Konojady20
czerwca
Konojady 20-21 czerwca IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"Grand Prix 2015
Ostróda 4
lipca
Ostróda 4- 5 lipca XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"Grand Prix 2015
Ciechanowiec11
lipca
Ciechanowiec 11-12 lipca II Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
Przyczajony tygrys — zwycięski Borsuk04 - 05 lipca 2015 — XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki" Ostróda, 04 - 05 lipca 2015
Grand Prix 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Przyczajony tygrys — zwycięski BorsukW miniony weekend po raz 15. OSPS "Anagram" zorganizował Turniej "Blanki w Szranki". Jak co roku, turniej w najstarszej budowli miasta zgromadził szerokie grono scrabblistów. Ostróda zawsze znajdowała się w czołówce pod względem frekwencji i nie inaczej było w tym roku. Wśród 63 zawodników w gronie scrabblistów pojawiły się nowe twarze, jak i dawno niewidziane. Adam Sternik z Elbląga i Mateusz Zębek z Olsztyna to debiutanci w turniejowych bojach. Miło było zobaczyć po pięciu latach nieobecności Kubę Koisara z Warszawy oraz po dwuletniej pauzie Rafała Dąbrowskiego z "odległej" ;-) Ostródy.

W ten upalny weekend były zimne i gorące napoje, ciastka, a w niedzielę potrawy z grilla obsługiwanego przez weteranów blankowej grillowanej garmażerki — Bogusia i Sławomira.

W sobotni dzień prym wiódł Łukasz Tuszyński z Chłopowa. Otwierając turniej zwycięstwem nad Agnieszką Piotrowicz z Gdańska 553-348, zadomowił się na pierwszym miejscu klasyfikacji i nie opuszczał go do końca dnia.

Wieczór chętne osoby spędziły na emocjonujących rozgrywkach w kręgielni oraz dyskotece.

W niedzielę nadal przewodził Łukasz, lecz po 10. rundzie sytuacja się zmieniła. Z ukrycia niczym tygrys pojawił się Mateusz Borsuk. To między tymi dwoma graczami rozegrała się decydująca walka o zwycięstwo w jubileuszowym turnieju, z której zwycięsko wyszedł Mateusz. Porażka Łukasza Tuszyńskiego zepchnęła go z podium. Na pozostałych miejscach "pudła" uplasowali się Michał Alabrudziński z Włocławka i Andrzej Oleksiak z Ostródy. Pierwsza trójka otrzymała nagrody i okolicznościowe puchary. Najlepszym Ostródzianinem został Andrzej Oleksiak i tym sposobem z turnieju wyniósł dwa puchary, nagrodę Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej JEDNOŚĆ w Ostródzie Pana Leszka Klonowskiego oraz masaż gorącymi kamieniami ufundowany przez Kinesio Ostróda. Dla najlepszego debiutanta, którym został Adam Sternik, również przygotowano okolicznościowy puchar oraz typowy zestaw nagród (słownik OSPS, scrabblowy kubek, Mszał Słówek, kod zagraj.pl itp.).

Dla zawodników, którzy po każdej rundzie zajmowali 15. miejsce, przygotowano miesięczne kody ufundowane przez zagraj.pl. Oto lista szczęśliwców:

1. Stanisław Rydzik
2. Kacper Zegadło
3. Grzegorz Łukasik
4. Szymon Płachta
5. Juliusz Czupryniak
6. Szymon Płachta
7. Stanisław Rydzik
8. Dawid Pikul
9. Krzysztof Sporczyk
10. Dariusz Kosz
11. Marcin Rogala
12. Grzegorz Łukasik

Dla pozostałych uczestników przygotowano szeroki wachlarz książek o różnorodnej tematyce.

Organizator chciałby bardzo gorąco podziękować sponsorom, bez których nie udałoby się zorganizować jubileuszowego turnieju w należytej oprawie:

- Burmistrz Miasta Ostróda
- Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Jedność" w Ostródzie
- Centrum Kultury w Ostródzie
- Firma APA2 ze Szczecina
- Dario Bowling
- "Kinesio" — masaż Anna Kamińska-Nosewicz z Ostródy

Z zapowiedzi Grzegorza Koczkodona XVI "Blanki w Szranki" pojawią się w przyszłorocznym kalendarzu scrabblowym, na które już serdecznie zapraszamy.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
XIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
XII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble "Blanki w Szranki"


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekSala Reprezentacyjna Ostródzkiego Zamku ul. Mickiewicza
Obrońca tytułuGrzegorz Łukasik
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 4 lipca (6 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 lipca (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWe własnym zakresie – w niedzielę pierogi / grill
NoclegiWe własnym zakresie — baza noclegów

NagrodyI-III puchary i nagrody pieniężne (500, 300, 200), debiutant, ostródzianin + rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeKręgielnia sobota 21:00
W niedzielę grill od 10:30
OrganizatorzyOSPS ANAGRAM Ostróda
Grzegorz Koczkodon 502581516
SponsorzyUrząd Miasta w Ostródzie
Centrum Kultury w Ostródzie
Dario Bowling
Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej JEDNOŚĆ w Ostródzie
Kinesio — Masaż
Zagraj.pl


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Ostródy w Scrabble "Blanki w szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Borsuk               Reda                   148.01     11.0     4998     2164      612
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.23      9.5     4966     1993      649
  3 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.60      9.0     4860     1886      590
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               143.58      9.0     4818     1976      243
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.48      8.0     4967     1733      394
  6 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                137.78      8.0     4853     1757      684
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.12      8.0     4820     1897      303
  8 Kuba            Koisar               Warszawa               124.62      8.0     4812     1715      647
  9 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.01      8.0     4803     1803      263
 10 Marek           Rogalski             Warszawa               123.06      8.0     4629     1712      192
 11 Jarosław        Olek                 Warszawa               118.77      8.0     4312     1772      341
 12 Marcin          Rogala               Warszawa               100.00      8.0     4286     1772      -87
 13 Dariusz         Kosz                 Nysa                   161.67      7.0     4967     1619      430
 14 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 152.83      7.0     4905     1680      333
 15 Grzegorz        Łukasik              Konojady               139.51      7.0     4814     1554      524
 16 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               132.70      7.0     4808     1572      701
 17 Dawid           Pikul                Poznań                 144.81      7.0     4728     1645      350
 18 Marta           Bajorek              Warszawa               124.49      7.0     4688     1578      372
 19 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              132.98      7.0     4625     1743      174
 20 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 113.01      7.0     4499     1603      246
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.67      7.0     4430     1663     -144
 22 Kacper          Zegadło              Warszawa               138.98      7.0     4366     1665       76
 23 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.27      6.5     4919     1618      494
 24 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.96      6.5     4666     1566      253
 25 Paweł           Maciejczuk           Białystok              122.13      6.5     4414     1542       84
 26 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                107.43      6.5     4387     1573     -125
 27 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.67      6.0     4732     1579      140
 28 Szymon          Płachta              Warszawa               136.89      6.0     4707     1604       -8
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.69      6.0     4704     1574      228
 30 Maciej          Perzyński            Piła                   130.54      6.0     4491     1491       93
 31 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.38      6.0     4417     1377      228
 32 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 111.54      6.0     4353     1363      127
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.83      6.0     4349     1630     -372
 34 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.23      6.0     4316     1443     -219
 35 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.38      6.0     4282     1398      308
 36 Józef           Burzyński            Ełk                    106.55      6.0     4059     1526     -589
 37 Michał          Kolaj                Ostróda                123.82      6.0     3848     1419     -258
 38 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 129.88      5.5     4329     1339      -20
 39 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 129.83      5.5     4277     1428      -36
 40 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.03      5.0     4474     1408       76
 41 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               127.13      5.0     4359     1426       34
 42 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.51      5.0     4354     1306      112
 43 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.05      5.0     4298     1327     -241
 44 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    119.50      5.0     4212     1310      -18
 45 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.65      5.0     4206     1380      257
 46 Lidia           Żywna                Gdynia                 106.02      5.0     4143     1186     -405
 47 Dariusz         Zębek                Olsztyn                108.50      5.0     4132     1293     -407
 48 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.23      5.0     4062     1266     -272
 49 Sławomir        Długosz              Ostróda                113.06      5.0     3996     1327     -231
 50 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.46      5.0     3879     1285     -204
 51 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.01      4.5     3902     1346     -586
 52 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.12      4.0     4165     1177      -42
 53 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 115.48      4.0     4131     1154     -146
 54 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.0     4111     1178     -271
 55 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 129.33      4.0     4075     1246     -353
 56 Adam            Sternik              Elbląg                 100.00      4.0     3917     1163     -297
 57 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               103.67      4.0     3862     1141     -188
 58 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      3.5     3683     1013     -537
 59 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.08      3.5     3544      986     -553
 60 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.0     3408     1033    -1112
 61 Mateusz         Zębek                Olsztyn                100.00      2.5     3722      916     -659
 62 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                112.70      1.0      975      308      -48
 63 Marek           Horyń                Ełk                    100.00      0.5     3383      648     -930
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Ostródy w Scrabble "Blanki w szranki"



	Dariusz Kosz 161.67 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Rogalski              123.06 +  454: 373  173
    2     6 Szymon         Płachta               136.89 +  447: 385  187
    3     4 Krzysztof      Obremski              148.12 -  365: 427   98
    4     7 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  424: 466   95
    5    12 Artur          Wawrzynowski          113.01 +  490: 438  163
    6     7 Elżbieta       Zębek                 107.43 -  315: 404   57
    7    13 Łukasz         Baranowski            129.88 +  461: 403  180
    8     9 Paweł          Maciejczuk            122.13 +  320: 303  172
    9     6 Maciej         Perzyński             130.54 +  472: 284  181
   10     5 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  303: 381   83
   11     9 Marcin         Rogala                100.00 -  366: 400   50
   12    10 Waldemar       Czerwoniec            129.67 +  550: 273  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Michał Alabrudziński 159.23 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Maciejczuk            122.13 +  372: 330  172
    2     7 Dawid          Pikul                 144.81 +  414: 326  195
    3     5 Michał         Kolaj                 123.82 +  477: 389  174
    4     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  414: 493   94
    5     6 Joanna         Ostrowska             118.65 +  357: 314  169
    6     4 Krzysztof      Obremski              148.12 +  494: 305  198
    7     3 Stanisław      Rydzik                148.27 =  396: 396  148
    8     2 Mateusz        Borsuk                148.01 -  359: 460   98
    9     4 Marek          Dudkiewicz            132.98 +  435: 271  183
   10     3 Zbigniew       Wietecki              125.83 +  449: 294  176
   11     3 Rafał          Dąbrowski             137.78 +  394: 377  188
   12     2 Krzysztof      Obremski              148.12 +  405: 362  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 12 166.08




	Rafał Lenartowski 152.83 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  513: 255  172
    2     3 Mateusz        Borsuk                148.01 -  393: 398   98
    3     9 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  298: 444   92
    4    18 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  553: 333  170
    5    11 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  418: 444   93
    6    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  475: 350  150
    7    12 Kacper         Zegadło               138.98 +  357: 315  189
    8     8 Szymon         Płachta               136.89 -  372: 489   87
    9    12 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  290: 515   95
   10    14 Marta          Bajorek               124.49 +  432: 374  174
   11    12 Zbigniew       Wietecki              125.83 +  361: 358  176
   12     9 Michał         Rogalewicz            130.96 +  443: 297  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Stanisław Rydzik 148.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Szmuksta              120.38 +  403: 330  170
    2    15 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 +  466: 345  180
    3     8 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  474: 261  150
    4     4 Kacper         Zegadło               138.98 +  445: 331  189
    5     2 Mateusz        Borsuk                148.01 -  450: 480   98
    6     2 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  358: 402   81
    7     3 Michał         Alabrudziński         159.23 =  396: 396  159
    8     7 Kuba           Koisar                124.62 -  315: 376   75
    9    11 Krzysztof      Obremski              148.12 -  339: 362   98
   10    13 Maciej         Perzyński             130.54 +  372: 330  181
   11    10 Szymon         Płachta               136.89 +  506: 337  187
   12     8 Marcin         Rogala                100.00 -  395: 475   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Krzysztof Obremski 148.12 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  428: 316  170
    2    11 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  361: 329  179
    3     4 Dariusz        Kosz                  161.67 +  427: 365  212
    4     2 Marek          Dudkiewicz            132.98 +  500: 328  183
    5     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  380: 387   94
    6     4 Michał         Alabrudziński         159.23 -  305: 494  109
    7     6 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  419: 454   92
    8    11 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  336: 329  177
    9    11 Stanisław      Rydzik                148.27 +  362: 339  198
   10     4 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  485: 375  193
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              130.67 +  455: 396  181
   12     2 Michał         Alabrudziński         159.23 -  362: 405  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 12 158.08




	Mateusz Borsuk 148.01 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Olek                  118.77 +  387: 340  169
    2     3 Rafał          Lenartowski           152.83 +  398: 393  203
    3     6 Michał         Rogalewicz            130.96 +  408: 377  181
    4     3 Rafał          Wesołowski            134.69 +  361: 346  185
    5     2 Stanisław      Rydzik                148.27 +  480: 450  198
    6     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  392: 419   94
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              130.67 +  439: 267  181
    8     2 Michał         Alabrudziński         159.23 +  460: 359  209
    9     2 Szymon         Płachta               136.89 +  425: 365  187
   10     2 Rafał          Dąbrowski             137.78 +  392: 381  188
   11     1 Kuba           Koisar                124.62 +  471: 322  175
   12     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 +  385: 367  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2164  / 12 180.33




	Miłosz Wrzałek 145.01 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             118.65 +  370: 327  169
    2     9 Magdalena      Kupczyńska            127.13 -  413: 434   77
    3    14 Artur          Wawrzynowski          113.01 +  342: 328  163
    4     7 Dariusz        Kosz                  161.67 +  466: 424  212
    5     9 Kacper         Zegadło               138.98 +  434: 314  189
    6     5 Rafał          Wesołowski            134.69 -  357: 469   85
    7     8 Marta          Bajorek               124.49 +  445: 427  174
    8     6 Zbigniew       Wietecki              125.83 -  309: 437   76
    9    12 Rafał          Lenartowski           152.83 +  515: 290  203
   10     8 Jarosław       Olek                  118.77 +  368: 328  169
   11     2 Łukasz         Tuszyński             143.58 +  399: 339  194
   12     3 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  385: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Dawid Pikul 144.81 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  450: 348  167
    2     7 Michał         Alabrudziński         159.23 -  326: 414  109
    3    15 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  434: 263  179
    4    12 Agnieszka      Kozak                 105.23 +  443: 335  155
    5     8 Zbigniew       Wietecki              125.83 +  423: 337  176
    6     6 Andrzej        Oleksiak              141.60 +  386: 333  192
    7     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  393: 404   94
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  346: 434   81
    9    10 Jarosław       Olek                  118.77 -  354: 395   69
   10    11 Elżbieta       Zębek                 107.43 +  448: 319  157
   11    11 Michał         Rogalewicz            130.96 -  285: 423   81
   12    12 Rafał          Wesołowski            134.69 +  440: 373  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Łukasz Tuszyński 143.58 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  553: 348  165
    2     1 Rafał          Dąbrowski             137.78 +  428: 396  188
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            129.67 +  487: 426  180
    4     1 Michał         Alabrudziński         159.23 +  493: 414  209
    5     1 Krzysztof      Obremski              148.12 +  387: 380  198
    6     1 Mateusz        Borsuk                148.01 +  419: 392  198
    7     1 Dawid          Pikul                 144.81 +  404: 393  195
    8     1 Marek          Dudkiewicz            132.98 +  399: 337  183
    9     1 Andrzej        Oleksiak              141.60 +  298: 286  192
   10     1 Kuba           Koisar                124.62 -  244: 419   75
   11     2 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  339: 399   95
   12     1 Mateusz        Borsuk                148.01 -  367: 385   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 12 164.67




	Tomasz Zwoliński 143.48 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  422: 253  164
    2    12 Marta          Bajorek               124.49 +  379: 361  174
    3     3 Rafał          Wesołowski            134.69 -  307: 450   85
    4    10 Magdalena      Kupczyńska            127.13 -  347: 351   77
    5    11 Rafał          Lenartowski           152.83 +  444: 418  203
    6    15 Józef          Burzyński             106.55 +  466: 280  157
    7    10 Jarosław       Olek                  118.77 +  504: 366  169
    8     4 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  388: 513   88
    9     7 Sylwia         Łada                  110.05 +  514: 319  160
   10     4 Krzysztof      Obremski              148.12 -  375: 485   98
   11     6 Marek          Dudkiewicz            132.98 +  412: 382  183
   12     4 Kuba           Koisar                124.62 +  409: 395  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Andrzej Oleksiak 141.60 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Długosz               113.06 +  344: 298  163
    2    14 Zbigniew       Wietecki              125.83 -  378: 398   76
    3     9 Rafał          Lenartowski           152.83 +  444: 298  203
    4     5 Michał         Kolaj                 123.82 +  407: 341  174
    5    10 Marcin         Rogala                100.00 +  406: 318  150
    6     6 Dawid          Pikul                 144.81 -  333: 386   95
    7     6 Krzysztof      Obremski              148.12 +  454: 419  198
    8     3 Rafał          Wesołowski            134.69 +  534: 325  185
    9     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  286: 298   94
   10     9 Waldemar       Czerwoniec            129.67 +  424: 392  180
   11     4 Marek          Rogalski              123.06 +  427: 412  173
   12     3 Miłosz         Wrzałek               145.01 +  423: 385  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Grzegorz Łukasik 139.51 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Wawrzynowski          113.01 +  378: 367  163
    2     5 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  392: 448   83
    3    16 Sławomir       Długosz               113.06 +  450: 291  163
    4    11 Paweł          Maciejczuk            122.13 -  318: 399   72
    5    18 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  397: 284  154
    6    12 Zbigniew       Wietecki              125.83 -  378: 393   76
    7    16 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  463: 358  185
    8    12 Elżbieta       Zębek                 107.43 -  344: 387   57
    9    14 Małgorzata     Szmuksta              120.38 +  389: 375  170
   10    12 Kacper         Zegadło               138.98 -  319: 359   89
   11    14 Agnieszka      Kozak                 105.23 +  581: 294  155
   12    11 Szymon         Płachta               136.89 +  405: 335  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Kacper Zegadło 138.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Olsztyn               112.70 +  387: 313  163
    2     2 Maciej         Perzyński             130.54 +  358: 299  181
    3     7 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  363: 342  177
    4     4 Stanisław      Rydzik                148.27 -  331: 445   98
    5     9 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  314: 434   95
    6    14 Szymon         Płachta               136.89 -  412: 420   87
    7    12 Rafał          Lenartowski           152.83 -  315: 357  103
    8    20 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  361: 315  159
    9    15 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  330: 318  172
   10    12 Grzegorz       Łukasik               139.51 +  359: 319  190
   11     7 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  343: 365   83
   12    16 Józef          Burzyński             106.55 +  493: 363  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Rafał Dąbrowski 137.78 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Bednaruk              111.54 +  387: 304  162
    2     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  396: 428   94
    3    13 Józef          Burzyński             106.55 +  401: 243  157
    4    14 Joanna         Ostrowska             118.65 -  317: 419   69
    5    19 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  437: 321  159
    6    11 Paweł          Maciejczuk            122.13 +  384: 366  172
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            129.67 +  437: 337  180
    8     4 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  513: 388  193
    9     3 Krzysztof      Sporczyk              130.67 +  402: 205  181
   10     2 Mateusz        Borsuk                148.01 -  381: 392   98
   11     3 Michał         Alabrudziński         159.23 -  377: 394  109
   12     5 Juliusz        Czupryniak            132.70 +  421: 372  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Szymon Płachta 136.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwia         Łada                  110.05 +  375: 319  160
    2     6 Dariusz        Kosz                  161.67 -  385: 447  112
    3    17 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  378: 309  170
    4     6 Michał         Rogalewicz            130.96 +  415: 337  181
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            129.67 -  364: 475   80
    6    14 Kacper         Zegadło               138.98 +  420: 412  189
    7    11 Marcin         Rogala                100.00 +  470: 266  150
    8     8 Rafał          Lenartowski           152.83 +  489: 372  203
    9     2 Mateusz        Borsuk                148.01 -  365: 425   98
   10     7 Marek          Rogalski              123.06 -  374: 442   73
   11    10 Stanisław      Rydzik                148.27 -  337: 506   98
   12    11 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  335: 405   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Grzegorz Koczkodon 135.38 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               109.01 -  294: 361   59
    2    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  336: 360   50
    3    31 Mieczysław     Pastuszak             114.12 -  335: 434   64
    4    30 Teresa         Balewska              100.00 +  370: 281  150
    5    27 Katarzyna      Dębska                106.46 +  344: 283  156
    6    20 Artur          Wawrzynowski          113.01 +  383: 350  163
    7    16 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  358: 463   90
    8    24 Mateusz        Zębek                 100.00 +  443: 243  150
    9    13 Waldemar       Czerwoniec            129.67 -  313: 344   80
   10    17 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  478: 322  172
   11    19 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 +  399: 297  180
   12    14 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  364: 451   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Rafał Wesołowski 134.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Zębek                 108.50 +  438: 311  159
    2    10 Kuba           Koisar                124.62 +  472: 355  175
    3     3 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  450: 307  193
    4     3 Mateusz        Borsuk                148.01 -  346: 361   98
    5     3 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  370: 346  177
    6     5 Miłosz         Wrzałek               145.01 +  469: 357  195
    7     2 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  342: 441   83
    8     3 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  325: 534   92
    9     9 Elżbieta       Zębek                 107.43 +  470: 337  157
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  388: 392   81
   11     8 Jarosław       Olek                  118.77 -  261: 295   69
   12    12 Dawid          Pikul                 144.81 -  373: 440   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Marek Dudkiewicz 132.98 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Ostrowska             108.23 +  482: 284  158
    2     5 Grzegorz       Łukasik               139.51 +  448: 392  190
    3     2 Zbigniew       Wietecki              125.83 +  443: 266  176
    4     2 Krzysztof      Obremski              148.12 -  328: 500   98
    5     4 Kuba           Koisar                124.62 +  343: 324  175
    6     3 Waldemar       Czerwoniec            129.67 +  409: 374  180
    7     2 Rafał          Wesołowski            134.69 +  441: 342  185
    8     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  337: 399   94
    9     4 Michał         Alabrudziński         159.23 -  271: 435  109
   10     5 Dariusz        Kosz                  161.67 +  381: 303  212
   11     6 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  382: 412   93
   12     6 Marek          Rogalski              123.06 -  360: 420   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Juliusz Czupryniak 132.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Elżbieta       Zębek                 107.43 +  504: 278  157
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            129.67 -  340: 439   80
    3    10 Łukasz         Baranowski            129.88 +  359: 344  180
    4    13 Zbigniew       Wietecki              125.83 -  365: 370   76
    5    16 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  381: 369  172
    6     9 Jarosław       Olek                  118.77 -  306: 315   69
    7    18 Józef          Burzyński             106.55 +  471: 232  157
    8    13 Dariusz        Zębek                 108.50 +  512: 276  159
    9     8 Marek          Rogalski              123.06 -  325: 386   73
   10    10 Paweł          Maciejczuk            122.13 +  508: 334  172
   11     7 Kacper         Zegadło               138.98 +  365: 343  189
   12     5 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  372: 421   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Michał Rogalewicz 130.96 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Burzyński             106.55 +  419: 293  157
    2    13 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  478: 393  159
    3     6 Mateusz        Borsuk                148.01 -  377: 408   98
    4     6 Szymon         Płachta               136.89 -  337: 415   87
    5    14 Marta          Bajorek               124.49 -  336: 393   74
    6    18 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 =  407: 407  130
    7    19 Magdalena      Kupczyńska            127.13 -  313: 329   77
    8    22 Andrzej        Bednaruk              111.54 +  422: 366  162
    9    21 Joanna         Ostrowska             118.65 +  431: 373  169
   10    16 Agnieszka      Kozak                 105.23 +  426: 308  155
   11    11 Dawid          Pikul                 144.81 +  423: 285  195
   12     9 Rafał          Lenartowski           152.83 -  297: 443  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Krzysztof Sporczyk 130.67 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Dębska                106.46 +  370: 285  156
    2     8 Michał         Kolaj                 123.82 -  382: 452   74
    3    20 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 +  417: 349  180
    4    16 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  488: 334  150
    5     7 Paweł          Maciejczuk            122.13 +  415: 309  172
    6     2 Stanisław      Rydzik                148.27 +  402: 358  198
    7     4 Mateusz        Borsuk                148.01 -  267: 439   98
    8     5 Dawid          Pikul                 144.81 +  434: 346  195
    9     3 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  205: 402   88
   10     6 Rafał          Wesołowski            134.69 +  392: 388  185
   11     5 Krzysztof      Obremski              148.12 -  396: 455   98
   12     7 Jarosław       Olek                  118.77 -  262: 457   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Maciej Perzyński 130.54 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Lidia          Żywna                 106.02 +  533: 343  156
    2     2 Kacper         Zegadło               138.98 -  299: 358   89
    3    11 Elżbieta       Zębek                 107.43 +  411: 348  157
    4     9 Kuba           Koisar                124.62 -  321: 457   75
    5    17 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 +  380: 328  180
    6    10 Joanna         Ostrowska             118.65 +  432: 271  169
    7     9 Zbigniew       Wietecki              125.83 -  316: 397   76
    8    15 Marcin         Rogala                100.00 +  426: 319  150
    9     6 Dariusz        Kosz                  161.67 -  284: 472  112
   10    13 Stanisław      Rydzik                148.27 -  330: 372   98
   11    16 Józef          Burzyński             106.55 -  381: 393   57
   12    17 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  378: 340  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Łukasz Baranowski 129.88 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Kozak                 105.23 -  338: 396   55
    2    24 Dorota         Ostrowska             108.23 +  372: 344  158
    3    10 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  344: 359   83
    4    25 Józef          Burzyński             106.55 -  335: 378   57
    5    25 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  378: 321  164
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  377: 318  167
    7    13 Dariusz        Kosz                  161.67 -  403: 461  112
    8    18 Sławomir       Długosz               113.06 +  368: 290  163
    9    18 Marcin         Rogala                100.00 -  332: 396   50
   10    21 Wojciech       Gołęcki               109.01 =  337: 337  109
   11    18 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  343: 382   63
   12    22 Dorota         Ostrowska             108.23 +  402: 367  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Agnieszka Kaczkowska 129.83 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  316: 248  154
    2    15 Stanisław      Rydzik                148.27 -  345: 466   98
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  349: 417   81
    4    28 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  374: 276  167
    5    17 Maciej         Perzyński             130.54 -  328: 380   81
    6    18 Michał         Rogalewicz            130.96 =  407: 407  131
    7    20 Marek          Rogalski              123.06 -  331: 381   73
    8    23 Michał         Mikołajczyk           129.33 -  324: 376   79
    9    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  432: 330  150
   10    23 Małgorzata     Szmuksta              120.38 +  350: 340  170
   11    19 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  297: 399   85
   12    23 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  424: 293  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Waldemar Czerwoniec 129.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  379: 241  150
    2     4 Juliusz        Czupryniak            132.70 +  439: 340  183
    3     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  426: 487   94
    4     8 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  452: 283  172
    5     5 Szymon         Płachta               136.89 +  475: 364  187
    6     3 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  374: 409   83
    7     5 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  337: 437   88
    8    10 Marek          Rogalski              123.06 -  405: 406   73
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  344: 313  185
   10     9 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  392: 424   92
   11    13 Sylwia         Łada                  110.05 +  436: 338  160
   12    10 Dariusz        Kosz                  161.67 -  273: 550  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Michał Mikołajczyk 129.33 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Teresa         Balewska              100.00 +  368: 332  150
    2    11 Krzysztof      Obremski              148.12 -  329: 361   98
    3    15 Dawid          Pikul                 144.81 -  263: 434   95
    4    22 Marta          Bajorek               124.49 -  293: 360   74
    5    28 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  429: 318  165
    6    19 Michał         Kolaj                 123.82 -  375: 403   74
    7    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  365: 310  150
    8    23 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 +  376: 324  180
    9    17 Agnieszka      Kozak                 105.23 -  299: 399   55
   10    18 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  335: 340   63
   11    21 Mariusz        Orzeł                 122.03 -  336: 440   72
   12    26 Dariusz        Jarosławski           119.50 -  307: 407   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Magdalena Kupczyńska 127.13 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Horyń                 100.00 +  446: 256  150
    2     9 Miłosz         Wrzałek               145.01 +  434: 413  195
    3     7 Kacper         Zegadło               138.98 -  342: 363   89
    4    10 Tomasz         Zwoliński             143.48 +  351: 347  193
    5     3 Rafał          Wesołowski            134.69 -  346: 370   85
    6    13 Marcin         Rogala                100.00 -  302: 337   50
    7    19 Michał         Rogalewicz            130.96 +  329: 313  181
    8    11 Krzysztof      Obremski              148.12 -  329: 336   98
    9    20 Michał         Kolaj                 123.82 -  376: 378   74
   10    20 Sławomir       Długosz               113.06 +  367: 351  163
   11    15 Marta          Bajorek               124.49 -  376: 406   74
   12    18 Michał         Kolaj                 123.82 -  361: 455   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Zbigniew Wietecki 125.83 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcin         Rogala                100.00 +  415: 298  150
    2    14 Andrzej        Oleksiak              141.60 +  398: 378  192
    3     2 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  266: 443   83
    4    13 Juliusz        Czupryniak            132.70 +  370: 365  183
    5     8 Dawid          Pikul                 144.81 -  337: 423   95
    6    12 Grzegorz       Łukasik               139.51 +  393: 378  190
    7     9 Maciej         Perzyński             130.54 +  397: 316  181
    8     6 Miłosz         Wrzałek               145.01 +  437: 309  195
    9     5 Kuba           Koisar                124.62 -  400: 473   75
   10     3 Michał         Alabrudziński         159.23 -  294: 449  109
   11    12 Rafał          Lenartowski           152.83 -  358: 361  103
   12    13 Marta          Bajorek               124.49 -  284: 528   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Kuba Koisar 124.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Sternik               100.00 +  368: 274  150
    2    10 Rafał          Wesołowski            134.69 -  355: 472   85
    3    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  392: 322  150
    4     9 Maciej         Perzyński             130.54 +  457: 321  181
    5     4 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  324: 343   83
    6    16 Mateusz        Zębek                 100.00 +  489: 310  150
    7     7 Elżbieta       Zębek                 107.43 +  442: 284  157
    8     7 Stanisław      Rydzik                148.27 +  376: 315  198
    9     5 Zbigniew       Wietecki              125.83 +  473: 400  176
   10     1 Łukasz         Tuszyński             143.58 +  419: 244  194
   11     1 Mateusz        Borsuk                148.01 -  322: 471   98
   12     4 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  395: 409   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Marta Bajorek 124.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  368: 347  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  361: 379   93
    3    21 Marcin         Rogala                100.00 -  343: 387   50
    4    22 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  360: 293  179
    5    14 Michał         Rogalewicz            130.96 +  393: 336  181
    6     8 Sylwia         Łada                  110.05 +  390: 298  160
    7     8 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  427: 445   95
    8    16 Agnieszka      Kozak                 105.23 -  349: 366   55
    9    16 Dariusz        Zębek                 108.50 +  389: 373  159
   10    14 Rafał          Lenartowski           152.83 -  374: 432  103
   11    15 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  406: 376  177
   12    13 Zbigniew       Wietecki              125.83 +  528: 284  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Michał Kolaj 123.82 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mateusz        Zębek                 100.00 +  447: 262  150
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              130.67 +  452: 382  181
    3     5 Michał         Alabrudziński         159.23 -  389: 477  109
    4     5 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  341: 407   92
    5    13 Jarosław       Olek                  118.77 -  294: 375   69
    6    19 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  403: 375  179
    7    15 Joanna         Ostrowska             118.65 -    1: 400   69
    9    20 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  378: 376  177
   10    19 Dariusz        Zębek                 108.50 +  382: 285  159
   11    17 Elżbieta       Zębek                 107.43 -  306: 406   57
   12    18 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  455: 361  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 11 129.00




	Marek Rogalski 123.06 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  161.67 -  373: 454  112
    2    17 Dariusz        Zębek                 108.50 -  322: 444   59
    3    28 Adam           Sternik               100.00 +  435: 283  150
    4    20 Jarosław       Olek                  118.77 -  267: 451   69
    5    24 Dorota         Ostrowska             108.23 +  385: 310  158
    6    22 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  400: 273  159
    7    20 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 +  381: 331  180
    8    10 Waldemar       Czerwoniec            129.67 +  406: 405  180
    9     8 Juliusz        Czupryniak            132.70 +  386: 325  183
   10     7 Szymon         Płachta               136.89 +  442: 374  187
   11     4 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  412: 427   92
   12     6 Marek          Dudkiewicz            132.98 +  420: 360  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Paweł Maciejczuk 122.13 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         159.23 -  330: 372  109
    2    26 Adam           Sternik               100.00 +  397: 308  150
    3    22 Katarzyna      Dębska                106.46 +  373: 334  156
    4    11 Grzegorz       Łukasik               139.51 +  399: 318  190
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  309: 415   81
    6    11 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  366: 384   88
    7    21 Mateusz        Zębek                 100.00 +  413: 307  150
    8     9 Dariusz        Kosz                  161.67 -  303: 320  112
    9    19 Józef          Burzyński             106.55 +  410: 347  157
   10    10 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  334: 508   83
   11    20 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  383: 320  159
   12    15 Elżbieta       Zębek                 107.43 =  397: 397  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Mariusz Orzeł 122.03 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           152.83 -  255: 513  103
    2    29 Sylwia         Łada                  110.05 +  407: 393  160
    3    19 Wojciech       Gołęcki               109.01 +  463: 239  159
    4     8 Waldemar       Czerwoniec            129.67 -  283: 452   80
    5    16 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  369: 381   83
    6    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  556: 178  150
    7    14 Małgorzata     Szmuksta              120.38 +  392: 377  170
    8    14 Jarosław       Olek                  118.77 -  329: 343   69
    9    15 Kacper         Zegadło               138.98 -  318: 330   89
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  322: 478   85
   11    21 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  440: 336  179
   12    17 Maciej         Perzyński             130.54 -  340: 378   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Małgorzata Szmuksta 120.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                148.27 -  330: 403   98
    2    27 Mateusz        Zębek                 100.00 +  486: 247  150
    3    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  358: 314  150
    4    15 Marcin         Rogala                100.00 -  286: 350   50
    5    20 Józef          Burzyński             106.55 -  320: 351   57
    6    23 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  342: 282  154
    7    14 Mariusz        Orzeł                 122.03 -  377: 392   72
    8    19 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  357: 326  165
    9    14 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  375: 389   90
   10    23 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 -  340: 350   80
   11    23 Sławomir       Długosz               113.06 +  371: 298  163
   12    20 Joanna         Ostrowska             118.65 +  340: 272  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Dariusz Jarosławski 119.50 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              148.12 -  316: 428   98
    2    30 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  368: 307  164
    3    17 Szymon         Płachta               136.89 -  309: 378   87
    4    18 Rafał          Lenartowski           152.83 -  333: 553  103
    5    29 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 -  289: 343   50
    6    27 Andrzej        Bednaruk              111.54 -  349: 368   62
    7    30 Teresa         Balewska              100.00 +  404: 253  150
    8    27 Krzysztof      Zawadzki              116.51 -  376: 382   67
    9    28 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  417: 315  150
   10    25 Adam           Sternik               100.00 -  247: 314   50
   11    29 Marek          Horyń                 100.00 +  397: 282  150
   12    26 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  407: 307  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Jarosław Olek 118.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Borsuk                148.01 -  340: 387   98
    2    23 Katarzyna      Dębska                106.46 -  290: 335   56
    3    25 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  357: 304  167
    4    20 Marek          Rogalski              123.06 +  451: 267  173
    5    13 Michał         Kolaj                 123.82 +  375: 294  174
    6     9 Juliusz        Czupryniak            132.70 +  315: 306  183
    7    10 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  366: 504   93
    8    14 Mariusz        Orzeł                 122.03 +  343: 329  172
    9    10 Dawid          Pikul                 144.81 +  395: 354  195
   10     8 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  328: 368   95
   11     8 Rafał          Wesołowski            134.69 +  295: 261  185
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              130.67 +  457: 262  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Joanna Ostrowska 118.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  327: 370   95
    2    28 Marek          Horyń                 100.00 +  340: 308  150
    3    18 Dariusz        Zębek                 108.50 +  408: 350  159
    4    14 Rafał          Dąbrowski             137.78 +  419: 317  188
    5     6 Michał         Alabrudziński         159.23 -  314: 357  109
    6    10 Maciej         Perzyński             130.54 -  271: 432   81
    7    15 Michał         Kolaj                 123.82 +  400:   1  174
    8    17 Sylwia         Łada                  110.05 -  390: 395   60
    9    21 Michał         Rogalewicz            130.96 -  373: 431   81
   10    22 Józef          Burzyński             106.55 -  326: 371   57
   11    24 Katarzyna      Dębska                106.46 +  366: 277  156
   12    20 Małgorzata     Szmuksta              120.38 -  272: 340   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Krzysztof Zawadzki 116.51 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 144.81 -  348: 450   95
    2    19 Sławomir       Długosz               113.06 -  367: 391   63
    3    25 Jarosław       Olek                  118.77 -  304: 357   69
    4    28 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 -  276: 374   80
    5    30 Teresa         Balewska              100.00 +  445: 220  150
    6    26 Łukasz         Baranowski            129.88 -  318: 377   80
    7    28 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 -  333: 337   65
    8    27 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  382: 376  170
    9    27 Mateusz        Zębek                 100.00 +  408: 336  150
   10    24 Andrzej        Bednaruk              111.54 +  413: 307  162
   11    22 Dorota         Ostrowska             108.23 -  343: 408   58
   12    24 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  417: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Agnieszka Piotrowicz 115.48 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             143.58 -  348: 553   94
    2    20 Marcin         Rogala                100.00 -  351: 359   50
    3    27 Stanisław      Olsztyn               112.70 -  320: 383   63
    4    29 Adam           Sternik               100.00 +  316: 312  150
    5    28 Michał         Mikołajczyk           129.33 -  318: 429   79
    6    29 Katarzyna      Dębska                106.46 +  363: 301  156
    7    28 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  337: 333  167
    8    19 Małgorzata     Szmuksta              120.38 -  326: 357   70
    9    26 Sławomir       Długosz               113.06 -  313: 341   63
   10    28 Lidia          Żywna                 106.02 -  358: 367   56
   11    31 Teresa         Balewska              100.00 +  474: 224  150
   12    25 Lidia          Żywna                 106.02 -  307: 318   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Mieczysław Pastuszak 114.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  253: 422   93
    2    30 Dariusz        Jarosławski           119.50 -  307: 368   70
    3    31 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  434: 335  185
    4    17 Sylwia         Łada                  110.05 -  310: 378   60
    5    25 Łukasz         Baranowski            129.88 -  321: 378   80
    6    30 Adam           Sternik               100.00 +  401: 278  150
    7    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  451: 222  150
    8    21 Józef          Burzyński             106.55 -  302: 396   57
    9    24 Wojciech       Gołęcki               109.01 -  350: 396   59
   10    26 Katarzyna      Dębska                106.46 -  289: 336   56
   11    28 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  438: 281  150
   12    24 Krzysztof      Zawadzki              116.51 -  309: 417   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Sławomir Długosz 113.06 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  298: 344   92
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  391: 367  167
    3    16 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  291: 450   90
    4    21 Dariusz        Zębek                 108.50 -  342: 351   59
    5    23 Andrzej        Bednaruk              111.54 +  346: 320  162
    6    21 Agnieszka      Kozak                 105.23 +  399: 347  155
    7    17 Sylwia         Łada                  110.05 -  287: 333   60
    8    18 Łukasz         Baranowski            129.88 -  290: 368   80
    9    26 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  341: 313  165
   10    20 Magdalena      Kupczyńska            127.13 -  351: 367   77
   11    23 Małgorzata     Szmuksta              120.38 -  298: 371   70
   12    27 Adam           Sternik               100.00 +  362: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Artur Wawrzynowski 113.01 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  367: 378   90
    2    18 Andrzej        Bednaruk              111.54 +  335: 331  162
    3    14 Miłosz         Wrzałek               145.01 -  328: 342   95
    4    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  420: 294  150
    5    12 Dariusz        Kosz                  161.67 -  438: 490  112
    6    20 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  350: 383   85
    7    22 Dariusz        Zębek                 108.50 -  352: 356   59
    8    25 Adam           Sternik               100.00 +  355: 339  150
    9    22 Katarzyna      Dębska                106.46 +  381: 298  156
   10    18 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  340: 335  179
   11    18 Łukasz         Baranowski            129.88 +  382: 343  180
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  451: 364  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Stanisław Olsztyn 112.70 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kacper         Zegadło               138.98 -  313: 387   89
    2    31 Katarzyna      Szachowicz            103.67 -  279: 316   54
    3    27 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  383: 320  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  3 102.67




	Andrzej Bednaruk 111.54 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  304: 387   88
    2    18 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  331: 335   63
    3    30 Marek          Horyń                 100.00 +  520: 260  150
    4    19 Wojciech       Gołęcki               109.01 -  252: 336   59
    5    23 Sławomir       Długosz               113.06 -  320: 346   63
    6    27 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  368: 349  170
    7    25 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  371: 323  154
    8    22 Michał         Rogalewicz            130.96 -  366: 422   81
    9    23 Dorota         Ostrowska             108.23 +  368: 336  158
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              116.51 -  307: 413   67
   11    25 Adam           Sternik               100.00 +  467: 388  150
   12    19 Sylwia         Łada                  110.05 +  379: 331  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Sylwia Łada 110.05 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Płachta               136.89 -  319: 375   87
    2    29 Mariusz        Orzeł                 122.03 -  393: 407   72
    3    26 Dorota         Ostrowska             108.23 +  510: 298  158
    4    17 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  378: 310  164
    5    15 Agnieszka      Kozak                 105.23 +  403: 372  155
    6     8 Marta          Bajorek               124.49 -  298: 390   74
    7    17 Sławomir       Długosz               113.06 +  333: 287  163
    8    17 Joanna         Ostrowska             118.65 +  395: 390  169
    9     7 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  319: 514   93
   10    15 Marcin         Rogala                100.00 -  281: 381   50
   11    13 Waldemar       Czerwoniec            129.67 -  338: 436   80
   12    19 Andrzej        Bednaruk              111.54 -  331: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Wojciech Gołęcki 109.01 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  361: 294  185
    2    13 Michał         Rogalewicz            130.96 -  393: 478   81
    3    19 Mariusz        Orzeł                 122.03 -  239: 463   72
    4    19 Andrzej        Bednaruk              111.54 +  336: 252  162
    5    19 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  321: 437   88
    6    22 Marek          Rogalski              123.06 -  273: 400   73
    7    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  318: 309  150
    8    20 Kacper         Zegadło               138.98 -  315: 361   89
    9    24 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  396: 350  164
   10    21 Łukasz         Baranowski            129.88 =  337: 337  130
   11    20 Paweł          Maciejczuk            122.13 -  320: 383   72
   12    23 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 -  293: 424   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Dariusz Zębek 108.50 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            134.69 -  311: 438   85
    2    17 Marek          Rogalski              123.06 +  444: 322  173
    3    18 Joanna         Ostrowska             118.65 -  350: 408   69
    4    21 Sławomir       Długosz               113.06 +  351: 342  163
    5    22 Mateusz        Zębek                 100.00 -  323: 405   50
    6    24 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  386: 281  150
    7    22 Artur          Wawrzynowski          113.01 +  356: 352  163
    8    13 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  276: 512   83
    9    16 Marta          Bajorek               124.49 -  373: 389   74
   10    19 Michał         Kolaj                 123.82 -  285: 382   74
   11    26 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  353: 311  154
   12    21 Agnieszka      Kozak                 105.23 -  324: 397   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Dorota Ostrowska 108.23 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            132.98 -  284: 482   83
    2    24 Łukasz         Baranowski            129.88 -  344: 372   80
    3    26 Sylwia         Łada                  110.05 -  298: 510   60
    4    31 Marek          Horyń                 100.00 +  379: 262  150
    5    24 Marek          Rogalski              123.06 -  310: 385   73
    6    28 Lidia          Żywna                 106.02 +  385: 278  156
    7    23 Agnieszka      Kozak                 105.23 -  281: 401   55
    8    28 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  323: 304  150
    9    23 Andrzej        Bednaruk              111.54 -  336: 368   62
   10    29 Mateusz        Zębek                 100.00 +  347: 227  150
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              116.51 +  408: 343  167
   12    22 Łukasz         Baranowski            129.88 -  367: 402   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Elżbieta Zębek 107.43 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  278: 504   83
    2    25 Teresa         Balewska              100.00 +  434: 244  150
    3    11 Maciej         Perzyński             130.54 -  348: 411   81
    4    23 Katarzyna      Dębska                106.46 +  397: 335  156
    5    21 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  396: 296  150
    6     7 Dariusz        Kosz                  161.67 +  404: 315  212
    7     7 Kuba           Koisar                124.62 -  284: 442   75
    8    12 Grzegorz       Łukasik               139.51 +  387: 344  190
    9     9 Rafał          Wesołowski            134.69 -  337: 470   85
   10    11 Dawid          Pikul                 144.81 -  319: 448   95
   11    17 Michał         Kolaj                 123.82 +  406: 306  174
   12    15 Paweł          Maciejczuk            122.13 =  397: 397  122
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Józef Burzyński 106.55 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Rogalewicz            130.96 -  293: 419   81
    2    22 Lidia          Żywna                 106.02 +  412: 324  156
    3    13 Rafał          Dąbrowski             137.78 -  243: 401   88
    4    25 Łukasz         Baranowski            129.88 +  378: 335  180
    5    20 Małgorzata     Szmuksta              120.38 +  351: 320  170
    6    15 Tomasz         Zwoliński             143.48 -  280: 466   93
    7    18 Juliusz        Czupryniak            132.70 -  232: 471   83
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  396: 302  164
    9    19 Paweł          Maciejczuk            122.13 -  347: 410   72
   10    22 Joanna         Ostrowska             118.65 +  371: 326  169
   11    16 Maciej         Perzyński             130.54 +  393: 381  181
   12    16 Kacper         Zegadło               138.98 -  363: 493   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Katarzyna Dębska 106.46 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  285: 370   81
    2    23 Jarosław       Olek                  118.77 +  335: 290  169
    3    22 Paweł          Maciejczuk            122.13 -  334: 373   72
    4    23 Elżbieta       Zębek                 107.43 -  335: 397   57
    5    27 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  283: 344   85
    6    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 -  301: 363   65
    7    31 Marek          Horyń                 100.00 +  383: 246  150
    8    29 Lidia          Żywna                 106.02 +  363: 346  156
    9    22 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  298: 381   63
   10    26 Mieczysław     Pastuszak             114.12 +  336: 289  164
   11    24 Joanna         Ostrowska             118.65 -  277: 366   69
   12    28 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  349: 318  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Lidia Żywna 106.02 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Perzyński             130.54 -  343: 533   81
    2    22 Józef          Burzyński             106.55 -  324: 412   57
    3    29 Teresa         Balewska              100.00 +  393: 263  150
    4    24 Katarzyna      Szachowicz            103.67 -  284: 416   54
    5    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  361: 465   50
    6    28 Dorota         Ostrowska             108.23 -  278: 385   58
    7    29 Adam           Sternik               100.00 -  336: 338   50
    8    29 Katarzyna      Dębska                106.46 -  346: 363   56
    9    31 Marek          Horyń                 100.00 +  375: 339  150
   10    28 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  367: 358  165
   11    30 Mateusz        Zębek                 100.00 +  418: 369  150
   12    25 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  318: 307  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Agnieszka Kozak 105.23 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Baranowski            129.88 +  396: 338  180
    2    16 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  329: 331   50
    3    23 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  372: 361  154
    4    12 Dawid          Pikul                 144.81 -  335: 443   95
    5    15 Sylwia         Łada                  110.05 -  372: 403   60
    6    21 Sławomir       Długosz               113.06 -  347: 399   63
    7    23 Dorota         Ostrowska             108.23 +  401: 281  158
    8    16 Marta          Bajorek               124.49 +  366: 349  174
    9    17 Michał         Mikołajczyk           129.33 +  399: 299  179
   10    16 Michał         Rogalewicz            130.96 -  308: 426   81
   11    14 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  294: 581   90
   12    21 Dariusz        Zębek                 108.50 +  397: 324  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Katarzyna  Szachowicz 103.67 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 -  248: 316   80
    2    31 Stanisław      Olsztyn               112.70 +  316: 279  163
    3    23 Agnieszka      Kozak                 105.23 -  361: 372   55
    4    24 Lidia          Żywna                 106.02 +  416: 284  156
    5    18 Grzegorz       Łukasik               139.51 -  284: 397   90
    6    23 Małgorzata     Szmuksta              120.38 -  282: 342   70
    7    25 Andrzej        Bednaruk              111.54 -  323: 371   62
    8    30 Teresa         Balewska              100.00 -  302: 346   50
    9    29 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  352: 316  150
   10    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  349: 325  150
   11    26 Dariusz        Zębek                 108.50 -  311: 353   59
   12    28 Katarzyna      Dębska                106.46 -  318: 349   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Grzegorz Kasprowicz 100.08 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Waldemar       Czerwoniec            129.67 -  241: 379   80
    2    32 PAUZA
    3    24 Kuba           Koisar                124.62 -  322: 392   75
    4    26 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  294: 420   63
    5    29 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  343: 289  170
    6    25 Mariusz        Orzeł                 122.03 -  178: 556   72
    7    27 Mieczysław     Pastuszak             114.12 -  222: 451   64
    8    28 Dorota         Ostrowska             108.23 -  304: 323   58
    9    29 Katarzyna      Szachowicz            103.67 -  316: 352   54
   10    30 Teresa         Balewska              100.00 +  318: 244  150
   11    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  422: 331  150
   12    29 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  284: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Mikołajczyk           129.33 -  332: 368   79
    2    25 Elżbieta       Zębek                 107.43 -  244: 434   57
    3    29 Lidia          Żywna                 106.02 -  263: 393   56
    4    30 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  281: 370   85
    5    30 Krzysztof      Zawadzki              116.51 -  220: 445   67
    6    31 Marek          Horyń                 100.00 +  368: 302  150
    7    30 Dariusz        Jarosławski           119.50 -  253: 404   70
    8    30 Katarzyna      Szachowicz            103.67 +  346: 302  154
    9    30 Adam           Sternik               100.00 -  276: 397   50
   10    30 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 -  244: 318   50
   11    31 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 -  224: 474   65
   12    31 Marek          Horyń                 100.00 +  357: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Marek Horyń 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Kupczyńska            127.13 -  256: 446   77
    2    28 Joanna         Ostrowska             118.65 -  308: 340   69
    3    30 Andrzej        Bednaruk              111.54 -  260: 520   62
    4    31 Dorota         Ostrowska             108.23 -  262: 379   58
    5    31 Adam           Sternik               100.00 -  254: 390   50
    6    31 Teresa         Balewska              100.00 -  302: 368   50
    7    31 Katarzyna      Dębska                106.46 -  246: 383   56
    8    31 PAUZA
    9    31 Lidia          Żywna                 106.02 -  339: 375   56
   10    31 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  261: 358   50
   11    29 Dariusz        Jarosławski           119.50 -  282: 397   70
   12    31 Teresa         Balewska              100.00 -  313: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  / 11  58.91




	Marcin Rogala 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Wietecki              125.83 -  298: 415   76
    2    20 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 +  359: 351  165
    3    21 Marta          Bajorek               124.49 +  387: 343  174
    4    15 Małgorzata     Szmuksta              120.38 +  350: 286  170
    5    10 Andrzej        Oleksiak              141.60 -  318: 406   92
    6    13 Magdalena      Kupczyńska            127.13 +  337: 302  177
    7    11 Szymon         Płachta               136.89 -  266: 470   87
    8    15 Maciej         Perzyński             130.54 -  319: 426   81
    9    18 Łukasz         Baranowski            129.88 +  396: 332  180
   10    15 Sylwia         Łada                  110.05 +  381: 281  160
   11     9 Dariusz        Kosz                  161.67 +  400: 366  212
   12     8 Stanisław      Rydzik                148.27 +  475: 395  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Adam Sternik 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kuba           Koisar                124.62 -  274: 368   75
    2    26 Paweł          Maciejczuk            122.13 -  308: 397   72
    3    28 Marek          Rogalski              123.06 -  283: 435   73
    4    29 Agnieszka      Piotrowicz            115.48 -  312: 316   65
    5    31 Marek          Horyń                 100.00 +  390: 254  150
    6    30 Mieczysław     Pastuszak             114.12 -  278: 401   64
    7    29 Lidia          Żywna                 106.02 +  338: 336  156
    8    25 Artur          Wawrzynowski          113.01 -  339: 355   63
    9    30 Teresa         Balewska              100.00 +  397: 276  150
   10    25 Dariusz        Jarosławski           119.50 +  314: 247  170
   11    25 Andrzej        Bednaruk              111.54 -  388: 467   62
   12    27 Sławomir       Długosz               113.06 -  296: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marta          Bajorek               124.49 -  347: 368   74
    2    21 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  360: 336  185
    3    12 Małgorzata     Szmuksta              120.38 -  314: 358   70
    4    27 Mateusz        Zębek                 100.00 -  270: 400   50
    5    26 Lidia          Żywna                 106.02 +  465: 361  156
    6    17 Rafał          Lenartowski           152.83 -  350: 475  103
    7    24 Wojciech       Gołęcki               109.01 -  309: 318   59
    8    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  350: 279  150
    9    25 Agnieszka      Kaczkowska            129.83 -  330: 432   80
   10    27 Katarzyna      Szachowicz            103.67 -  325: 349   54
   11    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 -  331: 422   50
   12    29 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  360: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Mateusz Zębek 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Kolaj                 123.82 -  262: 447   74
    2    27 Małgorzata     Szmuksta              120.38 -  247: 486   70
    3    32 PAUZA
    4    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  400: 270  150
    5    22 Dariusz        Zębek                 108.50 +  405: 323  159
    6    16 Kuba           Koisar                124.62 -  310: 489   75
    7    21 Paweł          Maciejczuk            122.13 -  307: 413   72
    8    24 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  243: 443   85
    9    27 Krzysztof      Zawadzki              116.51 -  336: 408   67
   10    29 Dorota         Ostrowska             108.23 -  227: 347   58
   11    30 Lidia          Żywna                 106.02 -  369: 418   56
   12    30 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  316: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 PAUZA
    2    16 Agnieszka      Kozak                 105.23 +  331: 329  155
    3     8 Stanisław      Rydzik                148.27 -  261: 474   98
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              130.67 -  334: 488   81
    5    21 Elżbieta       Zębek                 107.43 -  296: 396   57
    6    24 Dariusz        Zębek                 108.50 -  281: 386   59
    7    26 Michał         Mikołajczyk           129.33 -  310: 365   79
    8    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  279: 350   50
    9    28 Dariusz        Jarosławski           119.50 -  315: 417   70
   10    31 Marek          Horyń                 100.00 +  358: 261  150
   11    28 Mieczysław     Pastuszak             114.12 -  281: 438   64
   12    30 Mateusz        Zębek                 100.00 +  337: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 11  92.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Ostródy w Scrabble "Blanki w szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marek          Rogalski              454: 373
   2 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Alabrudziński         330: 372
   3 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Orzeł                 513: 255
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Stanisław      Rydzik                330: 403
   5 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Jarosławski           428: 316
   6 Jarosław       Olek                 - Mateusz        Borsuk                340: 387
   7 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             370: 327
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Dawid          Pikul                 348: 450
   9 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Piotrowicz            553: 348
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Zwoliński             253: 422
  11 Andrzej        Oleksiak             - Sławomir       Długosz               344: 298
  12 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Łukasik               367: 378
  13 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Olsztyn               387: 313
  14 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Dąbrowski             304: 387
  15 Szymon         Płachta              - Sylwia         Łada                  375: 319
  16 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Koczkodon             361: 294
  17 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Zębek                 438: 311
  18 Dorota         Ostrowska            - Marek          Dudkiewicz            284: 482
  19 Juliusz        Czupryniak           - Elżbieta       Zębek                 504: 278
  20 Józef          Burzyński            - Michał         Rogalewicz            293: 419
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                370: 285
  22 Lidia          Żywna                - Maciej         Perzyński             343: 533
  23 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 338: 396
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Agnieszka      Kaczkowska            248: 316
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kasprowicz            379: 241
  26 Teresa         Balewska             - Michał         Mikołajczyk           332: 368
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Horyń                 446: 256
  28 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Wietecki              298: 415
  29 Kuba           Koisar               - Adam           Sternik               368: 274
  30 Agnieszka      Wiśniewska           - Marta          Bajorek               347: 368
  31 Michał         Kolaj                - Mateusz        Zębek                 447: 262
  32 Konrad         Łukaszewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             396: 428
   2 Maciej         Perzyński            - Kacper         Zegadło               299: 358
   3 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           398: 393
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Juliusz        Czupryniak            439: 340
   5 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Dudkiewicz            392: 448
   6 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kosz                  385: 447
   7 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 414: 326
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 382: 452
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Miłosz         Wrzałek               434: 413
  10 Rafał          Wesołowski           - Kuba           Koisar                472: 355
  11 Michał         Mikołajczyk          - Krzysztof      Obremski              329: 361
  12 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             361: 379
  13 Michał         Rogalewicz           - Wojciech       Gołęcki               478: 393
  14 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Oleksiak              398: 378
  15 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kaczkowska            466: 345
  16 Agnieszka      Kozak                - Konrad         Łukaszewicz           329: 331
  17 Dariusz        Zębek                - Marek          Rogalski              444: 322
  18 Andrzej        Bednaruk             - Artur          Wawrzynowski          331: 335
  19 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Zawadzki              391: 367
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Marcin         Rogala                351: 359
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Wiśniewska            336: 360
  22 Józef          Burzyński            - Lidia          Żywna                 412: 324
  23 Katarzyna      Dębska               - Jarosław       Olek                  335: 290
  24 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Baranowski            344: 372
  25 Elżbieta       Zębek                - Teresa         Balewska              434: 244
  26 Adam           Sternik              - Paweł          Maciejczuk            308: 397
  27 Mateusz        Zębek                - Małgorzata     Szmuksta              247: 486
  28 Joanna         Ostrowska            - Marek          Horyń                 340: 308
  29 Mariusz        Orzeł                - Sylwia         Łada                  407: 393
  30 Dariusz        Jarosławski          - Mieczysław     Pastuszak             368: 307
  31 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Szachowicz            279: 316
  32 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Waldemar       Czerwoniec            487: 426
   2 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Wietecki              443: 266
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            307: 450
   4 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  427: 365
   5 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kolaj                 477: 389
   6 Michał         Rogalewicz           - Mateusz        Borsuk                377: 408
   7 Kacper         Zegadło              - Magdalena      Kupczyńska            363: 342
   8 Stanisław      Rydzik               - Konrad         Łukaszewicz           474: 261
   9 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Oleksiak              298: 444
  10 Łukasz         Baranowski           - Juliusz        Czupryniak            344: 359
  11 Maciej         Perzyński            - Elżbieta       Zębek                 411: 348
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Wiśniewska            358: 314
  13 Rafał          Dąbrowski            - Józef          Burzyński             401: 243
  14 Artur          Wawrzynowski         - Miłosz         Wrzałek               328: 342
  15 Dawid          Pikul                - Michał         Mikołajczyk           434: 263
  16 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Łukasik               291: 450
  17 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Płachta               309: 378
  18 Dariusz        Zębek                - Joanna         Ostrowska             350: 408
  19 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Gołęcki               463: 239
  20 Agnieszka      Kaczkowska           - Krzysztof      Sporczyk              349: 417
  21 Marta          Bajorek              - Marcin         Rogala                343: 387
  22 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Dębska                373: 334
  23 Katarzyna      Szachowicz           - Agnieszka      Kozak                 361: 372
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Kuba           Koisar                322: 392
  25 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Zawadzki              357: 304
  26 Sylwia         Łada                 - Dorota         Ostrowska             510: 298
  27 Stanisław      Olsztyn              - Agnieszka      Piotrowicz            383: 320
  28 Marek          Rogalski             - Adam           Sternik               435: 283
  29 Lidia          Żywna                - Teresa         Balewska              393: 263
  30 Marek          Horyń                - Andrzej        Bednaruk              260: 520
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             335: 434
  32 Mateusz        Zębek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         493: 414
   2 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Obremski              328: 500
   3 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Wesołowski            361: 346
   4 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               445: 331
   5 Andrzej        Oleksiak             - Michał         Kolaj                 407: 341
   6 Szymon         Płachta              - Michał         Rogalewicz            415: 337
   7 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               424: 466
   8 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Czerwoniec            283: 452
   9 Kuba           Koisar               - Maciej         Perzyński             457: 321
  10 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kupczyńska            347: 351
  11 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Maciejczuk            318: 399
  12 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Kozak                 443: 335
  13 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Wietecki              365: 370
  14 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Dąbrowski             419: 317
  15 Marcin         Rogala               - Małgorzata     Szmuksta              350: 286
  16 Konrad         Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              334: 488
  17 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             378: 310
  18 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Jarosławski           553: 333
  19 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              336: 252
  20 Marek          Rogalski             - Jarosław       Olek                  267: 451
  21 Dariusz        Zębek                - Sławomir       Długosz               351: 342
  22 Michał         Mikołajczyk          - Marta          Bajorek               293: 360
  23 Elżbieta       Zębek                - Katarzyna      Dębska                397: 335
  24 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Szachowicz            284: 416
  25 Łukasz         Baranowski           - Józef          Burzyński             335: 378
  26 Grzegorz       Kasprowicz           - Artur          Wawrzynowski          294: 420
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Mateusz        Zębek                 270: 400
  28 Agnieszka      Kaczkowska           - Krzysztof      Zawadzki              374: 276
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Sternik               316: 312
  30 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Koczkodon             281: 370
  31 Marek          Horyń                - Dorota         Ostrowska             262: 379


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             380: 387
   2 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                480: 450
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Wesołowski            346: 370
   4 Marek          Dudkiewicz           - Kuba           Koisar                343: 324
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Płachta               475: 364
   6 Joanna         Ostrowska            - Michał         Alabrudziński         314: 357
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Maciejczuk            415: 309
   8 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 337: 423
   9 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               434: 314
  10 Andrzej        Oleksiak             - Marcin         Rogala                406: 318
  11 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           444: 418
  12 Dariusz        Kosz                 - Artur          Wawrzynowski          490: 438
  13 Michał         Kolaj                - Jarosław       Olek                  294: 375
  14 Marta          Bajorek              - Michał         Rogalewicz            393: 336
  15 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Łada                  372: 403
  16 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Orzeł                 381: 369
  17 Maciej         Perzyński            - Agnieszka      Kaczkowska            380: 328
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Grzegorz       Łukasik               284: 397
  19 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Dąbrowski             321: 437
  20 Józef          Burzyński            - Małgorzata     Szmuksta              351: 320
  21 Konrad         Łukaszewicz          - Elżbieta       Zębek                 296: 396
  22 Mateusz        Zębek                - Dariusz        Zębek                 405: 323
  23 Andrzej        Bednaruk             - Sławomir       Długosz               320: 346
  24 Dorota         Ostrowska            - Marek          Rogalski              310: 385
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Baranowski            321: 378
  26 Agnieszka      Wiśniewska           - Lidia          Żywna                 465: 361
  27 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             283: 344
  28 Michał         Mikołajczyk          - Agnieszka      Piotrowicz            429: 318
  29 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Kasprowicz            289: 343
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Balewska              445: 220
  31 Adam           Sternik              - Marek          Horyń                 390: 254


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Borsuk                419: 392
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              358: 402
   3 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            409: 374
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              494: 305
   5 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               469: 357
   6 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              386: 333
   7 Elżbieta       Zębek                - Dariusz        Kosz                  404: 315
   8 Sylwia         Łada                 - Marta          Bajorek               298: 390
   9 Jarosław       Olek                 - Juliusz        Czupryniak            315: 306
  10 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Perzyński             271: 432
  11 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Dąbrowski             366: 384
  12 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Wietecki              378: 393
  13 Marcin         Rogala               - Magdalena      Kupczyńska            337: 302
  14 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               412: 420
  15 Tomasz         Zwoliński            - Józef          Burzyński             466: 280
  16 Kuba           Koisar               - Mateusz        Zębek                 489: 310
  17 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Wiśniewska            475: 350
  18 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Kaczkowska            407: 407
  19 Michał         Kolaj                - Michał         Mikołajczyk           403: 375
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Wawrzynowski          383: 350
  21 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kozak                 399: 347
  22 Marek          Rogalski             - Wojciech       Gołęcki               400: 273
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Szachowicz            342: 282
  24 Konrad         Łukaszewicz          - Dariusz        Zębek                 281: 386
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - Mariusz        Orzeł                 178: 556
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            318: 377
  27 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Bednaruk              349: 368
  28 Dorota         Ostrowska            - Lidia          Żywna                 385: 278
  29 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            301: 363
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Sternik               401: 278
  31 Teresa         Balewska             - Marek          Horyń                 368: 302


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             393: 404
   2 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            342: 441
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                396: 396
   4 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              439: 267
   5 Rafał          Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            437: 337
   6 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Oleksiak              419: 454
   7 Kuba           Koisar               - Elżbieta       Zębek                 442: 284
   8 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Bajorek               445: 427
   9 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Perzyński             397: 316
  10 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Zwoliński             366: 504
  11 Szymon         Płachta              - Marcin         Rogala                470: 266
  12 Kacper         Zegadło              - Rafał          Lenartowski           315: 357
  13 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Baranowski            461: 403
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Orzeł                 377: 392
  15 Michał         Kolaj                - Joanna         Ostrowska               1: 400
  16 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             463: 358
  17 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               333: 287
  18 Juliusz        Czupryniak           - Józef          Burzyński             471: 232
  19 Michał         Rogalewicz           - Magdalena      Kupczyńska            313: 329
  20 Agnieszka      Kaczkowska           - Marek          Rogalski              331: 381
  21 Mateusz        Zębek                - Paweł          Maciejczuk            307: 413
  22 Artur          Wawrzynowski         - Dariusz        Zębek                 352: 356
  23 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Ostrowska             401: 281
  24 Agnieszka      Wiśniewska           - Wojciech       Gołęcki               309: 318
  25 Andrzej        Bednaruk             - Katarzyna      Szachowicz            371: 323
  26 Michał         Mikołajczyk          - Konrad         Łukaszewicz           365: 310
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Kasprowicz            451: 222
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Zawadzki              337: 333
  29 Adam           Sternik              - Lidia          Żywna                 338: 336
  30 Teresa         Balewska             - Dariusz        Jarosławski           253: 404
  31 Marek          Horyń                - Katarzyna      Dębska                246: 383


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Dudkiewicz            399: 337
   2 Mateusz        Borsuk               - Michał         Alabrudziński         460: 359
   3 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Wesołowski            534: 325
   4 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             513: 388
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 434: 346
   6 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               437: 309
   7 Stanisław      Rydzik               - Kuba           Koisar                315: 376
   8 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               372: 489
   9 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Kosz                  303: 320
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              405: 406
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Obremski              329: 336
  12 Elżbieta       Zębek                - Grzegorz       Łukasik               387: 344
  13 Dariusz        Zębek                - Juliusz        Czupryniak            276: 512
  14 Mariusz        Orzeł                - Jarosław       Olek                  329: 343
  15 Maciej         Perzyński            - Marcin         Rogala                426: 319
  16 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Kozak                 349: 366
  17 Joanna         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  390: 395
  18 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Długosz               368: 290
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Małgorzata     Szmuksta              326: 357
  20 Wojciech       Gołęcki              - Kacper         Zegadło               315: 361
  21 Józef          Burzyński            - Mieczysław     Pastuszak             396: 302
  22 Andrzej        Bednaruk             - Michał         Rogalewicz            366: 422
  23 Agnieszka      Kaczkowska           - Michał         Mikołajczyk           324: 376
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Zębek                 443: 243
  25 Artur          Wawrzynowski         - Adam           Sternik               355: 339
  26 Konrad         Łukaszewicz          - Agnieszka      Wiśniewska            279: 350
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           382: 376
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - Dorota         Ostrowska             304: 323
  29 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Dębska                346: 363
  30 Katarzyna      Szachowicz           - Teresa         Balewska              302: 346
  31 Marek          Horyń                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Łukasz         Tuszyński             286: 298
   2 Szymon         Płachta              - Mateusz        Borsuk                365: 425
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Dąbrowski             205: 402
   4 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         271: 435
   5 Kuba           Koisar               - Zbigniew       Wietecki              473: 400
   6 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Perzyński             472: 284
   7 Tomasz         Zwoliński            - Sylwia         Łada                  514: 319
   8 Marek          Rogalski             - Juliusz        Czupryniak            386: 325
   9 Rafał          Wesołowski           - Elżbieta       Zębek                 470: 337
  10 Dawid          Pikul                - Jarosław       Olek                  354: 395
  11 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                362: 339
  12 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           515: 290
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Czerwoniec            313: 344
  14 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Szmuksta              389: 375
  15 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Orzeł                 330: 318
  16 Dariusz        Zębek                - Marta          Bajorek               373: 389
  17 Agnieszka      Kozak                - Michał         Mikołajczyk           399: 299
  18 Marcin         Rogala               - Łukasz         Baranowski            396: 332
  19 Paweł          Maciejczuk           - Józef          Burzyński             410: 347
  20 Magdalena      Kupczyńska           - Michał         Kolaj                 376: 378
  21 Michał         Rogalewicz           - Joanna         Ostrowska             431: 373
  22 Katarzyna      Dębska               - Artur          Wawrzynowski          298: 381
  23 Dorota         Ostrowska            - Andrzej        Bednaruk              336: 368
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               350: 396
  25 Agnieszka      Wiśniewska           - Agnieszka      Kaczkowska            330: 432
  26 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Piotrowicz            341: 313
  27 Mateusz        Zębek                - Krzysztof      Zawadzki              336: 408
  28 Dariusz        Jarosławski          - Konrad         Łukaszewicz           417: 315
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Grzegorz       Kasprowicz            352: 316
  30 Adam           Sternik              - Teresa         Balewska              397: 276
  31 Marek          Horyń                - Lidia          Żywna                 339: 375


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Kuba           Koisar                244: 419
   2 Rafał          Dąbrowski            - Mateusz        Borsuk                381: 392
   3 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              449: 294
   4 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              375: 485
   5 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Kosz                  381: 303
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              388: 392
   7 Marek          Rogalski             - Szymon         Płachta               442: 374
   8 Jarosław       Olek                 - Miłosz         Wrzałek               328: 368
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Oleksiak              392: 424
  10 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Maciejczuk            508: 334
  11 Elżbieta       Zębek                - Dawid          Pikul                 319: 448
  12 Grzegorz       Łukasik              - Kacper         Zegadło               319: 359
  13 Maciej         Perzyński            - Stanisław      Rydzik                330: 372
  14 Marta          Bajorek              - Rafał          Lenartowski           374: 432
  15 Sylwia         Łada                 - Marcin         Rogala                281: 381
  16 Agnieszka      Kozak                - Michał         Rogalewicz            308: 426
  17 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Koczkodon             322: 478
  18 Michał         Mikołajczyk          - Artur          Wawrzynowski          335: 340
  19 Michał         Kolaj                - Dariusz        Zębek                 382: 285
  20 Sławomir       Długosz              - Magdalena      Kupczyńska            351: 367
  21 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Baranowski            337: 337
  22 Józef          Burzyński            - Joanna         Ostrowska             371: 326
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Kaczkowska            340: 350
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              413: 307
  25 Adam           Sternik              - Dariusz        Jarosławski           314: 247
  26 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             336: 289
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Katarzyna      Szachowicz            325: 349
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Lidia          Żywna                 358: 367
  29 Mateusz        Zębek                - Dorota         Ostrowska             227: 347
  30 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Kasprowicz            244: 318
  31 Konrad         Łukaszewicz          - Marek          Horyń                 358: 261


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Kuba           Koisar                471: 322
   2 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             399: 339
   3 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Dąbrowski             394: 377
   4 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Rogalski              427: 412
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              396: 455
   6 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             382: 412
   7 Kacper         Zegadło              - Juliusz        Czupryniak            343: 365
   8 Jarosław       Olek                 - Rafał          Wesołowski            295: 261
   9 Marcin         Rogala               - Dariusz        Kosz                  400: 366
  10 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               506: 337
  11 Michał         Rogalewicz           - Dawid          Pikul                 423: 285
  12 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Lenartowski           358: 361
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Sylwia         Łada                  436: 338
  14 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Łukasik               294: 581
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Marta          Bajorek               376: 406
  16 Józef          Burzyński            - Maciej         Perzyński             393: 381
  17 Elżbieta       Zębek                - Michał         Kolaj                 406: 306
  18 Artur          Wawrzynowski         - Łukasz         Baranowski            382: 343
  19 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Koczkodon             297: 399
  20 Paweł          Maciejczuk           - Wojciech       Gołęcki               383: 320
  21 Michał         Mikołajczyk          - Mariusz        Orzeł                 336: 440
  22 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              408: 343
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Długosz               371: 298
  24 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Dębska                366: 277
  25 Andrzej        Bednaruk             - Adam           Sternik               467: 388
  26 Dariusz        Zębek                - Katarzyna      Szachowicz            353: 311
  27 Grzegorz       Kasprowicz           - Agnieszka      Wiśniewska            422: 331
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Konrad         Łukaszewicz           438: 281
  29 Marek          Horyń                - Dariusz        Jarosławski           282: 397
  30 Lidia          Żywna                - Mateusz        Zębek                 418: 369
  31 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Piotrowicz            224: 474


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Tuszyński             385: 367
   2 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         362: 405
   3 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              385: 423
   4 Kuba           Koisar               - Tomasz         Zwoliński             395: 409
   5 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Dąbrowski             372: 421
   6 Marek          Rogalski             - Marek          Dudkiewicz            420: 360
   7 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Sporczyk              457: 262
   8 Marcin         Rogala               - Stanisław      Rydzik                475: 395
   9 Rafał          Lenartowski          - Michał         Rogalewicz            443: 297
  10 Dariusz        Kosz                 - Waldemar       Czerwoniec            550: 273
  11 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               335: 405
  12 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            440: 373
  13 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Wietecki              528: 284
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Wawrzynowski          364: 451
  15 Elżbieta       Zębek                - Paweł          Maciejczuk            397: 397
  16 Kacper         Zegadło              - Józef          Burzyński             493: 363
  17 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Orzeł                 378: 340
  18 Michał         Kolaj                - Magdalena      Kupczyńska            455: 361
  19 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Bednaruk              331: 379
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Ostrowska             340: 272
  21 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Zębek                 397: 324
  22 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Ostrowska             402: 367
  23 Agnieszka      Kaczkowska           - Wojciech       Gołęcki               424: 293
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             417: 309
  25 Agnieszka      Piotrowicz           - Lidia          Żywna                 307: 318
  26 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Mikołajczyk           407: 307
  27 Sławomir       Długosz              - Adam           Sternik               362: 296
  28 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Szachowicz            349: 318
  29 Agnieszka      Wiśniewska           - Grzegorz       Kasprowicz            360: 284
  30 Konrad         Łukaszewicz          - Mateusz        Zębek                 337: 316
  31 Marek          Horyń                - Teresa         Balewska              313: 357
Lista rankingowa na dzień 06-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.03  31205  195
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.65  30973  194
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.59  29490  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.86  21553  141
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  30480  200
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.85  29763  196
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             151.02  28844  191
  10 Marek Reda                     Dębówka              150.57  28458  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.40  24966  166
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.13  27474  183
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  14 Kamil Górka                    Kraków               149.22  28650  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.61  29574  199
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  17 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.85  28441  195
  19 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.32  26158  180
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.99  27404  189
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.79  23601  163
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.60  27907  193
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.55  25296  175
  27 Justyna Górka                  Kraków               144.40  28592  198
  28 Dawid Pikul                    Poznań               144.32  27277  189
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.41  28252  197
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.40  27532  192
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.19  26305  185
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.78  24245  171
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  37 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.03  27165  194
  38 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  39 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  40 Kacper Zegadło                 Warszawa             139.68  27797  199
  41 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Paweł Jackowski                Warszawa             139.40  27323  196
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.38  27318  196
  45 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  46 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  47 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  48 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  49 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  50 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Joanna Juszczak                Warszawa             137.01  26306  192
  53 Irena Sołdan                   Sopot                136.80  26540  194
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  55 Szymon Płachta                 Warszawa             136.70  27203  199
  56 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  57 Radosław Jachna                Łódź                 136.52  16109  118
  58 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  59 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  60 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  61 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26228  193
  62 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  64 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.57  11659   86
  65 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26669  197
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  68 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.26  26315  196
  69 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.04  26272  196
  71 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  72 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  73 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  74 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.32  21701  164
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  76 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.72  25158  191
  79 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.33  20094  153
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.05  14284  109
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               130.93  24484  187
  84 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  85 Artur Koszel                   Warszawa             130.66  17509  134
  86 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.55  25980  199
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  90 Barbara Obremska               Wrocław              130.24  24616  189
  91 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  92 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  94 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.85  15972  123
  95 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  96 Maciej Perzyński               Piła                 129.64  25020  193
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
  99 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.38  23289  180
 100 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 102 Czesław Grajewski              Białystok            129.27  22364  173
 103 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.10  25432  197
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.09  12522   97
 105 Piotr Broda                    Sandomierz           128.99  23735  184
 106 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 107 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 108 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 109 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 110 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 111 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 114 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 115 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.06  24649  194
 116 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 117 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 118 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 120 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       126.18  14384  114
 121 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.16  16149  128
 122 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 123 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.91  10325   82
 124 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 126 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             125.22  23041  184
 128 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.19  24537  196
 130 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 132 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.10  25020  200
 133 Stanisław Gasik                Warszawa             125.07   5753   46
 134 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 135 Anita Bruska                   Gdynia               124.73  17837  143
 136 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.64  24928  200
 137 Michał Kolaj                   Ostróda              124.62   8848   71
 138 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 139 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.55  23540  189
 141 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 142 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 143 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.41  13934  112
 144 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 145 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 146 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.23   7454   60
 147 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 148 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 150 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 151 Krzysztof Gibas                Kraków               123.55  24339  197
 152 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 153 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 154 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 155 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 156 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.21  13183  107
 157 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 158 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 159 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 160 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 162 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 163 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.68  19103  157
 166 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.11  23617  195
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 171 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 175 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 176 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 177 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.07  18251  152
 178 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.50  15654  131
 179 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.33  23031  193
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 182 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 183 Agnieszka Walas                Kraków               118.75   8550   72
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 185 Teresa Zalewska                Racibórz             118.27  16913  143
 186 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 187 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 188 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.11  21732  184
 190 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 191 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 192 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 194 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 195 Agnieszka Matus                Milanówek            117.52  20801  177
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 198 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 202 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 205 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.41  21186  182
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.30  15700  135
 207 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       116.12   9754   84
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.00  22040  190
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 212 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 215 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 216 Damian Łupiński                Konojady             114.98   5289   46
 217 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 218 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.67  16283  142
 219 Sławomir Długosz               Ostróda              114.61  16274  142
 220 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 221 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.53  21760  190
 222 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            114.40  14071  123
 224 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 225 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 226 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 228 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 230 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 231 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 232 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 233 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 234 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 235 Maria Pokorska                 Warszawa             113.10  22620  200
 236 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 237 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.26  22115  197
 238 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              112.24   6622   59
 239 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 240 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 241 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 242 Diana Pietrzykowska            Szczecin             111.44  10030   90
 243 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.33  21042  189
 244 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 245 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.85  21283  192
 246 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 248 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 249 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 250 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 251 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.43  14554  133
 252 Dorota Ostrowska               Białystok            108.99  16894  155
 253 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 255 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.35  21237  196
 258 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.31   5199   48
 259 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 260 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 262 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 263 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 265 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.50  21501  200
 266 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 267 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.51  18958  178
 271 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.20  20709  195
 272 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.19  16990  160
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.84  20004  189
 275 Iza Kraj                       Warszawa             105.78   3914   37
 276 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 277 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               105.40  14650  139
 279 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 280 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 282 Halina Mrozek                  Warszawa             105.00   4935   47
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.06  12904  124
 285 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         102.61   7285   71
 289 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 290 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.29  12173  119
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 295 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 298 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 301 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 303 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.05  18139  185
 304 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 305 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 309 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 312 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 313 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 314 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 315 Konrad Pajączek                Milanówek             93.26   3171   34
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.24   6340   68
 317 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.70  18540  200
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 319 Sylwia Kozłowska               Białystok             91.62   4398   48
 320 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.33   3794   42
 321 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 322 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.65   3048   34
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 324 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 327 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 328 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 329 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 330 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               84.88   2886   34
 331 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 332 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 333 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              82.95   8959  108
 335 Teresa Balewska                Reda                  81.84   9166  112
 336 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 337 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 338 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 339 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 340 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   73.66   3241   44
 341 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 342 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              65.88  11660  177
 344 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 06-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   2 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   3 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            114.96   2874   25
   9 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  10 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.46   3395   24
  15 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  17 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  18 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  19 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  23 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  24 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  26 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  27 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  28 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  30 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  36 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  37 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  38 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  39 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  41 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  42 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  44 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  45 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  46 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  47 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Marek Szczepanik               Reda                 101.13   2326   23
  50 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  55 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  56 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  57 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  59 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  60 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  61 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  62 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  63 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  64 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  65 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  66 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  67 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  68 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  69 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  70 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  71 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  72 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  73 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  74 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  75 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  76 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  77 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  78 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  79 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  80 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  82 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  83 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  84 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  85 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  86 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  87 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  88 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  89 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  90 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  91 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  92 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  93 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  94 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  95 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  96 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  97 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  98 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  99 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 101 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      157.75   1893   12
 102 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 103 Kuba Koisar                    Warszawa             142.92   1715   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 106 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 107 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 112 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 115 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 118 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 119 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 122 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 127 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 128 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 129 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 132 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 133 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 134 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 139 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 140 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 141 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 142 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 143 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 144 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 145 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 146 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 147 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 148 Adam Sternik                   Elbląg                96.92   1163   12
 149 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 150 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 151 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 152 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 153 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 154 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 155 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 156 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 157 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 158 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 159 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 160 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 161 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 162 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 163 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 164 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 165 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 166 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 167 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 168 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 169 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 170 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 171 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 172 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 173 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 174 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 175 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 176 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 177 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 178 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 179 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 180 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 181 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 182 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 183 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 184 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.82   1109   11
 185 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 186 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 187 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 188 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 189 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 190 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 191 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 192 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 193 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 194 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 195 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 196 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 197 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 199 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 200 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 201 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 202 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 203 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 204 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 205 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 206 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 207 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 208 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 209 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 210 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 211 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 212 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 213 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 214 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 215 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 216 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 217 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 218 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 219 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 220 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 221 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 222 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 223 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 224 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 225 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 226 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 227 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 228 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 229 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 230 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 231 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 232 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 233 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 234 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 235 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 236 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 237 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 238 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 239 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 240 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 241 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 242 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 243 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 244 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 245 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 246 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 247 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 248 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 249 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 250 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 251 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 252 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 253 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 254 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 255 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 256 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 257 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 258 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 259 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 260 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 261 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 262 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 263 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 264 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 265 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 266 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 267 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 268 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 269 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 270 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 271 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 272 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 273 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 274 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 275 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 276 Dorota Buśko                   Naterki               62.33    374    6
 277 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 278 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 279 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 280 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 281 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 282 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 283 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 284 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 285 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 286 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 287 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 288 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 289 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 290 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 291 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 292 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 293 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 294 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 295 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 296 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 297 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 298 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 299 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 300 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 301 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 302 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 303 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 304 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 305 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 306 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 307 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 308 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie