Wałcz18
sierpnia
Wałcz 18-19 sierpnia VIII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie scrabblobranie"
Racibórz 1
września
Racibórz 1- 2 września III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleGrand Prix 2012
Warszawa 2
września
Warszawa 2 września I WSZYSTKO GRA — Festiwal gier i zabaw
Pod rollercoasterem na skróty01 - 02 września 2012 — III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble Racibórz, 01 - 02 września 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Pod rollercoasterem na skrótyTo był z pewnością nietuzinkowy turniej. Zaczął się od rewelacyjnej gry obchodzącej właśnie 77 urodziny Pauliny Naplochy, która trzema zwycięstwami na otwarciu sprawiła sobie bardzo przyjemny prezent. Wydaje się, że nie tylko Jubilatka, ale i wielu innych zawodników będzie długo wspominać to zdarzenie.

Kolejnym bohaterem został Piotr Broda z Sandomierza, który przez trzy kolejki utrzymywał się na pozycji lidera, tracąc ją po piątej rundzie na rzecz Michała Alabrudzińskiego z Włocławka. Po Michale liderowali kolejno Krzysztof Kałuża z Sosnowca i Tomasz Suchanek z Wrocławia. Krzysztof spędził w sumie 7 rund przy pierwszym stole, na przemian zyskując i tracąc czołową pozycję. W najważniejszym pojedynku przedostatniej rundy spotkali się zawodnicy reprezentujący zupełnie odmienne style gry — grający na ogół otwarcie Dawid Pikul z Poznania i typowy "bloker" — Dariusz Puton z Rudy Śląskiej. Partia rozwinęła się po myśli Darka i to on zagrał w ostatniej rundzie z Krzysztofem Kałużą o zwycięstwo. Po wygranej na trzecim stole Rafała Wesołowskiego z Warszawy z Tomaszem Zwolińskim ze Skierd, wynik z pierwszego stołu decydował nie tylko o zwycięstwie w turnieju, ale i o tym kto zajmie trzecie miejsce. W przypadku porażki zawodnik z Rudy Śląskiej nie mógłby – w przeciwieństwie do swego rywala – liczyć na miejsce na podium. Darek jednak wygrał i tym samym zapewnił sobie trzecie zwycięstwo turniejowe w karierze. Dawid Pikul zajął drugie miejsce po wygranej z Tomaszem Suchankiem, Krzysztof Kałuża był trzeci, a Rafał Wesołowski czwarty.

W turnieju nie brakowało niespodziewanych rozstrzygnięć — porażek faworytów i sukcesów zawodników niżej notowanych, a sportowych emocji było nie mniej niż w wielu bardziej widowiskowych dyscyplinach. Pod turniejową machiną, z dala od spektakularnych wyników i efektownych zagrań, przemknął zwycięzca, który przypomniał swoim konkurentom, że w scrabblach bardzo ważna jest taktyka, a nie gigantyczna liczba zdobytych małych punktów. Gdyby one bowiem liczyły się najbardziej, Dariusz zająłby zaledwie 22. miejsce. A recepta na sukces jest prosta — wystarczy w jak największej liczbie partii zdobyć przynajmniej o 1 mały punkcik więcej niż przeciwnik. Ten mało efektowny styl gry okazał się tym razem bardzo skuteczny.

Nie tylko zwycięzcy turnieju otrzymali cenne nagrody. Liczba kategorii, w których rywalizowano, była w tym roku ogromna. I tak najlepszą zawodniczką okazała się Marta Ćwiek z Radomska, nagrodę dla najlepszej raciborzanki otrzymała Teresa Zalewska, a dla raciborzanina Grzegorz Grzeszczuk. Spośród pozostałych mieszkańców ziemi raciborskiej najlepiej poradził sobie Jędrzej Zawojski z Modzurowa, a nagroda dla najlepszej klubowiczki Szkraba przypadła Agnieszce Antos. Tradycyjnie uhonorowano też najstarszą i najmłodszą zawodniczkę w turnieju — tym razem były to Paulina Naplocha z Raciborza oraz Monika Szczyrzyca z Jaworzna. Poza tym po każdej rundzie była losowana atrakcyjna biżuteria, a nagród na zakończenie turnieju starczyło dla wszystkich.

Nagrody, atrakcje i catering zawdzięczamy oczywiście sponsorom, których lista w tym roku przedstawiała się naprawdę imponująco. Znakomitą atmosferę i wysoki poziom organizacyjny turnieju zapewnili sami organizatorzy, zwłaszcza Teresa Zalewska, Bożena GuziałGrzegorz Grzeszczuk z raciborskiego klubu Szkrab. Im wszystkim, jak również dyrekcji i pracownikom Raciborskiego Centrum Kultury, serdecznie dziękujemy. Czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej w Raciborzu.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego



Rodzaj turniejuOtwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 80)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury, Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 1 września (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 2 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu, kawa, herbata, napoje, słodkości
NoclegiOrganizator poleca noclegi
w Domu Studenta nr 1, Racibórz, ul. Słowackiego 57 — tel. (32) 415 55 30
2,3-osobowe pokoje bez łazienek na I, II i III piętrze bez śniadań — 27 złotych za osobę
na każdym piętrze ogólnodostępne aneksy kuchenne, kibelki z umywalką oraz prysznice na parterze
10 min. drogi piechotą do miejsca grania

Na hasło "Scrabble" czeka na Was ok. 15 pokoi.

Inne noclegi:
http://www.eholiday.pl/noclegi-raciborz-35629.html
NagrodyI miejsce — puchar + 400 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł
IV miejsce — 100 zł

najlepszy debiutant — puchar + nagroda rzeczowa
najlepsza kobieta — puchar + nagroda rzeczowa
najlepszy klubowicz — puchar + nagroda rzeczowa
najlepszy mieszkaniec ziemi raciborskiej — puchar + nagroda rzeczowa
najstarszy uczestnik turnieju — puchar + nagroda rzeczowa
najmłodszy uczestnik turnieju — puchar + nagroda rzeczowa
dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe
nagrody losowane po każdej rundzie

Liczba i wielkość nagród może wzrosnąć.
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608-341-215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Grzegorz Grzeszczuk, tel. 512-208-870, mail: grzegorz.grzeszczuk@rafako.com.pl
Bożena Guział, tel. 509-958-962, mail: boszka102@wp.pl
Raciborskie Centrum Kultury
SponsorzyHonorowy Patronat – Prezydent Miasta Raciborza i Starosta Raciborski

Urząd Miasta Racibórz
Starostwo Powiatowe w Raciborzu



Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.77     10.0     4610     2005      786
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 144.08      9.0     5320     1815     1093
  3 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              123.16      9.0     4715     1843      409
  4 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.95      9.0     4674     1885      472
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.86      8.0     4962     1723      775
  6 Tomasz          Suchanek             Wrocław                133.12      8.0     4935     1791      471
  7 Kamil           Górka                Kraków                 145.46      8.0     4867     1695      520
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.50      8.0     4823     1639      498
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.18      8.0     4783     1653      235
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             126.64      8.0     4605     1727      574
 11 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.78      7.5     5055     1733      627
 12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.79      7.5     4924     1652      610
 13 Michał          Alabrudziński        Włocławek              154.39      7.0     4911     1658       34
 14 Adam            Jurkowski            Gliwice                116.86      7.0     4788     1563      156
 15 Tomasz          Ciejka               Kraków                 146.14      7.0     4741     1502      696
 16 Marek           Syczuk               Warszawa               136.38      7.0     4737     1576       -3
 17 Krzysztof       Gibas                Kraków                 121.68      7.0     4644     1703      344
 18 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         118.27      7.0     4618     1734     -149
 19 Leszek          Kacprzyk             Katowice               120.65      7.0     4611     1565      393
 20 Marta           Ćwiek                Radomsko               112.62      7.0     4421     1652      -75
 21 Sławomir        Wolski               Wrocław                112.05      7.0     4356     1637     -250
 22 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               138.22      6.0     4944     1448      626
 23 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         125.12      6.0     4698     1433      224
 24 Justyna         Górka                Kraków                 144.29      6.0     4680     1517      151
 25 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.66      6.0     4676     1387      533
 26 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.04      6.0     4568     1410      281
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.87      6.0     4547     1424      219
 28 Natalia         Ogierman             Katowice               120.91      6.0     4535     1407      167
 29 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               119.14      6.0     4512     1431      -30
 30 Agnieszka       Krupka               Krosno                 128.07      6.0     4332     1359      326
 31 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.13      6.0     4309     1379     -140
 32 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                130.02      6.0     4276     1376      155
 33 Teresa          Zalewska             Racibórz               108.48      6.0     4218     1477      169
 34 Urszula         Solarska             Łódź                   110.61      6.0     4157     1412     -352
 35 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.17      5.0     4488     1288      298
 36 Irena           Sołdan               Sopot                  133.14      5.0     4438     1326      132
 37 Łukasz          Sornek               Mikołów                118.88      5.0     4348     1388     -332
 38 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      5.0     4330     1280      145
 39 Zbigniew        Rybak                Warszawa               115.36      5.0     4203     1414     -368
 40 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      5.0     4181     1299     -262
 41 Jerzy           Luter                Bytom                  110.90      5.0     4179     1363     -672
 42 Bożena          Guział               Racibórz               102.69      5.0     4005     1334     -752
 43 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.0     3933     1218     -222
 44 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      5.0     3727     1205     -480
 45 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      4.5     3760     1073     -193
 46 Jacek           Barski               Racibórz               100.00      4.0     3958     1168     -243
 47 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3833     1226     -921
 48 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3618     1124     -785
 49 Magdalena       Kublik               Warszawa               125.18      4.0     3222     1102       -3
 50 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      3.5     3647      915       22
 51 Piotr           Kozak                Racibórz               100.00      3.5     3550      982     -706
 52 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3326      981     -505
 53 Joanna          Jędraszczyk-Kalwak   Racibórz               100.00      3.5     3266      993     -569
 54 Katarzyna       Kasowska             Racibórz               100.00      3.5     2768      777     -209
 55 Monika          Czekała              Pietrowice             100.00      1.0     1586      421     -286
 56 Joanna          Szałkiewicz          Wrocław                100.00      0.5     2982      633    -1135
 57 Robert          Wagner               Wrocław                104.49      0.0        1       84     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



	Michał Alabrudziński 154.39 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                118.88 +  412: 395  169
    2     1 Kamil          Górka                 145.46 +  487: 340  195
    3     3 Justyna        Górka                 144.29 +  403: 353  194
    4     2 Dariusz        Puton                 133.77 +  416: 385  184
    5     1 Piotr          Broda                 126.64 +  355: 322  177
    6     1 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  394: 426   73
    7     2 Tomasz         Suchanek              133.12 -  361: 516   83
    8     5 Paweł          Mazurek               118.27 -  415: 434   68
    9     7 Rafał          Wesołowski            129.95 -  313: 466   80
   10    10 Leszek         Kacprzyk              120.65 +  479: 417  171
   11     8 Krzysztof      Gibas                 121.68 +  473: 388  172
   12     5 Krzysztof      Obremski              141.86 -  403: 435   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Tomasz Zwoliński 147.50 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Mazurek               118.27 -  368: 390   68
    2    18 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  378: 354  150
    3    21 Piotr          Kozak                 100.00 +  529: 275  150
    4     9 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  287: 460   72
    5    16 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 +  373: 287  180
    6    15 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  369: 383   97
    7    15 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  463: 396  165
    8    13 Marta          Ćwiek                 112.62 +  392: 322  163
    9     8 Sławomir       Wolski                112.05 +  472: 377  162
   10     7 Bronisław      Parada                125.12 +  442: 310  175
   11     4 Piotr          Broda                 126.64 +  397: 348  177
   12     3 Rafał          Wesołowski            129.95 -  353: 423   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Mariusz Skrobosz 147.18 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Jurkowski             116.86 +  503: 344  167
    2     2 Tomasz         Suchanek              133.12 -  362: 551   83
    3     9 Katarzyna      Kowalska              116.04 +  430: 328  166
    4     6 Andrzej        Rechowicz             125.87 -  303: 500   76
    5    13 Rafał          Wesołowski            129.95 -  380: 391   80
    6    15 Tomasz         Zwoliński             147.50 +  383: 369  198
    7    12 Magdalena      Kublik                125.18 -  358: 379   75
    8    15 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  376: 346  150
    9    16 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  437: 382  165
   10    11 Sławomir       Wolski                112.05 +  418: 272  162
   11    11 Marta          Ćwiek                 112.62 +  358: 341  163
   12     7 Paweł          Mazurek               118.27 +  475: 345  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Dawid Adamczyk 146.78 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Kowalska              116.04 +  501: 359  166
    2     3 Leszek         Kacprzyk              120.65 +  353: 311  171
    3     4 Krzysztof      Gibas                 121.68 +  409: 353  172
    4     4 Dawid          Pikul                 144.08 +  480: 335  194
    5     2 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  376: 383   73
    6     4 Dariusz        Puton                 133.77 +  447: 361  184
    7     3 Piotr          Broda                 126.64 +  490: 283  177
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  375: 380   94
    9     4 Krzysztof      Obremski              141.86 -  389: 495   92
   10     3 Rafał          Wesołowski            129.95 -  348: 407   80
   11     6 Marek          Syczuk                136.38 +  500: 374  186
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          143.79 =  387: 387  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Tomasz Ciejka 146.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  353: 426   65
    2    22 Jerzy          Luter                 110.90 -  304: 352   61
    3    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  421: 257  150
    4    20 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  507: 180  150
    5    14 Ryszard        Korpalski             111.13 +  446: 309  161
    6    11 Marta          Ćwiek                 112.62 -  387: 431   63
    7    10 Andrzej        Rechowicz             125.87 +  376: 368  176
    8    11 Magdalena      Kublik                125.18 +  452: 327  175
    9     6 Leszek         Kacprzyk              120.65 +  429: 296  171
   10     5 Piotr          Broda                 126.64 -  315: 346   77
   11     9 Teresa         Zalewska              108.48 +  395: 332  158
   12     6 Kamil          Górka                 145.46 -  356: 421   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Kamil Górka 145.46 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Ćwiek                 112.62 +  524: 343  163
    2     1 Michał         Alabrudziński         154.39 -  340: 487  104
    3    10 Małgorzata     Szczygieł             124.66 +  435: 373  175
    4     5 Marek          Syczuk                136.38 +  406: 403  186
    5     3 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  346: 401   72
    6    10 Sławomir       Wolski                112.05 +  377: 325  162
    7     8 Dariusz        Puton                 133.77 -  351: 375   84
    8    12 Teresa         Zalewska              108.48 -  318: 388   58
    9    15 Magdalena      Kublik                125.18 +  412: 343  175
   10    13 Bożena         Guział                102.69 +  415: 267  153
   11     7 Adam           Jurkowski             116.86 +  522: 286  167
   12     6 Tomasz         Ciejka                146.14 +  421: 356  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Justyna Górka 144.29 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Suchanek              112.17 +  416: 274  162
    2    12 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  361: 274  150
    3     3 Michał         Alabrudziński         154.39 -  353: 403  104
    4     8 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 +  474: 269  169
    5     8 Paweł          Mazurek               118.27 +  401: 395  168
    6     3 Tomasz         Suchanek              133.12 -  343: 438   83
    7     5 Dawid          Pikul                 144.08 -  357: 553   94
    8     8 Krzysztof      Obremski              141.86 -  367: 412   92
    9    18 Jerzy          Luter                 110.90 -  375: 385   61
   10    16 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  440: 309  165
   11    12 Irena          Sołdan                133.14 +  422: 386  183
   12    10 Marek          Syczuk                136.38 -  371: 431   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Dawid Pikul 144.08 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Wolski                112.05 -  374: 384   62
    2    16 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  534: 168  150
    3     8 Adam           Jurkowski             116.86 +  493: 387  167
    4     4 Dawid          Adamczyk              146.78 -  335: 480   97
    5     9 Łukasz         Sornek                118.88 +  528: 335  169
    6     6 Marek          Syczuk                136.38 +  460: 404  186
    7     5 Justyna        Górka                 144.29 +  553: 357  194
    8     3 Krzysztof      Gibas                 121.68 +  462: 399  172
    9     2 Paweł          Mazurek               118.27 +  403: 344  168
   10     2 Tomasz         Suchanek              133.12 +  461: 357  183
   11     1 Dariusz        Puton                 133.77 -  308: 330   84
   12     2 Tomasz         Suchanek              133.12 +  409: 282  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Mariusz Wrześniewski 143.79 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             111.13 -  355: 415   61
    2    21 Urszula        Solarska              110.61 +  472: 379  161
    3    12 Rafał          Wesołowski            129.95 -  382: 431   80
    4    16 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  430: 357  165
    5    11 Agnieszka      Krupka                128.07 +  426: 269  178
    6     8 Magdalena      Kublik                125.18 +  381: 318  175
    7     7 Marta          Ćwiek                 112.62 +  500: 233  163
    8     2 Dawid          Adamczyk              146.78 +  380: 375  197
    9     5 Dariusz        Puton                 133.77 -  339: 393   84
   10     6 Paweł          Mazurek               118.27 +  583: 342  168
   11     2 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  289: 415   73
   12     4 Dawid          Adamczyk              146.78 =  387: 387  147
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Krzysztof Obremski 141.86 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 110.90 +  465: 276  161
    2     6 Paweł          Mazurek               118.27 -  311: 329   68
    3    16 Jacek          Barski                100.00 +  467: 331  150
    4    11 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 +  431: 316  180
    5     5 Dariusz        Puton                 133.77 -  285: 330   84
    6    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  569: 284  150
    7     6 Rafał          Wesołowski            129.95 -  359: 442   80
    8     8 Justyna        Górka                 144.29 +  412: 367  194
    9     4 Dawid          Adamczyk              146.78 +  495: 389  197
   10     4 Krzysztof      Gibas                 121.68 +  367: 351  172
   11     3 Tomasz         Suchanek              133.12 -  366: 369   83
   12     5 Michał         Alabrudziński         154.39 +  435: 403  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Grzegorz Kurowski 138.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              110.61 +  477: 277  161
    2     5 Andrzej        Rechowicz             125.87 -  379: 415   76
    3    11 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  381: 389   71
    4    15 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  475: 317  150
    5    10 Irena          Sołdan                133.14 +  482: 369  183
    6     7 Łukasz         Sornek                118.88 +  540: 283  169
    7     4 Bronisław      Parada                125.12 -  326: 441   75
    8     7 Marek          Syczuk                136.38 -  359: 421   86
    9    11 Joanna         Suchanek              112.17 +  393: 377  162
   10     8 Teresa         Zalewska              108.48 +  453: 319  158
   11     5 Rafał          Wesołowski            129.95 -  324: 328   80
   12     8 Piotr          Broda                 126.64 -  355: 382   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Marek Syczuk 136.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Zalewska              108.48 -  355: 384   58
    2    20 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  411: 370  150
    3    19 Bożena         Guział                102.69 +  378: 336  153
    4     5 Kamil          Górka                 145.46 -  403: 406   95
    5    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  350: 289  150
    6     6 Dawid          Pikul                 144.08 -  404: 460   94
    7    16 Urszula        Solarska              110.61 +  407: 382  161
    8     7 Grzegorz       Kurowski              138.22 +  421: 359  188
    9     9 Bronisław      Parada                125.12 -  371: 520   75
   10    14 Jerzy          Luter                 110.90 +  432: 363  161
   11     6 Dawid          Adamczyk              146.78 -  374: 500   97
   12    10 Justyna        Górka                 144.29 +  431: 371  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Dariusz Puton 133.77 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Wagner                104.49 +  400:   1  154
    2     4 Natalia        Ogierman              120.91 +  382: 337  171
    3     2 Tomasz         Suchanek              133.12 +  395: 311  183
    4     2 Michał         Alabrudziński         154.39 -  385: 416  104
    5     5 Krzysztof      Obremski              141.86 +  330: 285  192
    6     4 Dawid          Adamczyk              146.78 -  361: 447   97
    7     8 Kamil          Górka                 145.46 +  375: 351  195
    8     6 Bronisław      Parada                125.12 +  461: 324  175
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          143.79 +  393: 339  194
   10     1 Krzysztof      Kałuża                123.16 +  419: 381  173
   11     1 Dawid          Pikul                 144.08 +  330: 308  194
   12     1 Krzysztof      Kałuża                123.16 +  379: 324  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 12 167.08




	Irena Sołdan 133.14 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bożena         Guział                102.69 -  302: 384   53
    2    15 Łukasz         Sornek                118.88 -  337: 378   69
    3    27 Joanna         Wilk                  100.00 +  401: 306  150
    4    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  489: 237  150
    5    10 Grzegorz       Kurowski              138.22 -  369: 482   88
    6    17 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  327: 354   65
    7    19 Agnieszka      Krupka                128.07 +  388: 345  178
    8    19 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 +  437: 317  180
    9    19 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 -  312: 402   69
   10    20 Urszula        Solarska              110.61 +  327: 305  161
   11    12 Justyna        Górka                 144.29 -  386: 422   94
   12    16 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 -  363: 374   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Tomasz Suchanek 133.12 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Antos                 100.00 +  405: 294  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              147.18 +  551: 362  197
    3     2 Dariusz        Puton                 133.77 -  311: 395   84
    4    10 Magdalena      Kublik                125.18 +  412: 395  175
    5     4 Sławomir       Wolski                112.05 +  508: 296  162
    6     3 Justyna        Górka                 144.29 +  438: 343  194
    7     2 Michał         Alabrudziński         154.39 +  516: 361  204
    8     1 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  358: 433   73
    9     3 Krzysztof      Gibas                 121.68 +  428: 349  172
   10     2 Dawid          Pikul                 144.08 -  357: 461   94
   11     3 Krzysztof      Obremski              141.86 +  369: 366  192
   12     2 Dawid          Pikul                 144.08 -  282: 409   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Łukasz Szałkiewicz 130.02 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Barski                100.00 -  348: 375   50
    2    23 Joanna         Suchanek              112.17 +  400: 341  162
    3    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  364: 304  150
    4    11 Krzysztof      Obremski              141.86 -  316: 431   92
    5    16 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  287: 373   98
    6    16 Małgorzata     Szczygieł             124.66 -  318: 388   75
    7    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  404: 293  150
    8    19 Irena          Sołdan                133.14 -  317: 437   83
    9    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  443: 269  150
   10    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  393: 252  150
   11    13 Katarzyna      Kowalska              116.04 -  327: 372   66
   12    18 Agnieszka      Antos                 100.00 +  359: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Rafał Wesołowski 129.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  364: 288  150
    2    14 Paulina        Naplocha              100.00 -  348: 415   50
    3    12 Mariusz        Wrześniewski          143.79 +  431: 382  194
    4     7 Natalia        Ogierman              120.91 -  361: 386   71
    5    13 Mariusz        Skrobosz              147.18 +  391: 380  197
    6     9 Adam           Jurkowski             116.86 +  400: 333  167
    7     6 Krzysztof      Obremski              141.86 +  442: 359  192
    8     4 Piotr          Broda                 126.64 -  313: 321   77
    9     7 Michał         Alabrudziński         154.39 +  466: 313  204
   10     3 Dawid          Adamczyk              146.78 +  407: 348  197
   11     5 Grzegorz       Kurowski              138.22 +  328: 324  188
   12     3 Tomasz         Zwoliński             147.50 +  423: 353  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Agnieszka Krupka 128.07 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 -  370: 376   50
    2    17 Agnieszka      Antos                 100.00 -  373: 405   50
    3    22 Joanna         Suchanek              112.17 +  408: 267  162
    4    17 Urszula        Solarska              110.61 +  377: 276  161
    5    11 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  269: 426   94
    6    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  427: 250  150
    7    19 Irena          Sołdan                133.14 -  345: 388   83
    8    23 Jacek          Barski                100.00 +  362: 283  150
    9    14 Natalia        Ogierman              120.91 -  284: 343   71
   10    18 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 -  376: 389   69
   11    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  378: 314  150
   12    17 Łukasz         Sornek                118.88 +  363: 289  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Piotr Broda 126.64 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  440: 318  150
    2     8 Bożena         Guział                102.69 +  529: 187  153
    3     1 Sławomir       Wolski                112.05 +  420: 286  162
    4     1 Paulina        Naplocha              100.00 +  508: 262  150
    5     1 Michał         Alabrudziński         154.39 -  322: 355  104
    6     2 Andrzej        Rechowicz             125.87 +  380: 364  176
    7     3 Dawid          Adamczyk              146.78 -  283: 490   97
    8     4 Rafał          Wesołowski            129.95 +  321: 313  180
    9     1 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  326: 389   73
   10     5 Tomasz         Ciejka                146.14 +  346: 315  196
   11     4 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  348: 397   98
   12     8 Grzegorz       Kurowski              138.22 +  382: 355  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Andrzej Rechowicz 125.87 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  399: 237  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              138.22 +  415: 379  188
    3     7 Paweł          Mazurek               118.27 -  329: 348   68
    4     6 Mariusz        Skrobosz              147.18 +  500: 303  197
    5     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  379: 294  150
    6     2 Piotr          Broda                 126.64 -  364: 380   77
    7    10 Tomasz         Ciejka                146.14 -  368: 376   96
    8    14 Bożena         Guział                102.69 -  414: 417   53
    9    13 Łukasz         Sornek                118.88 +  356: 335  169
   10    12 Marta          Ćwiek                 112.62 -  291: 538   63
   11    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  379: 364  150
   12    13 Marta          Ćwiek                 112.62 -  353: 357   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Magdalena Kublik 125.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Kozak                 100.00 +  422: 225  150
    2    10 Sławomir       Wolski                112.05 -  351: 409   62
    3    17 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  344: 262  150
    4    10 Tomasz         Suchanek              133.12 -  395: 412   83
    5    12 Małgorzata     Szczygieł             124.66 +  343: 314  175
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  318: 381   94
    7    12 Mariusz        Skrobosz              147.18 +  379: 358  197
    8    11 Tomasz         Ciejka                146.14 -  327: 452   96
    9    15 Kamil          Górka                 145.46 -  343: 412   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  /  9 122.44




	Bronisław Parada 125.12 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paulina        Naplocha              100.00 -  343: 412   50
    2    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  347: 326  150
    3    14 Marta          Ćwiek                 112.62 -  365: 375   63
    4    23 Piotr          Kozak                 100.00 +  511: 223  150
    5    15 Leszek         Kacprzyk              120.65 +  430: 380  171
    6    13 Teresa         Zalewska              108.48 +  377: 348  158
    7     4 Grzegorz       Kurowski              138.22 +  441: 326  188
    8     6 Dariusz        Puton                 133.77 -  324: 461   84
    9     9 Marek          Syczuk                136.38 +  520: 371  186
   10     7 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  310: 442   98
   11    10 Paweł          Mazurek               118.27 -  376: 433   68
   12     9 Adam           Jurkowski             116.86 -  354: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Małgorzata Szczygieł 124.66 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grażyna        Smereka               100.00 +  417: 258  150
    2    11 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  307: 397   72
    3    10 Kamil          Górka                 145.46 -  373: 435   95
    4    19 Jerzy          Luter                 110.90 +  517: 278  161
    5    12 Magdalena      Kublik                125.18 -  314: 343   75
    6    16 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 +  388: 318  180
    7    14 Teresa         Zalewska              108.48 -  309: 364   58
    8    18 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  359: 439   65
    9    20 Monika         Czekała               100.00 +  396: 276  150
   10    19 Agnieszka      Antos                 100.00 -  359: 374   50
   11    18 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 +  511: 355  169
   12    15 Joanna         Suchanek              112.17 +  426: 306  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Krzysztof Kałuża 123.16 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  385: 302  150
    2     7 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 +  434: 334  169
    3     6 Ryszard        Korpalski             111.13 +  457: 419  161
    4     3 Paweł          Mazurek               118.27 +  398: 299  168
    5     2 Dawid          Adamczyk              146.78 +  383: 376  197
    6     1 Michał         Alabrudziński         154.39 +  426: 394  204
    7     1 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  290: 411   72
    8     1 Tomasz         Suchanek              133.12 +  433: 358  183
    9     1 Piotr          Broda                 126.64 +  389: 326  177
   10     1 Dariusz        Puton                 133.77 -  381: 419   84
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          143.79 +  415: 289  194
   12     1 Dariusz        Puton                 133.77 -  324: 379   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Krzysztof Gibas 121.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  378: 287  150
    2    11 Małgorzata     Szczygieł             124.66 +  397: 307  175
    3     4 Dawid          Adamczyk              146.78 -  353: 409   97
    4     9 Tomasz         Zwoliński             147.50 +  460: 287  198
    5     3 Kamil          Górka                 145.46 +  401: 346  195
    6     5 Natalia        Ogierman              120.91 +  403: 344  171
    7     1 Krzysztof      Kałuża                123.16 +  411: 290  173
    8     3 Dawid          Pikul                 144.08 -  399: 462   94
    9     3 Tomasz         Suchanek              133.12 -  349: 428   83
   10     4 Krzysztof      Obremski              141.86 -  351: 367   92
   11     8 Michał         Alabrudziński         154.39 -  388: 473  104
   12    11 Natalia        Ogierman              120.91 +  354: 300  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Natalia Ogierman 120.91 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  482: 267  150
    2     4 Dariusz        Puton                 133.77 -  337: 382   84
    3    13 Agnieszka      Antos                 100.00 +  463: 365  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            129.95 +  386: 361  180
    5     6 Marta          Ćwiek                 112.62 +  410: 354  163
    6     5 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  344: 403   72
    7     9 Paweł          Mazurek               118.27 -  385: 480   68
    8    10 Sławomir       Wolski                112.05 -  301: 344   62
    9    14 Agnieszka      Krupka                128.07 +  343: 284  178
   10     9 Adam           Jurkowski             116.86 -  376: 433   67
   11    15 Jerzy          Luter                 110.90 +  408: 341  161
   12    11 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  300: 354   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Leszek Kacprzyk 120.65 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Wilk                  100.00 +  404: 245  150
    2     3 Dawid          Adamczyk              146.78 -  311: 353   97
    3    11 Grzegorz       Kurowski              138.22 +  389: 381  188
    4    12 Łukasz         Sornek                118.88 -  350: 392   69
    5    15 Bronisław      Parada                125.12 -  380: 430   75
    6    19 Jacek          Barski                100.00 +  420: 278  150
    7    17 Paulina        Naplocha              100.00 +  425: 264  150
    8     9 Adam           Jurkowski             116.86 +  403: 361  167
    9     6 Tomasz         Ciejka                146.14 -  296: 429   96
   10    10 Michał         Alabrudziński         154.39 -  417: 479  104
   11    17 Bożena         Guział                102.69 +  420: 272  153
   12    12 Katarzyna      Kowalska              116.04 +  396: 334  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Grzegorz Grzeszczuk 119.14 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  443: 287  150
    2     7 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  334: 434   73
    3    15 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  505: 326  165
    4     8 Justyna        Górka                 144.29 -  269: 474   94
    5    17 Teresa         Zalewska              108.48 -  289: 350   58
    6    18 Urszula        Solarska              110.61 -  346: 352   61
    7    21 Jacek          Barski                100.00 +  404: 319  150
    8    20 Jerzy          Luter                 110.90 -  402: 438   61
    9    19 Irena          Sołdan                133.14 +  402: 312  183
   10    18 Agnieszka      Krupka                128.07 +  389: 376  178
   11    18 Małgorzata     Szczygieł             124.66 -  355: 511   75
   12    16 Irena          Sołdan                133.14 +  374: 363  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Łukasz Sornek 118.88 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         154.39 -  395: 412  104
    2    15 Irena          Sołdan                133.14 +  378: 337  183
    3    18 Jerzy          Luter                 110.90 +  424: 319  161
    4    12 Leszek         Kacprzyk              120.65 +  392: 350  171
    5     9 Dawid          Pikul                 144.08 -  335: 528   94
    6     7 Grzegorz       Kurowski              138.22 -  283: 540   88
    7    11 Adam           Jurkowski             116.86 -  374: 481   67
    8    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  409: 289  150
    9    13 Andrzej        Rechowicz             125.87 -  335: 356   76
   10    15 Katarzyna      Kowalska              116.04 -  268: 415   66
   11    20 Monika         Czekała               100.00 +  466: 290  150
   12    17 Agnieszka      Krupka                128.07 -  289: 363   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Paweł Mazurek 118.27 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             147.50 +  390: 368  198
    2     6 Krzysztof      Obremski              141.86 +  329: 311  192
    3     7 Andrzej        Rechowicz             125.87 +  348: 329  176
    4     3 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  299: 398   73
    5     8 Justyna        Górka                 144.29 -  395: 401   94
    6    12 Katarzyna      Kowalska              116.04 +  479: 323  166
    7     9 Natalia        Ogierman              120.91 +  480: 385  171
    8     5 Michał         Alabrudziński         154.39 +  434: 415  204
    9     2 Dawid          Pikul                 144.08 -  344: 403   94
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  342: 583   94
   11    10 Bronisław      Parada                125.12 +  433: 376  175
   12     7 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  345: 475   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Adam Jurkowski 116.86 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  344: 503   97
    2    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  387: 334  150
    3     8 Dawid          Pikul                 144.08 -  387: 493   94
    4    18 Jacek          Barski                100.00 +  413: 321  150
    5    20 Agnieszka      Antos                 100.00 +  526: 283  150
    6     9 Rafał          Wesołowski            129.95 -  333: 400   80
    7    11 Łukasz         Sornek                118.88 +  481: 374  169
    8     9 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  361: 403   71
    9    12 Ryszard        Korpalski             111.13 +  460: 269  161
   10     9 Natalia        Ogierman              120.91 +  433: 376  171
   11     7 Kamil          Górka                 145.46 -  286: 522   95
   12     9 Bronisław      Parada                125.12 +  377: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Katarzyna Kowalska 116.04 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              146.78 -  359: 501   97
    2    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  366: 323  150
    3     9 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  328: 430   97
    4    24 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  496: 163  150
    5    18 Bożena         Guział                102.69 +  456: 312  153
    6    12 Paweł          Mazurek               118.27 -  323: 479   68
    7    13 Sławomir       Wolski                112.05 -  346: 450   62
    8    16 Agnieszka      Antos                 100.00 +  402: 263  150
    9    17 Marta          Ćwiek                 112.62 -  371: 375   63
   10    15 Łukasz         Sornek                118.88 +  415: 268  169
   11    13 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 +  372: 327  180
   12    12 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  334: 396   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Zbigniew Rybak 115.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Ciejka                146.14 +  426: 353  196
    2     9 Teresa         Zalewska              108.48 -  261: 385   58
    3    15 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 -  326: 505   69
    4    16 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  357: 430   94
    5    22 Grażyna        Smereka               100.00 +  320: 284  150
    6    17 Irena          Sołdan                133.14 +  354: 327  183
    7    15 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  396: 463   98
    8    18 Małgorzata     Szczygieł             124.66 +  439: 359  175
    9    16 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  382: 437   97
   10    16 Justyna        Górka                 144.29 -  309: 440   94
   11    22 Joanna         Wilk                  100.00 -  288: 293   50
   12    22 Monika         Czekała               100.00 +  345: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Marta Ćwiek 112.62 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 145.46 -  343: 524   95
    2    26 Joanna         Wilk                  100.00 +  448: 243  150
    3    14 Bronisław      Parada                125.12 +  375: 365  175
    4    13 Teresa         Zalewska              108.48 +  304: 302  158
    5     6 Natalia        Ogierman              120.91 -  354: 410   71
    6    11 Tomasz         Ciejka                146.14 +  431: 387  196
    7     7 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  233: 500   94
    8    13 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  322: 392   98
    9    17 Katarzyna      Kowalska              116.04 +  375: 371  166
   10    12 Andrzej        Rechowicz             125.87 +  538: 291  176
   11    11 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  341: 358   97
   12    13 Andrzej        Rechowicz             125.87 +  357: 353  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Joanna Suchanek 112.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 144.29 -  274: 416   94
    2    23 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 -  341: 400   80
    3    22 Agnieszka      Krupka                128.07 -  267: 408   78
    4    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  305: 386   50
    5    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  497: 258  150
    6    24 Piotr          Kozak                 100.00 +  510: 264  150
    7    20 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  435: 246  150
    8    17 Monika         Czekała               100.00 +  408: 291  150
    9    11 Grzegorz       Kurowski              138.22 -  377: 393   88
   10    17 Ryszard        Korpalski             111.13 +  423: 295  161
   11    14 Sławomir       Wolski                112.05 -  345: 407   62
   12    15 Małgorzata     Szczygieł             124.66 -  306: 426   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Sławomir Wolski 112.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 144.08 +  384: 374  194
    2    10 Magdalena      Kublik                125.18 +  409: 351  175
    3     1 Piotr          Broda                 126.64 -  286: 420   77
    4    14 Ryszard        Korpalski             111.13 +  409: 344  161
    5     4 Tomasz         Suchanek              133.12 -  296: 508   83
    6    10 Kamil          Górka                 145.46 -  325: 377   95
    7    13 Katarzyna      Kowalska              116.04 +  450: 346  166
    8    10 Natalia        Ogierman              120.91 +  344: 301  171
    9     8 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  377: 472   98
   10    11 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  272: 418   97
   11    14 Joanna         Suchanek              112.17 +  407: 345  162
   12    14 Teresa         Zalewska              108.48 +  397: 350  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Ryszard Korpalski 111.13 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          143.79 +  415: 355  194
    2    13 Jacek          Barski                100.00 +  325: 281  150
    3     6 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  419: 457   73
    4    14 Sławomir       Wolski                112.05 -  344: 409   62
    5    14 Tomasz         Ciejka                146.14 -  309: 446   96
    6    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  429: 314  150
    7    18 Bożena         Guział                102.69 -  341: 414   53
    8    21 Urszula        Solarska              110.61 +  383: 336  161
    9    12 Adam           Jurkowski             116.86 -  269: 460   67
   10    17 Joanna         Suchanek              112.17 -  295: 423   62
   11    23 Piotr          Kozak                 100.00 +  353: 239  150
   12    19 Jerzy          Luter                 110.90 +  427: 315  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Jerzy Luter 110.90 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              141.86 -  276: 465   92
    2    22 Tomasz         Ciejka                146.14 +  352: 304  196
    3    18 Łukasz         Sornek                118.88 -  319: 424   69
    4    19 Małgorzata     Szczygieł             124.66 -  278: 517   75
    5    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  399: 426   50
    6    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  367: 351  150
    7    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  346: 320  150
    8    20 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 +  438: 402  169
    9    18 Justyna        Górka                 144.29 +  385: 375  194
   10    14 Marek          Syczuk                136.38 -  363: 432   86
   11    15 Natalia        Ogierman              120.91 -  341: 408   71
   12    19 Ryszard        Korpalski             111.13 -  315: 427   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Urszula Solarska 110.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              138.22 -  277: 477   88
    2    21 Mariusz        Wrześniewski          143.79 -  379: 472   94
    3    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  369: 295  150
    4    17 Agnieszka      Krupka                128.07 -  276: 377   78
    5    25 Piotr          Kozak                 100.00 +  389: 357  150
    6    18 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 +  352: 346  169
    7    16 Marek          Syczuk                136.38 -  382: 407   86
    8    21 Ryszard        Korpalski             111.13 -  336: 383   61
    9    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  380: 374  150
   10    20 Irena          Sołdan                133.14 -  305: 327   83
   11    19 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  320: 310  150
   12    20 Bożena         Guział                102.69 +  392: 384  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Teresa Zalewska 108.48 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Syczuk                136.38 +  384: 355  186
    2     9 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  385: 261  165
    3     5 Paulina        Naplocha              100.00 -  323: 356   50
    4    13 Marta          Ćwiek                 112.62 -  302: 304   63
    5    17 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 +  350: 289  169
    6    13 Bronisław      Parada                125.12 -  348: 377   75
    7    14 Małgorzata     Szczygieł             124.66 +  364: 309  175
    8    12 Kamil          Górka                 145.46 +  388: 318  195
    9    10 Bożena         Guział                102.69 +  373: 235  153
   10     8 Grzegorz       Kurowski              138.22 -  319: 453   88
   11     9 Tomasz         Ciejka                146.14 -  332: 395   96
   12    14 Sławomir       Wolski                112.05 -  350: 397   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Robert Wagner 104.49 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Puton                 133.77 -    1: 400   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      84  /  1  84.00




	Bożena Guział 102.69 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                133.14 +  384: 302  183
    2     8 Piotr          Broda                 126.64 -  187: 529   77
    3    19 Marek          Syczuk                136.38 -  336: 378   86
    4    21 Agnieszka      Antos                 100.00 +  387: 376  150
    5    18 Katarzyna      Kowalska              116.04 -  312: 456   66
    6    20 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  410: 361  150
    7    18 Ryszard        Korpalski             111.13 +  414: 341  161
    8    14 Andrzej        Rechowicz             125.87 +  417: 414  176
    9    10 Teresa         Zalewska              108.48 -  235: 373   58
   10    13 Kamil          Górka                 145.46 -  267: 415   95
   11    17 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  272: 420   71
   12    20 Urszula        Solarska              110.61 -  384: 392   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Suchanek              133.12 -  294: 405   83
    2    17 Agnieszka      Krupka                128.07 +  405: 373  178
    3    13 Natalia        Ogierman              120.91 -  365: 463   71
    4    21 Bożena         Guział                102.69 -  376: 387   53
    5    20 Adam           Jurkowski             116.86 -  283: 526   67
    6    23 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  415: 245  150
    7    23 Grażyna        Smereka               100.00 +  352: 247  150
    8    16 Katarzyna      Kowalska              116.04 -  263: 402   66
    9    24 Piotr          Kozak                 100.00 +  404: 298  150
   10    19 Małgorzata     Szczygieł             124.66 +  374: 359  175
   11    16 Andrzej        Rechowicz             125.87 -  364: 379   76
   12    18 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 -  286: 359   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Jacek Barski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 +  375: 348  180
    2    13 Ryszard        Korpalski             111.13 -  281: 325   61
    3    16 Krzysztof      Obremski              141.86 -  331: 467   92
    4    18 Adam           Jurkowski             116.86 -  321: 413   67
    5    24 Joanna         Wilk                  100.00 +  366: 263  150
    6    19 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  278: 420   71
    7    21 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 -  319: 404   69
    8    23 Agnieszka      Krupka                128.07 -  283: 362   78
    9    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  404: 319  150
   10    23 Piotr          Kozak                 100.00 -  332: 359   50
   11    24 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  280: 304   50
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  388: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            129.95 -  288: 364   80
    2    18 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  354: 378   98
    3    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  415: 296  150
    4    22 Andrzej        Klich                 100.00 -  339: 352   50
    5    21 Jerzy          Luter                 110.90 +  426: 399  161
    6    20 Bożena         Guział                102.69 -  361: 410   53
    7    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  374: 289  150
    8    15 Mariusz        Skrobosz              147.18 -  346: 376   97
    9    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  452: 287  150
   10    21 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 -  252: 393   80
   11    19 Urszula        Solarska              110.61 -  310: 320   61
   12    21 Joanna         Wilk                  100.00 +  413: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Monika Czekała 100.00 Pietrowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Joanna         Suchanek              112.17 -  291: 408   62
    9    20 Małgorzata     Szczygieł             124.66 -  276: 396   75
   10    22 Grażyna        Smereka               100.00 +  434: 257  150
   11    20 Łukasz         Sornek                118.88 -  290: 466   69
   12    22 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  295: 345   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  5  84.20




	Joanna Jędraszczyk-Kalwak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Krupka                128.07 +  376: 370  178
    2    12 Justyna        Górka                 144.29 -  274: 361   94
    3    17 Magdalena      Kublik                125.18 -  262: 344   75
    4    20 Tomasz         Ciejka                146.14 -  180: 507   96
    5    23 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  227: 392   50
    6    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  270: 302   50
    7    26 Piotr          Kozak                 100.00 -  232: 395   50
    8    28 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  274: 265  150
    9    28 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  281: 291   50
   10    28 PAUZA
   11    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  250: 355   50
   12    27 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  340: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Katarzyna Kasowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 126.64 -  318: 440   77
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  285: 303   50
    3    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  208: 371   50
    4    27 Grażyna        Smereka               100.00 -  232: 314   50
    5    28 PAUZA
    8    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  285: 338   50
    9    28 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  291: 281  150
   10    25 Paulina        Naplocha              100.00 -  253: 380   50
   11    24 Jacek          Barski                100.00 +  304: 280  150
   12    25 Piotr          Kozak                 100.00 +  292: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  9  86.33




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             125.87 -  237: 399   76
    2    27 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  303: 285  150
    3    20 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 -  304: 364   80
    4    22 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  352: 339  150
    5    19 Marek          Syczuk                136.38 -  289: 350   86
    6    22 Agnieszka      Krupka                128.07 -  250: 427   78
    7    25 Jerzy          Luter                 110.90 -  320: 346   61
    8    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  277: 299   50
    9    27 Grażyna        Smereka               100.00 -  173: 381   50
   10    27 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  304: 253  150
   11    28 PAUZA
   12    26 Jacek          Barski                100.00 -  217: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 11  89.18




	Piotr Kozak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Kublik                125.18 -  225: 422   75
    2    28 PAUZA
    3    21 Tomasz         Zwoliński             147.50 -  275: 529   98
    4    23 Bronisław      Parada                125.12 -  223: 511   75
    5    25 Urszula        Solarska              110.61 -  357: 389   61
    6    24 Joanna         Suchanek              112.17 -  264: 510   62
    7    26 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  395: 232  150
    8    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  345: 282  150
    9    24 Agnieszka      Antos                 100.00 -  298: 404   50
   10    23 Jacek          Barski                100.00 +  359: 332  150
   11    23 Ryszard        Korpalski             111.13 -  239: 353   61
   12    25 Katarzyna      Kasowska              100.00 -  270: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 11  89.27




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bronisław      Parada                125.12 +  412: 343  175
    2    14 Rafał          Wesołowski            129.95 +  415: 348  180
    3     5 Teresa         Zalewska              108.48 +  356: 323  158
    4     1 Piotr          Broda                 126.64 -  262: 508   77
    5     7 Andrzej        Rechowicz             125.87 -  294: 379   76
    6    14 Krzysztof      Obremski              141.86 -  284: 569   92
    7    17 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  264: 425   71
    8    22 Łukasz         Sornek                118.88 -  289: 409   69
    9    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  287: 452   50
   10    25 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  380: 253  150
   11    21 Agnieszka      Krupka                128.07 -  314: 378   78
   12    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  276: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szczygieł             124.66 -  258: 417   75
    2    25 Bronisław      Parada                125.12 -  326: 347   75
    3    26 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  296: 415   50
    4    27 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  314: 232  150
    5    22 Zbigniew       Rybak                 115.36 -  284: 320   65
    6    26 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  376: 242  150
    7    23 Agnieszka      Antos                 100.00 -  247: 352   50
    8    26 Piotr          Kozak                 100.00 -  282: 345   50
    9    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  381: 173  150
   10    22 Monika         Czekała               100.00 -  257: 434   50
   11    26 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  326: 348   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 11  83.18




	Joanna Szałkiewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Kałuża                123.16 -  302: 385   73
    2    16 Dawid          Pikul                 144.08 -  168: 534   94
    3    28 PAUZA
    4    24 Katarzyna      Kowalska              116.04 -  163: 496   66
    5    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  287: 325   50
    6    26 Grażyna        Smereka               100.00 -  242: 376   50
    7    27 Joanna         Wilk                  100.00 -  223: 374   50
    8    28 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 -  265: 274   50
    9    26 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  267: 304   50
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  253: 304   50
   11    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  259: 405   50
   12    27 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 -  253: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  / 11  57.55




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Gibas                 121.68 -  287: 378   72
    2    19 Katarzyna      Kowalska              116.04 -  323: 366   66
    3    23 Tomasz         Ciejka                146.14 -  257: 421   96
    4    26 Joanna         Suchanek              112.17 +  386: 305  162
    5    26 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  325: 287  150
    6    21 Ryszard        Korpalski             111.13 -  314: 429   61
    7    22 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  289: 374   50
    8    25 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  338: 285  150
    9    22 Urszula        Solarska              110.61 -  374: 380   61
   10    24 Joanna         Wilk                  100.00 -  318: 404   50
   11    25 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  355: 250  150
   12    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  367: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Natalia        Ogierman              120.91 -  267: 482   71
    2    24 Adam           Jurkowski             116.86 -  334: 387   67
    3    25 Urszula        Solarska              110.61 -  295: 369   61
    4    25 Irena          Sołdan                133.14 -  237: 489   83
    5    27 Joanna         Suchanek              112.17 -  258: 497   62
    6    27 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  302: 270  150
    7    24 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 -  293: 404   80
    8    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  299: 277  150
    9    25 Jacek          Barski                100.00 -  319: 404   50
   10    26 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  328: 267  150
   11    27 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  405: 259  150
   12    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  281: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Leszek         Kacprzyk              120.65 -  245: 404   71
    2    26 Marta          Ćwiek                 112.62 -  243: 448   63
    3    27 Irena          Sołdan                133.14 -  306: 401   83
    4    28 PAUZA
    5    24 Jacek          Barski                100.00 -  263: 366   50
    6    25 Jerzy          Luter                 110.90 -  351: 367   61
    7    27 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  374: 223  150
    8    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  391: 282  150
    9    23 Łukasz         Szałkiewicz           130.02 -  269: 443   80
   10    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  404: 318  150
   11    22 Zbigniew       Rybak                 115.36 +  293: 288  165
   12    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  321: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Grzeszczuk            119.14 -  287: 443   69
    2    20 Marek          Syczuk                136.38 -  370: 411   86
    3    24 Katarzyna      Kasowska              100.00 +  371: 208  150
    4    15 Grzegorz       Kurowski              138.22 -  317: 475   88
    5    23 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    100.00 +  392: 227  150
    6    23 Agnieszka      Antos                 100.00 -  245: 415   50
    7    20 Joanna         Suchanek              112.17 -  246: 435   62
    8    24 Joanna         Wilk                  100.00 -  282: 391   50
    9    26 Joanna         Szałkiewicz           100.00 +  304: 267  150
   10    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  267: 328   50
   11    26 Grażyna        Smereka               100.00 +  348: 326  150
   12    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  298: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                412: 395
   2 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Zwoliński             390: 368
   3 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Jurkowski             503: 344
   4 Katarzyna      Kowalska             - Dawid          Adamczyk              359: 501
   5 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Rybak                 353: 426
   6 Marta          Ćwiek                - Kamil          Górka                 343: 524
   7 Justyna        Górka                - Joanna         Suchanek              416: 274
   8 Sławomir       Wolski               - Dawid          Pikul                 384: 374
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Korpalski             355: 415
  10 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              276: 465
  11 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Solarska              477: 277
  12 Teresa         Zalewska             - Marek          Syczuk                384: 355
  13 Dariusz        Puton                - Robert         Wagner                400:   1
  14 Bożena         Guział               - Irena          Sołdan                384: 302
  15 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Antos                 405: 294
  16 Jacek          Barski               - Łukasz         Szałkiewicz           375: 348
  17 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Borodziuk             364: 288
  18 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak   - Agnieszka      Krupka                376: 370
  19 Piotr          Broda                - Katarzyna      Kasowska              440: 318
  20 Andrzej        Klich                - Andrzej        Rechowicz             237: 399
  21 Magdalena      Kublik               - Piotr          Kozak                 422: 225
  22 Paulina        Naplocha             - Bronisław      Parada                412: 343
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Grażyna        Smereka               417: 258
  24 Joanna         Szałkiewicz          - Krzysztof      Kałuża                302: 385
  25 Krzysztof      Gibas                - Aneta          Szczyrzyca            378: 287
  26 Monika         Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              267: 482
  27 Leszek         Kacprzyk             - Joanna         Wilk                  404: 245
  28 Jędrzej        Zawojski             - Grzegorz       Grzeszczuk            287: 443


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         340: 487
   2 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Skrobosz              551: 362
   3 Dawid          Adamczyk             - Leszek         Kacprzyk              353: 311
   4 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Puton                 337: 382
   5 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              415: 379
   6 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Mazurek               311: 329
   7 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Kałuża                334: 434
   8 Piotr          Broda                - Bożena         Guział                529: 187
   9 Zbigniew       Rybak                - Teresa         Zalewska              261: 385
  10 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Wolski                351: 409
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Gibas                 307: 397
  12 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak   - Justyna        Górka                 274: 361
  13 Ryszard        Korpalski            - Jacek          Barski                325: 281
  14 Paulina        Naplocha             - Rafał          Wesołowski            415: 348
  15 Łukasz         Sornek               - Irena          Sołdan                378: 337
  16 Dawid          Pikul                - Joanna         Szałkiewicz           534: 168
  17 Agnieszka      Krupka               - Agnieszka      Antos                 373: 405
  18 Krzysztof      Borodziuk            - Tomasz         Zwoliński             354: 378
  19 Aneta          Szczyrzyca           - Katarzyna      Kowalska              323: 366
  20 Marek          Syczuk               - Jędrzej        Zawojski              411: 370
  21 Urszula        Solarska             - Mariusz        Wrześniewski          379: 472
  22 Jerzy          Luter                - Tomasz         Ciejka                352: 304
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Suchanek              400: 341
  24 Adam           Jurkowski            - Monika         Szczyrzyca            387: 334
  25 Bronisław      Parada               - Grażyna        Smereka               347: 326
  26 Joanna         Wilk                 - Marta          Ćwiek                 243: 448
  27 Katarzyna      Kasowska             - Andrzej        Klich                 285: 303
  28 Piotr          Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Wolski               - Piotr          Broda                 286: 420
   2 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              395: 311
   3 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         353: 403
   4 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Gibas                 409: 353
   5 Teresa         Zalewska             - Paulina        Naplocha              323: 356
   6 Krzysztof      Kałuża               - Ryszard        Korpalski             457: 419
   7 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Mazurek               329: 348
   8 Dawid          Pikul                - Adam           Jurkowski             493: 387
   9 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Kowalska              430: 328
  10 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             435: 373
  11 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Kurowski              389: 381
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            382: 431
  13 Agnieszka      Antos                - Natalia        Ogierman              365: 463
  14 Marta          Ćwiek                - Bronisław      Parada                375: 365
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zbigniew       Rybak                 505: 326
  16 Jacek          Barski               - Krzysztof      Obremski              331: 467
  17 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak   - Magdalena      Kublik                262: 344
  18 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Luter                 424: 319
  19 Marek          Syczuk               - Bożena         Guział                378: 336
  20 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Klich                 364: 304
  21 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Kozak                 529: 275
  22 Joanna         Suchanek             - Agnieszka      Krupka                267: 408
  23 Tomasz         Ciejka               - Aneta          Szczyrzyca            421: 257
  24 Katarzyna      Kasowska             - Jędrzej        Zawojski              208: 371
  25 Monika         Szczyrzyca           - Urszula        Solarska              295: 369
  26 Grażyna        Smereka              - Krzysztof      Borodziuk             296: 415
  27 Irena          Sołdan               - Joanna         Wilk                  401: 306
  28 Joanna         Szałkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paulina        Naplocha             - Piotr          Broda                 262: 508
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Puton                 416: 385
   3 Krzysztof      Kałuża               - Paweł          Mazurek               398: 299
   4 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 480: 335
   5 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 403: 406
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              500: 303
   7 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Ogierman              361: 386
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Justyna        Górka                 269: 474
   9 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Zwoliński             460: 287
  10 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Suchanek              395: 412
  11 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Szałkiewicz           431: 316
  12 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kacprzyk              392: 350
  13 Marta          Ćwiek                - Teresa         Zalewska              304: 302
  14 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                344: 409
  15 Jędrzej        Zawojski             - Grzegorz       Kurowski              317: 475
  16 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Wrześniewski          357: 430
  17 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                276: 377
  18 Adam           Jurkowski            - Jacek          Barski                413: 321
  19 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Szczygieł             278: 517
  20 Tomasz         Ciejka               - Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    507: 180
  21 Agnieszka      Antos                - Bożena         Guział                376: 387
  22 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Borodziuk             352: 339
  23 Piotr          Kozak                - Bronisław      Parada                223: 511
  24 Katarzyna      Kowalska             - Joanna         Szałkiewicz           496: 163
  25 Irena          Sołdan               - Monika         Szczyrzyca            489: 237
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Suchanek              386: 305
  27 Grażyna        Smereka              - Katarzyna      Kasowska              314: 232
  28 Joanna         Wilk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 355: 322
   2 Krzysztof      Kałuża               - Dawid          Adamczyk              383: 376
   3 Krzysztof      Gibas                - Kamil          Górka                 401: 346
   4 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Wolski                508: 296
   5 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Puton                 285: 330
   6 Natalia        Ogierman             - Marta          Ćwiek                 410: 354
   7 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Rechowicz             294: 379
   8 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 395: 401
   9 Dawid          Pikul                - Łukasz         Sornek                528: 335
  10 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                482: 369
  11 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Wrześniewski          269: 426
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Magdalena      Kublik                314: 343
  13 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            380: 391
  14 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Ciejka                309: 446
  15 Bronisław      Parada               - Leszek         Kacprzyk              430: 380
  16 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Szałkiewicz           373: 287
  17 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Grzeszczuk            350: 289
  18 Bożena         Guział               - Katarzyna      Kowalska              312: 456
  19 Andrzej        Klich                - Marek          Syczuk                289: 350
  20 Agnieszka      Antos                - Adam           Jurkowski             283: 526
  21 Krzysztof      Borodziuk            - Jerzy          Luter                 426: 399
  22 Grażyna        Smereka              - Zbigniew       Rybak                 284: 320
  23 Jędrzej        Zawojski             - Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    392: 227
  24 Joanna         Wilk                 - Jacek          Barski                263: 366
  25 Piotr          Kozak                - Urszula        Solarska              357: 389
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Szałkiewicz           325: 287
  27 Joanna         Suchanek             - Monika         Szczyrzyca            497: 258
  28 Katarzyna      Kasowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Michał         Alabrudziński         426: 394
   2 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             380: 364
   3 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              343: 438
   4 Dariusz        Puton                - Dawid          Adamczyk              361: 447
   5 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Gibas                 344: 403
   6 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 404: 460
   7 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Sornek                540: 283
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Magdalena      Kublik                381: 318
   9 Rafał          Wesołowski           - Adam           Jurkowski             400: 333
  10 Kamil          Górka                - Sławomir       Wolski                377: 325
  11 Tomasz         Ciejka               - Marta          Ćwiek                 387: 431
  12 Katarzyna      Kowalska             - Paweł          Mazurek               323: 479
  13 Bronisław      Parada               - Teresa         Zalewska              377: 348
  14 Krzysztof      Obremski             - Paulina        Naplocha              569: 284
  15 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              369: 383
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Małgorzata     Szczygieł             318: 388
  17 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                354: 327
  18 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            352: 346
  19 Leszek         Kacprzyk             - Jacek          Barski                420: 278
  20 Krzysztof      Borodziuk            - Bożena         Guział                361: 410
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Korpalski             314: 429
  22 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Klich                 427: 250
  23 Agnieszka      Antos                - Jędrzej        Zawojski              415: 245
  24 Joanna         Suchanek             - Piotr          Kozak                 510: 264
  25 Jerzy          Luter                - Joanna         Wilk                  367: 351
  26 Joanna         Szałkiewicz          - Grażyna        Smereka               242: 376
  27 Monika         Szczyrzyca           - Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    302: 270


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Kałuża                411: 290
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Suchanek              361: 516
   3 Piotr          Broda                - Dawid          Adamczyk              283: 490
   4 Grzegorz       Kurowski             - Bronisław      Parada                326: 441
   5 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 357: 553
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              442: 359
   7 Marta          Ćwiek                - Mariusz        Wrześniewski          233: 500
   8 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 375: 351
   9 Paweł          Mazurek              - Natalia        Ogierman              480: 385
  10 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Ciejka                368: 376
  11 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Sornek                481: 374
  12 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Skrobosz              379: 358
  13 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Kowalska              450: 346
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Teresa         Zalewska              309: 364
  15 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 463: 396
  16 Urszula        Solarska             - Marek          Syczuk                382: 407
  17 Leszek         Kacprzyk             - Paulina        Naplocha              425: 264
  18 Bożena         Guział               - Ryszard        Korpalski             414: 341
  19 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Krupka                388: 345
  20 Joanna         Suchanek             - Jędrzej        Zawojski              435: 246
  21 Jacek          Barski               - Grzegorz       Grzeszczuk            319: 404
  22 Krzysztof      Borodziuk            - Aneta          Szczyrzyca            374: 289
  23 Grażyna        Smereka              - Agnieszka      Antos                 247: 352
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Monika         Szczyrzyca            404: 293
  25 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 320: 346
  26 Piotr          Kozak                - Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    395: 232
  27 Joanna         Szałkiewicz          - Joanna         Wilk                  223: 374


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Kałuża                358: 433
   2 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Wrześniewski          375: 380
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Gibas                 462: 399
   4 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            321: 313
   5 Paweł          Mazurek              - Michał         Alabrudziński         434: 415
   6 Bronisław      Parada               - Dariusz        Puton                 324: 461
   7 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              421: 359
   8 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 412: 367
   9 Adam           Jurkowski            - Leszek         Kacprzyk              361: 403
  10 Natalia        Ogierman             - Sławomir       Wolski                301: 344
  11 Tomasz         Ciejka               - Magdalena      Kublik                452: 327
  12 Teresa         Zalewska             - Kamil          Górka                 388: 318
  13 Marta          Ćwiek                - Tomasz         Zwoliński             322: 392
  14 Bożena         Guział               - Andrzej        Rechowicz             417: 414
  15 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Borodziuk             376: 346
  16 Katarzyna      Kowalska             - Agnieszka      Antos                 402: 263
  17 Monika         Czekała              - Joanna         Suchanek              291: 408
  18 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Szczygieł             439: 359
  19 Irena          Sołdan               - Łukasz         Szałkiewicz           437: 317
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jerzy          Luter                 402: 438
  21 Ryszard        Korpalski            - Urszula        Solarska              383: 336
  22 Łukasz         Sornek               - Paulina        Naplocha              409: 289
  23 Agnieszka      Krupka               - Jacek          Barski                362: 283
  24 Joanna         Wilk                 - Jędrzej        Zawojski              391: 282
  25 Katarzyna      Kasowska             - Aneta          Szczyrzyca            285: 338
  26 Piotr          Kozak                - Grażyna        Smereka               345: 282
  27 Monika         Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 299: 277
  28 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak   - Joanna         Szałkiewicz           274: 265


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Broda                 389: 326
   2 Paweł          Mazurek              - Dawid          Pikul                 344: 403
   3 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Gibas                 428: 349
   4 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Obremski              389: 495
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 339: 393
   6 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Ciejka                296: 429
   7 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            313: 466
   8 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Zwoliński             377: 472
   9 Bronisław      Parada               - Marek          Syczuk                520: 371
  10 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              235: 373
  11 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Suchanek              393: 377
  12 Ryszard        Korpalski            - Adam           Jurkowski             269: 460
  13 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                356: 335
  14 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Krupka                343: 284
  15 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                412: 343
  16 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Rybak                 437: 382
  17 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Ćwiek                 371: 375
  18 Jerzy          Luter                - Justyna        Górka                 385: 375
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Irena          Sołdan                402: 312
  20 Monika         Czekała              - Małgorzata     Szczygieł             276: 396
  21 Krzysztof      Borodziuk            - Paulina        Naplocha              452: 287
  22 Urszula        Solarska             - Aneta          Szczyrzyca            380: 374
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Wilk                  443: 269
  24 Agnieszka      Antos                - Piotr          Kozak                 404: 298
  25 Jacek          Barski               - Monika         Szczyrzyca            404: 319
  26 Jędrzej        Zawojski             - Joanna         Szałkiewicz           304: 267
  27 Andrzej        Klich                - Grażyna        Smereka               173: 381
  28 Katarzyna      Kasowska             - Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    291: 281


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Kałuża                419: 381
   2 Dawid          Pikul                - Tomasz         Suchanek              461: 357
   3 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              407: 348
   4 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Obremski              351: 367
   5 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Broda                 315: 346
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Mazurek               583: 342
   7 Tomasz         Zwoliński            - Bronisław      Parada                442: 310
   8 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Kurowski              319: 453
   9 Adam           Jurkowski            - Natalia        Ogierman              433: 376
  10 Michał         Alabrudziński        - Leszek         Kacprzyk              479: 417
  11 Sławomir       Wolski               - Mariusz        Skrobosz              272: 418
  12 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Rechowicz             538: 291
  13 Kamil          Górka                - Bożena         Guział                415: 267
  14 Jerzy          Luter                - Marek          Syczuk                363: 432
  15 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Kowalska              268: 415
  16 Zbigniew       Rybak                - Justyna        Górka                 309: 440
  17 Joanna         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             423: 295
  18 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Grzeszczuk            376: 389
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Agnieszka      Antos                 359: 374
  20 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              327: 305
  21 Krzysztof      Borodziuk            - Łukasz         Szałkiewicz           252: 393
  22 Monika         Czekała              - Grażyna        Smereka               434: 257
  23 Jacek          Barski               - Piotr          Kozak                 332: 359
  24 Joanna         Wilk                 - Aneta          Szczyrzyca            404: 318
  25 Paulina        Naplocha             - Katarzyna      Kasowska              380: 253
  26 Monika         Szczyrzyca           - Jędrzej        Zawojski              328: 267
  27 Joanna         Szałkiewicz          - Andrzej        Klich                 253: 304
  28 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak   - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Puton                 308: 330
   2 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Wrześniewski          415: 289
   3 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Suchanek              366: 369
   4 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             348: 397
   5 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            324: 328
   6 Marek          Syczuk               - Dawid          Adamczyk              374: 500
   7 Adam           Jurkowski            - Kamil          Górka                 286: 522
   8 Krzysztof      Gibas                - Michał         Alabrudziński         388: 473
   9 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Ciejka                332: 395
  10 Paweł          Mazurek              - Bronisław      Parada                433: 376
  11 Mariusz        Skrobosz             - Marta          Ćwiek                 358: 341
  12 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                422: 386
  13 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Szałkiewicz           372: 327
  14 Joanna         Suchanek             - Sławomir       Wolski                345: 407
  15 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 408: 341
  16 Agnieszka      Antos                - Andrzej        Rechowicz             364: 379
  17 Leszek         Kacprzyk             - Bożena         Guział                420: 272
  18 Grzegorz       Grzeszczuk           - Małgorzata     Szczygieł             355: 511
  19 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Borodziuk             320: 310
  20 Łukasz         Sornek               - Monika         Czekała               466: 290
  21 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Krupka                314: 378
  22 Joanna         Wilk                 - Zbigniew       Rybak                 293: 288
  23 Piotr          Kozak                - Ryszard        Korpalski             239: 353
  24 Jacek          Barski               - Katarzyna      Kasowska              280: 304
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Jędraszczyk-Kalwak    355: 250
  26 Grażyna        Smereka              - Jędrzej        Zawojski              326: 348
  27 Joanna         Szałkiewicz          - Monika         Szczyrzyca            259: 405
  28 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Kałuża                379: 324
   2 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 282: 409
   3 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             423: 353
   4 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Wrześniewski          387: 387
   5 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         435: 403
   6 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                421: 356
   7 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Mazurek               475: 345
   8 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              382: 355
   9 Bronisław      Parada               - Adam           Jurkowski             354: 377
  10 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                371: 431
  11 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Gibas                 300: 354
  12 Katarzyna      Kowalska             - Leszek         Kacprzyk              334: 396
  13 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Ćwiek                 353: 357
  14 Sławomir       Wolski               - Teresa         Zalewska              397: 350
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Suchanek              426: 306
  16 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            363: 374
  17 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Sornek                363: 289
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Agnieszka      Antos                 359: 286
  19 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Luter                 427: 315
  20 Bożena         Guział               - Urszula        Solarska              384: 392
  21 Joanna         Wilk                 - Krzysztof      Borodziuk             321: 413
  22 Monika         Czekała              - Zbigniew       Rybak                 295: 345
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Paulina        Naplocha              367: 276
  24 Jędrzej        Zawojski             - Monika         Szczyrzyca            298: 281
  25 Katarzyna      Kasowska             - Piotr          Kozak                 292: 270
  26 Andrzej        Klich                - Jacek          Barski                217: 388
  27 Joanna         Jędraszczyk-Kalwak   - Joanna         Szałkiewicz           340: 253
  28 Grażyna        Smereka              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 08-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              153.51  29934  195
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.44  29000  189
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.88  28706  189
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.09  24325  161
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.74  27964  188
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.64  29328  200
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.62  29178  199
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.61  29028  198
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.41  28843  197
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             145.54  27944  192
  13 Dawid Pikul                    Poznań               145.37  28929  199
  14 Kamil Górka                    Kraków               145.21  28896  199
  15 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.40  27870  193
  16 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  17 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.52  27699  193
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.40  13193   92
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.23  19050  133
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  23 Justyna Górka                  Kraków               142.46  27494  193
  24 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.36  19083  135
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.30  27412  194
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.23  27822  197
  29 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  30 Radosław Jachna                Łódź                 139.54  27768  199
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  33 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.62  27031  195
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.45  19522  141
  35 Bogusław Szyszka               Oława                137.37  23491  171
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  40 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  41 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.78  27020  199
  42 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26193  193
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  45 Przemysław Herdzina            Kraków               135.56  14641  108
  46 Przemysław Rybicki             Otwock               135.16  11624   86
  47 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.90  24552  182
  48 Michał Musielak                Bydgoszcz            134.34   8195   61
  49 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.21  26037  194
  50 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  52 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  53 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  54 Karol Waniek                   Wrocław              133.60  15899  119
  55 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  56 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.12  14930  113
  57 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  58 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  59 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  60 Adam Klimont                   Wałcz                131.83   8569   65
  61 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  63 Irena Sołdan                   Sopot                131.51  25250  192
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  65 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.39  25884  197
  66 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.36  24958  190
  67 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  68 Janusz Krupiński               Bytom                130.91  12829   98
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.38  24512  188
  71 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  72 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  73 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  74 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  75 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.97  25214  194
  76 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  77 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.56   7385   57
  78 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  79 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  80 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  82 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.75  24076  187
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.70  13514  105
  84 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             128.58  16972  132
  86 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.95  21111  165
  87 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  88 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.33  10314   81
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           127.32  24190  190
  90 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  91 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  92 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  95 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  96 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.57  24934  197
  98 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.55   6707   53
  99 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.35  24007  190
 100 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
 101 Agnieszka Krupka               Krosno               126.18  11861   94
 102 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              125.95   6927   55
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 104 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 105 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 106 Magdalena Kublik               Warszawa             125.56  24359  194
 107 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.34  24315  194
 109 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.33  23186  185
 110 Robert Głowacki                Łódź                 125.26  18413  147
 111 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 112 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 113 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.84  10611   85
 114 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 115 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 117 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 118 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 119 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       124.25   9816   79
 120 Anita Bruska                   Gdynia               124.17  14900  120
 121 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.11  24698  199
 122 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 123 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 124 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.53   9018   73
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.42  14440  117
 126 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.38  24059  195
 127 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 128 Krzysztof Gibas                Kraków               123.21  19590  159
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.74  23320  190
 130 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 131 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 132 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 133 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 134 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 135 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.80  13642  112
 136 Leszek Kacprzyk                Katowice             121.61  14836  122
 137 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.27  24132  199
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.14   7147   59
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.01  22629  187
 142 Leszek Stecuła                 Bytom                120.99   9195   76
 143 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 144 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 145 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.65   7239   60
 146 Natalia Ogierman               Katowice             120.62  18455  153
 147 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       120.42  17701  147
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 149 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 150 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 151 Adam Jurkowski                 Gliwice              119.45   7406   62
 152 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.37  22799  191
 155 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.16   5839   49
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 157 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.75  12706  107
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 159 Bogusław Książek               Szczecin             118.56  13990  118
 160 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 161 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   6249   53
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 164 Marta Dobrzańska               Kraków               117.74   5063   43
 165 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.65  22236  189
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  22198  189
 169 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.33  22762  194
 171 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 172 Tomasz Lempart                 Kraków               116.56  10024   86
 173 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 174 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.20  12550  108
 175 Adam Janicki                   Łódź                 116.04  23092  199
 176 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 177 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 178 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 179 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 180 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 181 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.12  14965  130
 183 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 184 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.85  21592  188
 185 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 186 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.55   9851   86
 188 Marta Ćwiek                    Radomsko             114.52  18094  158
 189 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 190 Sławomir Wolski                Wrocław              114.14  22258  195
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             113.99   8777   77
 192 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 193 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.92   9797   86
 194 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.78   8647   76
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 196 Monika Krzysztofek             Wejherowo            113.35   5441   48
 197 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 198 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 199 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 200 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 201 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 202 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.10   6786   60
 203 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.96   5083   45
 204 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              112.30   8310   74
 206 Jerzy Luter                    Bytom                112.09  21746  194
 207 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 208 Renata Andracka                Zwola                111.87  20473  183
 209 Joanna Suchanek                Wrocław              111.83  19123  171
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.65   8262   74
 211 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21431  192
 213 Urszula Solarska               Łódź                 111.36  20490  184
 214 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    111.30   8236   74
 215 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 216 Marcin Ceglarek                Kraków               110.75  19049  172
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.72  21590  195
 218 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.67   9850   89
 219 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 220 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 221 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 222 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 223 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 224 Anna Niedzielko                Szczecin             109.80  10760   98
 225 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             109.72  15580  142
 227 Maurycy Machnio                Lipiany              109.24   8302   76
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 230 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 231 Anna Krynicka                  Warszawa             109.07   3272   30
 232 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 233 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.88  20252  186
 234 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 235 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 236 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 237 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.45  19847  183
 238 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 239 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 240 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 241 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.55  12691  118
 243 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 244 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 245 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 246 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 247 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 248 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 249 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               106.62  12795  120
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              106.60  19827  186
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.38   5106   48
 252 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               106.08  21217  200
 254 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 255 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.01  20353  192
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.98  12612  119
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              105.97   3285   31
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 260 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               104.96  15219  145
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.32   8033   77
 263 Bożena Guział                  Racibórz             104.30   6571   63
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.03  14044  135
 265 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.75  16912  163
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.91   5454   53
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Anna Arana                     Warszawa             102.01  16831  165
 269 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 270 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.44  16028  158
 271 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.29  20056  198
 272 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 273 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 274 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 275 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               100.62  14691  146
 277 Anna Stambulska                Kraków               100.40   6225   62
 278 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.70  10356  106
 281 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 283 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 284 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.00   4416   46
 285 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 286 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 287 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 288 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 289 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 291 Maciej Dąbrowski               Warszawa              93.65  17794  190
 292 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 293 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 294 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 295 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.68  17877  195
 296 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 297 Janina Grajewska               Choroszcz             90.80   8898   98
 298 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 299 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 300 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                86.76   5119   59
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 303 Paulina Naplocha               Racibórz              86.01  16772  195
 304 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 305 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.37   8943  106
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 307 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 308 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 309 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.09   8808  106
 310 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.06   2741   33
 311 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.90   5969   72
 312 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 314 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 315 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 316 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 317 Mirosław Dejna                 Sampława              61.48  11988  195




Poczekalnia na dzień 08-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
   9 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  10 Michał Makowski                Warszawa             140.76   3519   25
  11 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  12 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  13 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                114.72   2868   25
  17 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  18 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  21 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  22 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  23 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  24 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  25 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  26 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  27 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  28 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  29 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  30 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  31 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  32 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  33 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  34 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  35 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  37 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  38 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  39 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  40 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  41 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  42 Beata Marynowicz               Racibórz             102.21   2453   24
  43 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  44 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  45 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  46 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  47 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  48 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  49 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  50 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  51 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  52 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  53 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  54 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  56 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  57 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.65   2269   23
  58 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  59 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  60 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  61 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  62 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  63 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  64 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  65 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  66 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  70 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  71 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  72 Joanna Wilk                    Racibórz              91.50   2013   22
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  74 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  75 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  77 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  78 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  81 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  82 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  83 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  84 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  85 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  86 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  87 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  88 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  89 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  90 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  91 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  92 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  93 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
  94 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  95 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
  96 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  97 Agnieszka Antos                Racibórz              99.12   1685   17
  98 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
  99 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
 100 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 101 Piotr Kozak                    Racibórz              88.00   1408   16
 102 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 103 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 104 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 105 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 106 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 107 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 108 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 109 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 110 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 112 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 113 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 115 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 116 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 117 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 118 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 119 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 120 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 121 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 122 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 123 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 124 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 125 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 126 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 127 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 128 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 129 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 130 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 131 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 132 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 133 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 134 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 135 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 136 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 137 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 138 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 139 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 140 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 141 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 142 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 143 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 144 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 145 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 146 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 147 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 148 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 149 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 150 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 151 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 152 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 153 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 154 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 155 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 156 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 157 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 158 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 159 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 160 Joanna Brychcy                 Katowice             110.25   1323   12
 161 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 162 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 163 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 164 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 165 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 166 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 167 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 168 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 169 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 170 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 171 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 172 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 173 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 176 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 177 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 178 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 179 Lidia Nowak                    Sosnowiec            101.92   1223   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 183 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 184 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 185 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 186 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 187 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 188 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 189 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 190 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 193 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 194 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 195 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 196 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 199 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 200 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 201 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 202 Dariusz Sowula                 Kraków                94.17   1130   12
 203 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 204 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 205 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 206 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 207 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 212 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 213 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 214 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 219 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 220 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 221 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 222 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 223 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 224 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 225 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 226 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 227 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 228 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 229 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 230 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 231 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 232 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 233 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 234 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 238 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 243 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 249 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 250 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 251 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 252 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 253 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 254 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 255 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 256 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 257 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 258 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 259 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 260 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 261 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 262 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 263 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 264 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 265 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 266 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 267 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 268 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 269 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 270 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 271 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 272 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 275 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 276 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 277 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 278 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 279 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 280 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 281 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 282 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 283 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 284 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 285 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 286 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 287 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 288 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 289 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 290 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 291 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 292 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 293 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 294 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 295 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 296 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 297 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 298 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 299 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 300 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 301 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 302 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 303 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 304 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 305 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 306 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 307 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 308 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 309 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 310 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 311 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 312 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 313 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 314 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 315 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 316 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 317 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 318 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 319 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 320 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 321 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 322 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 323 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 324 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 325 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 326 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 327 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 328 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 329 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 330 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 331 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 332 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 333 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 334 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 335 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 336 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 337 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 338 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 339 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 340 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 341 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 342 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 343 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 344 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 345 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 346 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 347 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 348 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 349 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 350 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 351 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 352 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 353 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 354 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 355 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 356 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 357 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 358 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 359 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 360 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 361 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 362 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 363 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 364 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 365 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 366 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 367 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 368 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 369 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 370 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 371 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 372 Robert Wagner                  Wrocław               84.00     84    1
 373 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 374 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 375 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 376 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 377 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 378 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 379 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 380 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 381 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 382 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 383 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 384 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 385 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 386 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 387 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie