Zabrze 2
czerwca
Zabrze 2- 3 czerwca XII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2007
Wałcz 8
czerwca
Wałcz 8-10 czerwca II Klubowe Mistrzostwa Polski
Gorzów Wielkopolski16
czerwca
Gorzów Wielkopolski 16-17 czerwca V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Gocław Macaki Mistrzem! Nie ma jak Wałcz!08 - 10 czerwca 2007 — II Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Klubowe Mistrzostwa PolskiWałcz, 08 - 10 czerwca 2007
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Gocław Macaki Mistrzem! Nie ma jak Wałcz!Już po raz drugi Wałcz gościł Klubowe Mistrzostwa Polski. I po raz drugi można rzec, że organizacja i atmosfera podczas turnieju były perfekcyjne. W tych idealnych warunkach najlepsi okazali się warszawiacy. Klub Gocław Macaki wygrał komplet wszystkich pięciu meczów i został nowym Klubowym Mistrzem Polski. Skład zwycięzców to: Stanisław Rydzik, Mateusz Żbikowski, Mariusz Skrobosz, Rafał Wesołowski i Paweł Jackowski. Jedną porażkę meczową, właśnie z Warszawą, zanotował Rumski Mikrus MDK (Irena Sołdan, Kasia Sołdan, Miłosz Wrzałek, Rafał Lenartowski, Kazimierz.J Merklejn). Rzutem na taśmę, po niebywale emocjonujących ostatnich pojedynkach, wywalczyła brąz Wrocławska "Siódemka" (Krzysztof Obremski, Małgorzata Szczygieł, Paweł Janaś, Łukasz Szałkiewicz, Tomasz Suchanek). Oprócz typowo turniejowych zmagań na uczestników czekała również masa innych atrakcji, takich jak turniej karaoke, mecz piłkarski, scrabblowy teleturniej "Va banque" zorganizowany przez Gdański Klub czy "swojska kolacja", o całej masie wałeckich specjałów nie wspominając. Jednym słowem rewelacja! Wielkie podziękowania dla Gimnazjum nr 2 w WałczuJolą Chłopińską na czele za mistrzowską organizację zawodów. Już teraz zapraszamy wszystkie kluby za rok do Wałcza, a wcześniej, bo już w sierpniu na III Mistrzostwa Wałcza oraz III Mistrzostwa Polski Nauczycieli.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Klubowe Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju II Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)

Lp. Klub                  Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Gocław Macaki          Warszawa             567.88      5.0      112     2853       64
  2 Mikrus MDK             Rumia                530.92      4.0      102     2668       44
  3 Siódemka               Wrocław              490.53      3.0       88     2536       16
  4 Górnoślaski Klub Scrabble Katowice          468.62      3.0       79     2443       -2
  5 GKS "Same Premie"      Gorzów Wielkopolski  497.43      3.0       74     2537      -12
  6 Scrabblista Trójmiasto Gdańsk               492.86      2.5       87     2369       14
  7 OSPS Anagram           Ostróda              474.08      2.0       75     2405      -10
  8 Łódzki Klub Miłośników Scrabble Łódź        477.62      1.5       72     2346      -16
  9 SSMS "Blank"           Szczecin             459.52      1.0       55     2207      -50
 10 Grajmyż                Piła                 442.89      0.0       56     2156      -48

Wyniki turnieju II Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualne)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                123.99     17.0     8383     3173     1280
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.33     15.5     7434     2862      888
  3 Wojciech        Zemło                Łódź                   139.52     15.0     7814     2946      655
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.89     15.0     7566     2799     1273
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.66     14.0     6834     2643      830
  6 Filip           Warzecha             Gdynia                 131.21     13.5     8186     2697     1186
  7 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    141.28     13.0     7658     2803      334
  8 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 137.18     13.0     7586     2647      655
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.10     13.0     6635     2474     1112
 10 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.33     12.5     8050     2735     1052
 11 Maciej          Rzychoń              Katowice               127.94     12.0     7688     2594      707
 12 Paweł           Janaś                Głogów                 124.09     12.0     7644     2685      138
 13 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                129.39     11.0     7416     2481      884
 14 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                118.17     11.0     6794     2417      521
 15 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 124.22     11.0     6607     2314      492
 16 Marek           Salamon              Bytom                  100.00     10.0     7288     2383     -289
 17 Artur           Tomczyk              Piła                   117.17     10.0     6344     2248     -425
 18 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                122.91      9.5     7383     2453     -281
 19 Maciej          Michalak             Łódź                   126.57      9.0     7735     2356        6
 20 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    115.82      9.0     7492     2382       22
 21 Jakub           Nalepa               Gliwice                122.66      9.0     7472     2272      354
 22 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 116.53      9.0     7331     2247     -178
 23 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.23      9.0     6163     2084      167
 24 Bartosz         Orłowski             Bytom                  118.02      8.5     6932     2245    -1050
 25 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    118.59      8.0     7177     2268     -625
 26 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 107.94      8.0     6977     2147     -709
 27 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               103.28      8.0     5958     1853       65
 28 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               118.10      7.5     7049     1974      164
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.74      7.0     7182     2173     -506
 30 Michał          Ozimiński            Łódź                   109.82      7.0     7022     2154     -896
 31 Irena           Sołdan               Rumia                  126.04      7.0     4880     1698       26
 32 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                120.38      6.0     6798     2113     -431
 33 Adam            Klimont              Wałcz                  113.77      6.0     6742     1917     -593
 34 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   117.72      6.0     6571     1832     -301
 35 Grzegorz        Bajer                Łódź                   101.71      5.0     6605     1969    -1735
 36 Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.07      5.0     4800     1428     -131
 37 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  124.00      5.0     4545     1375       46
 38 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              108.31      5.0     4353     1364     -124
 39 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  111.80      4.0     6342     1666     -855
 40 Bogusław        Książek              Szczecin               112.37      4.0     5633     1458     -434
 41 Marcin          Białkowski           Piła                   100.00      4.0     4874     1362     -793
 42 Daniel          Tomczyk              Piła                   100.15      4.0     3803     1170     -771
 43 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.70      4.0     3654     1203     -737
 44 Tomasz          Suchanek             Wrocław                122.07      4.0     2937     1047     -164
 45 Michał          Kolaj                Ostróda                103.61      2.0     4289     1090     -609
 46 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               111.33      2.0     4127     1039     -220
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualne)



	Mateusz Żbikowski 146.10 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Michalak              126.57 +  388: 357  177
    2     3 Michał         Ozimiński             109.82 +  331: 319  160
    3     2 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  422: 294  152
    5     1 Irena          Sołdan                126.04 -  378: 432   76
    6     2 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  436: 369  174
    7     2 Miłosz         Wrzałek               136.33 +  440: 328  186
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  511: 409  194
    9     1 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  429: 305  172
   10     3 Maciej         Sancewicz             115.82 +  408: 354  166
   11     2 Robert         Duczemiński           141.28 +  362: 358  191
   12     3 Marek          Herzig                118.59 +  543: 219  169
   13     3 Tomasz         Suchanek              122.07 +  428: 311  172
   14     2 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 -  314: 330   70
   15     3 Krzysztof      Obremski              123.99 -  382: 494   74
   17     3 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  509: 390  173
   18     2 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  354: 254  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2474  / 16 154.62




	Mariusz Skrobosz 145.66 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Ozimiński             109.82 +  396: 335  160
    2     1 Wojciech       Zemło                 139.52 +  455: 443  190
    4     4 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  432: 292  152
    5     3 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  423: 453   86
    6     3 Irena          Sołdan                126.04 +  377: 276  176
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  445: 419  194
    8     3 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  415: 357  174
    9     3 Maciej         Sancewicz             115.82 +  479: 261  166
   10     2 Robert         Duczemiński           141.28 +  382: 377  191
   11     4 Marek          Herzig                118.59 +  398: 374  169
   13     2 Krzysztof      Obremski              123.99 +  457: 323  174
   14     3 Tomasz         Suchanek              122.07 +  369: 352  172
   15     2 Paweł          Janaś                 124.09 +  418: 292  174
   16     2 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  409: 355  170
   17     1 Michał         Kolaj                 103.61 -  256: 411   54
   19     1 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  299: 426   68
   20     1 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  424: 258  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2643  / 17 155.47




	Kazimierz.J Merklejn 144.33 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  282: 370   79
    2     5 Rafał          Dąbrowski             122.91 =  416: 416  123
    3     6 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  300: 341   68
    4     5 Michał         Kolaj                 103.61 +  484: 283  154
    5     2 Paweł          Jackowski             139.23 +  422: 314  189
    6     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  360: 449   87
    7     1 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  419: 445   96
    8     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  409: 511   96
    9     8 Paweł          Janaś                 124.09 +  489: 213  174
   10     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  419: 311  170
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             108.31 -  335: 374   58
   12     5 Krzysztof      Obremski              123.99 +  465: 330  174
   13     5 Maciej         Rzychoń               127.94 +  405: 401  178
   14     7 Jakub          Nalepa                122.66 +  407: 272  173
   15     5 Bartosz        Orłowski              118.02 +  427: 205  168
   16     7 Marek          Salamon               100.00 +  433: 328  150
   17     5 Maciej         Sancewicz             115.82 -  318: 457   66
   18     8 Marek          Herzig                118.59 +  427: 292  169
   19     5 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  423: 344  172
   20     6 Robert         Duczemiński           141.28 +  410: 342  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2735  / 20 136.75




	Robert Duczemiński 141.28 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Rzychoń               127.94 +  345: 326  178
    2    11 Bartosz        Orłowski              118.02 +  438: 330  168
    3    10 Jakub          Nalepa                122.66 +  386: 385  173
    4    11 Marek          Salamon               100.00 +  362: 356  150
    5     9 Daniel         Tomczyk               100.15 +  399: 294  150
    6    11 Adam           Klimont               113.77 +  482: 308  164
    7    11 Artur          Tomczyk               117.17 +  428: 386  167
    8    10 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  372: 348  162
    9     2 Stanisław      Rydzik                136.89 -  320: 380   87
   10     2 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  377: 382   96
   11     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  358: 362   96
   12     4 Paweł          Jackowski             139.23 -  324: 433   89
   13    12 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  416: 393  158
   14    10 Mirosław       Konsik                116.53 +  426: 353  167
   15     9 Filip          Warzecha              131.21 -  342: 385   81
   16    10 Andrzej        Kowalski              137.18 +  390: 344  187
   17     7 Irena          Sołdan                126.04 +  393: 368  176
   18     6 Rafał          Lenartowski           124.22 +  426: 364  174
   19     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  332: 417   86
   20     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  342: 410   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2803  / 20 140.15




	Wojciech Zemło 139.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Wesołowski            118.07 +  346: 282  168
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  443: 455   96
    3     3 Paweł          Jackowski             139.23 -  337: 475   89
    4     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  297: 438   87
    5    18 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  504: 490  168
    6    20 Dariusz        Kuć                   117.72 +  440: 354  168
    7    17 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  394: 310  153
    8    18 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  394: 345  161
    9     9 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  394: 382  158
   10     9 Andrzej        Kowalski              137.18 +  402: 305  187
   11    11 Mirosław       Konsik                116.53 +  364: 314  167
   12     9 Filip          Warzecha              131.21 +  359: 307  181
   13    16 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  435: 295  173
   14    13 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  340: 357   79
   15    13 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  415: 343  168
   16    13 Danuta         Langiewicz            102.70 +  446: 365  153
   17    10 Tomasz         Suchanek              122.07 +  403: 316  172
   18    12 Paweł          Janaś                 124.09 +  383: 367  174
   19    10 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 -  342: 350   70
   20     9 Krzysztof      Obremski              123.99 +  376: 309  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2946  / 20 147.30




	Paweł Jackowski 139.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  487: 324  152
    3     3 Wojciech       Zemło                 139.52 +  475: 337  190
    4     2 Maciej         Michalak              126.57 -  329: 362   77
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  314: 422   94
    7     3 Irena          Sołdan                126.04 +  403: 366  176
    8     4 Rafał          Lenartowski           124.22 -  387: 440   74
    9     4 Marek          Herzig                118.59 +  335: 284  169
   11     1 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  405: 401  172
   12     4 Robert         Duczemiński           141.28 +  433: 324  191
   13     4 Paweł          Janaś                 124.09 -  363: 486   74
   15     4 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  376: 350  170
   16     3 Tomasz         Suchanek              122.07 -  367: 387   72
   17     2 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  287: 439   68
   18     3 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  342: 334  179
   19     3 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  391: 459   73
   20     3 Danuta         Langiewicz            102.70 +  469: 281  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 16 130.25




	Andrzej Kowalski 137.18 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  379: 343  153
    2    13 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  344: 303  168
    3    14 Dariusz        Kuć                   117.72 +  430: 290  168
    4    15 Bogusław       Książek               112.37 +  345: 294  162
    5     7 Paweł          Janaś                 124.09 +  398: 348  174
    6     8 Krzysztof      Obremski              123.99 -  363: 381   74
    7     8 Małgorzata     Szczygieł             108.31 -  338: 398   58
    8     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  419: 262  170
    9    10 Michał         Ozimiński             109.82 -  296: 426   60
   10     9 Wojciech       Zemło                 139.52 -  305: 402   90
   11    12 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  439: 263  152
   12    12 Maciej         Michalak              126.57 +  413: 409  177
   13     9 Maciej         Sancewicz             115.82 -  269: 499   66
   14    12 Marek          Herzig                118.59 +  403: 347  169
   15    10 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  352: 396   72
   16    10 Robert         Duczemiński           141.28 -  344: 390   91
   17    18 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  423: 245  162
   18    19 Artur          Tomczyk               117.17 +  453: 288  167
   19    20 Marcin         Białkowski            100.00 +  440: 322  150
   20    18 Adam           Klimont               113.77 +  433: 325  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2647  / 20 132.35




	Stanisław Rydzik 136.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  450: 359  152
    2     2 Maciej         Michalak              126.57 +  395: 361  177
    3     1 Michał         Ozimiński             109.82 +  530: 266  160
    4     1 Wojciech       Zemło                 139.52 +  438: 297  190
    5     4 Rafał          Lenartowski           124.22 +  317: 307  174
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  449: 360  194
    7     4 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  350: 308  174
    9     2 Robert         Duczemiński           141.28 +  380: 320  191
   10     1 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  374: 467   72
   12     1 Maciej         Sancewicz             115.82 +  454: 329  166
   13     1 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  402: 336  170
   14     1 Paweł          Janaś                 124.09 +  475: 368  174
   15     1 Tomasz         Suchanek              122.07 +  509: 334  172
   16     4 Krzysztof      Obremski              123.99 -  324: 340   74
   17     4 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  400: 356  179
   18     1 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  393: 375  173
   19     2 Danuta         Langiewicz            102.70 -  379: 432   53
   20     2 Michał         Kolaj                 103.61 +  547: 378  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2799  / 18 155.50




	Miłosz Wrzałek 136.33 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Kolaj                 103.61 +  459: 381  154
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  392: 359  179
    3     7 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  365: 360  173
    4     6 Danuta         Langiewicz            102.70 +  369: 341  153
    5     3 Mariusz        Skrobosz              145.66 +  453: 423  196
    7     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  328: 440   96
    8     1 Rafał          Wesołowski            118.07 +  464: 280  168
    9     6 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  439: 348  158
   10     6 Paweł          Janaś                 124.09 +  554: 279  174
   11     8 Krzysztof      Obremski              123.99 -  378: 421   74
   12     6 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  391: 372  170
   13     6 Jakub          Nalepa                122.66 +  377: 344  173
   14     6 Bartosz        Orłowski              118.02 =  424: 424  118
   16     5 Maciej         Rzychoń               127.94 +  365: 358  178
   17     6 Marek          Herzig                118.59 +  417: 342  169
   18     5 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  400: 366  172
   19     6 Robert         Duczemiński           141.28 +  417: 332  191
   20     8 Maciej         Sancewicz             115.82 +  442: 376  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2862  / 18 159.00




	Filip Warzecha 131.21 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   117.72 +  383: 233  168
    2    16 Bogusław       Książek               112.37 +  376: 323  162
    3    15 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  478: 369  153
    4    14 Ireneusz       Moralewicz            118.10 =  396: 396  118
    5     5 Krzysztof      Obremski              123.99 -  336: 432   74
    6     5 Małgorzata     Szczygieł             108.31 -  317: 437   58
    7     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  409: 301  170
    8     6 Paweł          Janaś                 124.09 -  371: 406   74
    9    11 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  394: 312  152
   10    10 Maciej         Michalak              126.57 +  461: 436  177
   11     9 Michał         Ozimiński             109.82 +  542: 248  160
   12     9 Wojciech       Zemło                 139.52 -  307: 359   90
   13    11 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  414: 277  172
   14    11 Maciej         Sancewicz             115.82 -  348: 427   66
   15     9 Robert         Duczemiński           141.28 +  385: 342  191
   16    12 Marek          Herzig                118.59 +  455: 380  169
   17    17 Adam           Klimont               113.77 +  426: 276  164
   18    18 Marcin         Białkowski            100.00 +  526: 353  150
   19    19 Artur          Tomczyk               117.17 +  483: 307  167
   20    19 Jolanta        Chłopińska            111.80 -  379: 386   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2697  / 20 134.85




	Grzegorz Koczkodon 129.39 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  370: 282  194
    2     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  359: 392   86
    3     5 Irena          Sołdan                126.04 -  365: 366   76
    4     7 Rafał          Lenartowski           124.22 -  352: 383   74
    5    13 Marek          Salamon               100.00 +  460: 313  150
    6    16 Maciej         Rzychoń               127.94 +  490: 366  178
    7    14 Jakub          Nalepa                122.66 +  393: 362  173
    8    15 Bartosz        Orłowski              118.02 -  333: 411   68
    9    17 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  422: 305  161
   10    17 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  471: 278  168
   11    17 Dariusz        Kuć                   117.72 +  395: 309  168
   12    20 Bogusław       Książek               112.37 -  357: 365   62
   13    13 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  387: 215  152
   14    13 Wojciech       Zemło                 139.52 +  357: 340  190
   15    16 Maciej         Michalak              126.57 +  420: 364  177
   16    16 Michał         Ozimiński             109.82 -  320: 369   60
   17     4 Stanisław      Rydzik                136.89 -  356: 400   87
   18     3 Paweł          Jackowski             139.23 -  334: 342   89
   20     4 Rafał          Wesołowski            118.07 +  475: 370  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2481  / 19 130.58




	Maciej Rzychoń 127.94 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Duczemiński           141.28 -  326: 345   91
    2     9 Maciej         Sancewicz             115.82 +  415: 280  166
    3     9 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  342: 339  172
    4     9 Marek          Herzig                118.59 +  395: 377  169
    5    15 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  347: 271  173
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  366: 490   79
    7    13 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  313: 394   68
    8    13 Danuta         Langiewicz            102.70 -  327: 346   53
    9    13 Artur          Tomczyk               117.17 +  406: 281  167
   10    13 Adam           Klimont               113.77 +  457: 306  164
   11    13 Marcin         Białkowski            100.00 +  413: 401  150
   12    14 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  558: 349  162
   13     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  401: 405   94
   14     5 Irena          Sołdan                126.04 +  386: 330  176
   15     7 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  362: 346  174
   16     5 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  358: 365   86
   17    13 Dariusz        Kuć                   117.72 +  499: 296  168
   18    16 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  377: 408   68
   19    14 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  313: 310  161
   20    13 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  327: 342   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2594  / 20 129.70




	Maciej Michalak 126.57 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  357: 388   96
    2     2 Stanisław      Rydzik                136.89 -  361: 395   87
    3     4 Rafał          Wesołowski            118.07 +  449: 362  168
    4     2 Paweł          Jackowski             139.23 +  362: 329  189
    5    20 Bogusław       Książek               112.37 +  471: 347  162
    6    19 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  373: 355  161
    7    18 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  420: 458   68
    8    20 Dariusz        Kuć                   117.72 +  469: 391  168
    9    12 Mirosław       Konsik                116.53 +  441: 323  167
   10    10 Filip          Warzecha              131.21 -  436: 461   81
   11    10 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  342: 314  158
   12    12 Andrzej        Kowalski              137.18 -  409: 413   87
   13    15 Michał         Kolaj                 103.61 +  420: 276  154
   14    16 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  424: 433   73
   15    16 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  364: 420   79
   16    15 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  301: 408   68
   17    12 Krzysztof      Obremski              123.99 -  412: 470   74
   18     9 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  326: 303  170
   19     9 Paweł          Janaś                 124.09 -  311: 461   74
   20    12 Tomasz         Suchanek              122.07 -  287: 422   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2356  / 20 117.80




	Irena Sołdan 126.04 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  423: 317  168
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  366: 365  179
    5     1 Mateusz        Żbikowski             146.10 +  432: 378  196
    6     3 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  276: 377   96
    7     3 Paweł          Jackowski             139.23 -  366: 403   89
    9     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  350: 347  170
   11     6 Paweł          Janaś                 124.09 -  343: 405   74
   13     7 Bartosz        Orłowski              118.02 +  385: 377  168
   14     5 Maciej         Rzychoń               127.94 -  330: 386   78
   15     6 Marek          Salamon               100.00 -  364: 373   50
   16     6 Jakub          Nalepa                122.66 +  430: 349  173
   17     7 Robert         Duczemiński           141.28 -  368: 393   91
   18     7 Maciej         Sancewicz             115.82 +  447: 384  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Rafał Lenartowski 124.22 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  437: 368  173
    2     8 Danuta         Langiewicz            102.70 +  356: 304  153
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  383: 352  179
    5     4 Stanisław      Rydzik                136.89 -  307: 317   87
    6     4 Rafał          Wesołowski            118.07 +  362: 317  168
    8     4 Paweł          Jackowski             139.23 +  440: 387  189
    9     5 Krzysztof      Obremski              123.99 -  287: 324   74
   10     8 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  370: 304  158
   11     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 -  383: 470   70
   12     8 Paweł          Janaś                 124.09 -  327: 384   74
   13     8 Marek          Salamon               100.00 +  397: 367  150
   15     8 Jakub          Nalepa                122.66 +  439: 341  173
   16     8 Bartosz        Orłowski              118.02 +  528: 298  168
   17     8 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  421: 361  172
   18     6 Robert         Duczemiński           141.28 -  364: 426   91
   19     8 Maciej         Sancewicz             115.82 +  387: 362  166
   20     7 Marek          Herzig                118.59 -  419: 433   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2314  / 17 136.12




	Paweł Janaś 124.09 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Klimont               113.77 -  264: 409   64
    2    19 Artur          Tomczyk               117.17 -  380: 414   67
    3    19 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  401: 378  162
    4    19 Daniel         Tomczyk               100.15 +  470: 292  150
    5     7 Andrzej        Kowalski              137.18 -  348: 398   87
    6     6 Mirosław       Konsik                116.53 +  368: 294  167
    7     6 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  437: 283  158
    8     6 Filip          Warzecha              131.21 +  406: 371  181
    9     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  213: 489   94
   10     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  279: 554   86
   11     6 Irena          Sołdan                126.04 +  405: 343  176
   12     8 Rafał          Lenartowski           124.22 +  384: 327  174
   13     4 Paweł          Jackowski             139.23 +  486: 363  189
   14     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  368: 475   87
   15     2 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  292: 418   96
   16     1 Rafał          Wesołowski            118.07 +  480: 324  168
   17     9 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  421: 304  152
   18    12 Wojciech       Zemło                 139.52 -  367: 383   90
   19     9 Maciej         Michalak              126.57 +  461: 311  177
   20    10 Michał         Ozimiński             109.82 +  414: 376  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2685  / 20 134.25




	Katarzyna Sołdan 124.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  374: 342  168
    3     8 Michał         Kolaj                 103.61 +  407: 392  154
    4     8 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  353: 424   73
    6     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  369: 436   96
    7     4 Stanisław      Rydzik                136.89 -  308: 350   87
    8     3 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  357: 415   96
   10     7 Krzysztof      Obremski              123.99 -  388: 418   74
   12     7 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  369: 364  158
   14     8 Marek          Salamon               100.00 -  401: 426   50
   15     7 Maciej         Rzychoń               127.94 -  346: 362   78
   19     7 Marek          Herzig                118.59 +  446: 264  169
   20     5 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  427: 306  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Krzysztof Obremski 123.99 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  469: 310  162
    2    20 Daniel         Tomczyk               100.15 +  504: 329  150
    3    20 Marcin         Białkowski            100.00 +  519: 304  150
    4    17 Adam           Klimont               113.77 +  462: 336  164
    5     5 Filip          Warzecha              131.21 +  432: 336  181
    6     8 Andrzej        Kowalski              137.18 +  381: 363  187
    7     7 Mirosław       Konsik                116.53 +  369: 325  167
    8     7 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  549: 275  158
    9     5 Rafał          Lenartowski           124.22 +  324: 287  174
   10     7 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  418: 388  174
   11     8 Miłosz         Wrzałek               136.33 +  421: 378  186
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  330: 465   94
   13     2 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  323: 457   96
   14     4 Rafał          Wesołowski            118.07 +  380: 356  168
   15     3 Mateusz        Żbikowski             146.10 +  494: 382  196
   16     4 Stanisław      Rydzik                136.89 +  340: 324  187
   17    12 Maciej         Michalak              126.57 +  470: 412  177
   18    11 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  387: 375  152
   19    12 Michał         Ozimiński             109.82 +  502: 325  160
   20     9 Wojciech       Zemło                 139.52 -  309: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3173  / 20 158.65




	Rafał Dąbrowski 122.91 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Lenartowski           124.22 -  368: 437   74
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 =  416: 416  144
    3     7 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  360: 365   86
    4     8 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  424: 353  174
    5    15 Maciej         Rzychoń               127.94 -  271: 347   78
    6    15 Bartosz        Orłowski              118.02 -  356: 391   68
    7    16 Marek          Salamon               100.00 -  309: 427   50
    8    16 Jakub          Nalepa                122.66 -  362: 384   73
    9    19 Bogusław       Książek               112.37 +  403: 319  162
   10    20 Dariusz        Kuć                   117.72 +  392: 350  168
   11    19 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  350: 342  161
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  348: 294  168
   13    16 Wojciech       Zemło                 139.52 -  295: 435   90
   14    16 Maciej         Michalak              126.57 +  433: 424  177
   15    14 Michał         Ozimiński             109.82 +  370: 315  160
   16    14 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  444: 348  152
   17     3 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  390: 509   96
   18     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  375: 393   87
   19     3 Paweł          Jackowski             139.23 +  459: 391  189
   20     1 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  258: 424   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2453  / 20 122.65




	Jakub Nalepa 122.66 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  334: 368   72
    2    10 Marek          Herzig                118.59 -  335: 367   69
    3    10 Robert         Duczemiński           141.28 -  385: 386   91
    4    12 Maciej         Sancewicz             115.82 +  370: 266  166
    5    16 Michał         Kolaj                 103.61 +  365: 346  154
    6    14 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  415: 272  168
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  362: 393   79
    8    16 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  384: 362  173
    9    16 Jolanta        Chłopińska            111.80 -  339: 359   62
   10    16 Daniel         Tomczyk               100.15 +  494: 277  150
   11    16 Adam           Klimont               113.77 +  478: 321  164
   12    16 Marcin         Białkowski            100.00 +  457: 260  150
   13     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  344: 377   86
   14     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  272: 407   94
   15     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  341: 439   74
   16     6 Irena          Sołdan                126.04 -  349: 430   76
   17    16 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  402: 374  168
   18    13 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  339: 298  161
   19    16 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  392: 395   53
   20    16 Bogusław       Książek               112.37 -  315: 421   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2272  / 20 113.60




	Tomasz Suchanek 122.07 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   13     3 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  311: 428   96
   14     3 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  352: 369   96
   15     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  334: 509   87
   16     3 Paweł          Jackowski             139.23 +  387: 367  189
   17    10 Wojciech       Zemło                 139.52 -  316: 403   90
   18    10 Michał         Ozimiński             109.82 +  413: 363  160
   19    11 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  402: 375  152
   20    12 Maciej         Michalak              126.57 +  422: 287  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  /  8 130.88




	Zbigniew Wietecki 121.74 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Nalepa                122.66 +  368: 334  173
    2    12 Marek          Salamon               100.00 -  274: 446   50
    3     9 Maciej         Rzychoń               127.94 -  339: 342   78
    4    10 Bartosz        Orłowski              118.02 +  431: 310  168
    5    10 Marcin         Białkowski            100.00 -  363: 387   50
    6     9 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  376: 350  162
    7     9 Adam           Klimont               113.77 +  329: 290  164
    8     9 Artur          Tomczyk               117.17 -  342: 400   67
    9     1 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  305: 429   96
   10     1 Stanisław      Rydzik                136.89 +  467: 374  187
   11     1 Paweł          Jackowski             139.23 -  401: 405   89
   12     2 Rafał          Wesołowski            118.07 -  321: 424   68
   13    11 Filip          Warzecha              131.21 -  277: 414   81
   14     9 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  422: 435   58
   15    10 Andrzej        Kowalski              137.18 +  396: 352  187
   16     9 Mirosław       Konsik                116.53 +  394: 325  167
   17     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  361: 421   74
   18     5 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  366: 400   86
   19     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  344: 423   94
   20     5 Katarzyna      Sołdan                124.00 -  306: 427   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2173  / 20 108.65




	Łukasz Szałkiewicz 120.38 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Tomczyk               117.17 +  357: 264  167
    2    18 Jolanta        Chłopińska            111.80 -  317: 347   62
    3    18 Adam           Klimont               113.77 +  392: 324  164
    4    20 Marcin         Białkowski            100.00 +  332: 322  150
    5     8 Mirosław       Konsik                116.53 -  292: 330   67
    6     7 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  396: 408   58
    7     5 Filip          Warzecha              131.21 -  301: 409   81
    8     5 Andrzej        Kowalski              137.18 -  262: 419   87
    9     7 Irena          Sołdan                126.04 -  347: 350   76
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  311: 419   94
   11     7 Rafał          Lenartowski           124.22 +  470: 383  174
   12     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  372: 391   86
   13     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  336: 402   87
   14     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 +  330: 314  196
   15     4 Paweł          Jackowski             139.23 -  350: 376   89
   16     2 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  355: 409   96
   17    11 Michał         Ozimiński             109.82 -  353: 380   60
   18     9 Maciej         Michalak              126.57 -  303: 326   77
   19    10 Wojciech       Zemło                 139.52 +  350: 342  190
   20    11 Grzegorz       Bajer                 101.71 -  272: 314   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2113  / 20 105.65




	Marek Herzig 118.59 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Salamon               100.00 +  413: 346  150
    2    10 Jakub          Nalepa                122.66 +  367: 335  173
    3    11 Bartosz        Orłowski              118.02 +  456: 323  168
    4     9 Maciej         Rzychoń               127.94 -  377: 395   78
    5    11 Artur          Tomczyk               117.17 -  347: 397   67
    6    12 Daniel         Tomczyk               100.15 -  361: 393   50
    7    10 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  390: 367  162
    8    12 Daniel         Tomczyk               100.15 +  440: 359  150
    9     4 Paweł          Jackowski             139.23 -  284: 335   89
   10     4 Rafał          Wesołowski            118.07 -  295: 369   68
   11     4 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  374: 398   96
   12     3 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  219: 543   96
   13    10 Mirosław       Konsik                116.53 +  391: 387  167
   14    12 Andrzej        Kowalski              137.18 -  347: 403   87
   15    12 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  405: 288  158
   16    12 Filip          Warzecha              131.21 -  380: 455   81
   17     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  342: 417   86
   18     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  292: 427   94
   19     7 Katarzyna      Sołdan                124.00 -  264: 446   74
   20     7 Rafał          Lenartowski           124.22 +  433: 419  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2268  / 20 113.40




	Krzysztof Langiewicz 118.17 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Sołdan                124.00 -  342: 374   74
    2     7 Irena          Sołdan                126.04 -  317: 423   76
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  341: 300  194
    5    14 Bartosz        Orłowski              118.02 +  393: 349  168
    6    14 Jakub          Nalepa                122.66 -  272: 415   73
    7    13 Maciej         Rzychoń               127.94 +  394: 313  178
    8    14 Marek          Salamon               100.00 +  469: 337  150
    9    18 Dariusz        Kuć                   117.72 -  304: 466   68
   10    18 Bogusław       Książek               112.37 +  472: 325  162
   11    18 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  455: 326  153
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  398: 325  161
   13    14 Michał         Ozimiński             109.82 -  310: 348   60
   14    14 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  457: 316  152
   15    13 Wojciech       Zemło                 139.52 -  343: 415   90
   16    15 Maciej         Michalak              126.57 +  408: 301  177
   17     2 Paweł          Jackowski             139.23 +  439: 287  189
   18     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  254: 354   96
   19     1 Mariusz        Skrobosz              145.66 +  426: 299  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2417  / 18 134.28




	Ireneusz Moralewicz 118.10 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Konsik                116.53 -  321: 443   67
    2    13 Andrzej        Kowalski              137.18 -  303: 344   87
    3    13 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  327: 331   58
    4    14 Filip          Warzecha              131.21 =  396: 396  131
    5    18 Wojciech       Zemło                 139.52 -  490: 504   90
    6    17 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  536: 269  152
    7    18 Maciej         Michalak              126.57 +  458: 420  177
    8    17 Michał         Ozimiński             109.82 -  370: 459   60
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  278: 471   79
   12    19 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  294: 348   73
   13    19 Artur          Tomczyk               117.17 +  444: 373  167
   14    17 Adam           Klimont               113.77 -  325: 357   64
   15    20 Marcin         Białkowski            100.00 +  380: 284  150
   16    20 Daniel         Tomczyk               100.15 +  505: 388  150
   17    16 Jakub          Nalepa                122.66 -  374: 402   73
   18    16 Maciej         Rzychoń               127.94 +  408: 377  178
   19    13 Bartosz        Orłowski              118.02 +  481: 318  168
   20    14 Marek          Salamon               100.00 -  359: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 18 109.67




	Rafał Wesołowski 118.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Zemło                 139.52 -  282: 346   90
    3     4 Maciej         Michalak              126.57 -  362: 449   77
    4     3 Michał         Ozimiński             109.82 +  423: 383  160
    6     4 Rafał          Lenartowski           124.22 -  317: 362   74
    8     1 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  280: 464   86
   10     4 Marek          Herzig                118.59 +  369: 295  169
   11     3 Maciej         Sancewicz             115.82 -  299: 384   66
   12     2 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  424: 321  172
   14     4 Krzysztof      Obremski              123.99 -  356: 380   74
   16     1 Paweł          Janaś                 124.09 -  324: 480   74
   18     4 Danuta         Langiewicz            102.70 +  536: 239  153
   19     4 Michał         Kolaj                 103.61 +  458: 353  154
   20     4 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  370: 475   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 13 109.85




	Bartosz Orłowski 118.02 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Sancewicz             115.82 -  340: 387   66
    2    11 Robert         Duczemiński           141.28 -  330: 438   91
    3    11 Marek          Herzig                118.59 -  323: 456   69
    4    10 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  310: 431   72
    5    14 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  349: 393   68
    6    15 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  391: 356  173
    7    15 Michał         Kolaj                 103.61 +  374: 366  154
    8    15 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  411: 333  179
    9    14 Daniel         Tomczyk               100.15 -  356: 386   50
   10    14 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  395: 385  162
   11    15 Artur          Tomczyk               117.17 +  373: 354  167
   12    13 Adam           Klimont               113.77 -  284: 446   64
   13     7 Irena          Sołdan                126.04 -  377: 385   76
   14     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 =  424: 424  136
   15     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  205: 427   94
   16     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  298: 528   74
   17    14 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  330: 319  161
   18    14 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  389: 388  153
   19    13 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  318: 481   68
   20    15 Dariusz        Kuć                   117.72 +  355: 299  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2245  / 20 112.25




	Dariusz Kuć 117.72 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Warzecha              131.21 -  233: 383   81
    2    14 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  364: 376   58
    3    14 Andrzej        Kowalski              137.18 -  290: 430   87
    4    16 Mirosław       Konsik                116.53 -  430: 448   67
    5    17 Michał         Ozimiński             109.82 -  378: 476   60
    6    20 Wojciech       Zemło                 139.52 -  354: 440   90
    8    20 Maciej         Michalak              126.57 -  391: 469   77
    9    18 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  466: 304  168
   10    20 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  350: 392   73
   11    17 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  309: 395   79
   12    18 Danuta         Langiewicz            102.70 +  433: 276  153
   13    17 Adam           Klimont               113.77 +  369: 300  164
   14    19 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  394: 341  162
   15    19 Daniel         Tomczyk               100.15 +  426: 316  150
   16    17 Artur          Tomczyk               117.17 -  317: 334   67
   17    13 Maciej         Rzychoń               127.94 -  296: 499   78
   19    15 Marek          Salamon               100.00 +  472: 338  150
   20    15 Bartosz        Orłowski              118.02 -  299: 355   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 18 101.78




	Artur Tomczyk 117.17 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 -  264: 357   70
    2    19 Paweł          Janaś                 124.09 +  414: 380  174
    3    17 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  400: 351  158
    5    11 Marek          Herzig                118.59 +  397: 347  169
    6    10 Maciej         Sancewicz             115.82 -  277: 391   66
    7    11 Robert         Duczemiński           141.28 -  386: 428   91
    8     9 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  400: 342  172
    9    13 Maciej         Rzychoń               127.94 -  281: 406   78
   10    15 Marek          Salamon               100.00 +  353: 309  150
   11    15 Bartosz        Orłowski              118.02 -  354: 373   68
   13    19 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  373: 444   68
   14    20 Bogusław       Książek               112.37 +  395: 350  162
   15    18 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  382: 375  161
   16    17 Dariusz        Kuć                   117.72 +  334: 317  168
   17    19 Mirosław       Konsik                116.53 +  377: 308  167
   18    19 Andrzej        Kowalski              137.18 -  288: 453   87
   19    19 Filip          Warzecha              131.21 -  307: 483   81
   20    17 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  362: 355  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2248  / 18 124.89




	Mirosław Konsik 116.53 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  443: 321  168
    2    15 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  292: 407   53
    3    16 Bogusław       Książek               112.37 +  432: 389  162
    4    16 Dariusz        Kuć                   117.72 +  448: 430  168
    5     8 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  330: 292  170
    6     6 Paweł          Janaś                 124.09 -  294: 368   74
    7     7 Krzysztof      Obremski              123.99 -  325: 369   74
    8     8 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  375: 331  158
    9    12 Maciej         Michalak              126.57 -  323: 441   77
   10    11 Michał         Ozimiński             109.82 +  464: 285  160
   11    11 Wojciech       Zemło                 139.52 -  314: 364   90
   12    11 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  458: 345  152
   13    10 Marek          Herzig                118.59 -  387: 391   69
   14    10 Robert         Duczemiński           141.28 -  353: 426   91
   15    11 Maciej         Sancewicz             115.82 -  321: 378   66
   16     9 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  325: 394   72
   17    19 Artur          Tomczyk               117.17 -  308: 377   67
   18    20 Adam           Klimont               113.77 +  389: 386  164
   19    18 Jolanta        Chłopińska            111.80 -  303: 465   62
   20    20 Marcin         Białkowski            100.00 +  447: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2247  / 20 112.35




	Maciej Sancewicz 115.82 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartosz        Orłowski              118.02 +  387: 340  168
    2     9 Maciej         Rzychoń               127.94 -  280: 415   78
    3    12 Marek          Salamon               100.00 -  390: 414   50
    4    12 Jakub          Nalepa                122.66 -  266: 370   73
    5    12 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  469: 297  162
    6    10 Artur          Tomczyk               117.17 +  391: 277  167
    7    12 Daniel         Tomczyk               100.15 -  322: 399   50
    8    11 Adam           Klimont               113.77 +  426: 374  164
    9     3 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  261: 479   96
   10     3 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  354: 408   96
   11     3 Rafał          Wesołowski            118.07 +  384: 299  168
   12     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  329: 454   87
   13     9 Andrzej        Kowalski              137.18 +  499: 269  187
   14    11 Filip          Warzecha              131.21 +  427: 348  181
   15    11 Mirosław       Konsik                116.53 +  378: 321  167
   16    11 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  350: 412   58
   17     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  457: 318  194
   18     7 Irena          Sołdan                126.04 -  384: 447   76
   19     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  362: 387   74
   20     8 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  376: 442   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2382  / 20 119.10




	Adam Klimont 113.77 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Janaś                 124.09 +  409: 264  174
    2    17 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  556: 356  158
    3    18 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 -  324: 392   70
    4    17 Krzysztof      Obremski              123.99 -  336: 462   74
    6    11 Robert         Duczemiński           141.28 -  308: 482   91
    7     9 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  290: 329   72
    8    11 Maciej         Sancewicz             115.82 -  374: 426   66
    9    15 Marek          Salamon               100.00 -  331: 415   50
   10    13 Maciej         Rzychoń               127.94 -  306: 457   78
   11    16 Jakub          Nalepa                122.66 -  321: 478   73
   12    13 Bartosz        Orłowski              118.02 +  446: 284  168
   13    17 Dariusz        Kuć                   117.72 -  300: 369   68
   14    17 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  357: 325  168
   15    17 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  420: 294  153
   16    18 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 -  320: 440   61
   17    17 Filip          Warzecha              131.21 -  276: 426   81
   18    20 Mirosław       Konsik                116.53 -  386: 389   67
   19    17 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  357: 314  158
   20    18 Andrzej        Kowalski              137.18 -  325: 433   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 19 100.89




	Bogusław Książek 112.37 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  482: 267  158
    2    16 Filip          Warzecha              131.21 -  323: 376   81
    3    16 Mirosław       Konsik                116.53 -  389: 432   67
    4    15 Andrzej        Kowalski              137.18 -  294: 345   87
    5    20 Maciej         Michalak              126.57 -  347: 471   77
    7    20 Michał         Ozimiński             109.82 -  269: 289   60
    8    19 Grzegorz       Bajer                 101.71 -  358: 414   52
    9    19 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  319: 403   73
   10    18 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  325: 472   68
   11    20 Michał         Kolaj                 103.61 -  326: 364   54
   12    20 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  365: 357  179
   13    18 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  392: 358  162
   14    20 Artur          Tomczyk               117.17 -  350: 395   67
   16    19 Marcin         Białkowski            100.00 -  365: 440   50
   18    15 Marek          Salamon               100.00 -  308: 369   50
   20    16 Jakub          Nalepa                122.66 +  421: 315  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 16  91.12




	Jolanta Chłopińska 111.80 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Obremski              123.99 -  310: 469   74
    2    18 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  347: 317  170
    3    19 Paweł          Janaś                 124.09 -  378: 401   74
    4    18 Małgorzata     Szczygieł             108.31 -  325: 394   58
    5    12 Maciej         Sancewicz             115.82 -  297: 469   66
    6     9 Zbigniew       Wietecki              121.74 -  350: 376   72
    7    10 Marek          Herzig                118.59 -  367: 390   69
    8    10 Robert         Duczemiński           141.28 -  348: 372   91
    9    16 Jakub          Nalepa                122.66 +  359: 339  173
   10    14 Bartosz        Orłowski              118.02 -  385: 395   68
   11    14 Marek          Salamon               100.00 -  388: 394   50
   12    14 Maciej         Rzychoń               127.94 -  349: 558   78
   13    18 Bogusław       Książek               112.37 -  358: 392   62
   14    19 Dariusz        Kuć                   117.72 -  341: 394   68
   17    18 Andrzej        Kowalski              137.18 -  245: 423   87
   18    17 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  344: 432   58
   19    18 Mirosław       Konsik                116.53 +  465: 303  167
   20    19 Filip          Warzecha              131.21 +  386: 379  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 18  92.56




	Monika Gawron-Cieślik 111.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    19 Maciej         Michalak              126.57 -  355: 373   77
    7    19 Grzegorz       Bajer                 101.71 -  353: 367   52
    8    18 Wojciech       Zemło                 139.52 -  345: 394   90
    9    17 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  305: 422   79
   11    19 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  342: 350   73
   12    17 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  325: 398   68
   14    18 Marcin         Białkowski            100.00 +  360: 359  150
   15    18 Artur          Tomczyk               117.17 -  375: 382   67
   16    18 Adam           Klimont               113.77 +  440: 320  164
   17    14 Bartosz        Orłowski              118.02 -  319: 330   68
   18    13 Jakub          Nalepa                122.66 -  298: 339   73
   19    14 Maciej         Rzychoń               127.94 -  310: 313   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 12  86.58




	Michał Ozimiński 109.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  335: 396   96
    2     3 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  319: 331   96
    3     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  266: 530   87
    4     3 Rafał          Wesołowski            118.07 -  383: 423   68
    5    17 Dariusz        Kuć                   117.72 +  476: 378  168
    6    18 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  347: 445   53
    7    20 Bogusław       Książek               112.37 +  289: 269  162
    8    17 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  459: 370  168
    9    10 Andrzej        Kowalski              137.18 +  426: 296  187
   10    11 Mirosław       Konsik                116.53 -  285: 464   67
   11     9 Filip          Warzecha              131.21 -  248: 542   81
   12    10 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  320: 358   58
   13    14 Krzysztof      Langiewicz            118.17 +  348: 310  168
   14    15 Danuta         Langiewicz            102.70 -  393: 434   53
   15    14 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  315: 370   73
   16    16 Grzegorz       Koczkodon             129.39 +  369: 320  179
   17    11 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  380: 353  170
   18    10 Tomasz         Suchanek              122.07 -  363: 413   72
   19    12 Krzysztof      Obremski              123.99 -  325: 502   74
   20    10 Paweł          Janaś                 124.09 -  376: 414   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2154  / 20 107.70




	Małgorzata Szczygieł 108.31 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Białkowski            100.00 +  383: 308  150
    2    17 Adam           Klimont               113.77 -  356: 556   64
    3    17 Artur          Tomczyk               117.17 -  351: 400   67
    4    18 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  394: 325  162
    5     6 Małgorzata     Puternicka            107.94 -  313: 345   58
    6     5 Filip          Warzecha              131.21 +  437: 317  181
    7     8 Andrzej        Kowalski              137.18 +  398: 338  187
    8     8 Mirosław       Konsik                116.53 -  331: 375   67
    9     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  348: 439   86
   10     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  304: 370   74
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 +  374: 335  194
   12     7 Katarzyna      Sołdan                124.00 -  364: 369   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Małgorzata Puternicka 107.94 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogusław       Książek               112.37 -  267: 482   62
    2    14 Dariusz        Kuć                   117.72 +  376: 364  168
    3    13 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  331: 327  168
    4    13 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  328: 369   53
    5     6 Małgorzata     Szczygieł             108.31 +  345: 313  158
    6     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  408: 396  170
    7     6 Paweł          Janaś                 124.09 -  283: 437   74
    8     7 Krzysztof      Obremski              123.99 -  275: 549   74
    9     9 Wojciech       Zemło                 139.52 -  382: 394   90
   10    12 Grzegorz       Bajer                 101.71 -  327: 353   52
   11    10 Maciej         Michalak              126.57 -  314: 342   77
   12    10 Michał         Ozimiński             109.82 +  358: 320  160
   13    12 Robert         Duczemiński           141.28 -  393: 416   91
   14     9 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  435: 422  172
   15    12 Marek          Herzig                118.59 -  288: 405   69
   16    11 Maciej         Sancewicz             115.82 +  412: 350  166
   17    20 Marcin         Białkowski            100.00 -  354: 384   50
   18    17 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  432: 344  162
   19    17 Adam           Klimont               113.77 -  314: 357   64
   20    17 Artur          Tomczyk               117.17 -  355: 362   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2147  / 20 107.35




	Michał Kolaj 103.61 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  381: 459   86
    3     8 Katarzyna      Sołdan                124.00 -  392: 407   74
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  283: 484   94
    5    16 Jakub          Nalepa                122.66 -  346: 365   73
    7    15 Bartosz        Orłowski              118.02 -  366: 374   68
    9    20 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  302: 363   53
   11    20 Bogusław       Książek               112.37 +  364: 326  162
   13    15 Maciej         Michalak              126.57 -  276: 420   77
   15    15 Grzegorz       Bajer                 101.71 -  437: 439   52
   17     1 Mariusz        Skrobosz              145.66 +  411: 256  196
   19     4 Rafał          Wesołowski            118.07 -  353: 458   68
   20     2 Stanisław      Rydzik                136.89 -  378: 547   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Patrycja Śliwińska 103.28 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kowalski              137.18 -  343: 379   87
    2    15 Mirosław       Konsik                116.53 +  407: 292  167
    3    15 Filip          Warzecha              131.21 -  369: 478   81
    4    13 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  369: 328  158
    5    19 Grzegorz       Bajer                 101.71 +  477: 327  152
    6    18 Michał         Ozimiński             109.82 +  445: 347  160
    7    17 Wojciech       Zemło                 139.52 -  310: 394   90
    9    20 Michał         Kolaj                 103.61 +  363: 302  154
   10    19 Danuta         Langiewicz            102.70 -  349: 365   53
   11    18 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  326: 455   68
   13    20 Marcin         Białkowski            100.00 -  328: 400   50
   15    17 Adam           Klimont               113.77 -  294: 420   64
   17    15 Marek          Salamon               100.00 +  453: 298  150
   18    14 Bartosz        Orłowski              118.02 -  388: 389   68
   19    16 Jakub          Nalepa                122.66 +  395: 392  173
   20    13 Maciej         Rzychoń               127.94 +  342: 327  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 16 115.81




	Danuta Langiewicz 102.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  304: 356   74
    4     6 Miłosz         Wrzałek               136.33 -  341: 369   86
    6    13 Marek          Salamon               100.00 -  271: 334   50
    8    13 Maciej         Rzychoń               127.94 +  346: 327  178
   10    19 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  365: 349  153
   12    18 Dariusz        Kuć                   117.72 -  276: 433   68
   14    15 Michał         Ozimiński             109.82 +  434: 393  160
   16    13 Wojciech       Zemło                 139.52 -  365: 446   90
   18     4 Rafał          Wesołowski            118.07 -  239: 536   68
   19     2 Stanisław      Rydzik                136.89 +  432: 379  187
   20     3 Paweł          Jackowski             139.23 -  281: 469   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 11 109.36




	Grzegorz Bajer 101.71 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                136.89 -  359: 450   87
    2     4 Paweł          Jackowski             139.23 -  324: 487   89
    3     2 Mateusz        Żbikowski             146.10 -  294: 422   96
    4     4 Mariusz        Skrobosz              145.66 -  292: 432   96
    5    19 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  327: 477   53
    6    17 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  269: 536   68
    7    19 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 +  367: 353  161
    8    19 Bogusław       Książek               112.37 +  414: 358  162
    9    11 Filip          Warzecha              131.21 -  312: 394   81
   10    12 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  353: 327  158
   11    12 Andrzej        Kowalski              137.18 -  263: 439   87
   12    11 Mirosław       Konsik                116.53 -  345: 458   67
   13    13 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  215: 387   79
   14    14 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  316: 457   68
   15    15 Michał         Kolaj                 103.61 +  439: 437  154
   16    14 Rafał          Dąbrowski             122.91 -  348: 444   73
   17     9 Paweł          Janaś                 124.09 -  304: 421   74
   18    11 Krzysztof      Obremski              123.99 -  375: 387   74
   19    11 Tomasz         Suchanek              122.07 -  375: 402   72
   20    11 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 +  314: 272  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 20  98.45




	Daniel Tomczyk 100.15 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    20 Krzysztof      Obremski              123.99 -  329: 504   74
    4    19 Paweł          Janaś                 124.09 -  292: 470   74
    5     9 Robert         Duczemiński           141.28 -  294: 399   91
    6    12 Marek          Herzig                118.59 +  393: 361  169
    7    12 Maciej         Sancewicz             115.82 +  399: 322  166
    8    12 Marek          Herzig                118.59 -  359: 440   69
    9    14 Bartosz        Orłowski              118.02 +  386: 356  168
   10    16 Jakub          Nalepa                122.66 -  277: 494   73
   12    15 Marek          Salamon               100.00 +  370: 297  150
   15    19 Dariusz        Kuć                   117.72 -  316: 426   68
   16    20 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  388: 505   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 11 106.36




	Marcin Białkowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Szczygieł             108.31 -  308: 383   58
    3    20 Krzysztof      Obremski              123.99 -  304: 519   74
    4    20 Łukasz         Szałkiewicz           120.38 -  322: 332   70
    5    10 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  387: 363  172
   11    13 Maciej         Rzychoń               127.94 -  401: 413   78
   12    16 Jakub          Nalepa                122.66 -  260: 457   73
   13    20 Patrycja       Śliwińska             103.28 +  400: 328  153
   14    18 Monika         Gawron-Cieślik        111.33 -  359: 360   61
   15    20 Ireneusz       Moralewicz            118.10 -  284: 380   68
   16    19 Bogusław       Książek               112.37 +  440: 365  162
   17    20 Małgorzata     Puternicka            107.94 +  384: 354  158
   18    18 Filip          Warzecha              131.21 -  353: 526   81
   19    20 Andrzej        Kowalski              137.18 -  322: 440   87
   20    20 Mirosław       Konsik                116.53 -  350: 447   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 14  97.29




	Marek Salamon 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Herzig                118.59 -  346: 413   69
    2    12 Zbigniew       Wietecki              121.74 +  446: 274  172
    3    12 Maciej         Sancewicz             115.82 +  414: 390  166
    4    11 Robert         Duczemiński           141.28 -  356: 362   91
    5    13 Grzegorz       Koczkodon             129.39 -  313: 460   79
    6    13 Danuta         Langiewicz            102.70 +  334: 271  153
    7    16 Rafał          Dąbrowski             122.91 +  427: 309  173
    8    14 Krzysztof      Langiewicz            118.17 -  337: 469   68
    9    15 Adam           Klimont               113.77 +  415: 331  164
   10    15 Artur          Tomczyk               117.17 -  309: 353   67
   11    14 Jolanta        Chłopińska            111.80 +  394: 388  162
   12    15 Daniel         Tomczyk               100.15 -  297: 370   50
   13     8 Rafał          Lenartowski           124.22 -  367: 397   74
   14     8 Katarzyna      Sołdan                124.00 +  426: 401  174
   15     6 Irena          Sołdan                126.04 +  373: 364  176
   16     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.33 -  328: 433   94
   17    15 Patrycja       Śliwińska             103.28 -  298: 453   53
   18    15 Bogusław       Książek               112.37 +  369: 308  162
   19    15 Dariusz        Kuć                   117.72 -  338: 472   68
   20    14 Ireneusz       Moralewicz            118.10 +  401: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2383  / 20 119.15


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1       Gocław Macaki        -       Łódzki Klub Miłośników Scrabble 26:   6
   2       OSPS Anagram         -       Mikrus MDK                       7:  25
   3       GKS "Same Premie"    -       Górnoślaski Klub Scrabble       20:  12
   4       SSMS "Blank"         -       Scrabblista Trójmiasto           7:  25
   5       Siódemka             -       Grajmyż                         22:  10


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1       Mikrus MDK              -       Gocław Macaki            12:  20
   2       Scrabblista Trójmiasto  -       Siódemka                 14:  18
   3       Grajmyż                 -       GKS "Same Premie"        10:  22
   4       Górnoślaski Klub Scrabble -     OSPS Anagram             18:  14
   5       Łódzki Klub Miłośników Scrabble -  SSMS "Blank"          24:   8


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1       GKS "Same Premie"    -       Gocław Macaki                      4:  28
   2       Siódemka             -       Mikrus MDK                        14:  18
   3       Scrabblista Trójmiasto -     Łódzki Klub Miłośników Scrabble   16:  16
   4       Górnoślaski Klub Scrabble -  Grajmyż                           22:  10
   5       OSPS Anagram         -       SSMS "Blank"                      24:   8


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1       Gocław Macaki        -       Siódemka                    18:  14
   2       Mikrus MDK           -       Górnoślaski Klub Scrabble   23:   9
   3       Scrabblista Trójmiasto -     GKS "Same Premie"           12:  20
   4       Łódzki Klub Miłośników Scrabble - OSPS Anagram           14:  18
   5       Grajmyż              -       SSMS "Blank"                14:  18


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1       OSPS Anagram         -       Gocław Macaki                   12:  20
   2       Mikrus MDK           -       GKS "Same Premie"               24:   8
   3       Siódemka             -       Łódzki Klub Miłośników Scrabble 20:  12
   4       SSMS "Blank"         -       Górnoślaski Klub Scrabble       14:  18
   5       Grajmyż              -       Scrabblista Trójmiasto          12:  20


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualne)

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Bajer                 450: 359
   2 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Michalak              388: 357
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Ozimiński             396: 335
   4 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Zemło                 282: 346

   5 Michał         Kolaj                - Miłosz         Wrzałek               381: 459
   6 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           368: 437
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                342: 374
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              370: 282

   9 Robert         Duczemiński          - Maciej         Rzychoń               345: 326
  10 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Nalepa                368: 334
  11 Marek          Herzig               - Marek          Salamon               413: 346
  12 Maciej         Sancewicz            - Bartosz        Orłowski              387: 340

  13 Ireneusz       Moralewicz           - Mirosław       Konsik                321: 443
  14 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Kowalski              343: 379
  15 Dariusz        Kuć                  - Filip          Warzecha              233: 383
  16 Bogusław       Książek              - Małgorzata     Puternicka            482: 267

  17 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Białkowski            383: 308
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Artur          Tomczyk               357: 264
  19 Paweł          Janaś                - Adam           Klimont               264: 409
  20 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            469: 310


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              443: 455
   2 Maciej         Michalak             - Stanisław      Rydzik                361: 395
   3 Michał         Ozimiński            - Mateusz        Żbikowski             319: 331
   4 Grzegorz       Bajer                - Paweł          Jackowski             324: 487

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             416: 416
   6 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             392: 359
   7 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            423: 317
   8 Rafał          Lenartowski          - Danuta         Langiewicz            356: 304

   9 Maciej         Rzychoń              - Maciej         Sancewicz             415: 280
  10 Jakub          Nalepa               - Marek          Herzig                335: 367
  11 Bartosz        Orłowski             - Robert         Duczemiński           330: 438
  12 Marek          Salamon              - Zbigniew       Wietecki              446: 274

  13 Andrzej        Kowalski             - Ireneusz       Moralewicz            344: 303
  14 Małgorzata     Puternicka           - Dariusz        Kuć                   376: 364
  15 Mirosław       Konsik               - Patrycja       Śliwińska             292: 407
  16 Filip          Warzecha             - Bogusław       Książek               376: 323

  17 Adam           Klimont              - Małgorzata     Szczygieł             556: 356
  18 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Szałkiewicz           347: 317
  19 Artur          Tomczyk              - Paweł          Janaś                 414: 380
  20 Daniel         Tomczyk              - Krzysztof      Obremski              329: 504


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             530: 266
   2 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Bajer                 422: 294
   3 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 475: 337
   4 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Michalak              362: 449

   5 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                365: 366
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              341: 300
   7 Rafał          Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               360: 365
   8 Michał         Kolaj                - Katarzyna      Sołdan                392: 407

   9 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Rzychoń               339: 342
  10 Robert         Duczemiński          - Jakub          Nalepa                386: 385
  11 Marek          Herzig               - Bartosz        Orłowski              456: 323
  12 Maciej         Sancewicz            - Marek          Salamon               390: 414

  13 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Puternicka            327: 331
  14 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Kowalski              290: 430
  15 Patrycja       Śliwińska            - Filip          Warzecha              369: 478
  16 Bogusław       Książek              - Mirosław       Konsik                389: 432

  17 Małgorzata     Szczygieł            - Artur          Tomczyk               351: 400
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Adam           Klimont               392: 324
  19 Paweł          Janaś                - Jolanta        Chłopińska            401: 378
  20 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Białkowski            519: 304


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                297: 438
   2 Maciej         Michalak             - Paweł          Jackowski             362: 329
   3 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            383: 423
   4 Grzegorz       Bajer                - Mariusz        Skrobosz              292: 432

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Kolaj                 484: 283
   6 Miłosz         Wrzałek              - Danuta         Langiewicz            369: 341
   7 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             383: 352
   8 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             353: 424

   9 Maciej         Rzychoń              - Marek          Herzig                395: 377
  10 Bartosz        Orłowski             - Zbigniew       Wietecki              310: 431
  11 Marek          Salamon              - Robert         Duczemiński           356: 362
  12 Jakub          Nalepa               - Maciej         Sancewicz             370: 266

  13 Małgorzata     Puternicka           - Patrycja       Śliwińska             328: 369
  14 Filip          Warzecha             - Ireneusz       Moralewicz            396: 396
  15 Andrzej        Kowalski             - Bogusław       Książek               345: 294
  16 Mirosław       Konsik               - Dariusz        Kuć                   448: 430

  17 Adam           Klimont              - Krzysztof      Obremski              336: 462
  18 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Szczygieł             325: 394
  19 Daniel         Tomczyk              - Paweł          Janaś                 292: 470
  20 Marcin         Białkowski           - Łukasz         Szałkiewicz           322: 332


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mateusz        Żbikowski             432: 378
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             422: 314
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              453: 423
   4 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                307: 317

   5 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Obremski              336: 432
   6 Małgorzata     Puternicka           - Małgorzata     Szczygieł             345: 313
   7 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Janaś                 398: 348
   8 Mirosław       Konsik               - Łukasz         Szałkiewicz           330: 292

   9 Daniel         Tomczyk              - Robert         Duczemiński           294: 399
  10 Marcin         Białkowski           - Zbigniew       Wietecki              387: 363
  11 Artur          Tomczyk              - Marek          Herzig                397: 347
  12 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Sancewicz             297: 469

  13 Marek          Salamon              - Grzegorz       Koczkodon             313: 460
  14 Bartosz        Orłowski             - Krzysztof      Langiewicz            349: 393
  15 Maciej         Rzychoń              - Rafał          Dąbrowski             347: 271
  16 Jakub          Nalepa               - Michał         Kolaj                 365: 346

  17 Michał         Ozimiński            - Dariusz        Kuć                   476: 378
  18 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Moralewicz            504: 490
  19 Grzegorz       Bajer                - Patrycja       Śliwińska             327: 477
  20 Maciej         Michalak             - Bogusław       Książek               471: 347


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              449: 360
   2 Mateusz        Żbikowski            - Katarzyna      Sołdan                436: 369
   3 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                377: 276
   4 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           317: 362

   5 Małgorzata     Szczygieł            - Filip          Warzecha              437: 317
   6 Paweł          Janaś                - Mirosław       Konsik                368: 294
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Małgorzata     Puternicka            396: 408
   8 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kowalski              381: 363

   9 Zbigniew       Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            376: 350
  10 Maciej         Sancewicz            - Artur          Tomczyk               391: 277
  11 Robert         Duczemiński          - Adam           Klimont               482: 308
  12 Marek          Herzig               - Daniel         Tomczyk               361: 393

  13 Danuta         Langiewicz           - Marek          Salamon               271: 334
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Jakub          Nalepa                272: 415
  15 Rafał          Dąbrowski            - Bartosz        Orłowski              356: 391
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Rzychoń               490: 366

  17 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Bajer                 536: 269
  18 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Ozimiński             445: 347
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Michalak              355: 373
  20 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Zemło                 354: 440


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              419: 445
   2 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             328: 440
   3 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             366: 403
   4 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Rydzik                308: 350

   5 Filip          Warzecha             - Łukasz         Szałkiewicz           409: 301
   6 Małgorzata     Puternicka           - Paweł          Janaś                 283: 437
   7 Mirosław       Konsik               - Krzysztof      Obremski              325: 369
   8 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Szczygieł             338: 398

   9 Adam           Klimont              - Zbigniew       Wietecki              290: 329
  10 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Herzig                367: 390
  11 Artur          Tomczyk              - Robert         Duczemiński           386: 428
  12 Daniel         Tomczyk              - Maciej         Sancewicz             399: 322

  13 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Langiewicz            313: 394
  14 Jakub          Nalepa               - Grzegorz       Koczkodon             362: 393
  15 Bartosz        Orłowski             - Michał         Kolaj                 374: 366
  16 Marek          Salamon              - Rafał          Dąbrowski             427: 309

  17 Wojciech       Zemło                - Patrycja       Śliwińska             394: 310
  18 Maciej         Michalak             - Ireneusz       Moralewicz            420: 458
  19 Grzegorz       Bajer                - Monika         Gawron-Cieślik        367: 353
  20 Michał         Ozimiński            - Bogusław       Książek               289: 269


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               280: 464
   2 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              511: 409
   3 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Sołdan                415: 357
   4 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           387: 440

   5 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Kowalski              262: 419
   6 Paweł          Janaś                - Filip          Warzecha              406: 371
   7 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Puternicka            549: 275
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Mirosław       Konsik                331: 375

   9 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Tomczyk               342: 400
  10 Robert         Duczemiński          - Jolanta        Chłopińska            372: 348
  11 Maciej         Sancewicz            - Adam           Klimont               426: 374
  12 Marek          Herzig               - Daniel         Tomczyk               440: 359

  13 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Rzychoń               346: 327
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Salamon               469: 337
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Orłowski              333: 411
  16 Rafał          Dąbrowski            - Jakub          Nalepa                362: 384

  17 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Ozimiński             370: 459
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Wojciech       Zemło                 345: 394
  19 Bogusław       Książek              - Grzegorz       Bajer                 358: 414
  20 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Michalak              391: 469


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Żbikowski             305: 429
   2 Robert         Duczemiński          - Stanisław      Rydzik                320: 380
   3 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              261: 479
   4 Marek          Herzig               - Paweł          Jackowski             284: 335

   5 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           324: 287
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Miłosz         Wrzałek               348: 439
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Irena          Sołdan                347: 350
   8 Paweł          Janaś                - Kazimierz.J    Merklejn              213: 489

   9 Małgorzata     Puternicka           - Wojciech       Zemło                 382: 394
  10 Andrzej        Kowalski             - Michał         Ozimiński             296: 426
  11 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Bajer                 394: 312
  12 Mirosław       Konsik               - Maciej         Michalak              323: 441

  13 Maciej         Rzychoń              - Artur          Tomczyk               406: 281
  14 Bartosz        Orłowski             - Daniel         Tomczyk               356: 386
  15 Marek          Salamon              - Adam           Klimont               415: 331
  16 Jakub          Nalepa               - Jolanta        Chłopińska            339: 359

  17 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Gawron-Cieślik        422: 305
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Kuć                   304: 466
  19 Rafał          Dąbrowski            - Bogusław       Książek               403: 319
  20 Michał         Kolaj                - Patrycja       Śliwińska             302: 363


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              374: 467
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           382: 377
   3 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Sancewicz             408: 354
   4 Rafał          Wesołowski           - Marek          Herzig                369: 295

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Szałkiewicz           419: 311
   6 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Janaś                 554: 279
   7 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Obremski              388: 418
   8 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Szczygieł             370: 304

   9 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Kowalski              402: 305
  10 Maciej         Michalak             - Filip          Warzecha              436: 461
  11 Michał         Ozimiński            - Mirosław       Konsik                285: 464
  12 Grzegorz       Bajer                - Małgorzata     Puternicka            353: 327

  13 Adam           Klimont              - Maciej         Rzychoń               306: 457
  14 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Orłowski              385: 395
  15 Artur          Tomczyk              - Marek          Salamon               353: 309
  16 Daniel         Tomczyk              - Jakub          Nalepa                277: 494

  17 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Koczkodon             278: 471
  18 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Langiewicz            325: 472
  19 Patrycja       Śliwińska            - Danuta         Langiewicz            349: 365
  20 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Dąbrowski             350: 392


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Jackowski             401: 405
   2 Robert         Duczemiński          - Mateusz        Żbikowski             358: 362
   3 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Wesołowski            384: 299
   4 Marek          Herzig               - Mariusz        Skrobosz              374: 398

   5 Małgorzata     Szczygieł            - Kazimierz.J    Merklejn              374: 335
   6 Paweł          Janaś                - Irena          Sołdan                405: 343
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Lenartowski           470: 383
   8 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               421: 378

   9 Filip          Warzecha             - Michał         Ozimiński             542: 248
  10 Małgorzata     Puternicka           - Maciej         Michalak              314: 342
  11 Mirosław       Konsik               - Wojciech       Zemło                 314: 364
  12 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Bajer                 439: 263

  13 Maciej         Rzychoń              - Marcin         Białkowski            413: 401
  14 Marek          Salamon              - Jolanta        Chłopińska            394: 388
  15 Bartosz        Orłowski             - Artur          Tomczyk               373: 354
  16 Jakub          Nalepa               - Adam           Klimont               478: 321

  17 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   395: 309
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Patrycja       Śliwińska             455: 326
  19 Rafał          Dąbrowski            - Monika         Gawron-Cieślik        350: 342
  20 Michał         Kolaj                - Bogusław       Książek               364: 326


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sancewicz             454: 329
   2 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              424: 321
   3 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Herzig                543: 219
   4 Paweł          Jackowski            - Robert         Duczemiński           433: 324

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Obremski              465: 330
   6 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Szałkiewicz           391: 372
   7 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             369: 364
   8 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Janaś                 327: 384

   9 Wojciech       Zemło                - Filip          Warzecha              359: 307
  10 Michał         Ozimiński            - Małgorzata     Puternicka            320: 358
  11 Grzegorz       Bajer                - Mirosław       Konsik                345: 458
  12 Maciej         Michalak             - Andrzej        Kowalski              409: 413

  13 Adam           Klimont              - Bartosz        Orłowski              446: 284
  14 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Rzychoń               349: 558
  15 Daniel         Tomczyk              - Marek          Salamon               370: 297
  16 Marcin         Białkowski           - Jakub          Nalepa                260: 457

  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Langiewicz            325: 398
  18 Dariusz        Kuć                  - Danuta         Langiewicz            433: 276
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Dąbrowski             294: 348
  20 Bogusław       Książek              - Grzegorz       Koczkodon             365: 357


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Szałkiewicz           402: 336
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              457: 323
   3 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Suchanek              428: 311
   4 Paweł          Jackowski            - Paweł          Janaś                 363: 486

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Rzychoń               405: 401
   6 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Nalepa                377: 344
   7 Irena          Sołdan               - Bartosz        Orłowski              385: 377
   8 Rafał          Lenartowski          - Marek          Salamon               397: 367

   9 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Sancewicz             269: 499
  10 Mirosław       Konsik               - Marek          Herzig                387: 391
  11 Filip          Warzecha             - Zbigniew       Wietecki              414: 277
  12 Małgorzata     Puternicka           - Robert         Duczemiński           393: 416

  13 Grzegorz       Bajer                - Grzegorz       Koczkodon             215: 387
  14 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Langiewicz            348: 310
  15 Maciej         Michalak             - Michał         Kolaj                 420: 276
  16 Wojciech       Zemło                - Rafał          Dąbrowski             435: 295

  17 Adam           Klimont              - Dariusz        Kuć                   300: 369
  18 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Książek               358: 392
  19 Artur          Tomczyk              - Ireneusz       Moralewicz            373: 444
  20 Marcin         Białkowski           - Patrycja       Śliwińska             400: 328


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Stanisław      Rydzik                368: 475
   2 Łukasz         Szałkiewicz          - Mateusz        Żbikowski             330: 314
   3 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Skrobosz              352: 369
   4 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            380: 356

   5 Maciej         Rzychoń              - Irena          Sołdan                386: 330
   6 Bartosz        Orłowski             - Miłosz         Wrzałek               424: 424
   7 Jakub          Nalepa               - Kazimierz.J    Merklejn              272: 407
   8 Marek          Salamon              - Katarzyna      Sołdan                426: 401

   9 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Puternicka            422: 435
  10 Robert         Duczemiński          - Mirosław       Konsik                426: 353
  11 Maciej         Sancewicz            - Filip          Warzecha              427: 348
  12 Marek          Herzig               - Andrzej        Kowalski              347: 403

  13 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Zemło                 357: 340
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Bajer                 457: 316
  15 Danuta         Langiewicz           - Michał         Ozimiński             434: 393
  16 Rafał          Dąbrowski            - Maciej         Michalak              433: 424

  17 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Klimont               325: 357
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Marcin         Białkowski            360: 359
  19 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            394: 341
  20 Bogusław       Książek              - Artur          Tomczyk               350: 395


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              509: 334
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Janaś                 418: 292
   3 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Obremski              382: 494
   4 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Szałkiewicz           376: 350

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Bartosz        Orłowski              427: 205
   6 Irena          Sołdan               - Marek          Salamon               364: 373
   7 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Rzychoń               346: 362
   8 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Nalepa                439: 341

   9 Filip          Warzecha             - Robert         Duczemiński           385: 342
  10 Andrzej        Kowalski             - Zbigniew       Wietecki              352: 396
  11 Mirosław       Konsik               - Maciej         Sancewicz             321: 378
  12 Małgorzata     Puternicka           - Marek          Herzig                288: 405

  13 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Langiewicz            415: 343
  14 Michał         Ozimiński            - Rafał          Dąbrowski             315: 370
  15 Grzegorz       Bajer                - Michał         Kolaj                 439: 437
  16 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Koczkodon             364: 420

  17 Adam           Klimont              - Patrycja       Śliwińska             420: 294
  18 Artur          Tomczyk              - Monika         Gawron-Cieślik        382: 375
  19 Daniel         Tomczyk              - Dariusz        Kuć                   316: 426
  20 Marcin         Białkowski           - Ireneusz       Moralewicz            284: 380


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Rafał          Wesołowski            480: 324
   2 Łukasz         Szałkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              355: 409
   3 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             387: 367
   4 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                340: 324

   5 Maciej         Rzychoń              - Miłosz         Wrzałek               358: 365
   6 Jakub          Nalepa               - Irena          Sołdan                349: 430
   7 Marek          Salamon              - Kazimierz.J    Merklejn              328: 433
   8 Bartosz        Orłowski             - Rafał          Lenartowski           298: 528

   9 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Konsik                394: 325
  10 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Kowalski              390: 344
  11 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Puternicka            350: 412
  12 Marek          Herzig               - Filip          Warzecha              380: 455

  13 Danuta         Langiewicz           - Wojciech       Zemło                 365: 446
  14 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Bajer                 444: 348
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Michalak              408: 301
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Ozimiński             320: 369

  17 Dariusz        Kuć                  - Artur          Tomczyk               317: 334
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Adam           Klimont               440: 320
  19 Bogusław       Książek              - Marcin         Białkowski            365: 440
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Daniel         Tomczyk               505: 388


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Mariusz        Skrobosz              411: 256
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Paweł          Jackowski             439: 287
   3 Rafał          Dąbrowski            - Mateusz        Żbikowski             390: 509
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                356: 400

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Sancewicz             318: 457
   6 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Herzig                417: 342
   7 Irena          Sołdan               - Robert         Duczemiński           368: 393
   8 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Wietecki              421: 361

   9 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Bajer                 421: 304
  10 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Zemło                 316: 403
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Michał         Ozimiński             353: 380
  12 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Michalak              470: 412

  13 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Rzychoń               296: 499
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Bartosz        Orłowski              319: 330
  15 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Salamon               453: 298
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Nalepa                374: 402

  17 Adam           Klimont              - Filip          Warzecha              276: 426
  18 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kowalski              245: 423
  19 Artur          Tomczyk              - Mirosław       Konsik                377: 308
  20 Marcin         Białkowski           - Małgorzata     Puternicka            384: 354


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Dąbrowski             393: 375
   2 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Langiewicz            354: 254
   3 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Koczkodon             342: 334
   4 Rafał          Wesołowski           - Danuta         Langiewicz            536: 239

   5 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               366: 400
   6 Robert         Duczemiński          - Rafał          Lenartowski           426: 364
   7 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                384: 447
   8 Marek          Herzig               - Kazimierz.J    Merklejn              292: 427

   9 Maciej         Michalak             - Łukasz         Szałkiewicz           326: 303
  10 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Suchanek              363: 413
  11 Grzegorz       Bajer                - Krzysztof      Obremski              375: 387
  12 Wojciech       Zemło                - Paweł          Janaś                 383: 367

  13 Jakub          Nalepa               - Monika         Gawron-Cieślik        339: 298
  14 Bartosz        Orłowski             - Patrycja       Śliwińska             389: 388
  15 Marek          Salamon              - Bogusław       Książek               369: 308
  16 Maciej         Rzychoń              - Ireneusz       Moralewicz            377: 408

  17 Małgorzata     Puternicka           - Jolanta        Chłopińska            432: 344
  18 Filip          Warzecha             - Marcin         Białkowski            526: 353
  19 Andrzej        Kowalski             - Artur          Tomczyk               453: 288
  20 Mirosław       Konsik               - Adam           Klimont               389: 386


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Skrobosz              426: 299
   2 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                432: 379
   3 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             459: 391
   4 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            353: 458

   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              423: 344
   6 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           417: 332
   7 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Herzig                446: 264
   8 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Sancewicz             387: 362

   9 Paweł          Janaś                - Maciej         Michalak              461: 311
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Wojciech       Zemło                 350: 342
  11 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Bajer                 402: 375
  12 Krzysztof      Obremski             - Michał         Ozimiński             502: 325

  13 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Orłowski              481: 318
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Rzychoń               310: 313
  15 Dariusz        Kuć                  - Marek          Salamon               472: 338
  16 Patrycja       Śliwińska            - Jakub          Nalepa                395: 392

  17 Adam           Klimont              - Małgorzata     Puternicka            357: 314
  18 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Konsik                465: 303
  19 Artur          Tomczyk              - Filip          Warzecha              307: 483
  20 Marcin         Białkowski           - Andrzej        Kowalski              322: 440


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Dąbrowski             424: 258
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Kolaj                 547: 378
   3 Paweł          Jackowski            - Danuta         Langiewicz            469: 281
   4 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             370: 475

   5 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                306: 427
   6 Robert         Duczemiński          - Kazimierz.J    Merklejn              342: 410
   7 Marek          Herzig               - Rafał          Lenartowski           433: 419
   8 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               376: 442

   9 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              376: 309
  10 Michał         Ozimiński            - Paweł          Janaś                 376: 414
  11 Grzegorz       Bajer                - Łukasz         Szałkiewicz           314: 272
  12 Maciej         Michalak             - Tomasz         Suchanek              287: 422

  13 Maciej         Rzychoń              - Patrycja       Śliwińska             327: 342
  14 Marek          Salamon              - Ireneusz       Moralewicz            401: 359
  15 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Kuć                   355: 299
  16 Jakub          Nalepa               - Bogusław       Książek               315: 421

  17 Małgorzata     Puternicka           - Artur          Tomczyk               355: 362
  18 Andrzej        Kowalski             - Adam           Klimont               433: 325
  19 Filip          Warzecha             - Jolanta        Chłopińska            379: 386
  20 Mirosław       Konsik               - Marcin         Białkowski            447: 350
Lista rankingowa na dzień 16-06-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.79  28228  191
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.08  28924  198
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.56  27900  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.23  12461   87
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.43  28344  199
   7 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.12  19333  137
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   9 Justyna Fugiel                 Kraków               140.55  27970  199
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.38  25549  182
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.55  25956  186
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  14 Radosław Konca                 Warszawa             138.90  15974  115
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.60  24255  175
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             138.57  26882  194
  18 Dawid Pikul                    Poznań               138.53  26736  193
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.40  26435  191
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.12  26105  189
  21 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.89  19849  145
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  27 Marek Salamon                  Bytom                135.95   5982   44
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.90  25900  192
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              134.05  25737  192
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.81   8430   63
  32 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  33 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.52  22565  169
  34 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.41  16009  120
  35 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  36 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  38 Bartosz Morawski               Gliwice              131.58  17237  131
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.57  19473  148
  40 Robert Kamiński                Warszawa             131.57  22236  169
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               131.16  25445  194
  42 Michał Makowski                Warszawa             131.16   9050   69
  43 Krzysztof Obremski             Legnica              131.06  22542  172
  44 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  45 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.91  25659  196
  46 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  47 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             129.43  24850  192
  49 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.16  17049  132
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               128.87  23197  180
  51 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  53 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.00   9856   77
  54 Przemysław Herdzina            Kraków               127.98  24573  192
  55 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  56 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  57 Leszek Stecuła                 Bytom                127.57   6889   54
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.52  21041  165
  59 Marek Roszak                   Poznań               127.47  24092  189
  60 Wojciech Sołdan                Rumia                127.39  25223  198
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             127.34  12734  100
  62 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  63 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  24366  192
  64 Piotr Rosół                    Warszawa             126.84  22578  178
  65 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.66  10513   83
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.00  13356  106
  68 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       125.85  18877  150
  69 Maciej Michalak                Łódź                 125.60  22860  182
  70 Maciej Perzyński               Piła                 125.59  15448  123
  71 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.41  21319  170
  72 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  73 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  74 Irena Sołdan                   Rumia                125.29  24932  199
  75 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 125.19  13145  105
  77 Paweł Janaś                    Głogów               125.05  24259  194
  78 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.52  23534  189
  80 Katarzyna Sołdan               Rumia                124.32  24740  199
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  82 Łukasz Bobowski                Suchedniów           124.12  15018  121
  83 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  84 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  85 Marek Róziecki                 Rybnik               123.73   6929   56
  86 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  123.56   4448   36
  87 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.32   9989   81
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  89 Radosław Sowiński              Warszawa             123.08  15508  126
  90 Rafał Dąbrowski                Ostróda              122.88  17940  146
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.79  24189  197
  92 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  93 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  94 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  95 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  96 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.26   5624   46
  97 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.22  11733   96
  98 Marek Reda                     Wołomin              122.12  23936  196
  99 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  122.06  15990  131
 100 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
 101 Iwona Kucia                    Kraków               121.98   8051   66
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.94  21950  180
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.87  23887  196
 104 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.50  18954  156
 105 Joanna Stępień                 Katowice             121.47   7288   60
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.44  19674  162
 107 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.28  23770  196
 108 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 109 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 110 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 111 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.66  21599  179
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.21  24042  200
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 114 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 116 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 117 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 118 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 119 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.45   5853   49
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.36  23871  200
 121 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 122 Janusz Krupiński               Sosnowiec            119.21  10014   84
 123 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 124 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              119.00  23680  199
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.93  23549  198
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 127 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.61   6405   54
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 129 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.28  16559  140
 130 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 131 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 132 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 133 Anna Niedzielko                Szczecin             118.08  17003  144
 134 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.83  23449  199
 135 Jan Kozłowski                  Kraków               117.82  22857  194
 136 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 137 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 138 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 139 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.64  23411  199
 140 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  117.56  11874  101
 141 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.42  22427  191
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 143 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.25  20754  177
 144 Daniel Janus                   Wąchock              117.24  16883  144
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                117.23  17116  146
 146 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.22  22155  189
 147 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.14   6911   59
 148 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 149 Marcin Skowron                 Zabrze               116.93  16020  137
 150 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.73  16693  143
 151 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 152 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.53  10721   92
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             116.52  11769  101
 154 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 155 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.30  14188  122
 156 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 157 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             116.13  10800   93
 158 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.11  20668  178
 159 Jolanta Kosmowska              Warszawa             116.08  19385  167
 160 Agnieszka Krupka               Krosno               116.08  22519  194
 161 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 162 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 163 Mirosław Konsik                Gdańsk               115.78   3705   32
 164 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 165 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 166 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 167 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 168 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 169 Marek Rogalski                 Warszawa             115.55  22763  197
 170 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.44  22165  192
 171 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 173 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 174 Magdalena Kublik               Warszawa             114.92  19076  166
 175 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 176 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.67  16168  141
 177 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.49  21983  192
 178 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 179 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.07  18023  158
 180 Łukasz Święcki                 Białystok            113.98  10258   90
 181 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 182 Robert Soszka                  Warszawa             113.56  12719  112
 183 Paweł Opyc                     Warszawa             113.55   9652   85
 184 Halina Roszak                  Poznań               113.28  22429  198
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.04   8365   74
 186 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48   5399   48
 187 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 188 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.37   5506   49
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 190 Adam Klimont                   Wałcz                112.24  17959  160
 191 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 192 Jerzy Luter                    Bytom                112.10  22195  198
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 194 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.58  21312  191
 195 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.47  14491  130
 196 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.17  16009  144
 198 Sylwester Gryz                 Zabrze               111.07  12884  116
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                110.83  15627  141
 200 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 201 Anita Bruska                   Gdynia               110.70   7306   66
 202 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 203 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 204 Bogusław Książek               Szczecin             110.19  17190  156
 205 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.12  19822  180
 206 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 207 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.02   5831   53
 208 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 209 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 210 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.89  19890  181
 211 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 212 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.68  10968  100
 213 Michał Ozimiński               Łódź                 109.68  20839  190
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.55  21582  197
 215 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 216 Teresa Zalewska                Racibórz             109.17  15284  140
 217 Katarzyna Klimała              Kraków               109.12  17677  162
 218 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.04  15265  140
 219 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.90  11870  109
 220 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.64  14340  132
 223 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.61  14554  134
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.37  10729   99
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.31  18629  172
 226 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     108.26   3356   31
 227 Joanna Duda                    Zabrze               108.18   4868   45
 228 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 229 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 230 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 107.80  12613  117
 231 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 232 Rafał Skibicki                 Lębork               107.67  21533  200
 233 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.32   6976   65
 235 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.02  13698  128
 236 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.89  10903  102
 237 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 238 Anna Stefańska                 Łódź                 106.72  20918  196
 239 Iza Kraj                       Warszawa             106.61   8529   80
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Marianna Kozłowska             Białystok            106.53   7031   66
 243 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 244 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.37  14254  134
 246 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 248 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 249 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 250 Michał Jaworek                 Zabrze               106.04   5090   48
 251 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.97   3391   32
 252 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 253 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 254 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 255 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 256 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.88   8495   81
 257 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 258 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 259 Patrycja Śliwińska             Szczecin             104.22  20114  193
 260 Marek Kocikowski               Ostróda              104.10   6246   60
 261 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20317  196
 263 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.61   5595   54
 264 Weronika Rudnicka              Ustka                103.45  18104  175
 265 Anna Arana                     Warszawa             103.34  16017  155
 266 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.20  18576  180
 267 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.12   7012   68
 268 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 269 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.99  17818  173
 270 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 271 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 272 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.64  19604  191
 273 Michał Kolaj                   Ostróda              102.60  15595  152
 274 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.50  10967  107
 275 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 276 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 277 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.05   6123   60
 278 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 279 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.47  11770  116
 280 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.14  11530  114
 281 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 282 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.70   9164   91
 283 Andrzej Bociąga                Chorzów              100.50   3216   32
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 285 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 286 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 287 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.94   6996   70
 289 Maciej Kuczyński               Gdynia                99.60   5279   53
 290 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 291 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 292 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.21   4167   42
 293 Adam Janicki                   Łódź                  99.20  18948  191
 294 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 295 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.12   4262   43
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 297 Sławomir Długosz               Ostróda               98.43   7776   79
 298 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 299 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.34   9244   94
 300 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 301 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 302 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 303 Joanna Brychcy                 Katowice              97.68  19439  199
 304 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.64   3515   36
 305 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.29   8951   92
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 307 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 308 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 309 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.88  14144  146
 310 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 311 Elżbieta Święcka               Białystok             96.64   3769   39
 312 Urszula Solarska               Łódź                  96.61  18936  196
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 315 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 316 Rafał Stachowski               Police                96.29   4333   45
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.04   9028   94
 318 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 319 Krzysztof Sojka                Łódź                  95.22   5713   60
 320 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.05  15113  159
 321 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 322 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 323 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 327 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.58   4729   50
 328 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 329 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.32   7168   76
 330 Kacper Jachowicz               Żyrardów              93.98   4323   46
 331 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 332 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 333 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 334 Jacek Cichecki                 Józefów               92.89   4923   53
 335 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 336 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   7163   78
 338 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 339 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 340 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 341 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 342 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 343 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.35   4427   49
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               90.17   9648  107
 345 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 346 Wojciech Obremski              Legnica               89.02   8368   94
 347 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 348 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 349 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 350 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 351 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 353 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.44   6742   78
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.01   5849   68
 355 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 356 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 357 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 359 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 360 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 361 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 362 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 363 Filip Dalecki                  Rumia                 81.62   4326   53
 364 Paweł Golubiński               Gdynia                81.09   5514   68
 365 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 366 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 367 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 368 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 369 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 370 Anna Lenartowska               Gdynia                77.04   3467   45
 371 Agata Pastusiak                Sulęcin               76.51   5891   77
 372 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 373 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              75.59   2948   39
 374 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 375 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.88   9013  122
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 377 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 16-06-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.28   2241   29
   2 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   3 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   4 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   5 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   6 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   7 Renata Rosół                   Warszawa              98.26   2653   27
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  16 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  17 Katarzyna Kowalewska           Poznań               120.25   2886   24
  18 Michał Wolański                Białystok            117.88   2829   24
  19 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  20 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  23 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  24 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  25 Czesław Grajewski              Choroszcz            105.71   2537   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  28 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  29 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  30 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  31 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  32 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  33 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  34 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  36 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  37 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  39 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  40 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  41 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  42 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  43 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  44 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  45 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  46 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  47 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  48 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  49 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  50 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  51 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  52 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  53 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  54 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  55 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  56 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  57 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  58 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  59 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  60 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  61 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  62 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  63 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  64 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  65 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  66 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  67 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.53   1986   19
  68 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  69 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  70 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  71 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  72 Tomasz Łapka                   Warszawa             113.33   2040   18
  73 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  74 Monika Lewandowska             Warszawa              96.78   1742   18
  75 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  76 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  77 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  78 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  79 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  80 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  81 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  82 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  83 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  84 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  85 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  86 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  87 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
  88 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  89 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  90 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  91 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
  92 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  93 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  94 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
  95 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
  96 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  97 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
  98 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
  99 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 100 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 101 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 102 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 103 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 104 Michał Garnowski               Pasłęk               112.83   1354   12
 105 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 106 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 107 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 108 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 109 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 110 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 111 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 112 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   108.08   1297   12
 113 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 114 Beata Wolf                     Gdańsk               107.17   1286   12
 115 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 116 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 118 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 119 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 120 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 121 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 122 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 123 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.25   1263   12
 124 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 129 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 130 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 131 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 132 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 133 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 134 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 135 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 136 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 137 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 138 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 139 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 140 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 141 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 142 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 143 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 144 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 145 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     98.00   1176   12
 146 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 147 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 148 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 149 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 150 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 153 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 154 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 155 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 156 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 157 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 158 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 164 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 165 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 166 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 169 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 171 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 172 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 173 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 174 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 175 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 176 Kamil Puton                    Ruda Śląska           86.67   1040   12
 177 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 178 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 179 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 180 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 181 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 182 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 183 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 184 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 185 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 186 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 187 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 188 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 189 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 190 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 191 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 192 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 193 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 194 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 195 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 196 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 197 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 198 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 199 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 200 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 201 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 202 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 203 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 204 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 205 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 206 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 207 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 208 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 209 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 210 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 211 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 212 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 213 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 214 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 215 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 216 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 217 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 218 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 219 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 220 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 221 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 222 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 223 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 224 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 225 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 226 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 227 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 228 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 229 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 230 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 231 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 232 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 233 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 234 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 235 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 236 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 237 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 238 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 239 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 240 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 241 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 242 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 243 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 244 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 245 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 246 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 247 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 248 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 249 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 250 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 251 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 252 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 253 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 254 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 255 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 256 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 257 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 258 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 259 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 260 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 261 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 263 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 264 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 265 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 266 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 267 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 268 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 269 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 270 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 271 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 272 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 273 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 274 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 275 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 276 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 277 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 278 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 279 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 280 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 281 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 282 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 283 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 284 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 285 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 286 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 287 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 288 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 289 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 290 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 291 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 292 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 293 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 294 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 295 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 296 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 297 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 298 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 299 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 300 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 301 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 302 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 303 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 304 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 305 Joanna Kubińska                Warszawa              79.33    476    6
 306 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 307 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 308 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 309 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 310 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 311 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 312 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 313 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 314 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 315 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 316 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 317 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 318 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 319 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 320 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 321 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 322 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 323 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 324 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 325 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 326 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 327 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 328 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 329 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 330 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 331 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 332 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 333 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 334 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 335 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 336 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 337 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 338 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 339 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 340 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 341 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 342 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 343 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 344 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 345 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 346 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 347 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 348 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 349 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 350 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 351 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 352 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 353 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 354 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 355 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 356 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 357 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 358 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 359 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 360 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 361 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 362 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 363 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 364 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 365 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 366 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 367 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 368 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 369 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 370 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 371 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 372 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 373 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 374 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 375 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie