Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia X Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-17 sierpnia X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"Grand Prix 2014
Białystok23
sierpnia
Białystok 23-24 sierpnia IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady MiastaMistrzostwa Regionów 2014
Turniej w „d(e)ychę”.
Bartosz Morawski – nokautuje przeciwników.15 - 17 sierpnia 2014 — X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie" Wałcz, 15 - 17 sierpnia 2014
Grand Prix 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej w „d(e)ychę”. <br> Bartosz Morawski – nokautuje przeciwników.Dziesiąta edycja „Wałeckiego scrabblobrania” skłania do przemyśleń i podsumowań. Tak właśnie rozpoczęło się nasze spotkanie scrabblowe. „Gdyby nie upór organizatorów i walka z przeciwnościami — tego turnieju zapewne nie byłoby nigdy” — wspominała Jolanta Chłopińska.
Sierpniowym południem na hali widowiskowej niespełna dziewięćdziesiątka scrabblistów spotkała się aby rozstrzygnąć kto w tym roku wyjedzie z tytułem mistrza Ziemi Wałeckiej. Co więcej – organizatorzy przewidzieli na ten cel aż trzy dni, w których to rozegrano dwadzieścia dwie rundy. Jedno, co nie podlega dyskusji to to, że jak wcześniejsze wydania tego turnieju tak i tegoroczne obfitowało w bogate menu słynnej na całą Polskę kuchni wałeckiego gimnazjum.

Były też części rekreacyjno-rozrywkowe. Przechodząc jednak do meritum imprezy, sama część sportowa nie zapowiadała takiego obrotu sprawy i nikt raczej nie obstawiłby, że turniej rozstrzygnie się na trzy rundy przed końcem. Po pierwszym dniu rozgrywek w czołówce pojawiały się różne potencjalne kandydatury do tytułu mistrza: Bartosz Morawski, Michał Alabrudziński, Kazimierz Merklejn, Robert Duczemiński, Dawid Pikul, Dariusz Kosz, Piotr Broda... Obrońca tytułu z 2013 roku, po niezbyt udanym pierwszym dniu sklasyfikowany został dopiero na dwudziestym miejscu.

Drugiego dnia już chyba nikt nie miał wątpliwości, że najwięcej do powiedzenia będzie miał Bartosz Morawski – to on z pakietem piętnastu wygranych (na szesnaście możliwych) o trzy duże punkty wyprzedzał najlepszego wśród pretendentów do podium. Trzeciego dnia w osiemnastej rundzie Bartosz zwiększył jeszcze przewagę do czterech punktów. Wygrana w kolejnym pojedynku, w dziewiętnastej rundzie dała mu już stuprocentową wygraną w turnieju. Mimo pewnej wygranej – kolejne trzy pojedynki potwierdzały tylko doskonałą formę Bartosza Morawskiego. Wygrał już do końca wszystkie spotkania na pierwszym stole i zakończył turniej sięgając po tytuł mistrzowski nokautując konkurentów przewagą aż pięciu dużych punktów. Drugie miejsce w turnieju zajął Dariusz Kosz z szesnastoma wygranymi pojedynkami. Trzeci na podium stanął obrońca tytułu sprzed roku – Kamil Górka z piętnastoma wygranymi. Zaraz za podium kolejno: Krzysztof Sporczyk, Maciej GrąbczewskiMichał Alabrudziński. Najwyżej w klasyfikacji wśród pań — Małgorzata Deszczyńska z Warszawy.

Oprócz powyższych nagrodzeni byli również:
Barbara Obremska – nagroda za najciekawszego scrabbla o tematyce „wałeckiej”; Karol Wyrębkiewicz, Kazimierz MerklejnGrzegorz Pukniel — nagrody za najdroższe scrabble podzielne przez dziesięć;
Krzysztof Obremski – nagroda za zajęcie dziesiątego miejsca;
Agnieszka Piotrowicz – nagroda losowana — godzinny masaż Lomi Lomi w salonie jednego ze sponsorów — Studio masażu „MAITRI” (www.maitri-masaze.pl);
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie tak atrakcyjnej i ważnej dla naszego środowiska imprezy. Sponsorzy i patronat tegorocznych wałeckich imprez scrabblowych:
patronat Burmistrza Wałcza oraz puchary i upominki,
inne nagrody ufundowali: ZNP, Vitaltur.com z Jastrowia, Izabela Browarska, Usługi Szkoleniowe M.Perzyński z Dolaszewa, Gimnazjum nr 2, Studio masażu MAITRI z Wałcza.

Opowiadać można godzinami … ale więcej oddadzą zdjęcia z bogatej galerii fotograficznej wykonanych podczas imprezy. Zapraszam do przeglądnięcia ponad 230 zdjęć na  www.scrabble.info.pl .

No cóż, nieobecnym na tegorocznym scrabblobraniu pozostaje uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na kolejny turniej w Wałczu. Mniej cierpliwi mogą pojechać na jeden z niemal cotygodniowych turniejów scrabble w Polsce. Zachęcam gorąco do gry na żywo – przyzna to chyba każdy, że to najlepszy trening i doskonała rozrywka na weekend.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"
VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 22
system: połówkowy (rundy 1-21), duńczyk (runda 22)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaSławomir Zabawa
Harmonogram15 sierpnia (piątek)
11.00 zapisy
12.00 początek gier; 8 rund do ok. 20 z przerwą na obiad
16 sierpnia (sobota)
10.00 — 18.30 8 rund z przerwą na obiad
17 sierpnia (niedziela)
9.30 – 14.30 6 rund
Ok. 15.00 zakończenie i wręczenie nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdCentrum miasta, w razie problemów tel. 502563852
WyżywienieNa miejscu, całodzienne 32 zł
NoclegiWe własnym zakresie http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/
NagrodyI-III puchary, I-V nagrody pieniężne. Upominki, dodatkowe nagrody za konkursy
Dodatkowe atrakcje16 sierpnia wieczorem X urodziny MZW
OrganizatorzyJolanta Chłopińska tel. 502563852, Gimnazjum nr 2 tel. 672584728 e-mail jolac@post.pl
SponsorzyPatronat Burmistrza Miasta Wałcza, liczni sponsorzy spośród miejscowych kupców i przedsiębiorców


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.29     21.0     9818     3998     1984
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   154.38     16.0     9640     3454     1321
  3 Kamil           Górka                Kraków                 149.95     15.0     9199     3428      938
  4 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.95     15.0     9035     3297      938
  5 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               131.74     15.0     8530     3280      585
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.00     14.0     9419     3288     1437
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.10     14.0     8876     3196      512
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 145.48     14.0     8823     3259      386
  9 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  131.97     14.0     8640     3261      494
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.12     13.5     9008     3214      643
 11 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   130.11     13.0     9146     3137      597
 12 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.48     13.0     9080     3123      894
 13 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    139.06     13.0     8949     3150      281
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.86     13.0     8848     3052      538
 15 Piotr           Pietuchowski         Białystok              141.59     13.0     8663     3013      607
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.32     13.0     8633     2902      684
 17 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.57     13.0     8553     2946      357
 18 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                115.77     13.0     8413     2910      424
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.18     13.0     8203     2917      178
 20 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.05     13.0     7923     3024     -220
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.96     12.5     8512     3171      165
 22 Maciej          Perzyński            Piła                   128.07     12.0     8812     2924      412
 23 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.04     12.0     8718     3021      355
 24 Irena           Sołdan               Sopot                  141.16     12.0     8616     2972      472
 25 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               133.33     12.0     8560     2821      232
 26 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.51     12.0     8493     2832      498
 27 Piotr           Broda                Sandomierz             129.03     12.0     8342     2989      -63
 28 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               126.42     12.0     8297     2879     -482
 29 Joanna          Jewtuch              Warszawa               126.51     12.0     8282     2986       37
 30 Jakub           Błażejewski          Poznań                 124.96     12.0     8281     2710      464
 31 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               128.76     12.0     8262     2914       62
 32 Michał          Rogalewicz           Poznań                 127.20     12.0     8250     2889     -452
 33 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              128.23     12.0     8231     2773       71
 34 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               122.34     12.0     7828     2846      173
 35 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 112.35     12.0     7796     2746     -105
 36 Renata          Andracka             Zwola                  116.39     12.0     7664     2665      174
 37 Justyna         Górka                Kraków                 145.20     11.0     8660     2681      525
 38 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              120.89     11.0     8623     2626      382
 39 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.76     11.0     8416     2676     -109
 40 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  132.07     11.0     8353     2656     -120
 41 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   121.56     11.0     8321     2565     -105
 42 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.08     11.0     8299     2858     -189
 43 Marta           Bajorek              Warszawa               120.34     11.0     8263     2689      -27
 44 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.33     11.0     8226     2816      -38
 45 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               115.20     11.0     8209     2661     -240
 46 Walenty         Siemaszko            Lipiany                118.06     11.0     8145     2810      -65
 47 Sławomir        Wolski               Wrocław                111.72     11.0     8035     2630      398
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.83     11.0     7997     2732     -198
 49 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            107.82     11.0     7960     2548      143
 50 Anna            Krynicka             Warszawa               115.49     11.0     7858     2686     -398
 51 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.69     10.0     8541     2713      144
 52 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.24     10.0     8453     2579     -275
 53 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 117.19     10.0     8339     2571       96
 54 Patryk          Gadus                Pszczew                123.00     10.0     8335     2575      168
 55 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   125.52     10.0     8128     2617     -197
 56 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00     10.0     8030     2383      273
 57 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.27     10.0     7977     2640     -339
 58 Zofia           Górka                Łęczna                 114.79     10.0     7951     2746     -645
 59 Maciej          Bukowski             Szczecin               116.41     10.0     7944     2414      384
 60 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.52     10.0     7928     2699     -404
 61 Agnieszka       Matus                Milanówek              114.79     10.0     7866     2568     -659
 62 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 109.28     10.0     7860     2453     -374
 63 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.06     10.0     7726     2490     -237
 64 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.15     10.0     7584     2451     -569
 65 Sylwia          Łada                 Inowrocław             112.12      9.5     7701     2363     -272
 66 Czesława        Pawłowska            Wrocław                113.00      9.0     8338     2361      640
 67 Rafał           Stachowski           Police                 117.21      9.0     7942     2397      -80
 68 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.75      9.0     7902     2400      139
 69 Monika          Siemaszko            Lipiany                111.81      9.0     7870     2459     -107
 70 Urszula         Solarska             Łódź                   113.52      9.0     7796     2301       87
 71 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    107.72      9.0     7672     2281     -779
 72 Jacek           Nowak                Szczecin               113.35      9.0     7671     2224      113
 73 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.68      9.0     7561     2301     -527
 74 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      9.0     7395     2261     -662
 75 Adam            Klimont              Wałcz                  133.49      9.0     5116     1988      108
 76 Anna            Niedzielko           Szczecin               114.85      8.5     7703     2217       65
 77 Barbara         Obremska             Wrocław                127.16      8.0     8248     2216      386
 78 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            105.40      8.0     7587     2160     -335
 79 Janusz          Pawłowski            Wrocław                100.00      8.0     7351     2090     -104
 80 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.97      7.0     6398     1810     -246
 81 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      5.5     6544     1779    -1045
 82 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      4.5     6160     1606    -1672
 83 Andrzej         Kroc                 Łódź                   120.42      4.0     3892     1209     -346
 84 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      3.5     6784     1522    -1058
 85 Bogusław        Książek              Szczecin               118.86      2.5     2651      719     -119
 86 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     4221     1262    -5002
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



	Dariusz Kosz 154.38 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Rudzińska             121.27 +  509: 258  171
    2     5 Kamil          Górka                 149.95 +  468: 267  200
    3     1 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  339: 402   76
    4     8 Dorota         Stachowska            119.33 +  503: 402  169
    5     4 Zofia          Górka                 114.79 +  444: 331  165
    6     3 Dorota         Kuć                   117.08 -  302: 514   67
    7     8 Łucja          Kodzis                128.23 +  468: 404  178
    8     5 Irena          Sołdan                141.16 +  417: 409  191
    9     4 Rafał          Wesołowski            129.96 +  587: 385  180
   10     3 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  529: 419  182
   11     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  368: 475  104
   12     2 Michał         Alabrudziński         152.00 +  465: 351  202
   13     3 Robert         Duczemiński           139.06 -  369: 400   89
   14     4 Dawid          Pikul                 145.48 +  361: 316  195
   15     3 Natalia        Woźniak               130.04 -  363: 456   80
   16     4 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  481: 416  173
   17     3 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  455: 372  200
   18     4 Krzysztof      Obremski              143.12 +  424: 346  193
   19     3 Dariusz        Kuć                   130.11 +  494: 320  180
   20     2 Joanna         Jewtuch               126.51 +  433: 300  177
   21     2 Maciej         Perzyński             128.07 +  472: 345  178
   22     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  389: 431  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3454  / 22 157.00




	Bartosz Morawski 154.29 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  407: 371  171
    2     1 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  497: 274  165
    3     5 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  522: 335  179
    4     2 Joanna         Jewtuch               126.51 +  562: 317  177
    5     1 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  448: 314  182
    6     1 Piotr          Broda                 129.03 +  489: 451  179
    7     1 Dorota         Kuć                   117.08 +  427: 360  167
    8     1 Robert         Duczemiński           139.06 +  384: 378  189
    9     1 Michał         Alabrudziński         152.00 +  396: 386  202
   10     1 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  429: 303  200
   11     1 Dariusz        Kosz                  154.38 +  475: 368  204
   12     1 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  539: 270  192
   13     1 Dawid          Pikul                 145.48 -  365: 416   95
   14     1 Krzysztof      Obremski              143.12 +  429: 375  193
   15     1 Irena          Sołdan                141.16 +  401: 399  191
   16     1 Kamil          Górka                 149.95 +  375: 350  200
   17     1 Natalia        Woźniak               130.04 +  423: 376  180
   18     1 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  436: 403  192
   19     1 Rafał          Wesołowski            129.96 +  470: 350  180
   20     1 Łukasz         Baranowski            126.05 +  351: 338  176
   21     1 Dariusz        Kuć                   130.11 +  562: 311  180
   22     1 Dariusz        Kosz                  154.38 +  431: 389  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3998  / 22 181.73




	Michał Alabrudziński 152.00 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Kroc                  120.42 +  532: 263  170
    2     2 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  426: 418  200
    3     3 Zofia          Górka                 114.79 +  473: 351  165
    4     1 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  390: 418   76
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  492: 331  182
    6     2 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  559: 333  192
    7     2 Piotr          Broda                 129.03 +  479: 317  179
    8     2 Rafał          Wesołowski            129.96 +  486: 243  180
    9     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  386: 396  104
   10     2 Robert         Duczemiński           139.06 +  500: 293  189
   11     2 Dawid          Pikul                 145.48 +  415: 342  195
   12     2 Dariusz        Kosz                  154.38 -  351: 465  104
   13     2 Irena          Sołdan                141.16 +  419: 327  191
   14     2 Natalia        Woźniak               130.04 -  327: 384   80
   15     2 Kamil          Górka                 149.95 +  408: 361  200
   16     2 Dariusz        Kuć                   130.11 -  330: 459   80
   17     4 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  524: 346  173
   18     3 Joanna         Jewtuch               126.51 +  418: 353  177
   19     2 Maciej         Perzyński             128.07 +  423: 403  178
   20     3 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  356: 365   82
   21     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  355: 360   91
   22     2 Kamil          Górka                 149.95 -  370: 454  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3288  / 22 149.45




	Kazimierz Merklejn 150.48 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Bajorek               120.34 +  406: 365  170
    2     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  418: 426  102
    3    16 Anna           Krynicka              115.49 +  405: 367  165
    4    16 Walenty        Siemaszko             118.06 +  545: 232  168
    5     7 Dorota         Kuć                   117.08 -  446: 455   67
    6     9 Michał         Rogalewicz            127.20 +  482: 291  177
    7     6 Zofia          Górka                 114.79 +  478: 229  165
    8     3 Kamil          Górka                 149.95 +  415: 397  200
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  499: 397  173
   10     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  303: 429  104
   11     3 Natalia        Woźniak               130.04 +  380: 377  180
   12     3 Robert         Duczemiński           139.06 -  320: 435   89
   13     4 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  380: 414   82
   14     6 Rafał          Wesołowski            129.96 +  428: 309  180
   15     6 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  380: 397   92
   16     7 Krzysztof      Obremski              143.12 +  390: 363  193
   17     3 Dariusz        Kosz                  154.38 -  372: 455  104
   18     8 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  402: 463   82
   19    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  419: 401  184
   20     8 Dorota         Stachowska            119.33 +  476: 237  169
   21     4 Dawid          Pikul                 145.48 +  440: 289  195
   22     4 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  296: 458   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3123  / 22 141.95




	Kamil Górka 149.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  395: 313  170
    2     5 Dariusz        Kosz                  154.38 -  267: 468  104
    3    27 Justyna        Górka                 145.20 +  395: 319  195
    4    20 Stanisław      Rydzik                147.86 -  428: 527   98
    5    27 Łukasz         Baranowski            126.05 +  467: 255  176
    6    19 Dorota         Rudzińska             121.27 +  417: 286  171
    7    14 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  390: 309  172
    8     3 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  397: 415  100
    9    13 Adam           Klimont               133.49 -  319: 389   83
   10    21 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  454: 308  179
   11    11 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  429: 417  186
   12    10 Piotr          Broda                 129.03 +  471: 407  179
   13     5 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  417: 397  192
   14     3 Robert         Duczemiński           139.06 +  447: 426  189
   15     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  361: 408  102
   16     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  350: 375  104
   17     5 Dariusz        Kuć                   130.11 +  542: 401  180
   18     5 Dawid          Pikul                 145.48 -  349: 456   95
   19     6 Natalia        Woźniak               130.04 +  619: 301  180
   20     6 Irena          Sołdan                141.16 +  418: 337  191
   21     5 Rafał          Wesołowski            129.96 +  413: 377  180
   22     2 Michał         Alabrudziński         152.00 +  454: 370  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3428  / 22 155.82




	Stanisław Rydzik 147.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            119.33 +  408: 331  169
    2    22 Maciej         Perzyński             128.07 -  366: 388   78
    3    26 Andrzej        Kroc                  120.42 +  412: 367  170
    4    20 Kamil          Górka                 149.95 +  527: 428  200
    5     9 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  471: 340  170
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  393: 428   82
    7     7 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  409: 369  182
    8     6 Krzysztof      Obremski              143.12 -  421: 480   93
    9     8 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  325: 395   86
   10    13 Patryk         Gadus                 123.00 -  294: 442   73
   11    19 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  431: 277  165
   12    14 Joanna         Jewtuch               126.51 +  416: 331  177
   13    10 Piotr          Broda                 129.03 +  410: 363  179
   14     8 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  327: 414   92
   15    12 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  360: 385   66
   16    14 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  556: 392  176
   17    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  295: 326   84
   18    14 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  439: 282  182
   19    11 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  265: 400   96
   20    15 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  497: 407  176
   21    11 Łukasz         Baranowski            126.05 +  454: 399  176
   22     9 Natalia        Woźniak               130.04 +  372: 366  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3052  / 22 138.73




	Łukasz Tuszyński 145.57 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogusław       Książek               118.86 +  444: 316  169
    2    12 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  352: 412   79
    3    21 Beata          Piotrowska            115.52 -  401: 407   66
    4    23 Monika         Siemaszko             111.81 -  337: 376   62
    5    31 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  273: 446   73
    6    37 Rafał          Stachowski            117.21 +  501: 286  167
    7    30 Jacek          Nowak                 113.35 +  306: 304  163
    8    26 Andrzej        Kroc                  120.42 +  497: 293  170
    9    22 Agnieszka      Matus                 114.79 +  411: 320  165
   10    19 Anna           Krynicka              115.49 +  337: 301  165
   11    14 Joanna         Jewtuch               126.51 +  414: 411  177
   12     8 Krzysztof      Obremski              143.12 -  336: 483   93
   13    13 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  369: 388   83
   14    14 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  348: 424   76
   15    23 Walenty        Siemaszko             118.06 +  366: 334  168
   16    20 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  429: 362  172
   17    16 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  476: 471  186
   18     7 Rafał          Wesołowski            129.96 -  304: 438   80
   19    11 Stanisław      Rydzik                147.86 +  400: 265  198
   20    13 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  373: 428   82
   21    14 Dorota         Stachowska            119.33 +  472: 362  169
   22    11 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  407: 369  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2946  / 22 133.91




	Dawid Pikul 145.48 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Walenty        Siemaszko             118.06 -  287: 394   68
    2    33 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  526: 319  155
    3    18 Agnieszka      Matus                 114.79 +  521: 320  165
    4     6 Natalia        Woźniak               130.04 +  353: 347  180
    5    12 Dorota         Rudzińska             121.27 +  377: 331  171
    6     8 Krzysztof      Obremski              143.12 +  490: 335  193
    7     4 Rafał          Wesołowski            129.96 -  278: 531   80
    8     9 Joanna         Jewtuch               126.51 +  397: 367  177
    9     5 Justyna        Górka                 145.20 +  412: 371  195
   10     4 Piotr          Broda                 129.03 +  458: 339  179
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  342: 415  102
   12     5 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  461: 426  176
   13     1 Bartosz        Morawski              154.29 +  416: 365  204
   14     4 Dariusz        Kosz                  154.38 -  316: 361  104
   15     4 Robert         Duczemiński           139.06 -  393: 412   89
   16     5 Irena          Sołdan                141.16 +  472: 368  191
   17     6 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  380: 338  192
   18     5 Kamil          Górka                 149.95 +  456: 349  200
   19     5 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  418: 404  192
   20     4 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  441: 452   73
   21     4 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  289: 440  100
   22     3 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  340: 453   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3259  / 22 148.14




	Justyna Górka 145.20 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Stachowski            117.21 +  403: 357  167
    2     3 Michał         Rogalewicz            127.20 -  365: 381   77
    3    27 Kamil          Górka                 149.95 -  319: 395  100
    4    34 Renata         Andracka              116.39 +  388: 358  166
    5    29 Sylwia         Łada                  112.12 +  325: 321  162
    6    17 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  382: 260  179
    7    12 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  450: 407  192
    8     7 Dorota         Kuć                   117.08 +  465: 339  167
    9     5 Dawid          Pikul                 145.48 -  371: 412   95
   10    11 Łukasz         Baranowski            126.05 -  388: 398   76
   11    15 Rafał          Wesołowski            129.96 -  336: 383   80
   12    13 Dariusz        Kuć                   130.11 -  361: 400   80
   13    24 Zofia          Górka                 114.79 -  358: 409   65
   14    25 Sławomir       Wolski                111.72 -  369: 464   62
   15    27 Agnieszka      Matus                 114.79 +  615: 303  165
   16    22 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  345: 419   65
   17    26 Lucyna         Śniadach              113.75 -  381: 408   64
   18    30 Lidia          Żywna                 100.00 +  383: 356  150
   19    26 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  353: 362   58
   20    30 Urszula        Solarska              113.52 +  435: 319  164
   21    26 Dorota         Rudzińska             121.27 +  432: 365  171
   22    22 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  436: 319  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2681  / 22 121.86




	Krzysztof Obremski 143.12 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alina          Białobrzewska         117.19 +  387: 350  167
    2     9 Maciej         Bukowski              116.41 +  364: 353  166
    3     8 Dariusz        Kuć                   130.11 +  434: 397  180
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  344: 424   82
    5    11 Patryk         Gadus                 123.00 +  406: 264  173
    6     8 Dawid          Pikul                 145.48 -  335: 490   95
    7    10 Jakub          Błażejewski           124.96 +  406: 318  175
    8     6 Stanisław      Rydzik                147.86 +  480: 421  198
    9     3 Robert         Duczemiński           139.06 -  383: 619   89
   10    10 Michał         Rogalewicz            127.20 +  509: 288  177
   11     7 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  333: 388   76
   12     8 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  483: 336  196
   13     7 Adam           Klimont               133.49 +  507: 278  183
   14     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  375: 429  104
   15     7 Rafał          Wesołowski            129.96 =  388: 388  130
   16     7 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  363: 390  100
   17     9 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  430: 303  182
   18     4 Dariusz        Kosz                  154.38 -  346: 424  104
   19     8 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  344: 397   82
   20    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  442: 338  184
   21     9 Irena          Sołdan                141.16 +  505: 383  191
   22     7 Rafał          Wesołowski            129.96 +  444: 387  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3214  / 22 146.09




	Miłosz Wrzałek 142.10 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Kuć                   117.08 +  450: 292  167
    2    10 Beata          Piotrowska            115.52 +  420: 326  166
    3     9 Anna           Niedzielko            114.85 +  439: 383  165
    4     4 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  341: 440   82
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  408: 335  172
    6     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  333: 559  102
    7    12 Justyna        Górka                 145.20 -  407: 450   95
    8    15 Zofia          Górka                 114.79 +  562: 291  165
    9     9 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  455: 337  176
   10     5 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  366: 358  186
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  467: 325  182
   12     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  270: 539  104
   13     5 Kamil          Górka                 149.95 -  397: 417  100
   14     7 Dariusz        Kuć                   130.11 -  350: 467   80
   15    10 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  429: 414  175
   16     9 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  355: 299  179
   17     6 Dawid          Pikul                 145.48 -  338: 380   95
   18    10 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  332: 400   66
   19    12 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  460: 300  182
   20    10 Piotr          Broda                 129.03 +  403: 367  179
   21     6 Robert         Duczemiński           139.06 +  510: 355  189
   22     5 Robert         Duczemiński           139.06 +  384: 330  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3196  / 22 145.27




	Piotr Pietuchowski 141.59 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Bukowski              116.41 -  262: 462   66
    2    38 Monika         Siemaszko             111.81 +  395: 359  162
    3    29 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  371: 377   83
    4    30 Marta          Bajorek               120.34 -  293: 435   70
    5    38 Sławomir       Wolski                111.72 -  329: 382   62
    6    39 Czesława       Pawłowska             113.00 +  358: 306  163
    7    33 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  484: 294  155
    8    23 Barbara        Obremska              127.16 +  512: 317  177
    9    18 Dorota         Stachowska            119.33 +  403: 356  169
   10    12 Dariusz        Kuć                   130.11 +  484: 236  180
   11    12 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  408: 267  176
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  414: 476   73
   13    17 Walenty        Siemaszko             118.06 +  408: 388  168
   14     8 Stanisław      Rydzik                147.86 +  414: 327  198
   15     6 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  397: 380  200
   16     6 Rafał          Wesołowski            129.96 -  254: 457   80
   17    10 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  428: 364  182
   18     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  403: 436  104
   19     5 Dawid          Pikul                 145.48 -  404: 418   95
   20    12 Michał         Rogalewicz            127.20 +  502: 299  177
   21     8 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  320: 387   82
   22    10 Irena          Sołdan                141.16 +  420: 333  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3013  / 22 136.95




	Karol Wyrębkiewicz 141.32 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              116.39 -  252: 352   66
    2    40 Dorota         Stachowska            119.33 -  336: 410   69
    3    38 Urszula        Solarska              113.52 +  507: 316  164
    4    31 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  339: 406   53
    5    34 Rafał          Stachowski            117.21 +  387: 350  167
    6    29 Józef          Wietecki              107.72 +  511: 366  158
    7    19 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  349: 377   76
    8    24 Anna           Niedzielko            114.85 +  417: 288  165
    9    24 Anna           Krynicka              115.49 -  371: 423   65
   10    25 Agata          Kuć                   121.56 +  427: 337  172
   11    23 Monika         Siemaszko             111.81 +  486: 300  162
   12    15 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  401: 320  182
   13    12 Patryk         Gadus                 123.00 +  395: 363  173
   14    11 Adam           Klimont               133.49 -  378: 396   83
   15    13 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  362: 273  186
   16    10 Dorota         Kuć                   117.08 -  371: 378   67
   17    13 Piotr          Broda                 129.03 +  374: 338  179
   18    13 Łukasz         Baranowski            126.05 -  343: 427   76
   19    15 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  491: 321  176
   20    11 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  434: 405  179
   21     3 Michał         Alabrudziński         152.00 +  360: 355  202
   22     6 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  342: 448   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2902  / 22 131.91




	Irena Sołdan 141.16 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  410: 363  166
    2    21 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  336: 380   72
    3    30 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  440: 307  153
    4    19 Dorota         Rudzińska             121.27 -  354: 373   71
    5    22 Agnieszka      Matus                 114.79 +  406: 303  165
    6    22 Walenty        Siemaszko             118.06 +  405: 272  168
    7    16 Barbara        Obremska              127.16 +  371: 350  177
    8     5 Dariusz        Kosz                  154.38 -  409: 417  104
    9    14 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  480: 383  170
   10     6 Beata          Piotrowska            115.52 +  496: 288  166
   11     6 Adam           Klimont               133.49 +  416: 319  183
   12     4 Łukasz         Baranowski            126.05 +  350: 320  176
   13     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  327: 419  102
   14     5 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  359: 343  182
   15     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  399: 401  104
   16     5 Dawid          Pikul                 145.48 -  368: 472   95
   17     8 Dorota         Kuć                   117.08 +  392: 332  167
   18     2 Robert         Duczemiński           139.06 +  478: 317  189
   19     7 Joanna         Jewtuch               126.51 -  367: 442   77
   20     6 Kamil          Górka                 149.95 -  337: 418  100
   21     9 Krzysztof      Obremski              143.12 -  383: 505   93
   22    10 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  333: 420   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2972  / 22 135.09




	Robert Duczemiński 139.06 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Beata          Piotrowska            115.52 -  353: 377   66
    2    34 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  507: 380  153
    3    13 Józef          Wietecki              107.72 +  442: 308  158
    4     9 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  469: 370  171
    5     8 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  427: 398  179
    6     4 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  410: 350  176
    7     3 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  465: 324  182
    8     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  378: 384  104
    9     3 Krzysztof      Obremski              143.12 +  619: 383  193
   10     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  293: 500  102
   11     4 Piotr          Broda                 129.03 +  415: 323  179
   12     3 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  435: 320  200
   13     3 Dariusz        Kosz                  154.38 +  400: 369  204
   14     3 Kamil          Górka                 149.95 -  426: 447  100
   15     4 Dawid          Pikul                 145.48 +  412: 393  195
   16     3 Natalia        Woźniak               130.04 +  528: 289  180
   17     2 Rafał          Wesołowski            129.96 +  358: 331  180
   18     2 Irena          Sołdan                141.16 -  317: 478   91
   19     4 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  284: 583   73
   20     5 Dariusz        Kuć                   130.11 -  326: 467   80
   21     6 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  355: 510   92
   22     5 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  330: 384   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3150  / 22 143.18




	Alicja Grąbczewska 135.51 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Krynicka              115.49 -  303: 431   65
    2    28 Marta          Bajorek               120.34 +  381: 358  170
    3    25 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  346: 356   71
    4    29 Sławomir       Wolski                111.72 +  426: 304  162
    5    15 Maciej         Perzyński             128.07 -  352: 358   78
    6    31 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  452: 320  162
    7    22 Anna           Niedzielko            114.85 +  415: 351  165
    8    12 Dorota         Stachowska            119.33 +  394: 318  169
    9     8 Stanisław      Rydzik                147.86 +  395: 325  198
   10     5 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  358: 366   92
   11    11 Kamil          Górka                 149.95 -  417: 429  100
   12    21 Zofia          Górka                 114.79 +  400: 330  165
   13    11 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  404: 360  176
   14    10 Dorota         Kuć                   117.08 -  330: 345   67
   15    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  273: 362   91
   16    16 Czesława       Pawłowska             113.00 +  391: 352  163
   17    16 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  471: 476   96
   18    18 Michał         Rogalewicz            127.20 -  417: 422   77
   19    19 Rafał          Stachowski            117.21 +  416: 348  167
   20    17 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  457: 293  170
   21    12 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  306: 433   66
   22    15 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  389: 358  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2832  / 22 128.73




	Małgorzata Deszczyńska 134.18 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  341: 559   65
    2    36 Janusz         Pawłowski             100.00 +  443: 279  150
    3    22 Dorota         Rudzińska             121.27 -  290: 367   71
    4    38 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  408: 360  182
    5    28 Walenty        Siemaszko             118.06 -  336: 389   68
    6    30 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  316: 401   53
    7    34 Renata         Andracka              116.39 +  333: 292  166
    8    25 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  438: 339  166
    9    21 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  273: 397   77
   10    29 Marta          Bajorek               120.34 -  344: 377   70
   11    30 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  410: 339  159
   12    28 Alina          Białobrzewska         117.19 +  471: 384  167
   13    20 Czesława       Pawłowska             113.00 -  276: 448   63
   14    24 Łucja          Kodzis                128.23 +  469: 287  178
   15    20 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  417: 295  176
   16    15 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  336: 325  176
   17    12 Stanisław      Rydzik                147.86 +  326: 295  198
   18    12 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  380: 357  183
   19    10 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  401: 419  100
   20    14 Krzysztof      Obremski              143.12 -  338: 442   93
   21    15 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  387: 280  179
   22    13 Michał         Rogalewicz            127.20 +  470: 394  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2917  / 22 132.59




	Adam Klimont 133.49 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Niedzielko            114.85 -  296: 349   65
    2    30 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  426: 307  166
    3    15 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  363: 378   65
    4    36 Marcin         Stachowski            105.40 +  323: 279  155
    5    23 Marta          Bajorek               120.34 +  325: 292  170
    6    20 Natalia        Woźniak               130.04 +  359: 308  180
    7    15 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  473: 392  176
    8    10 Piotr          Broda                 129.03 -  292: 434   79
    9    13 Kamil          Górka                 149.95 +  389: 319  200
   10     9 Rafał          Wesołowski            129.96 +  450: 316  180
   11     6 Irena          Sołdan                141.16 -  319: 416   91
   12    12 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  427: 333  177
   13     7 Krzysztof      Obremski              143.12 -  278: 507   93
   14    11 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  396: 378  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 14 142.00




	Dariusz Maciejuk 133.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zofia          Górka                 114.79 -  368: 420   65
    2    26 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  384: 320  162
    3    29 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  377: 371  192
    4    10 Dariusz        Kuć                   130.11 -  263: 522   80
    5    24 Michał         Rogalewicz            127.20 -  315: 399   77
    6    28 Marta          Bajorek               120.34 +  519: 301  170
    7    27 Walenty        Siemaszko             118.06 -  346: 462   68
    8    28 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  508: 382  153
    9    25 Monika         Siemaszko             111.81 -  293: 508   62
   10    28 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  387: 334  155
   11    27 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  504: 320  172
   12    19 Agnieszka      Matus                 114.79 +  509: 314  165
   13    13 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  388: 369  196
   14    12 Łukasz         Baranowski            126.05 +  430: 337  176
   15     9 Maciej         Perzyński             128.07 -  326: 430   78
   16    11 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  480: 320  182
   17     7 Joanna         Jewtuch               126.51 -  318: 365   77
   18    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  357: 380   84
   19    13 Dorota         Stachowska            119.33 -  243: 441   69
   20    18 Beata          Piotrowska            115.52 +  442: 248  166
   21    13 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  434: 378  176
   22    11 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  369: 407   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2821  / 22 128.23




	Jolanta Chłopińska 132.07 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Matus                 114.79 -  409: 447   65
    2    23 Bogusław       Książek               118.86 -  369: 385   69
    3    33 Natalia        Woźniak               130.04 -  317: 423   80
    4    38 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  360: 408   84
    5    41 Waldemar       Dębski                100.00 +  435: 266  150
    6    36 Katarzyna      Dębska                103.68 +  455: 294  154
    7    29 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  313: 494   79
    8    33 Alina          Białobrzewska         117.19 +  498: 348  167
    9    28 Lidia          Żywna                 100.00 +  357: 329  150
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  398: 349  153
   11    21 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  364: 334  170
   12    18 Anna           Krynicka              115.49 +  446: 341  165
   13    15 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  489: 322  176
   14     9 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  259: 494   73
   15    15 Zofia          Górka                 114.79 +  418: 363  165
   16    12 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  434: 374  166
   17     9 Krzysztof      Obremski              143.12 -  303: 430   93
   18    14 Stanisław      Rydzik                147.86 -  282: 439   98
   19    12 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  300: 460   92
   20    20 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  414: 448   62
   21    22 Beata          Piotrowska            115.52 +  379: 361  166
   22    16 Piotr          Broda                 129.03 -  354: 364   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2656  / 22 120.73




	Grzegorz Koczkodon 131.97 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lucyna         Śniadach              113.75 +  373: 324  164
    2    11 Agnieszka      Matus                 114.79 +  519: 267  165
    3     7 Rafał          Wesołowski            129.96 +  365: 305  180
    4     5 Krzysztof      Obremski              143.12 +  424: 344  193
    5     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  331: 492  102
    6     5 Stanisław      Rydzik                147.86 +  428: 393  198
    7     3 Robert         Duczemiński           139.06 -  324: 465   89
    8    11 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  443: 295  176
    9     7 Dariusz        Kuć                   130.11 +  388: 354  180
   10     3 Dariusz        Kosz                  154.38 -  419: 529  104
   11     5 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  325: 467   92
   12    11 Michał         Rogalewicz            127.20 +  438: 403  177
   13     4 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  414: 380  200
   14     5 Irena          Sołdan                141.16 -  343: 359   91
   15     8 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  335: 374   73
   16    13 Łukasz         Baranowski            126.05 +  382: 313  176
   17    10 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  364: 428   92
   18     9 Maciej         Perzyński             128.07 -  305: 379   78
   19    17 Dorota         Kuć                   117.08 +  492: 250  167
   20    13 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  428: 373  196
   21    10 Joanna         Jewtuch               126.51 +  352: 310  177
   22     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  448: 342  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3261  / 22 148.23




	Maciej Grąbczewski 131.74 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Urszula        Solarska              113.52 +  367: 365  164
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  408: 229  153
    3     6 Michał         Rogalewicz            127.20 +  423: 301  177
    4     4 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  440: 341  192
    5     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  314: 448  104
    6     7 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  366: 431   75
    7     7 Stanisław      Rydzik                147.86 -  369: 409   98
    8    22 Łukasz         Baranowski            126.05 -  388: 424   76
    9    26 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  315: 364   72
   10    27 Lucyna         Śniadach              113.75 +  357: 341  164
   11    18 Maciej         Perzyński             128.07 +  445: 421  178
   12    15 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  320: 401   91
   13    25 Sylwia         Łada                  112.12 +  523: 295  162
   14    19 Beata          Piotrowska            115.52 +  370: 301  166
   15    17 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  381: 324  171
   16    11 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  320: 480   83
   17    15 Alina          Białobrzewska         117.19 +  354: 352  167
   18     8 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  463: 402  200
   19     8 Krzysztof      Obremski              143.12 +  397: 344  193
   20     3 Michał         Alabrudziński         152.00 +  365: 356  202
   21     8 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  387: 320  192
   22     4 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  458: 296  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3280  / 22 149.09




	Dariusz Kuć 130.11 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Nowak                 113.35 +  401: 309  163
    2     4 Patryk         Gadus                 123.00 +  483: 408  173
    3     8 Krzysztof      Obremski              143.12 -  397: 434   93
    4    10 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  522: 263  183
    5     5 Rafał          Wesołowski            129.96 -  349: 352   80
    6    10 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  568: 331  165
    7     5 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  448: 339  175
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  351: 428   73
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  354: 388   82
   10    12 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  236: 484   92
   11    17 Marta          Bajorek               120.34 +  486: 394  170
   12    13 Justyna        Górka                 145.20 +  400: 361  195
   13     9 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  496: 399  177
   14     7 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  467: 350  192
   15     5 Dorota         Kuć                   117.08 +  450: 306  167
   16     2 Michał         Alabrudziński         152.00 +  459: 330  202
   17     5 Kamil          Górka                 149.95 -  401: 542  100
   18     6 Natalia        Woźniak               130.04 -  416: 437   80
   19     3 Dariusz        Kosz                  154.38 -  320: 494  104
   20     5 Robert         Duczemiński           139.06 +  467: 326  189
   21     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  311: 562  104
   22     8 Maciej         Perzyński             128.07 +  364: 312  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3137  / 22 142.59




	Natalia Woźniak 130.04 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Czesława       Pawłowska             113.00 +  369: 338  163
    2    13 Agata          Kuć                   121.56 -  365: 407   72
    3    33 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  423: 317  182
    4     6 Dawid          Pikul                 145.48 -  347: 353   95
    5    25 Bogusław       Książek               118.86 +  447: 336  169
    6    20 Adam           Klimont               133.49 -  308: 359   83
    7    23 Andrzej        Kroc                  120.42 +  380: 365  170
    8    13 Maciej         Perzyński             128.07 +  461: 358  178
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  497: 299  153
   10     7 Joanna         Jewtuch               126.51 +  421: 318  177
   11     3 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  377: 380  100
   12     6 Patryk         Gadus                 123.00 +  454: 330  173
   13     8 Łukasz         Baranowski            126.05 +  448: 280  176
   14     2 Michał         Alabrudziński         152.00 +  384: 327  202
   15     3 Dariusz        Kosz                  154.38 +  456: 363  204
   16     3 Robert         Duczemiński           139.06 -  289: 528   89
   17     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  376: 423  104
   18     6 Dariusz        Kuć                   130.11 +  437: 416  180
   19     6 Kamil          Górka                 149.95 -  301: 619  100
   20     7 Rafał          Wesołowski            129.96 -  442: 463   80
   21     7 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  370: 412   73
   22     9 Stanisław      Rydzik                147.86 -  366: 372   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3021  / 22 137.32




	Rafał Wesołowski 129.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  330: 307  162
    2    20 Łucja          Kodzis                128.23 +  443: 342  178
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  305: 365   82
    4    18 Michał         Rogalewicz            127.20 +  523: 324  177
    5     5 Dariusz        Kuć                   130.11 +  352: 349  180
    6     6 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  428: 396  176
    7     4 Dawid          Pikul                 145.48 +  531: 278  195
    8     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  243: 486  102
    9     4 Dariusz        Kosz                  154.38 -  385: 587  104
   10     9 Adam           Klimont               133.49 -  316: 450   83
   11    15 Justyna        Górka                 145.20 +  383: 336  195
   12     9 Dorota         Kuć                   117.08 +  388: 374  167
   13     6 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  385: 252  173
   14     6 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  309: 428  100
   15     7 Krzysztof      Obremski              143.12 =  388: 388  143
   16     6 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  457: 254  192
   17     2 Robert         Duczemiński           139.06 -  331: 358   89
   18     7 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  438: 304  196
   19     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  350: 470  104
   20     7 Natalia        Woźniak               130.04 +  463: 442  180
   21     5 Kamil          Górka                 149.95 -  377: 413  100
   22     7 Krzysztof      Obremski              143.12 -  387: 444   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3171  / 22 144.14




	Piotr Broda 129.03 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Łada                  112.12 +  392: 336  162
    2     7 Jakub          Błażejewski           124.96 +  408: 358  175
    3     4 Barbara        Obremska              127.16 +  418: 339  177
    4     3 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  388: 322  175
    5     3 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  402: 349  176
    6     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  451: 489  104
    7     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  317: 479  102
    8    10 Adam           Klimont               133.49 +  434: 292  183
    9     6 Beata          Piotrowska            115.52 +  343: 329  166
   10     4 Dawid          Pikul                 145.48 -  339: 458   95
   11     4 Robert         Duczemiński           139.06 -  323: 415   89
   12    10 Kamil          Górka                 149.95 -  407: 471  100
   13    10 Stanisław      Rydzik                147.86 -  363: 410   98
   14    13 Maciej         Perzyński             128.07 -  361: 426   78
   15    22 Sławomir       Wolski                111.72 +  311: 301  162
   16    21 Monika         Siemaszko             111.81 +  397: 324  162
   17    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  338: 374   91
   18    15 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  396: 330  176
   19    16 Alina          Białobrzewska         117.19 +  431: 302  167
   20    10 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  367: 403   92
   21    16 Michał         Rogalewicz            127.20 -  392: 544   77
   22    16 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  364: 354  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2989  / 22 135.86




	Sławomir Piotrowski 128.76 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Siemaszko             111.81 +  372: 336  162
    2    12 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  412: 352  196
    3     5 Bartosz        Morawski              154.29 -  335: 522  104
    4    13 Maciej         Perzyński             128.07 +  436: 382  178
    5     8 Robert         Duczemiński           139.06 -  398: 427   89
    6    17 Justyna        Górka                 145.20 -  260: 382   95
    7    29 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  494: 313  182
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  332: 336   53
    9    27 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  458: 453  162
   10    21 Kamil          Górka                 149.95 -  308: 454  100
   11    25 Zofia          Górka                 114.79 -  371: 380   65
   12    26 Dorota         Rudzińska             121.27 +  389: 348  171
   13    23 Agnieszka      Matus                 114.79 +  349: 300  165
   14    16 Czesława       Pawłowska             113.00 +  409: 374  163
   15    11 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  492: 306  176
   16     9 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  299: 355   92
   17    17 Łukasz         Baranowski            126.05 -  289: 396   76
   18    20 Beata          Piotrowska            115.52 +  388: 283  166
   19    14 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  421: 320  175
   20    11 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  405: 434   91
   21    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  280: 387   84
   22    19 Dorota         Stachowska            119.33 +  365: 360  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2914  / 22 132.45




	Łucja  Kodzis 128.23 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Wolski                111.72 +  412: 306  162
    2    20 Rafał          Wesołowski            129.96 -  342: 443   80
    3    28 Renata         Andracka              116.39 +  487: 304  166
    4    14 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  352: 335  176
    5     6 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  309: 393   76
    6    12 Dorota         Stachowska            119.33 +  412: 328  169
    7     8 Dariusz        Kosz                  154.38 -  404: 468  104
    8    19 Walenty        Siemaszko             118.06 -  285: 454   68
    9    20 Jakub          Błażejewski           124.96 +  365: 308  175
   10    15 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  487: 321  175
   11     9 Dorota         Kuć                   117.08 -  377: 395   67
   12    22 Maciej         Perzyński             128.07 -  423: 443   78
   13    18 Beata          Piotrowska            115.52 -  320: 398   66
   14    24 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  287: 469   84
   15    28 Anna           Niedzielko            114.85 +  337: 310  165
   16    26 Anna           Krynicka              115.49 -  344: 411   65
   17    28 Dorota         Rudzińska             121.27 -  347: 419   71
   18    31 Urszula        Solarska              113.52 +  334: 333  164
   19    30 Lucyna         Śniadach              113.75 +  335: 319  164
   20    23 Czesława       Pawłowska             113.00 +  421: 390  163
   21    20 Alina          Białobrzewska         117.19 +  431: 331  167
   22    20 Walenty        Siemaszko             118.06 +  420: 282  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2773  / 22 126.05




	Maciej Perzyński 128.07 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  416: 500   59
    2    22 Stanisław      Rydzik                147.86 +  388: 366  198
    3    20 Sławomir       Wolski                111.72 +  449: 394  162
    4    13 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  382: 436   79
    5    15 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  358: 352  186
    6    15 Beata          Piotrowska            115.52 -  369: 404   66
    7    18 Alina          Białobrzewska         117.19 +  451: 338  167
    8    13 Natalia        Woźniak               130.04 -  358: 461   80
    9    17 Agata          Kuć                   121.56 +  548: 251  172
   10    14 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  350: 398   76
   11    18 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  421: 445   82
   12    22 Łucja          Kodzis                128.23 +  443: 423  178
   13    16 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  467: 313  176
   14    13 Piotr          Broda                 129.03 +  426: 361  179
   15     9 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  430: 326  183
   16     8 Joanna         Jewtuch               126.51 -  348: 370   77
   17    11 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  349: 337  170
   18     9 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  379: 305  182
   19     2 Michał         Alabrudziński         152.00 -  403: 423  102
   20     9 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  420: 361  166
   21     2 Dariusz        Kosz                  154.38 -  345: 472  104
   22     8 Dariusz        Kuć                   130.11 -  312: 364   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2924  / 22 132.91




	Ireneusz Moralewicz 127.24 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  387: 319  158
    2     8 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  393: 495   75
    3    23 Bogusław       Książek               118.86 +  370: 318  169
    4     7 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  427: 456   76
    5    18 Agata          Kuć                   121.56 +  433: 392  172
    6    14 Joanna         Jewtuch               126.51 -  318: 355   77
    7    20 Agnieszka      Matus                 114.79 +  453: 380  165
    8    16 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  335: 498   76
    9    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  397: 273  184
   10    20 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  351: 298  172
   11    13 Beata          Piotrowska            115.52 +  450: 391  166
   12    12 Adam           Klimont               133.49 -  333: 427   83
   13     9 Dariusz        Kuć                   130.11 -  399: 496   80
   14    18 Michał         Rogalewicz            127.20 +  393: 330  177
   15    16 Łukasz         Baranowski            126.05 -  425: 429   76
   16    17 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  314: 456   70
   17    20 Anna           Krynicka              115.49 -  341: 361   65
   18    24 Monika         Siemaszko             111.81 +  402: 335  162
   19    20 Walenty        Siemaszko             118.06 -  353: 477   68
   20    24 Sławomir       Wolski                111.72 +  398: 371  162
   21    19 Jakub          Błażejewski           124.96 -  374: 443   75
   22    23 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  407: 428   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2579  / 22 117.23




	Michał Rogalewicz 127.20 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Józef          Wietecki              107.72 +  519: 301  158
    2     3 Justyna        Górka                 145.20 +  381: 365  195
    3     6 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  301: 423   82
    4    18 Rafał          Wesołowski            129.96 -  324: 523   80
    5    24 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  399: 315  183
    6     9 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  291: 482  100
    7    28 Janusz         Pawłowski             100.00 +  371: 339  150
    8    14 Jakub          Błażejewski           124.96 +  344: 317  175
    9    11 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  386: 375  175
   10    10 Krzysztof      Obremski              143.12 -  288: 509   93
   11    16 Walenty        Siemaszko             118.06 +  457: 268  168
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  403: 438   82
   13    14 Dorota         Kuć                   117.08 -  375: 435   67
   14    18 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  330: 393   77
   15    18 Czesława       Pawłowska             113.00 -  318: 412   63
   16    29 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  345: 314  153
   17    21 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  424: 402  171
   18    18 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  422: 417  186
   19    18 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  335: 310  176
   20    12 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  299: 502   92
   21    16 Piotr          Broda                 129.03 +  544: 392  179
   22    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  394: 470   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2889  / 22 131.32




	Barbara Obremska 127.16 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Stachowski            105.40 +  422: 278  155
    2    16 Łukasz         Baranowski            126.05 +  516: 260  176
    3     4 Piotr          Broda                 129.03 -  339: 418   79
    4    11 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  370: 415   70
    5    14 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  461: 307  159
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  372: 383   73
    7    16 Irena          Sołdan                141.16 -  350: 371   91
    8    23 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  317: 512   92
    9    29 Lucyna         Śniadach              113.75 -  390: 415   64
   10    32 Alina          Białobrzewska         117.19 -  354: 390   67
   11    36 Renata         Andracka              116.39 +  384: 294  166
   12    32 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  361: 391   58
   13    35 Sławomir       Wolski                111.72 -  358: 361   62
   14    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  444: 255  150
   15    35 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  287: 378   62
   16    37 Urszula        Solarska              113.52 -  358: 396   64
   17    39 Mirosław       Dejna                 100.00 +  543: 230  150
   18    37 Janusz         Pawłowski             100.00 +  339: 320  150
   19    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  367: 399   50
   20    37 Jacek          Dec                   100.00 +  375: 335  150
   21    33 Maciej         Bukowski              116.41 -  291: 351   66
   22    37 Monika         Siemaszko             111.81 -  250: 403   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2216  / 22 100.73




	Joanna Jewtuch 126.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  415: 355  155
    2    18 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  438: 348  173
    3    10 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  369: 263  172
    4     2 Bartosz        Morawski              154.29 -  317: 562  104
    5    10 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  336: 426   75
    6    14 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  355: 318  177
    7    11 Patryk         Gadus                 123.00 +  402: 274  173
    8     9 Dawid          Pikul                 145.48 -  367: 397   95
    9    10 Dorota         Kuć                   117.08 +  417: 330  167
   10     7 Natalia        Woźniak               130.04 -  318: 421   80
   11    14 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  411: 414   96
   12    14 Stanisław      Rydzik                147.86 -  331: 416   98
   13    27 Marta          Bajorek               120.34 +  415: 351  170
   14    17 Dorota         Stachowska            119.33 +  584: 292  169
   15    14 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  376: 340  176
   16     8 Maciej         Perzyński             128.07 +  370: 348  178
   17     7 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  365: 318  183
   18     3 Michał         Alabrudziński         152.00 -  353: 418  102
   19     7 Irena          Sołdan                141.16 +  442: 367  191
   20     2 Dariusz        Kosz                  154.38 -  300: 433  104
   21    10 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  310: 352   82
   22    12 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  291: 502   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2986  / 22 135.73




	Juliusz Czupryniak 126.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Dębska                103.68 +  369: 363  154
    2    14 Anna           Krynicka              115.49 +  475: 289  165
    3     1 Dariusz        Kosz                  154.38 +  402: 339  204
    4     1 Michał         Alabrudziński         152.00 +  418: 390  202
    5     3 Piotr          Broda                 129.03 -  349: 402   79
    6     4 Robert         Duczemiński           139.06 -  350: 410   89
    7    15 Adam           Klimont               133.49 -  392: 473   83
    8    17 Dorota         Rudzińska             121.27 +  422: 394  171
    9    12 Walenty        Siemaszko             118.06 -  380: 452   68
   10    17 Zofia          Górka                 114.79 +  392: 338  165
   11    10 Patryk         Gadus                 123.00 -  354: 465   73
   12    16 Beata          Piotrowska            115.52 +  413: 326  166
   13    16 Maciej         Perzyński             128.07 -  313: 467   78
   14    20 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  361: 462   76
   15    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  295: 417   84
   16    24 Sławomir       Wolski                111.72 +  346: 321  162
   17    23 Monika         Siemaszko             111.81 +  382: 360  162
   18    19 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  370: 344  172
   19    15 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  321: 491   91
   20    15 Stanisław      Rydzik                147.86 -  407: 497   98
   21    24 Marta          Bajorek               120.34 +  392: 386  170
   22    18 Dorota         Kuć                   117.08 +  394: 393  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2879  / 22 130.86




	Łukasz Baranowski 126.05 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  362: 281  153
    2    16 Barbara        Obremska              127.16 -  260: 516   77
    3    32 Dorota         Stachowska            119.33 -  380: 400   69
    4    33 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  366: 328  158
    5    27 Kamil          Górka                 149.95 -  255: 467  100
    6    33 Sławomir       Wolski                111.72 +  374: 317  162
    7    26 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  343: 335  159
    8    22 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  424: 388  182
    9    16 Patryk         Gadus                 123.00 +  373: 323  173
   10    11 Justyna        Górka                 145.20 +  398: 388  195
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  369: 367  173
   12     4 Irena          Sołdan                141.16 -  320: 350   91
   13     8 Natalia        Woźniak               130.04 -  280: 448   80
   14    12 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  337: 430   83
   15    16 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  429: 425  177
   16    13 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  313: 382   82
   17    17 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  396: 289  179
   18    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  427: 343  191
   19     9 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  380: 258  166
   20     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  338: 351  104
   21    11 Stanisław      Rydzik                147.86 -  399: 454   98
   22    14 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  400: 303  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3024  / 22 137.45




	Zbigniew Wietecki 125.69 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  324: 424   53
    2    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  605: 180  150
    3    11 Agata          Kuć                   121.56 +  390: 337  172
    4     7 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  456: 427  177
    5     6 Łucja          Kodzis                128.23 +  393: 309  178
    6     6 Rafał          Wesołowski            129.96 -  396: 428   80
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  272: 459   73
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  295: 443   82
    9    19 Dorota         Rudzińska             121.27 +  410: 351  171
   10    18 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  493: 376  170
   11     7 Krzysztof      Obremski              143.12 +  388: 333  193
   12     5 Dawid          Pikul                 145.48 -  426: 461   95
   13    11 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  360: 404   86
   14    14 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  424: 348  196
   15    11 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  306: 492   79
   16    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  325: 336   84
   17    18 Patryk         Gadus                 123.00 +  435: 416  173
   18    15 Piotr          Broda                 129.03 -  330: 396   79
   19    18 Michał         Rogalewicz            127.20 -  310: 335   77
   20    22 Rafał          Stachowski            117.21 +  506: 272  167
   21    13 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  378: 434   83
   22    22 Justyna        Górka                 145.20 -  319: 436   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2713  / 22 123.32




	Grzegorz Pukniel 125.52 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  412: 231  150
    2    19 Anna           Niedzielko            114.85 -  306: 388   65
    3    17 Maciej         Bukowski              116.41 +  393: 303  166
    4    14 Łucja          Kodzis                128.23 -  335: 352   78
    5    17 Jakub          Błażejewski           124.96 -  387: 457   75
    6    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  341: 330  150
    7    19 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  377: 349  191
    8    16 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  498: 335  177
    9     9 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  337: 455   92
   10    14 Maciej         Perzyński             128.07 +  398: 350  178
   11    12 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  267: 408   92
   12    17 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  406: 294  175
   13    15 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  322: 489   82
   14    20 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  462: 361  176
   15    14 Joanna         Jewtuch               126.51 -  340: 376   77
   16    14 Stanisław      Rydzik                147.86 -  392: 556   98
   17    24 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  333: 415   72
   18    28 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  313: 344   62
   19    31 Zofia          Górka                 114.79 -  350: 474   65
   20    32 Lucyna         Śniadach              113.75 +  387: 327  164
   21    30 Rafał          Stachowski            117.21 +  402: 334  167
   22    26 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  370: 397   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2617  / 22 118.95




	Jakub Błażejewski 124.96 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Lidia          Żywna                 100.00 +  484: 356  150
    2     7 Piotr          Broda                 129.03 -  358: 408   79
    3    14 Walenty        Siemaszko             118.06 -  312: 368   68
    4    24 Jacek          Nowak                 113.35 +  441: 301  163
    5    17 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  457: 387  176
    6    13 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  430: 261  170
    7    10 Krzysztof      Obremski              143.12 -  318: 406   93
    8    14 Michał         Rogalewicz            127.20 -  317: 344   77
    9    20 Łucja          Kodzis                128.23 -  308: 365   78
   10    26 Agnieszka      Matus                 114.79 -  254: 386   65
   11    29 Anna           Niedzielko            114.85 +  354: 348  165
   12    29 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  403: 297  153
   13    19 Dorota         Stachowska            119.33 -  376: 424   69
   14    26 Katarzyna      Dębska                103.68 +  434: 287  154
   15    25 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  332: 454   72
   16    27 Dorota         Rudzińska             121.27 +  395: 329  171
   17    25 Beata          Piotrowska            115.52 -  341: 354   66
   18    27 Zofia          Górka                 114.79 +  415: 301  165
   19    23 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  331: 367   62
   20    28 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  407: 353  165
   21    19 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  443: 374  177
   22    17 Agata          Kuć                   121.56 +  371: 347  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2710  / 22 123.18




	Andrzej Rechowicz 124.76 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  470: 399  150
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  495: 393  177
    3     2 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  410: 394  159
    4     3 Piotr          Broda                 129.03 -  322: 388   79
    5    10 Joanna         Jewtuch               126.51 +  426: 336  177
    6     7 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  431: 366  182
    7     5 Dariusz        Kuć                   130.11 -  339: 448   80
    8     8 Beata          Piotrowska            115.52 -  324: 492   66
    9    11 Michał         Rogalewicz            127.20 -  375: 386   77
   10    15 Łucja          Kodzis                128.23 -  321: 487   78
   11    20 Alina          Białobrzewska         117.19 +  377: 359  167
   12    17 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  294: 406   76
   13    22 Anna           Krynicka              115.49 +  405: 337  165
   14    22 Walenty        Siemaszko             118.06 +  384: 368  168
   15    10 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  414: 429   92
   16    19 Zofia          Górka                 114.79 +  467: 262  165
   17    14 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  358: 408   66
   18    16 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  434: 266  170
   19    14 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  320: 421   79
   20    16 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  263: 435   72
   21    21 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  397: 403   58
   22    24 Patryk         Gadus                 123.00 +  390: 342  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2676  / 22 121.64




	Patryk Gadus 123.00 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Janusz         Pawłowski             100.00 +  511: 275  150
    2     4 Dariusz        Kuć                   130.11 -  408: 483   80
    3    12 Rafał          Stachowski            117.21 +  351: 322  167
    4    12 Anna           Niedzielko            114.85 +  418: 346  165
    5    11 Krzysztof      Obremski              143.12 -  264: 406   93
    6    18 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  479: 402  153
    7    11 Joanna         Jewtuch               126.51 -  274: 402   77
    8    21 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  370: 291  172
    9    16 Łukasz         Baranowski            126.05 -  323: 373   76
   10    13 Stanisław      Rydzik                147.86 +  442: 294  198
   11    10 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  465: 354  176
   12     6 Natalia        Woźniak               130.04 -  330: 454   80
   13    12 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  363: 395   91
   14    21 Zofia          Górka                 114.79 -  256: 441   65
   15    24 Monika         Siemaszko             111.81 -  293: 402   62
   16    28 Renata         Andracka              116.39 +  411: 314  166
   17    18 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  416: 435   76
   18    26 Dorota         Rudzińska             121.27 +  451: 374  171
   19    21 Anna           Krynicka              115.49 -  371: 374   65
   20    25 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  349: 366   58
   21    29 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  448: 274  159
   22    24 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  342: 390   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2575  / 22 117.05




	Krzysztof Sporczyk 122.95 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Waldemar       Dębski                100.00 +  349: 294  150
    2    18 Joanna         Jewtuch               126.51 -  348: 438   77
    3    24 Lucyna         Śniadach              113.75 +  350: 336  164
    4    21 Zofia          Górka                 114.79 -  410: 417   65
    5    31 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  446: 273  196
    6    11 Barbara        Obremska              127.16 +  383: 372  177
    7     9 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  459: 272  176
    8     4 Dariusz        Kuć                   130.11 +  428: 351  180
    9     2 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  397: 499  100
   10     8 Walenty        Siemaszko             118.06 +  454: 272  168
   11     8 Łukasz         Baranowski            126.05 -  367: 369   76
   12     7 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  476: 414  192
   13     6 Rafał          Wesołowski            129.96 -  252: 385   80
   14     9 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  494: 259  182
   15     8 Grzegorz       Koczkodon             131.97 +  374: 335  182
   16     4 Dariusz        Kosz                  154.38 -  416: 481  104
   17     4 Michał         Alabrudziński         152.00 -  346: 524  102
   18    11 Dorota         Kuć                   117.08 +  386: 371  167
   19     4 Robert         Duczemiński           139.06 +  583: 284  189
   20     4 Dawid          Pikul                 145.48 +  452: 441  195
   21     7 Natalia        Woźniak               130.04 +  412: 370  180
   22     3 Dawid          Pikul                 145.48 +  453: 340  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3297  / 22 149.86




	Monika Gawron-Cieślik 122.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jacek          Dec                   100.00 +  324: 242  150
    2    21 Irena          Sołdan                141.16 +  380: 336  191
    3    10 Joanna         Jewtuch               126.51 -  263: 369   77
    4    22 Agata          Kuć                   121.56 +  371: 261  172
    5    13 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  335: 408   92
    6    21 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  435: 286  159
    7    14 Kamil          Górka                 149.95 -  309: 390  100
    8    21 Patryk         Gadus                 123.00 -  291: 370   73
    9    26 Maciej         Grąbczewski           131.74 +  364: 315  182
   10    20 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  298: 351   77
   11    27 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  320: 504   83
   12    31 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  357: 348  165
   13    26 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  296: 413   66
   14    29 Lucyna         Śniadach              113.75 +  354: 327  164
   15    25 Jakub          Błażejewski           124.96 +  454: 332  175
   16    20 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  362: 429   96
   17    24 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  415: 333  176
   18    19 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  344: 370   76
   19    25 Katarzyna      Dębska                103.68 +  408: 287  154
   20    16 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  435: 263  175
   21    17 Dorota         Kuć                   117.08 +  410: 321  167
   22    14 Łukasz         Baranowski            126.05 -  303: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2846  / 22 129.36




	Agata Kuć 121.56 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Julia          Solarska              100.00 +  440: 183  150
    2    13 Natalia        Woźniak               130.04 +  407: 365  180
    3    11 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  337: 390   76
    4    22 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  261: 371   72
    5    18 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  392: 433   77
    6    26 Bogusław       Książek               118.86 +  408: 353  169
    7    24 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  305: 361   53
    8    31 Marcin         Stachowski            105.40 +  467: 366  155
    9    17 Maciej         Perzyński             128.07 -  251: 548   78
   10    25 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  337: 427   91
   11    31 Sławomir       Wolski                111.72 +  399: 346  162
   12    30 Sylwia         Łada                  112.12 -  342: 477   62
   13    29 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  393: 383  158
   14    28 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  384: 331  153
   15    19 Alina          Białobrzewska         117.19 -  353: 426   67
   16    30 Marta          Bajorek               120.34 -  410: 430   70
   17    29 Agnieszka      Matus                 114.79 +  403: 389  165
   18    29 Katarzyna      Dębska                103.68 -  405: 446   54
   19    29 Monika         Siemaszko             111.81 +  427: 342  162
   20    26 Maciej         Bukowski              116.41 +  417: 390  166
   21    23 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  436: 298  170
   22    17 Jakub          Błażejewski           124.96 -  347: 371   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2565  / 22 116.59




	Dorota Rudzińska 121.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  154.38 -  258: 509  104
    2    39 Sylwia         Łada                  112.12 +  445: 370  162
    3    22 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  367: 290  184
    4    19 Irena          Sołdan                141.16 +  373: 354  191
    5    12 Dawid          Pikul                 145.48 -  331: 377   95
    6    19 Kamil          Górka                 149.95 -  286: 417  100
    7    25 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  478: 326  165
    8    17 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  394: 422   76
    9    19 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  351: 410   76
   10    24 Dorota         Stachowska            119.33 -  278: 412   69
   11    34 Janusz         Pawłowski             100.00 +  376: 302  150
   12    26 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  348: 389   79
   13    34 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  387: 355  162
   14    23 Alina          Białobrzewska         117.19 -  379: 405   67
   15    31 Katarzyna      Dębska                103.68 +  315: 275  154
   16    27 Jakub          Błażejewski           124.96 -  329: 395   75
   17    28 Łucja          Kodzis                128.23 +  419: 347  178
   18    26 Patryk         Gadus                 123.00 -  374: 451   73
   19    27 Czesława       Pawłowska             113.00 -  376: 381   63
   20    34 Marcin         Stachowski            105.40 +  356: 321  155
   21    26 Justyna        Górka                 145.20 -  365: 432   95
   22    31 Rafał          Stachowski            117.21 +  392: 376  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2640  / 22 120.00




	Krzysztof Kodzis 120.89 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              154.29 -  371: 407  104
    2    25 Jacek          Nowak                 113.35 +  407: 403  163
    3    25 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  356: 346  186
    4     9 Robert         Duczemiński           139.06 -  370: 469   89
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  477: 299  153
    6    16 Anna           Niedzielko            114.85 +  406: 306  165
    7    13 Beata          Piotrowska            115.52 -  337: 374   66
    8    18 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  376: 380   70
    9    23 Zofia          Górka                 114.79 -  394: 415   65
   10    23 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  394: 348  159
   11    24 Anna           Krynicka              115.49 -  345: 466   65
   12    24 Lucyna         Śniadach              113.75 +  380: 318  164
   13    21 Monika         Siemaszko             111.81 +  498: 316  162
   14    15 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  344: 370   66
   15    17 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  324: 381   82
   16    23 Rafał          Stachowski            117.21 +  374: 372  167
   17    21 Michał         Rogalewicz            127.20 -  402: 424   77
   18    23 Walenty        Siemaszko             118.06 -  369: 403   68
   19    28 Maciej         Bukowski              116.41 -  299: 395   66
   20    31 Józef          Wietecki              107.72 +  514: 365  158
   21    27 Katarzyna      Dębska                103.68 +  458: 277  154
   22    23 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  428: 407  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2626  / 22 119.36




	Andrzej Kroc 120.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         152.00 -  263: 532  102
    2    37 Czesława       Pawłowska             113.00 +  410: 339  163
    3    26 Stanisław      Rydzik                147.86 -  367: 412   98
    4    26 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  282: 493   66
    5    36 Anna           Krynicka              115.49 +  443: 295  165
    6    34 Sylwia         Łada                  112.12 +  330: 293  162
    7    23 Natalia        Woźniak               130.04 -  365: 380   80
    8    26 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  293: 497   96
   20    39 Jacek          Nowak                 113.35 -  332: 385   63
   21    36 Lucyna         Śniadach              113.75 -  315: 436   64
   22    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  492: 176  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 11 109.91




	Marta Bajorek 120.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  365: 406  100
    2    28 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  358: 381   86
    3    34 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  373: 335  150
    4    30 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  435: 293  192
    5    23 Adam           Klimont               133.49 -  292: 325   83
    6    28 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  301: 519   83
    7    35 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  349: 354   62
    8    36 Katarzyna      Dębska                103.68 +  426: 373  154
    9    32 Rafał          Stachowski            117.21 +  472: 279  167
   10    29 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  377: 344  184
   11    17 Dariusz        Kuć                   130.11 -  394: 486   80
   12    27 Monika         Siemaszko             111.81 -  393: 433   62
   13    27 Joanna         Jewtuch               126.51 -  351: 415   77
   14    30 Anna           Krynicka              115.49 +  493: 346  165
   15    26 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  285: 409   70
   16    30 Agata          Kuć                   121.56 +  430: 410  172
   17    27 Urszula        Solarska              113.52 +  365: 297  164
   18    25 Lucyna         Śniadach              113.75 +  347: 319  164
   19    22 Beata          Piotrowska            115.52 -  299: 457   66
   20    27 Zofia          Górka                 114.79 +  405: 364  165
   21    24 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  386: 392   76
   22    25 Alina          Białobrzewska         117.19 +  367: 353  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2689  / 22 122.23




	Zbigniew Rybak 119.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 149.95 -  313: 395  100
    2    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  398: 238  150
    3    19 Alina          Białobrzewska         117.19 +  415: 341  167
    4    11 Barbara        Obremska              127.16 +  415: 370  177
    5     9 Stanisław      Rydzik                147.86 -  340: 471   98
    6    13 Jakub          Błażejewski           124.96 -  261: 430   75
    7    21 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  363: 316  158
    8    18 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  380: 376  171
    9    14 Irena          Sołdan                141.16 -  383: 480   91
   10    18 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  376: 493   76
   11    21 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  334: 364   82
   12    23 Dorota         Stachowska            119.33 -  365: 374   69
   13    31 Anna           Niedzielko            114.85 +  458: 317  165
   14    27 Agnieszka      Matus                 114.79 +  390: 328  165
   15    26 Marta          Bajorek               120.34 +  409: 285  170
   16    17 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  456: 314  177
   17    11 Maciej         Perzyński             128.07 -  337: 349   78
   18    16 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  266: 434   75
   19    24 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  380: 297  165
   20    17 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  293: 457   86
   21    23 Agata          Kuć                   121.56 -  298: 436   72
   22    28 Zofia          Górka                 114.79 +  367: 330  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2732  / 22 124.18




	Dorota Stachowska 119.33 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                147.86 -  331: 408   98
    2    40 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  410: 336  191
    3    32 Łukasz         Baranowski            126.05 +  400: 380  176
    4     8 Dariusz        Kosz                  154.38 -  402: 503  104
    5    21 Józef          Wietecki              107.72 +  527: 246  158
    6    12 Łucja          Kodzis                128.23 -  328: 412   78
    7    17 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  422: 232  153
    8    12 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  318: 394   86
    9    18 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  356: 403   92
   10    24 Dorota         Rudzińska             121.27 +  412: 278  171
   11    22 Agnieszka      Matus                 114.79 -  355: 357   65
   12    23 Zbigniew       Rybak                 119.83 +  374: 365  170
   13    19 Jakub          Błażejewski           124.96 +  424: 376  175
   14    17 Joanna         Jewtuch               126.51 -  292: 584   77
   15    21 Beata          Piotrowska            115.52 -  301: 429   66
   16    25 Walenty        Siemaszko             118.06 +  390: 326  168
   17    22 Zofia          Górka                 114.79 +  356: 315  165
   18    21 Anna           Krynicka              115.49 +  428: 364  165
   19    13 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  441: 243  183
   20     8 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  237: 476  100
   21    14 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  362: 472   96
   22    19 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  360: 365   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2816  / 22 128.00




	Bogusław Książek 118.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  316: 444   96
    2    23 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  385: 369  182
    3    23 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  318: 370   77
    4    32 Lidia          Żywna                 100.00 +  364: 345  150
    5    25 Natalia        Woźniak               130.04 -  336: 447   80
    6    26 Agata          Kuć                   121.56 -  353: 408   72
    9    40 Sławomir       Wolski                111.72 -  279: 387   62
   10    43 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  7 102.71




	Walenty Siemaszko 118.06 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 145.48 +  394: 287  195
    2     6 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  331: 342   59
    3    14 Jakub          Błażejewski           124.96 +  368: 312  175
    4    16 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  232: 545  100
    5    28 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  389: 336  184
    6    22 Irena          Sołdan                141.16 -  272: 405   91
    7    27 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  462: 346  183
    8    19 Łucja          Kodzis                128.23 +  454: 285  178
    9    12 Juliusz        Czupryniak            126.42 +  452: 380  176
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  272: 454   73
   11    16 Michał         Rogalewicz            127.20 -  268: 457   77
   12    20 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  441: 266  166
   13    17 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  388: 408   92
   14    22 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  368: 384   75
   15    23 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  334: 366   96
   16    25 Dorota         Stachowska            119.33 -  326: 390   69
   17    33 Renata         Andracka              116.39 +  380: 371  166
   18    23 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  403: 369  171
   19    20 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  477: 353  177
   20    19 Alina          Białobrzewska         117.19 +  524: 362  167
   21    18 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  328: 372   62
   22    20 Łucja          Kodzis                128.23 -  282: 420   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2810  / 22 127.73




	Rafał Stachowski 117.21 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 145.20 -  357: 403   95
    2    31 Waldemar       Dębski                100.00 +  376: 298  150
    3    12 Patryk         Gadus                 123.00 -  322: 351   73
    4    25 Alina          Białobrzewska         117.19 -  276: 401   67
    5    34 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  350: 387   91
    6    37 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  286: 501   96
    7    42 Julia          Solarska              100.00 +  377: 254  150
    8    35 Maciej         Bukowski              116.41 +  412: 334  166
    9    32 Marta          Bajorek               120.34 -  279: 472   70
   10    35 Lidia          Żywna                 100.00 +  408: 398  150
   11    32 Lucyna         Śniadach              113.75 -  314: 389   64
   12    38 Anna           Niedzielko            114.85 -  310: 338   65
   13    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  478: 156  150
   14    38 Janusz         Pawłowski             100.00 +  443: 339  150
   15    34 Sylwia         Łada                  112.12 +  461: 298  162
   16    23 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  372: 374   71
   17    31 Marcin         Stachowski            105.40 +  370: 281  155
   18    22 Czesława       Pawłowska             113.00 +  421: 332  163
   19    19 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  348: 416   86
   20    22 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  272: 506   76
   21    30 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  334: 402   76
   22    31 Dorota         Rudzińska             121.27 -  376: 392   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2397  / 22 108.95




	Alina Białobrzewska 117.19 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              143.12 -  350: 387   93
    2    35 Marcin         Stachowski            105.40 +  455: 260  155
    3    19 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  341: 415   70
    4    25 Rafał          Stachowski            117.21 +  401: 276  167
    5    20 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  307: 356   53
    6    24 Monika         Siemaszko             111.81 +  323: 310  162
    7    18 Maciej         Perzyński             128.07 -  338: 451   78
    8    33 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  348: 498   82
    9    34 Renata         Andracka              116.39 +  446: 254  166
   10    32 Barbara        Obremska              127.16 +  390: 354  177
   11    20 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  359: 377   75
   12    28 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  384: 471   84
   13    28 Józef          Wietecki              107.72 +  583: 302  158
   14    23 Dorota         Rudzińska             121.27 +  405: 379  171
   15    19 Agata          Kuć                   121.56 +  426: 353  172
   16    18 Beata          Piotrowska            115.52 +  389: 320  166
   17    15 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  352: 354   82
   18    17 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  394: 373  165
   19    16 Piotr          Broda                 129.03 -  302: 431   79
   20    19 Walenty        Siemaszko             118.06 -  362: 524   68
   21    20 Łucja          Kodzis                128.23 -  331: 431   78
   22    25 Marta          Bajorek               120.34 -  353: 367   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2571  / 22 116.86




	Dorota Kuć 117.08 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  292: 450   92
    2    32 Lidia          Żywna                 100.00 +  339: 307  150
    3    31 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  450: 348  158
    4    17 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  499: 339  165
    5     7 Kazimierz      Merklejn              150.48 +  455: 446  200
    6     3 Dariusz        Kosz                  154.38 +  514: 302  204
    7     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  360: 427  104
    8     7 Justyna        Górka                 145.20 -  339: 465   95
    9    10 Joanna         Jewtuch               126.51 -  330: 417   77
   10    16 Monika         Siemaszko             111.81 +  408: 332  162
   11     9 Łucja          Kodzis                128.23 +  395: 377  178
   12     9 Rafał          Wesołowski            129.96 -  374: 388   80
   13    14 Michał         Rogalewicz            127.20 +  435: 375  177
   14    10 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  345: 330  186
   15     5 Dariusz        Kuć                   130.11 -  306: 450   80
   16    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  378: 371  191
   17     8 Irena          Sołdan                141.16 -  332: 392   91
   18    11 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  371: 386   73
   19    17 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  250: 492   82
   20    21 Anna           Krynicka              115.49 +  413: 290  165
   21    17 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  321: 410   72
   22    18 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  393: 394   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2858  / 22 129.91




	Maciej Bukowski 116.41 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  462: 262  192
    2     9 Krzysztof      Obremski              143.12 -  353: 364   93
    3    17 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  303: 393   76
    4    27 Józef          Wietecki              107.72 -  344: 391   58
    5    32 Jacek          Nowak                 113.35 -  330: 392   63
    6    38 Renata         Andracka              116.39 -  319: 330   66
    7    38 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  381: 287  150
    8    35 Rafał          Stachowski            117.21 -  334: 412   67
    9    38 Waldemar       Dębski                100.00 +  385: 264  150
   10    34 Marcin         Stachowski            105.40 +  365: 251  155
   11    33 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  388: 363  162
   12    25 Czesława       Pawłowska             113.00 -  376: 404   63
   13    32 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  336: 411   53
   14    33 Anna           Niedzielko            114.85 -  349: 364   65
   15    37 Janusz         Pawłowski             100.00 +  359: 280  150
   16    33 Katarzyna      Dębska                103.68 -  322: 359   54
   17    36 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  406: 387  153
   18    33 Sylwia         Łada                  112.12 +  390: 312  162
   19    28 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  395: 299  171
   20    26 Agata          Kuć                   121.56 -  390: 417   72
   21    33 Barbara        Obremska              127.16 +  351: 291  177
   22    27 Sławomir       Wolski                111.72 -  306: 327   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2414  / 22 109.73




	Renata Andracka 116.39 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  352: 252  191
    2    17 Zofia          Górka                 114.79 -  307: 414   65
    3    28 Łucja          Kodzis                128.23 -  304: 487   78
    4    34 Justyna        Górka                 145.20 -  358: 388   95
    5    37 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  332: 366   58
    6    38 Maciej         Bukowski              116.41 +  330: 319  166
    7    34 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  292: 333   84
    8    38 Sławomir       Wolski                111.72 +  370: 270  162
    9    34 Alina          Białobrzewska         117.19 -  254: 446   67
   10    37 Anna           Niedzielko            114.85 -  296: 389   65
   11    36 Barbara        Obremska              127.16 -  294: 384   77
   12    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  344: 223  150
   13    36 Lidia          Żywna                 100.00 +  366: 343  150
   14    36 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  394: 315  155
   15    33 Lucyna         Śniadach              113.75 +  391: 290  164
   16    28 Patryk         Gadus                 123.00 -  314: 411   73
   17    33 Walenty        Siemaszko             118.06 -  371: 380   68
   18    36 Agnieszka      Matus                 114.79 +  375: 356  165
   19    33 Marcin         Stachowski            105.40 +  373: 351  155
   20    29 Katarzyna      Dębska                103.68 +  391: 284  154
   21    25 Anna           Krynicka              115.49 +  430: 211  165
   22    21 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  426: 278  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2665  / 22 121.14




	Dariusz Ulatowski 115.77 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                141.16 -  363: 410   91
    2    30 Adam           Klimont               133.49 -  307: 426   83
    3    41 Jacek          Dec                   100.00 +  465: 351  150
    4    26 Andrzej        Kroc                  120.42 +  493: 282  170
    5    16 Beata          Piotrowska            115.52 -  336: 365   66
    6    23 Zofia          Górka                 114.79 -  295: 410   65
    7    31 Józef          Wietecki              107.72 +  405: 398  158
    8    25 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  339: 438   84
    9    30 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  356: 281  153
   10    30 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  417: 338  162
   11    26 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  467: 328  153
   12    20 Walenty        Siemaszko             118.06 -  266: 441   68
   13    26 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 +  413: 296  172
   14    15 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  370: 344  171
   15    12 Stanisław      Rydzik                147.86 +  385: 360  198
   16    12 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  374: 434   82
   17    14 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  408: 358  175
   18    10 Miłosz         Wrzałek               142.10 +  400: 332  192
   19     9 Łukasz         Baranowski            126.05 -  258: 380   76
   20     9 Maciej         Perzyński             128.07 -  361: 420   78
   21    12 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  433: 306  186
   22    12 Joanna         Jewtuch               126.51 +  502: 291  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2910  / 22 132.27




	Beata Piotrowska 115.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Duczemiński           139.06 +  377: 353  189
    2    10 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  326: 420   92
    3    21 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  407: 401  196
    4    15 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  344: 406   59
    5    16 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  365: 336  166
    6    15 Maciej         Perzyński             128.07 +  404: 369  178
    7    13 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  374: 337  171
    8     8 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  492: 324  175
    9     6 Piotr          Broda                 129.03 -  329: 343   79
   10     6 Irena          Sołdan                141.16 -  288: 496   91
   11    13 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  391: 450   77
   12    16 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  326: 413   76
   13    18 Łucja          Kodzis                128.23 +  398: 320  178
   14    19 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  301: 370   82
   15    21 Dorota         Stachowska            119.33 +  429: 301  169
   16    18 Alina          Białobrzewska         117.19 -  320: 389   67
   17    25 Jakub          Błażejewski           124.96 +  354: 341  175
   18    20 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  283: 388   79
   19    22 Marta          Bajorek               120.34 +  457: 299  170
   20    18 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  248: 442   83
   21    22 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  361: 379   82
   22    29 Anna           Krynicka              115.49 -  354: 455   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2699  / 22 122.68




	Anna Krynicka 115.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Alicja         Grąbczewska           135.51 +  431: 303  186
    2    14 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  289: 475   76
    3    16 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  367: 405  100
    4    35 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  341: 414   53
    5    36 Andrzej        Kroc                  120.42 -  295: 443   70
    6    41 Julia          Solarska              100.00 +  364: 230  150
    7    37 Sylwia         Łada                  112.12 +  361: 338  162
    8    27 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  389: 278  158
    9    24 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  423: 371  191
   10    19 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  301: 337   96
   11    24 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  466: 345  171
   12    18 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  341: 446   82
   13    22 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  337: 405   75
   14    30 Marta          Bajorek               120.34 -  346: 493   70
   15    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  341: 292  150
   16    26 Łucja          Kodzis                128.23 +  411: 344  178
   17    20 Ireneusz       Moralewicz            127.24 +  361: 341  177
   18    21 Dorota         Stachowska            119.33 -  364: 428   69
   19    21 Patryk         Gadus                 123.00 +  374: 371  173
   20    21 Dorota         Kuć                   117.08 -  290: 413   67
   21    25 Renata         Andracka              116.39 -  211: 430   66
   22    29 Beata          Piotrowska            115.52 +  455: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2686  / 22 122.09




	Magdalena Kupczyńska 115.20 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  559: 341  184
    2     1 Bartosz        Morawski              154.29 -  274: 497  104
    3    15 Adam           Klimont               133.49 +  378: 363  183
    4    17 Dorota         Kuć                   117.08 -  339: 499   67
    5    19 Monika         Siemaszko             111.81 +  356: 282  162
    6    10 Dariusz        Kuć                   130.11 -  331: 568   80
    7    25 Dorota         Rudzińska             121.27 -  326: 478   71
    8    30 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  326: 370   62
    9    33 Marcin         Stachowski            105.40 +  434: 366  155
   10    31 Sylwia         Łada                  112.12 +  396: 344  162
   11    19 Stanisław      Rydzik                147.86 -  277: 431   98
   12    31 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  348: 357   72
   13    30 Katarzyna      Dębska                103.68 -  330: 345   54
   14    34 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  416: 347  153
   15    29 Józef          Wietecki              107.72 +  385: 308  158
   16    22 Justyna        Górka                 145.20 +  419: 345  195
   17    19 Czesława       Pawłowska             113.00 +  415: 397  163
   18    17 Alina          Białobrzewska         117.19 -  373: 394   67
   19    24 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  297: 380   70
   20    28 Jakub          Błażejewski           124.96 -  353: 407   75
   21    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  480: 260  150
   22    26 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  397: 370  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2661  / 22 120.95




	Anna Niedzielko 114.85 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Klimont               133.49 +  349: 296  183
    2    19 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  388: 306  176
    3     9 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  383: 439   92
    4    12 Patryk         Gadus                 123.00 -  346: 418   73
    5    30 Janusz         Pawłowski             100.00 +  350: 302  150
    6    16 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  306: 406   71
    7    22 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  351: 415   86
    8    24 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  288: 417   91
    9    31 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  375: 384   59
   10    37 Renata         Andracka              116.39 +  389: 296  166
   11    29 Jakub          Błażejewski           124.96 -  348: 354   75
   12    38 Rafał          Stachowski            117.21 +  338: 310  167
   13    31 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  317: 458   70
   14    33 Maciej         Bukowski              116.41 +  364: 349  166
   15    28 Łucja          Kodzis                128.23 -  310: 337   78
   16    31 Lidia          Żywna                 100.00 -  365: 418   50
   17    38 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  313: 401   50
   18    39 Jacek          Dec                   100.00 -  302: 395   50
   19    37 Urszula        Solarska              113.52 -  371: 391   64
   20    42 PAUZA
   21    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  461: 225  150
   22    39 Janusz         Pawłowski             100.00 +  389: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2217  / 21 105.57




	Zofia Górka 114.79 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  420: 368  183
    2    17 Renata         Andracka              116.39 +  414: 307  166
    3     3 Michał         Alabrudziński         152.00 -  351: 473  102
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              122.95 +  417: 410  173
    5     4 Dariusz        Kosz                  154.38 -  331: 444  104
    6    23 Dariusz        Ulatowski             115.77 +  410: 295  166
    7     6 Kazimierz      Merklejn              150.48 -  229: 478  100
    8    15 Miłosz         Wrzałek               142.10 -  291: 562   92
    9    23 Krzysztof      Kodzis                120.89 +  415: 394  171
   10    17 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  338: 392   76
   11    25 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  380: 371  179
   12    21 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  330: 400   86
   13    24 Justyna        Górka                 145.20 +  409: 358  195
   14    21 Patryk         Gadus                 123.00 +  441: 256  173
   15    15 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  363: 418   82
   16    19 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  262: 467   75
   17    22 Dorota         Stachowska            119.33 -  315: 356   69
   18    27 Jakub          Błażejewski           124.96 -  301: 415   75
   19    31 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  474: 350  176
   20    27 Marta          Bajorek               120.34 -  364: 405   70
   21    28 Czesława       Pawłowska             113.00 +  366: 310  163
   22    28 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  330: 367   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2746  / 22 124.82




	Agnieszka Matus 114.79 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  447: 409  182
    2    11 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  267: 519   82
    3    18 Dawid          Pikul                 145.48 -  320: 521   95
    4    28 Lucyna         Śniadach              113.75 +  380: 271  164
    5    22 Irena          Sołdan                141.16 -  303: 406   91
    6    25 Lidia          Żywna                 100.00 +  442: 348  150
    7    20 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  380: 453   77
    8    32 Janusz         Pawłowski             100.00 +  393: 287  150
    9    22 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  320: 411   96
   10    26 Jakub          Błażejewski           124.96 +  386: 254  175
   11    22 Dorota         Stachowska            119.33 +  357: 355  169
   12    19 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  314: 509   83
   13    23 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  300: 349   79
   14    27 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  328: 390   70
   15    27 Justyna        Górka                 145.20 -  303: 615   95
   16    32 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  402: 330  158
   17    29 Agata          Kuć                   121.56 -  389: 403   72
   18    36 Renata         Andracka              116.39 -  356: 375   66
   19    36 Waldemar       Dębski                100.00 -  319: 325   50
   20    38 Julia          Solarska              100.00 +  359: 280  150
   21    37 Jacek          Dec                   100.00 +  379: 340  150
   22    32 Lucyna         Śniadach              113.75 +  422: 375  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2568  / 22 116.73




	Lucyna Śniadach 113.75 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             131.97 -  324: 373   82
    2    41 Jacek          Dec                   100.00 +  455: 268  150
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  336: 350   73
    4    28 Agnieszka      Matus                 114.79 -  271: 380   65
    5    39 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  327: 368   62
    6    42 Urszula        Solarska              113.52 -  317: 375   64
    7    40 Waldemar       Dębski                100.00 +  437: 246  150
    8    37 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  358: 302  150
    9    29 Barbara        Obremska              127.16 +  415: 390  177
   10    27 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  341: 357   82
   11    32 Rafał          Stachowski            117.21 +  389: 314  167
   12    24 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  318: 380   71
   13    33 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  420: 376  153
   14    29 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  327: 354   72
   15    33 Renata         Andracka              116.39 -  290: 391   66
   16    36 Sylwia         Łada                  112.12 +  393: 352  162
   17    26 Justyna        Górka                 145.20 +  408: 381  195
   18    25 Marta          Bajorek               120.34 -  319: 347   70
   19    30 Łucja          Kodzis                128.23 -  319: 335   78
   20    32 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  327: 387   76
   21    36 Andrzej        Kroc                  120.42 +  436: 315  170
   22    32 Agnieszka      Matus                 114.79 -  375: 422   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2400  / 22 109.09




	Urszula Solarska 113.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  365: 367   82
    2    27 Sławomir       Wolski                111.72 -  314: 401   62
    3    38 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  316: 507   91
    4    39 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  276: 331   62
    5    42 Julia          Solarska              100.00 -  294: 345   50
    6    42 Lucyna         Śniadach              113.75 +  375: 317  164
    7    39 Czesława       Pawłowska             113.00 +  369: 329  163
    8    39 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  348: 407   55
    9    41 Katarzyna      Dębska                103.68 -  347: 370   54
   10    41 Jacek          Dec                   100.00 +  551: 180  150
   11    38 Waldemar       Dębski                100.00 +  330: 305  150
   12    36 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  321: 348   53
   13    39 Janusz         Pawłowski             100.00 -  305: 412   50
   14    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  396: 128  150
   15    40 Jacek          Nowak                 113.35 +  405: 380  163
   16    37 Barbara        Obremska              127.16 +  396: 358  177
   17    27 Marta          Bajorek               120.34 -  297: 365   70
   18    31 Łucja          Kodzis                128.23 -  333: 334   78
   19    37 Anna           Niedzielko            114.85 +  391: 371  165
   20    30 Justyna        Górka                 145.20 -  319: 435   95
   21    38 Józef          Wietecki              107.72 +  389: 286  158
   22    33 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  359: 433   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2301  / 22 104.59




	Jacek Nowak 113.35 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Kuć                   130.11 -  309: 401   80
    2    25 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  403: 407   71
    3    35 Katarzyna      Dębska                103.68 +  348: 332  154
    4    24 Jakub          Błażejewski           124.96 -  301: 441   75
    5    32 Maciej         Bukowski              116.41 +  392: 330  166
    6    35 Janusz         Pawłowski             100.00 -  290: 395   50
    7    30 Łukasz         Tuszyński             145.57 -  304: 306   96
    8    34 Lidia          Żywna                 100.00 -  279: 314   50
    9    39 Józef          Wietecki              107.72 -  347: 418   58
   10    36 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  279: 376   58
   11    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  369: 361  150
   12    41 Jacek          Dec                   100.00 +  371: 252  150
   13    37 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  335: 424   59
   14    42 Julia          Solarska              100.00 +  445: 302  150
   15    40 Urszula        Solarska              113.52 -  380: 405   64
   16    39 Mirosław       Dejna                 100.00 +  423: 159  150
   17    37 Sylwia         Łada                  112.12 -  293: 325   62
   18    41 Waldemar       Dębski                100.00 +  375: 269  150
   19    40 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  320: 362   53
   20    39 Andrzej        Kroc                  120.42 +  385: 332  170
   21    40 Marcin         Stachowski            105.40 +  408: 323  155
   22    34 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  315: 324   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2224  / 22 101.09




	Czesława Pawłowska 113.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Natalia        Woźniak               130.04 -  338: 369   80
    2    37 Andrzej        Kroc                  120.42 -  339: 410   70
    3    39 Janusz         Pawłowski             100.00 -  307: 309   50
    4    40 Waldemar       Dębski                100.00 +  388: 252  150
    5    40 Marcin         Stachowski            105.40 -  397: 419   55
    6    39 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  306: 358   92
    7    39 Urszula        Solarska              113.52 -  329: 369   64
    8    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  478: 171  150
    9    37 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  475: 308  150
   10    33 Katarzyna      Dębska                103.68 +  457: 304  154
   11    28 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  414: 327  158
   12    25 Maciej         Bukowski              116.41 +  404: 376  166
   13    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  448: 276  184
   14    16 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  374: 409   79
   15    18 Michał         Rogalewicz            127.20 +  412: 318  177
   16    16 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  352: 391   86
   17    19 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  397: 415   65
   18    22 Rafał          Stachowski            117.21 -  332: 421   67
   19    27 Dorota         Rudzińska             121.27 +  381: 376  171
   20    23 Łucja          Kodzis                128.23 -  390: 421   78
   21    28 Zofia          Górka                 114.79 -  310: 366   65
   22    30 Lidia          Żywna                 100.00 -  310: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2361  / 22 107.32




	Agnieszka Piotrowicz 112.35 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Wesołowski            129.96 -  307: 330   80
    2    26 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  320: 384   83
    3    36 Sylwia         Łada                  112.12 -  304: 378   62
    4    39 Urszula        Solarska              113.52 +  331: 276  164
    5    39 Lucyna         Śniadach              113.75 +  368: 327  164
    6    31 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  320: 452   86
    7    35 Marta          Bajorek               120.34 +  354: 349  170
    8    30 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  370: 326  165
    9    27 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  453: 458   79
   10    30 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  338: 417   66
   11    33 Maciej         Bukowski              116.41 -  363: 388   66
   12    34 Lidia          Żywna                 100.00 +  348: 328  150
   13    34 Dorota         Rudzińska             121.27 -  355: 387   71
   14    32 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  271: 353   59
   15    35 Barbara        Obremska              127.16 +  378: 287  177
   16    35 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  368: 338  155
   17    34 Sławomir       Wolski                111.72 +  359: 348  162
   18    28 Grzegorz       Pukniel               125.52 +  344: 313  176
   19    23 Jakub          Błażejewski           124.96 +  367: 331  175
   20    20 Jolanta        Chłopińska            132.07 +  448: 414  182
   21    18 Walenty        Siemaszko             118.06 +  372: 328  168
   22    15 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  358: 389   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2746  / 22 124.82




	Sylwia Łada 112.12 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Broda                 129.03 -  336: 392   79
    2    39 Dorota         Rudzińska             121.27 -  370: 445   71
    3    36 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  378: 304  162
    4    37 Janusz         Pawłowski             100.00 =  337: 337  100
    5    29 Justyna        Górka                 145.20 -  321: 325   95
    6    34 Andrzej        Kroc                  120.42 -  293: 330   70
    7    37 Anna           Krynicka              115.49 -  338: 361   65
    8    40 Józef          Wietecki              107.72 +  366: 322  158
    9    35 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  327: 296  158
   10    31 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  344: 396   65
   11    35 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  385: 367  155
   12    30 Agata          Kuć                   121.56 +  477: 342  172
   13    25 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  295: 523   82
   14    31 Monika         Siemaszko             111.81 -  270: 360   62
   15    34 Rafał          Stachowski            117.21 -  298: 461   67
   16    36 Lucyna         Śniadach              113.75 -  352: 393   64
   17    37 Jacek          Nowak                 113.35 +  325: 293  163
   18    33 Maciej         Bukowski              116.41 -  312: 390   66
   19    35 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  289: 407   59
   20    40 Waldemar       Dębski                100.00 +  430: 319  150
   21    41 Julia          Solarska              100.00 +  457: 251  150
   22    36 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  401: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2363  / 22 107.41




	Monika Siemaszko 111.81 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Piotrowski            128.76 -  336: 372   79
    2    38 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  359: 395   92
    3    37 Waldemar       Dębski                100.00 +  370: 286  150
    4    23 Łukasz         Tuszyński             145.57 +  376: 337  196
    5    19 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  282: 356   65
    6    24 Alina          Białobrzewska         117.19 -  310: 323   67
    7    32 Lidia          Żywna                 100.00 +  368: 331  150
    8    29 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  391: 354  159
    9    25 Dariusz        Maciejuk              133.33 +  508: 293  183
   10    16 Dorota         Kuć                   117.08 -  332: 408   67
   11    23 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  300: 486   91
   12    27 Marta          Bajorek               120.34 +  433: 393  170
   13    21 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  316: 498   71
   14    31 Sylwia         Łada                  112.12 +  360: 270  162
   15    24 Patryk         Gadus                 123.00 +  402: 293  173
   16    21 Piotr          Broda                 129.03 -  324: 397   79
   17    23 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  360: 382   76
   18    24 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  335: 402   77
   19    29 Agata          Kuć                   121.56 -  342: 427   72
   20    36 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  313: 345   53
   21    35 Janusz         Pawłowski             100.00 -  350: 379   50
   22    37 Barbara        Obremska              127.16 +  403: 250  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2459  / 22 111.77




	Sławomir Wolski 111.72 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łucja          Kodzis                128.23 -  306: 412   78
    2    27 Urszula        Solarska              113.52 +  401: 314  164
    3    20 Maciej         Perzyński             128.07 -  394: 449   78
    4    29 Alicja         Grąbczewska           135.51 -  304: 426   86
    5    38 Piotr          Pietuchowski          141.59 +  382: 329  192
    6    33 Łukasz         Baranowski            126.05 -  317: 374   76
    7    36 Marcin         Stachowski            105.40 -  346: 362   55
    8    38 Renata         Andracka              116.39 -  270: 370   66
    9    40 Bogusław       Książek               118.86 +  387: 279  169
   10    38 Julia          Solarska              100.00 +  400: 264  150
   11    31 Agata          Kuć                   121.56 -  346: 399   72
   12    33 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  426: 283  159
   13    35 Barbara        Obremska              127.16 +  361: 358  177
   14    25 Justyna        Górka                 145.20 +  464: 369  195
   15    22 Piotr          Broda                 129.03 -  301: 311   79
   16    24 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  321: 346   76
   17    34 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  348: 359   62
   18    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  499: 270  150
   19    32 Lidia          Żywna                 100.00 +  349: 315  150
   20    24 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  371: 398   77
   21    32 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  415: 344  153
   22    27 Maciej         Bukowski              116.41 +  327: 306  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2630  / 22 119.55




	Mieczysław Pastuszak 109.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Perzyński             128.07 +  500: 416  178
    2     6 Walenty        Siemaszko             118.06 +  342: 331  168
    3     2 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  394: 410   75
    4    15 Beata          Piotrowska            115.52 +  406: 344  166
    5    14 Barbara        Obremska              127.16 -  307: 461   77
    6    21 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  286: 435   72
    7    26 Łukasz         Baranowski            126.05 -  335: 343   76
    8    29 Monika         Siemaszko             111.81 -  354: 391   62
    9    31 Anna           Niedzielko            114.85 +  384: 375  165
   10    23 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  348: 394   71
   11    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  339: 410   84
   12    33 Sławomir       Wolski                111.72 -  283: 426   62
   13    37 Jacek          Nowak                 113.35 +  424: 335  163
   14    32 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 +  353: 271  162
   15    30 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  327: 369   53
   16    34 Józef          Wietecki              107.72 +  385: 339  158
   17    32 Katarzyna      Dębska                103.68 -  319: 413   54
   18    34 Marcin         Stachowski            105.40 -  341: 363   55
   19    35 Sylwia         Łada                  112.12 +  407: 289  162
   20    35 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  319: 312  153
   21    29 Patryk         Gadus                 123.00 -  274: 448   73
   22    33 Urszula        Solarska              113.52 +  433: 359  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2453  / 22 111.50




	Łukasz Przyszlak 107.82 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ireneusz       Moralewicz            127.24 -  319: 387   77
    2    43 Julia          Solarska              100.00 +  426: 217  150
    3    31 Dorota         Kuć                   117.08 -  348: 450   67
    4    33 Łukasz         Baranowski            126.05 -  328: 366   76
    5    37 Renata         Andracka              116.39 +  366: 332  166
    6    32 Marcin         Stachowski            105.40 +  478: 328  155
    7    21 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  316: 363   70
    8    27 Anna           Krynicka              115.49 -  278: 389   65
    9    35 Sylwia         Łada                  112.12 -  296: 327   62
   10    36 Jacek          Nowak                 113.35 +  376: 279  163
   11    28 Czesława       Pawłowska             113.00 -  327: 414   63
   12    32 Barbara        Obremska              127.16 +  391: 361  177
   13    29 Agata          Kuć                   121.56 -  383: 393   72
   14    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  355: 373   50
   15    38 Jacek          Dec                   100.00 +  439: 312  150
   16    32 Agnieszka      Matus                 114.79 -  330: 402   65
   17    35 Józef          Wietecki              107.72 +  443: 348  158
   18    32 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  352: 251  153
   19    26 Justyna        Górka                 145.20 +  362: 353  195
   20    25 Patryk         Gadus                 123.00 +  366: 349  173
   21    21 Andrzej        Rechowicz             124.76 +  403: 397  175
   22    21 Renata         Andracka              116.39 -  278: 426   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2548  / 22 115.82




	Józef Wietecki 107.72 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Rogalewicz            127.20 -  301: 519   77
    2    29 Katarzyna      Dębska                103.68 +  430: 268  154
    3    13 Robert         Duczemiński           139.06 -  308: 442   89
    4    27 Maciej         Bukowski              116.41 +  391: 344  166
    5    21 Dorota         Stachowska            119.33 -  246: 527   69
    6    29 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 -  366: 511   91
    7    31 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  398: 405   66
    8    40 Sylwia         Łada                  112.12 -  322: 366   62
    9    39 Jacek          Nowak                 113.35 +  418: 347  163
   10    40 Waldemar       Dębski                100.00 -  319: 393   50
   11    39 Julia          Solarska              100.00 +  377: 249  150
   12    37 Janusz         Pawłowski             100.00 +  400: 319  150
   13    28 Alina          Białobrzewska         117.19 -  302: 583   67
   14    37 Marcin         Stachowski            105.40 +  306: 302  155
   15    29 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  308: 385   65
   16    34 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  339: 385   59
   17    35 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  348: 443   58
   18    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  447: 195  150
   19    38 Jacek          Dec                   100.00 +  361: 267  150
   20    31 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  365: 514   71
   21    38 Urszula        Solarska              113.52 -  286: 389   64
   22    38 Marcin         Stachowski            105.40 +  334: 298  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2281  / 22 103.68




	Marcin Stachowski 105.40 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Obremska              127.16 -  278: 422   77
    2    35 Alina          Białobrzewska         117.19 -  260: 455   67
    3    40 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  360: 282  155
    4    36 Adam           Klimont               133.49 -  279: 323   83
    5    40 Czesława       Pawłowska             113.00 +  419: 397  163
    6    32 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  328: 478   58
    7    36 Sławomir       Wolski                111.72 +  362: 346  162
    8    31 Agata          Kuć                   121.56 -  366: 467   72
    9    33 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  366: 434   65
   10    34 Maciej         Bukowski              116.41 -  251: 365   66
   11    37 Lidia          Żywna                 100.00 -  359: 435   50
   12    40 Julia          Solarska              100.00 +  499: 232  150
   13    40 Jacek          Dec                   100.00 +  394: 306  150
   14    37 Józef          Wietecki              107.72 -  302: 306   58
   15    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  428: 195  150
   16    38 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  399: 297  150
   17    31 Rafał          Stachowski            117.21 -  281: 370   67
   18    34 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  363: 341  159
   19    33 Renata         Andracka              116.39 -  351: 373   66
   20    34 Dorota         Rudzińska             121.27 -  321: 356   71
   21    40 Jacek          Nowak                 113.35 -  323: 408   63
   22    38 Józef          Wietecki              107.72 -  298: 334   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2160  / 22  98.18




	Agnieszka Kozak 104.97 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Jewtuch               126.51 -  355: 415   77
    2    33 Dawid          Pikul                 145.48 -  319: 526   95
    3    40 Marcin         Stachowski            105.40 -  282: 360   55
    4    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  476: 163  150
    5    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  298: 388   50
    6    40 Jacek          Dec                   100.00 +  426: 392  150
    7    33 Piotr          Pietuchowski          141.59 -  294: 484   92
    8    39 Urszula        Solarska              113.52 +  407: 348  164
    9    36 Janusz         Pawłowski             100.00 +  359: 262  150
   10    28 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  334: 387   83
   11    35 Sylwia         Łada                  112.12 -  367: 385   62
   12    35 Katarzyna      Dębska                103.68 -  342: 370   54
   13    38 Waldemar       Dębski                100.00 +  336: 333  150
   14    36 Renata         Andracka              116.39 -  315: 394   66
   15    39 Julia          Solarska              100.00 +  471: 302  150
   16    35 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  338: 368   62
   21    34 Lidia          Żywna                 100.00 -  321: 437   50
   22    40 Waldemar       Dębski                100.00 +  358: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 18 100.56




	Katarzyna Dębska 103.68 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Juliusz        Czupryniak            126.42 -  363: 369   76
    2    29 Józef          Wietecki              107.72 -  268: 430   58
    3    35 Jacek          Nowak                 113.35 -  332: 348   63
    4    42 Julia          Solarska              100.00 +  369: 293  150
    5    33 Lidia          Żywna                 100.00 -  354: 401   50
    6    36 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  294: 455   82
    7    41 Jacek          Dec                   100.00 +  353: 318  150
    8    36 Marta          Bajorek               120.34 -  373: 426   70
    9    41 Urszula        Solarska              113.52 +  370: 347  164
   10    33 Czesława       Pawłowska             113.00 -  304: 457   63
   11    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  469: 125  150
   12    35 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  370: 342  155
   13    30 Magdalena      Kupczyńska            115.20 +  345: 330  165
   14    26 Jakub          Błażejewski           124.96 -  287: 434   75
   15    31 Dorota         Rudzińska             121.27 -  275: 315   71
   16    33 Maciej         Bukowski              116.41 +  359: 322  166
   17    32 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  413: 319  159
   18    29 Agata          Kuć                   121.56 +  446: 405  172
   19    25 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  287: 408   72
   20    29 Renata         Andracka              116.39 -  284: 391   66
   21    27 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  277: 458   71
   22    35 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  369: 395   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2301  / 22 104.59




	Wojciech Gołęcki 103.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Baranowski            126.05 -  281: 362   76
    2    34 Robert         Duczemiński           139.06 -  380: 507   89
    3    43 Julia          Solarska              100.00 +  366: 299  150
    4    31 Karol          Wyrębkiewicz          141.32 +  406: 339  191
    5    20 Alina          Białobrzewska         117.19 +  356: 307  167
    6    18 Patryk         Gadus                 123.00 -  402: 479   73
    7    17 Dorota         Stachowska            119.33 -  232: 422   69
    8    28 Dariusz        Maciejuk              133.33 -  382: 508   83
    9    30 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  281: 356   66
   10    39 Janusz         Pawłowski             100.00 -  359: 419   50
   11    40 Jacek          Dec                   100.00 +  328: 318  150
   12    36 Urszula        Solarska              113.52 +  348: 321  164
   13    32 Maciej         Bukowski              116.41 +  411: 336  166
   14    28 Agata          Kuć                   121.56 -  331: 384   72
   15    30 Mieczysław     Pastuszak             109.28 +  369: 327  159
   16    29 Michał         Rogalewicz            127.20 -  314: 345   77
   17    30 Lidia          Żywna                 100.00 -  341: 355   50
   18    32 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  251: 352   58
   19    40 Jacek          Nowak                 113.35 +  362: 320  163
   20    36 Monika         Siemaszko             111.81 +  345: 313  162
   21    32 Sławomir       Wolski                111.72 -  344: 415   62
   22    35 Katarzyna      Dębska                103.68 +  395: 369  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2451  / 22 111.41




	Krzysztof Zawadzki 103.06 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zbigniew       Wietecki              125.69 +  424: 324  176
    2    15 Maciej         Grąbczewski           131.74 -  229: 408   82
    3    30 Irena          Sołdan                141.16 -  307: 440   91
    4    35 Anna           Krynicka              115.49 +  414: 341  165
    5    26 Krzysztof      Kodzis                120.89 -  299: 477   71
    6    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 +  401: 316  184
    7    24 Agata          Kuć                   121.56 +  361: 305  172
    8    20 Sławomir       Piotrowski            128.76 +  336: 332  179
    9    15 Natalia        Woźniak               130.04 -  299: 497   80
   10    22 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  349: 398   82
   11    26 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  328: 467   66
   12    29 Jakub          Błażejewski           124.96 -  297: 403   75
   13    33 Lucyna         Śniadach              113.75 -  376: 420   64
   14    34 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  347: 416   65
   15    36 Lidia          Żywna                 100.00 -  282: 417   50
   16    40 Jacek          Dec                   100.00 +  450: 255  150
   17    36 Maciej         Bukowski              116.41 -  387: 406   66
   18    38 Julia          Solarska              100.00 +  401: 249  150
   19    39 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 212  150
   20    35 Mieczysław     Pastuszak             109.28 -  312: 319   59
   21    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  405: 246  150
   22    34 Jacek          Nowak                 113.35 +  324: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2490  / 22 113.18




	Jacek Dec 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Monika         Gawron-Cieślik        122.34 -  242: 324   72
    2    41 Lucyna         Śniadach              113.75 -  268: 455   64
    3    41 Dariusz        Ulatowski             115.77 -  351: 465   66
    4    41 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  310: 353   50
    5    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  358: 175  150
    6    40 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  392: 426   55
    7    41 Katarzyna      Dębska                103.68 -  318: 353   54
    8    42 Waldemar       Dębski                100.00 -  292: 305   50
    9    43 PAUZA
   10    41 Urszula        Solarska              113.52 -  180: 551   64
   11    40 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  318: 328   53
   12    41 Jacek          Nowak                 113.35 -  252: 371   63
   13    40 Marcin         Stachowski            105.40 -  306: 394   55
   14    40 Lidia          Żywna                 100.00 -  369: 378   50
   15    38 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  312: 439   58
   16    40 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  255: 450   53
   17    41 Julia          Solarska              100.00 +  331: 312  150
   18    39 Anna           Niedzielko            114.85 +  395: 302  165
   19    38 Józef          Wietecki              107.72 -  267: 361   58
   20    37 Barbara        Obremska              127.16 -  335: 375   77
   21    37 Agnieszka      Matus                 114.79 -  340: 379   65
   22    41 Julia          Solarska              100.00 -  293: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 21  72.48




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  231: 412   76
    2    42 Zbigniew       Wietecki              125.69 -  180: 605   76
    3    42 Lidia          Żywna                 100.00 -  167: 430   50
    4    43 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  163: 476   55
    5    43 Jacek          Dec                   100.00 -  175: 358   50
    6    43 Waldemar       Dębski                100.00 -  193: 354   50
    7    43 PAUZA
    8    41 Czesława       Pawłowska             113.00 -  171: 478   63
    9    42 Julia          Solarska              100.00 -  216: 377   50
   10    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  210: 386   50
   11    41 Katarzyna      Dębska                103.68 -  125: 469   54
   12    42 Renata         Andracka              116.39 -  223: 344   66
   13    41 Rafał          Stachowski            117.21 -  156: 478   67
   14    41 Urszula        Solarska              113.52 -  128: 396   64
   15    41 Marcin         Stachowski            105.40 -  195: 428   55
   16    39 Jacek          Nowak                 113.35 -  159: 423   63
   17    39 Barbara        Obremska              127.16 -  230: 543   77
   18    40 Józef          Wietecki              107.72 -  195: 447   58
   19    39 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  212: 398   53
   20    41 Janusz         Pawłowski             100.00 -  191: 468   50
   21    42 Anna           Niedzielko            114.85 -  225: 461   65
   22    42 Andrzej        Kroc                  120.42 -  176: 492   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 21  60.10




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Sporczyk              122.95 -  294: 349   73
    2    31 Rafał          Stachowski            117.21 -  298: 376   67
    3    37 Monika         Siemaszko             111.81 -  286: 370   62
    4    40 Czesława       Pawłowska             113.00 -  252: 388   63
    5    41 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  266: 435   82
    6    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  354: 193  150
    7    40 Lucyna         Śniadach              113.75 -  246: 437   64
    8    42 Jacek          Dec                   100.00 +  305: 292  150
    9    38 Maciej         Bukowski              116.41 -  264: 385   66
   10    40 Józef          Wietecki              107.72 +  393: 319  158
   11    38 Urszula        Solarska              113.52 -  305: 330   64
   12    39 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  300: 320   50
   13    38 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  333: 336   55
   14    39 Barbara        Obremska              127.16 -  255: 444   77
   15    42 PAUZA
   16    41 Julia          Solarska              100.00 +  351: 282  150
   17    40 Janusz         Pawłowski             100.00 -  253: 446   50
   18    41 Jacek          Nowak                 113.35 -  269: 375   63
   19    36 Agnieszka      Matus                 114.79 +  325: 319  165
   20    40 Sylwia         Łada                  112.12 -  319: 430   62
   21    39 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  246: 405   53
   22    40 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  330: 358   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 21  84.71




	Janusz Pawłowski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Patryk         Gadus                 123.00 -  275: 511   73
    2    36 Małgorzata     Deszczyńska           134.18 -  279: 443   84
    3    39 Czesława       Pawłowska             113.00 +  309: 307  163
    4    37 Sylwia         Łada                  112.12 =  337: 337  112
    5    30 Anna           Niedzielko            114.85 -  302: 350   65
    6    35 Jacek          Nowak                 113.35 +  395: 290  163
    7    28 Michał         Rogalewicz            127.20 -  339: 371   77
    8    32 Agnieszka      Matus                 114.79 -  287: 393   65
    9    36 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  262: 359   55
   10    39 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  419: 359  153
   11    34 Dorota         Rudzińska             121.27 -  302: 376   71
   12    37 Józef          Wietecki              107.72 -  319: 400   58
   13    39 Urszula        Solarska              113.52 +  412: 305  164
   14    38 Rafał          Stachowski            117.21 -  339: 443   67
   15    37 Maciej         Bukowski              116.41 -  280: 359   66
   16    42 PAUZA
   17    40 Waldemar       Dębski                100.00 +  446: 253  150
   18    37 Barbara        Obremska              127.16 -  320: 339   77
   19    41 Julia          Solarska              100.00 -  261: 330   50
   20    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  468: 191  150
   21    35 Monika         Siemaszko             111.81 +  379: 350  162
   22    39 Anna           Niedzielko            114.85 -  321: 389   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2090  / 21  99.52




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Agata          Kuć                   121.56 -  183: 440   72
    2    43 Łukasz         Przyszlak             107.82 -  217: 426   58
    3    43 Wojciech       Gołęcki               103.15 -  299: 366   53
    4    42 Katarzyna      Dębska                103.68 -  293: 369   54
    5    42 Urszula        Solarska              113.52 +  345: 294  164
    6    41 Anna           Krynicka              115.49 -  230: 364   65
    7    42 Rafał          Stachowski            117.21 -  254: 377   67
    8    43 PAUZA
    9    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  377: 216  150
   10    38 Sławomir       Wolski                111.72 -  264: 400   62
   11    39 Józef          Wietecki              107.72 -  249: 377   58
   12    40 Marcin         Stachowski            105.40 -  232: 499   55
   13    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  263: 335   50
   14    42 Jacek          Nowak                 113.35 -  302: 445   63
   15    39 Agnieszka      Kozak                 104.97 -  302: 471   55
   16    41 Waldemar       Dębski                100.00 -  282: 351   50
   17    41 Jacek          Dec                   100.00 -  312: 331   50
   18    38 Krzysztof      Zawadzki              103.06 -  249: 401   53
   19    41 Janusz         Pawłowski             100.00 +  330: 261  150
   20    38 Agnieszka      Matus                 114.79 -  280: 359   65
   21    41 Sylwia         Łada                  112.12 -  251: 457   62
   22    41 Jacek          Dec                   100.00 +  346: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 21  76.48




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Rechowicz             124.76 -  399: 470   75
    2    24 Zbigniew       Rybak                 119.83 -  238: 398   70
    3    34 Marta          Bajorek               120.34 -  335: 373   70
    4    41 Jacek          Dec                   100.00 +  353: 310  150
    5    35 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  388: 298  155
    6    27 Grzegorz       Pukniel               125.52 -  330: 341   76
    7    38 Maciej         Bukowski              116.41 -  287: 381   66
    8    37 Lucyna         Śniadach              113.75 -  302: 358   64
    9    37 Czesława       Pawłowska             113.00 -  308: 475   63
   10    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 210  150
   11    42 Jacek          Nowak                 113.35 -  361: 369   63
   12    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  320: 300  150
   13    42 Julia          Solarska              100.00 +  335: 263  150
   14    35 Łukasz         Przyszlak             107.82 +  373: 355  158
   15    32 Anna           Krynicka              115.49 -  292: 341   65
   16    38 Marcin         Stachowski            105.40 -  297: 399   55
   17    38 Anna           Niedzielko            114.85 +  401: 313  165
   18    35 Sławomir       Wolski                111.72 -  270: 499   62
   19    34 Barbara        Obremska              127.16 +  399: 367  177
   20    33 Lidia          Żywna                 100.00 +  402: 356  150
   21    31 Magdalena      Kupczyńska            115.20 -  260: 480   65
   22    36 Sylwia         Łada                  112.12 -  359: 401   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2261  / 22 102.77




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jakub          Błażejewski           124.96 -  356: 484   75
    2    32 Dorota         Kuć                   117.08 -  307: 339   67
    3    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  430: 167  150
    4    32 Bogusław       Książek               118.86 -  345: 364   69
    5    33 Katarzyna      Dębska                103.68 +  401: 354  154
    6    25 Agnieszka      Matus                 114.79 -  348: 442   65
    7    32 Monika         Siemaszko             111.81 -  331: 368   62
    8    34 Jacek          Nowak                 113.35 +  314: 279  163
    9    28 Jolanta        Chłopińska            132.07 -  329: 357   82
   10    35 Rafał          Stachowski            117.21 -  398: 408   67
   11    37 Marcin         Stachowski            105.40 +  435: 359  155
   12    34 Agnieszka      Piotrowicz            112.35 -  328: 348   62
   13    36 Renata         Andracka              116.39 -  343: 366   66
   14    40 Jacek          Dec                   100.00 +  378: 369  150
   15    36 Krzysztof      Zawadzki              103.06 +  417: 282  153
   16    31 Anna           Niedzielko            114.85 +  418: 365  165
   17    30 Wojciech       Gołęcki               103.15 +  355: 341  153
   18    30 Justyna        Górka                 145.20 -  356: 383   95
   19    32 Sławomir       Wolski                111.72 -  315: 349   62
   20    33 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  356: 402   50
   21    34 Agnieszka      Kozak                 104.97 +  437: 321  155
   22    30 Czesława       Pawłowska             113.00 +  333: 310  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2383  / 22 108.32


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Rudzińska             509: 258
   2 Krzysztof      Kodzis               - Bartosz        Morawski              371: 407
   3 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  532: 263
   4 Marta          Bajorek              - Kazimierz      Merklejn              365: 406
   5 Kamil          Górka                - Zbigniew       Rybak                 395: 313
   6 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Rydzik                331: 408
   7 Łukasz         Tuszyński            - Bogusław       Książek               444: 316
   8 Walenty        Siemaszko            - Dawid          Pikul                 394: 287
   9 Justyna        Górka                - Rafał          Stachowski            403: 357
  10 Alina          Białobrzewska        - Krzysztof      Obremski              350: 387
  11 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   450: 292
  12 Maciej         Bukowski             - Piotr          Pietuchowski          462: 262
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Renata         Andracka              252: 352
  14 Dariusz        Ulatowski            - Irena          Sołdan                363: 410
  15 Robert         Duczemiński          - Beata          Piotrowska            353: 377
  16 Anna           Krynicka             - Alicja         Grąbczewska           431: 303
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Magdalena      Kupczyńska            341: 559
  18 Anna           Niedzielko           - Adam           Klimont               349: 296
  19 Dariusz        Maciejuk             - Zofia          Górka                 368: 420
  20 Agnieszka      Matus                - Jolanta        Chłopińska            447: 409
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Lucyna         Śniadach              373: 324
  22 Urszula        Solarska             - Maciej         Grąbczewski           365: 367
  23 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Nowak                 401: 309
  24 Czesława       Pawłowska            - Natalia        Woźniak               338: 369
  25 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Piotrowicz            330: 307
  26 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 336: 392
  27 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Siemaszko             372: 336
  28 Sławomir       Wolski               - Łucja          Kodzis                306: 412
  29 Maciej         Perzyński            - Mieczysław     Pastuszak             416: 500
  30 Łukasz         Przyszlak            - Ireneusz       Moralewicz            319: 387
  31 Michał         Rogalewicz           - Józef          Wietecki              519: 301
  32 Marcin         Stachowski           - Barbara        Obremska              278: 422
  33 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Kozak                 415: 355
  34 Katarzyna      Dębska               - Juliusz        Czupryniak            363: 369
  35 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               362: 281
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              424: 324
  37 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Dejna                 412: 231
  38 Lidia          Żywna                - Jakub          Błażejewski           356: 484
  39 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Wiśniewska            470: 399
  40 Janusz         Pawłowski            - Patryk         Gadus                 275: 511
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Waldemar       Dębski                349: 294
  42 Jacek          Dec                  - Monika         Gawron-Cieślik        242: 324
  43 Agata          Kuć                  - Julia          Solarska              440: 183


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Magdalena      Kupczyńska            497: 274
   2 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         418: 426
   3 Michał         Rogalewicz           - Justyna        Górka                 381: 365
   4 Patryk         Gadus                - Dariusz        Kuć                   408: 483
   5 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  267: 468
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Walenty        Siemaszko             342: 331
   7 Piotr          Broda                - Jakub          Błażejewski           408: 358
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Rechowicz             393: 495
   9 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Bukowski              364: 353
  10 Beata          Piotrowska           - Miłosz         Wrzałek               326: 420
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Matus                 519: 267
  12 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Piotrowski            352: 412
  13 Natalia        Woźniak              - Agata          Kuć                   365: 407
  14 Juliusz        Czupryniak           - Anna           Krynicka              475: 289
  15 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Zawadzki              408: 229
  16 Barbara        Obremska             - Łukasz         Baranowski            516: 260
  17 Zofia          Górka                - Renata         Andracka              414: 307
  18 Joanna         Jewtuch              - Krzysztof      Sporczyk              438: 348
  19 Anna           Niedzielko           - Grzegorz       Pukniel               388: 306
  20 Łucja          Kodzis               - Rafał          Wesołowski            342: 443
  21 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        336: 380
  22 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Perzyński             366: 388
  23 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Książek               369: 385
  24 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Wiśniewska            398: 238
  25 Jacek          Nowak                - Krzysztof      Kodzis                403: 407
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Maciejuk              320: 384
  27 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              401: 314
  28 Alicja         Grąbczewska          - Marta          Bajorek               381: 358
  29 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Dębska                430: 268
  30 Adam           Klimont              - Dariusz        Ulatowski             426: 307
  31 Rafał          Stachowski           - Waldemar       Dębski                376: 298
  32 Dorota         Kuć                  - Lidia          Żywna                 339: 307
  33 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Kozak                 526: 319
  34 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Duczemiński           380: 507
  35 Alina          Białobrzewska        - Marcin         Stachowski            455: 260
  36 Małgorzata     Deszczyńska          - Janusz         Pawłowski             443: 279
  37 Andrzej        Kroc                 - Czesława       Pawłowska             410: 339
  38 Piotr          Pietuchowski         - Monika         Siemaszko             395: 359
  39 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  445: 370
  40 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Stachowska            336: 410
  41 Lucyna         Śniadach             - Jacek          Dec                   455: 268
  42 Mirosław       Dejna                - Zbigniew       Wietecki              180: 605
  43 Julia          Solarska             - Łukasz         Przyszlak             217: 426


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Kosz                  402: 339
   2 Andrzej        Rechowicz            - Mieczysław     Pastuszak             410: 394
   3 Michał         Alabrudziński        - Zofia          Górka                 473: 351
   4 Barbara        Obremska             - Piotr          Broda                 339: 418
   5 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Piotrowski            522: 335
   6 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Rogalewicz            423: 301
   7 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             305: 365
   8 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kuć                   434: 397
   9 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Niedzielko            439: 383
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Joanna         Jewtuch               263: 369
  11 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Kuć                   390: 337
  12 Rafał          Stachowski           - Patryk         Gadus                 322: 351
  13 Robert         Duczemiński          - Józef          Wietecki              442: 308
  14 Jakub          Błażejewski          - Walenty        Siemaszko             312: 368
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Adam           Klimont               378: 363
  16 Anna           Krynicka             - Kazimierz      Merklejn              367: 405
  17 Maciej         Bukowski             - Grzegorz       Pukniel               303: 393
  18 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Matus                 521: 320
  19 Zbigniew       Rybak                - Alina          Białobrzewska         415: 341
  20 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Wolski                449: 394
  21 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Tuszyński             407: 401
  22 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Deszczyńska           367: 290
  23 Bogusław       Książek              - Ireneusz       Moralewicz            318: 370
  24 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Sporczyk              336: 350
  25 Krzysztof      Kodzis               - Alicja         Grąbczewska           356: 346
  26 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kroc                  412: 367
  27 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 319: 395
  28 Renata         Andracka             - Łucja          Kodzis                304: 487
  29 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Pietuchowski          377: 371
  30 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              440: 307
  31 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kuć                   348: 450
  32 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Stachowska            380: 400
  33 Natalia        Woźniak              - Jolanta        Chłopińska            423: 317
  34 Agnieszka      Wiśniewska           - Marta          Bajorek               335: 373
  35 Jacek          Nowak                - Katarzyna      Dębska                348: 332
  36 Agnieszka      Piotrowicz           - Sylwia         Łada                  304: 378
  37 Monika         Siemaszko            - Waldemar       Dębski                370: 286
  38 Urszula        Solarska             - Karol          Wyrębkiewicz          316: 507
  39 Janusz         Pawłowski            - Czesława       Pawłowska             309: 307
  40 Agnieszka      Kozak                - Marcin         Stachowski            282: 360
  41 Dariusz        Ulatowski            - Jacek          Dec                   465: 351
  42 Lidia          Żywna                - Mirosław       Dejna                 430: 167
  43 Wojciech       Gołęcki              - Julia          Solarska              366: 299


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         418: 390
   2 Bartosz        Morawski             - Joanna         Jewtuch               562: 317
   3 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             388: 322
   4 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               440: 341
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             344: 424
   6 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 347: 353
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              427: 456
   8 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            503: 402
   9 Krzysztof      Kodzis               - Robert         Duczemiński           370: 469
  10 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              522: 263
  11 Zbigniew       Rybak                - Barbara        Obremska              415: 370
  12 Patryk         Gadus                - Anna           Niedzielko            418: 346
  13 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Perzyński             436: 382
  14 Łucja          Kodzis               - Grzegorz       Pukniel               352: 335
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Piotrowska            406: 344
  16 Kazimierz      Merklejn             - Walenty        Siemaszko             545: 232
  17 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            499: 339
  18 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Wesołowski            324: 523
  19 Dorota         Rudzińska            - Irena          Sołdan                373: 354
  20 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                428: 527
  21 Zofia          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              417: 410
  22 Agata          Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        261: 371
  23 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             376: 337
  24 Jakub          Błażejewski          - Jacek          Nowak                 441: 301
  25 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Stachowski            401: 276
  26 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Ulatowski             282: 493
  27 Józef          Wietecki             - Maciej         Bukowski              391: 344
  28 Agnieszka      Matus                - Lucyna         Śniadach              380: 271
  29 Alicja         Grąbczewska          - Sławomir       Wolski                426: 304
  30 Marta          Bajorek              - Piotr          Pietuchowski          435: 293
  31 Wojciech       Gołęcki              - Karol          Wyrębkiewicz          406: 339
  32 Bogusław       Książek              - Lidia          Żywna                 364: 345
  33 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Przyszlak             366: 328
  34 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 358: 388
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Krynicka              414: 341
  36 Marcin         Stachowski           - Adam           Klimont               279: 323
  37 Sylwia         Łada                 - Janusz         Pawłowski             337: 337
  38 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Deszczyńska           360: 408
  39 Agnieszka      Piotrowicz           - Urszula        Solarska              331: 276
  40 Waldemar       Dębski               - Czesława       Pawłowska             252: 388
  41 Jacek          Dec                  - Agnieszka      Wiśniewska            310: 353
  42 Julia          Solarska             - Katarzyna      Dębska                293: 369
  43 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Kozak                 163: 476


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Maciej         Grąbczewski           448: 314
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         331: 492
   3 Piotr          Broda                - Juliusz        Czupryniak            402: 349
   4 Dariusz        Kosz                 - Zofia          Górka                 444: 331
   5 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   352: 349
   6 Zbigniew       Wietecki             - Łucja          Kodzis                393: 309
   7 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Kuć                   446: 455
   8 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           398: 427
   9 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 471: 340
  10 Joanna         Jewtuch              - Andrzej        Rechowicz             336: 426
  11 Patryk         Gadus                - Krzysztof      Obremski              264: 406
  12 Dawid          Pikul                - Dorota         Rudzińska             377: 331
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Miłosz         Wrzałek               335: 408
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Obremska              307: 461
  15 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Perzyński             352: 358
  16 Dariusz        Ulatowski            - Beata          Piotrowska            336: 365
  17 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Błażejewski           387: 457
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   433: 392
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Siemaszko             356: 282
  20 Wojciech       Gołęcki              - Alina          Białobrzewska         356: 307
  21 Dorota         Stachowska           - Józef          Wietecki              527: 246
  22 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 406: 303
  23 Adam           Klimont              - Marta          Bajorek               325: 292
  24 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Rogalewicz            315: 399
  25 Bogusław       Książek              - Natalia        Woźniak               336: 447
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Kodzis                299: 477
  27 Kamil          Górka                - Łukasz         Baranowski            467: 255
  28 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Deszczyńska           389: 336
  29 Sylwia         Łada                 - Justyna        Górka                 321: 325
  30 Anna           Niedzielko           - Janusz         Pawłowski             350: 302
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Tuszyński             446: 273
  32 Maciej         Bukowski             - Jacek          Nowak                 330: 392
  33 Katarzyna      Dębska               - Lidia          Żywna                 354: 401
  34 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Stachowski            387: 350
  35 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Wiśniewska            298: 388
  36 Andrzej        Kroc                 - Anna           Krynicka              443: 295
  37 Łukasz         Przyszlak            - Renata         Andracka              366: 332
  38 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Wolski                329: 382
  39 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Piotrowicz            327: 368
  40 Czesława       Pawłowska            - Marcin         Stachowski            397: 419
  41 Waldemar       Dębski               - Jolanta        Chłopińska            266: 435
  42 Julia          Solarska             - Urszula        Solarska              345: 294
  43 Mirosław       Dejna                - Jacek          Dec                   175: 358


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Bartosz        Morawski              451: 489
   2 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               559: 333
   3 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kosz                  514: 302
   4 Robert         Duczemiński          - Juliusz        Czupryniak            410: 350
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             393: 428
   6 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            396: 428
   7 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Grąbczewski           431: 366
   8 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              490: 335
   9 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Rogalewicz            482: 291
  10 Dariusz        Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            568: 331
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Obremska              383: 372
  12 Łucja          Kodzis               - Dorota         Stachowska            412: 328
  13 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Rybak                 430: 261
  14 Joanna         Jewtuch              - Ireneusz       Moralewicz            355: 318
  15 Beata          Piotrowska           - Maciej         Perzyński             404: 369
  16 Krzysztof      Kodzis               - Anna           Niedzielko            406: 306
  17 Justyna        Górka                - Sławomir       Piotrowski            382: 260
  18 Patryk         Gadus                - Wojciech       Gołęcki               479: 402
  19 Dorota         Rudzińska            - Kamil          Górka                 286: 417
  20 Adam           Klimont              - Natalia        Woźniak               359: 308
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Mieczysław     Pastuszak             435: 286
  22 Walenty        Siemaszko            - Irena          Sołdan                272: 405
  23 Zofia          Górka                - Dariusz        Ulatowski             410: 295
  24 Monika         Siemaszko            - Alina          Białobrzewska         310: 323
  25 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Matus                 348: 442
  26 Agata          Kuć                  - Bogusław       Książek               408: 353
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Grzegorz       Pukniel               330: 341
  28 Marta          Bajorek              - Dariusz        Maciejuk              301: 519
  29 Józef          Wietecki             - Karol          Wyrębkiewicz          366: 511
  30 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Zawadzki              316: 401
  31 Alicja         Grąbczewska          - Agnieszka      Piotrowicz            452: 320
  32 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Przyszlak             328: 478
  33 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Baranowski            317: 374
  34 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Kroc                  293: 330
  35 Jacek          Nowak                - Janusz         Pawłowski             290: 395
  36 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Chłopińska            294: 455
  37 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            501: 286
  38 Renata         Andracka             - Maciej         Bukowski              330: 319
  39 Piotr          Pietuchowski         - Czesława       Pawłowska             358: 306
  40 Agnieszka      Kozak                - Jacek          Dec                   426: 392
  41 Anna           Krynicka             - Julia          Solarska              364: 230
  42 Urszula        Solarska             - Lucyna         Śniadach              375: 317
  43 Waldemar       Dębski               - Mirosław       Dejna                 354: 193


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Bartosz        Morawski              360: 427
   2 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 479: 317
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           324: 465
   4 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 531: 278
   5 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Kuć                   339: 448
   6 Zofia          Górka                - Kazimierz      Merklejn              229: 478
   7 Maciej         Grąbczewski          - Stanisław      Rydzik                369: 409
   8 Dariusz        Kosz                 - Łucja          Kodzis                468: 404
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              459: 272
  10 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Obremski              318: 406
  11 Patryk         Gadus                - Joanna         Jewtuch               274: 402
  12 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 407: 450
  13 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Kodzis                374: 337
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Kamil          Górka                 309: 390
  15 Adam           Klimont              - Juliusz        Czupryniak            473: 392
  16 Barbara        Obremska             - Irena          Sołdan                350: 371
  17 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gołęcki               422: 232
  18 Maciej         Perzyński            - Alina          Białobrzewska         451: 338
  19 Grzegorz       Pukniel              - Karol          Wyrębkiewicz          377: 349
  20 Agnieszka      Matus                - Ireneusz       Moralewicz            380: 453
  21 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Przyszlak             363: 316
  22 Anna           Niedzielko           - Alicja         Grąbczewska           351: 415
  23 Andrzej        Kroc                 - Natalia        Woźniak               365: 380
  24 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              305: 361
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Rudzińska             326: 478
  26 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             343: 335
  27 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Maciejuk              462: 346
  28 Janusz         Pawłowski            - Michał         Rogalewicz            339: 371
  29 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Piotrowski            313: 494
  30 Jacek          Nowak                - Łukasz         Tuszyński             304: 306
  31 Józef          Wietecki             - Dariusz        Ulatowski             398: 405
  32 Lidia          Żywna                - Monika         Siemaszko             331: 368
  33 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Pietuchowski          294: 484
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Renata         Andracka              333: 292
  35 Agnieszka      Piotrowicz           - Marta          Bajorek               354: 349
  36 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Wolski                362: 346
  37 Anna           Krynicka             - Sylwia         Łada                  361: 338
  38 Agnieszka      Wiśniewska           - Maciej         Bukowski              287: 381
  39 Czesława       Pawłowska            - Urszula        Solarska              329: 369
  40 Lucyna         Śniadach             - Waldemar       Dębski                437: 246
  41 Jacek          Dec                  - Katarzyna      Dębska                318: 353
  42 Rafał          Stachowski           - Julia          Solarska              377: 254
  43 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Bartosz        Morawski              378: 384
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            486: 243
   3 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 415: 397
   4 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              351: 428
   5 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kosz                  409: 417
   6 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                480: 421
   7 Justyna        Górka                - Dorota         Kuć                   465: 339
   8 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Piotrowska            324: 492
   9 Joanna         Jewtuch              - Dawid          Pikul                 367: 397
  10 Adam           Klimont              - Piotr          Broda                 292: 434
  11 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             295: 443
  12 Dorota         Stachowska           - Alicja         Grąbczewska           318: 394
  13 Maciej         Perzyński            - Natalia        Woźniak               358: 461
  14 Michał         Rogalewicz           - Jakub          Błażejewski           344: 317
  15 Miłosz         Wrzałek              - Zofia          Górka                 562: 291
  16 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Moralewicz            498: 335
  17 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Rudzińska             422: 394
  18 Krzysztof      Kodzis               - Zbigniew       Rybak                 376: 380
  19 Łucja          Kodzis               - Walenty        Siemaszko             285: 454
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Piotrowski            336: 332
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Patryk         Gadus                 291: 370
  22 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Baranowski            388: 424
  23 Barbara        Obremska             - Piotr          Pietuchowski          317: 512
  24 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Niedzielko            417: 288
  25 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Deszczyńska           339: 438
  26 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  497: 293
  27 Łukasz         Przyszlak            - Anna           Krynicka              278: 389
  28 Dariusz        Maciejuk             - Wojciech       Gołęcki               508: 382
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Monika         Siemaszko             354: 391
  30 Magdalena      Kupczyńska           - Agnieszka      Piotrowicz            326: 370
  31 Marcin         Stachowski           - Agata          Kuć                   366: 467
  32 Agnieszka      Matus                - Janusz         Pawłowski             393: 287
  33 Jolanta        Chłopińska           - Alina          Białobrzewska         498: 348
  34 Jacek          Nowak                - Lidia          Żywna                 279: 314
  35 Maciej         Bukowski             - Rafał          Stachowski            334: 412
  36 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Dębska                426: 373
  37 Agnieszka      Wiśniewska           - Lucyna         Śniadach              302: 358
  38 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              270: 370
  39 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Kozak                 348: 407
  40 Józef          Wietecki             - Sylwia         Łada                  322: 366
  41 Czesława       Pawłowska            - Mirosław       Dejna                 478: 171
  42 Jacek          Dec                  - Waldemar       Dębski                292: 305
  43 Julia          Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         396: 386
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              397: 499
   3 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           383: 619
   4 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            587: 385
   5 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 412: 371
   6 Piotr          Broda                - Beata          Piotrowska            343: 329
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   388: 354
   8 Alicja         Grąbczewska          - Stanisław      Rydzik                395: 325
   9 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               455: 337
  10 Dorota         Kuć                  - Joanna         Jewtuch               330: 417
  11 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Rechowicz             386: 375
  12 Juliusz        Czupryniak           - Walenty        Siemaszko             380: 452
  13 Kamil          Górka                - Adam           Klimont               319: 389
  14 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Rybak                 480: 383
  15 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Zawadzki              497: 299
  16 Łukasz         Baranowski           - Patryk         Gadus                 373: 323
  17 Agata          Kuć                  - Maciej         Perzyński             251: 548
  18 Piotr          Pietuchowski         - Dorota         Stachowska            403: 356
  19 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Wietecki              351: 410
  20 Jakub          Błażejewski          - Łucja          Kodzis                308: 365
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           397: 273
  22 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Matus                 411: 320
  23 Zofia          Górka                - Krzysztof      Kodzis                415: 394
  24 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Krynicka              371: 423
  25 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Maciejuk              508: 293
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Grąbczewski           364: 315
  27 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Piotrowicz            458: 453
  28 Lidia          Żywna                - Jolanta        Chłopińska            329: 357
  29 Lucyna         Śniadach             - Barbara        Obremska              415: 390
  30 Dariusz        Ulatowski            - Wojciech       Gołęcki               356: 281
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Niedzielko            384: 375
  32 Rafał          Stachowski           - Marta          Bajorek               279: 472
  33 Magdalena      Kupczyńska           - Marcin         Stachowski            434: 366
  34 Renata         Andracka             - Alina          Białobrzewska         254: 446
  35 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Przyszlak             327: 296
  36 Janusz         Pawłowski            - Agnieszka      Kozak                 262: 359
  37 Agnieszka      Wiśniewska           - Czesława       Pawłowska             308: 475
  38 Waldemar       Dębski               - Maciej         Bukowski              264: 385
  39 Józef          Wietecki             - Jacek          Nowak                 418: 347
  40 Bogusław       Książek              - Sławomir       Wolski                279: 387
  41 Katarzyna      Dębska               - Urszula        Solarska              370: 347
  42 Mirosław       Dejna                - Julia          Solarska              216: 377
  43 Jacek          Dec                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              303: 429
   2 Robert         Duczemiński          - Michał         Alabrudziński         293: 500
   3 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Koczkodon             529: 419
   4 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 339: 458
   5 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Wrzałek               358: 366
   6 Beata          Piotrowska           - Irena          Sołdan                288: 496
   7 Natalia        Woźniak              - Joanna         Jewtuch               421: 318
   8 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Sporczyk              272: 454
   9 Rafał          Wesołowski           - Adam           Klimont               316: 450
  10 Krzysztof      Obremski             - Michał         Rogalewicz            509: 288
  11 Justyna        Górka                - Łukasz         Baranowski            388: 398
  12 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          236: 484
  13 Stanisław      Rydzik               - Patryk         Gadus                 294: 442
  14 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Perzyński             398: 350
  15 Łucja          Kodzis               - Andrzej        Rechowicz             487: 321
  16 Monika         Siemaszko            - Dorota         Kuć                   332: 408
  17 Zofia          Górka                - Juliusz        Czupryniak            338: 392
  18 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              376: 493
  19 Anna           Krynicka             - Łukasz         Tuszyński             301: 337
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        351: 298
  21 Sławomir       Piotrowski           - Kamil          Górka                 308: 454
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Chłopińska            349: 398
  23 Krzysztof      Kodzis               - Mieczysław     Pastuszak             394: 348
  24 Dorota         Stachowska           - Dorota         Rudzińska             412: 278
  25 Agata          Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          337: 427
  26 Agnieszka      Matus                - Jakub          Błażejewski           386: 254
  27 Maciej         Grąbczewski          - Lucyna         Śniadach              357: 341
  28 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Maciejuk              334: 387
  29 Małgorzata     Deszczyńska          - Marta          Bajorek               344: 377
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Ulatowski             338: 417
  31 Sylwia         Łada                 - Magdalena      Kupczyńska            344: 396
  32 Alina          Białobrzewska        - Barbara        Obremska              390: 354
  33 Czesława       Pawłowska            - Katarzyna      Dębska                457: 304
  34 Maciej         Bukowski             - Marcin         Stachowski            365: 251
  35 Rafał          Stachowski           - Lidia          Żywna                 408: 398
  36 Łukasz         Przyszlak            - Jacek          Nowak                 376: 279
  37 Anna           Niedzielko           - Renata         Andracka              389: 296
  38 Julia          Solarska             - Sławomir       Wolski                264: 400
  39 Wojciech       Gołęcki              - Janusz         Pawłowski             359: 419
  40 Waldemar       Dębski               - Józef          Wietecki              393: 319
  41 Urszula        Solarska             - Jacek          Dec                   551: 180
  42 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Wiśniewska            210: 386
  43 Bogusław       Książek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  475: 368
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 415: 342
   3 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              377: 380
   4 Robert         Duczemiński          - Piotr          Broda                 415: 323
   5 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             467: 325
   6 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                319: 416
   7 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              388: 333
   8 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Sporczyk              369: 367
   9 Dorota         Kuć                  - Łucja          Kodzis                395: 377
  10 Patryk         Gadus                - Juliusz        Czupryniak            465: 354
  11 Kamil          Górka                - Alicja         Grąbczewska           429: 417
  12 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               408: 267
  13 Beata          Piotrowska           - Ireneusz       Moralewicz            391: 450
  14 Joanna         Jewtuch              - Łukasz         Tuszyński             411: 414
  15 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            336: 383
  16 Michał         Rogalewicz           - Walenty        Siemaszko             457: 268
  17 Marta          Bajorek              - Dariusz        Kuć                   394: 486
  18 Maciej         Perzyński            - Maciej         Grąbczewski           421: 445
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Stanisław      Rydzik                277: 431
  20 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Rechowicz             359: 377
  21 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Rybak                 364: 334
  22 Agnieszka      Matus                - Dorota         Stachowska            357: 355
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Monika         Siemaszko             486: 300
  24 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Kodzis                466: 345
  25 Sławomir       Piotrowski           - Zofia          Górka                 371: 380
  26 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Zawadzki              467: 328
  27 Dariusz        Maciejuk             - Monika         Gawron-Cieślik        504: 320
  28 Czesława       Pawłowska            - Łukasz         Przyszlak             414: 327
  29 Jakub          Błażejewski          - Anna           Niedzielko            354: 348
  30 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Deszczyńska           339: 410
  31 Sławomir       Wolski               - Agata          Kuć                   346: 399
  32 Lucyna         Śniadach             - Rafał          Stachowski            389: 314
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Maciej         Bukowski              363: 388
  34 Janusz         Pawłowski            - Dorota         Rudzińska             302: 376
  35 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Łada                  367: 385
  36 Barbara        Obremska             - Renata         Andracka              384: 294
  37 Marcin         Stachowski           - Lidia          Żywna                 359: 435
  38 Urszula        Solarska             - Waldemar       Dębski                330: 305
  39 Julia          Solarska             - Józef          Wietecki              249: 377
  40 Jacek          Dec                  - Wojciech       Gołęcki               318: 328
  41 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 469: 125
  42 Jacek          Nowak                - Agnieszka      Wiśniewska            369: 361


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               539: 270
   2 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         465: 351
   3 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Duczemiński           320: 435
   4 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            350: 320
   5 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              461: 426
   6 Patryk         Gadus                - Natalia        Woźniak               330: 454
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          476: 414
   8 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              336: 483
   9 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kuć                   388: 374
  10 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 407: 471
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Rogalewicz            438: 403
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Klimont               333: 427
  13 Dariusz        Kuć                  - Justyna        Górka                 400: 361
  14 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               416: 331
  15 Maciej         Grąbczewski          - Karol          Wyrębkiewicz          320: 401
  16 Juliusz        Czupryniak           - Beata          Piotrowska            413: 326
  17 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               294: 406
  18 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Krynicka              446: 341
  19 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Matus                 509: 314
  20 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Ulatowski             441: 266
  21 Zofia          Górka                - Alicja         Grąbczewska           330: 400
  22 Łucja          Kodzis               - Maciej         Perzyński             423: 443
  23 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 374: 365
  24 Krzysztof      Kodzis               - Lucyna         Śniadach              380: 318
  25 Maciej         Bukowski             - Czesława       Pawłowska             376: 404
  26 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Piotrowski            348: 389
  27 Monika         Siemaszko            - Marta          Bajorek               433: 393
  28 Małgorzata     Deszczyńska          - Alina          Białobrzewska         471: 384
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Błażejewski           297: 403
  30 Sylwia         Łada                 - Agata          Kuć                   477: 342
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Magdalena      Kupczyńska            357: 348
  32 Łukasz         Przyszlak            - Barbara        Obremska              391: 361
  33 Sławomir       Wolski               - Mieczysław     Pastuszak             426: 283
  34 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Piotrowicz            328: 348
  35 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 370: 342
  36 Wojciech       Gołęcki              - Urszula        Solarska              348: 321
  37 Janusz         Pawłowski            - Józef          Wietecki              319: 400
  38 Anna           Niedzielko           - Rafał          Stachowski            338: 310
  39 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Dębski                320: 300
  40 Julia          Solarska             - Marcin         Stachowski            232: 499
  41 Jacek          Dec                  - Jacek          Nowak                 252: 371
  42 Renata         Andracka             - Mirosław       Dejna                 344: 223


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              416: 365
   2 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                419: 327
   3 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  400: 369
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz      Merklejn              414: 380
   5 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 397: 417
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              385: 252
   7 Krzysztof      Obremski             - Adam           Klimont               507: 278
   8 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Baranowski            448: 280
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   399: 496
  10 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 410: 363
  11 Zbigniew       Wietecki             - Alicja         Grąbczewska           360: 404
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Patryk         Gadus                 395: 363
  13 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Maciejuk              369: 388
  14 Dorota         Kuć                  - Michał         Rogalewicz            435: 375
  15 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            322: 489
  16 Maciej         Perzyński            - Juliusz        Czupryniak            467: 313
  17 Piotr          Pietuchowski         - Walenty        Siemaszko             408: 388
  18 Beata          Piotrowska           - Łucja          Kodzis                398: 320
  19 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Stachowska            376: 424
  20 Czesława       Pawłowska            - Małgorzata     Deszczyńska           448: 276
  21 Monika         Siemaszko            - Krzysztof      Kodzis                316: 498
  22 Anna           Krynicka             - Andrzej        Rechowicz             337: 405
  23 Agnieszka      Matus                - Sławomir       Piotrowski            300: 349
  24 Justyna        Górka                - Zofia          Górka                 358: 409
  25 Maciej         Grąbczewski          - Sylwia         Łada                  523: 295
  26 Dariusz        Ulatowski            - Monika         Gawron-Cieślik        413: 296
  27 Marta          Bajorek              - Joanna         Jewtuch               351: 415
  28 Alina          Białobrzewska        - Józef          Wietecki              583: 302
  29 Agata          Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             393: 383
  30 Magdalena      Kupczyńska           - Katarzyna      Dębska                330: 345
  31 Zbigniew       Rybak                - Anna           Niedzielko            458: 317
  32 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Bukowski              411: 336
  33 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              420: 376
  34 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Rudzińska             355: 387
  35 Barbara        Obremska             - Sławomir       Wolski                358: 361
  36 Renata         Andracka             - Lidia          Żywna                 366: 343
  37 Mieczysław     Pastuszak            - Jacek          Nowak                 424: 335
  38 Waldemar       Dębski               - Agnieszka      Kozak                 333: 336
  39 Urszula        Solarska             - Janusz         Pawłowski             305: 412
  40 Marcin         Stachowski           - Jacek          Dec                   394: 306
  41 Rafał          Stachowski           - Mirosław       Dejna                 478: 156
  42 Agnieszka      Wiśniewska           - Julia          Solarska              335: 263


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              429: 375
   2 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               327: 384
   3 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           447: 426
   4 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 361: 316
   5 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             359: 343
   6 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            428: 309
   7 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               467: 350
   8 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                414: 327
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            494: 259
  10 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   330: 345
  11 Adam           Klimont              - Karol          Wyrębkiewicz          396: 378
  12 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Maciejuk              337: 430
  13 Maciej         Perzyński            - Piotr          Broda                 426: 361
  14 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             424: 348
  15 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Ulatowski             344: 370
  16 Sławomir       Piotrowski           - Czesława       Pawłowska             409: 374
  17 Joanna         Jewtuch              - Dorota         Stachowska            584: 292
  18 Michał         Rogalewicz           - Ireneusz       Moralewicz            330: 393
  19 Beata          Piotrowska           - Maciej         Grąbczewski           301: 370
  20 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Pukniel               361: 462
  21 Patryk         Gadus                - Zofia          Górka                 256: 441
  22 Walenty        Siemaszko            - Andrzej        Rechowicz             368: 384
  23 Dorota         Rudzińska            - Alina          Białobrzewska         379: 405
  24 Łucja          Kodzis               - Małgorzata     Deszczyńska           287: 469
  25 Sławomir       Wolski               - Justyna        Górka                 464: 369
  26 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Błażejewski           287: 434
  27 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Matus                 390: 328
  28 Agata          Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               384: 331
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Lucyna         Śniadach              354: 327
  30 Marta          Bajorek              - Anna           Krynicka              493: 346
  31 Sylwia         Łada                 - Monika         Siemaszko             270: 360
  32 Agnieszka      Piotrowicz           - Mieczysław     Pastuszak             271: 353
  33 Maciej         Bukowski             - Anna           Niedzielko            349: 364
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Kupczyńska            347: 416
  35 Łukasz         Przyszlak            - Agnieszka      Wiśniewska            355: 373
  36 Agnieszka      Kozak                - Renata         Andracka              315: 394
  37 Józef          Wietecki             - Marcin         Stachowski            306: 302
  38 Janusz         Pawłowski            - Rafał          Stachowski            339: 443
  39 Waldemar       Dębski               - Barbara        Obremska              255: 444
  40 Lidia          Żywna                - Jacek          Dec                   378: 369
  41 Mirosław       Dejna                - Urszula        Solarska              128: 396
  42 Jacek          Nowak                - Julia          Solarska              445: 302


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              399: 401
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         361: 408
   3 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kosz                  456: 363
   4 Robert         Duczemiński          - Dawid          Pikul                 412: 393
   5 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   306: 450
   6 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              397: 380
   7 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              388: 388
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              335: 374
   9 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         Perzyński             326: 430
  10 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               414: 429
  11 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              492: 306
  12 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Ulatowski             360: 385
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Alicja         Grąbczewska           362: 273
  14 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Jewtuch               340: 376
  15 Jolanta        Chłopińska           - Zofia          Górka                 418: 363
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            425: 429
  17 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Kodzis                381: 324
  18 Czesława       Pawłowska            - Michał         Rogalewicz            412: 318
  19 Alina          Białobrzewska        - Agata          Kuć                   426: 353
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            417: 295
  21 Dorota         Stachowska           - Beata          Piotrowska            301: 429
  22 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                311: 301
  23 Łukasz         Tuszyński            - Walenty        Siemaszko             366: 334
  24 Monika         Siemaszko            - Patryk         Gadus                 402: 293
  25 Jakub          Błażejewski          - Monika         Gawron-Cieślik        332: 454
  26 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Rybak                 285: 409
  27 Justyna        Górka                - Agnieszka      Matus                 615: 303
  28 Anna           Niedzielko           - Łucja          Kodzis                310: 337
  29 Magdalena      Kupczyńska           - Józef          Wietecki              385: 308
  30 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             369: 327
  31 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Dębska                315: 275
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Anna           Krynicka              292: 341
  33 Renata         Andracka             - Lucyna         Śniadach              391: 290
  34 Rafał          Stachowski           - Sylwia         Łada                  461: 298
  35 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Piotrowicz            287: 378
  36 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Zawadzki              417: 282
  37 Janusz         Pawłowski            - Maciej         Bukowski              280: 359
  38 Jacek          Dec                  - Łukasz         Przyszlak             312: 439
  39 Julia          Solarska             - Agnieszka      Kozak                 302: 471
  40 Urszula        Solarska             - Jacek          Nowak                 405: 380
  41 Mirosław       Dejna                - Marcin         Stachowski            195: 428
  42 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 375: 350
   2 Dariusz        Kuć                  - Michał         Alabrudziński         459: 330
   3 Robert         Duczemiński          - Natalia        Woźniak               528: 289
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  416: 481
   5 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                472: 368
   6 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          457: 254
   7 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              363: 390
   8 Joanna         Jewtuch              - Maciej         Perzyński             370: 348
   9 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            355: 299
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Kuć                   371: 378
  11 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         Grąbczewski           480: 320
  12 Dariusz        Ulatowski            - Jolanta        Chłopińska            374: 434
  13 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             313: 382
  14 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                392: 556
  15 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Deszczyńska           325: 336
  16 Alicja         Grąbczewska          - Czesława       Pawłowska             391: 352
  17 Zbigniew       Rybak                - Ireneusz       Moralewicz            456: 314
  18 Alina          Białobrzewska        - Beata          Piotrowska            389: 320
  19 Zofia          Górka                - Andrzej        Rechowicz             262: 467
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Tuszyński             362: 429
  21 Monika         Siemaszko            - Piotr          Broda                 324: 397
  22 Justyna        Górka                - Magdalena      Kupczyńska            345: 419
  23 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Kodzis                372: 374
  24 Sławomir       Wolski               - Juliusz        Czupryniak            321: 346
  25 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Stachowska            326: 390
  26 Anna           Krynicka             - Łucja          Kodzis                411: 344
  27 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Rudzińska             395: 329
  28 Renata         Andracka             - Patryk         Gadus                 314: 411
  29 Michał         Rogalewicz           - Wojciech       Gołęcki               345: 314
  30 Agata          Kuć                  - Marta          Bajorek               410: 430
  31 Anna           Niedzielko           - Lidia          Żywna                 365: 418
  32 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Przyszlak             402: 330
  33 Maciej         Bukowski             - Katarzyna      Dębska                322: 359
  34 Mieczysław     Pastuszak            - Józef          Wietecki              385: 339
  35 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Piotrowicz            338: 368
  36 Lucyna         Śniadach             - Sylwia         Łada                  393: 352
  37 Barbara        Obremska             - Urszula        Solarska              358: 396
  38 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Wiśniewska            399: 297
  39 Jacek          Nowak                - Mirosław       Dejna                 423: 159
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Dec                   450: 255
  41 Julia          Solarska             - Waldemar       Dębski                282: 351
  42 Janusz         Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Morawski              376: 423
   2 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            358: 331
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  372: 455
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              524: 346
   5 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   542: 401
   6 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               380: 338
   7 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Maciejuk              365: 318
   8 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                332: 392
   9 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              303: 430
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Pietuchowski          364: 428
  11 Maciej         Perzyński            - Zbigniew       Rybak                 349: 337
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Rydzik                326: 295
  13 Piotr          Broda                - Karol          Wyrębkiewicz          338: 374
  14 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Ulatowski             358: 408
  15 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Grąbczewski           352: 354
  16 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Grąbczewska           476: 471
  17 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Baranowski            289: 396
  18 Patryk         Gadus                - Zbigniew       Wietecki              416: 435
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Czesława       Pawłowska             415: 397
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Krynicka              341: 361
  21 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Rogalewicz            402: 424
  22 Dorota         Stachowska           - Zofia          Górka                 356: 315
  23 Juliusz        Czupryniak           - Monika         Siemaszko             382: 360
  24 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Gawron-Cieślik        333: 415
  25 Beata          Piotrowska           - Jakub          Błażejewski           354: 341
  26 Lucyna         Śniadach             - Justyna        Górka                 408: 381
  27 Marta          Bajorek              - Urszula        Solarska              365: 297
  28 Łucja          Kodzis               - Dorota         Rudzińska             347: 419
  29 Agnieszka      Matus                - Agata          Kuć                   389: 403
  30 Wojciech       Gołęcki              - Lidia          Żywna                 341: 355
  31 Marcin         Stachowski           - Rafał          Stachowski            281: 370
  32 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             413: 319
  33 Walenty        Siemaszko            - Renata         Andracka              380: 371
  34 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Wolski                359: 348
  35 Łukasz         Przyszlak            - Józef          Wietecki              443: 348
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Bukowski              387: 406
  37 Sylwia         Łada                 - Jacek          Nowak                 325: 293
  38 Agnieszka      Wiśniewska           - Anna           Niedzielko            401: 313
  39 Mirosław       Dejna                - Barbara        Obremska              230: 543
  40 Waldemar       Dębski               - Janusz         Pawłowski             253: 446
  41 Jacek          Dec                  - Julia          Solarska              331: 312


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Morawski              403: 436
   2 Irena          Sołdan               - Robert         Duczemiński           478: 317
   3 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Jewtuch               418: 353
   4 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              424: 346
   5 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 349: 456
   6 Dariusz        Kuć                  - Natalia        Woźniak               416: 437
   7 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             438: 304
   8 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              463: 402
   9 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Koczkodon             379: 305
  10 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Ulatowski             332: 400
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   386: 371
  12 Dariusz        Maciejuk             - Małgorzata     Deszczyńska           357: 380
  13 Łukasz         Baranowski           - Karol          Wyrębkiewicz          427: 343
  14 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            439: 282
  15 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Broda                 330: 396
  16 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             266: 434
  17 Magdalena      Kupczyńska           - Alina          Białobrzewska         373: 394
  18 Michał         Rogalewicz           - Alicja         Grąbczewska           422: 417
  19 Juliusz        Czupryniak           - Monika         Gawron-Cieślik        370: 344
  20 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Piotrowska            388: 283
  21 Anna           Krynicka             - Dorota         Stachowska            364: 428
  22 Czesława       Pawłowska            - Rafał          Stachowski            332: 421
  23 Krzysztof      Kodzis               - Walenty        Siemaszko             369: 403
  24 Monika         Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            335: 402
  25 Marta          Bajorek              - Lucyna         Śniadach              347: 319
  26 Dorota         Rudzińska            - Patryk         Gadus                 374: 451
  27 Zofia          Górka                - Jakub          Błażejewski           301: 415
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Pukniel               344: 313
  29 Katarzyna      Dębska               - Agata          Kuć                   446: 405
  30 Lidia          Żywna                - Justyna        Górka                 356: 383
  31 Urszula        Solarska             - Łucja          Kodzis                333: 334
  32 Łukasz         Przyszlak            - Wojciech       Gołęcki               352: 251
  33 Maciej         Bukowski             - Sylwia         Łada                  390: 312
  34 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Stachowski            341: 363
  35 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Wiśniewska            499: 270
  36 Renata         Andracka             - Agnieszka      Matus                 375: 356
  37 Barbara        Obremska             - Janusz         Pawłowski             339: 320
  38 Julia          Solarska             - Krzysztof      Zawadzki              249: 401
  39 Anna           Niedzielko           - Jacek          Dec                   302: 395
  40 Józef          Wietecki             - Mirosław       Dejna                 447: 195
  41 Jacek          Nowak                - Waldemar       Dębski                375: 269


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            470: 350
   2 Maciej         Perzyński            - Michał         Alabrudziński         403: 423
   3 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Kuć                   494: 320
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Duczemiński           583: 284
   5 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          418: 404
   6 Natalia        Woźniak              - Kamil          Górka                 301: 619
   7 Joanna         Jewtuch              - Irena          Sołdan                442: 367
   8 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           344: 397
   9 Dariusz        Ulatowski            - Łukasz         Baranowski            258: 380
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              401: 419
  11 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                400: 265
  12 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               300: 460
  13 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Maciejuk              441: 243
  14 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Piotrowski            320: 421
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Juliusz        Czupryniak            491: 321
  16 Piotr          Broda                - Alina          Białobrzewska         431: 302
  17 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             250: 492
  18 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Rogalewicz            310: 335
  19 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Stachowski            416: 348
  20 Walenty        Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            477: 353
  21 Patryk         Gadus                - Anna           Krynicka              371: 374
  22 Beata          Piotrowska           - Marta          Bajorek               457: 299
  23 Jakub          Błażejewski          - Agnieszka      Piotrowicz            331: 367
  24 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kupczyńska            380: 297
  25 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Dębska                408: 287
  26 Justyna        Górka                - Łukasz         Przyszlak             353: 362
  27 Czesława       Pawłowska            - Dorota         Rudzińska             381: 376
  28 Maciej         Bukowski             - Krzysztof      Kodzis                395: 299
  29 Agata          Kuć                  - Monika         Siemaszko             427: 342
  30 Łucja          Kodzis               - Lucyna         Śniadach              335: 319
  31 Grzegorz       Pukniel              - Zofia          Górka                 350: 474
  32 Sławomir       Wolski               - Lidia          Żywna                 349: 315
  33 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka              351: 373
  34 Agnieszka      Wiśniewska           - Barbara        Obremska              399: 367
  35 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             289: 407
  36 Waldemar       Dębski               - Agnieszka      Matus                 325: 319
  37 Urszula        Solarska             - Anna           Niedzielko            391: 371
  38 Józef          Wietecki             - Jacek          Dec                   361: 267
  39 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              212: 398
  40 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Nowak                 362: 320
  41 Janusz         Pawłowski            - Julia          Solarska              261: 330


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Bartosz        Morawski              338: 351
   2 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Kosz                  300: 433
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           356: 365
   4 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              441: 452
   5 Dariusz        Kuć                  - Robert         Duczemiński           467: 326
   6 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 337: 418
   7 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Woźniak               463: 442
   8 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Stachowska            476: 237
   9 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Perzyński             361: 420
  10 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 403: 367
  11 Sławomir       Piotrowski           - Karol          Wyrębkiewicz          405: 434
  12 Michał         Rogalewicz           - Piotr          Pietuchowski          299: 502
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             428: 373
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Obremski              338: 442
  15 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                407: 497
  16 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Gawron-Cieślik        263: 435
  17 Alicja         Grąbczewska          - Zbigniew       Rybak                 457: 293
  18 Dariusz        Maciejuk             - Beata          Piotrowska            442: 248
  19 Alina          Białobrzewska        - Walenty        Siemaszko             362: 524
  20 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Piotrowicz            414: 448
  21 Anna           Krynicka             - Dorota         Kuć                   290: 413
  22 Rafał          Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              272: 506
  23 Łucja          Kodzis               - Czesława       Pawłowska             421: 390
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Wolski                398: 371
  25 Łukasz         Przyszlak            - Patryk         Gadus                 366: 349
  26 Agata          Kuć                  - Maciej         Bukowski              417: 390
  27 Zofia          Górka                - Marta          Bajorek               364: 405
  28 Magdalena      Kupczyńska           - Jakub          Błażejewski           353: 407
  29 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              284: 391
  30 Justyna        Górka                - Urszula        Solarska              435: 319
  31 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Kodzis                365: 514
  32 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Pukniel               327: 387
  33 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Wiśniewska            356: 402
  34 Dorota         Rudzińska            - Marcin         Stachowski            356: 321
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             312: 319
  36 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               313: 345
  37 Jacek          Dec                  - Barbara        Obremska              335: 375
  38 Agnieszka      Matus                - Julia          Solarska              359: 280
  39 Jacek          Nowak                - Andrzej        Kroc                  385: 332
  40 Waldemar       Dębski               - Sylwia         Łada                  319: 430
  41 Mirosław       Dejna                - Janusz         Pawłowski             191: 468
  42 Anna           Niedzielko           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kuć                   562: 311
   2 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Perzyński             472: 345
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Alabrudziński         360: 355
   4 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 440: 289
   5 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            413: 377
   6 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               355: 510
   7 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              370: 412
   8 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Grąbczewski           320: 387
   9 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                505: 383
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Jewtuch               352: 310
  11 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            454: 399
  12 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Ulatowski             306: 433
  13 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Maciejuk              378: 434
  14 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Tuszyński             362: 472
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Sławomir       Piotrowski            387: 280
  16 Piotr          Broda                - Michał         Rogalewicz            392: 544
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Kuć                   410: 321
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Walenty        Siemaszko             372: 328
  19 Jakub          Błażejewski          - Ireneusz       Moralewicz            443: 374
  20 Alina          Białobrzewska        - Łucja          Kodzis                331: 431
  21 Łukasz         Przyszlak            - Andrzej        Rechowicz             403: 397
  22 Beata          Piotrowska           - Jolanta        Chłopińska            361: 379
  23 Zbigniew       Rybak                - Agata          Kuć                   298: 436
  24 Marta          Bajorek              - Juliusz        Czupryniak            386: 392
  25 Renata         Andracka             - Anna           Krynicka              430: 211
  26 Dorota         Rudzińska            - Justyna        Górka                 365: 432
  27 Krzysztof      Kodzis               - Katarzyna      Dębska                458: 277
  28 Czesława       Pawłowska            - Zofia          Górka                 310: 366
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Patryk         Gadus                 274: 448
  30 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               334: 402
  31 Agnieszka      Wiśniewska           - Magdalena      Kupczyńska            260: 480
  32 Sławomir       Wolski               - Wojciech       Gołęcki               415: 344
  33 Barbara        Obremska             - Maciej         Bukowski              291: 351
  34 Agnieszka      Kozak                - Lidia          Żywna                 321: 437
  35 Janusz         Pawłowski            - Monika         Siemaszko             379: 350
  36 Andrzej        Kroc                 - Lucyna         Śniadach              315: 436
  37 Jacek          Dec                  - Agnieszka      Matus                 340: 379
  38 Urszula        Solarska             - Józef          Wietecki              389: 286
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Dębski                405: 246
  40 Marcin         Stachowski           - Jacek          Nowak                 323: 408
  41 Julia          Solarska             - Sylwia         Łada                  251: 457
  42 Anna           Niedzielko           - Mirosław       Dejna                 461: 225


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  431: 389
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 370: 454
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 453: 340
   4 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              458: 296
   5 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           384: 330
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Koczkodon             342: 448
   7 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            444: 387
   8 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Perzyński             364: 312
   9 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               372: 366
  10 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                420: 333
  11 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Maciejuk              407: 369
  12 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Jewtuch               502: 291
  13 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           394: 470
  14 Łukasz         Baranowski           - Monika         Gawron-Cieślik        400: 303
  15 Alicja         Grąbczewska          - Agnieszka      Piotrowicz            389: 358
  16 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Broda                 354: 364
  17 Jakub          Błażejewski          - Agata          Kuć                   371: 347
  18 Dorota         Kuć                  - Juliusz        Czupryniak            393: 394
  19 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Piotrowski            360: 365
  20 Walenty        Siemaszko            - Łucja          Kodzis                282: 420
  21 Renata         Andracka             - Łukasz         Przyszlak             426: 278
  22 Justyna        Górka                - Zbigniew       Wietecki              436: 319
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Kodzis                407: 428
  24 Patryk         Gadus                - Andrzej        Rechowicz             342: 390
  25 Alina          Białobrzewska        - Marta          Bajorek               353: 367
  26 Grzegorz       Pukniel              - Magdalena      Kupczyńska            370: 397
  27 Maciej         Bukowski             - Sławomir       Wolski                306: 327
  28 Zofia          Górka                - Zbigniew       Rybak                 330: 367
  29 Anna           Krynicka             - Beata          Piotrowska            455: 354
  30 Lidia          Żywna                - Czesława       Pawłowska             333: 310
  31 Rafał          Stachowski           - Dorota         Rudzińska             376: 392
  32 Agnieszka      Matus                - Lucyna         Śniadach              422: 375
  33 Mieczysław     Pastuszak            - Urszula        Solarska              433: 359
  34 Jacek          Nowak                - Krzysztof      Zawadzki              315: 324
  35 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Gołęcki               369: 395
  36 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Wiśniewska            401: 359
  37 Barbara        Obremska             - Monika         Siemaszko             250: 403
  38 Józef          Wietecki             - Marcin         Stachowski            334: 298
  39 Anna           Niedzielko           - Janusz         Pawłowski             389: 321
  40 Agnieszka      Kozak                - Waldemar       Dębski                358: 330
  41 Jacek          Dec                  - Julia          Solarska              293: 346
  42 Andrzej        Kroc                 - Mirosław       Dejna                 492: 176
Lista rankingowa na dzień 18-08-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              157.86  31257  198
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.39  29871  191
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.80  29032  190
   5 Przemysław Herdzina            Kraków               152.75   7332   48
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.58  25428  170
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.53  29756  199
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.74  28855  194
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.12  29624  200
  11 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.64  28154  192
  14 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.48  28270  193
  16 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.25  15064  103
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.89  25823  177
  19 Jan Mrozowski                  Kraków               145.07  25822  178
  20 Dawid Pikul                    Poznań               145.00  29000  200
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.81  18681  129
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.54  28618  198
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              143.68  28161  196
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  27 Justyna Górka                  Kraków               142.54  28223  198
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.53  28364  199
  29 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.94  28247  199
  30 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  31 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.41  22909  162
  32 Irena Sołdan                   Sopot                141.29  28116  199
  33 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.27  27547  195
  34 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       140.92  13810   98
  35 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.77   7461   53
  36 Bogusław Szyszka               Oława                140.31  24555  175
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  40 Kamil Kister                   Puławy               139.52  27904  200
  41 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.16  27692  199
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.49  20496  148
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  46 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.11   5248   38
  47 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  50 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.14   4937   36
  51 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.42  26330  193
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  54 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.58   7728   57
  56 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  57 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Maciej Grąbczewski             Szczecin             134.77  16981  126
  60 Grzegorz Święcki               Białystok            134.62   5385   40
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.10  21858  163
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.01  26533  198
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  64 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.89  12318   92
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  66 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  67 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.58   7614   57
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.53   5742   43
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                133.49  25897  194
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.46   9609   72
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.94  16484  124
  73 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.74  15000  113
  74 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.27  14021  106
  75 Marek Syczuk                   Warszawa             132.27   7275   55
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  77 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  78 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.72  22393  170
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.41  26151  199
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.16  19281  147
  83 Radosław Jachna                Łódź                 131.09  14289  109
  84 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.72  24052  184
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  86 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.66  15679  120
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  88 Michał Szorc                   Białystok            130.47   4697   36
  89 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.23  25394  195
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               130.22  16538  127
  92 Marek Salamon                  Bytom                130.02   8451   65
  93 Sławomir Piotrowski            Deszczno             129.73  10897   84
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Natalia Ogierman               Katowice             129.46  20454  158
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  97 Piotr Broda                    Sandomierz           129.33  24055  186
  98 Janusz Krupiński               Bytom                129.30  20171  156
  99 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 100 Maciej Perzyński               Piła                 128.75  20214  157
 101 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.64  12349   96
 102 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 103 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.39  25165  196
 104 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 105 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.35  24515  191
 106 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 107 Michał Rogalewicz              Poznań               128.15  12302   96
 108 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.14  24347  190
 109 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.08  25616  200
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                128.00  11136   87
 111 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.56  25257  198
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 114 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 115 Czesław Grajewski              Białystok            127.24  25066  197
 116 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.97   4571   36
 118 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.66  24952  197
 119 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 120 Marcin Ceglarek                Kraków               126.25  13888  110
 121 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.12  17279  137
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.12  23584  187
 123 Krzysztof Gibas                Kraków               126.01  24823  197
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 125 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 126 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.31   9398   75
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.06  24386  195
 128 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.81  22840  183
 129 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 130 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.64  24804  199
 131 Jakub Błażejewski              Poznań               124.64  15081  121
 132 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.62  24300  195
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               124.42  16921  136
 134 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.12   5958   48
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 136 Jacek Pietruszka               Kraków               123.98  10786   87
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 138 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.78   6065   49
 139 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 140 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              123.32  18868  153
 142 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 143 Barbara Obremska               Wrocław              122.81  19404  158
 144 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 145 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 146 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.51  16662  136
 147 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 148 Anita Bruska                   Gdynia               121.72  17527  144
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.59  19211  158
 150 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.40   7527   62
 151 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 152 Ewa Szałas                     Katowice             121.30   6065   50
 153 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 154 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 155 Marta Bajorek                  Warszawa             121.15  23624  195
 156 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.99  23109  191
 157 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.87  21757  180
 158 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 160 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.61   3739   31
 161 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.60  14351  119
 162 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 163 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 164 Teresa Zalewska                Racibórz             120.50  15906  132
 165 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  23238  193
 167 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       120.40  11558   96
 168 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.32  10227   85
 170 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 171 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.29  24057  200
 172 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.19  12019  100
 173 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.05  23169  193
 174 Krzysztof Bonda                Białystok            119.68  10053   84
 175 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.31   7397   62
 176 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 177 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.24  18243  153
 178 Jerzy Luter                    Bytom                119.17  12990  109
 179 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 180 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 181 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 182 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.68  15072  127
 183 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.64  21474  181
 184 Marta Świątkowska              Wrocław              118.55  19680  166
 185 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 186 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.19  17729  150
 187 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 188 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.00   3658   31
 190 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 117.91   7782   66
 192 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.86  15675  133
 193 Renata Andracka                Zwola                117.63  23173  197
 194 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 195 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.33   5632   48
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 197 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.09   8079   69
 198 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             116.96   8421   72
 199 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 200 Rafał Stachowski               Police               116.78  18918  162
 201 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 202 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 203 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.64  16796  144
 204 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.59  17955  154
 205 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 206 Anna Krynicka                  Warszawa             116.32  20472  176
 207 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.26  19764  170
 208 Adam Janicki                   Wrocław              116.23  16621  143
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.05   9748   84
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.73  18285  158
 211 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 212 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 213 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 214 Anna Biegańska                 Białystok            115.20  13133  114
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 216 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 217 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 218 Konrad Sowula                  Kraków               114.80   6199   54
 219 Magdalena Kublik               Warszawa             114.68   7569   66
 220 Urszula Solarska               Łódź                 114.67  22360  195
 221 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.63  21779  190
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Ziemowit Pazda                 Wrocław              114.49  14769  129
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.22  16333  143
 225 Dariusz Sowula                 Kraków               113.84   7855   69
 226 Sławomir Wolski                Wrocław              113.72  22061  194
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Maciej Bukowski                Szczecin             113.69   6139   54
 229 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 230 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 231 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.30  21866  193
 232 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 233 Anna Niedzielko                Szczecin             113.22  13587  120
 234 Lucyna Śniadach                Rumia                113.22  21738  192
 235 Joanna Suchanek                Wrocław              113.15   8826   78
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.88  16593  147
 237 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.66  17688  157
 238 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 239 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.32   8087   72
 240 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 241 Monika Siemaszko               Lipiany              111.81  17442  156
 242 Dorota Ostrowska               Białystok            111.68  17311  155
 243 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 244 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 245 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 246 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 247 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.84   6429   58
 248 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.55  15919  144
 249 Sławomir Długosz               Ostróda              110.33  17212  156
 250 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             109.84   8458   77
 253 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.64  21160  193
 254 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 255 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 256 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 257 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 258 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 259 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 260 Maciej Śliwa                   Zabrze               108.73   7176   66
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 262 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.44  20496  189
 263 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 264 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 265 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 266 Maria Pokorska                 Warszawa             107.25  17481  163
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.10  15208  142
 268 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.90  17532  164
 269 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 270 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.67   3840   36
 271 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.54   5114   48
 272 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 273 Tomasz A. Praga                Białystok            106.06   9864   93
 274 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 275 Anna Arana                     Warszawa             105.92  10486   99
 276 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.75   5076   48
 278 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.73  19032  180
 279 Józef Burzyński                Ełk                  105.46  15186  144
 280 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.12  20184  192
 281 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.08  20071  191
 282 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.92   8079   77
 283 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Krzysztof Zawadzki             Sampława             104.20  20007  192
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.81  19931  192
 288 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.79  18579  179
 289 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 290 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 291 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 292 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 293 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 294 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.63   3592   35
 295 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 297 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 298 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 299 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.56   4875   48
 300 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 301 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.67  11462  115
 303 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              98.00   6860   70
 305 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.94   6954   71
 306 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 307 Agnieszka Antos                Racibórz              97.55   5170   53
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 309 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 310 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 313 Kinga Stecuła                  Bytom                 95.92   6043   63
 314 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01   8741   92
 315 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 316 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 318 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                93.54  10851  116
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               92.99   6416   69
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.16  15391  167
 322 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.14   5160   56
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 324 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 325 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.30  10294  114
 326 Hanna Siemionow                Białystok             88.35   3004   34
 327 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 328 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 332 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 333 Teresa Balewska                Reda                  80.93   3561   44
 334 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 335 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   79.64   3584   45
 336 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 337 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 338 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 339 Marcin Kurowski                Racibórz              69.00   2691   39
 340 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              63.57  12205  192




Poczekalnia na dzień 18-08-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              98.08   2550   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  10 Elżbieta Święcka               Białystok             96.12   2403   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  24 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  25 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  26 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  27 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  28 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  29 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  30 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  31 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  33 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  34 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  35 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  36 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  37 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  38 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  39 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  40 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  41 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  43 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  44 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  45 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        93.91   2066   22
  46 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  47 Janina Grajewska               Choroszcz             89.18   1962   22
  48 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  49 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  50 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  51 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             76.91   1692   22
  53 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  54 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  55 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        67.27   1480   22
  56 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  57 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  59 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.30   2306   20
  60 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  62 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  63 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  64 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  65 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  66 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  67 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  68 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  69 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  70 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  71 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  72 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  73 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  74 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  75 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  76 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  77 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  78 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  79 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  80 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  81 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  82 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  83 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  84 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  85 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  86 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  87 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  88 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  89 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  90 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  91 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  92 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  93 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  94 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  95 Lidia Nowak                    Sosnowiec            133.33   1600   12
  96 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  97 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  98 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  99 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 100 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 101 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 102 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 103 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 104 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 105 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 107 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 109 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 110 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 111 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 112 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 113 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 114 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 115 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 116 Dawid Podżerek                 Kraków               114.75   1377   12
 117 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 118 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 119 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 120 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 121 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 122 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 123 Agnieszka Walas                Kraków               110.58   1327   12
 124 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 125 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 126 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 127 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 128 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 129 Zbigniew Kniotek               Kraków               106.25   1275   12
 130 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 131 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 132 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 133 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 134 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 135 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 136 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 137 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 138 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 139 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 140 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 141 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 142 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 143 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 144 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 145 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 146 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 147 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 148 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 149 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 150 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 151 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 152 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 153 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 154 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 155 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 156 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 157 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 158 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 159 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 160 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 162 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 165 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 166 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 167 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 168 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 169 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 170 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 171 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 172 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 173 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 174 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 175 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 176 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 177 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 178 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 179 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 180 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 181 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 182 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 183 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 184 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 185 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 186 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 187 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 188 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 189 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 190 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 191 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 192 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 193 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.64   1096   11
 194 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 195 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 196 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 197 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 198 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 199 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 200 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 201 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 202 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 203 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 204 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 205 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 206 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 207 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 208 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 209 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 210 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 211 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 212 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 213 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 214 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 215 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 216 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 217 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          76.36    840   11
 218 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 219 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 220 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 221 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 222 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 223 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 224 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 225 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 226 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 227 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 228 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 229 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 230 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 231 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 232 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 233 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 234 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 235 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 236 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 237 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 238 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 239 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 240 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 241 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 242 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               57.55    633   11
 243 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 244 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 245 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 246 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 247 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 248 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 249 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 250 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 251 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 252 Oliwier Antos                  Racibórz              55.80    558   10
 253 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 254 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 255 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 256 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 257 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 258 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 259 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 260 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 261 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 262 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 263 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 264 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 265 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 266 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 267 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      119.57    837    7
 268 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 269 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 270 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 271 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 272 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 273 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 274 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 275 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 276 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 277 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 278 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 279 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 280 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 281 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 282 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 283 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 284 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 285 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 286 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 287 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 288 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                70.14    491    7
 289 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 290 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 291 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 292 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 293 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 294 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 295 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 296 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 297 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 298 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 299 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 300 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 301 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 302 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 303 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 304 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 305 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 306 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 307 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 308 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 309 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 310 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 311 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 312 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 313 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 314 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 315 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 316 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 317 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 318 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 319 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 320 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 321 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 322 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 323 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 324 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 325 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 326 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 327 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 328 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 329 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 330 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 331 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 332 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 333 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.00     73    1
 334 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie