Słupsk30
lipca
Słupsk 30-31 lipca XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleGrand Prix 2011
Racibórz 6
sierpnia
Racibórz 6- 7 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12 sierpnia VII Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Kolejny rekord wyśrubowany! Staszek Rydzik w życiowej formie!06 - 07 sierpnia 2011 — II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleRacibórz, 06 - 07 sierpnia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Kolejny rekord wyśrubowany! Staszek Rydzik w życiowej formie!Na kogo Bóg łaskawie spojrzy,
Ten dąży w dal, w szeroki świat,
Ten cuda światów skryte dojrzy,
Gór, lasów, rzek i łanów kwiat.

Leniwcy, co się w domu pierzą,
Nie ujrzą słońca złotych zórz,
W zaduchu chałup nędznie leżą,
Nie znają śpiewu, wina, róż…


fragment z wiersza „Wesoły wędrowiec”, tłumacz nieznany

Powyższe strofy urodzonego nieopodal Raciborza niemieckiego romantyka, Józefa von Eichendorffa skojarzyły mi się z rozgrywanym w Raciborskim Centrum Kultury turniejem. Niewątpliwie wiele atrakcji przeżyli wszyscy, którzy postanowili przybyć na nasze mistrzostwa, niewątpliwie mają czego żałować „leniwcy”, którzy i które nie przyjechali do tego pięknego miasta. Położona w samym centrum urokliwej starówki sala gier, dobre posiłki, świetne nagrody, czuła opieka gospodarzy ze scrabblowego klubu „Szkrab” oraz możliwość obserwowania Staszka Rydzika w szczytowej formie, to i tak nie wszystkie atrakcje, które można było zaliczyć w trakcie zawodów.

A zaczęło się ciut pechowo – zbyt późny start ekipy wiozącej zestawy z Warszawy skutkował prawie godzinnym opóźnieniem gier pierwszego dnia i dyskusją, czy czasem nie należy wykluczyć spóźnialskich z pierwszej rundy. Czar prezesa PFS, przepraszającego za sytuację, spowodował, że szybko zapomniano o napięciach i ruszyliśmy do gier.

Początkowo w świetnej formie objawił się Grzegorz Kurowski z Warszawy, który przez większość soboty okupował pierwszy stół, odprawiając z niego kolejnych przeciwników. Jego poślizg w siódmej rundzie wykorzystał jednak Stanisław Rydzik (także Warszawa), który został liderem po pierwszym dniu, z jedną porażką i sześcioma zwycięstwami na koncie. Piszący te słowa sędzia (który sam przeżył dwa tygodnie temu w Krakowie największą turniejową porażkę w grze właśnie z „Rydzem”) żartował z liderem w niedzielę, którego z graczy mu rozstawić. „Wszystko jedno, jestem w życiowej formie” – odparł Stachu – i pokonał kolejno wszystkich przeciwników, którzy zasiedli z nim do gier. Zrobił to zarazem w mistrzowskim stylu, kończąc turniej ze średnią 463,67 zdobytych małych punktów, co jest rekordem wszechczasów we wszystkich rozegranych do tej pory oficjalnych dwunastorundowych turniejach Polskiej Federacji Scrabble. Ostatecznie odsadził konkurencję o dwa duże punkty, gromadząc ich 11 oraz zbierając 5564 małe. Kolejni na podium, odnosząc po 9 zwycięstw, zameldowali się Marek Syczuk z Warszawy i Jan Mrozowski z Krakowa.

Dosyć długo trwała końcowa uroczystość rozdania nagród: skok tygrysa, najdroższy ruch, najwyższy score, najwyższa suma, najstarsza osoba, najmłodsza, najlepsza kobieta, nagrody lokalne – jak dodamy do tego losowanie srebrnej biżuterii co rundę, wieczorne kolacje w raciborskim lokalu i kilku stolików do których kolejno podchodzili wszyscy uczestnicy po upominki – to nie wątpimy, że nagrodami można by obdzielić tak naprawdę kilka turniejów.

I za owe nagrody, wysiłek włożony w znalezienie sponsorów, przygotowanie wszystkich „niezbędności”, czuwanie nad atmosferą i zaopiekowanie się przybyszami z innych miast w imieniu grających składam na ręce Teresy Zalewskiej i jej koleżanek i kolegów z Raciborskiego Klubu Scrabblowego „Szkrab” wielkie podziękowania.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego





Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekRaciborskie Centrum Kultury
Racibórz, ul. Chopina 21
Obrońca tytułuMarek Syczuk
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 6 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 7 sierpnia (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
10 minut piechotą od dworca PKP i PKS
WyżywienieObiady częściowo sponsorowane na miejscu, kawa, herbata, napoje, słodkości
w niedzielę pyszne kanapeczki :)
Noclegihttp://www.raciborz.pl/turystyka/noclegi.html
NagrodyI miejsce — puchar + 500 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł

najlepszy debiutant — puchar + nagroda rzeczowa
najlepsza kobieta — puchar + nagroda rzeczowa
najlepszy klubowicz — puchar + nagroda rzeczowa
najlepszy mieszkaniec ziemi raciborskiej — puchar + nagroda rzeczowa
najstarszy uczestnik turnieju — puchar + nagroda rzeczowa
najmłodszy uczestnik turnieju — puchar + nagroda rzeczowa
dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe
nagrody losowane po każdej rundzie
OrganizatorzyTeresa Zalewska, tel. 608-341-215, mail: teresazalewska1@wp.pl
Grzegorz Grzeszczuk, tel. 512-208-870, mail: grzegorz.grzeszczuk@rafako.com.pl
Bożena Guział, tel. 509-958-962, mail: boszka102@wp.pl


Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.26     11.0     5564     2092     1439
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               139.79      9.0     4936     1840      669
  3 Jan             Mrozowski            Kraków                 132.05      9.0     4605     1883      234
  4 Tomasz          Suchanek             Wrocław                128.42      8.0     4904     1810      321
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.63      8.0     4855     1805      300
  6 Karol           Waniek               Wrocław                136.25      8.0     4825     1677      613
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               140.25      8.0     4782     1786       49
  8 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            139.15      8.0     4782     1733      437
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.84      8.0     4695     1690      518
 10 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.51      8.0     4537     1673      141
 11 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       143.34      7.0     5017     1685      375
 12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.01      7.0     4862     1631      513
 13 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.59      7.0     4712     1654       35
 14 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 115.28      7.0     4676     1646      125
 15 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.64      7.0     4609     1565      413
 16 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.15      7.0     4579     1567      302
 17 Piotr           Broda                Sandomierz             121.59      7.0     4528     1510      457
 18 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             138.93      7.0     4486     1626       45
 19 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               114.92      7.0     4425     1535       33
 20 Marcin          Ceglarek             Kraków                 110.93      7.0     4357     1605     -218
 21 Natalia         Ogierman             Katowice               114.90      7.0     4259     1615      114
 22 Jerzy           Matyasik             Kraków                 122.74      7.0     4126     1547     -258
 23 Irena           Sołdan               Rumia                  136.79      6.0     4700     1401      263
 24 Magdalena       Kublik               Warszawa               119.97      6.0     4688     1379      618
 25 Janusz          Krupiński            Bytom                  128.88      6.0     4624     1447       87
 26 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.94      6.0     4507     1352      214
 27 Kamil           Kister               Puławy                 133.04      6.0     4498     1517      153
 28 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 113.55      6.0     4385     1475      287
 29 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.84      6.0     4351     1440      -31
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  110.94      6.0     4327     1410       44
 31 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.40      6.0     4272     1395     -186
 32 Sławomir        Wolski               Wrocław                102.95      6.0     4150     1382      215
 33 Teresa          Zalewska             Racibórz               111.76      6.0     4131     1307      -73
 34 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.05      5.0     4692     1371      419
 35 Marta           Sztajnert            Wisła                  105.89      5.0     4566     1320      -64
 36 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               124.00      5.0     4481     1288       71
 37 Ewa             Szałas               Katowice               100.00      5.0     4382     1330      -51
 38 Bożena          Guział               Racibórz               101.71      5.0     4289     1254     -130
 39 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.72      5.0     4247     1327       -9
 40 Urszula         Solarska             Łódź                   102.90      5.0     4204     1147       96
 41 Jacek           Pietruszka           Kraków                 110.12      5.0     3998     1385     -708
 42 Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      5.0     3677     1280     -638
 43 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.5     3741      985      -64
 44 Grażyna         Smereka              Racibórz               100.00      4.5     3630     1022     -260
 45 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.75      4.0     3953     1146     -759
 46 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3779     1059     -214
 47 Joanna          Wilk                 Racibórz               100.00      3.5     3716      940     -510
 48 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3401      956     -811
 49 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      3.0     3800      982     -480
 50 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3618     1008     -886
 51 Jędrzej         Zawojski             Modzurów               100.00      2.0     3509      909     -821
 52 Joanna          Suchanek             Wrocław                114.43      2.0     1766      472      191
 53 Adam            Jurkowski            Knurów                 121.01      2.0     1696      585      -43
 54 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      1.0     1646      386     -104
 55 Piotr           Kozak                Racibórz               100.00      1.0     1464      426     -382
 56 Krzysztof       Pypno                Gliwice                119.34      1.0     1381      454     -610
 57 Magda           Janiczko             Racibórz               100.00      1.0      872      314     -281
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble



	Mirosław Uglik 144.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                116.84 +  449: 334  167
    2     8 Piotr          Broda                 121.59 +  363: 350  172
    3     2 Kamil          Kister                133.04 -  335: 419   83
    4    12 Zuzanna        Molak                 100.00 +  388: 286  150
    5     3 Tomasz         Suchanek              128.42 -  359: 428   78
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  355: 414   75
    7    13 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  408: 349  167
    8    14 Krzysztof      Pypno                 119.34 +  458: 282  169
    9    10 Dawid          Adamczyk              143.34 -  271: 462   93
   10    14 Janusz         Krupiński             128.88 +  495: 244  179
   11     9 Piotr          Adamczyk              113.55 -  314: 372   64
   12     9 Magdalena      Kublik                119.97 +  384: 337  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Mariusz Wrześniewski 144.01 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  408: 390  167
    2     1 Tomasz         Suchanek              128.42 -  408: 441   78
    3     8 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  356: 457   65
    4    14 Ireneusz       Kurzok                116.84 +  356: 287  167
    5    14 Jacek          Pietruszka            110.12 +  436: 267  160
    6     9 Rafał          Wesołowski            133.84 +  432: 282  184
    7     9 Natalia        Ogierman              114.90 +  416: 212  165
    8     6 Dawid          Adamczyk              143.34 +  547: 356  193
    9     3 Jan            Mrozowski             132.05 +  416: 369  182
   10     2 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  377: 511   90
   11     3 Marek          Syczuk                139.79 -  357: 378   90
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  353: 399   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Dawid Adamczyk 143.34 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kwiecień              115.28 +  516: 321  165
    2     3 Jan            Mrozowski             132.05 +  417: 262  182
    3     4 Bogusław       Szyszka               138.59 -  363: 495   89
    4     6 Piotr          Broda                 121.59 +  418: 377  172
    5     4 Dariusz        Puton                 139.15 +  501: 352  189
    6     4 Łukasz         Bobowski              138.93 -  390: 502   89
    7     3 Tomasz         Suchanek              128.42 -  361: 433   78
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  356: 547   94
    9    10 Mirosław       Uglik                 144.15 +  462: 271  194
   10     7 Marcin         Ceglarek              110.93 +  415: 378  161
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  531: 312  190
   12     3 Jan            Mrozowski             132.05 -  287: 392   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Stanisław Rydzik 143.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 +  533: 267  165
    2     2 Andrzej        Rechowicz             130.05 -  407: 414   80
    3     7 Dariusz        Puton                 139.15 +  446: 291  189
    4     5 Piotr          Adamczyk              113.55 +  476: 406  164
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  449: 328  190
    6     2 Bogusław       Szyszka               138.59 +  450: 351  189
    7     2 Łukasz         Bobowski              138.93 +  491: 306  189
    8     1 Marek          Syczuk                139.79 +  377: 364  190
    9     1 Grzegorz       Kurowski              140.25 +  470: 387  190
   10     1 Tomasz         Suchanek              128.42 +  432: 295  178
   11     1 Grzegorz       Kurowski              140.25 +  518: 349  190
   12     1 Tomasz         Suchanek              128.42 +  515: 367  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 12 174.33




	Grzegorz Kurowski 140.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Ogierman              114.90 +  483: 284  165
    2     5 Ewa            Szałas                100.00 +  406: 350  150
    3     6 Łukasz         Bobowski              138.93 +  409: 392  189
    4     3 Łukasz         Sornek                119.51 +  431: 347  170
    5     1 Bogusław       Szyszka               138.59 +  506: 441  189
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  423: 373  190
    7     1 Marek          Syczuk                139.79 -  229: 394   90
    8     2 Tomasz         Suchanek              128.42 +  400: 358  178
    9     1 Stanisław      Rydzik                143.26 -  387: 470   93
   10     3 Dariusz        Puton                 139.15 +  463: 384  189
   11     1 Stanisław      Rydzik                143.26 -  349: 518   93
   12     2 Marek          Syczuk                139.79 -  296: 422   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Marek Syczuk 139.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Adamczyk              113.55 -  373: 473   64
    2    15 Grażyna        Smereka               100.00 +  437: 240  150
    3     9 Marcin         Ceglarek              110.93 +  451: 331  161
    4     8 Jerzy          Matyasik              122.74 +  423: 349  173
    5     5 Rafał          Wesołowski            133.84 +  413: 347  184
    6     5 Jan            Mrozowski             132.05 +  430: 337  182
    7     1 Grzegorz       Kurowski              140.25 +  394: 229  190
    8     1 Stanisław      Rydzik                143.26 -  364: 377   93
    9     4 Dariusz        Puton                 139.15 -  325: 549   89
   10     5 Łukasz         Sornek                119.51 +  526: 382  170
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          144.01 +  378: 357  194
   12     2 Grzegorz       Kurowski              140.25 +  422: 296  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Tomasz Zwoliński 139.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              111.76 +  422: 277  162
    2    10 Rafał          Wesołowski            133.84 +  482: 370  184
    3     5 Zbigniew       Wietecki              125.40 +  408: 251  175
    4     2 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  412: 384  180
    5     2 Stanisław      Rydzik                143.26 -  328: 449   93
    6     1 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  373: 423   90
    7     7 Jerzy          Matyasik              122.74 +  437: 319  173
    8     4 Łukasz         Bobowski              138.93 +  381: 363  189
    9     2 Tomasz         Suchanek              128.42 -  390: 458   78
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          144.01 +  511: 377  194
   11     4 Dawid          Adamczyk              143.34 -  312: 531   93
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          144.01 +  399: 353  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Dariusz Puton 139.15 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ryszard        Korpalski             111.75 +  478: 257  162
    2     6 Janusz         Krupiński             128.88 +  407: 360  179
    3     7 Stanisław      Rydzik                143.26 -  291: 446   93
    4     9 Jerzy          Luter                 110.94 +  358: 333  161
    5     4 Dawid          Adamczyk              143.34 -  352: 501   93
    6     8 Ewa            Szałas                100.00 +  403: 347  150
    7     5 Kamil          Kister                133.04 +  378: 313  183
    8     3 Bogusław       Szyszka               138.59 +  387: 324  189
    9     4 Marek          Syczuk                139.79 +  549: 325  190
   10     3 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  384: 463   90
   11     2 Tomasz         Suchanek              128.42 -  340: 344   78
   12     6 Grzegorz       Kwiecień              115.28 +  455: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Łukasz Bobowski 138.93 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 110.94 +  378: 300  161
    2     7 Piotr          Adamczyk              113.55 +  326: 292  164
    3     6 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  392: 409   90
    4     7 Magdalena      Kublik                119.97 +  412: 384  170
    5     6 Kamil          Kister                133.04 +  339: 338  183
    6     4 Dawid          Adamczyk              143.34 +  502: 390  193
    7     2 Stanisław      Rydzik                143.26 -  306: 491   93
    8     4 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  363: 381   90
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              124.64 +  419: 354  175
   10     6 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  375: 381   65
   11    12 Adam           Jurkowski             121.01 -  274: 368   71
   12    10 Ryszard        Żydaczewski           120.94 +  400: 353  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Bogusław Szyszka 138.59 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Ceglarek              110.93 +  330: 281  161
    2    13 Karol          Waniek                136.25 +  410: 378  186
    3     4 Dawid          Adamczyk              143.34 +  495: 363  193
    4     1 Kamil          Kister                133.04 +  402: 270  183
    5     1 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  441: 506   90
    6     2 Stanisław      Rydzik                143.26 -  351: 450   93
    7     6 Łukasz         Sornek                119.51 +  434: 426  170
    8     3 Dariusz        Puton                 139.15 -  324: 387   89
    9     8 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 +  445: 371  165
   10     4 Jan            Mrozowski             132.05 -  321: 404   82
   11     7 Marta          Sztajnert             105.89 +  431: 399  156
   12     5 Karol          Waniek                136.25 -  328: 442   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Irena Sołdan 136.79 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Pietruszka            110.12 -  324: 421   60
    2    20 Sławomir       Wolski                102.95 +  360: 318  153
    3    10 Karol          Waniek                136.25 -  352: 383   86
    4    21 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  495: 249  150
    5    13 Jerzy          Luter                 110.94 +  431: 319  161
    6    10 Marcin         Ceglarek              110.93 +  484: 367  161
    7     4 Grzegorz       Kwiecień              115.28 +  413: 383  165
    8     5 Jan            Mrozowski             132.05 -  386: 492   82
    9     5 Łukasz         Sornek                119.51 -  351: 353   70
   10     8 Rafał          Wesołowski            133.84 -  306: 488   84
   11    18 Janusz         Krupiński             128.88 -  305: 410   79
   12    16 Ewa            Szałas                100.00 +  493: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Karol Waniek 136.25 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Sztajnert             105.89 +  411: 336  156
    2    13 Bogusław       Szyszka               138.59 -  378: 410   89
    3    10 Irena          Sołdan                136.79 +  383: 352  187
    4    10 Jan            Mrozowski             132.05 -  361: 378   82
    5    12 Ireneusz       Kurzok                116.84 +  331: 286  167
    6    11 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  377: 378   65
    7    14 Jacek          Pietruszka            110.12 +  558: 416  160
    8     8 Marcin         Ceglarek              110.93 -  331: 332   61
    9    11 Jerzy          Matyasik              122.74 +  459: 316  173
   10     9 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 +  376: 361  165
   11     6 Kamil          Kister                133.04 +  418: 319  183
   12     5 Bogusław       Szyszka               138.59 +  442: 328  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Rafał Wesołowski 133.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Wolski                102.95 +  349: 268  153
    2    10 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  370: 482   90
    3    17 Magda          Janiczko              100.00 +  425: 240  150
    4    13 Zbigniew       Wietecki              125.40 +  390: 339  175
    5     5 Marek          Syczuk                139.79 -  347: 413   90
    6     9 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  282: 432   94
    7    12 Andrzej        Rechowicz             130.05 -  307: 412   80
    8    16 Janusz         Krupiński             128.88 +  508: 354  179
    9    15 Piotr          Kozak                 100.00 +  398: 294  150
   10     8 Irena          Sołdan                136.79 +  488: 306  187
   11    11 Ireneusz       Kurzok                116.84 +  419: 330  167
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              124.64 +  412: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Kamil Kister 133.04 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Urszula        Solarska              102.90 +  448: 313  153
    2     9 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  532: 353  174
    3     2 Mirosław       Uglik                 144.15 +  419: 335  194
    4     1 Bogusław       Szyszka               138.59 -  270: 402   89
    5     6 Łukasz         Bobowski              138.93 -  338: 339   89
    6     6 Piotr          Broda                 121.59 +  433: 276  172
    7     5 Dariusz        Puton                 139.15 -  313: 378   89
    8    10 Adam           Jurkowski             121.01 +  379: 335  171
    9     9 Marcin         Ceglarek              110.93 -  313: 371   61
   10    12 Natalia        Ogierman              114.90 -  329: 454   65
   11     6 Karol          Waniek                136.25 -  319: 418   86
   12    17 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  405: 371  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Jan Mrozowski 132.05 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bożena         Guział                101.71 +  406: 294  152
    2     3 Dawid          Adamczyk              143.34 -  262: 417   93
    3    12 Janusz         Krupiński             128.88 +  382: 351  179
    4    10 Karol          Waniek                136.25 +  378: 361  186
    5     8 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  370: 368  180
    6     5 Marek          Syczuk                139.79 -  337: 430   90
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              124.64 +  423: 380  175
    8     5 Irena          Sołdan                136.79 +  492: 386  187
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  369: 416   94
   10     4 Bogusław       Szyszka               138.59 +  404: 321  189
   11     5 Grzegorz       Kwiecień              115.28 +  390: 360  165
   12     3 Dawid          Adamczyk              143.34 +  392: 287  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Andrzej Rechowicz 130.05 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Magda          Janiczko              100.00 +  407: 291  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                143.26 +  414: 407  193
    3     1 Tomasz         Suchanek              128.42 +  368: 363  178
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  384: 412   90
    5     8 Jan            Mrozowski             132.05 -  368: 370   82
    6    12 Jerzy          Matyasik              122.74 -  366: 395   73
    7    12 Rafał          Wesołowski            133.84 +  412: 307  184
    8    11 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  336: 369   65
    9    12 Jerzy          Luter                 110.94 -  355: 403   61
   10    16 Jacek          Pietruszka            110.12 -  355: 377   60
   11    19 Ryszard        Korpalski             111.75 +  617: 257  162
   12    14 Jerzy          Matyasik              122.74 -  310: 322   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Janusz Krupiński 128.88 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kilian                100.00 +  391: 327  150
    2     6 Dariusz        Puton                 139.15 -  360: 407   89
    3    12 Jan            Mrozowski             132.05 -  351: 382   82
    4    17 Natalia        Ogierman              114.90 -  338: 465   65
    5    20 Joanna         Wilk                  100.00 +  513: 315  150
    6    14 Ireneusz       Kurzok                116.84 -  420: 433   67
    7    18 Bożena         Guział                101.71 +  401: 283  152
    8    16 Rafał          Wesołowski            133.84 -  354: 508   84
    9    18 Adam           Jurkowski             121.01 +  437: 283  171
   10    14 Mirosław       Uglik                 144.15 -  244: 495   94
   11    18 Irena          Sołdan                136.79 +  410: 305  187
   12    15 Marta          Sztajnert             105.89 +  405: 334  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Tomasz Suchanek 128.42 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  629: 245  150
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          144.01 +  441: 408  194
    3     1 Andrzej        Rechowicz             130.05 -  363: 368   80
    4     4 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  388: 383  174
    5     3 Mirosław       Uglik                 144.15 +  428: 359  194
    6     3 Łukasz         Sornek                119.51 +  400: 382  170
    7     3 Dawid          Adamczyk              143.34 +  433: 361  193
    8     2 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  358: 400   90
    9     2 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  458: 390  190
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.26 -  295: 432   93
   11     2 Dariusz        Puton                 139.15 +  344: 340  189
   12     1 Stanisław      Rydzik                143.26 -  367: 515   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Zbigniew Wietecki 125.40 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zuzanna        Molak                 100.00 +  347: 311  150
    2    11 Jacek          Pietruszka            110.12 +  377: 328  160
    3     5 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  251: 408   90
    4    13 Rafał          Wesołowski            133.84 -  339: 390   84
    5    18 Ryszard        Żydaczewski           120.94 -  345: 443   71
    6    15 Magdalena      Kublik                119.97 +  384: 383  170
    7    16 Marcin         Ceglarek              110.93 -  399: 421   61
    8    19 Piotr          Adamczyk              113.55 -  314: 360   64
    9    20 Krzysztof      Pypno                 119.34 +  374: 275  169
   10    17 Arkadiusz      Łydka                 124.00 -  285: 418   74
   11    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  387: 339  150
   12    19 Bożena         Guział                101.71 +  470: 382  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Krzysztof Sporczyk 124.64 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paulina        Naplocha              100.00 -  342: 344   50
    2    16 Natalia        Ogierman              114.90 -  307: 362   65
    3    22 Teresa         Zalewska              111.76 +  493: 291  162
    4    15 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 +  424: 335  165
    5    10 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  436: 314  167
    6     7 Mirosław       Uglik                 144.15 +  414: 355  194
    7     8 Jan            Mrozowski             132.05 -  380: 423   82
    8     9 Piotr          Broda                 121.59 +  403: 289  172
    9     7 Łukasz         Bobowski              138.93 -  354: 419   89
   10    10 Jerzy          Luter                 110.94 +  374: 307  161
   11     8 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  375: 345  174
   12     7 Rafał          Wesołowski            133.84 -  307: 412   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Arkadiusz Łydka 124.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grażyna        Smereka               100.00 +  357: 285  150
    2     9 Kamil          Kister                133.04 -  353: 532   83
    3    20 Marta          Sztajnert             105.89 +  421: 290  156
    4     4 Tomasz         Suchanek              128.42 -  383: 388   78
    5    15 Marcin         Ceglarek              110.93 -  414: 469   61
    6    16 Jacek          Pietruszka            110.12 -  220: 416   60
    7    21 Zuzanna        Molak                 100.00 +  466: 237  150
    8    20 Katarzyna      Kowalska              116.72 -  272: 458   67
    9    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  461: 270  150
   10    17 Zbigniew       Wietecki              125.40 +  418: 285  175
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  345: 375   75
   12    17 Kamil          Kister                133.04 -  371: 405   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Jerzy Matyasik 122.74 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Szałas                100.00 -  287: 396   50
    2    14 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  369: 329  167
    3    13 Jacek          Pietruszka            110.12 +  437: 296  160
    4     8 Marek          Syczuk                139.79 -  349: 423   90
    5    11 Piotr          Adamczyk              113.55 +  390: 380  164
    6    12 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  395: 366  180
    7     7 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  319: 437   90
    8    12 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  307: 392   65
    9    11 Karol          Waniek                136.25 -  316: 459   86
   10    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  323: 290  150
   11    16 Natalia        Ogierman              114.90 +  312: 306  165
   12    14 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  322: 310  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Piotr Broda 121.59 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  376: 250  150
    2     8 Mirosław       Uglik                 144.15 -  350: 363   94
    3    16 Natalia        Ogierman              114.90 +  387: 336  165
    4     6 Dawid          Adamczyk              143.34 -  377: 418   93
    5    17 Zuzanna        Molak                 100.00 +  402: 285  150
    6     6 Kamil          Kister                133.04 -  276: 433   83
    7    11 Ewa            Szałas                100.00 +  394: 316  150
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  289: 403   75
    9    13 Piotr          Adamczyk              113.55 +  355: 325  164
   10    11 Marta          Sztajnert             105.89 +  467: 330  156
   11    15 Jacek          Pietruszka            110.12 +  486: 219  160
   12     8 Łukasz         Sornek                119.51 -  369: 393   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Adam Jurkowski 121.01 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    10 Kamil          Kister                133.04 -  335: 379   83
    9    18 Janusz         Krupiński             128.88 -  283: 437   79
   10    22 Krzysztof      Pypno                 119.34 +  413: 250  169
   11    12 Łukasz         Bobowski              138.93 +  368: 274  189
   12    13 Natalia        Ogierman              114.90 -  297: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  5 117.00




	Ryszard Żydaczewski 120.94 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  399: 238  150
    2     4 Magdalena      Kublik                119.97 -  335: 460   70
    3    15 Zuzanna        Molak                 100.00 -  309: 332   50
    4    20 Bożena         Guział                101.71 +  439: 344  152
    5    18 Zbigniew       Wietecki              125.40 +  443: 345  175
    6    13 Natalia        Ogierman              114.90 -  307: 411   65
    7    15 Ireneusz       Kurzok                116.84 +  373: 313  167
    8     7 Marta          Sztajnert             105.89 -  379: 413   56
    9    14 Jacek          Pietruszka            110.12 +  436: 307  160
   10    13 Sławomir       Wolski                102.95 +  455: 308  153
   11    10 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  279: 422   65
   12    10 Łukasz         Bobowski              138.93 -  353: 400   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Magdalena Kublik 119.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  501: 253  150
    2     4 Ryszard        Żydaczewski           120.94 +  460: 335  171
    3     3 Łukasz         Sornek                119.51 -  321: 350   70
    4     7 Łukasz         Bobowski              138.93 -  384: 412   89
    5     9 Natalia        Ogierman              114.90 -  285: 342   65
    6    15 Zbigniew       Wietecki              125.40 -  383: 384   75
    7    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  461: 273  150
    8    15 Jacek          Pietruszka            110.12 -  321: 364   60
    9    19 Bożena         Guział                101.71 +  390: 363  152
   10    15 Piotr          Kozak                 100.00 +  429: 294  150
   11    17 Sławomir       Wolski                102.95 +  416: 316  153
   12     9 Mirosław       Uglik                 144.15 -  337: 384   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Łukasz Sornek 119.51 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  416: 281  150
    2    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 280  150
    3     3 Magdalena      Kublik                119.97 +  350: 321  170
    4     3 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  347: 431   90
    5     7 Grzegorz       Kwiecień              115.28 +  377: 335  165
    6     3 Tomasz         Suchanek              128.42 -  382: 400   78
    7     6 Bogusław       Szyszka               138.59 -  426: 434   89
    8    13 Natalia        Ogierman              114.90 +  348: 315  165
    9     5 Irena          Sołdan                136.79 +  353: 351  187
   10     5 Marek          Syczuk                139.79 -  382: 526   90
   11    13 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  372: 353  167
   12     8 Piotr          Broda                 121.59 +  393: 369  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Krzysztof Pypno 119.34 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Mirosław       Uglik                 144.15 -  282: 458   94
    9    20 Zbigniew       Wietecki              125.40 -  275: 374   75
   10    22 Adam           Jurkowski             121.01 -  250: 413   71
   11    24 Piotr          Kozak                 100.00 +  317: 277  150
   12    22 Joanna         Suchanek              114.43 -  257: 469   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  5  90.80




	Ireneusz Kurzok 116.84 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Uglik                 144.15 -  334: 449   94
    2    18 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  380: 309  150
    3    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 358  150
    4    14 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  287: 356   94
    5    12 Karol          Waniek                136.25 -  286: 331   86
    6    14 Janusz         Krupiński             128.88 +  433: 420  179
    7    15 Ryszard        Żydaczewski           120.94 -  313: 373   71
    8    18 Ewa            Szałas                100.00 +  430: 345  150
    9    17 Sławomir       Wolski                102.95 -  321: 337   53
   10    20 Teresa         Zalewska              111.76 +  375: 358  162
   11    11 Rafał          Wesołowski            133.84 -  330: 419   84
   12    18 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  442: 327  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Katarzyna Kowalska 116.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  390: 408   94
    2    14 Jerzy          Matyasik              122.74 -  329: 369   73
    3    21 Sławomir       Wolski                102.95 +  370: 346  153
    4    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 286  150
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  314: 436   75
    6    20 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  327: 242  150
    7    13 Mirosław       Uglik                 144.15 -  349: 408   94
    8    20 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  458: 272  174
    9    16 Natalia        Ogierman              114.90 -  336: 373   65
   10    19 Ryszard        Korpalski             111.75 +  340: 302  162
   11    13 Łukasz         Sornek                119.51 -  353: 372   70
   12    18 Ireneusz       Kurzok                116.84 -  327: 442   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Grzegorz Kwiecień 115.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              143.34 -  321: 516   93
    2    21 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 +  376: 345  165
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          144.01 +  457: 356  194
    4    11 Ryszard        Korpalski             111.75 +  460: 354  162
    5     7 Łukasz         Sornek                119.51 -  335: 377   70
    6    11 Karol          Waniek                136.25 +  378: 377  186
    7     4 Irena          Sołdan                136.79 -  383: 413   87
    8    12 Jerzy          Matyasik              122.74 +  392: 307  173
    9     6 Marta          Sztajnert             105.89 +  501: 286  156
   10     6 Łukasz         Bobowski              138.93 +  381: 375  189
   11     5 Jan            Mrozowski             132.05 -  360: 390   82
   12     6 Dariusz        Puton                 139.15 -  332: 455   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Grzegorz Grzeszczuk 114.92 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                143.26 -  267: 533   93
    2    21 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  345: 376   65
    3    24 Joanna         Wilk                  100.00 +  409: 338  150
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  335: 424   75
    5    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  437: 299  150
    6    19 Zuzanna        Molak                 100.00 +  406: 308  150
    7    17 Ryszard        Korpalski             111.75 +  336: 330  162
    8    11 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  369: 336  180
    9     8 Bogusław       Szyszka               138.59 -  371: 445   89
   10     9 Karol          Waniek                136.25 -  361: 376   86
   11    10 Ryszard        Żydaczewski           120.94 +  422: 279  171
   12    11 Piotr          Adamczyk              113.55 +  367: 348  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Natalia Ogierman 114.90 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  284: 483   90
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              124.64 +  362: 307  175
    3    16 Piotr          Broda                 121.59 -  336: 387   72
    4    17 Janusz         Krupiński             128.88 +  465: 338  179
    5     9 Magdalena      Kublik                119.97 +  342: 285  170
    6    13 Ryszard        Żydaczewski           120.94 +  411: 307  171
    7     9 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  212: 416   94
    8    13 Łukasz         Sornek                119.51 -  315: 348   70
    9    16 Katarzyna      Kowalska              116.72 +  373: 336  167
   10    12 Kamil          Kister                133.04 +  454: 329  183
   11    16 Jerzy          Matyasik              122.74 -  306: 312   73
   12    13 Adam           Jurkowski             121.01 +  399: 297  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Joanna Suchanek 114.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Sławomir       Wolski                102.95 -  300: 371   53
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  275: 285   50
   10    23 Ewa            Szałas                100.00 -  329: 356   50
   11    26 Leszek         Kilian                100.00 +  393: 306  150
   12    22 Krzysztof      Pypno                 119.34 +  469: 257  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  5  94.40




	Piotr Adamczyk 113.55 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                139.79 +  473: 373  190
    2     7 Łukasz         Bobowski              138.93 -  292: 326   89
    3    11 Leszek         Kilian                100.00 +  363: 269  150
    4     5 Stanisław      Rydzik                143.26 -  406: 476   93
    5    11 Jerzy          Matyasik              122.74 -  380: 390   73
    6    17 Ryszard        Korpalski             111.75 -  373: 381   62
    7    20 Teresa         Zalewska              111.76 +  349: 301  162
    8    19 Zbigniew       Wietecki              125.40 +  360: 314  175
    9    13 Piotr          Broda                 121.59 -  325: 355   72
   10    18 Zuzanna        Molak                 100.00 +  344: 232  150
   11     9 Mirosław       Uglik                 144.15 +  372: 314  194
   12    11 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  348: 367   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Teresa Zalewska 111.76 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  277: 422   90
    2    19 Leszek         Kilian                100.00 -  282: 349   50
    3    22 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  291: 493   75
    4    24 Sławomir       Wolski                102.95 +  310: 263  153
    5    23 Bożena         Guział                101.71 +  464: 302  152
    6    18 Marta          Sztajnert             105.89 -  295: 447   56
    7    20 Piotr          Adamczyk              113.55 -  301: 349   64
    8    24 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  340: 258  150
    9    21 Ewa            Szałas                100.00 +  396: 329  150
   10    20 Ireneusz       Kurzok                116.84 -  358: 375   67
   11    21 Agnieszka      Antos                 100.00 +  399: 356  150
   12    21 Agnieszka      Antos                 100.00 +  418: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Ryszard Korpalski 111.75 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Puton                 139.15 -  257: 478   89
    2    22 Urszula        Solarska              102.90 +  363: 329  153
    3    19 Bożena         Guział                101.71 +  387: 215  152
    4    11 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  354: 460   65
    5    16 Ewa            Szałas                100.00 -  268: 464   50
    6    17 Piotr          Adamczyk              113.55 +  381: 373  164
    7    17 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  330: 336   65
    8    23 Jerzy          Luter                 110.94 -  347: 375   61
    9    22 Agnieszka      Antos                 100.00 +  352: 330  150
   10    19 Katarzyna      Kowalska              116.72 -  302: 340   67
   11    19 Andrzej        Rechowicz             130.05 -  257: 617   80
   12    24 Zuzanna        Molak                 100.00 -  355: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Jerzy Luter 110.94 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              138.93 -  300: 378   89
    2    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  351: 340  150
    3    14 Ewa            Szałas                100.00 +  419: 359  150
    4     9 Dariusz        Puton                 139.15 -  333: 358   89
    5    13 Irena          Sołdan                136.79 -  319: 431   87
    6    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  448: 229  150
    7    10 Marta          Sztajnert             105.89 -  308: 461   56
    8    23 Ryszard        Korpalski             111.75 +  375: 347  162
    9    12 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  403: 355  180
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              124.64 -  307: 374   75
   11    14 Marcin         Ceglarek              110.93 +  438: 298  161
   12    12 Marcin         Ceglarek              110.93 -  326: 353   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Marcin Ceglarek 110.93 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogusław       Szyszka               138.59 -  281: 330   89
    2    17 Marta          Sztajnert             105.89 +  416: 385  156
    3     9 Marek          Syczuk                139.79 -  331: 451   90
    4    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  340: 289  150
    5    15 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  469: 414  174
    6    10 Irena          Sołdan                136.79 -  367: 484   87
    7    16 Zbigniew       Wietecki              125.40 +  421: 399  175
    8     8 Karol          Waniek                136.25 +  332: 331  186
    9     9 Kamil          Kister                133.04 +  371: 313  183
   10     7 Dawid          Adamczyk              143.34 -  378: 415   93
   11    14 Jerzy          Luter                 110.94 -  298: 438   61
   12    12 Jerzy          Luter                 110.94 +  353: 326  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Jacek Pietruszka 110.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                136.79 +  421: 324  187
    2    11 Zbigniew       Wietecki              125.40 -  328: 377   75
    3    13 Jerzy          Matyasik              122.74 -  296: 437   73
    4    19 Leszek         Kilian                100.00 +  327: 324  150
    5    14 Mariusz        Wrześniewski          144.01 -  267: 436   94
    6    16 Arkadiusz      Łydka                 124.00 +  416: 220  174
    7    14 Karol          Waniek                136.25 -  416: 558   86
    8    15 Magdalena      Kublik                119.97 +  364: 321  170
    9    14 Ryszard        Żydaczewski           120.94 -  307: 436   71
   10    16 Andrzej        Rechowicz             130.05 +  377: 355  180
   11    15 Piotr          Broda                 121.59 -  219: 486   72
   12    20 Sławomir       Wolski                102.95 -  260: 432   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Marta Sztajnert 105.89 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Waniek                136.25 -  336: 411   86
    2    17 Marcin         Ceglarek              110.93 -  385: 416   61
    3    20 Arkadiusz      Łydka                 124.00 -  290: 421   74
    4    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  470: 294  150
    5    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  415: 302  150
    6    18 Teresa         Zalewska              111.76 +  447: 295  162
    7    10 Jerzy          Luter                 110.94 +  461: 308  161
    8     7 Ryszard        Żydaczewski           120.94 +  413: 379  171
    9     6 Grzegorz       Kwiecień              115.28 -  286: 501   65
   10    11 Piotr          Broda                 121.59 -  330: 467   72
   11     7 Bogusław       Szyszka               138.59 -  399: 431   89
   12    15 Janusz         Krupiński             128.88 -  334: 405   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Sławomir Wolski 102.95 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            133.84 -  268: 349   84
    2    20 Irena          Sołdan                136.79 -  318: 360   87
    3    21 Katarzyna      Kowalska              116.72 -  346: 370   67
    4    24 Teresa         Zalewska              111.76 -  263: 310   62
    5    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  365: 290  150
    6    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  456: 239  150
    7    23 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  370: 265  150
    8    21 Joanna         Suchanek              114.43 +  371: 300  164
    9    17 Ireneusz       Kurzok                116.84 +  337: 321  167
   10    13 Ryszard        Żydaczewski           120.94 -  308: 455   71
   11    17 Magdalena      Kublik                119.97 -  316: 416   70
   12    20 Jacek          Pietruszka            110.12 +  432: 260  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Urszula Solarska 102.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Kister                133.04 -  313: 448   83
    2    22 Ryszard        Korpalski             111.75 -  329: 363   62
    3    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  356: 314  150
    4    16 Ewa            Szałas                100.00 -  325: 408   50
    5    22 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  329: 333   50
    6    22 Leszek         Kilian                100.00 +  433: 312  150
    7    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  445: 240  150
    8    22 Bożena         Guział                101.71 -  306: 504   52
    9    24 Zuzanna        Molak                 100.00 -  313: 328   50
   10    25 Grażyna        Smereka               100.00 -  298: 307   50
   11    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  351: 267  150
   12    23 Piotr          Kozak                 100.00 +  406: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Bożena Guział 101.71 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jan            Mrozowski             132.05 -  294: 406   82
    2    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  420: 236  150
    3    19 Ryszard        Korpalski             111.75 -  215: 387   62
    4    20 Ryszard        Żydaczewski           120.94 -  344: 439   71
    5    23 Teresa         Zalewska              111.76 -  302: 464   62
    6    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  408: 276  150
    7    18 Janusz         Krupiński             128.88 -  283: 401   79
    8    22 Urszula        Solarska              102.90 +  504: 306  153
    9    19 Magdalena      Kublik                119.97 -  363: 390   70
   10    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  359: 331  150
   11    22 Grażyna        Smereka               100.00 +  415: 313  150
   12    19 Zbigniew       Wietecki              125.40 -  382: 470   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Piotr          Kozak                 100.00 -  296: 315   50
    9    22 Ryszard        Korpalski             111.75 -  330: 352   62
   10    24 Joanna         Wilk                  100.00 +  403: 266  150
   11    21 Teresa         Zalewska              111.76 -  356: 399   62
   12    21 Teresa         Zalewska              111.76 -  261: 418   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  5  77.20




	Magda Janiczko 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             130.05 -  291: 407   80
    2    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  341: 321  150
    3    17 Rafał          Wesołowski            133.84 -  240: 425   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     314  /  3 104.67




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janusz         Krupiński             128.88 -  327: 391   79
    2    19 Teresa         Zalewska              111.76 +  349: 282  162
    3    11 Piotr          Adamczyk              113.55 -  269: 363   64
    4    19 Jacek          Pietruszka            110.12 -  324: 327   60
    5    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  282: 343   50
    6    22 Urszula        Solarska              102.90 -  312: 433   53
    7    24 Grażyna        Smereka               100.00 -  331: 380   50
    8    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  258: 369   50
    9    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  378: 339  150
   10    27 Paulina        Naplocha              100.00 -  329: 337   50
   11    26 Joanna         Suchanek              114.43 -  306: 393   64
   12    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  335: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 12  81.83




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Suchanek              128.42 -  245: 629   78
    2    25 Bożena         Guział                101.71 -  236: 420   52
    3    26 Jędrzej        Zawojski              100.00 -  246: 338   50
    4    26 PAUZA
    5    24 Leszek         Kilian                100.00 +  343: 282  150
    6    21 Jerzy          Luter                 110.94 -  229: 448   61
    7    22 Urszula        Solarska              102.90 -  240: 445   53
    8    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  326: 323  150
    9    25 Joanna         Suchanek              114.43 +  285: 275  164
   10    21 Jerzy          Matyasik              122.74 -  290: 323   73
   11    23 Zbigniew       Wietecki              125.40 -  339: 387   75
   12    26 Grażyna        Smereka               100.00 -  322: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 11  86.91




	Piotr Kozak 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Agnieszka      Antos                 100.00 +  315: 296  150
    9    15 Rafał          Wesołowski            133.84 -  294: 398   84
   10    15 Magdalena      Kublik                119.97 -  294: 429   70
   11    24 Krzysztof      Pypno                 119.34 -  277: 317   69
   12    23 Urszula        Solarska              102.90 -  284: 406   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     426  /  5  85.20




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Wietecki              125.40 -  311: 347   75
    2    23 Joanna         Wilk                  100.00 +  338: 290  150
    3    15 Ryszard        Żydaczewski           120.94 +  332: 309  171
    4    12 Mirosław       Uglik                 144.15 -  286: 388   94
    5    17 Piotr          Broda                 121.59 -  285: 402   72
    6    19 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  308: 406   65
    7    21 Arkadiusz      Łydka                 124.00 -  237: 466   74
    8    27 Grażyna        Smereka               100.00 +  342: 237  150
    9    24 Urszula        Solarska              102.90 +  328: 313  153
   10    18 Piotr          Adamczyk              113.55 -  232: 344   64
   11    20 Ewa            Szałas                100.00 -  283: 458   50
   12    24 Ryszard        Korpalski             111.75 +  395: 355  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              124.64 +  344: 342  175
    2    12 Łukasz         Sornek                119.51 -  280: 391   70
    3    18 Ireneusz       Kurzok                116.84 -  358: 420   67
    4    18 Katarzyna      Kowalska              116.72 -  286: 354   67
    5    19 Marta          Sztajnert             105.89 -  302: 415   56
    6    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  369: 314  150
    7    19 Magdalena      Kublik                119.97 -  273: 461   70
    8    25 Joanna         Wilk                  100.00 -  272: 364   50
    9    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  258: 372   50
   10    27 Leszek         Kilian                100.00 +  337: 329  150
   11    25 Urszula        Solarska              102.90 -  267: 351   53
   12    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  272: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 12  84.00




	Grażyna Smereka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Łydka                 124.00 -  285: 357   74
    2    15 Marek          Syczuk                139.79 -  240: 437   90
    3    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  288: 305   50
    4    25 Joanna         Wilk                  100.00 -  312: 324   50
    5    26 PAUZA
    6    25 Sławomir       Wolski                102.95 -  239: 456   53
    7    24 Leszek         Kilian                100.00 +  380: 331  150
    8    27 Zuzanna        Molak                 100.00 -  237: 342   50
    9    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  387: 303  150
   10    25 Urszula        Solarska              102.90 +  307: 298  153
   11    22 Bożena         Guział                101.71 -  313: 415   52
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  342: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 11  92.91




	Ewa Szałas 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Matyasik              122.74 +  396: 287  173
    2     5 Grzegorz       Kurowski              140.25 -  350: 406   90
    3    14 Jerzy          Luter                 110.94 -  359: 419   61
    4    16 Urszula        Solarska              102.90 +  408: 325  153
    5    16 Ryszard        Korpalski             111.75 +  464: 268  162
    6     8 Dariusz        Puton                 139.15 -  347: 403   89
    7    11 Piotr          Broda                 121.59 -  316: 394   72
    8    18 Ireneusz       Kurzok                116.84 -  345: 430   67
    9    21 Teresa         Zalewska              111.76 -  329: 396   62
   10    23 Joanna         Suchanek              114.43 +  356: 329  164
   11    20 Zuzanna        Molak                 100.00 +  458: 283  150
   12    16 Irena          Sołdan                136.79 -  254: 493   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Broda                 121.59 -  250: 376   72
    2    24 Jerzy          Luter                 110.94 -  340: 351   61
    3    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  305: 288  150
    4    22 Marcin         Ceglarek              110.93 -  289: 340   61
    5    21 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  299: 437   65
    6    24 Paulina        Naplocha              100.00 -  314: 369   50
    7    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  310: 217  150
    8    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  323: 326   50
    9    27 Leszek         Kilian                100.00 -  339: 378   50
   10    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  348: 256  150
   11    27 Joanna         Wilk                  100.00 -  271: 383   50
   12    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ryszard        Żydaczewski           120.94 -  238: 399   71
    2    26 Magda          Janiczko              100.00 -  321: 341   50
    3    23 Urszula        Solarska              102.90 -  314: 356   53
    4    23 Marta          Sztajnert             105.89 -  294: 470   56
    5    25 Sławomir       Wolski                102.95 -  290: 365   53
    6    26 PAUZA
    7    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  217: 310   50
    8    28 Leszek         Kilian                100.00 +  369: 258  150
    9    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  372: 258  150
   10    26 Bożena         Guział                101.71 -  331: 359   52
   11    28 Jędrzej        Zawojski              100.00 +  357: 352  150
   12    25 Joanna         Wilk                  100.00 +  338: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 11  89.55




	Joanna Wilk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Magdalena      Kublik                119.97 -  253: 501   70
    2    23 Zuzanna        Molak                 100.00 -  290: 338   50
    3    24 Grzegorz       Grzeszczuk            114.92 -  338: 409   65
    4    25 Grażyna        Smereka               100.00 +  324: 312  150
    5    20 Janusz         Krupiński             128.88 -  315: 513   79
    6    23 Bożena         Guział                101.71 -  276: 408   52
    7    26 PAUZA
    8    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  364: 272  150
    9    23 Arkadiusz      Łydka                 124.00 -  270: 461   74
   10    24 Agnieszka      Antos                 100.00 -  266: 403   50
   11    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  383: 271  150
   12    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  337: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 11  85.45




	Jędrzej Zawojski 100.00 Modzurów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Sornek                119.51 -  281: 416   70
    2    18 Ireneusz       Kurzok                116.84 -  309: 380   67
    3    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  338: 246  150
    4    21 Irena          Sołdan                136.79 -  249: 495   87
    5    22 Urszula        Solarska              102.90 +  333: 329  153
    6    20 Katarzyna      Kowalska              116.72 -  242: 327   67
    7    23 Sławomir       Wolski                102.95 -  265: 370   53
    8    24 Teresa         Zalewska              111.76 -  258: 340   62
    9    28 Grażyna        Smereka               100.00 -  303: 387   50
   10    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  256: 348   50
   11    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  352: 357   50
   12    28 Leszek         Kilian                100.00 -  323: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  / 12  75.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Ireneusz       Kurzok                449: 334
   2 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Wrześniewski          390: 408
   3 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kwiecień              516: 321
   4 Grzegorz       Grzeszczuk           - Stanisław      Rydzik                267: 533
   5 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Ogierman              483: 284
   6 Piotr          Adamczyk             - Marek          Syczuk                473: 373
   7 Tomasz         Zwoliński            - Teresa         Zalewska              422: 277
   8 Ryszard        Korpalski            - Dariusz        Puton                 257: 478
   9 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Luter                 378: 300
  10 Marcin         Ceglarek             - Bogusław       Szyszka               281: 330
  11 Irena          Sołdan               - Jacek          Pietruszka            324: 421
  12 Marta          Sztajnert            - Karol          Waniek                336: 411
  13 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Wolski                349: 268
  14 Urszula        Solarska             - Kamil          Kister                313: 448
  15 Jan            Mrozowski            - Bożena         Guział                406: 294
  16 Magda          Janiczko             - Andrzej        Rechowicz             291: 407
  17 Janusz         Krupiński            - Leszek         Kilian                391: 327
  18 Andrzej        Klich                - Tomasz         Suchanek              245: 629
  19 Zbigniew       Wietecki             - Zuzanna        Molak                 347: 311
  20 Paulina        Naplocha             - Krzysztof      Sporczyk              344: 342
  21 Arkadiusz      Łydka                - Grażyna        Smereka               357: 285
  22 Ewa            Szałas               - Jerzy          Matyasik              396: 287
  23 Piotr          Broda                - Aneta          Szczyrzyca            376: 250
  24 Monika         Szczyrzyca           - Ryszard        Żydaczewski           238: 399
  25 Magdalena      Kublik               - Joanna         Wilk                  501: 253
  26 Jędrzej        Zawojski             - Łukasz         Sornek                281: 416


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Suchanek              408: 441
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             407: 414
   3 Dawid          Adamczyk             - Jan            Mrozowski             417: 262
   4 Ryszard        Żydaczewski          - Magdalena      Kublik                335: 460
   5 Grzegorz       Kurowski             - Ewa            Szałas                406: 350
   6 Dariusz        Puton                - Janusz         Krupiński             407: 360
   7 Piotr          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              292: 326
   8 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 350: 363
   9 Kamil          Kister               - Arkadiusz      Łydka                 532: 353
  10 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            482: 370
  11 Jacek          Pietruszka           - Zbigniew       Wietecki              328: 377
  12 Łukasz         Sornek               - Paulina        Naplocha              391: 280
  13 Karol          Waniek               - Bogusław       Szyszka               378: 410
  14 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Kowalska              369: 329
  15 Marek          Syczuk               - Grażyna        Smereka               437: 240
  16 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Sporczyk              362: 307
  17 Marcin         Ceglarek             - Marta          Sztajnert             416: 385
  18 Ireneusz       Kurzok               - Jędrzej        Zawojski              380: 309
  19 Leszek         Kilian               - Teresa         Zalewska              349: 282
  20 Sławomir       Wolski               - Irena          Sołdan                318: 360
  21 Grzegorz       Kwiecień             - Grzegorz       Grzeszczuk            376: 345
  22 Urszula        Solarska             - Ryszard        Korpalski             329: 363
  23 Zuzanna        Molak                - Joanna         Wilk                  338: 290
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 340: 351
  25 Bożena         Guział               - Andrzej        Klich                 420: 236
  26 Monika         Szczyrzyca           - Magda          Janiczko              321: 341



Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Suchanek              368: 363
   2 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 419: 335
   3 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Sornek                321: 350
   4 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Adamczyk              495: 363
   5 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             251: 408
   6 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kurowski              392: 409
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 446: 291
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Mariusz        Wrześniewski          457: 356
   9 Marek          Syczuk               - Marcin         Ceglarek              451: 331
  10 Irena          Sołdan               - Karol          Waniek                352: 383
  11 Leszek         Kilian               - Piotr          Adamczyk              269: 363
  12 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             351: 382
  13 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Pietruszka            437: 296
  14 Jerzy          Luter                - Ewa            Szałas                419: 359
  15 Zuzanna        Molak                - Ryszard        Żydaczewski           332: 309
  16 Natalia        Ogierman             - Piotr          Broda                 336: 387
  17 Rafał          Wesołowski           - Magda          Janiczko              425: 240
  18 Ireneusz       Kurzok               - Paulina        Naplocha              420: 358
  19 Ryszard        Korpalski            - Bożena         Guział                387: 215
  20 Marta          Sztajnert            - Arkadiusz      Łydka                 290: 421
  21 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Kowalska              346: 370
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Zalewska              493: 291
  23 Monika         Szczyrzyca           - Urszula        Solarska              314: 356
  24 Joanna         Wilk                 - Grzegorz       Grzeszczuk            338: 409
  25 Grażyna        Smereka              - Aneta          Szczyrzyca            288: 305
  26 Andrzej        Klich                - Jędrzej        Zawojski              246: 338


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Kister                402: 270
   2 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             384: 412
   3 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kurowski              347: 431
   4 Tomasz         Suchanek             - Arkadiusz      Łydka                 388: 383
   5 Piotr          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                406: 476
   6 Piotr          Broda                - Dawid          Adamczyk              377: 418
   7 Łukasz         Bobowski             - Magdalena      Kublik                412: 384
   8 Marek          Syczuk               - Jerzy          Matyasik              423: 349
   9 Dariusz        Puton                - Jerzy          Luter                 358: 333
  10 Jan            Mrozowski            - Karol          Waniek                378: 361
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Ryszard        Korpalski             460: 354
  12 Mirosław       Uglik                - Zuzanna        Molak                 388: 286
  13 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            339: 390
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Kurzok                356: 287
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Sporczyk              335: 424
  16 Ewa            Szałas               - Urszula        Solarska              408: 325
  17 Natalia        Ogierman             - Janusz         Krupiński             465: 338
  18 Paulina        Naplocha             - Katarzyna      Kowalska              286: 354
  19 Jacek          Pietruszka           - Leszek         Kilian                327: 324
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Bożena         Guział                439: 344
  21 Jędrzej        Zawojski             - Irena          Sołdan                249: 495
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Ceglarek              289: 340
  23 Marta          Sztajnert            - Monika         Szczyrzyca            470: 294
  24 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Wolski                310: 263
  25 Grażyna        Smereka              - Joanna         Wilk                  312: 324
  26 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Kurowski              441: 506
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             449: 328
   3 Tomasz         Suchanek             - Mirosław       Uglik                 428: 359
   4 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Puton                 501: 352
   5 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                347: 413
   6 Kamil          Kister               - Łukasz         Bobowski              338: 339
   7 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kwiecień              377: 335
   8 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Mrozowski             368: 370
   9 Magdalena      Kublik               - Natalia        Ogierman              285: 342
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Kowalska              436: 314
  11 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Adamczyk              390: 380
  12 Karol          Waniek               - Ireneusz       Kurzok                331: 286
  13 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                319: 431
  14 Jacek          Pietruszka           - Mariusz        Wrześniewski          267: 436
  15 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Ceglarek              414: 469
  16 Ewa            Szałas               - Ryszard        Korpalski             464: 268
  17 Zuzanna        Molak                - Piotr          Broda                 285: 402
  18 Ryszard        Żydaczewski          - Zbigniew       Wietecki              443: 345
  19 Paulina        Naplocha             - Marta          Sztajnert             302: 415
  20 Joanna         Wilk                 - Janusz         Krupiński             315: 513
  21 Grzegorz       Grzeszczuk           - Aneta          Szczyrzyca            437: 299
  22 Jędrzej        Zawojski             - Urszula        Solarska              333: 329
  23 Teresa         Zalewska             - Bożena         Guział                464: 302
  24 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 282: 343
  25 Sławomir       Wolski               - Monika         Szczyrzyca            365: 290
  26 Grażyna        Smereka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             423: 373
   2 Bogusław       Szyszka              - Stanisław      Rydzik                351: 450
   3 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Sornek                400: 382
   4 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              390: 502
   5 Jan            Mrozowski            - Marek          Syczuk                337: 430
   6 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 433: 276
   7 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              355: 414
   8 Dariusz        Puton                - Ewa            Szałas                403: 347
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            432: 282
  10 Marcin         Ceglarek             - Irena          Sołdan                367: 484
  11 Karol          Waniek               - Grzegorz       Kwiecień              377: 378
  12 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             395: 366
  13 Natalia        Ogierman             - Ryszard        Żydaczewski           411: 307
  14 Janusz         Krupiński            - Ireneusz       Kurzok                420: 433
  15 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Wietecki              383: 384
  16 Arkadiusz      Łydka                - Jacek          Pietruszka            220: 416
  17 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Adamczyk              381: 373
  18 Teresa         Zalewska             - Marta          Sztajnert             295: 447
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Zuzanna        Molak                 406: 308
  20 Katarzyna      Kowalska             - Jędrzej        Zawojski              327: 242
  21 Jerzy          Luter                - Andrzej        Klich                 448: 229
  22 Urszula        Solarska             - Leszek         Kilian                433: 312
  23 Bożena         Guział               - Joanna         Wilk                  408: 276
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Paulina        Naplocha              314: 369
  25 Sławomir       Wolski               - Grażyna        Smereka               456: 239
  26 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              394: 229
   2 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                306: 491
   3 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Adamczyk              433: 361
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kwiecień              413: 383
   5 Dariusz        Puton                - Kamil          Kister                378: 313
   6 Łukasz         Sornek               - Bogusław       Szyszka               426: 434
   7 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              437: 319
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Mrozowski             380: 423
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Natalia        Ogierman              416: 212
  10 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Luter                 461: 308
  11 Piotr          Broda                - Ewa            Szałas                394: 316
  12 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            412: 307
  13 Katarzyna      Kowalska             - Mirosław       Uglik                 349: 408
  14 Karol          Waniek               - Jacek          Pietruszka            558: 416
  15 Ireneusz       Kurzok               - Ryszard        Żydaczewski           313: 373
  16 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Wietecki              421: 399
  17 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            330: 336
  18 Bożena         Guział               - Janusz         Krupiński             283: 401
  19 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Kublik                273: 461
  20 Piotr          Adamczyk             - Teresa         Zalewska              349: 301
  21 Arkadiusz      Łydka                - Zuzanna        Molak                 466: 237
  22 Urszula        Solarska             - Andrzej        Klich                 445: 240
  23 Jędrzej        Zawojski             - Sławomir       Wolski                265: 370
  24 Leszek         Kilian               - Grażyna        Smereka               331: 380
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Monika         Szczyrzyca            310: 217
  26 Joanna         Wilk                 - BYE            BYE                   300:   0



Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                377: 364
   2 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Suchanek              400: 358
   3 Dariusz        Puton                - Bogusław       Szyszka               387: 324
   4 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              381: 363
   5 Irena          Sołdan               - Jan            Mrozowski             386: 492
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              547: 356
   7 Ryszard        Żydaczewski          - Marta          Sztajnert             379: 413
   8 Karol          Waniek               - Marcin         Ceglarek              331: 332
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 403: 289
  10 Adam           Jurkowski            - Kamil          Kister                335: 379
  11 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Grzeszczuk            336: 369
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Matyasik              392: 307
  13 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                315: 348
  14 Krzysztof      Pypno                - Mirosław       Uglik                 282: 458
  15 Jacek          Pietruszka           - Magdalena      Kublik                364: 321
  16 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            354: 508
  17 Agnieszka      Antos                - Piotr          Kozak                 296: 315
  18 Ewa            Szałas               - Ireneusz       Kurzok                345: 430
  19 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Adamczyk              314: 360
  20 Katarzyna      Kowalska             - Arkadiusz      Łydka                 458: 272
  21 Joanna         Suchanek             - Sławomir       Wolski                300: 371
  22 Bożena         Guział               - Urszula        Solarska              504: 306
  23 Jerzy          Luter                - Ryszard        Korpalski             375: 347
  24 Teresa         Zalewska             - Jędrzej        Zawojski              340: 258
  25 Joanna         Wilk                 - Paulina        Naplocha              364: 272
  26 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            326: 323
  27 Grażyna        Smereka              - Zuzanna        Molak                 237: 342
  28 Monika         Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                369: 258



Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              470: 387
   2 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             458: 390
   3 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          369: 416
   4 Marek          Syczuk               - Dariusz        Puton                 325: 549
   5 Irena          Sołdan               - Łukasz         Sornek                351: 353
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Marta          Sztajnert             501: 286
   7 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              419: 354
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bogusław       Szyszka               371: 445
   9 Kamil          Kister               - Marcin         Ceglarek              313: 371
  10 Mirosław       Uglik                - Dawid          Adamczyk              271: 462
  11 Jerzy          Matyasik             - Karol          Waniek                316: 459
  12 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rechowicz             403: 355
  13 Piotr          Adamczyk             - Piotr          Broda                 325: 355
  14 Jacek          Pietruszka           - Ryszard        Żydaczewski           307: 436
  15 Piotr          Kozak                - Rafał          Wesołowski            294: 398
  16 Katarzyna      Kowalska             - Natalia        Ogierman              336: 373
  17 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wolski                321: 337
  18 Adam           Jurkowski            - Janusz         Krupiński             283: 437
  19 Bożena         Guział               - Magdalena      Kublik                363: 390
  20 Krzysztof      Pypno                - Zbigniew       Wietecki              275: 374
  21 Teresa         Zalewska             - Ewa            Szałas                396: 329
  22 Agnieszka      Antos                - Ryszard        Korpalski             330: 352
  23 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Wilk                  461: 270
  24 Zuzanna        Molak                - Urszula        Solarska              328: 313
  25 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Klich                 275: 285
  26 Paulina        Naplocha             - Monika         Szczyrzyca            258: 372
  27 Leszek         Kilian               - Aneta          Szczyrzyca            378: 339
  28 Grażyna        Smereka              - Jędrzej        Zawojski              387: 303



Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                295: 432
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrześniewski          511: 377
   3 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Puton                 463: 384
   4 Bogusław       Szyszka              - Jan            Mrozowski             321: 404
   5 Łukasz         Sornek               - Marek          Syczuk                382: 526
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Bobowski              381: 375
   7 Marcin         Ceglarek             - Dawid          Adamczyk              378: 415
   8 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                488: 306
   9 Karol          Waniek               - Grzegorz       Grzeszczuk            376: 361
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 374: 307
  11 Piotr          Broda                - Marta          Sztajnert             467: 330
  12 Kamil          Kister               - Natalia        Ogierman              329: 454
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Sławomir       Wolski                455: 308
  14 Mirosław       Uglik                - Janusz         Krupiński             495: 244
  15 Piotr          Kozak                - Magdalena      Kublik                294: 429
  16 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Rechowicz             377: 355
  17 Zbigniew       Wietecki             - Arkadiusz      Łydka                 285: 418
  18 Zuzanna        Molak                - Piotr          Adamczyk              232: 344
  19 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Kowalska              302: 340
  20 Ireneusz       Kurzok               - Teresa         Zalewska              375: 358
  21 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              290: 323
  22 Krzysztof      Pypno                - Adam           Jurkowski             250: 413
  23 Joanna         Suchanek             - Ewa            Szałas                329: 356
  24 Agnieszka      Antos                - Joanna         Wilk                  403: 266
  25 Urszula        Solarska             - Grażyna        Smereka               298: 307
  26 Bożena         Guział               - Monika         Szczyrzyca            359: 331
  27 Leszek         Kilian               - Paulina        Naplocha              329: 337
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Jędrzej        Zawojski              348: 256



Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              518: 349
   2 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              340: 344
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Syczuk                357: 378
   4 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             531: 312
   5 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Kwiecień              390: 360
   6 Karol          Waniek               - Kamil          Kister                418: 319
   7 Marta          Sztajnert            - Bogusław       Szyszka               399: 431
   8 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Sporczyk              345: 375
   9 Mirosław       Uglik                - Piotr          Adamczyk              314: 372
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Grzegorz       Grzeszczuk            279: 422
  11 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Kurzok                419: 330
  12 Adam           Jurkowski            - Łukasz         Bobowski              368: 274
  13 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Sornek                353: 372
  14 Jerzy          Luter                - Marcin         Ceglarek              438: 298
  15 Piotr          Broda                - Jacek          Pietruszka            486: 219
  16 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Matyasik              306: 312
  17 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Kublik                316: 416
  18 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                410: 305
  19 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             617: 257
  20 Ewa            Szałas               - Zuzanna        Molak                 458: 283
  21 Agnieszka      Antos                - Teresa         Zalewska              356: 399
  22 Grażyna        Smereka              - Bożena         Guział                313: 415
  23 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Klich                 387: 339
  24 Piotr          Kozak                - Krzysztof      Pypno                 277: 317
  25 Paulina        Naplocha             - Urszula        Solarska              267: 351
  26 Joanna         Suchanek             - Leszek         Kilian                393: 306
  27 Joanna         Wilk                 - Aneta          Szczyrzyca            383: 271
  28 Jędrzej        Zawojski             - Monika         Szczyrzyca            352: 357



Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                367: 515
   2 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Syczuk                296: 422
   3 Dawid          Adamczyk             - Jan            Mrozowski             287: 392
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrześniewski          399: 353
   5 Bogusław       Szyszka              - Karol          Waniek                328: 442
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Dariusz        Puton                 332: 455
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            307: 412
   8 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 393: 369
   9 Magdalena      Kublik               - Mirosław       Uglik                 337: 384
  10 Łukasz         Bobowski             - Ryszard        Żydaczewski           400: 353
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Adamczyk              367: 348
  12 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Luter                 353: 326
  13 Adam           Jurkowski            - Natalia        Ogierman              297: 399
  14 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             322: 310
  15 Marta          Sztajnert            - Janusz         Krupiński             334: 405
  16 Ewa            Szałas               - Irena          Sołdan                254: 493
  17 Kamil          Kister               - Arkadiusz      Łydka                 405: 371
  18 Ireneusz       Kurzok               - Katarzyna      Kowalska              442: 327
  19 Bożena         Guział               - Zbigniew       Wietecki              382: 470
  20 Sławomir       Wolski               - Jacek          Pietruszka            432: 260
  21 Agnieszka      Antos                - Teresa         Zalewska              261: 418
  22 Krzysztof      Pypno                - Joanna         Suchanek              257: 469
  23 Piotr          Kozak                - Urszula        Solarska              284: 406
  24 Zuzanna        Molak                - Ryszard        Korpalski             395: 355
  25 Monika         Szczyrzyca           - Joanna         Wilk                  338: 337
  26 Andrzej        Klich                - Grażyna        Smereka               322: 342
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Paulina        Naplocha              391: 272
  28 Jędrzej        Zawojski             - Leszek         Kilian                323: 335
Lista rankingowa na dzień 2011-08-12

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.43  28243  189
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.98  28455  191
   4 Kamil Górka                    Kraków               147.95  29590  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   6 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.82  29217  199
   7 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              145.55  27363  188
   9 Dawid Pikul                    Poznań               145.51  28375  195
  10 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
 
  11 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.33  27758  191
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.76  27939  193
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.72  27496  190
  14 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.75  17537  122
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.31  27803  194
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.26  18480  129
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.13  23330  163
  19 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  20 Marek Syczuk                   Warszawa             142.17  27865  196
  
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.87  27380  193
  22 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.59  16283  115
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.85  27044  192
  25 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.78  18442  131
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.68  16741  119
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.28  28056  200
  28 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  29 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  30 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.91  18197  131
  
  31 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  32 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.71  25938  187
  33 Bogusław Szyszka               Oława                138.54  25491  184
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  36 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  38 Justyna Górka                  Kraków               137.08  27278  199
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.49  23340  171
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.36  14454  106
  
  41 Irena Sołdan                   Rumia                136.36  25635  188
  42 Paweł Janaś                    Głogów               135.06  17558  130
  43 Jan Mrozowski                  Kraków               134.95  13900  103
  44 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  45 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.88  26436  196
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.80  25208  187
  47 Dominik Urbacki                Pruszków             134.75  10780   80
  48 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.57  24491  182
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.13  26021  194
  50 Kamil Kister                   Puławy               133.67  25932  194
  
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  53 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.03  26340  198
  55 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  56 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.30  22358  169
  58 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.87  25846  196
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.81   7513   57
  62 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.77  12650   96
  63 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.54  18678  142
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             130.65  25869  198
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.50  24664  189
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  68 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  70 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.89   8183   63
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  72 Radosław Jachna                Łódź                 129.62  21906  169
  73 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.51  19038  147
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.48  24860  192
  75 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  77 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  78 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  79 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.12  14862  116
  80 Maciej Perzyński               Piła                 128.04   6274   49
  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  82 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  83 Janusz Krupiński               Bytom                127.87  12531   98
  84 Katarzyna Małek                Mielec               127.71  18646  146
  85 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.34  24703  194
  86 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.32  24190  190
  87 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.03  18800  148
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.74  19138  151
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  91 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  92 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  93 Tomasz Łapka                   Opole                126.41  19340  153
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.38  22117  175
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.37  24390  193
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.11  25222  200
  97 Adam Klimont                   Wałcz                126.05  22058  175
  98 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
  99 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 100 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 
 101 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
 102 Łukasz Baranowski              Reda                 125.52  24853  198
 103 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.43  23832  190
 104 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.35  23817  190
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.27  14281  114
 106 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.88  23602  189
 107 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.87  24475  196
 108 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.38   8209   66
 111 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.32  23994  193
 112 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 113 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 114 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 115 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 116 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            123.42  10367   84
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 118 Maciej Michalak                Łódź                 123.30   7768   63
 119 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.12  24377  198
 120 Robert Głowacki                Łódź                 122.95  21763  177
 121 Piotr Broda                    Sandomierz           122.77  23203  189
 122 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              122.57  24147  197
 123 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 124 Paulina Mech                   Kraków               122.29  14919  122
 125 Maciej Śliwa                   Zabrze               122.27   5991   49
 126 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.20   8432   69
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 128 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 129 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.50  23693  195
 131 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 133 Łukasz Sornek                  Mikołów              121.10  18165  150
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 135 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 136 Adam Jurkowski                 Knurów               120.75   9298   77
 137 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.61  21468  178
 138 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.29  18524  154
 140 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 141 Wojciech Urbański              Warszawa             120.15  10453   87
 142 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             119.83   5752   48
 143 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.80  18929  158
 144 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 145 Magdalena Kublik               Warszawa             119.64  23330  195
 146 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       119.35   5848   49
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 148 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 149 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.17  16088  135
 150 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.16  12869  108
 
 151 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 152 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 153 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   5706   48
 154 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.63  16608  140
 155 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 156 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.47  22983  194
 157 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.00  17936  152
 158 Anita Bruska                   Gdynia               117.96  15099  128
 159 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.95   6723   57
 160 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.79  11543   98
 161 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.52  16218  138
 162 Jarosław Olek                  Warszawa             117.51   8578   73
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.30  13372  114
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.07  22712  194
 165 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 166 Natalia Ogierman               Katowice             116.99  13220  113
 167 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 168 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.95  18361  157
 169 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 171 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             116.39   8147   70
 173 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 174 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 175 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.19  23239  200
 176 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 178 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 179 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 180 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 181 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.30  17756  154
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.24  16941  147
 183 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 184 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.85   9073   79
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 187 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 188 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 189 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.33   8346   73
 190 Renata Andracka                Zwola                114.23  21590  189
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 192 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 193 Joanna Suchanek                Wrocław              113.85  19582  172
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196
 195 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 196 Joanna Brychcy                 Katowice             113.66   7047   62
 197 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.52  21456  189
 198 Ewa Szałas                     Katowice             113.39   4082   36
 199 Dorota Stachowska              Wydartowo I          113.29  21526  190
 200 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.26   5323   47
 
 201 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.85  15461  137
 203 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 204 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.42  16188  144
 206 Marcin Ceglarek                Kraków               112.31  22238  198
 207 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.11  22309  199
 209 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.04  22072  197
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 211 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.76   9500   85
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 213 Sławomir Długosz               Ostróda              111.56  22200  199
 214 Teresa Zalewska                Racibórz             111.55  18295  164
 215 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 216 Jerzy Luter                    Bytom                111.39  19604  176
 217 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 218 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 219 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 220 Rafał Stachowski               Police               110.61   7079   64
 221 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.57  20676  187
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.50   5304   48
 223 Lucyna Śniadach                Rumia                110.37   6291   57
 224 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 225 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79  14821  135
 227 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 228 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.55   6573   60
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 230 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 231 Monika Dymek                   Ustka                108.29   5306   49
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 233 Anna Arana                     Warszawa             107.88  18339  170
 234 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 235 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 236 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 237 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 238 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 239 Marta Sztajnert                Wisła                106.41  10109   95
 240 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 241 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 242 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 243 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 244 Anna Niedzielko                Szczecin             105.42   6747   64
 245 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 246 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.85  20237  193
 248 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 249 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 250 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 
 251 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.10  18113  174
 253 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 254 Sławomir Wolski                Wrocław              103.81  17751  171
 255 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 256 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.64   3420   33
 258 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 259 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.36  13023  126
 260 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 261 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      103.06   3298   32
 262 Szymon Dąbrowski               Warszawa             102.88  17387  169
 263 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 264 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 265 Bożena Guział                  Racibórz             102.26   6238   61
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  10532  103
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.01  19891  195
 268 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 269 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   7023   69
 270 Urszula Solarska               Łódź                 101.78  19440  191
 271 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 272 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 273 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 276 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 277 Lidia Żywna                    Gdynia               100.06   4703   47
 278 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 279 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.67  11362  114
 281 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.54   9556   96
 282 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.78  19755  200
 283 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 284 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.60   8973   91
 285 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 286 Robert Wagner                  Wrocław               98.00   7056   72
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 289 Daniel Tomczyk                 Piła                  96.58   3670   38
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 291 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.75   8713   91
 292 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 294 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 295 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.23   2921   31
 296 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 297 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 300 Leszek Kilian                  Jaworzno              92.60   4445   48
 
 301 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 302 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 306 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 308 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 310 Leszek Katyński                Słupsk                86.70   7803   90
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            85.48   7522   88
 313 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.37   8452   99
 314 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 315 Paulina Naplocha               Racibórz              84.63  16079  190
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              84.48   9293  110
 317 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 318 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 319 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              83.28   5330   64
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.19   5740   69
 321 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 322 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 323 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 324 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 325 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.98   4483   59
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              61.14  11739  192




Poczekalnia na dzień 2011-08-12

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   5 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   6 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.61   2425   28
   7 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   8 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
   9 Alicja Kosińska                Szczecin             129.35   3363   26
  10 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  14 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28   3132   25
  15 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  18 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  19 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  20 Marta Bajorek                  Warszawa             100.76   2519   25
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  22 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  23 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  24 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  25 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  26 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  27 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  28 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  29 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  31 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  32 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  33 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  34 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  35 Bartosz Muszyński              Ustka                102.21   2453   24
  36 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  37 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  38 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  39 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  41 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  42 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  43 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  44 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  45 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  46 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  47 Jerzy Ciesielski               Łódź                 102.35   2354   23
  48 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  49 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  52 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  53 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  54 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  55 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  56 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  57 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  58 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  59 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  60 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  61 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  62 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  63 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  64 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  65 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  66 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  67 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  68 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  70 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  71 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  72 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  73 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  74 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  75 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  76 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  77 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  78 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  79 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  80 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  81 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  82 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  83 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  84 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  85 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  86 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  87 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  88 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  89 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  90 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  91 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  92 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  93 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  94 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  95 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  96 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  98 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  99 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 100 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 101 Sławomir Kucia                 Krosno               137.85   1792   13
 102 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 103 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 104 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 105 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 106 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 107 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 108 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 109 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 110 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 111 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 112 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 113 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 114 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 115 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 116 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 117 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 118 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 119 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 120 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 121 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 122 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 123 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 124 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 125 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 126 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 127 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 129 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 130 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 131 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 132 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 133 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 134 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 135 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 136 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 137 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 138 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 139 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 140 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 141 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 142 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 143 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 144 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 145 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 146 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 147 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 148 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 149 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 150 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 151 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 152 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 153 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 154 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 155 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 156 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 157 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 158 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 159 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 160 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 161 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 162 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 163 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 165 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 166 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 167 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 168 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 169 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 170 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 171 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 172 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 173 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 176 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 177 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 178 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 179 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 180 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 181 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 182 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 183 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 184 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 185 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 186 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 187 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 188 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 189 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 190 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 191 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 192 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 193 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 194 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 195 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 196 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 197 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 198 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 199 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 200 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 201 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 202 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 203 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 204 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.73   1196   11
 205 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 206 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 207 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 208 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 209 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 210 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 211 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 212 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 213 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 214 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 215 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 216 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 217 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 218 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 219 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 220 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 221 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 222 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 223 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 224 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 225 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 226 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 227 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 228 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 229 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 230 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 231 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 232 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 233 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 234 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 235 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 236 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 237 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 238 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 239 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 240 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 241 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 242 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 243 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 244 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 245 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 246 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 247 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 248 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 249 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 250 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 251 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 252 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 253 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 254 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 255 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 256 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    82.12    657    8
 257 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 258 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 259 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 260 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 261 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 264 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 266 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 267 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 268 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 269 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 270 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 273 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 274 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 275 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 276 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 277 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 278 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 279 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 280 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 281 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 282 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 283 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 284 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 285 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 287 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 288 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 289 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 290 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 291 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 292 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 293 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 294 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 296 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 297 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 298 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 299 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 300 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 303 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 304 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 305 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 306 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 307 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 308 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 309 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 310 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 311 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 312 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 313 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 315 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 319 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 320 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 321 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 322 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 323 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 324 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 325 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 326 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 327 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 328 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 329 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 330 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 333 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 334 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 335 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 336 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 337 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 338 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 339 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 340 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 341 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 342 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 343 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 344 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 345 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 346 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 347 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 351 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 352 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 353 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 354 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 355 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 356 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 357 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 358 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 359 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 363 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 364 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie