Inowrocław21
kwietnia
Inowrocław 21-22 kwietnia XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Wałcz28
kwietnia
Wałcz 28- 1 maja VII Klubowe Mistrzostwa Polski
Wałcz28
kwietnia
Wałcz 28- 1 maja I Turniej Dzikich Drużyn (turniej towarzyszący KMP)
Gdzie dwóch się bije tam MIKRUS korzysta..28 - 01 maja 2012 — VII Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Klubowe Mistrzostwa PolskiWałcz, 28 - 01 maja 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Gdzie dwóch się bije tam MIKRUS korzysta..W dniach 28.04-1.05 już po raz siódmy rozegrane zostały Klubowe Mistrzostwa Polski w Scrabble. Do Wałcza przyjechało 11 drużyn, aby walczyć o najwyższe klubowe trofeum. Wszystkie kluby rozgrywały ze sobą po trzy pojedynki. Ze względu na nieparzystą liczbę zespołów każda z drużyn miała przymusowego BYE-a.

Na początku rywalizacji ton gry nadawał krakowski klub GHOST. Od czwartej do dziewiątej rundy w pierwszej trójce klasyfikacji indywidualnej "górą" byli Justyna i Kamil Górka. W 10 rundzie indywidualnym przyszła pora na przymusową, trzyrundową przerwę GHOST-a i tym samym oddanie przodownictwa drużynowego i indywidualnego. Do walki o zwycięstwo włączyły się pozostałe drużyny. Przez długi czas rozgrywek nie pojawił się pewniak do zwycięstwa końcowego. Na prowadzeniu pojawiali się MACAKI, MIKRUS i SIÓDEMKA. Mimo długiego prowadzenia przez Siódemkę, przewaga nad następnymi drużynami był znikoma.

Zgodnie z przewidywaniami do walki o tryumf w turnieju, w ostatniej rundzie stanęli ze sobą kluby PARANOJA z Warszawy i SIÓDEMKA z Wrocławia. Wynik osiągnięty przez te drużyny sprawił, że o jeden mały punkt, VII Klubowe MP wygrał klub MIKRUS z RUMI. Drugie miejsce przypadło PARANOI a trzecie SIÓDEMCE. Drużyny z podium zdobyły po osiem dużych punktów.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Michał Alabrudziński z Włocławka przed Grzegorzem Koczkodonem z Ostródy i Bartoszem Morawskim z Gliwic. Cała trójka uzyskała 20 zwycięstw w turnieju.

Składy poszczególnych klubów:
1.MIKRUS
Irena Sołdan
Miłosz Wrzałek
Rafał Lenartowski
Mateusz Borsuk
Grzegorz Łukasik

2.SIÓDEMKA
Dariusz Kosz
Krzysztof Obremski
Bogusław Szyszka
Bartosz Morawski
Karol Waniek

3.PARANOJA
Mariusz Skrobosz
Stanisław Rydzik
Michał Alabrudziński
Kamil Kister
Mirosław Uglik

4.BLANK
Ireneusz Moralewicz
Dorota Kuć
Dariusz Kuć
Łukasz Tuszyński
Maciej Grąbczewski

5.ŁKMS
Wojciech Zemło
Andrzej Kroc
Radosław Jachna
Robert Głowacki
Grzegorz Pukniel

6.MACAKI
Rafał Wesołowski
Krzysztof Sporczyk
Robert Kamiński
Szymobn Płachta
Grzegorz Kurowski

7.GHOST
Kamil Górka
Justyna Górka
Małgorzata Sulejewska
Krzysztof Gibas

8.MATRIKS
Rafał Matczak
Mariola Osajda-Matczak
Piotr Pietuchowski
Dominik Urbacki

9.ANAGRAM
Grzegorz Koczkodon
Michał Kolaj
Rafał Dąbrowski
Krzysztof Langiewicz

10.GRAJMYŻ
Jolanta Chłopińska
Maciej Perzyński
Paweł Janaś
Sławomir Zabawa

11. GKS
Jerzy Luter
Łukasz Sornek
Ireneusz Kurzok
Marek Salamon

Wielkie podziękowania dla Joli Chłopińskiej i jej współpracowników za wzorowe przygotowanie turnieju, oraz za przepyszne posiłki i przekąski.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody a dodatkową otrzymał Kamil Górka za wykonanie zagadki graficznej związanej z Wałczem.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Klubowe Mistrzostwa Polski
V Klubowe Mistrzostwa Polski
IV Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejurankingowy, otwarty dla klubów scrabble
regulamin
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo-Sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul.M.Konopnickiej 2 , 78-600 Wałcz
Obrońca tytułuWrocławski Klub Scrabble "Siódemka"
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 28 kwietnia 2012
10:15 — Potwierdzanie zgłoszonych drużyn
10:45 — Otwarcie Turnieju
11:00 — Początek rozgrywek
ok. 16:00 – 16:30 — Obiad
ok. 20:30 — Kolacja

Niedziela, 29 kwietnia 2012
9:00 – 21:00 — Rozgrywki
(ok. 14:30 przerwa na obiad)
21:30 — Kolacja

Poniedziałek, 30 kwietnia 2012
9:00 – 20:00 — Rozgrywki
(ok. 14:30 przerwa na obiad)
ok. 20:30 — kolacja w plenerze

Wtorek, 1 maja 2012
9:00 — Rozgrywki
(ok. 15:00 przerwa na obiad)
15:30 — Zakończenie turnieju

Wstępny harmonogram przy założeniu uczestnictwa 10 klubów
(mecz pomiędzy klubami składa się z 4 rund, 36 rund łącznie)
Wpisowe150zł od klubu
Wyżywieniepełne na miejscu — 30zł / dzień (śniadanie 8zł — obiad 14zł — kolacja 8zł)
(pierwszy posiłek możliwy w piątek do godz. 21:00 po uprzednim zgłoszeniu u organizatora)
(ostatni posiłek możliwy w środę — śniadanie)
NoclegiWe własnym zakresie
http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza
http://www.otouroki.pl
NagrodyNagrody:
- Puchary dla trzech pierwszych klubów
- Nagrody pieniężne dla 6 pierwszych klubów
(podział wpisowego w proporcji np. 1100+700+500+350+200+150)
- Upominki od sponsorów
Dodatkowe atrakcjeWieczorna impreza plenerowa w trzecim dniu mistrzostw
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
UM Wałcz
Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Jolanta Chłopińska
PKS Grajmyż


Wyniki turnieju VII Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Klub            MIKRUS               Rumia                  140.89      8.0      154     1636      368
  2 KBKS            PARANOJA             Warszawa               147.43      8.0      153     1630      366
  3 Klub            SIÓDEMKA             Wrocław                147.27      8.0      146     1630      352
  4 Klub            BLANK                Szczecin               129.98      6.5      130     1497      320
  5 Klub            ŁKMS                 Łódź                   130.71      5.5      119     1396      298
  6 Klub            MACAKI               Warszawa               134.23      5.5      118     1393      296
  7 Kraków          "GHOST"              Kraków                 137.11      3.5      110     1190      280
  8 KLUB            MATRIKS              Milanówek              133.85      3.5      108     1193      276
  9 Klub            ANAGRAM              Ostróda                130.10      3.0      102     1147      264
 10 Klub            GRAJMYŻ              Piła                   121.62      2.0       90     1055      240
 11 Klub            GKS                  Katowice               123.93      1.5       90     1003      240



==========================================================================================================


Wyniki turnieju Klasyfikacja indywidualna VII Klubowych MP

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              149.84     20.0    12030     4370     1486
  2 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                133.42     20.0    11965     4565      866
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                149.83     20.0    10444     4021     1881
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               136.37     19.0    12066     4409      772
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   146.45     19.0    11957     4297     1517
  6 Kamil           Górka                Kraków                 150.69     18.0    12052     4319      523
  7 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.07     18.0    11629     4160     1078
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.66     17.0    11607     4188      779
  9 Mateusz         Borsuk               Reda                   137.27     17.0    10683     3844     1347
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.78     16.5    10416     3774     1464
 11 Radosław        Jachna               Łódź                   135.91     16.5    10093     3812      610
 12 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.20     16.0    12041     4085      731
 13 Marek           Salamon              Bytom                  134.03     16.0    11666     4159     -434
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.36     16.0    10681     3794      959
 15 Maciej          Grąbczewski          Piła                   126.32     16.0    10462     3906       94
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.98     16.0    10106     3794     -100
 17 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.06     15.0     9854     3548      125
 18 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.28     15.0     9266     3334     1108
 19 Justyna         Górka                Kraków                 147.37     14.0    11812     3921      553
 20 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  124.15     14.0    11295     3876     -601
 21 Paweł           Janaś                Głogów                 130.63     14.0    11158     4002     -667
 22 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.52     14.0    11093     3830     -173
 23 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               124.94     14.0    10705     3792     -147
 24 Andrzej         Kroc                 Łódź                   120.19     14.0     9182     3396      237
 25 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   123.00     14.0     8155     3098      494
 26 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.63     13.0    11001     3773     -953
 27 Karol           Waniek               Wrocław                133.14     13.0     9534     3232      664
 28 Grzegorz        Łukasik              Konojady               125.72     13.0     8115     2984      263
 29 Kamil           Kister               Puławy                 141.25     13.0     7129     2755      508
 30 Wojciech        Zemło                Łódź                   142.46     12.0    10286     3414      195
 31 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.81     12.0     9479     3227      176
 32 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                119.30     11.0    11017     3634    -1090
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.93     11.0     8824     3059     -130
 34 Szymon          Płachta              Warszawa               133.13     11.0     8670     2989      128
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.39     11.0     8569     2967     -396
 36 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.17     10.0    10473     3558    -1238
 37 Rafał           Matczak              Milanówek              129.52     10.0    10469     3513    -1122
 38 Robert          Kamiński             Warszawa               133.86     10.0     9066     3073     -339
 39 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.83     10.0     7888     2671      -41
 40 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.50     10.0     7879     2884    -1310
 41 Irena           Sołdan               Sopot                  131.75     10.0     6386     2281      528
 42 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                133.63      9.0    11074     3433     -866
 43 Maciej          Perzyński            Piła                   120.67      9.0    10966     3440    -1390
 44 Krzysztof       Gibas                Kraków                 122.87      9.0    10901     3358     -791
 45 Michał          Kolaj                Ostróda                126.70      9.0    10855     3374    -1431
 46 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              129.29      9.0    10666     3306     -458
 47 Jerzy           Luter                Bytom                  108.53      8.0    10148     3284    -1742
 48 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  111.01      7.0    10094     3189    -1974
 49 Robert          Głowacki             Łódź                   124.28      7.0     7430     2461     -897
 50 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   119.27      4.0     4880     1533     -796
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Klubowe Mistrzostwa Polski



	KBKS PARANOJA 147.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 PAUZA
    2     4 KLUB           MATRIKS               133.85 =   12:  12  134
    3     5 Klub           ANAGRAM               130.10 +   16:   8  180
    4     3 Klub           ŁKMS                  130.71 +   17:   7  181
    5     5 Kraków         "GHOST"               137.11 +   16:   8  187
    6     5 Klub           MACAKI                134.23 -   10:  14   84
    7     2 Klub           BLANK                 129.98 +   18:   6  180
    8     2 Klub           GKS                   123.93 +   18:   6  174
    9     2 Klub           MIKRUS                140.89 =   12:  12  141
   10     1 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   20:   4  172
   11     1 Klub           SIÓDEMKA              147.27 +   14:  10  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 10 163.00




	Klub SIÓDEMKA 147.27 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 KLUB           MATRIKS               133.85 +   16:   8  184
    2     6 PAUZA
    3     4 Klub           ŁKMS                  130.71 =   12:  12  131
    4     4 Klub           BLANK                 129.98 +   18:   6  180
    5     4 Klub           GKS                   123.93 +   18:   6  174
    6     2 Klub           ANAGRAM               130.10 +   14:  10  180
    7     3 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   14:  10  172
    8     3 Klub           MACAKI                134.23 +   18:   6  184
    9     3 Kraków         "GHOST"               137.11 +   14:  10  187
   10     2 Klub           MIKRUS                140.89 =   12:  12  141
   11     1 KBKS           PARANOJA              147.43 -   10:  14   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 10 163.00




	Klub MIKRUS 140.89 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           BLANK                 129.98 =   12:  12  130
    2     1 Klub           ŁKMS                  130.71 +   16:   8  181
    3     6 PAUZA
    4     5 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   18:   6  172
    5     3 Klub           ANAGRAM               130.10 +   14:  10  180
    6     3 Klub           GKS                   123.93 +   22:   2  174
    7     4 Klub           MACAKI                134.23 +   16:   8  184
    8     4 KLUB           MATRIKS               133.85 =   12:  12  134
    9     2 KBKS           PARANOJA              147.43 =   12:  12  147
   10     2 Klub           SIÓDEMKA              147.27 =   12:  12  147
   11     2 Kraków         "GHOST"               137.11 +   20:   4  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 10 163.60




	Kraków "GHOST" 137.11 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Klub           ANAGRAM               130.10 +   16:   8  180
    2     2 Klub           GKS                   123.93 =   12:  12  124
    3     1 Klub           BLANK                 129.98 -   10:  14   80
    4     6 PAUZA
    5     5 KBKS           PARANOJA              147.43 -    8:  16   97
    6     4 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   18:   6  172
    7     5 KLUB           MATRIKS               133.85 +   16:   8  184
    8     5 Klub           ŁKMS                  130.71 -    8:  16   81
    9     3 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -   10:  14   97
   10     3 Klub           MACAKI                134.23 -    8:  16   84
   11     2 Klub           MIKRUS                140.89 -    4:  20   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 10 119.00




	Klub MACAKI 134.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           GRAJMYŻ               121.62 -   10:  14   72
    2     3 Klub           BLANK                 129.98 +   16:   8  180
    3     2 Klub           GKS                   123.93 =   12:  12  124
    4     1 Klub           ANAGRAM               130.10 +   14:  10  180
    5     6 PAUZA
    6     5 KBKS           PARANOJA              147.43 +   14:  10  197
    7     4 Klub           MIKRUS                140.89 -    8:  16   91
    8     3 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -    6:  18   97
    9     4 Klub           ŁKMS                  130.71 -    6:  18   81
   10     3 Kraków         "GHOST"               137.11 +   16:   8  187
   11     3 KLUB           MATRIKS               133.85 +   16:   8  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 10 139.30




	KLUB MATRIKS 133.85 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -    8:  16   97
    2     4 KBKS           PARANOJA              147.43 =   12:  12  147
    3     3 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   16:   8  172
    4     2 Klub           GKS                   123.93 +   14:  10  174
    5     1 Klub           BLANK                 129.98 -    8:  16   80
    6     6 PAUZA
    7     5 Kraków         "GHOST"               137.11 -    8:  16   87
    8     4 Klub           MIKRUS                140.89 =   12:  12  141
    9     5 Klub           ANAGRAM               130.10 -   10:  14   80
   10     4 Klub           ŁKMS                  130.71 =   12:  12  131
   11     3 Klub           MACAKI                134.23 -    8:  16   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 10 119.30




	Klub ŁKMS 130.71 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           GKS                   123.93 +   14:  10  174
    2     1 Klub           MIKRUS                140.89 -    8:  16   91
    3     4 Klub           SIÓDEMKA              147.27 =   12:  12  147
    4     3 KBKS           PARANOJA              147.43 -    7:  17   97
    5     2 Klub           GRAJMYŻ               121.62 =   12:  12  122
    6     1 Klub           BLANK                 129.98 -    4:  20   80
    7     6 PAUZA
    8     5 Kraków         "GHOST"               137.11 +   16:   8  187
    9     4 Klub           MACAKI                134.23 +   18:   6  184
   10     4 KLUB           MATRIKS               133.85 =   12:  12  134
   11     4 Klub           ANAGRAM               130.10 +   16:   8  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 10 139.60




	Klub ANAGRAM 130.10 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kraków         "GHOST"               137.11 -    8:  16   87
    2     5 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   16:   8  172
    3     5 KBKS           PARANOJA              147.43 -    8:  16   97
    4     1 Klub           MACAKI                134.23 -   10:  14   84
    5     3 Klub           MIKRUS                140.89 -   10:  14   91
    6     2 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -   10:  14   97
    7     1 Klub           GKS                   123.93 +   14:  10  174
    8     6 PAUZA
    9     5 KLUB           MATRIKS               133.85 +   14:  10  184
   10     5 Klub           BLANK                 129.98 -    4:  20   80
   11     4 Klub           ŁKMS                  130.71 -    8:  16   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 10 114.70




	Klub BLANK 129.98 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           MIKRUS                140.89 =   12:  12  141
    2     3 Klub           MACAKI                134.23 -    8:  16   84
    3     1 Kraków         "GHOST"               137.11 +   14:  10  187
    4     4 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -    6:  18   97
    5     1 KLUB           MATRIKS               133.85 +   16:   8  184
    6     1 Klub           ŁKMS                  130.71 +   20:   4  181
    7     2 KBKS           PARANOJA              147.43 -    6:  18   97
    8     1 Klub           GRAJMYŻ               121.62 +   14:  10  172
    9     6 PAUZA
   10     5 Klub           ANAGRAM               130.10 +   20:   4  180
   11     5 Klub           GKS                   123.93 +   14:  10  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 10 149.70




	Klub GKS 123.93 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           ŁKMS                  130.71 -   10:  14   81
    2     2 Kraków         "GHOST"               137.11 =   12:  12  137
    3     2 Klub           MACAKI                134.23 =   12:  12  134
    4     2 KLUB           MATRIKS               133.85 -   10:  14   84
    5     4 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -    6:  18   97
    6     3 Klub           MIKRUS                140.89 -    2:  22   91
    7     1 Klub           ANAGRAM               130.10 -   10:  14   80
    8     2 KBKS           PARANOJA              147.43 -    6:  18   97
    9     1 Klub           GRAJMYŻ               121.62 =   12:  12  122
   10     6 PAUZA
   11     5 Klub           BLANK                 129.98 -   10:  14   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  / 10 100.30




	Klub GRAJMYŻ 121.62 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           MACAKI                134.23 +   14:  10  184
    2     5 Klub           ANAGRAM               130.10 -    8:  16   80
    3     3 KLUB           MATRIKS               133.85 -    8:  16   84
    4     5 Klub           MIKRUS                140.89 -    6:  18   91
    5     2 Klub           ŁKMS                  130.71 =   12:  12  131
    6     4 Kraków         "GHOST"               137.11 -    6:  18   87
    7     3 Klub           SIÓDEMKA              147.27 -   10:  14   97
    8     1 Klub           BLANK                 129.98 -   10:  14   80
    9     1 Klub           GKS                   123.93 =   12:  12  124
   10     1 KBKS           PARANOJA              147.43 -    4:  20   97
   11     6 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 10 105.50





==========================================================================================================



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Klasyfikacja indywidualna VII Klubowych MP



	Dariusz Kosz 152.36 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    12 Dominik        Urbacki               136.37 -  376: 395   86
    3     1 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  429: 399  190
    7    13 Radosław       Jachna                135.91 -  335: 355   86
    8    15 Andrzej        Kroc                  120.19 -  361: 393   70
    9    19 Wojciech       Zemło                 142.46 +  519: 289  192
   10    13 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  386: 346  196
   11    17 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  428: 351  175
   12    11 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  425: 285  176
   13    13 Marek          Salamon               134.03 -  398: 485   84
   14    13 Jerzy          Luter                 108.53 +  438: 324  159
   16     3 Michał         Kolaj                 126.70 +  494: 316  177
   17     8 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  503: 323  177
   19    17 Maciej         Perzyński             120.67 +  461: 323  171
   20     5 Sławomir       Zabawa                111.01 +  423: 382  161
   21     3 Paweł          Janaś                 130.63 -  367: 375   81
   23    16 Robert         Kamiński              133.86 +  334: 274  184
   24    13 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  416: 288  187
   25     6 Justyna        Górka                 147.37 +  461: 456  197
   26     8 Kamil          Górka                 150.69 -  440: 454  101
   27    16 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  395: 345  173
   28    16 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  346: 427   96
   29     9 Rafał          Lenartowski           148.07 -  474: 520   98
   30     2 Mateusz        Borsuk                137.27 +  408: 374  187
   31     1 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  331: 390   98
   32    12 Michał         Alabrudziński         149.84 -  308: 429  100
   33    11 Mirosław       Uglik                 142.28 +  425: 424  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3794  / 26 145.92




	Kamil Górka 150.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  454: 361  177
    2    18 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  453: 392  183
    3    13 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  495: 377  184
    4     9 Jerzy          Luter                 108.53 +  393: 331  159
    5    15 Łukasz         Sornek                120.17 +  450: 417  170
    6    11 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  353: 459   69
    7     4 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  411: 404  175
    8    20 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  344: 363   96
    9     9 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  350: 383   76
   13     9 Stanisław      Rydzik                149.81 +  438: 326  200
   14    17 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  343: 412   98
   15     9 Michał         Alabrudziński         149.84 +  455: 363  200
   16    15 Sławomir       Zabawa                111.01 +  468: 320  161
   17    18 Maciej         Perzyński             120.67 +  416: 390  171
   18     1 Paweł          Janaś                 130.63 +  466: 331  181
   19    11 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  432: 404  190
   20    12 Dominik        Urbacki               136.37 +  498: 379  186
   21     7 Rafał          Matczak               129.52 +  352: 345  180
   22     1 Wojciech       Zemło                 142.46 +  418: 316  192
   23     4 Andrzej        Kroc                  120.19 -  278: 406   70
   24     7 Radosław       Jachna                135.91 -  338: 396   86
   25     5 Bartosz        Morawski              149.83 -  387: 418  100
   26     8 Dariusz        Kosz                  152.36 +  454: 440  202
   27    13 Krzysztof      Obremski              146.06 +  435: 418  196
   28     3 Rafał          Wesołowski            132.93 -  363: 523   83
   29     1 Robert         Kamiński              133.86 +  465: 244  184
   30    14 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  384: 407   74
   31    13 Rafał          Lenartowski           148.07 -  277: 385   98
   32    14 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  336: 408   96
   33    15 Irena          Sołdan                131.75 -  346: 411   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4319  / 30 143.97




	Michał Alabrudziński 149.84 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     1 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  454: 428  179
    5    17 Dominik        Urbacki               136.37 -  321: 395   86
    6    18 Rafał          Matczak               129.52 +  421: 352  180
    7    17 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  416: 435   83
    8     2 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  420: 284  177
    9     4 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  520: 392  184
   10     8 Andrzej        Kroc                  120.19 +  545: 321  170
   11    13 Wojciech       Zemło                 142.46 +  452: 342  192
   12    16 Robert         Głowacki              124.28 -  333: 414   74
   13    12 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  461: 316  178
   14    20 Justyna        Górka                 147.37 +  443: 400  197
   15     9 Kamil          Górka                 150.69 -  363: 455  101
   16    17 Rafał          Wesołowski            132.93 +  421: 326  183
   17     1 Robert         Kamiński              133.86 -  324: 518   84
   18     6 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  315: 324   87
   19     4 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  340: 308  196
   20     3 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  485: 325  176
   21    12 Dariusz        Kuć                   123.00 +  493: 331  173
   22     5 Łukasz         Sornek                120.17 +  378: 347  170
   23     7 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  478: 395  169
   24     1 Jerzy          Luter                 108.53 +  429: 296  159
   25    18 Irena          Sołdan                131.75 +  388: 330  182
   26     9 Mateusz        Borsuk                137.27 -  358: 391   87
   27     6 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  431: 267  176
   28     7 Sławomir       Zabawa                111.01 +  468: 283  161
   29    18 Paweł          Janaś                 130.63 -  358: 397   81
   31     2 Bartosz        Morawski              149.83 -  361: 543  100
   32    12 Dariusz        Kosz                  152.36 +  429: 308  202
   33    10 Karol          Waniek                133.14 +  425: 321  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4370  / 29 150.69




	Bartosz Morawski 149.83 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Matczak               129.52 +  452: 305  180
    3     2 Dominik        Urbacki               136.37 +  349: 336  186
    7    14 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  478: 267  168
    8    13 Wojciech       Zemło                 142.46 +  405: 391  192
    9    17 Robert         Głowacki              124.28 +  363: 302  174
   10    14 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  400: 392  175
   13    14 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  472: 310  169
   14    14 Łukasz         Sornek                120.17 +  361: 294  170
   15     6 Marek          Salamon               134.03 +  634: 275  184
   16     1 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  412: 385  184
   17     5 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  354: 514   83
   18    12 Michał         Kolaj                 126.70 +  530: 268  177
   20     7 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  435: 395  174
   21     4 Maciej         Perzyński             120.67 +  508: 332  171
   22    17 Rafał          Wesołowski            132.93 +  407: 390  183
   23    15 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  573: 350  174
   25     5 Kamil          Górka                 150.69 +  418: 387  201
   26     5 Justyna        Górka                 147.37 +  389: 338  197
   28    15 Mateusz        Borsuk                137.27 -  356: 404   87
   29    10 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  323: 416   96
   30     1 Rafał          Lenartowski           148.07 +  461: 402  198
   31     2 Michał         Alabrudziński         149.84 +  543: 361  200
   32    11 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  346: 398   98
   33    12 Stanisław      Rydzik                149.81 +  475: 351  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4021  / 24 167.54




	Stanisław Rydzik 149.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    19 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  446: 322  179
    6    19 Dominik        Urbacki               136.37 -  354: 395   86
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  400: 394  183
    9     2 Michał         Kolaj                 126.70 +  406: 372  177
   10     7 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  366: 281  168
   11    14 Radosław       Jachna                135.91 +  468: 314  186
   12    15 Wojciech       Zemło                 142.46 -  327: 485   92
   13     9 Kamil          Górka                 150.69 -  326: 438  101
   15    11 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  409: 334  173
   16    19 Szymon         Płachta               133.13 -  358: 366   83
   17     2 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  342: 402   87
   18     8 Robert         Kamiński              133.86 +  449: 343  184
   19     2 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  484: 347  175
   20     4 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  353: 439   96
   22     8 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  414: 348  169
   23     8 Marek          Salamon               134.03 +  548: 359  184
   24     2 Łukasz         Sornek                120.17 -  335: 383   70
   25    19 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  392: 450   96
   26    10 Rafał          Lenartowski           148.07 -  356: 510   98
   27     5 Mateusz        Borsuk                137.27 -  365: 410   87
   30     5 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  382: 464   74
   31     4 Krzysztof      Obremski              146.06 +  389: 355  196
   32     9 Karol          Waniek                133.14 +  459: 317  183
   33    12 Bartosz        Morawski              149.83 -  351: 475  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3227  / 24 134.46




	Rafał Lenartowski 148.07 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  429: 376  196
    2     8 Dariusz        Kuć                   123.00 -  325: 363   73
    3    10 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  394: 363  176
    4     5 Wojciech       Zemło                 142.46 +  436: 368  192
    5     2 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  345: 413   68
    6    14 Andrzej        Kroc                  120.19 +  507: 296  170
   11    11 Maciej         Perzyński             120.67 +  404: 385  171
   12    18 Paweł          Janaś                 130.63 +  506: 324  181
   13     8 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  312: 373   77
   14     6 Michał         Kolaj                 126.70 +  425: 319  177
   15     3 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  369: 523   84
   16    12 Jerzy          Luter                 108.53 +  562: 364  159
   17     9 Marek          Salamon               134.03 +  417: 323  184
   18    19 Łukasz         Sornek                120.17 +  486: 337  170
   19     7 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  524: 362  187
   20    18 Robert         Kamiński              133.86 +  466: 342  184
   21    18 Szymon         Płachta               133.13 -  269: 363   83
   22    11 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  290: 478   90
   24    10 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  385: 425   79
   25    17 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  512: 334  198
   26    10 Stanisław      Rydzik                149.81 +  510: 356  200
   27     7 Mirosław       Uglik                 142.28 -  267: 468   92
   28    14 Krzysztof      Obremski              146.06 +  425: 354  196
   29     9 Dariusz        Kosz                  152.36 +  520: 474  202
   30     1 Bartosz        Morawski              149.83 -  402: 461  100
   31    13 Kamil          Górka                 150.69 +  385: 277  201
   32    15 Justyna        Górka                 147.37 +  443: 339  197
   33    16 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  314: 391   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4160  / 28 148.57




	Mariusz Skrobosz 147.78 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     2 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  503: 413  190
    5    18 Rafał          Matczak               129.52 -  318: 382   80
    7    18 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  462: 312  184
    8     1 Michał         Kolaj                 126.70 -  361: 444   77
    9     3 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  522: 290  177
   10     5 Radosław       Jachna                135.91 =  365: 365  136
   12    14 Andrzej        Kroc                  120.19 -  333: 381   70
   13    11 Justyna        Górka                 147.37 +  391: 341  197
   14    17 Kamil          Górka                 150.69 +  412: 343  201
   15    10 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  485: 374  178
   16    20 Robert         Kamiński              133.86 -  378: 384   84
   17     3 Szymon         Płachta               133.13 +  489: 296  183
   18     5 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  310: 380   74
   20     1 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  448: 272  175
   21     9 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  513: 380  196
   22     6 Marek          Salamon               134.03 +  492: 326  184
   23     6 Łukasz         Sornek                120.17 -  354: 395   70
   25    17 Rafał          Lenartowski           148.07 -  334: 512   98
   27     8 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  381: 314  196
   28     8 Maciej         Perzyński             120.67 +  554: 378  171
   29    17 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  427: 355  174
   30     6 Paweł          Janaś                 130.63 +  452: 267  181
   31     1 Dariusz        Kosz                  152.36 +  390: 331  202
   32    11 Bartosz        Morawski              149.83 +  398: 346  200
   33     9 Krzysztof      Obremski              146.06 -  344: 371   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3774  / 25 150.96




	Justyna Górka 147.37 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  378: 364  183
    2    19 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  366: 381   84
    3    16 Michał         Kolaj                 126.70 +  563: 318  177
    4    10 Marek          Salamon               134.03 +  500: 382  184
    5    16 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  406: 347  169
    6     9 Łukasz         Sornek                120.17 +  368: 356  170
    7     1 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  398: 353  196
    8    17 Dorota         Kuć                   119.27 +  364: 318  169
    9    11 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  316: 421   75
   13    11 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  341: 391   98
   14    20 Michał         Alabrudziński         149.84 -  400: 443  100
   15    12 Kamil          Kister                141.25 +  445: 326  191
   16    14 Maciej         Perzyński             120.67 -  436: 441   71
   17    17 Paweł          Janaś                 130.63 -  354: 368   81
   18     3 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  499: 298  174
   19    12 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  358: 333  179
   20    10 Rafał          Matczak               129.52 -  361: 367   80
   21     5 Dominik        Urbacki               136.37 +  435: 315  186
   22     4 Robert         Głowacki              124.28 -  343: 413   74
   23     3 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  260: 400   68
   24     5 Wojciech       Zemło                 142.46 -  362: 454   92
   25     6 Dariusz        Kosz                  152.36 -  456: 461  102
   26     5 Bartosz        Morawski              149.83 -  338: 389  100
   27    14 Karol          Waniek                133.14 +  476: 294  183
   28     2 Robert         Kamiński              133.86 -  360: 418   84
   29     2 Rafał          Wesołowski            132.93 +  443: 245  183
   30    15 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  361: 377   87
   31    14 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  387: 472   96
   32    15 Rafał          Lenartowski           148.07 -  339: 443   98
   33    14 Mateusz        Borsuk                137.27 +  399: 371  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3921  / 30 130.70




	Miłosz Wrzałek 146.45 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  375: 380   75
    2     5 Dorota         Kuć                   119.27 +  451: 311  169
    4     8 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  580: 322  168
    5     1 Andrzej        Kroc                  120.19 -  356: 448   70
    6    16 Radosław       Jachna                135.91 +  511: 324  186
   10    17 Paweł          Janaś                 130.63 +  454: 332  181
   11    10 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  338: 363   74
   12    17 Sławomir       Zabawa                111.01 -  366: 377   61
   13     6 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  476: 294  184
   14     5 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  487: 363  177
   15     2 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  331: 378   83
   16     9 Marek          Salamon               134.03 +  446: 368  184
   17    10 Jerzy          Luter                 108.53 +  440: 313  159
   18    17 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  388: 327  169
   19     8 Rafał          Wesołowski            132.93 -  368: 383   83
   20    20 Szymon         Płachta               133.13 -  325: 497   83
   21    19 Robert         Kamiński              133.86 +  402: 323  184
   22    10 Dominik        Urbacki               136.37 +  476: 396  186
   23    17 Rafał          Matczak               129.52 +  407: 315  180
   24    11 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  340: 395   90
   25    19 Stanisław      Rydzik                149.81 +  450: 392  200
   26    12 Mirosław       Uglik                 142.28 -  307: 407   92
   27     8 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  314: 381   98
   28    16 Dariusz        Kosz                  152.36 +  427: 346  202
   29    10 Bartosz        Morawski              149.83 +  416: 323  200
   30     3 Karol          Waniek                133.14 +  417: 365  183
   31    14 Justyna        Górka                 147.37 +  472: 387  197
   32    14 Kamil          Górka                 150.69 +  408: 336  201
   33    13 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  429: 294  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4297  / 29 148.17




	Krzysztof Obremski 146.06 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  394: 376  190
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  449: 404  179
    3     4 Rafał          Matczak               129.52 +  402: 372  180
    8    14 Radosław       Jachna                135.91 -  350: 434   86
    9    18 Andrzej        Kroc                  120.19 -  331: 383   70
   10    16 Dariusz        Kuć                   123.00 -  345: 429   73
   11    20 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  358: 480   96
   12    12 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  345: 526   75
   15     5 Jerzy          Luter                 108.53 +  411: 296  159
   16     2 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  350: 447   77
   17     7 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  400: 333  184
   18    11 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  359: 406   83
   19    19 Paweł          Janaś                 130.63 +  438: 338  181
   20     8 Maciej         Perzyński             120.67 +  478: 441  171
   21     2 Sławomir       Zabawa                111.01 +  398: 236  161
   22    20 Robert         Kamiński              133.86 +  483: 345  184
   24    15 Szymon         Płachta               133.13 +  426: 413  183
   25     7 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  414: 392  178
   26     7 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  455: 330  173
   27    13 Kamil          Górka                 150.69 -  418: 435  101
   28    14 Rafał          Lenartowski           148.07 -  354: 425   98
   30     4 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  385: 373  176
   31     4 Stanisław      Rydzik                149.81 -  355: 389  100
   32    10 Mirosław       Uglik                 142.28 +  385: 382  192
   33     9 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  371: 344  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3548  / 25 141.92




	Łukasz Tuszyński 145.66 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Lenartowski           148.07 -  376: 429   98
    2     6 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  450: 336  176
    3    12 Mateusz        Borsuk                137.27 +  348: 342  187
    4    20 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  325: 355   87
    5     7 Robert         Kamiński              133.86 -  338: 433   84
    6     3 Szymon         Płachta               133.13 +  572: 309  183
    7     1 Justyna        Górka                 147.37 -  353: 398   97
    8    20 Kamil          Górka                 150.69 +  363: 344  201
    9    10 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  379: 322  173
   10    13 Dariusz        Kosz                  152.36 -  346: 386  102
   11    20 Krzysztof      Obremski              146.06 +  480: 358  196
   12    10 Bogusław       Szyszka               140.83 -  406: 429   91
   13     1 Dominik        Urbacki               136.37 +  465: 361  186
   14    10 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  254: 459   90
   15    14 Rafał          Matczak               129.52 -  318: 334   80
   17    13 Wojciech       Zemło                 142.46 +  453: 423  192
   18    13 Robert         Głowacki              124.28 +  509: 336  174
   19     4 Michał         Alabrudziński         149.84 -  308: 340  100
   20     4 Stanisław      Rydzik                149.81 +  439: 353  200
   21     9 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  380: 513   98
   22    14 Maciej         Perzyński             120.67 +  459: 349  171
   23     9 Paweł          Janaś                 130.63 +  416: 324  181
   24    18 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  376: 452   74
   28    10 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  398: 330  177
   29    13 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  435: 297  184
   30    12 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  427: 387  183
   31    20 Marek          Salamon               134.03 -  440: 447   84
   32     4 Łukasz         Sornek                120.17 +  402: 315  170
   33     4 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  392: 367  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4188  / 29 144.41




	Wojciech Zemło 142.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  532: 318  169
    2    14 Łukasz         Sornek                120.17 +  435: 343  170
    3    17 Marek          Salamon               134.03 +  494: 346  184
    4     5 Rafał          Lenartowski           148.07 -  368: 436   98
    6    13 Irena          Sołdan                131.75 -  336: 513   82
    7    16 Bogusław       Szyszka               140.83 +  444: 391  191
    8    13 Bartosz        Morawski              149.83 -  391: 405  100
    9    19 Dariusz        Kosz                  152.36 -  289: 519  102
   11    13 Michał         Alabrudziński         149.84 -  342: 452  100
   12    15 Stanisław      Rydzik                149.81 +  485: 327  200
   13    20 Paweł          Janaś                 130.63 -  385: 411   81
   14     4 Sławomir       Zabawa                111.01 +  469: 307  161
   15    20 Maciej         Perzyński             120.67 -  323: 431   71
   16     6 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  339: 382   75
   17    13 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  423: 453   96
   18    16 Dorota         Kuć                   119.27 -  379: 400   69
   22     1 Kamil          Górka                 150.69 -  316: 418  101
   24     5 Justyna        Górka                 147.37 +  454: 362  197
   25    15 Robert         Kamiński              133.86 -  316: 400   84
   26    15 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  497: 304  187
   27    18 Szymon         Płachta               133.13 +  394: 299  183
   29     6 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  439: 400  190
   30    19 Dominik        Urbacki               136.37 -  353: 392   86
   31    12 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  401: 352  177
   32     7 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  350: 400   83
   33     7 Michał         Kolaj                 126.70 +  332: 330  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3414  / 26 131.31




	Mirosław Uglik 142.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     3 Dominik        Urbacki               136.37 -  283: 438   86
    6    17 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  371: 394   90
    7    19 Michał         Kolaj                 126.70 -  361: 375   77
   10     6 Robert         Głowacki              124.28 +  477: 319  174
   11    16 Andrzej        Kroc                  120.19 +  409: 355  170
   12    13 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  447: 253  168
   13    10 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  360: 290  173
   14    19 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  305: 462   78
   16    18 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  293: 380   74
   19     1 Dorota         Kuć                   119.27 +  476: 308  169
   20     2 Dariusz        Kuć                   123.00 +  440: 286  173
   21    10 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  393: 472   76
   23     5 Jerzy          Luter                 108.53 +  422: 333  159
   24     4 Marek          Salamon               134.03 +  490: 363  184
   25    20 Mateusz        Borsuk                137.27 +  393: 341  187
   26    12 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  407: 307  196
   27     7 Rafał          Lenartowski           148.07 +  468: 267  198
   28     6 Paweł          Janaś                 130.63 +  412: 361  181
   29    20 Maciej         Perzyński             120.67 +  435: 334  171
   30     8 Sławomir       Zabawa                111.01 +  445: 358  161
   31     3 Bogusław       Szyszka               140.83 +  373: 352  191
   32    10 Krzysztof      Obremski              146.06 -  382: 385   96
   33    11 Dariusz        Kosz                  152.36 -  424: 425  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3334  / 23 144.96




	Kamil Kister 141.25 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     4 Rafał          Matczak               129.52 +  401: 304  180
    5    20 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  422: 338  190
    6    20 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  353: 367   79
    7    20 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  390: 340  177
    8     4 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  407: 270  184
    9     1 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  354: 371   83
   11    15 Robert         Głowacki              124.28 +  354: 296  174
   14    18 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  437: 391  173
   15    12 Justyna        Górka                 147.37 -  326: 445   97
   17     4 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  411: 312  174
   18     7 Rafał          Wesołowski            132.93 +  304: 281  183
   19     3 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  260: 378   76
   21    11 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  380: 370  175
   22     7 Jerzy          Luter                 108.53 -  324: 436   59
   24     3 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  524: 326  169
   26    11 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  345: 451   76
   28     5 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  410: 281  174
   29    19 Sławomir       Zabawa                111.01 +  388: 351  161
   30     7 Maciej         Perzyński             120.67 +  339: 313  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2755  / 19 145.00




	Bogusław Szyszka 140.83 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominik        Urbacki               136.37 -  330: 460   86
    2    10 Rafał          Matczak               129.52 +  491: 323  180
    3     3 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  320: 402   79
    7    16 Wojciech       Zemło                 142.46 -  391: 444   92
   10    15 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  482: 423  176
   11    18 Dariusz        Kuć                   123.00 +  411: 334  173
   12    10 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  429: 406  196
   13    16 Jerzy          Luter                 108.53 +  392: 247  159
   14    16 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  375: 317  169
   15     7 Łukasz         Sornek                120.17 -  344: 352   70
   16     4 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  319: 324   83
   18     9 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  388: 420   84
   19    18 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  302: 434   74
   20     6 Paweł          Janaś                 130.63 -  280: 399   81
   22    19 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  431: 474   87
   23    13 Rafał          Wesołowski            132.93 +  373: 333  183
   24    14 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  409: 310  174
   25     8 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  428: 381  173
   27    15 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  269: 406   78
   29    11 Irena          Sołdan                131.75 +  372: 367  182
   31     3 Mirosław       Uglik                 142.28 -  352: 373   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2671  / 21 127.19




	Piotr Pietuchowski 140.20 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Obremski              146.06 -  376: 394   96
    2    11 Karol          Waniek                133.14 +  438: 407  183
    3     1 Dariusz        Kosz                  152.36 -  399: 429  102
    4     2 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  413: 503   98
    5    20 Kamil          Kister                141.25 -  338: 422   91
    6    17 Mirosław       Uglik                 142.28 +  394: 371  192
    7     9 Paweł          Janaś                 130.63 +  399: 327  181
    8     9 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  505: 276  174
    9    15 Sławomir       Zabawa                111.01 +  462: 346  161
   10     2 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  293: 434   69
   11     1 Marek          Salamon               134.03 +  433: 334  184
   12     3 Łukasz         Sornek                120.17 +  426: 304  170
   13     4 Dorota         Kuć                   119.27 +  429: 338  169
   14    10 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  459: 254  196
   15    15 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  359: 402   75
   19    11 Kamil          Górka                 150.69 -  404: 432  101
   20    11 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  405: 324  178
   21     6 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  475: 329  173
   22    11 Rafał          Lenartowski           148.07 +  478: 290  198
   23    19 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  304: 468   76
   24    11 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  395: 340  196
   25    10 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  408: 453   84
   26     2 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  388: 427   83
   27     2 Michał         Kolaj                 126.70 +  388: 300  177
   28    20 Robert         Głowacki              124.28 +  463: 341  174
   29     6 Wojciech       Zemło                 142.46 -  400: 439   92
   30    17 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  285: 297   68
   31     8 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  388: 489   74
   32    19 Szymon         Płachta               133.13 +  385: 318  183
   33    17 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  352: 522   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4085  / 30 136.17




	Mateusz Borsuk 137.27 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Kuć                   123.00 +  384: 309  173
    2     7 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  552: 243  175
    3    12 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  342: 348   96
    4     6 Robert         Głowacki              124.28 +  380: 348  174
    5     3 Radosław       Jachna                135.91 -  326: 348   86
   10    19 Maciej         Perzyński             120.67 +  493: 354  171
   11     9 Paweł          Janaś                 130.63 +  463: 331  181
   12    19 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  384: 344  174
   13     7 Michał         Kolaj                 126.70 +  519: 368  177
   14     7 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  380: 433   83
   15     4 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  440: 502   77
   17    12 Łukasz         Sornek                120.17 +  376: 358  170
   18    18 Jerzy          Luter                 108.53 +  411: 305  159
   19     6 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  340: 398   74
   21    17 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  519: 268  187
   22    12 Rafał          Matczak               129.52 +  364: 331  180
   23    18 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  405: 301  179
   24    12 Dominik        Urbacki               136.37 -  386: 397   86
   25    20 Mirosław       Uglik                 142.28 -  341: 393   92
   26     9 Michał         Alabrudziński         149.84 +  391: 358  200
   27     5 Stanisław      Rydzik                149.81 +  410: 365  200
   28    15 Bartosz        Morawski              149.83 +  404: 356  200
   30     2 Dariusz        Kosz                  152.36 -  374: 408  102
   31    16 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  445: 402  173
   32    16 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  483: 369  178
   33    14 Justyna        Górka                 147.37 -  371: 399   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3844  / 26 147.85




	Grzegorz Kurowski 136.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Perzyński             120.67 -  390: 440   71
    2     3 Paweł          Janaś                 130.63 -  272: 449   81
    3     7 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  488: 352  174
    4    20 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  355: 325  196
    5     6 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  393: 363  175
    6     1 Dariusz        Kuć                   123.00 +  378: 336  173
    7     7 Marek          Salamon               134.03 +  475: 290  184
    8     7 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  317: 434   69
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  342: 561   83
   11     6 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  468: 316  184
   12     7 Michał         Kolaj                 126.70 -  429: 507   77
   17     2 Stanisław      Rydzik                149.81 +  402: 342  200
   18     6 Michał         Alabrudziński         149.84 +  324: 315  200
   19     7 Rafał          Lenartowski           148.07 -  362: 524   98
   21    17 Mateusz        Borsuk                137.27 -  268: 519   87
   22    19 Bogusław       Szyszka               140.83 +  474: 431  191
   23    14 Karol          Waniek                133.14 +  374: 308  183
   24    13 Dariusz        Kosz                  152.36 -  288: 416  102
   26    15 Wojciech       Zemło                 142.46 -  304: 497   92
   27    19 Andrzej        Kroc                  120.19 -  403: 406   70
   28     1 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  373: 342  178
   29     4 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  412: 382  173
   30    15 Justyna        Górka                 147.37 +  377: 361  197
   31     6 Dominik        Urbacki               136.37 +  416: 390  186
   32    18 Rafał          Matczak               129.52 +  500: 248  180
   33    17 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  522: 352  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3794  / 26 145.92




	Dominik Urbacki 136.37 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bogusław       Szyszka               140.83 +  460: 330  191
    2    12 Dariusz        Kosz                  152.36 +  395: 376  202
    3     2 Bartosz        Morawski              149.83 -  336: 349  100
    4     3 Mirosław       Uglik                 142.28 +  438: 283  192
    5    17 Michał         Alabrudziński         149.84 +  395: 321  200
    6    19 Stanisław      Rydzik                149.81 +  395: 354  200
    7    11 Maciej         Perzyński             120.67 -  368: 396   71
    8    12 Sławomir       Zabawa                111.01 +  434: 302  161
    9    14 Paweł          Janaś                 130.63 +  546: 369  181
   10     1 Marek          Salamon               134.03 -  334: 460   84
   11     3 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  414: 356  169
   12     2 Jerzy          Luter                 108.53 +  382: 370  159
   13     1 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  361: 465   96
   14     9 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  477: 324  176
   15    13 Dariusz        Kuć                   123.00 -  312: 474   73
   19     9 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  381: 399   73
   20    12 Kamil          Górka                 150.69 -  379: 498  101
   21     5 Justyna        Górka                 147.37 -  315: 435   97
   22    10 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  396: 476   96
   23    20 Irena          Sołdan                131.75 +  375: 371  182
   24    12 Mateusz        Borsuk                137.27 +  397: 386  187
   25     9 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  394: 222  183
   26     1 Michał         Kolaj                 126.70 -  363: 395   77
   27     3 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  416: 409  177
   28    17 Andrzej        Kroc                  120.19 +  434: 353  170
   29     5 Robert         Głowacki              124.28 +  426: 373  174
   30    19 Wojciech       Zemło                 142.46 +  392: 353  192
   31     6 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  390: 416   87
   32    17 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  467: 318  174
   33    18 Robert         Kamiński              133.86 +  494: 361  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4409  / 30 146.97




	Radosław Jachna 135.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Sornek                120.17 +  400: 277  170
    2    13 Marek          Salamon               134.03 -  377: 382   84
    3    18 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  386: 391   69
    5     3 Mateusz        Borsuk                137.27 +  348: 326  187
    6    16 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  324: 511   96
    7    13 Dariusz        Kosz                  152.36 +  355: 335  202
    8    14 Krzysztof      Obremski              146.06 +  434: 350  196
    9    20 Karol          Waniek                133.14 +  364: 313  183
   10     5 Mariusz        Skrobosz              147.78 =  365: 365  148
   11    14 Stanisław      Rydzik                149.81 -  314: 468  100
   13    19 Maciej         Perzyński             120.67 +  504: 252  171
   14     2 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  377: 411   74
   15    17 Paweł          Janaś                 130.63 +  470: 350  181
   16     7 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  377: 420   76
   17    16 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  347: 344  175
   18    15 Dariusz        Kuć                   123.00 -  319: 450   73
   23     1 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  421: 343  173
   24     7 Kamil          Górka                 150.69 +  396: 338  201
   25    14 Szymon         Płachta               133.13 +  436: 364  183
   26    13 Robert         Kamiński              133.86 +  417: 370  184
   27    17 Rafał          Wesołowski            132.93 +  473: 303  183
   28    18 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  294: 396   79
   30    18 Rafał          Matczak               129.52 +  415: 312  180
   31     9 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  297: 392   83
   32     6 Michał         Kolaj                 126.70 +  508: 398  177
   33     5 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  375: 322  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3812  / 26 146.62




	Marek Salamon 134.03 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Głowacki              124.28 +  472: 334  174
    2    13 Radosław       Jachna                135.91 +  382: 377  186
    3    17 Wojciech       Zemło                 142.46 -  346: 494   92
    4    10 Justyna        Górka                 147.37 -  382: 500   97
    5    13 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  482: 367  173
    6    12 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  419: 362  178
    7     7 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  290: 475   87
    8     6 Rafał          Wesołowski            132.93 +  398: 341  183
    9     8 Robert         Kamiński              133.86 +  416: 359  184
   10     1 Dominik        Urbacki               136.37 +  460: 334  186
   11     1 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  334: 433   90
   12     1 Rafał          Matczak               129.52 -  355: 363   80
   13    13 Dariusz        Kosz                  152.36 +  485: 398  202
   14    15 Karol          Waniek                133.14 +  423: 331  183
   15     6 Bartosz        Morawski              149.83 -  275: 634  100
   16     9 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  368: 446   96
   17     9 Rafał          Lenartowski           148.07 -  323: 417   98
   18    20 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  435: 304  176
   19    13 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  363: 400   83
   20    14 Michał         Kolaj                 126.70 +  347: 344  177
   21    13 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  358: 308  184
   22     6 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  326: 492   98
   23     8 Stanisław      Rydzik                149.81 -  359: 548  100
   24     4 Mirosław       Uglik                 142.28 -  363: 490   92
   25     1 Sławomir       Zabawa                111.01 +  528: 360  161
   26    19 Maciej         Perzyński             120.67 +  455: 355  171
   27    11 Paweł          Janaś                 130.63 -  316: 359   81
   31    20 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  447: 440  196
   32     1 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  321: 381   76
   33     1 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  438: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4159  / 30 138.63




	Robert Kamiński 133.86 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Janaś                 130.63 -  362: 421   81
    2     4 Sławomir       Zabawa                111.01 -  328: 485   61
    4    19 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  551: 262  176
    5     7 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  433: 338  196
    6     2 Dorota         Kuć                   119.27 +  419: 332  169
    7     8 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  464: 274  169
    8     5 Łukasz         Sornek                120.17 -  358: 447   70
    9     8 Marek          Salamon               134.03 -  359: 416   84
   10    11 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  352: 454   84
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  384: 343  183
   16    20 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  384: 378  198
   17     1 Michał         Alabrudziński         149.84 +  518: 324  200
   18     8 Stanisław      Rydzik                149.81 -  343: 449  100
   20    18 Rafał          Lenartowski           148.07 -  342: 466   98
   21    19 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  323: 402   96
   22    20 Krzysztof      Obremski              146.06 -  345: 483   96
   23    16 Dariusz        Kosz                  152.36 -  274: 334  102
   25    15 Wojciech       Zemło                 142.46 +  400: 316  192
   26    13 Radosław       Jachna                135.91 -  370: 417   86
   27    20 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  348: 365   68
   28     2 Justyna        Górka                 147.37 +  418: 360  197
   29     1 Kamil          Górka                 150.69 -  244: 465  101
   31     5 Rafał          Matczak               129.52 +  386: 380  180
   33    18 Dominik        Urbacki               136.37 -  361: 494   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3073  / 24 128.04




	Rafał Dąbrowski 133.63 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  378: 404   78
    2    19 Justyna        Górka                 147.37 +  381: 366  197
    3    13 Kamil          Górka                 150.69 -  377: 495  101
    4    14 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  371: 437   74
    5    12 Sławomir       Zabawa                111.01 +  399: 347  161
    6     5 Paweł          Janaś                 130.63 +  387: 353  181
    7    18 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  312: 462   98
    8     4 Kamil          Kister                141.25 -  270: 407   91
    9     4 Michał         Alabrudziński         149.84 -  392: 520  100
   10    11 Robert         Kamiński              133.86 +  454: 352  184
   11     6 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  316: 468   87
   12     5 Rafał          Wesołowski            132.93 -  332: 395   83
   13     6 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  294: 476   96
   14     8 Irena          Sołdan                131.75 -  383: 440   82
   15     3 Rafał          Lenartowski           148.07 +  523: 369  198
   16     1 Bartosz        Morawski              149.83 -  385: 412  100
   17     7 Krzysztof      Obremski              146.06 -  333: 400   96
   18     9 Bogusław       Szyszka               140.83 +  420: 388  191
   19    14 Łukasz         Sornek                120.17 -  376: 380   70
   20    13 Jerzy          Luter                 108.53 +  478: 252  159
   21    13 Marek          Salamon               134.03 -  308: 358   84
   25    10 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  453: 408  190
   26     4 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  290: 361   79
   27     4 Rafał          Matczak               129.52 -  323: 364   80
   28    11 Dariusz        Kuć                   123.00 -  353: 419   73
   29    13 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  297: 435   96
   30    10 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  400: 292  176
   31    11 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  356: 390   68
   32     5 Robert         Głowacki              124.28 -  411: 415   74
   33     5 Radosław       Jachna                135.91 -  322: 375   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3433  / 30 114.43




	Grzegorz Koczkodon 133.42 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 147.37 -  364: 378   97
    2    18 Kamil          Górka                 150.69 -  392: 453  101
    3    14 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  367: 337  173
    4    13 Paweł          Janaś                 130.63 +  580: 349  181
    5     9 Maciej         Perzyński             120.67 +  392: 366  171
    6     6 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  331: 431   74
    7    17 Michał         Alabrudziński         149.84 +  435: 416  200
    8     3 Stanisław      Rydzik                149.81 -  394: 400  100
    9     1 Kamil          Kister                141.25 +  371: 354  191
   10     9 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  561: 342  187
   11     8 Szymon         Płachta               133.13 -  302: 400   83
   12     8 Robert         Kamiński              133.86 -  343: 384   84
   13     5 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  380: 390   76
   14     7 Mateusz        Borsuk                137.27 +  433: 380  187
   15     2 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  378: 331  196
   16     4 Bogusław       Szyszka               140.83 +  324: 319  191
   17     5 Bartosz        Morawski              149.83 +  514: 354  200
   18    11 Krzysztof      Obremski              146.06 +  406: 359  196
   19    13 Marek          Salamon               134.03 +  400: 363  184
   20    16 Łukasz         Sornek                120.17 +  501: 389  170
   21    15 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  437: 320  169
   25     9 Dominik        Urbacki               136.37 -  222: 394   86
   26     2 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  427: 388  190
   27     1 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  362: 307  179
   28     9 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  322: 414   75
   29    14 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  423: 316  176
   30    12 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  387: 427   96
   31     9 Radosław       Jachna                135.91 +  392: 297  186
   32     7 Wojciech       Zemło                 142.46 +  400: 350  192
   33     8 Robert         Głowacki              124.28 +  425: 391  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4565  / 30 152.17




	Karol Waniek 133.14 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  408: 393  179
    2    11 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  407: 438   90
    7    15 Andrzej        Kroc                  120.19 +  469: 453  170
    8    16 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  487: 319  168
    9    20 Radosław       Jachna                135.91 -  313: 364   86
   11    19 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  374: 281  176
   12     9 Dorota         Kuć                   119.27 +  439: 359  169
   13    15 Łukasz         Sornek                120.17 +  426: 305  170
   14    15 Marek          Salamon               134.03 -  331: 423   84
   15     8 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  451: 350  169
   17     6 Michał         Kolaj                 126.70 +  450: 290  177
   18    10 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  531: 399  177
   19    20 Sławomir       Zabawa                111.01 -  341: 351   61
   21     1 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  522: 290  174
   22    18 Szymon         Płachta               133.13 +  343: 324  183
   23    14 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  308: 374   87
   24    16 Rafał          Wesołowski            132.93 -  374: 383   83
   26     6 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  339: 377   78
   27    14 Justyna        Górka                 147.37 -  294: 476   97
   28    13 Irena          Sołdan                131.75 +  470: 351  182
   29    12 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  454: 269  176
   30     3 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  365: 417   96
   32     9 Stanisław      Rydzik                149.81 -  317: 459  100
   33    10 Michał         Alabrudziński         149.84 -  321: 425  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3232  / 24 134.67




	Szymon Płachta 133.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  372: 390   74
    3     6 Sławomir       Zabawa                111.01 +  437: 240  161
    4    17 Dariusz        Kuć                   123.00 -  237: 379   73
    6     3 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  309: 572   96
    8     8 Jerzy          Luter                 108.53 +  435: 282  159
    9     7 Łukasz         Sornek                120.17 -  352: 366   70
   10    12 Michał         Kolaj                 126.70 -  320: 491   77
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  400: 302  183
   12     6 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  502: 357  177
   16    19 Stanisław      Rydzik                149.81 +  366: 358  200
   17     3 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  296: 489   98
   19     5 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  409: 431   76
   20    20 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  497: 325  196
   21    18 Rafał          Lenartowski           148.07 +  363: 269  198
   22    18 Karol          Waniek                133.14 -  324: 343   83
   24    15 Krzysztof      Obremski              146.06 -  413: 426   96
   25    14 Radosław       Jachna                135.91 -  364: 436   86
   26    16 Robert         Głowacki              124.28 +  373: 303  174
   27    18 Wojciech       Zemło                 142.46 -  299: 394   92
   29     3 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  448: 325  178
   30    16 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  396: 362  173
   31     7 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  440: 317  179
   32    19 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  318: 385   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2989  / 23 129.96




	Rafał Wesołowski 132.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Zabawa                111.01 +  418: 282  161
    2     1 Maciej         Perzyński             120.67 +  378: 339  171
    3     5 Paweł          Janaś                 130.63 -  372: 446   81
    5     8 Dorota         Kuć                   119.27 -  368: 395   69
    6     4 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  382: 351  176
    7     5 Jerzy          Luter                 108.53 +  402: 284  159
    8     6 Marek          Salamon               134.03 -  341: 398   84
    9     5 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  343: 364   69
   11     5 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  450: 338  177
   12     5 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  395: 332  184
   16    17 Michał         Alabrudziński         149.84 -  326: 421  100
   18     7 Kamil          Kister                141.25 -  281: 304   91
   19     8 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  383: 368  196
   20    17 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  390: 400   76
   22    17 Bartosz        Morawski              149.83 -  390: 407  100
   23    13 Bogusław       Szyszka               140.83 -  333: 373   91
   24    16 Karol          Waniek                133.14 +  383: 374  183
   25    13 Andrzej        Kroc                  120.19 -  323: 392   70
   27    17 Radosław       Jachna                135.91 -  303: 473   86
   28     3 Kamil          Górka                 150.69 +  523: 363  201
   29     2 Justyna        Górka                 147.37 -  245: 443   97
   30    13 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  350: 415   78
   32    20 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  378: 356  179
   33    20 Rafał          Matczak               129.52 +  367: 336  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3059  / 24 127.46




	Irena Sołdan 131.75 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  360: 407   75
    4     7 Andrzej        Kroc                  120.19 -  278: 391   70
    5     4 Robert         Głowacki              124.28 +  396: 367  174
    6    13 Wojciech       Zemło                 142.46 +  513: 336  192
   10    18 Sławomir       Zabawa                111.01 +  372: 346  161
   14     8 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  440: 383  184
   16    10 Łukasz         Sornek                120.17 +  483: 303  170
   17    11 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  420: 379  169
   20    19 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  416: 356  174
   23    20 Dominik        Urbacki               136.37 -  371: 375   86
   25    18 Michał         Alabrudziński         149.84 -  330: 388  100
   28    13 Karol          Waniek                133.14 -  351: 470   83
   29    11 Bogusław       Szyszka               140.83 -  367: 372   91
   31    15 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  440: 270  178
   32    13 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  438: 369  173
   33    15 Kamil          Górka                 150.69 +  411: 346  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2281  / 16 142.56




	Paweł Janaś 130.63 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kamiński              133.86 +  421: 362  184
    2     3 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  449: 272  187
    3     5 Rafał          Wesołowski            132.93 +  446: 372  183
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  349: 580   83
    5    10 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  346: 349   77
    6     5 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  353: 387   84
    7     9 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  327: 399   90
    8    10 Rafał          Matczak               129.52 -  405: 454   80
    9    14 Dominik        Urbacki               136.37 -  369: 546   86
   10    17 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  332: 454   96
   11     9 Mateusz        Borsuk                137.27 -  331: 463   87
   12    18 Rafał          Lenartowski           148.07 -  324: 506   98
   13    20 Wojciech       Zemło                 142.46 +  411: 385  192
   14     1 Robert         Głowacki              124.28 +  394: 305  174
   15    17 Radosław       Jachna                135.91 -  350: 470   86
   16    16 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  373: 418   78
   17    17 Justyna        Górka                 147.37 +  368: 354  197
   18     1 Kamil          Górka                 150.69 -  331: 466  101
   19    19 Krzysztof      Obremski              146.06 -  338: 438   96
   20     6 Bogusław       Szyszka               140.83 +  399: 280  191
   21     3 Dariusz        Kosz                  152.36 +  375: 367  202
   22    15 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  376: 327  176
   23     9 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  324: 416   96
   24    17 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  458: 310  175
   25     4 Łukasz         Sornek                120.17 +  401: 341  170
   26    18 Jerzy          Luter                 108.53 +  424: 266  159
   27    11 Marek          Salamon               134.03 +  359: 316  184
   28     6 Mirosław       Uglik                 142.28 -  361: 412   92
   29    18 Michał         Alabrudziński         149.84 +  397: 358  200
   30     6 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  267: 452   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4002  / 30 133.40




	Rafał Matczak 129.52 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartosz        Morawski              149.83 -  305: 452  100
    2    10 Bogusław       Szyszka               140.83 -  323: 491   91
    3     4 Krzysztof      Obremski              146.06 -  372: 402   96
    4     4 Kamil          Kister                141.25 -  304: 401   91
    5    18 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  382: 318  198
    6    18 Michał         Alabrudziński         149.84 -  352: 421  100
    7    10 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  290: 409   74
    8    10 Paweł          Janaś                 130.63 +  454: 405  181
    9    16 Maciej         Perzyński             120.67 -  291: 372   71
   10     3 Jerzy          Luter                 108.53 +  376: 325  159
   11     2 Łukasz         Sornek                120.17 +  348: 338  170
   12     1 Marek          Salamon               134.03 +  363: 355  184
   13     3 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  309: 326   76
   14    11 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  295: 453   75
   15    14 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  334: 318  196
   19    10 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  461: 412  178
   20    10 Justyna        Górka                 147.37 +  367: 361  197
   21     7 Kamil          Górka                 150.69 -  345: 352  101
   22    12 Mateusz        Borsuk                137.27 -  331: 364   87
   23    17 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  315: 407   96
   24     9 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  454: 395  176
   25    11 Michał         Kolaj                 126.70 -  333: 334   77
   26     3 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  378: 385   77
   27     4 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  364: 323  184
   28    19 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  425: 466   68
   29     8 Andrzej        Kroc                  120.19 -  322: 338   70
   30    18 Radosław       Jachna                135.91 -  312: 415   86
   31     5 Robert         Kamiński              133.86 -  380: 386   84
   32    18 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  248: 500   87
   33    20 Rafał          Wesołowski            132.93 -  336: 367   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3513  / 30 117.10




	Mariola Osajda-Matczak 129.29 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Karol          Waniek                133.14 -  393: 408   83
    2     9 Krzysztof      Obremski              146.06 -  404: 449   96
    3     3 Bogusław       Szyszka               140.83 +  402: 320  191
    4     1 Michał         Alabrudziński         149.84 -  428: 454  100
    5    19 Stanisław      Rydzik                149.81 -  322: 446  100
    6    20 Kamil          Kister                141.25 +  367: 353  191
    7    12 Sławomir       Zabawa                111.01 -  333: 396   61
    8    11 Maciej         Perzyński             120.67 +  392: 266  171
    9    13 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  355: 343  174
   10     4 Łukasz         Sornek                120.17 -  329: 344   70
   11     4 Jerzy          Luter                 108.53 -  355: 389   59
   12     4 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  322: 406   69
   13     2 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  309: 392   75
   14    12 Dariusz        Kuć                   123.00 -  325: 344   73
   15    16 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  308: 446   76
   19    12 Justyna        Górka                 147.37 -  333: 358   97
   20     9 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  362: 375   73
   21     8 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  312: 313   78
   22     9 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  372: 376   76
   23    18 Mateusz        Borsuk                137.27 -  301: 405   87
   24    10 Rafał          Lenartowski           148.07 +  425: 385  198
   25    12 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  346: 355   77
   26     4 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  361: 290  184
   27     1 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  307: 362   83
   28    18 Radosław       Jachna                135.91 +  396: 294  186
   29     7 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  330: 428   68
   30    20 Andrzej        Kroc                  120.19 +  390: 272  170
   31     7 Szymon         Płachta               133.13 -  317: 440   83
   32    20 Rafał          Wesołowski            132.93 -  356: 378   83
   33    19 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  414: 337  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3306  / 30 110.20




	Małgorzata Sulejewska 127.52 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  404: 378  184
    2    20 Michał         Kolaj                 126.70 +  378: 312  177
    3    15 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  347: 390   77
    4    12 Łukasz         Sornek                120.17 -  348: 414   70
    5    14 Jerzy          Luter                 108.53 +  365: 294  159
    6    12 Marek          Salamon               134.03 -  362: 419   84
    7     2 Maciej         Grąbczewski           126.32 +  397: 309  176
    8    19 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  467: 310  175
    9    12 Dariusz        Kuć                   123.00 -  327: 412   73
   13    12 Michał         Alabrudziński         149.84 -  316: 461  100
   14    19 Mirosław       Uglik                 142.28 +  462: 305  192
   15    10 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  374: 485   98
   16    16 Paweł          Janaś                 130.63 +  418: 373  181
   17    19 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  377: 389   74
   18     4 Sławomir       Zabawa                111.01 +  398: 317  161
   19    10 Rafał          Matczak               129.52 -  412: 461   80
   20    11 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  324: 405   90
   21     8 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  313: 312  179
   22     3 Andrzej        Kroc                  120.19 +  378: 352  170
   23     2 Robert         Głowacki              124.28 -  318: 342   74
   24     8 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  418: 281  168
   25     7 Krzysztof      Obremski              146.06 -  392: 414   96
   26     6 Karol          Waniek                133.14 +  377: 339  183
   27    15 Bogusław       Szyszka               140.83 +  406: 269  191
   28     1 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  342: 373   87
   29     3 Szymon         Płachta               133.13 -  325: 448   83
   30    13 Rafał          Wesołowski            132.93 +  415: 350  183
   31    15 Irena          Sołdan                131.75 -  270: 440   82
   32    16 Mateusz        Borsuk                137.27 -  369: 483   87
   33    13 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  294: 429   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3830  / 30 127.67




	Michał Kolaj 126.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  285: 489   73
    2    20 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  312: 378   78
    3    16 Justyna        Górka                 147.37 -  318: 563   97
    4    15 Maciej         Perzyński             120.67 -  396: 436   71
    5    11 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  469: 362  174
    6     8 Sławomir       Zabawa                111.01 -  283: 401   61
    7    19 Mirosław       Uglik                 142.28 +  375: 361  192
    8     1 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  444: 361  198
    9     2 Stanisław      Rydzik                149.81 -  372: 406  100
   10    12 Szymon         Płachta               133.13 +  491: 320  183
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  382: 364  174
   12     7 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  507: 429  187
   13     7 Mateusz        Borsuk                137.27 -  368: 519   87
   14     6 Rafał          Lenartowski           148.07 -  319: 425   98
   15     1 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  339: 345   76
   16     3 Dariusz        Kosz                  152.36 -  316: 494  102
   17     6 Karol          Waniek                133.14 -  290: 450   83
   18    12 Bartosz        Morawski              149.83 -  268: 530  100
   19    16 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  465: 356  169
   20    14 Marek          Salamon               134.03 -  344: 347   84
   21    16 Jerzy          Luter                 108.53 -  384: 400   59
   25    11 Rafał          Matczak               129.52 +  334: 333  180
   26     1 Dominik        Urbacki               136.37 +  395: 363  186
   27     2 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  300: 388   90
   28    12 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  380: 437   76
   29    16 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  309: 424   75
   30     9 Dorota         Kuć                   119.27 -  366: 396   69
   31    10 Robert         Głowacki              124.28 -  316: 369   74
   32     6 Radosław       Jachna                135.91 -  398: 508   86
   33     7 Wojciech       Zemło                 142.46 -  330: 332   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3374  / 30 112.47




	Krzysztof Langiewicz 126.63 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 150.69 -  361: 454  101
    2    17 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  414: 279  173
    3    15 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  390: 347  178
    4    16 Sławomir       Zabawa                111.01 +  395: 345  161
    5    10 Paweł          Janaś                 130.63 +  349: 346  181
    6     7 Maciej         Perzyński             120.67 +  383: 342  171
    7    20 Kamil          Kister                141.25 -  340: 390   91
    8     2 Michał         Alabrudziński         149.84 -  284: 420  100
    9     3 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  290: 522   98
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  376: 414   74
   11     5 Rafał          Wesołowski            132.93 -  338: 450   83
   12     6 Szymon         Płachta               133.13 -  357: 502   83
   13     8 Rafał          Lenartowski           148.07 +  373: 312  198
   14     5 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  363: 487   96
   15     4 Mateusz        Borsuk                137.27 +  502: 440  187
   16     2 Krzysztof      Obremski              146.06 +  447: 350  196
   17     8 Dariusz        Kosz                  152.36 -  323: 503  102
   18    10 Karol          Waniek                133.14 -  399: 531   83
   19    15 Jerzy          Luter                 108.53 +  290: 285  159
   20    15 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  367: 322  169
   21    14 Łukasz         Sornek                120.17 -  321: 333   70
   25    12 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  355: 346  179
   26     3 Rafał          Matczak               129.52 +  385: 378  180
   27     3 Dominik        Urbacki               136.37 -  409: 416   86
   28    10 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  330: 398   96
   29    15 Dariusz        Kuć                   123.00 -  388: 456   73
   30    11 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  404: 421   75
   31    12 Wojciech       Zemło                 142.46 -  352: 401   92
   32     8 Andrzej        Kroc                  120.19 +  388: 372  170
   33     6 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  328: 392   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3773  / 30 125.77




	Maciej Grąbczewski 126.32 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Rafał          Lenartowski           148.07 -  363: 394   98
    4    19 Robert         Kamiński              133.86 -  262: 551   84
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  472: 269  174
    6     4 Rafał          Wesołowski            132.93 -  351: 382   83
    7     2 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  309: 397   78
    8    18 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  414: 346  173
    9     9 Kamil          Górka                 150.69 +  383: 350  201
   10    15 Bogusław       Szyszka               140.83 -  423: 482   91
   11    19 Karol          Waniek                133.14 -  281: 374   83
   12    11 Dariusz        Kosz                  152.36 -  285: 425  102
   13     3 Rafał          Matczak               129.52 +  326: 309  180
   14     9 Dominik        Urbacki               136.37 -  324: 477   86
   15    16 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  446: 308  179
   16     7 Radosław       Jachna                135.91 +  420: 377  186
   17    15 Robert         Głowacki              124.28 +  475: 319  174
   18    14 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  423: 265  168
   19     3 Kamil          Kister                141.25 +  378: 260  191
   20     3 Michał         Alabrudziński         149.84 -  325: 485  100
   21    10 Mirosław       Uglik                 142.28 +  472: 393  192
   22    15 Paweł          Janaś                 130.63 -  327: 376   81
   23    12 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  362: 305  174
   24    19 Maciej         Perzyński             120.67 +  394: 307  171
   28    12 Michał         Kolaj                 126.70 +  437: 380  177
   29    14 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  316: 423   83
   30    10 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  292: 400   84
   31    17 Jerzy          Luter                 108.53 +  402: 389  159
   32     1 Marek          Salamon               134.03 +  381: 321  184
   33     2 Łukasz         Sornek                120.17 +  419: 304  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3906  / 28 139.50




	Grzegorz Łukasik 125.72 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Kuć                   119.27 +  466: 326  169
    2     6 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  336: 450   96
    3    11 Dariusz        Kuć                   123.00 -  340: 388   73
    6    15 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  457: 279  168
   10    20 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  410: 330  174
   11    12 Sławomir       Zabawa                111.01 +  478: 321  161
   12    20 Maciej         Perzyński             120.67 -  375: 404   71
   13     5 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  390: 380  183
   15     1 Michał         Kolaj                 126.70 +  345: 339  177
   16    11 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  358: 304  169
   18    20 Marek          Salamon               134.03 -  304: 435   84
   19     5 Szymon         Płachta               133.13 +  431: 409  183
   20    17 Rafał          Wesołowski            132.93 +  400: 390  183
   21    20 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  426: 352  174
   22     9 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  376: 372  179
   23    19 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  468: 304  190
   24     9 Rafał          Matczak               129.52 -  395: 454   80
   26    11 Kamil          Kister                141.25 +  451: 345  191
   27     6 Michał         Alabrudziński         149.84 -  267: 431  100
   29    12 Karol          Waniek                133.14 -  269: 454   83
   30     4 Krzysztof      Obremski              146.06 -  373: 385   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2984  / 21 142.10




	Ireneusz Moralewicz 124.94 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  380: 375  196
    2     7 Mateusz        Borsuk                137.27 -  243: 552   87
    3     9 Irena          Sołdan                131.75 +  407: 360  182
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  368: 419   74
    5     6 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  363: 393   87
    7     4 Kamil          Górka                 150.69 -  404: 411  101
    8    19 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  310: 467   78
    9    11 Justyna        Górka                 147.37 +  421: 316  197
   10    14 Bartosz        Morawski              149.83 -  392: 400  100
   11    17 Dariusz        Kosz                  152.36 -  351: 428  102
   12    12 Krzysztof      Obremski              146.06 +  526: 345  196
   13     2 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  392: 309  179
   14    11 Rafał          Matczak               129.52 +  453: 295  180
   15    15 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  402: 359  190
   16     6 Wojciech       Zemło                 142.46 +  382: 339  192
   17    16 Radosław       Jachna                135.91 -  344: 347   86
   19     2 Stanisław      Rydzik                149.81 -  347: 484  100
   20     1 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  272: 448   98
   21    11 Kamil          Kister                141.25 -  370: 380   91
   22    13 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  402: 394  174
   23    11 Sławomir       Zabawa                111.01 +  399: 372  161
   24    17 Paweł          Janaś                 130.63 -  310: 458   81
   28     9 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  414: 322  183
   29    16 Michał         Kolaj                 126.70 +  424: 309  177
   30    11 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  421: 404  177
   31    19 Łukasz         Sornek                120.17 -  336: 396   70
   32     3 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  518: 332  169
   33     1 Marek          Salamon               134.03 -  354: 438   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3792  / 28 135.43




	Krzysztof Sporczyk 124.39 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  367: 381   74
    3     8 Maciej         Perzyński             120.67 +  451: 309  171
    4    18 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  419: 368  175
    5     5 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  269: 472   76
    7     6 Łukasz         Sornek                120.17 +  359: 357  170
    9     6 Jerzy          Luter                 108.53 +  389: 366  159
   10    10 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  414: 376  177
   11     7 Michał         Kolaj                 126.70 -  364: 382   77
   16    18 Mirosław       Uglik                 142.28 +  380: 293  192
   17     4 Kamil          Kister                141.25 -  312: 411   91
   18     5 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  380: 310  198
   19     6 Mateusz        Borsuk                137.27 +  398: 340  187
   20    19 Irena          Sołdan                131.75 -  356: 416   82
   21    20 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  352: 426   76
   23    15 Bartosz        Morawski              149.83 -  350: 573  100
   24    14 Bogusław       Szyszka               140.83 -  310: 409   91
   25    16 Robert         Głowacki              124.28 +  457: 339  174
   26    14 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  363: 407   68
   28     4 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  328: 377   73
   30    14 Kamil          Górka                 150.69 +  407: 384  201
   31     8 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  489: 388  190
   32    17 Dominik        Urbacki               136.37 -  318: 467   86
   33    19 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  337: 414   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2967  / 23 129.00




	Robert Głowacki 124.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Salamon               134.03 -  334: 472   84
    3    19 Jerzy          Luter                 108.53 +  391: 352  159
    4     6 Mateusz        Borsuk                137.27 -  348: 380   87
    5     4 Irena          Sołdan                131.75 -  367: 396   82
    9    17 Bartosz        Morawski              149.83 -  302: 363  100
   10     6 Mirosław       Uglik                 142.28 -  319: 477   92
   11    15 Kamil          Kister                141.25 -  296: 354   91
   12    16 Michał         Alabrudziński         149.84 +  414: 333  200
   14     1 Paweł          Janaś                 130.63 -  305: 394   81
   15    18 Sławomir       Zabawa                111.01 +  413: 290  161
   17    15 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  319: 475   76
   18    13 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  336: 509   96
   22     4 Justyna        Górka                 147.37 +  413: 343  197
   23     2 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  342: 318  178
   25    16 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  339: 457   74
   26    16 Szymon         Płachta               133.13 -  303: 373   83
   28    20 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  341: 463   90
   29     5 Dominik        Urbacki               136.37 -  373: 426   86
   31    10 Michał         Kolaj                 126.70 +  369: 316  177
   32     5 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  415: 411  184
   33     8 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  391: 425   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2461  / 21 117.19




	Jolanta Chłopińska 124.15 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Płachta               133.13 +  390: 372  183
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  381: 367  174
    3     7 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  352: 488   87
    4    14 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  437: 371  184
    5    11 Michał         Kolaj                 126.70 -  362: 469   77
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             133.42 +  431: 331  183
    7    10 Rafał          Matczak               129.52 +  409: 290  180
    8     9 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  276: 505   90
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  343: 355   79
   10    20 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  330: 410   76
   11    10 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  363: 338  196
   12    19 Mateusz        Borsuk                137.27 -  344: 384   87
   13    18 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  484: 379  168
   14     2 Radosław       Jachna                135.91 +  411: 377  186
   15    19 Andrzej        Kroc                  120.19 -  322: 435   70
   16    13 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  363: 441   73
   17    19 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  389: 377  178
   18     3 Justyna        Górka                 147.37 -  298: 499   97
   19    18 Bogusław       Szyszka               140.83 +  434: 302  191
   20     7 Bartosz        Morawski              149.83 -  395: 435  100
   21     1 Karol          Waniek                133.14 -  290: 522   83
   22    13 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  394: 402   75
   23    12 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  305: 362   76
   24    18 Łukasz         Tuszyński             145.66 +  452: 376  196
   25     3 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  396: 431   69
   26    17 Łukasz         Sornek                120.17 +  405: 332  170
   27    12 Jerzy          Luter                 108.53 +  439: 327  159
   28     5 Kamil          Kister                141.25 -  281: 410   91
   29    17 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  355: 427   98
   30     5 Stanisław      Rydzik                149.81 +  464: 382  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3876  / 30 129.20




	Dariusz Kuć 123.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Borsuk                137.27 -  309: 384   87
    2     8 Rafał          Lenartowski           148.07 +  363: 325  198
    3    11 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  388: 340  176
    4    17 Szymon         Płachta               133.13 +  379: 237  183
    6     1 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  336: 378   87
    9    12 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  412: 327  178
   10    16 Krzysztof      Obremski              146.06 +  429: 345  196
   11    18 Bogusław       Szyszka               140.83 -  334: 411   91
   14    12 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  344: 325  179
   15    13 Dominik        Urbacki               136.37 +  474: 312  186
   16     8 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  409: 347  168
   17    14 Andrzej        Kroc                  120.19 +  437: 397  170
   18    15 Radosław       Jachna                135.91 +  450: 319  186
   20     2 Mirosław       Uglik                 142.28 -  286: 440   92
   21    12 Michał         Alabrudziński         149.84 -  331: 493  100
   22    16 Sławomir       Zabawa                111.01 +  423: 365  161
   23    10 Maciej         Perzyński             120.67 -  318: 400   71
   28    11 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  419: 353  184
   29    15 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  456: 388  177
   31    18 Ireneusz       Kurzok                119.30 +  461: 291  169
   32     2 Jerzy          Luter                 108.53 -  397: 484   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3098  / 21 147.52




	Krzysztof Gibas 122.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Kolaj                 126.70 +  489: 285  177
    2    17 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  279: 414   77
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  337: 367   83
    4    11 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  332: 427   69
    5    13 Marek          Salamon               134.03 -  367: 482   84
    6    10 Jerzy          Luter                 108.53 -  352: 395   59
    7     3 Dorota         Kuć                   119.27 -  344: 421   69
    8    18 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  346: 414   76
    9    10 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  322: 379   96
   13    10 Mirosław       Uglik                 142.28 -  290: 360   92
   14    18 Kamil          Kister                141.25 -  391: 437   91
   15    11 Stanisław      Rydzik                149.81 -  334: 409  100
   16    13 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  441: 363  174
   17    20 Sławomir       Zabawa                111.01 +  402: 252  161
   18     2 Maciej         Perzyński             120.67 +  358: 351  171
   19     9 Dominik        Urbacki               136.37 +  399: 381  186
   20     9 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  375: 362  179
   21     6 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  329: 475   90
   22     2 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  375: 252  168
   23     1 Radosław       Jachna                135.91 -  343: 421   86
   24     6 Andrzej        Kroc                  120.19 -  357: 434   70
   25     8 Bogusław       Szyszka               140.83 -  381: 428   91
   26     7 Krzysztof      Obremski              146.06 -  330: 455   96
   27    16 Dariusz        Kosz                  152.36 -  345: 395  102
   28     4 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  377: 328  174
   29     4 Grzegorz       Kurowski              136.98 -  382: 412   87
   30    16 Szymon         Płachta               133.13 -  362: 396   83
   31    16 Mateusz        Borsuk                137.27 -  402: 445   87
   32    13 Irena          Sołdan                131.75 -  369: 438   82
   33    16 Rafał          Lenartowski           148.07 +  391: 314  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3358  / 30 111.93




	Maciej Perzyński 120.67 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  440: 390  187
    2     1 Rafał          Wesołowski            132.93 -  339: 378   83
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  309: 451   74
    4    15 Michał         Kolaj                 126.70 +  436: 396  177
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  366: 392   83
    6     7 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  342: 383   77
    7    11 Dominik        Urbacki               136.37 +  396: 368  186
    8    11 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  266: 392   79
    9    16 Rafał          Matczak               129.52 +  372: 291  180
   10    19 Mateusz        Borsuk                137.27 -  354: 493   87
   11    11 Rafał          Lenartowski           148.07 -  385: 404   98
   12    20 Grzegorz       Łukasik               125.72 +  404: 375  176
   13    19 Radosław       Jachna                135.91 -  252: 504   86
   14     3 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  483: 290  168
   15    20 Wojciech       Zemło                 142.46 +  431: 323  192
   16    14 Justyna        Górka                 147.37 +  441: 436  197
   17    18 Kamil          Górka                 150.69 -  390: 416  101
   18     2 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  351: 358   73
   19    17 Dariusz        Kosz                  152.36 -  323: 461  102
   20     8 Krzysztof      Obremski              146.06 -  441: 478   96
   21     4 Bartosz        Morawski              149.83 -  332: 508  100
   22    14 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  349: 459   96
   23    10 Dariusz        Kuć                   123.00 +  400: 318  173
   24    19 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  307: 394   76
   25     2 Jerzy          Luter                 108.53 -  347: 382   59
   26    19 Marek          Salamon               134.03 -  355: 455   84
   27     9 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  330: 533   69
   28     8 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  378: 554   98
   29    20 Mirosław       Uglik                 142.28 -  334: 435   92
   30     7 Kamil          Kister                141.25 -  313: 339   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3440  / 30 114.67




	Andrzej Kroc 120.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 108.53 +  411: 342  159
    2    15 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  346: 425   69
    4     7 Irena          Sołdan                131.75 +  391: 278  182
    5     1 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  448: 356  196
    6    14 Rafał          Lenartowski           148.07 -  296: 507   98
    7    15 Karol          Waniek                133.14 -  453: 469   83
    8    15 Dariusz        Kosz                  152.36 +  393: 361  202
    9    18 Krzysztof      Obremski              146.06 +  383: 331  196
   10     8 Michał         Alabrudziński         149.84 -  321: 545  100
   11    16 Mirosław       Uglik                 142.28 -  355: 409   92
   12    14 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  381: 333  198
   13    17 Sławomir       Zabawa                111.01 +  467: 229  161
   15    19 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  435: 322  174
   16     5 Dorota         Kuć                   119.27 +  380: 328  169
   17    14 Dariusz        Kuć                   123.00 -  397: 437   73
   22     3 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  352: 378   78
   23     4 Kamil          Górka                 150.69 +  406: 278  201
   24     6 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  434: 357  173
   25    13 Rafał          Wesołowski            132.93 +  392: 323  183
   27    19 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  406: 403  187
   28    17 Dominik        Urbacki               136.37 -  353: 434   86
   29     8 Rafał          Matczak               129.52 +  338: 322  180
   30    20 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 -  272: 390   79
   32     8 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  372: 388   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3396  / 24 141.50




	Łukasz Sornek 120.17 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Radosław       Jachna                135.91 -  277: 400   86
    2    14 Wojciech       Zemło                 142.46 -  343: 435   92
    3    20 Grzegorz       Pukniel               117.50 -  389: 483   68
    4    12 Małgorzata     Sulejewska            127.52 +  414: 348  178
    5    15 Kamil          Górka                 150.69 -  417: 450  101
    6     9 Justyna        Górka                 147.37 -  356: 368   97
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  357: 359   74
    8     5 Robert         Kamiński              133.86 +  447: 358  184
    9     7 Szymon         Płachta               133.13 +  366: 352  183
   10     4 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  344: 329  179
   11     2 Rafał          Matczak               129.52 -  338: 348   80
   12     3 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  304: 426   90
   13    15 Karol          Waniek                133.14 -  305: 426   83
   14    14 Bartosz        Morawski              149.83 -  294: 361  100
   15     7 Bogusław       Szyszka               140.83 +  352: 344  191
   16    10 Irena          Sołdan                131.75 -  303: 483   82
   17    12 Mateusz        Borsuk                137.27 -  358: 376   87
   18    19 Rafał          Lenartowski           148.07 -  337: 486   98
   19    14 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  380: 376  184
   20    16 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  389: 501   83
   21    14 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  333: 321  177
   22     5 Michał         Alabrudziński         149.84 -  347: 378  100
   23     6 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  395: 354  198
   24     2 Stanisław      Rydzik                149.81 +  383: 335  200
   25     4 Paweł          Janaś                 130.63 -  341: 401   81
   26    17 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  332: 405   74
   27    10 Sławomir       Zabawa                111.01 -  257: 351   61
   31    19 Ireneusz       Moralewicz            124.94 +  396: 336  175
   32     4 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  315: 402   96
   33     2 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  304: 419   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3558  / 30 118.60




	Ireneusz Kurzok 119.30 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Zemło                 142.46 -  318: 532   92
    2    15 Andrzej        Kroc                  120.19 +  425: 346  170
    3    18 Radosław       Jachna                135.91 +  391: 386  186
    4    11 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  427: 332  173
    5    16 Justyna        Górka                 147.37 -  347: 406   97
    6    11 Kamil          Górka                 150.69 +  459: 353  201
    7     8 Robert         Kamiński              133.86 -  274: 464   84
    8     7 Grzegorz       Kurowski              136.98 +  434: 317  187
    9     5 Rafał          Wesołowski            132.93 +  364: 343  183
   10     2 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  434: 293  190
   11     3 Dominik        Urbacki               136.37 -  356: 414   86
   12     4 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  406: 322  179
   13    14 Bartosz        Morawski              149.83 -  310: 472  100
   14    16 Bogusław       Szyszka               140.83 -  317: 375   91
   15     8 Karol          Waniek                133.14 -  350: 451   83
   16    11 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  304: 358   76
   17    11 Irena          Sołdan                131.75 -  379: 420   82
   18    17 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  327: 388   96
   19    16 Michał         Kolaj                 126.70 -  356: 465   77
   20    15 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  322: 367   77
   21    15 Grzegorz       Koczkodon             133.42 -  320: 437   83
   22     8 Stanisław      Rydzik                149.81 -  348: 414  100
   23     7 Michał         Alabrudziński         149.84 -  395: 478  100
   24     3 Kamil          Kister                141.25 -  326: 524   91
   25     3 Jolanta        Chłopińska            124.15 +  431: 396  174
   26    20 Sławomir       Zabawa                111.01 +  374: 353  161
   27     9 Maciej         Perzyński             120.67 +  533: 330  171
   31    18 Dariusz        Kuć                   123.00 -  291: 461   73
   32     3 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  332: 518   75
   33     4 Łukasz         Tuszyński             145.66 -  367: 392   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3634  / 30 121.13




	Dorota Kuć 119.27 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  326: 466   76
    2     5 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  311: 451   96
    5     8 Rafał          Wesołowski            132.93 +  395: 368  183
    6     2 Robert         Kamiński              133.86 -  332: 419   84
    7     3 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  421: 344  173
    8    17 Justyna        Górka                 147.37 -  318: 364   97
   12     9 Karol          Waniek                133.14 -  359: 439   83
   13     4 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  338: 429   90
   16     5 Andrzej        Kroc                  120.19 -  328: 380   70
   18    16 Wojciech       Zemło                 142.46 +  400: 379  192
   19     1 Mirosław       Uglik                 142.28 -  308: 476   92
   24    20 Sławomir       Zabawa                111.01 -  302: 429   61
   30     9 Michał         Kolaj                 126.70 +  396: 366  177
   33     3 Jerzy          Luter                 108.53 -  346: 366   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 14 109.50




	Grzegorz Pukniel 117.50 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Jerzy          Luter                 108.53 -  303: 353   59
    3    20 Łukasz         Sornek                120.17 +  483: 389  170
    4     8 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  322: 580   96
    5     2 Rafał          Lenartowski           148.07 +  413: 345  198
    6    15 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  279: 457   76
    7    14 Bartosz        Morawski              149.83 -  267: 478  100
    8    16 Karol          Waniek                133.14 -  319: 487   83
   10     7 Stanisław      Rydzik                149.81 -  281: 366  100
   12    13 Mirosław       Uglik                 142.28 -  253: 447   92
   13    18 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  379: 484   74
   14     3 Maciej         Perzyński             120.67 -  290: 483   71
   16     8 Dariusz        Kuć                   123.00 -  347: 409   73
   18    14 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  265: 423   76
   22     2 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  252: 375   73
   23     3 Justyna        Górka                 147.37 +  400: 260  197
   24     8 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  281: 418   78
   26    14 Krzysztof      Sporczyk              124.39 +  407: 363  174
   27    20 Robert         Kamiński              133.86 +  365: 348  184
   28    19 Rafał          Matczak               129.52 +  466: 425  180
   29     7 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  428: 330  179
   30    17 Piotr          Pietuchowski          140.20 +  297: 285  190
   31    11 Rafał          Dąbrowski             133.63 +  390: 356  184
   33     6 Krzysztof      Langiewicz            126.63 +  392: 328  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 23 125.39




	Sławomir Zabawa 111.01 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            132.93 -  282: 418   83
    2     4 Robert         Kamiński              133.86 +  485: 328  184
    3     6 Szymon         Płachta               133.13 -  240: 437   83
    4    16 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  345: 395   77
    5    12 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  347: 399   84
    6     8 Michał         Kolaj                 126.70 +  401: 283  177
    7    12 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  396: 333  179
    8    12 Dominik        Urbacki               136.37 -  302: 434   86
    9    15 Piotr          Pietuchowski          140.20 -  346: 462   90
   10    18 Irena          Sołdan                131.75 -  346: 372   82
   11    12 Grzegorz       Łukasik               125.72 -  321: 478   76
   12    17 Miłosz         Wrzałek               146.45 +  377: 366  196
   13    17 Andrzej        Kroc                  120.19 -  229: 467   70
   14     4 Wojciech       Zemło                 142.46 -  307: 469   92
   15    18 Robert         Głowacki              124.28 -  290: 413   74
   16    15 Kamil          Górka                 150.69 -  320: 468  101
   17    20 Krzysztof      Gibas                 122.87 -  252: 402   73
   18     4 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  317: 398   78
   19    20 Karol          Waniek                133.14 +  351: 341  183
   20     5 Dariusz        Kosz                  152.36 -  382: 423  102
   21     2 Krzysztof      Obremski              146.06 -  236: 398   96
   22    16 Dariusz        Kuć                   123.00 -  365: 423   73
   23    11 Ireneusz       Moralewicz            124.94 -  372: 399   75
   24    20 Dorota         Kuć                   119.27 +  429: 302  169
   25     1 Marek          Salamon               134.03 -  360: 528   84
   26    20 Ireneusz       Kurzok                119.30 -  353: 374   69
   27    10 Łukasz         Sornek                120.17 +  351: 257  170
   28     7 Michał         Alabrudziński         149.84 -  283: 468  100
   29    19 Kamil          Kister                141.25 -  351: 388   91
   30     8 Mirosław       Uglik                 142.28 -  358: 445   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3189  / 30 106.30




	Jerzy Luter 108.53 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  120.19 -  342: 411   70
    2    16 Grzegorz       Pukniel               117.50 +  353: 303  168
    3    19 Robert         Głowacki              124.28 -  352: 391   74
    4     9 Kamil          Górka                 150.69 -  331: 393  101
    5    14 Małgorzata     Sulejewska            127.52 -  294: 365   78
    6    10 Krzysztof      Gibas                 122.87 +  395: 352  173
    7     5 Rafał          Wesołowski            132.93 -  284: 402   83
    8     8 Szymon         Płachta               133.13 -  282: 435   83
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              124.39 -  366: 389   74
   10     3 Rafał          Matczak               129.52 -  325: 376   80
   11     4 Mariola        Osajda-Matczak        129.29 +  389: 355  179
   12     2 Dominik        Urbacki               136.37 -  370: 382   86
   13    16 Bogusław       Szyszka               140.83 -  247: 392   91
   14    13 Dariusz        Kosz                  152.36 -  324: 438  102
   15     5 Krzysztof      Obremski              146.06 -  296: 411   96
   16    12 Rafał          Lenartowski           148.07 -  364: 562   98
   17    10 Miłosz         Wrzałek               146.45 -  313: 440   96
   18    18 Mateusz        Borsuk                137.27 -  305: 411   87
   19    15 Krzysztof      Langiewicz            126.63 -  285: 290   77
   20    13 Rafał          Dąbrowski             133.63 -  252: 478   84
   21    16 Michał         Kolaj                 126.70 +  400: 384  177
   22     7 Kamil          Kister                141.25 +  436: 324  191
   23     5 Mirosław       Uglik                 142.28 -  333: 422   92
   24     1 Michał         Alabrudziński         149.84 -  296: 429  100
   25     2 Maciej         Perzyński             120.67 +  382: 347  171
   26    18 Paweł          Janaś                 130.63 -  266: 424   81
   27    12 Jolanta        Chłopińska            124.15 -  327: 439   74
   31    17 Maciej         Grąbczewski           126.32 -  389: 402   76
   32     2 Dariusz        Kuć                   123.00 +  484: 397  173
   33     3 Dorota         Kuć                   119.27 +  366: 346  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3284  / 30 109.47


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Klubowe Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KLUB           MATRIKS              - Klub           SIÓDEMKA                8:  16
   2 Klub           BLANK                - Klub           MIKRUS                 12:  12
   3 Kraków         "GHOST"              - Klub           ANAGRAM                16:   8
   4 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           MACAKI                 14:  10
   5 Klub           ŁKMS                 - Klub           GKS                    14:  10
   6 KBKS           PARANOJA             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ŁKMS                 - Klub           MIKRUS                  8:  16
   2 Kraków         "GHOST"              - Klub           GKS                    12:  12
   3 Klub           BLANK                - Klub           MACAKI                  8:  16
   4 KLUB           MATRIKS              - KBKS           PARANOJA               12:  12
   5 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           ANAGRAM                 8:  16
   6 Klub           SIÓDEMKA             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kraków         "GHOST"              - Klub           BLANK                  10:  14
   2 Klub           MACAKI               - Klub           GKS                    12:  12
   3 Klub           GRAJMYŻ              - KLUB           MATRIKS                 8:  16
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ŁKMS                   12:  12
   5 Klub           ANAGRAM              - KBKS           PARANOJA                8:  16
   6 Klub           MIKRUS               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ANAGRAM              - Klub           MACAKI                 10:  14
   2 Klub           GKS                  - KLUB           MATRIKS                10:  14
   3 KBKS           PARANOJA             - Klub           ŁKMS                   17:   7
   4 Klub           BLANK                - Klub           SIÓDEMKA                6:  18
   5 Klub           MIKRUS               - Klub           GRAJMYŻ                18:   6
   6 Kraków         "GHOST"              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           BLANK                - KLUB           MATRIKS                16:   8
   2 Klub           ŁKMS                 - Klub           GRAJMYŻ                12:  12
   3 Klub           ANAGRAM              - Klub           MIKRUS                 10:  14
   4 Klub           GKS                  - Klub           SIÓDEMKA                6:  18
   5 KBKS           PARANOJA             - Kraków         "GHOST"                16:   8
   6 Klub           MACAKI               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ŁKMS                 - Klub           BLANK                   4:  20
   2 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ANAGRAM                14:  10
   3 Klub           MIKRUS               - Klub           GKS                    22:   2
   4 Kraków         "GHOST"              - Klub           GRAJMYŻ                18:   6
   5 Klub           MACAKI               - KBKS           PARANOJA               14:  10
   6 KLUB           MATRIKS              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GKS                  - Klub           ANAGRAM                10:  14
   2 Klub           BLANK                - KBKS           PARANOJA                6:  18
   3 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           SIÓDEMKA               10:  14
   4 Klub           MIKRUS               - Klub           MACAKI                 16:   8
   5 KLUB           MATRIKS              - Kraków         "GHOST"                 8:  16
   6 Klub           ŁKMS                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GRAJMYŻ              - Klub           BLANK                  10:  14
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           GKS                    18:   6
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI                 18:   6
   4 KLUB           MATRIKS              - Klub           MIKRUS                 12:  12
   5 Kraków         "GHOST"              - Klub           ŁKMS                    8:  16
   6 Klub           ANAGRAM              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GKS                  - Klub           GRAJMYŻ                12:  12
   2 KBKS           PARANOJA             - Klub           MIKRUS                 12:  12
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Kraków         "GHOST"                14:  10
   4 Klub           MACAKI               - Klub           ŁKMS                    6:  18
   5 Klub           ANAGRAM              - KLUB           MATRIKS                14:  10
   6 Klub           BLANK                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           GRAJMYŻ                20:   4
   2 Klub           MIKRUS               - Klub           SIÓDEMKA               12:  12
   3 Klub           MACAKI               - Kraków         "GHOST"                16:   8
   4 KLUB           MATRIKS              - Klub           ŁKMS                   12:  12
   5 Klub           ANAGRAM              - Klub           BLANK                   4:  20
   6 Klub           GKS                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           SIÓDEMKA             - KBKS           PARANOJA               10:  14
   2 Klub           MIKRUS               - Kraków         "GHOST"                20:   4
   3 Klub           MACAKI               - KLUB           MATRIKS                16:   8
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           ANAGRAM                16:   8
   5 Klub           GKS                  - Klub           BLANK                  10:  14
   6 Klub           GRAJMYŻ              - BYE            BYE                   300:   0





==========================================================================================================



Wyniki poszczególnych rund turnieju Klasyfikacja indywidualna VII Klubowych MP



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Kurzok                532: 318
   2 Radosław       Jachna               - Łukasz         Sornek                400: 277
   3 Robert         Głowacki             - Marek          Salamon               334: 472
   4 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Luter                 411: 342
   5 Kamil          Górka                - Krzysztof      Langiewicz            454: 361
   6 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             378: 364
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Dąbrowski             404: 378
   8 Krzysztof      Gibas                - Michał         Kolaj                 489: 285
   9 Paweł          Janaś                - Robert         Kamiński              421: 362
  10 Jolanta        Chłopińska           - Szymon         Płachta               390: 372
  11 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Kurowski              440: 390
  12 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            282: 418
  13 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               326: 466
  14 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Borsuk                309: 384
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Miłosz         Wrzałek               380: 375
  16 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           376: 429
  17 Rafał          Matczak              - Bartosz        Morawski              305: 452
  18 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              376: 394
  19 Dominik        Urbacki              - Bogusław       Szyszka               460: 330
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Karol          Waniek                393: 408


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Perzyński             378: 339
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            367: 381
   3 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Janaś                 272: 449
   4 Robert         Kamiński             - Sławomir       Zabawa                328: 485
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   451: 311
   6 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             336: 450
   7 Mateusz        Borsuk               - Ireneusz       Moralewicz            552: 243
   8 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kuć                   325: 363
   9 Krzysztof      Obremski             - Mariola        Osajda-Matczak        449: 404
  10 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Matczak               491: 323
  11 Karol          Waniek               - Piotr          Pietuchowski          407: 438
  12 Dariusz        Kosz                 - Dominik        Urbacki               376: 395
  13 Marek          Salamon              - Radosław       Jachna                382: 377
  14 Łukasz         Sornek               - Wojciech       Zemło                 343: 435
  15 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Kroc                  425: 346
  16 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               353: 303
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Gibas                 414: 279
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 392: 453
  19 Rafał          Dąbrowski            - Justyna        Górka                 381: 366
  20 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Sulejewska            312: 378


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  399: 429
   2 Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               349: 336
   3 Bogusław       Szyszka              - Mariola        Osajda-Matczak        320: 402
   4 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Obremski              372: 402
   5 Paweł          Janaś                - Rafał          Wesołowski            446: 372
   6 Szymon         Płachta              - Sławomir       Zabawa                437: 240
   7 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Kurowski              352: 488
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Perzyński             451: 309
   9 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            360: 407
  10 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Lenartowski           363: 394
  11 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Kuć                   340: 388
  12 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Borsuk                348: 342
  13 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Górka                 377: 495
  14 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Koczkodon             337: 367
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            390: 347
  16 Justyna        Górka                - Michał         Kolaj                 563: 318
  17 Wojciech       Zemło                - Marek          Salamon               494: 346
  18 Radosław       Jachna               - Ireneusz       Kurzok                386: 391
  19 Robert         Głowacki             - Jerzy          Luter                 391: 352
  20 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Sornek                483: 389


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         428: 454
   2 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              413: 503
   3 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 438: 283
   4 Rafał          Matczak              - Kamil          Kister                304: 401
   5 Wojciech       Zemło                - Rafał          Lenartowski           368: 436
   6 Robert         Głowacki             - Mateusz        Borsuk                348: 380
   7 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                391: 278
   8 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               322: 580
   9 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 393: 331
  10 Justyna        Górka                - Marek          Salamon               500: 382
  11 Krzysztof      Gibas                - Ireneusz       Kurzok                332: 427
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Sornek                348: 414
  13 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Koczkodon             349: 580
  14 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Dąbrowski             437: 371
  15 Maciej         Perzyński            - Michał         Kolaj                 436: 396
  16 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Langiewicz            345: 395
  17 Dariusz        Kuć                  - Szymon         Płachta               379: 237
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              368: 419
  19 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Kamiński              262: 551
  20 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              325: 355


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kroc                  356: 448
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Pukniel               345: 413
   3 Mateusz        Borsuk               - Radosław       Jachna                326: 348
   4 Irena          Sołdan               - Robert         Głowacki              396: 367
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Grąbczewski           269: 472
   6 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Moralewicz            393: 363
   7 Robert         Kamiński             - Łukasz         Tuszyński             433: 338
   8 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kuć                   368: 395
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Perzyński             392: 366
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Paweł          Janaś                 349: 346
  11 Michał         Kolaj                - Jolanta        Chłopińska            469: 362
  12 Rafał          Dąbrowski            - Sławomir       Zabawa                399: 347
  13 Marek          Salamon              - Krzysztof      Gibas                 482: 367
  14 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            294: 365
  15 Łukasz         Sornek               - Kamil          Górka                 417: 450
  16 Ireneusz       Kurzok               - Justyna        Górka                 347: 406
  17 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               321: 395
  18 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Matczak               318: 382
  19 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        446: 322
  20 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          422: 338


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              336: 378
   2 Robert         Kamiński             - Dorota         Kuć                   419: 332
   3 Łukasz         Tuszyński            - Szymon         Płachta               572: 309
   4 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           382: 351
   5 Paweł          Janaś                - Rafał          Dąbrowski             353: 387
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            331: 431
   7 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Langiewicz            342: 383
   8 Michał         Kolaj                - Sławomir       Zabawa                283: 401
   9 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 356: 368
  10 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Luter                 352: 395
  11 Ireneusz       Kurzok               - Kamil          Górka                 459: 353
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Salamon               362: 419
  13 Wojciech       Zemło                - Irena          Sołdan                336: 513
  14 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kroc                  507: 296
  15 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Łukasik               279: 457
  16 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                511: 324
  17 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 394: 371
  18 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Matczak               421: 352
  19 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                395: 354
  20 Kamil          Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        353: 367


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Łukasz         Tuszyński             398: 353
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Grąbczewski           397: 309
   3 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Kuć                   344: 421
   4 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            411: 404
   5 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 402: 284
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Sornek                359: 357
   7 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Salamon               475: 290
   8 Robert         Kamiński             - Ireneusz       Kurzok                464: 274
   9 Paweł          Janaś                - Piotr          Pietuchowski          327: 399
  10 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Matczak               409: 290
  11 Maciej         Perzyński            - Dominik        Urbacki               396: 368
  12 Sławomir       Zabawa               - Mariola        Osajda-Matczak        396: 333
  13 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                335: 355
  14 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               478: 267
  15 Karol          Waniek               - Andrzej        Kroc                  469: 453
  16 Bogusław       Szyszka              - Wojciech       Zemło                 391: 444
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         435: 416
  18 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              312: 462
  19 Michał         Kolaj                - Mirosław       Uglik                 375: 361
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Kister                340: 390


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Kolaj                 361: 444
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Langiewicz            420: 284
   3 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             400: 394
   4 Kamil          Kister               - Rafał          Dąbrowski             407: 270
   5 Łukasz         Sornek               - Robert         Kamiński              447: 358
   6 Marek          Salamon              - Rafał          Wesołowski            398: 341
   7 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Kurowski              434: 317
   8 Jerzy          Luter                - Szymon         Płachta               282: 435
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            505: 276
  10 Rafał          Matczak              - Paweł          Janaś                 454: 405
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Perzyński             392: 266
  12 Dominik        Urbacki              - Sławomir       Zabawa                434: 302
  13 Wojciech       Zemło                - Bartosz        Morawski              391: 405
  14 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              434: 350
  15 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  393: 361
  16 Grzegorz       Pukniel              - Karol          Waniek                319: 487
  17 Dorota         Kuć                  - Justyna        Górka                 318: 364
  18 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Gibas                 414: 346
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Sulejewska            310: 467
  20 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 363: 344


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Kister                371: 354
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Kolaj                 406: 372
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Skrobosz              290: 522
   4 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Dąbrowski             520: 392
   5 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Kurzok                343: 364
   6 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              366: 389
   7 Szymon         Płachta              - Łukasz         Sornek                352: 366
   8 Marek          Salamon              - Robert         Kamiński              416: 359
   9 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 383: 350
  10 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Tuszyński             322: 379
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Justyna        Górka                 421: 316
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kuć                   327: 412
  13 Jolanta        Chłopińska           - Mariola        Osajda-Matczak        343: 355
  14 Dominik        Urbacki              - Paweł          Janaś                 546: 369
  15 Sławomir       Zabawa               - Piotr          Pietuchowski          346: 462
  16 Rafał          Matczak              - Maciej         Perzyński             291: 372
  17 Bartosz        Morawski             - Robert         Głowacki              363: 302
  18 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              383: 331
  19 Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Zemło                 519: 289
  20 Radosław       Jachna               - Karol          Waniek                364: 313


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Dominik        Urbacki               460: 334
   2 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Pietuchowski          434: 293
   3 Jerzy          Luter                - Rafał          Matczak               325: 376
   4 Łukasz         Sornek               - Mariola        Osajda-Matczak        344: 329
   5 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                365: 365
   6 Mirosław       Uglik                - Robert         Głowacki              477: 319
   7 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               366: 281
   8 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  545: 321
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              561: 342
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              376: 414
  11 Rafał          Dąbrowski            - Robert         Kamiński              454: 352
  12 Michał         Kolaj                - Szymon         Płachta               491: 320
  13 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  346: 386
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Morawski              392: 400
  15 Maciej         Grąbczewski          - Bogusław       Szyszka               423: 482
  16 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              429: 345
  17 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Janaś                 454: 332
  18 Irena          Sołdan               - Sławomir       Zabawa                372: 346
  19 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Perzyński             493: 354
  20 Grzegorz       Łukasik              - Jolanta        Chłopińska            410: 330


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Salamon               433: 334
   2 Rafał          Matczak              - Łukasz         Sornek                348: 338
   3 Dominik        Urbacki              - Ireneusz       Kurzok                414: 356
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Luter                 355: 389
   5 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Langiewicz            450: 338
   6 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Dąbrowski             468: 316
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 364: 382
   8 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Koczkodon             400: 302
   9 Paweł          Janaś                - Mateusz        Borsuk                331: 463
  10 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               363: 338
  11 Maciej         Perzyński            - Rafał          Lenartowski           385: 404
  12 Sławomir       Zabawa               - Grzegorz       Łukasik               321: 478
  13 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         342: 452
  14 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                314: 468
  15 Robert         Głowacki             - Kamil          Kister                296: 354
  16 Andrzej        Kroc                 - Mirosław       Uglik                 355: 409
  17 Dariusz        Kosz                 - Ireneusz       Moralewicz            428: 351
  18 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kuć                   411: 334
  19 Karol          Waniek               - Maciej         Grąbczewski           374: 281
  20 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             358: 480


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Rafał          Matczak               355: 363
   2 Dominik        Urbacki              - Jerzy          Luter                 382: 370
   3 Łukasz         Sornek               - Piotr          Pietuchowski          304: 426
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Ireneusz       Kurzok                322: 406
   5 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            332: 395
   6 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Langiewicz            502: 357
   7 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Kurowski              507: 429
   8 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Koczkodon             384: 343
   9 Dorota         Kuć                  - Karol          Waniek                359: 439
  10 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Tuszyński             429: 406
  11 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kosz                  285: 425
  12 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            345: 526
  13 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               447: 253
  14 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Skrobosz              381: 333
  15 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 327: 485
  16 Robert         Głowacki             - Michał         Alabrudziński         414: 333
  17 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Zabawa                366: 377
  18 Paweł          Janaś                - Rafał          Lenartowski           324: 506
  19 Mateusz        Borsuk               - Jolanta        Chłopińska            384: 344
  20 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Łukasik               404: 375


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dominik        Urbacki               465: 361
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        392: 309
   3 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Matczak               326: 309
   4 Dorota         Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          338: 429
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Łukasik               380: 390
   6 Rafał          Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               294: 476
   7 Michał         Kolaj                - Mateusz        Borsuk                368: 519
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Lenartowski           373: 312
   9 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 326: 438
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Gibas                 360: 290
  11 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 391: 341
  12 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Sulejewska            461: 316
  13 Marek          Salamon              - Dariusz        Kosz                  485: 398
  14 Ireneusz       Kurzok               - Bartosz        Morawski              310: 472
  15 Łukasz         Sornek               - Karol          Waniek                305: 426
  16 Jerzy          Luter                - Bogusław       Szyszka               247: 392
  17 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Zabawa                467: 229
  18 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            379: 484
  19 Radosław       Jachna               - Maciej         Perzyński             504: 252
  20 Wojciech       Zemło                - Paweł          Janaś                 385: 411


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Robert         Głowacki              394: 305
   2 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Jachna                411: 377
   3 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Pukniel               483: 290
   4 Sławomir       Zabawa               - Wojciech       Zemło                 307: 469
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Langiewicz            487: 363
   6 Rafał          Lenartowski          - Michał         Kolaj                 425: 319
   7 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Koczkodon             380: 433
   8 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             440: 383
   9 Dominik        Urbacki              - Maciej         Grąbczewski           477: 324
  10 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Tuszyński             459: 254
  11 Rafał          Matczak              - Ireneusz       Moralewicz            295: 453
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Kuć                   325: 344
  13 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Luter                 438: 324
  14 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                361: 294
  15 Karol          Waniek               - Marek          Salamon               331: 423
  16 Bogusław       Szyszka              - Ireneusz       Kurzok                375: 317
  17 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              343: 412
  18 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Kister                391: 437
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Mirosław       Uglik                 462: 305
  20 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         400: 443


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Łukasik               339: 345
   2 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             331: 378
   3 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           523: 369
   4 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Langiewicz            440: 502
   5 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              296: 411
   6 Bartosz        Morawski             - Marek          Salamon               634: 275
   7 Łukasz         Sornek               - Bogusław       Szyszka               352: 344
   8 Karol          Waniek               - Ireneusz       Kurzok                451: 350
   9 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         455: 363
  10 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            485: 374
  11 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                334: 409
  12 Kamil          Kister               - Justyna        Górka                 326: 445
  13 Dariusz        Kuć                  - Dominik        Urbacki               474: 312
  14 Rafał          Matczak              - Łukasz         Tuszyński             334: 318
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Pietuchowski          402: 359
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Grąbczewski           308: 446
  17 Radosław       Jachna               - Paweł          Janaś                 470: 350
  18 Sławomir       Zabawa               - Robert         Głowacki              290: 413
  19 Andrzej        Kroc                 - Jolanta        Chłopińska            435: 322
  20 Maciej         Perzyński            - Wojciech       Zemło                 431: 323


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Dąbrowski             412: 385
   2 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Langiewicz            350: 447
   3 Dariusz        Kosz                 - Michał         Kolaj                 494: 316
   4 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Koczkodon             319: 324
   5 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Kuć                   380: 328
   6 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Moralewicz            339: 382
   7 Radosław       Jachna               - Maciej         Grąbczewski           377: 420
   8 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kuć                   347: 409
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Salamon               446: 368
  10 Irena          Sołdan               - Łukasz         Sornek                483: 303
  11 Grzegorz       Łukasik              - Ireneusz       Kurzok                358: 304
  12 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Luter                 562: 364
  13 Krzysztof      Gibas                - Jolanta        Chłopińska            441: 363
  14 Justyna        Górka                - Maciej         Perzyński             436: 441
  15 Kamil          Górka                - Sławomir       Zabawa                468: 320
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Janaś                 418: 373
  17 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         326: 421
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 380: 293
  19 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                366: 358
  20 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              384: 378


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kamiński              324: 518
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              342: 402
   3 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Płachta               489: 296
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              411: 312
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              514: 354
   6 Michał         Kolaj                - Karol          Waniek                290: 450
   7 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              333: 400
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Kosz                  323: 503
   9 Marek          Salamon              - Rafał          Lenartowski           323: 417
  10 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               313: 440
  11 Ireneusz       Kurzok               - Irena          Sołdan                379: 420
  12 Łukasz         Sornek               - Mateusz        Borsuk                358: 376
  13 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Zemło                 453: 423
  14 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Kroc                  437: 397
  15 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Głowacki              475: 319
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Jachna                344: 347
  17 Paweł          Janaś                - Justyna        Górka                 368: 354
  18 Maciej         Perzyński            - Kamil          Górka                 390: 416
  19 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Sulejewska            389: 377
  20 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Gibas                 252: 402


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Kamil          Górka                 331: 466
   2 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Perzyński             358: 351
   3 Jolanta        Chłopińska           - Justyna        Górka                 298: 499
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Zabawa                398: 317
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              380: 310
   6 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              315: 324
   7 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                281: 304
   8 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              449: 343
   9 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Dąbrowski             388: 420
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Karol          Waniek                399: 531
  11 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             359: 406
  12 Michał         Kolaj                - Bartosz        Morawski              268: 530
  13 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Głowacki              509: 336
  14 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Grąbczewski           265: 423
  15 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Jachna                450: 319
  16 Wojciech       Zemło                - Dorota         Kuć                   379: 400
  17 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Kurzok                388: 327
  18 Jerzy          Luter                - Mateusz        Borsuk                305: 411
  19 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Sornek                486: 337
  20 Marek          Salamon              - Grzegorz       Łukasik               435: 304


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Mirosław       Uglik                 308: 476
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                347: 484
   3 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Kister                378: 260
   4 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         308: 340
   5 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Płachta               431: 409
   6 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              340: 398
   7 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              524: 362
   8 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            368: 383
   9 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Gibas                 381: 399
  10 Rafał          Matczak              - Małgorzata     Sulejewska            461: 412
  11 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 404: 432
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Górka                 333: 358
  13 Marek          Salamon              - Grzegorz       Koczkodon             363: 400
  14 Łukasz         Sornek               - Rafał          Dąbrowski             380: 376
  15 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Langiewicz            285: 290
  16 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Kolaj                 356: 465
  17 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Kosz                  323: 461
  18 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Szyszka               434: 302
  19 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              338: 438
  20 Sławomir       Zabawa               - Karol          Waniek                351: 341


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Moralewicz            448: 272
   2 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kuć                   440: 286
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           485: 325
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             353: 439
   5 Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Zabawa                423: 382
   6 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Janaś                 280: 399
   7 Bartosz        Morawski             - Jolanta        Chłopińska            435: 395
   8 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Perzyński             478: 441
   9 Krzysztof      Gibas                - Mariola        Osajda-Matczak        375: 362
  10 Justyna        Górka                - Rafał          Matczak               361: 367
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Pietuchowski          324: 405
  12 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               498: 379
  13 Rafał          Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 478: 252
  14 Michał         Kolaj                - Marek          Salamon               344: 347
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Ireneusz       Kurzok                367: 322
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Sornek                501: 389
  17 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               390: 400
  18 Robert         Kamiński             - Rafał          Lenartowski           342: 466
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                356: 416
  20 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               497: 325


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Karol          Waniek                290: 522
   2 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Zabawa                398: 236
   3 Paweł          Janaś                - Dariusz        Kosz                  375: 367
   4 Bartosz        Morawski             - Maciej         Perzyński             508: 332
   5 Justyna        Górka                - Dominik        Urbacki               435: 315
   6 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Gibas                 475: 329
   7 Kamil          Górka                - Rafał          Matczak               352: 345
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Sulejewska            312: 313
   9 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              380: 513
  10 Mirosław       Uglik                - Maciej         Grąbczewski           393: 472
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Kister                370: 380
  12 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   493: 331
  13 Marek          Salamon              - Rafał          Dąbrowski             358: 308
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Sornek                321: 333
  15 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Koczkodon             320: 437
  16 Michał         Kolaj                - Jerzy          Luter                 384: 400
  17 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Kurowski              519: 268
  18 Szymon         Płachta              - Rafał          Lenartowski           363: 269
  19 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              402: 323
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               352: 426


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 418: 316
   2 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Pukniel               375: 252
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kroc                  378: 352
   4 Justyna        Górka                - Robert         Głowacki              343: 413
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                378: 347
   6 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Salamon               492: 326
   7 Kamil          Kister               - Jerzy          Luter                 324: 436
   8 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Kurzok                414: 348
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Łukasik               372: 376
  10 Dominik        Urbacki              - Miłosz         Wrzałek               396: 476
  11 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           478: 290
  12 Rafał          Matczak              - Mateusz        Borsuk                331: 364
  13 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            394: 402
  14 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Tuszyński             349: 459
  15 Paweł          Janaś                - Maciej         Grąbczewski           376: 327
  16 Sławomir       Zabawa               - Dariusz        Kuć                   365: 423
  17 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            407: 390
  18 Karol          Waniek               - Szymon         Płachta               343: 324
  19 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Kurowski              431: 474
  20 Krzysztof      Obremski             - Robert         Kamiński              483: 345


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Gibas                 421: 343
   2 Robert         Głowacki             - Małgorzata     Sulejewska            342: 318
   3 Grzegorz       Pukniel              - Justyna        Górka                 400: 260
   4 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Górka                 406: 278
   5 Jerzy          Luter                - Mirosław       Uglik                 333: 422
   6 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Skrobosz              395: 354
   7 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Alabrudziński         395: 478
   8 Marek          Salamon              - Stanisław      Rydzik                359: 548
   9 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Janaś                 416: 324
  10 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Perzyński             318: 400
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Zabawa                399: 372
  12 Maciej         Grąbczewski          - Jolanta        Chłopińska            362: 305
  13 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               333: 373
  14 Grzegorz       Kurowski             - Karol          Waniek                374: 308
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              350: 573
  16 Robert         Kamiński             - Dariusz        Kosz                  274: 334
  17 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               407: 315
  18 Mateusz        Borsuk               - Mariola        Osajda-Matczak        405: 301
  19 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Pietuchowski          468: 304
  20 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               371: 375


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jerzy          Luter                 429: 296
   2 Łukasz         Sornek               - Stanisław      Rydzik                383: 335
   3 Kamil          Kister               - Ireneusz       Kurzok                524: 326
   4 Marek          Salamon              - Mirosław       Uglik                 363: 490
   5 Wojciech       Zemło                - Justyna        Górka                 454: 362
   6 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Kroc                  357: 434
   7 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 396: 338
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Pukniel               418: 281
   9 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Łukasik               454: 395
  10 Rafał          Lenartowski          - Mariola        Osajda-Matczak        385: 425
  11 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               395: 340
  12 Mateusz        Borsuk               - Dominik        Urbacki               386: 397
  13 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kurowski              416: 288
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Szyszka               310: 409
  15 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               426: 413
  16 Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                383: 374
  17 Paweł          Janaś                - Ireneusz       Moralewicz            458: 310
  18 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            376: 452
  19 Maciej         Perzyński            - Maciej         Grąbczewski           307: 394
  20 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Zabawa                302: 429


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Sławomir       Zabawa                528: 360
   2 Jerzy          Luter                - Maciej         Perzyński             382: 347
   3 Ireneusz       Kurzok               - Jolanta        Chłopińska            431: 396
   4 Łukasz         Sornek               - Paweł          Janaś                 341: 401
   5 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 418: 387
   6 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 461: 456
   7 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            414: 392
   8 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Gibas                 428: 381
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               222: 394
  10 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          453: 408
  11 Michał         Kolaj                - Rafał          Matczak               334: 333
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        355: 346
  13 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  323: 392
  14 Szymon         Płachta              - Radosław       Jachna                364: 436
  15 Robert         Kamiński             - Wojciech       Zemło                 400: 316
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              457: 339
  17 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           334: 512
  18 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                388: 330
  19 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               392: 450
  20 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Borsuk                393: 341


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Michał         Kolaj                 363: 395
   2 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             388: 427
   3 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Langiewicz            378: 385
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Dąbrowski             361: 290
   5 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              338: 389
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                377: 339
   7 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Obremski              330: 455
   8 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  454: 440
   9 Mateusz        Borsuk               - Michał         Alabrudziński         391: 358
  10 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                510: 356
  11 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Kister                451: 345
  12 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 307: 407
  13 Radosław       Jachna               - Robert         Kamiński              417: 370
  14 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              407: 363
  15 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Kurowski              497: 304
  16 Robert         Głowacki             - Szymon         Płachta               303: 373
  17 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Sornek                405: 332
  18 Paweł          Janaś                - Jerzy          Luter                 424: 266
  19 Maciej         Perzyński            - Marek          Salamon               355: 455
  20 Sławomir       Zabawa               - Ireneusz       Kurzok                353: 374


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Mariola        Osajda-Matczak        362: 307
   2 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Kolaj                 388: 300
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Dominik        Urbacki               409: 416
   4 Rafał          Matczak              - Rafał          Dąbrowski             364: 323
   5 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                365: 410
   6 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         267: 431
   7 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           468: 267
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              314: 381
   9 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Perzyński             533: 330
  10 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Sornek                351: 257
  11 Marek          Salamon              - Paweł          Janaś                 316: 359
  12 Jolanta        Chłopińska           - Jerzy          Luter                 439: 327
  13 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 418: 435
  14 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                476: 294
  15 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Sulejewska            269: 406
  16 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Kosz                  345: 395
  17 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Jachna                303: 473
  18 Wojciech       Zemło                - Szymon         Płachta               394: 299
  19 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kroc                  403: 406
  20 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Kamiński              365: 348


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            373: 342
   2 Robert         Kamiński             - Justyna        Górka                 418: 360
   3 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 523: 363
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 328: 377
   5 Kamil          Kister               - Jolanta        Chłopińska            410: 281
   6 Mirosław       Uglik                - Paweł          Janaś                 412: 361
   7 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Zabawa                468: 283
   8 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Perzyński             554: 378
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            322: 414
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             330: 398
  11 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Kuć                   353: 419
  12 Michał         Kolaj                - Maciej         Grąbczewski           380: 437
  13 Irena          Sołdan               - Karol          Waniek                351: 470
  14 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              425: 354
  15 Mateusz        Borsuk               - Bartosz        Morawski              404: 356
  16 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  427: 346
  17 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kroc                  434: 353
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Jachna                396: 294
  19 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Pukniel               425: 466
  20 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Głowacki              463: 341


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              465: 244
   2 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            443: 245
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Płachta               325: 448
   4 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Kurowski              382: 412
   5 Robert         Głowacki             - Dominik        Urbacki               373: 426
   6 Wojciech       Zemło                - Piotr          Pietuchowski          439: 400
   7 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        428: 330
   8 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Matczak               338: 322
   9 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           474: 520
  10 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               323: 416
  11 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                372: 367
  12 Karol          Waniek               - Grzegorz       Łukasik               454: 269
  13 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Dąbrowski             435: 297
  14 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             316: 423
  15 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            456: 388
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Kolaj                 424: 309
  17 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              355: 427
  18 Paweł          Janaś                - Michał         Alabrudziński         397: 358
  19 Sławomir       Zabawa               - Kamil          Kister                351: 388
  20 Maciej         Perzyński            - Mirosław       Uglik                 334: 435


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Bartosz        Morawski              402: 461
   2 Dariusz        Kosz                 - Mateusz        Borsuk                408: 374
   3 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Waniek                417: 365
   4 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               385: 373
   5 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            382: 464
   6 Paweł          Janaś                - Mariusz        Skrobosz              267: 452
   7 Kamil          Kister               - Maciej         Perzyński             339: 313
   8 Sławomir       Zabawa               - Mirosław       Uglik                 358: 445
   9 Michał         Kolaj                - Dorota         Kuć                   366: 396
  10 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Dąbrowski             292: 400
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Ireneusz       Moralewicz            404: 421
  12 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             427: 387
  13 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            350: 415
  14 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              384: 407
  15 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 377: 361
  16 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Płachta               362: 396
  17 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               285: 297
  18 Radosław       Jachna               - Rafał          Matczak               415: 312
  19 Dominik        Urbacki              - Wojciech       Zemło                 392: 353
  20 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        272: 390


Runda nr 31
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              331: 390
   2 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         543: 361
   3 Bogusław       Szyszka              - Mirosław       Uglik                 352: 373
   4 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                355: 389
   5 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               386: 380
   6 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               416: 390
   7 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        440: 317
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          489: 388
   9 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Koczkodon             297: 392
  10 Robert         Głowacki             - Michał         Kolaj                 369: 316
  11 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Dąbrowski             390: 356
  12 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Langiewicz            401: 352
  13 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 385: 277
  14 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 472: 387
  15 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            440: 270
  16 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Gibas                 445: 402
  17 Jerzy          Luter                - Maciej         Grąbczewski           389: 402
  18 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Kuć                   291: 461
  19 Łukasz         Sornek               - Ireneusz       Moralewicz            396: 336
  20 Marek          Salamon              - Łukasz         Tuszyński             447: 440


Runda nr 32
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Salamon               381: 321
   2 Dariusz        Kuć                  - Jerzy          Luter                 397: 484
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Ireneusz       Kurzok                518: 332
   4 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Sornek                402: 315
   5 Rafał          Dąbrowski            - Robert         Głowacki              411: 415
   6 Michał         Kolaj                - Radosław       Jachna                398: 508
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Zemło                 400: 350
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kroc                  388: 372
   9 Stanisław      Rydzik               - Karol          Waniek                459: 317
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              382: 385
  11 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              398: 346
  12 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  429: 308
  13 Krzysztof      Gibas                - Irena          Sołdan                369: 438
  14 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               336: 408
  15 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           339: 443
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Borsuk                369: 483
  17 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Sporczyk              467: 318
  18 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              248: 500
  19 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Płachta               385: 318
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            356: 378


Runda nr 33
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Ireneusz       Moralewicz            438: 354
   2 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Sornek                419: 304
   3 Jerzy          Luter                - Dorota         Kuć                   366: 346
   4 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Kurzok                392: 367
   5 Radosław       Jachna               - Rafał          Dąbrowski             375: 322
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Pukniel               328: 392
   7 Wojciech       Zemło                - Michał         Kolaj                 332: 330
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Głowacki              425: 391
   9 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              371: 344
  10 Michał         Alabrudziński        - Karol          Waniek                425: 321
  11 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 425: 424
  12 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              351: 475
  13 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            429: 294
  14 Justyna        Górka                - Mateusz        Borsuk                399: 371
  15 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 411: 346
  16 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Lenartowski           391: 314
  17 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          522: 352
  18 Dominik        Urbacki              - Robert         Kamiński              494: 361
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        337: 414
  20 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            336: 367
Lista rankingowa na dzień 05-05-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.99  30048  199
   4 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29532  197
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.26  29207  197
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.55  29362  199
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.61  27562  188
   9 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.97  15911  109
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              145.54  28526  196
  12 Marek Reda                     Wołomin              145.09  28292  195
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.05  29010  200
  14 Justyna Górka                  Kraków               145.03  28280  195
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.02  27118  187
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             143.76  28608  199
  18 Dawid Pikul                    Poznań               143.43  28400  198
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.83  28083  198
  20 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.38  28277  200
  22 Michał Makowski                Warszawa             141.19   5224   37
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  24 Kamil Kister                   Puławy               140.91  27054  192
  25 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  26 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.73  15762  112
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.65  27990  199
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.05  14845  106
  29 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  30 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.37  18257  131
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  33 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  35 Dominik Urbacki                Pruszków             138.18  24182  175
  36 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  37 Marek Syczuk                   Warszawa             137.86  26469  192
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.85  26053  189
  39 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.38  22943  167
  41 Przemysław Herdzina            Kraków               137.28  25260  184
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.02  18087  132
  43 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  25742  189
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.88  26089  192
  47 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  48 Marek Salamon                  Bytom                133.84   7495   56
  49 Irena Sołdan                   Sopot                133.55  26176  196
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.54  14422  108
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.40  19209  144
  52 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             132.88  26577  200
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kamiński                Warszawa             132.68  25474  192
  56 Marcin Mroziuk                 Warszawa             132.35  10985   83
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.18  20885  158
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  60 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marcela Wołowiec               Gdynia               130.56   4700   36
  67 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.49  25837  198
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  72 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  75 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  76 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.02  16127  125
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  80 Piotr Broda                    Sandomierz           128.66  25603  199
  81 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  82 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  83 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  85 Tomasz Łapka                   Opole                127.72  13411  105
  86 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  87 Grzegorz Łukasik               Konojady             127.61  23225  182
  88 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  89 Rafał Matczak                  Milanówek            127.25  23668  186
  90 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  92 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.60  22408  177
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  96 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.97  25069  199
  97 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  98 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.84  24539  195
  99 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
 100 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.48  23465  187
 104 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.43  15679  125
 105 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.28  24554  196
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 107 Michał Garnowski               Pasłęk               125.04   6127   49
 108 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.22  24845  200
 110 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.05  23569  190
 111 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.73  10270   83
 115 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 117 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 118 Maciej Kuczyński               Gdynia               122.99  14759  120
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 120 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 121 Łukasz Baranowski              Reda                 122.57  23533  192
 122 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  10636   87
 127 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 129 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 130 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 131 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 132 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.39  17601  145
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.38  24276  200
 134 Magdalena Kublik               Warszawa             121.35  23541  194
 135 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.15  15144  125
 136 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 138 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 139 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 140 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 141 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 142 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.04  17286  144
 143 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 144 Anita Bruska                   Gdynia               120.02  14402  120
 145 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.01   9001   75
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 149 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 150 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 151 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 152 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 153 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 154 Paweł Morga                    Warszawa             119.13   7505   63
 155 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 156 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 158 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 159 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 160 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 161 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             117.24   7269   62
 167 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 168 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 169 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 173 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            116.59  10843   93
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.58  16204  139
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 177 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 178 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 179 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 181 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 182 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 183 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 184 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 185 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 186 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 187 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 190 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 191 Renata Andracka                Zwola                114.61  20974  183
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 193 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.98  22227  195
 195 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.98   6725   59
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         113.88  16171  142
 197 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 198 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 200 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 201 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 202 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 203 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 204 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 205 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  113.14  22288  197
 206 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 207 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 208 Radosław Więch                 Warszawa             112.73  20178  179
 209 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.50   5850   52
 210 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.47  13159  117
 212 Marek Rogalski                 Warszawa             112.24   4153   37
 213 Anna Stefańska                 Łódź                 112.22   7070   63
 214 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.48   5351   48
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.26   8011   72
 219 Marta Bajorek                  Warszawa             111.22  14459  130
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 221 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.89  21759  198
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.89  13846  126
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             109.64  15569  142
 226 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.27  19887  182
 228 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 229 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.07  20724  190
 230 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 232 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 233 Sławomir Długosz               Ostróda              108.13  20436  189
 234 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 235 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.08  21184  196
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 237 Lucyna Śniadach                Rumia                107.92   4209   39
 238 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 239 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 240 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 242 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 243 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 248 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 250 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.00  19928  188
 251 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 252 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 253 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 256 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 257 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 258 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 259 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 260 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 261 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 262 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 263 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 265 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 266 Anna Arana                     Warszawa             103.19  17336  168
 267 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.61  18264  178
 269 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 270 Tomasz Lewiński                Wejherowo            102.27   7261   71
 271 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 273 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.26  19341  191
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 276 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 277 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.71   4935   49
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.66  13287  132
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.54  17796  177
 281 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 283 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 284 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.60  15039  151
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 286 Lidia Żywna                    Gdynia                99.09  10900  110
 287 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.82   9978  102
 288 Halina Mrozek                  Warszawa              97.60   2928   30
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.81  18108  189
 291 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.32   7816   82
 293 Anna Lenartowska               Gdynia                95.00   7695   81
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 296 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 297 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 298 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 301 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 302 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.99  15822  172
 303 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.37  12290  136
 304 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 305 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              85.51  16759  196
 312 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 313 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 314 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 315 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.15   3409   41
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 318 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 319 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 320 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.17   6328   82
 321 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 322 Mirosław Dejna                 Sampława              61.57  12067  196
 323 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 05-05-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Grażyna Kula                   Sosnowiec            106.31   2764   26
  13 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  15 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  16 Błażej Fidziński               Dębica                92.52   2313   25
  17 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  18 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  19 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  20 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  21 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  22 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  23 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  24 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  25 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.46   2819   24
  27 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  28 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  29 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  32 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  34 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  35 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  36 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  37 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  38 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  39 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  40 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  41 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  42 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  43 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  44 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  45 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  46 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  47 Tomasz Szczodry                Łomża                 84.09   1934   23
  48 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  49 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  50 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  51 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  52 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  53 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  54 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  55 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  56 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  57 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  58 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  59 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  60 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  61 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  62 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  63 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  64 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  65 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  66 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  67 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  68 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  69 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  70 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  71 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  72 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  73 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  74 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  75 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  76 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  77 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  78 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  79 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            76.39   1375   18
  80 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  82 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  83 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  84 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  85 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  86 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  88 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  89 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  90 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  91 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  92 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  93 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  94 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  95 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  97 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  98 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  99 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 101 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 102 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 103 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 105 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 106 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 107 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 108 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 109 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 110 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 111 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 112 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 113 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 114 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 115 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 116 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 117 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 118 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 119 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 121 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 122 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 123 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 124 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 125 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 126 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 127 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 128 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 129 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   1443   12
 130 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 131 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 132 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Zuzanna Cichoń                 Korsze               115.25   1383   12
 135 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 136 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 137 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 138 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 139 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 140 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 141 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 142 Lech Boszko                    Gdańsk               110.75   1329   12
 143 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 144 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 145 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                108.92   1307   12
 146 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 147 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 148 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 149 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 150 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 151 Robert Wagner                  Wrocław              105.58   1267   12
 152 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 153 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             105.00   1260   12
 154 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 155 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 156 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 157 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 158 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 159 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 160 Damian Łupiński                Konojady             103.33   1240   12
 161 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 162 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 163 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 164 Teresa Prystupa                Zajączkowo           100.33   1204   12
 165 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 166 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 167 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 168 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 169 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 170 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 171 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 172 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 173 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 174 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 175 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 176 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 177 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.67   1148   12
 178 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 179 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 180 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 181 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 182 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 183 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 184 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 185 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 186 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 187 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 188 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 189 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 190 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 191 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 192 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 193 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 194 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 195 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 196 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 197 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 198 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 199 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 200 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 201 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 202 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 203 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 204 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 205 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 206 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 207 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 208 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 209 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 210 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 211 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                85.25   1023   12
 212 Joanna Kozłowska               Gdańsk                85.08   1021   12
 213 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 214 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 215 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 216 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 217 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 218 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 219 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 220 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 221 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 222 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 223 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 224 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 225 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 226 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 227 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 228 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 229 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 230 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 231 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 232 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 233 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 234 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 235 Barbara Boszko                 Gdańsk                99.18   1091   11
 236 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 237 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 238 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 239 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 240 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 241 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 242 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 243 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 244 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 248 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 249 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 250 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 251 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 252 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 253 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 254 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 255 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 256 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 257 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 258 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 259 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 260 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 261 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 262 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 263 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 264 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 265 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 266 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 267 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 268 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 269 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 270 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 271 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 272 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 273 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 274 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 275 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 276 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 277 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 278 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 279 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 280 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 281 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 282 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 283 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 284 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 285 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 286 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 287 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 288 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 289 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 290 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 291 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 292 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 293 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 294 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 295 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 296 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 297 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 298 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 299 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 300 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 301 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 302 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 303 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 304 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 305 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 306 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 307 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 308 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 309 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 310 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 311 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 312 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 313 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 314 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 316 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 317 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 318 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 319 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 320 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 321 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 322 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 323 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 324 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 325 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 326 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 327 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 328 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 329 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 330 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 331 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 332 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 333 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 334 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 335 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 336 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 337 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 338 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 339 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 340 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 341 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 342 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 343 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 344 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 345 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 346 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 347 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 348 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 349 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 350 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 351 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 352 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 353 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 354 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 355 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 356 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 357 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 358 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 359 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 360 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 361 Ewa Stypułkowska               Warszawa              67.33    202    3
 362 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 363 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 364 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 365 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 366 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 367 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 368 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 369 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 370 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 371 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 373 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 374 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 375 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 376 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 377 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 378 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 379 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 380 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 381 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 382 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 383 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 384 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 385 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 386 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 387 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 388 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie