Wałcz16
sierpnia
Wałcz 16-18 sierpnia IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"
Racibórz31
sierpnia
Racibórz 31- 1 września IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
Betlejem31
sierpnia
Betlejem 31 sierpnia II Turniej Książąt Swidnickich
Racibórz — Warto tu wracać31 - 01 września 2013 — IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleRacibórz, 31 - 01 września 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Racibórz — Warto tu wracaćTurniej w Raciborzu był jednym z tych turniejów, które posiadają wszelkie przymioty udanego turnieju: moc nagród, pyszny obiad na miejscu, catering, wygodne i przestrzenne miejsce do gry oraz dodatkowe kategorie z nagrodami, które uczyniły imprezę jeszcze bardziej interesującą.

Do walki o tytuł Mistrza Raciborza stanęło 20 zawodniczek i 27 zawodników, w tym aż 18 graczy z Raciborza i okolic. Choć nie prowadziłem pogłębionych badań w tym zakresie, wydaje mi się, że rzadko zdarza się, aby liczba zawodników płci pięknej przekraczała 40 % wszystkich zawodników. Oby ta tendencja stała się normą:)

Przechodząc do relacji czysto sportowej: Po pierwszym dniu zawodów na czele stawki był „półsamotny” lider Leszek Kacprzyk (6,5) z półpunktową przewagą nad Dawidem Adamczykiem oraz Justyną Górką. Zdobywcy pierwszego i czwartego miejsca (Jan Mrozowski) po pierwszym dniu rozgrywek zostali nagrodzeni bonem o wysokości 50 zł do wykorzystania w pizzerii „Niebo” w Raciborzu. Jako że Leszek wracał po pierwszym dniu do domu, nagroda została scedowana na Dawida Adamczyka. Drugiego dnia z rundy na rundę liczba pretendentów do zwycięstwa malała, niektórzy zanotowali wręcz "czarną niedzielę" (np. Mariusz „Marian” Wrześniewski 0-5). W 11 rundzie Bartosz Morawski w partii z Łukaszem Szałkiewiczem wykazał się postawą fair play, mianowicie, kiedy ostateczny wynik wskazywał na remis, Bartek przeliczył ponownie ruchy i okazało się, że jednak przegrywa o 2 punkty. Niewiele się zastanawiając poprawił wynik, choć zgodnie z regulaminem nie był do tego zobligowany. Po 11 rundzie zostało trzech zawodników, którzy mieli już pewne podium, a walka toczyła się jedynie o jego kolejność. Co ciekawe ta sama trójka zawodników (Justyna i Kamil Górkowie oraz Dawid Adamczyk) stawała już kiedyś razem na podium. Mianowicie w Pszczynie w 2010 roku. Tym razem kolejność na podium różniła się od tej pszczyńskiej. Z 10 zwycięstwami i najlepszym skorem na turnieju zwyciężył Dawid Adamczyk, dla którego jest to drugi ogólnopolski triumf. Drugie miejsce, również z 10 zwycięstwami, zajęła Justyna Górka, a trzecie Kamil Górka. Zdobywcy podium dostali nagrody pieniężne oraz gadżety związane z Raciborzem. Z racji tego, że były to czwarte mistrzostwa, nagrodę otrzymał również czwarty zawodnik – Jan Mrozowski.

Oprócz nagród finansowych turniej obfitował w wiele dodatkowych kategorii: najlepsza zawodniczka — Justyna Górka, najlepsza raciborzanka — Bożena Guział, najlepszy raciborzanin — Grzegorz Grzeszczuk, najlepszy debiutant — Jadwiga Jakubiec, najdroższy ruch — Natalia Ogierman (167 „PODESZŁĄ”). Szczególne brawa należą się dla dwóch debiutantek, które osiągnęły całkiem niezły wynik – Jadwiga Jakubiec, 6 zwycięstw oraz Adrianna Marynowicz — 5 zwycięstw. Zachęcamy do udziału i szlifowania swoich umiejętności na innych turniejach. Co rundę była też losowana biżuteria, a zdobywcy 4 miejsca (w 1, 5 i 9), 14 (w 2, 6 i 10), 24 (w 3, 7 i 11) oraz 34 (4, 8 i 12) rundzie dostawali pamiątkowe kubki. Była też dodatkowa klasyfikacja par i w tej kwestii raciborzanie okazali się być bardzo otwarci, gdyż zostawili całkowitą dowolność w sprawie doboru par:) Nagrodzone zostały pary, które zajęły 1, 4 i 14 miejsce. Klasyfikację można znaleźć klikając na link poniżej.

Klasyfikacja par

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować organizatorom – członkom raciborskiego klubu scrabble „Szkrab”, a zwłaszcza Teresie Zalewskiej, która była główną organizatorką turnieju. Mam nadzieję, że raciborzanom, którzy licznie stawili się na turnieju, zostało jeszcze wiele sił, aby dalej organizować w przyszłości raciborskie turnieje.

Ponadto, chciałbym gorąco podziękować w imieniu swoim oraz organizatorów Raciborskiemu Centrum Kultury, który współorganizował turniej, za wszelką pomoc oraz za udostępnienie sali, Prezydentowi Miasta Racibórz oraz Staroście Raciborskiemu za honorowy patronat oraz sponsorom: Auto Komisowi TomCars, Firmie Instalacyjnej Dar-Bud, Biurze Usług Geodezyjnych mgr inż. Mieczysław Solich, Domowi Przyjęć Klimek, Firmie Poligraficznej Jaskowski.net, Geodezji Paskuda, Firmie JPTelebim, Firmie Ofistar Sp.J., Firmie Rafako, Firmie Quickside, Oficynie Rameta oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Dziękuję również Patronom Medialnym: Radio Vanessa.fm, Portalom Naszraciborz.pl, Nowiny.pl, Raciborek.pl oraz Nowinom Raciborskim. Do zobaczenia za rok!
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego



pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Rodzaj turniejuOtwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 80)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuDariusz Puton
SędziaMiłosz Wrzałek
HarmonogramSobota, 31 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdhttp://mapy.eholiday.pl/mapa-raciborz-raciborz-raciborz.html
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu, kawa, herbata, napoje, słodkości
Noclegihttp://www.eholiday.pl/noclegi-raciborz-35629.html

http://osir-raciborz.pl/noclegi
tel. 32 415 37 17
tel. 32 415 22 83 hala
tel. 32 415 24 51 kemping
Miejsca noclegowe
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu dysponuje trzema obiektami, w których można skorzystać z noclegu. Obiekty, o których mowa to Kemping przy ul. Markowickiej 1, Dom Sportowca (chwilowo działalność zawieszona) przy ul. Zamkowej 4 oraz pokoje hotelowe w hali widowiskowo-sportowej OSiR "Arena Rafako" przy ul. Łąkowej 31.
Cennik:
1. Domki Kempingowe przy ul. Markowickiej 1 (4-osobowe): 100 zł/doba
2. Dom Sportowca:
- pokój dwuosobowy z umywalką — 80 zł/doba
- pokój dwuosobowy z prysznicem — 90 zł/doba
- pokój trzyosobowy z prysznicem — 100 zł/doba
- pokój pięcioosobowy z łazienką — 140 zł/doba
- segment dwupokojowy z łazienką — 160 zł doba
- grupy zorganizowane liczące min. 10 osób — 35 zł/os./doba
3. Arena Rafako:
- pokój dwuosobowy — 100 zł/doba
- pokój trzyosobowy — 120 zł/doba
- pokój czteroosobowy — 140 zł/doba
NagrodyPuchary lub trofea za:
I miejsce — 400 zł
II miejsce — 300 zł
III miejsce — 200 zł
IV miejsce —100 zł

Puchary lub trofea za:
najlepszy debiut
najlepszą zawodniczkę
najlepszą raciborzankę
najlepszego raciborzanina
najdroższy ruch
najwyższy skor
dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe
nagrody losowane po każdej rundzie

Liczba i wielkość nagród może wzrosnąć.
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608-341-215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Grzegorz Grzeszczuk, tel. 512-208-870, mail: grzegorz.grzeszczuk@rafako.com.pl
Bożena Guział, tel. 509-958-962, mail: boszka102@wp.pl
Raciborskie Centrum Kultury
SponsorzyUrząd Miasta Racibórz, http://www.raciborz.pl/
Starostwo Powiatowe w Raciborzu,http://powiatraciborski.pl/


Wyniki turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       144.15     10.0     5249     2004     1211
  2 Justyna         Górka                Kraków                 141.37     10.0     4874     1979      727
  3 Kamil           Górka                Kraków                 147.63      9.0     4934     1884      275
  4 Jan             Mrozowski            Kraków                 140.97      8.0     5113     1740      595
  5 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    133.49      8.0     4650     1677      339
  6 Adam            Jurkowski            Gliwice                122.65      8.0     4623     1690      745
  7 Marta           Sztajnert            Wisła                  108.82      8.0     4460     1640      467
  8 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.08      7.5     5047     1748      514
  9 Leszek          Kacprzyk             Katowice               132.42      7.5     4608     1792      129
 10 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.31      7.0     4715     1640      486
 11 Bożena          Guział               Racibórz               109.24      7.0     4679     1546      537
 12 Natalia         Ogierman             Katowice               123.89      7.0     4670     1568      370
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                135.19      7.0     4554     1469      161
 14 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                120.66      7.0     4463     1600      157
 15 Beata           Marynowicz           Racibórz               105.69      7.0     4306     1443     -139
 16 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                128.91      7.0     4283     1601       58
 17 Sławomir        Wolski               Wrocław                115.54      7.0     4113     1426      258
 18 Irena           Sołdan               Sopot                  138.13      6.0     4761     1547       11
 19 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       113.83      6.0     4585     1360      -49
 20 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.96      6.0     4546     1450        8
 21 Michał          Jakubiec             Siemianowice Śląskie   100.00      6.0     4441     1422      229
 22 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.05      6.0     4334     1398       34
 23 Teresa          Zalewska             Racibórz               114.23      6.0     4325     1427        0
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.41      6.0     4254     1442      173
 25 Jadwiga         Jakubiec             Siemianowice Śląskie   100.00      6.0     4050     1265     -118
 26 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.91      5.0     4630     1437      -26
 27 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  122.79      5.0     4406     1261      263
 28 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      5.0     4054     1169      -44
 29 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      5.0     4014     1233     -571
 30 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      5.0     3981     1217     -442
 31 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               104.39      5.0     3902     1248     -260
 32 Piotr           Kozak                Racibórz               100.00      5.0     3885     1219     -204
 33 Adrianna        Marynowicz           Racibórz               100.00      5.0     3739     1268     -394
 34 Jacek           Barski               Racibórz               100.00      4.0     4162     1073      105
 35 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3818     1032     -109
 36 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3812     1080     -391
 37 Joanna          Jędraszczyk-Kałwak   Racibórz               100.00      4.0     3712     1062     -813
 38 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3703     1034     -119
 39 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      4.0     3609     1127     -536
 40 Marek           Salamon              Bytom                  129.70      4.0     2702      921      335
 41 Przemysław      Malinka              Ostrożnica             100.00      4.0     1834      666      236
 42 Katarzyna       Kasowska             Racibórz               100.00      4.0     1700      650      103
 43 Monika          Czekała              Racibórz               100.00      3.0     3901      949      -28
 44 Janusz          Krupiński            Bytom                  132.14      3.0     2731      767     -194
 45 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      2.5     3491      848     -527
 46 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      0.5     2266      600    -1998
 47 Łukasz          Pawlas               Racibórz               100.00      0.5      412      123     -664
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



	Bartosz Morawski 154.08 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Teresa         Zalewska              114.23 +  473: 358  164
    2     5 Jerzy          Matyasik              119.41 +  418: 286  169
    3     2 Jan            Mrozowski             140.97 +  441: 352  191
    4     2 Irena          Sołdan                138.13 +  530: 358  188
    5     1 Leszek         Kacprzyk              132.42 =  338: 338  132
    6     2 Kamil          Górka                 147.63 -  353: 397   98
    7     2 Dawid          Adamczyk              144.15 -  317: 464   94
    8     5 Tomasz         Ciejka                139.31 +  451: 428  189
    9     3 Adam           Jurkowski             122.65 +  444: 375  173
   10     2 Justyna        Górka                 141.37 -  413: 424   91
   11     4 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  368: 370   71
   12     7 Irena          Sołdan                138.13 +  501: 383  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Kamil Górka 147.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agata          Kopta                 113.83 +  477: 373  164
    2     4 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  372: 379   79
    3     8 Sławomir       Wolski                115.54 +  394: 339  166
    4     9 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 +  385: 339  171
    5     3 Bożena         Guział                109.24 +  420: 354  159
    6     2 Bartosz        Morawski              154.08 +  397: 353  204
    7     3 Justyna        Górka                 141.37 -  385: 489   91
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  438: 434  197
    9     2 Leszek         Kacprzyk              132.42 +  414: 399  182
   10     1 Dawid          Adamczyk              144.15 +  413: 341  194
   11     2 Maciej         Sancewicz             133.49 +  445: 360  183
   12     1 Dawid          Adamczyk              144.15 -  394: 499   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Mariusz Wrześniewski 146.91 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bożena         Guział                109.24 +  397: 250  159
    2     1 Adam           Jurkowski             122.65 +  431: 318  173
    3     1 Krzysztof      Gibas                 124.96 +  402: 374  175
    4     1 Dawid          Adamczyk              144.15 -  299: 421   94
    5     5 Jan            Mrozowski             140.97 +  463: 423  191
    6     3 Leokadia       Litwinowicz           128.91 +  449: 320  179
    7     1 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  271: 408   82
    8     4 Kamil          Górka                 147.63 -  434: 438   98
    9     6 Tomasz         Ciejka                139.31 -  321: 355   89
   10     9 Marta          Sztajnert             108.82 -  385: 499   59
   11     7 Natalia        Ogierman              123.89 -  366: 405   74
   12    12 Agata          Kopta                 113.83 -  412: 445   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Dawid Adamczyk 144.15 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Sztajnert             108.82 +  381: 288  159
    2     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 +  476: 356  171
    3     5 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  502: 232  150
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  421: 299  197
    5     2 Natalia        Ogierman              123.89 +  504: 295  174
    6     1 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  348: 389   82
    7     2 Bartosz        Morawski              154.08 +  464: 317  204
    8     2 Jan            Mrozowski             140.97 +  463: 365  191
    9     1 Justyna        Górka                 141.37 +  440: 310  191
   10     1 Kamil          Górka                 147.63 -  341: 413   98
   11     1 Tomasz         Ciejka                139.31 +  410: 380  189
   12     1 Kamil          Górka                 147.63 +  499: 394  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Justyna Górka 141.37 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Marynowicz            105.69 +  457: 270  156
    2     8 Tomasz         Suchanek              135.19 +  404: 402  185
    3     4 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  329: 362   79
    4     5 Krzysztof      Gibas                 124.96 +  383: 279  175
    5     7 Michał         Jakubiec              100.00 +  400: 314  150
    6     4 Maciej         Sancewicz             133.49 +  392: 295  183
    7     3 Kamil          Górka                 147.63 +  489: 385  198
    8     1 Leszek         Kacprzyk              132.42 +  487: 292  182
    9     1 Dawid          Adamczyk              144.15 -  310: 440   94
   10     2 Bartosz        Morawski              154.08 +  424: 413  204
   11     3 Jan            Mrozowski             140.97 +  443: 386  191
   12     2 Leszek         Kacprzyk              132.42 +  356: 309  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 12 164.92




	Jan Mrozowski 140.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  410: 336  154
    2    11 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  408: 341  150
    3     2 Bartosz        Morawski              154.08 -  352: 441  104
    4     6 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  417: 378  173
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          146.91 -  423: 463   97
    6     9 Teresa         Zalewska              114.23 +  463: 264  164
    7     6 Maciej         Sancewicz             133.49 +  457: 320  183
    8     2 Dawid          Adamczyk              144.15 -  365: 463   94
    9     5 Bożena         Guział                109.24 +  488: 386  159
   10     3 Leszek         Kacprzyk              132.42 +  541: 323  182
   11     3 Justyna        Górka                 141.37 -  386: 443   91
   12     3 Tomasz         Ciejka                139.31 +  403: 360  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Tomasz Ciejka 139.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Antos                 100.00 +  507: 248  150
    2     2 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  359: 445   82
    3     7 Teresa         Zalewska              114.23 +  380: 336  164
    4     7 Marek          Salamon               129.70 -  302: 396   80
    5    13 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  423: 249  150
    6    10 Jerzy          Matyasik              119.41 +  322: 308  169
    7     5 Irena          Sołdan                138.13 +  481: 361  188
    8     5 Bartosz        Morawski              154.08 -  428: 451  104
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  355: 321  197
   10     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 +  418: 301  171
   11     1 Dawid          Adamczyk              144.15 -  380: 410   94
   12     3 Jan            Mrozowski             140.97 -  360: 403   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Irena Sołdan 138.13 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jacek          Barski                100.00 +  416: 410  150
    2    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 +  457: 331  171
    3     3 Marek          Salamon               129.70 +  347: 343  180
    4     2 Bartosz        Morawski              154.08 -  358: 530  104
    5     6 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  377: 385   79
    6     5 Janusz         Krupiński             132.14 +  535: 231  182
    7     5 Tomasz         Ciejka                139.31 -  361: 481   89
    8     6 Tomasz         Suchanek              135.19 +  495: 391  185
    9     4 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  320: 356   71
   10     6 Adam           Jurkowski             122.65 +  409: 359  173
   11     6 Marta          Sztajnert             108.82 -  303: 432   59
   12     7 Bartosz        Morawski              154.08 -  383: 501  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Tomasz Suchanek 135.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Monika         Czekała               100.00 +  360: 248  150
    2     8 Justyna        Górka                 141.37 -  402: 404   91
    3    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  477: 274  150
    4    10 Michał         Jakubiec              100.00 -  295: 464   50
    5    14 Piotr          Kozak                 100.00 +  406: 330  150
    6     6 Adam           Jurkowski             122.65 -  278: 398   73
    7    13 Jerzy          Matyasik              119.41 +  357: 309  169
    8     6 Irena          Sołdan                138.13 -  391: 495   88
    9    10 Grażyna        Smereka               100.00 +  379: 331  150
   10    11 Sławomir       Wolski                115.54 +  452: 350  166
   11     5 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  317: 507   82
   12     9 Michał         Jakubiec              100.00 +  440: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Maciej Sancewicz 133.49 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  420: 357  150
    2     9 Adrianna       Marynowicz            100.00 -  350: 356   50
    3    13 Jerzy          Matyasik              119.41 +  365: 322  169
    4     8 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 +  462: 344  171
    5     4 Marek          Salamon               129.70 +  365: 349  180
    6     4 Justyna        Górka                 141.37 -  295: 392   91
    7     6 Jan            Mrozowski             140.97 -  320: 457   91
    8    11 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  391: 315  154
    9     7 Natalia        Ogierman              123.89 +  420: 341  174
   10     4 Krzysztof      Gibas                 124.96 +  554: 287  175
   11     2 Kamil          Górka                 147.63 -  360: 445   98
   12     4 Natalia        Ogierman              123.89 +  348: 346  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Leszek Kacprzyk 132.42 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Jakubiec              100.00 +  397: 300  150
    2     2 Tomasz         Ciejka                139.31 +  445: 359  189
    3     6 Adam           Jurkowski             122.65 +  398: 394  173
    4     3 Leokadia       Litwinowicz           128.91 +  403: 354  179
    5     1 Bartosz        Morawski              154.08 =  338: 338  154
    6     1 Dawid          Adamczyk              144.15 +  389: 348  194
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  408: 271  197
    8     1 Justyna        Górka                 141.37 -  292: 487   91
    9     2 Kamil          Górka                 147.63 -  399: 414   98
   10     3 Jan            Mrozowski             140.97 -  323: 541   91
   11     5 Tomasz         Suchanek              135.19 +  507: 317  185
   12     2 Justyna        Górka                 141.37 -  309: 356   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Janusz Krupiński 132.14 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  394: 336  150
    2     3 Krzysztof      Gibas                 124.96 -  393: 407   75
    3    11 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  515: 384  150
    4     4 Natalia        Ogierman              123.89 -  397: 508   74
    5     8 Marta          Sztajnert             108.82 +  446: 364  159
    6     5 Irena          Sołdan                138.13 -  231: 535   88
    7    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 -  355: 391   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Marek Salamon 129.70 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  382: 200  150
    2     6 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  434: 374  173
    3     3 Irena          Sołdan                138.13 -  343: 347   88
    4     7 Tomasz         Ciejka                139.31 +  396: 302  189
    5     4 Maciej         Sancewicz             133.49 -  349: 365   83
    6     8 Natalia        Ogierman              123.89 -  353: 414   74
    7    12 Teresa         Zalewska              114.23 +  445: 365  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  /  7 131.57




	Leokadia Litwinowicz 128.91 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Kozak                 100.00 +  391: 272  150
    2     4 Kamil          Górka                 147.63 +  379: 372  198
    3     4 Justyna        Górka                 141.37 +  362: 329  191
    4     3 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  354: 403   82
    5     6 Irena          Sołdan                138.13 +  385: 377  188
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          146.91 -  320: 449   97
    7     7 Natalia        Ogierman              123.89 +  326: 276  174
    8     3 Adam           Jurkowski             122.65 -  287: 313   73
    9     8 Krzysztof      Gibas                 124.96 -  353: 400   75
   10    10 Michał         Jakubiec              100.00 +  380: 340  150
   11     9 Teresa         Zalewska              114.23 +  425: 344  164
   12     6 Marta          Sztajnert             108.82 -  321: 350   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Krzysztof Gibas 124.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kurowski              100.00 +  496: 167  150
    2     3 Janusz         Krupiński             132.14 +  407: 393  182
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          146.91 -  374: 402   97
    4     5 Justyna        Górka                 141.37 -  279: 383   91
    5    12 Beata          Marynowicz            105.69 +  400: 387  156
    6    11 Michał         Jakubiec              100.00 +  429: 428  150
    7     8 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  333: 371   71
    8     8 Marta          Sztajnert             108.82 +  460: 322  159
    9     8 Leokadia       Litwinowicz           128.91 +  400: 353  179
   10     4 Maciej         Sancewicz             133.49 -  287: 554   83
   11     8 Adam           Jurkowski             122.65 -  328: 342   73
   12     8 Bożena         Guział                109.24 -  353: 436   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Natalia Ogierman 123.89 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adrianna       Marynowicz            100.00 -  284: 354   50
    2    13 Agata          Kopta                 113.83 +  458: 315  164
    3    17 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  467: 345  150
    4     4 Janusz         Krupiński             132.14 +  508: 397  182
    5     2 Dawid          Adamczyk              144.15 -  295: 504   94
    6     8 Marek          Salamon               129.70 +  414: 353  180
    7     7 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  276: 326   79
    8     9 Beata          Marynowicz            105.69 +  478: 323  156
    9     7 Maciej         Sancewicz             133.49 -  341: 420   83
   10     7 Joanna         Wilk                  100.00 +  398: 249  150
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  405: 366  197
   12     4 Maciej         Sancewicz             133.49 -  346: 348   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Ryszard Żydaczewski 122.79 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paulina        Naplocha              100.00 +  464: 268  150
    2     6 Marek          Salamon               129.70 -  374: 434   80
    3     9 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  419: 249  150
    4     6 Jan            Mrozowski             140.97 -  378: 417   91
    5    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 +  417: 339  171
    6     7 Bożena         Guział                109.24 -  352: 405   59
    7     9 Grażyna        Smereka               100.00 -  302: 329   50
    8    12 Jerzy          Matyasik              119.41 -  346: 351   69
    9    15 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  327: 271  150
   10    13 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  342: 314  154
   11    11 Sławomir       Wolski                115.54 -  302: 322   66
   12    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 -  383: 444   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Adam Jurkowski 122.65 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Pawlas                100.00 +  595:  34  150
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          146.91 -  318: 431   97
    3     6 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  394: 398   82
    4    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 299  150
    5     9 Grażyna        Smereka               100.00 +  403: 395  150
    6     6 Tomasz         Suchanek              135.19 +  398: 278  185
    7     4 Bożena         Guział                109.24 +  333: 300  159
    8     3 Leokadia       Litwinowicz           128.91 +  313: 287  179
    9     3 Bartosz        Morawski              154.08 -  375: 444  104
   10     6 Irena          Sołdan                138.13 -  359: 409   88
   11     8 Krzysztof      Gibas                 124.96 +  342: 328  175
   12     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 +  402: 275  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Grzegorz Grzeszczuk 121.05 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  348: 320  150
    2    10 Irena          Sołdan                138.13 -  331: 457   88
    3    12 Marta          Sztajnert             108.82 +  405: 337  159
    4     9 Kamil          Górka                 147.63 -  339: 385   98
    5    10 Ryszard        Żydaczewski           122.79 -  339: 417   73
    6    18 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  401: 302  150
    7    10 Janusz         Krupiński             132.14 +  391: 355  182
    8     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  295: 366   71
    9     9 Michał         Jakubiec              100.00 -  311: 365   50
   10    15 Piotr          Kozak                 100.00 -  323: 343   50
   11    16 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  407: 270  154
   12    13 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  444: 383  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Łukasz Szałkiewicz 120.66 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Smereka               100.00 +  463: 349  150
    2     7 Dawid          Adamczyk              144.15 -  356: 476   94
    3    10 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  427: 287  154
    4     8 Maciej         Sancewicz             133.49 -  344: 462   83
    5    11 Jerzy          Matyasik              119.41 -  352: 398   69
    6    12 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  482: 198  150
    7     8 Krzysztof      Gibas                 124.96 +  371: 333  175
    8     7 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 +  366: 295  171
    9     4 Irena          Sołdan                138.13 +  356: 320  188
   10     5 Tomasz         Ciejka                139.31 -  301: 418   89
   11     4 Bartosz        Morawski              154.08 +  370: 368  204
   12     5 Adam           Jurkowski             122.65 -  275: 402   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Jerzy Matyasik 119.41 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  386: 271  150
    2     5 Bartosz        Morawski              154.08 -  286: 418  104
    3    13 Maciej         Sancewicz             133.49 -  322: 365   83
    4    19 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  397: 308  150
    5    11 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 +  398: 352  171
    6    10 Tomasz         Ciejka                139.31 -  308: 322   89
    7    13 Tomasz         Suchanek              135.19 -  309: 357   85
    8    12 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  351: 346  173
    9    12 Teresa         Zalewska              114.23 -  280: 354   64
   10    12 Agata          Kopta                 113.83 +  466: 292  164
   11    10 Bożena         Guział                109.24 -  361: 448   59
   12    14 Joanna         Wilk                  100.00 +  390: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Sławomir Wolski 115.54 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Wilk                  100.00 +  403: 323  150
    2    12 Jacek          Barski                100.00 -  337: 341   50
    3     8 Kamil          Górka                 147.63 -  339: 394   98
    4    15 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  270: 297   50
    5    19 Agnieszka      Antos                 100.00 -  304: 340   50
    6    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  363: 157  150
    7    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  371: 280  150
    8    13 Agata          Kopta                 113.83 +  333: 327  164
    9    13 Beata          Marynowicz            105.69 +  376: 341  156
   10    11 Tomasz         Suchanek              135.19 -  350: 452   85
   11    11 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  322: 302  173
   12    11 Przemysław     Malinka               100.00 +  345: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Teresa Zalewska 114.23 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              154.08 -  358: 473  104
    2    14 Piotr          Kozak                 100.00 +  384: 309  150
    3     7 Tomasz         Ciejka                139.31 -  336: 380   89
    4    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  398: 333  150
    5    15 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  362: 327  150
    6     9 Jan            Mrozowski             140.97 -  264: 463   91
    7    12 Marek          Salamon               129.70 -  365: 445   80
    8    16 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  450: 261  150
    9    12 Jerzy          Matyasik              119.41 +  354: 280  169
   10     8 Bożena         Guział                109.24 +  397: 280  159
   11     9 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  344: 425   79
   12    10 Beata          Marynowicz            105.69 -  313: 349   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Agata Kopta 113.83 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 147.63 -  373: 477   98
    2    13 Natalia        Ogierman              123.89 -  315: 458   74
    3    19 Piotr          Kozak                 100.00 -  261: 336   50
    4    21 Monika         Czekała               100.00 +  365: 322  150
    5    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  453: 327  150
    6    16 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  535: 289  150
    7    11 Beata          Marynowicz            105.69 -  392: 431   56
    8    13 Sławomir       Wolski                115.54 -  327: 333   66
    9    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 385  150
   10    12 Jerzy          Matyasik              119.41 -  292: 466   69
   11    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  407: 398  150
   12    12 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  445: 412  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Bożena Guział 109.24 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          146.91 -  250: 397   97
    2    18 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  516: 268  150
    3    14 Beata          Marynowicz            105.69 +  444: 285  156
    4    11 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  355: 207  150
    5     3 Kamil          Górka                 147.63 -  354: 420   98
    6     7 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  405: 352  173
    7     4 Adam           Jurkowski             122.65 -  300: 333   73
    8    10 Grażyna        Smereka               100.00 +  505: 281  150
    9     5 Jan            Mrozowski             140.97 -  386: 488   91
   10     8 Teresa         Zalewska              114.23 -  280: 397   64
   11    10 Jerzy          Matyasik              119.41 +  448: 361  169
   12     8 Krzysztof      Gibas                 124.96 +  436: 353  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Marta Sztajnert 108.82 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              144.15 -  288: 381   94
    2    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  488: 165  150
    3    12 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 -  337: 405   71
    4    13 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  341: 338  150
    5     8 Janusz         Krupiński             132.14 -  364: 446   82
    6    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  379: 329  150
    7    15 Jacek          Barski                100.00 +  344: 197  150
    8     8 Krzysztof      Gibas                 124.96 -  322: 460   75
    9    14 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  316: 263  154
   10     9 Mariusz        Wrześniewski          146.91 +  499: 385  197
   11     6 Irena          Sołdan                138.13 +  432: 303  188
   12     6 Leokadia       Litwinowicz           128.91 +  350: 321  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Beata Marynowicz 105.69 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 141.37 -  270: 457   91
    2    16 Grażyna        Smereka               100.00 +  394: 329  150
    3    14 Bożena         Guział                109.24 -  285: 444   59
    4    14 Jacek          Barski                100.00 +  428: 302  150
    5    12 Krzysztof      Gibas                 124.96 -  387: 400   75
    6    17 Piotr          Kozak                 100.00 +  358: 328  150
    7    11 Agata          Kopta                 113.83 +  431: 392  164
    8     9 Natalia        Ogierman              123.89 -  323: 478   74
    9    13 Sławomir       Wolski                115.54 -  341: 376   66
   10    14 Agnieszka      Antos                 100.00 +  371: 344  150
   11    13 Joanna         Wilk                  100.00 +  369: 282  150
   12    10 Teresa         Zalewska              114.23 +  349: 313  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Aneta Szczyrzyca 104.39 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jan            Mrozowski             140.97 -  336: 410   91
    2    17 Paulina        Naplocha              100.00 +  356: 326  150
    3    10 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  287: 427   71
    4    20 Joanna         Wilk                  100.00 -  351: 365   50
    5    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  332: 294  150
    6    13 Jacek          Barski                100.00 +  295: 284  150
    7    14 Michał         Jakubiec              100.00 +  369: 346  150
    8    11 Maciej         Sancewicz             133.49 -  315: 391   83
    9    14 Marta          Sztajnert             108.82 -  263: 316   59
   10    13 Ryszard        Żydaczewski           122.79 -  314: 342   73
   11    16 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 -  270: 407   71
   12    18 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  414: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Ciejka                139.31 -  248: 507   89
    2    19 Joanna         Wilk                  100.00 +  400: 389  150
    3    15 Tomasz         Suchanek              135.19 -  274: 477   85
    4    16 Teresa         Zalewska              114.23 -  333: 398   64
    5    19 Sławomir       Wolski                115.54 +  340: 304  166
    6    15 Marta          Sztajnert             108.82 -  329: 379   59
    7    20 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  302: 296  150
    8    15 Michał         Jakubiec              100.00 -  301: 456   50
    9    18 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  368: 311  150
   10    14 Beata          Marynowicz            105.69 -  344: 371   56
   11    15 Agata          Kopta                 113.83 -  398: 407   64
   12    17 Jacek          Barski                100.00 +  377: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Jacek Barski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                138.13 -  410: 416   88
    2    12 Sławomir       Wolski                115.54 +  341: 337  166
    3    16 Michał         Jakubiec              100.00 -  345: 374   50
    4    14 Beata          Marynowicz            105.69 -  302: 428   56
    5    16 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  426: 332  150
    6    13 Aneta          Szczyrzyca            104.39 -  284: 295   54
    7    15 Marta          Sztajnert             108.82 -  197: 344   59
    8    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  318: 354   50
    9    20 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  502: 224  150
   10    16 Grażyna        Smereka               100.00 -  333: 356   50
   11    19 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  414: 220  150
   12    17 Agnieszka      Antos                 100.00 -  290: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Monika Czekała 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Suchanek              135.19 -  248: 360   85
    2    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  277: 376   50
    3    20 Grażyna        Smereka               100.00 -  368: 382   50
    4    21 Agata          Kopta                 113.83 -  322: 365   64
    5    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  424: 202  150
    6    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  272: 321   50
    7    21 Piotr          Kozak                 100.00 -  341: 370   50
    8    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  373: 310  150
    9    19 Przemysław     Malinka               100.00 -  298: 402   50
   10    18 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  305: 374   50
   11    22 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 -  300: 307   50
   12    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  373: 160  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 12  79.08




	Jadwiga Jakubiec 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Sancewicz             133.49 -  357: 420   83
    2    15 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  330: 322  150
    3    11 Janusz         Krupiński             132.14 -  384: 515   82
    4    17 Piotr          Kozak                 100.00 -  315: 321   50
    5    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  285: 394   50
    6    20 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  367: 266  150
    7    17 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  371: 309  150
    8    17 Jacek          Barski                100.00 +  354: 318  150
    9    11 Joanna         Wilk                  100.00 -  332: 347   50
   10    17 Przemysław     Malinka               100.00 -  270: 376   50
   11    17 Adrianna       Marynowicz            100.00 +  336: 327  150
   12    15 Grażyna        Smereka               100.00 +  349: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Michał Jakubiec 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Kacprzyk              132.42 -  300: 397   82
    2    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  326: 300  150
    3    16 Jacek          Barski                100.00 +  374: 345  150
    4    10 Tomasz         Suchanek              135.19 +  464: 295  185
    5     7 Justyna        Górka                 141.37 -  314: 400   91
    6    11 Krzysztof      Gibas                 124.96 -  428: 429   75
    7    14 Aneta          Szczyrzyca            104.39 -  346: 369   54
    8    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  456: 301  150
    9     9 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 +  365: 311  171
   10    10 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  340: 380   79
   11    12 Grażyna        Smereka               100.00 +  445: 245  150
   12     9 Tomasz         Suchanek              135.19 -  283: 440   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Joanna Jędraszczyk-Kałwak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janusz         Krupiński             132.14 -  336: 394   82
    2    18 Bożena         Guział                109.24 -  268: 516   59
    3    21 Andrzej        Klich                 100.00 -  312: 387   50
    4    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  337: 179  150
    5    18 Joanna         Wilk                  100.00 +  419: 336  150
    6    12 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  198: 482   71
    7    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  309: 371   50
    8    20 Adrianna       Marynowicz            100.00 -  299: 386   50
    9    20 Jacek          Barski                100.00 -  224: 502   50
   10    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  396: 324  150
   11    22 Monika         Czekała               100.00 +  307: 300  150
   12    19 Adrianna       Marynowicz            100.00 -  307: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Katarzyna Kasowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Przemysław     Malinka               100.00 -  369: 393   50
    9    21 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  337: 310  150
   10    18 Monika         Czekała               100.00 +  374: 305  150
   11    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  271: 266  150
   12    16 Piotr          Kozak                 100.00 +  349: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Salamon               129.70 -  200: 382   80
    2    21 Michał         Jakubiec              100.00 -  300: 326   50
    3    21 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  387: 312  150
    4    18 Grażyna        Smereka               100.00 -  269: 369   50
    5    20 Aneta          Szczyrzyca            104.39 -  294: 332   54
    6    19 Joanna         Wilk                  100.00 -  289: 367   50
    7    22 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  261: 291   50
    8    22 Monika         Czekała               100.00 -  310: 373   50
    9    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  364: 191  150
   10    20 Adrianna       Marynowicz            100.00 -  308: 333   50
   11    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 305  150
   12    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  367: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 12  86.17




	Piotr Kozak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leokadia       Litwinowicz           128.91 -  272: 391   79
    2    14 Teresa         Zalewska              114.23 -  309: 384   64
    3    19 Agata          Kopta                 113.83 +  336: 261  164
    4    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  321: 315  150
    5    14 Tomasz         Suchanek              135.19 -  330: 406   85
    6    17 Beata          Marynowicz            105.69 -  328: 358   56
    7    21 Monika         Czekała               100.00 +  370: 341  150
    8    14 Joanna         Wilk                  100.00 -  307: 358   50
    9    17 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  330: 241  150
   10    15 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 +  343: 323  171
   11    14 Przemysław     Malinka               100.00 -  316: 362   50
   12    16 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  323: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Gibas                 124.96 -  167: 496   75
    2    22 Marta          Sztajnert             108.82 -  165: 488   59
    3    22 Paulina        Naplocha              100.00 -  188: 363   50
    4    22 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 -  179: 337   50
    5    22 Monika         Czekała               100.00 -  202: 424   50
    6    21 Sławomir       Wolski                115.54 -  157: 363   66
    7    23 PAUZA
    8    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  160: 297   50
    9    22 Andrzej        Klich                 100.00 -  191: 364   50
   10    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  203: 392   50
   11    20 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  194: 367   50
   12    22 Monika         Czekała               100.00 -  160: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  / 11  54.55




	Przemysław Malinka 100.00 Ostrożnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  393: 369  150
    9    19 Monika         Czekała               100.00 +  402: 298  150
   10    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  376: 270  150
   11    14 Piotr          Kozak                 100.00 +  362: 316  150
   12    11 Sławomir       Wolski                115.54 -  301: 345   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  5 133.20




	Adrianna Marynowicz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Natalia        Ogierman              123.89 +  354: 284  174
    2     9 Maciej         Sancewicz             133.49 +  356: 350  183
    3     5 Dawid          Adamczyk              144.15 -  232: 502   94
    4    11 Bożena         Guział                109.24 -  207: 355   59
    5    15 Teresa         Zalewska              114.23 -  327: 362   64
    6    18 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 -  302: 401   71
    7    20 Agnieszka      Antos                 100.00 -  296: 302   50
    8    20 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  386: 299  150
    9    15 Ryszard        Żydaczewski           122.79 -  271: 327   73
   10    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  333: 308  150
   11    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  327: 336   50
   12    19 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 +  348: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Żydaczewski           122.79 -  268: 464   73
    2    17 Aneta          Szczyrzyca            104.39 -  326: 356   54
    3    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  363: 188  150
    4    12 Adam           Jurkowski             122.65 -  299: 391   73
    5    17 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  394: 285  150
    6    14 Grażyna        Smereka               100.00 -  213: 362   50
    7    18 Sławomir       Wolski                115.54 -  280: 371   66
    8    18 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  322: 299  150
    9    16 Agata          Kopta                 113.83 -  385: 420   64
   10    19 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 -  324: 396   50
   11    21 Andrzej        Klich                 100.00 -  305: 354   50
   12    20 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  333: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Łukasz Pawlas 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Jurkowski             122.65 -   34: 595   73
    2    23 PAUZA
    7    16 Joanna         Wilk                  100.00 -   78: 481   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     123  /  2  61.50




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Grzeszczuk            121.05 -  320: 348   71
    2    20 Monika         Czekała               100.00 +  376: 277  150
    3     9 Ryszard        Żydaczewski           122.79 -  249: 419   73
    4    15 Sławomir       Wolski                115.54 +  297: 270  166
    5    13 Tomasz         Ciejka                139.31 -  249: 423   89
    6    16 Agata          Kopta                 113.83 -  289: 535   64
    7    19 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  352: 286  150
    8    16 Teresa         Zalewska              114.23 -  261: 450   64
    9    17 Piotr          Kozak                 100.00 -  241: 330   50
   10    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  392: 203  150
   11    18 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  266: 271   50
   12    20 Paulina        Naplocha              100.00 -  317: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Szałkiewicz           120.66 -  349: 463   71
    2    16 Beata          Marynowicz            105.69 -  329: 394   56
    3    20 Monika         Czekała               100.00 +  382: 368  150
    4    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  369: 269  150
    5     9 Adam           Jurkowski             122.65 -  395: 403   73
    6    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  362: 213  150
    7     9 Ryszard        Żydaczewski           122.79 +  329: 302  173
    8    10 Bożena         Guział                109.24 -  281: 505   59
    9    10 Tomasz         Suchanek              135.19 -  331: 379   85
   10    16 Jacek          Barski                100.00 +  356: 333  150
   11    12 Michał         Jakubiec              100.00 -  245: 445   50
   12    15 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  253: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Matyasik              119.41 -  271: 386   69
    2    15 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  322: 330   50
    3    18 Joanna         Wilk                  100.00 +  362: 309  150
    4    13 Marta          Sztajnert             108.82 -  338: 341   59
    5    16 Jacek          Barski                100.00 -  332: 426   50
    6    22 Monika         Czekała               100.00 +  321: 272  150
    7    19 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  286: 352   50
    8    18 Paulina        Naplocha              100.00 -  299: 322   50
    9    21 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  310: 337   50
   10    22 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  356: 244  150
   11    20 Marcin         Kurowski              100.00 +  367: 194  150
   12    18 Aneta          Szczyrzyca            104.39 -  254: 414   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 12  86.00




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Wolski                115.54 -  323: 403   66
    2    19 Agnieszka      Antos                 100.00 -  389: 400   50
    3    18 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  309: 362   50
    4    20 Aneta          Szczyrzyca            104.39 +  365: 351  154
    5    18 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    100.00 -  336: 419   50
    6    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  367: 289  150
    7    16 Łukasz         Pawlas                100.00 +  481:  78  150
    8    14 Piotr          Kozak                 100.00 +  358: 307  150
    9    11 Jadwiga        Jakubiec              100.00 +  347: 332  150
   10     7 Natalia        Ogierman              123.89 -  249: 398   74
   11    13 Beata          Marynowicz            105.69 -  282: 369   56
   12    14 Jerzy          Matyasik              119.41 -  248: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Jan            Mrozowski             140.97 -  341: 408   91
    3    17 Natalia        Ogierman              123.89 -  345: 467   74
    4    19 Jerzy          Matyasik              119.41 -  308: 397   69
    5    21 Agata          Kopta                 113.83 -  327: 453   64
    6    20 Jadwiga        Jakubiec              100.00 -  266: 367   50
    7    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  291: 261  150
    8    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  297: 160  150
    9    18 Agnieszka      Antos                 100.00 -  311: 368   50
   10    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  244: 356   50
   11    19 Jacek          Barski                100.00 -  220: 414   50
   12    21 Andrzej        Klich                 100.00 -  241: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  / 11  77.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Teresa         Zalewska              473: 358
   2 Agata          Kopta                - Kamil          Górka                 373: 477
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Bożena         Guział                397: 250
   4 Marta          Sztajnert            - Dawid          Adamczyk              288: 381
   5 Justyna        Górka                - Beata          Marynowicz            457: 270
   6 Aneta          Szczyrzyca           - Jan            Mrozowski             336: 410
   7 Tomasz         Ciejka               - Agnieszka      Antos                 507: 248
   8 Jacek          Barski               - Irena          Sołdan                410: 416
   9 Tomasz         Suchanek             - Monika         Czekała               360: 248
  10 Jadwiga        Jakubiec             - Maciej         Sancewicz             357: 420
  11 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Jakubiec              397: 300
  12 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak   - Janusz         Krupiński             336: 394
  13 Marek          Salamon              - Andrzej        Klich                 382: 200
  14 Piotr          Kozak                - Leokadia       Litwinowicz           272: 391
  15 Krzysztof      Gibas                - Marcin         Kurowski              496: 167
  16 Adrianna       Marynowicz           - Natalia        Ogierman              354: 284
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Paulina        Naplocha              464: 268
  18 Łukasz         Pawlas               - Adam           Jurkowski              34: 595
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Dawid          Rykaczewski           348: 320
  20 Grażyna        Smereka              - Łukasz         Szałkiewicz           349: 463
  21 Jerzy          Matyasik             - Monika         Szczyrzyca            386: 271
  22 Joanna         Wilk                 - Sławomir       Wolski                323: 403
  23 Jędrzej        Zawojski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Jurkowski            - Mariusz        Wrześniewski          318: 431
   2 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Ciejka                445: 359
   3 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Gibas                 393: 407
   4 Kamil          Górka                - Leokadia       Litwinowicz           372: 379
   5 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              418: 286
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Marek          Salamon               374: 434
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Dawid          Adamczyk              356: 476
   8 Tomasz         Suchanek             - Justyna        Górka                 402: 404
   9 Maciej         Sancewicz            - Adrianna       Marynowicz            350: 356
  10 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            457: 331
  11 Jan            Mrozowski            - Jędrzej        Zawojski              408: 341
  12 Sławomir       Wolski               - Jacek          Barski                337: 341
  13 Natalia        Ogierman             - Agata          Kopta                 458: 315
  14 Teresa         Zalewska             - Piotr          Kozak                 384: 309
  15 Monika         Szczyrzyca           - Jadwiga        Jakubiec              322: 330
  16 Beata          Marynowicz           - Grażyna        Smereka               394: 329
  17 Paulina        Naplocha             - Aneta          Szczyrzyca            326: 356
  18 Bożena         Guział               - Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    516: 268
  19 Agnieszka      Antos                - Joanna         Wilk                  400: 389
  20 Dawid          Rykaczewski          - Monika         Czekała               376: 277
  21 Michał         Jakubiec             - Andrzej        Klich                 326: 300
  22 Marcin         Kurowski             - Marta          Sztajnert             165: 488
  23 Łukasz         Pawlas               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Mariusz        Wrześniewski          374: 402
   2 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              352: 441
   3 Marek          Salamon              - Irena          Sołdan                343: 347
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Justyna        Górka                 362: 329
   5 Dawid          Adamczyk             - Adrianna       Marynowicz            502: 232
   6 Adam           Jurkowski            - Leszek         Kacprzyk              394: 398
   7 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Ciejka                336: 380
   8 Kamil          Górka                - Sławomir       Wolski                394: 339
   9 Dawid          Rykaczewski          - Ryszard        Żydaczewski           249: 419
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Aneta          Szczyrzyca            427: 287
  11 Janusz         Krupiński            - Jadwiga        Jakubiec              515: 384
  12 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marta          Sztajnert             405: 337
  13 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Sancewicz             322: 365
  14 Beata          Marynowicz           - Bożena         Guział                285: 444
  15 Agnieszka      Antos                - Tomasz         Suchanek              274: 477
  16 Jacek          Barski               - Michał         Jakubiec              345: 374
  17 Natalia        Ogierman             - Jędrzej        Zawojski              467: 345
  18 Monika         Szczyrzyca           - Joanna         Wilk                  362: 309
  19 Piotr          Kozak                - Agata          Kopta                 336: 261
  20 Monika         Czekała              - Grażyna        Smereka               368: 382
  21 Andrzej        Klich                - Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    387: 312
  22 Marcin         Kurowski             - Paulina        Naplocha              188: 363


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Wrześniewski          421: 299
   2 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              358: 530
   3 Leokadia       Litwinowicz          - Leszek         Kacprzyk              354: 403
   4 Natalia        Ogierman             - Janusz         Krupiński             508: 397
   5 Justyna        Górka                - Krzysztof      Gibas                 383: 279
   6 Jan            Mrozowski            - Ryszard        Żydaczewski           417: 378
   7 Tomasz         Ciejka               - Marek          Salamon               302: 396
   8 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Szałkiewicz           462: 344
   9 Kamil          Górka                - Grzegorz       Grzeszczuk            385: 339
  10 Michał         Jakubiec             - Tomasz         Suchanek              464: 295
  11 Bożena         Guział               - Adrianna       Marynowicz            355: 207
  12 Paulina        Naplocha             - Adam           Jurkowski             299: 391
  13 Marta          Sztajnert            - Monika         Szczyrzyca            341: 338
  14 Beata          Marynowicz           - Jacek          Barski                428: 302
  15 Sławomir       Wolski               - Dawid          Rykaczewski           270: 297
  16 Agnieszka      Antos                - Teresa         Zalewska              333: 398
  17 Jadwiga        Jakubiec             - Piotr          Kozak                 315: 321
  18 Andrzej        Klich                - Grażyna        Smereka               269: 369
  19 Jędrzej        Zawojski             - Jerzy          Matyasik              308: 397
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Wilk                  351: 365
  21 Monika         Czekała              - Agata          Kopta                 322: 365
  22 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak   - Marcin         Kurowski              337: 179


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Bartosz        Morawski              338: 338
   2 Dawid          Adamczyk             - Natalia        Ogierman              504: 295
   3 Bożena         Guział               - Kamil          Górka                 354: 420
   4 Marek          Salamon              - Maciej         Sancewicz             349: 365
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Mrozowski             463: 423
   6 Leokadia       Litwinowicz          - Irena          Sołdan                385: 377
   7 Michał         Jakubiec             - Justyna        Górka                 314: 400
   8 Janusz         Krupiński            - Marta          Sztajnert             446: 364
   9 Grażyna        Smereka              - Adam           Jurkowski             395: 403
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Grzegorz       Grzeszczuk            417: 339
  11 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Szałkiewicz           398: 352
  12 Krzysztof      Gibas                - Beata          Marynowicz            400: 387
  13 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Rykaczewski           423: 249
  14 Piotr          Kozak                - Tomasz         Suchanek              330: 406
  15 Adrianna       Marynowicz           - Teresa         Zalewska              327: 362
  16 Monika         Szczyrzyca           - Jacek          Barski                332: 426
  17 Paulina        Naplocha             - Jadwiga        Jakubiec              394: 285
  18 Joanna         Wilk                 - Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    336: 419
  19 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Antos                 304: 340
  20 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            294: 332
  21 Agata          Kopta                - Jędrzej        Zawojski              453: 327
  22 Monika         Czekała              - Marcin         Kurowski              424: 202


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Adamczyk              389: 348
   2 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 353: 397
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Leokadia       Litwinowicz           449: 320
   4 Maciej         Sancewicz            - Justyna        Górka                 295: 392
   5 Irena          Sołdan               - Janusz         Krupiński             535: 231
   6 Tomasz         Suchanek             - Adam           Jurkowski             278: 398
   7 Ryszard        Żydaczewski          - Bożena         Guział                352: 405
   8 Natalia        Ogierman             - Marek          Salamon               414: 353
   9 Teresa         Zalewska             - Jan            Mrozowski             264: 463
  10 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              322: 308
  11 Michał         Jakubiec             - Krzysztof      Gibas                 428: 429
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    482: 198
  13 Jacek          Barski               - Aneta          Szczyrzyca            284: 295
  14 Grażyna        Smereka              - Paulina        Naplocha              362: 213
  15 Marta          Sztajnert            - Agnieszka      Antos                 379: 329
  16 Dawid          Rykaczewski          - Agata          Kopta                 289: 535
  17 Piotr          Kozak                - Beata          Marynowicz            328: 358
  18 Grzegorz       Grzeszczuk           - Adrianna       Marynowicz            401: 302
  19 Joanna         Wilk                 - Andrzej        Klich                 367: 289
  20 Jędrzej        Zawojski             - Jadwiga        Jakubiec              266: 367
  21 Marcin         Kurowski             - Sławomir       Wolski                157: 363
  22 Monika         Czekała              - Monika         Szczyrzyca            272: 321


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Leszek         Kacprzyk              271: 408
   2 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Morawski              464: 317
   3 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 489: 385
   4 Adam           Jurkowski            - Bożena         Guział                333: 300
   5 Irena          Sołdan               - Tomasz         Ciejka                361: 481
   6 Maciej         Sancewicz            - Jan            Mrozowski             320: 457
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Natalia        Ogierman              326: 276
   8 Łukasz         Szałkiewicz          - Krzysztof      Gibas                 371: 333
   9 Grażyna        Smereka              - Ryszard        Żydaczewski           329: 302
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Janusz         Krupiński             391: 355
  11 Agata          Kopta                - Beata          Marynowicz            392: 431
  12 Teresa         Zalewska             - Marek          Salamon               365: 445
  13 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Matyasik              357: 309
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Jakubiec              369: 346
  15 Marta          Sztajnert            - Jacek          Barski                344: 197
  16 Łukasz         Pawlas               - Joanna         Wilk                   78: 481
  17 Jadwiga        Jakubiec             - Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    371: 309
  18 Sławomir       Wolski               - Paulina        Naplocha              371: 280
  19 Dawid          Rykaczewski          - Monika         Szczyrzyca            352: 286
  20 Adrianna       Marynowicz           - Agnieszka      Antos                 296: 302
  21 Monika         Czekała              - Piotr          Kozak                 341: 370
  22 Andrzej        Klich                - Jędrzej        Zawojski              261: 291
  23 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              487: 292
   2 Jan            Mrozowski            - Dawid          Adamczyk              365: 463
   3 Adam           Jurkowski            - Leokadia       Litwinowicz           313: 287
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          438: 434
   5 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Ciejka                451: 428
   6 Tomasz         Suchanek             - Irena          Sołdan                391: 495
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Grzegorz       Grzeszczuk            366: 295
   8 Krzysztof      Gibas                - Marta          Sztajnert             460: 322
   9 Beata          Marynowicz           - Natalia        Ogierman              323: 478
  10 Bożena         Guział               - Grażyna        Smereka               505: 281
  11 Aneta          Szczyrzyca           - Maciej         Sancewicz             315: 391
  12 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Żydaczewski           351: 346
  13 Agata          Kopta                - Sławomir       Wolski                327: 333
  14 Joanna         Wilk                 - Piotr          Kozak                 358: 307
  15 Agnieszka      Antos                - Michał         Jakubiec              301: 456
  16 Teresa         Zalewska             - Dawid          Rykaczewski           450: 261
  17 Jadwiga        Jakubiec             - Jacek          Barski                354: 318
  18 Monika         Szczyrzyca           - Paulina        Naplocha              299: 322
  19 Przemysław     Malinka              - Katarzyna      Kasowska              393: 369
  20 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak   - Adrianna       Marynowicz            299: 386
  21 Jędrzej        Zawojski             - Marcin         Kurowski              297: 160
  22 Andrzej        Klich                - Monika         Czekała               310: 373


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Justyna        Górka                 440: 310
   2 Leszek         Kacprzyk             - Kamil          Górka                 399: 414
   3 Adam           Jurkowski            - Bartosz        Morawski              375: 444
   4 Irena          Sołdan               - Łukasz         Szałkiewicz           320: 356
   5 Bożena         Guział               - Jan            Mrozowski             386: 488
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Ciejka                321: 355
   7 Natalia        Ogierman             - Maciej         Sancewicz             341: 420
   8 Krzysztof      Gibas                - Leokadia       Litwinowicz           400: 353
   9 Michał         Jakubiec             - Grzegorz       Grzeszczuk            365: 311
  10 Grażyna        Smereka              - Tomasz         Suchanek              331: 379
  11 Jadwiga        Jakubiec             - Joanna         Wilk                  332: 347
  12 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              280: 354
  13 Sławomir       Wolski               - Beata          Marynowicz            376: 341
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Sztajnert             263: 316
  15 Adrianna       Marynowicz           - Ryszard        Żydaczewski           271: 327
  16 Paulina        Naplocha             - Agata          Kopta                 385: 420
  17 Piotr          Kozak                - Dawid          Rykaczewski           330: 241
  18 Agnieszka      Antos                - Jędrzej        Zawojski              368: 311
  19 Przemysław     Malinka              - Monika         Czekała               402: 298
  20 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak   - Jacek          Barski                224: 502
  21 Katarzyna      Kasowska             - Monika         Szczyrzyca            337: 310
  22 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 191: 364


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Adamczyk              413: 341
   2 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              424: 413
   3 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kacprzyk              541: 323
   4 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Gibas                 554: 287
   5 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Szałkiewicz           418: 301
   6 Irena          Sołdan               - Adam           Jurkowski             409: 359
   7 Joanna         Wilk                 - Natalia        Ogierman              249: 398
   8 Teresa         Zalewska             - Bożena         Guział                397: 280
   9 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Wrześniewski          499: 385
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Michał         Jakubiec              380: 340
  11 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Wolski                452: 350
  12 Agata          Kopta                - Jerzy          Matyasik              292: 466
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Aneta          Szczyrzyca            342: 314
  14 Beata          Marynowicz           - Agnieszka      Antos                 371: 344
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Kozak                 323: 343
  16 Jacek          Barski               - Grażyna        Smereka               333: 356
  17 Jadwiga        Jakubiec             - Przemysław     Malinka               270: 376
  18 Katarzyna      Kasowska             - Monika         Czekała               374: 305
  19 Paulina        Naplocha             - Joanna         Jędraszczyk-Kałwak    324: 396
  20 Adrianna       Marynowicz           - Andrzej        Klich                 333: 308
  21 Dawid          Rykaczewski          - Marcin         Kurowski              392: 203
  22 Jędrzej        Zawojski             - Monika         Szczyrzyca            244: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Ciejka                410: 380
   2 Kamil          Górka                - Maciej         Sancewicz             445: 360
   3 Jan            Mrozowski            - Justyna        Górka                 386: 443
   4 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Szałkiewicz           368: 370
   5 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Suchanek              507: 317
   6 Marta          Sztajnert            - Irena          Sołdan                432: 303
   7 Natalia        Ogierman             - Mariusz        Wrześniewski          405: 366
   8 Krzysztof      Gibas                - Adam           Jurkowski             328: 342
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Teresa         Zalewska              425: 344
  10 Bożena         Guział               - Jerzy          Matyasik              448: 361
  11 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Żydaczewski           322: 302
  12 Grażyna        Smereka              - Michał         Jakubiec              245: 445
  13 Beata          Marynowicz           - Joanna         Wilk                  369: 282
  14 Piotr          Kozak                - Przemysław     Malinka               316: 362
  15 Agnieszka      Antos                - Agata          Kopta                 398: 407
  16 Aneta          Szczyrzyca           - Grzegorz       Grzeszczuk            270: 407
  17 Adrianna       Marynowicz           - Jadwiga        Jakubiec              327: 336
  18 Dawid          Rykaczewski          - Katarzyna      Kasowska              266: 271
  19 Jacek          Barski               - Jędrzej        Zawojski              414: 220
  20 Monika         Szczyrzyca           - Marcin         Kurowski              367: 194
  21 Andrzej        Klich                - Paulina        Naplocha              354: 305
  22 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak   - Monika         Czekała               307: 300


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 499: 394
   2 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              356: 309
   3 Tomasz         Ciejka               - Jan            Mrozowski             360: 403
   4 Maciej         Sancewicz            - Natalia        Ogierman              348: 346
   5 Łukasz         Szałkiewicz          - Adam           Jurkowski             275: 402
   6 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Sztajnert             321: 350
   7 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                501: 383
   8 Krzysztof      Gibas                - Bożena         Guział                353: 436
   9 Michał         Jakubiec             - Tomasz         Suchanek              283: 440
  10 Beata          Marynowicz           - Teresa         Zalewska              349: 313
  11 Przemysław     Malinka              - Sławomir       Wolski                301: 345
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Agata          Kopta                 412: 445
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Ryszard        Żydaczewski           444: 383
  14 Joanna         Wilk                 - Jerzy          Matyasik              248: 390
  15 Jadwiga        Jakubiec             - Grażyna        Smereka               349: 253
  16 Katarzyna      Kasowska             - Piotr          Kozak                 349: 323
  17 Jacek          Barski               - Agnieszka      Antos                 290: 377
  18 Monika         Szczyrzyca           - Aneta          Szczyrzyca            254: 414
  19 Joanna         Jędraszczyk-Kałwak   - Adrianna       Marynowicz            307: 348
  20 Paulina        Naplocha             - Dawid          Rykaczewski           333: 317
  21 Jędrzej        Zawojski             - Andrzej        Klich                 241: 367
  22 Monika         Czekała              - Marcin         Kurowski              373: 160
Lista rankingowa na dzień 02-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.24  29061  186
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              153.57  30561  199
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.83  29304  193
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   5 Dawid Pikul                    Poznań               149.90  29230  195
   6 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.37  29228  197
   7 Kamil Górka                    Kraków               148.20  29343  198
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.71  26735  181
   9 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.32  27990  190
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.98  17784  121
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             146.82  29071  198
  13 Marek Reda                     Piaseczno            146.39  27961  191
  14 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.62  27231  187
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.54   5385   37
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.37  18479  128
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.80  26891  187
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.76  28176  196
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               143.52  27699  193
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.33  27949  195
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.32  26945  188
  24 Justyna Górka                  Kraków               143.21  27066  189
  25 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.70  18694  131
  26 Kamil Kister                   Puławy               142.15  27720  195
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               141.34  18515  131
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              140.90  26489  188
  32 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.82  24189  173
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  34 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.35  21320  153
  36 Bogusław Szyszka               Oława                139.27  23955  172
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.10  21143  152
  39 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  41 Irena Sołdan                   Sopot                137.99  26080  189
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  43 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  44 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.99  15343  112
  45 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.98  24794  181
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  47 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  48 Dariusz Maciejuk               Warszawa             136.61   4508   33
  49 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.50  24434  179
  50 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.06   7075   52
  51 Paweł Janaś                    Głogów               135.72  15608  115
  52 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.64  26178  193
  53 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.11  26211  194
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.37  25128  187
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  56 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  57 Karol Waniek                   Wrocław              134.24  12216   91
  58 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  59 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.08  16358  122
  60 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.87  10442   78
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.82  12445   93
  62 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  63 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  64 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.34  26667  200
  65 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  66 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.04  25943  195
  67 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  68 Agnieszka Krupka               Krosno               132.31  21037  159
  69 Piotr Broda                    Sandomierz           132.09  25757  195
  70 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  71 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.85  26106  198
  73 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  74 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.21  15352  117
  76 Kacper Zegadło                 Warszawa             131.19  18367  140
  77 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  78 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.05  19395  148
  79 Janusz Krupiński               Bytom                130.95  17417  133
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              130.81   7456   57
  81 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  82 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.23   6772   52
  83 Joanna Jewtuch                 Warszawa             130.06   7023   54
  84 Marek Salamon                  Bytom                129.87  10130   78
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  86 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              129.72   8691   67
  87 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  88 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  89 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.40  14622  113
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.28  25726  199
  91 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  92 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.03  16645  129
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  94 Barbara Obremska               Wrocław              128.61  15047  117
  95 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.53  11311   88
  96 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       128.26  21291  166
  97 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  98 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.10  20624  161
  99 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
 100 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
 101 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.79  11373   89
 102 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.32  15533  122
 104 Jacek Pietruszka               Kraków               127.28  10055   79
 105 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.06  24014  189
 107 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 108 Dorota Maciejuk                Warszawa             126.75   4056   32
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.64  23935  189
 110 Mariusz Grodek                 Kraków               126.10   6305   50
 111 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.81   8681   69
 112 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 113 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.14  24027  192
 115 Krzysztof Gibas                Kraków               124.94  24364  195
 116 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.61   6978   56
 118 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.59  22924  184
 119 Natalia Ogierman               Katowice             124.36  21515  173
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                124.10   9804   79
 122 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 123 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 124 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 125 Katarzyna Małek                Mielec               123.85   9289   75
 126 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.70   6185   50
 127 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.67  11007   89
 128 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.23  23660  192
 129 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.00  23247  189
 130 Michał Kolaj                   Ostróda              122.99  16604  135
 131 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 132 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.77  12031   98
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 135 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.57  23411  191
 136 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.40  13464  110
 137 Przemysław Pawlic              Wrocław              122.24   7090   58
 138 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.06  23191  190
 139 Tomasz Lempart                 Kraków               121.93  16705  137
 140 Maciej Perzyński               Piła                 121.69  15211  125
 141 Magdalena Kublik               Warszawa             121.52  24183  199
 142 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 143 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 144 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 145 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 146 Anita Bruska                   Gdynia               120.98  17421  144
 147 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 149 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.71  23780  197
 150 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 151 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 152 Radosław Więch                 Warszawa             120.25  15633  130
 153 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.22  23564  196
 154 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.22  13344  111
 155 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 156 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.77  23594  197
 157 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.74  12094  101
 158 Juliusz Czupryniak             Warszawa             119.62  13517  113
 159 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.54  23190  194
 160 Ewa Szałas                     Katowice             119.51   8246   69
 161 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 162 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 163 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.33   6563   55
 164 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.25   7155   60
 165 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.08  15004  126
 166 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 167 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 168 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 169 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 171 Maurycy Machnio                Lipiany              118.49  16826  142
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 173 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.98  22298  189
 175 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 176 Teresa Pawlik                  Lubin                117.40   3522   30
 177 Marta Sztajnert                Wisła                117.24   4455   38
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 179 Marek Roszak                   Poznań               117.10   3513   30
 180 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.94  22335  191
 181 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 183 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.29  22792  196
 184 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 185 Rafał Stachowski               Police               116.17  12082  104
 186 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.92   4173   36
 187 Konrad Sowula                  Kraków               115.76   5672   49
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              115.47  22748  197
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.46  10738   93
 190 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 191 Jacek Nowak                    Szczecin             115.36   7037   61
 192 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.94  11724  102
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                114.90  13443  117
 194 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.88  17576  153
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             114.75  12622  110
 196 Renata Andracka                Zwola                114.43  22658  198
 197 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.29   4343   38
 198 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.27   9027   79
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 200 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 201 Paulina Mech                   Kraków               113.79   6941   61
 202 Marcin Ceglarek                Kraków               113.61   7612   67
 203 Anna Biegańska                 Białystok            113.61  10679   94
 204 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 205 Bożena Guział                  Racibórz             113.03   7008   62
 206 Anna Krynicka                  Warszawa             113.01   9154   81
 207 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.01  11075   98
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.94  21571  191
 209 Bogusław Książek               Szczecin             112.91   7226   64
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.75  21535  191
 211 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 212 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.26   6848   61
 214 Agnieszka Biegańska            Białystok            112.21  13353  119
 215 Jakub Błażejewski              Poznań               112.12   4821   43
 216 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 217 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 218 Paweł Maciejczuk               Białystok            111.86  12305  110
 219 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 220 Joanna Suchanek                Wrocław              111.55  12494  112
 221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.52  12713  114
 222 Anna Niedzielko                Szczecin             111.24  10679   96
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.16  18453  166
 224 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            111.10   5333   48
 225 Jerzy Luter                    Bytom                110.83  17178  155
 226 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 228 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 229 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 230 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.08  15852  144
 231 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 232 Monika Siemaszko               Lipiany              109.87   3406   31
 233 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.77   7135   65
 234 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 235 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 236 Urszula Solarska               Łódź                 109.20  20857  191
 237 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.48  13018  120
 238 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 239 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 241 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 242 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 243 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 244 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.46  20740  193
 245 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.44   4835   45
 246 Agnieszka Matus                Milanówek            107.27   3218   30
 247 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 248 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.01  20974  196
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.87  19023  178
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              106.40  20535  193
 251 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.13  20907  197
 252 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 253 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.66   7502   71
 254 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 255 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.60   8237   78
 256 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 257 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 258 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.15  12303  117
 261 Dariusz Sowula                 Kraków               104.98   4829   46
 262 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62   5022   48
 264 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             104.29   5006   48
 265 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 266 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.89  10908  105
 267 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  18384  177
 268 Marek Szczepanik               Reda                 103.65   6426   62
 269 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 270 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 271 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.68   3902   38
 272 Dominika Worona                Police               102.30   7775   76
 273 Agnieszka Antos                Racibórz             102.08   3675   36
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.96  14377  141
 275 Anna Stambulska                Kraków               101.84   3768   37
 276 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.71  20343  200
 278 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 279 Anna Arana                     Warszawa             101.55  10764  106
 280 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 281 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 282 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 283 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.36  14507  146
 285 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.33  10132  102
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.26   9926  100
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I           99.25   9429   95
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                99.19  12895  130
 289 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 290 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 291 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 292 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 293 Anna Lenartowska               Gdynia                96.71   6963   72
 294 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 296 Joanna Wilk                    Racibórz              95.49   3342   35
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 298 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 299 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.59   3389   37
 300 Michał Landowski               Police                91.09   5830   64
 301 Paulina Naplocha               Racibórz              90.89  11179  123
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 303 Agnieszka Dawid                Kraków                89.55   3761   42
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              89.47   5279   59
 306 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.70  10085  115
 307 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 309 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              86.56   3376   39
 310 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.13  12489  145
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 312 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 313 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 315 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 316 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 317 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 318 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 319 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 320 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 321 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 322 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 02-09-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.72   3646   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   4 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   5 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   6 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   7 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   8 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   9 Rafał Polak                    Wałcz                123.96   3223   26
  10 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.42   3105   26
  11 Jacek Nocoń                    Jaworzno             111.65   2903   26
  12 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  13 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  14 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  15 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  17 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.36   3059   25
  18 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  19 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  20 Lech Szymczak                  Mniszki              103.68   2592   25
  21 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  22 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  23 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  24 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  25 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  26 Jarosław Olek                  Warszawa             126.21   3029   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  28 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  29 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  30 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  31 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  32 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  33 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  34 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.92   2782   24
  35 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  36 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  37 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  38 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  39 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  40 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  41 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  42 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  43 Kinga Stecuła                  Bytom                108.42   2602   24
  44 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  45 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  46 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  47 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  48 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  50 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  51 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  52 Zuzanna Molak                  Warszawa              78.12   1875   24
  53 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  54 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  55 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  56 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  57 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  58 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  59 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  60 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  61 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  62 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  63 Agata Pastusiak                Sulęcin               94.09   2164   23
  64 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  65 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  66 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  67 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  68 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  69 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  70 Radosław Pastusiak             Sulęcin               75.61   1739   23
  71 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  72 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  73 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  74 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           123.91   2726   22
  75 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  76 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  77 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  78 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  79 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  80 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  81 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  82 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  83 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  84 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  85 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  86 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  87 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  88 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  89 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  90 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  91 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  92 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  93 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               115.11   2072   18
  95 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  96 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  97 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  98 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  99 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
 100 Jan Kozłowski                  Kraków               124.81   1997   16
 101 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 102 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 103 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 104 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 105 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
 106 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 107 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 108 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 109 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
 110 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 111 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 112 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 113 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 114 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 115 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 116 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
 117 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 118 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
 119 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 120 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 121 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 122 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 123 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 124 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 125 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 126 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 127 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 128 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 129 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 130 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 131 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 132 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 133 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 134 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 135 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 136 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 137 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 138 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 139 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 140 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 141 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 142 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 143 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 144 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 145 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 146 Michał Trumpus                 Wrocław              119.25   1431   12
 147 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 148 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 149 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 150 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 151 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 152 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 154 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 155 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 156 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 157 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 158 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 159 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 160 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 161 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 162 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 163 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 164 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 165 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 166 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 167 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 168 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 169 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 170 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 172 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 173 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 174 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 175 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 105.42   1265   12
 176 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 177 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 178 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 179 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 180 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 181 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 182 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 183 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 184 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 185 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 186 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 187 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 188 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 189 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 190 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 191 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 192 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 193 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 194 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 195 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 196 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 197 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 198 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 199 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              93.92   1127   12
 200 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 201 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 202 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 203 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 204 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 205 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 206 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 207 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 208 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 209 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 210 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 211 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 212 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 213 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 214 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 215 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 216 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 217 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 218 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 219 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 220 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 221 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 222 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 223 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 224 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 225 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 226 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 227 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 228 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 229 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 230 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 231 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 232 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 233 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 234 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 235 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 236 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 237 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 238 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 239 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 240 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 241 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 242 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 243 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 244 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 248 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 249 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 250 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 251 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 252 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 253 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 254 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 255 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 256 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 257 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 258 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 259 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 260 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 261 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 262 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 263 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 264 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 265 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 266 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 267 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 268 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 269 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 270 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 271 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 272 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 273 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 274 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 275 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 276 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 277 Marcin Kurowski                Racibórz              54.55    600   11
 278 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 279 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 280 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 281 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 282 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 283 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 284 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 286 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 287 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 288 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 289 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 290 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 293 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 294 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 295 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 296 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 297 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 298 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 299 Przemysław Herdzina            Kraków               136.29    954    7
 300 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 301 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 302 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 303 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 304 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 305 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 306 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 307 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 308 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 309 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 310 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 311 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 312 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 313 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 314 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 315 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 316 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 317 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 318 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 319 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 320 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 321 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 322 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 323 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 324 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 325 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 326 Marta Dobrzańska               Kraków               114.50    687    6
 327 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 328 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 329 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 330 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 331 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 332 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 333 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 334 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 335 Blanka Zwolińska               Skierdy               78.60    393    5
 336 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 337 Milena Woźniak                 Wałcz                 92.00    368    4
 338 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 339 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 340 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 341 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 342 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 343 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 344 Kamila Biskupska               Mirosławiec           59.33    178    3
 345 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 346 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 347 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 348 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 349 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 350 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 351 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 352 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 353 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 354 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 355 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 356 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 357 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 358 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 359 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 360 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 361 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 362 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 363 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 364 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie