Jaworzno 6
listopada
Jaworzno 6- 7 listopada V Mistrzostwa JaworznaGrand Prix 2010
Wałcz11
listopada
Wałcz 11-12 listopada XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Wałcz13
listopada
Wałcz 13-14 listopada XVIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)11 - 12 listopada 2010 — XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)InformacjeWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)Wałcz, 11 - 12 listopada 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XVII Mistrzostwa Polski (faza I)
XVI Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 15
- system: połówkowy (rundy 1-15)

Regulamin XVIII Mistrzostw Polski
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu
ul. M.Konopnickiej 2
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramCzwartek, 11 listopada (7 rund)
11:15 — potwierdzenia przybycia zawodników
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier i kolacja
Piątek, 12 listopada (8 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
18:00 — zakończenie gier
18:00 — kolacja, imprezy towarzyszące

Wpisowe- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 25 zł
- dzieci i młodzież (rocznik 1992 i młodsi) — 25 zł
- pozostali — 40 zł
- debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo — sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2 (blisko centrum Wałcza)
mapa

Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502 563 852
Wyżywieniena miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (śniadanie i kolacja po 7 zł, obiad 14 zł)
napoje i przekąski non stop podczas turnieju gratis!
NoclegiNoclegi w Wałczu
NagrodyMiejsca 1-12 — awans do fazy finałowej Mistrzostw Polski
Dodatkowe atrakcjeimpreza towarzysząca w drugim dniu mistrzostw
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Urząd Miasta w Wałczu
Sponsorzyliczne grono


Wyniki turnieju XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.36     15.0     6453     2778     1449
  2 Kamil           Górka                Kraków                 144.76     12.0     6113     2409      881
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 140.12     11.0     6188     2365     1124
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               141.80     11.0     5978     2318      761
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.21     11.0     5899     2384      630
  6 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            139.49     11.0     5761     2268      671
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                144.38     10.0     6452     2129      651
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.36     10.0     6292     2181      823
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.23     10.0     6191     2256      365
 10 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.59     10.0     6190     2140      962
 11 Dariusz         Kosz                 Nysa                   155.69     10.0     6091     2222      819
 12 Robert          Głowacki             Łódź                   120.92     10.0     5988     2114      236
 13 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.65     10.0     5973     2198      362
 14 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                130.34     10.0     5968     2159      739
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.66     10.0     5928     2260      437
 16 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.34     10.0     5914     2211      602
 17 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               131.86     10.0     5801     2237       54
 18 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    119.50     10.0     5798     2112      134
 19 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.86     10.0     5743     2139      357
 20 Weronika        Rudnicka             Ustka                  123.98     10.0     5381     2207      189
 21 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.18      9.0     6125     2080      665
 22 Adam            Szukalski            Coventry               139.71      9.0     6109     1963      484
 23 Marek           Syczuk               Warszawa               139.02      9.0     6096     1992      338
 24 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.53      9.0     6054     2174      683
 25 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.05      9.0     5893     2069      236
 26 Robert          Kamiński             Warszawa               130.84      9.0     5881     1942      622
 27 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.62      9.0     5877     2102      177
 28 Justyna         Górka                Kraków                 144.58      9.0     5863     1925      444
 29 Tomasz          Suchanek             Wrocław                126.76      9.0     5856     1978      183
 30 Marcin          Mroziuk              Warszawa               149.29      9.0     5830     2075      253
 31 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    136.42      9.0     5731     2102      321
 32 Jakub           Szymczak             Łódź                   131.84      9.0     5720     2156      -47
 33 Wojciech        Zemło                Łódź                   141.60      9.0     5709     2069      196
 34 Dorota          Rudzińska            Warszawa               108.96      9.0     5590     1976      144
 35 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   110.33      9.0     5530     2044     -149
 36 Michał          Alabrudziński        Włocławek              142.88      8.5     6379     2024      833
 37 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       125.55      8.5     5728     2080       24
 38 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              113.91      8.5     5559     1996      281
 39 Marek           Reda                 Wołomin                134.03      8.0     6041     1990      543
 40 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.91      8.0     5965     1887      593
 41 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.73      8.0     5952     1949      712
 42 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.70      8.0     5937     1902      607
 43 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.49      8.0     5916     1836      452
 44 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         123.85      8.0     5899     1849      543
 45 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.20      8.0     5859     1790      863
 46 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  122.56      8.0     5793     1790      311
 47 Jakub           Zaryński             Świnoujście            137.76      8.0     5717     1803      427
 48 Przemysław      Herdzina             Kraków                 138.64      8.0     5698     1872       27
 49 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 130.81      8.0     5683     1975      380
 50 Szymon          Płachta              Warszawa               126.50      8.0     5655     1943     -249
 51 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               125.73      8.0     5652     1986     -156
 52 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                123.97      8.0     5639     1729      526
 53 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.59      8.0     5612     1940      121
 54 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                124.55      8.0     5607     1914      390
 55 Halina          Roszak               Poznań                 108.73      8.0     5578     1951     -215
 56 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.15      8.0     5576     2016      -81
 57 Bogusław        Książek              Szczecin               121.68      8.0     5522     1976       47
 58 Łukasz          Baranowski           Reda                   125.81      8.0     5507     1923       60
 59 Czesław         Grajewski            Choroszcz              116.46      8.0     5420     1920      241
 60 Paweł           Janaś                Głogów                 131.33      8.0     5413     2010     -128
 61 Adam            Klimont              Wałcz                  122.78      8.0     5369     1951      231
 62 Dorota          Maciejuk             Warszawa               122.76      8.0     5272     1967      110
 63 Marek           Roszak               Poznań                 129.77      7.5     5602     1833     -285
 64 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.80      7.0     5749     1785       30
 65 Tomasz          Górka                Łęczna                 120.83      7.0     5713     1851      206
 66 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               116.92      7.0     5664     1758      171
 67 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.25      7.0     5636     1708       59
 68 Maciej          Grąbczewski          Piła                   119.90      7.0     5625     1758      171
 69 Joanna          Żłobicka             Wrocław                115.20      7.0     5573     1732       11
 70 Irena           Sołdan               Rumia                  132.62      7.0     5570     1728     -343
 71 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              120.01      7.0     5544     1719      409
 72 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            106.43      7.0     5509     1632      174
 73 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.11      7.0     5495     1793     -126
 74 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.23      7.0     5448     1831      -83
 75 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.89      7.0     5441     1832      -75
 76 Jerzy           Luter                Bytom                  111.89      7.0     5416     1757       68
 77 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.22      7.0     5380     1833      206
 78 Renata          Andracka             Zwola                  107.06      7.0     5334     1710     -174
 79 Zbigniew        Rybak                Warszawa               111.84      7.0     5292     1815     -165
 80 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    110.31      7.0     5260     1751     -295
 81 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.43      7.0     5229     1641      253
 82 Adriana         Gąbka                Krasowiec              100.00      7.0     5143     1746     -729
 83 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               122.60      7.0     5084     1658      167
 84 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   115.49      6.5     5485     1818     -464
 85 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         125.76      6.5     5295     1614     -463
 86 Rafał           Polak                Wałcz                  100.00      6.5     5261     1709     -211
 87 Dorota          Zielińska            Piaseczno              113.36      6.5     5100     1748     -582
 88 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 116.19      6.0     5601     1575      163
 89 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.11      6.0     5558     1572      -19
 90 Magdalena       Kublik               Warszawa               119.05      6.0     5512     1800     -340
 91 Jarosław        Puchalski            Łódź                   120.98      6.0     5502     1648      208
 92 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               109.11      6.0     5489     1598      163
 93 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               113.27      6.0     5482     1516     -108
 94 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   102.17      6.0     5396     1560      -54
 95 Michał          Kolaj                Ostróda                123.50      6.0     5360     1582     -227
 96 Radosław        Więch                Warszawa               100.65      6.0     5357     1570       95
 97 Piotr           Broda                Sandomierz             113.48      6.0     5343     1723     -312
 98 Anna            Arana                Warszawa               108.63      6.0     5341     1560      -86
 99 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      6.0     5317     1579      -86
100 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.52      6.0     5292     1608     -189
101 Maciej          Bukowski             Szczecin               111.13      6.0     5286     1539     -131
102 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.20      6.0     5233     1636     -239
103 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    101.55      6.0     5210     1675     -427
104 Sławomir        Długosz              Ostróda                110.01      6.0     5204     1619     -238
105 Danuta          Langiewicz           Ostróda                113.87      6.0     5106     1512     -158
106 Dawid           Pikul                Poznań                 143.56      6.0     4512     1462     -119
107 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.79      6.0     4247     1374     -107
108 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.73      5.5     5233     1476     -347
109 Maurycy         Machnio              Lipiany                100.58      5.0     5367     1430     -705
110 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     5316     1431      -45
111 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.81      5.0     5163     1536     -586
112 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      5.0     5100     1551     -752
113 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               101.89      5.0     4949     1395     -560
114 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      5.0     4875     1474     -633
115 Marcin          Ceglarek             Kraków                 113.01      4.5     5295     1417     -220
116 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     4572     1301     -940
117 Monika          Siemaszko            Lipiany                102.17      3.5     5079     1172     -270
118 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.5     4458     1134     -832
119 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     4239     1137    -1020
120 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.49      3.0     2667      782      370
121 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      2.0     2157      647     -165
122 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     3048      887    -2872
123 Andrzej         Ciesiński            Wałcz                  100.00      1.0     1516      529    -1073
124 Weronika        Ciesińska            Wałcz                  100.00      1.0      901      495    -1911
125 Mateusz         Nagły                Wałcz                  100.00      0.5     1008      437    -2490
126 Paweł           Florczak             Szczecin               100.00      0.5      301       92      -99
127 Wiktoria        Ciesińska            Wałcz                  100.00      0.0      971      404    -1861
128 Tadeusz         Bach                 Wejherowo              100.00      0.0        1       73     -399
129 Dominika        Brzezińska           Piła                   100.00      0.0        1       73     -399
130 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.00      0.0        1       73     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



	Dariusz Kosz 155.69 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  364: 402   72
    2    41 Zdzisław       Szota                 118.11 +  586: 232  168
    3    18 Robert         Kamiński              130.84 +  406: 296  181
    4    10 Magdalena      Kublik                119.05 +  460: 290  169
    5     7 Rafał          Lenartowski           140.12 -  326: 385   90
    6    16 Jakub          Szymczak              131.84 -  390: 424   82
    7    23 Waldemar       Czerwoniec            130.86 +  405: 321  181
    8    18 Dariusz        Puton                 139.49 +  435: 297  189
    9    13 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  466: 443  176
   10     8 Szymon         Płachta               126.50 +  393: 298  177
   11     5 Dariusz        Maciejuk              131.86 +  485: 287  182
   12     2 Kamil          Górka                 144.76 -  311: 496   95
   13     7 Paweł          Janaś                 131.33 +  363: 330  181
   14     5 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  304: 409   93
   15     9 Marek          Herzig                136.42 +  397: 362  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2222  / 15 148.13




	Stanisław Rydzik 150.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Walenty        Siemaszko             121.15 +  460: 345  171
    2    15 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  489: 354  151
    3     7 Dariusz        Maciejuk              131.86 +  487: 361  182
    4     2 Łukasz         Tuszyński             141.80 +  441: 389  192
    5     1 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  360: 478   92
    6     4 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  401: 503   94
    7     9 Jakub          Szymczak              131.84 -  374: 454   82
    8    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 +  397: 352  198
    9    12 Irena          Sołdan                132.62 +  506: 379  183
   10     7 Wojciech       Zemło                 141.60 +  359: 354  192
   11     4 Janusz         Kaczor                125.55 +  423: 312  176
   12     3 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  331: 347   95
   13     6 Marek          Herzig                136.42 +  365: 344  186
   14     4 Dariusz        Kuć                   125.62 +  432: 343  176
   15     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  366: 511   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2256  / 15 150.40




	Marcin Mroziuk 149.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Puchalski             120.98 -  269: 417   71
    2    54 Rafał          Polak                 100.00 +  359: 316  150
    3    46 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 +  349: 327  163
    4    30 Maciej         Sancewicz             119.50 +  409: 308  169
    5    19 Wojciech       Zemło                 141.60 +  418: 327  192
    6    11 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  337: 444   92
    7    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  336: 456   98
    8    30 Jerzy          Matyasik              118.25 +  481: 296  168
    9    19 Marek          Herzig                136.42 -  375: 388   86
   10    22 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  295: 441   73
   11    30 Marek          Roszak                129.77 +  568: 286  180
   12    19 Adam           Szukalski             139.71 +  470: 312  190
   13    23 Adam           Klimont               122.78 +  368: 326  173
   14    18 Janusz         Kaczor                125.55 +  431: 379  176
   15     7 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  365: 554   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2075  / 15 138.33




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.59 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Głowacki              120.92 -  368: 371   71
    2    39 Marcin         Ceglarek              113.01 +  439: 316  163
    3    27 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  304: 423   61
    4    46 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  490: 266  150
    5    28 Renata         Andracka              107.06 +  361: 348  157
    6    26 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  389: 298  162
    7    20 Marcin         Mroziuk               149.29 +  456: 336  199
    8    15 Stanisław      Rydzik                150.23 -  352: 397  100
    9    20 Krzysztof      Obremski              140.89 +  420: 357  191
   10    13 Czesław        Grajewski             116.46 +  503: 246  166
   11     8 Halina         Roszak                108.73 +  601: 347  159
   12     4 Mirosław       Uglik                 140.34 +  415: 337  190
   13     2 Łukasz         Tuszyński             141.80 +  370: 344  192
   14     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  323: 416   86
   15     3 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  399: 426   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2140  / 15 142.67




	Kamil Górka 144.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Górka                 120.83 -  391: 434   71
    2    35 Monika         Siemaszko             102.17 +  475: 285  152
    3    22 Renata         Andracka              107.06 +  471: 370  157
    4    12 Dariusz        Maciejuk              131.86 +  433: 343  182
    5     9 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  451: 306  173
    6     5 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  425: 377  181
    7     2 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  267: 421   92
    8     8 Jakub          Szymczak              131.84 +  374: 291  182
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  348: 333  176
   10     5 Weronika       Rudnicka              123.98 +  471: 249  174
   11     2 Krzysztof      Mówka                 143.21 +  390: 313  193
   12     2 Dariusz        Kosz                  155.69 +  496: 311  206
   13     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  277: 460   86
   14     3 Bartosz        Morawski              144.38 +  480: 377  194
   15     2 Rafał          Lenartowski           140.12 +  364: 362  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2409  / 15 160.60




	Tomasz Zwoliński 144.66 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  369: 354  170
    2    20 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  356: 389   94
    3    24 Zofia          Gajewska              125.59 +  366: 355  176
    4    23 Anna           Arana                 108.63 +  445: 334  159
    5    15 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  528: 344  191
    6    10 Piotr          Broda                 113.48 +  453: 345  163
    7     3 Paweł          Jackowski             139.18 +  417: 329  189
    8     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  367: 443   86
    9     7 Dariusz        Maciejuk              131.86 +  428: 344  182
   10     3 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  294: 461   93
   11     9 Paweł          Janaś                 131.33 +  415: 298  181
   12     3 Stanisław      Rydzik                150.23 +  347: 331  200
   13     4 Mateusz        Żbikowski             141.53 +  465: 399  192
   14     2 Rafał          Lenartowski           140.12 -  368: 396   90
   15     6 Bartosz        Morawski              144.38 -  310: 369   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2260  / 15 150.67




	Justyna Górka 144.58 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  358: 416   70
    2    44 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  374: 426   60
    3    49 Radosław       Więch                 100.65 +  425: 384  151
    4    39 Rafał          Wesołowski            128.20 +  485: 282  178
    5    23 Paweł          Janaś                 131.33 -  326: 354   81
    6    37 Jerzy          Luter                 111.89 -  345: 398   62
    7    44 Marek          Roszak                129.77 -  348: 475   80
    8    51 Jarosław       Puchalski             120.98 +  377: 366  171
    9    45 Marek          Charytoniuk           125.76 +  387: 268  176
   10    39 Bogusław       Książek               121.68 -  264: 428   72
   11    46 Sławomir       Długosz               110.01 +  457: 222  160
   12    36 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  385: 370  170
   13    34 Rafał          Polak                 100.00 +  559: 278  150
   14    25 Walenty        Siemaszko             121.15 +  369: 349  171
   15    22 Dorota         Maciejuk              122.76 +  404: 403  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 15 128.33




	Bartosz Morawski 144.38 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Sancewicz             119.50 -  358: 435   69
    2    45 Dorota         Rudzińska             108.96 +  477: 361  159
    3    25 Sławomir       Długosz               110.01 +  445: 319  160
    4    16 Dorota         Kuć                   110.33 -  439: 498   60
    5    22 Agata          Kuć                   115.49 +  437: 351  165
    6    15 Bogusław       Książek               121.68 +  480: 326  172
    7    10 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  337: 512   75
    8    16 Przemysław     Herdzina              138.64 +  473: 421  189
    9    11 Zofia          Gajewska              125.59 -  311: 483   76
   10    18 Tomasz         Górka                 120.83 +  403: 279  171
   11    13 Irena          Sołdan                132.62 +  533: 342  183
   12     7 Marek          Reda                  134.03 +  435: 370  184
   13     5 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  578: 314  176
   14     3 Kamil          Górka                 144.76 -  377: 480   95
   15     6 Tomasz         Zwoliński             144.66 +  369: 310  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2129  / 15 141.93




	Mariusz Skrobosz 144.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kublik                119.05 +  442: 425  169
    2    20 Tomasz         Zwoliński             144.66 +  389: 356  195
    3     5 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  358: 375   93
    4    32 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  522: 237  175
    5    11 Bogusław       Książek               121.68 +  326: 323  172
    6     4 Stanisław      Rydzik                150.23 +  503: 401  200
    7     6 Janusz         Kaczor                125.55 -  351: 443   76
    8     9 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  289: 395   82
    9    18 Halina         Roszak                108.73 -  334: 401   59
   10    25 Dorota         Kuć                   110.33 +  466: 368  160
   11    19 Dariusz        Puton                 139.49 -  299: 441   89
   12    26 Walenty        Siemaszko             121.15 +  479: 342  171
   13    19 Joanna         Żłobicka              115.20 +  417: 299  165
   14    13 Zofia          Gajewska              125.59 +  563: 298  176
   15     7 Marcin         Mroziuk               149.29 +  554: 365  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2181  / 15 145.40




	Dawid Pikul 143.56 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              118.25 +  360: 335  168
    2    25 Szymon         Płachta               126.50 -  393: 547   77
    3    42 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  483: 326  159
    4    21 Bogusław       Książek               121.68 -  291: 438   72
    5    38 Rafał          Polak                 100.00 +  340: 310  150
    6    19 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  372: 337  170
    7    14 Wojciech       Zemło                 141.60 -  372: 405   92
    8    22 Tomasz         Suchanek              126.76 +  483: 311  177
    9    10 Michał         Alabrudziński         142.88 -  348: 445   93
   10    31 Walenty        Siemaszko             121.15 -  367: 451   71
   11    33 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  419: 386  167
   12    29 Czesław        Grajewski             116.46 -  284: 340   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Krzysztof Mówka 143.21 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zdzisław       Szota                 118.11 +  532: 316  168
    2     4 Adriana        Gąbka                 100.00 +  437: 255  150
    3     5 Mariusz        Skrobosz              144.36 +  375: 358  194
    4     4 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  390: 388  181
    5     4 Robert         Duczemiński           134.05 +  349: 312  184
    6     2 Janusz         Kaczor                125.55 +  422: 377  176
    7     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  341: 376   86
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             130.34 +  404: 326  180
    9     2 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  313: 386   92
   10     3 Tomasz         Zwoliński             144.66 +  461: 294  195
   11     2 Kamil          Górka                 144.76 -  313: 390   95
   12     5 Paweł          Jackowski             139.18 +  462: 404  189
   13     3 Rafał          Lenartowski           140.12 -  265: 384   90
   14     5 Dariusz        Kosz                  155.69 +  409: 304  206
   15     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 +  426: 399  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2384  / 15 158.93




	Michał Alabrudziński 142.88 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  553: 276  167
    2     2 Marek          Roszak                129.77 +  449: 310  180
    3     2 Wojciech       Zemło                 141.60 +  452: 377  192
    4     1 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  411: 435   92
    5     6 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  345: 398   75
    6    14 Joanna         Pawlińska             100.00 +  536: 265  150
    7     8 Małgorzata     Szczygieł             121.65 +  435: 349  172
    8     5 Szymon         Płachta               126.50 -  402: 484   77
    9    10 Dawid          Pikul                 143.56 +  445: 348  194
   10     6 Janusz         Kaczor                125.55 =  410: 410  126
   11    11 Mirosław       Uglik                 140.34 -  419: 481   90
   12    18 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  392: 364  176
   13    11 Dariusz        Kuć                   125.62 -  328: 361   76
   14    17 Maciej         Sancewicz             119.50 -  358: 387   69
   15    23 Jakub          Zaryński              137.76 +  444: 301  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2024  / 15 134.93




	Łukasz Tuszyński 141.80 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Czesław        Grajewski             116.46 +  416: 406  166
    2    32 Paweł          Florczak              100.00 +  400:   1  150
    3     6 Paweł          Jackowski             139.18 +  414: 405  189
    4     2 Stanisław      Rydzik                150.23 -  389: 441  100
    5    20 Józef          Wietecki              101.55 +  433: 333  152
    6    11 Marcin         Mroziuk               149.29 +  444: 337  199
    7     5 Rafał          Lenartowski           140.12 -  380: 458   90
    8    10 Magdalena      Kublik                119.05 +  440: 341  169
    9     6 Mirosław       Uglik                 140.34 +  367: 326  190
   10     4 Paweł          Janaś                 131.33 +  395: 331  181
   11     3 Mateusz        Żbikowski             141.53 +  437: 424  192
   12     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  397: 403   86
   13     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  344: 370   98
   14     7 Dariusz        Maciejuk              131.86 +  383: 351  182
   15     5 Weronika       Rudnicka              123.98 +  339: 290  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2318  / 15 154.53




	Wojciech Zemło 141.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  389: 348  166
    2    16 Marek          Herzig                136.42 +  453: 403  186
    3     2 Michał         Alabrudziński         142.88 -  377: 452   93
    4    24 Krzysztof      Obremski              140.89 +  402: 344  191
    5    19 Marcin         Mroziuk               149.29 -  327: 418   99
    6    28 Adriana        Gąbka                 100.00 +  523: 251  150
    7    14 Dawid          Pikul                 143.56 +  405: 372  194
    8    11 Halina         Roszak                108.73 +  420: 344  159
    9     8 Weronika       Rudnicka              123.98 -  252: 385   74
   10     7 Stanisław      Rydzik                150.23 -  354: 359  100
   11    22 Adam           Klimont               122.78 +  435: 363  173
   12    13 Paweł          Janaś                 131.33 -  334: 417   81
   13    22 Dorota         Rudzińska             108.96 +  381: 350  159
   14    16 Dorota         Maciejuk              122.76 +  296: 279  173
   15    10 Robert         Głowacki              120.92 -  361: 428   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2069  / 15 137.93




	Mateusz Żbikowski 141.53 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agata          Kuć                   115.49 +  378: 355  165
    2    17 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  487: 328  176
    3    15 Jarosław       Puchalski             120.98 +  415: 330  171
    4     1 Michał         Alabrudziński         142.88 +  435: 411  193
    5     1 Stanisław      Rydzik                150.23 +  478: 360  200
    6     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  326: 407   86
    7     2 Kamil          Górka                 144.76 +  421: 267  195
    8     2 Rafał          Lenartowski           140.12 +  360: 328  190
    9     2 Krzysztof      Mówka                 143.21 +  386: 313  193
   10     2 Marek          Reda                  134.03 -  388: 410   84
   11     3 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  424: 437   92
   12     8 Janusz         Kaczor                125.55 +  477: 220  176
   13     4 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  399: 465   95
   14     6 Dariusz        Puton                 139.49 -  343: 372   89
   15     8 Maciej         Sancewicz             119.50 -  337: 368   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2174  / 15 144.93




	Miłosz Wrzałek 140.91 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Żłobicka              115.20 +  480: 332  165
    2    11 Weronika       Rudnicka              123.98 -  305: 382   74
    3    32 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  423: 293  162
    4    26 Julita         Dygnas                100.00 +  461: 281  150
    5    15 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  344: 528   95
    6    21 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  366: 370   82
    7    29 Bogusław       Książek               121.68 +  505: 269  172
    8    20 Zdzisław       Szota                 118.11 +  393: 343  168
    9    15 Jakub          Szymczak              131.84 -  350: 433   82
   10    20 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  391: 406   81
   11    25 Dorota         Kuć                   110.33 +  417: 351  160
   12    20 Irena          Sołdan                132.62 +  408: 340  183
   13    16 Zofia          Gajewska              125.59 -  326: 388   76
   14    22 Łukasz         Baranowski            125.81 -  320: 366   76
   15    27 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  476: 290  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 15 125.80




	Krzysztof Obremski 140.89 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  315: 369   64
    2    42 Kamil          Piecewicz             102.17 +  394: 318  152
    3    30 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  379: 346  174
    4    24 Wojciech       Zemło                 141.60 -  344: 402   92
    5    34 Jakub          Zaryński              137.76 +  380: 376  188
    6    25 Dorota         Kuć                   110.33 +  390: 302  160
    7    19 Robert         Kamiński              130.84 +  373: 316  181
    8    13 Dariusz        Kuć                   125.62 -  351: 399   76
    9    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  357: 420   98
   10    28 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  380: 420   76
   11    27 Wojciech       Sołdan                130.81 -  309: 357   81
   12    38 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  320: 441   73
   13    51 Dorota         Zielińska             113.36 +  539: 373  163
   14    32 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  278: 368   76
   15    45 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  332: 309  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 15 122.13




	Mirosław Uglik 140.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Langiewicz            113.87 +  396: 301  164
    2    10 Marek          Syczuk                139.02 +  415: 394  189
    3     8 Michał         Kolaj                 123.50 +  407: 314  174
    4     3 Wojciech       Sołdan                130.81 -  321: 346   81
    5    14 Tomasz         Suchanek              126.76 +  399: 322  177
    6     8 Dariusz        Kuć                   125.62 -  403: 413   76
    7    22 Dorota         Maciejuk              122.76 +  369: 343  173
    8     7 Paweł          Jackowski             139.18 +  369: 345  189
    9     6 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  326: 367   92
   10    12 Robert         Głowacki              120.92 +  516: 285  171
   11    11 Michał         Alabrudziński         142.88 +  481: 419  193
   12     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  337: 415   98
   13    12 Janusz         Kaczor                125.55 +  403: 344  176
   14     9 Weronika       Rudnicka              123.98 -  346: 350   74
   15    13 Marek          Reda                  134.03 +  426: 354  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2211  / 15 147.40




	Rafał Lenartowski 140.12 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 +  413: 324  163
    2     1 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  467: 377  175
    3    10 Piotr          Broda                 113.48 +  409: 343  163
    4     8 Robert         Duczemiński           134.05 -  299: 305   84
    5     7 Dariusz        Kosz                  155.69 +  385: 326  206
    6     7 Szymon         Płachta               126.50 +  585: 280  177
    7     5 Łukasz         Tuszyński             141.80 +  458: 380  192
    8     2 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  328: 360   92
    9     4 Dariusz        Kuć                   125.62 +  459: 343  176
   10     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  341: 386   86
   11     7 Jakub          Szymczak              131.84 +  458: 322  182
   12     6 Marek          Herzig                136.42 +  444: 321  186
   13     3 Krzysztof      Mówka                 143.21 +  384: 265  193
   14     2 Tomasz         Zwoliński             144.66 +  396: 368  195
   15     2 Kamil          Górka                 144.76 -  362: 364   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2365  / 15 157.67




	Adam Szukalski 139.71 Coventry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Broda                 113.48 -  335: 419   63
    2    60 Andrzej        Ciesiński             100.00 +  463: 195  150
    3    28 Marek          Roszak                129.77 +  453: 385  180
    4    18 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  519: 334  161
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  292: 476   80
    6    18 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  502: 369  173
    7    12 Magdalena      Kublik                119.05 -  357: 424   69
    8    19 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  420: 425   72
    9    24 Dorota         Zielińska             113.36 +  440: 345  163
   10    17 Jerzy          Matyasik              118.25 +  423: 373  168
   11    12 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  282: 408   76
   12    19 Marcin         Mroziuk               149.29 -  312: 470   99
   13    26 Agata          Kuć                   115.49 +  435: 357  165
   14    20 Zdzisław       Szota                 118.11 +  441: 306  168
   15    16 Zofia          Gajewska              125.59 +  435: 339  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963  / 15 130.87




	Dariusz Puton 139.49 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Zielińska             113.36 -  300: 302   63
    2    48 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  389: 376  163
    3    38 Dorota         Kuć                   110.33 -  358: 394   60
    4    36 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  436: 325  166
    5    25 Przemysław     Herdzina              138.64 +  411: 275  189
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  380: 389   76
    7    41 Andrzej        Tyczyno               113.91 +  363: 326  164
    8    18 Dariusz        Kosz                  155.69 -  297: 435  106
    9    30 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  376: 353  170
   10    23 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  457: 345  181
   11    19 Mariusz        Skrobosz              144.36 +  441: 299  194
   12     9 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  391: 321  175
   13     8 Paweł          Jackowski             139.18 +  427: 288  189
   14     6 Mateusz        Żbikowski             141.53 +  372: 343  192
   15     4 Grzegorz       Koczkodon             130.34 +  363: 319  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2268  / 15 151.20




	Paweł Jackowski 139.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  517: 352  163
    2     5 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  433: 257  159
    3     6 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  405: 414   92
    4    11 Andrzej        Tyczyno               113.91 +  456: 328  164
    5     8 Jakub          Szymczak              131.84 +  430: 307  182
    6     3 Tomasz         Górka                 120.83 +  393: 378  171
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  329: 417   95
    8     7 Mirosław       Uglik                 140.34 -  345: 369   90
    9    14 Magdalena      Kublik                119.05 +  419: 335  169
   10    10 Robert         Duczemiński           134.05 +  419: 371  184
   11     6 Małgorzata     Szczygieł             121.65 +  458: 357  172
   12     5 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  404: 462   93
   13     8 Dariusz        Puton                 139.49 -  288: 427   89
   14    11 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  343: 354   81
   15    17 Łukasz         Baranowski            125.81 +  486: 332  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2080  / 15 138.67




	Marek Syczuk 139.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Ceglarek              113.01 +  481: 319  163
    2    10 Mirosław       Uglik                 140.34 -  394: 415   90
    3    21 Walenty        Siemaszko             121.15 -  366: 437   71
    4    33 Przemysław     Pawlic                100.73 +  482: 276  151
    5    21 Robert         Kamiński              130.84 -  351: 433   81
    6    33 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  389: 353  170
    7    25 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  395: 500   73
    8    33 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  296: 366   60
    9    41 Łukasz         Baranowski            125.81 +  469: 274  176
   10    33 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  366: 329  173
   11    26 Agata          Kuć                   115.49 +  431: 410  165
   12    22 Magdalena      Kublik                119.05 +  453: 422  169
   13    14 Przemysław     Herdzina              138.64 +  455: 381  189
   14     8 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  349: 446   80
   15    15 Wojciech       Sołdan                130.81 +  419: 397  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 15 132.80




	Przemysław Herdzina 138.64 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Luter                 111.89 +  452: 351  162
    2    18 Bogusław       Książek               121.68 +  417: 279  172
    3    13 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  425: 465   81
    4    15 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -  323: 407   73
    5    25 Dariusz        Puton                 139.49 -  275: 411   89
    6    47 Jarosław       Puchalski             120.98 +  385: 356  171
    7    39 Józef          Wietecki              101.55 +  411: 354  152
    8    16 Bartosz        Morawski              144.38 -  421: 473   94
    9    29 Agata          Kuć                   115.49 -  357: 379   65
   10    35 Łukasz         Baranowski            125.81 +  338: 311  176
   11    34 Piotr          Broda                 113.48 +  401: 353  163
   12    32 Andrzej        Tyczyno               113.91 +  398: 328  164
   13    14 Marek          Syczuk                139.02 -  381: 455   89
   14    28 Dorota         Rudzińska             108.96 -  318: 415   59
   15    35 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  396: 334  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 15 124.80




	Jakub Zaryński 137.76 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  337: 396   62
    2    59 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  444: 267  150
    3    34 Dorota         Maciejuk              122.76 +  469: 218  173
    4    19 Adam           Klimont               122.78 -  298: 339   73
    5    34 Krzysztof      Obremski              140.89 -  376: 380   91
    6    40 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  317: 388   61
    7    45 Agata          Kuć                   115.49 -  435: 461   65
    8    50 Rafał          Polak                 100.00 +  436: 296  150
    9    42 Sławomir       Długosz               110.01 -  312: 387   60
   10    48 Anna           Arana                 108.63 +  389: 332  159
   11    41 Zdzisław       Szota                 118.11 +  386: 348  168
   12    33 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  325: 275  167
   13    35 Bogusław       Książek               121.68 +  467: 391  172
   14    26 Halina         Roszak                108.73 +  425: 368  159
   15    23 Michał         Alabrudziński         142.88 -  301: 444   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 15 120.20




	Marek Herzig 136.42 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ryszard        Korpalski             111.52 +  456: 348  162
    2    16 Wojciech       Zemło                 141.60 -  403: 453   92
    3    23 Robert         Głowacki              120.92 +  440: 348  171
    4    14 Jakub          Szymczak              131.84 -  330: 408   82
    5    24 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  356: 426   81
    6    36 Radosław       Więch                 100.65 +  409: 280  151
    7    27 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  346: 296  173
    8    28 Walenty        Siemaszko             121.15 +  429: 317  171
    9    19 Marcin         Mroziuk               149.29 +  388: 375  199
   10    16 Dorota         Maciejuk              122.76 +  371: 280  173
   11    10 Weronika       Rudnicka              123.98 +  376: 366  174
   12     6 Rafał          Lenartowski           140.12 -  321: 444   90
   13     6 Stanisław      Rydzik                150.23 -  344: 365  100
   14    14 Tomasz         Suchanek              126.76 +  400: 307  177
   15     9 Dariusz        Kosz                  155.69 -  362: 397  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2102  / 15 140.13




	Grzegorz Kurowski 136.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  486: 282  161
    2     9 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  347: 314  173
    3     4 Szymon         Płachta               126.50 +  382: 332  177
    4     5 Tomasz         Górka                 120.83 +  476: 346  171
    5     2 Wojciech       Sołdan                130.81 +  391: 315  181
    6     1 Mateusz        Żbikowski             141.53 +  407: 326  192
    7     1 Krzysztof      Mówka                 143.21 +  376: 341  193
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.66 +  443: 367  195
    9     1 Janusz         Kaczor                125.55 +  508: 324  176
   10     1 Rafał          Lenartowski           140.12 +  386: 341  190
   11     1 Marek          Reda                  134.03 +  461: 353  184
   12     1 Łukasz         Tuszyński             141.80 +  403: 397  192
   13     1 Kamil          Górka                 144.76 +  460: 277  195
   14     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 +  416: 323  198
   15     1 Stanisław      Rydzik                150.23 +  511: 366  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2778  / 15 185.20




	Robert Duczemiński 134.05 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  344: 325  161
    2    27 Adam           Klimont               122.78 +  343: 338  173
    3    16 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  373: 371  174
    4     8 Rafał          Lenartowski           140.12 +  305: 299  190
    5     4 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  312: 349   93
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  407: 484   80
    7    21 Zofia          Gajewska              125.59 -  403: 417   76
    8    29 Tomasz         Górka                 120.83 +  498: 386  171
    9    17 Wojciech       Sołdan                130.81 +  431: 360  181
   10    10 Paweł          Jackowski             139.18 -  371: 419   89
   11    17 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  476: 439  173
   12    16 Weronika       Rudnicka              123.98 -  386: 389   74
   13    25 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  442: 260  176
   14    15 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  420: 346  176
   15    12 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  382: 475   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2069  / 15 137.93




	Marek Reda 134.03 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Bukowski              111.13 +  464: 374  161
    2    14 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  310: 358   81
    3    37 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  416: 402  179
    4    31 Dorota         Zielińska             113.36 +  488: 306  163
    5    13 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  522: 292  176
    6     6 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  393: 299  175
    7     4 Dariusz        Kuć                   125.62 +  391: 332  176
    8     3 Janusz         Kaczor                125.55 -  357: 369   76
    9     5 Szymon         Płachta               126.50 +  493: 233  177
   10     2 Mateusz        Żbikowski             141.53 +  410: 388  192
   11     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  353: 461   86
   12     7 Bartosz        Morawski              144.38 -  370: 435   94
   13     9 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  346: 407   82
   14    10 Jakub          Szymczak              131.84 -  374: 416   82
   15    13 Mirosław       Uglik                 140.34 -  354: 426   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 15 132.67




	Irena Sołdan 132.62 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dorota         Kuć                   110.33 -  365: 395   60
    2    40 Joanna         Pawlińska             100.00 -  385: 443   50
    3    48 Agata          Kuć                   115.49 +  476: 376  165
    4    34 Czesław        Grajewski             116.46 +  391: 380  166
    5    26 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  338: 330  161
    6    27 Halina         Roszak                108.73 -  380: 429   59
    7    33 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  339: 271  151
    8    17 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  400: 369  175
    9    12 Stanisław      Rydzik                150.23 -  379: 506  100
   10    29 Piotr          Broda                 113.48 +  374: 327  163
   11    13 Bartosz        Morawski              144.38 -  342: 533   94
   12    20 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  340: 408   91
   13    36 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  363: 411   60
   14    42 Renata         Andracka              107.06 +  325: 315  157
   15    26 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  373: 420   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 15 115.20




	Dariusz Maciejuk 131.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  422: 311  160
    2    28 Józef          Wietecki              101.55 +  391: 326  152
    3     7 Stanisław      Rydzik                150.23 -  361: 487  100
    4    12 Kamil          Górka                 144.76 -  343: 433   95
    5    40 Julita         Dygnas                100.00 +  341: 326  150
    6    21 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  370: 366  191
    7    16 Wojciech       Sołdan                130.81 +  415: 400  181
    8     9 Mariusz        Skrobosz              144.36 +  395: 289  194
    9     7 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  344: 428   95
   10    14 Dariusz        Kuć                   125.62 +  423: 401  176
   11     5 Dariusz        Kosz                  155.69 -  287: 485  106
   12    12 Tomasz         Suchanek              126.76 +  476: 384  177
   13     9 Marek          Reda                  134.03 +  407: 346  184
   14     7 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  351: 383   92
   15    12 Robert         Duczemiński           134.05 +  475: 382  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2237  / 15 149.13




	Jakub Szymczak 131.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Długosz               110.01 +  449: 340  160
    2    19 Robert         Głowacki              120.92 +  387: 355  171
    3     3 Wojciech       Sołdan                130.81 -  330: 438   81
    4    14 Marek          Herzig                136.42 +  408: 330  186
    5     8 Paweł          Jackowski             139.18 -  307: 430   89
    6    16 Dariusz        Kosz                  155.69 +  424: 390  206
    7     9 Stanisław      Rydzik                150.23 +  454: 374  200
    8     8 Kamil          Górka                 144.76 -  291: 374   95
    9    15 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  433: 350  191
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             130.34 +  378: 357  180
   11     7 Rafał          Lenartowski           140.12 -  322: 458   90
   12    11 Dariusz        Kuć                   125.62 -  375: 412   76
   13    15 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  439: 330  175
   14    10 Marek          Reda                  134.03 +  416: 374  184
   15    11 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  307: 455   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2156  / 15 143.73




	Paweł Janaś 131.33 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 -  266: 404   59
    2    56 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  438: 324  173
    3    33 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  370: 422   76
    4    54 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  417: 329  167
    5    23 Justyna        Górka                 144.58 +  354: 326  195
    6    23 Tomasz         Suchanek              126.76 +  394: 355  177
    7    15 Tomasz         Górka                 120.83 +  347: 296  171
    8    12 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  358: 350  174
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             130.34 +  388: 347  180
   10     4 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  331: 395   92
   11     9 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  298: 415   95
   12    13 Wojciech       Zemło                 141.60 +  417: 334  192
   13     7 Dariusz        Kosz                  155.69 -  330: 363  106
   14    19 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  355: 489   72
   15    20 Robert         Kamiński              130.84 -  350: 392   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 15 134.00




	Waldemar Czerwoniec 130.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Rudzińska             108.96 +  409: 307  159
    2     3 Wojciech       Sołdan                130.81 -  336: 435   81
    3    45 Bogusław       Książek               121.68 -  354: 473   72
    4    48 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  392: 313  173
    5    24 Marek          Herzig                136.42 +  426: 356  186
    6    30 Dorota         Maciejuk              122.76 -  342: 353   73
    7    23 Dariusz        Kosz                  155.69 -  321: 405  106
    8    42 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  467: 253  151
    9    36 Joanna         Pawlińska             100.00 +  328: 319  150
   10    20 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  406: 391  191
   11    16 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  320: 398   80
   12    24 Rafał          Wesołowski            128.20 +  445: 294  178
   13    17 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  444: 353  174
   14    11 Paweł          Jackowski             139.18 +  354: 343  189
   15    14 Dariusz        Kuć                   125.62 +  399: 393  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2139  / 15 142.60




	Robert Kamiński 130.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Halina         Roszak                108.73 +  365: 300  159
    2    22 Maciej         Sancewicz             119.50 -  374: 433   69
    3    18 Dariusz        Kosz                  155.69 -  296: 406  106
    4    43 Sylwia         Buks                  100.00 +  466: 301  150
    5    21 Marek          Syczuk                139.02 +  433: 351  189
    6    29 Józef          Wietecki              101.55 +  441: 317  152
    7    19 Krzysztof      Obremski              140.89 -  316: 373   91
    8    32 Dorota         Zielińska             113.36 -  384: 441   63
    9    35 Adam           Klimont               122.78 -  350: 394   73
   10    40 Joanna         Pawlińska             100.00 +  429: 280  150
   11    31 Ryszard        Korpalski             111.52 +  388: 342  162
   12    28 Dorota         Rudzińska             108.96 -  310: 378   59
   13    32 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  437: 299  178
   14    27 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  500: 294  160
   15    20 Paweł          Janaś                 131.33 +  392: 350  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 15 129.47




	Wojciech Sołdan 130.81 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Arana                 108.63 +  542: 334  159
    2     3 Waldemar       Czerwoniec            130.86 +  435: 336  181
    3     3 Jakub          Szymczak              131.84 +  438: 330  182
    4     3 Mirosław       Uglik                 140.34 +  346: 321  190
    5     2 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  315: 391   86
    6     9 Weronika       Rudnicka              123.98 -  344: 363   74
    7    16 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  400: 415   82
    8    21 Łukasz         Baranowski            125.81 +  382: 334  176
    9    17 Robert         Duczemiński           134.05 -  360: 431   84
   10    21 Magdalena      Kublik                119.05 -  339: 391   69
   11    27 Krzysztof      Obremski              140.89 +  357: 309  191
   12    27 Adam           Klimont               122.78 -  284: 292   73
   13    33 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  425: 328  173
   14    29 Czesław        Grajewski             116.46 +  319: 309  166
   15    15 Marek          Syczuk                139.02 -  397: 419   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 15 131.67




	Marek Dudkiewicz 130.80 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Renata         Andracka              107.06 +  394: 351  157
    2    14 Marek          Reda                  134.03 +  358: 310  184
    3    13 Przemysław     Herdzina              138.64 +  465: 425  189
    4     4 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  388: 390   93
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  420: 355  176
    6     5 Kamil          Górka                 144.76 -  377: 425   95
    7    17 Halina         Roszak                108.73 -  401: 402   59
    8    23 Czesław        Grajewski             116.46 -  342: 426   66
    9    27 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  401: 331  173
   10    23 Dariusz        Puton                 139.49 -  345: 457   89
   11    28 Dorota         Rudzińska             108.96 -  287: 343   59
   12    34 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  284: 421   61
   13    43 Ryszard        Korpalski             111.52 +  482: 326  162
   14    36 Radosław       Więch                 100.65 +  481: 332  151
   15    29 Walenty        Siemaszko             121.15 -  324: 425   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 15 119.00




	Grzegorz Koczkodon 130.34 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dorota         Stachowska            106.43 +  336: 313  156
    2    30 Julita         Dygnas                100.00 +  450: 238  150
    3    11 Łukasz         Baranowski            125.81 +  408: 369  176
    4     6 Dariusz        Kuć                   125.62 -  373: 446   76
    5    10 Adam           Szukalski             139.71 +  476: 292  190
    6    12 Robert         Duczemiński           134.05 +  484: 407  184
    7     7 Weronika       Rudnicka              123.98 +  435: 272  174
    8     4 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  326: 404   93
    9     9 Paweł          Janaś                 131.33 -  347: 388   81
   10    11 Jakub          Szymczak              131.84 -  357: 378   82
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            130.86 +  398: 320  181
   12    10 Joanna         Żłobicka              115.20 +  432: 332  165
   13    10 Dorota         Maciejuk              122.76 +  381: 358  173
   14     8 Marek          Syczuk                139.02 +  446: 349  189
   15     4 Dariusz        Puton                 139.49 -  319: 363   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2159  / 15 143.93




	Marek Roszak 129.77 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Kamil          Piecewicz             102.17 +  410: 359  152
    2     2 Michał         Alabrudziński         142.88 -  310: 449   93
    3    28 Adam           Szukalski             139.71 -  385: 453   90
    4    47 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  360: 386   62
    5    52 Rafał          Wesołowski            128.20 +  326: 323  178
    6    42 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  310: 378   73
    7    44 Justyna        Górka                 144.58 +  475: 348  195
    8    44 Ryszard        Korpalski             111.52 +  432: 391  162
    9    38 Walenty        Siemaszko             121.15 -  394: 430   71
   10    41 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  459: 314  151
   11    30 Marcin         Mroziuk               149.29 -  286: 568   99
   12    35 Zdzisław       Szota                 118.11 -  345: 426   68
   13    40 Michał         Kolaj                 123.50 +  385: 369  174
   14    41 Rafał          Polak                 100.00 =  339: 339  100
   15    37 Joanna         Żłobicka              115.20 +  386: 354  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 15 122.20




	Mariusz Sylwestrzuk 129.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Monika         Siemaszko             102.17 +  361: 326  152
    2    24 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  336: 427   74
    3    37 Marek          Reda                  134.03 -  402: 416   84
    4    49 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  438: 336  159
    5    36 Stanisław      Olsztyn               109.79 +  479: 276  160
    6    20 Magdalena      Kublik                119.05 -  312: 407   69
    7    34 Joanna         Pawlińska             100.00 +  420: 346  150
    8    26 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  390: 370  162
    9    22 Dorota         Maciejuk              122.76 -  328: 360   73
   10    27 Adam           Klimont               122.78 -  310: 370   73
   11    35 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  372: 305  150
   12    21 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  313: 353   73
   13    37 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  388: 428   70
   14    43 Adriana        Gąbka                 100.00 -  348: 473   50
   15    41 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -  361: 384   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 15 104.80




	Rafał Wesołowski 128.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  319: 337   52
    2    38 Tomasz         Suchanek              126.76 -  388: 407   77
    3    53 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  333: 254  150
    4    39 Justyna        Górka                 144.58 -  282: 485   95
    5    52 Marek          Roszak                129.77 -  323: 326   80
    6    61 Mateusz        Nagły                 100.00 +  482: 149  150
    7    57 Marcin         Ceglarek              113.01 +  417: 309  163
    8    35 Maurycy        Machnio               100.58 +  541: 288  151
    9    34 Dorota         Rudzińska             108.96 -  359: 392   59
   10    37 Jerzy          Luter                 111.89 +  430: 375  162
   11    29 Bogusław       Książek               121.68 +  411: 301  172
   12    24 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  294: 445   81
   13    30 Dorota         Kuć                   110.33 -  332: 414   60
   14    38 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  442: 244  178
   15    32 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  506: 270  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 15 119.33




	Krzysztof Sporczyk 128.20 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Józef          Wietecki              101.55 -  273: 341   52
    2    53 Walenty        Siemaszko             121.15 -  330: 390   71
    3    51 Maciej         Bukowski              111.13 +  420: 364  161
    4    45 Agata          Kuć                   115.49 -  325: 377   65
    5    48 Grzegorz       Pukniel               116.19 -  333: 413   66
    6    59 Michał         Dąbrowski             100.00 +  454: 236  150
    7    56 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  442: 305  173
    8    43 Bogusław       Książek               121.68 +  395: 342  172
    9    40 Andrzej        Tyczyno               113.91 +  410: 339  164
   10    19 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  328: 404   75
   11    39 Dorota         Zielińska             113.36 +  403: 274  163
   12    23 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  268: 476   74
   13    32 Robert         Kamiński              130.84 -  299: 437   81
   14    38 Rafał          Wesołowski            128.20 -  244: 442   78
   15    45 Krzysztof      Obremski              140.89 -  309: 332   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 15 109.07




	Tomasz Suchanek 126.76 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Agnieszka      Kozak                 100.81 -  371: 391   51
    2    38 Rafał          Wesołowski            128.20 +  407: 388  178
    3    35 Ryszard        Korpalski             111.52 +  430: 344  162
    4    27 Adriana        Gąbka                 100.00 +  469: 343  150
    5    14 Mirosław       Uglik                 140.34 -  322: 399   90
    6    23 Paweł          Janaś                 131.33 -  355: 394   81
    7    31 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  451: 369  161
    8    22 Dawid          Pikul                 143.56 -  311: 483   94
    9    28 Maciej         Sancewicz             119.50 +  403: 381  169
   10    24 Agata          Kuć                   115.49 +  464: 355  165
   11    18 Szymon         Płachta               126.50 +  381: 288  177
   12    12 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  384: 476   82
   13    20 Halina         Roszak                108.73 +  416: 339  159
   14    14 Marek          Herzig                136.42 -  307: 400   86
   15    21 Adam           Klimont               122.78 +  385: 323  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 15 131.87




	Szymon Płachta 126.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Przemysław     Pawlic                100.73 +  430: 374  151
    2    25 Dawid          Pikul                 143.56 +  547: 393  194
    3     4 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  332: 382   86
    4    13 Walenty        Siemaszko             121.15 +  401: 292  171
    5    12 Małgorzata     Szczygieł             121.65 +  394: 338  172
    6     7 Rafał          Lenartowski           140.12 -  280: 585   90
    7    18 Piotr          Broda                 113.48 +  378: 314  163
    8     5 Michał         Alabrudziński         142.88 +  484: 402  193
    9     5 Marek          Reda                  134.03 -  233: 493   84
   10     8 Dariusz        Kosz                  155.69 -  298: 393  106
   11    18 Tomasz         Suchanek              126.76 -  288: 381   77
   12    25 Tomasz         Górka                 120.83 +  399: 392  171
   13    21 Robert         Głowacki              120.92 -  427: 492   71
   14    31 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  309: 402   64
   15    38 Rafał          Polak                 100.00 +  455: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 15 129.53




	Łukasz Baranowski 125.81 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Radosław       Więch                 100.65 +  501: 258  151
    2     7 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  375: 339  173
    3    11 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  369: 408   80
    4    20 Piotr          Broda                 113.48 -  278: 372   63
    5    39 Jarosław       Puchalski             120.98 +  382: 317  171
    6    31 Andrzej        Tyczyno               113.91 +  385: 303  164
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  341: 375   76
    8    21 Wojciech       Sołdan                130.81 -  334: 382   81
    9    41 Marek          Syczuk                139.02 -  274: 469   89
   10    35 Przemysław     Herdzina              138.64 -  311: 338   89
   11    45 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  495: 386  174
   12    42 Maciej         Bukowski              111.13 +  394: 349  161
   13    27 Tomasz         Górka                 120.83 +  370: 345  171
   14    22 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  366: 320  191
   15    17 Paweł          Jackowski             139.18 -  332: 486   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 15 128.20




	Marek Charytoniuk 125.76 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maurycy        Machnio               100.58 +  352: 339  151
    2    26 Michał         Kolaj                 123.50 -  309: 456   74
    3    41 Joanna         Pawlińska             100.00 -  363: 427   50
    4    44 Joanna         Żłobicka              115.20 -  355: 415   65
    5    46 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  355: 379   73
    6    55 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  459: 377  161
    7    51 Jarosław       Puchalski             120.98 +  357: 351  171
    8    49 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  281: 426   64
    9    45 Justyna        Górka                 144.58 -  268: 387   95
   10    51 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  410: 374  166
   11    47 Renata         Andracka              107.06 -  306: 377   57
   12    50 Sylwia         Buks                  100.00 +  366: 288  150
   13    45 Kazimierz      Merklejn              113.27 -  381: 472   63
   14    47 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  368: 325  159
   15    44 Agata          Kuć                   115.49 =  365: 365  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 15 107.60




	Andrzej Kwiatkowski 125.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  491: 144  150
    2     8 Dorota         Maciejuk              122.76 +  575: 303  173
    3     1 Tomasz         Górka                 120.83 -  316: 453   71
    4     9 Joanna         Pawlińska             100.00 +  503: 269  150
    5     5 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  355: 420   81
    6    13 Dariusz        Puton                 139.49 +  389: 380  189
    7    11 Łukasz         Baranowski            125.81 +  375: 341  176
    8     6 Zofia          Gajewska              125.59 +  475: 315  176
    9     3 Kamil          Górka                 144.76 -  333: 348   95
   10     9 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  342: 392   72
   11    14 Joanna         Żłobicka              115.20 -  386: 390   65
   12    18 Michał         Alabrudziński         142.88 -  364: 392   93
   13    25 Robert         Duczemiński           134.05 -  260: 442   84
   14    32 Krzysztof      Obremski              140.89 +  368: 278  191
   15    26 Irena          Sołdan                132.62 +  420: 373  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1949  / 15 129.93




	Ireneusz Moralewicz 125.73 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  456: 327  150
    2    17 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  328: 487   92
    3    33 Paweł          Janaś                 131.33 +  422: 370  181
    4    28 Jarosław       Puchalski             120.98 +  351: 301  171
    5    13 Marek          Reda                  134.03 -  292: 522   84
    6    22 Zofia          Gajewska              125.59 -  322: 340   76
    7    32 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  402: 291  174
    8    24 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  439: 315  170
    9    13 Dariusz        Kosz                  155.69 -  443: 466  106
   10    28 Krzysztof      Obremski              140.89 +  420: 380  191
   11    12 Adam           Szukalski             139.71 +  408: 282  190
   12    14 Halina         Roszak                108.73 +  346: 335  159
   13     5 Bartosz        Morawski              144.38 -  314: 578   94
   14    15 Robert         Duczemiński           134.05 -  346: 420   84
   15    25 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  363: 394   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1986  / 15 132.40




	Dariusz Kuć 125.62 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Rafał          Polak                 100.00 +  473: 343  150
    2    13 Dorota         Kuć                   110.33 +  400: 373  160
    3    12 Weronika       Rudnicka              123.98 +  428: 303  174
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             130.34 +  446: 373  180
    5     3 Janusz         Kaczor                125.55 -  340: 364   76
    6     8 Mirosław       Uglik                 140.34 +  413: 403  190
    7     4 Marek          Reda                  134.03 -  332: 391   84
    8    13 Krzysztof      Obremski              140.89 +  399: 351  191
    9     4 Rafał          Lenartowski           140.12 -  343: 459   90
   10    14 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  401: 423   82
   11    20 Magdalena      Kublik                119.05 +  393: 383  169
   12    11 Jakub          Szymczak              131.84 +  412: 375  182
   13    11 Michał         Alabrudziński         142.88 +  361: 328  193
   14     4 Stanisław      Rydzik                150.23 -  343: 432  100
   15    14 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  393: 399   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2102  / 15 140.13




	Zofia Gajewska 125.59 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Mateusz        Nagły                 100.00 +  509: 106  150
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  327: 345   72
    3    24 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  355: 366   95
    4    38 Sławomir       Długosz               110.01 +  364: 317  160
    5    32 Jerzy          Luter                 111.89 +  450: 377  162
    6    22 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  340: 322  176
    7    21 Robert         Duczemiński           134.05 +  417: 403  184
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  315: 475   76
    9    11 Bartosz        Morawski              144.38 +  483: 311  194
   10    15 Halina         Roszak                108.73 -  284: 370   59
   11    15 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  368: 424   75
   12    31 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  375: 351  162
   13    16 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  388: 326  191
   14    13 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  298: 563   94
   15    16 Adam           Szukalski             139.71 -  339: 435   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 15 129.33




	Janusz Kaczor 125.55 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Weronika       Ciesińska             100.00 +  474: 235  150
    2    12 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  408: 309  162
    3     9 Andrzej        Tyczyno               113.91 +  409: 372  164
    4     7 Małgorzata     Szczygieł             121.65 +  400: 365  172
    5     3 Dariusz        Kuć                   125.62 +  364: 340  176
    6     2 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  377: 422   93
    7     6 Mariusz        Skrobosz              144.36 +  443: 351  194
    8     3 Marek          Reda                  134.03 +  369: 357  184
    9     1 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  324: 508   86
   10     6 Michał         Alabrudziński         142.88 =  410: 410  143
   11     4 Stanisław      Rydzik                150.23 -  312: 423  100
   12     8 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  220: 477   92
   13    12 Mirosław       Uglik                 140.34 -  344: 403   90
   14    18 Marcin         Mroziuk               149.29 -  379: 431   99
   15    24 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  495: 301  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2080  / 15 138.67




	Arkadiusz Biegun 124.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  695:  25  150
    2     1 Rafał          Lenartowski           140.12 -  377: 467   90
    3    17 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  279: 371   75
    4    32 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  237: 522   94
    5    44 Maciej         Sancewicz             119.50 +  427: 408  169
    6    35 Agata          Kuć                   115.49 +  508: 252  165
    7    24 Michał         Kolaj                 123.50 +  434: 348  174
    8    17 Irena          Sołdan                132.62 -  369: 400   83
    9    25 Dorota         Stachowska            106.43 +  369: 313  156
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  404: 328  178
   11    15 Zofia          Gajewska              125.59 +  424: 368  176
   12     9 Dariusz        Puton                 139.49 -  321: 391   89
   13    15 Jakub          Szymczak              131.84 -  330: 439   82
   14    21 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  418: 318  161
   15    18 Dorota         Kuć                   110.33 -  345: 380   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 15 126.80




	Krzysztof Langiewicz 124.55 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Andrzej        Ciesiński             100.00 +  364: 208  150
    2    23 Tomasz         Górka                 120.83 -  376: 419   71
    3    17 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  371: 279  175
    4    22 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  490: 319  174
    5     6 Michał         Alabrudziński         142.88 +  398: 345  193
    6     6 Marek          Reda                  134.03 -  299: 393   84
    7    10 Bartosz        Morawski              144.38 +  512: 337  194
    8    14 Weronika       Rudnicka              123.98 -  321: 400   74
    9    23 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  309: 405   72
   10    32 Dorota         Zielińska             113.36 +  473: 268  163
   11    21 Walenty        Siemaszko             121.15 +  370: 349  171
   12    15 Dorota         Maciejuk              122.76 -  290: 338   73
   13    18 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  408: 308  173
   14    12 Robert         Głowacki              120.92 -  325: 354   71
   15    24 Janusz         Kaczor                125.55 -  301: 495   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 15 127.60




	Weronika Rudnicka 123.98 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  396: 232  150
    2    11 Miłosz         Wrzałek               140.91 +  382: 305  191
    3    12 Dariusz        Kuć                   125.62 -  303: 428   76
    4    25 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  371: 296  170
    5    18 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  433: 339  173
    6     9 Wojciech       Sołdan                130.81 +  363: 344  181
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  272: 435   80
    8    14 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  400: 321  175
    9     8 Wojciech       Zemło                 141.60 +  385: 252  192
   10     5 Kamil          Górka                 144.76 -  249: 471   95
   11    10 Marek          Herzig                136.42 -  366: 376   86
   12    16 Robert         Duczemiński           134.05 +  389: 386  184
   13    13 Małgorzata     Szczygieł             121.65 +  432: 322  172
   14     9 Mirosław       Uglik                 140.34 +  350: 346  190
   15     5 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  290: 339   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2207  / 15 147.13




	Barbara Łukaszewicz 123.97 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Michał         Dąbrowski             100.00 +  439: 268  150
    2    21 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  350: 436   64
    3    30 Krzysztof      Obremski              140.89 -  346: 379   91
    4    42 Agnieszka      Kozak                 100.81 -  326: 396   51
    5    54 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  411: 287  161
    6    50 Julita         Dygnas                100.00 +  467: 257  150
    7    32 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  291: 402   76
    8    38 Jerzy          Luter                 111.89 -  367: 401   62
    9    46 Ryszard        Korpalski             111.52 -  294: 381   62
   10    53 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  438: 221  150
   11    45 Łukasz         Baranowski            125.81 -  386: 495   76
   12    46 Kamil          Piecewicz             102.17 +  389: 308  152
   13    39 Maciej         Bukowski              111.13 +  438: 241  161
   14    37 Małgorzata     Sulejewska            123.22 +  304: 291  173
   15    36 Adriana        Gąbka                 100.00 +  393: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 15 115.27




	Sławomir Piotrowski 123.85 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  432: 359  150
    2    24 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  427: 336  179
    3    16 Robert         Duczemiński           134.05 -  371: 373   84
    4    22 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  319: 490   75
    5    33 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  521: 299  151
    6    17 Walenty        Siemaszko             121.15 +  423: 276  171
    7    13 Adam           Klimont               122.78 +  363: 295  173
    8    12 Paweł          Janaś                 131.33 -  350: 358   81
    9    16 Czesław        Grajewski             116.46 -  297: 391   66
   10    26 Dorota         Rudzińska             108.96 +  394: 364  159
   11    23 Dorota         Maciejuk              122.76 -  410: 411   73
   12    23 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  476: 268  178
   13    17 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  353: 444   81
   14    23 Dorota         Kuć                   110.33 -  318: 328   60
   15    28 Zdzisław       Szota                 118.11 +  445: 364  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 15 123.27




	Michał Kolaj 123.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Sylwia         Buks                  100.00 +  429: 285  150
    2    26 Marek          Charytoniuk           125.76 +  456: 309  176
    3     8 Mirosław       Uglik                 140.34 -  314: 407   90
    4    29 Józef          Wietecki              101.55 -  340: 350   52
    5    35 Adriana        Gąbka                 100.00 -  319: 320   50
    6    52 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  390: 320  173
    7    24 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  348: 434   75
    8    41 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  328: 343   67
    9    49 Danuta         Langiewicz            113.87 +  391: 390  164
   10    45 Stanisław      Olsztyn               109.79 +  401: 301  160
   11    38 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  251: 494   64
   12    39 Jerzy          Matyasik              118.25 -  317: 466   68
   13    40 Marek          Roszak                129.77 -  369: 385   80
   14    50 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  419: 405  150
   15    47 Dorota         Zielińska             113.36 -  288: 378   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 15 105.47




	Zbigniew Wietecki 123.49 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Julita         Dygnas                100.00 -  340: 418   50
    2    55 Michał         Dąbrowski             100.00 +  436: 251  150
    3    36 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  495: 257  152
    4    17 Jerzy          Luter                 111.89 +  369: 298  162
    5    18 Weronika       Rudnicka              123.98 -  339: 433   74
    6    24 Adam           Klimont               122.78 -  269: 421   73
    7    25 Marek          Syczuk                139.02 +  500: 395  189
    8    27 Piotr          Broda                 113.48 -  338: 380   63
    9    33 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  464: 261  162
   10    22 Marcin         Mroziuk               149.29 +  441: 295  199
   11    17 Robert         Duczemiński           134.05 -  439: 476   84
   12    21 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  353: 313  179
   13    18 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  308: 408   75
   14    24 Joanna         Żłobicka              115.20 +  447: 409  165
   15    19 Dorota         Rudzińska             108.96 -  378: 449   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 15 122.40




	Małgorzata Sulejewska 123.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Tadeusz        Bach                  100.00 +  400:   1  150
    2     7 Łukasz         Baranowski            125.81 -  339: 375   76
    3    19 Maurycy        Machnio               100.58 +  424: 302  151
    4    15 Przemysław     Herdzina              138.64 +  407: 323  189
    5     9 Kamil          Górka                 144.76 -  306: 451   95
    6    18 Adam           Szukalski             139.71 -  369: 502   90
    7    27 Marek          Herzig                136.42 -  296: 346   86
    8    36 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  401: 392  173
    9    27 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  331: 401   81
   10    33 Marek          Syczuk                139.02 -  329: 366   89
   11    50 Stanisław      Olsztyn               109.79 +  381: 327  160
   12    37 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  394: 298  159
   13    33 Wojciech       Sołdan                130.81 -  328: 425   81
   14    37 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  291: 304   74
   15    41 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  384: 361  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 15 122.20




	Adam Klimont 122.78 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Joanna         Pawlińska             100.00 +  427: 317  150
    2    27 Robert         Duczemiński           134.05 -  338: 343   84
    3    39 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  374: 272  161
    4    19 Jakub          Zaryński              137.76 +  339: 298  188
    5    17 Tomasz         Górka                 120.83 -  357: 391   71
    6    24 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  421: 269  173
    7    13 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  295: 363   74
    8    25 Robert         Głowacki              120.92 -  340: 371   71
    9    35 Robert         Kamiński              130.84 +  394: 350  181
   10    27 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  370: 310  179
   11    22 Wojciech       Zemło                 141.60 -  363: 435   92
   12    27 Wojciech       Sołdan                130.81 +  292: 284  181
   13    23 Marcin         Mroziuk               149.29 -  326: 368   99
   14    30 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  410: 382  170
   15    21 Tomasz         Suchanek              126.76 -  323: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 15 130.07




	Dorota Maciejuk 122.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Dominika       Brzezińska            100.00 +  400:   1  150
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  303: 575   76
    3    34 Jakub          Zaryński              137.76 -  218: 469   88
    4    55 Robert         Głowacki              120.92 +  415: 323  171
    5    42 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  350: 349  170
    6    30 Waldemar       Czerwoniec            130.86 +  353: 342  181
    7    22 Mirosław       Uglik                 140.34 -  343: 369   90
    8    31 Dorota         Kuć                   110.33 +  461: 254  160
    9    22 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  360: 328  179
   10    16 Marek          Herzig                136.42 -  280: 371   86
   11    23 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  411: 410  174
   12    15 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  338: 290  175
   13    10 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  358: 381   80
   14    16 Wojciech       Zemło                 141.60 -  279: 296   92
   15    22 Justyna        Górka                 144.58 -  403: 404   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1967  / 15 131.13




	Małgorzata Szmuksta 122.60 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Lech           Szymczak              100.00 +  400:   1  150
    2     9 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  314: 347   86
    3    29 Jerzy          Luter                 111.89 -  279: 348   62
    4    48 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  313: 392   81
    5    55 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  309: 278  160
    6    52 Michał         Kolaj                 123.50 -  320: 390   74
    7    56 Krzysztof      Sporczyk              128.20 -  305: 442   78
    8    57 Anna           Arana                 108.63 +  415: 318  159
    9    52 Kamil          Piecewicz             102.17 +  329: 328  152
   10    46 Zdzisław       Szota                 118.11 -  272: 334   68
   11    37 Maciej         Sancewicz             119.50 -  351: 472   69
   12    54 Dorota         Stachowska            106.43 -  307: 395   56
   13    55 Sławomir       Długosz               110.01 +  492: 256  160
   14    51 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  352: 296  151
   15    49 Józef          Wietecki              101.55 +  326: 320  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 15 110.53




	Jolanta Chłopińska 122.56 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Adriana        Gąbka                 100.00 -  340: 405   50
    2    56 Paweł          Janaś                 131.33 -  324: 438   81
    3    57 Michał         Dąbrowski             100.00 +  555: 306  150
    4    35 Rafał          Polak                 100.00 -  317: 330   50
    5    46 Marek          Charytoniuk           125.76 +  379: 355  176
    6    42 Marek          Roszak                129.77 +  378: 310  180
    7    36 Czesław        Grajewski             116.46 -  361: 450   66
    8    36 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -  392: 401   73
    9    43 Monika         Siemaszko             102.17 +  391: 307  152
   10    38 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  332: 387   67
   11    43 Radosław       Więch                 100.65 +  375: 340  151
   12    38 Krzysztof      Obremski              140.89 +  441: 320  191
   13    29 Zdzisław       Szota                 118.11 -  391: 402   68
   14    34 Agata          Kuć                   115.49 +  390: 316  165
   15    30 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  427: 415  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 15 119.33




	Bogusław Książek 121.68 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  373: 305  150
    2    18 Przemysław     Herdzina              138.64 -  279: 417   89
    3    45 Waldemar       Czerwoniec            130.86 +  473: 354  181
    4    21 Dawid          Pikul                 143.56 +  438: 291  194
    5    11 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  323: 326   94
    6    15 Bartosz        Morawski              144.38 -  326: 480   94
    7    29 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  269: 505   91
    8    43 Krzysztof      Sporczyk              128.20 -  342: 395   78
    9    44 Maurycy        Machnio               100.58 +  382: 370  151
   10    39 Justyna        Górka                 144.58 +  428: 264  195
   11    29 Rafał          Wesołowski            128.20 -  301: 411   78
   12    43 Renata         Andracka              107.06 +  366: 242  157
   13    35 Jakub          Zaryński              137.76 -  391: 467   88
   14    39 Magdalena      Kublik                119.05 +  436: 321  169
   15    33 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  395: 327  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 15 131.73




	Małgorzata Szczygieł 121.65 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  155.69 +  402: 364  206
    2     6 Zofia          Gajewska              125.59 +  345: 327  176
    3    14 Maciej         Sancewicz             119.50 +  447: 327  169
    4     7 Janusz         Kaczor                125.55 -  365: 400   76
    5    12 Szymon         Płachta               126.50 -  338: 394   77
    6    32 Dorota         Zielińska             113.36 +  426: 287  163
    7     8 Michał         Alabrudziński         142.88 -  349: 435   93
    8    19 Adam           Szukalski             139.71 +  425: 420  190
    9    23 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  405: 309  175
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  392: 342  176
   11     6 Paweł          Jackowski             139.18 -  357: 458   89
   12    17 Robert         Głowacki              120.92 +  456: 454  171
   13    13 Weronika       Rudnicka              123.98 -  322: 432   74
   14    19 Paweł          Janaś                 131.33 +  489: 355  181
   15    11 Jakub          Szymczak              131.84 +  455: 307  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2198  / 15 146.53




	Walenty Siemaszko 121.15 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                150.23 -  345: 460  100
    2    53 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  390: 330  178
    3    21 Marek          Syczuk                139.02 +  437: 366  189
    4    13 Szymon         Płachta               126.50 -  292: 401   77
    5    29 Anna           Arana                 108.63 +  413: 289  159
    6    17 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  276: 423   74
    7    35 Joanna         Żłobicka              115.20 +  354: 336  165
    8    28 Marek          Herzig                136.42 -  317: 429   86
    9    38 Marek          Roszak                129.77 +  430: 394  180
   10    31 Dawid          Pikul                 143.56 +  451: 367  194
   11    21 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  349: 370   75
   12    26 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  342: 479   94
   13    31 Magdalena      Kublik                119.05 +  406: 320  169
   14    25 Justyna        Górka                 144.58 -  349: 369   95
   15    29 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  425: 324  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2016  / 15 134.40




	Jarosław Puchalski 120.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               149.29 +  417: 269  199
    2    31 Dorota         Zielińska             113.36 +  325: 274  163
    3    15 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  330: 415   92
    4    28 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  301: 351   76
    5    39 Łukasz         Baranowski            125.81 -  317: 382   76
    6    47 Przemysław     Herdzina              138.64 -  356: 385   89
    7    51 Marek          Charytoniuk           125.76 -  351: 357   76
    8    51 Justyna        Górka                 144.58 -  366: 377   95
    9    58 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  588: 265  150
   10    50 Monika         Siemaszko             102.17 +  407: 298  152
   11    44 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  305: 454   61
   12    48 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -  311: 397   61
   13    50 Dorota         Stachowska            106.43 +  416: 351  156
   14    46 Józef          Wietecki              101.55 -  382: 410   52
   15    50 Joanna         Pawlińska             100.00 +  330: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 15 109.87




	Robert Głowacki 120.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 +  371: 368  198
    2    19 Jakub          Szymczak              131.84 -  355: 387   82
    3    23 Marek          Herzig                136.42 -  348: 440   86
    4    55 Dorota         Maciejuk              122.76 -  323: 415   73
    5    60 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  414: 282  150
    6    39 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  394: 378  166
    7    30 Maurycy        Machnio               100.58 +  574: 383  151
    8    25 Adam           Klimont               122.78 +  371: 340  173
    9    21 Piotr          Broda                 113.48 +  443: 362  163
   10    12 Mirosław       Uglik                 140.34 -  285: 516   90
   11    24 Czesław        Grajewski             116.46 +  382: 312  166
   12    17 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  454: 456   72
   13    21 Szymon         Płachta               126.50 +  492: 427  177
   14    12 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  354: 325  175
   15    10 Wojciech       Zemło                 141.60 +  428: 361  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2114  / 15 140.93




	Tomasz Górka 120.83 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 144.76 +  434: 391  195
    2    23 Krzysztof      Langiewicz            124.55 +  419: 376  175
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  453: 316  176
    4     5 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  346: 476   86
    5    17 Adam           Klimont               122.78 +  391: 357  173
    6     3 Paweł          Jackowski             139.18 -  378: 393   89
    7    15 Paweł          Janaś                 131.33 -  296: 347   81
    8    29 Robert         Duczemiński           134.05 -  386: 498   84
    9    31 Jerzy          Luter                 111.89 +  306: 297  162
   10    18 Bartosz        Morawski              144.38 -  279: 403   94
   11    40 Sylwia         Buks                  100.00 +  594: 224  150
   12    25 Szymon         Płachta               126.50 -  392: 399   77
   13    27 Łukasz         Baranowski            125.81 -  345: 370   76
   14    33 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  300: 320   70
   15    39 Piotr          Broda                 113.48 +  394: 340  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 15 123.40




	Mariola Osajda-Matczak 120.01 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  354: 369   95
    2    47 Danuta         Langiewicz            113.87 +  434: 281  164
    3    31 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  421: 297  150
    4    25 Weronika       Rudnicka              123.98 -  296: 371   74
    5    42 Dorota         Maciejuk              122.76 -  349: 350   73
    6    33 Marek          Syczuk                139.02 -  353: 389   89
    7    49 Sławomir       Długosz               110.01 -  272: 439   60
    8    55 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  428: 202  150
    9    50 Agnieszka      Kozak                 100.81 -  358: 448   51
   10    54 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  328: 314  161
   11    52 Adriana        Gąbka                 100.00 +  394: 241  150
   12    36 Justyna        Górka                 144.58 -  370: 385   95
   13    46 Marcin         Ceglarek              113.01 +  452: 322  163
   14    33 Tomasz         Górka                 120.83 +  320: 300  171
   15    30 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  415: 427   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 15 114.60




	Maciej Grąbczewski 119.90 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 144.58 +  416: 358  195
    2    33 Magdalena      Kublik                119.05 -  332: 394   69
    3    44 Julita         Dygnas                100.00 -  349: 421   50
    4    51 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  463: 265  152
    5    30 Jerzy          Matyasik              118.25 +  495: 322  168
    6    19 Dawid          Pikul                 143.56 -  337: 372   94
    7    28 Jerzy          Luter                 111.89 +  398: 303  162
    8    24 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  315: 439   76
    9    30 Dariusz        Puton                 139.49 -  353: 376   89
   10    36 Sławomir       Długosz               110.01 +  312: 308  160
   11    36 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  341: 372   62
   12    40 Piotr          Broda                 113.48 +  391: 277  163
   13    37 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  428: 388  179
   14    30 Adam           Klimont               122.78 -  382: 410   73
   15    34 Czesław        Grajewski             116.46 -  313: 449   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 15 117.20




	Maciej Sancewicz 119.50 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              144.38 +  435: 358  194
    2    22 Robert         Kamiński              130.84 +  433: 374  181
    3    14 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  327: 447   72
    4    30 Marcin         Mroziuk               149.29 -  308: 409   99
    5    44 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  408: 427   75
    6    43 Jerzy          Matyasik              118.25 -  282: 501   68
    7    52 Rafał          Polak                 100.00 +  382: 379  150
    8    45 Stanisław      Olsztyn               109.79 +  367: 307  160
    9    28 Tomasz         Suchanek              126.76 -  381: 403   77
   10    44 Józef          Wietecki              101.55 +  429: 295  152
   11    37 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  472: 351  173
   12    30 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  436: 349  160
   13    24 Czesław        Grajewski             116.46 +  383: 369  166
   14    17 Michał         Alabrudziński         142.88 +  387: 358  193
   15     8 Mateusz        Żbikowski             141.53 +  368: 337  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2112  / 15 140.80




	Magdalena Kublik 119.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  425: 442   94
    2    33 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  394: 332  170
    3    26 Czesław        Grajewski             116.46 +  358: 332  166
    4    10 Dariusz        Kosz                  155.69 -  290: 460  106
    5    27 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 +  400: 319  163
    6    20 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  407: 312  179
    7    12 Adam           Szukalski             139.71 +  424: 357  190
    8    10 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  341: 440   92
    9    14 Paweł          Jackowski             139.18 -  335: 419   89
   10    21 Wojciech       Sołdan                130.81 +  391: 339  181
   11    20 Dariusz        Kuć                   125.62 -  383: 393   76
   12    22 Marek          Syczuk                139.02 -  422: 453   89
   13    31 Walenty        Siemaszko             121.15 -  320: 406   71
   14    39 Bogusław       Książek               121.68 -  321: 436   72
   15    40 Jerzy          Luter                 111.89 -  301: 412   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 15 120.00




	Jerzy Matyasik 118.25 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 143.56 -  335: 360   94
    2    61 Mirosław       Dejna                 100.00 +  427: 260  150
    3    40 Józef          Wietecki              101.55 -  322: 349   52
    4    52 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  376: 358  161
    5    30 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  322: 495   70
    6    43 Maciej         Sancewicz             119.50 +  501: 282  169
    7    38 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  431: 410  150
    8    30 Marcin         Mroziuk               149.29 -  296: 481   99
    9    37 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  427: 369  167
   10    17 Adam           Szukalski             139.71 -  373: 423   90
   11    32 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  327: 332   60
   12    39 Michał         Kolaj                 123.50 +  466: 317  174
   13    28 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  372: 410   61
   14    35 Kamil          Piecewicz             102.17 +  386: 281  152
   15    31 Halina         Roszak                108.73 -  275: 450   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 15 113.87




	Zdzisław Szota 118.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  316: 532   93
    2    41 Dariusz        Kosz                  155.69 -  232: 586  106
    3    56 Przemysław     Pawlic                100.73 -  384: 393   51
    4    62 Weronika       Ciesińska             100.00 +  560:  68  150
    5    50 Danuta         Langiewicz            113.87 +  386: 285  164
    6    49 Stanisław      Olsztyn               109.79 +  370: 368  160
    7    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  396: 301  150
    8    20 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  343: 393   91
    9    39 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  328: 415   50
   10    46 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  334: 272  173
   11    41 Jakub          Zaryński              137.76 -  348: 386   88
   12    35 Marek          Roszak                129.77 +  426: 345  180
   13    29 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  402: 391  173
   14    20 Adam           Szukalski             139.71 -  306: 441   90
   15    28 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  364: 445   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 15 119.53




	Aleksandra Kaczanowska 116.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Alabrudziński         142.88 -  276: 553   93
    2    52 Ryszard        Korpalski             111.52 -  298: 354   62
    3    54 Kamil          Piecewicz             102.17 +  374: 369  152
    4    54 Paweł          Janaś                 131.33 -  329: 417   81
    5    56 Marcin         Ceglarek              113.01 +  439: 325  163
    6    45 Joanna         Żłobicka              115.20 -  316: 404   65
    7    53 Anna           Arana                 108.63 +  473: 269  159
    8    41 Michał         Kolaj                 123.50 +  343: 328  174
    9    37 Jerzy          Matyasik              118.25 -  369: 427   68
   10    38 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  387: 332  173
   11    33 Dawid          Pikul                 143.56 -  386: 419   94
   12    33 Jakub          Zaryński              137.76 -  275: 325   88
   13    42 Maurycy        Machnio               100.58 +  624: 251  151
   14    40 Piotr          Broda                 113.48 +  448: 325  163
   15    33 Bogusław       Książek               121.68 -  327: 395   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 15 117.20




	Czesław Grajewski 116.46 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  406: 416   92
    2    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  315: 300  150
    3    26 Magdalena      Kublik                119.05 -  332: 358   69
    4    34 Irena          Sołdan                132.62 -  380: 391   83
    5    58 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  372: 228  152
    6    41 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 +  323: 302  163
    7    36 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  450: 361  173
    8    23 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  426: 342  181
    9    16 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  391: 297  174
   10    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  246: 503   98
   11    24 Robert         Głowacki              120.92 -  312: 382   71
   12    29 Dawid          Pikul                 143.56 +  340: 284  194
   13    24 Maciej         Sancewicz             119.50 -  369: 383   69
   14    29 Wojciech       Sołdan                130.81 -  309: 319   81
   15    34 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  449: 313  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 15 128.00




	Grzegorz Pukniel 116.19 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 141.60 -  348: 389   92
    2    51 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -  365: 398   61
    3    52 Danuta         Langiewicz            113.87 +  491: 305  164
    4    36 Dariusz        Puton                 139.49 -  325: 436   89
    5    48 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  413: 333  178
    6    39 Robert         Głowacki              120.92 -  378: 394   71
    7    43 Radosław       Więch                 100.65 -  326: 426   51
    8    52 Przemysław     Pawlic                100.73 +  344: 321  151
    9    47 Józef          Wietecki              101.55 -  329: 358   52
   10    51 Marek          Charytoniuk           125.76 -  374: 410   76
   11    53 Jerzy          Luter                 111.89 +  401: 270  162
   12    47 Joanna         Pawlińska             100.00 +  398: 290  150
   13    41 Renata         Andracka              107.06 -  343: 361   57
   14    45 Maciej         Bukowski              111.13 +  359: 335  161
   15    42 Stanisław      Olsztyn               109.79 -  407: 412   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 15 105.00




	Agata Kuć 115.49 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mateusz        Żbikowski             141.53 -  355: 378   92
    2    46 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  387: 276  150
    3    48 Irena          Sołdan                132.62 -  376: 476   83
    4    45 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  377: 325  178
    5    22 Bartosz        Morawski              144.38 -  351: 437   94
    6    35 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  252: 508   75
    7    45 Jakub          Zaryński              137.76 +  461: 435  188
    8    47 Józef          Wietecki              101.55 +  372: 358  152
    9    29 Przemysław     Herdzina              138.64 +  379: 357  189
   10    24 Tomasz         Suchanek              126.76 -  355: 464   77
   11    26 Marek          Syczuk                139.02 -  410: 431   89
   12    41 Ryszard        Korpalski             111.52 +  372: 314  162
   13    26 Adam           Szukalski             139.71 -  357: 435   90
   14    34 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  316: 390   73
   15    44 Marek          Charytoniuk           125.76 =  365: 365  126
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 15 121.20




	Joanna Żłobicka 115.20 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  332: 480   91
    2    63 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  418: 179  150
    3    43 Adriana        Gąbka                 100.00 -  369: 416   50
    4    44 Marek          Charytoniuk           125.76 +  415: 355  176
    5    37 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  365: 410   62
    6    45 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  404: 316  167
    7    35 Walenty        Siemaszko             121.15 -  336: 354   71
    8    37 Kamil          Piecewicz             102.17 +  456: 322  152
    9    32 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  357: 335  160
   10    30 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  337: 327  150
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 +  390: 386  176
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  332: 432   80
   13    19 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  299: 417   94
   14    24 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  409: 447   73
   15    37 Marek          Roszak                129.77 -  354: 386   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 15 115.47




	Andrzej Tyczyno 113.91 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Obremski              140.89 +  369: 315  191
    2    21 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  436: 350  174
    3     9 Janusz         Kaczor                125.55 -  372: 409   76
    4    11 Paweł          Jackowski             139.18 -  328: 456   89
    5    43 Dorota         Zielińska             113.36 =  315: 315  113
    6    31 Łukasz         Baranowski            125.81 -  303: 385   76
    7    41 Dariusz        Puton                 139.49 -  326: 363   89
    8    49 Marek          Charytoniuk           125.76 +  426: 281  176
    9    40 Krzysztof      Sporczyk              128.20 -  339: 410   78
   10    47 Dorota         Stachowska            106.43 +  357: 309  156
   11    38 Michał         Kolaj                 123.50 +  494: 251  174
   12    32 Przemysław     Herdzina              138.64 -  328: 398   89
   13    38 Zbigniew       Rybak                 111.84 +  370: 364  162
   14    31 Szymon         Płachta               126.50 +  402: 309  177
   15    25 Ireneusz       Moralewicz            125.73 +  394: 363  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 15 133.07




	Danuta Langiewicz 113.87 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Uglik                 140.34 -  301: 396   90
    2    47 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  281: 434   70
    3    52 Grzegorz       Pukniel               116.19 -  305: 491   66
    4    63 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  444: 167  150
    5    50 Zdzisław       Szota                 118.11 -  285: 386   68
    6    54 Marcin         Ceglarek              113.01 +  395: 314  163
    7    54 Dorota         Rudzińska             108.96 -  311: 379   59
    8    53 Maciej         Bukowski              111.13 +  389: 333  161
    9    49 Michał         Kolaj                 123.50 -  390: 391   74
   10    52 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 -  235: 485   59
   11    59 Julita         Dygnas                100.00 -  319: 377   50
   12    57 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  300: 357   50
   13    58 Mirosław       Dejna                 100.00 +  388: 160  150
   14    59 Monika         Siemaszko             102.17 +  391: 302  152
   15    52 Sylwia         Buks                  100.00 +  372: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 15 100.80




	Małgorzata Jóźwiak 113.49 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Lenartowski           140.12 -  324: 413   90
    2    37 Przemysław     Pawlic                100.73 +  421: 292  151
    3    46 Marcin         Mroziuk               149.29 -  327: 349   99
    4    56 Mateusz        Nagły                 100.00 +  533: 129  150
    5    27 Magdalena      Kublik                119.05 -  319: 400   69
    6    41 Czesław        Grajewski             116.46 -  302: 323   66
    7    46 Renata         Andracka              107.06 +  441: 391  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  7 111.71




	Piotr Broda 113.48 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Szukalski             139.71 +  419: 335  190
    2    29 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  375: 361  152
    3    10 Rafał          Lenartowski           140.12 -  343: 409   90
    4    20 Łukasz         Baranowski            125.81 +  372: 278  176
    5    16 Dorota         Kuć                   110.33 +  364: 315  160
    6    10 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  345: 453   95
    7    18 Szymon         Płachta               126.50 -  314: 378   77
    8    27 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  380: 338  173
    9    21 Robert         Głowacki              120.92 -  362: 443   71
   10    29 Irena          Sołdan                132.62 -  327: 374   83
   11    34 Przemysław     Herdzina              138.64 -  353: 401   89
   12    40 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  277: 391   70
   13    44 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  447: 337  159
   14    40 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  325: 448   67
   15    39 Tomasz         Górka                 120.83 -  340: 394   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 15 114.87




	Dorota Zielińska 113.36 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Puton                 139.49 +  302: 300  189
    2    31 Jarosław       Puchalski             120.98 -  274: 325   71
    3    47 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  365: 293  151
    4    31 Marek          Reda                  134.03 -  306: 488   84
    5    43 Andrzej        Tyczyno               113.91 =  315: 315  114
    6    32 Małgorzata     Szczygieł             121.65 -  287: 426   72
    7    42 Dorota         Stachowska            106.43 +  402: 358  156
    8    32 Robert         Kamiński              130.84 +  441: 384  181
    9    24 Adam           Szukalski             139.71 -  345: 440   90
   10    32 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  268: 473   75
   11    39 Krzysztof      Sporczyk              128.20 -  274: 403   78
   12    45 Dorota         Kuć                   110.33 -  382: 384   60
   13    51 Krzysztof      Obremski              140.89 -  373: 539   91
   14    54 Ryszard        Korpalski             111.52 +  388: 266  162
   15    47 Michał         Kolaj                 123.50 +  378: 288  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 15 116.53




	Kazimierz Merklejn 113.27 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Jackowski             139.18 -  352: 517   89
    2    48 Dariusz        Puton                 139.49 -  376: 389   89
    3    50 Monika         Siemaszko             102.17 +  422: 406  152
    4    40 Dorota         Stachowska            106.43 -  389: 477   56
    5    45 Ryszard        Korpalski             111.52 +  333: 288  162
    6    51 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  326: 367   50
    7    50 Stanisław      Olsztyn               109.79 -  321: 361   60
    8    54 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  367: 378   50
    9    54 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  374: 353  161
   10    55 Adriana        Gąbka                 100.00 -  332: 397   50
   11    55 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  372: 260  150
   12    51 Józef          Wietecki              101.55 +  398: 308  152
   13    45 Marek          Charytoniuk           125.76 +  472: 381  176
   14    44 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  323: 328   62
   15    43 Renata         Andracka              107.06 -  325: 380   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 15 101.07




	Marcin Ceglarek 113.01 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Syczuk                139.02 -  319: 481   89
    2    39 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  316: 439   98
    3    60 Andrzej        Ciesiński             100.00 +  510: 179  150
    4    41 Stanisław      Olsztyn               109.79 -  292: 374   60
    5    56 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  325: 439   67
    6    54 Danuta         Langiewicz            113.87 -  314: 395   64
    7    57 Rafał          Wesołowski            128.20 -  309: 417   78
    8    59 Michał         Dąbrowski             100.00 +  436: 255  150
    9    56 Przemysław     Pawlic                100.73 =  351: 351  101
   10    56 Maciej         Bukowski              111.13 -  293: 378   61
   11    57 Monika         Siemaszko             102.17 +  361: 323  152
   12    55 Jerzy          Luter                 111.89 +  453: 297  162
   13    46 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  322: 452   70
   14    52 Dorota         Stachowska            106.43 -  368: 403   56
   15    53 Anna           Arana                 108.63 -  326: 332   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 15  94.47




	Jerzy Luter 111.89 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Przemysław     Herdzina              138.64 -  351: 452   89
    2    49 Halina         Roszak                108.73 +  445: 257  159
    3    29 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  348: 279  173
    4    17 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  298: 369   73
    5    32 Zofia          Gajewska              125.59 -  377: 450   76
    6    37 Justyna        Górka                 144.58 +  398: 345  195
    7    28 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  303: 398   70
    8    38 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  401: 367  174
    9    31 Tomasz         Górka                 120.83 -  297: 306   71
   10    37 Rafał          Wesołowski            128.20 -  375: 430   78
   11    53 Grzegorz       Pukniel               116.19 -  270: 401   66
   12    55 Marcin         Ceglarek              113.01 -  297: 453   63
   13    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  468: 211  150
   14    53 Przemysław     Pawlic                100.73 +  376: 329  151
   15    40 Magdalena      Kublik                119.05 +  412: 301  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 15 117.13




	Zbigniew Rybak 111.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Zaryński              137.76 +  396: 337  188
    2    12 Janusz         Kaczor                125.55 -  309: 408   76
    3    32 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  293: 423   91
    4    47 Marek          Roszak                129.77 +  386: 360  180
    5    37 Joanna         Żłobicka              115.20 +  410: 365  165
    6    26 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  298: 389   98
    7    37 Kamil          Piecewicz             102.17 +  441: 256  152
    8    26 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 -  370: 390   79
    9    33 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  261: 464   73
   10    43 Radosław       Więch                 100.65 +  379: 260  151
   11    36 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  372: 341  170
   12    31 Zofia          Gajewska              125.59 -  351: 375   76
   13    38 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  364: 370   64
   14    44 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  328: 323  163
   15    35 Przemysław     Herdzina              138.64 -  334: 396   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 15 121.00




	Ryszard Korpalski 111.52 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Herzig                136.42 -  348: 456   86
    2    52 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 +  354: 298  167
    3    35 Tomasz         Suchanek              126.76 -  344: 430   77
    4    37 Maurycy        Machnio               100.58 -  351: 367   51
    5    45 Kazimierz      Merklejn              113.27 -  288: 333   63
    6    58 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  389: 365  152
    7    47 Maciej         Bukowski              111.13 +  344: 317  161
    8    44 Marek          Roszak                129.77 -  391: 432   80
    9    46 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  381: 294  174
   10    42 Renata         Andracka              107.06 +  421: 331  157
   11    31 Robert         Kamiński              130.84 -  342: 388   81
   12    41 Agata          Kuć                   115.49 -  314: 372   65
   13    43 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  326: 482   81
   14    54 Dorota         Zielińska             113.36 -  266: 388   63
   15    57 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  433: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 15 107.20




	Jerzy Krzyżewski 111.43 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Kurowski              136.36 -  282: 486   86
    2    51 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  398: 365  166
    3    39 Adam           Klimont               122.78 -  272: 374   73
    4    52 Jerzy          Matyasik              118.25 -  358: 376   68
    5    54 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  287: 411   74
    6    55 Marek          Charytoniuk           125.76 -  377: 459   76
    7    58 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  328: 356   52
    8    60 Mateusz        Nagły                 100.00 +  400:   1  150
    9    60 Michał         Dąbrowski             100.00 +  383: 227  150
   10    54 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  314: 328   70
   11    58 Przemysław     Pawlic                100.73 +  380: 301  151
   12    48 Jarosław       Puchalski             120.98 +  397: 311  171
   13    47 Kamil          Piecewicz             102.17 -  272: 454   52
   14    48 Maurycy        Machnio               100.58 +  474: 255  151
   15    46 Radosław       Więch                 100.65 +  307: 272  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 15 109.40




	Dariusz Nawrocki 111.23 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Duczemiński           134.05 -  325: 344   84
    2    36 Maciej         Bukowski              111.13 +  396: 340  161
    3    27 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 +  423: 304  198
    4    18 Adam           Szukalski             139.71 -  334: 519   90
    5    26 Irena          Sołdan                132.62 -  330: 338   83
    6    40 Jakub          Zaryński              137.76 +  388: 317  188
    7    31 Tomasz         Suchanek              126.76 -  369: 451   77
    8    46 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  283: 356   50
    9    54 Kazimierz      Merklejn              113.27 -  353: 374   63
   10    57 Przemysław     Pawlic                100.73 +  354: 333  151
   11    44 Jarosław       Puchalski             120.98 +  454: 305  171
   12    34 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  421: 284  181
   13    28 Jerzy          Matyasik              118.25 +  410: 372  168
   14    21 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  318: 418   75
   15    27 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  290: 476   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 15 122.07




	Maciej Bukowski 111.13 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Reda                  134.03 -  374: 464   84
    2    36 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  340: 396   61
    3    51 Krzysztof      Sporczyk              128.20 -  364: 420   78
    4    57 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  456: 330  150
    5    47 Sławomir       Długosz               110.01 -  326: 332   60
    6    53 Przemysław     Pawlic                100.73 +  366: 307  151
    7    47 Ryszard        Korpalski             111.52 -  317: 344   62
    8    53 Danuta         Langiewicz            113.87 -  333: 389   64
    9    55 Julita         Dygnas                100.00 +  383: 333  150
   10    56 Marcin         Ceglarek              113.01 +  378: 293  163
   11    48 Joanna         Pawlińska             100.00 +  306: 289  150
   12    42 Łukasz         Baranowski            125.81 -  349: 394   76
   13    39 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  241: 438   74
   14    45 Grzegorz       Pukniel               116.19 -  335: 359   66
   15    56 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  418: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 15 102.60




	Dorota Kuć 110.33 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Irena          Sołdan                132.62 +  395: 365  183
    2    13 Dariusz        Kuć                   125.62 -  373: 400   76
    3    38 Dariusz        Puton                 139.49 +  394: 358  189
    4    16 Bartosz        Morawski              144.38 +  498: 439  194
    5    16 Piotr          Broda                 113.48 -  315: 364   63
    6    25 Krzysztof      Obremski              140.89 -  302: 390   91
    7    40 Adriana        Gąbka                 100.00 +  421: 335  150
    8    31 Dorota         Maciejuk              122.76 -  254: 461   73
    9    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  353: 307  150
   10    25 Mariusz        Skrobosz              144.36 -  368: 466   94
   11    25 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  351: 417   91
   12    45 Dorota         Zielińska             113.36 +  384: 382  163
   13    30 Rafał          Wesołowski            128.20 +  414: 332  178
   14    23 Sławomir       Piotrowski            123.85 +  328: 318  174
   15    18 Arkadiusz      Biegun                124.70 +  380: 345  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2044  / 15 136.27




	Dariusz  Jarosławski 110.31 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  311: 422   82
    2    44 Justyna        Górka                 144.58 +  426: 374  195
    3    20 Anna           Arana                 108.63 -  347: 349   59
    4    53 Halina         Roszak                108.73 -  356: 404   59
    5    55 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -  278: 309   73
    6    56 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  438: 264  150
    7    55 Julita         Dygnas                100.00 +  393: 313  150
    8    33 Marek          Syczuk                139.02 +  366: 296  189
    9    32 Joanna         Żłobicka              115.20 -  335: 357   65
   10    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  354: 335  150
   11    32 Jerzy          Matyasik              118.25 +  332: 327  168
   12    30 Maciej         Sancewicz             119.50 -  349: 436   69
   13    36 Irena          Sołdan                132.62 +  411: 363  183
   14    27 Robert         Kamiński              130.84 -  294: 500   81
   15    32 Rafał          Wesołowski            128.20 -  270: 506   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 15 116.73




	Sławomir Długosz 110.01 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jakub          Szymczak              131.84 -  340: 449   82
    2    57 Radosław       Więch                 100.65 +  383: 358  151
    3    25 Bartosz        Morawski              144.38 -  319: 445   94
    4    38 Zofia          Gajewska              125.59 -  317: 364   76
    5    47 Maciej         Bukowski              111.13 +  332: 326  161
    6    46 Kamil          Piecewicz             102.17 -  376: 389   52
    7    49 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  439: 272  170
    8    40 Dorota         Stachowska            106.43 -  338: 345   56
    9    42 Jakub          Zaryński              137.76 +  387: 312  188
   10    36 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  308: 312   70
   11    46 Justyna        Górka                 144.58 -  222: 457   95
   12    49 Maurycy        Machnio               100.58 -  355: 434   51
   13    55 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -  256: 492   73
   14    57 Mirosław       Dejna                 100.00 +  467: 183  150
   15    58 Michał         Dąbrowski             100.00 +  365: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 15 107.93




	Stanisław Olsztyn 109.79 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    41 Marcin         Ceglarek              113.01 +  374: 292  163
    5    36 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 -  276: 479   79
    6    49 Zdzisław       Szota                 118.11 -  368: 370   68
    7    50 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  361: 321  163
    8    45 Maciej         Sancewicz             119.50 -  307: 367   69
    9    48 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  371: 351  159
   10    45 Michał         Kolaj                 123.50 -  301: 401   74
   11    50 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -  327: 381   73
   12    52 Radosław       Więch                 100.65 -  263: 388   51
   13    53 Anna           Arana                 108.63 +  442: 290  159
   14    49 Sylwia         Buks                  100.00 +  445: 307  150
   15    42 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  412: 407  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Monika Gawron-Cieślik 109.11 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Janaś                 131.33 +  404: 266  181
    2     5 Paweł          Jackowski             139.18 -  257: 433   89
    3    42 Dawid          Pikul                 143.56 -  326: 483   94
    4    49 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 -  336: 438   79
    5    51 Dorota         Rudzińska             108.96 -  348: 428   59
    6    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  550: 157  150
    7    48 Monika         Siemaszko             102.17 +  399: 367  152
    8    39 Joanna         Pawlińska             100.00 -  321: 372   50
    9    48 Stanisław      Olsztyn               109.79 -  351: 371   60
   10    52 Danuta         Langiewicz            113.87 +  485: 235  164
   11    42 Dorota         Stachowska            106.43 +  369: 316  156
   12    37 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -  298: 394   73
   13    44 Piotr          Broda                 113.48 -  337: 447   63
   14    47 Marek          Charytoniuk           125.76 -  325: 368   76
   15    51 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  383: 251  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 15 106.53




	Dorota Rudzińska 108.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  307: 409   81
    2    45 Bartosz        Morawski              144.38 -  361: 477   94
    3    55 Halina         Roszak                108.73 -  377: 393   59
    4    59 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  437: 314  150
    5    51 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  428: 348  159
    6    44 Agnieszka      Kozak                 100.81 -  262: 448   51
    7    54 Danuta         Langiewicz            113.87 +  379: 311  164
    8    48 Adriana        Gąbka                 100.00 +  348: 319  150
    9    34 Rafał          Wesołowski            128.20 +  392: 359  178
   10    26 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  364: 394   74
   11    28 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  343: 287  181
   12    28 Robert         Kamiński              130.84 +  378: 310  181
   13    22 Wojciech       Zemło                 141.60 -  350: 381   92
   14    28 Przemysław     Herdzina              138.64 +  415: 318  189
   15    19 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  449: 378  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 15 131.73




	Halina Roszak 108.73 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Robert         Kamiński              130.84 -  300: 365   81
    2    49 Jerzy          Luter                 111.89 -  257: 445   62
    3    55 Dorota         Rudzińska             108.96 +  393: 377  159
    4    53 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  404: 356  160
    5    41 Dorota         Stachowska            106.43 +  439: 368  156
    6    27 Irena          Sołdan                132.62 +  429: 380  183
    7    17 Marek          Dudkiewicz            130.80 +  402: 401  181
    8    11 Wojciech       Zemło                 141.60 -  344: 420   92
    9    18 Mariusz        Skrobosz              144.36 +  401: 334  194
   10    15 Zofia          Gajewska              125.59 +  370: 284  176
   11     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  347: 601   98
   12    14 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  335: 346   76
   13    20 Tomasz         Suchanek              126.76 -  339: 416   77
   14    26 Jakub          Zaryński              137.76 -  368: 425   88
   15    31 Jerzy          Matyasik              118.25 +  450: 275  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 15 130.07




	Anna Arana 108.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Wojciech       Sołdan                130.81 -  334: 542   81
    2    62 Mateusz        Nagły                 100.00 +  545:  65  150
    3    20 Dariusz        Jarosławski           110.31 +  349: 347  160
    4    23 Tomasz         Zwoliński             144.66 -  334: 445   95
    5    29 Walenty        Siemaszko             121.15 -  289: 413   71
    6    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  332: 421   50
    7    53 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  269: 473   67
    8    57 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -  318: 415   73
    9    57 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  402: 246  152
   10    48 Jakub          Zaryński              137.76 -  332: 389   88
   11    56 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  420: 260  150
   12    53 Adriana        Gąbka                 100.00 -  360: 414   50
   13    53 Stanisław      Olsztyn               109.79 -  290: 442   60
   14    55 Julita         Dygnas                100.00 +  435: 229  150
   15    53 Marcin         Ceglarek              113.01 +  332: 326  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 15 104.00




	Renata Andracka 107.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  351: 394   81
    2    50 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 345  150
    3    22 Kamil          Górka                 144.76 -  370: 471   95
    4    50 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  368: 359  150
    5    28 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  348: 361   98
    6    38 Maurycy        Machnio               100.58 -  274: 428   51
    7    46 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 -  391: 441   63
    8    56 Julita         Dygnas                100.00 +  380: 351  150
    9    53 Adriana        Gąbka                 100.00 +  469: 272  150
   10    42 Ryszard        Korpalski             111.52 -  331: 421   62
   11    47 Marek          Charytoniuk           125.76 +  377: 306  176
   12    43 Bogusław       Książek               121.68 -  242: 366   72
   13    41 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  361: 343  166
   14    42 Irena          Sołdan                132.62 -  315: 325   83
   15    43 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  380: 325  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 15 114.00




	Dorota Stachowska 106.43 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  313: 336   80
    2    43 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  335: 349   50
    3    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  391: 216  150
    4    40 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  477: 389  163
    5    41 Halina         Roszak                108.73 -  368: 439   59
    6    48 Rafał          Polak                 100.00 +  377: 345  150
    7    42 Dorota         Zielińska             113.36 -  358: 402   63
    8    40 Sławomir       Długosz               110.01 +  345: 338  160
    9    25 Arkadiusz      Biegun                124.70 -  313: 369   75
   10    47 Andrzej        Tyczyno               113.91 -  309: 357   64
   11    42 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 -  316: 369   59
   12    54 Małgorzata     Szmuksta              122.60 +  395: 307  173
   13    50 Jarosław       Puchalski             120.98 -  351: 416   71
   14    52 Marcin         Ceglarek              113.01 +  403: 368  163
   15    48 Kamil          Piecewicz             102.17 +  458: 335  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 15 108.80




	Kamil Piecewicz 102.17 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marek          Roszak                129.77 -  359: 410   80
    2    42 Krzysztof      Obremski              140.89 -  318: 394   91
    3    54 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  369: 374   67
    4    58 Michał         Dąbrowski             100.00 +  449: 214  150
    5    49 Przemysław     Pawlic                100.73 +  400: 303  151
    6    46 Sławomir       Długosz               110.01 +  389: 376  160
    7    37 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  256: 441   62
    8    37 Joanna         Żłobicka              115.20 -  322: 456   65
    9    52 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -  328: 329   73
   10    58 Julita         Dygnas                100.00 +  404: 304  150
   11    51 Józef          Wietecki              101.55 +  424: 344  152
   12    46 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  308: 389   74
   13    47 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  454: 272  161
   14    35 Jerzy          Matyasik              118.25 -  281: 386   68
   15    48 Dorota         Stachowska            106.43 -  335: 458   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 15 104.00




	Monika Siemaszko 102.17 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 -  326: 361   79
    2    35 Kamil          Górka                 144.76 -  285: 475   95
    3    50 Kazimierz      Merklejn              113.27 -  406: 422   63
    4    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  418: 197  150
    5    57 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  283: 358   50
    6    57 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  355: 349  150
    7    48 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 -  367: 399   59
    8    58 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  394: 339  152
    9    43 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  307: 391   73
   10    50 Jarosław       Puchalski             120.98 -  298: 407   71
   11    57 Marcin         Ceglarek              113.01 -  323: 361   63
   12    56 Agnieszka      Kozak                 100.81 -  349: 452   51
   13    57 Józef          Wietecki              101.55 -  366: 447   52
   14    59 Danuta         Langiewicz            113.87 -  302: 391   64
   15    60 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 14  83.71




	Krzysztof Borodziuk 101.89 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Rafał          Wesołowski            128.20 +  337: 319  178
    2    29 Piotr          Broda                 113.48 -  361: 375   63
    3    36 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  257: 495   73
    4    51 Maciej         Grąbczewski           119.90 -  265: 463   70
    5    58 Czesław        Grajewski             116.46 -  228: 372   66
    6    58 Ryszard        Korpalski             111.52 -  365: 389   62
    7    58 Jerzy          Krzyżewski            111.43 +  356: 328  161
    8    58 Monika         Siemaszko             102.17 -  339: 394   52
    9    57 Anna           Arana                 108.63 -  246: 402   59
   10    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  581: 225  150
   11    54 Maurycy        Machnio               100.58 -  297: 376   51
   12    58 Przemysław     Pawlic                100.73 -  322: 420   51
   13    59 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  412: 257  150
   14    58 Michał         Dąbrowski             100.00 +  332: 311  150
   15    51 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 -  251: 383   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 15  93.00




	Józef Wietecki 101.55 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Krzysztof      Sporczyk              128.20 +  341: 273  178
    2    28 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  326: 391   82
    3    40 Jerzy          Matyasik              118.25 +  349: 322  168
    4    29 Michał         Kolaj                 123.50 +  350: 340  174
    5    20 Łukasz         Tuszyński             141.80 -  333: 433   92
    6    29 Robert         Kamiński              130.84 -  317: 441   81
    7    39 Przemysław     Herdzina              138.64 -  354: 411   89
    8    47 Agata          Kuć                   115.49 -  358: 372   65
    9    47 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  358: 329  166
   10    44 Maciej         Sancewicz             119.50 -  295: 429   69
   11    51 Kamil          Piecewicz             102.17 -  344: 424   52
   12    51 Kazimierz      Merklejn              113.27 -  308: 398   63
   13    57 Monika         Siemaszko             102.17 +  447: 366  152
   14    46 Jarosław       Puchalski             120.98 +  410: 382  171
   15    49 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -  320: 326   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 15 111.67




	Agnieszka Kozak 100.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Tomasz         Suchanek              126.76 +  391: 371  177
    2    15 Stanisław      Rydzik                150.23 -  354: 489  100
    3    47 Dorota         Zielińska             113.36 -  293: 365   63
    4    42 Barbara        Łukaszewicz           123.97 +  396: 326  174
    5    33 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  299: 521   74
    6    44 Dorota         Rudzińska             108.96 +  448: 262  159
    7    33 Irena          Sołdan                132.62 -  271: 339   83
    8    42 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  253: 467   81
    9    50 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 +  448: 358  170
   10    41 Marek          Roszak                129.77 -  314: 459   80
   11    49 Rafał          Polak                 100.00 -  381: 406   50
   12    56 Monika         Siemaszko             102.17 +  452: 349  152
   13    49 Adriana        Gąbka                 100.00 -  350: 352   50
   14    51 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -  296: 352   73
   15    55 Julita         Dygnas                100.00 -  217: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 15 102.40




	Przemysław Pawlic 100.73 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Szymon         Płachta               126.50 -  374: 430   77
    2    37 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 -  292: 421   63
    3    56 Zdzisław       Szota                 118.11 +  393: 384  168
    4    33 Marek          Syczuk                139.02 -  276: 482   89
    5    49 Kamil          Piecewicz             102.17 -  303: 400   52
    6    53 Maciej         Bukowski              111.13 -  307: 366   61
    7    59 Michał         Dąbrowski             100.00 +  401: 199  150
    8    52 Grzegorz       Pukniel               116.19 -  321: 344   66
    9    56 Marcin         Ceglarek              113.01 =  351: 351  113
   10    57 Dariusz        Nawrocki              111.23 -  333: 354   61
   11    58 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -  301: 380   61
   12    58 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  420: 322  152
   13    56 Joanna         Pawlińska             100.00 +  431: 394  150
   14    53 Jerzy          Luter                 111.89 -  329: 376   62
   15    54 Maurycy        Machnio               100.58 +  401: 377  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 15  98.40




	Radosław Więch 100.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Łukasz         Baranowski            125.81 -  258: 501   76
    2    57 Sławomir       Długosz               110.01 -  358: 383   60
    3    49 Justyna        Górka                 144.58 -  384: 425   95
    4    61 Andrzej        Ciesiński             100.00 +  464: 195  150
    5    53 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  375: 261  150
    6    36 Marek          Herzig                136.42 -  280: 409   86
    7    43 Grzegorz       Pukniel               116.19 +  426: 326  166
    8    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  347: 420   50
    9    51 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  434: 241  150
   10    43 Zbigniew       Rybak                 111.84 -  260: 379   62
   11    43 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  340: 375   73
   12    52 Stanisław      Olsztyn               109.79 +  388: 263  160
   13    48 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  439: 296  150
   14    36 Marek          Dudkiewicz            130.80 -  332: 481   81
   15    46 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -  272: 307   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 15 104.67




	Maurycy Machnio 100.58 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marek          Charytoniuk           125.76 -  339: 352   76
    2    58 Weronika       Ciesińska             100.00 +  551: 106  150
    3    19 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -  302: 424   73
    4    37 Ryszard        Korpalski             111.52 +  367: 351  162
    5    31 Joanna         Pawlińska             100.00 -  385: 440   50
    6    38 Renata         Andracka              107.06 +  428: 274  157
    7    30 Robert         Głowacki              120.92 -  383: 574   71
    8    35 Rafał          Wesołowski            128.20 -  288: 541   78
    9    44 Bogusław       Książek               121.68 -  370: 382   72
   10    49 Rafał          Polak                 100.00 -  261: 477   50
   11    54 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  376: 297  152
   12    49 Sławomir       Długosz               110.01 +  434: 355  160
   13    42 Aleksandra     Kaczanowska           116.92 -  251: 624   67
   14    48 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -  255: 474   61
   15    54 Przemysław     Pawlic                100.73 -  377: 401   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 15  95.33




	Tadeusz Bach 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Małgorzata     Sulejewska            123.22 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Dominika Brzezińska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Dorota         Maciejuk              122.76 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Michał         Kolaj                 123.50 -  285: 429   74
    2    50 Renata         Andracka              107.06 -  345: 377   57
    3    61 Weronika       Ciesińska             100.00 +  490: 131  150
    4    43 Robert         Kamiński              130.84 -  301: 466   81
    5    59 Mateusz        Nagły                 100.00 +  615:  84  150
    6    34 Anna           Arana                 108.63 +  421: 332  159
    7    26 Zdzisław       Szota                 118.11 -  301: 396   68
    8    34 Radosław       Więch                 100.65 +  420: 347  151
    9    26 Dorota         Kuć                   110.33 -  307: 353   60
   10    34 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  335: 354   60
   11    40 Tomasz         Górka                 120.83 -  224: 594   71
   12    50 Marek          Charytoniuk           125.76 -  288: 366   76
   13    52 Julita         Dygnas                100.00 +  385: 315  150
   14    49 Stanisław      Olsztyn               109.79 -  307: 445   60
   15    52 Danuta         Langiewicz            113.87 -  292: 372   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 15  95.40




	Weronika Ciesińska 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Janusz         Kaczor                125.55 -  235: 474   76
    2    58 Maurycy        Machnio               100.58 -  106: 551   51
    3    61 Sylwia         Buks                  100.00 -  131: 490   50
    4    62 Zdzisław       Szota                 118.11 -   68: 560   68
    5    63 Mirosław       Dejna                 100.00 -  110: 311   50
    6    63 Andrzej        Ciesiński             100.00 -   98: 306   50
    7    63 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  153: 120  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  7  70.71




	Wiktoria Ciesińska 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Arkadiusz      Biegun                124.70 -   25: 695   75
    2    63 Joanna         Żłobicka              115.20 -  179: 418   65
    3    62 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  200: 335   50
    4    63 Danuta         Langiewicz            113.87 -  167: 444   64
    5    62 Michał         Dąbrowski             100.00 -  154: 374   50
    6    62 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  126: 413   50
    7    63 Weronika       Ciesińska             100.00 -  120: 153   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     404  /  7  57.71




	Andrzej Ciesiński 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Krzysztof      Langiewicz            124.55 -  208: 364   75
    2    60 Adam           Szukalski             139.71 -  195: 463   90
    3    60 Marcin         Ceglarek              113.01 -  179: 510   63
    4    61 Radosław       Więch                 100.65 -  195: 464   51
    5    61 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  200: 393   50
    6    63 Weronika       Ciesińska             100.00 +  306:  98  150
    7    61 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  233: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  7  75.57




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  144: 491   76
    2    61 Jerzy          Matyasik              118.25 -  260: 427   68
    3    59 Dorota         Stachowska            106.43 -  216: 391   56
    4    60 Monika         Siemaszko             102.17 -  197: 418   52
    5    63 Weronika       Ciesińska             100.00 +  311: 110  150
    6    60 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 -  157: 550   59
    7    60 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  194: 433   50
    8    61 PAUZA
    9    59 Rafał          Polak                 100.00 -  172: 437   50
   10    59 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  225: 581   52
   11    60 Michał         Dąbrowski             100.00 -  181: 353   50
   12    59 Julita         Dygnas                100.00 -  184: 379   50
   13    58 Danuta         Langiewicz            113.87 -  160: 388   64
   14    57 Sławomir       Długosz               110.01 -  183: 467   60
   15    59 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  164: 495   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  / 14  63.36




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Zbigniew       Wietecki              123.49 +  418: 340  173
    2    30 Grzegorz       Koczkodon             130.34 -  238: 450   80
    3    44 Maciej         Grąbczewski           119.90 +  421: 349  170
    4    26 Miłosz         Wrzałek               140.91 -  281: 461   91
    5    40 Dariusz        Maciejuk              131.86 -  326: 341   82
    6    50 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  257: 467   74
    7    55 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  313: 393   60
    8    56 Renata         Andracka              107.06 -  351: 380   57
    9    55 Maciej         Bukowski              111.13 -  333: 383   61
   10    58 Kamil          Piecewicz             102.17 -  304: 404   52
   11    59 Danuta         Langiewicz            113.87 +  377: 319  164
   12    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  379: 184  150
   13    52 Sylwia         Buks                  100.00 -  315: 385   50
   14    55 Anna           Arana                 108.63 -  229: 435   59
   15    55 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  333: 217  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 15  98.27




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Weronika       Rudnicka              123.98 -  232: 396   74
    2    59 Jakub          Zaryński              137.76 -  267: 444   88
    3    58 Rafał          Polak                 100.00 -  309: 391   50
    4    59 Dorota         Rudzińska             108.96 -  314: 437   59
    5    61 Andrzej        Ciesiński             100.00 +  393: 200  150
    6    57 Monika         Siemaszko             102.17 -  349: 355   52
    7    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  433: 194  150
    8    54 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  378: 367  163
    9    51 Radosław       Więch                 100.65 -  241: 434   51
   10    53 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  221: 438   74
   11    56 Anna           Arana                 108.63 -  260: 420   59
   12    60 Michał         Dąbrowski             100.00 -  276: 369   50
   13    59 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  257: 412   52
   14    60 PAUZA
   15    57 Ryszard        Korpalski             111.52 -  228: 433   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 14  81.00




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  268: 439   74
    2    55 Zbigniew       Wietecki              123.49 -  251: 436   73
    3    57 Jolanta        Chłopińska            122.56 -  306: 555   73
    4    58 Kamil          Piecewicz             102.17 -  214: 449   52
    5    62 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  374: 154  150
    6    59 Krzysztof      Sporczyk              128.20 -  236: 454   78
    7    59 Przemysław     Pawlic                100.73 -  199: 401   51
    8    59 Marcin         Ceglarek              113.01 -  255: 436   63
    9    60 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -  227: 383   61
   10    60 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  272: 398   50
   11    60 Mirosław       Dejna                 100.00 +  353: 181  150
   12    60 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  369: 276  150
   13    60 PAUZA
   14    58 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  311: 332   52
   15    58 Sławomir       Długosz               110.01 -  304: 365   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 14  81.21




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Sławomir       Piotrowski            123.85 -  359: 432   74
    2    43 Dorota         Stachowska            106.43 +  349: 335  156
    3    31 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  297: 421   70
    4    46 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.59 -  266: 490   98
    5    57 Monika         Siemaszko             102.17 +  358: 283  152
    6    51 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  367: 326  163
    7    38 Jerzy          Matyasik              118.25 -  410: 431   68
    8    46 Dariusz        Nawrocki              111.23 +  356: 283  161
    9    39 Zdzisław       Szota                 118.11 +  415: 328  168
   10    30 Joanna         Żłobicka              115.20 -  327: 337   65
   11    35 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 -  305: 372   79
   12    44 Rafał          Polak                 100.00 -  312: 343   50
   13    48 Radosław       Więch                 100.65 -  296: 439   51
   14    50 Michał         Kolaj                 123.50 -  405: 419   74
   15    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  495: 164  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 15 105.27




	Paweł Florczak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 PAUZA
    2    32 Łukasz         Tuszyński             141.80 -    1: 400   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      92  /  1  92.00




	Adriana Gąbka 100.00 Krasowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  405: 340  173
    2     4 Krzysztof      Mówka                 143.21 -  255: 437   93
    3    43 Joanna         Żłobicka              115.20 +  416: 369  165
    4    27 Tomasz         Suchanek              126.76 -  343: 469   77
    5    35 Michał         Kolaj                 123.50 +  320: 319  174
    6    28 Wojciech       Zemło                 141.60 -  251: 523   92
    7    40 Dorota         Kuć                   110.33 -  335: 421   60
    8    48 Dorota         Rudzińska             108.96 -  319: 348   59
    9    53 Renata         Andracka              107.06 -  272: 469   57
   10    55 Kazimierz      Merklejn              113.27 +  397: 332  163
   11    52 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  241: 394   70
   12    53 Anna           Arana                 108.63 +  414: 360  159
   13    49 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  352: 350  151
   14    43 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 +  473: 348  179
   15    36 Barbara        Łukaszewicz           123.97 -  350: 393   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 15 116.40




	Mateusz Nagły 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Zofia          Gajewska              125.59 -  106: 509   76
    2    62 Anna           Arana                 108.63 -   65: 545   59
    3    63 PAUZA
    4    56 Małgorzata     Jóźwiak               113.49 -  129: 533   63
    5    59 Sylwia         Buks                  100.00 -   84: 615   50
    6    61 Rafał          Wesołowski            128.20 -  149: 482   78
    7    62 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  174: 414   50
    8    60 Jerzy          Krzyżewski            111.43 -    1: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  7  62.43




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Adam           Klimont               122.78 -  317: 427   73
    2    40 Irena          Sołdan                132.62 +  443: 385  183
    3    41 Marek          Charytoniuk           125.76 +  427: 363  176
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.73 -  269: 503   76
    5    31 Maurycy        Machnio               100.58 +  440: 385  151
    6    14 Michał         Alabrudziński         142.88 -  265: 536   93
    7    34 Mariusz        Sylwestrzuk           129.11 -  346: 420   79
    8    39 Monika         Gawron-Cieślik        109.11 +  372: 321  159
    9    36 Waldemar       Czerwoniec            130.86 -  319: 328   81
   10    40 Robert         Kamiński              130.84 -  280: 429   81
   11    48 Maciej         Bukowski              111.13 -  289: 306   61
   12    47 Grzegorz       Pukniel               116.19 -  290: 398   66
   13    56 Przemysław     Pawlic                100.73 -  394: 431   51
   14    56 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  340: 290  150
   15    50 Jarosław       Puchalski             120.98 -  309: 330   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 15 103.40




	Rafał Polak 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dariusz        Kuć                   125.62 -  343: 473   76
    2    54 Marcin         Mroziuk               149.29 -  316: 359   99
    3    58 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  391: 309  150
    4    35 Jolanta        Chłopińska            122.56 +  330: 317  173
    5    38 Dawid          Pikul                 143.56 -  310: 340   94
    6    48 Dorota         Stachowska            106.43 -  345: 377   56
    7    52 Maciej         Sancewicz             119.50 -  379: 382   69
    8    50 Jakub          Zaryński              137.76 -  296: 436   88
    9    59 Mirosław       Dejna                 100.00 +  437: 172  150
   10    49 Maurycy        Machnio               100.58 +  477: 261  151
   11    49 Agnieszka      Kozak                 100.81 +  406: 381  151
   12    44 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  343: 312  150
   13    34 Justyna        Górka                 144.58 -  278: 559   95
   14    41 Marek          Roszak                129.77 =  339: 339  130
   15    38 Szymon         Płachta               126.50 -  271: 455   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 15 113.93




	Lech Szymczak 100.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Małgorzata     Szmuksta              122.60 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Bogusław       Książek               121.68 -  305: 373   72
    2    46 Agata          Kuć                   115.49 -  276: 387   65
    3    53 Rafał          Wesołowski            128.20 -  254: 333   78
    4    57 Maciej         Bukowski              111.13 -  330: 456   61
    5    60 Robert         Głowacki              120.92 -  282: 414   71
    6    62 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  413: 126  150
    7    61 Andrzej        Ciesiński             100.00 +  297: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  7  92.43




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Ireneusz       Moralewicz            125.73 -  327: 456   76
    2    34 Czesław        Grajewski             116.46 -  300: 315   66
    3    62 Wiktoria       Ciesińska             100.00 +  335: 200  150
    4    50 Renata         Andracka              107.06 -  359: 368   57
    5    53 Radosław       Więch                 100.65 -  261: 375   51
    6    56 Dariusz        Jarosławski           110.31 -  264: 438   60
    7    62 Mateusz        Nagły                 100.00 +  414: 174  150
    8    55 Mariola        Osajda-Matczak        120.01 -  202: 428   70
    9    58 Jarosław       Puchalski             120.98 -  265: 588   71
   10    60 Michał         Dąbrowski             100.00 +  398: 272  150
   11    55 Kazimierz      Merklejn              113.27 -  260: 372   63
   12    57 Danuta         Langiewicz            113.87 +  357: 300  164
   13    54 Jerzy          Luter                 111.89 -  211: 468   62
   14    56 Joanna         Pawlińska             100.00 -  290: 340   50
   15    56 Maciej         Bukowski              111.13 -  329: 418   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 15  86.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             364: 402
   2 Walenty        Siemaszko            - Stanisław      Rydzik                345: 460
   3 Marcin         Mroziuk              - Jarosław       Puchalski             269: 417
   4 Robert         Głowacki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              371: 368
   5 Kamil          Górka                - Tomasz         Górka                 391: 434
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             354: 369
   7 Justyna        Górka                - Maciej         Grąbczewski           358: 416
   8 Maciej         Sancewicz            - Bartosz        Morawski              435: 358
   9 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kublik                442: 425
  10 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Pikul                 335: 360
  11 Krzysztof      Mówka                - Zdzisław       Szota                 532: 316
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Michał         Alabrudziński         276: 553
  13 Łukasz         Tuszyński            - Czesław        Grajewski             416: 406
  14 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Zemło                 348: 389
  15 Mateusz        Żbikowski            - Agata          Kuć                   378: 355
  16 Joanna         Żłobicka             - Miłosz         Wrzałek               332: 480
  17 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Tyczyno               315: 369
  18 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 301: 396
  19 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Jóźwiak               413: 324
  20 Piotr          Broda                - Adam           Szukalski             419: 335
  21 Dariusz        Puton                - Dorota         Zielińska             300: 302
  22 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             352: 517
  23 Marek          Syczuk               - Marcin         Ceglarek              481: 319
  24 Jerzy          Luter                - Przemysław     Herdzina              351: 452
  25 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Rybak                 337: 396
  26 Ryszard        Korpalski            - Marek          Herzig                348: 456
  27 Grzegorz       Kurowski             - Jerzy          Krzyżewski            486: 282
  28 Dariusz        Nawrocki             - Robert         Duczemiński           325: 344
  29 Marek          Reda                 - Maciej         Bukowski              464: 374
  30 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                395: 365
  31 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Jarosławski           422: 311
  32 Sławomir       Długosz              - Jakub          Szymczak              340: 449
  33 Paweł          Janaś                - Monika         Gawron-Cieślik        266: 404
  34 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Czerwoniec            307: 409
  35 Robert         Kamiński             - Halina         Roszak                365: 300
  36 Anna           Arana                - Wojciech       Sołdan                334: 542
  37 Marek          Dudkiewicz           - Renata         Andracka              394: 351
  38 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Koczkodon             313: 336
  39 Marek          Roszak               - Kamil          Piecewicz             410: 359
  40 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Sylwestrzuk           326: 361
  41 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Borodziuk             319: 337
  42 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              341: 273
  43 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Kozak                 371: 391
  44 Przemysław     Pawlic               - Szymon         Płachta               374: 430
  45 Łukasz         Baranowski           - Radosław       Więch                 501: 258
  46 Maurycy        Machnio              - Marek          Charytoniuk           339: 352
  47 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Dejna                 491: 144
  48 Krzysztof      Zawadzki             - Ireneusz       Moralewicz            327: 456
  49 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Polak                 473: 343
  50 Mateusz        Nagły                - Zofia          Gajewska              106: 509
  51 Janusz         Kaczor               - Weronika       Ciesińska             474: 235
  52 Wiktoria       Ciesińska            - Arkadiusz      Biegun                 25: 695
  53 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Ciesiński             364: 208
  54 Liliana        Dąbrowska            - Weronika       Rudnicka              232: 396
  55 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Dąbrowski             439: 268
  56 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Piotrowski            359: 432
  57 Michał         Kolaj                - Sylwia         Buks                  429: 285
  58 Julita         Dygnas               - Zbigniew       Wietecki              418: 340
  59 Małgorzata     Sulejewska           - Tadeusz        Bach                  400:   1
  60 Joanna         Pawlińska            - Adam           Klimont               317: 427
  61 Dorota         Maciejuk             - Dominika       Brzezińska            400:   1
  62 Lech           Szymczak             - Małgorzata     Szmuksta                1: 400
  63 Jolanta        Chłopińska           - Adriana        Gąbka                 340: 405
  64 Joanna         Zacharewicz          - Bogusław       Książek               305: 373
  65 Paweł          Florczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Lenartowski           377: 467
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Roszak                449: 310
   3 Wojciech       Sołdan               - Waldemar       Czerwoniec            435: 336
   4 Adriana        Gąbka                - Krzysztof      Mówka                 255: 437
   5 Paweł          Jackowski            - Monika         Gawron-Cieślik        433: 257
   6 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Szczygieł             327: 345
   7 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Sulejewska            375: 339
   8 Dorota         Maciejuk             - Andrzej        Kwiatkowski           303: 575
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Kurowski              314: 347
  10 Mirosław       Uglik                - Marek          Syczuk                415: 394
  11 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               382: 305
  12 Zbigniew       Rybak                - Janusz         Kaczor                309: 408
  13 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   400: 373
  14 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Reda                  358: 310
  15 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 489: 354
  16 Marek          Herzig               - Wojciech       Zemło                 403: 453
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Mateusz        Żbikowski             328: 487
  18 Przemysław     Herdzina             - Bogusław       Książek               417: 279
  19 Jakub          Szymczak             - Robert         Głowacki              387: 355
  20 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              356: 389
  21 Andrzej        Tyczyno              - Barbara        Łukaszewicz           436: 350
  22 Maciej         Sancewicz            - Robert         Kamiński              433: 374
  23 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Langiewicz            419: 376
  24 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           427: 336
  25 Szymon         Płachta              - Dawid          Pikul                 547: 393
  26 Marek          Charytoniuk          - Michał         Kolaj                 309: 456
  27 Adam           Klimont              - Robert         Duczemiński           338: 343
  28 Dariusz        Maciejuk             - Józef          Wietecki              391: 326
  29 Krzysztof      Borodziuk            - Piotr          Broda                 361: 375
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Julita         Dygnas                450: 238
  31 Dorota         Zielińska            - Jarosław       Puchalski             274: 325
  32 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Florczak              400:   1
  33 Maciej         Grąbczewski          - Magdalena      Kublik                332: 394
  34 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              315: 300
  35 Monika         Siemaszko            - Kamil          Górka                 285: 475
  36 Maciej         Bukowski             - Dariusz        Nawrocki              340: 396
  37 Małgorzata     Jóźwiak              - Przemysław     Pawlic                421: 292
  38 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            407: 388
  39 Marcin         Ceglarek             - Kazimierz.Jr   Merklejn              316: 439
  40 Irena          Sołdan               - Joanna         Pawlińska             385: 443
  41 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Kosz                  232: 586
  42 Kamil          Piecewicz            - Krzysztof      Obremski              318: 394
  43 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            349: 335
  44 Dariusz        Jarosławski          - Justyna        Górka                 426: 374
  45 Bartosz        Morawski             - Dorota         Rudzińska             477: 361
  46 Agata          Kuć                  - Joanna         Zacharewicz           387: 276
  47 Mariola        Osajda-Matczak       - Danuta         Langiewicz            434: 281
  48 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Puton                 376: 389
  49 Halina         Roszak               - Jerzy          Luter                 257: 445
  50 Sylwia         Buks                 - Renata         Andracka              345: 377
  51 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Pukniel               398: 365
  52 Ryszard        Korpalski            - Aleksandra     Kaczanowska           354: 298
  53 Krzysztof      Sporczyk             - Walenty        Siemaszko             330: 390
  54 Rafał          Polak                - Marcin         Mroziuk               316: 359
  55 Michał         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              251: 436
  56 Paweł          Janaś                - Jolanta        Chłopińska            438: 324
  57 Radosław       Więch                - Sławomir       Długosz               358: 383
  58 Weronika       Ciesińska            - Maurycy        Machnio               106: 551
  59 Liliana        Dąbrowska            - Jakub          Zaryński              267: 444
  60 Andrzej        Ciesiński            - Adam           Szukalski             195: 463
  61 Mirosław       Dejna                - Jerzy          Matyasik              260: 427
  62 Anna           Arana                - Mateusz        Nagły                 545:  65
  63 Wiktoria       Ciesińska            - Joanna         Żłobicka              179: 418


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           453: 316
   2 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         377: 452
   3 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Szymczak              438: 330
   4 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              332: 382
   5 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 358: 375
   6 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             405: 414
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Maciejuk              487: 361
   8 Michał         Kolaj                - Mirosław       Uglik                 314: 407
   9 Andrzej        Tyczyno              - Janusz         Kaczor                372: 409
  10 Piotr          Broda                - Rafał          Lenartowski           343: 409
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Baranowski            408: 369
  12 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   303: 428
  13 Przemysław     Herdzina             - Marek          Dudkiewicz            425: 465
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Sancewicz             447: 327
  15 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             330: 415
  16 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Piotrowski            373: 371
  17 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Langiewicz            279: 371
  18 Dariusz        Kosz                 - Robert         Kamiński              406: 296
  19 Maurycy        Machnio              - Małgorzata     Sulejewska            302: 424
  20 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Arana                 347: 349
  21 Marek          Syczuk               - Walenty        Siemaszko             366: 437
  22 Renata         Andracka             - Kamil          Górka                 370: 471
  23 Robert         Głowacki             - Marek          Herzig                348: 440
  24 Tomasz         Zwoliński            - Zofia          Gajewska              366: 355
  25 Sławomir       Długosz              - Bartosz        Morawski              319: 445
  26 Magdalena      Kublik               - Czesław        Grajewski             358: 332
  27 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              304: 423
  28 Adam           Szukalski            - Marek          Roszak                453: 385
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Luter                 279: 348
  30 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           379: 346
  31 Szymon         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        297: 421
  32 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 423: 293
  33 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Janaś                 422: 370
  34 Jakub          Zaryński             - Dorota         Maciejuk              469: 218
  35 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Suchanek              344: 430
  36 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Borodziuk             495: 257
  37 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  402: 416
  38 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Puton                 394: 358
  39 Adam           Klimont              - Jerzy          Krzyżewski            374: 272
  40 Jerzy          Matyasik             - Józef          Wietecki              322: 349
  41 Marek          Charytoniuk          - Joanna         Pawlińska             363: 427
  42 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cieślik        483: 326
  43 Adriana        Gąbka                - Joanna         Żłobicka              416: 369
  44 Julita         Dygnas               - Maciej         Grąbczewski           421: 349
  45 Waldemar       Czerwoniec           - Bogusław       Książek               354: 473
  46 Marcin         Mroziuk              - Małgorzata     Jóźwiak               349: 327
  47 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Zielińska             293: 365
  48 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                376: 476
  49 Justyna        Górka                - Radosław       Więch                 425: 384
  50 Monika         Siemaszko            - Kazimierz      Merklejn              406: 422
  51 Maciej         Bukowski             - Krzysztof      Sporczyk              364: 420
  52 Grzegorz       Pukniel              - Danuta         Langiewicz            491: 305
  53 Joanna         Zacharewicz          - Rafał          Wesołowski            254: 333
  54 Kamil          Piecewicz            - Aleksandra     Kaczanowska           369: 374
  55 Dorota         Rudzińska            - Halina         Roszak                377: 393
  56 Przemysław     Pawlic               - Zdzisław       Szota                 393: 384
  57 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Dąbrowski             555: 306
  58 Rafał          Polak                - Liliana        Dąbrowska             391: 309
  59 Mirosław       Dejna                - Dorota         Stachowska            216: 391
  60 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Ciesiński             510: 179
  61 Weronika       Ciesińska            - Sylwia         Buks                  131: 490
  62 Krzysztof      Zawadzki             - Wiktoria       Ciesińska             335: 200
  63 Mateusz        Nagły                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Alabrudziński         435: 411
   2 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                389: 441
   3 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Sołdan                321: 346
   4 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            390: 388
   5 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Górka                 476: 346
   6 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             446: 373
   7 Janusz         Kaczor               - Małgorzata     Szczygieł             400: 365
   8 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           299: 305
   9 Joanna         Pawlińska            - Andrzej        Kwiatkowski           269: 503
  10 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Kosz                  290: 460
  11 Andrzej        Tyczyno              - Paweł          Jackowski             328: 456
  12 Kamil          Górka                - Dariusz        Maciejuk              433: 343
  13 Walenty        Siemaszko            - Szymon         Płachta               292: 401
  14 Marek          Herzig               - Jakub          Szymczak              330: 408
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Przemysław     Herdzina              407: 323
  16 Bartosz        Morawski             - Dorota         Kuć                   439: 498
  17 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Luter                 369: 298
  18 Adam           Szukalski            - Dariusz        Nawrocki              519: 334
  19 Jakub          Zaryński             - Adam           Klimont               298: 339
  20 Piotr          Broda                - Łukasz         Baranowski            372: 278
  21 Bogusław       Książek              - Dawid          Pikul                 438: 291
  22 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Piotrowski            490: 319
  23 Anna           Arana                - Tomasz         Zwoliński             334: 445
  24 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              402: 344
  25 Weronika       Rudnicka             - Mariola        Osajda-Matczak        371: 296
  26 Miłosz         Wrzałek              - Julita         Dygnas                461: 281
  27 Tomasz         Suchanek             - Adriana        Gąbka                 469: 343
  28 Jarosław       Puchalski            - Ireneusz       Moralewicz            301: 351
  29 Józef          Wietecki             - Michał         Kolaj                 350: 340
  30 Marcin         Mroziuk              - Maciej         Sancewicz             409: 308
  31 Marek          Reda                 - Dorota         Zielińska             488: 306
  32 Mariusz        Skrobosz             - Arkadiusz      Biegun                522: 237
  33 Marek          Syczuk               - Przemysław     Pawlic                482: 276
  34 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                380: 391
  35 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Polak                 317: 330
  36 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Pukniel               436: 325
  37 Maurycy        Machnio              - Ryszard        Korpalski             367: 351
  38 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Długosz               364: 317
  39 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 282: 485
  40 Dorota         Stachowska           - Kazimierz      Merklejn              477: 389
  41 Stanisław      Olsztyn              - Marcin         Ceglarek              374: 292
  42 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Łukaszewicz           396: 326
  43 Robert         Kamiński             - Sylwia         Buks                  466: 301
  44 Joanna         Żłobicka             - Marek          Charytoniuk           415: 355
  45 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Kuć                   325: 377
  46 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             490: 266
  47 Marek          Roszak               - Zbigniew       Rybak                 360: 386
  48 Waldemar       Czerwoniec           - Małgorzata     Szmuksta              392: 313
  49 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Sylwestrzuk           336: 438
  50 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              368: 359
  51 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Borodziuk             463: 265
  52 Jerzy          Krzyżewski           - Jerzy          Matyasik              358: 376
  53 Halina         Roszak               - Dariusz        Jarosławski           404: 356
  54 Aleksandra     Kaczanowska          - Paweł          Janaś                 329: 417
  55 Robert         Głowacki             - Dorota         Maciejuk              323: 415
  56 Małgorzata     Jóźwiak              - Mateusz        Nagły                 533: 129
  57 Maciej         Bukowski             - Joanna         Zacharewicz           456: 330
  58 Michał         Dąbrowski            - Kamil          Piecewicz             214: 449
  59 Dorota         Rudzińska            - Liliana        Dąbrowska             437: 314
  60 Mirosław       Dejna                - Monika         Siemaszko             197: 418
  61 Radosław       Więch                - Andrzej        Ciesiński             464: 195
  62 Zdzisław       Szota                - Weronika       Ciesińska             560:  68
  63 Danuta         Langiewicz           - Wiktoria       Ciesińska             444: 167


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                478: 360
   2 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Sołdan                391: 315
   3 Janusz         Kaczor               - Dariusz        Kuć                   364: 340
   4 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Mówka                 312: 349
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            355: 420
   6 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Langiewicz            345: 398
   7 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           326: 385
   8 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             307: 430
   9 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            451: 306
  10 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Koczkodon             292: 476
  11 Bogusław       Książek              - Mariusz        Skrobosz              323: 326
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Płachta               338: 394
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Reda                  292: 522
  14 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Suchanek              399: 322
  15 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               528: 344
  16 Dorota         Kuć                  - Piotr          Broda                 315: 364
  17 Tomasz         Górka                - Adam           Klimont               391: 357
  18 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Rudnicka              339: 433
  19 Wojciech       Zemło                - Marcin         Mroziuk               327: 418
  20 Józef          Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             333: 433
  21 Robert         Kamiński             - Marek          Syczuk                433: 351
  22 Bartosz        Morawski             - Agata          Kuć                   437: 351
  23 Paweł          Janaś                - Justyna        Górka                 354: 326
  24 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Herzig                426: 356
  25 Dariusz        Puton                - Przemysław     Herdzina              411: 275
  26 Irena          Sołdan               - Dariusz        Nawrocki              338: 330
  27 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Jóźwiak               400: 319
  28 Renata         Andracka             - Kazimierz.Jr   Merklejn              348: 361
  29 Walenty        Siemaszko            - Anna           Arana                 413: 289
  30 Maciej         Grąbczewski          - Jerzy          Matyasik              495: 322
  31 Joanna         Pawlińska            - Maurycy        Machnio               440: 385
  32 Jerzy          Luter                - Zofia          Gajewska              377: 450
  33 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Kozak                 521: 299
  34 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Zaryński              380: 376
  35 Adriana        Gąbka                - Michał         Kolaj                 320: 319
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Olsztyn               479: 276
  37 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Żłobicka              410: 365
  38 Dawid          Pikul                - Rafał          Polak                 340: 310
  39 Jarosław       Puchalski            - Łukasz         Baranowski            317: 382
  40 Julita         Dygnas               - Dariusz        Maciejuk              326: 341
  41 Dorota         Stachowska           - Halina         Roszak                368: 439
  42 Dorota         Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        350: 349
  43 Dorota         Zielińska            - Andrzej        Tyczyno               315: 315
  44 Maciej         Sancewicz            - Arkadiusz      Biegun                408: 427
  45 Kazimierz      Merklejn             - Ryszard        Korpalski             333: 288
  46 Marek          Charytoniuk          - Jolanta        Chłopińska            355: 379
  47 Sławomir       Długosz              - Maciej         Bukowski              332: 326
  48 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               333: 413
  49 Kamil          Piecewicz            - Przemysław     Pawlic                400: 303
  50 Zdzisław       Szota                - Danuta         Langiewicz            386: 285
  51 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Rudzińska             348: 428
  52 Marek          Roszak               - Rafał          Wesołowski            326: 323
  53 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Więch                 261: 375
  54 Barbara        Łukaszewicz          - Jerzy          Krzyżewski            411: 287
  55 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Jarosławski           309: 278
  56 Aleksandra     Kaczanowska          - Marcin         Ceglarek              439: 325
  57 Monika         Siemaszko            - Szymon         Dąbrowski             283: 358
  58 Krzysztof      Borodziuk            - Czesław        Grajewski             228: 372
  59 Sylwia         Buks                 - Mateusz        Nagły                 615:  84
  60 Joanna         Zacharewicz          - Robert         Głowacki              282: 414
  61 Andrzej        Ciesiński            - Liliana        Dąbrowska             200: 393
  62 Michał         Dąbrowski            - Wiktoria       Ciesińska             374: 154
  63 Weronika       Ciesińska            - Mirosław       Dejna                 110: 311


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mateusz        Żbikowski             407: 326
   2 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Kaczor                422: 377
   3 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Górka                 393: 378
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              401: 503
   5 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 377: 425
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Reda                  299: 393
   7 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               585: 280
   8 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kuć                   403: 413
   9 Wojciech       Sołdan               - Weronika       Rudnicka              344: 363
  10 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 453: 345
  11 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Mroziuk               444: 337
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           484: 407
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Puton                 389: 380
  14 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Pawlińska             536: 265
  15 Bogusław       Książek              - Bartosz        Morawski              326: 480
  16 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kosz                  424: 390
  17 Sławomir       Piotrowski           - Walenty        Siemaszko             423: 276
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Adam           Szukalski             369: 502
  19 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           372: 337
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                312: 407
  21 Dariusz        Maciejuk             - Miłosz         Wrzałek               370: 366
  22 Zofia          Gajewska             - Ireneusz       Moralewicz            340: 322
  23 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Janaś                 355: 394
  24 Adam           Klimont              - Zbigniew       Wietecki              421: 269
  25 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Kuć                   390: 302
  26 Zbigniew       Rybak                - Kazimierz.Jr   Merklejn              298: 389
  27 Irena          Sołdan               - Halina         Roszak                380: 429
  28 Wojciech       Zemło                - Adriana        Gąbka                 523: 251
  29 Robert         Kamiński             - Józef          Wietecki              441: 317
  30 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Maciejuk              342: 353
  31 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Tyczyno               385: 303
  32 Dorota         Zielińska            - Małgorzata     Szczygieł             287: 426
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Syczuk                353: 389
  34 Sylwia         Buks                 - Anna           Arana                 421: 332
  35 Arkadiusz      Biegun               - Agata          Kuć                   508: 252
  36 Marek          Herzig               - Radosław       Więch                 409: 280
  37 Jerzy          Luter                - Justyna        Górka                 398: 345
  38 Maurycy        Machnio              - Renata         Andracka              428: 274
  39 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Głowacki              378: 394
  40 Dariusz        Nawrocki             - Jakub          Zaryński              388: 317
  41 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Jóźwiak               323: 302
  42 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Roszak                378: 310
  43 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Sancewicz             501: 282
  44 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Rudzińska             448: 262
  45 Joanna         Żłobicka             - Aleksandra     Kaczanowska           404: 316
  46 Sławomir       Długosz              - Kamil          Piecewicz             376: 389
  47 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Puchalski             385: 356
  48 Rafał          Polak                - Dorota         Stachowska            345: 377
  49 Stanisław      Olsztyn              - Zdzisław       Szota                 368: 370
  50 Barbara        Łukaszewicz          - Julita         Dygnas                467: 257
  51 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              367: 326
  52 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Szmuksta              390: 320
  53 Przemysław     Pawlic               - Maciej         Bukowski              307: 366
  54 Danuta         Langiewicz           - Marcin         Ceglarek              395: 314
  55 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Charytoniuk           377: 459
  56 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Zawadzki              438: 264
  57 Liliana        Dąbrowska            - Monika         Siemaszko             349: 355
  58 Krzysztof      Borodziuk            - Ryszard        Korpalski             365: 389
  59 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              236: 454
  60 Monika         Gawron-Cieślik       - Mirosław       Dejna                 550: 157
  61 Mateusz        Nagły                - Rafał          Wesołowski            149: 482
  62 Wiktoria       Ciesińska            - Joanna         Zacharewicz           126: 413
  63 Andrzej        Ciesiński            - Weronika       Ciesińska             306:  98


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              341: 376
   2 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             267: 421
   3 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             329: 417
   4 Marek          Reda                 - Dariusz        Kuć                   391: 332
   5 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             458: 380
   6 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Kaczor                351: 443
   7 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             272: 435
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Alabrudziński         349: 435
   9 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              374: 454
  10 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Langiewicz            337: 512
  11 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kwiatkowski           341: 375
  12 Adam           Szukalski            - Magdalena      Kublik                357: 424
  13 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Klimont               363: 295
  14 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 372: 405
  15 Paweł          Janaś                - Tomasz         Górka                 347: 296
  16 Dariusz        Maciejuk             - Wojciech       Sołdan                415: 400
  17 Halina         Roszak               - Marek          Dudkiewicz            402: 401
  18 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 378: 314
  19 Krzysztof      Obremski             - Robert         Kamiński              373: 316
  20 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marcin         Mroziuk               456: 336
  21 Robert         Duczemiński          - Zofia          Gajewska              403: 417
  22 Dorota         Maciejuk             - Mirosław       Uglik                 343: 369
  23 Dariusz        Kosz                 - Waldemar       Czerwoniec            405: 321
  24 Arkadiusz      Biegun               - Michał         Kolaj                 434: 348
  25 Marek          Syczuk               - Zbigniew       Wietecki              395: 500
  26 Sylwia         Buks                 - Zdzisław       Szota                 301: 396
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Herzig                296: 346
  28 Jerzy          Luter                - Maciej         Grąbczewski           303: 398
  29 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Książek               505: 269
  30 Robert         Głowacki             - Maurycy        Machnio               574: 383
  31 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Suchanek              369: 451
  32 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Łukaszewicz           402: 291
  33 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                271: 339
  34 Joanna         Pawlińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           346: 420
  35 Joanna         Żłobicka             - Walenty        Siemaszko             336: 354
  36 Czesław        Grajewski            - Jolanta        Chłopińska            450: 361
  37 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Piecewicz             441: 256
  38 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Dąbrowski             431: 410
  39 Józef          Wietecki             - Przemysław     Herdzina              354: 411
  40 Dorota         Kuć                  - Adriana        Gąbka                 421: 335
  41 Andrzej        Tyczyno              - Dariusz        Puton                 326: 363
  42 Dorota         Stachowska           - Dorota         Zielińska             358: 402
  43 Radosław       Więch                - Grzegorz       Pukniel               426: 326
  44 Justyna        Górka                - Marek          Roszak                348: 475
  45 Agata          Kuć                  - Jakub          Zaryński              461: 435
  46 Małgorzata     Jóźwiak              - Renata         Andracka              441: 391
  47 Maciej         Bukowski             - Ryszard        Korpalski             317: 344
  48 Monika         Gawron-Cieślik       - Monika         Siemaszko             399: 367
  49 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Długosz               272: 439
  50 Stanisław      Olsztyn              - Kazimierz      Merklejn              361: 321
  51 Jarosław       Puchalski            - Marek          Charytoniuk           351: 357
  52 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Polak                 382: 379
  53 Anna           Arana                - Aleksandra     Kaczanowska           269: 473
  54 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Rudzińska             311: 379
  55 Julita         Dygnas               - Dariusz        Jarosławski           313: 393
  56 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Sporczyk              305: 442
  57 Marcin         Ceglarek             - Rafał          Wesołowski            309: 417
  58 Krzysztof      Borodziuk            - Jerzy          Krzyżewski            356: 328
  59 Przemysław     Pawlic               - Michał         Dąbrowski             401: 199
  60 Liliana        Dąbrowska            - Mirosław       Dejna                 433: 194
  61 Andrzej        Ciesiński            - Joanna         Zacharewicz           233: 297
  62 Mateusz        Nagły                - Krzysztof      Zawadzki              174: 414
  63 Wiktoria       Ciesińska            - Weronika       Ciesińska             120: 153


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              367: 443
   2 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Lenartowski           360: 328
   3 Marek          Reda                 - Janusz         Kaczor                357: 369
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Mówka                 326: 404
   5 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               402: 484
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Zofia          Gajewska              475: 315
   7 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 345: 369
   8 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 291: 374
   9 Dariusz        Maciejuk             - Mariusz        Skrobosz              395: 289
  10 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Tuszyński             341: 440
  11 Halina         Roszak               - Wojciech       Zemło                 344: 420
  12 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Janaś                 350: 358
  13 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              399: 351
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Weronika       Rudnicka              321: 400
  15 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Stanisław      Rydzik                352: 397
  16 Przemysław     Herdzina             - Bartosz        Morawski              421: 473
  17 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Biegun                400: 369
  18 Dariusz        Puton                - Dariusz        Kosz                  297: 435
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Szukalski             425: 420
  20 Miłosz         Wrzałek              - Zdzisław       Szota                 393: 343
  21 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Baranowski            382: 334
  22 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 311: 483
  23 Marek          Dudkiewicz           - Czesław        Grajewski             342: 426
  24 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Moralewicz            315: 439
  25 Adam           Klimont              - Robert         Głowacki              340: 371
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 390: 370
  27 Piotr          Broda                - Zbigniew       Wietecki              380: 338
  28 Walenty        Siemaszko            - Marek          Herzig                317: 429
  29 Tomasz         Górka                - Robert         Duczemiński           386: 498
  30 Marcin         Mroziuk              - Jerzy          Matyasik              481: 296
  31 Dorota         Kuć                  - Dorota         Maciejuk              254: 461
  32 Dorota         Zielińska            - Robert         Kamiński              441: 384
  33 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Syczuk                366: 296
  34 Radosław       Więch                - Sylwia         Buks                  347: 420
  35 Rafał          Wesołowski           - Maurycy        Machnio               541: 288
  36 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Sulejewska            392: 401
  37 Kamil          Piecewicz            - Joanna         Żłobicka              322: 456
  38 Barbara        Łukaszewicz          - Jerzy          Luter                 367: 401
  39 Joanna         Pawlińska            - Monika         Gawron-Cieślik        372: 321
  40 Sławomir       Długosz              - Dorota         Stachowska            338: 345
  41 Aleksandra     Kaczanowska          - Michał         Kolaj                 343: 328
  42 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Kozak                 467: 253
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Książek               395: 342
  44 Ryszard        Korpalski            - Marek          Roszak                391: 432
  45 Stanisław      Olsztyn              - Maciej         Sancewicz             307: 367
  46 Dariusz        Nawrocki             - Szymon         Dąbrowski             283: 356
  47 Agata          Kuć                  - Józef          Wietecki              372: 358
  48 Adriana        Gąbka                - Dorota         Rudzińska             319: 348
  49 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Tyczyno               281: 426
  50 Rafał          Polak                - Jakub          Zaryński              296: 436
  51 Justyna        Górka                - Jarosław       Puchalski             377: 366
  52 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Pawlic                344: 321
  53 Maciej         Bukowski             - Danuta         Langiewicz            333: 389
  54 Kazimierz      Merklejn             - Liliana        Dąbrowska             367: 378
  55 Krzysztof      Zawadzki             - Mariola        Osajda-Matczak        202: 428
  56 Renata         Andracka             - Julita         Dygnas                380: 351
  57 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Arana                 415: 318
  58 Krzysztof      Borodziuk            - Monika         Siemaszko             339: 394
  59 Marcin         Ceglarek             - Michał         Dąbrowski             436: 255
  60 Jerzy          Krzyżewski           - Mateusz        Nagły                 400:   1
  61 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Kaczor               - Grzegorz       Kurowski              324: 508
   2 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 386: 313
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 333: 348
   4 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Lenartowski           343: 459
   5 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  233: 493
   6 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             326: 367
   7 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             344: 428
   8 Wojciech       Zemło                - Weronika       Rudnicka              252: 385
   9 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Koczkodon             388: 347
  10 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         348: 445
  11 Zofia          Gajewska             - Bartosz        Morawski              483: 311
  12 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                379: 506
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kosz                  443: 466
  14 Magdalena      Kublik               - Paweł          Jackowski             335: 419
  15 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               433: 350
  16 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Piotrowski            391: 297
  17 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Sołdan                431: 360
  18 Mariusz        Skrobosz             - Halina         Roszak                334: 401
  19 Marek          Herzig               - Marcin         Mroziuk               388: 375
  20 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Obremski              420: 357
  21 Robert         Głowacki             - Piotr          Broda                 443: 362
  22 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 328
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             309: 405
  24 Adam           Szukalski            - Dorota         Zielińska             440: 345
  25 Dorota         Stachowska           - Arkadiusz      Biegun                313: 369
  26 Sylwia         Buks                 - Dorota         Kuć                   307: 353
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Dudkiewicz            331: 401
  28 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Suchanek              381: 403
  29 Agata          Kuć                  - Przemysław     Herdzina              379: 357
  30 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Puton                 353: 376
  31 Jerzy          Luter                - Tomasz         Górka                 297: 306
  32 Dariusz        Jarosławski          - Joanna         Żłobicka              335: 357
  33 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 464: 261
  34 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            392: 359
  35 Robert         Kamiński             - Adam           Klimont               350: 394
  36 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Pawlińska             328: 319
  37 Jerzy          Matyasik             - Aleksandra     Kaczanowska           427: 369
  38 Marek          Roszak               - Walenty        Siemaszko             394: 430
  39 Zdzisław       Szota                - Szymon         Dąbrowski             328: 415
  40 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Sporczyk              339: 410
  41 Łukasz         Baranowski           - Marek          Syczuk                274: 469
  42 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Długosz               312: 387
  43 Monika         Siemaszko            - Jolanta        Chłopińska            307: 391
  44 Bogusław       Książek              - Maurycy        Machnio               382: 370
  45 Justyna        Górka                - Marek          Charytoniuk           387: 268
  46 Ryszard        Korpalski            - Barbara        Łukaszewicz           381: 294
  47 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               358: 329
  48 Monika         Gawron-Cieślik       - Stanisław      Olsztyn               351: 371
  49 Michał         Kolaj                - Danuta         Langiewicz            391: 390
  50 Agnieszka      Kozak                - Mariola        Osajda-Matczak        448: 358
  51 Radosław       Więch                - Liliana        Dąbrowska             434: 241
  52 Kamil          Piecewicz            - Małgorzata     Szmuksta              328: 329
  53 Renata         Andracka             - Adriana        Gąbka                 469: 272
  54 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              374: 353
  55 Julita         Dygnas               - Maciej         Bukowski              333: 383
  56 Przemysław     Pawlic               - Marcin         Ceglarek              351: 351
  57 Anna           Arana                - Krzysztof      Borodziuk             402: 246
  58 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Puchalski             265: 588
  59 Mirosław       Dejna                - Rafał          Polak                 172: 437
  60 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Dąbrowski             383: 227


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Lenartowski           386: 341
   2 Marek          Reda                 - Mateusz        Żbikowski             410: 388
   3 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             461: 294
   4 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Janaś                 395: 331
   5 Kamil          Górka                - Weronika       Rudnicka              471: 249
   6 Michał         Alabrudziński        - Janusz         Kaczor                410: 410
   7 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 359: 354
   8 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Płachta               393: 298
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kwiatkowski           392: 342
  10 Robert         Duczemiński          - Paweł          Jackowski             371: 419
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              357: 378
  12 Mirosław       Uglik                - Robert         Głowacki              516: 285
  13 Czesław        Grajewski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              246: 503
  14 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              401: 423
  15 Halina         Roszak               - Zofia          Gajewska              370: 284
  16 Marek          Herzig               - Dorota         Maciejuk              371: 280
  17 Adam           Szukalski            - Jerzy          Matyasik              423: 373
  18 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Górka                 403: 279
  19 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Sporczyk              404: 328
  20 Miłosz         Wrzałek              - Waldemar       Czerwoniec            391: 406
  21 Wojciech       Sołdan               - Magdalena      Kublik                339: 391
  22 Marcin         Mroziuk              - Zbigniew       Wietecki              295: 441
  23 Dariusz        Puton                - Marek          Dudkiewicz            457: 345
  24 Tomasz         Suchanek             - Agata          Kuć                   464: 355
  25 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              368: 466
  26 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Piotrowski            364: 394
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Adam           Klimont               310: 370
  28 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            380: 420
  29 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                327: 374
  30 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Żłobicka              327: 337
  31 Walenty        Siemaszko            - Dawid          Pikul                 451: 367
  32 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Langiewicz            268: 473
  33 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Sulejewska            366: 329
  34 Sylwia         Buks                 - Dariusz        Jarosławski           335: 354
  35 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Baranowski            338: 311
  36 Sławomir       Długosz              - Maciej         Grąbczewski           308: 312
  37 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 430: 375
  38 Aleksandra     Kaczanowska          - Jolanta        Chłopińska            387: 332
  39 Bogusław       Książek              - Justyna        Górka                 428: 264
  40 Joanna         Pawlińska            - Robert         Kamiński              280: 429
  41 Marek          Roszak               - Agnieszka      Kozak                 459: 314
  42 Ryszard        Korpalski            - Renata         Andracka              421: 331
  43 Zbigniew       Rybak                - Radosław       Więch                 379: 260
  44 Maciej         Sancewicz            - Józef          Wietecki              429: 295
  45 Michał         Kolaj                - Stanisław      Olsztyn               401: 301
  46 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Szmuksta              334: 272
  47 Andrzej        Tyczyno              - Dorota         Stachowska            357: 309
  48 Jakub          Zaryński             - Anna           Arana                 389: 332
  49 Maurycy        Machnio              - Rafał          Polak                 261: 477
  50 Jarosław       Puchalski            - Monika         Siemaszko             407: 298
  51 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Charytoniuk           374: 410
  52 Danuta         Langiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        235: 485
  53 Liliana        Dąbrowska            - Barbara        Łukaszewicz           221: 438
  54 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Krzyżewski            328: 314
  55 Adriana        Gąbka                - Kazimierz      Merklejn              397: 332
  56 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Bukowski              293: 378
  57 Dariusz        Nawrocki             - Przemysław     Pawlic                354: 333
  58 Julita         Dygnas               - Kamil          Piecewicz             304: 404
  59 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Borodziuk             225: 581
  60 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              272: 398


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  461: 353
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 390: 313
   3 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Tuszyński             424: 437
   4 Janusz         Kaczor               - Stanisław      Rydzik                312: 423
   5 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Maciejuk              485: 287
   6 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Szczygieł             458: 357
   7 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Szymczak              458: 322
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Halina         Roszak                601: 347
   9 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Janaś                 415: 298
  10 Weronika       Rudnicka             - Marek          Herzig                366: 376
  11 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 419: 481
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Szukalski             408: 282
  13 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                533: 342
  14 Joanna         Żłobicka             - Andrzej        Kwiatkowski           390: 386
  15 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Biegun                368: 424
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Czerwoniec            398: 320
  17 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Duczemiński           439: 476
  18 Szymon         Płachta              - Tomasz         Suchanek              288: 381
  19 Dariusz        Puton                - Mariusz        Skrobosz              441: 299
  20 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Kuć                   383: 393
  21 Krzysztof      Langiewicz           - Walenty        Siemaszko             370: 349
  22 Adam           Klimont              - Wojciech       Zemło                 363: 435
  23 Dorota         Maciejuk             - Sławomir       Piotrowski            411: 410
  24 Robert         Głowacki             - Czesław        Grajewski             382: 312
  25 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   417: 351
  26 Agata          Kuć                  - Marek          Syczuk                410: 431
  27 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Obremski              357: 309
  28 Marek          Dudkiewicz           - Dorota         Rudzińska             287: 343
  29 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Książek               411: 301
  30 Marek          Roszak               - Marcin         Mroziuk               286: 568
  31 Robert         Kamiński             - Ryszard        Korpalski             388: 342
  32 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Jarosławski           327: 332
  33 Dawid          Pikul                - Aleksandra     Kaczanowska           419: 386
  34 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Broda                 401: 353
  35 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Dąbrowski             372: 305
  36 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Grąbczewski           372: 341
  37 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Sancewicz             351: 472
  38 Michał         Kolaj                - Andrzej        Tyczyno               251: 494
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Zielińska             403: 274
  40 Tomasz         Górka                - Sylwia         Buks                  594: 224
  41 Zdzisław       Szota                - Jakub          Zaryński              348: 386
  42 Dorota         Stachowska           - Monika         Gawron-Cieślik        316: 369
  43 Radosław       Więch                - Jolanta        Chłopińska            340: 375
  44 Jarosław       Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              305: 454
  45 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Baranowski            386: 495
  46 Justyna        Górka                - Sławomir       Długosz               457: 222
  47 Marek          Charytoniuk          - Renata         Andracka              306: 377
  48 Maciej         Bukowski             - Joanna         Pawlińska             306: 289
  49 Rafał          Polak                - Agnieszka      Kozak                 406: 381
  50 Stanisław      Olsztyn              - Małgorzata     Sulejewska            327: 381
  51 Kamil          Piecewicz            - Józef          Wietecki              424: 344
  52 Mariola        Osajda-Matczak       - Adriana        Gąbka                 394: 241
  53 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Luter                 401: 270
  54 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Borodziuk             376: 297
  55 Krzysztof      Zawadzki             - Kazimierz      Merklejn              260: 372
  56 Anna           Arana                - Liliana        Dąbrowska             420: 260
  57 Marcin         Ceglarek             - Monika         Siemaszko             361: 323
  58 Jerzy          Krzyżewski           - Przemysław     Pawlic                380: 301
  59 Danuta         Langiewicz           - Julita         Dygnas                319: 377
  60 Michał         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 353: 181


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              397: 403
   2 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  496: 311
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             331: 347
   4 Mirosław       Uglik                - Kazimierz.Jr   Merklejn              337: 415
   5 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             462: 404
   6 Marek          Herzig               - Rafał          Lenartowski           321: 444
   7 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              370: 435
   8 Janusz         Kaczor               - Mateusz        Żbikowski             220: 477
   9 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Puton                 321: 391
  10 Joanna         Żłobicka             - Grzegorz       Koczkodon             332: 432
  11 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kuć                   375: 412
  12 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Suchanek              476: 384
  13 Paweł          Janaś                - Wojciech       Zemło                 417: 334
  14 Halina         Roszak               - Ireneusz       Moralewicz            335: 346
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Maciejuk              290: 338
  16 Robert         Duczemiński          - Weronika       Rudnicka              386: 389
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Głowacki              456: 454
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         364: 392
  19 Marcin         Mroziuk              - Adam           Szukalski             470: 312
  20 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               340: 408
  21 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           353: 313
  22 Marek          Syczuk               - Magdalena      Kublik                453: 422
  23 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              476: 268
  24 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            294: 445
  25 Szymon         Płachta              - Tomasz         Górka                 399: 392
  26 Mariusz        Skrobosz             - Walenty        Siemaszko             479: 342
  27 Adam           Klimont              - Wojciech       Sołdan                292: 284
  28 Dorota         Rudzińska            - Robert         Kamiński              378: 310
  29 Czesław        Grajewski            - Dawid          Pikul                 340: 284
  30 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Sancewicz             349: 436
  31 Zofia          Gajewska             - Zbigniew       Rybak                 375: 351
  32 Andrzej        Tyczyno              - Przemysław     Herdzina              328: 398
  33 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Kaczanowska           325: 275
  34 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Dudkiewicz            421: 284
  35 Zdzisław       Szota                - Marek          Roszak                426: 345
  36 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        385: 370
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Sulejewska            298: 394
  38 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              441: 320
  39 Jerzy          Matyasik             - Michał         Kolaj                 466: 317
  40 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 391: 277
  41 Ryszard        Korpalski            - Agata          Kuć                   314: 372
  42 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Bukowski              394: 349
  43 Renata         Andracka             - Bogusław       Książek               242: 366
  44 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Polak                 312: 343
  45 Dorota         Zielińska            - Dorota         Kuć                   382: 384
  46 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Piecewicz             389: 308
  47 Joanna         Pawlińska            - Grzegorz       Pukniel               290: 398
  48 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Puchalski             397: 311
  49 Sławomir       Długosz              - Maurycy        Machnio               355: 434
  50 Marek          Charytoniuk          - Sylwia         Buks                  366: 288
  51 Józef          Wietecki             - Kazimierz      Merklejn              308: 398
  52 Radosław       Więch                - Stanisław      Olsztyn               388: 263
  53 Adriana        Gąbka                - Anna           Arana                 414: 360
  54 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Szmuksta              395: 307
  55 Jerzy          Luter                - Marcin         Ceglarek              297: 453
  56 Monika         Siemaszko            - Agnieszka      Kozak                 349: 452
  57 Krzysztof      Zawadzki             - Danuta         Langiewicz            357: 300
  58 Krzysztof      Borodziuk            - Przemysław     Pawlic                322: 420
  59 Mirosław       Dejna                - Julita         Dygnas                184: 379
  60 Liliana        Dąbrowska            - Michał         Dąbrowski             276: 369


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 460: 277
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              344: 370
   3 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Mówka                 384: 265
   4 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             399: 465
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Morawski              314: 578
   6 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                344: 365
   7 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Janaś                 363: 330
   8 Dariusz        Puton                - Paweł          Jackowski             427: 288
   9 Marek          Reda                 - Dariusz        Maciejuk              346: 407
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Maciejuk              381: 358
  11 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   328: 361
  12 Janusz         Kaczor               - Mirosław       Uglik                 344: 403
  13 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Szczygieł             432: 322
  14 Marek          Syczuk               - Przemysław     Herdzina              455: 381
  15 Arkadiusz      Biegun               - Jakub          Szymczak              330: 439
  16 Miłosz         Wrzałek              - Zofia          Gajewska              326: 388
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Sławomir       Piotrowski            444: 353
  18 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Langiewicz            308: 408
  19 Joanna         Żłobicka             - Mariusz        Skrobosz              299: 417
  20 Halina         Roszak               - Tomasz         Suchanek              339: 416
  21 Robert         Głowacki             - Szymon         Płachta               492: 427
  22 Wojciech       Zemło                - Dorota         Rudzińska             381: 350
  23 Marcin         Mroziuk              - Adam           Klimont               368: 326
  24 Maciej         Sancewicz            - Czesław        Grajewski             383: 369
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Duczemiński           260: 442
  26 Agata          Kuć                  - Adam           Szukalski             357: 435
  27 Tomasz         Górka                - Łukasz         Baranowski            345: 370
  28 Dariusz        Nawrocki             - Jerzy          Matyasik              410: 372
  29 Jolanta        Chłopińska           - Zdzisław       Szota                 391: 402
  30 Dorota         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            414: 332
  31 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kublik                406: 320
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              299: 437
  33 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Sołdan                328: 425
  34 Rafał          Polak                - Justyna        Górka                 278: 559
  35 Bogusław       Książek              - Jakub          Zaryński              391: 467
  36 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                411: 363
  37 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Sylwestrzuk           428: 388
  38 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Tyczyno               364: 370
  39 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Bukowski              438: 241
  40 Marek          Roszak               - Michał         Kolaj                 385: 369
  41 Renata         Andracka             - Grzegorz       Pukniel               361: 343
  42 Aleksandra     Kaczanowska          - Maurycy        Machnio               624: 251
  43 Marek          Dudkiewicz           - Ryszard        Korpalski             482: 326
  44 Piotr          Broda                - Monika         Gawron-Cieślik        447: 337
  45 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Charytoniuk           472: 381
  46 Mariola        Osajda-Matczak       - Marcin         Ceglarek              452: 322
  47 Kamil          Piecewicz            - Jerzy          Krzyżewski            454: 272
  48 Szymon         Dąbrowski            - Radosław       Więch                 296: 439
  49 Agnieszka      Kozak                - Adriana        Gąbka                 350: 352
  50 Jarosław       Puchalski            - Dorota         Stachowska            416: 351
  51 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Obremski              373: 539
  52 Julita         Dygnas               - Sylwia         Buks                  315: 385
  53 Stanisław      Olsztyn              - Anna           Arana                 442: 290
  54 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Zawadzki              468: 211
  55 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Długosz               492: 256
  56 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Pawlińska             431: 394
  57 Józef          Wietecki             - Monika         Siemaszko             447: 366
  58 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Dejna                 388: 160
  59 Krzysztof      Borodziuk            - Liliana        Dąbrowska             412: 257
  60 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              323: 416
   2 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           368: 396
   3 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 377: 480
   4 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                343: 432
   5 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  409: 304
   6 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Puton                 343: 372
   7 Dariusz        Maciejuk             - Łukasz         Tuszyński             351: 383
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                446: 349
   9 Weronika       Rudnicka             - Mirosław       Uglik                 350: 346
  10 Jakub          Szymczak             - Marek          Reda                  416: 374
  11 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Czerwoniec            343: 354
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Robert         Głowacki              325: 354
  13 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Skrobosz              298: 563
  14 Tomasz         Suchanek             - Marek          Herzig                307: 400
  15 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            420: 346
  16 Dorota         Maciejuk             - Wojciech       Zemło                 279: 296
  17 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         387: 358
  18 Marcin         Mroziuk              - Janusz         Kaczor                431: 379
  19 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szczygieł             355: 489
  20 Adam           Szukalski            - Zdzisław       Szota                 441: 306
  21 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Nawrocki              418: 318
  22 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               366: 320
  23 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   318: 328
  24 Joanna         Żłobicka             - Zbigniew       Wietecki              409: 447
  25 Walenty        Siemaszko            - Justyna        Górka                 349: 369
  26 Jakub          Zaryński             - Halina         Roszak                425: 368
  27 Robert         Kamiński             - Dariusz        Jarosławski           500: 294
  28 Przemysław     Herdzina             - Dorota         Rudzińska             318: 415
  29 Wojciech       Sołdan               - Czesław        Grajewski             319: 309
  30 Adam           Klimont              - Maciej         Grąbczewski           410: 382
  31 Szymon         Płachta              - Andrzej        Tyczyno               309: 402
  32 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kwiatkowski           278: 368
  33 Tomasz         Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        300: 320
  34 Agata          Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            316: 390
  35 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Piecewicz             386: 281
  36 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Więch                 481: 332
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Barbara        Łukaszewicz           291: 304
  38 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              442: 244
  39 Magdalena      Kublik               - Bogusław       Książek               321: 436
  40 Aleksandra     Kaczanowska          - Piotr          Broda                 448: 325
  41 Rafał          Polak                - Marek          Roszak                339: 339
  42 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              325: 315
  43 Mariusz        Sylwestrzuk          - Adriana        Gąbka                 348: 473
  44 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Rybak                 323: 328
  45 Maciej         Bukowski             - Grzegorz       Pukniel               335: 359
  46 Jarosław       Puchalski            - Józef          Wietecki              382: 410
  47 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Charytoniuk           325: 368
  48 Maurycy        Machnio              - Jerzy          Krzyżewski            255: 474
  49 Sylwia         Buks                 - Stanisław      Olsztyn               307: 445
  50 Michał         Kolaj                - Szymon         Dąbrowski             419: 405
  51 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Szmuksta              296: 352
  52 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            368: 403
  53 Przemysław     Pawlic               - Jerzy          Luter                 329: 376
  54 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Zielińska             266: 388
  55 Anna           Arana                - Julita         Dygnas                435: 229
  56 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Pawlińska             290: 340
  57 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Długosz               183: 467
  58 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Borodziuk             311: 332
  59 Monika         Siemaszko            - Danuta         Langiewicz            302: 391
  60 Liliana        Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              366: 511
   2 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 362: 364
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 399: 426
   4 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Koczkodon             363: 319
   5 Łukasz         Tuszyński            - Weronika       Rudnicka              339: 290
   6 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Zwoliński             369: 310
   7 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Mroziuk               554: 365
   8 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Sancewicz             337: 368
   9 Marek          Herzig               - Dariusz        Kosz                  362: 397
  10 Wojciech       Zemło                - Robert         Głowacki              361: 428
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Jakub          Szymczak              455: 307
  12 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Maciejuk              382: 475
  13 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  426: 354
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Kuć                   399: 393
  15 Marek          Syczuk               - Wojciech       Sołdan                419: 397
  16 Adam           Szukalski            - Zofia          Gajewska              435: 339
  17 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Jackowski             332: 486
  18 Dorota         Kuć                  - Arkadiusz      Biegun                380: 345
  19 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Wietecki              449: 378
  20 Robert         Kamiński             - Paweł          Janaś                 392: 350
  21 Adam           Klimont              - Tomasz         Suchanek              323: 385
  22 Justyna        Górka                - Dorota         Maciejuk              404: 403
  23 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              444: 301
  24 Janusz         Kaczor               - Krzysztof      Langiewicz            495: 301
  25 Andrzej        Tyczyno              - Ireneusz       Moralewicz            394: 363
  26 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                420: 373
  27 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Nawrocki              476: 290
  28 Zdzisław       Szota                - Sławomir       Piotrowski            364: 445
  29 Walenty        Siemaszko            - Marek          Dudkiewicz            425: 324
  30 Jolanta        Chłopińska           - Mariola        Osajda-Matczak        427: 415
  31 Halina         Roszak               - Jerzy          Matyasik              450: 275
  32 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Wesołowski            270: 506
  33 Bogusław       Książek              - Aleksandra     Kaczanowska           395: 327
  34 Czesław        Grajewski            - Maciej         Grąbczewski           449: 313
  35 Zbigniew       Rybak                - Przemysław     Herdzina              334: 396
  36 Adriana        Gąbka                - Barbara        Łukaszewicz           350: 393
  37 Marek          Roszak               - Joanna         Żłobicka              386: 354
  38 Szymon         Płachta              - Rafał          Polak                 455: 271
  39 Piotr          Broda                - Tomasz         Górka                 340: 394
  40 Jerzy          Luter                - Magdalena      Kublik                412: 301
  41 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Sulejewska            361: 384
  42 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Olsztyn               407: 412
  43 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              380: 325
  44 Marek          Charytoniuk          - Agata          Kuć                   365: 365
  45 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              309: 332
  46 Jerzy          Krzyżewski           - Radosław       Więch                 307: 272
  47 Dorota         Zielińska            - Michał         Kolaj                 378: 288
  48 Dorota         Stachowska           - Kamil          Piecewicz             458: 335
  49 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              320: 326
  50 Joanna         Pawlińska            - Jarosław       Puchalski             309: 330
  51 Krzysztof      Borodziuk            - Monika         Gawron-Cieślik        251: 383
  52 Danuta         Langiewicz           - Sylwia         Buks                  372: 292
  53 Marcin         Ceglarek             - Anna           Arana                 326: 332
  54 Maurycy        Machnio              - Przemysław     Pawlic                377: 401
  55 Julita         Dygnas               - Agnieszka      Kozak                 333: 217
  56 Maciej         Bukowski             - Krzysztof      Zawadzki              418: 329
  57 Liliana        Dąbrowska            - Ryszard        Korpalski             228: 433
  58 Sławomir       Długosz              - Michał         Dąbrowski             365: 304
  59 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 495: 164
  60 Monika         Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie