Łomża29
maja
Łomża 29-30 maja II Otwarte Mistrzostwa ŁomżyGrand Prix 2010
Burzenin 4
czerwca
Burzenin 4- 6 czerwca V Klubowe Mistrzostwa Polski
Zabrze11
czerwca
Zabrze 11 czerwca VII Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Scrabble
MACAKI zdetronizowane — MIKRUS z Rumi Klubowym Mistrzem Polski04 - 06 czerwca 2010 — V Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Klubowe Mistrzostwa PolskiBurzenin, 04 - 06 czerwca 2010

Konkurs Relacja z turnieju


MACAKI zdetronizowane — MIKRUS z Rumi Klubowym Mistrzem PolskiWśród szumu drzew, śpiewu ptaków i bzyczenia natrętnych komarów V Klubowe Mistrzostwa Polski dobiegły końca. Jak zawsze emocje, które swój początek mają na wiele tygodni przed rozpoczęciem rozgrywek, punkt kulminacyjny osiągnęły podczas ostatnich partii. Losy zwycięzcy oraz zdobywców srebrnego i brązowego medalu ważyły się do ostatnich minut. Podczas ostatniego meczu szansę na najwyższe podium miały aż 3 drużyny: MDK Mikrus z Rumi, Macaki z Warszawy oraz Siódemka z Wrocławia. Ci ostatni jako niekwestionowani faworyci rozgrywek musieli ulec w końcowym meczu dzielnej czwórce zawodników z Rumi. Szansę na złoto stracili już w przedostatniej rundzie, po której stan meczu wynosił 8:4 dla rumskich skrablistów. Po uwzględnieniu wyniku rozgrywki między Macakami a Ghostem okazało się, że Siódemka nie ma już także szans na srebro. Niewiadomą wciąż pozostawała sprawa pierwszego miejsca. Macaki musieli liczyć na pomoc grających równolegle wrocławian i ich wygraną 4:0 w ostatniej rundzie, a jednocześnie sami musieli zdobyć co najmniej 2 punkty z Krakowem. Ostatecznie 3-krotni Klubowi Mistrzowie lat ubiegłych zajęli drugie miejsce na podium.

Na najwyższym stopniu stanęła czwórka zawodników z rumskiego Miejskiego Domu Kultury: Irena Sołdan, Rafał Lenartowski, Miłosz WrzałekKazik Merklejn. Ci ostatni zajęli także dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej. Na trzecim miejscu znalazł się „Macak” — Staszek Rydzik (rozgrywając 26 z 28 partii).

Poza oczywistą rozrywką, jaką była gra w scrabble, uczestnicy zawodów mieli wieczorne chwile wypełnione przeróżnymi zajęciami we wspólnym gronie — grą w bilarda, ping-ponga, karciane gry towarzyskie, a w sobotę także ognisko z kiełbaskami zorganizowane przez ośrodek "Sportowa Osada", w którym odbywały się zawody.

Licząc na większą frekwencję w przyszłym roku, już teraz zapraszamy do przygotowań na kolejne Klubowe Mistrzostwa Polski. Emocji z pewnością nie braknie :)
relacja: Weronika Rudnicka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Klubowe Mistrzostwa Polski
III Klubowe Mistrzostwa Polski
II Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuzamknięty (turniej dla drużyn reprezentujących kluby zarejestrowane w PFS)
Sposób rozgrywania"każdy z każdym" (szczegóły i terminarz)

Regulamin KMP 2010
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA sp. z o.o.
98-260 Burzenin
ul. Zarzecze 12

SędziaWeronika Rudnicka
HarmonogramPiątek, 4 czerwca (10 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 15:30-16:30 — przerwa obiadowa
21:00 — zakończenie gier

Sobota, 5 czerwca (11 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
21:00 — ognisko

Niedziela, 6 czerwca (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — zakończenie turnieju

W zależności od tempa rozgrywania turnieju i przy akceptacji wszystkich drużyn możliwe będzie przesunięcie poszczególnych partii na wcześniejszy/następny dzień.
Wpisowe150,00 zł od drużyny (maksymalnie 5 osób)
DojazdWe własnym zakresie
Mapa
WyżywienieNa miejscu — rezerwacja na mail podany przy zgłoszeniach
Przyjazd 3.06.2010 — cena 180,00 zł/osoba
Przyjazd 4.06.2010 — cena 135,00 zł/osoba

Cena obejmuje nocleg w pokoju 2- lub 3-osobowym z łazienką oraz wyżywienie (od obiadu w dniu przyjazdu do obiadu w dniu 6.04.2010)
NoclegiNa miejscu — rezerwacja na mail podany przy zgłoszeniach
Przyjazd 3.06.2010 — cena 180,00 zł/osoba
Przyjazd 4.06.2010 — cena 135,00 zł/osoba

Cena obejmuje nocleg w pokoju 2- lub 3-osobowym oraz wyżywienie (od obiadu w dniu przyjazdu do obiadu w dniu 6.04.2010)
NagrodyMedale za miejsca 1-3
Puchar dla zwycięskiego klubu
Nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjeOgnisko
Możliwość darmowego korzystania z infrastruktury ośrodka (pełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej, sala gimnastyczna o wymiarach 20x8 m z materacami i  sprzętem sportowym, asfaltowe boisko przeznaczone do gry w koszykówkę, siatkówkę, tenis ziemny, sala gier wyposażona w stoły do gry w bilard, tenisa stołowego, piłkarzyki)
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble


SYSTEM ROZGRYWEK V KLUBOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W SCRABBLE

  1. KMP 2010 zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym” zgodnie z załączonym terminarzem
  2. Każdy mecz będzie składał się z 3 serii spotkań po 4 gry (12 indywidualnych pojedynków pomiędzy graczami z przeciwnych drużyn).
  3. Rozstawienie do poszczególnych serii:
    • 1 seria — drużyna rozstawiona z wyższym numerem wyznacza czterech graczy, do których drużyna rozstawiona z niższym numerem dopisuje swoich czterech graczy;
    • 2 seria — drużyna rozstawiona z niższym numerem wyznacza czterech graczy, do których drużyna rozstawiona z wyższym numerem dopisuje swoich czterech graczy;
    • 3 seria — drużyna niżej rozstawiona (A) wpisuje zawodnika do pierwszej pary, drużyna wyżej rozstawiona (B) dopisuje swojego zawodnika i wpisuje pierwszego zawodnika z drugiej pary; drużyna A dopisuje zawodnika do drugiej pary i wpisuje pierwszego zawodnika do trzeciej pary; drużyna B dopisuje zawodnika do trzeciej pary i wpisuje pierwszego zawodnika czwartej pary; drużyna A dopisuje zawodnika do czwartej pary.
  4. Rozpoczynanie partii:
    • 1 seria — wszystkie partie rozpoczynają gracze drużyny rozstawionej z wyższym numerem;
    • 2 seria — wszystkie partie rozpoczynają gracze drużyny rozstawionej z niższym numerem;
    • 3 seria — partie w parach 2 i 4 rozpoczynają gracze drużyny rozstawionej z wyższym numerem, a w parach 1 i 3 gracze drużyny rozstawionej z niższym numerem.
  5. Dwoje graczy z różnych drużyn może zagrać ze sobą tylko raz.
  6. W przypadku drużyny pięcioosobowej zawodnicy mogą zmieniać się po każdej serii spotkań.
  7. Indywidualne zwycięstwo nagradzane jest 1 dużym punktem, remis to 0,5 dużego punktu.
  8. Suma dużych punktów decyduje o zwycięstwie w meczu, w przypadku równej liczby dużych punktów mecz kończy się remisem (za zwycięstwo w meczu przyznawane są 2 pkt, a za remis 1 pkt)
  9. Klasyfikacja końcowa ustalana jest kolejno na podstawie:
    • liczby punktów meczowch
    • liczby dużych punktów — zwycięstw indywidualnych;
    • liczby małych punktów zdobytych przez wszystkich graczy jednej drużyny;
    • losowania.



    TERMINARZ ROZGRYWEK KMP 2010

    I kolejka
    IV kolejka
    VII kolejka
    (pt 11:00 — 13:30)
    (pt 19:30 – 20:30 sb 9:00 — 10:30)
    (sb 16:30 — 19:00)
    Wrocław - Ostróda
    Wrocław - Warszawa II
    Wrocław - Łódź II
    Łódź II - Łódź I
    Warszawa I - Kraków II
    bye - Ostróda
    bye - Kraków I
    Rumia - bye
    Kraków II - Łódź I
    Kraków II - Rumia
    Kraków I - Łódź II
    Warszawa II - Kraków I
    Warszawa II - Warszawa I
    Łódź I - Ostróda
    Warszawa I - Rumia











    II kolejka
    V kolejka
    VIII kolejka
    (pt 13:30 – 17:00)
    (sb 10:30 — 13:00)
    (ndz 9:00 — 11:30)
    Wrocław - Warszawa I
    Wrocław - Łódź I
    Wrocław - Kraków I
    Rumia - Warszawa II
    Ostróda - Kraków I
    Łódź I - Rumia
    Kraków I - Kraków II
    Łódź II - Rumia
    Ostróda - Warszawa I
    Łódź I - bye
    bye - Warszawa I
    Łódź II - Warszawa II
    Ostróda - Łódź II
    Kraków II - Warszawa II
    bye - Kraków II











    III kolejka
    VI kolejka
    IX kolejka
    (pt 17:00 – 19:30)
    (sb 13:00 — 16:30)
    (ndz 11:30 — 14:00)
    Wrocław - bye
    Wrocław - Kraków II
    Wrocław - Rumia
    Kraków II - Łódź II
    Warszawa II - bye
    Kraków I - Warszawa I
    Warszawa II - Ostróda
    Warszawa I - Łódź II
    Łódź I - Warszawa II
    Warszawa I - Łódź I
    Rumia - Ostróda
    Ostróda - Kraków II
    Rumia - Kraków I
    Kraków I - Łódź I
    Łódź II - bye
Wyniki turnieju V Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Klub            MIKRUS               Rumia                  556.21      6.5       72     3954       32
  2 Klub            MACAKI               Warszawa               519.42      6.0       69     3910       26
  3 Klub            SIÓDEMKA             Wrocław                581.58      5.0       63     3898       14
  4 Klub            GHOST                Kraków                 545.49      4.0       68     3717       24
  5 Klub            MACAKI II            Warszawa               505.16      2.5       44     3546      -24
  6 Klub            GHOST II             Kraków                 481.00      2.0       49     3483      -14
  7 Klub            ŁKMS                 Łódź                   514.72      1.5       43     3447      -26
  8 Klub            ŁKMS II              Łódź                   476.47      0.5       40     3298      -32



Wyniki turnieju V Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualnie)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.78     21.0    11336     4312     1099
  2 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               145.75     20.0    11841     4218     1917
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.69     19.0    10904     4024     1494
  4 Justyna         Górka                Kraków                 136.20     18.0    10954     4020      550
  5 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.11     18.0    10572     4015      570
  6 Przemysław      Herdzina             Kraków                 134.16     17.5    11141     4022      835
  7 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 138.47     17.0    11099     3897      690
  8 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             132.62     17.0    11075     3930      915
  9 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.98     16.0     9812     3480      805
 10 Robert          Kamiński             Warszawa               127.46     16.0     9119     3508      352
 11 Kamil           Górka                Kraków                 142.56     15.0    10628     3707     -179
 12 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.74     14.0    10879     3654      660
 13 Irena           Sołdan               Rumia                  130.94     14.0    10799     3620      -32
 14 Jarosław        Puchalski            Łódź                   119.60     14.0    10224     3698     -699
 15 Bartosz         Morawski             Gliwice                143.40     14.0     9531     3198      796
 16 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    138.75     14.0     9103     3185       61
 17 Kamil           Kister               Puławy                 122.27     13.0     9359     3189      125
 18 Przemysław      Rybicki              Otwock                 125.48     13.0     8252     3096     -156
 19 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 125.29     12.0    10924     3478     -148
 20 Radosław        Jachna               Łódź                   134.57     12.0    10324     3457     -316
 21 Michał          Musielak             Bydgoszcz              128.97     12.0     7750     2827     -111
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.56     11.0    10409     3389     -170
 23 Krzysztof       Obremski             Legnica                147.45     11.0     9310     2998     -128
 24 Marek           Gajdosz              Nowy Sącz              100.00     10.5    10382     3340     -377
 25 Maciej          Michalak             Łódź                   133.14     10.0    10145     3252     -833
 26 Szymon          Płachta              Warszawa               125.87     10.0     9223     3081     -552
 27 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.80     10.0     8985     3018     -425
 28 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 120.60      9.0     9893     3185    -1286
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.71      9.0     7239     2442     -337
 30 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.72      8.0     9589     3059    -1829
 31 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.53      8.0     6650     2187       -3
 32 Andrzej         Kroc                 Łódź                   114.27      7.0    10086     2954    -1008
 33 Anna            Stefańska            Łódź                   114.59      7.0     9570     2970    -1228
 34 Piotr           Pietuchowski         Białystok              136.22      7.0     8665     2603     -958
 35 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.76      4.0     4872     1512      -94
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualnie)



	Dariusz Kosz 151.98 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  460: 374  171
    2    11 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  376: 389   72
    3    10 Anna           Stefańska             114.59 +  358: 353  165
    4    12 Jarosław       Puchalski             119.60 +  479: 357  170
    7    13 Stanisław      Rydzik                137.69 +  472: 289  188
    8    15 Robert         Kamiński              127.46 -  275: 381   77
    9    11 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  412: 388  175
   10    10 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  451: 397  171
   11     9 Przemysław     Herdzina              134.16 +  456: 361  184
   12    10 Marek          Gajdosz               100.00 +  500: 389  150
   13     5 Magdalena      Kublik                115.76 +  363: 358  166
   14     6 Kamil          Kister                122.27 -  368: 481   72
   17     7 Jakub          Szymczak              132.74 +  435: 418  183
   18     7 Andrzej        Kroc                  114.27 +  530: 305  164
   19     5 Maciej         Michalak              133.14 +  455: 406  183
   20     7 Radosław       Jachna                134.57 -  290: 441   85
   21    13 Justyna        Górka                 136.20 -  370: 478   86
   22    14 Kamil          Górka                 142.56 +  390: 284  193
   23    13 Tomasz         Ciejka                134.11 +  339: 288  184
   24    15 Łukasz         Bobowski              132.62 +  481: 283  183
   25     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  288: 387   96
   26     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  444: 322  191
   27     2 Rafał          Lenartowski           138.47 -  404: 416   88
   28     1 Irena          Sołdan                130.94 -  416: 462   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3478  / 24 144.92




	Krzysztof Obremski 147.45 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jarosław       Puchalski             119.60 +  454: 328  170
    2    12 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  276: 508   71
    5    16 Stanisław      Rydzik                137.69 -  429: 578   88
    6    14 Michał         Musielak              128.97 -  354: 361   79
    7    15 Przemysław     Rybicki               125.48 +  466: 360  175
    8    16 Rafał          Wesołowski            120.71 -  360: 373   71
    9    10 Przemysław     Herdzina              134.16 -  291: 458   84
   10    11 Marek          Gajdosz               100.00 -  297: 424   50
   11    12 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  477: 419  175
   12    11 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  318: 435   71
   15     5 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  458: 290  171
   16     7 Szymon         Płachta               125.87 +  411: 403  176
   17     5 Radosław       Jachna                134.57 +  388: 357  185
   18     6 Jakub          Szymczak              132.74 -  302: 358   83
   19     8 Andrzej        Kroc                  114.27 +  500: 319  164
   20     8 Maciej         Michalak              133.14 +  394: 265  183
   21    14 Tomasz         Ciejka                134.11 +  409: 387  184
   22    15 Łukasz         Bobowski              132.62 -  399: 407   83
   23    15 Kamil          Górka                 142.56 +  471: 318  193
   24    16 Justyna        Górka                 136.20 -  397: 448   86
   25     1 Rafał          Lenartowski           138.47 +  419: 404  188
   26     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  392: 439   96
   27     4 Irena          Sołdan                130.94 -  327: 346   81
   28     4 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  321: 453   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2998  / 24 124.92




	Kazimierz.Jr Merklejn 145.75 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  114.27 -  356: 467   64
    2     1 Radosław       Jachna                134.57 +  369: 316  185
    3     1 Maciej         Michalak              133.14 +  398: 283  183
    4     1 Jakub          Szymczak              132.74 -  239: 545   83
    5     2 Marek          Gajdosz               100.00 +  494: 229  150
    6     1 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  423: 346  175
    7     1 Przemysław     Herdzina              134.16 -  365: 369   84
    8     3 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  355: 419   71
    9     3 Szymon         Płachta               125.87 +  434: 275  176
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  407: 357  171
   11     3 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  624: 212  186
   12     3 Magdalena      Kublik                115.76 +  482: 308  166
   13     1 Robert         Kamiński              127.46 +  524: 323  177
   14     3 Stanisław      Rydzik                137.69 +  518: 397  188
   15     1 Przemysław     Rybicki               125.48 +  508: 351  175
   16     4 Michał         Musielak              128.97 -  383: 394   79
   17     1 Tomasz         Ciejka                134.11 +  380: 352  184
   18     1 Justyna        Górka                 136.20 -  350: 424   86
   19     1 Kamil          Górka                 142.56 +  472: 380  193
   20     3 Łukasz         Bobowski              132.62 +  425: 372  183
   21     2 Jarosław       Puchalski             119.60 +  447: 235  170
   22     3 Anna           Stefańska             114.59 +  419: 393  165
   23     1 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  521: 307  172
   24     4 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  366: 387   71
   25     2 Dariusz        Kosz                  151.98 +  387: 288  202
   26     3 Krzysztof      Obremski              147.45 +  439: 392  197
   27     1 Adam           Szukalski             138.75 -  338: 437   89
   28     2 Bartosz        Morawski              143.40 +  418: 366  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4218  / 28 150.64




	Bartosz Morawski 143.40 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Stefańska             114.59 +  387: 308  165
    2     9 Jarosław       Puchalski             119.60 -  347: 362   70
    3    11 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  347: 399   71
    4    10 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  552: 311  172
    5    15 Robert         Kamiński              127.46 +  449: 335  177
    6    13 Przemysław     Rybicki               125.48 +  374: 284  175
    7    14 Michał         Musielak              128.97 +  529: 321  179
    8    13 Stanisław      Rydzik                137.69 -  401: 491   88
   11    10 Marek          Gajdosz               100.00 +  422: 377  150
   12    12 Przemysław     Herdzina              134.16 +  424: 358  184
   13     6 Szymon         Płachta               125.87 +  447: 363  176
   14     7 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  476: 331  171
   15     8 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  402: 379  186
   16     6 Kamil          Kister                122.27 -  417: 474   72
   17     6 Maciej         Michalak              133.14 +  468: 398  183
   18     5 Radosław       Jachna                134.57 +  434: 383  185
   20     5 Andrzej        Kroc                  114.27 +  429: 417  164
   21    15 Kamil          Górka                 142.56 -  350: 359   93
   22    13 Justyna        Górka                 136.20 +  414: 366  186
   23    14 Łukasz         Bobowski              132.62 -  357: 379   83
   25     4 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  380: 441   91
   26     2 Irena          Sołdan                130.94 -  359: 481   81
   28     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  366: 418   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3198  / 23 139.04




	Kamil Górka 142.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  410: 459   75
    2     8 Przemysław     Herdzina              134.16 +  401: 372  184
    3     6 Marek          Gajdosz               100.00 +  438: 376  150
    4     6 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  449: 393  171
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  301: 449   71
    6     9 Magdalena      Kublik                115.76 +  415: 387  166
    7    10 Szymon         Płachta               125.87 +  404: 363  176
    8     9 Kamil          Kister                122.27 +  396: 318  172
    9    14 Radosław       Jachna                134.57 +  450: 283  185
   10    13 Jakub          Szymczak              132.74 -  303: 437   83
   11    15 Andrzej        Kroc                  114.27 +  355: 333  164
   12    15 Maciej         Michalak              133.14 -  333: 396   83
   13    10 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  467: 310  172
   14    12 Jarosław       Puchalski             119.60 -  384: 455   70
   15    11 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  374: 478   71
   16     9 Anna           Stefańska             114.59 +  434: 401  165
   17     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  385: 400   88
   18     3 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  349: 391   91
   19     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  380: 472   96
   20     2 Irena          Sołdan                130.94 +  376: 364  181
   21    15 Bartosz        Morawski              143.40 +  359: 350  193
   22    14 Dariusz        Kosz                  151.98 -  284: 390  102
   23    15 Krzysztof      Obremski              147.45 -  318: 471   97
   24    13 Tomasz         Suchanek              131.53 +  377: 334  182
   25     5 Michał         Musielak              128.97 +  438: 325  179
   26     5 Przemysław     Rybicki               125.48 +  501: 271  175
   27     7 Stanisław      Rydzik                137.69 -  272: 444   88
   28     8 Robert         Kamiński              127.46 -  275: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3707  / 28 132.39




	Miłosz Wrzałek 140.78 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Radosław       Jachna                134.57 +  373: 364  185
    2     4 Jakub          Szymczak              132.74 -  311: 441   83
    3     3 Andrzej        Kroc                  114.27 +  424: 303  164
    4     2 Maciej         Michalak              133.14 +  380: 360  183
    5     1 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  347: 412   75
    6     2 Przemysław     Herdzina              134.16 -  350: 452   84
    7     2 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  456: 390  171
    8     2 Marek          Gajdosz               100.00 +  410: 342  150
    9     1 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  352: 390   86
   10     1 Szymon         Płachta               125.87 +  362: 261  176
   11     1 Magdalena      Kublik                115.76 +  485: 457  166
   12     1 Kamil          Kister                122.27 +  429: 389  172
   13     4 Przemysław     Rybicki               125.48 +  428: 311  175
   14     2 Robert         Kamiński              127.46 +  465: 266  177
   15     4 Michał         Musielak              128.97 -  436: 450   79
   16     3 Stanisław      Rydzik                137.69 +  428: 342  188
   17     2 Łukasz         Bobowski              132.62 +  418: 385  183
   18     3 Kamil          Górka                 142.56 +  391: 349  193
   19     3 Justyna        Górka                 136.20 +  407: 338  186
   20     4 Tomasz         Ciejka                134.11 +  327: 303  184
   21     1 Anna           Stefańska             114.59 +  427: 387  165
   22     1 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  519: 333  172
   23     2 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  390: 335  171
   24     1 Jarosław       Puchalski             119.60 -  351: 420   70
   25     4 Bartosz        Morawski              143.40 +  441: 380  193
   26     1 Dariusz        Kosz                  151.98 -  322: 444  102
   27     3 Tomasz         Suchanek              131.53 +  454: 312  182
   28     4 Krzysztof      Obremski              147.45 +  453: 321  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4312  / 28 154.00




	Adam Szukalski 138.75 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  462: 303  172
    2    10 Anna           Stefańska             114.59 +  383: 376  165
    3    12 Jarosław       Puchalski             119.60 +  514: 422  170
    4    11 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  335: 398   71
    5    14 Michał         Musielak              128.97 -  384: 642   79
    6    16 Stanisław      Rydzik                137.69 -  337: 348   88
    8    14 Przemysław     Rybicki               125.48 -  359: 450   75
    9     9 Marek          Gajdosz               100.00 -  351: 461   50
   10    12 Przemysław     Herdzina              134.16 -  297: 493   84
   11    11 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  481: 355  171
   12     9 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  383: 433   75
   13     8 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  431: 397  186
   14     8 Szymon         Płachta               125.87 +  394: 357  176
   15     6 Magdalena      Kublik                115.76 +  378: 274  166
   16     5 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  448: 382  171
   19     6 Radosław       Jachna                134.57 -  356: 433   85
   20     6 Jakub          Szymczak              132.74 +  456: 371  183
   21    16 Łukasz         Bobowski              132.62 +  393: 340  183
   23    16 Justyna        Górka                 136.20 +  435: 312  186
   24    14 Tomasz         Ciejka                134.11 -  286: 447   84
   25     3 Irena          Sołdan                130.94 +  361: 299  181
   27     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  437: 338  196
   28     3 Rafał          Lenartowski           138.47 +  442: 411  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3185  / 23 138.48




	Rafał Lenartowski 138.47 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Szymczak              132.74 +  402: 362  183
    2     3 Maciej         Michalak              133.14 -  333: 401   83
    3     4 Radosław       Jachna                134.57 +  441: 303  185
    4     4 Andrzej        Kroc                  114.27 +  357: 294  164
    5     3 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  436: 369  171
    6     3 Marek          Gajdosz               100.00 -  282: 418   50
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  498: 380  175
    8     4 Przemysław     Herdzina              134.16 -  341: 421   84
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  410: 304  171
   10     4 Magdalena      Kublik                115.76 +  400: 316  166
   11     2 Kamil          Kister                122.27 +  514: 265  172
   12     4 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  386: 333  186
   13     2 Michał         Musielak              128.97 +  557: 326  179
   14     1 Rafał          Wesołowski            120.71 +  339: 321  171
   15     3 Stanisław      Rydzik                137.69 -  362: 472   88
   16     1 Przemysław     Rybicki               125.48 -  347: 378   75
   17     4 Kamil          Górka                 142.56 +  400: 385  193
   18     2 Tomasz         Ciejka                134.11 -  341: 490   84
   19     2 Łukasz         Bobowski              132.62 -  280: 484   83
   20     1 Justyna        Górka                 136.20 +  449: 308  186
   21     3 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  326: 387   72
   22     2 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  387: 351  171
   23     4 Jarosław       Puchalski             119.60 -  370: 415   70
   24     3 Anna           Stefańska             114.59 +  531: 297  165
   25     1 Krzysztof      Obremski              147.45 -  404: 419   97
   26     4 Tomasz         Suchanek              131.53 +  379: 364  182
   27     2 Dariusz        Kosz                  151.98 +  416: 404  202
   28     3 Adam           Szukalski             138.75 -  411: 442   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3897  / 28 139.18




	Stanisław Rydzik 137.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Płachta               125.87 +  536: 287  176
    2    16 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  464: 302  186
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  346: 377   71
    5    16 Krzysztof      Obremski              147.45 +  578: 429  197
    6    16 Adam           Szukalski             138.75 +  348: 337  189
    7    13 Dariusz        Kosz                  151.98 -  289: 472  102
    8    13 Bartosz        Morawski              143.40 +  491: 401  193
    9     7 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  402: 279  172
   10     7 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  420: 343  171
   11     7 Jarosław       Puchalski             119.60 +  417: 264  170
   13     3 Irena          Sołdan                130.94 +  430: 296  181
   14     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  397: 518   96
   15     3 Rafał          Lenartowski           138.47 +  472: 362  188
   16     3 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  342: 428   91
   17    11 Przemysław     Herdzina              134.16 -  375: 477   84
   18     9 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  482: 302  175
   19    11 Marek          Gajdosz               100.00 +  376: 341  150
   20    10 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  537: 311  171
   21    11 Maciej         Michalak              133.14 +  529: 446  183
   22     9 Radosław       Jachna                134.57 +  361: 348  185
   23    11 Jakub          Szymczak              132.74 +  473: 345  183
   24    10 Andrzej        Kroc                  114.27 +  343: 332  164
   25     8 Justyna        Górka                 136.20 -  345: 428   86
   26     7 Tomasz         Ciejka                134.11 +  338: 306  184
   27     7 Kamil          Górka                 142.56 +  444: 272  193
   28     7 Łukasz         Bobowski              132.62 -  369: 407   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4024  / 26 154.77




	Piotr Pietuchowski 136.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               125.48 -  305: 425   75
    2    16 Stanisław      Rydzik                137.69 -  302: 464   88
    3    15 Rafał          Wesołowski            120.71 -  379: 414   71
    4    16 Michał         Musielak              128.97 -  354: 446   79
    5    12 Tomasz         Ciejka                134.11 -  353: 367   84
    6    12 Justyna        Górka                 136.20 -  393: 413   86
    7    12 Łukasz         Bobowski              132.62 -  261: 464   83
    9     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  390: 352  191
   10     2 Irena          Sołdan                130.94 +  492: 269  181
   11     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  212: 624   96
   12     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  333: 386   88
   13     8 Adam           Szukalski             138.75 -  397: 431   89
   15     8 Bartosz        Morawski              143.40 -  379: 402   93
   16     8 Tomasz         Suchanek              131.53 -  395: 432   82
   17    16 Anna           Stefańska             114.59 +  359: 321  165
   18    15 Jarosław       Puchalski             119.60 -  378: 429   70
   19    14 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  308: 406   71
   22     5 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  386: 420   75
   23     5 Marek          Gajdosz               100.00 +  377: 366  150
   24     8 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  302: 361   71
   25    10 Andrzej        Kroc                  114.27 +  423: 413  164
   26    11 Jakub          Szymczak              132.74 +  435: 323  183
   27    11 Maciej         Michalak              133.14 -  332: 354   83
   28    12 Radosław       Jachna                134.57 +  420: 341  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2603  / 24 108.46




	Justyna Górka 136.20 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Przemysław     Herdzina              134.16 -  344: 430   84
    2     5 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  406: 356  175
    3     5 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  492: 332  171
    4     7 Marek          Gajdosz               100.00 +  338: 301  150
    5    10 Szymon         Płachta               125.87 -  270: 397   76
    6    12 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  413: 393  186
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  434: 361  171
    8    10 Magdalena      Kublik                115.76 +  402: 387  166
    9    13 Jakub          Szymczak              132.74 -  324: 383   83
   10    16 Maciej         Michalak              133.14 +  437: 329  183
   11    13 Radosław       Jachna                134.57 +  436: 386  185
   12    16 Andrzej        Kroc                  114.27 +  495: 451  164
   13     9 Anna           Stefańska             114.59 +  523: 276  165
   14     9 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  354: 288  172
   15     9 Jarosław       Puchalski             119.60 +  319: 304  170
   16    11 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  386: 295  171
   17     3 Irena          Sołdan                130.94 -  348: 424   81
   18     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  424: 350  196
   19     3 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  338: 407   91
   20     1 Rafał          Lenartowski           138.47 -  308: 449   88
   21    13 Dariusz        Kosz                  151.98 +  478: 370  202
   22    13 Bartosz        Morawski              143.40 -  366: 414   93
   23    16 Adam           Szukalski             138.75 -  312: 435   89
   24    16 Krzysztof      Obremski              147.45 +  448: 397  197
   25     8 Stanisław      Rydzik                137.69 +  428: 345  188
   26     6 Robert         Kamiński              127.46 -  393: 409   77
   27     5 Przemysław     Rybicki               125.48 -  357: 358   75
   28     5 Rafał          Wesołowski            120.71 +  381: 377  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4020  / 28 143.57




	Radosław Jachna 134.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  364: 373   91
    2     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  316: 369   96
    3     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  303: 441   88
    4     3 Irena          Sołdan                130.94 +  384: 340  181
    5     5 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  437: 348  172
    6     6 Jarosław       Puchalski             119.60 -  327: 439   70
    7     8 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  428: 355  171
    8     7 Anna           Stefańska             114.59 +  351: 339  165
    9    14 Kamil          Górka                 142.56 -  283: 450   93
   10    14 Łukasz         Bobowski              132.62 -  320: 384   83
   11    13 Justyna        Górka                 136.20 -  386: 436   86
   12    14 Tomasz         Ciejka                134.11 -  319: 383   84
   13    14 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  360: 331  175
   14    14 Przemysław     Herdzina              134.16 +  424: 411  184
   15    16 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  413: 374  171
   16    15 Marek          Gajdosz               100.00 -  315: 418   50
   17     5 Krzysztof      Obremski              147.45 -  357: 388   97
   18     5 Bartosz        Morawski              143.40 -  383: 434   93
   19     6 Adam           Szukalski             138.75 +  433: 356  189
   20     7 Dariusz        Kosz                  151.98 +  441: 290  202
   21     9 Przemysław     Rybicki               125.48 +  432: 311  175
   22     9 Stanisław      Rydzik                137.69 -  348: 361   88
   23     9 Robert         Kamiński              127.46 -  335: 386   77
   24     9 Rafał          Wesołowski            120.71 +  483: 348  171
   25     9 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  323: 458   71
   26     9 Kamil          Kister                122.27 +  397: 341  172
   27     9 Szymon         Płachta               125.87 -  321: 356   76
   28    12 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  341: 420   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3457  / 28 123.46




	Przemysław Herdzina 134.16 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 136.20 +  430: 344  186
    2     8 Kamil          Górka                 142.56 -  372: 401   93
    3     8 Tomasz         Ciejka                134.11 -  349: 447   84
    4     8 Łukasz         Bobowski              132.62 +  335: 302  183
    5     4 Irena          Sołdan                130.94 +  413: 290  181
    6     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  452: 350  191
    7     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  369: 365  196
    8     4 Rafał          Lenartowski           138.47 +  421: 341  188
    9    10 Krzysztof      Obremski              147.45 +  458: 291  197
   10    12 Adam           Szukalski             138.75 +  493: 297  189
   11     9 Dariusz        Kosz                  151.98 -  361: 456  102
   12    12 Bartosz        Morawski              143.40 -  358: 424   93
   13    13 Andrzej        Kroc                  114.27 +  381: 271  164
   14    14 Radosław       Jachna                134.57 -  411: 424   85
   15    14 Maciej         Michalak              133.14 +  351: 343  183
   16    16 Jakub          Szymczak              132.74 +  481: 390  183
   17    11 Stanisław      Rydzik                137.69 +  477: 375  188
   18    12 Przemysław     Rybicki               125.48 +  343: 338  175
   19     9 Rafał          Wesołowski            120.71 +  482: 395  171
   20    12 Robert         Kamiński              127.46 -  384: 415   77
   21     5 Kamil          Kister                122.27 -  375: 615   72
   22     8 Magdalena      Kublik                115.76 +  434: 280  166
   23     6 Szymon         Płachta               125.87 -  291: 378   76
   24     6 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  360: 365   71
   25    15 Anna           Stefańska             114.59 =  341: 341  115
   26    16 Jarosław       Puchalski             119.60 -  353: 364   70
   27    15 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  436: 328  171
   28    14 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  430: 376  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4022  / 28 143.64




	Tomasz Ciejka 134.11 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Gajdosz               100.00 +  389: 324  150
    2     6 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  467: 399  171
    3     8 Przemysław     Herdzina              134.16 +  447: 349  184
    4     5 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  374: 349  175
    5    12 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  367: 353  186
    6    11 Szymon         Płachta               125.87 -  281: 393   76
    7    11 Kamil          Kister                122.27 +  411: 298  172
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  416: 315  171
    9    16 Maciej         Michalak              133.14 +  442: 258  183
   10    15 Andrzej        Kroc                  114.27 +  453: 350  164
   11    14 Jakub          Szymczak              132.74 +  399: 299  183
   12    14 Radosław       Jachna                134.57 +  383: 319  185
   13    11 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  351: 327  171
   14    11 Anna           Stefańska             114.59 +  388: 290  165
   15    10 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  361: 324  172
   16    10 Jarosław       Puchalski             119.60 +  398: 392  170
   17     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  352: 380   96
   18     2 Rafał          Lenartowski           138.47 +  490: 341  188
   19     4 Irena          Sołdan                130.94 -  310: 516   81
   20     4 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  303: 327   91
   21    14 Krzysztof      Obremski              147.45 -  387: 409   97
   22    16 Tomasz         Suchanek              131.53 -  282: 450   82
   23    13 Dariusz        Kosz                  151.98 -  288: 339  102
   24    14 Adam           Szukalski             138.75 +  447: 286  189
   25     6 Rafał          Wesołowski            120.71 -  340: 404   71
   26     7 Stanisław      Rydzik                137.69 -  306: 338   88
   27     6 Robert         Kamiński              127.46 -  363: 516   77
   28     6 Przemysław     Rybicki               125.48 +  377: 357  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4015  / 28 143.39




	Maciej Michalak 133.14 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Sołdan                130.94 -  405: 459   81
    2     3 Rafał          Lenartowski           138.47 +  401: 333  188
    3     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  283: 398   96
    4     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  360: 380   91
    5     7 Jarosław       Puchalski             119.60 -  345: 425   70
    6     8 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  409: 397  172
    7     7 Anna           Stefańska             114.59 +  398: 256  165
    8     6 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  316: 331   71
    9    16 Tomasz         Ciejka                134.11 -  258: 442   84
   10    16 Justyna        Górka                 136.20 -  329: 437   86
   11    16 Łukasz         Bobowski              132.62 +  366: 352  183
   12    15 Kamil          Górka                 142.56 +  396: 333  193
   13    15 Marek          Gajdosz               100.00 -  375: 412   50
   14    15 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  362: 353  171
   15    14 Przemysław     Herdzina              134.16 -  343: 351   84
   16    13 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  337: 408   75
   17     6 Bartosz        Morawski              143.40 -  398: 468   93
   18     8 Tomasz         Suchanek              131.53 +  372: 349  182
   19     5 Dariusz        Kosz                  151.98 -  406: 455  102
   20     8 Krzysztof      Obremski              147.45 -  265: 394   97
   21    11 Stanisław      Rydzik                137.69 -  446: 529   88
   22    11 Michał         Musielak              128.97 -  383: 425   79
   23    10 Przemysław     Rybicki               125.48 -  347: 354   75
   24    11 Robert         Kamiński              127.46 -  318: 395   77
   25    11 Szymon         Płachta               125.87 +  500: 346  176
   26    10 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  370: 328  171
   27    11 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  354: 332  186
   28     9 Magdalena      Kublik                115.76 -  303: 536   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3252  / 28 116.14




	Jakub Szymczak 132.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  362: 402   88
    2     4 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  441: 311  191
    3     2 Irena          Sołdan                130.94 -  295: 420   81
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  545: 239  196
    5     8 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  402: 334  171
    6     7 Anna           Stefańska             114.59 -  335: 355   65
    7     5 Jarosław       Puchalski             119.60 +  423: 392  170
    8     5 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  378: 388   72
    9    13 Justyna        Górka                 136.20 +  383: 324  186
   10    13 Kamil          Górka                 142.56 +  437: 303  193
   11    14 Tomasz         Ciejka                134.11 -  299: 399   84
   12    13 Łukasz         Bobowski              132.62 -  408: 430   83
   13    16 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  403: 285  171
   14    16 Marek          Gajdosz               100.00 +  459: 241  150
   15    13 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  369: 289  175
   16    16 Przemysław     Herdzina              134.16 -  390: 481   84
   17     7 Dariusz        Kosz                  151.98 -  418: 435  102
   18     6 Krzysztof      Obremski              147.45 +  358: 302  197
   19     7 Tomasz         Suchanek              131.53 -  342: 372   82
   20     6 Adam           Szukalski             138.75 -  371: 456   89
   21    12 Michał         Musielak              128.97 +  432: 361  179
   22    12 Robert         Kamiński              127.46 -  259: 382   77
   23    11 Stanisław      Rydzik                137.69 -  345: 473   88
   24    12 Przemysław     Rybicki               125.48 +  446: 334  175
   25    12 Kamil          Kister                122.27 +  436: 311  172
   26    11 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  323: 435   86
   27    12 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  411: 415   71
   28    10 Szymon         Płachta               125.87 +  409: 350  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3654  / 28 130.50




	Łukasz Bobowski 132.62 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  447: 332  171
    2     7 Marek          Gajdosz               100.00 +  434: 419  150
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  431: 283  175
    4     8 Przemysław     Herdzina              134.16 -  302: 335   84
    5     9 Kamil          Kister                122.27 +  441: 344  172
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  288: 360   71
    7    12 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  464: 261  186
    8    11 Szymon         Płachta               125.87 -  371: 375   76
    9    15 Andrzej        Kroc                  114.27 +  412: 351  164
   10    14 Radosław       Jachna                134.57 +  384: 320  185
   11    16 Maciej         Michalak              133.14 -  352: 366   83
   12    13 Jakub          Szymczak              132.74 +  430: 408  183
   13    12 Jarosław       Puchalski             119.60 +  527: 296  170
   14    10 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  391: 366  171
   15    12 Anna           Stefańska             114.59 -  284: 366   65
   16    12 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  459: 361  172
   17     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  385: 418   91
   18     4 Irena          Sołdan                130.94 +  392: 372  181
   19     2 Rafał          Lenartowski           138.47 +  484: 280  188
   20     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  372: 425   96
   21    16 Adam           Szukalski             138.75 -  340: 393   89
   22    15 Krzysztof      Obremski              147.45 +  407: 399  197
   23    14 Bartosz        Morawski              143.40 +  379: 357  193
   24    15 Dariusz        Kosz                  151.98 -  283: 481  102
   25     7 Robert         Kamiński              127.46 -  366: 394   77
   26     8 Rafał          Wesołowski            120.71 +  466: 309  171
   27     8 Michał         Musielak              128.97 -  377: 420   79
   28     7 Stanisław      Rydzik                137.69 +  407: 369  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3930  / 28 140.36




	Tomasz Suchanek 131.53 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  371: 446   72
    4     9 Anna           Stefańska             114.59 -  346: 361   65
    5    13 Przemysław     Rybicki               125.48 -  401: 466   75
    6    15 Rafał          Wesołowski            120.71 +  342: 308  171
    7    16 Robert         Kamiński              127.46 -  325: 395   77
    9    12 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  373: 369  171
   10     9 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  309: 424   75
   13     7 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  386: 309  171
   14     5 Magdalena      Kublik                115.76 +  373: 330  166
   15     7 Kamil          Kister                122.27 -  309: 379   72
   16     8 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  432: 395  186
   17     8 Andrzej        Kroc                  114.27 +  502: 265  164
   18     8 Maciej         Michalak              133.14 -  349: 372   83
   19     7 Jakub          Szymczak              132.74 +  372: 342  183
   22    16 Tomasz         Ciejka                134.11 +  450: 282  184
   24    13 Kamil          Górka                 142.56 -  334: 377   93
   26     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  364: 379   88
   27     3 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  312: 454   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2187  / 18 121.50




	Irena Sołdan 130.94 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Michalak              133.14 +  459: 405  183
    2     2 Andrzej        Kroc                  114.27 +  442: 331  164
    3     2 Jakub          Szymczak              132.74 +  420: 295  183
    4     3 Radosław       Jachna                134.57 -  340: 384   85
    5     4 Przemysław     Herdzina              134.16 -  290: 413   84
    6     4 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  457: 286  171
    7     4 Marek          Gajdosz               100.00 +  458: 355  150
    8     1 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  369: 586   75
    9     4 Kamil          Kister                122.27 -  336: 496   72
   10     2 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  269: 492   86
   11     4 Szymon         Płachta               125.87 +  357: 352  176
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  291: 408   71
   13     3 Stanisław      Rydzik                137.69 -  296: 430   88
   14     4 Michał         Musielak              128.97 -  315: 396   79
   15     2 Rafał          Wesołowski            120.71 -  355: 372   71
   16     2 Robert         Kamiński              127.46 +  416: 382  177
   17     3 Justyna        Górka                 136.20 +  424: 348  186
   18     4 Łukasz         Bobowski              132.62 -  372: 392   83
   19     4 Tomasz         Ciejka                134.11 +  516: 310  184
   20     2 Kamil          Górka                 142.56 -  364: 376   93
   21     4 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  332: 482   71
   22     4 Jarosław       Puchalski             119.60 -  435: 442   70
   23     3 Anna           Stefańska             114.59 +  398: 384  165
   24     2 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  500: 251  172
   25     3 Adam           Szukalski             138.75 -  299: 361   89
   26     2 Bartosz        Morawski              143.40 +  481: 359  193
   27     4 Krzysztof      Obremski              147.45 +  346: 327  197
   28     1 Dariusz        Kosz                  151.98 +  462: 416  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3620  / 28 129.29




	Michał Musielak 128.97 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  393: 351  171
    2    14 Szymon         Płachta               125.87 +  443: 348  176
    3    13 Kamil          Kister                122.27 +  484: 371  172
    4    16 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  446: 354  186
    5    14 Adam           Szukalski             138.75 +  642: 384  189
    6    14 Krzysztof      Obremski              147.45 +  361: 354  197
    7    14 Bartosz        Morawski              143.40 -  321: 529   93
   10     8 Jarosław       Puchalski             119.60 -  290: 360   70
   12     8 Anna           Stefańska             114.59 +  364: 314  165
   13     2 Rafał          Lenartowski           138.47 -  326: 557   88
   14     4 Irena          Sołdan                130.94 +  396: 315  181
   15     4 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  450: 436  191
   16     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  394: 383  196
   17    12 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  319: 344   71
   19    12 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  280: 485   75
   21    12 Jakub          Szymczak              132.74 -  361: 432   83
   22    11 Maciej         Michalak              133.14 +  425: 383  183
   23    12 Andrzej        Kroc                  114.27 -  310: 346   64
   25     5 Kamil          Górka                 142.56 -  325: 438   93
   27     8 Łukasz         Bobowski              132.62 +  420: 377  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2827  / 20 141.35




	Robert Kamiński 127.46 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                122.27 -  305: 427   72
    3    16 Szymon         Płachta               125.87 -  328: 392   76
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  346: 397   71
    5    15 Bartosz        Morawski              143.40 -  335: 449   93
    7    16 Tomasz         Suchanek              131.53 +  395: 325  182
    8    15 Dariusz        Kosz                  151.98 +  381: 275  202
    9     6 Jarosław       Puchalski             119.60 +  383: 297  170
   10     6 Anna           Stefańska             114.59 -  350: 406   65
   11     5 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  391: 339  172
   12     6 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  382: 376  171
   13     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  323: 524   96
   14     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  266: 465   91
   16     2 Irena          Sołdan                130.94 -  382: 416   81
   18    11 Marek          Gajdosz               100.00 +  480: 403  150
   19    10 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  417: 245  171
   20    12 Przemysław     Herdzina              134.16 +  415: 384  184
   21    10 Andrzej        Kroc                  114.27 +  373: 338  164
   22    12 Jakub          Szymczak              132.74 +  382: 259  183
   23     9 Radosław       Jachna                134.57 +  386: 335  185
   24    11 Maciej         Michalak              133.14 +  395: 318  183
   25     7 Łukasz         Bobowski              132.62 +  394: 366  183
   26     6 Justyna        Górka                 136.20 +  409: 393  186
   27     6 Tomasz         Ciejka                134.11 +  516: 363  184
   28     8 Kamil          Górka                 142.56 +  385: 275  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3508  / 24 146.17




	Szymon Płachta 125.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Rydzik                137.69 -  287: 536   88
    2    14 Michał         Musielak              128.97 -  348: 443   79
    3    16 Robert         Kamiński              127.46 +  392: 328  177
    4    14 Rafał          Wesołowski            120.71 +  428: 355  171
    5    10 Justyna        Górka                 136.20 +  397: 270  186
    6    11 Tomasz         Ciejka                134.11 +  393: 281  184
    7    10 Kamil          Górka                 142.56 -  363: 404   93
    8    11 Łukasz         Bobowski              132.62 +  375: 371  183
    9     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  275: 434   96
   10     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  261: 362   91
   11     4 Irena          Sołdan                130.94 -  352: 357   81
   13     6 Bartosz        Morawski              143.40 -  363: 447   93
   14     8 Adam           Szukalski             138.75 -  357: 394   89
   16     7 Krzysztof      Obremski              147.45 -  403: 411   97
   17    13 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  377: 398   71
   18    13 Anna           Stefańska             114.59 +  394: 286  165
   19    15 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  338: 371   72
   20    16 Jarosław       Puchalski             119.60 +  379: 306  170
   21     7 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  342: 293  171
   22     6 Marek          Gajdosz               100.00 -  343: 369   50
   23     6 Przemysław     Herdzina              134.16 +  378: 291  184
   24     5 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  332: 418   75
   25    11 Maciej         Michalak              133.14 -  346: 500   83
   26    12 Andrzej        Kroc                  114.27 -  294: 420   64
   27     9 Radosław       Jachna                134.57 +  356: 321  185
   28    10 Jakub          Szymczak              132.74 -  350: 409   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3081  / 26 118.50




	Przemysław Rybicki 125.48 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  425: 305  186
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  345: 314  171
    4    13 Kamil          Kister                122.27 +  426: 415  172
    5    13 Tomasz         Suchanek              131.53 +  466: 401  182
    6    13 Bartosz        Morawski              143.40 -  284: 374   93
    7    15 Krzysztof      Obremski              147.45 -  360: 466   97
    8    14 Adam           Szukalski             138.75 +  450: 359  189
    9     8 Anna           Stefańska             114.59 +  433: 360  165
   11     8 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  379: 334  171
   12     7 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  394: 288  172
   13     4 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  311: 428   91
   15     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  351: 508   96
   16     1 Rafał          Lenartowski           138.47 +  378: 347  188
   17     9 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  468: 376  175
   18    12 Przemysław     Herdzina              134.16 -  338: 343   84
   20    11 Marek          Gajdosz               100.00 +  459: 330  150
   21     9 Radosław       Jachna                134.57 -  311: 432   85
   23    10 Maciej         Michalak              133.14 +  354: 347  183
   24    12 Jakub          Szymczak              132.74 -  334: 446   83
   26     5 Kamil          Górka                 142.56 -  271: 501   93
   27     5 Justyna        Górka                 136.20 +  358: 357  186
   28     6 Tomasz         Ciejka                134.11 -  357: 377   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3096  / 22 140.73




	Małgorzata Sulejewska 125.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.56 +  459: 410  193
    2     5 Justyna        Górka                 136.20 -  356: 406   86
    3     7 Łukasz         Bobowski              132.62 -  283: 431   83
    4     5 Tomasz         Ciejka                134.11 -  349: 374   84
    5     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  412: 347  191
    6     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  346: 423   96
    7     3 Rafał          Lenartowski           138.47 -  380: 498   88
    8     1 Irena          Sołdan                130.94 +  586: 369  181
    9    11 Dariusz        Kosz                  151.98 -  388: 412  102
   10     9 Tomasz         Suchanek              131.53 +  424: 309  182
   11    12 Krzysztof      Obremski              147.45 -  419: 477   97
   12     9 Adam           Szukalski             138.75 +  433: 383  189
   13    14 Radosław       Jachna                134.57 -  331: 360   85
   14    13 Andrzej        Kroc                  114.27 +  448: 369  164
   15    13 Jakub          Szymczak              132.74 -  289: 369   83
   16    13 Maciej         Michalak              133.14 +  408: 337  183
   17     9 Przemysław     Rybicki               125.48 -  376: 468   75
   18     9 Stanisław      Rydzik                137.69 -  302: 482   88
   19    12 Michał         Musielak              128.97 +  485: 280  179
   20     9 Rafał          Wesołowski            120.71 +  398: 325  171
   21     6 Magdalena      Kublik                115.76 -  236: 470   66
   22     5 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  420: 386  186
   23     8 Kamil          Kister                122.27 -  467: 522   72
   24     5 Szymon         Płachta               125.87 +  418: 332  176
   25    13 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  311: 365   71
   26    14 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  341: 355   72
   27    16 Anna           Stefańska             114.59 -  390: 394   65
   28    15 Jarosław       Puchalski             119.60 +  469: 419  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3478  / 28 124.21




	Kamil Kister 122.27 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              127.46 +  427: 305  177
    2    15 Rafał          Wesołowski            120.71 -  337: 378   71
    3    13 Michał         Musielak              128.97 -  371: 484   79
    4    13 Przemysław     Rybicki               125.48 -  415: 426   75
    5     9 Łukasz         Bobowski              132.62 -  344: 441   83
    7    11 Tomasz         Ciejka                134.11 -  298: 411   84
    8     9 Kamil          Górka                 142.56 -  318: 396   93
    9     4 Irena          Sołdan                130.94 +  496: 336  181
   11     2 Rafał          Lenartowski           138.47 -  265: 514   88
   12     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  389: 429   91
   14     6 Dariusz        Kosz                  151.98 +  481: 368  202
   15     7 Tomasz         Suchanek              131.53 +  379: 309  182
   16     6 Bartosz        Morawski              143.40 +  474: 417  193
   17    14 Jarosław       Puchalski             119.60 +  393: 341  170
   18    14 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  404: 331  171
   19    13 Anna           Stefańska             114.59 +  343: 327  165
   20    13 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  378: 313  172
   21     5 Przemysław     Herdzina              134.16 +  615: 375  184
   22     7 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  371: 270  171
   23     8 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  522: 467  175
   24     7 Marek          Gajdosz               100.00 -  279: 416   50
   25    12 Jakub          Szymczak              132.74 -  311: 436   83
   26     9 Radosław       Jachna                134.57 -  341: 397   85
   27    10 Andrzej        Kroc                  114.27 +  408: 347  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3189  / 24 132.88




	Grzegorz Pukniel 121.72 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Szukalski             138.75 -  303: 462   89
    2    11 Dariusz        Kosz                  151.98 +  389: 376  202
    3     9 Tomasz         Suchanek              131.53 +  446: 371  182
    4    10 Bartosz        Morawski              143.40 -  311: 552   93
    5     5 Radosław       Jachna                134.57 -  348: 437   85
    6     8 Maciej         Michalak              133.14 -  397: 409   83
    7     6 Andrzej        Kroc                  114.27 -  346: 469   64
    8     5 Jakub          Szymczak              132.74 +  388: 378  183
    9     7 Stanisław      Rydzik                137.69 -  279: 402   88
   10     5 Rafał          Wesołowski            120.71 -  340: 411   71
   11     5 Robert         Kamiński              127.46 -  339: 391   77
   12     7 Przemysław     Rybicki               125.48 -  288: 394   75
   13    10 Kamil          Górka                 142.56 -  310: 467   93
   14     9 Justyna        Górka                 136.20 -  288: 354   86
   15    10 Tomasz         Ciejka                134.11 -  324: 361   84
   16    12 Łukasz         Bobowski              132.62 -  361: 459   83
   17    15 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  386: 263  171
   18    16 Magdalena      Kublik                115.76 -  323: 395   66
   19    15 Szymon         Płachta               125.87 +  371: 338  176
   20    13 Kamil          Kister                122.27 -  313: 378   72
   21     3 Rafał          Lenartowski           138.47 +  387: 326  188
   22     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  333: 519   91
   23     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  307: 521   96
   24     2 Irena          Sołdan                130.94 -  251: 500   81
   25    16 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  420: 322  171
   26    14 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  355: 341  175
   27    13 Marek          Gajdosz               100.00 -  310: 392   50
   28    14 Przemysław     Herdzina              134.16 -  376: 430   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3059  / 28 109.25




	Krzysztof Sporczyk 120.80 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Musielak              128.97 -  351: 393   79
    2    13 Przemysław     Rybicki               125.48 -  314: 345   75
    3    14 Stanisław      Rydzik                137.69 +  377: 346  188
    4    15 Robert         Kamiński              127.46 +  397: 346  177
    5    11 Kamil          Górka                 142.56 +  449: 301  193
    6    10 Łukasz         Bobowski              132.62 +  360: 288  183
    7     9 Justyna        Górka                 136.20 -  361: 434   86
    8    12 Tomasz         Ciejka                134.11 -  315: 416   84
    9     2 Rafał          Lenartowski           138.47 -  304: 410   88
   10     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  357: 407   96
   12     2 Irena          Sołdan                130.94 +  408: 291  181
   13     7 Tomasz         Suchanek              131.53 -  309: 386   82
   14     7 Bartosz        Morawski              143.40 -  331: 476   93
   15     5 Krzysztof      Obremski              147.45 -  290: 458   97
   16     5 Adam           Szukalski             138.75 -  382: 448   89
   17    15 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  263: 386   72
   19    16 Jarosław       Puchalski             119.60 -  336: 374   70
   20    14 Anna           Stefańska             114.59 +  414: 300  165
   21     8 Marek          Gajdosz               100.00 -  329: 449   50
   23     7 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  354: 371   71
   24     6 Przemysław     Herdzina              134.16 +  365: 360  184
   25     9 Radosław       Jachna                134.57 +  458: 323  185
   26    10 Maciej         Michalak              133.14 -  328: 370   83
   27    12 Jakub          Szymczak              132.74 +  415: 411  183
   28    11 Andrzej        Kroc                  114.27 +  418: 321  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3018  / 25 120.72




	Rafał Wesołowski 120.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    15 Kamil          Kister                122.27 +  378: 337  172
    3    15 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  414: 379  186
    4    14 Szymon         Płachta               125.87 -  355: 428   76
    6    15 Tomasz         Suchanek              131.53 -  308: 342   82
    8    16 Krzysztof      Obremski              147.45 +  373: 360  197
    9     5 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  467: 349  171
   10     5 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  411: 340  172
   11     6 Anna           Stefańska             114.59 +  350: 334  165
   12     5 Jarosław       Puchalski             119.60 -  308: 326   70
   14     1 Rafał          Lenartowski           138.47 -  321: 339   88
   15     2 Irena          Sołdan                130.94 +  372: 355  181
   17    10 Marek          Gajdosz               100.00 +  381: 359  150
   18    10 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  307: 360   71
   19     9 Przemysław     Herdzina              134.16 -  395: 482   84
   20     9 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  325: 398   75
   22    10 Andrzej        Kroc                  114.27 -  336: 418   64
   24     9 Radosław       Jachna                134.57 -  348: 483   85
   25     6 Tomasz         Ciejka                134.11 +  404: 340  184
   26     8 Łukasz         Bobowski              132.62 -  309: 466   83
   28     5 Justyna        Górka                 136.20 -  377: 381   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2442  / 20 122.10




	Grzegorz Kwiecień 120.60 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              132.62 -  332: 447   83
    2     6 Tomasz         Ciejka                134.11 -  399: 467   84
    3     5 Justyna        Górka                 136.20 -  332: 492   86
    4     6 Kamil          Górka                 142.56 -  393: 449   93
    5     3 Rafał          Lenartowski           138.47 -  369: 436   88
    6     4 Irena          Sołdan                130.94 -  286: 457   81
    7     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  390: 456   91
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  419: 355  196
    9    12 Tomasz         Suchanek              131.53 -  369: 373   82
   10    10 Dariusz        Kosz                  151.98 -  397: 451  102
   11    11 Adam           Szukalski             138.75 -  355: 481   89
   12    11 Krzysztof      Obremski              147.45 +  435: 318  197
   13    16 Jakub          Szymczak              132.74 -  285: 403   83
   14    15 Maciej         Michalak              133.14 -  353: 362   83
   15    16 Radosław       Jachna                134.57 -  374: 413   85
   16    14 Andrzej        Kroc                  114.27 +  396: 346  164
   17    12 Michał         Musielak              128.97 +  344: 319  179
   18    10 Rafał          Wesołowski            120.71 +  360: 307  171
   19    10 Robert         Kamiński              127.46 -  245: 417   77
   20    10 Stanisław      Rydzik                137.69 -  311: 537   88
   21     7 Szymon         Płachta               125.87 -  293: 342   76
   22     7 Kamil          Kister                122.27 -  270: 371   72
   23     7 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  371: 354  171
   24     8 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  361: 302  186
   25    16 Grzegorz       Pukniel               121.72 -  322: 420   72
   26    13 Anna           Stefańska             114.59 +  440: 344  165
   27    14 Jarosław       Puchalski             119.60 -  295: 366   70
   28    13 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  397: 394  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3185  / 28 113.75




	Andrzej Rechowicz 120.56 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kosz                  151.98 -  374: 460  102
    2    12 Krzysztof      Obremski              147.45 +  508: 276  197
    3    11 Bartosz        Morawski              143.40 +  399: 347  193
    4    11 Adam           Szukalski             138.75 +  398: 335  189
    5     8 Jakub          Szymczak              132.74 -  334: 402   83
    6     5 Andrzej        Kroc                  114.27 -  277: 424   64
    7     8 Radosław       Jachna                134.57 -  355: 428   85
    8     6 Maciej         Michalak              133.14 +  331: 316  183
    9     5 Rafał          Wesołowski            120.71 -  349: 467   71
   10     7 Stanisław      Rydzik                137.69 -  343: 420   88
   11     8 Przemysław     Rybicki               125.48 -  334: 379   75
   12     6 Robert         Kamiński              127.46 -  376: 382   77
   13    11 Tomasz         Ciejka                134.11 -  327: 351   84
   14    10 Łukasz         Bobowski              132.62 -  366: 391   83
   15    11 Kamil          Górka                 142.56 +  478: 374  193
   16    11 Justyna        Górka                 136.20 -  295: 386   86
   17    13 Szymon         Płachta               125.87 +  398: 377  176
   18    14 Kamil          Kister                122.27 -  331: 404   72
   19    14 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  406: 308  186
   20    15 Magdalena      Kublik                115.76 -  372: 374   66
   21     4 Irena          Sołdan                130.94 +  482: 332  181
   22     2 Rafał          Lenartowski           138.47 -  351: 387   88
   23     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  335: 390   91
   24     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  387: 366  196
   25    13 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  365: 311  175
   26    15 Marek          Gajdosz               100.00 +  416: 359  150
   27    15 Przemysław     Herdzina              134.16 -  328: 436   84
   28    13 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  394: 397   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3389  / 28 121.04




	Jarosław Puchalski 119.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              147.45 -  328: 454   97
    2     9 Bartosz        Morawski              143.40 +  362: 347  193
    3    12 Adam           Szukalski             138.75 -  422: 514   89
    4    12 Dariusz        Kosz                  151.98 -  357: 479  102
    5     7 Maciej         Michalak              133.14 +  425: 345  183
    6     6 Radosław       Jachna                134.57 +  439: 327  185
    7     5 Jakub          Szymczak              132.74 -  392: 423   83
    8     8 Andrzej        Kroc                  114.27 +  401: 348  164
    9     6 Robert         Kamiński              127.46 -  297: 383   77
   10     8 Michał         Musielak              128.97 +  360: 290  179
   11     7 Stanisław      Rydzik                137.69 -  264: 417   88
   12     5 Rafał          Wesołowski            120.71 +  326: 308  171
   13    12 Łukasz         Bobowski              132.62 -  296: 527   83
   14    12 Kamil          Górka                 142.56 +  455: 384  193
   15     9 Justyna        Górka                 136.20 -  304: 319   86
   16    10 Tomasz         Ciejka                134.11 -  392: 398   84
   17    14 Kamil          Kister                122.27 -  341: 393   72
   18    15 Piotr          Pietuchowski          136.22 +  429: 378  186
   19    16 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  374: 336  171
   20    16 Szymon         Płachta               125.87 -  306: 379   76
   21     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  235: 447   96
   22     4 Irena          Sołdan                130.94 +  442: 435  181
   23     4 Rafał          Lenartowski           138.47 +  415: 370  188
   24     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 +  420: 351  191
   25    14 Marek          Gajdosz               100.00 -  293: 454   50
   26    16 Przemysław     Herdzina              134.16 +  364: 353  184
   27    14 Grzegorz       Kwiecień              120.60 +  366: 295  171
   28    15 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  419: 469   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3698  / 28 132.07




	Magdalena Kublik 115.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6     9 Kamil          Górka                 142.56 -  387: 415   93
    8    10 Justyna        Górka                 136.20 -  387: 402   86
   10     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  316: 400   88
   11     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  457: 485   91
   12     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  308: 482   96
   13     5 Dariusz        Kosz                  151.98 -  358: 363  102
   14     5 Tomasz         Suchanek              131.53 -  330: 373   82
   15     6 Adam           Szukalski             138.75 -  274: 378   89
   18    16 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  395: 323  172
   20    15 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  374: 372  171
   21     6 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  470: 236  175
   22     8 Przemysław     Herdzina              134.16 -  280: 434   84
   28     9 Maciej         Michalak              133.14 +  536: 303  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 13 116.31




	Anna Stefańska 114.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartosz        Morawski              143.40 -  308: 387   93
    2    10 Adam           Szukalski             138.75 -  376: 383   89
    3    10 Dariusz        Kosz                  151.98 -  353: 358  102
    4     9 Tomasz         Suchanek              131.53 +  361: 346  182
    5     6 Andrzej        Kroc                  114.27 +  364: 321  164
    6     7 Jakub          Szymczak              132.74 +  355: 335  183
    7     7 Maciej         Michalak              133.14 -  256: 398   83
    8     7 Radosław       Jachna                134.57 -  339: 351   85
    9     8 Przemysław     Rybicki               125.48 -  360: 433   75
   10     6 Robert         Kamiński              127.46 +  406: 350  177
   11     6 Rafał          Wesołowski            120.71 -  334: 350   71
   12     8 Michał         Musielak              128.97 -  314: 364   79
   13     9 Justyna        Górka                 136.20 -  276: 523   86
   14    11 Tomasz         Ciejka                134.11 -  290: 388   84
   15    12 Łukasz         Bobowski              132.62 +  366: 284  183
   16     9 Kamil          Górka                 142.56 -  401: 434   93
   17    16 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  321: 359   86
   18    13 Szymon         Płachta               125.87 -  286: 394   76
   19    13 Kamil          Kister                122.27 -  327: 343   72
   20    14 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  300: 414   71
   21     1 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  387: 427   91
   22     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  393: 419   96
   23     3 Irena          Sołdan                130.94 -  384: 398   81
   24     3 Rafał          Lenartowski           138.47 -  297: 531   88
   25    15 Przemysław     Herdzina              134.16 =  341: 341  134
   26    13 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  344: 440   71
   27    16 Małgorzata     Sulejewska            125.29 +  394: 390  175
   28    16 Marek          Gajdosz               100.00 =  337: 337  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2970  / 28 106.07




	Andrzej Kroc 114.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 +  467: 356  196
    2     2 Irena          Sołdan                130.94 -  331: 442   81
    3     3 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  303: 424   91
    4     4 Rafał          Lenartowski           138.47 -  294: 357   88
    5     6 Anna           Stefańska             114.59 -  321: 364   65
    6     5 Andrzej        Rechowicz             120.56 +  424: 277  171
    7     6 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  469: 346  172
    8     8 Jarosław       Puchalski             119.60 -  348: 401   70
    9    15 Łukasz         Bobowski              132.62 -  351: 412   83
   10    15 Tomasz         Ciejka                134.11 -  350: 453   84
   11    15 Kamil          Górka                 142.56 -  333: 355   93
   12    16 Justyna        Górka                 136.20 -  451: 495   86
   13    13 Przemysław     Herdzina              134.16 -  271: 381   84
   14    13 Małgorzata     Sulejewska            125.29 -  369: 448   75
   15    15 Marek          Gajdosz               100.00 +  417: 321  150
   16    14 Grzegorz       Kwiecień              120.60 -  346: 396   71
   17     8 Tomasz         Suchanek              131.53 -  265: 502   82
   18     7 Dariusz        Kosz                  151.98 -  305: 530  102
   19     8 Krzysztof      Obremski              147.45 -  319: 500   97
   20     5 Bartosz        Morawski              143.40 -  417: 429   93
   21    10 Robert         Kamiński              127.46 -  338: 373   77
   22    10 Rafał          Wesołowski            120.71 +  418: 336  171
   23    12 Michał         Musielak              128.97 +  346: 310  179
   24    10 Stanisław      Rydzik                137.69 -  332: 343   88
   25    10 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  413: 423   86
   26    12 Szymon         Płachta               125.87 +  420: 294  176
   27    10 Kamil          Kister                122.27 -  347: 408   72
   28    11 Krzysztof      Sporczyk              120.80 -  321: 418   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2954  / 28 105.50




	Marek Gajdosz 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Ciejka                134.11 -  324: 389   84
    2     7 Łukasz         Bobowski              132.62 -  419: 434   83
    3     6 Kamil          Górka                 142.56 -  376: 438   93
    4     7 Justyna        Górka                 136.20 -  301: 338   86
    5     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.75 -  229: 494   96
    6     3 Rafał          Lenartowski           138.47 +  418: 282  188
    7     4 Irena          Sołdan                130.94 -  355: 458   81
    8     2 Miłosz         Wrzałek               140.78 -  342: 410   91
    9     9 Adam           Szukalski             138.75 +  461: 351  189
   10    11 Krzysztof      Obremski              147.45 +  424: 297  197
   11    10 Bartosz        Morawski              143.40 -  377: 422   93
   12    10 Dariusz        Kosz                  151.98 -  389: 500  102
   13    15 Maciej         Michalak              133.14 +  412: 375  183
   14    16 Jakub          Szymczak              132.74 -  241: 459   83
   15    15 Andrzej        Kroc                  114.27 -  321: 417   64
   16    15 Radosław       Jachna                134.57 +  418: 315  185
   17    10 Rafał          Wesołowski            120.71 -  359: 381   71
   18    11 Robert         Kamiński              127.46 -  403: 480   77
   19    11 Stanisław      Rydzik                137.69 -  341: 376   88
   20    11 Przemysław     Rybicki               125.48 -  330: 459   75
   21     8 Krzysztof      Sporczyk              120.80 +  449: 329  171
   22     6 Szymon         Płachta               125.87 +  369: 343  176
   23     5 Piotr          Pietuchowski          136.22 -  366: 377   86
   24     7 Kamil          Kister                122.27 +  416: 279  172
   25    14 Jarosław       Puchalski             119.60 +  454: 293  170
   26    15 Andrzej        Rechowicz             120.56 -  359: 416   71
   27    13 Grzegorz       Pukniel               121.72 +  392: 310  172
   28    16 Anna           Stefańska             114.59 =  337: 337  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3342  / 28 119.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           ŁKMS                   11:   5
   2 Klub           GHOST                - Klub           GHOST II               13:   3
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ŁKMS II                 9:   7
   4 Klub           MACAKI               - Klub           MACAKI II              11:   5


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           GHOST II                8:   8
   2 Klub           ŁKMS                 - Klub           ŁKMS II                 9:   7
   3 Klub           GHOST                - Klub           MACAKI II              11:   5
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI                  6:  10


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           MACAKI II              12:   4
   2 Klub           MACAKI               - Klub           ŁKMS II                13:   3
   3 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           GHOST II                9:   7
   4 Klub           GHOST                - Klub           ŁKMS                   12:   4


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           MACAKI                  9:   7
   2 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI II              13:   3
   3 Klub           GHOST                - Klub           ŁKMS II                13:   3
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           GHOST II                8:   8


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           GHOST                  11:   5
   2 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ŁKMS                   12:   4
   3 Klub           MACAKI               - Klub           GHOST II                9:   7
   4 Klub           MACAKI II            - Klub           ŁKMS II                10:   6


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           ŁKMS II                10:   6
   2 Klub           MACAKI II            - Klub           GHOST II                8:   8
   3 Klub           MACAKI               - Klub           ŁKMS                   10:   6
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           GHOST                   9:   7


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MIKRUS                  5:  11
   2 Klub           GHOST                - Klub           MACAKI                  7:   9
   3 Klub           ŁKMS                 - Klub           MACAKI II               7:   9
   4 Klub           GHOST II             - Klub           ŁKMS II                 8:   8





----------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki poszczególnych rund turnieju V Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualnie)


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                373: 364
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Kroc                  356: 467
   3 Irena          Sołdan               - Maciej         Michalak              459: 405
   4 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Szymczak              402: 362
   5 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            410: 459
   6 Justyna        Górka                - Przemysław     Herdzina              344: 430
   7 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kwiecień              447: 332
   8 Tomasz         Ciejka               - Marek          Gajdosz               389: 324
   9 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             460: 374
  10 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Puchalski             454: 328
  11 Bartosz        Morawski             - Anna           Stefańska             387: 308
  12 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Pukniel               462: 303
  13 Michał         Musielak             - Krzysztof      Sporczyk              393: 351
  14 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Pietuchowski          425: 305
  15 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               536: 287
  16 Robert         Kamiński             - Kamil          Kister                305: 427


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Kazimierz.Jr   Merklejn              316: 369
   2 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                331: 442
   3 Maciej         Michalak             - Rafał          Lenartowski           401: 333
   4 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               441: 311
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 356: 406
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Ciejka                399: 467
   7 Marek          Gajdosz              - Łukasz         Bobowski              419: 434
   8 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 372: 401
   9 Jarosław       Puchalski            - Bartosz        Morawski              362: 347
  10 Anna           Stefańska            - Adam           Szukalski             376: 383
  11 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kosz                  389: 376
  12 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Obremski              508: 276
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               314: 345
  14 Szymon         Płachta              - Michał         Musielak              348: 443
  15 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            337: 378
  16 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                302: 464


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maciej         Michalak              398: 283
   2 Irena          Sołdan               - Jakub          Szymczak              420: 295
   3 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kroc                  424: 303
   4 Rafał          Lenartowski          - Radosław       Jachna                441: 303
   5 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kwiecień              492: 332
   6 Kamil          Górka                - Marek          Gajdosz               438: 376
   7 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            431: 283
   8 Tomasz         Ciejka               - Przemysław     Herdzina              447: 349
   9 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               371: 446
  10 Dariusz        Kosz                 - Anna           Stefańska             358: 353
  11 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             347: 399
  12 Adam           Szukalski            - Jarosław       Puchalski             514: 422
  13 Michał         Musielak             - Kamil          Kister                484: 371
  14 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              346: 377
  15 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          414: 379
  16 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               328: 392


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              545: 239
   2 Maciej         Michalak             - Miłosz         Wrzałek               360: 380
   3 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                384: 340
   4 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Lenartowski           294: 357
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Ciejka                349: 374
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 393: 449
   7 Marek          Gajdosz              - Justyna        Górka                 301: 338
   8 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              335: 302
   9 Anna           Stefańska            - Tomasz         Suchanek              361: 346
  10 Grzegorz       Pukniel              - Bartosz        Morawski              311: 552
  11 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Szukalski             398: 335
  12 Jarosław       Puchalski            - Dariusz        Kosz                  357: 479
  13 Kamil          Kister               - Przemysław     Rybicki               415: 426
  14 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            428: 355
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              397: 346
  16 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Musielak              354: 446


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            347: 412
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Gajdosz               494: 229
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kwiecień              436: 369
   4 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              290: 413
   5 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               437: 348
   6 Andrzej        Kroc                 - Anna           Stefańska             321: 364
   7 Maciej         Michalak             - Jarosław       Puchalski             345: 425
   8 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Rechowicz             402: 334
   9 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Kister                441: 344
  10 Justyna        Górka                - Szymon         Płachta               270: 397
  11 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              301: 449
  12 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Pietuchowski          367: 353
  13 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Rybicki               401: 466
  14 Adam           Szukalski            - Michał         Musielak              384: 642
  15 Bartosz        Morawski             - Robert         Kamiński              449: 335
  16 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                429: 578


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              346: 423
   2 Przemysław     Herdzina             - Miłosz         Wrzałek               452: 350
   3 Marek          Gajdosz              - Rafał          Lenartowski           418: 282
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Irena          Sołdan                286: 457
   5 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  277: 424
   6 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Jachna                439: 327
   7 Anna           Stefańska            - Jakub          Szymczak              355: 335
   8 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Michalak              397: 409
   9 Magdalena      Kublik               - Kamil          Górka                 387: 415
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Bobowski              360: 288
  11 Szymon         Płachta              - Tomasz         Ciejka                393: 281
  12 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 393: 413
  13 Przemysław     Rybicki              - Bartosz        Morawski              284: 374
  14 Michał         Musielak             - Krzysztof      Obremski              361: 354
  15 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              308: 342
  16 Stanisław      Rydzik               - Adam           Szukalski             348: 337


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Przemysław     Herdzina              365: 369
   2 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kwiecień              456: 390
   3 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Sulejewska            498: 380
   4 Irena          Sołdan               - Marek          Gajdosz               458: 355
   5 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Puchalski             423: 392
   6 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               469: 346
   7 Maciej         Michalak             - Anna           Stefańska             398: 256
   8 Radosław       Jachna               - Andrzej        Rechowicz             428: 355
   9 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              434: 361
  10 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               404: 363
  11 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Kister                411: 298
  12 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Pietuchowski          464: 261
  13 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                472: 289
  14 Bartosz        Morawski             - Michał         Musielak              529: 321
  15 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Rybicki               466: 360
  16 Tomasz         Suchanek             - Robert         Kamiński              325: 395


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                586: 369
   2 Marek          Gajdosz              - Miłosz         Wrzałek               342: 410
   3 Grzegorz       Kwiecień             - Kazimierz.Jr   Merklejn              419: 355
   4 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Lenartowski           421: 341
   5 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Szymczak              388: 378
   6 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Michalak              331: 316
   7 Anna           Stefańska            - Radosław       Jachna                339: 351
   8 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Kroc                  401: 348
   9 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 318: 396
  10 Magdalena      Kublik               - Justyna        Górka                 387: 402
  11 Szymon         Płachta              - Łukasz         Bobowski              375: 371
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Ciejka                315: 416
  13 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              491: 401
  14 Przemysław     Rybicki              - Adam           Szukalski             450: 359
  15 Robert         Kamiński             - Dariusz        Kosz                  381: 275
  16 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              373: 360


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          352: 390
   2 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              410: 304
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Szymon         Płachta               434: 275
   4 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                336: 496
   5 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             467: 349
   6 Robert         Kamiński             - Jarosław       Puchalski             383: 297
   7 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               402: 279
   8 Przemysław     Rybicki              - Anna           Stefańska             433: 360
   9 Adam           Szukalski            - Marek          Gajdosz               351: 461
  10 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Herdzina              291: 458
  11 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Sulejewska            412: 388
  12 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Kwiecień              373: 369
  13 Justyna        Górka                - Jakub          Szymczak              324: 383
  14 Kamil          Górka                - Radosław       Jachna                450: 283
  15 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Kroc                  412: 351
  16 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Michalak              442: 258


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               261: 362
   2 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                492: 269
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              357: 407
   4 Magdalena      Kublik               - Rafał          Lenartowski           316: 400
   5 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            340: 411
   6 Anna           Stefańska            - Robert         Kamiński              406: 350
   7 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                343: 420
   8 Jarosław       Puchalski            - Michał         Musielak              360: 290
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              424: 309
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Dariusz        Kosz                  397: 451
  11 Marek          Gajdosz              - Krzysztof      Obremski              424: 297
  12 Przemysław     Herdzina             - Adam           Szukalski             493: 297
  13 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 437: 303
  14 Radosław       Jachna               - Łukasz         Bobowski              320: 384
  15 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Ciejka                350: 453
  16 Maciej         Michalak             - Justyna        Górka                 329: 437


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Kublik                485: 457
   2 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                514: 265
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          624: 212
   4 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               357: 352
   5 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Pukniel               391: 339
   6 Rafał          Wesołowski           - Anna           Stefańska             350: 334
   7 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Puchalski             417: 264
   8 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             379: 334
   9 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Herdzina              456: 361
  10 Bartosz        Morawski             - Marek          Gajdosz               422: 377
  11 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Kwiecień              481: 355
  12 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            477: 419
  13 Justyna        Górka                - Radosław       Jachna                436: 386
  14 Tomasz         Ciejka               - Jakub          Szymczak              399: 299
  15 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  355: 333
  16 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Michalak              352: 366


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               389: 429
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                408: 291
   3 Magdalena      Kublik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              308: 482
   4 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           333: 386
   5 Jarosław       Puchalski            - Rafał          Wesołowski            326: 308
   6 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kamiński              376: 382
   7 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Rybicki               288: 394
   8 Anna           Stefańska            - Michał         Musielak              314: 364
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Adam           Szukalski             433: 383
  10 Marek          Gajdosz              - Dariusz        Kosz                  389: 500
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Obremski              435: 318
  12 Przemysław     Herdzina             - Bartosz        Morawski              358: 424
  13 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Bobowski              408: 430
  14 Radosław       Jachna               - Tomasz         Ciejka                319: 383
  15 Maciej         Michalak             - Kamil          Górka                 396: 333
  16 Andrzej        Kroc                 - Justyna        Górka                 451: 495


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Kamiński              524: 323
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Musielak              557: 326
   3 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                296: 430
   4 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Rybicki               428: 311
   5 Dariusz        Kosz                 - Magdalena      Kublik                363: 358
   6 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               447: 363
   7 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Sporczyk              386: 309
   8 Adam           Szukalski            - Piotr          Pietuchowski          431: 397
   9 Justyna        Górka                - Anna           Stefańska             523: 276
  10 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               467: 310
  11 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             351: 327
  12 Łukasz         Bobowski             - Jarosław       Puchalski             527: 296
  13 Andrzej        Kroc                 - Przemysław     Herdzina              271: 381
  14 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Sulejewska            360: 331
  15 Maciej         Michalak             - Marek          Gajdosz               375: 412
  16 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kwiecień              403: 285


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           321: 339
   2 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               266: 465
   3 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              397: 518
   4 Michał         Musielak             - Irena          Sołdan                396: 315
   5 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Suchanek              330: 373
   6 Kamil          Kister               - Dariusz        Kosz                  481: 368
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              331: 476
   8 Szymon         Płachta              - Adam           Szukalski             357: 394
   9 Grzegorz       Pukniel              - Justyna        Górka                 288: 354
  10 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              366: 391
  11 Anna           Stefańska            - Tomasz         Ciejka                290: 388
  12 Jarosław       Puchalski            - Kamil          Górka                 455: 384
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kroc                  448: 369
  14 Przemysław     Herdzina             - Radosław       Jachna                411: 424
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Maciej         Michalak              353: 362
  16 Marek          Gajdosz              - Jakub          Szymczak              241: 459


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Przemysław     Rybicki               508: 351
   2 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            355: 372
   3 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                362: 472
   4 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Musielak              436: 450
   5 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              458: 290
   6 Adam           Szukalski            - Magdalena      Kublik                378: 274
   7 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Kister                309: 379
   8 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          402: 379
   9 Justyna        Górka                - Jarosław       Puchalski             319: 304
  10 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Pukniel               361: 324
  11 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             374: 478
  12 Łukasz         Bobowski             - Anna           Stefańska             284: 366
  13 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Sulejewska            369: 289
  14 Maciej         Michalak             - Przemysław     Herdzina              343: 351
  15 Andrzej        Kroc                 - Marek          Gajdosz               417: 321
  16 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kwiecień              413: 374


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Lenartowski           378: 347
   2 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                382: 416
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               342: 428
   4 Michał         Musielak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              394: 383
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Szukalski             382: 448
   6 Kamil          Kister               - Bartosz        Morawski              474: 417
   7 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Obremski              403: 411
   8 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Suchanek              395: 432
   9 Anna           Stefańska            - Kamil          Górka                 401: 434
  10 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Ciejka                392: 398
  11 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 295: 386
  12 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Bobowski              361: 459
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Michalak              408: 337
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Kroc                  396: 346
  15 Marek          Gajdosz              - Radosław       Jachna                418: 315
  16 Przemysław     Herdzina             - Jakub          Szymczak              481: 390


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Ciejka                380: 352
   2 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bobowski              418: 385
   3 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 424: 348
   4 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 400: 385
   5 Krzysztof      Obremski             - Radosław       Jachna                388: 357
   6 Bartosz        Morawski             - Maciej         Michalak              468: 398
   7 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Szymczak              435: 418
   8 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Kroc                  502: 265
   9 Przemysław     Rybicki              - Małgorzata     Sulejewska            468: 376
  10 Rafał          Wesołowski           - Marek          Gajdosz               381: 359
  11 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Herdzina              375: 477
  12 Michał         Musielak             - Grzegorz       Kwiecień              319: 344
  13 Szymon         Płachta              - Andrzej        Rechowicz             377: 398
  14 Kamil          Kister               - Jarosław       Puchalski             393: 341
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               263: 386
  16 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Stefańska             359: 321


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              424: 350
   2 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Lenartowski           490: 341
   3 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               349: 391
   4 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                392: 372
   5 Radosław       Jachna               - Bartosz        Morawski              383: 434
   6 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              358: 302
   7 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  305: 530
   8 Maciej         Michalak             - Tomasz         Suchanek              372: 349
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                302: 482
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Wesołowski            360: 307
  11 Marek          Gajdosz              - Robert         Kamiński              403: 480
  12 Przemysław     Herdzina             - Przemysław     Rybicki               343: 338
  13 Anna           Stefańska            - Szymon         Płachta               286: 394
  14 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Kister                331: 404
  15 Jarosław       Puchalski            - Piotr          Pietuchowski          429: 378
  16 Grzegorz       Pukniel              - Magdalena      Kublik                323: 395


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 472: 380
   2 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Bobowski              280: 484
   3 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 407: 338
   4 Irena          Sołdan               - Tomasz         Ciejka                516: 310
   5 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Michalak              455: 406
   6 Adam           Szukalski            - Radosław       Jachna                356: 433
   7 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Szymczak              372: 342
   8 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kroc                  500: 319
   9 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Herdzina              395: 482
  10 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kwiecień              417: 245
  11 Stanisław      Rydzik               - Marek          Gajdosz               376: 341
  12 Michał         Musielak             - Małgorzata     Sulejewska            280: 485
  13 Kamil          Kister               - Anna           Stefańska             343: 327
  14 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Rechowicz             308: 406
  15 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Pukniel               338: 371
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             336: 374


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           308: 449
   2 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                376: 364
   3 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              372: 425
   4 Tomasz         Ciejka               - Miłosz         Wrzałek               303: 327
   5 Andrzej        Kroc                 - Bartosz        Morawski              417: 429
   6 Jakub          Szymczak             - Adam           Szukalski             371: 456
   7 Radosław       Jachna               - Dariusz        Kosz                  441: 290
   8 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Obremski              265: 394
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Wesołowski            398: 325
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Stanisław      Rydzik                311: 537
  11 Marek          Gajdosz              - Przemysław     Rybicki               330: 459
  12 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kamiński              384: 415
  13 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                313: 378
  14 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Sporczyk              300: 414
  15 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                372: 374
  16 Jarosław       Puchalski            - Szymon         Płachta               306: 379


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Stefańska             427: 387
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jarosław       Puchalski             447: 235
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Pukniel               326: 387
   4 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             332: 482
   5 Kamil          Kister               - Przemysław     Herdzina              615: 375
   6 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Sulejewska            470: 236
   7 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kwiecień              342: 293
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Gajdosz               329: 449
   9 Przemysław     Rybicki              - Radosław       Jachna                311: 432
  10 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kroc                  373: 338
  11 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Michalak              529: 446
  12 Michał         Musielak             - Jakub          Szymczak              361: 432
  13 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 370: 478
  14 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Ciejka                409: 387
  15 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 350: 359
  16 Adam           Szukalski            - Łukasz         Bobowski              393: 340


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               333: 519
   2 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Lenartowski           351: 387
   3 Anna           Stefańska            - Kazimierz.Jr   Merklejn              393: 419
   4 Jarosław       Puchalski            - Irena          Sołdan                442: 435
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Pietuchowski          420: 386
   6 Marek          Gajdosz              - Szymon         Płachta               369: 343
   7 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Kister                270: 371
   8 Przemysław     Herdzina             - Magdalena      Kublik                434: 280
   9 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                348: 361
  10 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            418: 336
  11 Maciej         Michalak             - Michał         Musielak              383: 425
  12 Jakub          Szymczak             - Robert         Kamiński              259: 382
  13 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              366: 414
  14 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  284: 390
  15 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              407: 399
  16 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Suchanek              282: 450


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               521: 307
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             390: 335
   3 Irena          Sołdan               - Anna           Stefańska             398: 384
   4 Rafał          Lenartowski          - Jarosław       Puchalski             370: 415
   5 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Gajdosz               377: 366
   6 Szymon         Płachta              - Przemysław     Herdzina              378: 291
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kwiecień              354: 371
   8 Kamil          Kister               - Małgorzata     Sulejewska            522: 467
   9 Robert         Kamiński             - Radosław       Jachna                386: 335
  10 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Michalak              354: 347
  11 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              473: 345
  12 Michał         Musielak             - Andrzej        Kroc                  310: 346
  13 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Ciejka                339: 288
  14 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              357: 379
  15 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 471: 318
  16 Adam           Szukalski            - Justyna        Górka                 435: 312


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               420: 351
   2 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                251: 500
   3 Anna           Stefańska            - Rafał          Lenartowski           297: 531
   4 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.Jr   Merklejn              387: 366
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Płachta               418: 332
   6 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Sporczyk              360: 365
   7 Marek          Gajdosz              - Kamil          Kister                416: 279
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Pietuchowski          361: 302
   9 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            483: 348
  10 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                332: 343
  11 Maciej         Michalak             - Robert         Kamiński              318: 395
  12 Jakub          Szymczak             - Przemysław     Rybicki               446: 334
  13 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              377: 334
  14 Tomasz         Ciejka               - Adam           Szukalski             447: 286
  15 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Kosz                  283: 481
  16 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              448: 397


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           419: 404
   2 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              288: 387
   3 Adam           Szukalski            - Irena          Sołdan                361: 299
   4 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               380: 441
   5 Kamil          Górka                - Michał         Musielak              438: 325
   6 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            340: 404
   7 Łukasz         Bobowski             - Robert         Kamiński              366: 394
   8 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                428: 345
   9 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Sporczyk              323: 458
  10 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Pietuchowski          413: 423
  11 Maciej         Michalak             - Szymon         Płachta               500: 346
  12 Jakub          Szymczak             - Kamil          Kister                436: 311
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             311: 365
  14 Marek          Gajdosz              - Jarosław       Puchalski             454: 293
  15 Przemysław     Herdzina             - Anna           Stefańska             341: 341
  16 Grzegorz       Kwiecień             - Grzegorz       Pukniel               322: 420


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  322: 444
   2 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              481: 359
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Obremski              439: 392
   4 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Suchanek              379: 364
   5 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Górka                 271: 501
   6 Robert         Kamiński             - Justyna        Górka                 409: 393
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                338: 306
   8 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              309: 466
   9 Kamil          Kister               - Radosław       Jachna                341: 397
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Michalak              328: 370
  11 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              435: 323
  12 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  294: 420
  13 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Kwiecień              344: 440
  14 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Sulejewska            355: 341
  15 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Gajdosz               416: 359
  16 Jarosław       Puchalski            - Przemysław     Herdzina              364: 353


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              437: 338
   2 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           404: 416
   3 Tomasz         Suchanek             - Miłosz         Wrzałek               312: 454
   4 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                327: 346
   5 Justyna        Górka                - Przemysław     Rybicki               357: 358
   6 Tomasz         Ciejka               - Robert         Kamiński              363: 516
   7 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                272: 444
   8 Łukasz         Bobowski             - Michał         Musielak              377: 420
   9 Radosław       Jachna               - Szymon         Płachta               321: 356
  10 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Kister                347: 408
  11 Maciej         Michalak             - Piotr          Pietuchowski          354: 332
  12 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              411: 415
  13 Marek          Gajdosz              - Grzegorz       Pukniel               392: 310
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Jarosław       Puchalski             295: 366
  15 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rechowicz             436: 328
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Anna           Stefańska             390: 394


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kosz                  462: 416
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bartosz        Morawski              418: 366
   3 Rafał          Lenartowski          - Adam           Szukalski             411: 442
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              453: 321
   5 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 377: 381
   6 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Ciejka                357: 377
   7 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              369: 407
   8 Robert         Kamiński             - Kamil          Górka                 385: 275
   9 Magdalena      Kublik               - Maciej         Michalak              536: 303
  10 Szymon         Płachta              - Jakub          Szymczak              350: 409
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  418: 321
  12 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Jachna                420: 341
  13 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kwiecień              394: 397
  14 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Herdzina              376: 430
  15 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Sulejewska            419: 469
  16 Anna           Stefańska            - Marek          Gajdosz               337: 337
Lista rankingowa na dzień 12-06-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.06  29003  192
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             148.62  12633   85
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.88  28935  197
   4 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              144.41  28594  198
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.66  26865  187
   7 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.96  28306  198
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              142.90  28580  200
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.51  28360  199
  11 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.18  27725  195
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  14 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.98  27260  192
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             141.62  12746   90
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Kamil Górka                    Kraków               140.72  27581  196
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.35  27790  198
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.14   8268   59
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               139.18  26305  189
  23 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.96   6208   45
  27 Justyna Górka                  Kraków               137.21  26755  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.73  16408  120
  29 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.68  26106  191
  30 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  31 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     136.34  15815  116
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               135.31  27062  200
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             135.16  26221  194
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Marek Reda                     Wołomin              134.91  26038  193
  38 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.32  25790  192
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.87  26640  199
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.59  26050  195
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.52  14821  111
  43 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.40  24946  187
  44 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  45 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.08  25818  194
  46 Sławomir Kucia                 Krosno               132.96  10238   77
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            132.51   8613   65
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  50 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  51 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  52 Michał Musielak                Bydgoszcz            131.63  12242   93
  53 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  54 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  57 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  58 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  59 Patryk Gadus                   Pszczew              130.80  10856   83
  60 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.64  11888   91
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.58  24810  190
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Irena Sołdan                   Rumia                130.51  25840  198
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  65 Robert Kamiński                Warszawa             130.11  21989  169
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  67 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  69 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  70 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.19  24934  193
  72 Weronika Rudnicka              Ustka                128.66  25732  200
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  74 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  75 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  76 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  77 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  78 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  79 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.21  11576   91
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             127.07  13088  103
  82 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  83 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.82  23842  188
  84 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  85 Grzegorz Święcki               Białystok            126.41   6194   49
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.27  12627  100
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.15   5046   40
  90 Marcin Figiel                  Kraków               126.11   4792   38
  91 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  92 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  93 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.66  23625  188
  94 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.32  15289  122
  95 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  96 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.98  24371  195
  98 Tomasz Górka                   Łęczna               124.81   4493   36
  99 Szymon Płachta                 Warszawa             124.53  17808  143
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 102 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 103 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.75   9900   80
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.44   6419   52
 107 Robert Głowacki                Łódź                 123.44  21972  178
 108 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 109 Kamil Kister                   Puławy               123.22  23412  190
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 111 Leszek Stecuła                 Bytom                122.84   6879   56
 112 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 113 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 114 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 115 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.42  15425  126
 116 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 117 Paweł Kowalski                 Kutno                122.31  11008   90
 118 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              122.21  23343  191
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.87  22912  188
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 123 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.57  24313  200
 125 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.50  23328  192
 126 Tomasz Łapka                   Opole                121.40  23066  190
 127 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.04   9562   79
 128 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 129 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.96  23346  193
 130 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 131 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.80  10751   89
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.59  22670  188
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 137 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.14  14777  123
 138 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 139 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.02  12962  108
 140 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.90   9352   78
 141 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             119.52   8725   73
 143 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 144 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 145 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.30  17657  148
 146 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.24  23848  200
 147 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.89  20925  176
 148 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.80  20908  176
 149 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 150 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 151 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.40  21431  181
 152 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.29  20110  170
 153 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 154 Janusz Krupiński               Bytom                117.91   6485   55
 155 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 156 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 157 Stanisław Gasik                Warszawa             117.04  12172  104
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 159 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 160 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 161 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 162 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.39  23279  200
 163 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 164 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 165 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 166 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.16  22651  195
 167 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 168 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 169 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               115.45  13739  119
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.25  20861  181
 172 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.00   9085   79
 174 Magdalena Kublik               Warszawa             114.47  21635  189
 175 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 176 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.29   5943   52
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.02  11744  103
 178 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 179 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 180 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.30  17108  151
 181 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 182 Katarzyna Żuławska             Katowice             113.14   9956   88
 183 Anna Stefańska                 Łódź                 113.13  18554  164
 184 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.12  22397  198
 185 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 186 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 188 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 189 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 190 Jerzy Luter                    Bytom                112.77  14885  132
 191 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 192 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.69  18369  163
 193 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 196 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 197 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 198 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.24   7632   68
 199 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 200 Renata Andracka                Zwola                111.91  22159  198
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 202 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.39  20941  188
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.37  21160  190
 206 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 207 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 208 Adam Janicki                   Łódź                 111.09  21218  191
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 210 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 211 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 213 Monika Sadurska                Warszawa             110.42  15459  140
 214 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.41  17776  161
 215 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 216 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 217 Piotr Broda                    Sandomierz           110.00  22000  200
 218 Dorota Rudzińska               Warszawa             109.93  15170  138
 219 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.92  18356  167
 220 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 221 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.80  20423  186
 222 Zbigniew Rybak                 Warszawa             109.75  21182  193
 223 Joanna Brychcy                 Katowice             109.28  13113  120
 224 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 225 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 226 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 227 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 228 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 229 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 230 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 232 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 233 Anna Arana                     Warszawa             107.41  17293  161
 234 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 235 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 236 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 237 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.76   3630   34
 238 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 239 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 240 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 241 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 242 Elżbieta Święcka               Białystok            105.75   3807   36
 243 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              105.44  13391  127
 245 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 246 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 247 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 248 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 249 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 250 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 251 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 252 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 253 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 254 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 255 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 256 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 258 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 259 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 260 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 261 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 262 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 263 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 264 Marianna Kozłowska             Białystok            101.92   9071   89
 265 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 266 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 267 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 268 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 269 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 270 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 272 Urszula Solarska               Łódź                 101.03  19297  191
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 274 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 275 Radosław Więch                 Warszawa              99.74   5685   57
 276 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 277 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 279 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 280 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 282 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 283 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 284 Katarzyna Bogusławska          Piastów               97.75  17008  174
 285 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 286 Robert Wagner                  Wrocław               97.39   9252   95
 287 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 288 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 289 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 290 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 291 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 292 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 293 Maria Pokorska                 Warszawa              95.30   3526   37
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 295 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 296 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 297 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 298 Krzysztof Zawadzki             Sampława              94.38  18405  195
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             94.12   7718   82
 300 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                93.68   5246   56
 302 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 303 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 304 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 305 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 306 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 307 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 308 Sylwia Buks                    Warszawa              89.64  17121  191
 309 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 310 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 311 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 312 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 313 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 314 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 315 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 316 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 317 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 318 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 319 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 320 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 321 Blanka Zwolińska               Skierdy               82.44   7832   95
 322 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 323 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 324 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 325 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 326 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 12-06-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.79   2633   29
   3 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   7 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   8 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   9 Jacek Dec                      Pszczew               93.33   2520   27
  10 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  12 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  13 Anna Biegańska                 Białystok            103.40   2585   25
  14 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  15 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  16 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  17 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  18 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  19 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  20 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  21 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  33 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  34 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.00   2568   24
  35 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  36 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.42   2554   24
  37 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  38 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  39 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  40 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  41 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  42 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  43 Piotr Morawski                 Gdańsk                98.21   2357   24
  44 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  45 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  46 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  47 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  48 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  49 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  50 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  51 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  52 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  53 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  54 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  55 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  57 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  58 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                87.96   2023   23
  59 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  60 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  61 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  62 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  63 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  64 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  65 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  66 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  67 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  68 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  69 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  70 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  71 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  72 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  73 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  74 Marek Salamon                  Bytom                129.79   2466   19
  75 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  76 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  77 Wojciech Urbański              Warszawa             103.79   1972   19
  78 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  79 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  80 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  81 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  82 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  84 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  85 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  86 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  87 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  88 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  89 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  91 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  92 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  93 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  94 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  95 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  96 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  97 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  99 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
 100 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 101 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 102 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 103 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 104 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 105 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 106 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 107 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 108 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 109 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 110 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 111 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 112 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 113 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 114 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 115 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 116 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 117 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 118 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 119 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 120 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 121 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 122 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 123 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 124 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 125 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 126 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 132 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 133 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 134 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 135 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.08   1333   12
 136 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 137 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 138 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 139 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 140 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 141 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 142 Marcin Skowron                 Zabrze               108.50   1302   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 145 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 146 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 147 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 150 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 151 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 152 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 154 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 155 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 160 Józef Burzyński                Ełk                  100.25   1203   12
 161 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 162 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 163 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 164 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 165 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 166 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 167 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 168 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 169 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 173 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 176 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 177 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 178 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 179 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 180 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 181 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 182 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 183 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 184 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 185 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 186 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 187 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 188 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 189 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 190 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 191 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 192 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 194 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 197 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 198 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 199 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 200 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 203 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 204 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 205 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 206 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 207 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 208 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 209 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 210 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 211 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 212 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 213 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 214 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 215 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 216 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 217 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 218 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 219 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 220 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 221 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 222 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 223 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 225 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 226 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 227 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 228 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 229 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 230 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 231 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 232 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 233 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 234 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 235 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 236 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 237 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 238 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 239 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 240 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 241 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 242 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 243 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 244 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 245 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 246 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 247 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 248 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.44   1039    9
 249 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 250 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 251 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 252 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 253 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 254 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 257 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 258 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 259 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 260 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 261 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 262 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 263 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 264 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 266 Krzysztof Bonda                Białystok            131.29    919    7
 267 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 268 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 269 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 270 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 273 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 274 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 275 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 276 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 277 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 278 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 279 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 280 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 281 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 282 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 283 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 284 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 285 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 286 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 287 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 288 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 289 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 290 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  90.67    544    6
 291 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 292 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 293 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 294 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 295 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 296 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 297 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 298 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 299 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 300 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 301 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 302 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 303 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 304 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 305 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 306 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 307 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 308 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 309 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 310 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 311 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 312 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 313 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 314 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 315 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 316 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 317 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 318 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 319 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 320 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 321 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 322 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 323 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 324 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 325 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 326 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 327 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 328 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 329 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 330 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 331 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 332 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 333 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 334 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 335 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 336 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 337 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 338 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 339 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 340 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 341 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 342 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 343 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 344 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 345 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 346 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 347 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 348 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 349 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 350 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie