Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Wałcz16
sierpnia
Wałcz 16-18 sierpnia IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
Racibórz31
sierpnia
Racibórz 31- 1 września IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
Na długim dystansie — najlepszy Kamil Górka!16 - 18 sierpnia 2013 — IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"Wałcz, 16 - 18 sierpnia 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Na długim dystansie — najlepszy Kamil Górka!Równo dziewięćdziesięciu scrabblistów z całej Polski zagrało w IX Mistrzostwach Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie Scrabblobranie”. Jak co roku o tej porze w hali sportowej Gimnazjum nr 2, w dniach 16-18 sierpnia, scrabbliści zasiedli do plansz. Pierwszy dzień rozgrywek to 8 rund zakończonych prawie o godzinie 21. O liczbie rund kolejnego dnia miała zadecydować pogoda. W tym roku dopisała — nie było ani za gorąco, ani za zimno, więc nie trzeba było rozgrywać dodatkowych rund, co miałoby miejsce przy deszczu. Po rozegranych 5 rundach w dniu drugim brać scrabblowa przygotowywała się do kolejnego wyczynu. Scrabblistów czekał spływ kajakowy piękną wałecką rzeką — Piławą. Kiedy wsiadali w kajaki nie wiedzieli jeszcze, że ich spływ lekko się wydłuży. Narzucili ostre tempo i pokonali pierwszy odcinek spływu (12 kilometrów) w bardzo krótkim czasie. Rozminęli się w ten sposób z organizatorami i popłynęli dalej... Po kolejnych 6 kilometrach zmęczeni, ale zadowoleni, wrócili do wałeckiego Gimnazjum w ciepłym autokarze. Po kolacji nie miały końca historie walki ze sławetnymi powalonymi drzewami i nurtem rzeki — szczególnie tego dodatkowego, specjalnego odcinka spływu. Niestraszne nam były jednak powalone drzewa, ostry nurt rzeki ani stada szerszeni.

Następnego dnia o poranku — w komplecie — rozpoczęliśmy ostatnie 5 rund turnieju. Czy 18 rund to już maraton? Ciężko powiedzieć — bo rozegrane były w trzech dniach — ale patrząc na zwycięzcę można powiedzieć, że turniej wygrał właśnie specjalista od długich dystansów — Kamil Górka z Krakowa. Drugie miejsce zajął tak jak rok temu Grzegorz Kurowski z Warszawy (ostatni dzień grał bez okularów, które utopił w Piławie). Aż strach pomyśleć co zrobiłby, gdyby ich nie zgubił. Trzecie miejsce Michał Alabrudziński — Włocławek. Tuż za podium — Kazik MerklejnKamil Kister. Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Wszyscy uczestnicy turnieju odebrali też drobne upominki. Najlepszym debiutantem została Wiktoria Browarska z Wałcza, która rozegrała wszystkie 18 rund i zapoczątkowała tym samym swój start w turniejach scrabble. Już wkrótce — jak wspomniała Jolanta Chłopińska — być może zobaczymy ją na kolejnych turniejach scrabble w Polsce w barwach Pilskiego Klubu — GRAJMYŻ. Nie zabrakło też konkursów na najdroższe słowa tematyczne: nauczycielskie, 'dachowe' (sponsorowane przez Pawła Janasia — właściciela firmy dekarskiej), wałeckie... Ich zwycięzcy to kolejno Anna Niedzielko, Michał KolajGrzegorz Kurowski.

Serdeczne podziękowania dla Joli, jej pracowników, wszystkich zaangażowanych w pracę przy turnieju i sponsorów za doskonały długi weekend ze scrabblami. Do zobaczenia na najbliższym turnieju w Wałczu!
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"
VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”
VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 18
system: połówkowy (rundy 1-16), szwajcar (rundy 17-18)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2
Harmonogram16 sierpnia
11.00 zapisy
12.00 początek gier; 8 rund do ok. 20 z przerwą na obiad

17 sierpnia
9.30-14.30 rundy IX-XIII
Po obiedzie spływ kajakowy

18 sierpnia
9.30 – 14.30 rundy XIV-XVIII

Uwaga! W przypadku niepogody zamiast spływu kajakowego rozegrane zostaną dodatkowe 4 rundy – turniej liczyć będzie 22 rundy.
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdCentrum miasta
WyżywienieNa miejscu całodzienne za 30 zł lub we własnym zakresie.
NoclegiWe własnym zakresie.
http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/
NagrodyI-III puchary, I-V nagrody pieniężne. Upominki, dodatkowe nagrody za konkursy.
Dodatkowe atrakcjeSpływ kajakowy 17 sierpnia w godzinach 15.30-20.00
Rzeka Piława, trasa Szwecja – Czechyń ( ok.12 km), łatwa. Atrakcja za dopłatą w wysokości 20 zł od osoby.
Uwaga! Chętni powinni zadeklarować udział do 31 lipca. Zgłoszenia przy zapisach internetowych.

W piątek (16.VIII) po pierwszym dniu zawodów piłkarskie granie dla scrabblistów na Orliku. Piłkarzy prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia.
OrganizatorzyJolanta Chłopińska tel. 502563852, Gimnazjum nr 2 tel. 672584728 e-mail jolac@post.pl
SponsorzyPatronat Burmistrza Miasta Wałcza, liczni sponsorzy spośród miejscowych kupców i przedsiębiorców, www.santos.pl Wytwórnia Ciast i Lodów SANTOS Marek Bargieł
Solid-dach — Usługi ciesielsko-dekarskie Paweł Janaś


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 145.81     14.0     8066     2947     1566
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               142.22     13.5     7247     2893      422
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.60     13.0     7549     2889     1035
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.44     13.0     7448     2860      595
  5 Kamil           Kister               Puławy                 140.94     13.0     7216     2856      453
  6 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.81     12.0     7676     2738      589
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.84     12.0     7336     2653      651
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.42     12.0     7276     2650      603
  9 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               114.13     12.0     7023     2675       32
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.99     11.0     7676     2613      812
 11 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.46     11.0     7366     2480      896
 12 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  131.66     11.0     7278     2611      200
 13 Bartosz         Morawski             Gliwice                156.75     11.0     7242     2581      272
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.43     11.0     7196     2624      659
 15 Karol           Waniek               Wrocław                134.29     11.0     7132     2478      620
 16 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  125.61     11.0     7115     2545      475
 17 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.66     11.0     7077     2598      422
 18 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.71     11.0     6972     2512      204
 19 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.97     11.0     6897     2352      361
 20 Piotr           Broda                Sandomierz             130.19     11.0     6725     2508      146
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.14     11.0     6677     2461      109
 22 Paweł           Janaś                Głogów                 134.97     10.5     7213     2533      291
 23 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.13     10.5     6833     2604     -107
 24 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               132.43     10.0     7275     2496      249
 25 Kacper          Zegadło              Warszawa               131.21     10.0     7225     2359      615
 26 Justyna         Górka                Kraków                 140.57     10.0     7174     2431      545
 27 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              127.18     10.0     6982     2343      413
 28 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    129.31     10.0     6947     2533      358
 29 Maciej          Perzyński            Piła                   122.06     10.0     6843     2183      449
 30 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               119.91     10.0     6832     2491      178
 31 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.69     10.0     6788     2301      258
 32 Adam            Klimont              Wałcz                  137.00     10.0     6692     2457      -65
 33 Barbara         Obremska             Wrocław                128.86     10.0     6644     2269     -240
 34 Radosław        Więch                Warszawa               118.89     10.0     6595     2317       43
 35 Jakub           Błażejewski          Poznań                 104.62     10.0     6572     2319     -203
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   108.88     10.0     6232     2338     -331
 37 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   123.54      9.5     6872     2359     -205
 38 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.62      9.0     7230     2260      229
 39 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               131.41      9.0     7161     2159      468
 40 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 122.15      9.0     6942     2118      112
 41 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               136.12      9.0     6831     2236      -21
 42 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.05      9.0     6824     2028      205
 43 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   114.81      9.0     6795     2145     -134
 44 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               130.01      9.0     6777     2195     -104
 45 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.59      9.0     6754     2131      179
 46 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.12      9.0     6709     2118      178
 47 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.49      9.0     6625     2141     -104
 48 Irena           Sołdan               Sopot                  139.81      9.0     6502     2122     -414
 49 Renata          Andracka             Zwola                  112.88      9.0     6468     2135      397
 50 Dominika        Worona               Police                 100.00      9.0     6393     2143      -80
 51 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.87      9.0     6341     2130       76
 52 Teresa          Pawlik               Lubin                  109.88      8.5     6436     2068      -67
 53 Maurycy         Machnio              Lipiany                118.15      8.5     6316     2057     -399
 54 Michał          Kolaj                Ostróda                123.88      8.0     7120     2110      172
 55 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.31      8.0     6872     2077      380
 56 Joanna          Jewtuch              Warszawa               133.72      8.0     6698     2209     -205
 57 Zofia           Górka                Łęczna                 109.49      8.0     6605     2021      423
 58 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.47      8.0     6546     2005       34
 59 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.36      8.0     6497     2048      107
 60 Rafał           Stachowski           Police                 115.87      8.0     6483     2082     -269
 61 Walenty         Siemaszko            Lipiany                116.19      8.0     6448     1964     -137
 62 Jacek           Nowak                Szczecin               113.73      8.0     6355     2007     -265
 63 Michał          Rogalewicz           Poznań                 100.00      8.0     6153     2072     -773
 64 Sławomir        Długosz              Ostróda                105.62      8.0     6073     1900     -298
 65 Monika          Siemaszko            Lipiany                106.41      8.0     6038     1984     -767
 66 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.63      8.0     5752     1892     -292
 67 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            106.49      7.5     6366     1741      543
 68 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                106.99      7.5     6260     1912     -342
 69 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.93      7.0     6733     1867      182
 70 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.60      7.0     6649     1789     -104
 71 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      7.0     6356     1762      146
 72 Anna            Niedzielko           Szczecin               112.87      7.0     6330     1838     -165
 73 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.91      7.0     6330     1841     -396
 74 Agnieszka       Matus                Milanówek              100.00      7.0     6218     1837     -219
 75 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.96      7.0     6080     1859     -292
 76 Przemysław      Pawlic               Wrocław                129.52      7.0     6067     1909     -807
 77 Maciej          Śliwa                Zabrze                 113.05      6.5     6585     1831     -112
 78 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               117.86      6.5     6215     1689      205
 79 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.85      6.5     6093     1875     -572
 80 Agnieszka       Pachała              Poznań                 100.00      6.5     5865     1629     -485
 81 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      6.5     5715     1635     -288
 82 Anna            Krynicka             Warszawa               113.11      6.0     4761     1576     -156
 83 Mariusz         Michalski            Inowrocław             110.36      5.5     6156     1483     -658
 84 Michał          Landowski            Police                 100.00      5.0     5952     1583     -569
 85 Bogusław        Książek              Szczecin               114.96      5.0     4648     1363     -116
 86 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      4.5     5977     1377     -208
 87 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.5     5732     1399     -539
 88 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            109.23      2.5     3694      948     -823
 89 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.31      1.0      381      164      111
 90 Wiktoria        Browarska            Wałcz                  100.00      0.5     3771      981    -3337
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



	Michał Alabrudziński 158.60 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Rudzińska             121.12 +  443: 260  171
    2    11 Rafał          Lenartowski           144.66 -  373: 374   95
    3    14 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  595: 406  168
    4     6 Kazimierz      Merklejn              147.44 +  421: 388  197
    5     3 Marek          Herzig                136.13 +  380: 302  186
    6     5 Joanna         Jewtuch               133.72 +  511: 372  184
    7     2 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  496: 368  193
    8     1 Robert         Duczemiński           129.31 +  441: 326  179
    9     1 Grzegorz       Kurowski              142.22 +  384: 341  192
   10     1 Kamil          Górka                 145.81 -  417: 424   96
   11     2 Rafał          Wesołowski            131.42 +  406: 311  181
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.99 +  399: 386  192
   13     2 Dariusz        Kosz                  151.81 -  370: 442  102
   14     2 Bartosz        Morawski              156.75 +  457: 312  207
   15     2 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  333: 450   64
   16     4 Kamil          Kister                140.94 -  327: 343   91
   17     4 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  398: 338  197
   18     3 Tomasz         Zwoliński             143.84 +  398: 371  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2889  / 18 160.50




	Bartosz Morawski 156.75 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  367: 381   70
    2    29 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  435: 368  156
    3    19 Barbara        Obremska              128.86 +  372: 365  179
    4    18 Piotr          Broda                 130.19 +  430: 344  180
    5    14 Julita         Dygnas                101.85 +  453: 291  152
    6     2 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  328: 439   97
    7    13 Przemysław     Pawlic                129.52 +  358: 320  180
    8     6 Rafał          Wesołowski            131.42 -  325: 581   81
    9     8 Juliusz        Czupryniak            114.13 +  533: 280  164
   10     8 Marek          Herzig                136.13 +  403: 386  186
   11     5 Robert         Duczemiński           129.31 +  427: 321  179
   12     5 Paweł          Janaś                 134.97 +  442: 380  185
   13     1 Kamil          Górka                 145.81 +  401: 388  196
   14     2 Michał         Alabrudziński         158.60 -  312: 457  109
   15     3 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  343: 345   92
   16     7 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  547: 374  176
   17     6 Kamil          Kister                140.94 -  369: 448   91
   18     6 Dariusz        Kosz                  151.81 -  397: 502  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2575  / 18 143.06




	Dariusz Kosz 151.81 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Więch                 118.89 +  495: 397  169
    2     4 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  485: 315  155
    3     1 Sławomir       Wolski                115.87 +  404: 307  166
    4     2 Marek          Herzig                136.13 -  393: 479   86
    5     4 Natalia        Woźniak               127.18 +  444: 316  177
    6     3 Rafał          Lenartowski           144.66 -  341: 377   95
    7     7 Adam           Klimont               137.00 +  400: 380  187
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  522: 352  182
    9     2 Kamil          Górka                 145.81 -  413: 500   96
   10     5 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  484: 482  182
   11     3 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  398: 552   97
   12     6 Dariusz        Kuć                   125.71 +  453: 337  176
   13     2 Michał         Alabrudziński         158.60 +  442: 370  209
   14     3 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  346: 385   92
   15     4 Stanisław      Rydzik                141.99 +  463: 414  192
   16     5 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  348: 394   94
   17     7 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  343: 333  176
   18     6 Bartosz        Morawski              156.75 +  502: 397  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2738  / 18 152.11




	Łukasz Tuszyński 147.46 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Maciejuk              118.69 -  369: 423   69
    2    28 Maurycy        Machnio               118.15 +  392: 253  168
    3    24 Maciej         Śliwa                 113.05 +  402: 357  163
    4    21 Przemysław     Pawlic                129.52 +  426: 284  180
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  423: 426   92
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  486: 383  180
    7     8 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  345: 460   70
    8    14 Piotr          Broda                 130.19 -  337: 356   80
    9    21 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  478: 295  157
   10    13 Natalia        Woźniak               127.18 +  388: 279  177
   11    11 Maciej         Perzyński             122.06 +  421: 371  172
   12     7 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  352: 378   76
   13    11 Marek          Herzig                136.13 -  363: 401   86
   14    14 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  413: 331  173
   15    11 Agata          Kuć                   114.81 +  474: 360  165
   16     9 Barbara        Obremska              128.86 +  525: 314  179
   17     4 Michał         Alabrudziński         158.60 -  338: 398  109
   18     7 Karol          Waniek                134.29 +  434: 401  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2480  / 18 137.78




	Kazimierz Merklejn 147.44 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  422: 271  168
    2    21 Piotr          Broda                 130.19 +  453: 375  180
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  430: 390  177
    4     6 Michał         Alabrudziński         158.60 -  388: 421  109
    5     6 Kamil          Kister                140.94 +  544: 372  191
    6     2 Bartosz        Morawski              156.75 +  439: 328  207
    7     3 Marek          Herzig                136.13 +  470: 341  186
    8     2 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  326: 442   92
    9     3 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  429: 331  174
   10     2 Joanna         Jewtuch               133.72 +  441: 352  184
   11     3 Dariusz        Kosz                  151.81 +  552: 398  202
   12     1 Kamil          Górka                 145.81 -  337: 421   96
   13     3 Stanisław      Rydzik                141.99 -  422: 628   92
   14     4 Rafał          Wesołowski            131.42 +  386: 295  181
   15     5 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  425: 400  182
   16     3 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  263: 432   93
   17     5 Juliusz        Czupryniak            114.13 +  361: 337  164
   18     4 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  360: 319  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2860  / 18 158.89




	Kamil Górka 145.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maurycy        Machnio               118.15 +  437: 312  168
    2    13 Kamil          Kister                140.94 -  355: 422   91
    3    20 Rafał          Stachowski            115.87 +  397: 336  166
    4    14 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  490: 307  173
    5     9 Kacper         Zegadło               131.21 +  476: 408  181
    6     7 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  382: 345  170
    7     1 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  464: 361  182
    8     3 Paweł          Janaś                 134.97 +  499: 353  185
    9     2 Dariusz        Kosz                  151.81 +  500: 413  202
   10     1 Michał         Alabrudziński         158.60 +  424: 417  209
   11     1 Grzegorz       Kurowski              142.22 +  601: 225  192
   12     1 Kazimierz      Merklejn              147.44 +  421: 337  197
   13     1 Bartosz        Morawski              156.75 -  388: 401  107
   14     1 Stanisław      Rydzik                141.99 -  384: 456   92
   15     1 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  345: 478   94
   16     2 Juliusz        Czupryniak            114.13 +  538: 331  164
   17     1 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  447: 289  193
   18     1 Rafał          Wesołowski            131.42 +  518: 309  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2947  / 18 163.72




	Rafał Lenartowski 144.66 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  394: 322  168
    2    11 Michał         Alabrudziński         158.60 +  374: 373  209
    3     8 Adam           Klimont               137.00 -  327: 473   87
    4    16 Tomasz         Zwoliński             143.84 +  401: 374  194
    5    11 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  546: 292  174
    6     3 Dariusz        Kosz                  151.81 +  377: 341  202
    7     5 Robert         Duczemiński           129.31 -  329: 426   79
    8     5 Stanisław      Rydzik                141.99 -  368: 394   92
    9    12 Marek          Herzig                136.13 -  369: 376   86
   10    19 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  424: 340  155
   11    17 Teresa         Pawlik                109.88 +  404: 348  160
   12     9 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  303: 412   93
   13    16 Dorota         Maciejuk              118.69 +  381: 345  169
   14     8 Karol          Waniek                134.29 +  408: 255  184
   15     9 Kamil          Kister                140.94 -  370: 415   91
   16     8 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  535: 367  182
   17     8 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  350: 487   82
   18    10 Justyna        Górka                 140.57 +  417: 315  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2598  / 18 144.33




	Tomasz Zwoliński 143.84 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Kuć                   117.05 +  433: 398  167
    2    16 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  309: 374   70
    3    28 Zofia          Górka                 109.49 +  435: 319  159
    4    16 Rafał          Lenartowski           144.66 -  374: 401   95
    5    20 Jakub          Błażejewski           104.62 +  409: 326  155
    6    15 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  420: 378  186
    7    15 Michał         Kolaj                 123.88 -  348: 458   74
    8    18 Urszula        Solarska              108.88 -  374: 389   59
    9    24 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  414: 339  173
   10    18 Barbara        Obremska              128.86 +  511: 253  179
   11    12 Marek          Herzig                136.13 +  390: 362  186
   12    12 Joanna         Jewtuch               133.72 +  394: 352  184
   13     9 Paweł          Janaś                 134.97 +  446: 400  185
   14     5 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  421: 391  182
   15     1 Kamil          Górka                 145.81 +  478: 345  196
   16     5 Dariusz        Kosz                  151.81 +  394: 348  202
   17     2 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  415: 454   92
   18     3 Michał         Alabrudziński         158.60 -  371: 398  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2653  / 18 147.39




	Piotr Pietuchowski 143.43 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Śniadach              116.93 +  364: 315  167
    2    18 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  355: 387   82
    3    17 Juliusz        Czupryniak            114.13 +  416: 356  164
    4    12 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  472: 272  186
    5    13 Sławomir       Wolski                115.87 +  404: 313  166
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  414: 336  192
    7     2 Michał         Alabrudziński         158.60 -  368: 496  109
    8     7 Kamil          Kister                140.94 -  362: 469   91
    9     9 Adam           Klimont               137.00 +  453: 320  187
   10     7 Robert         Duczemiński           129.31 -  413: 433   79
   11    13 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  434: 389  174
   12     9 Rafał          Lenartowski           144.66 +  412: 303  195
   13     6 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  428: 325  170
   14     7 Justyna        Górka                 140.57 -  340: 382   91
   15     8 Marek          Herzig                136.13 +  447: 337  186
   16     3 Kazimierz      Merklejn              147.44 +  432: 263  197
   17     1 Kamil          Górka                 145.81 -  289: 447   96
   18     2 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  393: 394   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2624  / 18 145.78




	Grzegorz Kurowski 142.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Walenty        Siemaszko             116.19 +  488: 321  166
    2     6 Barbara        Obremska              128.86 +  400: 308  179
    3     5 Robert         Duczemiński           129.31 -  318: 428   79
    4    13 Anna           Krynicka              113.11 +  408: 346  163
    5    12 Józef          Wietecki              102.91 +  456: 350  153
    6     8 Michał         Kolaj                 123.88 +  574: 394  174
    7     4 Paweł          Janaś                 134.97 =  363: 363  135
    8     2 Kazimierz      Merklejn              147.44 +  442: 326  197
    9     1 Michał         Alabrudziński         158.60 -  341: 384  109
   10     4 Kamil          Kister                140.94 +  432: 293  191
   11     1 Kamil          Górka                 145.81 -  225: 601   96
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  487: 468  182
   13     4 Rafał          Wesołowski            131.42 +  367: 338  181
   14     3 Dariusz        Kosz                  151.81 +  385: 346  202
   15     3 Bartosz        Morawski              156.75 +  345: 343  207
   16     1 Stanisław      Rydzik                141.99 -  368: 408   92
   17     2 Tomasz         Zwoliński             143.84 +  454: 415  194
   18     2 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  394: 393  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2893  / 18 160.72




	Stanisław Rydzik 141.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Stachowski            115.87 +  435: 323  166
    2    15 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  465: 324  162
    3     4 Urszula        Solarska              108.88 +  400: 291  159
    4     1 Justyna        Górka                 140.57 -  363: 457   91
    5    10 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  400: 377  182
    6     9 Robert         Duczemiński           129.31 -  344: 462   79
    7    12 Natalia        Woźniak               127.18 +  466: 384  177
    8     5 Rafał          Lenartowski           144.66 +  394: 368  195
    9     5 Joanna         Jewtuch               133.72 -  383: 413   84
   10     6 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  536: 214  174
   11     4 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  459: 352  176
   12     2 Michał         Alabrudziński         158.60 -  386: 399  109
   13     3 Kazimierz      Merklejn              147.44 +  628: 422  197
   14     1 Kamil          Górka                 145.81 +  456: 384  196
   15     4 Dariusz        Kosz                  151.81 -  414: 463  102
   16     1 Grzegorz       Kurowski              142.22 +  408: 368  192
   17     3 Rafał          Wesołowski            131.42 -  406: 473   81
   18     5 Kamil          Kister                140.94 -  333: 390   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2613  / 18 145.17




	Krzysztof Obremski 141.97 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Wolski                115.87 -  262: 440   66
    2    39 Jakub          Błażejewski           104.62 +  407: 334  155
    3    29 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  416: 505   74
    4    36 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  473: 249  159
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  340: 269  168
    6    10 Dariusz        Kuć                   125.71 -  341: 399   76
    7    28 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  399: 271  155
    8    12 Michał         Kolaj                 123.88 +  413: 352  174
    9    10 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  429: 435   76
   10    20 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  501: 351  186
   11    15 Urszula        Solarska              108.88 +  355: 354  159
   12    13 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  306: 459   81
   13    15 Radosław       Więch                 118.89 -  300: 359   69
   14    18 Michał         Rogalewicz            100.00 -  363: 409   50
   15    24 Monika         Siemaszko             106.41 +  415: 360  156
   16    21 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  484: 335  192
   17    13 Natalia        Woźniak               127.18 +  359: 336  177
   18    11 Robert         Duczemiński           129.31 +  334: 319  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2352  / 18 130.67




	Karol Wyrębkiewicz 141.62 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogusław       Książek               114.96 +  451: 286  165
    2    10 Dariusz        Kuć                   125.71 +  404: 343  176
    3    10 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  465: 395  170
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  412: 442   82
    5     5 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  426: 423  197
    6     6 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  336: 414   93
    7     9 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  392: 422   74
    8    13 Jacek          Nowak                 113.73 -  432: 445   64
    9    17 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  396: 456   73
   10    23 Maciej         Perzyński             122.06 -  334: 407   72
   11    28 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  345: 409   77
   12    32 Rafał          Stachowski            115.87 +  449: 404  166
   13    27 Anna           Krynicka              113.11 +  376: 371  163
   14    22 Adam           Klimont               137.00 -  349: 373   87
   15    28 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  422: 333  157
   16    21 Krzysztof      Obremski              141.97 -  335: 484   92
   17    27 Maurycy        Machnio               118.15 +  445: 312  168
   18    24 Joanna         Jewtuch               133.72 +  461: 282  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2260  / 18 125.56




	Kamil Kister 140.94 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agata          Kuć                   114.81 +  389: 267  165
    2    13 Kamil          Górka                 145.81 +  422: 355  196
    3     3 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  423: 324  176
    4     3 Paweł          Janaś                 134.97 -  355: 456   85
    5     6 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  372: 544   97
    6    14 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  398: 364  173
    7     6 Justyna        Górka                 140.57 +  377: 326  191
    8     7 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  469: 362  193
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  478: 365  182
   10     4 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  293: 432   92
   11     7 Joanna         Jewtuch               133.72 +  412: 321  184
   12     3 Rafał          Wesołowski            131.42 -  439: 461   81
   13     8 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  385: 481   64
   14     9 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  408: 306  174
   15     9 Rafał          Lenartowski           144.66 +  415: 370  195
   16     4 Michał         Alabrudziński         158.60 +  343: 327  209
   17     6 Bartosz        Morawski              156.75 +  448: 369  207
   18     5 Stanisław      Rydzik                141.99 +  390: 333  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2856  / 18 158.67




	Justyna Górka 140.57 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Juliusz        Czupryniak            114.13 +  535: 402  164
    2     1 Łukasz         Baranowski            122.15 +  396: 333  172
    3     2 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  481: 249  182
    4     1 Stanisław      Rydzik                141.99 +  457: 363  192
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  346: 368   82
    6     4 Marek          Herzig                136.13 -  357: 389   86
    7     6 Kamil          Kister                140.94 -  326: 377   91
    8    11 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  288: 464   80
    9    20 Anna           Krynicka              113.11 +  439: 290  163
   10    14 Agata          Kuć                   114.81 +  427: 285  165
   11    10 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  405: 357  173
   12     8 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  379: 454   70
   13    10 Robert         Duczemiński           129.31 +  441: 367  179
   14     7 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  382: 340  193
   15     6 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  398: 416   76
   16    10 Adam           Klimont               137.00 -  364: 371   87
   17    12 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  438: 387  181
   18    10 Rafał          Lenartowski           144.66 -  315: 417   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2431  / 18 135.06




	Irena Sołdan 139.81 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Nowak                 113.73 -  291: 423   64
    2    32 Karol          Waniek                134.29 -  216: 517   84
    3    44 Agnieszka      Matus                 100.00 +  334: 322  150
    4    38 Radosław       Więch                 118.89 -  309: 434   69
    5    39 Dorota         Rudzińska             121.12 -  320: 362   71
    6    41 Anna           Niedzielko            112.87 +  327: 310  163
    7    39 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  399: 303  177
    8    35 Rafał          Stachowski            115.87 -  365: 382   66
    9    37 Maciej         Śliwa                 113.05 +  370: 347  163
   10    31 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  464: 350  157
   11    25 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  361: 346  155
   12    20 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  357: 479   86
   13    25 Agata          Kuć                   114.81 -  391: 400   65
   14    28 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  455: 349  180
   15    22 Maciej         Perzyński             122.06 +  401: 305  172
   16    20 Łukasz         Baranowski            122.15 +  424: 422  172
   17    17 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  407: 448   73
   18    21 Jakub          Błażejewski           104.62 -  311: 417   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2122  / 18 117.89




	Adam Klimont 137.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Krynicka              113.11 +  494: 324  163
    2     5 Natalia        Woźniak               127.18 +  368: 356  177
    3     8 Rafał          Lenartowski           144.66 +  473: 327  195
    4     4 Robert         Duczemiński           129.31 -  347: 371   79
    5     7 Joanna         Jewtuch               133.72 -  264: 450   84
    6    16 Jacek          Nowak                 113.73 +  395: 351  164
    7     7 Dariusz        Kosz                  151.81 -  380: 400  102
    8    19 Przemysław     Pawlic                129.52 +  343: 301  180
    9     9 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  320: 453   93
   10    16 Karol          Waniek                134.29 -  288: 436   84
   11    18 Kacper         Zegadło               131.21 +  395: 381  181
   12    23 Maurycy        Machnio               118.15 +  416: 369  168
   13    14 Dariusz        Kuć                   125.71 -  344: 390   76
   14    22 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  373: 349  192
   15    14 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  403: 355  170
   16    10 Justyna        Górka                 140.57 +  371: 364  191
   17    11 Paweł          Janaś                 134.97 -  350: 388   85
   18    13 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  368: 392   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2457  / 18 136.50




	Marek Herzig 136.13 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Śliwa                 113.05 +  419: 332  163
    2     2 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  441: 285  186
    3     9 Kacper         Zegadło               131.21 +  390: 378  181
    4     2 Dariusz        Kosz                  151.81 +  479: 393  202
    5     3 Michał         Alabrudziński         158.60 -  302: 380  109
    6     4 Justyna        Górka                 140.57 +  389: 357  191
    7     3 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  341: 470   97
    8    10 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  253: 461   82
    9    12 Rafał          Lenartowski           144.66 +  376: 369  195
   10     8 Bartosz        Morawski              156.75 -  386: 403  107
   11    12 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  362: 390   94
   12    19 Michał         Rogalewicz            100.00 +  424: 337  150
   13    11 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  401: 363  197
   14    10 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  373: 317  170
   15     8 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  337: 447   93
   16    11 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  343: 442   82
   17    14 Grzegorz       Pukniel               123.54 =  412: 412  124
   18    15 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  405: 404  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2604  / 18 144.67




	Małgorzata Deszczyńska 136.12 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Renata         Andracka              112.88 +  535: 400  163
    2     2 Marek          Herzig                136.13 -  285: 441   86
    3    13 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  408: 344  155
    4    12 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  272: 472   93
    5    25 Bogusław       Książek               114.96 +  328: 295  165
    6    15 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  378: 420   94
    7    19 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  354: 356   76
    8    34 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  409: 378  168
    9    18 Michał         Kolaj                 123.88 +  387: 340  174
   10    20 Krzysztof      Obremski              141.97 -  351: 501   92
   11    24 Dominika       Worona                100.00 +  428: 334  150
   12    20 Irena          Sołdan                139.81 +  479: 357  190
   13    17 Kacper         Zegadło               131.21 -  339: 405   81
   14    17 Piotr          Broda                 130.19 -  334: 406   80
   15    25 Jakub          Błażejewski           104.62 +  543: 312  155
   16    16 Dorota         Maciejuk              118.69 -  288: 385   69
   17    20 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  389: 352  173
   18    17 Maciej         Perzyński             122.06 -  324: 354   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2236  / 18 124.22




	Paweł Janaś 134.97 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Niedzielko            112.87 +  406: 335  163
    2     7 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  431: 295  173
    3    11 Karol          Waniek                134.29 +  543: 379  184
    4     3 Kamil          Kister                140.94 +  456: 355  191
    5     2 Robert         Duczemiński           129.31 +  378: 313  179
    6     1 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  364: 430   82
    7     4 Grzegorz       Kurowski              142.22 =  363: 363  142
    8     3 Kamil          Górka                 145.81 -  353: 499   96
    9     7 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  518: 374  182
   10     3 Rafał          Wesołowski            131.42 -  328: 455   81
   11     6 Dariusz        Kuć                   125.71 +  409: 332  176
   12     5 Bartosz        Morawski              156.75 -  380: 442  107
   13     9 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  400: 446   94
   14    13 Kacper         Zegadło               131.21 -  276: 468   81
   15    17 Natalia        Woźniak               127.18 +  490: 375  177
   16    14 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  367: 324  174
   17    11 Adam           Klimont               137.00 +  388: 350  187
   18     8 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  363: 387   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2533  / 18 140.72




	Karol Waniek 134.29 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  347: 383   62
    2    32 Irena          Sołdan                139.81 +  517: 216  190
    3    11 Paweł          Janaś                 134.97 -  379: 543   85
    4    22 Natalia        Woźniak               127.18 -  378: 436   77
    5    31 Agnieszka      Matus                 100.00 +  371: 291  150
    6    23 Rafał          Stachowski            115.87 +  387: 385  166
    7    17 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  431: 387  173
    8    15 Łukasz         Baranowski            122.15 -  347: 406   72
    9    22 Lucyna         Śniadach              116.93 +  403: 289  167
   10    16 Adam           Klimont               137.00 +  436: 288  187
   11    14 Piotr          Broda                 130.19 +  430: 261  180
   12    11 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  350: 385   64
   13    12 Joanna         Jewtuch               133.72 +  440: 378  184
   14     8 Rafał          Lenartowski           144.66 -  255: 408   95
   15    12 Dorota         Maciejuk              118.69 +  362: 348  169
   16    13 Kacper         Zegadło               131.21 +  422: 347  181
   17     9 Robert         Duczemiński           129.31 +  476: 327  179
   18     7 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  401: 434   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2478  / 18 137.67




	Joanna Jewtuch 133.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Michalski             110.36 +  430: 398  160
    2    17 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  286: 422   82
    3    18 Dorota         Maciejuk              118.69 +  460: 374  169
    4    17 Urszula        Solarska              108.88 +  387: 311  159
    5     7 Adam           Klimont               137.00 +  450: 264  187
    6     5 Michał         Alabrudziński         158.60 -  372: 511  109
    7    14 Teresa         Pawlik                109.88 +  346: 277  160
    8     8 Dariusz        Kuć                   125.71 +  354: 329  176
    9     5 Stanisław      Rydzik                141.99 +  413: 383  192
   10     2 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  352: 441   97
   11     7 Kamil          Kister                140.94 -  321: 412   91
   12    12 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  352: 394   94
   13    12 Karol          Waniek                134.29 -  378: 440   84
   14    20 Jakub          Błażejewski           104.62 +  505: 318  155
   15    15 Piotr          Broda                 130.19 -  350: 453   80
   16    19 Dominika       Worona                100.00 -  328: 332   50
   17    21 Maciej         Perzyński             122.06 -  332: 383   72
   18    24 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  282: 461   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2209  / 18 122.72




	Mikołaj Przybyłowicz 132.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Pawlik                109.88 +  426: 337  160
    2    18 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  387: 355  193
    3     2 Justyna        Górka                 140.57 -  249: 481   91
    4    20 Dorota         Stachowska            125.60 +  439: 330  176
    5    10 Stanisław      Rydzik                141.99 -  377: 400   92
    6    12 Juliusz        Czupryniak            114.13 +  378: 368  164
    7    11 Kacper         Zegadło               131.21 +  401: 374  181
    8    10 Marek          Herzig                136.13 +  461: 253  186
    9     7 Paweł          Janaś                 134.97 -  374: 518   85
   10     5 Dariusz        Kosz                  151.81 -  482: 484  102
   11    16 Maurycy        Machnio               118.15 +  459: 292  168
   12    10 Robert         Duczemiński           129.31 +  399: 364  179
   13     7 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  516: 276  181
   14     5 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  391: 421   94
   15     5 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  400: 425   97
   16     8 Rafał          Lenartowski           144.66 -  367: 535   95
   17    10 Dariusz        Kuć                   125.71 +  426: 354  176
   18     9 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  343: 459   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2496  / 18 138.67




	Grzegorz Koczkodon 131.66 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zofia          Górka                 109.49 +  374: 322  159
    2    17 Joanna         Jewtuch               133.72 +  422: 286  184
    3     7 Michał         Kolaj                 123.88 +  411: 381  174
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  442: 412  192
    5     1 Justyna        Górka                 140.57 +  368: 346  191
    6     1 Paweł          Janaś                 134.97 +  430: 364  185
    7     1 Kamil          Górka                 145.81 -  361: 464   96
    8     4 Dariusz        Kosz                  151.81 -  352: 522  102
    9     6 Kamil          Kister                140.94 -  365: 478   91
   10    11 Kacper         Zegadło               131.21 +  448: 392  181
   11     8 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  490: 375  170
   12     4 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  468: 487   92
   13     5 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  417: 372  176
   14     6 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  311: 415   64
   15     7 Dariusz        Kuć                   125.71 -  371: 409   76
   16    11 Marek          Herzig                136.13 +  442: 343  186
   17     8 Rafał          Lenartowski           144.66 +  487: 350  195
   18     4 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  319: 360   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2611  / 18 145.06




	Rafał Wesołowski 131.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  419: 263  159
    2     3 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  319: 402   76
    3    30 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  418: 377  155
    4     7 Michał         Kolaj                 123.88 -  388: 435   74
    5    21 Renata         Andracka              112.88 +  381: 377  163
    6    18 Sławomir       Wolski                115.87 +  437: 428  166
    7    16 Julita         Dygnas                101.85 +  444: 315  152
    8     6 Bartosz        Morawski              156.75 +  581: 325  207
    9     4 Robert         Duczemiński           129.31 +  342: 308  179
   10     3 Paweł          Janaś                 134.97 +  455: 328  185
   11     2 Michał         Alabrudziński         158.60 -  311: 406  109
   12     3 Kamil          Kister                140.94 +  461: 439  191
   13     4 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  338: 367   92
   14     4 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  295: 386   97
   15    10 Kacper         Zegadło               131.21 +  422: 308  181
   16     6 Dariusz        Kuć                   125.71 +  483: 285  176
   17     3 Stanisław      Rydzik                141.99 +  473: 406  192
   18     1 Kamil          Górka                 145.81 -  309: 518   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2650  / 18 147.22




	Maciej Grąbczewski 131.41 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              108.88 -  316: 401   59
    2    26 Mariusz        Michalski             110.36 +  527: 303  160
    3    12 Anna           Krynicka              113.11 -  371: 401   63
    4    23 Renata         Andracka              112.88 -  360: 384   63
    5    32 Maciej         Śliwa                 113.05 -  344: 348   63
    6    37 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  394: 351  162
    7    30 Sławomir       Długosz               105.62 +  410: 299  156
    8    23 Radosław       Więch                 118.89 +  425: 327  169
    9    23 Rafał          Stachowski            115.87 +  465: 338  166
   10    15 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  488: 339  180
   11     9 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  329: 336   64
   12    13 Krzysztof      Obremski              141.97 +  459: 306  192
   13     7 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  276: 516   82
   14    15 Dorota         Maciejuk              118.69 -  363: 464   69
   15    19 Walenty        Siemaszko             116.19 +  384: 330  166
   16    15 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  459: 407  168
   17    12 Justyna        Górka                 140.57 -  387: 438   91
   18    15 Marek          Herzig                136.13 -  404: 405   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2159  / 18 119.94




	Kacper Zegadło 131.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  361: 278  157
    2    19 Dorota         Maciejuk              118.69 +  404: 380  169
    3     9 Marek          Herzig                136.13 -  378: 390   86
    4    10 Dariusz        Kuć                   125.71 +  393: 373  176
    5     9 Kamil          Górka                 145.81 -  408: 476   96
    6    17 Józef          Wietecki              102.91 +  470: 297  153
    7    11 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  374: 401   82
    8    16 Natalia        Woźniak               127.18 -  415: 442   77
    9    19 Dominika       Worona                100.00 +  476: 261  150
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  392: 448   82
   11    18 Adam           Klimont               137.00 -  381: 395   87
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  426: 357  177
   13    17 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  405: 339  186
   14    13 Paweł          Janaś                 134.97 +  468: 276  185
   15    10 Rafał          Wesołowski            131.42 -  308: 422   81
   16    13 Karol          Waniek                134.29 -  347: 422   84
   17    19 Urszula        Solarska              108.88 +  382: 376  159
   18    16 Łukasz         Baranowski            122.15 +  437: 277  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2359  / 18 131.06




	Piotr Broda 130.19 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  359: 312  156
    2    21 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  375: 453   97
    3    31 Michał         Rogalewicz            100.00 +  351: 327  150
    4    18 Bartosz        Morawski              156.75 -  344: 430  107
    5    23 Radosław       Więch                 118.89 +  442: 307  169
    6    13 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  418: 350  176
    7    10 Dariusz        Kuć                   125.71 -  344: 370   76
    8    14 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  356: 337  197
    9    13 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  380: 293  180
   10    10 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  294: 400   70
   11    14 Karol          Waniek                134.29 -  261: 430   84
   12    16 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  381: 494   73
   13    20 Dorota         Rudzińska             121.12 +  393: 311  171
   14    17 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  406: 334  186
   15    15 Joanna         Jewtuch               133.72 +  453: 350  184
   16    12 Robert         Duczemiński           129.31 -  318: 454   79
   17    16 Barbara        Obremska              128.86 +  403: 310  179
   18    14 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  447: 317  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2508  / 18 139.33




	Ireneusz Moralewicz 130.01 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Monika         Siemaszko             106.41 +  458: 256  156
    2     9 Robert         Duczemiński           129.31 -  358: 403   79
    3    15 Dominika       Worona                100.00 +  355: 259  150
    4    19 Julita         Dygnas                101.85 -  302: 342   52
    5    17 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  422: 331  173
    6    11 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  383: 486   97
    7    24 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  371: 365  168
    8    11 Justyna        Górka                 140.57 +  464: 288  191
    9    13 Piotr          Broda                 130.19 -  293: 380   80
   10    15 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  339: 488   81
   11    22 Dorota         Maciejuk              118.69 -  342: 450   69
   12    26 Barbara        Obremska              128.86 -  432: 467   79
   13    30 Sławomir       Długosz               105.62 +  387: 328  156
   14    28 Irena          Sołdan                139.81 -  349: 455   90
   15    29 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  361: 306  157
   16    28 Renata         Andracka              112.88 +  378: 360  163
   17    23 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  434: 387  177
   18    19 Natalia        Woźniak               127.18 -  349: 530   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2195  / 18 121.94




	Przemysław Pawlic 129.52 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  277: 413   55
    2    35 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  324: 239  150
    3    32 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  350: 325  157
    4    21 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  284: 426   97
    5    30 Rafał          Stachowski            115.87 +  348: 303  166
    6    22 Agata          Kuć                   114.81 +  413: 377  165
    7    13 Bartosz        Morawski              156.75 -  320: 358  107
    8    19 Adam           Klimont               137.00 -  301: 343   87
    9    28 Radosław       Więch                 118.89 -  287: 339   69
   10    32 Anna           Krynicka              113.11 -  316: 397   63
   11    34 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  329: 412   62
   12    38 Agnieszka      Matus                 100.00 +  386: 359  150
   13    35 Łukasz         Baranowski            122.15 -  375: 451   72
   14    33 Dorota         Stachowska            125.60 +  440: 360  176
   15    33 Jacek          Nowak                 113.73 -  324: 372   64
   16    36 Maciej         Pietrasik             100.00 +  400: 363  150
   17    32 Renata         Andracka              112.88 -  218: 579   63
   18    35 Sławomir       Długosz               105.62 -  375: 458   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 18 106.06




	Robert Duczemiński 129.31 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Błażejewski           104.62 +  400: 330  155
    2     9 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  403: 358  180
    3     5 Grzegorz       Kurowski              142.22 +  428: 318  192
    4     4 Adam           Klimont               137.00 +  371: 347  187
    5     2 Paweł          Janaś                 134.97 -  313: 378   85
    6     9 Stanisław      Rydzik                141.99 +  462: 344  192
    7     5 Rafał          Lenartowski           144.66 +  426: 329  195
    8     1 Michał         Alabrudziński         158.60 -  326: 441  109
    9     4 Rafał          Wesołowski            131.42 -  308: 342   81
   10     7 Piotr          Pietuchowski          143.43 +  433: 413  193
   11     5 Bartosz        Morawski              156.75 -  321: 427  107
   12    10 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  364: 399   82
   13    10 Justyna        Górka                 140.57 -  367: 441   91
   14    19 Urszula        Solarska              108.88 +  412: 316  159
   15    16 Radosław       Więch                 118.89 +  513: 278  169
   16    12 Piotr          Broda                 130.19 +  454: 318  180
   17     9 Karol          Waniek                134.29 -  327: 476   84
   18    11 Krzysztof      Obremski              141.97 -  319: 334   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2533  / 18 140.72




	Barbara Obremska 128.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Józef          Wietecki              102.91 +  407: 325  153
    2     6 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  308: 400   92
    3    19 Bartosz        Morawski              156.75 -  365: 372  107
    4    37 Agnieszka      Pachała               100.00 -  404: 450   50
    5    33 Zofia          Górka                 109.49 -  287: 410   59
    6    40 Waldemar       Kudliński             100.00 +  469: 292  150
    7    32 Michał         Landowski             100.00 +  351: 324  150
    8    32 Bogusław       Książek               114.96 +  388: 334  165
    9    29 Julita         Dygnas                101.85 +  390: 342  152
   10    18 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  253: 511   94
   11    20 Dorota         Rudzińska             121.12 -  352: 378   71
   12    26 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  467: 432  180
   13    26 Teresa         Pawlik                109.88 +  386: 363  160
   14    23 Maurycy        Machnio               118.15 +  405: 383  168
   15    13 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  374: 327  173
   16     9 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  314: 525   97
   17    16 Piotr          Broda                 130.19 -  310: 403   80
   18    20 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  414: 313  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2269  / 18 126.06




	Natalia Woźniak 127.18 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Julita         Dygnas                101.85 +  412: 301  152
    2     5 Adam           Klimont               137.00 -  356: 368   87
    3    22 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  394: 303  162
    4    22 Karol          Waniek                134.29 +  436: 378  184
    5     4 Dariusz        Kosz                  151.81 -  316: 444  102
    6    19 Michał         Rogalewicz            100.00 +  333: 305  150
    7    12 Stanisław      Rydzik                141.99 -  384: 466   92
    8    16 Kacper         Zegadło               131.21 +  442: 415  181
    9    16 Maurycy        Machnio               118.15 -  340: 376   68
   10    13 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  279: 388   97
   11    26 Monika         Siemaszko             106.41 +  452: 251  156
   12    18 Urszula        Solarska              108.88 +  441: 282  159
   13    18 Jakub          Błażejewski           104.62 +  447: 307  155
   14    12 Dariusz        Kuć                   125.71 -  297: 418   76
   15    17 Paweł          Janaś                 134.97 -  375: 490   85
   16    22 Agata          Kuć                   114.81 +  412: 369  165
   17    13 Krzysztof      Obremski              141.97 -  336: 359   92
   18    19 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  530: 349  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2343  / 18 130.17




	Krzysztof Sporczyk 126.59 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Wiktoria       Browarska             100.00 +  422: 213  150
    2    22 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  377: 352  173
    3     6 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  390: 430   97
    4    15 Józef          Wietecki              102.91 -  277: 354   53
    5    19 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  335: 430   64
    6    36 Maurycy        Machnio               118.15 -  327: 546   68
    7    39 Irena          Sołdan                139.81 -  303: 399   90
    8    41 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  493: 257  159
    9    32 Agnieszka      Matus                 100.00 +  425: 332  150
   10    28 Renata         Andracka              112.88 +  334: 312  163
   11    28 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  409: 345  192
   12    22 Kacper         Zegadło               131.21 -  357: 426   81
   13    24 Monika         Siemaszko             106.41 -  327: 358   56
   14    25 Dorota         Kuć                   117.05 -  339: 390   67
   15    30 Anna           Niedzielko            112.87 +  436: 355  163
   16    30 Walenty        Siemaszko             116.19 +  427: 323  166
   17    23 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  387: 434   80
   18    26 Zofia          Górka                 109.49 +  389: 319  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2131  / 18 118.39




	Dariusz Kuć 125.71 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Matus                 100.00 +  400: 348  150
    2    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  343: 404   92
    3    27 Agata          Kuć                   114.81 +  491: 410  165
    4    10 Kacper         Zegadło               131.21 -  373: 393   81
    5    15 Anna           Krynicka              113.11 +  416: 347  163
    6    10 Krzysztof      Obremski              141.97 +  399: 341  192
    7    10 Piotr          Broda                 130.19 +  370: 344  180
    8     8 Joanna         Jewtuch               133.72 -  329: 354   84
    9    11 Łukasz         Baranowski            122.15 +  396: 376  172
   10    12 Maurycy        Machnio               118.15 +  475: 279  168
   11     6 Paweł          Janaś                 134.97 -  332: 409   85
   12     6 Dariusz        Kosz                  151.81 -  337: 453  102
   13    14 Adam           Klimont               137.00 +  390: 344  187
   14    12 Natalia        Woźniak               127.18 +  418: 297  177
   15     7 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  409: 371  182
   16     6 Rafał          Wesołowski            131.42 -  285: 483   81
   17    10 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  354: 426   82
   18    12 Dorota         Maciejuk              118.69 +  455: 389  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2512  / 18 139.56




	Jolanta Chłopińska 125.61 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Pietrasik             100.00 +  503: 351  150
    2     3 Rafał          Wesołowski            131.42 +  402: 319  181
    3     3 Kamil          Kister                140.94 -  324: 423   91
    4    11 Sławomir       Wolski                115.87 -  274: 332   66
    5    24 Walenty        Siemaszko             116.19 +  467: 342  166
    6    13 Piotr          Broda                 130.19 -  350: 418   80
    7    19 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  356: 354  186
    8    22 Julita         Dygnas                101.85 +  447: 265  152
    9    10 Krzysztof      Obremski              141.97 +  435: 429  192
   10     9 Urszula        Solarska              108.88 +  409: 283  159
   11     4 Stanisław      Rydzik                141.99 -  352: 459   92
   12     7 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  378: 352  197
   13     5 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  372: 417   82
   14    11 Radosław       Więch                 118.89 +  464: 265  169
   15     6 Justyna        Górka                 140.57 +  416: 398  191
   16     7 Bartosz        Morawski              156.75 -  374: 547  107
   17     7 Dariusz        Kosz                  151.81 -  333: 343  102
   18     9 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 +  459: 343  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2545  / 18 141.39




	Dorota Stachowska 125.60 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Michał         Landowski             100.00 +  480: 322  150
    2     8 Urszula        Solarska              108.88 -  336: 403   59
    3    16 Renata         Andracka              112.88 +  353: 345  163
    4    20 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  330: 439   82
    5    26 Michał         Rogalewicz            100.00 -  372: 388   50
    6    27 Walenty        Siemaszko             116.19 -  308: 462   66
    7    34 Agnieszka      Matus                 100.00 -  321: 441   50
    8    36 Sławomir       Długosz               105.62 -  360: 403   56
    9    41 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  442: 257  150
   10    34 Lucyna         Śniadach              116.93 +  452: 373  167
   11    31 Anna           Niedzielko            112.87 -  312: 331   63
   12    34 Zofia          Górka                 109.49 +  384: 326  159
   13    31 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  290: 425   57
   14    33 Przemysław     Pawlic                129.52 -  360: 440   80
   15    36 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  459: 302  168
   16    32 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  365: 413   55
   17    36 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  320: 363   62
   18    38 Julita         Dygnas                101.85 +  405: 320  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 18  99.39




	Michał Kolaj 123.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dominika       Worona                100.00 +  388: 292  150
    2    14 Maciej         Perzyński             122.06 +  478: 316  172
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  381: 411   82
    4     7 Rafał          Wesołowski            131.42 +  435: 388  181
    5     8 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  362: 430   70
    6     8 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  394: 574   92
    7    15 Tomasz         Zwoliński             143.84 +  458: 348  194
    8    12 Krzysztof      Obremski              141.97 -  352: 413   92
    9    18 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  340: 387   86
   10    24 Sławomir       Wolski                115.87 +  370: 348  166
   11    19 Anna           Krynicka              113.11 +  369: 337  163
   12    14 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  389: 446   74
   13    19 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  352: 396   73
   14    24 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  455: 264  155
   15    20 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  312: 391   68
   16    24 Rafał          Stachowski            115.87 -  364: 402   66
   17    28 Lucyna         Śniadach              116.93 +  584: 438  167
   18    23 Urszula        Solarska              108.88 -  337: 367   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2110  / 18 117.22




	Grzegorz Pukniel 123.54 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Agnieszka      Pachała               100.00 +  392: 247  150
    2    12 Sławomir       Wolski                115.87 -  350: 389   66
    3    29 Krzysztof      Obremski              141.97 +  505: 416  192
    4     8 Jacek          Nowak                 113.73 +  374: 339  164
    5    11 Rafał          Lenartowski           144.66 -  292: 546   95
    6    20 Urszula        Solarska              108.88 +  383: 352  159
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  422: 392  192
    8     9 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  412: 298  170
    9     3 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  331: 429   97
   10     6 Stanisław      Rydzik                141.99 -  214: 536   92
   11    13 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  389: 434   93
   12    14 Michał         Kolaj                 123.88 +  446: 389  174
   13    13 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  469: 397  173
   14     9 Kamil          Kister                140.94 -  306: 408   91
   15    18 Michał         Rogalewicz            100.00 +  534: 279  150
   16    14 Paweł          Janaś                 134.97 -  324: 367   85
   17    14 Marek          Herzig                136.13 =  412: 412  136
   18    14 Piotr          Broda                 130.19 -  317: 447   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2359  / 18 131.06




	Andrzej Rechowicz 123.31 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Michał         Rogalewicz            100.00 +  481: 261  150
    2     7 Paweł          Janaś                 134.97 -  295: 431   85
    3    21 Bogusław       Książek               114.96 +  466: 321  165
    4     9 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  319: 397   70
    5    17 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  331: 422   80
    6    25 Michał         Landowski             100.00 +  401: 255  150
    7    22 Jakub          Błażejewski           104.62 -  316: 357   55
    8    26 Maciej         Śliwa                 113.05 +  367: 311  163
    9    17 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  456: 396  192
   10    21 Radosław       Więch                 118.89 +  421: 295  169
   11    10 Justyna        Górka                 140.57 -  357: 405   91
   12    16 Piotr          Broda                 130.19 +  494: 381  180
   13    13 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  397: 469   74
   14    16 Dominika       Worona                100.00 +  366: 280  150
   15    13 Barbara        Obremska              128.86 -  327: 374   79
   16    17 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  337: 351   73
   17    20 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  352: 389   86
   18    25 Agata          Kuć                   114.81 -  389: 397   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 18 115.39




	Zbigniew Wietecki 123.14 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  354: 343  150
    2    22 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  352: 377   77
    3    23 Radosław       Więch                 118.89 +  422: 314  169
    4    14 Kamil          Górka                 145.81 -  307: 490   96
    5    22 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  419: 324  155
    6    14 Kamil          Kister                140.94 -  364: 398   91
    7    17 Karol          Waniek                134.29 -  387: 431   84
    8    27 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  335: 313  168
    9    24 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  339: 414   94
   10    29 Michał         Rogalewicz            100.00 -  253: 339   50
   11    38 Maciej         Śliwa                 113.05 +  399: 367  163
   12    27 Łukasz         Baranowski            122.15 +  431: 317  172
   13    19 Michał         Kolaj                 123.88 +  396: 352  174
   14    14 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  331: 413   97
   15    21 Dorota         Rudzińska             121.12 +  397: 264  171
   16    17 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  351: 337  173
   17    17 Irena          Sołdan                139.81 +  448: 407  190
   18    13 Adam           Klimont               137.00 +  392: 368  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2461  / 18 136.72




	Łukasz Baranowski 122.15 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  422: 339  150
    2     1 Justyna        Górka                 140.57 -  333: 396   91
    3    25 Jacek          Nowak                 113.73 -  332: 460   64
    4    35 Michał         Rogalewicz            100.00 -  368: 438   50
    5    36 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  347: 292  162
    6    35 Agnieszka      Pachała               100.00 +  473: 288  150
    7    25 Zofia          Górka                 109.49 +  346: 341  159
    8    15 Karol          Waniek                134.29 +  406: 347  184
    9    11 Dariusz        Kuć                   125.71 -  376: 396   76
   10    17 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  372: 384   64
   11    21 Radosław       Więch                 118.89 -  283: 478   69
   12    27 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  317: 431   73
   13    35 Przemysław     Pawlic                129.52 +  451: 375  180
   14    29 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  442: 337  157
   15    26 Maurycy        Machnio               118.15 +  469: 385  168
   16    20 Irena          Sołdan                139.81 -  422: 424   90
   17    18 Dominika       Worona                100.00 +  506: 282  150
   18    16 Kacper         Zegadło               131.21 -  277: 437   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 18 117.67




	Maciej Perzyński 122.06 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Waldemar       Kudliński             100.00 +  436: 255  150
    2    14 Michał         Kolaj                 123.88 -  316: 478   74
    3    26 Julita         Dygnas                101.85 -  340: 374   52
    4    34 Dominika       Worona                100.00 +  405: 363  150
    5    27 Urszula        Solarska              108.88 -  319: 343   59
    6    33 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  359: 367   55
    7    35 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  425: 319  157
    8    29 Józef          Wietecki              102.91 +  396: 326  153
    9    25 Zofia          Górka                 109.49 +  422: 309  159
   10    23 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  407: 334  192
   11    11 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  371: 421   97
   12    17 Jakub          Błażejewski           104.62 -  326: 416   55
   13    21 Michał         Rogalewicz            100.00 -  392: 415   50
   14    27 Jacek          Nowak                 113.73 +  409: 312  164
   15    22 Irena          Sołdan                139.81 -  305: 401   90
   16    25 Sławomir       Długosz               105.62 +  478: 305  156
   17    21 Joanna         Jewtuch               133.72 +  383: 332  184
   18    17 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  354: 324  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2183  / 18 121.28




	Magdalena Kublik 121.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Jacek          Nowak                 113.73 +  381: 270  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  1 164.00




	Dorota Rudzińska 121.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.60 -  260: 443  109
    2    41 Józef          Wietecki              102.91 -  403: 407   53
    3    41 Łukasz         Przyszlak             109.23 -  306: 325   59
    4    44 Waldemar       Kudliński             100.00 +  439: 307  150
    5    39 Irena          Sołdan                139.81 +  362: 320  190
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  402: 419   57
    7    37 Monika         Siemaszko             106.41 +  460: 309  156
    8    24 Lucyna         Śniadach              116.93 -  366: 391   67
    9    30 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  491: 327  168
   10    25 Zofia          Górka                 109.49 +  404: 303  159
   11    20 Barbara        Obremska              128.86 +  378: 352  179
   12    15 Dorota         Maciejuk              118.69 -  337: 450   69
   13    20 Piotr          Broda                 130.19 -  311: 393   80
   14    26 Rafał          Stachowski            115.87 +  414: 344  166
   15    21 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  264: 397   73
   16    29 Teresa         Pawlik                109.88 +  367: 327  160
   17    24 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  299: 366   68
   18    27 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  446: 351  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 18 117.67




	Dariusz Maciejuk 119.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              156.75 +  381: 367  207
    2    16 Tomasz         Zwoliński             143.84 +  374: 309  194
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  395: 465   92
    4     9 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  397: 319  173
    5     8 Michał         Kolaj                 123.88 +  430: 362  174
    6     7 Kamil          Górka                 145.81 -  345: 382   96
    7     8 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  460: 345  197
    8     9 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  298: 412   74
    9    15 Teresa         Pawlik                109.88 +  468: 280  160
   10    10 Piotr          Broda                 130.19 +  400: 294  180
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  375: 490   82
   12     8 Justyna        Górka                 140.57 +  454: 379  191
   13     6 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  325: 428   93
   14    10 Marek          Herzig                136.13 -  317: 373   86
   15    14 Adam           Klimont               137.00 -  355: 403   87
   16    18 Radosław       Więch                 118.89 +  306: 287  169
   17    15 Dorota         Maciejuk              118.69 -  389: 397   69
   18    18 Dorota         Kuć                   117.05 +  363: 362  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2491  / 18 138.39




	Radosław Więch 118.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  151.81 -  397: 495  102
    2    27 Lucyna         Śniadach              116.93 +  367: 317  167
    3    23 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  314: 422   73
    4    38 Irena          Sołdan                139.81 +  434: 309  190
    5    23 Piotr          Broda                 130.19 -  307: 442   80
    6    32 Bogusław       Książek               114.96 +  358: 316  165
    7    21 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  477: 275  157
    8    23 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  327: 425   81
    9    28 Przemysław     Pawlic                129.52 +  339: 287  180
   10    21 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  295: 421   73
   11    21 Łukasz         Baranowski            122.15 +  478: 283  172
   12    21 Teresa         Pawlik                109.88 +  380: 318  160
   13    15 Krzysztof      Obremski              141.97 +  359: 300  192
   14    11 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  265: 464   76
   15    16 Robert         Duczemiński           129.31 -  278: 513   79
   16    18 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  287: 306   70
   17    26 Michał         Rogalewicz            100.00 +  511: 251  150
   18    22 Dominika       Worona                100.00 +  422: 408  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2317  / 18 128.72




	Dorota Maciejuk 118.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             147.46 +  423: 369  197
    2    19 Kacper         Zegadło               131.21 -  380: 404   81
    3    18 Joanna         Jewtuch               133.72 -  374: 460   84
    4    24 Małgorzata     Szmuksta              117.86 -  295: 409   68
    5    34 Dominika       Worona                100.00 -  303: 465   50
    6    38 Monika         Siemaszko             106.41 -  339: 340   56
    7    42 Waldemar       Kudliński             100.00 +  375: 285  150
    8    37 Michał         Landowski             100.00 +  334: 270  150
    9    36 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  326: 253  155
   10    27 Dorota         Kuć                   117.05 +  411: 358  167
   11    22 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  450: 342  180
   12    15 Dorota         Rudzińska             121.12 +  450: 337  171
   13    16 Rafał          Lenartowski           144.66 -  345: 381   95
   14    15 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  464: 363  181
   15    12 Karol          Waniek                134.29 -  348: 362   84
   16    16 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 +  385: 288  186
   17    15 Dariusz        Maciejuk              119.91 +  397: 389  170
   18    12 Dariusz        Kuć                   125.71 -  389: 455   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2301  / 18 127.83




	Zbigniew Rybak 118.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  271: 422   97
    2    36 Teresa         Pawlik                109.88 +  454: 378  160
    3    14 Michał         Alabrudziński         158.60 -  406: 595  109
    4    27 Rafał          Stachowski            115.87 -  274: 427   66
    5    40 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  462: 377  159
    6    28 Zofia          Górka                 109.49 -  345: 357   59
    7    33 Bogusław       Książek               114.96 -  339: 367   65
    8    34 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  378: 409   86
    9    39 Agnieszka      Pachała               100.00 +  354: 345  150
   10    35 Maciej         Pietrasik             100.00 +  345: 262  150
   11    33 Sławomir       Długosz               105.62 +  367: 350  156
   12    24 Dorota         Kuć                   117.05 +  487: 292  167
   13    22 Dominika       Worona                100.00 -  317: 341   50
   14    32 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  349: 323  162
   15    20 Michał         Kolaj                 123.88 +  391: 312  174
   16    15 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  407: 459   81
   17    24 Dorota         Rudzińska             121.12 +  366: 299  171
   18    20 Barbara        Obremska              128.86 -  313: 414   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2141  / 18 118.94




	Maurycy Machnio 118.15 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 145.81 -  312: 437   96
    2    28 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  253: 392   97
    3    42 Maciej         Pietrasik             100.00 -  269: 460   50
    4    45 PAUZA
    5    41 Anna           Niedzielko            112.87 +  381: 354  163
    6    36 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  546: 327  177
    7    29 Walenty        Siemaszko             116.19 +  405: 380  166
    8    21 Anna           Krynicka              113.11 +  320: 277  163
    9    16 Natalia        Woźniak               127.18 +  376: 340  177
   10    12 Dariusz        Kuć                   125.71 -  279: 475   76
   11    16 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  292: 459   82
   12    23 Adam           Klimont               137.00 -  369: 416   87
   13    28 Lucyna         Śniadach              116.93 +  431: 428  167
   14    23 Barbara        Obremska              128.86 -  383: 405   79
   15    26 Łukasz         Baranowski            122.15 -  385: 469   72
   16    31 Monika         Siemaszko             106.41 +  360: 340  156
   17    27 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  312: 445   92
   18    31 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  343: 311  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2057  / 17 121.00




	Małgorzata Szmuksta 117.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           144.66 -  322: 394   95
    2    44 Agnieszka      Pachała               100.00 -  336: 350   50
    3    43 Waldemar       Kudliński             100.00 +  401: 291  150
    4    24 Dorota         Maciejuk              118.69 +  409: 295  169
    5    18 Krzysztof      Obremski              141.97 -  269: 340   92
    6    30 Renata         Andracka              112.88 +  381: 246  163
    7    24 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  365: 371   80
    8    27 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  313: 335   73
    9    30 Dorota         Rudzińska             121.12 -  327: 491   71
   10    38 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  330: 443   57
   11    39 Maciej         Kuć                   100.00 -  317: 421   50
   12    45 PAUZA
   13    40 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  320: 342   57
   14    43 Wiktoria       Browarska             100.00 +  444: 166  150
   15    36 Dorota         Stachowska            125.60 -  302: 459   76
   16    41 Michał         Landowski             100.00 +  379: 339  150
   17    41 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  390: 366  150
   18    37 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  310: 361   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 17  99.35




	Dorota Kuć 117.05 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  398: 433   94
    2    25 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  332: 338   55
    3    34 Maciej         Kuć                   100.00 +  416: 333  150
    4    26 Maciej         Śliwa                 113.05 +  431: 303  163
    5    16 Teresa         Pawlik                109.88 -  325: 428   60
    6    24 Jakub          Błażejewski           104.62 -  350: 376   55
    7    31 Renata         Andracka              112.88 +  341: 310  163
    8    31 Michał         Rogalewicz            100.00 -  329: 345   50
    9    33 Sławomir       Długosz               105.62 +  484: 267  156
   10    27 Dorota         Maciejuk              118.69 -  358: 411   69
   11    30 Józef          Wietecki              102.91 +  483: 333  153
   12    24 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  292: 487   68
   13    29 Sławomir       Wolski                115.87 +  394: 389  166
   14    25 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  390: 339  177
   15    23 Dominika       Worona                100.00 -  295: 473   50
   16    26 Jacek          Nowak                 113.73 +  437: 305  164
   17    22 Agata          Kuć                   114.81 +  407: 386  165
   18    18 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  362: 363   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 18 112.67




	Lucyna Śniadach 116.93 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  315: 364   93
    2    27 Radosław       Więch                 118.89 -  317: 367   69
    3    37 Mariusz        Michalski             110.36 -  372: 412   60
    4    40 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  317: 334   57
    5    43 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  364: 363  156
    6    43 Wiktoria       Browarska             100.00 +  490: 250  150
    7    36 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  359: 272  159
    8    24 Dorota         Rudzińska             121.12 +  391: 366  171
    9    22 Karol          Waniek                134.29 -  289: 403   84
   10    34 Dorota         Stachowska            125.60 -  373: 452   76
   11    36 Julita         Dygnas                101.85 +  446: 319  152
   12    30 Renata         Andracka              112.88 +  348: 299  163
   13    28 Maurycy        Machnio               118.15 -  428: 431   68
   14    30 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  446: 261  155
   15    27 Urszula        Solarska              108.88 -  363: 365   59
   16    27 Jakub          Błażejewski           104.62 -  373: 383   55
   17    28 Michał         Kolaj                 123.88 -  438: 584   74
   18    32 Walenty        Siemaszko             116.19 -  304: 326   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 18 103.72




	Walenty Siemaszko 116.19 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  321: 488   92
    2    24 Renata         Andracka              112.88 -  294: 321   63
    3    38 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  383: 305  156
    4    32 Michał         Landowski             100.00 +  423: 288  150
    5    24 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  342: 467   76
    6    27 Dorota         Stachowska            125.60 +  462: 308  176
    7    29 Maurycy        Machnio               118.15 -  380: 405   68
    8    28 Zofia          Górka                 109.49 -  361: 419   59
    9    31 Józef          Wietecki              102.91 +  444: 328  153
   10    26 Jakub          Błażejewski           104.62 -  369: 387   55
   11    29 Agnieszka      Matus                 100.00 +  370: 325  150
   12    25 Anna           Krynicka              113.11 -  293: 411   63
   13    32 Anna           Niedzielko            112.87 +  364: 315  163
   14    31 Teresa         Pawlik                109.88 +  374: 277  160
   15    19 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  330: 384   81
   16    30 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  323: 427   77
   17    29 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  289: 426   55
   18    32 Lucyna         Śniadach              116.93 +  326: 304  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 18 109.11




	Rafał Stachowski 115.87 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                141.99 -  323: 435   92
    2    43 Waldemar       Kudliński             100.00 +  392: 298  150
    3    20 Kamil          Górka                 145.81 -  336: 397   96
    4    27 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  427: 274  168
    5    30 Przemysław     Pawlic                129.52 -  303: 348   80
    6    23 Karol          Waniek                134.29 -  385: 387   84
    7    38 Agnieszka      Pachała               100.00 +  393: 323  150
    8    35 Irena          Sołdan                139.81 +  382: 365  190
    9    23 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  338: 465   81
   10    30 Monika         Siemaszko             106.41 -  369: 379   56
   11    32 Zofia          Górka                 109.49 +  370: 304  159
   12    32 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  404: 449   92
   13    33 Renata         Andracka              112.88 +  336: 316  163
   14    26 Dorota         Rudzińska             121.12 -  344: 414   71
   15    31 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  336: 330  155
   16    24 Michał         Kolaj                 123.88 +  402: 364  174
   17    25 Jakub          Błażejewski           104.62 -  292: 462   55
   18    28 Sławomir       Wolski                115.87 -  351: 442   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2082  / 18 115.67




	Sławomir Wolski 115.87 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Obremski              141.97 +  440: 262  192
    2    12 Grzegorz       Pukniel               123.54 +  389: 350  174
    3     1 Dariusz        Kosz                  151.81 -  307: 404  102
    4    11 Jolanta        Chłopińska            125.61 +  332: 274  176
    5    13 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  313: 404   93
    6    18 Rafał          Wesołowski            131.42 -  428: 437   81
    7    18 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  293: 425   64
    8    25 Dominika       Worona                100.00 -  339: 353   50
    9    35 Bogusław       Książek               114.96 +  355: 311  165
   10    24 Michał         Kolaj                 123.88 -  348: 370   74
   11    37 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  279: 311   57
   12    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  375: 301  150
   13    29 Dorota         Kuć                   117.05 -  389: 394   67
   14    36 Renata         Andracka              112.88 -  259: 389   63
   15    41 Wiktoria       Browarska             100.00 +  353: 250  150
   16    38 Waldemar       Kudliński             100.00 +  346: 338  150
   17    31 Sławomir       Długosz               105.62 +  354: 341  156
   18    28 Rafał          Stachowski            115.87 +  442: 351  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2130  / 18 118.33




	Bogusław Książek 114.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  286: 451   92
    2    33 Maciej         Kuć                   100.00 +  425: 310  150
    3    21 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  321: 466   73
    4    30 Mariusz        Michalski             110.36 +  379: 344  160
    5    25 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  295: 328   86
    6    32 Radosław       Więch                 118.89 -  316: 358   69
    7    33 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  367: 339  168
    8    32 Barbara        Obremska              128.86 -  334: 388   79
    9    35 Sławomir       Wolski                115.87 -  311: 355   66
   10    36 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  325: 423   62
   11    40 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  437: 319  156
   12    40 Julita         Dygnas                101.85 -  342: 406   52
   13    41 Agnieszka      Pachała               100.00 +  510: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 13 104.85




	Agata Kuć 114.81 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Kister                140.94 -  267: 389   91
    2    37 Anna           Niedzielko            112.87 +  418: 342  163
    3    27 Dariusz        Kuć                   125.71 -  410: 491   76
    4    33 Zofia          Górka                 109.49 +  395: 350  159
    5    29 Agnieszka      Pachała               100.00 +  412: 296  150
    6    22 Przemysław     Pawlic                129.52 -  377: 413   80
    7    23 Józef          Wietecki              102.91 +  412: 327  153
    8    20 Teresa         Pawlik                109.88 -  297: 432   60
    9    26 Jakub          Błażejewski           104.62 +  411: 295  155
   10    14 Justyna        Górka                 140.57 -  285: 427   91
   11    27 Michał         Rogalewicz            100.00 -  339: 404   50
   12    31 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  424: 368  157
   13    25 Irena          Sołdan                139.81 +  400: 391  190
   14    21 Monika         Siemaszko             106.41 +  436: 322  156
   15    11 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  360: 474   97
   16    22 Natalia        Woźniak               127.18 -  369: 412   77
   17    22 Dorota         Kuć                   117.05 -  386: 407   67
   18    25 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  397: 389  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2145  / 18 119.17




	Juliusz Czupryniak 114.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Górka                 140.57 -  402: 535   91
    2    23 Michał         Landowski             100.00 +  402: 400  150
    3    17 Piotr          Pietuchowski          143.43 -  356: 416   93
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  398: 396  157
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  430: 335  177
    6    12 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  368: 378   82
    7    18 Sławomir       Wolski                115.87 +  425: 293  166
    8    17 Jakub          Błażejewski           104.62 +  456: 363  155
    9     8 Bartosz        Morawski              156.75 -  280: 533  107
   10    17 Łukasz         Baranowski            122.15 +  384: 372  172
   11     9 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  336: 329  181
   12    11 Karol          Waniek                134.29 +  385: 350  184
   13     8 Kamil          Kister                140.94 +  481: 385  191
   14     6 Grzegorz       Koczkodon             131.66 +  415: 311  182
   15     2 Michał         Alabrudziński         158.60 +  450: 333  209
   16     2 Kamil          Górka                 145.81 -  331: 538   96
   17     5 Kazimierz      Merklejn              147.44 -  337: 361   97
   18     8 Paweł          Janaś                 134.97 +  387: 363  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2675  / 18 148.61




	Jacek Nowak 113.73 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                139.81 +  423: 291  190
    2    20 Magdalena      Kublik                121.31 -  270: 381   71
    3    25 Łukasz         Baranowski            122.15 +  460: 332  172
    4     8 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  339: 374   74
    5    28 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  335: 326  155
    6    16 Adam           Klimont               137.00 -  351: 395   87
    7    20 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  459: 279  155
    8    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 +  445: 432  192
    9    14 Urszula        Solarska              108.88 -  337: 349   59
   10    22 Teresa         Pawlik                109.88 -  325: 347   60
   11    23 Jakub          Błażejewski           104.62 -  312: 402   55
   12    28 Dominika       Worona                100.00 -  302: 410   50
   13    36 Julita         Dygnas                101.85 +  359: 319  152
   14    27 Maciej         Perzyński             122.06 -  312: 409   72
   15    33 Przemysław     Pawlic                129.52 +  372: 324  180
   16    26 Dorota         Kuć                   117.05 -  305: 437   67
   17    30 Zofia          Górka                 109.49 -  269: 490   59
   18    34 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  380: 323  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 18 111.50




	Anna Krynicka 113.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Klimont               137.00 -  324: 494   87
    2    42 Monika         Siemaszko             106.41 +  405: 383  156
    3    12 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  401: 371  181
    4    13 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  346: 408   92
    5    15 Dariusz        Kuć                   125.71 -  347: 416   76
    6    31 Maciej         Śliwa                 113.05 +  436: 376  163
    7    27 Michał         Rogalewicz            100.00 +  419: 356  150
    8    21 Maurycy        Machnio               118.15 -  277: 320   68
    9    20 Justyna        Górka                 140.57 -  290: 439   91
   10    32 Przemysław     Pawlic                129.52 +  397: 316  180
   11    19 Michał         Kolaj                 123.88 -  337: 369   74
   12    25 Walenty        Siemaszko             116.19 +  411: 293  166
   13    27 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  371: 376   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Maciej Śliwa 113.05 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Herzig                136.13 -  332: 419   86
    2    38 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  367: 307  159
    3    24 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  357: 402   97
    4    26 Dorota         Kuć                   117.05 -  303: 431   67
    5    32 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  348: 344  181
    6    31 Anna           Krynicka              113.11 -  376: 436   63
    7    40 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  419: 293  150
    8    26 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  311: 367   73
    9    37 Irena          Sołdan                139.81 -  347: 370   90
   10    37 Sławomir       Długosz               105.62 -  321: 418   56
   11    38 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  367: 399   73
   12    41 Waldemar       Kudliński             100.00 +  449: 312  150
   13    37 Maciej         Pietrasik             100.00 +  319: 301  150
   14    34 Anna           Niedzielko            112.87 -  330: 378   63
   15    40 Michał         Landowski             100.00 +  494: 280  150
   16    33 Katarzyna      Bogusławska           106.99 =  432: 432  107
   17    34 Teresa         Pawlik                109.88 -  398: 407   60
   18    36 Monika         Siemaszko             106.41 -  315: 401   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 18 101.72




	Renata Andracka 112.88 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  400: 535   86
    2    24 Walenty        Siemaszko             116.19 +  321: 294  166
    3    16 Dorota         Stachowska            125.60 -  345: 353   76
    4    23 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  384: 360  181
    5    21 Rafał          Wesołowski            131.42 -  377: 381   81
    6    30 Małgorzata     Szmuksta              117.86 -  246: 381   68
    7    31 Dorota         Kuć                   117.05 -  310: 341   67
    8    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  358: 284  150
    9    34 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  347: 336  162
   10    28 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  312: 334   77
   11    35 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  381: 307  157
   12    30 Lucyna         Śniadach              116.93 -  299: 348   67
   13    33 Rafał          Stachowski            115.87 -  316: 336   66
   14    36 Sławomir       Wolski                115.87 +  389: 259  166
   15    32 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  321: 310  155
   16    28 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  360: 378   80
   17    32 Przemysław     Pawlic                129.52 +  579: 218  180
   18    29 Michał         Rogalewicz            100.00 +  423: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2135  / 18 118.61




	Anna Niedzielko 112.87 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Janaś                 134.97 -  335: 406   85
    2    37 Agata          Kuć                   114.81 -  342: 418   65
    3    39 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  446: 338  157
    4    28 Jakub          Błażejewski           104.62 -  278: 415   55
    5    41 Maurycy        Machnio               118.15 -  354: 381   68
    6    41 Irena          Sołdan                139.81 -  310: 327   90
    7    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  379: 231  150
    8    39 Monika         Siemaszko             106.41 -  296: 308   56
    9    42 Waldemar       Kudliński             100.00 +  356: 337  150
   10    41 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  399: 308  159
   11    31 Dorota         Stachowska            125.60 +  331: 312  176
   12    29 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  290: 413   55
   13    32 Walenty        Siemaszko             116.19 -  315: 364   66
   14    34 Maciej         Śliwa                 113.05 +  378: 330  163
   15    30 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  355: 436   77
   16    34 Zofia          Górka                 109.49 -  306: 398   59
   17    38 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  332: 555   57
   18    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  528: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 18 102.11




	Jerzy Krzyżewski 112.47 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Karol          Waniek                134.29 +  383: 347  184
    2    15 Stanisław      Rydzik                141.99 -  324: 465   92
    3    22 Natalia        Woźniak               127.18 -  303: 394   77
    4    31 Teresa         Pawlik                109.88 -  284: 368   60
    5    36 Łukasz         Baranowski            122.15 -  292: 347   72
    6    37 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  351: 394   81
    7    41 Mariusz        Michalski             110.36 +  523: 337  160
    8    38 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  385: 308  157
    9    34 Renata         Andracka              112.88 -  336: 347   63
   10    36 Bogusław       Książek               114.96 +  423: 325  165
   11    34 Przemysław     Pawlic                129.52 +  412: 329  180
   12    33 Monika         Siemaszko             106.41 -  385: 412   56
   13    34 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  341: 358   55
   14    32 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  323: 349   68
   15    37 Julita         Dygnas                101.85 -  314: 388   52
   16    39 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  369: 356  157
   17    36 Dorota         Stachowska            125.60 +  363: 320  176
   18    33 Maciej         Pietrasik             100.00 +  435: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 18 111.39




	Mariusz Michalski 110.36 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Jewtuch               133.72 -  398: 430   84
    2    26 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  303: 527   81
    3    37 Lucyna         Śniadach              116.93 +  412: 372  167
    4    30 Bogusław       Książek               114.96 -  344: 379   65
    5    35 Sławomir       Długosz               105.62 -  315: 417   56
    6    39 Łukasz         Przyszlak             109.23 -  398: 408   59
    7    41 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  337: 523   62
    8    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  386: 302  150
    9    40 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  240: 369   56
   10    42 Waldemar       Kudliński             100.00 -  282: 332   50
   11    45 PAUZA
   12    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  456: 388  150
   13    38 Józef          Wietecki              102.91 +  405: 378  153
   14    37 Agnieszka      Matus                 100.00 -  366: 405   50
   15    42 Maciej         Pietrasik             100.00 -  184: 526   50
   16    42 Wiktoria       Browarska             100.00 +  415: 264  150
   17    40 Michał         Landowski             100.00 -  297: 374   50
   18    42 Agnieszka      Pachała               100.00 -  318: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 17  87.24




	Teresa Pawlik 109.88 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mikołaj        Przybyłowicz          132.43 -  337: 426   82
    2    36 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  378: 454   68
    3    36 Sławomir       Długosz               105.62 +  393: 282  156
    4    31 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  368: 284  162
    5    16 Dorota         Kuć                   117.05 +  428: 325  167
    6    21 Julita         Dygnas                101.85 =  341: 341  102
    7    14 Joanna         Jewtuch               133.72 -  277: 346   84
    8    20 Agata          Kuć                   114.81 +  432: 297  165
    9    15 Dariusz        Maciejuk              119.91 -  280: 468   70
   10    22 Jacek          Nowak                 113.73 +  347: 325  164
   11    17 Rafał          Lenartowski           144.66 -  348: 404   95
   12    21 Radosław       Więch                 118.89 -  318: 380   69
   13    26 Barbara        Obremska              128.86 -  363: 386   79
   14    31 Walenty        Siemaszko             116.19 -  277: 374   66
   15    34 Agnieszka      Matus                 100.00 +  423: 286  150
   16    29 Dorota         Rudzińska             121.12 -  327: 367   71
   17    34 Maciej         Śliwa                 113.05 +  407: 398  163
   18    30 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  392: 360  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2068  / 18 114.89




	Zofia Górka 109.49 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Koczkodon             131.66 -  322: 374   82
    2    45 Wiktoria       Browarska             100.00 +  357: 182  150
    3    28 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  319: 435   94
    4    33 Agata          Kuć                   114.81 -  350: 395   65
    5    33 Barbara        Obremska              128.86 +  410: 287  179
    6    28 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  357: 345  168
    7    25 Łukasz         Baranowski            122.15 -  341: 346   72
    8    28 Walenty        Siemaszko             116.19 +  419: 361  166
    9    25 Maciej         Perzyński             122.06 -  309: 422   72
   10    25 Dorota         Rudzińska             121.12 -  303: 404   71
   11    32 Rafał          Stachowski            115.87 -  304: 370   66
   12    34 Dorota         Stachowska            125.60 -  326: 384   76
   13    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  494: 236  150
   14    35 Sławomir       Długosz               105.62 -  380: 413   56
   15    39 Agnieszka      Pachała               100.00 +  407: 264  150
   16    34 Anna           Niedzielko            112.87 +  398: 306  163
   17    30 Jacek          Nowak                 113.73 +  490: 269  164
   18    26 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  319: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2021  / 18 112.28




	Łukasz Przyszlak 109.23 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Wesołowski            131.42 -  263: 419   81
    2    38 Maciej         Śliwa                 113.05 -  307: 367   63
    3    41 Dorota         Rudzińska             121.12 +  325: 306  171
    4    36 Krzysztof      Obremski              141.97 -  249: 473   92
    5    40 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  377: 462   68
    6    39 Mariusz        Michalski             110.36 +  408: 398  160
    7    36 Lucyna         Śniadach              116.93 -  272: 359   67
    8    41 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  257: 493   77
    9    45 PAUZA
   10    41 Anna           Niedzielko            112.87 -  308: 399   63
   11    41 Maciej         Pietrasik             100.00 -  294: 499   50
   12    43 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  334: 342   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  / 11  86.18




	Urszula Solarska 108.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Grąbczewski           131.41 +  401: 316  181
    2     8 Dorota         Stachowska            125.60 +  403: 336  176
    3     4 Stanisław      Rydzik                141.99 -  291: 400   92
    4    17 Joanna         Jewtuch               133.72 -  311: 387   84
    5    27 Maciej         Perzyński             122.06 +  343: 319  172
    6    20 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  352: 383   74
    7    26 Dominika       Worona                100.00 +  349: 342  150
    8    18 Tomasz         Zwoliński             143.84 +  389: 374  194
    9    14 Jacek          Nowak                 113.73 +  349: 337  164
   10     9 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  283: 409   76
   11    15 Krzysztof      Obremski              141.97 -  354: 355   92
   12    18 Natalia        Woźniak               127.18 -  282: 441   77
   13    23 Agnieszka      Kozak                 105.36 +  348: 328  155
   14    19 Robert         Duczemiński           129.31 -  316: 412   79
   15    27 Lucyna         Śniadach              116.93 +  365: 363  167
   16    23 Michał         Rogalewicz            100.00 +  353: 342  150
   17    19 Kacper         Zegadło               131.21 -  376: 382   81
   18    23 Michał         Kolaj                 123.88 +  367: 337  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2338  / 18 129.89




	Katarzyna Bogusławska 106.99 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kacper         Zegadło               131.21 -  278: 361   81
    2    34 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  313: 393   57
    3    39 Anna           Niedzielko            112.87 -  338: 446   63
    4    40 Lucyna         Śniadach              116.93 +  334: 317  167
    5    38 Maciej         Pietrasik             100.00 +  383: 309  150
    6    34 Dominika       Worona                100.00 -  291: 466   50
    7    35 Maciej         Perzyński             122.06 -  319: 425   72
    8    38 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  308: 385   62
    9    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  388: 250  150
   10    38 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  443: 330  168
   11    37 Sławomir       Wolski                115.87 +  311: 279  166
   12    31 Agata          Kuć                   114.81 -  368: 424   65
   13    31 Dorota         Stachowska            125.60 +  425: 290  176
   14    29 Łukasz         Baranowski            122.15 -  337: 442   72
   15    29 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  306: 361   80
   16    33 Maciej         Śliwa                 113.05 =  432: 432  113
   17    35 Julita         Dygnas                101.85 +  375: 349  152
   18    31 Maurycy        Machnio               118.15 -  311: 343   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 18 106.22




	Krzysztof Zawadzki 106.96 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    34 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  393: 313  157
    3    32 Przemysław     Pawlic                129.52 -  325: 350   80
    4    25 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  396: 398   64
    5    37 Monika         Siemaszko             106.41 +  424: 294  156
    6    26 Dorota         Rudzińska             121.12 +  419: 402  171
    7    21 Radosław       Więch                 118.89 -  275: 477   69
    8    33 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  381: 264  155
    9    21 Łukasz         Tuszyński             147.46 -  295: 478   97
   10    31 Irena          Sołdan                139.81 -  350: 464   90
   11    35 Renata         Andracka              112.88 -  307: 381   63
   12    35 Sławomir       Długosz               105.62 -  248: 387   56
   13    40 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  342: 320  168
   14    39 Julita         Dygnas                101.85 +  358: 341  152
   15    28 Karol          Wyrębkiewicz          141.62 -  333: 422   92
   16    39 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  356: 369   62
   17    38 Anna           Niedzielko            112.87 +  555: 332  163
   18    34 Jacek          Nowak                 113.73 -  323: 380   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 17 109.35




	Paweł Wdziękoński 106.49 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Broda                 130.19 -  312: 359   80
    2    29 Bartosz        Morawski              156.75 -  368: 435  107
    3    38 Walenty        Siemaszko             116.19 -  305: 383   66
    4    42 Monika         Siemaszko             106.41 -  297: 368   56
    5    43 Lucyna         Śniadach              116.93 -  363: 364   67
    6    44 Agnieszka      Matus                 100.00 -  333: 348   50
    7    45 PAUZA
    8    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  449: 195  150
    9    40 Mariusz        Michalski             110.36 +  369: 240  160
   10    40 Józef          Wietecki              102.91 -  282: 393   53
   11    40 Bogusław       Książek               114.96 -  319: 437   65
   12    43 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  342: 334  159
   13    43 Michał         Landowski             100.00 +  373: 362  150
   14    38 Maciej         Pietrasik             100.00 +  498: 239  150
   15    35 Sławomir       Długosz               105.62 -  376: 395   56
   16    35 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  306: 361   55
   17    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  413: 300  150
   18    37 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  361: 310  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 17 102.47




	Monika Siemaszko 106.41 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  256: 458   80
    2    42 Anna           Krynicka              113.11 -  383: 405   63
    3    35 Michał         Landowski             100.00 -  270: 376   50
    4    42 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  368: 297  156
    5    37 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  294: 424   57
    6    38 Dorota         Maciejuk              118.69 +  340: 339  169
    7    37 Dorota         Rudzińska             121.12 -  309: 460   71
    8    39 Anna           Niedzielko            112.87 +  308: 296  163
    9    38 Maciej         Pietrasik             100.00 +  424: 283  150
   10    30 Rafał          Stachowski            115.87 +  379: 369  166
   11    26 Natalia        Woźniak               127.18 -  251: 452   77
   12    33 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  412: 385  162
   13    24 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  358: 327  177
   14    21 Agata          Kuć                   114.81 -  322: 436   65
   15    24 Krzysztof      Obremski              141.97 -  360: 415   92
   16    31 Maurycy        Machnio               118.15 -  340: 360   68
   17    33 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  263: 408   55
   18    36 Maciej         Śliwa                 113.05 +  401: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 18 110.22




	Sławomir Długosz 105.62 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    40 Michał         Rogalewicz            100.00 -  308: 345   50
    3    36 Teresa         Pawlik                109.88 -  282: 393   60
    4    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  402: 324  150
    5    35 Mariusz        Michalski             110.36 +  417: 315  160
    6    29 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  300: 454   55
    7    30 Maciej         Grąbczewski           131.41 -  299: 410   81
    8    36 Dorota         Stachowska            125.60 +  403: 360  176
    9    33 Dorota         Kuć                   117.05 -  267: 484   67
   10    37 Maciej         Śliwa                 113.05 +  418: 321  163
   11    33 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  350: 367   68
   12    35 Krzysztof      Zawadzki              106.96 +  387: 248  157
   13    30 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  328: 387   80
   14    35 Zofia          Górka                 109.49 +  413: 380  159
   15    35 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  395: 376  156
   16    25 Maciej         Perzyński             122.06 -  305: 478   72
   17    31 Sławomir       Wolski                115.87 -  341: 354   66
   18    35 Przemysław     Pawlic                129.52 +  458: 375  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 17 111.76




	Agnieszka Kozak 105.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Przemysław     Pawlic                129.52 +  413: 277  180
    2     4 Dariusz        Kosz                  151.81 -  315: 485  102
    3    13 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  344: 408   86
    4    39 Wiktoria       Browarska             100.00 +  467: 174  150
    5    22 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  324: 419   73
    6    29 Sławomir       Długosz               105.62 +  454: 300  156
    7    20 Jacek          Nowak                 113.73 -  279: 459   64
    8    30 Agnieszka      Matus                 100.00 +  389: 332  150
    9    27 Michał         Rogalewicz            100.00 +  373: 296  150
   10    19 Rafał          Lenartowski           144.66 -  340: 424   95
   11    25 Irena          Sołdan                139.81 -  346: 361   90
   12    29 Anna           Niedzielko            112.87 +  413: 290  163
   13    23 Urszula        Solarska              108.88 -  328: 348   59
   14    24 Michał         Kolaj                 123.88 -  264: 455   74
   15    32 Renata         Andracka              112.88 -  310: 321   63
   16    35 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  361: 306  156
   17    29 Walenty        Siemaszko             116.19 +  426: 289  166
   18    27 Dorota         Rudzińska             121.12 -  351: 446   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 18 113.78




	Wojciech Gołęcki 104.63 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Dorota         Kuć                   117.05 +  338: 332  167
    3    30 Rafał          Wesołowski            131.42 -  377: 418   81
    4    29 Maciej         Pietrasik             100.00 +  334: 302  150
    5    28 Jacek          Nowak                 113.73 -  326: 335   64
    6    33 Maciej         Perzyński             122.06 +  367: 359  172
    7    28 Krzysztof      Obremski              141.97 -  271: 399   92
    8    33 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  264: 381   57
    9    36 Dorota         Maciejuk              118.69 -  253: 326   69
   10    39 Agnieszka      Matus                 100.00 -  362: 395   50
   11    43 Waldemar       Kudliński             100.00 +  349: 274  150
   12    37 Józef          Wietecki              102.91 +  381: 380  153
   13    34 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  358: 341  162
   14    30 Lucyna         Śniadach              116.93 -  261: 446   67
   15    31 Rafał          Stachowski            115.87 -  330: 336   66
   16    32 Dorota         Stachowska            125.60 +  413: 365  176
   17    33 Monika         Siemaszko             106.41 +  408: 263  156
   18    30 Teresa         Pawlik                109.88 -  360: 392   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 17 111.29




	Jakub Błażejewski 104.62 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Robert         Duczemiński           129.31 -  330: 400   79
    2    39 Krzysztof      Obremski              141.97 -  334: 407   92
    3    40 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  372: 270  150
    4    28 Anna           Niedzielko            112.87 +  415: 278  163
    5    20 Tomasz         Zwoliński             143.84 -  326: 409   94
    6    24 Dorota         Kuć                   117.05 +  376: 350  167
    7    22 Andrzej        Rechowicz             123.31 +  357: 316  173
    8    17 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  363: 456   64
    9    26 Agata          Kuć                   114.81 -  295: 411   65
   10    26 Walenty        Siemaszko             116.19 +  387: 369  166
   11    23 Jacek          Nowak                 113.73 +  402: 312  164
   12    17 Maciej         Perzyński             122.06 +  416: 326  172
   13    18 Natalia        Woźniak               127.18 -  307: 447   77
   14    20 Joanna         Jewtuch               133.72 -  318: 505   84
   15    25 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  312: 543   86
   16    27 Lucyna         Śniadach              116.93 +  383: 373  167
   17    25 Rafał          Stachowski            115.87 +  462: 292  166
   18    21 Irena          Sołdan                139.81 +  417: 311  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2319  / 18 128.83




	Józef Wietecki 102.91 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Obremska              128.86 -  325: 407   79
    2    41 Dorota         Rudzińska             121.12 +  407: 403  171
    3    33 Agnieszka      Pachała               100.00 +  389: 258  150
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              126.59 +  354: 277  177
    5    12 Grzegorz       Kurowski              142.22 -  350: 456   92
    6    17 Kacper         Zegadło               131.21 -  297: 470   81
    7    23 Agata          Kuć                   114.81 -  327: 412   65
    8    29 Maciej         Perzyński             122.06 -  326: 396   72
    9    31 Walenty        Siemaszko             116.19 -  328: 444   66
   10    40 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  393: 282  156
   11    30 Dorota         Kuć                   117.05 -  333: 483   67
   12    37 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  380: 381   55
   13    38 Mariusz        Michalski             110.36 -  378: 405   60
   14    40 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  407: 257  150
   15    38 Waldemar       Kudliński             100.00 -  295: 391   50
   16    40 Maciej         Kuć                   100.00 -  318: 374   50
   17    43 Wiktoria       Browarska             100.00 +  333: 262  150
   18    39 Michał         Landowski             100.00 +  390: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 18 102.28




	Julita Dygnas 101.85 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Natalia        Woźniak               127.18 -  301: 412   77
    2    30 Maciej         Pietrasik             100.00 +  392: 310  150
    3    26 Maciej         Perzyński             122.06 +  374: 340  172
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            130.01 +  342: 302  180
    5    14 Bartosz        Morawski              156.75 -  291: 453  107
    6    21 Teresa         Pawlik                109.88 =  341: 341  110
    7    16 Rafał          Wesołowski            131.42 -  315: 444   81
    8    22 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  265: 447   76
    9    29 Barbara        Obremska              128.86 -  342: 390   79
   10    33 Dominika       Worona                100.00 -  295: 302   50
   11    36 Lucyna         Śniadach              116.93 -  319: 446   67
   12    40 Bogusław       Książek               114.96 +  406: 342  165
   13    36 Jacek          Nowak                 113.73 -  319: 359   64
   14    39 Krzysztof      Zawadzki              106.96 -  341: 358   57
   15    37 Jerzy          Krzyżewski            112.47 +  388: 314  162
   16    37 Agnieszka      Matus                 100.00 +  393: 325  150
   17    35 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  349: 375   57
   18    38 Dorota         Stachowska            125.60 -  320: 405   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 18 104.44




	Wiktoria Browarska 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  213: 422   77
    2    45 Zofia          Górka                 109.49 -  182: 357   59
    3    45 PAUZA
    4    39 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  174: 467   55
    5    42 Michał         Landowski             100.00 -  148: 385   50
    6    43 Lucyna         Śniadach              116.93 -  250: 490   67
    7    44 Anna           Niedzielko            112.87 -  231: 379   63
    8    44 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  195: 449   56
    9    44 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  250: 388   57
   10    44 Maciej         Kuć                   100.00 -  138: 524   50
   11    44 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  155: 453   50
   12    44 Agnieszka      Pachała               100.00 -  187: 502   50
   13    44 Waldemar       Kudliński             100.00 -  218: 378   50
   14    43 Małgorzata     Szmuksta              117.86 -  166: 444   68
   15    41 Sławomir       Wolski                115.87 -  250: 353   66
   16    42 Mariusz        Michalski             110.36 -  264: 415   60
   17    43 Józef          Wietecki              102.91 -  262: 333   53
   18    40 Agnieszka      Matus                 100.00 -  188: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 17  57.71




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Łukasz         Baranowski            122.15 -  339: 422   72
    2    35 Przemysław     Pawlic                129.52 -  239: 324   80
    3    40 Jakub          Błażejewski           104.62 -  270: 372   55
    4    43 Agnieszka      Matus                 100.00 -  273: 384   50
    5    45 PAUZA
    6    42 Maciej         Pietrasik             100.00 +  360: 350  150
    7    40 Maciej         Śliwa                 113.05 -  293: 419   63
    8    42 Renata         Andracka              112.88 -  284: 358   63
    9    41 Dorota         Stachowska            125.60 -  257: 442   76
   10    43 Michał         Landowski             100.00 -  293: 383   50
   11    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  453: 155  150
   12    42 Mariusz        Michalski             110.36 -  388: 456   60
   13    42 Zofia          Górka                 109.49 -  236: 494   59
   14    40 Józef          Wietecki              102.91 -  257: 407   53
   15    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  368: 301  150
   16    43 Agnieszka      Pachała               100.00 +  430: 270  150
   17    41 Małgorzata     Szmuksta              117.86 -  366: 390   68
   18    43 Waldemar       Kudliński             100.00 -  326: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 17  82.29




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Maciej         Perzyński             122.06 -  255: 436   72
    2    43 Rafał          Stachowski            115.87 -  298: 392   66
    3    43 Małgorzata     Szmuksta              117.86 -  291: 401   68
    4    44 Dorota         Rudzińska             121.12 -  307: 439   71
    5    44 Maciej         Kuć                   100.00 +  320: 301  150
    6    40 Barbara        Obremska              128.86 -  292: 469   79
    7    42 Dorota         Maciejuk              118.69 -  285: 375   69
    8    45 PAUZA
    9    42 Anna           Niedzielko            112.87 -  337: 356   63
   10    42 Mariusz        Michalski             110.36 +  332: 282  160
   11    43 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  274: 349   55
   12    41 Maciej         Śliwa                 113.05 -  312: 449   63
   13    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  378: 218  150
   14    41 Michał         Landowski             100.00 +  390: 231  150
   15    38 Józef          Wietecki              102.91 +  391: 295  153
   16    38 Sławomir       Wolski                115.87 -  338: 346   66
   17    42 Agnieszka      Pachała               100.00 -  271: 338   50
   18    43 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  344: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 17  96.18




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Zbigniew       Wietecki              123.14 -  343: 354   73
    2    33 Bogusław       Książek               114.96 -  310: 425   65
    3    34 Dorota         Kuć                   117.05 -  333: 416   67
    4    41 Sławomir       Długosz               105.62 -  324: 402   56
    5    44 Waldemar       Kudliński             100.00 -  301: 320   50
    6    45 PAUZA
    7    43 Maciej         Pietrasik             100.00 -  275: 359   50
    8    43 Mariusz        Michalski             110.36 -  302: 386   60
    9    43 Michał         Landowski             100.00 +  402: 339  150
   10    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  524: 138  150
   11    39 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  421: 317  168
   12    39 Sławomir       Wolski                115.87 -  301: 375   66
   13    39 Agnieszka      Matus                 100.00 -  324: 370   50
   14    42 Agnieszka      Pachała               100.00 -  324: 357   50
   15    43 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  301: 368   50
   16    40 Józef          Wietecki              102.91 +  374: 318  153
   17    39 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  300: 413   56
   18    41 Anna           Niedzielko            112.87 -  218: 528   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 17  81.00




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dorota         Stachowska            125.60 -  322: 480   76
    2    23 Juliusz        Czupryniak            114.13 -  400: 402   64
    3    35 Monika         Siemaszko             106.41 +  376: 270  156
    4    32 Walenty        Siemaszko             116.19 -  288: 423   66
    5    42 Wiktoria       Browarska             100.00 +  385: 148  150
    6    25 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  255: 401   73
    7    32 Barbara        Obremska              128.86 -  324: 351   79
    8    37 Dorota         Maciejuk              118.69 -  270: 334   69
    9    43 Maciej         Kuć                   100.00 -  339: 402   50
   10    43 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  383: 293  150
   11    42 Agnieszka      Pachała               100.00 +  389: 330  150
   12    36 Maciej         Pietrasik             100.00 -  267: 364   50
   13    43 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  362: 373   56
   14    41 Waldemar       Kudliński             100.00 -  231: 390   50
   15    40 Maciej         Śliwa                 113.05 -  280: 494   63
   16    41 Małgorzata     Szmuksta              117.86 -  339: 379   68
   17    40 Mariusz        Michalski             110.36 +  374: 297  160
   18    39 Józef          Wietecki              102.91 -  368: 390   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 18  87.94




	Agnieszka Matus 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Kuć                   125.71 -  348: 400   76
    2    31 Dominika       Worona                100.00 -  308: 430   50
    3    44 Irena          Sołdan                139.81 -  322: 334   90
    4    43 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  384: 273  150
    5    31 Karol          Waniek                134.29 -  291: 371   84
    6    44 Paweł          Wdziękoński           106.49 +  348: 333  156
    7    34 Dorota         Stachowska            125.60 +  441: 321  176
    8    30 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  332: 389   55
    9    32 Krzysztof      Sporczyk              126.59 -  332: 425   77
   10    39 Wojciech       Gołęcki               104.63 +  395: 362  155
   11    29 Walenty        Siemaszko             116.19 -  325: 370   66
   12    38 Przemysław     Pawlic                129.52 -  359: 386   80
   13    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  370: 324  150
   14    37 Mariusz        Michalski             110.36 +  405: 366  160
   15    34 Teresa         Pawlik                109.88 -  286: 423   60
   16    37 Julita         Dygnas                101.85 -  325: 393   52
   17    37 Maciej         Pietrasik             100.00 -  278: 349   50
   18    40 Wiktoria       Browarska             100.00 +  369: 188  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 18 102.06




	Agnieszka Pachała 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  247: 392   74
    2    44 Małgorzata     Szmuksta              117.86 +  350: 336  168
    3    33 Józef          Wietecki              102.91 -  258: 389   53
    4    37 Barbara        Obremska              128.86 +  450: 404  179
    5    29 Agata          Kuć                   114.81 -  296: 412   65
    6    35 Łukasz         Baranowski            122.15 -  288: 473   72
    7    38 Rafał          Stachowski            115.87 -  323: 393   66
    8    40 Maciej         Pietrasik             100.00 -  250: 361   50
    9    39 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  345: 354   68
   10    45 PAUZA
   11    42 Michał         Landowski             100.00 -  330: 389   50
   12    44 Wiktoria       Browarska             100.00 +  502: 187  150
   13    41 Bogusław       Książek               114.96 -  277: 510   65
   14    42 Maciej         Kuć                   100.00 +  357: 324  150
   15    39 Zofia          Górka                 109.49 -  264: 407   59
   16    43 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  270: 430   50
   17    42 Waldemar       Kudliński             100.00 +  338: 271  150
   18    42 Mariusz        Michalski             110.36 +  420: 318  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 17  95.82




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jolanta        Chłopińska            125.61 -  351: 503   76
    2    30 Julita         Dygnas                101.85 -  310: 392   52
    3    42 Maurycy        Machnio               118.15 +  460: 269  168
    4    29 Wojciech       Gołęcki               104.63 -  302: 334   55
    5    38 Katarzyna      Bogusławska           106.99 -  309: 383   57
    6    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  350: 360   50
    7    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  359: 275  150
    8    40 Agnieszka      Pachała               100.00 +  361: 250  150
    9    38 Monika         Siemaszko             106.41 -  283: 424   56
   10    35 Zbigniew       Rybak                 118.49 -  262: 345   68
   11    41 Łukasz         Przyszlak             109.23 +  499: 294  159
   12    36 Michał         Landowski             100.00 +  364: 267  150
   13    37 Maciej         Śliwa                 113.05 -  301: 319   63
   14    38 Paweł          Wdziękoński           106.49 -  239: 498   56
   15    42 Mariusz        Michalski             110.36 +  526: 184  160
   16    36 Przemysław     Pawlic                129.52 -  363: 400   80
   17    37 Agnieszka      Matus                 100.00 +  349: 278  150
   18    33 Jerzy          Krzyżewski            112.47 -  368: 435   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 18  97.89




	Michał Rogalewicz 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  261: 481   73
    2    40 Sławomir       Długosz               105.62 +  345: 308  156
    3    31 Piotr          Broda                 130.19 -  327: 351   80
    4    35 Łukasz         Baranowski            122.15 +  438: 368  172
    5    26 Dorota         Stachowska            125.60 +  388: 372  176
    6    19 Natalia        Woźniak               127.18 -  305: 333   77
    7    27 Anna           Krynicka              113.11 -  356: 419   63
    8    31 Dorota         Kuć                   117.05 +  345: 329  167
    9    27 Agnieszka      Kozak                 105.36 -  296: 373   55
   10    29 Zbigniew       Wietecki              123.14 +  339: 253  173
   11    27 Agata          Kuć                   114.81 +  404: 339  165
   12    19 Marek          Herzig                136.13 -  337: 424   86
   13    21 Maciej         Perzyński             122.06 +  415: 392  172
   14    18 Krzysztof      Obremski              141.97 +  409: 363  192
   15    18 Grzegorz       Pukniel               123.54 -  279: 534   74
   16    23 Urszula        Solarska              108.88 -  342: 353   59
   17    26 Radosław       Więch                 118.89 -  251: 511   69
   18    29 Renata         Andracka              112.88 -  316: 423   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2072  / 18 115.11




	Dominika Worona 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Kolaj                 123.88 -  292: 388   74
    2    31 Agnieszka      Matus                 100.00 +  430: 308  150
    3    15 Ireneusz       Moralewicz            130.01 -  259: 355   80
    4    34 Maciej         Perzyński             122.06 -  363: 405   72
    5    34 Dorota         Maciejuk              118.69 +  465: 303  169
    6    34 Katarzyna      Bogusławska           106.99 +  466: 291  157
    7    26 Urszula        Solarska              108.88 -  342: 349   59
    8    25 Sławomir       Wolski                115.87 +  353: 339  166
    9    19 Kacper         Zegadło               131.21 -  261: 476   81
   10    33 Julita         Dygnas                101.85 +  302: 295  152
   11    24 Małgorzata     Deszczyńska           136.12 -  334: 428   86
   12    28 Jacek          Nowak                 113.73 +  410: 302  164
   13    22 Zbigniew       Rybak                 118.49 +  341: 317  168
   14    16 Andrzej        Rechowicz             123.31 -  280: 366   73
   15    23 Dorota         Kuć                   117.05 +  473: 295  167
   16    19 Joanna         Jewtuch               133.72 +  332: 328  184
   17    18 Łukasz         Baranowski            122.15 -  282: 506   72
   18    22 Radosław       Więch                 118.89 -  408: 422   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2143  / 18 119.06


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Rudzińska             443: 260
   2 Dariusz        Maciejuk             - Bartosz        Morawski              381: 367
   3 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Więch                 495: 397
   4 Dorota         Maciejuk             - Łukasz         Tuszyński             423: 369
   5 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Rybak                 422: 271
   6 Maurycy        Machnio              - Kamil          Górka                 312: 437
   7 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Szmuksta              394: 322
   8 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             398: 433
   9 Piotr          Pietuchowski         - Lucyna         Śniadach              364: 315
  10 Walenty        Siemaszko            - Grzegorz       Kurowski              321: 488
  11 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Stachowski            435: 323
  12 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Obremski              440: 262
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Bogusław       Książek               451: 286
  14 Agata          Kuć                  - Kamil          Kister                267: 389
  15 Justyna        Górka                - Juliusz        Czupryniak            535: 402
  16 Jacek          Nowak                - Irena          Sołdan                423: 291
  17 Adam           Klimont              - Anna           Krynicka              494: 324
  18 Maciej         Śliwa                - Marek          Herzig                332: 419
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Renata         Andracka              535: 400
  20 Anna           Niedzielko           - Paweł          Janaś                 335: 406
  21 Karol          Waniek               - Jerzy          Krzyżewski            347: 383
  22 Mariusz        Michalski            - Joanna         Jewtuch               398: 430
  23 Mikołaj        Przybyłowicz         - Teresa         Pawlik                426: 337
  24 Zofia          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             322: 374
  25 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Przyszlak             419: 263
  26 Urszula        Solarska             - Maciej         Grąbczewski           401: 316
  27 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Bogusławska           361: 278
  28 Paweł          Wdziękoński          - Piotr          Broda                 312: 359
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Siemaszko             458: 256
  30 Agnieszka      Kozak                - Przemysław     Pawlic                413: 277
  31 Robert         Duczemiński          - Jakub          Błażejewski           400: 330
  32 Józef          Wietecki             - Barbara        Obremska              325: 407
  33 Natalia        Woźniak              - Julita         Dygnas                412: 301
  34 Wiktoria       Browarska            - Krzysztof      Sporczyk              213: 422
  35 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Matus                 400: 348
  36 Maciej         Pietrasik            - Jolanta        Chłopińska            351: 503
  37 Dorota         Stachowska           - Michał         Landowski             480: 322
  38 Dominika       Worona               - Michał         Kolaj                 292: 388
  39 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Pachała               392: 247
  40 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Rechowicz             261: 481
  41 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Kuć                   354: 343
  42 Bernadetta     Kudlińska            - Łukasz         Baranowski            339: 422
  43 Maciej         Perzyński            - Waldemar       Kudliński             436: 255


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Justyna        Górka                 333: 396
   2 Marek          Herzig               - Małgorzata     Deszczyńska           441: 285
   3 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            402: 319
   4 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Kozak                 485: 315
   5 Adam           Klimont              - Natalia        Woźniak               368: 356
   6 Grzegorz       Kurowski             - Barbara        Obremska              400: 308
   7 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Janaś                 295: 431
   8 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              336: 403
   9 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            403: 358
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kuć                   404: 343
  11 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           373: 374
  12 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Wolski                350: 389
  13 Kamil          Górka                - Kamil          Kister                355: 422
  14 Michał         Kolaj                - Maciej         Perzyński             478: 316
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Rydzik                324: 465
  16 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Maciejuk              309: 374
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Jewtuch               422: 286
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Pietuchowski          387: 355
  19 Dorota         Maciejuk             - Kacper         Zegadło               380: 404
  20 Magdalena      Kublik               - Jacek          Nowak                 381: 270
  21 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              375: 453
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              377: 352
  23 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Landowski             402: 400
  24 Renata         Andracka             - Walenty        Siemaszko             321: 294
  25 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Kuć                   338: 332
  26 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Michalski             527: 303
  27 Lucyna         Śniadach             - Radosław       Więch                 317: 367
  28 Łukasz         Tuszyński            - Maurycy        Machnio               392: 253
  29 Bartosz        Morawski             - Paweł          Wdziękoński           435: 368
  30 Julita         Dygnas               - Maciej         Pietrasik             392: 310
  31 Agnieszka      Matus                - Dominika       Worona                308: 430
  32 Irena          Sołdan               - Karol          Waniek                216: 517
  33 Maciej         Kuć                  - Bogusław       Książek               310: 425
  34 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Zawadzki              313: 393
  35 Przemysław     Pawlic               - Bernadetta     Kudlińska             324: 239
  36 Zbigniew       Rybak                - Teresa         Pawlik                454: 378
  37 Agata          Kuć                  - Anna           Niedzielko            418: 342
  38 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Śliwa                 307: 367
  39 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Błażejewski           407: 334
  40 Sławomir       Długosz              - Michał         Rogalewicz            308: 345
  41 Dorota         Rudzińska            - Józef          Wietecki              403: 407
  42 Anna           Krynicka             - Monika         Siemaszko             405: 383
  43 Waldemar       Kudliński            - Rafał          Stachowski            298: 392
  44 Agnieszka      Pachała              - Małgorzata     Szmuksta              350: 336
  45 Zofia          Górka                - Wiktoria       Browarska             357: 182


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Kosz                  307: 404
   2 Justyna        Górka                - Mikołaj        Przybyłowicz          481: 249
   3 Kamil          Kister               - Jolanta        Chłopińska            423: 324
   4 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              400: 291
   5 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Duczemiński           318: 428
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              390: 430
   7 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             381: 411
   8 Rafał          Lenartowski          - Adam           Klimont               327: 473
   9 Kacper         Zegadło              - Marek          Herzig                378: 390
  10 Dariusz        Maciejuk             - Karol          Wyrębkiewicz          395: 465
  11 Paweł          Janaś                - Karol          Waniek                543: 379
  12 Anna           Krynicka             - Maciej         Grąbczewski           401: 371
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Kozak                 408: 344
  14 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         406: 595
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Dominika       Worona                355: 259
  16 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            345: 353
  17 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          356: 416
  18 Joanna         Jewtuch              - Dorota         Maciejuk              460: 374
  19 Barbara        Obremska             - Bartosz        Morawski              365: 372
  20 Rafał          Stachowski           - Kamil          Górka                 336: 397
  21 Bogusław       Książek              - Andrzej        Rechowicz             321: 466
  22 Natalia        Woźniak              - Jerzy          Krzyżewski            394: 303
  23 Radosław       Więch                - Zbigniew       Wietecki              314: 422
  24 Maciej         Śliwa                - Łukasz         Tuszyński             357: 402
  25 Jacek          Nowak                - Łukasz         Baranowski            460: 332
  26 Julita         Dygnas               - Maciej         Perzyński             374: 340
  27 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   491: 410
  28 Tomasz         Zwoliński            - Zofia          Górka                 435: 319
  29 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               416: 505
  30 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            377: 418
  31 Michał         Rogalewicz           - Piotr          Broda                 327: 351
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Przemysław     Pawlic                325: 350
  33 Agnieszka      Pachała              - Józef          Wietecki              258: 389
  34 Maciej         Kuć                  - Dorota         Kuć                   333: 416
  35 Michał         Landowski            - Monika         Siemaszko             376: 270
  36 Teresa         Pawlik               - Sławomir       Długosz               393: 282
  37 Mariusz        Michalski            - Lucyna         Śniadach              412: 372
  38 Paweł          Wdziękoński          - Walenty        Siemaszko             305: 383
  39 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Niedzielko            338: 446
  40 Jakub          Błażejewski          - Bernadetta     Kudlińska             372: 270
  41 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Przyszlak             306: 325
  42 Maurycy        Machnio              - Maciej         Pietrasik             269: 460
  43 Małgorzata     Szmuksta             - Waldemar       Kudliński             401: 291
  44 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 334: 322
  45 Wiktoria       Browarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                457: 363
   2 Marek          Herzig               - Dariusz        Kosz                  479: 393
   3 Kamil          Kister               - Paweł          Janaś                 355: 456
   4 Adam           Klimont              - Robert         Duczemiński           347: 371
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          442: 412
   6 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         388: 421
   7 Rafał          Wesołowski           - Michał         Kolaj                 388: 435
   8 Grzegorz       Pukniel              - Jacek          Nowak                 374: 339
   9 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Maciejuk              319: 397
  10 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kuć                   393: 373
  11 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Wolski                274: 332
  12 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Deszczyńska           472: 272
  13 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Krynicka              408: 346
  14 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              490: 307
  15 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              354: 277
  16 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             401: 374
  17 Joanna         Jewtuch              - Urszula        Solarska              387: 311
  18 Bartosz        Morawski             - Piotr          Broda                 430: 344
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Julita         Dygnas                302: 342
  20 Dorota         Stachowska           - Mikołaj        Przybyłowicz          330: 439
  21 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Tuszyński             284: 426
  22 Karol          Waniek               - Natalia        Woźniak               378: 436
  23 Maciej         Grąbczewski          - Renata         Andracka              360: 384
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Maciejuk              409: 295
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Juliusz        Czupryniak            396: 398
  26 Dorota         Kuć                  - Maciej         Śliwa                 431: 303
  27 Rafał          Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 427: 274
  28 Anna           Niedzielko           - Jakub          Błażejewski           278: 415
  29 Maciej         Pietrasik            - Wojciech       Gołęcki               302: 334
  30 Bogusław       Książek              - Mariusz        Michalski             379: 344
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Teresa         Pawlik                284: 368
  32 Walenty        Siemaszko            - Michał         Landowski             423: 288
  33 Agata          Kuć                  - Zofia          Górka                 395: 350
  34 Maciej         Perzyński            - Dominika       Worona                405: 363
  35 Łukasz         Baranowski           - Michał         Rogalewicz            368: 438
  36 Łukasz         Przyszlak            - Krzysztof      Obremski              249: 473
  37 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Pachała               404: 450
  38 Radosław       Więch                - Irena          Sołdan                434: 309
  39 Agnieszka      Kozak                - Wiktoria       Browarska             467: 174
  40 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Bogusławska           317: 334
  41 Sławomir       Długosz              - Maciej         Kuć                   402: 324
  42 Monika         Siemaszko            - Paweł          Wdziękoński           368: 297
  43 Agnieszka      Matus                - Bernadetta     Kudlińska             384: 273
  44 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Rudzińska             307: 439
  45 Maurycy        Machnio              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Justyna        Górka                 368: 346
   2 Paweł          Janaś                - Robert         Duczemiński           378: 313
   3 Marek          Herzig               - Michał         Alabrudziński         302: 380
   4 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               444: 316
   5 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Wyrębkiewicz          423: 426
   6 Kamil          Kister               - Kazimierz      Merklejn              372: 544
   7 Joanna         Jewtuch              - Adam           Klimont               450: 264
   8 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Kolaj                 430: 362
   9 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               476: 408
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                377: 400
  11 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Pukniel               546: 292
  12 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Kurowski              350: 456
  13 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Wolski                404: 313
  14 Bartosz        Morawski             - Julita         Dygnas                453: 291
  15 Dariusz        Kuć                  - Anna           Krynicka              416: 347
  16 Teresa         Pawlik               - Dorota         Kuć                   428: 325
  17 Andrzej        Rechowicz            - Ireneusz       Moralewicz            331: 422
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Obremski              269: 340
  19 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              430: 335
  20 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Zwoliński             326: 409
  21 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            377: 381
  22 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Kozak                 419: 324
  23 Piotr          Broda                - Radosław       Więch                 442: 307
  24 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             467: 342
  25 Bogusław       Książek              - Małgorzata     Deszczyńska           295: 328
  26 Michał         Rogalewicz           - Dorota         Stachowska            388: 372
  27 Urszula        Solarska             - Maciej         Perzyński             343: 319
  28 Jacek          Nowak                - Wojciech       Gołęcki               335: 326
  29 Agnieszka      Pachała              - Agata          Kuć                   296: 412
  30 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Stachowski            348: 303
  31 Karol          Waniek               - Agnieszka      Matus                 371: 291
  32 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Śliwa                 344: 348
  33 Zofia          Górka                - Barbara        Obremska              410: 287
  34 Dominika       Worona               - Dorota         Maciejuk              465: 303
  35 Mariusz        Michalski            - Sławomir       Długosz               315: 417
  36 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Krzyżewski            347: 292
  37 Monika         Siemaszko            - Krzysztof      Zawadzki              294: 424
  38 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Pietrasik             383: 309
  39 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             320: 362
  40 Łukasz         Przyszlak            - Zbigniew       Rybak                 377: 462
  41 Anna           Niedzielko           - Maurycy        Machnio               354: 381
  42 Michał         Landowski            - Wiktoria       Browarska             385: 148
  43 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Wdziękoński           364: 363
  44 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Kuć                   320: 301
  45 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Koczkodon             364: 430
   2 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              439: 328
   3 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           341: 377
   4 Marek          Herzig               - Justyna        Górka                 389: 357
   5 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Jewtuch               511: 372
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Pietuchowski          336: 414
   7 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Górka                 345: 382
   8 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Kurowski              394: 574
   9 Robert         Duczemiński          - Stanisław      Rydzik                462: 344
  10 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kuć                   341: 399
  11 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            486: 383
  12 Juliusz        Czupryniak           - Mikołaj        Przybyłowicz          368: 378
  13 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            418: 350
  14 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Kister                364: 398
  15 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Deszczyńska           420: 378
  16 Adam           Klimont              - Jacek          Nowak                 395: 351
  17 Józef          Wietecki             - Kacper         Zegadło               297: 470
  18 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            428: 437
  19 Natalia        Woźniak              - Michał         Rogalewicz            333: 305
  20 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Pukniel               352: 383
  21 Teresa         Pawlik               - Julita         Dygnas                341: 341
  22 Agata          Kuć                  - Przemysław     Pawlic                377: 413
  23 Rafał          Stachowski           - Karol          Waniek                385: 387
  24 Dorota         Kuć                  - Jakub          Błażejewski           350: 376
  25 Michał         Landowski            - Andrzej        Rechowicz             255: 401
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Rudzińska             419: 402
  27 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Stachowska            462: 308
  28 Zbigniew       Rybak                - Zofia          Górka                 345: 357
  29 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kozak                 300: 454
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Renata         Andracka              381: 246
  31 Anna           Krynicka             - Maciej         Śliwa                 436: 376
  32 Radosław       Więch                - Bogusław       Książek               358: 316
  33 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Perzyński             367: 359
  34 Dominika       Worona               - Katarzyna      Bogusławska           466: 291
  35 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Pachała               473: 288
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Maurycy        Machnio               327: 546
  37 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Grąbczewski           351: 394
  38 Monika         Siemaszko            - Dorota         Maciejuk              340: 339
  39 Mariusz        Michalski            - Łukasz         Przyszlak             398: 408
  40 Barbara        Obremska             - Waldemar       Kudliński             469: 292
  41 Anna           Niedzielko           - Irena          Sołdan                310: 327
  42 Maciej         Pietrasik            - Bernadetta     Kudlińska             350: 360
  43 Wiktoria       Browarska            - Lucyna         Śniadach              250: 490
  44 Paweł          Wdziękoński          - Agnieszka      Matus                 333: 348
  45 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 361: 464
   2 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         368: 496
   3 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Herzig                470: 341
   4 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Kurowski              363: 363
   5 Robert         Duczemiński          - Rafał          Lenartowski           426: 329
   6 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                326: 377
   7 Dariusz        Kosz                 - Adam           Klimont               400: 380
   8 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Maciejuk              345: 460
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               392: 422
  10 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Broda                 370: 344
  11 Kacper         Zegadło              - Mikołaj        Przybyłowicz          374: 401
  12 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               466: 384
  13 Bartosz        Morawski             - Przemysław     Pawlic                358: 320
  14 Teresa         Pawlik               - Joanna         Jewtuch               277: 346
  15 Michał         Kolaj                - Tomasz         Zwoliński             458: 348
  16 Rafał          Wesołowski           - Julita         Dygnas                444: 315
  17 Karol          Waniek               - Zbigniew       Wietecki              431: 387
  18 Sławomir       Wolski               - Juliusz        Czupryniak            293: 425
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Jolanta        Chłopińska            354: 356
  20 Agnieszka      Kozak                - Jacek          Nowak                 279: 459
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Więch                 275: 477
  22 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Rechowicz             357: 316
  23 Józef          Wietecki             - Agata          Kuć                   327: 412
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szmuksta              371: 365
  25 Zofia          Górka                - Łukasz         Baranowski            341: 346
  26 Urszula        Solarska             - Dominika       Worona                349: 342
  27 Anna           Krynicka             - Michał         Rogalewicz            419: 356
  28 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Gołęcki               399: 271
  29 Maurycy        Machnio              - Walenty        Siemaszko             405: 380
  30 Sławomir       Długosz              - Maciej         Grąbczewski           299: 410
  31 Renata         Andracka             - Dorota         Kuć                   310: 341
  32 Barbara        Obremska             - Michał         Landowski             351: 324
  33 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Rybak                 367: 339
  34 Agnieszka      Matus                - Dorota         Stachowska            441: 321
  35 Maciej         Perzyński            - Katarzyna      Bogusławska           425: 319
  36 Łukasz         Przyszlak            - Lucyna         Śniadach              272: 359
  37 Dorota         Rudzińska            - Monika         Siemaszko             460: 309
  38 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Pachała               393: 323
  39 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              399: 303
  40 Maciej         Śliwa                - Bernadetta     Kudlińska             419: 293
  41 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Michalski             523: 337
  42 Dorota         Maciejuk             - Waldemar       Kudliński             375: 285
  43 Maciej         Kuć                  - Maciej         Pietrasik             275: 359
  44 Wiktoria       Browarska            - Anna           Niedzielko            231: 379
  45 Paweł          Wdziękoński          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           441: 326
   2 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              442: 326
   3 Kamil          Górka                - Paweł          Janaś                 499: 353
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  352: 522
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           394: 368
   6 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Morawski              581: 325
   7 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          469: 362
   8 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Kuć                   354: 329
   9 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Maciejuk              412: 298
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Herzig                461: 253
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Justyna        Górka                 464: 288
  12 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Obremski              352: 413
  13 Jacek          Nowak                - Karol          Wyrębkiewicz          445: 432
  14 Piotr          Broda                - Łukasz         Tuszyński             356: 337
  15 Łukasz         Baranowski           - Karol          Waniek                406: 347
  16 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               442: 415
  17 Jakub          Błażejewski          - Juliusz        Czupryniak            363: 456
  18 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              374: 389
  19 Przemysław     Pawlic               - Adam           Klimont               301: 343
  20 Agata          Kuć                  - Teresa         Pawlik                297: 432
  21 Maurycy        Machnio              - Anna           Krynicka              320: 277
  22 Julita         Dygnas               - Jolanta        Chłopińska            265: 447
  23 Radosław       Więch                - Maciej         Grąbczewski           327: 425
  24 Dorota         Rudzińska            - Lucyna         Śniadach              366: 391
  25 Dominika       Worona               - Sławomir       Wolski                353: 339
  26 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Śliwa                 367: 311
  27 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              335: 313
  28 Walenty        Siemaszko            - Zofia          Górka                 361: 419
  29 Maciej         Perzyński            - Józef          Wietecki              396: 326
  30 Agnieszka      Matus                - Agnieszka      Kozak                 332: 389
  31 Michał         Rogalewicz           - Dorota         Kuć                   345: 329
  32 Bogusław       Książek              - Barbara        Obremska              334: 388
  33 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              264: 381
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Zbigniew       Rybak                 409: 378
  35 Rafał          Stachowski           - Irena          Sołdan                382: 365
  36 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Długosz               360: 403
  37 Michał         Landowski            - Dorota         Maciejuk              270: 334
  38 Katarzyna      Bogusławska          - Jerzy          Krzyżewski            308: 385
  39 Monika         Siemaszko            - Anna           Niedzielko            308: 296
  40 Agnieszka      Pachała              - Maciej         Pietrasik             250: 361
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Przyszlak             493: 257
  42 Bernadetta     Kudlińska            - Renata         Andracka              284: 358
  43 Maciej         Kuć                  - Mariusz        Michalski             302: 386
  44 Wiktoria       Browarska            - Paweł          Wdziękoński           195: 449
  45 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         341: 384
   2 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  500: 413
   3 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               429: 331
   4 Rafał          Wesołowski           - Robert         Duczemiński           342: 308
   5 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               383: 413
   6 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             478: 365
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Janaś                 374: 518
   8 Bartosz        Morawski             - Juliusz        Czupryniak            533: 280
   9 Piotr          Pietuchowski         - Adam           Klimont               453: 320
  10 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              435: 429
  11 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Baranowski            396: 376
  12 Rafał          Lenartowski          - Marek          Herzig                369: 376
  13 Piotr          Broda                - Ireneusz       Moralewicz            380: 293
  14 Jacek          Nowak                - Urszula        Solarska              337: 349
  15 Teresa         Pawlik               - Dariusz        Maciejuk              280: 468
  16 Natalia        Woźniak              - Maurycy        Machnio               340: 376
  17 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Wyrębkiewicz          456: 396
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Kolaj                 387: 340
  19 Kacper         Zegadło              - Dominika       Worona                476: 261
  20 Justyna        Górka                - Anna           Krynicka              439: 290
  21 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Zawadzki              478: 295
  22 Lucyna         Śniadach             - Karol          Waniek                289: 403
  23 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Stachowski            465: 338
  24 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             339: 414
  25 Zofia          Górka                - Maciej         Perzyński             309: 422
  26 Jakub          Błażejewski          - Agata          Kuć                   295: 411
  27 Agnieszka      Kozak                - Michał         Rogalewicz            373: 296
  28 Przemysław     Pawlic               - Radosław       Więch                 287: 339
  29 Julita         Dygnas               - Barbara        Obremska              342: 390
  30 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Szmuksta              491: 327
  31 Walenty        Siemaszko            - Józef          Wietecki              444: 328
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 425: 332
  33 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Długosz               484: 267
  34 Renata         Andracka             - Jerzy          Krzyżewski            347: 336
  35 Sławomir       Wolski               - Bogusław       Książek               355: 311
  36 Dorota         Maciejuk             - Wojciech       Gołęcki               326: 253
  37 Maciej         Śliwa                - Irena          Sołdan                347: 370
  38 Maciej         Pietrasik            - Monika         Siemaszko             283: 424
  39 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Pachała               354: 345
  40 Paweł          Wdziękoński          - Mariusz        Michalski             369: 240
  41 Bernadetta     Kudlińska            - Dorota         Stachowska            257: 442
  42 Waldemar       Kudliński            - Anna           Niedzielko            337: 356
  43 Michał         Landowski            - Maciej         Kuć                   339: 402
  44 Katarzyna      Bogusławska          - Wiktoria       Browarska             388: 250
  45 Łukasz         Przyszlak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 417: 424
   2 Joanna         Jewtuch              - Kazimierz      Merklejn              352: 441
   3 Paweł          Janaś                - Rafał          Wesołowski            328: 455
   4 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              293: 432
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dariusz        Kosz                  482: 484
   6 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                214: 536
   7 Robert         Duczemiński          - Piotr          Pietuchowski          433: 413
   8 Marek          Herzig               - Bartosz        Morawski              386: 403
   9 Urszula        Solarska             - Jolanta        Chłopińska            283: 409
  10 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Broda                 400: 294
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Kacper         Zegadło               448: 392
  12 Dariusz        Kuć                  - Maurycy        Machnio               475: 279
  13 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             279: 388
  14 Agata          Kuć                  - Justyna        Górka                 285: 427
  15 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Moralewicz            488: 339
  16 Adam           Klimont              - Karol          Waniek                288: 436
  17 Juliusz        Czupryniak           - Łukasz         Baranowski            384: 372
  18 Tomasz         Zwoliński            - Barbara        Obremska              511: 253
  19 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Lenartowski           340: 424
  20 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Deszczyńska           501: 351
  21 Radosław       Więch                - Andrzej        Rechowicz             295: 421
  22 Teresa         Pawlik               - Jacek          Nowak                 347: 325
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Perzyński             334: 407
  24 Sławomir       Wolski               - Michał         Kolaj                 348: 370
  25 Zofia          Górka                - Dorota         Rudzińska             303: 404
  26 Jakub          Błażejewski          - Walenty        Siemaszko             387: 369
  27 Dorota         Kuć                  - Dorota         Maciejuk              358: 411
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              334: 312
  29 Michał         Rogalewicz           - Zbigniew       Wietecki              339: 253
  30 Monika         Siemaszko            - Rafał          Stachowski            379: 369
  31 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              464: 350
  32 Anna           Krynicka             - Przemysław     Pawlic                397: 316
  33 Dominika       Worona               - Julita         Dygnas                302: 295
  34 Dorota         Stachowska           - Lucyna         Śniadach              452: 373
  35 Maciej         Pietrasik            - Zbigniew       Rybak                 262: 345
  36 Jerzy          Krzyżewski           - Bogusław       Książek               423: 325
  37 Sławomir       Długosz              - Maciej         Śliwa                 418: 321
  38 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Bogusławska           330: 443
  39 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Matus                 362: 395
  40 Józef          Wietecki             - Paweł          Wdziękoński           393: 282
  41 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Przyszlak             399: 308
  42 Mariusz        Michalski            - Waldemar       Kudliński             282: 332
  43 Bernadetta     Kudlińska            - Michał         Landowski             293: 383
  44 Wiktoria       Browarska            - Maciej         Kuć                   138: 524
  45 Agnieszka      Pachała              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 225: 601
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         311: 406
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  552: 398
   4 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                352: 459
   5 Bartosz        Morawski             - Robert         Duczemiński           427: 321
   6 Paweł          Janaś                - Dariusz        Kuć                   409: 332
   7 Joanna         Jewtuch              - Kamil          Kister                321: 412
   8 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Koczkodon             375: 490
   9 Maciej         Grąbczewski          - Juliusz        Czupryniak            329: 336
  10 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 357: 405
  11 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Tuszyński             371: 421
  12 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Herzig                390: 362
  13 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               434: 389
  14 Karol          Waniek               - Piotr          Broda                 430: 261
  15 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Obremski              354: 355
  16 Maurycy        Machnio              - Mikołaj        Przybyłowicz          292: 459
  17 Rafał          Lenartowski          - Teresa         Pawlik                404: 348
  18 Adam           Klimont              - Kacper         Zegadło               395: 381
  19 Michał         Kolaj                - Anna           Krynicka              369: 337
  20 Barbara        Obremska             - Dorota         Rudzińska             352: 378
  21 Radosław       Więch                - Łukasz         Baranowski            478: 283
  22 Dorota         Maciejuk             - Ireneusz       Moralewicz            450: 342
  23 Jacek          Nowak                - Jakub          Błażejewski           312: 402
  24 Małgorzata     Deszczyńska          - Dominika       Worona                428: 334
  25 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                346: 361
  26 Monika         Siemaszko            - Natalia        Woźniak               251: 452
  27 Michał         Rogalewicz           - Agata          Kuć                   404: 339
  28 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              345: 409
  29 Agnieszka      Matus                - Walenty        Siemaszko             325: 370
  30 Dorota         Kuć                  - Józef          Wietecki              483: 333
  31 Anna           Niedzielko           - Dorota         Stachowska            331: 312
  32 Rafał          Stachowski           - Zofia          Górka                 370: 304
  33 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               367: 350
  34 Przemysław     Pawlic               - Jerzy          Krzyżewski            329: 412
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              307: 381
  36 Julita         Dygnas               - Lucyna         Śniadach              319: 446
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Wolski                311: 279
  38 Maciej         Śliwa                - Zbigniew       Wietecki              367: 399
  39 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              421: 317
  40 Bogusław       Książek              - Paweł          Wdziękoński           437: 319
  41 Maciej         Pietrasik            - Łukasz         Przyszlak             499: 294
  42 Michał         Landowski            - Agnieszka      Pachała               389: 330
  43 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Kudliński             349: 274
  44 Bernadetta     Kudlińska            - Wiktoria       Browarska             453: 155
  45 Mariusz        Michalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              421: 337
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         386: 399
   3 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            439: 461
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              468: 487
   5 Paweł          Janaś                - Bartosz        Morawski              380: 442
   6 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Kuć                   453: 337
   7 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            352: 378
   8 Justyna        Górka                - Dariusz        Maciejuk              379: 454
   9 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           412: 303
  10 Robert         Duczemiński          - Mikołaj        Przybyłowicz          364: 399
  11 Karol          Waniek               - Juliusz        Czupryniak            350: 385
  12 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Jewtuch               394: 352
  13 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           306: 459
  14 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Kolaj                 446: 389
  15 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Maciejuk              337: 450
  16 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             381: 494
  17 Maciej         Perzyński            - Jakub          Błażejewski           326: 416
  18 Natalia        Woźniak              - Urszula        Solarska              441: 282
  19 Marek          Herzig               - Michał         Rogalewicz            424: 337
  20 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           357: 479
  21 Radosław       Więch                - Teresa         Pawlik                380: 318
  22 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              426: 357
  23 Adam           Klimont              - Maurycy        Machnio               416: 369
  24 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Kuć                   487: 292
  25 Anna           Krynicka             - Walenty        Siemaszko             411: 293
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Obremska              432: 467
  27 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Wietecki              317: 431
  28 Dominika       Worona               - Jacek          Nowak                 410: 302
  29 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Kozak                 290: 413
  30 Lucyna         Śniadach             - Renata         Andracka              348: 299
  31 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Bogusławska           424: 368
  32 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Stachowski            449: 404
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Monika         Siemaszko             385: 412
  34 Dorota         Stachowska           - Zofia          Górka                 384: 326
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               248: 387
  36 Maciej         Pietrasik            - Michał         Landowski             364: 267
  37 Józef          Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               380: 381
  38 Agnieszka      Matus                - Przemysław     Pawlic                359: 386
  39 Maciej         Kuć                  - Sławomir       Wolski                301: 375
  40 Julita         Dygnas               - Bogusław       Książek               406: 342
  41 Maciej         Śliwa                - Waldemar       Kudliński             449: 312
  42 Bernadetta     Kudlińska            - Mariusz        Michalski             388: 456
  43 Łukasz         Przyszlak            - Paweł          Wdziękoński           334: 342
  44 Agnieszka      Pachała              - Wiktoria       Browarska             502: 187
  45 Małgorzata     Szmuksta             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 401: 388
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  370: 442
   3 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                422: 628
   4 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              338: 367
   5 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Koczkodon             372: 417
   6 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Pietuchowski          325: 428
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Grąbczewski           516: 276
   8 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                481: 385
   9 Paweł          Janaś                - Tomasz         Zwoliński             400: 446
  10 Justyna        Górka                - Robert         Duczemiński           441: 367
  11 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             401: 363
  12 Joanna         Jewtuch              - Karol          Waniek                378: 440
  13 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               397: 469
  14 Dariusz        Kuć                  - Adam           Klimont               390: 344
  15 Krzysztof      Obremski             - Radosław       Więch                 300: 359
  16 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Lenartowski           345: 381
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               339: 405
  18 Jakub          Błażejewski          - Natalia        Woźniak               307: 447
  19 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Kolaj                 396: 352
  20 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Broda                 311: 393
  21 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Perzyński             415: 392
  22 Dominika       Worona               - Zbigniew       Rybak                 341: 317
  23 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Kozak                 348: 328
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Siemaszko             327: 358
  25 Irena          Sołdan               - Agata          Kuć                   391: 400
  26 Barbara        Obremska             - Teresa         Pawlik                386: 363
  27 Anna           Krynicka             - Karol          Wyrębkiewicz          371: 376
  28 Lucyna         Śniadach             - Maurycy        Machnio               428: 431
  29 Sławomir       Wolski               - Dorota         Kuć                   389: 394
  30 Sławomir       Długosz              - Ireneusz       Moralewicz            328: 387
  31 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Stachowska            425: 290
  32 Walenty        Siemaszko            - Anna           Niedzielko            364: 315
  33 Renata         Andracka             - Rafał          Stachowski            316: 336
  34 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Gołęcki               341: 358
  35 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Baranowski            375: 451
  36 Jacek          Nowak                - Julita         Dygnas                359: 319
  37 Maciej         Śliwa                - Maciej         Pietrasik             319: 301
  38 Mariusz        Michalski            - Józef          Wietecki              405: 378
  39 Agnieszka      Matus                - Maciej         Kuć                   370: 324
  40 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Zawadzki              320: 342
  41 Agnieszka      Pachała              - Bogusław       Książek               277: 510
  42 Zofia          Górka                - Bernadetta     Kudlińska             494: 236
  43 Paweł          Wdziękoński          - Michał         Landowski             373: 362
  44 Waldemar       Kudliński            - Wiktoria       Browarska             378: 218


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                384: 456
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              457: 312
   3 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  385: 346
   4 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              295: 386
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Przybyłowicz          421: 391
   6 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Koczkodon             415: 311
   7 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 340: 382
   8 Rafał          Lenartowski          - Karol          Waniek                408: 255
   9 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                306: 408
  10 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Herzig                317: 373
  11 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Więch                 464: 265
  12 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kuć                   297: 418
  13 Kacper         Zegadło              - Paweł          Janaś                 468: 276
  14 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              413: 331
  15 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Maciejuk              363: 464
  16 Andrzej        Rechowicz            - Dominika       Worona                366: 280
  17 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           406: 334
  18 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Obremski              409: 363
  19 Robert         Duczemiński          - Urszula        Solarska              412: 316
  20 Joanna         Jewtuch              - Jakub          Błażejewski           505: 318
  21 Monika         Siemaszko            - Agata          Kuć                   322: 436
  22 Karol          Wyrębkiewicz         - Adam           Klimont               349: 373
  23 Maurycy        Machnio              - Barbara        Obremska              383: 405
  24 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Kozak                 455: 264
  25 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              390: 339
  26 Rafał          Stachowski           - Dorota         Rudzińska             344: 414
  27 Maciej         Perzyński            - Jacek          Nowak                 409: 312
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Irena          Sołdan                349: 455
  29 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Bogusławska           442: 337
  30 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Gołęcki               446: 261
  31 Teresa         Pawlik               - Walenty        Siemaszko             277: 374
  32 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Krzyżewski            349: 323
  33 Dorota         Stachowska           - Przemysław     Pawlic                360: 440
  34 Anna           Niedzielko           - Maciej         Śliwa                 378: 330
  35 Sławomir       Długosz              - Zofia          Górka                 413: 380
  36 Renata         Andracka             - Sławomir       Wolski                389: 259
  37 Mariusz        Michalski            - Agnieszka      Matus                 366: 405
  38 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Pietrasik             498: 239
  39 Julita         Dygnas               - Krzysztof      Zawadzki              341: 358
  40 Bernadetta     Kudlińska            - Józef          Wietecki              257: 407
  41 Waldemar       Kudliński            - Michał         Landowski             390: 231
  42 Maciej         Kuć                  - Agnieszka      Pachała               324: 357
  43 Wiktoria       Browarska            - Małgorzata     Szmuksta              166: 444


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             345: 478
   2 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            333: 450
   3 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              343: 345
   4 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                463: 414
   5 Kazimierz      Merklejn             - Mikołaj        Przybyłowicz          425: 400
   6 Justyna        Górka                - Jolanta        Chłopińska            398: 416
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   371: 409
   8 Marek          Herzig               - Piotr          Pietuchowski          337: 447
   9 Kamil          Kister               - Rafał          Lenartowski           415: 370
  10 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            308: 422
  11 Agata          Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             360: 474
  12 Karol          Waniek               - Dorota         Maciejuk              362: 348
  13 Barbara        Obremska             - Andrzej        Rechowicz             374: 327
  14 Adam           Klimont              - Dariusz        Maciejuk              403: 355
  15 Piotr          Broda                - Joanna         Jewtuch               453: 350
  16 Radosław       Więch                - Robert         Duczemiński           278: 513
  17 Paweł          Janaś                - Natalia        Woźniak               490: 375
  18 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Rogalewicz            534: 279
  19 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           330: 384
  20 Zbigniew       Rybak                - Michał         Kolaj                 391: 312
  21 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             397: 264
  22 Irena          Sołdan               - Maciej         Perzyński             401: 305
  23 Dominika       Worona               - Dorota         Kuć                   473: 295
  24 Krzysztof      Obremski             - Monika         Siemaszko             415: 360
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Błażejewski           543: 312
  26 Maurycy        Machnio              - Łukasz         Baranowski            385: 469
  27 Urszula        Solarska             - Lucyna         Śniadach              365: 363
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Karol          Wyrębkiewicz          333: 422
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Ireneusz       Moralewicz            306: 361
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Niedzielko            436: 355
  31 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Stachowski            330: 336
  32 Agnieszka      Kozak                - Renata         Andracka              310: 321
  33 Przemysław     Pawlic               - Jacek          Nowak                 324: 372
  34 Agnieszka      Matus                - Teresa         Pawlik                286: 423
  35 Paweł          Wdziękoński          - Sławomir       Długosz               376: 395
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Stachowska            302: 459
  37 Jerzy          Krzyżewski           - Julita         Dygnas                314: 388
  38 Waldemar       Kudliński            - Józef          Wietecki              391: 295
  39 Agnieszka      Pachała              - Zofia          Górka                 264: 407
  40 Michał         Landowski            - Maciej         Śliwa                 280: 494
  41 Wiktoria       Browarska            - Sławomir       Wolski                250: 353
  42 Maciej         Pietrasik            - Mariusz        Michalski             526: 184
  43 Maciej         Kuć                  - Bernadetta     Kudlińska             301: 368


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              408: 368
   2 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Górka                 331: 538
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              432: 263
   4 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         343: 327
   5 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             348: 394
   6 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Wesołowski            285: 483
   7 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Morawski              374: 547
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Lenartowski           367: 535
   9 Łukasz         Tuszyński            - Barbara        Obremska              525: 314
  10 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               364: 371
  11 Marek          Herzig               - Grzegorz       Koczkodon             343: 442
  12 Robert         Duczemiński          - Piotr          Broda                 454: 318
  13 Karol          Waniek               - Kacper         Zegadło               422: 347
  14 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Janaś                 324: 367
  15 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Rybak                 459: 407
  16 Dorota         Maciejuk             - Małgorzata     Deszczyńska           385: 288
  17 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             351: 337
  18 Dariusz        Maciejuk             - Radosław       Więch                 306: 287
  19 Joanna         Jewtuch              - Dominika       Worona                328: 332
  20 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                422: 424
  21 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Obremski              335: 484
  22 Natalia        Woźniak              - Agata          Kuć                   412: 369
  23 Michał         Rogalewicz           - Urszula        Solarska              342: 353
  24 Michał         Kolaj                - Rafał          Stachowski            364: 402
  25 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Długosz               478: 305
  26 Jacek          Nowak                - Dorota         Kuć                   305: 437
  27 Jakub          Błażejewski          - Lucyna         Śniadach              383: 373
  28 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            360: 378
  29 Dorota         Rudzińska            - Teresa         Pawlik                367: 327
  30 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Sporczyk              323: 427
  31 Monika         Siemaszko            - Maurycy        Machnio               340: 360
  32 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gołęcki               365: 413
  33 Maciej         Śliwa                - Katarzyna      Bogusławska           432: 432
  34 Zofia          Górka                - Anna           Niedzielko            398: 306
  35 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Wdziękoński           361: 306
  36 Maciej         Pietrasik            - Przemysław     Pawlic                363: 400
  37 Julita         Dygnas               - Agnieszka      Matus                 393: 325
  38 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Kudliński             346: 338
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            356: 369
  40 Józef          Wietecki             - Maciej         Kuć                   318: 374
  41 Michał         Landowski            - Małgorzata     Szmuksta              339: 379
  42 Mariusz        Michalski            - Wiktoria       Browarska             415: 264
  43 Bernadetta     Kudlińska            - Agnieszka      Pachała               430: 270


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          447: 289
   2 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             454: 415
   3 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            406: 473
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             398: 338
   5 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            361: 337
   6 Bartosz        Morawski             - Kamil          Kister                369: 448
   7 Dariusz        Kosz                 - Jolanta        Chłopińska            343: 333
   8 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             350: 487
   9 Karol          Waniek               - Robert         Duczemiński           476: 327
  10 Dariusz        Kuć                  - Mikołaj        Przybyłowicz          354: 426
  11 Adam           Klimont              - Paweł          Janaś                 350: 388
  12 Maciej         Grąbczewski          - Justyna        Górka                 387: 438
  13 Krzysztof      Obremski             - Natalia        Woźniak               359: 336
  14 Marek          Herzig               - Grzegorz       Pukniel               412: 412
  15 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Maciejuk              397: 389
  16 Barbara        Obremska             - Piotr          Broda                 310: 403
  17 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                448: 407
  18 Dominika       Worona               - Łukasz         Baranowski            282: 506
  19 Kacper         Zegadło              - Urszula        Solarska              382: 376
  20 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Deszczyńska           352: 389
  21 Maciej         Perzyński            - Joanna         Jewtuch               383: 332
  22 Dorota         Kuć                  - Agata          Kuć                   407: 386
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              434: 387
  24 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             366: 299
  25 Rafał          Stachowski           - Jakub          Błażejewski           292: 462
  26 Radosław       Więch                - Michał         Rogalewicz            511: 251
  27 Maurycy        Machnio              - Karol          Wyrębkiewicz          312: 445
  28 Lucyna         Śniadach             - Michał         Kolaj                 438: 584
  29 Walenty        Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 289: 426
  30 Zofia          Górka                - Jacek          Nowak                 490: 269
  31 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Wolski                341: 354
  32 Przemysław     Pawlic               - Renata         Andracka              218: 579
  33 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Siemaszko             408: 263
  34 Teresa         Pawlik               - Maciej         Śliwa                 407: 398
  35 Julita         Dygnas               - Katarzyna      Bogusławska           349: 375
  36 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Krzyżewski            320: 363
  37 Agnieszka      Matus                - Maciej         Pietrasik             278: 349
  38 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Zawadzki              332: 555
  39 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Kuć                   413: 300
  40 Michał         Landowski            - Mariusz        Michalski             374: 297
  41 Małgorzata     Szmuksta             - Bernadetta     Kudlińska             390: 366
  42 Agnieszka      Pachała              - Waldemar       Kudliński             338: 271
  43 Wiktoria       Browarska            - Józef          Wietecki              262: 333


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 309: 518
   2 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          394: 393
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         371: 398
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz      Merklejn              319: 360
   5 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                333: 390
   6 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  397: 502
   7 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Waniek                434: 401
   8 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Janaś                 387: 363
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jolanta        Chłopińska            343: 459
  10 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Górka                 417: 315
  11 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Obremski              319: 334
  12 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Kuć                   389: 455
  13 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Klimont               392: 368
  14 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               447: 317
  15 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Herzig                404: 405
  16 Łukasz         Baranowski           - Kacper         Zegadło               277: 437
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Perzyński             324: 354
  18 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              362: 363
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Natalia        Woźniak               349: 530
  20 Barbara        Obremska             - Zbigniew       Rybak                 414: 313
  21 Jakub          Błażejewski          - Irena          Sołdan                417: 311
  22 Radosław       Więch                - Dominika       Worona                422: 408
  23 Urszula        Solarska             - Michał         Kolaj                 367: 337
  24 Joanna         Jewtuch              - Karol          Wyrębkiewicz          282: 461
  25 Agata          Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             397: 389
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Górka                 389: 319
  27 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Kozak                 446: 351
  28 Sławomir       Wolski               - Rafał          Stachowski            442: 351
  29 Renata         Andracka             - Michał         Rogalewicz            423: 316
  30 Teresa         Pawlik               - Wojciech       Gołęcki               392: 360
  31 Katarzyna      Bogusławska          - Maurycy        Machnio               311: 343
  32 Lucyna         Śniadach             - Walenty        Siemaszko             304: 326
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Pietrasik             435: 368
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Nowak                 323: 380
  35 Sławomir       Długosz              - Przemysław     Pawlic                458: 375
  36 Monika         Siemaszko            - Maciej         Śliwa                 401: 315
  37 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Szmuksta              361: 310
  38 Julita         Dygnas               - Dorota         Stachowska            320: 405
  39 Józef          Wietecki             - Michał         Landowski             390: 368
  40 Wiktoria       Browarska            - Agnieszka      Matus                 188: 369
  41 Maciej         Kuć                  - Anna           Niedzielko            218: 528
  42 Agnieszka      Pachała              - Mariusz        Michalski             420: 318
  43 Waldemar       Kudliński            - Bernadetta     Kudlińska             344: 326
Lista rankingowa na dzień 19-08-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.24  29061  186
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              154.08  28813  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.83  29304  193
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   5 Dawid Pikul                    Poznań               149.90  29230  195
   6 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.37  29228  197
   7 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.71  26735  181
   8 Kamil Górka                    Kraków               147.63  27459  186
   9 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.32  27990  190
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.98  17784  121
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.91  17042  116
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             146.82  29071  198
  14 Marek Reda                     Piaseczno            146.39  27961  191
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.54   5385   37
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.15  25227  175
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.80  26891  187
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.76  28176  196
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               143.52  27699  193
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.70  18694  131
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.40  27625  194
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.15  27720  195
  26 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  27 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  29 Justyna Górka                  Kraków               141.37  26718  189
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.97  16775  119
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              140.90  26489  188
  32 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.82  24189  173
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  34 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.35  21320  153
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.31  19503  140
  37 Bogusław Szyszka               Oława                139.27  23955  172
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  39 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  41 Irena Sołdan                   Sopot                138.13  26106  189
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  44 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  45 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.99  15343  112
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  48 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  49 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.61   4508   33
  50 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.06   7075   52
  51 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.19  23659  175
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.11  26211  194
  54 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  55 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  56 Karol Waniek                   Wrocław              134.24  12216   91
  57 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  58 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.49  26298  197
  61 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  62 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  63 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.34  26667  200
  64 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.04  25943  195
  66 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  67 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.42  14566  110
  68 Agnieszka Krupka               Krosno               132.31  21037  159
  69 Janusz Krupiński               Bytom                132.14  16650  126
  70 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  71 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  72 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.85  25184  191
  74 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.21  15352  117
  77 Kacper Zegadło                 Warszawa             131.19  18367  140
  78 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  79 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.05  19395  148
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  81 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  82 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.23   6772   52
  83 Joanna Jewtuch                 Warszawa             130.06   7023   54
  84 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  85 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  86 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  88 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.43  20579  159
  89 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.28  25726  199
  91 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  92 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.13  18207  141
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  94 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  95 Barbara Obremska               Wrocław              128.61  15047  117
  96 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.53  11311   88
  97 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  98 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  99 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.10  20624  161
 100 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
 101 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 102 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 104 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.32  15533  122
 105 Jacek Pietruszka               Kraków               127.28  10055   79
 106 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 107 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.06  24014  189
 108 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 109 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.64  23935  189
 111 Mariusz Grodek                 Kraków               126.10   6305   50
 112 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 113 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 114 Krzysztof Gibas                Kraków               124.96  23742  190
 115 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.66  24558  197
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.61   6978   56
 118 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.59  22924  184
 119 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                124.10   9804   79
 121 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 122 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 123 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 124 Natalia Ogierman               Katowice             123.89  19947  161
 125 Katarzyna Małek                Mielec               123.85   9289   75
 126 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.79  12750  103
 127 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.67  11007   89
 128 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.00  23247  189
 129 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 130 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 131 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 132 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.79   5894   48
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.77  12031   98
 134 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.65   6991   57
 135 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.59  24150  197
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.57  23411  191
 138 Przemysław Pawlic              Wrocław              122.24   7090   58
 139 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.06  23191  190
 140 Tomasz Lempart                 Kraków               121.93  16705  137
 141 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 142 Magdalena Kublik               Warszawa             121.52  24183  199
 143 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 145 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 146 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 147 Anita Bruska                   Gdynia               120.98  17421  144
 148 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 150 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 151 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 152 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 153 Radosław Więch                 Warszawa             120.25  15633  130
 154 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.22  23564  196
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.22  13344  111
 156 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 157 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.77  23594  197
 158 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 159 Juliusz Czupryniak             Warszawa             119.62  13517  113
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.54  23190  194
 161 Ewa Szałas                     Katowice             119.51   8246   69
 162 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 163 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.41  23643  198
 164 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 165 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 166 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.08  15004  126
 167 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 168 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 169 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 172 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 173 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 174 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 175 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 176 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 177 Teresa Pawlik                  Lubin                117.40   3522   30
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 179 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 180 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.85  21500  184
 181 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 183 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.29  22792  196
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 185 Rafał Stachowski               Police               116.17  12082  104
 186 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.92   4173   36
 187 Konrad Sowula                  Kraków               115.76   5672   49
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              115.54  22761  197
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 190 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 191 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 192 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                114.90  13443  117
 194 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.88  17576  153
 195 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 196 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.27   9027   79
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             114.23  11195   98
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 199 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 200 Paulina Mech                   Kraków               113.79   6941   61
 201 Marcin Ceglarek                Kraków               113.61   7612   67
 202 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 203 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 204 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 205 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.01  11075   98
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.94  21571  191
 207 Bogusław Książek               Szczecin             112.91   7226   64
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.75  21535  191
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 210 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 211 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.26   6848   61
 212 Agnieszka Biegańska            Białystok            112.21  13353  119
 213 Jakub Błażejewski              Poznań               112.12   4821   43
 214 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 215 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 216 Paweł Maciejczuk               Białystok            111.86  12305  110
 217 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 218 Joanna Suchanek                Wrocław              111.55  12494  112
 219 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.52  12713  114
 220 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.16  18453  166
 222 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            111.10   5333   48
 223 Jerzy Luter                    Bytom                110.83  17178  155
 224 Urszula Solarska               Łódź                 110.73  21704  196
 225 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 227 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 228 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.08  15852  144
 230 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 231 Monika Siemaszko               Lipiany              109.87   3406   31
 232 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.77   7135   65
 233 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 234 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 235 Bożena Guział                  Racibórz             109.24   5462   50
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.48  13018  120
 237 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 238 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 239 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 240 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 241 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 242 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 243 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.57  20438  190
 244 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.46  20740  193
 245 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.44   4835   45
 246 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 247 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 248 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.01  20974  196
 249 Sławomir Długosz               Ostróda              106.40  20535  193
 250 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.13  20907  197
 251 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 252 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 254 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 255 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 256 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 257 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 258 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.15  12303  117
 260 Dariusz Sowula                 Kraków               104.98   4829   46
 261 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62   5022   48
 263 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.39   3758   36
 264 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.89  10908  105
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  18384  177
 267 Marek Szczepanik               Reda                 103.65   6426   62
 268 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 269 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 270 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.68   3902   38
 271 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 273 Anna Stambulska                Kraków               101.84   3768   37
 274 Anna Arana                     Warszawa             101.80  12012  118
 275 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.71  20343  200
 277 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               101.13  14360  142
 279 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 280 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 282 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.82  11380  114
 283 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.36  14507  146
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.26   9926  100
 286 Marcin Stachowski              Wydartowo I           99.25   9429   95
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 288 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 289 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 290 Anna Lenartowska               Gdynia                96.71   6963   72
 291 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 293 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 294 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 295 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.94   3194   34
 296 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.59   3389   37
 297 Michał Landowski               Police                91.09   5830   64
 298 Paulina Naplocha               Racibórz              90.98  10099  111
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              90.36   4247   47
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 301 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              89.57   4568   51
 302 Agnieszka Dawid                Kraków                89.55   3761   42
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.87   9051  103
 304 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 305 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 306 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.13  12489  145
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 309 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 311 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 312 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 313 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 314 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 315 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 316 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 317 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 318 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 319 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 19-08-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   2 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   3 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   4 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   5 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   7 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   8 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
   9 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.42   3105   26
  10 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  11 Jacek Nocoń                    Jaworzno             111.65   2903   26
  12 Marta Sztajnert                Wisła                108.27   2815   26
  13 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  14 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  15 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  16 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  17 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  18 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  19 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  20 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  21 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  22 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  23 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  24 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  25 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  26 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  27 Jarosław Olek                  Warszawa             126.21   3029   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  29 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  30 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  31 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  32 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  33 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  34 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.92   2782   24
  35 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  36 Monika Dymek                   Ustka                114.17   2740   24
  37 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  38 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  39 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  41 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  42 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  43 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  44 Kinga Stecuła                  Bytom                108.42   2602   24
  45 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  46 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  47 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  48 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  49 Agnieszka Antos                Racibórz             101.75   2442   24
  50 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  51 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  53 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  54 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  55 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  56 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  57 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  58 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  59 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  60 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  61 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  62 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  63 Piotr Kozak                    Racibórz              95.57   2198   23
  64 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  65 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  66 Joanna Wilk                    Racibórz              94.48   2173   23
  67 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  68 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  69 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  72 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  73 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  74 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  75 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           123.91   2726   22
  76 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  77 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  78 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  79 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  80 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  83 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  84 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  85 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  86 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  87 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  88 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  89 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  90 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  91 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  92 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  93 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  94 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  95 Michał Rogalewicz              Poznań               115.11   2072   18
  96 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  97 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  98 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  99 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
 100 Jan Kozłowski                  Kraków               124.81   1997   16
 101 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 102 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 103 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 104 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 105 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 106 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 107 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 108 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 109 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 110 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 111 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 112 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 113 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 114 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 115 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 116 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 117 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 120 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 121 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 122 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 123 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 124 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 125 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 126 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 127 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 128 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 129 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 130 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 131 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 132 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 133 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 134 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 136 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 137 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 138 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 139 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 140 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 141 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 142 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 144 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.25   1431   12
 145 Michał Trumpus                 Wrocław              119.25   1431   12
 146 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 147 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 148 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 149 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 150 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 151 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 152 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 153 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 154 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 155 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 156 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 157 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 158 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 162 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 163 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 164 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 165 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 166 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 167 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 168 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 170 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 171 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 172 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 173 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 174 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 175 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 176 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 179 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Jędrzej Zawojski               Modzurów             100.42   1205   12
 183 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 184 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 185 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 186 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 187 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 188 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 189 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 190 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 191 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 192 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 193 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 194 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 195 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 196 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 197 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 198 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 199 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 200 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 201 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 202 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 203 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 204 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 205 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 206 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 207 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 208 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 209 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 210 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 211 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 212 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 213 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 214 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 215 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 216 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 217 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 218 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 219 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 220 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 221 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 222 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 223 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 224 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 225 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 226 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 227 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 228 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 229 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 230 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 231 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 232 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 233 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 234 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 235 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 236 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 237 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 238 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 239 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 240 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 241 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 242 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 243 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 244 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 245 Grażyna Smereka                Racibórz              83.18    915   11
 246 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 247 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 248 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 249 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 250 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 251 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 252 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 253 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 254 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 255 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 256 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 257 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 258 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 259 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 260 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 261 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 262 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 263 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 264 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 265 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 266 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 267 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 268 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 269 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 270 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 271 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 272 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 273 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 274 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 275 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 276 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 277 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 278 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 279 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 280 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 281 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 282 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 283 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 284 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 285 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 286 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 287 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 288 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 289 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 290 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 291 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 292 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 293 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 294 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 295 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 296 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 297 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 298 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 299 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 300 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 301 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 302 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 303 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 304 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 305 Przemysław Herdzina            Kraków               136.29    954    7
 306 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 307 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 308 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 309 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 310 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 311 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 312 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 313 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 314 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 315 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 316 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 317 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 318 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 319 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 320 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 321 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 322 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 323 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 324 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 325 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 326 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 327 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 328 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 329 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 330 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 331 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 332 Marta Dobrzańska               Kraków               114.50    687    6
 333 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 334 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 335 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 336 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 337 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 338 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 339 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 340 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 341 Blanka Zwolińska               Skierdy               78.60    393    5
 342 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 343 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 344 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 345 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 346 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 347 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 350 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 351 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 352 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 353 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 354 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 355 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 356 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 357 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 358 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 359 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 360 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 361 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 362 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 363 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 364 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 365 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 366 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 367 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 368 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 369 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie