Wałcz13
sierpnia
Wałcz 13 sierpnia VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14-15 sierpnia VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2010
Racibórz28
sierpnia
Racibórz 28-29 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble — Wałcz 201014 - 15 sierpnia 2010 — VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Wałcz, 14 - 15 sierpnia 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble — Wałcz 2010Jak co roku w sierpniu spotykamy się na Mistrzostwach Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie". Trudno o miejsce gdzie pojawia się więcej uczestników scrabblowych zmagań. W tym roku w Wałczu gościło 124 sympatyków tej gry z najdalszych krańców Polski.

Dzięki organizatorom na czele z Gimnazjum nr 2 w Wałczu i Jolą Chłopińską oraz Urzędem Miasta w Wałczu i szerokiemu gronu sponsorów, "Wałeckie Scrabblobranie" co roku jest wyjątkową imprezą w kalendarzu Polskiej Federacji Scrabble.

Bardzo wysokie nagrody pieniężne, niepowtarzalna gościnność, doskonała wręcz kuchnia to tylko kilka atutów tej imprezy scrabblowej. Wszystko to sprawia, że wałecki turniej zaliczany jest do najlepszych w Polsce i gromadzi największą liczbę zawodników.

Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Walka trwała do ostatnich rund turnieju — w tym roku pod dyktando Stanisława Rydzika z Warszawy. Przesądziła dopiero ostatnia partia, którą wygrał Staszek i przypieczętował tytuł Mistrza Ziemi Wałeckiej na rok 2010. Drugi na podium — Krzysztof Mówka z Warszawy, trzecie miejsce wywalczył Tomasz Zwoliński. Trzej panowie z podium w środowisku scrabblowym są znani więc nie można mówić o niespodziance. Niektórzy nawet wspominali, że "stara gwardia powraca".

Wszyscy zawodnicy wyjechali z Wałcza z upominkami i nagrodami. Gratulujemy! Wielkie podziękowania i brawa dla organizatorów! Zapraszamy już jesienią na Mistrzostwa Polski Scrabble i turnieje towarzyszące.
relacja: Sławek Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”


Rodzaj turniejuotwarty rankingowy, zaliczany do GP
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 14 sierpnia (8 rund)
10:30 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 sierpnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:30-14:30 — przerwa obiadowa
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdSzkoła znajduje się blisko centrum miasta, przy ul. M.Konopnickiej 2 (w razie problemów z dojazdem tel. 502 563 852)
WyżywienieNa miejscu, 30 zł całodzienne
NoclegiKwatery prywatne, 25 zł/os., pokoje 1,2,3osobowe, ul. Bydgoska 19, Zygmunt Głębicki, tel. (67) 250 07 77
Nauczyciele mogą skorzystać z noclegu w szkole, 10zł od osoby
Inne propozycje noclegów na stronie
Inne noclegi
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne za miejsca I-III, za kolejne nagrody rzeczowe.
Dodatkowe atrakcjePrzewiduje się losowanie nagród — niespodzianek podczas trwania turnieju.
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu
Jolanta Chłopińska — tel. 502 563 852 — e-mail: jolac@post.pl
SponsorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu
Urząd Miasta Wałcza
liczne grono sponsorów
Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Wałcza


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.46     11.0     5515     2194      617
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.90     10.0     5456     2034      825
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.67     10.0     5356     2053      630
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 143.34     10.0     5307     1971      953
  5 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               145.69     10.0     5243     2132      680
  6 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.72     10.0     5208     2056      509
  7 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    132.17      9.0     5346     1915      743
  8 Tomasz          Ciejka               Kraków                 133.33      9.0     5269     1926      443
  9 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.21      9.0     5186     1948      564
 10 Justyna         Górka                Kraków                 137.30      9.0     5170     1853      636
 11 Marek           Reda                 Wołomin                136.35      9.0     5162     1868      805
 12 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.61      9.0     5122     1876      501
 13 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               127.91      9.0     5057     1887      418
 14 Dariusz         Kosz                 Nysa                   154.09      9.0     5047     2007      235
 15 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.22      9.0     5015     1982      227
 16 Adam            Klimont              Wałcz                  123.57      9.0     4781     1885      458
 17 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.71      8.5     5291     1790      681
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.01      8.0     5375     1788      567
 19 Bartosz         Morawski             Gliwice                142.31      8.0     5359     1781      416
 20 Kamil           Górka                Kraków                 141.59      8.0     5350     1753      723
 21 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.61      8.0     5306     1720      770
 22 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                124.53      8.0     5156     1767      540
 23 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.93      8.0     5142     1768      345
 24 Weronika        Rudnicka             Ustka                  127.92      8.0     5110     1679      559
 25 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.90      8.0     5062     1862      168
 26 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              134.61      8.0     5058     1867      198
 27 Irena           Sołdan               Rumia                  130.07      8.0     5016     1817       84
 28 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         133.07      8.0     5010     1752      233
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.00      8.0     4929     1780      163
 30 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    116.23      8.0     4901     1663       52
 31 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  129.44      8.0     4842     1747      237
 32 Zbigniew        Rybak                Warszawa               108.82      8.0     4812     1769     -106
 33 Łukasz          Baranowski           Reda                   121.97      8.0     4741     1716        0
 34 Jarosław        Olek                 Warszawa               112.81      8.0     4734     1756       71
 35 Marek           Syczuk               Warszawa               139.41      7.5     5228     1646      292
 36 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.25      7.5     5009     1536      313
 37 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    133.89      7.5     5004     1744       95
 38 Walenty         Siemaszko            Lipiany                118.18      7.5     4768     1759      251
 39 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.60      7.0     5334     1573      130
 40 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.44      7.0     5259     1572      553
 41 Szymon          Płachta              Warszawa               125.56      7.0     5089     1672      498
 42 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         123.76      7.0     5072     1581      362
 43 Rafał           Wesołowski           Warszawa               124.80      7.0     5062     1646      373
 44 Mirosław        Uglik                Warszawa               136.97      7.0     5030     1697     -133
 45 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.85      7.0     4924     1702      310
 46 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               123.77      7.0     4922     1632      103
 47 Karol           Waniek               Wrocław                133.44      7.0     4881     1718      226
 48 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 113.73      7.0     4850     1616       17
 49 Maciej          Śliwa                Zabrze                 124.36      7.0     4848     1675      284
 50 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               125.82      7.0     4817     1647       83
 51 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      108.99      7.0     4802     1616     -136
 52 Paweł           Janaś                Głogów                 131.68      7.0     4770     1635      -56
 53 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.19      7.0     4765     1560      141
 54 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           122.91      7.0     4747     1684     -127
 55 Danuta          Langiewicz           Ostróda                111.92      7.0     4734     1488       61
 56 Joanna          Brychcy              Katowice               110.17      7.0     4731     1584       -4
 57 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                120.02      7.0     4722     1547      -19
 58 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      7.0     4714     1614       88
 59 Marcin          Ceglarek             Kraków                 103.84      7.0     4688     1664     -101
 60 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.69      7.0     4634     1522      -48
 61 Marcin          Resler               Września               104.64      7.0     4521     1581     -136
 62 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.68      6.5     4813     1606      229
 63 Maurycy         Machnio              Lipiany                100.58      6.5     4744     1555      -75
 64 Joanna          Żłobicka             Wrocław                110.13      6.5     4564     1517     -129
 65 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               117.30      6.0     5055     1501      290
 66 Bogusław        Szyszka              Oława                  134.26      6.0     5007     1499      -45
 67 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               121.43      6.0     4940     1529      373
 68 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.74      6.0     4887     1515      123
 69 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.89      6.0     4869     1482      -79
 70 Maciej          Grąbczewski          Piła                   116.31      6.0     4783     1640     -437
 71 Michał          Rogalewicz           Poznań                 100.00      6.0     4747     1377       12
 72 Renata          Andracka             Zwola                  108.54      6.0     4732     1432      233
 73 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                128.50      6.0     4701     1521     -318
 74 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              108.58      6.0     4699     1483      163
 75 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   109.72      6.0     4685     1464     -284
 76 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.06      6.0     4673     1352      366
 77 Artur           Tomczyk              Piła                   108.41      6.0     4666     1547     -197
 78 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               112.24      6.0     4656     1387      322
 79 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.76      6.0     4646     1376      184
 80 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.20      6.0     4593     1492     -356
 81 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    106.49      6.0     4581     1392     -311
 82 Kamil           Kister               Puławy                 129.41      6.0     4527     1583     -366
 83 Piotr           Broda                Sandomierz             116.60      6.0     4470     1496     -308
 84 Jacek           Nowak                Szczecin               104.51      6.0     4449     1399     -206
 85 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      6.0     4390     1428     -430
 86 Dorota          Rudzińska            Warszawa               110.11      6.0     4311     1262      749
 87 Bogusław        Książek              Szczecin               119.29      6.0     4180     1331      -57
 88 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.21      5.5     4784     1456      129
 89 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             124.03      5.5     4586     1413     -427
 90 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.25      5.0     4956     1371       58
 91 Robert          Głowacki             Łódź                   120.72      5.0     4874     1363     -107
 92 Rafał           Stachowski           Police                 106.56      5.0     4831     1347      -82
 93 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.70      5.0     4663     1391     -323
 94 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.41      5.0     4603     1401     -307
 95 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.37      5.0     4590     1427      -99
 96 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              110.14      5.0     4552     1330     -374
 97 Anna            Swoboda              Wałbrzych              103.32      5.0     4551     1355     -304
 98 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.12      5.0     4431     1313     -359
 99 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.40      5.0     4430     1260     -421
100 Daniel          Tomczyk              Piła                   103.32      5.0     4349     1255     -304
101 Józef           Burzyński            Ełk                    106.42      5.0     4339     1287     -371
102 Anna            Arana                Warszawa               106.64      5.0     4256     1417     -601
103 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.31      5.0     4249     1324     -536
104 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     4235     1273     -830
105 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.0     4005     1261     -762
106 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   114.94      4.5     4926     1142      610
107 Marek           Swoboda              Wałbrzych              122.00      4.5     4440     1078       52
108 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.5     4135     1114      187
109 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.88      4.0     4692     1182     -239
110 Jan             Lisiewski            Piasutno               101.12      4.0     4416     1270     -571
111 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     4261     1181     -117
112 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      4.0     4101     1244     -530
113 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      4.0     4028     1275     -537
114 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.5     4265     1163     -304
115 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      3.5     4145     1064     -530
116 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      3.5     3967     1002     -303
117 Anna            Niedzielko           Szczecin               114.64      3.0     4314      987     -238
118 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.42      2.5     3668      833     -820
119 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      2.5     3543      898     -922
120 Jacek           Starzonek            Szczecin               100.00      2.5     3092      914    -1407
121 Magdalena       Kublik               Warszawa               118.21      2.0     2894      688     -193
122 Agnieszka       Pachała              Poznań                 100.00      2.0     2603      677     -161
123 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2640      716    -2208
124 Władysław       Zieliński            Białogard              102.00      0.0      995      187     -161
125 Bartosz         Pięta                Swarzędz               104.93      0.0        1       78     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"



	Dariusz Kosz 154.09 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  366: 343  168
    2    17 Artur          Tomczyk               108.41 +  433: 403  158
    3     6 Karol          Waniek                133.44 +  409: 323  183
    4     5 Bartosz        Morawski              142.31 +  367: 361  192
    5     3 Tomasz         Ciejka                133.33 +  475: 439  183
    6     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  305: 398   98
    7     4 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  370: 442   94
    8     7 Łukasz         Tuszyński             140.21 +  415: 293  190
    9     6 Kamil          Górka                 141.59 +  458: 448  192
   10     3 Marek          Herzig                132.17 +  462: 321  182
   11     2 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  339: 353   77
   12     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  294: 352   96
   13    10 Mariusz        Skrobosz              143.90 +  354: 336  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 13 154.38




	Stanisław Rydzik 148.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Kublik                118.21 +  421: 374  168
    2    24 Jacek          Wandzel               108.99 +  423: 317  159
    3    14 Marek          Reda                  136.35 +  456: 426  186
    4     4 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 +  544: 326  173
    5     1 Marek          Dudkiewicz            127.85 +  401: 314  178
    6     1 Dariusz        Kosz                  154.09 +  398: 305  204
    7     1 Małgorzata     Sulejewska            123.61 +  389: 371  174
    8     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 +  388: 329  196
    9     1 Mariusz        Skrobosz              143.90 +  500: 490  194
   10     1 Kamil          Nawrocki              134.61 +  399: 356  185
   11     1 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  355: 473   92
   12     1 Dawid          Pikul                 143.34 -  360: 473   93
   13     1 Krzysztof      Mówka                 141.90 +  481: 344  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2194  / 13 168.77




	Kazimierz.Jr Merklejn 145.69 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Walenty        Siemaszko             118.18 +  366: 312  168
    2    18 Barbara        Łukaszewicz           124.53 +  444: 354  175
    3     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  423: 388  194
    4     1 Kamil          Nawrocki              134.61 -  308: 330   85
    5    13 Bogusław       Szyszka               134.26 +  437: 349  184
    6     5 Łukasz         Tuszyński             140.21 +  398: 380  190
    7     3 Krzysztof      Mówka                 141.90 +  479: 352  192
    8     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  329: 388   98
    9     5 Marek          Herzig                132.17 -  346: 408   82
   10    15 Robert         Duczemiński           133.89 +  525: 264  184
   11     9 Karol          Waniek                133.44 +  451: 408  183
   12     5 Dariusz        Kosz                  154.09 +  352: 294  204
   13     2 Dawid          Pikul                 143.34 +  385: 336  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2132  / 13 164.00




	Krzysztof Obremski 144.01 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  387: 344  167
    2     7 Bogusław       Książek               119.29 +  481: 285  169
    3     8 Irena          Sołdan                130.07 +  365: 349  180
    4     2 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  335: 507   92
    5     8 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  367: 416   90
    6    15 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  349: 434   90
    7    35 Jan            Lisiewski             101.12 +  390: 253  151
    8    27 Zofia          Gajewska              122.91 -  387: 394   73
    9    33 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  498: 313  173
   10    24 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  331: 408   79
   11    30 Kamil          Kister                129.41 +  501: 266  179
   12    21 Alina          Białobrzewska         113.73 +  458: 405  164
   13    14 Tomasz         Suchanek              130.60 +  526: 434  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 13 137.54




	Mariusz Skrobosz 143.90 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Czesław        Grajewski             117.20 +  383: 342  167
    2    12 Rafał          Wesołowski            124.80 -  373: 398   75
    3    39 Robert         Duczemiński           133.89 +  394: 393  184
    4     9 Szymon         Płachta               125.56 +  439: 278  176
    5     7 Barbara        Łukaszewicz           124.53 +  336: 321  175
    6     9 Mirosław       Uglik                 136.97 +  401: 359  187
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             126.72 +  451: 334  177
    8     2 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  468: 444  194
    9     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  490: 500   98
   10     5 Adam           Klimont               123.57 -  332: 446   74
   11     7 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  424: 297  178
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  235: 428   73
   13    10 Dariusz        Kosz                  154.09 -  336: 354  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 13 143.23




	Tomasz Zwoliński 143.67 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Broda                 116.60 +  538: 341  167
    2     1 Sylwia         Łada                  100.00 +  380: 279  150
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  388: 423   96
    4     8 Mirosław       Uglik                 136.97 +  461: 425  187
    5     4 Kamil          Nawrocki              134.61 +  415: 342  185
    6     3 Marek          Herzig                132.17 +  404: 385  182
    7     4 Dariusz        Kosz                  154.09 +  442: 370  204
    8     2 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  444: 468   94
    9     3 Maciej         Śliwa                 124.36 +  329: 299  174
   10     2 Dawid          Pikul                 143.34 -  326: 418   93
   11     4 Adam           Klimont               123.57 +  397: 299  174
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            123.61 +  303: 297  174
   13     4 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 +  529: 380  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 13 157.92




	Dawid Pikul 143.34 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Grąbczewski           116.31 -  319: 383   66
    2    34 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  391: 357  162
    3    22 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  373: 342  177
    4    20 Dariusz        Nawrocki              109.89 -  412: 415   60
    5    37 Sylwia         Łada                  100.00 +  423: 276  150
    6    18 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  461: 356  167
    7    18 Łukasz         Baranowski            121.97 +  392: 250  172
    8     5 Szymon         Płachta               125.56 +  494: 284  176
    9     7 Walenty        Siemaszko             118.18 +  397: 290  168
   10     2 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  418: 326  194
   11     3 Kamil          Nawrocki              134.61 +  418: 330  185
   12     1 Stanisław      Rydzik                148.46 +  473: 360  198
   13     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  336: 385   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 13 151.62




	Bartosz Morawski 142.31 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Sancewicz             116.23 +  514: 367  166
    2     2 Justyna        Górka                 137.30 +  370: 345  187
    3     5 Zbigniew       Rybak                 108.82 +  413: 390  159
    4     5 Dariusz        Kosz                  154.09 -  361: 367  104
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  387: 478   74
    6    19 Irena          Sołdan                130.07 -  422: 426   80
    7    24 Dorota         Kuć                   109.72 +  346: 325  160
    8    21 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  505: 359  177
    9    10 Marek          Reda                  136.35 -  318: 415   86
   10    18 Robert         Kuszpit               133.07 -  424: 498   83
   11    26 Jacek          Wandzel               108.99 +  445: 358  159
   12    18 Marek          Dudkiewicz            127.85 +  465: 308  178
   13    13 Walenty        Siemaszko             118.18 +  389: 307  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 13 137.00




	Krzysztof Mówka 141.90 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  393: 236  166
    2     5 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  470: 314  179
    3    11 Maciej         Śliwa                 124.36 +  460: 336  174
    4     2 Krzysztof      Obremski              144.01 +  507: 335  194
    5     2 Marcin         Ceglarek              103.84 +  399: 315  154
    6     2 Tomasz         Ciejka                133.33 -  371: 482   83
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  352: 479   96
    8     6 Zbigniew       Rybak                 108.82 +  420: 298  159
    9     4 Karol          Waniek                133.44 +  375: 320  183
   10     4 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 +  521: 317  173
   11     1 Stanisław      Rydzik                148.46 +  473: 355  198
   12     2 Grzegorz       Koczkodon             126.72 +  371: 363  177
   13     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  344: 481   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2034  / 13 156.46




	Kamil Górka 141.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Kuć                   114.94 -  368: 375   65
    2    35 Agnieszka      Goniowska             120.02 +  397: 372  170
    3    35 Sylwia         Łada                  100.00 +  400: 322  150
    4    30 Anna           Arana                 106.64 +  450: 277  157
    5     5 Grzegorz       Kurowski              134.93 +  488: 282  185
    6     6 Kamil          Kister                129.41 +  432: 244  179
    7     5 Marcin         Ceglarek              103.84 +  447: 315  154
    8     3 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  313: 377   73
    9     6 Dariusz        Kosz                  154.09 -  448: 458  104
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  325: 434   77
   11    14 Maciej         Śliwa                 124.36 +  392: 343  174
   12    10 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  249: 521   78
   13    16 Mirosław       Uglik                 136.97 +  641: 307  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 13 134.85




	Jakub Zaryński 140.25 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Niedzielko            114.64 +  382: 283  165
    2    14 Marcin         Ceglarek              103.84 -  351: 400   54
    3    47 Jacek          Starzonek             100.00 +  518: 209  150
    4    16 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  401: 331  150
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  377: 480   73
    6    21 Robert         Głowacki              120.72 -  327: 412   71
    7    30 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  498: 340  166
    8    18 Renata         Andracka              108.54 -  280: 431   59
    9    29 Artur          Tomczyk               108.41 -  329: 427   58
   10    34 Maciej         Bukowski              113.70 +  379: 344  164
   11    31 Maurycy        Machnio               100.58 =  419: 419  101
   12    28 Maciej         Śliwa                 124.36 +  366: 310  174
   13    25 Maurycy        Machnio               100.58 +  382: 310  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 13 118.15




	Łukasz Tuszyński 140.21 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Alina          Białobrzewska         113.73 +  463: 331  164
    2     6 Kamil          Kister                129.41 +  401: 299  179
    3     9 Marek          Dudkiewicz            127.85 -  304: 413   78
    4    29 Marcin         Resler                104.64 +  530: 298  155
    5     8 Krzysztof      Obremski              144.01 +  416: 367  194
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  380: 398   96
    7    11 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  420: 312  178
    8     7 Dariusz        Kosz                  154.09 -  293: 415  104
    9    17 Katarzyna      Sołdan                129.44 +  360: 334  179
   10    13 Zofia          Gajewska              122.91 -  308: 401   73
   11    25 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  472: 292  174
   12    16 Marek          Syczuk                139.41 +  399: 385  189
   13     8 Grzegorz       Kurowski              134.93 +  440: 377  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 13 149.85




	Karol Wyrębkiewicz 139.71 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Bukowski              113.70 -  329: 397   64
    2    61 Mirosław       Dejna                 100.00 +  542: 175  150
    3    17 Czesław        Grajewski             117.20 +  420: 334  167
    4    11 Robert         Kuszpit               133.07 -  384: 493   83
    5    21 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  404: 332  173
    6    15 Krzysztof      Obremski              144.01 +  434: 349  194
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  350: 369   74
    8    16 Ryszard        Korpalski             108.58 +  336: 305  159
    9    18 Zofia          Gajewska              122.91 -  348: 388   73
   10    27 Kamil          Kister                129.41 +  415: 360  179
   11    20 Łukasz         Baranowski            121.97 +  445: 319  172
   12    12 Walenty        Siemaszko             118.18 =  384: 384  118
   13    12 Robert         Duczemiński           133.89 +  500: 405  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 13 137.69




	Michał Alabrudziński 139.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 -  301: 340   63
    2    41 Beata          Piotrowska            112.19 +  502: 319  162
    3    23 Joanna         Brychcy               110.17 +  452: 296  160
    4    15 Sławomir       Wolski                100.00 +  387: 360  150
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  487: 300  174
    6     4 Kamil          Nawrocki              134.61 -  432: 439   85
    7     9 Robert         Duczemiński           133.89 +  352: 322  184
    8     8 Walenty        Siemaszko             118.18 -  364: 409   68
    9    13 Zbigniew       Rybak                 108.82 +  395: 268  159
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            125.82 +  440: 274  176
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  410: 430   74
   12     9 Karol          Waniek                133.44 +  406: 320  183
   13     6 Marek          Herzig                132.17 -  378: 459   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 13 132.31




	Marek Syczuk 139.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Olek                  112.81 -  351: 408   63
    2    43 Dorota         Maciejuk              118.76 +  431: 337  169
    3    29 Maciej         Grąbczewski           116.31 -  344: 493   66
    4    39 Joanna         Brychcy               110.17 +  500: 318  160
    5    23 Jan            Lisiewski             101.12 +  416: 314  151
    6    20 Justyna        Górka                 137.30 -  331: 471   87
    7    29 Sławomir       Wolski                100.00 +  484: 341  150
    8    17 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  311: 457   76
    9    25 Maciej         Bukowski              113.70 +  427: 241  164
   10    21 Dariusz        Kuć                   125.68 =  357: 357  126
   11    21 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  467: 394  171
   12    16 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  385: 399   90
   13    24 Zofia          Gajewska              122.91 +  424: 406  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Justyna Górka 137.30 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  397: 374  162
    2     2 Bartosz        Morawski              142.31 -  345: 370   92
    3    44 Anna           Arana                 106.64 -  332: 350   57
    4    48 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  356: 306  173
    5    29 Artur          Tomczyk               108.41 +  472: 318  158
    6    20 Marek          Syczuk                139.41 +  471: 331  189
    7    20 Adam           Klimont               123.57 -  350: 392   74
    8    23 Maciej         Bukowski              113.70 +  495: 362  164
    9    16 Marek          Dudkiewicz            127.85 +  438: 321  178
   10     9 Maciej         Śliwa                 124.36 +  360: 348  174
   11    10 Zofia          Gajewska              122.91 +  421: 337  173
   12     4 Marek          Herzig                132.17 +  394: 364  182
   13     3 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  339: 361   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 13 142.54




	Mirosław Uglik 136.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Piotrowska            112.19 +  387: 358  162
    2     8 Michał         Rogalewicz            100.00 +  412: 307  150
    3     7 Grzegorz       Kurowski              134.93 +  451: 368  185
    4     8 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  425: 461   94
    5     9 Irena          Sołdan                130.07 +  380: 338  180
    6     9 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  359: 401   94
    7    16 Walenty        Siemaszko             118.18 -  270: 382   68
    8    25 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  411: 347  163
    9    24 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  375: 469   82
   10    30 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  512: 326  166
   11    17 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  340: 368   79
   12    24 Paweł          Janaś                 131.68 +  401: 397  182
   13    16 Kamil          Górka                 141.59 -  307: 641   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 13 130.54




	Marek Reda 136.35 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Langiewicz            111.92 +  324: 296  162
    2    28 Jarosław       Olek                  112.81 +  310: 275  163
    3    14 Stanisław      Rydzik                148.46 -  426: 456   98
    4    25 Maciej         Grąbczewski           116.31 -  332: 373   66
    5    32 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  398: 421   79
    6    44 Sylwia         Łada                  100.00 +  423: 288  150
    7    23 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  441: 282  174
    8    30 Łukasz         Baranowski            121.97 +  419: 359  172
    9    10 Bartosz        Morawski              142.31 +  415: 318  192
   10    16 Tomasz         Ciejka                133.33 -  357: 385   83
   11    13 Tomasz         Suchanek              130.60 +  529: 343  181
   12    13 Zofia          Gajewska              122.91 +  437: 264  173
   13     7 Barbara        Łukaszewicz           124.53 +  351: 297  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 13 143.69




	Grzegorz Kurowski 134.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  413: 219  160
    2    26 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  456: 331  163
    3     7 Mirosław       Uglik                 136.97 -  368: 451   87
    4    17 Maciej         Śliwa                 124.36 +  505: 362  174
    5     5 Kamil          Górka                 141.59 -  282: 488   92
    6    22 Dariusz        Kuć                   125.68 -  315: 500   76
    7    31 Joanna         Żłobicka              110.13 +  449: 317  160
    8    22 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  434: 287  173
    9    15 Irena          Sołdan                130.07 -  384: 451   80
   10    20 Artur          Tomczyk               108.41 +  397: 286  158
   11    16 Ireneusz       Moralewicz            125.82 +  350: 291  176
   12    14 Katarzyna      Sołdan                129.44 +  412: 374  179
   13     8 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  377: 440   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 13 136.00




	Kamil Nawrocki 134.61 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Brychcy               110.17 +  448: 310  160
    2    10 Dariusz        Kuć                   125.68 +  477: 380  176
    3     1 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  421: 347  178
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 +  330: 308  196
    5     4 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  342: 415   94
    6     4 Michał         Alabrudziński         139.61 +  439: 432  190
    7     7 Marek          Dudkiewicz            127.85 +  454: 314  178
    8     4 Tomasz         Ciejka                133.33 +  445: 341  183
    9     2 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 +  402: 377  173
   10     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  356: 399   98
   11     3 Dawid          Pikul                 143.34 -  330: 418   93
   12     7 Adam           Klimont               123.57 -  299: 437   74
   13     9 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  315: 382   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 13 143.62




	Bogusław Szyszka 134.26 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Siwiński              110.14 +  423: 351  160
    2    22 Adam           Klimont               123.57 +  388: 363  174
    3     2 Szymon         Płachta               125.56 +  421: 385  176
    4     3 Tomasz         Ciejka                133.33 -  415: 508   83
    5    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  349: 437   96
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  319: 522   74
    7    33 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 -  308: 417   63
    8    39 Józef          Burzyński             106.42 +  452: 290  156
    9    32 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  490: 305  166
   10    23 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  383: 384   59
   11    29 Alina          Białobrzewska         113.73 -  305: 420   64
   12    35 Joanna         Brychcy               110.17 -  335: 342   60
   13    40 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  419: 328  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 13 115.31




	Robert Duczemiński 133.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Żłobicka              110.13 +  338: 274  160
    2    27 Karol          Waniek                133.44 -  324: 476   83
    3    39 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  393: 394   94
    4    52 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  473: 329  160
    5    33 Julita         Dygnas                100.00 +  333: 279  150
    6    23 Barbara        Łukaszewicz           124.53 +  481: 368  175
    7     9 Michał         Alabrudziński         139.61 -  322: 352   90
    8    29 Krzysztof      Kodzis                124.03 =  395: 395  124
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  407: 315  174
   10    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  264: 525   96
   11    23 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  373: 276  174
   12    17 Sławomir       Piotrowski            123.76 +  496: 426  174
   13    12 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  405: 500   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Karol Waniek 133.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  408: 386  160
    2    27 Robert         Duczemiński           133.89 +  476: 324  184
    3     6 Dariusz        Kosz                  154.09 -  323: 409  104
    4    19 Adam           Klimont               123.57 -  301: 361   74
    5    36 Jacek          Wandzel               108.99 +  446: 265  159
    6    31 Anna           Arana                 106.64 +  398: 327  157
    7     8 Weronika       Rudnicka              127.92 +  327: 326  178
    8    10 Sławomir       Piotrowski            123.76 +  486: 308  174
    9     4 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  320: 375   92
   10     8 Szymon         Płachta               125.56 +  332: 310  176
   11     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  408: 451   96
   12     9 Michał         Alabrudziński         139.61 -  320: 406   90
   13    20 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  336: 407   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 13 132.15




	Tomasz Ciejka 133.33 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Kuć                   109.72 +  396: 314  160
    2     4 Weronika       Rudnicka              127.92 +  468: 349  178
    3    10 Sławomir       Wolski                100.00 +  449: 341  150
    4     3 Bogusław       Szyszka               134.26 +  508: 415  184
    5     3 Dariusz        Kosz                  154.09 -  439: 475  104
    6     2 Krzysztof      Mówka                 141.90 +  482: 371  192
    7     2 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  297: 359   73
    8     4 Kamil          Nawrocki              134.61 -  341: 445   85
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  348: 493   77
   10    16 Marek          Reda                  136.35 +  385: 357  186
   11    12 Irena          Sołdan                130.07 +  428: 293  180
   12     8 Robert         Kuszpit               133.07 +  399: 337  183
   13     5 Adam           Klimont               123.57 +  329: 277  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 13 148.15




	Robert Kuszpit 133.07 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  387: 364  159
    2     9 Ryszard        Korpalski             108.58 +  441: 330  159
    3    16 Maciej         Sancewicz             116.23 -  311: 358   66
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 +  493: 384  190
    5    16 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  308: 436   71
    6    13 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  425: 317  174
    7    21 Kamil          Kister                129.41 -  305: 398   79
    8    28 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  268: 424   79
    9    41 Marta          Łęgowska              100.00 +  468: 263  150
   10    18 Bartosz        Morawski              142.31 +  498: 424  192
   11    24 Dariusz        Kuć                   125.68 +  350: 347  176
   12     8 Tomasz         Ciejka                133.33 -  337: 399   83
   13    18 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  419: 333  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 13 134.77




	Piotr Pietuchowski 132.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jacek          Wandzel               108.99 -  342: 350   59
    2    51 Anna           Arana                 106.64 -  339: 345   57
    3    56 Anna           Niedzielko            114.64 +  406: 355  165
    4    46 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  393: 380  163
    5    41 Piotr          Broda                 116.60 +  441: 304  167
    6    17 Szymon         Płachta               125.56 -  414: 418   76
    7    32 Maurycy        Machnio               100.58 -  399: 422   51
    8    33 Alina          Białobrzewska         113.73 +  456: 368  164
    9    24 Mirosław       Uglik                 136.97 +  469: 375  187
   10    17 Beata          Piotrowska            112.19 +  455: 235  162
   11    11 Marek          Dudkiewicz            127.85 -  386: 413   78
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  338: 424   76
   13    26 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  421: 317  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 13 120.92




	Marek Herzig 132.17 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  348: 352   59
    2    45 Danuta         Langiewicz            111.92 +  484: 333  162
    3    21 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  426: 295  174
    4    14 Maciej         Bukowski              113.70 +  398: 315  164
    5    11 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  374: 274  166
    6     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  385: 404   94
    7    15 Robert         Głowacki              120.72 +  456: 316  171
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  480: 406  174
    9     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 +  408: 346  196
   10     3 Dariusz        Kosz                  154.09 -  321: 462  104
   11     6 Sławomir       Piotrowski            123.76 +  443: 328  174
   12     4 Justyna        Górka                 137.30 -  364: 394   87
   13     6 Michał         Alabrudziński         139.61 +  459: 378  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 13 147.31




	Paweł Janaś 131.68 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Długosz               108.69 +  414: 301  159
    2    25 Marcin         Resler                104.64 +  344: 332  155
    3    12 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  291: 432   77
    4    26 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  373: 363  179
    5    20 Sławomir       Piotrowski            123.76 +  385: 366  174
    6    12 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  337: 354   73
    7    22 Dariusz        Kuć                   125.68 -  297: 426   76
    8    31 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  350: 368   78
    9    37 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  295: 440   71
   10    41 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  451: 341  163
   11    33 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  437: 326  177
   12    24 Mirosław       Uglik                 136.97 -  397: 401   87
   13    31 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  399: 376  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 13 125.77




	Tomasz Suchanek 130.60 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ryszard        Korpalski             108.58 -  285: 454   59
    2    48 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  317: 428   76
    3    54 Agnieszka      Goniowska             120.02 +  410: 336  170
    4    36 Dorota         Kuć                   109.72 -  379: 415   60
    5    52 Daniel         Tomczyk               103.32 +  439: 366  153
    6    39 Bogusław       Książek               119.29 +  448: 338  169
    7    36 Jacek          Wandzel               108.99 +  421: 354  159
    8    24 Maurycy        Machnio               100.58 +  434: 360  151
    9    21 Jarosław       Olek                  112.81 -  350: 394   63
   10    29 Piotr          Broda                 116.60 +  596: 323  167
   11    13 Marek          Reda                  136.35 -  343: 529   86
   12    20 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  478: 381  166
   13    14 Krzysztof      Obremski              144.01 -  434: 526   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 13 121.00




	Irena Sołdan 130.07 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Renata         Andracka              108.54 +  366: 345  159
    2    19 Łukasz         Baranowski            121.97 +  428: 356  172
    3     8 Krzysztof      Obremski              144.01 -  349: 365   94
    4    10 Weronika       Rudnicka              127.92 +  420: 354  178
    5     9 Mirosław       Uglik                 136.97 -  338: 380   87
    6    19 Bartosz        Morawski              142.31 +  426: 422  192
    7    14 Maciej         Śliwa                 124.36 -  293: 383   74
    8    20 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  390: 332  167
    9    15 Grzegorz       Kurowski              134.93 +  451: 384  185
   10    11 Rafał          Wesołowski            124.80 -  399: 454   75
   11    12 Tomasz         Ciejka                133.33 -  293: 428   83
   12    29 Dariusz        Kuć                   125.68 +  480: 360  176
   13    17 Rafał          Wesołowski            124.80 +  383: 369  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 13 139.77




	Katarzyna Sołdan 129.44 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Tomczyk               108.41 -  365: 433   58
    2    37 Walenty        Siemaszko             118.18 +  372: 370  168
    3    45 Jacek          Nowak                 104.51 +  396: 292  155
    4    12 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  303: 416   75
    5    24 Rafał          Stachowski            106.56 -  357: 366   57
    6    43 Sławomir       Długosz               108.69 +  347: 322  159
    7    34 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  394: 354  160
    8    28 Robert         Kuszpit               133.07 +  424: 268  183
    9    17 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  334: 360   90
   10    24 Krzysztof      Obremski              144.01 +  408: 331  194
   11    17 Mirosław       Uglik                 136.97 +  368: 340  187
   12    14 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  374: 412   85
   13    21 Ireneusz       Moralewicz            125.82 +  400: 341  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 13 134.38




	Kamil Kister 129.41 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Arana                 106.64 +  393: 279  157
    2     6 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  299: 401   90
    3    28 Agata          Kuć                   114.94 +  399: 365  165
    4    18 Maciej         Sancewicz             116.23 +  376: 363  166
    5    17 Robert         Głowacki              120.72 +  474: 273  171
    6     6 Kamil          Górka                 141.59 -  244: 432   92
    7    21 Robert         Kuszpit               133.07 +  398: 305  183
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  324: 397   77
    9    19 Rafał          Wesołowski            124.80 -  316: 448   75
   10    27 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  360: 415   90
   11    30 Krzysztof      Obremski              144.01 -  266: 501   94
   12    39 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  383: 240  163
   13    35 Joanna         Brychcy               110.17 -  295: 474   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 13 121.77




	Krzysztof Langiewicz 128.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Stachowski            106.56 +  471: 365  157
    2     5 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  314: 470   92
    3    24 Julita         Dygnas                100.00 +  398: 282  150
    4    26 Paweł          Janaś                 131.68 -  363: 373   82
    5    32 Marek          Reda                  136.35 +  421: 398  186
    6    30 Zofia          Gajewska              122.91 +  371: 335  173
    7    12 Szymon         Płachta               125.56 -  311: 523   76
    8    32 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  263: 413   74
    9    30 Maciej         Sancewicz             116.23 -  291: 449   66
   10    47 Dorota         Rudzińska             110.11 -  329: 360   60
   11    48 Marek          Swoboda               122.00 -  356: 438   72
   12    49 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  398: 289  160
   13    44 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  415: 324  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 13 117.00




	Weronika Rudnicka 127.92 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  490: 287  156
    2     4 Tomasz         Ciejka                133.33 -  349: 468   83
    3    18 Jan            Lisiewski             101.12 +  460: 323  151
    4    10 Irena          Sołdan                130.07 -  354: 420   80
    5    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  434: 326  150
    6    14 Dorota         Kuć                   109.72 +  495: 273  160
    7     8 Karol          Waniek                133.44 -  326: 327   83
    8    15 Dariusz        Kuć                   125.68 +  375: 280  176
    9    12 Renata         Andracka              108.54 +  358: 323  159
   10    10 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  331: 440   78
   11    18 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  377: 420   59
   12    22 Agnieszka      Goniowska             120.02 +  401: 358  170
   13    15 Sławomir       Piotrowski            123.76 +  360: 306  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 13 129.15




	Dariusz Maciejuk 127.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Józef          Burzyński             106.42 +  447: 231  156
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  375: 363  174
    3     1 Kamil          Nawrocki              134.61 -  347: 421   85
    4    28 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  320: 467   71
    5    39 Sławomir       Długosz               108.69 +  465: 331  159
    6    32 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  385: 367  168
    7    11 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  312: 420   90
    8    31 Paweł          Janaś                 131.68 +  368: 350  182
    9    14 Barbara        Łukaszewicz           124.53 +  382: 381  175
   10    10 Weronika       Rudnicka              127.92 +  440: 331  178
   11     7 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  297: 424   94
   12    10 Kamil          Górka                 141.59 +  521: 249  192
   13    11 Jarosław       Olek                  112.81 +  398: 304  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 13 145.15




	Marek Dudkiewicz 127.85 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bartosz        Pięta                 104.93 +  400:   1  155
    2    30 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  382: 358  153
    3     9 Łukasz         Tuszyński             140.21 +  413: 304  190
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             126.72 +  430: 318  177
    5     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  314: 401   98
    6     7 Rafał          Wesołowski            124.80 +  374: 320  175
    7     7 Kamil          Nawrocki              134.61 -  314: 454   85
    8    13 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  376: 420   74
    9    16 Justyna        Górka                 137.30 -  321: 438   87
   10    22 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  543: 406  168
   11    11 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  413: 386  182
   12    18 Bartosz        Morawski              142.31 -  308: 465   92
   13    19 Maciej         Sancewicz             116.23 -  336: 343   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Zbigniew Wietecki 126.74 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marcin         Resler                104.64 -  329: 342   55
    2    33 Magdalena      Kublik                118.21 +  492: 301  168
    3    22 Dawid          Pikul                 143.34 -  342: 373   93
    4    32 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  294: 364   74
    5    47 Anna           Swoboda               103.32 +  403: 379  153
    6    37 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  396: 298  159
    7    38 Piotr          Broda                 116.60 +  357: 345  167
    8    21 Bartosz        Morawski              142.31 -  359: 505   92
    9    39 Ireneusz       Kurzok                116.21 -  364: 377   66
   10    36 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  393: 329  173
   11    33 Paweł          Janaś                 131.68 -  326: 437   82
   12    38 Dorota         Maciejuk              118.76 +  407: 282  169
   13    29 Alina          Białobrzewska         113.73 -  425: 432   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 13 116.54




	Grzegorz Koczkodon 126.72 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jacek          Nowak                 104.51 +  433: 246  155
    2    16 Agata          Kuć                   114.94 +  426: 408  165
    3    12 Paweł          Janaś                 131.68 +  432: 291  182
    4     6 Marek          Dudkiewicz            127.85 -  318: 430   78
    5     6 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  448: 431  174
    6     8 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  416: 396  171
    7     6 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  334: 451   94
    8    14 Kamil          Kister                129.41 +  397: 324  179
    9     9 Tomasz         Ciejka                133.33 +  493: 348  183
   10     6 Kamil          Górka                 141.59 +  434: 325  192
   11     2 Dariusz        Kosz                  154.09 +  353: 339  204
   12     2 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  363: 371   92
   13     3 Justyna        Górka                 137.30 +  361: 339  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2056  / 13 158.15




	Ireneusz Moralewicz 125.82 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Ceglarek              103.84 -  344: 442   54
    2    48 Tomasz         Suchanek              130.60 +  428: 317  181
    3    32 Jarosław       Olek                  112.81 -  322: 400   63
    4    43 Dorota         Rudzińska             110.11 +  394: 377  160
    5    40 Marcin         Resler                104.64 +  350: 302  155
    6    24 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  454: 294  160
    7    17 Rafał          Wesołowski            124.80 -  347: 440   75
    8    17 Marek          Syczuk                139.41 +  457: 311  189
    9    23 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  391: 323  174
   10     7 Michał         Alabrudziński         139.61 -  274: 440   90
   11    16 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  291: 350   85
   12    19 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  424: 338  182
   13    21 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  341: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 13 126.69




	Dariusz Kuć 125.68 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Anna           Swoboda               103.32 +  387: 281  153
    2    10 Kamil          Nawrocki              134.61 -  380: 477   85
    3    34 Piotr          Broda                 116.60 -  323: 361   67
    4    44 Blanka         Zwolińska             100.00 +  423: 293  150
    5    35 Beata          Piotrowska            112.19 +  349: 329  162
    6    22 Grzegorz       Kurowski              134.93 +  500: 315  185
    7    22 Paweł          Janaś                 131.68 +  426: 297  182
    8    15 Weronika       Rudnicka              127.92 -  280: 375   78
    9    11 Szymon         Płachta               125.56 -  296: 361   76
   10    21 Marek          Syczuk                139.41 =  357: 357  139
   11    24 Robert         Kuszpit               133.07 -  347: 350   83
   12    29 Irena          Sołdan                130.07 -  360: 480   80
   13    38 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  385: 308  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 13 123.54




	Szymon Płachta 125.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Daniel         Tomczyk               103.32 +  443: 215  153
    2    13 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  478: 309  166
    3     2 Bogusław       Szyszka               134.26 -  385: 421   84
    4     9 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  278: 439   94
    5    27 Bogusław       Książek               119.29 +  489: 279  169
    6    17 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  418: 414  182
    7    12 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  523: 311  179
    8     5 Dawid          Pikul                 143.34 -  284: 494   93
    9    11 Dariusz        Kuć                   125.68 +  361: 296  176
   10     8 Karol          Waniek                133.44 -  310: 332   83
   11    19 Walenty        Siemaszko             118.18 -  317: 398   68
   12    25 Marcin         Ceglarek              103.84 -  401: 403   54
   13    27 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  402: 280  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 13 128.62




	Rafał Wesołowski 124.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Władysław      Zieliński             102.00 +  447: 357  152
    2    12 Mariusz        Skrobosz              143.90 +  398: 373  194
    3    13 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  417: 309  171
    4     7 Marcin         Ceglarek              103.84 -  372: 394   54
    5    15 Łukasz         Baranowski            121.97 +  457: 278  172
    6     7 Marek          Dudkiewicz            127.85 -  320: 374   78
    7    17 Ireneusz       Moralewicz            125.82 +  440: 347  176
    8    11 Adam           Klimont               123.57 -  313: 365   74
    9    19 Kamil          Kister                129.41 +  448: 316  179
   10    11 Irena          Sołdan                130.07 +  454: 399  180
   11     8 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  286: 386   73
   12    15 Jarosław       Olek                  112.81 -  341: 408   63
   13    17 Irena          Sołdan                130.07 -  369: 383   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Barbara Łukaszewicz 124.53 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  431: 342  152
    2    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  354: 444   96
    3    25 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  501: 333  168
    4    12 Katarzyna      Sołdan                129.44 +  416: 303  179
    5     7 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  321: 336   94
    6    23 Robert         Duczemiński           133.89 -  368: 481   84
    7    28 Czesław        Grajewski             117.20 +  438: 306  167
    8    19 Robert         Głowacki              120.72 +  400: 392  171
    9    14 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  381: 382   78
   10    19 Renata         Andracka              108.54 +  420: 348  159
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  403: 280  174
   12    11 Zbigniew       Rybak                 108.82 +  426: 318  159
   13     7 Marek          Reda                  136.35 -  297: 351   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Maciej Śliwa 124.36 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jan            Lisiewski             101.12 +  379: 340  151
    2    15 Sławomir       Piotrowski            123.76 +  389: 334  174
    3    11 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  336: 460   92
    4    17 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  362: 505   85
    5    43 Marta          Łęgowska              100.00 +  537: 245  150
    6    25 Maciej         Grąbczewski           116.31 +  441: 320  166
    7    14 Irena          Sołdan                130.07 +  383: 293  180
    8    12 Marcin         Ceglarek              103.84 +  349: 283  154
    9     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  299: 329   94
   10     9 Justyna        Górka                 137.30 -  348: 360   87
   11    14 Kamil          Górka                 141.59 -  343: 392   92
   12    28 Jakub          Zaryński              140.25 -  310: 366   90
   13    28 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  372: 337  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 13 128.85




	Krzysztof Kodzis 124.03 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Maurycy        Machnio               100.58 +  400: 359  151
    2    31 Marta          Łęgowska              100.00 -  315: 381   50
    3    21 Marek          Herzig                132.17 -  295: 426   82
    4    35 Ryszard        Korpalski             108.58 -  362: 439   59
    5    53 Józef          Burzyński             106.42 +  412: 367  156
    6    46 Marcin         Resler                104.64 +  409: 372  155
    7    26 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  336: 326  166
    8    29 Robert         Duczemiński           133.89 =  395: 395  134
    9    23 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  323: 391   76
   10    31 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  398: 290  160
   11    25 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  292: 472   90
   12    31 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  342: 436   74
   13    39 Joanna         Żłobicka              110.13 -  307: 359   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 13 108.69




	Krzysztof Sporczyk 124.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mariusz        Michalski             100.40 +  385: 298  150
    2    11 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  363: 375   78
    3    40 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  409: 343  156
    4    32 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  364: 294  177
    5    14 Michał         Alabrudziński         139.61 -  300: 487   90
    6    26 Bogusław       Szyszka               134.26 +  522: 319  184
    7    10 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 +  369: 350  190
    8     9 Marek          Herzig                132.17 -  406: 480   82
    9    22 Robert         Duczemiński           133.89 -  315: 407   84
   10    33 Rafał          Stachowski            106.56 +  373: 332  157
   11    15 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  280: 403   75
   12    31 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  436: 342  174
   13    20 Karol          Waniek                133.44 +  407: 336  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 13 136.92




	Magdalena Kupczyńska 123.77 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  500: 337  150
    2     3 Maciej         Bukowski              113.70 +  394: 349  164
    3     4 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  374: 425   73
    4    13 Bogusław       Książek               119.29 +  453: 310  169
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  431: 448   77
    6    13 Robert         Kuszpit               133.07 -  317: 425   83
    7    23 Marek          Reda                  136.35 -  282: 441   86
    8    32 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  413: 263  179
    9    26 Sławomir       Wolski                100.00 +  386: 377  150
   10    26 Czesław        Grajewski             117.20 +  386: 340  167
   11    23 Robert         Duczemiński           133.89 -  276: 373   84
   12    27 Piotr          Broda                 116.60 +  377: 312  167
   13    18 Robert         Kuszpit               133.07 -  333: 419   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 13 125.54




	Sławomir Piotrowski 123.76 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  437: 215  150
    2    15 Maciej         Śliwa                 124.36 -  334: 389   74
    3    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  416: 290  150
    4    23 Sławomir       Długosz               108.69 +  431: 261  159
    5    20 Paweł          Janaś                 131.68 -  366: 385   82
    6    28 Maurycy        Machnio               100.58 +  484: 349  151
    7    13 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  387: 346  171
    8    10 Karol          Waniek                133.44 -  308: 486   83
    9    20 Marcin         Ceglarek              103.84 +  385: 339  154
   10    14 Jarosław       Olek                  112.81 +  464: 351  163
   11     6 Marek          Herzig                132.17 -  328: 443   82
   12    17 Robert         Duczemiński           133.89 -  426: 496   84
   13    15 Weronika       Rudnicka              127.92 -  306: 360   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 13 121.62




	Małgorzata Sulejewska 123.61 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Julita         Dygnas                100.00 -  337: 400   50
    2    57 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  439: 407  166
    3    30 Maurycy        Machnio               100.58 +  402: 352  151
    4    27 Piotr          Broda                 116.60 +  383: 257  167
    5    10 Bartosz        Morawski              142.31 +  478: 387  192
    6    11 Jarosław       Olek                  112.81 +  412: 364  163
    7     1 Stanisław      Rydzik                148.46 -  371: 389   98
    8    13 Marek          Dudkiewicz            127.85 +  420: 376  178
    9     8 Adam           Klimont               123.57 -  347: 362   74
   10    12 Walenty        Siemaszko             118.18 +  424: 299  168
   11     5 Michał         Alabrudziński         139.61 +  430: 410  190
   12     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  297: 303   94
   13     9 Kamil          Nawrocki              134.61 +  382: 315  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 13 144.31




	Adam Klimont 123.57 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Katarzyna      Dębska                100.00 +  356: 293  150
    2    22 Bogusław       Szyszka               134.26 -  363: 388   84
    3    19 Artur          Tomczyk               108.41 +  367: 297  158
    4    19 Karol          Waniek                133.44 +  361: 301  183
    5    18 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  374: 420   59
    6    27 Ryszard        Korpalski             108.58 +  382: 257  159
    7    20 Justyna        Górka                 137.30 +  392: 350  187
    8    11 Rafał          Wesołowski            124.80 +  365: 313  175
    9     8 Małgorzata     Sulejewska            123.61 +  362: 347  174
   10     5 Mariusz        Skrobosz              143.90 +  446: 332  194
   11     4 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  299: 397   94
   12     7 Kamil          Nawrocki              134.61 +  437: 299  185
   13     5 Tomasz         Ciejka                133.33 -  277: 329   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 13 145.00




	Małgorzata Szczygieł 123.41 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Janina         Grajewska             100.00 +  357: 306  150
    2    21 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  271: 379   73
    3    43 Alina          Białobrzewska         113.73 +  444: 312  164
    4    22 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  377: 430   59
    5    21 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  332: 404   90
    6    47 Katarzyna      Dębska                100.00 +  409: 326  150
    7    27 Rafał          Stachowski            106.56 +  386: 302  157
    8    22 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  287: 434   85
    9    33 Krzysztof      Obremski              144.01 -  313: 498   94
   10    36 Zbigniew       Wietecki              126.74 -  329: 393   77
   11    52 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  441: 251  152
   12    45 Robert         Głowacki              120.72 -  333: 460   71
   13    44 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  324: 415   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 13 107.77




	Mariusz Sylwestrzuk 123.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Agnieszka      Pachała               100.00 +  427: 302  150
    2    21 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  379: 271  173
    3     4 Magdalena      Kupczyńska            123.77 +  425: 374  174
    4     4 Stanisław      Rydzik                148.46 -  326: 544   98
    5    12 Jakub          Zaryński              140.25 +  480: 377  190
    6    12 Paweł          Janaś                 131.68 +  354: 337  182
    7     2 Tomasz         Ciejka                133.33 +  359: 297  183
    8     3 Kamil          Górka                 141.59 +  377: 313  192
    9     2 Kamil          Nawrocki              134.61 -  377: 402   85
   10     4 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  317: 521   92
   11     8 Rafał          Wesołowski            124.80 +  386: 286  175
   12     6 Mariusz        Skrobosz              143.90 +  428: 235  194
   13     4 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  380: 529   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 13 152.46




	Jolanta Chłopińska 123.06 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Agata          Pastusiak             100.00 +  318: 260  150
    2    29 Sławomir       Wolski                100.00 -  325: 369   50
    3    42 Bogusław       Książek               119.29 -  316: 379   69
    4    48 Justyna        Górka                 137.30 -  306: 356   87
    5    50 Renata         Andracka              108.54 -  301: 397   59
    6    53 Michał         Rogalewicz            100.00 -  358: 364   50
    7    59 Jacek          Starzonek             100.00 +  428: 173  150
    8    53 Janina         Grajewska             100.00 -  364: 388   50
    9    56 Sylwia         Łada                  100.00 +  366: 314  150
   10    51 Julita         Dygnas                100.00 -  331: 335   50
   11    53 Anna           Niedzielko            114.64 +  495: 304  165
   12    47 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  366: 337  159
   13    45 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  399: 331  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 13 104.00




	Zofia Gajewska 122.91 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Radosław       Pastusiak             100.00 -  348: 429   50
    2    46 Katarzyna      Dębska                100.00 +  351: 320  150
    3    26 Łukasz         Baranowski            121.97 -  301: 375   72
    4    40 Joanna         Żłobicka              110.13 +  362: 342  160
    5    38 Czesław        Grajewski             117.20 +  403: 306  167
    6    30 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  335: 371   79
    7    37 Agnieszka      Goniowska             120.02 +  457: 406  170
    8    27 Krzysztof      Obremski              144.01 +  394: 387  194
    9    18 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 +  388: 348  190
   10    13 Łukasz         Tuszyński             140.21 +  401: 308  190
   11    10 Justyna        Górka                 137.30 -  337: 421   87
   12    13 Marek          Reda                  136.35 -  264: 437   86
   13    24 Marek          Syczuk                139.41 -  406: 424   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 13 129.54




	Marek Swoboda 122.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Michał         Rogalewicz            100.00 -  338: 458   50
    2    56 Jacek          Nowak                 104.51 -  305: 319   55
    3    61 Jerzy          Krzyżewski            110.31 -  332: 349   60
    4    59 Agata          Pastusiak             100.00 -  247: 425   50
    5    59 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  309: 329   52
    6    62 PAUZA
    7    57 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  370: 344  162
    8    55 Radosław       Pastusiak             100.00 +  326: 319  150
    9    52 Anna           Swoboda               103.32 +  421: 344  153
   10    45 Alina          Białobrzewska         113.73 -  355: 363   64
   11    48 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  438: 356  179
   12    46 Sławomir       Wolski                100.00 -  308: 338   50
   13    51 Anna           Swoboda               103.32 -  391: 444   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Łukasz Baranowski 121.97 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Jacek          Starzonek             100.00 +  429: 212  150
    2    19 Irena          Sołdan                130.07 -  356: 428   80
    3    26 Zofia          Gajewska              122.91 +  375: 301  173
    4    31 Marta          Łęgowska              100.00 +  334: 285  150
    5    15 Rafał          Wesołowski            124.80 -  278: 457   75
    6    29 Rafał          Stachowski            106.56 +  440: 428  157
    7    18 Dawid          Pikul                 143.34 -  250: 392   93
    8    30 Marek          Reda                  136.35 -  359: 419   86
    9    34 Agnieszka      Goniowska             120.02 +  374: 255  170
   10    28 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  465: 457  167
   11    20 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  319: 445   90
   12    23 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  399: 321  171
   13    23 Marcin         Ceglarek              103.84 +  363: 341  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 13 132.00




	Aleksandra Kaczanowska 121.43 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  365: 263  150
    2    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  363: 289  150
    3    13 Rafał          Wesołowski            124.80 -  309: 417   75
    4    28 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  467: 320  178
    5    16 Robert         Kuszpit               133.07 +  436: 308  183
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  396: 416   77
    7    13 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  346: 387   74
    8    26 Jarosław       Olek                  112.81 -  312: 321   63
    9    37 Paweł          Janaś                 131.68 +  440: 295  182
   10    32 Joanna         Żłobicka              110.13 +  511: 283  160
   11    21 Marek          Syczuk                139.41 -  394: 467   89
   12    23 Łukasz         Baranowski            121.97 -  321: 399   72
   13    27 Szymon         Płachta               125.56 -  280: 402   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 13 117.62




	Robert Głowacki 120.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Sławomir       Wolski                100.00 -  273: 405   50
    2    53 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  461: 367  152
    3    46 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  452: 233  153
    4    24 Tomasz         Siwiński              110.14 +  439: 371  160
    5    17 Kamil          Kister                129.41 -  273: 474   79
    6    21 Jakub          Zaryński              140.25 +  412: 327  190
    7    15 Marek          Herzig                132.17 -  316: 456   82
    8    19 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  392: 400   75
    9    36 Czesław        Grajewski             117.20 -  371: 413   67
   10    35 Maciej         Grąbczewski           116.31 -  325: 421   66
   11    41 Dariusz        Jarosławski           106.49 -  329: 391   56
   12    45 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  460: 333  173
   13    41 Dorota         Rudzińska             110.11 -  371: 390   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 13 104.85




	Agnieszka Goniowska 120.02 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  315: 423   50
    2    35 Kamil          Górka                 141.59 -  372: 397   92
    3    54 Tomasz         Suchanek              130.60 -  336: 410   81
    4    56 Agnieszka      Pachała               100.00 +  446: 292  150
    5    46 Joanna         Brychcy               110.17 +  398: 336  160
    6    36 Tomasz         Siwiński              110.14 +  399: 322  160
    7    37 Zofia          Gajewska              122.91 -  406: 457   73
    8    36 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  384: 363  156
    9    34 Łukasz         Baranowski            121.97 -  255: 374   72
   10    38 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  341: 298  159
   11    37 Anna           Arana                 106.64 +  353: 314  157
   12    22 Weronika       Rudnicka              127.92 -  358: 401   78
   13    32 Ryszard        Korpalski             108.58 +  359: 354  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 13 119.00




	Bogusław Książek 119.29 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Blanka         Zwolińska             100.00 +  460: 334  150
    2     7 Krzysztof      Obremski              144.01 -  285: 481   94
    3    42 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  379: 316  173
    4    13 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  310: 453   74
    5    27 Szymon         Płachta               125.56 -  279: 489   76
    6    39 Tomasz         Suchanek              130.60 -  338: 448   81
    9    57 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  494: 317  162
   10    53 Tomasz         Siwiński              110.14 -  338: 412   60
   11    56 Jan            Lisiewski             101.12 +  460: 349  151
   12    53 Anna           Swoboda               103.32 +  400: 295  153
   13    50 Anna           Arana                 106.64 +  437: 343  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 11 121.00




	Dorota Maciejuk 118.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Sylwia         Łada                  100.00 -  299: 399   50
    2    43 Marek          Syczuk                139.41 -  337: 431   89
    3    48 Rafał          Stachowski            106.56 -  386: 398   57
    4    57 Janina         Grajewska             100.00 +  487: 262  150
    5    44 Stanisław      Olsztyn               109.12 -  280: 369   59
    6    52 Agata          Pastusiak             100.00 +  392: 315  150
    7    45 Julita         Dygnas                100.00 +  354: 289  150
    8    42 Tomasz         Siwiński              110.14 +  381: 282  160
    9    28 Patrycja       Śliwińska             117.30 -  322: 376   67
   10    43 Anna           Arana                 106.64 -  314: 353   57
   11    47 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  313: 269  160
   12    38 Zbigniew       Wietecki              126.74 -  282: 407   77
   13    48 Mariusz        Michalski             100.40 +  499: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 13 105.85




	Grzegorz Pukniel 118.25 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  154.09 -  343: 366  104
    2    50 Anna           Swoboda               103.32 +  361: 330  153
    3    25 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  333: 501   75
    4    33 Ireneusz       Kurzok                116.21 -  315: 406   66
    5    58 Mirosław       Dejna                 100.00 +  548: 165  150
    6    32 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  367: 385   78
    7    42 Joanna         Brychcy               110.17 +  388: 381  160
    8    38 Jan            Lisiewski             101.12 +  492: 368  151
    9    27 Maurycy        Machnio               100.58 +  422: 300  151
   10    22 Marek          Dudkiewicz            127.85 -  406: 543   78
   11    28 Marcin         Ceglarek              103.84 -  346: 348   54
   12    34 Czesław        Grajewski             117.20 -  307: 386   67
   13    40 Bogusław       Szyszka               134.26 -  328: 419   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 13 105.46




	Magdalena Kublik 118.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                148.46 -  374: 421   98
    2    33 Zbigniew       Wietecki              126.74 -  301: 492   77
    3    58 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  407: 261  150
    4    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  374: 448   50
    5    48 Blanka         Zwolińska             100.00 +  438: 242  150
    6    33 Jan            Lisiewski             101.12 -  341: 376   51
    7    43 Anna           Swoboda               103.32 -  323: 335   53
    8    49 Jacek          Wandzel               108.99 -  336: 512   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  8  86.00




	Walenty Siemaszko 118.18 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.69 -  312: 366   96
    2    37 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  370: 372   79
    3    55 Agnieszka      Pachała               100.00 +  385: 322  150
    4    49 Katarzyna      Dębska                100.00 +  369: 298  150
    5    25 Maciej         Sancewicz             116.23 +  491: 287  166
    6    16 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  372: 327  166
    7    16 Mirosław       Uglik                 136.97 +  382: 270  187
    8     8 Michał         Alabrudziński         139.61 +  409: 364  190
    9     7 Dawid          Pikul                 143.34 -  290: 397   93
   10    12 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  299: 424   74
   11    19 Szymon         Płachta               125.56 +  398: 317  176
   12    12 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 =  384: 384  140
   13    13 Bartosz        Morawski              142.31 -  307: 389   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 13 135.31




	Patrycja Śliwińska 117.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              144.01 -  344: 387   94
    2    49 Anna           Niedzielko            114.64 +  414: 285  165
    3    38 Jacek          Wandzel               108.99 +  441: 331  159
    4    21 Jarosław       Olek                  112.81 -  351: 352   63
    5    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  520: 280  150
    6    18 Dawid          Pikul                 143.34 -  356: 461   93
    7    25 Artur          Tomczyk               108.41 +  388: 297  158
    8    20 Irena          Sołdan                130.07 -  332: 390   80
    9    28 Dorota         Maciejuk              118.76 +  376: 322  169
   10    28 Łukasz         Baranowski            121.97 -  457: 465   72
   11    27 Maciej         Grąbczewski           116.31 -  390: 417   66
   12    33 Michał         Rogalewicz            100.00 +  369: 357  150
   13    26 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  317: 421   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 13 115.46




	Czesław Grajewski 117.20 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              143.90 -  342: 383   94
    2    52 Joanna         Żłobicka              110.13 +  391: 380  160
    3    17 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  334: 420   90
    4    50 Anna           Swoboda               103.32 +  428: 387  153
    5    38 Zofia          Gajewska              122.91 -  306: 403   73
    6    40 Beata          Piotrowska            112.19 +  379: 334  162
    7    28 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  306: 438   75
    8    47 Katarzyna      Dębska                100.00 +  330: 305  150
    9    36 Robert         Głowacki              120.72 +  413: 371  171
   10    26 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  340: 386   74
   11    32 Dariusz        Nawrocki              109.89 -  351: 392   60
   12    34 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  386: 307  168
   13    33 Danuta         Langiewicz            111.92 -  287: 443   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 13 114.77




	Piotr Broda 116.60 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  341: 538   94
    2    54 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  339: 264  150
    3    34 Dariusz        Kuć                   125.68 +  361: 323  176
    4    27 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  257: 383   74
    5    41 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  304: 441   82
    6    48 Alina          Białobrzewska         113.73 +  420: 329  164
    7    38 Zbigniew       Wietecki              126.74 -  345: 357   77
    8    43 Dorota         Kuć                   109.72 +  346: 309  160
    9    38 Jacek          Wandzel               108.99 +  427: 231  159
   10    29 Tomasz         Suchanek              130.60 -  323: 596   81
   11    35 Sławomir       Wolski                100.00 +  363: 277  150
   12    27 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  312: 377   74
   13    37 Marcin         Resler                104.64 -  332: 353   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 13 115.08




	Maciej Grąbczewski 116.31 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 143.34 +  383: 319  193
    2    13 Szymon         Płachta               125.56 -  309: 478   76
    3    29 Marek          Syczuk                139.41 +  493: 344  189
    4    25 Marek          Reda                  136.35 +  373: 332  186
    5    11 Marek          Herzig                132.17 -  274: 374   82
    6    25 Maciej         Śliwa                 124.36 -  320: 441   74
    7    30 Jakub          Zaryński              140.25 -  340: 498   90
    8    46 Anna           Niedzielko            114.64 +  391: 352  165
    9    32 Bogusław       Szyszka               134.26 -  305: 490   84
   10    35 Robert         Głowacki              120.72 +  421: 325  171
   11    27 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  417: 390  167
   12    20 Tomasz         Suchanek              130.60 -  381: 478   81
   13    31 Paweł          Janaś                 131.68 -  376: 399   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 13 126.15




	Maciej Sancewicz 116.23 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              142.31 -  367: 514   92
    2    36 Dorota         Kuć                   109.72 +  507: 398  160
    3    16 Robert         Kuszpit               133.07 +  358: 311  183
    4    18 Kamil          Kister                129.41 -  363: 376   79
    5    25 Walenty        Siemaszko             118.18 -  287: 491   68
    6    34 Sławomir       Wolski                100.00 -  339: 417   50
    7    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  378: 320  150
    8    40 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  511: 360  152
    9    30 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  449: 291  179
   10    25 Marcin         Ceglarek              103.84 +  382: 318  154
   11    22 Jarosław       Olek                  112.81 -  296: 397   63
   12    26 Marcin         Resler                104.64 +  321: 320  155
   13    19 Marek          Dudkiewicz            127.85 +  343: 336  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 13 127.92




	Ireneusz Kurzok 116.21 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  236: 393   92
    2    57 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  407: 439   74
    3    62 Mirosław       Dejna                 100.00 +  509: 191  150
    4    33 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  406: 315  168
    5    28 Tomasz         Siwiński              110.14 +  521: 294  160
    6    16 Walenty        Siemaszko             118.18 -  327: 372   68
    7    26 Krzysztof      Kodzis                124.03 -  326: 336   74
    8    34 Joanna         Żłobicka              110.13 =  323: 323  110
    9    39 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  377: 364  177
   10    30 Mirosław       Uglik                 136.97 -  326: 512   87
   11    38 Beata          Piotrowska            112.19 -  315: 428   62
   12    44 Artur          Tomczyk               108.41 +  403: 303  158
   13    38 Dariusz        Kuć                   125.68 -  308: 385   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 13 112.00




	Agata Kuć 114.94 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Górka                 141.59 +  375: 368  192
    2    16 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  408: 426   77
    3    28 Kamil          Kister                129.41 -  365: 399   79
    4    34 Beata          Piotrowska            112.19 -  342: 351   62
    5    45 Dariusz        Jarosławski           106.49 -  401: 408   56
    6    51 Joanna         Żłobicka              110.13 -  358: 392   60
    7    54 Tomasz         Siwiński              110.14 -  316: 325   60
    8    58 Mariusz        Michalski             100.40 -  337: 357   50
    9    58 Radosław       Pastusiak             100.00 +  399: 325  150
   10    56 Józef          Burzyński             106.42 -  379: 400   56
   11    61 PAUZA
   12    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  469: 176  150
   13    56 Katarzyna      Dębska                100.00 +  477: 389  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Anna Niedzielko 114.64 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Zaryński              140.25 -  283: 382   90
    2    49 Patrycja       Śliwińska             117.30 -  285: 414   67
    3    56 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  355: 406   82
    4    61 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  446: 266  150
    5    55 Jacek          Nowak                 104.51 +  395: 326  155
    6    50 Marta          Łęgowska              100.00 -  290: 368   50
    7    53 Katarzyna      Dębska                100.00 =  339: 339  100
    8    46 Maciej         Grąbczewski           116.31 -  352: 391   66
    9    48 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  304: 306   50
   10    54 Anna           Swoboda               103.32 -  348: 448   53
   11    53 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  304: 495   73
   12    56 Jan            Lisiewski             101.12 -  313: 411   51
   13    61 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Alina Białobrzewska 113.73 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  331: 463   90
    2    60 Daniel         Tomczyk               103.32 +  413: 305  153
    3    43 Małgorzata     Szczygieł             123.41 -  312: 444   73
    4    51 Jacek          Nowak                 104.51 +  349: 253  155
    5    31 Dorota         Kuć                   109.72 -  372: 387   60
    6    48 Piotr          Broda                 116.60 -  329: 420   67
    7    48 Sławomir       Długosz               108.69 +  365: 317  159
    8    33 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  368: 456   82
    9    44 Julita         Dygnas                100.00 +  391: 245  150
   10    45 Marek          Swoboda               122.00 +  363: 355  172
   11    29 Bogusław       Szyszka               134.26 +  420: 305  184
   12    21 Krzysztof      Obremski              144.01 -  405: 458   94
   13    29 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  432: 425  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 13 124.31




	Maciej Bukowski 113.70 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 +  397: 329  190
    2     3 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  349: 394   74
    3    41 Blanka         Zwolińska             100.00 +  375: 334  150
    4    14 Marek          Herzig                132.17 -  315: 398   82
    5    26 Ryszard        Korpalski             108.58 -  364: 401   59
    6    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  443: 382  150
    7    40 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  331: 288  160
    8    23 Justyna        Górka                 137.30 -  362: 495   87
    9    25 Marek          Syczuk                139.41 -  241: 427   89
   10    34 Jakub          Zaryński              140.25 -  344: 379   90
   11    51 Marta          Łęgowska              100.00 +  476: 347  150
   12    42 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  338: 429   50
   13    43 Dorota         Kuć                   109.72 -  328: 383   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 13 107.00




	Małgorzata Jóźwiak 113.37 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Alabrudziński         139.61 +  340: 301  190
    2    26 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  331: 456   85
    3    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  308: 351   50
    4    46 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  380: 393   82
    5    57 Jacek          Starzonek             100.00 +  481: 252  150
    6    38 Radosław       Pastusiak             100.00 +  305: 302  150
    7    33 Bogusław       Szyszka               134.26 +  417: 308  184
    8    25 Mirosław       Uglik                 136.97 -  347: 411   87
    9    31 Dariusz        Nawrocki              109.89 -  349: 391   60
   10    41 Paweł          Janaś                 131.68 -  341: 451   82
   11    44 Jacek          Nowak                 104.51 +  420: 291  155
   12    39 Kamil          Kister                129.41 -  240: 383   79
   13    45 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  331: 399   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 13 109.77




	Jarosław Olek 112.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Syczuk                139.41 +  408: 351  189
    2    28 Marek          Reda                  136.35 -  275: 310   86
    3    32 Ireneusz       Moralewicz            125.82 +  400: 322  176
    4    21 Patrycja       Śliwińska             117.30 +  352: 351  167
    5    19 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  399: 393  160
    6    11 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  364: 412   74
    7    19 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  361: 363   59
    8    26 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 +  321: 312  171
    9    21 Tomasz         Suchanek              130.60 +  394: 350  181
   10    14 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  351: 464   74
   11    22 Maciej         Sancewicz             116.23 +  397: 296  166
   12    15 Rafał          Wesołowski            124.80 +  408: 341  175
   13    11 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  304: 398   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 13 135.08




	Monika Gawron-Cieślik 112.24 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 137.30 -  374: 397   87
    2    34 Dawid          Pikul                 143.34 -  357: 391   93
    3    49 Danuta         Langiewicz            111.92 -  313: 377   62
    4    55 Maurycy        Machnio               100.58 -  263: 341   51
    5    60 Agnieszka      Pachała               100.00 -  295: 368   50
    6    61 Mariusz        Michalski             100.40 +  452: 320  150
    7    57 Marek          Swoboda               122.00 -  344: 370   72
    8    59 Blanka         Zwolińska             100.00 +  309: 276  150
    9    57 Bogusław       Książek               119.29 -  317: 494   69
   10    57 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  388: 278  150
   11    54 Sylwia         Łada                  100.00 +  421: 253  150
   12    51 Katarzyna      Dębska                100.00 +  392: 271  150
   13    47 Daniel         Tomczyk               103.32 +  431: 198  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 13 106.69




	Beata Piotrowska 112.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mirosław       Uglik                 136.97 -  358: 387   87
    2    41 Michał         Alabrudziński         139.61 -  319: 502   90
    3    57 Agata          Pastusiak             100.00 +  356: 319  150
    4    34 Agata          Kuć                   114.94 +  351: 342  165
    5    35 Dariusz        Kuć                   125.68 -  329: 349   76
    6    40 Czesław        Grajewski             117.20 -  334: 379   67
    7    55 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  515: 240  150
    8    41 Anna           Swoboda               103.32 +  457: 335  153
    9    35 Marcin         Resler                104.64 +  391: 289  155
   10    17 Piotr          Pietuchowski          132.44 -  235: 455   82
   11    38 Ireneusz       Kurzok                116.21 +  428: 315  166
   12    32 Joanna         Żłobicka              110.13 +  350: 328  160
   13    22 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  342: 384   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 13 120.00




	Danuta Langiewicz 111.92 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Reda                  136.35 -  296: 324   86
    2    45 Marek          Herzig                132.17 -  333: 484   82
    3    49 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  377: 313  162
    4    37 Artur          Tomczyk               108.41 -  362: 421   58
    5    56 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  420: 274  153
    6    45 Jacek          Wandzel               108.99 -  320: 477   59
    7    47 Marcin         Resler                104.64 -  313: 442   55
    8    50 Sławomir       Długosz               108.69 -  327: 406   59
    9    55 Agata          Pastusiak             100.00 +  379: 301  150
   10    49 Mariusz        Michalski             100.40 +  398: 326  150
   11    50 Katarzyna      Dębska                100.00 +  343: 306  150
   12    37 Rafał          Stachowski            106.56 +  423: 312  157
   13    33 Czesław        Grajewski             117.20 +  443: 287  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 13 114.46




	Jerzy Krzyżewski 110.31 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  219: 413   85
    2    59 Blanka         Zwolińska             100.00 -  241: 324   50
    3    61 Marek          Swoboda               122.00 +  349: 332  172
    4    52 Robert         Duczemiński           133.89 -  329: 473   84
    5    54 Dorota         Rudzińska             110.11 +  364: 346  160
    6    49 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  404: 350  150
    7    40 Maciej         Bukowski              113.70 -  288: 331   64
    8    44 Sławomir       Wolski                100.00 -  287: 422   50
    9    49 Stanisław      Olsztyn               109.12 -  315: 387   59
   10    52 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  534: 387  152
   11    47 Dorota         Maciejuk              118.76 -  269: 313   69
   12    49 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  289: 398   79
   13    54 Julita         Dygnas                100.00 +  361: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 13 101.85




	Joanna Brychcy 110.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Nawrocki              134.61 -  310: 448   85
    2    38 Rafał          Stachowski            106.56 +  398: 368  157
    3    23 Michał         Alabrudziński         139.61 -  296: 452   90
    4    39 Marek          Syczuk                139.41 -  318: 500   89
    5    46 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  336: 398   70
    6    56 Jacek          Nowak                 104.51 +  370: 331  155
    7    42 Grzegorz       Pukniel               118.25 -  381: 388   68
    8    51 Agata          Pastusiak             100.00 +  388: 295  150
    9    47 Anna           Arana                 106.64 -  298: 378   57
   10    50 Janina         Grajewska             100.00 +  432: 230  150
   11    49 Julita         Dygnas                100.00 +  388: 317  150
   12    35 Bogusław       Szyszka               134.26 +  342: 335  184
   13    35 Kamil          Kister                129.41 +  474: 295  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 13 121.85




	Tomasz Siwiński 110.14 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bogusław       Szyszka               134.26 -  351: 423   84
    2    44 Mariusz        Michalski             100.40 +  339: 323  150
    3    31 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  373: 312  159
    4    24 Robert         Głowacki              120.72 -  371: 439   71
    5    28 Ireneusz       Kurzok                116.21 -  294: 521   66
    6    36 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  322: 399   70
    7    54 Agata          Kuć                   114.94 +  325: 316  165
    8    42 Dorota         Maciejuk              118.76 -  282: 381   69
    9    43 Dorota         Kuć                   109.72 -  412: 415   60
   10    53 Bogusław       Książek               119.29 +  412: 338  169
   11    42 Ryszard        Korpalski             108.58 -  351: 373   59
   12    52 Marta          Łęgowska              100.00 +  397: 274  150
   13    46 Artur          Tomczyk               108.41 -  323: 412   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 13 102.31




	Joanna Żłobicka 110.13 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Duczemiński           133.89 -  274: 338   84
    2    52 Czesław        Grajewski             117.20 -  380: 391   67
    3    59 Daniel         Tomczyk               103.32 +  459: 357  153
    4    40 Zofia          Gajewska              122.91 -  342: 362   73
    5    49 Agata          Pastusiak             100.00 +  305: 297  150
    6    51 Agata          Kuć                   114.94 +  392: 358  165
    7    31 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  317: 449   85
    8    34 Ireneusz       Kurzok                116.21 =  323: 323  116
    9    40 Ryszard        Korpalski             108.58 +  389: 332  159
   10    32 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  283: 511   71
   11    39 Artur          Tomczyk               108.41 +  413: 318  158
   12    32 Beata          Piotrowska            112.19 -  328: 350   62
   13    39 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  359: 307  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 13 116.69




	Dorota Rudzińska 110.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    60 Józef          Burzyński             106.42 +  341: 286  156
    4    43 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  377: 394   76
    5    54 Jerzy          Krzyżewski            110.31 -  346: 364   60
    6    54 Janina         Grajewska             100.00 -  358: 365   50
    7    56 Jacek          Nowak                 104.51 -  313: 361   55
    8    60 Jacek          Starzonek             100.00 +  389: 169  150
    9    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  478: 290  150
   10    47 Krzysztof      Langiewicz            128.50 +  360: 329  179
   11    43 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  603: 252  159
   12    36 Dariusz        Jarosławski           106.49 -  356: 381   56
   13    41 Robert         Głowacki              120.72 +  390: 371  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 11 114.73




	Dariusz Nawrocki 109.89 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Karol          Waniek                133.44 -  386: 408   83
    2    32 Julita         Dygnas                100.00 +  448: 306  150
    3    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  371: 327  150
    4    20 Dawid          Pikul                 143.34 +  415: 412  193
    5    19 Jarosław       Olek                  112.81 -  393: 399   63
    6    24 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  294: 454   76
    7    34 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  354: 394   79
    8    37 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  418: 345  159
    9    31 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  391: 349  163
   10    31 Krzysztof      Kodzis                124.03 -  290: 398   74
   11    32 Czesław        Grajewski             117.20 +  392: 351  167
   12    30 Maurycy        Machnio               100.58 -  380: 433   51
   13    28 Maciej         Śliwa                 124.36 -  337: 372   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 13 114.00




	Dorota Kuć 109.72 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Ciejka                133.33 -  314: 396   83
    2    36 Maciej         Sancewicz             116.23 -  398: 507   66
    3    50 Mariusz        Michalski             100.40 +  422: 399  150
    4    36 Tomasz         Suchanek              130.60 +  415: 379  181
    5    31 Alina          Białobrzewska         113.73 +  387: 372  164
    6    14 Weronika       Rudnicka              127.92 -  273: 495   78
    7    24 Bartosz        Morawski              142.31 -  325: 346   92
    8    43 Piotr          Broda                 116.60 -  309: 346   67
    9    43 Tomasz         Siwiński              110.14 +  415: 412  160
   10    42 Sławomir       Długosz               108.69 -  321: 379   59
   11    45 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  328: 341   50
   12    48 Radosław       Pastusiak             100.00 +  395: 269  150
   13    43 Maciej         Bukowski              113.70 +  383: 328  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 13 112.62




	Stanisław Olsztyn 109.12 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Kuszpit               133.07 -  364: 387   83
    2    39 Janina         Grajewska             100.00 +  412: 310  150
    3    31 Tomasz         Siwiński              110.14 -  312: 373   60
    4    45 Julita         Dygnas                100.00 -  261: 410   50
    5    44 Dorota         Maciejuk              118.76 +  369: 280  169
    6    37 Zbigniew       Wietecki              126.74 -  298: 396   77
    7    46 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  401: 255  150
    8    37 Dariusz        Nawrocki              109.89 -  345: 418   60
    9    49 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  387: 315  160
   10    38 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  298: 341   70
   11    43 Dorota         Rudzińska             110.11 -  252: 603   60
   12    47 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  337: 366   73
   13    52 Jan            Lisiewski             101.12 +  395: 336  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 13 101.00




	Jacek Wandzel 108.99 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  350: 342  182
    2    24 Stanisław      Rydzik                148.46 -  317: 423   98
    3    38 Patrycja       Śliwińska             117.30 -  331: 441   67
    4    42 Renata         Andracka              108.54 +  386: 290  159
    5    36 Karol          Waniek                133.44 -  265: 446   83
    6    45 Danuta         Langiewicz            111.92 +  477: 320  162
    7    36 Tomasz         Suchanek              130.60 -  354: 421   81
    8    49 Magdalena      Kublik                118.21 +  512: 336  168
    9    38 Piotr          Broda                 116.60 -  231: 427   67
   10    46 Marta          Łęgowska              100.00 +  390: 361  150
   11    26 Bartosz        Morawski              142.31 -  358: 445   92
   12    43 Anna           Arana                 106.64 +  445: 352  157
   13    30 Michał         Rogalewicz            100.00 +  386: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 13 124.31




	Zbigniew Rybak 108.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Herzig                132.17 +  352: 348  182
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  453: 260  150
    3     5 Bartosz        Morawski              142.31 -  390: 413   92
    4    22 Małgorzata     Szczygieł             123.41 +  430: 377  173
    5    18 Adam           Klimont               123.57 +  420: 374  174
    6    10 Marcin         Ceglarek              103.84 -  332: 442   54
    7    19 Jarosław       Olek                  112.81 +  363: 361  163
    8     6 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  298: 420   92
    9    13 Michał         Alabrudziński         139.61 -  268: 395   90
   10    23 Bogusław       Szyszka               134.26 +  384: 383  184
   11    18 Weronika       Rudnicka              127.92 +  420: 377  178
   12    11 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  318: 426   75
   13    22 Beata          Piotrowska            112.19 +  384: 342  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 13 136.08




	Sławomir Długosz 108.69 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paweł          Janaś                 131.68 -  301: 414   82
    2    42 Władysław      Zieliński             102.00 +  395: 349  152
    3    27 Ryszard        Korpalski             108.58 +  375: 363  159
    4    23 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  261: 431   74
    5    39 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  331: 465   78
    6    43 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  322: 347   79
    7    48 Alina          Białobrzewska         113.73 -  317: 365   64
    8    50 Danuta         Langiewicz            111.92 +  406: 327  162
    9    53 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  361: 326  153
   10    42 Dorota         Kuć                   109.72 +  379: 321  160
   11    36 Michał         Rogalewicz            100.00 -  355: 403   50
   12    40 Renata         Andracka              108.54 +  385: 361  159
   13    36 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  446: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 13 117.08




	Ryszard Korpalski 108.58 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Suchanek              130.60 +  454: 285  181
    2     9 Robert         Kuszpit               133.07 -  330: 441   83
    3    27 Sławomir       Długosz               108.69 -  363: 375   59
    4    35 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  439: 362  174
    5    26 Maciej         Bukowski              113.70 +  401: 364  164
    6    27 Adam           Klimont               123.57 -  257: 382   74
    7    39 Anna           Arana                 106.64 +  400: 279  157
    8    16 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  305: 336   90
    9    40 Joanna         Żłobicka              110.13 -  332: 389   60
   10    39 Marcin         Resler                104.64 -  352: 369   55
   11    42 Tomasz         Siwiński              110.14 +  373: 351  160
   12    41 Józef          Burzyński             106.42 +  339: 244  156
   13    32 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  354: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 13 114.08




	Renata Andracka 108.54 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Irena          Sołdan                130.07 -  345: 366   80
    2    47 Dariusz        Jarosławski           106.49 -  365: 374   56
    3    51 Janina         Grajewska             100.00 +  398: 272  150
    4    42 Jacek          Wandzel               108.99 -  290: 386   59
    5    50 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  397: 301  173
    6    42 Julita         Dygnas                100.00 +  429: 337  150
    7    41 Marta          Łęgowska              100.00 +  398: 300  150
    8    18 Jakub          Zaryński              140.25 +  431: 280  190
    9    12 Weronika       Rudnicka              127.92 -  323: 358   78
   10    19 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  348: 420   75
   11    34 Marcin         Resler                104.64 -  292: 383   55
   12    40 Sławomir       Długosz               108.69 -  361: 385   59
   13    42 Rafał          Stachowski            106.56 +  355: 337  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 13 110.15




	Artur Tomczyk 108.41 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Sołdan                129.44 +  433: 365  179
    2    17 Dariusz        Kosz                  154.09 -  403: 433  104
    3    19 Adam           Klimont               123.57 -  297: 367   74
    4    37 Danuta         Langiewicz            111.92 +  421: 362  162
    5    29 Justyna        Górka                 137.30 -  318: 472   87
    6    35 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  333: 332  156
    7    25 Patrycja       Śliwińska             117.30 -  297: 388   67
    8    45 Anna           Arana                 106.64 +  418: 279  157
    9    29 Jakub          Zaryński              140.25 +  427: 329  190
   10    20 Grzegorz       Kurowski              134.93 -  286: 397   85
   11    39 Joanna         Żłobicka              110.13 -  318: 413   60
   12    44 Ireneusz       Kurzok                116.21 -  303: 403   66
   13    46 Tomasz         Siwiński              110.14 +  412: 323  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 13 119.00




	Anna Arana 106.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Kamil          Kister                129.41 -  279: 393   79
    2    51 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  345: 339  182
    3    44 Justyna        Górka                 137.30 +  350: 332  187
    4    30 Kamil          Górka                 141.59 -  277: 450   92
    5    42 Sławomir       Wolski                100.00 +  380: 280  150
    6    31 Karol          Waniek                133.44 -  327: 398   83
    7    39 Ryszard        Korpalski             108.58 -  279: 400   59
    8    45 Artur          Tomczyk               108.41 -  279: 418   58
    9    47 Joanna         Brychcy               110.17 +  378: 298  160
   10    43 Dorota         Maciejuk              118.76 +  353: 314  169
   11    37 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  314: 353   70
   12    43 Jacek          Wandzel               108.99 -  352: 445   59
   13    50 Bogusław       Książek               119.29 -  343: 437   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 13 109.00




	Rafał Stachowski 106.56 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  365: 471   79
    2    38 Joanna         Brychcy               110.17 -  368: 398   60
    3    48 Dorota         Maciejuk              118.76 +  398: 386  169
    4    38 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  476: 327  156
    5    24 Katarzyna      Sołdan                129.44 +  366: 357  179
    6    29 Łukasz         Baranowski            121.97 -  428: 440   72
    7    27 Małgorzata     Szczygieł             123.41 -  302: 386   73
    8    35 Marcin         Resler                104.64 -  350: 363   55
    9    42 Józef          Burzyński             106.42 +  432: 326  156
   10    33 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  332: 373   74
   11    40 Anna           Swoboda               103.32 +  365: 308  153
   12    37 Danuta         Langiewicz            111.92 -  312: 423   62
   13    42 Renata         Andracka              108.54 -  337: 355   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 13 103.62




	Dariusz  Jarosławski 106.49 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Weronika       Rudnicka              127.92 -  287: 490   78
    2    47 Renata         Andracka              108.54 +  374: 365  159
    3    40 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  343: 409   74
    4    38 Rafał          Stachowski            106.56 -  327: 476   57
    5    45 Agata          Kuć                   114.94 +  408: 401  165
    6    35 Artur          Tomczyk               108.41 -  332: 333   58
    7    51 Sylwia         Łada                  100.00 +  374: 259  150
    8    36 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  363: 384   70
    9    46 Janina         Grajewska             100.00 +  356: 303  150
   10    37 Sławomir       Wolski                100.00 -  338: 348   50
   11    41 Robert         Głowacki              120.72 +  391: 329  171
   12    36 Dorota         Rudzińska             110.11 +  381: 356  160
   13    34 Sławomir       Wolski                100.00 -  307: 439   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 13 107.08




	Józef Burzyński 106.42 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  231: 447   78
    2    58 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  274: 424   50
    3    60 Dorota         Rudzińska             110.11 -  286: 341   60
    4    60 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  420: 344  152
    5    53 Krzysztof      Kodzis                124.03 -  367: 412   74
    6    59 Jacek          Starzonek             100.00 +  375: 230  150
    7    50 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  434: 266  150
    8    39 Bogusław       Szyszka               134.26 -  290: 452   84
    9    42 Rafał          Stachowski            106.56 -  326: 432   57
   10    56 Agata          Kuć                   114.94 +  400: 379  165
   11    46 Daniel         Tomczyk               103.32 +  376: 301  153
   12    41 Ryszard        Korpalski             108.58 -  244: 339   59
   13    49 Jacek          Nowak                 104.51 -  316: 343   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 13  99.00




	Bartosz Pięta 104.93 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marek          Dudkiewicz            127.85 -    1: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Marcin Resler 104.64 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Zbigniew       Wietecki              126.74 +  342: 329  177
    2    25 Paweł          Janaś                 131.68 -  332: 344   82
    3    36 Michał         Rogalewicz            100.00 +  356: 344  150
    4    29 Łukasz         Tuszyński             140.21 -  298: 530   90
    5    40 Ireneusz       Moralewicz            125.82 -  302: 350   76
    6    46 Krzysztof      Kodzis                124.03 -  372: 409   74
    7    47 Danuta         Langiewicz            111.92 +  442: 313  162
    8    35 Rafał          Stachowski            106.56 +  363: 350  157
    9    35 Beata          Piotrowska            112.19 -  289: 391   62
   10    39 Ryszard        Korpalski             108.58 +  369: 352  159
   11    34 Renata         Andracka              108.54 +  383: 292  159
   12    26 Maciej         Sancewicz             116.23 -  320: 321   66
   13    37 Piotr          Broda                 116.60 +  353: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 13 121.62




	Jacek Nowak 104.51 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grzegorz       Koczkodon             126.72 -  246: 433   77
    2    56 Marek          Swoboda               122.00 +  319: 305  172
    3    45 Katarzyna      Sołdan                129.44 -  292: 396   79
    4    51 Alina          Białobrzewska         113.73 -  253: 349   64
    5    55 Anna           Niedzielko            114.64 -  326: 395   65
    6    56 Joanna         Brychcy               110.17 -  331: 370   60
    7    56 Dorota         Rudzińska             110.11 +  361: 313  160
    8    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  475: 205  150
    9    45 Michał         Rogalewicz            100.00 -  403: 444   50
   10    55 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  423: 398  153
   11    44 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 -  291: 420   63
   12    54 Agata          Pastusiak             100.00 +  386: 311  150
   13    49 Józef          Burzyński             106.42 +  343: 316  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 13 107.62




	Marcin Ceglarek 103.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ireneusz       Moralewicz            125.82 +  442: 344  176
    2    14 Jakub          Zaryński              140.25 +  400: 351  190
    3    15 Marta          Łęgowska              100.00 +  348: 318  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            124.80 +  394: 372  175
    5     2 Krzysztof      Mówka                 141.90 -  315: 399   92
    6    10 Zbigniew       Rybak                 108.82 +  442: 332  159
    7     5 Kamil          Górka                 141.59 -  315: 447   92
    8    12 Maciej         Śliwa                 124.36 -  283: 349   74
    9    20 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  339: 385   74
   10    25 Maciej         Sancewicz             116.23 -  318: 382   66
   11    28 Grzegorz       Pukniel               118.25 +  348: 346  168
   12    25 Szymon         Płachta               125.56 +  403: 401  176
   13    23 Łukasz         Baranowski            121.97 -  341: 363   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Wojciech Gołęcki 103.42 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Marek          Dudkiewicz            127.85 -  358: 382   78
    3    46 Robert         Głowacki              120.72 -  233: 452   71
    4    53 Jan            Lisiewski             101.12 -  316: 393   51
    5    56 Danuta         Langiewicz            111.92 -  274: 420   62
    6    57 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  239: 421   52
    7    58 Daniel         Tomczyk               103.32 +  376: 362  153
    8    56 Agnieszka      Pachała               100.00 +  337: 284  150
    9    53 Sławomir       Długosz               108.69 -  326: 361   59
   10    55 Jacek          Nowak                 104.51 -  398: 423   55
   11    57 Mariusz        Michalski             100.40 -  306: 398   50
   12    61 PAUZA
   13    58 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  205: 592   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  / 11  75.73




	Anna Swoboda 103.32 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dariusz        Kuć                   125.68 -  281: 387   76
    2    50 Grzegorz       Pukniel               118.25 -  330: 361   68
    3    53 Władysław      Zieliński             102.00 +  314: 289  152
    4    50 Czesław        Grajewski             117.20 -  387: 428   67
    5    47 Zbigniew       Wietecki              126.74 -  379: 403   77
    6    55 Blanka         Zwolińska             100.00 +  351: 282  150
    7    43 Magdalena      Kublik                118.21 +  335: 323  168
    8    41 Beata          Piotrowska            112.19 -  335: 457   62
    9    52 Marek          Swoboda               122.00 -  344: 421   72
   10    54 Anna           Niedzielko            114.64 +  448: 348  165
   11    40 Rafał          Stachowski            106.56 -  308: 365   57
   12    53 Bogusław       Książek               119.29 -  295: 400   69
   13    51 Marek          Swoboda               122.00 +  444: 391  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 13 104.23




	Daniel Tomczyk 103.32 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Szymon         Płachta               125.56 -  215: 443   76
    2    60 Alina          Białobrzewska         113.73 -  305: 413   64
    3    59 Joanna         Żłobicka              110.13 -  357: 459   60
    4    58 Mariusz        Michalski             100.40 +  359: 215  150
    5    52 Tomasz         Suchanek              130.60 -  366: 439   81
    6    58 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  368: 372   50
    7    58 Wojciech       Gołęcki               103.42 -  362: 376   53
    8    61 Mirosław       Dejna                 100.00 +  511: 195  150
    9    51 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  346: 332  152
   10    48 Jan            Lisiewski             101.12 +  367: 317  151
   11    46 Józef          Burzyński             106.42 -  301: 376   56
   12    50 Julita         Dygnas                100.00 +  294: 285  150
   13    47 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 -  198: 431   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 13  96.54




	Władysław Zieliński 102.00 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Wesołowski            124.80 -  357: 447   75
    2    42 Sławomir       Długosz               108.69 -  349: 395   59
    3    53 Anna           Swoboda               103.32 -  289: 314   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  3  62.33




	Agnieszka Kozak 101.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Barbara        Łukaszewicz           124.53 -  342: 431   75
    2    53 Robert         Głowacki              120.72 -  367: 461   71
    3    52 Katarzyna      Dębska                100.00 -  266: 339   50
    4    60 Józef          Burzyński             106.42 -  344: 420   56
    5    59 Marek          Swoboda               122.00 +  329: 309  172
    6    57 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  421: 239  153
    7    52 Janina         Grajewska             100.00 +  315: 288  150
    8    40 Maciej         Sancewicz             116.23 -  360: 511   66
    9    51 Daniel         Tomczyk               103.32 -  332: 346   53
   10    52 Jerzy          Krzyżewski            110.31 -  387: 534   60
   11    52 Małgorzata     Szczygieł             123.41 -  251: 441   73
   12    55 Mariusz        Michalski             100.40 -  386: 407   50
   13    58 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  592: 205  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 13  90.92




	Jan Lisiewski 101.12 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Maciej         Śliwa                 124.36 -  340: 379   74
    2    55 Agata          Pastusiak             100.00 +  389: 274  150
    3    18 Weronika       Rudnicka              127.92 -  323: 460   78
    4    53 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  393: 316  153
    5    23 Marek          Syczuk                139.41 -  314: 416   89
    6    33 Magdalena      Kublik                118.21 +  376: 341  168
    7    35 Krzysztof      Obremski              144.01 -  253: 390   94
    8    38 Grzegorz       Pukniel               118.25 -  368: 492   68
    9    50 Katarzyna      Dębska                100.00 -  247: 384   50
   10    48 Daniel         Tomczyk               103.32 -  317: 367   53
   11    56 Bogusław       Książek               119.29 -  349: 460   69
   12    56 Anna           Niedzielko            114.64 +  411: 313  165
   13    52 Stanisław      Olsztyn               109.12 -  336: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 13  97.69




	Maurycy Machnio 100.58 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Krzysztof      Kodzis                124.03 -  359: 400   74
    2    40 Agnieszka      Pachała               100.00 +  333: 294  150
    3    30 Małgorzata     Sulejewska            123.61 -  352: 402   74
    4    55 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  341: 263  162
    5    34 Radosław       Pastusiak             100.00 +  418: 200  150
    6    28 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  349: 484   74
    7    32 Piotr          Pietuchowski          132.44 +  422: 399  182
    8    24 Tomasz         Suchanek              130.60 -  360: 434   81
    9    27 Grzegorz       Pukniel               118.25 -  300: 422   68
   10    44 Katarzyna      Dębska                100.00 +  348: 340  150
   11    31 Jakub          Zaryński              140.25 =  419: 419  140
   12    30 Dariusz        Nawrocki              109.89 +  433: 380  160
   13    25 Jakub          Zaryński              140.25 -  310: 382   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 13 119.62




	Mariusz Michalski 100.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  298: 385   74
    2    44 Tomasz         Siwiński              110.14 -  323: 339   60
    3    50 Dorota         Kuć                   109.72 -  399: 422   60
    4    58 Daniel         Tomczyk               103.32 -  215: 359   53
    5    61 Janina         Grajewska             100.00 -  351: 380   50
    6    61 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 -  320: 452   62
    7    61 Blanka         Zwolińska             100.00 +  356: 343  150
    8    58 Agata          Kuć                   114.94 +  357: 337  165
    9    59 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  368: 245  150
   10    49 Danuta         Langiewicz            111.92 -  326: 398   62
   11    57 Wojciech       Gołęcki               103.42 +  398: 306  153
   12    55 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  407: 386  152
   13    48 Dorota         Maciejuk              118.76 -  312: 499   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 13  96.92




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  337: 500   74
    2    58 Józef          Burzyński             106.42 +  424: 274  156
    3    37 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 +  351: 308  163
    4    16 Jakub          Zaryński              140.25 -  331: 401   90
    5    22 Weronika       Rudnicka              127.92 -  326: 434   78
    6    49 Jerzy          Krzyżewski            110.31 -  350: 404   60
    7    46 Stanisław      Olsztyn               109.12 -  255: 401   59
    8    52 Sylwia         Łada                  100.00 +  415: 300  150
    9    48 Anna           Niedzielko            114.64 +  306: 304  165
   10    40 Michał         Rogalewicz            100.00 -  315: 382   50
   11    45 Dorota         Kuć                   109.72 +  341: 328  160
   12    42 Maciej         Bukowski              113.70 +  429: 338  164
   13    36 Sławomir       Długosz               108.69 -  210: 446   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 13 109.85




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  215: 437   74
    2    61 Karol          Wyrębkiewicz          139.71 -  175: 542   90
    3    62 Ireneusz       Kurzok                116.21 -  191: 509   66
    4    62 PAUZA
    5    58 Grzegorz       Pukniel               118.25 -  165: 548   68
    6    60 Agnieszka      Pachała               100.00 -  156: 390   50
    7    60 Agata          Pastusiak             100.00 -  183: 323   50
    8    61 Daniel         Tomczyk               103.32 -  195: 511   53
    9    60 Jacek          Starzonek             100.00 -  236: 241   50
   10    60 Sylwia         Łada                  100.00 -  213: 313   50
   11    60 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  254: 258   50
   12    60 Agata          Kuć                   114.94 -  176: 469   65
   13    60 Jacek          Starzonek             100.00 -  181: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  / 12  59.67




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Małgorzata     Sulejewska            123.61 +  400: 337  174
    2    32 Dariusz        Nawrocki              109.89 -  306: 448   60
    3    24 Krzysztof      Langiewicz            128.50 -  282: 398   79
    4    45 Stanisław      Olsztyn               109.12 +  410: 261  159
    5    33 Robert         Duczemiński           133.89 -  279: 333   84
    6    42 Renata         Andracka              108.54 -  337: 429   59
    7    45 Dorota         Maciejuk              118.76 -  289: 354   69
    8    57 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  307: 306  150
    9    44 Alina          Białobrzewska         113.73 -  245: 391   64
   10    51 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  335: 331  173
   11    49 Joanna         Brychcy               110.17 -  317: 388   60
   12    50 Daniel         Tomczyk               103.32 -  285: 294   53
   13    54 Jerzy          Krzyżewski            110.31 -  309: 361   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 13  95.69




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Adam           Klimont               123.57 -  293: 356   74
    2    46 Zofia          Gajewska              122.91 -  320: 351   73
    3    52 Agnieszka      Kozak                 101.88 +  339: 266  152
    4    49 Walenty        Siemaszko             118.18 -  298: 369   68
    5    51 Michał         Rogalewicz            100.00 +  355: 342  150
    6    47 Małgorzata     Szczygieł             123.41 -  326: 409   73
    7    53 Anna           Niedzielko            114.64 =  339: 339  115
    8    47 Czesław        Grajewski             117.20 -  305: 330   67
    9    50 Jan            Lisiewski             101.12 +  384: 247  151
   10    44 Maurycy        Machnio               100.58 -  340: 348   51
   11    50 Danuta         Langiewicz            111.92 -  306: 343   62
   12    51 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 -  271: 392   62
   13    56 Agata          Kuć                   114.94 -  389: 477   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 13  89.46




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Małgorzata     Szczygieł             123.41 -  306: 357   73
    2    39 Stanisław      Olsztyn               109.12 -  310: 412   59
    3    51 Renata         Andracka              108.54 -  272: 398   59
    4    57 Dorota         Maciejuk              118.76 -  262: 487   69
    5    61 Mariusz        Michalski             100.40 +  380: 351  150
    6    54 Dorota         Rudzińska             110.11 +  365: 358  160
    7    52 Agnieszka      Kozak                 101.88 -  288: 315   52
    8    53 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  388: 364  173
    9    46 Dariusz        Jarosławski           106.49 -  303: 356   56
   10    50 Joanna         Brychcy               110.17 -  230: 432   60
   11    55 Radosław       Pastusiak             100.00 -  263: 360   50
   12    59 Jacek          Starzonek             100.00 +  290: 274  150
   13    55 Sylwia         Łada                  100.00 +  348: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 13  97.00




	Agnieszka Pachała 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Mariusz        Sylwestrzuk           123.22 -  302: 427   73
    2    40 Maurycy        Machnio               100.58 -  294: 333   51
    3    55 Walenty        Siemaszko             118.18 -  322: 385   68
    4    56 Agnieszka      Goniowska             120.02 -  292: 446   70
    5    60 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 +  368: 295  162
    6    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 156  150
    7    49 Michał         Rogalewicz            100.00 -  351: 385   50
    8    56 Wojciech       Gołęcki               103.42 -  284: 337   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  8  84.62




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  260: 318   73
    2    55 Jan            Lisiewski             101.12 -  274: 389   51
    3    57 Beata          Piotrowska            112.19 -  319: 356   62
    4    59 Marek          Swoboda               122.00 +  425: 247  172
    5    49 Joanna         Żłobicka              110.13 -  297: 305   60
    6    52 Dorota         Maciejuk              118.76 -  315: 392   69
    7    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  323: 183  150
    8    51 Joanna         Brychcy               110.17 -  295: 388   60
    9    55 Danuta         Langiewicz            111.92 -  301: 379   62
   10    61 PAUZA
   11    58 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  336: 258  150
   12    54 Jacek          Nowak                 104.51 -  311: 386   55
   13    57 Marta          Łęgowska              100.00 +  379: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Zofia          Gajewska              122.91 +  429: 348  173
    2    20 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  289: 363   71
    3    20 Dariusz        Nawrocki              109.89 -  327: 371   60
    4    54 Jacek          Starzonek             100.00 +  471: 212  150
    5    34 Maurycy        Machnio               100.58 -  200: 418   51
    6    38 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 -  302: 305   63
    7    44 Maciej         Sancewicz             116.23 -  320: 378   66
    8    55 Marek          Swoboda               122.00 -  319: 326   72
    9    58 Agata          Kuć                   114.94 -  325: 399   65
   10    58 Blanka         Zwolińska             100.00 +  351: 296  150
   11    55 Janina         Grajewska             100.00 +  360: 263  150
   12    48 Dorota         Kuć                   109.72 -  269: 395   60
   13    53 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  299: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 13  90.85




	Michał Rogalewicz 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Marek          Swoboda               122.00 +  458: 338  172
    2     8 Mirosław       Uglik                 136.97 -  307: 412   87
    3    36 Marcin         Resler                104.64 -  344: 356   55
    4    41 Sylwia         Łada                  100.00 -  284: 381   50
    5    51 Katarzyna      Dębska                100.00 -  342: 355   50
    6    53 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  364: 358  173
    7    49 Agnieszka      Pachała               100.00 +  385: 351  150
    8    48 Marta          Łęgowska              100.00 -  343: 356   50
    9    45 Jacek          Nowak                 104.51 +  444: 403  155
   10    40 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  382: 315  150
   11    36 Sławomir       Długosz               108.69 +  403: 355  159
   12    33 Patrycja       Śliwińska             117.30 -  357: 369   67
   13    30 Jacek          Wandzel               108.99 -  334: 386   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 13 105.92




	Jacek Starzonek 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Łukasz         Baranowski            121.97 -  212: 429   72
    2    62 PAUZA
    3    47 Jakub          Zaryński              140.25 -  209: 518   90
    4    54 Radosław       Pastusiak             100.00 -  212: 471   50
    5    57 Małgorzata     Jóźwiak               113.37 -  252: 481   63
    6    59 Józef          Burzyński             106.42 -  230: 375   56
    7    59 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  173: 428   73
    8    60 Dorota         Rudzińska             110.11 -  169: 389   60
    9    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  241: 236  150
   10    59 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  255: 392   50
   11    59 Blanka         Zwolińska             100.00 -  258: 309   50
   12    59 Janina         Grajewska             100.00 -  274: 290   50
   13    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  307: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 12  76.17




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Aleksandra     Kaczanowska           121.43 -  263: 365   71
    2    54 Piotr          Broda                 116.60 -  264: 339   67
    3    58 Magdalena      Kublik                118.21 -  261: 407   68
    4    61 Anna           Niedzielko            114.64 -  266: 446   65
    5    62 PAUZA
    6    58 Daniel         Tomczyk               103.32 +  372: 368  153
    7    55 Beata          Piotrowska            112.19 -  240: 515   62
    8    57 Julita         Dygnas                100.00 -  306: 307   50
    9    59 Mariusz        Michalski             100.40 -  245: 368   50
   10    57 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 -  278: 388   62
   11    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  258: 254  150
   12    58 Sylwia         Łada                  100.00 -  219: 341   50
   13    59 Blanka         Zwolińska             100.00 -  271: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 12  74.83




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Robert         Głowacki              120.72 +  405: 273  171
    2    29 Jolanta        Chłopińska            123.06 +  369: 325  173
    3    10 Tomasz         Ciejka                133.33 -  341: 449   83
    4    15 Michał         Alabrudziński         139.61 -  360: 387   90
    5    42 Anna           Arana                 106.64 -  280: 380   57
    6    34 Maciej         Sancewicz             116.23 +  417: 339  166
    7    29 Marek          Syczuk                139.41 -  341: 484   89
    8    44 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  422: 287  160
    9    26 Magdalena      Kupczyńska            123.77 -  377: 386   74
   10    37 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  348: 338  156
   11    35 Piotr          Broda                 116.60 -  277: 363   67
   12    46 Marek          Swoboda               122.00 +  338: 308  172
   13    34 Dariusz        Jarosławski           106.49 +  439: 307  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 13 124.15




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Agnieszka      Goniowska             120.02 +  423: 315  170
    2    23 Zbigniew       Rybak                 108.82 -  260: 453   59
    3    33 Sławomir       Piotrowski            123.76 -  290: 416   74
    4    47 Magdalena      Kublik                118.21 +  448: 374  168
    5    30 Patrycja       Śliwińska             117.30 -  280: 520   67
    6    41 Maciej         Bukowski              113.70 -  382: 443   64
    7    50 Józef          Burzyński             106.42 -  266: 434   56
    8    54 Jacek          Nowak                 104.51 -  205: 475   55
    9    54 Dorota         Rudzińska             110.11 -  290: 478   60
   10    59 Jacek          Starzonek             100.00 +  392: 255  150
   11    58 Agata          Pastusiak             100.00 -  258: 336   50
   12    57 Blanka         Zwolińska             100.00 +  437: 267  150
   13    53 Radosław       Pastusiak             100.00 +  304: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 13  97.92




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Bogusław       Książek               119.29 -  334: 460   69
    2    59 Jerzy          Krzyżewski            110.31 +  324: 241  160
    3    41 Maciej         Bukowski              113.70 -  334: 375   64
    4    44 Dariusz        Kuć                   125.68 -  293: 423   76
    5    48 Magdalena      Kublik                118.21 -  242: 438   68
    6    55 Anna           Swoboda               103.32 -  282: 351   53
    7    61 Mariusz        Michalski             100.40 -  343: 356   50
    8    59 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 -  276: 309   62
    9    61 PAUZA
   10    58 Radosław       Pastusiak             100.00 -  296: 351   50
   11    59 Jacek          Starzonek             100.00 +  309: 258  150
   12    57 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  267: 437   50
   13    59 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  367: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 12  83.50




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Dorota         Maciejuk              118.76 +  399: 299  169
    2     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  279: 380   94
    3    35 Kamil          Górka                 141.59 -  322: 400   92
    4    41 Michał         Rogalewicz            100.00 +  381: 284  150
    5    37 Dawid          Pikul                 143.34 -  276: 423   93
    6    44 Marek          Reda                  136.35 -  288: 423   86
    7    51 Dariusz        Jarosławski           106.49 -  259: 374   56
    8    52 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  300: 415   50
    9    56 Jolanta        Chłopińska            123.06 -  314: 366   73
   10    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  313: 213  150
   11    54 Monika         Gawron-Cieślik        112.24 -  253: 421   62
   12    58 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  341: 219  150
   13    55 Janina         Grajewska             100.00 -  303: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 13  98.08




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 PAUZA
    2    31 Krzysztof      Kodzis                124.03 +  381: 315  174
    3    15 Marcin         Ceglarek              103.84 -  318: 348   54
    4    31 Łukasz         Baranowski            121.97 -  285: 334   72
    5    43 Maciej         Śliwa                 124.36 -  245: 537   74
    6    50 Anna           Niedzielko            114.64 +  368: 290  165
    7    41 Renata         Andracka              108.54 -  300: 398   59
    8    48 Michał         Rogalewicz            100.00 +  356: 343  150
    9    41 Robert         Kuszpit               133.07 -  263: 468   83
   10    46 Jacek          Wandzel               108.99 -  361: 390   59
   11    51 Maciej         Bukowski              113.70 -  347: 476   64
   12    52 Tomasz         Siwiński              110.14 -  274: 397   60
   13    57 Agata          Pastusiak             100.00 -  347: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Pukniel               366: 343
   2 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                374: 421
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Walenty        Siemaszko             366: 312
   4 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Obremski              344: 387
   5 Mariusz        Skrobosz             - Czesław        Grajewski             383: 342
   6 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             341: 538
   7 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           319: 383
   8 Maciej         Sancewicz            - Bartosz        Morawski              367: 514
   9 Krzysztof      Mówka                - Ireneusz       Kurzok                393: 236
  10 Agata          Kuć                  - Kamil          Górka                 375: 368
  11 Jakub          Zaryński             - Anna           Niedzielko            382: 283
  12 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Tuszyński             331: 463
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Bukowski              329: 397
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Alabrudziński         340: 301
  15 Marek          Syczuk               - Jarosław       Olek                  351: 408
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Justyna        Górka                 374: 397
  17 Mirosław       Uglik                - Beata          Piotrowska            387: 358
  18 Danuta         Langiewicz           - Marek          Reda                  296: 324
  19 Grzegorz       Kurowski             - Jerzy          Krzyżewski            413: 219
  20 Joanna         Brychcy              - Kamil          Nawrocki              310: 448
  21 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Siwiński              423: 351
  22 Joanna         Żłobicka             - Robert         Duczemiński           274: 338
  23 Karol          Waniek               - Dariusz        Nawrocki              408: 386
  24 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Ciejka                314: 396
  25 Robert         Kuszpit              - Stanisław      Olsztyn               387: 364
  26 Jacek          Wandzel              - Piotr          Pietuchowski          350: 342
  27 Marek          Herzig               - Zbigniew       Rybak                 348: 352
  28 Sławomir       Długosz              - Paweł          Janaś                 301: 414
  29 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             285: 454
  30 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                345: 366
  31 Katarzyna      Sołdan               - Artur          Tomczyk               365: 433
  32 Anna           Arana                - Kamil          Kister                279: 393
  33 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Stachowski            471: 365
  34 Dariusz        Jarosławski          - Weronika       Rudnicka              287: 490
  35 Dariusz        Maciejuk             - Józef          Burzyński             447: 231
  36 Bartosz        Pięta                - Marek          Dudkiewicz              1: 400
  37 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Resler                329: 342
  38 Jacek          Nowak                - Grzegorz       Koczkodon             246: 433
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Ceglarek              344: 442
  40 Anna           Swoboda              - Dariusz        Kuć                   281: 387
  41 Szymon         Płachta              - Daniel         Tomczyk               443: 215
  42 Władysław      Zieliński            - Rafał          Wesołowski            357: 447
  43 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Kozak                 431: 342
  44 Jan            Lisiewski            - Maciej         Śliwa                 340: 379
  45 Krzysztof      Kodzis               - Maurycy        Machnio               400: 359
  46 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Sporczyk              298: 385
  47 Magdalena      Kupczyńska           - Katarzyna      Bogusławska           500: 337
  48 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Piotrowski            215: 437
  49 Małgorzata     Sulejewska           - Julita         Dygnas                337: 400
  50 Katarzyna      Dębska               - Adam           Klimont               293: 356
  51 Małgorzata     Szczygieł            - Janina         Grajewska             357: 306
  52 Agnieszka      Pachała              - Mariusz        Sylwestrzuk           302: 427
  53 Jolanta        Chłopińska           - Agata          Pastusiak             318: 260
  54 Radosław       Pastusiak            - Zofia          Gajewska              429: 348
  55 Marek          Swoboda              - Michał         Rogalewicz            338: 458
  56 Jacek          Starzonek            - Łukasz         Baranowski            212: 429
  57 Aleksandra     Kaczanowska          - Magdalena      Sulejewska            365: 263
  58 Sławomir       Wolski               - Robert         Głowacki              405: 273
  59 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Zawadzki              315: 423
  60 Blanka         Zwolińska            - Bogusław       Książek               334: 460
  61 Dorota         Maciejuk             - Sylwia         Łada                  299: 399
  62 Marta          Łęgowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Sylwia         Łada                  380: 279
   2 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              345: 370
   3 Maciej         Bukowski             - Magdalena      Kupczyńska            349: 394
   4 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Ciejka                349: 468
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Mówka                 314: 470
   6 Kamil          Kister               - Łukasz         Tuszyński             299: 401
   7 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Obremski              285: 481
   8 Michał         Rogalewicz           - Mirosław       Uglik                 307: 412
   9 Ryszard        Korpalski            - Robert         Kuszpit               330: 441
  10 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Kuć                   477: 380
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Maciejuk              363: 375
  12 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              398: 373
  13 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Płachta               309: 478
  14 Marcin         Ceglarek             - Jakub          Zaryński              400: 351
  15 Maciej         Śliwa                - Sławomir       Piotrowski            389: 334
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Agata          Kuć                   426: 408
  17 Artur          Tomczyk              - Dariusz        Kosz                  403: 433
  18 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Barbara        Łukaszewicz           444: 354
  19 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            428: 356
  20 Radosław       Pastusiak            - Aleksandra     Kaczanowska           289: 363
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szczygieł             379: 271
  22 Adam           Klimont              - Bogusław       Szyszka               363: 388
  23 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              453: 260
  24 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Wandzel               423: 317
  25 Marcin         Resler               - Paweł          Janaś                 332: 344
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Kurowski              331: 456
  27 Robert         Duczemiński          - Karol          Waniek                324: 476
  28 Marek          Reda                 - Jarosław       Olek                  310: 275
  29 Sławomir       Wolski               - Jolanta        Chłopińska            369: 325
  30 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Gołęcki               382: 358
  31 Krzysztof      Kodzis               - Marta          Łęgowska              315: 381
  32 Dariusz        Nawrocki             - Julita         Dygnas                448: 306
  33 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kublik                492: 301
  34 Monika         Gawron-Cieślik       - Dawid          Pikul                 357: 391
  35 Kamil          Górka                - Agnieszka      Goniowska             397: 372
  36 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Kuć                   507: 398
  37 Walenty        Siemaszko            - Katarzyna      Sołdan                370: 372
  38 Rafał          Stachowski           - Joanna         Brychcy               368: 398
  39 Stanisław      Olsztyn              - Janina         Grajewska             412: 310
  40 Maurycy        Machnio              - Agnieszka      Pachała               333: 294
  41 Beata          Piotrowska           - Michał         Alabrudziński         319: 502
  42 Sławomir       Długosz              - Władysław      Zieliński             395: 349
  43 Dorota         Maciejuk             - Marek          Syczuk                337: 431
  44 Tomasz         Siwiński             - Mariusz        Michalski             339: 323
  45 Marek          Herzig               - Danuta         Langiewicz            484: 333
  46 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Dębska                351: 320
  47 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              374: 365
  48 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Suchanek              428: 317
  49 Anna           Niedzielko           - Patrycja       Śliwińska             285: 414
  50 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Swoboda               361: 330
  51 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Arana                 339: 345
  52 Czesław        Grajewski            - Joanna         Żłobicka              391: 380
  53 Robert         Głowacki             - Agnieszka      Kozak                 461: 367
  54 Magdalena      Sulejewska           - Piotr          Broda                 264: 339
  55 Agata          Pastusiak            - Jan            Lisiewski             274: 389
  56 Marek          Swoboda              - Jacek          Nowak                 305: 319
  57 Ireneusz       Kurzok               - Małgorzata     Sulejewska            407: 439
  58 Katarzyna      Bogusławska          - Józef          Burzyński             424: 274
  59 Jerzy          Krzyżewski           - Blanka         Zwolińska             241: 324
  60 Daniel         Tomczyk              - Alina          Białobrzewska         305: 413
  61 Karol          Wyrębkiewicz         - Mirosław       Dejna                 542: 175
  62 Jacek          Starzonek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Nawrocki              347: 421
   2 Szymon         Płachta              - Bogusław       Szyszka               385: 421
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              388: 423
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kupczyńska            425: 374
   5 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Rybak                 413: 390
   6 Dariusz        Kosz                 - Karol          Waniek                409: 323
   7 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 368: 451
   8 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                365: 349
   9 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Dudkiewicz            304: 413
  10 Tomasz         Ciejka               - Sławomir       Wolski                449: 341
  11 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Śliwa                 460: 336
  12 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Koczkodon             291: 432
  13 Rafał          Wesołowski           - Aleksandra     Kaczanowska           417: 309
  14 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  456: 426
  15 Marcin         Ceglarek             - Marta          Łęgowska              348: 318
  16 Robert         Kuszpit              - Maciej         Sancewicz             311: 358
  17 Czesław        Grajewski            - Karol          Wyrębkiewicz          334: 420
  18 Weronika       Rudnicka             - Jan            Lisiewski             460: 323
  19 Adam           Klimont              - Artur          Tomczyk               367: 297
  20 Dariusz        Nawrocki             - Radosław       Pastusiak             371: 327
  21 Krzysztof      Kodzis               - Marek          Herzig                295: 426
  22 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              373: 342
  23 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Brychcy               452: 296
  24 Julita         Dygnas               - Krzysztof      Langiewicz            282: 398
  25 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Pukniel               501: 333
  26 Łukasz         Baranowski           - Zofia          Gajewska              375: 301
  27 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Długosz               363: 375
  28 Agata          Kuć                  - Kamil          Kister                365: 399
  29 Marek          Syczuk               - Maciej         Grąbczewski           344: 493
  30 Maurycy        Machnio              - Małgorzata     Sulejewska            352: 402
  31 Tomasz         Siwiński             - Stanisław      Olsztyn               373: 312
  32 Jarosław       Olek                 - Ireneusz       Moralewicz            400: 322
  33 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Zawadzki              416: 290
  34 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Broda                 323: 361
  35 Sylwia         Łada                 - Kamil          Górka                 322: 400
  36 Michał         Rogalewicz           - Marcin         Resler                344: 356
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Małgorzata     Jóźwiak               351: 308
  38 Jacek          Wandzel              - Patrycja       Śliwińska             331: 441
  39 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              393: 394
  40 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Jarosławski           409: 343
  41 Blanka         Zwolińska            - Maciej         Bukowski              334: 375
  42 Bogusław       Książek              - Jolanta        Chłopińska            379: 316
  43 Małgorzata     Szczygieł            - Alina          Białobrzewska         444: 312
  44 Anna           Arana                - Justyna        Górka                 350: 332
  45 Katarzyna      Sołdan               - Jacek          Nowak                 396: 292
  46 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Głowacki              233: 452
  47 Jakub          Zaryński             - Jacek          Starzonek             518: 209
  48 Rafał          Stachowski           - Dorota         Maciejuk              398: 386
  49 Danuta         Langiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        377: 313
  50 Mariusz        Michalski            - Dorota         Kuć                   399: 422
  51 Janina         Grajewska            - Renata         Andracka              272: 398
  52 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                266: 339
  53 Władysław      Zieliński            - Anna           Swoboda               289: 314
  54 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Goniowska             410: 336
  55 Agnieszka      Pachała              - Walenty        Siemaszko             322: 385
  56 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Niedzielko            406: 355
  57 Agata          Pastusiak            - Beata          Piotrowska            319: 356
  58 Magdalena      Kublik               - Magdalena      Sulejewska            407: 261
  59 Daniel         Tomczyk              - Joanna         Żłobicka              357: 459
  60 Dorota         Rudzińska            - Józef          Burzyński             341: 286
  61 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Swoboda               349: 332
  62 Ireneusz       Kurzok               - Mirosław       Dejna                 509: 191


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              330: 308
   2 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Mówka                 335: 507
   3 Tomasz         Ciejka               - Bogusław       Szyszka               508: 415
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Rydzik                326: 544
   5 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  361: 367
   6 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             430: 318
   7 Marcin         Ceglarek             - Rafał          Wesołowski            394: 372
   8 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             425: 461
   9 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Płachta               439: 278
  10 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              420: 354
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Kuszpit               384: 493
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Sołdan                416: 303
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Bogusław       Książek               453: 310
  14 Maciej         Bukowski             - Marek          Herzig                315: 398
  15 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Wolski                387: 360
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Jakub          Zaryński              331: 401
  17 Maciej         Śliwa                - Grzegorz       Kurowski              362: 505
  18 Kamil          Kister               - Maciej         Sancewicz             376: 363
  19 Karol          Waniek               - Adam           Klimont               301: 361
  20 Dawid          Pikul                - Dariusz        Nawrocki              412: 415
  21 Jarosław       Olek                 - Patrycja       Śliwińska             352: 351
  22 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Szczygieł             430: 377
  23 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               431: 261
  24 Robert         Głowacki             - Tomasz         Siwiński              439: 371
  25 Marek          Reda                 - Maciej         Grąbczewski           332: 373
  26 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Langiewicz            373: 363
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Broda                 383: 257
  28 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Maciejuk              467: 320
  29 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Resler                530: 298
  30 Kamil          Górka                - Anna           Arana                 450: 277
  31 Łukasz         Baranowski           - Marta          Łęgowska              334: 285
  32 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              294: 364
  33 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Kurzok                315: 406
  34 Beata          Piotrowska           - Agata          Kuć                   351: 342
  35 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Kodzis                439: 362
  36 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Suchanek              415: 379
  37 Artur          Tomczyk              - Danuta         Langiewicz            421: 362
  38 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Jarosławski           476: 327
  39 Joanna         Brychcy              - Marek          Syczuk                318: 500
  40 Zofia          Gajewska             - Joanna         Żłobicka              362: 342
  41 Sylwia         Łada                 - Michał         Rogalewicz            381: 284
  42 Renata         Andracka             - Jacek          Wandzel               290: 386
  43 Dorota         Rudzińska            - Ireneusz       Moralewicz            377: 394
  44 Dariusz        Kuć                  - Blanka         Zwolińska             423: 293
  45 Julita         Dygnas               - Stanisław      Olsztyn               410: 261
  46 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Jóźwiak               393: 380
  47 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Kublik                448: 374
  48 Justyna        Górka                - Jolanta        Chłopińska            356: 306
  49 Walenty        Siemaszko            - Katarzyna      Dębska                369: 298
  50 Anna           Swoboda              - Czesław        Grajewski             387: 428
  51 Alina          Białobrzewska        - Jacek          Nowak                 349: 253
  52 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Duczemiński           329: 473
  53 Jan            Lisiewski            - Wojciech       Gołęcki               393: 316
  54 Radosław       Pastusiak            - Jacek          Starzonek             471: 212
  55 Monika         Gawron-Cieślik       - Maurycy        Machnio               263: 341
  56 Agnieszka      Goniowska            - Agnieszka      Pachała               446: 292
  57 Janina         Grajewska            - Dorota         Maciejuk              262: 487
  58 Mariusz        Michalski            - Daniel         Tomczyk               215: 359
  59 Agata          Pastusiak            - Marek          Swoboda               425: 247
  60 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Kozak                 420: 344
  61 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Sulejewska            446: 266
  62 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                314: 401
   2 Krzysztof      Mówka                - Marcin         Ceglarek              399: 315
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Ciejka                475: 439
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Nawrocki              415: 342
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              488: 282
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Kupczyńska            448: 431
   7 Mariusz        Skrobosz             - Barbara        Łukaszewicz           336: 321
   8 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             367: 416
   9 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                380: 338
  10 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            387: 478
  11 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Herzig                274: 374
  12 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Sylwestrzuk           377: 480
  13 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz.Jr   Merklejn              349: 437
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         300: 487
  15 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            457: 278
  16 Robert         Kuszpit              - Aleksandra     Kaczanowska           308: 436
  17 Kamil          Kister               - Robert         Głowacki              474: 273
  18 Zbigniew       Rybak                - Adam           Klimont               420: 374
  19 Dariusz        Nawrocki             - Jarosław       Olek                  393: 399
  20 Paweł          Janaś                - Sławomir       Piotrowski            385: 366
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Karol          Wyrębkiewicz          332: 404
  22 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Bogusławska           434: 326
  23 Jan            Lisiewski            - Marek          Syczuk                314: 416
  24 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Stachowski            357: 366
  25 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Sancewicz             491: 287
  26 Maciej         Bukowski             - Ryszard        Korpalski             364: 401
  27 Szymon         Płachta              - Bogusław       Książek               489: 279
  28 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Siwiński              521: 294
  29 Artur          Tomczyk              - Justyna        Górka                 318: 472
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Patrycja       Śliwińska             280: 520
  31 Alina          Białobrzewska        - Dorota         Kuć                   372: 387
  32 Marek          Reda                 - Krzysztof      Langiewicz            398: 421
  33 Julita         Dygnas               - Robert         Duczemiński           279: 333
  34 Maurycy        Machnio              - Radosław       Pastusiak             418: 200
  35 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Kuć                   329: 349
  36 Karol          Waniek               - Jacek          Wandzel               446: 265
  37 Sylwia         Łada                 - Dawid          Pikul                 276: 423
  38 Zofia          Gajewska             - Czesław        Grajewski             403: 306
  39 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Maciejuk              331: 465
  40 Marcin         Resler               - Ireneusz       Moralewicz            302: 350
  41 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          304: 441
  42 Sławomir       Wolski               - Anna           Arana                 280: 380
  43 Marta          Łęgowska             - Maciej         Śliwa                 245: 537
  44 Stanisław      Olsztyn              - Dorota         Maciejuk              369: 280
  45 Dariusz        Jarosławski          - Agata          Kuć                   408: 401
  46 Agnieszka      Goniowska            - Joanna         Brychcy               398: 336
  47 Anna           Swoboda              - Zbigniew       Wietecki              379: 403
  48 Magdalena      Kublik               - Blanka         Zwolińska             438: 242
  49 Joanna         Żłobicka             - Agata          Pastusiak             305: 297
  50 Jolanta        Chłopińska           - Renata         Andracka              301: 397
  51 Katarzyna      Dębska               - Michał         Rogalewicz            355: 342
  52 Daniel         Tomczyk              - Tomasz         Suchanek              366: 439
  53 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Kodzis                367: 412
  54 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Krzyżewski            346: 364
  55 Jacek          Nowak                - Anna           Niedzielko            326: 395
  56 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            274: 420
  57 Małgorzata     Jóźwiak              - Jacek          Starzonek             481: 252
  58 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Dejna                 548: 165
  59 Agnieszka      Kozak                - Marek          Swoboda               329: 309
  60 Agnieszka      Pachała              - Monika         Gawron-Cieślik        368: 295
  61 Janina         Grajewska            - Mariusz        Michalski             380: 351
  62 Magdalena      Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  398: 305
   2 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Mówka                 482: 371
   3 Marek          Herzig               - Tomasz         Zwoliński             385: 404
   4 Kamil          Nawrocki             - Michał         Alabrudziński         439: 432
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             398: 380
   6 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 244: 432
   7 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            374: 320
   8 Aleksandra     Kaczanowska          - Grzegorz       Koczkodon             396: 416
   9 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              359: 401
  10 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Rybak                 442: 332
  11 Jarosław       Olek                 - Małgorzata     Sulejewska            364: 412
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Janaś                 354: 337
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Robert         Kuszpit               317: 425
  14 Dorota         Kuć                  - Weronika       Rudnicka              273: 495
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Obremski              434: 349
  16 Ireneusz       Kurzok               - Walenty        Siemaszko             327: 372
  17 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          418: 414
  18 Patrycja       Śliwińska            - Dawid          Pikul                 356: 461
  19 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              426: 422
  20 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                471: 331
  21 Robert         Głowacki             - Jakub          Zaryński              412: 327
  22 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              500: 315
  23 Robert         Duczemiński          - Barbara        Łukaszewicz           481: 368
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Nawrocki              454: 294
  25 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Śliwa                 320: 441
  26 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Sporczyk              319: 522
  27 Adam           Klimont              - Ryszard        Korpalski             382: 257
  28 Sławomir       Piotrowski           - Maurycy        Machnio               484: 349
  29 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Stachowski            440: 428
  30 Krzysztof      Langiewicz           - Zofia          Gajewska              371: 335
  31 Anna           Arana                - Karol          Waniek                327: 398
  32 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Pukniel               385: 367
  33 Magdalena      Kublik               - Jan            Lisiewski             341: 376
  34 Maciej         Sancewicz            - Sławomir       Wolski                339: 417
  35 Dariusz        Jarosławski          - Artur          Tomczyk               332: 333
  36 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Goniowska             322: 399
  37 Stanisław      Olsztyn              - Zbigniew       Wietecki              298: 396
  38 Małgorzata     Jóźwiak              - Radosław       Pastusiak             305: 302
  39 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Książek               448: 338
  40 Czesław        Grajewski            - Beata          Piotrowska            379: 334
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Bukowski              382: 443
  42 Renata         Andracka             - Julita         Dygnas                429: 337
  43 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Sołdan                322: 347
  44 Marek          Reda                 - Sylwia         Łada                  423: 288
  45 Danuta         Langiewicz           - Jacek          Wandzel               320: 477
  46 Marcin         Resler               - Krzysztof      Kodzis                372: 409
  47 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Szczygieł             326: 409
  48 Piotr          Broda                - Alina          Białobrzewska         420: 329
  49 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Bogusławska           404: 350
  50 Marta          Łęgowska             - Anna           Niedzielko            368: 290
  51 Agata          Kuć                  - Joanna         Żłobicka              358: 392
  52 Dorota         Maciejuk             - Agata          Pastusiak             392: 315
  53 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Rogalewicz            358: 364
  54 Dorota         Rudzińska            - Janina         Grajewska             358: 365
  55 Blanka         Zwolińska            - Anna           Swoboda               282: 351
  56 Jacek          Nowak                - Joanna         Brychcy               331: 370
  57 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               421: 239
  58 Magdalena      Sulejewska           - Daniel         Tomczyk               372: 368
  59 Jacek          Starzonek            - Józef          Burzyński             230: 375
  60 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Pachała               156: 390
  61 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Michalski             452: 320
  62 Marek          Swoboda              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                371: 389
   2 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Sylwestrzuk           297: 359
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              352: 479
   4 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             370: 442
   5 Kamil          Górka                - Marcin         Ceglarek              447: 315
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              334: 451
   7 Kamil          Nawrocki             - Marek          Dudkiewicz            454: 314
   8 Karol          Waniek               - Weronika       Rudnicka              327: 326
   9 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           352: 322
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          369: 350
  11 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Maciejuk              420: 312
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Szymon         Płachta               311: 523
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Sławomir       Piotrowski            346: 387
  14 Maciej         Śliwa                - Irena          Sołdan                383: 293
  15 Marek          Herzig               - Robert         Głowacki              456: 316
  16 Walenty        Siemaszko            - Mirosław       Uglik                 382: 270
  17 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            440: 347
  18 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 250: 392
  19 Jarosław       Olek                 - Zbigniew       Rybak                 361: 363
  20 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               350: 392
  21 Robert         Kuszpit              - Kamil          Kister                305: 398
  22 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Janaś                 426: 297
  23 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Reda                  282: 441
  24 Bartosz        Morawski             - Dorota         Kuć                   346: 325
  25 Patrycja       Śliwińska            - Artur          Tomczyk               388: 297
  26 Krzysztof      Kodzis               - Ireneusz       Kurzok                336: 326
  27 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Stachowski            386: 302
  28 Czesław        Grajewski            - Barbara        Łukaszewicz           306: 438
  29 Marek          Syczuk               - Sławomir       Wolski                484: 341
  30 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Zaryński              340: 498
  31 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Żłobicka              449: 317
  32 Maurycy        Machnio              - Piotr          Pietuchowski          422: 399
  33 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Jóźwiak               308: 417
  34 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Sołdan                354: 394
  35 Krzysztof      Obremski             - Jan            Lisiewski             390: 253
  36 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Suchanek              354: 421
  37 Agnieszka      Goniowska            - Zofia          Gajewska              406: 457
  38 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Broda                 357: 345
  39 Ryszard        Korpalski            - Anna           Arana                 400: 279
  40 Maciej         Bukowski             - Jerzy          Krzyżewski            331: 288
  41 Renata         Andracka             - Marta          Łęgowska              398: 300
  42 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Pukniel               381: 388
  43 Anna           Swoboda              - Magdalena      Kublik                335: 323
  44 Maciej         Sancewicz            - Radosław       Pastusiak             378: 320
  45 Julita         Dygnas               - Dorota         Maciejuk              289: 354
  46 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Bogusławska           401: 255
  47 Danuta         Langiewicz           - Marcin         Resler                313: 442
  48 Alina          Białobrzewska        - Sławomir       Długosz               365: 317
  49 Michał         Rogalewicz           - Agnieszka      Pachała               385: 351
  50 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Zawadzki              434: 266
  51 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Jarosławski           259: 374
  52 Janina         Grajewska            - Agnieszka      Kozak                 288: 315
  53 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Dębska                339: 339
  54 Agata          Kuć                  - Tomasz         Siwiński              316: 325
  55 Magdalena      Sulejewska           - Beata          Piotrowska            240: 515
  56 Jacek          Nowak                - Dorota         Rudzińska             361: 313
  57 Marek          Swoboda              - Monika         Gawron-Cieślik        370: 344
  58 Wojciech       Gołęcki              - Daniel         Tomczyk               376: 362
  59 Jacek          Starzonek            - Jolanta        Chłopińska            173: 428
  60 Agata          Pastusiak            - Mirosław       Dejna                 323: 183
  61 Blanka         Zwolińska            - Mariusz        Michalski             343: 356


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              388: 329
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             468: 444
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           313: 377
   4 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Ciejka                445: 341
   5 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               494: 284
   6 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Mówka                 298: 420
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  293: 415
   8 Michał         Alabrudziński        - Walenty        Siemaszko             364: 409
   9 Marek          Herzig               - Krzysztof      Sporczyk              480: 406
  10 Sławomir       Piotrowski           - Karol          Waniek                308: 486
  11 Adam           Klimont              - Rafał          Wesołowski            365: 313
  12 Maciej         Śliwa                - Marcin         Ceglarek              349: 283
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Dudkiewicz            420: 376
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Kister                397: 324
  15 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   375: 280
  16 Ryszard        Korpalski            - Karol          Wyrębkiewicz          305: 336
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Syczuk                457: 311
  18 Jakub          Zaryński             - Renata         Andracka              280: 431
  19 Robert         Głowacki             - Barbara        Łukaszewicz           392: 400
  20 Patrycja       Śliwińska            - Irena          Sołdan                332: 390
  21 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Wietecki              505: 359
  22 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             434: 287
  23 Maciej         Bukowski             - Justyna        Górka                 362: 495
  24 Tomasz         Suchanek             - Maurycy        Machnio               434: 360
  25 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Jóźwiak               411: 347
  26 Jarosław       Olek                 - Aleksandra     Kaczanowska           321: 312
  27 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Obremski              394: 387
  28 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Kuszpit               424: 268
  29 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Kodzis                395: 395
  30 Marek          Reda                 - Łukasz         Baranowski            419: 359
  31 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Janaś                 368: 350
  32 Krzysztof      Langiewicz           - Magdalena      Kupczyńska            263: 413
  33 Piotr          Pietuchowski         - Alina          Białobrzewska         456: 368
  34 Joanna         Żłobicka             - Ireneusz       Kurzok                323: 323
  35 Rafał          Stachowski           - Marcin         Resler                350: 363
  36 Agnieszka      Goniowska            - Dariusz        Jarosławski           384: 363
  37 Dariusz        Nawrocki             - Stanisław      Olsztyn               418: 345
  38 Grzegorz       Pukniel              - Jan            Lisiewski             492: 368
  39 Józef          Burzyński            - Bogusław       Szyszka               290: 452
  40 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Sancewicz             360: 511
  41 Beata          Piotrowska           - Anna           Swoboda               457: 335
  42 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Siwiński              381: 282
  43 Piotr          Broda                - Dorota         Kuć                   346: 309
  44 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Krzyżewski            422: 287
  45 Artur          Tomczyk              - Anna           Arana                 418: 279
  46 Anna           Niedzielko           - Maciej         Grąbczewski           352: 391
  47 Katarzyna      Dębska               - Czesław        Grajewski             305: 330
  48 Michał         Rogalewicz           - Marta          Łęgowska              343: 356
  49 Jacek          Wandzel              - Magdalena      Kublik                512: 336
  50 Sławomir       Długosz              - Danuta         Langiewicz            406: 327
  51 Joanna         Brychcy              - Agata          Pastusiak             388: 295
  52 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Łada                  415: 300
  53 Jolanta        Chłopińska           - Janina         Grajewska             364: 388
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Nowak                 205: 475
  55 Radosław       Pastusiak            - Marek          Swoboda               319: 326
  56 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Pachała               337: 284
  57 Julita         Dygnas               - Magdalena      Sulejewska            307: 306
  58 Mariusz        Michalski            - Agata          Kuć                   357: 337
  59 Blanka         Zwolińska            - Monika         Gawron-Cieślik        276: 309
  60 Dorota         Rudzińska            - Jacek          Starzonek             389: 169
  61 Daniel         Tomczyk              - Mirosław       Dejna                 511: 195


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                490: 500
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Nawrocki              377: 402
   3 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Śliwa                 329: 299
   4 Krzysztof      Mówka                - Karol          Waniek                375: 320
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Herzig                346: 408
   6 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 458: 448
   7 Dawid          Pikul                - Walenty        Siemaszko             397: 290
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Adam           Klimont               347: 362
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Ciejka                493: 348
  10 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              415: 318
  11 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kuć                   361: 296
  12 Weronika       Rudnicka             - Renata         Andracka              358: 323
  13 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Rybak                 395: 268
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Maciejuk              381: 382
  15 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              451: 384
  16 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 321: 438
  17 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             334: 360
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Zofia          Gajewska              348: 388
  19 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                448: 316
  20 Sławomir       Piotrowski           - Marcin         Ceglarek              385: 339
  21 Tomasz         Suchanek             - Jarosław       Olek                  350: 394
  22 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Sporczyk              407: 315
  23 Krzysztof      Kodzis               - Ireneusz       Moralewicz            323: 391
  24 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 469: 375
  25 Marek          Syczuk               - Maciej         Bukowski              427: 241
  26 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Kupczyńska            377: 386
  27 Grzegorz       Pukniel              - Maurycy        Machnio               422: 300
  28 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Maciejuk              376: 322
  29 Artur          Tomczyk              - Jakub          Zaryński              427: 329
  30 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Langiewicz            449: 291
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              349: 391
  32 Maciej         Grąbczewski          - Bogusław       Szyszka               305: 490
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              313: 498
  34 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Goniowska             374: 255
  35 Marcin         Resler               - Beata          Piotrowska            289: 391
  36 Robert         Głowacki             - Czesław        Grajewski             371: 413
  37 Paweł          Janaś                - Aleksandra     Kaczanowska           295: 440
  38 Piotr          Broda                - Jacek          Wandzel               427: 231
  39 Ireneusz       Kurzok               - Zbigniew       Wietecki              377: 364
  40 Joanna         Żłobicka             - Ryszard        Korpalski             389: 332
  41 Marta          Łęgowska             - Robert         Kuszpit               263: 468
  42 Rafał          Stachowski           - Józef          Burzyński             432: 326
  43 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Siwiński              415: 412
  44 Alina          Białobrzewska        - Julita         Dygnas                391: 245
  45 Jacek          Nowak                - Michał         Rogalewicz            403: 444
  46 Janina         Grajewska            - Dariusz        Jarosławski           303: 356
  47 Anna           Arana                - Joanna         Brychcy               378: 298
  48 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Bogusławska           304: 306
  49 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Krzyżewski            387: 315
  50 Jan            Lisiewski            - Katarzyna      Dębska                247: 384
  51 Daniel         Tomczyk              - Agnieszka      Kozak                 346: 332
  52 Marek          Swoboda              - Anna           Swoboda               421: 344
  53 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               326: 361
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Rudzińska             290: 478
  55 Agata          Pastusiak            - Danuta         Langiewicz            301: 379
  56 Sylwia         Łada                 - Jolanta        Chłopińska            314: 366
  57 Bogusław       Książek              - Monika         Gawron-Cieślik        494: 317
  58 Agata          Kuć                  - Radosław       Pastusiak             399: 325
  59 Mariusz        Michalski            - Magdalena      Sulejewska            368: 245
  60 Mirosław       Dejna                - Jacek          Starzonek             236: 241
  61 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              399: 356
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 326: 418
   3 Marek          Herzig               - Dariusz        Kosz                  321: 462
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Mówka                 317: 521
   5 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              446: 332
   6 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             325: 434
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         274: 440
   8 Karol          Waniek               - Szymon         Płachta               332: 310
   9 Justyna        Górka                - Maciej         Śliwa                 360: 348
  10 Dariusz        Maciejuk             - Weronika       Rudnicka              440: 331
  11 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            399: 454
  12 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Sulejewska            299: 424
  13 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Tuszyński             401: 308
  14 Sławomir       Piotrowski           - Jarosław       Olek                  464: 351
  15 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Duczemiński           525: 264
  16 Tomasz         Ciejka               - Marek          Reda                  385: 357
  17 Beata          Piotrowska           - Piotr          Pietuchowski          235: 455
  18 Robert         Kuszpit              - Bartosz        Morawski              498: 424
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Renata         Andracka              420: 348
  20 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Tomczyk               397: 286
  21 Marek          Syczuk               - Dariusz        Kuć                   357: 357
  22 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Dudkiewicz            406: 543
  23 Bogusław       Szyszka              - Zbigniew       Rybak                 383: 384
  24 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Sołdan                331: 408
  25 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Sancewicz             318: 382
  26 Magdalena      Kupczyńska           - Czesław        Grajewski             386: 340
  27 Kamil          Kister               - Karol          Wyrębkiewicz          360: 415
  28 Patrycja       Śliwińska            - Łukasz         Baranowski            457: 465
  29 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Broda                 596: 323
  30 Ireneusz       Kurzok               - Mirosław       Uglik                 326: 512
  31 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Kodzis                290: 398
  32 Aleksandra     Kaczanowska          - Joanna         Żłobicka              511: 283
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Stachowski            373: 332
  34 Jakub          Zaryński             - Maciej         Bukowski              379: 344
  35 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Głowacki              421: 325
  36 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szczygieł             393: 329
  37 Dariusz        Jarosławski          - Sławomir       Wolski                338: 348
  38 Agnieszka      Goniowska            - Stanisław      Olsztyn               341: 298
  39 Marcin         Resler               - Ryszard        Korpalski             369: 352
  40 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Rogalewicz            315: 382
  41 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Jóźwiak               451: 341
  42 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Długosz               321: 379
  43 Dorota         Maciejuk             - Anna           Arana                 314: 353
  44 Maurycy        Machnio              - Katarzyna      Dębska                348: 340
  45 Alina          Białobrzewska        - Marek          Swoboda               363: 355
  46 Marta          Łęgowska             - Jacek          Wandzel               361: 390
  47 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Rudzińska             329: 360
  48 Jan            Lisiewski            - Daniel         Tomczyk               317: 367
  49 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Michalski             398: 326
  50 Joanna         Brychcy              - Janina         Grajewska             432: 230
  51 Jolanta        Chłopińska           - Julita         Dygnas                331: 335
  52 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 534: 387
  53 Bogusław       Książek              - Tomasz         Siwiński              338: 412
  54 Anna           Swoboda              - Anna           Niedzielko            448: 348
  55 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Nowak                 398: 423
  56 Józef          Burzyński            - Agata          Kuć                   400: 379
  57 Magdalena      Sulejewska           - Monika         Gawron-Cieślik        278: 388
  58 Radosław       Pastusiak            - Blanka         Zwolińska             351: 296
  59 Jacek          Starzonek            - Krzysztof      Zawadzki              255: 392
  60 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  213: 313
  61 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 355: 473
   2 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Koczkodon             339: 353
   3 Dawid          Pikul                - Kamil          Nawrocki              418: 330
   4 Adam           Klimont              - Tomasz         Zwoliński             299: 397
   5 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Sulejewska            410: 430
   6 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Herzig                328: 443
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Maciejuk              424: 297
   8 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           286: 386
   9 Karol          Waniek               - Kazimierz.Jr   Merklejn              408: 451
  10 Zofia          Gajewska             - Justyna        Górka                 337: 421
  11 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            386: 413
  12 Tomasz         Ciejka               - Irena          Sołdan                428: 293
  13 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  343: 529
  14 Maciej         Śliwa                - Kamil          Górka                 343: 392
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              403: 280
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Kurowski              291: 350
  17 Katarzyna      Sołdan               - Mirosław       Uglik                 368: 340
  18 Zbigniew       Rybak                - Weronika       Rudnicka              420: 377
  19 Walenty        Siemaszko            - Szymon         Płachta               398: 317
  20 Łukasz         Baranowski           - Karol          Wyrębkiewicz          319: 445
  21 Marek          Syczuk               - Aleksandra     Kaczanowska           467: 394
  22 Jarosław       Olek                 - Maciej         Sancewicz             397: 296
  23 Robert         Duczemiński          - Magdalena      Kupczyńska            373: 276
  24 Dariusz        Kuć                  - Robert         Kuszpit               347: 350
  25 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Kodzis                472: 292
  26 Jacek          Wandzel              - Bartosz        Morawski              358: 445
  27 Patrycja       Śliwińska            - Maciej         Grąbczewski           390: 417
  28 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Pukniel               348: 346
  29 Bogusław       Szyszka              - Alina          Białobrzewska         305: 420
  30 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Kister                501: 266
  31 Jakub          Zaryński             - Maurycy        Machnio               419: 419
  32 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Nawrocki              351: 392
  33 Paweł          Janaś                - Zbigniew       Wietecki              437: 326
  34 Renata         Andracka             - Marcin         Resler                292: 383
  35 Sławomir       Wolski               - Piotr          Broda                 277: 363
  36 Michał         Rogalewicz           - Sławomir       Długosz               403: 355
  37 Anna           Arana                - Agnieszka      Goniowska             314: 353
  38 Beata          Piotrowska           - Ireneusz       Kurzok                428: 315
  39 Joanna         Żłobicka             - Artur          Tomczyk               413: 318
  40 Anna           Swoboda              - Rafał          Stachowski            308: 365
  41 Dariusz        Jarosławski          - Robert         Głowacki              391: 329
  42 Tomasz         Siwiński             - Ryszard        Korpalski             351: 373
  43 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Olsztyn               603: 252
  44 Jacek          Nowak                - Małgorzata     Jóźwiak               291: 420
  45 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Bogusławska           328: 341
  46 Daniel         Tomczyk              - Józef          Burzyński             301: 376
  47 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Maciejuk              269: 313
  48 Marek          Swoboda              - Krzysztof      Langiewicz            438: 356
  49 Joanna         Brychcy              - Julita         Dygnas                388: 317
  50 Katarzyna      Dębska               - Danuta         Langiewicz            306: 343
  51 Maciej         Bukowski             - Marta          Łęgowska              476: 347
  52 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Szczygieł             251: 441
  53 Anna           Niedzielko           - Jolanta        Chłopińska            304: 495
  54 Monika         Gawron-Cieślik       - Sylwia         Łada                  421: 253
  55 Radosław       Pastusiak            - Janina         Grajewska             360: 263
  56 Bogusław       Książek              - Jan            Lisiewski             460: 349
  57 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Gołęcki               398: 306
  58 Krzysztof      Zawadzki             - Agata          Pastusiak             258: 336
  59 Jacek          Starzonek            - Blanka         Zwolińska             258: 309
  60 Magdalena      Sulejewska           - Mirosław       Dejna                 258: 254
  61 Agata          Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 360: 473
   2 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Koczkodon             371: 363
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             297: 303
   4 Justyna        Górka                - Marek          Herzig                394: 364
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Kosz                  352: 294
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           235: 428
   7 Kamil          Nawrocki             - Adam           Klimont               299: 437
   8 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Ciejka                337: 399
   9 Karol          Waniek               - Michał         Alabrudziński         320: 406
  10 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Górka                 521: 249
  11 Zbigniew       Rybak                - Barbara        Łukaszewicz           318: 426
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Walenty        Siemaszko             384: 384
  13 Zofia          Gajewska             - Marek          Reda                  264: 437
  14 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Sołdan                412: 374
  15 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Olek                  341: 408
  16 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Syczuk                399: 385
  17 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Piotrowski            496: 426
  18 Marek          Dudkiewicz           - Bartosz        Morawski              308: 465
  19 Piotr          Pietuchowski         - Ireneusz       Moralewicz            338: 424
  20 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Suchanek              381: 478
  21 Krzysztof      Obremski             - Alina          Białobrzewska         458: 405
  22 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Goniowska             401: 358
  23 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Baranowski            321: 399
  24 Mirosław       Uglik                - Paweł          Janaś                 401: 397
  25 Szymon         Płachta              - Marcin         Ceglarek              401: 403
  26 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Resler                321: 320
  27 Piotr          Broda                - Magdalena      Kupczyńska            312: 377
  28 Maciej         Śliwa                - Jakub          Zaryński              310: 366
  29 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                360: 480
  30 Maurycy        Machnio              - Dariusz        Nawrocki              433: 380
  31 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Sporczyk              342: 436
  32 Joanna         Żłobicka             - Beata          Piotrowska            328: 350
  33 Michał         Rogalewicz           - Patrycja       Śliwińska             357: 369
  34 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Pukniel               386: 307
  35 Joanna         Brychcy              - Bogusław       Szyszka               342: 335
  36 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           356: 381
  37 Rafał          Stachowski           - Danuta         Langiewicz            312: 423
  38 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Maciejuk              407: 282
  39 Kamil          Kister               - Małgorzata     Jóźwiak               383: 240
  40 Renata         Andracka             - Sławomir       Długosz               361: 385
  41 Józef          Burzyński            - Ryszard        Korpalski             244: 339
  42 Katarzyna      Bogusławska          - Maciej         Bukowski              429: 338
  43 Jacek          Wandzel              - Anna           Arana                 445: 352
  44 Artur          Tomczyk              - Ireneusz       Kurzok                303: 403
  45 Robert         Głowacki             - Małgorzata     Szczygieł             460: 333
  46 Sławomir       Wolski               - Marek          Swoboda               338: 308
  47 Stanisław      Olsztyn              - Jolanta        Chłopińska            337: 366
  48 Dorota         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             395: 269
  49 Krzysztof      Langiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            398: 289
  50 Julita         Dygnas               - Daniel         Tomczyk               285: 294
  51 Katarzyna      Dębska               - Monika         Gawron-Cieślik        271: 392
  52 Tomasz         Siwiński             - Marta          Łęgowska              397: 274
  53 Bogusław       Książek              - Anna           Swoboda               400: 295
  54 Jacek          Nowak                - Agata          Pastusiak             386: 311
  55 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Michalski             386: 407
  56 Jan            Lisiewski            - Anna           Niedzielko            411: 313
  57 Krzysztof      Zawadzki             - Blanka         Zwolińska             437: 267
  58 Sylwia         Łada                 - Magdalena      Sulejewska            341: 219
  59 Janina         Grajewska            - Jacek          Starzonek             290: 274
  60 Mirosław       Dejna                - Agata          Kuć                   176: 469
  61 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                344: 481
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dawid          Pikul                 385: 336
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Justyna        Górka                 361: 339
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           529: 380
   5 Tomasz         Ciejka               - Adam           Klimont               329: 277
   6 Marek          Herzig               - Michał         Alabrudziński         459: 378
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Reda                  297: 351
   8 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              440: 377
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Nawrocki              382: 315
  10 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              354: 336
  11 Jarosław       Olek                 - Dariusz        Maciejuk              304: 398
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Duczemiński           500: 405
  13 Bartosz        Morawski             - Walenty        Siemaszko             389: 307
  14 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Suchanek              526: 434
  15 Weronika       Rudnicka             - Sławomir       Piotrowski            360: 306
  16 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 307: 641
  17 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            383: 369
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Robert         Kuszpit               333: 419
  19 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             336: 343
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Waniek                407: 336
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Sołdan                341: 400
  22 Beata          Piotrowska           - Zbigniew       Rybak                 342: 384
  23 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Baranowski            341: 363
  24 Marek          Syczuk               - Zofia          Gajewska              424: 406
  25 Jakub          Zaryński             - Maurycy        Machnio               382: 310
  26 Piotr          Pietuchowski         - Patrycja       Śliwińska             421: 317
  27 Szymon         Płachta              - Aleksandra     Kaczanowska           402: 280
  28 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Śliwa                 337: 372
  29 Alina          Białobrzewska        - Zbigniew       Wietecki              432: 425
  30 Michał         Rogalewicz           - Jacek          Wandzel               334: 386
  31 Paweł          Janaś                - Maciej         Grąbczewski           399: 376
  32 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             354: 359
  33 Danuta         Langiewicz           - Czesław        Grajewski             443: 287
  34 Dariusz        Jarosławski          - Sławomir       Wolski                307: 439
  35 Kamil          Kister               - Joanna         Brychcy               295: 474
  36 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Bogusławska           446: 210
  37 Marcin         Resler               - Piotr          Broda                 353: 332
  38 Ireneusz       Kurzok               - Dariusz        Kuć                   308: 385
  39 Joanna         Żłobicka             - Krzysztof      Kodzis                359: 307
  40 Grzegorz       Pukniel              - Bogusław       Szyszka               328: 419
  41 Robert         Głowacki             - Dorota         Rudzińska             371: 390
  42 Renata         Andracka             - Rafał          Stachowski            355: 337
  43 Maciej         Bukowski             - Dorota         Kuć                   328: 383
  44 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Langiewicz            324: 415
  45 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Jóźwiak               399: 331
  46 Tomasz         Siwiński             - Artur          Tomczyk               323: 412
  47 Monika         Gawron-Cieślik       - Daniel         Tomczyk               431: 198
  48 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Michalski             499: 312
  49 Józef          Burzyński            - Jacek          Nowak                 316: 343
  50 Anna           Arana                - Bogusław       Książek               343: 437
  51 Marek          Swoboda              - Anna           Swoboda               391: 444
  52 Jan            Lisiewski            - Stanisław      Olsztyn               336: 395
  53 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Zawadzki              299: 304
  54 Julita         Dygnas               - Jerzy          Krzyżewski            309: 361
  55 Sylwia         Łada                 - Janina         Grajewska             303: 348
  56 Katarzyna      Dębska               - Agata          Kuć                   389: 477
  57 Marta          Łęgowska             - Agata          Pastusiak             347: 379
  58 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               592: 205
  59 Magdalena      Sulejewska           - Blanka         Zwolińska             271: 367
  60 Jacek          Starzonek            - Mirosław       Dejna                 307: 181
  61 Anna           Niedzielko           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-08-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.13  29474  190
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.26  28849  192
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.15  29283  199
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.77  28520  197
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.33  16913  118
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              143.29  28371  198
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.23  27787  194
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.15  27198  190
  10 Michał Makowski                Warszawa             142.96  24447  171
  
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.89  27150  190
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.15  28288  199
  13 Kamil Górka                    Kraków               142.05  26989  190
  14 Bartosz Morawski               Gliwice              141.95  27681  195
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  17 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  18 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27997  199
  
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.43  26400  188
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     139.27  17827  128
  24 Justyna Górka                  Kraków               138.96  26819  193
  25 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.63  27033  195
  27 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.48  26589  192
  28 Marek Syczuk                   Warszawa             138.31  20885  151
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.67  18173  132
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             137.14  27291  199
  
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             136.53  26351  193
  32 Marek Reda                     Wołomin              136.33  26039  191
  33 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.23  16892  124
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.58  23862  176
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Przemysław Herdzina            Kraków               135.07  27013  200
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.00  16740  124
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.69  26265  195
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.23  26041  194
 
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  42 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  43 Karol Waniek                   Wrocław              133.32  18131  136
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.19  25838  194
  45 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  46 Bogusław Szyszka               Oława                132.86  23517  177
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             132.36   9662   73
  49 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  50 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.07  24829  188
 
  51 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  52 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  54 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.59  18160  138
  55 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.48  12885   98
  56 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  58 Irena Sołdan                   Rumia                131.07  25297  193
  59 Katarzyna Sołdan               Rumia                131.05   5242   40
  60 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
 
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.51   5612   43
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  64 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.09  25238  194
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.98  16377  126
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  69 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.68  18934  146
  70 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.68  18285  141
  
  71 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.48  25895  200
  72 Przemysław Rybicki             Otwock               129.38  25229  195
  73 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  74 Kamil Kister                   Puławy               129.27  24950  193
  75 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.99  25153  195
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  77 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.62  22894  178
  78 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  79 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  80 Weronika Rudnicka              Ustka                127.31  24571  193
 
  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  82 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  83 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.02  23499  185
  84 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  86 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  87 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.37  24895  197
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  89 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
 
  91 Janusz Krupiński               Bytom                125.79   8428   67
  92 Adam Klimont                   Wałcz                125.79  24277  193
  93 Szymon Płachta                 Warszawa             125.78  22892  182
  94 Marta Dobrzańska               Kraków               125.76   8803   70
  95 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.42  24707  197
  96 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  97 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
  98 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  99 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.10   5129   41
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  23730  190
 102 Rafał Wesołowski               Warszawa             124.88  24101  193
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.79  24459  196
 104 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 105 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 106 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.52  23659  190
 107 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.31  15041  121
 108 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 109 Łukasz Baranowski              Reda                 123.94  23424  189
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.83  12135   98
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 112 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.44  22837  185
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.41  24065  195
 115 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 116 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 117 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 118 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 119 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           122.48  15677  128
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.30  22380  183
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.29  23847  195
 122 Anita Bruska                   Gdynia               122.29  16387  134
 123 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 124 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.18  13929  114
 125 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 126 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 127 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 128 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 129 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     121.24   4486   37
 130 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 131 Agnieszka Goniowska            Wrocław              121.11  16108  133
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.11  10173   84
 133 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 134 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 135 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 136 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.24  17795  148
 140 Robert Głowacki                Łódź                 119.96  18234  152
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.54  10041   84
 142 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 143 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 144 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.34  13844  116
 145 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 146 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 147 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.90   8680   73
 148 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 149 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 151 Magdalena Kublik               Warszawa             117.98  22770  193
 152 Bogusław Książek               Szczecin             117.93  12736  108
 153 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.72  22955  195
 154 Jarosław Olek                  Warszawa             117.56   7171   61
 155 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.49  14216  121
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 158 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 161 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 162 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 163 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.03  21416  183
 164 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  22456  192
 165 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.96  10643   91
 166 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 167 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 168 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 169 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 170 Piotr Broda                    Sandomierz           116.24  22667  195
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.20  21961  189
 172 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.06   6151   53
 173 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.90  20282  175
 174 Jacek Pietruszka               Kraków               115.67  13765  119
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 177 Lucyna Śniadach                Rumia                115.25  12101  105
 178 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 179 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.15  14278  124
 180 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.06   7134   62
 181 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 182 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.79  12627  110
 183 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.78   6313   55
 184 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.65   7796   68
 185 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.58  19822  173
 186 Mateusz Królikowski            Wrocław              114.56  11227   98
 187 Leszek Kacprzyk                Katowice             113.93   6836   60
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.78  12174  107
 190 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 192 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.43   9074   80
 193 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 194 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.19  19921  176
 196 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 197 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 198 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 199 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 200 Anna Stefańska                 Łódź                 112.51  17102  152
 201 Maciej Bukowski                Szczecin             112.51   8213   73
 202 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 203 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 204 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 205 Łukasz Sornek                  Mikołów              111.77  17995  161
 206 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 207 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.53  18848  169
 208 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.33  16588  149
 209 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.12   6334   57
 210 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    111.02  10880   98
 211 Zbigniew Rybak                 Warszawa             110.88  21732  196
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.70  19484  176
 213 Rafał Skibicki                 Lębork               110.53   7958   72
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 215 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  18441  167
 216 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.40  18989  172
 217 Joanna Brychcy                 Katowice             110.40  10598   96
 218 Joanna Żłobicka                Wrocław              110.39   8390   76
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.29  21837  198
 220 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 221 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.13  20264  184
 222 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 223 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 224 Teresa Zalewska                Racibórz             109.65  13925  127
 225 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.45  11492  105
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.30  20112  184
 227 Renata Andracka                Zwola                108.99  21581  198
 228 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 229 Anna Niedzielko                Szczecin             108.93   7407   68
 230 Marcin Ceglarek                Kraków               108.90   6752   62
 231 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 232 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 233 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.16  11789  109
 235 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 236 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 237 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 238 Natalia Ogierman               Katowice             107.65   6459   60
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 240 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.26   7079   66
 242 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   107.23   4182   39
 243 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 244 Anna Arana                     Warszawa             106.84  16240  152
 245 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 246 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.60   7462   70
 247 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 251 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 253 Rafał Świątek                  Wrocław              105.01   7456   71
 254 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 255 Piotr Madej                    Wrocław              104.90   9021   86
 256 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.83  20022  191
 257 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 258 Rafał Stachowski               Police               104.23  11465  110
 259 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.15   4791   46
 260 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 261 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 262 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.49   5071   49
 263 Sławomir Wolski                Wrocław              103.40   7445   72
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 267 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.00   5459   53
 268 Urszula Solarska               Łódź                 102.89  20270  197
 269 Bożena Guział                  Racibórz             102.53   3691   36
 270 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 271 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 272 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 273 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 274 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 275 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.41   9634   95
 276 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 277 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.11  20222  200
 279 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.48   6933   69
 281 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.12  19524  195
 284 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.96  10196  102
 285 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 286 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 287 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 288 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 289 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 290 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 291 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.42  13521  136
 292 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          98.81   8201   83
 293 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 294 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.50   6895   70
 296 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 297 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 298 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.93   5876   60
 299 Marta Ćwiek                    Radomsko              97.06   4562   47
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.58   9561   99
 301 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 302 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.41  19089  198
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 304 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 305 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.67   4018   42
 306 Marcin Radwański               Wrocław               95.39   8871   93
 307 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.23   4095   43
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             94.95  10160  107
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.78   6940   74
 311 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 312 Błażej Fidziński               Dębica                93.60   4399   47
 313 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 315 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 316 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 317 Sylwia Buks                    Warszawa              90.16  17852  198
 318 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.68   6547   73
 319 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.54   3492   39
 320 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 321 Sylwia Łada                    Inowrocław            87.95   3782   43
 322 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 323 Leszek Katyński                Słupsk                86.38   7861   91
 324 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 326 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.51   9719  115
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              83.64  10622  127
 328 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 329 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 330 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 331 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.04   3577   55
 333 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              57.43  11198  195




Poczekalnia na dzień 29-08-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   5 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   6 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   7 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   8 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   9 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  10 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  12 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  14 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  15 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  16 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  17 Izabela Długosz                Ostróda               80.92   2023   25
  18 Karolina Długosz               Ostróda               74.28   1857   25
  19 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.00   3360   24
  21 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  22 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  23 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  25 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  28 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  29 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  30 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  32 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  35 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  37 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  38 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  39 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  41 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  43 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            106.52   2450   23
  47 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  48 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  49 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  50 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  54 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  56 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  57 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  58 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  59 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  60 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  61 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  62 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  63 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 114.80   2296   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  66 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  67 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  68 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  69 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  70 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  71 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  72 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  73 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  74 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.11   1532   18
  75 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  76 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  77 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  79 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.94   1563   17
  80 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  81 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  82 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  83 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  84 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  85 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  86 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  87 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  88 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  89 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  90 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  91 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  92 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  93 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  94 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  95 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  97 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  98 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  99 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 100 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 101 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 102 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 103 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 105 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 106 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 107 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 108 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 110 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 111 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 112 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 113 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 114 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 115 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 116 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 117 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 118 Jan Mrozowski                  Kraków               124.00   1488   12
 119 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 120 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               122.75   1473   12
 121 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 122 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 123 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 124 Anna Stambulska                Kraków               117.25   1407   12
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 126 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 127 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 128 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 129 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 131 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 132 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 133 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 134 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 135 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 136 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 137 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 138 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 139 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 140 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 141 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 142 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 143 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 144 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 145 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 146 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 147 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 148 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 149 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 150 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.33   1204   12
 151 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 152 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 153 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 154 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 155 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 156 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 157 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 158 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 159 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 160 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 161 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 162 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 163 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 164 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 165 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 168 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 169 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 170 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 171 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 172 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 178 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 179 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 180 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 181 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 182 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 183 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 184 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 185 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 186 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 187 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 188 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 189 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 190 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 191 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 192 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 193 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 194 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 195 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 196 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 197 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 198 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 199 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 200 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 201 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 202 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 203 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 204 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 205 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 206 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 207 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 208 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 209 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 210 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 211 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 212 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 213 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 214 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 215 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 216 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 217 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 218 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 219 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 220 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 221 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 227 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 228 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 229 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 230 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 233 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 234 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 235 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 236 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 237 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 238 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 239 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 240 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 241 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 242 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 243 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 244 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 245 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 246 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 247 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 248 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 249 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 250 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 251 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 252 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 253 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 255 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 256 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 257 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 258 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 259 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 260 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 261 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 262 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 263 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 264 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 265 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 266 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 267 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 268 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 269 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 270 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 271 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 272 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 273 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 274 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 275 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 276 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 277 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                62.29    436    7
 278 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 279 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 280 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 281 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 282 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 283 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 284 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 285 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 286 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 287 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 288 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 289 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 290 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 291 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 292 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 293 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 294 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 295 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 296 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 297 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 298 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 299 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 300 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 301 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 302 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 303 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 304 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 305 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 306 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 307 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 308 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 309 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 310 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 311 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 312 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 313 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 314 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 315 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 316 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 317 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 318 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 319 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 320 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 321 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 322 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 323 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 324 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 325 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 326 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 327 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 328 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 329 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 330 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 331 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 332 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 333 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 334 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 335 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 336 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 337 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 338 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 339 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 340 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 341 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 342 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 343 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 344 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 345 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 346 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 347 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 348 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie