Bydgoszcz28
czerwca
Bydgoszcz 28-29 czerwca IX Mistrzostwa Bydgoszczy
Ostróda 5
lipca
Ostróda 5- 6 lipca XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2014
Ciechanowiec12
lipca
Ciechanowiec 12-13 lipca I Mistrzostwa Ciechanowca
GRześki turniej05 - 06 lipca 2014 — XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki” Ostróda, 05 - 06 lipca 2014
Grand Prix 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


GRześki turniejTradycyjnie w Ostródzie było ciepło i słonecznie. W gronie 70 osób rozegrały się pojedynki XIV Mistrzostw Ziemi Ostródzkiej w Scrabble. Turniej jak co roku zorganizowano na wysokim poziomie – była spora dawka sportowej rywalizacji. Organizatorzy — Grzegorz KoczkodonKatarzyna Dębska zadbali również o wiele atrakcji dla ciała i ducha. W sobotni wieczór scrabbliści mogli zabawić się w kręgielni lub na parkiecie tanecznym, bądź też obejrzeć mecz mundialowy. W niedzielę rządziły pierogi Pani Basi.

Aby taka impreza mogła się odbyć, potrzebne było solidne wparcie sponsorów, czyli tradycyjnie Centrum Kultury, Urzędu Miasta Ostróda, Kręgielni KINGPIN oraz Starosty Ostródzkiego Włodzimierza Brodiuka.

Miłym akcentem było rozegranie przez dwoje zawodników swoich tysięcznych partii turniejowych, Mariusz Orzeł potrzebował na to o 10 lat więcej niż Jolanta Chłopińska. Walczono 12 rund, aby wyłonić nowego mistrza. Nie było łatwo. Czołówka zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najlepiej sytuację wykorzystał Grzegorz Łukasik, wygrywając dziesięć z dwunastu pojedynków i jako jedyna "dziesiątka" sięgnął po tytuł mistrza i puchar. To była jedyna niespodzianka turnieju. Dalej to już stali bywalcy. Miejsce drugie z dziewięcioma wygranymi zajął Michał Alabrudziński, a trzeci na pudle stanął Bartosz Morawski. W klasyfikacji "autochtonów" najwyżej sklasyfikowany został Michał Kolaj. Debiutantów na turnieju nie odnotowaliśmy. Po kilkuletniej przerwie na ostródzki Zamek wrócił też Andrzej Oleksiak, ale nie był to jego najlepszy turniej. Serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w coroczną organizację tego sztandarowego turnieju z cyklu Grand Prix.

Wysoki poziom turnieju i imprez okołoturniejowych sprawia, że do Ostródy przyjeżdżamy z ochotą. Za rok jubileuszowe XV mistrzostwa – zapowiada się niezła impreza! Zapraszamy.
relacja: Sławomir Zabawa
Finał XX Pucharu Polski 1. gra - Michał Alabrudziński : Bartosz Morawski
Finał XX Pucharu Polski 2. gra - Bartosz Morawski : Michał Alabrudziński
Finał XX Pucharu Polski 3. gra - Michał Alabrudziński : Bartosz Morawski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"
XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”


Rodzaj turniejuOtwarty – liczba zawodników ograniczona do 120
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekSala Reprezentacyjna Ostródzkiego Zamku ul. Mickiewicza
Obrońca tytułuSzymon Płachta
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 5 lipca (6 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:30 — przerwa obiadowa
18:30 — zakończenie gier

Niedziela, 6 lipca (6 rund)
9:15 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWe własnym zakresie – kilkanaście lokali w najbliższej okolicy
NoclegiWe własnym zakresie — baza noclegów

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka, rezerwacja: tel. 515 288 023 do 25 czerwca — cena 30zł/nocleg (tylko 5-6 lipca)

Firma Agroturystyczna Plattówka — http://platte.pl/
NagrodyPuchary, statuetki, finansowe miejsca 1-3
Puchar Starosty dla Najlepszego Zawodnika Powiatu Ostródzkiego
Dodatkowe atrakcjesobota:
kręgielnia KINGPIN — inna nazwa, to samo miejsce (http://www.kingpin.pl/)
21:00 — 22:00 4 tory dla scrabblistów w gratisie
22:00 — 24:00 — mecz ćwierćfinałowy (telebim)
22:00 — ..... dyskoteka w gratisie
wejście do kręgielni za okazaniem kuponu scrabblowego otrzymanego przy zapisach

niedziela:
fiesta pierogowa
11:00 klasyczne pierogi w czterech smakach
OrganizatorzyGrzegorz Koczkodon tel. 502581516, donek007@gmail.com
SponsorzyOstródzkie Centrum Kultury
Burmistrz Miasta Ostróda
Starosta Powiatu Ostródzkiego
Kręgielnia KINGPIN — http://www.kingpin.pl/


Wyniki turnieju XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.03     10.0     4970     1962      398
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.48      9.0     5129     1897      812
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.03      9.0     5028     1943      581
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.70      9.0     4927     1853      809
  5 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.68      9.0     4878     1955      380
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.43      8.0     5277     1799      944
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.05      8.0     5234     1819      976
  8 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.96      8.0     4934     1781      785
  9 Mateusz         Borsuk               Reda                   139.59      8.0     4898     1838      262
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 146.97      8.0     4847     1675      607
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.86      8.0     4709     1749      550
 12 Robert          Kamiński             Warszawa               137.68      8.0     4693     1715      138
 13 Maciej          Perzyński            Piła                   127.80      7.5     4841     1571      603
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.87      7.5     4720     1782     -102
 15 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               136.15      7.5     4647     1689      377
 16 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.94      7.0     4695     1649      560
 17 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   122.23      7.0     4663     1496      373
 18 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  131.85      7.0     4615     1606      195
 19 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.51      7.0     4569     1559      295
 20 Artur           Koszel               Warszawa               127.30      7.0     4539     1608      183
 21 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.48      7.0     4533     1564      112
 22 Michał          Kolaj                Ostróda                120.74      7.0     4530     1517      179
 23 Piotr           Broda                Sandomierz             129.00      7.0     4418     1491      261
 24 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               130.82      7.0     4412     1558       83
 25 Anita           Bruska               Gdynia                 119.94      7.0     4359     1562      130
 26 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                145.72      6.5     4615     1516       80
 27 Barbara         Obremska             Wrocław                126.31      6.5     4371     1539      -38
 28 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.68      6.0     4537     1554      114
 29 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              129.40      6.0     4504     1569       63
 30 Irena           Sołdan               Sopot                  139.84      6.0     4491     1552      -38
 31 Jacek           Baltyn               Suchedniów             105.08      6.0     4450     1543      174
 32 Weronika        Rudnicka             Szczecin               134.86      6.0     4422     1362      130
 33 Marta           Bajorek              Warszawa               120.15      6.0     4375     1543      -58
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.74      6.0     4314     1454      174
 35 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               126.10      6.0     4314     1550       27
 36 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.11      6.0     4302     1348      275
 37 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 108.60      6.0     4275     1404      -21
 38 Sylwia          Łada                 Inowrocław             111.91      6.0     4229     1459     -232
 39 Damian          Łupiński             Konojady               115.44      6.0     4203     1541     -468
 40 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               111.28      6.0     4151     1475     -396
 41 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.56      5.5     4402     1421     -170
 42 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 111.77      5.5     4025     1375     -100
 43 Dariusz         Socha                Warszawa               117.97      5.5     3883     1425     -358
 44 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                116.87      5.0     4403     1337      -84
 45 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 111.15      5.0     4314     1331     -215
 46 Jakub           Onoszko              Gdynia                 112.99      5.0     4220     1304       89
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.84      5.0     4215     1290      145
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.35      5.0     4188     1422       43
 49 Maria           Pokorska             Warszawa               106.48      5.0     4119     1329     -168
 50 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.70      5.0     4039     1334     -323
 51 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                104.73      5.0     3989     1328     -532
 52 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     3972     1373     -359
 53 Dorota          Ostrowska            Białystok              112.62      5.0     3854     1325     -193
 54 Rafał           Stachowski           Police                 117.22      4.5     4228     1102       61
 55 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                116.78      4.5     3964     1122        8
 56 Ewa             Radzikowska          Gliwice                117.11      4.0     4360     1271       59
 57 Anna            Krynicka             Warszawa               116.06      4.0     4129     1306     -312
 58 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 112.17      4.0     4087     1226     -538
 59 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3955     1212     -830
 60 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.99      4.0     3951     1139     -450
 61 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           101.66      4.0     3845     1227     -896
 62 Lidia           Żywna                Gdynia                 102.27      3.5     3884     1025     -206
 63 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3322      908     -611
 64 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               116.84      3.0     3826     1060     -529
 65 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      2.5     3095      862     -789
 66 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      2.0     1977      584      -90
 67 Michał          Lasecki              Warszawa               100.00      2.0     1752      550      -51
 68 Danuta          Langiewicz           Ostróda                109.61      2.0     1733      540      -52
 69 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.71      1.0     2077      481     -162
 70 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1303      252     -465
 71 Kacper          Zegadło              Warszawa               136.92      0.0        1       63     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



	Bartosz Morawski 154.03 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Kolaj                 120.74 +  433: 390  171
    2    13 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  372: 309  170
    3    10 Ewa            Radzikowska           117.11 +  421: 318  167
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 +  442: 382  186
    5     1 Michał         Alabrudziński         152.48 +  530: 360  202
    6     1 Irena          Sołdan                139.84 +  441: 426  190
    7     1 Rafał          Lenartowski           147.68 +  458: 307  198
    8     1 Mateusz        Borsuk                139.59 -  392: 405   90
    9     1 Stanisław      Rydzik                144.05 -  363: 525   94
   10     3 Łukasz         Tuszyński             144.70 +  391: 347  195
   11     1 Krzysztof      Obremski              142.43 +  429: 287  192
   12     1 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  356: 391   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 12 161.92




	Kazimierz Merklejn 152.94 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 120.35 -  339: 370   70
    2    25 Katarzyna      Dębska                103.70 +  503: 269  154
    3    12 Łukasz         Baranowski            126.51 +  386: 302  177
    4    11 Marta          Bajorek               120.15 +  389: 356  170
    5     7 Stanisław      Gasik                 118.68 +  492: 240  169
    6     6 Anna           Krynicka              116.06 +  360: 334  166
    7     4 Stanisław      Rydzik                144.05 -  318: 412   94
    8     4 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  362: 391   95
    9     9 Szymon         Dąbrowski             126.10 +  503: 338  176
   10     8 Irena          Sołdan                139.84 +  359: 346  190
   11     7 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  356: 425   91
   12     6 Dawid          Pikul                 146.97 -  328: 352   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Michał Alabrudziński 152.48 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Bajorek               120.15 +  444: 283  170
    2    12 Piotr          Broda                 129.00 +  395: 334  179
    3     7 Piotr          Pietuchowski          140.87 +  634: 269  191
    4     1 Grzegorz       Koczkodon             131.85 +  390: 380  182
    5     1 Bartosz        Morawski              154.03 -  360: 530  104
    6     3 Jacek          Baltyn                105.08 +  393: 282  155
    7     2 Szymon         Dąbrowski             126.10 +  466: 288  176
    8     2 Rafał          Lenartowski           147.68 -  353: 397   98
    9     3 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  417: 425   88
   10     5 Natalia        Woźniak               129.40 +  402: 385  179
   11     4 Rafał          Wesołowski            130.86 +  492: 371  181
   12     2 Stanisław      Rydzik                144.05 +  383: 373  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Rafał Lenartowski 147.68 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anita          Bruska                119.94 +  378: 319  170
    2     9 Jolanta        Chłopińska            129.96 +  408: 356  180
    3     3 Łukasz         Tuszyński             144.70 +  490: 312  195
    4     3 Stanisław      Gasik                 118.68 +  399: 368  169
    5     3 Krzysztof      Obremski              142.43 +  419: 357  192
    6     2 Stanisław      Rydzik                144.05 +  453: 355  194
    7     1 Bartosz        Morawski              154.03 -  307: 458  104
    8     2 Michał         Alabrudziński         152.48 +  397: 353  202
    9     2 Mateusz        Borsuk                139.59 -  396: 415   90
   10     4 Rafał          Wesołowski            130.86 +  367: 356  181
   11     3 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  410: 481   88
   12     4 Mateusz        Borsuk                139.59 +  454: 368  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 12 162.92




	Dawid Pikul 146.97 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Gasik                 118.68 -  325: 430   69
    2    31 Lidia          Żywna                 102.27 +  411: 274  152
    3    23 Sylwia         Łada                  111.91 +  386: 385  162
    4     6 Krzysztof      Obremski              142.43 -  327: 451   92
    5    22 Dorota         Ostrowska             112.62 +  454: 263  163
    6    15 Andrzej        Oleksiak              145.72 +  444: 314  196
    7     6 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  346: 458   80
    8    15 Dorota         Rudzińska             121.56 -  373: 385   72
    9    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  357: 287  150
   10    12 Mieczysław     Pastuszak             108.60 +  502: 307  159
   11     8 Łukasz         Baranowski            126.51 +  570: 358  177
   12     6 Kazimierz      Merklejn              152.94 +  352: 328  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Andrzej Oleksiak 145.72 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Socha                 117.97 =  370: 370  118
    2    16 Jacek          Baltyn                105.08 -  305: 435   55
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              124.74 +  455: 328  175
    4    15 Szymon         Dąbrowski             126.10 -  334: 392   76
    5    23 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  351: 337  167
    6    15 Dawid          Pikul                 146.97 -  314: 444   97
    7    22 Marta          Bajorek               120.15 -  325: 389   70
    8    26 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  412: 380  161
    9    19 Jakub          Onoszko               112.99 +  506: 354  163
   10    14 Marek          Dudkiewicz            131.48 +  446: 373  181
   11    11 Robert         Kamiński              137.68 -  359: 396   88
   12    17 Damian         Łupiński              115.44 +  438: 337  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Łukasz Tuszyński 144.70 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Stachowski            117.22 +  496: 277  167
    2     3 Damian         Łupiński              115.44 +  403: 316  165
    3     3 Rafał          Lenartowski           147.68 -  312: 490   98
    4    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  370: 301  150
    5    11 Dariusz        Socha                 117.97 +  461: 275  168
    6     4 Mateusz        Borsuk                139.59 -  355: 390   90
    7     9 Jerzy          Tatarczuk             111.28 +  538: 320  161
    8     4 Kazimierz      Merklejn              152.94 +  391: 362  203
    9     5 Piotr          Pietuchowski          140.87 +  453: 347  191
   10     3 Bartosz        Morawski              154.03 -  347: 391  104
   11     6 Barbara        Obremska              126.31 +  439: 368  176
   12     3 Jolanta        Chłopińska            129.96 +  362: 281  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Stanisław Rydzik 144.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ewa            Radzikowska           117.11 +  463: 358  167
    2     8 Łukasz         Baranowski            126.51 +  486: 330  177
    3     1 Stanisław      Gasik                 118.68 -  353: 355   69
    4     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  575: 276  150
    5     4 Grzegorz       Łukasik               138.03 +  525: 381  188
    6     2 Rafał          Lenartowski           147.68 -  355: 453   98
    7     4 Kazimierz      Merklejn              152.94 +  412: 318  203
    8     3 Natalia        Woźniak               129.40 +  381: 321  179
    9     1 Bartosz        Morawski              154.03 +  525: 363  204
   10     2 Krzysztof      Obremski              142.43 -  332: 380   92
   11     2 Mateusz        Borsuk                139.59 +  454: 340  190
   12     2 Michał         Alabrudziński         152.48 -  373: 383  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Krzysztof Obremski 142.43 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  488: 367  167
    2     4 Robert         Kamiński              137.68 -  368: 510   88
    3    11 Damian         Łupiński              115.44 +  612: 239  165
    4     6 Dawid          Pikul                 146.97 +  451: 327  197
    5     3 Rafał          Lenartowski           147.68 -  357: 419   98
    6     7 Jolanta        Chłopińska            129.96 +  391: 372  180
    7     5 Natalia        Woźniak               129.40 -  372: 431   79
    8     9 Mieczysław     Pastuszak             108.60 +  562: 288  159
    9     6 Łukasz         Baranowski            126.51 +  497: 265  177
   10     2 Stanisław      Rydzik                144.05 +  380: 332  194
   11     1 Bartosz        Morawski              154.03 -  287: 429  104
   12     5 Piotr          Pietuchowski          140.87 +  512: 354  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Piotr Pietuchowski 140.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  454: 244  167
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 =  390: 390  136
    3     7 Michał         Alabrudziński         152.48 -  269: 634  102
    4    16 Natalia        Woźniak               129.40 +  423: 403  179
    5     9 Rafał          Wesołowski            130.86 -  294: 516   81
    6    13 Robert         Kamiński              137.68 +  554: 329  188
    7    11 Marek          Dudkiewicz            131.48 +  375: 326  181
    8     8 Szymon         Dąbrowski             126.10 +  373: 367  176
    9     5 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  347: 453   95
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             131.85 +  462: 292  182
   11     7 Kazimierz      Merklejn              152.94 +  425: 356  203
   12     5 Krzysztof      Obremski              142.43 -  354: 512   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Irena Sołdan 139.84 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  374: 308  167
    2    10 Szymon         Dąbrowski             126.10 +  358: 314  176
    3     6 Maciej         Perzyński             127.80 +  372: 365  178
    4     4 Artur          Koszel                127.30 +  484: 317  177
    5     2 Jacek          Baltyn                105.08 +  319: 313  155
    6     1 Bartosz        Morawski              154.03 -  426: 441  104
    7     3 Mateusz        Borsuk                139.59 -  408: 474   90
    8     5 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  355: 472   80
    9    12 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  370: 321  155
   10     8 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  346: 359  103
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  301: 445   86
   12    13 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  378: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Mateusz Borsuk 139.59 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Krynicka              116.06 +  467: 329  166
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  367: 425   82
    3    14 Piotr          Broda                 129.00 +  404: 364  179
    4     9 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  550: 335  167
    5     5 Artur          Koszel                127.30 +  398: 371  177
    6     4 Łukasz         Tuszyński             144.70 +  390: 355  195
    7     3 Irena          Sołdan                139.84 +  474: 408  190
    8     1 Bartosz        Morawski              154.03 +  405: 392  204
    9     2 Rafał          Lenartowski           147.68 +  415: 396  198
   10     1 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  320: 353   88
   11     2 Stanisław      Rydzik                144.05 -  340: 454   94
   12     4 Rafał          Lenartowski           147.68 -  368: 454   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 12 153.17




	Grzegorz Łukasik 138.03 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Damian         Łupiński              115.44 -  359: 399   65
    2    22 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  423: 337  154
    3    18 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  333: 298  170
    4     8 Agata          Kuć                   122.23 +  447: 299  172
    5     4 Stanisław      Rydzik                144.05 -  381: 525   94
    6    10 Krzysztof      Jaworski              130.82 +  520: 445  181
    7     7 Artur          Koszel                127.30 +  468: 378  177
    8     6 Jacek          Baltyn                105.08 +  389: 388  155
    9     3 Michał         Alabrudziński         152.48 +  425: 417  202
   10     1 Mateusz        Borsuk                139.59 +  353: 320  190
   11     3 Rafał          Lenartowski           147.68 +  481: 410  198
   12     1 Bartosz        Morawski              154.03 +  391: 356  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1962  / 12 163.50




	Robert Kamiński 137.68 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Onoszko               112.99 +  398: 346  163
    2     4 Krzysztof      Obremski              142.43 +  510: 368  192
    3     2 Artur          Koszel                127.30 -  325: 435   77
    4    10 Dorota         Rudzińska             121.56 +  384: 354  172
    5     8 Anna           Krynicka              116.06 -  308: 324   66
    6    13 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  329: 554   91
    7    17 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  461: 332  170
    8    12 Jerzy          Tatarczuk             111.28 +  417: 285  161
    9    10 Marta          Bajorek               120.15 +  398: 379  170
   10     6 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  357: 493   80
   11    11 Andrzej        Oleksiak              145.72 +  396: 359  196
   12     8 Artur          Koszel                127.30 +  410: 326  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Kacper Zegadło 136.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Ostrowska             112.62 -    1: 400   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Andrzej Kwiatkowski 136.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  372: 254  162
    2    11 Piotr          Pietuchowski          140.87 =  390: 390  141
    3     8 Natalia        Woźniak               129.40 +  359: 350  179
    4     5 Bartosz        Morawski              154.03 -  382: 442  104
    5    10 Szymon         Dąbrowski             126.10 -  377: 397   76
    6    12 Artur          Koszel                127.30 -  325: 403   77
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              124.74 -  306: 405   75
    8    25 Stanisław      Gasik                 118.68 +  371: 362  169
    9    18 Anita          Bruska                119.94 +  465: 312  170
   10    17 Marta          Bajorek               120.15 +  456: 345  170
   11    12 Irena          Sołdan                139.84 +  445: 301  190
   12    10 Barbara        Obremska              126.31 +  399: 309  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Weronika Rudnicka 134.86 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sylwia         Łada                  111.91 +  501: 203  162
    2     1 Natalia        Woźniak               129.40 -  275: 425   79
    3    19 Marta          Bajorek               120.15 -  332: 403   70
    4    21 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  424: 293  162
    5    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  347: 456   50
    6    22 Zbigniew       Rybak                 120.35 -  334: 347   70
    7    27 Maria          Pokorska              106.48 -  273: 469   56
    8    29 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  378: 360  167
    9    26 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 -  372: 382   52
   10    28 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  368: 322  167
   11    24 Danuta         Langiewicz            109.61 +  426: 298  160
   12    19 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  392: 334  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Grzegorz Koczkodon 131.85 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Wawrzynowski          111.77 +  387: 268  162
    2     6 Mateusz        Borsuk                139.59 +  425: 367  190
    3     9 Dariusz        Socha                 117.97 +  368: 334  168
    4     1 Michał         Alabrudziński         152.48 -  380: 390  102
    5     6 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  372: 473   80
    6    11 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  448: 409  161
    7    10 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  501: 324  150
    8     7 Rafał          Wesołowski            130.86 -  334: 395   81
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              124.74 +  382: 306  175
   10     9 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  292: 462   91
   11    10 Damian         Łupiński              115.44 +  416: 301  165
   12     7 Rafał          Wesołowski            130.86 -  310: 391   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Marek Dudkiewicz 131.48 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Tatarczuk             111.28 -  326: 367   61
    2    30 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  464: 308  167
    3    17 Krzysztof      Jaworski              130.82 +  372: 290  181
    4    18 Ewa            Radzikowska           117.11 -  362: 489   67
    5    17 Damian         Łupiński              115.44 +  398: 316  165
    6    14 Dorota         Rudzińska             121.56 +  452: 332  172
    7    11 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  326: 375   91
    8    14 Stanisław      Olsztyn               104.73 -  271: 389   55
    9    17 Anna           Krynicka              116.06 +  424: 421  166
   10    14 Andrzej        Oleksiak              145.72 -  373: 446   96
   11    15 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  365: 310  153
   12    13 Irena          Sołdan                139.84 +  400: 378  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Rafał Wesołowski 130.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  407: 319  161
    2    18 Mariusz        Sylwestrzuk           129.71 +  364: 349  180
    3     4 Barbara        Obremska              126.31 +  401: 296  176
    4     2 Jacek          Baltyn                105.08 -  423: 459   55
    5     9 Piotr          Pietuchowski          140.87 +  516: 294  191
    6     5 Szymon         Dąbrowski             126.10 -  340: 368   76
    7     8 Anna           Krynicka              116.06 +  407: 252  166
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             131.85 +  395: 334  182
    9     4 Jolanta        Chłopińska            129.96 +  338: 319  180
   10     4 Rafał          Lenartowski           147.68 -  356: 367   98
   11     4 Michał         Alabrudziński         152.48 -  371: 492  102
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             131.85 +  391: 310  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Krzysztof Jaworski 130.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mieczysław     Pastuszak             108.60 +  384: 337  159
    2     7 Barbara        Obremska              126.31 -  305: 413   76
    3    17 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  290: 372   81
    4    20 Michał         Kolaj                 120.74 +  409: 403  171
    5    15 Maciej         Perzyński             127.80 +  373: 324  178
    6    10 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  445: 520   88
    7    18 Stanisław      Olsztyn               104.73 -  281: 401   55
    8    22 Katarzyna      Dębska                103.70 +  321: 311  154
    9    21 Ewa            Radzikowska           117.11 +  433: 282  167
   10    10 Agata          Kuć                   122.23 +  437: 296  172
   11     9 Natalia        Woźniak               129.40 +  404: 261  179
   12     9 Maciej         Perzyński             127.80 -  330: 409   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Jolanta Chłopińska 129.96 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Pokorska              106.48 +  459: 277  156
    2     9 Rafał          Lenartowski           147.68 -  356: 408   98
    3    16 Jerzy          Tatarczuk             111.28 +  388: 355  161
    4    14 Dorota         Ostrowska             112.62 +  426: 270  163
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             131.85 +  473: 372  182
    6     7 Krzysztof      Obremski              142.43 -  372: 391   92
    7     6 Dawid          Pikul                 146.97 +  458: 346  197
    8     5 Irena          Sołdan                139.84 +  472: 355  190
    9     4 Rafał          Wesołowski            130.86 -  319: 338   81
   10     6 Robert         Kamiński              137.68 +  493: 357  188
   11     5 Maciej         Perzyński             127.80 +  437: 318  178
   12     3 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  281: 362   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Mariusz Sylwestrzuk 129.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Baltyn                105.08 -  392: 426   55
    2    18 Rafał          Wesołowski            130.86 -  349: 364   81
    3    26 Michał         Dąbrowski             100.00 -  326: 399   50
    4    30 Łukasz         Baranowski            126.51 +  382: 355  177
    5    26 Sylwia         Łada                  111.91 -  269: 329   62
    6    30 Maria          Pokorska              106.48 -  359: 366   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     481  /  6  80.17




	Natalia Woźniak 129.40 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  407: 376  155
    2     1 Weronika       Rudnicka              134.86 +  425: 275  185
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  350: 359   86
    4    16 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  403: 423   91
    5    13 Anita          Bruska                119.94 +  373: 348  170
    6     9 Stanisław      Gasik                 118.68 +  380: 368  169
    7     5 Krzysztof      Obremski              142.43 +  431: 372  192
    8     3 Stanisław      Rydzik                144.05 -  321: 381   94
    9    13 Dorota         Rudzińska             121.56 +  450: 374  172
   10     5 Michał         Alabrudziński         152.48 -  385: 402  102
   11     9 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  261: 404   81
   12    11 Agata          Kuć                   122.23 -  318: 359   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Piotr Broda 129.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  370: 296  154
    2    12 Michał         Alabrudziński         152.48 -  334: 395  102
    3    14 Mateusz        Borsuk                139.59 -  364: 404   90
    4    24 Damian         Łupiński              115.44 -  393: 397   65
    5    25 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 -  349: 399   52
    6    29 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  426: 321  162
    7    26 Sylwia         Łada                  111.91 -  314: 369   62
    8    28 Danuta         Langiewicz            109.61 +  365: 332  160
    9    24 Katarzyna      Dębska                103.70 +  345: 319  154
   10    20 Maria          Pokorska              106.48 +  401: 316  156
   11    21 Artur          Wawrzynowski          111.77 +  360: 300  162
   12    15 Mariusz        Orzeł                 122.11 +  397: 309  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Maciej Perzyński 127.80 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Dębska                103.70 +  478: 280  154
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              124.74 +  361: 334  175
    3     6 Irena          Sołdan                139.84 -  365: 372   90
    4    13 Anna           Krynicka              116.06 -  357: 482   66
    5    15 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  324: 373   81
    6    21 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  389: 278  152
    7    16 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  477: 327  161
    8    11 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  514: 263  150
    9     7 Jacek          Baltyn                105.08 +  437: 350  155
   10     7 Barbara        Obremska              126.31 =  412: 412  126
   11     5 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  318: 437   80
   12     9 Krzysztof      Jaworski              130.82 +  409: 330  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Artur Koszel 127.30 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  428: 332  153
    2    15 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  374: 280  150
    3     2 Robert         Kamiński              137.68 +  435: 325  188
    4     4 Irena          Sołdan                139.84 -  317: 484   90
    5     5 Mateusz        Borsuk                139.59 -  371: 398   90
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 +  403: 325  186
    7     7 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  378: 468   88
    8    13 Anna           Krynicka              116.06 +  399: 244  166
    9    11 Barbara        Obremska              126.31 -  334: 389   76
   10    11 Jerzy          Tatarczuk             111.28 +  365: 332  161
   11    13 Dorota         Rudzińska             121.56 +  409: 369  172
   12     8 Robert         Kamiński              137.68 -  326: 410   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Łukasz Baranowski 126.51 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Lidia          Żywna                 102.27 +  384: 236  152
    2     8 Stanisław      Rydzik                144.05 -  330: 486   94
    3    12 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  302: 386  103
    4    30 Mariusz        Sylwestrzuk           129.71 -  355: 382   80
    5    30 Paulina        Ostrowska             100.00 +  499: 188  150
    6    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  404: 340  150
    7    15 Stanisław      Gasik                 118.68 +  397: 302  169
    8    16 Artur          Wawrzynowski          111.77 +  417: 336  162
    9     6 Krzysztof      Obremski              142.43 -  265: 497   92
   10    15 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  437: 278  155
   11     8 Dawid          Pikul                 146.97 -  358: 570   97
   12    12 Jacek          Baltyn                105.08 +  421: 273  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Barbara Obremska 126.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  467: 294  152
    2     7 Krzysztof      Jaworski              130.82 +  413: 305  181
    3     4 Rafał          Wesołowski            130.86 -  296: 401   81
    4    17 Dariusz        Socha                 117.97 -  334: 392   68
    5    18 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  382: 348  170
    6    16 Artur          Wawrzynowski          111.77 -  275: 372   62
    7    13 Ewa            Radzikowska           117.11 +  353: 346  167
    8    10 Agata          Kuć                   122.23 +  373: 367  172
    9    11 Artur          Koszel                127.30 +  389: 334  177
   10     7 Maciej         Perzyński             127.80 =  412: 412  128
   11     6 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  368: 439   95
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  309: 399   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Szymon Dąbrowski 126.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Teresa         Balewska              100.00 +  459: 217  150
    2    10 Irena          Sołdan                139.84 -  314: 358   90
    3    21 Maria          Pokorska              106.48 +  423: 252  156
    4    15 Andrzej        Oleksiak              145.72 +  392: 334  196
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 +  397: 377  186
    6     5 Rafał          Wesołowski            130.86 +  368: 340  181
    7     2 Michał         Alabrudziński         152.48 -  288: 466  102
    8     8 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  367: 373   91
    9     9 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  338: 503  103
   10    16 Dorota         Rudzińska             121.56 -  358: 398   72
   11    16 Anita          Bruska                119.94 -  323: 395   70
   12    20 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  287: 274  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Krzysztof Sporczyk 124.74 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Dąbrowski             100.00 +  392: 339  150
    2     5 Maciej         Perzyński             127.80 -  334: 361   78
    3    24 Andrzej        Oleksiak              145.72 -  328: 455   96
    4    26 Artur          Wawrzynowski          111.77 -  362: 369   62
    5    28 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  391: 309  162
    6    25 Sylwia         Łada                  111.91 +  370: 331  162
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 +  405: 306  186
    8    17 Dariusz        Socha                 117.97 +  436: 293  168
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  306: 382   82
   10    18 Michał         Kolaj                 120.74 -  341: 343   71
   11    20 Ewa            Radzikowska           117.11 +  320: 282  167
   12    16 Anita          Bruska                119.94 -  329: 370   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Agata Kuć 122.23 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paulina        Ostrowska             100.00 +  501: 198  150
    2     2 Dorota         Ostrowska             112.62 -  338: 347   63
    3    13 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  428: 338  153
    4     8 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  299: 447   88
    5    14 Michał         Dąbrowski             100.00 +  478: 290  150
    6     8 Jerzy          Tatarczuk             111.28 -  336: 369   61
    7    14 Anita          Bruska                119.94 +  414: 380  170
    8    10 Barbara        Obremska              126.31 -  367: 373   76
    9    14 Maria          Pokorska              106.48 +  351: 311  156
   10    10 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  296: 437   81
   11    14 Stanisław      Gasik                 118.68 +  496: 482  169
   12    11 Natalia        Woźniak               129.40 +  359: 318  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Mariusz Orzeł 122.11 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  324: 341   50
    2    33 Sylwia         Łada                  111.91 -  362: 373   62
    3    27 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  475: 326  152
    4    19 Andrzej        Bednaruk              111.15 -  281: 311   61
    5    27 Katarzyna      Dębska                103.70 +  512: 320  154
    6    19 Anita          Bruska                119.94 -  285: 392   70
    7    25 Damian         Łupiński              115.44 -  354: 394   65
    8    27 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  320: 308  170
    9    25 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  345: 297  167
   10    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  394: 301  150
   11    22 Dariusz        Socha                 117.97 +  341: 267  168
   12    15 Piotr          Broda                 129.00 -  309: 397   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Dorota Rudzińska 121.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  410: 325  150
    2    17 Dariusz        Socha                 117.97 -  293: 296   68
    3    15 Michał         Kolaj                 120.74 +  393: 312  171
    4    10 Robert         Kamiński              137.68 -  354: 384   88
    5    21 Artur          Wawrzynowski          111.77 =  385: 385  112
    6    14 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  332: 452   81
    7    21 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  445: 413  153
    8    15 Dawid          Pikul                 146.97 +  385: 373  197
    9    13 Natalia        Woźniak               129.40 -  374: 450   79
   10    16 Szymon         Dąbrowski             126.10 +  398: 358  176
   11    13 Artur          Koszel                127.30 -  369: 409   77
   12    18 Stanisław      Gasik                 118.68 -  264: 415   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Michał Kolaj 120.74 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              154.03 -  390: 433  104
    2    19 Anita          Bruska                119.94 +  428: 314  170
    3    15 Dorota         Rudzińska             121.56 -  312: 393   72
    4    20 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  403: 409   81
    5    24 Marta          Bajorek               120.15 +  405: 324  170
    6    20 Wojciech       Gołęcki               102.84 -  310: 428   53
    7    24 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  325: 321  152
    8    20 Michał         Dąbrowski             100.00 +  463: 313  150
    9    16 Damian         Łupiński              115.44 -  300: 411   65
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              124.74 +  343: 341  175
   11    19 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  412: 357  155
   12    14 Marta          Bajorek               120.15 +  439: 307  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Zbigniew Rybak 120.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              152.94 +  370: 339  203
    2    13 Bartosz        Morawski              154.03 -  309: 372  104
    3    18 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  298: 333   88
    4    22 Jakub          Onoszko               112.99 +  369: 293  163
    5    18 Barbara        Obremska              126.31 -  348: 382   76
    6    22 Weronika       Rudnicka              134.86 +  347: 334  185
    7    17 Robert         Kamiński              137.68 -  332: 461   88
    8    27 Mariusz        Orzeł                 122.11 -  308: 320   72
    9    30 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 -  318: 344   62
   10    32 Elżbieta       Zębek                 116.78 -  313: 333   67
   11    32 Lidia          Żywna                 102.27 +  405: 271  152
   12    27 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  471: 363  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Marta Bajorek 120.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         152.48 -  283: 444  102
    2    24 Jakub          Onoszko               112.99 +  384: 271  163
    3    19 Weronika       Rudnicka              134.86 +  403: 332  185
    4    11 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  356: 389  103
    5    24 Michał         Kolaj                 120.74 -  324: 405   71
    6    28 Lidia          Żywna                 102.27 +  420: 294  152
    7    22 Andrzej        Oleksiak              145.72 +  389: 325  196
    8    18 Ewa            Radzikowska           117.11 +  402: 317  167
    9    10 Robert         Kamiński              137.68 -  379: 398   88
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  345: 456   86
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             108.60 +  383: 363  159
   12    14 Michał         Kolaj                 120.74 -  307: 439   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Anita Bruska 119.94 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           147.68 -  319: 378   98
    2    19 Michał         Kolaj                 120.74 -  314: 428   71
    3    31 Katarzyna      Dębska                103.70 +  393: 330  154
    4    29 Paulina        Ostrowska             100.00 +  373: 223  150
    5    13 Natalia        Woźniak               129.40 -  348: 373   79
    6    19 Mariusz        Orzeł                 122.11 +  392: 285  172
    7    14 Agata          Kuć                   122.23 -  380: 414   72
    8    21 Sylwia         Łada                  111.91 +  375: 316  162
    9    18 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  312: 465   86
   10    23 Rafał          Stachowski            117.22 +  388: 365  167
   11    16 Szymon         Dąbrowski             126.10 +  395: 323  176
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              124.74 +  370: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Stanisław Gasik 118.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 146.97 +  430: 325  197
    2    14 Jerzy          Tatarczuk             111.28 +  373: 327  161
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.05 +  355: 353  194
    4     3 Rafał          Lenartowski           147.68 -  368: 399   98
    5     7 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  240: 492  103
    6     9 Natalia        Woźniak               129.40 -  368: 380   79
    7    15 Łukasz         Baranowski            126.51 -  302: 397   77
    8    25 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  362: 371   86
    9    28 Dorota         Ostrowska             112.62 +  434: 347  163
   10    22 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  408: 272  152
   11    14 Agata          Kuć                   122.23 -  482: 496   72
   12    18 Dorota         Rudzińska             121.56 +  415: 264  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Dariusz Socha 117.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Oleksiak              145.72 =  370: 370  146
    2    17 Dorota         Rudzińska             121.56 +  296: 293  172
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  334: 368   82
    4    17 Barbara        Obremska              126.31 +  392: 334  176
    5    11 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  275: 461   95
    6    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  283: 320   50
    7    23 Jakub          Onoszko               112.99 +  317: 297  163
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              124.74 -  293: 436   75
    9    22 Jerzy          Tatarczuk             111.28 -  346: 420   61
   10    25 Anna           Krynicka              116.06 +  399: 318  166
   11    22 Mariusz        Orzeł                 122.11 -  267: 341   72
   12    25 Ewa            Radzikowska           117.11 +  311: 283  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Rafał Stachowski 117.22 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  277: 496   95
    2    26 Michał         Dąbrowski             100.00 -  346: 382   50
    3    32 Artur          Wawrzynowski          111.77 -  312: 393   62
    4    33 Katarzyna      Dębska                103.70 -  279: 411   54
    5    34 PAUZA
    6    31 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  369: 294  154
    7    28 Dariusz        Ulatowski             116.87 -  331: 417   67
    8    30 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  515: 317  162
    9    29 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  406: 346  161
   10    23 Anita          Bruska                119.94 -  365: 388   70
   11    27 Anna           Krynicka              116.06 +  413: 326  166
   12    23 Jerzy          Tatarczuk             111.28 -  315: 397   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 11 100.18




	Ewa Radzikowska 117.11 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                144.05 -  358: 463   94
    2    23 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  514: 317  152
    3    10 Bartosz        Morawski              154.03 -  318: 421  104
    4    18 Marek          Dudkiewicz            131.48 +  489: 362  181
    5    12 Jerzy          Tatarczuk             111.28 -  343: 356   61
    6    18 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  449: 233  155
    7    13 Barbara        Obremska              126.31 -  346: 353   76
    8    18 Marta          Bajorek               120.15 -  317: 402   70
    9    21 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  282: 433   81
   10    26 Katarzyna      Dębska                103.70 +  379: 330  154
   11    20 Krzysztof      Sporczyk              124.74 -  282: 320   75
   12    25 Dariusz        Socha                 117.97 -  283: 311   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Dariusz Ulatowski 116.87 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              142.43 -  367: 488   92
    2    21 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  394: 365  167
    3    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  340: 306  150
    4     9 Mateusz        Borsuk                139.59 -  335: 550   90
    5    23 Andrzej        Oleksiak              145.72 -  337: 351   96
    6    27 Dorota         Ostrowska             112.62 -  286: 320   63
    7    28 Rafał          Stachowski            117.22 +  417: 331  167
    8    23 Damian         Łupiński              115.44 -  371: 404   65
    9    27 Sylwia         Łada                  111.91 -  409: 431   62
   10    27 Michał         Dąbrowski             100.00 +  461: 271  150
   11    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  352: 278  150
   12    19 Weronika       Rudnicka              134.86 -  334: 392   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Jerzy Krzyżewski 116.84 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          140.87 -  244: 454   91
    2    30 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  308: 464   81
    3    30 Krzysztof      Zawadzki              103.99 -  337: 422   54
    4    32 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 -  355: 382   52
    5    33 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  340: 314  167
    6    33 Paulina        Ostrowska             100.00 -  257: 283   50
    7    31 Michał         Lasecki               100.00 +  313: 274  150
    8    32 Lidia          Żywna                 102.27 +  431: 321  152
    9    25 Mariusz        Orzeł                 122.11 -  297: 345   72
   10    28 Weronika       Rudnicka              134.86 -  322: 368   85
   11    31 Katarzyna      Dębska                103.70 -  319: 351   54
   12    32 Lidia          Żywna                 102.27 -  303: 377   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Elżbieta Zębek 116.78 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                139.84 -  308: 374   90
    2    21 Dariusz        Ulatowski             116.87 -  365: 394   67
    3    29 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 -  314: 409   62
    4    31 Mieczysław     Pastuszak             108.60 -  314: 443   59
    5    33 Jerzy          Krzyżewski            116.84 -  314: 340   67
    6    34 PAUZA
    7    32 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  345: 311  154
    8    29 Weronika       Rudnicka              134.86 -  360: 378   85
    9    31 Michał         Lasecki               100.00 +  372: 286  150
   10    32 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  333: 313  170
   11    28 Maria          Pokorska              106.48 +  353: 326  156
   12    24 Artur          Wawrzynowski          111.77 -  286: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 11 102.00




	Anna Krynicka 116.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mateusz        Borsuk                139.59 -  329: 467   90
    2    29 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  394: 315  162
    3    25 Paulina        Ostrowska             100.00 +  318: 196  150
    4    13 Maciej         Perzyński             127.80 +  482: 357  178
    5     8 Robert         Kamiński              137.68 +  324: 308  188
    6     6 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  334: 360  103
    7     8 Rafał          Wesołowski            130.86 -  252: 407   81
    8    13 Artur          Koszel                127.30 -  244: 399   77
    9    17 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  421: 424   81
   10    25 Dariusz        Socha                 117.97 -  318: 399   68
   11    27 Rafał          Stachowski            117.22 -  326: 413   67
   12    26 Andrzej        Bednaruk              111.15 -  387: 396   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Damian Łupiński 115.44 Konojady                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Łukasik               138.03 +  399: 359  188
    2     3 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  316: 403   95
    3    11 Krzysztof      Obremski              142.43 -  239: 612   92
    4    24 Piotr          Broda                 129.00 +  397: 393  179
    5    17 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  316: 398   81
    6    24 Jakub          Onoszko               112.99 -  261: 349   63
    7    25 Mariusz        Orzeł                 122.11 +  394: 354  172
    8    23 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  404: 371  167
    9    16 Michał         Kolaj                 120.74 +  411: 300  171
   10    13 Jacek          Baltyn                105.08 +  428: 278  155
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  301: 416   82
   12    17 Andrzej        Oleksiak              145.72 -  337: 438   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Jakub Onoszko 112.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              137.68 -  346: 398   88
    2    24 Marta          Bajorek               120.15 -  271: 384   70
    3    33 Lidia          Żywna                 102.27 +  486: 309  152
    4    22 Zbigniew       Rybak                 120.35 -  293: 369   70
    5    29 Maria          Pokorska              106.48 +  424: 334  156
    6    24 Damian         Łupiński              115.44 +  349: 261  165
    7    23 Dariusz        Socha                 117.97 -  297: 317   68
    8    24 Dorota         Ostrowska             112.62 +  348: 258  163
    9    19 Andrzej        Oleksiak              145.72 -  354: 506   96
   10    24 Artur          Wawrzynowski          111.77 -  309: 350   62
   11    25 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  400: 273  152
   12    21 Sylwia         Łada                  111.91 -  343: 372   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Dorota Ostrowska 112.62 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kacper         Zegadło               136.92 +  400:   1  187
    2     2 Agata          Kuć                   122.23 +  347: 338  172
    3     5 Jacek          Baltyn                105.08 -  195: 435   55
    4    14 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  270: 426   80
    5    22 Dawid          Pikul                 146.97 -  263: 454   97
    6    27 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  320: 286  167
    7    19 Mieczysław     Pastuszak             108.60 -  328: 330   59
    8    24 Jakub          Onoszko               112.99 -  258: 348   63
    9    28 Stanisław      Gasik                 118.68 -  347: 434   69
   10    30 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  388: 298  154
   11    26 Sylwia         Łada                  111.91 -  365: 419   62
   12    31 Danuta         Langiewicz            109.61 +  373: 278  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Agnieszka Piotrowicz 112.17 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           136.15 -  254: 372   86
    2    29 Anna           Krynicka              116.06 -  315: 394   66
    3    29 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  409: 314  167
    4    21 Weronika       Rudnicka              134.86 -  293: 424   85
    5    28 Krzysztof      Sporczyk              124.74 -  309: 391   75
    6    29 Piotr          Broda                 129.00 -  321: 426   79
    7    33 Teresa         Balewska              100.00 +  453: 241  150
    8    30 Rafał          Stachowski            117.22 -  317: 515   67
    9    30 Zbigniew       Rybak                 120.35 +  344: 318  170
   10    31 Michał         Lasecki               100.00 +  351: 311  150
   11    29 Andrzej        Bednaruk              111.15 -  358: 448   61
   12    27 Zbigniew       Rybak                 120.35 -  363: 471   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Sylwia Łada 111.91 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Weronika       Rudnicka              134.86 -  203: 501   85
    2    33 Mariusz        Orzeł                 122.11 +  373: 362  172
    3    23 Dawid          Pikul                 146.97 -  385: 386   97
    4    23 Stanisław      Olsztyn               104.73 -  344: 401   55
    5    26 Mariusz        Sylwestrzuk           129.71 +  329: 269  180
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              124.74 -  331: 370   75
    7    26 Piotr          Broda                 129.00 +  369: 314  179
    8    21 Anita          Bruska                119.94 -  316: 375   70
    9    27 Dariusz        Ulatowski             116.87 +  431: 409  167
   10    19 Wojciech       Gołęcki               102.84 -  357: 366   53
   11    26 Dorota         Ostrowska             112.62 +  419: 365  163
   12    21 Jakub          Onoszko               112.99 +  372: 343  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Artur Wawrzynowski 111.77 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  268: 387   82
    2    28 Wojciech       Gołęcki               102.84 -  251: 377   53
    3    32 Rafał          Stachowski            117.22 +  393: 312  167
    4    26 Krzysztof      Sporczyk              124.74 +  369: 362  175
    5    21 Dorota         Rudzińska             121.56 =  385: 385  122
    6    16 Barbara        Obremska              126.31 +  372: 275  176
    7    12 Jacek          Baltyn                105.08 -  315: 327   55
    8    16 Łukasz         Baranowski            126.51 -  336: 417   77
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             108.60 -  304: 328   59
   10    24 Jakub          Onoszko               112.99 +  350: 309  163
   11    21 Piotr          Broda                 129.00 -  300: 360   79
   12    24 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  382: 286  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Jerzy Tatarczuk 111.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Dudkiewicz            131.48 +  367: 326  181
    2    14 Stanisław      Gasik                 118.68 -  327: 373   69
    3    16 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  355: 388   80
    4    27 Maria          Pokorska              106.48 +  364: 316  156
    5    12 Ewa            Radzikowska           117.11 +  356: 343  167
    6     8 Agata          Kuć                   122.23 +  369: 336  172
    7     9 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  320: 538   95
    8    12 Robert         Kamiński              137.68 -  285: 417   88
    9    22 Dariusz        Socha                 117.97 +  420: 346  168
   10    11 Artur          Koszel                127.30 -  332: 365   77
   11    17 Jacek          Baltyn                105.08 -  259: 484   55
   12    23 Rafał          Stachowski            117.22 +  397: 315  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Andrzej Bednaruk 111.15 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            130.86 -  319: 407   81
    2    20 Stanisław      Olsztyn               104.73 -  360: 399   55
    3    28 Mieczysław     Pastuszak             108.60 +  310: 300  159
    4    19 Mariusz        Orzeł                 122.11 +  311: 281  172
    5    20 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  341: 281  153
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  409: 448   82
    7    16 Maciej         Perzyński             127.80 -  327: 477   78
    8    26 Andrzej        Oleksiak              145.72 -  380: 412   96
    9    29 Rafał          Stachowski            117.22 -  346: 406   67
   10    29 Danuta         Langiewicz            109.61 -  367: 373   60
   11    29 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 +  448: 358  162
   12    26 Anna           Krynicka              116.06 +  396: 387  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Danuta Langiewicz 109.61 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Piotr          Broda                 129.00 -  332: 365   79
    9    33 Lidia          Żywna                 102.27 +  452: 254  152
   10    29 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  373: 367  161
   11    24 Weronika       Rudnicka              134.86 -  298: 426   85
   12    31 Dorota         Ostrowska             112.62 -  278: 373   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  5 108.00




	Mieczysław Pastuszak 108.60 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  337: 384   81
    2    27 Maria          Pokorska              106.48 -  252: 354   56
    3    28 Andrzej        Bednaruk              111.15 -  300: 310   61
    4    31 Elżbieta       Zębek                 116.78 +  443: 314  167
    5    32 Teresa         Balewska              100.00 +  446: 281  150
    6    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  417: 355  150
    7    19 Dorota         Ostrowska             112.62 +  330: 328  163
    8     9 Krzysztof      Obremski              142.43 -  288: 562   92
    9    20 Artur          Wawrzynowski          111.77 +  328: 304  162
   10    12 Dawid          Pikul                 146.97 -  307: 502   97
   11    18 Marta          Bajorek               120.15 -  363: 383   70
   12    22 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  464: 219  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Maria Pokorska 106.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Chłopińska            129.96 -  277: 459   80
    2    27 Mieczysław     Pastuszak             108.60 +  354: 252  159
    3    21 Szymon         Dąbrowski             126.10 -  252: 423   76
    4    27 Jerzy          Tatarczuk             111.28 -  316: 364   61
    5    29 Jakub          Onoszko               112.99 -  334: 424   63
    6    30 Mariusz        Sylwestrzuk           129.71 +  366: 359  180
    7    27 Weronika       Rudnicka              134.86 +  469: 273  185
    8    19 Wojciech       Gołęcki               102.84 +  374: 354  153
    9    14 Agata          Kuć                   122.23 -  311: 351   72
   10    20 Piotr          Broda                 129.00 -  316: 401   79
   11    28 Elżbieta       Zębek                 116.78 -  326: 353   67
   12    28 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  424: 274  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Jacek Baltyn 105.08 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Sylwestrzuk           129.71 +  426: 392  180
    2    16 Andrzej        Oleksiak              145.72 +  435: 305  196
    3     5 Dorota         Ostrowska             112.62 +  435: 195  163
    4     2 Rafał          Wesołowski            130.86 +  459: 423  181
    5     2 Irena          Sołdan                139.84 -  313: 319   90
    6     3 Michał         Alabrudziński         152.48 -  282: 393  102
    7    12 Artur          Wawrzynowski          111.77 +  327: 315  162
    8     6 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  388: 389   88
    9     7 Maciej         Perzyński             127.80 -  350: 437   78
   10    13 Damian         Łupiński              115.44 -  278: 428   65
   11    17 Jerzy          Tatarczuk             111.28 +  484: 259  161
   12    12 Łukasz         Baranowski            126.51 -  273: 421   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Stanisław Olsztyn 104.73 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Natalia        Woźniak               129.40 -  376: 407   79
    2    20 Andrzej        Bednaruk              111.15 +  399: 360  161
    3    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  312: 425   50
    4    23 Sylwia         Łada                  111.91 +  401: 344  162
    5    19 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  303: 301  150
    6    18 Ewa            Radzikowska           117.11 -  233: 449   67
    7    18 Krzysztof      Jaworski              130.82 +  401: 281  181
    8    14 Marek          Dudkiewicz            131.48 +  389: 271  181
    9    12 Irena          Sołdan                139.84 -  321: 370   90
   10    15 Łukasz         Baranowski            126.51 -  278: 437   77
   11    19 Michał         Kolaj                 120.74 -  357: 412   71
   12    22 Mieczysław     Pastuszak             108.60 -  219: 464   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Krzysztof Zawadzki 103.99 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 129.00 -  296: 370   79
    2    22 Grzegorz       Łukasik               138.03 -  337: 423   88
    3    30 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  422: 337  167
    4    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  309: 394   50
    5    31 Lidia          Żywna                 102.27 -  279: 466   52
    6    31 Rafał          Stachowski            117.22 -  294: 369   67
    7    32 Elżbieta       Zębek                 116.78 -  311: 345   67
    8    34 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 276  150
    9    32 Paulina        Ostrowska             100.00 +  395: 293  150
   10    30 Dorota         Ostrowska             112.62 -  298: 388   63
   11    30 Michał         Lasecki               100.00 +  340: 316  150
   12    28 Maria          Pokorska              106.48 -  274: 424   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Katarzyna Dębska 103.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Perzyński             127.80 -  280: 478   78
    2    25 Kazimierz      Merklejn              152.94 -  269: 503  103
    3    31 Anita          Bruska                119.94 -  330: 393   70
    4    33 Rafał          Stachowski            117.22 +  411: 279  167
    5    27 Mariusz        Orzeł                 122.11 -  320: 512   72
    6    32 Teresa         Balewska              100.00 +  409: 296  150
    7    30 Paulina        Ostrowska             100.00 +  335: 198  150
    8    22 Krzysztof      Jaworski              130.82 -  311: 321   81
    9    24 Piotr          Broda                 129.00 -  319: 345   79
   10    26 Ewa            Radzikowska           117.11 -  330: 379   67
   11    31 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  351: 319  167
   12    29 Michał         Dąbrowski             100.00 +  374: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Wojciech Gołęcki 102.84 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Artur          Koszel                127.30 -  332: 428   77
    2    28 Artur          Wawrzynowski          111.77 +  377: 251  162
    3    13 Agata          Kuć                   122.23 -  338: 428   72
    4    28 Teresa         Balewska              100.00 +  418: 179  150
    5    20 Andrzej        Bednaruk              111.15 -  281: 341   61
    6    20 Michał         Kolaj                 120.74 +  428: 310  171
    7    21 Dorota         Rudzińska             121.56 -  413: 445   72
    8    19 Maria          Pokorska              106.48 -  354: 374   56
    9    23 Michał         Dąbrowski             100.00 +  324: 305  150
   10    19 Sylwia         Łada                  111.91 +  366: 357  162
   11    15 Marek          Dudkiewicz            131.48 -  310: 365   81
   12    20 Szymon         Dąbrowski             126.10 -  274: 287   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Lidia Żywna 102.27 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Baranowski            126.51 -  236: 384   77
    2    31 Dawid          Pikul                 146.97 -  274: 411   97
    3    33 Jakub          Onoszko               112.99 -  309: 486   63
    4    34 PAUZA
    5    31 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  466: 279  154
    6    28 Marta          Bajorek               120.15 -  294: 420   70
    7    29 Michał         Dąbrowski             100.00 -  323: 338   50
    8    32 Jerzy          Krzyżewski            116.84 -  321: 431   67
    9    33 Danuta         Langiewicz            109.61 -  254: 452   60
   10    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  459: 181  150
   11    32 Zbigniew       Rybak                 120.35 -  271: 405   70
   12    32 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  377: 303  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 11  93.18




	Maciej Sylwestrzuk 101.66 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Barbara        Obremska              126.31 -  294: 467   76
    2    23 Ewa            Radzikowska           117.11 -  317: 514   67
    3    27 Mariusz        Orzeł                 122.11 -  326: 475   72
    4    32 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  382: 355  167
    5    25 Piotr          Broda                 129.00 +  399: 349  179
    6    21 Maciej         Perzyński             127.80 -  278: 389   78
    7    24 Michał         Kolaj                 120.74 -  321: 325   71
    8    31 Paulina        Ostrowska             100.00 +  328: 308  150
    9    26 Weronika       Rudnicka              134.86 +  382: 372  185
   10    22 Stanisław      Gasik                 118.68 -  272: 408   69
   11    25 Jakub          Onoszko               112.99 -  273: 400   63
   12    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  273: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Szymon         Dąbrowski             126.10 -  217: 459   76
    2    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  218: 313   50
    3    34 PAUZA
    4    28 Wojciech       Gołęcki               102.84 -  179: 418   53
    5    32 Mieczysław     Pastuszak             108.60 -  281: 446   59
    6    32 Katarzyna      Dębska                103.70 -  296: 409   54
    7    33 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 -  241: 453   62
    8    34 Krzysztof      Zawadzki              103.99 -  276: 396   54
    9    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  342: 170  150
   10    34 Paulina        Ostrowska             100.00 +  308: 261  150
   11    33 Michał         Dąbrowski             100.00 -  319: 363   50
   12    33 Paulina        Ostrowska             100.00 +  345: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    34 PAUZA
    8    33 Michał         Lasecki               100.00 -  212: 307   50
    9    34 Teresa         Balewska              100.00 -  170: 342   50
   10    33 Lidia          Żywna                 102.27 -  181: 459   52
   11    34 Paulina        Ostrowska             100.00 -  225: 402   50
   12    34 Michał         Lasecki               100.00 -  215: 258   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  5  50.40




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              124.74 -  339: 392   75
    2    26 Rafał          Stachowski            117.22 +  382: 346  167
    3    26 Mariusz        Sylwestrzuk           129.71 +  399: 326  180
    4     7 Stanisław      Rydzik                144.05 -  276: 575   94
    5    14 Agata          Kuć                   122.23 -  290: 478   72
    6    23 Łukasz         Baranowski            126.51 -  340: 404   77
    7    29 Lidia          Żywna                 102.27 +  338: 323  152
    8    20 Michał         Kolaj                 120.74 -  313: 463   71
    9    23 Wojciech       Gołęcki               102.84 -  305: 324   53
   10    27 Dariusz        Ulatowski             116.87 -  271: 461   67
   11    33 Teresa         Balewska              100.00 +  363: 319  150
   12    29 Katarzyna      Dębska                103.70 -  339: 374   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Michał Lasecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    31 Jerzy          Krzyżewski            116.84 -  274: 313   67
    8    33 Mirosław       Dejna                 100.00 +  307: 212  150
    9    31 Elżbieta       Zębek                 116.78 -  286: 372   67
   10    31 Agnieszka      Piotrowicz            112.17 -  311: 351   62
   11    30 Krzysztof      Zawadzki              103.99 -  316: 340   54
   12    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  258: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  6  91.67




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agata          Kuć                   122.23 -  198: 501   72
    2    34 PAUZA
    3    25 Anna           Krynicka              116.06 -  196: 318   66
    4    29 Anita          Bruska                119.94 -  223: 373   70
    5    30 Łukasz         Baranowski            126.51 -  188: 499   77
    6    33 Jerzy          Krzyżewski            116.84 +  283: 257  167
    7    30 Katarzyna      Dębska                103.70 -  198: 335   54
    8    31 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 -  308: 328   52
    9    32 Krzysztof      Zawadzki              103.99 -  293: 395   54
   10    34 Teresa         Balewska              100.00 -  261: 308   50
   11    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  402: 225  150
   12    33 Teresa         Balewska              100.00 -  245: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  / 11  78.36




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariusz        Orzeł                 122.11 +  341: 324  172
    2    15 Artur          Koszel                127.30 -  280: 374   77
    3    22 Dariusz        Ulatowski             116.87 -  306: 340   67
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              103.99 +  394: 309  154
    5    19 Stanisław      Olsztyn               104.73 -  301: 303   55
    6    26 Mieczysław     Pastuszak             108.60 -  355: 417   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  6  97.33




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Rudzińska             121.56 -  325: 410   72
    2    32 Teresa         Balewska              100.00 +  313: 218  150
    3    20 Stanisław      Olsztyn               104.73 +  425: 312  155
    4    12 Łukasz         Tuszyński             144.70 -  301: 370   95
    5    16 Weronika       Rudnicka              134.86 +  456: 347  185
    6    17 Dariusz        Socha                 117.97 +  320: 283  168
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             131.85 -  324: 501   82
    8    11 Maciej         Perzyński             127.80 -  263: 514   78
    9    15 Dawid          Pikul                 146.97 -  287: 357   97
   10    21 Mariusz        Orzeł                 122.11 -  301: 394   72
   11    23 Dariusz        Ulatowski             116.87 -  278: 352   67
   12    30 Maciej         Sylwestrzuk           101.66 +  379: 273  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Kolaj                 433: 390
   2 Zbigniew       Rybak                - Kazimierz      Merklejn              370: 339
   3 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               444: 283
   4 Anita          Bruska               - Rafał          Lenartowski           319: 378
   5 Dawid          Pikul                - Stanisław      Gasik                 325: 430
   6 Dariusz        Socha                - Andrzej        Oleksiak              370: 370
   7 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            496: 277
   8 Ewa            Radzikowska          - Stanisław      Rydzik                358: 463
   9 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Ulatowski             488: 367
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Pietuchowski          244: 454
  11 Irena          Sołdan               - Elżbieta       Zębek                 374: 308
  12 Anna           Krynicka             - Mateusz        Borsuk                329: 467
  13 Grzegorz       Łukasik              - Damian         Łupiński              359: 399
  14 Jakub          Onoszko              - Robert         Kamiński              346: 398
  15 Kacper         Zegadło              - Dorota         Ostrowska               1: 400
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Andrzej        Kwiatkowski           254: 372
  17 Weronika       Rudnicka             - Sylwia         Łada                  501: 203
  18 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Koczkodon             268: 387
  19 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Tatarczuk             326: 367
  20 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Wesołowski            319: 407
  21 Krzysztof      Jaworski             - Mieczysław     Pastuszak             384: 337
  22 Maria          Pokorska             - Jolanta        Chłopińska            277: 459
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jacek          Baltyn                392: 426
  24 Stanisław      Olsztyn              - Natalia        Woźniak               376: 407
  25 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              370: 296
  26 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Perzyński             280: 478
  27 Artur          Koszel               - Wojciech       Gołęcki               428: 332
  28 Lidia          Żywna                - Łukasz         Baranowski            236: 384
  29 Barbara        Obremska             - Maciej         Sylwestrzuk           467: 294
  30 Teresa         Balewska             - Szymon         Dąbrowski             217: 459
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Dąbrowski             392: 339
  32 Paulina        Ostrowska            - Agata          Kuć                   198: 501
  33 Mariusz        Orzeł                - Jolanta        Sylwestrzuk           324: 341
  34 Agnieszka      Wiśniewska           - Dorota         Rudzińska             325: 410


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Weronika       Rudnicka              425: 275
   2 Dorota         Ostrowska            - Agata          Kuć                   347: 338
   3 Damian         Łupiński             - Łukasz         Tuszyński             316: 403
   4 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Obremski              510: 368
   5 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Sporczyk              361: 334
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Borsuk                425: 367
   7 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Jaworski              413: 305
   8 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                330: 486
   9 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Lenartowski           356: 408
  10 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                314: 358
  11 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           390: 390
  12 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 395: 334
  13 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Rybak                 372: 309
  14 Stanisław      Gasik                - Jerzy          Tatarczuk             373: 327
  15 Jolanta        Sylwestrzuk          - Artur          Koszel                280: 374
  16 Jacek          Baltyn               - Andrzej        Oleksiak              435: 305
  17 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Socha                 293: 296
  18 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           364: 349
  19 Michał         Kolaj                - Anita          Bruska                428: 314
  20 Stanisław      Olsztyn              - Andrzej        Bednaruk              399: 360
  21 Dariusz        Ulatowski            - Elżbieta       Zębek                 394: 365
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Łukasik               337: 423
  23 Maciej         Sylwestrzuk          - Ewa            Radzikowska           317: 514
  24 Marta          Bajorek              - Jakub          Onoszko               384: 271
  25 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Dębska                503: 269
  26 Rafał          Stachowski           - Michał         Dąbrowski             346: 382
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Pokorska              252: 354
  28 Wojciech       Gołęcki              - Artur          Wawrzynowski          377: 251
  29 Anna           Krynicka             - Agnieszka      Piotrowicz            394: 315
  30 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            464: 308
  31 Lidia          Żywna                - Dawid          Pikul                 274: 411
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Teresa         Balewska              313: 218
  33 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 373: 362
  34 Paulina        Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Gasik                 353: 355
   2 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              435: 325
   3 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             490: 312
   4 Rafał          Wesołowski           - Barbara        Obremska              401: 296
   5 Jacek          Baltyn               - Dorota         Ostrowska             435: 195
   6 Maciej         Perzyński            - Irena          Sołdan                365: 372
   7 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         269: 634
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Woźniak               359: 350
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Socha                 368: 334
  10 Ewa            Radzikowska          - Bartosz        Morawski              318: 421
  11 Damian         Łupiński             - Krzysztof      Obremski              239: 612
  12 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Baranowski            386: 302
  13 Agata          Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               428: 338
  14 Mateusz        Borsuk               - Piotr          Broda                 404: 364
  15 Dorota         Rudzińska            - Michał         Kolaj                 393: 312
  16 Jerzy          Tatarczuk            - Jolanta        Chłopińska            355: 388
  17 Krzysztof      Jaworski             - Marek          Dudkiewicz            290: 372
  18 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Łukasik               298: 333
  19 Marta          Bajorek              - Weronika       Rudnicka              403: 332
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Stanisław      Olsztyn               425: 312
  21 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              423: 252
  22 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dariusz        Ulatowski             306: 340
  23 Sylwia         Łada                 - Dawid          Pikul                 385: 386
  24 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Sporczyk              455: 328
  25 Anna           Krynicka             - Paulina        Ostrowska             318: 196
  26 Michał         Dąbrowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           399: 326
  27 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Sylwestrzuk           475: 326
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              300: 310
  29 Elżbieta       Zębek                - Agnieszka      Piotrowicz            314: 409
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            422: 337
  31 Katarzyna      Dębska               - Anita          Bruska                330: 393
  32 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Stachowski            393: 312
  33 Jakub          Onoszko              - Lidia          Żywna                 486: 309
  34 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             390: 380
   2 Jacek          Baltyn               - Rafał          Wesołowski            459: 423
   3 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Gasik                 399: 368
   4 Irena          Sołdan               - Artur          Koszel                484: 317
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Morawski              382: 442
   6 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 451: 327
   7 Michał         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                276: 575
   8 Grzegorz       Łukasik              - Agata          Kuć                   447: 299
   9 Dariusz        Ulatowski            - Mateusz        Borsuk                335: 550
  10 Robert         Kamiński             - Dorota         Rudzińska             384: 354
  11 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              356: 389
  12 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Wiśniewska            370: 301
  13 Maciej         Perzyński            - Anna           Krynicka              357: 482
  14 Dorota         Ostrowska            - Jolanta        Chłopińska            270: 426
  15 Andrzej        Oleksiak             - Szymon         Dąbrowski             334: 392
  16 Natalia        Woźniak              - Piotr          Pietuchowski          403: 423
  17 Dariusz        Socha                - Barbara        Obremska              392: 334
  18 Ewa            Radzikowska          - Marek          Dudkiewicz            489: 362
  19 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Orzeł                 311: 281
  20 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Jaworski              403: 409
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Weronika       Rudnicka              293: 424
  22 Jakub          Onoszko              - Zbigniew       Rybak                 293: 369
  23 Stanisław      Olsztyn              - Sylwia         Łada                  401: 344
  24 Piotr          Broda                - Damian         Łupiński              393: 397
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Sylwestrzuk           309: 394
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Wawrzynowski          362: 369
  27 Maria          Pokorska             - Jerzy          Tatarczuk             316: 364
  28 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Balewska              418: 179
  29 Anita          Bruska               - Paulina        Ostrowska             373: 223
  30 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           355: 382
  31 Elżbieta       Zębek                - Mieczysław     Pastuszak             314: 443
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Sylwestrzuk           355: 382
  33 Rafał          Stachowski           - Katarzyna      Dębska                279: 411
  34 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         530: 360
   2 Irena          Sołdan               - Jacek          Baltyn                319: 313
   3 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           357: 419
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               525: 381
   5 Mateusz        Borsuk               - Artur          Koszel                398: 371
   6 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Koczkodon             473: 372
   7 Stanisław      Gasik                - Kazimierz      Merklejn              240: 492
   8 Robert         Kamiński             - Anna           Krynicka              308: 324
   9 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          516: 294
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             377: 397
  11 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Socha                 461: 275
  12 Jerzy          Tatarczuk            - Ewa            Radzikowska           356: 343
  13 Natalia        Woźniak              - Anita          Bruska                373: 348
  14 Agata          Kuć                  - Michał         Dąbrowski             478: 290
  15 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Perzyński             373: 324
  16 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Wiśniewska            347: 456
  17 Damian         Łupiński             - Marek          Dudkiewicz            316: 398
  18 Barbara        Obremska             - Zbigniew       Rybak                 382: 348
  19 Jolanta        Sylwestrzuk          - Stanisław      Olsztyn               301: 303
  20 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              281: 341
  21 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Rudzińska             385: 385
  22 Dawid          Pikul                - Dorota         Ostrowska             454: 263
  23 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Oleksiak              337: 351
  24 Michał         Kolaj                - Marta          Bajorek               405: 324
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 399: 349
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwia         Łada                  269: 329
  27 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                512: 320
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Piotrowicz            391: 309
  29 Maria          Pokorska             - Jakub          Onoszko               334: 424
  30 Łukasz         Baranowski           - Paulina        Ostrowska             499: 188
  31 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Zawadzki              466: 279
  32 Mieczysław     Pastuszak            - Teresa         Balewska              446: 281
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Elżbieta       Zębek                 340: 314
  34 Rafał          Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              426: 441
   2 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                453: 355
   3 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Baltyn                393: 282
   4 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Tuszyński             390: 355
   5 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            368: 340
   6 Kazimierz      Merklejn             - Anna           Krynicka              360: 334
   7 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              372: 391
   8 Agata          Kuć                  - Jerzy          Tatarczuk             336: 369
   9 Stanisław      Gasik                - Natalia        Woźniak               368: 380
  10 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Jaworski              520: 445
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Bednaruk              448: 409
  12 Artur          Koszel               - Andrzej        Kwiatkowski           403: 325
  13 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kamiński              554: 329
  14 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Rudzińska             452: 332
  15 Andrzej        Oleksiak             - Dawid          Pikul                 314: 444
  16 Artur          Wawrzynowski         - Barbara        Obremska              372: 275
  17 Dariusz        Socha                - Agnieszka      Wiśniewska            283: 320
  18 Ewa            Radzikowska          - Stanisław      Olsztyn               449: 233
  19 Anita          Bruska               - Mariusz        Orzeł                 392: 285
  20 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Kolaj                 428: 310
  21 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Perzyński             278: 389
  22 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Rybak                 334: 347
  23 Michał         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            340: 404
  24 Jakub          Onoszko              - Damian         Łupiński              349: 261
  25 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Sporczyk              331: 370
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Jolanta        Sylwestrzuk           417: 355
  27 Dorota         Ostrowska            - Dariusz        Ulatowski             320: 286
  28 Marta          Bajorek              - Lidia          Żywna                 420: 294
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Piotr          Broda                 321: 426
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maria          Pokorska              359: 366
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Stachowski            294: 369
  32 Teresa         Balewska             - Katarzyna      Dębska                296: 409
  33 Paulina        Ostrowska            - Jerzy          Krzyżewski            283: 257
  34 Elżbieta       Zębek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Bartosz        Morawski              307: 458
   2 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         288: 466
   3 Mateusz        Borsuk               - Irena          Sołdan                474: 408
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              412: 318
   5 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Woźniak               372: 431
   6 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            346: 458
   7 Grzegorz       Łukasik              - Artur          Koszel                468: 378
   8 Anna           Krynicka             - Rafał          Wesołowski            252: 407
   9 Jerzy          Tatarczuk            - Łukasz         Tuszyński             320: 538
  10 Agnieszka      Wiśniewska           - Grzegorz       Koczkodon             324: 501
  11 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            375: 326
  12 Jacek          Baltyn               - Artur          Wawrzynowski          327: 315
  13 Barbara        Obremska             - Ewa            Radzikowska           353: 346
  14 Agata          Kuć                  - Anita          Bruska                414: 380
  15 Stanisław      Gasik                - Łukasz         Baranowski            302: 397
  16 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Perzyński             327: 477
  17 Zbigniew       Rybak                - Robert         Kamiński              332: 461
  18 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Jaworski              401: 281
  19 Dorota         Ostrowska            - Mieczysław     Pastuszak             328: 330
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           405: 306
  21 Dorota         Rudzińska            - Wojciech       Gołęcki               445: 413
  22 Andrzej        Oleksiak             - Marta          Bajorek               325: 389
  23 Dariusz        Socha                - Jakub          Onoszko               317: 297
  24 Michał         Kolaj                - Maciej         Sylwestrzuk           325: 321
  25 Damian         Łupiński             - Mariusz        Orzeł                 394: 354
  26 Piotr          Broda                - Sylwia         Łada                  314: 369
  27 Maria          Pokorska             - Weronika       Rudnicka              469: 273
  28 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Ulatowski             331: 417
  29 Michał         Dąbrowski            - Lidia          Żywna                 338: 323
  30 Katarzyna      Dębska               - Paulina        Ostrowska             335: 198
  31 Michał         Lasecki              - Jerzy          Krzyżewski            274: 313
  32 Elżbieta       Zębek                - Krzysztof      Zawadzki              345: 311
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Teresa         Balewska              453: 241
  34 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Borsuk                392: 405
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         397: 353
   3 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Rydzik                321: 381
   4 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             362: 391
   5 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                472: 355
   6 Jacek          Baltyn               - Grzegorz       Łukasik               388: 389
   7 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             395: 334
   8 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          367: 373
   9 Krzysztof      Obremski             - Mieczysław     Pastuszak             562: 288
  10 Barbara        Obremska             - Agata          Kuć                   373: 367
  11 Maciej         Perzyński            - Agnieszka      Wiśniewska            514: 263
  12 Robert         Kamiński             - Jerzy          Tatarczuk             417: 285
  13 Artur          Koszel               - Anna           Krynicka              399: 244
  14 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Olsztyn               271: 389
  15 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Pikul                 385: 373
  16 Łukasz         Baranowski           - Artur          Wawrzynowski          417: 336
  17 Dariusz        Socha                - Krzysztof      Sporczyk              293: 436
  18 Ewa            Radzikowska          - Marta          Bajorek               317: 402
  19 Maria          Pokorska             - Wojciech       Gołęcki               374: 354
  20 Michał         Kolaj                - Michał         Dąbrowski             463: 313
  21 Sylwia         Łada                 - Anita          Bruska                316: 375
  22 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Jaworski              311: 321
  23 Dariusz        Ulatowski            - Damian         Łupiński              371: 404
  24 Dorota         Ostrowska            - Jakub          Onoszko               258: 348
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Gasik                 371: 362
  26 Andrzej        Bednaruk             - Andrzej        Oleksiak              380: 412
  27 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Orzeł                 308: 320
  28 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Broda                 332: 365
  29 Weronika       Rudnicka             - Elżbieta       Zębek                 378: 360
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Stachowski            317: 515
  31 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Ostrowska             328: 308
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Lidia          Żywna                 431: 321
  33 Mirosław       Dejna                - Michał         Lasecki               212: 307
  34 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              276: 396


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              525: 363
   2 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           415: 396
   3 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               417: 425
   4 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            319: 338
   5 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Pietuchowski          453: 347
   6 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Obremski              265: 497
   7 Maciej         Perzyński            - Jacek          Baltyn                437: 350
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              382: 306
   9 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             503: 338
  10 Marta          Bajorek              - Robert         Kamiński              379: 398
  11 Artur          Koszel               - Barbara        Obremska              334: 389
  12 Stanisław      Olsztyn              - Irena          Sołdan                321: 370
  13 Natalia        Woźniak              - Dorota         Rudzińska             450: 374
  14 Agata          Kuć                  - Maria          Pokorska              351: 311
  15 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Wiśniewska            357: 287
  16 Damian         Łupiński             - Michał         Kolaj                 411: 300
  17 Anna           Krynicka             - Marek          Dudkiewicz            421: 424
  18 Anita          Bruska               - Andrzej        Kwiatkowski           312: 465
  19 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Oleksiak              354: 506
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Artur          Wawrzynowski          328: 304
  21 Krzysztof      Jaworski             - Ewa            Radzikowska           433: 282
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Dariusz        Socha                 420: 346
  23 Michał         Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               305: 324
  24 Piotr          Broda                - Katarzyna      Dębska                345: 319
  25 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Krzyżewski            345: 297
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Weronika       Rudnicka              382: 372
  27 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Ulatowski             431: 409
  28 Stanisław      Gasik                - Dorota         Ostrowska             434: 347
  29 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Bednaruk              406: 346
  30 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Piotrowicz            318: 344
  31 Michał         Lasecki              - Elżbieta       Zębek                 286: 372
  32 Paulina        Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              293: 395
  33 Danuta         Langiewicz           - Lidia          Żywna                 452: 254
  34 Mirosław       Dejna                - Teresa         Balewska              170: 342


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Mateusz        Borsuk                353: 320
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              332: 380
   3 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             391: 347
   4 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           356: 367
   5 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               402: 385
   6 Robert         Kamiński             - Jolanta        Chłopińska            357: 493
   7 Maciej         Perzyński            - Barbara        Obremska              412: 412
   8 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              346: 359
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Pietuchowski          292: 462
  10 Krzysztof      Jaworski             - Agata          Kuć                   437: 296
  11 Jerzy          Tatarczuk            - Artur          Koszel                332: 365
  12 Dawid          Pikul                - Mieczysław     Pastuszak             502: 307
  13 Damian         Łupiński             - Jacek          Baltyn                428: 278
  14 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Dudkiewicz            446: 373
  15 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Olsztyn               437: 278
  16 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             398: 358
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               456: 345
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 341: 343
  19 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  366: 357
  20 Piotr          Broda                - Maria          Pokorska              401: 316
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Orzeł                 301: 394
  22 Stanisław      Gasik                - Maciej         Sylwestrzuk           408: 272
  23 Anita          Bruska               - Rafał          Stachowski            388: 365
  24 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Onoszko               350: 309
  25 Anna           Krynicka             - Dariusz        Socha                 318: 399
  26 Katarzyna      Dębska               - Ewa            Radzikowska           330: 379
  27 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Dąbrowski             461: 271
  28 Weronika       Rudnicka             - Jerzy          Krzyżewski            368: 322
  29 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Bednaruk              373: 367
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Ostrowska             298: 388
  31 Michał         Lasecki              - Agnieszka      Piotrowicz            311: 351
  32 Elżbieta       Zębek                - Zbigniew       Rybak                 333: 313
  33 Mirosław       Dejna                - Lidia          Żywna                 181: 459
  34 Teresa         Balewska             - Paulina        Ostrowska             308: 261


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              287: 429
   2 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                340: 454
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               410: 481
   4 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         371: 492
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             437: 318
   6 Łukasz         Tuszyński            - Barbara        Obremska              439: 368
   7 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              425: 356
   8 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            570: 358
   9 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Jaworski              261: 404
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Damian         Łupiński              416: 301
  11 Robert         Kamiński             - Andrzej        Oleksiak              396: 359
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                445: 301
  13 Artur          Koszel               - Dorota         Rudzińska             409: 369
  14 Agata          Kuć                  - Stanisław      Gasik                 496: 482
  15 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Gołęcki               365: 310
  16 Szymon         Dąbrowski            - Anita          Bruska                323: 395
  17 Jacek          Baltyn               - Jerzy          Tatarczuk             484: 259
  18 Marta          Bajorek              - Mieczysław     Pastuszak             383: 363
  19 Michał         Kolaj                - Stanisław      Olsztyn               412: 357
  20 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Sporczyk              282: 320
  21 Artur          Wawrzynowski         - Piotr          Broda                 300: 360
  22 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Socha                 341: 267
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Ulatowski             278: 352
  24 Weronika       Rudnicka             - Danuta         Langiewicz            426: 298
  25 Jakub          Onoszko              - Maciej         Sylwestrzuk           400: 273
  26 Dorota         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  365: 419
  27 Rafał          Stachowski           - Anna           Krynicka              413: 326
  28 Elżbieta       Zębek                - Maria          Pokorska              353: 326
  29 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Piotrowicz            448: 358
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Lasecki               340: 316
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Dębska                319: 351
  32 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Rybak                 271: 405
  33 Teresa         Balewska             - Michał         Dąbrowski             319: 363
  34 Paulina        Ostrowska            - Mirosław       Dejna                 402: 225


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Bartosz        Morawski              391: 356
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         373: 383
   3 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            362: 281
   4 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           368: 454
   5 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              354: 512
   6 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 328: 352
   7 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             391: 310
   8 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              326: 410
   9 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Perzyński             330: 409
  10 Barbara        Obremska             - Andrzej        Kwiatkowski           309: 399
  11 Agata          Kuć                  - Natalia        Woźniak               359: 318
  12 Łukasz         Baranowski           - Jacek          Baltyn                421: 273
  13 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            378: 400
  14 Michał         Kolaj                - Marta          Bajorek               439: 307
  15 Piotr          Broda                - Mariusz        Orzeł                 397: 309
  16 Anita          Bruska               - Krzysztof      Sporczyk              370: 329
  17 Andrzej        Oleksiak             - Damian         Łupiński              438: 337
  18 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Gasik                 264: 415
  19 Dariusz        Ulatowski            - Weronika       Rudnicka              334: 392
  20 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Dąbrowski             274: 287
  21 Sylwia         Łada                 - Jakub          Onoszko               372: 343
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Olsztyn               464: 219
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Rafał          Stachowski            397: 315
  24 Artur          Wawrzynowski         - Elżbieta       Zębek                 382: 286
  25 Dariusz        Socha                - Ewa            Radzikowska           311: 283
  26 Andrzej        Bednaruk             - Anna           Krynicka              396: 387
  27 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Piotrowicz            471: 363
  28 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Zawadzki              424: 274
  29 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                339: 374
  30 Maciej         Sylwestrzuk          - Agnieszka      Wiśniewska            273: 379
  31 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Ostrowska             278: 373
  32 Lidia          Żywna                - Jerzy          Krzyżewski            377: 303
  33 Paulina        Ostrowska            - Teresa         Balewska              245: 345
  34 Michał         Lasecki              - Mirosław       Dejna                 258: 215
Lista rankingowa na dzień 07-07-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29881  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.07  28741  189
   5 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.04  28888  190
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  23675  158
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.12  29624  200
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             147.97  29298  198
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  15 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  16 Dawid Pikul                    Poznań               146.40  27816  190
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.57  29115  200
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.56  28094  193
  19 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.32  28338  195
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              142.89  28006  196
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.66  25074  177
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.59  27894  197
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  32 Irena Sołdan                   Sopot                141.16  26820  190
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.52  24451  174
  35 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  39 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.16  27692  199
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  41 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.06  11959   86
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.07  20435  148
  45 Robert Kamiński                Warszawa             138.00  27462  199
  46 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  47 Bogusław Szyszka               Oława                137.60  27383  199
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  49 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.14   4937   36
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  53 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  55 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  58 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  59 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  60 Grzegorz Święcki               Białystok            134.62   5385   40
  61 Przemysław Rybicki             Otwock               134.56  13591  101
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  22044  164
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  64 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Marek Syczuk                   Warszawa             133.29  13062   98
  70 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  71 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  75 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.07  24961  189
  76 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  77 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.97  25866  196
  78 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.81  11072   84
  79 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.74  13701  104
  80 Radosław Jachna                Łódź                 131.59  15659  119
  81 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.41  26151  199
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  84 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  85 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  86 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.24  14066  108
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  89 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.14  26028  200
  90 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  130.11  19256  148
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.04  25487  196
  92 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  93 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  94 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  95 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  96 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  97 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
  98 Piotr Broda                    Sandomierz           128.71  25356  197
  99 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 100 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 101 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 102 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 103 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.14  24347  190
 104 Maciej Perzyński               Piła                 128.07  17290  135
 105 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 106 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.76   8049   63
 107 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 109 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.43  25358  199
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.36  23944  188
 111 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 112 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 113 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.46  20233  160
 115 Rafał Matczak                  Milanówek            126.32  13769  109
 116 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.05  24958  198
 117 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.00   4536   36
 118 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 120 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.89  24674  196
 121 Czesław Grajewski              Białystok            125.86  23284  185
 122 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.77  23771  189
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 124 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 125 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 126 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 127 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 128 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 129 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 130 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 131 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 132 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 136 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.94  24788  200
 137 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 138 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 139 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 140 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 141 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 143 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.59  23292  190
 144 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 145 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 122.42  19220  157
 146 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 147 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 148 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 149 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.23  10267   84
 150 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.10  16605  136
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Michał Kolaj                   Ostróda              121.51  10814   89
 153 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.42  20641  170
 154 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.27  23405  193
 155 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 156 Magdalena Kublik               Warszawa             121.14  13204  109
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.89   4352   36
 158 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 159 Anita Bruska                   Gdynia               120.73  18834  156
 160 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.73   8813   73
 161 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 162 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 164 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 165 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  24081  200
 166 Krzysztof Bonda                Białystok            120.40  11558   96
 167 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 168 Marta Bajorek                  Warszawa             120.34  23707  197
 169 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 170 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 171 Stanisław Gasik                Warszawa             120.09  11048   92
 172 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 173 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 174 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.34  23630  198
 176 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 177 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 178 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 179 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 180 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 181 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 182 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 183 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.68  15072  127
 184 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   5906   50
 186 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 187 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 188 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 189 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.75  18015  153
 190 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 193 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.19   5508   47
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 117.09   6557   56
 195 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.08  18616  159
 196 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 197 Renata Andracka                Zwola                116.79  21372  183
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 199 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 200 Paweł Maciejczuk               Białystok            116.53  15498  133
 201 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 202 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 203 Dariusz Ulatowski              Tuchola              116.30  13491  116
 204 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.30  19306  166
 205 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.06  19847  171
 206 Rafał Stachowski               Police               115.88  16223  140
 207 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 208 Anna Niedzielko                Szczecin             115.51  10049   87
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             115.49  17786  154
 210 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 211 Anna Biegańska                 Białystok            115.20  13133  114
 212 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 214 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 215 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 216 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63  21779  190
 217 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 218 Jarosław Olek                  Warszawa             113.92   6721   59
 219 Lucyna Śniadach                Rumia                113.75  19338  170
 220 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 222 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 223 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 225 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            113.31  16656  147
 227 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 228 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 229 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.66  17688  157
 230 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 231 Dorota Ostrowska               Białystok            112.45  17429  155
 232 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 233 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 234 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 235 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 236 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.12  21863  195
 237 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 238 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 239 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 240 Monika Siemaszko               Lipiany              111.42  13593  122
 241 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.26  14798  133
 242 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.13  17337  156
 244 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 245 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              110.48  17787  161
 247 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 248 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 249 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 251 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.41   4486   41
 252 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 253 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.11  21277  195
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 255 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 257 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 258 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          108.31   9640   89
 259 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 260 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.06   3782   35
 261 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 262 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 263 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.82  10243   95
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 265 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 266 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             106.80  17408  163
 268 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.43   4470   42
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 270 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 271 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 272 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 273 Józef Burzyński                Ełk                  105.13  15139  144
 274 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.12  20184  192
 275 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            105.04  19538  186
 276 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 277 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.97  20575  196
 278 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 279 Marcin Stachowski              Wydartowo I          104.77  20221  193
 280 Anna Arana                     Warszawa             104.76   9114   87
 281 Tomasz A. Praga                Białystok            104.67   8478   81
 282 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.43   9294   89
 285 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.23  17615  169
 286 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 288 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.15  18670  181
 291 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.06  19994  194
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 293 Halina Mrozek                  Warszawa             102.36   8496   83
 294 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 295 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 296 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.78   6005   59
 297 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 298 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 299 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 300 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 301 Lidia Żywna                    Gdynia               101.42  11866  117
 302 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 303 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 304 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 305 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 306 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.32  12651  130
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 308 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 309 Waldemar Dębski                Ostróda               96.60   4637   48
 310 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 313 Michał Dąbrowski               Warszawa              94.23   5371   57
 314 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 316 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.74  11778  127
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 318 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            92.57   6480   70
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 320 Janina Grajewska               Choroszcz             92.03   3129   34
 321 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 323 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 324 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             90.35  17167  190
 325 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 327 Hanna Siemionow                Białystok             88.35   3004   34
 328 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 329 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 330 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 332 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 333 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 334 Teresa Balewska                Reda                  80.93   3561   44
 335 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 336 Paulina Ostrowska              Białystok             78.56   2671   34
 337 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 338 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   69.81   4747   68
 339 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              63.55  12519  197




Poczekalnia na dzień 07-07-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Michał Lasecki                 Warszawa              85.32   2389   28
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   6 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Elżbieta Święcka               Białystok             96.12   2403   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            137.50   3300   24
  16 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  19 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  20 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  22 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  23 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  24 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  25 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  26 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.25   2790   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  28 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  31 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  32 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  33 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  34 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  35 Julia Solarska                 Łódź                  79.58   1910   24
  36 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  37 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  38 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  39 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  40 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  41 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  42 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  43 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  44 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  45 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  46 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  47 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  48 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  49 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  52 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  53 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  54 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  55 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  56 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  57 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  59 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.05   1844   19
  60 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  61 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  62 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  63 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  64 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  65 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  66 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  67 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  68 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  69 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  70 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  71 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  72 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  73 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.50   1617   14
  74 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  75 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  76 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  77 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  78 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  79 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  80 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  81 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  82 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  83 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  84 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  85 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  86 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  87 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  88 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  89 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  90 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  91 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  92 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  93 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  94 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  95 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  96 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
  97 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  98 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  99 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 100 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 101 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 102 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 103 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 104 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 105 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 106 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 107 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 108 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 109 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 110 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 111 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 112 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 113 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 114 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 115 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 116 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 117 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 118 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 119 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 120 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 121 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 122 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 123 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 124 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 125 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 126 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 127 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 128 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 129 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 130 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 131 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 132 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 133 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 134 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 135 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 136 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 137 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 140 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 141 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 143 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 144 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 145 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 146 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 147 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 148 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 151 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 152 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 153 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 154 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 155 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 156 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 157 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 158 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 159 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 160 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 161 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 162 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 163 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 164 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 165 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 166 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 167 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 168 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 169 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 170 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 171 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 172 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 173 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 174 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 175 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 176 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 177 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 178 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 179 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 180 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 181 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 182 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 183 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 184 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 185 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 186 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 187 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 188 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 189 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 190 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 191 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 192 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 193 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 194 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 195 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 196 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 197 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 198 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 199 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 200 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 201 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 202 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 203 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 204 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 205 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 206 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 207 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 208 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 209 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 210 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 211 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 212 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 213 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        87.55    963   11
 214 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 215 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 216 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 217 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 218 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 219 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 220 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 221 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 222 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 223 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 224 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 225 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 226 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 227 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 228 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 229 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 230 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 231 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 232 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 233 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 234 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 235 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 236 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 237 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 238 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        70.36    774   11
 239 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 240 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 241 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 242 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 243 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 244 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 245 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 246 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 247 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 248 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 249 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 250 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 251 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 252 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 253 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 254 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 255 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 256 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 257 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 258 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 259 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 260 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 261 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 262 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             128.11   1153    9
 263 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 264 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 265 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 266 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 267 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 268 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 269 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 270 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 271 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 272 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 273 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 274 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 275 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 276 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 277 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 278 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 279 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 280 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 281 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 282 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 283 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 289 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 292 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 293 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 294 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 295 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 296 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 297 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 298 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 299 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 300 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 301 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 302 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 303 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 304 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 305 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 306 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 307 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 308 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 309 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 310 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 311 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 312 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 313 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 314 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 315 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 316 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 318 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 319 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 320 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 321 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 322 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 323 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 324 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 325 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 326 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 327 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 328 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 329 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 330 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 331 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 332 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 333 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 334 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 335 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 336 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 337 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 338 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 339 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 340 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 341 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 342 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 343 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 344 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 345 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 346 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie