Sulęcin11
listopada
Sulęcin 11-12 listopada XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Warszawa19
listopada
Warszawa 19-20 listopada XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Warszawa19
listopada
Warszawa 19-20 listopada Turniej Towarzyszący XIX Mistrzostw Polski
Mirosław Uglik nowym Mistrzem Polski. Całe podium dla Warszawy.19 - 20 listopada 2011 — XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)Warszawa, 19 - 20 listopada 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Mirosław Uglik nowym Mistrzem Polski. Całe podium dla Warszawy.Już po raz 19 rozegrano Mistrzostwa Polski w Scrabble. W tegorocznej formule w fazie finałowej wzięło udział dwunastu zawodników, którzy zawdzięczaja swój udział udanym eliminacjom w Wałczu. Wszyscy grali w jednej grupie systemem "każdy z każdym". Wśród wspomnianej dwunastki Stanisław Rydzik z Warszawy do siódmej rundy gromił wszystkich swoich przeciwników. W ósmej partii "Rydzu" spotkał się z Mirosławem Uglikiem, również z Warszawy, i na własne życzenie przegrał wygraną grę. W dziewiątej rundzie Stasiu w pojedynku z Grzegorzem Kurowskim znowu popełnił błąd w końcówce i przegrał drugą grę w fazie grupowej.

Ci trzej zawodnicy przeszli do dalszej rozgrywki walcząc o medale. "Czwartym do brydża" był Dawid Adamczyk z Wodzisławia Śląskiego. O Mistrzostwo walczył Rydzu z Mirkiem Uglikiem a o trzecie miejsce Grzegorz Kurowski z Dawidem Adamczykiem. Staszek założył przed finałem koszulkę "Gościu 1" i zwyciężył pierwszą rozgrywkę.

Jednak następne trzy partie należały do Mirasa i to on został nowym mistrzem Polski.

W walce o trzecie miejsce lepszym okazał się Grzegorz Kurowski zwyciężając 2 : 1 .

Gratulacje dla Mistrza i pozostałych medalistów.

A już za rok zapraszamy na jubileuszowe XX mistrzostwa.
relacja: Andrzej Gostomski
1 runda fazy finałowej XIX MP - Stanisław Rydzik : Kamil Górka
2 runda fazy finałowej XIX MP - Marek Herzig : Michał Alabrudziński
3 runda fazy finałowej XIX MP - Rafał Lenartowski : Szymon Płachta
4 runda fazy finałowej XIX MP - Grzegorz Kurowski : Tomasz Zwoliński
5 runda fazy finałowej XIX MP - Mirosław Uglik : Rafał Lenartowski
6 runda fazy finałowej XIX MP - Kamil Górka : Miłosz Wrzałek
7 runda fazy finałowej XIX MP - Dawid Adamczyk : Radosław Jachna
8 runda fazy finałowej XIX MP - Mirosław Uglik : Stanisław Rydzik
9 runda fazy finałowej XIX MP - Kamil Górka : Dawid Adamczyk
10 runda fazy finałowej XIX MP - Mirosław Uglik : Michał Alabrudziński
11 runda fazy finałowej XIX MP - Grzegorz Kurowski : Marek Herzig
1 partia finałowa XIX MP - Stanisław Rydzik : Mirosław Uglik
2 partia finałowa XIX MP - Mirosław Uglik : Stanisław Rydzik
3 partia finałowa XIX MP - Stanisław Rydzik : Mirosław Uglik
4 partia finałowa XIX MP - Mirosław Uglik : Stanisław Rydzik
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XVIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)


Rodzaj turniejuzamknięty
Sposób rozgrywaniaFaza finałowa:
- liczba rund: 11
- system: każdy z każdym

Finały XIX Mistrzostw Polski:
Pojedynek o tytuł MP
- Zawodnicy, którzy w fazie finałowej zajęli pierwsze i drugie miejsce rozgrywają pojedynek w systemie "lepszy z pięciu partii"

Pojedynek o III miejsce
- Zawodnicy, którzy w fazie finałowej zajęli trzecie i czwarte miejsce rozgrywają pojedynek w systemie "lepszy z trzech partii"

Szczegóły systemu rozgrywek w Regulaminie XIX Mistrzostw Polski
Miejsce rozgrywekCentrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
www.cpk.art.pl
mapa
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 19 listopada (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 20 listopada (3 rundy + finały)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— rozdanie nagród i zakończenie turnieju — godzina uzależniona od czasu trwania pojedynku finałowego
DojazdKomunikacją miejską (3, 26, 28, 102, 135, 311) do przystanku "Międzyborska"
Wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy dostępne na stronie jakdojade.pl
mapa
WyżywienieObiad we własnym zakresie — w okolicy wiele barów i restauracji

Polecamy w najbliższej okolicy:
Kawiarnia Vena (w budynku CPK) — domowe obiady w przystępnych cenach
Knajpa Sami Swoi
Noodle w Pudle
liczne bary chińskie i tureckie przy rondzie Waszyngtona
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:
Dom Studenta UW nr 3 — ul. Kickiego 9 (ok. 600 m od miejsca rozgrywek) — pokoje 2 i 3 osobowe — cena 30 zł/osoba — rezerwacja: goscinne.ds3@uw.edu.pl lub (22) 810 09 85 (w godz. 9-15)
Hostel Krokodyl — Czapelska 24 (około 1,5 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 2-8 osobowe — cena od 45 zł/osoba — rezerwacja: formularz lub (22) 810 11 18
Hotel Feliks — Omulewska 24 (około 2 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1 i 2 osobowe — cena od 159 zł/pokój — rezerwacja: formularz lub (22) 463 63 63 (w godz. 8-18)
Hotel Relax — Dudziarska 1a (około 4 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1-4 osobowe — cena od 30 zł za osobę — rezerwacja 22 473 11 91 lub 22 473 11 30

Trochę dalej od miejsca gry, ale szczególnie polecamy (dojazd tramwajem ok. 15 min):
Hotel Smolna 30 — Smolna 30 — cena od 20 zł za osobę — rezerwacja formularz
Europejski Dom Spotkań Młodzieży — Długa 18/20 — cena od 50 zł za osobę — rezerwacja formularz

Inne noclegi w Warszawie
NagrodyI miejsce: złoty medal, tytuł Mistrza Polski 2011, 2 500 zł
II miejsce: srebrny medal, tytuł I Wicemistrza Polski 2011, 1 000 zł
III miejsce: brązowy medal, tytuł II Wicemistrza Polski 2011, 500 zł
IV miejsce: tytuł III wicemistrza Polski 2011, 200 zł
V-XII miejsce: po 100 zł

Uwaga! Organizator może zmienić wysokość nagród na korzyść uczestników.
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble


Rozstawienie do poszczególnych rund w fazie finałowej:


I
Mirosław Uglik - Dawid Adamczyk
Michał Alabrudziński - Grzegorz Kurowski
Szymon Płachta - Tomasz Zwoliński
Stanisław Rydzik - Kamil Górka
Miłosz Wrzałek - Rafał Lenartowski
Marek Herzig - Radosław Jachna



II
Dawid Adamczyk - Szymon Płachta
Marek Herzig - Michał Alabrudziński
Tomasz Zwoliński - Miłosz Wrzałek
Kamil Górka - Mirosław Uglik
Rafał Lenartowski - Grzegorz Kurowski
Radosław Jachna - Stanisław Rydzik



III
Dawid Adamczyk - Stanisław Rydzik
Radosław Jachna - Michał Alabrudziński
Tomasz Zwoliński - Mirosław Uglik
Kamil Górka - Marek Herzig
Rafał Lenartowski - Szymon Płachta
Grzegorz Kurowski - Miłosz Wrzałek



IV
Miłosz Wrzałek - Dawid Adamczyk
Michał Alabrudziński - Rafał Lenartowski
Grzegorz Kurowski - Tomasz Zwoliński
Szymon Płachta - Kamil Górka
Mirosław Uglik - Radosław Jachna
Stanisław Rydzik - Marek Herzig



V
Marek Herzig - Dawid Adamczyk
Michał Alabrudziński - Miłosz Wrzałek
Stanisław Rydzik - Tomasz Zwoliński
Radosław Jachna - Kamil Górka
Mirosław Uglik - Rafał Lenartowski
Szymon Płachta - Grzegorz Kurowski



VI
Dawid Adamczyk - Grzegorz Kurowski
Stanisław Rydzik - Michał Alabrudziński
Tomasz Zwoliński - Rafał Lenartowski
Kamil Górka - Miłosz Wrzałek
Radosław Jachna - Szymon Płachta
Marek Herzig - Mirosław Uglik



VII
Dawid Adamczyk - Radosław Jachna
Kamil Górka - Michał Alabrudziński
Tomasz Zwoliński - Marek Herzig
Rafał Lenartowski - Stanisław Rydzik
Grzegorz Kurowski - Mirosław Uglik
Miłosz Wrzałek - Szymon Płachta



VIII
Rafał Lenartowski - Dawid Adamczyk
Michał Alabrudziński - Tomasz Zwoliński
Grzegorz Kurowski - Kamil Górka
Miłosz Wrzałek - Radosław Jachna
Szymon Płachta - Marek Herzig
Mirosław Uglik - Stanisław Rydzik



IX
Kamil Górka - Dawid Adamczyk
Michał Alabrudziński - Szymon Płachta
Radosław Jachna - Tomasz Zwoliński
Marek Herzig - Rafał Lenartowski
Stanisław Rydzik - Grzegorz Kurowski
Mirosław Uglik - Miłosz Wrzałek



X
Dawid Adamczyk - Tomasz Zwoliński
Mirosław Uglik - Michał Alabrudziński
Kamil Górka - Rafał Lenartowski
Radosław Jachna - Grzegorz Kurowski
Marek Herzig - Miłosz Wrzałek
Stanisław Rydzik - Szymon Płachta



XI
Dawid Adamczyk - Michał Alabrudziński
Tomasz Zwoliński - Kamil Górka
Rafał Lenartowski - Radosław Jachna
Grzegorz Kurowski - Marek Herzig
Miłosz Wrzałek - Stanisław Rydzik
Szymon Płachta - Mirosław Uglik
Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Polski finał

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.03      3.0     1656      712       79
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               152.54      1.0     1577      460      -79



==========================================================================================================


Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Polski mecz o 3 miejsce

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.66      2.0     1282      488      243
  2 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.46      1.0     1039      364     -243



==========================================================================================================


Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Polski w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               152.54      9.0     4715     1920      659
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.03      8.0     4525     1833      557

  3 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.66      6.0     4433     1635      549
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.46      6.0     4355     1627      -19

  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.96      6.0     4266     1622      144
  6 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    137.52      6.0     4100     1635     -201
  7 Kamil           Górka                Kraków                 152.24      5.5     4285     1571       56
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.50      5.0     3948     1527     -421
  9 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 149.81      4.0     3989     1423     -119
 10 Szymon          Płachta              Warszawa               133.50      4.0     3879     1439     -340
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.47      3.5     3871     1383     -572
 12 Radosław        Jachna               Łódź                   134.64      3.0     4082     1338     -293
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Polski finał



	Stanisław Rydzik 152.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Uglik                 140.03 +  453: 377  190
    2     1 Mirosław       Uglik                 140.03 -  428: 477   90
    3     1 Mirosław       Uglik                 140.03 -  379: 451   90
    4     1 Mirosław       Uglik                 140.03 -  317: 351   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     460  /  4 115.00




	Mirosław Uglik 140.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                152.54 -  377: 453  103
    2     1 Stanisław      Rydzik                152.54 +  477: 428  203
    3     1 Stanisław      Rydzik                152.54 +  451: 379  203
    4     1 Stanisław      Rydzik                152.54 +  351: 317  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  4 178.00



========================================================================================



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Polski mecz o 3 miejsce



	Dawid Adamczyk 146.46 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  313: 405   88
    2     1 Grzegorz       Kurowski              137.66 +  378: 375  188
    3     1 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  348: 502   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     364  /  3 121.33




	Grzegorz Kurowski 137.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  405: 313  196
    2     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  375: 378   96
    3     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  502: 348  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  3 162.67



========================================================================================



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Polski w Scrabble



	Stanisław Rydzik 152.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 152.24 +  422: 350  202
    2     6 Radosław       Jachna                134.64 +  475: 328  185
    3     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  426: 354  196
    4     6 Marek          Herzig                137.52 +  472: 356  188
    5     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  420: 389  190
    6     2 Michał         Alabrudziński         150.96 +  452: 341  201
    7     4 Rafał          Lenartowski           149.81 +  429: 357  200
    8     6 Mirosław       Uglik                 140.03 -  426: 454   90
    9     5 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  418: 421   88
   10     6 Szymon         Płachta               133.50 +  362: 346  184
   11     5 Miłosz         Wrzałek               145.50 +  413: 360  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 11 174.55




	Kamil Górka 152.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                152.54 -  350: 422  103
    2     4 Mirosław       Uglik                 140.03 +  419: 330  190
    3     4 Marek          Herzig                137.52 -  320: 374   88
    4     4 Szymon         Płachta               133.50 -  387: 406   84
    5     4 Radosław       Jachna                134.64 +  373: 343  185
    6     4 Miłosz         Wrzałek               145.50 +  406: 376  196
    7     2 Michał         Alabrudziński         150.96 -  394: 421  101
    8     3 Grzegorz       Kurowski              137.66 +  409: 408  188
    9     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  487: 361  196
   10     3 Rafał          Lenartowski           149.81 -  387: 435  100
   11     2 Tomasz         Zwoliński             140.47 =  353: 353  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 11 142.82




	Michał Alabrudziński 150.96 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              137.66 +  425: 329  188
    2     2 Marek          Herzig                137.52 -  376: 380   88
    3     2 Radosław       Jachna                134.64 +  416: 380  185
    4     2 Rafał          Lenartowski           149.81 +  339: 323  200
    5     2 Miłosz         Wrzałek               145.50 -  342: 391   96
    6     2 Stanisław      Rydzik                152.54 -  341: 452  103
    7     2 Kamil          Górka                 152.24 +  421: 394  202
    8     2 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  376: 360  190
    9     2 Szymon         Płachta               133.50 -  357: 374   84
   10     2 Mirosław       Uglik                 140.03 +  475: 296  190
   11     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  398: 443   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 11 147.45




	Rafał Lenartowski 149.81 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               145.50 -  368: 403   96
    2     5 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  306: 372   88
    3     5 Szymon         Płachta               133.50 +  394: 309  184
    4     2 Michał         Alabrudziński         150.96 -  323: 339  101
    5     5 Mirosław       Uglik                 140.03 -  314: 429   90
    6     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  311: 382   90
    7     4 Stanisław      Rydzik                152.54 -  357: 429  103
    8     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  359: 372   96
    9     4 Marek          Herzig                137.52 +  376: 282  188
   10     3 Kamil          Górka                 152.24 +  435: 387  202
   11     3 Radosław       Jachna                134.64 +  446: 404  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 11 129.36




	Dawid Adamczyk 146.46 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Uglik                 140.03 -  311: 434   90
    2     1 Szymon         Płachta               133.50 +  418: 311  184
    3     1 Stanisław      Rydzik                152.54 -  354: 426  103
    4     1 Miłosz         Wrzałek               145.50 +  401: 361  196
    5     1 Marek          Herzig                137.52 -  429: 483   88
    6     1 Grzegorz       Kurowski              137.66 +  474: 422  188
    7     1 Radosław       Jachna                134.64 +  388: 285  185
    8     1 Rafał          Lenartowski           149.81 +  372: 359  200
    9     1 Kamil          Górka                 152.24 -  361: 487  102
   10     1 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  404: 408   90
   11     1 Michał         Alabrudziński         150.96 +  443: 398  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 11 147.91




	Miłosz Wrzałek 145.50 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           149.81 +  403: 368  200
    2     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  367: 273  190
    3     6 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  256: 468   88
    4     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  361: 401   96
    5     2 Michał         Alabrudziński         150.96 +  391: 342  201
    6     4 Kamil          Górka                 152.24 -  376: 406  102
    7     6 Szymon         Płachta               133.50 +  394: 366  184
    8     4 Radosław       Jachna                134.64 +  401: 355  185
    9     6 Mirosław       Uglik                 140.03 -  320: 521   90
   10     5 Marek          Herzig                137.52 -  319: 456   88
   11     5 Stanisław      Rydzik                152.54 -  360: 413  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 11 138.82




	Tomasz Zwoliński 140.47 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Płachta               133.50 -  322: 376   84
    2     3 Miłosz         Wrzałek               145.50 -  273: 367   96
    3     3 Mirosław       Uglik                 140.03 -  349: 531   90
    4     3 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  245: 496   88
    5     3 Stanisław      Rydzik                152.54 -  389: 420  103
    6     3 Rafał          Lenartowski           149.81 +  382: 311  200
    7     3 Marek          Herzig                137.52 +  457: 290  188
    8     2 Michał         Alabrudziński         150.96 -  360: 376  101
    9     3 Radosław       Jachna                134.64 -  333: 519   85
   10     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  408: 404  196
   11     2 Kamil          Górka                 152.24 =  353: 353  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 11 125.73




	Mirosław Uglik 140.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  434: 311  196
    2     4 Kamil          Górka                 152.24 -  330: 419  102
    3     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  531: 349  190
    4     5 Radosław       Jachna                134.64 -  385: 412   85
    5     5 Rafał          Lenartowski           149.81 +  429: 314  200
    6     6 Marek          Herzig                137.52 +  359: 347  188
    7     5 Grzegorz       Kurowski              137.66 +  406: 307  188
    8     6 Stanisław      Rydzik                152.54 +  454: 426  203
    9     6 Miłosz         Wrzałek               145.50 +  521: 320  196
   10     2 Michał         Alabrudziński         150.96 -  296: 475  101
   11     6 Szymon         Płachta               133.50 +  380: 288  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 11 166.64




	Grzegorz Kurowski 137.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         150.96 -  329: 425  101
    2     5 Rafał          Lenartowski           149.81 +  372: 306  200
    3     6 Miłosz         Wrzałek               145.50 +  468: 256  196
    4     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  496: 245  190
    5     6 Szymon         Płachta               133.50 -  353: 358   84
    6     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  422: 474   96
    7     5 Mirosław       Uglik                 140.03 -  307: 406   90
    8     3 Kamil          Górka                 152.24 -  408: 409  102
    9     5 Stanisław      Rydzik                152.54 +  421: 418  203
   10     4 Radosław       Jachna                134.64 +  348: 322  185
   11     4 Marek          Herzig                137.52 +  509: 265  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 11 148.64




	Marek Herzig 137.52 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Jachna                134.64 +  427: 322  185
    2     2 Michał         Alabrudziński         150.96 +  380: 376  201
    3     4 Kamil          Górka                 152.24 +  374: 320  202
    4     6 Stanisław      Rydzik                152.54 -  356: 472  103
    5     1 Dawid          Adamczyk              146.46 +  483: 429  196
    6     6 Mirosław       Uglik                 140.03 -  347: 359   90
    7     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 -  290: 457   90
    8     5 Szymon         Płachta               133.50 +  440: 362  184
    9     4 Rafał          Lenartowski           149.81 -  282: 376  100
   10     5 Miłosz         Wrzałek               145.50 +  456: 319  196
   11     4 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  265: 509   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 11 148.64




	Radosław Jachna 134.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Herzig                137.52 -  322: 427   88
    2     6 Stanisław      Rydzik                152.54 -  328: 475  103
    3     2 Michał         Alabrudziński         150.96 -  380: 416  101
    4     5 Mirosław       Uglik                 140.03 +  412: 385  190
    5     4 Kamil          Górka                 152.24 -  343: 373  102
    6     5 Szymon         Płachta               133.50 +  412: 383  184
    7     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  285: 388   96
    8     4 Miłosz         Wrzałek               145.50 -  355: 401   96
    9     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  519: 333  190
   10     4 Grzegorz       Kurowski              137.66 -  322: 348   88
   11     3 Rafał          Lenartowski           149.81 -  404: 446  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 11 121.64




	Szymon Płachta 133.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.47 +  376: 322  190
    2     1 Dawid          Adamczyk              146.46 -  311: 418   96
    3     5 Rafał          Lenartowski           149.81 -  309: 394  100
    4     4 Kamil          Górka                 152.24 +  406: 387  202
    5     6 Grzegorz       Kurowski              137.66 +  358: 353  188
    6     5 Radosław       Jachna                134.64 -  383: 412   85
    7     6 Miłosz         Wrzałek               145.50 -  366: 394   96
    8     5 Marek          Herzig                137.52 -  362: 440   88
    9     2 Michał         Alabrudziński         150.96 +  374: 357  201
   10     6 Stanisław      Rydzik                152.54 -  346: 362  103
   11     6 Mirosław       Uglik                 140.03 -  288: 380   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 11 130.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Polski finał



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 453: 377


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                477: 428


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 379: 451


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                351: 317


========================================================================================


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Polski mecz o 3 miejsce



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Adamczyk              405: 313


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kurowski              378: 375


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Adamczyk              502: 348


========================================================================================


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Polski w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dawid          Adamczyk              434: 311
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              425: 329
   3 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             376: 322
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 422: 350
   5 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           403: 368
   6 Marek          Herzig               - Radosław       Jachna                427: 322


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Płachta               418: 311
   2 Marek          Herzig               - Michał         Alabrudziński         380: 376
   3 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               273: 367
   4 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 419: 330
   5 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              306: 372
   6 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                328: 475


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                354: 426
   2 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         380: 416
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 349: 531
   4 Kamil          Górka                - Marek          Herzig                320: 374
   5 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               394: 309
   6 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               468: 256


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Adamczyk              361: 401
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           339: 323
   3 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             496: 245
   4 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 406: 387
   5 Mirosław       Uglik                - Radosław       Jachna                385: 412
   6 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                472: 356


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Dawid          Adamczyk              483: 429
   2 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               342: 391
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             420: 389
   4 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 343: 373
   5 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           429: 314
   6 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              358: 353


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kurowski              474: 422
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         452: 341
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           382: 311
   4 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               406: 376
   5 Radosław       Jachna               - Szymon         Płachta               412: 383
   6 Marek          Herzig               - Mirosław       Uglik                 347: 359


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Radosław       Jachna                388: 285
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         394: 421
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Herzig                457: 290
   4 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                357: 429
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 307: 406
   6 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               394: 366


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Adamczyk              359: 372
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             376: 360
   3 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 408: 409
   4 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                401: 355
   5 Szymon         Płachta              - Marek          Herzig                362: 440
   6 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                454: 426


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              487: 361
   2 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               357: 374
   3 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             519: 333
   4 Marek          Herzig               - Rafał          Lenartowski           282: 376
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              418: 421
   6 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               521: 320


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             404: 408
   2 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         296: 475
   3 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           387: 435
   4 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              322: 348
   5 Marek          Herzig               - Miłosz         Wrzałek               456: 319
   6 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               362: 346


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         443: 398
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 353: 353
   3 Rafał          Lenartowski          - Radosław       Jachna                446: 404
   4 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Herzig                509: 265
   5 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                360: 413
   6 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 288: 380
Lista rankingowa na dzień 10-12-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             153.01  30295  198
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.49  28210  185
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.51  26363  174
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.77  30154  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              150.09  28818  192
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.69  29738  200
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.92  28549  193
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  29201  198
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.48  28418  194
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.43  28554  195
  12 Justyna Górka                  Kraków               146.11  29076  199
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.13  28881  199
  14 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.69  14035   97
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.59  26315  182
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  17 Marek Reda                     Wołomin              142.93  27156  190
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.84  28568  200
  19 Dawid Pikul                    Poznań               142.73  27690  194
  20 Bogusław Szyszka               Oława                142.69  22259  156
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  22 Michał Makowski                Warszawa             141.39   9756   69
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             141.30  27977  198
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.62  26668  191
  30 Kamil Kister                   Puławy               139.14  26994  194
  31 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  32 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.24  23225  168
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.06  12840   93
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.96  26626  193
  37 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  39 Radosław Jachna                Łódź                 137.10  24130  176
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 136.62  21449  157
  41 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.35   4227   31
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.32   9679   71
  43 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.66  24011  177
  45 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.33  25657  191
  46 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.02   8175   61
  48 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  49 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  50 Karol Waniek                   Wrocław              133.72  19256  144
  51 Adam Szukalski                 Coventry             133.58  16430  123
  52 Dominik Piasecki               Słupsk               133.42   4803   36
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.18  25970  195
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               132.93  19275  145
  56 Paweł Janaś                    Głogów               132.59  15248  115
  57 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  58 Dominik Urbacki                Pruszków             132.39  17476  132
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.28  21958  166
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.06  25223  191
  61 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  62 Irena Sołdan                   Rumia                131.87  25187  191
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  64 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.64  25011  190
  65 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.16  25052  191
  68 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  69 Michał Kolaj                   Ostróda              130.16  24601  189
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  71 Janusz Krupiński               Bytom                129.52  12952  100
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.42  17083  132
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            129.29  18877  146
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Marek Roszak                   Poznań               129.22  12922  100
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  79 Tomasz Łapka                   Opole                127.82  15978  125
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.78  25429  199
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.63  24505  192
  84 Andrzej Rakoczy                Kraków               127.39   9172   72
  85 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  86 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       127.25  25196  198
  87 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.14  25427  200
  88 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.08  24400  192
  89 Alicja Kosińska                Szczecin             127.01  10034   79
  90 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           126.91  25256  199
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.73  19643  155
  93 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
  94 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               126.24  11362   90
  96 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.24   4671   37
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.76  23642  188
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
 101 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
 102 Maciej Perzyński               Piła                 125.33   8773   70
 103 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.08  24765  198
 104 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 105 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 106 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.55  18683  150
 107 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.53  24533  197
 108 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.44  19662  158
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.43  15056  121
 110 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 111 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 114 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 115 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.64   7913   64
 116 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.62  24477  198
 117 Leszek Stecuła                 Bytom                123.44  11727   95
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.44  22466  182
 119 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 120 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.02  13655  111
 121 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 123 Magdalena Kublik               Warszawa             122.67  23920  195
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.66  23674  193
 125 Grzegorz Łukasik               Konojady             122.49  15189  124
 126 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 128 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 130 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 131 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 132 Krzysztof Gibas                Kraków               121.83  11939   98
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.68   9369   77
 134 Łukasz Baranowski              Reda                 121.58  23465  193
 135 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 136 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 137 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.37  23668  195
 138 Paweł Morga                    Warszawa             120.79   4711   39
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 142 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.82  11982  100
 143 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.80  17491  146
 144 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 145 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.73  15804  132
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 148 Bogusław Książek               Szczecin             119.33  18257  153
 149 Adam Jurkowski                 Knurów               119.28   9423   79
 150 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.91  22474  189
 151 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.90  17479  147
 152 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.82  23052  194
 153 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 154 Paulina Mech                   Kraków               118.80  21027  177
 155 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 156 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 157 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 158 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.14  23391  198
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 160 Anita Bruska                   Gdynia               117.84  13669  116
 161 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.73  21426  182
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Natalia Ogierman               Katowice             117.42  17848  152
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 167 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.09  16627  142
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 171 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 173 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 174 Renata Andracka                Zwola                116.24  22666  195
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 176 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 177 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 178 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.10   4760   41
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.93   8231   71
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 182 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 183 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.48  15244  132
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.47  14087  122
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Beata Piotrowska               Łódź                 115.34  16147  140
 188 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.30  22484  195
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 190 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.27  12795  111
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 192 Halina Roszak                  Poznań               115.24   6338   55
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.08  22210  193
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 195 Monika Sadurska                Warszawa             114.70   6538   57
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.48  19691  172
 197 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 198 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.35   8576   75
 199 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 200 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.02  11630  102
 201 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 202 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 203 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.83  15708  138
 204 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 205 Joanna Suchanek                Wrocław              113.68  21940  193
 206 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 207 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.72  22544  200
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              111.77  21012  188
 213 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 214 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 215 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Radosław Więch                 Warszawa             111.41  19943  179
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.14  13892  125
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 221 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.23   8929   81
 222 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.19  20937  190
 224 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 226 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 227 Paweł Subocz                   Szczecin             110.00   3960   36
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 229 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.27   8086   74
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 232 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  21585  198
 233 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.68  21084  194
 234 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 236 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  19140  177
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 238 Marta Sztajnert                Wisła                107.93  10469   97
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             107.83  10352   96
 240 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.82  20810  193
 241 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               107.65  13671  127
 242 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.14  10928  102
 244 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.91   8553   80
 245 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 246 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 247 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 248 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21176  199
 249 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.28   5633   53
 250 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 251 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 253 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 254 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 255 Urszula Solarska               Łódź                 105.73  20300  192
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 257 Anna Arana                     Warszawa             105.12  17661  168
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.88   4195   40
 259 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 260 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 261 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 262 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 263 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 264 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 265 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 267 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 269 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.94   7103   69
 270 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.77   4830   47
 271 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 272 Maria Pokorska                 Warszawa             102.14   7150   70
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 276 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.33  17429  172
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 281 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 282 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 284 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 285 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 286 Krzysztof Zawadzki             Sampława              99.59  19221  193
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.50  15622  157
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 289 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 290 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 291 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18479  191
 294 Marek Szczepanik               Reda                  96.62   3768   39
 295 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.44   9162   95
 296 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 297 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 298 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 299 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 300 Anna Lenartowska               Gdynia                92.94   6692   72
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 303 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 304 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 305 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.89   8635   95
 306 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.86   9086  100
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 308 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 309 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 310 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 311 Aleksandra Brzeska             Warszawa              89.98   5129   57
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 313 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 314 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.94   4749   54
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.57   8744  101
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 317 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 318 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 323 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 324 Adam Kędzior                   Lublin                81.08   3892   48
 325 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 326 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 327 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              60.25  11267  187
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 10-12-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               132.14   3832   29
   2 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               133.00   3458   26
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  15 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  16 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  19 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  20 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  23 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  24 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  27 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  28 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  29 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  30 Ewa Ciszewska                  Katowice             131.52   3025   23
  31 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  33 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  34 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  35 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  36 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  37 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  38 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  39 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  42 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  43 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  44 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  45 Roman Figiel                   Zawichost            100.27   2206   22
  46 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  47 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  48 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  49 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  50 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  51 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  52 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  53 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  54 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  55 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  56 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  57 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  58 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  59 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  60 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  61 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  65 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  66 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  67 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  68 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  69 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  70 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  71 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  72 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  73 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  74 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  75 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  77 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  78 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  79 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  80 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  81 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  82 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  83 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  84 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  86 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  87 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  88 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  89 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  90 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
  91 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  93 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
  94 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
  95 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
  96 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
  97 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
  98 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
  99 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 100 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 101 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 102 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 103 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 104 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 105 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 107 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 108 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 109 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 110 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 111 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 112 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 113 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 114 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 115 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 116 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 117 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 118 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 119 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 120 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 121 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 122 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 123 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 124 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 125 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 126 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 127 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 128 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 129 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 131 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 132 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 133 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 134 Marta Świątkowska              Wrocław              105.08   1261   12
 135 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 136 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 137 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 138 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 139 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 141 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 142 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 143 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 144 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 148 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 149 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 150 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 151 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 152 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 153 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 154 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 155 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 156 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 157 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 158 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 159 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 160 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 161 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 162 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 163 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 164 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 165 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 168 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 169 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 170 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 172 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 173 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 174 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 175 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 176 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 177 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 178 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 179 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 182 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 183 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 184 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 185 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 186 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 188 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 189 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 190 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 191 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 192 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 193 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 194 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 199 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 200 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 201 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 202 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 203 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 204 Mateusz Cygan                  Chorzów               93.73   1031   11
 205 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 206 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 207 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 208 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 209 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 210 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 211 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 212 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 213 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 214 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 215 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 216 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 217 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 218 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 219 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 220 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 221 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 222 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 223 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 224 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 225 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 226 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 229 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 230 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 231 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 232 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 233 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 234 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 235 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 236 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 237 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 238 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 239 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 240 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 241 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 242 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 243 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 244 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 245 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 246 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 247 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 248 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 249 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 250 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 251 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 254 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 255 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 256 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 257 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 258 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 259 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 260 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 261 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 262 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 263 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 264 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 265 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 266 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 267 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 268 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 269 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 270 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 271 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 272 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 273 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 274 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 275 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 276 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 277 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 278 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 279 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 280 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 281 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 282 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 283 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 284 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 285 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 286 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 287 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 288 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 289 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 290 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 291 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 292 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 293 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 294 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 295 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 296 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 297 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 298 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 299 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 300 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 301 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 302 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 303 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 304 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 305 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 306 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 307 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 308 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 309 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 310 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 311 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 312 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 313 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 314 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 315 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 316 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 317 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 318 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 319 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 320 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 321 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 322 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 323 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 324 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 325 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 326 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 327 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 328 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 329 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 330 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 331 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 332 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 333 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 334 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 335 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 336 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 337 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 338 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 339 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 340 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 341 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 342 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 343 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 344 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 345 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 346 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 347 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 348 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 349 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 350 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 351 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 352 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 353 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 354 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 355 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 356 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 357 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 358 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 359 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 363 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 364 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 365 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 366 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 367 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 368 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie