Inowrocław20
kwietnia
Inowrocław 20-21 kwietnia XVII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Radomsko 3
maja
Radomsko 3- 5 maja VIII Klubowe Mistrzostwa Polski
Warszawa 8
maja
Warszawa 8 maja I Ochocki Turniej Scrabble
„Corpora dormiunt, vigilant animae” — CIAŁA ŚPIĄ, DUCHY CZUWAJĄ…03 - 05 maja 2013 — VIII Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Klubowe Mistrzostwa PolskiRadomsko, 03 - 05 maja 2013

Konkurs Relacja z turnieju


„Corpora dormiunt, vigilant animae” — CIAŁA ŚPIĄ, <b>DUCHY</b> CZUWAJĄ…Pochmurna i chłodna majówka otworzyła w Szczepocicach VIII Klubowe Mistrzostwa Polski. Do rozgrywek stanęło 10 klubów. Zespoły rozegrały 12 indywidualnych pojedynków pomiędzy zawodnikami z drużyn (3 serie spotkań po 4 gry). W podziale na 9 meczów od początku na pierwszym miejscu rozgościli się MUSZKIETEROWIE z Krakowa. Inaczej przedstawiała się rywalizacja o kolejne medalowe stopnie. 5 pierwszych meczów, to walka pomiędzy MIKRUSEM, GRAJMYŻ, SIÓDEMKĄMACAKAMI. W szóstym spotkaniu do rywalizacji dołączył GHOST II. Ostatecznie po zaciętej walce na drugim miejscu stanęły Mikrusy z Rumi, a trzecie przypadło krakowskim Duszkom II. Na mapie zrobiła się rewolucja — Kraków zajął górę i dół, a po środku rozlało się morze. Na szczęście nie został podpisany cyrograf na byczej skórze, bo w grę wszedłby również Księżyc…

Emocje zrekompensowały brak pogody, a dobre humory towarzyszyły do późnych godzin nocnych spędzonych na grach i pogawędkach. Gorące podziękowania dla Artura KwiatkowskiegoMiejskiego Domu Kultury w Radomsku. Jak zwykle organizatorzy przyjęli nas serdecznie.

Składy drużyn
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Klubowe Mistrzostwa Polski
VI Klubowe Mistrzostwa Polski
V Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuOtwarty dla klubów Scrabble zgodnie z Regulaminem Klubowych Mistrzostw Polski 2013
Sposób rozgrywaniaRegulamin
Rozstawienie
Miejsce rozgrywekpiątek, sobota:
Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy ,,Dolina Warty'' w Szczepocicach
Szczepocice Rządowe 11
mapa

niedziela:
Miejski Dom Kultury w Radomsku
Radomsko, ul.Brzeźnicka 5
mapa
Obrońca tytułuRumski Klub Scrabble „Mikrus”
SędziaSylwia Buks
HarmonogramPiątek, 3 maja (9 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
21:00 — zakończenie gier

Sobota, 4 maja (11 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie gier drugiego dnia
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
21:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 maja (7 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie gier trzeciego dnia
16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe150 PLN od klubu
DojazdPKP, PKS oraz własnym transportem do Radomska;
Do Szczepocic MPK linia nr 7 z przystanku na ulicy Reymonta
Zmotoryzowani wjazd do Radomska ul. Brzeźnicka do Szczepocic ul. Krakowska; ul. Targowa; ul. Piłsudskiego
WyżywieniePełne na miejscu w cenie 40 PLN od osoby, w tym:
W przerwach między pojedynkami bezpłatne przekąski, herbata, kawa, ciasto
posiłki: śniadanie 10 zł, obiad 20 zł, kolacja 10 zł
NoclegiOśrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy,,Dolina Warty'' — 46 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3-osobowych w cenie 50 zł/osoba. Pokoje Gościnne „Koral” Radomsko http://www.noclegi-koral.pl/index.php/oferta — noclegi w cenie 50 zł/osoba.

O pierwszeństwie zakwaterowania w ośrodku decyduje kolejność zgłoszeń.
Osobom zakwaterowanym w Radomsku współorganizator oferuje pomoc przy dojazdach w razie potrzeby.
NagrodyPieniężne, rzeczowe, medale
Organizatorzy Polska Federacja Scrabble, Miasto Radomsko, Miejski Dom Kultury w Radomsku


VIII Klubowe Mistrzostwa Polski      

      1.    2 Klub         GHOST                 Kraków          100.00     9   76       44
      2.    8 Klub         MIKRUS                Rumia           100.00   5,5   61,5     15
      3.    3 Klub         GHOST II              Kraków          100.00   5,5   58        8
      4.    6 Klub         MACAKI                Warszawa        100.00     5   53       -2
      5.    7 KLUB         MATRIKS               Milanówek       100.00     4   56        4
      6.    9 Klub         SIÓDEMKA              Wrocław         100.00     4   51       -6
      7.    5 Klub         GRAJMYŻ               Piła            100.00     4   49      -10
      8.    4 Klub         GKS                   Katowice        100.00     4   48,5    -11
      9.   10 Klub         ŁKMS                  Łódź            100.00     3   53,5     -1
     10.    1 KLUB         DĄBEK                 Warszawa        100.00     1   33,5    -41

Wyniki indywidualne turnieju VIII Klubowe Mistrzostwa Polski 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             135.59     22.0    10996     4339     1654
  2 Kamil           Górka                Kraków                 141.04     21.0    11444     4268     2020
  3 Tomasz          Ciejka               Kraków                 135.90     20.0    10690     4158     1178
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               147.93     19.0    10756     4098      921
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.20     18.5    11109     4012     1228
  6 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.38     18.0    11296     4007     1300
  7 Jakub           Szymczak             Łódź                   137.51     17.5    10344     3779     1487
  8 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 132.00     17.0    10441     3922      366
  9 Wojciech        Zemło                Łódź                   137.42     16.5     9813     3696      651
 10 Justyna         Górka                Kraków                 139.75     16.0    10449     3784      763
 11 Paweł           Janaś                Głogów                 132.47     16.0    10151     3827      -74
 12 Irena           Sołdan               Sopot                  131.98     15.0    10496     3601      550
 13 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.69     15.0     9948     3619     -107
 14 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.76     15.0     9795     3763     -513
 15 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               129.19     15.0     9167     3389      454
 16 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.88     14.0    10585     3565      373
 17 Bartosz         Morawski             Gliwice                157.05     14.0     9593     3242     1114
 18 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.80     14.0     8797     3154      588
 19 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  136.27     13.0    10440     3523      340
 20 Jan             Mrozowski            Kraków                 144.42     13.0    10333     3503      117
 21 Maciej          Rzychoń              Katowice               122.70     13.0    10090     3456      423
 22 Marek           Salamon              Bytom                  130.02     13.0    10063     3488       51
 23 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.01     13.0     8212     3104      274
 24 Maciej          Czupryniak           Milanówek              143.33     12.0     9950     3215      498
 25 Kacper          Zegadło              Warszawa               117.17     12.0     9860     3462     -269
 26 Tomasz          Suchanek             Wrocław                136.88     12.0     9293     3031      505
 27 Szymon          Płachta              Warszawa               133.88     12.0     8679     2966       95
 28 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               104.98     11.0     7929     2765     -198
 29 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.26     10.5     8415     2849      110
 30 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.12     10.0    10145     3298     -504
 31 Grzegorz        Łukasik              Konojady               141.45     10.0     9755     3181     -762
 32 Tomasz          Lempart              Kraków                 121.55     10.0     9731     3158     -917
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.89      7.5     7781     2475     -314
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.12      7.5     7529     2488     -588
 35 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               112.65      7.0     9406     2883    -1514
 36 Mateusz         Królikowski          Wrocław                135.88      7.0     7395     2317    -1277
 37 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   118.08      7.0     6235     2079     -758
 38 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  109.71      6.0     8558     2781    -2569
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.91      6.0     5864     1788     -317
 40 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.37      5.0     6759     2004     -718
 41 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.61      5.0     6670     1956     -288
 42 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.17      5.0     6132     1906     -998
 43 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.5     9073     2602    -2368
 44 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.62      2.5     3241     1001     -238
 45 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   123.27      2.0     5666     1693    -1769
         KLUB       DĄBEK
RUNDA 1          Klub       SIÓDEMKA 5:7     
RUNDA 2          Klub       MACAKI 2,5:9,5   
RUNDA 3          Klub       MIKRUS 5:7    
RUNDA 4          Klub       ŁKMS 4:8
RUNDA 5          Klub       GHOST II 4:8 
RUNDA 6          Klub       GHOST 2:10
RUNDA 7          Klub       GKS 2:10    
RUNDA 8          KLUB       MATRIKS 2:10  
RUNDA 9          Klub       GRAJMYŻ 7:5

         Klub       GHOST
RUNDA 1          Klub       GHOST II 9:3
RUNDA 2          Klub       GKS  10:2
RUNDA 3          Klub       GRAJMYŻ 7:5
RUNDA 4          Klub       MACAKI 7:5
RUNDA 5          Klub       ŁKMS 7:5
RUNDA 6          Klub       DĄBEK 10:2
RUNDA 7          Klub       MATRIKS 7:5
RUNDA 8          Klub       SIÓDEMKA 11:1
RUNDA 9          Klub       MIKRUS 8:4

         Klub       GHOST II
RUNDA 1          Klub       GHOST 3:9
RUNDA 2          KLUB       MATRIKS 7:5    
RUNDA 3          Klub       SIÓDEMKA 7:5      
RUNDA 4          Klub       MIKRUS 6:6
RUNDA 5          KLUB       DĄBEK 8:4        
RUNDA 6          Klub       GKS 10:2
RUNDA 7          Klub       GRAJMYŻ 7:5         
RUNDA 8          Klub       MACAKI 5:7     
RUNDA 9          Klub       ŁKMS 5:7

         Klub       GKS
RUNDA 1          Klub       ŁKMS 6,5:5,5
RUNDA 2          Klub       GHOST 2:10
RUNDA 3          KLUB       MATRIKS 4:8     
RUNDA 4          Klub       SIÓDEMKA 3:9
RUNDA 5          Klub       MIKRUS 5:7    
RUNDA 6          Klub       GHOST II 2:10
RUNDA 7          KLUB       DĄBEK 10:2        
RUNDA 8          Klub       GRAJMYŻ 9:3   
RUNDA 9          Klub       MACAKI 7:5

         Klub       GRAJMYŻ 
RUNDA 1          Klub       MACAKI 7:5
RUNDA 2          Klub       ŁKMS 7:5
RUNDA 3          Klub       GHOST 5:7     
RUNDA 4          KLUB       MATRIKS 7:5
RUNDA 5          Klub       SIÓDEMKA 3:9      
RUNDA 6          Klub       MIKRUS 7:5
RUNDA 7          Klub       GHOST II 5:7     
RUNDA 8          Klub       GKS 3:9    
RUNDA 9          KLUB       DĄBEK 5:7

         Klub       MACAKI
RUNDA 1          Klub       GRAJMYŻ 5:7
RUNDA 2          KLUB       DĄBEK 9,5:2,5      
RUNDA 3          Klub       ŁKMS 6,5:5,5     
RUNDA 4          Klub       GHOST 5:7
RUNDA 5          KLUB       MATRIKS 7:5     
RUNDA 6          Klub       SIÓDEMKA 8:4
RUNDA 7          Klub       MIKRUS 0:12       
RUNDA 8          Klub       GHOST II 7:5      
RUNDA 9          Klub       GKS 5:7

         KLUB       MATRIKS
RUNDA 1          Klub       MIKRUS 4:8
RUNDA 2          Klub       GHOST II 5:7
RUNDA 3          Klub       GKS 8:4
RUNDA 4          Klub       GRAJMYŻ 5:7
RUNDA 5          Klub       MACAKI 5:7
RUNDA 6          Klub       ŁKMS 7:5
RUNDA 7          Klub       GHOST 5:7
RUNDA 8          KLUB       DĄBEK 10:2
RUNDA 9          Klub       SIÓDEMKA 7:5

         Klub       MIKRUS
RUNDA 1          KLUB       MATRIKS 8:4
RUNDA 2          Klub       SIÓDEMKA 5:7     
RUNDA 3          KLUB       DĄBEK 7:5      
RUNDA 4          Klub       GHOST II 6:6
RUNDA 5          Klub       GKS 7:5        
RUNDA 6          Klub       GRAJMYŻ 5:7
RUNDA 7          Klub       MACAKI 12:0         
RUNDA 8          Klub       ŁKMS 7,5:4;5       
RUNDA 9          Klub       GHOST 4:8

         Klub       SIÓDEMKA                                 
RUNDA 1          KLUB       DĄBEK 7:5
RUNDA 2          Klub       MIKRUS 7:5
RUNDA 3          Klub       GHOST II 5:7
RUNDA 4          Klub       GKS 9:3                                     
RUNDA 5          Klub       GRAJMYŻ 9:3
RUNDA 6          Klub       MACAKI 4:8                                
RUNDA 7          Klub       ŁKMS 4:8
RUNDA 8          Klub       GHOST 1:11                                 
RUNDA 9          KLUB       MATRIKS 5:7

         Klub       ŁKMS
RUNDA 1          Klub       GKS 5,5:6,5
RUNDA 2          Klub       GRAJMYŻ 5:7      
RUNDA 3          Klub       MACAKI 5,5:6,5     
RUNDA 4          KLUB       DĄBEK 8:4
RUNDA 5          Klub       GHOST 5:7      
RUNDA 6          KLUB       MATRIKS 5:7
RUNDA 7          Klub       SIÓDEMKA 8:4       
RUNDA 8          KLUB       MIKRUS 4,5:7,5       
RUNDA 9          Klub       GHOST II 7:5


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII KMP do rankingu



	Bartosz Morawski 157.05 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  405: 605   76
    4     3 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  429: 325  191
    5     3 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  442: 256  194
    6     3 Rafał          Lenartowski           144.38 +  476: 401  194
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  454: 323  182
    8     3 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  384: 409   75
    9     3 Tomasz         Lempart               121.55 +  542: 335  172
   10     1 Janusz         Krupiński             130.76 +  436: 304  181
   11     1 Łukasz         Sornek                120.17 +  445: 231  170
   12     1 Maciej         Rzychoń               122.70 -  343: 366   73
   14     1 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  465: 283  174
   15     2 Sławomir       Zabawa                109.71 +  534: 326  160
   16     3 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  341: 420   76
   17     3 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  419: 495   79
   18     2 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  418: 373  155
   19     4 Andrzej        Kroc                  124.26 -  344: 373   74
   21     3 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  368: 260  173
   22     1 Kamil          Górka                 141.04 -  382: 586   91
   23     3 Łukasz         Bobowski              135.59 +  438: 362  186
   24     2 Jan            Mrozowski             144.42 -  291: 377   94
   25     1 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  438: 342  178
   26     1 Dominik        Urbacki               147.93 +  423: 344  198
   27     1 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  376: 383   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3240  / 23 140.87




	Dominik Urbacki 147.93 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  342: 452   91
    2    19 Rafał          Lenartowski           144.38 -  333: 506   94
    3     6 Irena          Sołdan                131.98 -  329: 400   82
    4     7 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  388: 369  182
    5     5 Justyna        Górka                 139.75 -  356: 380   90
    6     6 Tomasz         Lempart               121.55 +  403: 312  172
    7     5 Leszek         Stecuła               121.62 +  427: 329  172
    8     6 Marek          Salamon               130.02 +  424: 404  180
    9    11 Janusz         Krupiński             130.76 +  394: 321  181
   10     5 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  458: 377  186
   11     5 Sławomir       Zabawa                109.71 +  411: 380  160
   12     6 Paweł          Janaś                 132.47 +  442: 372  182
   13     5 Szymon         Płachta               133.88 +  526: 287  184
   14     8 Rafał          Wesołowski            130.89 +  468: 332  181
   15     5 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  421: 376  179
   16     5 Jakub          Szymczak              137.51 -  317: 427   88
   17     5 Andrzej        Kroc                  124.26 +  436: 306  174
   18     5 Wojciech       Zemło                 137.42 +  434: 350  187
   19     5 Jan            Mrozowski             144.42 +  398: 301  194
   20     5 Kamil          Górka                 141.04 -  302: 348   91
   21     5 Łukasz         Bobowski              135.59 +  471: 299  186
   22     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  458: 301  176
   23     5 Kacper         Zegadło               117.17 +  358: 316  167
   24     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  383: 361  150
   25     4 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  385: 377  171
   26     1 Bartosz        Morawski              157.05 -  344: 423  107
   27     2 Krzysztof      Obremski              141.01 -  348: 429   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4098  / 27 151.78




	Jan Mrozowski 144.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 139.75 -  418: 485   90
    2    11 Tomasz         Lempart               121.55 +  420: 418  172
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  371: 426   82
    4    10 Marek          Salamon               130.02 +  335: 304  180
    5    10 Leszek         Stecuła               121.62 +  485: 393  172
    6    12 Maciej         Rzychoń               122.70 +  387: 314  173
    7    20 Sławomir       Zabawa                109.71 +  531: 296  160
    8    17 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  227: 420   86
    9    17 Paweł          Janaś                 132.47 -  285: 365   82
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  369: 512   79
   11    12 Rafał          Wesołowski            130.89 -  356: 382   81
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  516: 336  176
   13    10 Wojciech       Zemło                 137.42 -  401: 437   87
   14    12 Grzegorz       Pukniel               123.27 -  313: 403   73
   15     9 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  360: 383   68
   16    12 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  379: 399   76
   17    10 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  373: 338  163
   18    12 Kacper         Zegadło               117.17 -  285: 422   67
   19     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  301: 398   98
   20     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  487: 323  193
   21     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  323: 471   94
   22     2 Krzysztof      Obremski              141.01 +  387: 321  191
   23     2 Mateusz        Królikowski           135.88 +  416: 267  186
   24     2 Bartosz        Morawski              157.05 +  377: 291  207
   25     7 Irena          Sołdan                131.98 +  444: 351  182
   26     6 Rafał          Lenartowski           144.38 -  353: 494   94
   27     5 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  434: 267  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3503  / 27 129.74




	Rafał Lenartowski 144.38 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  426: 471   94
    2    19 Dominik        Urbacki               147.93 +  506: 333  198
    3     5 Maciej         Czupryniak            143.33 -  333: 452   93
    4     4 Krzysztof      Obremski              141.01 -  336: 404   91
    5     1 Tomasz         Suchanek              136.88 +  593: 279  187
    6     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  401: 476  107
    7    15 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  601: 281  163
    8    10 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  379: 346  176
    9     6 Kacper         Zegadło               117.17 +  408: 334  167
   10    15 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  501: 345  175
   11    16 Tomasz         Lempart               121.55 +  365: 347  172
   12    15 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  446: 369  182
   13    13 Łukasz         Sornek                120.17 -  249: 350   70
   14    13 Janusz         Krupiński             130.76 +  582: 297  181
   15    16 Marek          Salamon               130.02 +  466: 400  180
   16    14 Paweł          Janaś                 132.47 +  423: 366  182
   17    13 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  272: 553   86
   18    16 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  370: 395   74
   19    10 Szymon         Płachta               133.88 +  428: 385  184
   20    11 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  371: 304  176
   21    11 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  511: 322  155
   22    10 Wojciech       Zemło                 137.42 +  454: 302  187
   23     9 Jakub          Szymczak              137.51 -  231: 468   88
   24    12 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  370: 308  173
   25     6 Łukasz         Bobowski              135.59 -  388: 445   86
   26     6 Jan            Mrozowski             144.42 +  494: 353  194
   27     8 Tomasz         Ciejka                135.90 +  392: 311  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4007  / 27 148.41




	Miłosz Wrzałek 144.20 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  484: 466  193
    2    17 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  430: 377  178
    3     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  402: 396  194
    4     1 Tomasz         Suchanek              136.88 -  366: 471   87
    5     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  256: 442  107
    6     1 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  419: 345  171
    7    13 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  449: 329  176
    8     9 Kacper         Zegadło               117.17 -  286: 450   67
    9     8 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  646: 186  150
   10    13 Justyna        Górka                 139.75 +  422: 315  190
   11    14 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  320: 476   82
   12    13 Tomasz         Lempart               121.55 +  403: 354  172
   13    16 Janusz         Krupiński             130.76 -  388: 452   81
   14    16 Maciej         Rzychoń               122.70 +  367: 312  173
   15    15 Łukasz         Sornek                120.17 +  418: 256  170
   16    13 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  368: 311  174
   17    14 Paweł          Janaś                 132.47 -  339: 415   82
   18    13 Sławomir       Zabawa                109.71 +  547: 256  160
   19     9 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  568: 255  179
   20     9 Szymon         Płachta               133.88 +  368: 359  184
   21    12 Rafał          Wesołowski            130.89 +  412: 391  181
   22     9 Jakub          Szymczak              137.51 =  374: 374  138
   23    12 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  489: 340  173
   24    10 Wojciech       Zemło                 137.42 +  457: 377  187
   25     5 Kamil          Górka                 141.04 -  374: 490   91
   26     8 Tomasz         Ciejka                135.90 +  424: 351  186
   27     7 Łukasz         Bobowski              135.59 -  333: 335   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4012  / 27 148.59




	Piotr Pietuchowski 143.80 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           144.38 +  471: 426  194
    2    20 Irena          Sołdan                131.98 +  506: 370  182
    3     7 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  396: 402   94
    6     7 Justyna        Górka                 139.75 +  402: 395  190
    7     7 Janusz         Krupiński             130.76 +  421: 348  181
    9    10 Marek          Salamon               130.02 -  347: 370   80
   10     7 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  346: 453   74
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  313: 421   86
   12     8 Sławomir       Zabawa                109.71 +  362: 349  160
   13     6 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  415: 466   79
   14     7 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  443: 307  176
   15     6 Rafał          Wesołowski            130.89 -  334: 392   81
   16     7 Andrzej        Kroc                  124.26 -  356: 464   74
   17     7 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  345: 329  168
   18     6 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  408: 279  173
   19     7 Tomasz         Ciejka                135.90 +  421: 366  186
   20     8 Łukasz         Bobowski              135.59 -  331: 438   86
   21     7 Jan            Mrozowski             144.42 +  471: 323  194
   22     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  486: 331  150
   23     7 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  354: 342  163
   24     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  486: 262  176
   27     1 Bartosz        Morawski              157.05 +  383: 376  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3154  / 22 143.36




	Maciej Czupryniak 143.33 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  466: 484   94
    2    18 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  350: 453   91
    3     5 Rafał          Lenartowski           144.38 +  452: 333  194
    4     6 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  370: 347  175
    5     6 Tomasz         Lempart               121.55 -  369: 424   72
    6     5 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  333: 383   82
    7     6 Marek          Salamon               130.02 +  419: 323  180
    8     5 Janusz         Krupiński             130.76 -  432: 443   81
    9     9 Maciej         Rzychoń               122.70 +  469: 277  173
   10     6 Paweł          Janaś                 132.47 -  377: 435   82
   11     6 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  317: 333   74
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  369: 448   86
   15     8 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  442: 347  155
   16     8 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  446: 306  173
   17     6 Jakub          Szymczak              137.51 +  456: 372  188
   18     8 Andrzej        Kroc                  124.26 -  364: 434   74
   19     6 Kamil          Górka                 141.04 +  427: 323  191
   20     6 Jan            Mrozowski             144.42 -  323: 487   94
   21     6 Tomasz         Ciejka                135.90 -  338: 411   86
   22     6 Kacper         Zegadło               117.17 -  328: 425   67
   23     8 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  420: 335  176
   24     6 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  453: 255  163
   25     3 Mateusz        Królikowski           135.88 +  453: 369  186
   26     2 Krzysztof      Obremski              141.01 -  334: 353   91
   27     4 Tomasz         Suchanek              136.88 +  443: 352  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3215  / 25 128.60




	Grzegorz Łukasik 141.45 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dominik        Urbacki               147.93 +  452: 342  198
    2    18 Maciej         Czupryniak            143.33 +  453: 350  193
    3     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  429: 324  178
    4     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  325: 429  107
    5     4 Krzysztof      Obremski              141.01 -  379: 434   91
    6     4 Tomasz         Suchanek              136.88 -  186: 482   87
    7    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  460: 321  150
    8    11 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  375: 412   63
    9     5 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  332: 439   76
   10    16 Tomasz         Lempart               121.55 -  313: 339   72
   11    15 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  355: 394   75
   12    14 Justyna        Górka                 139.75 +  416: 390  190
   13    15 Maciej         Rzychoń               122.70 +  414: 399  173
   14    15 Marek          Salamon               130.02 -  304: 377   80
   15    14 Janusz         Krupiński             130.76 -  410: 506   81
   16    15 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  290: 473   86
   17    16 Sławomir       Zabawa                109.71 -  339: 416   60
   18    14 Paweł          Janaś                 132.47 -  324: 447   82
   19    12 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  413: 288  176
   20    10 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  432: 340  179
   21    10 Szymon         Płachta               133.88 +  396: 299  184
   22    11 Andrzej        Kroc                  124.26 -  349: 383   74
   23    10 Wojciech       Zemło                 137.42 -  288: 392   87
   24    11 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  358: 386   68
   25     8 Tomasz         Ciejka                135.90 -  336: 376   86
   26     7 Kamil          Górka                 141.04 +  360: 345  191
   27     5 Jan            Mrozowski             144.42 -  267: 434   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3181  / 27 117.81




	Kamil Górka 141.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  374: 333  182
    2    10 Justyna        Górka                 139.75 +  458: 306  190
    3     9 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  511: 247  175
    4     9 Janusz         Krupiński             130.76 +  426: 318  181
    5     9 Maciej         Rzychoń               122.70 +  395: 335  173
    6    10 Leszek         Stecuła               121.62 +  331: 296  172
    7    17 Paweł          Janaś                 132.47 -  348: 424   82
    8    20 Sławomir       Zabawa                109.71 +  590: 202  160
    9    18 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  370: 407   74
   10     9 Szymon         Płachta               133.88 +  493: 364  184
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  355: 430   79
   12     9 Rafał          Wesołowski            130.89 +  427: 350  181
   13     9 Jakub          Szymczak              137.51 -  308: 480   88
   14    11 Andrzej        Kroc                  124.26 +  377: 370  174
   15    11 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  561: 312  173
   16     9 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  511: 370  163
   17     9 Kacper         Zegadło               117.17 +  365: 341  167
   18     9 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  395: 288  150
   19     6 Maciej         Czupryniak            143.33 -  323: 427   93
   20     5 Dominik        Urbacki               147.93 +  348: 302  198
   21     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  461: 366  178
   22     1 Bartosz        Morawski              157.05 +  586: 382  207
   23     4 Krzysztof      Obremski              141.01 +  403: 325  191
   24     3 Mateusz        Królikowski           135.88 +  457: 281  186
   25     5 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  490: 374  194
   26     7 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  345: 360   91
   27     6 Irena          Sołdan                131.98 +  436: 434  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4268  / 27 158.07




	Krzysztof Obremski 141.01 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  489: 270  163
    2     2 Kacper         Zegadło               117.17 -  295: 450   67
    4     4 Rafał          Lenartowski           144.38 +  404: 336  194
    5     4 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  434: 379  191
    6     2 Irena          Sołdan                131.98 -  296: 401   82
    8     2 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  412: 276  182
    9     1 Justyna        Górka                 139.75 +  365: 345  190
   10     3 Łukasz         Sornek                120.17 +  433: 297  170
   11     2 Marek          Salamon               130.02 +  365: 351  180
   13     4 Paweł          Janaś                 132.47 -  407: 415   82
   14     3 Sławomir       Zabawa                109.71 +  387: 291  160
   15     1 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  397: 319  186
   16     2 Rafał          Wesołowski            130.89 +  373: 358  181
   17     4 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  336: 379   55
   18     1 Szymon         Płachta               133.88 -  378: 397   84
   20     1 Jakub          Szymczak              137.51 -  343: 396   88
   21     1 Wojciech       Zemło                 137.42 +  353: 313  187
   22     2 Jan            Mrozowski             144.42 -  321: 387   94
   23     4 Kamil          Górka                 141.04 -  325: 403   91
   24     1 Tomasz         Ciejka                135.90 -  317: 493   86
   26     2 Maciej         Czupryniak            143.33 +  353: 334  193
   27     2 Dominik        Urbacki               147.93 +  429: 348  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3104  / 22 141.09




	Justyna Górka 139.75 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Mrozowski             144.42 +  485: 418  194
    2    10 Kamil          Górka                 141.04 -  306: 458   91
    3    10 Tomasz         Ciejka                135.90 +  375: 327  186
    4     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  394: 260  174
    5     5 Dominik        Urbacki               147.93 +  380: 356  198
    6     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  395: 402   94
    7     2 Tomasz         Suchanek              136.88 -  301: 462   87
    8     1 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  557: 248  171
    9     1 Krzysztof      Obremski              141.01 -  345: 365   91
   10    13 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  315: 422   94
   11    13 Irena          Sołdan                131.98 +  377: 376  182
   12    14 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  390: 416   91
   13    17 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  394: 365  163
   14    17 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  452: 296  176
   15    18 Kacper         Zegadło               117.17 -  325: 436   67
   16    17 Marek          Salamon               130.02 +  414: 338  180
   17    19 Janusz         Krupiński             130.76 +  336: 286  181
   18    19 Maciej         Rzychoń               122.70 +  366: 337  173
   19    13 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  388: 436   86
   20    13 Paweł          Janaś                 132.47 +  458: 255  182
   21    16 Sławomir       Zabawa                109.71 +  462: 243  160
   22    13 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  388: 301  176
   23    16 Szymon         Płachta               133.88 -  290: 439   84
   24    14 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  369: 409   55
   25     9 Wojciech       Zemło                 137.42 -  386: 429   87
   26     9 Jakub          Szymczak              137.51 +  407: 327  188
   27    12 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  394: 279  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3784  / 27 140.15




	Jakub Szymczak 137.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janusz         Krupiński             130.76 +  467: 342  181
    2    16 Leszek         Stecuła               121.62 +  388: 366  172
    3    13 Marek          Salamon               130.02 +  373: 364  180
    4    14 Paweł          Janaś                 132.47 +  413: 351  182
    5    14 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  358: 391   74
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  419: 433   79
    8    16 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  356: 328  155
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  479: 299  176
   10    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  571: 274  167
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  389: 379  176
   12    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  454: 293  163
   13     9 Kamil          Górka                 141.04 +  480: 308  191
   14     9 Tomasz         Ciejka                135.90 -  335: 379   86
   15    12 Łukasz         Bobowski              135.59 +  467: 312  186
   16     5 Dominik        Urbacki               147.93 +  427: 317  198
   17     6 Maciej         Czupryniak            143.33 -  372: 456   93
   18     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  433: 346  174
   19     3 Mateusz        Królikowski           135.88 -  390: 402   86
   20     1 Krzysztof      Obremski              141.01 +  396: 343  191
   21     2 Tomasz         Suchanek              136.88 +  433: 360  187
   22     9 Miłosz         Wrzałek               144.20 =  374: 374  144
   23     9 Rafał          Lenartowski           144.38 +  468: 231  194
   24     9 Irena          Sołdan                131.98 -  348: 446   82
   26     9 Justyna        Górka                 139.75 -  327: 407   90
   27    11 Tomasz         Lempart               121.55 +  427: 356  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3779  / 25 151.16




	Wojciech Zemło 137.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Rzychoń               122.70 +  370: 329  173
    2    15 Marek          Salamon               130.02 -  301: 346   80
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  543: 328  186
    5    13 Paweł          Janaś                 132.47 -  393: 397   82
    6    15 Sławomir       Zabawa                109.71 +  387: 315  160
    7    10 Szymon         Płachta               133.88 +  406: 358  184
    8    15 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  458: 341  179
    9    13 Rafał          Wesołowski            130.89 =  412: 412  131
   10    17 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  357: 337  176
   11    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  412: 286  167
   12    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  423: 333  150
   13    10 Jan            Mrozowski             144.42 +  437: 401  194
   14    10 Łukasz         Bobowski              135.59 -  397: 446   86
   15    10 Tomasz         Ciejka                135.90 -  258: 432   86
   17     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  453: 307  174
   18     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  350: 434   98
   19     2 Tomasz         Suchanek              136.88 +  440: 377  187
   20     2 Mateusz        Królikowski           135.88 +  409: 327  186
   21     1 Krzysztof      Obremski              141.01 -  313: 353   91
   22    10 Rafał          Lenartowski           144.38 -  302: 454   94
   23    10 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  392: 288  191
   24    10 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  377: 457   94
   25     9 Justyna        Górka                 139.75 +  429: 386  190
   26    11 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  401: 383  175
   27     9 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  393: 335  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3696  / 25 147.84




	Tomasz Suchanek 136.88 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               117.17 +  545: 333  167
    2     3 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  379: 312  163
    3     1 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  495: 376  150
    4     1 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  471: 366  194
    5     1 Rafał          Lenartowski           144.38 -  279: 593   94
    6     4 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  482: 186  191
    7     2 Justyna        Górka                 139.75 +  462: 301  190
    8     4 Tomasz         Lempart               121.55 -  409: 444   72
    9     2 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  360: 421   82
   11     3 Janusz         Krupiński             130.76 +  498: 291  181
   12     2 Marek          Salamon               130.02 +  398: 378  180
   13     1 Sławomir       Zabawa                109.71 +  471: 317  160
   14     2 Paweł          Janaś                 132.47 +  442: 392  182
   15     4 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  383: 355  174
   17     1 Szymon         Płachta               133.88 -  432: 442   84
   18     4 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  361: 353  179
   19     2 Wojciech       Zemło                 137.42 -  377: 440   87
   20     4 Andrzej        Kroc                  124.26 -  316: 376   74
   21     2 Jakub          Szymczak              137.51 -  360: 433   88
   22     4 Tomasz         Ciejka                135.90 -  340: 431   86
   24     4 Łukasz         Bobowski              135.59 -  313: 429   86
   25     2 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 -  368: 376   74
   27     4 Maciej         Czupryniak            143.33 -  352: 443   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3031  / 23 131.78




	Grzegorz Koczkodon 136.27 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               133.88 +  428: 296  184
    2     5 Rafał          Wesołowski            130.89 +  409: 348  181
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  365: 321  176
    4    13 Wojciech       Zemło                 137.42 -  328: 543   87
    5    16 Andrzej        Kroc                  124.26 +  404: 397  174
    6    14 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  284: 402   68
    7    18 Łukasz         Bobowski              135.59 -  337: 442   86
    8    17 Jan            Mrozowski             144.42 +  420: 227  194
    9    20 Tomasz         Ciejka                135.90 -  437: 441   86
   10     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  377: 458   98
   11     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  421: 313  194
   12     7 Maciej         Czupryniak            143.33 +  448: 369  193
   13     2 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  391: 320  171
   14     4 Mateusz        Królikowski           135.88 -  373: 399   86
   15     1 Krzysztof      Obremski              141.01 -  319: 397   91
   16    15 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  473: 290  191
   17    13 Rafał          Lenartowski           144.38 +  553: 272  194
   18    15 Irena          Sołdan                131.98 +  428: 295  182
   19    13 Justyna        Górka                 139.75 +  436: 388  190
   20    14 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  376: 465   82
   21    13 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  353: 300  175
   22    20 Maciej         Rzychoń               122.70 -  367: 386   73
   23    17 Janusz         Krupiński             130.76 -  321: 337   81
   24    17 Marek          Salamon               130.02 -  342: 427   80
   25    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  360: 382   76
   26    19 Kacper         Zegadło               117.17 -  350: 473   67
   27    17 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  340: 412   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3523  / 27 130.48




	Tomasz Ciejka 135.90 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Lempart               121.55 +  401: 284  172
    2    12 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  375: 367  175
    3    10 Justyna        Górka                 139.75 -  327: 375   90
    4    12 Leszek         Stecuła               121.62 +  481: 304  172
    5    11 Janusz         Krupiński             130.76 +  426: 374  181
    6     9 Marek          Salamon               130.02 -  366: 367   80
    7    19 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  392: 337  174
    8    18 Paweł          Janaś                 132.47 -  380: 399   82
    9    20 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  441: 437  186
   10    12 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  365: 321  155
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  430: 345  176
   12    12 Szymon         Płachta               133.88 -  299: 432   84
   13    11 Andrzej        Kroc                  124.26 +  413: 390  174
   14     9 Jakub          Szymczak              137.51 +  379: 335  188
   15    10 Wojciech       Zemło                 137.42 +  432: 258  187
   16    10 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  399: 291  150
   17    11 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  398: 329  176
   18    11 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  434: 382  163
   19     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  366: 421   94
   20     7 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  404: 298  178
   21     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  411: 338  193
   22     4 Tomasz         Suchanek              136.88 +  431: 340  187
   23     1 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  409: 319  171
   24     1 Krzysztof      Obremski              141.01 +  493: 317  191
   25     8 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  376: 336  191
   26     8 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  351: 424   94
   27     8 Rafał          Lenartowski           144.38 -  311: 392   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4158  / 27 154.00




	Mateusz Królikowski 135.88 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  367: 364  150
    2     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  280: 569   76
    3     4 Kacper         Zegadło               117.17 -  368: 410   67
    5     2 Irena          Sołdan                131.98 -  373: 584   82
    7     1 Tomasz         Lempart               121.55 -  285: 400   72
    9     4 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  356: 411   75
   10     4 Maciej         Rzychoń               122.70 -  357: 426   73
   12     3 Łukasz         Sornek                120.17 +  438: 416  170
   13     3 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  423: 269  174
   14     4 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  399: 373  186
   15     3 Paweł          Janaś                 132.47 -  350: 430   82
   16     4 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  337: 375   55
   17     2 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  459: 321  176
   19     3 Jakub          Szymczak              137.51 +  402: 390  188
   20     2 Wojciech       Zemło                 137.42 -  327: 409   87
   21     4 Andrzej        Kroc                  124.26 -  247: 484   74
   23     2 Jan            Mrozowski             144.42 -  267: 416   94
   24     3 Kamil          Górka                 141.04 -  281: 457   91
   25     3 Maciej         Czupryniak            143.33 -  369: 453   93
   26     3 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  382: 331  174
   27     3 Marek          Dudkiewicz            127.61 -  328: 384   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2317  / 21 110.33




	Łukasz Bobowski 135.59 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  474: 287  175
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  411: 308  182
    3    11 Tomasz         Lempart               121.55 +  385: 291  172
    4    11 Maciej         Rzychoń               122.70 +  360: 353  173
    5    12 Marek          Salamon               130.02 +  440: 367  180
    6    11 Janusz         Krupiński             130.76 -  289: 368   81
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  442: 337  186
    8    19 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  387: 362  174
    9    19 Sławomir       Zabawa                109.71 +  373: 235  160
   10    10 Rafał          Wesołowski            130.89 -  328: 479   81
   11    11 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  426: 324  155
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  512: 342  179
   13    12 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  537: 298  168
   14    10 Wojciech       Zemło                 137.42 +  446: 397  187
   15    12 Jakub          Szymczak              137.51 -  312: 467   88
   16    11 Kacper         Zegadło               117.17 +  471: 257  167
   17    12 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  405: 262  150
   18    10 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  469: 321  176
   19     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  431: 346  178
   20     8 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  438: 331  194
   21     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  299: 471   98
   22     3 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  386: 327  171
   23     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  362: 438  107
   24     4 Tomasz         Suchanek              136.88 +  429: 313  187
   25     6 Rafał          Lenartowski           144.38 +  445: 388  194
   26     5 Irena          Sołdan                131.98 +  404: 340  182
   27     7 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  335: 333  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4339  / 27 160.70




	Szymon Płachta 133.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  296: 428   86
    2     6 Paweł          Janaś                 132.47 -  379: 382   82
    3    18 Sławomir       Zabawa                109.71 +  405: 335  160
    4    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  513: 471  150
    5    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  414: 335  167
    6    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  471: 266  163
    7    10 Wojciech       Zemło                 137.42 -  358: 406   87
    9    14 Andrzej        Kroc                  124.26 +  416: 339  174
   10     9 Kamil          Górka                 141.04 -  364: 493   91
   12    12 Tomasz         Ciejka                135.90 +  432: 299  186
   13     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  287: 526   98
   15     7 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  419: 405  178
   16     1 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  473: 374  171
   17     1 Tomasz         Suchanek              136.88 +  442: 432  187
   18     1 Krzysztof      Obremski              141.01 +  397: 378  191
   19    10 Rafał          Lenartowski           144.38 -  385: 428   94
   20     9 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  359: 368   94
   21    10 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  299: 396   91
   23    16 Justyna        Górka                 139.75 +  439: 290  190
   24    15 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  364: 467   75
   26    13 Łukasz         Sornek                120.17 +  444: 434  170
   27    13 Janusz         Krupiński             130.76 -  323: 332   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2966  / 22 134.82




	Paweł Janaś 132.47 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  314: 386   76
    2     6 Szymon         Płachta               133.88 +  382: 379  184
    3    20 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  325: 500   79
    4    14 Jakub          Szymczak              137.51 -  351: 413   88
    5    13 Wojciech       Zemło                 137.42 +  397: 393  187
    6    13 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  356: 308  173
    7    17 Kamil          Górka                 141.04 +  424: 348  191
    8    18 Tomasz         Ciejka                135.90 +  399: 380  186
    9    17 Jan            Mrozowski             144.42 +  365: 285  194
   10     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  435: 377  193
   11     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  448: 364  174
   12     6 Dominik        Urbacki               147.93 -  372: 442   98
   13     4 Krzysztof      Obremski              141.01 +  415: 407  191
   14     2 Tomasz         Suchanek              136.88 -  392: 442   87
   15     3 Mateusz        Królikowski           135.88 +  430: 350  186
   16    14 Rafał          Lenartowski           144.38 -  366: 423   94
   17    14 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  415: 339  194
   18    14 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  447: 324  191
   19    14 Tomasz         Lempart               121.55 -  329: 397   72
   20    13 Justyna        Górka                 139.75 -  255: 458   90
   21    14 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  324: 425   82
   22    17 Janusz         Krupiński             130.76 -  226: 433   81
   23    18 Maciej         Rzychoń               122.70 -  368: 388   73
   24    20 Łukasz         Sornek                120.17 +  389: 349  170
   25    19 Kacper         Zegadło               117.17 +  377: 296  167
   26    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  448: 324  176
   27    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  402: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3827  / 27 141.74




	Małgorzata Sulejewska 132.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 141.04 -  333: 374   91
    2     9 Łukasz         Bobowski              135.59 -  308: 411   86
    3    12 Jan            Mrozowski             144.42 +  426: 371  194
    4     7 Dominik        Urbacki               147.93 -  369: 388   98
    5     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 -  373: 426   78
    6     5 Maciej         Czupryniak            143.33 +  383: 333  193
    7     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  323: 454  107
    8     2 Krzysztof      Obremski              141.01 -  276: 412   91
    9     2 Tomasz         Suchanek              136.88 +  421: 360  187
   10    14 Irena          Sołdan                131.98 +  359: 335  182
   11    14 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  476: 320  194
   12    15 Rafał          Lenartowski           144.38 -  369: 446   94
   13    18 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  315: 404   76
   14    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  419: 268  150
   15    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  429: 349  163
   16    18 Łukasz         Sornek                120.17 +  434: 336  170
   17    17 Marek          Salamon               130.02 +  382: 370  180
   18    17 Janusz         Krupiński             130.76 +  371: 345  181
   19    15 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  304: 583   74
   20    14 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  465: 376  186
   21    14 Paweł          Janaś                 132.47 +  425: 324  182
   22    14 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  425: 346  179
   23    15 Rafał          Wesołowski            130.89 +  454: 386  181
   24    13 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  479: 346  176
   25    10 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  377: 310  168
   26    10 Andrzej        Kroc                  124.26 +  411: 309  174
   27     9 Wojciech       Zemło                 137.42 -  335: 393   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3922  / 27 145.26




	Irena Sołdan 131.98 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 -  289: 450   78
    2    20 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  370: 506   94
    3     6 Dominik        Urbacki               147.93 +  400: 329  198
    4     2 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  383: 369  171
    5     2 Mateusz        Królikowski           135.88 +  584: 373  186
    6     2 Krzysztof      Obremski              141.01 +  401: 296  191
    7    14 Kacper         Zegadło               117.17 -  353: 381   67
    8    12 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  434: 295  150
    9     7 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  373: 403   63
   10    14 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  335: 359   82
   11    13 Justyna        Górka                 139.75 -  376: 377   90
   12    16 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  362: 372   75
   13    14 Marek          Salamon               130.02 +  400: 348  180
   14    14 Łukasz         Sornek                120.17 -  308: 314   70
   15    13 Maciej         Rzychoń               122.70 +  379: 327  173
   16    16 Sławomir       Zabawa                109.71 +  410: 343  160
   17    15 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  443: 396  174
   18    15 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  295: 428   86
   19    11 Rafał          Wesołowski            130.89 +  341: 309  181
   20    12 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  474: 385  155
   21     9 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  388: 297  176
   22    12 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  417: 370  168
   23    11 Andrzej        Kroc                  124.26 +  410: 287  174
   24     9 Jakub          Szymczak              137.51 +  446: 348  188
   25     7 Jan            Mrozowski             144.42 -  351: 444   94
   26     5 Łukasz         Bobowski              135.59 -  340: 404   86
   27     6 Kamil          Górka                 141.04 -  434: 436   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3601  / 27 133.37




	Rafał Wesołowski 130.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  325: 428   74
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  348: 409   86
    4    18 Kacper         Zegadło               117.17 -  291: 398   67
    6    17 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  386: 418   76
    8    13 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  402: 267  168
    9    13 Wojciech       Zemło                 137.42 =  412: 412  137
   10    10 Łukasz         Bobowski              135.59 +  479: 328  186
   11    12 Jan            Mrozowski             144.42 +  382: 356  194
   12     9 Kamil          Górka                 141.04 -  350: 427   91
   13     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  428: 337  178
   14     8 Dominik        Urbacki               147.93 -  332: 468   98
   15     6 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  392: 334  194
   16     2 Krzysztof      Obremski              141.01 -  358: 373   91
   18     3 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  393: 382  171
   19    11 Irena          Sołdan                131.98 -  309: 341   82
   21    12 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  391: 412   94
   22    16 Tomasz         Lempart               121.55 +  485: 305  172
   23    15 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  386: 454   82
   25    13 Maciej         Rzychoń               122.70 -  320: 366   73
   26    15 Janusz         Krupiński             130.76 -  309: 424   81
   27    14 Marek          Salamon               130.02 -  303: 456   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2475  / 21 117.86




	Janusz Krupiński 130.76 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Szymczak              137.51 -  342: 467   88
    2    14 Andrzej        Kroc                  124.26 +  353: 343  174
    3    16 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  429: 274  173
    4     9 Kamil          Górka                 141.04 -  318: 426   91
    5    11 Tomasz         Ciejka                135.90 -  374: 426   86
    6    11 Łukasz         Bobowski              135.59 +  368: 289  186
    7     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  348: 421   94
    8     5 Maciej         Czupryniak            143.33 +  443: 432  193
    9    11 Dominik        Urbacki               147.93 -  321: 394   98
   10     1 Bartosz        Morawski              157.05 -  304: 436  107
   11     3 Tomasz         Suchanek              136.88 -  291: 498   87
   12     4 Małgorzata     Szczygieł             121.37 -  327: 426   71
   13    16 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  452: 388  194
   14    13 Rafał          Lenartowski           144.38 -  297: 582   94
   15    14 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  506: 410  191
   16    19 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  363: 360  175
   17    19 Justyna        Górka                 139.75 -  286: 336   90
   18    17 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  345: 371   82
   19    17 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  373: 348  176
   20    17 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  373: 360  163
   21    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  406: 327  167
   22    17 Paweł          Janaś                 132.47 +  433: 226  182
   23    17 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  337: 321  186
   24    18 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  302: 475   74
   25    14 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  348: 340  176
   26    15 Rafał          Wesołowski            130.89 +  424: 309  181
   27    13 Szymon         Płachta               133.88 +  332: 323  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3763  / 27 139.37




	Marek Salamon 130.02 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kroc                  124.26 +  446: 389  174
    2    15 Wojciech       Zemło                 137.42 +  346: 301  187
    3    13 Jakub          Szymczak              137.51 -  364: 373   88
    4    10 Jan            Mrozowski             144.42 -  304: 335   94
    5    12 Łukasz         Bobowski              135.59 -  367: 440   86
    6     9 Tomasz         Ciejka                135.90 +  367: 366  186
    7     6 Maciej         Czupryniak            143.33 -  323: 419   93
    8     6 Dominik        Urbacki               147.93 -  404: 424   98
    9    10 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  370: 347  194
   10     2 Małgorzata     Szczygieł             121.37 -  300: 408   71
   11     2 Krzysztof      Obremski              141.01 -  351: 365   91
   12     2 Tomasz         Suchanek              136.88 -  378: 398   87
   13    14 Irena          Sołdan                131.98 -  348: 400   82
   14    15 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  377: 304  191
   15    16 Rafał          Lenartowski           144.38 -  400: 466   94
   16    17 Justyna        Górka                 139.75 -  338: 414   90
   17    17 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  370: 382   82
   18    18 Tomasz         Lempart               121.55 -  390: 406   72
   19    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  443: 360  167
   20    18 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  362: 354  176
   21    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  409: 381  150
   22    18 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  392: 315  174
   23    20 Sławomir       Zabawa                109.71 +  328: 269  160
   24    17 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  427: 342  186
   25    15 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  412: 348  155
   26    14 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  291: 403   79
   27    14 Rafał          Wesołowski            130.89 +  456: 303  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3488  / 27 129.19




	Małgorzata Deszczyńska 129.19 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Zabawa                109.71 -  334: 398   60
    3    20 Paweł          Janaś                 132.47 +  500: 325  182
    4    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  436: 274  163
    5    19 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  428: 300  176
    6    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  432: 362  167
    7     9 Jakub          Szymczak              137.51 +  433: 419  188
    8    15 Wojciech       Zemło                 137.42 -  341: 458   87
    9    15 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  331: 268  173
   10    11 Jan            Mrozowski             144.42 +  512: 369  194
   11     9 Kamil          Górka                 141.04 +  430: 355  191
   12    10 Łukasz         Bobowski              135.59 -  342: 512   86
   13     6 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  466: 415  194
   14     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  469: 423  174
   15     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  376: 421   98
   17     3 Bartosz        Morawski              157.05 +  495: 419  207
   18     4 Tomasz         Suchanek              136.88 -  353: 361   87
   19     9 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  255: 568   94
   20    10 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  340: 432   91
   22    14 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  346: 425   82
   24    16 Tomasz         Lempart               121.55 +  380: 319  172
   25    16 Łukasz         Sornek                120.17 +  444: 301  170
   26    14 Marek          Salamon               130.02 +  403: 291  180
   27    15 Maciej         Rzychoń               122.70 +  321: 298  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3389  / 23 147.35




	Marek Dudkiewicz 127.61 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                131.98 +  450: 289  182
    2    17 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  377: 430   94
    3     8 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  324: 429   91
    4     8 Tomasz         Lempart               121.55 -  351: 382   72
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  426: 373  182
    6     8 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  386: 421   75
    7     8 Maciej         Rzychoń               122.70 -  333: 405   73
    8     8 Leszek         Stecuła               121.62 -  314: 402   72
   13     8 Rafał          Wesołowski            130.89 -  337: 428   81
   14     5 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  354: 365   55
   15     7 Szymon         Płachta               133.88 -  405: 419   84
   16     6 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  453: 230  168
   19     8 Łukasz         Bobowski              135.59 -  346: 431   86
   20     7 Tomasz         Ciejka                135.90 -  298: 404   86
   21     8 Kamil          Górka                 141.04 -  366: 461   91
   25     1 Bartosz        Morawski              157.05 -  342: 438  107
   26     4 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  424: 323  171
   27     3 Mateusz        Królikowski           135.88 +  384: 328  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 18 108.67




	Mariusz Sylwestrzuk 126.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Szczygieł             121.37 -  391: 411   71
    2     1 Mateusz        Królikowski           135.88 +  569: 280  186
    3     2 Bartosz        Morawski              157.05 +  605: 405  207
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  276: 444   76
    5    19 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  300: 428   79
    6    17 Rafał          Wesołowski            130.89 +  418: 386  181
    7    13 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  329: 449   94
    8    10 Rafał          Lenartowski           144.38 -  346: 379   94
    9     5 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  439: 332  191
   10    17 Wojciech       Zemło                 137.42 -  337: 357   87
   11    17 Jakub          Szymczak              137.51 -  379: 389   88
   12    20 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  454: 399  173
   13    18 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  404: 315  182
   14    17 Justyna        Górka                 139.75 -  296: 452   90
   15    20 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  299: 460   75
   16    12 Jan            Mrozowski             144.42 +  399: 379  194
   17    11 Tomasz         Ciejka                135.90 -  329: 398   86
   18    10 Łukasz         Bobowski              135.59 -  321: 469   86
   19    17 Janusz         Krupiński             130.76 -  348: 373   81
   20    18 Marek          Salamon               130.02 -  354: 362   80
   21    20 Łukasz         Sornek                120.17 +  431: 306  170
   22     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  301: 458   98
   23     8 Maciej         Czupryniak            143.33 -  335: 420   93
   24     8 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  262: 486   94
   25    20 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  382: 360  186
   26    20 Paweł          Janaś                 132.47 -  324: 448   82
   27    20 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  517: 304  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3298  / 27 122.15




	Krzysztof Sporczyk 126.12 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Janaś                 132.47 +  386: 314  182
    2     7 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  418: 354  174
    3    19 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  321: 365   86
    4    17 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  444: 276  176
    5    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 =  370: 370  100
    7    11 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  499: 387  173
    8    14 Andrzej        Kroc                  124.26 +  426: 353  174
    9    16 Jakub          Szymczak              137.51 -  299: 479   88
   11    10 Tomasz         Ciejka                135.90 -  345: 430   86
   12    11 Jan            Mrozowski             144.42 -  336: 516   94
   14     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  307: 443   94
   16     3 Bartosz        Morawski              157.05 +  420: 341  207
   17     2 Mateusz        Królikowski           135.88 -  321: 459   86
   19    12 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  288: 413   91
   20    11 Rafał          Lenartowski           144.38 -  304: 371   94
   21     9 Irena          Sołdan                131.98 -  297: 388   82
   22    13 Justyna        Górka                 139.75 -  301: 388   90
   23    14 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  429: 277  175
   24    13 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  346: 479   82
   25    14 Janusz         Krupiński             130.76 -  340: 348   81
   26    16 Maciej         Rzychoń               122.70 -  332: 366   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2488  / 21 118.48




	Krzysztof Gibas 124.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Bobowski              135.59 -  287: 474   86
    2    12 Tomasz         Ciejka                135.90 -  367: 375   86
    3     9 Kamil          Górka                 141.04 -  247: 511   91
    4     6 Maciej         Czupryniak            143.33 -  347: 370   93
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  401: 326  174
    6     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  421: 386  178
    7     4 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  346: 339  171
    8     3 Bartosz        Morawski              157.05 +  409: 384  207
    9     4 Mateusz        Królikowski           135.88 +  411: 356  186
   10    15 Rafał          Lenartowski           144.38 -  345: 501   94
   11    15 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  394: 355  191
   12    16 Irena          Sołdan                131.98 +  372: 362  182
   13    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  383: 334  150
   14    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  326: 295  167
   15    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  460: 299  176
   16    19 Janusz         Krupiński             130.76 -  360: 363   81
   17    20 Maciej         Rzychoń               122.70 +  388: 383  173
   18    20 Łukasz         Sornek                120.17 +  381: 266  170
   19    16 Sławomir       Zabawa                109.71 -  368: 399   60
   20    15 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  327: 316  174
   21    13 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  300: 353   86
   22    15 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  390: 437   55
   23    14 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  277: 429   76
   24    15 Szymon         Płachta               133.88 +  467: 364  184
   25    11 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  410: 269  173
   26    11 Wojciech       Zemło                 137.42 -  383: 401   87
   27    10 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  381: 408   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3619  / 27 134.04




	Andrzej Kroc 124.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Salamon               130.02 -  389: 446   80
    2    14 Janusz         Krupiński             130.76 -  343: 353   81
    3    14 Leszek         Stecuła               121.62 =  339: 339  122
    4    16 Sławomir       Zabawa                109.71 +  405: 365  160
    5    16 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  397: 404   86
    6    16 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  410: 457   74
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  353: 426   76
    9    14 Szymon         Płachta               133.88 -  339: 416   84
   11    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  432: 287  150
   12    18 Kacper         Zegadło               117.17 +  416: 394  167
   13    11 Tomasz         Ciejka                135.90 -  390: 413   86
   14    11 Kamil          Górka                 141.04 -  370: 377   91
   16     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  464: 356  194
   17     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  306: 436   98
   18     8 Maciej         Czupryniak            143.33 +  434: 364  193
   19     4 Bartosz        Morawski              157.05 +  373: 344  207
   20     4 Tomasz         Suchanek              136.88 +  376: 316  187
   21     4 Mateusz        Królikowski           135.88 +  484: 247  186
   22    11 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  383: 349  191
   23    11 Irena          Sołdan                131.98 -  287: 410   82
   25    12 Tomasz         Lempart               121.55 +  416: 395  172
   26    10 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  309: 411   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2849  / 22 129.50




	Mariola Osajda-Matczak 123.91 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     5 Justyna        Górka                 139.75 -  260: 394   90
    5     7 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  326: 401   75
    8     7 Maciej         Rzychoń               122.70 +  458: 357  173
    9    12 Leszek         Stecuła               121.62 +  356: 354  172
   10     8 Sławomir       Zabawa                109.71 -  299: 338   60
   11     8 Paweł          Janaś                 132.47 -  364: 448   82
   12     5 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  434: 389  174
   13     7 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  371: 390   55
   14     6 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  423: 469   79
   17     8 Wojciech       Zemło                 137.42 -  307: 453   87
   18     7 Jakub          Szymczak              137.51 -  346: 433   88
   22     8 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  413: 348  163
   23     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  464: 302  150
   24     5 Kacper         Zegadło               117.17 -  336: 355   67
   25     2 Tomasz         Suchanek              136.88 +  376: 368  187
   26     3 Mateusz        Królikowski           135.88 -  331: 382   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 16 111.75




	Jolanta Chłopińska 123.88 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            130.89 +  428: 325  181
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  354: 418   76
    3    17 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  488: 420  155
    4    15 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  394: 332  168
    5    14 Jakub          Szymczak              137.51 +  391: 358  188
    6    16 Andrzej        Kroc                  124.26 +  457: 410  174
    7    19 Tomasz         Ciejka                135.90 -  337: 392   86
    8    19 Łukasz         Bobowski              135.59 -  362: 387   86
    9    18 Kamil          Górka                 141.04 +  407: 370  191
   10     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 +  453: 346  194
   11     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  333: 317  193
   12     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 -  389: 434   74
   13     3 Mateusz        Królikowski           135.88 -  269: 423   86
   14     1 Bartosz        Morawski              157.05 -  283: 465  107
   15     4 Tomasz         Suchanek              136.88 -  355: 383   87
   16    13 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  311: 368   94
   17    15 Irena          Sołdan                131.98 -  396: 443   82
   18    16 Rafał          Lenartowski           144.38 +  395: 370  194
   19    15 Małgorzata     Sulejewska            132.00 +  583: 304  182
   20    15 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  316: 327   75
   21    15 Tomasz         Lempart               121.55 +  494: 285  172
   22    18 Marek          Salamon               130.02 -  315: 392   80
   23    19 Łukasz         Sornek                120.17 +  490: 388  170
   24    18 Janusz         Krupiński             130.76 +  475: 302  181
   25    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  504: 363  150
   26    17 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  302: 373   63
   27    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  304: 517   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3565  / 27 132.04




	Grzegorz Pukniel 123.27 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Maciej         Rzychoń               122.70 -  218: 536   73
    3    16 Janusz         Krupiński             130.76 -  274: 429   81
    5    15 Sławomir       Zabawa                109.71 -  331: 375   60
    6    13 Paweł          Janaś                 132.47 -  308: 356   82
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              126.12 -  387: 499   76
    9    15 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  268: 331   79
   10    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  271: 369   63
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  399: 454   76
   14    12 Jan            Mrozowski             144.42 +  403: 313  194
   15    11 Kamil          Górka                 141.04 -  312: 561   91
   16     8 Maciej         Czupryniak            143.33 -  306: 446   93
   18     6 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  279: 408   94
   20     3 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  454: 327  171
   21     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  260: 368  107
   23    12 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  340: 489   94
   24    12 Rafał          Lenartowski           144.38 -  308: 370   94
   25    11 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  269: 410   75
   27    12 Justyna        Górka                 139.75 -  279: 394   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 18  94.06




	Maciej Rzychoń 122.70 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Zemło                 137.42 -  329: 370   87
    2    13 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  536: 218  173
    3    15 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  353: 372   68
    4    11 Łukasz         Bobowski              135.59 -  353: 360   86
    5     9 Kamil          Górka                 141.04 -  335: 395   91
    6    12 Jan            Mrozowski             144.42 -  314: 387   94
    7     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  405: 333  178
    8     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 -  357: 458   74
    9     9 Maciej         Czupryniak            143.33 -  277: 469   93
   10     4 Mateusz        Królikowski           135.88 +  426: 357  186
   11     4 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  360: 359  171
   12     1 Bartosz        Morawski              157.05 +  366: 343  207
   13    15 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  399: 414   91
   14    16 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  312: 367   94
   15    13 Irena          Sołdan                131.98 -  327: 379   82
   16    20 Tomasz         Lempart               121.55 -  363: 439   72
   17    20 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  383: 388   75
   18    19 Justyna        Górka                 139.75 -  337: 366   90
   19    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  420: 230  150
   20    20 Kacper         Zegadło               117.17 +  416: 355  167
   21    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  443: 363  163
   22    20 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  386: 367  186
   23    18 Paweł          Janaś                 132.47 +  388: 368  182
   24    19 Sławomir       Zabawa                109.71 +  475: 237  160
   25    13 Rafał          Wesołowski            130.89 +  366: 320  181
   26    16 Krzysztof      Sporczyk              126.12 +  366: 332  176
   27    15 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  298: 321   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3456  / 27 128.00




	Leszek Stecuła 121.62 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  458: 358  168
    2    16 Jakub          Szymczak              137.51 -  366: 388   88
    3    14 Andrzej        Kroc                  124.26 =  339: 339  124
    4    12 Tomasz         Ciejka                135.90 -  304: 481   86
    5    10 Jan            Mrozowski             144.42 -  393: 485   94
    6    10 Kamil          Górka                 141.04 -  296: 331   91
    7     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  329: 427   98
    8     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  402: 314  178
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 -  354: 356   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  /  9 111.22




	Tomasz Lempart 121.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                135.90 -  284: 401   86
    2    11 Jan            Mrozowski             144.42 -  418: 420   94
    3    11 Łukasz         Bobowski              135.59 -  291: 385   86
    4     8 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  382: 351  178
    5     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  424: 369  193
    6     6 Dominik        Urbacki               147.93 -  312: 403   98
    7     1 Mateusz        Królikowski           135.88 +  400: 285  186
    8     4 Tomasz         Suchanek              136.88 +  444: 409  187
    9     3 Bartosz        Morawski              157.05 -  335: 542  107
   10    16 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  339: 313  191
   11    16 Rafał          Lenartowski           144.38 -  347: 365   94
   12    13 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  354: 403   94
   13    20 Kacper         Zegadło               117.17 -  278: 458   67
   14    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  415: 392  163
   15    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  395: 399   50
   16    20 Maciej         Rzychoń               122.70 +  439: 363  173
   17    18 Łukasz         Sornek                120.17 -  329: 352   70
   18    18 Marek          Salamon               130.02 +  406: 390  180
   19    14 Paweł          Janaś                 132.47 +  397: 329  182
   20    16 Sławomir       Zabawa                109.71 +  478: 308  160
   21    15 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  285: 494   74
   22    16 Rafał          Wesołowski            130.89 -  305: 485   81
   23    13 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  271: 440   55
   24    16 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  319: 380   79
   25    12 Andrzej        Kroc                  124.26 -  395: 416   74
   26    12 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  333: 369   68
   27    11 Jakub          Szymczak              137.51 -  356: 427   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3158  / 27 116.96




	Małgorzata Szczygieł 121.37 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 +  411: 391  176
    2     4 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  332: 374   50
    3     3 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  396: 375  163
    4     2 Irena          Sołdan                131.98 -  369: 383   82
    6     1 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  345: 419   94
    7     4 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  339: 346   75
    8     1 Justyna        Górka                 139.75 -  248: 557   90
   10     2 Marek          Salamon               130.02 +  408: 300  180
   11     4 Maciej         Rzychoń               122.70 -  359: 360   73
   12     4 Janusz         Krupiński             130.76 +  426: 327  181
   13     2 Grzegorz       Koczkodon             136.27 -  320: 391   86
   16     1 Szymon         Płachta               133.88 -  374: 473   84
   18     3 Rafał          Wesołowski            130.89 -  382: 393   81
   19     1 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  377: 330  168
   20     3 Grzegorz       Pukniel               123.27 -  327: 454   73
   22     3 Łukasz         Bobowski              135.59 -  327: 386   86
   23     1 Tomasz         Ciejka                135.90 -  319: 409   86
   25     4 Dominik        Urbacki               147.93 -  377: 385   98
   26     4 Marek          Dudkiewicz            127.61 -  323: 424   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 19 105.47




	Łukasz Sornek 120.17 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10     3 Krzysztof      Obremski              141.01 -  297: 433   91
   11     1 Bartosz        Morawski              157.05 -  231: 445  107
   12     3 Mateusz        Królikowski           135.88 -  416: 438   86
   13    13 Rafał          Lenartowski           144.38 +  350: 249  194
   14    14 Irena          Sołdan                131.98 +  314: 308  182
   15    15 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  256: 418   94
   16    18 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  336: 434   82
   17    18 Tomasz         Lempart               121.55 +  352: 329  172
   18    20 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  266: 381   75
   19    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  421: 357  163
   20    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  284: 429   50
   21    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.12 -  306: 431   76
   22    19 Sławomir       Zabawa                109.71 +  453: 280  160
   23    19 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  388: 490   74
   24    20 Paweł          Janaś                 132.47 -  349: 389   82
   25    16 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  301: 444   79
   26    13 Szymon         Płachta               133.88 -  434: 444   84
   27    16 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  378: 431   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 18 105.89




	Grażyna Wesołowska 118.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Stecuła               121.62 -  358: 458   72
    3    15 Maciej         Rzychoń               122.70 +  372: 353  173
    4    15 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  332: 394   74
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  402: 284  186
    7    12 Juliusz        Czupryniak            104.98 +  379: 353  155
    8    13 Rafał          Wesołowski            130.89 -  267: 402   81
   10    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  431: 450   50
   11    19 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  281: 361   63
   13    12 Łukasz         Bobowski              135.59 -  298: 537   86
   15     9 Jan            Mrozowski             144.42 +  383: 360  194
   16     6 Marek          Dudkiewicz            127.61 -  230: 453   78
   17     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  329: 345   94
   19     1 Małgorzata     Szczygieł             121.37 -  330: 377   71
   22    12 Irena          Sołdan                131.98 -  370: 417   82
   24    11 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  386: 358  191
   25    10 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  310: 377   82
   26    12 Tomasz         Lempart               121.55 +  369: 333  172
   27    10 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  408: 381  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2079  / 18 115.50




	Kacper Zegadło 117.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Suchanek              136.88 -  333: 545   87
    2     2 Krzysztof      Obremski              141.01 +  450: 295  191
    3     4 Mateusz        Królikowski           135.88 +  410: 368  186
    4    18 Rafał          Wesołowski            130.89 +  398: 291  181
    5    18 Szymon         Płachta               133.88 -  335: 414   84
    6    18 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  362: 432   79
    7    14 Irena          Sołdan                131.98 +  381: 353  182
    8     9 Miłosz         Wrzałek               144.20 +  450: 286  194
    9     6 Rafał          Lenartowski           144.38 -  334: 408   94
   10    18 Jakub          Szymczak              137.51 -  274: 571   88
   11    18 Wojciech       Zemło                 137.42 -  286: 412   87
   12    18 Andrzej        Kroc                  124.26 -  394: 416   74
   13    20 Tomasz         Lempart               121.55 +  458: 278  172
   14    18 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  295: 326   75
   15    18 Justyna        Górka                 139.75 +  436: 325  190
   16    11 Łukasz         Bobowski              135.59 -  257: 471   86
   17     9 Kamil          Górka                 141.04 -  341: 365   91
   18    12 Jan            Mrozowski             144.42 +  422: 285  194
   19    18 Marek          Salamon               130.02 -  360: 443   80
   20    20 Maciej         Rzychoń               122.70 -  355: 416   73
   21    18 Janusz         Krupiński             130.76 -  327: 406   81
   22     6 Maciej         Czupryniak            143.33 +  425: 328  193
   23     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  316: 358   98
   24     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  355: 336  174
   25    19 Paweł          Janaś                 132.47 -  296: 377   82
   26    19 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  473: 350  186
   27    18 Sławomir       Zabawa                109.71 +  337: 274  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3462  / 27 128.22




	Szymon Dąbrowski 112.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              141.01 -  270: 489   91
    2     3 Tomasz         Suchanek              136.88 -  312: 379   87
    3     3 Małgorzata     Szczygieł             121.37 -  375: 396   71
    4    19 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 -  274: 436   79
    5    20 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  388: 404   55
    6    19 Szymon         Płachta               133.88 -  266: 471   84
    7    15 Rafał          Lenartowski           144.38 -  281: 601   94
    8    11 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  412: 375  191
    9     7 Irena          Sołdan                131.98 +  403: 373  182
   10    19 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  369: 271  173
   11    19 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  361: 281  168
   12    19 Jakub          Szymczak              137.51 -  293: 454   88
   13    17 Justyna        Górka                 139.75 -  365: 394   90
   14    19 Tomasz         Lempart               121.55 -  392: 415   72
   15    19 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  349: 429   82
   16     9 Kamil          Górka                 141.04 -  370: 511   91
   17    10 Jan            Mrozowski             144.42 -  338: 373   94
   18    11 Tomasz         Ciejka                135.90 -  382: 434   86
   19    19 Łukasz         Sornek                120.17 -  357: 421   70
   20    17 Janusz         Krupiński             130.76 -  360: 373   81
   21    19 Maciej         Rzychoń               122.70 -  363: 443   73
   22     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 -  348: 413   74
   23     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  342: 354   94
   24     6 Maciej         Czupryniak            143.33 -  255: 453   93
   25    17 Sławomir       Zabawa                109.71 +  396: 335  160
   26    17 Jolanta        Chłopińska            123.88 +  373: 302  174
   27    17 Grzegorz       Koczkodon             136.27 +  412: 340  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2883  / 27 106.78




	Sławomir Zabawa 109.71 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Deszczyńska           129.19 +  398: 334  179
    2     8 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  293: 371   55
    3    18 Szymon         Płachta               133.88 -  335: 405   84
    4    16 Andrzej        Kroc                  124.26 -  365: 405   74
    5    15 Grzegorz       Pukniel               123.27 +  375: 331  173
    6    15 Wojciech       Zemło                 137.42 -  315: 387   87
    7    20 Jan            Mrozowski             144.42 -  296: 531   94
    8    20 Kamil          Górka                 141.04 -  202: 590   91
    9    19 Łukasz         Bobowski              135.59 -  235: 373   86
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  338: 299  174
   11     5 Dominik        Urbacki               147.93 -  380: 411   98
   12     8 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  349: 362   94
   13     1 Tomasz         Suchanek              136.88 -  317: 471   87
   14     3 Krzysztof      Obremski              141.01 -  291: 387   91
   15     2 Bartosz        Morawski              157.05 -  326: 534  107
   16    16 Irena          Sołdan                131.98 -  343: 410   82
   17    16 Grzegorz       Łukasik               141.45 +  416: 339  191
   18    13 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  256: 547   94
   19    16 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  399: 368  175
   20    16 Tomasz         Lempart               121.55 -  308: 478   72
   21    16 Justyna        Górka                 139.75 -  243: 462   90
   22    19 Łukasz         Sornek                120.17 -  280: 453   70
   23    20 Marek          Salamon               130.02 -  269: 328   80
   24    19 Maciej         Rzychoń               122.70 -  237: 475   73
   25    17 Szymon         Dąbrowski             112.65 -  335: 396   63
   26    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  383: 343  150
   27    18 Kacper         Zegadło               117.17 -  274: 337   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2781  / 27 103.00




	Juliusz Czupryniak 104.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Sławomir       Zabawa                109.71 +  371: 293  160
    3    17 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  420: 488   74
    5    20 Szymon         Dąbrowski             112.65 +  404: 388  163
    6    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  407: 369  150
    7    12 Grażyna        Wesołowska            118.08 -  353: 379   68
    8    16 Jakub          Szymczak              137.51 -  328: 356   88
   10    12 Tomasz         Ciejka                135.90 -  321: 365   86
   11    11 Łukasz         Bobowski              135.59 -  324: 426   86
   13     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 +  390: 371  174
   14     5 Marek          Dudkiewicz            127.61 +  365: 354  178
   15     8 Maciej         Czupryniak            143.33 -  347: 442   93
   16     4 Mateusz        Królikowski           135.88 +  375: 337  186
   17     4 Krzysztof      Obremski              141.01 +  379: 336  191
   18     2 Bartosz        Morawski              157.05 -  373: 418  107
   20    12 Irena          Sołdan                131.98 -  385: 474   82
   21    11 Rafał          Lenartowski           144.38 -  322: 511   94
   22    15 Krzysztof      Gibas                 124.69 +  437: 390  175
   23    13 Tomasz         Lempart               121.55 +  440: 271  172
   24    14 Justyna        Górka                 139.75 +  409: 369  190
   25    15 Marek          Salamon               130.02 -  348: 412   80
   27    16 Łukasz         Sornek                120.17 +  431: 378  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2767  / 21 131.76




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Królikowski           135.88 -  364: 367   86
    2     4 Małgorzata     Szczygieł             121.37 +  374: 332  171
    3     1 Tomasz         Suchanek              136.88 -  376: 495   87
    4    20 Szymon         Płachta               133.88 -  471: 513   84
    5    17 Krzysztof      Sporczyk              126.12 =  370: 370  126
    6    20 Juliusz        Czupryniak            104.98 -  369: 407   55
    7    16 Grzegorz       Łukasik               141.45 -  321: 460   91
    8    12 Irena          Sołdan                131.98 -  295: 434   82
    9     8 Miłosz         Wrzałek               144.20 -  186: 646   94
   10    20 Grażyna        Wesołowska            118.08 +  450: 431  168
   11    20 Andrzej        Kroc                  124.26 -  287: 432   74
   12    17 Wojciech       Zemło                 137.42 -  333: 423   87
   13    19 Krzysztof      Gibas                 124.69 -  334: 383   75
   14    20 Małgorzata     Sulejewska            132.00 -  268: 419   82
   15    17 Tomasz         Lempart               121.55 +  399: 395  172
   16    10 Tomasz         Ciejka                135.90 -  291: 399   86
   17    12 Łukasz         Bobowski              135.59 -  262: 405   86
   18     9 Kamil          Górka                 141.04 -  288: 395   91
   19    20 Maciej         Rzychoń               122.70 -  230: 420   73
   20    19 Łukasz         Sornek                120.17 +  429: 284  170
   21    17 Marek          Salamon               130.02 -  381: 409   80
   22     7 Piotr          Pietuchowski          143.80 -  331: 486   94
   23     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.91 -  302: 464   74
   24     7 Dominik        Urbacki               147.93 -  361: 383   98
   25    18 Jolanta        Chłopińska            123.88 -  363: 504   74
   26    18 Sławomir       Zabawa                109.71 -  343: 383   60
   27    19 Paweł          Janaś                 132.47 -  295: 402   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2602  / 27  96.37


RUNDA 1-1/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 KLUB       DĄBEK 4:0 (4:0)
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Sylwestrzuk           411: 391
   2 Tomasz         Suchanek             - Kacper         Zegadło               545: 333
   3 Mateusz        Królikowski          - Maciej         Dąbrowski             367: 364
   4 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Dąbrowski             489: 270

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       MIKRUS 2:2 (2:2)
   5 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Łukasik               342: 452
   6 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               466: 484
   7 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           471: 426
   8 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                450: 289

          Klub       GHOST                                    Klub       GHOST II 3:1 (3:1)
   9 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            374: 333
  10 Jan            Mrozowski            - Justyna        Górka                 418: 485
  11 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Gibas                 474: 287
  12 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Lempart               401: 284

          Klub       ŁKMS                                     Klub       GKS 2:2 (2:2)
  13 Wojciech       Zemło                - Maciej         Rzychoń               370: 329
  14 Jakub          Szymczak             - Janusz         Krupiński             467: 342
  15 Andrzej        Kroc                 - Marek          Salamon               389: 446
  16 Grażyna        Wesołowska           - Leszek         Stecuła               358: 458

          Klub       MACAKI                                   Klub       GRAJMYŻ 1:3 (1:3)
  17 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Koczkodon             296: 428
  18 Rafał          Wesołowski           - Jolanta        Chłopińska            325: 428
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Sławomir       Zabawa                334: 398
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Janaś                 386: 314

RUNDA 1-2/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 KLUB       DĄBEK 1:3 (5:3)
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mateusz        Królikowski           569: 280
   2 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Obremski              450: 295
   3 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              312: 379
   4 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Szczygieł             374: 332

          Klub       MACAKI                                   Klub       GRAJMYŻ 2:2 (3:5)
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            409: 348
   6 Paweł          Janaś                - Szymon         Płachta               382: 379
   7 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              354: 418
   8 Sławomir       Zabawa               - Juliusz        Czupryniak            293: 371

          Klub       GHOST                                    Klub       GHOST II 4:0 (7:1)
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              308: 411
  10 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 306: 458
  11 Tomasz         Lempart              - Jan            Mrozowski             418: 420
  12 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Ciejka                367: 375

          Klub       ŁKMS                                     Klub       GKS 1:3 (3:5)
  13 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Pukniel               536: 218
  14 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Kroc                  353: 343
  15 Marek          Salamon              - Wojciech       Zemło                 346: 301
  16 Leszek         Stecuła              - Jakub          Szymczak              366: 388

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       MIKRUS 1:3 (3:5)
  17 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            430: 377
  18 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Czupryniak            453: 350
  19 Rafał          Lenartowski          - Dominik        Urbacki               506: 333
  20 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          370: 506

RUNDA 1-3/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 KLUB       DĄBEK 2:2 (7:5)
   1 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Dąbrowski             495: 376
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartosz        Morawski              605: 405
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Dąbrowski             396: 375
   4 Kacper         Zegadło              - Mateusz        Królikowski           410: 368

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       MIKRUS 1:3 (4:8)
   5 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Lenartowski           452: 333
   6 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               400: 329
   7 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               396: 402
   8 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Dudkiewicz            429: 324

          Klub       GHOST                                    Klub       GHOST II 2:2 (9:3)
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 511: 247
  10 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                375: 327
  11 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Lempart               385: 291
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             426: 371

          Klub       ŁKMS                                     Klub       GKS 2,5:1,5 (5,5:6,5)
  13 Jakub          Szymczak             - Marek          Salamon               373: 364
  14 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Kroc                  339: 339
  15 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Rzychoń               372: 353
  16 Janusz         Krupiński            - Grzegorz       Pukniel               429: 274

          Klub       MACAKI                                   Klub       GRAJMYŻ 2:2 (5:7)
  17 Juliusz        Czupryniak           - Jolanta        Chłopińska            420: 488
  18 Sławomir       Zabawa               - Szymon         Płachta               335: 405
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             321: 365
  20 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Deszczyńska           325: 500

RUNDA 2-1/3

          Klub       MIKRUS                                   Klub       SIÓDEMKA 1:3 (1:3)
   1 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Suchanek              366: 471
   2 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             383: 369
   3 Grzegorz       Łukasik              - Bartosz        Morawski              325: 429
   4 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              336: 404

          Klub       GHOST II                                 KLUB       MATRIKS 2:2 (2:2)
   5 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        394: 260
   6 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Czupryniak            347: 370
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Dominik        Urbacki               369: 388
   8 Tomasz         Lempart              - Marek          Dudkiewicz            382: 351

          Klub       GKS                                      Klub       GHOST 0:4 (0:4)
   9 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 318: 426
  10 Marek          Salamon              - Jan            Mrozowski             304: 335
  11 Maciej         Rzychoń              - Łukasz         Bobowski              353: 360
  12 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Ciejka                304: 481

          Klub       GRAJMYŻ                                  Klub       ŁKMS 1:3 (1:3)
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Zemło                 328: 543
  14 Paweł          Janaś                - Jakub          Szymczak              351: 413
  15 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Wesołowska            394: 332
  16 Sławomir       Zabawa               - Andrzej        Kroc                  365: 405

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       MACAKI 1:3 (1:3)
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              276: 444
  18 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            398: 291
  19 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           274: 436
  20 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               471: 513

RUNDA 2-2/3

          Klub       MIKRUS                                   Klub       SIÓDEMKA 2:2 (3:5)
   1 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           279: 593
   2 Mateusz        Królikowski          - Irena          Sołdan                373: 584
   3 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               442: 256
   4 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               434: 379

          Klub       GHOST II                                 KLUB       MATRIKS 3:1 (5:3)
   5 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 356: 380
   6 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Lempart               369: 424
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Gibas                 326: 401
   8 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            426: 373

          Klub       GKS                                      Klub       GHOST 0:4 (0:8)
   9 Kamil          Górka                - Maciej         Rzychoń               395: 335
  10 Jan            Mrozowski            - Leszek         Stecuła               485: 393
  11 Tomasz         Ciejka               - Janusz         Krupiński             426: 374
  12 Łukasz         Bobowski             - Marek          Salamon               440: 367

          Klub       GRAJMYŻ                                  Klub       ŁKMS 4:0 (5:3)
  13 Wojciech       Zemło                - Paweł          Janaś                 393: 397
  14 Jakub          Szymczak             - Jolanta        Chłopińska            358: 391
  15 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Zabawa                331: 375
  16 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Koczkodon             397: 404

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       MACAKI 0,5:3,5 (1,5:6,5)
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             370: 370
  18 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               414: 335
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Sylwestrzuk           428: 300
  20 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             404: 388

RUNDA 2-3/3

          Klub       MIKRUS                                   Klub       SIÓDEMKA 2:2 (5:7)
   1 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Szczygieł             419: 345
   2 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                296: 401
   3 Rafał          Lenartowski          - Bartosz        Morawski              401: 476
   4 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Łukasik               482: 186

          Klub       GHOST II                                 KLUB       MATRIKS 2:2 (7:5)
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Czupryniak            383: 333
   6 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Lempart               403: 312
   7 Justyna        Górka                - Piotr          Pietuchowski          395: 402
   8 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Gibas                 386: 421

          Klub       GKS                                      Klub       GHOST 2:2 (2:10)
   9 Marek          Salamon              - Tomasz         Ciejka                367: 366
  10 Kamil          Górka                - Leszek         Stecuła               331: 296
  11 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              368: 289
  12 Jan            Mrozowski            - Maciej         Rzychoń               387: 314

          Klub       GRAJMYŻ                                  Klub       ŁKMS 2:2 (7:5)
  13 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Pukniel               356: 308
  14 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Koczkodon             402: 284
  15 Sławomir       Zabawa               - Wojciech       Zemło                 315: 387
  16 Andrzej        Kroc                 - Jolanta        Chłopińska            410: 457

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       MACAKI 1:3 (2,5:9,5)
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            418: 386
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               432: 362
  19 Szymon         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               266: 471
  20 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             407: 369

RUNDA 3-1/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       GHOST II 2:2 (2:2)
   1 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Lempart               285: 400
   2 Tomasz         Suchanek             - Justyna        Górka                 462: 301
   3 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            454: 323
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Gibas                 339: 346

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       GKS 3:1 (3:1)
   5 Dominik        Urbacki              - Leszek         Stecuła               427: 329
   6 Maciej         Czupryniak           - Marek          Salamon               419: 323
   7 Piotr          Pietuchowski         - Janusz         Krupiński             421: 348
   8 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Rzychoń               333: 405

          Klub       ŁKMS                                     Klub       MACAKI 2:2 (2:2)
   9 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Deszczyńska           419: 433
  10 Wojciech       Zemło                - Szymon         Płachta               406: 358
  11 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              387: 499
  12 Grażyna        Wesołowska           - Juliusz        Czupryniak            379: 353

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       MIKRUS 1:3 (1:3)
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               329: 449
  14 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                381: 353
  15 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           281: 601
  16 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Łukasik               321: 460

          Klub       GHOST                                    Klub       GRAJMYŻ 3:1 (3:1)
  17 Kamil          Górka                - Paweł          Janaś                 348: 424
  18 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Koczkodon             442: 337
  19 Tomasz         Ciejka               - Jolanta        Chłopińska            392: 337
  20 Jan            Mrozowski            - Sławomir       Zabawa                531: 296

RUNDA 3-2/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       GHOST II 1:3 (3:5)
   1 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             557: 248
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              276: 412
   3 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              409: 384
   4 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Suchanek              444: 409

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       GKS 2:2 (5:3)
   5 Janusz         Krupiński            - Maciej         Czupryniak            443: 432
   6 Marek          Salamon              - Dominik        Urbacki               404: 424
   7 Maciej         Rzychoń              - Mariola        Osajda-Matczak        357: 458
   8 Leszek         Stecuła              - Marek          Dudkiewicz            402: 314

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       MIKRUS 2:2 (3:5)
   9 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               286: 450
  10 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           379: 346
  11 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Dąbrowski             375: 412
  12 Irena          Sołdan               - Maciej         Dąbrowski             434: 295

          Klub       ŁKMS                                     Klub       MACAKI 2:2 (4:4)
  13 Rafał          Wesołowski           - Grażyna        Wesołowska            402: 267
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  426: 353
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Zemło                 341: 458
  16 Juliusz        Czupryniak           - Jakub          Szymczak              328: 356

          Klub       GHOST                                    Klub       GRAJMYŻ 2:2 (5:3)
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Jan            Mrozowski             420: 227
  18 Paweł          Janaś                - Tomasz         Ciejka                399: 380
  19 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Bobowski              362: 387
  20 Sławomir       Zabawa               - Kamil          Górka                 202: 590

RUNDA 3-3/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       GHOST II 2:2 (5:7)
   1 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 365: 345
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              421: 360
   3 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Lempart               542: 335
   4 Krzysztof      Gibas                - Mateusz        Królikowski           411: 356

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       MIKRUS 2:2 (5:7)
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Łukasik               439: 332
   6 Rafał          Lenartowski          - Kacper         Zegadło               408: 334
   7 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                403: 373
   8 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Dąbrowski             646: 186

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       GKS 3:1 (8:4)
   9 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Rzychoń               469: 277
  10 Marek          Salamon              - Piotr          Pietuchowski          370: 347
  11 Dominik        Urbacki              - Janusz         Krupiński             394: 321
  12 Leszek         Stecuła              - Mariola        Osajda-Matczak        354: 356

          Klub       ŁKMS                                     Klub       MACAKI 1,5:2,5 (5,5:6,5)
  13 Wojciech       Zemło                - Rafał          Wesołowski            412: 412
  14 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  416: 339
  15 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           268: 331
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              299: 479

          Klub       GHOST                                    Klub       GRAJMYŻ 2:2 (7:5)
  17 Jan            Mrozowski            - Paweł          Janaś                 285: 365
  18 Jolanta        Chłopińska           - Kamil          Górka                 407: 370
  19 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Zabawa                373: 235
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Ciejka                437: 441

RUNDA 4-1/3

          Klub       GKS                                      Klub       SIÓDEMKA 1:3 (1:3)
   1 Janusz         Krupiński            - Bartosz        Morawski              304: 436
   2 Marek          Salamon              - Małgorzata     Szczygieł             300: 408
   3 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Obremski              297: 433
   4 Maciej         Rzychoń              - Mateusz        Królikowski           426: 357

          Klub       GRAJMYŻ                                  KLUB       MATRIKS 3:1 (3:1)
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               377: 458
   6 Paweł          Janaś                - Maciej         Czupryniak            435: 377
   7 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Pietuchowski          453: 346
   8 Sławomir       Zabawa               - Mariola        Osajda-Matczak        338: 299

          Klub       MACAKI                                   Klub       GHOST 2:2 (2:2)
   9 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 364: 493
  10 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              479: 328
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Jan            Mrozowski             512: 369
  12 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Ciejka                321: 365

          Klub       MIKRUS                                   Klub       GHOST II 2:2 (2:2)
  13 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 422: 315
  14 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            335: 359
  15 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Gibas                 501: 345
  16 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Lempart               313: 339

          Klub       ŁKMS                                     KLUB       DĄBEK 2:2 (2:2)
  17 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Sylwestrzuk           357: 337
  18 Jakub          Szymczak             - Kacper         Zegadło               571: 274
  19 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Dąbrowski             271: 369
  20 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Dąbrowski             431: 450

RUNDA 4-2/3

          Klub       GKS                                      Klub       SIÓDEMKA 1:3 (2:6)
   1 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                445: 231
   2 Krzysztof      Obremski             - Marek          Salamon               365: 351
   3 Tomasz         Suchanek             - Janusz         Krupiński             498: 291
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Rzychoń               359: 360

          Klub       GRAJMYŻ                                  KLUB       MATRIKS 3:1 (6:2)
   5 Dominik        Urbacki              - Sławomir       Zabawa                411: 380
   6 Maciej         Czupryniak           - Jolanta        Chłopińska            317: 333
   7 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             313: 421
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Janaś                 364: 448

          Klub       MACAKI                                   Klub       GHOST 2:2 (4:4)
   9 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           355: 430
  10 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sporczyk              430: 345
  11 Łukasz         Bobowski             - Juliusz        Czupryniak            426: 324
  12 Jan            Mrozowski            - Rafał          Wesołowski            356: 382

          Klub       MIKRUS                                   Klub       GHOST II 1:3 (3:5)
  13 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                377: 376
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Miłosz         Wrzałek               476: 320
  15 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Łukasik               394: 355
  16 Tomasz         Lempart              - Rafał          Lenartowski           347: 365

          Klub       ŁKMS                                     KLUB       DĄBEK 3:1 (5:3)
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Szymczak              379: 389
  18 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Zemło                 286: 412
  19 Szymon         Dąbrowski            - Grażyna        Wesołowska            361: 281
  20 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  287: 432

RUNDA 4-3/3

          Klub       GKS                                      Klub       SIÓDEMKA 1:3 (3:9)
   1 Maciej         Rzychoń              - Bartosz        Morawski              366: 343
   2 Tomasz         Suchanek             - Marek          Salamon               398: 378
   3 Łukasz         Sornek               - Mateusz        Królikowski           416: 438
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Janusz         Krupiński             426: 327

          Klub       GRAJMYŻ                                  KLUB       MATRIKS 1:3 (7:5)
   5 Jolanta        Chłopińska           - Mariola        Osajda-Matczak        389: 434
   6 Dominik        Urbacki              - Paweł          Janaś                 442: 372
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Czupryniak            448: 369
   8 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Zabawa                362: 349

          Klub       MACAKI                                   Klub       GHOST 1:3 (5:7) 
   9 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 350: 427
  10 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Deszczyńska           512: 342
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Mrozowski             336: 516
  12 Tomasz         Ciejka               - Szymon         Płachta               299: 432

          Klub       MIKRUS                                   Klub       GHOST II 3:1 (6:6)
  13 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Lempart               403: 354
  14 Justyna        Górka                - Grzegorz       Łukasik               390: 416
  15 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Sulejewska            446: 369
  16 Krzysztof      Gibas                - Irena          Sołdan                372: 362

          Klub       ŁKMS                                     KLUB       DĄBEK 3:1 (8:4)
  17 Wojciech       Zemło                - Maciej         Dąbrowski             423: 333
  18 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kroc                  394: 416
  19 Jakub          Szymczak             - Szymon         Dąbrowski             454: 293
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               454: 399

RUNDA 5-1/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       GRAJMYŻ 2:2 (2:2)
   1 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Zabawa                471: 317
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Koczkodon             320: 391
   3 Mateusz        Królikowski          - Jolanta        Chłopińska            423: 269
   4 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Janaś                 407: 415

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       MACAKI 1:3 (1:3)
   5 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               526: 287
   6 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Deszczyńska           415: 466
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Juliusz        Czupryniak            371: 390
   8 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            337: 428

          Klub       GHOST                                    Klub       ŁKMS 2:2 (2:2)
   9 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              308: 480
  10 Jan            Mrozowski            - Wojciech       Zemło                 401: 437
  11 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Kroc                  413: 390
  12 Łukasz         Bobowski             - Grażyna        Wesołowska            537: 298

          Klub       GKS                                      Klub       MIKRUS 2:2 (2:2)
  13 Łukasz         Sornek               - Rafał          Lenartowski           350: 249
  14 Marek          Salamon              - Irena          Sołdan                348: 400
  15 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Łukasik               399: 414
  16 Janusz         Krupiński            - Miłosz         Wrzałek               452: 388

          Klub       GHOST II                                 KLUB       DĄBEK 2:2 (2:2)
  17 Justyna        Górka                - Szymon         Dąbrowski             394: 365
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Sylwestrzuk           315: 404
  19 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Dąbrowski             383: 334
  20 Tomasz         Lempart              - Kacper         Zegadło               278: 458

RUNDA 5-2/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       GRAJMYŻ 4:0 (6:2)
   1 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Morawski              283: 465
   2 Paweł          Janaś                - Tomasz         Suchanek              392: 442
   3 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Obremski              291: 387
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Królikowski           373: 399

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       MACAKI 2:2 (3:5)
   5 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            365: 354
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariola        Osajda-Matczak        469: 423
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          307: 443
   8 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Urbacki               332: 468

          Klub       GHOST                                    Klub       ŁKMS 3:1 (5:3)
   9 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Ciejka                335: 379
  10 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Bobowski              397: 446
  11 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Górka                 370: 377
  12 Grzegorz       Pukniel              - Jan            Mrozowski             403: 313

          Klub       GKS                                      Klub       MIKRUS 2:2 (4:4)
  13 Rafał          Lenartowski          - Janusz         Krupiński             582: 297
  14 Irena          Sołdan               - Łukasz         Sornek                308: 314
  15 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Salamon               304: 377
  16 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Rzychoń               367: 312

          Klub       GHOST II                                 KLUB       DĄBEK 4:0 (6:2)
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Górka                 296: 452
  18 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Gibas                 295: 326
  19 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Lempart               392: 415
  20 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Sulejewska            268: 419

RUNDA 5-3/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       GRAJMYŻ 3:1 (9:3)
   1 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             397: 319
   2 Sławomir       Zabawa               - Bartosz        Morawski              326: 534
   3 Mateusz        Królikowski          - Paweł          Janaś                 350: 430
   4 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Suchanek              355: 383

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       MACAKI 2:2 (5:7)
   5 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Deszczyńska           421: 376
   6 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          392: 334
   7 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               405: 419
   8 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Czupryniak            347: 442

          Klub       GHOST                                    Klub       ŁKMS 2:2 (7:5)
   9 Jan            Mrozowski            - Grażyna        Wesołowska            360: 383
  10 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Ciejka                258: 432
  11 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               561: 312
  12 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Bobowski              467: 312

          Klub       GKS                                      Klub       MIKRUS 1:3 (5:7)
  13 Maciej         Rzychoń              - Irena          Sołdan                327: 379
  14 Grzegorz       Łukasik              - Janusz         Krupiński             410: 506
  15 Łukasz         Sornek               - Miłosz         Wrzałek               256: 418
  16 Rafał          Lenartowski          - Marek          Salamon               466: 400

          Klub       GHOST II                                 KLUB       DĄBEK 2:2 (8:4)
  17 Tomasz         Lempart              - Maciej         Dąbrowski             395: 399
  18 Kacper         Zegadło              - Justyna        Górka                 436: 325
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Dąbrowski             429: 349
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Gibas                 299: 460

RUNDA 6-1/3

          Klub       MACAKI                                  Klub       SIÓDEMKA 3:1 (3:1)
   1 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Szczygieł             473: 374
   2 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              358: 373
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              420: 341
   4 Juliusz        Czupryniak           - Mateusz        Królikowski           375: 337

          Klub       ŁKMS                                    KLUB       MATRIKS 2:2 (2:2)
   5 Jakub          Szymczak             - Dominik        Urbacki               427: 317
   6 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Dudkiewicz            230: 453
   7 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Pietuchowski          464: 356
   8 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Czupryniak            306: 446

          KLUB       DĄBEK                                   Klub       GHOST 1:3 (1:3)
   9 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 370: 511
  10 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Ciejka                291: 399
  11 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Bobowski              257: 471
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jan            Mrozowski             399: 379

          Klub       MIKRUS                                  Klub       GRAJMYŻ 3:1 (3:1)
  13 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            368: 311
  14 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Janaś                 423: 366
  15 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             290: 473
  16 Irena          Sołdan               - Sławomir       Zabawa                410: 343

          Klub       GHOST II                                Klub       GKS 3:1 (3:1)
  17 Justyna        Górka                - Marek          Salamon               414: 338
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Sornek                434: 336
  19 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             360: 363
  20 Tomasz         Lempart              - Maciej         Rzychoń               439: 363

RUNDA 6-2/3

          Klub       MACAKI                                  Klub       SIÓDEMKA 3:1 (6:2)
   1 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Płachta               432: 442
   2 Mateusz        Królikowski          - Krzysztof      Sporczyk              459: 321
   3 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Deszczyńska           419: 495
   4 Krzysztof      Obremski             - Juliusz        Czupryniak            336: 379

          Klub       ŁKMS                                    KLUB       MATRIKS 1:3 (3:5)
   5 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kroc                  436: 306
   6 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Szymczak              456: 372
   7 Piotr          Pietuchowski         - Grażyna        Wesołowska            345: 329
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Zemło                 307: 453

          KLUB       DĄBEK                                   Klub       GHOST 0:4 (1:7)
   9 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               365: 341
  10 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             373: 338
  11 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Sylwestrzuk           398: 329
  12 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Dąbrowski             405: 262

          Klub       MIKRUS                                  Klub       GRAJMYŻ 1:3 (4:4)
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           553: 272
  14 Paweł          Janaś                - Miłosz         Wrzałek               415: 339
  15 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                396: 443
  16 Sławomir       Zabawa               - Grzegorz       Łukasik               416: 339

          Klub       GHOST II                                Klub       GKS 3:1 (6:2)
  17 Marek          Salamon              - Małgorzata     Sulejewska            370: 382
  18 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Lempart               352: 329
  19 Janusz         Krupiński            - Justyna        Górka                 286: 336
  20 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Gibas                 383: 388

RUNDA 6-3/3

          Klub       MACAKI                                  Klub       SIÓDEMKA 2:2 (8:4)
   1 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Obremski              397: 378
   2 Bartosz        Morawski             - Juliusz        Czupryniak            418: 373
   3 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             393: 382
   4 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Deszczyńska           361: 353

          Klub       ŁKMS                                    KLUB       MATRIKS 2:2 (5:7)
   5 Wojciech       Zemło                - Dominik        Urbacki               350: 434
   6 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               408: 279
   7 Jakub          Szymczak             - Mariola        Osajda-Matczak        433: 346
   8 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kroc                  364: 434

          KLUB       DĄBEK                                   Klub       GHOST 1:3 (2:10)
   9 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 288: 395
  10 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           469: 321
  11 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Ciejka                382: 434
  12 Jan            Mrozowski            - Kacper         Zegadło               285: 422

          Klub       MIKRUS                                  Klub       GRAJMYŻ 1:3 (5:7)
  13 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Zabawa                547: 256
  14 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Łukasik               447: 324
  15 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             295: 428
  16 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Lenartowski           395: 370

          Klub       GHOST II                                Klub       GKS 4:0 (10:2)
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Janusz         Krupiński             371: 345
  18 Marek          Salamon              - Tomasz         Lempart               390: 406
  19 Justyna        Górka                - Maciej         Rzychoń               366: 337
  20 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Gibas                 266: 381

RUNDA 7-1/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       ŁKMS 2:2 (2:2)
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Grażyna        Wesołowska            377: 330
   2 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Zemło                 377: 440
   3 Mateusz        Królikowski          - Jakub          Szymczak              402: 390
   4 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kroc                  344: 373

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       GHOST 3:1 (3:1)
   5 Dominik        Urbacki              - Jan            Mrozowski             398: 301
   6 Maciej         Czupryniak           - Kamil          Górka                 427: 323
   7 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Ciejka                421: 366
   8 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Bobowski              346: 431

          Klub       MIKRUS                                   Klub       MACAKI 4:0 (4:0)
   9 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           568: 255
  10 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               428: 385
  11 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            341: 309
  12 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Sporczyk              413: 288

          Klub       GRAJMYŻ                                  Klub       GHOST II 3:1 (3:1)
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Justyna        Górka                 436: 388
  14 Paweł          Janaś                - Tomasz         Lempart               329: 397
  15 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Sulejewska            583: 304
  16 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Gibas                 399: 368

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       GKS 0:4 (0:4)
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Krupiński             348: 373
  18 Kacper         Zegadło              - Marek          Salamon               360: 443
  19 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Sornek                357: 421
  20 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Rzychoń               230: 420

RUNDA 7-2/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       ŁKMS 0:4 (2:6)
   1 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              396: 343
   2 Wojciech       Zemło                - Mateusz        Królikowski           409: 327
   3 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Szczygieł             454: 327
   4 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Suchanek              376: 316

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       GHOST 0:4 (3:5)
   5 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               348: 302
   6 Jan            Mrozowski            - Maciej         Czupryniak            487: 323
   7 Tomasz         Ciejka               - Marek          Dudkiewicz            404: 298
   8 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Pietuchowski          438: 331

          Klub       MIKRUS                                   Klub       MACAKI 4:0 (8:0)
   9 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               359: 368
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Łukasik               340: 432
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           304: 371
  12 Juliusz        Czupryniak           - Irena          Sołdan                385: 474

          Klub       GRAJMYŻ                                  Klub       GHOST II 0:4 (3:5)
  13 Justyna        Górka                - Paweł          Janaś                 458: 255
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Koczkodon             465: 376
  15 Krzysztof      Gibas                - Jolanta        Chłopińska            327: 316
  16 Tomasz         Lempart              - Sławomir       Zabawa                478: 308

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       GKS 1:3 (1:7)
  17 Janusz         Krupiński            - Szymon         Dąbrowski             373: 360
  18 Marek          Salamon              - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 354
  19 Łukasz         Sornek               - Maciej         Dąbrowski             284: 429
  20 Maciej         Rzychoń              - Kacper         Zegadło               416: 355

RUNDA 7-3/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 Klub       ŁKMS 2:2 (4:8)
   1 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Zemło                 353: 313
   2 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Suchanek              433: 360
   3 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               368: 260
   4 Andrzej        Kroc                 - Mateusz        Królikowski           484: 247

          KLUB       MATRIKS                                  Klub       GHOST 2:2 (5:7)
   5 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Bobowski              471: 299
   6 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Czupryniak            411: 338
   7 Piotr          Pietuchowski         - Jan            Mrozowski             471: 323
   8 Kamil          Górka                - Marek          Dudkiewicz            461: 366

          Klub       MIKRUS                                   Klub       MACAKI 4:0 (12:0)
   9 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              388: 297
  10 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               299: 396
  11 Rafał          Lenartowski          - Juliusz        Czupryniak            511: 322
  12 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               391: 412

          Klub       GRAJMYŻ                                  Klub       GHOST II 2:2 (5:7)
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Gibas                 353: 300
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Janaś                 425: 324
  15 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Lempart               494: 285
  16 Justyna        Górka                - Sławomir       Zabawa                462: 243

          KLUB       DĄBEK                                    Klub       GKS 1:3 (2:10)
  17 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Salamon               381: 409
  18 Janusz         Krupiński            - Kacper         Zegadło               406: 327
  19 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Rzychoń               363: 443
  20 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Sylwestrzuk           306: 431

RUNDA 8-1/3

          Klub       GHOST                                    Klub       SIÓDEMKA 4:0 (4:0)
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              586: 382
   2 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Obremski              387: 321
   3 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Szczygieł             386: 327
   4 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Suchanek              431: 340

          KLUB       MATRIKS                                  KLUB       DĄBEK 3:1 (3:1)
   5 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Sylwestrzuk           458: 301
   6 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               328: 425
   7 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Dąbrowski             486: 331
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             413: 348

          Klub       MIKRUS                                   Klub       ŁKMS 2,5:1,5
   9 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              374: 374
  10 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Zemło                 454: 302
  11 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Kroc                  349: 383
  12 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            417: 370

          Klub       GHOST II                                 Klub       MACAKI 2:2 (2:2)
  13 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              388: 301
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Deszczyńska           425: 346
  15 Krzysztof      Gibas                - Juliusz        Czupryniak            390: 437
  16 Tomasz         Lempart              - Rafał          Wesołowski            305: 485

          Klub       GKS                                      Klub       GRAJMYŻ 4:0 (4:0)
  17 Janusz         Krupiński            - Paweł          Janaś                 433: 226
  18 Marek          Salamon              - Jolanta        Chłopińska            392: 315
  19 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Zabawa                453: 280
  20 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Koczkodon             386: 367

RUNDA 8-2/3

          Klub       GHOST                                    Klub       SIÓDEMKA 3:1 (7:1)
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Ciejka                319: 409
   2 Mateusz        Królikowski          - Jan            Mrozowski             267: 416
   3 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              438: 362
   4 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 325: 403

          KLUB       MATRIKS                                  KLUB       DĄBEK 4:0 (7:1)
   5 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               316: 358
   6 Maciej         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        302: 464
   7 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          342: 354
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Czupryniak            335: 420

          Klub       MIKRUS                                   Klub       ŁKMS 2:2 (4,5:3,5)
   9 Jakub          Szymczak             - Rafał          Lenartowski           468: 231
  10 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Łukasik               392: 288
  11 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                287: 410
  12 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               340: 489

          Klub       GHOST II                                 Klub       MACAKI 1:3 (3:5)
  13 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Lempart               440: 271
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 429: 277
  15 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            386: 454
  16 Szymon         Płachta              - Justyna        Górka                 439: 290

          Klub       GKS                                      Klub       GRAJMYŻ 3:1 (7:1)
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Janusz         Krupiński             321: 337
  18 Paweł          Janaś                - Maciej         Rzychoń               368: 388
  19 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Sornek                490: 388
  20 Sławomir       Zabawa               - Marek          Salamon               269: 328

RUNDA 8-3/3

          Klub       GHOST                                    Klub       SIÓDEMKA 4:0 (11:1)
   1 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Obremski              493: 317
   2 Bartosz        Morawski             - Jan            Mrozowski             291: 377
   3 Kamil          Górka                - Mateusz        Królikowski           457: 281
   4 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              313: 429

          KLUB       MATRIKS                                  KLUB       DĄBEK 3:1 (10:2)
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Kacper         Zegadło               336: 355
   6 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Czupryniak            255: 453
   7 Dominik        Urbacki              - Maciej         Dąbrowski             383: 361
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Pietuchowski          262: 486

          Klub       MIKRUS                                   Klub       ŁKMS 3:1 (7,5:4;5)
   9 Irena          Sołdan               - Jakub          Szymczak              446: 348
  10 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               377: 457
  11 Grzegorz       Łukasik              - Grażyna        Wesołowska            358: 386
  12 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           308: 370

          Klub       GHOST II                                 Klub       MACAKI 2:2 (5:7)
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              479: 346
  14 Juliusz        Czupryniak           - Justyna        Górka                 409: 369
  15 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Płachta               467: 364
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Lempart               380: 319

          Klub       GKS                                      Klub       GRAJMYŻ 2:2 (9:3)
  17 Marek          Salamon              - Grzegorz       Koczkodon             427: 342
  18 Jolanta        Chłopińska           - Janusz         Krupiński             475: 302
  19 Maciej         Rzychoń              - Sławomir       Zabawa                475: 237
  20 Paweł          Janaś                - Łukasz         Sornek                389: 349

RUNDA 9-1/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 KLUB       MATRIKS 1:3 (1:3)
   1 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            438: 342
   2 Tomasz         Suchanek             - Mariola        Osajda-Matczak        368: 376
   3 Mateusz        Królikowski          - Maciej         Czupryniak            369: 453
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Dominik        Urbacki               377: 385

          Klub       GHOST                                    Klub       MIKRUS 4:0 (4:0)
   5 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               490: 374
   6 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Lenartowski           445: 388
   7 Jan            Mrozowski            - Irena          Sołdan                444: 351
   8 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Łukasik               376: 336

          Klub       ŁKMS                                     Klub       GHOST II 2:2 (2:2)
   9 Wojciech       Zemło                - Justyna        Górka                 429: 386
  10 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Sulejewska            310: 377
  11 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Gibas                 269: 410
  12 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Lempart               416: 395

          Klub       MACAKI                                   Klub       GKS 1:3 (1:3)
  13 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Rzychoń               320: 366
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Janusz         Krupiński             340: 348
  15 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Salamon               348: 412
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Sornek                444: 301

          Klub       GRAJMYŻ                                  KLUB       DĄBEK 2:2 (2:2)
  17 Sławomir       Zabawa               - Szymon         Dąbrowski             335: 396
  18 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Dąbrowski             504: 363
  19 Paweł          Janaś                - Kacper         Zegadło               377: 296
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 382

RUNDA 9-2/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 KLUB       MATRIKS 3:1 (4:4)
   1 Dominik        Urbacki              - Bartosz        Morawski              344: 423
   2 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              334: 353
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Królikowski           331: 382
   4 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             424: 323

          Klub       GHOST                                    Klub       MIKRUS 1:3 (5:3)
   5 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bobowski              340: 404
   6 Rafał          Lenartowski          - Jan            Mrozowski             494: 353
   7 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Górka                 360: 345
   8 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Ciejka                424: 351

          Klub       ŁKMS                                     Klub       GHOST II 2:2 (4:4)
   9 Justyna        Górka                - Jakub          Szymczak              407: 327
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kroc                  411: 309
  11 Krzysztof      Gibas                - Wojciech       Zemło                 383: 401
  12 Tomasz         Lempart              - Grażyna        Wesołowska            333: 369

          Klub       MACAKI                                   Klub       GKS 2:2 (3:5)
  13 Łukasz         Sornek               - Szymon         Płachta               434: 444
  14 Marek          Salamon              - Małgorzata     Deszczyńska           291: 403
  15 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            424: 309
  16 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Sporczyk              366: 332

          Klub       GRAJMYŻ                                  KLUB       DĄBEK 2:2 (4:4)
  17 Szymon         Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            373: 302
  18 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Zabawa                343: 383
  19 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Koczkodon             473: 350
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Janaś                 324: 448

RUNDA 9-3/3

          Klub       SIÓDEMKA                                 KLUB       MATRIKS 1:3 (5:7)
   1 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          376: 383
   2 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              348: 429
   3 Mateusz        Królikowski          - Marek          Dudkiewicz            328: 384
   4 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Suchanek              443: 352

          Klub       GHOST                                    Klub       MIKRUS 3:1 (8:4)
   5 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Łukasik               434: 267
   6 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 434: 436
   7 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               335: 333
   8 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Ciejka                392: 311

          Klub       ŁKMS                                     Klub       GHOST II 3:1 (7:5)
   9 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Sulejewska            393: 335
  10 Krzysztof      Gibas                - Grażyna        Wesołowska            381: 408
  11 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Lempart               427: 356
  12 Justyna        Górka                - Grzegorz       Pukniel               394: 279

          Klub       MACAKI                                   Klub       GKS 2:2 (5:7)
  13 Szymon         Płachta              - Janusz         Krupiński             323: 332
  14 Marek          Salamon              - Rafał          Wesołowski            456: 303
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Rzychoń               321: 298
  16 Łukasz         Sornek               - Juliusz        Czupryniak            378: 431

          Klub       GRAJMYŻ                                  KLUB       DĄBEK 1:3 (5:7)
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Dąbrowski             340: 412
  18 Kacper         Zegadło              - Sławomir       Zabawa                337: 274
  19 Paweł          Janaś                - Maciej         Dąbrowski             402: 295
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jolanta        Chłopińska            517: 304
Lista rankingowa na dzień 06-05-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.34  31510  199
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.05  30782  196
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.69  28632  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.43  29936  199
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.94  19362  130
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.78  29608  199
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             148.18  28451  192
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   9 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.29  28869  196
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.91  28501  194
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.42   7321   50
  12 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.15  28792  197
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.12  28785  197
  15 Dawid Pikul                    Poznań               145.66  28549  196
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.23  27739  191
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             145.10  28294  195
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  20 Kamil Górka                    Kraków               144.64  28204  195
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.79  27607  192
  22 Przemysław Rybicki             Otwock               143.68  12069   84
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Kamil Kister                   Puławy               142.81  27847  195
  25 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  28 Krzysztof Obremski             Legnica              140.68  27713  197
  29 Justyna Górka                  Kraków               140.48  27394  195
  30 Jakub Szymczak                 Łódź                 140.30  17117  122
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           139.97  21695  155
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  34 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.72  22334  161
  36 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.67  26764  193
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.67  10955   79
  38 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.40  26711  193
  39 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       138.18   5389   39
  40 Bogusław Szyszka               Oława                138.01  22081  160
  41 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  42 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.42   5222   38
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.36  25275  184
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  45 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  46 Karol Waniek                   Wrocław              136.07   9933   73
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  48 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.58  13422   99
  49 Tomasz Suchanek                Wrocław              135.41  25999  192
  50 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.98  20652  153
  51 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.35  10882   81
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.34  26196  195
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.58  26181  196
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.50  26033  195
  56 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.38  22408  168
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             132.95  24729  186
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.70  10483   79
  59 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  61 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  62 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  63 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  64 Wojciech Urbański              Warszawa             131.80   7117   54
  65 Tomasz Łapka                   Opole                131.72   7508   57
  66 Irena Sołdan                   Sopot                131.67  26203  199
  67 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.42   4074   31
  68 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  69 Mikołaj Fidziński              Dębica               130.91  11258   86
  70 Maciej Kuczyński               Gdynia               130.85  12431   95
  71 Patrycja Śliwińska             Szczecin             130.58  12797   98
  72 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  73 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  74 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  75 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              129.89  16756  129
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  77 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.83   4544   35
  78 Marcin Mroziuk                 Warszawa             129.72   7783   60
  79 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  80 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  81 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            129.53   4663   36
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  83 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  84 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  85 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.93  25141  195
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  20495  159
  88 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.31  25149  196
  90 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  91 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  92 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  93 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.58   7527   59
  94 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              127.48  16317  128
  95 Dorota Stachowska              Wydartowo I          127.46  24473  192
  96 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.37  21908  172
  97 Katarzyna Małek                Mielec               127.29  19476  153
  98 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  99 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  11041   87
 100 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 102 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 104 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.94  24685  196
 105 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 106 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 107 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 108 Michał Garnowski               Pasłęk               125.52   6025   48
 109 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.45  24840  198
 110 Piotr Broda                    Sandomierz           125.36  24195  193
 111 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.18  24786  198
 113 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.05   4752   38
 114 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.95  24490  196
 115 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 116 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.92  24359  195
 117 Michał Kolaj                   Ostróda              124.64  19195  154
 118 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 119 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.45  24642  198
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.37  24750  199
 121 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 122 Anita Bruska                   Gdynia               123.76  17822  144
 123 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.39  24431  198
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            123.30  23550  191
 125 Magdalena Kublik               Warszawa             123.24  24524  199
 126 Robert Głowacki                Łódź                 122.70   6994   57
 127 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 128 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            122.42   8202   67
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.20  23951  196
 130 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.04  15133  124
 132 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 133 Kacper Zegadło                 Warszawa             121.90   7680   63
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 135 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 138 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 139 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 140 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.10  24219  200
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.84  23926  198
 143 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 144 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 145 Grzegorz Pukniel               Łódź                 120.60  23758  197
 146 Paweł Morga                    Warszawa             120.58  11817   98
 147 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 150 Monika Sadurska                Warszawa             120.10   5765   48
 151 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 152 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.78  22759  190
 153 Krzysztof Bonda                Białystok            119.76  13054  109
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.74   4670   39
 155 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 156 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 157 Stanisław Gasik                Warszawa             119.10  10004   84
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             119.02  10474   88
 159 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 161 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 163 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 164 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 165 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.10  19604  166
 166 Paulina Mech                   Kraków               118.03  18531  157
 167 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 168 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.76  16957  144
 169 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 172 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.48   7049   60
 173 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.32  23112  197
 175 Sławomir Wolski                Wrocław              117.30  22991  196
 176 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 177 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.14  22139  189
 178 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 179 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  17597  151
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.14  12892  111
 182 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 183 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 184 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.86  19001  164
 186 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 187 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 188 Anna Biegańska                 Białystok            115.47  10161   88
 189 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 190 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.37  22151  192
 191 Radosław Więch                 Warszawa             115.34  13726  119
 192 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            115.04   9433   82
 193 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 194 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 195 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 196 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 197 Marianna Kozłowska             Białystok            114.46  12705  111
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 199 Szymon Dąbrowski               Warszawa             114.27  20569  180
 200 Renata Andracka                Zwola                114.27  22054  193
 201 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.21  10393   91
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 203 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.79   3755   33
 204 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 205 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             113.69  12506  110
 207 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 208 Anna Krynicka                  Warszawa             113.42   8280   73
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 210 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 211 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 212 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.60  21957  195
 214 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.01  22177  198
 216 Dorota Ostrowska               Białystok            111.89  11301  101
 217 Juliusz Czupryniak             Warszawa             111.73   9274   83
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.50   4014   36
 219 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.09  15775  142
 221 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 222 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 223 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.45  20986  190
 225 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 226 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 227 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 228 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.77  20308  185
 229 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 230 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 231 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.48  14014  128
 232 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 233 Urszula Solarska               Łódź                 109.36  21434  196
 234 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.03  18317  168
 235 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 236 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 237 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.61  11621  107
 239 Józef Burzyński                Ełk                  108.48  10197   94
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.46  15727  145
 241 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.94  21048  195
 243 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 244 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.71   6786   63
 245 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.69   3877   36
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 247 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.39  12135  113
 248 Łukasz Wojciechowski           Łomża                107.27   7831   73
 249 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 250 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.04   7279   68
 252 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.89  20843  195
 253 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 254 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.62  20790  195
 255 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.58   6288   59
 256 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 257 Jakub Błażejewski              Poznań               105.96   5722   54
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.91  10697  101
 259 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 260 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.39   3478   33
 261 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 262 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.02   4516   43
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.89  14790  141
 264 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.70   3874   37
 265 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 266 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.57  20077  192
 267 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 269 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 270 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 272 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.19  11970  116
 274 Anna Arana                     Warszawa             102.18  12773  125
 275 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 276 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          101.44   3652   36
 277 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.84  10790  107
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 279 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                99.05  11391  115
 280 Maciej Dąbrowski               Warszawa              98.80  18674  189
 281 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 282 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 283 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.18  11781  120
 284 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 285 Dominika Worona                Police                97.33   3504   36
 286 Michał Dąbrowski               Warszawa              97.30  15763  162
 287 Tomasz A. Praga                Białystok             96.47   3280   34
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.30  11267  117
 289 Marcin Stachowski              Wydartowo I           96.29   4622   48
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              95.99  18623  194
 291 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.71   3350   35
 292 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           95.69   3445   36
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 295 Anna Lenartowska               Gdynia                94.77   8245   87
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 298 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52   7688   84
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 301 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 302 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 303 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 307 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 308 Paulina Naplocha               Racibórz              87.04  14448  166
 309 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             87.02  10181  117
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 311 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 312 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 314 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 315 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 318 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 319 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 320 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.63   3709   46
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            79.80   3192   40
 322 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             75.18   2481   33
 323 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189




Poczekalnia na dzień 06-05-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            132.66   3847   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Przemysław Pawlic              Wrocław              131.71   3688   28
   4 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   5 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   8 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   9 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
  10 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  11 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  12 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  13 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  16 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  19 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  20 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  21 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  22 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  23 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             92.96   2324   25
  24 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  27 Adam Szukalski                 Coventry             135.25   3246   24
  28 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             134.79   3235   24
  29 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  30 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.29   3127   24
  31 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  32 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  33 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  34 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  35 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  36 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  37 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  38 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  39 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  40 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  41 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  42 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  43 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  44 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  45 Karol Rembiałkowski            Warszawa             113.79   2731   24
  46 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  47 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  48 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  49 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  50 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  51 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  52 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  53 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  54 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  55 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  56 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  57 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  58 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  59 Jan Lisiewski                  Piasutno              98.71   2369   24
  60 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  61 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  63 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  64 Beata Kiżewska                 Świnoujście           85.79   2059   24
  65 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  66 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  67 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  68 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  69 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  70 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  71 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  72 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Justyna Czupryńska             Świnoujście           71.65   1648   23
  76 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  77 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  78 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  79 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  80 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  81 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  82 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  83 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  84 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  85 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  86 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  87 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  88 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  89 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  90 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  91 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  92 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  93 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  94 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  95 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  96 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  97 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  98 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  99 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 100 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 101 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 102 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 103 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 104 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 105 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 106 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 107 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.50   1816   16
 108 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 109 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 110 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 111 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 112 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 113 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 115 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 116 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 117 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 118 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 119 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 120 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 121 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 122 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.85   1662   13
 123 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 125 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 126 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 127 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 128 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 129 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 130 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 131 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 132 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 133 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 134 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 135 Joanna Jewtuch                 Warszawa             148.17   1778   12
 136 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         144.58   1735   12
 137 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 138 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 139 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 140 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 141 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 142 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 143 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 144 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 146 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 147 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 148 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 149 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 150 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 151 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 152 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 153 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 154 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 155 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 156 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 157 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 162 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 166 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 171 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 172 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 173 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Jan Pawłowski                  Warszawa             104.17   1250   12
 176 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 179 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 182 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 183 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 184 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 185 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 186 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 187 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 188 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 189 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 190 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 191 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 192 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 193 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 194 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 195 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 196 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 197 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 198 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 199 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 200 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 201 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 202 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 203 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 204 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 205 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 206 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 207 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 208 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 209 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 210 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 211 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 212 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 213 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 214 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 217 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 218 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 226 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 227 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 228 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 229 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 230 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 231 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 232 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 233 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 234 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 238 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 239 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 243 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 247 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 248 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 249 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 250 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 251 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 252 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 253 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 254 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 255 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 256 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 257 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 258 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 259 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 260 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 261 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 262 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 263 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 264 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 265 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 266 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 267 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 268 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 269 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 270 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 271 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 272 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 273 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 274 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 275 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 276 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 277 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 278 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 279 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 280 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 281 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 282 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 283 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 284 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 285 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 286 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 287 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 288 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 289 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 290 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 291 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 292 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 293 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 294 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 295 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 296 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 297 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 298 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 299 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 300 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 301 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 302 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 303 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 304 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 305 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 306 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 307 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 308 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 309 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 310 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 311 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            130.14    911    7
 312 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 313 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 314 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 315 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 316 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 317 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 318 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 319 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 320 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 321 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 322 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 323 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 324 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 325 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 326 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 327 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 328 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 329 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 330 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 331 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 332 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 333 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 334 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 335 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 336 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 337 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 338 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 339 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 340 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 341 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 342 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 343 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 344 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 345 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 346 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 347 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 348 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 349 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 350 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 351 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 352 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 353 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 354 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 355 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 356 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 357 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 358 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 359 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 360 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 361 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 362 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 363 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 364 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 365 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 366 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 367 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 368 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 369 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 370 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 371 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 372 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 373 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 374 Jarek Paprocki                 Łukajno               75.00     75    1
 375 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 376 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 377 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 378 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 379 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 380 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 381 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 382 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie