Wałcz17
sierpnia
Wałcz 17 sierpnia VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz18
sierpnia
Wałcz 18-19 sierpnia VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"
Racibórz 1
września
Racibórz 1- 2 września III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleGrand Prix 2012
Dawid Pikul mistrzem Ziemi Wałeckiej18 - 19 sierpnia 2012 — VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"Wałcz, 18 - 19 sierpnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul mistrzem Ziemi WałeckiejPonad osiemdziesięciu scrabblistów z całej Polski zgromadziły VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”. W hali sportowej Gimnazjum nr 2, w dniach 18-19 sierpnia, rozegrano 13 rund.

Turniej rozpoczął się nietypowo. Organizatorka Jola Chłopińska przedstawiła przybyłym dwie pary nowożeńców. Ola i Dawid Pikulowie oraz Ala i Maciek Grąbczewscy oprócz życzeń dostali bukiety kwiatów i gromkie brawa od braci scrabblowej.

Następnie rozpoczęły się zmagania, których temperatura rosła wraz z tą za oknami. O tym, że jest totalne nieżarcie, że scrabble to „głupia i niesprawiedliwa gra”, że „nic nie idzie”, mówili wszyscy. No, prawie wszyscy. Po pierwszym dniu powody do zadowolenia miał etatowy „narzekacz” Staszek Rydzik. Z siedmioma punktami prowadził w tabeli. Tuż za nim plasowali się Bartek MorawskiDawid Pikul. W niedzielę, po rozegraniu 12 rund, Stachu był na miejscu drugim, za Dawidem. W trzynastej rundzie mogło zdarzyć się wszystko, ale Dawid pokonując „Gościa” nie oddał prymatu. Mistrzem Ziemi Wałeckiej został po raz drugi. Tytuł I wicemistrza zdobył Grzegorz Kurowski. Nowym II wicemistrzem natomiast jest Krzysztof Mówka.

Trójka zwycięzców otrzymała puchary, nagrody rzeczowe oraz pieniężne. Koperty z „upominkiem” dostali również zdobywcy miejsc 8, 18, 28, 38, 48, 58, 68, 78, 80. Nagrodę za najdroższe słowo ośmioliterowe wygrał
Adam Klimont z Wałcza – absolwent Gimnazjum nr 2, uczeń Joli Chłopińskiej. Za słowo RZEŹNIKI Adam uzyskał 203 punkty. Upominek za najlepszy debiut w Wałczu dostała Natalia Ogierman z Katowic. Nagrodę-niespodziankę (tablet) sierotka wylosowała dla Julka Czupryniaka z Warszawy.

Podczas zakończenia turnieju organizatorka ponownie wywołała na środek nowożeńców. Tym razem zostali poproszeni o zatańczenie swojego pierwszego scrabblowego tańca. Obdarowani koszami ze słodyczami, oklaskiwani przez wszystkich, piękni, uśmiechnięci i szczęśliwi, wspaniale uświetnili zakończenie turnieju.

Członkini zarządu PFS, Irena Sołdan podkreślając wysoki poziom organizacyjny Mistrzostw Wałcza, podziękowała Joli, jej pracownikom, sponsorom oraz sędziemu i zaprosiła scrabblistów do Wałcza na listopadowe finały XX IMP.

Honorowym Patronem VIII Mistrzostw Ziemi Wałeckiej był, jak zawsze od 2005 roku, Burmistrz Miasta Zdzisław Tuderek. Tuż po zakończeniu turnieju do mieszkańców miasta dotarła smutna wiadomość, że pan burmistrz przegrał walkę ze straszną chorobą. Zdzisław Tuderek był burmistrzem piątą kadencję. Polonista z wykształcenia, mistrz pięknego języka popierał i wspierał organizację wałeckich turniejów. Miastu i scrabblistom będzie Go bardzo brakować...
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”
VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2
Obrońca tytułuŁukasz Tuszyński
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 18 sierpnia (8 rund)
12:00 – rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 – przerwa obiadowa
20:00 – zakończenie gier

Niedziela, 19 sierpnia (5 rund)
9:00 – rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
od 13:30 – obiad
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2 znajduje się blisko centrum Wałcza.
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502563852.
WyżywienieNa miejscu, 30 zł za cały dzień
Noclegi Nauczyciele mogą skorzystać z noclegu w szkole; inne propozycje noclegów na stronach:

http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/
lub
http://www.otouroki.pl
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne za miejsca I-III, za kolejne miejsca nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjePrzewiduje się losowanie nagród-niespodzianek podczas trwania turnieju
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu, Jolanta Chłopińska (502563852, jolac@post.pl)
SponsorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu, Urząd Miasta Wałcza, liczne grono innych sponsorów
Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Wałcza


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej - Wałeckie Scrabblobranie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 142.12     10.5     5577     2193      985
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.35     10.0     5779     2058     1388
  3 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.47     10.0     5581     2056     1025
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.78     10.0     5208     2092      387
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.36      9.0     5697     1912      857
  6 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 149.27      9.0     5679     2019      716
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.88      9.0     5344     1923      819
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.60      9.0     5336     1992      510
  9 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.90      9.0     5332     2078      105
 10 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.89      9.0     5039     1874      421
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.58      9.0     4842     1944      133
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              154.25      8.5     5233     2010      344
 13 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.73      8.0     5370     1866      561
 14 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    131.03      8.0     5296     1778      451
 15 Natalia         Ogierman             Katowice               118.50      8.0     5262     1801      401
 16 Maciej          Grąbczewski          Piła                   127.62      8.0     5247     1714      486
 17 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.04      8.0     5236     1759      448
 18 Adam            Klimont              Wałcz                  130.98      8.0     5156     1758      128
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               121.40      8.0     5086     1873       68
 20 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                122.84      8.0     5081     1791      478
 21 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.51      8.0     5033     1802       17
 22 Sławomir        Wolski               Wrocław                110.21      8.0     4588     1709      233
 23 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               144.33      7.5     4937     1693      -12
 24 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.14      7.0     5444     1762      378
 25 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.26      7.0     5248     1702      232
 26 Dominik         Urbacki              Pruszków               146.93      7.0     5194     1720      334
 27 Marek           Syczuk               Warszawa               137.89      7.0     5161     1593      326
 28 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.08      7.0     5113     1730      267
 29 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.90      7.0     5092     1720      176
 30 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.35      7.0     5076     1583      298
 31 Maurycy         Machnio              Lipiany                105.10      7.0     5045     1681      148
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.22      7.0     5042     1786      -37
 33 Irena           Sołdan               Sopot                  133.72      7.0     5000     1627        8
 34 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      108.68      7.0     4907     1567      181
 35 Marcin          Bertrand             Poznań                 100.00      7.0     4846     1584      197
 36 Michał          Ozimiński            Łódź                   139.96      7.0     4817     1555      324
 37 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   115.82      7.0     4730     1543      128
 38 Maciej          Bukowski             Szczecin               109.46      7.0     4718     1585      121
 39 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         130.58      7.0     4696     1648     -199
 40 Rafał           Polak                Wałcz                  107.81      7.0     4691     1748       20
 41 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      7.0     4449     1566     -525
 42 Weronika        Rudnicka             Szczecin               130.06      7.0     4049     1537      148
 43 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         116.48      6.5     4812     1683      -43
 44 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 122.81      6.0     5100     1537     -273
 45 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.87      6.0     4967     1569      -24
 46 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.61      6.0     4911     1563     -224
 47 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  127.33      6.0     4901     1542       47
 48 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.29      6.0     4877     1415      272
 49 Andrzej         Kroc                 Łódź                   129.55      6.0     4748     1590     -200
 50 Renata          Andracka             Zwola                  112.04      6.0     4741     1604     -548
 51 Piotr           Broda                Sandomierz             129.15      6.0     4730     1440      164
 52 Joanna          Suchanek             Wrocław                113.19      6.0     4712     1522     -133
 53 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               121.71      6.0     4695     1369       40
 54 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               100.00      6.0     4694     1421     -223
 55 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.75      6.0     4674     1509      -19
 56 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  122.80      6.0     4653     1485     -278
 57 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      6.0     4515     1470      -29
 58 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 110.28      6.0     4450     1462      141
 59 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      6.0     4447     1390     -219
 60 Anna            Niedzielko           Szczecin               109.06      6.0     4430     1490     -466
 61 Dorota          Rudzińska            Warszawa               117.13      5.5     4593     1344       15
 62 Maciej          Perzyński            Piła                   118.60      5.0     4911     1414       87
 63 Walenty         Siemaszko            Lipiany                116.73      5.0     4768     1429     -212
 64 Magdalena       Kublik               Warszawa               125.14      5.0     4687     1493     -684
 65 Anna            Krynicka             Warszawa               120.38      5.0     4684     1236      272
 66 Rafał           Stachowski           Police                 119.46      5.0     4638     1398     -430
 67 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.45      5.0     4591     1299     -262
 68 Jakub           Błażejewski          Poznań                 100.49      5.0     4562     1356      -57
 69 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.70      5.0     4446     1457     -651
 70 Urszula         Solarska             Łódź                   109.76      5.0     4396     1377     -231
 71 Maciej          Śliwa                Zabrze                 115.22      5.0     4387     1294     -364
 72 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.22      5.0     4349     1326     -331
 73 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.13      4.5     4323     1119      112
 74 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   119.36      4.0     4690     1229      184
 75 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     4538     1260     -552
 76 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               102.22      4.0     4318     1230     -604
 77 Beata           Błaszczyk            Łowicz                 100.00      4.0     4170     1224     -322
 78 Jacek           Nowak                Szczecin               107.05      4.0     2846     1025     -293
 79 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 106.76      3.5     4254     1031     -285
 80 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.5     4057     1030     -495
 81 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      3.0     4220     1100     -658
 82 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           102.14      3.0     3270      911     -366
 83 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      3.0     2834      837     -160
 84 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     4113      924     -508
 85 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2601      698    -2465
 86 Marcin          Kołodziejski         Brodnica               100.00      0.0        1       73     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej - Wałeckie Scrabblobranie



	Michał Alabrudziński 154.25 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               120.22 +  411: 299  170
    2     4 Dawid          Pikul                 142.12 =  425: 425  142
    3    11 Dariusz        Kuć                   126.26 +  446: 311  176
    4     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 -  319: 572   76
    5    13 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  489: 409  179
    6     8 Piotr          Pietuchowski          143.88 +  436: 350  194
    7     5 Krzysztof      Obremski              142.73 +  514: 288  193
    8     3 Dominik        Urbacki               146.93 +  352: 330  197
    9     1 Stanisław      Rydzik                141.36 +  409: 383  191
   10     1 Bartosz        Morawski              153.90 +  421: 326  204
   11     1 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  360: 425   96
   12     4 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  332: 396  100
   13     4 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  319: 375   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 13 154.62




	Bartosz Morawski 153.90 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Stachowski            119.46 +  481: 304  169
    2     8 Tomasz         Suchanek              131.90 +  454: 397  182
    3     3 Kazimierz      Merklejn              144.33 +  449: 406  194
    4     1 Dominik        Urbacki               146.93 +  388: 349  197
    5     1 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  466: 390  176
    6     1 Dawid          Pikul                 142.12 -  347: 489   92
    7     2 Rafał          Lenartowski           149.27 +  396: 361  199
    8     2 Łukasz         Tuszyński             145.60 +  439: 368  196
    9     2 Grzegorz       Kurowski              136.35 +  351: 329  186
   10     1 Michał         Alabrudziński         154.25 -  326: 421  104
   11     2 Miłosz         Wrzałek               141.78 +  522: 310  192
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.36 -  396: 538   91
   13     3 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  317: 565  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 13 159.85




	Dariusz Kosz 152.14 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Kuć                   119.36 +  376: 346  169
    2    13 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  313: 448   96
    3    24 Piotr          Broda                 129.15 +  391: 383  179
    4    17 Magdalena      Kublik                125.14 +  681: 281  175
    5     5 Dominik        Urbacki               146.93 -  353: 464   97
    6    11 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  378: 413   73
    7    16 Renata         Andracka              112.04 +  498: 301  162
    8    11 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  344: 408   78
    9    15 Robert         Duczemiński           131.03 +  408: 394  181
   10    11 Dariusz        Kuć                   126.26 +  485: 334  176
   11     8 Tomasz         Zwoliński             148.35 +  494: 365  198
   12     6 Rafał          Lenartowski           149.27 -  360: 439   99
   13     8 Rafał          Wesołowski            128.58 -  363: 490   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 13 135.54




	Krzysztof Mówka 150.47 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Perzyński             118.60 -  369: 375   69
    2    28 Rafał          Wesołowski            128.58 -  287: 314   79
    3    41 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  487: 413  165
    4    25 Michał         Ozimiński             139.96 +  454: 404  190
    5    17 Weronika       Rudnicka              130.06 +  532: 305  180
    6    10 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  401: 373  177
    7     9 Barbara        Łukaszewicz           122.84 +  353: 305  173
    8    10 Paweł          Mazurek               116.48 +  390: 376  166
    9     6 Rafał          Polak                 107.81 +  491: 334  158
   10     4 Dawid          Pikul                 142.12 -  384: 399   92
   11     4 Rafał          Lenartowski           149.27 +  472: 309  199
   12     4 Michał         Alabrudziński         154.25 +  396: 332  204
   13     3 Bartosz        Morawski              153.90 +  565: 317  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2056  / 13 158.15




	Rafał Lenartowski 149.27 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Ogierman              118.50 +  488: 367  169
    2     5 Jakub          Błażejewski           100.49 +  427: 258  150
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 -  448: 496   76
    4     7 Tomasz         Suchanek              131.90 +  571: 391  182
    5     3 Krzysztof      Obremski              142.73 +  486: 371  193
    6     2 Dominik        Urbacki               146.93 +  441: 368  197
    7     2 Bartosz        Morawski              153.90 -  361: 396  104
    8     4 Robert         Duczemiński           131.03 +  458: 399  181
    9     3 Dawid          Pikul                 142.12 +  490: 306  192
   10     2 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  362: 422   92
   11     4 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  309: 472  100
   12     6 Dariusz        Kosz                  152.14 +  439: 360  202
   13     5 Robert         Duczemiński           131.03 +  399: 357  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2019  / 13 155.31




	Tomasz Zwoliński 148.35 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Rudzińska             117.13 +  444: 222  167
    2    14 Maciej         Perzyński             118.60 +  461: 326  169
    3     6 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  348: 461   71
    4    12 Jacek          Nowak                 107.05 -  310: 385   57
    5    22 Anna           Niedzielko            109.06 -  321: 362   59
    6    26 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  437: 316  166
    7    27 Rafał          Wesołowski            128.58 -  373: 384   79
    8    24 Katarzyna      Dębska                106.45 +  432: 347  156
    9    19 Józef          Wietecki              102.75 +  398: 388  153
   10    18 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  427: 313  173
   11     8 Dariusz        Kosz                  152.14 -  365: 494  102
   12    19 Marcin         Bertrand              100.00 +  413: 401  150
   13    12 Adam           Klimont               130.98 -  347: 379   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 13 121.77




	Dominik Urbacki 146.93 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Walenty        Siemaszko             116.73 +  436: 409  167
    2    19 Łukasz         Baranowski            122.81 +  417: 415  173
    3     1 Maciej         Sancewicz             131.89 +  401: 355  182
    4     1 Bartosz        Morawski              153.90 -  349: 388  104
    5     5 Dariusz        Kosz                  152.14 +  464: 353  202
    6     2 Rafał          Lenartowski           149.27 -  368: 441   99
    7    13 Maurycy        Machnio               105.10 +  439: 346  155
    8     3 Michał         Alabrudziński         154.25 -  330: 352  104
    9    16 Paweł          Mazurek               116.48 +  483: 320  166
   10    10 Rafał          Polak                 107.81 -  324: 395   58
   11    14 Rafał          Wesołowski            128.58 -  355: 382   79
   12    16 Renata         Andracka              112.04 +  473: 279  162
   13    10 Natalia        Ogierman              118.50 -  355: 425   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 13 132.31




	Łukasz Tuszyński 145.60 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Mazurek               116.48 +  451: 320  166
    2    13 Dariusz        Kosz                  152.14 +  448: 313  202
    3     9 Urszula        Solarska              109.76 +  485: 239  160
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  480: 255  171
    5     2 Dawid          Pikul                 142.12 -  362: 380   92
    6     5 Dariusz        Kuć                   126.26 +  434: 423  176
    7     3 Robert         Duczemiński           131.03 +  439: 331  181
    8     2 Bartosz        Morawski              153.90 -  368: 439  104
    9     4 Dorota         Stachowska            122.51 +  416: 351  173
   10     3 Stanisław      Rydzik                141.36 +  388: 369  191
   11     1 Michał         Alabrudziński         154.25 +  425: 360  204
   12     1 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  326: 548   86
   13     2 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  314: 498   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 13 153.23




	Kazimierz Merklejn 144.33 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agata          Kuć                   115.82 +  443: 361  166
    2    15 Dorota         Stachowska            122.51 +  397: 323  173
    3     3 Bartosz        Morawski              153.90 -  406: 449  104
    4    14 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  410: 424   70
    5    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  446: 411  150
    6    12 Andrzej        Kroc                  129.55 -  382: 412   80
    7    17 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  328: 401   78
    8    21 Maciej         Grąbczewski           127.62 +  371: 340  178
    9    17 Joanna         Suchanek              113.19 +  355: 330  163
   10    16 Paweł          Mazurek               116.48 =  359: 359  116
   11    17 Walenty        Siemaszko             116.73 +  413: 399  167
   12    13 Maciej         Sancewicz             131.89 -  272: 393   82
   13    17 Paweł          Mazurek               116.48 +  355: 347  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 13 130.23




	Piotr Pietuchowski 143.88 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  567: 260  166
    2     1 Dariusz        Kuć                   126.26 -  351: 436   76
    3    12 Rafał          Stachowski            119.46 +  505: 278  169
    4     6 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  389: 318  177
    5     4 Barbara        Łukaszewicz           122.84 +  380: 303  173
    6     8 Michał         Alabrudziński         154.25 -  350: 436  104
    7     8 Andrzej        Kroc                  129.55 +  462: 261  180
    8     6 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  398: 441   92
    9     7 Maciej         Perzyński             118.60 +  352: 324  169
   10     7 Tomasz         Suchanek              131.90 +  412: 331  182
   11     7 Rafał          Polak                 107.81 +  381: 343  158
   12     3 Dawid          Pikul                 142.12 -  351: 428   92
   13     6 Grzegorz       Koczkodon             135.04 +  446: 366  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 13 147.92




	Krzysztof Obremski 142.73 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  515: 213  165
    2     2 Alicja         Grąbczewska           128.08 +  426: 282  178
    3     2 Magdalena      Kublik                125.14 +  405: 354  175
    4     3 Miłosz         Wrzałek               141.78 +  503: 361  192
    5     3 Rafał          Lenartowski           149.27 -  371: 486   99
    6     6 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  412: 397  171
    7     5 Michał         Alabrudziński         154.25 -  288: 514  104
    8     8 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  419: 474   70
    9     9 Irena          Sołdan                133.72 +  505: 316  184
   10     5 Maciej         Sancewicz             131.89 -  347: 354   82
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  402: 424   85
   12    12 Barbara        Łukaszewicz           122.84 +  359: 318  173
   13     9 Marek          Syczuk                137.89 +  418: 316  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 13 143.54




	Dawid Pikul 142.12 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Śliwa                 115.22 +  493: 232  165
    2     4 Michał         Alabrudziński         154.25 =  425: 425  154
    3    10 Jacek          Nowak                 107.05 +  600: 246  157
    4     4 Robert         Duczemiński           131.03 +  502: 288  181
    5     2 Łukasz         Tuszyński             145.60 +  380: 362  196
    6     1 Bartosz        Morawski              153.90 +  489: 347  204
    7     1 Miłosz         Wrzałek               141.78 +  437: 387  192
    8     1 Stanisław      Rydzik                141.36 -  336: 392   91
    9     3 Rafał          Lenartowski           149.27 -  306: 490   99
   10     4 Krzysztof      Mówka                 150.47 +  399: 384  200
   11     3 Natalia        Ogierman              118.50 +  367: 347  169
   12     3 Piotr          Pietuchowski          143.88 +  428: 351  194
   13     1 Stanisław      Rydzik                141.36 +  415: 341  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2193  / 13 168.69




	Miłosz Wrzałek 141.78 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Gigoła                114.00 +  432: 279  164
    2    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  337: 335  160
    3     7 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  417: 342  179
    4     3 Krzysztof      Obremski              142.73 -  361: 503   93
    5     9 Maciej         Grąbczewski           127.62 +  466: 364  178
    6     4 Grzegorz       Kurowski              136.35 +  444: 324  186
    7     1 Dawid          Pikul                 142.12 -  387: 437   92
    8     6 Piotr          Pietuchowski          143.88 +  441: 398  194
    9     5 Grzegorz       Pukniel               120.22 +  417: 309  170
   10     2 Rafał          Lenartowski           149.27 +  422: 362  199
   11     2 Bartosz        Morawski              153.90 -  310: 522  104
   12     5 Natalia        Ogierman              118.50 +  399: 327  169
   13     4 Michał         Alabrudziński         154.25 +  375: 319  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 13 160.92




	Stanisław Rydzik 141.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Suchanek              113.19 -  333: 439   63
    2    39 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  477: 320  150
    3    17 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  465: 313  166
    4    10 Adam           Klimont               130.98 +  481: 403  181
    5     6 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  456: 333  150
    6     7 Grzegorz       Pukniel               120.22 +  448: 369  170
    7     4 Dorota         Stachowska            122.51 +  578: 332  173
    8     1 Dawid          Pikul                 142.12 +  392: 336  192
    9     1 Michał         Alabrudziński         154.25 -  383: 409  104
   10     3 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  369: 388   96
   11     5 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  436: 387  171
   12     2 Bartosz        Morawski              153.90 +  538: 396  204
   13     1 Dawid          Pikul                 142.12 -  341: 415   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 13 147.08




	Michał Ozimiński 139.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              112.04 +  467: 332  162
    2    11 Magdalena      Kublik                125.14 -  291: 455   75
    3    25 Rafał          Polak                 107.81 -  262: 482   58
    4    25 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  404: 454  100
    5    34 Sławomir       Długosz               109.13 +  450: 255  159
    6    27 Jacek          Gigoła                114.00 +  597: 230  164
    7    18 Walenty        Siemaszko             116.73 -  293: 389   67
    8    23 Waldemar       Kudliński             100.00 +  369: 339  150
   10    21 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  433: 367  177
   11    16 Alicja         Grąbczewska           128.08 +  475: 301  178
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  379: 506   85
   13    16 Weronika       Rudnicka              130.06 +  397: 383  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Marek Syczuk 137.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 -  305: 334   60
    2    31 Józef          Wietecki              102.75 +  392: 363  153
    3    22 Andrzej        Kroc                  129.55 +  502: 394  180
    4    19 Paweł          Mazurek               116.48 +  430: 300  166
    5    10 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  400: 411   70
    6    13 Alicja         Grąbczewska           128.08 +  435: 366  178
    7    11 Rafał          Polak                 107.81 -  342: 355   58
    8    17 Maurycy        Machnio               105.10 +  463: 329  155
    9    13 Barbara        Łukaszewicz           122.84 +  445: 354  173
   10     8 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  340: 435   71
   11    12 Dorota         Stachowska            122.51 -  272: 472   73
   12    18 Joanna         Suchanek              113.19 +  519: 304  163
   13     9 Krzysztof      Obremski              142.73 -  316: 418   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 13 122.54




	Grzegorz Kurowski 136.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Wolski                110.21 +  496: 300  160
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            128.61 -  384: 491   79
    3    13 Agata          Kuć                   115.82 +  383: 354  166
    4    11 Łukasz         Baranowski            122.81 +  409: 390  173
    5     8 Sławomir       Piotrowski            130.58 +  564: 268  181
    6     4 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  324: 444   92
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             135.04 +  508: 265  185
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  443: 273  171
    9     2 Bartosz        Morawski              153.90 -  329: 351  104
   10     6 Dorota         Stachowska            122.51 +  479: 277  173
   11     6 Maciej         Sancewicz             131.89 +  414: 338  182
   12     1 Łukasz         Tuszyński             145.60 +  548: 326  196
   13     2 Łukasz         Tuszyński             145.60 +  498: 314  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 13 158.31




	Grzegorz Koczkodon 135.04 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Urszula        Solarska              109.76 -  272: 341   60
    2    37 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  346: 479   78
    3    37 Waldemar       Dębski                100.00 +  475: 216  150
    4    30 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  419: 308  160
    5    28 Dorota         Rudzińska             117.13 +  442: 370  167
    6    20 Rafał          Wesołowski            128.58 +  410: 300  179
    7     6 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  265: 508   86
    8    14 Natalia        Ogierman              118.50 -  400: 405   69
    9    21 Sławomir       Wolski                110.21 +  377: 357  160
   10    14 Łukasz         Baranowski            122.81 +  534: 277  173
   11     9 Krzysztof      Obremski              142.73 +  424: 402  193
   12     9 Michał         Ozimiński             139.96 +  506: 379  190
   13     6 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  366: 446   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 13 135.31




	Irena Sołdan 133.72 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Bukowski              109.46 +  396: 385  159
    2     9 Maciej         Sancewicz             131.89 -  360: 490   82
    3    26 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  368: 413   70
    4    26 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  452: 368  166
    5    18 Maurycy        Machnio               105.10 -  342: 425   55
    6    24 Jacek          Wandzel               108.68 +  412: 379  159
    7    23 Sławomir       Wolski                110.21 +  407: 301  160
    8    19 Sławomir       Piotrowski            130.58 +  412: 328  181
    9     9 Krzysztof      Obremski              142.73 -  316: 505   93
   10    20 Rafał          Wesołowski            128.58 -  377: 398   79
   11    23 Andrzej        Kroc                  129.55 +  393: 365  180
   12    15 Adam           Klimont               130.98 -  325: 402   81
   13    20 Renata         Andracka              112.04 +  440: 233  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 13 125.15




	Tomasz Suchanek 131.90 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Długosz               109.13 +  398: 319  159
    2     8 Bartosz        Morawski              153.90 -  397: 454  104
    3    19 Alicja         Grąbczewska           128.08 +  386: 276  178
    4     7 Rafał          Lenartowski           149.27 -  391: 571   99
    5    20 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  427: 373  150
    6    18 Sławomir       Piotrowski            130.58 +  457: 339  181
    7    12 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  326: 419   70
    8    18 Andrzej        Kroc                  129.55 +  347: 319  180
    9    10 Łukasz         Baranowski            122.81 +  407: 365  173
   10     7 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  331: 412   94
   11    11 Adam           Klimont               130.98 +  508: 297  181
   12     8 Weronika       Rudnicka              130.06 -  342: 367   80
   13    13 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  375: 405   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 13 132.31




	Maciej Sancewicz 131.89 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Niedzielko            109.06 +  472: 298  159
    2     9 Irena          Sołdan                133.72 +  490: 360  184
    3     1 Dominik        Urbacki               146.93 -  355: 401   97
    4     8 Dariusz        Kuć                   126.26 -  299: 439   76
    5    16 Jacek          Wandzel               108.68 +  385: 318  159
    6    17 Maurycy        Machnio               105.10 -  330: 410   55
    7    22 Rafał          Stachowski            119.46 +  476: 370  169
    8    16 Józef          Wietecki              102.75 +  359: 293  153
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  406: 354  176
   10     5 Krzysztof      Obremski              142.73 +  354: 347  193
   11     6 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  338: 414   86
   12    13 Kazimierz      Merklejn              144.33 +  393: 272  194
   13     7 Dorota         Stachowska            122.51 +  382: 342  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 13 144.15




	Robert Duczemiński 131.03 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jacek          Wandzel               108.68 +  427: 336  159
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  473: 382  152
    3     8 Marek          Kocikowski            100.00 +  441: 323  150
    4     4 Dawid          Pikul                 142.12 -  288: 502   92
    5    11 Jacek          Nowak                 107.05 +  443: 353  157
    6     9 Natalia        Ogierman              118.50 +  461: 248  169
    7     3 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  331: 439   96
    8     4 Rafał          Lenartowski           149.27 -  399: 458   99
    9    15 Dariusz        Kosz                  152.14 -  394: 408  102
   10    15 Magdalena      Kublik                125.14 +  437: 329  175
   11    10 Grzegorz       Pukniel               120.22 +  405: 348  170
   12     7 Rafał          Polak                 107.81 +  440: 320  158
   13     5 Rafał          Lenartowski           149.27 -  357: 399   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 13 136.77




	Adam Klimont 130.98 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Polak                 107.81 +  439: 332  158
    2    17 Weronika       Rudnicka              130.06 +  381: 360  180
    3     4 Jolanta        Chłopińska            127.33 -  309: 373   77
    4    10 Stanisław      Rydzik                141.36 -  403: 481   91
    5    25 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  462: 290  152
    6    19 Renata         Andracka              112.04 +  506: 454  162
    7    10 Magdalena      Kublik                125.14 +  426: 354  175
    8     7 Dorota         Stachowska            122.51 -  354: 441   73
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  418: 421   71
   10    13 Maurycy        Machnio               105.10 +  380: 342  155
   11    11 Tomasz         Suchanek              131.90 -  297: 508   82
   12    15 Irena          Sołdan                133.72 +  402: 325  184
   13    12 Tomasz         Zwoliński             148.35 +  379: 347  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 13 135.23




	Sławomir Piotrowski 130.58 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jacek          Nowak                 107.05 -  326: 485   57
    2    23 Walenty        Siemaszko             116.73 +  485: 260  167
    3    16 Beata          Błaszczyk             100.00 +  377: 326  150
    4    21 Rafał          Wesołowski            128.58 +  373: 314  179
    5     8 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  268: 564   86
    6    18 Tomasz         Suchanek              131.90 -  339: 457   82
    7    24 Piotr          Broda                 129.15 +  333: 323  179
    8    19 Irena          Sołdan                133.72 -  328: 412   84
    9    22 Weronika       Rudnicka              130.06 -  302: 321   80
   10    29 Renata         Andracka              112.04 -  346: 387   62
   11    30 Rafał          Stachowski            119.46 +  380: 296  169
   12    28 Andrzej        Kroc                  129.55 +  436: 394  180
   13    24 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  403: 356  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 13 126.77




	Weronika Rudnicka 130.06 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  352: 312  157
    2    17 Adam           Klimont               130.98 -  360: 381   81
    3    15 Andrzej        Rechowicz             126.29 -  293: 407   76
    4    29 Joanna         Suchanek              113.19 +  410: 310  163
    5    17 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  305: 532  100
    8    31 Julita         Dygnas                102.14 +  428: 266  152
    9    22 Sławomir       Piotrowski            130.58 +  321: 302  181
   10    17 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  458: 324  179
   11    13 Dariusz        Kuć                   126.26 +  372: 328  176
   12     8 Tomasz         Suchanek              131.90 +  367: 342  182
   13    16 Michał         Ozimiński             139.96 -  383: 397   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 11 139.73




	Andrzej Kroc 129.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Dębska                106.45 -  411: 453   56
    2    22 Barbara        Łukaszewicz           122.84 +  362: 329  173
    3    22 Marek          Syczuk                137.89 -  394: 502   88
    4    23 Beata          Błaszczyk             100.00 +  364: 286  150
    5    26 Maciej         Śliwa                 115.22 +  364: 286  165
    6    12 Kazimierz      Merklejn              144.33 +  412: 382  194
    7     8 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  261: 462   94
    8    18 Tomasz         Suchanek              131.90 -  319: 347   82
    9    18 Ireneusz       Moralewicz            128.61 -  333: 361   79
   10    27 Rafał          Stachowski            119.46 +  407: 357  169
   11    23 Irena          Sołdan                133.72 -  365: 393   84
   12    28 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  394: 436   81
   13    30 Magdalena      Kublik                125.14 +  362: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 13 122.31




	Piotr Broda 129.15 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maurycy        Machnio               105.10 -  327: 367   55
    2    42 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  437: 346  165
    3    24 Dariusz        Kosz                  152.14 -  383: 391  102
    4    24 Jacek          Gigoła                114.00 +  406: 356  164
    5    23 Paweł          Mazurek               116.48 -  381: 401   66
    6    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  393: 297  150
    7    24 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  323: 333   81
    8    26 Sławomir       Wolski                110.21 -  302: 370   60
    9    29 Jakub          Błażejewski           100.49 +  396: 374  150
   10    24 Magdalena      Kupczyńska            121.71 -  337: 392   72
   11    29 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  417: 271  166
   12    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  341: 259  150
   13    21 Jacek          Wandzel               108.68 -  287: 409   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 13 110.77




	Ireneusz Moralewicz 128.61 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Józef          Wietecki              102.75 +  414: 357  153
    2     3 Grzegorz       Kurowski              136.35 +  491: 384  186
    3     7 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  342: 417   92
    4    13 Waldemar       Kudliński             100.00 +  361: 342  150
    5    13 Michał         Alabrudziński         154.25 -  409: 489  104
    6    14 Magdalena      Kublik                125.14 -  382: 418   75
    7    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  421: 309  150
    8    15 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  353: 446   73
    9    18 Andrzej        Kroc                  129.55 +  361: 333  180
   10    17 Weronika       Rudnicka              130.06 -  324: 458   80
   11    22 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  391: 362  172
   12    14 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  360: 388   78
   13    19 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  302: 432   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 13 120.23




	Rafał Wesołowski 128.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Zawadzki              102.22 -  313: 317   52
    2    28 Krzysztof      Mówka                 150.47 +  314: 287  200
    3    31 Anna           Krynicka              120.38 +  386: 346  170
    4    21 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  314: 373   81
    5    27 Łukasz         Baranowski            122.81 +  443: 372  173
    6    20 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  300: 410   85
    7    27 Tomasz         Zwoliński             148.35 +  384: 373  198
    8    20 Maciej         Perzyński             118.60 -  351: 459   69
    9    23 Renata         Andracka              112.04 +  402: 326  162
   10    20 Irena          Sołdan                133.72 +  398: 377  184
   11    14 Dominik        Urbacki               146.93 +  382: 355  197
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  365: 351  171
   13     8 Dariusz        Kosz                  152.14 +  490: 363  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 13 149.54




	Alicja Grąbczewska 128.08 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Julita         Dygnas                102.14 +  419: 324  152
    2     2 Krzysztof      Obremski              142.73 -  282: 426   93
    3    19 Tomasz         Suchanek              131.90 -  276: 386   82
    4    34 Walenty        Siemaszko             116.73 +  419: 360  167
    5    21 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  495: 240  173
    6    13 Marek          Syczuk                137.89 -  366: 435   88
    7    17 Kazimierz      Merklejn              144.33 +  401: 328  194
    8    11 Dariusz        Kosz                  152.14 +  408: 344  202
    9    14 Dariusz        Kuć                   126.26 -  390: 410   76
   10    22 Dorota         Rudzińska             117.13 +  496: 404  167
   11    16 Michał         Ozimiński             139.96 -  301: 475   90
   12    22 Łukasz         Baranowski            122.81 -  384: 398   73
   13    18 Łukasz         Baranowski            122.81 +  476: 316  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 13 133.08




	Maciej Grąbczewski 127.62 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Błażejewski           100.49 -  336: 408   50
    2    37 Grzegorz       Koczkodon             135.04 +  479: 346  185
    3    14 Anna           Niedzielko            109.06 +  468: 277  159
    4     9 Rafał          Polak                 107.81 +  359: 339  158
    5     9 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  364: 466   92
    6    16 Jacek          Nowak                 107.05 +  406: 386  157
    7    14 Paweł          Mazurek               116.48 -  309: 390   66
    8    21 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  340: 371   94
    9    20 Mariusz        Orzeł                 122.80 -  387: 392   73
   10    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  475: 277  150
   11    21 Magdalena      Kublik                125.14 +  489: 335  175
   12    14 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  388: 360  179
   13    11 Dariusz        Kuć                   126.26 +  447: 414  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Jolanta Chłopińska 127.33 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  483: 159  150
    2     7 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  435: 379  173
    3     4 Adam           Klimont               130.98 +  373: 309  181
    4     6 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  318: 389   94
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  309: 436   71
    6    10 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  373: 401  100
    7    28 Dorota         Rudzińska             117.13 +  399: 374  167
    8    22 Anna           Niedzielko            109.06 +  395: 341  159
    9    12 Natalia        Ogierman              118.50 -  375: 423   69
   10    21 Michał         Ozimiński             139.96 -  367: 433   90
   11    25 Sławomir       Wolski                110.21 -  273: 439   60
   12    26 Maciej         Bukowski              109.46 -  368: 387   59
   13    28 Maciej         Perzyński             118.60 +  433: 384  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 13 118.62




	Andrzej Rechowicz 126.29 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  471: 308  150
    2    10 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  344: 390   71
    3    15 Weronika       Rudnicka              130.06 +  407: 293  180
    4    15 Renata         Andracka              112.04 -  326: 381   62
    5    24 Rafał          Stachowski            119.46 +  465: 371  169
    6    15 Rafał          Polak                 107.81 -  338: 397   58
    7    21 Józef          Wietecki              102.75 -  326: 340   53
    8    25 Jacek          Nowak                 107.05 -  292: 356   57
    9    28 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  375: 279  166
   10    25 Joanna         Suchanek              113.19 -  346: 427   63
   11    28 Maciej         Bukowski              109.46 -  314: 418   59
   12    32 Urszula        Solarska              109.76 +  428: 308  160
   13    29 Walenty        Siemaszko             116.73 +  445: 337  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 13 108.85




	Dariusz Kuć 126.26 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  420: 356  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          143.88 +  436: 351  194
    3    11 Michał         Alabrudziński         154.25 -  311: 446  104
    4     8 Maciej         Sancewicz             131.89 +  439: 299  182
    5    14 Renata         Andracka              112.04 +  381: 352  162
    6     5 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  423: 434   96
    7    15 Anna           Niedzielko            109.06 +  492: 311  159
    8     9 Rafał          Polak                 107.81 -  366: 434   58
    9    14 Alicja         Grąbczewska           128.08 +  410: 390  178
   10    11 Dariusz        Kosz                  152.14 -  334: 485  102
   11    13 Weronika       Rudnicka              130.06 -  328: 372   80
   12    17 Jacek          Wandzel               108.68 +  494: 339  159
   13    11 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  414: 447   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Mariusz Sylwestrzuk 125.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  441: 254  150
    2    16 Maurycy        Machnio               105.10 +  359: 288  155
    3     5 Rafał          Lenartowski           149.27 +  496: 448  199
    4     5 Michał         Alabrudziński         154.25 +  572: 319  204
    5     1 Bartosz        Morawski              153.90 -  390: 466  104
    6     3 Dorota         Stachowska            122.51 -  294: 382   73
    7     7 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  358: 480   71
    8    12 Magdalena      Kublik                125.14 +  436: 286  175
    9     8 Maciej         Sancewicz             131.89 -  354: 406   82
   10    12 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  233: 533   73
   11    20 Joanna         Suchanek              113.19 -  304: 409   63
   12    23 Józef          Wietecki              102.75 -  336: 338   53
   13    27 Dorota         Rudzińska             117.13 +  394: 382  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 13 120.69




	Magdalena Kublik 125.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  394: 385  150
    2    11 Michał         Ozimiński             139.96 +  455: 291  190
    3     2 Krzysztof      Obremski              142.73 -  354: 405   93
    4    17 Dariusz        Kosz                  152.14 -  281: 681  102
    5    30 Dorota         Kuć                   119.36 +  405: 347  169
    6    14 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  418: 382  179
    7    10 Adam           Klimont               130.98 -  354: 426   81
    8    12 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 -  286: 436   76
    9    24 Marcin         Bertrand              100.00 +  375: 345  150
   10    15 Robert         Duczemiński           131.03 -  329: 437   81
   11    21 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  335: 489   78
   12    30 Jacek          Gigoła                114.00 -  347: 385   64
   13    30 Andrzej        Kroc                  129.55 -  354: 362   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 13 114.85




	Barbara Łukaszewicz 122.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marcin         Bertrand              100.00 +  425: 346  150
    2    22 Andrzej        Kroc                  129.55 -  329: 362   80
    3    27 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  445: 331  160
    4    20 Maurycy        Machnio               105.10 +  405: 369  155
    5     4 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  303: 380   94
    6    11 Dariusz        Kosz                  152.14 +  413: 378  202
    7     9 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  305: 353  100
    8    15 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  446: 353  179
    9    13 Marek          Syczuk                137.89 -  354: 445   88
   10    12 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  533: 233  176
   11    15 Anna           Niedzielko            109.06 +  336: 287  159
   12    12 Krzysztof      Obremski              142.73 -  318: 359   93
   13    14 Maurycy        Machnio               105.10 +  469: 407  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 13 137.77




	Łukasz Baranowski 122.81 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Beata          Błaszczyk             100.00 +  338: 317  150
    2    19 Dominik        Urbacki               146.93 -  415: 417   97
    3    28 Jakub          Błażejewski           100.49 +  373: 352  150
    4    11 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  390: 409   86
    5    27 Rafał          Wesołowski            128.58 -  372: 443   79
    6    25 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  437: 418  150
    7    25 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  573: 381  173
    8    13 Walenty        Siemaszko             116.73 +  410: 273  167
    9    10 Tomasz         Suchanek              131.90 -  365: 407   82
   10    14 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  277: 534   85
   11    19 Renata         Andracka              112.04 -  436: 562   62
   12    22 Alicja         Grąbczewska           128.08 +  398: 384  178
   13    18 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  316: 476   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 13 118.23




	Mariusz Orzeł 122.80 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  400:   1  150
    2     7 Jolanta        Chłopińska            127.33 -  379: 435   77
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              102.22 -  345: 379   52
    4    27 Jakub          Błażejewski           100.49 +  446: 357  150
    5    21 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  240: 495   78
    6    31 Urszula        Solarska              109.76 +  351: 325  160
    7    25 Łukasz         Baranowski            122.81 -  381: 573   73
    8    29 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  321: 317  166
    9    20 Maciej         Grąbczewski           127.62 +  392: 387  178
   10    18 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  313: 427   98
   11    26 Maurycy        Machnio               105.10 -  332: 501   55
   12    27 Walenty        Siemaszko             116.73 +  397: 331  167
   13    24 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  356: 403   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 13 114.23




	Dorota Stachowska 122.51 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Waldemar       Dębski                100.00 +  374: 370  150
    2    15 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  323: 397   94
    3    23 Joanna         Suchanek              113.19 +  485: 323  163
    4    22 Urszula        Solarska              109.76 +  395: 356  160
    5     7 Natalia        Ogierman              118.50 +  470: 443  169
    6     3 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  382: 294  176
    7     4 Stanisław      Rydzik                141.36 -  332: 578   91
    8     7 Adam           Klimont               130.98 +  441: 354  181
    9     4 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  351: 416   96
   10     6 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  277: 479   86
   11    12 Marek          Syczuk                137.89 +  472: 272  188
   12    11 Paweł          Mazurek               116.48 +  389: 352  166
   13     7 Maciej         Sancewicz             131.89 -  342: 382   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 13 138.62




	Magdalena Kupczyńska 121.71 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marek          Kocikowski            100.00 -  347: 380   50
    2    33 Sławomir       Wolski                110.21 -  293: 404   60
    3    35 Maciej         Bukowski              109.46 -  349: 373   59
    4    41 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  357: 402   50
    5    41 Zbigniew       Rybak                 115.70 -  313: 358   66
    6    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  468: 316  150
    7    39 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  356: 313  160
    8    37 Urszula        Solarska              109.76 +  371: 315  160
    9    33 Beata          Błaszczyk             100.00 +  380: 236  150
   10    24 Piotr          Broda                 129.15 +  392: 337  179
   11    22 Ireneusz       Moralewicz            128.61 -  362: 391   79
   12    29 Katarzyna      Dębska                106.45 +  438: 369  156
   13    22 Marcin         Bertrand              100.00 -  269: 461   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 13 105.31




	Małgorzata Deszczyńska 121.40 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  395: 390  150
    2    10 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  390: 344  176
    3     6 Tomasz         Zwoliński             148.35 +  461: 348  198
    4     2 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  255: 480   96
    5    12 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  436: 309  177
    6     6 Krzysztof      Obremski              142.73 -  397: 412   93
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  480: 358  176
    8     5 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  273: 443   86
    9    11 Adam           Klimont               130.98 +  421: 418  181
   10     8 Marek          Syczuk                137.89 +  435: 340  188
   11     5 Stanisław      Rydzik                141.36 -  387: 436   91
   12    10 Rafał          Wesołowski            128.58 -  351: 365   79
   13    13 Tomasz         Suchanek              131.90 +  405: 375  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 13 144.08




	Anna Krynicka 120.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Waldemar       Kudliński             100.00 -  345: 404   50
    2    36 Jacek          Gigoła                114.00 +  391: 346  164
    3    31 Rafał          Wesołowski            128.58 -  346: 386   79
    4    33 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  271: 394   50
    5    35 Maciej         Bukowski              109.46 -  269: 359   59
    6    36 Marcin         Bertrand              100.00 -  333: 356   50
    7    41 Waldemar       Dębski                100.00 +  395: 275  150
    8    34 Dorota         Rudzińska             117.13 -  313: 404   67
    9    38 Agnieszka      Kozak                 106.76 -  324: 368   57
   10    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  456: 144  150
   11    36 Urszula        Solarska              109.76 -  329: 366   60
   12    39 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  466: 317  150
   13    36 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  446: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 13  95.08




	Grzegorz Pukniel 120.22 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         154.25 -  299: 411  104
    2    34 Dorota         Kuć                   119.36 +  377: 363  169
    3    26 Irena          Sołdan                133.72 +  413: 368  184
    4    14 Kazimierz      Merklejn              144.33 +  424: 410  194
    5    10 Marek          Syczuk                137.89 +  411: 400  188
    6     7 Stanisław      Rydzik                141.36 -  369: 448   91
    7    12 Tomasz         Suchanek              131.90 +  419: 326  182
    8     8 Krzysztof      Obremski              142.73 +  474: 419  193
    9     5 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  309: 417   92
   10     9 Natalia        Ogierman              118.50 -  422: 464   69
   11    10 Robert         Duczemiński           131.03 -  348: 405   81
   12    20 Sławomir       Wolski                110.21 -  345: 346   60
   13    19 Ireneusz       Moralewicz            128.61 +  432: 302  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 13 137.38




	Rafał Stachowski 119.46 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              153.90 -  304: 481  104
    2    32 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  425: 318  150
    3    12 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  278: 505   94
    4    28 Józef          Wietecki              102.75 +  349: 329  153
    5    24 Andrzej        Rechowicz             126.29 -  371: 465   76
    6    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  463: 286  150
    7    22 Maciej         Sancewicz             131.89 -  370: 476   82
    8    28 Marcin         Bertrand              100.00 -  338: 362   50
    9    30 Maciej         Bukowski              109.46 +  397: 363  159
   10    27 Andrzej        Kroc                  129.55 -  357: 407   80
   11    30 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  296: 380   81
   12    33 Marek          Kocikowski            100.00 -  299: 381   50
   13    35 Dorota         Kuć                   119.36 +  391: 315  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 13 107.54




	Dorota Kuć 119.36 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  152.14 -  346: 376  102
    2    34 Grzegorz       Pukniel               120.22 -  363: 377   70
    3    36 Jacek          Gigoła                114.00 -  300: 397   64
    4    40 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  448: 285  150
    5    30 Magdalena      Kublik                125.14 -  347: 405   75
    6    35 Maciej         Bukowski              109.46 +  372: 311  159
    7    29 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  363: 414   50
    8    35 Krzysztof      Zawadzki              102.22 -  267: 370   52
    9    36 Jerzy          Krzyżewski            115.22 -  348: 381   65
   10    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  513: 162  150
   11    33 Agata          Kuć                   115.82 -  308: 374   66
   12    38 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  400: 263  157
   13    35 Rafał          Stachowski            119.46 -  315: 391   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 13  94.54




	Maciej Perzyński 118.60 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 150.47 +  375: 369  200
    2    14 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  326: 461   98
    3    20 Natalia        Ogierman              118.50 -  359: 409   69
    4    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  515: 164  150
    5    19 Marek          Kocikowski            100.00 +  361: 292  150
    6    21 Paweł          Mazurek               116.48 -  387: 458   66
    7    26 Katarzyna      Dębska                106.45 +  413: 328  156
    8    20 Rafał          Wesołowski            128.58 +  459: 351  179
    9     7 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  324: 352   94
   10    19 Anna           Niedzielko            109.06 -  320: 403   59
   11    24 Marcin         Bertrand              100.00 -  371: 401   50
   12    24 Agata          Kuć                   115.82 -  317: 403   66
   13    28 Jolanta        Chłopińska            127.33 -  384: 433   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 13 108.77




	Natalia Ogierman 118.50 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           149.27 -  367: 488   99
    2    29 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  427: 247  157
    3    20 Maciej         Perzyński             118.60 +  409: 359  169
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  544: 272  152
    5     7 Dorota         Stachowska            122.51 -  443: 470   73
    6     9 Robert         Duczemiński           131.03 -  248: 461   81
    7    19 Jacek          Nowak                 107.05 +  433: 246  157
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             135.04 +  405: 400  185
    9    12 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  423: 375  177
   10     9 Grzegorz       Pukniel               120.22 +  464: 422  170
   11     3 Dawid          Pikul                 142.12 -  347: 367   92
   12     5 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  327: 399   92
   13    10 Dominik        Urbacki               146.93 +  425: 355  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 13 138.54




	Dorota Rudzińska 117.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  222: 444   98
    2    41 Rafał          Polak                 107.81 -  310: 347   58
    3    43 PAUZA
    4    36 Sławomir       Wolski                110.21 +  391: 348  160
    5    28 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  370: 442   85
    6    33 Agata          Kuć                   115.82 +  395: 309  166
    7    28 Jolanta        Chłopińska            127.33 -  374: 399   77
    8    34 Anna           Krynicka              120.38 +  404: 313  170
    9    27 Walenty        Siemaszko             116.73 +  345: 335  167
   10    22 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  404: 496   78
   11    27 Jacek          Wandzel               108.68 -  357: 415   59
   12    31 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  339: 336  150
   13    27 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 -  382: 394   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Walenty Siemaszko 116.73 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Urbacki               146.93 -  409: 436   97
    2    23 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  260: 485   81
    3    40 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  399: 355  150
    4    34 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  360: 419   78
    5    33 Marcin         Bertrand              100.00 +  396: 374  150
    6    30 Marek          Kocikowski            100.00 +  423: 295  150
    7    18 Michał         Ozimiński             139.96 +  389: 293  190
    8    13 Łukasz         Baranowski            122.81 -  273: 410   73
    9    27 Dorota         Rudzińska             117.13 -  335: 345   67
   10    32 Jakub          Błażejewski           100.49 +  457: 313  150
   11    17 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  399: 413   94
   12    27 Mariusz        Orzeł                 122.80 -  331: 397   73
   13    29 Andrzej        Rechowicz             126.29 -  337: 445   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Paweł Mazurek 116.48 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  320: 451   96
    2    25 Maciej         Bukowski              109.46 +  337: 329  159
    3    29 Katarzyna      Dębska                106.45 +  404: 311  156
    4    19 Marek          Syczuk                137.89 -  300: 430   88
    5    23 Piotr          Broda                 129.15 +  401: 381  179
    6    21 Maciej         Perzyński             118.60 +  458: 387  169
    7    14 Maciej         Grąbczewski           127.62 +  390: 309  178
    8    10 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  376: 390  100
    9    16 Dominik        Urbacki               146.93 -  320: 483   97
   10    16 Kazimierz      Merklejn              144.33 =  359: 359  144
   11    18 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  448: 281  150
   12    11 Dorota         Stachowska            122.51 -  352: 389   73
   13    17 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  347: 355   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 13 129.46




	Agata Kuć 115.82 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  361: 443   94
    2    30 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  352: 304  150
    3    13 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  354: 383   86
    4    35 Maciej         Śliwa                 115.22 -  345: 366   65
    5    37 Beata          Błaszczyk             100.00 +  372: 312  150
    6    33 Dorota         Rudzińska             117.13 -  309: 395   67
    7    35 Jacek          Gigoła                114.00 -  297: 384   64
    8    39 Sławomir       Długosz               109.13 +  328: 326  159
    9    32 Waldemar       Kudliński             100.00 -  314: 332   50
   10    37 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  498: 393  157
   11    33 Dorota         Kuć                   119.36 +  374: 308  169
   12    24 Maciej         Perzyński             118.60 +  403: 317  169
   13    23 Joanna         Suchanek              113.19 +  423: 339  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Zbigniew Rybak 115.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  260: 567   94
    2    38 Jacek          Wandzel               108.68 +  446: 318  159
    3    17 Stanisław      Rydzik                141.36 -  313: 465   91
    4    26 Irena          Sołdan                133.72 -  368: 452   84
    5    41 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  358: 313  172
    6    26 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  316: 437   98
    7    38 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  377: 366  157
    8    29 Mariusz        Orzeł                 122.80 -  317: 321   73
    9    28 Andrzej        Rechowicz             126.29 -  279: 375   76
   10    36 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  386: 338  165
   11    29 Piotr          Broda                 129.15 -  271: 417   79
   12    37 Sławomir       Długosz               109.13 +  454: 376  159
   13    32 Waldemar       Kudliński             100.00 -  301: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 13 112.08




	Jerzy Krzyżewski 115.22 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Obremski              142.73 -  213: 515   93
    2    42 Piotr          Broda                 129.15 -  346: 437   79
    3    41 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  413: 487  100
    4    39 Marcin         Bertrand              100.00 -  303: 360   50
    5    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  353: 239  150
    6    41 Waldemar       Dębski                100.00 +  332: 327  150
    7    36 Beata          Błaszczyk             100.00 -  299: 320   50
    8    38 Maciej         Bukowski              109.46 -  315: 324   59
    9    36 Dorota         Kuć                   119.36 +  381: 348  169
   10    36 Zbigniew       Rybak                 115.70 -  338: 386   66
   11    38 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  384: 232  150
   12    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  399: 373  150
   13    33 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 -  273: 332   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 13 102.00




	Maciej Śliwa 115.22 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Pikul                 142.12 -  232: 493   92
    2    40 Renata         Andracka              112.04 -  381: 398   62
    3    38 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  363: 282  150
    4    35 Agata          Kuć                   115.82 +  366: 345  166
    5    26 Andrzej        Kroc                  129.55 -  286: 364   80
    6    34 Sławomir       Wolski                110.21 -  332: 387   60
    7    37 Maciej         Bukowski              109.46 +  361: 310  159
    8    33 Joanna         Suchanek              113.19 -  342: 371   63
    9    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  335: 421   50
   10    34 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 -  320: 340   60
   11    37 Jakub          Błażejewski           100.49 +  336: 328  150
   12    36 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  390: 324  152
   13    34 Marek          Kocikowski            100.00 -  343: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 13  99.54




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  279: 432   92
    2    36 Anna           Krynicka              120.38 -  346: 391   70
    3    36 Dorota         Kuć                   119.36 +  397: 300  169
    4    24 Piotr          Broda                 129.15 -  356: 406   79
    5    31 Julita         Dygnas                102.14 +  354: 277  152
    6    27 Michał         Ozimiński             139.96 -  230: 597   90
    7    35 Agata          Kuć                   115.82 +  384: 297  166
    8    32 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  356: 297  150
    9    26 Maurycy        Machnio               105.10 -  338: 492   55
   10    31 Jacek          Wandzel               108.68 -  266: 488   59
   11    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  376: 355  150
   12    30 Magdalena      Kublik                125.14 +  385: 347  175
   13    26 Anna           Niedzielko            109.06 +  382: 295  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 13 120.46




	Joanna Suchanek 113.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Rydzik                141.36 +  439: 333  191
    2    18 Urszula        Solarska              109.76 -  332: 370   60
    3    23 Dorota         Stachowska            122.51 -  323: 485   73
    4    29 Weronika       Rudnicka              130.06 -  310: 410   80
    5    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  323: 238  150
    6    29 Józef          Wietecki              102.75 -  323: 385   53
    7    30 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  482: 335  150
    8    33 Maciej         Śliwa                 115.22 +  371: 342  165
    9    17 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  330: 355   94
   10    25 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  427: 346  176
   11    20 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  409: 304  176
   12    18 Marek          Syczuk                137.89 -  304: 519   88
   13    23 Agata          Kuć                   115.82 -  339: 423   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 13 117.08




	Renata Andracka 112.04 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Ozimiński             139.96 -  332: 467   90
    2    40 Maciej         Śliwa                 115.22 +  398: 381  165
    3    33 Marcin         Bertrand              100.00 +  355: 286  150
    4    15 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  381: 326  176
    5    14 Dariusz        Kuć                   126.26 -  352: 381   76
    6    19 Adam           Klimont               130.98 -  454: 506   81
    7    16 Dariusz        Kosz                  152.14 -  301: 498  102
    8    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  381: 347  150
    9    23 Rafał          Wesołowski            128.58 -  326: 402   79
   10    29 Sławomir       Piotrowski            130.58 +  387: 346  181
   11    19 Łukasz         Baranowski            122.81 +  562: 436  173
   12    16 Dominik        Urbacki               146.93 -  279: 473   97
   13    20 Irena          Sołdan                133.72 -  233: 440   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 13 123.38




	Agnieszka Piotrowicz 110.28 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Syczuk                137.89 +  334: 305  188
    2    20 Miłosz         Wrzałek               141.78 -  335: 337   92
    3    27 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  331: 445   73
    4    30 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  308: 419   85
    5    38 Sławomir       Wolski                110.21 -  288: 372   60
    6    38 Jakub          Błażejewski           100.49 -  281: 361   50
    7    39 Magdalena      Kupczyńska            121.71 -  313: 356   72
    8    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  570: 156  150
    9    37 Sławomir       Długosz               109.13 +  316: 314  159
   10    34 Maciej         Śliwa                 115.22 +  340: 320  165
   11    31 Józef          Wietecki              102.75 -  313: 372   53
   12    35 Beata          Błaszczyk             100.00 +  389: 279  150
   13    33 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  332: 273  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 13 112.46




	Sławomir Wolski 110.21 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              136.35 -  300: 496   86
    2    33 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  404: 293  172
    3    18 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  360: 413   50
    4    36 Dorota         Rudzińska             117.13 -  348: 391   67
    5    38 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  372: 288  160
    6    34 Maciej         Śliwa                 115.22 +  387: 332  165
    7    23 Irena          Sołdan                133.72 -  301: 407   84
    8    26 Piotr          Broda                 129.15 +  370: 302  179
    9    21 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  357: 377   85
   10    26 Katarzyna      Dębska                106.45 +  331: 196  156
   11    25 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  439: 273  177
   12    20 Grzegorz       Pukniel               120.22 +  346: 345  170
   13    15 Rafał          Polak                 107.81 +  273: 242  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 13 131.46




	Urszula Solarska 109.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             135.04 +  341: 272  185
    2    18 Joanna         Suchanek              113.19 +  370: 332  163
    3     9 Łukasz         Tuszyński             145.60 -  239: 485   96
    4    22 Dorota         Stachowska            122.51 -  356: 395   73
    5    29 Rafał          Polak                 107.81 -  346: 371   58
    6    31 Mariusz        Orzeł                 122.80 -  325: 351   73
    7    34 Julita         Dygnas                102.14 -  299: 302   52
    8    37 Magdalena      Kupczyńska            121.71 -  315: 371   72
    9    40 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  392: 303  150
   10    33 Maciej         Bukowski              109.46 -  336: 398   59
   11    36 Anna           Krynicka              120.38 +  366: 329  170
   12    32 Andrzej        Rechowicz             126.29 -  308: 428   76
   13    38 Beata          Błaszczyk             100.00 +  403: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 13 105.92




	Maciej Bukowski 109.46 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                133.72 -  385: 396   84
    2    25 Paweł          Mazurek               116.48 -  329: 337   66
    3    35 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  373: 349  172
    4    32 Anna           Niedzielko            109.06 -  330: 382   59
    5    35 Anna           Krynicka              120.38 +  359: 269  170
    6    35 Dorota         Kuć                   119.36 -  311: 372   69
    7    37 Maciej         Śliwa                 115.22 -  310: 361   65
    8    38 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  324: 315  165
    9    30 Rafał          Stachowski            119.46 -  363: 397   69
   10    33 Urszula        Solarska              109.76 +  398: 336  160
   11    28 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  418: 314  176
   12    26 Jolanta        Chłopińska            127.33 +  387: 368  177
   13    25 Józef          Wietecki              102.75 +  431: 401  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 13 121.92




	Sławomir Długosz 109.13 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Suchanek              131.90 -  319: 398   82
    2    26 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  325: 421   50
    3    34 Józef          Wietecki              102.75 -  335: 389   53
    4    42 Waldemar       Dębski                100.00 +  381: 301  150
    5    34 Michał         Ozimiński             139.96 -  255: 450   90
    6    37 Julita         Dygnas                102.14 -  225: 367   52
    7    40 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  315: 295  150
    8    39 Agata          Kuć                   115.82 -  326: 328   66
    9    37 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 -  314: 316   60
   10    42 PAUZA
   11    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  473: 185  150
   12    37 Zbigniew       Rybak                 115.70 -  376: 454   66
   13    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  379: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Anna Niedzielko 109.06 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Sancewicz             131.89 -  298: 472   82
    2    35 Marcin         Bertrand              100.00 +  415: 383  150
    3    14 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  277: 468   78
    4    32 Maciej         Bukowski              109.46 +  382: 330  159
    5    22 Tomasz         Zwoliński             148.35 +  362: 321  198
    6    22 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  349: 302  150
    7    15 Dariusz        Kuć                   126.26 -  311: 492   76
    8    22 Jolanta        Chłopińska            127.33 -  341: 395   77
    9    25 Jacek          Wandzel               108.68 +  348: 316  159
   10    19 Maciej         Perzyński             118.60 +  403: 320  169
   11    15 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  287: 336   73
   12    21 Maurycy        Machnio               105.10 -  362: 379   55
   13    26 Jacek          Gigoła                114.00 -  295: 382   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 13 114.62




	Jacek Wandzel 108.68 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Duczemiński           131.03 -  336: 427   81
    2    38 Zbigniew       Rybak                 115.70 -  318: 446   66
    3    42 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  338: 325  157
    4    31 Julita         Dygnas                102.14 +  439: 364  152
    5    16 Maciej         Sancewicz             131.89 -  318: 385   82
    6    24 Irena          Sołdan                133.72 -  379: 412   84
    7    32 Marek          Kocikowski            100.00 +  411: 319  150
    8    30 Beata          Błaszczyk             100.00 +  401: 296  150
    9    25 Anna           Niedzielko            109.06 -  316: 348   59
   10    31 Jacek          Gigoła                114.00 +  488: 266  164
   11    27 Dorota         Rudzińska             117.13 +  415: 357  167
   12    17 Dariusz        Kuć                   126.26 -  339: 494   76
   13    21 Piotr          Broda                 129.15 +  409: 287  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 13 120.54




	Rafał Polak 107.81 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Klimont               130.98 -  332: 439   81
    2    41 Dorota         Rudzińska             117.13 +  347: 310  167
    3    25 Michał         Ozimiński             139.96 +  482: 262  190
    4     9 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  339: 359   78
    5    29 Urszula        Solarska              109.76 +  371: 346  160
    6    15 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  397: 338  176
    7    11 Marek          Syczuk                137.89 +  355: 342  188
    8     9 Dariusz        Kuć                   126.26 +  434: 366  176
    9     6 Krzysztof      Mówka                 150.47 -  334: 491  100
   10    10 Dominik        Urbacki               146.93 +  395: 324  197
   11     7 Piotr          Pietuchowski          143.88 -  343: 381   94
   12     7 Robert         Duczemiński           131.03 -  320: 440   81
   13    15 Sławomir       Wolski                110.21 -  242: 273   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 13 134.46




	Jacek Nowak 107.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sławomir       Piotrowski            130.58 +  485: 326  181
    2     6 Waldemar       Kudliński             100.00 +  389: 329  150
    3    10 Dawid          Pikul                 142.12 -  246: 600   92
    4    12 Tomasz         Zwoliński             148.35 +  385: 310  198
    5    11 Robert         Duczemiński           131.03 -  353: 443   81
    6    16 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  386: 406   78
    7    19 Natalia        Ogierman              118.50 -  246: 433   69
    8    25 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  356: 292  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  /  8 128.12




	Agnieszka Kozak 106.76 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Weronika       Rudnicka              130.06 -  312: 352   80
    2    29 Natalia        Ogierman              118.50 -  247: 427   69
    3    42 Jacek          Wandzel               108.68 -  325: 338   59
    4    43 PAUZA
    5    39 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  346: 352   50
    6    39 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  330: 312  150
    7    38 Zbigniew       Rybak                 115.70 -  366: 377   66
    8    40 Jakub          Błażejewski           100.49 -  274: 385   50
    9    38 Anna           Krynicka              120.38 +  368: 324  170
   10    37 Agata          Kuć                   115.82 -  393: 498   66
   11    39 Krzysztof      Zawadzki              102.22 -  289: 376   52
   12    38 Dorota         Kuć                   119.36 -  263: 400   69
   13    40 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  441: 398  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 12  85.92




	Katarzyna Dębska 106.45 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kroc                  129.55 +  453: 411  180
    2    12 Marek          Kocikowski            100.00 -  289: 378   50
    3    29 Paweł          Mazurek               116.48 -  311: 404   66
    4    38 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  363: 371   50
    5    36 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  390: 333  150
    6    32 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  351: 346  152
    7    26 Maciej         Perzyński             118.60 -  328: 413   69
    8    24 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  347: 432   98
    9    34 Julita         Dygnas                102.14 +  470: 294  152
   10    26 Sławomir       Wolski                110.21 -  196: 331   60
   11    35 Beata          Błaszczyk             100.00 +  341: 301  150
   12    29 Magdalena      Kupczyńska            121.71 -  369: 438   72
   13    31 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  383: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 13  99.92




	Maurycy Machnio 105.10 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Broda                 129.15 +  367: 327  179
    2    16 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 -  288: 359   76
    3    30 Julita         Dygnas                102.14 +  390: 351  152
    4    20 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  369: 405   73
    5    18 Irena          Sołdan                133.72 +  425: 342  184
    6    17 Maciej         Sancewicz             131.89 +  410: 330  182
    7    13 Dominik        Urbacki               146.93 -  346: 439   97
    8    17 Marek          Syczuk                137.89 -  329: 463   88
    9    26 Jacek          Gigoła                114.00 +  492: 338  164
   10    13 Adam           Klimont               130.98 -  342: 380   81
   11    26 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  501: 332  173
   12    21 Anna           Niedzielko            109.06 +  379: 362  159
   13    14 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  407: 469   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 13 129.31




	Józef Wietecki 102.75 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ireneusz       Moralewicz            128.61 -  357: 414   79
    2    31 Marek          Syczuk                137.89 -  363: 392   88
    3    34 Sławomir       Długosz               109.13 +  389: 335  159
    4    28 Rafał          Stachowski            119.46 -  329: 349   69
    5    32 Jakub          Błażejewski           100.49 +  415: 305  150
    6    29 Joanna         Suchanek              113.19 +  385: 323  163
    7    21 Andrzej        Rechowicz             126.29 +  340: 326  176
    8    16 Maciej         Sancewicz             131.89 -  293: 359   82
    9    19 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  388: 398   98
   10    30 Marcin         Bertrand              100.00 -  304: 412   50
   11    31 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  372: 313  160
   12    23 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 +  338: 336  176
   13    25 Maciej         Bukowski              109.46 -  401: 431   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 13 116.08




	Krzysztof Zawadzki 102.22 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            128.58 +  317: 313  179
    2    21 Robert         Duczemiński           131.03 -  382: 473   81
    3    21 Mariusz        Orzeł                 122.80 +  379: 345  173
    4    18 Natalia        Ogierman              118.50 -  272: 544   69
    5    25 Adam           Klimont               130.98 -  290: 462   81
    6    32 Katarzyna      Dębska                106.45 -  346: 351   56
    7    33 Marcin         Bertrand              100.00 -  352: 359   50
    8    35 Dorota         Kuć                   119.36 +  370: 267  169
    9    31 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  317: 424   50
   10    38 Beata          Błaszczyk             100.00 -  316: 358   50
   11    39 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  376: 289  157
   12    36 Maciej         Śliwa                 115.22 -  324: 390   65
   13    37 Jakub          Błażejewski           100.49 -  277: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 13  94.62




	Julita Dygnas 102.14 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Alicja         Grąbczewska           128.08 -  324: 419   78
    2    24 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  417: 295  150
    3    30 Maurycy        Machnio               105.10 -  351: 390   55
    4    31 Jacek          Wandzel               108.68 -  364: 439   59
    5    31 Jacek          Gigoła                114.00 -  277: 354   64
    6    37 Sławomir       Długosz               109.13 +  367: 225  159
    7    34 Urszula        Solarska              109.76 +  302: 299  160
    8    31 Weronika       Rudnicka              130.06 -  266: 428   80
    9    34 Katarzyna      Dębska                106.45 -  294: 470   56
   10    35 Marek          Kocikowski            100.00 -  308: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 10  91.10




	Jakub Błażejewski 100.49 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Grąbczewski           127.62 +  408: 336  178
    2     5 Rafał          Lenartowski           149.27 -  258: 427   99
    3    28 Łukasz         Baranowski            122.81 -  352: 373   73
    4    27 Mariusz        Orzeł                 122.80 -  357: 446   73
    5    32 Józef          Wietecki              102.75 -  305: 415   53
    6    38 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 +  361: 281  160
    7    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  315: 365   50
    8    40 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  385: 274  157
    9    29 Piotr          Broda                 129.15 -  374: 396   79
   10    32 Walenty        Siemaszko             116.73 -  313: 457   67
   11    37 Maciej         Śliwa                 115.22 -  328: 336   65
   12    40 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  459: 236  150
   13    37 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  347: 277  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 13 104.31




	Marcin Bertrand 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Barbara        Łukaszewicz           122.84 -  346: 425   73
    2    35 Anna           Niedzielko            109.06 -  383: 415   59
    3    33 Renata         Andracka              112.04 -  286: 355   62
    4    39 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  360: 303  165
    5    33 Walenty        Siemaszko             116.73 -  374: 396   67
    6    36 Anna           Krynicka              120.38 +  356: 333  170
    7    33 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  359: 352  152
    8    28 Rafał          Stachowski            119.46 +  362: 338  169
    9    24 Magdalena      Kublik                125.14 -  345: 375   75
   10    30 Józef          Wietecki              102.75 +  412: 304  153
   11    24 Maciej         Perzyński             118.60 +  401: 371  169
   12    19 Tomasz         Zwoliński             148.35 -  401: 413   98
   13    22 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  461: 269  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 13 121.85




	Beata Błaszczyk 100.00 Łowicz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Łukasz         Baranowski            122.81 -  317: 338   73
    2    27 Waldemar       Dębski                100.00 +  395: 329  150
    3    16 Sławomir       Piotrowski            130.58 -  326: 377   81
    4    23 Andrzej        Kroc                  129.55 -  286: 364   80
    5    37 Agata          Kuć                   115.82 -  312: 372   66
    6    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  454: 183  150
    7    36 Jerzy          Krzyżewski            115.22 +  320: 299  165
    8    30 Jacek          Wandzel               108.68 -  296: 401   59
    9    33 Magdalena      Kupczyńska            121.71 -  236: 380   72
   10    38 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  358: 316  152
   11    35 Katarzyna      Dębska                106.45 -  301: 341   56
   12    35 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 -  279: 389   60
   13    38 Urszula        Solarska              109.76 -  290: 403   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 13  94.15




	Juliusz Czupryniak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Rechowicz             126.29 -  308: 471   76
    2    30 Agata          Kuć                   115.82 -  304: 352   66
    3    39 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  368: 364  150
    4    33 Anna           Krynicka              120.38 +  394: 271  170
    5    20 Tomasz         Suchanek              131.90 -  373: 427   82
    6    25 Łukasz         Baranowski            122.81 -  418: 437   73
    7    30 Joanna         Suchanek              113.19 -  335: 482   63
    8    36 Marek          Kocikowski            100.00 +  359: 278  150
    9    31 Krzysztof      Zawadzki              102.22 +  424: 317  152
   10    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  393: 348  150
   11    18 Paweł          Mazurek               116.48 -  281: 448   66
   12    31 Dorota         Rudzińska             117.13 -  336: 339   67
   13    31 Katarzyna      Dębska                106.45 +  401: 383  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 13 109.31




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jolanta        Chłopińska            127.33 -  159: 483   77
    2    43 PAUZA
    3    32 Waldemar       Kudliński             100.00 -  182: 382   50
    4    37 Maciej         Perzyński             118.60 -  164: 515   69
    5    40 Joanna         Suchanek              113.19 -  238: 323   63
    6    40 Beata          Błaszczyk             100.00 -  183: 454   50
    7    42 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  205: 354   50
    8    42 Agnieszka      Piotrowicz            110.28 -  156: 570   60
    9    41 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  186: 381   50
   10    40 Anna           Krynicka              120.38 -  144: 456   70
   11    40 Sławomir       Długosz               109.13 -  185: 473   59
   12    41 Waldemar       Dębski                100.00 -  267: 300   50
   13    41 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  232: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  / 12  58.17




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dorota         Stachowska            122.51 -  370: 374   73
    2    27 Beata          Błaszczyk             100.00 -  329: 395   50
    3    37 Grzegorz       Koczkodon             135.04 -  216: 475   85
    4    42 Sławomir       Długosz               109.13 -  301: 381   59
    5    43 PAUZA
    6    41 Jerzy          Krzyżewski            115.22 -  327: 332   65
    7    41 Anna           Krynicka              120.38 -  275: 395   70
    8    41 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  409: 236  150
    9    39 Marek          Kocikowski            100.00 -  345: 438   50
   10    39 Dorota         Kuć                   119.36 -  162: 513   69
   11    41 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  416: 367  150
   12    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  300: 267  150
   13    39 Sławomir       Długosz               109.13 -  307: 379   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  380: 347  172
    2    12 Katarzyna      Dębska                106.45 +  378: 289  156
    3     8 Robert         Duczemiński           131.03 -  323: 441   81
    4    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  333: 374   50
    5    19 Maciej         Perzyński             118.60 -  292: 361   69
    6    30 Walenty        Siemaszko             116.73 -  295: 423   67
    7    32 Jacek          Wandzel               108.68 -  319: 411   59
    8    36 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  278: 359   50
    9    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  438: 345  150
   10    35 Julita         Dygnas                102.14 +  317: 308  152
   11    32 Waldemar       Kudliński             100.00 -  325: 366   50
   12    33 Rafał          Stachowski            119.46 +  381: 299  169
   13    34 Maciej         Śliwa                 115.22 +  388: 343  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 13 106.92




	Marcin Kołodziejski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mariusz        Orzeł                 122.80 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  390: 395   71
    2    24 Julita         Dygnas                102.14 -  295: 417   52
    3    38 Maciej         Śliwa                 115.22 -  282: 363   65
    4    40 Dorota         Kuć                   119.36 -  285: 448   69
    5    42 Jerzy          Krzyżewski            115.22 -  239: 353   65
    6    42 Magdalena      Kupczyńska            121.71 -  316: 468   72
    7    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  354: 205  150
    8    43 PAUZA
    9    40 Urszula        Solarska              109.76 -  303: 392   60
   10    41 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  290: 466   50
   11    41 Waldemar       Dębski                100.00 -  367: 416   50
   12    39 Anna           Krynicka              120.38 -  317: 466   70
   13    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  375: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 12  77.00




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Anna           Krynicka              120.38 +  404: 345  170
    2     6 Jacek          Nowak                 107.05 -  329: 389   57
    3    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  382: 182  150
    4    13 Ireneusz       Moralewicz            128.61 -  342: 361   79
    5    15 Kazimierz      Merklejn              144.33 -  411: 446   94
    6    28 Rafał          Stachowski            119.46 -  286: 463   69
    7    31 Jakub          Błażejewski           100.49 +  365: 315  150
    8    23 Michał         Ozimiński             139.96 -  339: 369   90
    9    32 Agata          Kuć                   115.82 +  332: 314  166
   10    28 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  348: 393   50
   11    32 Marek          Kocikowski            100.00 +  366: 325  150
   12    25 Piotr          Broda                 129.15 -  259: 341   79
   13    32 Zbigniew       Rybak                 115.70 +  352: 301  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 13 113.08




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Kuć                   126.26 -  356: 420   76
    2    32 Rafał          Stachowski            119.46 -  318: 425   69
    3    39 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  364: 368   50
    4    38 Katarzyna      Dębska                106.45 +  371: 363  156
    5    39 Agnieszka      Kozak                 106.76 +  352: 346  157
    6    23 Piotr          Broda                 129.15 -  297: 393   79
    7    29 Dorota         Kuć                   119.36 +  414: 363  169
    8    27 Renata         Andracka              112.04 -  347: 381   62
    9    35 Maciej         Śliwa                 115.22 +  421: 335  165
   10    23 Maciej         Grąbczewski           127.62 -  277: 475   78
   11    34 Jacek          Gigoła                114.00 -  355: 376   64
   12    34 Jerzy          Krzyżewski            115.22 -  373: 399   65
   13    36 Anna           Krynicka              120.38 -  293: 446   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 13  96.92




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariusz        Sylwestrzuk           125.87 -  254: 441   76
    2    39 Stanisław      Rydzik                141.36 -  320: 477   91
    3    40 Walenty        Siemaszko             116.73 -  355: 399   67
    4    41 Magdalena      Kupczyńska            121.71 +  402: 357  172
    5    36 Katarzyna      Dębska                106.45 -  333: 390   56
    6    39 Agnieszka      Kozak                 106.76 -  312: 330   57
    7    40 Sławomir       Długosz               109.13 -  295: 315   59
    8    41 Waldemar       Dębski                100.00 -  236: 409   50
    9    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  381: 186  150
   10    41 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  466: 290  150
   11    38 Jerzy          Krzyżewski            115.22 -  232: 384   65
   12    40 Jakub          Błażejewski           100.49 -  236: 459   50
   13    40 Agnieszka      Kozak                 106.76 -  398: 441   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 13  84.62




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Magdalena      Kublik                125.14 -  385: 394   75
    2    26 Sławomir       Długosz               109.13 +  421: 325  159
    3    18 Sławomir       Wolski                110.21 +  413: 360  160
    4    16 Marek          Kocikowski            100.00 +  374: 333  150
    5     6 Stanisław      Rydzik                141.36 -  333: 456   91
    6    22 Anna           Niedzielko            109.06 -  302: 349   59
    7    20 Ireneusz       Moralewicz            128.61 -  309: 421   79
    8    32 Jacek          Gigoła                114.00 -  297: 356   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  8 104.63


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej - Wałeckie Scrabblobranie



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               411: 299
   2 Rafał          Stachowski           - Bartosz        Morawski              304: 481
   3 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Kuć                   376: 346
   4 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Mówka                 375: 369
   5 Rafał          Lenartowski          - Natalia        Ogierman              488: 367
   6 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             222: 444
   7 Dominik        Urbacki              - Walenty        Siemaszko             436: 409
   8 Paweł          Mazurek              - Łukasz         Tuszyński             320: 451
   9 Kazimierz      Merklejn             - Agata          Kuć                   443: 361
  10 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Pietuchowski          260: 567
  11 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Krzyżewski            515: 213
  12 Maciej         Śliwa                - Dawid          Pikul                 232: 493
  13 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Gigoła                432: 279
  14 Joanna         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                439: 333
  15 Michał         Ozimiński            - Renata         Andracka              467: 332
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Marek          Syczuk                334: 305
  17 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Wolski                496: 300
  18 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Koczkodon             341: 272
  19 Irena          Sołdan               - Maciej         Bukowski              396: 385
  20 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Suchanek              319: 398
  21 Maciej         Sancewicz            - Anna           Niedzielko            472: 298
  22 Jacek          Wandzel              - Robert         Duczemiński           336: 427
  23 Adam           Klimont              - Rafał          Polak                 439: 332
  24 Jacek          Nowak                - Sławomir       Piotrowski            485: 326
  25 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Kozak                 352: 312
  26 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kroc                  453: 411
  27 Piotr          Broda                - Maurycy        Machnio               327: 367
  28 Józef          Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            357: 414
  29 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              313: 317
  30 Julita         Dygnas               - Alicja         Grąbczewska           324: 419
  31 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Błażejewski           336: 408
  32 Mirosław       Dejna                - Jolanta        Chłopińska            159: 483
  33 Andrzej        Rechowicz            - Juliusz        Czupryniak            471: 308
  34 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dariusz        Kuć                   356: 420
  35 Mariusz        Sylwestrzuk          - Barbara        Wiśniewska            441: 254
  36 Tadeusz        Wiśniewski           - Magdalena      Kublik                385: 394
  37 Barbara        Łukaszewicz          - Marcin         Bertrand              425: 346
  38 Beata          Błaszczyk            - Łukasz         Baranowski            317: 338
  39 Mariusz        Orzeł                - Marcin         Kołodziejski          400:   1
  40 Waldemar       Dębski               - Dorota         Stachowska            370: 374
  41 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Kocikowski            347: 380
  42 Bernadetta     Kudlińska            - Małgorzata     Deszczyńska           390: 395
  43 Anna           Krynicka             - Waldemar       Kudliński             345: 404


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          436: 351
   2 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Obremski              282: 426
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Kurowski              491: 384
   4 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         425: 425
   5 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Lenartowski           258: 427
   6 Waldemar       Kudliński            - Jacek          Nowak                 329: 389
   7 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Orzeł                 435: 379
   8 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Suchanek              454: 397
   9 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                490: 360
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             390: 344
  11 Magdalena      Kublik               - Michał         Ozimiński             455: 291
  12 Marek          Kocikowski           - Katarzyna      Dębska                378: 289
  13 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  448: 313
  14 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Perzyński             461: 326
  15 Dorota         Stachowska           - Kazimierz      Merklejn              323: 397
  16 Maurycy        Machnio              - Mariusz        Sylwestrzuk           288: 359
  17 Adam           Klimont              - Weronika       Rudnicka              381: 360
  18 Joanna         Suchanek             - Urszula        Solarska              332: 370
  19 Łukasz         Baranowski           - Dominik        Urbacki               415: 417
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Miłosz         Wrzałek               335: 337
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Robert         Duczemiński           382: 473
  22 Andrzej        Kroc                 - Barbara        Łukaszewicz           362: 329
  23 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Piotrowski            260: 485
  24 Julita         Dygnas               - Bernadetta     Kudlińska             417: 295
  25 Maciej         Bukowski             - Paweł          Mazurek               329: 337
  26 Tadeusz        Wiśniewski           - Sławomir       Długosz               421: 325
  27 Waldemar       Dębski               - Beata          Błaszczyk             329: 395
  28 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            287: 314
  29 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Kozak                 427: 247
  30 Agata          Kuć                  - Juliusz        Czupryniak            352: 304
  31 Marek          Syczuk               - Józef          Wietecki              392: 363
  32 Jolanta        Sylwestrzuk          - Rafał          Stachowski            318: 425
  33 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Kupczyńska            404: 293
  34 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Pukniel               363: 377
  35 Marcin         Bertrand             - Anna           Niedzielko            383: 415
  36 Jacek          Gigoła               - Anna           Krynicka              346: 391
  37 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Grąbczewski           346: 479
  38 Jacek          Wandzel              - Zbigniew       Rybak                 318: 446
  39 Barbara        Wiśniewska           - Stanisław      Rydzik                320: 477
  40 Renata         Andracka             - Maciej         Śliwa                 398: 381
  41 Rafał          Polak                - Dorota         Rudzińska             347: 310
  42 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Broda                 346: 437
  43 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Maciej         Sancewicz             401: 355
   2 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kublik                405: 354
   3 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              449: 406
   4 Jolanta        Chłopińska           - Adam           Klimont               373: 309
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Lenartowski           496: 448
   6 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Deszczyńska           348: 461
   7 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            417: 342
   8 Robert         Duczemiński          - Marek          Kocikowski            441: 323
   9 Łukasz         Tuszyński            - Urszula        Solarska              485: 239
  10 Jacek          Nowak                - Dawid          Pikul                 246: 600
  11 Dariusz        Kuć                  - Michał         Alabrudziński         311: 446
  12 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Stachowski            505: 278
  13 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              354: 383
  14 Anna           Niedzielko           - Maciej         Grąbczewski           277: 468
  15 Andrzej        Rechowicz            - Weronika       Rudnicka              407: 293
  16 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Błaszczyk             377: 326
  17 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 465: 313
  18 Sławomir       Wolski               - Tadeusz        Wiśniewski            360: 413
  19 Tomasz         Suchanek             - Alicja         Grąbczewska           386: 276
  20 Maciej         Perzyński            - Natalia        Ogierman              359: 409
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Orzeł                 379: 345
  22 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kroc                  502: 394
  23 Dorota         Stachowska           - Joanna         Suchanek              485: 323
  24 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Broda                 391: 383
  25 Michał         Ozimiński            - Rafał          Polak                 262: 482
  26 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                413: 368
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            445: 331
  28 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Baranowski            352: 373
  29 Paweł          Mazurek              - Katarzyna      Dębska                404: 311
  30 Maurycy        Machnio              - Julita         Dygnas                390: 351
  31 Anna           Krynicka             - Rafał          Wesołowski            346: 386
  32 Waldemar       Kudliński            - Mirosław       Dejna                 382: 182
  33 Renata         Andracka             - Marcin         Bertrand              355: 286
  34 Sławomir       Długosz              - Józef          Wietecki              335: 389
  35 Maciej         Bukowski             - Magdalena      Kupczyńska            373: 349
  36 Jacek          Gigoła               - Dorota         Kuć                   397: 300
  37 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Dębski                475: 216
  38 Maciej         Śliwa                - Bernadetta     Kudlińska             363: 282
  39 Juliusz        Czupryniak           - Jolanta        Sylwestrzuk           368: 364
  40 Walenty        Siemaszko            - Barbara        Wiśniewska            399: 355
  41 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Krzyżewski            487: 413
  42 Agnieszka      Kozak                - Jacek          Wandzel               325: 338
  43 Dorota         Rudzińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               388: 349
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             255: 480
   3 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               503: 361
   4 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           502: 288
   5 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Sylwestrzuk           319: 572
   6 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            389: 318
   7 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           391: 571
   8 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Sancewicz             439: 299
   9 Rafał          Polak                - Maciej         Grąbczewski           339: 359
  10 Stanisław      Rydzik               - Adam           Klimont               481: 403
  11 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kurowski              390: 409
  12 Jacek          Nowak                - Tomasz         Zwoliński             385: 310
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Waldemar       Kudliński             361: 342
  14 Grzegorz       Pukniel              - Kazimierz      Merklejn              424: 410
  15 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Andracka              326: 381
  16 Marek          Kocikowski           - Tadeusz        Wiśniewski            333: 374
  17 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Kosz                  281: 681
  18 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Zawadzki              544: 272
  19 Marek          Syczuk               - Paweł          Mazurek               430: 300
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Maurycy        Machnio               405: 369
  21 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            314: 373
  22 Urszula        Solarska             - Dorota         Stachowska            356: 395
  23 Andrzej        Kroc                 - Beata          Błaszczyk             364: 286
  24 Piotr          Broda                - Jacek          Gigoła                406: 356
  25 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Mówka                 404: 454
  26 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                368: 452
  27 Mariusz        Orzeł                - Jakub          Błażejewski           446: 357
  28 Józef          Wietecki             - Rafał          Stachowski            329: 349
  29 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Suchanek              410: 310
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Koczkodon             308: 419
  31 Julita         Dygnas               - Jacek          Wandzel               364: 439
  32 Anna           Niedzielko           - Maciej         Bukowski              382: 330
  33 Juliusz        Czupryniak           - Anna           Krynicka              394: 271
  34 Alicja         Grąbczewska          - Walenty        Siemaszko             419: 360
  35 Agata          Kuć                  - Maciej         Śliwa                 345: 366
  36 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wolski                391: 348
  37 Maciej         Perzyński            - Mirosław       Dejna                 515: 164
  38 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Sylwestrzuk           363: 371
  39 Marcin         Bertrand             - Jerzy          Krzyżewski            360: 303
  40 Bernadetta     Kudlińska            - Dorota         Kuć                   285: 448
  41 Magdalena      Kupczyńska           - Barbara        Wiśniewska            357: 402
  42 Sławomir       Długosz              - Waldemar       Dębski                381: 301
  43 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartosz        Morawski              390: 466
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 362: 380
   3 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              486: 371
   4 Piotr          Pietuchowski         - Barbara        Łukaszewicz           380: 303
   5 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               353: 464
   6 Tadeusz        Wiśniewski           - Stanisław      Rydzik                333: 456
   7 Natalia        Ogierman             - Dorota         Stachowska            443: 470
   8 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              268: 564
   9 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               364: 466
  10 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Syczuk                411: 400
  11 Robert         Duczemiński          - Jacek          Nowak                 443: 353
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Jolanta        Chłopińska            436: 309
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         409: 489
  14 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   352: 381
  15 Kazimierz      Merklejn             - Waldemar       Kudliński             446: 411
  16 Maciej         Sancewicz            - Jacek          Wandzel               385: 318
  17 Krzysztof      Mówka                - Weronika       Rudnicka              532: 305
  18 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               342: 425
  19 Marek          Kocikowski           - Maciej         Perzyński             292: 361
  20 Tomasz         Suchanek             - Juliusz        Czupryniak            427: 373
  21 Mariusz        Orzeł                - Alicja         Grąbczewska           240: 495
  22 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Zwoliński             362: 321
  23 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 401: 381
  24 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Rechowicz             371: 465
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Klimont               290: 462
  26 Maciej         Śliwa                - Andrzej        Kroc                  286: 364
  27 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            372: 443
  28 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Rudzińska             442: 370
  29 Rafał          Polak                - Urszula        Solarska              371: 346
  30 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Kublik                347: 405
  31 Jacek          Gigoła               - Julita         Dygnas                354: 277
  32 Józef          Wietecki             - Jakub          Błażejewski           415: 305
  33 Marcin         Bertrand             - Walenty        Siemaszko             374: 396
  34 Michał         Ozimiński            - Sławomir       Długosz               450: 255
  35 Anna           Krynicka             - Maciej         Bukowski              269: 359
  36 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                333: 390
  37 Beata          Błaszczyk            - Agata          Kuć                   312: 372
  38 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Piotrowicz            372: 288
  39 Jolanta        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Kozak                 352: 346
  40 Mirosław       Dejna                - Joanna         Suchanek              238: 323
  41 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kupczyńska            358: 313
  42 Jerzy          Krzyżewski           - Bernadetta     Kudlińska             353: 239
  43 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              489: 347
   2 Dominik        Urbacki              - Rafał          Lenartowski           368: 441
   3 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           382: 294
   4 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               324: 444
   5 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   434: 423
   6 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Deszczyńska           412: 397
   7 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               448: 369
   8 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Pietuchowski          436: 350
   9 Robert         Duczemiński          - Natalia        Ogierman              461: 248
  10 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Mówka                 373: 401
  11 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Kosz                  413: 378
  12 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  382: 412
  13 Alicja         Grąbczewska          - Marek          Syczuk                366: 435
  14 Magdalena      Kublik               - Ireneusz       Moralewicz            418: 382
  15 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Polak                 338: 397
  16 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Nowak                 406: 386
  17 Maurycy        Machnio              - Maciej         Sancewicz             410: 330
  18 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Suchanek              339: 457
  19 Adam           Klimont              - Renata         Andracka              506: 454
  20 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             300: 410
  21 Paweł          Mazurek              - Maciej         Perzyński             458: 387
  22 Anna           Niedzielko           - Tadeusz        Wiśniewski            349: 302
  23 Piotr          Broda                - Jolanta        Sylwestrzuk           393: 297
  24 Jacek          Wandzel              - Irena          Sołdan                379: 412
  25 Juliusz        Czupryniak           - Łukasz         Baranowski            418: 437
  26 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 437: 316
  27 Jacek          Gigoła               - Michał         Ozimiński             230: 597
  28 Waldemar       Kudliński            - Rafał          Stachowski            286: 463
  29 Joanna         Suchanek             - Józef          Wietecki              323: 385
  30 Walenty        Siemaszko            - Marek          Kocikowski            423: 295
  31 Urszula        Solarska             - Mariusz        Orzeł                 325: 351
  32 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              351: 346
  33 Dorota         Rudzińska            - Agata          Kuć                   395: 309
  34 Maciej         Śliwa                - Sławomir       Wolski                332: 387
  35 Dorota         Kuć                  - Maciej         Bukowski              372: 311
  36 Anna           Krynicka             - Marcin         Bertrand              333: 356
  37 Julita         Dygnas               - Sławomir       Długosz               367: 225
  38 Jakub          Błażejewski          - Agnieszka      Piotrowicz            361: 281
  39 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Kozak                 312: 330
  40 Beata          Błaszczyk            - Mirosław       Dejna                 454: 183
  41 Jerzy          Krzyżewski           - Waldemar       Dębski                332: 327
  42 Magdalena      Kupczyńska           - Bernadetta     Kudlińska             468: 316


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 387: 437
   2 Rafał          Lenartowski          - Bartosz        Morawski              361: 396
   3 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             331: 439
   4 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Rydzik                332: 578
   5 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              514: 288
   6 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             508: 265
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Sylwestrzuk           480: 358
   8 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Pietuchowski          261: 462
   9 Krzysztof      Mówka                - Barbara        Łukaszewicz           353: 305
  10 Adam           Klimont              - Magdalena      Kublik                426: 354
  11 Marek          Syczuk               - Rafał          Polak                 342: 355
  12 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               326: 419
  13 Dominik        Urbacki              - Maurycy        Machnio               439: 346
  14 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Mazurek               309: 390
  15 Dariusz        Kuć                  - Anna           Niedzielko            492: 311
  16 Renata         Andracka             - Dariusz        Kosz                  301: 498
  17 Alicja         Grąbczewska          - Kazimierz      Merklejn              401: 328
  18 Walenty        Siemaszko            - Michał         Ozimiński             389: 293
  19 Natalia        Ogierman             - Jacek          Nowak                 433: 246
  20 Tadeusz        Wiśniewski           - Ireneusz       Moralewicz            309: 421
  21 Józef          Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             340: 326
  22 Rafał          Stachowski           - Maciej         Sancewicz             370: 476
  23 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wolski                407: 301
  24 Piotr          Broda                - Sławomir       Piotrowski            323: 333
  25 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Baranowski            381: 573
  26 Maciej         Perzyński            - Katarzyna      Dębska                413: 328
  27 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            373: 384
  28 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Rudzińska             399: 374
  29 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Sylwestrzuk           363: 414
  30 Joanna         Suchanek             - Juliusz        Czupryniak            482: 335
  31 Waldemar       Kudliński            - Jakub          Błażejewski           365: 315
  32 Marek          Kocikowski           - Jacek          Wandzel               319: 411
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Bertrand              352: 359
  34 Urszula        Solarska             - Julita         Dygnas                299: 302
  35 Agata          Kuć                  - Jacek          Gigoła                297: 384
  36 Beata          Błaszczyk            - Jerzy          Krzyżewski            320: 299
  37 Maciej         Bukowski             - Maciej         Śliwa                 310: 361
  38 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Rybak                 366: 377
  39 Magdalena      Kupczyńska           - Agnieszka      Piotrowicz            356: 313
  40 Barbara        Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               295: 315
  41 Waldemar       Dębski               - Anna           Krynicka              275: 395
  42 Bernadetta     Kudlińska            - Mirosław       Dejna                 354: 205


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                336: 392
   2 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             439: 368
   3 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               352: 330
   4 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           458: 399
   5 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           443: 273
   6 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               398: 441
   7 Dorota         Stachowska           - Adam           Klimont               441: 354
   8 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Obremski              474: 419
   9 Rafał          Polak                - Dariusz        Kuć                   434: 366
  10 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Mówka                 376: 390
  11 Dariusz        Kosz                 - Alicja         Grąbczewska           344: 408
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                436: 286
  13 Łukasz         Baranowski           - Walenty        Siemaszko             410: 273
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Natalia        Ogierman              400: 405
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Łukaszewicz           353: 446
  16 Maciej         Sancewicz            - Józef          Wietecki              359: 293
  17 Maurycy        Machnio              - Marek          Syczuk                329: 463
  18 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Suchanek              319: 347
  19 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            412: 328
  20 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Perzyński             351: 459
  21 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Grąbczewski           371: 340
  22 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Niedzielko            395: 341
  23 Waldemar       Kudliński            - Michał         Ozimiński             339: 369
  24 Katarzyna      Dębska               - Tomasz         Zwoliński             347: 432
  25 Jacek          Nowak                - Andrzej        Rechowicz             356: 292
  26 Sławomir       Wolski               - Piotr          Broda                 370: 302
  27 Jolanta        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              347: 381
  28 Marcin         Bertrand             - Rafał          Stachowski            362: 338
  29 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Orzeł                 317: 321
  30 Jacek          Wandzel              - Beata          Błaszczyk             401: 296
  31 Weronika       Rudnicka             - Julita         Dygnas                428: 266
  32 Tadeusz        Wiśniewski           - Jacek          Gigoła                297: 356
  33 Joanna         Suchanek             - Maciej         Śliwa                 371: 342
  34 Anna           Krynicka             - Dorota         Rudzińska             313: 404
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Kuć                   370: 267
  36 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Kocikowski            359: 278
  37 Urszula        Solarska             - Magdalena      Kupczyńska            315: 371
  38 Maciej         Bukowski             - Jerzy          Krzyżewski            324: 315
  39 Sławomir       Długosz              - Agata          Kuć                   326: 328
  40 Agnieszka      Kozak                - Jakub          Błażejewski           274: 385
  41 Waldemar       Dębski               - Barbara        Wiśniewska            409: 236
  42 Agnieszka      Piotrowicz           - Mirosław       Dejna                 570: 156
  43 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         383: 409
   2 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              351: 329
   3 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           306: 490
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Stachowska            416: 351
   5 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               417: 309
   6 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Polak                 491: 334
   7 Maciej         Perzyński            - Piotr          Pietuchowski          324: 352
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Sancewicz             354: 406
   9 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                505: 316
  10 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Baranowski            407: 365
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Adam           Klimont               421: 418
  12 Natalia        Ogierman             - Jolanta        Chłopińska            423: 375
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Syczuk                354: 445
  14 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           410: 390
  15 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  394: 408
  16 Dominik        Urbacki              - Paweł          Mazurek               483: 320
  17 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Suchanek              355: 330
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Kroc                  361: 333
  19 Józef          Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             388: 398
  20 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Orzeł                 387: 392
  21 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Koczkodon             357: 377
  22 Sławomir       Piotrowski           - Weronika       Rudnicka              302: 321
  23 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            326: 402
  24 Magdalena      Kublik               - Marcin         Bertrand              375: 345
  25 Anna           Niedzielko           - Jacek          Wandzel               348: 316
  26 Jacek          Gigoła               - Maurycy        Machnio               338: 492
  27 Dorota         Rudzińska            - Walenty        Siemaszko             345: 335
  28 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Rybak                 375: 279
  29 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Broda                 374: 396
  30 Rafał          Stachowski           - Maciej         Bukowski              397: 363
  31 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              424: 317
  32 Agata          Kuć                  - Waldemar       Kudliński             314: 332
  33 Magdalena      Kupczyńska           - Beata          Błaszczyk             380: 236
  34 Julita         Dygnas               - Katarzyna      Dębska                294: 470
  35 Maciej         Śliwa                - Jolanta        Sylwestrzuk           335: 421
  36 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Kuć                   381: 348
  37 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Piotrowicz            314: 316
  38 Agnieszka      Kozak                - Anna           Krynicka              368: 324
  39 Marek          Kocikowski           - Waldemar       Dębski                438: 345
  40 Bernadetta     Kudlińska            - Urszula        Solarska              303: 392
  41 Mirosław       Dejna                - Barbara        Wiśniewska            186: 381


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              421: 326
   2 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               362: 422
   3 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             369: 388
   4 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 384: 399
   5 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Obremski              354: 347
   6 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            479: 277
   7 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Suchanek              412: 331
   8 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Deszczyńska           340: 435
   9 Grzegorz       Pukniel              - Natalia        Ogierman              422: 464
  10 Rafał          Polak                - Dominik        Urbacki               395: 324
  11 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Kuć                   485: 334
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Barbara        Łukaszewicz           233: 533
  13 Adam           Klimont              - Maurycy        Machnio               380: 342
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Baranowski            534: 277
  15 Magdalena      Kublik               - Robert         Duczemiński           329: 437
  16 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Mazurek               359: 359
  17 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Moralewicz            458: 324
  18 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Orzeł                 427: 313
  19 Maciej         Perzyński            - Anna           Niedzielko            320: 403
  20 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                398: 377
  21 Michał         Ozimiński            - Jolanta        Chłopińska            433: 367
  22 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Rudzińska             496: 404
  23 Jolanta        Sylwestrzuk          - Maciej         Grąbczewski           277: 475
  24 Piotr          Broda                - Magdalena      Kupczyńska            337: 392
  25 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             427: 346
  26 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Wolski                196: 331
  27 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Kroc                  357: 407
  28 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Kudliński             393: 348
  29 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              346: 387
  30 Marcin         Bertrand             - Józef          Wietecki              412: 304
  31 Jacek          Wandzel              - Jacek          Gigoła                488: 266
  32 Walenty        Siemaszko            - Jakub          Błażejewski           457: 313
  33 Maciej         Bukowski             - Urszula        Solarska              398: 336
  34 Agnieszka      Piotrowicz           - Maciej         Śliwa                 340: 320
  35 Julita         Dygnas               - Marek          Kocikowski            308: 317
  36 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 338: 386
  37 Agnieszka      Kozak                - Agata          Kuć                   393: 498
  38 Beata          Błaszczyk            - Krzysztof      Zawadzki              358: 316
  39 Dorota         Kuć                  - Waldemar       Dębski                513: 162
  40 Mirosław       Dejna                - Anna           Krynicka              144: 456
  41 Barbara        Wiśniewska           - Bernadetta     Kudlińska             466: 290
  42 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         425: 360
   2 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              310: 522
   3 Dawid          Pikul                - Natalia        Ogierman              367: 347
   4 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Mówka                 309: 472
   5 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           436: 387
   6 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Kurowski              338: 414
   7 Rafał          Polak                - Piotr          Pietuchowski          343: 381
   8 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  365: 494
   9 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             402: 424
  10 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Duczemiński           348: 405
  11 Tomasz         Suchanek             - Adam           Klimont               508: 297
  12 Marek          Syczuk               - Dorota         Stachowska            272: 472
  13 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   372: 328
  14 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            355: 382
  15 Anna           Niedzielko           - Barbara        Łukaszewicz           287: 336
  16 Michał         Ozimiński            - Alicja         Grąbczewska           475: 301
  17 Walenty        Siemaszko            - Kazimierz      Merklejn              399: 413
  18 Paweł          Mazurek              - Juliusz        Czupryniak            448: 281
  19 Łukasz         Baranowski           - Renata         Andracka              436: 562
  20 Joanna         Suchanek             - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 304
  21 Maciej         Grąbczewski          - Magdalena      Kublik                489: 335
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Ireneusz       Moralewicz            362: 391
  23 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                365: 393
  24 Marcin         Bertrand             - Maciej         Perzyński             401: 371
  25 Sławomir       Wolski               - Jolanta        Chłopińska            439: 273
  26 Mariusz        Orzeł                - Maurycy        Machnio               332: 501
  27 Dorota         Rudzińska            - Jacek          Wandzel               357: 415
  28 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Bukowski              314: 418
  29 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 271: 417
  30 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Piotrowski            296: 380
  31 Agnieszka      Piotrowicz           - Józef          Wietecki              313: 372
  32 Waldemar       Kudliński            - Marek          Kocikowski            366: 325
  33 Dorota         Kuć                  - Agata          Kuć                   308: 374
  34 Jacek          Gigoła               - Jolanta        Sylwestrzuk           376: 355
  35 Beata          Błaszczyk            - Katarzyna      Dębska                301: 341
  36 Urszula        Solarska             - Anna           Krynicka              366: 329
  37 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Śliwa                 328: 336
  38 Barbara        Wiśniewska           - Jerzy          Krzyżewski            232: 384
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 376: 289
  40 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Długosz               185: 473
  41 Waldemar       Dębski               - Bernadetta     Kudlińska             416: 367


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             548: 326
   2 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                396: 538
   3 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 351: 428
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 332: 396
   5 Natalia        Ogierman             - Miłosz         Wrzałek               327: 399
   6 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           360: 439
   7 Robert         Duczemiński          - Rafał          Polak                 440: 320
   8 Tomasz         Suchanek             - Weronika       Rudnicka              342: 367
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Ozimiński             506: 379
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            351: 365
  11 Dorota         Stachowska           - Paweł          Mazurek               389: 352
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Obremski              318: 359
  13 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Sancewicz             272: 393
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           360: 388
  15 Irena          Sołdan               - Adam           Klimont               325: 402
  16 Renata         Andracka             - Dominik        Urbacki               279: 473
  17 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Wandzel               494: 339
  18 Marek          Syczuk               - Joanna         Suchanek              519: 304
  19 Marcin         Bertrand             - Tomasz         Zwoliński             401: 413
  20 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Pukniel               346: 345
  21 Maurycy        Machnio              - Anna           Niedzielko            379: 362
  22 Alicja         Grąbczewska          - Łukasz         Baranowski            384: 398
  23 Józef          Wietecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           338: 336
  24 Agata          Kuć                  - Maciej         Perzyński             403: 317
  25 Piotr          Broda                - Waldemar       Kudliński             341: 259
  26 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Bukowski              368: 387
  27 Mariusz        Orzeł                - Walenty        Siemaszko             397: 331
  28 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Kroc                  436: 394
  29 Katarzyna      Dębska               - Magdalena      Kupczyńska            369: 438
  30 Magdalena      Kublik               - Jacek          Gigoła                347: 385
  31 Dorota         Rudzińska            - Juliusz        Czupryniak            339: 336
  32 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              428: 308
  33 Marek          Kocikowski           - Rafał          Stachowski            381: 299
  34 Jerzy          Krzyżewski           - Jolanta        Sylwestrzuk           399: 373
  35 Agnieszka      Piotrowicz           - Beata          Błaszczyk             389: 279
  36 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Zawadzki              390: 324
  37 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               454: 376
  38 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Kuć                   263: 400
  39 Bernadetta     Kudlińska            - Anna           Krynicka              317: 466
  40 Jakub          Błażejewski          - Barbara        Wiśniewska            459: 236
  41 Waldemar       Dębski               - Mirosław       Dejna                 300: 267


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 341: 415
   2 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              314: 498
   3 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 317: 565
   4 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         375: 319
   5 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           399: 357
   6 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             446: 366
   7 Dorota         Stachowska           - Maciej         Sancewicz             342: 382
   8 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  490: 363
   9 Krzysztof      Obremski             - Marek          Syczuk                418: 316
  10 Dominik        Urbacki              - Natalia        Ogierman              355: 425
  11 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kuć                   447: 414
  12 Adam           Klimont              - Tomasz         Zwoliński             379: 347
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Suchanek              405: 375
  14 Maurycy        Machnio              - Barbara        Łukaszewicz           407: 469
  15 Rafał          Polak                - Sławomir       Wolski                242: 273
  16 Weronika       Rudnicka             - Michał         Ozimiński             383: 397
  17 Paweł          Mazurek              - Kazimierz      Merklejn              347: 355
  18 Łukasz         Baranowski           - Alicja         Grąbczewska           316: 476
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Pukniel               302: 432
  20 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              440: 233
  21 Jacek          Wandzel              - Piotr          Broda                 409: 287
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Marcin         Bertrand              269: 461
  23 Agata          Kuć                  - Joanna         Suchanek              423: 339
  24 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Piotrowski            356: 403
  25 Maciej         Bukowski             - Józef          Wietecki              431: 401
  26 Jacek          Gigoła               - Anna           Niedzielko            382: 295
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Rudzińska             394: 382
  28 Maciej         Perzyński            - Jolanta        Chłopińska            384: 433
  29 Walenty        Siemaszko            - Andrzej        Rechowicz             337: 445
  30 Andrzej        Kroc                 - Magdalena      Kublik                362: 354
  31 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Dębska                401: 383
  32 Waldemar       Kudliński            - Zbigniew       Rybak                 352: 301
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Piotrowicz            273: 332
  34 Marek          Kocikowski           - Maciej         Śliwa                 388: 343
  35 Dorota         Kuć                  - Rafał          Stachowski            315: 391
  36 Jolanta        Sylwestrzuk          - Anna           Krynicka              293: 446
  37 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Zawadzki              347: 277
  38 Urszula        Solarska             - Beata          Błaszczyk             403: 290
  39 Sławomir       Długosz              - Waldemar       Dębski                379: 307
  40 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Kozak                 398: 441
  41 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             232: 375
Lista rankingowa na dzień 01-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            154.39  29179  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              153.51  29934  195
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.88  28706  189
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.09  24325  161
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.74  27964  188
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.50  29058  197
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.18  29436  200
   9 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.78  27595  188
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.62  29178  199
  11 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.14  11691   80
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             145.54  27944  192
  14 Kamil Górka                    Kraków               145.46  27201  187
  15 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.40  27870  193
  16 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  17 Justyna Górka                  Kraków               144.29  27848  193
  18 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  19 Dawid Pikul                    Poznań               144.08  28383  197
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.79  17398  121
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.52  27699  193
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              141.86  27521  194
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  26 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.23  27822  197
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.82  20700  147
  30 Radosław Jachna                Łódź                 139.54  27768  199
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               138.45  19522  141
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.22  26953  195
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.24  25115  183
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Marek Syczuk                   Warszawa             136.38  27275  200
  40 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  42 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26193  193
  43 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               135.56  14641  108
  45 Przemysław Rybicki             Otwock               135.16  11624   86
  46 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.90  24552  182
  47 Michał Musielak                Bydgoszcz            134.34   8195   61
  48 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  50 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  51 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  52 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.77  25015  187
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.60  15899  119
  54 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  55 Irena Sołdan                   Sopot                133.14  25830  194
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.12  26224  197
  57 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.12  14930  113
  58 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  59 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  61 Adam Klimont                   Wałcz                131.83   8569   65
  62 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  63 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  65 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.39  25884  197
  66 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  67 Janusz Krupiński               Bytom                130.91  12829   98
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.38  24512  188
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  72 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  73 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              130.02   5331   41
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.97  25214  194
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.95  25731  198
  78 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  79 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  80 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  82 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.75  24076  187
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.70  13514  105
  84 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             128.58  16972  132
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               128.07  10502   82
  87 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.95  21111  165
  88 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  89 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.33  10314   81
  90 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  91 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  92 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  95 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  96 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  97 Piotr Broda                    Sandomierz           126.64  24441  193
  98 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.57  24934  197
  99 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.35  24007  190
 100 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 102 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.87  24796  197
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 104 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.34  24315  194
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 107 Magdalena Kublik               Warszawa             125.18  24661  197
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.12   8383   67
 109 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 110 Robert Głowacki                Łódź                 124.93  19864  159
 111 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.84  10611   85
 112 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 113 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 115 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 116 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.66  23311  187
 117 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 118 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 119 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 120 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 121 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.53   9018   73
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.42  14440  117
 123 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.38  24059  195
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            123.16   5542   45
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.74  23320  190
 127 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 128 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 129 Anita Bruska                   Gdynia               122.41  16158  132
 130 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 132 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 133 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.97   8050   66
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.80  13642  112
 135 Krzysztof Gibas                Kraków               121.68  17887  147
 136 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.27  24132  199
 137 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.14   7147   59
 138 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.05  11379   94
 139 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 140 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.01  22629  187
 141 Leszek Stecuła                 Bytom                120.99   9195   76
 142 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 143 Natalia Ogierman               Katowice             120.91  17048  141
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.65   7239   60
 146 Leszek Kacprzyk                Katowice             120.65  13271  110
 147 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 148 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 149 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 150 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 151 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 152 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.14   4408   37
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 154 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.88  22706  191
 155 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 156 Bogusław Książek               Szczecin             118.56  13990  118
 157 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       118.27  15967  135
 158 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 159 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   6249   53
 160 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 161 Marta Dobrzańska               Kraków               117.74   5063   43
 162 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.65  22236  189
 163 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.64   9882   84
 164 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 165 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  22198  189
 166 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 167 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.33  22762  194
 168 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 169 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13953  119
 170 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 171 Adam Jurkowski                 Gliwice              116.86   5843   50
 172 Tomasz Lempart                 Kraków               116.56  10024   86
 173 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 174 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.04  11140   96
 175 Adam Janicki                   Łódź                 116.04  23092  199
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 177 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 178 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 179 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 180 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 181 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 182 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.36  22379  194
 184 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 185 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.85  21592  188
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 187 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 188 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.55   9851   86
 189 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             113.99   8777   77
 191 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 192 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.92   9797   86
 193 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.78   8647   76
 194 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 195 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 196 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 197 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 198 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 199 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 200 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.96   5083   45
 201 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 202 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.62  16442  146
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              112.30   8310   74
 204 Joanna Suchanek                Wrocław              112.17  17835  159
 205 Sławomir Wolski                Wrocław              112.05  21849  195
 206 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 207 Renata Andracka                Zwola                111.87  20473  183
 208 Maciej Bukowski                Szczecin             111.65   8262   74
 209 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 210 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 211 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    111.30   8236   74
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.13  21560  194
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Jerzy Luter                    Bytom                110.90  21515  194
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 216 Marcin Ceglarek                Kraków               110.75  19049  172
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.72  21590  195
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.67   9850   89
 219 Urszula Solarska               Łódź                 110.61  20905  189
 220 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 222 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 223 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 224 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 225 Anna Niedzielko                Szczecin             109.80  10760   98
 226 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 227 Maurycy Machnio                Lipiany              109.24   8302   76
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 230 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 231 Anna Krynicka                  Warszawa             109.07   3272   30
 232 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 233 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.88  20252  186
 234 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 235 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 236 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 237 Teresa Zalewska                Racibórz             108.48  14103  130
 238 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.45  19847  183
 239 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 240 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 241 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 242 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 243 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.55  12691  118
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 245 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 247 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 249 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              106.60  19827  186
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.38   5106   48
 252 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.08  21217  200
 254 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 255 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.01  20353  192
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.98  12612  119
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              105.97   3285   31
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 259 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.41  16444  156
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.32   8033   77
 263 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               104.08  13635  131
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.03  14044  135
 265 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.75  16912  163
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.91   5454   53
 267 Bożena Guział                  Racibórz             102.69   5237   51
 268 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.01  16831  165
 270 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 271 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.44  16028  158
 272 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.29  20056  198
 273 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 274 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 276 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 277 Lidia Żywna                    Gdynia               100.62  14691  146
 278 Anna Stambulska                Kraków               100.40   6225   62
 279 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.70  10356  106
 281 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.28   5253   54
 283 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 284 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 285 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 286 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 287 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 288 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 289 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 291 Maciej Dąbrowski               Warszawa              93.65  17794  190
 292 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 293 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 294 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 296 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.68  17877  195
 297 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             90.80   8898   98
 299 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 300 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 301 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 302 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                86.76   5119   59
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 304 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 305 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 306 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.37   8943  106
 307 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 309 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 310 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.06   2741   33
 311 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.39   7827   95
 312 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 313 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              80.75   4845   60
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 315 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 316 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 317 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 318 Mirosław Dejna                 Sampława              61.48  11988  195




Poczekalnia na dzień 01-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   9 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  10 Michał Makowski                Warszawa             140.76   3519   25
  11 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  12 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  13 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                114.72   2868   25
  17 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  18 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  21 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  22 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  23 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  24 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  26 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  27 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  28 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  29 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  30 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  31 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  32 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  33 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  34 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  38 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  39 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  40 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  41 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  42 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  43 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  44 Beata Marynowicz               Racibórz             102.21   2453   24
  45 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  46 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  47 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  48 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  49 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  50 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  51 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  52 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  53 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  55 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  56 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.65   2269   23
  57 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  58 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  59 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  60 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  61 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  62 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  63 Leszek Katyński                Słupsk                84.17   1936   23
  64 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  65 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  66 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  70 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  71 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  72 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  73 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  75 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  76 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  77 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  78 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  79 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  80 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  81 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  82 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  83 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  84 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  85 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  86 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  87 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  88 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  89 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  90 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  91 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
  92 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  93 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
  94 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  95 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
  96 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  97 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  98 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 100 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 103 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 104 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 105 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 106 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 107 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 108 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 109 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 110 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 111 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 112 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 113 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 114 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 115 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 116 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 117 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 120 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 121 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 122 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 123 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 124 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 125 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 126 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 127 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 128 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 129 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               60.46    786   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 133 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 134 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 135 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 136 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 137 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 138 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 139 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 140 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 141 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 142 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 143 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 144 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 145 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 146 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 147 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 148 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 149 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 150 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 151 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 152 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 153 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 154 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 155 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 156 Joanna Brychcy                 Katowice             110.25   1323   12
 157 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 158 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 159 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 160 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 161 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 162 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 163 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 164 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 165 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 166 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 167 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 168 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 169 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 170 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 171 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 172 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 173 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 174 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 175 Lidia Nowak                    Sosnowiec            101.92   1223   12
 176 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 177 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 178 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 179 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 180 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 181 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 182 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 183 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 184 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 185 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 186 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 187 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 188 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 189 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 190 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 191 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 192 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 194 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 195 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 196 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 197 Dariusz Sowula                 Kraków                94.17   1130   12
 198 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 199 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 200 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 201 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 202 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 203 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 204 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 205 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 206 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 207 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 208 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 209 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 210 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 211 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 212 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 213 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 214 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 215 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 216 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 217 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 218 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 219 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 220 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 221 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 222 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 223 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 224 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 225 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 226 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 227 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 228 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 229 Jędrzej Zawojski               Modzurów              75.75    909   12
 230 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 231 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 232 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 233 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 234 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 235 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 236 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 237 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 238 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 239 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 240 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 241 Grażyna Smereka                Racibórz              92.91   1022   11
 242 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 243 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 244 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 245 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 246 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 247 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 248 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 249 Joanna Wilk                    Racibórz              85.45    940   11
 250 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 251 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 252 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 253 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 254 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 255 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 256 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 257 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 258 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 259 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 260 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 261 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 262 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 263 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 264 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 265 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 266 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 267 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 268 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 269 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 270 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 271 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 272 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 273 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 274 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 275 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 276 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 277 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 278 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 279 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 280 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 281 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 282 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 283 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 284 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 285 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 286 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 287 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 288 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 289 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 290 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 291 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 292 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 293 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 294 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 295 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 299 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 300 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 301 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 302 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 303 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 304 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 305 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 306 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 307 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 308 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 309 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 310 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 311 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 312 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 313 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 314 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 315 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 316 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 317 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 318 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 319 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 320 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 321 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 322 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 323 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 324 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 325 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 326 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 327 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 328 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 329 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 330 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 331 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 332 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 333 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 334 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 335 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 336 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 337 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 338 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 339 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 340 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 341 Agnieszka Antos                Racibórz              77.20    386    5
 342 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 343 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 344 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 345 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 346 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 347 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 348 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 349 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 350 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 351 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 352 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 353 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 354 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 355 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 356 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 357 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 358 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 359 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 360 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 361 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 362 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 363 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 364 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 365 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 366 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 367 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 368 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 369 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 370 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 371 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 372 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 373 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 374 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 375 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 376 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 377 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 378 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 379 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 380 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 381 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 382 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 383 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 384 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie