Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia XI Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-16 sierpnia XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"Grand Prix 2015
Bydgoszcz22
sierpnia
Bydgoszcz 22-23 sierpnia X Mistrzostwa Bydgoszczy pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego
Bartosz Morawski po raz kolejny mistrzem w Wałczu!15 - 16 sierpnia 2015 — XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie" Wałcz, 15 - 16 sierpnia 2015
Grand Prix 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski po raz kolejny mistrzem w Wałczu!Jedenasta edycja wałeckiego turnieju za nami. W tym roku wyjątkowo upalne dwa dni gry w scrabble wybrało jako najlepszy sposób na rozrywkę ponad siedemdziesiąt osób z całej Polski. Zebrali się tradycyjnie w Gimnazjum nr 2 w Wałczu, aby wyłonić po raz kolejny mistrza Ziemi Wałeckiej. Jak zwykle też w Wałczu dopisała pogoda, można więc było wyjazd na turniej połączyć z kilkudniowym urlopem.

Wałcz to piękne jeziora i sporo terenów, gdzie interwencja człowieka w środowisko jest bardzo niewielka. Jest okazja odpocząć na łonie natury, nabrać sił i przy okazji wygrać ciekawe nagrody. Jak wiadomo głodny człowiek — to zły człowiek. Organizatorzy nie mogli dopuścić do takiej sytuacji. Dlatego w tym temacie podczas trzydniowego spotkania scrabblowego w Wałczu pracowała kuchnia na pełnych obrotach. Wyśmienita załoga Pań kucharek z wałeckiego gimnazjum przygotowywała przysmaki dla wszystkich. Jakby inaczej! Było smacznie! Aż żal wyjeżdżać po turnieju. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek podczas gry – w tak upalne dni przydały się napoje serwowane wraz z słodkościami.

To były wspaniałe dni! Część sportowa – rywalizacja o tytuł mistrza – przebiegała na wysokim poziomie. Zawodnicy dwoili się i troili aby z worka i planszy wycisnąć jak najwięcej punktów. Po raz kolejny już w Wałczu Bartosz Morawski udowodnił, że w tym gronie nie ma sobie równych. Podobnie jak rok temu to on właśnie zwyciężył w turnieju i tym samym obronił tytuł. Wygrał dosyć pewnie, bo kontrolował pierwsze miejsce już od czwartej rundy. Ostatecznie z jedenastoma wygranymi i przewagą aż dwóch dużych punktów nad Dariuszem Koszem, który zajął drugie miejsce, zakończył turniej po mistrzowsku. Do Bartosza należy również największa liczba zdobytych małych punktów w turnieju, potwierdzając tylko fakt, iż na tytuł zasłużył bez wątpienia. Trzecie miejsce przypadło Kazimierzowi Merklejnowi i tak naprawdę niewiele mu brakło do miejsca drugiego. Różnica to zaledwie sto czterdzieści małych punktów, czyli niewiele ponad jedenaście punktów na każdą partię. Podium, jak widać, mocno zdominowane było przez mężczyzn. Tym bardziej na wyróżnienie zasłużyła najwyżej w klasyfikacji wśród pań — Alicja Grąbczewska, zajmując dziesiąte miejsce.

Na najlepszych czekały nagrody pieniężne. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali też upominki. Przy okazji zakończenia XI Mistrzostw Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie" byliśmy także świadkami wręczenia medali najlepszym nauczycielom grającym w scrabble, których wyłoniono na dzień przed mistrzostwami w odrębnym turnieju o tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie tak ważnej dla naszego środowiska imprezy. Patronem tegorocznych wałeckich imprez scrabblowych oraz fundatorem pucharów i upominków był Burmistrz Wałcza. Fundatorami nagród byli również liczni sponsorzy spośród miejscowych kupców i przedsiębiorców. Podziękowanie również dla firmy APA2 ze Szczecina!

Aby odtworzyć najwierniej atmosferę imprezy zapraszamy Was do przeglądnięcia bogatego zbioru zdjęć zrobionych podczas imprezy i dostępnych na stronie www.scrabble.info.pl .

Czekamy na kolejne mistrzostwa. Dla wszystkich spragnionych rywalizacji mamy oczywiście niemal cotygodniowe turnieje w innych miejscach, sprawdźcie na mapie turniejów! Serdecznie zapraszamy Was do gry w Scrabble "na żywo". Do zobaczenia na jednym z turniejów!
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram15 sierpnia (sobota)
11.00 zapisy
12.00 początek gier; 7 rund do ok. 20 z przerwą na obiad
16 sierpnia (niedziela)
9.00 – 14.00 5 rund
Ok. 15.00 zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdCentrum miasta, w razie problemów tel. 502563852
WyżywienieNa miejscu, całodzienne 35 zł
NoclegiWe własnym zakresie http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/
NagrodyI-III puchary, I-V nagrody pieniężne. Upominki, dodatkowe nagrody za konkursy.
OrganizatorzyJolanta Chłopińska tel. 502563852, Gimnazjum nr 2 tel. 672584728 e-mail jolac@post.pl
SponsorzyPatronat Burmistrza Miasta Wałcza, liczni sponsorzy spośród miejscowych kupców i przedsiębiorców


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.82     11.0     5431     2181     1107
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.57      9.0     5190     1956      559
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.65      9.0     4950     1939      844
  4 Mateusz         Borsuk               Reda                   150.71      9.0     4899     1978      605
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.30      9.0     4797     1886      221
  6 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               140.48      8.5     4518     1833       -2
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              137.91      8.0     5094     1843      609
  8 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               132.27      8.0     5039     1785      399
  9 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    143.67      8.0     4876     1662      453
 10 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               130.29      8.0     4728     1843      -85
 11 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.38      8.0     4691     1715      573
 12 Barbara         Obremska             Wrocław                129.46      8.0     4316     1801       90
 13 Anita           Bruska               Gdynia                 124.58      8.0     4313     1702      154
 14 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               128.86      7.5     4631     1749      365
 15 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.19      7.0     5073     1665      413
 16 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.56      7.0     4929     1715      498
 17 Dawid           Pikul                Poznań                 145.77      7.0     4928     1590      321
 18 Szymon          Płachta              Warszawa               135.80      7.0     4805     1685      242
 19 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  131.88      7.0     4706     1632      345
 20 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   136.25      7.0     4654     1576      213
 21 Irena           Sołdan               Sopot                  138.80      7.0     4578     1605      259
 22 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              129.35      7.0     4570     1611      544
 23 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               138.26      7.0     4505     1586      176
 24 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.64      7.0     4454     1575     -124
 25 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.46      7.0     4386     1698       53
 26 Jakub           Błażejewski          Poznań                 132.16      6.5     4686     1662      199
 27 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   126.77      6.5     4664     1655       10
 28 Piotr           Broda                Sandomierz             128.40      6.5     4594     1461      321
 29 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 127.77      6.5     4510     1526      -15
 30 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.52      6.0     4897     1558      259
 31 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.95      6.0     4793     1609      619
 32 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.92      6.0     4786     1484      349
 33 Maciej          Perzyński            Piła                   129.64      6.0     4691     1520      253
 34 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.98      6.0     4633     1309      535
 35 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               126.34      6.0     4566     1485      173
 36 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.83      6.0     4554     1460     -153
 37 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.94      6.0     4512     1338       68
 38 Krzysztof       Nowak                Lublin                 126.19      6.0     4491     1602      101
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.34      6.0     4490     1394      169
 40 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    131.47      6.0     4472     1534     -180
 41 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            109.57      6.0     4445     1530       65
 42 Anna            Krynicka             Warszawa               120.16      6.0     4432     1424     -142
 43 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.30      6.0     4405     1513       18
 44 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.07      6.0     4342     1507     -209
 45 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               125.96      5.0     4628     1329      242
 46 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              122.56      5.0     4563     1358      104
 47 Jerzy           Luter                Bytom                  119.08      5.0     4448     1308      102
 48 Agnieszka       Matus                Milanówek              117.71      5.0     4435     1400       13
 49 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.67      5.0     4401     1449     -602
 50 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.05      5.0     4372     1450     -186
 51 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               110.25      5.0     4322     1423     -246
 52 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.80      5.0     4266     1421     -495
 53 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.35      5.0     4261     1298     -178
 54 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 106.70      5.0     4234     1447     -524
 55 Anna            Arana                Kołobrzeg              107.13      5.0     4078     1382     -523
 56 Jacek           Nowak                Szczecin               106.63      5.0     4056     1373     -300
 57 Robert          Wagner               Wrocław                110.05      5.0     3977     1284     -161
 58 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    109.46      5.0     3975     1331     -630
 59 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.66      5.0     3973     1338     -313
 60 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.85      4.0     4160     1357     -373
 61 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.41      4.0     4130     1224     -363
 62 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.07      4.0     4019     1254     -428
 63 Michał          Dreczka              Poznań                 100.00      4.0     3970     1329     -634
 64 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.0     3897     1213     -723
 65 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.38      4.0     3793     1219     -423
 66 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      3.5     4011     1014      -95
 67 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      3.0     3894     1150     -522
 68 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.0     3665     1100     -493
 69 Milena          Kuźniewicz           Kołobrzeg              100.00      2.5     3121      848    -1079
 70 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      2.0     3220      925    -1204
 71 Rafał           Stachowski           Police                 117.49      2.0     2350      675      -76
 72 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   104.65      1.5     3198      739     -262
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"



	Michał Alabrudziński 161.56 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agata          Kuć                   126.77 +  490: 305  177
    2     5 Józef          Wietecki              109.46 +  561: 253  159
    3     1 Dariusz        Maciejuk              128.86 +  425: 350  179
    4     2 Barbara        Obremska              129.46 +  338: 261  179
    5     2 Jakub          Błażejewski           132.16 +  457: 351  182
    6     2 Piotr          Pietuchowski          137.91 +  452: 365  188
    7     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  338: 407  104
    8     2 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  372: 426  103
    9     3 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  341: 400   80
   10     6 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  420: 459   90
   11     9 Irena          Sołdan                138.80 +  407: 322  189
   12     6 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  328: 532   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Dariusz Kosz 157.57 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 +  338: 335  176
    2    18 Joanna         Juszczak              135.95 +  370: 354  186
    3     9 Alicja         Gr±bczewska           130.29 +  482: 411  180
    4     3 Bartosz        Morawski              153.82 -  373: 529  104
    5     6 Juliusz        Czupryniak            132.27 +  476: 348  182
    6     7 Barbara        Obremska              129.46 +  437: 251  179
    7     4 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  361: 444   88
    8     8 Maciej         Perzyński             129.64 +  489: 373  180
    9     4 Agata          Kuć                   126.77 +  516: 442  177
   10     2 Mateusz        Borsuk                150.71 +  438: 355  201
   11     2 Krzysztof      Obremski              149.30 +  433: 303  199
   12     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  477: 486  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 12 163.00




	Bartosz Morawski 153.82 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Nowak                 126.19 +  456: 365  176
    2     8 Dorota         Kuć                   117.67 +  521: 435  168
    3     2 Zbigniew       Rybak                 119.46 +  443: 290  169
    4     3 Dariusz        Kosz                  157.57 +  529: 373  208
    5     1 Szymon         Płachta               135.80 +  434: 377  186
    6     1 Kazimierz      Merklejn              152.65 +  373: 321  203
    7     1 Michał         Alabrudziński         161.56 +  407: 338  212
    8     1 Mateusz        Borsuk                150.71 -  403: 459  101
    9     1 Piotr          Pietuchowski          137.91 +  338: 319  188
   10     1 Jolanta        Chłopińska            131.88 +  511: 300  182
   11     1 Alicja         Gr±bczewska           130.29 +  530: 270  180
   12     1 Dariusz        Kosz                  157.57 +  486: 477  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2181  / 12 181.75




	Kazimierz Merklejn 152.65 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  412: 320  176
    2     4 Łucja          Kodzis                129.35 +  398: 326  179
    3     4 Sławomir       Piotrowski            140.48 +  480: 242  190
    4     4 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  509: 281  157
    5     3 Joanna         Juszczak              135.95 +  364: 329  186
    6     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  321: 373  104
    7     3 Krzysztof      Nowak                 126.19 +  388: 384  176
    8     2 Michał         Alabrudziński         161.56 +  426: 372  212
    9     2 Mateusz        Borsuk                150.71 -  363: 396  101
   10     3 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  378: 422   80
   11     4 Agata          Kuć                   126.77 +  481: 266  177
   12     2 Mateusz        Borsuk                150.71 +  430: 395  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 12 161.58




	Mateusz Borsuk 150.71 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anita          Bruska                124.58 +  388: 290  175
    2     9 Jakub          Błażejewski           132.16 -  349: 359   82
    3    15 Dorota         Kuć                   117.67 +  504: 275  168
    4    13 Sławomir       Piotrowski            140.48 +  454: 310  190
    5     8 Zbigniew       Wietecki              131.47 +  337: 309  181
    6     3 Szymon         Płachta               135.80 +  425: 343  186
    7     2 Stanisław      Rydzik                146.19 +  430: 371  196
    8     1 Bartosz        Morawski              153.82 +  459: 403  204
    9     2 Kazimierz      Merklejn              152.65 +  396: 363  203
   10     2 Dariusz        Kosz                  157.57 -  355: 438  108
   11     3 Juliusz        Czupryniak            132.27 +  407: 403  182
   12     2 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  395: 430  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 12 164.83




	Krzysztof Obremski 149.30 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  437: 355  173
    2    13 Ireneusz       Moralewicz            127.64 +  453: 438  178
    3     5 Jakub          Błażejewski           132.16 -  371: 443   82
    4    10 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  372: 317  162
    5    10 Natalia        WoĽniak               128.30 +  398: 279  178
    6     4 Stanisław      Rydzik                146.19 -  364: 518   96
    7     5 Joanna         Juszczak              135.95 +  452: 313  186
    8     7 Krzysztof      Nowak                 126.19 +  401: 399  176
    9     6 Dariusz        Maciejuk              128.86 +  397: 300  179
   10     4 Piotr          Pietuchowski          137.91 +  404: 365  188
   11     2 Dariusz        Kosz                  157.57 -  303: 433  108
   12     3 Alicja         Gr±bczewska           130.29 +  445: 416  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Łukasz Tuszyński 146.52 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Krynicka              120.16 +  508: 330  170
    2     3 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  389: 480   90
    3    11 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  468: 323  160
    4     5 Szymon         Płachta               135.80 -  349: 508   86
    5    12 Łucja          Kodzis                129.35 +  427: 358  179
    6     8 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  338: 356   88
    7    13 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  380: 384   85
    8    19 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  477: 284  162
    9    14 Piotr          Broda                 128.40 -  349: 545   78
   10    18 Łukasz         Baranowski            127.77 +  420: 348  178
   11    13 Dariusz        Kuć                   136.25 +  437: 295  186
   12    11 Dawid          Pikul                 145.77 -  355: 427   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Stanisław Rydzik 146.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Szmuksta              120.07 -  365: 436   70
    2    24 Irena          Sołdan                138.80 +  424: 396  189
    3    21 Michał         Dreczka               100.00 +  508: 256  150
    4     7 Łukasz         Przyszlak             109.57 +  403: 395  160
    5     7 Dariusz        Maciejuk              128.86 +  438: 334  179
    6     4 Krzysztof      Obremski              149.30 +  518: 364  199
    7     2 Mateusz        Borsuk                150.71 -  371: 430  101
    8     4 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  388: 453   80
    9     7 Robert         Duczemiński           143.67 +  430: 390  194
   10     5 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  375: 399   69
   11     8 Szymon         Płachta               135.80 +  469: 418  186
   12     5 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  384: 389   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Dawid Pikul 145.77 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  367: 428   69
    2    23 Michał         Rogalewicz            130.83 -  425: 486   81
    3    28 Anita          Bruska                124.58 +  384: 358  175
    4    21 Anna           Krynicka              120.16 +  411: 384  170
    5    15 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  487: 283  163
    6    11 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  375: 401   79
    7    14 Monika         Siemaszko             115.80 -  348: 455   66
    8    20 Agnieszka      Kozak                 106.70 -  379: 389   57
    9    23 Łucja          Kodzis                129.35 +  403: 381  179
   10    19 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 +  487: 303  176
   11    15 Natalia        WoĽniak               128.30 +  435: 384  178
   12    11 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  427: 355  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Robert Duczemiński 143.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 119.08 -  413: 445   69
    2    19 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 -  292: 415   76
    3    31 Jacek          Nowak                 106.63 +  411: 383  157
    4    23 Marcin         Radwański             104.65 +  421: 315  155
    5    21 Monika         Siemaszko             115.80 +  454: 345  166
    6    17 Natalia        WoĽniak               128.30 +  392: 361  178
    7     6 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  359: 445   82
    8    13 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  368: 308  160
    9     7 Stanisław      Rydzik                146.19 -  390: 430   96
   10    12 Zbigniew       Wietecki              131.47 +  550: 269  181
   11    11 Łukasz         Przyszlak             109.57 +  419: 320  160
   12     7 Jolanta        Chłopińska            131.88 +  407: 387  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Sławomir Piotrowski 140.48 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 117.71 +  413: 383  168
    2     3 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  480: 389  197
    3     4 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  242: 480  103
    4    13 Mateusz        Borsuk                150.71 -  310: 454  101
    5    18 Łukasz         Przyszlak             109.57 -  377: 445   60
    6    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  349: 308  150
    7    17 Irena          Sołdan                138.80 +  370: 355  189
    8    15 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  348: 315  173
    9    13 Jakub          Błażejewski           132.16 =  392: 392  132
   10     6 Michał         Alabrudziński         161.56 +  459: 420  212
   11     6 Zbigniew       Rybak                 119.46 +  383: 278  169
   12     4 Dariusz        Maciejuk              128.86 +  395: 301  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Irena Sołdan 138.80 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Kuć                   117.67 -  317: 400   68
    2    24 Stanisław      Rydzik                146.19 -  396: 424   96
    3    30 Rafał          Stachowski            117.49 +  352: 311  167
    4    19 Agnieszka      Matus                 117.71 +  411: 335  168
    5    25 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  444: 294  164
    6    18 Michał         Dreczka               100.00 -  402: 427   50
    7    17 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  355: 370   90
    8    22 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 +  384: 357  176
    9    17 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  402: 347  160
   10    15 Małgorzata     Szmuksta              120.07 +  348: 287  170
   11     9 Michał         Alabrudziński         161.56 -  322: 407  112
   12    16 Rafał          Wesołowski            134.34 +  445: 360  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Maciej Gr±bczewski 138.26 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Stachowski            117.49 +  470: 314  167
    2     7 Barbara        Obremska              129.46 -  300: 405   79
    3    26 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  411: 370  163
    4     6 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  388: 416   82
    5    19 Sylwia         Łada                  110.85 +  344: 287  161
    6     8 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  356: 338  197
    7     9 Maciej         Perzyński             129.64 -  359: 400   80
    8    10 Szymon         Płachta               135.80 -  358: 375   86
    9    22 Michał         Dreczka               100.00 +  449: 337  150
   10    17 Anita          Bruska                124.58 -  311: 339   75
   11    21 Małgorzata     Szmuksta              120.07 +  357: 354  170
   12    17 Krzysztof      Nowak                 126.19 +  402: 394  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Piotr Pietuchowski 137.91 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  515: 386  166
    2     2 Maciej         Perzyński             129.64 +  443: 420  180
    3     3 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  528: 334  162
    4     1 Jakub          Błażejewski           132.16 -  351: 459   82
    5     4 Małgorzata     Szmuksta              120.07 +  508: 267  170
    6     2 Michał         Alabrudziński         161.56 -  365: 452  112
    7     4 Dariusz        Kosz                  157.57 +  444: 361  208
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  413: 355  185
    9     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  319: 338  104
   10     4 Krzysztof      Obremski              149.30 -  365: 404   99
   11     7 Barbara        Obremska              129.46 +  454: 325  179
   12     5 Stanisław      Rydzik                146.19 +  389: 384  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Dariusz Kuć 136.25 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Monika         Siemaszko             115.80 +  349: 271  166
    2    17 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  389: 403   69
    3    14 Maciej         Perzyński             129.64 +  386: 355  180
    4    15 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  345: 439   85
    5    13 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  385: 422   80
    6    23 Sylwia         Łada                  110.85 +  463: 296  161
    7    18 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 -  327: 404   60
    8    24 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  428: 337  163
    9    16 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  425: 367  157
   10    14 Natalia        WoĽniak               128.30 +  459: 355  178
   11    13 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  295: 437   97
   12    13 Maciej         Perzyński             129.64 +  403: 355  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Joanna Juszczak 135.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  427: 241  164
    2    18 Dariusz        Kosz                  157.57 -  354: 370  108
    3    23 Tomasz         Suchanek              131.92 +  497: 306  182
    4     8 Łukasz         Baranowski            127.77 +  572: 328  178
    5     3 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  329: 364  103
    6     6 Jakub          Błażejewski           132.16 +  385: 349  182
    7     5 Krzysztof      Obremski              149.30 -  313: 452   99
    8     9 Barbara        Obremska              129.46 -  320: 360   79
    9    15 Zbigniew       Wietecki              131.47 -  320: 382   81
   10    20 Łucja          Kodzis                129.35 -  383: 392   79
   11    23 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  437: 371  181
   12    19 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  456: 259  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Szymon Płachta 135.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Wolski                113.35 +  407: 392  163
    2     6 Łukasz         Baranowski            127.77 +  470: 307  178
    3     7 Sylwia         Łada                  110.85 +  381: 327  161
    4     5 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  508: 349  197
    5     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  377: 434  104
    6     3 Mateusz        Borsuk                150.71 -  343: 425  101
    7     8 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  323: 455   79
    8    10 Maciej         Gr±bczewski           138.26 +  375: 358  188
    9    11 Łukasz         Przyszlak             109.57 -  344: 385   60
   10    11 Krzysztof      Nowak                 126.19 +  397: 316  176
   11     8 Stanisław      Rydzik                146.19 -  418: 469   96
   12    12 Tomasz         Suchanek              131.92 +  462: 346  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Grzegorz Koczkodon 135.38 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Lucyna         ¦niadach              113.07 -  349: 352   63
    2    29 Anita          Bruska                124.58 +  517: 319  175
    3    13 Piotr          Broda                 128.40 +  326: 324  178
    4    15 Dariusz        Kuć                   136.25 +  439: 345  186
    5    11 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  473: 393  157
    6     5 Krzysztof      Nowak                 126.19 -  291: 318   76
    7    13 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  384: 380  197
    8     3 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  355: 413   88
    9    12 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  365: 417   69
   10    13 Monika         Siemaszko             115.80 +  431: 229  166
   11    14 Jakub          Błażejewski           132.16 +  347: 315  182
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            127.64 +  414: 313  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Małgorzata Deszczyńska 134.98 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Bednaruk              112.05 -  316: 433   62
    2    25 Krzysztof      Nowak                 126.19 -  379: 414   76
    3    32 Robert         Wagner                110.05 +  410: 267  160
    4    28 Michał         Dreczka               100.00 -  332: 354   50
    5    30 Anna           Arana                 107.13 -  357: 363   57
    6    33 Karolina       Urbańska              100.00 +  415: 297  150
    7    26 Jacek          Nowak                 106.63 -  325: 337   57
    8    30 Wojciech       Gołęcki               109.38 -  366: 367   59
    9    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  385: 266  150
   10    29 Józef          Wietecki              109.46 +  457: 329  159
   11    27 Sylwia         Łada                  110.85 +  378: 371  161
   12    21 Dorota         Kuć                   117.67 +  513: 300  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Rafał Wesołowski 134.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Łada                  110.85 -  341: 421   61
    2    34 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  417: 250  164
    3    10 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  354: 403   82
    4    26 Teresa         Balewska              100.00 -  318: 339   50
    5    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  340: 359   50
    6    34 Robert         Wagner                110.05 +  408: 347  160
    7    29 Anna           Arana                 107.13 +  360: 336  157
    8    28 Agnieszka      Matus                 117.71 -  296: 373   68
    9    29 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  441: 327  159
   10    21 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  454: 379  173
   11    22 Zbigniew       Wietecki              131.47 +  401: 342  181
   12    16 Irena          Sołdan                138.80 -  360: 445   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Juliusz Czupryniak 132.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  541: 344  160
    2     1 Sylwia         Łada                  110.85 -  372: 377   61
    3    10 Rafał          Wesołowski            134.34 +  403: 354  184
    4     6 Maciej         Gr±bczewski           138.26 +  416: 388  188
    5     6 Dariusz        Kosz                  157.57 -  348: 476  108
    6     9 Michał         Rogalewicz            130.83 +  411: 371  181
    7     7 Łukasz         Przyszlak             109.57 -  300: 381   60
    8    12 Anna           Krynicka              120.16 +  412: 390  170
    9    10 Łukasz         Baranowski            127.77 +  408: 349  178
   10     9 Jakub          Błażejewski           132.16 +  493: 475  182
   11     3 Mateusz        Borsuk                150.71 -  403: 407  101
   12     6 Michał         Alabrudziński         161.56 +  532: 328  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Jakub Błażejewski 132.16 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Wagner                110.05 +  449: 280  160
    2     9 Mateusz        Borsuk                150.71 +  359: 349  201
    3     5 Krzysztof      Obremski              149.30 +  443: 371  199
    4     1 Piotr          Pietuchowski          137.91 +  459: 351  188
    5     2 Michał         Alabrudziński         161.56 -  351: 457  112
    6     6 Joanna         Juszczak              135.95 -  349: 385   86
    7    11 Barbara        Obremska              129.46 -  313: 404   79
    8    14 Małgorzata     Szmuksta              120.07 +  397: 298  170
    9    13 Sławomir       Piotrowski            140.48 =  392: 392  140
   10     9 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  475: 493   82
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  315: 347   85
   12    18 Łukasz         Przyszlak             109.57 +  384: 360  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Tomasz Suchanek 131.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Przyszlak             109.57 +  388: 338  160
    2    10 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  289: 395   79
    3    23 Joanna         Juszczak              135.95 -  306: 497   86
    4    25 Ireneusz       Moralewicz            127.64 +  472: 343  178
    5    17 Dorota         Kuć                   117.67 -  357: 437   68
    6    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  501: 313  150
    7    19 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 +  482: 324  176
    8    11 Zbigniew       Wietecki              131.47 +  421: 301  181
    9     8 Monika         Siemaszko             115.80 +  532: 254  166
   10     7 Barbara        Obremska              129.46 -  322: 364   79
   11    10 Anita          Bruska                124.58 -  370: 409   75
   12    12 Szymon         Płachta               135.80 -  346: 462   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Jolanta Chłopińska 131.88 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Józef          Wietecki              109.46 -  353: 409   59
    2    27 Rafał          Stachowski            117.49 +  362: 290  167
    3    18 Michał         Rogalewicz            130.83 +  509: 310  181
    4    14 Sylwia         Łada                  110.85 +  509: 297  161
    5     5 Krzysztof      Nowak                 126.19 -  345: 392   76
    6    10 Łukasz         Baranowski            127.77 +  434: 351  178
    7     6 Robert         Duczemiński           143.67 +  445: 359  194
    8     5 Łukasz         Przyszlak             109.57 +  360: 304  160
    9     5 Barbara        Obremska              129.46 +  368: 340  179
   10     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  300: 511  104
   11     5 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  334: 391   79
   12     7 Robert         Duczemiński           143.67 -  387: 407   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Zbigniew Wietecki 131.47 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  377: 315  159
    2    12 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  358: 412   80
    3    17 Agnieszka      Matus                 117.71 +  402: 386  168
    4    12 Jerzy          Luter                 119.08 +  353: 341  169
    5     8 Mateusz        Borsuk                150.71 -  309: 337  101
    6    16 Dorota         Kuć                   117.67 +  444: 330  168
    7    10 Agata          Kuć                   126.77 -  367: 451   77
    8    11 Tomasz         Suchanek              131.92 -  301: 421   82
    9    15 Joanna         Juszczak              135.95 +  382: 320  186
   10    12 Robert         Duczemiński           143.67 -  269: 550   94
   11    22 Rafał          Wesołowski            134.34 -  342: 401   84
   12    26 Monika         Siemaszko             115.80 +  568: 388  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Małgorzata Szczygieł 130.94 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Arana                 107.13 -  341: 381   57
    2    33 Marcin         Radwański             104.65 +  444: 358  155
    3    22 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  288: 364   50
    4    31 Monika         Siemaszko             115.80 -  425: 445   66
    5    26 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 -  320: 335   60
    6    31 Wojciech       Gołęcki               109.38 -  280: 338   59
    7    33 Karolina       Urbańska              100.00 +  511: 330  150
    8    29 Robert         Wagner                110.05 +  378: 374  160
    9    27 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  384: 377  166
   10    25 Sylwia         Łada                  110.85 +  349: 342  161
   11    23 Joanna         Juszczak              135.95 -  371: 437   86
   12    22 Agnieszka      Matus                 117.71 +  421: 363  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Michał Rogalewicz 130.83 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Kozak                 106.70 -  319: 350   57
    2    23 Dawid          Pikul                 145.77 +  486: 425  196
    3    18 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  310: 509   82
    4    24 Anna           Arana                 107.13 +  365: 336  157
    5    24 Agnieszka      Matus                 117.71 +  433: 392  168
    6     9 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  371: 411   82
    7    22 Natalia        WoĽniak               128.30 -  336: 458   78
    8    25 Sylwia         Łada                  110.85 +  425: 370  161
    9    18 Anita          Bruska                124.58 -  333: 339   75
   10    24 Andrzej        Bednaruk              112.05 -  399: 435   62
   11    25 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  370: 329  166
   12    20 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  407: 353  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Alicja Gr±bczewska 130.29 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jacek          Nowak                 106.63 +  438: 351  157
    2    12 Zbigniew       Wietecki              131.47 +  412: 358  181
    3     9 Dariusz        Kosz                  157.57 -  411: 482  108
    4     9 Agata          Kuć                   126.77 -  385: 525   77
    5    13 Dariusz        Kuć                   136.25 +  422: 385  186
    6    12 Małgorzata     Szmuksta              120.07 +  329: 317  170
    7    12 Michał         Dreczka               100.00 +  370: 313  150
    8     4 Stanisław      Rydzik                146.19 +  453: 388  196
    9     3 Michał         Alabrudziński         161.56 +  400: 341  212
   10     3 Kazimierz      Merklejn              152.65 +  422: 378  203
   11     1 Bartosz        Morawski              153.82 -  270: 530  104
   12     3 Krzysztof      Obremski              149.30 -  416: 445   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Maciej Perzyński 129.64 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Radwański             104.65 +  415: 248  155
    2     2 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  420: 443   88
    3    14 Dariusz        Kuć                   136.25 -  355: 386   86
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  364: 314  166
    5    20 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  484: 281  150
    6    14 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  400: 381  162
    7     9 Maciej         Gr±bczewski           138.26 +  400: 359  188
    8     8 Dariusz        Kosz                  157.57 -  373: 489  108
    9     9 Krzysztof      Nowak                 126.19 +  410: 285  176
   10     8 Agata          Kuć                   126.77 -  336: 391   77
   11    12 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  379: 458   78
   12    13 Dariusz        Kuć                   136.25 -  355: 403   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Barbara Obremska 129.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Teresa         Balewska              100.00 +  403: 336  150
    2     7 Maciej         Gr±bczewski           138.26 +  405: 300  188
    3     6 Jerzy          Luter                 119.08 +  400: 367  169
    4     2 Michał         Alabrudziński         161.56 -  261: 338  112
    5     9 Agata          Kuć                   126.77 +  436: 365  177
    6     7 Dariusz        Kosz                  157.57 -  251: 437  108
    7    11 Jakub          Błażejewski           132.16 +  404: 313  182
    8     9 Joanna         Juszczak              135.95 +  360: 320  186
    9     5 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  340: 368   82
   10     7 Tomasz         Suchanek              131.92 +  364: 322  182
   11     7 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  325: 454   88
   12    10 Agata          Kuć                   126.77 +  367: 306  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Łucja  Kodzis 129.35 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  490: 264  150
    2     4 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  326: 398  103
    3    16 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  365: 357  173
    4    18 Natalia        WoĽniak               128.30 -  288: 312   78
    5    12 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  358: 427   97
    6    25 Anna           Arana                 107.13 +  463: 284  157
    7    21 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  282: 360   69
    8    27 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  371: 280  164
    9    23 Dawid          Pikul                 145.77 -  381: 403   96
   10    20 Joanna         Juszczak              135.95 +  392: 383  186
   11    16 Dorota         Kuć                   117.67 +  434: 261  168
   12    15 Anna           Krynicka              120.16 +  420: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Dariusz Maciejuk 128.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  446: 232  150
    2    10 Tomasz         Suchanek              131.92 +  395: 289  182
    3     1 Michał         Alabrudziński         161.56 -  350: 425  112
    4    16 Zbigniew       Rybak                 119.46 +  364: 340  169
    5     7 Stanisław      Rydzik                146.19 -  334: 438   96
    6    11 Dawid          Pikul                 145.77 +  401: 375  196
    7     8 Szymon         Płachta               135.80 +  455: 323  186
    8     6 Agata          Kuć                   126.77 =  393: 393  127
    9     6 Krzysztof      Obremski              149.30 -  300: 397   99
   10    10 Łukasz         Przyszlak             109.57 +  501: 325  160
   11     5 Jolanta        Chłopińska            131.88 +  391: 334  182
   12     4 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  301: 395   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Piotr Broda 128.40 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  429: 218  150
    2    16 Agnieszka      Kozak                 106.70 -  319: 409   57
    3    13 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  324: 326   85
    4    32 Magdalena      Kupczyńska            125.96 -  378: 390   76
    5    28 Krzysztof      Zawadzki              116.41 -  364: 369   66
    6    32 Marcin         Radwański             104.65 +  394: 393  155
    7    27 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  378: 313  150
    8    26 Jacek          Nowak                 106.63 +  332: 289  157
    9    14 Łukasz         Tuszyński             146.52 +  545: 349  197
   10    16 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  313: 430   78
   11    19 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  462: 431  162
   12    14 Łukasz         Baranowski            127.77 =  356: 356  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Natalia WoĽniak 128.30 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Dreczka               100.00 +  353: 322  150
    2    14 Małgorzata     Szmuksta              120.07 -  418: 432   70
    3    25 Teresa         Balewska              100.00 +  347: 320  150
    4    18 Łucja          Kodzis                129.35 +  312: 288  179
    5    10 Krzysztof      Obremski              149.30 -  279: 398   99
    6    17 Robert         Duczemiński           143.67 -  361: 392   94
    7    22 Michał         Rogalewicz            130.83 +  458: 336  181
    8    16 Łukasz         Baranowski            127.77 -  341: 344   78
    9    19 Dorota         Kuć                   117.67 +  461: 337  168
   10    14 Dariusz        Kuć                   136.25 -  355: 459   86
   11    15 Dawid          Pikul                 145.77 -  384: 435   96
   12    23 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  336: 324  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Łukasz Baranowski 127.77 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Karolina       Urbańska              100.00 +  490: 342  150
    2     6 Szymon         Płachta               135.80 -  307: 470   86
    3    20 Anna           Arana                 107.13 +  373: 292  157
    4     8 Joanna         Juszczak              135.95 -  328: 572   86
    5    23 Teresa         Balewska              100.00 +  395: 244  150
    6    10 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  351: 434   82
    7    23 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  473: 340  164
    8    16 Natalia        WoĽniak               128.30 +  344: 341  178
    9    10 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  349: 408   82
   10    18 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  348: 420   97
   11    20 Monika         Siemaszko             115.80 +  396: 306  166
   12    14 Piotr          Broda                 128.40 =  356: 356  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Ireneusz Moralewicz 127.64 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  359: 344  150
    2    13 Krzysztof      Obremski              149.30 -  438: 453   99
    3    19 Agata          Kuć                   126.77 -  316: 435   77
    4    25 Tomasz         Suchanek              131.92 -  343: 472   82
    5    27 Jacek          Nowak                 106.63 +  377: 275  157
    6    24 Monika         Siemaszko             115.80 -  281: 482   66
    7    30 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  338: 293  159
    8    23 Jerzy          Luter                 119.08 +  415: 334  169
    9    20 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  386: 384  173
   10    16 Piotr          Broda                 128.40 +  430: 313  178
   11    12 Maciej         Perzyński             129.64 +  458: 379  180
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  313: 414   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Agata Kuć 126.77 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         161.56 -  305: 490  112
    2    28 Jacek          Nowak                 106.63 +  409: 248  157
    3    19 Ireneusz       Moralewicz            127.64 +  435: 316  178
    4     9 Alicja         Gr±bczewska           130.29 +  525: 385  180
    5     9 Barbara        Obremska              129.46 -  365: 436   79
    6    13 Zbigniew       Rybak                 119.46 +  376: 319  169
    7    10 Zbigniew       Wietecki              131.47 +  451: 367  181
    8     6 Dariusz        Maciejuk              128.86 =  393: 393  129
    9     4 Dariusz        Kosz                  157.57 -  442: 516  108
   10     8 Maciej         Perzyński             129.64 +  391: 336  180
   11     4 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  266: 481  103
   12    10 Barbara        Obremska              129.46 -  306: 367   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Monika Gawron-Cie¶lik 126.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  157.57 -  335: 338  108
    2    19 Robert         Duczemiński           143.67 +  415: 292  194
    3    12 Sławomir       Wolski                113.35 -  367: 378   63
    4    22 Lucyna         ¦niadach              113.07 -  316: 433   63
    5    32 Karolina       Urbańska              100.00 +  353: 308  150
    6    19 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  376: 341  176
    7    19 Tomasz         Suchanek              131.92 -  324: 482   82
    8    22 Irena          Sołdan                138.80 -  357: 384   89
    9    28 Jacek          Nowak                 106.63 +  454: 299  157
   10    19 Dawid          Pikul                 145.77 -  303: 487   96
   11    29 Michał         Dreczka               100.00 +  392: 363  150
   12    24 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  574: 288  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Krzysztof Nowak 126.19 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              153.82 -  365: 456  104
    2    25 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  414: 379  185
    3    24 Józef          Wietecki              109.46 +  369: 310  159
    4    11 Sławomir       Wolski                113.35 +  434: 327  163
    5     5 Jolanta        Chłopińska            131.88 +  392: 345  182
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  318: 291  185
    7     3 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  384: 388  103
    8     7 Krzysztof      Obremski              149.30 -  399: 401   99
    9     9 Maciej         Perzyński             129.64 -  285: 410   80
   10    11 Szymon         Płachta               135.80 -  316: 397   86
   11    17 Agnieszka      Matus                 117.71 +  421: 284  168
   12    17 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  394: 402   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Magdalena Kupczyńska 125.96 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  320: 412  103
    2    22 Agnieszka      Matus                 117.71 -  415: 432   68
    3    29 Marcin         Radwański             104.65 -  324: 407   55
    4    32 Piotr          Broda                 128.40 +  390: 378  178
    5    29 Józef          Wietecki              109.46 +  461: 303  159
    6    19 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 -  341: 376   76
    7    25 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  492: 304  166
    8    21 Anita          Bruska                124.58 -  298: 377   75
    9    24 Sylwia         Łada                  110.85 -  288: 327   61
   10    28 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  419: 300  150
   11    26 Anna           Arana                 107.13 +  527: 363  157
   12    20 Michał         Rogalewicz            130.83 -  353: 407   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Anita Bruska 124.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Borsuk                150.71 -  290: 388  101
    2    29 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  319: 517   85
    3    28 Dawid          Pikul                 145.77 -  358: 384   96
    4    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  444: 234  150
    5    34 Robert         Wagner                110.05 +  381: 371  160
    6    29 Mieczysław     Pastuszak             113.66 -  316: 373   64
    7    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  383: 260  150
    8    21 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  377: 298  176
    9    18 Michał         Rogalewicz            130.83 +  339: 333  181
   10    17 Maciej         Gr±bczewski           138.26 +  339: 311  188
   11    10 Tomasz         Suchanek              131.92 +  409: 370  182
   12     9 Zbigniew       Rybak                 119.46 +  358: 320  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Krzysztof Kodzis 122.56 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              149.30 -  355: 437   99
    2    26 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  382: 350  159
    3    16 Łucja          Kodzis                129.35 -  357: 365   79
    4    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  432: 281  150
    5    22 Michał         Dreczka               100.00 -  354: 362   50
    6    21 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  423: 341  163
    7    20 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  416: 328  157
    8    15 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  315: 348   90
    9    20 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  384: 386   78
   10    21 Rafał          Wesołowski            134.34 -  379: 454   84
   11    24 Sławomir       Wolski                113.35 +  507: 351  163
   12    19 Joanna         Juszczak              135.95 -  259: 456   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Anna Krynicka 120.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  330: 508   97
    2    20 Sławomir       Wolski                113.35 -  309: 489   63
    3    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  414: 328  150
    4    21 Dawid          Pikul                 145.77 -  384: 411   96
    5    31 Marcin         Radwański             104.65 +  372: 304  155
    6    28 Teresa         Balewska              100.00 +  429: 344  150
    7    24 Agnieszka      Matus                 117.71 +  360: 334  168
    8    12 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  390: 412   82
    9    21 Małgorzata     Szmuksta              120.07 -  377: 414   70
   10    27 Anna           Arana                 107.13 +  418: 290  157
   11    18 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  352: 320  157
   12    15 Łucja          Kodzis                129.35 -  297: 420   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Małgorzata Szmuksta 120.07 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                146.19 +  436: 365  196
    2    14 Natalia        WoĽniak               128.30 +  432: 418  178
    3     8 Agnieszka      Kozak                 106.70 -  323: 389   57
    4    17 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  400: 343  150
    5     4 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  267: 508   88
    6    12 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  317: 329   80
    7    16 Jerzy          Luter                 119.08 +  391: 335  169
    8    14 Jakub          Błażejewski           132.16 -  298: 397   82
    9    21 Anna           Krynicka              120.16 +  414: 377  170
   10    15 Irena          Sołdan                138.80 -  287: 348   89
   11    21 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  354: 357   88
   12    25 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  423: 385  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Zbigniew Rybak 119.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 145.77 +  428: 367  196
    2    17 Dariusz        Kuć                   136.25 +  403: 389  186
    3     2 Bartosz        Morawski              153.82 -  290: 443  104
    4    16 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  340: 364   79
    5    16 Sławomir       Wolski                113.35 +  377: 276  163
    6    13 Agata          Kuć                   126.77 -  319: 376   77
    7    21 Łucja          Kodzis                129.35 +  360: 282  179
    8    17 Dorota         Kuć                   117.67 +  455: 355  168
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  417: 365  185
   10     5 Stanisław      Rydzik                146.19 +  399: 375  196
   11     6 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  278: 383   90
   12     9 Anita          Bruska                124.58 -  320: 358   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Jerzy Luter 119.08 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Duczemiński           143.67 +  445: 413  194
    2    11 Anna           Arana                 107.13 +  435: 332  157
    3     6 Barbara        Obremska              129.46 -  367: 400   79
    4    12 Zbigniew       Wietecki              131.47 -  341: 353   81
    5    14 Andrzej        Bednaruk              112.05 -  306: 360   62
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  444: 321  166
    7    16 Małgorzata     Szmuksta              120.07 -  335: 391   70
    8    23 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  334: 415   78
    9    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  393: 256  150
   10    22 Agnieszka      Kozak                 106.70 -  316: 380   57
   11    28 Jacek          Nowak                 106.63 -  354: 377   57
   12    27 Jacek          Nowak                 106.63 +  378: 348  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Agnieszka Matus 117.71 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  383: 413   90
    2    22 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  432: 415  176
    3    17 Zbigniew       Wietecki              131.47 -  386: 402   81
    4    19 Irena          Sołdan                138.80 -  335: 411   89
    5    24 Michał         Rogalewicz            130.83 -  392: 433   81
    6    30 Józef          Wietecki              109.46 +  389: 283  159
    7    24 Anna           Krynicka              120.16 -  334: 360   70
    8    28 Rafał          Wesołowski            134.34 +  373: 296  184
    9    25 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  345: 290  163
   10    26 Michał         Dreczka               100.00 +  419: 277  150
   11    17 Krzysztof      Nowak                 126.19 -  284: 421   76
   12    22 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  363: 421   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Dorota Kuć 117.67 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                138.80 +  400: 317  189
    2     8 Bartosz        Morawski              153.82 -  435: 521  104
    3    15 Mateusz        Borsuk                150.71 -  275: 504  101
    4    27 Józef          Wietecki              109.46 +  469: 377  159
    5    17 Tomasz         Suchanek              131.92 +  437: 357  182
    6    16 Zbigniew       Wietecki              131.47 -  330: 444   81
    7    15 Andrzej        Bednaruk              112.05 +  341: 315  162
    8    17 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  355: 455   69
    9    19 Natalia        WoĽniak               128.30 -  337: 461   78
   10    23 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  461: 305  160
   11    16 Łucja          Kodzis                129.35 -  261: 434   79
   12    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  300: 513   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Rafał Stachowski 117.49 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  314: 470   88
    2    27 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  290: 362   82
    3    30 Irena          Sołdan                138.80 -  311: 352   89
    4    33 Jacek          Nowak                 106.63 -  358: 407   57
    5    36 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  405: 254  150
    6    36 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  291: 309   50
    7    35 Józef          Wietecki              109.46 +  381: 272  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  /  7  96.43




	Krzysztof Zawadzki 116.41 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  386: 515   88
    2    21 Michał         Dreczka               100.00 -  245: 388   50
    3    36 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  425: 124  150
    4    20 Maciej         Perzyński             129.64 -  314: 364   80
    5    28 Piotr          Broda                 128.40 +  369: 364  178
    6    20 Jerzy          Luter                 119.08 -  321: 444   69
    7    25 Magdalena      Kupczyńska            125.96 -  304: 492   76
    8    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  333: 313  150
    9    27 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  377: 384   81
   10    31 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  363: 351  164
   11    25 Michał         Rogalewicz            130.83 -  329: 370   81
   12    29 Anna           Arana                 107.13 -  364: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Monika Siemaszko 115.80 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   136.25 -  271: 349   86
    2    31 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 -  271: 420   60
    3    33 Karolina       Urbańska              100.00 +  394: 265  150
    4    31 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  445: 425  181
    5    21 Robert         Duczemiński           143.67 -  345: 454   94
    6    24 Ireneusz       Moralewicz            127.64 +  482: 281  178
    7    14 Dawid          Pikul                 145.77 +  455: 348  196
    8    18 Michał         Dreczka               100.00 +  426: 292  150
    9     8 Tomasz         Suchanek              131.92 -  254: 532   82
   10    13 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  229: 431   85
   11    20 Łukasz         Baranowski            127.77 -  306: 396   78
   12    26 Zbigniew       Wietecki              131.47 -  388: 568   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Mieczysław Pastuszak 113.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Juszczak              135.95 -  241: 427   86
    2    34 Rafał          Wesołowski            134.34 -  250: 417   84
    3    34 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  355: 312  159
    4    30 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 +  352: 316  160
    5    25 Irena          Sołdan                138.80 -  294: 444   89
    6    29 Anita          Bruska                124.58 +  373: 316  175
    7    23 Łukasz         Baranowski            127.77 -  340: 473   78
    8    27 Łucja          Kodzis                129.35 -  280: 371   79
    9    31 Andrzej        Bednaruk              112.05 -  321: 376   62
   10    31 Krzysztof      Zawadzki              116.41 -  351: 363   66
   11    35 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  462: 192  150
   12    30 Michał         Dreczka               100.00 +  354: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Sławomir Wolski 113.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               135.80 -  392: 407   86
    2    20 Anna           Krynicka              120.16 +  489: 309  170
    3    12 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 +  378: 367  176
    4    11 Krzysztof      Nowak                 126.19 -  327: 434   76
    5    16 Zbigniew       Rybak                 119.46 -  276: 377   69
    6    22 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 -  337: 430   60
    7    28 Sylwia         Łada                  110.85 -  291: 383   61
    8    31 Teresa         Balewska              100.00 +  330: 266  150
    9    30 Anna           Arana                 107.13 -  359: 368   57
   10    30 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  339: 229  159
   11    24 Krzysztof      Kodzis                122.56 -  351: 507   73
   12    28 Sylwia         Łada                  110.85 +  392: 362  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Lucyna ¦niadach 113.07 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             135.38 +  352: 349  185
    2    15 Andrzej        Bednaruk              112.05 -  300: 382   62
    3    26 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  370: 411   88
    4    22 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 +  433: 316  176
    5    15 Dawid          Pikul                 145.77 -  283: 487   96
    6    21 Krzysztof      Kodzis                122.56 -  341: 423   73
    7    32 Teresa         Balewska              100.00 +  338: 282  150
    8    24 Dariusz        Kuć                   136.25 -  337: 428   86
    9    25 Agnieszka      Matus                 117.71 -  290: 345   68
   10    32 Robert         Wagner                110.05 -  271: 313   60
   11    30 Aleksandra     Kaczanowska           110.25 -  298: 405   60
   12    33 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  406: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Andrzej Bednaruk 112.05 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  433: 316  185
    2    15 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  382: 300  163
    3     3 Piotr          Pietuchowski          137.91 -  334: 528   88
    4    10 Krzysztof      Obremski              149.30 -  317: 372   99
    5    14 Jerzy          Luter                 119.08 +  360: 306  169
    6    14 Maciej         Perzyński             129.64 -  381: 400   80
    7    15 Dorota         Kuć                   117.67 -  315: 341   68
    8    19 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  284: 477   97
    9    31 Mieczysław     Pastuszak             113.66 +  376: 321  164
   10    24 Michał         Rogalewicz            130.83 +  435: 399  181
   11    19 Piotr          Broda                 128.40 -  431: 462   78
   12    23 Natalia        WoĽniak               128.30 -  324: 336   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Sylwia Łada 110.85 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            134.34 +  421: 341  184
    2     1 Juliusz        Czupryniak            132.27 +  377: 372  182
    3     7 Szymon         Płachta               135.80 -  327: 381   86
    4    14 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  297: 509   82
    5    19 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  287: 344   88
    6    23 Dariusz        Kuć                   136.25 -  296: 463   86
    7    28 Sławomir       Wolski                113.35 +  383: 291  163
    8    25 Michał         Rogalewicz            130.83 -  370: 425   81
    9    24 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  327: 288  176
   10    25 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  342: 349   81
   11    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  371: 378   85
   12    28 Sławomir       Wolski                113.35 -  362: 392   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Aleksandra Kaczanowska 110.25 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Juliusz        Czupryniak            132.27 -  344: 541   82
    2    31 Monika         Siemaszko             115.80 +  420: 271  166
    3    11 Łukasz         Tuszyński             146.52 -  323: 468   97
    4    30 Mieczysław     Pastuszak             113.66 -  316: 352   64
    5    26 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  335: 320  181
    6    22 Sławomir       Wolski                113.35 +  430: 337  163
    7    18 Dariusz        Kuć                   136.25 +  404: 327  186
    8    13 Robert         Duczemiński           143.67 -  308: 368   94
    9    17 Irena          Sołdan                138.80 -  347: 402   89
   10    23 Dorota         Kuć                   117.67 -  305: 461   68
   11    30 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  405: 298  163
   12    25 Małgorzata     Szmuksta              120.07 -  385: 423   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Robert Wagner 110.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Błażejewski           132.16 -  280: 449   82
    2    30 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  276: 366   50
    3    32 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  267: 410   85
    4    34 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  315: 309  159
    5    34 Anita          Bruska                124.58 -  371: 381   75
    6    34 Rafał          Wesołowski            134.34 -  347: 408   84
    7    34 Marcin         Radwański             104.65 +  364: 325  155
    8    29 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  374: 378   81
    9    33 Teresa         Balewska              100.00 -  273: 337   50
   10    32 Lucyna         ¦niadach              113.07 +  313: 271  163
   11    34 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  360: 213  150
   12    32 Karolina       Urbańska              100.00 +  437: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Łukasz Przyszlak 109.57 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Suchanek              131.92 -  338: 388   82
    2    35 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  426: 238  150
    3    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  413: 326  150
    4     7 Stanisław      Rydzik                146.19 -  395: 403   96
    5    18 Sławomir       Piotrowski            140.48 +  445: 377  190
    6    15 Agnieszka      Kozak                 106.70 +  353: 340  157
    7     7 Juliusz        Czupryniak            132.27 +  381: 300  182
    8     5 Jolanta        Chłopińska            131.88 -  304: 360   82
    9    11 Szymon         Płachta               135.80 +  385: 344  186
   10    10 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  325: 501   79
   11    11 Robert         Duczemiński           143.67 -  320: 419   94
   12    18 Jakub          Błażejewski           132.16 -  360: 384   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Józef Wietecki 109.46 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Chłopińska            131.88 +  409: 353  182
    2     5 Michał         Alabrudziński         161.56 -  253: 561  112
    3    24 Krzysztof      Nowak                 126.19 -  310: 369   76
    4    27 Dorota         Kuć                   117.67 -  377: 469   68
    5    29 Magdalena      Kupczyńska            125.96 -  303: 461   76
    6    30 Agnieszka      Matus                 117.71 -  283: 389   68
    7    35 Rafał          Stachowski            117.49 -  272: 381   67
    8    35 Karolina       Urbańska              100.00 +  335: 310  150
    9    34 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  361: 255  150
   10    29 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  329: 457   85
   11    32 Teresa         Balewska              100.00 +  382: 261  150
   12    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  361: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Wojciech Gołęcki 109.38 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Wietecki              131.47 -  315: 377   81
    2    26 Krzysztof      Kodzis                122.56 -  350: 382   73
    3    34 Mieczysław     Pastuszak             113.66 -  312: 355   64
    4    34 Robert         Wagner                110.05 -  309: 315   60
    5    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  342: 332  150
    6    31 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  338: 280  181
    7    30 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  293: 338   78
    8    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  367: 366  185
    9    29 Rafał          Wesołowski            134.34 -  327: 441   84
   10    30 Sławomir       Wolski                113.35 -  229: 339   63
   11    33 Karolina       Urbańska              100.00 -  288: 407   50
   12    34 Teresa         Balewska              100.00 +  323: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Anna Arana 107.13 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  381: 341  181
    2    11 Jerzy          Luter                 119.08 -  332: 435   69
    3    20 Łukasz         Baranowski            127.77 -  292: 373   78
    4    24 Michał         Rogalewicz            130.83 -  336: 365   81
    5    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  363: 357  185
    6    25 Łucja          Kodzis                129.35 -  284: 463   79
    7    29 Rafał          Wesołowski            134.34 -  336: 360   84
    8    33 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  349: 239  150
    9    30 Sławomir       Wolski                113.35 +  368: 359  163
   10    27 Anna           Krynicka              120.16 -  290: 418   70
   11    26 Magdalena      Kupczyńska            125.96 -  363: 527   76
   12    29 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  384: 364  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Agnieszka Kozak 106.70 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Rogalewicz            130.83 +  350: 319  181
    2    16 Piotr          Broda                 128.40 +  409: 319  178
    3     8 Małgorzata     Szmuksta              120.07 +  389: 323  170
    4     4 Kazimierz      Merklejn              152.65 -  281: 509  103
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             135.38 -  393: 473   85
    6    15 Łukasz         Przyszlak             109.57 -  340: 353   60
    7    20 Krzysztof      Kodzis                122.56 -  328: 416   73
    8    20 Dawid          Pikul                 145.77 +  389: 379  196
    9    16 Dariusz        Kuć                   136.25 -  367: 425   86
   10    22 Jerzy          Luter                 119.08 +  380: 316  169
   11    18 Anna           Krynicka              120.16 -  320: 352   70
   12    24 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 -  288: 574   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Jacek Nowak 106.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  351: 438   80
    2    28 Agata          Kuć                   126.77 -  248: 409   77
    3    31 Robert         Duczemiński           143.67 -  383: 411   94
    4    33 Rafał          Stachowski            117.49 +  407: 358  167
    5    27 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  275: 377   78
    6    35 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  385: 189  150
    7    26 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  337: 325  185
    8    26 Piotr          Broda                 128.40 -  289: 332   78
    9    28 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 -  299: 454   76
   10    33 Teresa         Balewska              100.00 +  357: 331  150
   11    28 Jerzy          Luter                 119.08 +  377: 354  169
   12    27 Jerzy          Luter                 119.08 -  348: 378   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Marcin Radwański 104.65 Nowa Wie¶ Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Perzyński             129.64 -  248: 415   80
    2    33 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  358: 444   81
    3    29 Magdalena      Kupczyńska            125.96 +  407: 324  176
    4    23 Robert         Duczemiński           143.67 -  315: 421   94
    5    31 Anna           Krynicka              120.16 -  304: 372   70
    6    32 Piotr          Broda                 128.40 -  393: 394   78
    7    34 Robert         Wagner                110.05 -  325: 364   60
    8    34 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  246: 393   50
    9    35 Milena         KuĽniewicz            100.00 -  302: 333   50
   10    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  9  82.11




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Barbara        Obremska              129.46 -  336: 403   79
    2    36 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  321: 263  150
    3    25 Natalia        WoĽniak               128.30 -  320: 347   78
    4    26 Rafał          Wesołowski            134.34 +  339: 318  184
    5    23 Łukasz         Baranowski            127.77 -  244: 395   78
    6    28 Anna           Krynicka              120.16 -  344: 429   70
    7    32 Lucyna         ¦niadach              113.07 -  282: 338   63
    8    31 Sławomir       Wolski                113.35 -  266: 330   63
    9    33 Robert         Wagner                110.05 +  337: 273  160
   10    33 Jacek          Nowak                 106.63 -  331: 357   57
   11    32 Józef          Wietecki              109.46 -  261: 382   59
   12    34 Wojciech       Gołęcki               109.38 -  284: 323   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Łucja          Kodzis                129.35 -  264: 490   79
    2    32 Karolina       Urbańska              100.00 +  363: 333  150
    3    27 Łukasz         Przyszlak             109.57 -  326: 413   60
    4    29 Krzysztof      Kodzis                122.56 -  281: 432   73
    5    33 Rafał          Wesołowski            134.34 +  359: 340  184
    6    27 Tomasz         Suchanek              131.92 -  313: 501   82
    7    31 Anita          Bruska                124.58 -  260: 383   75
    8    32 Krzysztof      Zawadzki              116.41 -  313: 333   66
    9    32 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  266: 385   85
   10    34 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  395: 329  150
   11    31 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  418: 320  150
   12    31 Józef          Wietecki              109.46 -  339: 361   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Michał Dreczka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        WoĽniak               128.30 -  322: 353   78
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              116.41 +  388: 245  166
    3    21 Stanisław      Rydzik                146.19 -  256: 508   96
    4    28 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 +  354: 332  185
    5    22 Krzysztof      Kodzis                122.56 +  362: 354  173
    6    18 Irena          Sołdan                138.80 +  427: 402  189
    7    12 Alicja         Gr±bczewska           130.29 -  313: 370   80
    8    18 Monika         Siemaszko             115.80 -  292: 426   66
    9    22 Maciej         Gr±bczewski           138.26 -  337: 449   88
   10    26 Agnieszka      Matus                 117.71 -  277: 419   68
   11    29 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 -  363: 392   76
   12    30 Mieczysław     Pastuszak             113.66 -  279: 354   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Milena KuĽniewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dariusz        Maciejuk              128.86 -  232: 446   79
    2    35 Łukasz         Przyszlak             109.57 -  238: 426   60
    3    36 Krzysztof      Zawadzki              116.41 -  124: 425   66
    4    36 Karolina       Urbańska              100.00 -  300: 345   50
    5    36 Rafał          Stachowski            117.49 -  254: 405   67
    6    35 Jacek          Nowak                 106.63 -  189: 385   57
    7    36 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  319: 331   50
    8    36 PAUZA
    9    35 Marcin         Radwański             104.65 +  333: 302  155
   10    34 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  329: 395   50
   11    35 Mieczysław     Pastuszak             113.66 -  192: 462   64
   12    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  311: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  / 11  77.09




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Broda                 128.40 -  218: 429   78
    2    36 Teresa         Balewska              100.00 -  263: 321   50
    3    35 Anna           Krynicka              120.16 -  328: 414   70
    4    35 Anita          Bruska                124.58 -  234: 444   75
    5    35 Wojciech       Gołęcki               109.38 -  332: 342   59
    6    36 Rafał          Stachowski            117.49 +  309: 291  167
    7    36 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  331: 319  150
    8    33 Anna           Arana                 107.13 -  239: 349   57
    9    34 Józef          Wietecki              109.46 -  255: 361   59
   10    35 Karolina       Urbańska              100.00 -  220: 483   50
   11    34 Robert         Wagner                110.05 -  213: 360   60
   12    35 Milena         KuĽniewicz            100.00 -  278: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  / 12  77.08




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Baranowski            127.77 -  342: 490   78
    2    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  333: 363   50
    3    33 Monika         Siemaszko             115.80 -  265: 394   66
    4    36 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  345: 300  150
    5    32 Monika         Gawron-Cie¶lik        126.34 -  308: 353   76
    6    33 Małgorzata     Deszczyńska           134.98 -  297: 415   85
    7    33 Małgorzata     Szczygieł             130.94 -  330: 511   81
    8    35 Józef          Wietecki              109.46 -  310: 335   59
    9    36 PAUZA
   10    35 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  483: 220  150
   11    33 Wojciech       Gołęcki               109.38 +  407: 288  159
   12    32 Robert         Wagner                110.05 -  291: 437   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 11  92.18




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ireneusz       Moralewicz            127.64 -  344: 359   78
    2    30 Robert         Wagner                110.05 +  366: 276  160
    3    22 Małgorzata     Szczygieł             130.94 +  364: 288  181
    4    17 Małgorzata     Szmuksta              120.07 -  343: 400   70
    5    20 Maciej         Perzyński             129.64 -  281: 484   80
    6    26 Sławomir       Piotrowski            140.48 -  308: 349   90
    7    27 Piotr          Broda                 128.40 -  313: 378   78
    8    34 Marcin         Radwański             104.65 +  393: 246  155
    9    26 Jerzy          Luter                 119.08 -  256: 393   69
   10    28 Magdalena      Kupczyńska            125.96 -  300: 419   76
   11    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  320: 418   50
   12    33 Lucyna         ¦niadach              113.07 -  306: 406   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble "Wałeckie scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Agata          Kuć                   490: 305
   2 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Dariusz        Kosz                  335: 338
   3 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Nowak                 456: 365
   4 Magdalena      Kupczyńska           - Kazimierz      Merklejn              320: 412
   5 Mateusz        Borsuk               - Anita          Bruska                388: 290
   6 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Obremski              355: 437
   7 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Krynicka              508: 330
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Stanisław      Rydzik                436: 365
   9 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 367: 428
  10 Jerzy          Luter                - Robert         Duczemiński           445: 413
  11 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Matus                 413: 383
  12 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                400: 317
  13 Maciej         Gr±bczewski          - Rafał          Stachowski            470: 314
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Pietuchowski          386: 515
  15 Dariusz        Kuć                  - Monika         Siemaszko             349: 271
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Juszczak              241: 427
  17 Szymon         Płachta              - Sławomir       Wolski                407: 392
  18 Lucyna         ¦niadach             - Grzegorz       Koczkodon             352: 349
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Bednaruk              316: 433
  20 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            421: 341
  21 Juliusz        Czupryniak           - Aleksandra     Kaczanowska           541: 344
  22 Robert         Wagner               - Jakub          Błażejewski           280: 449
  23 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Przyszlak             388: 338
  24 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            409: 353
  25 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               377: 315
  26 Anna           Arana                - Małgorzata     Szczygieł             381: 341
  27 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Kozak                 319: 350
  28 Jacek          Nowak                - Alicja         Gr±bczewska           351: 438
  29 Maciej         Perzyński            - Marcin         Radwański             415: 248
  30 Teresa         Balewska             - Barbara        Obremska              336: 403
  31 Łucja          Kodzis               - Krystyna       Czajkowska            490: 264
  32 Milena         KuĽniewicz           - Dariusz        Maciejuk              232: 446
  33 Piotr          Broda                - Patrycja       Matulewicz            429: 218
  34 Michał         Dreczka              - Natalia        WoĽniak               322: 353
  35 Łukasz         Baranowski           - Karolina       Urbańska              490: 342
  36 Konrad         Łukaszewicz          - Ireneusz       Moralewicz            344: 359


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Sylwia         Łada                  372: 377
   2 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Perzyński             443: 420
   3 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Piotrowski            389: 480
   4 Kazimierz      Merklejn             - Łucja          Kodzis                398: 326
   5 Józef          Wietecki             - Michał         Alabrudziński         253: 561
   6 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Płachta               307: 470
   7 Barbara        Obremska             - Maciej         Gr±bczewski           405: 300
   8 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Morawski              435: 521
   9 Jakub          Błażejewski          - Mateusz        Borsuk                359: 349
  10 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Suchanek              395: 289
  11 Anna           Arana                - Jerzy          Luter                 332: 435
  12 Alicja         Gr±bczewska          - Zbigniew       Wietecki              412: 358
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Obremski              438: 453
  14 Natalia        WoĽniak              - Małgorzata     Szmuksta              418: 432
  15 Andrzej        Bednaruk             - Lucyna         ¦niadach              382: 300
  16 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Broda                 409: 319
  17 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Kuć                   403: 389
  18 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Juszczak              370: 354
  19 Robert         Duczemiński          - Monika         Gawron-Cie¶lik        292: 415
  20 Sławomir       Wolski               - Anna           Krynicka              489: 309
  21 Michał         Dreczka              - Krzysztof      Zawadzki              388: 245
  22 Agnieszka      Matus                - Magdalena      Kupczyńska            432: 415
  23 Michał         Rogalewicz           - Dawid          Pikul                 486: 425
  24 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                396: 424
  25 Krzysztof      Nowak                - Małgorzata     Deszczyńska           414: 379
  26 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kodzis                350: 382
  27 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            362: 290
  28 Agata          Kuć                  - Jacek          Nowak                 409: 248
  29 Grzegorz       Koczkodon            - Anita          Bruska                517: 319
  30 Konrad         Łukaszewicz          - Robert         Wagner                366: 276
  31 Monika         Siemaszko            - Aleksandra     Kaczanowska           271: 420
  32 Karolina       Urbańska             - Krystyna       Czajkowska            333: 363
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Radwański             444: 358
  34 Rafał          Wesołowski           - Mieczysław     Pastuszak             417: 250
  35 Łukasz         Przyszlak            - Milena         KuĽniewicz            426: 238
  36 Patrycja       Matulewicz           - Teresa         Balewska              263: 321


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         350: 425
   2 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Morawski              290: 443
   3 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Bednaruk              528: 334
   4 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            480: 242
   5 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Błażejewski           371: 443
   6 Jerzy          Luter                - Barbara        Obremska              367: 400
   7 Szymon         Płachta              - Sylwia         Łada                  381: 327
   8 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Szmuksta              389: 323
   9 Dariusz        Kosz                 - Alicja         Gr±bczewska           482: 411
  10 Rafał          Wesołowski           - Juliusz        Czupryniak            354: 403
  11 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Tuszyński             323: 468
  12 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Sławomir       Wolski                367: 378
  13 Piotr          Broda                - Grzegorz       Koczkodon             324: 326
  14 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Kuć                   355: 386
  15 Mateusz        Borsuk               - Dorota         Kuć                   504: 275
  16 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Kodzis                365: 357
  17 Agnieszka      Matus                - Zbigniew       Wietecki              386: 402
  18 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Rogalewicz            509: 310
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   316: 435
  20 Anna           Arana                - Łukasz         Baranowski            292: 373
  21 Stanisław      Rydzik               - Michał         Dreczka               508: 256
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Konrad         Łukaszewicz           288: 364
  23 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Suchanek              497: 306
  24 Krzysztof      Nowak                - Józef          Wietecki              369: 310
  25 Teresa         Balewska             - Natalia        WoĽniak               320: 347
  26 Maciej         Gr±bczewski          - Lucyna         ¦niadach              411: 370
  27 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Przyszlak             326: 413
  28 Anita          Bruska               - Dawid          Pikul                 358: 384
  29 Marcin         Radwański            - Magdalena      Kupczyńska            407: 324
  30 Rafał          Stachowski           - Irena          Sołdan                311: 352
  31 Jacek          Nowak                - Robert         Duczemiński           383: 411
  32 Małgorzata     Deszczyńska          - Robert         Wagner                410: 267
  33 Karolina       Urbańska             - Monika         Siemaszko             265: 394
  34 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             312: 355
  35 Anna           Krynicka             - Patrycja       Matulewicz            414: 328
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Milena         KuĽniewicz            425: 124


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Pietuchowski          459: 351
   2 Michał         Alabrudziński        - Barbara        Obremska              338: 261
   3 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  529: 373
   4 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Kozak                 509: 281
   5 Szymon         Płachta              - Łukasz         Tuszyński             508: 349
   6 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Gr±bczewski           416: 388
   7 Łukasz         Przyszlak            - Stanisław      Rydzik                395: 403
   8 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Baranowski            572: 328
   9 Alicja         Gr±bczewska          - Agata          Kuć                   385: 525
  10 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Bednaruk              372: 317
  11 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Nowak                 327: 434
  12 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Luter                 353: 341
  13 Sławomir       Piotrowski           - Mateusz        Borsuk                310: 454
  14 Sylwia         Łada                 - Jolanta        Chłopińska            297: 509
  15 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             345: 439
  16 Dariusz        Maciejuk             - Zbigniew       Rybak                 364: 340
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Konrad         Łukaszewicz           400: 343
  18 Natalia        WoĽniak              - Łucja          Kodzis                312: 288
  19 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 411: 335
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Perzyński             314: 364
  21 Dawid          Pikul                - Anna           Krynicka              411: 384
  22 Lucyna         ¦niadach             - Monika         Gawron-Cie¶lik        433: 316
  23 Robert         Duczemiński          - Marcin         Radwański             421: 315
  24 Michał         Rogalewicz           - Anna           Arana                 365: 336
  25 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Moralewicz            472: 343
  26 Rafał          Wesołowski           - Teresa         Balewska              318: 339
  27 Józef          Wietecki             - Dorota         Kuć                   377: 469
  28 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Dreczka               332: 354
  29 Krystyna       Czajkowska           - Krzysztof      Kodzis                281: 432
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Aleksandra     Kaczanowska           352: 316
  31 Monika         Siemaszko            - Małgorzata     Szczygieł             445: 425
  32 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Broda                 390: 378
  33 Rafał          Stachowski           - Jacek          Nowak                 358: 407
  34 Robert         Wagner               - Wojciech       Gołęcki               315: 309
  35 Patrycja       Matulewicz           - Anita          Bruska                234: 444
  36 Milena         KuĽniewicz           - Karolina       Urbańska              300: 345


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               434: 377
   2 Jakub          Błażejewski          - Michał         Alabrudziński         351: 457
   3 Joanna         Juszczak             - Kazimierz      Merklejn              329: 364
   4 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Szmuksta              508: 267
   5 Krzysztof      Nowak                - Jolanta        Chłopińska            392: 345
   6 Dariusz        Kosz                 - Juliusz        Czupryniak            476: 348
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Maciejuk              438: 334
   8 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Borsuk                309: 337
   9 Agata          Kuć                  - Barbara        Obremska              365: 436
  10 Krzysztof      Obremski             - Natalia        WoĽniak               398: 279
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Kozak                 473: 393
  12 Łucja          Kodzis               - Łukasz         Tuszyński             358: 427
  13 Alicja         Gr±bczewska          - Dariusz        Kuć                   422: 385
  14 Andrzej        Bednaruk             - Jerzy          Luter                 360: 306
  15 Lucyna         ¦niadach             - Dawid          Pikul                 283: 487
  16 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Wolski                377: 276
  17 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Suchanek              437: 357
  18 Łukasz         Przyszlak            - Sławomir       Piotrowski            445: 377
  19 Maciej         Gr±bczewski          - Sylwia         Łada                  344: 287
  20 Maciej         Perzyński            - Konrad         Łukaszewicz           484: 281
  21 Monika         Siemaszko            - Robert         Duczemiński           345: 454
  22 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Dreczka               354: 362
  23 Teresa         Balewska             - Łukasz         Baranowski            244: 395
  24 Agnieszka      Matus                - Michał         Rogalewicz            392: 433
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                294: 444
  26 Aleksandra     Kaczanowska          - Małgorzata     Szczygieł             335: 320
  27 Jacek          Nowak                - Ireneusz       Moralewicz            275: 377
  28 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              364: 369
  29 Magdalena      Kupczyńska           - Józef          Wietecki              461: 303
  30 Anna           Arana                - Małgorzata     Deszczyńska           363: 357
  31 Marcin         Radwański            - Anna           Krynicka              304: 372
  32 Karolina       Urbańska             - Monika         Gawron-Cie¶lik        308: 353
  33 Krystyna       Czajkowska           - Rafał          Wesołowski            359: 340
  34 Anita          Bruska               - Robert         Wagner                381: 371
  35 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Matulewicz            342: 332
  36 Rafał          Stachowski           - Milena         KuĽniewicz            405: 254


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              373: 321
   2 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Pietuchowski          452: 365
   3 Mateusz        Borsuk               - Szymon         Płachta               425: 343
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              518: 364
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Nowak                 291: 318
   6 Joanna         Juszczak             - Jakub          Błażejewski           385: 349
   7 Barbara        Obremska             - Dariusz        Kosz                  251: 437
   8 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Gr±bczewski           338: 356
   9 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Rogalewicz            411: 371
  10 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Chłopińska            351: 434
  11 Dawid          Pikul                - Dariusz        Maciejuk              375: 401
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Gr±bczewska           317: 329
  13 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Rybak                 376: 319
  14 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Perzyński             381: 400
  15 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Przyszlak             340: 353
  16 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   444: 330
  17 Robert         Duczemiński          - Natalia        WoĽniak               392: 361
  18 Michał         Dreczka              - Irena          Sołdan                427: 402
  19 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Magdalena      Kupczyńska            376: 341
  20 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Zawadzki              444: 321
  21 Krzysztof      Kodzis               - Lucyna         ¦niadach              423: 341
  22 Sławomir       Wolski               - Aleksandra     Kaczanowska           337: 430
  23 Dariusz        Kuć                  - Sylwia         Łada                  463: 296
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Siemaszko             281: 482
  25 Łucja          Kodzis               - Anna           Arana                 463: 284
  26 Konrad         Łukaszewicz          - Sławomir       Piotrowski            308: 349
  27 Tomasz         Suchanek             - Krystyna       Czajkowska            501: 313
  28 Anna           Krynicka             - Teresa         Balewska              429: 344
  29 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             316: 373
  30 Agnieszka      Matus                - Józef          Wietecki              389: 283
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Gołęcki               280: 338
  32 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 393: 394
  33 Małgorzata     Deszczyńska          - Karolina       Urbańska              415: 297
  34 Robert         Wagner               - Rafał          Wesołowski            347: 408
  35 Milena         KuĽniewicz           - Jacek          Nowak                 189: 385
  36 Patrycja       Matulewicz           - Rafał          Stachowski            309: 291


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              338: 407
   2 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                430: 371
   3 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Nowak                 388: 384
   4 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Pietuchowski          361: 444
   5 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Juszczak              452: 313
   6 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Duczemiński           445: 359
   7 Łukasz         Przyszlak            - Juliusz        Czupryniak            381: 300
   8 Szymon         Płachta              - Dariusz        Maciejuk              323: 455
   9 Maciej         Perzyński            - Maciej         Gr±bczewski           400: 359
  10 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              451: 367
  11 Barbara        Obremska             - Jakub          Błażejewski           404: 313
  12 Michał         Dreczka              - Alicja         Gr±bczewska           313: 370
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             384: 380
  14 Monika         Siemaszko            - Dawid          Pikul                 455: 348
  15 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Kuć                   315: 341
  16 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Szmuksta              335: 391
  17 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            355: 370
  18 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Kuć                   404: 327
  19 Tomasz         Suchanek             - Monika         Gawron-Cie¶lik        482: 324
  20 Krzysztof      Kodzis               - Agnieszka      Kozak                 416: 328
  21 Zbigniew       Rybak                - Łucja          Kodzis                360: 282
  22 Natalia        WoĽniak              - Michał         Rogalewicz            458: 336
  23 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             473: 340
  24 Anna           Krynicka             - Agnieszka      Matus                 360: 334
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Kupczyńska            304: 492
  26 Jacek          Nowak                - Małgorzata     Deszczyńska           337: 325
  27 Konrad         Łukaszewicz          - Piotr          Broda                 313: 378
  28 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Wolski                383: 291
  29 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 360: 336
  30 Wojciech       Gołęcki              - Ireneusz       Moralewicz            293: 338
  31 Krystyna       Czajkowska           - Anita          Bruska                260: 383
  32 Lucyna         ¦niadach             - Teresa         Balewska              338: 282
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Karolina       Urbańska              511: 330
  34 Marcin         Radwański            - Robert         Wagner                325: 364
  35 Józef          Wietecki             - Rafał          Stachowski            272: 381
  36 Patrycja       Matulewicz           - Milena         KuĽniewicz            331: 319


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Bartosz        Morawski              459: 403
   2 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              372: 426
   3 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             413: 355
   4 Stanisław      Rydzik               - Alicja         Gr±bczewska           388: 453
   5 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Przyszlak             360: 304
   6 Dariusz        Maciejuk             - Agata          Kuć                   393: 393
   7 Krzysztof      Nowak                - Krzysztof      Obremski              399: 401
   8 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Kosz                  373: 489
   9 Barbara        Obremska             - Joanna         Juszczak              360: 320
  10 Maciej         Gr±bczewski          - Szymon         Płachta               358: 375
  11 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Wietecki              421: 301
  12 Anna           Krynicka             - Juliusz        Czupryniak            390: 412
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Robert         Duczemiński           308: 368
  14 Jakub          Błażejewski          - Małgorzata     Szmuksta              397: 298
  15 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Kodzis                348: 315
  16 Natalia        WoĽniak              - Łukasz         Baranowski            341: 344
  17 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Rybak                 355: 455
  18 Monika         Siemaszko            - Michał         Dreczka               426: 292
  19 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              477: 284
  20 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Kozak                 379: 389
  21 Anita          Bruska               - Magdalena      Kupczyńska            377: 298
  22 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Irena          Sołdan                357: 384
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Luter                 415: 334
  24 Dariusz        Kuć                  - Lucyna         ¦niadach              428: 337
  25 Michał         Rogalewicz           - Sylwia         Łada                  425: 370
  26 Piotr          Broda                - Jacek          Nowak                 332: 289
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Łucja          Kodzis                280: 371
  28 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 296: 373
  29 Robert         Wagner               - Małgorzata     Szczygieł             374: 378
  30 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Gołęcki               366: 367
  31 Teresa         Balewska             - Sławomir       Wolski                266: 330
  32 Krystyna       Czajkowska           - Krzysztof      Zawadzki              313: 333
  33 Patrycja       Matulewicz           - Anna           Arana                 239: 349
  34 Konrad         Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             393: 246
  35 Karolina       Urbańska             - Józef          Wietecki              310: 335
  36 Milena         KuĽniewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          338: 319
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Borsuk                363: 396
   3 Alicja         Gr±bczewska          - Michał         Alabrudziński         400: 341
   4 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kosz                  442: 516
   5 Barbara        Obremska             - Jolanta        Chłopińska            340: 368
   6 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Obremski              300: 397
   7 Robert         Duczemiński          - Stanisław      Rydzik                390: 430
   8 Tomasz         Suchanek             - Monika         Siemaszko             532: 254
   9 Krzysztof      Nowak                - Maciej         Perzyński             285: 410
  10 Łukasz         Baranowski           - Juliusz        Czupryniak            349: 408
  11 Łukasz         Przyszlak            - Szymon         Płachta               385: 344
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Zbigniew       Rybak                 365: 417
  13 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Błażejewski           392: 392
  14 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 349: 545
  15 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Juszczak              382: 320
  16 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Kuć                   367: 425
  17 Irena          Sołdan               - Aleksandra     Kaczanowska           402: 347
  18 Anita          Bruska               - Michał         Rogalewicz            339: 333
  19 Natalia        WoĽniak              - Dorota         Kuć                   461: 337
  20 Krzysztof      Kodzis               - Ireneusz       Moralewicz            384: 386
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Krynicka              414: 377
  22 Michał         Dreczka              - Maciej         Gr±bczewski           337: 449
  23 Dawid          Pikul                - Łucja          Kodzis                403: 381
  24 Sylwia         Łada                 - Magdalena      Kupczyńska            327: 288
  25 Lucyna         ¦niadach             - Agnieszka      Matus                 290: 345
  26 Jerzy          Luter                - Konrad         Łukaszewicz           393: 256
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Szczygieł             377: 384
  28 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Jacek          Nowak                 454: 299
  29 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            327: 441
  30 Sławomir       Wolski               - Anna           Arana                 359: 368
  31 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             376: 321
  32 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Deszczyńska           266: 385
  33 Robert         Wagner               - Teresa         Balewska              273: 337
  34 Józef          Wietecki             - Patrycja       Matulewicz            361: 255
  35 Milena         KuĽniewicz           - Marcin         Radwański             333: 302
  36 Karolina       Urbańska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Morawski              300: 511
   2 Dariusz        Kosz                 - Mateusz        Borsuk                438: 355
   3 Alicja         Gr±bczewska          - Kazimierz      Merklejn              422: 378
   4 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          404: 365
   5 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                399: 375
   6 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         459: 420
   7 Barbara        Obremska             - Tomasz         Suchanek              364: 322
   8 Maciej         Perzyński            - Agata          Kuć                   336: 391
   9 Juliusz        Czupryniak           - Jakub          Błażejewski           493: 475
  10 Łukasz         Przyszlak            - Dariusz        Maciejuk              325: 501
  11 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Nowak                 397: 316
  12 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              550: 269
  13 Monika         Siemaszko            - Grzegorz       Koczkodon             229: 431
  14 Dariusz        Kuć                  - Natalia        WoĽniak               459: 355
  15 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              348: 287
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Broda                 430: 313
  17 Maciej         Gr±bczewski          - Anita          Bruska                311: 339
  18 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             348: 420
  19 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cie¶lik        487: 303
  20 Łucja          Kodzis               - Joanna         Juszczak              392: 383
  21 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kodzis                454: 379
  22 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Luter                 380: 316
  23 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Kaczanowska           461: 305
  24 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Bednaruk              399: 435
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Sylwia         Łada                  349: 342
  26 Agnieszka      Matus                - Michał         Dreczka               419: 277
  27 Anna           Arana                - Anna           Krynicka              290: 418
  28 Magdalena      Kupczyńska           - Konrad         Łukaszewicz           419: 300
  29 Małgorzata     Deszczyńska          - Józef          Wietecki              457: 329
  30 Sławomir       Wolski               - Wojciech       Gołęcki               339: 229
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              351: 363
  32 Lucyna         ¦niadach             - Robert         Wagner                271: 313
  33 Jacek          Nowak                - Teresa         Balewska              357: 331
  34 Milena         KuĽniewicz           - Krystyna       Czajkowska            329: 395
  35 Karolina       Urbańska             - Patrycja       Matulewicz            483: 220
  36 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Alicja         Gr±bczewska           530: 270
   2 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              433: 303
   3 Mateusz        Borsuk               - Juliusz        Czupryniak            407: 403
   4 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              266: 481
   5 Dariusz        Maciejuk             - Jolanta        Chłopińska            391: 334
   6 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Piotrowski            278: 383
   7 Piotr          Pietuchowski         - Barbara        Obremska              454: 325
   8 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               469: 418
   9 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                407: 322
  10 Anita          Bruska               - Tomasz         Suchanek              409: 370
  11 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Przyszlak             419: 320
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Perzyński             458: 379
  13 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   437: 295
  14 Jakub          Błażejewski          - Grzegorz       Koczkodon             315: 347
  15 Natalia        WoĽniak              - Dawid          Pikul                 384: 435
  16 Dorota         Kuć                  - Łucja          Kodzis                261: 434
  17 Krzysztof      Nowak                - Agnieszka      Matus                 421: 284
  18 Anna           Krynicka             - Agnieszka      Kozak                 352: 320
  19 Piotr          Broda                - Andrzej        Bednaruk              462: 431
  20 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Baranowski            306: 396
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Gr±bczewski           354: 357
  22 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            342: 401
  23 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Szczygieł             437: 371
  24 Krzysztof      Kodzis               - Sławomir       Wolski                507: 351
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Rogalewicz            329: 370
  26 Magdalena      Kupczyńska           - Anna           Arana                 527: 363
  27 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Deszczyńska           371: 378
  28 Jerzy          Luter                - Jacek          Nowak                 354: 377
  29 Michał         Dreczka              - Monika         Gawron-Cie¶lik        363: 392
  30 Aleksandra     Kaczanowska          - Lucyna         ¦niadach              405: 298
  31 Konrad         Łukaszewicz          - Krystyna       Czajkowska            320: 418
  32 Teresa         Balewska             - Józef          Wietecki              261: 382
  33 Wojciech       Gołęcki              - Karolina       Urbańska              288: 407
  34 Patrycja       Matulewicz           - Robert         Wagner                213: 360
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Milena         KuĽniewicz            462: 192


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  486: 477
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Borsuk                430: 395
   3 Krzysztof      Obremski             - Alicja         Gr±bczewska           445: 416
   4 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Maciejuk              395: 301
   5 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          384: 389
   6 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         532: 328
   7 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Duczemiński           387: 407
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            414: 313
   9 Zbigniew       Rybak                - Anita          Bruska                320: 358
  10 Barbara        Obremska             - Agata          Kuć                   367: 306
  11 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             427: 355
  12 Szymon         Płachta              - Tomasz         Suchanek              462: 346
  13 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Perzyński             403: 355
  14 Piotr          Broda                - Łukasz         Baranowski            356: 356
  15 Łucja          Kodzis               - Anna           Krynicka              420: 297
  16 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            445: 360
  17 Maciej         Gr±bczewski          - Krzysztof      Nowak                 402: 394
  18 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Przyszlak             384: 360
  19 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Kodzis                456: 259
  20 Michał         Rogalewicz           - Magdalena      Kupczyńska            407: 353
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Kuć                   513: 300
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Agnieszka      Matus                 421: 363
  23 Andrzej        Bednaruk             - Natalia        WoĽniak               324: 336
  24 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Agnieszka      Kozak                 574: 288
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Aleksandra     Kaczanowska           423: 385
  26 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko             568: 388
  27 Jacek          Nowak                - Jerzy          Luter                 348: 378
  28 Sławomir       Wolski               - Sylwia         Łada                  392: 362
  29 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              384: 364
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Dreczka               354: 279
  31 Józef          Wietecki             - Krystyna       Czajkowska            361: 339
  32 Robert         Wagner               - Karolina       Urbańska              437: 291
  33 Konrad         Łukaszewicz          - Lucyna         ¦niadach              306: 406
  34 Teresa         Balewska             - Wojciech       Gołęcki               284: 323
  35 Milena         KuĽniewicz           - Patrycja       Matulewicz            311: 278
Lista rankingowa na dzień 16-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.79  31159  195
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.90  31106  197
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.15  20299  130
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              155.52  30792  198
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.93  29246  190
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.64  27750  183
  10 Kamil Górka                    Kraków               151.16  29022  192
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  13 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              150.17  28383  189
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.47  27785  191
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  24 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  144.83   4345   30
  25 Dawid Pikul                    Poznań               144.59  25881  179
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.12  25798  179
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  30 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  31 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.15  28487  199
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.12  16029  112
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  35 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.94  27963  197
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.72  17432  123
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  38 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.92  26775  190
  39 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.89  27615  196
  40 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  27288  194
  41 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  42 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Adam Klimont                   Wałcz                138.91   4445   32
  47 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  48 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  49 Irena Sołdan                   Sopot                138.49  26729  193
  50 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  51 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  53 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  54 Maciej Grąbczewski             Szczecin             137.70  18039  131
  55 Kamil Kister                   Puławy               137.43  25287  184
  56 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  58 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.58  12292   90
  59 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  61 Aleksander Puchalski           Włocławek            136.06   4898   36
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  135.90  23103  170
  63 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  64 Radosław Jachna                Łódź                 135.64  17633  130
  65 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  66 Joanna Juszczak                Warszawa             135.51  26017  192
  67 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  69 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  71 Artur Irzyk                    Kraków               133.97  15005  112
  72 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.54  24170  181
  73 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.32  26130  196
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.90  25916  195
  76 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.61   4774   36
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               132.54  26375  199
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.41  17478  132
  79 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  80 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  81 Michał Rogalewicz              Poznań               131.75  24900  189
  82 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.70  22521  171
  83 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  84 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.25  26118  199
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.17  17446  133
  87 Barbara Obremska               Wrocław              131.14  24524  187
  88 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  26097  199
  89 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.09  21367  163
  90 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  91 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.36  17599  135
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  97 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.84  15840  122
  98 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  99 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
 100 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.61  22812  176
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 102 Piotr Broda                    Sandomierz           129.10  24658  191
 103 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  12771   99
 104 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.00  13158  102
 105 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 106 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  128.51  21589  168
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.38   9372   73
 108 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 109 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.28  23475  183
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 111 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 112 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 113 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 114 Janusz Krupiński               Bytom                127.88  20844  163
 115 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 116 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 117 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.79  24663  193
 118 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 119 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 120 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 121 Konrad Sowula                  Kraków               126.91  13579  107
 122 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.89  23220  183
 123 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 124 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.59  23672  187
 125 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 127 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 128 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 129 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 130 Michał Kolaj                   Ostróda              126.03   7436   59
 131 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 132 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.90  17626  140
 133 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.72  14584  116
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               125.58  18586  148
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.55  23729  189
 136 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.34   8774   70
 137 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.29  24682  197
 138 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 139 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.96  24117  193
 140 Natalia Ogierman               Katowice             124.92  20112  161
 141 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 142 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 143 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 144 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.82  10485   84
 145 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 146 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 147 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 148 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 149 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 150 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 151 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.17  12665  102
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 153 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.01  10913   88
 154 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 155 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 156 Adam Janicki                   Wrocław              123.10  15265  124
 157 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 158 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 159 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 161 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 163 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.40  16524  135
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.64  23598  194
 167 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 168 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 169 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.54  13369  110
 170 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 171 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.52  12881  106
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 173 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 174 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 175 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.48  19758  164
 177 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 178 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 179 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 180 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 181 Anna Krynicka                  Warszawa             120.05  18607  155
 182 Dominika Worona                Police               119.18   8581   72
 183 Agnieszka Matus                Milanówek            119.12  22751  191
 184 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.25  21166  179
 187 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.87  21217  180
 189 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 190 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 191 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 193 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 194 Ewa Szałas                     Katowice             117.27   7857   67
 195 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 196 Marta Świątkowska              Wrocław              117.24  23330  199
 197 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 198 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 204 Dariusz Sowula                 Kraków               116.72  10155   87
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.60  17140  147
 206 Rafał Stachowski               Police               116.52  17711  152
 207 Zofia Górka                    Łęczna               116.47  11996  103
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Jerzy Luter                    Bytom                116.31  22914  197
 210 Dorota Stachowska              Wydartowo I          116.29  22444  193
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.07  20660  178
 214 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 215 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 216 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 217 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 218 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.52  22410  194
 219 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 220 Aleksandra Brzeska             Piastów              115.09   3798   33
 221 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 222 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 223 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              114.79  14923  130
 225 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 226 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 227 Urszula Solarska               Łódź                 114.32  21949  192
 228 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 229 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.16  21691  190
 230 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 231 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 232 Renata Andracka                Zwola                114.09  22476  197
 233 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 234 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 235 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 236 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 237 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.48   7376   65
 238 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 239 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 240 Lucyna Śniadach                Rumia                112.76  22214  197
 241 Sławomir Wolski                Wrocław              112.69  21861  194
 242 Marcin Stachowski              Wydartowo I          112.57  21501  191
 243 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 245 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 246 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.72  11619  104
 247 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 248 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.41  13035  117
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 250 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.62  21239  192
 251 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 252 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 253 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 254 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 255 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 256 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.83  20757  189
 257 Robert Wagner                  Wrocław              109.71  11739  107
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.58  15451  141
 259 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.20  21513  197
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 262 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 263 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 264 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 265 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 266 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 267 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 268 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 270 Jacek Nowak                    Szczecin             107.94   7664   71
 271 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 272 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 273 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.57   6454   60
 274 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.57  19039  177
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 276 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.80   3204   30
 277 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 278 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.59  13324  125
 279 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 280 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 281 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 283 Michał Landowski               Police               105.51  15721  149
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 287 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 288 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 103.26  14972  145
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.11  12560  123
 293 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 297 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 298 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.62   7245   72
 300 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 301 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 303 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 304 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 306 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 307 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 308 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.80  19267  197
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6574   68
 310 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 311 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 312 Karolina Urbańska              Poznań                96.57   5891   61
 313 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 314 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 315 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.11   3364   35
 316 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.60  10311  109
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.43   8121   86
 320 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 321 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.60  16660  178
 323 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 325 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               90.26   5145   57
 326 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 327 Marcin Kurowski                Racibórz              89.27  12766  143
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.29  13442  154
 330 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 331 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 332 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 333 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 334 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 335 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 336 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 337 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 338 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 339 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 340 Teresa Balewska                Reda                  82.79  10266  124
 341 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 342 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 343 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 344 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.00   3280   41
 345 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 346 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 347 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 348 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 349 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 350 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 351 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 352 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 16-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   2 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   3 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   4 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   5 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  14 Bogusław Puchalski             Włocławek            134.96   3239   24
  15 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  16 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  17 Mariusz Grodek                 Kraków               132.58   3182   24
  18 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  19 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  22 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.17   2980   24
  23 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  26 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  35 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  36 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  37 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  38 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  39 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  40 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  41 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  42 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  45 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  46 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  47 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  48 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  49 Olga Swarcewicz                Warszawa             105.09   2417   23
  50 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  51 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  52 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  53 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  54 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  55 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  56 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  58 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  60 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  61 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  62 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  63 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  64 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  66 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  67 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  68 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  69 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  70 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  76 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  77 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  78 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  84 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  91 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  92 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  93 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  94 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  95 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  96 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  97 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  98 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  99 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 101 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 102 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 103 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 104 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 105 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 106 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 108 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 109 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 110 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 112 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 113 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 115 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 116 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 118 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 119 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 121 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 122 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 123 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 124 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 125 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 126 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 127 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 128 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 129 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 130 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 131 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 132 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 133 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 134 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 140 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 141 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 143 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 144 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 145 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 146 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 147 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 148 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 149 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 150 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 151 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 152 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 153 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 154 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 155 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 156 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 157 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 158 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 159 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 160 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 161 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 162 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 163 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 164 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 165 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 166 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 167 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 168 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 169 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 170 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 171 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 172 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 173 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 174 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 175 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 176 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 177 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 178 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 179 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 180 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 181 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 182 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 183 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 184 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 185 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 186 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 187 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 188 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 189 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 190 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 191 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 192 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 193 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 194 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 195 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 196 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 197 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 199 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 200 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 201 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 202 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 203 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 204 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 205 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 206 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 207 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 208 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 209 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 210 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 211 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 212 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 213 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 214 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 215 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 216 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 217 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 218 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 219 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 220 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 221 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 222 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 223 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 224 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 225 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 226 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 227 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 228 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 229 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 230 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 231 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 232 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 233 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 234 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 235 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 236 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 237 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 238 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 239 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 240 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 241 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 242 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 243 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 244 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 245 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 246 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 247 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 248 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 249 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 250 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 251 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 252 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 253 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 254 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 255 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 256 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 257 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 258 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 259 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 260 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 261 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 262 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 263 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 264 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 265 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 266 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 267 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 268 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 269 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 270 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 271 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 272 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 273 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 274 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 275 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 276 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 277 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 278 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 279 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 280 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 281 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 282 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 283 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 284 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 285 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 286 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 287 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 288 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 289 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 290 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 291 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 292 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 293 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 294 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 295 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 296 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 297 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 298 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 299 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 300 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 301 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 302 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 303 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 304 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 305 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 306 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 307 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 308 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 309 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 310 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 311 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 312 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 313 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie