Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14-15 sierpnia VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2010
Racibórz28
sierpnia
Racibórz 28-29 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Władysławowo 4
września
Władysławowo 4- 5 września VII Mistrzostwa Bałtyku
Marek Syczuk najbardziej waleczny w Raciborzu28 - 29 sierpnia 2010 — I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoRacibórz, 28 - 29 sierpnia 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Syczuk najbardziej waleczny w RaciborzuRacibórz to jedno z historycznych centrów Górnego Śląska. Chodząc po jego wąskich uliczkach, natykając się na gotyckie zabytki, podnosząc głowę i śledząc detale architektury, łatwo można wyobrazić sobie, że w średniowieczu gród był książęcą siedzibą. Otaczające Racibórz ziemie, krainę swojego dzieciństwa, uwiecznił w literaturze niemieckiej, urodzony w pobliskich Łubowicach, wybitny niemiecki poeta romantyczny Joseph von Eichendorf.

Do wielu przyczyn, dla których warto przybyć do Raciborza, świat scrabblowy dorzuca swoją własną – Otwarte Mistrzostwa Raciborza. Jest to zasługa środowiska związanego z Raciborskim Klubem Scrabble „Szkrab”. Grono skupionych w nim osób, ze szczególną aktywnością Teresy Zalewskiej, przygotowało w ostatni weekend wakacji zawody, które – wiele na to wskazuje – staną się jedną z najciekawszych propozycji na spędzenie przygody z literami w naszym kraju. Budzi szacunek liczba graczek i graczy goszczących na debiucie – 66 osób, w tym aż dziesięcioro po raz pierwszy startujących w zawodach turniejowych Polskiej Federacji Scrabble. Bardzo dobre były warunki gry w świeżo odnowionym Miejskim Centrum Kultury, powszechny entuzjazm wzbudziła jakość cateringu, zaś od ilości i różnorodności nagród mogło się zakręcić w głowie.

Najważniejsza jednak była walka o mistrzowskie laury. Tak przy okazji – nazwa Racibórz pochodzi od imienia Racibor, którego obydwa człony (rati + boriti) w dawnej polszczyźnie oznaczały walkę, zaś połączone w jedno imię mówiły o jego posiadaczu: „walczący na wojnie”. Wojnę zaś o zwycięstwo stoczono na tym turnieju pasjonującą. Po pierwszym dniu każda i każdy z grających zaliczyli minimum po jednej porażce, zaś 6 dużych punktów zgromadzili jedynie Łukasz Bobowski, Łukasz Sornek, Beata Wiączkowska i Darek Puton. Żadna z tych osób nie znalazła się jednak w niedzielę na podium – szturm z dalszych miejsc przypuściły kolejne osoby. Najbliżej sukcesu był Darek Puton z Rudy Śląskiej, który w ostatniej partii walczył bezpośrednio o zwycięstwo z Markiem Syczukiem z Warszawy. Po bardzo zaciętej partii, w której wykorzystano prawie cały czas, otoczeni wianuszkiem obserwatorów Marek i Darek zapisali wynik 411:370 i tym samym Darek został zepchnięty na, tak bardzo nielubiane, czwarte miejsce, zaś Marek Syczuk mógł w pełni cieszyć się kolejnym turniejowym tryumfem. Tuż za nim, z najwyższym zapasem małych punktów, usadowił się Bartosz Morawski z Gliwic, zaś na trzecim miejscu rozgościła się Justyna Górka z Krakowa. Skoro już dotarliśmy do ostatecznych wyników, to piszący te słowa pochwali się, że najlepszą debiutantką została jego wychowanka, Karolina Szubska z Bytomia.

Turniej zaszczyciły swoją obecnością zarówno władze miasta jak i powiatu, zaś podczas rozdania nagród szczególną sympatią zgromadzeni otaczali liczne grono sponsorów. Dzięki nim możliwe były dodatkowe kategorie wyróżnień:
Najdroższy ruch – Natalia Ogierman (149 pkt.)
Najwyższa suma graczy w partii – Grzegorz Wiączkowski i Szymon Płachta (905 pkt.)
Skok Tygrysa – Danuta Wodecka (o 37 pozycji)
Do tego doszły jeszcze: najlepszy klubowicz (Dawid Adamczyk), najlepszy raciborzanin (Grzegorz Grzeszczuk), najstarsza zawodniczka (Paulina Naplocha), najmłodszy uczestnik (Jędrzej Zawojski), najwyżej notowana kobieta — kategoria wzbudzająca niepokój w moim feministycznym sercu – Justyna Górka oraz wspomniany już Bartek Morawski z najwyższą liczbą małych punktów. Wszystkie grające osoby wyjeżdżały z bagażem nagród w postaci pamiątkowej koszulki, słodyczy, środków czystości, książek i innych drobiazgów.

Dziękuję, w imieniu grających, osobom organizującym, władzom samorządowym oraz sponsorom i … do zobaczenia za rok.
relacja: Maciek Śliwa


             
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury
Racibórz, ul. Chopina 21
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 28 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 sierpnia (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu, w cenie 10 zł.
kawa, herbata, napoje, słodkości
Noclegihttp://www.raciborz.pl/turystyka/noclegi.html

Atrakcyjna oferta noclegowa, 10 min. piechotą do miejsca rozgrywek.
DOM SPORTOWCA — NOCLEGI ul. Zamkowa 4, Racibórz-Ostróg
tel. 324153717

1 pokój 4-os. z łazienką — 149,80 zł
1 pokój 5-os. z łazienką — 128,40 zł
3 pokoje 2-os. z prysznicem i umywalką — 85,60 zł — kibelek na korytarzu
2 pokoje 3-os. z prysznicem i umywalką — 85,60 zł — kibelek na korytarzu
4 pokoje 3 os. z umywalką — 74,90 zł — prysznic i kibelek na korytarzu
Dodatkowe atrakcje: kręgielnia, bilard, mini golf, bar :-)
NagrodyI miejsce — puchar + 500 PLN
II miejsce — puchar + 400 PLN
III miejsce — puchar + 300 PLN
IV miejsce — 200 PLN
V miejsce — 100 PLN

Najlepszy debiutant — puchar + nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — puchar + nagroda rzeczowa
Najlepszy klubowicz — puchar + nagroda rzeczowa
Najlepszy mieszkaniec ziemi raciborskiej — puchar + nagroda rzeczowa
Najstarszy uczestnik turnieju — puchar + nagroda rzeczowa
Najmłodszy uczestnik turnieju — puchar + nagroda rzeczowa
Dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe.
Nagrody losowane po każdej rundzie.
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608-341-215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Grzegorz Grzeszczuk, tel. 512-208-870, mail: grzegorz.grzeszczuk@rafako.com.pl


Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Raciborza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               138.31     10.0     4898     1946      988
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                141.95      9.0     5410     1775     1311
  3 Justyna         Górka                Kraków                 138.96      9.0     4813     1803      763
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            137.67      9.0     4547     1775      378
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   155.13      8.0     5024     1659      677
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.14      8.0     4945     1659      417
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             134.69      8.0     4743     1761      508
  8 Irena           Sołdan               Rumia                  131.07      8.0     4719     1540      674
  9 Kamil           Górka                Kraków                 142.05      8.0     4668     1674      575
 10 Joanna          Żłobicka             Wrocław                110.39      8.0     4616     1571      420
 11 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 131.59      8.0     4615     1718      244
 12 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.41      8.0     4490     1717      120
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                128.99      8.0     4451     1636       80
 14 Dorota          Maciejuk             Warszawa               119.34      7.0     4705     1665      274
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.44      7.0     4650     1439      347
 16 Mateusz         Królikowski          Wrocław                114.56      7.0     4595     1534      147
 17 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                115.90      7.0     4574     1490      209
 18 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                116.05      7.0     4559     1530      229
 19 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.72      7.0     4520     1566      171
 20 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       139.27      7.0     4504     1605      -40
 21 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  125.96      7.0     4481     1517     -119
 22 Łukasz          Sornek               Mikołów                111.77      7.0     4463     1633     -298
 23 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              109.30      7.0     4322     1516      337
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.79      7.0     4298     1440      265
 25 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      7.0     3949     1420     -173
 26 Przemysław      Herdzina             Kraków                 135.07      6.0     4698     1508      170
 27 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.11      6.0     4645     1397      172
 28 Leszek          Kacprzyk             Katowice               113.93      6.0     4606     1427      605
 29 Szymon          Płachta              Warszawa               125.78      6.0     4558     1400      120
 30 Rafał           Wesołowski           Warszawa               124.88      6.0     4557     1326       57
 31 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.42      6.0     4497     1464      209
 32 Urszula         Solarska             Łódź                   102.89      6.0     4459     1425       58
 33 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      6.0     4405     1341     -115
 34 Beata           Marynowicz           Racibórz               100.00      6.0     4382     1352       58
 35 Marcin          Ceglarek             Kraków                 108.90      6.0     4325     1342       89
 36 Natalia         Ogierman             Katowice               107.65      6.0     4319     1343       86
 37 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.65      6.0     4211     1363      359
 38 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.67      6.0     4159     1453     -175
 39 Marta           Ćwiek                Radomsko               100.00      5.5     4374     1232      512
 40 Marta           Sztajnert            Wisła                  107.26      5.5     4148     1194      -97
 41 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.98      5.0     4523     1387     -140
 42 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       113.43      5.0     4513     1259       71
 43 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                114.58      5.0     4422     1218      -95
 44 Adam            Jurkowski            Knurów                 126.22      5.0     4407     1310        2
 45 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      111.02      5.0     4361     1265      -94
 46 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 120.24      5.0     4295     1216       47
 47 Anna            Arana                Warszawa               106.84      5.0     4216     1314      -57
 48 Sławomir        Wolski               Wrocław                103.40      5.0     4114     1240      -66
 49 Karolina        Szubska              Bytom                  100.00      5.0     3816     1198     -288
 50 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      5.0     3686     1167     -193
 51 Janusz          Krupiński            Bytom                  125.79      5.0     2874      983      359
 52 Michał          Wodecki              Skrzyszów              100.00      4.5     3599     1028     -331
 53 Monika          Czekała              Pietrowice             100.00      4.5     3572     1019     -194
 54 Mariusz         Buras                Prudnik                100.00      4.5     3497     1093     -481
 55 Jerzy           Luter                Bytom                  111.76      4.0     4231     1167     -285
 56 Bożena          Guział               Racibórz               102.53      4.0     4063     1193     -582
 57 Stanisław       Kapuśniak            Racibórz               100.00      4.0     3692     1077     -604
 58 Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      3.5     3640      923     -593
 59 Magda           Janiczko             Racibórz               100.00      3.5     3567      875     -108
 60 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3562      907     -347
 61 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      3.5     2996      883     -688
 62 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         100.00      3.0     2440      742      -99
 63 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      2.5     3432      875     -857
 64 Przemysław      Malinka              Ostrożnica             100.00      2.0     1732      514      -29
 65 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      0.5     2898      583    -1010
 66 Kamil           Derkacz              Racibórz               100.00      0.5     1784      335     -350
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Raciborza



	Dariusz Kosz 155.13 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agata          Kopta                 113.43 +  485: 332  163
    2     4 Przemysław     Herdzina              135.07 -  313: 451   85
    3    14 Ryszard        Korpalski             109.30 -  334: 412   59
    4    17 Justyna        Górka                 138.96 -  227: 389   89
    5    27 Grażyna        Smereka               100.00 +  588: 234  150
    6    18 Bożena         Guział                102.53 +  538: 254  153
    7    12 Szymon         Płachta               125.78 +  519: 357  176
    8     8 Urszula        Solarska              102.89 +  393: 345  153
    9     4 Dorota         Maciejuk              119.34 +  482: 370  169
   10     4 Dawid          Adamczyk              139.27 +  448: 402  189
   11     5 Wojciech       Sołdan                131.59 -  299: 413   82
   12     4 Wojciech       Sołdan                131.59 +  398: 388  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Kamil Górka 142.05 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Sornek                111.77 +  413: 365  162
    2    16 Marta          Ćwiek                 100.00 +  417: 307  150
    3     2 Janusz         Krupiński             125.79 -  348: 429   76
    4     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 -  351: 376   75
    5    20 Mariusz        Buras                 100.00 +  448: 207  150
    6    14 Anna           Arana                 106.84 +  369: 318  157
    7    11 Wojciech       Sołdan                131.59 +  357: 337  182
    8     5 Przemysław     Herdzina              135.07 +  416: 393  185
    9     2 Bartosz        Morawski              141.95 +  489: 337  192
   10     2 Dariusz        Puton                 137.67 -  338: 348   88
   11     1 Marek          Syczuk                138.31 -  342: 360   88
   12     5 Dorota         Maciejuk              119.34 +  380: 316  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Bartosz Morawski 141.95 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Luter                 111.76 +  413: 359  162
    2    17 Joanna         Żłobicka              110.39 +  465: 266  160
    3     6 Leszek         Kacprzyk              113.93 +  343: 311  164
    4     2 Dorota         Maciejuk              119.34 -  385: 447   69
    5     7 Dawid          Adamczyk              139.27 +  561: 299  189
    6     2 Łukasz         Sornek                111.77 -  389: 439   62
    7     5 Jacek          Wandzel               111.02 +  588: 248  161
    8     3 Ryszard        Żydaczewski           125.96 +  574: 280  176
    9     2 Kamil          Górka                 142.05 -  337: 489   92
   10     1 Łukasz         Bobowski              134.69 +  402: 317  185
   11     4 Jerzy          Matyasik              117.72 +  491: 281  168
   12     2 Paweł          Jackowski             137.14 +  462: 363  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Dawid Adamczyk 139.27 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Wandzel               111.02 +  305: 294  161
    2    15 Leszek         Kacprzyk              113.93 -  330: 383   64
    3    18 Jerzy          Luter                 111.76 +  502: 324  162
    4     8 Magdalena      Kublik                117.98 +  380: 362  168
    5     7 Bartosz        Morawski              141.95 -  299: 561   92
    6    11 Adam           Jurkowski             126.22 +  404: 363  176
    7     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 +  418: 350  175
    8     7 Marek          Syczuk                138.31 -  296: 418   88
    9     8 Rafał          Wesołowski            124.88 +  412: 320  175
   10     4 Dariusz        Kosz                  155.13 -  402: 448  105
   11    12 Jacek          Pietruszka            115.67 +  398: 361  166
   12     8 Beata          Wiączkowska           123.41 -  358: 360   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Justyna Górka 138.96 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Żłobicka              110.39 +  476: 394  160
    2     5 Beata          Wiączkowska           123.41 -  352: 358   73
    3    12 Urszula        Solarska              102.89 +  362: 329  153
    4    17 Dariusz        Kosz                  155.13 +  389: 227  205
    5     9 Jacek          Pietruszka            115.67 +  410: 338  166
    6     3 Marek          Syczuk                138.31 -  334: 387   88
    7     6 Ireneusz       Kurzok                115.90 +  376: 363  166
    8     6 Dorota         Maciejuk              119.34 -  382: 398   69
    9    12 Magdalena      Kublik                117.98 +  435: 333  168
   10     8 Przemysław     Herdzina              135.07 +  474: 250  185
   11     2 Łukasz         Bobowski              134.69 +  427: 354  185
   12     3 Łukasz         Bobowski              134.69 +  396: 319  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Marek Syczuk 138.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Teresa         Zalewska              109.65 +  350: 293  160
    2     9 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  480: 369  165
    3     3 Tomasz         Suchanek              128.99 +  426: 286  179
    4     1 Janusz         Krupiński             125.79 +  530: 265  176
    5     1 Łukasz         Bobowski              134.69 -  325: 400   85
    6     3 Justyna        Górka                 138.96 +  387: 334  189
    7     2 Dariusz        Puton                 137.67 -  315: 365   88
    8     7 Dawid          Adamczyk              139.27 +  418: 296  189
    9     5 Beata          Wiączkowska           123.41 +  364: 340  173
   10     3 Łukasz         Sornek                111.77 +  532: 250  162
   11     1 Kamil          Górka                 142.05 +  360: 342  192
   12     1 Dariusz        Puton                 137.67 +  411: 370  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 12 162.17




	Dariusz Puton 137.67 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Korpalski             109.30 +  333: 324  159
    2    11 Magdalena      Kublik                117.98 -  376: 454   68
    3    23 Marta          Ćwiek                 100.00 +  325: 273  150
    4    14 Ireneusz       Kurzok                115.90 +  387: 344  166
    5    10 Jerzy          Matyasik              117.72 +  370: 350  168
    6     6 Ryszard        Żydaczewski           125.96 +  433: 371  176
    7     2 Marek          Syczuk                138.31 +  365: 315  188
    8     2 Beata          Wiączkowska           123.41 +  508: 308  173
    9     1 Łukasz         Bobowski              134.69 -  277: 429   85
   10     2 Kamil          Górka                 142.05 +  348: 338  192
   11     3 Łukasz         Sornek                111.77 +  455: 252  162
   12     1 Marek          Syczuk                138.31 -  370: 411   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Paweł Jackowski 137.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Ceglarek              108.90 +  465: 310  159
    2     6 Ireneusz       Kurzok                115.90 +  428: 395  166
    3     4 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 +  416: 300  171
    4     3 Łukasz         Bobowski              134.69 -  407: 433   85
    5     3 Przemysław     Herdzina              135.07 -  398: 500   85
    6     7 Marcin         Radwański             100.00 +  492: 335  150
    7     4 Dorota         Maciejuk              119.34 +  371: 369  169
    8     4 Jerzy          Matyasik              117.72 +  392: 312  168
    9     3 Łukasz         Sornek                111.77 -  374: 421   62
   10     5 Tomasz         Suchanek              128.99 +  407: 287  179
   11     6 Beata          Wiączkowska           123.41 +  432: 404  173
   12     2 Bartosz        Morawski              141.95 -  363: 462   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Przemysław Herdzina 135.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Ogierman              107.65 +  387: 293  158
    2     4 Dariusz        Kosz                  155.13 +  451: 313  205
    3     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 -  321: 412   75
    4     6 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 +  415: 324  166
    5     3 Paweł          Jackowski             137.14 +  500: 398  187
    6     5 Mateusz        Królikowski           114.56 +  408: 324  165
    7     3 Łukasz         Bobowski              134.69 -  410: 480   85
    8     5 Kamil          Górka                 142.05 -  393: 416   92
    9     6 Jerzy          Matyasik              117.72 -  385: 422   68
   10     8 Justyna        Górka                 138.96 -  250: 474   89
   11    13 Magdalena      Kublik                117.98 -  321: 379   68
   12    17 Marta          Ćwiek                 100.00 +  457: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Łukasz Bobowski 134.69 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Sztajnert             107.26 +  455: 168  157
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              124.79 +  334: 333  175
    3     7 Adam           Jurkowski             126.22 +  423: 343  176
    4     3 Paweł          Jackowski             137.14 +  433: 407  187
    5     1 Marek          Syczuk                138.31 +  400: 325  188
    6     1 Beata          Wiączkowska           123.41 -  385: 401   73
    7     3 Przemysław     Herdzina              135.07 +  480: 410  185
    8     1 Łukasz         Sornek                111.77 +  414: 346  162
    9     1 Dariusz        Puton                 137.67 +  429: 277  188
   10     1 Bartosz        Morawski              141.95 -  317: 402   92
   11     2 Justyna        Górka                 138.96 -  354: 427   89
   12     3 Justyna        Górka                 138.96 -  319: 396   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Wojciech Sołdan 131.59 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Arana                 106.84 +  320: 301  157
    2    13 Jerzy          Matyasik              117.72 -  340: 416   68
    3    17 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  261: 494   66
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              124.79 +  359: 339  175
    5    19 Agata          Kopta                 113.43 +  442: 346  163
    6    16 Leszek         Kacprzyk              113.93 +  398: 373  164
    7    11 Kamil          Górka                 142.05 -  337: 357   92
    8    15 Irena          Sołdan                131.07 +  380: 346  181
    9    10 Andrzej        Rechowicz             123.44 +  456: 358  173
   10     6 Dorota         Maciejuk              119.34 +  521: 344  169
   11     5 Dariusz        Kosz                  155.13 +  413: 299  205
   12     4 Dariusz        Kosz                  155.13 -  388: 398  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Irena Sołdan 131.07 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Wolski                103.40 -  314: 351   53
    2    26 Monika         Czekała               100.00 +  474: 266  150
    3    16 Jacek          Pietruszka            115.67 -  302: 399   66
    4    19 Bożena         Guział                102.53 -  396: 403   53
    5    23 Marcin         Ceglarek              108.90 +  365: 358  159
    6    22 Zuzanna        Molak                 100.00 +  513: 241  150
    7    14 Jerzy          Luter                 111.76 +  343: 301  162
    8    15 Wojciech       Sołdan                131.59 -  346: 380   82
    9    15 Anna           Arana                 106.84 +  384: 332  157
   10    15 Magdalena      Kublik                117.98 +  387: 341  168
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 +  418: 297  175
   12     6 Mateusz        Królikowski           114.56 +  477: 376  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Tomasz Suchanek 128.99 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              102.89 +  431: 366  153
    2    12 Jacek          Pietruszka            115.67 +  478: 338  166
    3     3 Marek          Syczuk                138.31 -  286: 426   88
    4    16 Marta          Sztajnert             107.26 +  366: 274  157
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 +  375: 368  175
    6     4 Dorota         Maciejuk              119.34 -  260: 390   69
    7    10 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  299: 381   76
    8    14 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 +  409: 375  171
    9     9 Ireneusz       Kurzok                115.90 +  428: 317  166
   10     5 Paweł          Jackowski             137.14 -  287: 407   87
   11    11 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 +  371: 355  166
   12     9 Łukasz         Sornek                111.77 +  461: 374  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Adam Jurkowski 126.22 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bożena         Guział                102.53 +  420: 288  153
    2    14 Szymon         Płachta               125.78 +  457: 397  176
    3     7 Łukasz         Bobowski              134.69 -  343: 423   85
    4    13 Jacek          Pietruszka            115.67 -  301: 382   66
    5    22 Marta          Sztajnert             107.26 +  504: 376  157
    6    11 Dawid          Adamczyk              139.27 -  363: 404   89
    7    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 -  290: 506   71
    8    18 Przemysław     Malinka               100.00 +  377: 320  150
    9    14 Mateusz        Królikowski           114.56 -  283: 402   65
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  297: 298   75
   11    14 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  312: 381   73
   12    24 Mariusz        Buras                 100.00 +  460: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Ryszard Żydaczewski 125.96 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  404: 212  150
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 +  400: 360  175
    3     5 Magdalena      Kublik                117.98 +  458: 370  168
    4     4 Beata          Wiączkowska           123.41 -  332: 397   73
    5     8 Anna           Arana                 106.84 +  414: 351  157
    6     6 Dariusz        Puton                 137.67 -  371: 433   88
    7    10 Tomasz         Suchanek              128.99 +  381: 299  179
    8     3 Bartosz        Morawski              141.95 -  280: 574   92
    9     7 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  319: 399   66
   10    16 Marta          Ćwiek                 100.00 +  420: 404  150
   11     7 Dorota         Maciejuk              119.34 -  259: 437   69
   12    13 Beata          Marynowicz            100.00 +  443: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Janusz Krupiński 125.79 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Buras                 100.00 +  442: 305  150
    2    10 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  482: 284  150
    3     2 Kamil          Górka                 142.05 +  429: 348  192
    4     1 Marek          Syczuk                138.31 -  265: 530   88
    5     6 Łukasz         Sornek                111.77 -  433: 440   62
    6     8 Szymon         Płachta               125.78 +  353: 313  176
    7     7 Mateusz        Królikowski           114.56 +  470: 295  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  7 140.43




	Szymon Płachta 125.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Czekała               100.00 +  309: 258  150
    2    14 Adam           Jurkowski             126.22 -  397: 457   76
    3    10 Grzegorz       Kwiecień              120.24 -  329: 377   70
    4    26 Danuta         Wodecka               100.00 +  542: 204  150
    5    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 +  338: 323  171
    6     8 Janusz         Krupiński             125.79 -  313: 353   76
    7    12 Dariusz        Kosz                  155.13 -  357: 519  105
    8    19 Marcin         Ceglarek              108.90 +  405: 375  159
    9    18 Teresa         Zalewska              109.65 -  330: 375   60
   10    20 Przemysław     Malinka               100.00 +  399: 331  150
   11    18 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 -  405: 500   65
   12    19 Magdalena      Kublik                117.98 +  434: 366  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Mariusz Sylwestrzuk 125.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Derkacz               100.00 +  510: 237  150
    2     2 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  360: 400   76
    3     9 Przemysław     Herdzina              135.07 +  412: 321  185
    4     5 Kamil          Górka                 142.05 +  376: 351  192
    5     4 Tomasz         Suchanek              128.99 -  368: 375   79
    6    10 Ryszard        Korpalski             109.30 +  372: 363  159
    7     9 Dawid          Adamczyk              139.27 -  350: 418   89
    8    11 Jacek          Wandzel               111.02 +  392: 314  161
    9    11 Jacek          Pietruszka            115.67 -  342: 372   66
   10    13 Teresa         Zalewska              109.65 +  354: 348  160
   11    10 Irena          Sołdan                131.07 -  297: 418   81
   12    12 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  364: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Rafał Wesołowski 124.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magda          Janiczko              100.00 +  448: 298  150
    2     8 Sławomir       Wolski                103.40 +  386: 332  153
    3     1 Dorota         Maciejuk              119.34 -  389: 401   69
    4    11 Ryszard        Korpalski             109.30 -  343: 456   59
    5    15 Beata          Marynowicz            100.00 -  377: 399   50
    6    19 Paweł          Mazurek               100.00 +  406: 290  150
    7    17 Joanna         Żłobicka              110.39 +  378: 369  160
    8    13 Anna           Arana                 106.84 +  436: 381  157
    9     8 Dawid          Adamczyk              139.27 -  320: 412   89
   10    12 Natalia        Ogierman              107.65 +  386: 366  158
   11     8 Mateusz        Królikowski           114.56 -  361: 416   65
   12    11 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  327: 380   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Krzysztof Sporczyk 124.79 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 +  376: 301  166
    2     7 Łukasz         Bobowski              134.69 -  333: 334   85
    3    25 Paweł          Mazurek               100.00 -  349: 373   50
    4    23 Wojciech       Sołdan                131.59 -  339: 359   82
    5    24 Karolina       Szubska               100.00 -  404: 414   50
    6    28 Grażyna        Smereka               100.00 +  375: 224  150
    7    24 Danuta         Wodecka               100.00 +  313: 294  150
    8    17 Magdalena      Kublik                117.98 -  351: 394   68
    9    24 Michał         Wodecki               100.00 +  377: 294  150
   10    19 Adam           Jurkowski             126.22 +  298: 297  176
   11    23 Bożena         Guział                102.53 +  439: 434  153
   12    15 Teresa         Zalewska              109.65 +  344: 315  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Andrzej Rechowicz 123.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Kapuśniak             100.00 -  335: 342   50
    2    22 Karolina       Szubska               100.00 +  514: 252  150
    3    11 Beata          Marynowicz            100.00 +  374: 326  150
    4    12 Anna           Arana                 106.84 -  334: 361   57
    5    17 Urszula        Solarska              102.89 +  464: 440  153
    6    12 Jacek          Pietruszka            115.67 +  378: 262  166
    7     8 Jerzy          Matyasik              117.72 -  342: 456   68
    8    12 Natalia        Ogierman              107.65 +  420: 297  158
    9    10 Wojciech       Sołdan                131.59 -  358: 456   82
   10    10 Mateusz        Królikowski           114.56 -  352: 445   65
   11    14 Adam           Jurkowski             126.22 +  381: 312  176
   12    10 Leszek         Kacprzyk              113.93 +  398: 354  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Beata Wiączkowska 123.41 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Marynowicz            100.00 +  386: 330  150
    2     5 Justyna        Górka                 138.96 +  358: 352  189
    3     8 Jerzy          Matyasik              117.72 +  377: 358  168
    4     4 Ryszard        Żydaczewski           125.96 +  397: 332  176
    5     2 Dorota         Maciejuk              119.34 +  341: 303  169
    6     1 Łukasz         Bobowski              134.69 +  401: 385  185
    7     1 Łukasz         Sornek                111.77 -  359: 388   62
    8     2 Dariusz        Puton                 137.67 -  308: 508   88
    9     5 Marek          Syczuk                138.31 -  340: 364   88
   10     7 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 +  459: 260  166
   11     6 Paweł          Jackowski             137.14 -  404: 432   87
   12     8 Dawid          Adamczyk              139.27 +  360: 358  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Grzegorz Grzeszczuk 121.11 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Mazurek               100.00 +  413: 378  150
    2     1 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  400: 355  170
    3     4 Paweł          Jackowski             137.14 -  300: 416   87
    4    10 Mateusz        Królikowski           114.56 -  323: 420   65
    5    13 Szymon         Płachta               125.78 -  323: 338   76
    6    27 Marta          Sztajnert             107.26 +  459: 368  157
    7    13 Adam           Jurkowski             126.22 +  506: 290  176
    8    14 Tomasz         Suchanek              128.99 -  375: 409   79
    9    13 Jacek          Wandzel               111.02 +  391: 346  161
   10    11 Joanna         Żłobicka              110.39 -  359: 430   60
   11    15 Urszula        Solarska              102.89 -  370: 402   53
   12    18 Agata          Kopta                 113.43 +  426: 321  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Grzegorz Kwiecień 120.24 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zuzanna        Molak                 100.00 +  513: 188  150
    2     1 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 -  355: 400   71
    3    10 Szymon         Płachta               125.78 +  377: 329  176
    4     9 Leszek         Kacprzyk              113.93 -  323: 469   64
    5    14 Sławomir       Wolski                103.40 +  356: 269  153
    6    17 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  362: 378   66
    7    19 Natalia        Ogierman              107.65 -  285: 400   58
    8    21 Bożena         Guział                102.53 -  310: 326   53
    9    22 Joanna         Wilk                  100.00 +  337: 306  150
   10    18 Agata          Kopta                 113.43 -  329: 502   63
   11    19 Beata          Marynowicz            100.00 -  324: 346   50
   12    25 Jerzy          Luter                 111.76 +  424: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Dorota Maciejuk 119.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  507: 257  150
    2     3 Mateusz        Królikowski           114.56 +  423: 404  165
    3     1 Rafał          Wesołowski            124.88 +  401: 389  175
    4     2 Bartosz        Morawski              141.95 +  447: 385  192
    5     2 Beata          Wiączkowska           123.41 -  303: 341   73
    6     4 Tomasz         Suchanek              128.99 +  390: 260  179
    7     4 Paweł          Jackowski             137.14 -  369: 371   87
    8     6 Justyna        Górka                 138.96 +  398: 382  189
    9     4 Dariusz        Kosz                  155.13 -  370: 482  105
   10     6 Wojciech       Sołdan                131.59 -  344: 521   82
   11     7 Ryszard        Żydaczewski           125.96 +  437: 259  176
   12     5 Kamil          Górka                 142.05 -  316: 380   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Magdalena Kublik 117.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Radwański             100.00 +  433: 271  150
    2    11 Dariusz        Puton                 137.67 +  454: 376  188
    3     5 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  370: 458   76
    4     8 Dawid          Adamczyk              139.27 -  362: 380   89
    5    11 Leszek         Kacprzyk              113.93 +  411: 348  164
    6     9 Jacek          Wandzel               111.02 -  334: 434   61
    7    15 Urszula        Solarska              102.89 -  346: 468   53
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              124.79 +  394: 351  175
    9    12 Justyna        Górka                 138.96 -  333: 435   89
   10    15 Irena          Sołdan                131.07 -  341: 387   81
   11    13 Przemysław     Herdzina              135.07 +  379: 321  185
   12    19 Szymon         Płachta               125.78 -  366: 434   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Jerzy Matyasik 117.72 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  428: 300  150
    2    13 Wojciech       Sołdan                131.59 +  416: 340  182
    3     8 Beata          Wiączkowska           123.41 -  358: 377   73
    4    15 Mariusz        Buras                 100.00 +  377: 262  150
    5    10 Dariusz        Puton                 137.67 -  350: 370   88
    6    15 Teresa         Zalewska              109.65 +  362: 346  160
    7     8 Andrzej        Rechowicz             123.44 +  456: 342  173
    8     4 Paweł          Jackowski             137.14 -  312: 392   87
    9     6 Przemysław     Herdzina              135.07 +  422: 385  185
   10     9 Jacek          Pietruszka            115.67 +  419: 334  166
   11     4 Bartosz        Morawski              141.95 -  281: 491   92
   12     7 Joanna         Żłobicka              110.39 -  339: 410   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Łukasz Szałkiewicz 116.05 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  301: 376   75
    2    29 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  480: 218  150
    3    17 Wojciech       Sołdan                131.59 +  494: 261  182
    4     6 Przemysław     Herdzina              135.07 -  324: 415   85
    5    12 Marcin         Radwański             100.00 -  387: 449   50
    6    17 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  378: 362  170
    7    16 Beata          Marynowicz            100.00 +  396: 378  150
    8    10 Mateusz        Królikowski           114.56 +  414: 358  165
    9     7 Ryszard        Żydaczewski           125.96 +  399: 319  176
   10     7 Beata          Wiączkowska           123.41 -  260: 459   73
   11    11 Tomasz         Suchanek              128.99 -  355: 371   79
   12    12 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 +  371: 364  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Ireneusz Kurzok 115.90 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karolina       Szubska               100.00 +  376: 281  150
    2     6 Paweł          Jackowski             137.14 -  395: 428   87
    3    19 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  447: 301  150
    4    14 Dariusz        Puton                 137.67 -  344: 387   88
    5    16 Bożena         Guział                102.53 +  424: 333  153
    6    13 Beata          Marynowicz            100.00 +  425: 373  150
    7     6 Justyna        Górka                 138.96 -  363: 376   89
    8     9 Marcin         Radwański             100.00 +  389: 353  150
    9     9 Tomasz         Suchanek              128.99 -  317: 428   79
   10    14 Ryszard        Korpalski             109.30 +  369: 351  159
   11     9 Joanna         Żłobicka              110.39 -  345: 427   60
   12    11 Rafał          Wesołowski            124.88 +  380: 327  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Jacek Pietruszka 115.67 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Wilk                  100.00 +  329: 259  150
    2    12 Tomasz         Suchanek              128.99 -  338: 478   79
    3    16 Irena          Sołdan                131.07 +  399: 302  181
    4    13 Adam           Jurkowski             126.22 +  382: 301  176
    5     9 Justyna        Górka                 138.96 -  338: 410   89
    6    12 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  262: 378   73
    7    22 Ryszard        Korpalski             109.30 +  352: 331  159
    8    16 Leszek         Kacprzyk              113.93 +  336: 327  164
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 +  372: 342  175
   10     9 Jerzy          Matyasik              117.72 -  334: 419   68
   11    12 Dawid          Adamczyk              139.27 -  361: 398   89
   12    16 Danuta         Wodecka               100.00 -  356: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Grzegorz Wiączkowski 114.58 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Danuta         Wodecka               100.00 +  445: 219  150
    2     9 Marek          Syczuk                138.31 -  369: 480   88
    3    13 Marcin         Ceglarek              108.90 +  446: 374  159
    4     7 Łukasz         Sornek                111.77 -  295: 399   62
    5    18 Teresa         Zalewska              109.65 -  352: 396   60
    6    20 Natalia        Ogierman              107.65 -  275: 431   58
    7    23 Michał         Wodecki               100.00 -  305: 345   50
    8    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  360: 280  150
    9    23 Zuzanna        Molak                 100.00 +  435: 321  150
   10    24 Jerzy          Luter                 111.76 -  279: 462   62
   11    18 Szymon         Płachta               125.78 +  500: 405  176
   12    20 Urszula        Solarska              102.89 -  361: 405   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Mateusz Królikowski 114.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Wodecki               100.00 +  394: 281  150
    2     3 Dorota         Maciejuk              119.34 -  404: 423   69
    3    15 Sławomir       Wolski                103.40 +  428: 342  153
    4    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 +  420: 323  171
    5     5 Ryszard        Korpalski             109.30 +  333: 314  159
    6     5 Przemysław     Herdzina              135.07 -  324: 408   85
    7     7 Janusz         Krupiński             125.79 -  295: 470   76
    8    10 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  358: 414   66
    9    14 Adam           Jurkowski             126.22 +  402: 283  176
   10    10 Andrzej        Rechowicz             123.44 +  445: 352  173
   11     8 Rafał          Wesołowski            124.88 +  416: 361  175
   12     6 Irena          Sołdan                131.07 -  376: 477   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Leszek Kacprzyk 113.93 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  414: 224  150
    2    15 Dawid          Adamczyk              139.27 +  383: 330  189
    3     6 Bartosz        Morawski              141.95 -  311: 343   92
    4     9 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  469: 323  170
    5    11 Magdalena      Kublik                117.98 -  348: 411   68
    6    16 Wojciech       Sołdan                131.59 -  373: 398   82
    7    18 Marcin         Ceglarek              108.90 +  397: 276  159
    8    16 Jacek          Pietruszka            115.67 -  327: 336   66
    9    16 Ryszard        Korpalski             109.30 -  324: 380   59
   10    17 Anna           Arana                 106.84 +  415: 278  157
   11    17 Jerzy          Luter                 111.76 +  491: 304  162
   12    10 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  354: 398   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Agata Kopta 113.43 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  155.13 -  332: 485  105
    2    23 Michał         Wodecki               100.00 +  399: 316  150
    3    21 Mariusz        Buras                 100.00 -  326: 344   50
    4    24 Grażyna        Smereka               100.00 +  493: 236  150
    5    19 Wojciech       Sołdan                131.59 -  346: 442   82
    6    21 Sławomir       Wolski                103.40 +  376: 321  153
    7    20 Anna           Arana                 106.84 -  311: 390   57
    8    20 Teresa         Zalewska              109.65 -  311: 431   60
    9    21 Marcin         Radwański             100.00 +  446: 331  150
   10    18 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  502: 329  170
   11    16 Jacek          Wandzel               111.02 -  350: 391   61
   12    18 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 -  321: 426   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Łukasz Sornek 111.77 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 142.05 -  365: 413   92
    2    20 Natalia        Ogierman              107.65 +  401: 355  158
    3    20 Grażyna        Smereka               100.00 +  388: 281  150
    4     7 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  399: 295  165
    5     6 Janusz         Krupiński             125.79 +  440: 433  176
    6     2 Bartosz        Morawski              141.95 +  439: 389  192
    7     1 Beata          Wiączkowska           123.41 +  388: 359  173
    8     1 Łukasz         Bobowski              134.69 -  346: 414   85
    9     3 Paweł          Jackowski             137.14 +  421: 374  187
   10     3 Marek          Syczuk                138.31 -  250: 532   88
   11     3 Dariusz        Puton                 137.67 -  252: 455   88
   12     9 Tomasz         Suchanek              128.99 -  374: 461   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Jerzy Luter 111.76 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              141.95 -  359: 413   92
    2    21 Bożena         Guział                102.53 +  417: 338  153
    3    18 Dawid          Adamczyk              139.27 -  324: 502   89
    4    18 Sławomir       Wolski                103.40 -  243: 400   53
    5    28 Monika         Czekała               100.00 +  442: 315  150
    6    25 Mariusz        Buras                 100.00 +  432: 223  150
    7    14 Irena          Sołdan                131.07 -  301: 343   81
    8    25 Marta          Ćwiek                 100.00 -  301: 408   50
    9    25 Danuta         Wodecka               100.00 -  311: 380   50
   10    24 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  462: 279  165
   11    17 Leszek         Kacprzyk              113.93 -  304: 491   64
   12    25 Grzegorz       Kwiecień              120.24 -  335: 424   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Jacek Wandzel 111.02 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              139.27 -  294: 305   89
    2    18 Paweł          Mazurek               100.00 +  415: 310  150
    3    24 Marta          Sztajnert             107.26 -  368: 371   57
    4    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  446: 213  150
    5    21 Marta          Ćwiek                 100.00 +  385: 375  150
    6     9 Magdalena      Kublik                117.98 +  434: 334  168
    7     5 Bartosz        Morawski              141.95 -  248: 588   92
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 -  314: 392   75
    9    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 -  346: 391   71
   10    25 Danuta         Wodecka               100.00 -  369: 372   50
   11    16 Agata          Kopta                 113.43 +  391: 350  163
   12    21 Marcin         Radwański             100.00 -  351: 454   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Joanna Żłobicka 110.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 138.96 -  394: 476   89
    2    17 Bartosz        Morawski              141.95 -  266: 465   92
    3    26 Marcin         Radwański             100.00 -  333: 461   50
    4    30 Joanna         Wilk                  100.00 +  398: 273  150
    5    25 Michał         Wodecki               100.00 +  377: 295  150
    6    26 Marta          Ćwiek                 100.00 +  411: 242  150
    7    17 Rafał          Wesołowski            124.88 -  369: 378   75
    8    24 Marta          Sztajnert             107.26 +  438: 302  157
    9    19 Bożena         Guział                102.53 +  363: 261  153
   10    11 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 +  430: 359  171
   11     9 Ireneusz       Kurzok                115.90 +  427: 345  166
   12     7 Jerzy          Matyasik              117.72 +  410: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Teresa Zalewska 109.65 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                138.31 -  293: 350   88
    2    19 Urszula        Solarska              102.89 -  313: 334   53
    3    30 Kamil          Derkacz               100.00 +  317: 196  150
    4    22 Paweł          Mazurek               100.00 +  386: 311  150
    5    18 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  396: 352  165
    6    15 Jerzy          Matyasik              117.72 -  346: 362   68
    7    21 Marcin         Radwański             100.00 -  295: 352   50
    8    20 Agata          Kopta                 113.43 +  431: 311  163
    9    18 Szymon         Płachta               125.78 +  375: 330  176
   10    13 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 -  348: 354   75
   11    25 Karolina       Szubska               100.00 +  396: 256  150
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  315: 344   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Ryszard Korpalski 109.30 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 137.67 -  324: 333   88
    2    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  365: 257  150
    3    14 Dariusz        Kosz                  155.13 +  412: 334  205
    4    11 Rafał          Wesołowski            124.88 +  456: 343  175
    5     5 Mateusz        Królikowski           114.56 -  314: 333   65
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 -  363: 372   75
    7    22 Jacek          Pietruszka            115.67 -  331: 352   66
    8    22 Sławomir       Wolski                103.40 +  320: 310  153
    9    16 Leszek         Kacprzyk              113.93 +  380: 324  164
   10    14 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  351: 369   66
   11    21 Przemysław     Malinka               100.00 +  367: 333  150
   12    14 Marcin         Ceglarek              108.90 +  339: 325  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Marcin Ceglarek 108.90 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             137.14 -  310: 465   87
    2    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  388: 337  150
    3    13 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 -  374: 446   65
    4    21 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  398: 257  150
    5    23 Irena          Sołdan                131.07 -  358: 365   81
    6    23 Karolina       Szubska               100.00 +  303: 297  150
    7    18 Leszek         Kacprzyk              113.93 -  276: 397   64
    8    19 Szymon         Płachta               125.78 -  375: 405   76
    9    26 Marta          Sztajnert             107.26 +  370: 369  157
   10    21 Urszula        Solarska              102.89 +  355: 346  153
   11    24 Joanna         Wilk                  100.00 +  493: 213  150
   12    14 Ryszard        Korpalski             109.30 -  325: 339   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Natalia Ogierman 107.65 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Przemysław     Herdzina              135.07 -  293: 387   85
    2    20 Łukasz         Sornek                111.77 -  355: 401   62
    3    27 Karolina       Szubska               100.00 +  382: 312  150
    4    28 Marta          Ćwiek                 100.00 -  281: 365   50
    5    29 Danuta         Wodecka               100.00 +  386: 364  150
    6    20 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  431: 275  165
    7    19 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  400: 285  170
    8    12 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  297: 420   73
    9    17 Urszula        Solarska              102.89 +  382: 298  153
   10    12 Rafał          Wesołowski            124.88 -  366: 386   75
   11    22 Sławomir       Wolski                103.40 -  365: 394   53
   12    22 Anna           Arana                 106.84 +  381: 346  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Marta Sztajnert 107.26 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Bobowski              134.69 -  168: 455   85
    2    33 PAUZA
    3    24 Jacek          Wandzel               111.02 +  371: 368  161
    4    16 Tomasz         Suchanek              128.99 -  274: 366   79
    5    22 Adam           Jurkowski             126.22 -  376: 504   76
    6    27 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 -  368: 459   71
    7    29 Karolina       Szubska               100.00 +  387: 380  150
    8    24 Joanna         Żłobicka              110.39 -  302: 438   60
    9    26 Marcin         Ceglarek              108.90 -  369: 370   59
   10    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  409: 257  150
   11    28 Grażyna        Smereka               100.00 +  395: 331  150
   12    23 Sławomir       Wolski                103.40 +  429: 317  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 11 108.55




	Anna Arana 106.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                131.59 -  301: 320   82
    2    30 Danuta         Wodecka               100.00 +  411: 258  150
    3    22 Zuzanna        Molak                 100.00 +  381: 320  150
    4    12 Andrzej        Rechowicz             123.44 +  361: 334  173
    5     8 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  351: 414   76
    6    14 Kamil          Górka                 142.05 -  318: 369   92
    7    20 Agata          Kopta                 113.43 +  390: 311  163
    8    13 Rafał          Wesołowski            124.88 -  381: 436   75
    9    15 Irena          Sołdan                131.07 -  332: 384   81
   10    17 Leszek         Kacprzyk              113.93 -  278: 415   64
   11    20 Marcin         Radwański             100.00 +  366: 331  150
   12    22 Natalia        Ogierman              107.65 -  346: 381   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Sławomir Wolski 103.40 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                131.07 +  351: 314  181
    2     8 Rafał          Wesołowski            124.88 -  332: 386   75
    3    15 Mateusz        Królikowski           114.56 -  342: 428   65
    4    18 Jerzy          Luter                 111.76 +  400: 243  162
    5    14 Grzegorz       Kwiecień              120.24 -  269: 356   70
    6    21 Agata          Kopta                 113.43 -  321: 376   63
    7    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  362: 278  150
    8    22 Ryszard        Korpalski             109.30 -  310: 320   59
    9    28 Mariusz        Buras                 100.00 +  396: 353  150
   10    22 Marcin         Radwański             100.00 -  320: 332   50
   11    22 Natalia        Ogierman              107.65 +  394: 365  158
   12    23 Marta          Sztajnert             107.26 -  317: 429   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Urszula Solarska 102.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Suchanek              128.99 -  366: 431   79
    2    19 Teresa         Zalewska              109.65 +  334: 313  160
    3    12 Justyna        Górka                 138.96 -  329: 362   89
    4    29 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  358: 258  150
    5    17 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  440: 464   73
    6    24 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  368: 366  150
    7    15 Magdalena      Kublik                117.98 +  468: 346  168
    8     8 Dariusz        Kosz                  155.13 -  345: 393  105
    9    17 Natalia        Ogierman              107.65 -  298: 382   58
   10    21 Marcin         Ceglarek              108.90 -  346: 355   59
   11    15 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 +  402: 370  171
   12    20 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  405: 361  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Bożena Guział 102.53 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Jurkowski             126.22 -  288: 420   76
    2    21 Jerzy          Luter                 111.76 -  338: 417   62
    3    29 Joanna         Wilk                  100.00 +  368: 307  150
    4    19 Irena          Sołdan                131.07 +  403: 396  181
    5    16 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  333: 424   66
    6    18 Dariusz        Kosz                  155.13 -  254: 538  105
    7    27 Mariusz        Buras                 100.00 +  346: 281  150
    8    21 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  326: 310  170
    9    19 Joanna         Żłobicka              110.39 -  261: 363   60
   10    23 Beata          Marynowicz            100.00 -  371: 388   50
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  434: 439   75
   12    26 Przemysław     Malinka               100.00 -  341: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  212: 404   76
    2    31 Grażyna        Smereka               100.00 -  252: 319   50
    3    32 Paulina        Naplocha              100.00 -  264: 344   50
    4    32 Karolina       Szubska               100.00 -  223: 334   50
    5    33 PAUZA
    6    32 Danuta         Wodecka               100.00 -  207: 449   50
    7    31 Magda          Janiczko              100.00 -  221: 342   50
    8    31 Joanna         Wilk                  100.00 -  282: 362   50
    9    31 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  237: 277   50
   10    31 Marta          Sztajnert             107.26 -  257: 409   57
   11    31 Monika         Czekała               100.00 -  218: 370   50
   12    31 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  225: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  / 11  53.00




	Mariusz Buras 100.00 Prudnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Janusz         Krupiński             125.79 -  305: 442   76
    2    28 Kamil          Derkacz               100.00 +  283: 277  150
    3    21 Agata          Kopta                 113.43 +  344: 326  163
    4    15 Jerzy          Matyasik              117.72 -  262: 377   68
    5    20 Kamil          Górka                 142.05 -  207: 448   92
    6    25 Jerzy          Luter                 111.76 -  223: 432   62
    7    27 Bożena         Guział                102.53 -  281: 346   53
    8    32 PAUZA
    9    28 Sławomir       Wolski                103.40 -  353: 396   53
   10    28 Zuzanna        Molak                 100.00 +  362: 247  150
   11    29 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  349: 227  150
   12    24 Adam           Jurkowski             126.22 -  228: 460   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 11  99.36




	Monika Czekała 100.00 Pietrowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Płachta               125.78 -  258: 309   76
    2    26 Irena          Sołdan                131.07 -  266: 474   81
    3    28 Magda          Janiczko              100.00 +  268: 257  150
    4    27 Beata          Marynowicz            100.00 -  231: 381   50
    5    28 Jerzy          Luter                 111.76 -  315: 442   62
    6    29 Joanna         Wilk                  100.00 +  331: 305  150
    7    25 Paweł          Mazurek               100.00 -  299: 423   50
    8    27 Karolina       Szubska               100.00 -  280: 310   50
    9    32 PAUZA
   10    30 Michał         Wodecki               100.00 -  293: 352   50
   11    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  370: 218  150
   12    29 Magda          Janiczko              100.00 +  361: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 11  92.64




	Kamil Derkacz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Sylwestrzuk           125.42 -  237: 510   75
    2    28 Mariusz        Buras                 100.00 -  277: 283   50
    3    30 Teresa         Zalewska              109.65 -  196: 317   60
    4    33 PAUZA
    5    30 Zuzanna        Molak                 100.00 -  306: 400   50
    6    30 Michał         Wodecki               100.00 -  232: 335   50
    7    32 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  236: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     335  /  6  55.83




	Magda Janiczko 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            124.88 -  298: 448   75
    2    32 Zuzanna        Molak                 100.00 -  350: 370   50
    3    28 Monika         Czekała               100.00 -  257: 268   50
    4    31 Michał         Wodecki               100.00 -  323: 336   50
    5    32 Joanna         Wilk                  100.00 -  226: 378   50
    6    33 PAUZA
    7    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  342: 221  150
    8    28 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  320: 257  150
    9    27 Przemysław     Malinka               100.00 -  277: 386   50
   10    27 Karolina       Szubska               100.00 -  247: 372   50
   11    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  332: 278  150
   12    29 Monika         Czekała               100.00 -  295: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  / 11  79.55




	Stanisław Kapuśniak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             123.44 +  342: 335  173
    2    10 Janusz         Krupiński             125.79 -  284: 482   76
    3    19 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  301: 447   66
    4    21 Marcin         Ceglarek              108.90 -  257: 398   59
    5    31 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  384: 159  150
    6    24 Urszula        Solarska              102.89 -  366: 368   53
    7    28 Marta          Ćwiek                 100.00 -  318: 525   50
    8    28 Magda          Janiczko              100.00 -  257: 320   50
    9    29 Karolina       Szubska               100.00 +  352: 271  150
   10    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  303: 290  150
   11    26 Danuta         Wodecka               100.00 -  288: 364   50
   12    27 Karolina       Szubska               100.00 -  240: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Przemysław Malinka 100.00 Ostrożnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Adam           Jurkowski             126.22 -  320: 377   76
    9    27 Magda          Janiczko              100.00 +  386: 277  150
   10    20 Szymon         Płachta               125.78 -  331: 399   76
   11    21 Ryszard        Korpalski             109.30 -  333: 367   59
   12    26 Bożena         Guział                102.53 +  362: 341  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     514  /  5 102.80




	Beata Marynowicz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Wiączkowska           123.41 -  330: 386   73
    2    24 Marcin         Radwański             100.00 +  376: 322  150
    3    11 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  326: 374   73
    4    27 Monika         Czekała               100.00 +  381: 231  150
    5    15 Rafał          Wesołowski            124.88 +  399: 377  175
    6    13 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  373: 425   66
    7    16 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  378: 396   66
    8    23 Michał         Wodecki               100.00 +  420: 276  150
    9    20 Marta          Ćwiek                 100.00 -  301: 399   50
   10    23 Bożena         Guział                102.53 +  388: 371  153
   11    19 Grzegorz       Kwiecień              120.24 +  346: 324  170
   12    13 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  364: 443   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Paweł Mazurek 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Grzeszczuk            121.11 -  378: 413   71
    2    18 Jacek          Wandzel               111.02 -  310: 415   61
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              124.79 +  373: 349  175
    4    22 Teresa         Zalewska              109.65 -  311: 386   60
    5    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  355: 271  150
    6    19 Rafał          Wesołowski            124.88 -  290: 406   75
    7    25 Monika         Czekała               100.00 +  423: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  7 106.00




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Kwiecień              120.24 -  188: 513   70
    2    32 Magda          Janiczko              100.00 +  370: 350  150
    3    22 Anna           Arana                 106.84 -  320: 381   57
    4    25 Marcin         Radwański             100.00 -  332: 414   50
    5    30 Kamil          Derkacz               100.00 +  400: 306  150
    6    22 Irena          Sołdan                131.07 -  241: 513   81
    7    30 Joanna         Wilk                  100.00 -  280: 306   50
    8    29 Grażyna        Smereka               100.00 +  391: 277  150
    9    23 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 -  321: 435   65
   10    28 Mariusz        Buras                 100.00 -  247: 362   50
   11    32 PAUZA
   12    28 Joanna         Wilk                  100.00 -  250: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Maciejuk              119.34 -  257: 507   69
    2    27 Marcin         Ceglarek              108.90 -  337: 388   59
    3    32 Agnieszka      Antos                 100.00 +  344: 264  150
    4    20 Jacek          Wandzel               111.02 -  213: 446   61
    5    26 Paweł          Mazurek               100.00 -  271: 355   50
    6    31 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  328: 255  150
    7    26 Sławomir       Wolski                103.40 -  278: 362   53
    8    26 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 -  280: 360   65
    9    30 Grażyna        Smereka               100.00 -  292: 399   50
   10    32 PAUZA
   11    30 Magda          Janiczko              100.00 -  278: 332   50
   12    30 Grażyna        Smereka               100.00 +  384: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  / 11  82.45




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Magdalena      Kublik                117.98 -  271: 433   68
    2    24 Beata          Marynowicz            100.00 -  322: 376   50
    3    26 Joanna         Żłobicka              110.39 +  461: 333  160
    4    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  414: 332  150
    5    12 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 +  449: 387  166
    6     7 Paweł          Jackowski             137.14 -  335: 492   87
    7    21 Teresa         Zalewska              109.65 +  352: 295  160
    8     9 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  353: 389   66
    9    21 Agata          Kopta                 113.43 -  331: 446   63
   10    22 Sławomir       Wolski                103.40 +  332: 320  153
   11    20 Anna           Arana                 106.84 -  331: 366   57
   12    21 Jacek          Wandzel               111.02 +  454: 351  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Matyasik              117.72 -  300: 428   68
    2    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  319: 252  150
    3    20 Łukasz         Sornek                111.77 -  281: 388   62
    4    24 Agata          Kopta                 113.43 -  236: 493   63
    5    27 Dariusz        Kosz                  155.13 -  234: 588  105
    6    28 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  224: 375   75
    7    33 PAUZA
    8    29 Zuzanna        Molak                 100.00 -  277: 391   50
    9    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 292  150
   10    26 Stanisław      Kapuśniak             100.00 -  290: 303   50
   11    28 Marta          Sztajnert             107.26 -  331: 395   57
   12    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  241: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  / 11  80.00




	Karolina Szubska 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ireneusz       Kurzok                115.90 -  281: 376   66
    2    22 Andrzej        Rechowicz             123.44 -  252: 514   73
    3    27 Natalia        Ogierman              107.65 -  312: 382   58
    4    32 Agnieszka      Antos                 100.00 +  334: 223  150
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              124.79 +  414: 404  175
    6    23 Marcin         Ceglarek              108.90 -  297: 303   59
    7    29 Marta          Sztajnert             107.26 -  380: 387   57
    8    27 Monika         Czekała               100.00 +  310: 280  150
    9    29 Stanisław      Kapuśniak             100.00 -  271: 352   50
   10    27 Magda          Janiczko              100.00 +  372: 247  150
   11    25 Teresa         Zalewska              109.65 -  256: 396   60
   12    27 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  337: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jacek          Pietruszka            115.67 -  259: 329   66
    2    25 Ryszard        Korpalski             109.30 -  257: 365   59
    3    29 Bożena         Guział                102.53 -  307: 368   53
    4    30 Joanna         Żłobicka              110.39 -  273: 398   60
    5    32 Magda          Janiczko              100.00 +  378: 226  150
    6    29 Monika         Czekała               100.00 -  305: 331   50
    7    30 Zuzanna        Molak                 100.00 +  306: 280  150
    8    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  362: 282  150
    9    22 Grzegorz       Kwiecień              120.24 -  306: 337   70
   10    29 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  344: 220  150
   11    24 Marcin         Ceglarek              108.90 -  213: 493   59
   12    28 Zuzanna        Molak                 100.00 +  376: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 -  219: 445   65
    2    30 Anna           Arana                 106.84 -  258: 411   57
    3    31 Michał         Wodecki               100.00 +  327: 223  150
    4    26 Szymon         Płachta               125.78 -  204: 542   76
    5    29 Natalia        Ogierman              107.65 -  364: 386   58
    6    32 Agnieszka      Antos                 100.00 +  449: 207  150
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  294: 313   75
    8    30 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  329: 271  150
    9    25 Jerzy          Luter                 111.76 +  380: 311  162
   10    25 Jacek          Wandzel               111.02 +  372: 369  161
   11    26 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  364: 288  150
   12    16 Jacek          Pietruszka            115.67 +  389: 356  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Michał Wodecki 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mateusz        Królikowski           114.56 -  281: 394   65
    2    23 Agata          Kopta                 113.43 -  316: 399   63
    3    31 Danuta         Wodecka               100.00 -  223: 327   50
    4    31 Magda          Janiczko              100.00 +  336: 323  150
    5    25 Joanna         Żłobicka              110.39 -  295: 377   60
    6    30 Kamil          Derkacz               100.00 +  335: 232  150
    7    23 Grzegorz       Wiączkowski           114.58 +  345: 305  165
    8    23 Beata          Marynowicz            100.00 -  276: 420   50
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              124.79 -  294: 377   75
   10    30 Monika         Czekała               100.00 +  352: 293  150
   11    27 Marta          Ćwiek                 100.00 -  246: 483   50
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 11  93.45




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Leszek         Kacprzyk              113.93 -  224: 414   64
    2    29 Łukasz         Szałkiewicz           116.05 -  218: 480   66
    3    33 PAUZA
    4    29 Urszula        Solarska              102.89 -  258: 358   53
    5    31 Stanisław      Kapuśniak             100.00 -  159: 384   50
    6    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  255: 328   50
    7    32 Kamil          Derkacz               100.00 +  289: 236  150
    8    30 Danuta         Wodecka               100.00 -  271: 329   50
    9    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  277: 237  150
   10    29 Joanna         Wilk                  100.00 -  220: 344   50
   11    29 Mariusz        Buras                 100.00 -  227: 349   50
   12    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  298: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  / 11  80.27




	Marta Ćwiek 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    16 Kamil          Górka                 142.05 -  307: 417   92
    3    23 Dariusz        Puton                 137.67 -  273: 325   88
    4    28 Natalia        Ogierman              107.65 +  365: 281  158
    5    21 Jacek          Wandzel               111.02 -  375: 385   61
    6    26 Joanna         Żłobicka              110.39 -  242: 411   60
    7    28 Stanisław      Kapuśniak             100.00 +  525: 318  150
    8    25 Jerzy          Luter                 111.76 +  408: 301  162
    9    20 Beata          Marynowicz            100.00 +  399: 301  150
   10    16 Ryszard        Żydaczewski           125.96 -  404: 420   76
   11    27 Michał         Wodecki               100.00 +  483: 246  150
   12    17 Przemysław     Herdzina              135.07 -  293: 457   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 11 112.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Otwarte Mistrzostwa Raciborza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Agata          Kopta                 485: 332
   2 Łukasz         Sornek               - Kamil          Górka                 365: 413
   3 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Luter                 413: 359
   4 Jacek          Wandzel              - Dawid          Adamczyk              294: 305
   5 Justyna        Górka                - Joanna         Żłobicka              476: 394
   6 Teresa         Zalewska             - Marek          Syczuk                293: 350
   7 Dariusz        Puton                - Ryszard        Korpalski             333: 324
   8 Marcin         Ceglarek             - Paweł          Jackowski             310: 465
   9 Przemysław     Herdzina             - Natalia        Ogierman              387: 293
  10 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Bobowski              168: 455
  11 Wojciech       Sołdan               - Anna           Arana                 320: 301
  12 Sławomir       Wolski               - Irena          Sołdan                351: 314
  13 Tomasz         Suchanek             - Urszula        Solarska              431: 366
  14 Bożena         Guział               - Adam           Jurkowski             288: 420
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Antos                 404: 212
  16 Mariusz        Buras                - Janusz         Krupiński             305: 442
  17 Szymon         Płachta              - Monika         Czekała               309: 258
  18 Kamil          Derkacz              - Mariusz        Sylwestrzuk           237: 510
  19 Rafał          Wesołowski           - Magda          Janiczko              448: 298
  20 Stanisław      Kapuśniak            - Andrzej        Rechowicz             342: 335
  21 Beata          Wiączkowska          - Beata          Marynowicz            386: 330
  22 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Grzeszczuk            378: 413
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Zuzanna        Molak                 513: 188
  24 Paulina        Naplocha             - Dorota         Maciejuk              257: 507
  25 Magdalena      Kublik               - Marcin         Radwański             433: 271
  26 Grażyna        Smereka              - Jerzy          Matyasik              300: 428
  27 Łukasz         Szałkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              301: 376
  28 Karolina       Szubska              - Ireneusz       Kurzok                281: 376
  29 Jacek          Pietruszka           - Joanna         Wilk                  329: 259
  30 Danuta         Wodecka              - Grzegorz       Wiączkowski           219: 445
  31 Mateusz        Królikowski          - Michał         Wodecki               394: 281
  32 Jędrzej        Zawojski             - Leszek         Kacprzyk              224: 414
  33 Marta          Ćwiek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Kwiecień              400: 355
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ryszard        Żydaczewski           360: 400
   3 Dorota         Maciejuk             - Mateusz        Królikowski           423: 404
   4 Przemysław     Herdzina             - Dariusz        Kosz                  451: 313
   5 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           352: 358
   6 Paweł          Jackowski            - Ireneusz       Kurzok                428: 395
   7 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              334: 333
   8 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Wolski                386: 332
   9 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Wiączkowski           480: 369
  10 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Kapuśniak             482: 284
  11 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Puton                 454: 376
  12 Tomasz         Suchanek             - Jacek          Pietruszka            478: 338
  13 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Sołdan                416: 340
  14 Adam           Jurkowski            - Szymon         Płachta               457: 397
  15 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Adamczyk              383: 330
  16 Kamil          Górka                - Marta          Ćwiek                 417: 307
  17 Joanna         Żłobicka             - Bartosz        Morawski              266: 465
  18 Jacek          Wandzel              - Paweł          Mazurek               415: 310
  19 Urszula        Solarska             - Teresa         Zalewska              334: 313
  20 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                355: 401
  21 Jerzy          Luter                - Bożena         Guział                417: 338
  22 Andrzej        Rechowicz            - Karolina       Szubska               514: 252
  23 Michał         Wodecki              - Agata          Kopta                 316: 399
  24 Beata          Marynowicz           - Marcin         Radwański             376: 322
  25 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Wilk                  365: 257
  26 Irena          Sołdan               - Monika         Czekała               474: 266
  27 Paulina        Naplocha             - Marcin         Ceglarek              337: 388
  28 Kamil          Derkacz              - Mariusz        Buras                 277: 283
  29 Jędrzej        Zawojski             - Łukasz         Szałkiewicz           218: 480
  30 Anna           Arana                - Danuta         Wodecka               411: 258
  31 Agnieszka      Antos                - Grażyna        Smereka               252: 319
  32 Magda          Janiczko             - Zuzanna        Molak                 350: 370
  33 Marta          Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Wesołowski            401: 389
   2 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 429: 348
   3 Marek          Syczuk               - Tomasz         Suchanek              426: 286
   4 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paweł          Jackowski             300: 416
   5 Ryszard        Żydaczewski          - Magdalena      Kublik                458: 370
   6 Leszek         Kacprzyk             - Bartosz        Morawski              311: 343
   7 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             423: 343
   8 Jerzy          Matyasik             - Beata          Wiączkowska           358: 377
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Herdzina              412: 321
  10 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kwiecień              329: 377
  11 Beata          Marynowicz           - Andrzej        Rechowicz             326: 374
  12 Urszula        Solarska             - Justyna        Górka                 329: 362
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Marcin         Ceglarek              446: 374
  14 Dariusz        Kosz                 - Ryszard        Korpalski             334: 412
  15 Mateusz        Królikowski          - Sławomir       Wolski                428: 342
  16 Jacek          Pietruszka           - Irena          Sołdan                399: 302
  17 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Szałkiewicz           261: 494
  18 Dawid          Adamczyk             - Jerzy          Luter                 502: 324
  19 Ireneusz       Kurzok               - Stanisław      Kapuśniak             447: 301
  20 Grażyna        Smereka              - Łukasz         Sornek                281: 388
  21 Agata          Kopta                - Mariusz        Buras                 326: 344
  22 Zuzanna        Molak                - Anna           Arana                 320: 381
  23 Dariusz        Puton                - Marta          Ćwiek                 325: 273
  24 Marta          Sztajnert            - Jacek          Wandzel               371: 368
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Mazurek               349: 373
  26 Marcin         Radwański            - Joanna         Żłobicka              461: 333
  27 Karolina       Szubska              - Natalia        Ogierman              312: 382
  28 Monika         Czekała              - Magda          Janiczko              268: 257
  29 Joanna         Wilk                 - Bożena         Guział                307: 368
  30 Teresa         Zalewska             - Kamil          Derkacz               317: 196
  31 Danuta         Wodecka              - Michał         Wodecki               327: 223
  32 Agnieszka      Antos                - Paulina        Naplocha              264: 344
  33 Jędrzej        Zawojski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Janusz         Krupiński             530: 265
   2 Bartosz        Morawski             - Dorota         Maciejuk              385: 447
   3 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              407: 433
   4 Beata          Wiączkowska          - Ryszard        Żydaczewski           397: 332
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           351: 376
   6 Łukasz         Szałkiewicz          - Przemysław     Herdzina              324: 415
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Łukasz         Sornek                295: 399
   8 Dawid          Adamczyk             - Magdalena      Kublik                380: 362
   9 Grzegorz       Kwiecień             - Leszek         Kacprzyk              323: 469
  10 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Grzeszczuk            420: 323
  11 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            456: 343
  12 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Arana                 334: 361
  13 Adam           Jurkowski            - Jacek          Pietruszka            301: 382
  14 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Puton                 344: 387
  15 Mariusz        Buras                - Jerzy          Matyasik              262: 377
  16 Tomasz         Suchanek             - Marta          Sztajnert             366: 274
  17 Justyna        Górka                - Dariusz        Kosz                  389: 227
  18 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 400: 243
  19 Irena          Sołdan               - Bożena         Guział                396: 403
  20 Jacek          Wandzel              - Paulina        Naplocha              446: 213
  21 Marcin         Ceglarek             - Stanisław      Kapuśniak             398: 257
  22 Paweł          Mazurek              - Teresa         Zalewska              311: 386
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Sołdan                339: 359
  24 Agata          Kopta                - Grażyna        Smereka               493: 236
  25 Zuzanna        Molak                - Marcin         Radwański             332: 414
  26 Danuta         Wodecka              - Szymon         Płachta               204: 542
  27 Monika         Czekała              - Beata          Marynowicz            231: 381
  28 Natalia        Ogierman             - Marta          Ćwiek                 281: 365
  29 Urszula        Solarska             - Jędrzej        Zawojski              358: 258
  30 Joanna         Żłobicka             - Joanna         Wilk                  398: 273
  31 Magda          Janiczko             - Michał         Wodecki               323: 336
  32 Agnieszka      Antos                - Karolina       Szubska               223: 334
  33 Kamil          Derkacz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Marek          Syczuk                400: 325
   2 Beata          Wiączkowska          - Dorota         Maciejuk              341: 303
   3 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jackowski             500: 398
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Suchanek              368: 375
   5 Ryszard        Korpalski            - Mateusz        Królikowski           314: 333
   6 Łukasz         Sornek               - Janusz         Krupiński             440: 433
   7 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              561: 299
   8 Anna           Arana                - Ryszard        Żydaczewski           351: 414
   9 Jacek          Pietruszka           - Justyna        Górka                 338: 410
  10 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Puton                 350: 370
  11 Magdalena      Kublik               - Leszek         Kacprzyk              411: 348
  12 Marcin         Radwański            - Łukasz         Szałkiewicz           449: 387
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Szymon         Płachta               323: 338
  14 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Kwiecień              269: 356
  15 Rafał          Wesołowski           - Beata          Marynowicz            377: 399
  16 Bożena         Guział               - Ireneusz       Kurzok                333: 424
  17 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              464: 440
  18 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Wiączkowski           396: 352
  19 Wojciech       Sołdan               - Agata          Kopta                 442: 346
  20 Kamil          Górka                - Mariusz        Buras                 448: 207
  21 Marta          Ćwiek                - Jacek          Wandzel               375: 385
  22 Adam           Jurkowski            - Marta          Sztajnert             504: 376
  23 Marcin         Ceglarek             - Irena          Sołdan                358: 365
  24 Karolina       Szubska              - Krzysztof      Sporczyk              414: 404
  25 Michał         Wodecki              - Joanna         Żłobicka              295: 377
  26 Paulina        Naplocha             - Paweł          Mazurek               271: 355
  27 Grażyna        Smereka              - Dariusz        Kosz                  234: 588
  28 Jerzy          Luter                - Monika         Czekała               442: 315
  29 Natalia        Ogierman             - Danuta         Wodecka               386: 364
  30 Zuzanna        Molak                - Kamil          Derkacz               400: 306
  31 Stanisław      Kapuśniak            - Jędrzej        Zawojski              384: 159
  32 Joanna         Wilk                 - Magda          Janiczko              378: 226
  33 Agnieszka      Antos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Bobowski              401: 385
   2 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Morawski              439: 389
   3 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 387: 334
   4 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Suchanek              390: 260
   5 Przemysław     Herdzina             - Mateusz        Królikowski           408: 324
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Dariusz        Puton                 371: 433
   7 Paweł          Jackowski            - Marcin         Radwański             492: 335
   8 Szymon         Płachta              - Janusz         Krupiński             313: 353
   9 Magdalena      Kublik               - Jacek          Wandzel               334: 434
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ryszard        Korpalski             372: 363
  11 Dawid          Adamczyk             - Adam           Jurkowski             404: 363
  12 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Pietruszka            378: 262
  13 Beata          Marynowicz           - Ireneusz       Kurzok                373: 425
  14 Anna           Arana                - Kamil          Górka                 318: 369
  15 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              346: 362
  16 Leszek         Kacprzyk             - Wojciech       Sołdan                373: 398
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Szałkiewicz           362: 378
  18 Dariusz        Kosz                 - Bożena         Guział                538: 254
  19 Paweł          Mazurek              - Rafał          Wesołowski            290: 406
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Natalia        Ogierman              275: 431
  21 Agata          Kopta                - Sławomir       Wolski                376: 321
  22 Irena          Sołdan               - Zuzanna        Molak                 513: 241
  23 Marcin         Ceglarek             - Karolina       Szubska               303: 297
  24 Stanisław      Kapuśniak            - Urszula        Solarska              366: 368
  25 Mariusz        Buras                - Jerzy          Luter                 223: 432
  26 Marta          Ćwiek                - Joanna         Żłobicka              242: 411
  27 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Grzeszczuk            368: 459
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Smereka               375: 224
  29 Joanna         Wilk                 - Monika         Czekała               305: 331
  30 Michał         Wodecki              - Kamil          Derkacz               335: 232
  31 Paulina        Naplocha             - Jędrzej        Zawojski              328: 255
  32 Danuta         Wodecka              - Agnieszka      Antos                 449: 207
  33 Magda          Janiczko             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Sornek               - Beata          Wiączkowska           388: 359
   2 Dariusz        Puton                - Marek          Syczuk                365: 315
   3 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              480: 410
   4 Paweł          Jackowski            - Dorota         Maciejuk              371: 369
   5 Bartosz        Morawski             - Jacek          Wandzel               588: 248
   6 Ireneusz       Kurzok               - Justyna        Górka                 363: 376
   7 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Królikowski           470: 295
   8 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             456: 342
   9 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           418: 350
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Tomasz         Suchanek              381: 299
  11 Kamil          Górka                - Wojciech       Sołdan                357: 337
  12 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Płachta               519: 357
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Adam           Jurkowski             506: 290
  14 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                301: 343
  15 Urszula        Solarska             - Magdalena      Kublik                468: 346
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Beata          Marynowicz            396: 378
  17 Joanna         Żłobicka             - Rafał          Wesołowski            369: 378
  18 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Ceglarek              397: 276
  19 Grzegorz       Kwiecień             - Natalia        Ogierman              285: 400
  20 Agata          Kopta                - Anna           Arana                 311: 390
  21 Marcin         Radwański            - Teresa         Zalewska              352: 295
  22 Ryszard        Korpalski            - Jacek          Pietruszka            331: 352
  23 Michał         Wodecki              - Grzegorz       Wiączkowski           345: 305
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Danuta         Wodecka               313: 294
  25 Monika         Czekała              - Paweł          Mazurek               299: 423
  26 Sławomir       Wolski               - Paulina        Naplocha              362: 278
  27 Bożena         Guział               - Mariusz        Buras                 346: 281
  28 Marta          Ćwiek                - Stanisław      Kapuśniak             525: 318
  29 Karolina       Szubska              - Marta          Sztajnert             380: 387
  30 Zuzanna        Molak                - Joanna         Wilk                  280: 306
  31 Magda          Janiczko             - Agnieszka      Antos                 342: 221
  32 Kamil          Derkacz              - Jędrzej        Zawojski              236: 289
  33 Grażyna        Smereka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              346: 414
   2 Dariusz        Puton                - Beata          Wiączkowska           508: 308
   3 Bartosz        Morawski             - Ryszard        Żydaczewski           574: 280
   4 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              392: 312
   5 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 393: 416
   6 Dorota         Maciejuk             - Justyna        Górka                 398: 382
   7 Dawid          Adamczyk             - Marek          Syczuk                296: 418
   8 Dariusz        Kosz                 - Urszula        Solarska              393: 345
   9 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Radwański             389: 353
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Mateusz        Królikowski           414: 358
  11 Jacek          Wandzel              - Mariusz        Sylwestrzuk           314: 392
  12 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Rechowicz             297: 420
  13 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            381: 436
  14 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Grzeszczuk            409: 375
  15 Wojciech       Sołdan               - Irena          Sołdan                380: 346
  16 Jacek          Pietruszka           - Leszek         Kacprzyk              336: 327
  17 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              394: 351
  18 Przemysław     Malinka              - Adam           Jurkowski             320: 377
  19 Szymon         Płachta              - Marcin         Ceglarek              405: 375
  20 Agata          Kopta                - Teresa         Zalewska              311: 431
  21 Bożena         Guział               - Grzegorz       Kwiecień              326: 310
  22 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                320: 310
  23 Beata          Marynowicz           - Michał         Wodecki               420: 276
  24 Joanna         Żłobicka             - Marta          Sztajnert             438: 302
  25 Jerzy          Luter                - Marta          Ćwiek                 301: 408
  26 Grzegorz       Wiączkowski          - Paulina        Naplocha              360: 280
  27 Monika         Czekała              - Karolina       Szubska               280: 310
  28 Stanisław      Kapuśniak            - Magda          Janiczko              257: 320
  29 Grażyna        Smereka              - Zuzanna        Molak                 277: 391
  30 Jędrzej        Zawojski             - Danuta         Wodecka               271: 329
  31 Joanna         Wilk                 - Agnieszka      Antos                 362: 282
  32 Mariusz        Buras                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              277: 429
   2 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              489: 337
   3 Łukasz         Sornek               - Paweł          Jackowski             421: 374
   4 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Kosz                  370: 482
   5 Marek          Syczuk               - Beata          Wiączkowska           364: 340
   6 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              422: 385
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Ryszard        Żydaczewski           399: 319
   8 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              320: 412
   9 Tomasz         Suchanek             - Ireneusz       Kurzok                428: 317
  10 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             456: 358
  11 Jacek          Pietruszka           - Mariusz        Sylwestrzuk           372: 342
  12 Justyna        Górka                - Magdalena      Kublik                435: 333
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jacek          Wandzel               391: 346
  14 Mateusz        Królikowski          - Adam           Jurkowski             402: 283
  15 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 384: 332
  16 Leszek         Kacprzyk             - Ryszard        Korpalski             324: 380
  17 Natalia        Ogierman             - Urszula        Solarska              382: 298
  18 Szymon         Płachta              - Teresa         Zalewska              330: 375
  19 Joanna         Żłobicka             - Bożena         Guział                363: 261
  20 Marta          Ćwiek                - Beata          Marynowicz            399: 301
  21 Marcin         Radwański            - Agata          Kopta                 331: 446
  22 Joanna         Wilk                 - Grzegorz       Kwiecień              306: 337
  23 Zuzanna        Molak                - Grzegorz       Wiączkowski           321: 435
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Wodecki               377: 294
  25 Danuta         Wodecka              - Jerzy          Luter                 380: 311
  26 Marta          Sztajnert            - Marcin         Ceglarek              369: 370
  27 Przemysław     Malinka              - Magda          Janiczko              386: 277
  28 Mariusz        Buras                - Sławomir       Wolski                353: 396
  29 Stanisław      Kapuśniak            - Karolina       Szubska               352: 271
  30 Paulina        Naplocha             - Grażyna        Smereka               292: 399
  31 Agnieszka      Antos                - Jędrzej        Zawojski              237: 277
  32 Monika         Czekała              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              317: 402
   2 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 348: 338
   3 Marek          Syczuk               - Łukasz         Sornek                532: 250
   4 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Adamczyk              448: 402
   5 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Suchanek              407: 287
   6 Dorota         Maciejuk             - Wojciech       Sołdan                344: 521
   7 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Szałkiewicz           459: 260
   8 Justyna        Górka                - Przemysław     Herdzina              474: 250
   9 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Pietruszka            419: 334
  10 Mateusz        Królikowski          - Andrzej        Rechowicz             445: 352
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Joanna         Żłobicka              359: 430
  12 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Ogierman              386: 366
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Teresa         Zalewska              354: 348
  14 Ireneusz       Kurzok               - Ryszard        Korpalski             369: 351
  15 Irena          Sołdan               - Magdalena      Kublik                387: 341
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Marta          Ćwiek                 420: 404
  17 Anna           Arana                - Leszek         Kacprzyk              278: 415
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Agata          Kopta                 329: 502
  19 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Sporczyk              297: 298
  20 Przemysław     Malinka              - Szymon         Płachta               331: 399
  21 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              346: 355
  22 Sławomir       Wolski               - Marcin         Radwański             320: 332
  23 Bożena         Guział               - Beata          Marynowicz            371: 388
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Luter                 279: 462
  25 Jacek          Wandzel              - Danuta         Wodecka               369: 372
  26 Stanisław      Kapuśniak            - Grażyna        Smereka               303: 290
  27 Karolina       Szubska              - Magda          Janiczko              372: 247
  28 Mariusz        Buras                - Zuzanna        Molak                 362: 247
  29 Jędrzej        Zawojski             - Joanna         Wilk                  220: 344
  30 Michał         Wodecki              - Monika         Czekała               352: 293
  31 Agnieszka      Antos                - Marta          Sztajnert             257: 409
  32 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                342: 360
   2 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 354: 427
   3 Dariusz        Puton                - Łukasz         Sornek                455: 252
   4 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              491: 281
   5 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Kosz                  413: 299
   6 Beata          Wiączkowska          - Paweł          Jackowski             404: 432
   7 Ryszard        Żydaczewski          - Dorota         Maciejuk              259: 437
   8 Mateusz        Królikowski          - Rafał          Wesołowski            416: 361
   9 Joanna         Żłobicka             - Ireneusz       Kurzok                427: 345
  10 Irena          Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           418: 297
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Tomasz         Suchanek              355: 371
  12 Jacek          Pietruszka           - Dawid          Adamczyk              361: 398
  13 Magdalena      Kublik               - Przemysław     Herdzina              379: 321
  14 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Jurkowski             381: 312
  15 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            402: 370
  16 Agata          Kopta                - Jacek          Wandzel               350: 391
  17 Jerzy          Luter                - Leszek         Kacprzyk              304: 491
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Szymon         Płachta               500: 405
  19 Beata          Marynowicz           - Grzegorz       Kwiecień              346: 324
  20 Marcin         Radwański            - Anna           Arana                 331: 366
  21 Przemysław     Malinka              - Ryszard        Korpalski             333: 367
  22 Sławomir       Wolski               - Natalia        Ogierman              394: 365
  23 Bożena         Guział               - Krzysztof      Sporczyk              434: 439
  24 Marcin         Ceglarek             - Joanna         Wilk                  493: 213
  25 Teresa         Zalewska             - Karolina       Szubska               396: 256
  26 Danuta         Wodecka              - Stanisław      Kapuśniak             364: 288
  27 Marta          Ćwiek                - Michał         Wodecki               483: 246
  28 Grażyna        Smereka              - Marta          Sztajnert             331: 395
  29 Jędrzej        Zawojski             - Mariusz        Buras                 227: 349
  30 Magda          Janiczko             - Paulina        Naplocha              332: 278
  31 Monika         Czekała              - Agnieszka      Antos                 370: 218
  32 Zuzanna        Molak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Dariusz        Puton                 411: 370
   2 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              363: 462
   3 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              396: 319
   4 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Kosz                  388: 398
   5 Dorota         Maciejuk             - Kamil          Górka                 316: 380
   6 Irena          Sołdan               - Mateusz        Królikowski           477: 376
   7 Joanna         Żłobicka             - Jerzy          Matyasik              410: 339
   8 Dawid          Adamczyk             - Beata          Wiączkowska           358: 360
   9 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Sornek                461: 374
  10 Leszek         Kacprzyk             - Andrzej        Rechowicz             354: 398
  11 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Kurzok                327: 380
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Szałkiewicz           364: 371
  13 Beata          Marynowicz           - Ryszard        Żydaczewski           364: 443
  14 Marcin         Ceglarek             - Ryszard        Korpalski             325: 339
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Zalewska              344: 315
  16 Danuta         Wodecka              - Jacek          Pietruszka            389: 356
  17 Przemysław     Herdzina             - Marta          Ćwiek                 457: 293
  18 Agata          Kopta                - Grzegorz       Grzeszczuk            321: 426
  19 Szymon         Płachta              - Magdalena      Kublik                434: 366
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Urszula        Solarska              361: 405
  21 Jacek          Wandzel              - Marcin         Radwański             351: 454
  22 Natalia        Ogierman             - Anna           Arana                 381: 346
  23 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wolski                429: 317
  24 Adam           Jurkowski            - Mariusz        Buras                 460: 228
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 424: 335
  26 Przemysław     Malinka              - Bożena         Guział                362: 341
  27 Karolina       Szubska              - Stanisław      Kapuśniak             337: 240
  28 Joanna         Wilk                 - Zuzanna        Molak                 376: 250
  29 Magda          Janiczko             - Monika         Czekała               295: 361
  30 Paulina        Naplocha             - Grażyna        Smereka               384: 241
  31 Agnieszka      Antos                - Jędrzej        Zawojski              225: 298
  32 Michał         Wodecki              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-09-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.26  28849  192
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.15  29283  199
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.77  28520  197
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              144.36  26418  183
   7 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.33  16913  118
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              143.29  28371  198
   9 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.23  27787  194
  10 Dawid Pikul                    Poznań               143.15  27198  190
  11 Michał Makowski                Warszawa             142.96  24447  171
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.89  27150  190
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.15  28288  199
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  15 Kamil Górka                    Kraków               141.54  27601  195
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  17 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  19 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  140.71  16885  120
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27997  199
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.43  26400  188
  23 Justyna Górka                  Kraków               140.36  27089  193
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             140.07  22831  163
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     138.80  19432  140
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.63  27033  195
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.53  19948  144
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.48  26589  192
  29 Filip Warzecha                 Gdynia               137.29   6590   48
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.25  26215  191
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             137.00  26441  193
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             136.53  26351  193
  33 Marek Reda                     Wołomin              136.33  26039  191
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               136.26  26707  196
  35 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.23  16892  124
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  37 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  38 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.00  16740  124
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.23  26041  194
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  42 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  43 Karol Waniek                   Wrocław              133.32  18131  136
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.19  25838  194
  45 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  46 Bogusław Szyszka               Oława                132.86  23517  177
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.52  19878  150
  49 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  50 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.07  11358   86
  51 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.07  24829  188
  52 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  56 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  58 Katarzyna Sołdan               Rumia                131.05   5242   40
  59 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.67  25220  193
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.41  17475  134
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.32   4040   31
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.09  25238  194
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.98  16377  126
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  70 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.48  25895  200
  71 Przemysław Rybicki             Otwock               129.38  25229  195
  72 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  73 Kamil Kister                   Puławy               129.27  24950  193
  74 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.89  24875  193
  75 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.71  16603  129
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  77 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  78 Weronika Rudnicka              Ustka                127.31  24571  193
  79 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  81 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  82 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.02  23499  185
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.88  21062  166
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.71  24202  191
  85 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  86 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  87 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  88 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.37  24895  197
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  92 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.93  24557  195
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  94 Adam Klimont                   Wałcz                125.79  24277  193
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               125.76   8803   70
  96 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.70  10810   86
  97 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  98 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
  99 Rafał Wesołowski               Warszawa             125.27  24177  193
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Szymon Płachta                 Warszawa             125.22  24292  194
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 103 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  23730  190
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 107 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 108 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.52  23659  190
 109 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.23  24349  196
 111 Łukasz Baranowski              Reda                 123.94  23424  189
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.86   8918   72
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.48  23214  188
 115 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.23  24276  197
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.20  21067  171
 119 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 121 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.71  12516  102
 122 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 123 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 124 Anita Bruska                   Gdynia               122.29  16387  134
 125 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 126 Adam Jurkowski                 Knurów               121.96   5854   48
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.69  14116  116
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 129 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 130 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 131 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 132 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 133 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 134 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 135 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 136 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.52  11570   96
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.25  11544   96
 140 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.21   3967   33
 141 Robert Głowacki                Łódź                 119.96  18234  152
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.81  14497  121
 143 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 145 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 146 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 147 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.90   8680   73
 148 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 149 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.82  19011  160
 150 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.56   7351   62
 151 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 153 Magdalena Kublik               Warszawa             117.90  22754  193
 154 Jarosław Olek                  Warszawa             117.56   7171   61
 155 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.49  14216  121
 157 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.39  23478  200
 158 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 159 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 160 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 161 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 162 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 163 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.03  21416  183
 164 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  22456  192
 165 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.79   9927   85
 166 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 167 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.43  21772  187
 169 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 170 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 171 Piotr Broda                    Sandomierz           116.24  22667  195
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.20  21961  189
 173 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 174 Mateusz Królikowski            Wrocław              116.01  12761  110
 175 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 177 Lucyna Śniadach                Rumia                115.38  10730   93
 178 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 179 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 180 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.15  14278  124
 181 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.06   7134   62
 182 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 183 Leszek Kacprzyk                Katowice             114.76   8263   72
 184 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.65   7796   68
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 186 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 187 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 189 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 190 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.73  21040  185
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 192 Sławomir Zabawa                Wałcz                113.46   5673   50
 193 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.46  19628  173
 194 Beata Marynowicz               Racibórz             113.44   4084   36
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 196 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 197 Joanna Żłobicka                Wrocław              113.19   9961   88
 198 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 199 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 200 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 201 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 202 Anna Stefańska                 Łódź                 112.51  17102  152
 203 Maciej Bukowski                Szczecin             112.51   8213   73
 204 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 205 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 206 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 207 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 208 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 209 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.53  18848  169
 210 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.33  16588  149
 212 Zbigniew Rybak                 Warszawa             110.88  21732  196
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.56  16584  150
 214 Rafał Skibicki                 Lębork               110.53   7958   72
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 216 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  18441  167
 217 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.41  12145  110
 218 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.40  18989  172
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.29  21837  198
 220 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.24  20285  184
 221 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.13  20264  184
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 224 Teresa Zalewska                Racibórz             109.99  15288  139
 225 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 226 Joanna Brychcy                 Katowice             109.64   9868   90
 227 Marcin Ceglarek                Kraków               109.38   8094   74
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.27  10599   97
 229 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.14  10150   93
 230 Renata Andracka                Zwola                108.99  21581  198
 231 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             108.93   7407   68
 233 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 234 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 235 Natalia Ogierman               Katowice             108.36   7802   72
 236 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 237 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 238 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 239 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 240 Anna Arana                     Warszawa             107.33  16958  158
 241 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 242 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 243 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 244 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.68  18243  171
 245 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.60   7462   70
 246 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 247 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 250 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 251 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 252 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 253 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 254 Piotr Madej                    Wrocław              104.90   9021   86
 255 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.83  20022  191
 256 Rafał Świątek                  Wrocław              104.78   6182   59
 257 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 258 Rafał Stachowski               Police               104.23  11465  110
 259 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.15   4791   46
 260 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.93   4365   42
 261 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 263 Sławomir Wolski                Wrocław              103.39   8685   84
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 267 Urszula Solarska               Łódź                 102.77  20245  197
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 270 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.16   8479   83
 271 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 272 Bożena Guział                  Racibórz             101.75   4884   48
 273 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 274 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 275 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 276 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.11  20222  200
 277 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.48   6933   69
 279 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 280 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.17   4107   41
 281 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 282 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.12  19524  195
 283 Marta Ćwiek                    Radomsko              99.90   5794   58
 284 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 285 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.61   8965   90
 286 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 287 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 288 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 289 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 290 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.42  13521  136
 291 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.83   9488   96
 292 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          98.81   8201   83
 293 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.50   6895   70
 295 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 296 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 297 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 298 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.93   5876   60
 299 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.58   9561   99
 301 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 302 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.41  19089  198
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 304 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 305 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.67   4018   42
 306 Janina Grajewska               Choroszcz             94.95  10160  107
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.78   6940   74
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 310 Błażej Fidziński               Dębica                93.60   4399   47
 311 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 313 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 314 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 316 Sylwia Buks                    Warszawa              90.16  17852  198
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.68   6547   73
 318 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.54   3492   39
 319 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 320 Sylwia Łada                    Inowrocław            87.95   3782   43
 321 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 322 Leszek Katyński                Słupsk                86.38   7861   91
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 325 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              83.54  11529  138
 327 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 328 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 329 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 330 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   68.36   3008   44
 332 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              57.43  11198  195




Poczekalnia na dzień 04-09-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   6 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   7 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   8 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   107.96   2915   27
   9 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  10 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  12 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  14 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     125.76   3144   25
  15 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  16 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  17 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  18 Izabela Długosz                Ostróda               80.92   2023   25
  19 Karolina Długosz               Ostróda               74.28   1857   25
  20 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  21 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  22 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  24 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  25 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  28 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  29 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  30 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  31 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  32 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  33 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  35 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  36 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  37 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  39 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  40 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  41 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  42 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  43 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  44 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  45 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  46 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  47 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  48 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  50 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  51 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  52 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  53 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       78.91   1815   23
  54 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  55 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  56 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  57 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  58 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  59 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  60 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  61 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  62 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  63 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  64 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  65 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  66 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.42   1946   19
  67 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  68 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  69 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  70 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  71 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  72 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  73 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  74 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  75 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  76 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  77 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  78 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  79 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  80 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  81 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  82 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  83 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  84 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  85 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  86 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  87 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  89 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  90 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
  91 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  92 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  93 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  94 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  95 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.00   1430   13
  96 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  97 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  98 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
  99 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 100 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 101 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 102 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 103 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 104 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 105 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 106 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 107 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 108 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 109 Andrzej Oleksiak               Ostróda              152.08   1825   12
 110 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 111 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 113 Jan Mrozowski                  Kraków               124.00   1488   12
 114 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 115 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               122.75   1473   12
 116 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 117 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 118 Anna Stambulska                Kraków               117.25   1407   12
 119 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 120 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 121 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 122 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 123 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 124 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 125 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 126 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 127 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 128 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 129 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 130 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 131 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 132 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 133 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 134 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 135 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 136 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 137 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 138 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 139 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 140 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 141 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 142 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 143 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 144 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 145 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 148 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 149 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 150 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 151 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 152 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 153 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 154 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 155 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 156 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 157 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 158 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 159 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 160 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 161 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 163 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 164 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 165 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 166 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 167 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 168 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 169 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 170 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 171 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 172 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 173 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 174 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 175 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 176 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 177 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 178 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 179 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 180 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 181 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 182 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 183 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 184 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 185 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 188 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 189 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 190 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 191 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 192 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 193 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 194 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 195 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 196 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 197 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 198 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 199 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 200 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 201 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 202 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 203 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 204 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 205 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 210 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 211 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 212 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 213 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 214 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 215 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 216 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 217 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 218 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 219 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 220 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 227 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 228 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 229 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 230 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 233 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 234 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 235 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 236 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 237 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 238 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 239 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.90    929   10
 240 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 241 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 242 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 243 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 244 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 245 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 246 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 247 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 248 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 249 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 250 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 251 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 252 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 253 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 254 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 255 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 256 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 257 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 258 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 259 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 260 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 261 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 262 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 263 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 264 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 265 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 266 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 267 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 268 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 269 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 270 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 271 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 272 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 273 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 274 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 275 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 276 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 277 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 278 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 279 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 280 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 281 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                62.29    436    7
 282 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 283 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 284 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 285 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 286 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 287 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 288 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 289 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 290 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 291 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 292 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 293 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 294 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 295 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 296 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 297 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 298 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 299 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 300 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 301 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 302 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 303 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 304 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 305 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 306 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 307 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 308 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 309 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 310 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 312 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 313 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 314 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 315 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 316 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 317 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 318 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 319 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 320 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 321 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 322 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 323 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 324 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 325 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 326 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 327 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 328 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 329 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 330 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 333 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 334 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 335 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 336 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 337 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 338 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 340 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 341 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 342 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 343 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 344 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 345 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 346 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 347 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 348 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 349 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 350 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 351 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 352 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 353 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie