Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12 sierpnia Turniej Mistrzów „Primus Inter Pares 2011”
Wałcz13
sierpnia
Wałcz 13-15 sierpnia VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”
Wicie21
sierpnia
Wicie 21-28 sierpnia II Kurs dla nauczycieli prowadzących (lub chcących prowadzić) koła scrabblowe
Siódemka szczęśliwa dla Łukasza Tuszyńskiego13 - 15 sierpnia 2011 — VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie”Wałcz, 13 - 15 sierpnia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Siódemka szczęśliwa dla Łukasza TuszyńskiegoW tym roku "Wałeckie Scrabblobranie" zgromadziło 110 zawodników z najdalszych zakątków nie tylko Polski. Wałcz gościł bowiem debiutanta z Kijowa. Po raz siódmy organizatorzy — Gimnazjum nr 2 w Wałczu — na czele z Jolantą Chłopińską oraz Urząd Miasta w Wałczu przy wsparciu licznych sponsorów zapewnili nam doskonałe warunki do rywalizacji scrabblowej.
Wysokie nagrody pieniężne, upominki dla wszystkich uczestników, niepowtarzalna gościnność, doskonała wręcz kuchnia to tylko kilka atutów tej imprezy scrabblowej.

Turniej podzielony został na trzy dni — do rozegrania było 17 rund. Sobota — pierwszy dzień rywalizacji nie wskazywał jeszcze na lidera, bowiem do końca pozostawało 10 rund. Wieczorna impreza towarzysząca odbyła się w „Tawernie pod wieżą” nad jeziorem Raduń. Tańce, śpiewy i biesiadowanie w miłej atmosferze wypełniły scrabblistom czas do późnej nocy. O poranku z pełnym zapałem, w sportowej i wciąż miłej atmosferze uczestnicy turnieju spotkali się ponownie przy stolikach ze scrabblami.
Drugi dzień rozgrywek minął błyskawicznie i zaraz po pysznym obiedzie cała rodzinka scrabblowa siedziała w autokarach, które dowiozły nas na miejsce kolejnej imprezy integracyjnej do Parku Linowego w Rudnicy (www.rudnicapark.pl). Tam też rozpoczęły się zmagania uczestników mistrzostw w nieco innej przestrzeni. Kondycja, walka z własnymi lękami, dużo adrenaliny ... Uśmiechnięte twarze przy ognisku mówiły same za siebie — miejsce przypadło do gustu chyba wszystkim zawodnikom.

Trzeciego dnia rozegraliśmy ostatnie 5 rund turnieju. Zacięta walka trwała do końca, jednak gdy w 14 rundzie miejsce lidera zajął Łukasz Tuszyński, to utrzymał już prowadzenie do końca turnieju. Kolejne miejsca zmieniały się jak w kalejdoskopie, układ w finałowej rundzie podzielił podium między lidera z pierwszego dnia – Rafała Lenartowskiego (drugie miejsce w turnieju) oraz Michała Alabrudzińskiego (trzecie miejsce). Blisko podium był też Stanisław Rydzik (przegrana na pierwszym stole z Łukaszem Tuszyńskim dała mu zaledwie czwarte miejsce).
Nagrody w turnieju przewidziano też za miejsca 7 i 77 jako, że było to już 7 scrabblobranie. Szczęśliwe pozycje na liście zajęli: Miłosz Wrzałek i Jarosław Olek. Rywalizację wśród debiutantów wygrała Milena Woźniak z Wałcza.
W klasyfikacji na najdroższy wyraz siedmioliterowy padł remis. Siódemkami za 122 pkt. pochwalić mogli się: Krzysztof Mówka (w trzeciej rundzie turnieju Primus Inter Pares) oraz Katarzyna Małek (w piętnastej rundzie VII Mistrzostw Ziemi Wałeckiej). W konkursie na słowo z cząstką LIN wygrała również Katarzyna Małek układając słowo ALINEARNI za całe 122 punkty. Brawo!
Organizatorzy rozlosowali dwie nagrody w postaci równowartości wpisowego do turnieju nauczycielskiego oraz turnieju mistrzów. Sierotki miały szczęśliwą rękę dla Agnieszki Kozak oraz Agaty Kuć. Upominkami obdarowano wszystkich uczestników turnieju.
Wydarzenia opisane wyżej jak i to, czego opisać się nie dało, możecie obejrzeć na świetnych fotografiach Bartka Ćmiela (www.urokipojezierza.pl), który towarzyszył nam ze swoim aparatem przez cztery dni wałeckich turniejów i tworzył piękną oprawę medialną naszego spotkania. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom! Wielkie podziękowania i brawa dla organizatorów! W prywatnej rozmowie z organizatorką uzyskałem potwierdzenie, że siedem minionych lat należało do tych „chudych” – teraz czeka nas kolejne siedem wyjątkowo „tłustych” :) . Zapraszam więc na kolejne scrabblobrania – do Wałcza warto wracać!

Najbliższe spotkanie w Wałczu przypadnie w pierwszy weekend listopada – faza eliminacyjna XIX Indywidualnych Mistrzostw Polski w Scrabble odbędzie się, tak jak przed rokiem, w Gimnazjum nr 2 .
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 17
- system: połówkowy (rundy 1-16), duńczyk (runda 17) - system może jeszcze ulec zmianie
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu
ul. M.Konopnickiej 2
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 13 sierpnia (7 rund)
11:00 — początek zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier i kolacja

Niedziela, 14 sierpnia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — zakończenie gier i obiad
16:00 — impreza plenerowa (Park Linowy w Rudnicy) połączona z kolacją w plenerze
Poniedziałek, 15 sierpnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
14:00 — obiad
14:30 — zakończenie rozgrywek, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo — sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2 (blisko centrum Wałcza)
mapa
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502 563 852
Wyżywieniena miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (całość za około 28 zł)
napoje i przekąski non-stop podczas turnieju gratis!
NoclegiNoclegi w Wałczu
Nagrodypuchary i nagrody pieniężne za I, II i III miejsce
nagrody rzeczowe gwarantowane do miejsca XX
upominki dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeimpreza plenerowa w Parku Linowym — www.rudnicapark.pl
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu
Urząd Miasta w Wałczu


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               143.50     14.0     6961     2850     1119
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 141.98     13.0     6633     2744      410
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              146.22     12.5     7447     2660     1058
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.90     12.0     7433     2588     1056
  5 Irena           Sołdan               Rumia                  136.06     12.0     7130     2609     1010
  6 Wojciech        Urbański             Warszawa               120.15     12.0     6858     2420      777
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.52     12.0     6566     2573      369
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 144.49     11.0     7126     2497      429
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.49     11.0     6970     2333     1044
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               140.40     11.0     6947     2422      588
 11 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               146.04     11.0     6924     2444      975
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.88     11.0     6881     2345      699
 13 Radosław        Jachna               Łódź                   129.62     11.0     6841     2427      699
 14 Marek           Roszak               Poznań                 130.48     11.0     6781     2393      332
 15 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.90     11.0     6652     2416      321
 16 Łukasz          Baranowski           Reda                   125.52     11.0     6646     2365      112
 17 Kamil           Kister               Puławy                 133.67     11.0     6473     2451      280
 18 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.43     10.5     6743     2416      322
 19 Alicja          Kosińska             Szczecin               125.72     10.5     6383     2148      370
 20 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.13     10.0     6859     2299      582
 21 Jakub           Zaryński             Świnoujście            132.63     10.0     6845     2309      664
 22 Dominik         Urbacki              Pruszków               133.73     10.0     6717     2221      451
 23 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.63     10.0     6698     2156       22
 24 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  120.61     10.0     6613     2165      135
 25 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                124.60     10.0     6591     2251      514
 26 Weronika        Rudnicka             Szczecin               125.35     10.0     6552     2194      527
 27 Czesław         Grajewski            Choroszcz              116.19     10.0     6482     2356      171
 28 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              112.42     10.0     6445     2267      571
 29 Renata          Andracka             Zwola                  114.23     10.0     6233     2216      -61
 30 Sławomir        Wolski               Wrocław                103.81     10.0     6175     2325     -254
 31 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.47     10.0     6123     2243     -180
 32 Beata           Wiączkowska          Wrocław                127.32      9.5     6436     2101      517
 33 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            113.29      9.0     6733     2027      613
 34 Szymon          Płachta              Warszawa               130.65      9.0     6694     2113      585
 35 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.54      9.0     6675     2253      338
 36 Andrzej         Kroc                 Łódź                   119.11      9.0     6635     2101      275
 37 Andrzej         Rechowicz            Katowice               129.87      9.0     6573     2050      325
 38 Maciej          Grąbczewski          Piła                   124.88      9.0     6564     2081      533
 39 Anna            Krynicka             Warszawa               107.89      9.0     6522     2036      516
 40 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              126.74      9.0     6468     2035      386
 41 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 115.77      9.0     6428     2312      -30
 42 Marcin          Resler               Września               118.40      9.0     6391     2012      281
 43 Piotr           Broda                Sandomierz             122.77      9.0     6297     2106      394
 44 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                140.64      9.0     6218     2054      151
 45 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.37      9.0     6206     2107      -57
 46 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.43      9.0     6158     2135     -134
 47 Lech            Szymczak             Mniszki                100.00      9.0     6106     1923       17
 48 Maciej          Perzyński            Piła                   128.04      9.0     6096     2107     -194
 49 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                122.57      9.0     6088     2041      453
 50 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   114.56      8.5     6271     2051     -149
 51 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.50      8.0     6738     2095      413
 52 Filip           Sosin                Warszawa               139.78      8.0     6735     1982      625
 53 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                127.03      8.0     6602     1977      345
 54 Katarzyna       Małek                Mielec                 129.12      8.0     6518     1995        0
 55 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   127.34      8.0     6429     2002       90
 56 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               114.85      8.0     6331     1912       92
 57 Anna            Niedzielko           Szczecin               105.42      8.0     6290     1882      160
 58 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              110.57      8.0     6208     1995     -109
 59 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.87      8.0     6177     2087     -442
 60 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.11      8.0     6146     1944       99
 61 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               117.30      8.0     6133     1965      -18
 62 Mariusz         Michalski            Inowrocław             102.25      8.0     6115     1867      -27
 63 Urszula         Solarska             Łódź                   101.78      8.0     6080     1827     -203
 64 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.52      8.0     6009     2047     -582
 65 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.85      8.0     5905     1865     -422
 66 Jakub           Błażejewski          Poznań                 100.00      8.0     5903     1892      194
 67 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.11      8.0     5855     2014     -442
 68 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      8.0     5684     1871     -410
 69 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                117.07      7.5     6212     2053     -193
 70 Joanna          Suchanek             Wrocław                113.85      7.5     6037     1698      610
 71 Anna            Biegańska            Białystok              113.72      7.5     5920     2026     -449
 72 Sławomir        Długosz              Ostróda                111.56      7.5     5487     1620     -436
 73 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.55      7.0     6266     1780      446
 74 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               132.65      7.0     6235     1920     -417
 75 Anna            Swoboda              Wałbrzych              101.24      7.0     6111     1825     -651
 76 Agnieszka       Biegańska            Białystok              104.12      7.0     6073     1745      141
 77 Jarosław        Olek                 Warszawa               117.51      7.0     6039     1798     -171
 78 Adam            Janicki              Łódź                   112.61      7.0     5901     1905     -181
 79 Zbigniew        Rybak                Warszawa               113.83      7.0     5870     1895     -212
 80 Danuta          Langiewicz           Ostróda                112.04      7.0     5682     1732     -241
 81 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.01      7.0     5654     1831     -703
 82 Maciej          Śliwa                Zabrze                 122.27      7.0     5629     1766     -360
 83 Rafał           Polak                Wałcz                  100.00      7.0     5554     1807     -974
 84 Jacek           Nowak                Szczecin               103.44      6.5     5979     1794     -572
 85 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                104.10      6.5     5715     1588     -120
 86 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      6.5     5380     1517     -250
 87 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.36      6.5     5284     1580     -745
 88 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                133.03      6.5     4967     1719     -224
 89 Paulina         Mech                 Kraków                 122.29      6.0     6163     1719     -150
 90 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      6.0     5839     1746     -631
 91 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.34      6.0     5828     1559      233
 92 Marta           Bajorek              Warszawa               100.00      6.0     5518     1705     -808
 93 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.06      5.5     5708     1472      133
 94 Paweł           Maciejczuk           Białystok              100.00      5.5     5676     1687     -414
 95 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.5     5448     1504     -380
 96 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      5.0     6064     1458      -79
 97 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      5.0     5391     1478     -767
 98 Teresa          Pawlik               Lubin                  112.89      5.0     5024     1460     -635
 99 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                115.30      5.0     2670      995      141
100 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.5     5370     1304     -194
101 Halina          Roszak               Poznań                 113.18      4.0     4216     1208     -181
102 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.27      3.0     2573      796      -54
103 Milena          Woźniak              Wałcz                  100.00      2.5     1386      400      230
104 Paweł           Janaś                Głogów                 135.06      2.0     1110      422       24
105 Katarzyna       Lepianka             Mirosławiec            100.00      2.0      749      350       51
106 Justyna         Czerniak             Wałcz                  100.00      2.0      672      350        4
107 Anatol          Lyzohub              Kijów                  100.00      1.5     3108     1058    -3517
108 Magda           Komar                Miroslawiec            100.00      1.0      709      250      -68
109 Kamila          Biskupska            Mirosławiec            100.00      1.0      278      150       79
110 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     3425      884    -2911
111 Rafał           Stachowski           Police                 110.61      0.0        1       81     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



	Mariusz Skrobosz 149.43 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Resler                118.40 -  333: 397   68
    2    45 Tomasz         Zwoliński             138.88 +  453: 406  189
    3    28 Lidia          Żywna                 100.06 +  398: 289  150
    4    25 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  400: 243  162
    5     9 Filip          Sosin                 139.78 +  385: 364  190
    6     8 Weronika       Rudnicka              125.35 +  430: 360  175
    7     2 Dawid          Pikul                 144.49 -  410: 432   94
    8    12 Tomasz         Suchanek              130.50 +  388: 329  180
    9     3 Michał         Alabrudziński         146.22 =  437: 437  146
   10     5 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  419: 381  184
   11     1 Stanisław      Rydzik                145.90 +  437: 299  196
   12     3 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  288: 378   66
   13     3 Irena          Sołdan                136.06 +  402: 364  186
   14     3 Rafał          Lenartowski           141.98 -  355: 479   92
   15     6 Wojciech       Urbański              120.15 -  381: 461   70
   16     7 Rafał          Wesołowski            135.49 -  395: 441   85
   17    12 Grzegorz       Koczkodon             133.03 +  432: 361  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2416  / 17 142.12




	Michał Alabrudziński 146.22 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Olek                  117.51 -  381: 390   68
    2    34 Adam           Janicki               112.61 +  469: 324  163
    3    18 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  459: 286  154
    4    12 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  526: 339  183
    5     6 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  338: 515   90
    6    12 Paulina        Mech                  122.29 +  481: 280  172
    7     7 Kazimierz      Merklejn              146.04 +  618: 361  196
    8     3 Stanisław      Rydzik                145.90 +  423: 377  196
    9     3 Mariusz        Skrobosz              149.43 =  437: 437  149
   10     4 Radosław       Jachna                129.62 +  428: 351  180
   11     4 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  365: 342  166
   12     2 Irena          Sołdan                136.06 -  360: 551   86
   13     2 Dawid          Pikul                 144.49 +  390: 370  194
   14     2 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  373: 389   95
   15     5 Marek          Roszak                130.48 +  460: 382  180
   16     2 Rafał          Lenartowski           141.98 +  419: 394  192
   17     3 Kazimierz      Merklejn              146.04 +  520: 301  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2660  / 17 156.47




	Kazimierz Merklejn 146.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  523: 281  167
    2     3 Wojciech       Urbański              120.15 +  410: 263  170
    3     2 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  411: 284  182
    4     2 Irena          Sołdan                136.06 -  324: 464   86
    5    14 Jakub          Zaryński              132.63 +  386: 385  183
    6    11 Maciej         Sancewicz             131.54 +  396: 340  182
    7     7 Michał         Alabrudziński         146.22 -  361: 618   96
    8    11 Agata          Kuć                   114.56 +  545: 252  165
    9     6 Kamil          Kister                133.67 -  346: 363   84
   10     9 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  341: 374   95
   11    11 Dariusz        Kuć                   127.34 +  443: 312  177
   12     8 Czesław        Grajewski             116.19 -  308: 415   66
   13    15 Maciej         Perzyński             128.04 +  400:   1  178
   14    13 Sławomir       Wolski                103.81 +  447: 296  154
   15    10 Radosław       Jachna                129.62 +  480: 421  180
   16     8 Grzegorz       Koczkodon             133.03 +  502: 360  183
   17     3 Michał         Alabrudziński         146.22 -  301: 520   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2444  / 17 143.76




	Stanisław Rydzik 145.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  392: 409   67
    2    31 Tomasz         Siwiński              112.42 +  455: 335  162
    3    19 Piotr          Broda                 122.77 +  475: 379  173
    4    10 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  363: 307  154
    5    10 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  431: 416  175
    6     6 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  436: 298  171
    7     5 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  430: 372  182
    8     3 Michał         Alabrudziński         146.22 -  377: 423   96
    9     5 Miłosz         Wrzałek               144.52 +  432: 346  195
   10     2 Rafał          Lenartowski           141.98 +  496: 372  192
   11     1 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  299: 437   99
   12     6 Kamil          Kister                133.67 +  437: 390  184
   13     4 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  485: 334  166
   14     1 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  372: 401   94
   15     4 Grzegorz       Kurowski              140.40 +  582: 418  190
   16     3 Dawid          Pikul                 144.49 +  612: 368  194
   17     1 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  359: 372   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2588  / 17 152.24




	Miłosz Wrzałek 144.52 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Czesław        Grajewski             116.19 -  370: 471   66
    2    37 Piotr          Broda                 122.77 -  310: 436   73
    3    45 Radosław       Pastusiak             100.00 +  516: 259  150
    4    28 Dorota         Rudzińska             113.52 +  351: 335  164
    5    29 Jacek          Nowak                 103.44 +  416: 330  153
    6    22 Zofia          Gajewska              125.27 +  362: 347  175
    7     8 Rafał          Wesołowski            135.49 +  443: 352  185
    8     5 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  368: 330  177
    9     5 Stanisław      Rydzik                145.90 -  346: 432   96
   10     9 Kazimierz      Merklejn              146.04 +  374: 341  196
   11     7 Radosław       Jachna                129.62 +  389: 371  180
   12     5 Grzegorz       Kurowski              140.40 +  449: 310  190
   13     1 Rafał          Lenartowski           141.98 +  474: 345  192
   14     2 Michał         Alabrudziński         146.22 +  389: 373  196
   15     2 Dawid          Pikul                 144.49 +  426: 397  194
   16     1 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  302: 442   94
   17     2 Rafał          Lenartowski           141.98 -  281: 326   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2573  / 17 151.35




	Dawid Pikul 144.49 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  344: 390   66
    2    42 Ryszard        Korpalski             110.57 +  496: 297  161
    3    20 Marek          Roszak                130.48 +  503: 374  180
    4     8 Jacek          Gigoła                114.00 +  500: 369  164
    5     5 Jarosław       Olek                  117.51 +  482: 341  168
    6     3 Łukasz         Baranowski            125.52 +  510: 263  176
    7     2 Mariusz        Skrobosz              149.43 +  432: 410  199
    8     2 Rafał          Lenartowski           141.98 -  330: 478   92
    9     4 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  327: 450   94
   10     6 Mirosław       Uglik                 142.90 +  419: 415  193
   11     3 Irena          Sołdan                136.06 +  417: 320  186
   12     4 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  461: 440  175
   13     2 Michał         Alabrudziński         146.22 -  370: 390   96
   14     4 Radosław       Jachna                129.62 +  403: 360  180
   15     2 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  397: 426   95
   16     3 Stanisław      Rydzik                145.90 -  368: 612   96
   17     6 Łukasz         Baranowski            125.52 +  367: 362  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2497  / 17 146.88




	Łukasz Tuszyński 143.50 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 +  428: 331  165
    2    16 Jakub          Zaryński              132.63 +  386: 362  183
    3     1 Maciej         Sancewicz             131.54 -  342: 391   82
    4    13 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  343: 443   91
    5    19 Alicja         Kosińska              125.72 +  362: 361  176
    6    19 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  426: 331  175
    7    14 Szymon         Płachta               130.65 +  547: 365  181
    8     9 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  362: 290  182
    9     4 Dawid          Pikul                 144.49 +  450: 327  194
   10     3 Kamil          Kister                133.67 +  525: 261  184
   11     2 Rafał          Lenartowski           141.98 -  359: 365   92
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             133.03 +  391: 331  183
   13     5 Tomasz         Zwoliński             138.88 +  392: 298  189
   14     1 Stanisław      Rydzik                145.90 +  401: 372  196
   15     1 Irena          Sołdan                136.06 +  433: 353  186
   16     1 Miłosz         Wrzałek               144.52 +  442: 302  195
   17     1 Stanisław      Rydzik                145.90 +  372: 359  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2850  / 17 167.65




	Mirosław Uglik 142.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  350: 349  165
    2    24 Andrzej        Kroc                  119.11 +  417: 394  169
    3    11 Jacek          Gigoła                114.00 +  355: 318  164
    4     4 Rafał          Lenartowski           141.98 -  340: 359   92
    5    16 Wojciech       Urbański              120.15 +  422: 268  170
    6     9 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  459: 383  191
    7     4 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  391: 378  177
    8     1 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  405: 336  184
    9     1 Irena          Sołdan                136.06 -  376: 470   86
   10     6 Dawid          Pikul                 144.49 -  415: 419   94
   11     5 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  337: 401   90
   12     9 Rafał          Wesołowski            135.49 -  359: 461   85
   13    13 Maciej         Sancewicz             131.54 -  381: 440   82
   14    22 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  454: 296  162
   15    16 Sławomir       Wolski                103.81 +  438: 347  154
   16    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  372: 341  176
   17    10 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  381: 371  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2416  / 17 142.12




	Rafał Lenartowski 141.98 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agata          Kuć                   114.56 +  412: 404  165
    2    20 Jacek          Nowak                 103.44 +  493: 307  153
    3     5 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  401: 372  164
    4     4 Mirosław       Uglik                 142.90 +  359: 340  193
    5     1 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  419: 324  166
    6     1 Irena          Sołdan                136.06 -  288: 401   86
    7     3 Grzegorz       Kurowski              140.40 +  341: 319  190
    8     2 Dawid          Pikul                 144.49 +  478: 330  194
    9     2 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  372: 326  184
   10     2 Stanisław      Rydzik                145.90 -  372: 496   96
   11     2 Łukasz         Tuszyński             143.50 +  365: 359  194
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.88 +  405: 375  189
   13     1 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  345: 474   95
   14     3 Mariusz        Skrobosz              149.43 +  479: 355  199
   15     3 Rafał          Wesołowski            135.49 +  384: 341  185
   16     2 Michał         Alabrudziński         146.22 -  394: 419   96
   17     2 Miłosz         Wrzałek               144.52 +  326: 281  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2744  / 17 161.41




	Rafał Dąbrowski 140.64 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              114.23 -  413: 457   64
    2    28 Dariusz        Kuć                   127.34 +  385: 334  177
    3    25 Dorota         Kuć                   118.47 +  483: 307  168
    4    13 Łukasz         Tuszyński             143.50 +  443: 343  194
    5     7 Paulina        Mech                  122.29 +  348: 330  172
    6     9 Mirosław       Uglik                 142.90 -  383: 459   93
    7    11 Kamil          Kister                133.67 -  283: 425   84
    8    24 Anna           Biegańska             113.72 -  352: 368   64
    9    24 Dorota         Rudzińska             113.52 -  412: 414   64
   10    30 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  327: 373   62
   11    34 Józef          Wietecki              100.00 -  358: 359   50
   12    39 Jakub          Błażejewski           100.00 +  392: 319  150
   13    34 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  272: 271  164
   14    31 Adam           Janicki               112.61 +  329: 302  163
   15    30 Jacek          Nowak                 103.44 +  346: 300  153
   16    26 Tomasz         Suchanek              130.50 -  273: 378   80
   17    29 Mariusz        Michalski             102.25 +  419: 328  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2054  / 17 120.82




	Grzegorz Kurowski 140.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Gigoła                114.00 -  383: 428   64
    2    33 Beata          Wiączkowska           127.32 +  432: 241  177
    3    23 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  383: 352  160
    4    23 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  410: 367  152
    5     6 Michał         Alabrudziński         146.22 +  515: 338  196
    6     5 Katarzyna      Małek                 129.12 +  473: 366  179
    7     3 Rafał          Lenartowski           141.98 -  319: 341   92
    8     6 Radosław       Jachna                129.62 -  407: 472   80
    9    10 Tomasz         Siwiński              112.42 +  405: 322  162
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  460: 334  183
   11     5 Mirosław       Uglik                 142.90 +  401: 337  193
   12     5 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  310: 449   95
   13     6 Czesław        Grajewski             116.19 +  483: 320  166
   14     6 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  346: 282  166
   15     4 Stanisław      Rydzik                145.90 -  418: 582   96
   16     5 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  449: 316  175
   17     4 Irena          Sołdan                136.06 -  353: 512   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2422  / 17 142.47




	Filip Sosin 139.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Suchanek              113.85 +  409: 359  164
    2    25 Maciej         Śliwa                 122.27 +  468: 295  172
    3     8 Szymon         Płachta               130.65 -  385: 397   81
    4    14 Sławomir       Wolski                103.81 +  454: 281  154
    5     9 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  364: 385   99
    6    14 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  404: 410   73
    7    21 Dariusz        Kuć                   127.34 -  342: 421   77
    8    27 Dorota         Kuć                   118.47 -  375: 380   68
    9    34 Ryszard        Korpalski             110.57 +  468: 302  161
   10    27 Adam           Janicki               112.61 +  374: 240  163
   11    21 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  419: 281  165
   12    15 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  414: 435   84
   13    21 Mariusz        Michalski             102.25 +  424: 383  152
   14    16 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  348: 436   75
   15    22 Tomasz         Siwiński              112.42 -  344: 433   62
   16    27 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  432: 297  155
   17    21 Beata          Wiączkowska           127.32 -  311: 375   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 17 116.59




	Tomasz Zwoliński 138.88 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  277: 377   64
    2    45 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  406: 453   99
    3    44 Jakub          Błażejewski           100.00 +  420: 296  150
    4    36 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  444: 304  176
    5    30 Rafał          Polak                 100.00 -  364: 443   50
    6    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  481: 281  150
    7    24 Dorota         Rudzińska             113.52 +  541: 298  164
    8    14 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  343: 295  175
    9    14 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  421: 330  182
   10    10 Sławomir       Wolski                103.81 +  448: 303  154
   11     6 Czesław        Grajewski             116.19 +  381: 364  166
   12     1 Rafał          Lenartowski           141.98 -  375: 405   92
   13     5 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  298: 392   94
   14    12 Kamil          Kister                133.67 +  417: 394  184
   15    11 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  398: 297  176
   16     4 Irena          Sołdan                136.06 -  319: 448   86
   17     9 Jakub          Zaryński              132.63 +  548: 502  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2345  / 17 137.94




	Irena Sołdan 136.06 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Biegańska             113.72 +  398: 286  164
    2     5 Weronika       Rudnicka              125.35 +  493: 403  175
    3     7 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  337: 292  152
    4     2 Kazimierz      Merklejn              146.04 +  464: 324  196
    5     4 Maciej         Sancewicz             131.54 +  463: 366  182
    6     1 Rafał          Lenartowski           141.98 +  401: 288  192
    7     1 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  396: 436   84
    8     4 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  427: 325  167
    9     1 Mirosław       Uglik                 142.90 +  470: 376  193
   10     1 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  309: 413   66
   11     3 Dawid          Pikul                 144.49 -  320: 417   94
   12     2 Michał         Alabrudziński         146.22 +  551: 360  196
   13     3 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  364: 402   99
   14     5 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  424: 327  176
   15     1 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  353: 433   94
   16     4 Tomasz         Zwoliński             138.88 +  448: 319  189
   17     4 Grzegorz       Kurowski              140.40 +  512: 353  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2609  / 17 153.47




	Robert Duczemiński 135.63 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Rudzińska             113.52 +  377: 372  164
    2    17 Jacek          Gigoła                114.00 -  388: 436   64
    3    33 Wojciech       Urbański              120.15 -  311: 540   70
    4    42 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  542: 252  155
    5    20 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  343: 475   83
    6    31 Dorota         Kuć                   118.47 +  481: 353  168
    7    22 Paulina        Mech                  122.29 +  406: 390  172
    8    15 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  432: 351  171
    9    13 Sławomir       Wolski                103.81 -  328: 426   54
   10    17 Anna           Krynicka              107.89 -  332: 491   58
   11    25 Jarosław       Olek                  117.51 +  399: 367  168
   12    22 Tomasz         Siwiński              112.42 +  406: 375  162
   13    17 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  429: 341  167
   14    15 Anna           Biegańska             113.72 +  413: 361  164
   15    12 Grzegorz       Koczkodon             133.03 -  336: 382   83
   16    13 Piotr          Broda                 122.77 +  446: 319  173
   17     8 Radosław       Jachna                129.62 -  329: 445   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2156  / 17 126.82




	Rafał Wesołowski 135.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Stachowska            113.29 +  451: 319  163
    2    12 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  376: 380   66
    3    22 Marta          Bajorek               100.00 -  361: 370   50
    4    30 Józef          Wietecki              100.00 +  378: 324  150
    5    25 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  507: 222  152
    6    15 Anna           Swoboda               101.24 +  516: 276  151
    7     8 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  352: 443   95
    8    13 Marek          Roszak                130.48 +  411: 357  180
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  355: 341  177
   10     8 Czesław        Grajewski             116.19 -  299: 439   66
   11    12 Tomasz         Siwiński              112.42 +  431: 299  162
   12     9 Mirosław       Uglik                 142.90 +  461: 359  193
   13     7 Kamil          Kister                133.67 +  427: 329  184
   14     7 Grzegorz       Koczkodon             133.03 +  458: 247  183
   15     3 Rafał          Lenartowski           141.98 -  341: 384   92
   16     7 Mariusz        Skrobosz              149.43 +  441: 395  199
   17     5 Wojciech       Urbański              120.15 -  405: 442   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2333  / 17 137.24




	Paweł Janaś 135.06 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    13 Zofia          Gajewska              125.27 +  409: 328  175
    6     7 Radosław       Jachna                129.62 +  390: 361  180
    7     6 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  311: 397   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  3 140.67




	Piotr Pietuchowski 134.13 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Halina         Roszak                113.18 +  372: 314  163
    2    22 Marek          Roszak                130.48 +  423: 317  180
    3     6 Czesław        Grajewski             116.19 +  497: 294  166
    4     6 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  411: 282  150
    5     2 Radosław       Jachna                129.62 +  410: 347  180
    6     2 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  362: 347  167
    7     1 Irena          Sołdan                136.06 +  436: 396  186
    8     1 Mirosław       Uglik                 142.90 -  336: 405   93
    9     2 Rafał          Lenartowski           141.98 -  326: 372   92
   10     5 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  381: 419   99
   11     9 Kamil          Kister                133.67 -  342: 436   84
   12    15 Filip          Sosin                 139.78 +  435: 414  190
   13    11 Anna           Biegańska             113.72 +  522: 381  164
   14     8 Dorota         Stachowska            113.29 -  428: 436   63
   15     8 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  448: 303  166
   16     6 Łukasz         Baranowski            125.52 -  400: 432   76
   17     7 Marek          Roszak                130.48 -  330: 382   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2299  / 17 135.24




	Dominik Urbacki 133.73 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Teresa         Pawlik                112.89 +  377: 322  163
    2    18 Łukasz         Baranowski            125.52 -  337: 453   76
    3    24 Andrzej        Kroc                  119.11 -  432: 444   69
    4    32 Dorota         Kuć                   118.47 +  440: 322  168
    5    23 Marek          Roszak                130.48 -  409: 453   80
    6    30 Beata          Wiączkowska           127.32 +  422: 302  177
    7    23 Zofia          Gajewska              125.27 +  389: 382  175
    8    17 Czesław        Grajewski             116.19 -  304: 407   66
    9    23 Halina         Roszak                113.18 +  378: 343  163
   10    21 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  447: 296  182
   11    16 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  339: 371   76
   12    25 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  315: 450   67
   13    27 Adam           Janicki               112.61 +  449: 352  163
   14    20 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  453: 282  175
   15    15 Renata         Andracka              114.23 +  455: 317  164
   16    12 Weronika       Rudnicka              125.35 -  319: 478   75
   17    14 Maciej         Sancewicz             131.54 +  452: 292  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2221  / 17 130.65




	Kamil Kister 133.67 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Janicki               112.61 +  397: 300  163
    2     6 Katarzyna      Małek                 129.12 -  385: 433   79
    3    31 Teresa         Pawlik                112.89 +  454: 256  163
    4    19 Jakub          Zaryński              132.63 -  348: 388   83
    5    24 Anna           Krynicka              107.89 +  354: 352  158
    6    26 Anna           Biegańska             113.72 +  354: 327  164
    7    11 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  425: 283  191
    8     7 Andrzej        Kroc                  119.11 +  401: 380  169
    9     6 Kazimierz      Merklejn              146.04 +  363: 346  196
   10     3 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  261: 525   94
   11     9 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  436: 342  184
   12     6 Stanisław      Rydzik                145.90 -  390: 437   96
   13     7 Rafał          Wesołowski            135.49 -  329: 427   85
   14    12 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  394: 417   89
   15    21 Tomasz         Suchanek              130.50 +  476: 295  180
   16    10 Maciej         Sancewicz             131.54 +  355: 336  182
   17    11 Weronika       Rudnicka              125.35 +  351: 349  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2451  / 17 144.18




	Grzegorz Koczkodon 133.03 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    18 Tomasz         Suchanek              130.50 +  438: 404  180
    6    10 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  352: 374   82
    7    15 Agata          Kuć                   114.56 =  366: 366  115
    8    10 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  496: 342  183
    9     7 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  462: 492   66
   10    11 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  396: 382  175
   11     8 Jakub          Zaryński              132.63 +  355: 353  183
   12     7 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  331: 391   94
   13    10 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  421: 359  175
   14     7 Rafał          Wesołowski            135.49 -  247: 458   85
   15    12 Robert         Duczemiński           135.63 +  382: 336  186
   16     8 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  360: 502   96
   17    12 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  361: 432   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 13 132.23




	Waldemar Czerwoniec 132.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Siwiński              112.42 +  404: 314  162
    2     2 Tomasz         Suchanek              130.50 +  420: 419  180
    3    13 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  334: 357   50
    4    12 Michał         Alabrudziński         146.22 -  339: 526   96
    5    20 Robert         Duczemiński           135.63 +  475: 343  186
    6    21 Rafał          Polak                 100.00 +  479: 326  150
    7    12 Łukasz         Baranowski            125.52 +  383: 359  176
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             133.03 -  342: 496   83
    9    18 Agata          Kuć                   114.56 +  358: 348  165
   10     7 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  334: 460   90
   11    20 Anna           Biegańska             113.72 -  351: 358   64
   12    17 Maciej         Sancewicz             131.54 -  398: 417   82
   13    25 Piotr          Broda                 122.77 -    1: 400   73
   14    30 Katarzyna      Małek                 129.12 -  386: 488   79
   15    38 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  342: 384   52
   16    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  463: 228  150
   17    33 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  426: 429   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 17 112.94




	Jakub Zaryński 132.63 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  379: 299  162
    2    16 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  362: 386   94
    3    36 Maciej         Śliwa                 122.27 +  360: 268  172
    4    19 Kamil          Kister                133.67 +  388: 348  184
    5    14 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  385: 386   96
    6    16 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  277: 496   75
    7    27 Dorota         Stachowska            113.29 +  492: 388  163
    8    19 Wojciech       Urbański              120.15 +  402: 378  170
    9    12 Andrzej        Kroc                  119.11 +  510: 334  169
   10    13 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  405: 300  167
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             133.03 -  353: 355   83
   12    13 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  382: 406   76
   13    20 Beata          Wiączkowska           127.32 +  358: 272  177
   14    10 Maciej         Sancewicz             131.54 -  347: 373   82
   15    17 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  411: 351  173
   16    16 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  532: 293  177
   17     9 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  502: 548   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2309  / 17 135.82




	Marek Dudkiewicz 131.87 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Danuta         Langiewicz            112.04 +  391: 375  162
    2    10 Renata         Andracka              114.23 +  416: 326  164
    3     2 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  284: 411   96
    4    20 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  391: 358  175
    5    15 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  383: 346  177
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             133.03 +  374: 352  183
    7     5 Stanisław      Rydzik                145.90 -  372: 430   96
    8     9 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  290: 362   94
    9    14 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  330: 421   89
   10    21 Dominik        Urbacki               133.73 -  296: 447   84
   11    29 Ryszard        Korpalski             110.57 -  327: 441   61
   12    29 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  427: 344  180
   13    28 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  420: 459   71
   14    37 Marcin         Resler                118.40 -  346: 448   68
   15    37 Józef          Wietecki              100.00 -  316: 319   50
   16    41 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  385: 354  154
   17    33 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  429: 426  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2087  / 17 122.76




	Maciej Sancewicz 131.54 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Długosz               111.56 +  623: 198  162
    2     1 Marta          Bajorek               100.00 +  487: 314  150
    3     1 Łukasz         Tuszyński             143.50 +  391: 342  194
    4     1 Radosław       Jachna                129.62 -  388: 389   80
    5     4 Irena          Sołdan                136.06 -  366: 463   86
    6    11 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  340: 396   96
    7    20 Marek          Roszak                130.48 -  325: 473   80
    8    26 Weronika       Rudnicka              125.35 +  352: 336  175
    9    20 Piotr          Broda                 122.77 +  439: 342  173
   10    14 Katarzyna      Małek                 129.12 +  375: 357  179
   11    10 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  327: 364   75
   12    17 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  417: 398  183
   13    13 Mirosław       Uglik                 142.90 +  440: 381  193
   14    10 Jakub          Zaryński              132.63 +  373: 347  183
   15     9 Łukasz         Baranowski            125.52 -  404: 430   76
   16    10 Kamil          Kister                133.67 -  336: 355   84
   17    14 Dominik        Urbacki               133.73 -  292: 452   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2253  / 17 132.53




	Szymon Płachta 130.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Stachowski            110.61 +  400:   1  161
    2     4 Paulina        Mech                  122.29 +  381: 295  172
    3     8 Filip          Sosin                 139.78 +  397: 385  190
    4     3 Katarzyna      Małek                 129.12 -  368: 376   79
    5    12 Weronika       Rudnicka              125.35 -  394: 395   75
    6    25 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  476: 376  180
    7    14 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  365: 547   94
    8    18 Łukasz         Baranowski            125.52 +  452: 395  176
    9    16 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  376: 428   73
   10    16 Tomasz         Siwiński              112.42 -  389: 390   62
   11    22 Piotr          Broda                 122.77 +  433: 321  173
   12    16 Ryszard        Korpalski             110.57 -  336: 353   61
   13    22 Dorota         Kuć                   118.47 -  284: 438   68
   14    28 Anna           Swoboda               101.24 -  402: 431   51
   15    32 Anna           Niedzielko            105.42 +  419: 346  155
   16    28 Adam           Janicki               112.61 +  437: 289  163
   17    22 Tomasz         Suchanek              130.50 +  385: 343  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2113  / 17 124.29




	Tomasz Suchanek 130.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ryszard        Korpalski             110.57 +  573: 285  161
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  419: 420   83
    3    14 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  433: 429  177
    4     7 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  413: 436   66
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             133.03 -  404: 438   83
    6    28 Marek          Roszak                130.48 +  431: 295  180
    7    19 Czesław        Grajewski             116.19 +  440: 305  166
    8    12 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  329: 388   99
    9    17 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  375: 397   75
   10    26 Dariusz        Kuć                   127.34 -  326: 408   77
   11    33 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  439: 320  164
   12    27 Dorota         Kuć                   118.47 -  397: 462   68
   13    33 Dorota         Rudzińska             113.52 +  377: 287  164
   14    27 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  366: 321  176
   15    21 Kamil          Kister                133.67 -  295: 476   84
   16    26 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  378: 273  191
   17    22 Szymon         Płachta               130.65 -  343: 385   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2095  / 17 123.24




	Marek Roszak 130.48 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  411: 328  160
    2    22 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  317: 423   84
    3    20 Dawid          Pikul                 144.49 -  374: 503   94
    4    38 Lidia          Żywna                 100.06 +  367: 336  150
    5    23 Dominik        Urbacki               133.73 +  453: 409  184
    6    28 Tomasz         Suchanek              130.50 -  295: 431   80
    7    20 Maciej         Sancewicz             131.54 +  473: 325  182
    8    13 Rafał          Wesołowski            135.49 -  357: 411   85
    9    27 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  469: 331  162
   10    20 Dorota         Rudzińska             113.52 +  467: 307  164
   11    13 Maciej         Perzyński             128.04 +  367: 338  178
   12    11 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  436: 352  175
   13     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  397: 460   76
   14    14 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  400: 386  173
   15     5 Michał         Alabrudziński         146.22 -  382: 460   96
   16    11 Czesław        Grajewski             116.19 +  434: 319  166
   17     7 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  382: 330  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2393  / 17 140.76




	Andrzej Rechowicz 129.87 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Krynicka              107.89 -  393: 442   58
    2    30 Halina         Roszak                113.18 -  304: 424   63
    3    43 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  358: 301  176
    4    45 Anatol         Lyzohub               100.00 +  460: 215  150
    5    35 Anna           Biegańska             113.72 =  396: 396  114
    6    25 Szymon         Płachta               130.65 -  376: 476   81
    7    34 Tomasz         Siwiński              112.42 -  349: 482   62
    8    40 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  372: 272  154
    9    32 Maciej         Perzyński             128.04 -  369: 424   78
   10    37 Dorota         Kuć                   118.47 +  391: 300  168
   11    31 Beata          Wiączkowska           127.32 =  376: 376  127
   12    29 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  344: 427   82
   13    35 Jacek          Gigoła                114.00 +  451: 308  164
   14    29 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  454: 280  155
   15    25 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  334: 486   75
   16    29 Dorota         Rudzińska             113.52 +  430: 315  164
   17    24 Katarzyna      Małek                 129.12 +  416: 324  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2050  / 17 120.59




	Radosław Jachna 129.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Niedzielko            105.42 +  354: 312  155
    2    23 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  452: 329  175
    3     3 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  451: 395  177
    4     1 Maciej         Sancewicz             131.54 +  389: 388  182
    5     2 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  347: 410   84
    6     7 Paweł          Janaś                 135.06 -  361: 390   85
    7    18 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  395: 335  150
    8     6 Grzegorz       Kurowski              140.40 +  472: 407  190
    9     8 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  414: 302  167
   10     4 Michał         Alabrudziński         146.22 -  351: 428   96
   11     7 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  371: 389   95
   12    10 Sławomir       Wolski                103.81 +  391: 311  154
   13     9 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  379: 311  173
   14     4 Dawid          Pikul                 144.49 -  360: 403   94
   15    10 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  421: 480   96
   16    14 Dorota         Kuć                   118.47 +  488: 223  168
   17     8 Robert         Duczemiński           135.63 +  445: 329  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2427  / 17 142.76




	Katarzyna Małek 129.12 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  486: 387  154
    2     6 Kamil          Kister                133.67 +  433: 385  184
    3     4 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  402: 258  175
    4     3 Szymon         Płachta               130.65 +  376: 368  181
    5     3 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  331: 434   67
    6     5 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  366: 473   90
    7    17 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 -  344: 430   65
    8    25 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  412: 316  150
    9    19 Anna           Biegańska             113.72 +  391: 389  164
   10    14 Maciej         Sancewicz             131.54 -  357: 375   82
   11    17 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  404: 432   73
   12    24 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  306: 401   67
   13    26 Renata         Andracka              114.23 -  259: 431   64
   14    30 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  488: 386  183
   15    27 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  498: 252  162
   16    19 Sławomir       Wolski                103.81 -  341: 385   54
   17    24 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  324: 416   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 17 117.35




	Maciej Perzyński 128.04 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  393: 320  154
    2     8 Czesław        Grajewski             116.19 -  348: 422   66
    3    37 Blanka         Zwolińska             100.00 +  371: 348  150
    4    17 Weronika       Rudnicka              125.35 -  272: 434   75
    5    33 Piotr          Broda                 122.77 +  406: 355  173
    6    24 Jarosław       Olek                  117.51 +  460: 339  168
    7    16 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  385: 444   66
    8    20 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  347: 427   75
    9    32 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  424: 369  180
   10    15 Andrzej        Kroc                  119.11 +  370: 336  169
   11    13 Marek          Roszak                130.48 -  338: 367   80
   12    21 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  409: 338  175
   13    15 Kazimierz      Merklejn              146.04 -    1: 400   96
   14    25 Dariusz        Kuć                   127.34 -  361: 429   77
   15    26 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  494: 308  177
   16    21 Anna           Krynicka              107.89 +  384: 311  158
   17    20 Dorota         Kuć                   118.47 -  333: 343   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 17 123.94




	Dariusz Kuć 127.34 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Wolski                103.81 -  316: 380   54
    2    28 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  334: 385   91
    3    49 Beata          Wiączkowska           127.32 +  359: 344  177
    4    35 Lech           Szymczak              100.00 +  385: 337  150
    5    31 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  359: 449   65
    6    32 Anna           Niedzielko            105.42 +  450: 436  155
    7    21 Filip          Sosin                 139.78 +  421: 342  190
    8    21 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  385: 391   77
    9    29 Marta          Bajorek               100.00 +  432: 270  150
   10    26 Tomasz         Suchanek              130.50 +  408: 326  180
   11    11 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  312: 443   96
   12    20 Wojciech       Urbański              120.15 -  368: 441   70
   13    30 Danuta         Langiewicz            112.04 +  423: 281  162
   14    25 Maciej         Perzyński             128.04 +  429: 361  178
   15    19 Alicja         Kosińska              125.72 -  347: 399   76
   16    22 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  368: 378   73
   17    25 Anna           Krynicka              107.89 -  333: 376   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 17 117.76




	Beata Wiączkowska 127.32 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jacek          Nowak                 103.44 -  302: 376   53
    2    33 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  241: 432   90
    3    49 Dariusz        Kuć                   127.34 -  344: 359   77
    4    48 Julita         Dygnas                100.34 +  476: 375  150
    5    43 Mariusz        Michalski             102.25 +  399: 256  152
    6    30 Dominik        Urbacki               133.73 -  302: 422   84
    7    44 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  505: 224  152
    8    37 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  350: 419   62
    9    38 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  446: 245  150
   10    33 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  440: 385  164
   11    31 Andrzej        Rechowicz             129.87 =  376: 376  130
   12    26 Anna           Niedzielko            105.42 +  429: 293  155
   13    20 Jakub          Zaryński              132.63 -  272: 358   83
   14    23 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  392: 353  175
   15    18 Czesław        Grajewski             116.19 -  353: 365   66
   16    24 Marcin         Resler                118.40 +  434: 370  168
   17    21 Filip          Sosin                 139.78 +  375: 311  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2101  / 17 123.59




	Agnieszka Goniowska 127.03 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Dębska                103.36 +  441: 261  153
    2    15 Sławomir       Wolski                103.81 +  481: 328  154
    3     3 Radosław       Jachna                129.62 -  395: 451   80
    4    11 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  406: 308  164
    5     8 Agata          Kuć                   114.56 +  447: 278  165
    6     4 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  417: 366  166
    7     4 Mirosław       Uglik                 142.90 -  378: 391   93
    8     5 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  330: 368   95
    9    11 Czesław        Grajewski             116.19 -  309: 433   66
   10    18 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  334: 400   75
   11    26 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  283: 392   76
   12    28 Dorota         Rudzińska             113.52 +  415: 302  164
   13    24 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  448: 272  155
   14    17 Dorota         Kuć                   118.47 -  359: 368   68
   15    23 Anna           Swoboda               101.24 +  493: 425  151
   16    16 Jakub          Zaryński              132.63 -  293: 532   83
   17    23 Andrzej        Kroc                  119.11 -  373: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 17 116.29




	Małgorzata Szczygieł 126.74 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariusz        Michalski             102.25 +  485: 298  152
    2     7 Marcin         Resler                118.40 +  337: 300  168
    3    14 Tomasz         Suchanek              130.50 -  429: 433   80
    4    15 Anna           Krynicka              107.89 +  409: 328  158
    5    15 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  346: 383   82
    6    18 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 -  361: 376   65
    7    26 Anna           Swoboda               101.24 +  380: 292  151
    8    21 Dariusz        Kuć                   127.34 +  391: 385  177
    9     9 Rafał          Wesołowski            135.49 -  341: 355   85
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  376: 416   76
   11    28 Dorota         Rudzińska             113.52 +  468: 351  164
   12    23 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  383: 355  176
   13    18 Sławomir       Wolski                103.81 -  373: 406   54
   14    18 Renata         Andracka              114.23 -  306: 385   64
   15    26 Maciej         Perzyński             128.04 -  308: 494   78
   16    30 Jakub          Błażejewski           100.00 +  347: 254  150
   17    26 Anna           Niedzielko            105.42 +  428: 271  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 17 119.71




	Mariola Osajda-Matczak 126.37 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  315: 385   52
    2    29 Agata          Kuć                   114.56 -  281: 457   65
    3    43 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  301: 358   80
    4    51 Sławomir       Długosz               111.56 +  387: 307  162
    5    41 Lech           Szymczak              100.00 -  348: 415   50
    6    50 Anatol         Lyzohub               100.00 +  413: 198  150
    7    48 Joanna         Suchanek              113.85 +  426: 337  164
    8    30 Dorota         Stachowska            113.29 +  354: 353  163
    9    25 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  403: 361  165
   10    22 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  416: 376  177
   11    16 Dominik        Urbacki               133.73 +  371: 339  184
   12    13 Jakub          Zaryński              132.63 +  406: 382  183
   13     8 Marek          Roszak                130.48 +  460: 397  180
   14     5 Irena          Sołdan                136.06 -  327: 424   86
   15    11 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  297: 398   89
   16    15 Mirosław       Uglik                 142.90 -  341: 372   93
   17    18 Renata         Andracka              114.23 -  360: 404   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 17 123.94




	Krzysztof Sporczyk 126.11 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Urszula        Solarska              101.78 -  318: 463   52
    2    27 Alicja         Kosińska              125.72 -  349: 479   76
    3    46 Agata          Pastusiak             100.00 +  332: 275  150
    4    36 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  304: 444   89
    5    40 Joanna         Suchanek              113.85 +  389: 292  164
    6    39 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  284: 406   60
    7    40 Piotr          Broda                 122.77 -  363: 398   73
    8    45 Maciej         Śliwa                 122.27 +  453: 277  172
    9    45 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  432: 351  154
   10    40 Katarzyna      Dębska                103.36 +  385: 296  153
   11    26 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  392: 283  177
   12    23 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  355: 383   77
   13    23 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  291: 324   75
   14    27 Tomasz         Suchanek              130.50 -  321: 366   80
   15    40 Rafał          Polak                 100.00 +  396: 281  150
   16    35 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  450: 374  167
   17    28 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  332: 355   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 17 114.35




	Alicja Kosińska 125.72 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Anna           Swoboda               101.24 -  416: 454   51
    2    27 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  479: 349  176
    3    15 Halina         Roszak                113.18 +  447: 362  163
    4     9 Łukasz         Baranowski            125.52 -  368: 377   76
    5    19 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  361: 362   94
    6    29 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  304: 365   64
    7    37 Danuta         Langiewicz            112.04 +  385: 290  162
    8    29 Dorota         Rudzińska             113.52 -  304: 348   64
    9    36 Sylwia         Łada                  100.00 +  394: 345  150
   10    31 Renata         Andracka              114.23 -  284: 464   64
   11    35 Jacek          Nowak                 103.44 =  357: 357  103
   12    36 Urszula        Solarska              101.78 +  371: 353  152
   13    31 Tomasz         Siwiński              112.42 +  344: 340  162
   14    26 Ryszard        Korpalski             110.57 +  414: 286  161
   15    19 Dariusz        Kuć                   127.34 +  399: 347  177
   16    17 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  389: 312  166
   17    13 Dorota         Stachowska            113.29 +  367: 302  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2148  / 17 126.35




	Łukasz Baranowski 125.52 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Julita         Dygnas                100.34 +  422: 279  150
    2    18 Dominik        Urbacki               133.73 +  453: 337  184
    3     9 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  306: 500   66
    4     9 Alicja         Kosińska              125.72 +  377: 368  176
    5    11 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  471: 328  175
    6     3 Dawid          Pikul                 144.49 -  263: 510   94
    7    12 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  359: 383   83
    8    18 Szymon         Płachta               130.65 -  395: 452   81
    9    28 Renata         Andracka              114.23 +  410: 407  164
   10    24 Agata          Kuć                   114.56 +  436: 405  165
   11    18 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  415: 363  167
   12    14 Anna           Biegańska             113.72 -  390: 394   64
   13    19 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  374: 305  167
   14     9 Andrzej        Kroc                  119.11 +  351: 332  169
   15     9 Maciej         Sancewicz             131.54 +  430: 404  182
   16     6 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  432: 400  184
   17     6 Dawid          Pikul                 144.49 -  362: 367   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2365  / 17 139.12




	Zbigniew Wietecki 125.43 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Lidia          Żywna                 100.06 +  412: 338  150
    2    21 Dorota         Kuć                   118.47 +  394: 337  168
    3     4 Katarzyna      Małek                 129.12 -  258: 402   79
    4    26 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  505: 326  173
    5    10 Stanisław      Rydzik                145.90 -  416: 431   96
    6    19 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  331: 426   94
    7    29 Marta          Bajorek               100.00 +  365: 254  150
    8    14 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  295: 343   89
    9    33 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  367: 346  150
   10    18 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  400: 334  177
   11    14 Anna           Niedzielko            105.42 +  309: 294  155
   12    11 Marek          Roszak                130.48 -  352: 436   80
   13    16 Dorota         Stachowska            113.29 -  274: 519   63
   14    20 Dominik        Urbacki               133.73 -  282: 453   84
   15    25 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  486: 334  180
   16    20 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  357: 387   71
   17    28 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  355: 332  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2135  / 17 125.59




	Weronika Rudnicka 125.35 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mirosław       Dejna                 100.00 +  492: 168  150
    2     5 Irena          Sołdan                136.06 -  403: 493   86
    3    16 Anna           Swoboda               101.24 +  349: 292  151
    4    17 Maciej         Perzyński             128.04 +  434: 272  178
    5    12 Szymon         Płachta               130.65 +  395: 394  181
    6     8 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  360: 430   99
    7    13 Sławomir       Wolski                103.81 -  303: 380   54
    8    26 Maciej         Sancewicz             131.54 -  336: 352   82
    9    26 Adam           Janicki               112.61 +  396: 358  163
   10    23 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  338: 442   67
   11    30 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  386: 367  162
   12    18 Andrzej        Kroc                  119.11 -  268: 457   69
   13    32 Jacek          Nowak                 103.44 +  505: 301  153
   14    24 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  409: 316  167
   15    20 Anna           Biegańska             113.72 +  351: 333  164
   16    12 Dominik        Urbacki               133.73 +  478: 319  184
   17    11 Kamil          Kister                133.67 -  349: 351   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2194  / 17 129.06




	Zofia Gajewska 125.27 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  289: 415   50
    2    39 Joanna         Suchanek              113.85 +  433: 379  164
    3    21 Urszula        Solarska              101.78 +  361: 333  152
    4    24 Czesław        Grajewski             116.19 +  433: 340  166
    5    13 Paweł          Janaś                 135.06 -  328: 409   85
    6    22 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  347: 362   95
    7    23 Dominik        Urbacki               133.73 -  382: 389   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  7 113.71




	Maciej Grąbczewski 124.88 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Rafał          Polak                 100.00 +  411: 341  150
    2    23 Radosław       Jachna                129.62 -  329: 452   80
    3    39 Anatol         Lyzohub               100.00 +  492: 181  150
    4    20 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  358: 391   82
    5    22 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  424: 296  164
    6    16 Jakub          Zaryński              132.63 +  496: 277  183
    7     9 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  316: 531   73
    8    16 Ryszard        Korpalski             110.57 +  426: 319  161
    9    15 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  331: 310  167
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             133.03 -  382: 396   83
   11    15 Sławomir       Wolski                103.81 -  375: 394   54
   12    21 Maciej         Perzyński             128.04 -  338: 409   78
   13    23 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  324: 291  176
   14    23 Beata          Wiączkowska           127.32 -  353: 392   77
   15    28 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  369: 329  167
   16    23 Agata          Kuć                   114.56 +  489: 345  165
   17    15 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  351: 377   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 17 122.41




	Krzysztof Langiewicz 124.60 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Marta          Bajorek               100.00 -  348: 405   50
    2    41 Anna           Biegańska             113.72 +  321: 312  164
    3    32 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  513: 299  165
    4    27 Anna           Niedzielko            105.42 +  502: 339  155
    5    11 Łukasz         Baranowski            125.52 -  328: 471   76
    6    17 Agata          Kuć                   114.56 -  366: 387   65
    7    25 Rafał          Polak                 100.00 +  380: 100  150
    8    20 Maciej         Perzyński             128.04 +  427: 347  178
    9    17 Tomasz         Suchanek              130.50 +  397: 375  180
   10    12 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  360: 342  173
   11    10 Maciej         Sancewicz             131.54 +  364: 327  182
   12     4 Dawid          Pikul                 144.49 -  440: 461   94
   13    10 Grzegorz       Koczkodon             133.03 -  359: 421   83
   14    16 Filip          Sosin                 139.78 +  436: 348  190
   15     7 Dorota         Stachowska            113.29 +  363: 313  163
   16     5 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  316: 449   90
   17    10 Mirosław       Uglik                 142.90 -  371: 381   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2251  / 17 132.41




	Piotr Broda 122.77 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  295: 329   50
    2    37 Miłosz         Wrzałek               144.52 +  436: 310  195
    3    19 Stanisław      Rydzik                145.90 -  379: 475   96
    4    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  411: 320  150
    5    33 Maciej         Perzyński             128.04 -  355: 406   78
    6    38 Marta          Bajorek               100.00 -  322: 419   50
    7    40 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  398: 363  176
    8    33 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  340: 288  164
    9    20 Maciej         Sancewicz             131.54 -  342: 439   82
   10    34 Teresa         Pawlik                112.89 +  359: 279  163
   11    22 Szymon         Płachta               130.65 -  321: 433   81
   12    34 Rafał          Polak                 100.00 +  391: 336  150
   13    25 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  400:   1  183
   14    19 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  452: 392  171
   15    13 Andrzej        Kroc                  119.11 +  413: 264  169
   16    13 Robert         Duczemiński           135.63 -  319: 446   86
   17    17 Tomasz         Siwiński              112.42 -  364: 403   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2106  / 17 123.88




	Barbara Łukaszewicz 122.57 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Anatol         Lyzohub               100.00 +  451: 167  150
    2    13 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  392: 206  155
    3    12 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  340: 382   67
    4    26 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  326: 505   75
    5    36 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  390: 273  162
    6    14 Filip          Sosin                 139.78 +  410: 404  190
    7     9 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  531: 316  175
    9    16 Szymon         Płachta               130.65 +  428: 376  181
   10    12 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  342: 360   75
   11    17 Katarzyna      Małek                 129.12 +  432: 404  179
   12    12 Anna           Krynicka              107.89 +  338: 336  158
   13     9 Radosław       Jachna                129.62 -  311: 379   80
   14    14 Marek          Roszak                130.48 -  386: 400   80
   15    17 Jakub          Zaryński              132.63 -  351: 411   83
   16    22 Dariusz        Kuć                   127.34 +  378: 368  177
   17    19 Sławomir       Wolski                103.81 -  282: 348   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 16 127.56




	Paulina Mech 122.29 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Blanka         Zwolińska             100.00 +  493: 257  150
    2     4 Szymon         Płachta               130.65 -  295: 381   81
    3    27 Marcin         Resler                118.40 +  449: 314  168
    4    18 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  351: 284  167
    5     7 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  330: 348   91
    6    12 Michał         Alabrudziński         146.22 -  280: 481   96
    7    22 Robert         Duczemiński           135.63 -  390: 406   86
    8    34 Halina         Roszak                113.18 -  298: 459   63
    9    41 Danuta         Langiewicz            112.04 +  367: 303  162
   10    36 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  453: 349  152
   11    23 Dorota         Stachowska            113.29 -  368: 370   63
   12    30 Adam           Janicki               112.61 -  361: 397   63
   13    36 Józef          Wietecki              100.00 -  340: 363   50
   14    38 Katarzyna      Dębska                103.36 +  369: 335  153
   15    35 Jakub          Błażejewski           100.00 -  321: 340   50
   16    40 Joanna         Suchanek              113.85 -  381: 413   64
   17    42 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  317: 513   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 17 101.12




	Maciej Śliwa 122.27 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Sylwia         Łada                  100.00 +  340: 290  150
    2    25 Filip          Sosin                 139.78 -  295: 468   90
    3    36 Jakub          Zaryński              132.63 -  268: 360   83
    4    43 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  283: 457   65
    5    44 Halina         Roszak                113.18 -  330: 358   63
    6    48 Marcin         Resler                118.40 +  350: 334  168
    7    45 Adam           Janicki               112.61 -  240: 398   63
    8    45 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  277: 453   76
    9    47 Lidia          Żywna                 100.06 +  368: 273  150
   10    43 Lech           Szymczak              100.00 -  313: 408   50
   11    49 Agata          Pastusiak             100.00 +  407: 318  150
   12    45 Jacek          Gigoła                114.00 -  326: 347   64
   13    49 Anatol         Lyzohub               100.00 +  411: 197  150
   14    42 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  396: 243  164
   15    39 Urszula        Solarska              101.78 +  421: 347  152
   16    32 Ryszard        Korpalski             110.57 -  271: 373   61
   17    39 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  333: 365   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 17 103.88




	Jolanta Chłopińska 120.61 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Lech           Szymczak              100.00 +  393: 328  150
    2     9 Urszula        Solarska              101.78 +  475: 373  152
    3    10 Jarosław       Olek                  117.51 +  425: 364  168
    4     5 Ireneusz       Kurzok                117.07 -  344: 426   67
    5    17 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  373: 333  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                145.90 -  298: 436   96
    7    10 Andrzej        Kroc                  119.11 -  349: 435   69
    8    15 Robert         Duczemiński           135.63 -  351: 432   86
    9    30 Teresa         Pawlik                112.89 +  447: 312  163
   10    25 Anna           Biegańska             113.72 -  320: 333   64
   11    32 Agata          Kuć                   114.56 +  413: 352  165
   12    19 Dorota         Stachowska            113.29 -  400: 418   63
   13    28 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  459: 420  182
   14    19 Piotr          Broda                 122.77 -  392: 452   73
   15    24 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  410: 356  167
   16    20 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  387: 357  175
   17    15 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  377: 351  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2165  / 17 127.35




	Wojciech Urbański 120.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Jakub          Błażejewski           100.00 +  402: 265  150
    2     3 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  263: 410   96
    3    33 Robert         Duczemiński           135.63 +  540: 311  186
    4    22 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 +  453: 343  165
    5    16 Mirosław       Uglik                 142.90 -  268: 422   93
    6    27 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  340: 344   50
    7    33 Teresa         Pawlik                112.89 +  500: 290  163
    8    19 Jakub          Zaryński              132.63 -  378: 402   83
    9    22 Dorota         Kuć                   118.47 +  397: 354  168
   10    19 Anna           Swoboda               101.24 -  367: 393   51
   11    27 Renata         Andracka              114.23 +  458: 343  164
   12    20 Dariusz        Kuć                   127.34 +  441: 368  177
   13    14 Ryszard        Korpalski             110.57 +  405: 314  161
   14    11 Czesław        Grajewski             116.19 +  362: 358  166
   15     6 Mariusz        Skrobosz              149.43 +  461: 381  199
   16     9 Dorota         Stachowska            113.29 +  381: 378  163
   17     5 Rafał          Wesołowski            135.49 +  442: 405  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2420  / 17 142.35




	Andrzej Kroc 119.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Radosław       Pastusiak             100.00 +  410: 256  150
    2    24 Mirosław       Uglik                 142.90 -  394: 417   93
    3    24 Dominik        Urbacki               133.73 +  444: 432  184
    4    16 Jarosław       Olek                  117.51 -  361: 484   68
    5    21 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  500: 374  154
    6    13 Tomasz         Siwiński              112.42 +  367: 347  162
    7    10 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  435: 349  171
    8     7 Kamil          Kister                133.67 -  380: 401   84
    9    12 Jakub          Zaryński              132.63 -  334: 510   83
   10    15 Maciej         Perzyński             128.04 -  336: 370   78
   11    24 Anna           Swoboda               101.24 +  427: 274  151
   12    18 Weronika       Rudnicka              125.35 +  457: 268  175
   13    12 Anna           Krynicka              107.89 +  443: 368  158
   14     9 Łukasz         Baranowski            125.52 -  332: 351   76
   15    13 Piotr          Broda                 122.77 -  264: 413   73
   16    18 Renata         Andracka              114.23 -  369: 373   64
   17    23 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  382: 373  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2101  / 17 123.59




	Dorota Kuć 118.47 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Agata          Pastusiak             100.00 +  374: 289  150
    2    21 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  337: 394   75
    3    25 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  307: 483   91
    4    32 Dominik        Urbacki               133.73 -  322: 440   84
    5    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  419: 179  150
    6    31 Robert         Duczemiński           135.63 -  353: 481   86
    7    43 Józef          Wietecki              100.00 +  406: 323  150
    8    27 Filip          Sosin                 139.78 +  380: 375  190
    9    22 Wojciech       Urbański              120.15 -  354: 397   70
   10    37 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  300: 391   80
   11    39 Teresa         Pawlik                112.89 +  358: 357  163
   12    27 Tomasz         Suchanek              130.50 +  462: 397  180
   13    22 Szymon         Płachta               130.65 +  438: 284  181
   14    17 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  368: 359  177
   15    14 Anna           Krynicka              107.89 +  379: 333  158
   16    14 Radosław       Jachna                129.62 -  223: 488   80
   17    20 Maciej         Perzyński             128.04 +  343: 333  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2243  / 17 131.94




	Marcin Resler 118.40 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.43 +  397: 333  199
    2     7 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  300: 337   77
    3    27 Paulina        Mech                  122.29 -  314: 449   72
    4    34 Tomasz         Siwiński              112.42 -  256: 456   62
    5    42 Dorota         Rudzińska             113.52 -  372: 412   64
    6    48 Maciej         Śliwa                 122.27 -  334: 350   72
    7    49 Radosław       Pastusiak             100.00 +  348: 342  150
    8    48 Katarzyna      Dębska                103.36 -  379: 386   53
    9    46 Joanna         Suchanek              113.85 -  327: 341   64
   10    48 Blanka         Zwolińska             100.00 +  517: 288  150
   11    43 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  378: 343  154
   12    42 Teresa         Pawlik                112.89 +  387: 343  163
   13    39 Rafał          Polak                 100.00 +  421: 301  150
   14    37 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  448: 346  182
   15    31 Sławomir       Długosz               111.56 +  456: 310  162
   16    24 Beata          Wiączkowska           127.32 -  370: 434   77
   17    27 Ryszard        Korpalski             110.57 +  387: 339  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 17 118.35




	Jarosław Olek 117.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         146.22 +  390: 381  196
    2    11 Anna           Swoboda               101.24 +  378: 284  151
    3    10 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  364: 425   71
    4    16 Andrzej        Kroc                  119.11 +  484: 361  169
    5     5 Dawid          Pikul                 144.49 -  341: 482   94
    6    24 Maciej         Perzyński             128.04 -  339: 460   78
    7    30 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  287: 347   67
    8    36 Marta          Bajorek               100.00 -  293: 314   50
    9    42 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  363: 357  155
   10    38 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  381: 278  150
   11    25 Robert         Duczemiński           135.63 -  367: 399   86
   12    33 Danuta         Langiewicz            112.04 -  291: 427   62
   13    42 Katarzyna      Dębska                103.36 -  317: 336   53
   14    41 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  299: 396   52
   15    43 Blanka         Zwolińska             100.00 +  377: 190  150
   16    44 Sylwia         Łada                  100.00 +  399: 367  150
   17    35 Dorota         Rudzińska             113.52 -  369: 406   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 17 105.76




	Monika Gawron-Cieślik 117.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  281: 523   96
    2    43 Rafał          Polak                 100.00 +  396: 285  150
    3    30 Renata         Andracka              114.23 +  433: 301  164
    4    18 Paulina        Mech                  122.29 -  284: 351   72
    5    32 Czesław        Grajewski             116.19 -  339: 436   66
    6    35 Urszula        Solarska              101.78 +  368: 294  152
    7    30 Jarosław       Olek                  117.51 +  347: 287  168
    8    23 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  360: 337  165
    9    15 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  310: 331   75
   10    23 Weronika       Rudnicka              125.35 +  442: 338  175
   11    18 Łukasz         Baranowski            125.52 -  363: 415   76
   12    24 Katarzyna      Małek                 129.12 +  401: 306  179
   13    17 Robert         Duczemiński           135.63 -  341: 429   86
   14    21 Anna           Krynicka              107.89 -  319: 479   58
   15    24 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  356: 410   71
   16    37 Sławomir       Długosz               111.56 +  425: 235  162
   17    30 Lech           Szymczak              100.00 -  368: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 17 115.59




	Ireneusz Kurzok 117.07 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                145.90 +  409: 392  196
    2    26 Paweł          Maciejczuk            100.00 =  402: 402  100
    3    12 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  382: 340  173
    4     5 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  426: 344  171
    5     3 Katarzyna      Małek                 129.12 +  434: 331  179
    6     2 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  347: 362   84
    7     6 Paweł          Janaś                 135.06 +  397: 311  185
    8     4 Irena          Sołdan                136.06 -  325: 427   86
    9     8 Radosław       Jachna                129.62 -  302: 414   80
   10    13 Jakub          Zaryński              132.63 -  300: 405   83
   11    19 Anna           Krynicka              107.89 -  349: 427   58
   12    25 Dominik        Urbacki               133.73 +  450: 315  184
   13    19 Łukasz         Baranowski            125.52 -  305: 374   76
   14    24 Weronika       Rudnicka              125.35 -  316: 409   75
   15    28 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  329: 369   75
   16    35 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  374: 450   76
   17    39 Maciej         Śliwa                 122.27 +  365: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 17 120.76




	Czesław Grajewski 116.19 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               144.52 +  471: 370  195
    2     8 Maciej         Perzyński             128.04 +  422: 348  178
    3     6 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  294: 497   84
    4    24 Zofia          Gajewska              125.27 -  340: 433   75
    5    32 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  436: 339  167
    6    23 Teresa         Pawlik                112.89 +  379: 306  163
    7    19 Tomasz         Suchanek              130.50 -  305: 440   80
    8    17 Dominik        Urbacki               133.73 +  407: 304  184
    9    11 Agnieszka      Goniowska             127.03 +  433: 309  177
   10     8 Rafał          Wesołowski            135.49 +  439: 299  185
   11     6 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  364: 381   89
   12     8 Kazimierz      Merklejn              146.04 +  415: 308  196
   13     6 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  320: 483   90
   14    11 Wojciech       Urbański              120.15 -  358: 362   70
   15    18 Beata          Wiączkowska           127.32 +  365: 353  177
   16    11 Marek          Roszak                130.48 -  319: 434   80
   17    16 Grzegorz       Pukniel               115.77 +  415: 345  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2356  / 17 138.59




	Grzegorz Pukniel 115.77 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 144.49 +  390: 344  194
    2    12 Rafał          Wesołowski            135.49 +  380: 376  185
    3     9 Łukasz         Baranowski            125.52 +  500: 306  176
    4     7 Tomasz         Suchanek              130.50 +  436: 413  180
    5     1 Rafał          Lenartowski           141.98 -  324: 419   92
    6     4 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  366: 417   77
    7    16 Maciej         Perzyński             128.04 +  444: 385  178
    8     8 Sławomir       Wolski                103.81 +  387: 291  154
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             133.03 +  492: 462  183
   10     1 Irena          Sołdan                136.06 +  413: 309  186
   11     4 Michał         Alabrudziński         146.22 -  342: 365   96
   12     3 Mariusz        Skrobosz              149.43 +  378: 288  199
   13     4 Stanisław      Rydzik                145.90 -  334: 485   96
   14     6 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  282: 346   90
   15     8 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  303: 448   84
   16    17 Alicja         Kosińska              125.72 -  312: 389   76
   17    16 Czesław        Grajewski             116.19 -  345: 415   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2312  / 17 136.00




	Grzegorz Wiączkowski 115.30 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             143.50 -  331: 428   94
    2    46 Jakub          Błażejewski           100.00 +  333: 331  150
    3    35 Dorota         Rudzińska             113.52 +  424: 296  164
    4    22 Wojciech       Urbański              120.15 -  343: 453   70
    5    26 Ryszard        Korpalski             110.57 +  433: 316  161
    6    18 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  376: 361  177
    7    17 Katarzyna      Małek                 129.12 +  430: 344  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  /  7 142.14




	Małgorzata Szmuksta 114.85 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 142.90 -  349: 350   93
    2    40 Agata          Pastusiak             100.00 +  425: 307  150
    3    32 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  299: 513   75
    4    43 Maciej         Śliwa                 122.27 +  457: 283  172
    5    31 Dariusz        Kuć                   127.34 +  449: 359  177
    6    20 Sławomir       Wolski                103.81 -  343: 428   54
    7    28 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  419: 312  164
    8    23 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  337: 360   67
    9    25 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  361: 403   76
   10    32 Marta          Bajorek               100.00 +  313: 289  150
   11    21 Filip          Sosin                 139.78 -  281: 419   90
   12    31 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  305: 342   62
   13    38 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  464: 297  152
   14    35 Jacek          Nowak                 103.44 -  387: 470   53
   15    33 Adam           Janicki               112.61 -  284: 412   63
   16    39 Rafał          Polak                 100.00 +  402: 334  150
   17    32 Anna           Biegańska             113.72 +  456: 361  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 17 112.47




	Agata Kuć 114.56 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Lenartowski           141.98 -  404: 412   92
    2    29 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  457: 281  176
    3    17 Józef          Wietecki              100.00 +  354: 289  150
    4    21 Marta          Bajorek               100.00 +  373: 336  150
    5     8 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  278: 447   77
    6    17 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  387: 366  175
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             133.03 =  366: 366  133
    8    11 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  252: 545   96
    9    18 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  348: 358   83
   10    24 Łukasz         Baranowski            125.52 -  405: 436   76
   11    32 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  352: 413   71
   12    37 Renata         Andracka              114.23 -  347: 406   64
   13    40 Lech           Szymczak              100.00 +  434: 334  150
   14    34 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  364: 362  160
   15    29 Ryszard        Korpalski             110.57 +  383: 285  161
   16    23 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  345: 489   75
   17    31 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  422: 295  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2051  / 17 120.65




	Renata Andracka 114.23 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  457: 413  191
    2    10 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  326: 416   82
    3    30 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  301: 433   67
    4    41 Teresa         Pawlik                112.89 -  258: 365   63
    5    47 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  370: 364  155
    6    37 Jacek          Gigoła                114.00 +  366: 351  164
    7    31 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  387: 356  160
    8    22 Tomasz         Siwiński              112.42 -  238: 348   62
    9    28 Łukasz         Baranowski            125.52 -  407: 410   76
   10    31 Alicja         Kosińska              125.72 +  464: 284  176
   11    27 Wojciech       Urbański              120.15 -  343: 458   70
   12    37 Agata          Kuć                   114.56 +  406: 347  165
   13    26 Katarzyna      Małek                 129.12 +  431: 259  179
   14    18 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  385: 306  177
   15    15 Dominik        Urbacki               133.73 -  317: 455   84
   16    18 Andrzej        Kroc                  119.11 +  373: 369  169
   17    18 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  404: 360  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2216  / 17 130.35




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              140.40 +  428: 383  190
    2    17 Robert         Duczemiński           135.63 +  436: 388  186
    3    11 Mirosław       Uglik                 142.90 -  318: 355   93
    4     8 Dawid          Pikul                 144.49 -  369: 500   94
    5    28 Sławomir       Wolski                103.81 -  328: 438   54
    6    37 Renata         Andracka              114.23 -  351: 366   64
    7    38 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  377: 338  154
    8    32 Adam           Janicki               112.61 -  292: 347   63
    9    40 Jacek          Nowak                 103.44 -  307: 406   53
   10    41 Danuta         Langiewicz            112.04 -  257: 342   62
   11    45 Joanna         Suchanek              113.85 +  374: 292  164
   12    45 Maciej         Śliwa                 122.27 +  347: 326  172
   13    35 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  308: 451   80
   14    45 Jakub          Błażejewski           100.00 -  341: 472   50
   15    45 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  314: 309  150
   16    45 Katarzyna      Dębska                103.36 -  317: 380   53
   17    44 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  375: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 17 102.71




	Joanna Suchanek 113.85 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Filip          Sosin                 139.78 -  359: 409   90
    2    39 Zofia          Gajewska              125.27 -  379: 433   75
    3    40 Adam           Janicki               112.61 +  365: 320  163
    4    37 Jacek          Nowak                 103.44 -  347: 424   53
    5    40 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  292: 389   76
    6    44 Jakub          Błażejewski           100.00 -  311: 352   50
    7    48 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  337: 426   76
    8    51 PAUZA
    9    46 Marcin         Resler                118.40 +  341: 327  168
   10    44 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  271: 368   54
   11    45 Jacek          Gigoła                114.00 -  292: 374   64
   12    50 Anatol         Lyzohub               100.00 +  456: 140  150
   13    50 Katarzyna      Bogusławska           104.10 -  262: 324   54
   14    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  544: 169  150
   15    44 Julita         Dygnas                100.34 +  376: 246  150
   16    40 Paulina        Mech                  122.29 +  413: 381  172
   17    40 Jacek          Nowak                 103.44 +  392: 345  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 16 106.12




	Zbigniew Rybak 113.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Zwoliński             138.88 +  377: 277  189
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  420: 250  150
    3     5 Rafał          Lenartowski           141.98 -  372: 401   92
    4    11 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  308: 406   77
    5    22 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  296: 424   75
    6    29 Alicja         Kosińska              125.72 +  365: 304  176
    7    28 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  312: 419   65
    8    33 Piotr          Broda                 122.77 -  288: 340   73
    9    37 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  341: 284  160
   10    33 Beata          Wiączkowska           127.32 -  385: 440   77
   11    33 Tomasz         Suchanek              130.50 -  320: 439   80
   12    47 Lidia          Żywna                 100.06 +  475: 263  150
   13    34 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  271: 272   91
   14    42 Maciej         Śliwa                 122.27 -  243: 396   72
   15    46 Katarzyna      Bogusławska           104.10 -  326: 399   54
   16    48 Agata          Pastusiak             100.00 +  394: 393  150
   17    44 Jacek          Gigoła                114.00 +  377: 375  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 17 111.47




	Anna Biegańska 113.72 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                136.06 -  286: 398   86
    2    41 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  312: 321   75
    3    42 Danuta         Langiewicz            112.04 +  359: 349  162
    4    39 Halina         Roszak                113.18 +  406: 259  163
    5    35 Andrzej        Rechowicz             129.87 =  396: 396  130
    6    26 Kamil          Kister                133.67 -  327: 354   84
    7    36 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  299: 298  154
    8    24 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  368: 352  191
    9    19 Katarzyna      Małek                 129.12 -  389: 391   79
   10    25 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  333: 320  171
   11    20 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  358: 351  183
   12    14 Łukasz         Baranowski            125.52 +  394: 390  176
   13    11 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  381: 522   84
   14    15 Robert         Duczemiński           135.63 -  361: 413   86
   15    20 Weronika       Rudnicka              125.35 -  333: 351   75
   16    25 Tomasz         Siwiński              112.42 -  257: 448   62
   17    32 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  361: 456   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2026  / 17 119.18




	Dorota Rudzińska 113.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Duczemiński           135.63 -  372: 377   86
    2    36 Mariusz        Michalski             102.25 +  380: 361  152
    3    35 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 -  296: 424   65
    4    28 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  335: 351   95
    5    42 Marcin         Resler                118.40 +  412: 372  168
    6    43 Katarzyna      Dębska                103.36 +  393: 252  153
    7    24 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  298: 541   89
    8    29 Alicja         Kosińska              125.72 +  348: 304  176
    9    24 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  414: 412  191
   10    20 Marek          Roszak                130.48 -  307: 467   80
   11    28 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  351: 468   77
   12    28 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  302: 415   77
   13    33 Tomasz         Suchanek              130.50 -  287: 377   80
   14    44 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  394: 339  150
   15    34 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  399: 332  160
   16    29 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  315: 430   80
   17    35 Jarosław       Olek                  117.51 +  406: 369  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2047  / 17 120.41




	Dorota Stachowska 113.29 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            135.49 -  319: 451   85
    2    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  478: 217  150
    3    26 Sławomir       Wolski                103.81 -  394: 433   54
    4    29 Anna           Swoboda               101.24 -  312: 343   51
    5    39 Jakub          Błażejewski           100.00 +  420: 294  150
    6    33 Jacek          Nowak                 103.44 +  411: 315  153
    7    27 Jakub          Zaryński              132.63 -  388: 492   83
    8    30 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  353: 354   76
    9    35 Józef          Wietecki              100.00 +  504: 303  150
   10    28 Mariusz        Michalski             102.25 +  418: 337  152
   11    23 Paulina        Mech                  122.29 +  370: 368  172
   12    19 Jolanta        Chłopińska            120.61 +  418: 400  171
   13    16 Zbigniew       Wietecki              125.43 +  519: 274  175
   14     8 Piotr          Pietuchowski          134.13 +  436: 428  184
   15     7 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  313: 363   75
   16     9 Wojciech       Urbański              120.15 -  378: 381   70
   17    13 Alicja         Kosińska              125.72 -  302: 367   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2027  / 17 119.24




	Halina Roszak 113.18 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  314: 372   84
    2    30 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  424: 304  180
    3    15 Alicja         Kosińska              125.72 -  362: 447   76
    4    39 Anna           Biegańska             113.72 -  259: 406   64
    5    44 Maciej         Śliwa                 122.27 +  358: 330  172
    6    36 Ryszard        Korpalski             110.57 -  345: 394   61
    7    47 Katarzyna      Dębska                103.36 +  363: 318  153
    8    34 Paulina        Mech                  122.29 +  459: 298  172
    9    23 Dominik        Urbacki               133.73 -  343: 378   84
   10    39 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  333: 346   60
   11    38 Marta          Bajorek               100.00 -  331: 382   50
   12    43 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  325: 422   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Teresa Pawlik 112.89 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dominik        Urbacki               133.73 -  322: 377   84
    2    49 Radosław       Pastusiak             100.00 +  351: 340  150
    3    31 Kamil          Kister                133.67 -  256: 454   84
    4    41 Renata         Andracka              114.23 +  365: 258  164
    5    37 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  381: 367  160
    6    23 Czesław        Grajewski             116.19 -  306: 379   66
    7    33 Wojciech       Urbański              120.15 -  290: 500   70
    8    39 Lech           Szymczak              100.00 +  376: 263  150
    9    30 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  312: 447   71
   10    34 Piotr          Broda                 122.77 -  279: 359   73
   11    39 Dorota         Kuć                   118.47 -  357: 358   68
   12    42 Marcin         Resler                118.40 -  343: 387   68
   13    47 Lidia          Żywna                 100.06 +  429: 382  150
   14    40 Urszula        Solarska              101.78 -  293: 385   52
   15    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  364: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 15  97.33




	Adam Janicki 112.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Kister                133.67 -  300: 397   84
    2    34 Michał         Alabrudziński         146.22 -  324: 469   96
    3    40 Joanna         Suchanek              113.85 -  320: 365   64
    4    47 Jakub          Błażejewski           100.00 -  346: 420   50
    5    52 Radosław       Pastusiak             100.00 +  401: 297  150
    6    46 Mariusz        Michalski             102.25 +  372: 317  152
    7    45 Maciej         Śliwa                 122.27 +  398: 240  172
    8    32 Jacek          Gigoła                114.00 +  347: 292  164
    9    26 Weronika       Rudnicka              125.35 -  358: 396   75
   10    27 Filip          Sosin                 139.78 -  240: 374   90
   11    36 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  439: 336  160
   12    30 Paulina        Mech                  122.29 +  397: 361  172
   13    27 Dominik        Urbacki               133.73 -  352: 449   84
   14    31 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  302: 329   91
   15    33 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  412: 284  165
   16    28 Szymon         Płachta               130.65 -  289: 437   81
   17    36 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  304: 319   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 17 112.06




	Tomasz Siwiński 112.42 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  314: 404   83
    2    31 Stanisław      Rydzik                145.90 -  335: 455   96
    3    50 Sławomir       Długosz               111.56 +  456: 280  162
    4    34 Marcin         Resler                118.40 +  456: 256  168
    5    27 Marta          Bajorek               100.00 +  357: 285  150
    6    13 Andrzej        Kroc                  119.11 -  347: 367   69
    7    34 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  482: 349  180
    8    22 Renata         Andracka              114.23 +  348: 238  164
    9    10 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  322: 405   90
   10    16 Szymon         Płachta               130.65 +  390: 389  181
   11    12 Rafał          Wesołowski            135.49 -  299: 431   85
   12    22 Robert         Duczemiński           135.63 -  375: 406   86
   13    31 Alicja         Kosińska              125.72 -  340: 344   76
   14    33 Józef          Wietecki              100.00 +  340: 300  150
   15    22 Filip          Sosin                 139.78 +  433: 344  190
   16    25 Anna           Biegańska             113.72 +  448: 257  164
   17    17 Piotr          Broda                 122.77 +  403: 364  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2267  / 17 133.35




	Jerzy Krzyżewski 112.11 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Zaryński              132.63 -  299: 379   83
    2    35 Danuta         Langiewicz            112.04 +  442: 325  162
    3    38 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  333: 328  155
    4    25 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  243: 400   99
    5    36 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  273: 390   73
    6    41 Lech           Szymczak              100.00 +  402: 352  150
    7    32 Ryszard        Korpalski             110.57 -  361: 377   61
    8    37 Beata          Wiączkowska           127.32 +  419: 350  177
    9    27 Marek          Roszak                130.48 -  331: 469   80
   10    30 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  373: 327  191
   11    30 Weronika       Rudnicka              125.35 -  367: 386   75
   12    31 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  342: 305  165
   13    29 Anna           Niedzielko            105.42 +  386: 274  155
   14    22 Mirosław       Uglik                 142.90 -  296: 454   93
   15    27 Katarzyna      Małek                 129.12 -  252: 498   79
   16    33 Anna           Swoboda               101.24 +  441: 261  151
   17    31 Agata          Kuć                   114.56 -  295: 422   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 17 118.47




	Danuta Langiewicz 112.04 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  375: 391   82
    2    35 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  325: 442   62
    3    42 Anna           Biegańska             113.72 -  349: 359   64
    4    46 Rafał          Polak                 100.00 -  351: 354   50
    5    50 Sylwia         Łada                  100.00 +  314: 300  150
    6    45 Lidia          Żywna                 100.06 +  330: 284  150
    7    37 Alicja         Kosińska              125.72 -  290: 385   76
    8    46 Blanka         Zwolińska             100.00 +  361: 335  150
    9    41 Paulina        Mech                  122.29 -  303: 367   72
   10    41 Jacek          Gigoła                114.00 +  342: 257  164
   11    37 Lech           Szymczak              100.00 +  418: 363  150
   12    33 Jarosław       Olek                  117.51 +  427: 291  168
   13    30 Dariusz        Kuć                   127.34 -  281: 423   77
   14    32 Anna           Niedzielko            105.42 -  327: 341   55
   15    36 Mariusz        Michalski             102.25 -  302: 346   52
   16    38 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  346: 256  160
   17    37 Jakub          Błażejewski           100.00 -  241: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 17 101.88




	Sławomir Długosz 111.56 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Sancewicz             131.54 -  198: 623   82
    2    50 Katarzyna      Bogusławska           104.10 -  324: 415   54
    3    50 Tomasz         Siwiński              112.42 -  280: 456   62
    4    51 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  307: 387   76
    5    53 PAUZA
    6    52 Sylwia         Łada                  100.00 -  278: 514   50
    7    50 Julita         Dygnas                100.34 -  219: 402   50
    8    50 Anatol         Lyzohub               100.00 +  476: 160  150
    9    49 Jakub          Błażejewski           100.00 +  322: 311  150
   10    46 Józef          Wietecki              100.00 -  295: 379   50
   11    48 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  415: 196  150
   12    46 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  323: 298  154
   13    41 Urszula        Solarska              101.78 +  379: 318  152
   14    36 Mariusz        Michalski             102.25 +  433: 305  152
   15    31 Marcin         Resler                118.40 -  310: 456   68
   16    37 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  235: 425   67
   17    41 Katarzyna      Dębska                103.36 +  393: 278  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 16 101.25




	Rafał Stachowski 110.61 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Płachta               130.65 -    1: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Ryszard Korpalski 110.57 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Suchanek              130.50 -  285: 573   80
    2    42 Dawid          Pikul                 144.49 -  297: 496   94
    3    47 Mariusz        Michalski             102.25 +  516: 276  152
    4    40 Blanka         Zwolińska             100.00 +  468: 240  150
    5    26 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 -  316: 433   65
    6    36 Halina         Roszak                113.18 +  394: 345  163
    7    32 Jerzy          Krzyżewski            112.11 +  377: 361  162
    8    16 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  319: 426   75
    9    34 Filip          Sosin                 139.78 -  302: 468   90
   10    35 Rafał          Polak                 100.00 +  543: 176  150
   11    29 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  441: 327  182
   12    16 Szymon         Płachta               130.65 +  353: 336  181
   13    14 Wojciech       Urbański              120.15 -  314: 405   70
   14    26 Alicja         Kosińska              125.72 -  286: 414   76
   15    29 Agata          Kuć                   114.56 -  285: 383   65
   16    32 Maciej         Śliwa                 122.27 +  373: 271  172
   17    27 Marcin         Resler                118.40 -  339: 387   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 17 117.35




	Agnieszka Piotrowicz 109.55 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Roszak                130.48 -  328: 411   80
    2    47 Katarzyna      Dębska                103.36 +  390: 255  153
    3    23 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  352: 383   90
    4    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  437: 181  150
    5    37 Teresa         Pawlik                112.89 -  367: 381   63
    6    39 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  406: 284  176
    7    31 Renata         Andracka              114.23 -  356: 387   64
    8    31 Anna           Swoboda               101.24 -  376: 439   51
    9    37 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  284: 341   64
   10    39 Halina         Roszak                113.18 +  346: 333  163
   11    36 Adam           Janicki               112.61 -  336: 439   63
   12    40 Julita         Dygnas                100.34 +  380: 292  150
   13    37 Marta          Bajorek               100.00 +  445: 268  150
   14    34 Agata          Kuć                   114.56 -  362: 364   65
   15    34 Dorota         Rudzińska             113.52 -  332: 399   64
   16    38 Danuta         Langiewicz            112.04 -  256: 346   62
   17    42 Paulina        Mech                  122.29 +  513: 317  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 17 104.71




	Anna Krynicka 107.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Rechowicz             129.87 +  442: 393  180
    2    14 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  314: 408   52
    3    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  383: 353  150
    4    15 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  328: 409   77
    5    24 Kamil          Kister                133.67 -  352: 354   84
    6    42 Blanka         Zwolińska             100.00 +  429: 239  150
    7    35 Anna           Niedzielko            105.42 -  339: 375   55
    8    35 Jacek          Nowak                 103.44 +  407: 298  153
    9    31 Rafał          Polak                 100.00 +  407: 300  150
   10    17 Robert         Duczemiński           135.63 +  491: 332  186
   11    19 Ireneusz       Kurzok                117.07 +  427: 349  167
   12    12 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  336: 338   73
   13    12 Andrzej        Kroc                  119.11 -  368: 443   69
   14    21 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  479: 319  167
   15    14 Dorota         Kuć                   118.47 -  333: 379   68
   16    21 Maciej         Perzyński             128.04 -  311: 384   78
   17    25 Dariusz        Kuć                   127.34 +  376: 333  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2036  / 17 119.76




	Anna Niedzielko 105.42 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Radosław       Jachna                129.62 -  312: 354   80
    2    32 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  395: 397   54
    3    41 Julita         Dygnas                100.34 +  501: 334  150
    4    27 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  339: 502   75
    5    38 Lidia          Żywna                 100.06 +  405: 273  150
    6    32 Dariusz        Kuć                   127.34 -  436: 450   77
    7    35 Anna           Krynicka              107.89 +  375: 339  158
    8    28 Sylwia         Łada                  100.00 +  400: 255  150
    9    21 Anna           Swoboda               101.24 +  387: 343  151
   10    29 Jacek          Nowak                 103.44 +  426: 316  153
   11    14 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  294: 309   75
   12    26 Beata          Wiączkowska           127.32 -  293: 429   77
   13    29 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  274: 386   62
   14    32 Danuta         Langiewicz            112.04 +  341: 327  162
   15    32 Szymon         Płachta               130.65 -  346: 419   81
   16    31 Józef          Wietecki              100.00 +  495: 269  150
   17    26 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  271: 428   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 17 110.71




	Agnieszka Kozak 104.85 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Józef          Wietecki              100.00 +  387: 363  150
    2    13 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  206: 392   73
    3    38 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  328: 333   62
    4    42 Robert         Duczemiński           135.63 -  252: 542   86
    5    47 Renata         Andracka              114.23 -  364: 370   64
    6    47 Julita         Dygnas                100.34 +  429: 266  150
    7    41 Urszula        Solarska              101.78 -  364: 365   52
    8    47 Radosław       Pastusiak             100.00 +  339: 326  150
    9    42 Jarosław       Olek                  117.51 -  357: 363   68
   10    47 Agata          Pastusiak             100.00 +  490: 273  150
   11    42 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  410: 401  150
   12    35 Marta          Bajorek               100.00 +  424: 332  150
   13    24 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  272: 448   77
   14    29 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  280: 454   80
   15    42 Sylwia         Łada                  100.00 +  387: 363  150
   16    27 Filip          Sosin                 139.78 -  297: 432   90
   17    36 Adam           Janicki               112.61 +  319: 304  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 17 109.71




	Agnieszka Biegańska 104.12 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Małek                 129.12 -  387: 486   79
    2    32 Anna           Niedzielko            105.42 +  397: 395  155
    3    29 Jacek          Nowak                 103.44 +  395: 311  153
    4    10 Stanisław      Rydzik                145.90 -  307: 363   96
    5    21 Andrzej        Kroc                  119.11 -  374: 500   69
    6    40 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  383: 248  152
    7    36 Anna           Biegańska             113.72 -  298: 299   64
    8    40 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  272: 372   80
    9    43 Katarzyna      Dębska                103.36 -  313: 324   53
   10    44 Joanna         Suchanek              113.85 +  368: 271  164
   11    43 Marcin         Resler                118.40 -  343: 378   68
   12    46 Sławomir       Długosz               111.56 -  298: 323   62
   13    44 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  302: 365   50
   14    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  326: 437   50
   15    49 Anatol         Lyzohub               100.00 +  434: 201  150
   16    46 Blanka         Zwolińska             100.00 +  484: 345  150
   17    43 Julita         Dygnas                100.34 +  392: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 17 102.65




	Katarzyna Bogusławska 104.10 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Perzyński             128.04 -  320: 393   78
    2    50 Sławomir       Długosz               111.56 +  415: 324  162
    3    18 Michał         Alabrudziński         146.22 -  286: 459   96
    4    31 Urszula        Solarska              101.78 -  338: 351   52
    5    45 Blanka         Zwolińska             100.00 -  279: 340   50
    6    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  391: 186  150
    7    38 Jacek          Gigoła                114.00 -  338: 377   64
    8    42 Józef          Wietecki              100.00 -  339: 495   50
    9    45 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  351: 432   76
   10    45 Sylwia         Łada                  100.00 -  340: 404   50
   11    47 Julita         Dygnas                100.34 -  238: 436   50
   12    52 PAUZA
   13    50 Joanna         Suchanek              113.85 +  324: 262  164
   14    50 Agata          Pastusiak             100.00 +  325: 319  150
   15    46 Zbigniew       Rybak                 113.83 +  399: 326  164
   16    41 Marek          Dudkiewicz            131.87 -  354: 385   82
   17    46 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  378: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 16  99.25




	Sławomir Wolski 103.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dariusz        Kuć                   127.34 +  380: 316  177
    2    15 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  328: 481   77
    3    26 Dorota         Stachowska            113.29 +  433: 394  163
    4    14 Filip          Sosin                 139.78 -  281: 454   90
    5    28 Jacek          Gigoła                114.00 +  438: 328  164
    6    20 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  428: 343  165
    7    13 Weronika       Rudnicka              125.35 +  380: 303  175
    8     8 Grzegorz       Pukniel               115.77 -  291: 387   66
    9    13 Robert         Duczemiński           135.63 +  426: 328  186
   10    10 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  303: 448   89
   11    15 Maciej         Grąbczewski           124.88 +  394: 375  175
   12    10 Radosław       Jachna                129.62 -  311: 391   80
   13    18 Małgorzata     Szczygieł             126.74 +  406: 373  177
   14    13 Kazimierz      Merklejn              146.04 -  296: 447   96
   15    16 Mirosław       Uglik                 142.90 -  347: 438   93
   16    19 Katarzyna      Małek                 129.12 +  385: 341  179
   17    19 Barbara        Łukaszewicz           122.57 +  348: 282  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2325  / 17 136.76




	Jacek Nowak 103.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Beata          Wiączkowska           127.32 +  376: 302  177
    2    20 Rafał          Lenartowski           141.98 -  307: 493   92
    3    29 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  311: 395   54
    4    37 Joanna         Suchanek              113.85 +  424: 347  164
    5    29 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  330: 416   95
    6    33 Dorota         Stachowska            113.29 -  315: 411   63
    7    46 Blanka         Zwolińska             100.00 +  359: 339  150
    8    35 Anna           Krynicka              107.89 -  298: 407   58
    9    40 Jacek          Gigoła                114.00 +  406: 307  164
   10    29 Anna           Niedzielko            105.42 -  316: 426   55
   11    35 Alicja         Kosińska              125.72 =  357: 357  126
   12    38 Anna           Swoboda               101.24 +  419: 350  151
   13    32 Weronika       Rudnicka              125.35 -  301: 505   75
   14    35 Małgorzata     Szmuksta              114.85 +  470: 387  165
   15    30 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  300: 346   91
   16    36 Lech           Szymczak              100.00 -  345: 371   50
   17    40 Joanna         Suchanek              113.85 -  345: 392   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 17 105.53




	Katarzyna Dębska 103.36 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  261: 441   77
    2    47 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  255: 390   60
    3    51 Rafał          Polak                 100.00 -  261: 428   50
    4    52 PAUZA
    5    46 Józef          Wietecki              100.00 +  342: 278  150
    6    43 Dorota         Rudzińska             113.52 -  252: 393   64
    7    47 Halina         Roszak                113.18 -  318: 363   63
    8    48 Marcin         Resler                118.40 +  386: 379  168
    9    43 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  324: 313  154
   10    40 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  296: 385   76
   11    44 Mariusz        Michalski             102.25 -  292: 516   52
   12    44 Sylwia         Łada                  100.00 +  394: 357  150
   13    42 Jarosław       Olek                  117.51 +  336: 317  168
   14    38 Paulina        Mech                  122.29 -  335: 369   72
   15    41 Lech           Szymczak              100.00 -  274: 390   50
   16    45 Jacek          Gigoła                114.00 +  380: 317  164
   17    41 Sławomir       Długosz               111.56 -  278: 393   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 16  98.75




	Mariusz Michalski 102.25 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  298: 485   77
    2    36 Dorota         Rudzińska             113.52 -  361: 380   64
    3    47 Ryszard        Korpalski             110.57 -  276: 516   61
    4    50 Radosław       Pastusiak             100.00 +  349: 317  150
    5    43 Beata          Wiączkowska           127.32 -  256: 399   77
    6    46 Adam           Janicki               112.61 -  317: 372   63
    7    52 Anatol         Lyzohub               100.00 +  513: 192  150
    8    41 Lidia          Żywna                 100.06 +  362: 313  150
    9    39 Urszula        Solarska              101.78 +  419: 263  152
   10    28 Dorota         Stachowska            113.29 -  337: 418   63
   11    44 Katarzyna      Dębska                103.36 +  516: 292  153
   12    32 Józef          Wietecki              100.00 +  380: 276  150
   13    21 Filip          Sosin                 139.78 -  383: 424   90
   14    36 Sławomir       Długosz               111.56 -  305: 433   62
   15    36 Danuta         Langiewicz            112.04 +  346: 302  162
   16    34 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  369: 341  152
   17    29 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  328: 419   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 17 109.82




	Wojciech Gołęcki 102.01 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  385: 315  176
    2    14 Anna           Krynicka              107.89 +  408: 314  158
    3     7 Irena          Sołdan                136.06 -  292: 337   86
    4    23 Grzegorz       Kurowski              140.40 -  367: 410   90
    5    25 Rafał          Wesołowski            135.49 -  222: 507   85
    6    40 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  248: 383   54
    7    44 Beata          Wiączkowska           127.32 -  224: 505   77
    8    44 Julita         Dygnas                100.34 +  330: 272  150
    9    44 Lech           Szymczak              100.00 +  376: 353  150
   10    36 Paulina        Mech                  122.29 -  349: 453   72
   11    40 Urszula        Solarska              101.78 -  294: 375   52
   12    43 Halina         Roszak                113.18 +  422: 325  163
   13    38 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  297: 464   65
   14    41 Jarosław       Olek                  117.51 +  396: 299  168
   15    38 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  384: 342  183
   16    34 Mariusz        Michalski             102.25 -  341: 369   52
   17    38 Józef          Wietecki              100.00 -  319: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 17 107.71




	Urszula Solarska 101.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Sporczyk              126.11 +  463: 318  176
    2     9 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  373: 475   71
    3    21 Zofia          Gajewska              125.27 -  333: 361   75
    4    31 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  351: 338  154
    5    34 Anna           Swoboda               101.24 -  384: 521   51
    6    35 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  294: 368   67
    7    41 Agnieszka      Kozak                 104.85 +  365: 364  155
    8    38 Rafał          Polak                 100.00 -  347: 360   50
    9    39 Mariusz        Michalski             102.25 -  263: 419   52
   10    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  378: 312  150
   11    40 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  375: 294  152
   12    36 Alicja         Kosińska              125.72 -  353: 371   76
   13    41 Sławomir       Długosz               111.56 -  318: 379   62
   14    40 Teresa         Pawlik                112.89 +  385: 293  163
   15    39 Maciej         Śliwa                 122.27 -  347: 421   72
   16    43 Radosław       Pastusiak             100.00 +  344: 325  150
   17    34 Anna           Swoboda               101.24 +  407: 364  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 17 107.47




	Anna Swoboda 101.24 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Alicja         Kosińska              125.72 +  454: 416  176
    2    11 Jarosław       Olek                  117.51 -  284: 378   68
    3    16 Weronika       Rudnicka              125.35 -  292: 349   75
    4    29 Dorota         Stachowska            113.29 +  343: 312  163
    5    34 Urszula        Solarska              101.78 +  521: 384  152
    6    15 Rafał          Wesołowski            135.49 -  276: 516   85
    7    26 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  292: 380   77
    8    31 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 +  439: 376  160
    9    21 Anna           Niedzielko            105.42 -  343: 387   55
   10    19 Wojciech       Urbański              120.15 +  393: 367  170
   11    24 Andrzej        Kroc                  119.11 -  274: 427   69
   12    38 Jacek          Nowak                 103.44 -  350: 419   53
   13    43 Sylwia         Łada                  100.00 +  369: 308  150
   14    28 Szymon         Płachta               130.65 +  431: 402  181
   15    23 Agnieszka      Goniowska             127.03 -  425: 493   77
   16    33 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  261: 441   62
   17    34 Urszula        Solarska              101.78 -  364: 407   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 17 107.35




	Julita Dygnas 100.34 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Łukasz         Baranowski            125.52 -  279: 422   76
    2    44 Lidia          Żywna                 100.06 -  325: 355   50
    3    41 Anna           Niedzielko            105.42 -  334: 501   55
    4    48 Beata          Wiączkowska           127.32 -  375: 476   77
    5    51 Agata          Pastusiak             100.00 +  359: 268  150
    6    47 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  266: 429   55
    7    50 Sławomir       Długosz               111.56 +  402: 219  162
    8    44 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  272: 330   52
    9    48 Radosław       Pastusiak             100.00 -  315: 377   50
   10    49 Anatol         Lyzohub               100.00 +  380: 115  150
   11    47 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  436: 238  154
   12    40 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  292: 380   60
   13    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  475: 142  150
   14    43 Rafał          Polak                 100.00 -  347: 351   50
   15    44 Joanna         Suchanek              113.85 -  246: 376   64
   16    47 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  411: 224  150
   17    43 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  314: 392   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 17  91.71




	Lidia Żywna 100.06 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  338: 412   75
    2    44 Julita         Dygnas                100.34 +  355: 325  150
    3    28 Mariusz        Skrobosz              149.43 -  289: 398   99
    4    38 Marek          Roszak                130.48 -  336: 367   80
    5    38 Anna           Niedzielko            105.42 -  273: 405   55
    6    45 Danuta         Langiewicz            112.04 -  284: 330   62
    7    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  432: 186  150
    8    41 Mariusz        Michalski             102.25 -  313: 362   52
    9    47 Maciej         Śliwa                 122.27 -  273: 368   72
   10    51 Radosław       Pastusiak             100.00 -  310: 327   50
   11    50 Anatol         Lyzohub               100.00 +  387: 190  150
   12    47 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  263: 475   64
   13    47 Teresa         Pawlik                112.89 -  382: 429   63
   14    51 PAUZA
   15    50 Agata          Pastusiak             100.00 +  413: 278  150
   16    49 Marta          Bajorek               100.00 -  362: 364   50
   17    48 Blanka         Zwolińska             100.00 +  398: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 16  92.00




	Marta Bajorek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Krzysztof      Langiewicz            124.60 +  405: 348  175
    2     1 Maciej         Sancewicz             131.54 -  314: 487   82
    3    22 Rafał          Wesołowski            135.49 +  370: 361  185
    4    21 Agata          Kuć                   114.56 -  336: 373   65
    5    27 Tomasz         Siwiński              112.42 -  285: 357   62
    6    38 Piotr          Broda                 122.77 +  419: 322  173
    7    29 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  254: 365   75
    8    36 Jarosław       Olek                  117.51 +  314: 293  168
    9    29 Dariusz        Kuć                   127.34 -  270: 432   77
   10    32 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  289: 313   65
   11    38 Halina         Roszak                113.18 +  382: 331  163
   12    35 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  332: 424   55
   13    37 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  268: 445   60
   14    39 Lech           Szymczak              100.00 -  314: 317   50
   15    48 Radosław       Pastusiak             100.00 -  337: 344   50
   16    49 Lidia          Żywna                 100.06 +  364: 362  150
   17    45 Rafał          Polak                 100.00 -  265: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 17 100.29




	Kamila Biskupska 100.00 Mirosławiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   15    52 Magda          Komar                 100.00 +  278: 199  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Jakub Błażejewski 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Wojciech       Urbański              120.15 -  265: 402   70
    2    46 Grzegorz       Wiączkowski           115.30 -  331: 333   65
    3    44 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  296: 420   89
    4    47 Adam           Janicki               112.61 +  420: 346  163
    5    39 Dorota         Stachowska            113.29 -  294: 420   63
    6    44 Joanna         Suchanek              113.85 +  352: 311  164
    7    42 Sylwia         Łada                  100.00 -  314: 385   50
    8    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  311: 357   50
    9    49 Sławomir       Długosz               111.56 -  311: 322   62
   10    50 Mirosław       Dejna                 100.00 +  520: 184  150
   11    46 Radosław       Pastusiak             100.00 +  344: 270  150
   12    39 Rafał          Dąbrowski             140.64 -  319: 392   91
   13    45 Agata          Pastusiak             100.00 +  331: 317  150
   14    45 Jacek          Gigoła                114.00 +  472: 341  164
   15    35 Paulina        Mech                  122.29 +  340: 321  172
   16    30 Małgorzata     Szczygieł             126.74 -  254: 347   77
   17    37 Danuta         Langiewicz            112.04 +  429: 241  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 17 111.29




	Justyna Czerniak 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   15    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  249: 207  150
   16    51 Katarzyna      Lepianka              100.00 -  202: 248   50
   17    51 Magda          Komar                 100.00 +  221: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Weronika       Rudnicka              125.35 -  168: 492   75
    2    51 Dorota         Stachowska            113.29 -  217: 478   63
    3    52 PAUZA
    4    44 Agnieszka      Piotrowicz            109.55 -  181: 437   60
    5    48 Dorota         Kuć                   118.47 -  179: 419   68
    6    49 Katarzyna      Bogusławska           104.10 -  186: 391   54
    7    51 Lidia          Żywna                 100.06 -  186: 432   50
    8    49 Agata          Pastusiak             100.00 -  235: 329   50
    9    51 Anatol         Lyzohub               100.00 -  193: 274   50
   10    50 Jakub          Błażejewski           100.00 -  184: 520   50
   11    51 Blanka         Zwolińska             100.00 -  204: 413   50
   12    51 Radosław       Pastusiak             100.00 -  207: 288   50
   13    46 Julita         Dygnas                100.34 -  142: 475   50
   14    49 Joanna         Suchanek              113.85 -  169: 544   64
   15    51 Justyna        Czerniak              100.00 -  207: 249   50
   16    52 Magda          Komar                 100.00 -  278: 297   50
   17    52 Katarzyna      Lepianka              100.00 -  189: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 16  55.25




	Magda Komar 100.00 Miroslawiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   15    52 Kamila         Biskupska             100.00 -  199: 278   50
   16    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  297: 278  150
   17    51 Justyna        Czerniak              100.00 -  213: 221   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Katarzyna Lepianka 100.00 Mirosławiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   15    53 Milena         Woźniak               100.00 -  203: 307   50
   16    51 Justyna        Czerniak              100.00 +  248: 202  150
   17    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  298: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Anatol Lyzohub 100.00 Kijów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Barbara        Łukaszewicz           122.57 -  167: 451   73
    2    52 PAUZA
    3    39 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  181: 492   75
    4    45 Andrzej        Rechowicz             129.87 -  215: 460   80
    5    49 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  108: 403   50
    6    50 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 -  198: 413   76
    7    52 Mariusz        Michalski             102.25 -  192: 513   52
    8    50 Sławomir       Długosz               111.56 -  160: 476   62
    9    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  274: 193  150
   10    49 Julita         Dygnas                100.34 -  115: 380   50
   11    50 Lidia          Żywna                 100.06 -  190: 387   50
   12    50 Joanna         Suchanek              113.85 -  140: 456   64
   13    49 Maciej         Śliwa                 122.27 -  197: 411   72
   14    48 Blanka         Zwolińska             100.00 -  161: 368   50
   15    49 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  201: 434   54
   16    50 Milena         Woźniak               100.00 -  164: 354   50
   17    50 Agata          Pastusiak             100.00 -  145: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 16  66.12




	Paweł Maciejczuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Piotr          Broda                 122.77 +  329: 295  173
    2    26 Ireneusz       Kurzok                117.07 =  402: 402  117
    3    13 Waldemar       Czerwoniec            132.65 +  357: 334  183
    4     6 Piotr          Pietuchowski          134.13 -  282: 411   84
    5    17 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  333: 373   71
    6    27 Wojciech       Urbański              120.15 +  344: 340  170
    7    18 Radosław       Jachna                129.62 -  335: 395   80
    8    25 Katarzyna      Małek                 129.12 -  316: 412   79
    9    33 Zbigniew       Wietecki              125.43 -  346: 367   75
   10    38 Jarosław       Olek                  117.51 -  278: 381   68
   11    42 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  401: 410   55
   12    41 Lech           Szymczak              100.00 -  305: 371   50
   13    44 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  365: 302  154
   14    44 Dorota         Rudzińska             113.52 -  339: 394   64
   15    45 Jacek          Gigoła                114.00 -  309: 314   64
   16    47 Julita         Dygnas                100.34 -  224: 411   50
   17    49 Milena         Woźniak               100.00 +  411: 178  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 17  99.24




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Dorota         Kuć                   118.47 -  289: 374   68
    2    40 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  307: 425   65
    3    46 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  275: 332   76
    4    49 Sylwia         Łada                  100.00 -  334: 381   50
    5    51 Julita         Dygnas                100.34 -  268: 359   50
    6    51 Józef          Wietecki              100.00 -  272: 337   50
    7    53 PAUZA
    8    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  329: 235  150
    9    50 Blanka         Zwolińska             100.00 +  343: 336  150
   10    47 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  273: 490   55
   11    49 Maciej         Śliwa                 122.27 -  318: 407   72
   12    49 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  321: 280  150
   13    45 Jakub          Błażejewski           100.00 -  317: 331   50
   14    50 Katarzyna      Bogusławska           104.10 -  319: 325   54
   15    50 Lidia          Żywna                 100.06 -  278: 413   50
   16    48 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  393: 394   64
   17    50 Anatol         Lyzohub               100.00 +  434: 145  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 16  81.50




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Andrzej        Kroc                  119.11 -  256: 410   69
    2    49 Teresa         Pawlik                112.89 -  340: 351   63
    3    45 Miłosz         Wrzałek               144.52 -  259: 516   95
    4    50 Mariusz        Michalski             102.25 -  317: 349   52
    5    52 Adam           Janicki               112.61 -  297: 401   63
    6    53 PAUZA
    7    49 Marcin         Resler                118.40 -  342: 348   68
    8    47 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  326: 339   55
    9    48 Julita         Dygnas                100.34 +  377: 315  150
   10    51 Lidia          Żywna                 100.06 +  327: 310  150
   11    46 Jakub          Błażejewski           100.00 -  270: 344   50
   12    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  288: 207  150
   13    48 Blanka         Zwolińska             100.00 +  340: 279  150
   14    46 Sylwia         Łada                  100.00 -  320: 480   50
   15    48 Marta          Bajorek               100.00 +  344: 337  150
   16    43 Urszula        Solarska              101.78 -  325: 344   52
   17    47 Sylwia         Łada                  100.00 +  352: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 16  94.81




	Rafał Polak 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Maciej         Grąbczewski           124.88 -  341: 411   75
    2    43 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 -  285: 396   67
    3    51 Katarzyna      Dębska                103.36 +  428: 261  153
    4    46 Danuta         Langiewicz            112.04 +  354: 351  162
    5    30 Tomasz         Zwoliński             138.88 +  443: 364  189
    6    21 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  326: 479   83
    7    25 Krzysztof      Langiewicz            124.60 -  100: 380   75
    8    38 Urszula        Solarska              101.78 +  360: 347  152
    9    31 Anna           Krynicka              107.89 -  300: 407   58
   10    35 Ryszard        Korpalski             110.57 -  176: 543   61
   11    41 Sylwia         Łada                  100.00 +  386: 367  150
   12    34 Piotr          Broda                 122.77 -  336: 391   73
   13    39 Marcin         Resler                118.40 -  301: 421   68
   14    43 Julita         Dygnas                100.34 +  351: 347  150
   15    40 Krzysztof      Sporczyk              126.11 -  281: 396   76
   16    39 Małgorzata     Szmuksta              114.85 -  334: 402   65
   17    45 Marta          Bajorek               100.00 +  452: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 17 106.29




	Lech Szymczak 100.00 Mniszki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Jolanta        Chłopińska            120.61 -  328: 393   71
    2    48 Blanka         Zwolińska             100.00 -  327: 337   50
    3    48 Sylwia         Łada                  100.00 +  449: 379  150
    4    35 Dariusz        Kuć                   127.34 -  337: 385   77
    5    41 Mariola        Osajda-Matczak        126.37 +  415: 348  176
    6    41 Jerzy          Krzyżewski            112.11 -  352: 402   62
    7    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  334: 322  150
    8    39 Teresa         Pawlik                112.89 -  263: 376   63
    9    44 Wojciech       Gołęcki               102.01 -  353: 376   52
   10    43 Maciej         Śliwa                 122.27 +  408: 313  172
   11    37 Danuta         Langiewicz            112.04 -  363: 418   62
   12    41 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  371: 305  150
   13    40 Agata          Kuć                   114.56 -  334: 434   65
   14    39 Marta          Bajorek               100.00 +  317: 314  150
   15    41 Katarzyna      Dębska                103.36 +  390: 274  153
   16    36 Jacek          Nowak                 103.44 +  371: 345  153
   17    30 Monika         Gawron-Cieślik        117.30 +  394: 368  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 17 113.12




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  363: 387   55
    2    38 Sylwia         Łada                  100.00 +  373: 269  150
    3    17 Agata          Kuć                   114.56 -  289: 354   65
    4    30 Rafał          Wesołowski            135.49 -  324: 378   85
    5    46 Katarzyna      Dębska                103.36 -  278: 342   53
    6    51 Agata          Pastusiak             100.00 +  337: 272  150
    7    43 Dorota         Kuć                   118.47 -  323: 406   68
    8    42 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  495: 339  154
    9    35 Dorota         Stachowska            113.29 -  303: 504   63
   10    46 Sławomir       Długosz               111.56 +  379: 295  162
   11    34 Rafał          Dąbrowski             140.64 +  359: 358  191
   12    32 Mariusz        Michalski             102.25 -  276: 380   52
   13    36 Paulina        Mech                  122.29 +  363: 340  172
   14    33 Tomasz         Siwiński              112.42 -  300: 340   62
   15    37 Marek          Dudkiewicz            131.87 +  319: 316  182
   16    31 Anna           Niedzielko            105.42 -  269: 495   55
   17    38 Wojciech       Gołęcki               102.01 +  334: 319  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 17 110.06




	Milena Woźniak 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    52 PAUZA
   12    48 Blanka         Zwolińska             100.00 -  247: 378   50
   15    53 Katarzyna      Lepianka              100.00 +  307: 203  150
   16    50 Anatol         Lyzohub               100.00 +  354: 164  150
   17    49 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  178: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Zofia          Gajewska              125.27 +  415: 289  175
    2    19 Zbigniew       Rybak                 113.83 -  250: 420   64
    3    34 Anna           Krynicka              107.89 -  353: 383   58
    4    33 Piotr          Broda                 122.77 -  320: 411   73
    5    49 Anatol         Lyzohub               100.00 +  403: 108  150
    6    34 Tomasz         Zwoliński             138.88 -  281: 481   89
    7    39 Lech           Szymczak              100.00 -  322: 334   50
    8    43 Jakub          Błażejewski           100.00 +  357: 311  150
    9    38 Beata          Wiączkowska           127.32 -  245: 446   77
   10    42 Urszula        Solarska              101.78 -  312: 378   52
   11    48 Sławomir       Długosz               111.56 -  196: 415   62
   12    49 Agata          Pastusiak             100.00 -  280: 321   50
   13    51 PAUZA
   14    47 Agnieszka      Biegańska             104.12 +  437: 326  154
   15    47 Teresa         Pawlik                112.89 +  403: 364  163
   16    42 Waldemar       Czerwoniec            132.65 -  228: 463   83
   17    46 Katarzyna      Bogusławska           104.10 -  346: 378   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 16  94.00




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Paulina        Mech                  122.29 -  257: 493   72
    2    48 Lech           Szymczak              100.00 +  337: 327  150
    3    37 Maciej         Perzyński             128.04 -  348: 371   78
    4    40 Ryszard        Korpalski             110.57 -  240: 468   61
    5    45 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  340: 279  154
    6    42 Anna           Krynicka              107.89 -  239: 429   58
    7    46 Jacek          Nowak                 103.44 -  339: 359   53
    8    46 Danuta         Langiewicz            112.04 -  335: 361   62
    9    50 Agata          Pastusiak             100.00 -  336: 343   50
   10    48 Marcin         Resler                118.40 -  288: 517   68
   11    51 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 204  150
   12    48 Milena         Woźniak               100.00 +  378: 247  150
   13    48 Radosław       Pastusiak             100.00 -  279: 340   50
   14    48 Anatol         Lyzohub               100.00 +  368: 161  150
   15    43 Jarosław       Olek                  117.51 -  190: 377   68
   16    46 Agnieszka      Biegańska             104.12 -  345: 484   54
   17    48 Lidia          Żywna                 100.06 -  359: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 17  86.94




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Maciej         Śliwa                 122.27 -  290: 340   72
    2    38 Józef          Wietecki              100.00 -  269: 373   50
    3    48 Lech           Szymczak              100.00 -  379: 449   50
    4    49 Agata          Pastusiak             100.00 +  381: 334  150
    5    50 Danuta         Langiewicz            112.04 -  300: 314   62
    6    52 Sławomir       Długosz               111.56 +  514: 278  162
    7    42 Jakub          Błażejewski           100.00 +  385: 314  150
    8    28 Anna           Niedzielko            105.42 -  255: 400   55
    9    36 Alicja         Kosińska              125.72 -  345: 394   76
   10    45 Katarzyna      Bogusławska           104.10 +  404: 340  154
   11    41 Rafał          Polak                 100.00 -  367: 386   50
   12    44 Katarzyna      Dębska                103.36 -  357: 394   53
   13    43 Anna           Swoboda               101.24 -  308: 369   51
   14    46 Radosław       Pastusiak             100.00 +  480: 320  150
   15    42 Agnieszka      Kozak                 104.85 -  363: 387   55
   16    44 Jarosław       Olek                  117.51 -  367: 399   68
   17    47 Radosław       Pastusiak             100.00 -  300: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 17  85.76


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Resler                333: 397
   2 Jarosław       Olek                 - Michał         Alabrudziński         390: 381
   3 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        523: 281
   4 Ireneusz       Kurzok               - Stanisław      Rydzik                409: 392
   5 Miłosz         Wrzałek              - Czesław        Grajewski             370: 471
   6 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Pikul                 390: 344
   7 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Wiączkowski           428: 331
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Mirosław       Uglik                 349: 350
   9 Rafał          Lenartowski          - Agata          Kuć                   412: 404
  10 Renata         Andracka             - Rafał          Dąbrowski             457: 413
  11 Grzegorz       Kurowski             - Jacek          Gigoła                383: 428
  12 Joanna         Suchanek             - Filip          Sosin                 359: 409
  13 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 277: 377
  14 Anna           Biegańska            - Irena          Sołdan                286: 398
  15 Robert         Duczemiński          - Dorota         Rudzińska             377: 372
  16 Dorota         Stachowska           - Rafał          Wesołowski            319: 451
  17 Piotr          Pietuchowski         - Halina         Roszak                372: 314
  18 Teresa         Pawlik               - Dominik        Urbacki               322: 377
  19 Kamil          Kister               - Adam           Janicki               397: 300
  20 Tomasz         Siwiński             - Waldemar       Czerwoniec            314: 404
  21 Jakub          Zaryński             - Jerzy          Krzyżewski            379: 299
  22 Danuta         Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            375: 391
  23 Maciej         Sancewicz            - Sławomir       Długosz               623: 198
  24 Rafał          Stachowski           - Szymon         Płachta                 1: 400
  25 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             573: 285
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Marek          Roszak                328: 411
  27 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Krynicka              393: 442
  28 Anna           Niedzielko           - Radosław       Jachna                312: 354
  29 Agnieszka      Kozak                - Józef          Wietecki              387: 363
  30 Agnieszka      Biegańska            - Katarzyna      Małek                 387: 486
  31 Maciej         Perzyński            - Katarzyna      Bogusławska           393: 320
  32 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Kuć                   380: 316
  33 Beata          Wiączkowska          - Jacek          Nowak                 302: 376
  34 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Goniowska             261: 441
  35 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Michalski             485: 298
  36 Wojciech       Gołęcki              - Mariola        Osajda-Matczak        385: 315
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              318: 463
  38 Anna           Swoboda              - Alicja         Kosińska              454: 416
  39 Łukasz         Baranowski           - Julita         Dygnas                422: 279
  40 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Wietecki              338: 412
  41 Weronika       Rudnicka             - Mirosław       Dejna                 492: 168
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Zofia          Gajewska              415: 289
  43 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Polak                 411: 341
  44 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Langiewicz            405: 348
  45 Piotr          Broda                - Paweł          Maciejczuk            295: 329
  46 Anatol         Lyzohub              - Barbara        Łukaszewicz           167: 451
  47 Paulina        Mech                 - Blanka         Zwolińska             493: 257
  48 Sylwia         Łada                 - Maciej         Śliwa                 290: 340
  50 Lech           Szymczak             - Jolanta        Chłopińska            328: 393
  51 Wojciech       Urbański             - Jakub          Błażejewski           402: 265
  52 Radosław       Pastusiak            - Andrzej        Kroc                  256: 410
  53 Dorota         Kuć                  - Agata          Pastusiak             374: 289


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Marta          Bajorek               487: 314
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Suchanek              420: 419
   3 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Urbański              410: 263
   4 Szymon         Płachta              - Paulina        Mech                  381: 295
   5 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              493: 403
   6 Katarzyna      Małek                - Kamil          Kister                433: 385
   7 Marcin         Resler               - Małgorzata     Szczygieł             300: 337
   8 Czesław        Grajewski            - Maciej         Perzyński             422: 348
   9 Urszula        Solarska             - Jolanta        Chłopińska            373: 475
  10 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Andracka              416: 326
  11 Anna           Swoboda              - Jarosław       Olek                  284: 378
  12 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               376: 380
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Kozak                 392: 206
  14 Anna           Krynicka             - Wojciech       Gołęcki               314: 408
  15 Agnieszka      Goniowska            - Sławomir       Wolski                481: 328
  16 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             362: 386
  17 Jacek          Gigoła               - Robert         Duczemiński           436: 388
  18 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Baranowski            337: 453
  19 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              420: 250
  20 Jacek          Nowak                - Rafał          Lenartowski           307: 493
  21 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Kuć                   394: 337
  22 Marek          Roszak               - Piotr          Pietuchowski          317: 423
  23 Radosław       Jachna               - Maciej         Grąbczewski           452: 329
  24 Andrzej        Kroc                 - Mirosław       Uglik                 394: 417
  25 Filip          Sosin                - Maciej         Śliwa                 468: 295
  26 Paweł          Maciejczuk           - Ireneusz       Kurzok                402: 402
  27 Alicja         Kosińska             - Krzysztof      Sporczyk              479: 349
  28 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Dąbrowski             334: 385
  29 Agata          Kuć                  - Mariola        Osajda-Matczak        457: 281
  30 Halina         Roszak               - Andrzej        Rechowicz             424: 304
  31 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Siwiński              455: 335
  32 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Biegańska             395: 397
  33 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Wiączkowska           432: 241
  34 Michał         Alabrudziński        - Adam           Janicki               469: 324
  35 Jerzy          Krzyżewski           - Danuta         Langiewicz            442: 325
  36 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Michalski             380: 361
  37 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               436: 310
  38 Józef          Wietecki             - Sylwia         Łada                  373: 269
  39 Zofia          Gajewska             - Joanna         Suchanek              433: 379
  40 Agata          Pastusiak            - Małgorzata     Szmuksta              307: 425
  41 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Biegańska             321: 312
  42 Dawid          Pikul                - Ryszard        Korpalski             496: 297
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Polak                 396: 285
  44 Julita         Dygnas               - Lidia          Żywna                 325: 355
  45 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              406: 453
  46 Jakub          Błażejewski          - Grzegorz       Wiączkowski           331: 333
  47 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            255: 390
  48 Blanka         Zwolińska            - Lech           Szymczak              337: 327
  49 Teresa         Pawlik               - Radosław       Pastusiak             351: 340
  50 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Bogusławska           324: 415
  51 Mirosław       Dejna                - Dorota         Stachowska            217: 478
  52 Anatol         Lyzohub              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Sancewicz             342: 391
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kazimierz      Merklejn              284: 411
   3 Agnieszka      Goniowska            - Radosław       Jachna                395: 451
   4 Katarzyna      Małek                - Zbigniew       Wietecki              402: 258
   5 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Rybak                 401: 372
   6 Czesław        Grajewski            - Piotr          Pietuchowski          294: 497
   7 Wojciech       Gołęcki              - Irena          Sołdan                292: 337
   8 Filip          Sosin                - Szymon         Płachta               385: 397
   9 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Baranowski            500: 306
  10 Jolanta        Chłopińska           - Jarosław       Olek                  425: 364
  11 Mirosław       Uglik                - Jacek          Gigoła                355: 318
  12 Ireneusz       Kurzok               - Barbara        Łukaszewicz           382: 340
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Maciejczuk            334: 357
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Suchanek              429: 433
  15 Alicja         Kosińska             - Halina         Roszak                447: 362
  16 Weronika       Rudnicka             - Anna           Swoboda               349: 292
  17 Agata          Kuć                  - Józef          Wietecki              354: 289
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Alabrudziński         286: 459
  19 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 475: 379
  20 Dawid          Pikul                - Marek          Roszak                503: 374
  21 Zofia          Gajewska             - Urszula        Solarska              361: 333
  22 Marta          Bajorek              - Rafał          Wesołowski            370: 361
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Kurowski              352: 383
  24 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kroc                  432: 444
  25 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Kuć                   483: 307
  26 Sławomir       Wolski               - Dorota         Stachowska            433: 394
  27 Paulina        Mech                 - Marcin         Resler                449: 314
  28 Mariusz        Skrobosz             - Lidia          Żywna                 398: 289
  29 Agnieszka      Biegańska            - Jacek          Nowak                 395: 311
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Renata         Andracka              433: 301
  31 Kamil          Kister               - Teresa         Pawlik                454: 256
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Langiewicz            299: 513
  33 Wojciech       Urbański             - Robert         Duczemiński           540: 311
  34 Anna           Krynicka             - Krzysztof      Zawadzki              383: 353
  35 Grzegorz       Wiączkowski          - Dorota         Rudzińska             424: 296
  36 Maciej         Śliwa                - Jakub          Zaryński              268: 360
  37 Blanka         Zwolińska            - Maciej         Perzyński             348: 371
  38 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 333: 328
  39 Maciej         Grąbczewski          - Anatol         Lyzohub               492: 181
  40 Adam           Janicki              - Joanna         Suchanek              320: 365
  41 Julita         Dygnas               - Anna           Niedzielko            334: 501
  42 Anna           Biegańska            - Danuta         Langiewicz            359: 349
  43 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             301: 358
  44 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Zwoliński             296: 420
  45 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Pastusiak             516: 259
  46 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Pastusiak             332: 275
  47 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Michalski             516: 276
  48 Lech           Szymczak             - Sylwia         Łada                  449: 379
  49 Dariusz        Kuć                  - Beata          Wiączkowska           359: 344
  50 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Siwiński              280: 456
  51 Rafał          Polak                - Katarzyna      Dębska                428: 261
  52 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Maciej         Sancewicz             389: 388
   2 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              464: 324
   3 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Małek                 368: 376
   4 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           340: 359
   5 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Kurzok                344: 426
   6 Paweł          Maciejczuk           - Piotr          Pietuchowski          282: 411
   7 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               413: 436
   8 Jacek          Gigoła               - Dawid          Pikul                 369: 500
   9 Łukasz         Baranowski           - Alicja         Kosińska              377: 368
  10 Agnieszka      Biegańska            - Stanisław      Rydzik                307: 363
  11 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Goniowska             308: 406
  12 Michał         Alabrudziński        - Waldemar       Czerwoniec            526: 339
  13 Rafał          Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             443: 343
  14 Filip          Sosin                - Sławomir       Wolski                454: 281
  15 Anna           Krynicka             - Małgorzata     Szczygieł             328: 409
  16 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Kroc                  484: 361
  17 Maciej         Perzyński            - Weronika       Rudnicka              272: 434
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Paulina        Mech                  284: 351
  19 Jakub          Zaryński             - Kamil          Kister                388: 348
  20 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Dudkiewicz            358: 391
  21 Agata          Kuć                  - Marta          Bajorek               373: 336
  22 Grzegorz       Wiączkowski          - Wojciech       Urbański              343: 453
  23 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Gołęcki               410: 367
  24 Zofia          Gajewska             - Czesław        Grajewski             433: 340
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Skrobosz              243: 400
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Zbigniew       Wietecki              326: 505
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Niedzielko            502: 339
  28 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Wrzałek               335: 351
  29 Dorota         Stachowska           - Anna           Swoboda               312: 343
  30 Rafał          Wesołowski           - Józef          Wietecki              378: 324
  31 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Bogusławska           351: 338
  32 Dorota         Kuć                  - Dominik        Urbacki               322: 440
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 320: 411
  34 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Resler                456: 256
  35 Dariusz        Kuć                  - Lech           Szymczak              385: 337
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             304: 444
  37 Joanna         Suchanek             - Jacek          Nowak                 347: 424
  38 Lidia          Żywna                - Marek          Roszak                336: 367
  39 Halina         Roszak               - Anna           Biegańska             259: 406
  40 Ryszard        Korpalski            - Blanka         Zwolińska             468: 240
  41 Renata         Andracka             - Teresa         Pawlik                258: 365
  42 Robert         Duczemiński          - Agnieszka      Kozak                 542: 252
  43 Maciej         Śliwa                - Małgorzata     Szmuksta              283: 457
  44 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Piotrowicz            181: 437
  45 Andrzej        Rechowicz            - Anatol         Lyzohub               460: 215
  46 Rafał          Polak                - Danuta         Langiewicz            354: 351
  47 Adam           Janicki              - Jakub          Błażejewski           346: 420
  48 Beata          Wiączkowska          - Julita         Dygnas                476: 375
  49 Sylwia         Łada                 - Agata          Pastusiak             381: 334
  50 Mariusz        Michalski            - Radosław       Pastusiak             349: 317
  51 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Długosz               387: 307
  52 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           324: 419
   2 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Jachna                410: 347
   3 Ireneusz       Kurzok               - Katarzyna      Małek                 434: 331
   4 Irena          Sołdan               - Maciej         Sancewicz             463: 366
   5 Jarosław       Olek                 - Dawid          Pikul                 341: 482
   6 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              338: 515
   7 Paulina        Mech                 - Rafał          Dąbrowski             330: 348
   8 Agnieszka      Goniowska            - Agata          Kuć                   447: 278
   9 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Sosin                 385: 364
  10 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                416: 431
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Baranowski            328: 471
  12 Weronika       Rudnicka             - Szymon         Płachta               395: 394
  13 Paweł          Janaś                - Zofia          Gajewska              409: 328
  14 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Zaryński              386: 385
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Dudkiewicz            346: 383
  16 Wojciech       Urbański             - Mirosław       Uglik                 268: 422
  17 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Maciejczuk            373: 333
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Suchanek              438: 404
  19 Alicja         Kosińska             - Łukasz         Tuszyński             361: 362
  20 Waldemar       Czerwoniec           - Robert         Duczemiński           475: 343
  21 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Biegańska             500: 374
  22 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Grąbczewski           296: 424
  23 Marek          Roszak               - Dominik        Urbacki               453: 409
  24 Kamil          Kister               - Anna           Krynicka              354: 352
  25 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            222: 507
  26 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Wiączkowski           316: 433
  27 Tomasz         Siwiński             - Marta          Bajorek               357: 285
  28 Jacek          Gigoła               - Sławomir       Wolski                328: 438
  29 Jacek          Nowak                - Miłosz         Wrzałek               330: 416
  30 Rafał          Polak                - Tomasz         Zwoliński             443: 364
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kuć                   449: 359
  32 Czesław        Grajewski            - Monika         Gawron-Cieślik        436: 339
  33 Maciej         Perzyński            - Piotr          Broda                 406: 355
  34 Urszula        Solarska             - Anna           Swoboda               384: 521
  35 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Biegańska             396: 396
  36 Barbara        Łukaszewicz          - Jerzy          Krzyżewski            390: 273
  37 Teresa         Pawlik               - Agnieszka      Piotrowicz            381: 367
  38 Lidia          Żywna                - Anna           Niedzielko            273: 405
  39 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Stachowska            294: 420
  40 Joanna         Suchanek             - Krzysztof      Sporczyk              292: 389
  41 Lech           Szymczak             - Mariola        Osajda-Matczak        415: 348
  42 Marcin         Resler               - Dorota         Rudzińska             372: 412
  43 Mariusz        Michalski            - Beata          Wiączkowska           256: 399
  44 Maciej         Śliwa                - Halina         Roszak                330: 358
  45 Katarzyna      Bogusławska          - Blanka         Zwolińska             279: 340
  46 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Dębska                278: 342
  47 Agnieszka      Kozak                - Renata         Andracka              364: 370
  48 Dorota         Kuć                  - Mirosław       Dejna                 419: 179
  49 Anatol         Lyzohub              - Krzysztof      Zawadzki              108: 403
  50 Danuta         Langiewicz           - Sylwia         Łada                  314: 300
  51 Agata          Pastusiak            - Julita         Dygnas                268: 359
  52 Radosław       Pastusiak            - Adam           Janicki               297: 401
  53 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                288: 401
   2 Piotr          Pietuchowski         - Ireneusz       Kurzok                362: 347
   3 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            510: 263
   4 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Goniowska             366: 417
   5 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Kurowski              366: 473
   6 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            436: 298
   7 Paweł          Janaś                - Radosław       Jachna                390: 361
   8 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Skrobosz              360: 430
   9 Mirosław       Uglik                - Rafał          Dąbrowski             459: 383
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            352: 374
  11 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz      Merklejn              340: 396
  12 Paulina        Mech                 - Michał         Alabrudziński         280: 481
  13 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Siwiński              367: 347
  14 Filip          Sosin                - Barbara        Łukaszewicz           404: 410
  15 Anna           Swoboda              - Rafał          Wesołowski            276: 516
  16 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Zaryński              496: 277
  17 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            387: 366
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Małgorzata     Szczygieł             376: 361
  19 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             331: 426
  20 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Szmuksta              428: 343
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Polak                 479: 326
  22 Miłosz         Wrzałek              - Zofia          Gajewska              362: 347
  23 Czesław        Grajewski            - Teresa         Pawlik                379: 306
  24 Maciej         Perzyński            - Jarosław       Olek                  460: 339
  25 Szymon         Płachta              - Andrzej        Rechowicz             476: 376
  26 Anna           Biegańska            - Kamil          Kister                327: 354
  27 Paweł          Maciejczuk           - Wojciech       Urbański              344: 340
  28 Tomasz         Suchanek             - Marek          Roszak                431: 295
  29 Zbigniew       Rybak                - Alicja         Kosińska              365: 304
  30 Dominik        Urbacki              - Beata          Wiączkowska           422: 302
  31 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   481: 353
  32 Anna           Niedzielko           - Dariusz        Kuć                   436: 450
  33 Dorota         Stachowska           - Jacek          Nowak                 411: 315
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Zwoliński             281: 481
  35 Monika         Gawron-Cieślik       - Urszula        Solarska              368: 294
  36 Halina         Roszak               - Ryszard        Korpalski             345: 394
  37 Renata         Andracka             - Jacek          Gigoła                366: 351
  38 Marta          Bajorek              - Piotr          Broda                 419: 322
  39 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Sporczyk              406: 284
  40 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Biegańska             248: 383
  41 Lech           Szymczak             - Jerzy          Krzyżewski            352: 402
  42 Blanka         Zwolińska            - Anna           Krynicka              239: 429
  43 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Dębska                393: 252
  44 Joanna         Suchanek             - Jakub          Błażejewski           311: 352
  45 Danuta         Langiewicz           - Lidia          Żywna                 330: 284
  46 Adam           Janicki              - Mariusz        Michalski             372: 317
  47 Agnieszka      Kozak                - Julita         Dygnas                429: 266
  48 Marcin         Resler               - Maciej         Śliwa                 334: 350
  49 Katarzyna      Bogusławska          - Mirosław       Dejna                 391: 186
  50 Mariola        Osajda-Matczak       - Anatol         Lyzohub               413: 198
  51 Józef          Wietecki             - Agata          Pastusiak             337: 272
  52 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               514: 278
  53 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                436: 396
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 410: 432
   3 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Lenartowski           319: 341
   4 Agnieszka      Goniowska            - Mirosław       Uglik                 378: 391
   5 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                372: 430
   6 Paweł          Janaś                - Ireneusz       Kurzok                311: 397
   7 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         361: 618
   8 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               352: 443
   9 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Grąbczewski           531: 316
  10 Andrzej        Kroc                 - Jolanta        Chłopińska            435: 349
  11 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Kister                283: 425
  12 Łukasz         Baranowski           - Waldemar       Czerwoniec            359: 383
  13 Sławomir       Wolski               - Weronika       Rudnicka              380: 303
  14 Łukasz         Tuszyński            - Szymon         Płachta               547: 365
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Agata          Kuć                   366: 366
  16 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Pukniel               385: 444
  17 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Wiączkowski           344: 430
  18 Radosław       Jachna               - Paweł          Maciejczuk            395: 335
  19 Tomasz         Suchanek             - Czesław        Grajewski             440: 305
  20 Marek          Roszak               - Maciej         Sancewicz             473: 325
  21 Dariusz        Kuć                  - Filip          Sosin                 421: 342
  22 Robert         Duczemiński          - Paulina        Mech                  406: 390
  23 Dominik        Urbacki              - Zofia          Gajewska              389: 382
  24 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Rudzińska             541: 298
  25 Rafał          Polak                - Krzysztof      Langiewicz            100: 380
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Anna           Swoboda               380: 292
  27 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            492: 388
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Rybak                 419: 312
  29 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Bajorek               365: 254
  30 Jarosław       Olek                 - Monika         Gawron-Cieślik        287: 347
  31 Renata         Andracka             - Agnieszka      Piotrowicz            387: 356
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Ryszard        Korpalski             361: 377
  33 Teresa         Pawlik               - Wojciech       Urbański              290: 500
  34 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Siwiński              349: 482
  35 Anna           Niedzielko           - Anna           Krynicka              375: 339
  36 Agnieszka      Biegańska            - Anna           Biegańska             298: 299
  37 Alicja         Kosińska             - Danuta         Langiewicz            385: 290
  38 Katarzyna      Bogusławska          - Jacek          Gigoła                338: 377
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Lech           Szymczak              322: 334
  40 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              398: 363
  41 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Kozak                 365: 364
  42 Sylwia         Łada                 - Jakub          Błażejewski           385: 314
  43 Józef          Wietecki             - Dorota         Kuć                   323: 406
  44 Beata          Wiączkowska          - Wojciech       Gołęcki               505: 224
  45 Adam           Janicki              - Maciej         Śliwa                 398: 240
  46 Jacek          Nowak                - Blanka         Zwolińska             359: 339
  47 Halina         Roszak               - Katarzyna      Dębska                363: 318
  48 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Suchanek              426: 337
  49 Radosław       Pastusiak            - Marcin         Resler                342: 348
  50 Julita         Dygnas               - Sławomir       Długosz               402: 219
  51 Mirosław       Dejna                - Lidia          Żywna                 186: 432
  52 Mariusz        Michalski            - Anatol         Lyzohub               513: 192
  53 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          405: 336
   2 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 478: 330
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         377: 423
   4 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Kurzok                427: 325
   5 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Goniowska             368: 330
   6 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              472: 407
   7 Kamil          Kister               - Andrzej        Kroc                  401: 380
   8 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Wolski                387: 291
   9 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Dudkiewicz            362: 290
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Czerwoniec            496: 342
  11 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              252: 545
  12 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Suchanek              388: 329
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Roszak                411: 357
  14 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              343: 295
  15 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Duczemiński           351: 432
  16 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Grąbczewski           319: 426
  17 Dominik        Urbacki              - Czesław        Grajewski             304: 407
  18 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Płachta               395: 452
  19 Wojciech       Urbański             - Jakub          Zaryński              378: 402
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Perzyński             427: 347
  21 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             385: 391
  22 Tomasz         Siwiński             - Renata         Andracka              348: 238
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        337: 360
  24 Rafał          Dąbrowski            - Anna           Biegańska             352: 368
  25 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Małek                 316: 412
  26 Maciej         Sancewicz            - Weronika       Rudnicka              352: 336
  27 Dorota         Kuć                  - Filip          Sosin                 380: 375
  28 Anna           Niedzielko           - Sylwia         Łada                  400: 255
  29 Dorota         Rudzińska            - Alicja         Kosińska              348: 304
  30 Dorota         Stachowska           - Mariola        Osajda-Matczak        353: 354
  31 Anna           Swoboda              - Agnieszka      Piotrowicz            439: 376
  32 Jacek          Gigoła               - Adam           Janicki               292: 347
  33 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 340: 288
  34 Halina         Roszak               - Paulina        Mech                  459: 298
  35 Jacek          Nowak                - Anna           Krynicka              298: 407
  36 Marta          Bajorek              - Jarosław       Olek                  314: 293
  37 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Krzyżewski            350: 419
  38 Urszula        Solarska             - Rafał          Polak                 347: 360
  39 Lech           Szymczak             - Teresa         Pawlik                263: 376
  40 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Biegańska             372: 272
  41 Lidia          Żywna                - Mariusz        Michalski             313: 362
  42 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Bogusławska           495: 339
  43 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Zawadzki              311: 357
  44 Julita         Dygnas               - Wojciech       Gołęcki               272: 330
  45 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Śliwa                 453: 277
  46 Blanka         Zwolińska            - Danuta         Langiewicz            335: 361
  47 Agnieszka      Kozak                - Radosław       Pastusiak             339: 326
  48 Katarzyna      Dębska               - Marcin         Resler                386: 379
  49 Agata          Pastusiak            - Mirosław       Dejna                 329: 235
  50 Sławomir       Długosz              - Anatol         Lyzohub               476: 160
  51 Joanna         Suchanek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 470: 376
   2 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Pietuchowski          372: 326
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              437: 437
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             327: 450
   5 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                346: 432
   6 Kamil          Kister               - Kazimierz      Merklejn              363: 346
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Pukniel               462: 492
   8 Ireneusz       Kurzok               - Radosław       Jachna                302: 414
   9 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             355: 341
  10 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Kurowski              322: 405
  11 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Goniowska             433: 309
  12 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Kroc                  510: 334
  13 Sławomir       Wolski               - Robert         Duczemiński           426: 328
  14 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             330: 421
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Grąbczewski           310: 331
  16 Szymon         Płachta              - Barbara        Łukaszewicz           376: 428
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Suchanek              397: 375
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Agata          Kuć                   358: 348
  19 Anna           Biegańska            - Katarzyna      Małek                 389: 391
  20 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Broda                 439: 342
  21 Anna           Swoboda              - Anna           Niedzielko            343: 387
  22 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Urbański              354: 397
  23 Dominik        Urbacki              - Halina         Roszak                378: 343
  24 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Dąbrowski             414: 412
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Szmuksta              403: 361
  26 Adam           Janicki              - Weronika       Rudnicka              358: 396
  27 Marek          Roszak               - Jerzy          Krzyżewski            469: 331
  28 Renata         Andracka             - Łukasz         Baranowski            407: 410
  29 Marta          Bajorek              - Dariusz        Kuć                   270: 432
  30 Teresa         Pawlik               - Jolanta        Chłopińska            312: 447
  31 Anna           Krynicka             - Rafał          Polak                 407: 300
  32 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Rechowicz             424: 369
  33 Paweł          Maciejczuk           - Zbigniew       Wietecki              346: 367
  34 Filip          Sosin                - Ryszard        Korpalski             468: 302
  35 Dorota         Stachowska           - Józef          Wietecki              504: 303
  36 Sylwia         Łada                 - Alicja         Kosińska              345: 394
  37 Agnieszka      Piotrowicz           - Zbigniew       Rybak                 284: 341
  38 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Zawadzki              446: 245
  39 Mariusz        Michalski            - Urszula        Solarska              419: 263
  40 Jacek          Gigoła               - Jacek          Nowak                 307: 406
  41 Danuta         Langiewicz           - Paulina        Mech                  303: 367
  42 Jarosław       Olek                 - Agnieszka      Kozak                 363: 357
  43 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Biegańska             324: 313
  44 Wojciech       Gołęcki              - Lech           Szymczak              376: 353
  45 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           432: 351
  46 Marcin         Resler               - Joanna         Suchanek              327: 341
  47 Maciej         Śliwa                - Lidia          Żywna                 368: 273
  48 Julita         Dygnas               - Radosław       Pastusiak             315: 377
  49 Sławomir       Długosz              - Jakub          Błażejewski           322: 311
  50 Agata          Pastusiak            - Blanka         Zwolińska             343: 336
  51 Anatol         Lyzohub              - Mirosław       Dejna                 274: 193


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                413: 309
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           496: 372
   3 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Kister                525: 261
   4 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         351: 428
   5 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              381: 419
   6 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 415: 419
   7 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Czerwoniec            460: 334
   8 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            439: 299
   9 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               341: 374
  10 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Wolski                448: 303
  11 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             382: 396
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Langiewicz            342: 360
  13 Ireneusz       Kurzok               - Jakub          Zaryński              300: 405
  14 Katarzyna      Małek                - Maciej         Sancewicz             357: 375
  15 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Perzyński             336: 370
  16 Szymon         Płachta              - Tomasz         Siwiński              389: 390
  17 Robert         Duczemiński          - Anna           Krynicka              332: 491
  18 Agnieszka      Goniowska            - Zbigniew       Wietecki              334: 400
  19 Wojciech       Urbański             - Anna           Swoboda               367: 393
  20 Marek          Roszak               - Dorota         Rudzińska             467: 307
  21 Marek          Dudkiewicz           - Dominik        Urbacki               296: 447
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Mariola        Osajda-Matczak        376: 416
  23 Weronika       Rudnicka             - Monika         Gawron-Cieślik        338: 442
  24 Łukasz         Baranowski           - Agata          Kuć                   436: 405
  25 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Biegańska             320: 333
  26 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kuć                   326: 408
  27 Adam           Janicki              - Filip          Sosin                 240: 374
  28 Mariusz        Michalski            - Dorota         Stachowska            337: 418
  29 Jacek          Nowak                - Anna           Niedzielko            316: 426
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Dąbrowski             373: 327
  31 Alicja         Kosińska             - Renata         Andracka              284: 464
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Marta          Bajorek               313: 289
  33 Zbigniew       Rybak                - Beata          Wiączkowska           385: 440
  34 Piotr          Broda                - Teresa         Pawlik                359: 279
  35 Rafał          Polak                - Ryszard        Korpalski             176: 543
  36 Paulina        Mech                 - Wojciech       Gołęcki               453: 349
  37 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Kuć                   391: 300
  38 Jarosław       Olek                 - Paweł          Maciejczuk            381: 278
  39 Agnieszka      Piotrowicz           - Halina         Roszak                346: 333
  40 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Sporczyk              296: 385
  41 Danuta         Langiewicz           - Jacek          Gigoła                342: 257
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Urszula        Solarska              312: 378
  43 Maciej         Śliwa                - Lech           Szymczak              313: 408
  44 Agnieszka      Biegańska            - Joanna         Suchanek              368: 271
  45 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Łada                  340: 404
  46 Sławomir       Długosz              - Józef          Wietecki              295: 379
  47 Agnieszka      Kozak                - Agata          Pastusiak             490: 273
  48 Blanka         Zwolińska            - Marcin         Resler                288: 517
  49 Anatol         Lyzohub              - Julita         Dygnas                115: 380
  50 Mirosław       Dejna                - Jakub          Błażejewski           184: 520
  51 Radosław       Pastusiak            - Lidia          Żywna                 327: 310


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                437: 299
   2 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             365: 359
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                417: 320
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               365: 342
   5 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              337: 401
   6 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             381: 364
   7 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                389: 371
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Zaryński              355: 353
   9 Kamil          Kister               - Piotr          Pietuchowski          436: 342
  10 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Langiewicz            327: 364
  11 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kuć                   443: 312
  12 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Siwiński              431: 299
  13 Marek          Roszak               - Maciej         Perzyński             367: 338
  14 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Niedzielko            309: 294
  15 Maciej         Grąbczewski          - Sławomir       Wolski                375: 394
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominik        Urbacki               371: 339
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Małek                 432: 404
  18 Łukasz         Baranowski           - Monika         Gawron-Cieślik        415: 363
  19 Anna           Krynicka             - Ireneusz       Kurzok                427: 349
  20 Anna           Biegańska            - Waldemar       Czerwoniec            358: 351
  21 Filip          Sosin                - Małgorzata     Szmuksta              419: 281
  22 Piotr          Broda                - Szymon         Płachta               321: 433
  23 Paulina        Mech                 - Dorota         Stachowska            368: 370
  24 Andrzej        Kroc                 - Anna           Swoboda               427: 274
  25 Robert         Duczemiński          - Jarosław       Olek                  399: 367
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Goniowska             392: 283
  27 Wojciech       Urbański             - Renata         Andracka              458: 343
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Rudzińska             468: 351
  29 Ryszard        Korpalski            - Marek          Dudkiewicz            441: 327
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Weronika       Rudnicka              367: 386
  31 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             376: 376
  32 Jolanta        Chłopińska           - Agata          Kuć                   413: 352
  33 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Rybak                 439: 320
  34 Rafał          Dąbrowski            - Józef          Wietecki              358: 359
  35 Jacek          Nowak                - Alicja         Kosińska              357: 357
  36 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Janicki               336: 439
  37 Lech           Szymczak             - Danuta         Langiewicz            363: 418
  38 Halina         Roszak               - Marta          Bajorek               331: 382
  39 Dorota         Kuć                  - Teresa         Pawlik                358: 357
  40 Urszula        Solarska             - Wojciech       Gołęcki               375: 294
  41 Rafał          Polak                - Sylwia         Łada                  386: 367
  42 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Maciejczuk            410: 401
  43 Marcin         Resler               - Agnieszka      Biegańska             378: 343
  44 Mariusz        Michalski            - Katarzyna      Dębska                516: 292
  45 Joanna         Suchanek             - Jacek          Gigoła                292: 374
  46 Jakub          Błażejewski          - Radosław       Pastusiak             344: 270
  47 Katarzyna      Bogusławska          - Julita         Dygnas                238: 436
  48 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               196: 415
  49 Maciej         Śliwa                - Agata          Pastusiak             407: 318
  50 Lidia          Żywna                - Anatol         Lyzohub               387: 190
  51 Blanka         Zwolińska            - Mirosław       Dejna                 413: 204
  52 Milena         Woźniak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             405: 375
   2 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         551: 360
   3 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrobosz              378: 288
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Dawid          Pikul                 440: 461
   5 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               310: 449
   6 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                437: 390
   7 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             391: 331
   8 Czesław        Grajewski            - Kazimierz      Merklejn              415: 308
   9 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 461: 359
  10 Sławomir       Wolski               - Radosław       Jachna                311: 391
  11 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                352: 436
  12 Anna           Krynicka             - Barbara        Łukaszewicz           336: 338
  13 Jakub          Zaryński             - Mariola        Osajda-Matczak        382: 406
  14 Anna           Biegańska            - Łukasz         Baranowski            394: 390
  15 Piotr          Pietuchowski         - Filip          Sosin                 435: 414
  16 Szymon         Płachta              - Ryszard        Korpalski             336: 353
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Sancewicz             398: 417
  18 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kroc                  268: 457
  19 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Chłopińska            418: 400
  20 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Urbański              368: 441
  21 Maciej         Perzyński            - Maciej         Grąbczewski           409: 338
  22 Tomasz         Siwiński             - Robert         Duczemiński           375: 406
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szczygieł             355: 383
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Małek                 401: 306
  25 Ireneusz       Kurzok               - Dominik        Urbacki               450: 315
  26 Anna           Niedzielko           - Beata          Wiączkowska           293: 429
  27 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Suchanek              462: 397
  28 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Goniowska             302: 415
  29 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Rechowicz             427: 344
  30 Adam           Janicki              - Paulina        Mech                  397: 361
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Krzyżewski            305: 342
  32 Józef          Wietecki             - Mariusz        Michalski             276: 380
  33 Danuta         Langiewicz           - Jarosław       Olek                  427: 291
  34 Piotr          Broda                - Rafał          Polak                 391: 336
  35 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Kozak                 332: 424
  36 Alicja         Kosińska             - Urszula        Solarska              371: 353
  37 Agata          Kuć                  - Renata         Andracka              347: 406
  38 Anna           Swoboda              - Jacek          Nowak                 350: 419
  39 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Dąbrowski             319: 392
  40 Julita         Dygnas               - Agnieszka      Piotrowicz            292: 380
  41 Paweł          Maciejczuk           - Lech           Szymczak              305: 371
  42 Teresa         Pawlik               - Marcin         Resler                343: 387
  43 Wojciech       Gołęcki              - Halina         Roszak                422: 325
  44 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                357: 394
  45 Jacek          Gigoła               - Maciej         Śliwa                 347: 326
  46 Agnieszka      Biegańska            - Sławomir       Długosz               298: 323
  47 Zbigniew       Rybak                - Lidia          Żywna                 475: 263
  48 Milena         Woźniak              - Blanka         Zwolińska             247: 378
  49 Agata          Pastusiak            - Krzysztof      Zawadzki              321: 280
  50 Anatol         Lyzohub              - Joanna         Suchanek              140: 456
  51 Radosław       Pastusiak            - Mirosław       Dejna                 288: 207
  52 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           474: 345
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         370: 390
   3 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                402: 364
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               485: 334
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             298: 392
   6 Grzegorz       Kurowski             - Czesław        Grajewski             483: 320
   7 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            329: 427
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Roszak                460: 397
   9 Radosław       Jachna               - Barbara        Łukaszewicz           379: 311
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             359: 421
  11 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Biegańska             522: 381
  12 Andrzej        Kroc                 - Anna           Krynicka              443: 368
  13 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 440: 381
  14 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Urbański              314: 405
  15 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             400:   1
  16 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              519: 274
  17 Robert         Duczemiński          - Monika         Gawron-Cieślik        429: 341
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                373: 406
  19 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Kurzok                374: 305
  20 Beata          Wiączkowska          - Jakub          Zaryński              272: 358
  21 Mariusz        Michalski            - Filip          Sosin                 383: 424
  22 Szymon         Płachta              - Dorota         Kuć                   284: 438
  23 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              324: 291
  24 Agnieszka      Goniowska            - Agnieszka      Kozak                 448: 272
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Broda                   1: 400
  26 Renata         Andracka             - Katarzyna      Małek                 431: 259
  27 Dominik        Urbacki              - Adam           Janicki               449: 352
  28 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            459: 420
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Niedzielko            386: 274
  30 Dariusz        Kuć                  - Danuta         Langiewicz            423: 281
  31 Alicja         Kosińska             - Tomasz         Siwiński              344: 340
  32 Jacek          Nowak                - Weronika       Rudnicka              301: 505
  33 Tomasz         Suchanek             - Dorota         Rudzińska             377: 287
  34 Rafał          Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 272: 271
  35 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Gigoła                451: 308
  36 Paulina        Mech                 - Józef          Wietecki              340: 363
  37 Agnieszka      Piotrowicz           - Marta          Bajorek               445: 268
  38 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Szmuksta              297: 464
  39 Marcin         Resler               - Rafał          Polak                 421: 301
  40 Lech           Szymczak             - Agata          Kuć                   334: 434
  41 Sławomir       Długosz              - Urszula        Solarska              379: 318
  42 Katarzyna      Dębska               - Jarosław       Olek                  336: 317
  43 Anna           Swoboda              - Sylwia         Łada                  369: 308
  44 Paweł          Maciejczuk           - Agnieszka      Biegańska             365: 302
  45 Agata          Pastusiak            - Jakub          Błażejewski           317: 331
  46 Mirosław       Dejna                - Julita         Dygnas                142: 475
  47 Lidia          Żywna                - Teresa         Pawlik                382: 429
  48 Radosław       Pastusiak            - Blanka         Zwolińska             340: 279
  49 Anatol         Lyzohub              - Maciej         Śliwa                 197: 411
  50 Joanna         Suchanek             - Katarzyna      Bogusławska           262: 324
  51 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                401: 372
   2 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               373: 389
   3 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              479: 355
   4 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                403: 360
   5 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        424: 327
   6 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Kurowski              282: 346
   7 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             458: 247
   8 Dorota         Stachowska           - Piotr          Pietuchowski          436: 428
   9 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Baranowski            332: 351
  10 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             347: 373
  11 Wojciech       Urbański             - Czesław        Grajewski             362: 358
  12 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             394: 417
  13 Sławomir       Wolski               - Kazimierz      Merklejn              296: 447
  14 Marek          Roszak               - Barbara        Łukaszewicz           400: 386
  15 Anna           Biegańska            - Robert         Duczemiński           361: 413
  16 Filip          Sosin                - Krzysztof      Langiewicz            348: 436
  17 Agnieszka      Goniowska            - Dorota         Kuć                   359: 368
  18 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szczygieł             385: 306
  19 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            452: 392
  20 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Urbacki               282: 453
  21 Anna           Krynicka             - Monika         Gawron-Cieślik        479: 319
  22 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Krzyżewski            454: 296
  23 Beata          Wiączkowska          - Maciej         Grąbczewski           392: 353
  24 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Kurzok                409: 316
  25 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Kuć                   361: 429
  26 Ryszard        Korpalski            - Alicja         Kosińska              286: 414
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              321: 366
  28 Anna           Swoboda              - Szymon         Płachta               431: 402
  29 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Rechowicz             280: 454
  30 Katarzyna      Małek                - Waldemar       Czerwoniec            488: 386
  31 Rafał          Dąbrowski            - Adam           Janicki               329: 302
  32 Anna           Niedzielko           - Danuta         Langiewicz            341: 327
  33 Józef          Wietecki             - Tomasz         Siwiński              300: 340
  34 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Piotrowicz            364: 362
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Nowak                 387: 470
  36 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Michalski             433: 305
  37 Marek          Dudkiewicz           - Marcin         Resler                346: 448
  38 Katarzyna      Dębska               - Paulina        Mech                  335: 369
  39 Marta          Bajorek              - Lech           Szymczak              314: 317
  40 Urszula        Solarska             - Teresa         Pawlik                385: 293
  41 Jarosław       Olek                 - Wojciech       Gołęcki               299: 396
  42 Maciej         Śliwa                - Zbigniew       Rybak                 396: 243
  43 Rafał          Polak                - Julita         Dygnas                351: 347
  44 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Maciejczuk            394: 339
  45 Jacek          Gigoła               - Jakub          Błażejewski           341: 472
  46 Sylwia         Łada                 - Radosław       Pastusiak             480: 320
  47 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Zawadzki              326: 437
  48 Blanka         Zwolińska            - Anatol         Lyzohub               368: 161
  49 Mirosław       Dejna                - Joanna         Suchanek              169: 544
  50 Katarzyna      Bogusławska          - Agata          Pastusiak             325: 319
  51 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                433: 353
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 426: 397
   3 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           341: 384
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              582: 418
   5 Michał         Alabrudziński        - Marek          Roszak                460: 382
   6 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Urbański              381: 461
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Stachowska            363: 313
   8 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               448: 303
   9 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Sancewicz             430: 404
  10 Radosław       Jachna               - Kazimierz      Merklejn              421: 480
  11 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        398: 297
  12 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             336: 382
  13 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  413: 264
  14 Dorota         Kuć                  - Anna           Krynicka              379: 333
  15 Dominik        Urbacki              - Renata         Andracka              455: 317
  16 Sławomir       Wolski               - Mirosław       Uglik                 347: 438
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Jakub          Zaryński              351: 411
  18 Czesław        Grajewski            - Beata          Wiączkowska           365: 353
  19 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Kosińska              347: 399
  20 Anna           Biegańska            - Weronika       Rudnicka              333: 351
  21 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Kister                295: 476
  22 Tomasz         Siwiński             - Filip          Sosin                 433: 344
  23 Agnieszka      Goniowska            - Anna           Swoboda               493: 425
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Chłopińska            356: 410
  25 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              334: 486
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Perzyński             308: 494
  27 Katarzyna      Małek                - Jerzy          Krzyżewski            498: 252
  28 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Grąbczewski           329: 369
  29 Agata          Kuć                  - Ryszard        Korpalski             383: 285
  30 Jacek          Nowak                - Rafał          Dąbrowski             300: 346
  31 Marcin         Resler               - Sławomir       Długosz               456: 310
  32 Szymon         Płachta              - Anna           Niedzielko            419: 346
  33 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szmuksta              412: 284
  34 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Rudzińska             332: 399
  35 Jakub          Błażejewski          - Paulina        Mech                  340: 321
  36 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Michalski             302: 346
  37 Marek          Dudkiewicz           - Józef          Wietecki              316: 319
  38 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Czerwoniec            384: 342
  39 Urszula        Solarska             - Maciej         Śliwa                 347: 421
  40 Rafał          Polak                - Krzysztof      Sporczyk              281: 396
  41 Lech           Szymczak             - Katarzyna      Dębska                390: 274
  42 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 363: 387
  43 Jarosław       Olek                 - Blanka         Zwolińska             377: 190
  44 Julita         Dygnas               - Joanna         Suchanek              246: 376
  45 Paweł          Maciejczuk           - Jacek          Gigoła                309: 314
  46 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Bogusławska           326: 399
  47 Teresa         Pawlik               - Krzysztof      Zawadzki              364: 403
  48 Radosław       Pastusiak            - Marta          Bajorek               344: 337
  49 Anatol         Lyzohub              - Agnieszka      Biegańska             201: 434
  50 Agata          Pastusiak            - Lidia          Żywna                 278: 413
  51 Mirosław       Dejna                - Justyna        Czerniak              207: 249
  52 Magda          Komar                - Kamila         Biskupska             199: 278
  53 Katarzyna      Lepianka             - Milena         Woźniak               203: 307


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             302: 442
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           419: 394
   3 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                368: 612
   4 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             448: 319
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Langiewicz            449: 316
   6 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            400: 432
   7 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            395: 441
   8 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             502: 360
   9 Wojciech       Urbański             - Dorota         Stachowska            381: 378
  10 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                336: 355
  11 Marek          Roszak               - Czesław        Grajewski             434: 319
  12 Weronika       Rudnicka             - Dominik        Urbacki               478: 319
  13 Robert         Duczemiński          - Piotr          Broda                 446: 319
  14 Radosław       Jachna               - Dorota         Kuć                   488: 223
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Mirosław       Uglik                 341: 372
  16 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Goniowska             532: 293
  17 Alicja         Kosińska             - Grzegorz       Pukniel               389: 312
  18 Renata         Andracka             - Andrzej        Kroc                  373: 369
  19 Katarzyna      Małek                - Sławomir       Wolski                341: 385
  20 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Wietecki              387: 357
  21 Anna           Krynicka             - Maciej         Perzyński             311: 384
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Kuć                   378: 368
  23 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Kuć                   489: 345
  24 Marcin         Resler               - Beata          Wiączkowska           370: 434
  25 Tomasz         Siwiński             - Anna           Biegańska             448: 257
  26 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              273: 378
  27 Agnieszka      Kozak                - Filip          Sosin                 297: 432
  28 Szymon         Płachta              - Adam           Janicki               437: 289
  29 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Rechowicz             315: 430
  30 Jakub          Błażejewski          - Małgorzata     Szczygieł             254: 347
  31 Józef          Wietecki             - Anna           Niedzielko            269: 495
  32 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Śliwa                 373: 271
  33 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Swoboda               441: 261
  34 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Gołęcki               369: 341
  35 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Sporczyk              374: 450
  36 Jacek          Nowak                - Lech           Szymczak              345: 371
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Długosz               425: 235
  38 Danuta         Langiewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            346: 256
  39 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Polak                 402: 334
  40 Joanna         Suchanek             - Paulina        Mech                  413: 381
  41 Katarzyna      Bogusławska          - Marek          Dudkiewicz            354: 385
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Czerwoniec            228: 463
  43 Radosław       Pastusiak            - Urszula        Solarska              325: 344
  44 Jarosław       Olek                 - Sylwia         Łada                  399: 367
  45 Jacek          Gigoła               - Katarzyna      Dębska                317: 380
  46 Blanka         Zwolińska            - Agnieszka      Biegańska             345: 484
  47 Julita         Dygnas               - Paweł          Maciejczuk            411: 224
  48 Zbigniew       Rybak                - Agata          Pastusiak             394: 393
  49 Lidia          Żywna                - Marta          Bajorek               362: 364
  50 Milena         Woźniak              - Anatol         Lyzohub               354: 164
  51 Justyna        Czerniak             - Katarzyna      Lepianka              202: 248
  52 Mirosław       Dejna                - Magda          Komar                 278: 297


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                372: 359
   2 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               326: 281
   3 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              520: 301
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              512: 353
   5 Wojciech       Urbański             - Rafał          Wesołowski            442: 405
   6 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 362: 367
   7 Marek          Roszak               - Piotr          Pietuchowski          382: 330
   8 Radosław       Jachna               - Robert         Duczemiński           445: 329
   9 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              548: 502
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Langiewicz            381: 371
  11 Kamil          Kister               - Weronika       Rudnicka              351: 349
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              361: 432
  13 Dorota         Stachowska           - Alicja         Kosińska              302: 367
  14 Dominik        Urbacki              - Maciej         Sancewicz             452: 292
  15 Maciej         Grąbczewski          - Jolanta        Chłopińska            351: 377
  16 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Pukniel               415: 345
  17 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Broda                 403: 364
  18 Renata         Andracka             - Mariola        Osajda-Matczak        404: 360
  19 Sławomir       Wolski               - Barbara        Łukaszewicz           348: 282
  20 Dorota         Kuć                  - Maciej         Perzyński             343: 333
  21 Filip          Sosin                - Beata          Wiączkowska           311: 375
  22 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Płachta               343: 385
  23 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Goniowska             382: 373
  24 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Małek                 416: 324
  25 Anna           Krynicka             - Dariusz        Kuć                   376: 333
  26 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Szczygieł             271: 428
  27 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Resler                339: 387
  28 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              355: 332
  29 Mariusz        Michalski            - Rafał          Dąbrowski             328: 419
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Lech           Szymczak              368: 394
  31 Agata          Kuć                  - Jerzy          Krzyżewski            422: 295
  32 Anna           Biegańska            - Małgorzata     Szmuksta              361: 456
  33 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Dudkiewicz            426: 429
  34 Anna           Swoboda              - Urszula        Solarska              364: 407
  35 Dorota         Rudzińska            - Jarosław       Olek                  406: 369
  36 Adam           Janicki              - Agnieszka      Kozak                 304: 319
  37 Danuta         Langiewicz           - Jakub          Błażejewski           241: 429
  38 Józef          Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               334: 319
  39 Maciej         Śliwa                - Ireneusz       Kurzok                333: 365
  40 Joanna         Suchanek             - Jacek          Nowak                 392: 345
  41 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                393: 278
  42 Paulina        Mech                 - Agnieszka      Piotrowicz            317: 513
  43 Agnieszka      Biegańska            - Julita         Dygnas                392: 314
  44 Jacek          Gigoła               - Zbigniew       Rybak                 375: 377
  45 Marta          Bajorek              - Rafał          Polak                 265: 452
  46 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Bogusławska           346: 378
  47 Sylwia         Łada                 - Radosław       Pastusiak             300: 352
  48 Blanka         Zwolińska            - Lidia          Żywna                 359: 398
  49 Milena         Woźniak              - Paweł          Maciejczuk            178: 411
  50 Agata          Pastusiak            - Anatol         Lyzohub               434: 145
  51 Magda          Komar                - Justyna        Czerniak              213: 221
  52 Katarzyna      Lepianka             - Mirosław       Dejna                 298: 189
Lista rankingowa na dzień 27-08-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.94  28745  193
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   4 Kamil Górka                    Kraków               147.95  29590  200
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.71  28509  193
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            147.42  28895  196
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.23  27491  188
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.14  27328  187
  10 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              145.55  27363  188
  12 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.92  27825  192
  14 Dawid Pikul                    Poznań               144.73  27644  191
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.04  28376  197
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.26  18480  129
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.13  23330  163
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.49  27644  194
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             142.17  27865  196
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.87  27275  195
  25 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.21  26589  191
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.71  25938  187
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.68  23715  171
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  37 Justyna Górka                  Kraków               137.08  27278  199
  38 Irena Sołdan                   Rumia                136.66  26238  192
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.49  23340  171
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.36  14454  106
  41 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.59  23593  174
  43 Kamil Kister                   Puławy               135.03  26871  199
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               134.95  13900  103
  45 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  46 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  47 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.50  26567  199
  49 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  50 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  52 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.91  25784  194
  54 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  55 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  56 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.33  26003  198
  62 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.92  25267  193
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             130.42  23346  179
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.28  25274  194
  66 Radosław Jachna                Łódź                 130.14  22515  173
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  72 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.99  24767  192
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             128.16   5511   43
  79 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Janusz Krupiński               Bytom                127.87  12531   98
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  84 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  85 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.38  24840  195
  86 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  87 Adam Klimont                   Wałcz                127.11  19067  150
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  92 Łukasz Baranowski              Reda                 126.56  24172  191
  93 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  95 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.50  20493  162
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.41  19593  155
  97 Maciej Perzyński               Piła                 126.40   6699   53
  98 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  99 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.10  24590  195
 100 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 101 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.99  23435  186
 102 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.32  19174  153
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.30  24434  195
 107 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              125.17   4506   36
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.98  24746  198
 109 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.87  24475  196
 111 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 112 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.46  24145  194
 113 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 116 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 117 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 119 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 121 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 122 Piotr Broda                    Sandomierz           123.41  23942  194
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.12  24377  198
 124 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.57  16914  138
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 127 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 128 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 129 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.31   3882   32
 133 Bogusław Książek               Szczecin             121.08  17072  141
 134 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.95  22497  186
 135 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              120.93  22856  189
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Adam Jurkowski                 Knurów               120.75   9298   77
 139 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.73  20524  170
 140 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 141 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.48  21928  182
 142 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 144 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             119.83   5752   48
 145 Paulina Mech                   Kraków               119.70  16638  139
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Magdalena Kublik               Warszawa             119.64  23330  195
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 149 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 150 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 151 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.17  16088  135
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.16  12869  108
 153 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   5706   48
 155 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 156 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 157 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 158 Anita Bruska                   Gdynia               117.96  15099  128
 159 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.74  22724  193
 160 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 163 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.11  23305  199
 165 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 166 Monika Dymek                   Ustka                117.00   4212   36
 167 Natalia Ogierman               Katowice             116.99  13220  113
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 169 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.95  18361  157
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 172 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 173 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.61  14810  127
 174 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 175 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 176 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 177 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.17  13359  115
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 181 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 182 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 184 Renata Andracka                Zwola                115.83  22471  194
 185 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 186 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 187 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.15  15430  134
 188 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 189 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 190 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 191 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 193 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 194 Dorota Stachowska              Wydartowo I          114.28  22285  195
 195 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 196 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.11  21909  192
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.85  21518  189
 198 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.73  16832  148
 199 Ewa Szałas                     Katowice             113.39   4082   36
 200 Joanna Suchanek                Wrocław              113.19  21280  188
 201 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 202 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.73  21870  194
 203 Adam Janicki                   Łódź                 112.62  22524  200
 204 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 205 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.36   8090   72
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 207 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 208 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.83  21471  192
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 211 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             111.55  18295  164
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Jerzy Luter                    Bytom                111.39  19604  176
 216 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.32  21596  194
 218 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 220 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.50   5304   48
 223 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              109.91  20992  191
 225 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 226 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 227 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 229 Sławomir Wolski                Wrocław              108.68  19127  176
 230 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.48   8353   77
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 233 Anna Arana                     Warszawa             107.88  18339  170
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 235 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 236 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 239 Marta Sztajnert                Wisła                106.41  10109   95
 240 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 241 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 242 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 243 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 244 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 245 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 246 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 247 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 248 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 249 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 250 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.73  20737  198
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.68  18528  177
 252 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 253 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 255 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 256 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.69   6014   58
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 260 Lucyna Śniadach                Rumia                103.44   3310   32
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 262 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 263 Szymon Dąbrowski               Warszawa             102.88  17387  169
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.84  14603  142
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  19415  189
 266 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Urszula Solarska               Łódź                 102.37  20065  196
 269 Bożena Guział                  Racibórz             102.26   6238   61
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 271 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 272 Jakub Błażejewski              Poznań               101.82   4582   45
 273 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   7023   69
 274 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 275 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 276 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 278 Marta Bajorek                  Warszawa             100.57   4224   42
 279 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.36  16559  165
 281 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 282 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 283 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.54   9556   96
 284 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 285 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 286 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 287 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.14  18842  192
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                98.02   6175   63
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 292 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 293 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 296 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.23   2921   31
 297 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.18  10171  108
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 300 Leszek Kilian                  Jaworzno              92.60   4445   48
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 306 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 307 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 308 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 310 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.38   5745   65
 311 Leszek Katyński                Słupsk                88.05   6956   79
 312 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 314 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 316 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              84.63  16079  190
 318 Michał Dąbrowski               Warszawa              84.48   9293  110
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              83.28   5330   64
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.19   5740   69
 323 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 324 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 325 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 326 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.98   4483   59
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              60.19  11857  197




Poczekalnia na dzień 27-08-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.38   3317   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   4 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   5 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
   8 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28   3132   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  13 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  14 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  15 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  16 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  22 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  23 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  24 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  26 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  29 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  30 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  31 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  32 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  33 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  34 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  35 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  36 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  37 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  38 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  40 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  41 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  42 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  43 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  44 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  45 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  47 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  51 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  52 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  53 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  54 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  55 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  56 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  57 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  58 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  59 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  60 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.43   2172   21
  61 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  62 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  65 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  68 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  69 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  70 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  72 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  77 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  78 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  79 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  80 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  82 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  84 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  85 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  86 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  87 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  88 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  96 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  97 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  98 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  99 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 100 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 101 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 102 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 103 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 104 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 105 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 106 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 107 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 108 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 109 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 110 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 111 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 112 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 113 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 115 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 116 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 117 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 118 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 119 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 120 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 122 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 123 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 124 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 125 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 126 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 127 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 128 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 129 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 130 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 136 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 141 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 142 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 143 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 144 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 145 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 146 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 147 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 148 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 149 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 150 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 151 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 152 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 153 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 154 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 155 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 156 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 157 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 158 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 159 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 160 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 161 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 162 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 165 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 166 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 167 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 168 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 169 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 170 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 171 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 172 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 173 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 174 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 177 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 178 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 179 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 180 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 181 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 182 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 183 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 184 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 185 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 186 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 187 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 188 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 189 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 190 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 191 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 192 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 193 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 194 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.73   1196   11
 195 Bartosz Muszyński              Ustka                102.18   1124   11
 196 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 197 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 198 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 199 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 200 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 201 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 202 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 203 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 204 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 205 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 206 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 207 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 208 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 209 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 210 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 211 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 212 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 213 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 214 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 215 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 216 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 217 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 218 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 219 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 220 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 221 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 222 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 223 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 224 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 225 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 226 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 227 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 228 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 229 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 230 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 231 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 232 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 233 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 234 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 235 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 236 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 237 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 238 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 239 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 240 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 241 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 242 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 243 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 244 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 245 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 246 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 247 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 248 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 249 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 250 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 251 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 253 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 254 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 255 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 256 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 257 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 258 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 259 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 260 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 261 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 262 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 263 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 264 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 265 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 266 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 267 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 268 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 269 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 270 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 271 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 272 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 273 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 274 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 275 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 276 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 277 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 278 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 279 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 280 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 281 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 282 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 283 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 284 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 285 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 286 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 287 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 288 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 289 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 290 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 291 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 292 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 293 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 294 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 295 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 296 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 297 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 298 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 299 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 300 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 301 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 302 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 303 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 304 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 305 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 306 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 307 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 308 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 309 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 310 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 311 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 312 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 313 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 314 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 315 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 316 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 317 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 318 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 319 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 320 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 321 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 322 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 323 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 324 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 325 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 326 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 327 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 328 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 329 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 330 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 331 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 332 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 333 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 334 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 335 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 336 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 337 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 338 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 339 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 340 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 341 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 342 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 343 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 344 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 345 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 346 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 347 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 348 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 349 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 350 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 351 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 352 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 353 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 354 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 355 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 356 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 357 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie