Katowice26
października
Katowice 26-27 października Turniej Tysiąclecia
Stare Babice 9
listopada
Stare Babice 9-10 listopada XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Baniocha17
listopada
Baniocha 17 listopada II turniej motoSCRABBLE
Finałowa szesnastka wyłoniona09 - 10 listopada 2013 — XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna) InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna) Stare Babice, 09 - 10 listopada 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Finałowa szesnastka wyłonionaW fazie eliminacyjnej XXI Mistrzostw Polski udział wzięło 117 osób. To więcej niż w ostatnich dwóch latach i zdecydowanie więcej niż na tegorocznych turniejach – do tej pory w żadnym z nich nie pękła magiczna setka uczestników. Cieszy zatem tak znacząca frekwencja. Oby tak dalej.

Swój debiut przy scrabblowych planszach w tak prestiżowym turnieju zanotował Dariusz Niedzielski z Warszawy. Niestety, nie udało mu się wygrać żadnej partii (uczestniczył tylko w grach sobotnich). Wiadomo jednak, że początki bywają trudne, a z każdym kolejnym turniejem powinno być już tylko lepiej.
Eliminacyjne gry były niezwykle emocjonujące, nie brakowało rzadko spotykanych remisów, wyników ponad 600 punktów czy tzw. „dziewiątek” na planszach. W wirze tych emocji, walki o każdy punkt i po wielu godzinach wytężania szarych komórek, z grona 117 pretendentów wykrystalizowała się czołowa szesnastka, która już za dwa tygodnie walczyć będzie o medale w drugiej fazie mistrzostw.

W gronie finalistów jest aż 10 mistrzów Polski (9 byłych i obecny): Krzysztof Mówka, Paweł Jackowski, Bartosz Morawski, Kazimierz Merklejn, Kamil Górka, Mariusz Wrześniewski, Tomasz Zwoliński, Mirosław Uglik, Mariusz MroziukMichał Alabrudziński. Warto wspomnieć, że trzech kolejnych – Mariusz Skrobosz, Stanisław RydzikDariusz Kosz uzyskało 9 dużych punktów i tylko jednego zwycięstwa zabrakło im do dołączenia do elitarnego grona tegorocznych finalistów. W całej historii było jeszcze dwóch mistrzów – Jarosław BorowskiPaweł Stefaniak – nie uczestniczyli oni jednak tym razem w mistrzostwach. Finałową szesnastkę uzupełniają – stary wyjadacz turniejowy i zwycięzca kilku turniejów – Maciej Czupryniak, inni turniejowi zwycięzcy, głównie od niedawna toczący scrabblowe kariery – Paweł Zaręba, Szymon Płachta, Rafał Lenartowski, Dominik Urbacki oraz Jan Mrozowski – mistrz (i to Świata), ale w innej dyscyplinie – Sudoku. W scrabble jeszcze bez turniejowego zwycięstwa. Patrząc jednak na poczet byłych mistrzów Polski, którzy pierwsze swoje zwycięstwa odnosili właśnie w Mistrzostwach Polski możemy śmiało upatrywać w Janie Mrozowskim roli „czarnego konia” tych mistrzostw.

Warto przy okazji fazy eliminacyjnej wspomnieć o największym pechowcu. To Mariusz Skrobosz – który z ostatnich 5 gier potrzebował do awansu tylko, a jak się okazało, aż 2 zwycięstw (udało się tylko raz). Może za rok dopisze mu więcej szczęścia.

Serdeczne podziękowania dla Restauracji Hedera za zapewnienie komfortowych warunków do gry.

Zarówno szczęśliwą szesnastkę, jak i wszystkich zainteresowanych zapraszamy za dwa tygodnie do Starych Babic. Oprócz rozgrywek fazy finałowej, spragnieni gry będą mogli uczestniczyć w turnieju towarzyszącym.

Harmonogram fazy finałowej
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywaniaRegulamin XXI Mistrzostw Polski

Uwaga! W turnieju można wziąć udział jedynie od początku lub od drugiej rundy - późniejsze dopisywanie się będzie niemożliwe!
Miejsce rozgrywekRestauracja HEDERA, Stare Babice, ul. Warszawska 344
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramSobota, 9 listopada (9 rund):
10:00 –10:45 zapisy
11:00 – rozpoczęcie turnieju
14:00 – 15:00 – przerwa obiadowa
21:00 – zakończenie gier
Niedziela, 10 listopada (6 rund):
09:00 – rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok.15:15 — zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
30 zł — osoby niepełnoletnie (rocznik 1995 i młodsze) oraz debiutanci
50 zł — pozostali

W celu usprawnienia zapisów, wpisowe prosimy wpłacać przelewem na konto PFS do czwartku 7 listopada do godz. 24:00.

Volkswagen Bank direct 60 2130 0004 2001 0386 3883 0001

Uwaga! Za obiad opłaty będziemy pobierać na miejscu.
Dojazdpołączenia autobusowe w dn. 09-10 listopada 2013 od Os. Górczewska (przystanek nr 10) do Stare Babice, ul. Gen. Kutrzeby (linia 719, przystanek na żądanie)

09.11.2013:
odjazd 9.41 — 9.52 przyjazd
odjazd 10.11 — 10.24 przyjazd
odjazd 10.41 — 10.52 przyjazd
10.11.2013:
odjazd 7.41 — 7.51 przyjazd
odjazd 8.11 — 8.24 przyjazd
odjazd 8.41 — 8.52 przyjazd
WyżywienieObiad na miejscu:
Zupa — 5 zł, do wyboru: pomidorowa z makaronem lub ogórkowa
Drugie danie — 15 zł, do wyboru: kotlet schabowy, ziemniaki opiekane, bukiet surówek lub karkówka w sosie cygańskim, kluski śląskie, bukiet surówek
NoclegiNoclegi na miejscu, cena pokoi:
pokój dwuosobowy 130,00 zł (standard ** hotelu)
pokój dwuosobowy 150,00 zł (standard *** hotelu)
pokój trzyosobowy 200,00 zł (standard *** hotelu)

Prosimy o rezerwację pokoi z min. dwudniowym wyprzedzeniem!
tel. 694-702-186 lub 606-332-989
NagrodyMiejsca 1-16 — awans do fazy finałowej Mistrzostw Polski
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               146.92     12.0     6498     2542     1118
  2 Paweł           Zaręba               Warszawa               145.93     12.0     6313     2619      959
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               147.03     12.0     6221     2559      389
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.96     11.5     6064     2503      329
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                150.92     11.0     6424     2398      962
  6 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.01     11.0     6028     2407      937
  7 Kamil           Górka                Kraków                 149.32     11.0     5823     2462      516
  8 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.61     10.0     6421     2321      649
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.38     10.0     6243     2292      883
 10 Szymon          Płachta              Warszawa               133.49     10.0     6196     2160      453
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.18     10.0     6112     2370      590
 12 Maciej          Czupryniak           Milanówek              137.82     10.0     6070     2319      439
 13 Marcin          Mroziuk              Warszawa               131.61     10.0     6067     2193      590
 14 Dominik         Urbacki              Pruszków               148.76     10.0     6058     2162      930
 15 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.84     10.0     6048     2247      563
 16 Jan             Mrozowski            Kraków                 140.44     10.0     6044     2299      381
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 17 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.57      9.0     6568     2171      773
 18 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.56      9.0     6333     2125      544
 19 Justyna         Górka                Kraków                 142.40      9.0     6272     2184      574
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              129.21      9.0     6225     2034      848
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               144.03      9.0     6197     2161       83
 22 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.89      9.0     6168     2144      250
 23 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.63      9.0     6148     2003      497
 24 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.98      9.0     6117     2215      389
 25 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             142.80      9.0     6115     2118      188
 26 Kamil           Kister               Puławy                 142.21      9.0     6092     2085      473
 27 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.01      9.0     6043     2182      448
 28 Marek           Reda                 Piaseczno              143.64      9.0     6042     2143      548
 29 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.51      9.0     6013     2068      323
 30 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               138.67      9.0     6005     2107      192
 31 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.91      9.0     5961     2115      422
 32 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.82      9.0     5883     2120      270
 33 Piotr           Domański             Lublin                 127.86      9.0     5844     2042       23
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               115.65      9.0     5346     2197     -447
 35 Dawid           Pikul                Poznań                 151.18      8.5     6024     2090      511
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   110.19      8.5     5778     1943      259
 37 Mateusz         Borsuk               Reda                   138.88      8.0     6194     2061      382
 38 Przemysław      Rybicki              Otwock                 141.29      8.0     6093     2105      355
 39 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.99      8.0     5884     1904      223
 40 Dawid           Buzowicz             Rzeszów                132.96      8.0     5875     2087       46
 41 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.92      8.0     5873     1941      298
 42 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  134.17      8.0     5870     2106      261
 43 Grzegorz        Święcki              Białystok              144.42      8.0     5847     1876      198
 44 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  127.01      8.0     5846     1960      351
 45 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.44      8.0     5837     2014      292
 46 Tomasz          Suchanek             Wrocław                135.01      8.0     5829     1949      113
 47 Michał          Szymkowski           Wrocław                118.72      8.0     5824     1910       75
 48 Wojciech        Zemło                Łódź                   140.13      8.0     5821     1956      188
 49 Grzegorz        Łukasik              Konojady               141.68      8.0     5766     1998      -72
 50 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   123.19      8.0     5688     1975      -42
 51 Marek           Salamon              Bytom                  133.88      8.0     5638     1982      174
 52 Ziemowit        Pazda                Wrocław                112.07      8.0     5585     1942      -73
 53 Artur           Koszel               Warszawa               125.27      8.0     5578     1993       58
 54 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.25      8.0     5576     1994       92
 55 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 134.10      8.0     5572     2036      -19
 56 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               131.48      8.0     5531     1948     -273
 57 Robert          Kamiński             Warszawa               134.12      8.0     5462     1999     -310
 58 Aleksandra      Brzeska              Piastów                102.12      8.0     5336     1896       13
 59 Dorota          Maciejuk             Warszawa               130.25      8.0     5309     1856     -176
 60 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.17      7.0     5937     1872      -17
 61 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.98      7.0     5714     1763       53
 62 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.48      7.0     5641     1917     -130
 63 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               132.95      7.0     5632     1862      175
 64 Marek           Rogalski             Warszawa               119.88      7.0     5629     1897       69
 65 Rafał           Wesołowski           Warszawa               136.10      7.0     5582     1809     -256
 66 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.16      7.0     5574     1786      356
 67 Janusz          Krupiński            Bytom                  129.94      7.0     5570     1831      -45
 68 Joanna          Jewtuch              Warszawa               129.23      7.0     5568     1824       -3
 69 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               133.87      7.0     5563     1937     -543
 70 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.34      7.0     5562     1859     -400
 71 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.55      7.0     5535     1907     -337
 72 Czesław         Grajewski            Białystok              120.32      7.0     5503     1755      158
 73 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               106.02      7.0     5488     1767     -137
 74 Jacek           Gasik                Warszawa               108.47      7.0     5468     1959     -455
 75 Marianna        Kozłowska            Białystok              110.53      7.0     5468     1946     -227
 76 Jerzy           Matyasik             Kraków                 121.81      7.0     5461     1941     -150
 77 Kacper          Zegadło              Warszawa               132.43      7.0     5451     1843     -416
 78 Radosław        Więch                Warszawa               117.76      7.0     5413     1784     -180
 79 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.17      7.0     5315     1898     -401
 80 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.07      7.0     5297     1956     -294
 81 Piotr           Broda                Sandomierz             133.43      7.0     5280     1844     -523
 82 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               120.15      6.0     5693     1822      -35
 83 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.44      6.0     5626     1740      -26
 84 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.64      6.0     5597     1711      231
 85 Piotr           Pietuchowski         Białystok              142.43      6.0     5560     1779     -506
 86 Irena           Sołdan               Sopot                  140.52      6.0     5434     1721     -142
 87 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.59      6.0     5430     1702      -23
 88 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.69      6.0     5410     1619       17
 89 Maria           Pokorska             Warszawa               107.45      6.0     5394     1534      156
 90 Ewa             Radzikowska          Gliwice                117.33      6.0     5379     1602     -328
 91 Andrzej         Kroc                 Łódź                   124.34      6.0     5375     1668     -228
 92 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.85      6.0     5300     1695     -638
 93 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  107.65      6.0     5282     1614     -237
 94 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.60      6.0     5234     1750     -647
 95 Ewelina         Gruda                Białystok              100.00      6.0     5029     1589     -294
 96 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               103.11      6.0     4949     1623     -371
 97 Marta           Bajorek              Warszawa               119.46      5.5     5369     1523      123
 98 Agnieszka       Matus                Milanówek              107.27      5.5     5350     1702     -433
 99 Jakub           Onoszko              Gdynia                 108.54      5.5     4798     1451     -346
100 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.17      5.0     5400     1531     -232
101 Jarosław        Olek                 Warszawa               125.97      5.0     5271     1512     -136
102 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   109.56      5.0     5212     1493     -410
103 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.74      5.0     5098     1443     -538
104 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              114.12      5.0     5058     1613     -768
105 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.33      5.0     5057     1500     -506
106 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.67      5.0     5015     1617    -1079
107 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.36      5.0     4954     1597     -951
108 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                105.65      5.0     4899     1482     -761
109 Zdzisław        Szota                Warszawa               116.34      4.0     5240     1384     -239
110 Michał          Landowski            Police                 100.00      4.0     5098     1423     -643
111 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.97      4.0     4993     1408     -800
112 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      4.0     4620     1325     -968
113 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              122.89      3.0     3236      942     -238
114 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.38      3.0     1937      691      111
115 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.5     4416     1078    -1095
116 Radosław        Słowicki             Warszawa               100.00      2.5     4215     1081    -1100
117 Dariusz         Niedzielski          Warszawa               100.00      0.5     2542      529     -727
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



	Michał Alabrudziński 153.96 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Waldemar       Czerwoniec            128.38 +  410: 383  178
    2    29 Radosław       Słowicki              100.00 +  491: 234  150
    3     8 Robert         Kamiński              134.12 +  424: 364  184
    4     7 Kamil          Górka                 149.32 +  373: 273  199
    5     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  303: 455   96
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  298: 551   95
    7    14 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 +  371: 357  184
    8    12 Przemysław     Rybicki               141.29 +  417: 397  191
    9     6 Dawid          Pikul                 151.18 =  398: 398  151
   10     4 Mirosław       Uglik                 145.18 +  394: 327  195
   11     3 Paweł          Jackowski             147.03 +  485: 368  197
   12     1 Krzysztof      Mówka                 146.92 +  581: 435  197
   13     3 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  317: 539   98
   14     4 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  351: 316  196
   15     4 Maciej         Czupryniak            137.82 +  451: 338  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2499  / 15 166.60




	Dariusz Kosz 151.56 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Domański              127.86 +  405: 357  178
    2     2 Marek          Dudkiewicz            129.21 +  379: 361  179
    3     6 Dawid          Buzowicz              132.96 -  365: 409   83
    4    29 Stanisław      Gasik                 117.07 -  431: 451   67
    5    28 Rafał          Wesołowski            136.10 +  468: 286  186
    6    18 Marek          Rogalski              119.88 -  389: 420   70
    7    26 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  579: 359  167
    8    14 Maciej         Czupryniak            137.82 +  471: 430  188
    9    11 Marek          Reda                  143.64 -  383: 394   94
   10    16 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  390: 466   84
   11    23 Marianna       Kozłowska             110.53 +  441: 302  161
   12    17 Wojciech       Zemło                 140.13 +  385: 341  190
   13    11 Łukasz         Bobowski              142.80 +  394: 375  193
   14    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  398: 405   84
   15    13 Mariusz        Skrobosz              150.98 +  455: 433  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 15 141.67




	Dawid Pikul 151.18 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  391: 471   77
    2    34 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  308: 379   84
    3    50 Marcin         Radwański             109.56 +  384: 354  160
    4    49 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  527: 288  150
    5    25 Marek          Reda                  143.64 +  457: 393  194
    6    16 Jacek          Gasik                 108.47 +  380: 377  158
    7    15 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  503: 353  170
    8    11 Szymon         Dąbrowski             115.65 +  349: 312  166
    9     6 Michał         Alabrudziński         153.96 =  398: 398  154
   10     5 Kamil          Górka                 149.32 -  367: 368   99
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 +  394: 387  184
   12     6 Mirosław       Uglik                 145.18 -  422: 439   95
   13    10 Mariusz        Skrobosz              150.98 +  470: 288  201
   14     7 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  337: 352   98
   15    12 Dominik        Urbacki               148.76 -  337: 354   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 15 139.27




	Mariusz Skrobosz 150.98 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  418: 387  177
    2    25 Szymon         Dąbrowski             115.65 +  427: 407  166
    3    13 Sylwia         Łada                  109.17 +  424: 282  159
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          144.61 +  419: 267  195
    5     2 Przemysław     Rybicki               141.29 -  406: 453   91
    6    10 Rafał          Lenartowski           144.84 +  521: 389  195
    7     6 Paweł          Jackowski             147.03 -  371: 377   97
    8     7 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 +  462: 384  189
    9     5 Jerzy          Matyasik              121.81 +  408: 347  172
   10     3 Maciej         Kuczyński             134.10 +  413: 365  184
   11     2 Paweł          Zaręba                145.93 -  377: 383   96
   12     3 Kamil          Górka                 149.32 -  309: 374   99
   13    10 Dawid          Pikul                 151.18 -  288: 470  101
   14    15 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  441: 388  192
   15    13 Dariusz        Kosz                  151.56 -  433: 455  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2215  / 15 147.67




	Bartosz Morawski 150.92 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Olek                  125.97 +  473: 289  176
    2     6 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  289: 528   98
    3    39 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  508: 390  174
    4    12 Rafał          Wesołowski            136.10 +  406: 338  186
    5    13 Robert         Kamiński              134.12 +  500: 300  184
    6     4 Dawid          Buzowicz              132.96 -  394: 448   83
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  394: 327  184
    8    10 Jerzy          Matyasik              121.81 -  387: 407   72
    9    12 Tomasz         Suchanek              135.01 +  369: 359  185
   10    10 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  482: 307  192
   11     5 Jan            Mrozowski             140.44 +  418: 368  190
   12     5 Maciej         Kuczyński             134.10 +  501: 240  184
   13     4 Paweł          Jackowski             147.03 -  435: 467   97
   14     1 Paweł          Zaręba                145.93 +  460: 351  196
   15     1 Krzysztof      Mówka                 146.92 +  408: 343  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2398  / 15 159.87




	Kamil Górka 149.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Artur          Koszel                125.27 +  444: 353  175
    2    16 Kacper         Zegadło               132.43 +  303: 301  182
    3    10 Stanisław      Rydzik                138.63 +  383: 351  189
    4     7 Michał         Alabrudziński         153.96 -  273: 373  104
    5    17 Jan            Mrozowski             140.44 -  346: 388   90
    6    28 Agnieszka      Matus                 107.27 +  498: 350  157
    7    17 Justyna        Górka                 142.40 +  469: 355  192
    8     9 Dawid          Adamczyk              146.17 +  446: 302  196
    9     4 Mateusz        Borsuk                138.88 +  432: 315  189
   10     5 Dawid          Pikul                 151.18 +  368: 367  201
   11     1 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  375: 420   97
   12     3 Mariusz        Skrobosz              150.98 +  374: 309  201
   13     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  275: 383   96
   14     6 Mirosław       Uglik                 145.18 +  361: 323  195
   15     5 Łukasz         Tuszyński             147.57 +  476: 417  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2462  / 15 164.13




	Dominik Urbacki 148.76 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Baranowski            124.85 -  387: 419   75
    2    35 Maria          Krzyżanowska          116.97 -  317: 425   67
    3    49 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  421: 289  156
    4    44 Kacper         Zegadło               132.43 -  374: 383   82
    5    45 Marcin         Stachowski            100.33 +  471: 249  150
    6    37 Rafał          Wesołowski            136.10 +  428: 372  186
    7    28 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  509: 255  181
    8    17 Krzysztof      Obremski              141.91 -  290: 354   92
    9    25 Stanisław      Gasik                 117.07 +  396: 347  167
   10    23 Wojciech       Zemło                 140.13 +  497: 403  190
   11    18 Jerzy          Matyasik              121.81 +  335: 239  172
   12     9 Justyna        Górka                 142.40 -  344: 443   92
   13    19 Marek          Salamon               133.88 +  464: 308  184
   14    16 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  471: 305  167
   15    12 Dawid          Pikul                 151.18 +  354: 337  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2162  / 15 144.13




	Kazimierz Merklejn 148.01 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  396: 341  174
    2     6 Bartosz        Morawski              150.92 +  528: 289  201
    3     5 Jan            Mrozowski             140.44 +  389: 385  190
    4     8 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  374: 379   96
    5    11 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  452: 309  183
    6     7 Maciej         Kuczyński             134.10 -  317: 360   84
    7    12 Jerzy          Matyasik              121.81 -  304: 333   72
    8    26 Sylwia         Łada                  109.17 +  326: 319  159
    9    18 Dawid          Adamczyk              146.17 +  426: 414  196
   10    12 Jakub          Szymczak              144.51 +  505: 342  195
   11     7 Marcin         Mroziuk               131.61 -  276: 396   82
   12    14 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 +  447: 270  184
   13     8 Grzegorz       Kurowski              144.03 +  577: 261  194
   14     7 Dawid          Pikul                 151.18 +  352: 337  201
   15     2 Paweł          Zaręba                145.93 +  359: 356  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2407  / 15 160.47




	Łukasz Tuszyński 147.57 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  471: 292  174
    2     7 Jacek          Gasik                 108.47 +  547: 365  158
    3     1 Miłosz         Wrzałek               142.89 +  516: 351  193
    4     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  344: 470   96
    5     5 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  401: 403   84
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 +  481: 373  184
    7     7 Przemysław     Rybicki               141.29 +  398: 352  191
    8     5 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  373: 391   77
    9    10 Jan            Mrozowski             140.44 -  329: 432   90
   10    17 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  455: 413  173
   11    11 Michał         Szymkowski            118.72 +  439: 328  169
   12     7 Marcin         Mroziuk               131.61 +  486: 363  182
   13     3 Michał         Alabrudziński         153.96 +  539: 317  204
   14     2 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  372: 469   97
   15     5 Kamil          Górka                 149.32 -  417: 476   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2171  / 15 144.73




	Paweł Jackowski 147.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kroc                  124.34 +  370: 354  174
    2    17 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  373: 292  157
    3    11 Dawid          Adamczyk              146.17 +  462: 406  196
    4     4 Mateusz        Borsuk                138.88 +  401: 397  189
    5     3 Maciej         Czupryniak            137.82 +  406: 399  188
    6     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  334: 403   96
    7     6 Mariusz        Skrobosz              150.98 +  377: 371  201
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          144.61 +  413: 317  195
    9     2 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  412: 432   97
   10     2 Grzegorz       Kurowski              144.03 +  489: 389  194
   11     3 Michał         Alabrudziński         153.96 -  368: 485  104
   12     4 Miłosz         Wrzałek               142.89 +  470: 390  193
   13     4 Bartosz        Morawski              150.92 +  467: 435  201
   14     3 Justyna        Górka                 142.40 +  430: 330  192
   15     3 Marcin         Mroziuk               131.61 +  449: 432  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2559  / 15 170.60




	Krzysztof Mówka 146.92 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  427: 293  173
    2    19 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  383: 339  192
    3     2 Maciej         Czupryniak            137.82 -  376: 405   88
    4    21 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  463: 318  174
    5    14 Irena          Sołdan                140.52 +  435: 316  191
    6    11 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  585: 228  184
    7     4 Szymon         Dąbrowski             115.65 +  416: 310  166
    8     3 Maciej         Kuczyński             134.10 +  457: 342  184
    9     2 Paweł          Jackowski             147.03 +  432: 412  197
   10     1 Paweł          Zaręba                145.93 +  446: 348  196
   11     1 Kamil          Górka                 149.32 +  420: 375  199
   12     1 Michał         Alabrudziński         153.96 -  435: 581  104
   13     2 Mirosław       Uglik                 145.18 +  411: 333  195
   14     2 Łukasz         Tuszyński             147.57 +  469: 372  198
   15     1 Bartosz        Morawski              150.92 -  343: 408  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2542  / 15 169.47




	Tomasz Zwoliński 146.38 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Bukowski              122.89 +  573: 365  173
    2     1 Jan            Mrozowski             140.44 -  366: 379   90
    3    16 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  579: 266  167
    4     8 Kazimierz      Merklejn              148.01 +  379: 374  198
    5     4 Dawid          Buzowicz              132.96 +  482: 292  183
    6     2 Przemysław     Rybicki               141.29 +  472: 371  191
    7     2 Mirosław       Uglik                 145.18 -  356: 393   95
    8     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  364: 411   82
    9     9 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  289: 387   89
   10    18 Marianna       Kozłowska             110.53 +  441: 307  161
   11    12 Rafał          Lenartowski           144.84 +  418: 393  195
   12     8 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 +  380: 336  177
   13     6 Jakub          Szymczak              144.51 +  385: 354  195
   14     4 Michał         Alabrudziński         153.96 -  316: 351  104
   15     8 Krzysztof      Obremski              141.91 +  443: 381  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2292  / 15 152.80




	Dawid Adamczyk 146.17 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  380: 308  172
    2    11 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 +  482: 383  189
    3    11 Paweł          Jackowski             147.03 -  406: 462   97
    4    13 Michał         Landowski             100.00 +  435: 370  150
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  457: 413  182
    6     6 Mirosław       Uglik                 145.18 -  354: 478   95
    7    11 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  451: 307  173
    8     9 Kamil          Górka                 149.32 -  302: 446   99
    9    18 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  414: 426   98
   10    19 Joanna         Jewtuch               129.23 -  331: 401   79
   11    26 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  468: 360  179
   12    21 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  315: 425   67
   13    26 Artur          Koszel                125.27 -  373: 474   75
   14    30 Urszula        Solarska              110.19 -  360: 392   60
   15    36 Maria          Pokorska              107.45 +  409: 309  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 15 124.80




	Paweł Zaręba 145.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Stecuła               121.99 +  471: 386  172
    2     8 Marek          Reda                  143.64 +  399: 350  194
    3     9 Rafał          Wesołowski            136.10 +  425: 366  186
    4     1 Łukasz         Tuszyński             147.57 +  470: 344  198
    5     1 Michał         Alabrudziński         153.96 +  455: 303  204
    6     1 Paweł          Jackowski             147.03 +  403: 334  197
    7     1 Maciej         Czupryniak            137.82 +  373: 350  188
    8     1 Mirosław       Uglik                 145.18 +  378: 340  195
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          144.61 +  511: 327  195
   10     1 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  348: 446   97
   11     2 Mariusz        Skrobosz              150.98 +  383: 377  201
   12     2 Grzegorz       Kurowski              144.03 +  607: 337  194
   13     1 Kamil          Górka                 149.32 +  383: 275  199
   14     1 Bartosz        Morawski              150.92 -  351: 460  101
   15     2 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  356: 359   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2619  / 15 174.60




	Mirosław Uglik 145.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              121.81 +  424: 310  172
    2    20 Krzysztof      Obremski              141.91 +  370: 349  192
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  344: 456   95
    4    10 Grzegorz       Święcki               144.42 +  433: 285  194
    5    19 Janusz         Krupiński             129.94 +  439: 426  180
    6     6 Dawid          Adamczyk              146.17 +  478: 354  196
    7     2 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  393: 356  196
    8     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  340: 378   96
    9     8 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  567: 309  184
   10     4 Michał         Alabrudziński         153.96 -  327: 394  104
   11     8 Dorota         Stachowska            121.55 +  465: 308  172
   12     6 Dawid          Pikul                 151.18 +  439: 422  201
   13     2 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  333: 411   97
   14     6 Kamil          Górka                 149.32 -  323: 361   99
   15     7 Justyna        Górka                 142.40 +  437: 403  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2370  / 15 158.00




	Rafał Lenartowski 144.84 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Rudzińska             121.64 +  353: 294  172
    2    22 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  355: 396   93
    3    26 Marek          Salamon               133.88 +  410: 368  184
    4    16 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 +  427: 362  177
    5     8 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  444: 432  171
    6    10 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  389: 521  101
    7     9 Mateusz        Borsuk                138.88 -  396: 400   89
    8    25 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  380: 347  183
    9    13 Kamil          Kister                142.21 -  411: 457   92
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  358: 248  174
   11    12 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  393: 418   96
   12    25 Jerzy          Matyasik              121.81 +  396: 334  172
   13    23 Szymon         Dąbrowski             115.65 +  506: 213  166
   14    17 Maciej         Kuczyński             134.10 +  357: 346  184
   15    10 Łukasz         Bobowski              142.80 +  473: 349  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2247  / 15 149.80




	Mariusz Wrześniewski 144.61 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            121.55 +  496: 289  172
    2     3 Janusz         Krupiński             129.94 +  476: 259  180
    3     3 Mirosław       Uglik                 145.18 +  456: 344  195
    4     2 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  267: 419  101
    5    10 Justyna        Górka                 142.40 +  467: 444  192
    6     5 Michał         Alabrudziński         153.96 +  551: 298  204
    7     3 Dawid          Buzowicz              132.96 +  459: 330  183
    8     2 Paweł          Jackowski             147.03 -  317: 413   97
    9     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  327: 511   96
   10     6 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  386: 450   89
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  433: 373  182
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  359: 407   84
   13    13 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  498: 464  174
   14     9 Jakub          Szymczak              144.51 +  456: 385  195
   15     6 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 +  473: 386  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2321  / 15 154.73




	Jakub Szymczak 144.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  387: 479   71
    2    36 Ryszard        Korpalski             114.12 -  294: 373   64
    3    55 Marek          Rogalski              119.88 -  365: 461   70
    4    53 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  648: 291  156
    5    42 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  409: 272  192
    6    31 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  411: 307  174
    7    22 Jacek          Gasik                 108.47 +  358: 342  158
    8    19 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  405: 363  173
    9    16 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  402: 399  184
   10    12 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  342: 505   98
   11    21 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  458: 315  184
   12    15 Dorota         Stachowska            121.55 +  365: 338  172
   13     6 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  354: 385   96
   14     9 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  385: 456   95
   15    21 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  430: 404  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2068  / 15 137.87




	Grzegorz Święcki 144.42 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Czesław        Grajewski             120.32 -  313: 464   70
    2    39 Szymon         Płachta               133.49 +  512: 406  183
    3    23 Piotr          Broda                 133.43 +  511: 239  183
    4    10 Mirosław       Uglik                 145.18 -  285: 433   95
    5    23 Michał         Landowski             100.00 +  436: 362  150
    6    17 Juliusz        Czupryniak            120.15 -  359: 420   70
    7    27 Stanisław      Gasik                 117.07 +  428: 330  167
    8    20 Marek          Rogalski              119.88 -  346: 484   70
    9    26 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  337: 402   74
   10    32 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  354: 341  183
   11    30 Ewa            Radzikowska           117.33 +  480: 359  167
   12    24 Jacek          Gasik                 108.47 -  342: 379   58
   13    27 Marianna       Kozłowska             110.53 -  254: 411   61
   14    35 Sławomir       Wolski                115.60 +  512: 272  166
   15    25 Joanna         Jewtuch               129.23 +  378: 347  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Grzegorz Kurowski 144.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Juliusz        Czupryniak            120.15 -  349: 376   70
    2    51 Dorota         Stachowska            121.55 +  430: 374  172
    3    34 Kacper         Zegadło               132.43 +  538: 286  182
    4    11 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  477: 416  177
    5     6 Artur          Koszel                125.27 +  482: 255  175
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  392: 373  184
    7     5 Maciej         Kuczyński             134.10 -  334: 369   84
    8     6 Jan            Mrozowski             140.44 +  485: 364  190
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 +  415: 381  177
   10     2 Paweł          Jackowski             147.03 -  389: 489   97
   11     4 Marek          Reda                  143.64 +  445: 421  194
   12     2 Paweł          Zaręba                145.93 -  337: 607   96
   13     8 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  261: 577   98
   14    12 Krzysztof      Obremski              141.91 -  372: 478   92
   15    16 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  491: 348  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2161  / 15 144.07




	Marek Reda 143.64 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Rogalski              119.88 +  391: 279  170
    2     8 Paweł          Zaręba                145.93 -  350: 399   96
    3    18 Marek          Dudkiewicz            129.21 +  416: 374  179
    4    27 Janusz         Krupiński             129.94 -  331: 349   80
    5    25 Dawid          Pikul                 151.18 -  393: 457  101
    6    43 Kacper         Zegadło               132.43 +  460: 318  182
    7    30 Maciej         Pietrasik             100.36 +  363: 271  150
    8    16 Łukasz         Bobowski              142.80 +  461: 312  193
    9    11 Dariusz        Kosz                  151.56 +  394: 383  202
   10     7 Kamil          Kister                142.21 +  480: 364  192
   11     4 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  421: 445   94
   12    16 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  415: 533   92
   13    16 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  311: 327   67
   14    22 Marianna       Kozłowska             110.53 +  422: 288  161
   15    19 Maciej         Kuczyński             134.10 +  434: 395  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2143  / 15 142.87




	Miłosz Wrzałek 142.89 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Bajorek               119.46 +  422: 252  169
    2    22 Rafał          Lenartowski           144.84 +  396: 355  195
    3     1 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  351: 516   98
    4    25 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  463: 449  181
    5    15 Stanisław      Gasik                 117.07 +  485: 417  167
    6     9 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  336: 394   66
    7    13 Artur          Koszel                125.27 +  452: 328  175
    8    13 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  371: 475   84
    9    17 Marek          Rogalski              119.88 +  441: 306  170
   10    11 Dawid          Buzowicz              132.96 +  481: 420  183
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 +  436: 327  189
   12     4 Paweł          Jackowski             147.03 -  390: 470   97
   13     9 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  366: 365  192
   14     5 Maciej         Czupryniak            137.82 -  403: 449   88
   15     9 Jan            Mrozowski             140.44 -  375: 395   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2144  / 15 142.93




	Łukasz Bobowski 142.80 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Szymkowski            118.72 -  400: 462   69
    2    31 Wojciech       Zemło                 140.13 +  482: 311  190
    3    17 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  463: 472   66
    4    30 Maciej         Kuczyński             134.10 -  359: 466   84
    5    41 Andrzej        Kroc                  124.34 +  433: 304  174
    6    30 Krzysztof      Bukowski              122.89 +  400: 352  173
    7    21 Tomasz         Suchanek              135.01 +  398: 391  185
    8    16 Marek          Reda                  143.64 -  312: 461   94
    9    23 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  379: 370  156
   10    22 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  474: 337  179
   11    17 Marek          Salamon               133.88 +  394: 326  184
   12    13 Dawid          Buzowicz              132.96 +  456: 408  183
   13    11 Dariusz        Kosz                  151.56 -  375: 394  102
   14    13 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  441: 400  184
   15    10 Rafał          Lenartowski           144.84 -  349: 473   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 15 141.20




	Piotr Pietuchowski 142.43 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Radosław       Więch                 117.76 -  397: 401   68
    2    32 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  383: 367  167
    3    32 Ryszard        Korpalski             114.12 -  349: 396   64
    4    42 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  383: 276  153
    5    39 Kacper         Zegadło               132.43 +  414: 319  182
    6    14 Mateusz        Borsuk                138.88 -  421: 453   89
    7    29 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  387: 328  172
    8    28 Piotr          Broda                 133.43 +  403: 346  183
    9    14 Maciej         Czupryniak            137.82 +  384: 317  188
   10    10 Bartosz        Morawski              150.92 -  307: 482  101
   11    16 Justyna        Górka                 142.40 -  306: 548   92
   12    20 Kamil          Kister                142.21 -  352: 403   92
   13    24 Przemysław     Rybicki               141.29 -  371: 500   91
   14    38 Stanisław      Gasik                 117.07 -  394: 430   67
   15    41 Czesław        Grajewski             120.32 -  309: 500   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 15 118.60




	Justyna Górka 142.40 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Radzikowska           117.33 +  375: 347  167
    2    15 Marek          Salamon               133.88 +  404: 363  184
    3     7 Mateusz        Borsuk                138.88 -  344: 431   89
    4    15 Leszek         Stecuła               121.99 +  415: 299  172
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  444: 467   95
    6    23 Wojciech       Zemło                 140.13 +  442: 315  190
    7    17 Kamil          Górka                 149.32 -  355: 469   99
    8    24 Irena          Sołdan                140.52 +  448: 335  191
    9    19 Dorota         Stachowska            121.55 -  351: 459   72
   10    24 Jacek          Gasik                 108.47 +  527: 328  158
   11    16 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  548: 306  192
   12     9 Dominik        Urbacki               148.76 +  443: 344  199
   13     7 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  443: 368  184
   14     3 Paweł          Jackowski             147.03 -  330: 430   97
   15     7 Mirosław       Uglik                 145.18 -  403: 437   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2184  / 15 145.60




	Kamil Kister 142.21 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  315: 423   67
    2    38 Leszek         Stecuła               121.99 -  360: 428   72
    3    57 Jakub          Onoszko               108.54 +  484: 250  159
    4    38 Radosław       Więch                 117.76 +  375: 285  168
    5    35 Ryszard        Korpalski             114.12 +  540: 268  164
    6    15 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  463: 324  179
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  401: 451   82
    8    15 Joanna         Jewtuch               129.23 +  396: 366  179
    9    13 Rafał          Lenartowski           144.84 +  457: 411  195
   10     7 Marek          Reda                  143.64 -  364: 480   94
   11    14 Dawid          Buzowicz              132.96 -  347: 402   83
   12    20 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  403: 352  192
   13    15 Krzysztof      Obremski              141.91 -  335: 490   92
   14    20 Marek          Salamon               133.88 +  449: 386  184
   15    17 Artur          Koszel                125.27 +  403: 303  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2085  / 15 139.00




	Krzysztof Obremski 141.91 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Stanisław      Gasik                 117.07 +  359: 307  167
    2    20 Mirosław       Uglik                 145.18 -  349: 370   95
    3    27 Marianna       Kozłowska             110.53 +  468: 389  161
    4    23 Juliusz        Czupryniak            120.15 -  356: 414   70
    5    36 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  496: 230  157
    6    20 Artur          Koszel                125.27 -  282: 521   75
    7    33 Wojciech       Zemło                 140.13 +  376: 354  190
    8    17 Dominik        Urbacki               148.76 +  354: 290  199
    9    20 Marcin         Mroziuk               131.61 -  373: 429   82
   10    21 Maciej         Czupryniak            137.82 -  399: 442   88
   11    36 Sławomir       Wolski                115.60 +  428: 311  166
   12    29 Piotr          Broda                 133.43 +  372: 332  183
   13    15 Kamil          Kister                142.21 +  490: 335  192
   14    12 Grzegorz       Kurowski              144.03 +  478: 372  194
   15     8 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  381: 443   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2115  / 15 141.00




	Grzegorz Łukasik 141.68 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  363: 324  167
    2    19 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  339: 383   97
    3    29 Agnieszka      Matus                 107.27 -  360: 426   57
    4    52 Szymon         Płachta               133.49 -  272: 497   83
    5    42 Jakub          Szymczak              144.51 -  272: 409   95
    6    57 Zdzisław       Szota                 116.34 +  328: 327  166
    7    49 Michał         Landowski             100.00 +  361: 255  150
    8    44 Marcin         Radwański             109.56 +  473: 356  160
    9    36 Artur          Koszel                125.27 +  415: 354  175
   10    29 Tomasz         Ciejka                139.98 +  478: 409  190
   11    20 Przemysław     Rybicki               141.29 +  443: 413  191
   12    16 Marek          Reda                  143.64 +  533: 415  194
   13     9 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  365: 366   93
   14    15 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  388: 441  101
   15    15 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  376: 463   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1998  / 15 133.20




	Przemysław Rybicki 141.29 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  469: 332  167
    2    10 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  391: 319  179
    3    12 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  468: 301  181
    4     6 Irena          Sołdan                140.52 +  406: 314  191
    5     2 Mariusz        Skrobosz              150.98 +  453: 406  201
    6     2 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  371: 472   96
    7     7 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  352: 398   98
    8    12 Michał         Alabrudziński         153.96 -  397: 417  104
    9    15 Dawid          Buzowicz              132.96 -  336: 392   83
   10    20 Marek          Rogalski              119.88 +  423: 411  170
   11    20 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  413: 443   92
   12    22 Robert         Kamiński              134.12 -  381: 388   84
   13    24 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  500: 371  192
   14    18 Jan            Mrozowski             140.44 -  328: 436   90
   15    24 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  405: 338  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2105  / 15 140.33




	Irena Sołdan 140.52 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zdzisław       Szota                 116.34 +  403: 369  166
    2     4 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  417: 364  171
    3    15 Ewelina        Gruda                 100.00 +  312: 283  150
    4     6 Przemysław     Rybicki               141.29 -  314: 406   91
    5    14 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  316: 435   97
    6    26 Tomasz         Suchanek              135.01 -  352: 450   85
    7    35 Agnieszka      Matus                 107.27 +  448: 299  157
    8    24 Justyna        Górka                 142.40 -  335: 448   92
    9    29 Joanna         Jewtuch               129.23 -  316: 374   79
   10    34 Janusz         Krupiński             129.94 +  420: 368  180
   11    32 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  326: 390   77
   12    33 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  336: 338   73
   13    40 Andrzej        Rechowicz             124.44 -  318: 339   74
   14    47 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  405: 452   72
   15    48 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  416: 261  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 15 114.73




	Jan Mrozowski 140.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Ostrowska             116.17 +  407: 335  166
    2     1 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  379: 366  196
    3     5 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  385: 389   98
    4    24 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  439: 374  179
    5    17 Kamil          Górka                 149.32 +  388: 346  199
    6     8 Maciej         Czupryniak            137.82 -  412: 413   88
    7    18 Sylwia         Łada                  109.17 +  395: 297  159
    8     6 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  364: 485   94
    9    10 Łukasz         Tuszyński             147.57 +  432: 329  198
   10    14 Szymon         Dąbrowski             115.65 +  420: 303  166
   11     5 Bartosz        Morawski              150.92 -  368: 418  101
   12    11 Mateusz        Borsuk                138.88 -  437: 603   89
   13    17 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  387: 302  182
   14    18 Przemysław     Rybicki               141.29 +  436: 328  191
   15     9 Miłosz         Wrzałek               142.89 +  395: 375  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2299  / 15 153.27




	Wojciech Zemło 140.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  334: 341   66
    2    31 Łukasz         Bobowski              142.80 -  311: 482   93
    3    47 Zdzisław       Szota                 116.34 +  396: 276  166
    4    35 Marek          Salamon               133.88 +  411: 401  184
    5    32 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  351: 348  177
    6    23 Justyna        Górka                 142.40 -  315: 442   92
    7    33 Krzysztof      Obremski              141.91 -  354: 376   92
    8    38 Łukasz         Baranowski            124.85 +  520: 313  175
    9    37 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  416: 302  152
   10    23 Dominik        Urbacki               148.76 -  403: 497   99
   11    37 Sylwia         Łada                  109.17 +  412: 395  159
   12    17 Dariusz        Kosz                  151.56 -  341: 385  102
   13    33 Urszula        Solarska              110.19 -  387: 391   60
   14    36 Piotr          Broda                 133.43 +  432: 300  183
   15    30 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  438: 384  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 15 130.40




	Tomasz Ciejka 139.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sławomir       Wolski                115.60 -  317: 367   66
    2    37 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  360: 390   77
    3    56 Jarosław       Olek                  125.97 +  385: 359  176
    4    31 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  380: 399   79
    5    49 Joanna         Ostrowska             116.17 -  363: 368   66
    6    48 Marianna       Kozłowska             110.53 +  380: 303  161
    7    45 Dorota         Maciejuk              130.25 +  456: 303  180
    8    39 Janusz         Krupiński             129.94 +  459: 446  180
    9    28 Agnieszka      Matus                 107.27 +  421: 363  157
   10    29 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  409: 478   92
   11    27 Jacek          Gasik                 108.47 -  316: 364   58
   12    32 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  424: 398  183
   13    30 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  303: 385   62
   14    34 Sylwia         Łada                  109.17 -  330: 376   59
   15    38 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  411: 362  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 15 117.53




	Mateusz Borsuk 138.88 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ryszard        Korpalski             114.12 +  431: 322  164
    2    18 Sławomir       Wolski                115.60 +  472: 383  166
    3     7 Justyna        Górka                 142.40 +  431: 344  192
    4     4 Paweł          Jackowski             147.03 -  397: 401   97
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  383: 453   84
    6    14 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  453: 421  192
    7     9 Rafał          Lenartowski           144.84 +  400: 396  195
    8     8 Dawid          Buzowicz              132.96 +  499: 329  183
    9     4 Kamil          Górka                 149.32 -  315: 432   99
   10     8 Dorota         Stachowska            121.55 -  360: 397   72
   11    15 Joanna         Jewtuch               129.23 +  400: 366  179
   12    11 Jan            Mrozowski             140.44 +  603: 437  190
   13     5 Maciej         Czupryniak            137.82 -  425: 426   88
   14     8 Marcin         Mroziuk               131.61 -  295: 341   82
   15    14 Piotr          Domański              127.86 -  330: 364   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2061  / 15 137.40




	Krzysztof Usakiewicz 138.67 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  468: 335  163
    2    11 Dawid          Adamczyk              146.17 -  383: 482   96
    3    19 Artur          Koszel                125.27 -  324: 417   75
    4    36 Dorota         Rudzińska             121.64 +  388: 374  172
    5    29 Sławomir       Wolski                115.60 +  463: 396  166
    6    21 Stanisław      Gasik                 117.07 +  403: 367  167
    7    16 Marek          Rogalski              119.88 +  370: 352  170
    8     7 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  384: 462  101
    9     9 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  387: 289  196
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          144.61 +  450: 386  195
   11     6 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  327: 436   93
   12    12 Maciej         Czupryniak            137.82 -  339: 362   88
   13    14 Szymon         Płachta               133.49 -  442: 470   83
   14    24 Jacek          Gasik                 108.47 +  474: 361  158
   15    20 Robert         Kamiński              134.12 +  403: 324  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 15 140.47




	Stanisław Rydzik 138.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  451: 357  162
    2    14 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  419: 289  170
    3    10 Kamil          Górka                 149.32 -  351: 383   99
    4    17 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  375: 449   84
    5    26 Piotr          Domański              127.86 -  331: 451   78
    6    39 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  369: 496   72
    7    42 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  394: 331  174
    8    36 Radosław       Więch                 117.76 +  455: 332  168
    9    27 Jacek          Gasik                 108.47 -  325: 454   58
   10    33 Kacper         Zegadło               132.43 +  409: 348  182
   11    31 Stanisław      Gasik                 117.07 +  404: 249  167
   12    26 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  405: 409   66
   13    28 Jerzy          Matyasik              121.81 +  525: 378  172
   14    21 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  460: 389  184
   15    18 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  475: 336  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 15 133.53




	Maciej Czupryniak 137.82 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marianna       Kozłowska             110.53 +  478: 392  161
    2     5 Radosław       Więch                 117.76 +  498: 267  168
    3     2 Krzysztof      Mówka                 146.92 +  405: 376  197
    4     3 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  342: 279  183
    5     3 Paweł          Jackowski             147.03 -  399: 406   97
    6     8 Jan            Mrozowski             140.44 +  413: 412  190
    7     1 Paweł          Zaręba                145.93 -  350: 373   96
    8    14 Dariusz        Kosz                  151.56 -  430: 471  102
    9    14 Piotr          Pietuchowski          142.43 -  317: 384   92
   10    21 Krzysztof      Obremski              141.91 +  442: 399  192
   11    19 Szymon         Dąbrowski             115.65 +  421: 254  166
   12    12 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 +  362: 339  189
   13     5 Mateusz        Borsuk                138.88 +  426: 425  189
   14     5 Miłosz         Wrzałek               142.89 +  449: 403  193
   15     4 Michał         Alabrudziński         153.96 -  338: 451  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2319  / 15 154.60




	Rafał Wesołowski 136.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Urszula        Solarska              110.19 +  376: 366  160
    2    13 Michał         Szymkowski            118.72 +  391: 389  169
    3     9 Paweł          Zaręba                145.93 -  366: 425   96
    4    12 Bartosz        Morawski              150.92 -  338: 406  101
    5    28 Dariusz        Kosz                  151.56 -  286: 468  102
    6    37 Dominik        Urbacki               148.76 -  372: 428   99
    7    52 Marta          Bajorek               119.46 -  376: 400   69
    8    48 Dorota         Maciejuk              130.25 -  364: 404   80
    9    51 Czesław        Grajewski             120.32 +  369: 321  170
   10    47 Maciej         Pietrasik             100.36 +  525: 263  150
   11    40 Sławomir       Zabawa                107.65 +  395: 348  158
   12    34 Stanisław      Gasik                 117.07 +  310: 304  167
   13    25 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  393: 437   79
   14    37 Agnieszka      Matus                 107.27 +  402: 393  157
   15    34 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  319: 486   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 15 120.60




	Tomasz Suchanek 135.01 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Radwański             109.56 +  390: 286  160
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  411: 456   77
    3    28 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  404: 411   84
    4    33 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  341: 299  172
    5    33 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  397: 319  167
    6    26 Irena          Sołdan                140.52 +  450: 352  191
    7    21 Łukasz         Bobowski              142.80 -  391: 398   93
    8    23 Robert         Kamiński              134.12 +  373: 323  184
    9    12 Bartosz        Morawski              150.92 -  359: 369  101
   10    30 Szymon         Płachta               133.49 -  402: 454   83
   11    28 Agnieszka      Matus                 107.27 +  464: 314  157
   12    23 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  300: 592   74
   13    29 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  349: 426   81
   14    32 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  370: 353  167
   15    29 Jacek          Gasik                 108.47 +  428: 364  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 15 129.93




	Grzegorz Koczkodon 134.17 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Sylwia         Łada                  109.17 -  326: 334   59
    2    34 Dawid          Pikul                 151.18 +  379: 308  201
    3    28 Tomasz         Suchanek              135.01 +  411: 404  185
    4    17 Stanisław      Rydzik                138.63 +  449: 375  189
    5     7 Mateusz        Borsuk                138.88 +  453: 383  189
    6     3 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  373: 392   94
    7     8 Bartosz        Morawski              150.92 -  327: 394  101
    8    29 Szymon         Płachta               133.49 +  389: 358  183
    9    16 Jakub          Szymczak              144.51 -  399: 402   95
   10    16 Dariusz        Kosz                  151.56 +  466: 390  202
   11    22 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  436: 298  162
   12    10 Mariusz        Wrześniewski          144.61 +  407: 359  195
   13     7 Justyna        Górka                 142.40 -  368: 443   92
   14    13 Łukasz         Bobowski              142.80 -  400: 441   93
   15    22 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  287: 328   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2106  / 15 140.40




	Robert Kamiński 134.12 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jakub          Onoszko               108.54 +  351: 271  159
    2    23 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 +  427: 363  184
    3     8 Michał         Alabrudziński         153.96 -  364: 424  104
    4     9 Marcin         Mroziuk               131.61 +  336: 331  182
    5    13 Bartosz        Morawski              150.92 -  300: 500  101
    6    24 Jerzy          Matyasik              121.81 -  338: 382   72
    7    34 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  432: 402  177
    8    23 Tomasz         Suchanek              135.01 -  323: 373   85
    9    32 Marianna       Kozłowska             110.53 -  342: 410   61
   10    36 Dorota         Rudzińska             121.64 +  431: 357  172
   11    33 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  440: 393  170
   12    22 Przemysław     Rybicki               141.29 +  388: 381  191
   13    22 Dawid          Buzowicz              132.96 -  231: 438   83
   14    25 Michał         Szymkowski            118.72 +  435: 344  169
   15    20 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  324: 403   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1999  / 15 133.27




	Maciej Kuczyński 134.10 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jacek          Gasik                 108.47 -  355: 393   58
    2    48 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  396: 328  153
    3    42 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  392: 268  152
    4    30 Łukasz         Bobowski              142.80 +  466: 359  193
    5    18 Sylwia         Łada                  109.17 +  383: 376  159
    6     7 Kazimierz      Merklejn              148.01 +  360: 317  198
    7     5 Grzegorz       Kurowski              144.03 +  369: 334  194
    8     3 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  342: 457   97
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  378: 292  182
   10     3 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  365: 413  101
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 +  385: 343  177
   12     5 Bartosz        Morawski              150.92 -  240: 501  101
   13    12 Marcin         Mroziuk               131.61 -  400: 419   82
   14    17 Rafał          Lenartowski           144.84 -  346: 357   95
   15    19 Marek          Reda                  143.64 -  395: 434   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2036  / 15 135.73




	Marek Salamon 133.88 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Sławomir       Zabawa                107.65 +  448: 235  158
    2    15 Justyna        Górka                 142.40 -  363: 404   92
    3    26 Rafał          Lenartowski           144.84 -  368: 410   95
    4    35 Wojciech       Zemło                 140.13 -  401: 411   90
    5    44 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  359: 349  163
    6    38 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  379: 331  174
    7    32 Janusz         Krupiński             129.94 +  427: 327  180
    8    27 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  300: 417   62
    9    31 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  314: 287  167
   10    26 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  451: 328  171
   11    17 Łukasz         Bobowski              142.80 -  326: 394   93
   12    19 Marek          Dudkiewicz            129.21 +  440: 349  179
   13    19 Dominik        Urbacki               148.76 -  308: 464   99
   14    20 Kamil          Kister                142.21 -  386: 449   92
   15    33 Stanisław      Gasik                 117.07 +  368: 309  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 15 132.13




	Mikołaj Przybyłowicz 133.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Maria          Pokorska              107.45 +  333: 330  157
    2    27 Piotr          Broda                 133.43 +  368: 317  183
    3    14 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  380: 390   83
    4    22 Jacek          Gasik                 108.47 +  490: 323  158
    5     5 Łukasz         Tuszyński             147.57 +  403: 401  198
    6    11 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  228: 585   97
    7    19 Joanna         Jewtuch               129.23 +  368: 301  179
    8    13 Miłosz         Wrzałek               142.89 +  475: 371  193
    9     8 Mirosław       Uglik                 145.18 -  309: 567   95
   10    15 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  276: 503   77
   11    21 Jakub          Szymczak              144.51 -  315: 458   95
   12    27 Michał         Szymkowski            118.72 +  548: 359  169
   13    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  371: 402   84
   14    21 Stanisław      Rydzik                138.63 -  389: 460   89
   15    35 Dorota         Maciejuk              130.25 -  310: 339   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 15 129.13




	Małgorzata Deszczyńska 133.82 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Agnieszka      Matus                 107.27 +  422: 342  157
    2    23 Robert         Kamiński              134.12 -  363: 427   84
    3    30 Joanna         Ostrowska             116.17 +  480: 189  166
    4    14 Maciej         Pietrasik             100.36 +  419: 372  150
    5    12 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  393: 389  170
    6    12 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  373: 481   98
    7    14 Michał         Alabrudziński         153.96 -  357: 371  104
    8    22 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  387: 371  179
    9    22 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  533: 297  162
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  373: 333  182
   11     9 Dawid          Pikul                 151.18 -  387: 394  101
   12    14 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  270: 447   98
   13    20 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  402: 371  184
   14    10 Dariusz        Kosz                  151.56 +  405: 398  202
   15    11 Szymon         Płachta               133.49 -  319: 431   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2120  / 15 141.33




	Szymon Płachta 133.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Zawadzki              106.67 -  383: 442   57
    2    39 Grzegorz       Święcki               144.42 -  406: 512   94
    3    45 Dorota         Stachowska            121.55 -  314: 467   72
    4    52 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  497: 272  192
    5    43 Sławomir       Zabawa                107.65 +  469: 306  158
    6    33 Czesław        Grajewski             120.32 -  394: 455   70
    7    39 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  407: 351  163
    8    29 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  358: 389   84
    9    38 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  379: 318  172
   10    30 Tomasz         Suchanek              135.01 +  454: 402  185
   11    25 Piotr          Domański              127.86 +  450: 358  178
   12    18 Joanna         Jewtuch               129.23 +  395: 331  179
   13    14 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 +  470: 442  189
   14    11 Dawid          Buzowicz              132.96 +  389: 379  183
   15    11 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 +  431: 319  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2160  / 15 144.00




	Piotr Broda 133.43 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  414: 361  156
    2    27 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  317: 368   84
    3    23 Grzegorz       Święcki               144.42 -  239: 511   94
    4    41 Dorota         Stachowska            121.55 +  386: 343  172
    5    38 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  311: 419   73
    6    42 Urszula        Solarska              110.19 +  393: 379  160
    7    37 Łukasz         Baranowski            124.85 +  417: 367  175
    8    28 Piotr          Pietuchowski          142.43 -  346: 403   92
    9    35 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  383: 318  167
   10    28 Michał         Szymkowski            118.72 -  354: 417   69
   11    35 Marek          Rogalski              119.88 +  328: 306  170
   12    29 Krzysztof      Obremski              141.91 -  332: 372   92
   13    32 Piotr          Domański              127.86 -  388: 454   78
   14    36 Wojciech       Zemło                 140.13 -  300: 432   90
   15    42 Dorota         Rudzińska             121.64 +  372: 353  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 15 122.93




	Dawid Buzowicz 132.96 Rzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  379: 337  156
    2    12 Czesław        Grajewski             120.32 +  544: 286  170
    3     6 Dariusz        Kosz                  151.56 +  409: 365  202
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  391: 336  182
    5     4 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  292: 482   96
    6     4 Bartosz        Morawski              150.92 +  448: 394  201
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  330: 459   95
    8     8 Mateusz        Borsuk                138.88 -  329: 499   89
    9    15 Przemysław     Rybicki               141.29 +  392: 336  191
   10    11 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  420: 481   93
   11    14 Kamil          Kister                142.21 +  402: 347  192
   12    13 Łukasz         Bobowski              142.80 -  408: 456   93
   13    22 Robert         Kamiński              134.12 +  438: 231  184
   14    11 Szymon         Płachta               133.49 -  379: 389   83
   15    23 Urszula        Solarska              110.19 -  314: 431   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2087  / 15 139.13




	Dariusz Maciejuk 132.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  408: 312  156
    2    30 Joanna         Jewtuch               129.23 +  423: 338  179
    3    14 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  390: 380  184
    4     3 Maciej         Czupryniak            137.82 -  279: 342   88
    5    11 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  309: 452   98
    6    22 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  292: 389   77
    7    36 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  432: 265  156
    8    25 Rafał          Lenartowski           144.84 -  347: 380   95
    9    30 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  347: 468   71
   10    32 Grzegorz       Święcki               144.42 -  341: 354   94
   11    46 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  426: 339  153
   12    32 Tomasz         Ciejka                139.98 -  398: 424   90
   13    45 Dorota         Maciejuk              130.25 -  306: 345   80
   14    48 Łukasz         Baranowski            124.85 +  506: 308  175
   15    43 Sławomir       Wolski                115.60 +  428: 361  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 15 124.13




	Andrzej Kwiatkowski 132.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  318: 293  153
    2    28 Marcin         Mroziuk               131.61 +  476: 414  182
    3     4 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 +  410: 296  177
    4     5 Dawid          Buzowicz              132.96 -  336: 391   83
    5     9 Dawid          Adamczyk              146.17 -  413: 457   96
    6    25 Janusz         Krupiński             129.94 +  418: 364  180
    7    10 Kamil          Kister                142.21 +  451: 401  192
    8     4 Tomasz         Zwoliński             146.38 +  411: 364  196
    9     7 Maciej         Kuczyński             134.10 -  292: 378   84
   10     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  333: 373   84
   11    13 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  373: 433   95
   12    30 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  368: 284  170
   13    17 Jan            Mrozowski             140.44 -  302: 387   90
   14    29 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  436: 453   73
   15    31 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  304: 483   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 15 127.80




	Kacper Zegadło 132.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  374: 257  152
    2    16 Kamil          Górka                 149.32 -  301: 303   99
    3    34 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  286: 538   94
    4    44 Dominik        Urbacki               148.76 +  383: 374  199
    5    39 Piotr          Pietuchowski          142.43 -  319: 414   92
    6    43 Marek          Reda                  143.64 -  318: 460   94
    7    48 Marianna       Kozłowska             110.53 -  311: 514   61
    8    49 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  522: 340  163
    9    39 Leszek         Stecuła               121.99 +  404: 361  172
   10    33 Stanisław      Rydzik                138.63 -  348: 409   89
   11    47 Marta          Bajorek               119.46 -  371: 377   69
   12    50 Maciej         Pietrasik             100.36 +  388: 339  150
   13    39 Marek          Rogalski              119.88 +  389: 379  170
   14    33 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  403: 380  170
   15    28 Michał         Szymkowski            118.72 -  334: 422   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 15 122.87




	Marcin Mroziuk 131.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Maciej         Pietrasik             100.36 +  413: 376  150
    2    28 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  414: 476   82
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  527: 215  157
    4     9 Robert         Kamiński              134.12 -  331: 336   84
    5    21 Łukasz         Baranowski            124.85 -  311: 438   75
    6    34 Ewa            Radzikowska           117.33 +  472: 343  167
    7    24 Piotr          Domański              127.86 +  369: 280  178
    8    21 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  388: 375  170
    9    20 Krzysztof      Obremski              141.91 +  429: 373  192
   10    13 Jerzy          Matyasik              121.81 +  462: 359  172
   11     7 Kazimierz      Merklejn              148.01 +  396: 276  198
   12     7 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  363: 486   98
   13    12 Maciej         Kuczyński             134.10 +  419: 400  184
   14     8 Mateusz        Borsuk                138.88 +  341: 295  189
   15     3 Paweł          Jackowski             147.03 -  432: 449   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2193  / 15 146.20




	Krzysztof Jaworski 131.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Marcin         Stachowski            100.33 +  347: 296  150
    2    24 Łukasz         Baranowski            124.85 +  395: 361  175
    3    12 Przemysław     Rybicki               141.29 -  301: 468   91
    4    25 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  449: 463   93
    5    24 Joanna         Jewtuch               129.23 -  367: 429   79
    6    47 Marta          Bajorek               119.46 +  338: 329  169
    7    28 Dominik        Urbacki               148.76 -  255: 509   99
    8    40 Jacek          Gasik                 108.47 -  324: 327   58
    9    41 Urszula        Solarska              110.19 +  394: 349  160
   10    35 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  305: 459   77
   11    41 Dorota         Rudzińska             121.64 +  447: 413  172
   12    35 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  396: 284  171
   13    29 Tomasz         Suchanek              135.01 +  426: 349  185
   14    23 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  383: 338  174
   15    21 Jakub          Szymczak              144.51 -  404: 430   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 15 129.87




	Dorota Maciejuk 130.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Ewelina        Gruda                 100.00 -  313: 354   50
    2    40 Waldemar       Czerwoniec            128.38 -  253: 390   78
    3    58 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  403: 291  156
    4    40 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  314: 412   56
    5    47 Marianna       Kozłowska             110.53 -  341: 385   61
    6    56 Radosław       Słowicki              100.00 +  376: 239  150
    7    45 Tomasz         Ciejka                139.98 -  303: 456   90
    8    48 Rafał          Wesołowski            136.10 +  404: 364  186
    9    45 Dorota         Rudzińska             121.64 -  364: 480   72
   10    48 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  418: 334  163
   11    42 Łukasz         Baranowski            124.85 +  409: 250  175
   12    37 Piotr          Domański              127.86 -  293: 483   78
   13    45 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  345: 306  183
   14    39 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  434: 431  174
   15    35 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  339: 310  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 15 123.73




	Janusz Krupiński 129.94 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Adam           Kędzior               100.00 +  404: 335  150
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  259: 476   95
    3    38 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  333: 282  172
    4    27 Marek          Reda                  143.64 +  349: 331  194
    5    19 Mirosław       Uglik                 145.18 -  426: 439   95
    6    25 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  364: 418   82
    7    32 Marek          Salamon               133.88 -  327: 427   84
    8    39 Tomasz         Ciejka                139.98 -  446: 459   90
    9    43 Maciej         Pietrasik             100.36 +  523: 351  150
   10    34 Irena          Sołdan                140.52 -  368: 420   91
   11    39 Zbigniew       Rybak                 116.59 -  309: 346   67
   12    45 Sławomir       Zabawa                107.65 +  367: 340  158
   13    41 Radosław       Więch                 117.76 -  264: 429   68
   14    45 Jarosław       Olek                  125.97 +  361: 288  176
   15    46 Jakub          Onoszko               108.54 +  470: 274  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 15 122.07




	Joanna Jewtuch 129.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Michał         Landowski             100.00 -  408: 417   50
    2    30 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  338: 423   83
    3    46 Marcin         Stachowski            100.33 +  428: 293  150
    4    37 Urszula        Solarska              110.19 +  441: 340  160
    5    24 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  429: 367  181
    6    19 Maciej         Pietrasik             100.36 +  360: 332  150
    7    19 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  301: 368   84
    8    15 Kamil          Kister                142.21 -  366: 396   92
    9    29 Irena          Sołdan                140.52 +  374: 316  191
   10    19 Dawid          Adamczyk              146.17 +  401: 331  196
   11    15 Mateusz        Borsuk                138.88 -  366: 400   89
   12    18 Szymon         Płachta               133.49 -  331: 395   83
   13    34 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  273: 457   52
   14    40 Marta          Bajorek               119.46 +  405: 358  169
   15    25 Grzegorz       Święcki               144.42 -  347: 378   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 15 121.60




	Marek Dudkiewicz 129.21 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  507: 219  150
    2     2 Dariusz        Kosz                  151.56 -  361: 379  102
    3    18 Marek          Reda                  143.64 -  374: 416   94
    4    31 Tomasz         Ciejka                139.98 +  399: 380  190
    5    22 Maciej         Pietrasik             100.36 -  336: 347   50
    6    36 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  383: 439   67
    7    40 Andrzej        Kroc                  124.34 +  390: 322  174
    8    32 Piotr          Domański              127.86 +  476: 350  178
    9    24 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  365: 410   79
   10    31 Marcin         Radwański             109.56 +  499: 297  160
   11    24 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  417: 288  156
   12    19 Marek          Salamon               133.88 -  349: 440   84
   13    25 Rafał          Wesołowski            136.10 +  437: 393  186
   14    19 Dorota         Stachowska            121.55 +  469: 321  172
   15    15 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  463: 376  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2034  / 15 135.60




	Ireneusz Moralewicz 128.92 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Kinga          Stecuła               100.00 +  381: 229  150
    2    10 Przemysław     Rybicki               141.29 -  319: 391   91
    3    31 Jerzy          Matyasik              121.81 +  361: 307  172
    4    24 Jan            Mrozowski             140.44 -  374: 439   90
    5    34 Leszek         Stecuła               121.99 +  447: 442  172
    6    15 Kamil          Kister                142.21 -  324: 463   92
    7    25 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  395: 284  171
    8    22 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  371: 387   84
    9    24 Marek          Dudkiewicz            129.21 +  410: 365  179
   10    22 Łukasz         Bobowski              142.80 -  337: 474   93
   11    26 Dawid          Adamczyk              146.17 -  360: 468   96
   12    38 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  447: 306  167
   13    36 Jakub          Onoszko               108.54 +  380: 316  159
   14    27 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  411: 412   66
   15    32 Sylwia         Łada                  109.17 +  556: 292  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 15 129.40




	Waldemar Czerwoniec 128.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         153.96 -  383: 410  104
    2    40 Dorota         Maciejuk              130.25 +  390: 253  180
    3    37 Juliusz        Czupryniak            120.15 -  383: 409   70
    4    39 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  406: 396  167
    5    30 Czesław        Grajewski             120.32 +  375: 358  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  /  5 138.20




	Piotr Domański 127.86 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  151.56 -  357: 405  102
    2    46 Dorota         Rudzińska             121.64 -  325: 436   72
    3    54 Andrzej        Kroc                  124.34 +  417: 316  174
    4    46 Kinga          Stecuła               100.00 +  384: 367  150
    5    26 Stanisław      Rydzik                138.63 +  451: 331  189
    6    29 Sylwia         Łada                  109.17 -  315: 483   59
    7    24 Marcin         Mroziuk               131.61 -  280: 369   82
    8    32 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  350: 476   79
    9    46 Joanna         Ostrowska             116.17 +  409: 380  166
   10    44 Leszek         Stecuła               121.99 +  469: 373  172
   11    25 Szymon         Płachta               133.49 -  358: 450   83
   12    37 Dorota         Maciejuk              130.25 +  483: 293  180
   13    32 Piotr          Broda                 133.43 +  454: 388  183
   14    26 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  428: 424  162
   15    14 Mateusz        Borsuk                138.88 +  364: 330  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2042  / 15 136.13




	Mariusz Sylwestrzuk 127.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 151.18 +  471: 391  201
    2     9 Tomasz         Suchanek              135.01 +  456: 411  185
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  296: 410   82
    4    16 Rafał          Lenartowski           144.84 -  362: 427   95
    5    27 Krzysztof      Sporczyk              124.44 +  427: 355  174
    6    22 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  389: 292  183
    7    20 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  419: 348  162
    8     5 Łukasz         Tuszyński             147.57 +  391: 373  198
    9     3 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  381: 415   94
   10    15 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 +  503: 276  184
   11    10 Maciej         Kuczyński             134.10 -  343: 385   84
   12     8 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  336: 380   96
   13    18 Dorota         Stachowska            121.55 +  504: 300  172
   14    14 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  379: 359  177
   15     6 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  386: 473   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2182  / 15 145.47




	Jolanta Chłopińska 127.01 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  387: 418  101
    2    37 Tomasz         Ciejka                139.98 +  390: 360  190
    3    36 Radosław       Więch                 117.76 +  359: 348  168
    4    11 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  416: 477   94
    5    32 Wojciech       Zemło                 140.13 -  348: 351   90
    6    41 Ewelina        Gruda                 100.00 +  392: 345  150
    7    34 Robert         Kamiński              134.12 -  402: 432   84
    8    35 Sławomir       Wolski                115.60 -  350: 357   66
    9    40 Maria          Pokorska              107.45 +  365: 301  157
   10    35 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  459: 305  181
   11    32 Irena          Sołdan                140.52 +  390: 326  191
   12    28 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  496: 401  162
   13    21 Jacek          Gasik                 108.47 +  395: 290  158
   14    14 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  359: 379   77
   15    24 Przemysław     Rybicki               141.29 -  338: 405   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 15 130.67




	Jarosław Olek 125.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              150.92 -  289: 473  101
    2    50 Artur          Koszel                125.27 -  303: 385   75
    3    56 Tomasz         Ciejka                139.98 -  359: 385   90
    4    54 Krzysztof      Bukowski              122.89 -  348: 400   73
    5    58 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  395: 288  156
    6    51 Marcin         Stachowski            100.33 -  305: 322   50
    7    55 Adam           Kędzior               100.00 +  463: 246  150
    8    50 Joanna         Ostrowska             116.17 -  286: 412   66
    9    54 Kinga          Stecuła               100.00 -  358: 406   50
   10    55 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  402: 289  156
   11    51 Ryszard        Korpalski             114.12 +  459: 272  164
   12    48 Andrzej        Kroc                  124.34 +  402: 350  174
   13    47 Marta          Bajorek               119.46 -  247: 440   69
   14    45 Janusz         Krupiński             129.94 -  288: 361   80
   15    52 Sławomir       Zabawa                107.65 -  367: 378   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 15 100.80




	Artur Koszel 125.27 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 149.32 -  353: 444   99
    2    50 Jarosław       Olek                  125.97 +  385: 303  176
    3    19 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 +  417: 324  189
    4    28 Ewelina        Gruda                 100.00 +  414: 340  150
    5     6 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  255: 482   94
    6    20 Krzysztof      Obremski              141.91 +  521: 282  192
    7    13 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  328: 452   93
    8    18 Michał         Szymkowski            118.72 -  326: 337   69
    9    36 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  354: 415   92
   10    39 Sylwia         Łada                  109.17 -  328: 348   59
   11    44 Andrzej        Kroc                  124.34 +  392: 374  174
   12    39 Sławomir       Wolski                115.60 +  356: 342  166
   13    26 Dawid          Adamczyk              146.17 +  474: 373  196
   14    28 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  372: 301  152
   15    17 Kamil          Kister                142.21 -  303: 403   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 15 132.87




	Łukasz Baranowski 124.85 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Urbacki               148.76 +  419: 387  199
    2    24 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  361: 395   81
    3    33 Andrzej        Rechowicz             124.44 -  349: 400   74
    4    43 Sławomir       Zabawa                107.65 +  371: 363  158
    5    21 Marcin         Mroziuk               131.61 +  438: 311  182
    6    27 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  341: 397   62
    7    37 Piotr          Broda                 133.43 -  367: 417   83
    8    38 Wojciech       Zemło                 140.13 -  313: 520   90
    9    42 Andrzej        Kroc                  124.34 -  298: 373   74
   10    46 Michał         Landowski             100.00 +  459: 320  150
   11    42 Dorota         Maciejuk              130.25 -  250: 409   80
   12    49 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  337: 334  157
   13    37 Leszek         Stecuła               121.99 -  301: 446   72
   14    48 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  308: 506   83
   15    51 Marcin         Stachowski            100.33 +  388: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 15 113.00




	Krzysztof Sporczyk 124.44 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  341: 396   98
    2    54 Jakub          Onoszko               108.54 +  317: 303  159
    3    39 Bartosz        Morawski              150.92 -  390: 508  101
    4    34 Marianna       Kozłowska             110.53 +  424: 261  161
    5    27 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  355: 427   77
    6    31 Jakub          Szymczak              144.51 -  307: 411   95
    7    50 Joanna         Ostrowska             116.17 +  418: 370  166
    8    43 Ryszard        Korpalski             114.12 +  379: 363  164
    9    26 Grzegorz       Święcki               144.42 +  402: 337  194
   10    25 Rafał          Lenartowski           144.84 -  248: 358   95
   11    34 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  493: 293  171
   12    23 Tomasz         Suchanek              135.01 +  592: 300  185
   13    13 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  464: 498   95
   14    23 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  338: 383   81
   15    26 Dorota         Stachowska            121.55 +  369: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 15 134.27




	Andrzej Rechowicz 124.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  292: 471   98
    2    49 Andrzej        Kroc                  124.34 +  391: 266  174
    3    33 Łukasz         Baranowski            124.85 +  400: 349  175
    4    21 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  318: 463   97
    5    37 Jerzy          Matyasik              121.81 -  324: 444   72
    6    38 Marek          Salamon               133.88 -  331: 379   84
    7    42 Stanisław      Rydzik                138.63 -  331: 394   89
    8    55 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  472: 285  167
    9    48 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  503: 342  157
   10    37 Sławomir       Wolski                115.60 -  345: 352   66
   11    43 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  394: 396   52
   12    46 Czesław        Grajewski             120.32 +  390: 354  170
   13    40 Irena          Sołdan                140.52 +  339: 318  191
   14    39 Dorota         Maciejuk              130.25 -  431: 434   80
   15    40 Radosław       Więch                 117.76 -  365: 405   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 15 116.00




	Andrzej Kroc 124.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             147.03 -  354: 370   97
    2    49 Andrzej        Rechowicz             124.44 -  266: 391   74
    3    54 Piotr          Domański              127.86 -  316: 417   78
    4    56 Zdzisław       Szota                 116.34 +  409: 406  166
    5    41 Łukasz         Bobowski              142.80 -  304: 433   93
    6    54 Jakub          Onoszko               108.54 +  438: 403  159
    7    40 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  322: 390   79
    8    53 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  358: 291  156
    9    42 Łukasz         Baranowski            124.85 +  373: 298  175
   10    40 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  328: 366   67
   11    44 Artur          Koszel                125.27 -  374: 392   75
   12    48 Jarosław       Olek                  125.97 -  350: 402   76
   13    51 Michał         Landowski             100.00 +  470: 329  150
   14    50 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  380: 354  153
   15    39 Marek          Rogalski              119.88 -  333: 361   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 15 111.20




	Grzegorz Pukniel 123.19 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  293: 427   97
    2    47 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  333: 368   62
    3    52 Adam           Kędzior               100.00 +  471: 280  150
    4    47 Joanna         Ostrowska             116.17 +  417: 364  166
    5    38 Piotr          Broda                 133.43 +  419: 311  183
    6    13 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  426: 300  171
    7    11 Dawid          Adamczyk              146.17 -  307: 451   96
    8    19 Jakub          Szymczak              144.51 -  363: 405   95
    9    33 Sławomir       Wolski                115.60 +  445: 332  166
   10    17 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  413: 455   98
   11    29 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  315: 483   67
   12    33 Irena          Sołdan                140.52 +  338: 336  191
   13    35 Agnieszka      Matus                 107.27 +  347: 291  157
   14    29 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  453: 436  182
   15    16 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  348: 491   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 15 131.67




	Krzysztof Bukowski 122.89 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  365: 573   96
    2    44 Stanisław      Gasik                 117.07 -  340: 363   67
    3    48 Urszula        Solarska              110.19 -  336: 376   60
    4    54 Jarosław       Olek                  125.97 +  400: 348  176
    5    50 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  389: 315  153
    6    30 Łukasz         Bobowski              142.80 -  352: 400   93
    7    46 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  354: 260  156
    8    46 Dorota         Rudzińska             121.64 -  316: 369   72
    9    49 Marta          Bajorek               119.46 -  384: 470   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  9 104.67




	Mariola Osajda-Matczak 122.16 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Adamczyk              146.17 -  308: 380   96
    2    43 Urszula        Solarska              110.19 +  465: 277  160
    3    38 Janusz         Krupiński             129.94 -  282: 333   80
    4    33 Tomasz         Suchanek              135.01 -  299: 341   85
    5    56 Zdzisław       Szota                 116.34 +  328: 302  166
    6    39 Stanisław      Rydzik                138.63 +  496: 369  189
    7    29 Piotr          Pietuchowski          142.43 -  328: 387   92
    8    37 Marianna       Kozłowska             110.53 -  310: 381   61
    9    38 Szymon         Płachta               133.49 -  318: 379   83
   10    51 Kinga          Stecuła               100.00 +  545: 244  150
   11    45 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  385: 354  157
   12    40 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  406: 408   52
   13    42 Stanisław      Gasik                 117.07 -  253: 318   67
   14    47 Irena          Sołdan                140.52 +  452: 405  191
   15    44 Agnieszka      Matus                 107.27 +  399: 340  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 15 119.07




	Leszek Stecuła 121.99 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Zaręba                145.93 -  386: 471   96
    2    38 Kamil          Kister                142.21 +  428: 360  192
    3    24 Dorota         Rudzińska             121.64 +  430: 306  172
    4    15 Justyna        Górka                 142.40 -  299: 415   92
    5    34 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  442: 447   79
    6    35 Zbigniew       Rybak                 116.59 -  342: 364   67
    7    41 Sławomir       Zabawa                107.65 +  450: 395  158
    8    31 Stanisław      Gasik                 117.07 -  343: 408   67
    9    39 Kacper         Zegadło               132.43 -  361: 404   82
   10    44 Piotr          Domański              127.86 -  373: 469   78
   11    49 Michał         Landowski             100.00 +  371: 347  150
   12    42 Ewa            Radzikowska           117.33 +  432: 301  167
   13    37 Łukasz         Baranowski            124.85 +  446: 301  175
   14    31 Radosław       Więch                 117.76 +  361: 313  168
   15    27 Marianna       Kozłowska             110.53 +  420: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 15 126.93




	Jerzy Matyasik 121.81 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Uglik                 145.18 -  310: 424   95
    2    42 Zdzisław       Szota                 116.34 +  475: 357  166
    3    31 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  307: 361   79
    4    48 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  433: 313  152
    5    37 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  444: 324  174
    6    24 Robert         Kamiński              134.12 +  382: 338  184
    7    12 Kazimierz      Merklejn              148.01 +  333: 304  198
    8    10 Bartosz        Morawski              150.92 +  407: 387  201
    9     5 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  347: 408  101
   10    13 Marcin         Mroziuk               131.61 -  359: 462   82
   11    18 Dominik        Urbacki               148.76 -  239: 335   99
   12    25 Rafał          Lenartowski           144.84 -  334: 396   95
   13    28 Stanisław      Rydzik                138.63 -  378: 525   89
   14    41 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  329: 339   56
   15    37 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  384: 338  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 15 129.40




	Dorota Rudzińska 121.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Lenartowski           144.84 -  294: 353   95
    2    46 Piotr          Domański              127.86 +  436: 325  178
    3    24 Leszek         Stecuła               121.99 -  306: 430   72
    4    36 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  374: 388   89
    5    52 Marta          Bajorek               119.46 -  317: 353   69
    6    50 Kinga          Stecuła               100.00 +  479: 288  150
    7    44 Ryszard        Korpalski             114.12 -  331: 347   64
    8    46 Krzysztof      Bukowski              122.89 +  369: 316  173
    9    45 Dorota         Maciejuk              130.25 +  480: 364  180
   10    36 Robert         Kamiński              134.12 -  357: 431   84
   11    41 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  413: 447   81
   12    44 Radosław       Więch                 117.76 -  344: 385   68
   13    48 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  368: 320  167
   14    43 Sławomir       Zabawa                107.65 +  376: 247  158
   15    42 Piotr          Broda                 133.43 -  353: 372   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 15 114.07




	Dorota Stachowska 121.55 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Wrześniewski          144.61 -  289: 496   95
    2    51 Grzegorz       Kurowski              144.03 -  374: 430   94
    3    45 Szymon         Płachta               133.49 +  467: 314  183
    4    41 Piotr          Broda                 133.43 -  343: 386   83
    5    46 Radosław       Więch                 117.76 +  442: 361  168
    6    40 Ryszard        Korpalski             114.12 +  415: 333  164
    7    31 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  385: 365  167
    8    30 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  360: 304  152
    9    19 Justyna        Górka                 142.40 +  459: 351  192
   10     8 Mateusz        Borsuk                138.88 +  397: 360  189
   11     8 Mirosław       Uglik                 145.18 -  308: 465   95
   12    15 Jakub          Szymczak              144.51 -  338: 365   95
   13    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  300: 504   77
   14    19 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  321: 469   79
   15    26 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  337: 369   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 15 127.13




	Bogdan Kozłowski 121.34 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Szymczak              144.51 +  479: 387  195
    2     4 Irena          Sołdan                140.52 -  364: 417   91
    3    21 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  373: 330  167
    4    19 Ryszard        Korpalski             114.12 +  509: 321  164
    5     8 Rafał          Lenartowski           144.84 -  432: 444   95
    6    13 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  300: 426   73
    7    25 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  284: 395   79
    8    33 Czesław        Grajewski             120.32 +  323: 305  170
    9    30 Dariusz        Maciejuk              132.95 +  468: 347  183
   10    26 Marek          Salamon               133.88 -  328: 451   84
   11    34 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  293: 493   74
   12    35 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  284: 396   81
   13    43 Zbigniew       Rybak                 116.59 -  315: 513   67
   14    44 Ewa            Radzikowska           117.33 +  366: 334  167
   15    45 Marta          Bajorek               119.46 +  444: 403  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 15 123.93




	Czesław Grajewski 120.32 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Święcki               144.42 +  464: 313  194
    2    12 Dawid          Buzowicz              132.96 -  286: 544   83
    3    43 Radosław       Słowicki              100.00 +  414: 193  150
    4    26 Sylwia         Łada                  109.17 -  289: 366   59
    5    30 Waldemar       Czerwoniec            128.38 -  358: 375   78
    6    33 Szymon         Płachta               133.49 +  455: 394  183
    7    38 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  262: 440   52
    8    33 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  305: 323   71
    9    51 Rafał          Wesołowski            136.10 -  321: 369   86
   10    50 Krzysztof      Zawadzki              106.67 -  300: 342   57
   11    53 Maria          Pokorska              107.45 +  367: 330  157
   12    46 Andrzej        Rechowicz             124.44 -  354: 390   74
   13    53 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  440: 358  156
   14    46 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  388: 299  163
   15    41 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  500: 309  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 15 117.00




	Juliusz Czupryniak 120.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Kurowski              144.03 +  376: 349  194
    2    14 Stanisław      Rydzik                138.63 -  289: 419   89
    3    37 Waldemar       Czerwoniec            128.38 +  409: 383  178
    4    23 Krzysztof      Obremski              141.91 +  414: 356  192
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  389: 393   84
    6    17 Grzegorz       Święcki               144.42 +  420: 359  194
    7    15 Dawid          Pikul                 151.18 -  353: 503  101
    8    21 Marcin         Mroziuk               131.61 -  375: 388   82
    9    34 Sylwia         Łada                  109.17 +  507: 310  159
   10    27 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  333: 373   62
   11    33 Robert         Kamiński              134.12 -  393: 440   84
   12    30 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  284: 368   82
   13    38 Ewa            Radzikowska           117.33 +  433: 300  167
   14    33 Kacper         Zegadło               132.43 -  380: 403   82
   15    37 Jerzy          Matyasik              121.81 -  338: 384   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 15 121.47




	Marek Rogalski 119.88 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Reda                  143.64 -  279: 391   94
    2    53 Agnieszka      Matus                 107.27 -  332: 446   57
    3    55 Jakub          Szymczak              144.51 +  461: 365  195
    4    50 Marta          Bajorek               119.46 +  381: 358  169
    5    31 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  407: 315  156
    6    18 Dariusz        Kosz                  151.56 +  420: 389  202
    7    16 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  352: 370   89
    8    20 Grzegorz       Święcki               144.42 +  484: 346  194
    9    17 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  306: 441   93
   10    20 Przemysław     Rybicki               141.29 -  411: 423   91
   11    35 Piotr          Broda                 133.43 -  306: 328   83
   12    36 Sylwia         Łada                  109.17 -  353: 373   59
   13    39 Kacper         Zegadło               132.43 -  379: 389   82
   14    42 Jakub          Onoszko               108.54 +  397: 293  159
   15    39 Andrzej        Kroc                  124.34 +  361: 333  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 15 126.47




	Marta Bajorek 119.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  252: 422   93
    2    56 Joanna         Ostrowska             116.17 -  295: 367   66
    3    59 PAUZA
    4    50 Marek          Rogalski              119.88 -  358: 381   70
    5    52 Dorota         Rudzińska             121.64 +  353: 317  172
    6    47 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  329: 338   81
    7    52 Rafał          Wesołowski            136.10 +  400: 376  186
    8    45 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  357: 439   56
    9    49 Krzysztof      Bukowski              122.89 +  470: 384  173
   10    43 Agnieszka      Matus                 107.27 -  373: 406   57
   11    47 Kacper         Zegadło               132.43 +  377: 371  182
   12    41 Marianna       Kozłowska             110.53 -  304: 349   61
   13    47 Jarosław       Olek                  125.97 +  440: 247  176
   14    40 Joanna         Jewtuch               129.23 -  358: 405   79
   15    45 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  403: 444   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 14 108.79




	Michał Szymkowski 118.72 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Bobowski              142.80 +  462: 400  193
    2    13 Rafał          Wesołowski            136.10 -  389: 391   86
    3    20 Maciej         Pietrasik             100.36 -  381: 389   50
    4    32 Ewa            Radzikowska           117.33 +  459: 327  167
    5    20 Agnieszka      Matus                 107.27 -  395: 431   57
    6    32 Marcin         Radwański             109.56 +  399: 312  160
    7    23 Sławomir       Wolski                115.60 +  392: 256  166
    8    18 Artur          Koszel                125.27 +  337: 326  175
    9    21 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  312: 433   66
   10    28 Piotr          Broda                 133.43 +  417: 354  183
   11    11 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  328: 439   98
   12    27 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  359: 548   84
   13    31 Sylwia         Łada                  109.17 +  428: 374  159
   14    25 Robert         Kamiński              134.12 -  344: 435   84
   15    28 Kacper         Zegadło               132.43 +  422: 334  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 15 127.33




	Radosław Więch 117.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  401: 397  192
    2     5 Maciej         Czupryniak            137.82 -  267: 498   88
    3    36 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  348: 359   77
    4    38 Kamil          Kister                142.21 -  285: 375   92
    5    46 Dorota         Stachowska            121.55 -  361: 442   72
    6    53 Adam           Kędzior               100.00 +  468: 247  150
    7    51 Marcin         Stachowski            100.33 +  390: 371  150
    8    36 Stanisław      Rydzik                138.63 -  332: 455   89
    9    50 Maciej         Dąbrowski             103.11 -  314: 367   53
   10    49 Ryszard        Korpalski             114.12 +  391: 339  164
   11    48 Jakub          Onoszko               108.54 -  324: 409   59
   12    44 Dorota         Rudzińska             121.64 +  385: 344  172
   13    41 Janusz         Krupiński             129.94 +  429: 264  180
   14    31 Leszek         Stecuła               121.99 -  313: 361   72
   15    40 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  405: 365  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 15 118.93




	Ewa Radzikowska 117.33 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Justyna        Górka                 142.40 -  347: 375   92
    2    52 Marcin         Radwański             109.56 +  431: 348  160
    3    35 Stanisław      Gasik                 117.07 -  284: 301   67
    4    32 Michał         Szymkowski            118.72 -  327: 459   69
    5    54 Jakub          Onoszko               108.54 +  421: 307  159
    6    34 Marcin         Mroziuk               131.61 -  343: 472   82
    7    47 Krzysztof      Zawadzki              106.67 -  371: 429   57
    8    47 Ewelina        Gruda                 100.00 +  354: 350  150
    9    47 Marcin         Stachowski            100.33 +  420: 319  150
   10    41 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  391: 275  153
   11    30 Grzegorz       Święcki               144.42 -  359: 480   94
   12    42 Leszek         Stecuła               121.99 -  301: 432   72
   13    38 Juliusz        Czupryniak            120.15 -  300: 433   70
   14    44 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  334: 366   71
   15    49 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  396: 361  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 15 106.80




	Grażyna Wesołowska 117.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kamil          Kister                142.21 +  423: 315  192
    2    21 Ewelina        Gruda                 100.00 -  312: 344   50
    3    21 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  330: 373   71
    4    51 Radosław       Słowicki              100.00 +  385: 250  150
    5    33 Tomasz         Suchanek              135.01 -  319: 397   85
    6    36 Marek          Dudkiewicz            129.21 +  439: 383  179
    7    26 Dariusz        Kosz                  151.56 -  359: 579  102
    8    42 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  449: 245  157
    9    35 Piotr          Broda                 133.43 -  318: 383   83
   10    40 Andrzej        Kroc                  124.34 +  366: 328  174
   11    29 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  483: 315  173
   12    21 Dawid          Adamczyk              146.17 +  425: 315  196
   13    16 Marek          Reda                  143.64 +  327: 311  194
   14    16 Dominik        Urbacki               148.76 -  305: 471   99
   15    18 Stanisław      Rydzik                138.63 -  336: 475   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 15 132.93




	Stanisław Gasik 117.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Obremski              141.91 -  307: 359   92
    2    44 Krzysztof      Bukowski              122.89 +  363: 340  173
    3    35 Ewa            Radzikowska           117.33 +  301: 284  167
    4    29 Dariusz        Kosz                  151.56 +  451: 431  202
    5    15 Miłosz         Wrzałek               142.89 -  417: 485   93
    6    21 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  367: 403   89
    7    27 Grzegorz       Święcki               144.42 -  330: 428   94
    8    31 Leszek         Stecuła               121.99 +  408: 343  172
    9    25 Dominik        Urbacki               148.76 -  347: 396   99
   10    42 Aleksandra     Brzeska               102.12 +  396: 393  152
   11    31 Stanisław      Rydzik                138.63 -  249: 404   89
   12    34 Rafał          Wesołowski            136.10 -  304: 310   86
   13    42 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  318: 253  172
   14    38 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  430: 394  192
   15    33 Marek          Salamon               133.88 -  309: 368   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 15 130.40




	Maria Krzyżanowska 116.97 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  324: 363   92
    2    35 Dominik        Urbacki               148.76 +  425: 317  199
    3    16 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  266: 579   96
    4    39 Waldemar       Czerwoniec            128.38 -  396: 406   78
    5    51 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  349: 381   52
    6    49 Katarzyna      Bogusławska           105.65 -  340: 396   56
    7    53 Marcin         Radwański             109.56 -  371: 425   60
    8    55 Andrzej        Rechowicz             124.44 -  285: 472   74
    9    57 Adam           Kędzior               100.00 +  370: 289  150
   10    54 Radosław       Słowicki              100.00 +  328: 307  150
   11    54 Marcin         Stachowski            100.33 +  408: 323  150
   12    47 Jerzy          Krzyżewski            112.69 -  267: 411   63
   13    48 Dorota         Rudzińska             121.64 -  320: 368   72
   14    53 Zdzisław       Szota                 116.34 -  312: 397   66
   15    57 Kinga          Stecuła               100.00 -  232: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 15  93.87




	Zbigniew Rybak 116.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Przemysław     Rybicki               141.29 -  332: 469   91
    2    32 Piotr          Pietuchowski          142.43 -  367: 383   92
    3    51 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  405: 255  163
    4    45 Krzysztof      Zawadzki              106.67 -  290: 454   57
    5    53 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  405: 272  150
    6    35 Leszek         Stecuła               121.99 +  364: 342  172
    7    31 Dorota         Stachowska            121.55 -  365: 385   72
    8    34 Urszula        Solarska              110.19 +  352: 328  160
    9    31 Marek          Salamon               133.88 -  287: 314   84
   10    38 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  383: 399   56
   11    39 Janusz         Krupiński             129.94 +  346: 309  180
   12    38 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  306: 447   79
   13    43 Bogdan         Kozłowski             121.34 +  513: 315  171
   14    32 Tomasz         Suchanek              135.01 -  353: 370   85
   15    38 Tomasz         Ciejka                139.98 -  362: 411   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 15 113.47




	Zdzisław Szota 116.34 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Irena          Sołdan                140.52 -  369: 403   91
    2    42 Jerzy          Matyasik              121.81 -  357: 475   72
    3    47 Wojciech       Zemło                 140.13 -  276: 396   90
    4    56 Andrzej        Kroc                  124.34 -  406: 409   74
    5    56 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  302: 328   72
    6    57 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  327: 328   92
    7    58 Agnieszka      Kozak                 105.74 -  334: 405   56
    8    58 Adam           Kędzior               100.00 +  395: 218  150
    9    56 Michał         Landowski             100.00 -  354: 410   50
   10    56 Ewelina        Gruda                 100.00 -  286: 322   50
   11    56 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  378: 318  156
   12    55 Ryszard        Korpalski             114.12 -  296: 500   64
   13    57 Radosław       Słowicki              100.00 +  427: 280  150
   14    53 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  397: 312  167
   15    55 Maciej         Pietrasik             100.36 -  336: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 15  92.27




	Joanna Ostrowska 116.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jan            Mrozowski             140.44 -  335: 407   90
    2    56 Marta          Bajorek               119.46 +  367: 295  169
    3    30 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  189: 480   84
    4    47 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  364: 417   73
    5    49 Tomasz         Ciejka                139.98 +  368: 363  190
    6    45 Sławomir       Wolski                115.60 -  299: 390   66
    7    50 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  370: 418   74
    8    50 Jarosław       Olek                  125.97 +  412: 286  176
    9    46 Piotr          Domański              127.86 -  380: 409   78
   10    45 Urszula        Solarska              110.19 -  392: 461   60
   11    52 Maciej         Pietrasik             100.36 -  326: 347   50
   12    52 Ewelina        Gruda                 100.00 +  472: 335  150
   13    49 Ryszard        Korpalski             114.12 -  303: 336   64
   14    51 Krzysztof      Zawadzki              106.67 -  410: 413   57
   15    54 Adam           Kędzior               100.00 +  413: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 15 102.07




	Szymon Dąbrowski 115.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wojciech       Zemło                 140.13 +  341: 334  190
    2    25 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  407: 427  101
    3    17 Łukasz         Bobowski              142.80 +  472: 463  193
    4    18 Sławomir       Wolski                115.60 +  404: 362  166
    5    16 Ziemowit       Pazda                 112.07 +  354: 344  162
    6     9 Miłosz         Wrzałek               142.89 +  394: 336  193
    7     4 Krzysztof      Mówka                 146.92 -  310: 416   97
    8    11 Dawid          Pikul                 151.18 -  312: 349  101
    9    21 Michał         Szymkowski            118.72 +  433: 312  169
   10    14 Jan            Mrozowski             140.44 -  303: 420   90
   11    19 Maciej         Czupryniak            137.82 -  254: 421   88
   12    26 Stanisław      Rydzik                138.63 +  409: 405  189
   13    23 Rafał          Lenartowski           144.84 -  213: 506   95
   14    27 Ireneusz       Moralewicz            128.92 +  412: 411  179
   15    22 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  328: 287  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2197  / 15 146.47




	Sławomir Wolski 115.60 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Ciejka                139.98 +  367: 317  190
    2    18 Mateusz        Borsuk                138.88 -  383: 472   89
    3    44 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  354: 351  150
    4    18 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  362: 404   66
    5    29 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  396: 463   89
    6    45 Joanna         Ostrowska             116.17 +  390: 299  166
    7    23 Michał         Szymkowski            118.72 -  256: 392   69
    8    35 Jolanta        Chłopińska            127.01 +  357: 350  177
    9    33 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  332: 445   73
   10    37 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  352: 345  174
   11    36 Krzysztof      Obremski              141.91 -  311: 428   92
   12    39 Artur          Koszel                125.27 -  342: 356   75
   13    44 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  399: 319  163
   14    35 Grzegorz       Święcki               144.42 -  272: 512   94
   15    43 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  361: 428   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 15 116.67




	Ryszard Korpalski 114.12 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mateusz        Borsuk                138.88 -  322: 431   89
    2    36 Jakub          Szymczak              144.51 +  373: 294  195
    3    32 Piotr          Pietuchowski          142.43 +  396: 349  192
    4    19 Bogdan         Kozłowski             121.34 -  321: 509   71
    5    35 Kamil          Kister                142.21 -  268: 540   92
    6    40 Dorota         Stachowska            121.55 -  333: 415   72
    7    44 Dorota         Rudzińska             121.64 +  347: 331  172
    8    43 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  363: 379   74
    9    44 Marcin         Radwański             109.56 -  284: 341   60
   10    49 Radosław       Więch                 117.76 -  339: 391   68
   11    51 Jarosław       Olek                  125.97 -  272: 459   76
   12    55 Zdzisław       Szota                 116.34 +  500: 296  166
   13    49 Joanna         Ostrowska             116.17 +  336: 303  166
   14    49 Maria          Pokorska              107.45 -  301: 406   57
   15    47 Jerzy          Krzyżewski            112.69 -  303: 382   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 15 107.53




	Jerzy Krzyżewski 112.69 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  335: 468   89
    2    57 Sławomir       Zabawa                107.65 -  292: 391   58
    3    51 Zbigniew       Rybak                 116.59 -  255: 405   67
    4    58 Adam           Kędzior               100.00 +  443: 210  150
    5    44 Marek          Salamon               133.88 -  349: 359   84
    6    52 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  451: 346  153
    7    39 Szymon         Płachta               133.49 -  351: 407   83
    8    49 Kacper         Zegadło               132.43 -  340: 522   82
    9    52 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  385: 283  156
   10    48 Dorota         Maciejuk              130.25 -  334: 418   80
   11    50 Ewelina        Gruda                 100.00 +  464: 227  150
   12    47 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  411: 267  167
   13    44 Sławomir       Wolski                115.60 -  319: 399   66
   14    46 Czesław        Grajewski             120.32 -  299: 388   70
   15    47 Ryszard        Korpalski             114.12 +  382: 303  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 15 107.93




	Ziemowit Pazda 112.07 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Stanisław      Rydzik                138.63 -  357: 451   89
    2    47 Grzegorz       Pukniel               123.19 +  368: 333  173
    3    25 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  362: 336  156
    4    20 Agnieszka      Matus                 107.27 +  331: 291  157
    5    16 Szymon         Dąbrowski             115.65 -  344: 354   66
    6    27 Łukasz         Baranowski            124.85 +  397: 341  175
    7    20 Mariusz        Sylwestrzuk           127.01 -  348: 419   77
    8    27 Marek          Salamon               133.88 +  417: 300  184
    9    22 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  297: 533   84
   10    27 Juliusz        Czupryniak            120.15 +  373: 333  170
   11    22 Grzegorz       Koczkodon             134.17 -  298: 436   84
   12    28 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  401: 496   77
   13    30 Tomasz         Ciejka                139.98 +  385: 303  190
   14    26 Piotr          Domański              127.86 -  424: 428   78
   15    31 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 +  483: 304  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 15 129.47




	Marianna Kozłowska 110.53 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maciej         Czupryniak            137.82 -  392: 478   88
    2    33 Maria          Pokorska              107.45 +  416: 359  157
    3    27 Krzysztof      Obremski              141.91 -  389: 468   92
    4    34 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  261: 424   74
    5    47 Dorota         Maciejuk              130.25 +  385: 341  180
    6    48 Tomasz         Ciejka                139.98 -  303: 380   90
    7    48 Kacper         Zegadło               132.43 +  514: 311  182
    8    37 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  381: 310  172
    9    32 Robert         Kamiński              134.12 +  410: 342  184
   10    18 Tomasz         Zwoliński             146.38 -  307: 441   96
   11    23 Dariusz        Kosz                  151.56 -  302: 441  102
   12    41 Marta          Bajorek               119.46 +  349: 304  169
   13    27 Grzegorz       Święcki               144.42 +  411: 254  194
   14    22 Marek          Reda                  143.64 -  288: 422   94
   15    27 Leszek         Stecuła               121.99 -  360: 420   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 15 129.73




	Urszula Solarska 110.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Rafał          Wesołowski            136.10 -  366: 376   86
    2    43 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  277: 465   72
    3    48 Krzysztof      Bukowski              122.89 +  376: 336  173
    4    37 Joanna         Jewtuch               129.23 -  340: 441   79
    5    55 Radosław       Słowicki              100.00 +  527: 297  150
    6    42 Piotr          Broda                 133.43 -  379: 393   83
    7    43 Ewelina        Gruda                 100.00 +  436: 359  150
    8    34 Zbigniew       Rybak                 116.59 -  328: 352   67
    9    41 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  349: 394   81
   10    45 Joanna         Ostrowska             116.17 +  461: 392  166
   11    38 Marcin         Radwański             109.56 +  410: 338  160
   12    31 Agnieszka      Matus                 107.27 =  315: 315  107
   13    33 Wojciech       Zemło                 140.13 +  391: 387  190
   14    30 Dawid          Adamczyk              146.17 +  392: 360  196
   15    23 Dawid          Buzowicz              132.96 +  431: 314  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 15 129.53




	Marcin Radwański 109.56 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Tomasz         Suchanek              135.01 -  286: 390   85
    2    52 Ewa            Radzikowska           117.33 -  348: 431   67
    3    50 Dawid          Pikul                 151.18 -  354: 384  101
    4    57 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  460: 300  156
    5    48 Kinga          Stecuła               100.00 +  366: 292  150
    6    32 Michał         Szymkowski            118.72 -  312: 399   69
    7    53 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  425: 371  167
    8    44 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  356: 473   92
    9    44 Ryszard        Korpalski             114.12 +  341: 284  164
   10    31 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  297: 499   79
   11    38 Urszula        Solarska              110.19 -  338: 410   60
   12    51 Maciej         Dąbrowski             103.11 -  275: 326   53
   13    54 Marcin         Stachowski            100.33 -  415: 443   50
   14    52 Maciej         Pietrasik             100.36 +  343: 277  150
   15    50 Ewelina        Gruda                 100.00 -  296: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 15  99.53




	Sylwia Łada 109.17 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Grzegorz       Koczkodon             134.17 +  334: 326  184
    2    26 Michał         Landowski             100.00 +  390: 344  150
    3    13 Mariusz        Skrobosz              150.98 -  282: 424  101
    4    26 Czesław        Grajewski             120.32 +  366: 289  170
    5    18 Maciej         Kuczyński             134.10 -  376: 383   84
    6    29 Piotr          Domański              127.86 +  483: 315  178
    7    18 Jan            Mrozowski             140.44 -  297: 395   90
    8    26 Kazimierz      Merklejn              148.01 -  319: 326   98
    9    34 Juliusz        Czupryniak            120.15 -  310: 507   70
   10    39 Artur          Koszel                125.27 +  348: 328  175
   11    37 Wojciech       Zemło                 140.13 -  395: 412   90
   12    36 Marek          Rogalski              119.88 +  373: 353  170
   13    31 Michał         Szymkowski            118.72 -  374: 428   69
   14    34 Tomasz         Ciejka                139.98 +  376: 330  190
   15    32 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  292: 556   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 15 126.53




	Jakub Onoszko 108.54 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Robert         Kamiński              134.12 -  271: 351   84
    2    54 Krzysztof      Sporczyk              124.44 -  303: 317   74
    3    57 Kamil          Kister                142.21 -  250: 484   92
    4    59 PAUZA
    5    54 Ewa            Radzikowska           117.33 -  307: 421   67
    6    54 Andrzej        Kroc                  124.34 -  403: 438   74
    7    54 Maria          Pokorska              107.45 -  326: 366   57
    8    57 Radosław       Słowicki              100.00 +  325: 240  150
    9    55 Ewelina        Gruda                 100.00 +  332: 324  150
   10    53 Marcin         Stachowski            100.33 +  316: 305  150
   11    48 Radosław       Więch                 117.76 +  409: 324  168
   12    43 Jerzy          Tatarczuk             106.02 +  373: 327  156
   13    36 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  316: 380   79
   14    42 Marek          Rogalski              119.88 -  293: 397   70
   15    46 Janusz         Krupiński             129.94 -  274: 470   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 14 103.64




	Jacek Gasik 108.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Maciej         Kuczyński             134.10 +  393: 355  184
    2     7 Łukasz         Tuszyński             147.57 -  365: 547   98
    3    41 Kinga          Stecuła               100.00 +  425: 310  150
    4    22 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  323: 490   84
    5    40 Ewelina        Gruda                 100.00 +  376: 352  150
    6    16 Dawid          Pikul                 151.18 -  377: 380  101
    7    22 Jakub          Szymczak              144.51 -  342: 358   95
    8    40 Krzysztof      Jaworski              131.48 +  327: 324  181
    9    27 Stanisław      Rydzik                138.63 +  454: 325  189
   10    24 Justyna        Górka                 142.40 -  328: 527   92
   11    27 Tomasz         Ciejka                139.98 +  364: 316  190
   12    24 Grzegorz       Święcki               144.42 +  379: 342  194
   13    21 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  290: 395   77
   14    24 Krzysztof      Usakiewicz            138.67 -  361: 474   89
   15    29 Tomasz         Suchanek              135.01 -  364: 428   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1959  / 15 130.60




	Sławomir Zabawa 107.65 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marek          Salamon               133.88 -  235: 448   84
    2    57 Jerzy          Krzyżewski            112.69 +  391: 292  163
    3    40 Michał         Landowski             100.00 -  337: 367   50
    4    43 Łukasz         Baranowski            124.85 -  363: 371   75
    5    43 Szymon         Płachta               133.49 -  306: 469   83
    6    55 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  431: 285  150
    7    41 Leszek         Stecuła               121.99 -  395: 450   72
    8    51 Maciej         Dąbrowski             103.11 -  309: 339   53
    9    53 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  339: 329  156
   10    52 Maria          Pokorska              107.45 +  417: 353  157
   11    40 Rafał          Wesołowski            136.10 -  348: 395   86
   12    45 Janusz         Krupiński             129.94 -  340: 367   80
   13    50 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  446: 311  157
   14    43 Dorota         Rudzińska             121.64 -  247: 376   72
   15    52 Jarosław       Olek                  125.97 +  378: 367  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 15 107.60




	Maria Pokorska 107.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Mikołaj        Przybyłowicz          133.87 -  330: 333   84
    2    33 Marianna       Kozłowska             110.53 -  359: 416   61
    3    53 Maciej         Dąbrowski             103.11 -  344: 345   53
    4    55 Marcin         Stachowski            100.33 -  316: 371   50
    5    57 Katarzyna      Bogusławska           105.65 -  329: 353   56
    6    58 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  409: 344  156
    7    54 Jakub          Onoszko               108.54 +  366: 326  159
    8    52 Kinga          Stecuła               100.00 +  350: 301  150
    9    40 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  301: 365   77
   10    52 Sławomir       Zabawa                107.65 -  353: 417   58
   11    53 Czesław        Grajewski             120.32 -  330: 367   70
   12    53 Adam           Kędzior               100.00 +  398: 313  150
   13    52 Maciej         Pietrasik             100.36 +  494: 277  150
   14    49 Ryszard        Korpalski             114.12 +  406: 301  164
   15    36 Dawid          Adamczyk              146.17 -  309: 409   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 15 102.27




	Agnieszka Matus 107.27 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  342: 422   84
    2    53 Marek          Rogalski              119.88 +  446: 332  170
    3    29 Grzegorz       Łukasik               141.68 +  426: 360  192
    4    20 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  291: 331   62
    5    20 Michał         Szymkowski            118.72 +  431: 395  169
    6    28 Kamil          Górka                 149.32 -  350: 498   99
    7    35 Irena          Sołdan                140.52 -  299: 448   91
    8    41 Maciej         Pietrasik             100.36 +  343: 276  150
    9    28 Tomasz         Ciejka                139.98 -  363: 421   90
   10    43 Marta          Bajorek               119.46 +  406: 373  169
   11    28 Tomasz         Suchanek              135.01 -  314: 464   85
   12    31 Urszula        Solarska              110.19 =  315: 315  110
   13    35 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  291: 347   73
   14    37 Rafał          Wesołowski            136.10 -  393: 402   86
   15    44 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  340: 399   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 15 113.47




	Krzysztof Zawadzki 106.67 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Szymon         Płachta               133.49 +  442: 383  183
    2    17 Paweł          Jackowski             147.03 -  292: 373   97
    3    22 Marcin         Mroziuk               131.61 -  215: 527   82
    4    45 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  454: 290  167
    5    36 Krzysztof      Obremski              141.91 -  230: 496   92
    6    44 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  351: 408   56
    7    47 Ewa            Radzikowska           117.33 +  429: 371  167
    8    42 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  245: 449   67
    9    48 Andrzej        Rechowicz             124.44 -  342: 503   74
   10    50 Czesław        Grajewski             120.32 +  342: 300  170
   11    45 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  354: 385   72
   12    49 Łukasz         Baranowski            124.85 -  334: 337   75
   13    50 Sławomir       Zabawa                107.65 -  311: 446   58
   14    51 Joanna         Ostrowska             116.17 +  413: 410  166
   15    48 Irena          Sołdan                140.52 -  261: 416   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 15 107.80




	Jerzy Tatarczuk 106.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Piotr          Broda                 133.43 -  361: 414   83
    2    45 Marcin         Stachowski            100.33 +  452: 354  150
    3    25 Ziemowit       Pazda                 112.07 -  336: 362   62
    4    40 Dorota         Maciejuk              130.25 +  412: 314  180
    5    31 Marek          Rogalski              119.88 -  315: 407   70
    6    44 Krzysztof      Zawadzki              106.67 +  408: 351  157
    7    36 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  265: 432   83
    8    45 Marta          Bajorek               119.46 +  439: 357  169
    9    23 Łukasz         Bobowski              142.80 -  370: 379   93
   10    38 Zbigniew       Rybak                 116.59 +  399: 383  167
   11    24 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  288: 417   79
   12    43 Jakub          Onoszko               108.54 -  327: 373   59
   13    46 Maciej         Dąbrowski             103.11 +  393: 315  153
   14    41 Jerzy          Matyasik              121.81 +  339: 329  172
   15    30 Wojciech       Zemło                 140.13 -  384: 438   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 15 117.80




	Agnieszka Kozak 105.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dawid          Buzowicz              132.96 -  337: 379   83
    2    55 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  302: 334   52
    3    49 Dominik        Urbacki               148.76 -  289: 421   99
    4    57 Marcin         Radwański             109.56 -  300: 460   60
    5    58 Jarosław       Olek                  125.97 -  288: 395   76
    6    58 Maria          Pokorska              107.45 -  344: 409   57
    7    58 Zdzisław       Szota                 116.34 +  405: 334  166
    8    56 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  381: 310  150
    9    52 Jerzy          Krzyżewski            112.69 -  283: 385   63
   10    57 Adam           Kędzior               100.00 -  316: 425   50
   11    55 Kinga          Stecuła               100.00 +  370: 278  150
   12    56 Marcin         Stachowski            100.33 +  378: 361  150
   13    53 Czesław        Grajewski             120.32 -  358: 440   70
   14    57 Radosław       Słowicki              100.00 +  386: 309  150
   15    49 Ewa            Radzikowska           117.33 -  361: 396   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 15  96.20




	Katarzyna Bogusławska 105.65 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  312: 408   83
    2    41 Maciej         Pietrasik             100.36 -  355: 362   50
    3    58 Dorota         Maciejuk              130.25 -  291: 403   80
    4    53 Jakub          Szymczak              144.51 -  291: 648   95
    5    57 Maria          Pokorska              107.45 +  353: 329  157
    6    49 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  396: 340  167
    7    46 Krzysztof      Bukowski              122.89 -  260: 354   73
    8    53 Andrzej        Kroc                  124.34 -  291: 358   74
    9    53 Sławomir       Zabawa                107.65 -  329: 339   58
   10    55 Jarosław       Olek                  125.97 -  289: 402   76
   11    56 Zdzisław       Szota                 116.34 -  318: 378   66
   12    57 Radosław       Słowicki              100.00 +  333: 327  150
   13    56 Adam           Kędzior               100.00 +  375: 292  150
   14    54 Michał         Landowski             100.00 +  390: 354  150
   15    53 Maciej         Dąbrowski             103.11 -  316: 366   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 15  98.80




	Maciej Dąbrowski 103.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Andrzej        Kwiatkowski           132.48 -  293: 318   82
    2    48 Maciej         Kuczyński             134.10 -  328: 396   84
    3    53 Maria          Pokorska              107.45 +  345: 344  157
    4    42 Piotr          Pietuchowski          142.43 -  276: 383   92
    5    50 Krzysztof      Bukowski              122.89 -  315: 389   73
    6    52 Jerzy          Krzyżewski            112.69 -  346: 451   63
    7    56 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  365: 235  150
    8    51 Sławomir       Zabawa                107.65 +  339: 309  158
    9    50 Radosław       Więch                 117.76 +  367: 314  168
   10    41 Ewa            Radzikowska           117.33 -  275: 391   67
   11    46 Dariusz        Maciejuk              132.95 -  339: 426   83
   12    51 Marcin         Radwański             109.56 +  326: 275  160
   13    46 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  315: 393   56
   14    50 Andrzej        Kroc                  124.34 -  354: 380   74
   15    53 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  366: 316  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 15 108.20




	Aleksandra Brzeska 102.12 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Kacper         Zegadło               132.43 -  257: 374   82
    2    55 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  334: 302  156
    3    42 Maciej         Kuczyński             134.10 -  268: 392   84
    4    48 Jerzy          Matyasik              121.81 -  313: 433   72
    5    51 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  381: 349  167
    6    46 Michał         Landowski             100.00 +  296: 275  150
    7    38 Czesław        Grajewski             120.32 +  440: 262  170
    8    30 Dorota         Stachowska            121.55 -  304: 360   72
    9    37 Wojciech       Zemło                 140.13 -  302: 416   90
   10    42 Stanisław      Gasik                 117.07 -  393: 396   67
   11    43 Andrzej        Rechowicz             124.44 +  396: 394  174
   12    40 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 +  408: 406  172
   13    34 Joanna         Jewtuch               129.23 +  457: 273  179
   14    28 Artur          Koszel                125.27 -  301: 372   75
   15    34 Rafał          Wesołowski            136.10 +  486: 319  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 15 126.40




	Maciej Pietrasik 100.36 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Marcin         Mroziuk               131.61 -  376: 413   82
    2    41 Katarzyna      Bogusławska           105.65 +  362: 355  156
    3    20 Michał         Szymkowski            118.72 +  389: 381  169
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           133.82 -  372: 419   84
    5    22 Marek          Dudkiewicz            129.21 +  347: 336  179
    6    19 Joanna         Jewtuch               129.23 -  332: 360   79
    7    30 Marek          Reda                  143.64 -  271: 363   94
    8    41 Agnieszka      Matus                 107.27 -  276: 343   57
    9    43 Janusz         Krupiński             129.94 -  351: 523   80
   10    47 Rafał          Wesołowski            136.10 -  263: 525   86
   11    52 Joanna         Ostrowska             116.17 +  347: 326  166
   12    50 Kacper         Zegadło               132.43 -  339: 388   82
   13    52 Maria          Pokorska              107.45 -  277: 494   57
   14    52 Marcin         Radwański             109.56 -  277: 343   60
   15    55 Zdzisław       Szota                 116.34 +  375: 336  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 15 106.47




	Marcin Stachowski 100.33 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Krzysztof      Jaworski              131.48 -  296: 347   81
    2    45 Jerzy          Tatarczuk             106.02 -  354: 452   56
    3    46 Joanna         Jewtuch               129.23 -  293: 428   79
    4    55 Maria          Pokorska              107.45 +  371: 316  157
    5    45 Dominik        Urbacki               148.76 -  249: 471   99
    6    51 Jarosław       Olek                  125.97 +  322: 305  176
    7    51 Radosław       Więch                 117.76 -  371: 390   68
    8    54 Michał         Landowski             100.00 +  375: 277  150
    9    47 Ewa            Radzikowska           117.33 -  319: 420   67
   10    53 Jakub          Onoszko               108.54 -  305: 316   59
   11    54 Maria          Krzyżanowska          116.97 -  323: 408   67
   12    56 Agnieszka      Kozak                 105.74 -  361: 378   56
   13    54 Marcin         Radwański             109.56 +  443: 415  160
   14    55 Kinga          Stecuła               100.00 +  315: 252  150
   15    51 Łukasz         Baranowski            124.85 -  360: 388   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 15 100.00




	Ewelina Gruda 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Dorota         Maciejuk              130.25 +  354: 313  180
    2    21 Grażyna        Wesołowska            117.25 +  344: 312  167
    3    15 Irena          Sołdan                140.52 -  283: 312   91
    4    28 Artur          Koszel                125.27 -  340: 414   75
    5    40 Jacek          Gasik                 108.47 -  352: 376   58
    6    41 Jolanta        Chłopińska            127.01 -  345: 392   77
    7    43 Urszula        Solarska              110.19 -  359: 436   60
    8    47 Ewa            Radzikowska           117.33 -  350: 354   67
    9    55 Jakub          Onoszko               108.54 -  324: 332   59
   10    56 Zdzisław       Szota                 116.34 +  322: 286  166
   11    50 Jerzy          Krzyżewski            112.69 -  227: 464   63
   12    52 Joanna         Ostrowska             116.17 -  335: 472   66
   13    55 Kinga          Stecuła               100.00 +  434: 262  150
   14    56 Adam           Kędzior               100.00 +  317: 302  150
   15    50 Marcin         Radwański             109.56 +  343: 296  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 15 105.93




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Janusz         Krupiński             129.94 -  335: 404   80
    2    58 Kinga          Stecuła               100.00 -  355: 366   50
    3    52 Grzegorz       Pukniel               123.19 -  280: 471   73
    4    58 Jerzy          Krzyżewski            112.69 -  210: 443   63
    5    59 PAUZA
    6    53 Radosław       Więch                 117.76 -  247: 468   68
    7    55 Jarosław       Olek                  125.97 -  246: 463   76
    8    58 Zdzisław       Szota                 116.34 -  218: 395   66
    9    57 Maria          Krzyżanowska          116.97 -  289: 370   67
   10    57 Agnieszka      Kozak                 105.74 +  425: 316  156
   11    57 Radosław       Słowicki              100.00 +  329: 312  150
   12    53 Maria          Pokorska              107.45 -  313: 398   57
   13    56 Katarzyna      Bogusławska           105.65 -  292: 375   56
   14    56 Ewelina        Gruda                 100.00 -  302: 317   50
   15    54 Joanna         Ostrowska             116.17 -  275: 413   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 14  77.00




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Joanna         Jewtuch               129.23 +  417: 408  179
    2    26 Sylwia         Łada                  109.17 -  344: 390   59
    3    40 Sławomir       Zabawa                107.65 +  367: 337  158
    4    13 Dawid          Adamczyk              146.17 -  370: 435   96
    5    23 Grzegorz       Święcki               144.42 -  362: 436   94
    6    46 Aleksandra     Brzeska               102.12 -  275: 296   52
    7    49 Grzegorz       Łukasik               141.68 -  255: 361   92
    8    54 Marcin         Stachowski            100.33 -  277: 375   50
    9    56 Zdzisław       Szota                 116.34 +  410: 354  166
   10    46 Łukasz         Baranowski            124.85 -  320: 459   75
   11    49 Leszek         Stecuła               121.99 -  347: 371   72
   12    54 Kinga          Stecuła               100.00 +  353: 272  150
   13    51 Andrzej        Kroc                  124.34 -  329: 470   74
   14    54 Katarzyna      Bogusławska           105.65 -  354: 390   56
   15    56 Radosław       Słowicki              100.00 -  318: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 15  94.87




	Dariusz Niedzielski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Marek          Dudkiewicz            129.21 -  219: 507   79
    2    59 PAUZA
    3    44 Sławomir       Wolski                115.60 -  351: 354   66
    4    49 Dawid          Pikul                 151.18 -  288: 527  101
    5    53 Zbigniew       Rybak                 116.59 -  272: 405   67
    6    55 Sławomir       Zabawa                107.65 -  285: 431   58
    7    56 Maciej         Dąbrowski             103.11 -  235: 365   53
    8    56 Agnieszka      Kozak                 105.74 -  310: 381   56
    9    58 Radosław       Słowicki              100.00 -  282: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  8  66.25




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Ireneusz       Moralewicz            128.92 -  229: 381   79
    2    58 Adam           Kędzior               100.00 +  366: 355  150
    3    41 Jacek          Gasik                 108.47 -  310: 425   58
    4    46 Piotr          Domański              127.86 -  367: 384   78
    5    48 Marcin         Radwański             109.56 -  292: 366   60
    6    50 Dorota         Rudzińska             121.64 -  288: 479   72
    7    57 Radosław       Słowicki              100.00 +  394: 241  150
    8    52 Maria          Pokorska              107.45 -  301: 350   57
    9    54 Jarosław       Olek                  125.97 +  406: 358  176
   10    51 Mariola        Osajda-Matczak        122.16 -  244: 545   72
   11    55 Agnieszka      Kozak                 105.74 -  278: 370   56
   12    54 Michał         Landowski             100.00 -  272: 353   50
   13    55 Ewelina        Gruda                 100.00 -  262: 434   50
   14    55 Marcin         Stachowski            100.33 -  252: 315   50
   15    57 Maria          Krzyżanowska          116.97 +  359: 232  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 15  88.33




	Radosław Słowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 PAUZA
    2    29 Michał         Alabrudziński         153.96 -  234: 491  104
    3    43 Czesław        Grajewski             120.32 -  193: 414   70
    4    51 Grażyna        Wesołowska            117.25 -  250: 385   67
    5    55 Urszula        Solarska              110.19 -  297: 527   60
    6    56 Dorota         Maciejuk              130.25 -  239: 376   80
    7    57 Kinga          Stecuła               100.00 -  241: 394   50
    8    57 Jakub          Onoszko               108.54 -  240: 325   59
    9    58 Dariusz        Niedzielski           100.00 +  299: 282  150
   10    54 Maria          Krzyżanowska          116.97 -  307: 328   67
   11    57 Adam           Kędzior               100.00 -  312: 329   50
   12    57 Katarzyna      Bogusławska           105.65 -  327: 333   56
   13    57 Zdzisław       Szota                 116.34 -  280: 427   66
   14    57 Agnieszka      Kozak                 105.74 -  309: 386   56
   15    56 Michał         Landowski             100.00 +  387: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 14  77.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Waldemar       Czerwoniec            410: 383
   2 Piotr          Domański             - Dariusz        Kosz                  357: 405
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           391: 471
   4 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              387: 418
   5 Bartosz        Morawski             - Jarosław       Olek                  473: 289
   6 Artur          Koszel               - Kamil          Górka                 353: 444
   7 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Baranowski            387: 419
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              341: 396
   9 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             471: 292
  10 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             354: 370
  11 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Pukniel               427: 293
  12 Krzysztof      Bukowski             - Tomasz         Zwoliński             365: 573
  13 Dawid          Adamczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        380: 308
  14 Leszek         Stecuła              - Paweł          Zaręba                386: 471
  15 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Matyasik              424: 310
  16 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Lenartowski           294: 353
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Stachowska            496: 289
  18 Bogdan         Kozłowski            - Jakub          Szymczak              479: 387
  19 Grzegorz       Święcki              - Czesław        Grajewski             313: 464
  20 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Kurowski              376: 349
  21 Marek          Reda                 - Marek          Rogalski              391: 279
  22 Marta          Bajorek              - Miłosz         Wrzałek               252: 422
  23 Łukasz         Bobowski             - Michał         Szymkowski            400: 462
  24 Radosław       Więch                - Piotr          Pietuchowski          401: 397
  25 Justyna        Górka                - Ewa            Radzikowska           375: 347
  26 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Kister                423: 315
  27 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Gasik                 359: 307
  28 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Łukasik               324: 363
  29 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Rybak                 469: 332
  30 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                369: 403
  31 Jan            Mrozowski            - Joanna         Ostrowska             407: 335
  32 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 341: 334
  33 Tomasz         Ciejka               - Sławomir       Wolski                317: 367
  34 Ryszard        Korpalski            - Mateusz        Borsuk                322: 431
  35 Krzysztof      Usakiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            468: 335
  36 Ziemowit       Pazda                - Stanisław      Rydzik                357: 451
  37 Maciej         Czupryniak           - Marianna       Kozłowska             478: 392
  38 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            366: 376
  39 Tomasz         Suchanek             - Marcin         Radwański             390: 286
  40 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Koczkodon             334: 326
  41 Robert         Kamiński             - Jakub          Onoszko               351: 271
  42 Jacek          Gasik                - Maciej         Kuczyński             393: 355
  43 Marek          Salamon              - Sławomir       Zabawa                448: 235
  44 Maria          Pokorska             - Mikołaj        Przybyłowicz          330: 333
  45 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Matus                 422: 342
  46 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Płachta               442: 383
  47 Piotr          Broda                - Jerzy          Tatarczuk             414: 361
  48 Agnieszka      Kozak                - Dawid          Buzowicz              337: 379
  49 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Bogusławska           408: 312
  50 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           293: 318
  51 Kacper         Zegadło              - Aleksandra     Brzeska               374: 257
  52 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Mroziuk               376: 413
  53 Krzysztof      Jaworski             - Marcin         Stachowski            347: 296
  54 Ewelina        Gruda                - Dorota         Maciejuk              354: 313
  55 Janusz         Krupiński            - Adam           Kędzior               404: 335
  56 Michał         Landowski            - Joanna         Jewtuch               417: 408
  57 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Niedzielski           507: 219
  58 Kinga          Stecuła              - Ireneusz       Moralewicz            229: 381
  59 Radosław       Słowicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Mrozowski             366: 379
   2 Dariusz        Kosz                 - Marek          Dudkiewicz            379: 361
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             476: 259
   4 Irena          Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             417: 364
   5 Maciej         Czupryniak           - Radosław       Więch                 498: 267
   6 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              528: 289
   7 Jacek          Gasik                - Łukasz         Tuszyński             365: 547
   8 Paweł          Zaręba               - Marek          Reda                  399: 350
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Suchanek              456: 411
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Przemysław     Rybicki               319: 391
  11 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Usakiewicz            482: 383
  12 Dawid          Buzowicz             - Czesław        Grajewski             544: 286
  13 Rafał          Wesołowski           - Michał         Szymkowski            391: 389
  14 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            419: 289
  15 Marek          Salamon              - Justyna        Górka                 363: 404
  16 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               303: 301
  17 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Zawadzki              373: 292
  18 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Wolski                472: 383
  19 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Mówka                 339: 383
  20 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              370: 349
  21 Grażyna        Wesołowska           - Ewelina        Gruda                 312: 344
  22 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               355: 396
  23 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           427: 363
  24 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Jaworski              361: 395
  25 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             427: 407
  26 Michał         Landowski            - Sylwia         Łada                  344: 390
  27 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Broda                 368: 317
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Mroziuk               476: 414
  29 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Słowicki              491: 234
  30 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Maciejuk              338: 423
  31 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Bobowski              311: 482
  32 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 383: 367
  33 Marianna       Kozłowska            - Maria          Pokorska              416: 359
  34 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 379: 308
  35 Dominik        Urbacki              - Maria          Krzyżanowska          317: 425
  36 Jakub          Szymczak             - Ryszard        Korpalski             294: 373
  37 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Ciejka                390: 360
  38 Kamil          Kister               - Leszek         Stecuła               360: 428
  39 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Święcki               406: 512
  40 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Maciejuk              390: 253
  41 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Pietrasik             355: 362
  42 Jerzy          Matyasik             - Zdzisław       Szota                 475: 357
  43 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              465: 277
  44 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Bukowski              363: 340
  45 Jerzy          Tatarczuk            - Marcin         Stachowski            452: 354
  46 Piotr          Domański             - Dorota         Rudzińska             325: 436
  47 Grzegorz       Pukniel              - Ziemowit       Pazda                 333: 368
  48 Maciej         Kuczyński            - Maciej         Dąbrowski             396: 328
  49 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  391: 266
  50 Jarosław       Olek                 - Artur          Koszel                303: 385
  51 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            430: 374
  52 Marcin         Radwański            - Ewa            Radzikowska           348: 431
  53 Agnieszka      Matus                - Marek          Rogalski              446: 332
  54 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Sporczyk              303: 317
  55 Aleksandra     Brzeska              - Agnieszka      Kozak                 334: 302
  56 Joanna         Ostrowska            - Marta          Bajorek               367: 295
  57 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Zabawa                292: 391
  58 Adam           Kędzior              - Kinga          Stecuła               355: 366
  59 Dariusz        Niedzielski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             351: 516
   2 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Czupryniak            376: 405
   3 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Wrześniewski          344: 456
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           296: 410
   5 Jan            Mrozowski            - Kazimierz      Merklejn              385: 389
   6 Dawid          Buzowicz             - Dariusz        Kosz                  409: 365
   7 Mateusz        Borsuk               - Justyna        Górka                 431: 344
   8 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kamiński              424: 364
   9 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Zaręba                366: 425
  10 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 351: 383
  11 Paweł          Jackowski            - Dawid          Adamczyk              462: 406
  12 Krzysztof      Jaworski             - Przemysław     Rybicki               301: 468
  13 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Skrobosz              282: 424
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dariusz        Maciejuk              380: 390
  15 Ewelina        Gruda                - Irena          Sołdan                283: 312
  16 Tomasz         Zwoliński            - Maria          Krzyżanowska          579: 266
  17 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Bobowski              472: 463
  18 Marek          Reda                 - Marek          Dudkiewicz            416: 374
  19 Krzysztof      Usakiewicz           - Artur          Koszel                324: 417
  20 Michał         Szymkowski           - Maciej         Pietrasik             381: 389
  21 Bogdan         Kozłowski            - Grażyna        Wesołowska            373: 330
  22 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Zawadzki              527: 215
  23 Grzegorz       Święcki              - Piotr          Broda                 511: 239
  24 Dorota         Rudzińska            - Leszek         Stecuła               306: 430
  25 Jerzy          Tatarczuk            - Ziemowit       Pazda                 336: 362
  26 Rafał          Lenartowski          - Marek          Salamon               410: 368
  27 Krzysztof      Obremski             - Marianna       Kozłowska             468: 389
  28 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Suchanek              411: 404
  29 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Łukasik               426: 360
  30 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Ostrowska             480: 189
  31 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Moralewicz            307: 361
  32 Piotr          Pietuchowski         - Ryszard        Korpalski             349: 396
  33 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Baranowski            400: 349
  34 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              286: 538
  35 Ewa            Radzikowska          - Stanisław      Gasik                 284: 301
  36 Radosław       Więch                - Jolanta        Chłopińska            348: 359
  37 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            409: 383
  38 Janusz         Krupiński            - Mariola        Osajda-Matczak        333: 282
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              390: 508
  40 Sławomir       Zabawa               - Michał         Landowski             337: 367
  41 Kinga          Stecuła              - Jacek          Gasik                 310: 425
  42 Aleksandra     Brzeska              - Maciej         Kuczyński             268: 392
  43 Czesław        Grajewski            - Radosław       Słowicki              414: 193
  44 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Niedzielski           354: 351
  45 Dorota         Stachowska           - Szymon         Płachta               467: 314
  46 Marcin         Stachowski           - Joanna         Jewtuch               293: 428
  47 Wojciech       Zemło                - Zdzisław       Szota                 396: 276
  48 Krzysztof      Bukowski             - Urszula        Solarska              336: 376
  49 Agnieszka      Kozak                - Dominik        Urbacki               289: 421
  50 Dawid          Pikul                - Marcin         Radwański             384: 354
  51 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Krzyżewski            405: 255
  52 Adam           Kędzior              - Grzegorz       Pukniel               280: 471
  53 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              345: 344
  54 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Domański              316: 417
  55 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              461: 365
  56 Tomasz         Ciejka               - Jarosław       Olek                  385: 359
  57 Jakub          Onoszko              - Kamil          Kister                250: 484
  58 Dorota         Maciejuk             - Katarzyna      Bogusławska           403: 291
  59 Marta          Bajorek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Łukasz         Tuszyński             470: 344
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          419: 267
   3 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         Czupryniak            279: 342
   4 Mateusz        Borsuk               - Paweł          Jackowski             397: 401
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Buzowicz              336: 391
   6 Irena          Sołdan               - Przemysław     Rybicki               314: 406
   7 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         273: 373
   8 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             374: 379
   9 Marcin         Mroziuk              - Robert         Kamiński              331: 336
  10 Grzegorz       Święcki              - Mirosław       Uglik                 285: 433
  11 Grzegorz       Kurowski             - Jolanta        Chłopińska            477: 416
  12 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            406: 338
  13 Dawid          Adamczyk             - Michał         Landowski             435: 370
  14 Maciej         Pietrasik            - Małgorzata     Deszczyńska           372: 419
  15 Leszek         Stecuła              - Justyna        Górka                 299: 415
  16 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           427: 362
  17 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             375: 449
  18 Sławomir       Wolski               - Szymon         Dąbrowski             362: 404
  19 Ryszard        Korpalski            - Bogdan         Kozłowski             321: 509
  20 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Matus                 331: 291
  21 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             463: 318
  22 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jacek          Gasik                 490: 323
  23 Krzysztof      Obremski             - Juliusz        Czupryniak            356: 414
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Jan            Mrozowski             374: 439
  25 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Jaworski              463: 449
  26 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Łada                  289: 366
  27 Marek          Reda                 - Janusz         Krupiński             331: 349
  28 Artur          Koszel               - Ewelina        Gruda                 414: 340
  29 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Gasik                 431: 451
  30 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Bobowski              466: 359
  31 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Ciejka                399: 380
  32 Ewa            Radzikowska          - Michał         Szymkowski            327: 459
  33 Tomasz         Suchanek             - Mariola        Osajda-Matczak        341: 299
  34 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Sporczyk              261: 424
  35 Wojciech       Zemło                - Marek          Salamon               411: 401
  36 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Usakiewicz            374: 388
  37 Joanna         Jewtuch              - Urszula        Solarska              441: 340
  38 Kamil          Kister               - Radosław       Więch                 375: 285
  39 Waldemar       Czerwoniec           - Maria          Krzyżanowska          406: 396
  40 Dorota         Maciejuk             - Jerzy          Tatarczuk             314: 412
  41 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 343: 386
  42 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Dąbrowski             383: 276
  43 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Zabawa                371: 363
  44 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               383: 374
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Rybak                 454: 290
  46 Kinga          Stecuła              - Piotr          Domański              367: 384
  47 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               364: 417
  48 Jerzy          Matyasik             - Aleksandra     Brzeska               433: 313
  49 Dariusz        Niedzielski          - Dawid          Pikul                 288: 527
  50 Marek          Rogalski             - Marta          Bajorek               381: 358
  51 Radosław       Słowicki             - Grażyna        Wesołowska            250: 385
  52 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Płachta               272: 497
  53 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Bogusławska           648: 291
  54 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Bukowski              348: 400
  55 Marcin         Stachowski           - Maria          Pokorska              371: 316
  56 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Kroc                  406: 409
  57 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Kozak                 460: 300
  58 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Kędzior               443: 210
  59 Jakub          Onoszko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Michał         Alabrudziński         455: 303
   2 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Skrobosz              453: 406
   3 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             399: 406
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Buzowicz              482: 292
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mikołaj        Przybyłowicz          401: 403
   6 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Koszel                482: 255
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Borsuk                453: 383
   8 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Lenartowski           432: 444
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Adamczyk              413: 457
  10 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          444: 467
  11 Dariusz        Maciejuk             - Kazimierz      Merklejn              309: 452
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            393: 389
  13 Robert         Kamiński             - Bartosz        Morawski              300: 500
  14 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 316: 435
  15 Stanisław      Gasik                - Miłosz         Wrzałek               417: 485
  16 Szymon         Dąbrowski            - Ziemowit       Pazda                 354: 344
  17 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 388: 346
  18 Sylwia         Łada                 - Maciej         Kuczyński             376: 383
  19 Janusz         Krupiński            - Mirosław       Uglik                 426: 439
  20 Michał         Szymkowski           - Agnieszka      Matus                 395: 431
  21 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Baranowski            311: 438
  22 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Pietrasik             336: 347
  23 Michał         Landowski            - Grzegorz       Święcki               362: 436
  24 Krzysztof      Jaworski             - Joanna         Jewtuch               367: 429
  25 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  457: 393
  26 Piotr          Domański             - Stanisław      Rydzik                451: 331
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           355: 427
  28 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  286: 468
  29 Krzysztof      Usakiewicz           - Sławomir       Wolski                463: 396
  30 Czesław        Grajewski            - Waldemar       Czerwoniec            358: 375
  31 Marek          Rogalski             - Jerzy          Tatarczuk             407: 315
  32 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Zemło                 348: 351
  33 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Suchanek              319: 397
  34 Ireneusz       Moralewicz           - Leszek         Stecuła               447: 442
  35 Kamil          Kister               - Ryszard        Korpalski             540: 268
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Obremski              230: 496
  37 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              324: 444
  38 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Broda                 419: 311
  39 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               414: 319
  40 Ewelina        Gruda                - Jacek          Gasik                 352: 376
  41 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Kroc                  433: 304
  42 Grzegorz       Łukasik              - Jakub          Szymczak              272: 409
  43 Szymon         Płachta              - Sławomir       Zabawa                469: 306
  44 Marek          Salamon              - Jerzy          Krzyżewski            359: 349
  45 Dominik        Urbacki              - Marcin         Stachowski            471: 249
  46 Dorota         Stachowska           - Radosław       Więch                 442: 361
  47 Dorota         Maciejuk             - Marianna       Kozłowska             341: 385
  48 Marcin         Radwański            - Kinga          Stecuła               366: 292
  49 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Ciejka                368: 363
  50 Krzysztof      Bukowski             - Maciej         Dąbrowski             389: 315
  51 Maria          Krzyżanowska         - Aleksandra     Brzeska               349: 381
  52 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             353: 317
  53 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Niedzielski           405: 272
  54 Ewa            Radzikowska          - Jakub          Onoszko               421: 307
  55 Urszula        Solarska             - Radosław       Słowicki              527: 297
  56 Mariola        Osajda-Matczak       - Zdzisław       Szota                 328: 302
  57 Katarzyna      Bogusławska          - Maria          Pokorska              353: 329
  58 Jarosław       Olek                 - Agnieszka      Kozak                 395: 288
  59 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Paweł          Zaręba                334: 403
   2 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             371: 472
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              373: 392
   4 Bartosz        Morawski             - Dawid          Buzowicz              394: 448
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         551: 298
   6 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 354: 478
   7 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Kuczyński             317: 360
   8 Jan            Mrozowski            - Maciej         Czupryniak            412: 413
   9 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             336: 394
  10 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           521: 389
  11 Krzysztof      Mówka                - Mikołaj        Przybyłowicz          585: 228
  12 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Deszczyńska           481: 373
  13 Grzegorz       Pukniel              - Bogdan         Kozłowski             426: 300
  14 Mateusz        Borsuk               - Piotr          Pietuchowski          453: 421
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Kister                324: 463
  16 Jacek          Gasik                - Dawid          Pikul                 377: 380
  17 Juliusz        Czupryniak           - Grzegorz       Święcki               420: 359
  18 Dariusz        Kosz                 - Marek          Rogalski              389: 420
  19 Maciej         Pietrasik            - Joanna         Jewtuch               332: 360
  20 Artur          Koszel               - Krzysztof      Obremski              521: 282
  21 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Usakiewicz            367: 403
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Maciejuk              389: 292
  23 Justyna        Górka                - Wojciech       Zemło                 442: 315
  24 Jerzy          Matyasik             - Robert         Kamiński              382: 338
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Janusz         Krupiński             418: 364
  26 Tomasz         Suchanek             - Irena          Sołdan                450: 352
  27 Łukasz         Baranowski           - Ziemowit       Pazda                 341: 397
  28 Agnieszka      Matus                - Kamil          Górka                 350: 498
  29 Piotr          Domański             - Sylwia         Łada                  315: 483
  30 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Bukowski              400: 352
  31 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              411: 307
  32 Michał         Szymkowski           - Marcin         Radwański             399: 312
  33 Szymon         Płachta              - Czesław        Grajewski             394: 455
  34 Marcin         Mroziuk              - Ewa            Radzikowska           472: 343
  35 Zbigniew       Rybak                - Leszek         Stecuła               364: 342
  36 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Dudkiewicz            439: 383
  37 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            428: 372
  38 Marek          Salamon              - Andrzej        Rechowicz             379: 331
  39 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                496: 369
  40 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Stachowska            333: 415
  41 Jolanta        Chłopińska           - Ewelina        Gruda                 392: 345
  42 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              393: 379
  43 Kacper         Zegadło              - Marek          Reda                  318: 460
  44 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Zawadzki              408: 351
  45 Sławomir       Wolski               - Joanna         Ostrowska             390: 299
  46 Aleksandra     Brzeska              - Michał         Landowski             296: 275
  47 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Jaworski              329: 338
  48 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Ciejka                303: 380
  49 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Bogusławska           340: 396
  50 Kinga          Stecuła              - Dorota         Rudzińska             288: 479
  51 Marcin         Stachowski           - Jarosław       Olek                  322: 305
  52 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            346: 451
  53 Radosław       Więch                - Adam           Kędzior               468: 247
  54 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Onoszko               438: 403
  55 Sławomir       Zabawa               - Dariusz        Niedzielski           431: 285
  56 Radosław       Słowicki             - Dorota         Maciejuk              239: 376
  57 Zdzisław       Szota                - Grzegorz       Łukasik               327: 328
  58 Maria          Pokorska             - Agnieszka      Kozak                 409: 344


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Zaręba                350: 373
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 356: 393
   3 Dawid          Buzowicz             - Mariusz        Wrześniewski          330: 459
   4 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 310: 416
   5 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Kurowski              369: 334
   6 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              377: 371
   7 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Rybicki               398: 352
   8 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Koczkodon             394: 327
   9 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                396: 400
  10 Kamil          Kister               - Andrzej        Kwiatkowski           401: 451
  11 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Adamczyk              307: 451
  12 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              304: 333
  13 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Koszel                452: 328
  14 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Deszczyńska           371: 357
  15 Dawid          Pikul                - Juliusz        Czupryniak            503: 353
  16 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Usakiewicz            352: 370
  17 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 469: 355
  18 Sylwia         Łada                 - Jan            Mrozowski             297: 395
  19 Joanna         Jewtuch              - Mikołaj        Przybyłowicz          301: 368
  20 Ziemowit       Pazda                - Mariusz        Sylwestrzuk           348: 419
  21 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Suchanek              398: 391
  22 Jakub          Szymczak             - Jacek          Gasik                 358: 342
  23 Sławomir       Wolski               - Michał         Szymkowski            256: 392
  24 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Domański              369: 280
  25 Bogdan         Kozłowski            - Ireneusz       Moralewicz            284: 395
  26 Dariusz        Kosz                 - Grażyna        Wesołowska            579: 359
  27 Stanisław      Gasik                - Grzegorz       Święcki               330: 428
  28 Krzysztof      Jaworski             - Dominik        Urbacki               255: 509
  29 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          328: 387
  30 Marek          Reda                 - Maciej         Pietrasik             363: 271
  31 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 385: 365
  32 Janusz         Krupiński            - Marek          Salamon               327: 427
  33 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Zemło                 376: 354
  34 Robert         Kamiński             - Jolanta        Chłopińska            432: 402
  35 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 448: 299
  36 Dariusz        Maciejuk             - Jerzy          Tatarczuk             432: 265
  37 Piotr          Broda                - Łukasz         Baranowski            417: 367
  38 Aleksandra     Brzeska              - Czesław        Grajewski             440: 262
  39 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Płachta               351: 407
  40 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  390: 322
  41 Leszek         Stecuła              - Sławomir       Zabawa                450: 395
  42 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                331: 394
  43 Urszula        Solarska             - Ewelina        Gruda                 436: 359
  44 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Rudzińska             347: 331
  45 Tomasz         Ciejka               - Dorota         Maciejuk              456: 303
  46 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Bukowski              260: 354
  47 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Radzikowska           429: 371
  48 Marianna       Kozłowska            - Kacper         Zegadło               514: 311
  49 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Landowski             361: 255
  50 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             418: 370
  51 Radosław       Więch                - Marcin         Stachowski            390: 371
  52 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               376: 400
  53 Marcin         Radwański            - Maria          Krzyżanowska          425: 371
  54 Maria          Pokorska             - Jakub          Onoszko               366: 326
  55 Adam           Kędzior              - Jarosław       Olek                  246: 463
  56 Dariusz        Niedzielski          - Maciej         Dąbrowski             235: 365
  57 Radosław       Słowicki             - Kinga          Stecuła               241: 394
  58 Agnieszka      Kozak                - Zdzisław       Szota                 405: 334


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Mirosław       Uglik                 378: 340
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Jackowski             317: 413
   3 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Mówka                 342: 457
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             411: 364
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Tuszyński             391: 373
   6 Grzegorz       Kurowski             - Jan            Mrozowski             485: 364
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Mariusz        Skrobosz              384: 462
   8 Dawid          Buzowicz             - Mateusz        Borsuk                329: 499
   9 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              446: 302
  10 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              387: 407
  11 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             349: 312
  12 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         397: 417
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Miłosz         Wrzałek               475: 371
  14 Maciej         Czupryniak           - Dariusz        Kosz                  430: 471
  15 Joanna         Jewtuch              - Kamil          Kister                366: 396
  16 Łukasz         Bobowski             - Marek          Reda                  312: 461
  17 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               354: 290
  18 Michał         Szymkowski           - Artur          Koszel                337: 326
  19 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               405: 363
  20 Grzegorz       Święcki              - Marek          Rogalski              346: 484
  21 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Mroziuk               375: 388
  22 Małgorzata     Deszczyńska          - Ireneusz       Moralewicz            387: 371
  23 Tomasz         Suchanek             - Robert         Kamiński              373: 323
  24 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                448: 335
  25 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Lenartowski           347: 380
  26 Kazimierz      Merklejn             - Sylwia         Łada                  326: 319
  27 Ziemowit       Pazda                - Marek          Salamon               417: 300
  28 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          346: 403
  29 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Koczkodon             358: 389
  30 Aleksandra     Brzeska              - Dorota         Stachowska            304: 360
  31 Leszek         Stecuła              - Stanisław      Gasik                 343: 408
  32 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Domański              476: 350
  33 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             305: 323
  34 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              352: 328
  35 Sławomir       Wolski               - Jolanta        Chłopińska            357: 350
  36 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Więch                 455: 332
  37 Mariola        Osajda-Matczak       - Marianna       Kozłowska             310: 381
  38 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Baranowski            520: 313
  39 Tomasz         Ciejka               - Janusz         Krupiński             459: 446
  40 Jacek          Gasik                - Krzysztof      Jaworski              327: 324
  41 Maciej         Pietrasik            - Agnieszka      Matus                 276: 343
  42 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Zawadzki              449: 245
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Korpalski             379: 363
  44 Grzegorz       Łukasik              - Marcin         Radwański             473: 356
  45 Jerzy          Tatarczuk            - Marta          Bajorek               439: 357
  46 Krzysztof      Bukowski             - Dorota         Rudzińska             316: 369
  47 Ewa            Radzikowska          - Ewelina        Gruda                 354: 350
  48 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Wesołowski            404: 364
  49 Jerzy          Krzyżewski           - Kacper         Zegadło               340: 522
  50 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Olek                  412: 286
  51 Sławomir       Zabawa               - Maciej         Dąbrowski             309: 339
  52 Maria          Pokorska             - Kinga          Stecuła               350: 301
  53 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Bogusławska           358: 291
  54 Michał         Landowski            - Marcin         Stachowski            277: 375
  55 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Rechowicz             285: 472
  56 Dariusz        Niedzielski          - Agnieszka      Kozak                 310: 381
  57 Jakub          Onoszko              - Radosław       Słowicki              325: 240
  58 Zdzisław       Szota                - Adam           Kędzior               395: 218


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Zaręba                327: 511
   2 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 412: 432
   3 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 381
   4 Mateusz        Borsuk               - Kamil          Górka                 315: 432
   5 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Matyasik              408: 347
   6 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 398: 398
   7 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Kwiatkowski           378: 292
   8 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Przybyłowicz          567: 309
   9 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Usakiewicz            289: 387
  10 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Tuszyński             432: 329
  11 Marek          Reda                 - Dariusz        Kosz                  394: 383
  12 Tomasz         Suchanek             - Bartosz        Morawski              359: 369
  13 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                411: 457
  14 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Czupryniak            384: 317
  15 Dawid          Buzowicz             - Przemysław     Rybicki               392: 336
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              399: 402
  17 Marek          Rogalski             - Miłosz         Wrzałek               306: 441
  18 Dawid          Adamczyk             - Kazimierz      Merklejn              414: 426
  19 Justyna        Górka                - Dorota         Stachowska            351: 459
  20 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Mroziuk               373: 429
  21 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Szymkowski            433: 312
  22 Małgorzata     Deszczyńska          - Ziemowit       Pazda                 533: 297
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Łukasz         Bobowski              370: 379
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Dudkiewicz            410: 365
  25 Stanisław      Gasik                - Dominik        Urbacki               347: 396
  26 Grzegorz       Święcki              - Krzysztof      Sporczyk              337: 402
  27 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Gasik                 325: 454
  28 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Ciejka                363: 421
  29 Joanna         Jewtuch              - Irena          Sołdan                374: 316
  30 Bogdan         Kozłowski            - Dariusz        Maciejuk              468: 347
  31 Zbigniew       Rybak                - Marek          Salamon               287: 314
  32 Marianna       Kozłowska            - Robert         Kamiński              410: 342
  33 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Wolski                445: 332
  34 Juliusz        Czupryniak           - Sylwia         Łada                  507: 310
  35 Piotr          Broda                - Grażyna        Wesołowska            383: 318
  36 Artur          Koszel               - Grzegorz       Łukasik               354: 415
  37 Wojciech       Zemło                - Aleksandra     Brzeska               416: 302
  38 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        379: 318
  39 Kacper         Zegadło              - Leszek         Stecuła               404: 361
  40 Maria          Pokorska             - Jolanta        Chłopińska            301: 365
  41 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Jaworski              349: 394
  42 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kroc                  298: 373
  43 Maciej         Pietrasik            - Janusz         Krupiński             351: 523
  44 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             284: 341
  45 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Maciejuk              480: 364
  46 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Domański              380: 409
  47 Marcin         Stachowski           - Ewa            Radzikowska           319: 420
  48 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              503: 342
  49 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Bukowski              470: 384
  50 Maciej         Dąbrowski            - Radosław       Więch                 367: 314
  51 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             369: 321
  52 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Krzyżewski            283: 385
  53 Sławomir       Zabawa               - Katarzyna      Bogusławska           339: 329
  54 Jarosław       Olek                 - Kinga          Stecuła               358: 406
  55 Ewelina        Gruda                - Jakub          Onoszko               324: 332
  56 Michał         Landowski            - Zdzisław       Szota                 410: 354
  57 Maria          Krzyżanowska         - Adam           Kędzior               370: 289
  58 Dariusz        Niedzielski          - Radosław       Słowicki              282: 299


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Zaręba                446: 348
   2 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              489: 389
   3 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Kuczyński             413: 365
   4 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         327: 394
   5 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 368: 367
   6 Krzysztof      Usakiewicz           - Mariusz        Wrześniewski          450: 386
   7 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  364: 480
   8 Dorota         Stachowska           - Mateusz        Borsuk                397: 360
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           333: 373
  10 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          482: 307
  11 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Buzowicz              481: 420
  12 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              342: 505
  13 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Mroziuk               359: 462
  14 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Mrozowski             303: 420
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mikołaj        Przybyłowicz          503: 276
  16 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Koczkodon             390: 466
  17 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Pukniel               455: 413
  18 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Zwoliński             307: 441
  19 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Jewtuch               331: 401
  20 Przemysław     Rybicki              - Marek          Rogalski              423: 411
  21 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Obremski              442: 399
  22 Łukasz         Bobowski             - Ireneusz       Moralewicz            474: 337
  23 Dominik        Urbacki              - Wojciech       Zemło                 497: 403
  24 Jacek          Gasik                - Justyna        Górka                 328: 527
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           248: 358
  26 Marek          Salamon              - Bogdan         Kozłowski             451: 328
  27 Ziemowit       Pazda                - Juliusz        Czupryniak            373: 333
  28 Michał         Szymkowski           - Piotr          Broda                 417: 354
  29 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Łukasik               409: 478
  30 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Płachta               402: 454
  31 Marcin         Radwański            - Marek          Dudkiewicz            297: 499
  32 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Święcki               341: 354
  33 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                348: 409
  34 Irena          Sołdan               - Janusz         Krupiński             420: 368
  35 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Jaworski              459: 305
  36 Robert         Kamiński             - Dorota         Rudzińska             431: 357
  37 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rechowicz             352: 345
  38 Jerzy          Tatarczuk            - Zbigniew       Rybak                 399: 383
  39 Sylwia         Łada                 - Artur          Koszel                348: 328
  40 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            328: 366
  41 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Dąbrowski             391: 275
  42 Aleksandra     Brzeska              - Stanisław      Gasik                 393: 396
  43 Agnieszka      Matus                - Marta          Bajorek               406: 373
  44 Piotr          Domański             - Leszek         Stecuła               469: 373
  45 Urszula        Solarska             - Joanna         Ostrowska             461: 392
  46 Łukasz         Baranowski           - Michał         Landowski             459: 320
  47 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Pietrasik             525: 263
  48 Dorota         Maciejuk             - Jerzy          Krzyżewski            418: 334
  49 Radosław       Więch                - Ryszard        Korpalski             391: 339
  50 Krzysztof      Zawadzki             - Czesław        Grajewski             342: 300
  51 Kinga          Stecuła              - Mariola        Osajda-Matczak        244: 545
  52 Sławomir       Zabawa               - Maria          Pokorska              417: 353
  53 Jakub          Onoszko              - Marcin         Stachowski            316: 305
  54 Radosław       Słowicki             - Maria          Krzyżanowska          307: 328
  55 Katarzyna      Bogusławska          - Jarosław       Olek                  289: 402
  56 Zdzisław       Szota                - Ewelina        Gruda                 286: 322
  57 Adam           Kędzior              - Agnieszka      Kozak                 425: 316


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 420: 375
   2 Paweł          Zaręba               - Mariusz        Skrobosz              383: 377
   3 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             485: 368
   4 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              421: 445
   5 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              368: 418
   6 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Usakiewicz            436: 327
   7 Marcin         Mroziuk              - Kazimierz      Merklejn              396: 276
   8 Dorota         Stachowska           - Mirosław       Uglik                 308: 465
   9 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Deszczyńska           394: 387
  10 Maciej         Kuczyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           385: 343
  11 Michał         Szymkowski           - Łukasz         Tuszyński             328: 439
  12 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           418: 393
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kwiatkowski           433: 373
  14 Dawid          Buzowicz             - Kamil          Kister                402: 347
  15 Joanna         Jewtuch              - Mateusz        Borsuk                366: 400
  16 Justyna        Górka                - Piotr          Pietuchowski          548: 306
  17 Marek          Salamon              - Łukasz         Bobowski              326: 394
  18 Jerzy          Matyasik             - Dominik        Urbacki               239: 335
  19 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             421: 254
  20 Grzegorz       Łukasik              - Przemysław     Rybicki               443: 413
  21 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jakub          Szymczak              315: 458
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Ziemowit       Pazda                 436: 298
  23 Dariusz        Kosz                 - Marianna       Kozłowska             441: 302
  24 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Tatarczuk             417: 288
  25 Szymon         Płachta              - Piotr          Domański              450: 358
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Dawid          Adamczyk              360: 468
  27 Tomasz         Ciejka               - Jacek          Gasik                 316: 364
  28 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Suchanek              314: 464
  29 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Pukniel               483: 315
  30 Grzegorz       Święcki              - Ewa            Radzikowska           480: 359
  31 Stanisław      Gasik                - Stanisław      Rydzik                249: 404
  32 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                390: 326
  33 Juliusz        Czupryniak           - Robert         Kamiński              393: 440
  34 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              293: 493
  35 Piotr          Broda                - Marek          Rogalski              328: 306
  36 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Wolski                428: 311
  37 Wojciech       Zemło                - Sylwia         Łada                  412: 395
  38 Marcin         Radwański            - Urszula        Solarska              338: 410
  39 Janusz         Krupiński            - Zbigniew       Rybak                 309: 346
  40 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            348: 395
  41 Krzysztof      Jaworski             - Dorota         Rudzińska             447: 413
  42 Dorota         Maciejuk             - Łukasz         Baranowski            409: 250
  43 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Brzeska               394: 396
  44 Artur          Koszel               - Andrzej        Kroc                  392: 374
  45 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Zawadzki              385: 354
  46 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Maciejuk              339: 426
  47 Marta          Bajorek              - Kacper         Zegadło               377: 371
  48 Jakub          Onoszko              - Radosław       Więch                 409: 324
  49 Leszek         Stecuła              - Michał         Landowski             371: 347
  50 Jerzy          Krzyżewski           - Ewelina        Gruda                 464: 227
  51 Jarosław       Olek                 - Ryszard        Korpalski             459: 272
  52 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Pietrasik             326: 347
  53 Czesław        Grajewski            - Maria          Pokorska              367: 330
  54 Marcin         Stachowski           - Maria          Krzyżanowska          323: 408
  55 Agnieszka      Kozak                - Kinga          Stecuła               370: 278
  56 Katarzyna      Bogusławska          - Zdzisław       Szota                 318: 378
  57 Radosław       Słowicki             - Adam           Kędzior               312: 329


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 581: 435
   2 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Zaręba                337: 607
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 309: 374
   4 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               470: 390
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Kuczyński             501: 240
   6 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 439: 422
   7 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Mroziuk               486: 363
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             336: 380
   9 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 344: 443
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Wrześniewski          407: 359
  11 Mateusz        Borsuk               - Jan            Mrozowski             603: 437
  12 Krzysztof      Usakiewicz           - Maciej         Czupryniak            339: 362
  13 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Buzowicz              456: 408
  14 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Deszczyńska           447: 270
  15 Jakub          Szymczak             - Dorota         Stachowska            365: 338
  16 Marek          Reda                 - Grzegorz       Łukasik               415: 533
  17 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Kosz                  341: 385
  18 Joanna         Jewtuch              - Szymon         Płachta               331: 395
  19 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Salamon               349: 440
  20 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                352: 403
  21 Dawid          Adamczyk             - Grażyna        Wesołowska            315: 425
  22 Przemysław     Rybicki              - Robert         Kamiński              381: 388
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              592: 300
  24 Jacek          Gasik                - Grzegorz       Święcki               379: 342
  25 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Matyasik              396: 334
  26 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             405: 409
  27 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał         Szymkowski            548: 359
  28 Ziemowit       Pazda                - Jolanta        Chłopińska            401: 496
  29 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              332: 372
  30 Andrzej        Kwiatkowski          - Juliusz        Czupryniak            368: 284
  31 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Matus                 315: 315
  32 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Ciejka                398: 424
  33 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                338: 336
  34 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Gasik                 310: 304
  35 Krzysztof      Jaworski             - Bogdan         Kozłowski             396: 284
  36 Marek          Rogalski             - Sylwia         Łada                  353: 373
  37 Piotr          Domański             - Dorota         Maciejuk              483: 293
  38 Zbigniew       Rybak                - Ireneusz       Moralewicz            306: 447
  39 Artur          Koszel               - Sławomir       Wolski                356: 342
  40 Aleksandra     Brzeska              - Mariola        Osajda-Matczak        408: 406
  41 Marta          Bajorek              - Marianna       Kozłowska             304: 349
  42 Ewa            Radzikowska          - Leszek         Stecuła               301: 432
  43 Jakub          Onoszko              - Jerzy          Tatarczuk             373: 327
  44 Dorota         Rudzińska            - Radosław       Więch                 344: 385
  45 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Zabawa                367: 340
  46 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Rechowicz             354: 390
  47 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Krzyżewski            267: 411
  48 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Olek                  350: 402
  49 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              337: 334
  50 Maciej         Pietrasik            - Kacper         Zegadło               339: 388
  51 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Radwański             326: 275
  52 Ewelina        Gruda                - Joanna         Ostrowska             335: 472
  53 Adam           Kędzior              - Maria          Pokorska              313: 398
  54 Michał         Landowski            - Kinga          Stecuła               353: 272
  55 Ryszard        Korpalski            - Zdzisław       Szota                 500: 296
  56 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Kozak                 361: 378
  57 Katarzyna      Bogusławska          - Radosław       Słowicki              333: 327


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Paweł          Zaręba                275: 383
   2 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 411: 333
   3 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         539: 317
   4 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             435: 467
   5 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Czupryniak            425: 426
   6 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              385: 354
   7 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             443: 368
   8 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              577: 261
   9 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               366: 365
  10 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              470: 288
  11 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              394: 375
  12 Maciej         Kuczyński            - Marcin         Mroziuk               400: 419
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Sporczyk              498: 464
  14 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Usakiewicz            470: 442
  15 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              335: 490
  16 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Reda                  327: 311
  17 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Kwiatkowski           387: 302
  18 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           300: 504
  19 Marek          Salamon              - Dominik        Urbacki               308: 464
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Mikołaj        Przybyłowicz          402: 371
  21 Jolanta        Chłopińska           - Jacek          Gasik                 395: 290
  22 Robert         Kamiński             - Dawid          Buzowicz              231: 438
  23 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           213: 506
  24 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Pietuchowski          500: 371
  25 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            393: 437
  26 Artur          Koszel               - Dawid          Adamczyk              474: 373
  27 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Święcki               411: 254
  28 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                378: 525
  29 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Jaworski              349: 426
  30 Tomasz         Ciejka               - Ziemowit       Pazda                 303: 385
  31 Sylwia         Łada                 - Michał         Szymkowski            374: 428
  32 Piotr          Domański             - Piotr          Broda                 454: 388
  33 Urszula        Solarska             - Wojciech       Zemło                 391: 387
  34 Aleksandra     Brzeska              - Joanna         Jewtuch               457: 273
  35 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Pukniel               291: 347
  36 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Onoszko               380: 316
  37 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Baranowski            446: 301
  38 Juliusz        Czupryniak           - Ewa            Radzikowska           433: 300
  39 Kacper         Zegadło              - Marek          Rogalski              389: 379
  40 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             318: 339
  41 Radosław       Więch                - Janusz         Krupiński             429: 264
  42 Stanisław      Gasik                - Mariola        Osajda-Matczak        318: 253
  43 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 315: 513
  44 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Wolski                319: 399
  45 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Maciejuk              345: 306
  46 Jerzy          Tatarczuk            - Maciej         Dąbrowski             393: 315
  47 Jarosław       Olek                 - Marta          Bajorek               247: 440
  48 Dorota         Rudzińska            - Maria          Krzyżanowska          368: 320
  49 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Korpalski             303: 336
  50 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Zabawa                311: 446
  51 Andrzej        Kroc                 - Michał         Landowski             470: 329
  52 Maria          Pokorska             - Maciej         Pietrasik             494: 277
  53 Agnieszka      Kozak                - Czesław        Grajewski             358: 440
  54 Marcin         Radwański            - Marcin         Stachowski            415: 443
  55 Kinga          Stecuła              - Ewelina        Gruda                 262: 434
  56 Adam           Kędzior              - Katarzyna      Bogusławska           292: 375
  57 Zdzisław       Szota                - Radosław       Słowicki              427: 280


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Zaręba               - Bartosz        Morawski              351: 460
   2 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             469: 372
   3 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 430: 330
   4 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             351: 316
   5 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               449: 403
   6 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 323: 361
   7 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              337: 352
   8 Marcin         Mroziuk              - Mateusz        Borsuk                341: 295
   9 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Wrześniewski          385: 456
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Kosz                  405: 398
  11 Dawid          Buzowicz             - Szymon         Płachta               379: 389
  12 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Obremski              372: 478
  13 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Koczkodon             441: 400
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jolanta        Chłopińska            379: 359
  15 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Skrobosz              388: 441
  16 Dominik        Urbacki              - Grażyna        Wesołowska            471: 305
  17 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Kuczyński             357: 346
  18 Jan            Mrozowski            - Przemysław     Rybicki               436: 328
  19 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Stachowska            469: 321
  20 Kamil          Kister               - Marek          Salamon               449: 386
  21 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                389: 460
  22 Marek          Reda                 - Marianna       Kozłowska             422: 288
  23 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Sporczyk              383: 338
  24 Krzysztof      Usakiewicz           - Jacek          Gasik                 474: 361
  25 Michał         Szymkowski           - Robert         Kamiński              344: 435
  26 Ziemowit       Pazda                - Piotr          Domański              424: 428
  27 Szymon         Dąbrowski            - Ireneusz       Moralewicz            412: 411
  28 Artur          Koszel               - Aleksandra     Brzeska               372: 301
  29 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kwiatkowski           453: 436
  30 Dawid          Adamczyk             - Urszula        Solarska              360: 392
  31 Leszek         Stecuła              - Radosław       Więch                 361: 313
  32 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Suchanek              353: 370
  33 Kacper         Zegadło              - Juliusz        Czupryniak            403: 380
  34 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Ciejka                376: 330
  35 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Święcki               272: 512
  36 Wojciech       Zemło                - Piotr          Broda                 432: 300
  37 Agnieszka      Matus                - Rafał          Wesołowski            393: 402
  38 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Gasik                 394: 430
  39 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Maciejuk              431: 434
  40 Marta          Bajorek              - Joanna         Jewtuch               358: 405
  41 Jerzy          Matyasik             - Jerzy          Tatarczuk             329: 339
  42 Marek          Rogalski             - Jakub          Onoszko               397: 293
  43 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Rudzińska             247: 376
  44 Ewa            Radzikowska          - Bogdan         Kozłowski             334: 366
  45 Janusz         Krupiński            - Jarosław       Olek                  361: 288
  46 Czesław        Grajewski            - Jerzy          Krzyżewski            388: 299
  47 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                452: 405
  48 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Maciejuk              308: 506
  49 Ryszard        Korpalski            - Maria          Pokorska              301: 406
  50 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  354: 380
  51 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             413: 410
  52 Maciej         Pietrasik            - Marcin         Radwański             277: 343
  53 Maria          Krzyżanowska         - Zdzisław       Szota                 312: 397
  54 Michał         Landowski            - Katarzyna      Bogusławska           354: 390
  55 Marcin         Stachowski           - Kinga          Stecuła               315: 252
  56 Ewelina        Gruda                - Adam           Kędzior               317: 302
  57 Radosław       Słowicki             - Agnieszka      Kozak                 309: 386


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 408: 343
   2 Paweł          Zaręba               - Kazimierz      Merklejn              356: 359
   3 Marcin         Mroziuk              - Paweł          Jackowski             432: 449
   4 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            451: 338
   5 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             476: 417
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Sylwestrzuk           473: 386
   7 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 403: 437
   8 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             381: 443
   9 Miłosz         Wrzałek              - Jan            Mrozowski             375: 395
  10 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Bobowski              473: 349
  11 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Deszczyńska           431: 319
  12 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 354: 337
  13 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  433: 455
  14 Piotr          Domański             - Mateusz        Borsuk                364: 330
  15 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Dudkiewicz            376: 463
  16 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               491: 348
  17 Kamil          Kister               - Artur          Koszel                403: 303
  18 Stanisław      Rydzik               - Grażyna        Wesołowska            475: 336
  19 Maciej         Kuczyński            - Marek          Reda                  395: 434
  20 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Usakiewicz            324: 403
  21 Krzysztof      Jaworski             - Jakub          Szymczak              404: 430
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Dąbrowski             287: 328
  23 Urszula        Solarska             - Dawid          Buzowicz              431: 314
  24 Przemysław     Rybicki              - Jolanta        Chłopińska            405: 338
  25 Grzegorz       Święcki              - Joanna         Jewtuch               378: 347
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            369: 337
  27 Marianna       Kozłowska            - Leszek         Stecuła               360: 420
  28 Michał         Szymkowski           - Kacper         Zegadło               422: 334
  29 Jacek          Gasik                - Tomasz         Suchanek              364: 428
  30 Jerzy          Tatarczuk            - Wojciech       Zemło                 384: 438
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Ziemowit       Pazda                 304: 483
  32 Ireneusz       Moralewicz           - Sylwia         Łada                  556: 292
  33 Marek          Salamon              - Stanisław      Gasik                 368: 309
  34 Aleksandra     Brzeska              - Rafał          Wesołowski            486: 319
  35 Dorota         Maciejuk             - Mikołaj        Przybyłowicz          339: 310
  36 Maria          Pokorska             - Dawid          Adamczyk              309: 409
  37 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Matyasik              338: 384
  38 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Rybak                 411: 362
  39 Andrzej        Kroc                 - Marek          Rogalski              333: 361
  40 Radosław       Więch                - Andrzej        Rechowicz             405: 365
  41 Piotr          Pietuchowski         - Czesław        Grajewski             309: 500
  42 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Broda                 353: 372
  43 Dariusz        Maciejuk             - Sławomir       Wolski                428: 361
  44 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Matus                 399: 340
  45 Bogdan         Kozłowski            - Marta          Bajorek               444: 403
  46 Jakub          Onoszko              - Janusz         Krupiński             274: 470
  47 Jerzy          Krzyżewski           - Ryszard        Korpalski             382: 303
  48 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              416: 261
  49 Agnieszka      Kozak                - Ewa            Radzikowska           361: 396
  50 Ewelina        Gruda                - Marcin         Radwański             343: 296
  51 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Baranowski            360: 388
  52 Jarosław       Olek                 - Sławomir       Zabawa                367: 378
  53 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Dąbrowski             316: 366
  54 Adam           Kędzior              - Joanna         Ostrowska             275: 413
  55 Zdzisław       Szota                - Maciej         Pietrasik             336: 375
  56 Radosław       Słowicki             - Michał         Landowski             387: 318
  57 Kinga          Stecuła              - Maria          Krzyżanowska          359: 232
Lista rankingowa na dzień 11-11-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            154.83  30657  198
   2 Kamil Górka                    Kraków               153.32  28977  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              152.50  28823  189
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.68  28667  189
   6 Paweł Zaręba                   Warszawa             151.59  11521   76
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.39  20135  133
   8 Dawid Pikul                    Poznań               150.89  27160  180
   9 Paweł Jackowski                Warszawa             149.69  27843  186
  10 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.32  25533  171
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.03  27977  189
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.84  26316  178
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             146.64  28595  195
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               146.39   4538   31
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.71  20253  139
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.68  28554  196
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.41  27483  189
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.61  18510  128
  19 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  20 Justyna Górka                  Kraków               143.17  28491  199
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.16  28202  197
  22 Marek Reda                     Piaseczno            142.97  27021  189
  23 Kamil Kister                   Puławy               142.74  27263  191
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.65  22539  158
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.31  22912  161
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               141.89  18730  132
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              141.73  27354  193
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.15  27947  198
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               141.13  12278   87
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  27667  197
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.20  14861  106
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.72  17046  122
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.29  27300  196
  35 Weronika Rudnicka              Szczecin             139.22  11834   85
  36 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  37 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.00   5421   39
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.97  17510  126
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.76  26087  188
  40 Irena Sołdan                   Sopot                138.47  26171  189
  41 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.45   8861   64
  42 Paweł Janaś                    Głogów               138.19  12575   91
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.10  24719  179
  44 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.82  19571  142
  45 Artur Irzyk                    Kraków               137.42   6871   50
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.34  13597   99
  47 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  48 Grzegorz Święcki               Białystok            136.66   8883   65
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.43  17872  131
  50 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  51 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.79   9641   71
  52 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.75  26607  196
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             134.97  25779  191
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  55 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  56 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  57 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.54   7265   54
  58 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.41   8602   64
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  60 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.22  25368  189
  61 Bogusław Szyszka               Oława                134.16  24685  184
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Robert Kamiński                Warszawa             134.08  23598  176
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.81  25290  189
  65 Maciej Grąbczewski             Szczecin             133.76  16185  121
  66 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.69  10829   81
  67 Marek Salamon                  Bytom                133.54  10550   79
  68 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  70 Kacper Zegadło                 Warszawa             133.32  25465  191
  71 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.11  12379   93
  72 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.09   9849   74
  73 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           132.63  26261  198
  75 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.62  12334   93
  76 Radosław Jachna                Łódź                 132.57  23862  180
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.26  26451  200
  78 Patrycja Śliwińska             Szczecin             131.82  12918   98
  79 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.65   7241   55
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.57  18025  137
  81 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.36  24958  190
  82 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.23  12992   99
  83 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  84 Grzegorz Kwiecień              Kraków               131.07   9699   74
  85 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.95  18595  142
  86 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.76   8761   67
  87 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.58  25985  199
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.46   9263   71
  90 Dominik Piasecki               Słupsk               130.43   5739   44
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               130.37  18903  145
  92 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  93 Piotr Domański                 Lublin               129.77   8435   65
  94 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  95 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.42  25625  198
  97 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  98 Janusz Krupiński               Bytom                129.19  20153  156
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
 100 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.72  18793  146
 101 Dorota Maciejuk                Warszawa             128.59   7587   59
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.40   3852   30
 103 Katarzyna Małek                Mielec               128.36   4621   36
 104 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.14  13455  105
 105 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 106 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 107 Krzysztof Gibas                Kraków               127.78  22617  177
 108 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.19  24294  191
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.13   7882   62
 112 Natalia Ogierman               Katowice             126.79  20159  159
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.57  16960  134
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.36  14405  114
 115 Rafał Matczak                  Milanówek            126.29  20711  164
 116 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 117 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               125.96  12344   98
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.89  23668  188
 120 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.44  24210  193
 122 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.82  24840  199
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.70  11971   96
 125 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       124.65  15207  122
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.41  23886  192
 127 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.40  10698   86
 128 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 129 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                122.79  11297   92
 131 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.77  23817  194
 132 Jakub Błażejewski              Poznań               122.71   6749   55
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 134 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 135 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.24  23471  192
 136 Magdalena Kublik               Warszawa             122.20  21385  175
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              122.19  13319  109
 138 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.09  16726  137
 140 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.08  22706  186
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               121.96  13538  111
 142 Michał Ozimiński               Łódź                 121.90   3779   31
 143 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.84  22174  182
 144 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.49  23447  193
 145 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 146 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.35  22936  189
 147 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.09  22643  187
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.97  13186  109
 150 Krzysztof Bonda                Białystok            120.95  10160   84
 151 Marek Rogalski                 Warszawa             120.74  13885  115
 152 Maciej Perzyński               Piła                 120.63  11822   98
 153 Marta Ćwiek                    Radomsko             120.55  16515  137
 154 Ewa Szałas                     Katowice             120.45   8070   67
 155 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 156 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.28  18282  152
 157 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.27   8058   67
 158 Anita Bruska                   Gdynia               120.10  17294  144
 159 Beata Piotrowska               Łódź                 119.85   3955   33
 160 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 161 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.83  22768  190
 162 Marta Sztajnert                Wisła                119.44   4300   36
 163 Konrad Sowula                  Kraków               119.38   5014   42
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 165 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 166 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 167 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.24   5366   45
 168 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 169 Maurycy Machnio                Lipiany              119.15  14060  118
 170 Szymon Dąbrowski               Warszawa             119.12  23347  196
 171 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 172 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 173 Marta Bajorek                  Warszawa             119.04  23331  196
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.03  15712  132
 175 Czesław Grajewski              Białystok            119.02  23566  198
 176 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Michał Kolaj                   Ostróda              118.61  14233  120
 180 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 181 Marcin Ceglarek                Kraków               118.53   9364   79
 182 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 183 Rafał Stachowski               Police               118.19  13710  116
 184 Marta Świątkowska              Wrocław              118.17  22807  193
 185 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 186 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            118.07   3542   30
 187 Paweł Morga                    Warszawa             117.93  15802  134
 188 Radosław Więch                 Warszawa             117.89  15680  133
 189 Teresa Zalewska                Racibórz             117.78  14133  120
 190 Jerzy Luter                    Bytom                117.71  17774  151
 191 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.69  12475  106
 192 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.52  15278  130
 193 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 194 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    117.35   4342   37
 195 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.92   7249   62
 196 Adam Janicki                   Łódź                 116.67  22984  197
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.67  23334  200
 198 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 199 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.36  20596  177
 200 Tomasz Lewiński                Wejherowo            115.90   6954   60
 201 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.52  15018  130
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 204 Sławomir Wolski                Wrocław              115.34  22375  194
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                114.94  13448  117
 206 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.74  15719  137
 207 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 208 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 209 Bożena Guział                  Racibórz             114.33   6860   60
 210 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.21   8908   78
 211 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.92  16063  141
 212 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 213 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.49   5788   51
 214 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 215 Anna Biegańska                 Białystok            113.40   9299   82
 216 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.30  18581  164
 218 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.21  20377  180
 219 Agnieszka Biegańska            Białystok            113.20  10754   95
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.04  21817  193
 221 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 222 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.89  21110  187
 223 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 224 Paweł Maciejczuk               Białystok            112.35  12358  110
 225 Paulina Mech                   Kraków               112.22   4152   37
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            112.18  15256  136
 227 Urszula Solarska               Łódź                 111.94  22164  198
 228 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 229 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 230 Monika Siemaszko               Lipiany              111.72   4804   43
 231 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.41   6016   54
 232 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 233 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.01   9325   84
 234 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17300  156
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 236 Anna Niedzielko                Szczecin             110.57   8956   81
 237 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 238 Monika Krzysztofek             Wejherowo            110.52   6631   60
 239 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 240 Dariusz Sowula                 Kraków               109.76   6366   58
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            109.74  13278  121
 242 Agnieszka Matus                Milanówek            109.33   4920   45
 243 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 244 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 245 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.13  21389  196
 247 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.97   6538   60
 248 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 249 Marek Szczepanik               Reda                 108.40   5095   47
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.20  10712   99
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 252 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 253 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.08  17293  160
 254 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.91  11762  109
 255 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              107.40  20729  193
 257 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.22  20265  189
 258 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.15  21215  198
 259 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 260 Maria Pokorska                 Warszawa             106.44   8196   77
 261 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.81  13755  130
 263 Józef Burzyński                Ełk                  105.78  13646  129
 264 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 265 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.58  17527  166
 267 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 268 Aleksandra Brzeska             Piastów              105.35  11904  113
 269 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 270 Zdzisław Szota                 Warszawa             105.00   4095   39
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86  12059  115
 272 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.58  17046  163
 274 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.44   5744   55
 275 Laura Pisula                   Wrocław              104.22   7712   74
 276 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             103.76  20336  196
 278 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 279 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 280 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             102.72   6163   60
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.70   7805   76
 282 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 283 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 284 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 285 Anna Arana                     Warszawa             101.71   8137   80
 286 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 287 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.05  17179  170
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard             101.02  14042  139
 289 Lidia Żywna                    Gdynia               100.69  11882  118
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.46   3516   35
 291 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.30  15847  158
 292 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 293 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 294 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 295 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 296 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 297 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 298 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 299 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 300 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                95.65   6887   72
 302 Michał Landowski               Police                95.63   9850  103
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.17   8565   90
 304 Sylwia Buks                    Warszawa              94.89  15467  163
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 306 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 307 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.23   3263   35
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             91.46   3201   35
 311 Agnieszka Dawid                Kraków                91.39   4935   54
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 313 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 314 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 315 Paulina Naplocha               Racibórz              89.45  11897  133
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.10  10157  114
 317 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.86  10219  115
 318 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.60  14804  169
 320 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 321 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 322 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 323 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 324 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 325 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 326 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.92   2805   36
 327 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              59.69  11579  194




Poczekalnia na dzień 11-11-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             152.04   4105   27
   3 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   4 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   5 Ewelina Gruda                  Białystok            108.26   2923   27
   6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   7 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   8 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   9 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
  10 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  11 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  14 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  15 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  16 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  17 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  18 Adam Kędzior                   Lublin                81.56   2039   25
  19 Radosław Słowicki              Warszawa              77.84   1946   25
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  21 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  22 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  23 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  26 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  27 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  28 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  29 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  30 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  31 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  33 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  34 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  37 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  38 Dariusz Ulatowski              Tuchola              108.58   2606   24
  39 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  40 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  41 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  42 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  43 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  44 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  45 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  46 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                92.46   2219   24
  47 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  48 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  49 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  50 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  51 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  52 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  53 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  54 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  55 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  56 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  57 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  58 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  60 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  61 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  62 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  63 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  64 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  65 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  66 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  67 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  68 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  69 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  70 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  71 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  72 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  73 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  74 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  75 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  78 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  79 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  80 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  81 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  82 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  83 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.79   1725   19
  84 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  85 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  86 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  87 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  88 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  89 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  90 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  91 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.06   1889   16
  92 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  93 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  94 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  95 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  96 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
  97 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  98 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  99 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 100 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 101 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 102 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 103 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 104 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 105 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 106 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 107 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 108 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 109 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 110 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 112 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 113 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 114 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 116 Tomasz Siwiński                Zawiercie            128.33   1540   12
 117 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 118 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 119 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 120 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 121 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 122 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 123 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 124 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 125 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 126 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 127 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 128 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 129 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 130 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 131 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 132 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 133 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 134 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 135 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 136 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 137 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 138 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 140 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 141 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 142 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 143 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 144 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 145 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 146 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 147 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 148 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 149 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 150 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 151 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 152 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 153 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 154 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 155 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 156 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 157 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 158 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 159 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 160 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 161 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 162 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 163 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 164 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 165 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 166 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 167 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 168 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 169 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 170 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 171 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 172 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 173 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 174 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 175 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 176 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 177 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 178 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 179 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 180 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 181 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 182 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 183 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 184 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 185 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 186 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 187 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 188 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 189 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 190 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 191 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 192 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 193 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 194 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 195 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 196 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 197 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 198 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 199 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 200 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 201 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 202 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 203 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 204 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 205 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 206 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 207 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 208 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 209 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 210 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 211 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 212 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 213 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 214 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 215 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 216 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 217 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.91    956   11
 218 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 219 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 220 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 221 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 222 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 223 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 224 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 225 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 226 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 228 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 229 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 230 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 231 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 232 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 233 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 234 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 235 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 236 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 237 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 238 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 239 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 240 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 245 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 246 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 247 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 248 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 249 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 250 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 251 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 252 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 253 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 254 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 255 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 256 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 257 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 258 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 259 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 260 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 261 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 262 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 263 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 264 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 265 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 266 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 267 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 268 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 269 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 270 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 271 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 272 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 273 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 274 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 275 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 276 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 277 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 278 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 279 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 280 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 281 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 282 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 283 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 284 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 289 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 290 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 291 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 292 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 293 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 294 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 295 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 296 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 297 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 298 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 299 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 300 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 303 Małgorzata Jankowska           Warszawa              62.71    439    7
 304 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 305 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 306 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 307 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 308 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 309 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 310 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 311 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 312 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 313 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 314 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 315 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 316 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 317 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 320 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 321 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 322 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 323 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 324 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 325 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 326 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 327 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 328 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 329 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 330 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 331 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 332 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 333 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 334 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 335 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 336 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 337 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie