Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia V Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15-16 sierpnia V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2009
Bydgoszcz22
sierpnia
Bydgoszcz 22-23 sierpnia VII Mistrzostwa Bydgoszczy
Skromnie w Wałczu, a do Kosza nikt nie podskoczy!15 - 16 sierpnia 2009 — V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Wałcz, 15 - 16 sierpnia 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Skromnie w Wałczu, a do Kosza nikt nie podskoczy!Nauczyciele z całej Polski spotkali się jubileuszowo, bo po raz piąty w Gimnazjum Nr 2 w Wałczu. Spotkanie nie byle jakie, bo stawką był tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble. Wałcz po raz piąty udowodnił, że zawody rozgrywane tutaj to majstersztyk zarówno pod względem rywalizacji sportowej, jak i organizacji. Dzięki sponsorom (Związek Nauczycielstwa Polskiego i Gimnazjum Nr 2 w Wałczu) na turnieju można było wygrać bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne. Sławna już na całą Polskę kuchnia Gimnazjum Nr 2 w Wałczu serwowała wyborne strawy i napoje, które utrzymywały na siłach zawodników, regenerowały i orzeźwiały.

Pretendentów do tytułu Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble w tym roku było 28. Zmagania trwały 7 rund. Do ostatniej rundy toczyła się zażarta walka na najwyższym poziomie — uczestnicy dostarczyli niezłą dawkę emocji. Mistrzem Polski Nauczycieli na rok 2009 został Krzysztof Langiewicz (nauczyciel zawodu z Ostródy). Drugie miejsce wywalczył Piotr Pietuchowski (nauczyciel fizyki), a trzeci na podium stanął Walenty Siemaszko (także nauczyciel fizyki). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Również po raz piąty — jak co roku w sierpniu — odbyły się Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie". Turniej zgromadził w tym roku grono 126 sympatyków tej gry z najdalszych krańców Polski. Dzięki organizatorom na czele z Gimnazjum nr 2 w Wałczu i Jolą Chłopińską oraz Urzędem Miasta w Wałczu i szerokiemu gronu sponsorów "Wałeckie Scrabblobranie" odbija się co roku szerokim echem w środowisku scrabblowym. Bardzo wysokie nagrody pieniężne, niepowtarzalna gościnność, doskonała wręcz kuchnia to tylko kilka atutów tej imprezy scrabblowej. Wszystko to sprawia, że wałecki turniej zaliczany jest do najlepszych w Polsce i gromadzi największą liczbę zawodników. Turniej należy także do cyklu Grand Prix 2009.

W tym roku turniej przebiegał na bardzo wysokim poziomie, a o wyniku przesądziła dopiero partia w ostatniej rundzie. Wygrał Dariusz Kosz z Nysy potwierdzając swoją wysoką formę. Drugi był Robert Duczemiński z Gorzowa Wielkopolskiego, a trzeci Stanisław Rydzik — Warszawy. Najlepszą debiutantką została Dominika Brzezińska z Piły.
Wszyscy zawodnicy wyjechali z Wałcza z upominkami i nagrodami. Gratulujemy! Wielkie podziękowania i brawa dla organizatorów! Oczywiście zapraszamy za rok do Wałcza.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”


Rodzaj turniejuotwarty rankingowy, zaliczany do GP
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejuwww.walcz.scrabble.info.pl
HarmonogramSobota, 15 sierpnia (8 rund)
10:30 — rejestracja do turnieju
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 16 sierpnia (5 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:30-14:30 — obiad
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdSzkoła znajduje się blisko centrum miasta, przy ul. M.Konopnickiej 2 (w razie problemów z dojazdem tel.502-563-852)
WyżywienieNa miejscu, 26 zł całodzienne
NoclegiKwatery prywatne, 25 zł/os., pokoje 1,2,3osobowe, ul. Bydgoska 19, Zygmunt Głębicki, tel. 0672500777

Nauczyciele mogą skorzystać z noclegu w szkole, 10zł od osoby

Inne propozycje noclegów na stronie Urzędu Miasta http://www.walcz.um.pl
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne za miejsca I-III, za kolejne nagrody rzeczowe.
Dodatkowe atrakcjePrzewiduje się losowanie nagród — niespodzianek podczas trwania turnieju.
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu, Jolanta Chłopińska 502-563-852, jolac@post.pl
SponsorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu, Urząd Miasta Wałcza, liczne grono sponsorów
Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Wałcza


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   145.90     12.0     5737     2287     1062
  2 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.24     12.0     5482     2257      764
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.95     10.0     5563     1908     1105
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               149.13     10.0     5351     2058      806
  5 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    123.28     10.0     5347     2075     1000
  6 Wojciech        Sołdan               Rumia                  133.68     10.0     5204     1981      196
  7 Dawid           Pikul                Poznań                 139.12      9.0     5622     1880     1070
  8 Kamil           Górka                Kraków                 141.55      9.0     5409     1987      485
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.82      9.0     5343     1892      526
 10 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.66      9.0     5328     1853      702
 11 Weronika        Rudnicka             Ustka                  121.28      9.0     5297     1796      892
 12 Justyna         Górka                Kraków                 137.55      9.0     5224     1980      393
 13 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.26      9.0     5214     1955      518
 14 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.41      9.0     5183     1813      555
 15 Paweł           Janaś                Głogów                 130.72      9.0     5133     1828      453
 16 Radosław        Jachna               Łódź                   134.86      9.0     4955     1818      320
 17 Czesław         Grajewski            Choroszcz              113.10      9.0     4681     1902      164
 18 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.41      8.5     4854     1829       79
 19 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.37      8.0     5502     1746      777
 20 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   144.54      8.0     5364     1806      670
 21 Sławomir        Kucia                Krosno                 134.26      8.0     5352     1792      475
 22 Artur           Irzyk                Kraków                 129.09      8.0     5289     1744      245
 23 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.47      8.0     5276     1789      514
 24 Maciej          Michalak             Łódź                   134.23      8.0     5144     1742      502
 25 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.26      8.0     5139     1624      607
 26 Marek           Reda                 Wołomin                134.86      8.0     5127     1678      123
 27 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               124.89      8.0     5034     1751      260
 28 Łukasz          Baranowski           Reda                   108.68      8.0     4990     1676      272
 29 Przemysław      Herdzina             Kraków                 133.61      8.0     4984     1742      402
 30 Bogusław        Szyszka              Oława                  126.67      8.0     4979     1776      121
 31 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               113.85      8.0     4964     1767     -173
 32 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.97      8.0     4863     1655      415
 33 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.89      8.0     4824     1760     -107
 34 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.83      8.0     4768     1746       50
 35 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               108.55      8.0     4702     1666      121
 36 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              125.93      8.0     4686     1645       -6
 37 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           121.60      8.0     4661     1706      -72
 38 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.28      7.5     5195     1615      739
 39 Maciej          Perzyński            Piła                   128.04      7.5     5188     1682      488
 40 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               118.64      7.5     5152     1624      305
 41 Marek           Roszak               Poznań                 127.87      7.0     5224     1554      341
 42 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                137.41      7.0     5219     1645      224
 43 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.77      7.0     5175     1684      122
 44 Adam            Klimont              Wałcz                  127.60      7.0     5168     1557      644
 45 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               131.46      7.0     5112     1668      248
 46 Piotr           Pietuchowski         Białystok              137.61      7.0     5074     1698      214
 47 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.99      7.0     5044     1648      309
 48 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.41      7.0     4981     1580      199
 49 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.26      7.0     4975     1699       20
 50 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             114.60      7.0     4914     1621      -29
 51 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.99      7.0     4907     1577      242
 52 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.08      7.0     4889     1705      121
 53 Walenty         Siemaszko            Lipiany                120.61      7.0     4761     1656      103
 54 Adam            Janicki              Łódź                   106.91      7.0     4755     1467      -12
 55 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               116.71      7.0     4684     1620     -318
 56 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             105.10      7.0     4677     1592     -155
 57 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              108.86      7.0     4642     1623     -248
 58 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                111.74      7.0     4632     1616       -8
 59 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             120.22      7.0     4606     1543       92
 60 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.91      7.0     4606     1580       14
 61 Marcin          Ceglarek             Kraków                 100.00      7.0     4525     1546       33
 62 Dorota          Maciejuk             Warszawa               120.61      7.0     4425     1617     -529
 63 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.92      6.5     5043     1511      371
 64 Irena           Sołdan               Rumia                  131.03      6.5     4872     1503     -146
 65 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               139.88      6.5     4804     1595       74
 66 Tomasz          Łapka                Opole                  116.32      6.0     5074     1455      -20
 67 Bogusław        Książek              Szczecin               114.67      6.0     4958     1452     -101
 68 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 113.77      6.0     4907     1511     -125
 69 Dorota          Zielińska            Piaseczno              121.51      6.0     4888     1410      235
 70 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.96      6.0     4866     1524      209
 71 Kamil           Kister               Puławy                 111.06      6.0     4821     1438       65
 72 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 105.71      6.0     4796     1477       49
 73 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   110.18      6.0     4731     1447      229
 74 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   110.22      6.0     4693     1508      -68
 75 Artur           Tomczyk              Piła                   113.05      6.0     4657     1448      -31
 76 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                128.26      6.0     4607     1430       91
 77 Hanna           Gawłowska            Piła                   100.00      6.0     4571     1382      -98
 78 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              104.55      6.0     4568     1427      -18
 79 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   107.33      6.0     4507     1435       60
 80 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                119.93      6.0     4500     1440     -120
 81 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      6.0     4341     1519     -305
 82 Bartosz         Pięta                Swarzędz               100.00      6.0     4230     1494     -822
 83 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               124.18      6.0     4180     1408      131
 84 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               113.86      6.0     4155     1275      242
 85 Joanna          Brychcy              Katowice               112.75      5.5     4636     1369      -19
 86 Danuta          Langiewicz           Ostróda                106.86      5.5     4229     1257        3
 87 Grzegorz        Bajer                Łódź                   108.59      5.0     4817     1388      -77
 88 Robert          Głowacki             Łódź                   124.63      5.0     4807     1277      -66
 89 Michał          Kolaj                Ostróda                114.68      5.0     4779     1428     -149
 90 Anna            Swoboda              Wałbrzych              105.96      5.0     4624     1302     -169
 91 Piotr           Broda                Sandomierz             106.34      5.0     4589     1290      -28
 92 Dorota          Rudzińska            Warszawa               100.00      5.0     4537     1314     -366
 93 Maciej          Grąbczewski          Piła                   109.24      5.0     4533     1298     -551
 94 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      109.79      5.0     4497     1324     -423
 95 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      5.0     4494     1377     -474
 96 Sławomir        Rattay               Zgorzelec              100.00      5.0     4490     1361     -316
 97 Jacek           Nowak                Szczecin               105.94      5.0     4406     1333     -252
 98 Bartosz         Muszyński            Ustka                  100.00      5.0     4402     1329     -415
 99 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               101.89      5.0     4248     1291     -564
100 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.24      4.5     4566     1394     -511
101 Krystyna        Borecka              Wałcz                  100.00      4.5     4184     1137     -371
102 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.49      4.0     4806     1256     -130
103 Monika          Dymek                Ustka                  121.31      4.0     4731     1094      343
104 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 125.20      4.0     4495     1277     -285
105 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      4.0     4456     1218      -69
106 Daniel          Tomczyk              Piła                   106.81      4.0     4423     1205     -138
107 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     4316     1354     -835
108 Dominika        Brzezińska           Piła                   100.00      4.0     4293     1133     -119
109 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      4.0     4284     1173     -728
110 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      4.0     4269     1266     -154
111 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      4.0     4035     1107     -224
112 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.5     4224     1048     -171
113 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      3.5     4083     1058     -285
114 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        100.00      3.5     4053     1065     -496
115 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      3.0     4077     1155     -807
116 Halina          Roszak               Poznań                 118.34      3.0     3027      884      104
117 Renata          Andracka             Poznań                 111.46      3.0     2943      817      116
118 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    101.28      3.0     2393      803     -706
119 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      2.5     4017      949     -542
120 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      2.5     3866      903     -691
121 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      2.5     3794      930    -1017
122 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     104.81      1.0     2459      657     -750
123 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2359      677    -3120
124 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.75      0.0      600      126     -217
125 Maria           Kosińska             Piła                   100.00      0.0      534      128     -279
126 Patrycja        Chodyna              Grudziądz              100.00      0.0        1       73     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



	Mariusz Skrobosz 149.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Halina         Roszak                118.34 -  376: 398   68
    2    39 Bartosz        Pięta                 100.00 -  364: 368   50
    3    48 Robert         Wagner                100.00 +  488: 386  150
    4    35 Henryk         Piotrowski            104.81 +  472: 289  155
    5    21 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  343: 405   91
    6    33 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 +  629: 296  159
    7    23 Adam           Klimont               127.60 +  375: 359  178
    8    15 Bogusław       Szyszka               126.67 +  415: 340  177
    9    10 Mariusz        Kubicki               105.10 +  439: 289  155
   10     7 Miłosz         Wrzałek               140.26 +  418: 397  190
   11     3 Stanisław      Rydzik                140.95 -  344: 408   91
   12    16 Łukasz         Tuszyński             139.88 +  449: 390  190
   13     7 Kamil          Górka                 141.55 -  390: 400   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 13 134.31




	Kazimierz.Jr Merklejn 149.13 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szmuksta              116.71 +  481: 354  167
    2     4 Paweł          Janaś                 130.72 +  391: 326  181
    3     9 Czesław        Grajewski             113.10 +  382: 371  163
    4     2 Krzysztof      Obremski              142.26 +  494: 332  192
    5     4 Piotr          Pietuchowski          137.61 +  460: 373  188
    6     2 Jolanta        Chłopińska            123.08 +  368: 329  173
    7     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  359: 367   86
    8     4 Justyna        Górka                 137.55 +  339: 306  188
    9     2 Dariusz        Kosz                  145.90 -  393: 428   96
   10     6 Kamil          Górka                 141.55 -  333: 346   92
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             121.41 +  422: 317  171
   12     9 Rafał          Wesołowski            122.99 +  471: 361  173
   13     4 Justyna        Górka                 137.55 +  458: 335  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 13 158.31




	Dariusz Kosz 145.90 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Łapka                 116.32 +  679: 344  166
    2     1 Dariusz        Kuć                   126.77 +  448: 435  177
    3     1 Marek          Herzig                123.28 +  414: 348  173
    4     1 Dawid          Pikul                 139.12 +  374: 307  189
    5     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  386: 416   86
    6     3 Piotr          Pietuchowski          137.61 +  424: 410  188
    7     3 Jolanta        Chłopińska            123.08 +  463: 340  173
    8     3 Dariusz        Maciejuk              124.89 +  375: 312  175
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 +  428: 393  199
   10     2 Krzysztof      Mówka                 141.47 +  443: 379  191
   11     2 Krzysztof      Obremski              142.26 +  398: 372  192
   12     2 Kamil          Górka                 141.55 +  416: 295  192
   13     1 Robert         Duczemiński           136.24 +  489: 324  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2287  / 13 175.92




	Karol Wyrębkiewicz 144.54 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Kolaj                 114.68 +  479: 331  165
    2     5 Halina         Roszak                118.34 +  465: 349  168
    3     4 Sławomir       Piotrowski            120.26 +  415: 341  170
    4     6 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  430: 301  150
    5     3 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  297: 424   73
    6     8 Łukasz         Tuszyński             139.88 +  482: 310  190
    7     4 Justyna        Górka                 137.55 -  357: 376   88
    8     6 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  361: 448   91
    9    13 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  381: 406   78
   10    30 Tomasz         Zwoliński             141.92 +  439: 363  192
   11     6 Grzegorz       Kurowski              131.46 +  424: 313  181
   12     5 Marek          Herzig                123.28 -  319: 396   73
   13    13 Rafał          Dąbrowski             137.41 +  515: 336  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 13 138.92




	Krzysztof Obremski 142.26 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Książek               114.67 +  444: 326  165
    2    16 Małgorzata     Szczygieł             121.41 +  467: 308  171
    3     6 Dorota         Maciejuk              120.61 +  512: 260  171
    4     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  332: 494   99
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  389: 373  175
    6     6 Paweł          Janaś                 130.72 +  386: 316  181
    7     6 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  338: 407   75
    8    10 Łukasz         Tuszyński             139.88 +  428: 312  190
    9     5 Maciej         Michalak              134.23 +  386: 321  184
   10     5 Justyna        Górka                 137.55 +  462: 380  188
   11     2 Dariusz        Kosz                  145.90 -  372: 398   96
   12     6 Rafał          Dąbrowski             137.41 +  385: 372  187
   13     3 Marek          Herzig                123.28 -  313: 429   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 13 150.38




	Tomasz Zwoliński 141.92 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  364: 443   65
    2    43 Jacek          Wandzel               109.79 +  541: 259  160
    3    18 Halina         Roszak                118.34 +  368: 367  168
    4    12 Marek          Herzig                123.28 -  370: 403   73
    5    27 Michał         Kolaj                 114.68 -  317: 389   65
    6    38 Daniel         Tomczyk               106.81 +  427: 215  157
    7    26 Hanna          Gawłowska             100.00 +  396: 319  150
    8    21 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  345: 397   62
    9    29 Beata          Wiączkowska           123.24 =  355: 355  123
   10    30 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  363: 439   95
   11    30 Bogusław       Książek               114.67 +  511: 364  165
   12    49 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  385: 314  150
   13    27 Maciej         Perzyński             128.04 -  301: 408   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 13 116.23




	Kamil Górka 141.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Gigoła                114.00 +  458: 331  164
    2    11 Marek          Dudkiewicz            127.89 +  461: 385  178
    3     5 Artur          Irzyk                 129.09 +  463: 441  179
    4     4 Beata          Wiączkowska           123.24 +  506: 348  173
    5     2 Justyna        Górka                 137.55 +  478: 348  188
    6     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  366: 373   86
    7     2 Michał         Alabrudziński         139.82 +  463: 398  190
    8     2 Marek          Herzig                123.28 -  385: 421   73
    9     3 Wojciech       Sołdan                133.68 -  363: 375   84
   10     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 +  346: 333  199
   11     4 Marek          Roszak                127.87 +  425: 365  178
   12     2 Dariusz        Kosz                  145.90 -  295: 416   96
   13     7 Mariusz        Skrobosz              149.37 +  400: 390  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1987  / 13 152.85




	Krzysztof Mówka 141.47 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Patrycja       Śliwińska             113.85 +  404: 295  164
    2    31 Marta          Łęgowska              100.00 +  342: 319  150
    3    11 Bogusław       Szyszka               126.67 -  404: 431   77
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 -  365: 465   74
    5    21 Mariusz        Skrobosz              149.37 +  405: 343  199
    6    23 Czesław        Grajewski             113.10 +  399: 268  163
    7    20 Jerzy          Krzyżewski            110.83 +  412: 307  161
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 +  448: 361  195
    9     9 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 +  471: 317  172
   10     2 Dariusz        Kosz                  145.90 -  379: 443   96
   11     9 Rafał          Wesołowski            122.99 -  413: 425   73
   12     7 Justyna        Górka                 137.55 -  353: 421   88
   13    15 Dariusz        Kuć                   126.77 +  481: 367  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 13 137.62




	Stanisław Rydzik 140.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Alina          Białobrzewska         113.77 -  353: 456   64
    2    49 Julita         Dygnas                100.00 -  302: 329   50
    3    59 Jacek          Wandzel               109.79 +  462: 332  160
    4    51 Andrzej        Ciołek                100.00 +  367: 330  150
    5    23 Tomasz         Łapka                 116.32 +  436: 308  166
    6    24 Tomasz         Siwiński              108.86 +  484: 349  159
    7    15 Beata          Wiączkowska           123.24 +  503: 280  173
    8     7 Jolanta        Chłopińska            123.08 +  489: 237  173
    9     4 Sławomir       Piotrowski            120.26 +  479: 285  170
   10     3 Marek          Herzig                123.28 +  441: 386  173
   11     3 Mariusz        Skrobosz              149.37 +  408: 344  199
   12     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  369: 441   86
   13     2 Tomasz         Ciejka                134.66 +  470: 381  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 13 146.77




	Miłosz Wrzałek 140.26 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             113.10 -  334: 410   63
    2    57 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  371: 387   62
    3    50 Anna           Swoboda               105.96 +  572: 385  156
    4    32 Michał         Kolaj                 114.68 -  313: 390   65
    5    44 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  320: 301  157
    6    43 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  345: 321  150
    7    38 Anna           Chybowska             100.00 +  452: 364  150
    8    28 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  447: 267  150
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  385: 396   61
   10     7 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  397: 418   99
   11    25 Dorota         Maciejuk              120.61 +  305: 255  171
   12    28 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  496: 311  159
   13    16 Grzegorz       Kurowski              131.46 +  402: 327  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Łukasz Tuszyński 139.88 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Artur          Tomczyk               113.05 +  477: 264  163
    2     6 Bartosz        Muszyński             100.00 +  402: 336  150
    3     8 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  289: 421   73
    4    30 Sławomir       Rattay                100.00 +  381: 335  150
    5    20 Sławomir       Kucia                 134.26 +  341: 337  184
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  310: 482   95
    7    16 Maciej         Kuczyński             105.71 +  468: 319  156
    8    10 Krzysztof      Obremski              142.26 -  312: 428   92
    9    15 Jakub          Szymczak              133.28 =  335: 335  133
   10    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  475: 231  150
   11    22 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  340: 364   72
   12    16 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  390: 449   99
   13    29 Marek          Roszak                127.87 -  284: 429   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 13 122.69




	Michał Alabrudziński 139.82 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Brychcy               112.75 -  372: 387   63
    2    42 Lucyna         Śniadach              118.91 +  394: 271  169
    3    44 Julita         Dygnas                100.00 +  366: 267  150
    4    14 Rafał          Dąbrowski             137.41 +  414: 288  187
    5     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 +  443: 390  174
    6     5 Dariusz        Kuć                   126.77 +  488: 426  177
    7     2 Kamil          Górka                 141.55 -  398: 463   92
    8     9 Małgorzata     Szmuksta              116.71 +  391: 335  167
    9     6 Dariusz        Maciejuk              124.89 +  453: 451  175
   10     4 Wojciech       Sołdan                133.68 +  478: 354  184
   11     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  358: 365   86
   12     3 Sławomir       Kucia                 134.26 -  358: 433   84
   13     8 Sławomir       Kucia                 134.26 +  430: 387  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 13 145.54




	Dawid Pikul 139.12 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Magdalena      Kublik                112.49 +  364: 289  162
    2    19 Irena          Sołdan                131.03 +  370: 331  181
    3    13 Krzysztof      Kodzis                114.60 +  522: 314  165
    4     1 Dariusz        Kosz                  145.90 -  307: 374   96
    5    19 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 +  502: 242  176
    6     9 Sławomir       Piotrowski            120.26 +  480: 451  170
    7     5 Marek          Herzig                123.28 -  345: 399   73
    8     8 Maciej         Michalak              134.23 -  329: 398   84
    9    16 Patrycja       Śliwińska             113.85 +  514: 361  164
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  396: 399   69
   11     5 Dariusz        Kuć                   126.77 +  482: 374  177
   12    17 Marek          Roszak                127.87 +  583: 288  178
   13     6 Radosław       Jachna                134.86 +  428: 332  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 13 144.62




	Piotr Pietuchowski 137.61 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  351: 264  162
    2    25 Marek          Reda                  134.86 +  402: 366  185
    3    10 Grzegorz       Kurowski              131.46 +  349: 335  181
    4     8 Bogusław       Szyszka               126.67 +  536: 281  177
    5     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  373: 460   99
    6     3 Dariusz        Kosz                  145.90 -  410: 424   96
    7    13 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  438: 338  175
    8    11 Przemysław     Herdzina              133.61 -  355: 417   84
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  288: 470   71
   10    11 Tomasz         Ciejka                134.66 -  423: 425   85
   11    26 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  395: 300  157
   12    23 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 -  326: 378   60
   13    30 Tomasz         Łapka                 116.32 +  428: 402  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Justyna Górka 137.55 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              111.46 +  361: 354  161
    2    22 Maciej         Perzyński             128.04 +  447: 387  178
    3    16 Sławomir       Kucia                 134.26 +  530: 289  184
    4     7 Walenty        Siemaszko             120.61 +  362: 318  171
    5     2 Kamil          Górka                 141.55 -  348: 478   92
    6    11 Zofia          Gajewska              121.60 +  369: 275  172
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 +  376: 357  195
    8     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  306: 339   99
    9     7 Grzegorz       Kurowski              131.46 +  445: 406  181
   10     5 Krzysztof      Obremski              142.26 -  380: 462   92
   11    15 Krzysztof      Kodzis                114.60 +  544: 355  165
   12     7 Krzysztof      Mówka                 141.47 +  421: 353  191
   13     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  335: 458   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1980  / 13 152.31




	Rafał Dąbrowski 137.41 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                111.06 -  404: 476   61
    2    34 Robert         Głowacki              124.63 +  483: 407  175
    3    21 Jacek          Nowak                 105.94 +  367: 221  156
    4    14 Michał         Alabrudziński         139.82 -  288: 414   90
    5    38 Sławomir       Rattay                100.00 +  434: 350  150
    6    19 Michał         Kolaj                 114.68 +  461: 383  165
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  369: 329  175
    8    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  393: 409   72
    9    19 Walenty        Siemaszko             120.61 +  485: 285  171
   10    10 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  405: 347  159
   11     7 Sławomir       Kucia                 134.26 -  422: 474   84
   12     6 Krzysztof      Obremski              142.26 -  372: 385   92
   13    13 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  336: 515   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 13 126.54




	Robert Duczemiński 136.24 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Krzyżewski            110.83 +  458: 277  161
    2    12 Marcin         Ceglarek              100.00 +  505: 434  150
    3     3 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  416: 383  175
    4     5 Zofia          Gajewska              121.60 +  352: 305  172
    5     1 Dariusz        Kosz                  145.90 +  416: 386  196
    6     1 Kamil          Górka                 141.55 +  373: 366  192
    7     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 +  367: 359  199
    8     1 Wojciech       Sołdan                133.68 +  612: 309  184
    9     1 Marek          Herzig                123.28 +  447: 375  173
   10     1 Zbigniew       Wietecki              128.41 +  406: 308  178
   11     1 Michał         Alabrudziński         139.82 +  365: 358  190
   12     1 Stanisław      Rydzik                140.95 +  441: 369  191
   13     1 Dariusz        Kosz                  145.90 -  324: 489   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2257  / 13 173.62




	Radosław Jachna 134.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Kuć                   110.22 -  272: 377   60
    2    54 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  411: 352  157
    3    32 Daniel         Tomczyk               106.81 +  396: 347  157
    4    22 Grzegorz       Kurowski              131.46 +  354: 331  181
    5    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  420: 256  150
    6    10 Tomasz         Ciejka                134.66 +  366: 365  185
    7     7 Wojciech       Sołdan                133.68 -  293: 363   84
    8    13 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  322: 418   78
    9    21 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  434: 341  159
   10    23 Lucyna         Śniadach              118.91 +  382: 305  169
   11    20 Walenty        Siemaszko             120.61 +  437: 413  171
   12    13 Marek          Dudkiewicz            127.89 +  536: 339  178
   13     6 Dawid          Pikul                 139.12 -  332: 428   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 13 139.85




	Marek Reda 134.86 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  422: 411  160
    2    25 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  366: 402   88
    3    36 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  383: 533   75
    4    40 Joanna         Brychcy               112.75 +  413: 405  163
    5    32 Łukasz         Baranowski            108.68 +  359: 346  159
    6    22 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  375: 357  162
    7    21 Maciej         Perzyński             128.04 -  384: 437   78
    8    29 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  286: 361   61
    9    36 Anna           Chybowska             100.00 +  449: 334  150
   10    13 Rafał          Wesołowski            122.99 +  504: 322  173
   11    10 Weronika       Rudnicka              121.28 -  391: 417   71
   12    22 Michał         Kolaj                 114.68 +  393: 367  165
   13    17 Rafał          Wesołowski            122.99 +  402: 312  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 13 129.08




	Tomasz Ciejka 134.66 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Wandzel               109.79 +  464: 302  160
    2     9 Joanna         Brychcy               112.75 +  357: 328  163
    3    14 Zofia          Gajewska              121.60 -  392: 405   72
    4    19 Bartosz        Muszyński             100.00 +  446: 348  150
    5    11 Beata          Wiączkowska           123.24 +  403: 325  173
    6    10 Radosław       Jachna                134.86 -  365: 366   85
    7    12 Przemysław     Herdzina              133.61 -  314: 403   84
    8    26 Czesław        Grajewski             113.10 +  483: 304  163
    9    14 Jolanta        Chłopińska            123.08 +  427: 331  173
   10    11 Piotr          Pietuchowski          137.61 +  425: 423  188
   11     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 +  446: 348  174
   12     4 Dariusz        Kuć                   126.77 +  425: 273  177
   13     2 Stanisław      Rydzik                140.95 -  381: 470   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 13 142.54




	Sławomir Kucia 134.26 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  600: 419  159
    2     2 Marek          Herzig                123.28 -  374: 393   73
    3    16 Justyna        Górka                 137.55 -  289: 530   88
    4    34 Dorota         Kuć                   110.22 +  475: 242  160
    5    20 Łukasz         Tuszyński             139.88 -  337: 341   90
    6    32 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 +  391: 318  171
    7    24 Marcin         Ceglarek              100.00 +  382: 294  150
    8    18 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  361: 399   78
    9    25 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  395: 369  175
   10    31 Irena          Sołdan                131.03 +  454: 362  181
   11     7 Rafał          Dąbrowski             137.41 +  474: 422  187
   12     3 Michał         Alabrudziński         139.82 +  433: 358  190
   13     8 Michał         Alabrudziński         139.82 -  387: 430   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 13 137.85




	Maciej Michalak 134.23 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Siwiński              108.86 -  308: 428   59
    2    40 Marek          Roszak                127.87 +  423: 328  178
    3    22 Tomasz         Łapka                 116.32 +  470: 391  166
    4    23 Jerzy          Krzyżewski            110.83 +  425: 269  161
    5    12 Czesław        Grajewski             113.10 +  356: 303  163
    6     7 Wojciech       Sołdan                133.68 -  289: 397   84
    7    10 Alina          Białobrzewska         113.77 +  449: 375  164
    8     8 Dawid          Pikul                 139.12 +  398: 329  189
    9     5 Krzysztof      Obremski              142.26 -  321: 386   92
   10    19 Mariusz        Kubicki               105.10 +  501: 259  155
   11    14 Ireneusz       Moralewicz            118.64 +  458: 368  169
   12    10 Paweł          Janaś                 130.72 -  408: 451   81
   13     9 Paweł          Janaś                 130.72 -  338: 358   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 13 134.00




	Wojciech Sołdan 133.68 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Baranowski            108.68 -  398: 418   59
    2    35 Bogusław       Książek               114.67 +  509: 338  165
    3    17 Dorota         Kuć                   110.22 +  368: 307  160
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 +  447: 320  171
    5     9 Magdalena      Kupczyńska            113.86 +  379: 364  164
    6     7 Maciej         Michalak              134.23 +  397: 289  184
    7     7 Radosław       Jachna                134.86 +  363: 293  185
    8     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  309: 612   86
    9     3 Kamil          Górka                 141.55 +  375: 363  192
   10     4 Michał         Alabrudziński         139.82 -  354: 478   90
   11    16 Sławomir       Piotrowski            120.26 +  453: 429  170
   12    12 Przemysław     Herdzina              133.61 +  421: 387  184
   13     5 Weronika       Rudnicka              121.28 +  431: 410  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 13 152.38




	Przemysław Herdzina 133.61 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  405: 358  159
    2    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  437: 306  150
    3    12 Walenty        Siemaszko             120.61 -  346: 383   71
    4    27 Dorota         Maciejuk              120.61 +  400: 197  171
    5    14 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  321: 406   70
    6    27 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  343: 341  170
    7    12 Tomasz         Ciejka                134.66 +  403: 314  185
    8    11 Piotr          Pietuchowski          137.61 +  417: 355  188
    9     8 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  365: 428   78
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              116.71 +  408: 372  167
   11    18 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  364: 384   78
   12    12 Wojciech       Sołdan                133.68 -  387: 421   84
   13    20 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 +  388: 317  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 13 134.00




	Jakub Szymczak 133.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  311: 362   59
    2    38 Dorota         Rudzińska             100.00 +  425: 318  150
    3    19 Jacek          Gigoła                114.00 +  499: 234  164
    4    17 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  339: 342   70
    5    33 Jacek          Nowak                 105.94 +  392: 317  156
    6    21 Beata          Wiączkowska           123.24 -  398: 401   73
    7    30 Tomasz         Siwiński              108.86 +  394: 333  159
    8    23 Lucyna         Śniadach              118.91 +  462: 284  169
    9    15 Łukasz         Tuszyński             139.88 =  335: 335  140
   10    25 Dorota         Maciejuk              120.61 +  551: 289  171
   11    21 Jerzy          Krzyżewski            110.83 +  449: 442  161
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  310: 453   71
   13    12 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  330: 346   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 13 124.23




	Grzegorz Kurowski 131.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  427: 338  157
    2    21 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 +  440: 414  159
    3    10 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  335: 349   88
    4    22 Radosław       Jachna                134.86 -  331: 354   85
    5    42 Dorota         Maciejuk              120.61 +  443: 310  171
    6    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  403: 261  150
    7    18 Walenty        Siemaszko             120.61 +  467: 380  171
    8    12 Maciej         Perzyński             128.04 +  387: 371  178
    9     7 Justyna        Górka                 137.55 -  406: 445   88
   10    12 Bogusław       Książek               114.67 +  456: 366  165
   11     6 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  313: 424   95
   12     8 Weronika       Rudnicka              121.28 -  377: 450   71
   13    16 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  327: 402   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 13 128.31




	Irena Sołdan 131.03 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Janicki               106.91 +  436: 337  157
    2    19 Dawid          Pikul                 139.12 -  331: 370   89
    3    43 Sławomir       Rattay                100.00 -  385: 390   50
    4    44 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  350: 407   64
    5    46 Robert         Wagner                100.00 =  338: 338  100
    6    49 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  391: 377  160
    7    41 Michał         Kolaj                 114.68 +  457: 306  165
    8    31 Paweł          Janaś                 130.72 -  362: 491   81
    9    39 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  364: 358  178
   10    31 Sławomir       Kucia                 134.26 -  362: 454   84
   11    31 Maciej         Kuczyński             105.71 +  392: 315  156
   12    50 Krystyna       Borecka               100.00 +  416: 334  150
   13    28 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  288: 541   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 13 115.62




	Paweł Janaś 130.72 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Danuta         Langiewicz            106.86 +  398: 281  157
    2     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  326: 391   99
    3    25 Rafał          Wesołowski            122.99 +  438: 383  173
    4    31 Sławomir       Wolski                100.00 +  402: 320  150
    5    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  419: 288  150
    6     6 Krzysztof      Obremski              142.26 -  316: 386   92
    7    22 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  389: 443   72
    8    31 Irena          Sołdan                131.03 +  491: 362  181
    9    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  340: 270  150
   10    16 Dorota         Zielińska             121.51 +  369: 351  172
   11    17 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  436: 459   64
   12    10 Maciej         Michalak              134.23 +  451: 408  184
   13     9 Maciej         Michalak              134.23 +  358: 338  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 13 140.62




	Artur Irzyk 129.09 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Daniel         Tomczyk               106.81 +  379: 363  157
    2    13 Adam           Klimont               127.60 +  400: 320  178
    3     5 Kamil          Górka                 141.55 -  441: 463   92
    4    18 Krzysztof      Langiewicz            128.26 -  371: 468   78
    5    30 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  392: 445   64
    6    34 Ryszard        Korpalski             104.55 +  426: 382  155
    7    25 Małgorzata     Szczygieł             121.41 +  515: 340  171
    8    16 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  451: 412  175
    9    11 Bogusław       Szyszka               126.67 -  317: 407   77
   10    29 Maciej         Perzyński             128.04 -  331: 414   78
   11    24 Lucyna         Śniadach              118.91 +  392: 334  169
   12    19 Dorota         Zielińska             121.51 +  397: 365  172
   13    14 Adam           Klimont               127.60 +  477: 331  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Zbigniew Wietecki 128.41 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Broda                 106.34 +  416: 326  156
    2    27 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 +  374: 277  170
    3     2 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  369: 427   69
    4     9 Dariusz        Kuć                   126.77 -  370: 401   77
    5    43 Julita         Dygnas                100.00 +  356: 310  150
    6    15 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  497: 329  159
    7    17 Zofia          Gajewska              121.60 +  426: 328  172
    8    13 Radosław       Jachna                134.86 +  418: 322  185
    9     8 Przemysław     Herdzina              133.61 +  428: 365  184
   10     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  308: 406   86
   11    13 Bogusław       Szyszka               126.67 +  425: 378  177
   12    11 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  376: 403   64
   13    10 Patrycja       Śliwińska             113.85 +  420: 356  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 13 139.46




	Krzysztof Langiewicz 128.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Swoboda               105.96 +  390: 337  156
    2     7 Kamil          Kister                111.06 +  430: 305  161
    3    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  298: 421   50
    4    18 Artur          Irzyk                 129.09 +  468: 371  179
    5    15 Walenty        Siemaszko             120.61 -  310: 342   71
    6    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 -  344: 412   74
    7    40 Bartosz        Pięta                 100.00 -  346: 406   50
    8    40 Artur          Tomczyk               113.05 +  353: 325  163
    9    39 Irena          Sołdan                131.03 -  358: 364   81
   10    37 Jacek          Gigoła                114.00 +  365: 267  164
   11    40 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  291: 356   52
   12    27 Sławomir       Piotrowski            120.26 +  349: 294  170
   13    35 Tomasz         Siwiński              108.86 -  305: 316   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 13 110.00




	Maciej Perzyński 128.04 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Nowak                 105.94 +  423: 394  156
    2    22 Justyna        Górka                 137.55 -  387: 447   88
    3    31 Tomasz         Siwiński              108.86 -  322: 368   59
    4    48 Bartosz        Pięta                 100.00 +  522: 304  150
    5    25 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 +  499: 352  171
    6    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 =  342: 342  122
    7    21 Marek          Reda                  134.86 +  437: 384  185
    8    12 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  371: 387   81
    9    23 Weronika       Rudnicka              121.28 -  280: 335   71
   10    29 Artur          Irzyk                 129.09 +  414: 331  179
   11    23 Adam           Klimont               127.60 -  377: 416   78
   12    48 Anna           Chybowska             100.00 +  406: 339  150
   13    27 Tomasz         Zwoliński             141.92 +  408: 301  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 13 129.38




	Marek Dudkiewicz 127.89 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Kuczyński             105.71 +  380: 379  156
    2    11 Kamil          Górka                 141.55 -  385: 461   92
    3    46 Andrzej        Ciołek                100.00 +  438: 332  150
    4    21 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  332: 264  150
    5     8 Dariusz        Kuć                   126.77 -  366: 409   77
    6    31 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 +  340: 336  176
    7    14 Bogusław       Szyszka               126.67 -  336: 367   77
    8    18 Sławomir       Kucia                 134.26 +  399: 361  184
    9    13 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 +  406: 381  195
   10    21 Czesław        Grajewski             113.10 -  347: 416   63
   11    18 Przemysław     Herdzina              133.61 +  384: 364  184
   12    13 Radosław       Jachna                134.86 -  339: 536   85
   13    22 Walenty        Siemaszko             120.61 +  372: 325  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 13 135.38




	Marek Roszak 127.87 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mariusz        Kubicki               105.10 -  374: 459   55
    2    40 Maciej         Michalak              134.23 -  328: 423   84
    3    51 Henryk         Piotrowski            104.81 -  399: 434   55
    4    56 Dorota         Rudzińska             100.00 -  332: 416   50
    5    60 Maciej         Kuć                   100.00 +  419: 263  150
    6    52 Andrzej        Ciołek                100.00 +  395: 293  150
    7    45 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  581: 342  150
    8    32 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  441: 315  175
    9    24 Magdalena      Kupczyńska            113.86 +  436: 328  164
   10    28 Bartosz        Pięta                 100.00 +  437: 318  150
   11     4 Kamil          Górka                 141.55 -  365: 425   92
   12    17 Dawid          Pikul                 139.12 -  288: 583   89
   13    29 Łukasz         Tuszyński             139.88 +  429: 284  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 13 119.54




	Adam Klimont 127.60 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Henryk         Piotrowski            104.81 +  458: 288  155
    2    13 Artur          Irzyk                 129.09 -  320: 400   79
    3    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  459: 231  150
    4    16 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  305: 372   72
    5    39 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  281: 411   61
    6    51 Robert         Wagner                100.00 +  390: 295  150
    7    23 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  359: 375   99
    8    45 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  365: 397   70
    9    45 Ryszard        Korpalski             104.55 +  543: 291  155
   10    33 Anna           Chybowska             100.00 +  547: 322  150
   11    23 Maciej         Perzyński             128.04 +  416: 377  178
   12    18 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  394: 288  159
   13    14 Artur          Irzyk                 129.09 -  331: 477   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 13 119.77




	Dariusz Kuć 126.77 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ryszard        Korpalski             104.55 +  404: 328  155
    2     1 Dariusz        Kosz                  145.90 -  435: 448   96
    3    24 Adam           Janicki               106.91 +  497: 317  157
    4     9 Zbigniew       Wietecki              128.41 +  401: 370  178
    5     8 Marek          Dudkiewicz            127.89 +  409: 366  178
    6     5 Michał         Alabrudziński         139.82 -  426: 488   90
    7     9 Patrycja       Śliwińska             113.85 +  447: 305  164
    8     5 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  318: 391   70
    9    12 Małgorzata     Szmuksta              116.71 +  386: 285  167
   10     9 Alina          Białobrzewska         113.77 +  438: 367  164
   11     5 Dawid          Pikul                 139.12 -  374: 482   89
   12     4 Tomasz         Ciejka                134.66 -  273: 425   85
   13    15 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  367: 481   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 13 129.54




	Bogusław Szyszka 126.67 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  423: 316  152
    2    23 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 +  443: 287  172
    3    11 Krzysztof      Mówka                 141.47 +  431: 404  191
    4     8 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  281: 536   88
    5    16 Zofia          Gajewska              121.60 -  324: 409   72
    6    28 Krzysztof      Sporczyk              120.97 +  516: 287  171
    7    14 Marek          Dudkiewicz            127.89 +  367: 336  178
    8    15 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  340: 415   99
    9    11 Artur          Irzyk                 129.09 +  407: 317  179
   10    15 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  314: 514   71
   11    13 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  378: 425   78
   12    29 Dorota         Kuć                   110.22 +  384: 332  160
   13    19 Krzysztof      Kodzis                114.60 +  371: 280  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 13 136.62




	Tomasz Sienkiewicz 125.93 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Joanna         Pawlińska             101.28 +  338: 334  151
    2    28 Czesław        Grajewski             113.10 -  303: 348   63
    3    39 Kamil          Kister                111.06 +  396: 378  161
    4    26 Małgorzata     Szczygieł             121.41 +  384: 368  171
    5    19 Dawid          Pikul                 139.12 -  242: 502   89
    6    31 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  336: 340   78
    7    37 Magdalena      Kublik                112.49 +  422: 419  162
    8    25 Grzegorz       Bajer                 108.59 -  349: 417   59
    9    32 Bogusław       Książek               114.67 -  374: 424   65
   10    55 Monika         Dymek                 121.31 +  344: 283  171
   11    54 Julita         Dygnas                100.00 +  334: 275  150
   12    46 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  407: 321  175
   13    26 Marcin         Ceglarek              100.00 +  457: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 13 126.54




	Dariusz Białobrzewski 125.20 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  423: 261  150
    2    24 Walenty        Siemaszko             120.61 -  274: 384   71
    3    29 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  318: 330   71
    4    42 Kamil          Kister                111.06 +  442: 287  161
    5    28 Dorota         Zielińska             121.51 +  394: 342  172
    6    18 Halina         Roszak                118.34 +  396: 335  168
    7    13 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  338: 438   88
    8    16 Artur          Irzyk                 129.09 -  412: 451   79
    9    35 Dorota         Maciejuk              120.61 -  267: 404   71
   10    41 Ryszard        Korpalski             104.55 -  301: 357   55
   11    34 Łukasz         Baranowski            108.68 -  319: 396   59
   12    46 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  321: 407   76
   13    50 Piotr          Broda                 106.34 -  290: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 13  98.23




	Grzegorz Koczkodon 124.96 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krystyna       Borecka               100.00 +  364: 281  150
    2    20 Tomasz         Siwiński              108.86 +  425: 261  159
    3     3 Robert         Duczemiński           136.24 -  383: 416   86
    4    29 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 +  369: 308  170
    5     7 Krzysztof      Obremski              142.26 -  373: 389   92
    6    26 Artur          Tomczyk               113.05 +  354: 346  163
    7    11 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  329: 369   87
    8    32 Marek          Roszak                127.87 -  315: 441   78
    9    25 Sławomir       Kucia                 134.26 -  369: 395   84
   10    39 Dorota         Rudzińska             100.00 -  351: 360   50
   11    33 Dorota         Zielińska             121.51 +  465: 386  172
   12    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 -  328: 353   74
   13    40 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  441: 352  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 13 117.23




	Dariusz Maciejuk 124.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dominika       Brzezińska            100.00 +  373: 339  150
    2    15 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  291: 317   73
    3    36 Marek          Reda                  134.86 +  533: 383  185
    4    25 Tomasz         Siwiński              108.86 +  419: 338  159
    5    13 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  428: 333  162
    6    12 Walenty        Siemaszko             120.61 +  363: 334  171
    7     6 Krzysztof      Obremski              142.26 +  407: 338  192
    8     3 Dariusz        Kosz                  145.90 -  312: 375   96
    9     6 Michał         Alabrudziński         139.82 -  451: 453   90
   10    14 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  323: 392   65
   11    12 Marek          Herzig                123.28 -  393: 525   73
   12    24 Kamil          Kister                111.06 +  353: 350  161
   13    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 +  388: 297  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 13 134.69




	Robert Głowacki 124.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marcin         Ceglarek              100.00 -  326: 380   50
    2    34 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  407: 483   87
    3    49 Piotr          Broda                 106.34 -  416: 429   56
    4    55 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  298: 400   59
    5    59 Dominika       Brzezińska            100.00 -  276: 366   50
    6    61 Maciej         Kuć                   100.00 +  419: 297  150
    7    55 Dorota         Kuć                   110.22 -  325: 412   60
    8    59 Blanka         Zwolińska             100.00 +  470: 260  150
    9    53 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  392: 301  150
   10    36 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  310: 431   71
   11    43 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  403: 380  160
   12    45 Zofia          Gajewska              121.60 -  367: 427   72
   13    48 Magdalena      Kublik                112.49 +  398: 307  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 13  98.23




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 124.18 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    27 Joanna         Pawlińska             101.28 +  489: 308  151
    4    10 Krzysztof      Mówka                 141.47 +  465: 365  191
    5     5 Michał         Alabrudziński         139.82 -  390: 443   90
    6    13 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  412: 344  178
    7     8 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  301: 382   67
    8    17 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  321: 391   64
    9    26 Łukasz         Baranowski            108.68 +  397: 296  159
   10    32 Beata          Wiączkowska           123.24 +  407: 358  173
   11     8 Tomasz         Ciejka                134.66 -  348: 446   85
   12    20 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  353: 328  175
   13    18 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  297: 388   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 11 128.00




	Marek Herzig 123.28 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Patrycja       Chodyna               100.00 +  400:   1  150
    2     2 Sławomir       Kucia                 134.26 +  393: 374  184
    3     1 Dariusz        Kosz                  145.90 -  348: 414   96
    4    12 Tomasz         Zwoliński             141.92 +  403: 370  192
    5     6 Ireneusz       Moralewicz            118.64 +  457: 251  169
    6     4 Alina          Białobrzewska         113.77 +  415: 294  164
    7     5 Dawid          Pikul                 139.12 +  399: 345  189
    8     2 Kamil          Górka                 141.55 +  421: 385  192
    9     1 Robert         Duczemiński           136.24 -  375: 447   86
   10     3 Stanisław      Rydzik                140.95 -  386: 441   91
   11    12 Dariusz        Maciejuk              124.89 +  525: 393  175
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 +  396: 319  195
   13     3 Krzysztof      Obremski              142.26 +  429: 313  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2075  / 13 159.62




	Beata Wiączkowska 123.24 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Anna           Chybowska             100.00 +  384: 304  150
    2    10 Mariusz        Kubicki               105.10 +  378: 337  155
    3     7 Alina          Białobrzewska         113.77 +  381: 378  164
    4     4 Kamil          Górka                 141.55 -  348: 506   92
    5    11 Tomasz         Ciejka                134.66 -  325: 403   85
    6    21 Jakub          Szymczak              133.28 +  401: 398  183
    7    15 Stanisław      Rydzik                140.95 -  280: 503   91
    8    20 Weronika       Rudnicka              121.28 -  314: 354   71
    9    29 Tomasz         Zwoliński             141.92 =  355: 355  142
   10    32 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 -  358: 407   74
   11    32 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  331: 410   71
   12    40 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  354: 360   59
   13    47 Danuta         Langiewicz            106.86 -  357: 362   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 13 107.23




	Jolanta Chłopińska 123.08 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Andrzej        Ciołek                100.00 +  445: 213  150
    2    15 Dariusz        Maciejuk              124.89 +  317: 291  175
    3     8 Łukasz         Tuszyński             139.88 +  421: 289  190
    4     3 Ireneusz       Moralewicz            118.64 +  491: 348  169
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 +  424: 297  195
    6     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  329: 368   99
    7     3 Dariusz        Kosz                  145.90 -  340: 463   96
    8     7 Stanisław      Rydzik                140.95 -  237: 489   91
    9    14 Tomasz         Ciejka                134.66 -  331: 427   85
   10    17 Weronika       Rudnicka              121.28 -  325: 538   71
   11    42 Danuta         Langiewicz            106.86 -  361: 420   57
   12    26 Małgorzata     Szczygieł             121.41 +  453: 341  171
   13    33 Maciej         Kuczyński             105.71 +  415: 284  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 13 131.15




	Rafał Wesołowski 122.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  471: 136  150
    2     8 Dorota         Maciejuk              120.61 -  355: 387   71
    3    25 Paweł          Janaś                 130.72 -  383: 438   81
    4    37 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  334: 386   71
    5    45 Henryk         Piotrowski            104.81 +  388: 273  155
    6    42 Jacek          Nowak                 105.94 +  400: 324  156
    7    33 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  419: 365  170
    8    24 Zofia          Gajewska              121.60 +  456: 335  172
    9    18 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  418: 301  162
   10    13 Marek          Reda                  134.86 -  322: 504   85
   11     9 Krzysztof      Mówka                 141.47 +  425: 413  191
   12     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  361: 471   99
   13    17 Marek          Reda                  134.86 -  312: 402   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 13 126.77




	Mariusz Sylwestrzuk 122.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Julita         Dygnas                100.00 +  360: 284  150
    2    23 Bogusław       Szyszka               126.67 -  287: 443   77
    3    38 Małgorzata     Szmuksta              116.71 +  476: 398  167
    4    16 Adam           Klimont               127.60 +  372: 305  178
    5    10 Alina          Białobrzewska         113.77 -  393: 442   64
    6    14 Maciej         Perzyński             128.04 =  342: 342  128
    7    22 Paweł          Janaś                 130.72 +  443: 389  181
    8    14 Rafał          Dąbrowski             137.41 +  409: 393  187
    9     9 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  317: 471   91
   10    26 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  443: 276  170
   11    22 Łukasz         Tuszyński             139.88 +  364: 340  190
   12    15 Czesław        Grajewski             113.10 -  302: 362   63
   13    12 Jakub          Szymczak              133.28 +  346: 330  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 13 140.69




	Zofia Gajewska 121.60 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Hanna          Gawłowska             100.00 +  342: 328  150
    2    26 Łukasz         Baranowski            108.68 +  389: 364  159
    3    14 Tomasz         Ciejka                134.66 +  405: 392  185
    4     5 Robert         Duczemiński           136.24 -  305: 352   86
    5    16 Bogusław       Szyszka               126.67 +  409: 324  177
    6    11 Justyna        Górka                 137.55 -  275: 369   88
    7    17 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  328: 426   78
    8    24 Rafał          Wesołowski            122.99 -  335: 456   73
    9    31 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  352: 353   65
   10    56 Sławomir       Wolski                100.00 +  367: 320  150
   11    53 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  339: 322  150
   12    45 Robert         Głowacki              124.63 +  427: 367  175
   13    25 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 +  388: 360  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 13 131.23




	Dorota Zielińska 121.51 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  442: 363  150
    2    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  324: 340   50
    3    45 Sławomir       Wolski                100.00 -  332: 350   50
    4    53 Marta          Łęgowska              100.00 +  521: 258  150
    5    28 Dariusz        Białobrzewski         125.20 -  342: 394   75
    6    37 Magdalena      Kublik                112.49 -  320: 520   62
    7    42 Bartosz        Muszyński             100.00 +  390: 267  150
    8    37 Ryszard        Korpalski             104.55 +  350: 280  155
    9    33 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 +  374: 356  170
   10    16 Paweł          Janaś                 130.72 -  351: 369   81
   11    33 Grzegorz       Koczkodon             124.96 -  386: 465   75
   12    19 Artur          Irzyk                 129.09 -  365: 397   79
   13    39 Joanna         Brychcy               112.75 +  391: 294  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 13 108.46




	Małgorzata Szczygieł 121.41 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maria          Kosińska              100.00 +  372: 296  150
    2    16 Krzysztof      Obremski              142.26 -  308: 467   92
    3    33 Maciej         Kuczyński             105.71 +  517: 289  156
    4    26 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  368: 384   76
    5    35 Artur          Tomczyk               113.05 -  320: 380   63
    6    46 Sławomir       Wolski                100.00 +  324: 319  150
    7    25 Artur          Irzyk                 129.09 -  340: 515   79
    8    46 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  394: 323  150
    9    38 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  483: 279  150
   10    15 Bogusław       Szyszka               126.67 +  514: 314  177
   11    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  317: 422   99
   12    26 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  341: 453   73
   13    31 Bogusław       Książek               114.67 +  383: 341  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 13 121.54




	Monika Dymek 121.31 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  339: 367   50
    2    52 Sławomir       Rattay                100.00 -  318: 336   50
    3    57 Anna           Chybowska             100.00 -  366: 374   50
    4    58 Jacek          Wandzel               109.79 -  345: 361   60
    5    61 Blanka         Zwolińska             100.00 +  404: 296  150
    6    55 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  423: 350  150
    7    49 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  318: 348   50
    8    52 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  299: 355   52
    9    54 Maciej         Kuć                   100.00 -  361: 383   50
   10    55 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  283: 344   76
   11    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  448: 177  150
   12    52 Julita         Dygnas                100.00 +  468: 326  150
   13    49 Anna           Swoboda               105.96 -  359: 371   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 13  84.15




	Weronika Rudnicka 121.28 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Maciej         Kuć                   100.00 +  588: 245  150
    2     3 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  306: 381   70
    3    20 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  295: 348   50
    4    38 Łukasz         Baranowski            108.68 -  305: 337   59
    5    47 Dorota         Kuć                   110.22 +  451: 333  160
    6    39 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 +  405: 293  170
    7    32 Artur          Tomczyk               113.05 +  443: 350  163
    8    20 Beata          Wiączkowska           123.24 +  354: 314  173
    9    23 Maciej         Perzyński             128.04 +  335: 280  178
   10    17 Jolanta        Chłopińska            123.08 +  538: 325  173
   11    10 Marek          Reda                  134.86 +  417: 391  185
   12     8 Grzegorz       Kurowski              131.46 +  450: 377  181
   13     5 Wojciech       Sołdan                133.68 -  410: 431   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 13 138.15




	Andrzej Kwiatkowski 120.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Bartosz        Muszyński             100.00 -  346: 393   50
    2    50 Danuta         Langiewicz            106.86 +  471: 267  157
    3    29 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  330: 318  175
    4    11 Wojciech       Sołdan                133.68 -  320: 447   84
    5    25 Maciej         Perzyński             128.04 -  352: 499   78
    6    32 Sławomir       Kucia                 134.26 -  318: 391   84
    7    53 Joanna         Pawlińska             101.28 +  439: 234  151
    8    42 Łukasz         Baranowski            108.68 -  439: 485   59
    9    42 Piotr          Broda                 106.34 +  312: 309  156
   10    36 Robert         Głowacki              124.63 +  431: 310  175
   11    32 Beata          Wiączkowska           123.24 +  410: 331  173
   12    32 Aleksandra     Łukaszewicz           100.75 +  422: 293  151
   13    20 Przemysław     Herdzina              133.61 -  317: 388   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 13 121.31




	Krzysztof Sporczyk 120.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Bartosz        Pięta                 100.00 +  369: 310  150
    2    17 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  328: 381   65
    3    30 Marcin         Ceglarek              100.00 -  343: 394   50
    4    37 Rafał          Wesołowski            122.99 +  386: 334  173
    5    29 Jacek          Gigoła                114.00 +  295: 292  164
    6    28 Bogusław       Szyszka               126.67 -  287: 516   77
    7    35 Renata         Andracka              111.46 +  379: 295  161
    8    27 Maciej         Kuczyński             105.71 +  486: 296  156
    9    17 Piotr          Pietuchowski          137.61 +  470: 288  188
   10    22 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  409: 330  162
   11    19 Czesław        Grajewski             113.10 -  334: 340   63
   12    14 Jakub          Szymczak              133.28 +  453: 310  183
   13    11 Czesław        Grajewski             113.10 -  324: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 13 127.31




	Walenty Siemaszko 120.61 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Sławomir       Rattay                100.00 +  360: 280  150
    2    24 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  384: 274  175
    3    12 Przemysław     Herdzina              133.61 +  383: 346  184
    4     7 Justyna        Górka                 137.55 -  318: 362   88
    5    15 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  342: 310  178
    6    12 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  334: 363   75
    7    18 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  380: 467   81
    8    19 Alina          Białobrzewska         113.77 +  362: 338  164
    9    19 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  285: 485   87
   10    24 Jerzy          Krzyżewski            110.83 +  406: 351  161
   11    20 Radosław       Jachna                134.86 -  413: 437   85
   12    41 Bartosz        Pięta                 100.00 +  469: 273  150
   13    22 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  325: 372   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 13 127.38




	Dorota Maciejuk 120.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Dorota         Rudzińska             100.00 +  387: 377  150
    2     8 Rafał          Wesołowski            122.99 +  387: 355  173
    3     6 Krzysztof      Obremski              142.26 -  260: 512   92
    4    27 Przemysław     Herdzina              133.61 -  197: 400   84
    5    42 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  310: 443   81
    6    48 Anna           Swoboda               105.96 +  398: 395  156
    7    39 Mariusz        Kubicki               105.10 -  359: 449   55
    8    48 Michał         Kolaj                 114.68 +  441: 313  165
    9    35 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  404: 267  175
   10    25 Jakub          Szymczak              133.28 -  289: 551   83
   11    25 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  255: 305   90
   12    38 Artur          Tomczyk               113.05 +  422: 293  163
   13    38 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  316: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 13 124.38




	Sławomir Piotrowski 120.26 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  400: 374  150
    2     3 Weronika       Rudnicka              121.28 +  381: 306  171
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  341: 415   95
    4    17 Jakub          Szymczak              133.28 +  342: 339  183
    5    14 Przemysław     Herdzina              133.61 +  406: 321  184
    6     9 Dawid          Pikul                 139.12 -  451: 480   89
    7    19 Lucyna         Śniadach              118.91 +  450: 371  169
    8     5 Dariusz        Kuć                   126.77 +  391: 318  177
    9     4 Stanisław      Rydzik                140.95 -  285: 479   91
   10    18 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  371: 416   64
   11    16 Wojciech       Sołdan                133.68 -  429: 453   84
   12    27 Krzysztof      Langiewicz            128.26 -  294: 349   78
   13    32 Alina          Białobrzewska         113.77 +  434: 334  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 13 130.69




	Eugeniusz Wróblewski 120.22 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Robert         Wagner                100.00 +  340: 269  150
    2    27 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  277: 374   78
    3    42 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 +  407: 313  159
    4    29 Grzegorz       Koczkodon             124.96 -  308: 369   75
    5    40 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  359: 364   67
    6    39 Weronika       Rudnicka              121.28 -  293: 405   71
    7    48 Jacek          Gigoła                114.00 +  369: 365  164
    8    45 Adam           Klimont               127.60 +  397: 365  178
    9    33 Dorota         Zielińska             121.51 -  356: 374   72
   10    57 Andrzej        Ciołek                100.00 +  428: 295  150
   11    50 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  407: 357  150
   12    42 Danuta         Langiewicz            106.86 +  305: 276  157
   13    25 Zofia          Gajewska              121.60 -  360: 388   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Leokadia Litwinowicz 119.93 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Sławomir       Wolski                100.00 -  332: 333   50
    2    59 Maciej         Kuć                   100.00 +  341: 327  150
    3    35 Mariusz        Kubicki               105.10 +  361: 348  155
    4    28 Magdalena      Kupczyńska            113.86 -  327: 335   64
    5    34 Krzysztof      Kodzis                114.60 +  367: 366  165
    6    27 Przemysław     Herdzina              133.61 -  341: 343   84
    7    33 Rafał          Wesołowski            122.99 -  365: 419   73
    8    39 Renata         Andracka              111.46 +  370: 334  161
    9    30 Tomasz         Łapka                 116.32 +  327: 318  166
   10    26 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  276: 443   72
   11    27 Alina          Białobrzewska         113.77 -  324: 331   64
   12    36 Małgorzata     Szmuksta              116.71 +  476: 297  167
   13    37 Lucyna         Śniadach              118.91 -  293: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 13 110.77




	Lucyna Śniadach 118.91 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  303: 333   50
    2    42 Michał         Alabrudziński         139.82 -  271: 394   90
    3    52 Magdalena      Kublik                112.49 +  441: 315  162
    4    43 Renata         Andracka              111.46 +  334: 324  161
    5    36 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  356: 280  160
    6    30 Mariusz        Kubicki               105.10 +  382: 345  155
    7    19 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  371: 450   70
    8    23 Jakub          Szymczak              133.28 -  284: 462   83
    9    34 Maciej         Kuczyński             105.71 +  413: 348  156
   10    23 Radosław       Jachna                134.86 -  305: 382   85
   11    24 Artur          Irzyk                 129.09 -  334: 392   79
   12    35 Tomasz         Siwiński              108.86 +  386: 274  159
   13    37 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  426: 293  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 13 121.54




	Ireneusz Moralewicz 118.64 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Blanka         Zwolińska             100.00 +  408: 295  150
    2    29 Sławomir       Wolski                100.00 +  581: 255  150
    3     2 Zbigniew       Wietecki              128.41 +  427: 369  178
    4     3 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  348: 491   73
    5     6 Marek          Herzig                123.28 -  251: 457   73
    6    17 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  344: 416   64
    7    31 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  311: 375   50
    8    38 Tomasz         Siwiński              108.86 +  461: 361  159
    9    28 Dorota         Kuć                   110.22 +  382: 355  160
   10     8 Dawid          Pikul                 139.12 +  399: 396  189
   11    14 Maciej         Michalak              134.23 -  368: 458   84
   12    25 Joanna         Brychcy               112.75 =  331: 331  113
   13    28 Irena          Sołdan                131.03 +  541: 288  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 13 124.92




	Halina Roszak 118.34 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.37 +  398: 376  199
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  349: 465   95
    3    18 Tomasz         Zwoliński             141.92 -  367: 368   92
    4    52 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  437: 280  150
    5    37 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  441: 309  150
    6    18 Dariusz        Białobrzewski         125.20 -  335: 396   75
    7    34 Czesław        Grajewski             113.10 -  356: 362   63
    8    35 Dorota         Kuć                   110.22 -  344: 367   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  /  8 110.50




	Małgorzata Szmuksta 116.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  354: 481   99
    2    47 Magdalena      Kublik                112.49 +  427: 408  162
    3    38 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  398: 476   72
    4    39 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  359: 329  157
    5    40 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 +  364: 359  170
    6    29 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  389: 289  150
    7     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 +  382: 301  174
    8     9 Michał         Alabrudziński         139.82 -  335: 391   90
    9    12 Dariusz        Kuć                   126.77 -  285: 386   77
   10    20 Przemysław     Herdzina              133.61 -  372: 408   84
   11    38 Ryszard        Korpalski             104.55 +  380: 377  155
   12    36 Leokadia       Litwinowicz           119.93 -  297: 476   70
   13    34 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  342: 321  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 13 124.62




	Tomasz Łapka 116.32 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  145.90 -  344: 679   96
    2    51 Krystyna       Borecka               100.00 +  532: 285  150
    3    22 Maciej         Michalak              134.23 -  391: 470   84
    4    33 Piotr          Broda                 106.34 +  398: 368  156
    5    23 Stanisław      Rydzik                140.95 -  308: 436   91
    6    36 Bartosz        Muszyński             100.00 +  399: 331  150
    7    28 Magdalena      Kupczyńska            113.86 +  389: 364  164
    8    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  333: 379   50
    9    30 Leokadia       Litwinowicz           119.93 -  318: 327   70
   10    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  447: 323  150
   11    28 Bartosz        Pięta                 100.00 +  489: 289  150
   12    21 Maciej         Kuczyński             105.71 -  324: 415   56
   13    30 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  402: 428   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 13 111.92




	Michał Kolaj 114.68 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  331: 479   95
    2    60 Andrzej        Ciołek                100.00 -  310: 327   50
    3    61 Danuta         Langiewicz            106.86 +  427: 292  157
    4    32 Miłosz         Wrzałek               140.26 +  390: 313  190
    5    27 Tomasz         Zwoliński             141.92 +  389: 317  192
    6    19 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  383: 461   87
    7    41 Irena          Sołdan                131.03 -  306: 457   81
    8    48 Dorota         Maciejuk              120.61 -  313: 441   71
    9    52 Krystyna       Borecka               100.00 +  348: 312  150
   10    52 Marta          Łęgowska              100.00 +  485: 244  150
   11    37 Maciej         Grąbczewski           109.24 -  368: 442   59
   12    22 Marek          Reda                  134.86 -  367: 393   85
   13    41 Kamil          Kister                111.06 -  362: 450   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 13 109.85




	Bogusław Książek 114.67 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              142.26 -  326: 444   92
    2    35 Wojciech       Sołdan                133.68 -  338: 509   84
    3    56 Krystyna       Borecka               100.00 +  502: 295  150
    4    41 Joanna         Pawlińska             101.28 +  491: 208  151
    5    24 Mariusz        Kubicki               105.10 -  318: 433   55
    6    35 Hanna          Gawłowska             100.00 -  304: 418   50
    7    43 Dominika       Brzezińska            100.00 +  404: 301  150
    8    36 Marcin         Ceglarek              100.00 +  351: 344  150
    9    32 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 +  424: 374  176
   10    12 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  366: 456   81
   11    30 Tomasz         Zwoliński             141.92 -  364: 511   92
   12    51 Bartosz        Muszyński             100.00 +  429: 383  150
   13    31 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  341: 383   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 13 111.69




	Krzysztof Kodzis 114.60 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             141.92 +  443: 364  192
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              120.97 +  381: 328  171
    3    13 Dawid          Pikul                 139.12 -  314: 522   89
    4    13 Alina          Białobrzewska         113.77 -  433: 442   64
    5    34 Leokadia       Litwinowicz           119.93 -  366: 367   70
    6    41 Sławomir       Rattay                100.00 +  442: 336  150
    7    27 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  320: 330   62
    8    33 Kamil          Kister                111.06 +  381: 339  161
    9    31 Zofia          Gajewska              121.60 +  353: 352  172
   10    14 Dariusz        Maciejuk              124.89 +  392: 323  175
   11    15 Justyna        Górka                 137.55 -  355: 544   88
   12    31 Hanna          Gawłowska             100.00 +  454: 325  150
   13    19 Bogusław       Szyszka               126.67 -  280: 371   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 13 124.69




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 141.55 -  331: 458   92
    2    61 Mirosław       Dejna                 100.00 +  564: 166  150
    3    19 Jakub          Szymczak              133.28 -  234: 499   83
    4    49 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  468: 252  152
    5    29 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  292: 295   71
    6    45 Bartosz        Pięta                 100.00 -  325: 328   50
    7    48 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  365: 369   70
    8    50 Sławomir       Wolski                100.00 +  374: 297  150
    9    44 Artur          Tomczyk               113.05 -  250: 395   63
   10    37 Krzysztof      Langiewicz            128.26 -  267: 365   78
   11    47 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  315: 384   59
   12    54 Maciej         Kuć                   100.00 +  384: 332  150
   13    51 Anna           Chybowska             100.00 -  287: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 13  93.69




	Magdalena Kupczyńska 113.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    47 Marta          Łęgowska              100.00 +  417: 235  150
    4    28 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  335: 327  170
    5     9 Wojciech       Sołdan                133.68 -  364: 379   84
    6    16 Maciej         Kuczyński             105.71 -  280: 370   56
    7    28 Tomasz         Łapka                 116.32 -  364: 389   66
    8    34 Magdalena      Kublik                112.49 +  410: 362  162
    9    24 Marek          Roszak                127.87 -  328: 436   78
   10    42 Bartosz        Muszyński             100.00 +  400: 263  150
   11    41 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  489: 355  150
   12    33 Dorota         Rudzińska             100.00 +  406: 332  150
   13    21 Łukasz         Baranowski            108.68 -  362: 465   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 11 115.91




	Patrycja Śliwińska 113.85 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  295: 404   91
    2    45 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  278: 459   50
    3    53 Dorota         Rudzińska             100.00 +  432: 303  150
    4    44 Irena          Sołdan                131.03 +  407: 350  181
    5    30 Artur          Irzyk                 129.09 +  445: 392  179
    6    17 Ireneusz       Moralewicz            118.64 +  416: 344  169
    7     9 Dariusz        Kuć                   126.77 -  305: 447   77
    8    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 +  391: 321  174
    9    16 Dawid          Pikul                 139.12 -  361: 514   89
   10    18 Sławomir       Piotrowski            120.26 +  416: 371  170
   11    17 Paweł          Janaś                 130.72 +  459: 436  181
   12    11 Zbigniew       Wietecki              128.41 +  403: 376  178
   13    10 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  356: 420   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Alina Białobrzewska 113.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                140.95 +  456: 353  191
    2    14 Dorota         Kuć                   110.22 +  433: 377  160
    3     7 Beata          Wiączkowska           123.24 -  378: 381   73
    4    13 Krzysztof      Kodzis                114.60 +  442: 433  165
    5    10 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 +  442: 393  172
    6     4 Marek          Herzig                123.28 -  294: 415   73
    7    10 Maciej         Michalak              134.23 -  375: 449   84
    8    19 Walenty        Siemaszko             120.61 -  338: 362   71
    9    27 Sławomir       Rattay                100.00 +  355: 310  150
   10     9 Dariusz        Kuć                   126.77 -  367: 438   77
   11    27 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  331: 324  170
   12    30 Mariusz        Kubicki               105.10 -  362: 363   55
   13    32 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  334: 434   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 13 116.23




	Czesław Grajewski 113.10 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               140.26 +  410: 334  190
    2    28 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 +  348: 303  176
    3     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.13 -  371: 382   99
    4    15 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  353: 316  160
    5    12 Maciej         Michalak              134.23 -  303: 356   84
    6    23 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  268: 399   91
    7    34 Halina         Roszak                118.34 +  362: 356  168
    8    26 Tomasz         Ciejka                134.66 -  304: 483   85
    9    37 Adam           Janicki               106.91 +  482: 281  157
   10    21 Marek          Dudkiewicz            127.89 +  416: 347  178
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              120.97 +  340: 334  171
   12    15 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 +  362: 302  172
   13    11 Krzysztof      Sporczyk              120.97 +  362: 324  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 13 146.31




	Artur Tomczyk 113.05 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             139.88 -  264: 477   90
    2    56 Anna           Swoboda               105.96 +  367: 289  156
    3    41 Renata         Andracka              111.46 +  430: 376  161
    4    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  298: 378   50
    5    35 Małgorzata     Szczygieł             121.41 +  380: 320  171
    6    26 Grzegorz       Koczkodon             124.96 -  346: 354   75
    7    32 Weronika       Rudnicka              121.28 -  350: 443   71
    8    40 Krzysztof      Langiewicz            128.26 -  325: 353   78
    9    44 Jacek          Gigoła                114.00 +  395: 250  164
   10    53 Krystyna       Borecka               100.00 +  396: 335  150
   11    49 Jacek          Nowak                 105.94 +  454: 309  156
   12    38 Dorota         Maciejuk              120.61 -  293: 422   71
   13    36 Mariusz        Kubicki               105.10 -  359: 382   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 13 111.38




	Joanna Brychcy 112.75 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Alabrudziński         139.82 +  387: 372  190
    2     9 Tomasz         Ciejka                134.66 -  328: 357   85
    3    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  308: 376   50
    4    40 Marek          Reda                  134.86 -  405: 413   85
    5    52 Bartosz        Pięta                 100.00 -  365: 376   50
    6    54 Jacek          Wandzel               109.79 +  371: 341  160
    7    52 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  385: 309  152
    8    47 Anna           Chybowska             100.00 -  373: 427   50
    9    46 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  372: 298  150
   10    38 Anna           Swoboda               105.96 +  393: 312  156
   11    35 Hanna          Gawłowska             100.00 -  324: 352   50
   12    25 Ireneusz       Moralewicz            118.64 =  331: 331  119
   13    39 Dorota         Zielińska             121.51 -  294: 391   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 13 105.31




	Magdalena Kublik 112.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Pikul                 139.12 -  289: 364   89
    2    47 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  408: 427   67
    3    52 Lucyna         Śniadach              118.91 -  315: 441   69
    4    59 Maciej         Kuć                   100.00 +  394: 349  150
    5    56 Danuta         Langiewicz            106.86 +  341: 270  157
    6    37 Dorota         Zielińska             121.51 +  520: 320  172
    7    37 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  419: 422   76
    8    34 Magdalena      Kupczyńska            113.86 -  362: 410   64
    9    41 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 -  359: 394   60
   10    35 Maciej         Kuczyński             105.71 -  335: 427   56
   11    44 Dorota         Kuć                   110.22 +  437: 286  160
   12    43 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  320: 428   61
   13    48 Robert         Głowacki              124.63 -  307: 398   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 13  96.62




	Barbara Łukaszewicz 111.74 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  264: 351   88
    2    57 Miłosz         Wrzałek               140.26 +  387: 371  190
    3    37 Łukasz         Baranowski            108.68 +  441: 258  159
    4    20 Marcin         Ceglarek              100.00 +  378: 326  150
    5    13 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  333: 428   75
    6    22 Marek          Reda                  134.86 -  357: 375   85
    7    27 Krzysztof      Kodzis                114.60 +  330: 320  165
    8    21 Tomasz         Zwoliński             141.92 +  397: 345  192
    9    18 Rafał          Wesołowski            122.99 -  301: 418   73
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  330: 409   71
   11    52 Daniel         Tomczyk               106.81 +  464: 360  157
   12    39 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  339: 305  152
   13    24 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  311: 374   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 13 124.31




	Renata Andracka 111.46 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Górka                 137.55 -  354: 361   88
    2    48 Henryk         Piotrowski            104.81 +  423: 328  155
    3    41 Artur          Tomczyk               113.05 -  376: 430   63
    4    43 Lucyna         Śniadach              118.91 -  324: 334   69
    5    48 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  408: 353  150
    6    47 Joanna         Pawlińska             101.28 +  429: 272  151
    7    35 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  295: 379   71
    8    39 Leokadia       Litwinowicz           119.93 -  334: 370   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  /  8 102.12




	Kamil Kister 111.06 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Dąbrowski             137.41 +  476: 404  187
    2     7 Krzysztof      Langiewicz            128.26 -  305: 430   78
    3    39 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  378: 396   76
    4    42 Dariusz        Białobrzewski         125.20 -  287: 442   75
    5    49 Anna           Chybowska             100.00 -  351: 374   50
    6    53 Henryk         Piotrowski            104.81 +  327: 299  155
    7    54 Julita         Dygnas                100.00 +  403: 327  150
    8    33 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  339: 381   65
    9    48 Jacek          Nowak                 105.94 +  414: 261  156
   10    40 Piotr          Broda                 106.34 +  403: 385  156
   11    36 Dorota         Rudzińska             100.00 -  338: 342   50
   12    24 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  350: 353   75
   13    41 Michał         Kolaj                 114.68 +  450: 362  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 13 110.62




	Jerzy Krzyżewski 110.83 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Duczemiński           136.24 -  277: 458   86
    2    53 Dominika       Brzezińska            100.00 +  428: 316  150
    3    28 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  366: 326  159
    4    23 Maciej         Michalak              134.23 -  269: 425   84
    5    39 Adam           Klimont               127.60 +  411: 281  178
    6    25 Marcin         Ceglarek              100.00 +  310: 295  150
    7    20 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  307: 412   91
    8    29 Marek          Reda                  134.86 +  361: 286  185
    9    22 Miłosz         Wrzałek               140.26 +  396: 385  190
   10    24 Walenty        Siemaszko             120.61 -  351: 406   71
   11    21 Jakub          Szymczak              133.28 -  442: 449   83
   12    43 Magdalena      Kublik                112.49 +  428: 320  162
   13    23 Adam           Janicki               106.91 +  422: 359  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 13 134.31




	Dorota Kuć 110.22 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Radosław       Jachna                134.86 +  377: 272  185
    2    14 Alina          Białobrzewska         113.77 -  377: 433   64
    3    17 Wojciech       Sołdan                133.68 -  307: 368   84
    4    34 Sławomir       Kucia                 134.26 -  242: 475   84
    5    47 Weronika       Rudnicka              121.28 -  333: 451   71
    6    59 Marta          Łęgowska              100.00 +  468: 257  150
    7    55 Robert         Głowacki              124.63 +  412: 325  175
    8    35 Halina         Roszak                118.34 +  367: 344  168
    9    28 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  355: 382   69
   10    44 Jacek          Wandzel               109.79 +  412: 355  160
   11    44 Magdalena      Kublik                112.49 -  286: 437   62
   12    29 Bogusław       Szyszka               126.67 -  332: 384   77
   13    42 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  425: 278  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 13 116.00




	Tadeusz Wiśniewski 110.18 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Reda                  134.86 -  411: 422   85
    2    33 Hanna          Gawłowska             100.00 +  387: 328  150
    3    34 Bartosz        Pięta                 100.00 +  446: 230  150
    4    15 Czesław        Grajewski             113.10 -  316: 353   63
    5    36 Lucyna         Śniadach              118.91 -  280: 356   69
    6    49 Irena          Sołdan                131.03 -  377: 391   81
    7    47 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  361: 306  157
    8    41 Sławomir       Rattay                100.00 -  262: 416   50
    9    41 Magdalena      Kublik                112.49 +  394: 359  162
   10    46 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  418: 270  150
   11    43 Robert         Głowacki              124.63 -  380: 403   75
   12    23 Piotr          Pietuchowski          137.61 +  378: 326  188
   13    34 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  321: 342   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 13 111.31




	Jacek Wandzel 109.79 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Ciejka                134.66 -  302: 464   85
    2    43 Tomasz         Zwoliński             141.92 -  259: 541   92
    3    59 Stanisław      Rydzik                140.95 -  332: 462   91
    4    58 Monika         Dymek                 121.31 +  361: 345  171
    5    50 Ryszard        Korpalski             104.55 -  240: 354   55
    6    54 Joanna         Brychcy               112.75 -  341: 371   63
    7    60 Marta          Łęgowska              100.00 +  422: 302  150
    8    58 Krystyna       Borecka               100.00 -  325: 384   50
    9    57 Blanka         Zwolińska             100.00 +  382: 317  150
   10    44 Dorota         Kuć                   110.22 -  355: 412   60
   11    48 Marcin         Ceglarek              100.00 -  287: 355   50
   12    57 Andrzej        Ciołek                100.00 +  476: 293  150
   13    52 Daniel         Tomczyk               106.81 +  415: 320  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 13 101.85




	Maciej Grąbczewski 109.24 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Kucia                 134.26 -  419: 600   84
    2    32 Ryszard        Korpalski             104.55 +  400: 356  155
    3    28 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  326: 366   61
    4    46 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  441: 344  150
    5    31 Tomasz         Siwiński              108.86 -  359: 371   59
    6    40 Łukasz         Baranowski            108.68 -  294: 397   59
    7    46 Jacek          Nowak                 105.94 -  279: 378   56
    8    51 Daniel         Tomczyk               106.81 +  364: 283  157
    9    47 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  344: 290  150
   10    48 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  276: 410   52
   11    37 Michał         Kolaj                 114.68 +  442: 368  165
   12    28 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  311: 496   90
   13    42 Dorota         Kuć                   110.22 -  278: 425   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 13  99.85




	Tomasz Siwiński 108.86 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Michalak              134.23 +  428: 308  184
    2    20 Grzegorz       Koczkodon             124.96 -  261: 425   75
    3    31 Maciej         Perzyński             128.04 +  368: 322  178
    4    25 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  338: 419   75
    5    31 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  371: 359  159
    6    24 Stanisław      Rydzik                140.95 -  349: 484   91
    7    30 Jakub          Szymczak              133.28 -  333: 394   83
    8    38 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  361: 461   69
    9    43 Anna           Swoboda               105.96 +  419: 270  156
   10    47 Jacek          Nowak                 105.94 +  436: 381  156
   11    39 Anna           Chybowska             100.00 +  388: 376  150
   12    35 Lucyna         Śniadach              118.91 -  274: 386   69
   13    35 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  316: 305  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 13 124.85




	Łukasz Baranowski 108.68 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Sołdan                133.68 +  418: 398  184
    2    26 Zofia          Gajewska              121.60 -  364: 389   72
    3    37 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  258: 441   62
    4    38 Weronika       Rudnicka              121.28 +  337: 305  171
    5    32 Marek          Reda                  134.86 -  346: 359   85
    6    40 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  397: 294  159
    7    29 Grzegorz       Bajer                 108.59 -  306: 380   59
    8    42 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 +  485: 439  171
    9    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 -  296: 397   74
   10    51 Julita         Dygnas                100.00 +  513: 315  150
   11    34 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  396: 319  175
   12    34 Sławomir       Rattay                100.00 +  409: 320  150
   13    21 Magdalena      Kupczyńska            113.86 +  465: 362  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 13 128.92




	Grzegorz Bajer 108.59 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Przemysław     Herdzina              133.61 -  358: 405   84
    2    46 Blanka         Zwolińska             100.00 +  503: 271  150
    3    23 Bartosz        Muszyński             100.00 -  349: 385   50
    4    36 Adam           Janicki               106.91 +  469: 333  157
    5    22 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 +  357: 311  159
    6    15 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  329: 497   78
    7    29 Łukasz         Baranowski            108.68 +  380: 306  159
    8    25 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 +  417: 349  176
    9    21 Radosław       Jachna                134.86 -  341: 434   85
   10    10 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  347: 405   87
   11    29 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  327: 363   50
   12    18 Adam           Klimont               127.60 -  288: 394   78
   13    40 Grzegorz       Koczkodon             124.96 -  352: 441   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 13 106.77




	Monika Gawron-Cieślik 108.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Szymczak              133.28 +  362: 311  183
    2    21 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  414: 440   81
    3    42 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  313: 407   70
    4    55 Robert         Głowacki              124.63 +  400: 298  175
    5    22 Grzegorz       Bajer                 108.59 -  311: 357   59
    6    33 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  296: 629   99
    7    56 Robert         Wagner                100.00 +  330: 244  150
    8    43 Dorota         Rudzińska             100.00 +  512: 290  150
    9    40 Bartosz        Pięta                 100.00 -  306: 324   50
   10    43 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  340: 301  150
   11    47 Jacek          Gigoła                114.00 +  384: 315  164
   12    40 Beata          Wiączkowska           123.24 +  360: 354  173
   13    24 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  374: 311  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Jerzy Ciesielski 107.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  338: 427   81
    2    54 Radosław       Jachna                134.86 -  352: 411   85
    3    54 Maciej         Kuć                   100.00 +  341: 307  150
    4    39 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  329: 359   67
    5    44 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  301: 320   90
    6    57 Krystyna       Borecka               100.00 +  328: 297  150
    7    47 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 -  306: 361   60
    8    57 Danuta         Langiewicz            106.86 +  346: 315  157
    9    49 Dorota         Rudzińska             100.00 +  433: 299  150
   10    58 Robert         Wagner                100.00 +  365: 273  150
   11    26 Piotr          Pietuchowski          137.61 -  300: 395   88
   12    37 Adam           Janicki               106.91 -  354: 362   57
   13    45 Sławomir       Rattay                100.00 +  414: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 13 110.38




	Adam Janicki 106.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Irena          Sołdan                131.03 -  337: 436   81
    2    55 Robert         Wagner                100.00 +  389: 371  150
    3    24 Dariusz        Kuć                   126.77 -  317: 497   77
    4    36 Grzegorz       Bajer                 108.59 -  333: 469   59
    5    57 Marta          Łęgowska              100.00 +  450: 229  150
    6    50 Julita         Dygnas                100.00 +  450: 286  150
    7    36 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  298: 371   50
    8    44 Jacek          Nowak                 105.94 +  383: 268  156
    9    37 Czesław        Grajewski             113.10 -  281: 482   63
   10    45 Daniel         Tomczyk               106.81 +  393: 300  157
   11    45 Anna           Swoboda               105.96 +  403: 282  156
   12    37 Jerzy          Ciesielski            107.33 +  362: 354  157
   13    23 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  359: 422   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 13 112.85




	Danuta Langiewicz 106.86 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paweł          Janaś                 130.72 -  281: 398   81
    2    50 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  267: 471   71
    3    61 Michał         Kolaj                 114.68 -  292: 427   65
    4    62 PAUZA
    5    56 Magdalena      Kublik                112.49 -  270: 341   62
    6    58 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  349: 376   50
    7    58 Henryk         Piotrowski            104.81 +  384: 265  155
    8    57 Jerzy          Ciesielski            107.33 -  315: 346   57
    9    55 Dominika       Brzezińska            100.00 +  334: 233  150
   10    50 Hanna          Gawłowska             100.00 +  379: 346  150
   11    42 Jolanta        Chłopińska            123.08 +  420: 361  173
   12    42 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  276: 305   70
   13    47 Beata          Wiączkowska           123.24 +  362: 357  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Daniel Tomczyk 106.81 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Artur          Irzyk                 129.09 -  363: 379   79
    2    44 Maria          Kosińska              100.00 +  441: 238  150
    3    32 Radosław       Jachna                134.86 -  347: 396   85
    4    45 Jacek          Nowak                 105.94 -  261: 413   56
    5    55 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  328: 322  150
    6    38 Tomasz         Zwoliński             141.92 -  215: 427   92
    7    50 Ryszard        Korpalski             104.55 -  283: 294   55
    8    51 Maciej         Grąbczewski           109.24 -  283: 364   59
    9    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  423: 176  150
   10    45 Adam           Janicki               106.91 -  300: 393   57
   11    52 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  360: 464   62
   12    59 Blanka         Zwolińska             100.00 +  499: 280  150
   13    52 Jacek          Wandzel               109.79 -  320: 415   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 13  92.69




	Piotr Broda 106.34 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  326: 416   78
    2    36 Jacek          Nowak                 105.94 -  307: 339   56
    3    49 Robert         Głowacki              124.63 +  429: 416  175
    4    33 Tomasz         Łapka                 116.32 -  368: 398   66
    5    51 Joanna         Pawlińska             101.28 -  316: 337   51
    6    56 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  354: 466   52
    7    57 Blanka         Zwolińska             100.00 +  300: 248  150
    8    53 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  431: 318  150
    9    42 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  309: 312   71
   10    40 Kamil          Kister                111.06 -  385: 403   61
   11    46 Mariusz        Kubicki               105.10 +  370: 345  155
   12    44 Marcin         Ceglarek              100.00 -  306: 329   50
   13    50 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  388: 290  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 13  99.23




	Anna Swoboda 105.96 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Langiewicz            128.26 -  337: 390   78
    2    56 Artur          Tomczyk               113.05 -  289: 367   63
    3    50 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  385: 572   90
    4    60 Blanka         Zwolińska             100.00 +  352: 311  150
    5    58 Mirosław       Dejna                 100.00 +  503: 160  150
    6    48 Dorota         Maciejuk              120.61 -  395: 398   71
    7    44 Sławomir       Rattay                100.00 -  355: 400   50
    8    49 Hanna          Gawłowska             100.00 +  397: 328  150
    9    43 Tomasz         Siwiński              108.86 -  270: 419   59
   10    38 Joanna         Brychcy               112.75 -  312: 393   63
   11    45 Adam           Janicki               106.91 -  282: 403   57
   12    53 Robert         Wagner                100.00 +  376: 293  150
   13    49 Monika         Dymek                 121.31 +  371: 359  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 13 100.15




	Jacek Nowak 105.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Perzyński             128.04 -  394: 423   78
    2    36 Piotr          Broda                 106.34 +  339: 307  156
    3    21 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  221: 367   87
    4    45 Daniel         Tomczyk               106.81 +  413: 261  157
    5    33 Jakub          Szymczak              133.28 -  317: 392   83
    6    42 Rafał          Wesołowski            122.99 -  324: 400   73
    7    46 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  378: 279  159
    8    44 Adam           Janicki               106.91 -  268: 383   57
    9    48 Kamil          Kister                111.06 -  261: 414   61
   10    47 Tomasz         Siwiński              108.86 -  381: 436   59
   11    49 Artur          Tomczyk               113.05 -  309: 454   63
   12    58 Marta          Łęgowska              100.00 +  386: 294  150
   13    53 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  415: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 13 102.54




	Maciej Kuczyński 105.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  379: 380   78
    2    37 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  425: 250  152
    3    33 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  289: 517   71
    4    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  556: 189  150
    5    26 Bartosz        Muszyński             100.00 +  373: 298  150
    6    16 Magdalena      Kupczyńska            113.86 +  370: 280  164
    7    16 Łukasz         Tuszyński             139.88 -  319: 468   90
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  296: 486   71
    9    34 Lucyna         Śniadach              118.91 -  348: 413   69
   10    35 Magdalena      Kublik                112.49 +  427: 335  162
   11    31 Irena          Sołdan                131.03 -  315: 392   81
   12    21 Tomasz         Łapka                 116.32 +  415: 324  166
   13    33 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  284: 415   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 13 113.62




	Mariusz Kubicki 105.10 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Roszak                127.87 +  459: 374  178
    2    10 Beata          Wiączkowska           123.24 -  337: 378   73
    3    35 Leokadia       Litwinowicz           119.93 -  348: 361   70
    4    47 Anna           Chybowska             100.00 +  325: 322  150
    5    24 Bogusław       Książek               114.67 +  433: 318  165
    6    30 Lucyna         Śniadach              118.91 -  345: 382   69
    7    39 Dorota         Maciejuk              120.61 +  449: 359  171
    8    30 Bartosz        Pięta                 100.00 +  343: 307  150
    9    10 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  289: 439   99
   10    19 Maciej         Michalak              134.23 -  259: 501   84
   11    46 Piotr          Broda                 106.34 -  345: 370   56
   12    30 Alina          Białobrzewska         113.77 +  363: 362  164
   13    36 Artur          Tomczyk               113.05 +  382: 359  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 13 122.46




	Henryk Piotrowski 104.81 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Adam           Klimont               127.60 -  288: 458   78
    2    48 Renata         Andracka              111.46 -  328: 423   61
    3    51 Marek          Roszak                127.87 +  434: 399  178
    4    35 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  289: 472   99
    5    45 Rafał          Wesołowski            122.99 -  273: 388   73
    6    53 Kamil          Kister                111.06 -  299: 327   61
    7    58 Danuta         Langiewicz            106.86 -  265: 384   57
    8    60 Marta          Łęgowska              100.00 -  283: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  8  82.12




	Ryszard Korpalski 104.55 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Dariusz        Kuć                   126.77 -  328: 404   77
    2    32 Maciej         Grąbczewski           109.24 -  356: 400   59
    3    55 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  321: 336   52
    4    61 Krystyna       Borecka               100.00 +  438: 280  150
    5    50 Jacek          Wandzel               109.79 +  354: 240  160
    6    34 Artur          Irzyk                 129.09 -  382: 426   79
    7    50 Daniel         Tomczyk               106.81 +  294: 283  157
    8    37 Dorota         Zielińska             121.51 -  280: 350   72
    9    45 Adam           Klimont               127.60 -  291: 543   78
   10    41 Dariusz        Białobrzewski         125.20 +  357: 301  175
   11    38 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  377: 380   67
   12    47 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  395: 336  150
   13    44 Aleksandra     Łukaszewicz           100.75 +  395: 307  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 13 109.77




	Krzysztof Borodziuk 101.89 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Bogusław       Szyszka               126.67 -  316: 423   77
    2    37 Maciej         Kuczyński             105.71 -  250: 425   56
    3    55 Ryszard        Korpalski             104.55 +  336: 321  155
    4    49 Jacek          Gigoła                114.00 -  252: 468   64
    5    54 Dorota         Rudzińska             100.00 -  276: 482   50
    6    56 Piotr          Broda                 106.34 +  466: 354  156
    7    52 Joanna         Brychcy               112.75 -  309: 385   63
    8    52 Monika         Dymek                 121.31 +  355: 299  171
    9    50 Hanna          Gawłowska             100.00 -  346: 352   50
   10    48 Maciej         Grąbczewski           109.24 +  410: 276  159
   11    40 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  356: 291  178
   12    39 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  305: 339   62
   13    46 Bartosz        Pięta                 100.00 -  271: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 13  99.31




	Joanna Pawlińska 101.28 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  334: 338   76
    2    58 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  377: 296  150
    3    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.18 -  308: 489   74
    4    41 Bogusław       Książek               114.67 -  208: 491   65
    5    51 Piotr          Broda                 106.34 +  337: 316  156
    6    47 Renata         Andracka              111.46 -  272: 429   61
    7    53 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  234: 439   71
    8    55 Bartosz        Muszyński             100.00 +  323: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  8 100.38




	Aleksandra Łukaszewicz 100.75 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    32 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 -  293: 422   71
   13    44 Ryszard        Korpalski             104.55 -  307: 395   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     126  /  2  63.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dariusz        Białobrzewski         125.20 -  261: 423   75
    2    58 Joanna         Pawlińska             101.28 -  296: 377   51
    3    60 Dominika       Brzezińska            100.00 +  384: 311  150
    4    46 Maciej         Grąbczewski           109.24 -  344: 441   59
    5    48 Renata         Andracka              111.46 -  353: 408   61
    6    58 Danuta         Langiewicz            106.86 +  376: 349  157
    7    45 Marek          Roszak                127.87 -  342: 581   78
    8    56 Robert         Wagner                100.00 +  337: 296  150
    9    46 Joanna         Brychcy               112.75 -  298: 372   63
   10    43 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  301: 340   59
   11    50 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  357: 407   70
   12    55 Sławomir       Wolski                100.00 +  288: 286  150
   13    54 Bartosz        Muszyński             100.00 -  347: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 13  90.23




	Krystyna Borecka 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Grzegorz       Koczkodon             124.96 -  281: 364   75
    2    51 Tomasz         Łapka                 116.32 -  285: 532   66
    3    56 Bogusław       Książek               114.67 -  295: 502   65
    4    61 Ryszard        Korpalski             104.55 -  280: 438   55
    5    62 PAUZA
    6    57 Jerzy          Ciesielski            107.33 -  297: 328   57
    7    59 Andrzej        Ciołek                100.00 +  324: 283  150
    8    58 Jacek          Wandzel               109.79 +  384: 325  160
    9    52 Michał         Kolaj                 114.68 -  312: 348   65
   10    53 Artur          Tomczyk               113.05 -  335: 396   63
   11    57 Blanka         Zwolińska             100.00 +  354: 222  150
   12    50 Irena          Sołdan                131.03 -  334: 416   81
   13    55 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  403: 401  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Dominika Brzezińska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dariusz        Maciejuk              124.89 -  339: 373   75
    2    53 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  316: 428   61
    3    60 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  311: 384   50
    4    57 Robert         Wagner                100.00 -  297: 310   50
    5    59 Robert         Głowacki              124.63 +  366: 276  175
    6    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  446: 152  150
    7    43 Bogusław       Książek               114.67 -  301: 404   65
    8    54 Julita         Dygnas                100.00 -  331: 436   50
    9    55 Danuta         Langiewicz            106.86 -  233: 334   57
   10    54 Sławomir       Rattay                100.00 -  355: 367   50
   11    55 Maciej         Kuć                   100.00 +  337: 288  150
   12    56 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  308: 343   50
   13    56 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  353: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 13  87.15




	Marcin Ceglarek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Robert         Głowacki              124.63 +  380: 326  175
    2    12 Robert         Duczemiński           136.24 -  434: 505   86
    3    30 Krzysztof      Sporczyk              120.97 +  394: 343  171
    4    20 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  326: 378   62
    5    41 Sławomir       Wolski                100.00 +  383: 309  150
    6    25 Jerzy          Krzyżewski            110.83 -  295: 310   61
    7    24 Sławomir       Kucia                 134.26 -  294: 382   84
    8    36 Bogusław       Książek               114.67 -  344: 351   65
    9    51 Julita         Dygnas                100.00 +  366: 276  150
   10    49 Maciej         Kuć                   100.00 +  342: 262  150
   11    48 Jacek          Wandzel               109.79 +  355: 287  160
   12    44 Piotr          Broda                 106.34 +  329: 306  156
   13    26 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  283: 457   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 13 118.92




	Patrycja Chodyna 100.00 Grudziądz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marek          Herzig                123.28 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Beata          Wiączkowska           123.24 -  304: 384   73
    2    41 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  262: 361   50
    3    57 Monika         Dymek                 121.31 +  374: 366  171
    4    47 Mariusz        Kubicki               105.10 -  322: 325   55
    5    49 Kamil          Kister                111.06 +  374: 351  161
    6    44 Dorota         Rudzińska             100.00 +  311: 279  150
    7    38 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  364: 452   90
    8    47 Joanna         Brychcy               112.75 +  427: 373  163
    9    36 Marek          Reda                  134.86 -  334: 449   85
   10    33 Adam           Klimont               127.60 -  322: 547   78
   11    39 Tomasz         Siwiński              108.86 -  376: 388   59
   12    48 Maciej         Perzyński             128.04 -  339: 406   78
   13    51 Jacek          Gigoła                114.00 +  385: 287  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 13 105.92




	Andrzej Ciołek 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jolanta        Chłopińska            123.08 -  213: 445   73
    2    60 Michał         Kolaj                 114.68 +  327: 310  165
    3    46 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  332: 438   78
    4    51 Stanisław      Rydzik                140.95 -  330: 367   91
    5    53 Hanna          Gawłowska             100.00 -  356: 370   50
    6    52 Marek          Roszak                127.87 -  293: 395   78
    7    59 Krystyna       Borecka               100.00 -  283: 324   50
    8    62 PAUZA
    9    56 Bartosz        Muszyński             100.00 -  284: 340   50
   10    57 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  295: 428   70
   11    58 Marta          Łęgowska              100.00 +  329: 318  150
   12    57 Jacek          Wandzel               109.79 -  293: 476   60
   13    59 Marta          Łęgowska              100.00 +  418: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Rafał          Wesołowski            122.99 -  136: 471   73
    2    61 Jacek          Gigoła                114.00 -  166: 564   64
    3    62 PAUZA
    4    54 Maciej         Kuczyński             105.71 -  189: 556   56
    5    58 Anna           Swoboda               105.96 -  160: 503   56
    6    60 Dominika       Brzezińska            100.00 -  152: 446   50
    7    61 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  169: 372   50
    8    61 Maciej         Kuć                   100.00 -  191: 438   50
    9    59 Daniel         Tomczyk               106.81 -  176: 423   57
   10    59 Blanka         Zwolińska             100.00 -  271: 362   50
   11    59 Monika         Dymek                 121.31 -  177: 448   71
   12    60 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  120: 491   50
   13    60 Blanka         Zwolińska             100.00 -  152: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  / 12  56.42




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Mariusz        Sylwestrzuk           122.41 -  284: 360   72
    2    49 Stanisław      Rydzik                140.95 +  329: 302  191
    3    44 Michał         Alabrudziński         139.82 -  267: 366   90
    4    50 Hanna          Gawłowska             100.00 +  347: 303  150
    5    43 Zbigniew       Wietecki              128.41 -  310: 356   78
    6    50 Adam           Janicki               106.91 -  286: 450   57
    7    54 Kamil          Kister                111.06 -  327: 403   61
    8    54 Dominika       Brzezińska            100.00 +  436: 331  150
    9    51 Marcin         Ceglarek              100.00 -  276: 366   50
   10    51 Łukasz         Baranowski            108.68 -  315: 513   59
   11    54 Tomasz         Sienkiewicz           125.93 -  275: 334   76
   12    52 Monika         Dymek                 121.31 -  326: 468   71
   13    57 Robert         Wagner                100.00 -  299: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 13  88.85




	Hanna Gawłowska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Zofia          Gajewska              121.60 -  328: 342   72
    2    33 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 -  328: 387   60
    3    58 Blanka         Zwolińska             100.00 +  462: 299  150
    4    50 Julita         Dygnas                100.00 -  303: 347   50
    5    53 Andrzej        Ciołek                100.00 +  370: 356  150
    6    35 Bogusław       Książek               114.67 +  418: 304  165
    7    26 Tomasz         Zwoliński             141.92 -  319: 396   92
    8    49 Anna           Swoboda               105.96 -  328: 397   56
    9    50 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  352: 346  152
   10    50 Danuta         Langiewicz            106.86 -  346: 379   57
   11    35 Joanna         Brychcy               112.75 +  352: 324  163
   12    31 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  325: 454   65
   13    43 Dorota         Rudzińska             100.00 +  340: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 13 106.31




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dorota         Zielińska             121.51 -  363: 442   72
    2    45 Patrycja       Śliwińska             113.85 +  459: 278  164
    3    26 Joanna         Brychcy               112.75 +  376: 308  163
    4    24 Artur          Tomczyk               113.05 +  378: 298  163
    5    17 Radosław       Jachna                134.86 -  256: 420   85
    6    20 Grzegorz       Kurowski              131.46 -  261: 403   81
    7    31 Ireneusz       Moralewicz            118.64 +  375: 311  169
    8    22 Tomasz         Łapka                 116.32 +  379: 333  166
    9    20 Paweł          Janaś                 130.72 -  270: 340   81
   10    27 Łukasz         Tuszyński             139.88 -  231: 475   90
   11    29 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  363: 327  159
   12    47 Ryszard        Korpalski             104.55 -  336: 395   55
   13    38 Dorota         Maciejuk              120.61 -  294: 316   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 13 116.85




	Maria Kosińska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  296: 372   71
    2    44 Daniel         Tomczyk               106.81 -  238: 441   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     128  /  2  64.00




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Monika         Dymek                 121.31 +  367: 339  171
    2    18 Dorota         Zielińska             121.51 +  340: 324  172
    3    15 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  421: 298  178
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          144.54 -  301: 430   95
    5    18 Paweł          Janaś                 130.72 -  288: 419   81
    6    29 Małgorzata     Szmuksta              116.71 -  289: 389   67
    7    36 Adam           Janicki               106.91 +  371: 298  157
    8    28 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  267: 447   90
    9    38 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  279: 483   71
   10    34 Tomasz         Łapka                 116.32 -  323: 447   66
   11    41 Magdalena      Kupczyńska            113.86 -  355: 489   64
   12    49 Tomasz         Zwoliński             141.92 -  314: 385   92
   13    55 Krystyna       Borecka               100.00 -  401: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 13 104.15




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Weronika       Rudnicka              121.28 -  245: 588   71
    2    59 Leokadia       Litwinowicz           119.93 -  327: 341   70
    3    54 Jerzy          Ciesielski            107.33 -  307: 341   57
    4    59 Magdalena      Kublik                112.49 -  349: 394   62
    5    60 Marek          Roszak                127.87 -  263: 419   78
    6    61 Robert         Głowacki              124.63 -  297: 419   75
    7    62 PAUZA
    8    61 Mirosław       Dejna                 100.00 +  438: 191  150
    9    54 Monika         Dymek                 121.31 +  383: 361  171
   10    49 Marcin         Ceglarek              100.00 -  262: 342   50
   11    55 Dominika       Brzezińska            100.00 -  288: 337   50
   12    54 Jacek          Gigoła                114.00 -  332: 384   64
   13    58 Sławomir       Wolski                100.00 +  433: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Bartosz Muszyński 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Andrzej        Kwiatkowski           120.99 +  393: 346  171
    2     6 Łukasz         Tuszyński             139.88 -  336: 402   90
    3    23 Grzegorz       Bajer                 108.59 +  385: 349  159
    4    19 Tomasz         Ciejka                134.66 -  348: 446   85
    5    26 Maciej         Kuczyński             105.71 -  298: 373   56
    6    36 Tomasz         Łapka                 116.32 -  331: 399   66
    7    42 Dorota         Zielińska             121.51 -  267: 390   72
    8    55 Joanna         Pawlińska             101.28 -  301: 323   51
    9    56 Andrzej        Ciołek                100.00 +  340: 284  150
   10    42 Magdalena      Kupczyńska            113.86 -  263: 400   64
   11    51 Sławomir       Rattay                100.00 +  336: 329  150
   12    51 Bogusław       Książek               114.67 -  383: 429   65
   13    54 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  421: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 13 102.23




	Bartosz Pięta 100.00 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Krzysztof      Sporczyk              120.97 -  310: 369   71
    2    39 Mariusz        Skrobosz              149.37 +  368: 364  199
    3    34 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 -  230: 446   60
    4    48 Maciej         Perzyński             128.04 -  304: 522   78
    5    52 Joanna         Brychcy               112.75 +  376: 365  163
    6    45 Jacek          Gigoła                114.00 +  328: 325  164
    7    40 Krzysztof      Langiewicz            128.26 +  406: 346  178
    8    30 Mariusz        Kubicki               105.10 -  307: 343   55
    9    40 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 +  324: 306  159
   10    28 Marek          Roszak                127.87 -  318: 437   78
   11    28 Tomasz         Łapka                 116.32 -  289: 489   66
   12    41 Walenty        Siemaszko             120.61 -  273: 469   71
   13    46 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  397: 271  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 13 114.92




	Sławomir Rattay 100.00 Zgorzelec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Walenty        Siemaszko             120.61 -  280: 360   71
    2    52 Monika         Dymek                 121.31 +  336: 318  171
    3    43 Irena          Sołdan                131.03 +  390: 385  181
    4    30 Łukasz         Tuszyński             139.88 -  335: 381   90
    5    38 Rafał          Dąbrowski             137.41 -  350: 434   87
    6    41 Krzysztof      Kodzis                114.60 -  336: 442   65
    7    44 Anna           Swoboda               105.96 +  400: 355  156
    8    41 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 +  416: 262  160
    9    27 Alina          Białobrzewska         113.77 -  310: 355   64
   10    54 Dominika       Brzezińska            100.00 +  367: 355  150
   11    51 Bartosz        Muszyński             100.00 -  329: 336   50
   12    34 Łukasz         Baranowski            108.68 -  320: 409   59
   13    45 Jerzy          Ciesielski            107.33 -  321: 414   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 13 104.69




	Dorota Rudzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Dorota         Maciejuk              120.61 -  377: 387   71
    2    38 Jakub          Szymczak              133.28 -  318: 425   83
    3    53 Patrycja       Śliwińska             113.85 -  303: 432   64
    4    56 Marek          Roszak                127.87 +  416: 332  178
    5    54 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  482: 276  152
    6    44 Anna           Chybowska             100.00 -  279: 311   50
    7    51 Sławomir       Wolski                100.00 +  401: 360  150
    8    43 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  290: 512   59
    9    49 Jerzy          Ciesielski            107.33 -  299: 433   57
   10    39 Grzegorz       Koczkodon             124.96 +  360: 351  175
   11    36 Kamil          Kister                111.06 +  342: 338  161
   12    33 Magdalena      Kupczyńska            113.86 -  332: 406   64
   13    43 Hanna          Gawłowska             100.00 -  338: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 13 101.08




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Sławomir       Piotrowski            120.26 -  374: 400   70
    2    41 Anna           Chybowska             100.00 +  361: 262  150
    3    20 Weronika       Rudnicka              121.28 +  348: 295  171
    4    21 Marek          Dudkiewicz            127.89 -  264: 332   78
    5    37 Halina         Roszak                118.34 -  309: 441   68
    6    43 Miłosz         Wrzałek               140.26 -  321: 345   90
    7    49 Monika         Dymek                 121.31 +  348: 318  171
    8    46 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  323: 394   71
    9    47 Maciej         Grąbczewski           109.24 -  290: 344   59
   10    46 Tadeusz        Wiśniewski            110.18 -  270: 418   60
   11    53 Zofia          Gajewska              121.60 -  322: 339   72
   12    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  491: 120  150
   13    53 Jacek          Nowak                 105.94 -  248: 415   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 13  97.38




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Eugeniusz      Wróblewski            120.22 -  269: 340   70
    2    55 Adam           Janicki               106.91 -  371: 389   57
    3    48 Mariusz        Skrobosz              149.37 -  386: 488   99
    4    57 Dominika       Brzezińska            100.00 +  310: 297  150
    5    46 Irena          Sołdan                131.03 =  338: 338  131
    6    51 Adam           Klimont               127.60 -  295: 390   78
    7    56 Monika         Gawron-Cieślik        108.55 -  244: 330   59
    8    56 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  296: 337   50
    9    60 PAUZA
   10    58 Jerzy          Ciesielski            107.33 -  273: 365   57
   11    56 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  328: 310  150
   12    53 Anna           Swoboda               105.96 -  293: 376   56
   13    57 Julita         Dygnas                100.00 +  332: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Leokadia       Litwinowicz           119.93 +  333: 332  170
    2    29 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  255: 581   69
    3    45 Dorota         Zielińska             121.51 +  350: 332  172
    4    31 Paweł          Janaś                 130.72 -  320: 402   81
    5    41 Marcin         Ceglarek              100.00 -  309: 383   50
    6    46 Małgorzata     Szczygieł             121.41 -  319: 324   71
    7    51 Dorota         Rudzińska             100.00 -  360: 401   50
    8    50 Jacek          Gigoła                114.00 -  297: 374   64
    9    58 Marta          Łęgowska              100.00 -  290: 342   50
   10    56 Zofia          Gajewska              121.60 -  320: 367   72
   11    60 PAUZA
   12    55 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  286: 288   50
   13    58 Maciej         Kuć                   100.00 -  278: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 12  79.08




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Lucyna         Śniadach              118.91 +  333: 303  169
    2    30 Przemysław     Herdzina              133.61 -  306: 437   84
    3    40 Adam           Klimont               127.60 -  231: 459   78
    4    52 Halina         Roszak                118.34 -  280: 437   68
    5    55 Daniel         Tomczyk               106.81 -  322: 328   57
    6    55 Monika         Dymek                 121.31 -  350: 423   71
    7    61 Mirosław       Dejna                 100.00 +  372: 169  150
    8    53 Piotr          Broda                 106.34 -  318: 431   56
    9    53 Robert         Głowacki              124.63 -  301: 392   75
   10    60 PAUZA
   11    56 Robert         Wagner                100.00 -  310: 328   50
   12    56 Dominika       Brzezińska            100.00 +  343: 308  150
   13    56 Dominika       Brzezińska            100.00 -  317: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Ireneusz       Moralewicz            118.64 -  295: 408   69
    2    46 Grzegorz       Bajer                 108.59 -  271: 503   59
    3    58 Hanna          Gawłowska             100.00 -  299: 462   50
    4    60 Anna           Swoboda               105.96 -  311: 352   56
    5    61 Monika         Dymek                 121.31 -  296: 404   71
    6    62 PAUZA
    7    57 Piotr          Broda                 106.34 -  248: 300   56
    8    59 Robert         Głowacki              124.63 -  260: 470   75
    9    57 Jacek          Wandzel               109.79 -  317: 382   60
   10    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  362: 271  150
   11    57 Krystyna       Borecka               100.00 -  222: 354   50
   12    59 Daniel         Tomczyk               106.81 -  280: 499   57
   13    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  405: 152  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  / 12  75.25




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 PAUZA
    2    31 Krzysztof      Mówka                 141.47 -  319: 342   91
    3    47 Magdalena      Kupczyńska            113.86 -  235: 417   64
    4    53 Dorota         Zielińska             121.51 -  258: 521   72
    5    57 Adam           Janicki               106.91 -  229: 450   57
    6    59 Dorota         Kuć                   110.22 -  257: 468   60
    7    60 Jacek          Wandzel               109.79 -  302: 422   60
    8    60 Henryk         Piotrowski            104.81 +  358: 283  155
    9    58 Sławomir       Wolski                100.00 +  342: 290  150
   10    52 Michał         Kolaj                 114.68 -  244: 485   65
   11    58 Andrzej        Ciołek                100.00 -  318: 329   50
   12    58 Jacek          Nowak                 105.94 -  294: 386   56
   13    59 Andrzej        Ciołek                100.00 -  338: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  / 12  77.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Halina         Roszak                376: 398
   2 Małgorzata     Szmuksta             - Kazimierz.Jr   Merklejn              354: 481
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Łapka                 679: 344
   4 Michał         Kolaj                - Karol          Wyrębkiewicz          331: 479
   5 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Książek               444: 326
   6 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz         Zwoliński             443: 364
   7 Kamil          Górka                - Jacek          Gigoła                458: 331
   8 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Mówka                 295: 404
   9 Stanisław      Rydzik               - Alina          Białobrzewska         353: 456
  10 Czesław        Grajewski            - Miłosz         Wrzałek               410: 334
  11 Łukasz         Tuszyński            - Artur          Tomczyk               477: 264
  12 Joanna         Brychcy              - Michał         Alabrudziński         387: 372
  13 Dawid          Pikul                - Magdalena      Kublik                364: 289
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Pietuchowski          264: 351
  15 Justyna        Górka                - Renata         Andracka              361: 354
  16 Kamil          Kister               - Rafał          Dąbrowski             476: 404
  17 Robert         Duczemiński          - Jerzy          Krzyżewski            458: 277
  18 Dorota         Kuć                  - Radosław       Jachna                377: 272
  19 Marek          Reda                 - Tadeusz        Wiśniewski            422: 411
  20 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Ciejka                302: 464
  21 Sławomir       Kucia                - Maciej         Grąbczewski           600: 419
  22 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Michalak              428: 308
  23 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Baranowski            398: 418
  24 Grzegorz       Bajer                - Przemysław     Herdzina              358: 405
  25 Jakub          Szymczak             - Monika         Gawron-Cieślik        311: 362
  26 Jerzy          Ciesielski           - Grzegorz       Kurowski              338: 427
  27 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               436: 337
  28 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Janaś                 281: 398
  29 Artur          Irzyk                - Daniel         Tomczyk               379: 363
  30 Piotr          Broda                - Zbigniew       Wietecki              326: 416
  31 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Swoboda               390: 337
  32 Jacek          Nowak                - Maciej         Perzyński             394: 423
  33 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Kuczyński             380: 379
  34 Mariusz        Kubicki              - Marek          Roszak                459: 374
  35 Adam           Klimont              - Henryk         Piotrowski            458: 288
  36 Ryszard        Korpalski            - Dariusz        Kuć                   328: 404
  37 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Borodziuk             423: 316
  38 Joanna         Pawlińska            - Tomasz         Sienkiewicz           334: 338
  39 Dariusz        Białobrzewski        - Katarzyna      Bogusławska           423: 261
  40 Krystyna       Borecka              - Grzegorz       Koczkodon             281: 364
  41 Dariusz        Maciejuk             - Dominika       Brzezińska            373: 339
  42 Marcin         Ceglarek             - Robert         Głowacki              380: 326
  43 Marek          Herzig               - Patrycja       Chodyna               400:   1
  44 Anna           Chybowska            - Beata          Wiączkowska           304: 384
  45 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Ciołek                445: 213
  46 Mirosław       Dejna                - Rafał          Wesołowski            136: 471
  47 Mariusz        Sylwestrzuk          - Julita         Dygnas                360: 284
  48 Hanna          Gawłowska            - Zofia          Gajewska              328: 342
  49 Dorota         Zielińska            - Wojciech       Gołęcki               442: 363
  50 Maria          Kosińska             - Małgorzata     Szczygieł             296: 372
  51 Monika         Dymek                - Agnieszka      Kozak                 339: 367
  52 Maciej         Kuć                  - Weronika       Rudnicka              245: 588
  53 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Muszyński             346: 393
  54 Bartosz        Pięta                - Krzysztof      Sporczyk              310: 369
  55 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Rattay                360: 280
  56 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Maciejuk              377: 387
  57 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Rybak                 400: 374
  58 Robert         Wagner               - Eugeniusz      Wróblewski            269: 340
  59 Leokadia       Litwinowicz          - Sławomir       Wolski                332: 333
  60 Krzysztof      Zawadzki             - Lucyna         Śniadach              333: 303
  61 Ireneusz       Moralewicz           - Blanka         Zwolińska             408: 295
  62 Marta          Łęgowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Kosz                  435: 448
   2 Marek          Herzig               - Sławomir       Kucia                 393: 374
   3 Weronika       Rudnicka             - Sławomir       Piotrowski            306: 381
   4 Paweł          Janaś                - Kazimierz.Jr   Merklejn              326: 391
   5 Halina         Roszak               - Karol          Wyrębkiewicz          349: 465
   6 Bartosz        Muszyński            - Łukasz         Tuszyński             336: 402
   7 Kamil          Kister               - Krzysztof      Langiewicz            305: 430
   8 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Maciejuk              355: 387
   9 Tomasz         Ciejka               - Joanna         Brychcy               357: 328
  10 Beata          Wiączkowska          - Mariusz        Kubicki               378: 337
  11 Kamil          Górka                - Marek          Dudkiewicz            461: 385
  12 Robert         Duczemiński          - Marcin         Ceglarek              505: 434
  13 Artur          Irzyk                - Adam           Klimont               400: 320
  14 Alina          Białobrzewska        - Dorota         Kuć                   433: 377
  15 Dariusz        Maciejuk             - Jolanta        Chłopińska            291: 317
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              308: 467
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kodzis                328: 381
  18 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Zielińska             340: 324
  19 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 331: 370
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Siwiński              425: 261
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Kurowski              414: 440
  22 Maciej         Perzyński            - Justyna        Górka                 387: 447
  23 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Sylwestrzuk           443: 287
  24 Dariusz        Białobrzewski        - Walenty        Siemaszko             274: 384
  25 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  402: 366
  26 Łukasz         Baranowski           - Zofia          Gajewska              364: 389
  27 Zbigniew       Wietecki             - Eugeniusz      Wróblewski            374: 277
  28 Tomasz         Sienkiewicz          - Czesław        Grajewski             303: 348
  29 Sławomir       Wolski               - Ireneusz       Moralewicz            255: 581
  30 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Zawadzki              437: 306
  31 Krzysztof      Mówka                - Marta          Łęgowska              342: 319
  32 Maciej         Grąbczewski          - Ryszard        Korpalski             400: 356
  33 Tadeusz        Wiśniewski           - Hanna          Gawłowska             387: 328
  34 Rafał          Dąbrowski            - Robert         Głowacki              483: 407
  35 Bogusław       Książek              - Wojciech       Sołdan                338: 509
  36 Jacek          Nowak                - Piotr          Broda                 339: 307
  37 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Borodziuk             425: 250
  38 Dorota         Rudzińska            - Jakub          Szymczak              318: 425
  39 Bartosz        Pięta                - Mariusz        Skrobosz              368: 364
  40 Marek          Roszak               - Maciej         Michalak              328: 423
  41 Zbigniew       Rybak                - Anna           Chybowska             361: 262
  42 Michał         Alabrudziński        - Lucyna         Śniadach              394: 271
  43 Tomasz         Zwoliński            - Jacek          Wandzel               541: 259
  44 Daniel         Tomczyk              - Maria          Kosińska              441: 238
  45 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Śliwińska             459: 278
  46 Blanka         Zwolińska            - Grzegorz       Bajer                 271: 503
  47 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Szmuksta              408: 427
  48 Henryk         Piotrowski           - Renata         Andracka              328: 423
  49 Julita         Dygnas               - Stanisław      Rydzik                329: 302
  50 Andrzej        Kwiatkowski          - Danuta         Langiewicz            471: 267
  51 Tomasz         Łapka                - Krystyna       Borecka               532: 285
  52 Sławomir       Rattay               - Monika         Dymek                 336: 318
  53 Jerzy          Krzyżewski           - Dominika       Brzezińska            428: 316
  54 Radosław       Jachna               - Jerzy          Ciesielski            411: 352
  55 Adam           Janicki              - Robert         Wagner                389: 371
  56 Anna           Swoboda              - Artur          Tomczyk               289: 367
  57 Miłosz         Wrzałek              - Barbara        Łukaszewicz           371: 387
  58 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Pawlińska             296: 377
  59 Leokadia       Litwinowicz          - Maciej         Kuć                   341: 327
  60 Andrzej        Ciołek               - Michał         Kolaj                 327: 310
  61 Jacek          Gigoła               - Mirosław       Dejna                 564: 166


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marek          Herzig                414: 348
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              427: 369
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           383: 416
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Piotrowski            415: 341
   5 Artur          Irzyk                - Kamil          Górka                 441: 463
   6 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Obremski              260: 512
   7 Alina          Białobrzewska        - Beata          Wiączkowska           378: 381
   8 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Tuszyński             421: 289
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Czesław        Grajewski             382: 371
  10 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          335: 349
  11 Krzysztof      Mówka                - Bogusław       Szyszka               404: 431
  12 Walenty        Siemaszko            - Przemysław     Herdzina              383: 346
  13 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Kodzis                522: 314
  14 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Ciejka                405: 392
  15 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Langiewicz            421: 298
  16 Justyna        Górka                - Sławomir       Kucia                 530: 289
  17 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Sołdan                307: 368
  18 Halina         Roszak               - Tomasz         Zwoliński             367: 368
  19 Jacek          Gigoła               - Jakub          Szymczak              234: 499
  20 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Rybak                 295: 348
  21 Rafał          Dąbrowski            - Jacek          Nowak                 367: 221
  22 Maciej         Michalak             - Tomasz         Łapka                 470: 391
  23 Bartosz        Muszyński            - Grzegorz       Bajer                 385: 349
  24 Dariusz        Kuć                  - Adam           Janicki               497: 317
  25 Paweł          Janaś                - Rafał          Wesołowski            438: 383
  26 Joanna         Brychcy              - Wojciech       Gołęcki               308: 376
  27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Joanna         Pawlińska             489: 308
  28 Maciej         Grąbczewski          - Jerzy          Krzyżewski            326: 366
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Białobrzewski         330: 318
  30 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Sporczyk              394: 343
  31 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Siwiński              322: 368
  32 Radosław       Jachna               - Daniel         Tomczyk               396: 347
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Kuczyński             517: 289
  34 Tadeusz        Wiśniewski           - Bartosz        Pięta                 446: 230
  35 Mariusz        Kubicki              - Leokadia       Litwinowicz           348: 361
  36 Marek          Reda                 - Dariusz        Maciejuk              383: 533
  37 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Baranowski            441: 258
  38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szmuksta              476: 398
  39 Tomasz         Sienkiewicz          - Kamil          Kister                396: 378
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Klimont               231: 459
  41 Artur          Tomczyk              - Renata         Andracka              430: 376
  42 Eugeniusz      Wróblewski           - Monika         Gawron-Cieślik        407: 313
  43 Sławomir       Rattay               - Irena          Sołdan                390: 385
  44 Julita         Dygnas               - Michał         Alabrudziński         267: 366
  45 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Wolski                332: 350
  46 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Ciołek                438: 332
  47 Magdalena      Kupczyńska           - Marta          Łęgowska              417: 235
  48 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Wagner                488: 386
  49 Robert         Głowacki             - Piotr          Broda                 416: 429
  50 Anna           Swoboda              - Miłosz         Wrzałek               385: 572
  51 Marek          Roszak               - Henryk         Piotrowski            399: 434
  52 Lucyna         Śniadach             - Magdalena      Kublik                441: 315
  53 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Rudzińska             432: 303
  54 Maciej         Kuć                  - Jerzy          Ciesielski            307: 341
  55 Krzysztof      Borodziuk            - Ryszard        Korpalski             336: 321
  56 Krystyna       Borecka              - Bogusław       Książek               295: 502
  57 Monika         Dymek                - Anna           Chybowska             366: 374
  58 Blanka         Zwolińska            - Hanna          Gawłowska             299: 462
  59 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Wandzel               462: 332
  60 Dominika       Brzezińska           - Katarzyna      Bogusławska           311: 384
  61 Michał         Kolaj                - Danuta         Langiewicz            427: 292
  62 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  307: 374
   2 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              332: 494
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Chłopińska            348: 491
   4 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Górka                 348: 506
   5 Zofia          Gajewska             - Robert         Duczemiński           305: 352
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Kozak                 430: 301
   7 Walenty        Siemaszko            - Justyna        Górka                 318: 362
   8 Piotr          Pietuchowski         - Bogusław       Szyszka               536: 281
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kuć                   370: 401
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Mówka                 465: 365
  11 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           447: 320
  12 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Herzig                370: 403
  13 Krzysztof      Kodzis               - Alina          Białobrzewska         433: 442
  14 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Dąbrowski             414: 288
  15 Czesław        Grajewski            - Tadeusz        Wiśniewski            353: 316
  16 Adam           Klimont              - Mariusz        Sylwestrzuk           305: 372
  17 Jakub          Szymczak             - Sławomir       Piotrowski            339: 342
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Artur          Irzyk                 468: 371
  19 Tomasz         Ciejka               - Bartosz        Muszyński             446: 348
  20 Marcin         Ceglarek             - Barbara        Łukaszewicz           326: 378
  21 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            264: 332
  22 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Jachna                331: 354
  23 Maciej         Michalak             - Jerzy          Krzyżewski            425: 269
  24 Wojciech       Gołęcki              - Artur          Tomczyk               378: 298
  25 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Maciejuk              338: 419
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Małgorzata     Szczygieł             384: 368
  27 Przemysław     Herdzina             - Dorota         Maciejuk              400: 197
  28 Magdalena      Kupczyńska           - Leokadia       Litwinowicz           335: 327
  29 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Koczkodon             308: 369
  30 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Rattay                381: 335
  31 Sławomir       Wolski               - Paweł          Janaś                 320: 402
  32 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Kolaj                 313: 390
  33 Piotr          Broda                - Tomasz         Łapka                 368: 398
  34 Sławomir       Kucia                - Dorota         Kuć                   475: 242
  35 Henryk         Piotrowski           - Mariusz        Skrobosz              289: 472
  36 Adam           Janicki              - Grzegorz       Bajer                 333: 469
  37 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              334: 386
  38 Łukasz         Baranowski           - Weronika       Rudnicka              337: 305
  39 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Ciesielski            359: 329
  40 Marek          Reda                 - Joanna         Brychcy               413: 405
  41 Bogusław       Książek              - Joanna         Pawlińska             491: 208
  42 Kamil          Kister               - Dariusz        Białobrzewski         287: 442
  43 Renata         Andracka             - Lucyna         Śniadach              324: 334
  44 Patrycja       Śliwińska            - Irena          Sołdan                407: 350
  45 Daniel         Tomczyk              - Jacek          Nowak                 261: 413
  46 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Grąbczewski           344: 441
  47 Anna           Chybowska            - Mariusz        Kubicki               322: 325
  48 Bartosz        Pięta                - Maciej         Perzyński             304: 522
  49 Krzysztof      Borodziuk            - Jacek          Gigoła                252: 468
  50 Hanna          Gawłowska            - Julita         Dygnas                303: 347
  51 Andrzej        Ciołek               - Stanisław      Rydzik                330: 367
  52 Krzysztof      Zawadzki             - Halina         Roszak                280: 437
  53 Marta          Łęgowska             - Dorota         Zielińska             258: 521
  54 Maciej         Kuczyński            - Mirosław       Dejna                 556: 189
  55 Robert         Głowacki             - Monika         Gawron-Cieślik        298: 400
  56 Marek          Roszak               - Dorota         Rudzińska             332: 416
  57 Robert         Wagner               - Dominika       Brzezińska            310: 297
  58 Jacek          Wandzel              - Monika         Dymek                 361: 345
  59 Magdalena      Kublik               - Maciej         Kuć                   394: 349
  60 Anna           Swoboda              - Blanka         Zwolińska             352: 311
  61 Ryszard        Korpalski            - Krystyna       Borecka               438: 280
  62 Danuta         Langiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  416: 386
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 348: 478
   3 Jolanta        Chłopińska           - Karol          Wyrębkiewicz          424: 297
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          460: 373
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Michał         Alabrudziński         390: 443
   6 Marek          Herzig               - Ireneusz       Moralewicz            457: 251
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              373: 389
   8 Dariusz        Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            409: 366
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Wojciech       Sołdan                364: 379
  10 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Sylwestrzuk           442: 393
  11 Tomasz         Ciejka               - Beata          Wiączkowska           403: 325
  12 Czesław        Grajewski            - Maciej         Michalak              303: 356
  13 Dariusz        Maciejuk             - Barbara        Łukaszewicz           428: 333
  14 Sławomir       Piotrowski           - Przemysław     Herdzina              406: 321
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Walenty        Siemaszko             310: 342
  16 Bogusław       Szyszka              - Zofia          Gajewska              324: 409
  17 Radosław       Jachna               - Wojciech       Gołęcki               420: 256
  18 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Janaś                 288: 419
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Dawid          Pikul                 242: 502
  20 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Kucia                 341: 337
  21 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              405: 343
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Bajer                 311: 357
  23 Tomasz         Łapka                - Stanisław      Rydzik                308: 436
  24 Mariusz        Kubicki              - Bogusław       Książek               433: 318
  25 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Kwiatkowski           499: 352
  26 Bartosz        Muszyński            - Maciej         Kuczyński             298: 373
  27 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 317: 389
  28 Dorota         Zielińska            - Dariusz        Białobrzewski         342: 394
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Gigoła                295: 292
  30 Artur          Irzyk                - Patrycja       Śliwińska             392: 445
  31 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Grąbczewski           371: 359
  32 Łukasz         Baranowski           - Marek          Reda                  346: 359
  33 Jacek          Nowak                - Jakub          Szymczak              317: 392
  34 Krzysztof      Kodzis               - Leokadia       Litwinowicz           366: 367
  35 Artur          Tomczyk              - Małgorzata     Szczygieł             380: 320
  36 Lucyna         Śniadach             - Tadeusz        Wiśniewski            356: 280
  37 Halina         Roszak               - Zbigniew       Rybak                 441: 309
  38 Rafał          Dąbrowski            - Sławomir       Rattay                434: 350
  39 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Klimont               411: 281
  40 Małgorzata     Szmuksta             - Eugeniusz      Wróblewski            364: 359
  41 Sławomir       Wolski               - Marcin         Ceglarek              309: 383
  42 Dorota         Maciejuk             - Grzegorz       Kurowski              310: 443
  43 Julita         Dygnas               - Zbigniew       Wietecki              310: 356
  44 Jerzy          Ciesielski           - Miłosz         Wrzałek               301: 320
  45 Henryk         Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            273: 388
  46 Irena          Sołdan               - Robert         Wagner                338: 338
  47 Dorota         Kuć                  - Weronika       Rudnicka              333: 451
  48 Renata         Andracka             - Katarzyna      Bogusławska           408: 353
  49 Anna           Chybowska            - Kamil          Kister                374: 351
  50 Ryszard        Korpalski            - Jacek          Wandzel               354: 240
  51 Joanna         Pawlińska            - Piotr          Broda                 337: 316
  52 Joanna         Brychcy              - Bartosz        Pięta                 365: 376
  53 Andrzej        Ciołek               - Hanna          Gawłowska             356: 370
  54 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Borodziuk             482: 276
  55 Daniel         Tomczyk              - Krzysztof      Zawadzki              328: 322
  56 Magdalena      Kublik               - Danuta         Langiewicz            341: 270
  57 Adam           Janicki              - Marta          Łęgowska              450: 229
  58 Mirosław       Dejna                - Anna           Swoboda               160: 503
  59 Dominika       Brzezińska           - Robert         Głowacki              366: 276
  60 Maciej         Kuć                  - Marek          Roszak                263: 419
  61 Blanka         Zwolińska            - Monika         Dymek                 296: 404
  62 Krystyna       Borecka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           366: 373
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            368: 329
   3 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Pietuchowski          424: 410
   4 Marek          Herzig               - Alina          Białobrzewska         415: 294
   5 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   488: 426
   6 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              316: 386
   7 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Michalak              397: 289
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Tuszyński             482: 310
   9 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Pikul                 451: 480
  10 Tomasz         Ciejka               - Radosław       Jachna                365: 366
  11 Zofia          Gajewska             - Justyna        Górka                 275: 369
  12 Dariusz        Maciejuk             - Walenty        Siemaszko             363: 334
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Langiewicz            412: 344
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Perzyński             342: 342
  15 Grzegorz       Bajer                - Zbigniew       Wietecki              329: 497
  16 Maciej         Kuczyński            - Magdalena      Kupczyńska            370: 280
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Patrycja       Śliwińska             344: 416
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Halina         Roszak                396: 335
  19 Michał         Kolaj                - Rafał          Dąbrowski             383: 461
  20 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Gołęcki               403: 261
  21 Beata          Wiączkowska          - Jakub          Szymczak              401: 398
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Reda                  357: 375
  23 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Mówka                 268: 399
  24 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Siwiński              484: 349
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Marcin         Ceglarek              310: 295
  26 Artur          Tomczyk              - Grzegorz       Koczkodon             346: 354
  27 Przemysław     Herdzina             - Leokadia       Litwinowicz           343: 341
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Szyszka               287: 516
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Kozak                 389: 289
  30 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Kubicki               382: 345
  31 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           340: 336
  32 Sławomir       Kucia                - Andrzej        Kwiatkowski           391: 318
  33 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Gawron-Cieślik        629: 296
  34 Ryszard        Korpalski            - Artur          Irzyk                 382: 426
  35 Hanna          Gawłowska            - Bogusław       Książek               418: 304
  36 Tomasz         Łapka                - Bartosz        Muszyński             399: 331
  37 Magdalena      Kublik               - Dorota         Zielińska             520: 320
  38 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Tomczyk               427: 215
  39 Weronika       Rudnicka             - Eugeniusz      Wróblewski            405: 293
  40 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Baranowski            294: 397
  41 Sławomir       Rattay               - Krzysztof      Kodzis                336: 442
  42 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Nowak                 400: 324
  43 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               321: 345
  44 Anna           Chybowska            - Dorota         Rudzińska             311: 279
  45 Jacek          Gigoła               - Bartosz        Pięta                 325: 328
  46 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                324: 319
  47 Joanna         Pawlińska            - Renata         Andracka              272: 429
  48 Dorota         Maciejuk             - Anna           Swoboda               398: 395
  49 Tadeusz        Wiśniewski           - Irena          Sołdan                377: 391
  50 Adam           Janicki              - Julita         Dygnas                450: 286
  51 Robert         Wagner               - Adam           Klimont               295: 390
  52 Andrzej        Ciołek               - Marek          Roszak                293: 395
  53 Kamil          Kister               - Henryk         Piotrowski            327: 299
  54 Jacek          Wandzel              - Joanna         Brychcy               341: 371
  55 Monika         Dymek                - Krzysztof      Zawadzki              423: 350
  56 Krzysztof      Borodziuk            - Piotr          Broda                 466: 354
  57 Jerzy          Ciesielski           - Krystyna       Borecka               328: 297
  58 Katarzyna      Bogusławska          - Danuta         Langiewicz            376: 349
  59 Marta          Łęgowska             - Dorota         Kuć                   257: 468
  60 Dominika       Brzezińska           - Mirosław       Dejna                 446: 152
  61 Robert         Głowacki             - Maciej         Kuć                   419: 297
  62 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Kazimierz.Jr   Merklejn              367: 359
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 398: 463
   3 Dariusz        Kosz                 - Jolanta        Chłopińska            463: 340
   4 Justyna        Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          376: 357
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Herzig                345: 399
   6 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Maciejuk              338: 407
   7 Wojciech       Sołdan               - Radosław       Jachna                363: 293
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  382: 301
   9 Dariusz        Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             447: 305
  10 Maciej         Michalak             - Alina          Białobrzewska         449: 375
  11 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             369: 329
  12 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Ciejka                403: 314
  13 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Białobrzewski         438: 338
  14 Bogusław       Szyszka              - Marek          Dudkiewicz            367: 336
  15 Beata          Wiączkowska          - Stanisław      Rydzik                280: 503
  16 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Kuczyński             468: 319
  17 Zbigniew       Wietecki             - Zofia          Gajewska              426: 328
  18 Walenty        Siemaszko            - Grzegorz       Kurowski              380: 467
  19 Sławomir       Piotrowski           - Lucyna         Śniadach              450: 371
  20 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Krzyżewski            412: 307
  21 Maciej         Perzyński            - Marek          Reda                  437: 384
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Janaś                 443: 389
  23 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              359: 375
  24 Marcin         Ceglarek             - Sławomir       Kucia                 294: 382
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Artur          Irzyk                 340: 515
  26 Hanna          Gawłowska            - Tomasz         Zwoliński             319: 396
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Kodzis                330: 320
  28 Tomasz         Łapka                - Magdalena      Kupczyńska            389: 364
  29 Grzegorz       Bajer                - Łukasz         Baranowski            380: 306
  30 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Siwiński              394: 333
  31 Wojciech       Gołęcki              - Ireneusz       Moralewicz            375: 311
  32 Weronika       Rudnicka             - Artur          Tomczyk               443: 350
  33 Leokadia       Litwinowicz          - Rafał          Wesołowski            365: 419
  34 Halina         Roszak               - Czesław        Grajewski             356: 362
  35 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              295: 379
  36 Agnieszka      Kozak                - Adam           Janicki               371: 298
  37 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Sienkiewicz           419: 422
  38 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Chybowska             452: 364
  39 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Kubicki               359: 449
  40 Krzysztof      Langiewicz           - Bartosz        Pięta                 346: 406
  41 Irena          Sołdan               - Michał         Kolaj                 457: 306
  42 Bartosz        Muszyński            - Dorota         Zielińska             267: 390
  43 Bogusław       Książek              - Dominika       Brzezińska            404: 301
  44 Anna           Swoboda              - Sławomir       Rattay                355: 400
  45 Marek          Roszak               - Katarzyna      Bogusławska           581: 342
  46 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Nowak                 279: 378
  47 Tadeusz        Wiśniewski           - Jerzy          Ciesielski            361: 306
  48 Eugeniusz      Wróblewski           - Jacek          Gigoła                369: 365
  49 Zbigniew       Rybak                - Monika         Dymek                 348: 318
  50 Daniel         Tomczyk              - Ryszard        Korpalski             283: 294
  51 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wolski                401: 360
  52 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Borodziuk             385: 309
  53 Joanna         Pawlińska            - Andrzej        Kwiatkowski           234: 439
  54 Julita         Dygnas               - Kamil          Kister                327: 403
  55 Dorota         Kuć                  - Robert         Głowacki              412: 325
  56 Monika         Gawron-Cieślik       - Robert         Wagner                330: 244
  57 Piotr          Broda                - Blanka         Zwolińska             300: 248
  58 Danuta         Langiewicz           - Henryk         Piotrowski            384: 265
  59 Krystyna       Borecka              - Andrzej        Ciołek                324: 283
  60 Marta          Łęgowska             - Jacek          Wandzel               302: 422
  61 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 372: 169
  62 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Robert         Duczemiński           309: 612
   2 Kamil          Górka                - Marek          Herzig                385: 421
   3 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Kosz                  312: 375
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 339: 306
   5 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Kuć                   391: 318
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 361: 448
   7 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                237: 489
   8 Maciej         Michalak             - Dawid          Pikul                 398: 329
   9 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szmuksta              391: 335
  10 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             428: 312
  11 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Herdzina              355: 417
  12 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Perzyński             387: 371
  13 Radosław       Jachna               - Zbigniew       Wietecki              322: 418
  14 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           393: 409
  15 Mariusz        Skrobosz             - Bogusław       Szyszka               415: 340
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Artur          Irzyk                 412: 451
  17 Patrycja       Śliwińska            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  391: 321
  18 Sławomir       Kucia                - Marek          Dudkiewicz            361: 399
  19 Alina          Białobrzewska        - Walenty        Siemaszko             338: 362
  20 Beata          Wiączkowska          - Weronika       Rudnicka              314: 354
  21 Tomasz         Zwoliński            - Barbara        Łukaszewicz           345: 397
  22 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Łapka                 379: 333
  23 Jakub          Szymczak             - Lucyna         Śniadach              462: 284
  24 Zofia          Gajewska             - Rafał          Wesołowski            335: 456
  25 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Sienkiewicz           417: 349
  26 Tomasz         Ciejka               - Czesław        Grajewski             483: 304
  27 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Sporczyk              296: 486
  28 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Kozak                 447: 267
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Reda                  361: 286
  30 Bartosz        Pięta                - Mariusz        Kubicki               307: 343
  31 Paweł          Janaś                - Irena          Sołdan                491: 362
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Roszak                315: 441
  33 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Kister                381: 339
  34 Magdalena      Kupczyńska           - Magdalena      Kublik                410: 362
  35 Dorota         Kuć                  - Halina         Roszak                367: 344
  36 Bogusław       Książek              - Marcin         Ceglarek              351: 344
  37 Dorota         Zielińska            - Ryszard        Korpalski             350: 280
  38 Tomasz         Siwiński             - Ireneusz       Moralewicz            361: 461
  39 Renata         Andracka             - Leokadia       Litwinowicz           334: 370
  40 Artur          Tomczyk              - Krzysztof      Langiewicz            325: 353
  41 Sławomir       Rattay               - Tadeusz        Wiśniewski            416: 262
  42 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Baranowski            439: 485
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Rudzińska             512: 290
  44 Jacek          Nowak                - Adam           Janicki               268: 383
  45 Adam           Klimont              - Eugeniusz      Wróblewski            365: 397
  46 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Szczygieł             323: 394
  47 Anna           Chybowska            - Joanna         Brychcy               427: 373
  48 Michał         Kolaj                - Dorota         Maciejuk              313: 441
  49 Anna           Swoboda              - Hanna          Gawłowska             397: 328
  50 Sławomir       Wolski               - Jacek          Gigoła                297: 374
  51 Daniel         Tomczyk              - Maciej         Grąbczewski           283: 364
  52 Monika         Dymek                - Krzysztof      Borodziuk             299: 355
  53 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              431: 318
  54 Dominika       Brzezińska           - Julita         Dygnas                331: 436
  55 Joanna         Pawlińska            - Bartosz        Muszyński             323: 301
  56 Robert         Wagner               - Katarzyna      Bogusławska           296: 337
  57 Jerzy          Ciesielski           - Danuta         Langiewicz            346: 315
  58 Jacek          Wandzel              - Krystyna       Borecka               325: 384
  59 Robert         Głowacki             - Blanka         Zwolińska             470: 260
  60 Henryk         Piotrowski           - Marta          Łęgowska              283: 358
  61 Mirosław       Dejna                - Maciej         Kuć                   191: 438
  62 Andrzej        Ciołek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           375: 447
   2 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              428: 393
   3 Kamil          Górka                - Wojciech       Sołdan                363: 375
   4 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            479: 285
   5 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Michalak              386: 321
   6 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Maciejuk              453: 451
   7 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 406: 445
   8 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Herdzina              428: 365
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Mówka                 317: 471
  10 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Skrobosz              289: 439
  11 Artur          Irzyk                - Bogusław       Szyszka               317: 407
  12 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              386: 285
  13 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          406: 381
  14 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Ciejka                331: 427
  15 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Tuszyński             335: 335
  16 Dawid          Pikul                - Patrycja       Śliwińska             514: 361
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          470: 288
  18 Rafał          Wesołowski           - Barbara        Łukaszewicz           418: 301
  19 Walenty        Siemaszko            - Rafał          Dąbrowski             285: 485
  20 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Janaś                 270: 340
  21 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Bajer                 434: 341
  22 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Krzyżewski            385: 396
  23 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Perzyński             335: 280
  24 Marek          Roszak               - Magdalena      Kupczyńska            436: 328
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Kucia                 369: 395
  26 Łukasz         Baranowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  296: 397
  27 Sławomir       Rattay               - Alina          Białobrzewska         310: 355
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kuć                   382: 355
  29 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Zwoliński             355: 355
  30 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Łapka                 327: 318
  31 Krzysztof      Kodzis               - Zofia          Gajewska              353: 352
  32 Bogusław       Książek              - Tomasz         Sienkiewicz           424: 374
  33 Eugeniusz      Wróblewski           - Dorota         Zielińska             356: 374
  34 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Kuczyński             413: 348
  35 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Białobrzewski         404: 267
  36 Marek          Reda                 - Anna           Chybowska             449: 334
  37 Czesław        Grajewski            - Adam           Janicki               482: 281
  38 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Szczygieł             279: 483
  39 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                358: 364
  40 Bartosz        Pięta                - Monika         Gawron-Cieślik        324: 306
  41 Tadeusz        Wiśniewski           - Magdalena      Kublik                394: 359
  42 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           309: 312
  43 Tomasz         Siwiński             - Anna           Swoboda               419: 270
  44 Jacek          Gigoła               - Artur          Tomczyk               250: 395
  45 Adam           Klimont              - Ryszard        Korpalski             543: 291
  46 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Brychcy               298: 372
  47 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Rybak                 344: 290
  48 Kamil          Kister               - Jacek          Nowak                 414: 261
  49 Jerzy          Ciesielski           - Dorota         Rudzińska             433: 299
  50 Krzysztof      Borodziuk            - Hanna          Gawłowska             346: 352
  51 Julita         Dygnas               - Marcin         Ceglarek              276: 366
  52 Krystyna       Borecka              - Michał         Kolaj                 312: 348
  53 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Zawadzki              392: 301
  54 Maciej         Kuć                  - Monika         Dymek                 383: 361
  55 Danuta         Langiewicz           - Dominika       Brzezińska            334: 233
  56 Bartosz        Muszyński            - Andrzej        Ciołek                340: 284
  57 Blanka         Zwolińska            - Jacek          Wandzel               317: 382
  58 Marta          Łęgowska             - Sławomir       Wolski                342: 290
  59 Mirosław       Dejna                - Daniel         Tomczyk               176: 423
  60 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              406: 308
   2 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  379: 443
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                441: 386
   4 Wojciech       Sołdan               - Michał         Alabrudziński         354: 478
   5 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              380: 462
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 333: 346
   7 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               418: 397
   8 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            396: 399
   9 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Kuć                   367: 438
  10 Grzegorz       Bajer                - Rafał          Dąbrowski             347: 405
  11 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Ciejka                423: 425
  12 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Książek               456: 366
  13 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            504: 322
  14 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Kodzis                323: 392
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Bogusław       Szyszka               514: 314
  16 Dorota         Zielińska            - Paweł          Janaś                 351: 369
  17 Weronika       Rudnicka             - Jolanta        Chłopińska            538: 325
  18 Patrycja       Śliwińska            - Sławomir       Piotrowski            416: 371
  19 Mariusz        Kubicki              - Maciej         Michalak              259: 501
  20 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Szmuksta              408: 372
  21 Marek          Dudkiewicz           - Czesław        Grajewski             347: 416
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Łukaszewicz           409: 330
  23 Lucyna         Śniadach             - Radosław       Jachna                305: 382
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Walenty        Siemaszko             351: 406
  25 Jakub          Szymczak             - Dorota         Maciejuk              551: 289
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Sylwestrzuk           276: 443
  27 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               475: 231
  28 Bartosz        Pięta                - Marek          Roszak                318: 437
  29 Maciej         Perzyński            - Artur          Irzyk                 414: 331
  30 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             439: 363
  31 Sławomir       Kucia                - Irena          Sołdan                454: 362
  32 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Beata          Wiączkowska           407: 358
  33 Adam           Klimont              - Anna           Chybowska             547: 322
  34 Tomasz         Łapka                - Agnieszka      Kozak                 447: 323
  35 Maciej         Kuczyński            - Magdalena      Kublik                427: 335
  36 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Głowacki              431: 310
  37 Jacek          Gigoła               - Krzysztof      Langiewicz            267: 365
  38 Joanna         Brychcy              - Anna           Swoboda               393: 312
  39 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Koczkodon             360: 351
  40 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                385: 403
  41 Dariusz        Białobrzewski        - Ryszard        Korpalski             301: 357
  42 Magdalena      Kupczyńska           - Bartosz        Muszyński             400: 263
  43 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Bogusławska           340: 301
  44 Jacek          Wandzel              - Dorota         Kuć                   355: 412
  45 Adam           Janicki              - Daniel         Tomczyk               393: 300
  46 Tadeusz        Wiśniewski           - Zbigniew       Rybak                 418: 270
  47 Jacek          Nowak                - Tomasz         Siwiński              381: 436
  48 Krzysztof      Borodziuk            - Maciej         Grąbczewski           410: 276
  49 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Kuć                   342: 262
  50 Hanna          Gawłowska            - Danuta         Langiewicz            346: 379
  51 Łukasz         Baranowski           - Julita         Dygnas                513: 315
  52 Michał         Kolaj                - Marta          Łęgowska              485: 244
  53 Artur          Tomczyk              - Krystyna       Borecka               396: 335
  54 Dominika       Brzezińska           - Sławomir       Rattay                355: 367
  55 Monika         Dymek                - Tomasz         Sienkiewicz           283: 344
  56 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                367: 320
  57 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Ciołek                428: 295
  58 Robert         Wagner               - Jerzy          Ciesielski            273: 365
  59 Mirosław       Dejna                - Blanka         Zwolińska             271: 362
  60 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Michał         Alabrudziński         365: 358
   2 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              398: 372
   3 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                344: 408
   4 Kamil          Górka                - Marek          Roszak                425: 365
   5 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 374: 482
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Kurowski              424: 313
   7 Sławomir       Kucia                - Rafał          Dąbrowski             474: 422
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Ciejka                348: 446
   9 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 425: 413
  10 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              391: 417
  11 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             422: 317
  12 Marek          Herzig               - Dariusz        Maciejuk              525: 393
  13 Bogusław       Szyszka              - Zbigniew       Wietecki              378: 425
  14 Maciej         Michalak             - Ireneusz       Moralewicz            458: 368
  15 Justyna        Górka                - Krzysztof      Kodzis                544: 355
  16 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Sołdan                429: 453
  17 Paweł          Janaś                - Patrycja       Śliwińska             436: 459
  18 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Herdzina              384: 364
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             334: 340
  20 Radosław       Jachna               - Walenty        Siemaszko             437: 413
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Jakub          Szymczak              442: 449
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Tuszyński             364: 340
  23 Maciej         Perzyński            - Adam           Klimont               377: 416
  24 Lucyna         Śniadach             - Artur          Irzyk                 334: 392
  25 Dorota         Maciejuk             - Miłosz         Wrzałek               255: 305
  26 Jerzy          Ciesielski           - Piotr          Pietuchowski          300: 395
  27 Alina          Białobrzewska        - Leokadia       Litwinowicz           331: 324
  28 Tomasz         Łapka                - Bartosz        Pięta                 489: 289
  29 Grzegorz       Bajer                - Wojciech       Gołęcki               327: 363
  30 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Książek               511: 364
  31 Irena          Sołdan               - Maciej         Kuczyński             392: 315
  32 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Wiączkowska           410: 331
  33 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Zielińska             465: 386
  34 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            319: 396
  35 Hanna          Gawłowska            - Joanna         Brychcy               352: 324
  36 Kamil          Kister               - Dorota         Rudzińska             338: 342
  37 Michał         Kolaj                - Maciej         Grąbczewski           368: 442
  38 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Szmuksta              377: 380
  39 Tomasz         Siwiński             - Anna           Chybowska             388: 376
  40 Krzysztof      Borodziuk            - Krzysztof      Langiewicz            356: 291
  41 Magdalena      Kupczyńska           - Agnieszka      Kozak                 489: 355
  42 Danuta         Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            420: 361
  43 Robert         Głowacki             - Tadeusz        Wiśniewski            403: 380
  44 Magdalena      Kublik               - Dorota         Kuć                   437: 286
  45 Anna           Swoboda              - Adam           Janicki               282: 403
  46 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Broda                 345: 370
  47 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Gigoła                384: 315
  48 Marcin         Ceglarek             - Jacek          Wandzel               355: 287
  49 Artur          Tomczyk              - Jacek          Nowak                 454: 309
  50 Katarzyna      Bogusławska          - Eugeniusz      Wróblewski            357: 407
  51 Sławomir       Rattay               - Bartosz        Muszyński             329: 336
  52 Barbara        Łukaszewicz          - Daniel         Tomczyk               464: 360
  53 Zbigniew       Rybak                - Zofia          Gajewska              322: 339
  54 Tomasz         Sienkiewicz          - Julita         Dygnas                334: 275
  55 Maciej         Kuć                  - Dominika       Brzezińska            288: 337
  56 Krzysztof      Zawadzki             - Robert         Wagner                310: 328
  57 Krystyna       Borecka              - Blanka         Zwolińska             354: 222
  58 Andrzej        Ciołek               - Marta          Łęgowska              329: 318
  59 Monika         Dymek                - Mirosław       Dejna                 448: 177
  60 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           369: 441
   2 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 416: 295
   3 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Kucia                 358: 433
   4 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Kuć                   425: 273
   5 Marek          Herzig               - Karol          Wyrębkiewicz          396: 319
   6 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Dąbrowski             385: 372
   7 Krzysztof      Mówka                - Justyna        Górka                 353: 421
   8 Grzegorz       Kurowski             - Weronika       Rudnicka              377: 450
   9 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.Jr   Merklejn              361: 471
  10 Paweł          Janaś                - Maciej         Michalak              451: 408
  11 Zbigniew       Wietecki             - Patrycja       Śliwińska             376: 403
  12 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Sołdan                387: 421
  13 Radosław       Jachna               - Marek          Dudkiewicz            536: 339
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              453: 310
  15 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 302
  16 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              390: 449
  17 Marek          Roszak               - Dawid          Pikul                 288: 583
  18 Grzegorz       Bajer                - Adam           Klimont               288: 394
  19 Dorota         Zielińska            - Artur          Irzyk                 365: 397
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  328: 353
  21 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Łapka                 415: 324
  22 Marek          Reda                 - Michał         Kolaj                 393: 367
  23 Piotr          Pietuchowski         - Tadeusz        Wiśniewski            326: 378
  24 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Kister                353: 350
  25 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Brychcy               331: 331
  26 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Szczygieł             453: 341
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Piotrowski            349: 294
  28 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Grąbczewski           496: 311
  29 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Kuć                   384: 332
  30 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Kubicki               362: 363
  31 Krzysztof      Kodzis               - Hanna          Gawłowska             454: 325
  32 Aleksandra     Łukaszewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           293: 422
  33 Dorota         Rudzińska            - Magdalena      Kupczyńska            332: 406
  34 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Rattay                409: 320
  35 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Siwiński              386: 274
  36 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Szmuksta              476: 297
  37 Adam           Janicki              - Jerzy          Ciesielski            362: 354
  38 Dorota         Maciejuk             - Artur          Tomczyk               422: 293
  39 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Borodziuk             339: 305
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Beata          Wiączkowska           360: 354
  41 Walenty        Siemaszko            - Bartosz        Pięta                 469: 273
  42 Eugeniusz      Wróblewski           - Danuta         Langiewicz            305: 276
  43 Magdalena      Kublik               - Jerzy          Krzyżewski            320: 428
  44 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 329: 306
  45 Zofia          Gajewska             - Robert         Głowacki              427: 367
  46 Tomasz         Sienkiewicz          - Dariusz        Białobrzewski         407: 321
  47 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gołęcki               395: 336
  48 Anna           Chybowska            - Maciej         Perzyński             339: 406
  49 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Zwoliński             314: 385
  50 Irena          Sołdan               - Krystyna       Borecka               416: 334
  51 Bogusław       Książek              - Bartosz        Muszyński             429: 383
  52 Julita         Dygnas               - Monika         Dymek                 326: 468
  53 Anna           Swoboda              - Robert         Wagner                376: 293
  54 Jacek          Gigoła               - Maciej         Kuć                   384: 332
  55 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Wolski                288: 286
  56 Dominika       Brzezińska           - Krzysztof      Zawadzki              308: 343
  57 Jacek          Wandzel              - Andrzej        Ciołek                476: 293
  58 Jacek          Nowak                - Marta          Łęgowska              386: 294
  59 Daniel         Tomczyk              - Blanka         Zwolińska             499: 280
  60 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Dejna                 491: 120


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  324: 489
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                470: 381
   3 Krzysztof      Obremski             - Marek          Herzig                313: 429
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 458: 335
   5 Wojciech       Sołdan               - Weronika       Rudnicka              431: 410
   6 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                428: 332
   7 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 390: 400
   8 Sławomir       Kucia                - Michał         Alabrudziński         387: 430
   9 Maciej         Michalak             - Paweł          Janaś                 338: 358
  10 Zbigniew       Wietecki             - Patrycja       Śliwińska             420: 356
  11 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              362: 324
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Szymczak              346: 330
  13 Rafał          Dąbrowski            - Karol          Wyrębkiewicz          336: 515
  14 Artur          Irzyk                - Adam           Klimont               477: 331
  15 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kuć                   481: 367
  16 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              402: 327
  17 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  312: 402
  18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Maciejuk              297: 388
  19 Krzysztof      Kodzis               - Bogusław       Szyszka               280: 371
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Herdzina              317: 388
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Łukasz         Baranowski            362: 465
  22 Marek          Dudkiewicz           - Walenty        Siemaszko             372: 325
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Janicki               422: 359
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Monika         Gawron-Cieślik        311: 374
  25 Zofia          Gajewska             - Eugeniusz      Wróblewski            388: 360
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Marcin         Ceglarek              457: 283
  27 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Zwoliński             408: 301
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Irena          Sołdan                541: 288
  29 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Roszak                284: 429
  30 Tomasz         Łapka                - Piotr          Pietuchowski          402: 428
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Bogusław       Książek               383: 341
  32 Sławomir       Piotrowski           - Alina          Białobrzewska         434: 334
  33 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Kuczyński             415: 284
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Tadeusz        Wiśniewski            342: 321
  35 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Langiewicz            316: 305
  36 Artur          Tomczyk              - Mariusz        Kubicki               359: 382
  37 Leokadia       Litwinowicz          - Lucyna         Śniadach              293: 426
  38 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Maciejuk              294: 316
  39 Joanna         Brychcy              - Dorota         Zielińska             294: 391
  40 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Bajer                 441: 352
  41 Kamil          Kister               - Michał         Kolaj                 450: 362
  42 Dorota         Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           425: 278
  43 Hanna          Gawłowska            - Dorota         Rudzińska             340: 338
  44 Aleksandra     Łukaszewicz          - Ryszard        Korpalski             307: 395
  45 Sławomir       Rattay               - Jerzy          Ciesielski            321: 414
  46 Krzysztof      Borodziuk            - Bartosz        Pięta                 271: 397
  47 Danuta         Langiewicz           - Beata          Wiączkowska           362: 357
  48 Robert         Głowacki             - Magdalena      Kublik                398: 307
  49 Monika         Dymek                - Anna           Swoboda               359: 371
  50 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Broda                 290: 388
  51 Jacek          Gigoła               - Anna           Chybowska             287: 385
  52 Jacek          Wandzel              - Daniel         Tomczyk               415: 320
  53 Jacek          Nowak                - Zbigniew       Rybak                 415: 248
  54 Bartosz        Muszyński            - Katarzyna      Bogusławska           421: 347
  55 Krystyna       Borecka              - Agnieszka      Kozak                 403: 401
  56 Dominika       Brzezińska           - Krzysztof      Zawadzki              353: 317
  57 Julita         Dygnas               - Robert         Wagner                299: 332
  58 Sławomir       Wolski               - Maciej         Kuć                   278: 433
  59 Marta          Łęgowska             - Andrzej        Ciołek                338: 418
  60 Blanka         Zwolińska            - Mirosław       Dejna                 405: 152
Lista rankingowa na dzień 22-08-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.17  29283  195
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.17  27895  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.50  29205  198
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   5 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   6 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              142.31  27466  193
   8 Kamil Górka                    Kraków               142.16  27295  192
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.43  27862  197
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.29  26562  188
  13 Bartosz Morawski               Gliwice              141.01  19883  141
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               140.66  15613  111
  17 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.58  27553  196
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.24  27487  196
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.06  26751  191
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             139.93  27706  198
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.64  25834  185
  22 Dawid Pikul                    Poznań               139.59  26940  193
  23 Justyna Górka                  Kraków               139.06  27116  195
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.76  27276  198
  26 Szymon Fidziński               Warszawa             136.93   8216   60
  27 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.75  18461  135
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  29 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  30 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.23  26838  197
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  32 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  33 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.25  26239  194
  34 Wojciech Sołdan                Rumia                135.06  26606  197
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  37 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  39 Marek Reda                     Wołomin              134.47  26222  195
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  41 Maciej Michalak                Łódź                 134.21  17984  134
  42 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  43 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  45 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.67  25605  193
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  50 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  51 Paweł Janaś                    Głogów               131.42  26022  198
  52 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  53 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          131.11  24780  189
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Grzegorz Kurowski              Warszawa             131.07  25689  196
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  57 Marek Salamon                  Bytom                130.61  10057   77
  58 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.61  25338  194
  59 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.30  24757  190
  61 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  62 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.89  24679  190
  63 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.66  14911  115
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.18  16279  127
  69 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  70 Bogusław Szyszka               Oława                127.62  17357  136
  71 Artur Koszel                   Warszawa             127.57   4720   37
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.55  24745  194
  73 Ewa Ciszewska                  Katowice             127.55  16454  129
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Mirosław Uglik                 Warszawa             127.26  24180  190
  77 Marek Roszak                   Poznań               127.24  21630  170
  78 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  79 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  80 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.03  12576   99
  81 Joanna Juszczak                Warszawa             126.66  16466  130
  82 Adam Klimont                   Wałcz                126.66  23558  186
  83 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.57  24302  192
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  85 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.29  19828  157
  86 Kuba Koisar                    Warszawa             126.25  24366  193
  87 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.98  20282  161
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.96  14989  119
  89 Anita Bruska                   Gdynia               125.88  12840  102
  90 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  91 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.57  23983  191
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  93 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.53  14695  118
  94 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  95 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  96 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  98 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.99  23807  192
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 101 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 102 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.45  24073  195
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 104 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.25  24033  195
 105 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 106 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 107 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 108 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.78  17803  145
 109 Weronika Rudnicka              Ustka                122.72  23808  194
 110 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.61   7479   61
 111 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.29  22134  181
 113 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 114 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.80   9013   74
 116 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 117 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.58  22978  189
 118 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.53  12518  103
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.38  24276  200
 121 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.29  16980  140
 122 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.24  23763  196
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.04  13557  112
 124 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.00  24078  199
 125 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.99  23473  194
 126 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.94  24188  200
 127 Marta Dobrzańska               Kraków               120.92  11971   99
 128 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.62  23280  193
 129 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 130 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.07  15969  133
 131 Paweł Kowalski                 Kutno                120.02  19924  166
 132 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 133 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.81  11981  100
 134 Daniel Janus                   Wąchock              119.72  15923  133
 135 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.72  11493   96
 136 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.30  10976   92
 137 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.29  23620  198
 138 Lucyna Śniadach                Rumia                119.21  13947  117
 139 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             119.09  21912  184
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 142 Jarosław Michalak              Łódź                 118.73  11754   99
 143 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.39  15746  133
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 145 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.23  23292  197
 146 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.15   7916   67
 147 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 148 Anna Dłużniewska               Warszawa             118.02   6963   59
 149 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 150 Bartosz Orłowski               Bytom                117.84  11784  100
 151 Halina Roszak                  Poznań               117.73  12008  102
 152 Stanisław Gasik                Warszawa             117.71  13419  114
 153 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 154 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.37  18309  156
 155 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.06  19432  166
 156 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.62  20292  174
 159 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 160 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.40   8497   73
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 162 Anna Stefańska                 Łódź                 116.34  22221  191
 163 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 164 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 166 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.08  16831  145
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 116.07  22982  198
 168 Tomasz Łapka                   Opole                116.03  22741  196
 169 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  12273  106
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 172 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 173 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.50  22523  195
 174 Dominik Piasecki               Słupsk               115.46  10969   95
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.40  23080  200
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.24   3803   33
 177 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 178 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 179 Rafał Matczak                  Milanówek            114.84   5742   50
 180 Patrycja Śliwińska             Szczecin             114.80  21697  189
 181 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 182 Bogusław Książek               Szczecin             114.41  16933  148
 183 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 184 Michał Kolaj                   Ostróda              114.36  22414  196
 185 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.08  11522  101
 186 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.00   5700   50
 187 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.97  18463  162
 188 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 189 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 190 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.44   9302   82
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.09  15267  135
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               112.95  19315  171
 196 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 197 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              112.78  17707  157
 198 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 199 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             112.45   6297   56
 201 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 202 Artur Tomczyk                  Piła                 112.41   3822   34
 203 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.96  10860   97
 204 Joanna Brychcy                 Katowice             111.70  21334  191
 205 Monika Dymek                   Ustka                111.45   5461   49
 206 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 207 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 208 Kamil Kister                   Puławy               111.03  16987  153
 209 Renata Andracka                Poznań               111.00  18204  164
 210 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.86  20398  184
 211 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.79  12076  109
 212 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.59  22008  199
 213 Magdalena Kublik               Warszawa             110.52  21219  192
 214 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.49   5193   47
 215 Łukasz Baranowski              Reda                 110.38  21304  193
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 217 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 218 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 219 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 220 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 221 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 222 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 223 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.88  20988  191
 224 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.88  15932  145
 225 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 226 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.29   5246   48
 227 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 228 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 229 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 230 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.78  16861  155
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.62  12491  115
 232 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 233 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 234 Jerzy Luter                    Bytom                108.39  18101  167
 235 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.37  11270  104
 236 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 238 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 239 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.29   7472   69
 240 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 241 Maciej Grąbczewski             Piła                 108.03  10911  101
 242 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 243 Adam Janicki                   Łódź                 107.93  20614  191
 244 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 245 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.79   9054   84
 246 Bartosz Muszyński              Ustka                107.64   3875   36
 247 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 248 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 249 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.73  21026  197
 250 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.69  11202  105
 251 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 252 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 253 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 254 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 255 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 256 Urszula Solarska               Łódź                 105.71  20614  195
 257 Piotr Broda                    Sandomierz           105.50  11605  110
 258 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.47   6961   66
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             105.26   6842   65
 260 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 261 Ryszard Korpalski              Wójtowice            105.01  15227  145
 262 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 263 Dorota Rudzińska               Warszawa             104.86   3670   35
 264 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.77   9429   90
 265 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.70   6282   60
 266 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 267 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 268 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 270 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.54   5591   54
 272 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 273 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.22  11767  114
 274 Anna Arana                     Warszawa             102.26  19531  191
 275 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 276 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 277 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 278 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 279 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 280 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 281 Joanna Kubińska                Warszawa             101.53   9442   93
 282 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.15   5462   54
 283 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.82  13006  129
 284 Sławomir Długosz               Ostróda              100.58  18003  179
 285 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 286 Hanna Gawłowska                Piła                 100.38   7930   79
 287 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 288 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 289 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.97  19194  192
 290 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 291 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 292 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 293 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               99.42   5667   57
 294 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.38  12224  123
 295 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 296 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 297 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 298 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 299 Agnieszka Kozak                Gdynia                97.61  17570  180
 300 Robert Wagner                  Wrocław               97.23   4570   47
 301 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 302 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.22   5677   59
 304 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 305 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 306 Tomasz Silny                   Gdynia                95.30   8958   94
 307 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 308 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 309 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.87  11195  118
 310 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 311 Marcin Radwański               Wrocław               94.08   7432   79
 312 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.80   4784   51
 313 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 314 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 315 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 317 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 318 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 319 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.47  12715  139
 320 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 321 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                89.88   3775   42
 323 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 324 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.75  10591  118
 325 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 326 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 327 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             89.00   4539   51
 328 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 329 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 330 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 331 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 332 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 333 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.38   7774   90
 334 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 335 Beata Sekuła                   Szczecin              84.80   4749   56
 336 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 337 Marta Łęgowska                 Inowrocław            84.11   2944   35
 338 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 339 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 340 Paulina Naplocha               Racibórz              80.62   8385  104
 341 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.70   9236  122
 342 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 343 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 344 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 345 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 346 Julia Solarska                 Łódź                  71.78   2871   40
 347 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 348 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              56.68   7595  134




Poczekalnia na dzień 22-08-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   7 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   8 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
   9 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
  10 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  11 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  12 Marcin Ceglarek                Kraków               108.40   2710   25
  13 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  14 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  15 Sławomir Rattay                Zgorzelec             97.92   2448   25
  16 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  19 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  20 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  21 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  22 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  23 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  25 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  26 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  27 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  31 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  32 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  35 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  36 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  37 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  38 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  39 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  40 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.88   2445   24
  41 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  42 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  43 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  44 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  45 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  46 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  47 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  48 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  49 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  50 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  51 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  52 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  53 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  54 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  55 Leszek Katyński                Słupsk                83.08   1994   24
  56 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  57 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  58 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  60 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  61 Filip Dalecki                  Rumia                 90.65   2085   23
  62 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  63 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   86.48   1989   23
  64 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  65 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  66 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  67 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  68 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  69 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  70 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  71 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  72 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  73 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  74 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  75 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  76 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  77 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  78 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  79 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  80 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  81 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  83 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  84 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  86 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  87 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  89 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  90 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  91 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  92 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  93 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  94 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  95 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  96 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  98 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  99 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 100 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 101 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 102 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          88.85   1155   13
 103 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 104 Dominika Brzezińska            Piła                  87.15   1133   13
 105 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 106 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 107 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 109 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 112 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 113 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 114 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 115 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 116 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 117 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 118 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 119 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 120 Marcin Kozyra                  Warszawa             111.75   1341   12
 121 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 122 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              108.92   1307   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 124 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 125 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 126 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 127 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 128 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 129 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 130 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 131 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 132 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 133 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 134 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 135 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 136 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 137 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 138 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 139 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 140 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 141 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 142 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 143 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 144 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 145 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 146 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 149 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 150 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 151 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 152 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 153 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 156 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 157 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 158 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 159 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 160 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 161 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 164 Błażej Fidziński               Dębica                92.58   1111   12
 165 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 166 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 167 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 168 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 169 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 170 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 175 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 176 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 177 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 178 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 179 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 182 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 183 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 184 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 185 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 186 Marek Kocikowski               Ostróda               79.58    955   12
 187 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 188 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 189 Sławomir Wolski                Wrocław               79.08    949   12
 190 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 191 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 192 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 193 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 194 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 195 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 196 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 197 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 198 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 199 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 200 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 201 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 202 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 203 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 204 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 205 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 206 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 207 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 208 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 209 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 210 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 211 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 212 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 213 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 214 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 215 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 216 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 217 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 218 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 219 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 220 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 221 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 222 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 223 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 224 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 225 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 226 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 227 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 228 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 229 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 230 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 231 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 232 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 233 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 235 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 236 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 237 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 238 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 239 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 240 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 241 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 242 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 243 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 244 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 245 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 246 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 247 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 248 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 249 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 250 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 251 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 252 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 253 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 254 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 255 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 256 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 257 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 258 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 259 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 260 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 261 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 262 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 263 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 264 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 265 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 266 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 267 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 268 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 271 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 272 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 273 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 274 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 275 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 276 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 277 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 278 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 279 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 280 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 281 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 282 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 283 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 284 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 285 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 286 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 287 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 288 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 289 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 290 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 291 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 292 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 293 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 294 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 295 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 296 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 297 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 298 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 299 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 300 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 301 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 302 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 303 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 304 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 305 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 306 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 307 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 308 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 309 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 310 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 311 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 312 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 313 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 314 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 315 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 316 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 317 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 318 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 319 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 320 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 321 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 322 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 323 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 324 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 325 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 326 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 327 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 328 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 329 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 330 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 331 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie