Warszawa26
kwietnia
Warszawa 26-27 kwietnia XVI Mistrzostwa WarszawyMistrzostwa Regionów 2014
Wałcz 1
maja
Wałcz 1- 4 maja IX Klubowe Mistrzostwa Polski
Wałcz 2
maja
Wałcz 2- 4 maja III Ogólnopolski Turniej Towarzyszący — KMP 2014 — „TOWARZYSZE”
Ghost I Kraków obronił tytuł01 - 04 maja 2014 — IX Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Klubowe Mistrzostwa PolskiWałcz, 01 - 04 maja 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Ghost I Kraków obronił tytułW tym roku gościnny Wałcz przywitał czternaście drużyn z całej Polski pogodą w kratkę. W kratkę też były uczucia osób biorących udział w Klubowych Mistrzostwach Polski Scrabble, a to za sprawą nowej formuły rozgrywania turnieju. Zawiłości regulaminowe dyskutowane były właściwie do ostatnich chwil rundy finałowej. Czy taka formuła utrzyma się w kolejnych latach – czas pokaże.

Tegoroczni gospodarze i organizatorzy (Gimnazjum nr 2 w Wałczu, Polska Federacja Scrabble oraz klub scrabble GRAJMYŻ Piła) zadbali o wszystko. Świetna frekwencja i warunki do gry, wzorowa organizacja oraz sprawny przebieg turnieju złożyły się na doskonałą imprezę scrabblową w tegorocznym kalendarzu turniejowym. Kunszt organizacyjny nagrodzony został gromkimi brawami na zakończeniu imprezy.

W ciągu czterech turniejowych dni rozegrano 33 rundy. W pierwszych 26 rundach wyłoniono siedem drużyn do grupy finałowej a pozostałe siedem rozgrywało kolejne rundy już w grupie „pocieszenia” — bez szans na udział w strefie podium.

Nie było łatwo dostać się do finałowej siódemki, poziom pojedynków był bardzo wysoki. O awansie zadecydowała różnica połowy punktu meczowego. Trzon finałowej siódemki stanowili przewidywani pretendenci do tytułu Mistrza Polski. Oto końcowa klasyfikacja Klubowych Mistrzostw Polski.

1. Ghost I Kraków
2. Paranoja Warszawa
3. Siódemka Wrocław
4. Ghost II Kraków
5. Macaki I Warszawa
6. Blank I Szczecin
7. Mikrus Rumia
8. Blank II Szczecin
9. Blubry Poznań
10. Grajmyż Piła
11. ŁKMS Łódź
12. Matriks Milanówek
13. Dąbek Warszawa
14. Macaki II Warszawa

Tytuł Mistrza pierwszy skład krakowskiego GHOST-a (obrońcy tytułu z 2013 roku) zdobył już w przedostatniej rundzie — co również wskazuje jaką siłą gry dysponuje krakowska ekipa.

Były puchary, nagrody pieniężne i upominki dla klubów. Gratulujemy wszystkim. Zapraszamy też do treningu i szlifowania formy w klubach i na ogólnopolskich turniejach scrabble.

Podziękowania należą się organizatorom, sponsorom i wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tej imprezy.

Zapraszamy na jubileuszowe – X Klubowe Mistrzostwa Polski — już za rok!

Niezwykle pomocna w przeprowadzeniu turnieju była też nakładka na program sędziowski napisana specjalnie na tę okazję przez Kamila Górkę. Przyczyniła się mocno do sprawnego przeprowadzenia turnieju.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Klubowe Mistrzostwa Polski
VII Klubowe Mistrzostwa Polski
VI Klubowe Mistrzostwa Polski


Regulamin KMP 2014
Sposób rozgrywaniaSystem rozgrywek KMP 2014

Plan rozstawienia KMP 2014

Harmonogram gier drużynowych fazy wstępnej KMP 2014
Miejsce rozgrywekWałcz, ul.M.Konopnickiej 2 – Hala Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuGhost Kraków
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramCzwartek, 1 maja (8 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00-15:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:30 — zakończenie gier

Piątek, 2 maja (10 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 13:00-14:00 — przerwa obiadowa
ok. 19:30 — zakończenie gier

Sobota, 3 maja (9 rund)
09:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
ok. 13:00-14:00 — przerwa obiadowa
ok. 18:30 — zakończenie gier

Niedziela, 4 maja (6 rund)
09:00 — rozpoczęcie czwartego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie mistrzostw
Wpisowe200 zł od drużyny
DojazdHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2 znajduje się blisko centrum Wałcza.
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502563852 (organizator).
WyżywienieNa miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (całość za 30 zł)
Napoje i przekąski non — stop podczas turnieju gratis!
NoclegiWe własnym zakresie.
http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza/ lub http://www.otouroki.pl
Dodatkowe atrakcjePiłkarskie granie na orliku.
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu – Jolanta Chłopińska tel. 502563852
Polska Federacja Scrabble
Klub Scrabble — GRAJMYŻ Piła


Wyniki turnieju IX Klubowe Mistrzostwa Polski

Grupa mistrzowska:

Lp  Drużyna                  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
----------------------------------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków            6.0      6.5        166      52713       7106
 2. Paranoja Warszawa         3.5      7.0        162      51973       5870
 3. Siódemka Wrocław          3.5      6.0        166      51304       4828
 4. Ghost II Kraków           3.0      4.5        132      48843       1285
 5. Macaki I Warszawa         3.0      3.5        130      48190        190
 6. Blank I Szczecin          1.5      7.0        148      50044       1764
 7. Mikrus Rumia              0.5      5.5        129      47775       -189

Grupa pocieszenia:

Lp  Drużyna                  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
----------------------------------------------------------------------------
 1. Blank II Szczecin         4.5      1.5        112      46794       -929
 2. Blubry Poznań             4.0      2.5        129      48462       1000
 3. Grajmyż Piła              3.5      2.5        130      48618        868
 4. ŁKMS Łódź                 3.5      1.5        122      47679       -314
 5. Matriks Milanówek         3.0      1.0        116      48212      -1107
 6. Dąbek Warszawa            2.0      0.0         79      44956      -4628
 7. Macaki II Warszawa        0.5      0.0         71      34323     -15744


Wyniki turnieju IX Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 152.41     23.0    13704     4978     2250
  2 Justyna         Górka                Kraków                 145.45     23.0    13019     4937     2034
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.09     23.0    12794     4741     1779
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.36     22.0    11264     4151     2326
  5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               153.23     21.0    12797     4833      520
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 149.69     21.0    12797     4630     1543
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.49     21.0    12534     4704     1437
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 143.52     21.0    12525     4688      822
  9 Jan             Mrozowski            Kraków                 142.76     20.0    13262     4447     1976
 10 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 125.27     20.0    12507     4638      630
 11 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.95     20.0    12320     4503     1182
 12 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.59     20.0    11941     4297      883
 13 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.22     19.0    13213     4413     1443
 14 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.52     19.0    12225     4405     1708
 15 Maciej          Czupryniak           Milanówek              139.55     18.0    12440     4274      695
 16 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.68     18.0    12094     4268      482
 17 Paweł           Janaś                Wałcz                  139.97     18.0    12086     4274      435
 18 Kacper          Zegadło              Warszawa               137.34     18.0    11733     4531     -220
 19 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.03     18.0     9225     3418     1587
 20 Szymon          Płachta              Warszawa               135.07     17.0    12594     4203      547
 21 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.95     17.0    12578     4169      505
 22 Jakub           Błażejewski          Poznań                 120.94     17.0    12268     4268      381
 23 Marcin          Ceglarek             Kraków                 118.00     17.0    12045     4156      101
 24 Bogusław        Szyszka              Oława                  134.79     17.0     9969     3580     1504
 25 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.85     16.0    12532     4244      -43
 26 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.50     16.0    11601     4123     -413
 27 Wojciech        Zemło                Łódź                   137.97     16.0    11384     3886      601
 28 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.24     15.0    12390     4045      221
 29 Maciej          Perzyński            Piła                   124.65     15.0    12292     4043      -94
 30 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.95     15.0    12233     3944      -69
 31 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  135.67     15.0    11662     3900       22
 32 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.84     15.0    10286     3631      666
 33 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   140.12     15.0     9909     3559      794
 34 Irena           Sołdan               Sopot                  137.85     14.5    12070     4161     -275
 35 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.78     14.0    12286     4063      -39
 36 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   122.47     14.0    11007     3827     -643
 37 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               117.81     14.0    10959     3872     -317
 38 Michał          Rogalewicz           Poznań                 127.87     13.5    11651     3733     -419
 39 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               118.76     13.0    11844     3917     -812
 40 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.75     13.0    11799     3675      -27
 41 Dominik         Piasecki             Słupsk                 128.44     13.0     8397     3069       55
 42 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.49     12.0    11769     3851     -619
 43 Krzysztof       Gibas                Kraków                 127.99     12.0    11493     3832     -811
 44 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   120.08     12.0    11427     3553     -515
 45 Marta           Bajorek              Warszawa               119.81     12.0    11306     3854     -912
 46 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   115.70     12.0    11251     3701     -768
 47 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.52     12.0    10428     3441      132
 48 Rafał           Stachowski           Police                 116.47     11.0    10048     3125       56
 49 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.07     10.5    11173     3680    -1220
 50 Kamil           Kister               Puławy                 142.20     10.0     8289     2587      376
 51 Karol           Waniek               Wrocław                135.93     10.0     7824     2667      308
 52 Marek           Rogalski             Warszawa               124.50      9.5    10826     3327     -419
 53 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              118.90      9.0    11007     3213    -1690
 54 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.05      9.0    10673     3346    -1366
 55 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               124.34      9.0     9513     2942    -1032
 56 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   133.62      7.0     5993     1860      -62
 57 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   118.21      6.0     6908     2001     -351
 58 Andrzej         Kroc                 Łódź                   121.51      5.0     6439     1988     -804
 59 Maria           Pokorska             Warszawa               105.94      4.0     6560     1995    -1283
 60 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.22      4.0     6258     2042    -1867
 61 Michał          Landowski            Police                 100.00      4.0     2146      874     -121
 62 Monika          Siemaszko            Lipiany                107.56      1.0      319      186       10
 63 Rafał           Matczak              Milanówek              125.14      0.0        0        0        0
 64 Dominika        Worona               Police                 110.97      0.0        0        0        0
 65 Marzena         Zawierska            Warszawa               100.00      0.0        0        0   -12800
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Klubowe Mistrzostwa Polski



	Kazimierz Merklejn 153.23 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Kuć                   115.70 +  357: 356  166
    2    13 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  464: 391  184
    3    13 Szymon         Płachta               135.07 -  408: 451   85
    4    16 Kacper         Zegadło               137.34 +  418: 354  187
    5    13 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  433: 329  181
    6    15 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  498: 280  191
    7    13 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  422: 341  174
    8    14 Marek          Rogalski              124.50 +  455: 296  175
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  466: 352  176
   10    13 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  457: 428  169
   11    13 Jakub          Szymczak              144.59 -  398: 511   95
   12    13 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  382: 323  168
   13    13 Rafał          Lenartowski           143.52 -  348: 382   94
   14    13 Irena          Sołdan                137.85 -  354: 579   88
   15    13 Michał         Rogalewicz            127.87 +  387: 336  178
   16    14 Dawid          Pikul                 149.69 +  430: 366  200
   17    13 Maciej         Perzyński             124.65 +  354: 349  175
   18    14 Paweł          Janaś                 139.97 +  386: 368  190
   19    13 Justyna        Górka                 145.45 -  403: 419   95
   20    13 Marcin         Ceglarek              118.00 +  371: 288  168
   21     1 Kamil          Górka                 152.41 -  292: 434  102
   22     1 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  397: 284  193
   23     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  331: 418   90
   24     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  418: 548  103
   25     5 Dariusz        Kosz                  152.09 +  465: 403  202
   26     5 Bartosz        Morawski              152.95 -  315: 329  103
   27    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  423: 380  185
   28    10 Lucyna         Śniadach              115.05 +  443: 367  165
   29     9 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  301: 391   78
   31     2 Kamil          Kister                142.20 +  438: 428  192
   32     8 Łukasz         Bobowski              145.49 +  431: 417  195
   33     9 Karol          Waniek                135.93 -  352: 379   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4833  / 32 151.03




	Bartosz Morawski 152.95 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 137.97 +  384: 377  188
    2    10 Jakub          Szymczak              144.59 +  425: 389  195
    3     9 Maria          Pokorska              105.94 +  402: 282  156
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  413: 399  176
    6     9 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  488: 340  169
    7     9 Szymon         Płachta               135.07 +  452: 365  185
    8    11 Rafał          Wesołowski            131.49 +  444: 348  181
    9     9 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  351: 326  191
   10    11 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  329: 415   81
   11     9 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  463: 433  184
   12     9 Dorota         Kuć                   115.70 +  521: 310  166
   13    10 Agata          Kuć                   120.08 +  466: 270  170
   14     9 Jakub          Błażejewski           120.94 +  520: 338  171
   15     9 Irena          Sołdan                137.85 +  432: 339  188
   16    10 Lucyna         Śniadach              115.05 +  459: 305  165
   17     9 Justyna        Górka                 145.45 -  302: 418   95
   18    11 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  447: 265  178
   19     9 Maciej         Perzyński             124.65 +  468: 318  175
   20    10 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  345: 438   77
   21     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  409: 415   96
   22     5 Michał         Alabrudziński         152.52 +  500: 303  203
   23     1 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  523: 420  193
   24     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  327: 359   95
   25     7 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  319: 501   79
   26     5 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  329: 315  203
   27     5 Łukasz         Baranowski            125.27 -  348: 370   75
   28     7 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  449: 379  187
   30    12 Kacper         Zegadło               137.34 -  387: 466   87
   31     6 Kamil          Górka                 152.41 -  323: 394  102
   32     3 Stanisław      Rydzik                141.84 -  295: 541   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4503  / 30 150.10




	Michał Alabrudziński 152.52 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lucyna         Śniadach              115.05 +  377: 260  165
    2     5 Rafał          Lenartowski           143.52 +  429: 324  194
    4     5 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  399: 309  184
    5     6 Jakub          Błażejewski           120.94 -  397: 432   71
    6     5 Dawid          Pikul                 149.69 +  473: 333  200
    7     5 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  295: 318   69
    9     7 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  456: 249  174
   10     6 Marek          Rogalski              124.50 +  444: 320  175
   11     5 Justyna        Górka                 145.45 +  401: 386  195
   12     8 Marcin         Ceglarek              118.00 +  490: 361  168
   13     8 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  302: 371   86
   15     5 Wojciech       Zemło                 137.97 +  529: 345  188
   16     8 Jakub          Szymczak              144.59 +  437: 425  195
   17     8 Maciej         Czupryniak            139.55 +  604: 302  190
   18     6 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  466: 366  191
   19     7 Rafał          Wesołowski            131.49 +  450: 412  181
   20     5 Szymon         Płachta               135.07 +  427: 347  185
   21     5 Dariusz        Kosz                  152.09 -  423: 443  102
   22     5 Bartosz        Morawski              152.95 -  303: 500  103
   23     6 Natalia        Woźniak               130.52 +  427: 339  181
   24     5 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  548: 418  203
   25     1 Kamil          Górka                 152.41 -  357: 424  102
   26     4 Łukasz         Bobowski              145.49 +  367: 313  195
   28     4 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  394: 397   85
   29     4 Irena          Sołdan                137.85 -  338: 407   88
   30     2 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  444: 294  178
   31     1 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  540: 296  179
   32     4 Bogusław       Szyszka               134.79 -  290: 324   85
   33    23 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  418: 502   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4405  / 29 151.90




	Kamil Górka 152.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  406: 371  187
    2     1 Justyna        Górka                 145.45 +  370: 337  195
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  406: 359  176
    4     1 Marta          Bajorek               119.81 +  585: 324  170
    5     1 Marek          Rogalski              124.50 +  423: 338  175
    6     1 Maria          Pokorska              105.94 +  389: 301  156
    7     1 Rafał          Stachowski            116.47 -  340: 425   66
    8     1 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  421: 400  184
    9     3 Jakub          Błażejewski           120.94 -  375: 401   71
   10     1 Dawid          Pikul                 149.69 -  263: 401  100
   11     3 Łukasz         Baranowski            125.27 +  553: 393  175
   12     1 Rafał          Lenartowski           143.52 -  371: 461   94
   13     1 Jakub          Szymczak              144.59 +  522: 297  195
   14     3 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  433: 377  168
   15     3 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  500: 282  186
   16     1 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  434: 294  177
   17     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  321: 327   85
   18     2 Szymon         Płachta               135.07 -  307: 406   85
   19     3 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  493: 306  169
   20     1 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  342: 429   91
   21     1 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  434: 292  203
   22     3 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  459: 303  179
   23     4 Karol          Waniek                135.93 +  521: 413  186
   24     1 Dariusz        Kosz                  152.09 +  512: 285  202
   25     1 Michał         Alabrudziński         152.52 +  424: 357  203
   26     2 Mirosław       Uglik                 146.36 -  395: 439   96
   27     4 Marcin         Ceglarek              118.00 -  393: 461   68
   29     5 Rafał          Wesołowski            131.49 +  434: 347  181
   30     5 Lucyna         Śniadach              115.05 +  453: 318  165
   31     6 Bartosz        Morawski              152.95 +  394: 323  203
   32     7 Łukasz         Tuszyński             145.03 +  523: 372  195
   33    24 Stanisław      Rydzik                141.84 +  508: 315  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4978  / 32 155.56




	Dariusz Kosz 152.09 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  496: 270  172
    3    11 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  454: 354  174
    4    10 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  384: 348  154
    5    10 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  378: 367  169
    6    10 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    7    10 Kacper         Zegadło               137.34 +  461: 251  187
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  409: 340  185
    9    10 Maciej         Czupryniak            139.55 +  452: 358  190
   10     9 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  568: 403  191
   11    12 Rafał          Stachowski            116.47 +  440: 406  166
   12    10 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  528: 396  184
   13    11 Dawid          Pikul                 149.69 +  379: 347  200
   14    10 Michał         Rogalewicz            127.87 +  542: 307  178
   15    10 Rafał          Lenartowski           143.52 +  444: 355  194
   16     9 Irena          Sołdan                137.85 -  395: 423   88
   17    10 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  356: 380   87
   18     9 Justyna        Górka                 145.45 -  316: 400   95
   19    10 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  439: 302  177
   20    12 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  312: 300  186
   21     5 Michał         Alabrudziński         152.52 +  443: 423  203
   22     6 Stanisław      Rydzik                141.84 +  411: 380  192
   23     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  377: 392   93
   24     1 Kamil          Górka                 152.41 -  285: 512  102
   25     5 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  403: 465  103
   26     6 Natalia        Woźniak               130.52 +  508: 331  181
   27     6 Lucyna         Śniadach              115.05 +  376: 361  165
   28     5 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  323: 325   78
   30    11 Szymon         Płachta               135.07 +  455: 383  185
   31     7 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  434: 433  193
   32     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  432: 301  190
   33    10 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  194: 402   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4741  / 30 158.03




	Dawid Pikul 149.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  459: 434  191
    2    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  383: 434   81
    3    25 Justyna        Górka                 145.45 +  368: 344  195
    4    25 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  422: 298  187
    5     8 Stanisław      Rydzik                141.84 +  439: 255  192
    6     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  333: 473  103
    7    23 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  394: 328  186
    8    21 Maciej         Perzyński             124.65 +  407: 329  175
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  354: 437   93
   10     1 Kamil          Górka                 152.41 +  401: 263  202
   11    23 Rafał          Wesołowski            131.49 +  409: 360  181
   12    23 Kacper         Zegadło               137.34 -  302: 415   87
   13    11 Dariusz        Kosz                  152.09 -  347: 379  102
   14    12 Karol          Waniek                135.93 +  484: 398  186
   15    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  351: 421   95
   16    14 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  366: 430  103
   17    21 Irena          Sołdan                137.85 -  290: 474   88
   18    21 Rafał          Lenartowski           143.52 +  396: 376  194
   19    25 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  502: 274  176
   20    25 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   21    27 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  471: 270  154
   22    27 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  348: 481   78
   23    18 Andrzej        Kroc                  121.51 +  371: 342  172
   24    20 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  385: 355  172
   25    23 Rafał          Stachowski            116.47 +  410: 361  166
   26    23 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  469: 271  184
   27    15 Maciej         Czupryniak            139.55 +  407: 373  190
   29    19 Marta          Bajorek               119.81 +  432: 310  170
   30    20 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  462: 309  174
   31    18 Jakub          Szymczak              144.59 -  369: 415   95
   32    18 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  342: 377   68
   33    14 Paweł          Janaś                 139.97 +  524: 268  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4630  / 31 149.35




	Mirosław Uglik 146.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                137.85 +  440: 372  188
    2     8 Lucyna         Śniadach              115.05 +  377: 352  165
    3     6 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  386: 286  168
    4     8 Rafał          Stachowski            116.47 +  431: 278  166
    6     7 Agata          Kuć                   120.08 +  402: 304  170
    7     8 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    8     6 Marta          Bajorek               119.81 +  438: 360  170
    9     6 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  322: 285  154
   10     8 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  456: 298  174
   12     6 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  489: 293  187
   13     6 Paweł          Janaś                 139.97 +  386: 347  190
   14     5 Maciej         Perzyński             124.65 -  368: 379   75
   16     5 Andrzej        Kroc                  121.51 +  499: 301  172
   17     6 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  376: 451   81
   18     5 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  461: 274  169
   20     6 Rafał          Wesołowski            131.49 +  446: 326  181
   21     6 Bartosz        Morawski              152.95 +  415: 409  203
   22     8 Bogusław       Szyszka               134.79 +  404: 381  185
   23     5 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  458: 228  179
   24     6 Natalia        Woźniak               130.52 -  422: 480   81
   25     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  300: 367   93
   26     2 Kamil          Górka                 152.41 +  439: 395  202
   29     1 Łukasz         Baranowski            125.27 +  406: 387  175
   30     4 Marcin         Ceglarek              118.00 +  427: 404  168
   31     3 Dariusz        Kuć                   133.62 +  451: 253  184
   32     2 Dominik        Piasecki              128.44 +  469: 318  178
   33    21 Jan            Mrozowski             142.76 -  396: 410   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4151  / 26 159.65




	Łukasz Bobowski 145.49 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Ceglarek              118.00 +  421: 297  168
    2     3 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  355: 408   78
    3     2 Marta          Bajorek               119.81 +  479: 264  170
    4     2 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  326: 445   69
    5     3 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  393: 282  154
    6     3 Marek          Rogalski              124.50 +  395: 248  175
    7     4 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  442: 333  168
    8     4 Rafał          Stachowski            116.47 +  354: 295  166
    9     2 Michał         Rogalewicz            127.87 +  401: 270  178
   10     4 Agata          Kuć                   120.08 +  432: 372  170
   11     1 Rafał          Lenartowski           143.52 +  381: 318  194
   12     3 Irena          Sołdan                137.85 +  504: 330  188
   13     3 Wojciech       Zemło                 137.97 -  352: 395   88
   14     4 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  437: 385  172
   15     2 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  318: 415   77
   16     4 Maciej         Perzyński             124.65 +  386: 338  175
   17     3 Kacper         Zegadło               137.34 +  579: 300  187
   18     4 Rafał          Wesołowski            131.49 +  429: 310  181
   19     1 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  369: 435   81
   20     3 Maciej         Czupryniak            139.55 +  407: 339  190
   21     4 Natalia        Woźniak               130.52 -  266: 336   81
   22     4 Dariusz        Kuć                   133.62 +  475: 313  184
   23     3 Dominik        Piasecki              128.44 -  386: 388   78
   24     4 Bartosz        Morawski              152.95 +  359: 327  203
   25     2 Stanisław      Rydzik                141.84 +  438: 382  192
   26     4 Michał         Alabrudziński         152.52 -  313: 367  103
   27     2 Justyna        Górka                 145.45 +  352: 330  195
   29     8 Szymon         Płachta               135.07 +  418: 307  185
   30     6 Łukasz         Baranowski            125.27 -  326: 405   75
   31     5 Karol          Waniek                135.93 +  314: 303  186
   32     8 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  417: 431  103
   33    22 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  310: 429   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4704  / 32 147.00




	Justyna Górka 145.45 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  438: 343  193
    2     1 Kamil          Górka                 152.41 -  337: 370  102
    3    25 Dawid          Pikul                 149.69 -  344: 368  100
    4    27 Agata          Kuć                   120.08 +  385: 357  170
    5    25 Wojciech       Zemło                 137.97 +  369: 352  188
    6    25 Jakub          Szymczak              144.59 +  494: 314  195
    7    27 Rafał          Lenartowski           143.52 +  448: 386  194
    8    17 Łukasz         Baranowski            125.27 +  481: 372  175
    9    25 Dorota         Kuć                   115.70 +  496: 247  166
   10    25 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  486: 345  184
   11     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  386: 401  103
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  532: 359  190
   13    27 Marek          Rogalski              124.50 +  371: 356  175
   14    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  470: 281  178
   15    25 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   16    27 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  341: 329  169
   17     9 Bartosz        Morawski              152.95 +  418: 302  203
   18     9 Dariusz        Kosz                  152.09 +  400: 316  202
   19    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  419: 403  203
   20    14 Natalia        Woźniak               130.52 +  416: 339  181
   21     9 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  390: 321  191
   22     9 Maciej         Czupryniak            139.55 -  348: 352   90
   23    13 Rafał          Wesołowski            131.49 -  323: 393   81
   24    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  362: 330  185
   25    14 Paweł          Janaś                 139.97 -  322: 449   90
   26    13 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  449: 303  186
   27     2 Łukasz         Bobowski              145.49 -  330: 352   95
   28     6 Karol          Waniek                135.93 +  408: 363  186
   29    11 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  340: 426   95
   30     3 Stanisław      Rydzik                141.84 +  515: 360  192
   32    12 Kacper         Zegadło               137.34 -  399: 475   87
   33     7 Irena          Sołdan                137.85 +  402: 321  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4937  / 31 159.26




	Łukasz Tuszyński 145.03 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Rafał          Stachowski            116.47 +  411: 405  166
    3    14 Rafał          Wesołowski            131.49 +  400: 380  181
    4    13 Szymon         Płachta               135.07 +  395: 275  185
    5    14 Maciej         Czupryniak            139.55 +  427: 390  190
    6    13 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  557: 360  181
    7    14 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  452: 321  154
    8    16 Maria          Pokorska              105.94 +  362: 297  156
    9    13 Marta          Bajorek               119.81 +  403: 315  170
   10    14 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   11    15 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  446: 408  172
   12    14 Wojciech       Zemło                 137.97 +  425: 357  188
   13    14 Irena          Sołdan                137.85 +  445: 264  188
   14    15 Łukasz         Baranowski            125.27 -  394: 482   75
   15    14 Dawid          Pikul                 149.69 +  421: 351  200
   16    15 Agata          Kuć                   120.08 -  370: 498   70
   17    14 Paweł          Janaś                 139.97 +  444: 395  190
   18    15 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  427: 271  186
   28     9 Rafał          Lenartowski           143.52 +  506: 271  194
   29    11 Justyna        Górka                 145.45 +  426: 340  195
   31     4 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  357: 431   90
   32     7 Kamil          Górka                 152.41 -  372: 523  102
   33    12 Bogusław       Szyszka               134.79 +  385: 304  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3418  / 21 162.76




	Jakub Szymczak 144.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogusław       Szyszka               134.79 +  455: 392  185
    2    10 Bartosz        Morawski              152.95 -  389: 425  103
    3    21 Maciej         Perzyński             124.65 -  396: 412   75
    4    21 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  367: 415   77
    5    26 Marcin         Ceglarek              118.00 +  444: 275  168
    6    25 Justyna        Górka                 145.45 -  314: 494   95
    7    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  405: 356  169
    8    27 Maciej         Czupryniak            139.55 +  386: 375  190
    9    20 Szymon         Płachta               135.07 +  348: 282  185
   10    17 Kacper         Zegadło               137.34 +  379: 343  187
   11    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  511: 398  203
   12    15 Natalia        Woźniak               130.52 +  406: 306  181
   13     1 Kamil          Górka                 152.41 -  297: 522  102
   14     1 Jan            Mrozowski             142.76 -  381: 556   93
   16     8 Michał         Alabrudziński         152.52 -  425: 437  103
   17    17 Marta          Bajorek               119.81 -  301: 347   70
   18    17 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   19    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  469: 305  178
   20    18 Marek          Rogalski              124.50 +  367: 359  175
   21    17 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  398: 378  184
   22    20 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  410: 345  168
   23    17 Agata          Kuć                   120.08 +  395: 366  170
   24    17 Jakub          Błażejewski           120.94 +  438: 374  171
   25    17 Rafał          Lenartowski           143.52 -  352: 431   94
   27    17 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  467: 337  174
   28    17 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  442: 441  181
   30    21 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  443: 311  176
   31    18 Dawid          Pikul                 149.69 +  415: 369  200
   32    15 Paweł          Janaś                 139.97 +  399: 359  190
   33    18 Michał         Landowski             100.00 -  342: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4297  / 29 148.17




	Rafał Lenartowski 143.52 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                141.84 +  488: 343  192
    2     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  324: 429  103
    3    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  472: 369  191
    4    17 Maciej         Czupryniak            139.55 +  454: 424  190
    5    18 Kacper         Zegadło               137.34 -  368: 420   87
    6    20 Szymon         Płachta               135.07 -  357: 411   85
    7    27 Justyna        Górka                 145.45 -  386: 448   95
    8    18 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  347: 344  187
    9    22 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  419: 328  186
   10    21 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  408: 386  177
   11     1 Łukasz         Bobowski              145.49 -  318: 381   95
   12     1 Kamil          Górka                 152.41 +  461: 371  202
   13    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  382: 348  203
   14    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  486: 376  179
   15    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  355: 444  102
   16    12 Bogusław       Szyszka               134.79 +  409: 333  185
   17    24 Jakub          Błażejewski           120.94 +  331: 317  171
   18    21 Dawid          Pikul                 149.69 -  376: 396  100
   19    21 Rafał          Stachowski            116.47 +  474: 402  166
   20    22 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  354: 310  184
   21    21 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  521: 366  169
   22    23 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   23    24 Marek          Rogalski              124.50 +  436: 346  175
   24    23 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  321: 344   78
   25    17 Jakub          Szymczak              144.59 +  431: 352  195
   26    20 Andrzej        Kroc                  121.51 +  397: 353  172
   27     8 Dominik        Piasecki              128.44 -  355: 387   78
   28     9 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  271: 506   95
   29     2 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  352: 336  190
   30     8 Jan            Mrozowski             142.76 -  296: 400   93
   31    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  393: 368  185
   33     5 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  383: 365  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4688  / 31 151.23




	Mariusz Wrześniewski 143.22 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 145.45 -  343: 438   95
    2     2 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  452: 380  187
    3     3 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  497: 314  176
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  400: 427   78
    6     4 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  375: 372  174
    7     3 Dorota         Kuć                   115.70 +  456: 311  166
    8     3 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  439: 335  168
    9     4 Dawid          Pikul                 149.69 +  437: 354  200
   10     2 Jakub          Błażejewski           120.94 +  394: 359  171
   11     4 Lucyna         Śniadach              115.05 +  448: 242  165
   12     2 Łukasz         Baranowski            125.27 +  582: 354  175
   13     4 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  376: 413   72
   14     2 Wojciech       Zemło                 137.97 -  404: 407   88
   15     4 Paweł          Janaś                 139.97 -  288: 425   90
   16     2 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  425: 366  186
   17     4 Rafał          Wesołowski            131.49 +  408: 405  181
   18     1 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  327: 429   85
   19     2 Maciej         Czupryniak            139.55 -  381: 394   90
   20     4 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  508: 346  169
   21     2 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  526: 358  179
   22     1 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  284: 397  103
   23     1 Bartosz        Morawski              152.95 -  420: 523  103
   24     3 Bogusław       Szyszka               134.79 +  392: 370  185
   25     3 Mirosław       Uglik                 146.36 +  367: 300  196
   26     1 Stanisław      Rydzik                141.84 -  295: 407   92
   27     3 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  398: 357  178
   29     6 Kacper         Zegadło               137.34 +  453: 259  187
   30     7 Irena          Sołdan                137.85 -  406: 448   88
   31     7 Dariusz        Kosz                  152.09 -  433: 434  102
   32     6 Natalia        Woźniak               130.52 -  397: 428   81
   33    23 Michał         Alabrudziński         152.52 +  502: 418  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4413  / 31 142.35




	Jan Mrozowski 142.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  415: 243  178
    2     4 Marcin         Ceglarek              118.00 -  424: 469   68
    3     4 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  447: 387  169
    4     4 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    5     2 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  504: 273  174
    6     2 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  412: 396  178
    7     2 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  350: 272  184
    8     2 Dorota         Kuć                   115.70 -  358: 421   66
    9     1 Agata          Kuć                   120.08 +  496: 309  170
   10     3 Michał         Rogalewicz            127.87 -  319: 418   78
   11     2 Irena          Sołdan                137.85 -  367: 420   88
   12     4 Lucyna         Śniadach              115.05 +  495: 275  165
   13     2 Andrzej        Kroc                  121.51 +  429: 390  172
   14     1 Jakub          Szymczak              144.59 +  556: 381  195
   15     1 Maciej         Perzyński             124.65 -  413: 434   75
   16     3 Paweł          Janaś                 139.97 -  330: 368   90
   17     2 Szymon         Płachta               135.07 -  410: 436   85
   18     3 Kacper         Zegadło               137.34 -  269: 334   87
   19     4 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  410: 378  191
   20     2 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  491: 305  181
   21     3 Dariusz        Kuć                   133.62 +  476: 325  184
   22     2 Natalia        Woźniak               130.52 +  451: 349  181
   23     2 Dariusz        Kosz                  152.09 +  392: 377  202
   24     2 Dominik        Piasecki              128.44 -  350: 351   78
   25     4 Kamil          Kister                142.20 +  407: 287  192
   26     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  303: 460   90
   27     1 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  462: 494   87
   29     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  502: 307  185
   30     8 Rafał          Lenartowski           143.52 +  400: 296  194
   31     8 Bogusław       Szyszka               134.79 -  354: 449   85
   32     5 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  460: 286  179
   33    21 Mirosław       Uglik                 146.36 +  410: 396  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4447  / 31 143.45




	Kamil Kister 142.20 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Baranowski            125.27 -  308: 409   75
    3     7 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  347: 389   84
    4     6 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  445: 315  168
    5     7 Michał         Rogalewicz            127.87 +  439: 389  178
    6     6 Jakub          Błażejewski           120.94 +  415: 367  171
    7     6 Marta          Bajorek               119.81 -  326: 393   70
    8     8 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    9     5 Marek          Rogalski              124.50 -  314: 341   75
   11     7 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  369: 431   78
   13     5 Maciej         Perzyński             124.65 +  412: 370  175
   14     6 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  515: 318  177
   15     6 Andrzej        Kroc                  121.51 +  393: 307  172
   16     6 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  465: 212  172
   17     5 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  382: 386   91
   19     5 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  370: 501   85
   20     8 Kacper         Zegadło               137.34 +  335: 317  187
   22     7 Karol          Waniek                135.93 -  321: 430   86
   24     8 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  368: 361  179
   25     4 Jan            Mrozowski             142.76 -  287: 407   93
   28     1 Rafał          Wesołowski            131.49 -  331: 432   81
   30     1 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  319: 400   87
   31     2 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  428: 438  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2587  / 21 123.19




	Stanisław Rydzik 141.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           143.52 -  343: 488   94
    2     6 Irena          Sołdan                137.85 +  440: 361  188
    3     8 Dorota         Kuć                   115.70 +  459: 340  166
    5     8 Dawid          Pikul                 149.69 -  255: 439  100
    6     8 Michał         Rogalewicz            127.87 +  483: 348  178
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  334: 362   76
   10     7 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  356: 416   78
   11     6 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  377: 364  187
   12     5 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  467: 355  178
   13     7 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  485: 439  177
   14     8 Paweł          Janaś                 139.97 +  537: 305  190
   15     8 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  281: 392   72
   17     7 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  574: 334  169
   18     7 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  352: 328  181
   19     8 Kacper         Zegadło               137.34 -  343: 423   87
   21     7 Karol          Waniek                135.93 +  454: 344  186
   22     6 Dariusz        Kosz                  152.09 -  380: 411  102
   23     8 Dariusz        Kuć                   133.62 +  413: 366  184
   25     2 Łukasz         Bobowski              145.49 -  382: 438   95
   26     1 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  407: 295  193
   28     3 Szymon         Płachta               135.07 +  526: 428  185
   29     3 Lucyna         Śniadach              115.05 +  422: 326  165
   30     3 Justyna        Górka                 145.45 -  360: 515   95
   32     3 Bartosz        Morawski              152.95 +  541: 295  203
   33    24 Kamil          Górka                 152.41 -  315: 508  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3631  / 25 145.24




	Piotr Pietuchowski 140.85 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dawid          Pikul                 149.69 -  434: 459  100
    2    17 Agata          Kuć                   120.08 +  440: 335  170
    3    17 Rafał          Lenartowski           143.52 -  369: 472   94
    4    20 Lucyna         Śniadach              115.05 +  378: 358  165
    5    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  417: 404  179
    6    15 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  280: 498  103
    7    17 Andrzej        Kroc                  121.51 +  456: 350  172
    8    26 Wojciech       Zemło                 137.97 +  407: 373  188
    9     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  326: 351  103
   10     9 Dariusz        Kosz                  152.09 -  403: 568  102
   11    17 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  394: 352  154
   12    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  538: 390  178
   13    17 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  373: 352  176
   14    17 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  418: 456   69
   15    18 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  324: 412   84
   16    17 Dorota         Kuć                   115.70 -  399: 480   66
   17     5 Kamil          Kister                142.20 +  386: 382  192
   18     6 Michał         Alabrudziński         152.52 -  366: 466  103
   19     4 Jan            Mrozowski             142.76 -  378: 410   93
   20     1 Kamil          Górka                 152.41 +  429: 342  202
   21     9 Justyna        Górka                 145.45 -  321: 390   95
   22    11 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  341: 427   78
   23     9 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  492: 316  177
   24     9 Paweł          Janaś                 139.97 -  458: 475   90
   25     9 Rafał          Wesołowski            131.49 +  431: 302  181
   26    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  357: 360   85
   27    13 Michał         Rogalewicz            127.87 -  310: 375   78
   28    20 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  407: 379  168
   29    22 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  397: 288  168
   30    15 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  337: 388   86
   32    23 Marta          Bajorek               119.81 +  398: 301  170
   33     1 Marek          Rogalski              124.50 +  368: 364  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4244  / 32 132.62




	Karol Wyrębkiewicz 140.12 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Łukasz         Baranowski            125.27 -  330: 386   75
    3     5 Rafał          Stachowski            116.47 +  559: 374  166
    4     7 Dorota         Kuć                   115.70 +  387: 337  166
    5     5 Agata          Kuć                   120.08 -  403: 424   70
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  414: 306  176
    8     5 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  518: 333  169
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  403: 352  178
   10     5 Maria          Pokorska              105.94 +  393: 387  156
   11     8 Marcin         Ceglarek              118.00 +  443: 265  168
   12     7 Justyna        Górka                 145.45 -  359: 532   95
   14     7 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  533: 315  186
   15     7 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  371: 316  168
   16     7 Wojciech       Zemło                 137.97 -  374: 403   88
   18     8 Maciej         Czupryniak            139.55 +  321: 289  190
   19     6 Szymon         Płachta               135.07 -  401: 402   85
   20     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  390: 297  185
   21     8 Bogusław       Szyszka               134.79 -  281: 507   85
   23     7 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  418: 331  203
   24     7 Dariusz        Kuć                   133.62 -  336: 466   84
   26     3 Jan            Mrozowski             142.76 +  460: 303  193
   28     2 Kacper         Zegadło               137.34 -  318: 339   87
   29     2 Rafał          Lenartowski           143.52 -  336: 352   94
   31     4 Łukasz         Tuszyński             145.03 +  431: 357  195
   32     1 Dariusz        Kosz                  152.09 -  301: 432  102
   33    22 Łukasz         Bobowski              145.49 +  429: 310  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3559  / 25 142.36




	Paweł Janaś 139.97 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  390: 374  178
    2    26 Marek          Rogalski              124.50 -  416: 428   75
    3    24 Andrzej        Kroc                  121.51 +  377: 351  172
    4    24 Wojciech       Zemło                 137.97 -  385: 399   88
    5    23 Dorota         Kuć                   115.70 +  384: 333  166
    6    21 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  349: 373   84
    7    24 Agata          Kuć                   120.08 +  352: 339  170
    8    23 Michał         Rogalewicz            127.87 -  375: 451   78
    9    21 Łukasz         Baranowski            125.27 -  348: 440   75
   10    22 Irena          Sołdan                137.85 +  403: 325  188
   11    28 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   12    28 Marta          Bajorek               119.81 +  407: 391  170
   13     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  347: 386   96
   14     8 Stanisław      Rydzik                141.84 -  305: 537   92
   15     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  425: 288  193
   16     3 Jan            Mrozowski             142.76 +  368: 330  193
   17    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  395: 444   95
   18    14 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  368: 386  103
   19    12 Bogusław       Szyszka               134.79 +  345: 335  185
   20     9 Dominik        Piasecki              128.44 +  387: 377  178
   21    16 Kacper         Zegadło               137.34 -  310: 369   87
   22    14 Rafał          Wesołowski            131.49 -  328: 358   81
   23    10 Maciej         Czupryniak            139.55 +  390: 370  190
   24     9 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  475: 458  191
   25    14 Justyna        Górka                 145.45 +  449: 322  195
   26    14 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  436: 387  187
   28    15 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  412: 341  176
   29    16 Maria          Pokorska              105.94 +  310: 279  156
   30    16 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  542: 257  169
   31    15 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  281: 300   68
   32    15 Jakub          Szymczak              144.59 -  359: 399   95
   33    14 Dawid          Pikul                 149.69 -  268: 524  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4274  / 31 137.87




	Maciej Czupryniak 139.55 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Rogalewicz            127.87 +  421: 327  178
    2    18 Jakub          Błażejewski           120.94 +  380: 351  171
    3    18 Irena          Sołdan                137.85 +  482: 283  188
    4    17 Rafał          Lenartowski           143.52 -  424: 454   94
    5    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  390: 427   95
    6    14 Natalia        Woźniak               130.52 +  390: 385  181
    7    18 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  509: 355  172
    8    27 Jakub          Szymczak              144.59 -  375: 386   95
    9    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  358: 452  102
   10    10 Karol          Waniek                135.93 +  446: 286  186
   11    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  322: 407   78
   12    20 Marek          Rogalski              124.50 +  394: 393  175
   13    18 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   14    19 Marta          Bajorek               119.81 -  303: 404   70
   15    20 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  345: 321  168
   16    18 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  504: 376  184
   17     8 Michał         Alabrudziński         152.52 -  302: 604  103
   18     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  289: 321   90
   19     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  394: 381  193
   20     3 Łukasz         Bobowski              145.49 -  339: 407   95
   21    10 Marcin         Ceglarek              118.00 +  408: 319  168
   22     9 Justyna        Górka                 145.45 +  352: 348  195
   23    10 Paweł          Janaś                 139.97 -  370: 390   90
   24    10 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  338: 462   77
   25    10 Kacper         Zegadło               137.34 +  429: 271  187
   26    11 Szymon         Płachta               135.07 -  283: 464   85
   27    15 Dawid          Pikul                 149.69 -  373: 407  100
   28    18 Wojciech       Zemło                 137.97 +  355: 349  188
   29    24 Dorota         Kuć                   115.70 +  400: 351  166
   30    13 Maciej         Perzyński             124.65 -  398: 415   75
   32    22 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  539: 303  169
   33     4 Maria          Pokorska              105.94 +  428: 346  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4274  / 31 137.87




	Wojciech Zemło 137.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Morawski              152.95 -  377: 384  103
    2    12 Dominik        Piasecki              128.44 -  370: 384   78
    3    22 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  416: 445   77
    4    24 Paweł          Janaś                 139.97 +  399: 385  190
    5    25 Justyna        Górka                 145.45 -  352: 369   95
    6    28 Marcin         Ceglarek              118.00 +  363: 359  168
    7    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  470: 292  181
    8    26 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  373: 407   91
    9    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  281: 391   85
   12    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  357: 425   95
   13     3 Łukasz         Bobowski              145.49 +  395: 352  195
   14     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  407: 404  193
   15     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  345: 529  103
   16     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  403: 374  190
   17    18 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  390: 387  169
   18    18 Marta          Bajorek               119.81 +  403: 274  170
   19    17 Marek          Rogalski              124.50 -  347: 363   75
   20    19 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  393: 378  174
   21    19 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  328: 247  168
   22    19 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  473: 346  184
   23    20 Jakub          Błażejewski           120.94 -  319: 374   71
   24    18 Agata          Kuć                   120.08 +  440: 305  170
   25    18 Irena          Sołdan                137.85 -  337: 412   88
   26    19 Łukasz         Baranowski            125.27 +  418: 333  175
   27    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  415: 349  178
   28    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -  349: 355   90
   30    24 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   31    17 Michał         Rogalewicz            127.87 -  308: 358   78
   32    13 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  419: 332  186
   33    17 Dorota         Kuć                   115.70 -  337: 470   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3886  / 29 134.00




	Irena Sołdan 137.85 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  372: 440   96
    2     6 Stanisław      Rydzik                141.84 -  361: 440   92
    3    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -  283: 482   90
    4    18 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  391: 416   81
    5    20 Szymon         Płachta               135.07 -  284: 432   85
    6    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  547: 256  185
    7    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  338: 412   87
    8    20 Marcin         Ceglarek              118.00 -  251: 436   68
    9    23 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  452: 394  177
   10    22 Paweł          Janaś                 139.97 -  325: 403   90
   11     2 Jan            Mrozowski             142.76 +  420: 367  193
   12     3 Łukasz         Bobowski              145.49 -  330: 504   95
   13    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  264: 445   95
   14    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  579: 354  203
   15     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  339: 432  103
   16     9 Dariusz        Kosz                  152.09 +  423: 395  202
   17    21 Dawid          Pikul                 149.69 +  474: 290  200
   18    23 Michał         Rogalewicz            127.87 =  389: 389  128
   19    22 Michał         Landowski             100.00 +  411: 282  150
   20    23 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  362: 352  168
   21    23 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  340: 359   76
   22    22 Marta          Bajorek               119.81 -  364: 384   70
   23    21 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  445: 313  154
   24    21 Marek          Rogalski              124.50 +  388: 267  175
   25    18 Wojciech       Zemło                 137.97 +  412: 337  188
   26    17 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  424: 335  172
   27     7 Bogusław       Szyszka               134.79 -  335: 445   85
   28    12 Natalia        Woźniak               130.52 -  257: 498   81
   29     4 Michał         Alabrudziński         152.52 +  407: 338  203
   30     7 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  448: 406  193
   31    11 Rafał          Wesołowski            131.49 -  334: 340   81
   33     7 Justyna        Górka                 145.45 -  321: 402   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4161  / 32 130.03




	Kacper Zegadło 137.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Bajorek               119.81 +  372: 282  170
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  317: 268  176
    3    15 Dariusz        Kuć                   133.62 +  438: 418  184
    4    16 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  354: 418  103
    5    18 Rafał          Lenartowski           143.52 +  420: 368  194
    6    17 Lucyna         Śniadach              115.05 -  313: 336   65
    7    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  251: 461  102
    8    12 Bogusław       Szyszka               134.79 -  312: 427   85
    9    17 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  461: 410  168
   10    17 Jakub          Szymczak              144.59 -  343: 379   95
   11    24 Michał         Rogalewicz            127.87 +  391: 339  178
   12    23 Dawid          Pikul                 149.69 +  415: 302  200
   13    23 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  342: 383   84
   14    24 Rafał          Stachowski            116.47 -  283: 399   66
   15    22 Marek          Rogalski              124.50 +  429: 297  175
   16    24 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  462: 353  174
   17     3 Łukasz         Bobowski              145.49 -  300: 579   95
   18     3 Jan            Mrozowski             142.76 +  334: 269  193
   19     8 Stanisław      Rydzik                141.84 +  423: 343  192
   20     8 Kamil          Kister                142.20 -  317: 335   92
   21    16 Paweł          Janaś                 139.97 +  369: 310  190
   22    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  438: 345  177
   23    15 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  394: 345  178
   24    16 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  299: 380   87
   25    10 Maciej         Czupryniak            139.55 -  271: 429   90
   26    10 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  345: 419   81
   27    11 Natalia        Woźniak               130.52 +  402: 398  181
   28     2 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  339: 318  190
   29     6 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  259: 453   93
   30    12 Bartosz        Morawski              152.95 +  466: 387  203
   31     9 Łukasz         Baranowski            125.27 -  399: 404   75
   32    12 Justyna        Górka                 145.45 +  475: 399  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4531  / 32 141.59




	Małgorzata Sulejewska 136.78 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 152.41 -  371: 406  102
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  380: 452   93
    3    26 Jakub          Błażejewski           120.94 +  370: 351  171
    4    25 Dawid          Pikul                 149.69 -  298: 422  100
    5    28 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  297: 379   72
    6    26 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  401: 357  168
    7    26 Irena          Sołdan                137.85 +  412: 338  188
    8    18 Rafał          Lenartowski           143.52 -  344: 347   94
    9    26 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  360: 372   68
   10    27 Dorota         Kuć                   115.70 +  358: 345  166
   11     6 Stanisław      Rydzik                141.84 -  364: 377   92
   12     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  293: 489   96
   13    25 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  469: 260  174
   14    26 Marek          Rogalski              124.50 -  422: 460   75
   15    26 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  460: 371  176
   16    26 Marta          Bajorek               119.81 -  327: 359   70
   17    10 Dariusz        Kosz                  152.09 +  380: 356  202
   18    10 Bogusław       Szyszka               134.79 -  416: 426   85
   19    14 Natalia        Woźniak               130.52 +  416: 341  181
   20    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  387: 420   79
   21    12 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  389: 357  169
   22    10 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  338: 398   81
   23    14 Szymon         Płachta               135.07 +  442: 351  185
   24    16 Kacper         Zegadło               137.34 +  380: 299  187
   25    13 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  349: 458   77
   26    14 Paweł          Janaś                 139.97 -  387: 436   90
   27     1 Jan            Mrozowski             142.76 +  494: 462  193
   28     7 Bartosz        Morawski              152.95 -  379: 449  103
   29    10 Dariusz        Kuć                   133.62 +  382: 321  184
   30     1 Kamil          Kister                142.20 +  400: 319  192
   32     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  445: 462   85
   33     8 Lucyna         Śniadach              115.05 -  376: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4063  / 32 126.97




	Karol Waniek 135.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kroc                  121.51 -  347: 359   72
    2    11 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  386: 257  168
    3    12 Marek          Rogalski              124.50 +  378: 311  175
    4     9 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  407: 335  178
    5     9 Marta          Bajorek               119.81 +  436: 332  170
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  424: 333  176
    7    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  386: 417   85
    9    12 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  483: 240  169
   10    10 Maciej         Czupryniak            139.55 -  286: 446   90
   13    12 Michał         Rogalewicz            127.87 +  469: 426  178
   14    12 Dawid          Pikul                 149.69 -  398: 484  100
   16    11 Łukasz         Baranowski            125.27 +  415: 365  175
   17    12 Marcin         Ceglarek              118.00 -  385: 394   68
   21     7 Stanisław      Rydzik                141.84 -  344: 454   92
   22     7 Kamil          Kister                142.20 +  430: 321  192
   23     4 Kamil          Górka                 152.41 -  413: 521  102
   25     8 Dariusz        Kuć                   133.62 -  392: 447   84
   28     6 Justyna        Górka                 145.45 -  363: 408   95
   31     5 Łukasz         Bobowski              145.49 -  303: 314   95
   33     9 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  379: 352  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2667  / 20 133.35




	Grzegorz Koczkodon 135.67 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Rogalski              124.50 -  346: 416   75
    2    27 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  277: 396   74
    3    23 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  429: 327  168
    4    23 Andrzej        Kroc                  121.51 +  423: 261  172
    5    24 Rafał          Stachowski            116.47 +  364: 352  166
    6    22 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  472: 276  168
    7    23 Dawid          Pikul                 149.69 -  328: 394  100
    8    22 Monika         Siemaszko             107.56 -  309: 319   58
    9    22 Rafał          Lenartowski           143.52 -  328: 419   94
   10    24 Lucyna         Śniadach              115.05 +  320: 307  165
   11    26 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  416: 316  169
   12    27 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   13     8 Michał         Alabrudziński         152.52 +  371: 302  203
   14     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  315: 533   90
   15     3 Kamil          Górka                 152.41 -  282: 500  102
   16     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  366: 425   93
   17    15 Natalia        Woźniak               130.52 -  340: 507   81
   18    15 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  271: 427   95
   19    11 Dominik        Piasecki              128.44 +  450: 393  178
   20    12 Dariusz        Kosz                  152.09 -  300: 312  102
   21    14 Szymon         Płachta               135.07 +  524: 345  185
   22    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  262: 423   85
   23    12 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  466: 300  181
   24    12 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  372: 391   69
   25    16 Marcin         Ceglarek              118.00 -  366: 409   68
   26    13 Justyna        Górka                 145.45 -  303: 449   95
   28    14 Marta          Bajorek               119.81 +  382: 364  170
   29    14 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  389: 328  178
   30    15 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  388: 337  191
   31    13 Dorota         Kuć                   115.70 -  355: 423   66
   32    13 Wojciech       Zemło                 137.97 -  332: 419   88
   33    15 Jakub          Błażejewski           120.94 +  416: 270  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3900  / 31 125.81




	Szymon Płachta 135.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    2    21 Marta          Bajorek               119.81 +  432: 332  170
    3    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  451: 408  203
    4    13 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  275: 395   95
    5    20 Irena          Sołdan                137.85 +  432: 284  188
    6    20 Rafał          Lenartowski           143.52 +  411: 357  194
    7     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  365: 452  103
    8    10 Dominik        Piasecki              128.44 +  363: 355  178
    9    20 Jakub          Szymczak              144.59 -  282: 348   95
   10    19 Andrzej        Kroc                  121.51 -  358: 392   72
   11    22 Jakub          Błażejewski           120.94 -  387: 494   71
   12    21 Agata          Kuć                   120.08 -  359: 460   70
   13    24 Rafał          Stachowski            116.47 -  365: 498   66
   14    21 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  382: 387   84
   15    23 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  378: 337  174
   16    22 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  502: 297  154
   17     2 Jan            Mrozowski             142.76 +  436: 410  193
   18     2 Kamil          Górka                 152.41 +  406: 307  202
   19     6 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  402: 401  190
   20     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  347: 427  103
   21    14 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  345: 524   86
   22    13 Maciej         Perzyński             124.65 +  490: 355  175
   23    14 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  351: 442   87
   24    15 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  454: 250  178
   25    11 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  389: 394   81
   26    11 Maciej         Czupryniak            139.55 +  464: 283  190
   27    12 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  441: 390  179
   28     3 Stanisław      Rydzik                141.84 -  428: 526   92
   29     8 Łukasz         Bobowski              145.49 -  307: 418   95
   30    11 Dariusz        Kosz                  152.09 -  383: 455  102
   31    12 Lucyna         Śniadach              115.05 +  426: 315  165
   32    11 Marcin         Ceglarek              118.00 +  383: 354  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4203  / 31 135.58




	Bogusław Szyszka 134.79 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Szymczak              144.59 -  392: 455   95
    4    12 Maria          Pokorska              105.94 +  393: 341  156
    5    12 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    8    12 Kacper         Zegadło               137.34 +  427: 312  187
    9    11 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  380: 351  181
   10    12 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  440: 325  169
   11    11 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  380: 319  168
   12    12 Rafał          Stachowski            116.47 +  347: 341  166
   14    11 Agata          Kuć                   120.08 +  398: 285  170
   15    12 Łukasz         Baranowski            125.27 -  338: 424   75
   16    12 Rafał          Lenartowski           143.52 -  333: 409   94
   18    10 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  426: 416  187
   19    12 Paweł          Janaś                 139.97 -  335: 345   90
   20    11 Maciej         Perzyński             124.65 -  401: 402   75
   21     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  507: 281  190
   22     8 Mirosław       Uglik                 146.36 -  381: 404   96
   24     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  370: 392   93
   25     6 Natalia        Woźniak               130.52 +  399: 345  181
   26     8 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  462: 253  179
   27     7 Irena          Sołdan                137.85 +  445: 335  188
   28     8 Marcin         Ceglarek              118.00 +  550: 331  168
   30     9 Rafał          Wesołowski            131.49 +  388: 370  181
   31     8 Jan            Mrozowski             142.76 +  449: 354  193
   32     4 Michał         Alabrudziński         152.52 +  324: 290  203
   33    12 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  304: 385   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3580  / 24 149.17




	Małgorzata Deszczyńska 134.68 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  357: 375   69
    2    24 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
    3    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  494: 345  179
    4    15 Natalia        Woźniak               130.52 +  371: 344  181
    5    19 Łukasz         Baranowski            125.27 +  493: 268  175
    6    19 Irena          Sołdan                137.85 -  256: 547   88
    7    12 Karol          Waniek                135.93 +  417: 386  186
    8     9 Dariusz        Kosz                  152.09 -  340: 409  102
    9    19 Wojciech       Zemło                 137.97 +  391: 281  188
   10    20 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  358: 386   72
   11    21 Agata          Kuć                   120.08 +  369: 337  170
   12    22 Jakub          Błażejewski           120.94 -  315: 379   71
   13    21 Dorota         Kuć                   115.70 -  339: 387   66
   14    23 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  493: 303  168
   15    21 Maria          Pokorska              105.94 +  382: 316  156
   16    21 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  436: 408  178
   17     1 Kamil          Górka                 152.41 +  327: 321  202
   18     1 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  429: 327  193
   19     5 Kamil          Kister                142.20 +  501: 370  192
   20     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  297: 390   90
   21    13 Maciej         Perzyński             124.65 -  327: 353   75
   22    15 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  423: 262  186
   23    16 Marcin         Ceglarek              118.00 -  307: 446   68
   24    13 Justyna        Górka                 145.45 -  330: 362   95
   25    12 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  372: 365  169
   26    12 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  360: 357  191
   27    10 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  380: 423  103
   28     4 Michał         Alabrudziński         152.52 +  397: 394  203
   29     7 Jan            Mrozowski             142.76 -  307: 502   93
   30    10 Dominik        Piasecki              128.44 -  296: 431   78
   31    10 Rafał          Lenartowski           143.52 -  368: 393   94
   32     9 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  462: 445  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4268  / 31 137.68




	Alicja Grąbczewska 134.24 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Kuć                   133.62 -  405: 417   84
    2    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  391: 464  103
    3     7 Kamil          Kister                142.20 +  389: 347  192
    4     5 Michał         Alabrudziński         152.52 -  309: 399  103
    5    22 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  463: 308  177
    6    21 Paweł          Janaś                 139.97 +  373: 349  190
    7     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  272: 350   93
    8     1 Kamil          Górka                 152.41 -  400: 421  102
    9    28 Marcin         Ceglarek              118.00 +  493: 353  168
   10    25 Justyna        Górka                 145.45 -  345: 486   95
   11     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  433: 463  103
   12    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  396: 528  102
   13    23 Kacper         Zegadło               137.34 +  383: 342  187
   14    21 Szymon         Płachta               135.07 +  387: 382  185
   15    18 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  412: 324  191
   16    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -  376: 504   90
   17    26 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  369: 504   78
   18    25 Marek          Rogalski              124.50 +  441: 348  175
   19    23 Łukasz         Baranowski            125.27 -  358: 382   75
   20    22 Rafał          Lenartowski           143.52 -  310: 354   94
   21    17 Jakub          Szymczak              144.59 -  378: 398   95
   22    19 Wojciech       Zemło                 137.97 -  346: 473   88
   23    27 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   24    25 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  388: 340  176
   25    22 Agata          Kuć                   120.08 +  484: 358  170
   26    23 Dawid          Pikul                 149.69 -  271: 469  100
   27    21 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  501: 302  169
   28    24 Maciej         Dąbrowski             104.22 -  415: 436   54
   29    21 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  381: 331  181
   31    14 Maciej         Perzyński             124.65 +  380: 289  175
   32    17 Michał         Rogalewicz            127.87 -  361: 370   78
   33    20 Andrzej        Kroc                  121.51 +  380: 378  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4045  / 31 130.48




	Dariusz Kuć 133.62 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  417: 405  184
    3    15 Kacper         Zegadło               137.34 -  418: 438   87
    7    16 Marek          Rogalski              124.50 +  381: 296  175
    9    16 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   10    16 Marta          Bajorek               119.81 +  413: 373  170
   19    16 Marcin         Ceglarek              118.00 -  365: 468   68
   20    16 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  382: 281  178
   21     3 Jan            Mrozowski             142.76 -  325: 476   93
   22     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  313: 475   95
   23     8 Stanisław      Rydzik                141.84 -  366: 413   92
   24     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  466: 336  190
   25     8 Karol          Waniek                135.93 +  447: 392  186
   26     7 Dominik        Piasecki              128.44 -  388: 422   78
   27     9 Rafał          Wesołowski            131.49 -  338: 447   81
   29    10 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  321: 382   87
   31     3 Mirosław       Uglik                 146.36 -  253: 451   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 15 124.00




	Rafał Wesołowski 131.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  417: 367  176
    2    22 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  411: 437   69
    3    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  380: 400   95
    4    14 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  481: 430  179
    5    17 Lucyna         Śniadach              115.05 +  374: 331  165
    6    18 Łukasz         Baranowski            125.27 -  355: 413   75
    7    11 Dominik        Piasecki              128.44 -  307: 334   78
    8    11 Bartosz        Morawski              152.95 -  348: 444  103
    9    18 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  417: 236  172
   10    18 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  310: 325   68
   11    23 Dawid          Pikul                 149.69 -  360: 409  100
   12    24 Michał         Rogalewicz            127.87 -  259: 434   78
   13    22 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  274: 463   68
   14    22 Dorota         Kuć                   115.70 +  349: 310  166
   15    24 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  435: 443   78
   16    23 Marek          Rogalski              124.50 +  403: 367  175
   17     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  405: 408   93
   18     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  310: 429   95
   19     7 Michał         Alabrudziński         152.52 -  412: 450  103
   20     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  326: 446   96
   21    15 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  351: 459   77
   22    14 Paweł          Janaś                 139.97 +  358: 328  190
   23    13 Justyna        Górka                 145.45 +  393: 323  195
   24    14 Marcin         Ceglarek              118.00 -  308: 494   68
   25     9 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  302: 431   91
   26     9 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  452: 271  169
   27     9 Dariusz        Kuć                   133.62 +  447: 338  184
   28     1 Kamil          Kister                142.20 +  432: 331  192
   29     5 Kamil          Górka                 152.41 -  347: 434  102
   30     9 Bogusław       Szyszka               134.79 -  370: 388   85
   31    11 Irena          Sołdan                137.85 +  340: 334  188
   32    10 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  336: 381   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3851  / 32 120.34




	Marek Dudkiewicz 130.95 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Błażejewski           120.94 -  269: 382   71
    2    19 Dawid          Pikul                 149.69 +  434: 383  200
    3    19 Łukasz         Baranowski            125.27 +  406: 374  175
    4    18 Irena          Sołdan                137.85 +  416: 391  188
    5    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  329: 433  103
    6    13 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  360: 557   95
    7    19 Wojciech       Zemło                 137.97 -  292: 470   88
    8    25 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  292: 526   72
    9    11 Bogusław       Szyszka               134.79 -  351: 380   85
   10    11 Bartosz        Morawski              152.95 +  415: 329  203
   11    19 Maria          Pokorska              105.94 +  520: 258  156
   12    18 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  372: 421   74
   13    19 Marta          Bajorek               119.81 +  474: 377  170
   14    18 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  371: 423   76
   15    19 Rafał          Stachowski            116.47 -  310: 402   66
   16    19 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  350: 386   68
   17     6 Mirosław       Uglik                 146.36 +  451: 376  196
   18     7 Stanisław      Rydzik                141.84 -  328: 352   92
   19     1 Łukasz         Bobowski              145.49 +  435: 369  195
   20     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  305: 491   93
   21    11 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  394: 432   78
   22    10 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  398: 338  187
   23    12 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  300: 466   86
   24    11 Maciej         Perzyński             124.65 +  415: 413  175
   25    11 Szymon         Płachta               135.07 +  394: 389  185
   26    10 Kacper         Zegadło               137.34 +  419: 345  187
   27    14 Agata          Kuć                   120.08 +  404: 305  170
   28    17 Jakub          Szymczak              144.59 -  441: 442   95
   29    21 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  331: 381   84
   30    14 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  352: 449   77
   32    24 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   33     3 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  505: 262  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3944  / 31 127.23




	Natalia Woźniak 130.52 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  323: 338   68
    2    14 Dorota         Kuć                   115.70 -  253: 444   66
    4    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  344: 371   85
    5    16 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  455: 249  169
    6    14 Maciej         Czupryniak            139.55 -  385: 390   90
    8    13 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  402: 272  174
   11    16 Andrzej        Kroc                  121.51 +  478: 362  172
   12    15 Jakub          Szymczak              144.59 -  306: 406   95
   13    16 Łukasz         Baranowski            125.27 -  327: 347   75
   14    14 Lucyna         Śniadach              115.05 +  445: 286  165
   15    16 Jakub          Błażejewski           120.94 +  367: 350  171
   16    13 Michał         Rogalewicz            127.87 +  471: 380  178
   17    15 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  507: 340  186
   18    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  365: 605   77
   19    14 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  341: 416   87
   20    14 Justyna        Górka                 145.45 -  339: 416   95
   21     4 Łukasz         Bobowski              145.49 +  336: 266  195
   22     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  349: 451   93
   23     6 Michał         Alabrudziński         152.52 -  339: 427  103
   24     6 Mirosław       Uglik                 146.36 +  480: 422  196
   25     6 Bogusław       Szyszka               134.79 -  345: 399   85
   26     6 Dariusz        Kosz                  152.09 -  331: 508  102
   27    11 Kacper         Zegadło               137.34 -  398: 402   87
   28    12 Irena          Sołdan                137.85 +  498: 257  188
   29    12 Marcin         Ceglarek              118.00 -  362: 369   68
   32     6 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  428: 397  193
   33    11 Dominik        Piasecki              128.44 +  454: 426  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3441  / 27 127.44




	Ireneusz Moralewicz 128.50 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Stachowski            116.47 +  434: 221  166
    2    15 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  359: 312  168
    3    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  345: 494   85
    4    14 Rafał          Wesołowski            131.49 -  430: 481   81
    5    15 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  404: 417   91
    6    16 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  359: 334  169
    7    15 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  427: 349  178
    8    15 Maciej         Dąbrowski             104.22 -  318: 394   54
    9    14 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  436: 395  169
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  360: 292  176
   11    14 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  377: 334  168
   12    16 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  340: 415   72
   13    15 Lucyna         Śniadach              115.05 +  397: 316  165
   14    16 Rafał          Lenartowski           143.52 -  376: 486   94
   15    15 Agata          Kuć                   120.08 +  418: 287  170
   16    16 Jakub          Błażejewski           120.94 +  411: 352  171
   17    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  358: 340  177
   18    13 Maciej         Perzyński             124.65 -  410: 446   75
   19    15 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  399: 356  178
   20    15 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  420: 387  187
   21     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  358: 526   93
   22     3 Kamil          Górka                 152.41 -  303: 459  102
   23     5 Mirosław       Uglik                 146.36 -  228: 458   96
   24     8 Kamil          Kister                142.20 -  361: 368   92
   25     7 Bartosz        Morawski              152.95 +  501: 319  203
   26     8 Bogusław       Szyszka               134.79 -  253: 462   85
   27    12 Szymon         Płachta               135.07 -  390: 441   85
   28    11 Łukasz         Baranowski            125.27 +  445: 379  175
   31     1 Michał         Alabrudziński         152.52 -  296: 540  103
   32     5 Jan            Mrozowski             142.76 -  286: 460   93
   33    10 Dariusz        Kosz                  152.09 +  402: 194  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4123  / 31 133.00




	Dominik Piasecki 128.44 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  356: 410   72
    2    12 Wojciech       Zemło                 137.97 +  384: 370  188
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  430: 421  178
    4    11 Marek          Rogalski              124.50 +  442: 352  175
    6    11 Marta          Bajorek               119.81 +  396: 364  170
    7    11 Rafał          Wesołowski            131.49 +  334: 307  181
    8    10 Szymon         Płachta               135.07 -  355: 363   85
   11    10 Dorota         Kuć                   115.70 +  372: 299  166
   12    11 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  393: 375  168
   13     9 Jakub          Błażejewski           120.94 -  347: 433   71
   15    11 Lucyna         Śniadach              115.05 -  296: 367   65
   17    11 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  450: 331  178
   18    12 Marcin         Ceglarek              118.00 -  349: 415   68
   19    11 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  393: 450   86
   20     9 Paweł          Janaś                 139.97 -  377: 387   90
   23     3 Łukasz         Bobowski              145.49 +  388: 386  195
   24     2 Jan            Mrozowski             142.76 +  351: 350  193
   26     7 Dariusz        Kuć                   133.62 +  422: 388  184
   27     8 Rafał          Lenartowski           143.52 +  387: 355  194
   30    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  431: 296  185
   32     2 Mirosław       Uglik                 146.36 -  318: 469   96
   33    11 Natalia        Woźniak               130.52 -  426: 454   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3069  / 22 139.50




	Krzysztof Gibas 127.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  243: 415   93
    2     3 Łukasz         Bobowski              145.49 +  408: 355  195
    3    27 Agata          Kuć                   120.08 -  325: 542   70
    4    28 Michał         Rogalewicz            127.87 -  396: 398   78
    5    27 Andrzej        Kroc                  121.51 +  464: 256  172
    6    27 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  314: 352   72
    7    28 Łukasz         Baranowski            125.27 -  338: 395   75
    8    19 Lucyna         Śniadach              115.05 +  429: 292  165
    9    27 Rafał          Stachowski            116.47 +  449: 373  166
   10    26 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  393: 407   68
   11     7 Kamil          Kister                142.20 +  431: 369  192
   12     5 Stanisław      Rydzik                141.84 -  355: 467   92
   13    28 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  364: 371   78
   14    27 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  388: 312  154
   15    27 Marta          Bajorek               119.81 +  375: 373  170
   16    25 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  312: 344   76
   17    11 Dominik        Piasecki              128.44 -  331: 450   78
   18    11 Bartosz        Morawski              152.95 -  265: 447  103
   19    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  356: 399   79
   20    16 Dariusz        Kuć                   133.62 -  281: 382   84
   21    11 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  432: 394  181
   22    11 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  427: 341  191
   23    15 Kacper         Zegadło               137.34 -  345: 394   87
   24    15 Szymon         Płachta               135.07 -  250: 454   85
   25    15 Maciej         Perzyński             124.65 -  313: 409   75
   26    15 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  396: 428   77
   27     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  357: 398   93
   28     5 Dariusz        Kosz                  152.09 +  325: 323  202
   29     9 Kazimierz      Merklejn              153.23 +  391: 301  203
   30     2 Michał         Alabrudziński         152.52 -  294: 444  103
   32    10 Rafał          Wesołowski            131.49 +  381: 336  181
   33     5 Rafał          Lenartowski           143.52 -  365: 383   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3832  / 32 119.75




	Michał Rogalewicz 127.87 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -  327: 421   90
    2    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  352: 429   69
    3    28 Marcin         Ceglarek              118.00 -  352: 425   68
    4    28 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  398: 396  178
    5     7 Kamil          Kister                142.20 -  389: 439   92
    6     8 Stanisław      Rydzik                141.84 -  348: 483   92
    7    22 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  231: 381   77
    8    23 Paweł          Janaś                 139.97 +  451: 375  190
    9     2 Łukasz         Bobowski              145.49 -  270: 401   95
   10     3 Jan            Mrozowski             142.76 +  418: 319  193
   11    24 Kacper         Zegadło               137.34 -  339: 391   87
   12    24 Rafał          Wesołowski            131.49 +  434: 259  181
   13    12 Karol          Waniek                135.93 -  426: 469   86
   14    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  307: 542  102
   15    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  336: 387  103
   16    13 Natalia        Woźniak               130.52 -  380: 471   81
   17    23 Łukasz         Baranowski            125.27 +  423: 323  175
   18    23 Irena          Sołdan                137.85 =  389: 389  138
   19    27 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  320: 393   69
   20    27 Marta          Bajorek               119.81 -  292: 460   70
   21    26 Maria          Pokorska              105.94 -  293: 420   56
   22    26 Marek          Rogalski              124.50 -  325: 520   75
   23    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  325: 289  172
   24    19 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  357: 358   68
   25    24 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  416: 346  168
   26    22 Dorota         Kuć                   115.70 -  350: 384   66
   27    13 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  375: 310  191
   29    20 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   30    19 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  414: 267  154
   31    17 Wojciech       Zemło                 137.97 +  358: 308  188
   32    17 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  370: 361  184
   33    13 Maciej         Perzyński             124.65 +  486: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3733  / 31 120.42




	Mariusz Sylwestrzuk 127.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Janaś                 139.97 -  374: 390   90
    2    25 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  344: 388   77
    3    10 Dominik        Piasecki              128.44 -  421: 430   78
    4     9 Karol          Waniek                135.93 -  335: 407   86
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  427: 400  193
    6     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  396: 412   93
    7    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  349: 427   79
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  352: 403   90
   10     7 Stanisław      Rydzik                141.84 +  416: 356  192
   11    18 Maciej         Czupryniak            139.55 +  407: 322  190
   12    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  390: 538   91
   13    28 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  371: 364  178
   14    25 Justyna        Górka                 145.45 -  281: 470   95
   15    24 Rafał          Wesołowski            131.49 +  443: 435  181
   16    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  408: 436   85
   17    26 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  504: 369  184
   18    26 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  293: 322   68
   19    18 Jakub          Szymczak              144.59 -  305: 469   95
   20    17 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  356: 414   72
   21    25 Jakub          Błażejewski           120.94 +  391: 337  171
   22    27 Dawid          Pikul                 149.69 +  481: 348  200
   23    23 Łukasz         Baranowski            125.27 -  275: 422   75
   24    23 Rafał          Lenartowski           143.52 +  344: 321  194
   25    26 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   26    26 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  336: 359   69
   27    18 Wojciech       Zemło                 137.97 -  349: 415   88
   28    21 Dorota         Kuć                   115.70 +  503: 348  166
   29    14 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  328: 389   86
   30    18 Agata          Kuć                   120.08 +  416: 401  170
   31    21 Marta          Bajorek               119.81 +  439: 364  170
   33     2 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  365: 370   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3675  / 30 122.50




	Jolanta Chłopińska 126.95 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  343: 322  174
    2    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  388: 344  178
    3    22 Wojciech       Zemło                 137.97 +  445: 416  188
    4    21 Jakub          Szymczak              144.59 +  415: 367  195
    5    22 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  308: 463   84
    6    23 Rafał          Stachowski            116.47 +  456: 296  166
    7    22 Michał         Rogalewicz            127.87 +  381: 231  178
    8    24 Jakub          Błażejewski           120.94 -  329: 349   71
    9    23 Irena          Sołdan                137.85 -  394: 452   88
   10    21 Rafał          Lenartowski           143.52 -  386: 408   94
   11    27 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  385: 344  176
   12    26 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  365: 361  169
   13     7 Stanisław      Rydzik                141.84 -  439: 485   92
   14     6 Kamil          Kister                142.20 -  318: 515   92
   15     2 Łukasz         Bobowski              145.49 +  415: 318  195
   16     1 Kamil          Górka                 152.41 -  294: 434  102
   17    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  340: 358   79
   18    16 Natalia        Woźniak               130.52 +  605: 365  181
   19    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  302: 439  102
   20    10 Bartosz        Morawski              152.95 +  438: 345  203
   21    15 Rafał          Wesołowski            131.49 +  459: 351  181
   22    16 Kacper         Zegadło               137.34 -  345: 438   87
   23     9 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  316: 492   91
   24    10 Maciej         Czupryniak            139.55 +  462: 338  190
   25    13 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  458: 349  187
   26    15 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  428: 396  178
   28    16 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   29    15 Marek          Rogalski              124.50 -  366: 495   75
   30    14 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  449: 352  181
   31    16 Michał         Landowski             100.00 -  391: 408   50
   32    16 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  371: 402   72
   33    16 Agata          Kuć                   120.08 -  387: 440   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4169  / 31 134.48




	Krzysztof Sporczyk 126.07 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            131.49 -  367: 417   81
    2    23 Kacper         Zegadło               137.34 -  268: 317   87
    3     1 Kamil          Górka                 152.41 -  359: 406  102
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  314: 497   93
    5    11 Bartosz        Morawski              152.95 -  399: 413  103
    6    12 Karol          Waniek                135.93 -  333: 424   86
    7     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  306: 414   90
    8     7 Stanisław      Rydzik                141.84 +  362: 334  192
    9    15 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  352: 466  103
   10    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  292: 360   79
   11    27 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  344: 385   77
   12    25 Maciej         Perzyński             124.65 +  551: 403  175
   13    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  352: 373   91
   14    18 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  423: 371  181
   15    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  371: 460   87
   16    25 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  344: 312  178
   17    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  340: 336  172
   18    20 Andrzej        Kroc                  121.51 -  360: 437   72
   19    25 Dawid          Pikul                 149.69 -  274: 502  100
   20    26 Jakub          Błażejewski           120.94 -  337: 361   71
   21    23 Irena          Sołdan                137.85 +  359: 340  188
   22    24 Łukasz         Baranowski            125.27 -  279: 430   75
   23    25 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  338: 306  168
   24    25 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  340: 388   84
   25    25 Marek          Rogalski              124.50 =  342: 342  125
   26    27 Maria          Pokorska              105.94 +  454: 326  156
   27    24 Dorota         Kuć                   115.70 +  348: 293  166
   28    15 Paweł          Janaś                 139.97 -  341: 412   90
   29    17 Agata          Kuć                   120.08 +  350: 272  170
   30    21 Jakub          Szymczak              144.59 -  311: 443   95
   31    22 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  297: 471   74
   32    21 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  366: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3680  / 32 115.00




	Łukasz Baranowski 125.27 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                142.20 +  409: 308  192
    2     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  386: 330  190
    3    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  374: 406   81
    4    19 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  423: 285  169
    5    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  268: 493   85
    6    18 Rafał          Wesołowski            131.49 +  413: 355  181
    7    28 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  395: 338  178
    8    17 Justyna        Górka                 145.45 -  372: 481   95
    9    21 Paweł          Janaś                 139.97 +  440: 348  190
   10    23 Maciej         Perzyński             124.65 +  418: 359  175
   11     3 Kamil          Górka                 152.41 -  393: 553  102
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  354: 582   93
   13    16 Natalia        Woźniak               130.52 +  347: 327  181
   14    15 Łukasz         Tuszyński             145.03 +  482: 394  195
   15    12 Bogusław       Szyszka               134.79 +  424: 338  185
   16    11 Karol          Waniek                135.93 -  365: 415   86
   17    23 Michał         Rogalewicz            127.87 -  323: 423   78
   18    22 Agata          Kuć                   120.08 -  364: 448   70
   19    23 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  382: 358  184
   20    24 Rafał          Stachowski            116.47 -  311: 379   66
   21    22 Marta          Bajorek               119.81 +  406: 283  170
   22    24 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  430: 279  176
   23    23 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  422: 275  178
   24    22 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  459: 238  154
   25    20 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  345: 263  168
   26    19 Wojciech       Zemło                 137.97 -  333: 418   88
   27     5 Bartosz        Morawski              152.95 +  370: 348  203
   28    11 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  379: 445   79
   29     1 Mirosław       Uglik                 146.36 -  387: 406   96
   30     6 Łukasz         Bobowski              145.49 +  405: 326  195
   31     9 Kacper         Zegadło               137.34 +  404: 399  187
   33     6 Marcin         Ceglarek              118.00 +  524: 277  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4638  / 32 144.94




	Rafał Matczak 125.14 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Maciej Perzyński 124.65 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Dąbrowski             104.22 -  373: 379   54
    2    28 Maria          Pokorska              105.94 +  462: 385  156
    3    21 Jakub          Szymczak              144.59 +  412: 396  195
    4    22 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  523: 275  172
    5    21 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  272: 378   68
    6    24 Dorota         Kuć                   115.70 -  341: 352   66
    7    21 Jakub          Błażejewski           120.94 +  440: 332  171
    8    21 Dawid          Pikul                 149.69 -  329: 407  100
    9    24 Lucyna         Śniadach              115.05 +  451: 274  165
   10    23 Łukasz         Baranowski            125.27 -  359: 418   75
   11    25 Marta          Bajorek               119.81 +  412: 246  170
   12    25 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  403: 551   76
   13     5 Kamil          Kister                142.20 -  370: 412   92
   14     5 Mirosław       Uglik                 146.36 +  379: 368  196
   15     1 Jan            Mrozowski             142.76 +  434: 413  193
   16     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  338: 386   95
   17    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  349: 354  103
   18    13 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  446: 410  179
   19     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  318: 468  103
   20    11 Bogusław       Szyszka               134.79 +  402: 401  185
   21    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  353: 327  185
   22    13 Szymon         Płachta               135.07 -  355: 490   85
   23    11 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  410: 451   69
   24    11 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  413: 415   81
   25    15 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  409: 313  178
   26    16 Marcin         Ceglarek              118.00 -  317: 449   68
   28    13 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  472: 383  169
   29    13 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  324: 343   74
   30    13 Maciej         Czupryniak            139.55 +  415: 398  190
   31    14 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  289: 380   84
   32    14 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  368: 346  168
   33    13 Michał         Rogalewicz            127.87 -  354: 486   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4043  / 32 126.34




	Marek Rogalski 124.50 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  416: 346  186
    2    26 Paweł          Janaś                 139.97 +  428: 416  190
    3    12 Karol          Waniek                135.93 -  311: 378   86
    4    11 Dominik        Piasecki              128.44 -  352: 442   78
    5     1 Kamil          Górka                 152.41 -  338: 423  102
    6     3 Łukasz         Bobowski              145.49 -  248: 395   95
    7    16 Dariusz        Kuć                   133.62 -  296: 381   84
    8    14 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  296: 455  103
    9     5 Kamil          Kister                142.20 +  341: 314  192
   10     6 Michał         Alabrudziński         152.52 -  320: 444  103
   12    20 Maciej         Czupryniak            139.55 -  393: 394   90
   13    27 Justyna        Górka                 145.45 -  356: 371   95
   14    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  460: 422  187
   15    22 Kacper         Zegadło               137.34 -  297: 429   87
   16    23 Rafał          Wesołowski            131.49 -  367: 403   81
   17    25 Rafał          Stachowski            116.47 +  397: 328  166
   18    25 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  348: 441   84
   19    17 Wojciech       Zemło                 137.97 +  363: 347  188
   20    18 Jakub          Szymczak              144.59 -  359: 367   95
   22    26 Michał         Rogalewicz            127.87 +  520: 325  178
   23    24 Rafał          Lenartowski           143.52 -  346: 436   94
   24    21 Irena          Sołdan                137.85 -  267: 388   88
   25    25 Krzysztof      Sporczyk              126.07 =  342: 342  126
   26    25 Marta          Bajorek               119.81 -  361: 375   70
   27    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  376: 393   72
   28    22 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  314: 351   68
   29    15 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  495: 366  177
   30    17 Jakub          Błażejewski           120.94 -  355: 405   71
   31    23 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   33     1 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  364: 368   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3327  / 29 114.72




	Szymon Dąbrowski 124.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  322: 343   77
    2    27 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  396: 277  186
    3    11 Dariusz        Kosz                  152.09 -  354: 454  102
    5     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  273: 504   93
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  372: 375   93
    7    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  341: 422  103
    8    13 Natalia        Woźniak               130.52 -  272: 402   81
    9     7 Michał         Alabrudziński         152.52 -  249: 456  103
   10     8 Mirosław       Uglik                 146.36 -  298: 456   96
   11    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  415: 359  169
   12    18 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  421: 372  181
   13    25 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  260: 469   87
   15    23 Szymon         Płachta               135.07 -  337: 378   85
   16    24 Kacper         Zegadło               137.34 -  353: 462   87
   17    27 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  327: 423   68
   19    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  460: 450  172
   20    19 Wojciech       Zemło                 137.97 -  378: 393   88
   21    28 Agata          Kuć                   120.08 -  393: 394   70
   22    25 Jakub          Błażejewski           120.94 -  338: 509   71
   23    22 Lucyna         Śniadach              115.05 +  394: 310  165
   25    27 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  392: 373  169
   26    28 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   27    17 Jakub          Szymczak              144.59 -  337: 467   95
   28    23 Michał         Landowski             100.00 -  308: 414   50
   29    13 Maciej         Perzyński             124.65 +  343: 324  175
   30    20 Dawid          Pikul                 149.69 -  309: 462  100
   31    22 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  471: 297  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2942  / 26 113.15




	Grzegorz Pukniel 122.47 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Piasecki              128.44 +  410: 356  178
    2     9 Dariusz        Kosz                  152.09 -  270: 496  102
    4    22 Maciej         Perzyński             124.65 -  275: 523   75
    5    28 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  379: 297  187
    6    27 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  352: 314  178
    7    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -  355: 509   90
    8    25 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  526: 292  181
    9    18 Rafał          Wesołowski            131.49 -  236: 417   81
   10    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  386: 358  185
   11    15 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  408: 446   95
   12    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  415: 340  179
   13     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 +  413: 376  193
   14     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  385: 437   95
   15     8 Stanisław      Rydzik                141.84 +  392: 281  192
   16     6 Kamil          Kister                142.20 -  212: 465   92
   17    19 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  336: 340   76
   18    19 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  355: 351  169
   19    19 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  450: 460   74
   20    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  414: 356  178
   21    20 Rafał          Stachowski            116.47 -  313: 388   66
   22    18 Dorota         Kuć                   115.70 -  430: 434   66
   23    19 Michał         Rogalewicz            127.87 -  289: 325   78
   24    20 Dawid          Pikul                 149.69 -  355: 385  100
   26    17 Irena          Sołdan                137.85 -  335: 424   88
   27    19 Marek          Rogalski              124.50 +  393: 376  175
   28    19 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  398: 369  169
   30    23 Marta          Bajorek               119.81 -  337: 464   70
   31    19 Agata          Kuć                   120.08 +  508: 281  170
   32    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  402: 371  177
   33    19 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  278: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3827  / 30 127.57




	Andrzej Kroc 121.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Waniek                135.93 +  359: 347  186
    3    24 Paweł          Janaś                 139.97 -  351: 377   90
    4    23 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  261: 423   86
    5    27 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  256: 464   78
    7    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  350: 456   91
   10    19 Szymon         Płachta               135.07 +  392: 358  185
   11    16 Natalia        Woźniak               130.52 -  362: 478   81
   13     2 Jan            Mrozowski             142.76 -  390: 429   93
   15     6 Kamil          Kister                142.20 -  307: 393   92
   16     5 Mirosław       Uglik                 146.36 -  301: 499   96
   18    20 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  437: 360  176
   19    20 Maria          Pokorska              105.94 -  358: 387   56
   21    18 Dorota         Kuć                   115.70 -  394: 398   66
   23    18 Dawid          Pikul                 149.69 -  342: 371  100
   25    19 Lucyna         Śniadach              115.05 +  443: 349  165
   26    20 Rafał          Lenartowski           143.52 -  353: 397   94
   30    22 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  405: 377  169
   33    20 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  378: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 18 110.44




	Jakub Błażejewski 120.94 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  382: 269  181
    2    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -  351: 380   90
    3    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  351: 370   87
    4    26 Marcin         Ceglarek              118.00 -  362: 408   68
    5     6 Michał         Alabrudziński         152.52 +  432: 397  203
    6     6 Kamil          Kister                142.20 -  367: 415   92
    7    21 Maciej         Perzyński             124.65 -  332: 440   75
    8    24 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  349: 329  177
    9     3 Kamil          Górka                 152.41 +  401: 375  202
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  359: 394   93
   11    22 Szymon         Płachta               135.07 +  494: 387  185
   12    22 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  379: 315  185
   13     9 Dominik        Piasecki              128.44 +  433: 347  178
   14     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  338: 520  103
   15    16 Natalia        Woźniak               130.52 -  350: 367   81
   16    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  352: 411   79
   17    24 Rafał          Lenartowski           143.52 -  317: 331   94
   18    24 Lucyna         Śniadach              115.05 +  400: 348  165
   19    26 Marta          Bajorek               119.81 -  296: 394   70
   20    26 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  361: 337  176
   21    25 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  337: 391   78
   22    25 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  509: 338  174
   23    20 Wojciech       Zemło                 137.97 +  374: 319  188
   24    17 Jakub          Szymczak              144.59 -  374: 438   95
   25    21 Dorota         Kuć                   115.70 +  453: 227  166
   26    24 Rafał          Stachowski            116.47 +  443: 416  166
   27    16 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  384: 323  169
   29    18 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  327: 445   69
   30    17 Marek          Rogalski              124.50 +  405: 355  175
   31    20 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  530: 368  168
   32    20 Michał         Landowski             100.00 +  456: 317  150
   33    15 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  270: 416   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4268  / 32 133.38




	Agata Kuć 120.08 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  415: 447   69
    2    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  335: 440   91
    3    27 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  542: 325  178
    4    27 Justyna        Górka                 145.45 -  357: 385   95
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 +  424: 403  190
    6     7 Mirosław       Uglik                 146.36 -  304: 402   96
    7    24 Paweł          Janaś                 139.97 -  339: 352   90
    9     1 Jan            Mrozowski             142.76 -  309: 496   93
   10     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  372: 432   95
   11    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  337: 369   85
   12    21 Szymon         Płachta               135.07 +  460: 359  185
   13    10 Bartosz        Morawski              152.95 -  270: 466  103
   14    11 Bogusław       Szyszka               134.79 -  285: 398   85
   15    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  287: 418   79
   16    15 Łukasz         Tuszyński             145.03 +  498: 370  195
   17    22 Lucyna         Śniadach              115.05 +  400: 310  165
   18    22 Łukasz         Baranowski            125.27 +  448: 364  175
   19    28 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   20    28 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  352: 353   69
   21    28 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  394: 393  174
   22    28 Maria          Pokorska              105.94 +  379: 369  156
   23    17 Jakub          Szymczak              144.59 -  366: 395   95
   24    18 Wojciech       Zemło                 137.97 -  305: 440   88
   25    22 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  358: 484   84
   26    21 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  370: 292  168
   27    14 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  305: 404   81
   29    17 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  272: 350   76
   30    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  401: 416   78
   31    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  281: 508   72
   32    19 Dorota         Kuć                   115.70 +  422: 415  166
   33    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  440: 387  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3553  / 30 118.43




	Marta Bajorek 119.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kacper         Zegadło               137.34 -  282: 372   87
    2    21 Szymon         Płachta               135.07 -  332: 432   85
    3     2 Łukasz         Bobowski              145.49 -  264: 479   95
    4     1 Kamil          Górka                 152.41 -  324: 585  102
    5     9 Karol          Waniek                135.93 -  332: 436   86
    6    11 Dominik        Piasecki              128.44 -  364: 396   78
    7     6 Kamil          Kister                142.20 +  393: 326  192
    8     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  360: 438   96
    9    13 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  315: 403   95
   10    16 Dariusz        Kuć                   133.62 -  373: 413   84
   11    25 Maciej         Perzyński             124.65 -  246: 412   75
   12    28 Paweł          Janaś                 139.97 -  391: 407   90
   13    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  377: 474   81
   14    19 Maciej         Czupryniak            139.55 +  404: 303  190
   15    27 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  373: 375   78
   16    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  359: 327  187
   17    17 Jakub          Szymczak              144.59 +  347: 301  195
   18    18 Wojciech       Zemło                 137.97 -  274: 403   88
   19    26 Jakub          Błażejewski           120.94 +  394: 296  171
   20    27 Michał         Rogalewicz            127.87 +  460: 292  178
   21    22 Łukasz         Baranowski            125.27 -  283: 406   75
   22    22 Irena          Sołdan                137.85 +  384: 364  188
   23    26 Dorota         Kuć                   115.70 -  356: 361   66
   24    27 Rafał          Stachowski            116.47 +  412: 335  166
   25    28 Maria          Pokorska              105.94 +  387: 275  156
   26    25 Marek          Rogalski              124.50 +  375: 361  175
   27    22 Małgorzata     Szmuksta              117.81 +  342: 258  168
   28    14 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  364: 382   86
   29    19 Dawid          Pikul                 149.69 -  310: 432  100
   30    23 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  464: 337  172
   31    21 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  364: 439   78
   32    23 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  301: 398   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3854  / 32 120.44




	Katarzyna Ślusarska 118.90 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   120.08 +  447: 415  170
    2    20 Michał         Rogalewicz            127.87 +  429: 352  178
    3    20 Lucyna         Śniadach              115.05 -  303: 386   65
    4    19 Łukasz         Baranowski            125.27 -  285: 423   75
    5    16 Natalia        Woźniak               130.52 -  249: 455   81
    6    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  334: 359   79
    7    20 Jakub          Szymczak              144.59 -  356: 405   95
    8    28 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  271: 325   68
    9    12 Karol          Waniek                135.93 -  240: 483   86
   10    12 Bogusław       Szyszka               134.79 -  325: 440   85
   11    20 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  359: 415   74
   12    19 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  452: 292  154
   13    20 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  354: 368   69
   14    20 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   15    17 Dorota         Kuć                   115.70 +  412: 347  166
   16    20 Rafał          Stachowski            116.47 -  305: 403   66
   17     7 Stanisław      Rydzik                141.84 -  334: 574   92
   18     5 Mirosław       Uglik                 146.36 -  274: 461   96
   19     3 Kamil          Górka                 152.41 -  306: 493  102
   20     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  346: 508   93
   21    12 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  357: 389   87
   22    12 Marcin         Ceglarek              118.00 -  331: 366   68
   23    11 Maciej         Perzyński             124.65 +  451: 410  175
   24    12 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  391: 372  186
   25    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  365: 372   85
   26     9 Rafał          Wesołowski            131.49 -  271: 452   81
   27    16 Jakub          Błażejewski           120.94 -  323: 384   71
   28    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  369: 398   72
   29    23 Michał         Landowski             100.00 -  359: 377   50
   30    16 Paweł          Janaś                 139.97 -  257: 542   90
   32    21 Krzysztof      Sporczyk              126.07 +  382: 366  176
   33     2 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  370: 365  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3213  / 31 103.65




	Juliusz Czupryniak 118.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  375: 357  185
    2    22 Rafał          Wesołowski            131.49 +  437: 411  181
    3     4 Jan            Mrozowski             142.76 -  387: 447   93
    4     2 Łukasz         Bobowski              145.49 +  445: 326  195
    5    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  367: 378  102
    6     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  340: 488  103
    7     5 Michał         Alabrudziński         152.52 +  318: 295  203
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  333: 518   90
    9    14 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  395: 436   79
   10    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  428: 457  103
   11    26 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  316: 416   86
   12    26 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  361: 365   77
   13    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  368: 354  169
   14    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  456: 418  191
   15    28 Marcin         Ceglarek              118.00 +  340: 330  168
   16    27 Justyna        Górka                 145.45 -  329: 341   95
   17    18 Wojciech       Zemło                 137.97 -  387: 390   88
   18    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 -  351: 355   72
   19    27 Michał         Rogalewicz            127.87 +  393: 320  178
   20    28 Agata          Kuć                   120.08 +  353: 352  170
   21    21 Rafał          Lenartowski           143.52 -  366: 521   94
   22    21 Lucyna         Śniadach              115.05 -  335: 356   65
   23    28 Rafał          Stachowski            116.47 -  259: 431   66
   24    26 Dorota         Kuć                   115.70 +  466: 378  166
   25    27 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  373: 392   74
   26    26 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  359: 336  178
   27    21 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  302: 501   84
   28    13 Maciej         Perzyński             124.65 -  383: 472   75
   29    18 Jakub          Błażejewski           120.94 +  445: 327  171
   30    22 Andrzej        Kroc                  121.51 -  377: 405   72
   31    24 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  397: 244  154
   32    22 Maciej         Czupryniak            139.55 -  303: 539   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3917  / 32 122.41




	Grażyna Wesołowska 118.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Karol          Waniek                135.93 -  257: 386   86
    3    23 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  327: 429   86
    6    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  357: 401   87
    8    28 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  325: 271  169
    9    17 Kacper         Zegadło               137.34 -  410: 461   87
   10    18 Rafał          Wesołowski            131.49 +  325: 310  181
   11    14 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  334: 377   79
   12    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  323: 382  103
   14     3 Kamil          Górka                 152.41 -  377: 433  102
   15     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  316: 371   90
   17    20 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   20    20 Maria          Pokorska              105.94 -  342: 373   56
   22    17 Rafał          Stachowski            116.47 -  364: 388   66
   24    19 Michał         Rogalewicz            127.87 +  358: 357  178
   25    20 Łukasz         Baranowski            125.27 -  263: 345   75
   26    18 Lucyna         Śniadach              115.05 +  390: 357  165
   27    20 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  347: 313  154
   28    20 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  379: 407   91
   31    20 Jakub          Błażejewski           120.94 -  368: 530   71
   32    14 Maciej         Perzyński             124.65 -  346: 368   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 19 105.32




	Marcin Ceglarek 118.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              145.49 -  297: 421   95
    2     4 Jan            Mrozowski             142.76 +  469: 424  193
    3    28 Michał         Rogalewicz            127.87 +  425: 352  178
    4    26 Jakub          Błażejewski           120.94 +  408: 362  171
    5    26 Jakub          Szymczak              144.59 -  275: 444   95
    6    28 Wojciech       Zemło                 137.97 -  359: 363   88
    7    25 Lucyna         Śniadach              115.05 -  299: 382   65
    8    20 Irena          Sołdan                137.85 +  436: 251  188
    9    28 Alicja         Grąbczewska           134.24 -  353: 493   84
   10    28 Rafał          Stachowski            116.47 -  392: 415   66
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  265: 443   90
   12     8 Michał         Alabrudziński         152.52 -  361: 490  103
   13    26 Maciej         Dąbrowski             104.22 +  349: 276  154
   14    28 Maria          Pokorska              105.94 +  383: 342  156
   15    28 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  330: 340   69
   16    28 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   17    12 Karol          Waniek                135.93 +  394: 385  186
   18    12 Dominik        Piasecki              128.44 +  415: 349  178
   19    16 Dariusz        Kuć                   133.62 +  468: 365  184
   20    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  288: 371  103
   21    10 Maciej         Czupryniak            139.55 -  319: 408   90
   22    12 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  366: 331  169
   23    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  446: 307  185
   24    14 Rafał          Wesołowski            131.49 +  494: 308  181
   25    16 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  409: 366  186
   26    16 Maciej         Perzyński             124.65 +  449: 317  175
   27     4 Kamil          Górka                 152.41 +  461: 393  202
   28     8 Bogusław       Szyszka               134.79 -  331: 550   85
   29    12 Natalia        Woźniak               130.52 +  369: 362  181
   30     4 Mirosław       Uglik                 146.36 -  404: 427   96
   32    11 Szymon         Płachta               135.07 -  354: 383   85
   33     6 Łukasz         Baranowski            125.27 -  277: 524   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4156  / 31 134.06




	Małgorzata Szmuksta 117.81 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Natalia        Woźniak               130.52 +  338: 323  181
    2    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  312: 359   79
    3     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  286: 386   96
    4     6 Kamil          Kister                142.20 -  315: 445   92
    5    21 Maciej         Perzyński             124.65 +  378: 272  175
    6    22 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  276: 472   86
    7     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  333: 442   95
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  335: 439   93
    9    26 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  372: 360  187
   10    26 Krzysztof      Gibas                 127.99 +  407: 393  178
   11    11 Bogusław       Szyszka               134.79 -  319: 380   85
   12    11 Dominik        Piasecki              128.44 -  375: 393   78
   13    22 Rafał          Wesołowski            131.49 +  463: 274  181
   14    23 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  303: 493   85
   15    20 Maciej         Czupryniak            139.55 -  321: 345   90
   16    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  386: 350  181
   17    27 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  423: 327  174
   18    26 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 +  322: 293  178
   19    24 Lucyna         Śniadach              115.05 +  414: 352  165
   20    23 Irena          Sołdan                137.85 -  352: 362   88
   21    19 Wojciech       Zemło                 137.97 -  247: 328   88
   22    20 Jakub          Szymczak              144.59 -  345: 410   95
   23    25 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  306: 338   76
   24    28 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   25    24 Michał         Rogalewicz            127.87 -  346: 416   78
   26    21 Agata          Kuć                   120.08 -  292: 370   70
   27    22 Marta          Bajorek               119.81 -  258: 342   70
   28    22 Marek          Rogalski              124.50 +  351: 314  175
   29    22 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  288: 397   91
   31    15 Paweł          Janaś                 139.97 +  300: 281  190
   32    18 Dawid          Pikul                 149.69 +  377: 342  200
   33    19 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  419: 278  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3872  / 31 124.90




	Rafał Stachowski 116.47 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  221: 434   79
    2    16 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  405: 411   95
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  374: 559   90
    4     8 Mirosław       Uglik                 146.36 -  278: 431   96
    5    24 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  352: 364   86
    6    23 Jolanta        Chłopińska            126.95 -  296: 456   77
    7     1 Kamil          Górka                 152.41 +  425: 340  202
    8     4 Łukasz         Bobowski              145.49 -  295: 354   95
    9    27 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  373: 449   78
   10    28 Marcin         Ceglarek              118.00 +  415: 392  168
   11    12 Dariusz        Kosz                  152.09 -  406: 440  102
   12    12 Bogusław       Szyszka               134.79 -  341: 347   85
   13    24 Szymon         Płachta               135.07 +  498: 365  185
   14    24 Kacper         Zegadło               137.34 +  399: 283  187
   15    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 +  402: 310  181
   16    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  403: 305  169
   17    25 Marek          Rogalski              124.50 -  328: 397   75
   18    28 Maria          Pokorska              105.94 -  337: 369   56
   19    21 Rafał          Lenartowski           143.52 -  402: 474   94
   20    24 Łukasz         Baranowski            125.27 +  379: 311  175
   21    20 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  388: 313  172
   22    17 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  388: 364  168
   23    28 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  431: 259  169
   24    27 Marta          Bajorek               119.81 -  335: 412   70
   25    23 Dawid          Pikul                 149.69 -  361: 410  100
   26    24 Jakub          Błażejewski           120.94 -  416: 443   71
   27    23 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3125  / 26 120.19




	Dorota Kuć 115.70 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  356: 357  103
    2    14 Natalia        Woźniak               130.52 +  444: 253  181
    3     8 Stanisław      Rydzik                141.84 -  340: 459   92
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  337: 387   90
    5    23 Paweł          Janaś                 139.97 -  333: 384   90
    6    24 Maciej         Perzyński             124.65 +  352: 341  175
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  311: 456   93
    8     2 Jan            Mrozowski             142.76 +  421: 358  193
    9    25 Justyna        Górka                 145.45 -  247: 496   95
   10    27 Małgorzata     Sulejewska            136.78 -  345: 358   87
   11    10 Dominik        Piasecki              128.44 -  299: 372   78
   12     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  310: 521  103
   13    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 +  387: 339  185
   14    22 Rafał          Wesołowski            131.49 -  310: 349   81
   15    17 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  347: 412   69
   16    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 +  480: 399  191
   17    28 Maria          Pokorska              105.94 +  490: 216  156
   18    27 Maciej         Dąbrowski             104.22 -  345: 377   54
   20    21 Lucyna         Śniadach              115.05 -  315: 371   65
   21    18 Andrzej        Kroc                  121.51 +  398: 394  172
   22    18 Grzegorz       Pukniel               122.47 +  434: 430  172
   23    26 Marta          Bajorek               119.81 +  361: 356  170
   24    26 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  378: 466   69
   25    21 Jakub          Błażejewski           120.94 -  227: 453   71
   26    22 Michał         Rogalewicz            127.87 +  384: 350  178
   27    24 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  293: 348   76
   28    21 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -  348: 503   78
   29    24 Maciej         Czupryniak            139.55 -  351: 400   90
   31    13 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  423: 355  186
   32    19 Agata          Kuć                   120.08 -  415: 422   70
   33    17 Wojciech       Zemło                 137.97 +  470: 337  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3701  / 31 119.39




	Lucyna Śniadach 115.05 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Alabrudziński         152.52 -  260: 377  103
    2     8 Mirosław       Uglik                 146.36 -  352: 377   96
    3    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  386: 303  169
    4    20 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  358: 378   91
    5    17 Rafał          Wesołowski            131.49 -  331: 374   81
    6    17 Kacper         Zegadło               137.34 +  336: 313  187
    7    25 Marcin         Ceglarek              118.00 +  382: 299  168
    8    19 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  292: 429   78
    9    24 Maciej         Perzyński             124.65 -  274: 451   75
   10    24 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -  307: 320   86
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -  242: 448   93
   12     4 Jan            Mrozowski             142.76 -  275: 495   93
   13    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 -  316: 397   79
   14    14 Natalia        Woźniak               130.52 -  286: 445   81
   15    11 Dominik        Piasecki              128.44 +  367: 296  178
   16    10 Bartosz        Morawski              152.95 -  305: 459  103
   17    22 Agata          Kuć                   120.08 -  310: 400   70
   18    24 Jakub          Błażejewski           120.94 -  348: 400   71
   19    24 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -  352: 414   68
   20    21 Dorota         Kuć                   115.70 +  371: 315  166
   21    24 Marzena        Zawierska             100.00 +  400:   0    0
   22    21 Juliusz        Czupryniak            118.76 +  356: 335  169
   23    22 Szymon         Dąbrowski             124.34 -  310: 394   74
   24    24 Maria          Pokorska              105.94 +  379: 291  156
   25    19 Andrzej        Kroc                  121.51 -  349: 443   72
   26    18 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  357: 390   68
   27     6 Dariusz        Kosz                  152.09 -  361: 376  102
   28    10 Kazimierz      Merklejn              153.23 -  367: 443  103
   29     3 Stanisław      Rydzik                141.84 -  326: 422   92
   30     5 Kamil          Górka                 152.41 -  318: 453  102
   31    12 Szymon         Płachta               135.07 -  315: 426   85
   33     8 Małgorzata     Sulejewska            136.78 +  385: 376  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3346  / 31 107.94




	Dominika Worona 110.97 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Monika Siemaszko 107.56 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Grzegorz       Koczkodon             135.67 +  319: 309  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     186  /  1 186.00




	Maria Pokorska 105.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    28 Maciej         Perzyński             124.65 -  385: 462   75
    3     9 Bartosz        Morawski              152.95 -  282: 402  103
    4    12 Bogusław       Szyszka               134.79 -  341: 393   85
    6     1 Kamil          Górka                 152.41 -  301: 389  102
    8    16 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  297: 362   95
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          140.12 -  387: 393   90
   11    19 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  258: 520   81
   14    28 Marcin         Ceglarek              118.00 -  342: 383   68
   15    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -  316: 382   85
   17    28 Dorota         Kuć                   115.70 -  216: 490   66
   18    28 Rafał          Stachowski            116.47 +  369: 337  166
   19    20 Andrzej        Kroc                  121.51 +  387: 358  172
   20    20 Grażyna        Wesołowska            118.21 +  373: 342  168
   21    26 Michał         Rogalewicz            127.87 +  420: 293  178
   22    28 Agata          Kuć                   120.08 -  369: 379   70
   24    24 Lucyna         Śniadach              115.05 -  291: 379   65
   25    28 Marta          Bajorek               119.81 -  275: 387   70
   26    27 Krzysztof      Sporczyk              126.07 -  326: 454   76
   29    16 Paweł          Janaś                 139.97 -  279: 310   90
   33     4 Maciej         Czupryniak            139.55 -  346: 428   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 20  99.75




	Maciej Dąbrowski 104.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Perzyński             124.65 +  379: 373  175
    4    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -  348: 384  102
    5     3 Łukasz         Bobowski              145.49 -  282: 393   95
    7    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -  321: 452   95
    8    15 Ireneusz       Moralewicz            128.50 +  394: 318  179
    9     6 Mirosław       Uglik                 146.36 -  285: 322   96
   11    17 Piotr          Pietuchowski          140.85 -  352: 394   91
   12    19 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -  292: 452   69
   13    26 Marcin         Ceglarek              118.00 -  276: 349   68
   14    27 Krzysztof      Gibas                 127.99 -  312: 388   78
   16    22 Szymon         Płachta               135.07 -  297: 502   85
   18    27 Dorota         Kuć                   115.70 +  377: 345  166
   21    27 Dawid          Pikul                 149.69 -  270: 471  100
   23    21 Irena          Sołdan                137.85 -  313: 445   88
   24    22 Łukasz         Baranowski            125.27 -  238: 459   75
   27    20 Grażyna        Wesołowska            118.21 -  313: 347   68
   28    24 Alicja         Grąbczewska           134.24 +  436: 415  184
   30    19 Michał         Rogalewicz            127.87 -  267: 414   78
   31    24 Juliusz        Czupryniak            118.76 -  244: 397   69
   33     3 Marek          Dudkiewicz            130.95 -  262: 505   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2042  / 20 102.10




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   19    22 Irena          Sołdan                137.85 -  282: 411   88
   28    23 Szymon         Dąbrowski             124.34 +  414: 308  174
   29    23 Katarzyna      Ślusarska             118.90 +  377: 359  169
   31    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 +  408: 391  177
   32    20 Jakub          Błażejewski           120.94 -  317: 456   71
   33    18 Jakub          Szymczak              144.59 +  348: 342  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  /  6 145.67




	Marzena Zawierska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Płachta               135.07 -    0: 400    0
    2    24 Małgorzata     Deszczyńska           134.68 -    0: 400    0
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          143.22 -    0: 400    0
    4     4 Jan            Mrozowski             142.76 -    0: 400    0
    5    12 Bogusław       Szyszka               134.79 -    0: 400    0
    6    10 Dariusz        Kosz                  152.09 -    0: 400    0
    7     8 Mirosław       Uglik                 146.36 -    0: 400    0
    8     8 Kamil          Kister                142.20 -    0: 400    0
    9    16 Dariusz        Kuć                   133.62 -    0: 400    0
   10    14 Łukasz         Tuszyński             145.03 -    0: 400    0
   11    28 Paweł          Janaś                 139.97 -    0: 400    0
   12    27 Grzegorz       Koczkodon             135.67 -    0: 400    0
   13    18 Maciej         Czupryniak            139.55 -    0: 400    0
   14    20 Katarzyna      Ślusarska             118.90 -    0: 400    0
   15    25 Justyna        Górka                 145.45 -    0: 400    0
   16    28 Marcin         Ceglarek              118.00 -    0: 400    0
   17    20 Grażyna        Wesołowska            118.21 -    0: 400    0
   18    17 Jakub          Szymczak              144.59 -    0: 400    0
   19    28 Agata          Kuć                   120.08 -    0: 400    0
   20    25 Dawid          Pikul                 149.69 -    0: 400    0
   21    24 Lucyna         Śniadach              115.05 -    0: 400    0
   22    23 Rafał          Lenartowski           143.52 -    0: 400    0
   23    27 Alicja         Grąbczewska           134.24 -    0: 400    0
   24    28 Małgorzata     Szmuksta              117.81 -    0: 400    0
   25    26 Mariusz        Sylwestrzuk           127.75 -    0: 400    0
   26    28 Szymon         Dąbrowski             124.34 -    0: 400    0
   27    23 Rafał          Stachowski            116.47 -    0: 400    0
   28    16 Jolanta        Chłopińska            126.95 -    0: 400    0
   29    20 Michał         Rogalewicz            127.87 -    0: 400    0
   30    24 Wojciech       Zemło                 137.97 -    0: 400    0
   31    23 Marek          Rogalski              124.50 -    0: 400    0
   32    24 Marek          Dudkiewicz            130.95 -    0: 400    0
Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Klubowe Mistrzostwa Polski

Wyniki fazy wstępnej - runda 1-1

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       Ghost II Kraków      10- 6
 2. Mikrus Rumia         Paranoja Warszawa     6-10
 3. ŁKMS Łódź            Siódemka Wrocław      6-10
 4. Blank I Szczecin     Blank II Szczecin    12- 4
 5. Blubry Poznań        Matriks Milanówek     4-12
 6. Macaki I Warszawa    Macaki II Warszawa   12- 4
 7. Grajmyż Piła         Dąbek Warszawa        8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 2

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       Macaki II Warszawa   14- 2
 2. Paranoja Warszawa    Blank II Szczecin    14- 2
 3. Siódemka Wrocław     Dąbek Warszawa       16- 0
 4. Blank I Szczecin     Macaki I Warszawa     6-10
 5. Matriks Milanówek    Mikrus Rumia          8- 8
 6. Grajmyż Piła         ŁKMS Łódź            14- 2
 7. Ghost II Kraków      Blubry Poznań         8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 3

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Dąbek Warszawa       Ghost I Kraków        2-14
 2. Blubry Poznań        Paranoja Warszawa     6-10
 3. Macaki II Warszawa   Siódemka Wrocław      0-16
 4. Blank I Szczecin     Matriks Milanówek    12- 4
 5. Macaki I Warszawa    Mikrus Rumia         10- 6
 6. Blank II Szczecin    Grajmyż Piła          8- 8
 7. ŁKMS Łódź            Ghost II Kraków       8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 4

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       Blank II Szczecin    12- 4
 2. Paranoja Warszawa    Macaki II Warszawa   10- 6
 3. Siódemka Wrocław     Macaki I Warszawa    12- 4
 4. Dąbek Warszawa       Blank I Szczecin      2-14
 5. Matriks Milanówek    ŁKMS Łódź             6-10
 6. Grajmyż Piła         Blubry Poznań         6-10
 7. Mikrus Rumia         Ghost II Kraków       6-10

Wyniki fazy wstępnej - runda 5

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Blubry Poznań        Ghost I Kraków        6-10
 2. Paranoja Warszawa    Dąbek Warszawa       12- 4
 3. Siódemka Wrocław     Matriks Milanówek    12- 4
 4. Macaki II Warszawa   Blank I Szczecin      0-16
 5. Macaki I Warszawa    ŁKMS Łódź             6-10
 6. Grajmyż Piła         Mikrus Rumia          6-10
 7. Ghost II Kraków      Blank II Szczecin     8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 6

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Mikrus Rumia         Ghost I Kraków        4-12
 2. Ghost II Kraków      Paranoja Warszawa     4-12
 3. Blank II Szczecin    Siódemka Wrocław      0-16
 4. ŁKMS Łódź            Blank I Szczecin      6-10
 5. Matriks Milanówek    Dąbek Warszawa       10- 6
 6. Macaki I Warszawa    Blubry Poznań         6-10
 7. Macaki II Warszawa   Grajmyż Piła          2-14

Wyniki fazy wstępnej - runda 7

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       ŁKMS Łódź            10- 6
 2. Paranoja Warszawa    Grajmyż Piła         12- 4
 3. Blubry Poznań        Siódemka Wrocław      4-12
 4. Blank I Szczecin     Mikrus Rumia          6-10
 5. Matriks Milanówek    Macaki II Warszawa    8- 8
 6. Macaki I Warszawa    Blank II Szczecin     4-12
 7. Dąbek Warszawa       Ghost II Kraków       4-12

Wyniki fazy wstępnej - runda 8

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Grajmyż Piła         Ghost I Kraków        8- 8
 2. ŁKMS Łódź            Paranoja Warszawa     4-12
 3. Siódemka Wrocław     Mikrus Rumia          8- 8
 4. Blank I Szczecin     Blubry Poznań        14- 2
 5. Blank II Szczecin    Matriks Milanówek    10- 6
 6. Dąbek Warszawa       Macaki I Warszawa     2-14
 7. Ghost II Kraków      Macaki II Warszawa   10- 6

Wyniki fazy wstępnej - runda 9

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       Macaki I Warszawa     6-10
 2. Paranoja Warszawa    Matriks Milanówek    12- 4
 3. Siódemka Wrocław     Ghost II Kraków       6-10
 4. Blank I Szczecin     Grajmyż Piła         12- 4
 5. Macaki II Warszawa   ŁKMS Łódź             4-12
 6. Mikrus Rumia         Blubry Poznań         5-11
 7. Blank II Szczecin    Dąbek Warszawa        8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 10

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Matriks Milanówek    Ghost I Kraków        6-10
 2. Macaki I Warszawa    Paranoja Warszawa     6-10
 3. Siódemka Wrocław     Grajmyż Piła          6-10
 4. Ghost II Kraków      Blank I Szczecin      8- 8
 5. ŁKMS Łódź            Dąbek Warszawa        8- 8
 6. Mikrus Rumia         Blank II Szczecin    12- 4
 7. Macaki II Warszawa   Blubry Poznań         8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 11

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       Blank I Szczecin     12- 4
 2. Paranoja Warszawa    Siódemka Wrocław      6-10
 3. Matriks Milanówek    Ghost II Kraków       6-10
 4. Macaki I Warszawa    Grajmyż Piła         10- 6
 5. Blank II Szczecin    ŁKMS Łódź             8- 8
 6. Macaki II Warszawa   Mikrus Rumia          4-12
 7. Dąbek Warszawa       Blubry Poznań         8- 8

Wyniki fazy wstępnej - runda 12

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Siódemka Wrocław     Ghost I Kraków        6-10
 2. Paranoja Warszawa    Blank I Szczecin     12- 4
 3. Grajmyż Piła         Matriks Milanówek     8- 8
 4. Ghost II Kraków      Macaki I Warszawa    10- 6
 5. Blubry Poznań        ŁKMS Łódź             8- 8
 6. Mikrus Rumia         Dąbek Warszawa       12- 4
 7. Blank II Szczecin    Macaki II Warszawa   10- 6

Wyniki fazy wstępnej - runda 13

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik
---------------------------------------------------
 1. Ghost I Kraków       Paranoja Warszawa     8- 8
 2. Blank I Szczecin     Siódemka Wrocław      6-10
 3. Matriks Milanówek    Macaki I Warszawa     8- 8
 4. Grajmyż Piła         Ghost II Kraków      10- 6
 5. ŁKMS Łódź            Mikrus Rumia          6-10
 6. Blubry Poznań        Blank II Szczecin    12- 4
 7. Dąbek Warszawa       Macaki II Warszawa    7- 9

Wyniki fazy finałowej - runda 1

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Ghost II Kraków      Ghost I Kraków       10-14  ( 6-10)
 2. Mikrus Rumia         Siódemka Wrocław     10-14  ( 8- 8)
 3. Blank I Szczecin     Macaki I Warszawa     8-16  ( 6-10)
-------------------------------------------------------------
 4. Matriks Milanówek    Blubry Poznań        14-10  (12- 4)
 5. Dąbek Warszawa       ŁKMS Łódź             8-16  ( 8- 8)
 6. Blank II Szczecin    Macaki II Warszawa   14-10  (10- 6)


Wyniki fazy finałowej - runda 2

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Macaki I Warszawa    Paranoja Warszawa    12-12  ( 6-10)
 2. Siódemka Wrocław     Ghost II Kraków      10-14  ( 6-10)
 3. Mikrus Rumia         Blank I Szczecin     10-14  (10- 6)
-------------------------------------------------------------
 4. Macaki II Warszawa   Grajmyż Piła          2-22  ( 2-14)
 5. ŁKMS Łódź            Matriks Milanówek    14-10  (10- 6)
 6. Dąbek Warszawa       Blank II Szczecin    12-12  ( 8- 8)

Wyniki fazy finałowej - runda 3

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Paranoja Warszawa    Mikrus Rumia         14-10  (10- 6)
 2. Ghost I Kraków       Macaki I Warszawa    14-10  ( 6-10)
 3. Blank I Szczecin     Ghost II Kraków      10-14  ( 8- 8)
-------------------------------------------------------------
 4. Grajmyż Piła         Dąbek Warszawa       12-12  ( 8- 8)
 5. Blubry Poznań        Macaki II Warszawa   12-12  ( 8- 8)
 6. Blank II Szczecin    Matriks Milanówek    14-10  (10- 6)

Wyniki fazy finałowej - runda 4

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Ghost II Kraków      Paranoja Warszawa     8-16  ( 4-12)
 2. Ghost I Kraków       Mikrus Rumia         16- 8  (12- 4)
 3. Macaki I Warszawa    Siódemka Wrocław      6-18  ( 4-12)
-------------------------------------------------------------
 4. Matriks Milanówek    Grajmyż Piła          8-16  ( 8- 8)
 5. Blubry Poznań        Dąbek Warszawa       14-10  ( 8- 8)
 6. Macaki II Warszawa   ŁKMS Łódź             6-18  ( 4-12)

Wyniki fazy finałowej - runda 5

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Paranoja Warszawa    Blank I Szczecin     18- 6  (12- 4)
 2. Siódemka Wrocław     Ghost I Kraków       10-14  ( 6-10)
 3. Mikrus Rumia         Macaki I Warszawa    10-14  ( 6-10)
-------------------------------------------------------------
 4. Grajmyż Piła         Blank II Szczecin     8-16  ( 8- 8)
 5. ŁKMS Łódź            Blubry Poznań        12-12  ( 8- 8)
 6. Dąbek Warszawa       Macaki II Warszawa   13-11  ( 7- 9)

Wyniki fazy finałowej - runda 6

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Siódemka Wrocław     Paranoja Warszawa    14-10  (10- 6)
 2. Ghost I Kraków       Blank I Szczecin     16- 8  (12- 4)
 3. Macaki I Warszawa    Ghost II Kraków      12-12  ( 6-10)
-------------------------------------------------------------
 4. ŁKMS Łódź            Grajmyż Piła          8-16  ( 2-14)
 5. Blubry Poznań        Blank II Szczecin    18- 6  (12- 4)
 6. Macaki II Warszawa   Matriks Milanówek     8-16  ( 8- 8)

Wyniki fazy finałowej - runda 7

Lp  Drużyna 1            Drużyna 2            Wynik  Wynik I
-------------------------------------------------------------
 1. Ghost II Kraków      Mikrus Rumia         12-12  (10- 6)
 2. Blank I Szczecin     Siódemka Wrocław     12-12  ( 6-10)
 3. Paranoja Warszawa    Ghost I Kraków       10-14  ( 8- 8)
-------------------------------------------------------------
 4. Matriks Milanówek    Dąbek Warszawa       18- 6  (10- 6)
 5. Grajmyż Piła         Blubry Poznań         8-16  ( 6-10)
 6. Blank II Szczecin    ŁKMS Łódź            16- 8  ( 8- 8)


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            406: 371
   2 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Gibas                 415: 243
   3 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              421: 297
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 343: 438
   5 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                488: 343
   6 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 372: 440
   7 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Kister                409: 308
   8 Lucyna         Śniadach             - Michał         Alabrudziński         260: 377
   9 Jakub          Szymczak             - Bogusław       Szyszka               455: 392
  10 Wojciech       Zemło                - Bartosz        Morawski              377: 384
  11 Grzegorz       Pukniel              - Dominik        Piasecki              410: 356
  12 Andrzej        Kroc                 - Karol          Waniek                359: 347
  13 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Kuć                   357: 356
  14 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           417: 405
  15 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szmuksta              323: 338
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Stachowski            434: 221
  17 Jakub          Błażejewski          - Marek          Dudkiewicz            382: 269
  18 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Czupryniak            327: 421
  19 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Ślusarska             415: 447
  20 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          459: 434
  21 Szymon         Płachta              - Marzena        Zawierska             400:   0
  22 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            357: 375
  23 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               372: 282
  24 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              417: 367
  25 Paweł          Janaś                - Mariusz        Sylwestrzuk           390: 374
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Rogalski              346: 416
  27 Jolanta        Chłopińska           - Szymon         Dąbrowski             343: 322
  28 Maciej         Perzyński            - Maciej         Dąbrowski             373: 379


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 337: 370
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Wrześniewski          380: 452
   3 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Bobowski              408: 355
   4 Marcin         Ceglarek             - Jan            Mrozowski             469: 424
   5 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           429: 324
   6 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                440: 361
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Baranowski            330: 386
   8 Mirosław       Uglik                - Lucyna         Śniadach              377: 352
   9 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Pukniel               496: 270
  10 Bartosz        Morawski             - Jakub          Szymczak              425: 389
  11 Karol          Waniek               - Grażyna        Wesołowska            386: 257
  12 Dominik        Piasecki             - Wojciech       Zemło                 384: 370
  13 Alicja         Grąbczewska          - Kazimierz      Merklejn              391: 464
  14 Dorota         Kuć                  - Natalia        Woźniak               444: 253
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Ireneusz       Moralewicz            312: 359
  16 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Tuszyński             405: 411
  17 Piotr          Pietuchowski         - Agata          Kuć                   440: 335
  18 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Błażejewski           380: 351
  19 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 434: 383
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Michał         Rogalewicz            429: 352
  21 Marta          Bajorek              - Szymon         Płachta               332: 432
  22 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            437: 411
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               268: 317
  24 Marzena        Zawierska            - Małgorzata     Deszczyńska             0: 400
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jolanta        Chłopińska            344: 388
  26 Marek          Rogalski             - Paweł          Janaś                 428: 416
  27 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             396: 277
  28 Maria          Pokorska             - Maciej         Perzyński             385: 462


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              406: 359
   2 Łukasz         Bobowski             - Marta          Bajorek               479: 264
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marzena        Zawierska             400:   0
   4 Jan            Mrozowski            - Juliusz        Czupryniak            447: 387
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Stachowski            559: 374
   6 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szmuksta              386: 286
   7 Kamil          Kister               - Alicja         Grąbczewska           347: 389
   8 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Kuć                   459: 340
   9 Bartosz        Morawski             - Maria          Pokorska              402: 282
  10 Dominik        Piasecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           430: 421
  11 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Dąbrowski             454: 354
  12 Karol          Waniek               - Marek          Rogalski              378: 311
  13 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               408: 451
  14 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            400: 380
  15 Dariusz        Kuć                  - Kacper         Zegadło               418: 438
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           345: 494
  17 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           369: 472
  18 Maciej         Czupryniak           - Irena          Sołdan                482: 283
  19 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Baranowski            406: 374
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Lucyna         Śniadach              303: 386
  21 Maciej         Perzyński            - Jakub          Szymczak              412: 396
  22 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Zemło                 445: 416
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Grażyna        Wesołowska            429: 327
  24 Paweł          Janaś                - Andrzej        Kroc                  377: 351
  25 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 344: 368
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Błażejewski           370: 351
  27 Krzysztof      Gibas                - Agata          Kuć                   325: 542
  28 Marcin         Ceglarek             - Michał         Rogalewicz            425: 352


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Kamil          Górka                 324: 585
   2 Juliusz        Czupryniak           - Łukasz         Bobowski              445: 326
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          314: 497
   4 Marzena        Zawierska            - Jan            Mrozowski               0: 400
   5 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Alabrudziński         309: 399
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Kamil          Kister                315: 445
   7 Dorota         Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          337: 387
   8 Rafał          Stachowski           - Mirosław       Uglik                 278: 431
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Waniek                335: 407
  10 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Kosz                  348: 384
  11 Marek          Rogalski             - Dominik        Piasecki              352: 442
  12 Maria          Pokorska             - Bogusław       Szyszka               341: 393
  13 Szymon         Płachta              - Łukasz         Tuszyński             275: 395
  14 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            481: 430
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Natalia        Woźniak               371: 344
  16 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              354: 418
  17 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Czupryniak            454: 424
  18 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            391: 416
  19 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Ślusarska             423: 285
  20 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Pietuchowski          358: 378
  21 Jakub          Szymczak             - Jolanta        Chłopińska            367: 415
  22 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Perzyński             275: 523
  23 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Koczkodon             261: 423
  24 Wojciech       Zemło                - Paweł          Janaś                 399: 385
  25 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Sulejewska            422: 298
  26 Jakub          Błażejewski          - Marcin         Ceglarek              362: 408
  27 Agata          Kuć                  - Justyna        Górka                 357: 385
  28 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Gibas                 398: 396


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Kamil          Górka                 338: 423
   2 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Mrozowski             273: 504
   3 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Bobowski              282: 393
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Wrześniewski          427: 400
   5 Agata          Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          424: 403
   6 Jakub          Błażejewski          - Michał         Alabrudziński         432: 397
   7 Michał         Rogalewicz           - Kamil          Kister                389: 439
   8 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                439: 255
   9 Marta          Bajorek              - Karol          Waniek                332: 436
  10 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Kosz                  367: 378
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              399: 413
  12 Marzena        Zawierska            - Bogusław       Szyszka                 0: 400
  13 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            433: 329
  14 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Czupryniak            427: 390
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Pietuchowski          404: 417
  16 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Ślusarska             455: 249
  17 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Śniadach              374: 331
  18 Kacper         Zegadło              - Rafał          Lenartowski           420: 368
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Baranowski            493: 268
  20 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                432: 284
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Perzyński             378: 272
  22 Alicja         Grąbczewska          - Jolanta        Chłopińska            463: 308
  23 Dorota         Kuć                  - Paweł          Janaś                 333: 384
  24 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Koczkodon             352: 364
  25 Wojciech       Zemło                - Justyna        Górka                 352: 369
  26 Jakub          Szymczak             - Marcin         Ceglarek              444: 275
  27 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Gibas                 256: 464
  28 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Sulejewska            379: 297


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Maria          Pokorska              389: 301
   2 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           412: 396
   3 Łukasz         Bobowski             - Marek          Rogalski              395: 248
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Dąbrowski             375: 372
   5 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 473: 333
   6 Kamil          Kister               - Jakub          Błażejewski           415: 367
   7 Mirosław       Uglik                - Agata          Kuć                   402: 304
   8 Stanisław      Rydzik               - Michał         Rogalewicz            483: 348
   9 Bartosz        Morawski             - Juliusz        Czupryniak            488: 340
  10 Dariusz        Kosz                 - Marzena        Zawierska             400:   0
  11 Dominik        Piasecki             - Marta          Bajorek               396: 364
  12 Karol          Waniek               - Krzysztof      Sporczyk              424: 333
  13 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Tuszyński             360: 557
  14 Maciej         Czupryniak           - Natalia        Woźniak               390: 385
  15 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz      Merklejn              280: 498
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Ireneusz       Moralewicz            334: 359
  17 Lucyna         Śniadach             - Kacper         Zegadło               336: 313
  18 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            413: 355
  19 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           547: 256
  20 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               357: 411
  21 Paweł          Janaś                - Alicja         Grąbczewska           349: 373
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              472: 276
  23 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            456: 296
  24 Maciej         Perzyński            - Dorota         Kuć                   341: 352
  25 Justyna        Górka                - Jakub          Szymczak              494: 314
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Grażyna        Wesołowska            401: 357
  27 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Pukniel               314: 352
  28 Marcin         Ceglarek             - Wojciech       Zemło                 359: 363


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Rafał          Stachowski            340: 425
   2 Jan            Mrozowski            - Alicja         Grąbczewska           350: 272
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Kuć                   456: 311
   4 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szmuksta              442: 333
   5 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            295: 318
   6 Kamil          Kister               - Marta          Bajorek               326: 393
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              414: 306
   8 Mirosław       Uglik                - Marzena        Zawierska             400:   0
   9 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               452: 365
  10 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               461: 251
  11 Dominik        Piasecki             - Rafał          Wesołowski            334: 307
  12 Karol          Waniek               - Małgorzata     Deszczyńska           386: 417
  13 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              341: 422
  14 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             321: 452
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ireneusz       Moralewicz            349: 427
  16 Marek          Rogalski             - Dariusz        Kuć                   296: 381
  17 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kroc                  456: 350
  18 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Pukniel               509: 355
  19 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Zemło                 292: 470
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Jakub          Szymczak              356: 405
  21 Maciej         Perzyński            - Jakub          Błażejewski           440: 332
  22 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Rogalewicz            381: 231
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 328: 394
  24 Paweł          Janaś                - Agata          Kuć                   352: 339
  25 Lucyna         Śniadach             - Marcin         Ceglarek              382: 299
  26 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            338: 412
  27 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Górka                 386: 448
  28 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Gibas                 395: 338


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Kamil          Górka                 400: 421
   2 Dorota         Kuć                  - Jan            Mrozowski             421: 358
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Wrześniewski          335: 439
   4 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Bobowski              295: 354
   5 Juliusz        Czupryniak           - Karol          Wyrębkiewicz          333: 518
   6 Marta          Bajorek              - Mirosław       Uglik                 360: 438
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                362: 334
   8 Marzena        Zawierska            - Kamil          Kister                  0: 400
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Kosz                  340: 409
  10 Szymon         Płachta              - Dominik        Piasecki              363: 355
  11 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Morawski              348: 444
  12 Kacper         Zegadło              - Bogusław       Szyszka               312: 427
  13 Natalia        Woźniak              - Szymon         Dąbrowski             402: 272
  14 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Rogalski              455: 296
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Dąbrowski             318: 394
  16 Łukasz         Tuszyński            - Maria          Pokorska              362: 297
  17 Justyna        Górka                - Łukasz         Baranowski            481: 372
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Lenartowski           344: 347
  19 Krzysztof      Gibas                - Lucyna         Śniadach              429: 292
  20 Marcin         Ceglarek             - Irena          Sołdan                436: 251
  21 Dawid          Pikul                - Maciej         Perzyński             407: 329
  22 Monika         Siemaszko            - Grzegorz       Koczkodon             319: 309
  23 Michał         Rogalewicz           - Paweł          Janaś                 451: 375
  24 Jakub          Błażejewski          - Jolanta        Chłopińska            349: 329
  25 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Dudkiewicz            526: 292
  26 Wojciech       Zemło                - Piotr          Pietuchowski          373: 407
  27 Jakub          Szymczak             - Maciej         Czupryniak            386: 375
  28 Grażyna        Wesołowska           - Katarzyna      Ślusarska             325: 271


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Jan            Mrozowski             309: 496
   2 Michał         Rogalewicz           - Łukasz         Bobowski              270: 401
   3 Jakub          Błażejewski          - Kamil          Górka                 401: 375
   4 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          354: 437
   5 Kamil          Kister               - Marek          Rogalski              314: 341
   6 Mirosław       Uglik                - Maciej         Dąbrowski             322: 285
   7 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             456: 249
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           403: 352
   9 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          351: 326
  10 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Czupryniak            452: 358
  11 Bogusław       Szyszka              - Marek          Dudkiewicz            380: 351
  12 Karol          Waniek               - Katarzyna      Ślusarska             483: 240
  13 Marta          Bajorek              - Łukasz         Tuszyński             315: 403
  14 Juliusz        Czupryniak           - Ireneusz       Moralewicz            395: 436
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              352: 466
  16 Marzena        Zawierska            - Dariusz        Kuć                     0: 400
  17 Kacper         Zegadło              - Grażyna        Wesołowska            461: 410
  18 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               417: 236
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Zemło                 391: 281
  20 Szymon         Płachta              - Jakub          Szymczak              282: 348
  21 Paweł          Janaś                - Łukasz         Baranowski            348: 440
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           328: 419
  23 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                394: 452
  24 Maciej         Perzyński            - Lucyna         Śniadach              451: 274
  25 Justyna        Górka                - Dorota         Kuć                   496: 247
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szmuksta              360: 372
  27 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Stachowski            449: 373
  28 Marcin         Ceglarek             - Alicja         Grąbczewska           353: 493


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 263: 401
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Błażejewski           394: 359
   3 Jan            Mrozowski            - Michał         Rogalewicz            319: 418
   4 Łukasz         Bobowski             - Agata          Kuć                   432: 372
   5 Maria          Pokorska             - Karol          Wyrębkiewicz          387: 393
   6 Marek          Rogalski             - Michał         Alabrudziński         320: 444
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                416: 356
   8 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 298: 456
   9 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  403: 568
  10 Maciej         Czupryniak           - Karol          Waniek                446: 286
  11 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Morawski              415: 329
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Bogusław       Szyszka               325: 440
  13 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            457: 428
  14 Łukasz         Tuszyński            - Marzena        Zawierska             400:   0
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              360: 292
  16 Dariusz        Kuć                  - Marta          Bajorek               413: 373
  17 Jakub          Szymczak             - Kacper         Zegadło               379: 343
  18 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Wesołowski            325: 310
  19 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Płachta               392: 358
  20 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           386: 358
  21 Rafał          Lenartowski          - Jolanta        Chłopińska            408: 386
  22 Irena          Sołdan               - Paweł          Janaś                 325: 403
  23 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Perzyński             418: 359
  24 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon             307: 320
  25 Alicja         Grąbczewska          - Justyna        Górka                 345: 486
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Gibas                 407: 393
  27 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Sulejewska            345: 358
  28 Rafał          Stachowski           - Marcin         Ceglarek              415: 392


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Bobowski              318: 381
   2 Irena          Sołdan               - Jan            Mrozowski             420: 367
   3 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Górka                 393: 553
   4 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Wrześniewski          242: 448
   5 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         386: 401
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                364: 377
   7 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Kister                431: 369
   8 Marcin         Ceglarek             - Karol          Wyrębkiewicz          265: 443
   9 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Morawski              433: 463
  10 Dorota         Kuć                  - Dominik        Piasecki              299: 372
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Bogusław       Szyszka               319: 380
  12 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kosz                  406: 440
  13 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              511: 398
  14 Grażyna        Wesołowska           - Ireneusz       Moralewicz            334: 377
  15 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             408: 446
  16 Andrzej        Kroc                 - Natalia        Woźniak               362: 478
  17 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Dąbrowski             394: 352
  18 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Sylwestrzuk           322: 407
  19 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Pokorska              520: 258
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Dąbrowski             359: 415
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Agata          Kuć                   369: 337
  22 Szymon         Płachta              - Jakub          Błażejewski           387: 494
  23 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 360: 409
  24 Kacper         Zegadło              - Michał         Rogalewicz            391: 339
  25 Marta          Bajorek              - Maciej         Perzyński             246: 412
  26 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Koczkodon             316: 416
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            344: 385
  28 Marzena        Zawierska            - Paweł          Janaś                   0: 400


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           371: 461
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Baranowski            582: 354
   3 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                504: 330
   4 Jan            Mrozowski            - Lucyna         Śniadach              495: 275
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Gibas                 467: 355
   6 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sulejewska            489: 293
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 359: 532
   8 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Ceglarek              490: 361
   9 Bartosz        Morawski             - Dorota         Kuć                   521: 310
  10 Dariusz        Kosz                 - Alicja         Grąbczewska           528: 396
  11 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Szmuksta              393: 375
  12 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Stachowski            347: 341
  13 Kazimierz      Merklejn             - Grażyna        Wesołowska            382: 323
  14 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Zemło                 425: 357
  15 Natalia        Woźniak              - Jakub          Szymczak              306: 406
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Pukniel               340: 415
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Pietuchowski          390: 538
  18 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            421: 372
  19 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             292: 452
  20 Marek          Rogalski             - Maciej         Czupryniak            393: 394
  21 Agata          Kuć                  - Szymon         Płachta               460: 359
  22 Jakub          Błażejewski          - Małgorzata     Deszczyńska           379: 315
  23 Dawid          Pikul                - Kacper         Zegadło               302: 415
  24 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Wesołowski            434: 259
  25 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Sporczyk              403: 551
  26 Jolanta        Chłopińska           - Juliusz        Czupryniak            365: 361
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Marzena        Zawierska             400:   0
  28 Paweł          Janaś                - Marta          Bajorek               407: 391


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              522: 297
   2 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Kroc                  429: 390
   3 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Zemło                 352: 395
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Pukniel               376: 413
   5 Kamil          Kister               - Maciej         Perzyński             412: 370
   6 Mirosław       Uglik                - Paweł          Janaś                 386: 347
   7 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            485: 439
   8 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             302: 371
   9 Jakub          Błażejewski          - Dominik        Piasecki              433: 347
  10 Agata          Kuć                  - Bartosz        Morawski              270: 466
  11 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  347: 379
  12 Michał         Rogalewicz           - Karol          Waniek                426: 469
  13 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           348: 382
  14 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                445: 264
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Lucyna         Śniadach              397: 316
  16 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Baranowski            327: 347
  17 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              373: 352
  18 Maciej         Czupryniak           - Marzena        Zawierska             400:   0
  19 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Bajorek               474: 377
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Juliusz        Czupryniak            354: 368
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Kuć                   339: 387
  22 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szmuksta              274: 463
  23 Kacper         Zegadło              - Alicja         Grąbczewska           342: 383
  24 Szymon         Płachta              - Rafał          Stachowski            365: 498
  25 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Sulejewska            260: 469
  26 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              276: 349
  27 Marek          Rogalski             - Justyna        Górka                 356: 371
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Gibas                 371: 364


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Jan            Mrozowski             381: 556
   2 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Wrześniewski          407: 404
   3 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Górka                 377: 433
   4 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Bobowski              385: 437
   5 Maciej         Perzyński            - Mirosław       Uglik                 379: 368
   6 Jolanta        Chłopińska           - Kamil          Kister                318: 515
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          315: 533
   8 Paweł          Janaś                - Stanisław      Rydzik                305: 537
   9 Bartosz        Morawski             - Jakub          Błażejewski           520: 338
  10 Dariusz        Kosz                 - Michał         Rogalewicz            542: 307
  11 Bogusław       Szyszka              - Agata          Kuć                   398: 285
  12 Karol          Waniek               - Dawid          Pikul                 398: 484
  13 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              579: 354
  14 Lucyna         Śniadach             - Natalia        Woźniak               286: 445
  15 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             482: 394
  16 Rafał          Lenartowski          - Ireneusz       Moralewicz            486: 376
  17 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          456: 418
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            423: 371
  19 Marta          Bajorek              - Maciej         Czupryniak            404: 303
  20 Marzena        Zawierska            - Katarzyna      Ślusarska               0: 400
  21 Alicja         Grąbczewska          - Szymon         Płachta               387: 382
  22 Dorota         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            310: 349
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Deszczyńska           303: 493
  24 Rafał          Stachowski           - Kacper         Zegadło               399: 283
  25 Justyna        Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           470: 281
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Rogalski              422: 460
  27 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Dąbrowski             388: 312
  28 Marcin         Ceglarek             - Maria          Pokorska              383: 342


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Jan            Mrozowski             434: 413
   2 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Bobowski              415: 318
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 282: 500
   4 Paweł          Janaś                - Mariusz        Wrześniewski          425: 288
   5 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         345: 529
   6 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Kister                307: 393
   7 Grażyna        Wesołowska           - Karol          Wyrębkiewicz          316: 371
   8 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                392: 281
   9 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                432: 339
  10 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           444: 355
  11 Dominik        Piasecki             - Lucyna         Śniadach              296: 367
  12 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Baranowski            338: 424
  13 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Rogalewicz            387: 336
  14 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 421: 351
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   418: 287
  16 Natalia        Woźniak              - Jakub          Błażejewski           367: 350
  17 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Ślusarska             347: 412
  18 Alicja         Grąbczewska          - Piotr          Pietuchowski          412: 324
  19 Rafał          Stachowski           - Marek          Dudkiewicz            402: 310
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Czupryniak            321: 345
  21 Maria          Pokorska             - Małgorzata     Deszczyńska           316: 382
  22 Marek          Rogalski             - Kacper         Zegadło               297: 429
  23 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               337: 378
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            443: 435
  25 Justyna        Górka                - Marzena        Zawierska             400:   0
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              460: 371
  27 Krzysztof      Gibas                - Marta          Bajorek               375: 373
  28 Marcin         Ceglarek             - Juliusz        Czupryniak            330: 340


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jolanta        Chłopińska            434: 294
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Koczkodon             425: 366
   3 Jan            Mrozowski            - Paweł          Janaś                 330: 368
   4 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Perzyński             386: 338
   5 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  499: 301
   6 Kamil          Kister               - Grzegorz       Pukniel               465: 212
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Zemło                 374: 403
   8 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Szymczak              437: 425
   9 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kosz                  423: 395
  10 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Morawski              305: 459
  11 Łukasz         Baranowski           - Karol          Waniek                365: 415
  12 Rafał          Lenartowski          - Bogusław       Szyszka               409: 333
  13 Michał         Rogalewicz           - Natalia        Woźniak               380: 471
  14 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              366: 430
  15 Agata          Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             498: 370
  16 Jakub          Błażejewski          - Ireneusz       Moralewicz            352: 411
  17 Piotr          Pietuchowski         - Dorota         Kuć                   399: 480
  18 Maciej         Czupryniak           - Alicja         Grąbczewska           504: 376
  19 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Szmuksta              350: 386
  20 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Stachowski            305: 403
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Sylwestrzuk           436: 408
  22 Szymon         Płachta              - Maciej         Dąbrowski             502: 297
  23 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              403: 367
  24 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             462: 353
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 344: 312
  26 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Sulejewska            359: 327
  27 Juliusz        Czupryniak           - Justyna        Górka                 329: 341
  28 Marzena        Zawierska            - Marcin         Ceglarek                0: 400


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           321: 327
   2 Jan            Mrozowski            - Szymon         Płachta               410: 436
   3 Łukasz         Bobowski             - Kacper         Zegadło               579: 300
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            408: 405
   5 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          382: 386
   6 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            376: 451
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Ślusarska             574: 334
   8 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            604: 302
   9 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 302: 418
  10 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Sulejewska            356: 380
  11 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Gibas                 450: 331
  12 Karol          Waniek               - Marcin         Ceglarek              385: 394
  13 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             354: 349
  14 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Janaś                 444: 395
  15 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Koczkodon             507: 340
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Chłopińska            358: 340
  17 Marta          Bajorek              - Jakub          Szymczak              347: 301
  18 Juliusz        Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 387: 390
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               340: 336
  20 Marzena        Zawierska            - Grażyna        Wesołowska              0: 400
  21 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 474: 290
  22 Lucyna         Śniadach             - Agata          Kuć                   310: 400
  23 Łukasz         Baranowski           - Michał         Rogalewicz            323: 423
  24 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Błażejewski           331: 317
  25 Rafał          Stachowski           - Marek          Rogalski              328: 397
  26 Alicja         Grąbczewska          - Mariusz        Sylwestrzuk           369: 504
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Szymon         Dąbrowski             423: 327
  28 Dorota         Kuć                  - Maria          Pokorska              490: 216


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Wrześniewski          429: 327
   2 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 406: 307
   3 Kacper         Zegadło              - Jan            Mrozowski             334: 269
   4 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              310: 429
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Uglik                 274: 461
   6 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         366: 466
   7 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                328: 352
   8 Maciej         Czupryniak           - Karol          Wyrębkiewicz          289: 321
   9 Justyna        Górka                - Dariusz        Kosz                  400: 316
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Bogusław       Szyszka               416: 426
  11 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              265: 447
  12 Marcin         Ceglarek             - Dominik        Piasecki              415: 349
  13 Maciej         Perzyński            - Ireneusz       Moralewicz            446: 410
  14 Paweł          Janaś                - Kazimierz      Merklejn              368: 386
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             271: 427
  16 Jolanta        Chłopińska           - Natalia        Woźniak               605: 365
  17 Jakub          Szymczak             - Marzena        Zawierska             400:   0
  18 Wojciech       Zemło                - Marta          Bajorek               403: 274
  19 Grzegorz       Pukniel              - Juliusz        Czupryniak            355: 351
  20 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sporczyk              437: 360
  21 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           396: 376
  22 Agata          Kuć                  - Łukasz         Baranowski            448: 364
  23 Michał         Rogalewicz           - Irena          Sołdan                389: 389
  24 Jakub          Błażejewski          - Lucyna         Śniadach              400: 348
  25 Marek          Rogalski             - Alicja         Grąbczewska           348: 441
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szmuksta              293: 322
  27 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Kuć                   377: 345
  28 Maria          Pokorska             - Rafał          Stachowski            369: 337


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Bobowski              435: 369
   2 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Wrześniewski          394: 381
   3 Katarzyna      Ślusarska            - Kamil          Górka                 306: 493
   4 Piotr          Pietuchowski         - Jan            Mrozowski             378: 410
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Kamil          Kister                501: 370
   6 Szymon         Płachta              - Karol          Wyrębkiewicz          402: 401
   7 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         412: 450
   8 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                423: 343
   9 Bartosz        Morawski             - Maciej         Perzyński             468: 318
  10 Dariusz        Kosz                 - Jolanta        Chłopińska            439: 302
  11 Dominik        Piasecki             - Grzegorz       Koczkodon             393: 450
  12 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Janaś                 335: 345
  13 Justyna        Górka                - Kazimierz      Merklejn              419: 403
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Natalia        Woźniak               416: 341
  15 Krzysztof      Gibas                - Ireneusz       Moralewicz            356: 399
  16 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Kuć                   468: 365
  17 Wojciech       Zemło                - Marek          Rogalski              347: 363
  18 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Sylwestrzuk           469: 305
  19 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Dąbrowski             450: 460
  20 Andrzej        Kroc                 - Maria          Pokorska              358: 387
  21 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Stachowski            474: 402
  22 Irena          Sołdan               - Michał         Landowski             411: 282
  23 Łukasz         Baranowski           - Alicja         Grąbczewska           382: 358
  24 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Szmuksta              352: 414
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 274: 502
  26 Marta          Bajorek              - Jakub          Błażejewski           394: 296
  27 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Rogalewicz            393: 320
  28 Marzena        Zawierska            - Agata          Kuć                     0: 400


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          342: 429
   2 Jan            Mrozowski            - Marek          Dudkiewicz            491: 305
   3 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Czupryniak            407: 339
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Ślusarska             508: 346
   5 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               427: 347
   6 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            446: 326
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           390: 297
   8 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               335: 317
   9 Paweł          Janaś                - Dominik        Piasecki              387: 377
  10 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Morawski              438: 345
  11 Maciej         Perzyński            - Bogusław       Szyszka               402: 401
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  300: 312
  13 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Ceglarek              371: 288
  14 Natalia        Woźniak              - Justyna        Górka                 339: 416
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Sulejewska            420: 387
  16 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Gibas                 382: 281
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               356: 414
  18 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              359: 367
  19 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 378: 393
  20 Maria          Pokorska             - Grażyna        Wesołowska            373: 342
  21 Dorota         Kuć                  - Lucyna         Śniadach              315: 371
  22 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Lenartowski           310: 354
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Irena          Sołdan                352: 362
  24 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Baranowski            379: 311
  25 Dawid          Pikul                - Marzena        Zawierska             400:   0
  26 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Sporczyk              361: 337
  27 Michał         Rogalewicz           - Marta          Bajorek               292: 460
  28 Agata          Kuć                  - Juliusz        Czupryniak            352: 353


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              434: 292
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Moralewicz            526: 358
   3 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Kuć                   476: 325
   4 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Woźniak               266: 336
   5 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  423: 443
   6 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              415: 409
   7 Stanisław      Rydzik               - Karol          Waniek                454: 344
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Bogusław       Szyszka               281: 507
   9 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 321: 390
  10 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Ceglarek              408: 319
  11 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Gibas                 394: 432
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Sulejewska            357: 389
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Perzyński             327: 353
  14 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Koczkodon             345: 524
  15 Rafał          Wesołowski           - Jolanta        Chłopińska            351: 459
  16 Kacper         Zegadło              - Paweł          Janaś                 369: 310
  17 Alicja         Grąbczewska          - Jakub          Szymczak              378: 398
  18 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Kroc                  398: 394
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Zemło                 247: 328
  20 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               388: 313
  21 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Lenartowski           366: 521
  22 Marta          Bajorek              - Łukasz         Baranowski            283: 406
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                359: 340
  24 Marzena        Zawierska            - Lucyna         Śniadach                0: 400
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Błażejewski           391: 337
  26 Maria          Pokorska             - Michał         Rogalewicz            420: 293
  27 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 270: 471
  28 Szymon         Dąbrowski            - Agata          Kuć                   393: 394


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          397: 284
   2 Natalia        Woźniak              - Jan            Mrozowski             349: 451
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Górka                 303: 459
   4 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Bobowski              313: 475
   5 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         500: 303
   6 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                411: 380
   7 Karol          Waniek               - Kamil          Kister                430: 321
   8 Bogusław       Szyszka              - Mirosław       Uglik                 381: 404
   9 Justyna        Górka                - Maciej         Czupryniak            348: 352
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Dudkiewicz            338: 398
  11 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Pietuchowski          427: 341
  12 Marcin         Ceglarek             - Katarzyna      Ślusarska             366: 331
  13 Maciej         Perzyński            - Szymon         Płachta               355: 490
  14 Paweł          Janaś                - Rafał          Wesołowski            328: 358
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Deszczyńska           262: 423
  16 Jolanta        Chłopińska           - Kacper         Zegadło               345: 438
  17 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Stachowski            364: 388
  18 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Kuć                   430: 434
  19 Wojciech       Zemło                - Alicja         Grąbczewska           473: 346
  20 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Szmuksta              410: 345
  21 Lucyna         Śniadach             - Juliusz        Czupryniak            356: 335
  22 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               364: 384
  23 Rafał          Lenartowski          - Marzena        Zawierska             400:   0
  24 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Sporczyk              430: 279
  25 Jakub          Błażejewski          - Szymon         Dąbrowski             509: 338
  26 Michał         Rogalewicz           - Marek          Rogalski              325: 520
  27 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           348: 481
  28 Agata          Kuć                  - Maria          Pokorska              379: 369


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          523: 420
   2 Dariusz        Kosz                 - Jan            Mrozowski             377: 392
   3 Dominik        Piasecki             - Łukasz         Bobowski              388: 386
   4 Karol          Waniek               - Kamil          Górka                 413: 521
   5 Mirosław       Uglik                - Ireneusz       Moralewicz            458: 228
   6 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               427: 339
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              418: 331
   8 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   413: 366
   9 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Pietuchowski          316: 492
  10 Paweł          Janaś                - Maciej         Czupryniak            390: 370
  11 Maciej         Perzyński            - Katarzyna      Ślusarska             410: 451
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            466: 300
  13 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            323: 393
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Płachta               442: 351
  15 Krzysztof      Gibas                - Kacper         Zegadło               345: 394
  16 Marcin         Ceglarek             - Małgorzata     Deszczyńska           446: 307
  17 Agata          Kuć                  - Jakub          Szymczak              366: 395
  18 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  371: 342
  19 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Pukniel               325: 289
  20 Jakub          Błażejewski          - Wojciech       Zemło                 374: 319
  21 Irena          Sołdan               - Maciej         Dąbrowski             445: 313
  22 Lucyna         Śniadach             - Szymon         Dąbrowski             310: 394
  23 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           422: 275
  24 Rafał          Lenartowski          - Marek          Rogalski              436: 346
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Sporczyk              306: 338
  26 Dorota         Kuć                  - Marta          Bajorek               361: 356
  27 Alicja         Grąbczewska          - Marzena        Zawierska             400:   0
  28 Rafał          Stachowski           - Juliusz        Czupryniak            431: 259


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  512: 285
   2 Jan            Mrozowski            - Dominik        Piasecki              350: 351
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Bogusław       Szyszka               392: 370
   4 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              359: 327
   5 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         418: 548
   6 Natalia        Woźniak              - Mirosław       Uglik                 480: 422
   7 Dariusz        Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          466: 336
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Kister                361: 368
   9 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Janaś                 458: 475
  10 Maciej         Czupryniak           - Jolanta        Chłopińska            338: 462
  11 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Perzyński             415: 413
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Koczkodon             391: 372
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Justyna        Górka                 330: 362
  14 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Ceglarek              308: 494
  15 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Gibas                 454: 250
  16 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Sulejewska            299: 380
  17 Jakub          Szymczak             - Jakub          Błażejewski           438: 374
  18 Wojciech       Zemło                - Agata          Kuć                   440: 305
  19 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Rogalewicz            358: 357
  20 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Pikul                 355: 385
  21 Marek          Rogalski             - Irena          Sołdan                267: 388
  22 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            238: 459
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Lenartowski           344: 321
  24 Maria          Pokorska             - Lucyna         Śniadach              291: 379
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Grąbczewska           340: 388
  26 Juliusz        Czupryniak           - Dorota         Kuć                   466: 378
  27 Marta          Bajorek              - Rafał          Stachowski            412: 335
  28 Marzena        Zawierska            - Małgorzata     Szmuksta                0: 400


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         424: 357
   2 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                438: 382
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 367: 300
   4 Jan            Mrozowski            - Kamil          Kister                407: 287
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  465: 403
   6 Natalia        Woźniak              - Bogusław       Szyszka               345: 399
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Morawski              501: 319
   8 Dariusz        Kuć                  - Karol          Waniek                447: 392
   9 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            431: 302
  10 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               429: 271
  11 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               394: 389
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Deszczyńska           365: 372
  13 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Sulejewska            458: 349
  14 Paweł          Janaś                - Justyna        Górka                 449: 322
  15 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Gibas                 409: 313
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Marcin         Ceglarek              366: 409
  17 Jakub          Szymczak             - Rafał          Lenartowski           352: 431
  18 Wojciech       Zemło                - Irena          Sołdan                337: 412
  19 Andrzej        Kroc                 - Lucyna         Śniadach              443: 349
  20 Grażyna        Wesołowska           - Łukasz         Baranowski            263: 345
  21 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Kuć                   453: 227
  22 Agata          Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           358: 484
  23 Dawid          Pikul                - Rafał          Stachowski            410: 361
  24 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Szmuksta              416: 346
  25 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              342: 342
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marzena        Zawierska             400:   0
  27 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            392: 373
  28 Maria          Pokorska             - Marta          Bajorek               275: 387


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          407: 295
   2 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 439: 395
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Jan            Mrozowski             460: 303
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              367: 313
   5 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              329: 315
   6 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               508: 331
   7 Dominik        Piasecki             - Dariusz        Kuć                   422: 388
   8 Bogusław       Szyszka              - Ireneusz       Moralewicz            462: 253
   9 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Ślusarska             452: 271
  10 Kacper         Zegadło              - Marek          Dudkiewicz            345: 419
  11 Szymon         Płachta              - Maciej         Czupryniak            464: 283
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Pietuchowski          360: 357
  13 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             449: 303
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Janaś                 387: 436
  15 Krzysztof      Gibas                - Jolanta        Chłopińska            396: 428
  16 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Perzyński             449: 317
  17 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               424: 335
  18 Lucyna         Śniadach             - Grażyna        Wesołowska            357: 390
  19 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Zemło                 333: 418
  20 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kroc                  397: 353
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   292: 370
  22 Dorota         Kuć                  - Michał         Rogalewicz            384: 350
  23 Alicja         Grąbczewska          - Dawid          Pikul                 271: 469
  24 Rafał          Stachowski           - Jakub          Błażejewski           416: 443
  25 Marta          Bajorek              - Marek          Rogalski              375: 361
  26 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Sylwestrzuk           359: 336
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Pokorska              454: 326
  28 Marzena        Zawierska            - Szymon         Dąbrowski               0: 400


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             494: 462
   2 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 352: 330
   3 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Wrześniewski          357: 398
   4 Kamil          Górka                - Marcin         Ceglarek              393: 461
   5 Łukasz         Baranowski           - Bartosz        Morawski              370: 348
   6 Dariusz        Kosz                 - Lucyna         Śniadach              376: 361
   7 Irena          Sołdan               - Bogusław       Szyszka               335: 445
   8 Dominik        Piasecki             - Rafał          Lenartowski           387: 355
   9 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Wesołowski            338: 447
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              380: 423
  11 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               398: 402
  12 Szymon         Płachta              - Ireneusz       Moralewicz            441: 390
  13 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Rogalewicz            310: 375
  14 Agata          Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            305: 404
  15 Maciej         Czupryniak           - Dawid          Pikul                 373: 407
  16 Jakub          Błażejewski          - Katarzyna      Ślusarska             384: 323
  17 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              337: 467
  18 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 349
  19 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Pukniel               376: 393
  20 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Dąbrowski             347: 313
  21 Alicja         Grąbczewska          - Juliusz        Czupryniak            501: 302
  22 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Szmuksta              342: 258
  23 Rafał          Stachowski           - Marzena        Zawierska             400:   0
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   348: 293


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                432: 331
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kacper         Zegadło               318: 339
   3 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                428: 526
   4 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Deszczyńska           394: 397
   5 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Gibas                 323: 325
   6 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                408: 363
   7 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            449: 379
   8 Marcin         Ceglarek             - Bogusław       Szyszka               331: 550
   9 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             271: 506
  10 Kazimierz      Merklejn             - Lucyna         Śniadach              443: 367
  11 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            379: 445
  12 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                498: 257
  13 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Perzyński             383: 472
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Bajorek               382: 364
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Janaś                 341: 412
  16 Jolanta        Chłopińska           - Marzena        Zawierska             400:   0
  17 Jakub          Szymczak             - Marek          Dudkiewicz            442: 441
  18 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 355: 349
  19 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Ślusarska             398: 369
  20 Piotr          Pietuchowski         - Grażyna        Wesołowska            407: 379
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Kuć                   503: 348
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Rogalski              351: 314
  23 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Landowski             308: 414
  24 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Dąbrowski             415: 436


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Baranowski            406: 387
   2 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          352: 336
   3 Stanisław      Rydzik               - Lucyna         Śniadach              422: 326
   4 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         407: 338
   5 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            434: 347
   6 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          259: 453
   7 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Deszczyńska           502: 307
   8 Szymon         Płachta              - Łukasz         Bobowski              307: 418
   9 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Gibas                 301: 391
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kuć                   382: 321
  11 Łukasz         Tuszyński            - Justyna        Górka                 426: 340
  12 Marcin         Ceglarek             - Natalia        Woźniak               369: 362
  13 Maciej         Perzyński            - Szymon         Dąbrowski             324: 343
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             328: 389
  15 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Rogalski              366: 495
  16 Maria          Pokorska             - Paweł          Janaś                 279: 310
  17 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              272: 350
  18 Juliusz        Czupryniak           - Jakub          Błażejewski           445: 327
  19 Dawid          Pikul                - Marta          Bajorek               432: 310
  20 Marzena        Zawierska            - Michał         Rogalewicz              0: 400
  21 Alicja         Grąbczewska          - Marek          Dudkiewicz            381: 331
  22 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Szmuksta              397: 288
  23 Michał         Landowski            - Katarzyna      Ślusarska             377: 359
  24 Maciej         Czupryniak           - Dorota         Kuć                   400: 351


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Kister                400: 319
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Gibas                 444: 294
   3 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                515: 360
   4 Mirosław       Uglik                - Marcin         Ceglarek              427: 404
   5 Kamil          Górka                - Lucyna         Śniadach              453: 318
   6 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Bobowski              405: 326
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                406: 448
   8 Rafał          Lenartowski          - Jan            Mrozowski             296: 400
   9 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               370: 388
  10 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Deszczyńska           431: 296
  11 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kosz                  383: 455
  12 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               387: 466
  13 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Perzyński             398: 415
  14 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            449: 352
  15 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             337: 388
  16 Paweł          Janaś                - Katarzyna      Ślusarska             542: 257
  17 Jakub          Błażejewski          - Marek          Rogalski              405: 355
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agata          Kuć                   416: 401
  19 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Dąbrowski             414: 267
  20 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 309: 462
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              311: 443
  22 Andrzej        Kroc                 - Juliusz        Czupryniak            405: 377
  23 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Pukniel               464: 337
  24 Wojciech       Zemło                - Marzena        Zawierska             400:   0


Runda nr 31
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Moralewicz            540: 296
   2 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Kister                438: 428
   3 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kuć                   451: 253
   4 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Wyrębkiewicz          357: 431
   5 Karol          Waniek               - Łukasz         Bobowski              303: 314
   6 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              394: 323
   7 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          434: 433
   8 Jan            Mrozowski            - Bogusław       Szyszka               354: 449
   9 Łukasz         Baranowski           - Kacper         Zegadło               404: 399
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Lenartowski           368: 393
  11 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            334: 340
  12 Szymon         Płachta              - Lucyna         Śniadach              426: 315
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kuć                   355: 423
  14 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Perzyński             380: 289
  15 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szmuksta              281: 300
  16 Michał         Landowski            - Jolanta        Chłopińska            408: 391
  17 Wojciech       Zemło                - Michał         Rogalewicz            308: 358
  18 Dawid          Pikul                - Jakub          Szymczak              369: 415
  19 Grzegorz       Pukniel              - Agata          Kuć                   508: 281
  20 Jakub          Błażejewski          - Grażyna        Wesołowska            530: 368
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marta          Bajorek               439: 364
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             297: 471
  23 Marek          Rogalski             - Marzena        Zawierska             400:   0
  24 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             397: 244


Runda nr 32
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Karol          Wyrębkiewicz          432: 301
   2 Mirosław       Uglik                - Dominik        Piasecki              469: 318
   3 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                295: 541
   4 Michał         Alabrudziński        - Bogusław       Szyszka               290: 324
   5 Jan            Mrozowski            - Ireneusz       Moralewicz            460: 286
   6 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Wrześniewski          428: 397
   7 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             523: 372
   8 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Bobowski              431: 417
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Małgorzata     Sulejewska            462: 445
  10 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Wesołowski            381: 336
  11 Szymon         Płachta              - Marcin         Ceglarek              383: 354
  12 Justyna        Górka                - Kacper         Zegadło               399: 475
  13 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Koczkodon             419: 332
  14 Maciej         Perzyński            - Grażyna        Wesołowska            368: 346
  15 Jakub          Szymczak             - Paweł          Janaś                 399: 359
  16 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Pukniel               371: 402
  17 Michał         Rogalewicz           - Alicja         Grąbczewska           370: 361
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Dawid          Pikul                 377: 342
  19 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   422: 415
  20 Michał         Landowski            - Jakub          Błażejewski           317: 456
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Ślusarska             366: 382
  22 Maciej         Czupryniak           - Juliusz        Czupryniak            539: 303
  23 Marta          Bajorek              - Piotr          Pietuchowski          301: 398
  24 Marek          Dudkiewicz           - Marzena        Zawierska             400:   0


Runda nr 33
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Rogalski              368: 364
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Ślusarska             365: 370
   3 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             505: 262
   4 Maria          Pokorska             - Maciej         Czupryniak            346: 428
   5 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Lenartowski           365: 383
   6 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Ceglarek              524: 277
   7 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                402: 321
   8 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Sulejewska            385: 376
   9 Kazimierz      Merklejn             - Karol          Waniek                352: 379
  10 Dariusz        Kosz                 - Ireneusz       Moralewicz            194: 402
  11 Natalia        Woźniak              - Dominik        Piasecki              454: 426
  12 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Tuszyński             304: 385
  13 Maciej         Perzyński            - Michał         Rogalewicz            354: 486
  14 Dawid          Pikul                - Paweł          Janaś                 524: 268
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Błażejewski           416: 270
  16 Agata          Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            440: 387
  17 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Zemło                 470: 337
  18 Jakub          Szymczak             - Michał         Landowski             342: 348
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Pukniel               419: 278
  20 Andrzej        Kroc                 - Alicja         Grąbczewska           378: 380
  21 Mirosław       Uglik                - Jan            Mrozowski             396: 410
  22 Łukasz         Bobowski             - Karol          Wyrębkiewicz          310: 429
  23 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          418: 502
  24 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                508: 315

Lista rankingowa na dzień 05-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.96  29869  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.49  28089  183
   4 Kazimierz Merklejn             Szczecin             153.34  30055  196
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.41  29416  193
   6 Kamil Górka                    Kraków               151.24  28585  189
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             149.75  29650  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.65  20053  134
   9 Dawid Pikul                    Poznań               149.48  28402  190
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  12 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.77  28118  189
  13 Justyna Górka                  Kraków               148.66  27949  188
  14 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.78  28035  191
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.46  29293  200
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.75  26527  182
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.59  16889  116
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.08  27807  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.34  28524  199
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.57  26945  189
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.97  27400  193
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  33 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.95  27291  195
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.54  27350  196
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.25  24648  177
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  39 Robert Kamiński                Warszawa             139.06  26004  187
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.47  20770  150
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Irena Sołdan                   Sopot                138.41  26714  193
  43 Maciej Kuczyński               Gdynia               138.36   6918   50
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.49  25710  187
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             137.45  18418  134
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.32  25679  187
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  17106  125
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.76  14391  106
  53 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  54 Karol Waniek                   Wrocław              135.72  13436   99
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            135.55   8675   64
  57 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  58 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.51  13280   98
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  62 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  63 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  64 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  65 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  66 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  67 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           133.35  26270  197
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.14  26628  200
  70 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.13  14911  112
  71 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  72 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.83  26434  199
  73 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  74 Krzysztof Jaworski             Warszawa             132.79  14740  111
  75 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.54  10868   82
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  78 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  79 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  80 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.07  26213  200
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.95  24880  190
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  87 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  88 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.03  22366  172
  90 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  91 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.76  15960  123
  93 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  94 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  96 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  98 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  99 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 102 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 103 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.37  24775  193
 105 Artur Koszel                   Warszawa             128.31  20658  161
 106 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 107 Maciej Perzyński               Piła                 127.84  14190  111
 108 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.51  22315  175
 109 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.36  12354   97
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.18  24291  191
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            127.13  15383  121
 114 Michał Makowski                Marki                126.33   6190   49
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 116 Krzysztof Gibas                Kraków               126.26  24873  197
 117 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.19  25238  200
 118 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.14  24975  198
 120 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 122 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 124 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 125 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 126 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 130 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.92  15118  122
 132 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.74  24129  195
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.62  24725  200
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 136 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.21  24518  199
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.03  18208  148
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             122.91  17208  140
 139 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 141 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             122.52  20216  165
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 145 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 146 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 147 Czesław Grajewski              Białystok            122.21  24443  200
 148 Marcin Ceglarek                Kraków               122.08  14894  122
 149 Juliusz Czupryniak             Warszawa             121.95  24390  200
 150 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.90  24137  198
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.31   8613   71
 154 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 156 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 157 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 159 Anita Bruska                   Gdynia               120.68  15930  132
 160 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 161 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 162 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 163 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 164 Krzysztof Bonda                Białystok            120.25  12987  108
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.12  22822  190
 166 Tomasz Lewiński                Wejherowo            119.96   5758   48
 167 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 168 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 169 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 171 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.73   7184   60
 172 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.62  13039  109
 173 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.19   6317   53
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Marta Bajorek                  Warszawa             119.09  23461  197
 177 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.08  23817  200
 178 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 179 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 180 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 181 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.42   4263   36
 182 Adam Janicki                   Wrocław              118.21  18322  155
 183 Stanisław Gasik                Warszawa             118.13   8860   75
 184 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 186 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 190 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 193 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 194 Renata Andracka                Zwola                116.41  22817  196
 195 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 196 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.23  18945  163
 198 Paweł Morga                    Warszawa             116.08  12537  108
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             115.89   7417   64
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 201 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.52  13631  118
 203 Paweł Maciejczuk               Białystok            115.43  15467  134
 204 Anna Krynicka                  Warszawa             115.30  13605  118
 205 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.29  20175  175
 206 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 208 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.95  19082  166
 209 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 210 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 213 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 214 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 215 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 216 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 218 Lucyna Śniadach                Rumia                113.13  16517  146
 219 Michał Garnowski               Pasłęk               113.06   5427   48
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 221 Urszula Solarska               Łódź                 112.61  22409  199
 222 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 223 Dariusz Ulatowski              Tuchola              112.56   6866   61
 224 Agnieszka Matus                Milanówek            112.43   9332   83
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 226 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            111.91  17793  159
 228 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              111.74   8269   74
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               111.56  13499  121
 232 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 235 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 236 Katarzyna Polak                Warszawa             111.16   4113   37
 237 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 238 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.76  15949  144
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.40  18879  171
 241 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 242 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 243 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.79  20091  183
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 246 Jakub Onoszko                  Gdynia               109.22  11905  109
 247 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 248 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 249 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 250 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 251 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              108.02  17608  163
 253 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 254 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 255 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 257 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 258 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 259 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 260 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 261 Elżbieta Święcka               Białystok            106.29   5208   49
 262 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 264 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.72   4969   47
 265 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.52  15300  145
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.50  15403  146
 268 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 269 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 270 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 271 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.72  16232  155
 272 Maria Pokorska                 Warszawa             104.68  13294  127
 273 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 274 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.62   6800   65
 275 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.39  18790  180
 276 Anna Arana                     Warszawa             104.04  11340  109
 277 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.92  20368  196
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 279 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 280 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 281 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 282 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.26  18896  183
 283 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 284 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 285 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.03  16018  157
 286 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 287 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 288 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 289 Lidia Żywna                    Gdynia               101.42   9635   95
 290 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 291 Halina Mrozek                  Warszawa             101.22  10122  100
 292 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.98  18479  183
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 294 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.77  15211  154
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 297 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 299 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 300 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 301 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.67   3444   36
 302 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                93.24   6154   66
 304 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.04   4418   48
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.98   5243   57
 308 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 309 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              91.27  10679  117
 311 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.74  14000  156
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 313 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                89.67  10312  115
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 317 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 318 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 319 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 320 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            83.15   2827   34
 322 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 323 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 324 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 325 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 326 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 328 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              60.12  11724  195




Poczekalnia na dzień 05-05-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.93   3049   27
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.04   2876   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            100.96   2524   25
  12 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  16 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.92   2902   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.71   2849   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.50   2724   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  31 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.88   2613   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  34 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  35 Teresa Prystupa                Zajączkowo            91.00   2184   24
  36 Joanna Kozłowska               Gdańsk                88.92   2134   24
  37 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  38 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  39 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  43 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  44 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  46 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  47 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  48 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  49 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  50 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  51 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  53 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  55 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  56 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  57 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  58 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  59 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  60 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  64 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  65 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  66 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  67 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  68 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  69 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  70 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  71 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  72 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  73 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  74 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  75 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  76 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  77 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  78 Adam Słapiński                 Warszawa             107.79   1509   14
  79 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  80 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  81 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  82 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  83 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  84 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  85 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  86 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  87 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  88 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  89 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  90 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  91 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  92 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  93 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  94 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  95 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  96 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  97 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  98 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  99 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 100 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 104 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 107 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 108 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 109 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 110 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 111 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 112 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 113 Marcela Wołowiec               Gdynia               120.75   1449   12
 114 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 120 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 123 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                116.75   1401   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 126 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 127 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 128 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 130 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.83   1342   12
 133 Lech Boszko                    Gdańsk               111.58   1339   12
 134 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.25   1335   12
 135 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 136 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 137 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 138 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 139 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 140 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 141 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 142 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 143 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 144 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 145 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 146 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 147 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 148 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 149 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 150 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 151 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 152 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 153 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 154 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 155 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 156 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 157 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 158 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 159 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 160 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 161 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 162 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 163 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 164 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 165 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 166 Zuzanna Cichoń                 Korsze                97.42   1169   12
 167 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 168 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 169 Barbara Boszko                 Gdańsk                96.17   1154   12
 170 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 171 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 172 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 173 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 174 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 175 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 176 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 177 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 178 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 179 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 180 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 181 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 182 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 183 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 184 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 185 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 186 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 187 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 188 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 189 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 190 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 191 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 192 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 193 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 194 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 195 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 196 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 197 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 198 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 199 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 200 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 201 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 202 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 203 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 204 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 205 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 206 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 207 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 208 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 209 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 210 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 211 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 212 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 213 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 214 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 215 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 216 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 217 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 218 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 219 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 220 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 221 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 222 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 223 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 224 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 225 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 226 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 227 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 228 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 229 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 230 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 231 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 232 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 233 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 234 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 235 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 236 Ewa Stypułkowska               Warszawa              75.18    827   11
 237 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 238 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 239 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 240 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 241 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 242 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 243 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 244 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                70.18    772   11
 245 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 246 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 247 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 248 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 249 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 250 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 251 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 252 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 253 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 254 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 255 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 256 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 257 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 258 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 259 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 260 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 261 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 262 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 263 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 264 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 265 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 266 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 267 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 268 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 269 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 270 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 271 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 272 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 273 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 274 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 275 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 276 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 278 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 279 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 280 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 281 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 282 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 283 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 289 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 292 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 293 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 294 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 295 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 296 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 303 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 304 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 305 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 306 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 307 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 308 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 309 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 310 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 311 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 312 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 313 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 314 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 315 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 316 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 317 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 320 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 321 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 322 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 323 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 324 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 325 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 326 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 327 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 328 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 329 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 330 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 331 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 332 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 333 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 334 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 336 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 337 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 338 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 339 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 340 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 341 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie