiński            - Krzysztof      Sporczyk              227: 464
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Rafał          Lenartowski           285: 447
  17 Dorota         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             351: 385
  18 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Dębska                339: 325
  19 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              352: 309
  20 Sławomir       Długosz              - Kamila         Antosz-Lasecka        408: 235
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Jerzy          Tatarczuk             335: 342
  22 Robert         Kamiński             - Wojciech       Gołęcki               435: 318
  23 Dariusz        Zębek                - Elżbieta       Zębek                 394: 379
  24 Marek          Herzig               - Bernadetta     Kudlińska             462: 284
  25 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Kasprowicz            313: 261
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Kolaj                 388: 329
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Szczepanik            304: 343
  28 Damian         Łupiński             - Michał         Lasecki               478: 200
  29 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Buśko                 355: 319
  30 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jankowski             491: 184
  31 Miłosz         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Lenartowski           338: 526
   2 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            407: 418
   3 Maciej         Perzyński            - Czesław        Grajewski             466: 281
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              425: 308
   5 Dorota         Rudzińska            - Robert         Kuszpit               374: 331
   6 Irena          Sołdan               - Maria          Pokorska              371: 328
   7 Adam           Klimont              - Tomasz         Zwoliński             417: 337
   8 Szymon         Płachta              - Michał         Mikołajczyk           407: 297
   9 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             291: 313
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Zawadzki              316: 440
  11 Danuta         Langiewicz           - Marta          Bajorek               383: 419
  12 Damian         Łupiński             - Jerzy          Tatarczuk             452: 341
  13 Stanisław      Gasik                - Anita          Bruska                385: 335
  14 Waldemar       Kudliński            - Marek          Herzig                346: 447
  15 Robert         Kamiński             - Dariusz        Zębek                 403: 420
  16 Patrycja       Śliwińska            - Łukasz         Baranowski            380: 340
  17 Sylwia         Łada                 - Rafał          Dąbrowski             326: 364
  18 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Dąbrowski             320: 380
  19 Marek          Szczepanik           - Sławomir       Długosz               274: 282
  20 Zbigniew       Rybak                - Mateusz        Borsuk                342: 485
  21 Lidia          Żywna                - Jolanta        Chłopińska            309: 374
  22 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Śliwiński             529: 133
  23 Marzena        Zawierska            - Miłosz         Śliwiński             445: 170
  24 Wojciech       Gołęcki              - Elżbieta       Zębek                 327: 362
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - Katarzyna      Dębska                333: 391
  26 Michał         Kolaj                - Katarzyna      Szachowicz            435: 310
  27 Dorota         Ostrowska            - Bernadetta     Kudlińska             309: 333
  28 Dorota         Buśko                - Andrzej        Kwiatkowski           271: 373
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Kamila         Antosz-Lasecka        358: 231
  30 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Lasecki               493: 235
  31 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                380: 495
   2 Maciej         Perzyński            - Adam           Klimont               362: 390
   3 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            373: 366
   4 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                438: 428
   5 Michał         Mikołajczyk          - Mariusz        Orzeł                 459: 245
   6 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Łukasik               313: 497
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Dudkiewicz            290: 412
   8 Czesław        Grajewski            - Damian         Łupiński              408: 367
   9 Marek          Herzig               - Szymon         Dąbrowski             513: 373
  10 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Dąbrowski             400: 422
  11 Marta          Bajorek              - Robert         Kuszpit               369: 389
  12 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Zwoliński             427: 299
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Zębek                 381: 284
  14 Marzena        Zawierska            - Patrycja       Śliwińska             292: 367
  15 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Gasik                 333: 309
  16 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             276: 451
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              332: 334
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Sylwia         Łada                  421: 273
  19 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Krzyżewski            374: 324
  20 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Jarosławski           394: 291
  21 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Rybak                 379: 291
  22 Bernadetta     Kudlińska            - Elżbieta       Zębek                 336: 378
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Lidia          Żywna                 306: 386
  24 Anita          Bruska               - Marek          Szczepanik            328: 322
  25 Waldemar       Kudliński            - Michał         Śliwiński             417: 205
  26 Michał         Kolaj                - Paweł          Jankowski             505: 205
  27 Miłosz         Śliwiński            - Maciej         Dąbrowski             192: 432
  28 Katarzyna      Szachowicz           - Wojciech       Gołęcki               413: 334
  29 Dorota         Buśko                - Dorota         Ostrowska             236: 373
  30 Grzegorz       Kasprowicz           - Kamila         Antosz-Lasecka        359: 213
  31 Michał         Lasecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                411: 285
   2 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Płachta               338: 461
   3 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             433: 408
   4 Robert         Kuszpit              - Rafał          Lenartowski           484: 334
   5 Marek          Herzig               - Krzysztof      Sporczyk              386: 404
   6 Maciej         Perzyński            - Rafał          Dąbrowski             352: 379
   7 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            315: 356
   8 Czesław        Grajewski            - Marek          Dudkiewicz            371: 360
   9 Rafał          Wesołowski           - Patrycja       Śliwińska             378: 336
  10 Michał         Mikołajczyk          - Sławomir       Długosz               324: 258
  11 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Baranowski            480: 317
  12 Maria          Pokorska             - Damian         Łupiński              360: 354
  13 Marzena        Zawierska            - Waldemar       Czerwoniec            384: 364
  14 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                415: 251
  15 Elżbieta       Zębek                - Michał         Kolaj                 333: 442
  16 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              550: 249
  17 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             360: 205
  18 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Kudliński             331: 279
  19 Marta          Bajorek              - Dariusz        Zębek                 339: 350
  20 Lidia          Żywna                - Stanisław      Gasik                 331: 301
  21 Anita          Bruska               - Andrzej        Bednaruk              380: 278
  22 Dariusz        Jarosławski          - Danuta         Langiewicz            371: 324
  23 Bernadetta     Kudlińska            - Katarzyna      Szachowicz            302: 379
  24 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Ostrowska             341: 377
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Lasecki               532: 258
  26 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Szczepanik            333: 290
  27 Michał         Śliwiński            - Jerzy          Krzyżewski            283: 415
  28 Paweł          Jankowski            - Grzegorz       Kasprowicz            191: 388
  29 Sylwia         Łada                 - Miłosz         Śliwiński             506: 123
  30 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Buśko                 403: 301
  31 Kamila         Antosz-Lasecka       - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Szymon         Płachta               354: 394
   2 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Mikołajczyk           361: 320
   3 Rafał          Dąbrowski            - Robert         Kuszpit               351: 421
   4 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             525: 335
   5 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            411: 339
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            327: 404
   7 Marek          Herzig               - Marzena        Zawierska             436: 338
   8 Szymon         Dąbrowski            - Mateusz        Borsuk                369: 487
   9 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             557: 374
  10 Maria          Pokorska             - Maciej         Perzyński             292: 407
  11 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Kamiński              448: 366
  12 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                355: 349
  13 Dariusz        Zębek                - Grzegorz       Koczkodon             311: 518
  14 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Rydzik                315: 430
  15 Damian         Łupiński             - Mariusz        Orzeł                 357: 330
  16 Lidia          Żywna                - Michał         Kolaj                 320: 295
  17 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Czerwoniec            295: 446
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           382: 291
  19 Dorota         Ostrowska            - Marta          Bajorek               352: 397
  20 Łukasz         Baranowski           - Waldemar       Kudliński             308: 351
  21 Elżbieta       Zębek                - Krzysztof      Zawadzki              400: 303
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - Stanisław      Gasik                 300: 402
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Bednaruk              439: 303
  24 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  344: 334
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Dariusz        Jarosławski           272: 412
  26 Kamila         Antosz-Lasecka       - Danuta         Langiewicz            254: 329
  27 Michał         Lasecki              - Wojciech       Gołęcki               256: 321
  28 Michał         Śliwiński            - Zbigniew       Rybak                 175: 456
  29 Paweł          Jankowski            - Bernadetta     Kudlińska             217: 339
  30 Marek          Szczepanik           - Miłosz         Śliwiński             411: 161
  31 Dorota         Buśko                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Czesław        Grajewski             517: 434
   2 Adam           Klimont              - Grzegorz       Łukasik               344: 395
   3 Robert         Kuszpit              - Irena          Sołdan                345: 345
   4 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Lenartowski           511: 323
   5 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              430: 366
   6 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Herzig                451: 421
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Mikołajczyk           426: 292
   8 Maciej         Perzyński            - Dorota         Rudzińska             379: 317
   9 Stanisław      Rydzik               - Patrycja       Śliwińska             335: 432
  10 Marek          Dudkiewicz           - Lidia          Żywna                 376: 318
  11 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              330: 502
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Maria          Pokorska              505: 362
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Damian         Łupiński              286: 485
  14 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Tatarczuk             394: 306
  15 Michał         Kolaj                - Anita          Bruska                357: 374
  16 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Kudliński             461: 331
  17 Marta          Bajorek              - Dariusz        Jarosławski           466: 345
  18 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Zębek                 555: 345
  19 Maciej         Dąbrowski            - Marzena        Zawierska             213: 452
  20 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Kwiatkowski           346: 492
  21 Sławomir       Długosz              - Elżbieta       Zębek                 299: 372
  22 Katarzyna      Dębska               - Danuta         Langiewicz            378: 403
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            257: 421
  24 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  365: 278
  25 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Kasprowicz            431: 267
  26 Dorota         Ostrowska            - Marek          Szczepanik            322: 360
  27 Katarzyna      Szachowicz           - Dorota         Buśko                 306: 260
  28 Kamila         Antosz-Lasecka       - Zbigniew       Rybak                 257: 362
  29 Michał         Lasecki              - Paweł          Jankowski             212: 234
  30 Miłosz         Śliwiński            - Michał         Śliwiński             248: 303
  31 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               389: 386
   2 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Łukasik               384: 330
   3 Jolanta        Chłopińska           - Mateusz        Borsuk                309: 386
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Dąbrowski             386: 404
   5 Patrycja       Śliwińska            - Maciej         Perzyński             281: 434
   6 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Klimont               382: 342
   7 Marek          Herzig               - Czesław        Grajewski             505: 245
   8 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Wesołowski            486: 247
   9 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              519: 297
  10 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Czerwoniec            373: 321
  11 Damian         Łupiński             - Marzena        Zawierska             350: 351
  12 Elżbieta       Zębek                - Stanisław      Rydzik                330: 475
  13 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Mikołajczyk           517: 291
  14 Anita          Bruska               - Mariusz        Orzeł                 437: 363
  15 Szymon         Dąbrowski            - Lidia          Żywna                 337: 316
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               327: 431
  17 Zbigniew       Rybak                - Michał         Kolaj                 369: 346
  18 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Zębek                 348: 302
  19 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Baranowski            252: 521
  20 Andrzej        Bednaruk             - Katarzyna      Szachowicz            398: 275
  21 Marek          Szczepanik           - Maria          Pokorska              361: 291
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Sławomir       Długosz               379: 329
  23 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Dąbrowski             337: 356
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Dębska                390: 351
  25 Dariusz        Jarosławski          - Bernadetta     Kudlińska             336: 255
  26 Mirosław       Dejna                - Dorota         Ostrowska             161: 447
  27 Sylwia         Łada                 - Michał         Śliwiński             422: 221
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - Krzysztof      Zawadzki              331: 249
  29 Kamila         Antosz-Lasecka       - Paweł          Jankowski             315: 237
  30 Michał         Lasecki              - Miłosz         Śliwiński             365: 170


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Robert         Kuszpit               419: 360
   2 Irena          Sołdan               - Mateusz        Borsuk                421: 402
   3 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Łukasik               371: 451
   4 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             452: 354
   5 Marek          Herzig               - Marek          Dudkiewicz            417: 376
   6 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Dąbrowski             426: 466
   7 Robert         Kamiński             - Czesław        Grajewski             303: 389
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Marzena        Zawierska             400: 412
   9 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             422: 342
  10 Anita          Bruska               - Stanisław      Rydzik                347: 412
  11 Patrycja       Śliwińska            - Marta          Bajorek               378: 321
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Adam           Klimont               344: 335
  13 Michał         Mikołajczyk          - Damian         Łupiński              416: 361
  14 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Krzyżewski            381: 318
  15 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Tatarczuk             423: 335
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 338: 355
  17 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Jarosławski           390: 384
  18 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Bednaruk              494: 351
  19 Maciej         Dąbrowski            - Elżbieta       Zębek                 321: 362
  20 Lidia          Żywna                - Danuta         Langiewicz            344: 338
  21 Dariusz        Zębek                - Andrzej        Kwiatkowski           259: 446
  22 Michał         Kolaj                - Wojciech       Gołęcki               354: 292
  23 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Szachowicz            259: 388
  24 Sławomir       Długosz              - Sylwia         Łada                  308: 427
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - Maria          Pokorska              301: 366
  26 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             308: 333
  27 Katarzyna      Dębska               - Michał         Śliwiński             380: 303
  28 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              169: 469
  29 Michał         Lasecki              - Kamila         Antosz-Lasecka        271: 269
  30 Miłosz         Śliwiński            - Paweł          Jankowski             223: 269


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Płachta               326: 442
   2 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            414: 328
   3 Robert         Kuszpit              - Szymon         Dąbrowski             364: 349
   4 Dorota         Rudzińska            - Marek          Herzig                384: 417
   5 Marzena        Zawierska            - Mateusz        Borsuk                405: 268
   6 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                434: 351
   7 Maciej         Perzyński            - Marek          Dudkiewicz            379: 317
   8 Rafał          Dąbrowski            - Patrycja       Śliwińska             447: 272
   9 Adam           Klimont              - Rafał          Lenartowski           377: 397
  10 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             414: 302
  11 Michał         Mikołajczyk          - Robert         Kamiński              244: 491
  12 Tomasz         Zwoliński            - Elżbieta       Zębek                 402: 372
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Anita          Bruska                433: 380
  14 Łukasz         Baranowski           - Marek          Szczepanik            420: 382
  15 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Orzeł                 396: 334
  16 Marta          Bajorek              - Lidia          Żywna                 330: 296
  17 Dariusz        Jarosławski          - Damian         Łupiński              329: 351
  18 Maria          Pokorska             - Andrzej        Kwiatkowski           391: 343
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Michał         Kolaj                 374: 397
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Krzyżewski            424: 264
  21 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Bednaruk              411: 343
  22 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Dąbrowski             320: 308
  23 Katarzyna      Szachowicz           - Sylwia         Łada                  399: 373
  24 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               254: 380
  25 Dorota         Ostrowska            - Grzegorz       Kasprowicz            395: 286
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadetta     Kudlińska             295: 339
  27 Dariusz        Zębek                - Michał         Lasecki               355: 266
  28 Paweł          Jankowski            - Wojciech       Gołęcki               194: 458
  29 Kamila         Antosz-Lasecka       - Miłosz         Śliwiński             288: 252
  30 Michał         Śliwiński            - Mirosław       Dejna                 336: 210


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Marek          Herzig                500: 338
   2 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                382: 368
   3 Maciej         Perzyński            - Robert         Kuszpit               370: 370
   4 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Dąbrowski             398: 327
   5 Czesław        Grajewski            - Marzena        Zawierska             301: 352
   6 Rafał          Lenartowski          - Robert         Kamiński              423: 454
   7 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Zwoliński             418: 384
   8 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            327: 351
   9 Łukasz         Baranowski           - Marek          Dudkiewicz            320: 342
  10 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               373: 342
  11 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Rudzińska             286: 424
  12 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            344: 489
  13 Damian         Łupiński             - Grzegorz       Koczkodon             356: 365
  14 Mariusz        Orzeł                - Adam           Klimont               403: 383
  15 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Sporczyk              411: 298
  16 Elżbieta       Zębek                - Anita          Bruska                321: 346
  17 Danuta         Langiewicz           - Maria          Pokorska              354: 273
  18 Michał         Mikołajczyk          - Marek          Szczepanik            500: 389
  19 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Szachowicz            313: 302
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Lidia          Żywna                 495: 266
  21 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Bednaruk              299: 369
  22 Dorota         Ostrowska            - Jerzy          Tatarczuk             376: 351
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Jarosławski           354: 348
  24 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Zębek                 333: 339
  25 Sławomir       Długosz              - Maciej         Dąbrowski             405: 352
  26 Bernadetta     Kudlińska            - Katarzyna      Dębska                308: 262
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Kamila         Antosz-Lasecka        339: 276
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - Michał         Lasecki               290: 250
  29 Michał         Śliwiński            - Paweł          Jankowski             280: 211
  30 Mirosław       Dejna                - Miłosz         Śliwiński             188: 303


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Jolanta        Chłopińska            355: 383
   2 Marzena        Zawierska            - Irena          Sołdan                428: 278
   3 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Łukasik               476: 353
   4 Robert         Kamiński             - Robert         Kuszpit               450: 354
   5 Mateusz        Borsuk               - Marek          Herzig                481: 312
   6 Rafał          Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            364: 407
   7 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             462: 325
   8 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Rudzińska             434: 318
   9 Czesław        Grajewski            - Rafał          Lenartowski           381: 332
  10 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             387: 431
  11 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            505: 337
  12 Marta          Bajorek              - Mariusz        Orzeł                 467: 356
  13 Michał         Mikołajczyk          - Michał         Kolaj                 433: 437
  14 Anita          Bruska               - Danuta         Langiewicz            383: 295
  15 Patrycja       Śliwińska            - Zbigniew       Rybak                 371: 284
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Kudliński             380: 335
  17 Damian         Łupiński             - Adam           Klimont               376: 386
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Bednaruk              418: 281
  19 Marek          Szczepanik           - Elżbieta       Zębek                 377: 320
  20 Maria          Pokorska             - Dorota         Ostrowska             317: 328
  21 Katarzyna      Szachowicz           - Jerzy          Krzyżewski            262: 407
  22 Dariusz        Zębek                - Sławomir       Długosz               275: 453
  23 Lidia          Żywna                - Bernadetta     Kudlińska             401: 283
  24 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Tatarczuk             319: 425
  25 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Jarosławski           338: 318
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             384: 318
  27 Miłosz         Śliwiński            - Grzegorz       Kasprowicz            155: 356
  28 Michał         Śliwiński            - Kamila         Antosz-Lasecka        380: 264
  29 Michał         Lasecki              - Katarzyna      Dębska                287: 269
  30 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             230: 285
Lista rankingowa na dzień 08-07-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.84  31055  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.47  30161  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.42  27793  186
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             149.21  28648  192
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.12  28183  189
   6 Dawid Pikul                    Poznań               148.82  29019  195
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.71  28106  189
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.76  19209  130
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
  10 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  11 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.27  27207  186
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.58   8298   57
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.54  28963  199
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  15 Kamil Górka                    Kraków               144.99  28273  195
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             144.95  27976  193
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.66  27051  187
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.18  28259  196
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.11  27621  193
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.72  27117  190
  23 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  24 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  26 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  27 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.61  14727  104
  28 Kamil Kister                   Puławy               141.49  27449  194
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.13  20182  143
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.90  26912  191
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.52  26979  192
  33 Justyna Górka                  Kraków               140.34  27367  195
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.17  25932  185
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.82   5275   38
  39 Bogusław Szyszka               Oława                138.27  23783  172
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  42 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  43 Irena Sołdan                   Sopot                136.97  26847  196
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.86  16834  123
  46 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  47 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             136.58   4917   36
  48 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  49 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.94  23790  175
  51 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  52 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  55 Mikołaj Fidziński              Dębica               133.86  12181   91
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.72  24471  183
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.96  24598  185
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             132.79  26425  199
  59 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  61 Robert Kamiński                Warszawa             132.54  26507  200
  62 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  63 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  64 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  65 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.88   8836   67
  66 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.85  25184  191
  67 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.67  25149  191
  68 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  10928   83
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  70 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.25  13781  105
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  72 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  73 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.01  11660   89
  74 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                130.93  24615  188
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.71  19868  152
  76 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  77 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.31  20720  159
  78 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.06  12876   99
  79 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  82 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  83 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.70  15823  122
  84 Piotr Broda                    Sandomierz           129.63  25019  193
  85 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  86 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  88 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  90 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  91 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  92 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.52  21205  165
  93 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  94 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  95 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            128.26   9235   72
  96 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  97 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  98 Katarzyna Małek                Mielec               128.01  17281  135
  99 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
 100 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.92  25258  199
 102 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 103 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.76  17620  139
 104 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 105 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.66   7473   59
 106 Artur Koszel                   Warszawa             126.61  12534   99
 107 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 108 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 109 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.49  23275  184
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.36  24640  195
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 112 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 113 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 114 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.60  24618  196
 116 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 117 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.27   7516   60
 118 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 120 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.45  22899  184
 121 Michał Kolaj                   Ostróda              124.18  17509  141
 122 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 123 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.64  22873  185
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.55  24463  198
 125 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.41  24188  196
 126 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.31  23552  191
 127 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.91  11185   91
 128 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 129 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 130 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.29  24092  197
 131 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 132 Maciej Perzyński               Piła                 122.06  15135  124
 133 Monika Sadurska                Warszawa             122.00   5002   41
 134 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.68  23241  191
 137 Anita Bruska                   Gdynia               121.52  20415  168
 138 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.25  16490  136
 141 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 142 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 143 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 144 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 146 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 147 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 148 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 149 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 151 Marta Bajorek                  Warszawa             119.93  23506  196
 152 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 153 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 154 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 155 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 156 Lucyna Śniadach                Rumia                119.15  10485   88
 157 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 158 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.08  22030  185
 159 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 160 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 162 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.95  13084  110
 163 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.90   5707   48
 164 Radosław Więch                 Warszawa             118.89  13316  112
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 166 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 168 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.51  22042  186
 169 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.22  16314  138
 171 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 172 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.96  23238  197
 174 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 175 Paulina Mech                   Kraków               117.55  13401  114
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 177 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 178 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.97  20586  176
 179 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              116.78   4204   36
 180 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.76  23002  197
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 182 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 183 Stanisław Gasik                Warszawa             116.36  10589   91
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 185 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 186 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 187 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 188 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.66  15383  133
 190 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              115.51  22062  191
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 193 Jarosław Olek                  Warszawa             115.02   7476   65
 194 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 195 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 196 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 197 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 198 Anna Biegańska                 Białystok            114.46  12705  111
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 200 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 201 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 202 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 205 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 206 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 207 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.90  21451  190
 209 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 210 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 211 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 212 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.47  22044  196
 214 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 215 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 216 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 217 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.31  17142  154
 219 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            111.22  12234  110
 221 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 222 Agnieszka Biegańska            Białystok            111.01  15098  136
 223 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 224 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.26  18523  168
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.17  13992  127
 227 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 228 Dorota Ostrowska               Białystok            110.05  13756  125
 229 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 230 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 232 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 233 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.11  14402  132
 235 Urszula Solarska               Łódź                 108.88  20687  190
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 237 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 238 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 239 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.63  21074  194
 240 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 241 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.31  11481  106
 243 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 244 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.87  21034  195
 245 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 246 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 247 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 249 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.35   5153   48
 250 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.16  21432  200
 252 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 253 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.12  20245  189
 254 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.86   4595   43
 255 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 256 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             105.68   5284   50
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.64  20177  191
 259 Sławomir Długosz               Ostróda              105.62  20068  190
 260 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 261 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.10   5150   49
 262 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 263 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.09  15926  153
 265 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 266 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 267 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.44  19964  193
 269 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 270 Dariusz Zębek                  Olsztyn              103.33   3720   36
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 272 Anna Arana                     Warszawa             102.80  13364  130
 273 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               102.33   9312   91
 274 Marek Szczepanik               Reda                 101.99   7547   74
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 276 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.68  19116  188
 278 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 279 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            101.33   3040   30
 280 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.60  11871  118
 281 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.11  10912  109
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               100.08  17013  170
 283 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.71  12862  129
 284 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 285 Halina Mrozek                  Warszawa              98.64   9371   95
 286 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 287 Michał Dąbrowski               Warszawa              98.17  12369  126
 288 Marcin Stachowski              Wydartowo I           97.50   5850   60
 289 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 290 Anna Lenartowska               Gdynia                96.44   8101   84
 291 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 292 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.70   4498   47
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 294 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.31   5528   58
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 296 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 298 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 299 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             91.86   6522   71
 301 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 303 Paulina Naplocha               Racibórz              89.76  12118  135
 304 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 305 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 306 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 307 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 309 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 310 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 311 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.77  11106  128
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 315 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.56   4397   52
 317 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 318 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 319 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 320 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 321 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 322 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 323 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 324 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 325 Michał Lasecki                 Warszawa              75.44   2565   34
 326 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 08-07-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Wojciech Urbański              Warszawa             131.62   3817   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   5 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.36   2390   28
   8 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              70.07   1962   28
   9 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
  10 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
  11 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
  12 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  13 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
  14 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  15 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  16 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  17 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.69   3086   26
  18 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  19 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  20 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  21 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  22 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  23 Adam Klimont                   Wałcz                131.32   3283   25
  24 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  25 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  26 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  27 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  28 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  29 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  30 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  31 Joanna Jewtuch                 Warszawa             140.67   3376   24
  32 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  33 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  34 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  35 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  36 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  37 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  38 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  39 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  40 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  41 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  42 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  43 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  44 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  45 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  46 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  47 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  48 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29   2791   24
  49 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  50 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  51 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  52 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  53 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  54 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  55 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  56 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  57 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  58 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  59 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  60 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  61 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  63 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  64 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  67 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  68 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  69 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  70 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  71 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  72 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  73 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  74 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  75 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  76 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  77 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  78 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  79 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  80 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  81 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.14   2005   22
  82 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  83 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  84 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  85 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  86 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  87 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  88 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  89 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  90 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  91 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  92 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  93 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  94 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  95 Grzegorz Miecugow              Warszawa             112.84   2144   19
  96 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  97 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  98 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  99 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
 100 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
 101 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 102 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 103 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 104 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 105 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 106 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 107 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 108 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 109 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
 110 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 111 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 112 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 113 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 114 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 115 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 116 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 117 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 118 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 119 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 120 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 121 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 122 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 123 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 125 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 126 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 127 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 128 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 129 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 132 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 133 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 134 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 135 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 136 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 137 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 139 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 140 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 141 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 146 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 147 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 148 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 149 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 150 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 151 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 152 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 153 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 157 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 158 Artur Wawrzynowski             Ełk                  114.00   1368   12
 159 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 160 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 161 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 162 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 163 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 164 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 165 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 166 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 167 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 168 Katarzyna Szachowicz           Uniszewo             108.75   1305   12
 169 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 170 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 172 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 173 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 174 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 175 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 176 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 177 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.42   1253   12
 178 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 179 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 180 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 181 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 182 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 183 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 184 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 185 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 186 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 187 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 188 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 191 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 192 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 193 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 194 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 195 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 196 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 197 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 198 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 199 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 200 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 201 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 202 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 203 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 204 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 205 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 206 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 207 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 210 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 211 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 215 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 216 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 217 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 218 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 219 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 220 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 221 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 222 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 223 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 224 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 225 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 226 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 227 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 228 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 229 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 230 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 232 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 233 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 234 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 235 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 236 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 237 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 238 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 239 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 240 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 241 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 242 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 243 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 247 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 248 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 249 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 250 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 251 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 252 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 253 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 254 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 255 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 256 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 257 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 258 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 259 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 260 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 261 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 262 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 263 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 264 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 265 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 266 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 267 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 268 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 269 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 270 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 271 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 272 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 273 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 274 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 275 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 276 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 277 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 278 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 279 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 280 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 281 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 282 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 283 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 284 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 285 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 286 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 287 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 288 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 289 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 290 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 291 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 292 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 293 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 294 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 295 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 296 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 297 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 298 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 299 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 300 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 301 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 302 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 303 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 304 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 305 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 306 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 307 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 308 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 309 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 310 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 311 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 312 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 313 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 314 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 315 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 316 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 317 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 318 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 319 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 320 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 321 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 322 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 323 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 324 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 325 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 326 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 327 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 328 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 329 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 330 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 331 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 332 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 333 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 334 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 335 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 336 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 337 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 338 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 339 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 340 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 341 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 342 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 343 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 344 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 346 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 347 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 348 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 349 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 350 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 351 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 352 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 353 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 354 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 355 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 356 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 357 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 358 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 359 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 360 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 361 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 362 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 363 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 364 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 365 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 366 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 367 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 368 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 369 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 370 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 371 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 372 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 374 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 375 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 376 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 377 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 378 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 379 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 380 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 381 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 382 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 383 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 384 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie