Zabrze 6
czerwca
Zabrze 6- 7 czerwca XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Grand Prix 2009
Burzenin12
czerwca
Burzenin 12-14 czerwca IV Klubowe Mistrzostwa Polski
Warszawa20
czerwca
Warszawa 20-21 czerwca IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Turniej pełen zwrotów akcji.
Finał bez niespodzianek — MACAKI Klubowym Mistrzem Polski ’09!12 - 14 czerwca 2009 — IV Klubowe Mistrzostwa Polski
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Klubowe Mistrzostwa PolskiBurzenin, 12 - 14 czerwca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej pełen zwrotów akcji.<br>Finał bez niespodzianek — MACAKI Klubowym Mistrzem Polski ’09!Wszystko wskazywało na to, że tegoroczne Klubowe Mistrzostwa Polski przebiegną bez większych zaskoczeń. Dwukrotni mistrzowie z lat poprzednich — MACAKI, wicemistrzowie ’07 — rumski MIKRUS oraz wicemistrzowie ’08 — krakowski GHOST z silną obsadą od początku uważani byli za zdecydowanych faworytów rozgrywek. Nikt też nie spodziewał się wiele po klubach startujących z najniższych miejsc — SZKRABIE czy GKS-ie z Katowic. Tymczasem każdy kolejny mecz przynosił coraz to większe niespodzianki.
Już pod koniec pierwszego dnia na prowadzenie wysunął się wspomniany GKS z kompletem zwycięstw, a raciborskie „szkraby” okrzyknięte zostały „mistrzami remisów”, wyrównując wynik z drużyną łódzką, gorzowską oraz z silną ekipą rumską.
Drugi dzień przyniósł kolejne zmiany. Katowice, po dniu pełnym sukcesów, w sobotę zdobyły jedynie pół punktu i spadły na 4 miejsce. SZKRAB zremisował z kolejną mocną drużyną — SIÓDEMKĄ z Wrocławia, a nawet odniósł zwycięstwo z osłabionym GKS-em. Pierwsze miejsca zaczęły wyglądać bardziej znajomo, gdy na szczyt wspięły się MACAKI (ich szeregi zasilało 3 Mistrzów Poski — Paweł Jackowski, Staszek Rydzik oraz Mariusz Skrobosz), czując na plecach oddech MIKRUSA, wzmocnionego obecnością aktualnego lidera rankingu — Kazika Merklejna. Rumi brakowało do liderów tylko jednego indywidualnego zwycięstwa.
I tak trzeciego dnia „mikrusy”, depcząc po piętach „macakom”, w przedostatnim meczu wyprzedziły mistrzów o pół punktu meczowego. Tym samym do zwycięstwa wystarczył im choćby remis w ostatnim — decydującym meczu. Pierwsza runda nie przyniosła rozstrzygnięcia, lecz mocno zbliżyła do triumfu stołecznych zawodników — wygrywali 3-1. W emocjonującym finale Rumi nie udało się zdobyć wymarzonych 3 zwycięstw i musiała ulec sile mocarnych warszawiaków. Trzecie miejsce ku zaskoczeniu wszystkich zajął ostródzki ANAGRAM, pokonując chociażby Kraków, a remisując z mistrzami i wicemistrzami. Gratulujemy!
W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Mariusz Skrobosz — Macaki (z bilansem zwycięstw 16-2), za nim uplasował się Rafał Dąbrowski — Anagram (15-5), a trzecie miejsce zdobył Kazik Merklejn — Mikrus (15-5).
Mimo deszczowej pogody, nikt w Burzeninie nie narzekał na nudę i wszyscy świetnie się bawili. Starosta gminy sieradzkiej serdecznie dziękował wszystkim za przybycie i zapraszał już na kolejny rok. Oby do kolejnych KMP zgłosiło się jeszcze więcej drużyn — wielkie emocje gwarantowane!
relacja: Weronika Rudnicka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Klubowe Mistrzostwa Polski
II Klubowe Mistrzostwa Polski
Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuzamknięty
(turniej dla drużyn reprezentujących zarejestrowane w PFS kluby scrabble - szczegóły w
Sposób rozgrywaniaCzytaj tu
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy SPORTOWA OSADA Sp. Z O.O.
98-260 Burzenin
ul. Zarzecze 12

www.sportowaosada.pl
Obrońca tytułu"Macaki" Warszawa
SędziaWeronika Rudnicka
HarmonogramPiątek, 12 czerwca (8 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
20:30 — orientacyjny czas zakończenie gier

Sobota, 13 czerwca (8 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
18:30 — orientacyjny czas zakończenie gier

Niedziela, 14 czerwca (6 rund)
09:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie mistrzostw
Wpisowe150,00 zł od drużyny (maksymalnie 5 osób)
WyżywienieNa miejscu. Nocleg z wyżywieniem — 50zł od osoby za dzień.
NoclegiNa miejscu. Nocleg z wyżywieniem — 50zł od osoby za dzień.
NagrodyPuchary oraz nagrody pieniężne dla 3 pierwszych drużyn:
I — 1000zł
II — 600zł
III — 400zł
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
SponsorzyHonorowy patronat — Pan Dariusz Olejnik — Starosta Powiatu Sieradzkiego


herb_sieradz
Wyniki turnieju IV Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Klub            MACAKI               Warszawa               565.86      8.0      104     5532       48
  2 Klub            MIKRUS               Rumia                  552.95      7.5      101     5408       42
  3 Klub            ANAGRAM              Ostróda                498.29      7.0       92     5356       24
  4 Klub            SIÓDEMKA             Wrocław                531.94      5.5       84     5181        8
  5 Klub            GKS                  Katowice               487.93      5.5       77     5173       -6
  6 Klub            GHOST                Kraków                 551.76      5.0       81     5178        2
  7 Klub            SAME PREMIE          Gorzów Wielkopolski    500.20      4.5       80     5102        0
  8 Klub            ŁKMS                 Łódź                   533.20      4.0       73     5046      -14
  9 Klub            MACAKI II            Warszawa               490.81      3.5       72     4965      -16
 10 Klub            SZKRAB               Racibórz               468.15      3.0       64     4889      -32
 11 Klub            ŁKMS II              Łódź                   472.93      1.5       52     4710      -56



Wyniki turnieju IV Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualnie)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.07     16.0     7815     3009     1438
  2 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                133.56     15.0     8404     3078      974
  3 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.85     15.0     8048     3105      659
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       134.15     14.0     8518     2987      910
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                140.51     14.0     8232     2953      538
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.53     14.0     8025     2911     1095
  7 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                125.41     14.0     7698     2931      439
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.38     13.0     7852     2824      260
  9 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    133.94     12.0     7845     2763      457
 10 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    122.05     12.0     7739     2700      272
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.71     12.0     7684     2658      718
 12 Maciej          Rzychoń              Katowice               117.53     12.0     7573     2772      233
 13 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    129.55     11.0     8071     2659      481
 14 Wojciech        Zemło                Łódź                   136.56     11.0     7701     2629      186
 15 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.77     11.0     7220     2503      469
 16 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.21     11.0     7051     2509      366
 17 Tomasz          Ciejka               Kraków                 132.43     11.0     6222     2304      663
 18 Radosław        Jachna               Łódź                   137.19     10.5     7552     2619      190
 19 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.15     10.0     7328     2580     -128
 20 Bogusław        Szyszka              Oława                  124.73     10.0     6366     2227      648
 21 Kamil           Górka                Kraków                 142.92      9.5     6283     2192      229
 22 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.38      9.0     7617     2464       72
 23 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 116.23      9.0     7358     2463     -498
 24 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.03      9.0     7205     2450     -134
 25 Leszek          Stecuła              Bytom                  119.92      9.0     6269     2260     -190
 26 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.90      9.0     6004     2176      186
 27 Michał          Makowski             Warszawa               142.87      9.0     5527     1957      608
 28 Irena           Sołdan               Rumia                  132.19      8.5     7335     2402     -266
 29 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               126.73      8.5     6214     2143      302
 30 Michał          Kolaj                Ostróda                114.29      8.0     7255     2414     -505
 31 Justyna         Górka                Kraków                 139.39      8.0     6267     2107      245
 32 Tomasz          Suchanek             Wrocław                132.18      7.5     6038     1969      -40
 33 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               117.25      7.0     7069     2268    -1109
 34 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.67      6.5     5653     1873     -319
 35 Michał          Ozimiński            Łódź                   126.07      6.0     7537     2135     -579
 36 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.21      6.0     7422     2168     -108
 37 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       105.69      6.0     7223     2212     -988
 38 Beata           Piotrowska           Łódź                   118.19      6.0     7093     2165     -916
 39 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         119.06      6.0     6945     2185     -894
 40 Przemysław      Herdzina             Kraków                 137.02      6.0     6164     1814     -262
 41 Szymon          Płachta              Warszawa               120.51      6.0     5852     1812     -261
 42 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.15      6.0     5695     1811     -557
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.85      6.0     5631     1851     -211
 44 Andrzej         Kroc                 Łódź                   114.30      5.0     7058     2093    -1097
 45 Teresa          Zalewska             Racibórz               111.06      5.0     6605     2053    -1311
 46 Przemysław      Rybicki              Otwock                 127.40      4.0     4153     1228      -92
 47 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                110.13      3.0     4295     1276     -897
 48 Adam            Klimont              Wałcz                  129.44      2.5     3553     1060     -376
 49 Łukasz          Sornek               Mikołów                109.97      0.5     3542      876     -900
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)



	Klub MACAKI 565.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Klub           ANAGRAM               498.29 =    8:   8  498
    2     1 Klub           MACAKI II             490.81 +   16:   0  541
    4     1 Klub           SIÓDEMKA              531.94 +   10:   6  582
    5     1 Klub           SAME PREMIE           500.20 =    8:   8  500
    6     1 Klub           GKS                   487.93 +   10:   6  538
    7     1 Klub           ŁKMS                  533.20 +   10:   6  583
    8     1 Klub           ŁKMS II               472.93 +   14:   2  523
    9     1 Klub           SZKRAB                468.15 +   12:   4  518
   10     1 Klub           GHOST                 551.76 -    6:  10  502
   11     1 Klub           MIKRUS                552.95 +   10:   6  603
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5388  / 10 538.80




	Klub MIKRUS 552.95 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Klub           SZKRAB                468.15 =    8:   8  468
    3     5 Klub           GHOST                 551.76 +   12:   4  602
    4     3 Klub           ŁKMS II               472.93 +   12:   4  523
    5     3 Klub           GKS                   487.93 +   14:   2  538
    6     4 Klub           MACAKI II             490.81 +   10:   6  541
    7     2 Klub           SIÓDEMKA              531.94 +   11:   5  582
    8     4 Klub           ANAGRAM               498.29 =    8:   8  498
    9     5 Klub           ŁKMS                  533.20 +   12:   4  583
   10     2 Klub           SAME PREMIE           500.20 =    8:   8  500
   11     1 Klub           MACAKI                565.86 -    6:  10  516
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5351  / 10 535.10




	Klub GHOST 551.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Klub           SZKRAB                468.15 +   12:   4  518
    2     4 Klub           GKS                   487.93 -    6:  10  438
    3     5 Klub           MIKRUS                552.95 -    4:  12  503
    5     2 Klub           ANAGRAM               498.29 -    4:  12  448
    6     3 Klub           ŁKMS II               472.93 +   14:   2  523
    7     3 Klub           MACAKI II             490.81 +   10:   6  541
    8     5 Klub           SAME PREMIE           500.20 +   10:   6  550
    9     4 Klub           SIÓDEMKA              531.94 -    4:  12  482
   10     1 Klub           MACAKI                565.86 +   10:   6  616
   11     2 Klub           ŁKMS                  533.20 -    7:   9  483
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5102  / 10 510.20




	Klub ŁKMS 533.20 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           ŁKMS II               472.93 +   10:   6  523
    3     4 Klub           SAME PREMIE           500.20 =    8:   8  500
    4     2 Klub           MACAKI II             490.81 -    6:  10  441
    5     4 Klub           SZKRAB                468.15 +   12:   4  518
    6     5 Klub           SIÓDEMKA              531.94 -    6:  10  482
    7     1 Klub           MACAKI                565.86 -    6:  10  516
    8     3 Klub           GKS                   487.93 =    8:   8  488
    9     5 Klub           MIKRUS                552.95 -    4:  12  503
   10     3 Klub           ANAGRAM               498.29 -    4:  12  448
   11     2 Klub           GHOST                 551.76 +    9:   7  602
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5021  / 10 502.10




	Klub SIÓDEMKA 531.94 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           MACAKI II             490.81 +   11:   5  541
    2     2 Klub           ŁKMS II               472.93 +   12:   4  523
    3     3 Klub           ANAGRAM               498.29 =    8:   8  498
    4     1 Klub           MACAKI                565.86 -    6:  10  516
    6     5 Klub           ŁKMS                  533.20 +   10:   6  583
    7     2 Klub           MIKRUS                552.95 -    5:  11  503
    8     2 Klub           SZKRAB                468.15 =    8:   8  468
    9     4 Klub           GHOST                 551.76 +   12:   4  602
   10     4 Klub           GKS                   487.93 -    4:  12  438
   11     3 Klub           SAME PREMIE           500.20 =    8:   8  500
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5172  / 10 517.20




	Klub SAME PREMIE 500.20 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           GKS                   487.93 -    7:   9  438
    2     5 Klub           ANAGRAM               498.29 -    6:  10  448
    3     4 Klub           ŁKMS                  533.20 =    8:   8  533
    4     4 Klub           SZKRAB                468.15 =    8:   8  468
    5     1 Klub           MACAKI                565.86 =    8:   8  566
    7     4 Klub           ŁKMS II               472.93 +   12:   4  523
    8     5 Klub           GHOST                 551.76 -    6:  10  502
    9     3 Klub           MACAKI II             490.81 +    9:   7  541
   10     2 Klub           MIKRUS                552.95 =    8:   8  553
   11     3 Klub           SIÓDEMKA              531.94 =    8:   8  532
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5104  / 10 510.40




	Klub ANAGRAM 498.29 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Klub           MACAKI                565.86 =    8:   8  566
    2     5 Klub           SAME PREMIE           500.20 +   10:   6  550
    3     3 Klub           SIÓDEMKA              531.94 =    8:   8  532
    4     5 Klub           GKS                   487.93 -    6:  10  438
    5     2 Klub           GHOST                 551.76 +   12:   4  602
    6     2 Klub           SZKRAB                468.15 +   10:   6  518
    8     4 Klub           MIKRUS                552.95 =    8:   8  553
    9     2 Klub           ŁKMS II               472.93 +   10:   6  523
   10     3 Klub           ŁKMS                  533.20 +   12:   4  583
   11     4 Klub           MACAKI II             490.81 =    8:   8  491
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5356  / 10 535.60




	Klub MACAKI II 490.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           SIÓDEMKA              531.94 -    5:  11  482
    2     1 Klub           MACAKI                565.86 -    0:  16  516
    3     2 Klub           GKS                   487.93 -    6:  10  438
    4     2 Klub           ŁKMS                  533.20 +   10:   6  583
    5     5 Klub           ŁKMS II               472.93 +   12:   4  523
    6     4 Klub           MIKRUS                552.95 -    6:  10  503
    7     3 Klub           GHOST                 551.76 -    6:  10  502
    9     3 Klub           SAME PREMIE           500.20 -    7:   9  450
   10     5 Klub           SZKRAB                468.15 +   12:   4  518
   11     4 Klub           ANAGRAM               498.29 =    8:   8  498
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5013  / 10 501.30




	Klub GKS 487.93 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           SAME PREMIE           500.20 +    9:   7  550
    2     4 Klub           GHOST                 551.76 +   10:   6  602
    3     2 Klub           MACAKI II             490.81 +   10:   6  541
    4     5 Klub           ANAGRAM               498.29 +   10:   6  548
    5     3 Klub           MIKRUS                552.95 -    2:  14  503
    6     1 Klub           MACAKI                565.86 -    6:  10  516
    7     5 Klub           SZKRAB                468.15 -    6:  10  418
    8     3 Klub           ŁKMS                  533.20 =    8:   8  533
   10     4 Klub           SIÓDEMKA              531.94 +   12:   4  582
   11     5 Klub           ŁKMS II               472.93 -    4:  12  423
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5216  / 10 521.60




	Klub ŁKMS II 472.93 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           ŁKMS                  533.20 -    6:  10  483
    2     2 Klub           SIÓDEMKA              531.94 -    4:  12  482
    3     1 Klub           SZKRAB                468.15 =    8:   8  468
    4     3 Klub           MIKRUS                552.95 -    4:  12  503
    5     5 Klub           MACAKI II             490.81 -    4:  12  441
    6     3 Klub           GHOST                 551.76 -    2:  14  502
    7     4 Klub           SAME PREMIE           500.20 -    4:  12  450
    8     1 Klub           MACAKI                565.86 -    2:  14  516
    9     2 Klub           ANAGRAM               498.29 -    6:  10  448
   11     5 Klub           GKS                   487.93 +   12:   4  538
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4831  / 10 483.10




	Klub SZKRAB 468.15 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Klub           GHOST                 551.76 -    4:  12  502
    2     3 Klub           MIKRUS                552.95 =    8:   8  553
    3     1 Klub           ŁKMS II               472.93 =    8:   8  473
    4     4 Klub           SAME PREMIE           500.20 =    8:   8  500
    5     4 Klub           ŁKMS                  533.20 -    4:  12  483
    6     2 Klub           ANAGRAM               498.29 -    6:  10  448
    7     5 Klub           GKS                   487.93 +   10:   6  538
    8     2 Klub           SIÓDEMKA              531.94 =    8:   8  532
    9     1 Klub           MACAKI                565.86 -    4:  12  516
   10     5 Klub           MACAKI II             490.81 -    4:  12  441
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4986  / 10 498.60




Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualnie)



	Kazimierz.Jr Merklejn 147.85 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Teresa         Zalewska              111.06 +  476: 275  161
    4    17 Dawid          Adamczyk              134.15 -  355: 479   84
    5    19 Justyna        Górka                 139.39 +  517: 374  189
    6    17 Kamil          Górka                 142.92 +  457: 322  193
    7     2 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  409: 394  174
    8     4 Andrzej        Kroc                  114.30 +  408: 397  164
    9     9 Bartosz        Morawski              140.51 -  369: 459   91
   10     9 Maciej         Rzychoń               117.53 +  445: 340  168
   11    13 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  397: 372  177
   12    16 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  328: 409   71
   13     5 Adam           Klimont               129.44 +  379: 378  179
   14     5 Krzysztof      Obremski              140.77 +  485: 340  191
   15    13 Rafał          Dąbrowski             133.56 +  416: 382  184
   16    13 Krzysztof      Langiewicz            125.41 +  494: 292  175
   17    17 Wojciech       Zemło                 136.56 +  381: 316  187
   18    17 Jakub          Szymczak              133.38 +  360: 337  183
   19     5 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  449: 290  169
   20     8 Robert         Duczemiński           133.94 -  259: 452   84
   21     1 Paweł          Jackowski             138.21 -  291: 449   88
   22     1 Stanisław      Rydzik                142.71 +  373: 332  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3105  / 20 155.25




	Kamil Górka 142.92 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  429: 355  167
    3    14 Maciej         Rzychoń               117.53 -  352: 378   68
    4    15 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  493: 333  160
    5    17 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  399: 452   89
    6    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  322: 457   98
    9    20 Michał         Kolaj                 114.29 -  318: 351   64
   10    19 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  406: 377  175
   11     9 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  386: 252  166
   13    11 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  307: 401   77
   14     9 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  371: 290  169
   15    18 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  412: 345  169
   17    14 Krzysztof      Obremski              140.77 +  415: 349  191
   18    14 Tomasz         Suchanek              132.18 +  467: 306  182
   19     1 Paweł          Jackowski             138.21 +  484: 425  188
   20     1 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  318: 579   92
   22     7 Radosław       Jachna                137.19 =  404: 404  137
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2192  / 16 137.00




	Michał Makowski 142.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  276: 408   75
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  438: 239  169
    7     8 Tomasz         Suchanek              132.18 -  349: 411   82
    8     8 Bogusław       Szyszka               124.73 +  318: 306  175
    9     3 Sławomir       Piotrowski            119.06 -  318: 351   69
   11     4 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  392: 342  160
   12     3 Maciej         Rzychoń               117.53 +  421: 346  168
   13     3 Wojciech       Zemło                 136.56 +  479: 413  187
   14     4 Jakub          Szymczak              133.38 -  329: 470   83
   16     3 Andrzej        Kroc                  114.30 +  426: 241  164
   17     2 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  401: 405   67
   19     4 Przemysław     Herdzina              137.02 +  477: 360  187
   21     2 Irena          Sołdan                132.19 +  506: 308  182
   22     2 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  397: 319  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 14 139.79




	Stanisław Rydzik 142.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  308: 401   75
    2    13 Michał         Kolaj                 114.29 +  369: 296  164
    3     5 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  369: 348  177
    4     5 Rafał          Wesołowski            122.67 +  417: 348  173
    7     5 Adam           Klimont               129.44 +  423: 340  179
    8     5 Krzysztof      Obremski              140.77 +  485: 297  191
    9     1 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  369: 291  175
   10     1 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  466: 368  169
   11     3 Leszek         Stecuła               119.92 -  286: 423   70
   12     2 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  568: 278  160
   13     1 Jakub          Szymczak              133.38 +  371: 353  183
   14     1 Wojciech       Zemło                 136.56 -  404: 419   87
   15     3 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  509: 400  166
   17     4 Teresa         Zalewska              111.06 +  407: 352  161
   18     1 Dawid          Adamczyk              134.15 -  384: 402   84
   19     3 Łukasz         Bobowski              130.15 +  436: 375  180
   20     2 Tomasz         Ciejka                132.43 -  365: 469   82
   21     4 Rafał          Lenartowski           134.38 -  416: 433   84
   22     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  332: 373   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2658  / 19 139.89




	Mariusz Skrobosz 142.07 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Kolaj                 114.29 +  504: 423  164
    2    14 Rafał          Dąbrowski             133.56 +  404: 392  184
    3     6 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  440: 341  171
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  420: 381  169
    8     6 Adam           Szukalski             129.55 +  386: 361  180
    9     2 Robert         Duczemiński           133.94 +  458: 344  184
   10     4 Marek          Herzig                122.05 +  447: 293  172
   11     1 Bartosz        Morawski              140.51 +  494: 332  191
   12     1 Leszek         Stecuła               119.92 -  322: 414   70
   14     2 Radosław       Jachna                137.19 +  407: 317  187
   15     1 Beata          Piotrowska            118.19 +  477: 296  168
   16     1 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  405: 384  174
   17     1 Dawid          Adamczyk              134.15 +  482: 371  184
   18     2 Agata          Kopta                 105.69 +  502: 302  156
   19     2 Justyna        Górka                 139.39 -  310: 454   89
   20     1 Kamil          Górka                 142.92 +  579: 318  193
   21     3 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  355: 293  189
   22     4 Rafał          Lenartowski           134.38 +  423: 361  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3009  / 18 167.17




	Krzysztof Obremski 140.77 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Andrzej        Kroc                  114.30 +  528: 350  164
    4     2 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  438: 307  174
    5     5 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  366: 416   84
    6     8 Michał         Kolaj                 114.29 +  500: 248  164
    7     7 Paweł          Jackowski             138.21 +  393: 376  188
    8     5 Stanisław      Rydzik                142.71 -  297: 485   93
   11    18 Radosław       Jachna                137.19 +  441: 415  187
   12    19 Jakub          Szymczak              133.38 +  436: 320  183
   13     8 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  373: 350  189
   14     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  340: 485   98
   15     7 Agata          Kopta                 105.69 -  343: 444   56
   16     8 Teresa         Zalewska              111.06 +  468: 332  161
   17    14 Kamil          Górka                 142.92 -  349: 415   93
   18    13 Tomasz         Ciejka                132.43 +  369: 351  182
   19    14 Maciej         Rzychoń               117.53 -  382: 447   68
   20    14 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  437: 330  160
   21     9 Robert         Duczemiński           133.94 -  330: 365   84
   22    10 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  430: 315  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2503  / 18 139.06




	Bartosz Morawski 140.51 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  378: 325  175
    2    19 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  436: 382  169
    3    13 Przemysław     Herdzina              137.02 +  450: 372  187
    4    13 Justyna        Górka                 139.39 +  446: 398  189
    5     3 Szymon         Płachta               120.51 +  478: 364  171
    6     1 Rafał          Wesołowski            122.67 -  292: 382   73
    7    12 Michał         Kolaj                 114.29 +  481: 297  164
    8     9 Rafał          Dąbrowski             133.56 +  427: 342  184
    9     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 +  459: 369  198
   10    10 Irena          Sołdan                132.19 -  335: 405   82
   11     1 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  332: 494   92
   12     4 Przemysław     Rybicki               127.40 -  289: 423   77
   13    17 Agata          Kopta                 105.69 +  415: 406  156
   14    17 Dawid          Adamczyk              134.15 -  331: 412   84
   15     9 Michał         Ozimiński             126.07 +  442: 410  176
   16    12 Radosław       Jachna                137.19 +  460: 352  187
   19    13 Adam           Szukalski             129.55 +  501: 371  180
   20    15 Bogusław       Szyszka               124.73 +  432: 352  175
   21    19 Beata          Piotrowska            118.19 +  425: 409  168
   22    17 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  423: 429   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2953  / 20 147.65




	Justyna Górka 139.39 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  490: 220  167
    2     6 Dawid          Adamczyk              134.15 +  454: 405  184
    4    13 Bartosz        Morawski              140.51 -  398: 446   91
    5    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  374: 517   98
    6    18 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  445: 382  189
    9    19 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  352: 379   75
   10    17 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  350: 420   84
   12    12 Andrzej        Kroc                  114.30 +  355: 308  164
   13    12 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  248: 414   71
   15    17 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  394: 233  175
   16    17 Robert         Duczemiński           133.94 -  382: 440   84
   17    13 Bogusław       Szyszka               124.73 -  325: 430   75
   19     2 Mariusz        Skrobosz              142.07 +  454: 310  192
   20     3 Paweł          Jackowski             138.21 +  470: 343  188
   21     8 Jakub          Szymczak              133.38 -  322: 422   83
   22     5 Wojciech       Zemło                 136.56 +  454: 353  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 16 131.69




	Miłosz Wrzałek 138.53 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Agata          Kopta                 105.69 -  374: 385   56
    4    18 Teresa         Zalewska              111.06 +  354: 348  161
    5    17 Kamil          Górka                 142.92 +  452: 399  193
    6    18 Justyna        Górka                 139.39 -  382: 445   89
    7     4 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  434: 302  166
    8     3 Beata          Piotrowska            118.19 +  458: 337  168
    9    12 Łukasz         Sornek                109.97 +  380: 315  160
   10    11 Leszek         Stecuła               119.92 +  437: 342  170
   11    16 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  377: 342  171
   12    13 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  459: 271  177
   13     8 Krzysztof      Obremski              140.77 -  350: 373   91
   14     8 Bogusław       Szyszka               124.73 -  342: 379   75
   15    16 Michał         Kolaj                 114.29 +  451: 291  164
   16    16 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  406: 309  175
   17    20 Radosław       Jachna                137.19 +  376: 330  187
   18    19 Michał         Ozimiński             126.07 +  502: 266  176
   19     6 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  428: 363  175
   20     7 Marek          Herzig                122.05 +  451: 381  172
   21     3 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  293: 355   92
   22     2 Michał         Makowski              142.87 -  319: 397   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2911  / 20 145.55




	Paweł Jackowski 138.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  362: 463   84
    2    15 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  387: 377  175
    3     7 Szymon         Płachta               120.51 +  345: 304  171
    4     8 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  335: 298  177
    7     7 Krzysztof      Obremski              140.77 -  376: 393   91
    8     7 Adam           Klimont               129.44 +  460: 374  179
   10     2 Robert         Duczemiński           133.94 -  322: 378   84
   11     2 Maciej         Rzychoń               117.53 -  358: 371   68
   13     2 Radosław       Jachna                137.19 +  392: 332  187
   14     3 Michał         Ozimiński             126.07 +  422: 412  176
   15     4 Andrzej        Kroc                  114.30 +  510: 304  164
   16     2 Beata          Piotrowska            118.19 +  399: 336  168
   17     3 Agata          Kopta                 105.69 +  374: 317  156
   18     3 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  466: 357  167
   19     1 Kamil          Górka                 142.92 -  425: 484   93
   20     3 Justyna        Górka                 139.39 -  343: 470   89
   21     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 +  449: 291  198
   22     3 Irena          Sołdan                132.19 -  326: 424   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2509  / 18 139.39




	Radosław Jachna 137.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Piotrowska            118.19 +  510: 307  168
    2     1 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  302: 358   66
    5     9 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  370: 255  169
    6    10 Robert         Duczemiński           133.94 +  404: 329  184
    7    14 Rafał          Wesołowski            122.67 +  437: 303  173
    8    15 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  313: 329   71
    9     6 Dawid          Adamczyk              134.15 +  427: 422  184
   10     8 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  403: 364  167
   11    18 Krzysztof      Obremski              140.77 -  415: 441   91
   12    17 Tomasz         Suchanek              132.18 -  259: 413   82
   13     2 Paweł          Jackowski             138.21 -  332: 392   88
   14     2 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  317: 407   92
   15    12 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  407: 362  160
   16    12 Bartosz        Morawski              140.51 -  352: 460   91
   17    20 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  330: 376   89
   18    18 Irena          Sołdan                132.19 +  470: 378  182
   19    12 Michał         Kolaj                 114.29 -  277: 384   64
   20    12 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  404: 276  175
   21     7 Łukasz         Bobowski              130.15 +  419: 402  180
   22     7 Kamil          Górka                 142.92 =  404: 404  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2619  / 20 130.95




	Przemysław Herdzina 137.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Kopta                 105.69 -  382: 464   56
    2     8 Teresa         Zalewska              111.06 +  422: 309  161
    3    13 Bartosz        Morawski              140.51 -  372: 450   91
    5    20 Rafał          Lenartowski           134.38 -  375: 390   84
    6    19 Irena          Sołdan                132.19 +  456: 303  182
   10    18 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  434: 440   75
   11    11 Andrzej        Kroc                  114.30 +  425: 380  164
   12    11 Beata          Piotrowska            118.19 -  334: 414   68
   13    10 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  359: 352  169
   14    11 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  330: 392   77
   16    20 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  433: 408  175
   17    15 Adam           Szukalski             129.55 -  292: 411   80
   18    16 Bogusław       Szyszka               124.73 -  335: 462   75
   19     4 Michał         Makowski              142.87 -  360: 477   93
   20     4 Przemysław     Rybicki               127.40 +  467: 366  177
   21     5 Wojciech       Zemło                 136.56 -  388: 408   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 16 113.38




	Wojciech Zemło 136.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kroc                  114.30 +  429: 303  164
    2     4 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  460: 341  174
    5    10 Marek          Herzig                122.05 +  467: 342  172
    6    11 Sławomir       Piotrowski            119.06 -  314: 332   69
    7    16 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  333: 460   71
    8    13 Szymon         Płachta               120.51 +  391: 380  171
    9     8 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  397: 279  167
   10     7 Teresa         Zalewska              111.06 +  400: 332  161
   11    20 Adam           Szukalski             129.55 +  426: 313  180
   12    20 Adam           Klimont               129.44 -  348: 422   79
   13     3 Michał         Makowski              142.87 -  413: 479   93
   14     1 Stanisław      Rydzik                142.71 +  419: 404  193
   15    10 Maciej         Rzychoń               117.53 -  305: 458   68
   16    10 Leszek         Stecuła               119.92 +  430: 335  170
   17    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  316: 381   98
   18    20 Rafał          Lenartowski           134.38 -  389: 417   84
   19    11 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  394: 264  175
   20    10 Michał         Kolaj                 114.29 -  309: 431   64
   21     5 Przemysław     Herdzina              137.02 +  408: 388  187
   22     5 Justyna        Górka                 139.39 -  353: 454   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2629  / 20 131.45




	Rafał Lenartowski 134.38 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    19 Dawid          Adamczyk              134.15 +  366: 349  184
    4    20 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  403: 302  167
    5    20 Przemysław     Herdzina              137.02 +  390: 375  187
    6    20 Tomasz         Ciejka                132.43 +  417: 356  182
    7     3 Beata          Piotrowska            118.19 +  370: 351  168
    8     1 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  401: 345  174
    9    10 Maciej         Rzychoń               117.53 +  475: 318  168
   10    12 Łukasz         Sornek                109.97 +  402: 387  160
   11    15 Szymon         Płachta               120.51 -  358: 430   71
   12    14 Rafał          Wesołowski            122.67 -  379: 425   73
   13     6 Adam           Szukalski             129.55 +  385: 382  180
   14     7 Tomasz         Suchanek              132.18 +  363: 334  182
   15    15 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  340: 361   75
   16    15 Michał         Kolaj                 114.29 -  426: 457   64
   17    19 Michał         Ozimiński             126.07 -  347: 432   76
   18    20 Wojciech       Zemło                 136.56 +  417: 389  187
   19     8 Marek          Herzig                122.05 -  392: 419   72
   20     6 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  427: 341  169
   21     4 Stanisław      Rydzik                142.71 +  433: 416  193
   22     4 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  361: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2824  / 20 141.20




	Dawid Adamczyk 134.15 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              130.15 +  440: 251  180
    2     6 Justyna        Górka                 139.39 -  405: 454   89
    3    19 Rafał          Lenartowski           134.38 -  349: 366   84
    4    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 +  479: 355  198
    5    16 Andrzej        Kroc                  114.30 +  407: 401  164
    6    16 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  452: 419  174
    7    17 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  567: 374  175
    8    17 Robert         Duczemiński           133.94 +  376: 329  184
    9     6 Radosław       Jachna                137.19 -  422: 427   87
   10     6 Michał         Ozimiński             126.07 +  437: 364  176
   11     7 Michał         Kolaj                 114.29 +  407: 369  164
   12     6 Krzysztof      Langiewicz            125.41 +  478: 333  175
   13    20 Łukasz         Sornek                109.97 +  418: 354  160
   14    17 Bartosz        Morawski              140.51 +  412: 331  191
   15     5 Adam           Klimont               129.44 +  484: 377  179
   16     5 Adam           Szukalski             129.55 -  376: 515   80
   17     1 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  371: 482   92
   18     1 Stanisław      Rydzik                142.71 +  402: 384  193
   19    20 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  484: 320  171
   20    18 Szymon         Płachta               120.51 -  352: 403   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2987  / 20 149.35




	Robert Duczemiński 133.94 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leszek         Stecuła               119.92 -  376: 379   70
    2    17 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  469: 337  160
    3     9 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  361: 469   84
    4    12 Michał         Kolaj                 114.29 -  382: 456   64
    5    12 Jakub          Szymczak              133.38 -  343: 403   83
    6    10 Radosław       Jachna                137.19 -  329: 404   87
    7    18 Agata          Kopta                 105.69 +  461: 326  156
    8    17 Dawid          Adamczyk              134.15 -  329: 376   84
    9     2 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  344: 458   92
   10     2 Paweł          Jackowski             138.21 +  378: 322  188
   13    13 Beata          Piotrowska            118.19 +  388: 341  168
   14    14 Andrzej        Kroc                  114.30 +  419: 338  164
   15    19 Łukasz         Bobowski              130.15 +  417: 401  180
   16    17 Justyna        Górka                 139.39 +  440: 382  189
   17     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  417: 371  171
   18    10 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  378: 395   77
   19     7 Irena          Sołdan                132.19 +  382: 290  182
   20     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 +  452: 259  198
   21     9 Krzysztof      Obremski              140.77 +  365: 330  191
   22    11 Bogusław       Szyszka               124.73 +  415: 351  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2763  / 20 138.15




	Rafał Dąbrowski 133.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             138.21 +  463: 362  188
    2    14 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  392: 404   92
    3     9 Robert         Duczemiński           133.94 +  469: 361  184
    4     9 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  367: 448   75
    5     5 Krzysztof      Obremski              140.77 +  416: 366  191
    6     7 Adam           Szukalski             129.55 +  366: 365  180
    7     9 Leszek         Stecuła               119.92 -  359: 398   70
    8     9 Bartosz        Morawski              140.51 -  342: 427   91
    9    17 Tomasz         Ciejka                132.43 +  412: 332  182
   10    17 Justyna        Górka                 139.39 +  420: 350  189
   11     6 Teresa         Zalewska              111.06 +  421: 372  161
   12     5 Agata          Kopta                 105.69 +  495: 322  156
   15    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  382: 416   98
   16    14 Irena          Sołdan                132.19 +  499: 419  182
   17     5 Andrzej        Kroc                  114.30 +  454: 275  164
   18     6 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  484: 379  166
   19     9 Jakub          Szymczak              133.38 +  425: 337  183
   20    11 Michał         Ozimiński             126.07 +  429: 401  176
   21    14 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  429: 368  177
   22    13 Rafał          Wesołowski            122.67 +  380: 328  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3078  / 20 153.90




	Jakub Szymczak 133.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             124.21 -  385: 400   74
    2     3 Beata          Piotrowska            118.19 +  416: 338  168
    5    12 Robert         Duczemiński           133.94 +  403: 343  184
    6     9 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  318: 421   75
    7    15 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  396: 432   77
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  475: 360  169
    9     7 Teresa         Zalewska              111.06 +  398: 274  161
   10     5 Agata          Kopta                 105.69 +  431: 342  156
   11    19 Bogusław       Szyszka               124.73 +  424: 400  175
   12    19 Krzysztof      Obremski              140.77 -  320: 436   91
   13     1 Stanisław      Rydzik                142.71 -  353: 371   93
   14     4 Michał         Makowski              142.87 +  470: 329  193
   15    11 Leszek         Stecuła               119.92 -  329: 373   70
   16    11 Maciej         Rzychoń               117.53 +  409: 295  168
   17    18 Irena          Sołdan                132.19 -  315: 444   82
   18    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  337: 360   98
   19     9 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  337: 425   84
   20     9 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  305: 480   75
   21     8 Justyna        Górka                 139.39 +  422: 322  189
   22     8 Tomasz         Ciejka                132.43 -  374: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2464  / 20 123.20




	Tomasz Ciejka 132.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              111.06 +  387: 287  161
    2     7 Agata          Kopta                 105.69 +  495: 281  156
    3    15 Leszek         Stecuła               119.92 +  391: 335  170
    4    14 Maciej         Rzychoń               117.53 -  264: 383   68
    6    20 Rafał          Lenartowski           134.38 -  356: 417   84
    9    17 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  332: 412   84
   11    10 Beata          Piotrowska            118.19 +  411: 284  168
   12     9 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  341: 322  174
   14    12 Rafał          Wesołowski            122.67 +  412: 305  173
   15    20 Marek          Herzig                122.05 +  350: 276  172
   16    19 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  408: 266  169
   17    16 Tomasz         Suchanek              132.18 -  454: 484   82
   18    13 Krzysztof      Obremski              140.77 -  351: 369   91
   20     2 Stanisław      Rydzik                142.71 +  469: 365  193
   21     6 Michał         Ozimiński             126.07 +  401: 399  176
   22     8 Jakub          Szymczak              133.38 +  400: 374  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2304  / 16 144.00




	Irena Sołdan 132.19 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    20 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  340: 352   67
    4    19 Agata          Kopta                 105.69 -  304: 401   56
    5    18 Łukasz         Bobowski              130.15 +  394: 295  180
    6    19 Przemysław     Herdzina              137.02 -  303: 456   87
    7     1 Andrzej        Kroc                  114.30 -  397: 408   64
    8     2 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  376: 429   66
    9    11 Leszek         Stecuła               119.92 +  385: 270  170
   10    10 Bartosz        Morawski              140.51 +  405: 335  191
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  334: 326  169
   12    15 Szymon         Płachta               120.51 +  437: 375  171
   13     7 Tomasz         Suchanek              132.18 =  331: 331  132
   14     6 Adam           Szukalski             129.55 +  397: 347  180
   15    14 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  312: 335   75
   16    14 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  419: 499   84
   17    18 Jakub          Szymczak              133.38 +  444: 315  183
   18    18 Radosław       Jachna                137.19 -  378: 470   87
   19     7 Robert         Duczemiński           133.94 -  290: 382   84
   20     5 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  357: 443   75
   21     2 Michał         Makowski              142.87 -  308: 506   93
   22     3 Paweł          Jackowski             138.21 +  424: 326  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2402  / 20 120.10




	Tomasz Suchanek 132.18 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  428: 392  177
    2    12 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  333: 348   71
    4     1 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  474: 327  166
    5     8 Michał         Kolaj                 114.29 +  347: 321  164
    6     6 Krzysztof      Langiewicz            125.41 +  449: 271  175
    7     8 Michał         Makowski              142.87 +  411: 349  193
   11    17 Michał         Ozimiński             126.07 -  375: 404   76
   12    17 Radosław       Jachna                137.19 +  413: 259  187
   13     7 Irena          Sołdan                132.19 =  331: 331  132
   14     7 Rafał          Lenartowski           134.38 -  334: 363   84
   16     6 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  320: 410   67
   17    16 Tomasz         Ciejka                132.43 +  484: 454  182
   18    14 Kamil          Górka                 142.92 -  306: 467   93
   19    16 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  289: 532   60
   20    16 Leszek         Stecuła               119.92 -  363: 418   70
   22    12 Marek          Herzig                122.05 -  381: 432   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 16 123.06




	Łukasz Bobowski 130.15 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Adamczyk              134.15 -  251: 440   84
    3    16 Łukasz         Sornek                109.97 +  445: 266  160
    4    16 Leszek         Stecuła               119.92 -  349: 437   70
    5    18 Irena          Sołdan                132.19 -  295: 394   82
    9    18 Krzysztof      Langiewicz            125.41 +  348: 314  175
   10    20 Michał         Kolaj                 114.29 -  293: 487   64
   11    12 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  349: 314  174
   12    10 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  389: 355  166
   13     9 Rafał          Wesołowski            122.67 +  458: 315  173
   14    10 Szymon         Płachta               120.51 +  372: 344  171
   15    19 Robert         Duczemiński           133.94 -  401: 417   84
   16    18 Marek          Herzig                122.05 -  315: 439   72
   18    15 Adam           Szukalski             129.55 -  287: 443   80
   19     3 Stanisław      Rydzik                142.71 -  375: 436   93
   21     7 Radosław       Jachna                137.19 -  402: 419   87
   22     6 Michał         Ozimiński             126.07 -  366: 432   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 16 113.19




	Adam Szukalski 129.55 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            122.67 -  356: 490   73
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  395: 287  169
    3     1 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  420: 396  174
    4     3 Beata          Piotrowska            118.19 +  509: 333  168
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  344: 384   75
    6     7 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  365: 366   84
    7     6 Przemysław     Rybicki               127.40 +  380: 353  177
    8     6 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  361: 386   92
   11    20 Wojciech       Zemło                 136.56 -  313: 426   87
   12    18 Michał         Ozimiński             126.07 +  404: 370  176
   13     6 Rafał          Lenartowski           134.38 -  382: 385   84
   14     6 Irena          Sołdan                132.19 -  347: 397   82
   15     6 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  548: 362  167
   16     5 Dawid          Adamczyk              134.15 +  515: 376  184
   17    15 Przemysław     Herdzina              137.02 +  411: 292  187
   18    15 Łukasz         Bobowski              130.15 +  443: 287  180
   19    13 Bartosz        Morawski              140.51 -  371: 501   91
   20    13 Maciej         Rzychoń               117.53 -  314: 445   68
   21    11 Marek          Herzig                122.05 +  433: 386  172
   22     9 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  460: 368  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2659  / 20 132.95




	Adam Klimont 129.44 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  456: 357  171
    2    10 Grzegorz       Kurowski              126.73 =  351: 351  127
    3     3 Beata          Piotrowska            118.19 -  299: 410   68
    5     6 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  263: 372   75
    7     5 Stanisław      Rydzik                142.71 -  340: 423   93
    8     7 Paweł          Jackowski             138.21 -  374: 460   88
   12    20 Wojciech       Zemło                 136.56 +  422: 348  187
   13     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  378: 379   98
   15     5 Dawid          Adamczyk              134.15 -  377: 484   84
   21    10 Sławomir       Piotrowski            119.06 -  293: 345   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 10 106.00




	Przemysław Rybicki 127.40 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  429: 448   75
    4     6 Szymon         Płachta               120.51 +  428: 288  171
    7     6 Adam           Szukalski             129.55 -  353: 380   80
    9     4 Marek          Herzig                122.05 -  292: 440   72
   10     3 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  278: 496   75
   12     4 Bartosz        Morawski              140.51 +  423: 289  191
   13     4 Michał         Ozimiński             126.07 -  408: 425   76
   15     2 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  397: 321  174
   16     4 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  321: 446   66
   18     4 Teresa         Zalewska              111.06 +  458: 245  161
   20     4 Przemysław     Herdzina              137.02 -  366: 467   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 11 111.64




	Grzegorz Kurowski 126.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Suchanek              132.18 -  392: 428   82
    2    10 Adam           Klimont               129.44 =  351: 351  129
    3     5 Stanisław      Rydzik                142.71 -  348: 369   93
    4     8 Paweł          Jackowski             138.21 -  298: 335   88
    6     2 Maciej         Rzychoń               117.53 -  342: 411   68
    7    15 Jakub          Szymczak              133.38 +  432: 396  183
    8    16 Michał         Ozimiński             126.07 +  468: 363  176
    9    14 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  400: 311  166
   11    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  372: 397   98
   12    13 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  271: 459   89
   13    11 Kamil          Górka                 142.92 +  401: 307  193
   14    11 Przemysław     Herdzina              137.02 +  392: 330  187
   18    10 Robert         Duczemiński           133.94 +  395: 378  184
   19    19 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  522: 253  167
   20    19 Agata          Kopta                 105.69 +  462: 395  156
   21    14 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  368: 429   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2143  / 16 133.94




	Michał Ozimiński 126.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  283: 420   66
    2     2 Andrzej        Kroc                  114.30 +  493: 284  164
    5    11 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  293: 410   75
    6    12 Marek          Herzig                122.05 -  361: 402   72
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              118.85 -  293: 353   69
    8    16 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  363: 468   77
    9     5 Agata          Kopta                 105.69 -  328: 499   56
   10     6 Dawid          Adamczyk              134.15 -  364: 437   84
   11    17 Tomasz         Suchanek              132.18 +  404: 375  182
   12    18 Adam           Szukalski             129.55 -  370: 404   80
   13     4 Przemysław     Rybicki               127.40 +  425: 408  177
   14     3 Paweł          Jackowski             138.21 -  412: 422   88
   15     9 Bartosz        Morawski              140.51 -  410: 442   91
   16     9 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  485: 355  160
   17    19 Rafał          Lenartowski           134.38 +  432: 347  184
   18    19 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  266: 502   89
   19    10 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  323: 392   75
   20    11 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  401: 429   84
   21     6 Tomasz         Ciejka                132.43 -  399: 401   82
   22     6 Łukasz         Bobowski              130.15 +  432: 366  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2135  / 20 106.75




	Krzysztof Langiewicz 125.41 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                142.71 +  401: 308  193
    2    16 Przemysław     Rybicki               127.40 +  448: 429  177
    3    11 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  380: 368  169
    4    10 Marek          Herzig                122.05 +  404: 399  172
    5     6 Adam           Klimont               129.44 +  372: 263  179
    6     6 Tomasz         Suchanek              132.18 -  271: 449   82
    7    10 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  560: 324  160
    8    12 Łukasz         Sornek                109.97 +  451: 254  160
    9    18 Łukasz         Bobowski              130.15 -  314: 348   80
   10    18 Przemysław     Herdzina              137.02 +  440: 434  187
   11     8 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  407: 366  167
   12     6 Dawid          Adamczyk              134.15 -  333: 478   84
   15    14 Irena          Sołdan                132.19 +  335: 312  182
   16    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  292: 494   98
   17     6 Beata          Piotrowska            118.19 +  430: 328  168
   18     7 Andrzej        Rechowicz             124.21 -  321: 431   74
   19    10 Michał         Ozimiński             126.07 +  392: 323  176
   20     9 Jakub          Szymczak              133.38 +  480: 305  183
   21    16 Krzysztof      Sporczyk              118.85 -  262: 356   69
   22    14 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  405: 290  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2931  / 20 146.55




	Zbigniew Wietecki 125.15 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              140.51 -  325: 378   91
    2    18 Maciej         Rzychoń               117.53 +  362: 341  168
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  401: 367  175
    4     9 Rafał          Dąbrowski             133.56 +  448: 367  184
    5    11 Michał         Ozimiński             126.07 +  410: 293  176
    6     9 Jakub          Szymczak              133.38 +  421: 318  183
    7    17 Dawid          Adamczyk              134.15 -  374: 567   84
    8    18 Agata          Kopta                 105.69 +  369: 270  156
    9     1 Stanisław      Rydzik                142.71 -  291: 369   93
   10     3 Przemysław     Rybicki               127.40 +  496: 278  177
   13    15 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  343: 337  174
   14    13 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  364: 378   66
   15    17 Justyna        Górka                 139.39 -  233: 394   89
   16    20 Przemysław     Herdzina              137.02 -  408: 433   87
   17    12 Krzysztof      Sporczyk              118.85 -  331: 346   69
   18    11 Szymon         Płachta               120.51 +  341: 310  171
   19     6 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  363: 428   89
   20     5 Irena          Sołdan                132.19 +  443: 357  182
   21    12 Bogusław       Szyszka               124.73 -  290: 495   75
   22    10 Krzysztof      Obremski              140.77 -  315: 430   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2580  / 20 129.00




	Grzegorz Koczkodon 125.03 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Makowski              142.87 +  408: 276  193
    2    15 Paweł          Jackowski             138.21 -  377: 387   88
    3    10 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  367: 401   75
    4    11 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  419: 295  169
    5     7 Adam           Szukalski             129.55 +  384: 344  180
    6     5 Bogusław       Szyszka               124.73 -  307: 442   75
    7    11 Maciej         Rzychoń               117.53 -  349: 427   68
    8    11 Leszek         Stecuła               119.92 -  305: 452   70
    9    19 Justyna        Górka                 139.39 +  379: 352  189
   10    19 Kamil          Górka                 142.92 -  377: 406   93
   11     5 Agata          Kopta                 105.69 +  355: 319  156
   12     7 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  447: 312  167
   15    15 Rafał          Lenartowski           134.38 +  361: 340  184
   16    16 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  309: 406   89
   17     7 Andrzej        Rechowicz             124.21 -  336: 356   74
   18     8 Andrzej        Kroc                  114.30 +  391: 365  164
   19    11 Wojciech       Zemło                 136.56 -  264: 394   87
   20    12 Radosław       Jachna                137.19 -  276: 404   87
   21    13 Rafał          Wesołowski            122.67 -  271: 388   73
   22    15 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  523: 273  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2450  / 20 122.50




	Bogusław Szyszka 124.73 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Płachta               120.51 +  395: 352  171
    2    11 Rafał          Wesołowski            122.67 +  397: 333  173
    3     2 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  386: 303  166
    4     4 Andrzej        Kroc                  114.30 -  387: 393   64
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  442: 307  175
    8     8 Michał         Makowski              142.87 -  306: 318   93
   11    19 Jakub          Szymczak              133.38 -  400: 424   83
   14     8 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  379: 342  189
   15     8 Teresa         Zalewska              111.06 +  410: 363  161
   16     7 Agata          Kopta                 105.69 -  376: 428   56
   17    13 Justyna        Górka                 139.39 +  430: 325  189
   18    16 Przemysław     Herdzina              137.02 +  462: 335  187
   19    15 Leszek         Stecuła               119.92 +  398: 358  170
   20    15 Bartosz        Morawski              140.51 -  352: 432   91
   21    12 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  495: 290  175
   22    11 Robert         Duczemiński           133.94 -  351: 415   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2227  / 16 139.19




	Andrzej Rechowicz 124.21 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              133.38 +  400: 385  183
    2     4 Wojciech       Zemło                 136.56 -  341: 460   87
    3     1 Adam           Szukalski             129.55 -  396: 420   80
    4     2 Krzysztof      Obremski              140.77 -  307: 438   91
    5    13 Agata          Kopta                 105.69 +  502: 315  156
    6    16 Dawid          Adamczyk              134.15 -  419: 452   84
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  394: 409   98
    8     1 Rafał          Lenartowski           134.38 -  345: 401   84
    9    13 Rafał          Wesołowski            122.67 +  403: 285  173
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              118.85 -  285: 364   69
   11    12 Łukasz         Bobowski              130.15 -  314: 349   80
   12     9 Tomasz         Ciejka                132.43 -  322: 341   82
   13    15 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  337: 343   75
   14    16 Sławomir       Piotrowski            119.06 -  284: 406   69
   15     2 Przemysław     Rybicki               127.40 -  321: 397   77
   16     1 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  384: 405   92
   17     7 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  356: 336  175
   18     7 Krzysztof      Langiewicz            125.41 +  431: 321  175
   21    17 Maciej         Rzychoń               117.53 -  319: 379   68
   22    18 Leszek         Stecuła               119.92 +  562: 324  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2168  / 20 108.40




	Rafał Wesołowski 122.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Szukalski             129.55 +  490: 356  180
    2    11 Bogusław       Szyszka               124.73 -  333: 397   75
    4     5 Stanisław      Rydzik                142.71 -  348: 417   93
    5     1 Łukasz         Sornek                109.97 +  373: 246  160
    6     1 Bartosz        Morawski              140.51 +  382: 292  191
    7    14 Radosław       Jachna                137.19 -  303: 437   87
    9    13 Andrzej        Rechowicz             124.21 -  285: 403   74
   10    13 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  352: 442   66
   12    14 Rafał          Lenartowski           134.38 +  425: 379  184
   13     9 Łukasz         Bobowski              130.15 -  315: 458   80
   14    12 Tomasz         Ciejka                132.43 -  305: 412   82
   17    10 Sławomir       Piotrowski            119.06 =  307: 307  119
   19    17 Agata          Kopta                 105.69 +  390: 345  156
   20    17 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  329: 430   67
   21    13 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  388: 271  175
   22    13 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  328: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 16 117.06




	Marek Herzig 122.05 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Rzychoń               117.53 -  391: 403   68
    2    20 Łukasz         Sornek                109.97 +  406: 350  160
    3    12 Michał         Kolaj                 114.29 +  474: 373  164
    4    10 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  399: 404   75
    5    10 Wojciech       Zemło                 136.56 -  342: 467   87
    6    12 Michał         Ozimiński             126.07 +  402: 361  176
    7    20 Teresa         Zalewska              111.06 +  452: 270  161
    8    19 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  409: 344  167
    9     4 Przemysław     Rybicki               127.40 +  440: 292  177
   10     4 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  293: 447   92
   13    14 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  384: 339  166
   14    15 Beata          Piotrowska            118.19 +  333: 327  168
   15    20 Tomasz         Ciejka                132.43 -  276: 350   82
   16    18 Łukasz         Bobowski              130.15 +  439: 315  180
   17    11 Szymon         Płachta               120.51 +  372: 370  171
   18    12 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  309: 398   71
   19     8 Rafał          Lenartowski           134.38 +  419: 392  184
   20     7 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  381: 451   89
   21    11 Adam           Szukalski             129.55 -  386: 433   80
   22    12 Tomasz         Suchanek              132.18 +  432: 381  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2700  / 20 135.00




	Mariusz Sylwestrzuk 120.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Klimont               129.44 -  357: 456   79
    2    12 Tomasz         Suchanek              132.18 +  348: 333  182
    3     6 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  341: 440   92
    5     4 Leszek         Stecuła               119.92 -  409: 419   70
    6     4 Łukasz         Sornek                109.97 +  417: 337  160
    7    16 Wojciech       Zemło                 136.56 +  460: 333  187
    8    15 Radosław       Jachna                137.19 +  329: 313  187
   10    15 Andrzej        Kroc                  114.30 +  391: 273  164
   11    16 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  342: 377   89
   12    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 +  409: 328  198
   13    12 Justyna        Górka                 139.39 +  414: 248  189
   17     9 Robert         Duczemiński           133.94 -  371: 417   84
   18    12 Marek          Herzig                122.05 +  398: 309  172
   19    20 Dawid          Adamczyk              134.15 -  320: 484   84
   21    15 Michał         Kolaj                 114.29 +  408: 346  164
   22    14 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  290: 405   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2176  / 16 136.00




	Szymon Płachta 120.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogusław       Szyszka               124.73 -  352: 395   75
    3     7 Paweł          Jackowski             138.21 -  304: 345   88
    4     6 Przemysław     Rybicki               127.40 -  288: 428   77
    5     3 Bartosz        Morawski              140.51 -  364: 478   91
    6     3 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  387: 402   60
    8    13 Wojciech       Zemło                 136.56 -  380: 391   87
    9    16 Andrzej        Kroc                  114.30 +  359: 346  164
   10    16 Beata          Piotrowska            118.19 +  403: 381  168
   11    15 Rafał          Lenartowski           134.38 +  430: 358  184
   12    15 Irena          Sołdan                132.19 -  375: 437   82
   14    10 Łukasz         Bobowski              130.15 -  344: 372   80
   17    11 Marek          Herzig                122.05 -  370: 372   72
   18    11 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  310: 341   75
   19    18 Teresa         Zalewska              111.06 +  427: 405  161
   20    18 Dawid          Adamczyk              134.15 +  403: 352  184
   22    16 Michał         Kolaj                 114.29 +  356: 310  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 16 113.25




	Leszek Stecuła 119.92 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Duczemiński           133.94 +  379: 376  184
    3    15 Tomasz         Ciejka                132.43 -  335: 391   82
    4    16 Łukasz         Bobowski              130.15 +  437: 349  180
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 +  419: 409  171
    7     9 Rafał          Dąbrowski             133.56 +  398: 359  184
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  452: 305  175
    9    11 Irena          Sołdan                132.19 -  270: 385   82
   10    11 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  342: 437   89
   11     3 Stanisław      Rydzik                142.71 +  423: 286  193
   12     1 Mariusz        Skrobosz              142.07 +  414: 322  192
   13    19 Teresa         Zalewska              111.06 -  258: 378   61
   15    11 Jakub          Szymczak              133.38 +  373: 329  183
   16    10 Wojciech       Zemło                 136.56 -  335: 430   87
   19    15 Bogusław       Szyszka               124.73 -  358: 398   75
   20    16 Tomasz         Suchanek              132.18 +  418: 363  182
   21    18 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  334: 380   66
   22    18 Andrzej        Rechowicz             124.21 -  324: 562   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2260  / 17 132.94




	Sławomir Piotrowski 119.06 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Sornek                109.97 =  401: 401  110
    2    19 Bartosz        Morawski              140.51 -  382: 436   91
    3    11 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  368: 380   75
    4    11 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  295: 419   75
    5     9 Radosław       Jachna                137.19 -  255: 370   87
    6    11 Wojciech       Zemło                 136.56 +  332: 314  187
    7    19 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  402: 428   67
    8    20 Teresa         Zalewska              111.06 -  335: 365   61
    9     3 Michał         Makowski              142.87 +  351: 318  193
   10     1 Stanisław      Rydzik                142.71 -  368: 466   93
   13    16 Andrzej        Kroc                  114.30 -  323: 520   64
   14    16 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  406: 284  174
   15    18 Kamil          Górka                 142.92 -  345: 412   93
   16    19 Tomasz         Ciejka                132.43 -  266: 408   82
   17    10 Rafał          Wesołowski            122.67 =  307: 307  123
   18     9 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  465: 382  169
   19     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  290: 449   98
   20     6 Rafał          Lenartowski           134.38 -  341: 427   84
   21    10 Adam           Klimont               129.44 +  345: 293  179
   22     9 Adam           Szukalski             129.55 -  368: 460   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2185  / 20 109.25




	Krzysztof Sporczyk 118.85 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Adam           Szukalski             129.55 -  287: 395   80
    3     8 Michał         Makowski              142.87 -  239: 438   93
    4     7 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  381: 420   92
    5     2 Maciej         Rzychoń               117.53 -  341: 381   68
    7    13 Michał         Ozimiński             126.07 +  353: 293  176
    8    14 Jakub          Szymczak              133.38 -  360: 475   83
    9    15 Beata          Piotrowska            118.19 +  433: 320  168
   10    14 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  364: 285  174
   11    14 Irena          Sołdan                132.19 -  326: 334   82
   13    10 Przemysław     Herdzina              137.02 -  352: 359   87
   14     9 Kamil          Górka                 142.92 -  290: 371   93
   17    12 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  346: 331  175
   18     9 Sławomir       Piotrowski            119.06 -  382: 465   69
   20    20 Teresa         Zalewska              111.06 +  548: 190  161
   21    16 Krzysztof      Langiewicz            125.41 +  356: 262  175
   22    15 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  273: 523   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 16 115.69




	Beata Piotrowska 118.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Jachna                137.19 -  307: 510   87
    2     3 Jakub          Szymczak              133.38 -  338: 416   83
    3     3 Adam           Klimont               129.44 +  410: 299  179
    4     3 Adam           Szukalski             129.55 -  333: 509   80
    5    15 Teresa         Zalewska              111.06 +  399: 370  161
    6    14 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  366: 355  167
    7     3 Rafał          Lenartowski           134.38 -  351: 370   84
    8     3 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  337: 458   89
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              118.85 -  320: 433   69
   10    16 Szymon         Płachta               120.51 -  381: 403   71
   11    10 Tomasz         Ciejka                132.43 -  284: 411   82
   12    11 Przemysław     Herdzina              137.02 +  414: 334  187
   13    13 Robert         Duczemiński           133.94 -  341: 388   84
   14    15 Marek          Herzig                122.05 -  327: 333   72
   15     1 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  296: 477   92
   16     2 Paweł          Jackowski             138.21 -  336: 399   88
   17     6 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  328: 430   75
   18     5 Michał         Kolaj                 114.29 +  428: 331  164
   21    19 Bartosz        Morawski              140.51 -  409: 425   91
   22    19 Łukasz         Sornek                109.97 +  388: 358  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2165  / 20 108.25




	Maciej Rzychoń 117.53 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Herzig                122.05 +  403: 391  172
    2    18 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  341: 362   75
    3    14 Kamil          Górka                 142.92 +  378: 352  193
    4    14 Tomasz         Ciejka                132.43 +  383: 264  182
    5     2 Krzysztof      Sporczyk              118.85 +  381: 341  169
    6     2 Grzegorz       Kurowski              126.73 +  411: 342  177
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             125.03 +  427: 349  175
    8    10 Michał         Kolaj                 114.29 -  311: 361   64
    9    10 Rafał          Lenartowski           134.38 -  318: 475   84
   10     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  340: 445   98
   11     2 Paweł          Jackowski             138.21 +  371: 358  188
   12     3 Michał         Makowski              142.87 -  346: 421   93
   13    18 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  419: 432   67
   14    20 Agata          Kopta                 105.69 +  392: 315  156
   15    10 Wojciech       Zemło                 136.56 +  458: 305  187
   16    11 Jakub          Szymczak              133.38 -  295: 409   83
   19    14 Krzysztof      Obremski              140.77 +  447: 382  191
   20    13 Adam           Szukalski             129.55 +  445: 314  180
   21    17 Andrzej        Rechowicz             124.21 +  379: 319  174
   22    20 Andrzej        Kroc                  114.30 -  328: 403   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2772  / 20 138.60




	Grzegorz Grzeszczuk 117.25 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Górka                 139.39 -  220: 490   89
    2     5 Kamil          Górka                 142.92 -  355: 429   93
    3    20 Irena          Sołdan                132.19 +  352: 340  182
    4    20 Rafał          Lenartowski           134.38 -  302: 403   84
    5    14 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  493: 306  166
    6    14 Beata          Piotrowska            118.19 -  355: 366   68
    7    19 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  428: 402  169
    8    19 Marek          Herzig                122.05 -  344: 409   72
    9     8 Wojciech       Zemło                 136.56 -  279: 397   87
   10     8 Radosław       Jachna                137.19 -  364: 403   87
   11     8 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  366: 407   75
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  312: 447   75
   13    18 Maciej         Rzychoń               117.53 +  432: 419  168
   14    19 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  250: 374   60
   15     6 Adam           Szukalski             129.55 -  362: 548   80
   16     6 Tomasz         Suchanek              132.18 +  410: 320  182
   17     2 Michał         Makowski              142.87 +  405: 401  193
   18     3 Paweł          Jackowski             138.21 -  357: 466   88
   19    19 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  253: 522   77
   20    17 Rafał          Wesołowski            122.67 +  430: 329  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2268  / 20 113.40




	Grzegorz Pukniel 116.23 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Ozimiński             126.07 +  420: 283  176
    2     1 Radosław       Jachna                137.19 +  358: 302  187
    3     2 Bogusław       Szyszka               124.73 -  303: 386   75
    4     1 Tomasz         Suchanek              132.18 -  327: 474   82
    5    14 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 -  306: 493   67
    6    13 Agata          Kopta                 105.69 +  461: 347  156
    7     4 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  302: 434   89
    8     2 Irena          Sołdan                132.19 +  429: 376  182
    9    14 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  311: 400   77
   10    13 Rafał          Wesołowski            122.67 +  442: 352  173
   11     9 Kamil          Górka                 142.92 -  252: 386   93
   12    10 Łukasz         Bobowski              130.15 -  355: 389   80
   13    14 Marek          Herzig                122.05 -  339: 384   72
   14    13 Zbigniew       Wietecki              125.15 +  378: 364  175
   15     3 Stanisław      Rydzik                142.71 -  400: 509   93
   16     4 Przemysław     Rybicki               127.40 +  446: 321  177
   17     8 Michał         Kolaj                 114.29 -  341: 415   64
   18     6 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  379: 484   84
   21    18 Leszek         Stecuła               119.92 +  380: 334  170
   22    17 Bartosz        Morawski              140.51 +  429: 423  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2463  / 20 123.15




	Andrzej Kroc 114.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Zemło                 136.56 -  303: 429   87
    2     2 Michał         Ozimiński             126.07 -  284: 493   76
    3     4 Krzysztof      Obremski              140.77 -  350: 528   91
    4     4 Bogusław       Szyszka               124.73 +  393: 387  175
    5    16 Dawid          Adamczyk              134.15 -  401: 407   84
    6    15 Teresa         Zalewska              111.06 -  314: 399   61
    7     1 Irena          Sołdan                132.19 +  408: 397  182
    8     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  397: 408   98
    9    16 Szymon         Płachta               120.51 -  346: 359   71
   10    15 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  273: 391   71
   11    11 Przemysław     Herdzina              137.02 -  380: 425   87
   12    12 Justyna        Górka                 139.39 -  308: 355   89
   13    16 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  520: 323  169
   14    14 Robert         Duczemiński           133.94 -  338: 419   84
   15     4 Paweł          Jackowski             138.21 -  304: 510   88
   16     3 Michał         Makowski              142.87 -  241: 426   93
   17     5 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  275: 454   84
   18     8 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  365: 391   75
   21    20 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  455: 326  160
   22    20 Maciej         Rzychoń               117.53 +  403: 328  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2093  / 20 104.65




	Michał Kolaj 114.29 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  423: 504   92
    2    13 Stanisław      Rydzik                142.71 -  296: 369   93
    3    12 Marek          Herzig                122.05 -  373: 474   72
    4    12 Robert         Duczemiński           133.94 +  456: 382  184
    5     8 Tomasz         Suchanek              132.18 -  321: 347   82
    6     8 Krzysztof      Obremski              140.77 -  248: 500   91
    7    12 Bartosz        Morawski              140.51 -  297: 481   91
    8    10 Maciej         Rzychoń               117.53 +  361: 311  168
    9    20 Kamil          Górka                 142.92 +  351: 318  193
   10    20 Łukasz         Bobowski              130.15 +  487: 293  180
   11     7 Dawid          Adamczyk              134.15 -  369: 407   84
   12     8 Teresa         Zalewska              111.06 -  308: 378   61
   15    16 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  291: 451   89
   16    15 Rafał          Lenartowski           134.38 +  457: 426  184
   17     8 Grzegorz       Pukniel               116.23 +  415: 341  166
   18     5 Beata          Piotrowska            118.19 -  331: 428   68
   19    12 Radosław       Jachna                137.19 +  384: 277  187
   20    10 Wojciech       Zemło                 136.56 +  431: 309  187
   21    15 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  346: 408   71
   22    16 Szymon         Płachta               120.51 -  310: 356   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2414  / 20 120.70




	Teresa Zalewska 111.06 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Ciejka                132.43 -  287: 387   82
    2     8 Przemysław     Herdzina              137.02 -  309: 422   87
    3    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.85 -  275: 476   98
    4    18 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  348: 354   89
    5    15 Beata          Piotrowska            118.19 -  370: 399   68
    6    15 Andrzej        Kroc                  114.30 +  399: 314  164
    7    20 Marek          Herzig                122.05 -  270: 452   72
    8    20 Sławomir       Piotrowski            119.06 +  365: 335  169
    9     7 Jakub          Szymczak              133.38 -  274: 398   83
   10     7 Wojciech       Zemło                 136.56 -  332: 400   87
   11     6 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  372: 421   84
   12     8 Michał         Kolaj                 114.29 +  378: 308  164
   13    19 Leszek         Stecuła               119.92 +  378: 258  170
   14    18 Łukasz         Sornek                109.97 +  361: 274  160
   15     8 Bogusław       Szyszka               124.73 -  363: 410   75
   16     8 Krzysztof      Obremski              140.77 -  332: 468   91
   17     4 Stanisław      Rydzik                142.71 -  352: 407   93
   18     4 Przemysław     Rybicki               127.40 -  245: 458   77
   19    18 Szymon         Płachta               120.51 -  405: 427   71
   20    20 Krzysztof      Sporczyk              118.85 -  190: 548   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 20 102.65




	Ireneusz Kurzok 110.13 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Robert         Duczemiński           133.94 -  337: 469   84
    4    15 Kamil          Górka                 142.92 -  333: 493   93
    6     3 Szymon         Płachta               120.51 +  402: 387  171
    7    10 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  324: 560   75
   11     4 Michał         Makowski              142.87 -  342: 392   93
   12     2 Stanisław      Rydzik                142.71 -  278: 568   93
   14    19 Grzegorz       Grzeszczuk            117.25 +  374: 250  167
   15    12 Radosław       Jachna                137.19 -  362: 407   87
   16     9 Michał         Ozimiński             126.07 -  355: 485   76
   19    16 Tomasz         Suchanek              132.18 +  532: 289  182
   20    14 Krzysztof      Obremski              140.77 -  330: 437   91
   21    20 Andrzej        Kroc                  114.30 -  326: 455   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Łukasz Sornek 109.97 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Piotrowski            119.06 =  401: 401  119
    2    20 Marek          Herzig                122.05 -  350: 406   72
    3    16 Łukasz         Bobowski              130.15 -  266: 445   80
    5     1 Rafał          Wesołowski            122.67 -  246: 373   73
    6     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.90 -  337: 417   71
    8    12 Krzysztof      Langiewicz            125.41 -  254: 451   75
    9    12 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  315: 380   89
   10    12 Rafał          Lenartowski           134.38 -  387: 402   84
   13    20 Dawid          Adamczyk              134.15 -  354: 418   84
   14    18 Teresa         Zalewska              111.06 -  274: 361   61
   22    19 Beata          Piotrowska            118.19 -  358: 388   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Agata Kopta 105.69 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Herdzina              137.02 +  464: 382  187
    2     7 Tomasz         Ciejka                132.43 -  281: 495   82
    3    18 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  385: 374  189
    4    19 Irena          Sołdan                132.19 +  401: 304  182
    5    13 Andrzej        Rechowicz             124.21 -  315: 502   74
    6    13 Grzegorz       Pukniel               116.23 -  347: 461   66
    7    18 Robert         Duczemiński           133.94 -  326: 461   84
    8    18 Zbigniew       Wietecki              125.15 -  270: 369   75
    9     5 Michał         Ozimiński             126.07 +  499: 328  176
   10     5 Jakub          Szymczak              133.38 -  342: 431   83
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             125.03 -  319: 355   75
   12     5 Rafał          Dąbrowski             133.56 -  322: 495   84
   13    17 Bartosz        Morawski              140.51 -  406: 415   91
   14    20 Maciej         Rzychoń               117.53 -  315: 392   68
   15     7 Krzysztof      Obremski              140.77 +  444: 343  191
   16     7 Bogusław       Szyszka               124.73 +  428: 376  175
   17     3 Paweł          Jackowski             138.21 -  317: 374   88
   18     2 Mariusz        Skrobosz              142.07 -  302: 502   92
   19    17 Rafał          Wesołowski            122.67 -  345: 390   73
   20    19 Grzegorz       Kurowski              126.73 -  395: 462   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2212  / 20 110.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ANAGRAM              - Klub           MACAKI                  8:   8
   2 Klub           GKS                  - Klub           SAME PREMIE             9:   7
   3 Klub           SZKRAB               - Klub           GHOST                   4:  12
   4 Klub           ŁKMS II              - Klub           ŁKMS                    6:  10
   5 Klub           MACAKI II            - Klub           SIÓDEMKA                5:  11


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MACAKI               - Klub           MACAKI II              16:   0
   2 Klub           ŁKMS II              - Klub           SIÓDEMKA                4:  12
   3 Klub           MIKRUS               - Klub           SZKRAB                  8:   8
   4 Klub           GKS                  - Klub           GHOST                  10:   6
   5 Klub           SAME PREMIE          - Klub           ANAGRAM                 6:  10


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ŁKMS II              - Klub           SZKRAB                  8:   8
   2 Klub           MACAKI II            - Klub           GKS                     6:  10
   3 Klub           ANAGRAM              - Klub           SIÓDEMKA                8:   8
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           SAME PREMIE             8:   8
   5 Klub           GHOST                - Klub           MIKRUS                  4:  12


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI                  6:  10
   2 Klub           MACAKI II            - Klub           ŁKMS                   10:   6
   3 Klub           MIKRUS               - Klub           ŁKMS II                12:   4
   4 Klub           SAME PREMIE          - Klub           SZKRAB                  8:   8
   5 Klub           ANAGRAM              - Klub           GKS                     6:  10


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           SAME PREMIE          - Klub           MACAKI                  8:   8
   2 Klub           GHOST                - Klub           ANAGRAM                 4:  12
   3 Klub           GKS                  - Klub           MIKRUS                  2:  14
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           SZKRAB                 12:   4
   5 Klub           ŁKMS II              - Klub           MACAKI II               4:  12


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GKS                  - Klub           MACAKI                  6:  10
   2 Klub           SZKRAB               - Klub           ANAGRAM                 6:  10
   3 Klub           GHOST                - Klub           ŁKMS II                14:   2
   4 Klub           MIKRUS               - Klub           MACAKI II              10:   6
   5 Klub           ŁKMS                 - Klub           SIÓDEMKA                6:  10


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MACAKI               - Klub           ŁKMS                   10:   6
   2 Klub           MIKRUS               - Klub           SIÓDEMKA               11:   5
   3 Klub           MACAKI II            - Klub           GHOST                   6:  10
   4 Klub           ŁKMS II              - Klub           SAME PREMIE             4:  12
   5 Klub           GKS                  - Klub           SZKRAB                  6:  10


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ŁKMS II              - Klub           MACAKI                  2:  14
   2 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           SZKRAB                  8:   8
   3 Klub           GKS                  - Klub           ŁKMS                    8:   8
   4 Klub           ANAGRAM              - Klub           MIKRUS                  8:   8
   5 Klub           GHOST                - Klub           SAME PREMIE            10:   6


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           SZKRAB               - Klub           MACAKI                  4:  12
   2 Klub           ANAGRAM              - Klub           ŁKMS II                10:   6
   3 Klub           SAME PREMIE          - Klub           MACAKI II               9:   7
   4 Klub           GHOST                - Klub           SIÓDEMKA                4:  12
   5 Klub           ŁKMS                 - Klub           MIKRUS                  4:  12


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           GHOST                - Klub           MACAKI                 10:   6
   2 Klub           MIKRUS               - Klub           SAME PREMIE             8:   8
   3 Klub           ANAGRAM              - Klub           ŁKMS                   12:   4
   4 Klub           GKS                  - Klub           SIÓDEMKA               12:   4
   5 Klub           SZKRAB               - Klub           MACAKI II               4:  12


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           MIKRUS               - Klub           MACAKI                  6:  10
   2 Klub           GHOST                - Klub           ŁKMS                    7:   9
   3 Klub           SAME PREMIE          - Klub           SIÓDEMKA                8:   8
   4 Klub           MACAKI II            - Klub           ANAGRAM                 8:   8
   5 Klub           ŁKMS II              - Klub           GKS                    12:   4



Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Klubowe Mistrzostwa Polski (indywidualnie)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             463: 362
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                401: 308
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Makowski              408: 276
   4 Michał         Kolaj                - Mariusz        Skrobosz              423: 504
   5 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Wietecki              378: 325
   6 Maciej         Rzychoń              - Marek          Herzig                403: 391
   7 Leszek         Stecuła              - Robert         Duczemiński           379: 376
   8 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Piotrowski            401: 401
   9 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Ciejka                287: 387
  10 Agata          Kopta                - Przemysław     Herdzina              464: 382
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Justyna        Górka                 220: 490
  12 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              440: 251
  13 Rafał          Wesołowski           - Adam           Szukalski             490: 356
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Adam           Klimont               357: 456
  15 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Suchanek              392: 428
  16 Szymon         Płachta              - Bogusław       Szyszka               352: 395
  17 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Szymczak              400: 385
  18 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             420: 283
  19 Beata          Piotrowska           - Radosław       Jachna                307: 510
  20 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Zemło                 303: 429


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               302: 358
   2 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  493: 284
   3 Jakub          Szymczak             - Beata          Piotrowska            416: 338
   4 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rechowicz             460: 341
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Grzeszczuk            429: 355
   6 Justyna        Górka                - Dawid          Adamczyk              454: 405
   7 Tomasz         Ciejka               - Agata          Kopta                 495: 281
   8 Przemysław     Herdzina             - Teresa         Zalewska              422: 309
   9 Adam           Szukalski            - Krzysztof      Sporczyk              395: 287
  10 Adam           Klimont              - Grzegorz       Kurowski              351: 351
  11 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Wesołowski            397: 333
  12 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Sylwestrzuk           333: 348
  13 Stanisław      Rydzik               - Michał         Kolaj                 369: 296
  14 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Dąbrowski             404: 392
  15 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Koczkodon             387: 377
  16 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Langiewicz            429: 448
  17 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Kurzok                469: 337
  18 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Rzychoń               362: 341
  19 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Morawski              382: 436
  20 Marek          Herzig               - Łukasz         Sornek                406: 350


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Szukalski             396: 420
   2 Grzegorz       Pukniel              - Bogusław       Szyszka               303: 386
   3 Beata          Piotrowska           - Adam           Klimont               410: 299
   4 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              350: 528
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              369: 348
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           440: 341
   7 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               345: 304
   8 Michał         Makowski             - Krzysztof      Sporczyk              438: 239
   9 Robert         Duczemiński          - Rafał          Dąbrowski             361: 469
  10 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             401: 367
  11 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Langiewicz            368: 380
  12 Marek          Herzig               - Michał         Kolaj                 474: 373
  13 Bartosz        Morawski             - Przemysław     Herdzina              450: 372
  14 Maciej         Rzychoń              - Kamil          Górka                 378: 352
  15 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Ciejka                335: 391
  16 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              266: 445
  17 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Teresa         Zalewska              476: 275
  18 Miłosz         Wrzałek              - Agata          Kopta                 374: 385
  19 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Adamczyk              366: 349
  20 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            340: 352


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               474: 327
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             438: 307
   3 Adam           Szukalski            - Beata          Piotrowska            509: 333
   4 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Kroc                  387: 393
   5 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                348: 417
   6 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               288: 428
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              381: 420
   8 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             298: 335
   9 Rafał          Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              367: 448
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Herzig                404: 399
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Piotrowski            419: 295
  12 Michał         Kolaj                - Robert         Duczemiński           456: 382
  13 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              398: 446
  14 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Rzychoń               264: 383
  15 Kamil          Górka                - Ireneusz       Kurzok                493: 333
  16 Łukasz         Bobowski             - Leszek         Stecuła               349: 437
  17 Dawid          Adamczyk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              479: 355
  18 Teresa         Zalewska             - Miłosz         Wrzałek               348: 354
  19 Agata          Kopta                - Irena          Sołdan                401: 304
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Rafał          Lenartowski           302: 403


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Sornek                373: 246
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Rzychoń               341: 381
   3 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              364: 478
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Leszek         Stecuła               409: 419
   5 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              416: 366
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Adam           Klimont               372: 263
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Szukalski             384: 344
   8 Michał         Kolaj                - Tomasz         Suchanek              321: 347
   9 Radosław       Jachna               - Sławomir       Piotrowski            370: 255
  10 Wojciech       Zemło                - Marek          Herzig                467: 342
  11 Michał         Ozimiński            - Zbigniew       Wietecki              293: 410
  12 Jakub          Szymczak             - Robert         Duczemiński           403: 343
  13 Andrzej        Rechowicz            - Agata          Kopta                 502: 315
  14 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Grzeszczuk            306: 493
  15 Beata          Piotrowska           - Teresa         Zalewska              399: 370
  16 Andrzej        Kroc                 - Dawid          Adamczyk              401: 407
  17 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               399: 452
  18 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                295: 394
  19 Justyna        Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              374: 517
  20 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Lenartowski           375: 390


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            292: 382
   2 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Kurowski              411: 342
   3 Ireneusz       Kurzok               - Szymon         Płachta               402: 387
   4 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Sylwestrzuk           337: 417
   5 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Koczkodon             442: 307
   6 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Langiewicz            449: 271
   7 Adam           Szukalski            - Rafał          Dąbrowski             365: 366
   8 Krzysztof      Obremski             - Michał         Kolaj                 500: 248
   9 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Szymczak              421: 318
  10 Robert         Duczemiński          - Radosław       Jachna                329: 404
  11 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Zemło                 332: 314
  12 Marek          Herzig               - Michał         Ozimiński             402: 361
  13 Agata          Kopta                - Grzegorz       Pukniel               347: 461
  14 Grzegorz       Grzeszczuk           - Beata          Piotrowska            355: 366
  15 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Kroc                  399: 314
  16 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Rechowicz             452: 419
  17 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 457: 322
  18 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 382: 445
  19 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              303: 456
  20 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Ciejka                417: 356


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kroc                  397: 408
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             409: 394
   3 Rafał          Lenartowski          - Beata          Piotrowska            370: 351
   4 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               434: 302
   5 Adam           Klimont              - Stanisław      Rydzik                340: 423
   6 Adam           Szukalski            - Przemysław     Rybicki               380: 353
   7 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Jackowski             393: 376
   8 Tomasz         Suchanek             - Michał         Makowski              411: 349
   9 Rafał          Dąbrowski            - Leszek         Stecuła               359: 398
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Ireneusz       Kurzok                560: 324
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Rzychoń               349: 427
  12 Michał         Kolaj                - Bartosz        Morawski              297: 481
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Ozimiński             353: 293
  14 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Jachna                303: 437
  15 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              432: 396
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Zemło                 460: 333
  17 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Adamczyk              374: 567
  18 Robert         Duczemiński          - Agata          Kopta                 461: 326
  19 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Grzeszczuk            402: 428
  20 Marek          Herzig               - Teresa         Zalewska              452: 270


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Lenartowski           345: 401
   2 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                429: 376
   3 Beata          Piotrowska           - Miłosz         Wrzałek               337: 458
   4 Andrzej        Kroc                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              397: 408
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              485: 297
   6 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Szukalski             386: 361
   7 Paweł          Jackowski            - Adam           Klimont               460: 374
   8 Michał         Makowski             - Bogusław       Szyszka               318: 306
   9 Bartosz        Morawski             - Rafał          Dąbrowski             427: 342
  10 Maciej         Rzychoń              - Michał         Kolaj                 311: 361
  11 Leszek         Stecuła              - Grzegorz       Koczkodon             452: 305
  12 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Langiewicz            254: 451
  13 Wojciech       Zemło                - Szymon         Płachta               391: 380
  14 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              475: 360
  15 Radosław       Jachna               - Mariusz        Sylwestrzuk           313: 329
  16 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Kurowski              363: 468
  17 Dawid          Adamczyk             - Robert         Duczemiński           376: 329
  18 Agata          Kopta                - Zbigniew       Wietecki              270: 369
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marek          Herzig                344: 409
  20 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Piotrowski            365: 335


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                291: 369
   2 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              344: 458
   3 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Makowski              351: 318
   4 Marek          Herzig               - Przemysław     Rybicki               440: 292
   5 Michał         Ozimiński            - Agata          Kopta                 328: 499
   6 Radosław       Jachna               - Dawid          Adamczyk              427: 422
   7 Jakub          Szymczak             - Teresa         Zalewska              398: 274
   8 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Grzeszczuk            397: 279
   9 Bartosz        Morawski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              459: 369
  10 Maciej         Rzychoń              - Rafał          Lenartowski           318: 475
  11 Leszek         Stecuła              - Irena          Sołdan                270: 385
  12 Łukasz         Sornek               - Miłosz         Wrzałek               315: 380
  13 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            403: 285
  14 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Kurowski              311: 400
  15 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Sporczyk              320: 433
  16 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Płachta               346: 359
  17 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Dąbrowski             332: 412
  18 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Langiewicz            348: 314
  19 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             352: 379
  20 Kamil          Górka                - Michał         Kolaj                 318: 351


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            466: 368
   2 Paweł          Jackowski            - Robert         Duczemiński           322: 378
   3 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Wietecki              278: 496
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Herzig                447: 293
   5 Agata          Kopta                - Jakub          Szymczak              342: 431
   6 Dawid          Adamczyk             - Michał         Ozimiński             437: 364
   7 Teresa         Zalewska             - Wojciech       Zemło                 332: 400
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Radosław       Jachna                364: 403
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maciej         Rzychoń               445: 340
  10 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              405: 335
  11 Miłosz         Wrzałek              - Leszek         Stecuła               437: 342
  12 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Sornek                402: 387
  13 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               352: 442
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             364: 285
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kroc                  391: 273
  16 Szymon         Płachta              - Beata          Piotrowska            403: 381
  17 Rafał          Dąbrowski            - Justyna        Górka                 420: 350
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Przemysław     Herdzina              440: 434
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 377: 406
  20 Michał         Kolaj                - Łukasz         Bobowski              487: 293


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              332: 494
   2 Maciej         Rzychoń              - Paweł          Jackowski             371: 358
   3 Leszek         Stecuła              - Stanisław      Rydzik                423: 286
   4 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Makowski              342: 392
   5 Agata          Kopta                - Grzegorz       Koczkodon             319: 355
   6 Teresa         Zalewska             - Rafał          Dąbrowski             372: 421
   7 Dawid          Adamczyk             - Michał         Kolaj                 407: 369
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Langiewicz            366: 407
   9 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               386: 252
  10 Tomasz         Ciejka               - Beata          Piotrowska            411: 284
  11 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Kroc                  425: 380
  12 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             349: 314
  13 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              397: 372
  14 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              334: 326
  15 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               358: 430
  16 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           377: 342
  17 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Suchanek              404: 375
  18 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              415: 441
  19 Jakub          Szymczak             - Bogusław       Szyszka               424: 400
  20 Wojciech       Zemło                - Adam           Szukalski             426: 313


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Leszek         Stecuła               322: 414
   2 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Kurzok                568: 278
   3 Michał         Makowski             - Maciej         Rzychoń               421: 346
   4 Przemysław     Rybicki              - Bartosz        Morawski              423: 289
   5 Rafał          Dąbrowski            - Agata          Kopta                 495: 322
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Dawid          Adamczyk              333: 478
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Grzeszczuk            447: 312
   8 Michał         Kolaj                - Teresa         Zalewska              308: 378
   9 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Ciejka                322: 341
  10 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Bobowski              355: 389
  11 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Herdzina              414: 334
  12 Andrzej        Kroc                 - Justyna        Górka                 308: 355
  13 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               271: 459
  14 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           425: 379
  15 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                375: 437
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz.Jr   Merklejn              409: 328
  17 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Jachna                413: 259
  18 Adam           Szukalski            - Michał         Ozimiński             404: 370
  19 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Szymczak              436: 320
  20 Adam           Klimont              - Wojciech       Zemło                 422: 348


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              371: 353
   2 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                392: 332
   3 Michał         Makowski             - Wojciech       Zemło                 479: 413
   4 Przemysław     Rybicki              - Michał         Ozimiński             408: 425
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Adam           Klimont               379: 378
   6 Rafał          Lenartowski          - Adam           Szukalski             385: 382
   7 Irena          Sołdan               - Tomasz         Suchanek              331: 331
   8 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              350: 373
   9 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              315: 458
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Herdzina              352: 359
  11 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 401: 307
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Górka                 414: 248
  13 Beata          Piotrowska           - Robert         Duczemiński           341: 388
  14 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Herzig                339: 384
  15 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              337: 343
  16 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Piotrowski            520: 323
  17 Bartosz        Morawski             - Agata          Kopta                 415: 406
  18 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Grzeszczuk            419: 432
  19 Leszek         Stecuła              - Teresa         Zalewska              258: 378
  20 Łukasz         Sornek               - Dawid          Adamczyk              354: 418


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                419: 404
   2 Radosław       Jachna               - Mariusz        Skrobosz              317: 407
   3 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             412: 422
   4 Jakub          Szymczak             - Michał         Makowski              470: 329
   5 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              340: 485
   6 Adam           Szukalski            - Irena          Sołdan                347: 397
   7 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           334: 363
   8 Bogusław       Szyszka              - Miłosz         Wrzałek               379: 342
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              371: 290
  10 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Płachta               372: 344
  11 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Kurowski              330: 392
  12 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            412: 305
  13 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               364: 378
  14 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Kroc                  419: 338
  15 Marek          Herzig               - Beata          Piotrowska            333: 327
  16 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Rechowicz             406: 284
  17 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Morawski              412: 331
  18 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Sornek                361: 274
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Ireneusz       Kurzok                250: 374
  20 Agata          Kopta                - Maciej         Rzychoń               315: 392


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              296: 477
   2 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Rybicki               321: 397
   3 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                400: 509
   4 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             304: 510
   5 Adam           Klimont              - Dawid          Adamczyk              377: 484
   6 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            548: 362
   7 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kopta                 343: 444
   8 Bogusław       Szyszka              - Teresa         Zalewska              410: 363
   9 Bartosz        Morawski             - Michał         Ozimiński             442: 410
  10 Maciej         Rzychoń              - Wojciech       Zemło                 458: 305
  11 Leszek         Stecuła              - Jakub          Szymczak              373: 329
  12 Ireneusz       Kurzok               - Radosław       Jachna                362: 407
  13 Rafał          Dąbrowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              382: 416
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                335: 312
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           361: 340
  16 Michał         Kolaj                - Miłosz         Wrzałek               291: 451
  17 Justyna        Górka                - Zbigniew       Wietecki              394: 233
  18 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            412: 345
  19 Łukasz         Bobowski             - Robert         Duczemiński           401: 417
  20 Tomasz         Ciejka               - Marek          Herzig                350: 276


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             405: 384
   2 Paweł          Jackowski            - Beata          Piotrowska            399: 336
   3 Michał         Makowski             - Andrzej        Kroc                  426: 241
   4 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Pukniel               321: 446
   5 Dawid          Adamczyk             - Adam           Szukalski             376: 515
   6 Grzegorz       Grzeszczuk           - Tomasz         Suchanek              410: 320
   7 Agata          Kopta                - Bogusław       Szyszka               428: 376
   8 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Obremski              332: 468
   9 Michał         Ozimiński            - Ireneusz       Kurzok                485: 355
  10 Wojciech       Zemło                - Leszek         Stecuła               430: 335
  11 Jakub          Szymczak             - Maciej         Rzychoń               409: 295
  12 Radosław       Jachna               - Bartosz        Morawski              352: 460
  13 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Langiewicz            494: 292
  14 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             419: 499
  15 Rafał          Lenartowski          - Michał         Kolaj                 426: 457
  16 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             406: 309
  17 Robert         Duczemiński          - Justyna        Górka                 440: 382
  18 Marek          Herzig               - Łukasz         Bobowski              439: 315
  19 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Ciejka                266: 408
  20 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Herdzina              408: 433


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              371: 482
   2 Grzegorz       Grzeszczuk           - Michał         Makowski              405: 401
   3 Agata          Kopta                - Paweł          Jackowski             317: 374
   4 Teresa         Zalewska             - Stanisław      Rydzik                352: 407
   5 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  454: 275
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Beata          Piotrowska            430: 328
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Rechowicz             336: 356
   8 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Pukniel               415: 341
   9 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Sylwestrzuk           417: 371
  10 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            307: 307
  11 Marek          Herzig               - Szymon         Płachta               372: 370
  12 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              331: 346
  13 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               325: 430
  14 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              415: 349
  15 Przemysław     Herdzina             - Adam           Szukalski             292: 411
  16 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Suchanek              454: 484
  17 Wojciech       Zemło                - Kazimierz.Jr   Merklejn              316: 381
  18 Jakub          Szymczak             - Irena          Sołdan                315: 444
  19 Michał         Ozimiński            - Rafał          Lenartowski           432: 347
  20 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               330: 376


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              384: 402
   2 Mariusz        Skrobosz             - Agata          Kopta                 502: 302
   3 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            466: 357
   4 Przemysław     Rybicki              - Teresa         Zalewska              458: 245
   5 Beata          Piotrowska           - Michał         Kolaj                 428: 331
   6 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Dąbrowski             379: 484
   7 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Langiewicz            431: 321
   8 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Koczkodon             365: 391
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Piotrowski            382: 465
  10 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Duczemiński           395: 378
  11 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Wietecki              310: 341
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Herzig                398: 309
  13 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Ciejka                369: 351
  14 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Górka                 306: 467
  15 Adam           Szukalski            - Łukasz         Bobowski              443: 287
  16 Bogusław       Szyszka              - Przemysław     Herdzina              462: 335
  17 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jakub          Szymczak              360: 337
  18 Irena          Sołdan               - Radosław       Jachna                378: 470
  19 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Ozimiński             502: 266
  20 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Zemło                 417: 389


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             484: 425
   2 Justyna        Górka                - Mariusz        Skrobosz              454: 310
   3 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                375: 436
   4 Przemysław     Herdzina             - Michał         Makowski              360: 477
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            449: 290
   6 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              428: 363
   7 Irena          Sołdan               - Robert         Duczemiński           290: 382
   8 Rafał          Lenartowski          - Marek          Herzig                392: 419
   9 Rafał          Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              425: 337
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Ozimiński             392: 323
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Zemło                 264: 394
  12 Michał         Kolaj                - Radosław       Jachna                384: 277
  13 Bartosz        Morawski             - Adam           Szukalski             501: 371
  14 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Obremski              447: 382
  15 Leszek         Stecuła              - Bogusław       Szyszka               358: 398
  16 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Suchanek              532: 289
  17 Agata          Kopta                - Rafał          Wesołowski            345: 390
  18 Teresa         Zalewska             - Szymon         Płachta               405: 427
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Kurowski              253: 522
  20 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           484: 320


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 579: 318
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                365: 469
   3 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 343: 470
   4 Przemysław     Rybicki              - Przemysław     Herdzina              366: 467
   5 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                443: 357
   6 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           341: 427
   7 Marek          Herzig               - Miłosz         Wrzałek               381: 451
   8 Robert         Duczemiński          - Kazimierz.Jr   Merklejn              452: 259
   9 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Langiewicz            305: 480
  10 Wojciech       Zemło                - Michał         Kolaj                 309: 431
  11 Michał         Ozimiński            - Rafał          Dąbrowski             401: 429
  12 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Koczkodon             404: 276
  13 Adam           Szukalski            - Maciej         Rzychoń               314: 445
  14 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Kurzok                437: 330
  15 Bogusław       Szyszka              - Bartosz        Morawski              352: 432
  16 Tomasz         Suchanek             - Leszek         Stecuła               363: 418
  17 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Grzeszczuk            329: 430
  18 Szymon         Płachta              - Dawid          Adamczyk              403: 352
  19 Grzegorz       Kurowski             - Agata          Kopta                 462: 395
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Zalewska              548: 190


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Paweł          Jackowski             291: 449
   2 Irena          Sołdan               - Michał         Makowski              308: 506
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              293: 355
   4 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                433: 416
   5 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Zemło                 388: 408
   6 Tomasz         Ciejka               - Michał         Ozimiński             401: 399
   7 Łukasz         Bobowski             - Radosław       Jachna                402: 419
   8 Justyna        Górka                - Jakub          Szymczak              322: 422
   9 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Obremski              365: 330
  10 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Klimont               345: 293
  11 Marek          Herzig               - Adam           Szukalski             386: 433
  12 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Szyszka               290: 495
  13 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             388: 271
  14 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Dąbrowski             368: 429
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Kolaj                 408: 346
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Langiewicz            356: 262
  17 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Rzychoń               319: 379
  18 Grzegorz       Pukniel              - Leszek         Stecuła               380: 334
  19 Beata          Piotrowska           - Bartosz        Morawski              409: 425
  20 Andrzej        Kroc                 - Ireneusz       Kurzok                455: 326


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              332: 373
   2 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               397: 319
   3 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                326: 424
   4 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           423: 361
   5 Wojciech       Zemło                - Justyna        Górka                 353: 454
   6 Michał         Ozimiński            - Łukasz         Bobowski              432: 366
   7 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 404: 404
   8 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Ciejka                374: 400
   9 Adam           Szukalski            - Sławomir       Piotrowski            460: 368
  10 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              430: 315
  11 Bogusław       Szyszka              - Robert         Duczemiński           351: 415
  12 Tomasz         Suchanek             - Marek          Herzig                381: 432
  13 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            380: 328
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           405: 290
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              523: 273
  16 Michał         Kolaj                - Szymon         Płachta               310: 356
  17 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               423: 429
  18 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             324: 562
  19 Łukasz         Sornek               - Beata          Piotrowska            358: 388
  20 Maciej         Rzychoń              - Andrzej        Kroc                  328: 403
Lista rankingowa na dzień 20-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.42  28051  189
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.40  27916  192
   3 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  28311  195
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.14  11321   78
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.02  27363  190
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   7 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   8 Kamil Górka                    Kraków               142.69  27682  194
   9 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
  10 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.37  28047  197
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              142.36  27761  195
  12 Bartosz Morawski               Gliwice              142.04  13210   93
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.93  26967  190
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  15 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  16 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  17 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.04  27728  198
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.65  26953  193
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.10  27403  197
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  22 Dawid Pikul                    Poznań               138.72  26357  190
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             138.45  26028  188
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.96  26902  195
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  27 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  28 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  29 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.08  14256  104
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  32 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.92  26233  193
  33 Radosław Jachna                Łódź                 135.77  11948   88
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               135.07  26203  194
  35 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  22418  166
  36 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.87  25625  190
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.58  26108  194
  40 Marek Reda                     Wołomin              133.94  26387  197
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.14  26362  198
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                132.43  25030  189
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.25  23805  180
  46 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.84  25576  194
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  49 Maciej Michalak                Łódź                 131.63  13558  103
  50 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  51 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  52 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  53 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  54 Paweł Janaś                    Głogów               130.90  24217  185
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.34  25546  196
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  58 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  59 Irena Sołdan                   Rumia                129.92  25594  197
  60 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  61 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.52  24608  190
  62 Jan Kozłowski                  Kraków               129.50  13468  104
  63 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.49  24732  191
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Artur Irzyk                    Kraków               128.64  14022  109
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.45  10790   84
  67 Grzegorz Kurowski              Warszawa             128.36  24645  192
  68 Adam Klimont                   Wałcz                128.04  25224  197
  69 Marek Roszak                   Poznań               127.88  23146  181
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  71 Robert Kamiński                Warszawa             127.47  18611  146
  72 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.36  25345  199
  73 Marek Salamon                  Bytom                127.16  12843  101
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.14  24029  189
  75 Bogusław Szyszka               Oława                126.81  14076  111
  76 Przemysław Rybicki             Otwock               126.59  24812  196
  77 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             126.53   5441   43
  78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.47  24662  195
  79 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  80 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  81 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  82 Anita Bruska                   Gdynia               126.08  11473   91
  83 Robert Głowacki                Łódź                 125.99  24190  192
  84 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.75  20748  165
  85 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.66  16084  128
  86 Joanna Juszczak                Warszawa             125.64  14197  113
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  88 Artur Koszel                   Warszawa             125.12   8633   69
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.60  10716   86
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.27  23362  188
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  93 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  96 Michał Ozimiński               Łódź                 123.36  23931  194
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
  98 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.24  23539  191
  99 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 100 Leszek Stecuła                 Bytom                123.13   8496   69
 101 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  19439  158
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.97  23610  192
 103 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.87  24329  198
 104 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 105 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 106 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 108 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.05  24043  197
 110 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 111 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 112 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.69  23608  194
 113 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 114 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.16  23989  198
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.96  16935  140
 117 Agnieszka Krupka               Krosno               120.85  14986  124
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 119 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.38   4454   37
 120 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.32  17808  148
 121 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 122 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 123 Paweł Kowalski                 Kutno                120.05  19929  166
 124 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 126 Daniel Janus                   Wąchock              119.80  18808  157
 127 Mateusz Borsuk                 Reda                 119.35   5848   49
 128 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 129 Jarosław Michalak              Łódź                 119.13  11794   99
 130 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.09  22866  192
 131 Piotr Rosół                    Warszawa             119.07   3572   30
 132 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.05  23333  196
 133 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 134 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  118.90  13079  110
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.80  23284  196
 136 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 137 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.60  23719  200
 138 Szymon Płachta                 Warszawa             118.54   6994   59
 139 Bartosz Orłowski               Bytom                118.15  14650  124
 140 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 141 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 142 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 143 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.90  15327  130
 144 Halina Roszak                  Poznań               117.75  13894  118
 145 Weronika Rudnicka              Ustka                117.68  23418  199
 146 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.66  19531  166
 147 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 148 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.37  18075  154
 149 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 150 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 116.99  23281  199
 152 Tomasz Łapka                   Opole                116.97  23044  197
 153 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.87   3506   30
 156 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.85  23136  198
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Katarzyna Rosiek               Kraków               116.65   5599   48
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.38  12104  104
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.29   9303   80
 162 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.24  22086  190
 163 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.10  16603  143
 165 Anna Stefańska                 Łódź                 115.53  22066  191
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 167 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 169 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 170 Michał Kolaj                   Ostróda              114.96  21843  190
 171 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.88   3791   33
 172 Marek Rogalski                 Warszawa             114.82  14812  129
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.81  15040  131
 174 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 175 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.51  13512  118
 176 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.44  21859  191
 177 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 178 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 179 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 180 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.30  19431  170
 181 Stanisław Gasik                Warszawa             114.24  14509  127
 182 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 183 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.00  12540  110
 184 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 185 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.83  12407  109
 186 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 189 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 190 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 191 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 192 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.89  22465  199
 193 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 194 Jacek Pietruszka               Kraków               112.65  14644  130
 195 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.41  21020  187
 197 Magdalena Kublik               Warszawa             112.00  21168  189
 198 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 199 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 200 Monika Sadurska                Warszawa             111.84  15769  141
 201 Joanna Brychcy                 Katowice             111.75  21120  189
 202 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 203 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.89  21623  195
 204 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.86  13303  120
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.78  21603  195
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  12732  115
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.51  17019  154
 208 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.48  11932  108
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 210 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 211 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 212 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 213 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 214 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        109.56   3944   36
 215 Teresa Zalewska                Racibórz             109.43  11271  103
 216 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 217 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 218 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.77  21210  195
 220 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 222 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 223 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.39  12465  115
 224 Grażyna Wesołowska             Łódź                 108.39  16909  156
 225 Renata Andracka                Poznań               108.28  10395   96
 226 Jerzy Luter                    Bytom                108.28  19382  179
 227 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 228 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 229 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             107.87   5070   47
 230 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 231 Anna Niedzielko                Szczecin             107.68   6030   56
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 233 Łukasz Sornek                  Mikołów              107.64  15392  143
 234 Rafał Stachowski               Police               107.55  13336  124
 235 Urszula Solarska               Łódź                 107.43  20949  195
 236 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 237 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 238 Kamil Kister                   Puławy               107.26   8688   81
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.06   8886   83
 240 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.73  11847  111
 241 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.63  11090  104
 242 Maciej Grąbczewski             Piła                 106.62   5544   52
 243 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 244 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 247 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 251 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 252 Adam Janicki                   Łódź                 105.45  20035  190
 253 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 254 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 256 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 257 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.89   5559   53
 258 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 259 Piotr Broda                    Sandomierz           104.03   6346   61
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 262 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 266 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 267 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 268 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.47   9427   92
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.23   5316   52
 270 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 271 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 272 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 273 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.99  19390  192
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 276 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 277 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 278 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 279 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 280 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 282 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 283 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 284 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 285 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 286 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.16  10610  107
 287 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.11   7433   75
 288 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 289 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 291 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 292 Jan  Olek                      Warszawa              97.58   3708   38
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.97   3491   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 295 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 296 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 297 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 298 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 299 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 300 Jacek Cichecki                 Józefów               95.15   6756   71
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 302 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 303 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 304 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.29   3300   35
 305 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 306 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 307 Katarzyna Bogusławska          Piastów               93.17   9690  104
 308 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 310 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 311 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.48   7410   81
 312 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 313 Paweł Golubiński               Gdynia                89.86   4493   50
 314 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 315 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 317 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 318 Sylwia Buks                    Warszawa              88.85  11461  129
 319 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 320 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 321 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 323 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 324 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 325 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.10   8696  101
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 327 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 328 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 329 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 330 Paulina Naplocha               Racibórz              79.17   7284   92
 331 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 332 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   8017  106
 333 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 334 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 335 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 336 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 337 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 338 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              58.53   4507   77




Poczekalnia na dzień 20-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   8 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
   9 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  10 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  11 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  12 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  13 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  14 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  15 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  16 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  19 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  20 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  21 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  22 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  23 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  24 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  25 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  26 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  27 Ireneusz Kurzok                Mikołów              109.50   2628   24
  28 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  29 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  33 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  34 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  35 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               103.46   2483   24
  36 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  37 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  39 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  40 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  41 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  42 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  43 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  44 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  45 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  46 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  47 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  48 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  49 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  50 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  51 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  52 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  53 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  54 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  55 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  126.00   2898   23
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  58 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  59 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  60 Robert Wagner                  Wrocław               99.22   2282   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  62 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  63 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  64 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  65 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  66 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  67 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  68 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  69 Kamil Puton                    Ruda Śląska           83.14   1746   21
  70 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  71 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  72 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  73 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  74 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  75 Jacek Karwowski                Płock                128.61   2315   18
  76 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  77 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  78 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  79 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  80 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  81 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  82 Iwona Kucia                    Krosno               109.76   1866   17
  83 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  84 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  86 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  87 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  89 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  90 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  91 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  92 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  93 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  94 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  95 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  96 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  97 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  98 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  99 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 101 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 102 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 103 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 104 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 105 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 106 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 107 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 108 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 109 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 110 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 112 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 113 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 114 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 119 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 120 Mirosław Konsik                Gdańsk               117.83   1414   12
 121 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 122 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 123 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 124 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 125 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 126 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 127 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 128 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 129 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 130 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 131 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 132 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 133 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 134 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 135 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 136 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 137 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 138 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 139 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 140 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 141 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 142 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 143 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 144 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 145 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 146 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 147 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 148 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 149 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 150 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 151 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 152 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 153 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 154 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 155 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 156 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 157 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 158 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 159 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 160 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 161 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 162 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 164 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 165 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 166 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 167 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 168 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 169 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 170 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 171 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 172 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 174 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 175 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 176 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 177 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 178 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 179 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 180 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 181 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 182 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 183 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 184 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 185 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 186 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 187 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 188 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 189 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 190 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 191 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 192 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 193 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 194 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 195 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 196 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 197 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 198 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 199 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 200 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 201 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 202 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 203 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 204 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 205 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 206 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 209 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 210 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 211 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 212 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 213 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 214 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 215 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 216 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 217 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 218 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 219 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 220 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 221 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 222 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 223 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 230 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 233 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 234 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 235 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 236 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 237 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 238 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 239 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 240 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 241 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 244 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 245 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 246 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 247 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 248 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 249 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 250 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 251 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 252 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 253 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 254 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 255 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 256 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 257 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 258 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 259 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 260 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 261 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 262 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 263 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 264 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 265 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 266 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 267 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 268 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 269 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 270 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 271 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 272 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 273 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 274 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 275 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 276 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 277 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 278 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 279 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 280 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 281 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 282 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 283 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 284 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 285 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 286 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 287 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 288 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 289 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 290 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 291 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 292 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 293 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 294 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 295 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 296 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 297 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 298 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 299 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 300 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 301 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 302 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 303 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 304 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 305 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 306 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 307 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 308 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 309 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 310 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 311 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 312 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 313 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 314 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 315 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 317 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 318 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie