Santa Susanna 1
listopada
Santa Susanna 1- 4 listopada XVI Mistrzostwa Świata w Scrabble po hiszpańsku
Babice Nowe k. Warszawy10
listopada
Babice Nowe k. Warszawy 10-11 listopada XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Wałcz17
listopada
Wałcz 17-18 listopada XX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Szczęśliwa szesnastka wyłoniona — w talii prawie same asy!10 - 11 listopada 2012 — XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)Babice Nowe k. Warszawy, 10 - 11 listopada 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Szczęśliwa szesnastka wyłoniona — w talii prawie same asy!Scrabble to dziwna gra. Niby umysłowa, a kondycja fizyczna ma niebagatelny wpływ na wynik w turnieju. Czasami nawet głupia, bo oczywistych wyrazów nie ma w słowniku, a są za to jakieś dziwolągi. Niesprawiedliwa, bo na ogół „woreczkowy” faworyzuje przeciwnika. Losowa? Niby tak, ale los najczęściej bywa nie po tej stronie co trzeba.
Musi więc istnieć jakiś mniej racjonalny, ale istotny powód, dla którego na eliminacjach Mistrzostw Polski, tym razem XX — jubileuszowych, pojawiła się znów ponad setka zawodników, którzy przynajmniej na chwilę wyparli z siebie przemyślenia, że już „nigdy więcej”, zastępując je bardziej optymistycznym „może tym razem”. Trudno szacować, ilu z nich realnie nastawiało się na walkę o awans, a ilu liczyło na „przyżarcie”. Byli też i tacy, którzy przyjechali, bo lubią atmosferę mistrzostw, integrację, a także — wbrew temu co często mówią — samą grę.

Los nie był łaskawy dla średnich graczy. Nikomu przypadkowemu nie udało się dostać do czołowej szesnastki. Dość powiedzieć, że awans wywalczyło 7 mistrzów Polski (w tym aktualny), a dwaj kolejni zajęli pierwsze miejsca rezerwowe. Pozostali finaliści to głównie wielokrotni zwycięzcy turniejów, należący do ścisłej ogólnopolskiej czołówki. Nawet teoretycznie najsłabsi, to zawodnicy doświadczeni, mniej lub bardziej regularnie zajmujący czołowe miejsca.
Aż 4 zawodników zdobyło po 12 punktów — Dariusz Kosz, Jan Mrozowski, Michał AlabrudzińskiMarek Reda. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje Janek, który gra w turniejach scrabblowych dopiero od dwóch lat, ale robi błyskawiczne postępy i wyrasta na zawodnika dużego formatu. Piąty w eliminacjach z 11 punktami Stanisław Rydzik oraz Maciej Czupryniak, Mariusz Skrobosz, Kazimierz Merklejn, Miłosz Wrzałek, Marek Syczuk, Tomasz ZwolińskiMariusz Wrześniewski, to zawodnicy w różnym wprawdzie wieku, ale posiadający bardzo istotną wspólną cechę — ogromne doświadczenie w grze w scrabble przekładające się na liczne dotychczasowe sukcesy. Pozostała czwórka finalistów to dwaj bardzo solidni scrabbliści średniego pokolenia — Robert KamińskiTomasz Suchanek, młodszy, ale wcale nie słabszy Dawid Adamczyk i — last but no least — aktualny mistrz Polski Mirosław Uglik.

Po pierwszym dniu prowadził Jan Mrozowski z kompletem 9 zwycięstw, z przewagą 2 punktów nad grupą pościgową złożoną z 9 zawodników. Nie wszystkim z nich udał się drugi dzień turnieju — awans wywalczyło tylko sześciu. Kojarzenia ostatniej rundy dawały bardzo jasny obraz — było widać, kto o co gra. Przy pierwszych czterech stołach zasiedli szczęśliwcy mający już zapewniony awans. Z każdego z kolejnych ośmiu awans mógł sobie zapewnić tylko zwycięzca, może z wyjątkiem aktualnego mistrza Polski, który miał 0,5 punktu mniej od pozostałych walczących i musiał dodatkowo liczyć na brak remisów pomiędzy zawodnikami mającymi dużo małych punktów. Mirek, na którego po pierwszym dniu rozgrywek mało kto by chciał postawić, wygrał piątą już tego dnia partię i doczekał się zwycięstwa Marka Syczuka nad Dominikiem Urbackim w grze, która trwała dość długo, a niebezpieczeństwo remisu było realne. Najbardziej spektakularny pościg za czołówką wykonał jednak Mariusz Wrześniewski, który po początkowym 4:5 wygrał 6 ostatnich partii i zajął ostatecznie premiowane awansem 13 miejsce. Udanego ataku z dalekiej pozycji (5 zwycięstw drugiego dnia) dokonał też Robert Kamiński. Listę rezerwowych otwierają niedawni mistrzowie Polski — Paweł JackowskiBartosz Morawski.

Turniej odbył się w restauracji "Kamrat" i był sponsorowany przez jej właścicieli, w stronę których kierujemy serdeczne podziękowania. Przed ogłoszeniem finalistów przypomniano o 15 rocznicy powstania Polskiej Federacji Scrabble; specjalnie na tę okazję został przygotowany ogromny i smakowity tort. Najbardziej zasłużonemu dla popularyzacji scrabbli w Polsce — Andrzejowi Lożyńskiemu — zostało nadane honorowe członkostwo PFS. Na zakończenie Jolanta Chłopińska zaprosiła zawodników do Wałcza na turniej finałowy i towarzyszący MP.

Mistrzostwa Polski rządzą się własnymi prawami. Rzadko kiedy można wskazać głównego faworyta, a jeszcze rzadziej prognozy się sprawdzają. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przypominam sobie zaledwie dwa takie przypadki — zwycięstwo Krzysztofa Mówki w 2006 roku i Dariusza Kosza trzy lata później, przy czym były to triumfy okupione ciężką walką. Tym razem do finałów dostało się wielu świetnych zawodników, więc prognozowanie będzie wyjątkowo trudne.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XVIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: połówkowy

Regulamin Mistrzostw Polski 2012
Miejsce rozgrywek Restauracja Kamrat
ul.Ogrodnicza 9, Babice Nowe 05-082 Stare Babice
Obrońca tytułuMirosław Uglik
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 10 listopada (9 rund):
10:00 – początek zapisów
11:00 – rozpoczęcie turnieju
14:00 – 15:00 – przerwa obiadowa
21:00 – zakończenie gier
Niedziela, 11 listopada (6 rund):
09:00 – rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok.15:15 — zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
30 zł — osoby niepełnoletnie (rocznik 1993 i młodsze) oraz debiutanci
50 zł — pozostali
DojazdRestauracja „Kamrat” znajduje się w Babicach Nowych przy ulicy Ogrodniczej 9 na przedłużeniu ulicy Górczewskiej, jadąc z centrum Warszawy w kierunku Leszna. Dojazd warszawskimi autobusami MZA linii 712 i 719 z pętli Górczewska-Lazurowa (przy McDonald’s).
WyżywienieObiad na miejscu w cenie 30,00 zł: zupa, pierogi mięsne lub jarskie (własnego wyrobu) oraz napój
NoclegiNoclegi na miejscu (KAMRAT; tel. 22 733 06 63; www.restauracja.kamrat.oit.pl):
-5 pokojów 3-osobowych, w tym 4 z możliwością dostawki
-5 pokojów 2-osobowych
-1 pokój z łóżkiem małżeńskim
Koszt noclegu: 50,00 zł/osoba + śniadanie 15,00 zł/osoba
Rezerwacja noclegów i śniadań indywidualnie na hasło: scrabble
Inne noclegi w najbliższej okolicy:
1. Hedera; Stare Babice, ul. Warszawska 344; tel. 22 722 91 87; www.hotelbabice.pl):
- pokój 2-osobowy (9) 130 zł + 16,00 zł/osoba śniadanie
- pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie (10) 150 zł + 16,00 zł/osoba śniadanie
- pokój 3-osobowy (3) 200,00 zł + 16,00 zł/osoba śniadanie
Rezerwacja we własnym zakresie.
Agroturystyka „Jagoda”; tel. 600 26 28 27
NagrodyMiejsca 1-16 — awans do fazy finałowej Mistrzostw Polski
Dodatkowe atrakcjeRozdanie nagród Grand Prix 2012
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble; zarząd@pfs.org.pl
SponsorzyPolska Federacja Scrabble; Hotel-Restauracja „KAMRAT”


Wyniki turnieju XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.76     12.0     6788     2570     1320
  2 Jan             Mrozowski            Kraków                 141.81     12.0     6518     2510      949
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              151.39     12.0     6255     2520      845
  4 Marek           Reda                 Wołomin                141.49     12.0     5874     2498      679
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.06     11.0     6360     2341      953
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.78     10.0     6526     2300      576
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.60     10.0     6384     2289      800
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               143.28     10.0     6275     2250      976
  9 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       145.80     10.0     6121     2222      668
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.81     10.0     6058     2359      332
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               135.70     10.0     6027     2178      582
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.96     10.0     5931     2239      191
 13 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.78     10.0     5919     2155      450
 14 Robert          Kamiński             Warszawa               130.93     10.0     5918     2223      148
 15 Tomasz          Suchanek             Wrocław                133.63     10.0     5911     2237      433
 16 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.18      9.5     5919     2225      566
 17 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.28      9.0     6174     2146      484
 18 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.65      9.0     6151     2098      485
 19 Dominik         Urbacki              Pruszków               153.51      9.0     6093     2148      406
 20 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.61      9.0     5977     2085      599
 21 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   156.84      9.0     5902     2152      344
 22 Dawid           Pikul                Poznań                 146.57      9.0     5880     2107      163
 23 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 131.40      9.0     5879     1918      676
 24 Irena           Sołdan               Sopot                  132.07      9.0     5852     2132      334
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.40      9.0     5779     1986      441
 26 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.93      9.0     5740     2187      247
 27 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.71      9.0     5735     2179      281
 28 Szymon          Płachta              Warszawa               134.38      9.0     5735     2187     -127
 29 Kamil           Górka                Kraków                 143.26      9.0     5728     2157     -226
 30 Justyna         Górka                Kraków                 142.78      9.0     5709     2102      228
 31 Kamil           Kister               Puławy                 140.29      9.0     5690     2076      404
 32 Tomasz          Łapka                Opole                  129.28      9.0     5632     2000      232
 33 Piotr           Broda                Sandomierz             128.18      9.0     5353     2149      322
 34 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.49      8.5     5847     2014      673
 35 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   116.62      8.5     5332     2032       82
 36 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               140.00      8.0     6170     2050      261
 37 Marek           Rogalski             Warszawa               118.08      8.0     5861     1888      -63
 38 Mateusz         Borsuk               Reda                   140.06      8.0     5855     1876       15
 39 Radosław        Jachna               Łódź                   137.58      8.0     5780     2051      169
 40 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.42      8.0     5769     1886      268
 41 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.40      8.0     5745     2049       92
 42 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.32      8.0     5646     1872      415
 43 Marek           Roszak               Poznań                 130.35      8.0     5637     1785      251
 44 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         135.57      8.0     5632     1969      -21
 45 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.61      8.0     5628     2013     -280
 46 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               130.57      8.0     5626     1956      153
 47 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               122.20      8.0     5574     2017       57
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.26      8.0     5551     1934      208
 49 Maurycy         Machnio              Lipiany                108.51      8.0     5536     1782     -210
 50 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         111.00      8.0     5449     1936      166
 51 Piotr           Pietuchowski         Białystok              143.71      8.0     5440     2064       49
 52 Dariusz         Socha                Warszawa               100.00      8.0     5427     2060       19
 53 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.18      8.0     5396     1956     -154
 54 Marta           Bajorek              Warszawa               114.19      8.0     5279     1943     -454
 55 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.47      7.5     5496     1915     -120
 56 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                129.96      7.0     5963     1782      503
 57 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.25      7.0     5882     1803      473
 58 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 121.60      7.0     5741     1764      -33
 59 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    137.31      7.0     5688     1745      -98
 60 Adam            Janicki              Łódź                   117.32      7.0     5685     1786     -273
 61 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.43      7.0     5664     1837      110
 62 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.70      7.0     5660     1757      -33
 63 Dorota          Rudzińska            Warszawa               118.23      7.0     5603     1672      227
 64 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.16      7.0     5570     1931     -564
 65 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              124.46      7.0     5555     1947       -4
 66 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.19      7.0     5553     1652     -118
 67 Łukasz          Sornek               Mikołów                117.55      7.0     5552     1835     -438
 68 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.97      7.0     5551     1717       73
 69 Jakub           Szymczak             Łódź                   139.20      7.0     5544     1946       -7
 70 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.93      7.0     5485     1740       81
 71 Andrzej         Kroc                 Łódź                   127.89      7.0     5441     1725     -217
 72 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      7.0     5395     1861     -355
 73 Marta           Ćwiek                Radomsko               116.16      7.0     5378     1762      206
 74 Renata          Andracka             Zwola                  111.40      7.0     5264     1692      250
 75 Marta           Świątkowska          Wrocław                113.45      7.0     5239     1728       -2
 76 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.52      7.0     5235     1876     -253
 77 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              100.00      7.0     5212     1758     -646
 78 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.60      7.0     4687     1531      471
 79 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.88      6.0     5792     1625      353
 80 Joanna          Suchanek             Wrocław                109.91      6.0     5580     1613      -71
 81 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.12      6.0     5546     1521      109
 82 Ewa             Kondracka            Warszawa               100.00      6.0     5510     1595      100
 83 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.98      6.0     5444     1612        1
 84 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               111.47      6.0     5443     1517      281
 85 Paweł           Maciejczuk           Białystok              108.88      6.0     5417     1526      545
 86 Halina          Roszak               Poznań                 119.90      6.0     5405     1578       90
 87 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               100.34      6.0     5399     1552     -208
 88 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.15      6.0     5373     1673     -272
 89 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.55      6.0     5353     1617       41
 90 Czesław         Grajewski            Choroszcz              124.51      6.0     5318     1731     -219
 91 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         114.94      6.0     5268     1785     -298
 92 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              100.00      6.0     5257     1563     -327
 93 Artur           Koszel               Warszawa               131.68      6.0     5204     1680     -194
 94 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 105.95      6.0     5196     1655     -460
 95 Jacek           Gasik                Warszawa               123.93      6.0     5163     1717     -524
 96 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.41      6.0     5091     1649     -491
 97 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  109.23      6.0     5007     1695     -479
 98 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.42      5.0     5216     1356      -27
 99 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     4956     1428     -690
100 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.00      5.0     4909     1422     -393
101 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.03      5.0     4878     1525     -595
102 Urszula         Solarska             Łódź                   111.41      4.5     4974     1266     -169
103 Radosław        Więch                Warszawa               117.05      4.5     4951     1386      157
104 Sylwia          Łada                 Inowrocław             104.47      4.5     4792     1373     -378
105 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.5     3677      960       82
106 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 122.79      3.0     3202      966     -201
107 Izabela         Korzińska            Warszawa               100.00      3.0     2758      890     -640
108 Agata           Jagodzińska          Warszawa               100.00      2.5     3808     1096    -1146
109 Łukasz          Pawlak               Sochaczew              100.00      2.5     3768     1021    -1531
110 Piotr           Ozimek               Sochaczew              100.00      1.5     2976      919    -2552
111 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2765      853    -3584
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



	Karol Wyrębkiewicz 156.84 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  385: 430   75
    2    33 Radosław       Więch                 117.05 +  437: 370  167
    3    22 Szymon         Płachta               134.38 +  441: 327  184
    4    13 Rafał          Wesołowski            128.15 +  442: 324  178
    5     8 Mirosław       Uglik                 144.18 -  280: 378   94
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  381: 274  174
    7    18 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  465: 429  181
    8    11 Piotr          Broda                 128.18 +  448: 291  178
    9     3 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  364: 456   97
   10    12 Jakub          Szymczak              139.20 +  423: 357  189
   11     8 Dariusz        Puton                 135.71 +  447: 384  186
   12     4 Michał         Alabrudziński         151.39 -  301: 464  101
   13     8 Tomasz         Suchanek              133.63 -  341: 391   84
   14    13 Kamil          Kister                140.29 -  356: 370   90
   15    14 Dorota         Stachowska            123.61 +  391: 313  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2152  / 15 143.47




	Bartosz Morawski 155.65 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Czesław        Grajewski             124.51 -  379: 383   75
    2    35 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  386: 308  164
    3    41 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  433: 415  153
    4    24 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  406: 382  194
    5     6 Dominik        Urbacki               153.51 -  303: 415  104
    6    16 Edward         Stefaniak             114.94 +  380: 226  165
    7    12 Robert         Kamiński              130.93 +  426: 398  181
    8     9 Marek          Syczuk                135.70 +  489: 267  186
    9     5 Paweł          Jackowski             143.28 -  376: 400   93
   10    13 Szymon         Płachta               134.38 -  406: 440   84
   11    12 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  437: 426  172
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  388: 468   84
   13    14 Stanisław      Gasik                 119.97 +  542: 332  170
   14     9 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 +  449: 362  176
   15     8 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  351: 444   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2095  / 15 139.67




	Dominik Urbacki 153.51 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  311: 394   74
    2    36 Renata         Andracka              111.40 +  506: 268  161
    3    23 Adam           Janicki               117.32 +  441: 411  167
    4    15 Tomasz         Suchanek              133.63 +  486: 359  184
    5     6 Bartosz        Morawski              155.65 +  415: 303  206
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  378: 438   84
    7     9 Marcin         Mroziuk               130.49 +  392: 380  180
    8     8 Dariusz        Socha                 100.00 +  387: 317  150
    9     6 Michał         Alabrudziński         151.39 -  359: 421  101
   10    10 Justyna        Górka                 142.78 +  357: 351  193
   11     9 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  477: 381  190
   12     5 Szymon         Płachta               134.38 +  413: 374  184
   13     2 Dariusz        Kosz                  152.76 -  396: 425  103
   14     5 Robert         Kamiński              130.93 -  381: 435   81
   15    11 Marek          Syczuk                135.70 -  394: 430   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2144  / 15 142.93




	Dariusz Kosz 152.76 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Gasik                 123.93 +  400: 289  174
    2     6 Marek          Syczuk                135.70 +  514: 263  186
    3     5 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  523: 336  174
    4     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  410: 448   92
    5     4 Miłosz         Wrzałek               144.81 +  417: 405  195
    6     3 Rafał          Lenartowski           147.93 -  359: 434   98
    7     8 Mirosław       Uglik                 144.18 +  479: 371  194
    8     5 Tomasz         Suchanek              133.63 +  517: 363  184
    9     2 Marek          Reda                  141.49 +  416: 354  191
   10     2 Michał         Alabrudziński         151.39 +  375: 346  201
   11     2 Mariusz        Skrobosz              146.60 +  615: 313  197
   12     2 Paweł          Jackowski             143.28 -  416: 443   93
   13     2 Dominik        Urbacki               153.51 +  425: 396  204
   14     3 Dawid          Adamczyk              145.80 +  398: 376  196
   15     2 Tomasz         Zwoliński             140.96 +  524: 331  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2570  / 15 171.33




	Michał Alabrudziński 151.39 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            123.61 -  425: 434   74
    2    28 Radosław       Jachna                137.58 -  363: 443   88
    3    42 Grzegorz       Pukniel               122.79 +  409: 328  173
    4    30 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  395: 343  165
    5    28 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  387: 322  194
    6    20 Ryszard        Dębski                135.57 +  473: 362  186
    7    15 Irena          Sołdan                132.07 +  391: 342  182
    8    10 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  347: 309  172
    9     6 Dominik        Urbacki               153.51 +  421: 359  204
   10     2 Dariusz        Kosz                  152.76 -  346: 375  103
   11     4 Maciej         Czupryniak            136.78 +  501: 352  187
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 +  464: 301  207
   13     3 Paweł          Jackowski             143.28 +  462: 445  193
   14     4 Mariusz        Skrobosz              146.60 +  463: 312  197
   15     4 Miłosz         Wrzałek               144.81 +  408: 383  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2520  / 15 168.00




	Rafał Lenartowski 147.93 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Pukniel               122.79 +  435: 327  173
    2    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  385: 362  183
    3    13 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  422: 225  158
    4     3 Marek          Herzig                137.31 +  378: 322  187
    5     1 Kamil          Górka                 143.26 -  343: 358   93
    6     3 Dariusz        Kosz                  152.76 +  434: 359  203
    7     2 Maciej         Czupryniak            136.78 +  414: 408  187
    8     3 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  374: 394   95
    9     8 Dariusz        Puton                 135.71 -  333: 396   86
   10     6 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  464: 311  190
   11    10 Piotr          Broda                 128.18 -  311: 493   78
   12    11 Dawid          Pikul                 146.57 -  274: 396   97
   13    22 Marcin         Mroziuk               130.49 +  378: 309  180
   14    14 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  448: 342  184
   15     9 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  347: 491   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2187  / 15 145.80




	Stanisław Rydzik 147.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  352: 390   72
    2    42 Kamil          Kister                140.29 +  530: 333  190
    3    17 Justyna        Górka                 142.78 +  406: 389  193
    4    12 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  378: 254  157
    5    11 Ryszard        Dębski                135.57 +  421: 329  186
    6     8 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  402: 298  181
    7     3 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  420: 377  184
    8     4 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  402: 483   97
    9     7 Kamil          Górka                 143.26 -  386: 439   93
   10     9 Dariusz        Socha                 100.00 +  410: 275  150
   11     6 Tomasz         Suchanek              133.63 +  383: 356  184
   12     6 Maciej         Czupryniak            136.78 -  366: 453   87
   13     7 Szymon         Płachta               134.38 +  601: 337  184
   14     1 Jan            Mrozowski             141.81 +  501: 383  192
   15     1 Marek          Reda                  141.49 +  402: 311  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2341  / 15 156.07




	Mariusz Skrobosz 146.60 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Baranowski            121.60 +  444: 397  172
    2    17 Rafał          Wesołowski            128.15 -  356: 370   78
    3    30 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  370: 375   94
    4    35 Marta          Ćwiek                 116.16 +  459: 245  166
    5    23 Joanna         Ostrowska             120.98 +  507: 289  171
    6    11 Dariusz        Socha                 100.00 +  493: 287  150
    7     7 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  505: 277  175
    8     4 Stanisław      Rydzik                147.06 +  483: 402  197
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 +  456: 364  207
   10     1 Jan            Mrozowski             141.81 +  487: 359  192
   11     2 Dariusz        Kosz                  152.76 -  313: 615  103
   12     3 Marek          Reda                  141.49 -  348: 400   91
   13     4 Miłosz         Wrzałek               144.81 +  395: 341  195
   14     4 Michał         Alabrudziński         151.39 -  312: 463  101
   15     6 Dawid          Pikul                 146.57 +  456: 400  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2289  / 15 152.60




	Dawid Pikul 146.57 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Leszek         Stecuła               121.32 +  386: 382  171
    2    13 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  367: 629   90
    3    16 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  453: 350  176
    4    22 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  299: 444   94
    5    20 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  458: 340  180
    6    24 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  396: 315  153
    7    19 Piotr          Broda                 128.18 -  361: 411   78
    8    24 Szymon         Płachta               134.38 -  324: 382   84
    9    30 Jacek          Gasik                 123.93 +  441: 269  174
   10    22 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  464: 278  165
   11    14 Justyna        Górka                 142.78 +  425: 344  193
   12    11 Rafał          Lenartowski           147.93 +  396: 274  198
   13    11 Grażyna        Wesołowska            116.62 +  381: 283  167
   14     8 Maciej         Czupryniak            136.78 -  329: 560   87
   15     6 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  400: 456   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 15 140.47




	Dawid Adamczyk 145.80 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             120.98 +  347: 328  171
    2    26 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  417: 403  180
    3    10 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  385: 421   95
    4    28 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  377: 394   80
    5    36 Artur          Koszel                131.68 +  380: 278  182
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 +  558: 276  176
    7    13 Dariusz        Socha                 100.00 -  317: 450   50
    8    16 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  465: 330  181
    9    12 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  456: 384  175
   10     8 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  461: 345  172
   11     5 Tomasz         Zwoliński             140.96 +  528: 329  191
   12     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  295: 412   92
   13     6 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  405: 369  184
   14     3 Dariusz        Kosz                  152.76 -  376: 398  103
   15    10 Kamil          Kister                140.29 +  354: 336  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2222  / 15 148.13




	Miłosz Wrzałek 144.81 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 119.97 +  460: 237  170
    2    12 Justyna        Górka                 142.78 +  392: 360  193
    3    10 Dawid          Adamczyk              145.80 +  421: 385  196
    4     6 Mirosław       Uglik                 144.18 +  392: 384  194
    5     4 Dariusz        Kosz                  152.76 -  405: 417  103
    6     9 Irena          Sołdan                132.07 +  385: 384  182
    7     6 Kazimierz      Merklejn              143.28 +  488: 318  193
    8     3 Rafał          Lenartowski           147.93 +  394: 374  198
    9     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  403: 509   92
   10     3 Maciej         Czupryniak            136.78 +  415: 355  187
   11     3 Marek          Reda                  141.49 -  325: 483   91
   12     7 Piotr          Broda                 128.18 +  437: 342  178
   13     4 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  341: 395   97
   14     6 Tomasz         Suchanek              133.63 +  417: 375  184
   15     4 Michał         Alabrudziński         151.39 -  383: 408  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2359  / 15 157.27




	Mirosław Uglik 144.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Halina         Roszak                119.90 +  432: 261  170
    2    23 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  369: 327  194
    3     2 Kazimierz      Merklejn              143.28 +  388: 360  193
    4     6 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  384: 392   95
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 +  378: 280  207
    6     4 Maciej         Czupryniak            136.78 -  364: 430   87
    7     8 Dariusz        Kosz                  152.76 -  371: 479  103
    8    26 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  331: 365   53
    9    35 Grażyna        Wesołowska            116.62 =  374: 374  117
   10    27 Ryszard        Dębski                135.57 +  396: 306  186
   11    20 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  463: 316  175
   12    14 Tomasz         Ciejka                139.61 +  423: 418  190
   13     9 Marek          Syczuk                135.70 +  430: 372  186
   14     7 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  347: 390   91
   15    12 Piotr          Broda                 128.18 +  469: 283  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2225  / 15 148.33




	Mariusz Wrześniewski 143.78 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Rudzińska             118.23 +  368: 354  168
    2    22 Dorota         Stachowska            123.61 -  349: 458   74
    3    30 Mariusz        Skrobosz              146.60 +  375: 370  197
    4    22 Dawid          Pikul                 146.57 +  444: 299  197
    5    10 Robert         Kamiński              130.93 -  428: 465   81
    6    23 Dariusz        Puton                 135.71 -  385: 390   86
    7    25 Andrzej        Kraska                100.00 -  305: 345   50
    8    33 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  372: 365  174
    9    33 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  326: 420   66
   10    41 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  459: 269  156
   11    30 Andrzej        Kroc                  127.89 +  405: 341  178
   12    23 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  392: 370  194
   13    21 Marek          Charytoniuk           111.00 +  420: 361  161
   14    16 Grażyna        Wesołowska            116.62 +  447: 311  167
   15     8 Bartosz        Morawski              155.65 +  444: 351  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2155  / 15 143.67




	Piotr Pietuchowski 143.71 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Rogalski              118.08 +  365: 357  168
    2    23 Mirosław       Uglik                 144.18 -  327: 369   94
    3    35 Marcin         Mroziuk               130.49 +  363: 317  180
    4    24 Bartosz        Morawski              155.65 -  382: 406  106
    5    28 Michał         Alabrudziński         151.39 -  322: 387  101
    6    35 Halina         Roszak                119.90 +  442: 318  170
    7    24 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  376: 371  176
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  423: 308  176
    9    15 Małgorzata     Sulejewska            131.40 +  416: 322  181
   10    11 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  281: 303   91
   11    18 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  288: 447   76
   12    23 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  370: 392   94
   13    29 Ryszard        Dębski                135.57 +  388: 344  186
   14    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  375: 290  183
   15    18 Irena          Sołdan                132.07 -  322: 460   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2064  / 15 137.60




	Paweł Jackowski 143.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Sornek                117.55 +  485: 346  168
    2     5 Andrzej        Kraska                100.00 +  524: 297  150
    3     3 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  325: 393   72
    4    10 Dariusz        Socha                 100.00 -  304: 441   50
    5    22 Marek          Rogalski              118.08 +  469: 373  168
    6    12 Tomasz         Ciejka                139.61 +  420: 368  190
    7    10 Kamil          Kister                140.29 +  411: 310  190
    8     7 Radosław       Jachna                137.58 +  460: 285  188
    9     5 Bartosz        Morawski              155.65 +  400: 376  206
   10     4 Kamil          Górka                 143.26 +  428: 319  193
   11     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  385: 495   92
   12     2 Dariusz        Kosz                  152.76 +  443: 416  203
   13     3 Michał         Alabrudziński         151.39 -  445: 462  101
   14     2 Marek          Reda                  141.49 -  350: 378   91
   15     7 Tomasz         Suchanek              133.63 -  325: 431   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2146  / 15 143.07




	Kazimierz Merklejn 143.28 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Janicki               117.32 +  520: 332  167
    2     3 Mateusz        Borsuk                140.06 +  494: 308  190
    3     2 Mirosław       Uglik                 144.18 -  360: 388   94
    4     9 Joanna         Ostrowska             120.98 +  452: 329  171
    5     5 Dorota         Stachowska            123.61 +  551: 227  174
    6     2 Kamil          Górka                 143.26 -  305: 535   93
    7     6 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  318: 488   95
    8    13 Edward         Stefaniak             114.94 +  365: 279  165
    9    10 Kamil          Kister                140.29 +  407: 360  190
   10     7 Tomasz         Suchanek              133.63 -  341: 403   84
   11    11 Waldemar       Czerwoniec            128.60 +  400: 268  179
   12     8 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  374: 504   91
   13    13 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  425: 242  175
   14    10 Szymon         Płachta               134.38 +  472: 289  184
   15     9 Rafał          Lenartowski           147.93 +  491: 347  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2250  / 15 150.00




	Kamil Górka 143.26 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Więch                 117.05 +  415: 318  167
    2     1 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  404: 367  180
    3    14 Dariusz        Puton                 135.71 +  523: 333  186
    4     2 Dorota         Stachowska            123.61 +  410: 367  174
    5     1 Rafał          Lenartowski           147.93 +  358: 343  198
    6     2 Kazimierz      Merklejn              143.28 +  535: 305  193
    7     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  316: 511   92
    8     2 Marek          Reda                  141.49 -  351: 442   91
    9     7 Stanisław      Rydzik                147.06 +  439: 386  197
   10     4 Paweł          Jackowski             143.28 -  319: 428   93
   11     7 Szymon         Płachta               134.38 -  313: 587   84
   12    10 Tomasz         Suchanek              133.63 -  305: 460   84
   13    16 Tomasz         Łapka                 129.28 +  385: 362  179
   14    15 Piotr          Broda                 128.18 -  280: 378   78
   15    21 Marek          Charytoniuk           111.00 +  375: 367  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2157  / 15 143.80




	Justyna Górka 142.78 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Wesołowska            116.62 +  389: 325  167
    2    12 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  360: 392   95
    3    17 Stanisław      Rydzik                147.06 -  389: 406   97
    4    38 Marek          Charytoniuk           111.00 -  354: 449   61
    5    41 Radosław       Więch                 117.05 +  308: 282  167
    6    29 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  389: 363  176
    7    27 Tomasz         Ciejka                139.61 +  353: 327  190
    8    25 Marcin         Mroziuk               130.49 +  392: 374  180
    9    16 Marek          Rogalski              118.08 +  483: 380  168
   10    10 Dominik        Urbacki               153.51 -  351: 357  104
   11    14 Dawid          Pikul                 146.57 -  344: 425   97
   12    18 Leszek         Stecuła               121.32 -  278: 344   71
   13    27 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  447: 388  176
   14    27 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  422: 306  165
   15    17 Radosław       Jachna                137.58 +  450: 363  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2102  / 15 140.13




	Jan Mrozowski 141.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  390: 294  166
    2    10 Marcin         Mroziuk               130.49 +  442: 310  180
    3    11 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  427: 313  150
    4     1 Dariusz        Kosz                  152.76 +  448: 410  203
    5     2 Radosław       Jachna                137.58 +  402: 318  188
    6     1 Jakub          Szymczak              139.20 +  476: 296  189
    7     1 Kamil          Górka                 143.26 +  511: 316  193
    8     1 Tomasz         Zwoliński             140.96 +  475: 384  191
    9     1 Miłosz         Wrzałek               144.81 +  509: 403  195
   10     1 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  359: 487   97
   11     1 Paweł          Jackowski             143.28 +  495: 385  193
   12     1 Dawid          Adamczyk              145.80 +  412: 295  196
   13     1 Marek          Reda                  141.49 -  310: 505   91
   14     1 Stanisław      Rydzik                147.06 -  383: 501   97
   15     3 Robert         Kamiński              130.93 +  479: 352  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2510  / 15 167.33




	Marek Reda 141.49 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Ćwiek                 116.16 +  363: 348  166
    2    24 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  429: 303  175
    3     6 Dorota         Stachowska            123.61 -  328: 359   74
    4    16 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  374: 358  180
    5    13 Tomasz         Ciejka                139.61 +  325: 284  190
    6    10 Łukasz         Sornek                117.55 +  424: 392  168
    7     5 Jakub          Szymczak              139.20 +  375: 335  189
    8     2 Kamil          Górka                 143.26 +  442: 351  193
    9     2 Dariusz        Kosz                  152.76 -  354: 416  103
   10     5 Dariusz        Puton                 135.71 +  383: 314  186
   11     3 Miłosz         Wrzałek               144.81 +  483: 325  195
   12     3 Mariusz        Skrobosz              146.60 +  400: 348  197
   13     1 Jan            Mrozowski             141.81 +  505: 310  192
   14     2 Paweł          Jackowski             143.28 +  378: 350  193
   15     1 Stanisław      Rydzik                147.06 -  311: 402   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2498  / 15 166.53




	Tomasz Zwoliński 140.96 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Matyasik              116.12 +  451: 345  166
    2    14 Sławomir       Wolski                115.93 +  379: 341  166
    3    12 Rafał          Wesołowski            128.15 +  433: 379  178
    4     7 Irena          Sołdan                132.07 -  383: 399   82
    5    15 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  450: 257  150
    6     7 Radosław       Jachna                137.58 +  379: 340  188
    7     4 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  383: 356  172
    8     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  384: 475   92
    9     4 Maciej         Czupryniak            136.78 -  421: 477   87
   10    11 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  303: 281  194
   11     5 Dawid          Adamczyk              145.80 -  329: 528   96
   12     8 Kazimierz      Merklejn              143.28 +  504: 374  193
   13    10 Piotr          Broda                 128.18 +  411: 317  178
   14     7 Mirosław       Uglik                 144.18 +  390: 347  194
   15     2 Dariusz        Kosz                  152.76 -  331: 524  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2239  / 15 149.27




	Kamil Kister 140.29 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Wolski                115.93 -  296: 384   66
    2    42 Stanisław      Rydzik                147.06 -  333: 530   97
    3    53 Agata          Jagodzińska           100.00 +  451: 289  150
    4    48 Ryszard        Korpalski             111.41 +  480: 276  161
    5    32 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  362: 315  157
    6    14 Łukasz         Baranowski            121.60 +  374: 331  172
    7    10 Paweł          Jackowski             143.28 -  310: 411   93
    8    18 Dorota         Rudzińska             118.23 +  437: 277  168
    9    10 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  360: 407   93
   10    16 Marcin         Mroziuk               130.49 +  366: 309  180
   11    13 Robert         Kamiński              130.93 -  358: 387   81
   12    28 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  411: 354  165
   13    12 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  446: 306  190
   14    13 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 +  370: 356  207
   15    10 Dawid          Adamczyk              145.80 -  336: 354   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2076  / 15 138.40




	Mateusz Borsuk 140.06 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  404: 325  165
    2     3 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  308: 494   93
    3    32 Dariusz        Socha                 100.00 -  347: 355   50
    4    33 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  338: 417   79
    5    50 Ryszard        Korpalski             111.41 +  457: 370  161
    6    42 Marta          Bajorek               114.19 +  394: 365  164
    7    20 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  336: 359   90
    8    43 Marcin         Radwański             111.42 +  501: 346  161
    9    27 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  406: 373  181
   10    21 Andrzej        Kraska                100.00 -  378: 443   50
   11    26 Edward         Stefaniak             114.94 +  436: 287  165
   12    19 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  312: 484   66
   13    26 Jakub          Szymczak              139.20 +  456: 343  189
   14    18 Dariusz        Puton                 135.71 -  393: 512   86
   15    24 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  389: 367  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Grzegorz Kurowski 140.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Edward         Stefaniak             114.94 +  454: 351  165
    2    13 Dawid          Pikul                 146.57 +  629: 367  197
    3     1 Jakub          Szymczak              139.20 -  384: 474   89
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  289: 517   76
    5    18 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  367: 437   75
    6    28 Adam           Janicki               117.32 +  484: 299  167
    7    20 Mateusz        Borsuk                140.06 +  359: 336  190
    8    14 Dorota         Stachowska            123.61 +  512: 291  174
    9     9 Irena          Sołdan                132.07 +  431: 380  182
   10     6 Rafał          Lenartowski           147.93 -  311: 464   98
   11     9 Dominik        Urbacki               153.51 -  381: 477  104
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 +  439: 347  176
   13    12 Kamil          Kister                140.29 -  306: 446   90
   14    17 Radosław       Jachna                137.58 +  497: 390  188
   15    13 Tomasz         Łapka                 129.28 -  327: 333   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2050  / 15 136.67




	Tomasz Ciejka 139.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Bajorek               114.19 +  470: 287  164
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  297: 401   74
    3    39 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  455: 289  150
    4    21 Marek          Roszak                130.35 +  437: 349  180
    5    13 Marek          Reda                  141.49 -  284: 325   91
    6    12 Paweł          Jackowski             143.28 -  368: 420   93
    7    27 Justyna        Górka                 142.78 -  327: 353   93
    8    36 Czesław        Grajewski             124.51 +  373: 349  175
    9    21 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  482: 389  180
   10    20 Adam           Janicki               117.32 +  439: 309  167
   11    15 Jakub          Szymczak              139.20 +  417: 284  189
   12    14 Mirosław       Uglik                 144.18 -  418: 423   94
   13    15 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  413: 392  166
   14    11 Irena          Sołdan                132.07 +  400: 390  182
   15     5 Maciej         Czupryniak            136.78 -  397: 418   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2085  / 15 139.00




	Jakub Szymczak 139.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  475: 313  164
    2     8 Piotr          Broda                 128.18 +  332: 249  178
    3     1 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  474: 384  190
    4     5 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  403: 319  172
    5     3 Irena          Sołdan                132.07 +  485: 288  182
    6     1 Jan            Mrozowski             141.81 -  296: 476   92
    7     5 Marek          Reda                  141.49 -  335: 375   91
    8    12 Dariusz        Puton                 135.71 -  280: 371   86
    9    20 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  327: 297  158
   10    12 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  357: 423  107
   11    15 Tomasz         Ciejka                139.61 -  284: 417   90
   12    22 Radosław       Jachna                137.58 -  368: 417   88
   13    26 Mateusz        Borsuk                140.06 -  343: 456   90
   14    29 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  398: 415   76
   15    41 Artur          Koszel                131.68 +  387: 351  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 15 129.73




	Radosław Jachna 137.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Świątkowska           113.45 +  416: 316  163
    2    28 Michał         Alabrudziński         151.39 +  443: 363  201
    3     9 Sławomir       Zabawa                109.23 +  383: 362  159
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  360: 338  184
    5     2 Jan            Mrozowski             141.81 -  318: 402   92
    6     7 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  340: 379   91
    7    14 Łukasz         Sornek                117.55 +  465: 291  168
    8     7 Paweł          Jackowski             143.28 -  285: 460   93
    9    13 Marek          Syczuk                135.70 -  365: 410   86
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  337: 349   76
   11    35 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  505: 256  180
   12    22 Jakub          Szymczak              139.20 +  417: 368  189
   13    19 Dariusz        Puton                 135.71 +  393: 370  186
   14    17 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  390: 497   90
   15    17 Justyna        Górka                 142.78 -  363: 450   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2051  / 15 136.73




	Marek Herzig 137.31 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  438: 307  161
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  478: 428  176
    3     4 Joanna         Suchanek              109.91 +  421: 408  160
    4     3 Rafał          Lenartowski           147.93 -  322: 378   98
    5    14 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  304: 395   81
    6    25 Szymon         Płachta               134.38 -  371: 414   84
    7    26 Ryszard        Dębski                135.57 -  279: 476   86
    8    38 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  332: 360   67
    9    39 Czesław        Grajewski             124.51 +  420: 399  175
   10    38 Edward         Stefaniak             114.94 -  392: 444   65
   11    37 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  298: 452   74
   12    43 Renata         Andracka              111.40 -  345: 346   61
   13    48 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  399: 352  150
   14    42 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  446: 360  150
   15    38 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  443: 267  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 15 116.33




	Maciej Czupryniak 136.78 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Radwański             111.42 +  476: 362  161
    2     7 Tomasz         Łapka                 129.28 +  395: 387  179
    3     8 Irena          Sołdan                132.07 -  360: 386   82
    4    19 Jacek          Gasik                 123.93 +  466: 366  174
    5     9 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  480: 435  176
    6     4 Mirosław       Uglik                 144.18 +  430: 364  194
    7     2 Rafał          Lenartowski           147.93 -  408: 414   98
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  519: 400  184
    9     4 Tomasz         Zwoliński             140.96 +  477: 421  191
   10     3 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  355: 415   95
   11     4 Michał         Alabrudziński         151.39 -  352: 501  101
   12     6 Stanisław      Rydzik                147.06 +  453: 366  197
   13     5 Robert         Kamiński              130.93 -  377: 407   81
   14     8 Dawid          Pikul                 146.57 +  560: 329  197
   15     5 Tomasz         Ciejka                139.61 +  418: 397  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2300  / 15 153.33




	Dariusz Puton 135.71 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Urszula        Solarska              111.41 +  309: 307  161
    2    27 Marek          Roszak                130.35 +  371: 306  180
    3    14 Kamil          Górka                 143.26 -  333: 523   93
    4    25 Tomasz         Łapka                 129.28 +  453: 324  179
    5    16 Łukasz         Sornek                117.55 -  334: 421   68
    6    23 Mariusz        Wrześniewski          143.78 +  390: 385  194
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  432: 333  176
    8    12 Jakub          Szymczak              139.20 +  371: 280  189
    9     8 Rafał          Lenartowski           147.93 +  396: 333  198
   10     5 Marek          Reda                  141.49 -  314: 383   91
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  384: 447  107
   12    12 Robert         Kamiński              130.93 -  313: 355   81
   13    19 Radosław       Jachna                137.58 -  370: 393   88
   14    18 Mateusz        Borsuk                140.06 +  512: 393  190
   15    16 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  453: 271  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2179  / 15 145.27




	Marek Syczuk 135.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ryszard        Korpalski             111.41 +  481: 306  161
    2     6 Dariusz        Kosz                  152.76 -  263: 514  103
    3    18 Robert         Kamiński              130.93 -  377: 393   81
    4    40 Czesław        Grajewski             124.51 +  460: 305  175
    5    30 Marta          Bajorek               114.19 +  448: 253  164
    6    15 Tomasz         Łapka                 129.28 +  482: 278  179
    7    11 Dorota         Stachowska            123.61 +  377: 332  174
    8     9 Bartosz        Morawski              155.65 -  267: 489  106
    9    13 Radosław       Jachna                137.58 +  410: 365  188
   10    14 Piotr          Broda                 128.18 -  319: 351   78
   11    17 Andrzej        Kraska                100.00 +  466: 367  150
   12    13 Dariusz        Socha                 100.00 +  452: 290  150
   13     9 Mirosław       Uglik                 144.18 -  372: 430   94
   14    12 Leszek         Stecuła               121.32 +  423: 378  171
   15    11 Dominik        Urbacki               153.51 +  430: 394  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2178  / 15 145.20




	Ryszard Dębski 135.57 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Renata         Andracka              111.40 +  383: 372  161
    2    15 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  408: 331  181
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  377: 395   84
    4    27 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  334: 332  158
    5    11 Stanisław      Rydzik                147.06 -  329: 421   97
    6    20 Michał         Alabrudziński         151.39 -  362: 473  101
    7    26 Marek          Herzig                137.31 +  476: 279  187
    8    27 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  429: 370  176
    9    19 Piotr          Broda                 128.18 -  346: 400   78
   10    27 Mirosław       Uglik                 144.18 -  306: 396   94
   11    33 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  427: 346  153
   12    25 Marta          Bajorek               114.19 -  403: 484   64
   13    29 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  344: 388   94
   14    34 Czesław        Grajewski             124.51 +  359: 348  175
   15    29 Marta          Ćwiek                 116.16 +  349: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 15 131.27




	Grzegorz Koczkodon 134.40 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marek          Charytoniuk           111.00 +  501: 329  161
    2     4 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  386: 249  150
    3     7 Ryszard        Dębski                135.57 +  395: 377  186
    4     4 Radosław       Jachna                137.58 -  338: 360   88
    5    17 Piotr          Broda                 128.18 +  319: 314  178
    6     5 Dominik        Urbacki               153.51 +  438: 378  204
    7     3 Stanisław      Rydzik                147.06 -  377: 420   97
    8     6 Maciej         Czupryniak            136.78 -  400: 519   87
    9    14 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  306: 420   72
   10    25 Artur          Koszel                131.68 +  404: 330  182
   11    19 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  431: 263  158
   12     9 Bartosz        Morawski              155.65 +  468: 388  206
   13     6 Dawid          Adamczyk              145.80 -  369: 405   96
   14    14 Rafał          Lenartowski           147.93 -  342: 448   98
   15    16 Dariusz        Puton                 135.71 -  271: 453   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2049  / 15 136.60




	Szymon Płachta 134.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Joanna         Suchanek              109.91 -  389: 447   60
    2    32 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  345: 340  165
    3    22 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  327: 441  107
    4    32 Marcin         Radwański             111.42 +  359: 349  161
    5    29 Małgorzata     Sulejewska            131.40 +  362: 343  181
    6    25 Marek          Herzig                137.31 +  414: 371  187
    7    16 Tomasz         Suchanek              133.63 -  347: 366   84
    8    24 Dawid          Pikul                 146.57 +  382: 324  197
    9    18 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 +  363: 353  176
   10    13 Bartosz        Morawski              155.65 +  440: 406  206
   11     7 Kamil          Górka                 143.26 +  587: 313  193
   12     5 Dominik        Urbacki               153.51 -  374: 413  104
   13     7 Stanisław      Rydzik                147.06 -  337: 601   97
   14    10 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  289: 472   93
   15    23 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  420: 323  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2187  / 15 145.80




	Tomasz Suchanek 133.63 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Zabawa                109.23 -  293: 414   59
    2    44 Marta          Ćwiek                 116.16 +  390: 263  166
    3    38 Marta          Bajorek               114.19 +  444: 315  164
    4    15 Dominik        Urbacki               153.51 -  359: 486  104
    5    19 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  474: 387  176
    6    27 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  439: 299  150
    7    16 Szymon         Płachta               134.38 +  366: 347  184
    8     5 Dariusz        Kosz                  152.76 -  363: 517  103
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  367: 338  153
   10     7 Kazimierz      Merklejn              143.28 +  403: 341  193
   11     6 Stanisław      Rydzik                147.06 -  356: 383   97
   12    10 Kamil          Górka                 143.26 +  460: 305  193
   13     8 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 +  391: 341  207
   14     6 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  375: 417   95
   15     7 Paweł          Jackowski             143.28 +  431: 325  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2237  / 15 149.13




	Małgorzata Deszczyńska 133.42 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  373: 326  159
    2    20 Rafał          Lenartowski           147.93 -  362: 385   98
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  350: 467   76
    4    45 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  450: 228  150
    5    34 Grażyna        Wesołowska            116.62 +  344: 296  167
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  384: 402   76
    7    34 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  381: 521   66
    8    35 Grzegorz       Pukniel               122.79 +  377: 352  173
    9    34 Artur          Koszel                131.68 -  451: 526   82
   10    33 Maurycy        Machnio               108.51 +  388: 369  159
   11    27 Marta          Świątkowska           113.45 +  420: 206  163
   12    20 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  367: 436   79
   13    24 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  391: 247  174
   14    20 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  290: 375   94
   15    27 Stanisław      Gasik                 119.97 +  441: 365  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 15 125.73




	Irena Sołdan 132.07 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maurycy        Machnio               108.51 +  369: 311  159
    2    21 Małgorzata     Sulejewska            131.40 +  420: 380  181
    3     8 Maciej         Czupryniak            136.78 +  386: 360  187
    4     7 Tomasz         Zwoliński             140.96 +  399: 383  191
    5     3 Jakub          Szymczak              139.20 -  288: 485   89
    6     9 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  384: 385   95
    7    15 Michał         Alabrudziński         151.39 -  342: 391  101
    8    19 Łukasz         Sornek                117.55 +  463: 364  168
    9     9 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  380: 431   90
   10    29 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  416: 253  176
   11    22 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  465: 424  180
   12    15 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  320: 363   67
   13    20 Marta          Bajorek               114.19 +  370: 266  164
   14    11 Tomasz         Ciejka                139.61 -  390: 400   90
   15    18 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  460: 322  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2132  / 15 142.13




	Artur Koszel 131.68 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  339: 358   58
    2    49 Sylwia         Łada                  104.47 +  355: 227  154
    3    34 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  294: 329   81
    4    41 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  322: 255  161
    5    36 Dawid          Adamczyk              145.80 -  278: 380   96
    6    43 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  311: 322   65
    7    46 Renata         Andracka              111.40 +  356: 321  161
    8    42 Sławomir       Wolski                115.93 +  382: 376  166
    9    34 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  526: 451  183
   10    25 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  330: 404   84
   11    32 Tomasz         Łapka                 129.28 -  321: 355   79
   12    40 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  349: 457   74
   13    38 Ewa            Kondracka             100.00 +  391: 390  150
   14    35 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  299: 386   79
   15    41 Jakub          Szymczak              139.20 -  351: 387   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 15 112.00




	Małgorzata Sulejewska 131.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  435: 362  157
    2    21 Irena          Sołdan                132.07 -  380: 420   82
    3    24 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  364: 368   75
    4    34 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  408: 305  164
    5    29 Szymon         Płachta               134.38 -  343: 362   84
    6    32 Sławomir       Zabawa                109.23 +  365: 266  159
    7    30 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  427: 408  150
    8    22 Dariusz        Jarosławski           115.47 +  430: 372  165
    9    15 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  322: 416   94
   10    23 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  458: 314  166
   11    16 Dariusz        Socha                 100.00 -  347: 397   50
   12    21 Andrzej        Kraska                100.00 -  310: 319   50
   13    28 Rafał          Wesołowski            128.15 +  416: 324  178
   14    21 Marta          Świątkowska           113.45 +  475: 241  163
   15    15 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  399: 329  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 15 127.87




	Robert Kamiński 130.93 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mieczysław     Pastuszak             105.95 -  405: 427   56
    2    29 Grzegorz       Pukniel               122.79 +  465: 260  173
    3    18 Marek          Syczuk                135.70 +  393: 377  186
    4    14 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  431: 407  174
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          143.78 +  465: 428  194
    6     6 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  345: 417   72
    7    12 Bartosz        Morawski              155.65 -  398: 426  106
    8    15 Jacek          Gasik                 123.93 +  379: 320  174
    9    11 Dariusz        Socha                 100.00 -  338: 446   50
   10    15 Tomasz         Łapka                 129.28 +  363: 354  179
   11    13 Kamil          Kister                140.29 +  387: 358  190
   12    12 Dariusz        Puton                 135.71 +  355: 313  186
   13     5 Maciej         Czupryniak            136.78 +  407: 377  187
   14     5 Dominik        Urbacki               153.51 +  435: 381  204
   15     3 Jan            Mrozowski             141.81 -  352: 479   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2223  / 15 148.20




	Krzysztof Jaworski 130.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Sylwia         Łada                  104.47 +  450: 276  154
    2    15 Ryszard        Dębski                135.57 -  331: 408   86
    3    34 Artur          Koszel                131.68 +  329: 294  182
    4    18 Edward         Stefaniak             114.94 +  375: 364  165
    5    14 Marek          Herzig                137.31 +  395: 304  187
    6     8 Stanisław      Rydzik                147.06 -  298: 402   97
    7    18 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  429: 465  107
    8    16 Dawid          Adamczyk              145.80 -  330: 465   96
    9    27 Mateusz        Borsuk                140.06 -  373: 406   90
   10    42 Sławomir       Wolski                115.93 -  297: 385   66
   11    44 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  502: 287  156
   12    35 Andrzej        Kroc                  127.89 +  377: 367  178
   13    33 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  368: 341  158
   14    25 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  443: 310  153
   15    15 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  329: 399   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 15 130.40




	Marcin Mroziuk 130.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  468: 287  153
    2    10 Jan            Mrozowski             141.81 -  310: 442   92
    3    35 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  317: 363   94
    4    43 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  423: 306  156
    5    37 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  456: 260  158
    6    22 Marek          Charytoniuk           111.00 +  333: 313  161
    7     9 Dominik        Urbacki               153.51 -  380: 392  104
    8    25 Justyna        Górka                 142.78 -  374: 392   93
    9    28 Andrzej        Kroc                  127.89 +  488: 266  178
   10    16 Kamil          Kister                140.29 -  309: 366   90
   11    28 Dariusz        Jarosławski           115.47 =  418: 418  115
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  393: 319  176
   13    22 Rafał          Lenartowski           147.93 -  309: 378   98
   14    28 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  447: 404  175
   15    20 Leszek         Stecuła               121.32 +  422: 268  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 15 134.27




	Marek Roszak 130.35 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  417: 340  150
    2    27 Dariusz        Puton                 135.71 -  306: 371   86
    3    27 Andrzej        Kroc                  127.89 +  375: 295  178
    4    21 Tomasz         Ciejka                139.61 -  349: 437   90
    5    27 Edward         Stefaniak             114.94 -  417: 423   65
    6    38 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  432: 255  157
    7    29 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  360: 394   65
    8    32 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  447: 383  164
    9    25 Marta          Świątkowska           113.45 +  357: 234  163
   10    26 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  257: 433   58
   11    34 Marta          Bajorek               114.19 -  378: 408   64
   12    37 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  321: 396   53
   13    39 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  439: 347  150
   14    36 Jacek          Gasik                 123.93 +  391: 351  174
   15    30 Łukasz         Sornek                117.55 +  391: 319  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 15 119.00




	Rafał Dąbrowski 129.96 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  571: 143  150
    2     1 Kamil          Górka                 143.26 -  367: 404   93
    3    15 Agnieszka      Kozak                 107.03 -  342: 381   57
    4    28 Dawid          Adamczyk              145.80 +  394: 377  196
    5    20 Dawid          Pikul                 146.57 -  340: 458   97
    6    30 Juliusz        Czupryniak            100.34 -  339: 350   50
    7    38 Sławomir       Zabawa                109.23 +  409: 251  159
    8    30 Joanna         Suchanek              109.91 +  462: 428  160
    9    22 Adam           Janicki               117.32 -  343: 370   67
   10    31 Rafał          Wesołowski            128.15 +  408: 276  178
   11    22 Irena          Sołdan                132.07 -  424: 465   82
   12    29 Tomasz         Łapka                 129.28 -  351: 373   79
   13    35 Edward         Stefaniak             114.94 +  365: 358  165
   14    30 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  381: 453   74
   15    35 Czesław        Grajewski             124.51 +  467: 373  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 15 118.80




	Ireneusz Moralewicz 129.88 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Dariusz        Socha                 100.00 +  424: 336  150
    2    26 Dawid          Adamczyk              145.80 -  403: 417   96
    3    21 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  420: 230  156
    4    16 Marek          Reda                  141.49 -  358: 374   91
    5    24 Sławomir       Zabawa                109.23 +  451: 331  159
    6    13 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  355: 403   75
    7    21 Edward         Stefaniak             114.94 -  369: 377   65
    8    29 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  507: 297  150
    9    21 Tomasz         Ciejka                139.61 -  389: 482   90
   10    30 Marta          Ćwiek                 116.16 -  380: 395   66
   11    35 Radosław       Jachna                137.58 -  256: 505   88
   12    41 Czesław        Grajewski             124.51 -  339: 349   75
   13    46 Sylwia         Buks                  100.00 -  351: 352   50
   14    49 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  397: 296  164
   15    45 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  393: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 15 108.33




	Tomasz Łapka 129.28 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Ewa            Kondracka             100.00 +  400: 370  150
    2     7 Maciej         Czupryniak            136.78 -  387: 395   87
    3    33 Andrzej        Kraska                100.00 +  404: 365  150
    4    25 Dariusz        Puton                 135.71 -  324: 453   86
    5    38 Sylwia         Łada                  104.47 +  396: 290  154
    6    15 Marek          Syczuk                135.70 -  278: 482   86
    7    28 Leszek         Stecuła               121.32 +  442: 343  171
    8    28 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  331: 375   58
    9    24 Łukasz         Sornek                117.55 +  445: 270  168
   10    15 Robert         Kamiński              130.93 -  354: 363   81
   11    32 Artur          Koszel                131.68 +  355: 321  182
   12    29 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  373: 351  180
   13    16 Kamil          Górka                 143.26 -  362: 385   93
   14    26 Marta          Bajorek               114.19 +  448: 310  164
   15    13 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  333: 327  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 15 133.33




	Waldemar Czerwoniec 128.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Izabela        Korzińska             100.00 +  444: 297  150
    2    18 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  368: 382   50
    3    25 Jacek          Gasik                 123.93 -  373: 383   74
    4    33 Mateusz        Borsuk                140.06 +  417: 338  190
    5    26 Marek          Charytoniuk           111.00 -  253: 362   61
    6    41 Grażyna        Wesołowska            116.62 +  463: 271  167
   10    18 Marek          Rogalski              118.08 +  450: 376  168
   11    11 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  268: 400   93
   12    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  436: 367  183
   13    31 Marta          Świątkowska           113.45 -  379: 429   63
   14    35 Artur          Koszel                131.68 +  386: 299  182
   15    28 Andrzej        Kraska                100.00 +  450: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Piotr Broda 128.18 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Agata          Jagodzińska           100.00 +  397: 148  150
    2     8 Jakub          Szymczak              139.20 -  249: 332   89
    3    40 Marek          Charytoniuk           111.00 +  335: 234  161
    4    26 Marek          Rogalski              118.08 +  432: 309  168
    5    17 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  314: 319   84
    6    26 Ewa            Kondracka             100.00 +  360: 307  150
    7    19 Dawid          Pikul                 146.57 +  411: 361  197
    8    11 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  291: 448  107
    9    19 Ryszard        Dębski                135.57 +  400: 346  186
   10    14 Marek          Syczuk                135.70 +  351: 319  186
   11    10 Rafał          Lenartowski           147.93 +  493: 311  198
   12     7 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  342: 437   95
   13    10 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  317: 411   91
   14    15 Kamil          Górka                 143.26 +  378: 280  193
   15    12 Mirosław       Uglik                 144.18 -  283: 469   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2149  / 15 143.27




	Rafał Wesołowski 128.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Sylwia         Buks                  100.00 +  382: 339  150
    2    17 Mariusz        Skrobosz              146.60 +  370: 356  197
    3    12 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  379: 433   91
    4    13 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  324: 442  107
    5    25 Ewa            Kondracka             100.00 -  350: 356   50
    6    45 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  330: 360   58
    7    41 Mieczysław     Pastuszak             105.95 -  267: 382   56
    8    50 Urszula        Solarska              111.41 +  401: 325  161
    9    38 Sławomir       Wolski                115.93 +  459: 356  166
   10    31 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  276: 408   80
   11    38 Joanna         Suchanek              109.91 +  381: 311  160
   12    32 Łukasz         Sornek                117.55 +  441: 366  168
   13    28 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  324: 416   81
   14    32 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  345: 406   76
   15    36 Łukasz         Baranowski            121.60 -  344: 389   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 15 111.53




	Andrzej Kroc 127.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  390: 404   50
    2    31 Grażyna        Wesołowska            116.62 +  415: 367  167
    3    27 Marek          Roszak                130.35 -  295: 375   80
    4    42 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  352: 402   66
    5    44 Czesław        Grajewski             124.51 +  425: 405  175
    6    36 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  332: 308  164
    7    23 Łukasz         Baranowski            121.60 -  287: 383   72
    8    31 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  441: 360  176
    9    28 Marcin         Mroziuk               130.49 -  266: 488   80
   10    35 Ewa            Kondracka             100.00 +  331: 278  150
   11    30 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  341: 405   94
   12    35 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  367: 377   81
   13    44 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  384: 461   50
   14    48 Marcin         Radwański             111.42 +  419: 356  161
   15    44 Sławomir       Zabawa                109.23 +  396: 289  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 15 115.00




	Krzysztof Sporczyk 126.43 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  374: 290  150
    2    19 Marek          Herzig                137.31 -  428: 478   87
    3    29 Czesław        Grajewski             124.51 +  345: 278  175
    4     8 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  517: 289  190
    5    12 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  329: 413   72
    6    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  402: 384  183
    7    17 Dariusz        Puton                 135.71 -  333: 432   86
    8    21 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  308: 423   94
    9    31 Edward         Stefaniak             114.94 +  465: 271  165
   10    19 Radosław       Jachna                137.58 +  349: 337  188
   11    21 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  294: 510   67
   12    27 Marcin         Mroziuk               130.49 -  319: 393   80
   13    23 Marek          Rogalski              118.08 -  379: 393   68
   14    39 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  400: 409   58
   15    39 Jacek          Gasik                 123.93 +  422: 254  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 15 122.47




	Andrzej Kwiatkowski 126.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Łukasz         Pawlak                100.00 +  463: 224  150
    2    11 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  399: 410   72
    3    19 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  467: 350  183
    4    11 Sławomir       Zabawa                109.23 +  381: 315  159
    5     7 Dariusz        Socha                 100.00 -  298: 403   50
    6    17 Dawid          Adamczyk              145.80 -  276: 558   96
    7    31 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  456: 339  174
    8    20 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  379: 244  166
    9    18 Szymon         Płachta               134.38 -  353: 363   84
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              103.18 +  393: 286  153
   11    18 Piotr          Pietuchowski          143.71 +  447: 288  194
   12    16 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  347: 439   90
   13    18 Andrzej        Kraska                100.00 +  357: 323  150
   14     9 Bartosz        Morawski              155.65 -  362: 449  106
   15    19 Maurycy        Machnio               108.51 +  401: 347  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1986  / 15 132.40




	Zbigniew Wietecki 126.25 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  562: 132  150
    2     2 Sławomir       Zabawa                109.23 -  337: 366   59
    3    16 Dawid          Pikul                 146.57 -  350: 453   97
    4    29 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  459: 318  150
    5    19 Tomasz         Suchanek              133.63 -  387: 474   84
    6    29 Justyna        Górka                 142.78 -  363: 389   93
    7    37 Radosław       Więch                 117.05 +  441: 307  167
    8    27 Ryszard        Dębski                135.57 -  370: 429   86
    9    36 Joanna         Ostrowska             120.98 +  410: 351  171
   10    29 Irena          Sołdan                132.07 -  253: 416   82
   11    36 Czesław        Grajewski             124.51 +  365: 314  175
   12    30 Maurycy        Machnio               108.51 -  373: 374   59
   13    36 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  474: 268  157
   14    29 Jakub          Szymczak              139.20 +  415: 398  189
   15    23 Szymon         Płachta               134.38 -  323: 420   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 15 120.20




	Jolanta Chłopińska 126.19 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  344: 375   50
    2    47 Marta          Bajorek               114.19 -  368: 483   64
    3    44 Ryszard        Korpalski             111.41 -  282: 305   61
    4    50 Maurycy        Machnio               108.51 -  404: 460   59
    5    53 Stanisław      Gasik                 119.97 +  351: 323  170
    6    47 Paweł          Maciejczuk            108.88 -  328: 405   59
    7    51 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  401: 334  150
    8    45 Radosław       Więch                 117.05 +  383: 325  167
    9    42 Marta          Ćwiek                 116.16 -  294: 496   66
   10    49 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  358: 346  161
   11    39 Łukasz         Baranowski            121.60 -  361: 371   72
   12    42 Joanna         Suchanek              109.91 +  411: 381  160
   13    41 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  414: 363  156
   14    31 Adam           Janicki               117.32 +  487: 315  167
   15    24 Mateusz        Borsuk                140.06 -  367: 389   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 15 110.13




	Marek Dudkiewicz 125.70 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Andrzej        Kraska                100.00 -  329: 404   50
    2    53 Agata          Jagodzińska           100.00 +  356: 204  150
    3    37 Halina         Roszak                119.90 +  431: 356  170
    4    17 Ewa            Kondracka             100.00 +  425: 359  150
    5     9 Maciej         Czupryniak            136.78 -  435: 480   87
    6    21 Dorota         Stachowska            123.61 -  404: 451   74
    7    24 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  371: 376   94
    8    31 Andrzej        Kroc                  127.89 -  360: 441   78
    9    37 Grzegorz       Pukniel               122.79 +  399: 393  173
   10    32 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  371: 329  174
   11    25 Stanisław      Gasik                 119.97 -  368: 431   70
   12    31 Marta          Ćwiek                 116.16 +  344: 317  166
   13    27 Justyna        Górka                 142.78 -  388: 447   93
   14    32 Rafał          Wesołowski            128.15 +  406: 345  178
   15    26 Dariusz        Socha                 100.00 -  273: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 15 117.13




	Andrzej Rechowicz 125.16 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 +  430: 385  207
    2    24 Marek          Reda                  141.49 -  303: 429   91
    3    24 Małgorzata     Sulejewska            131.40 +  368: 364  181
    4    20 Łukasz         Sornek                117.55 -  386: 412   68
    5    18 Grzegorz       Kurowski              140.00 +  437: 367  190
    6    13 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  403: 355  180
    7     7 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  277: 505   97
    8    17 Łukasz         Baranowski            121.60 +  413: 287  172
    9    12 Dawid          Adamczyk              145.80 -  384: 456   96
   10    17 Leszek         Stecuła               121.32 +  453: 375  171
   11    20 Mirosław       Uglik                 144.18 -  316: 463   94
   12    26 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  385: 379  158
   13    13 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  242: 425   93
   14    28 Marcin         Mroziuk               130.49 -  404: 447   80
   15    32 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  369: 485   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 15 128.73




	Czesław Grajewski 124.51 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              155.65 +  383: 379  206
    2    16 Joanna         Suchanek              109.91 -  338: 349   60
    3    29 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  278: 345   76
    4    40 Marek          Syczuk                135.70 -  305: 460   86
    5    44 Andrzej        Kroc                  127.89 -  405: 425   78
    6    48 Ryszard        Korpalski             111.41 +  349: 329  161
    7    49 Izabela        Korzińska             100.00 +  376: 323  150
    8    36 Tomasz         Ciejka                139.61 -  349: 373   90
    9    39 Marek          Herzig                137.31 -  399: 420   87
   10    48 Sylwia         Łada                  104.47 +  388: 335  154
   11    36 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  314: 365   76
   12    41 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  349: 339  180
   13    45 Marcin         Radwański             111.42 +  364: 269  161
   14    34 Ryszard        Dębski                135.57 -  348: 359   86
   15    35 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  373: 467   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 15 115.40




	Mariola Osajda-Matczak 124.46 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               153.51 +  394: 311  204
    2     9 Tomasz         Ciejka                139.61 +  401: 297  190
    3     5 Dariusz        Kosz                  152.76 -  336: 523  103
    4    14 Robert         Kamiński              130.93 -  407: 431   81
    5    33 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  335: 304  166
    6    19 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  274: 381  107
    7    31 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  339: 456   76
    8    33 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  365: 372   94
    9    45 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  373: 281  150
   10    32 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  329: 371   76
   11    37 Marek          Herzig                137.31 +  452: 298  187
   12    40 Artur          Koszel                131.68 +  457: 349  182
   13    24 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  247: 391   83
   14    30 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  453: 381  180
   15    25 Marek          Rogalski              118.08 -  393: 413   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 15 129.80




	Jacek Gasik 123.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  152.76 -  289: 400  103
    2    46 Jerzy          Matyasik              116.12 +  438: 406  166
    3    25 Waldemar       Czerwoniec            128.60 +  383: 373  179
    4    19 Maciej         Czupryniak            136.78 -  366: 466   87
    5    21 Łukasz         Baranowski            121.60 -  361: 397   72
    6    44 Sylwia         Łada                  104.47 +  414: 353  154
    7    35 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  361: 303  150
    8    15 Robert         Kamiński              130.93 -  320: 379   81
    9    30 Dawid          Pikul                 146.57 -  269: 441   97
   10    36 Łukasz         Sornek                117.55 -  306: 445   68
   11    40 Sławomir       Wolski                115.93 -  229: 372   66
   12    46 Halina         Roszak                119.90 +  420: 235  170
   13    40 Dorota         Rudzińska             118.23 +  402: 304  168
   14    36 Marek          Roszak                130.35 -  351: 391   80
   15    39 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  254: 422   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 15 114.47




	Dorota Stachowska 123.61 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         151.39 +  434: 425  201
    2    22 Mariusz        Wrześniewski          143.78 +  458: 349  194
    3     6 Marek          Reda                  141.49 +  359: 328  191
    4     2 Kamil          Górka                 143.26 -  367: 410   93
    5     5 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  227: 551   93
    6    21 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  451: 404  176
    7    11 Marek          Syczuk                135.70 -  332: 377   86
    8    14 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  291: 512   90
    9    29 Łukasz         Baranowski            121.60 +  514: 417  172
   10    28 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  344: 356   67
   11    31 Marek          Charytoniuk           111.00 -  345: 367   61
   12    33 Edward         Stefaniak             114.94 +  310: 302  165
   13    25 Adam           Janicki               117.32 +  483: 362  167
   14    23 Andrzej        Kraska                100.00 +  400: 357  150
   15    14 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  313: 391  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 15 134.20




	Grzegorz Pukniel 122.79 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Lenartowski           147.93 -  327: 435   98
    2    29 Robert         Kamiński              130.93 -  260: 465   81
    3    42 Michał         Alabrudziński         151.39 -  328: 409  101
    4    54 Agata          Jagodzińska           100.00 +  432: 261  150
    5    42 Dorota         Rudzińska             118.23 -  346: 443   68
    6    49 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  417: 277  150
    7    42 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  347: 337  159
    8    35 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  352: 377   83
    9    37 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  393: 399   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  /  9 107.33




	Dariusz Maciejuk 122.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                147.06 +  390: 352  197
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 +  410: 399  176
    3     3 Paweł          Jackowski             143.28 +  393: 325  193
    4     5 Jakub          Szymczak              139.20 -  319: 403   89
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  413: 329  176
    6     6 Robert         Kamiński              130.93 +  417: 345  181
    7     4 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  356: 383   91
    8    10 Michał         Alabrudziński         151.39 -  309: 347  101
    9    14 Grzegorz       Koczkodon             134.40 +  420: 306  184
   10     8 Dawid          Adamczyk              145.80 -  345: 461   96
   11    12 Bartosz        Morawski              155.65 -  426: 437  106
   12    24 Marek          Charytoniuk           111.00 -  323: 423   61
   13    32 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  331: 367   53
   14    37 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  352: 307  150
   15    31 Marta          Świątkowska           113.45 +  370: 333  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2017  / 15 134.47




	Łukasz Baranowski 121.60 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  397: 444   97
    2    30 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  395: 241  159
    3    31 Marek          Rogalski              118.08 -  404: 459   68
    4    31 Andrzej        Kraska                100.00 +  457: 351  150
    5    21 Jacek          Gasik                 123.93 +  397: 361  174
    6    14 Kamil          Kister                140.29 -  331: 374   90
    7    23 Andrzej        Kroc                  127.89 +  383: 287  178
    8    17 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  287: 413   75
    9    29 Dorota         Stachowska            123.61 -  417: 514   74
   10    34 Stanisław      Gasik                 119.97 -  276: 449   70
   11    39 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  371: 361  176
   12    34 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  457: 340  150
   13    30 Maurycy        Machnio               108.51 -  392: 418   59
   14    33 Marta          Ćwiek                 116.16 -  388: 418   66
   15    36 Rafał          Wesołowski            128.15 +  389: 344  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 15 117.60




	Leszek Stecuła 121.32 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 146.57 -  382: 386   97
    2    34 Marta          Świątkowska           113.45 +  341: 249  163
    3    28 Łukasz         Sornek                117.55 -  308: 426   68
    4    36 Adam           Janicki               117.32 -  363: 389   67
    5    51 Izabela        Korzińska             100.00 +  502: 244  150
    6    34 Joanna         Ostrowska             120.98 +  410: 308  171
    7    28 Tomasz         Łapka                 129.28 -  343: 442   79
    8    34 Marek          Charytoniuk           111.00 +  466: 295  161
    9    23 Jerzy          Matyasik              116.12 +  409: 365  166
   10    17 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  375: 453   75
   11    23 Marta          Ćwiek                 116.16 +  422: 267  166
   12    18 Justyna        Górka                 142.78 +  344: 278  193
   13    17 Dariusz        Socha                 100.00 +  335: 284  150
   14    12 Marek          Syczuk                135.70 -  378: 423   86
   15    20 Marcin         Mroziuk               130.49 -  268: 422   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 15 124.80




	Joanna Ostrowska 120.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Adamczyk              145.80 -  328: 347   96
    2    55 Piotr          Ozimek                100.00 +  362: 206  150
    3    36 Dorota         Rudzińska             118.23 +  453: 367  168
    4     9 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  329: 452   93
    5    23 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  289: 507   97
    6    34 Leszek         Stecuła               121.32 -  308: 410   71
    7    47 Sylwia         Łada                  104.47 -  339: 364   54
    8    49 Sylwia         Buks                  100.00 +  434: 286  150
    9    36 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  351: 410   76
   10    46 Ryszard        Korpalski             111.41 -  341: 381   61
   11    49 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  432: 262  159
   12    47 Sławomir       Zabawa                109.23 -  341: 410   59
   13    50 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  460: 336  150
   14    43 Renata         Andracka              111.40 -  335: 384   61
   15    48 Radosław       Więch                 117.05 +  342: 321  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 15 107.47




	Stanisław Gasik 119.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               144.81 -  237: 460   95
    2    51 Dariusz        Socha                 100.00 -  287: 452   50
    3    49 Juliusz        Czupryniak            100.34 -  299: 431   50
    4    51 Radosław       Więch                 117.05 -  293: 354   67
    5    53 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  323: 351   76
    6    55 Łukasz         Pawlak                100.00 +  406: 232  150
    7    55 Mirosław       Dejna                 100.00 +  575: 147  150
    8    47 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  431: 344  159
    9    46 Sylwia         Łada                  104.47 +  341: 318  154
   10    34 Łukasz         Baranowski            121.60 +  449: 276  172
   11    25 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  431: 368  176
   12    17 Marek          Rogalski              118.08 +  465: 336  168
   13    14 Bartosz        Morawski              155.65 -  332: 542  106
   14    24 Marek          Charytoniuk           111.00 -  317: 426   61
   15    27 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  365: 441   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 15 114.47




	Halina Roszak 119.90 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mirosław       Uglik                 144.18 -  261: 432   94
    2    50 Sylwia         Buks                  100.00 +  513: 229  150
    3    37 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  356: 431   76
    4    39 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  305: 362   67
    5    46 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  449: 348  156
    6    35 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  318: 442   94
    7    40 Marta          Bajorek               114.19 -  320: 321   64
    8    44 Marta          Ćwiek                 116.16 -  340: 416   66
    9    49 Sławomir       Zabawa                109.23 -  306: 407   59
   10    51 Agata          Jagodzińska           100.00 +  459: 256  150
   11    47 Radosław       Więch                 117.05 +  378: 325  167
   12    46 Jacek          Gasik                 123.93 -  235: 420   74
   13    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  470: 179  150
   14    44 Agnieszka      Kozak                 107.03 -  361: 457   57
   15    49 Sylwia         Łada                  104.47 +  334: 290  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 15 105.20




	Dorota Rudzińska 118.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  354: 368   94
    2    41 Izabela        Korzińska             100.00 +  422: 205  150
    3    36 Joanna         Ostrowska             120.98 -  367: 453   71
    4    37 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  334: 367   53
    5    42 Grzegorz       Pukniel               122.79 +  443: 346  173
    6    33 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  464: 283  150
    7    22 Sławomir       Wolski                115.93 +  373: 349  166
    8    18 Kamil          Kister                140.29 -  277: 437   90
    9    32 Andrzej        Kraska                100.00 -  321: 371   50
   10    40 Marta          Bajorek               114.19 -  342: 375   64
   11    41 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  407: 351  157
   12    36 Marta          Świątkowska           113.45 -  300: 410   63
   13    40 Jacek          Gasik                 123.93 -  304: 402   74
   14    45 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  446: 362  156
   15    42 Ryszard        Korpalski             111.41 +  449: 297  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 15 111.47




	Marek Rogalski 118.08 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          143.71 -  357: 365   94
    2    40 Ryszard        Korpalski             111.41 +  358: 281  161
    3    31 Łukasz         Baranowski            121.60 +  459: 404  172
    4    26 Piotr          Broda                 128.18 -  309: 432   78
    5    22 Paweł          Jackowski             143.28 -  373: 469   93
    6    40 Urszula        Solarska              111.41 +  420: 286  161
    7    32 Marek          Charytoniuk           111.00 +  445: 359  161
    8    23 Andrzej        Kraska                100.00 +  420: 356  150
    9    16 Justyna        Górka                 142.78 -  380: 483   93
   10    18 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  376: 450   79
   11    24 Adam           Janicki               117.32 +  435: 377  167
   12    17 Stanisław      Gasik                 119.97 -  336: 465   70
   13    23 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  393: 379  176
   14    19 Maurycy        Machnio               108.51 -  387: 425   59
   15    25 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 +  413: 393  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 15 125.87




	Łukasz Sornek 117.55 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             143.28 -  346: 485   93
    2    45 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  458: 372  150
    3    28 Leszek         Stecuła               121.32 +  426: 308  171
    4    20 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  412: 386  175
    5    16 Dariusz        Puton                 135.71 +  421: 334  186
    6    10 Marek          Reda                  141.49 -  392: 424   91
    7    14 Radosław       Jachna                137.58 -  291: 465   88
    8    19 Irena          Sołdan                132.07 -  364: 463   82
    9    24 Tomasz         Łapka                 129.28 -  270: 445   79
   10    36 Jacek          Gasik                 123.93 +  445: 306  174
   11    29 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  335: 485   66
   12    32 Rafał          Wesołowski            128.15 -  366: 441   78
   13    37 Renata         Andracka              111.40 +  322: 307  161
   14    38 Ryszard        Korpalski             111.41 +  385: 378  161
   15    30 Marek          Roszak                130.35 -  319: 391   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 15 122.33




	Adam Janicki 117.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  332: 520   93
    2    52 Łukasz         Pawlak                100.00 +  402: 294  150
    3    23 Dominik        Urbacki               153.51 -  411: 441  104
    4    36 Leszek         Stecuła               121.32 +  389: 363  171
    5    35 Urszula        Solarska              111.41 +  418: 344  161
    6    28 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  299: 484   90
    7    36 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  381: 399   58
    8    37 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  369: 256  156
    9    22 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  370: 343  180
   10    20 Tomasz         Ciejka                139.61 -  309: 439   90
   11    24 Marek          Rogalski              118.08 -  377: 435   68
   12    39 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  564: 343  150
   13    25 Dorota         Stachowska            123.61 -  362: 483   74
   14    31 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  315: 487   76
   15    37 Edward         Stefaniak             114.94 +  387: 327  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 15 119.07




	Radosław Więch 117.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Górka                 143.26 -  318: 415   93
    2    33 Karol          Wyrębkiewicz          156.84 -  370: 437  107
    3    46 Paweł          Maciejczuk            108.88 -  306: 359   59
    4    51 Stanisław      Gasik                 119.97 +  354: 293  170
    5    41 Justyna        Górka                 142.78 -  282: 308   93
    6    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 174  150
    7    37 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  307: 441   76
    8    45 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  325: 383   76
    9    51 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  341: 268  150
   10    44 Renata         Andracka              111.40 -  323: 360   61
   11    47 Halina         Roszak                119.90 -  325: 378   70
   12    51 Agata          Jagodzińska           100.00 +  325: 238  150
   13    47 Joanna         Suchanek              109.91 -  341: 398   60
   14    55 PAUZA
   15    48 Joanna         Ostrowska             120.98 -  321: 342   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 14  99.00




	Grażyna Wesołowska 116.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Justyna        Górka                 142.78 -  325: 389   93
    2    31 Andrzej        Kroc                  127.89 -  367: 415   78
    3    45 Sylwia         Buks                  100.00 +  321: 307  150
    4    39 Halina         Roszak                119.90 +  362: 305  170
    5    34 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  296: 344   83
    6    41 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  271: 463   79
    7    45 Maurycy        Machnio               108.51 +  434: 306  159
    8    38 Marek          Herzig                137.31 +  360: 332  187
    9    35 Mirosław       Uglik                 144.18 =  374: 374  144
   10    28 Dorota         Stachowska            123.61 +  356: 344  174
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  510: 294  176
   12    15 Irena          Sołdan                132.07 +  363: 320  182
   13    11 Dawid          Pikul                 146.57 -  283: 381   97
   14    16 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  311: 447   94
   15    22 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  399: 229  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2032  / 15 135.47




	Zbigniew Rybak 116.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Mrozowski             141.81 -  294: 390   92
    2    43 Edward         Stefaniak             114.94 -  293: 384   65
    3    43 Jerzy          Matyasik              116.12 +  394: 299  166
    4    42 Andrzej        Kroc                  127.89 +  402: 352  178
    5    33 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  304: 335   74
    6    39 Joanna         Suchanek              109.91 +  379: 246  160
    7    34 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  521: 381  183
    8    20 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  244: 379   76
    9    33 Mariusz        Wrześniewski          143.78 +  420: 326  194
   10    23 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  314: 458   81
   11    29 Łukasz         Sornek                117.55 +  485: 335  168
   12    19 Mateusz        Borsuk                140.06 +  484: 312  190
   13    15 Tomasz         Ciejka                139.61 -  392: 413   90
   14    22 Dariusz        Socha                 100.00 +  396: 334  150
   15    22 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  229: 399   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 15 128.93




	Marta Ćwiek 116.16 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Reda                  141.49 -  348: 363   91
    2    44 Tomasz         Suchanek              133.63 -  263: 390   84
    3    55 Mirosław       Dejna                 100.00 +  436: 172  150
    4    35 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  245: 459   97
    5    45 Juliusz        Czupryniak            100.34 -  327: 362   50
    6    54 Izabela        Korzińska             100.00 -  315: 407   50
    7    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  428: 170  150
    8    44 Halina         Roszak                119.90 +  416: 340  170
    9    42 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  496: 294  176
   10    30 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  395: 380  180
   11    23 Leszek         Stecuła               121.32 -  267: 422   71
   12    31 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  317: 344   76
   13    43 Sławomir       Zabawa                109.23 +  389: 332  159
   14    33 Łukasz         Baranowski            121.60 +  418: 388  172
   15    29 Ryszard        Dębski                135.57 -  318: 349   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 15 117.47




	Jerzy Matyasik 116.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  345: 451   91
    2    46 Jacek          Gasik                 123.93 -  406: 438   74
    3    43 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  299: 394   66
    4    49 Sylwia         Buks                  100.00 +  534: 304  150
    5    39 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  385: 329  161
    6    31 Andrzej        Kraska                100.00 -  282: 404   50
    7    39 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  355: 317  150
    8    39 Marta          Bajorek               114.19 +  387: 333  164
    9    23 Leszek         Stecuła               121.32 -  365: 409   71
   10    39 Marek          Charytoniuk           111.00 -  331: 377   61
   11    43 Ryszard        Korpalski             111.41 -  344: 382   61
   12    44 Agnieszka      Kozak                 107.03 -  346: 409   57
   13    49 Sylwia         Łada                  104.47 -  338: 379   54
   14    51 Łukasz         Pawlak                100.00 +  450: 231  150
   15    47 Urszula        Solarska              111.41 +  379: 280  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 15 101.40




	Sławomir Wolski 115.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Kister                140.29 +  384: 296  190
    2    14 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  341: 379   91
    3    26 Ewa            Kondracka             100.00 -  356: 434   50
    4    47 Sylwia         Łada                  104.47 -  376: 391   54
    5    43 Maurycy        Machnio               108.51 +  409: 374  159
    6    37 Marta          Świątkowska           113.45 +  378: 352  163
    7    22 Dorota         Rudzińska             118.23 -  349: 373   68
    8    42 Artur          Koszel                131.68 -  376: 382   82
    9    38 Rafał          Wesołowski            128.15 -  356: 459   78
   10    42 Krzysztof      Jaworski              130.57 +  385: 297  181
   11    40 Jacek          Gasik                 123.93 +  372: 229  174
   12    38 Ryszard        Korpalski             111.41 +  382: 317  161
   13    34 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  358: 412   65
   14    40 Joanna         Suchanek              109.91 +  366: 327  160
   15    33 Marta          Bajorek               114.19 -  297: 382   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 15 116.00




	Dariusz Jarosławski 115.47 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Borsuk                140.06 -  325: 404   90
    2    32 Szymon         Płachta               134.38 -  340: 345   84
    3    47 Marta          Świątkowska           113.45 +  403: 330  163
    4    30 Michał         Alabrudziński         151.39 -  343: 395  101
    5    49 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  439: 234  150
    6    43 Artur          Koszel                131.68 +  322: 311  182
    7    29 Marek          Roszak                130.35 +  394: 360  180
    8    22 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  372: 430   81
    9    26 Ewa            Kondracka             100.00 +  371: 321  150
   10    22 Dawid          Pikul                 146.57 -  278: 464   97
   11    28 Marcin         Mroziuk               130.49 =  418: 418  130
   12    28 Kamil          Kister                140.29 -  354: 411   90
   13    34 Sławomir       Wolski                115.93 +  412: 358  166
   14    27 Justyna        Górka                 142.78 -  306: 422   93
   15    34 Katarzyna      Bogusławska           107.52 +  419: 413  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 15 127.67




	Edward Stefaniak 114.94 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Kurowski              140.00 -  351: 454   90
    2    43 Zbigniew       Rybak                 116.26 +  384: 293  166
    3    20 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  503: 272  161
    4    18 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  364: 375   81
    5    27 Marek          Roszak                130.35 +  423: 417  180
    6    16 Bartosz        Morawski              155.65 -  226: 380  106
    7    21 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  377: 369  180
    8    13 Kazimierz      Merklejn              143.28 -  279: 365   93
    9    31 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  271: 465   76
   10    38 Marek          Herzig                137.31 +  444: 392  187
   11    26 Mateusz        Borsuk                140.06 -  287: 436   90
   12    33 Dorota         Stachowska            123.61 -  302: 310   74
   13    35 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  358: 365   80
   14    50 Sylwia         Łada                  104.47 +  372: 286  154
   15    37 Adam           Janicki               117.32 -  327: 387   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 15 119.00




	Marta Bajorek 114.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Ciejka                139.61 -  287: 470   90
    2    47 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  483: 368  176
    3    38 Tomasz         Suchanek              133.63 -  315: 444   84
    4    46 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  312: 286  159
    5    30 Marek          Syczuk                135.70 -  253: 448   86
    6    42 Mateusz        Borsuk                140.06 -  365: 394   90
    7    40 Halina         Roszak                119.90 +  321: 320  170
    8    39 Jerzy          Matyasik              116.12 -  333: 387   66
    9    43 Renata         Andracka              111.40 +  385: 378  161
   10    40 Dorota         Rudzińska             118.23 +  375: 342  168
   11    34 Marek          Roszak                130.35 +  408: 378  180
   12    25 Ryszard        Dębski                135.57 +  484: 403  186
   13    20 Irena          Sołdan                132.07 -  266: 370   82
   14    26 Tomasz         Łapka                 129.28 -  310: 448   79
   15    33 Sławomir       Wolski                115.93 +  382: 297  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 15 129.53




	Jerzy Krzyżewski 113.55 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Szymczak              139.20 -  313: 475   89
    2    35 Bartosz        Morawski              155.65 -  308: 386  106
    3    54 Piotr          Ozimek                100.00 +  433: 114  150
    4    34 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  305: 408   81
    5    40 Marcin         Radwański             111.42 +  397: 310  161
    6    36 Andrzej        Kroc                  127.89 -  308: 332   78
    7    48 Sylwia         Buks                  100.00 +  423: 399  150
    8    32 Marek          Roszak                130.35 -  383: 447   80
    9    41 Marek          Charytoniuk           111.00 -  318: 349   61
   10    47 Sławomir       Zabawa                109.23 -  310: 336   59
   11    52 Urszula        Solarska              111.41 +  395: 310  161
   12    49 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  374: 347  150
   13    42 Ryszard        Korpalski             111.41 -  345: 397   61
   14    49 Ireneusz       Moralewicz            129.88 -  296: 397   80
   15    51 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  445: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 15 107.80




	Marta Świątkowska 113.45 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Jachna                137.58 -  316: 416   88
    2    34 Leszek         Stecuła               121.32 -  249: 341   71
    3    47 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  330: 403   65
    4    55 Mirosław       Dejna                 100.00 +  532: 159  150
    5    47 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  328: 253  150
    6    37 Sławomir       Wolski                115.93 -  352: 378   66
    7    43 Urszula        Solarska              111.41 +  490: 301  161
    8    41 Sylwia         Łada                  104.47 +  348: 314  154
    9    25 Marek          Roszak                130.35 -  234: 357   80
   10    37 Joanna         Suchanek              109.91 +  441: 375  160
   11    27 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  206: 420   83
   12    36 Dorota         Rudzińska             118.23 +  410: 300  168
   13    31 Waldemar       Czerwoniec            128.60 +  429: 379  179
   14    21 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  241: 475   81
   15    31 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  333: 370   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 15 115.20




	Szymon Dąbrowski 111.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Herzig                137.31 -  307: 438   87
    2    38 Marcin         Radwański             111.42 +  528: 298  161
    3    20 Edward         Stefaniak             114.94 -  272: 503   65
    4    41 Artur          Koszel                131.68 -  255: 322   82
    5    39 Jerzy          Matyasik              116.12 -  329: 385   66
    6    50 Sylwia         Buks                  100.00 -  357: 363   50
    7    52 Agata          Jagodzińska           100.00 +  322: 228  150
    8    51 Ryszard        Korpalski             111.41 +  428: 350  161
    9    40 Joanna         Suchanek              109.91 -  361: 437   60
   10    49 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  346: 358   76
   11    51 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  369: 279  150
   12    45 Ewa            Kondracka             100.00 -  372: 396   50
   13    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  453: 202  150
   14    46 Sławomir       Zabawa                109.23 -  312: 347   59
   15    50 Łukasz         Pawlak                100.00 +  432: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 15 101.13




	Marcin Radwański 111.42 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Czupryniak            136.78 -  362: 476   87
    2    38 Szymon         Dąbrowski             111.47 -  298: 528   61
    3    50 Łukasz         Pawlak                100.00 +  535: 166  150
    4    32 Szymon         Płachta               134.38 -  349: 359   84
    5    40 Jerzy          Krzyżewski            113.55 -  310: 397   64
    6    46 Mieczysław     Pastuszak             105.95 -  338: 391   56
    7    50 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  353: 263  150
    8    43 Mateusz        Borsuk                140.06 -  346: 501   90
    9    48 Urszula        Solarska              111.41 +  410: 361  161
   10    43 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  278: 368   50
   11    48 Sylwia         Buks                  100.00 +  337: 275  150
   12    48 Aleksandra     Brzeska               100.00 =  375: 375  100
   13    45 Czesław        Grajewski             124.51 -  269: 364   75
   14    48 Andrzej        Kroc                  127.89 -  356: 419   78
   15    55 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 14  96.86




	Urszula Solarska 111.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dariusz        Puton                 135.71 -  307: 309   86
    2    39 Agnieszka      Kozak                 107.03 -  330: 394   57
    3    52 Izabela        Korzińska             100.00 +  313: 285  150
    4    44 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  382: 344  150
    5    35 Adam           Janicki               117.32 -  344: 418   67
    6    40 Marek          Rogalski              118.08 -  286: 420   68
    7    43 Marta          Świątkowska           113.45 -  301: 490   63
    8    50 Rafał          Wesołowski            128.15 -  325: 401   78
    9    48 Marcin         Radwański             111.42 -  361: 410   61
   10    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  468: 206  150
   11    52 Jerzy          Krzyżewski            113.55 -  310: 395   64
   12    50 Mieczysław     Pastuszak             105.95 -  287: 461   56
   13    55 PAUZA
   14    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  380: 231  150
   15    47 Jerzy          Matyasik              116.12 -  280: 379   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 14  90.43




	Ryszard Korpalski 111.41 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Syczuk                135.70 -  306: 481   86
    2    40 Marek          Rogalski              118.08 -  281: 358   68
    3    44 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  305: 282  176
    4    48 Kamil          Kister                140.29 -  276: 480   90
    5    50 Mateusz        Borsuk                140.06 -  370: 457   90
    6    48 Czesław        Grajewski             124.51 -  329: 349   75
    7    54 Łukasz         Pawlak                100.00 +  377: 218  150
    8    51 Szymon         Dąbrowski             111.47 -  350: 428   61
    9    53 Agata          Jagodzińska           100.00 +  345: 283  150
   10    46 Joanna         Ostrowska             120.98 +  381: 341  171
   11    43 Jerzy          Matyasik              116.12 +  382: 344  166
   12    38 Sławomir       Wolski                115.93 -  317: 382   66
   13    42 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  397: 345  164
   14    38 Łukasz         Sornek                117.55 -  378: 385   68
   15    42 Dorota         Rudzińska             118.23 -  297: 449   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 15 109.93




	Renata Andracka 111.40 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Ryszard        Dębski                135.57 -  372: 383   86
    2    36 Dominik        Urbacki               153.51 -  268: 506  104
    3    51 Sylwia         Łada                  104.47 -  327: 391   54
    4    52 Izabela        Korzińska             100.00 -  321: 331   50
    5    54 Agata          Jagodzińska           100.00 +  351: 236  150
    6    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  466: 172  150
    7    46 Artur          Koszel                131.68 -  321: 356   82
    8    46 Sławomir       Zabawa                109.23 +  427: 222  159
    9    43 Marta          Bajorek               114.19 -  378: 385   64
   10    44 Radosław       Więch                 117.05 +  360: 323  167
   11    45 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  252: 373   50
   12    43 Marek          Herzig                137.31 +  346: 345  187
   13    37 Łukasz         Sornek                117.55 -  307: 322   68
   14    43 Joanna         Ostrowska             120.98 +  384: 335  171
   15    40 Ewa            Kondracka             100.00 +  384: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 15 112.80




	Marek Charytoniuk 111.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  329: 501   84
    2    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  438: 167  150
    3    40 Piotr          Broda                 128.18 -  234: 335   78
    4    38 Justyna        Górka                 142.78 +  449: 354  193
    5    26 Waldemar       Czerwoniec            128.60 +  362: 253  179
    6    22 Marcin         Mroziuk               130.49 -  313: 333   80
    7    32 Marek          Rogalski              118.08 -  359: 445   68
    8    34 Leszek         Stecuła               121.32 -  295: 466   71
    9    41 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  349: 318  164
   10    39 Jerzy          Matyasik              116.12 +  377: 331  166
   11    31 Dorota         Stachowska            123.61 +  367: 345  174
   12    24 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  423: 323  172
   13    21 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  361: 420   94
   14    24 Stanisław      Gasik                 119.97 +  426: 317  170
   15    21 Kamil          Górka                 143.26 -  367: 375   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 15 129.07




	Joanna Suchanek 109.91 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Szymon         Płachta               134.38 +  447: 389  184
    2    16 Czesław        Grajewski             124.51 +  349: 338  175
    3     4 Marek          Herzig                137.31 -  408: 421   87
    4    23 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  375: 397   50
    5    31 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  282: 396   53
    6    39 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  246: 379   66
    7    44 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  408: 317  157
    8    30 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  428: 462   80
    9    40 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  437: 361  161
   10    37 Marta          Świątkowska           113.45 -  375: 441   63
   11    38 Rafał          Wesołowski            128.15 -  311: 381   78
   12    42 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  381: 411   76
   13    47 Radosław       Więch                 117.05 +  398: 341  167
   14    40 Sławomir       Wolski                115.93 -  327: 366   66
   15    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  408: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 15 107.53




	Sławomir Zabawa 109.23 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Suchanek              133.63 +  414: 293  184
    2     2 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  366: 337  176
    3     9 Radosław       Jachna                137.58 -  362: 383   88
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  315: 381   76
    5    24 Ireneusz       Moralewicz            129.88 -  331: 451   80
    6    32 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  266: 365   81
    7    38 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  251: 409   80
    8    46 Renata         Andracka              111.40 -  222: 427   61
    9    49 Halina         Roszak                119.90 +  407: 306  170
   10    47 Jerzy          Krzyżewski            113.55 +  336: 310  164
   11    46 Maurycy        Machnio               108.51 -  359: 386   59
   12    47 Joanna         Ostrowska             120.98 +  410: 341  171
   13    43 Marta          Ćwiek                 116.16 -  332: 389   66
   14    46 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  347: 312  161
   15    44 Andrzej        Kroc                  127.89 -  289: 396   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 15 113.00




	Paweł Maciejczuk 108.88 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  326: 373   83
    2    30 Łukasz         Baranowski            121.60 -  241: 395   72
    3    46 Radosław       Więch                 117.05 +  359: 306  167
    4    46 Marta          Bajorek               114.19 -  286: 312   64
    5    48 Andrzej        Kraska                100.00 -  347: 381   50
    6    47 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  405: 328  176
    7    42 Grzegorz       Pukniel               122.79 -  337: 347   73
    8    47 Stanisław      Gasik                 119.97 -  344: 431   70
    9    52 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  287: 405   50
   10    53 Łukasz         Pawlak                100.00 +  380: 233  150
   11    49 Joanna         Ostrowska             120.98 -  262: 432   71
   12    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  685: 150  150
   13    51 Agata          Jagodzińska           100.00 +  289: 230  150
   14    41 Ewa            Kondracka             100.00 -  356: 364   50
   15    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  513: 185  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 15 101.73




	Maurycy Machnio 108.51 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Irena          Sołdan                132.07 -  311: 369   82
    2    37 Ewa            Kondracka             100.00 -  252: 442   50
    3    48 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  292: 410   50
    4    50 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  460: 404  176
    5    43 Sławomir       Wolski                115.93 -  374: 409   66
    6    51 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  418: 325  150
    7    45 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  306: 434   67
    8    48 Agnieszka      Kozak                 107.03 +  435: 342  157
    9    47 Izabela        Korzińska             100.00 +  369: 311  150
   10    33 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  369: 388   83
   11    46 Sławomir       Zabawa                109.23 +  386: 359  159
   12    30 Zbigniew       Wietecki              126.25 +  374: 373  176
   13    30 Łukasz         Baranowski            121.60 +  418: 392  172
   14    19 Marek          Rogalski              118.08 +  425: 387  168
   15    19 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  347: 401   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 15 118.80




	Katarzyna Bogusławska 107.52 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Artur          Koszel                131.68 +  358: 339  182
    2    25 Mieczysław     Pastuszak             105.95 +  391: 308  156
    3    13 Rafał          Lenartowski           147.93 -  225: 422   98
    4    27 Ryszard        Dębski                135.57 -  332: 334   86
    5    37 Marcin         Mroziuk               130.49 -  260: 456   80
    6    45 Rafał          Wesołowski            128.15 +  360: 330  178
    7    36 Adam           Janicki               117.32 +  399: 381  167
    8    28 Tomasz         Łapka                 129.28 +  375: 331  179
    9    20 Jakub          Szymczak              139.20 -  297: 327   89
   10    26 Marek          Roszak                130.35 +  433: 257  180
   11    19 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  263: 431   84
   12    26 Andrzej        Rechowicz             125.16 -  379: 385   75
   13    33 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  341: 368   81
   14    39 Krzysztof      Sporczyk              126.43 +  409: 400  176
   15    34 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  413: 419   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Agnieszka Kozak 107.03 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  362: 435   81
    2    39 Urszula        Solarska              111.41 +  394: 330  161
    3    15 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  381: 342  180
    4    12 Stanisław      Rydzik                147.06 -  254: 378   97
    5    32 Kamil          Kister                140.29 -  315: 362   90
    6    38 Marek          Roszak                130.35 -  255: 432   80
    7    44 Joanna         Suchanek              109.91 -  317: 408   60
    8    48 Maurycy        Machnio               108.51 -  342: 435   59
   10    45 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  506: 320  150
   11    41 Dorota         Rudzińska             118.23 -  351: 407   68
   12    44 Jerzy          Matyasik              116.12 +  409: 346  166
   13    36 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  268: 474   76
   14    44 Halina         Roszak                119.90 +  457: 361  170
   15    38 Marek          Herzig                137.31 -  267: 443   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 14 108.93




	Mieczysław Pastuszak 105.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Robert         Kamiński              130.93 +  427: 405  181
    2    25 Katarzyna      Bogusławska           107.52 -  308: 391   58
    3    21 Ireneusz       Moralewicz            129.88 -  230: 420   80
    4    43 Marcin         Mroziuk               130.49 -  306: 423   80
    5    46 Halina         Roszak                119.90 -  348: 449   70
    6    46 Marcin         Radwański             111.42 +  391: 338  161
    7    41 Rafał          Wesołowski            128.15 +  382: 267  178
    8    37 Adam           Janicki               117.32 -  256: 369   67
    9    44 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  398: 345  150
   10    41 Mariusz        Wrześniewski          143.78 -  269: 459   94
   11    44 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  287: 502   81
   12    50 Urszula        Solarska              111.41 +  461: 287  161
   13    41 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  363: 414   76
   14    45 Dorota         Rudzińska             118.23 -  362: 446   68
   15    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  408: 141  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 15 110.33




	Sylwia Łada 104.47 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  276: 450   81
    2    49 Artur          Koszel                131.68 -  227: 355   82
    3    51 Renata         Andracka              111.40 +  391: 327  161
    4    47 Sławomir       Wolski                115.93 +  391: 376  166
    5    38 Tomasz         Łapka                 129.28 -  290: 396   79
    6    44 Jacek          Gasik                 123.93 -  353: 414   74
    7    47 Joanna         Ostrowska             120.98 +  364: 339  171
    8    41 Marta          Świątkowska           113.45 -  314: 348   63
    9    46 Stanisław      Gasik                 119.97 -  318: 341   70
   10    48 Czesław        Grajewski             124.51 -  335: 388   75
   11    50 Juliusz        Czupryniak            100.34 -  278: 392   50
   12    55 PAUZA
   13    49 Jerzy          Matyasik              116.12 +  379: 338  166
   14    50 Edward         Stefaniak             114.94 -  286: 372   65
   15    49 Halina         Roszak                119.90 -  290: 334   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 14  98.07




	Krzysztof Zawadzki 103.18 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marcin         Mroziuk               130.49 -  287: 468   80
    2    48 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  328: 321  150
    3    41 Bartosz        Morawski              155.65 -  415: 433  106
    4    37 Dorota         Rudzińska             118.23 +  367: 334  168
    5    31 Joanna         Suchanek              109.91 +  396: 282  160
    6    24 Dawid          Pikul                 146.57 -  315: 396   97
    7    33 Ewa            Kondracka             100.00 +  395: 334  150
    8    26 Mirosław       Uglik                 144.18 +  365: 331  194
    9    17 Tomasz         Suchanek              133.63 -  338: 367   84
   10    24 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  286: 393   76
   11    33 Ryszard        Dębski                135.57 -  346: 427   86
   12    37 Marek          Roszak                130.35 +  396: 321  180
   13    32 Dariusz        Maciejuk              122.20 +  367: 331  172
   14    25 Krzysztof      Jaworski              130.57 -  310: 443   81
   15    32 Andrzej        Rechowicz             125.16 +  485: 369  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1959  / 15 130.60




	Juliusz Czupryniak 100.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marek          Roszak                130.35 -  340: 417   80
    2    48 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  321: 328   53
    3    49 Stanisław      Gasik                 119.97 +  431: 299  170
    4    44 Urszula        Solarska              111.41 -  344: 382   61
    5    45 Marta          Ćwiek                 116.16 +  362: 327  166
    6    30 Rafał          Dąbrowski             129.96 +  350: 339  180
    7    30 Małgorzata     Sulejewska            131.40 -  408: 427   81
    8    29 Ireneusz       Moralewicz            129.88 -  297: 507   80
    9    44 Mieczysław     Pastuszak             105.95 -  345: 398   56
   10    45 Agnieszka      Kozak                 107.03 -  320: 506   57
   11    50 Sylwia         Łada                  104.47 +  392: 278  154
   12    49 Jerzy          Krzyżewski            113.55 -  347: 374   64
   13    52 Łukasz         Pawlak                100.00 +  432: 256  150
   14    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  375: 341  150
   15    43 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  335: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 15 103.47




	Aleksandra Brzeska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Andrzej        Kroc                  127.89 +  404: 390  178
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             134.40 -  249: 386   84
    3    39 Tomasz         Ciejka                139.61 -  289: 455   90
    4    45 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  228: 450   83
    5    49 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  234: 439   65
    6    51 Maurycy        Machnio               108.51 -  325: 418   59
    7    51 Jolanta        Chłopińska            126.19 -  334: 401   76
    8    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  367: 210  150
    9    52 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  405: 287  159
   10    50 Mariusz        Rostkowski            100.00 -  338: 405   50
   11    55 PAUZA
   12    48 Marcin         Radwański             111.42 =  375: 375  111
   13    48 Marek          Herzig                137.31 -  352: 399   87
   14    52 Agata          Jagodzińska           100.00 +  414: 294  150
   15    45 Ireneusz       Moralewicz            129.88 -  295: 393   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 14 101.57




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Rafał          Wesołowski            128.15 -  339: 382   78
    2    50 Halina         Roszak                119.90 -  229: 513   70
    3    45 Grażyna        Wesołowska            116.62 -  307: 321   67
    4    49 Jerzy          Matyasik              116.12 -  304: 534   66
    5    55 Łukasz         Pawlak                100.00 +  337: 266  150
    6    50 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  363: 357  161
    7    48 Jerzy          Krzyżewski            113.55 -  399: 423   64
    8    49 Joanna         Ostrowska             120.98 -  286: 434   71
    9    50 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  358: 402   50
   10    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  454: 209  150
   11    48 Marcin         Radwański             111.42 -  275: 337   61
   12    52 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  361: 334  150
   13    46 Ireneusz       Moralewicz            129.88 +  352: 351  180
   14    47 Juliusz        Czupryniak            100.34 -  341: 375   50
   15    46 Joanna         Suchanek              109.91 -  251: 408   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 15  95.20




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Rafał          Dąbrowski             129.96 -  143: 571   80
    2    54 Marek          Charytoniuk           111.00 -  167: 438   61
    3    55 Marta          Ćwiek                 116.16 -  172: 436   66
    4    55 Marta          Świątkowska           113.45 -  159: 532   63
    5    56 PAUZA
    6    53 Radosław       Więch                 117.05 -  174: 413   67
    7    55 Stanisław      Gasik                 119.97 -  147: 575   70
    8    54 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  137: 409   50
    9    54 Piotr          Ozimek                100.00 -  202: 266   50
   10    54 Sylwia         Buks                  100.00 -  209: 454   50
   11    54 Łukasz         Pawlak                100.00 -  254: 312   50
   12    53 Paweł          Maciejczuk            108.88 -  150: 685   59
   13    54 Halina         Roszak                119.90 -  179: 470   70
   14    53 Urszula        Solarska              111.41 -  231: 380   61
   15    54 Mieczysław     Pastuszak             105.95 -  141: 408   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 14  60.93




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    53 Łukasz         Pawlak                100.00 +  353: 206  150
    5    47 Marta          Świątkowska           113.45 -  253: 328   63
    6    49 Grzegorz       Pukniel               122.79 -  277: 417   73
    7    50 Marcin         Radwański             111.42 -  263: 353   61
    8    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  409: 137  150
    9    51 Radosław       Więch                 117.05 -  268: 341   67
   10    55 PAUZA
   11    51 Szymon         Dąbrowski             111.47 -  279: 369   61
   12    52 Sylwia         Buks                  100.00 -  334: 361   50
   13    50 Joanna         Ostrowska             120.98 -  336: 460   71
   14    54 Piotr          Ozimek                100.00 +  300: 178  150
   15    51 Jerzy          Krzyżewski            113.55 -  305: 445   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Agata Jagodzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Piotr          Broda                 128.18 -  148: 397   78
    2    53 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  204: 356   76
    3    53 Kamil          Kister                140.29 -  289: 451   90
    4    54 Grzegorz       Pukniel               122.79 -  261: 432   73
    5    54 Renata         Andracka              111.40 -  236: 351   61
    6    56 PAUZA
    7    52 Szymon         Dąbrowski             111.47 -  228: 322   61
    8    55 Łukasz         Pawlak                100.00 +  268: 261  150
    9    53 Ryszard        Korpalski             111.41 -  283: 345   61
   10    51 Halina         Roszak                119.90 -  256: 459   70
   11    53 Piotr          Ozimek                100.00 +  286: 192  150
   12    51 Radosław       Więch                 117.05 -  238: 325   67
   13    51 Paweł          Maciejczuk            108.88 -  230: 289   59
   14    52 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  294: 414   50
   15    53 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  287: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 14  78.29




	Ewa Kondracka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Tomasz         Łapka                 129.28 -  370: 400   79
    2    37 Maurycy        Machnio               108.51 +  442: 252  159
    3    26 Sławomir       Wolski                115.93 +  434: 356  166
    4    17 Marek          Dudkiewicz            125.70 -  359: 425   76
    5    25 Rafał          Wesołowski            128.15 +  356: 350  178
    6    26 Piotr          Broda                 128.18 -  307: 360   78
    7    33 Krzysztof      Zawadzki              103.18 -  334: 395   53
    8    40 Mariusz        Rostkowski            100.00 +  496: 288  150
    9    26 Dariusz        Jarosławski           115.47 -  321: 371   65
   10    35 Andrzej        Kroc                  127.89 -  278: 331   78
   11    42 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  329: 379   50
   12    45 Szymon         Dąbrowski             111.47 +  396: 372  161
   13    38 Artur          Koszel                131.68 -  390: 391   82
   14    41 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  364: 356  159
   15    40 Renata         Andracka              111.40 -  334: 384   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 15 106.33




	Izabela Korzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  297: 444   79
    2    41 Dorota         Rudzińska             118.23 -  205: 422   68
    3    52 Urszula        Solarska              111.41 -  285: 313   61
    4    52 Renata         Andracka              111.40 +  331: 321  161
    5    51 Leszek         Stecuła               121.32 -  244: 502   71
    6    54 Marta          Ćwiek                 116.16 +  407: 315  166
    7    49 Czesław        Grajewski             124.51 -  323: 376   75
    8    52 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  355: 336  150
    9    47 Maurycy        Machnio               108.51 -  311: 369   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  9  98.89




	Andrzej Kraska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  404: 329  176
    2     5 Paweł          Jackowski             143.28 -  297: 524   93
    3    33 Tomasz         Łapka                 129.28 -  365: 404   79
    4    31 Łukasz         Baranowski            121.60 -  351: 457   72
    5    48 Paweł          Maciejczuk            108.88 +  381: 347  159
    6    31 Jerzy          Matyasik              116.12 +  404: 282  166
    7    25 Mariusz        Wrześniewski          143.78 +  345: 305  194
    8    23 Marek          Rogalski              118.08 -  356: 420   68
    9    32 Dorota         Rudzińska             118.23 +  371: 321  168
   10    21 Mateusz        Borsuk                140.06 +  443: 378  190
   11    17 Marek          Syczuk                135.70 -  367: 466   86
   12    21 Małgorzata     Sulejewska            131.40 +  319: 310  181
   13    18 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  323: 357   76
   14    23 Dorota         Stachowska            123.61 -  357: 400   74
   15    28 Waldemar       Czerwoniec            128.60 -  312: 450   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 15 124.07




	Piotr Ozimek 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  132: 562   76
    2    55 Joanna         Ostrowska             120.98 -  206: 362   71
    3    54 Jerzy          Krzyżewski            113.55 -  114: 433   64
    4    56 PAUZA
    5    52 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  233: 375   50
    6    52 Renata         Andracka              111.40 -  172: 466   61
    7    53 Marta          Ćwiek                 116.16 -  170: 428   66
    8    53 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  210: 367   50
    9    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  266: 202  150
   10    52 Urszula        Solarska              111.41 -  206: 468   61
   11    53 Agata          Jagodzińska           100.00 -  192: 286   50
   12    54 Łukasz         Pawlak                100.00 -  210: 313   50
   13    53 Szymon         Dąbrowski             111.47 -  202: 453   61
   14    54 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  178: 300   50
   15    52 Paweł          Maciejczuk            108.88 -  185: 513   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 14  65.64




	Bartłomiej Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Krzysztof      Sporczyk              126.43 -  290: 374   76
    2    45 Łukasz         Sornek                117.55 -  372: 458   68
    3    48 Maurycy        Machnio               108.51 +  410: 292  159
    4    29 Zbigniew       Wietecki              126.25 -  318: 459   76
    5    52 Piotr          Ozimek                100.00 +  375: 233  150
    6    33 Dorota         Rudzińska             118.23 -  283: 464   68
    7    39 Jerzy          Matyasik              116.12 -  317: 355   66
    8    52 Izabela        Korzińska             100.00 -  336: 355   50
    9    50 Sylwia         Buks                  100.00 +  402: 358  150
   10    43 Marcin         Radwański             111.42 +  368: 278  161
   11    42 Ewa            Kondracka             100.00 +  379: 329  150
   12    34 Łukasz         Baranowski            121.60 -  340: 457   72
   13    39 Marek          Roszak                130.35 -  347: 439   80
   14    42 Marek          Herzig                137.31 -  360: 446   87
   15    53 Agata          Jagodzińska           100.00 +  360: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 15 104.20




	Łukasz Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 -  224: 463   76
    2    52 Adam           Janicki               117.32 -  294: 402   67
    3    50 Marcin         Radwański             111.42 -  166: 535   61
    4    53 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  206: 353   50
    5    55 Sylwia         Buks                  100.00 -  266: 337   50
    6    55 Stanisław      Gasik                 119.97 -  232: 406   70
    7    54 Ryszard        Korpalski             111.41 -  218: 377   61
    8    55 Agata          Jagodzińska           100.00 -  261: 268   50
    9    55 PAUZA
   10    53 Paweł          Maciejczuk            108.88 -  233: 380   59
   11    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  312: 254  150
   12    54 Piotr          Ozimek                100.00 +  313: 210  150
   13    52 Juliusz        Czupryniak            100.34 -  256: 432   50
   14    51 Jerzy          Matyasik              116.12 -  231: 450   66
   15    50 Szymon         Dąbrowski             111.47 -  256: 432   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 14  72.93




	Mariusz Rostkowski 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jolanta        Chłopińska            126.19 +  375: 344  176
    2    18 Waldemar       Czerwoniec            128.60 +  382: 368  179
    3    11 Jan            Mrozowski             141.81 -  313: 427   92
    4    23 Joanna         Suchanek              109.91 +  397: 375  160
    5    15 Tomasz         Zwoliński             140.96 -  257: 450   91
    6    27 Tomasz         Suchanek              133.63 -  299: 439   84
    7    35 Jacek          Gasik                 123.93 -  303: 361   74
    8    40 Ewa            Kondracka             100.00 -  288: 496   50
    9    45 Mariola        Osajda-Matczak        124.46 -  281: 373   74
   10    50 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  405: 338  150
   11    45 Renata         Andracka              111.40 +  373: 252  161
   12    39 Adam           Janicki               117.32 -  343: 564   67
   13    44 Andrzej        Kroc                  127.89 +  461: 384  178
   14    37 Dariusz        Maciejuk              122.20 -  307: 352   72
   15    43 Juliusz        Czupryniak            100.34 +  428: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 15 117.20




	Dariusz Socha 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Ireneusz       Moralewicz            129.88 -  336: 424   80
    2    51 Stanisław      Gasik                 119.97 +  452: 287  170
    3    32 Mateusz        Borsuk                140.06 +  355: 347  190
    4    10 Paweł          Jackowski             143.28 +  441: 304  193
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.40 +  403: 298  176
    6    11 Mariusz        Skrobosz              146.60 -  287: 493   97
    7    13 Dawid          Adamczyk              145.80 +  450: 317  196
    8     8 Dominik        Urbacki               153.51 -  317: 387  104
    9    11 Robert         Kamiński              130.93 +  446: 338  181
   10     9 Stanisław      Rydzik                147.06 -  275: 410   97
   11    16 Małgorzata     Sulejewska            131.40 +  397: 347  181
   12    13 Marek          Syczuk                135.70 -  290: 452   86
   13    17 Leszek         Stecuła               121.32 -  284: 335   71
   14    22 Zbigniew       Rybak                 116.26 -  334: 396   66
   15    26 Marek          Dudkiewicz            125.70 +  360: 273  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2064  / 15 137.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Rechowicz             385: 430
   2 Czesław        Grajewski            - Bartosz        Morawski              383: 379
   3 Dominik        Urbacki              - Mariola        Osajda-Matczak        311: 394
   4 Jacek          Gasik                - Dariusz        Kosz                  289: 400
   5 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Stachowska            425: 434
   6 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           327: 435
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Maciejuk              352: 390
   8 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Skrobosz              397: 444
   9 Dawid          Pikul                - Leszek         Stecuła               386: 382
  10 Joanna         Ostrowska            - Dawid          Adamczyk              328: 347
  11 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Gasik                 460: 237
  12 Halina         Roszak               - Mirosław       Uglik                 261: 432
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Rudzińska             368: 354
  14 Marek          Rogalski             - Piotr          Pietuchowski          357: 365
  15 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Sornek                485: 346
  16 Adam           Janicki              - Kazimierz      Merklejn              332: 520
  17 Kamil          Górka                - Radosław       Więch                 415: 318
  18 Grażyna        Wesołowska           - Justyna        Górka                 325: 389
  19 Jan            Mrozowski            - Zbigniew       Rybak                 390: 294
  20 Marta          Ćwiek                - Marek          Reda                  348: 363
  21 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              451: 345
  22 Sławomir       Wolski               - Kamil          Kister                384: 296
  23 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Jarosławski           404: 325
  24 Edward         Stefaniak            - Grzegorz       Kurowski              351: 454
  25 Tomasz         Ciejka               - Marta          Bajorek               470: 287
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Jakub          Szymczak              313: 475
  27 Radosław       Jachna               - Marta          Świątkowska           416: 316
  28 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Herzig                307: 438
  29 Maciej         Czupryniak           - Marcin         Radwański             476: 362
  30 Urszula        Solarska             - Dariusz        Puton                 307: 309
  31 Marek          Syczuk               - Ryszard        Korpalski             481: 306
  32 Renata         Andracka             - Ryszard        Dębski                372: 383
  33 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Charytoniuk           501: 329
  34 Joanna         Suchanek             - Szymon         Płachta               447: 389
  35 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Zabawa                293: 414
  36 Paweł          Maciejczuk           - Małgorzata     Deszczyńska           326: 373
  37 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               369: 311
  38 Katarzyna      Bogusławska          - Artur          Koszel                358: 339
  39 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Kozak                 435: 362
  40 Mieczysław     Pastuszak            - Robert         Kamiński              427: 405
  41 Krzysztof      Jaworski             - Sylwia         Łada                  450: 276
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Mroziuk               287: 468
  43 Marek          Roszak               - Juliusz        Czupryniak            417: 340
  44 Mirosław       Dejna                - Rafał          Dąbrowski             143: 571
  45 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Socha                 424: 336
  46 Ewa            Kondracka            - Tomasz         Łapka                 370: 400
  47 Waldemar       Czerwoniec           - Izabela        Korzińska             444: 297
  48 Agata          Jagodzińska          - Piotr          Broda                 148: 397
  49 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Buks                  382: 339
  50 Aleksandra     Brzeska              - Andrzej        Kroc                  404: 390
  51 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Pawlak                374: 290
  52 Łukasz         Pawlak               - Andrzej        Kwiatkowski           224: 463
  53 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Ozimek                562: 132
  54 Mariusz        Rostkowski           - Jolanta        Chłopińska            375: 344
  55 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kraska                329: 404


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Górka                 367: 404
   2 Sławomir       Zabawa               - Zbigniew       Wietecki              366: 337
   3 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Borsuk                494: 308
   4 Aleksandra     Brzeska              - Grzegorz       Koczkodon             249: 386
   5 Andrzej        Kraska               - Paweł          Jackowski             297: 524
   6 Dariusz        Kosz                 - Marek          Syczuk                514: 263
   7 Tomasz         Łapka                - Maciej         Czupryniak            387: 395
   8 Jakub          Szymczak             - Piotr          Broda                 332: 249
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Ciejka                401: 297
  10 Marcin         Mroziuk              - Jan            Mrozowski             310: 442
  11 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Kwiatkowski           410: 399
  12 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               360: 392
  13 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 629: 367
  14 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Wolski                379: 341
  15 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Jaworski              408: 331
  16 Joanna         Suchanek             - Czesław        Grajewski             349: 338
  17 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            356: 370
  18 Mariusz        Rostkowski           - Waldemar       Czerwoniec            382: 368
  19 Marek          Herzig               - Krzysztof      Sporczyk              478: 428
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Lenartowski           362: 385
  21 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            420: 380
  22 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Wrześniewski          458: 349
  23 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 327: 369
  24 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  303: 429
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Bogusławska           308: 391
  26 Dawid          Adamczyk             - Ireneusz       Moralewicz            417: 403
  27 Dariusz        Puton                - Marek          Roszak                371: 306
  28 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         443: 363
  29 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Pukniel               465: 260
  30 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Maciejczuk            395: 241
  31 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            415: 367
  32 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Płachta               340: 345
  33 Radosław       Więch                - Karol          Wyrębkiewicz          370: 437
  34 Marta          Świątkowska          - Leszek         Stecuła               249: 341
  35 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Krzyżewski            386: 308
  36 Renata         Andracka             - Dominik        Urbacki               268: 506
  37 Maurycy        Machnio              - Ewa            Kondracka             252: 442
  38 Marcin         Radwański            - Szymon         Dąbrowski             298: 528
  39 Agnieszka      Kozak                - Urszula        Solarska              394: 330
  40 Ryszard        Korpalski            - Marek          Rogalski              281: 358
  41 Izabela        Korzińska            - Dorota         Rudzińska             205: 422
  42 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                333: 530
  43 Zbigniew       Rybak                - Edward         Stefaniak             293: 384
  44 Marta          Ćwiek                - Tomasz         Suchanek              263: 390
  45 Łukasz         Sornek               - Bartłomiej     Pawlak                458: 372
  46 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Gasik                 406: 438
  47 Jolanta        Chłopińska           - Marta          Bajorek               368: 483
  48 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              321: 328
  49 Artur          Koszel               - Sylwia         Łada                  355: 227
  50 Sylwia         Buks                 - Halina         Roszak                229: 513
  51 Dariusz        Socha                - Stanisław      Gasik                 452: 287
  52 Adam           Janicki              - Łukasz         Pawlak                402: 294
  53 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Jagodzińska           356: 204
  54 Marek          Charytoniuk          - Mirosław       Dejna                 438: 167
  55 Piotr          Ozimek               - Joanna         Ostrowska             206: 362


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              384: 474
   2 Mirosław       Uglik                - Kazimierz      Merklejn              388: 360
   3 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Jackowski             393: 325
   4 Marek          Herzig               - Joanna         Suchanek              421: 408
   5 Dariusz        Kosz                 - Mariola        Osajda-Matczak        523: 336
   6 Marek          Reda                 - Dorota         Stachowska            328: 359
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Ryszard        Dębski                395: 377
   8 Maciej         Czupryniak           - Irena          Sołdan                360: 386
   9 Sławomir       Zabawa               - Radosław       Jachna                362: 383
  10 Dawid          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               385: 421
  11 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Rostkowski            427: 313
  12 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             379: 433
  13 Rafał          Lenartowski          - Katarzyna      Bogusławska           422: 225
  14 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 523: 333
  15 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Dąbrowski             381: 342
  16 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 350: 453
  17 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 406: 389
  18 Robert         Kamiński             - Marek          Syczuk                393: 377
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           467: 350
  20 Edward         Stefaniak            - Szymon         Dąbrowski             503: 272
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             420: 230
  22 Szymon         Płachta              - Karol          Wyrębkiewicz          327: 441
  23 Dominik        Urbacki              - Adam           Janicki               441: 411
  24 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             364: 368
  25 Jacek          Gasik                - Waldemar       Czerwoniec            383: 373
  26 Sławomir       Wolski               - Ewa            Kondracka             356: 434
  27 Marek          Roszak               - Andrzej        Kroc                  375: 295
  28 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Sornek                308: 426
  29 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              278: 345
  30 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          370: 375
  31 Marek          Rogalski             - Łukasz         Baranowski            459: 404
  32 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Socha                 347: 355
  33 Andrzej        Kraska               - Tomasz         Łapka                 365: 404
  34 Krzysztof      Jaworski             - Artur          Koszel                329: 294
  35 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Pietuchowski          317: 363
  36 Dorota         Rudzińska            - Joanna         Ostrowska             367: 453
  37 Halina         Roszak               - Marek          Dudkiewicz            356: 431
  38 Marta          Bajorek              - Tomasz         Suchanek              315: 444
  39 Tomasz         Ciejka               - Aleksandra     Brzeska               455: 289
  40 Piotr          Broda                - Marek          Charytoniuk           335: 234
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Morawski              415: 433
  42 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               409: 328
  43 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Matyasik              394: 299
  44 Ryszard        Korpalski            - Jolanta        Chłopińska            305: 282
  45 Grażyna        Wesołowska           - Sylwia         Buks                  321: 307
  46 Radosław       Więch                - Paweł          Maciejczuk            306: 359
  47 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Świątkowska           403: 330
  48 Bartłomiej     Pawlak               - Maurycy        Machnio               410: 292
  49 Stanisław      Gasik                - Juliusz        Czupryniak            299: 431
  50 Marcin         Radwański            - Łukasz         Pawlak                535: 166
  51 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              391: 327
  52 Izabela        Korzińska            - Urszula        Solarska              285: 313
  53 Agata          Jagodzińska          - Kamil          Kister                289: 451
  54 Piotr          Ozimek               - Jerzy          Krzyżewski            114: 433
  55 Mirosław       Dejna                - Marta          Ćwiek                 172: 436


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Kosz                  448: 410
   2 Dorota         Stachowska           - Kamil          Górka                 367: 410
   3 Rafał          Lenartowski          - Marek          Herzig                378: 322
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Radosław       Jachna                338: 360
   5 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Maciejuk              403: 319
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 392: 384
   7 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                383: 399
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              517: 289
   9 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             452: 329
  10 Dariusz        Socha                - Paweł          Jackowski             441: 304
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Zabawa                381: 315
  12 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 378: 254
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            442: 324
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kamiński              407: 431
  15 Tomasz         Suchanek             - Dominik        Urbacki               359: 486
  16 Marek          Reda                 - Ireneusz       Moralewicz            374: 358
  17 Ewa            Kondracka            - Marek          Dudkiewicz            359: 425
  18 Edward         Stefaniak            - Krzysztof      Jaworski              364: 375
  19 Maciej         Czupryniak           - Jacek          Gasik                 466: 366
  20 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                386: 412
  21 Marek          Roszak               - Tomasz         Ciejka                349: 437
  22 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          299: 444
  23 Joanna         Suchanek             - Mariusz        Rostkowski            375: 397
  24 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          406: 382
  25 Dariusz        Puton                - Tomasz         Łapka                 453: 324
  26 Piotr          Broda                - Marek          Rogalski              432: 309
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Ryszard        Dębski                332: 334
  28 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              394: 377
  29 Bartłomiej     Pawlak               - Zbigniew       Wietecki              318: 459
  30 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Alabrudziński         343: 395
  31 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kraska                457: 351
  32 Szymon         Płachta              - Marcin         Radwański             359: 349
  33 Waldemar       Czerwoniec           - Mateusz        Borsuk                417: 338
  34 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Sulejewska            305: 408
  35 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Ćwiek                 459: 245
  36 Leszek         Stecuła              - Adam           Janicki               363: 389
  37 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Zawadzki              334: 367
  38 Marek          Charytoniuk          - Justyna        Górka                 449: 354
  39 Grażyna        Wesołowska           - Halina         Roszak                362: 305
  40 Marek          Syczuk               - Czesław        Grajewski             460: 305
  41 Artur          Koszel               - Szymon         Dąbrowski             322: 255
  42 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Rybak                 352: 402
  43 Marcin         Mroziuk              - Mieczysław     Pastuszak             423: 306
  44 Urszula        Solarska             - Juliusz        Czupryniak            382: 344
  45 Małgorzata     Deszczyńska          - Aleksandra     Brzeska               450: 228
  46 Paweł          Maciejczuk           - Marta          Bajorek               286: 312
  47 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Wolski                391: 376
  48 Kamil          Kister               - Ryszard        Korpalski             480: 276
  49 Jerzy          Matyasik             - Sylwia         Buks                  534: 304
  50 Jolanta        Chłopińska           - Maurycy        Machnio               404: 460
  51 Stanisław      Gasik                - Radosław       Więch                 293: 354
  52 Izabela        Korzińska            - Renata         Andracka              331: 321
  53 Liliana        Dąbrowska            - Łukasz         Pawlak                353: 206
  54 Grzegorz       Pukniel              - Agata          Jagodzińska           432: 261
  55 Marta          Świątkowska          - Mirosław       Dejna                 532: 159
  56 Piotr          Ozimek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 343: 358
   2 Radosław       Jachna               - Jan            Mrozowski             318: 402
   3 Jakub          Szymczak             - Irena          Sołdan                485: 288
   4 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  405: 417
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Stachowska            551: 227
   6 Dominik        Urbacki              - Bartosz        Morawski              415: 303
   7 Dariusz        Socha                - Andrzej        Kwiatkowski           403: 298
   8 Mirosław       Uglik                - Karol          Wyrębkiewicz          378: 280
   9 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Czupryniak            435: 480
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Robert         Kamiński              428: 465
  11 Ryszard        Dębski               - Stanisław      Rydzik                329: 421
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Maciejuk              329: 413
  13 Tomasz         Ciejka               - Marek          Reda                  284: 325
  14 Marek          Herzig               - Krzysztof      Jaworski              304: 395
  15 Mariusz        Rostkowski           - Tomasz         Zwoliński             257: 450
  16 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Puton                 421: 334
  17 Piotr          Broda                - Grzegorz       Koczkodon             314: 319
  18 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              437: 367
  19 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Wietecki              474: 387
  20 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 340: 458
  21 Jacek          Gasik                - Łukasz         Baranowski            361: 397
  22 Paweł          Jackowski            - Marek          Rogalski              469: 373
  23 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              289: 507
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Zabawa                451: 331
  25 Ewa            Kondracka            - Rafał          Wesołowski            356: 350
  26 Marek          Charytoniuk          - Waldemar       Czerwoniec            362: 253
  27 Marek          Roszak               - Edward         Stefaniak             417: 423
  28 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         322: 387
  29 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Sulejewska            362: 343
  30 Marta          Bajorek              - Marek          Syczuk                253: 448
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Suchanek              396: 282
  32 Kamil          Kister               - Agnieszka      Kozak                 362: 315
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Rybak                 335: 304
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Grażyna        Wesołowska            344: 296
  35 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               344: 418
  36 Artur          Koszel               - Dawid          Adamczyk              278: 380
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Marcin         Mroziuk               260: 456
  38 Tomasz         Łapka                - Sylwia         Łada                  396: 290
  39 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Matyasik              329: 385
  40 Jerzy          Krzyżewski           - Marcin         Radwański             397: 310
  41 Justyna        Górka                - Radosław       Więch                 308: 282
  42 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               443: 346
  43 Maurycy        Machnio              - Sławomir       Wolski                374: 409
  44 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kroc                  405: 425
  45 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Ćwiek                 362: 327
  46 Mieczysław     Pastuszak            - Halina         Roszak                348: 449
  47 Liliana        Dąbrowska            - Marta          Świątkowska           253: 328
  48 Andrzej        Kraska               - Paweł          Maciejczuk            381: 347
  49 Aleksandra     Brzeska              - Dariusz        Jarosławski           234: 439
  50 Mateusz        Borsuk               - Ryszard        Korpalski             457: 370
  51 Leszek         Stecuła              - Izabela        Korzińska             502: 244
  52 Bartłomiej     Pawlak               - Piotr          Ozimek                375: 233
  53 Stanisław      Gasik                - Jolanta        Chłopińska            323: 351
  54 Agata          Jagodzińska          - Renata         Andracka              236: 351
  55 Łukasz         Pawlak               - Sylwia         Buks                  266: 337
  56 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              476: 296
   2 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              535: 305
   3 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           359: 434
   4 Mirosław       Uglik                - Maciej         Czupryniak            364: 430
   5 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Koczkodon             378: 438
   6 Robert         Kamiński             - Dariusz        Maciejuk              345: 417
   7 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                379: 340
   8 Krzysztof      Jaworski             - Stanisław      Rydzik                298: 402
   9 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               384: 385
  10 Łukasz         Sornek               - Marek          Reda                  392: 424
  11 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Socha                 493: 287
  12 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Ciejka                420: 368
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Rechowicz             355: 403
  14 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Kister                331: 374
  15 Marek          Syczuk               - Tomasz         Łapka                 482: 278
  16 Bartosz        Morawski             - Edward         Stefaniak             380: 226
  17 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           558: 276
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              384: 402
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        381: 274
  20 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Dębski                473: 362
  21 Dorota         Stachowska           - Marek          Dudkiewicz            451: 404
  22 Marcin         Mroziuk              - Marek          Charytoniuk           333: 313
  23 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 385: 390
  24 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Zawadzki              396: 315
  25 Szymon         Płachta              - Marek          Herzig                414: 371
  26 Piotr          Broda                - Ewa            Kondracka             360: 307
  27 Mariusz        Rostkowski           - Tomasz         Suchanek              299: 439
  28 Adam           Janicki              - Grzegorz       Kurowski              299: 484
  29 Zbigniew       Wietecki             - Justyna        Górka                 363: 389
  30 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Dąbrowski             350: 339
  31 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kraska                282: 404
  32 Sławomir       Zabawa               - Małgorzata     Sulejewska            266: 365
  33 Bartłomiej     Pawlak               - Dorota         Rudzińska             283: 464
  34 Joanna         Ostrowska            - Leszek         Stecuła               308: 410
  35 Piotr          Pietuchowski         - Halina         Roszak                442: 318
  36 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Krzyżewski            332: 308
  37 Sławomir       Wolski               - Marta          Świątkowska           378: 352
  38 Agnieszka      Kozak                - Marek          Roszak                255: 432
  39 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Suchanek              379: 246
  40 Marek          Rogalski             - Urszula        Solarska              420: 286
  41 Waldemar       Czerwoniec           - Grażyna        Wesołowska            463: 271
  42 Marta          Bajorek              - Mateusz        Borsuk                365: 394
  43 Artur          Koszel               - Dariusz        Jarosławski           311: 322
  44 Sylwia         Łada                 - Jacek          Gasik                 353: 414
  45 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Bogusławska           330: 360
  46 Marcin         Radwański            - Mieczysław     Pastuszak             338: 391
  47 Paweł          Maciejczuk           - Jolanta        Chłopińska            405: 328
  48 Ryszard        Korpalski            - Czesław        Grajewski             329: 349
  49 Grzegorz       Pukniel              - Liliana        Dąbrowska             417: 277
  50 Sylwia         Buks                 - Szymon         Dąbrowski             363: 357
  51 Maurycy        Machnio              - Aleksandra     Brzeska               418: 325
  52 Renata         Andracka             - Piotr          Ozimek                466: 172
  53 Radosław       Więch                - Mirosław       Dejna                 413: 174
  54 Marta          Ćwiek                - Izabela        Korzińska             315: 407
  55 Łukasz         Pawlak               - Stanisław      Gasik                 232: 406
  56 Agata          Jagodzińska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jan            Mrozowski             316: 511
   2 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Czupryniak            414: 408
   3 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             420: 377
   4 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             356: 383
   5 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              375: 335
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              488: 318
   7 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              277: 505
   8 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 479: 371
   9 Dominik        Urbacki              - Marcin         Mroziuk               392: 380
  10 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             310: 411
  11 Marek          Syczuk               - Dorota         Stachowska            377: 332
  12 Robert         Kamiński             - Bartosz        Morawski              398: 426
  13 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Socha                 317: 450
  14 Radosław       Jachna               - Łukasz         Sornek                465: 291
  15 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         342: 391
  16 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Płachta               366: 347
  17 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Sporczyk              432: 333
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Jaworski              465: 429
  19 Dawid          Pikul                - Piotr          Broda                 361: 411
  20 Grzegorz       Kurowski             - Mateusz        Borsuk                359: 336
  21 Edward         Stefaniak            - Ireneusz       Moralewicz            377: 369
  22 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wolski                373: 349
  23 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Baranowski            287: 383
  24 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          371: 376
  25 Andrzej        Kraska               - Mariusz        Wrześniewski          345: 305
  26 Ryszard        Dębski               - Marek          Herzig                476: 279
  27 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                353: 327
  28 Tomasz         Łapka                - Leszek         Stecuła               442: 343
  29 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Roszak                394: 360
  30 Małgorzata     Sulejewska           - Juliusz        Czupryniak            427: 408
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        456: 339
  32 Marek          Charytoniuk          - Marek          Rogalski              359: 445
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Kondracka             395: 334
  34 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Deszczyńska           521: 381
  35 Jacek          Gasik                - Mariusz        Rostkowski            361: 303
  36 Adam           Janicki              - Katarzyna      Bogusławska           381: 399
  37 Zbigniew       Wietecki             - Radosław       Więch                 441: 307
  38 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Dąbrowski             251: 409
  39 Jerzy          Matyasik             - Bartłomiej     Pawlak                355: 317
  40 Halina         Roszak               - Marta          Bajorek               320: 321
  41 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Wesołowski            382: 267
  42 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Pukniel               337: 347
  43 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              490: 301
  44 Joanna         Suchanek             - Agnieszka      Kozak                 408: 317
  45 Grażyna        Wesołowska           - Maurycy        Machnio               434: 306
  46 Renata         Andracka             - Artur          Koszel                321: 356
  47 Sylwia         Łada                 - Joanna         Ostrowska             364: 339
  48 Sylwia         Buks                 - Jerzy          Krzyżewski            399: 423
  49 Czesław        Grajewski            - Izabela        Korzińska             376: 323
  50 Liliana        Dąbrowska            - Marcin         Radwański             263: 353
  51 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Brzeska               401: 334
  52 Szymon         Dąbrowski            - Agata          Jagodzińska           322: 228
  53 Marta          Ćwiek                - Piotr          Ozimek                428: 170
  54 Łukasz         Pawlak               - Ryszard        Korpalski             218: 377
  55 Mirosław       Dejna                - Stanisław      Gasik                 147: 575


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Mrozowski             384: 475
   2 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 442: 351
   3 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           394: 374
   4 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                483: 402
   5 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kosz                  363: 517
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Czupryniak            400: 519
   7 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                460: 285
   8 Dariusz        Socha                - Dominik        Urbacki               317: 387
   9 Bartosz        Morawski             - Marek          Syczuk                489: 267
  10 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         309: 347
  11 Piotr          Broda                - Karol          Wyrębkiewicz          291: 448
  12 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Puton                 280: 371
  13 Kazimierz      Merklejn             - Edward         Stefaniak             365: 279
  14 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            512: 291
  15 Jacek          Gasik                - Robert         Kamiński              320: 379
  16 Krzysztof      Jaworski             - Dawid          Adamczyk              330: 465
  17 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Rechowicz             287: 413
  18 Kamil          Kister               - Dorota         Rudzińska             437: 277
  19 Łukasz         Sornek               - Irena          Sołdan                364: 463
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Rybak                 379: 244
  21 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              423: 308
  22 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Jarosławski           430: 372
  23 Marek          Rogalski             - Andrzej        Kraska                420: 356
  24 Szymon         Płachta              - Dawid          Pikul                 382: 324
  25 Justyna        Górka                - Marcin         Mroziuk               392: 374
  26 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Zawadzki              331: 365
  27 Ryszard        Dębski               - Zbigniew       Wietecki              429: 370
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Łapka                 375: 331
  29 Juliusz        Czupryniak           - Ireneusz       Moralewicz            297: 507
  30 Rafał          Dąbrowski            - Joanna         Suchanek              462: 428
  31 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  360: 441
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Roszak                383: 447
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Wrześniewski          365: 372
  34 Leszek         Stecuła              - Marek          Charytoniuk           466: 295
  35 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Deszczyńska           352: 377
  36 Tomasz         Ciejka               - Czesław        Grajewski             373: 349
  37 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Janicki               256: 369
  38 Marek          Herzig               - Grażyna        Wesołowska            332: 360
  39 Marta          Bajorek              - Jerzy          Matyasik              333: 387
  40 Ewa            Kondracka            - Mariusz        Rostkowski            496: 288
  41 Marta          Świątkowska          - Sylwia         Łada                  348: 314
  42 Sławomir       Wolski               - Artur          Koszel                376: 382
  43 Marcin         Radwański            - Mateusz        Borsuk                346: 501
  44 Halina         Roszak               - Marta          Ćwiek                 340: 416
  45 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Więch                 383: 325
  46 Renata         Andracka             - Sławomir       Zabawa                427: 222
  47 Stanisław      Gasik                - Paweł          Maciejczuk            431: 344
  48 Maurycy        Machnio              - Agnieszka      Kozak                 435: 342
  49 Sylwia         Buks                 - Joanna         Ostrowska             286: 434
  50 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              401: 325
  51 Szymon         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             428: 350
  52 Izabela        Korzińska            - Bartłomiej     Pawlak                355: 336
  53 Piotr          Ozimek               - Aleksandra     Brzeska               210: 367
  54 Liliana        Dąbrowska            - Mirosław       Dejna                 409: 137
  55 Łukasz         Pawlak               - Agata          Jagodzińska           261: 268


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Miłosz         Wrzałek               509: 403
   2 Marek          Reda                 - Dariusz        Kosz                  354: 416
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              364: 456
   4 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             477: 421
   5 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             376: 400
   6 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               421: 359
   7 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                439: 386
   8 Dariusz        Puton                - Rafał          Lenartowski           396: 333
   9 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                431: 380
  10 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Kister                407: 360
  11 Dariusz        Socha                - Robert         Kamiński              446: 338
  12 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Adamczyk              384: 456
  13 Radosław       Jachna               - Marek          Syczuk                365: 410
  14 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Koczkodon             420: 306
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Pietuchowski          322: 416
  16 Marek          Rogalski             - Justyna        Górka                 380: 483
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Suchanek              338: 367
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               353: 363
  19 Ryszard        Dębski               - Piotr          Broda                 346: 400
  20 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Bogusławska           327: 297
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Ciejka                389: 482
  22 Adam           Janicki              - Rafał          Dąbrowski             370: 343
  23 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               365: 409
  24 Tomasz         Łapka                - Łukasz         Sornek                445: 270
  25 Marek          Roszak               - Marta          Świątkowska           357: 234
  26 Dariusz        Jarosławski          - Ewa            Kondracka             371: 321
  27 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Jaworski              406: 373
  28 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kroc                  488: 266
  29 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Baranowski            514: 417
  30 Dawid          Pikul                - Jacek          Gasik                 441: 269
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Edward         Stefaniak             465: 271
  32 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Kraska                321: 371
  33 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Rybak                 326: 420
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Artur          Koszel                451: 526
  35 Mirosław       Uglik                - Grażyna        Wesołowska            374: 374
  36 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Wietecki              351: 410
  37 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Dudkiewicz            393: 399
  38 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            356: 459
  39 Marek          Herzig               - Czesław        Grajewski             420: 399
  40 Joanna         Suchanek             - Szymon         Dąbrowski             437: 361
  41 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Charytoniuk           318: 349
  42 Marta          Ćwiek                - Jolanta        Chłopińska            496: 294
  43 Marta          Bajorek              - Renata         Andracka              385: 378
  44 Juliusz        Czupryniak           - Mieczysław     Pastuszak             345: 398
  45 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Rostkowski            373: 281
  46 Stanisław      Gasik                - Sylwia         Łada                  341: 318
  47 Izabela        Korzińska            - Maurycy        Machnio               311: 369
  48 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             361: 410
  49 Halina         Roszak               - Sławomir       Zabawa                306: 407
  50 Sylwia         Buks                 - Bartłomiej     Pawlak                358: 402
  51 Radosław       Więch                - Liliana        Dąbrowska             341: 268
  52 Aleksandra     Brzeska              - Paweł          Maciejczuk            405: 287
  53 Ryszard        Korpalski            - Agata          Jagodzińska           345: 283
  54 Piotr          Ozimek               - Mirosław       Dejna                 266: 202
  55 Łukasz         Pawlak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Skrobosz              359: 487
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  346: 375
   3 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               355: 415
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 428: 319
   5 Dariusz        Puton                - Marek          Reda                  314: 383
   6 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              464: 311
   7 Tomasz         Suchanek             - Kazimierz      Merklejn              403: 341
   8 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Maciejuk              461: 345
   9 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Socha                 410: 275
  10 Justyna        Górka                - Dominik        Urbacki               351: 357
  11 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             281: 303
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Szymczak              423: 357
  13 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               406: 440
  14 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 319: 351
  15 Tomasz         Łapka                - Robert         Kamiński              354: 363
  16 Kamil          Kister               - Marcin         Mroziuk               366: 309
  17 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             375: 453
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              450: 376
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                349: 337
  20 Tomasz         Ciejka               - Adam           Janicki               439: 309
  21 Andrzej        Kraska               - Mateusz        Borsuk                443: 378
  22 Dawid          Pikul                - Dariusz        Jarosławski           464: 278
  23 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Sulejewska            314: 458
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Kwiatkowski           286: 393
  25 Artur          Koszel               - Grzegorz       Koczkodon             330: 404
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Marek          Roszak                433: 257
  27 Mirosław       Uglik                - Ryszard        Dębski                396: 306
  28 Grażyna        Wesołowska           - Dorota         Stachowska            356: 344
  29 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                253: 416
  30 Ireneusz       Moralewicz           - Marta          Ćwiek                 380: 395
  31 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            408: 276
  32 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            329: 371
  33 Maurycy        Machnio              - Małgorzata     Deszczyńska           369: 388
  34 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Gasik                 276: 449
  35 Andrzej        Kroc                 - Ewa            Kondracka             331: 278
  36 Łukasz         Sornek               - Jacek          Gasik                 445: 306
  37 Marta          Świątkowska          - Joanna         Suchanek              441: 375
  38 Edward         Stefaniak            - Marek          Herzig                444: 392
  39 Marek          Charytoniuk          - Jerzy          Matyasik              377: 331
  40 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             375: 342
  41 Mariusz        Wrześniewski         - Mieczysław     Pastuszak             459: 269
  42 Krzysztof      Jaworski             - Sławomir       Wolski                297: 385
  43 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Radwański             368: 278
  44 Radosław       Więch                - Renata         Andracka              323: 360
  45 Agnieszka      Kozak                - Juliusz        Czupryniak            506: 320
  46 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Ostrowska             381: 341
  47 Sławomir       Zabawa               - Jerzy          Krzyżewski            336: 310
  48 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Łada                  388: 335
  49 Jolanta        Chłopińska           - Szymon         Dąbrowski             358: 346
  50 Aleksandra     Brzeska              - Mariusz        Rostkowski            338: 405
  51 Agata          Jagodzińska          - Halina         Roszak                256: 459
  52 Urszula        Solarska             - Piotr          Ozimek                468: 206
  53 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Pawlak                380: 233
  54 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  209: 454
  55 Liliana        Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Jan            Mrozowski             385: 495
   2 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              615: 313
   3 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               483: 325
   4 Maciej         Czupryniak           - Michał         Alabrudziński         352: 501
   5 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             528: 329
   6 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              383: 356
   7 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               313: 587
   8 Dariusz        Puton                - Karol          Wyrębkiewicz          384: 447
   9 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               381: 477
  10 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Broda                 311: 493
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Kazimierz      Merklejn              268: 400
  12 Dariusz        Maciejuk             - Bartosz        Morawski              426: 437
  13 Robert         Kamiński             - Kamil          Kister                387: 358
  14 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 344: 425
  15 Tomasz         Ciejka               - Jakub          Szymczak              417: 284
  16 Dariusz        Socha                - Małgorzata     Sulejewska            397: 347
  17 Andrzej        Kraska               - Marek          Syczuk                367: 466
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          447: 288
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Bogusławska           431: 263
  20 Andrzej        Rechowicz            - Mirosław       Uglik                 316: 463
  21 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              510: 294
  22 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             465: 424
  23 Leszek         Stecuła              - Marta          Ćwiek                 422: 267
  24 Marek          Rogalski             - Adam           Janicki               435: 377
  25 Stanisław      Gasik                - Marek          Dudkiewicz            431: 368
  26 Mateusz        Borsuk               - Edward         Stefaniak             436: 287
  27 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Deszczyńska           206: 420
  28 Dariusz        Jarosławski          - Marcin         Mroziuk               418: 418
  29 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Sornek                485: 335
  30 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kroc                  405: 341
  31 Dorota         Stachowska           - Marek          Charytoniuk           345: 367
  32 Tomasz         Łapka                - Artur          Koszel                355: 321
  33 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Zawadzki              427: 346
  34 Marek          Roszak               - Marta          Bajorek               378: 408
  35 Radosław       Jachna               - Ireneusz       Moralewicz            505: 256
  36 Zbigniew       Wietecki             - Czesław        Grajewski             365: 314
  37 Marek          Herzig               - Mariola        Osajda-Matczak        298: 452
  38 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Suchanek              381: 311
  39 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            361: 371
  40 Sławomir       Wolski               - Jacek          Gasik                 372: 229
  41 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Rudzińska             351: 407
  42 Ewa            Kondracka            - Bartłomiej     Pawlak                329: 379
  43 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Matyasik              382: 344
  44 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Jaworski              287: 502
  45 Mariusz        Rostkowski           - Renata         Andracka              373: 252
  46 Maurycy        Machnio              - Sławomir       Zabawa                386: 359
  47 Radosław       Więch                - Halina         Roszak                325: 378
  48 Marcin         Radwański            - Sylwia         Buks                  337: 275
  49 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            432: 262
  50 Sylwia         Łada                 - Juliusz        Czupryniak            278: 392
  51 Szymon         Dąbrowski            - Liliana        Dąbrowska             369: 279
  52 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              395: 310
  53 Agata          Jagodzińska          - Piotr          Ozimek                286: 192
  54 Mirosław       Dejna                - Łukasz         Pawlak                254: 312
  55 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Dawid          Adamczyk              412: 295
   2 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             416: 443
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  348: 400
   4 Michał         Alabrudziński        - Karol          Wyrębkiewicz          464: 301
   5 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               413: 374
   6 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            366: 453
   7 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 437: 342
   8 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              504: 374
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Morawski              468: 388
  10 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Górka                 460: 305
  11 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           396: 274
  12 Robert         Kamiński             - Dariusz        Puton                 355: 313
  13 Marek          Syczuk               - Dariusz        Socha                 452: 290
  14 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Ciejka                423: 418
  15 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            320: 363
  16 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           439: 347
  17 Marek          Rogalski             - Stanisław      Gasik                 336: 465
  18 Justyna        Górka                - Leszek         Stecuła               278: 344
  19 Mateusz        Borsuk               - Zbigniew       Rybak                 312: 484
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Waldemar       Czerwoniec            367: 436
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kraska                310: 319
  22 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                368: 417
  23 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Wrześniewski          370: 392
  24 Marek          Charytoniuk          - Dariusz        Maciejuk              423: 323
  25 Marta          Bajorek              - Ryszard        Dębski                484: 403
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Rechowicz             379: 385
  27 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Sporczyk              393: 319
  28 Kamil          Kister               - Dariusz        Jarosławski           411: 354
  29 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Łapka                 351: 373
  30 Zbigniew       Wietecki             - Maurycy        Machnio               373: 374
  31 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Ćwiek                 344: 317
  32 Łukasz         Sornek               - Rafał          Wesołowski            366: 441
  33 Edward         Stefaniak            - Dorota         Stachowska            302: 310
  34 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Baranowski            340: 457
  35 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Jaworski              367: 377
  36 Dorota         Rudzińska            - Marta          Świątkowska           300: 410
  37 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Roszak                396: 321
  38 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             382: 317
  39 Adam           Janicki              - Mariusz        Rostkowski            564: 343
  40 Artur          Koszel               - Mariola        Osajda-Matczak        349: 457
  41 Czesław        Grajewski            - Ireneusz       Moralewicz            349: 339
  42 Joanna         Suchanek             - Jolanta        Chłopińska            381: 411
  43 Renata         Andracka             - Marek          Herzig                346: 345
  44 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Kozak                 346: 409
  45 Ewa            Kondracka            - Szymon         Dąbrowski             396: 372
  46 Jacek          Gasik                - Halina         Roszak                420: 235
  47 Sławomir       Zabawa               - Joanna         Ostrowska             410: 341
  48 Marcin         Radwański            - Aleksandra     Brzeska               375: 375
  49 Juliusz        Czupryniak           - Jerzy          Krzyżewski            347: 374
  50 Urszula        Solarska             - Mieczysław     Pastuszak             287: 461
  51 Agata          Jagodzińska          - Radosław       Więch                 238: 325
  52 Sylwia         Buks                 - Liliana        Dąbrowska             361: 334
  53 Paweł          Maciejczuk           - Mirosław       Dejna                 685: 150
  54 Piotr          Ozimek               - Łukasz         Pawlak                210: 313
  55 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Jan            Mrozowski             505: 310
   2 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  396: 425
   3 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         445: 462
   4 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              341: 395
   5 Maciej         Czupryniak           - Robert         Kamiński              377: 407
   6 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Koczkodon             405: 369
   7 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                337: 601
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Suchanek              341: 391
   9 Marek          Syczuk               - Mirosław       Uglik                 372: 430
  10 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             317: 411
  11 Grażyna        Wesołowska           - Dawid          Pikul                 283: 381
  12 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              446: 306
  13 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             425: 242
  14 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Gasik                 542: 332
  15 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Ciejka                392: 413
  16 Kamil          Górka                - Tomasz         Łapka                 385: 362
  17 Dariusz        Socha                - Leszek         Stecuła               284: 335
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kraska                357: 323
  19 Dariusz        Puton                - Radosław       Jachna                370: 393
  20 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               370: 266
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Charytoniuk           420: 361
  22 Rafał          Lenartowski          - Marcin         Mroziuk               378: 309
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Rogalski              379: 393
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           247: 391
  25 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               483: 362
  26 Jakub          Szymczak             - Mateusz        Borsuk                343: 456
  27 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 388: 447
  28 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            324: 416
  29 Ryszard        Dębski               - Piotr          Pietuchowski          344: 388
  30 Łukasz         Baranowski           - Maurycy        Machnio               392: 418
  31 Marta          Świątkowska          - Waldemar       Czerwoniec            429: 379
  32 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Zawadzki              331: 367
  33 Krzysztof      Jaworski             - Katarzyna      Bogusławska           368: 341
  34 Dariusz        Jarosławski          - Sławomir       Wolski                412: 358
  35 Rafał          Dąbrowski            - Edward         Stefaniak             365: 358
  36 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Wietecki              268: 474
  37 Renata         Andracka             - Łukasz         Sornek                307: 322
  38 Artur          Koszel               - Ewa            Kondracka             391: 390
  39 Marek          Roszak               - Bartłomiej     Pawlak                439: 347
  40 Dorota         Rudzińska            - Jacek          Gasik                 304: 402
  41 Mieczysław     Pastuszak            - Jolanta        Chłopińska            363: 414
  42 Jerzy          Krzyżewski           - Ryszard        Korpalski             345: 397
  43 Marta          Ćwiek                - Sławomir       Zabawa                389: 332
  44 Mariusz        Rostkowski           - Andrzej        Kroc                  461: 384
  45 Czesław        Grajewski            - Marcin         Radwański             364: 269
  46 Ireneusz       Moralewicz           - Sylwia         Buks                  351: 352
  47 Radosław       Więch                - Joanna         Suchanek              341: 398
  48 Aleksandra     Brzeska              - Marek          Herzig                352: 399
  49 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Matyasik              379: 338
  50 Joanna         Ostrowska            - Liliana        Dąbrowska             460: 336
  51 Paweł          Maciejczuk           - Agata          Jagodzińska           289: 230
  52 Łukasz         Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            256: 432
  53 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Ozimek                453: 202
  54 Halina         Roszak               - Mirosław       Dejna                 470: 179
  55 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Stanisław      Rydzik                383: 501
   2 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  350: 378
   3 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Adamczyk              398: 376
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              463: 312
   5 Robert         Kamiński             - Dominik        Urbacki               435: 381
   6 Tomasz         Suchanek             - Miłosz         Wrzałek               375: 417
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 390: 347
   8 Dawid          Pikul                - Maciej         Czupryniak            329: 560
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Morawski              362: 449
  10 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               472: 289
  11 Tomasz         Ciejka               - Irena          Sołdan                400: 390
  12 Leszek         Stecuła              - Marek          Syczuk                378: 423
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Kister                356: 370
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           342: 448
  15 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 378: 280
  16 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Wrześniewski          311: 447
  17 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              390: 497
  18 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Puton                 393: 512
  19 Maurycy        Machnio              - Marek          Rogalski              425: 387
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Piotr          Pietuchowski          290: 375
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Świątkowska           475: 241
  22 Dariusz        Socha                - Zbigniew       Rybak                 334: 396
  23 Andrzej        Kraska               - Dorota         Stachowska            357: 400
  24 Stanisław      Gasik                - Marek          Charytoniuk           317: 426
  25 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Zawadzki              443: 310
  26 Tomasz         Łapka                - Marta          Bajorek               448: 310
  27 Justyna        Górka                - Dariusz        Jarosławski           422: 306
  28 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Mroziuk               404: 447
  29 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Szymczak              415: 398
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Dąbrowski             453: 381
  31 Jolanta        Chłopińska           - Adam           Janicki               487: 315
  32 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            345: 406
  33 Marta          Ćwiek                - Łukasz         Baranowski            418: 388
  34 Ryszard        Dębski               - Czesław        Grajewski             359: 348
  35 Waldemar       Czerwoniec           - Artur          Koszel                386: 299
  36 Jacek          Gasik                - Marek          Roszak                351: 391
  37 Mariusz        Rostkowski           - Dariusz        Maciejuk              307: 352
  38 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Sornek                378: 385
  39 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Sporczyk              409: 400
  40 Joanna         Suchanek             - Sławomir       Wolski                327: 366
  41 Ewa            Kondracka            - Paweł          Maciejczuk            364: 356
  42 Marek          Herzig               - Bartłomiej     Pawlak                446: 360
  43 Joanna         Ostrowska            - Renata         Andracka              335: 384
  44 Halina         Roszak               - Agnieszka      Kozak                 361: 457
  45 Mieczysław     Pastuszak            - Dorota         Rudzińska             362: 446
  46 Sławomir       Zabawa               - Szymon         Dąbrowski             347: 312
  47 Juliusz        Czupryniak           - Sylwia         Buks                  375: 341
  48 Marcin         Radwański            - Andrzej        Kroc                  356: 419
  49 Jerzy          Krzyżewski           - Ireneusz       Moralewicz            296: 397
  50 Edward         Stefaniak            - Sylwia         Łada                  372: 286
  51 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Pawlak                450: 231
  52 Agata          Jagodzińska          - Aleksandra     Brzeska               294: 414
  53 Mirosław       Dejna                - Urszula        Solarska              231: 380
  54 Piotr          Ozimek               - Liliana        Dąbrowska             178: 300
  55 Radosław       Więch                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  402: 311
   2 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             524: 331
   3 Robert         Kamiński             - Jan            Mrozowski             352: 479
   4 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         383: 408
   5 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Ciejka                418: 397
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 456: 400
   7 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             431: 325
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              444: 351
   9 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              347: 491
  10 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Kister                354: 336
  11 Dominik        Urbacki              - Marek          Syczuk                394: 430
  12 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 469: 283
  13 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Łapka                 327: 333
  14 Dorota         Stachowska           - Karol          Wyrębkiewicz          313: 391
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Jaworski              399: 329
  16 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Koczkodon             453: 271
  17 Radosław       Jachna               - Justyna        Górka                 363: 450
  18 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                322: 460
  19 Maurycy        Machnio              - Andrzej        Kwiatkowski           347: 401
  20 Marcin         Mroziuk              - Leszek         Stecuła               422: 268
  21 Marek          Charytoniuk          - Kamil          Górka                 367: 375
  22 Zbigniew       Rybak                - Grażyna        Wesołowska            229: 399
  23 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Wietecki              420: 323
  24 Jolanta        Chłopińska           - Mateusz        Borsuk                367: 389
  25 Marek          Rogalski             - Mariola        Osajda-Matczak        413: 393
  26 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Socha                 273: 360
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Gasik                 441: 365
  28 Andrzej        Kraska               - Waldemar       Czerwoniec            312: 450
  29 Marta          Ćwiek                - Ryszard        Dębski                318: 349
  30 Łukasz         Sornek               - Marek          Roszak                319: 391
  31 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Maciejuk              333: 370
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Rechowicz             485: 369
  33 Sławomir       Wolski               - Marta          Bajorek               297: 382
  34 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Bogusławska           419: 413
  35 Czesław        Grajewski            - Rafał          Dąbrowski             373: 467
  36 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            389: 344
  37 Adam           Janicki              - Edward         Stefaniak             387: 327
  38 Agnieszka      Kozak                - Marek          Herzig                267: 443
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Gasik                 422: 254
  40 Renata         Andracka             - Ewa            Kondracka             384: 334
  41 Jakub          Szymczak             - Artur          Koszel                387: 351
  42 Dorota         Rudzińska            - Ryszard        Korpalski             449: 297
  43 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Rostkowski            335: 428
  44 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Zabawa                396: 289
  45 Aleksandra     Brzeska              - Ireneusz       Moralewicz            295: 393
  46 Sylwia         Buks                 - Joanna         Suchanek              251: 408
  47 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              280: 379
  48 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Więch                 342: 321
  49 Sylwia         Łada                 - Halina         Roszak                290: 334
  50 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Pawlak                432: 256
  51 Liliana        Dąbrowska            - Jerzy          Krzyżewski            305: 445
  52 Piotr          Ozimek               - Paweł          Maciejczuk            185: 513
  53 Bartłomiej     Pawlak               - Agata          Jagodzińska           360: 287
  54 Mirosław       Dejna                - Mieczysław     Pastuszak             141: 408
  55 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 17-11-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.67  27710  178
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.05  28995  187
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            154.49  29198  189
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 152.98   7955   52
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             151.11  28711  190
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.37  18646  124
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.74  28958  196
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.61  29226  198
   9 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.95  29244  199
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  12 Dawid Pikul                    Poznań               145.99  28469  195
  13 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.95  28607  196
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.78  28135  193
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               144.73  18960  131
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             144.42  28162  195
  17 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.99  26927  187
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.76  17683  123
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.33  26946  188
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  22 Marek Reda                     Wołomin              142.84  27854  195
  23 Justyna Górka                  Kraków               141.76  27076  191
  24 Kamil Górka                    Kraków               141.68  26069  184
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.64  28328  200
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  27 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  28 Kamil Kister                   Puławy               140.68  28136  200
  29 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.87  26995  193
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              139.77  26836  192
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.75  23897  171
  33 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.52  13254   95
  34 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  35 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.47  25706  187
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.42  20063  146
  38 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.98  27396  200
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.68  22553  165
  41 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             135.88  26632  196
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.79  11406   84
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  45 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  46 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.85  25891  192
  47 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.62  26251  195
  48 Karol Waniek                   Wrocław              134.40  14381  107
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.05  26541  198
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.93   8170   61
  51 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  52 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       133.47  21088  158
  53 Robert Kamiński                Warszawa             133.13  24363  183
  54 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.85   5181   39
  55 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  56 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.51   8083   61
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.31  25139  190
  58 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.07  24300  184
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  61 Janusz Krupiński               Bytom                131.74  12911   98
  62 Agnieszka Krupka               Krosno               131.41  11433   87
  63 Irena Sołdan                   Sopot                131.35  26271  200
  64 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.79  25505  195
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.79   7978   61
  67 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  68 Tomasz Łapka                   Opole                130.22   8464   65
  69 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.22  18751  144
  70 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  71 Piotr Broda                    Sandomierz           129.73  25428  196
  72 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.39  21996  170
  74 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  75 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  76 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.20  20285  157
  77 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  78 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.70  23938  186
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.70  23809  185
  80 Paweł Janaś                    Głogów               128.69  10681   83
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  82 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.52  14908  116
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  84 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  85 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  87 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  89 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  90 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  91 Rafał Wesołowski               Warszawa             126.90  23603  186
  92 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.89  21318  168
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 126.87  23978  189
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.56  24047  190
  96 Tomasz Górka                   Łęczna               126.29   3915   31
  97 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.22  24486  194
  98 Artur Koszel                   Warszawa             126.00   6552   52
  99 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.82   5033   40
 100 Michał Kolaj                   Ostróda              125.80  21009  167
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.68  23251  185
 102 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.64  24500  195
 104 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 105 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 106 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 107 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 108 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 109 Jacek Pietruszka               Kraków               124.91   9618   77
 110 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.88  24102  193
 111 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 112 Robert Głowacki                Łódź                 124.79  13852  111
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.67  24809  199
 114 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  22175  178
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.30  23119  186
 118 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.29  24610  198
 119 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 120 Krzysztof Gibas                Kraków               124.14  18249  147
 121 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.95  23922  193
 123 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 124 Leszek Kacprzyk                Katowice             123.78  10645   86
 125 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 126 Natalia Ogierman               Katowice             123.30  18865  153
 127 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       122.48   9676   79
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 129 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.01  10005   82
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.91  23163  190
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.57  23098  190
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 133 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 134 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 135 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 136 Dariusz Socha                  Warszawa             121.35   4126   34
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 138 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 139 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 142 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 143 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 144 Marek Rogalski                 Warszawa             120.33   6257   52
 145 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 146 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 147 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 148 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.64  18186  152
 149 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.63  19021  159
 150 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 152 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 154 Beata Piotrowska               Łódź                 118.74   7837   66
 155 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.53  22402  189
 156 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 157 Adam Janicki                   Łódź                 118.16  22333  189
 158 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 159 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 160 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 161 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 162 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 163 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 164 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.44  20905  178
 165 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 166 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 167 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 168 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 169 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.87  22089  189
 171 Radosław Więch                 Warszawa             116.79  15650  134
 172 Sławomir Wolski                Wrocław              116.73  22995  197
 173 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 174 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 175 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 176 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 177 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.30  15817  136
 178 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.15   4530   39
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 180 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 181 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.82  20848  180
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.73  12499  108
 183 Przemysław Pawlic              Wrocław              115.60   4971   43
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 186 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.58   9625   84
 187 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 188 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 190 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.17  21921  192
 191 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 192 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.70   5685   50
 193 Marta Świątkowska              Wrocław              113.70  12052  106
 194 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 195 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.56   5905   52
 196 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 199 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.97  12653  112
 200 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 201 Maurycy Machnio                Lipiany              112.79   8459   75
 202 Renata Andracka                Zwola                112.73  20178  179
 203 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 204 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.50  21375  190
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             112.25  13246  118
 207 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.39  21610  194
 208 Walenty Siemaszko              Lipiany              111.20   5449   49
 209 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 210 Halina Roszak                  Poznań               110.80   4543   41
 211 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 212 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.61  15707  142
 214 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 215 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 216 Szymon Dąbrowski               Warszawa             110.58  21894  198
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 218 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 219 Marcin Ceglarek                Kraków               109.94   9345   85
 220 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 221 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 222 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 223 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 224 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 225 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.64  12609  115
 228 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 229 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 231 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.92  17971  165
 232 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 235 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.86  11325  105
 236 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 237 Joanna Suchanek                Wrocław              107.69  15723  146
 238 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 239 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 240 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 241 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 242 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.95   4064   38
 243 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 245 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.47  20868  196
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.27  21042  198
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 249 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 250 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 251 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 252 Robert Wagner                  Wrocław              105.70   3911   37
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 254 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.48   8333   79
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 256 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 257 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 258 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.97  18402  177
 259 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 260 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.55  10973  107
 262 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.49  13324  130
 263 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 265 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 266 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 267 Anna Arana                     Warszawa             100.90  13722  136
 268 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 269 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.55   6033   60
 270 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.48  10349  103
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 272 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 273 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 274 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 275 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.80  10067  104
 276 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.87   5944   62
 278 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 279 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 281 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              94.27  15460  164
 283 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 284 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 285 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 286 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 287 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 289 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 290 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 292 Andrzej Klich                  Jaworzno              85.19   9967  117
 293 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 294 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 295 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.86   6025   71
 296 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 297 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 298 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 299 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 300 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 301 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 302 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 303 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 305 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 306 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 307 Mirosław Dejna                 Sampława              60.38  11713  194




Poczekalnia na dzień 17-11-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Maciej Czupryniak              Milanówek            156.67   4230   27
   8 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  13 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  16 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  18 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  19 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  20 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  21 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.21   3317   24
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  24 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  25 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  26 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  27 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  30 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  32 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.21   2885   24
  33 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  34 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  35 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  36 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  37 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  38 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  39 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  40 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  41 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  42 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  43 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  44 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  45 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  46 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  47 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  48 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  49 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    105.33   2528   24
  50 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  51 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  52 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  53 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  54 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  55 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  56 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  57 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  58 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  59 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  60 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  61 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  62 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  64 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  65 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  66 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  67 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  68 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  69 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  70 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  71 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  72 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  73 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  74 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  75 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  76 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  77 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  79 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  80 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  81 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  82 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  83 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  84 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  85 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  86 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  87 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  88 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  89 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  90 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  91 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  92 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  93 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  94 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  95 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  96 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  97 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  98 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  99 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 100 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 101 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 102 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 104 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 105 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 106 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 107 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 108 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 109 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 110 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 111 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 112 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 113 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 114 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 115 Agata Jagodzińska              Warszawa              78.29   1096   14
 116 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 117 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 118 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 119 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 120 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 121 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 122 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 123 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              111.46   1449   13
 125 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 126 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 127 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 128 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 129 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 130 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 131 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 132 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 133 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 134 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 135 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 136 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 137 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 138 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 139 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 140 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 141 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 142 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 143 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 144 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 145 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 146 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 147 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 149 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 150 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 151 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 152 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 153 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 154 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 155 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 156 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 157 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 158 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 159 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 160 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 161 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 162 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 166 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 167 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 168 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 170 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 171 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 172 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.67   1280   12
 173 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 174 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 175 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 176 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 177 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 178 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 179 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 180 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 181 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 182 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 183 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 184 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 185 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 186 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 187 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 188 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 194 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 195 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 196 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 197 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 198 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 199 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 200 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 210 Marcin Stachowski              Wydartowo I           92.67   1112   12
 211 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 212 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 213 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 214 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 215 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 216 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 224 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 225 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 226 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 228 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 238 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 243 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 244 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 245 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 249 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 250 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 251 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 252 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 253 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 254 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 255 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 256 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 257 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 258 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 259 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 260 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 261 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 262 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 263 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 264 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 265 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 266 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 267 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 272 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 273 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 274 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 275 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 276 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 277 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 278 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 279 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 280 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 281 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 282 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 283 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 284 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 285 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 286 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 287 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 288 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 289 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 290 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 299 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 300 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 301 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 302 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 303 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 304 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 305 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 306 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 307 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 308 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 309 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 310 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 311 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 312 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 313 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 314 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 315 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 316 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 317 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 318 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 319 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 320 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 321 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 322 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 323 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 324 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 325 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 326 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 327 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 328 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 329 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 330 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 331 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 332 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 333 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 334 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 335 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 336 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 337 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 338 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 339 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 340 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 341 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 342 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 343 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 344 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 345 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 346 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 347 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 348 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 349 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 350 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 351 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 352 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 353 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 354 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 355 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 356 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 357 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 358 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 359 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 360 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 361 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 362 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 363 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 364 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 365 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 366 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie