Warszawa16
kwietnia
Warszawa 16-17 kwietnia XV Mistrzostwa Warszawy
Ostróda30
kwietnia
Ostróda 30- 3 maja VI Klubowe Mistrzostwa Polski
Inowrocław 7
maja
Inowrocław 7- 8 maja XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Siedem zwycięstw wrocławskiej Siódemki30 - 03 maja 2011 — VI Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Klubowe Mistrzostwa PolskiOstróda, 30 - 03 maja 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Siedem zwycięstw wrocławskiej SiódemkiWKS Siódemka Wrocław zwyciężył w tegorocznych Klubowych Mistrzostwach Polski. Ekipa z Dolnego Śląska wygrała wszystkie siedem meczów i bezapelacyjnie sięgnęła po tytuł. Co ciekawe Siódemkowicze nie przegrywali w żadnym ze spotkań i prowadzili w turnieju od pierwszej do ostatniej rundy! Mistrzami zostali: Krzysztof Obremski — kapitan, Bartosz Morawski, Adam Szukalski, Bogusław Szyszka oraz Karol Waniek.

Już w pierwszej rundzie wrocławianie potwierdzili swoje aspiracje do zdobycia tytułu gromiąc szczecińskiego Blanka aż 14:2. Swoje pierwsze mecze, jedyne w sobotę, wygrały też ekipy Paranoi, Ghosta i Mikrusa rozprawiając się odpowiednio z Anagramem, ŁKMSem i Macakami. Niedziela przyniosła pierwszą poważną niespodziankę. Murowani kandydaci do złota, jeśliby patrzeć na ranking, zremisowali z Blankiem Szczecin. Natomiast swoją drogę do tytułu kontynuowali wrocławianie ogrywając Mikrusa i ŁKMS. Taki układ wyników spowodował, że Klubowy Mistrz Polski 2011 mógł zostać wyłoniony jeszcze przed wtorkowymi pojedynkami. By tak się stało Siódemka musiała pokonać Ghosta oraz Paranoję. Gracze z Krakowa przegrali 6:10, a Warszawiacy stawiali opór do ostatniej partii. Przy stanie 8:7 dla Siódemki losy mistrzostwa toczyły się na scrabblownicy przy której zasiadali Mariusz Skrobosz i Krzysztof Obremski. Trochę więcej szczęścia przy losowaniu i zimnej krwi w rozegraniu końcówki miał ten drugi i stało się jasne, że wieczorna impreza przy kręglach najlepiej posmakuje Siódemce, która przy okazji miała możliwość świętować mistrzostwo. Drugie miejsce zdołali sobie wywalczyć warszawscy Paranoicy z bilansem 11:3. Niezwykle nerwowa była walka o najniższy stopień podium, na który rzutem na taśmę wskoczyli zawodnicy grający na co dzień w Miejskim Domu Kultury w Rumi wyprzedzając o pół dużego punktu Ghosta Kraków! Brązowy medal to zasługa w największej mierze Kazika Merklejna, indywidualnie najlepszego zawodnika mistrzostw.

W poniedziałkowych Mistrzostwach Scrabblistów w Bowling wygrała ekipa Ostródy przed Paranoją i Ghostem.

Z pewnością można stwierdzić, że były to najbardziej DONIOsłe zawody scrabblowe w historii. Organizacja stała na poziomie pięciu gwiazdek. Kto był w Ostródzie w tym roku już odlicza dni do kolejnych KMP. Ogromne podziękowania należą się organizatorom, którymi byli Urząd Miasta w Ostródzie wraz z OSPSem Anagram Ostróda. Well done!

Przebieg Klubowych Mistrzostw Polski — mecz po meczu
relacja: Krzysztof Obremski oraz Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Klubowe Mistrzostwa Polski
IV Klubowe Mistrzostwa Polski
III Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuzamknięty
Regulamin uczestnictwa w KMP 2011
Sposób rozgrywania"każdy z każdym"
System rozgrywek i terminarz KMP 2011
Miejsce rozgrywekHotel Willa Port Resort
ul. Mickiewicza 17
14-100 Ostróda
Obrońca tytułuMikrus Rumia
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 30 kwietnia (4 rundy)
16:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 1 maja (10 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:00-15:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:30 — zakończenie gier

Poniedziałek, 2 maja (10 rund)
9:30 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
ok. 14:00-15:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:30 — zakończenie gier

Wtorek, 3 maja (4 rundy)
9:30 — rozpoczęcie czwartego dnia rozgrywek
ok. 13:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Wpisowebrak wpisowego
Wyżywieniew ramach zakwaterowania
Noclegi100 doba / osoba
Nagrodypuchary
dyplomy
nagrody pieniężne
OrganizatorzyUrząd Miasta Ostróda
Polska Federacja Scrabble
OSPS ANAGRAM Ostróda — tel. 502 581 516


Wyniki turnieju VI Klubowe Mistrzostwa Polski

     klub			 	pkt meczowe	duże pkt	małe pkt		
1. Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	14 - 0		74,5 - 37,5	45213 - 41829
2. KBKS Paranoja			11 - 3		69 - 43		44761 - 41630
3. Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	8 - 6 		60,5 - 51,5 	43571 - 43402
4. Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	8 - 6 		60 - 52		43851 - 42591
5. Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	5 - 9 		50,5 - 61,5 	42767 - 42708
6. OSPS "Anagram" Ostróda 		5 - 9		46 - 66 	41097 - 43403
7. Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	5 - 9 		44,5 - 67,5 	41414 - 43653
8. Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	0 - 14 		43 - 69 	40959 - 44417



Klasyfikacja indywidualna turnieju VI Klubowe Mistrzostwa Polski w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.76     21.0    11647     4380      973
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.39     17.0    10894     3978       63
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.42     17.0    10333     3835      942
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.00     17.0     9453     3564     1021
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.90     16.0     9194     3454      749
  6 Bogusław        Szyszka              Oława                  135.70     16.0     8868     3414      492
  7 Irena           Sołdan               Rumia                  133.24     15.5    11211     3836      371
  8 Adam            Szukalski            Coventry               132.66     15.5     9734     3470      674
  9 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.26     15.0    10937     3825      341
 10 Bartosz         Morawski             Gliwice                146.34     15.0     9046     3299      942
 11 Kamil           Górka                Kraków                 146.37     15.0     9032     3353      361
 12 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               144.68     14.0     9685     3425      469
 13 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.51     14.0     8692     3156      624
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.98     13.5    10455     3684     -769
 15 Jan             Mrozowski            Kraków                 130.56     13.0     8547     3048      499
 16 Weronika        Rudnicka             Szczecin               126.71     12.5    10376     3537     -419
 17 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.74     12.5    10147     3605     -935
 18 Robert          Głowacki             Łódź                   121.48     12.0    10650     3548      -97
 19 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 145.75     12.0     8859     2991      463
 20 Michał          Alabrudziński        Włocławek              145.25     12.0     8637     2895      811
 21 Szymon          Płachta              Warszawa               129.22     11.5     9022     3027      327
 22 Justyna         Górka                Kraków                 138.44     11.5     8981     3028       35
 23 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.38     11.0    10576     3410     -172
 24 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               126.88     11.0    10268     3395     -787
 25 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.89     11.0    10257     3420     -907
 26 Michał          Kolaj                Ostróda                122.97     11.0     9194     3075      -59
 27 Karol           Waniek               Wrocław                136.92     11.0     8112     2768      255
 28 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   128.13     10.0    10513     3309     -126
 29 Kamil           Kister               Puławy                 127.96     10.0     7905     2571        5
 30 Robert          Kamiński             Warszawa               135.01      9.5     8598     2736     -274
 31 Paweł           Jackowski            Warszawa               141.17      9.5     8277     2699      215
 32 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.99      8.5     8432     2577      -98
 33 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.85      8.0     6112     2245     -772
 34 Grzegorz        Łukasik              Konojady               120.39      7.0     9819     2966    -1238
 35 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               132.01      6.0     7185     2192     -678
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   103.27      5.0     9707     2831    -1657
 37 Danuta          Langiewicz           Ostróda                112.18      1.0     4278     1294    -1644
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Klubowe Mistrzostwa Polski w Scrabble



	Mariusz Skrobosz 148.42 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  473: 310  176
    2     3 Andrzej        Kroc                  113.74 +  446: 261  164
    3     1 Robert         Głowacki              121.48 +  351: 334  171
    5     1 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  440: 254  176
    6     3 Michał         Kolaj                 122.97 -  380: 404   73
    7     1 Danuta         Langiewicz            112.18 +  554: 300  162
    8     1 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  285: 438   81
    9     1 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  449: 363  177
   10     1 Dariusz        Kuć                   128.13 +  358: 350  178
   11     1 Dorota         Kuć                   113.89 -  386: 387   64
   13     1 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  441: 364  170
   14     2 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  393: 429   92
   15     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  483: 360  197
   16     3 Irena          Sołdan                133.24 +  333: 294  183
   17     1 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  353: 460   95
   18     2 Paweł          Jackowski             141.17 +  387: 326  191
   19     2 Robert         Kamiński              135.01 +  477: 386  185
   20     4 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  426: 271  182
   21     1 Bartosz        Morawski              146.34 -  315: 393   96
   22     3 Bogusław       Szyszka               135.70 -  375: 472   86
   23     3 Adam           Szukalski             132.66 -  269: 488   83
   24     4 Krzysztof      Obremski              142.00 -  367: 428   92
   25     1 Justyna        Górka                 138.44 +  415: 283  188
   26     3 Jan            Mrozowski             130.56 +  356: 336  181
   27     1 Kamil          Górka                 146.37 +  434: 344  196
   28     4 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  387: 356  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3835  / 26 147.50




	Kazimierz.Jr Merklejn 146.76 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             141.17 +  430: 397  191
    2    13 Szymon         Płachta               129.22 +  455: 426  179
    3    13 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  376: 345  195
    4    13 Robert         Kamiński              135.01 +  484: 386  185
    5     9 Adam           Szukalski             132.66 +  392: 336  183
    6     9 Bartosz        Morawski              146.34 +  416: 404  196
    7    11 Krzysztof      Obremski              142.00 -  352: 419   92
    8     9 Bogusław       Szyszka               135.70 +  448: 360  186
    9     6 Jan            Mrozowski             130.56 +  393: 374  181
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  420: 392  196
   11     5 Kamil          Górka                 146.37 +  429: 385  196
   12     5 Justyna        Górka                 138.44 +  452: 369  188
   13     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  414: 521   95
   14     1 Stanisław      Rydzik                141.90 -  353: 488   92
   15     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  360: 483   98
   16     1 Kamil          Kister                127.96 +  444: 367  178
   17     9 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  395: 325  181
   18     9 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  391: 406   76
   19     9 Michał         Kolaj                 122.97 +  478: 411  173
   20    12 Sławomir       Długosz               108.85 +  368: 347  159
   21     9 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  494: 292  176
   22    10 Robert         Głowacki              121.48 -  348: 405   71
   23     9 Andrzej        Kroc                  113.74 -  328: 435   64
   24    12 Urszula        Solarska              103.27 +  572: 242  153
   25     9 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  432: 354  177
   26     9 Dariusz        Kuć                   128.13 +  453: 373  178
   27     9 Dorota         Kuć                   113.89 +  347: 333  164
   28    10 Weronika       Rudnicka              126.71 +  423: 299  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4380  / 28 156.43




	Kamil Górka 146.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  377: 323  176
    2     7 Danuta         Langiewicz            112.18 +  398: 363  162
    3     5 Sławomir       Długosz               108.85 +  429: 290  159
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  364: 400   81
    6     7 Andrzej        Kroc                  113.74 +  398: 394  164
    7     5 Robert         Głowacki              121.48 -  334: 435   71
    9     7 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  398: 363  192
   10     8 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  442: 368  170
   11     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  385: 429   97
   12     7 Irena          Sołdan                133.24 +  463: 331  183
   13     5 Dorota         Kuć                   113.89 -  358: 442   64
   14     6 Weronika       Rudnicka              126.71 +  387: 384  177
   15     8 Dariusz        Kuć                   128.13 -  307: 392   78
   17     5 Bogusław       Szyszka               135.70 +  373: 286  186
   18     7 Adam           Szukalski             132.66 -  375: 396   83
   19     5 Karol          Waniek                136.92 +  378: 358  187
   20     6 Bartosz        Morawski              146.34 +  407: 387  196
   22     5 Szymon         Płachta               129.22 +  434: 372  179
   23     5 Robert         Kamiński              135.01 +  358: 348  185
   25     3 Kamil          Kister                127.96 +  424: 334  178
   26     1 Stanisław      Rydzik                141.90 -  412: 445   92
   27     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  344: 434   98
   28     1 Mirosław       Uglik                 144.51 +  487: 397  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3353  / 23 145.78




	Bartosz Morawski 146.34 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Kuć                   113.89 +  396: 318  164
    2    10 Weronika       Rudnicka              126.71 +  474: 323  177
    5    10 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  355: 351  170
    6     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  404: 416   97
    7     9 Irena          Sołdan                133.24 -  332: 493   83
    8    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  499: 341  192
    9    10 Andrzej        Kroc                  113.74 +  569: 234  164
   10    12 Urszula        Solarska              103.27 +  408: 351  153
   11    10 Robert         Głowacki              121.48 +  385: 303  171
   12     9 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  419: 304  176
   15    12 Michał         Kolaj                 122.97 +  450: 428  173
   16     9 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  382: 357  181
   17     6 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  306: 509   96
   18     6 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  426: 407  174
   19     6 Justyna        Górka                 138.44 +  406: 375  188
   20     6 Kamil          Górka                 146.37 -  387: 407   96
   21     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  393: 315  198
   22     1 Stanisław      Rydzik                141.90 -  366: 378   92
   23     2 Mirosław       Uglik                 144.51 +  441: 341  195
   24     1 Michał         Alabrudziński         145.25 -  331: 436   95
   27     5 Robert         Kamiński              135.01 +  560: 300  185
   28     5 Szymon         Płachta               129.22 -  357: 417   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3299  / 22 149.95




	Mariusz Wrześniewski 145.75 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Danuta         Langiewicz            112.18 +  498: 245  162
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  426: 343  181
    4     6 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  366: 394   76
    5     5 Urszula        Solarska              103.27 +  387: 348  153
    6     5 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  433: 376  176
    8     7 Andrzej        Kroc                  113.74 +  420: 364  164
    9     8 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  382: 416   70
   10     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  392: 420   97
   11     6 Irena          Sołdan                133.24 +  490: 343  183
   12     6 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  429: 330  192
   14     7 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  371: 344  177
   16     8 Dorota         Kuć                   113.89 -  328: 415   64
   17     6 Bartosz        Morawski              146.34 +  509: 306  196
   18     8 Krzysztof      Obremski              142.00 -  376: 419   92
   19     8 Adam           Szukalski             132.66 +  531: 385  183
   20     7 Bogusław       Szyszka               135.70 -  426: 433   86
   21     6 Paweł          Jackowski             141.17 -  256: 563   91
   23     8 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  307: 392   95
   24     8 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  447: 326  182
   25     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  315: 448   95
   27     4 Kamil          Kister                127.96 +  414: 399  178
   28     4 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  356: 387   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2991  / 22 135.95




	Michał Alabrudziński 145.25 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Urszula        Solarska              103.27 +  470: 319  153
    2     2 Robert         Głowacki              121.48 -  386: 458   71
    4     3 Andrzej        Kroc                  113.74 -  325: 356   64
    6     1 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  382: 385   81
    7     2 Michał         Kolaj                 122.97 +  330: 316  173
   10     4 Dorota         Kuć                   113.89 +  484: 322  164
   11     2 Weronika       Rudnicka              126.71 -  409: 480   77
   12     1 Dariusz        Kuć                   128.13 -  368: 437   78
   13     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  521: 414  197
   14     3 Irena          Sołdan                133.24 -  361: 395   83
   16     4 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  439: 317  170
   17     2 Szymon         Płachta               129.22 +  427: 361  179
   18     1 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  408: 450   95
   19     3 Paweł          Jackowski             141.17 -  363: 392   91
   21     2 Karol          Waniek                136.92 +  473: 318  187
   22     4 Krzysztof      Obremski              142.00 -  321: 381   92
   23     4 Bogusław       Szyszka               135.70 +  443: 312  186
   24     1 Bartosz        Morawski              146.34 +  436: 331  196
   25     2 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  448: 315  196
   26     4 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  399: 384  174
   27     2 Justyna        Górka                 138.44 +  444: 383  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2895  / 21 137.86




	Grzegorz Kurowski 144.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  385: 413   92
    2    15 Irena          Sołdan                133.24 +  414: 383  183
    3    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  345: 376   97
    4    16 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  414: 348  170
    5    13 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  394: 389  177
    6    14 Weronika       Rudnicka              126.71 +  341: 291  177
    7    14 Dariusz        Kuć                   128.13 +  406: 329  178
    8    16 Dorota         Kuć                   113.89 +  435: 332  164
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  342: 391   81
   11    13 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  356: 391   76
   12    15 Michał         Kolaj                 122.97 -  311: 361   73
   13    13 Robert         Głowacki              121.48 +  466: 226  171
   14    15 Andrzej        Kroc                  113.74 +  568: 240  164
   15    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  325: 424   76
   16    16 Urszula        Solarska              103.27 +  393: 323  153
   17     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  460: 353  198
   18     1 Michał         Alabrudziński         145.25 +  450: 408  195
   19     1 Mirosław       Uglik                 144.51 -  388: 467   95
   20     1 Stanisław      Rydzik                141.90 -  275: 385   92
   22     8 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  347: 430   74
   23     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  392: 307  196
   24     5 Jan            Mrozowski             130.56 +  522: 315  181
   25     7 Karol          Waniek                136.92 -  230: 531   87
   27     8 Adam           Szukalski             132.66 +  427: 332  183
   28     7 Krzysztof      Obremski              142.00 -  299: 471   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3425  / 25 137.00




	Mirosław Uglik 144.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Głowacki              121.48 -  290: 369   71
    3     3 Urszula        Solarska              103.27 +  435: 339  153
    4     1 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  392: 420   76
    5     3 Michał         Kolaj                 122.97 +  381: 370  173
    7     4 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  420: 348  176
    8     4 Danuta         Langiewicz            112.18 +  419: 279  162
    9     4 Dorota         Kuć                   113.89 +  471: 339  164
   10     3 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  518: 359  177
   11     4 Dariusz        Kuć                   128.13 +  371: 362  178
   12     2 Weronika       Rudnicka              126.71 -  352: 362   77
   13     3 Irena          Sołdan                133.24 -  329: 421   83
   15     4 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  398: 309  192
   17     4 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  443: 362  182
   18     4 Szymon         Płachta               129.22 +  375: 292  179
   19     1 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  467: 388  195
   20     2 Paweł          Jackowski             141.17 -  311: 379   91
   22     2 Karol          Waniek                136.92 +  374: 339  187
   23     2 Bartosz        Morawski              146.34 -  341: 441   96
   24     3 Bogusław       Szyszka               135.70 +  453: 326  186
   25     4 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  414: 377  174
   26     2 Justyna        Górka                 138.44 -  341: 400   88
   28     1 Kamil          Górka                 146.37 -  397: 487   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3156  / 22 143.45




	Miłosz Wrzałek 142.39 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  413: 385  195
    2    14 Robert         Kamiński              135.01 +  454: 352  185
    3    14 Szymon         Płachta               129.22 +  446: 390  179
    4    14 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  472: 349  182
    5    11 Krzysztof      Obremski              142.00 +  378: 368  192
    6    10 Bogusław       Szyszka               135.70 -  382: 456   86
    7    10 Karol          Waniek                136.92 -  268: 464   87
    8    10 Bartosz        Morawski              146.34 -  341: 499   96
    9     7 Kamil          Górka                 146.37 -  363: 398   96
   10     6 Justyna        Górka                 138.44 +  475: 345  188
   11     7 Jan            Mrozowski             130.56 -  372: 400   81
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  330: 429   96
   13     4 Kamil          Kister                127.96 -  280: 388   78
   14     2 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  429: 393  198
   15     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  309: 398   95
   16     2 Stanisław      Rydzik                141.90 +  440: 414  192
   17    10 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  365: 359  176
   18    12 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  360: 458   81
   19    10 Danuta         Langiewicz            112.18 +  396: 259  162
   20    11 Michał         Kolaj                 122.97 +  414: 379  173
   21    10 Robert         Głowacki              121.48 +  429: 393  171
   22    12 Urszula        Solarska              103.27 +  451: 405  153
   23    10 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  425: 269  176
   24    11 Andrzej        Kroc                  113.74 -  316: 326   64
   25    10 Dariusz        Kuć                   128.13 +  415: 403  178
   26    11 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  396: 357  177
   27    10 Weronika       Rudnicka              126.71 +  417: 391  177
   28    12 Dorota         Kuć                   113.89 -  358: 404   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3978  / 28 142.07




	Krzysztof Obremski 142.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  380: 407   77
    4     9 Dariusz        Kuć                   128.13 +  426: 379  178
    5    11 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  368: 378   92
    6    11 Irena          Sołdan                133.24 +  499: 329  183
    7    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  419: 352  197
    8    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  366: 335  170
    9     9 Urszula        Solarska              103.27 +  506: 288  153
   10    11 Andrzej        Kroc                  113.74 -  385: 402   64
   13     9 Michał         Kolaj                 122.97 +  407: 403  173
   14    10 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  379: 365  176
   15     9 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  291: 500   81
   16    12 Danuta         Langiewicz            112.18 +  432: 295  162
   17     8 Justyna        Górka                 138.44 +  405: 351  188
   18     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  419: 376  196
   19     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  423: 385  174
   20     8 Jan            Mrozowski             130.56 +  497: 354  181
   21     4 Kamil          Kister                127.96 +  427: 379  178
   22     4 Michał         Alabrudziński         145.25 +  381: 321  195
   23     1 Stanisław      Rydzik                141.90 -  372: 419   92
   24     4 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  428: 367  198
   25     8 Szymon         Płachta               129.22 +  405: 374  179
   26     5 Dariusz        Maciejuk              132.01 -  367: 374   82
   28     7 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  471: 299  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3564  / 23 154.96




	Stanisław Rydzik 141.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  113.74 +  412: 356  164
    2     4 Urszula        Solarska              103.27 +  399: 266  153
    3     2 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  428: 346  176
    4     2 Robert         Głowacki              121.48 +  453: 346  171
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  409: 379  181
    6     4 Sławomir       Długosz               108.85 -  314: 397   59
    8     2 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  374: 350  176
    9     2 Dariusz        Kuć                   128.13 +  491: 382  178
   10     2 Weronika       Rudnicka              126.71 -  342: 425   77
   12     3 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  324: 409   77
   14     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  488: 353  197
   15     2 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  406: 305  170
   16     2 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  414: 440   92
   17     3 Paweł          Jackowski             141.17 -  325: 329   91
   19     4 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  411: 347  182
   20     1 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  385: 275  195
   21     3 Bogusław       Szyszka               135.70 -  344: 406   86
   22     1 Bartosz        Morawski              146.34 +  378: 366  196
   23     1 Krzysztof      Obremski              142.00 +  419: 372  192
   24     2 Adam           Szukalski             132.66 -  301: 433   83
   26     1 Kamil          Górka                 146.37 +  445: 412  196
   27     3 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  449: 393  174
   28     2 Justyna        Górka                 138.44 +  483: 358  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3454  / 23 150.17




	Paweł Jackowski 141.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  397: 430   97
    3    16 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  391: 365  170
    4    15 Irena          Sołdan                133.24 -  392: 396   83
    5    14 Dorota         Kuć                   113.89 -  344: 392   64
    6    13 Dariusz        Kuć                   128.13 +  410: 347  178
    7    13 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  364: 380   77
    9    16 Sławomir       Długosz               108.85 +  509: 276  159
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  385: 406   76
   11    15 Michał         Kolaj                 122.97 -  337: 423   73
   13    15 Urszula        Solarska              103.27 +  403: 315  153
   14    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 =  336: 336  126
   15    15 Robert         Głowacki              121.48 +  449: 317  171
   16    15 Andrzej        Kroc                  113.74 -  325: 427   64
   17     3 Stanisław      Rydzik                141.90 +  329: 325  192
   18     2 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  326: 387   98
   19     3 Michał         Alabrudziński         145.25 +  392: 363  195
   20     2 Mirosław       Uglik                 144.51 +  379: 311  195
   21     6 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  563: 256  196
   22     6 Justyna        Górka                 138.44 -  356: 388   88
   24     6 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  251: 429   74
   26     7 Karol          Waniek                136.92 -  329: 407   87
   28     8 Adam           Szukalski             132.66 -  310: 386   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2699  / 22 122.68




	Justyna Górka 138.44 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               108.85 -  340: 413   59
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  333: 426   81
    5     6 Andrzej        Kroc                  113.74 +  385: 313  164
    6     6 Robert         Głowacki              121.48 +  434: 382  171
    7     7 Urszula        Solarska              103.27 +  395: 334  153
    8     5 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  394: 364  176
    9     5 Irena          Sołdan                133.24 =  429: 429  133
   10     6 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  345: 475   92
   12     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  369: 452   97
   13     6 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  510: 279  177
   14     5 Dariusz        Kuć                   128.13 -  342: 408   78
   15     5 Dorota         Kuć                   113.89 -  452: 457   64
   16     6 Weronika       Rudnicka              126.71 +  391: 352  177
   17     8 Krzysztof      Obremski              142.00 -  351: 405   92
   19     6 Bartosz        Morawski              146.34 -  375: 406   96
   20     5 Adam           Szukalski             132.66 +  456: 388  183
   21     5 Robert         Kamiński              135.01 +  440: 267  185
   22     6 Paweł          Jackowski             141.17 +  388: 356  191
   24     7 Szymon         Płachta               129.22 +  428: 357  179
   25     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  283: 415   98
   26     2 Mirosław       Uglik                 144.51 +  400: 341  195
   27     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  383: 444   95
   28     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  358: 483   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3028  / 23 131.65




	Karol Waniek 136.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kuć                   128.13 +  392: 330  178
    2    11 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  390: 298  177
    3    11 Weronika       Rudnicka              126.71 +  428: 327  177
    4    12 Dorota         Kuć                   113.89 +  495: 375  164
    7    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  464: 268  192
    8    11 Irena          Sołdan                133.24 -  256: 538   83
    9    12 Robert         Głowacki              121.48 -  325: 449   71
   10     9 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  443: 496   76
   11    11 Andrzej        Kroc                  113.74 +  390: 313  164
   12    12 Urszula        Solarska              103.27 -  309: 341   53
   13    11 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  368: 358  181
   14    12 Sławomir       Długosz               108.85 -  372: 452   59
   16    10 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  371: 344  176
   18     5 Jan            Mrozowski             130.56 +  414: 287  181
   19     5 Kamil          Górka                 146.37 -  358: 378   96
   21     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  318: 473   95
   22     2 Mirosław       Uglik                 144.51 -  339: 374   95
   25     7 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  531: 230  195
   26     7 Paweł          Jackowski             141.17 +  407: 329  191
   27     7 Szymon         Płachta               129.22 -  358: 460   79
   28     6 Robert         Kamiński              135.01 -  384: 437   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2768  / 21 131.81




	Bogusław Szyszka 135.70 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Weronika       Rudnicka              126.71 +  422: 337  177
    2    12 Dorota         Kuć                   113.89 +  375: 331  164
    3    12 Dariusz        Kuć                   128.13 +  407: 403  178
    4    11 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  343: 337  177
    5    12 Irena          Sołdan                133.24 +  453: 394  183
    6    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  456: 382  192
    7    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  483: 298  170
    8     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  360: 448   97
   11     9 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  408: 433   76
   12    10 Robert         Głowacki              121.48 +  397: 361  171
   13    10 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  476: 364  176
   14    11 Michał         Kolaj                 122.97 +  493: 379  173
   15    11 Danuta         Langiewicz            112.18 +  470: 350  162
   17     5 Kamil          Górka                 146.37 -  286: 373   96
   20     7 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  433: 426  196
   21     3 Stanisław      Rydzik                141.90 +  406: 344  192
   22     3 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  472: 375  198
   23     4 Michał         Alabrudziński         145.25 -  312: 443   95
   24     3 Mirosław       Uglik                 144.51 -  326: 453   95
   25     5 Robert         Kamiński              135.01 +  373: 363  185
   26     8 Szymon         Płachta               129.22 -  359: 426   79
   27     6 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  358: 356  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3414  / 22 155.18




	Robert Kamiński 135.01 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                133.24 +  381: 321  183
    2    14 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  352: 454   92
    4    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  386: 484   97
    5    16 Weronika       Rudnicka              126.71 -  387: 438   77
    7    15 Dorota         Kuć                   113.89 +  575: 325  164
    8    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  580: 343  177
    9    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  426: 397  176
   10    15 Michał         Kolaj                 122.97 +  389: 336  173
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  415: 326  181
   12    16 Danuta         Langiewicz            112.18 +  463: 308  162
   13    14 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  408: 411   76
   15    14 Andrzej        Kroc                  113.74 -  311: 371   64
   16    14 Robert         Głowacki              121.48 -  346: 449   71
   18     3 Kamil          Kister                127.96 +  422: 413  178
   19     2 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  386: 477   98
   21     5 Justyna        Górka                 138.44 -  267: 440   88
   22     7 Jan            Mrozowski             130.56 -  264: 512   81
   23     5 Kamil          Górka                 146.37 -  348: 358   96
   25     5 Bogusław       Szyszka               135.70 -  363: 373   86
   26     6 Adam           Szukalski             132.66 =  392: 392  133
   27     5 Bartosz        Morawski              146.34 -  300: 560   96
   28     6 Karol          Waniek                136.92 +  437: 384  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2736  / 22 124.36




	Irena Sołdan 133.24 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              135.01 -  321: 381   85
    2    15 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  383: 414   95
    3    15 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  353: 351  182
    4    15 Paweł          Jackowski             141.17 +  396: 392  191
    5    12 Bogusław       Szyszka               135.70 -  394: 453   86
    6    11 Krzysztof      Obremski              142.00 -  329: 499   92
    7     9 Bartosz        Morawski              146.34 +  493: 332  196
    8    11 Karol          Waniek                136.92 +  538: 256  187
    9     5 Justyna        Górka                 138.44 =  429: 429  138
   10     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  325: 410   74
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  343: 490   96
   12     7 Kamil          Górka                 146.37 -  331: 463   96
   13     3 Mirosław       Uglik                 144.51 +  421: 329  195
   14     3 Michał         Alabrudziński         145.25 +  395: 361  195
   15     3 Kamil          Kister                127.96 -  338: 452   78
   16     3 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  294: 333   98
   17    11 Michał         Kolaj                 122.97 -  392: 434   73
   18    11 Danuta         Langiewicz            112.18 +  366: 337  162
   19    11 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  394: 366  176
   20     9 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  435: 444   81
   21    11 Andrzej        Kroc                  113.74 +  435: 338  164
   22     9 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  354: 406   76
   23    11 Urszula        Solarska              103.27 +  454: 394  153
   24    10 Robert         Głowacki              121.48 +  464: 393  171
   25    11 Dorota         Kuć                   113.89 +  417: 324  164
   26    10 Weronika       Rudnicka              126.71 +  470: 373  177
   27    11 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  584: 366  177
   28     9 Dariusz        Kuć                   128.13 +  363: 320  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3836  / 28 137.00




	Adam Szukalski 132.66 Coventry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  385: 315  177
    2     9 Dariusz        Kuć                   128.13 +  411: 322  178
    3     9 Dorota         Kuć                   113.89 +  430: 361  164
    4    10 Weronika       Rudnicka              126.71 -  357: 499   77
    5     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  336: 392   97
    6    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  330: 354   70
    9    11 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  434: 374  176
   10    10 Robert         Głowacki              121.48 -  337: 478   71
   11    12 Urszula        Solarska              103.27 +  390: 386  153
   12    11 Andrzej        Kroc                  113.74 +  455: 348  164
   13    12 Sławomir       Długosz               108.85 +  472: 310  159
   14     9 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  428: 289  181
   15    10 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  429: 377  176
   16    11 Michał         Kolaj                 122.97 +  501: 275  173
   17     7 Jan            Mrozowski             130.56 +  448: 428  181
   18     7 Kamil          Górka                 146.37 +  396: 375  196
   19     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  385: 531   96
   20     5 Justyna        Górka                 138.44 -  388: 456   88
   23     3 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  488: 269  198
   24     2 Stanisław      Rydzik                141.90 +  433: 301  192
   25     6 Dariusz        Maciejuk              132.01 -  391: 491   82
   26     6 Robert         Kamiński              135.01 =  392: 392  135
   27     8 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  332: 427   95
   28     8 Paweł          Jackowski             141.17 +  386: 310  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3470  / 24 144.58




	Dariusz Maciejuk 132.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  310: 438   70
    3    15 Irena          Sołdan                133.24 -  351: 353   83
    4    14 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  349: 472   92
    6    16 Dorota         Kuć                   113.89 -  310: 436   64
    7    16 Weronika       Rudnicka              126.71 +  370: 347  177
    8    13 Dariusz        Kuć                   128.13 -  294: 431   78
   10    16 Sławomir       Długosz               108.85 +  473: 256  159
   11    16 Danuta         Langiewicz            112.18 +  429: 311  162
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  334: 409   81
   14    16 Urszula        Solarska              103.27 -  318: 440   53
   16    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  417: 323  176
   17     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  362: 443   95
   19     4 Stanisław      Rydzik                141.90 -  347: 411   92
   20     4 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  271: 426   98
   21     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  386: 414   74
   23     6 Jan            Mrozowski             130.56 -  317: 390   81
   24     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  326: 447   96
   25     6 Adam           Szukalski             132.66 +  491: 391  183
   26     5 Krzysztof      Obremski              142.00 +  374: 367  192
   27     6 Bogusław       Szyszka               135.70 -  356: 358   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2192  / 20 109.60




	Grzegorz Koczkodon 131.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Mrozowski             130.56 -  351: 408   81
    2     5 Justyna        Górka                 138.44 +  426: 333  188
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  343: 426   96
    4     5 Kamil          Górka                 146.37 +  400: 364  196
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  379: 409   92
    6     1 Michał         Alabrudziński         145.25 +  385: 382  195
    7     3 Kamil          Kister                127.96 -  384: 429   78
    8     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  438: 285  198
    9    13 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  391: 342  195
   10    13 Szymon         Płachta               129.22 +  450: 390  179
   11    14 Robert         Kamiński              135.01 -  326: 415   85
   12    13 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  409: 334  182
   13    11 Karol          Waniek                136.92 -  358: 368   87
   14     9 Adam           Szukalski             132.66 -  289: 428   83
   15     9 Krzysztof      Obremski              142.00 +  500: 291  192
   16     9 Bartosz        Morawski              146.34 -  357: 382   96
   17     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  325: 395   97
   18    12 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  458: 360  192
   19    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  256: 401   70
   20     9 Irena          Sołdan                133.24 +  444: 435  183
   21    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  357: 370   77
   22    13 Dorota         Kuć                   113.89 -  411: 436   64
   23    14 Weronika       Rudnicka              126.71 +  393: 375  177
   24    13 Dariusz        Kuć                   128.13 +  455: 349  178
   25    13 Robert         Głowacki              121.48 +  380: 348  171
   26    16 Urszula        Solarska              103.27 +  398: 339  153
   27    15 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  546: 342  176
   28    15 Andrzej        Kroc                  113.74 -  328: 460   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3825  / 28 136.61




	Jan Mrozowski 130.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  408: 351  181
    2     8 Sławomir       Długosz               108.85 +  410: 280  159
    3     6 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  411: 316  176
    4     7 Danuta         Langiewicz            112.18 +  425: 285  162
    5     7 Robert         Głowacki              121.48 +  429: 401  171
    7     8 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  477: 340  176
    8     8 Urszula        Solarska              103.27 +  387: 374  153
    9     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  374: 393   97
   11     7 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  400: 372  192
   12     8 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  380: 279  170
   13     8 Dariusz        Kuć                   128.13 +  322: 289  178
   15     6 Weronika       Rudnicka              126.71 +  385: 347  177
   16     7 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  323: 375   77
   17     7 Adam           Szukalski             132.66 -  428: 448   83
   18     5 Karol          Waniek                136.92 -  287: 414   87
   20     8 Krzysztof      Obremski              142.00 -  354: 497   92
   21     8 Szymon         Płachta               129.22 -  376: 394   79
   22     7 Robert         Kamiński              135.01 +  512: 264  185
   23     6 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  390: 317  182
   24     5 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  315: 522   95
   26     3 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  336: 356   98
   28     3 Kamil          Kister                127.96 -  418: 434   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3048  / 22 138.55




	Szymon Płachta 129.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  395: 394  170
    2    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  426: 455   97
    3    14 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  390: 446   92
    5    15 Dariusz        Kuć                   128.13 +  414: 266  178
    6    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  384: 401   77
    8    14 Weronika       Rudnicka              126.71 +  501: 264  177
    9    15 Michał         Kolaj                 122.97 +  400: 194  173
   10    13 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  390: 450   81
   12    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  356: 391   76
   13    16 Andrzej        Kroc                  113.74 +  389: 368  164
   14    14 Robert         Głowacki              121.48 +  385: 348  171
   15    16 Urszula        Solarska              103.27 -  319: 428   53
   17     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  361: 427   95
   18     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  292: 375   95
   20     3 Kamil          Kister                127.96 +  414: 365  178
   21     8 Jan            Mrozowski             130.56 +  394: 376  181
   22     5 Kamil          Górka                 146.37 -  372: 434   96
   23     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 =  406: 406  124
   24     7 Justyna        Górka                 138.44 -  357: 428   88
   25     8 Krzysztof      Obremski              142.00 -  374: 405   92
   26     8 Bogusław       Szyszka               135.70 +  426: 359  186
   27     7 Karol          Waniek                136.92 +  460: 358  187
   28     5 Bartosz        Morawski              146.34 +  417: 357  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3027  / 23 131.61




	Dariusz Kuć 128.13 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Waniek                136.92 -  330: 392   87
    2     9 Adam           Szukalski             132.66 -  322: 411   83
    3    12 Bogusław       Szyszka               135.70 -  403: 407   86
    4     9 Krzysztof      Obremski              142.00 -  379: 426   92
    5    15 Szymon         Płachta               129.22 -  266: 414   79
    6    13 Paweł          Jackowski             141.17 -  347: 410   91
    7    14 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  329: 406   95
    8    13 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  431: 294  182
    9     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  382: 491   92
   10     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  350: 358   98
   11     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  362: 371   95
   12     1 Michał         Alabrudziński         145.25 +  437: 368  195
   13     8 Jan            Mrozowski             130.56 -  289: 322   81
   14     5 Justyna        Górka                 138.44 +  408: 342  188
   15     8 Kamil          Górka                 146.37 +  392: 307  196
   16     5 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  450: 299  174
   17    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  353: 342  176
   18    14 Robert         Głowacki              121.48 +  389: 387  171
   19    13 Andrzej        Kroc                  113.74 -  445: 491   64
   20    16 Urszula        Solarska              103.27 +  403: 372  153
   21    13 Michał         Kolaj                 122.97 +  374: 304  173
   22    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  368: 454   76
   23    13 Sławomir       Długosz               108.85 -  286: 305   59
   24    13 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  349: 455   81
   25    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  403: 415   92
   26     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  373: 453   97
   27    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  573: 280  170
   28     9 Irena          Sołdan                133.24 -  320: 363   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3309  / 28 118.18




	Kamil Kister 127.96 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  383: 465   76
    3     4 Andrzej        Kroc                  113.74 +  439: 331  164
    4     4 Urszula        Solarska              103.27 +  441: 325  153
    5     4 Sławomir       Długosz               108.85 +  479: 265  159
    6     2 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  430: 409  176
    7     3 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  429: 384  181
    8     3 Michał         Kolaj                 122.97 -  324: 470   73
    9     3 Weronika       Rudnicka              126.71 -  310: 469   77
   11     3 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  290: 483   77
   12     4 Dorota         Kuć                   113.89 +  375: 342  164
   13     4 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  388: 280  192
   14     4 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  474: 376  170
   15     3 Irena          Sołdan                133.24 +  452: 338  183
   16     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  367: 444   97
   18     3 Robert         Kamiński              135.01 -  413: 422   85
   20     3 Szymon         Płachta               129.22 -  365: 414   79
   21     4 Krzysztof      Obremski              142.00 -  379: 427   92
   25     3 Kamil          Górka                 146.37 -  334: 424   96
   27     4 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  399: 414   96
   28     3 Jan            Mrozowski             130.56 +  434: 418  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2571  / 20 128.55




	Magdalena Kupczyńska 126.88 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Szukalski             132.66 -  315: 385   83
    2    11 Karol          Waniek                136.92 -  298: 390   87
    3    10 Krzysztof      Obremski              142.00 +  407: 380  192
    4    11 Bogusław       Szyszka               135.70 -  337: 343   86
    5    13 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  389: 394   95
    6    15 Szymon         Płachta               129.22 +  401: 384  179
    7    13 Paweł          Jackowski             141.17 +  380: 364  191
    8    15 Robert         Kamiński              135.01 -  343: 580   85
    9     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  363: 449   98
   10     3 Mirosław       Uglik                 144.51 -  359: 518   95
   11     3 Kamil          Kister                127.96 +  483: 290  178
   12     3 Stanisław      Rydzik                141.90 +  409: 324  192
   13     6 Justyna        Górka                 138.44 -  279: 510   88
   14     7 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  344: 371   96
   15     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  377: 372  174
   16     7 Jan            Mrozowski             130.56 +  375: 323  181
   17    15 Andrzej        Kroc                  113.74 +  385: 358  164
   18    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  260: 322   76
   19    15 Urszula        Solarska              103.27 +  428: 318  153
   20    14 Robert         Głowacki              121.48 +  465: 339  171
   21    15 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  370: 357  181
   22    16 Sławomir       Długosz               108.85 -  329: 339   59
   23    15 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  343: 398   76
   24    15 Michał         Kolaj                 122.97 -  364: 441   73
   25     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  354: 432   97
   26    11 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  357: 396   92
   27    11 Irena          Sołdan                133.24 -  366: 584   83
   28    11 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  388: 394   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3395  / 28 121.25




	Weronika Rudnicka 126.71 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               135.70 -  337: 422   86
    2    10 Bartosz        Morawski              146.34 -  323: 474   96
    3    11 Karol          Waniek                136.92 -  327: 428   87
    4    10 Adam           Szukalski             132.66 +  499: 357  183
    5    16 Robert         Kamiński              135.01 +  438: 387  185
    6    14 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  291: 341   95
    7    16 Dariusz        Maciejuk              132.01 -  347: 370   82
    8    14 Szymon         Płachta               129.22 -  264: 501   79
    9     3 Kamil          Kister                127.96 +  469: 310  178
   10     2 Stanisław      Rydzik                141.90 +  425: 342  192
   11     2 Michał         Alabrudziński         145.25 +  480: 409  195
   12     2 Mirosław       Uglik                 144.51 +  362: 352  195
   13     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  359: 278  174
   14     6 Kamil          Górka                 146.37 -  384: 387   96
   15     6 Jan            Mrozowski             130.56 -  347: 385   81
   16     6 Justyna        Górka                 138.44 -  352: 391   88
   17    14 Robert         Głowacki              121.48 +  378: 340  171
   18    16 Urszula        Solarska              103.27 +  383: 377  153
   19    14 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  389: 417   76
   20    15 Andrzej        Kroc                  113.74 =  338: 338  114
   21    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  363: 327  176
   22    15 Michał         Kolaj                 122.97 -  346: 483   73
   23    14 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  375: 393   81
   24    16 Sławomir       Długosz               108.85 +  338: 305  159
   25    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  399: 371  170
   26    10 Irena          Sołdan                133.24 -  373: 470   83
   27    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  391: 417   92
   28    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  299: 423   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3537  / 28 126.32




	Krzysztof Langiewicz 126.38 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 146.37 -  323: 377   96
    2     6 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  535: 310  174
    3     6 Jan            Mrozowski             130.56 -  316: 411   81
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  394: 366  196
    5     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  254: 440   98
    6     2 Kamil          Kister                127.96 -  409: 430   78
    7     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  348: 420   95
    8     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  350: 374   92
    9    14 Robert         Kamiński              135.01 -  397: 426   85
   10    14 Paweł          Jackowski             141.17 +  406: 385  191
   11    13 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  391: 356  195
   12    14 Szymon         Płachta               129.22 +  391: 356  179
   13    10 Bogusław       Szyszka               135.70 -  364: 476   86
   14    10 Krzysztof      Obremski              142.00 -  365: 379   92
   15    10 Adam           Szukalski             132.66 -  377: 429   83
   16    10 Karol          Waniek                136.92 -  344: 371   87
   17    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  359: 365   92
   18     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  406: 391  197
   19    11 Irena          Sołdan                133.24 -  366: 394   83
   20    10 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  398: 312  170
   21    14 Weronika       Rudnicka              126.71 -  327: 363   77
   22    14 Dariusz        Kuć                   128.13 +  454: 368  178
   23    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  398: 343  177
   24    14 Dorota         Kuć                   113.89 -  365: 409   64
   25    14 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  410: 360  176
   26    15 Andrzej        Kroc                  113.74 -  402: 421   64
   27    13 Robert         Głowacki              121.48 +  371: 329  171
   28    16 Urszula        Solarska              103.27 -  356: 387   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3410  / 28 121.79




	Andrzej Rechowicz 125.98 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  310: 473   98
    2     1 Kamil          Kister                127.96 +  465: 383  178
    3     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  346: 428   92
    4     1 Mirosław       Uglik                 144.51 +  420: 392  195
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  421: 328  174
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  376: 433   96
    7     8 Jan            Mrozowski             130.56 -  340: 477   81
    8     5 Justyna        Górka                 138.44 -  364: 394   88
    9    11 Adam           Szukalski             132.66 -  374: 434   83
   10     9 Karol          Waniek                136.92 +  496: 443  187
   11     9 Bogusław       Szyszka               135.70 +  433: 408  186
   12     9 Bartosz        Morawski              146.34 -  304: 419   96
   13    14 Robert         Kamiński              135.01 +  411: 408  185
   14    13 Paweł          Jackowski             141.17 =  336: 336  141
   15    13 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  424: 325  195
   16    13 Dariusz        Maciejuk              132.01 -  323: 417   82
   17    13 Dariusz        Kuć                   128.13 -  342: 353   78
   18    13 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  322: 260  177
   19    14 Weronika       Rudnicka              126.71 +  417: 389  177
   20    13 Dorota         Kuć                   113.89 +  371: 353  164
   21     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  292: 494   97
   22     9 Irena          Sołdan                133.24 +  406: 354  183
   23    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  269: 425   92
   24     9 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  397: 374  170
   25    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  360: 410   76
   26    13 Michał         Kolaj                 122.97 +  410: 324  173
   27    15 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  342: 546   81
   28    13 Sławomir       Długosz               108.85 -  384: 444   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3684  / 28 131.57




	Małgorzata Sulejewska 123.99 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     6 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  310: 535   76
    3     7 Danuta         Langiewicz            112.18 +  409: 342  162
    4     8 Sławomir       Długosz               108.85 +  382: 322  159
    5     8 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  328: 421   76
    6     8 Urszula        Solarska              103.27 +  502: 259  153
    7     6 Andrzej        Kroc                  113.74 -  381: 398   64
    8     6 Robert         Głowacki              121.48 -  344: 431   71
   10     7 Irena          Sołdan                133.24 +  410: 325  183
   11     8 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  370: 482   70
   13     7 Weronika       Rudnicka              126.71 -  278: 359   77
   14     8 Dorota         Kuć                   113.89 +  422: 328  164
   15     7 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  372: 377   77
   16     5 Dariusz        Kuć                   128.13 -  299: 450   78
   18     6 Bartosz        Morawski              146.34 -  407: 426   96
   19     7 Krzysztof      Obremski              142.00 -  385: 423   92
   21     7 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  414: 386  182
   22     8 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  430: 347  195
   23     7 Szymon         Płachta               129.22 =  406: 406  129
   24     6 Paweł          Jackowski             141.17 +  429: 251  191
   25     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  377: 414   95
   26     4 Michał         Alabrudziński         145.25 -  384: 399   95
   27     3 Stanisław      Rydzik                141.90 -  393: 449   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2577  / 22 117.14




	Michał Kolaj 122.97 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     3 Mirosław       Uglik                 144.51 -  370: 381   95
    6     3 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  404: 380  198
    7     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  316: 330   95
    8     3 Kamil          Kister                127.96 +  470: 324  178
    9    15 Szymon         Płachta               129.22 -  194: 400   79
   10    15 Robert         Kamiński              135.01 -  336: 389   85
   11    15 Paweł          Jackowski             141.17 +  423: 337  191
   12    15 Grzegorz       Kurowski              144.68 +  361: 311  195
   13     9 Krzysztof      Obremski              142.00 -  403: 407   92
   14    11 Bogusław       Szyszka               135.70 -  379: 493   86
   15    12 Bartosz        Morawski              146.34 -  428: 450   96
   16    11 Adam           Szukalski             132.66 -  275: 501   83
   17    11 Irena          Sołdan                133.24 +  434: 392  183
   18    10 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  417: 311  170
   19     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  411: 478   97
   20    11 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  379: 414   92
   21    13 Dariusz        Kuć                   128.13 -  304: 374   78
   22    15 Weronika       Rudnicka              126.71 +  483: 346  177
   23    16 Dorota         Kuć                   113.89 +  460: 305  164
   24    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  441: 364  177
   25    15 Andrzej        Kroc                  113.74 +  434: 403  164
   26    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  324: 410   76
   27    16 Urszula        Solarska              103.27 +  376: 330  153
   28    14 Robert         Głowacki              121.48 -  372: 423   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3075  / 24 128.12




	Robert Głowacki 121.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 144.51 +  369: 290  195
    2     2 Michał         Alabrudziński         145.25 +  458: 386  195
    3     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  334: 351   98
    4     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  346: 453   92
    5     7 Jan            Mrozowski             130.56 -  401: 429   81
    6     6 Justyna        Górka                 138.44 -  382: 434   88
    7     5 Kamil          Górka                 146.37 +  435: 334  196
    8     6 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  431: 344  174
    9    12 Karol          Waniek                136.92 +  449: 325  187
   10    10 Adam           Szukalski             132.66 +  478: 337  183
   11    10 Bartosz        Morawski              146.34 -  303: 385   96
   12    10 Bogusław       Szyszka               135.70 -  361: 397   86
   13    13 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  226: 466   95
   14    14 Szymon         Płachta               129.22 -  348: 385   79
   15    15 Paweł          Jackowski             141.17 -  317: 449   91
   16    14 Robert         Kamiński              135.01 +  449: 346  185
   17    14 Weronika       Rudnicka              126.71 -  340: 378   77
   18    14 Dariusz        Kuć                   128.13 -  387: 389   78
   19    16 Dorota         Kuć                   113.89 +  400: 384  164
   20    14 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  339: 465   77
   21    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  393: 429   92
   22    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  405: 348  197
   23    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  386: 297  170
   24    10 Irena          Sołdan                133.24 -  393: 464   83
   25    13 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  348: 380   81
   26    14 Sławomir       Długosz               108.85 +  420: 359  159
   27    13 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  329: 371   76
   28    14 Michał         Kolaj                 122.97 +  423: 372  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3548  / 28 126.71




	Grzegorz Łukasik 120.39 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Płachta               129.22 -  394: 395   79
    2    16 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  438: 310  182
    3    16 Paweł          Jackowski             141.17 -  365: 391   91
    4    16 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  348: 414   95
    5    10 Bartosz        Morawski              146.34 -  351: 355   96
    6    12 Adam           Szukalski             132.66 +  354: 330  183
    7    12 Bogusław       Szyszka               135.70 -  298: 483   86
    8    12 Krzysztof      Obremski              142.00 -  335: 366   92
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  416: 382  196
   10     8 Kamil          Górka                 146.37 -  368: 442   96
   11     8 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  482: 370  174
   12     8 Jan            Mrozowski             130.56 -  279: 380   81
   13     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  364: 441   98
   14     4 Kamil          Kister                127.96 -  376: 474   78
   15     2 Stanisław      Rydzik                141.90 -  305: 406   92
   16     4 Michał         Alabrudziński         145.25 -  317: 439   95
   17    12 Danuta         Langiewicz            112.18 -  294: 306   62
   18    10 Michał         Kolaj                 122.97 -  311: 417   73
   19    12 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  401: 256  181
   20    10 Krzysztof      Langiewicz            126.38 -  312: 398   76
   21    12 Urszula        Solarska              103.27 -  285: 408   53
   22    11 Andrzej        Kroc                  113.74 +  446: 356  164
   23    12 Robert         Głowacki              121.48 -  297: 386   71
   24     9 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  374: 397   76
   25    12 Weronika       Rudnicka              126.71 -  371: 399   77
   26    12 Dorota         Kuć                   113.89 -  264: 395   64
   27    12 Dariusz        Kuć                   128.13 -  280: 573   78
   28    11 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  394: 388  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2966  / 28 105.93




	Dorota Kuć 113.89 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Morawski              146.34 -  318: 396   96
    2    12 Bogusław       Szyszka               135.70 -  331: 375   86
    3     9 Adam           Szukalski             132.66 -  361: 430   83
    4    12 Karol          Waniek                136.92 -  375: 495   87
    5    14 Paweł          Jackowski             141.17 +  392: 344  191
    6    16 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  436: 310  182
    7    15 Robert         Kamiński              135.01 -  325: 575   85
    8    16 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  332: 435   95
    9     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  339: 471   95
   10     4 Michał         Alabrudziński         145.25 -  322: 484   95
   11     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 +  387: 386  198
   12     4 Kamil          Kister                127.96 -  342: 375   78
   13     5 Kamil          Górka                 146.37 +  442: 358  196
   14     8 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  328: 422   74
   15     5 Justyna        Górka                 138.44 +  457: 452  188
   16     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 +  415: 328  196
   17    16 Urszula        Solarska              103.27 +  447: 356  153
   18    15 Andrzej        Kroc                  113.74 -  329: 376   64
   19    16 Robert         Głowacki              121.48 -  384: 400   71
   20    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 -  353: 371   76
   21    16 Sławomir       Długosz               108.85 -  236: 403   59
   22    13 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  436: 411  181
   23    16 Michał         Kolaj                 122.97 -  305: 460   73
   24    14 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  409: 365  176
   25    11 Irena          Sołdan                133.24 -  324: 417   83
   26    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  395: 264  170
   27     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  333: 347   97
   28    12 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  404: 358  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3420  / 28 122.14




	Andrzej Kroc 113.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                141.90 -  356: 412   92
    2     3 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  261: 446   98
    3     4 Kamil          Kister                127.96 -  331: 439   78
    4     3 Michał         Alabrudziński         145.25 +  356: 325  195
    5     6 Justyna        Górka                 138.44 -  313: 385   88
    6     7 Kamil          Górka                 146.37 -  394: 398   96
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            123.99 +  398: 381  174
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  364: 420   96
    9    10 Bartosz        Morawski              146.34 -  234: 569   96
   10    11 Krzysztof      Obremski              142.00 +  402: 385  192
   11    11 Karol          Waniek                136.92 -  313: 390   87
   12    11 Adam           Szukalski             132.66 -  348: 455   83
   13    16 Szymon         Płachta               129.22 -  368: 389   79
   14    15 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  240: 568   95
   15    14 Robert         Kamiński              135.01 +  371: 311  185
   16    15 Paweł          Jackowski             141.17 +  427: 325  191
   17    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  358: 385   77
   18    15 Dorota         Kuć                   113.89 +  376: 329  164
   19    13 Dariusz        Kuć                   128.13 +  491: 445  178
   20    15 Weronika       Rudnicka              126.71 =  338: 338  127
   21    11 Irena          Sołdan                133.24 -  338: 435   83
   22    11 Grzegorz       Łukasik               120.39 -  356: 446   70
   23     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 +  435: 328  197
   24    11 Miłosz         Wrzałek               142.39 +  326: 316  192
   25    15 Michał         Kolaj                 122.97 -  403: 434   73
   26    15 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  421: 402  176
   27    14 Danuta         Langiewicz            112.18 +  369: 298  162
   28    15 Grzegorz       Koczkodon             131.26 +  460: 328  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3605  / 28 128.75




	Danuta Langiewicz 112.18 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  245: 498   96
    2     7 Kamil          Górka                 146.37 -  363: 398   96
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  342: 409   74
    4     7 Jan            Mrozowski             130.56 -  285: 425   81
    7     1 Mariusz        Skrobosz              148.42 -  300: 554   98
    8     4 Mirosław       Uglik                 144.51 -  279: 419   95
   11    16 Dariusz        Maciejuk              132.01 -  311: 429   82
   12    16 Robert         Kamiński              135.01 -  308: 463   85
   15    11 Bogusław       Szyszka               135.70 -  350: 470   86
   16    12 Krzysztof      Obremski              142.00 -  295: 432   92
   17    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  306: 294  170
   18    11 Irena          Sołdan                133.24 -  337: 366   83
   19    10 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  259: 396   92
   27    14 Andrzej        Kroc                  113.74 -  298: 369   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 14  92.43




	Sławomir Długosz 108.85 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 138.44 +  413: 340  188
    2     8 Jan            Mrozowski             130.56 -  280: 410   81
    3     5 Kamil          Górka                 146.37 -  290: 429   96
    4     8 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  322: 382   74
    5     4 Kamil          Kister                127.96 -  265: 479   78
    6     4 Stanisław      Rydzik                141.90 +  397: 314  192
    9    16 Paweł          Jackowski             141.17 -  276: 509   91
   10    16 Dariusz        Maciejuk              132.01 -  256: 473   82
   13    12 Adam           Szukalski             132.66 -  310: 472   83
   14    12 Karol          Waniek                136.92 +  452: 372  187
   20    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  347: 368   97
   21    16 Dorota         Kuć                   113.89 +  403: 236  164
   22    16 Magdalena      Kupczyńska            126.88 +  339: 329  177
   23    13 Dariusz        Kuć                   128.13 +  305: 286  178
   24    16 Weronika       Rudnicka              126.71 -  305: 338   77
   25    16 Urszula        Solarska              103.27 +  349: 343  153
   26    14 Robert         Głowacki              121.48 -  359: 420   71
   28    13 Andrzej        Rechowicz             125.98 +  444: 384  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2245  / 18 124.72




	Urszula Solarska 103.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         145.25 -  319: 470   95
    2     4 Stanisław      Rydzik                141.90 -  266: 399   92
    3     3 Mirosław       Uglik                 144.51 -  339: 435   95
    4     4 Kamil          Kister                127.96 -  325: 441   78
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          145.75 -  348: 387   96
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            123.99 -  259: 502   74
    7     7 Justyna        Górka                 138.44 -  334: 395   88
    8     8 Jan            Mrozowski             130.56 -  374: 387   81
    9     9 Krzysztof      Obremski              142.00 -  288: 506   92
   10    12 Bartosz        Morawski              146.34 -  351: 408   96
   11    12 Adam           Szukalski             132.66 -  386: 390   83
   12    12 Karol          Waniek                136.92 +  341: 309  187
   13    15 Paweł          Jackowski             141.17 -  315: 403   91
   14    16 Dariusz        Maciejuk              132.01 +  440: 318  182
   15    16 Szymon         Płachta               129.22 +  428: 319  179
   16    16 Grzegorz       Kurowski              144.68 -  323: 393   95
   17    16 Dorota         Kuć                   113.89 -  356: 447   64
   18    16 Weronika       Rudnicka              126.71 -  377: 383   77
   19    15 Magdalena      Kupczyńska            126.88 -  318: 428   77
   20    16 Dariusz        Kuć                   128.13 -  372: 403   78
   21    12 Grzegorz       Łukasik               120.39 +  408: 285  170
   22    12 Miłosz         Wrzałek               142.39 -  405: 451   92
   23    11 Irena          Sołdan                133.24 -  394: 454   83
   24    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.76 -  242: 572   97
   25    16 Sławomir       Długosz               108.85 -  343: 349   59
   26    16 Grzegorz       Koczkodon             131.26 -  339: 398   81
   27    16 Michał         Kolaj                 122.97 -  330: 376   73
   28    16 Krzysztof      Langiewicz            126.38 +  387: 356  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2831  / 28 101.11


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Klubowe Mistrzostwa Polski w Scrabble

Runda nr  1
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 				- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	11 :  5
Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	- OSPS "Anagram" Ostróda 	 	11 :  5
Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka"	- Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	14 :  2
Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	- Rumski Klub Scrabble "Mikrus"		 5 : 11 	  


Runda nr  2
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 	 			- OSPS "Anagram" Ostróda 	 	11 :  5
Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	12 :  4 
Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	- Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	 9 :  7
Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	- Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	10 :  6 	 


Runda nr  3
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 	 			- Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	 8 :  8
Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	- Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	8,5: 7,5
Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	10 :  6 
Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	- OSPS "Anagram" Ostróda 	 	 8 :  8 	  


Runda nr  4
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 	 			- Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	11 :  5 
Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	- Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	 7 :  9 
Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	- OSPS "Anagram" Ostróda 	 	14 :  2 
Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	8,5: 7,5


Runda nr  5
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 	 			- Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	 9 :  7
Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	- Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	 6 : 10
Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	 	- OSPS "Anagram" Ostróda 	 	 9 :  7
Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	9,5: 6,5 	   


Runda nr  6
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 	 			- Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	 7 :  9
Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	- Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki"  11,5: 4,5
Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	 	- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	 9 :  7
Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	- OSPS "Anagram" Ostróda 	 	 6 : 10 



Runda nr  7
-----------
Gospodarz                             	  Gość                                Wynik
---------------------------------------	- ----------------------------------- ---------
KBKS Paranoja 	 			- Krakowski Klub Scrabble "Ghost" 	 12 :  4
Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" 	- Warszawski Klub Scrabblowy "Macaki" 	 8,5: 7,5
Rumski Klub Scrabble "Mikrus" 	 	- Szczeciński Klub Scrabblowy "BLANK" 	 12 :  4
OSPS "Anagram" Ostróda 	 		- Łódzki Klub Miłośników Scrabble 	  9 :  7 





Indywidualne wyniki poszczególnych rund turnieju VI Klubowe Mistrzostwa Polski w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             473: 310
   2 Michał         Alabrudziński        - Urszula        Solarska              470: 319
   3 Mirosław       Uglik                - Robert         Głowacki              290: 369
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kroc                  412: 356
   5 Kamil          Górka                - Krzysztof      Langiewicz            377: 323
   6 Justyna        Górka                - Sławomir       Długosz               340: 413
   7 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Koczkodon             408: 351
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Danuta         Langiewicz            498: 245
   9 Adam           Szukalski            - Magdalena      Kupczyńska            385: 315
  10 Bartosz        Morawski             - Dorota         Kuć                   396: 318
  11 Bogusław       Szyszka              - Weronika       Rudnicka              422: 337
  12 Karol          Waniek               - Dariusz        Kuć                   392: 330
  13 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              397: 430
  14 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                381: 321
  15 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               385: 413
  16 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               395: 394


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             383: 465
   2 Michał         Alabrudziński        - Robert         Głowacki              386: 458
   3 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  446: 261
   4 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              399: 266
   5 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             333: 426
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Langiewicz            310: 535
   7 Kamil          Górka                - Danuta         Langiewicz            398: 363
   8 Jan            Mrozowski            - Sławomir       Długosz               410: 280
   9 Adam           Szukalski            - Dariusz        Kuć                   411: 322
  10 Bartosz        Morawski             - Weronika       Rudnicka              474: 323
  11 Karol          Waniek               - Magdalena      Kupczyńska            390: 298
  12 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Kuć                   375: 331
  13 Szymon         Płachta              - Kazimierz.Jr   Merklejn              426: 455
  14 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               352: 454
  15 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                414: 383
  16 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Łukasik               310: 438


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Głowacki              351: 334
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             428: 346
   3 Mirosław       Uglik                - Urszula        Solarska              435: 339
   4 Kamil          Kister               - Andrzej        Kroc                  439: 331
   5 Kamil          Górka                - Sławomir       Długosz               429: 290
   6 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Langiewicz            411: 316
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Danuta         Langiewicz            409: 342
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Koczkodon             426: 343
   9 Adam           Szukalski            - Dorota         Kuć                   430: 361
  10 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kupczyńska            380: 407
  11 Karol          Waniek               - Weronika       Rudnicka              428: 327
  12 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kuć                   407: 403
  13 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              345: 376
  14 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               390: 446
  15 Dariusz        Maciejuk             - Irena          Sołdan                351: 353
  16 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Łukasik               391: 365


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Rechowicz             392: 420
   2 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              453: 346
   3 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  325: 356
   4 Kamil          Kister               - Urszula        Solarska              441: 325
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             364: 400
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Langiewicz            366: 394
   7 Jan            Mrozowski            - Danuta         Langiewicz            425: 285
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Długosz               382: 322
   9 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kuć                   426: 379
  10 Adam           Szukalski            - Weronika       Rudnicka              357: 499
  11 Bogusław       Szyszka              - Magdalena      Kupczyńska            343: 337
  12 Karol          Waniek               - Dorota         Kuć                   495: 375
  13 Robert         Kamiński             - Kazimierz.Jr   Merklejn              386: 484
  14 Dariusz        Maciejuk             - Miłosz         Wrzałek               349: 472
  15 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                392: 396
  16 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Łukasik               414: 348


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Langiewicz            440: 254
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             409: 379
   3 Mirosław       Uglik                - Michał         Kolaj                 381: 370
   4 Kamil          Kister               - Sławomir       Długosz               479: 265
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Urszula        Solarska              387: 348
   6 Justyna        Górka                - Andrzej        Kroc                  385: 313
   7 Jan            Mrozowski            - Robert         Głowacki              429: 401
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             328: 421
   9 Adam           Szukalski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              336: 392
  10 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Łukasik               355: 351
  11 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               368: 378
  12 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                453: 394
  13 Grzegorz       Kurowski             - Magdalena      Kupczyńska            394: 389
  14 Paweł          Jackowski            - Dorota         Kuć                   344: 392
  15 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kuć                   414: 266
  16 Robert         Kamiński             - Weronika       Rudnicka              387: 438


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             382: 385
   2 Kamil          Kister               - Krzysztof      Langiewicz            430: 409
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Kolaj                 380: 404
   4 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Długosz               314: 397
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rechowicz             433: 376
   6 Justyna        Górka                - Robert         Głowacki              434: 382
   7 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  398: 394
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Urszula        Solarska              502: 259
   9 Bartosz        Morawski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              404: 416
  10 Bogusław       Szyszka              - Miłosz         Wrzałek               456: 382
  11 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                499: 329
  12 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Łukasik               330: 354
  13 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kuć                   410: 347
  14 Grzegorz       Kurowski             - Weronika       Rudnicka              341: 291
  15 Szymon         Płachta              - Magdalena      Kupczyńska            384: 401
  16 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Kuć                   310: 436


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Danuta         Langiewicz            554: 300
   2 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kolaj                 330: 316
   3 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             429: 384
   4 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Langiewicz            420: 348
   5 Kamil          Górka                - Robert         Głowacki              334: 435
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kroc                  381: 398
   7 Justyna        Górka                - Urszula        Solarska              395: 334
   8 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Rechowicz             477: 340
   9 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                332: 493
  10 Karol          Waniek               - Miłosz         Wrzałek               464: 268
  11 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              419: 352
  12 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Łukasik               483: 298
  13 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kupczyńska            364: 380
  14 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kuć                   406: 329
  15 Robert         Kamiński             - Dorota         Kuć                   575: 325
  16 Dariusz        Maciejuk             - Weronika       Rudnicka              370: 347


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             285: 438
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            374: 350
   3 Kamil          Kister               - Michał         Kolaj                 324: 470
   4 Mirosław       Uglik                - Danuta         Langiewicz            419: 279
   5 Justyna        Górka                - Andrzej        Rechowicz             394: 364
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Robert         Głowacki              344: 431
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kroc                  420: 364
   8 Jan            Mrozowski            - Urszula        Solarska              387: 374
   9 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz.Jr   Merklejn              360: 448
  10 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               499: 341
  11 Karol          Waniek               - Irena          Sołdan                256: 538
  12 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               366: 335
  13 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Kuć                   294: 431
  14 Szymon         Płachta              - Weronika       Rudnicka              501: 264
  15 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kupczyńska            580: 343
  16 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Kuć                   435: 332


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kupczyńska            449: 363
   2 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   491: 382
   3 Kamil          Kister               - Weronika       Rudnicka              310: 469
   4 Mirosław       Uglik                - Dorota         Kuć                   471: 339
   5 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                429: 429
   6 Jan            Mrozowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              374: 393
   7 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               398: 363
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Łukasik               382: 416
   9 Krzysztof      Obremski             - Urszula        Solarska              506: 288
  10 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kroc                  569: 234
  11 Adam           Szukalski            - Andrzej        Rechowicz             434: 374
  12 Karol          Waniek               - Robert         Głowacki              325: 449
  13 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             342: 391
  14 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Langiewicz            426: 397
  15 Szymon         Płachta              - Michał         Kolaj                 400: 194
  16 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Długosz               509: 276


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kuć                   358: 350
   2 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              342: 425
   3 Mirosław       Uglik                - Magdalena      Kupczyńska            518: 359
   4 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Kuć                   484: 322
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz.Jr   Merklejn              392: 420
   6 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               345: 475
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                410: 325
   8 Kamil          Górka                - Grzegorz       Łukasik               442: 368
   9 Karol          Waniek               - Andrzej        Rechowicz             443: 496
  10 Adam           Szukalski            - Robert         Głowacki              337: 478
  11 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kroc                  385: 402
  12 Bartosz        Morawski             - Urszula        Solarska              408: 351
  13 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Koczkodon             390: 450
  14 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Langiewicz            385: 406
  15 Robert         Kamiński             - Michał         Kolaj                 389: 336
  16 Dariusz        Maciejuk             - Sławomir       Długosz               473: 256


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Kuć                   386: 387
   2 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              409: 480
   3 Kamil          Kister               - Magdalena      Kupczyńska            290: 483
   4 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kuć                   371: 362
   5 Kamil          Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              385: 429
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                490: 343
   7 Jan            Mrozowski            - Miłosz         Wrzałek               400: 372
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Łukasik               370: 482
   9 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Rechowicz             408: 433
  10 Bartosz        Morawski             - Robert         Głowacki              385: 303
  11 Karol          Waniek               - Andrzej        Kroc                  390: 313
  12 Adam           Szukalski            - Urszula        Solarska              390: 386
  13 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Langiewicz            356: 391
  14 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Koczkodon             415: 326
  15 Paweł          Jackowski            - Michał         Kolaj                 337: 423
  16 Dariusz        Maciejuk             - Danuta         Langiewicz            429: 311


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   368: 437
   2 Mirosław       Uglik                - Weronika       Rudnicka              352: 362
   3 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kupczyńska            324: 409
   4 Kamil          Kister               - Dorota         Kuć                   375: 342
   5 Justyna        Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              369: 452
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               429: 330
   7 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                463: 331
   8 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Łukasik               380: 279
   9 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             419: 304
  10 Bogusław       Szyszka              - Robert         Głowacki              397: 361
  11 Adam           Szukalski            - Andrzej        Kroc                  455: 348
  12 Karol          Waniek               - Urszula        Solarska              309: 341
  13 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Koczkodon             334: 409
  14 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Langiewicz            356: 391
  15 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Kolaj                 311: 361
  16 Robert         Kamiński             - Danuta         Langiewicz            463: 308


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Łukasik               441: 364
   2 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.Jr   Merklejn              521: 414
   3 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                329: 421
   4 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               388: 280
   5 Kamil          Górka                - Dorota         Kuć                   358: 442
   6 Justyna        Górka                - Magdalena      Kupczyńska            510: 279
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Weronika       Rudnicka              278: 359
   8 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Kuć                   322: 289
   9 Krzysztof      Obremski             - Michał         Kolaj                 407: 403
  10 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Langiewicz            476: 364
  11 Karol          Waniek               - Grzegorz       Koczkodon             368: 358
  12 Adam           Szukalski            - Sławomir       Długosz               472: 310
  13 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Głowacki              466: 226
  14 Robert         Kamiński             - Andrzej        Rechowicz             408: 411
  15 Paweł          Jackowski            - Urszula        Solarska              403: 315
  16 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  389: 368


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              488: 353
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               393: 429
   3 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                361: 395
   4 Kamil          Kister               - Grzegorz       Łukasik               474: 376
   5 Justyna        Górka                - Dariusz        Kuć                   342: 408
   6 Kamil          Górka                - Weronika       Rudnicka              387: 384
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Magdalena      Kupczyńska            371: 344
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Kuć                   422: 328
   9 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Koczkodon             428: 289
  10 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Langiewicz            379: 365
  11 Bogusław       Szyszka              - Michał         Kolaj                 493: 379
  12 Karol          Waniek               - Sławomir       Długosz               372: 452
  13 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             336: 336
  14 Szymon         Płachta              - Robert         Głowacki              385: 348
  15 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kroc                  568: 240
  16 Dariusz        Maciejuk             - Urszula        Solarska              318: 440


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              483: 360
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               406: 305
   3 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                452: 338
   4 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               398: 309
   5 Justyna        Górka                - Dorota         Kuć                   452: 457
   6 Jan            Mrozowski            - Weronika       Rudnicka              385: 347
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Magdalena      Kupczyńska            372: 377
   8 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   307: 392
   9 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             291: 500
  10 Adam           Szukalski            - Krzysztof      Langiewicz            429: 377
  11 Bogusław       Szyszka              - Danuta         Langiewicz            470: 350
  12 Bartosz        Morawski             - Michał         Kolaj                 450: 428
  13 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             325: 424
  14 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kroc                  311: 371
  15 Paweł          Jackowski            - Robert         Głowacki              449: 317
  16 Szymon         Płachta              - Urszula        Solarska              319: 428


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kazimierz.Jr   Merklejn              367: 444
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               414: 440
   3 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                333: 294
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               439: 317
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kuć                   299: 450
   6 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              391: 352
   7 Jan            Mrozowski            - Magdalena      Kupczyńska            323: 375
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Kuć                   328: 415
   9 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Koczkodon             382: 357
  10 Karol          Waniek               - Krzysztof      Langiewicz            371: 344
  11 Adam           Szukalski            - Michał         Kolaj                 501: 275
  12 Krzysztof      Obremski             - Danuta         Langiewicz            432: 295
  13 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Rechowicz             417: 323
  14 Robert         Kamiński             - Robert         Głowacki              346: 449
  15 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  325: 427
  16 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Solarska              393: 323


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              353: 460
   2 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               427: 361
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             325: 329
   4 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Maciejuk              443: 362
   5 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               373: 286
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              509: 306
   7 Jan            Mrozowski            - Adam           Szukalski             428: 448
   8 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              351: 405
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             395: 325
  10 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Langiewicz            365: 359
  11 Irena          Sołdan               - Michał         Kolaj                 392: 434
  12 Grzegorz       Łukasik              - Danuta         Langiewicz            294: 306
  13 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             353: 342
  14 Weronika       Rudnicka             - Robert         Głowacki              378: 340
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Andrzej        Kroc                  385: 358
  16 Dorota         Kuć                  - Urszula        Solarska              447: 356


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              408: 450
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             387: 326
   3 Kamil          Kister               - Robert         Kamiński              413: 422
   4 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               375: 292
   5 Jan            Mrozowski            - Karol          Waniek                287: 414
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Bartosz        Morawski              407: 426
   7 Kamil          Górka                - Adam           Szukalski             375: 396
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              376: 419
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Langiewicz            391: 406
  10 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Kolaj                 311: 417
  11 Irena          Sołdan               - Danuta         Langiewicz            366: 337
  12 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             360: 458
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Andrzej        Rechowicz             260: 322
  14 Dariusz        Kuć                  - Robert         Głowacki              389: 387
  15 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Kroc                  329: 376
  16 Weronika       Rudnicka             - Urszula        Solarska              383: 377


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              467: 388
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              477: 386
   3 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             363: 392
   4 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Maciejuk              411: 347
   5 Kamil          Górka                - Karol          Waniek                378: 358
   6 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              375: 406
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              385: 423
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Szukalski             531: 385
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Kolaj                 478: 411
  10 Miłosz         Wrzałek              - Danuta         Langiewicz            396: 259
  11 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            394: 366
  12 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             401: 256
  13 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Kroc                  445: 491
  14 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Rechowicz             389: 417
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Urszula        Solarska              428: 318
  16 Dorota         Kuć                  - Robert         Głowacki              384: 400


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              385: 275
   2 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             311: 379
   3 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               365: 414
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Maciejuk              426: 271
   5 Justyna        Górka                - Adam           Szukalski             456: 388
   6 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              407: 387
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Bogusław       Szyszka               426: 433
   8 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Obremski              354: 497
   9 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             435: 444
  10 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Langiewicz            312: 398
  11 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Kolaj                 414: 379
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Sławomir       Długosz               368: 347
  13 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             353: 371
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Robert         Głowacki              465: 339
  15 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kroc                  338: 338
  16 Dariusz        Kuć                  - Urszula        Solarska              403: 372


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              315: 393
   2 Michał         Alabrudziński        - Karol          Waniek                473: 318
   3 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               344: 406
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              379: 427
   5 Justyna        Górka                - Robert         Kamiński              440: 267
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Jackowski             256: 563
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Maciejuk              414: 386
   8 Jan            Mrozowski            - Szymon         Płachta               376: 394
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             494: 292
  10 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Głowacki              429: 393
  11 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kroc                  435: 338
  12 Grzegorz       Łukasik              - Urszula        Solarska              285: 408
  13 Dariusz        Kuć                  - Michał         Kolaj                 374: 304
  14 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Langiewicz            363: 327
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Koczkodon             370: 357
  16 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Długosz               236: 403


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              378: 366
   2 Mirosław       Uglik                - Karol          Waniek                374: 339
   3 Mariusz        Skrobosz             - Bogusław       Szyszka               375: 472
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              321: 381
   5 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               434: 372
   6 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             388: 356
   7 Jan            Mrozowski            - Robert         Kamiński              512: 264
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kurowski              430: 347
   9 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             354: 406
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Głowacki              348: 405
  11 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Kroc                  446: 356
  12 Miłosz         Wrzałek              - Urszula        Solarska              451: 405
  13 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             436: 411
  14 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            368: 454
  15 Weronika       Rudnicka             - Michał         Kolaj                 346: 483
  16 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Długosz               329: 339


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              419: 372
   2 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              341: 441
   3 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Szukalski             269: 488
   4 Michał         Alabrudziński        - Bogusław       Szyszka               443: 312
   5 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              358: 348
   6 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Maciejuk              390: 317
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Płachta               406: 406
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kurowski              307: 392
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Kroc                  328: 435
  10 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             425: 269
  11 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              454: 394
  12 Grzegorz       Łukasik              - Robert         Głowacki              297: 386
  13 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Długosz               286: 305
  14 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             375: 393
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Langiewicz            343: 398
  16 Dorota         Kuć                  - Michał         Kolaj                 305: 460


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              436: 331
   2 Stanisław      Rydzik               - Adam           Szukalski             301: 433
   3 Mirosław       Uglik                - Bogusław       Szyszka               453: 326
   4 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              367: 428
   5 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Kurowski              315: 522
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Jackowski             429: 251
   7 Justyna        Górka                - Szymon         Płachta               428: 357
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Maciejuk              447: 326
   9 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Rechowicz             374: 397
  10 Irena          Sołdan               - Robert         Głowacki              464: 393
  11 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kroc                  316: 326
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Urszula        Solarska              572: 242
  13 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             349: 455
  14 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            409: 365
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Michał         Kolaj                 364: 441
  16 Weronika       Rudnicka             - Sławomir       Długosz               338: 305


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 415: 283
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          448: 315
   3 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 334: 424
   4 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sulejewska            414: 377
   5 Bogusław       Szyszka              - Robert         Kamiński              373: 363
   6 Adam           Szukalski            - Dariusz        Maciejuk              391: 491
   7 Karol          Waniek               - Grzegorz       Kurowski              531: 230
   8 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               405: 374
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Magdalena      Kupczyńska            432: 354
  10 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   415: 403
  11 Irena          Sołdan               - Dorota         Kuć                   417: 324
  12 Grzegorz       Łukasik              - Weronika       Rudnicka              371: 399
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Głowacki              380: 348
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Rechowicz             410: 360
  15 Michał         Kolaj                - Andrzej        Kroc                  434: 403
  16 Sławomir       Długosz              - Urszula        Solarska              349: 343


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 445: 412
   2 Mirosław       Uglik                - Justyna        Górka                 341: 400
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Mrozowski             356: 336
   4 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Sulejewska            399: 384
   5 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Maciejuk              367: 374
   6 Adam           Szukalski            - Robert         Kamiński              392: 392
   7 Karol          Waniek               - Paweł          Jackowski             407: 329
   8 Bogusław       Szyszka              - Szymon         Płachta               359: 426
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Kuć                   453: 373
  10 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              470: 373
  11 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Kupczyńska            396: 357
  12 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Kuć                   264: 395
  13 Michał         Kolaj                - Andrzej        Rechowicz             324: 410
  14 Sławomir       Długosz              - Robert         Głowacki              359: 420
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kroc                  402: 421
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Urszula        Solarska              398: 339


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 434: 344
   2 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 444: 383
   3 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            449: 393
   4 Kamil          Kister               - Mariusz        Wrześniewski          399: 414
   5 Bartosz        Morawski             - Robert         Kamiński              560: 300
   6 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Maciejuk              358: 356
   7 Karol          Waniek               - Szymon         Płachta               358: 460
   8 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Kurowski              332: 427
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dorota         Kuć                   347: 333
  10 Miłosz         Wrzałek              - Weronika       Rudnicka              417: 391
  11 Irena          Sołdan               - Magdalena      Kupczyńska            584: 366
  12 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Kuć                   280: 573
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Robert         Głowacki              371: 329
  14 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Kroc                  298: 369
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Rechowicz             546: 342
  16 Michał         Kolaj                - Urszula        Solarska              376: 330


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 397: 487
   2 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 483: 358
   3 Kamil          Kister               - Jan            Mrozowski             434: 418
   4 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          387: 356
   5 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               357: 417
   6 Karol          Waniek               - Robert         Kamiński              384: 437
   7 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              471: 299
   8 Adam           Szukalski            - Paweł          Jackowski             386: 310
   9 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kuć                   363: 320
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Weronika       Rudnicka              423: 299
  11 Grzegorz       Łukasik              - Magdalena      Kupczyńska            394: 388
  12 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   358: 404
  13 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Rechowicz             444: 384
  14 Michał         Kolaj                - Robert         Głowacki              372: 423
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kroc                  328: 460
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Urszula        Solarska              356: 387
Lista rankingowa na dzień 07-05-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.11  29272  195
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.73  28659  194
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   5 Kamil Górka                    Kraków               147.09  27653  188
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.28  27793  190
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.09  27567  190
   8 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
   9 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  10 Michał Alabrudziński           Włocławek            144.76  28663  198
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  12 Dawid Pikul                    Poznań               144.07  28381  197
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.96  27352  190
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.43  28343  199
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.32  28321  199
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.06  27559  194
  21 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.62  24217  171
  22 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.05  15516  110
  24 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.13  15414  110
  25 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.27  27854  200
  27 Marek Reda                     Wołomin              139.23  27010  194
  28 Marek Syczuk                   Warszawa             139.16  26580  191
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             139.09  27400  197
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.86  26661  192
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.76  20953  151
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  33 Justyna Górka                  Kraków               138.21  27643  200
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  36 Bogusław Szyszka               Oława                137.85  27569  200
  37 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.50  19663  143
  38 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  41 Adam Szukalski                 Coventry             134.62  19654  146
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25535  190
  45 Robert Kamiński                Warszawa             134.27  24975  186
  46 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.83  25293  189
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  48 Irena Sołdan                   Rumia                133.34  26135  196
  49 Paweł Janaś                    Głogów               133.23  23715  178
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  51 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  52 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.76  16860  127
  53 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.43  25957  196
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  55 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.05  14393  109
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  58 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.41  24968  190
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.26  25596  195
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.22  18239  139
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.21   9578   73
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  64 Radosław Jachna                Łódź                 130.16  25120  193
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Mateusz Borsuk                 Reda                 130.03  13783  106
  67 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.73  19978  154
  71 Przemysław Rybicki             Otwock               129.63  24630  190
  72 Janusz Krupiński               Bytom                129.55  11141   86
  73 Szymon Płachta                 Warszawa             129.22  25456  197
  74 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.05  24520  190
  76 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  77 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  78 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.32  24894  194
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.27  25140  196
  82 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  84 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.47  24601  193
  86 Kamil Kister                   Puławy               127.19  24930  196
  87 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  88 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  89 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.65  24951  197
  91 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  92 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.30  23997  190
  93 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.25  23608  187
  94 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  95 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.70  23757  189
  96 Katarzyna Małek                Mielec               125.70  11564   92
  97 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  98 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.34  21935  175
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.03  11628   93
 102 Michał Kolaj                   Ostróda              124.88  23727  190
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 106 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.26  23734  191
 108 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 110 Łukasz Baranowski              Reda                 124.12  24328  196
 111 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 112 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 113 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.72  21279  172
 114 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.68  13481  109
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.46  24693  200
 117 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.45  24196  196
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 119 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 120 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.30  23303  189
 121 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                123.08  13293  108
 124 Robert Głowacki                Łódź                 122.78  21732  177
 125 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.58   9439   77
 126 Tomasz Łapka                   Opole                122.23  22368  183
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.17  23823  195
 128 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 129 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 121.59  12524  103
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 132 Jacek Karwowski                Płock                121.54   7171   59
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             120.71  23538  195
 139 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           120.60  13990  116
 140 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 141 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 142 Stanisław Gasik                Warszawa             120.21   6371   53
 143 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 144 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 145 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 146 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.07  19646  165
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  18656  157
 148 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 150 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 151 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 152 Michał Garnowski               Pasłęk               118.54   4386   37
 153 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.46  22981  194
 154 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 155 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 156 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.12  22207  188
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 159 Piotr Broda                    Sandomierz           117.76  23199  197
 160 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 163 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 164 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 165 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.86  18814  161
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.84  18344  157
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 168 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.47   3727   32
 171 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 172 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.37  21529  185
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.16  10571   91
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.96  22381  193
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.96  13915  120
 177 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 178 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 179 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 180 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.58  22076  191
 181 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 182 Paulina Mech                   Kraków               115.31   6342   55
 183 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.28  20404  177
 184 Wojciech Urbański              Warszawa             115.12   5756   50
 185 Anita Bruska                   Gdynia               115.07  14038  122
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.81  22387  195
 187 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 189 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.58   9854   86
 190 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 192 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 193 Grzegorz Łukasik               Konojady             114.06   7300   64
 194 Jacek Pietruszka               Kraków               113.99  10373   91
 195 Adam Janicki                   Łódź                 113.91  21301  187
 196 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 197 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 198 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.62   5113   45
 199 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.51  16913  149
 200 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.38  12132  107
 201 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 202 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.35   8955   79
 203 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.22  21965  194
 204 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 205 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 206 Marek Rogalski                 Warszawa             112.64   6533   58
 207 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.23  22109  197
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.12  16481  147
 210 Jerzy Luter                    Bytom                111.99  19710  176
 211 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 213 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 214 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.30  18031  162
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.27  21921  197
 216 Anna Stefańska                 Łódź                 111.22  11567  104
 217 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 218 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.77  21710  196
 219 Teresa Zalewska                Racibórz             110.65  21688  196
 220 Zbigniew Rybak                 Warszawa             110.50  21990  199
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 222 Sławomir Długosz               Ostróda              110.32  21403  194
 223 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 224 Natalia Ogierman               Katowice             110.07  11117  101
 225 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 226 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.17  12118  111
 228 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 229 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 230 Renata Andracka                Zwola                108.65  20643  190
 231 Anna Niedzielko                Szczecin             108.29  10829  100
 232 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 233 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 234 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 235 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 236 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 237 Paweł Morga                    Warszawa             106.89   3848   36
 238 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 239 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 240 Radosław Więch                 Warszawa             106.60  16630  156
 241 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 242 Anna Arana                     Warszawa             105.84  17676  167
 243 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 244 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 246 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.28  10317   98
 248 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 249 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 250 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.04   9468   91
 251 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 252 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 253 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 255 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 256 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 257 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 259 Urszula Solarska               Łódź                 102.96  20490  199
 260 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.96   5560   54
 261 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 262 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 263 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.30  11969  117
 265 Monika Sadurska                Warszawa             102.06   5409   53
 266 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 267 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 268 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19949  196
 270 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 271 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 273 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.96  19587  194
 275 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 276 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.80  16128  160
 277 Szymon Dąbrowski               Warszawa             100.76   8565   85
 278 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.72   9669   96
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 281 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 282 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 283 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 284 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 285 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 286 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.75   6883   69
 287 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 288 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 289 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.17  14777  149
 290 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 291 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 292 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 293 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 295 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 296 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.86  18598  192
 297 Sylwia Buks                    Warszawa              95.55  18919  198
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.07   4088   43
 299 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 301 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             93.25  10164  109
 303 Sylwia Łada                    Inowrocław            93.07   5212   56
 304 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 306 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                90.32   5419   60
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 309 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 310 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 314 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 315 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 316 Paulina Naplocha               Racibórz              85.52  16505  193
 317 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 318 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.04   7723   93
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 320 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 321 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 322 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 323 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 324 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 325 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 326 Michał Dąbrowski               Warszawa              74.40   3348   45
 327 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             68.30   2937   43
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              58.95  11083  188




Poczekalnia na dzień 07-05-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   8 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             139.20   3480   25
  10 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  11 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  13 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  14 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  15 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  16 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  17 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  18 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  19 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  20 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  21 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  22 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  23 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  24 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  25 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  26 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.17   2692   24
  27 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  28 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  29 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  30 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  32 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  33 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  34 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  35 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  36 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  37 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  38 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  39 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  40 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  43 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  44 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  45 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  46 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  47 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  48 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  49 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  52 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  53 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  55 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  56 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  57 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  59 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  60 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  61 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  63 Andrzej Gostomski              Łódź                  97.38   2045   21
  64 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  65 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  68 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  69 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  70 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  71 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             82.60   1652   20
  72 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  73 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  74 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  75 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  76 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  77 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  78 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               107.37   2040   19
  79 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  80 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  81 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  82 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  83 Maciej Dąbrowski               Warszawa              78.39   1411   18
  84 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  85 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  86 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  87 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  88 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  89 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  90 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  91 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  92 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  93 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  94 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  95 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  96 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  97 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  98 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 100 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 101 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
 102 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 103 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 104 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 106 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.38   1539   13
 107 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 108 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 109 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 110 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 111 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 112 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 113 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 114 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 115 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 116 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 117 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 118 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 119 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 120 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 121 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 122 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 123 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 124 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 125 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 126 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 127 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 128 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 129 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 130 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 131 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 132 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 133 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 134 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 135 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 136 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 137 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 138 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 139 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 140 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 141 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 142 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 143 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 147 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 148 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 149 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 150 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 151 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 152 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 154 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 155 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 156 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 157 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 158 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 159 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 160 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 161 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 162 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 163 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 164 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 165 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 166 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 167 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 168 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 169 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 170 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 171 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 172 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 173 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 174 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 175 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 176 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 177 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 178 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 179 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 180 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 181 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 182 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 183 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 184 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 185 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 186 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 187 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 188 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 189 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 190 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 191 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 192 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 193 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 194 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 195 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 196 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 197 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 198 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 199 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 200 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 202 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 203 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 204 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 205 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 206 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 207 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 208 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 209 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 210 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 211 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 212 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 213 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 214 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 215 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 216 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 217 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 218 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 219 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 220 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 221 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 222 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 223 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 224 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 225 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 226 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 227 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 228 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 229 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 230 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 231 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 232 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 233 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 234 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 235 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 236 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 237 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 238 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 239 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 240 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 241 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 242 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 243 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 244 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 245 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 246 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 247 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 248 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 249 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 250 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 251 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 252 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 253 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 254 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 255 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 256 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 257 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 258 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 259 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 260 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 261 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 262 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 263 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 264 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 265 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 266 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 267 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 268 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 269 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 270 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 271 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 272 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 273 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 274 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 275 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 276 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 277 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 278 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 279 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 280 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 281 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 282 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 283 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 284 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 285 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 286 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 287 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 288 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 290 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 292 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 293 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 294 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 295 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 296 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 297 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 298 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 299 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 300 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 301 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 302 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 304 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 305 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 306 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 307 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 308 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 309 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 310 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 311 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 312 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 313 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 321 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 322 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 323 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 324 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 325 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 329 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 330 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 331 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 332 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 333 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 334 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 335 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 336 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 337 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 338 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 339 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 340 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 341 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 342 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 343 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 344 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 345 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 346 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 347 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 351 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 352 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 353 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 354 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 355 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 356 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 357 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 358 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 359 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 360 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 361 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 362 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 363 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie