Łomża14
listopada
Łomża 14-15 listopada I Otwarte Mistrzostwa Łomży
Warszawa21
listopada
Warszawa 21-22 listopada XVII Mistrzostwa Polski (faza I)
Jaworzno28
listopada
Jaworzno 28-29 listopada IV Mistrzostwa Jaworzna
XVII Mistrzostwa Polski: finałowa szesnastka wyłoniona, rzeź faworytów.
Łukasz Tuszyński najlepszy na Warsaw Open21 - 22 listopada 2009 — XVII Mistrzostwa Polski (faza I)
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XVII Mistrzostwa Polski (faza I)Warszawa, 21 - 22 listopada 2009

Konkurs Relacja z turnieju


XVII Mistrzostwa Polski: finałowa szesnastka wyłoniona, rzeź faworytów.<br>Łukasz Tuszyński najlepszy na Warsaw OpenObremski, Zwoliński, Merklejn, Rydzik, Skrobosz, Jackowski, Wrzałek, Mówka — kto by przypuszczał, że ani jeden z wymienionych zawodników nie awansuje do finałowej szesnastki. O mały włos do drugiej fazy nie awansowałby również lider rankingu — Dariusz Kosz, który tylko dzięki udanemu finiszowi, grając z nożem na gardle dwie ostatnie rundy, awansował do czołowej szesnastki.
Co roku w Mistrzostwach Polski jest sporo niespodzianek, ale XVII edycja tej imprezy prawdziwie nimi obrodziła. I jeśli mówić o nich głównie w kontekście odpadnięć, to również i niespodziankami można nazwać awans takich zawodników jak: Jarosław Sobczak, Andrzej Kwiatkowski czy Janusz Kaczor. Nazwiska te to jednak stali i długotrwali bywalcy turniejowi, tak więc doświadczenie i lata praktyki również przynoszą swój efekt, a za dwa tygodnie dowiemy się być może jak duży.
Wielu z faworytów już kilka rund przed końcem turnieju żegnała się z szansami na awans i do końca pierwszej fazy walczyła tylko i wyłącznie o przyzwoity końcowy rezultat.
Tegoroczne mistrzostwa w ich pierwszej odsłonie zgromadziły aż 111 uczestników. Pierwsza faza tych zawodów była jednocześnie turniejem Scrabble na Festiwalu Gier Towarzyskich, zorganizowanym po raz kolejny przez stowarzyszenie Mariasz. Dlatego też, na czołowych zawodników, oprócz awansu do fazy finałowej, czekały nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez liczne grono sponsorów festiwalu.
Wyłoniona w tym niezwykle silnie obsadzonym turnieju eliminacyjnym najlepsza szesnastka zmierzy się już za dwa tygodnie w walce o tytuł Mistrza Polski AD 2009.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Polski
XV Mistrzostwa Polski
XIV Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywaniaI faza Mistrzostw Polski to 15-rundowy turniej rozgrywany systemem połówkowym (pierwszy dzień - 8 rund, drugi dzień - 7 rund). Do drugiej fazy awansują zawodnicy, którzy po 15 rundach zajmą miejsca od 1 do 16.
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego przy ul.Emilii Plater 31 (turniej odbędzie się w ramach rozgrywek Festiwalu Gier Warsaw Open 2009 - szczegóły imprezy )
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaKarol Wyrębkiewicz
HarmonogramI faza

21 listopada — 8 rund
- zapisy — na miejscu do 10:30 lub poprzez formularz online
- 11:00 — otwarcie XVII Mistrzostw Polski
- ok. 15:00 — 16:00 — przerwa obiadowa
- ok. 20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia

22 listopada — 7 rund
- 9:00 — rozpoczęcie rozgrywek
- ok. 13:00 — 14:00 — przerwa obiadowa
- ok. 17:00 — zakończenie I fazy MP 2009
Wpisowe- członkowie PFS (z aktualnie opłaconymi składkami) — 25 zł
- osoby niepełnoletnie (rocznik 1991 i młodsze) — 25 zł
- pozostali gracze — 40 zł
DojazdDojście na piechotę z Dworca Centralnego w ciągu 5 do 7 minut ul. Emilii Plater w kierunku ul Koszykowej.
NoclegiHotele Atos, Portos, Aramis
ul. Mangalia 1, 3a, 3b
tel. (22) 841 10 43 (Atos), (22) 842 09 74 (Aramis), (22) 320 20 00 (Portos)
pokoje 1,2,3-os. od 130 zł

NagrodyNagrodami dla osób, które zajmą miejsca 1-16 jest udział w fazie finałowej, która odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2009 (szczegóły)
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
e-mail: pfs@pfs.org.pl


Regulamin Mistrzostw Polski 2009:

I. ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE.
1. XVII Mistrzostwach Polski w Scrabble (MP 2009) mają formułę otwartą, tzn. w turnieju może wziąć udział każdy, kto zgłosi się w wyznaczonym terminie zapisów do MP 2009.
2. MP 2009 odbędą się w terminie 21–22 listopada (I faza) oraz 5-6 grudnia (faza finałowa) w miejscu wskazanym przez Zarząd PFS.
3. Sędzią Głównym turnieju będzie Karol Wyrębkiewicz.
4. Wpisowe do MP 2009 wynosi:
- 25 zł – członkowie Polskiej Federacji Scrabble (z aktualnie opłaconymi składkami)
- 25 zł – osoby niepełnoletnie (rocznik 1991 i młodsze)
- 40 zł – pozostałe osoby

II. ZAŁOŻENIA SPORTOWE.
1. I faza eliminacji
a) Pierwszą fazę eliminacji stanowi 15-rundowy turniej rozgrywany systemem połówkowym (pierwszy dzień – 8 rund, drugi dzień – 7 rund). Jeśli nie uda się rozstawić rundy systemem połówkowym bez powtórzeń (maksymalne poszerzenie zasięgu co 0,5 punktu aż do 2 punktów, niezależnie od liczby osób), będzie obowiązywała następująca hierarchia systemów:
- połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu
- szwajcarski bez powtórzeń
- duński
Systemy – połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu oraz szwajcarski bez powtórzeń – nie mogą powtórzyć się w dwóch kolejnych rundach (należy stosować je na przemian).
b) Do fazy finałowej awansują zawodnicy, którzy po 15 rundach zajęli miejsca od 1. do 16.
Jeżeli osoba, która awansuje do fazy finałowej zrezygnuje z dalszego udziału w MP 2009 do czwartku 3 grudnia do godziny 20:00, jej miejsce zajmie kolejna osoba wg klasyfikacji z pierwszej fazy (jeżeli wyrazi taką chęć). W przeciwnym razie jej miejsce zajmie następna osoba (pod uwagę brani będą tylko ci zawodnicy, którzy uzyskali minimum 9 dużych punktów w pierwszej fazie). W przypadku, gdy braknie takiej osoby, bądź osoba, która awansowała do fazy finałowej zgłosi swoją rezygnację po godzinie 20:00 (3 grudnia), nie później jednak niż na 30 minut przed rozpoczęciem gier fazy finałowej), wówczas w dalszych grach będzie uczestniczyła tylko ta grupa osób, która pozostanie w wyniku tej selekcji.
c) O miejscu w pierwszej fazie decydują kolejno:
- liczba dużych punktów
- łączna suma małych punktów
- wynik bezpośredniego spotkania
- łączna suma zdobytych skalpów
- łączna różnica małych punktów
- losowanie.
d) Do fazy finałowej zawodnikom tym przepisuje się liczbę dużych punktów podzieloną przez 2 i pomniejszoną o wynik powyższego działania dla ostatniej zakwalifikowanej osoby.

2. Faza finałowa
a) 16 zawodników (bądź mniej) rozegra turniej "każdy z każdym" po jednej partii. Zawodnicy zostaną rozstawieni do fazy finałowej według miejsc zajętych w pierwszej fazie. Szczegóły dotyczące rozgrywania partii w fazie finałowej określa harmonogram. Rozpoczynanie partii zgodnie z zapisem w harmonogramie.
b) Jeżeli zawodnik nie stawi się osobiście o godzinie rozpoczęcia fazy finałowej, sędzia uruchomi (o godzinie rozpoczęcia fazy finałowej) takiej osobie zegar i zostanie on zatrzymany w momencie pojawienia się spóźnionego gracza. Gracz ten wszystkie swoje partie rozpocznie z takim czasem, jaki pozostał mu po zatrzymaniu zegara. Jeżeli zawodnik nie stawi się na 1. rundę fazy finałowej, otrzyma walkowery nierankingowe we wszystkich partiach, które miałby rozegrać i nie może uczestniczyć w kolejnych rundach, nawet jeśli stawi się na którąś z nich.
c) O miejscu w fazie finałowej decydują kolejno:
- liczba dużych punktów (łącznie z punktami przepisanymi z I fazy)
- łączna suma małych punktów w fazie finałowej
- wynik bezpośredniego spotkania (w fazie finałowej)
- łączna różnica małych punktów w fazie finałowej
- losowanie.

3. Nagrody.
Nagrody za udział w fazie finałowej otrzymają zawodnicy, którzy rozegrają w tej fazie wszystkie partie.

III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. W MP 2009 obowiązują wszystkie zasady stosowane na turniejach rankingowych w 2009 roku.
2. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do Sędziego Głównego MP 2009.
3. Wszystkie sprawy sporne, wynikłe w trakcie turnieju (również nieobjęte niniejszym regulaminem), rozstrzyga Sędzia Główny, o ile Regulamin Turniejowy nie stanowi inaczej.
4. Regulamin wchodzi w życie z dniem 20 października 2009.
Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Polski (faza I)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               141.09     12.0     6498     2373     1195
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                142.72     12.0     6384     2468      992
  3 Michał          Makowski             Warszawa               143.81     11.5     6044     2358      537
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               143.27     11.5     6031     2428      835
  5 Marek           Reda                 Wołomin                134.60     11.0     5725     2331      358
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 141.03     10.0     6100     2161      719
  7 Dariusz         Kosz                 Nysa                   149.02     10.0     6037     2198      591
  8 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.41     10.0     5970     2181      206
  9 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                137.67     10.0     5944     2242      235
 10 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.51     10.0     5942     2233      345
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.29     10.0     5939     2183      317
 12 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 136.12     10.0     5929     2085      287
 13 Kamil           Górka                Kraków                 143.59     10.0     5906     2159      153
 14 Jarosław        Sobczak              Warszawa               118.53     10.0     5895     2161      271
 15 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.35     10.0     5830     2196      386
 16 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       115.34     10.0     5819     2244      620
 17 Paweł           Janaś                Głogów                 129.53     10.0     5535     2196      299
 18 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 132.98      9.5     5831     2091      425
 19 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.18      9.0     6222     2061      643
 20 Tomasz          Łapka                Opole                  115.91      9.0     6151     2084      532
 21 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.43      9.0     6090     2050      479
 22 Justyna         Górka                Kraków                 136.63      9.0     5929     1974      345
 23 Piotr           Pietuchowski         Białystok              136.87      9.0     5928     2133      679
 24 Kamil           Kister               Puławy                 114.57      9.0     5917     2077      238
 25 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.32      9.0     5897     2109      209
 26 Marek           Roszak               Poznań                 125.42      9.0     5882     2171      192
 27 Szymon          Płachta              Warszawa               119.96      9.0     5820     1994      158
 28 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.82      9.0     5818     2124      270
 29 Robert          Kamiński             Warszawa               124.94      9.0     5778     2048      420
 30 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.16      9.0     5759     2110      305
 31 Przemysław      Rybicki              Otwock                 124.78      9.0     5739     2053       46
 32 Agnieszka       Krupka               Krosno                 122.03      9.0     5725     2011      309
 33 Przemysław      Herdzina             Kraków                 133.94      9.0     5561     2071     -152
 34 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.01      8.5     6167     1995      547
 35 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.12      8.5     5989     2086      138
 36 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    135.55      8.0     6099     1896      597
 37 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               145.80      8.0     6097     1901      483
 38 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.76      8.0     5956     2004      253
 39 Aleksander      Puchalski            Włocławek              134.18      8.0     5948     1840      548
 40 Artur           Irzyk                Kraków                 129.27      8.0     5857     1937      256
 41 Maciej          Grąbczewski          Piła                   109.26      8.0     5845     1838      119
 42 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               123.06      8.0     5845     2058      317
 43 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.05      8.0     5770     1898      -76
 44 Mirosław        Uglik                Warszawa               128.71      8.0     5745     1965      -97
 45 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         124.34      8.0     5713     2031      -74
 46 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.43      8.0     5691     1923     -296
 47 Magdalena       Kublik               Warszawa               110.69      8.0     5680     1954      184
 48 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.57      8.0     5638     1947      -40
 49 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         127.42      8.0     5601     1982      161
 50 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              114.22      8.0     5539     1906      125
 51 Irena           Sołdan               Rumia                  131.66      8.0     5445     1967     -329
 52 Zbigniew        Rybak                Warszawa               103.05      8.0     5435     1792      395
 53 Piotr           Broda                Sandomierz             109.67      8.0     5378     1914       23
 54 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.36      8.0     5206     1889     -206
 55 Rafał           Matczak              Milanówek              117.50      7.5     5889     1924      189
 56 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.38      7.5     5789     1918      198
 57 Michał          Musielak             Bydgoszcz              123.51      7.5     5753     1968      -18
 58 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 128.01      7.0     5972     1797      201
 59 Bogusław        Szyszka              Oława                  131.51      7.0     5808     1799      239
 60 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                116.59      7.0     5794     1875      -83
 61 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.92      7.0     5705     1751      324
 62 Karol           Waniek               Wrocław                129.96      7.0     5685     1680       23
 63 Jarosław        Puchalski            Łódź                   115.39      7.0     5634     1838       50
 64 Weronika        Rudnicka             Ustka                  124.88      7.0     5629     1903      -95
 65 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               115.12      7.0     5606     1876      -47
 66 Daniel          Janus                Wąchock                118.37      7.0     5518     1732     -647
 67 Adam            Klimont              Wałcz                  124.86      7.0     5515     1759     -295
 68 Radosław        Jachna               Łódź                   135.39      7.0     5512     1782     -194
 69 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               120.56      7.0     5458     1752     -231
 70 Bogusław        Książek              Szczecin               113.63      7.0     5445     1860     -292
 71 Jerzy           Luter                Bytom                  108.85      7.0     5428     1712       75
 72 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.85      7.0     5237     1824      340
 73 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       110.36      7.0     4930     1664       64
 74 Marek           Syczuk               Warszawa               142.85      7.0     4830     1766     -167
 75 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    138.71      6.5     5937     1745      462
 76 Joanna          Ostrowska            Warszawa               122.14      6.5     5447     1674      118
 77 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.73      6.5     5419     1768     -246
 78 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.23      6.0     6064     1704      165
 79 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               136.82      6.0     5834     1768        1
 80 Jakub           Szymczak             Łódź                   135.00      6.0     5591     1707     -362
 81 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.71      6.0     5569     1630      146
 82 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.33      6.0     5502     1736     -399
 83 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.35      6.0     5469     1690      102
 84 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.76      6.0     5420     1589       64
 85 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.14      6.0     5285     1612     -451
 86 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      6.0     5272     1654     -152
 87 Piotr           Domański             Ostrołęka              100.00      6.0     5271     1571     -228
 88 Michał          Ozimiński            Łódź                   123.44      6.0     5247     1662     -559
 89 Joanna          Żłobicka             Wrocław                108.20      6.0     4875     1585     -798
 90 Marek           Rogalski             Warszawa               116.75      5.5     5326     1640     -495
 91 Michał          Kolaj                Ostróda                116.89      5.5     5224     1698     -501
 92 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               110.31      5.5     5218     1621     -668
 93 Dorota          Rudzińska            Warszawa               103.59      5.5     4756     1393     -218
 94 Wojciech        Sołdan               Rumia                  133.27      5.0     5692     1615      -65
 95 Halina          Roszak               Poznań                 114.89      5.0     5486     1456      253
 96 Renata          Andracka             Poznań                 114.08      5.0     5397     1453     -159
 97 Bogdan          Kozłowski            Białystok              115.97      5.0     5295     1570     -409
 98 Marianna        Kozłowska            Białystok              100.00      5.0     5165     1470      120
 99 Anna            Stefańska            Łódź                   116.13      5.0     4947     1511     -991
100 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      5.0     4920     1440     -443
101 Maria           Pokorska             Warszawa               100.00      4.5     4952     1347     -247
102 Tomasz          Drewnowski           Warszawa               100.00      4.5     4792     1227     -323
103 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.83      4.5     4719     1219     -412
104 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            104.40      4.0     5135     1280     -308
105 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.37      4.0     2702      979     -310
106 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      3.5     4794     1153     -486
107 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.5     4434     1061      -34
108 Joanna          Jewtuch              Warszawa               125.24      3.0     2995      922     -192
109 Maciej          Michalski            Łódź                   100.00      2.0     2595      780     -796
110 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2526      762    -3596
111 Sylwia          Chrobok              Warszawa               100.00      0.0      539      164     -392
112 Dariusz         Dzierża              Kraków                 136.49      0.0        1       65     -399
113 Roman           Figiel               Zawichost              112.84      0.0        1       83     -399
114 Marcin          Kozyra               Warszawa               121.67      0.0        1       93     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Polski (faza I)



	Dariusz Kosz 149.02 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Dębski                124.34 +  481: 312  174
    2     5 Robert         Kamiński              124.94 +  381: 354  175
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  407: 304  176
    4     4 Marek          Roszak                125.42 -  390: 412   75
    5    11 Stanisław      Rydzik                138.76 +  399: 353  189
    6     9 Michał         Musielak              123.51 +  461: 422  174
    7     6 Marcin         Mroziuk               143.27 -  395: 473   93
    8     8 Marek          Reda                  134.60 -  315: 353   85
    9    12 Piotr          Jakubiak              123.06 -  319: 360   73
   10    21 Michał         Kolaj                 116.89 +  411: 235  167
   11    16 Justyna        Górka                 136.63 +  417: 343  187
   12    11 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  377: 369  187
   13    10 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  350: 505   90
   14     8 Zbigniew       Wietecki              126.82 +  491: 366  177
   15     6 Waldemar       Czerwoniec            126.18 +  443: 285  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2198  / 15 146.53




	Krzysztof Obremski 149.01 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Musielak              123.51 -  384: 400   74
    2    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  410: 274  150
    3    31 Przemysław     Herdzina              133.94 -  366: 367   84
    4    35 Rafał          Matczak               117.50 +  454: 297  168
    5    22 Michał         Kolaj                 116.89 +  465: 325  167
    6    14 Przemysław     Rybicki               124.78 +  488: 415  175
    7     8 Jarosław       Sobczak               118.53 +  518: 306  169
    8     4 Piotr          Pietuchowski          136.87 +  430: 405  187
    9     5 Tomasz         Suchanek              130.32 -  422: 447   80
   10     7 Łukasz         Bobowski              130.35 +  443: 371  180
   11     6 Jakub          Zaryński              140.16 -  347: 393   90
   12     7 Zbigniew       Wietecki              126.82 =  371: 371  127
   13     8 Dariusz        Puton                 133.51 -  276: 463   84
   14    18 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  428: 399  177
   15    13 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  365: 387   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 15 133.00




	Mariusz Skrobosz 148.23 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Ozimiński             123.44 -  371: 407   73
    2    34 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  376: 343  166
    3    41 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  304: 501   91
    4    32 Adam           Klimont               124.86 -  389: 395   75
    5    43 Dorota         Rudzińska             103.59 +  482: 317  154
    6    33 Irena          Sołdan                131.66 -  255: 357   82
    7    45 Przemysław     Herdzina              133.94 -  366: 521   84
    8    46 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  437: 279  176
    9    29 Paweł          Jackowski             138.05 +  601: 392  188
   10    33 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  444: 458   95
   11    37 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  358: 391   65
   12    40 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  398: 403   71
   13    45 Marianna       Kozłowska             100.00 +  412: 358  150
   14    32 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  419: 443   67
   15    42 Marek          Rogalski              116.75 +  452: 334  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 15 113.60




	Kazimierz.Jr Merklejn 145.80 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Jakubiak              123.06 -  321: 381   73
    2    32 Radosław       Więch                 100.00 +  500: 282  150
    3    23 Janusz         Kaczor                115.34 -  365: 437   65
    4    31 Daniel         Janus                 118.37 +  577: 185  168
    5    19 Weronika       Rudnicka              124.88 +  433: 314  175
    6    11 Kamil          Kister                114.57 +  425: 390  165
    7     7 Marek          Roszak                125.42 -  273: 440   75
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  304: 472   72
    9    24 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  440: 328  160
   10    16 Kamil          Górka                 143.59 -  414: 448   94
   11    11 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  470: 329  187
   12     9 Stanisław      Rydzik                138.76 +  421: 416  189
   13    13 Marek          Charytoniuk           127.42 -  409: 411   77
   14    20 Radosław       Jachna                135.39 +  406: 334  185
   15    14 Tomasz         Łapka                 115.91 -  339: 447   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 15 126.73




	Miłosz Wrzałek 145.43 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 +  377: 322  172
    2    12 Marek          Charytoniuk           127.42 -  231: 389   77
    3    38 Jakub          Szymczak              135.00 -  336: 444   85
    4    44 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  302: 417   64
    5    49 Aleksander     Puchalski             134.18 +  412: 409  184
    6    42 Ryszard        Dębski                124.34 -  346: 378   74
    7    48 Renata         Andracka              114.08 +  390: 357  164
    8    41 Rafał          Wesołowski            120.92 +  399: 380  171
    9    44 Krzysztof      Sporczyk              119.14 -  363: 428   69
   10    33 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  458: 444  198
   11    29 Marek          Roszak                125.42 -  294: 414   75
   12    38 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  478: 353  183
   13    30 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  494: 350  159
   14    28 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  412: 406  178
   15    21 Szymon         Płachta               119.96 -  399: 496   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 15 128.20




	Michał Makowski 143.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Ostrowska             122.14 +  326: 317  172
    2    28 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  455: 402  183
    3    12 Marcin         Mroziuk               143.27 =  369: 369  143
    4     7 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  292: 528   87
    5    18 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  383: 458   90
    6    29 Andrzej        Rakoczy               132.98 +  441: 399  183
    7    20 Piotr          Jakubiak              123.06 +  384: 336  173
    8    13 Kamil          Kister                114.57 +  402: 347  165
    9     9 Jerzy          Matyasik              117.33 +  438: 296  167
   10     6 Tomasz         Suchanek              130.32 +  428: 325  180
   11     5 Janusz         Kaczor                115.34 +  419: 335  165
   12     3 Dariusz        Puton                 133.51 +  413: 367  184
   13     2 Marek          Reda                  134.60 +  374: 299  185
   14     2 Bartosz        Morawski              142.72 -  402: 424   93
   15     3 Rafał          Dąbrowski             137.67 +  518: 305  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2358  / 15 157.20




	Kamil Górka 143.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Krupka                122.03 +  358: 350  172
    2    24 Przemysław     Rybicki               124.78 +  392: 299  175
    3    13 Mateusz        Żbikowski             141.41 +  510: 410  191
    4     6 Marcin         Mroziuk               143.27 -  326: 391   93
    5     7 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  315: 403   91
    6    19 Wojciech       Sołdan                133.27 +  336: 326  183
    7    13 Łukasz         Mycio                 110.36 -  398: 511   60
    8    29 Tomasz         Łapka                 115.91 -  321: 446   66
    9    41 Marek          Rogalski              116.75 +  467: 390  167
   10    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  448: 414  196
   11    27 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  438: 334  177
   12    19 Jarosław       Puchalski             115.39 +  407: 335  165
   13     6 Kamil          Kister                114.57 +  454: 409  165
   14     5 Piotr          Jakubiak              123.06 +  337: 328  173
   15     4 Marek          Reda                  134.60 -  399: 407   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2159  / 15 143.93




	Marcin Mroziuk 143.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Kozyra                121.67 +  400:   1  172
    2    27 Jerzy          Luter                 108.85 +  431: 260  159
    3    12 Michał         Makowski              143.81 =  369: 369  144
    4     6 Kamil          Górka                 143.59 +  391: 326  194
    5     3 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  312: 435   87
    6    10 Tomasz         Suchanek              130.32 +  429: 371  180
    7     6 Dariusz        Kosz                  149.02 +  473: 395  199
    8     3 Dawid          Pikul                 141.03 +  392: 280  191
    9     4 Dariusz        Puton                 133.51 -  373: 432   84
   10     5 Mateusz        Żbikowski             141.41 +  429: 373  191
   11     3 Kamil          Kister                114.57 +  404: 332  165
   12     2 Jakub          Zaryński              140.16 +  388: 386  190
   13     1 Bartosz        Morawski              142.72 +  436: 371  193
   14     1 Rafał          Dąbrowski             137.67 +  443: 325  188
   15     1 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  361: 540   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2428  / 15 161.87




	Marek Syczuk 142.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            120.92 +  396: 344  171
    2     3 Artur          Irzyk                 129.27 +  515: 380  179
    3     4 Joanna         Jewtuch               125.24 -  292: 428   75
    4    26 Przemysław     Herdzina              133.94 +  390: 324  184
    5     5 Dawid          Pikul                 141.03 -  246: 526   91
    6    24 Michał         Alabrudziński         139.43 +  411: 386  189
    7    12 Weronika       Rudnicka              124.88 +  344: 307  175
    8    12 Bogusław       Książek               113.63 +  494: 294  164
    9     8 Łukasz         Tuszyński             141.09 +  369: 363  191
   10     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  297: 482   93
   11     9 Dariusz        Puton                 133.51 -  336: 360   84
   12    26 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  366: 400   91
   13    20 Mirosław       Uglik                 128.71 -  374: 403   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 13 135.85




	Bartosz Morawski 142.72 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  485: 338  171
    2     4 Tomasz         Suchanek              130.32 +  502: 257  180
    3     1 Piotr          Jakubiak              123.06 +  441: 423  173
    4     1 Zbigniew       Wietecki              126.82 +  426: 316  177
    5     1 Marek          Roszak                125.42 +  430: 352  175
    6     1 Piotr          Pietuchowski          136.87 +  453: 403  187
    7     1 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  360: 449   88
    8     2 Łukasz         Bobowski              130.35 +  422: 362  180
    9     1 Dawid          Pikul                 141.03 +  359: 265  191
   10     1 Marek          Syczuk                142.85 +  482: 297  193
   11     1 Tomasz         Zwoliński             140.12 +  461: 310  190
   12     1 Marek          Reda                  134.60 -  356: 405   85
   13     1 Marcin         Mroziuk               143.27 -  371: 436   93
   14     2 Michał         Makowski              143.81 +  424: 402  194
   15     2 Mateusz        Żbikowski             141.41 +  412: 377  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2468  / 15 164.53




	Mateusz Żbikowski 141.41 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               119.96 +  389: 313  170
    2     7 Tomasz         Zwoliński             140.12 +  439: 351  190
    3    13 Kamil          Górka                 143.59 -  410: 510   94
    4    16 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  489: 417  167
    5     6 Jerzy          Matyasik              117.33 +  390: 347  167
    6     6 Marek          Roszak                125.42 +  407: 393  175
    7     5 Łukasz         Bobowski              130.35 -  335: 423   80
    8    11 Janusz         Kaczor                115.34 +  431: 388  165
    9     3 Zbigniew       Wietecki              126.82 +  381: 367  177
   10     5 Marcin         Mroziuk               143.27 -  373: 429   93
   11    10 Paweł          Janaś                 129.53 -  288: 395   80
   12    16 Magdalena      Kublik                110.69 +  430: 309  161
   13     9 Jakub          Zaryński              140.16 +  405: 294  190
   14     6 Artur          Irzyk                 129.27 +  426: 416  179
   15     2 Bartosz        Morawski              142.72 -  377: 412   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2181  / 15 145.40




	Krzysztof Mówka 141.38 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Sporczyk              119.14 -  429: 439   69
    2    29 Michał         Musielak              123.51 =  398: 398  124
    3    41 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  501: 304  198
    4    28 Andrzej        Rakoczy               132.98 +  439: 311  183
    5    17 Michał         Alabrudziński         139.43 +  425: 347  189
    6     8 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  367: 433   90
    7    18 Tomasz         Suchanek              130.32 -  287: 382   80
    8    26 Magdalena      Kublik                110.69 -  386: 413   61
    9    22 Robert         Duczemiński           138.71 +  364: 353  189
   10    28 Bogusław       Książek               113.63 -  359: 361   64
   11    35 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  400: 280  153
   12    26 Marek          Syczuk                142.85 +  400: 366  193
   13    23 Marek          Roszak                125.42 -  364: 460   75
   14    26 Ryszard        Dębski                124.34 -  294: 407   74
   15    34 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  376: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 15 127.87




	Łukasz Tuszyński 141.09 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Sobczak               118.53 -  351: 377   69
    2    40 Rafał          Matczak               117.50 +  504: 300  168
    3    17 Joanna         Żłobicka              108.20 +  446: 347  158
    4     8 Joanna         Jewtuch               125.24 +  425: 353  175
    5     7 Kamil          Górka                 143.59 +  403: 315  194
    6     5 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  366: 449   77
    7    10 Szymon         Płachta               119.96 +  462: 402  170
    8     6 Marek          Roszak                125.42 +  423: 293  175
    9     8 Marek          Syczuk                142.85 -  363: 369   93
   10     8 Marek          Charytoniuk           127.42 +  530: 318  177
   11     8 Piotr          Jakubiak              123.06 +  429: 353  173
   12     5 Tomasz         Zwoliński             140.12 +  402: 296  190
   13     3 Waldemar       Czerwoniec            126.18 +  471: 430  176
   14     3 Marek          Reda                  134.60 +  383: 340  185
   15     1 Marcin         Mroziuk               143.27 +  540: 361  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2373  / 15 158.20




	Dawid Pikul 141.03 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Daniel         Janus                 118.37 +  513: 368  168
    2     2 Tomasz         Łapka                 115.91 +  438: 429  166
    3     2 Bogusław       Książek               113.63 -  347: 382   64
    4     9 Mirosław       Uglik                 128.71 +  433: 360  179
    5     5 Marek          Syczuk                142.85 +  526: 246  193
    6     3 Piotr          Jakubiak              123.06 +  416: 340  173
    7     2 Tomasz         Zwoliński             140.12 +  405: 391  190
    8     3 Marcin         Mroziuk               143.27 -  280: 392   93
    9     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  265: 359   93
   10    11 Janusz         Kaczor                115.34 -  348: 475   65
   11    14 Łukasz         Mycio                 110.36 -  387: 400   60
   12    12 Tomasz         Suchanek              130.32 +  411: 280  180
   13    17 Radosław       Jachna                135.39 +  521: 323  185
   14    13 Agnieszka      Krupka                122.03 +  415: 331  172
   15     5 Paweł          Janaś                 129.53 +  395: 305  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2161  / 15 144.07




	Jakub Zaryński 140.16 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               117.50 +  380: 313  168
    2    11 Bogusław       Szyszka               131.51 -  375: 457   82
    3    37 Anna           Stefańska             116.13 +  417: 313  166
    4    11 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  304: 464   87
    5    25 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  398: 373  183
    6    20 Justyna        Górka                 136.63 +  421: 347  187
    7     9 Robert         Duczemiński           138.71 +  366: 341  189
    8    10 Dariusz        Puton                 133.51 -  365: 366   84
    9    15 Bogusław       Książek               113.63 +  479: 311  164
   10     9 Piotr          Pietuchowski          136.87 +  395: 327  187
   11     6 Krzysztof      Obremski              149.01 +  393: 347  199
   12     2 Marcin         Mroziuk               143.27 -  386: 388   93
   13     9 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  294: 405   91
   14    16 Kamil          Kister                114.57 +  494: 339  165
   15    11 Janusz         Kaczor                115.34 -  292: 363   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2110  / 15 140.67




	Tomasz Zwoliński 140.12 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Matyasik              117.33 +  451: 286  167
    2     7 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  351: 439   91
    3    27 Magdalena      Kublik                110.69 +  416: 370  161
    4    23 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 +  407: 323  172
    5    18 Michał         Makowski              143.81 +  458: 383  194
    6     8 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  433: 367  191
    7     2 Dawid          Pikul                 141.03 -  391: 405   91
    8     9 Marek          Charytoniuk           127.42 +  412: 382  177
    9     2 Rafał          Dąbrowski             137.67 +  464: 421  188
   10     3 Zbigniew       Wietecki              126.82 =  382: 382  127
   11     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  310: 461   93
   12     5 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  296: 402   91
   13    10 Dariusz        Kosz                  149.02 +  505: 350  199
   14    10 Marek          Roszak                125.42 -  397: 426   75
   15    12 Jarosław       Sobczak               118.53 -  316: 454   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2086  / 15 139.07




	Michał Alabrudziński 139.43 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Kolaj                 116.89 +  451: 343  167
    2     8 Marek          Roszak                125.42 -  364: 399   75
    3    24 Ryszard        Dębski                124.34 +  401: 366  174
    4    24 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  414: 294  177
    5    17 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  347: 425   91
    6    24 Marek          Syczuk                142.85 -  386: 411   93
    7    27 Mirosław       Uglik                 128.71 -  334: 438   79
    8    32 Andrzej        Kroc                  113.76 +  396: 253  164
    9    30 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  445: 432  167
   10    22 Jarosław       Puchalski             115.39 +  393: 375  165
   11    18 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  536: 302  159
   12     8 Adam           Szukalski             135.55 -  359: 497   86
   13    15 Przemysław     Herdzina              133.94 +  453: 301  184
   14    14 Łukasz         Bobowski              130.35 -  423: 452   80
   15    15 Stanisław      Rydzik                138.76 +  388: 323  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2050  / 15 136.67




	Stanisław Rydzik 138.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Rogalski              116.75 +  429: 302  167
    2    14 Andrzej        Rakoczy               132.98 +  417: 389  183
    3     9 Michał         Ozimiński             123.44 +  420: 276  173
    4     5 Michał         Musielak              123.51 -  295: 415   74
    5    11 Dariusz        Kosz                  149.02 -  353: 399   99
    6    16 Robert         Duczemiński           138.71 -  353: 490   89
    7    22 Paweł          Jackowski             138.05 -  374: 376   88
    8    38 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  390: 381  166
    9    34 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  475: 345  171
   10    23 Radosław       Jachna                135.39 +  410: 369  185
   11    20 Jakub          Szymczak              135.00 +  494: 405  185
   12     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  416: 421   96
   13    16 Przemysław     Rybicki               124.78 -  395: 457   75
   14    22 Bogusław       Książek               113.63 +  412: 290  164
   15    15 Michał         Alabrudziński         139.43 -  323: 388   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 15 133.60




	Robert Duczemiński 138.71 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  413: 422   67
    2    30 Marianna       Kozłowska             100.00 +  471: 287  150
    3    15 Irena          Sołdan                131.66 +  411: 358  182
    4    10 Kamil          Kister                114.57 -  345: 410   65
    5    21 Jarosław       Puchalski             115.39 +  384: 294  165
    6    16 Stanisław      Rydzik                138.76 +  490: 353  189
    7     9 Jakub          Zaryński              140.16 -  341: 366   90
    8    15 Jerzy          Matyasik              117.33 -  382: 459   67
    9    22 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  353: 364   91
   10    31 Ryszard        Dębski                124.34 -  336: 362   74
   11    39 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  469: 315  169
   12    30 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  368: 386   64
   13    35 Marek          Rogalski              116.75 =  375: 375  117
   14    29 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  443: 318  187
   15    33 Rafał          Matczak               117.50 -  356: 406   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 15 116.33




	Paweł Jackowski 138.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Gasik                 116.37 +  368: 311  166
    2    19 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  365: 379   88
    3    20 Adam           Klimont               124.86 +  506: 339  175
    4    15 Janusz         Kaczor                115.34 +  483: 300  165
    5     8 Kamil          Kister                114.57 -  428: 430   65
    6    12 Weronika       Rudnicka              124.88 -  268: 527   75
    7    22 Stanisław      Rydzik                138.76 +  376: 374  189
    8    19 Paweł          Janaś                 129.53 -  312: 345   80
    9    29 Mariusz        Skrobosz              148.23 -  392: 601   98
   10    36 Piotr          Broda                 109.67 -  322: 445   60
   11    40 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  477: 404  166
   12    33 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  412: 401  176
   13    26 Magdalena      Kublik                110.69 -  363: 381   61
   14    31 Marek          Rogalski              116.75 +  387: 310  167
   15    25 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  311: 299  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 15 126.53




	Rafał Dąbrowski 137.67 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Stefańska             116.13 +  416: 288  166
    2    19 Paweł          Jackowski             138.05 +  379: 365  188
    3     6 Bogusław       Szyszka               131.51 +  386: 363  182
    4     3 Weronika       Rudnicka              124.88 +  453: 335  175
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  396: 373  187
    6     2 Waldemar       Czerwoniec            126.18 +  401: 324  176
    7     1 Bartosz        Morawski              142.72 +  449: 360  193
    8     1 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  362: 373   77
    9     2 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  421: 464   90
   10     4 Dariusz        Puton                 133.51 +  473: 355  184
   11     2 Marek          Reda                  134.60 -  304: 412   85
   12     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 +  477: 367  172
   13     4 Paweł          Janaś                 129.53 +  397: 369  180
   14     1 Marcin         Mroziuk               143.27 -  325: 443   93
   15     3 Michał         Makowski              143.81 -  305: 518   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2242  / 15 149.47




	Piotr Pietuchowski 136.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  401: 320  166
    2    26 Paweł          Janaś                 129.53 +  393: 347  180
    3     7 Mirosław       Uglik                 128.71 +  450: 303  179
    4     7 Michał         Makowski              143.81 +  528: 292  194
    5     3 Marcin         Mroziuk               143.27 +  435: 312  193
    6     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  403: 453   93
    7     3 Rafał          Lenartowski           136.12 +  395: 277  186
    8     4 Krzysztof      Obremski              149.01 -  405: 430   99
    9     7 Marek          Reda                  134.60 -  300: 359   85
   10     9 Jakub          Zaryński              140.16 -  327: 395   90
   11    12 Tomasz         Łapka                 115.91 -  313: 367   66
   12    13 Artur          Irzyk                 129.27 +  400: 357  179
   13    18 Bogusław       Książek               113.63 +  391: 333  164
   14    17 Przemysław     Rybicki               124.78 +  439: 344  175
   15     7 Dariusz        Puton                 133.51 -  348: 360   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2133  / 15 142.20




	Krzysztof Usakiewicz 136.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Łapka                 115.91 -  343: 398   66
    2    47 Sylwia         Chrobok               100.00 +  501: 245  150
    3    18 Andrzej        Kroc                  113.76 +  442: 404  164
    4    11 Jakub          Zaryński              140.16 +  464: 304  190
    5     4 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  373: 396   88
    6    13 Marek          Reda                  134.60 -  358: 459   85
    7    21 Rafał          Matczak               117.50 +  364: 327  168
    8    16 Jarosław       Sobczak               118.53 +  451: 382  169
    9    10 Mirosław       Uglik                 128.71 -  306: 532   79
   10    18 Przemysław     Rybicki               124.78 +  545: 344  175
   11    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  329: 470   96
   12    11 Dariusz        Kosz                  149.02 -  369: 377   99
   13    24 Agnieszka      Krupka                122.03 -  337: 400   72
   14    29 Robert         Duczemiński           138.71 -  318: 443   89
   15    35 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  334: 352   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 15 117.87




	Justyna Górka 136.63 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Puchalski             115.39 -  344: 413   65
    2    44 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  497: 312  164
    3    19 Daniel         Janus                 118.37 +  403: 332  168
    4    14 Irena          Sołdan                131.66 +  463: 301  182
    5     9 Tomasz         Suchanek              130.32 -  298: 452   80
    6    20 Jakub          Zaryński              140.16 -  347: 421   90
    7    30 Radosław       Więch                 100.00 +  381: 337  150
    8    22 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  324: 434   60
    9    31 Adam           Klimont               124.86 -  340: 405   75
   10    40 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  506: 295  160
   11    16 Dariusz        Kosz                  149.02 -  343: 417   99
   12    35 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  388: 379  165
   13    29 Karol          Waniek                129.96 +  415: 392  180
   14    24 Edward         Stefaniak             112.85 +  425: 301  163
   15    17 Piotr          Jakubiak              123.06 +  455: 393  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 15 131.60




	Dariusz Dzierża 136.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Janusz         Kaczor                115.34 -    1: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      65  /  1  65.00




	Rafał Lenartowski 136.12 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  370: 443   65
    2    35 Jacek          Cichecki              100.00 +  434: 293  150
    3    26 Przemysław     Rybicki               124.78 +  434: 431  175
    4    17 Jarosław       Sobczak               118.53 +  442: 297  169
    5    10 Joanna         Jewtuch               125.24 +  425: 383  175
    6     7 Edward         Stefaniak             112.85 +  367: 333  163
    7     3 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  277: 395   87
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  382: 518   76
    9    17 Irena          Sołdan                131.66 -  330: 484   82
   10    26 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  414: 359  160
   11    26 Ryszard        Dębski                124.34 +  466: 365  174
   12    15 Weronika       Rudnicka              124.88 +  536: 280  175
   13     5 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  317: 385   77
   14    15 Marek          Charytoniuk           127.42 +  351: 341  177
   15     8 Tomasz         Suchanek              130.32 +  384: 335  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2085  / 15 139.00




	Adam Szukalski 135.55 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Halina         Roszak                114.89 +  404: 327  165
    2    25 Mirosław       Uglik                 128.71 -  385: 515   79
    3    33 Piotr          Broda                 109.67 +  475: 273  160
    4    12 Marek          Charytoniuk           127.42 +  374: 332  177
    5    16 Edward         Stefaniak             112.85 -  350: 407   63
    6    23 Magdalena      Kublik                110.69 -  371: 390   61
    7    28 Ryszard        Dębski                124.34 +  426: 369  174
    8    20 Irena          Sołdan                131.66 -  395: 421   82
    9    25 Wojciech       Sołdan                133.27 -  406: 416   83
   10    32 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  470: 265  165
   11    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  557: 289  160
   12     8 Michał         Alabrudziński         139.43 +  497: 359  189
   13    12 Łukasz         Bobowski              130.35 -  281: 403   80
   14    19 Przemysław     Herdzina              133.94 -  338: 378   84
   15    23 Michał         Musielak              123.51 +  370: 358  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 15 126.40




	Radosław Jachna 135.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Kister                114.57 +  390: 328  165
    2     6 Weronika       Rudnicka              124.88 -  405: 463   75
    3    30 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  383: 401   77
    4    33 Maciej         Michalski             100.00 +  386: 306  150
    5    28 Janusz         Kaczor                115.34 -  301: 380   65
    6    37 Jerzy          Luter                 108.85 +  373: 342  159
    7    24 Joanna         Jewtuch               125.24 +  382: 354  175
    8    17 Robert         Kamiński              124.94 -  303: 346   75
    9    42 Halina         Roszak                114.89 +  357: 329  165
   10    23 Stanisław      Rydzik                138.76 -  369: 410   89
   11    28 Magdalena      Kublik                110.69 +  378: 348  161
   12    23 Marek          Roszak                125.42 +  458: 382  175
   13    17 Dawid          Pikul                 141.03 -  323: 521   91
   14    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  334: 406   96
   15    29 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  370: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 15 118.80




	Jakub Szymczak 135.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  409: 306  164
    2    22 Grzegorz       Koczkodon             125.73 -  341: 428   76
    3    38 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  444: 336  195
    4    27 Edward         Stefaniak             112.85 -  299: 325   63
    5    38 Piotr          Broda                 109.67 +  366: 364  160
    6    21 Dariusz        Puton                 133.51 -  405: 441   84
    7    23 Artur          Irzyk                 129.27 -  351: 424   79
    8    43 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  268: 495   77
    9    35 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  462: 378  183
   10    30 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  453: 347  178
   11    20 Stanisław      Rydzik                138.76 -  405: 494   89
   12    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  287: 378   60
   13    40 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  359: 377   53
   14    35 Weronika       Rudnicka              124.88 +  424: 412  175
   15    37 Rafał          Wesołowski            120.92 -  318: 448   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 15 113.80




	Marek Reda 134.60 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Renata         Andracka              114.08 +  369: 290  164
    2    17 Wojciech       Sołdan                133.27 +  428: 386  183
    3     3 Weronika       Rudnicka              124.88 -  299: 362   75
    4    20 Łukasz         Mycio                 110.36 -  387: 418   60
    5    20 Tomasz         Łapka                 115.91 +  436: 392  166
    6    13 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  459: 358  187
    7    19 Michał         Musielak              123.51 +  363: 349  174
    8     8 Dariusz        Kosz                  149.02 +  353: 315  199
    9     7 Piotr          Pietuchowski          136.87 +  359: 300  187
   10     2 Waldemar       Czerwoniec            126.18 +  409: 381  176
   11     2 Rafał          Dąbrowski             137.67 +  412: 304  188
   12     1 Bartosz        Morawski              142.72 +  405: 356  193
   13     2 Michał         Makowski              143.81 -  299: 374   94
   14     3 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  340: 383   91
   15     4 Kamil          Górka                 143.59 +  407: 399  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2331  / 15 155.40




	Aleksander Puchalski 134.18 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Kroc                  113.76 +  369: 368  164
    2    18 Irena          Sołdan                131.66 -  353: 384   82
    3    21 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  319: 345   65
    4    36 Robert         Kamiński              124.94 -  349: 422   75
    5    49 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  409: 412   95
    6    46 Piotr          Domański              100.00 +  407: 244  150
    7    43 Marek          Rogalski              116.75 -  389: 429   67
    8    44 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  446: 347  167
    9    26 Artur          Irzyk                 129.27 -  368: 433   79
   10    41 Adam           Klimont               124.86 -  349: 421   75
   11    47 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  462: 305  150
   12    41 Maria          Pokorska              100.00 +  381: 314  150
   13    37 Michał         Kolaj                 116.89 +  524: 268  167
   14    30 Joanna         Ostrowska             122.14 +  428: 369  172
   15    24 Bogusław       Szyszka               131.51 +  395: 339  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 15 122.67




	Przemysław Herdzina 133.94 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bogusław       Książek               113.63 -  289: 367   64
    2    49 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  386: 382  171
    3    31 Krzysztof      Obremski              149.01 +  367: 366  199
    4    26 Marek          Syczuk                142.85 -  324: 390   93
    5    36 Marek          Charytoniuk           127.42 -  293: 497   77
    6    41 Rafał          Matczak               117.50 -  358: 445   68
    7    45 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  521: 366  198
    8    33 Wojciech       Sołdan                133.27 +  435: 403  183
    9    39 Andrzej        Kroc                  113.76 +  436: 273  164
   10    17 Artur          Irzyk                 129.27 -  331: 372   79
   11    23 Weronika       Rudnicka              124.88 +  371: 344  175
   12    22 Janusz         Kaczor                115.34 +  418: 414  165
   13    15 Michał         Alabrudziński         139.43 -  301: 453   89
   14    19 Adam           Szukalski             135.55 +  378: 338  186
   15    22 Piotr          Broda                 109.67 +  353: 303  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2071  / 15 138.07




	Dariusz Puton 133.51 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Edward         Stefaniak             112.85 +  365: 275  163
    2    21 Joanna         Jewtuch               125.24 -  379: 385   75
    3    16 Artur          Irzyk                 129.27 +  480: 325  179
    4    21 Tomasz         Suchanek              130.32 -  383: 484   80
    5    23 Ryszard        Dębski                124.34 +  396: 357  174
    6    21 Jakub          Szymczak              135.00 +  441: 405  185
    7    14 Magdalena      Kublik                110.69 +  448: 427  161
    8    10 Jakub          Zaryński              140.16 +  366: 365  190
    9     4 Marcin         Mroziuk               143.27 +  432: 373  193
   10     4 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  355: 473   88
   11     9 Marek          Syczuk                142.85 +  360: 336  193
   12     3 Michał         Makowski              143.81 -  367: 413   94
   13     8 Krzysztof      Obremski              149.01 +  463: 276  199
   14     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  347: 355   72
   15     7 Piotr          Pietuchowski          136.87 +  360: 348  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2233  / 15 148.87




	Grzegorz Kurowski 133.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Roman          Figiel                112.84 +  400:   1  163
    2    28 Michał         Makowski              143.81 -  402: 455   94
    3    28 Paweł          Janaś                 129.53 -  300: 405   80
    4    43 Stanisław      Gasik                 116.37 +  478: 283  166
    5    25 Jakub          Zaryński              140.16 -  373: 398   90
    6    32 Radosław       Więch                 100.00 -  369: 378   50
    7    39 Maria          Pokorska              100.00 +  354: 346  150
    8    34 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  355: 338  175
    9    35 Jakub          Szymczak              135.00 -  378: 462   85
   10    39 Joanna         Ostrowska             122.14 +  409: 334  172
   11    19 Robert         Kamiński              124.94 -  334: 375   75
   12    38 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  353: 478   95
   13    39 Jerzy          Luter                 108.85 -  356: 401   59
   14    34 Rafał          Wesołowski            120.92 +  343: 294  171
   15    38 Jarosław       Puchalski             115.39 -  265: 419   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 15 112.67




	Wojciech Sołdan 133.27 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Magdalena      Kublik                110.69 +  419: 327  161
    2    17 Marek          Reda                  134.60 -  386: 428   85
    3    25 Michał         Kolaj                 116.89 +  426: 299  167
    4    19 Paweł          Janaś                 129.53 +  423: 278  180
    5    12 Łukasz         Bobowski              130.35 -  357: 420   80
    6    19 Kamil          Górka                 143.59 -  326: 336   94
    7    31 Jarosław       Puchalski             115.39 -  354: 437   65
    8    33 Przemysław     Herdzina              133.94 -  403: 435   84
    9    25 Adam           Szukalski             135.55 +  416: 406  186
   10    34 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  500: 212  166
   11    13 Artur          Irzyk                 129.27 -  313: 390   79
   12    32 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  406: 481   77
   13    36 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  380: 447   65
   14    33 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  268: 413   59
   15    43 Jerzy          Matyasik              117.33 -  315: 448   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 15 107.67




	Andrzej Rakoczy 132.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Łukasz         Mycio                 110.36 +  376: 344  160
    2    14 Stanisław      Rydzik                138.76 -  389: 417   89
    3    36 Stanisław      Gasik                 116.37 +  426: 331  166
    4    28 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  311: 439   91
    5    35 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  434: 304  177
    6    29 Michał         Makowski              143.81 -  399: 441   94
    7    32 Irena          Sołdan                131.66 -  367: 372   82
    8    31 Ryszard        Dębski                124.34 +  451: 358  174
    9    27 Rafał          Wesołowski            120.92 +  398: 387  171
   10    20 Jerzy          Matyasik              117.33 +  415: 293  167
   11    15 Rafał          Matczak               117.50 =  385: 385  118
   12    27 Edward         Stefaniak             112.85 +  381: 306  163
   13    11 Robert         Kamiński              124.94 +  428: 299  175
   14    11 Janusz         Kaczor                115.34 -  284: 365   65
   15    13 Krzysztof      Obremski              149.01 +  387: 365  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2091  / 15 139.40




	Irena Sołdan 131.66 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  419: 409  160
    2    18 Aleksander     Puchalski             134.18 +  384: 353  184
    3    15 Robert         Duczemiński           138.71 -  358: 411   89
    4    14 Justyna        Górka                 136.63 -  301: 463   87
    5    24 Bogusław       Szyszka               131.51 -  286: 416   82
    6    33 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  357: 255  198
    7    32 Andrzej        Rakoczy               132.98 +  372: 367  183
    8    20 Adam           Szukalski             135.55 +  421: 395  186
    9    17 Rafał          Lenartowski           136.12 +  484: 330  186
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  335: 402   72
   11    33 Edward         Stefaniak             112.85 -  255: 401   63
   12    24 Piotr          Jakubiak              123.06 +  447: 351  173
   13    19 Artur          Irzyk                 129.27 -  381: 390   79
   14    21 Tomasz         Łapka                 115.91 -  255: 460   66
   15    31 Jerzy          Luter                 108.85 +  390: 371  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1967  / 15 131.13




	Bogusław Szyszka 131.51 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  436: 285  160
    2    11 Jakub          Zaryński              140.16 +  457: 375  190
    3     6 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  363: 386   88
    4    13 Łukasz         Bobowski              130.35 -  346: 383   80
    5    24 Irena          Sołdan                131.66 +  416: 286  182
    6    18 Bogusław       Książek               113.63 -  335: 502   64
    7    29 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  362: 328  175
    8    23 Michał         Ozimiński             123.44 -  338: 385   73
    9    32 Ryszard        Dębski                124.34 -  366: 377   74
   10    38 Joanna         Żłobicka              108.20 +  462: 299  158
   11    17 Mirosław       Uglik                 128.71 -  399: 451   79
   12    34 Michał         Kolaj                 116.89 +  426: 372  167
   13    27 Jarosław       Puchalski             115.39 +  401: 335  165
   14    23 Piotr          Broda                 109.67 -  362: 410   60
   15    24 Aleksander     Puchalski             134.18 -  339: 395   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 15 119.93




	Łukasz Bobowski 130.35 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Broda                 109.67 +  427: 303  160
    2    15 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  410: 393  178
    3    11 Marek          Roszak                125.42 -  329: 373   75
    4    13 Bogusław       Szyszka               131.51 +  383: 346  182
    5    12 Wojciech       Sołdan                133.27 +  420: 357  183
    6     4 Łukasz         Mycio                 110.36 +  386: 299  160
    7     5 Mateusz        Żbikowski             141.41 +  423: 335  191
    8     2 Bartosz        Morawski              142.72 -  362: 422   93
    9     6 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  396: 465   76
   10     7 Krzysztof      Obremski              149.01 -  371: 443   99
   11    22 Przemysław     Rybicki               124.78 -  327: 346   75
   12    17 Agnieszka      Krupka                122.03 +  385: 311  172
   13    12 Adam           Szukalski             135.55 +  403: 281  186
   14    14 Michał         Alabrudziński         139.43 +  452: 423  189
   15    10 Zbigniew       Wietecki              126.82 +  356: 347  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2196  / 15 146.40




	Tomasz Suchanek 130.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  391: 358  159
    2     4 Bartosz        Morawski              142.72 -  257: 502   93
    3    34 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  448: 346  153
    4    21 Dariusz        Puton                 133.51 +  484: 383  184
    5     9 Justyna        Górka                 136.63 +  452: 298  187
    6    10 Marcin         Mroziuk               143.27 -  371: 429   93
    7    18 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  382: 287  191
    8     5 Łukasz         Mycio                 110.36 +  433: 299  160
    9     5 Krzysztof      Obremski              149.01 +  447: 422  199
   10     6 Michał         Makowski              143.81 -  325: 428   94
   11     7 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  380: 478   76
   12    12 Dawid          Pikul                 141.03 -  280: 411   91
   13    22 Michał         Musielak              123.51 +  461: 328  174
   14     7 Jarosław       Sobczak               118.53 +  451: 335  169
   15     8 Rafał          Lenartowski           136.12 -  335: 384   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2109  / 15 140.60




	Karol Waniek 129.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jerzy          Luter                 108.85 -  313: 336   59
    2    38 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  329: 408   53
    3    44 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  408: 304  171
    4    34 Tomasz         Łapka                 115.91 -  335: 517   66
    5    51 Joanna         Ostrowska             122.14 +  465: 339  172
    6    39 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  435: 330  177
    7    37 Kazimierz      Merklejn              110.31 -  367: 373   60
    8    37 Radosław       Więch                 100.00 +  394: 291  150
    9    33 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  350: 337  164
   10    19 Łukasz         Mycio                 110.36 +  390: 373  160
   11    32 Piotr          Broda                 109.67 -  355: 384   60
   12    20 Robert         Kamiński              124.94 -  318: 434   75
   13    29 Justyna        Górka                 136.63 -  392: 415   87
   14    37 Jerzy          Matyasik              117.33 +  466: 360  167
   15    26 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  368: 461   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 15 112.00




	Paweł Janaś 129.53 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Joanna         Żłobicka              108.20 +  354: 331  158
    2    26 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  347: 393   87
    3    28 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  405: 300  183
    4    19 Wojciech       Sołdan                133.27 -  278: 423   83
    5    32 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  430: 372  178
    6    27 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  411: 343  167
    7    15 Marek          Charytoniuk           127.42 -  289: 310   77
    8    19 Paweł          Jackowski             138.05 +  345: 312  188
    9    19 Weronika       Rudnicka              124.88 +  485: 375  175
   10    14 Robert         Kamiński              124.94 +  381: 347  175
   11    10 Mateusz        Żbikowski             141.41 +  395: 288  191
   12     4 Waldemar       Czerwoniec            126.18 +  386: 343  176
   13     4 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  369: 397   88
   14     9 Mirosław       Uglik                 128.71 +  355: 307  179
   15     5 Dawid          Pikul                 141.03 -  305: 395   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2196  / 15 146.40




	Artur Irzyk 129.27 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Dorota         Stachowska            104.40 +  494: 278  154
    2     3 Marek          Syczuk                142.85 -  380: 515   93
    3    16 Dariusz        Puton                 133.51 -  325: 480   84
    4    29 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  378: 469   65
    5    40 Maciej         Michalski             100.00 +  438: 222  150
    6    31 Halina         Roszak                114.89 +  390: 292  165
    7    23 Jakub          Szymczak              135.00 +  424: 351  185
    8    18 Jarosław       Puchalski             115.39 -  346: 385   65
    9    26 Aleksander     Puchalski             134.18 +  433: 368  184
   10    17 Przemysław     Herdzina              133.94 +  372: 331  184
   11    13 Wojciech       Sołdan                133.27 +  390: 313  183
   12    13 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  357: 400   87
   13    19 Irena          Sołdan                131.66 +  390: 381  182
   14     6 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  416: 426   91
   15    16 Kamil          Kister                114.57 -  324: 390   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 15 129.13




	Mirosław Uglik 128.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Dorota         Rudzińska             103.59 +  358: 349  154
    2    25 Adam           Szukalski             135.55 +  515: 385  186
    3     7 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  303: 450   87
    4     9 Dawid          Pikul                 141.03 -  360: 433   91
    5    30 Jarosław       Sobczak               118.53 -  319: 480   69
    6    38 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  351: 343  176
    7    27 Michał         Alabrudziński         139.43 +  438: 334  189
    8    28 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  440: 353  160
    9    10 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  532: 306  187
   10    12 Piotr          Jakubiak              123.06 -  342: 458   73
   11    17 Bogusław       Szyszka               131.51 +  451: 399  182
   12    10 Tomasz         Łapka                 115.91 -  290: 464   66
   13    20 Marek          Syczuk                142.85 +  403: 374  193
   14     9 Paweł          Janaś                 129.53 -  307: 355   80
   15    18 Agnieszka      Krupka                122.03 -  336: 359   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 15 131.00




	Małgorzata Sulejewska 128.01 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  375: 365  153
    2    15 Łukasz         Bobowski              130.35 -  393: 410   80
    3    35 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  423: 438   72
    4    30 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  341: 322  160
    5    32 Paweł          Janaś                 129.53 -  372: 430   80
    6    35 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  394: 364  166
    7    35 Michał         Ozimiński             123.44 -  343: 349   73
    8    39 Marek          Rogalski              116.75 +  576: 336  167
    9    23 Michał         Musielak              123.51 -  403: 447   74
   10    30 Jakub          Szymczak              135.00 -  347: 453   85
   11    38 Daniel         Janus                 118.37 +  419: 336  168
   12    31 Jerzy          Matyasik              117.33 +  455: 329  167
   13    25 Szymon         Płachta               119.96 -  373: 446   70
   14    28 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  406: 412   95
   15    35 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  352: 334  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 15 119.80




	Marek Charytoniuk 127.42 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Joanna         Pawlińska             100.83 +  433: 275  151
    2    12 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  389: 231  195
    3    14 Michał         Musielak              123.51 -  345: 411   74
    4    12 Adam           Szukalski             135.55 -  332: 374   86
    5    36 Przemysław     Herdzina              133.94 +  497: 293  184
    6    22 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 +  433: 379  172
    7    15 Paweł          Janaś                 129.53 +  310: 289  180
    8     9 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  382: 412   90
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  387: 297  160
   10     8 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  318: 530   91
   11    30 Michał         Kolaj                 116.89 +  443: 332  167
   12    21 Przemysław     Rybicki               124.78 -  322: 434   75
   13    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  411: 409  196
   14    15 Rafał          Lenartowski           136.12 -  341: 351   86
   15    19 Robert         Kamiński              124.94 -  258: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 15 132.13




	Zbigniew Wietecki 126.82 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Sylwia         Chrobok               100.00 +  430: 294  150
    2    13 Jarosław       Sobczak               118.53 +  411: 304  169
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  363: 329  175
    4     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  316: 426   93
    5    13 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  423: 367  165
    6     5 Łukasz         Tuszyński             141.09 +  449: 366  191
    7     4 Waldemar       Czerwoniec            126.18 +  445: 390  176
    8     1 Rafał          Dąbrowski             137.67 +  373: 362  188
    9     3 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  367: 381   91
   10     3 Tomasz         Zwoliński             140.12 =  382: 382  140
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  390: 412   72
   12     7 Krzysztof      Obremski              149.01 =  371: 371  149
   13     5 Rafał          Lenartowski           136.12 +  385: 317  186
   14     8 Dariusz        Kosz                  149.02 -  366: 491   99
   15    10 Łukasz         Bobowski              130.35 -  347: 356   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2124  / 15 141.60




	Marek Dudkiewicz 126.57 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jacek          Cichecki              100.00 +  372: 320  150
    2    16 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  306: 374   67
    3    30 Radosław       Jachna                135.39 +  401: 383  185
    4    24 Michał         Alabrudziński         139.43 -  294: 414   89
    5    35 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  304: 434   83
    6    39 Karol          Waniek                129.96 -  330: 435   80
    7    47 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  369: 361  171
    8    43 Jakub          Szymczak              135.00 +  495: 268  185
    9    43 Radosław       Więch                 100.00 +  389: 339  150
   10    24 Weronika       Rudnicka              124.88 -  394: 409   75
   11    27 Kamil          Górka                 143.59 -  334: 438   94
   12    32 Wojciech       Sołdan                133.27 +  481: 406  183
   13    28 Rafał          Wesołowski            120.92 +  405: 309  171
   14    18 Krzysztof      Obremski              149.01 -  399: 428   99
   15    27 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  365: 360  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 15 129.80




	Waldemar Czerwoniec 126.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  567: 163  150
    2     1 Janusz         Kaczor                115.34 +  339: 318  165
    3     5 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  452: 333  167
    4     2 Bogusław       Książek               113.63 +  440: 333  164
    5     2 Michał         Musielak              123.51 +  429: 403  174
    6     2 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  324: 401   88
    7     4 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  390: 445   77
    8     7 Rafał          Lenartowski           136.12 +  518: 382  186
    9     6 Łukasz         Bobowski              130.35 +  465: 396  180
   10     2 Marek          Reda                  134.60 -  381: 409   85
   11     7 Tomasz         Suchanek              130.32 +  478: 380  180
   12     4 Paweł          Janaś                 129.53 -  343: 386   80
   13     3 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  430: 471   91
   14    12 Robert         Kamiński              124.94 +  381: 316  175
   15     6 Dariusz        Kosz                  149.02 -  285: 443   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2061  / 15 137.40




	Grzegorz Koczkodon 125.73 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Piotr          Domański              100.00 +  364: 334  150
    2    22 Jakub          Szymczak              135.00 +  428: 341  185
    3     8 Dariusz        Kosz                  149.02 -  304: 407   99
    4    22 Piotr          Jakubiak              123.06 -  288: 427   73
    5    34 Przemysław     Rybicki               124.78 -  305: 405   75
    6    38 Mirosław       Uglik                 128.71 -  343: 351   79
    7    42 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  294: 403   64
    8    46 Mariusz        Skrobosz              148.23 -  279: 437   98
    9    49 Renata         Andracka              114.08 +  501: 390  164
   10    43 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  471: 379  167
   11    45 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  391: 349  160
   12    33 Paweł          Jackowski             138.05 -  401: 412   88
   13    42 Joanna         Żłobicka              108.20 +  380: 321  158
   14    41 Michał         Kolaj                 116.89 =  333: 333  117
   15    34 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  337: 376   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 15 117.87




	Marek Roszak 125.42 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  389: 317  150
    2     8 Michał         Alabrudziński         139.43 +  399: 364  189
    3    11 Łukasz         Bobowski              130.35 +  373: 329  180
    4     4 Dariusz        Kosz                  149.02 +  412: 390  199
    5     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  352: 430   93
    6     6 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  393: 407   91
    7     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  440: 273  196
    8     6 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  293: 423   91
    9    13 Robert         Kamiński              124.94 -  393: 408   75
   10    29 Michał         Musielak              123.51 +  395: 380  174
   11    29 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  414: 294  195
   12    23 Radosław       Jachna                135.39 -  382: 458   85
   13    23 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  460: 364  191
   14    10 Tomasz         Zwoliński             140.12 +  426: 397  190
   15     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  361: 456   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2171  / 15 144.73




	Joanna Jewtuch 125.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Marianna       Kozłowska             100.00 +  412: 323  150
    2    21 Dariusz        Puton                 133.51 +  385: 379  184
    3     4 Marek          Syczuk                142.85 +  428: 292  193
    4     8 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  353: 425   91
    5    10 Rafał          Lenartowski           136.12 -  383: 425   86
    6    25 Janusz         Kaczor                115.34 -  434: 450   65
    7    24 Radosław       Jachna                135.39 -  354: 382   85
    8    30 Rafał          Matczak               117.50 -  246: 511   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  /  8 115.25




	Robert Kamiński 124.94 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Adam           Kędzior               100.00 +  391: 335  150
    2     5 Dariusz        Kosz                  149.02 -  354: 381   99
    3    43 Agnieszka      Krupka                122.03 -  413: 425   72
    4    36 Aleksander     Puchalski             134.18 +  422: 349  184
    5    26 Renata         Andracka              114.08 +  377: 328  164
    6    26 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  511: 377  175
    7    11 Janusz         Kaczor                115.34 -  362: 367   65
    8    17 Radosław       Jachna                135.39 +  346: 303  185
    9    13 Marek          Roszak                125.42 +  408: 393  175
   10    14 Paweł          Janaś                 129.53 -  347: 381   80
   11    19 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  375: 334  183
   12    20 Karol          Waniek                129.96 +  434: 318  180
   13    11 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  299: 428   83
   14    12 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  316: 381   76
   15    19 Marek          Charytoniuk           127.42 +  423: 258  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 15 136.53




	Weronika Rudnicka 124.88 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Maciej         Michalski             100.00 +  454: 311  150
    2     6 Radosław       Jachna                135.39 +  463: 405  185
    3     3 Marek          Reda                  134.60 +  362: 299  185
    4     3 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  335: 453   88
    5    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  314: 433   96
    6    12 Paweł          Jackowski             138.05 +  527: 268  188
    7    12 Marek          Syczuk                142.85 -  307: 344   93
    8    21 Edward         Stefaniak             112.85 +  357: 278  163
    9    19 Paweł          Janaś                 129.53 -  375: 485   80
   10    24 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  409: 394  177
   11    23 Przemysław     Herdzina              133.94 -  344: 371   84
   12    15 Rafał          Lenartowski           136.12 -  280: 536   86
   13    34 Rafał          Matczak               117.50 -  340: 428   68
   14    35 Jakub          Szymczak              135.00 -  412: 424   85
   15    36 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  350: 295  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 15 126.87




	Adam Klimont 124.86 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Maria          Pokorska              100.00 -  346: 362   50
    2    43 Maciej         Michalski             100.00 +  494: 345  150
    3    20 Paweł          Jackowski             138.05 -  339: 506   88
    4    32 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  395: 389  198
    5    27 Piotr          Domański              100.00 +  456: 321  150
    6    15 Szymon         Płachta               119.96 -  340: 375   70
    7    25 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  297: 394   72
    8    35 Michał         Kolaj                 116.89 -  274: 445   67
    9    31 Justyna        Górka                 136.63 +  405: 340  187
   10    41 Aleksander     Puchalski             134.18 +  421: 349  184
   11    21 Jarosław       Sobczak               118.53 -  299: 411   69
   12    28 Michał         Musielak              123.51 -  328: 382   74
   13    41 Michał         Ozimiński             123.44 +  382: 368  173
   14    39 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  400: 386  166
   15    28 Magdalena      Kublik                110.69 -  339: 437   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 15 117.27




	Przemysław Rybicki 124.78 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Radosław       Więch                 100.00 +  405: 393  150
    2    24 Kamil          Górka                 143.59 -  299: 392   94
    3    26 Rafał          Lenartowski           136.12 -  431: 434   86
    4    40 Dorota         Rudzińska             103.59 +  376: 297  154
    5    34 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  405: 305  176
    6    14 Krzysztof      Obremski              149.01 -  415: 488   99
    7    33 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  330: 363   60
    8    36 Halina         Roszak                114.89 +  359: 294  165
    9    36 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  381: 328  175
   10    18 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  344: 545   87
   11    22 Łukasz         Bobowski              130.35 +  346: 327  180
   12    21 Marek          Charytoniuk           127.42 +  434: 322  177
   13    16 Stanisław      Rydzik                138.76 +  457: 395  189
   14    17 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  344: 439   87
   15    20 Ryszard        Dębski                124.34 +  413: 371  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 15 136.87




	Mariusz Sylwestrzuk 124.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  388: 321  150
    2     9 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  403: 396  165
    3    10 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  329: 363   77
    4    18 Szymon         Płachta               119.96 +  427: 297  170
    5    14 Piotr          Jakubiak              123.06 -  276: 357   73
    6    26 Robert         Kamiński              124.94 -  377: 511   75
    7    29 Bogusław       Szyszka               131.51 -  328: 362   82
    8    34 Grzegorz       Kurowski              133.35 -  338: 355   83
    9    36 Przemysław     Rybicki               124.78 -  328: 381   75
   10    48 Marianna       Kozłowska             100.00 +  363: 347  150
   11    36 Michał         Musielak              123.51 -  337: 395   74
   12    45 Kazimierz      Merklejn              110.31 -  401: 422   60
   13    46 Maria          Pokorska              100.00 +  494: 301  150
   14    36 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  485: 265  171
   15    36 Weronika       Rudnicka              124.88 -  295: 350   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 15 108.67




	Ryszard Dębski 124.34 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  149.02 -  312: 481   99
    2    41 Agnieszka      Krupka                122.03 +  404: 374  172
    3    24 Michał         Alabrudziński         139.43 -  366: 401   89
    4    47 Joanna         Ostrowska             122.14 +  395: 362  172
    5    23 Dariusz        Puton                 133.51 -  357: 396   84
    6    42 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  378: 346  195
    7    28 Adam           Szukalski             135.55 -  369: 426   86
    8    31 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  358: 451   83
    9    32 Bogusław       Szyszka               131.51 +  377: 366  182
   10    31 Robert         Duczemiński           138.71 +  362: 336  189
   11    26 Rafał          Lenartowski           136.12 -  365: 466   86
   12    29 Rafał          Matczak               117.50 +  492: 394  168
   13    33 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  400: 281  160
   14    26 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  407: 294  191
   15    20 Przemysław     Rybicki               124.78 -  371: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2031  / 15 135.40




	Michał Musielak 123.51 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              149.01 +  400: 384  199
    2    29 Krzysztof      Mówka                 141.38 =  398: 398  141
    3    14 Marek          Charytoniuk           127.42 +  411: 345  177
    4     5 Stanisław      Rydzik                138.76 +  415: 295  189
    5     2 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  403: 429   76
    6     9 Dariusz        Kosz                  149.02 -  422: 461   99
    7    19 Marek          Reda                  134.60 -  349: 363   85
    8    27 Agnieszka      Krupka                122.03 -  302: 451   72
    9    23 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  447: 403  178
   10    29 Marek          Roszak                125.42 -  380: 395   75
   11    36 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  395: 337  175
   12    28 Adam           Klimont               124.86 +  382: 328  175
   13    22 Tomasz         Suchanek              130.32 -  328: 461   80
   14    27 Magdalena      Kublik                110.69 +  363: 351  161
   15    23 Adam           Szukalski             135.55 -  358: 370   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 15 131.20




	Michał Ozimiński 123.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  407: 371  198
    2    23 Maria          Pokorska              100.00 +  385: 313  150
    3     9 Stanisław      Rydzik                138.76 -  276: 420   89
    4    25 Jerzy          Matyasik              117.33 -  361: 380   67
    5    29 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  228: 398   67
    6    43 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  395: 389  164
    7    35 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  349: 343  178
    8    23 Bogusław       Szyszka               131.51 +  385: 338  182
    9    20 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  450: 494   72
   10    25 Szymon         Płachta               119.96 -  309: 407   70
   11    31 Bogusław       Książek               113.63 -  281: 320   64
   12    36 Rafał          Wesołowski            120.92 -  337: 438   71
   13    41 Adam           Klimont               124.86 -  368: 382   75
   14    42 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  280: 497   65
   15    45 Marianna       Kozłowska             100.00 +  436: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 15 110.80




	Piotr Jakubiak 123.06 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  381: 321  196
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  420: 311  169
    3     1 Bartosz        Morawski              142.72 -  423: 441   93
    4    22 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  427: 288  176
    5    14 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  357: 276  175
    6     3 Dawid          Pikul                 141.03 -  340: 416   91
    7    20 Michał         Makowski              143.81 -  336: 384   94
    8    25 Anna           Stefańska             116.13 +  388: 368  166
    9    12 Dariusz        Kosz                  149.02 +  360: 319  199
   10    12 Mirosław       Uglik                 128.71 +  458: 342  179
   11     8 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  353: 429   91
   12    24 Irena          Sołdan                131.66 -  351: 447   82
   13    14 Tomasz         Łapka                 115.91 +  530: 394  166
   14     5 Kamil          Górka                 143.59 -  328: 337   94
   15    17 Justyna        Górka                 136.63 -  393: 455   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 15 137.20




	Andrzej Kwiatkowski 122.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  322: 377   95
    2    31 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 +  325: 291  160
    3    35 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  438: 423  178
    4    23 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  323: 407   90
    5    33 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  450: 309  164
    6    22 Marek          Charytoniuk           127.42 -  379: 433   77
    7    25 Adam           Klimont               124.86 +  394: 297  175
    8    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  472: 304  196
    9    20 Michał         Ozimiński             123.44 +  494: 450  173
   10    13 Irena          Sołdan                131.66 +  402: 335  182
   11     4 Zbigniew       Wietecki              126.82 +  412: 390  177
   12     6 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  367: 477   88
   13     7 Jarosław       Sobczak               118.53 -  350: 421   69
   14     4 Dariusz        Puton                 133.51 +  355: 347  184
   15     9 Marek          Roszak                125.42 +  456: 361  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2183  / 15 145.53




	Joanna Ostrowska 122.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Makowski              143.81 -  317: 326   94
    2    36 Daniel         Janus                 118.37 -  337: 366   68
    3    54 Kazimierz      Merklejn              110.31 =  375: 375  110
    4    47 Ryszard        Dębski                124.34 -  362: 395   74
    5    51 Karol          Waniek                129.96 -  339: 465   80
    6    52 Marek          Rogalski              116.75 -  334: 340   67
    7    53 Marianna       Kozłowska             100.00 +  391: 308  150
    8    52 Maria          Pokorska              100.00 +  391: 344  150
    9    47 Anna           Stefańska             116.13 +  363: 295  166
   10    39 Grzegorz       Kurowski              133.35 -  334: 409   83
   11    43 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  330: 337   64
   12    44 Radosław       Więch                 100.00 +  405: 285  150
   13    43 Jerzy          Matyasik              117.33 +  460: 338  167
   14    30 Aleksander     Puchalski             134.18 -  369: 428   84
   15    41 Michał         Kolaj                 116.89 +  340: 318  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 15 111.60




	Agnieszka Krupka 122.03 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 143.59 -  350: 358   94
    2    41 Ryszard        Dębski                124.34 -  374: 404   74
    3    43 Robert         Kamiński              124.94 +  425: 413  175
    4    37 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  348: 313  166
    5    37 Anna           Stefańska             116.13 -  340: 359   66
    6    40 Piotr          Broda                 109.67 +  468: 277  160
    7    34 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  344: 341  169
    8    27 Michał         Musielak              123.51 +  451: 302  174
    9    21 Tomasz         Łapka                 115.91 -  358: 486   66
   10    27 Edward         Stefaniak             112.85 +  420: 341  163
   11    25 Jerzy          Matyasik              117.33 +  446: 349  167
   12    17 Łukasz         Bobowski              130.35 -  311: 385   80
   13    24 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  400: 337  187
   14    13 Dawid          Pikul                 141.03 -  331: 415   91
   15    18 Mirosław       Uglik                 128.71 +  359: 336  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011  / 15 134.07




	Marcin Kozyra 121.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               143.27 -    1: 400   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      93  /  1  93.00




	Rafał Wesołowski 120.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                142.85 -  344: 396   93
    2    45 Piotr          Broda                 109.67 -  337: 354   60
    3    48 Rafał          Matczak               117.50 -  418: 433   68
    4    50 Magdalena      Kublik                110.69 -  309: 414   61
    5    53 Dorota         Stachowska            104.40 +  349: 336  154
    6    48 Daniel         Janus                 118.37 +  414: 344  168
    7    46 Joanna         Pawlińska             100.83 +  452: 291  151
    8    41 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  380: 399   95
    9    27 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  387: 398   83
   10    42 Piotr          Domański              100.00 +  379: 318  150
   11    41 Maria          Pokorska              100.00 +  447: 295  150
   12    36 Michał         Ozimiński             123.44 +  438: 337  173
   13    28 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  309: 405   77
   14    34 Grzegorz       Kurowski              133.35 -  294: 343   83
   15    37 Jakub          Szymczak              135.00 +  448: 318  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 15 116.73




	Krzysztof Jaworski 120.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Morawski              142.72 -  338: 485   93
    2    49 Przemysław     Herdzina              133.94 -  382: 386   84
    3    44 Karol          Waniek                129.96 -  304: 408   80
    4    52 Dorota         Stachowska            104.40 +  400: 288  154
    5    45 Jerzy          Luter                 108.85 -  330: 419   59
    6    49 Marianna       Kozłowska             100.00 +  406: 350  150
    7    47 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  361: 369   77
    8    48 Piotr          Domański              100.00 +  385: 326  150
    9    34 Stanisław      Rydzik                138.76 -  345: 475   89
   10    46 Radosław       Więch                 100.00 +  425: 293  150
   11    42 Anna           Stefańska             116.13 +  468: 239  166
   12    40 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  403: 398  198
   13    32 Edward         Stefaniak             112.85 -  311: 446   63
   14    36 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 -  265: 485   75
   15    39 Andrzej        Kroc                  113.76 +  335: 322  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 15 116.80




	Szymon Płachta 119.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  313: 389   91
    2    39 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  435: 326  159
    3    40 Jerzy          Luter                 108.85 +  490: 401  159
    4    18 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 -  297: 427   75
    5    31 Halina         Roszak                114.89 +  380: 331  165
    6    15 Adam           Klimont               124.86 +  375: 340  175
    7    10 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  402: 462   91
    8    24 Stanisław      Gasik                 116.37 +  482: 342  166
    9    14 Janusz         Kaczor                115.34 -  311: 407   65
   10    25 Michał         Ozimiński             123.44 +  407: 309  173
   11    24 Jarosław       Puchalski             115.39 -  281: 440   65
   12    18 Jarosław       Sobczak               118.53 -  350: 366   69
   13    25 Małgorzata     Sulejewska            128.01 +  446: 373  178
   14    25 Rafał          Matczak               117.50 +  355: 350  168
   15    21 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  496: 399  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 15 132.93




	Krzysztof Sporczyk 119.14 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  439: 429  191
    2    10 Piotr          Jakubiak              123.06 -  311: 420   73
    3    39 Edward         Stefaniak             112.85 -  336: 424   63
    4    45 Piotr          Broda                 109.67 -  319: 383   60
    5    46 Maria          Pokorska              100.00 +  340: 338  150
    6    34 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  321: 309  153
    7    34 Agnieszka      Krupka                122.03 -  341: 344   72
    8    40 Patrycja       Śliwińska             115.12 -  295: 361   65
    9    44 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  428: 363  195
   10    35 Rafał          Matczak               117.50 -  366: 417   68
   11    39 Robert         Duczemiński           138.71 -  315: 469   89
   12    51 Jacek          Cichecki              100.00 -  365: 375   50
   13    49 Joanna         Pawlińska             100.83 +  362: 315  151
   14    43 Andrzej        Kroc                  113.76 +  387: 356  164
   15    40 Daniel         Janus                 118.37 -  360: 433   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 15 107.47




	Jarosław Sobczak 118.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Tuszyński             141.09 +  377: 351  191
    2    13 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  304: 411   77
    3    29 Jarosław       Puchalski             115.39 +  446: 344  165
    4    17 Rafał          Lenartowski           136.12 -  297: 442   86
    5    30 Mirosław       Uglik                 128.71 +  480: 319  179
    6    17 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  411: 345  165
    7     8 Krzysztof      Obremski              149.01 -  306: 518   99
    8    16 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  382: 451   87
    9    37 Jerzy          Luter                 108.85 +  423: 407  159
   10    15 Tomasz         Łapka                 115.91 +  482: 270  166
   11    21 Adam           Klimont               124.86 +  411: 299  175
   12    18 Szymon         Płachta               119.96 +  366: 350  170
   13     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 +  421: 350  172
   14     7 Tomasz         Suchanek              130.32 -  335: 451   80
   15    12 Tomasz         Zwoliński             140.12 +  454: 316  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2161  / 15 144.07




	Daniel Janus 118.37 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Pikul                 141.03 -  368: 513   91
    2    36 Joanna         Ostrowska             122.14 +  366: 337  172
    3    19 Justyna        Górka                 136.63 -  332: 403   87
    4    31 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  185: 577   96
    5    47 Radosław       Więch                 100.00 -  346: 350   50
    6    48 Rafał          Wesołowski            120.92 -  344: 414   71
    7    52 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  472: 405  150
    8    51 Jacek          Cichecki              100.00 +  403: 384  150
    9    40 Michał         Kolaj                 116.89 -  340: 402   67
   10    50 Dorota         Rudzińska             103.59 +  372: 369  154
   11    38 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  336: 419   78
   12    47 Halina         Roszak                114.89 +  385: 360  165
   13    38 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  405: 477   67
   14    38 Jarosław       Puchalski             115.39 +  431: 395  165
   15    40 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  433: 360  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 15 115.47




	Rafał Matczak 117.50 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Zaryński              140.16 -  313: 380   90
    2    40 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  300: 504   91
    3    48 Rafał          Wesołowski            120.92 +  433: 418  171
    4    35 Krzysztof      Obremski              149.01 -  297: 454   99
    5    42 Joanna         Żłobicka              108.20 +  493: 255  158
    6    41 Przemysław     Herdzina              133.94 +  445: 358  184
    7    21 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  327: 364   87
    8    30 Joanna         Jewtuch               125.24 +  511: 246  175
    9    28 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  390: 427   59
   10    35 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  417: 366  169
   11    15 Andrzej        Rakoczy               132.98 =  385: 385  133
   12    29 Ryszard        Dębski                124.34 -  394: 492   74
   13    34 Weronika       Rudnicka              124.88 +  428: 340  175
   14    25 Szymon         Płachta               119.96 -  350: 355   70
   15    33 Robert         Duczemiński           138.71 +  406: 356  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 15 128.27




	Jerzy Matyasik 117.33 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  286: 451   90
    2    51 Piotr          Domański              100.00 +  505: 355  150
    3    32 Maria          Pokorska              100.00 +  421: 343  150
    4    25 Michał         Ozimiński             123.44 +  380: 361  173
    5     6 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  347: 390   91
    6    28 Anna           Stefańska             116.13 -  281: 351   66
    7    26 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  410: 273  165
    8    15 Robert         Duczemiński           138.71 +  459: 382  189
    9     9 Michał         Makowski              143.81 -  296: 438   94
   10    20 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  293: 415   83
   11    25 Agnieszka      Krupka                122.03 -  349: 446   72
   12    31 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  329: 455   78
   13    43 Joanna         Ostrowska             122.14 -  338: 460   72
   14    37 Karol          Waniek                129.96 -  360: 466   80
   15    43 Wojciech       Sołdan                133.27 +  448: 315  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 15 115.73




	Michał Kolaj 116.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Alabrudziński         139.43 -  343: 451   89
    2    48 Renata         Andracka              114.08 +  372: 357  164
    3    25 Wojciech       Sołdan                133.27 -  299: 426   83
    4    39 Andrzej        Kroc                  113.76 +  465: 343  164
    5    22 Krzysztof      Obremski              149.01 -  325: 465   99
    6    44 Stanisław      Gasik                 116.37 -  320: 381   66
    7    49 Jacek          Cichecki              100.00 +  395: 211  150
    8    35 Adam           Klimont               124.86 +  445: 274  175
    9    40 Daniel         Janus                 118.37 +  402: 340  168
   10    21 Dariusz        Kosz                  149.02 -  235: 411   99
   11    30 Marek          Charytoniuk           127.42 -  332: 443   77
   12    34 Bogusław       Szyszka               131.51 -  372: 426   82
   13    37 Aleksander     Puchalski             134.18 -  268: 524   84
   14    41 Grzegorz       Koczkodon             125.73 =  333: 333  126
   15    41 Joanna         Ostrowska             122.14 -  318: 340   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 15 113.20




	Marek Rogalski 116.75 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Rydzik                138.76 -  302: 429   89
    2    46 Łukasz         Mycio                 110.36 -  366: 403   60
    3    50 Jacek          Cichecki              100.00 +  412: 348  150
    4    48 Kazimierz      Merklejn              110.31 -  311: 343   60
    5    48 Stanisław      Gasik                 116.37 -  301: 315   66
    6    52 Joanna         Ostrowska             122.14 +  340: 334  172
    7    43 Aleksander     Puchalski             134.18 +  429: 389  184
    8    39 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  336: 576   78
    9    41 Kamil          Górka                 143.59 -  390: 467   94
   10    49 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  406: 310  150
   11    44 Joanna         Żłobicka              108.20 -  332: 401   58
   12    43 Dorota         Rudzińska             103.59 +  382: 292  154
   13    35 Robert         Duczemiński           138.71 =  375: 375  139
   14    31 Paweł          Jackowski             138.05 -  310: 387   88
   15    42 Mariusz        Skrobosz              148.23 -  334: 452   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 15 109.33




	Barbara Łukaszewicz 116.59 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Duczemiński           138.71 +  422: 413  189
    2    16 Marek          Dudkiewicz            126.57 +  374: 306  177
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  333: 452   76
    4    16 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  417: 489   91
    5    29 Michał         Ozimiński             123.44 +  398: 228  173
    6    27 Paweł          Janaś                 129.53 -  343: 411   80
    7    36 Stanisław      Gasik                 116.37 -  324: 415   66
    8    44 Aleksander     Puchalski             134.18 -  347: 446   84
    9    30 Michał         Alabrudziński         139.43 -  432: 445   89
   10    43 Grzegorz       Koczkodon             125.73 -  379: 471   76
   11    46 Dorota         Stachowska            104.40 +  392: 387  154
   12    42 Anna           Stefańska             116.13 +  414: 279  166
   13    38 Daniel         Janus                 118.37 +  477: 405  168
   14    32 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  443: 419  198
   15    25 Paweł          Jackowski             138.05 -  299: 311   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 15 125.00




	Stanisław Gasik 116.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Jackowski             138.05 -  311: 368   88
    2    42 Dorota         Rudzińska             103.59 +  324: 313  154
    3    36 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  331: 426   83
    4    43 Grzegorz       Kurowski              133.35 -  283: 478   83
    5    48 Marek          Rogalski              116.75 +  315: 301  167
    6    44 Michał         Kolaj                 116.89 +  381: 320  167
    7    36 Barbara        Łukaszewicz           116.59 +  415: 324  167
    8    24 Szymon         Płachta               119.96 -  342: 482   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  8 122.38




	Anna Stefańska 116.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Dąbrowski             137.67 -  288: 416   88
    2    50 Adam           Kędzior               100.00 +  325: 301  150
    3    37 Jakub          Zaryński              140.16 -  313: 417   90
    4    46 Joanna         Żłobicka              108.20 +  400: 361  158
    5    37 Agnieszka      Krupka                122.03 +  359: 340  172
    6    28 Jerzy          Matyasik              117.33 +  351: 281  167
    7    17 Bogusław       Książek               113.63 -  309: 449   64
    8    25 Piotr          Jakubiak              123.06 -  368: 388   73
    9    47 Joanna         Ostrowska             122.14 -  295: 363   72
   10    37 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  349: 421   59
   11    42 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  239: 468   71
   12    42 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  279: 414   67
   13    48 Bogdan         Kozłowski             115.97 -  370: 444   66
   14    47 Renata         Andracka              114.08 +  419: 350  164
   15    46 Piotr          Domański              100.00 -  283: 525   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 15 100.73




	Bogdan Kozłowski 115.97 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  320: 401   87
    2    34 Mariusz        Skrobosz              148.23 -  343: 376   98
    3    51 Marianna       Kozłowska             100.00 +  364: 346  150
    4    37 Agnieszka      Krupka                122.03 -  313: 348   72
    5    44 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  405: 334  159
    6    35 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  364: 394   78
    7    50 Piotr          Broda                 109.67 +  348: 324  160
    8    38 Stanisław      Rydzik                138.76 -  381: 390   89
    9    38 Patrycja       Śliwińska             115.12 +  403: 268  165
   10    34 Wojciech       Sołdan                133.27 -  212: 500   83
   11    40 Paweł          Jackowski             138.05 -  404: 477   88
   12    49 Piotr          Domański              100.00 -  339: 392   50
   13    48 Anna           Stefańska             116.13 +  444: 370  166
   14    39 Adam           Klimont               124.86 -  386: 400   75
   15    44 Radosław       Więch                 100.00 -  269: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 15 104.67




	Tomasz Łapka 115.91 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  398: 343  187
    2     2 Dawid          Pikul                 141.03 -  429: 438   91
    3    22 Kamil          Kister                114.57 -  350: 455   65
    4    34 Karol          Waniek                129.96 +  517: 335  180
    5    20 Marek          Reda                  134.60 -  392: 436   85
    6    30 Jarosław       Puchalski             115.39 -  337: 365   65
    7    38 Jerzy          Luter                 108.85 +  394: 359  159
    8    29 Kamil          Górka                 143.59 +  446: 321  194
    9    21 Agnieszka      Krupka                122.03 +  486: 358  172
   10    15 Jarosław       Sobczak               118.53 -  270: 482   69
   11    12 Piotr          Pietuchowski          136.87 +  367: 313  187
   12    10 Mirosław       Uglik                 128.71 +  464: 290  179
   13    14 Piotr          Jakubiak              123.06 -  394: 530   73
   14    21 Irena          Sołdan                131.66 +  460: 255  182
   15    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  447: 339  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 15 138.93




	Jarosław Puchalski 115.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Justyna        Górka                 136.63 +  413: 344  187
    2    20 Bogusław       Książek               113.63 -  386: 433   64
    3    29 Jarosław       Sobczak               118.53 -  344: 446   69
    4    38 Maria          Pokorska              100.00 +  339: 279  150
    5    21 Robert         Duczemiński           138.71 -  294: 384   89
    6    30 Tomasz         Łapka                 115.91 +  365: 337  166
    7    31 Wojciech       Sołdan                133.27 +  437: 354  183
    8    18 Artur          Irzyk                 129.27 +  385: 346  179
    9    16 Kamil          Kister                114.57 -  372: 483   65
   10    22 Michał         Alabrudziński         139.43 -  375: 393   89
   11    24 Szymon         Płachta               119.96 +  440: 281  170
   12    19 Kamil          Górka                 143.59 -  335: 407   94
   13    27 Bogusław       Szyszka               131.51 -  335: 401   82
   14    38 Daniel         Janus                 118.37 -  395: 431   68
   15    38 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  419: 265  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 15 122.53




	Janusz Kaczor 115.34 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Dzierża               136.49 +  400:   1  186
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  318: 339   76
    3    23 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 +  437: 365  196
    4    15 Paweł          Jackowski             138.05 -  300: 483   88
    5    28 Radosław       Jachna                135.39 +  380: 301  185
    6    25 Joanna         Jewtuch               125.24 +  450: 434  175
    7    11 Robert         Kamiński              124.94 +  367: 362  175
    8    11 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  388: 431   91
    9    14 Szymon         Płachta               119.96 +  407: 311  170
   10    11 Dawid          Pikul                 141.03 +  475: 348  191
   11     5 Michał         Makowski              143.81 -  335: 419   94
   12    22 Przemysław     Herdzina              133.94 -  414: 418   84
   13    21 Piotr          Broda                 109.67 +  420: 411  160
   14    11 Andrzej        Rakoczy               132.98 +  365: 284  183
   15    11 Jakub          Zaryński              140.16 +  363: 292  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2244  / 15 149.60




	Patrycja Śliwińska 115.12 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Lenartowski           136.12 +  443: 370  186
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 -  396: 403   75
    3    21 Aleksander     Puchalski             134.18 +  345: 319  184
    4    29 Artur          Irzyk                 129.27 +  469: 378  179
    5    13 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  367: 423   77
    6    17 Jarosław       Sobczak               118.53 -  345: 411   69
    7    26 Jerzy          Matyasik              117.33 -  273: 410   67
    8    40 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  361: 295  169
    9    38 Bogdan         Kozłowski             115.97 -  268: 403   66
   10    32 Adam           Szukalski             135.55 -  265: 470   86
   11    37 Mariusz        Skrobosz              148.23 +  391: 358  198
   12    35 Justyna        Górka                 136.63 -  379: 388   87
   13    36 Wojciech       Sołdan                133.27 +  447: 380  183
   14    42 Michał         Ozimiński             123.44 +  497: 280  173
   15    27 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  360: 365   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Halina Roszak 114.89 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Szukalski             135.55 -  327: 404   86
    2    54 Edward         Stefaniak             112.85 -  286: 333   63
    3    49 Radosław       Więch                 100.00 +  387: 373  150
    4    41 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  423: 264  153
    5    31 Szymon         Płachta               119.96 -  331: 380   70
    6    31 Artur          Irzyk                 129.27 -  292: 390   79
    7    41 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  436: 322  159
    8    36 Przemysław     Rybicki               124.78 -  294: 359   75
    9    42 Radosław       Jachna                135.39 -  329: 357   85
   10    44 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  345: 402   64
   11    49 Dorota         Rudzińska             103.59 -  331: 369   54
   12    47 Daniel         Janus                 118.37 -  360: 385   68
   13    52 Adam           Kędzior               100.00 +  499: 263  150
   14    48 Jacek          Cichecki              100.00 -  370: 373   50
   15    51 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  476: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 15  97.07




	Kamil Kister 114.57 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Radosław       Jachna                135.39 -  328: 390   85
    2    53 Dorota         Stachowska            104.40 +  391: 282  154
    3    22 Tomasz         Łapka                 115.91 +  455: 350  166
    4    10 Robert         Duczemiński           138.71 +  410: 345  189
    5     8 Paweł          Jackowski             138.05 +  430: 428  188
    6    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  390: 425   96
    7    16 Edward         Stefaniak             112.85 +  395: 387  163
    8    13 Michał         Makowski              143.81 -  347: 402   94
    9    16 Jarosław       Puchalski             115.39 +  483: 372  165
   10    10 Magdalena      Kublik                110.69 +  389: 387  161
   11     3 Marcin         Mroziuk               143.27 -  332: 404   93
   12    14 Łukasz         Mycio                 110.36 +  429: 235  160
   13     6 Kamil          Górka                 143.59 -  409: 454   94
   14    16 Jakub          Zaryński              140.16 -  339: 494   90
   15    16 Artur          Irzyk                 129.27 +  390: 324  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 15 138.47




	Mariola Osajda-Matczak 114.22 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jakub          Szymczak              135.00 -  306: 409   85
    2    44 Justyna        Górka                 136.63 -  312: 497   87
    3    47 Maciej         Grąbczewski           109.26 +  482: 300  159
    4    44 Miłosz         Wrzałek               145.43 +  417: 302  195
    5    33 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  309: 450   72
    6    43 Michał         Ozimiński             123.44 -  389: 395   73
    7    42 Grzegorz       Koczkodon             125.73 +  403: 294  176
    8    42 Joanna         Żłobicka              108.20 -  318: 355   58
    9    33 Karol          Waniek                129.96 -  337: 350   80
   10    44 Halina         Roszak                114.89 +  402: 345  165
   11    43 Joanna         Ostrowska             122.14 +  337: 330  172
   12    30 Robert         Duczemiński           138.71 +  386: 368  189
   13    31 Łukasz         Mycio                 110.36 -  352: 368   60
   14    40 Radosław       Więch                 100.00 +  399: 281  150
   15    29 Radosław       Jachna                135.39 +  390: 370  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 15 127.07




	Renata Andracka 114.08 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Reda                  134.60 -  290: 369   85
    2    48 Michał         Kolaj                 116.89 -  357: 372   67
    3    55 Joanna         Pawlińska             100.83 +  429: 369  151
    4    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  385: 201  150
    5    26 Robert         Kamiński              124.94 -  328: 377   75
    6    45 Kazimierz      Merklejn              110.31 -  352: 422   60
    7    48 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  357: 390   95
    8    49 Piotr          Broda                 109.67 -  299: 379   60
    9    49 Grzegorz       Koczkodon             125.73 -  390: 501   76
   10    51 Jacek          Cichecki              100.00 -  349: 362   50
   11    50 Piotr          Domański              100.00 +  380: 288  150
   12    46 Andrzej        Kroc                  113.76 -  311: 451   64
   13    51 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  452: 321  150
   14    47 Anna           Stefańska             116.13 -  350: 419   66
   15    50 Dorota         Stachowska            104.40 +  368: 335  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 15  96.87




	Andrzej Kroc 113.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aleksander     Puchalski             134.18 -  368: 369   84
    2    37 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  367: 320  150
    3    18 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  404: 442   87
    4    39 Michał         Kolaj                 116.89 -  343: 465   67
    5    41 Joanna         Pawlińska             100.83 +  393: 297  151
    6    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  311: 362   60
    7    44 Piotr          Domański              100.00 +  383: 291  150
    8    32 Michał         Alabrudziński         139.43 -  253: 396   89
    9    39 Przemysław     Herdzina              133.94 -  273: 436   84
   10    47 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  306: 341   53
   11    52 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  467: 336  150
   12    46 Renata         Andracka              114.08 +  451: 311  164
   13    44 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  423: 268  160
   14    43 Krzysztof      Sporczyk              119.14 -  356: 387   69
   15    39 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  322: 335   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 15 105.93




	Bogusław Książek 113.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Przemysław     Herdzina              133.94 +  367: 289  184
    2    20 Jarosław       Puchalski             115.39 +  433: 386  165
    3     2 Dawid          Pikul                 141.03 +  382: 347  191
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  333: 440   76
    5    15 Łukasz         Mycio                 110.36 -  387: 510   60
    6    18 Bogusław       Szyszka               131.51 +  502: 335  182
    7    17 Anna           Stefańska             116.13 +  449: 309  166
    8    12 Marek          Syczuk                142.85 -  294: 494   93
    9    15 Jakub          Zaryński              140.16 -  311: 479   90
   10    28 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  361: 359  191
   11    31 Michał         Ozimiński             123.44 +  320: 281  173
   12    25 Piotr          Broda                 109.67 -  328: 345   60
   13    18 Piotr          Pietuchowski          136.87 -  333: 391   87
   14    22 Stanisław      Rydzik                138.76 -  290: 412   89
   15    30 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  355: 360   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 15 124.00




	Edward Stefaniak 112.85 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dariusz        Puton                 133.51 -  275: 365   84
    2    54 Halina         Roszak                114.89 +  333: 286  165
    3    39 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  424: 336  169
    4    27 Jakub          Szymczak              135.00 +  325: 299  185
    5    16 Adam           Szukalski             135.55 +  407: 350  186
    6     7 Rafał          Lenartowski           136.12 -  333: 367   86
    7    16 Kamil          Kister                114.57 -  387: 395   65
    8    21 Weronika       Rudnicka              124.88 -  278: 357   75
    9    45 Dorota         Rudzińska             103.59 +  400:   1  154
   10    27 Agnieszka      Krupka                122.03 -  341: 420   72
   11    33 Irena          Sołdan                131.66 +  401: 255  182
   12    27 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  306: 381   83
   13    32 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  446: 311  171
   14    24 Justyna        Górka                 136.63 -  301: 425   87
   15    32 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  280: 349   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 15 121.60




	Roman Figiel 112.84 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Kurowski              133.35 -    1: 400   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      83  /  1  83.00




	Magdalena Kublik 110.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Sołdan                133.27 -  327: 419   83
    2    55 Joanna         Pawlińska             100.83 +  377: 240  151
    3    27 Tomasz         Zwoliński             140.12 -  370: 416   90
    4    50 Rafał          Wesołowski            120.92 +  414: 309  171
    5    39 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  358: 353  160
    6    23 Adam           Szukalski             135.55 +  390: 371  186
    7    14 Dariusz        Puton                 133.51 -  427: 448   84
    8    26 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  413: 386  191
    9    11 Łukasz         Mycio                 110.36 +  391: 292  160
   10    10 Kamil          Kister                114.57 -  387: 389   65
   11    28 Radosław       Jachna                135.39 -  348: 378   85
   12    16 Mateusz        Żbikowski             141.41 -  309: 430   91
   13    26 Paweł          Jackowski             138.05 +  381: 363  188
   14    27 Michał         Musielak              123.51 -  351: 363   74
   15    28 Adam           Klimont               124.86 +  437: 339  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 15 130.27




	Łukasz Mycio 110.36 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Rakoczy               132.98 -  344: 376   83
    2    46 Marek          Rogalski              116.75 +  403: 366  167
    3    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  478: 184  150
    4    20 Marek          Reda                  134.60 +  418: 387  185
    5    15 Bogusław       Książek               113.63 +  510: 387  164
    6     4 Łukasz         Bobowski              130.35 -  299: 386   80
    7    13 Kamil          Górka                 143.59 +  511: 398  194
    8     5 Tomasz         Suchanek              130.32 -  299: 433   80
    9    11 Magdalena      Kublik                110.69 -  292: 391   61
   10    19 Karol          Waniek                129.96 -  373: 390   80
   11    14 Dawid          Pikul                 141.03 +  400: 387  191
   12    14 Kamil          Kister                114.57 -  235: 429   65
   13    31 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  368: 352  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 13 128.00




	Monika Gawron-Cieślik 110.36 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Irena          Sołdan                131.66 -  409: 419   82
    2    31 Andrzej        Kwiatkowski           122.29 -  291: 325   72
    3    45 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  367: 359  150
    4    30 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  322: 341   78
    5    50 Jacek          Cichecki              100.00 +  329: 314  150
    6    36 Andrzej        Kroc                  113.76 +  362: 311  164
    7    33 Przemysław     Rybicki               124.78 +  363: 330  175
    8    22 Justyna        Górka                 136.63 +  434: 324  187
    9    18 Marek          Charytoniuk           127.42 -  297: 387   77
   10    26 Rafał          Lenartowski           136.12 -  359: 414   86
   11    34 Adam           Szukalski             135.55 -  289: 557   86
   12    37 Jakub          Szymczak              135.00 +  378: 287  185
   13    33 Ryszard        Dębski                124.34 -  281: 400   74
   14    46 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  376: 364  160
   15    32 Edward         Stefaniak             112.85 +  349: 280  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 15 125.93




	Kazimierz Merklejn 110.31 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bogusław       Szyszka               131.51 -  285: 436   82
    2    52 Joanna         Żłobicka              108.20 -  259: 406   58
    3    54 Joanna         Ostrowska             122.14 =  375: 375  122
    4    48 Marek          Rogalski              116.75 +  343: 311  167
    5    39 Magdalena      Kublik                110.69 -  353: 358   61
    6    45 Renata         Andracka              114.08 +  422: 352  164
    7    37 Karol          Waniek                129.96 +  373: 367  180
    8    28 Mirosław       Uglik                 128.71 -  353: 440   79
    9    24 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  328: 440   96
   10    40 Justyna        Górka                 136.63 -  295: 506   87
   11    45 Grzegorz       Koczkodon             125.73 -  349: 391   76
   12    45 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 +  422: 401  175
   13    44 Andrzej        Kroc                  113.76 -  268: 423   64
   14    46 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  364: 376   60
   15    48 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  429: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 15 108.07




	Piotr Broda 109.67 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Łukasz         Bobowski              130.35 -  303: 427   80
    2    45 Rafał          Wesołowski            120.92 +  354: 337  171
    3    33 Adam           Szukalski             135.55 -  273: 475   86
    4    45 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  383: 319  169
    5    38 Jakub          Szymczak              135.00 -  364: 366   85
    6    40 Agnieszka      Krupka                122.03 -  277: 468   72
    7    50 Bogdan         Kozłowski             115.97 -  324: 348   66
    8    49 Renata         Andracka              114.08 +  379: 299  164
    9    46 Joanna         Żłobicka              108.20 +  423: 176  158
   10    36 Paweł          Jackowski             138.05 +  445: 322  188
   11    32 Karol          Waniek                129.96 +  384: 355  180
   12    25 Bogusław       Książek               113.63 +  345: 328  164
   13    21 Janusz         Kaczor                115.34 -  411: 420   65
   14    23 Bogusław       Szyszka               131.51 +  410: 362  182
   15    22 Przemysław     Herdzina              133.94 -  303: 353   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 15 127.60




	Maciej Grąbczewski 109.26 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Suchanek              130.32 -  358: 391   80
    2    39 Szymon         Płachta               119.96 -  326: 435   70
    3    47 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  300: 482   64
    4    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  452: 222  150
    5    44 Bogdan         Kozłowski             115.97 -  334: 405   66
    6    47 Dorota         Rudzińska             103.59 +  454: 369  154
    7    41 Halina         Roszak                114.89 -  322: 436   65
    8    45 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  449: 296  150
    9    28 Rafał          Matczak               117.50 +  427: 390  168
   10    37 Anna           Stefańska             116.13 +  421: 349  166
   11    18 Michał         Alabrudziński         139.43 -  302: 536   89
   12    39 Joanna         Żłobicka              108.20 +  476: 285  158
   13    30 Miłosz         Wrzałek               145.43 -  350: 494   95
   14    33 Wojciech       Sołdan                133.27 +  413: 268  183
   15    26 Karol          Waniek                129.96 +  461: 368  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 15 122.53




	Jerzy Luter 108.85 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Karol          Waniek                129.96 +  336: 313  180
    2    27 Marcin         Mroziuk               143.27 -  260: 431   93
    3    40 Szymon         Płachta               119.96 -  401: 490   70
    4    42 Piotr          Domański              100.00 -  300: 348   50
    5    45 Krzysztof      Jaworski              120.56 +  419: 330  171
    6    37 Radosław       Jachna                135.39 -  342: 373   85
    7    38 Tomasz         Łapka                 115.91 -  359: 394   66
    8    50 Joanna         Pawlińska             100.83 +  434: 282  151
    9    37 Jarosław       Sobczak               118.53 -  407: 423   69
   10    45 Maria          Pokorska              100.00 -  274: 310   50
   11    48 Jacek          Cichecki              100.00 +  326: 269  150
   12    48 Dorota         Stachowska            104.40 +  369: 346  154
   13    39 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  401: 356  183
   14    44 Joanna         Żłobicka              108.20 +  429: 298  158
   15    31 Irena          Sołdan                131.66 -  371: 390   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 15 114.13




	Joanna Żłobicka 108.20 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Paweł          Janaś                 129.53 -  331: 354   80
    2    52 Kazimierz      Merklejn              110.31 +  406: 259  160
    3    17 Łukasz         Tuszyński             141.09 -  347: 446   91
    4    46 Anna           Stefańska             116.13 -  361: 400   66
    5    42 Rafał          Matczak               117.50 -  255: 493   68
    6    50 Maciej         Michalski             100.00 +  337: 294  150
    7    40 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  349: 293  153
    8    42 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 +  355: 318  164
    9    46 Piotr          Broda                 109.67 -  176: 423   60
   10    38 Bogusław       Szyszka               131.51 -  299: 462   82
   11    44 Marek          Rogalski              116.75 +  401: 332  167
   12    39 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  285: 476   59
   13    42 Grzegorz       Koczkodon             125.73 -  321: 380   76
   14    44 Jerzy          Luter                 108.85 -  298: 429   59
   15    47 Jacek          Cichecki              100.00 +  354: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 15 105.67




	Dorota Stachowska 104.40 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Artur          Irzyk                 129.27 -  278: 494   79
    2    53 Kamil          Kister                114.57 -  282: 391   65
    3    53 Maciej         Michalski             100.00 -  328: 401   50
    4    52 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  288: 400   71
    5    53 Rafał          Wesołowski            120.92 -  336: 349   71
    6    54 Maria          Pokorska              100.00 -  300: 423   50
    7    55 Adam           Kędzior               100.00 +  400: 372  150
    8    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  411: 342  150
    9    48 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  331: 343   53
   10    52 Joanna         Pawlińska             100.83 +  390: 287  151
   11    46 Barbara        Łukaszewicz           116.59 -  387: 392   67
   12    48 Jerzy          Luter                 108.85 -  346: 369   59
   13    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  431: 211  150
   14    49 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  292: 301   50
   15    50 Renata         Andracka              114.08 -  335: 368   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 15  85.33




	Dorota Rudzińska 103.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Mirosław       Uglik                 128.71 -  349: 358   79
    2    42 Stanisław      Gasik                 116.37 -  313: 324   66
    3    52 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  346: 286  150
    4    40 Przemysław     Rybicki               124.78 -  297: 376   75
    5    43 Mariusz        Skrobosz              148.23 -  317: 482   98
    6    47 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  369: 454   59
    7    51 Maciej         Michalski             100.00 +  336: 325  150
    8    47 Zbigniew       Rybak                 103.05 +  356: 354  153
    9    45 Edward         Stefaniak             112.85 -    1: 400   63
   10    50 Daniel         Janus                 118.37 -  369: 372   68
   11    49 Halina         Roszak                114.89 +  369: 331  165
   12    43 Marek          Rogalski              116.75 -  292: 382   67
   13    50 Piotr          Domański              100.00 -  292: 362   50
   14    53 PAUZA
   15    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  450: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 14  99.50




	Zbigniew Rybak 103.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Małgorzata     Sulejewska            128.01 -  365: 375   78
    2    38 Karol          Waniek                129.96 +  408: 329  180
    3    34 Tomasz         Suchanek              130.32 -  346: 448   80
    4    41 Halina         Roszak                114.89 -  264: 423   65
    5    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  539: 131  150
    6    34 Krzysztof      Sporczyk              119.14 -  309: 321   69
    7    40 Joanna         Żłobicka              108.20 -  293: 349   58
    8    47 Dorota         Rudzińska             103.59 -  354: 356   54
    9    48 Dorota         Stachowska            104.40 +  343: 331  154
   10    47 Andrzej        Kroc                  113.76 +  341: 306  164
   11    35 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  280: 400   91
   12    50 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  364: 282  150
   13    40 Jakub          Szymczak              135.00 +  377: 359  185
   14    45 Piotr          Domański              100.00 +  492: 275  150
   15    30 Bogusław       Książek               113.63 +  360: 355  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 15 119.47




	Joanna Pawlińska 100.83 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marek          Charytoniuk           127.42 -  275: 433   77
    2    55 Magdalena      Kublik                110.69 -  240: 377   61
    3    55 Renata         Andracka              114.08 -  369: 429   64
    4    53 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  470: 296  150
    5    41 Andrzej        Kroc                  113.76 -  297: 393   64
    6    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  357: 156  150
    7    46 Rafał          Wesołowski            120.92 -  291: 452   71
    8    50 Jerzy          Luter                 108.85 -  282: 434   59
    9    53 Piotr          Domański              100.00 -  291: 469   50
   10    52 Dorota         Stachowska            104.40 -  287: 390   54
   11    54 PAUZA
   12    52 Marianna       Kozłowska             100.00 +  381: 329  150
   13    49 Krzysztof      Sporczyk              119.14 -  315: 362   69
   14    51 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  289: 375   50
   15    52 Adam           Kędzior               100.00 +  275: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 14  87.07




	Sylwia Chrobok 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Zbigniew       Wietecki              126.82 -  294: 430   77
    2    47 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  245: 501   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  2  82.00




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  320: 372   77
    2    35 Rafał          Lenartowski           136.12 -  293: 434   86
    3    50 Marek          Rogalski              116.75 -  348: 412   67
    4    55 Adam           Kędzior               100.00 +  281: 266  150
    5    50 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  314: 329   60
    6    51 Tomasz         Drewnowski            100.00 +  444: 228  150
    7    49 Michał         Kolaj                 116.89 -  211: 395   67
    8    51 Daniel         Janus                 118.37 -  384: 403   68
    9    50 Maria          Pokorska              100.00 -  341: 356   50
   10    51 Renata         Andracka              114.08 +  362: 349  164
   11    48 Jerzy          Luter                 108.85 -  269: 326   59
   12    51 Krzysztof      Sporczyk              119.14 +  375: 365  169
   13    47 Radosław       Więch                 100.00 -  291: 404   50
   14    48 Halina         Roszak                114.89 +  373: 370  165
   15    47 Joanna         Żłobicka              108.20 -  314: 354   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 15  96.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Waldemar       Czerwoniec            126.18 -  163: 567   76
    2    56 PAUZA
    3    42 Łukasz         Mycio                 110.36 -  184: 478   60
    4    49 Renata         Andracka              114.08 -  201: 385   64
    5    52 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  131: 539   53
    6    53 Joanna         Pawlińska             100.83 -  156: 357   51
    7    54 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  124: 428   50
    8    53 Marianna       Kozłowska             100.00 -  122: 431   50
    9    54 Adam           Kędzior               100.00 -  128: 439   50
   10    53 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  175: 390   50
   11    53 Radosław       Więch                 100.00 -  166: 526   50
   12    53 Adam           Kędzior               100.00 -  172: 344   50
   13    53 Dorota         Stachowska            104.40 -  211: 431   54
   14    52 Adam           Kędzior               100.00 -  125: 357   50
   15    49 Dorota         Rudzińska             103.59 -  168: 450   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  / 14  54.43




	Piotr Domański 100.00 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Grzegorz       Koczkodon             125.73 -  334: 364   76
    2    51 Jerzy          Matyasik              117.33 -  355: 505   67
    3    46 Adam           Kędzior               100.00 +  423: 243  150
    4    42 Jerzy          Luter                 108.85 +  348: 300  159
    5    27 Adam           Klimont               124.86 -  321: 456   75
    6    46 Aleksander     Puchalski             134.18 -  244: 407   84
    7    44 Andrzej        Kroc                  113.76 -  291: 383   64
    8    48 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  326: 385   71
    9    53 Joanna         Pawlińska             100.83 +  469: 291  151
   10    42 Rafał          Wesołowski            120.92 -  318: 379   71
   11    50 Renata         Andracka              114.08 -  288: 380   64
   12    49 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  392: 339  166
   13    50 Dorota         Rudzińska             103.59 +  362: 292  154
   14    45 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  275: 492   53
   15    46 Anna           Stefańska             116.13 +  525: 283  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 15 104.73




	Tomasz Drewnowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Marek          Roszak                125.42 -  317: 389   75
    2    37 Andrzej        Kroc                  113.76 -  320: 367   64
    3    45 Monika         Gawron-Cieślik        110.36 -  359: 367   60
    4    53 Joanna         Pawlińska             100.83 -  296: 470   51
    5    54 Adam           Kędzior               100.00 +  404: 213  150
    6    51 Jacek          Cichecki              100.00 -  228: 444   50
    7    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  428: 124  150
    8    45 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  296: 449   59
    9    52 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  342: 339  150
   10    49 Marek          Rogalski              116.75 -  310: 406   67
   11    47 Aleksander     Puchalski             134.18 -  305: 462   84
   12    50 Zbigniew       Rybak                 103.05 -  282: 364   53
   13    54 PAUZA
   14    49 Dorota         Stachowska            104.40 +  301: 292  154
   15    48 Kazimierz      Merklejn              110.31 -  304: 429   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 14  87.64




	Marianna Kozłowska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Joanna         Jewtuch               125.24 -  323: 412   75
    2    30 Robert         Duczemiński           138.71 -  287: 471   89
    3    51 Bogdan         Kozłowski             115.97 -  346: 364   66
    4    51 Radosław       Więch                 100.00 -  298: 356   50
    5    55 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  337: 318  150
    6    49 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  350: 406   71
    7    53 Joanna         Ostrowska             122.14 -  308: 391   72
    8    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  431: 122  150
    9    51 Maciej         Michalski             100.00 +  400:   1  150
   10    48 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 -  347: 363   75
   11    51 Adam           Kędzior               100.00 +  349: 284  150
   12    52 Joanna         Pawlińska             100.83 -  329: 381   51
   13    45 Mariusz        Skrobosz              148.23 -  358: 412   98
   14    50 Maria          Pokorska              100.00 +  386: 328  150
   15    45 Michał         Ozimiński             123.44 -  316: 436   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 15  98.00




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Robert         Kamiński              124.94 -  335: 391   75
    2    50 Anna           Stefańska             116.13 -  301: 325   66
    3    46 Piotr          Domański              100.00 -  243: 423   50
    4    55 Jacek          Cichecki              100.00 -  266: 281   50
    5    54 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  213: 404   50
    6    55 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  263: 306   50
    7    55 Dorota         Stachowska            104.40 -  372: 400   54
    8    55 Maciej         Michalski             100.00 -  218: 390   50
    9    54 Mirosław       Dejna                 100.00 +  439: 128  150
   10    54 PAUZA
   11    51 Marianna       Kozłowska             100.00 -  284: 349   50
   12    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  344: 172  150
   13    52 Halina         Roszak                114.89 -  263: 499   65
   14    52 Mirosław       Dejna                 100.00 +  357: 125  150
   15    52 Joanna         Pawlińska             100.83 -  236: 275   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 14  75.79




	Maciej Michalski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Weronika       Rudnicka              124.88 -  311: 454   75
    2    43 Adam           Klimont               124.86 -  345: 494   75
    3    53 Dorota         Stachowska            104.40 +  401: 328  154
    4    33 Radosław       Jachna                135.39 -  306: 386   85
    5    40 Artur          Irzyk                 129.27 -  222: 438   79
    6    50 Joanna         Żłobicka              108.20 -  294: 337   58
    7    51 Dorota         Rudzińska             103.59 -  325: 336   54
    8    55 Adam           Kędzior               100.00 +  390: 218  150
    9    51 Marianna       Kozłowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  9  86.67




	Maria Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Adam           Klimont               124.86 +  362: 346  175
    2    23 Michał         Ozimiński             123.44 -  313: 385   73
    3    32 Jerzy          Matyasik              117.33 -  343: 421   67
    4    38 Jarosław       Puchalski             115.39 -  279: 339   65
    5    46 Krzysztof      Sporczyk              119.14 -  338: 340   69
    6    54 Dorota         Stachowska            104.40 +  423: 300  154
    7    39 Grzegorz       Kurowski              133.35 -  346: 354   83
    8    52 Joanna         Ostrowska             122.14 -  344: 391   72
    9    50 Jacek          Cichecki              100.00 +  356: 341  150
   10    45 Jerzy          Luter                 108.85 +  310: 274  159
   11    41 Rafał          Wesołowski            120.92 -  295: 447   71
   12    41 Aleksander     Puchalski             134.18 -  314: 381   84
   13    46 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 -  301: 494   75
   14    50 Marianna       Kozłowska             100.00 -  328: 386   50
   15    53 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 14  96.21




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Przemysław     Rybicki               124.78 -  393: 405   75
    2    32 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.80 -  282: 500   96
    3    49 Halina         Roszak                114.89 -  373: 387   65
    4    51 Marianna       Kozłowska             100.00 +  356: 298  150
    5    47 Daniel         Janus                 118.37 +  350: 346  168
    6    32 Grzegorz       Kurowski              133.35 +  378: 369  183
    7    30 Justyna        Górka                 136.63 -  337: 381   87
    8    37 Karol          Waniek                129.96 -  291: 394   80
    9    43 Marek          Dudkiewicz            126.57 -  339: 389   77
   10    46 Krzysztof      Jaworski              120.56 -  293: 425   71
   11    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  526: 166  150
   12    44 Joanna         Ostrowska             122.14 -  285: 405   72
   13    47 Jacek          Cichecki              100.00 +  404: 291  150
   14    40 Mariola        Osajda-Matczak        114.22 -  281: 399   64
   15    44 Bogdan         Kozłowski             115.97 +  384: 269  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 15 110.27




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Mariusz        Sylwestrzuk           124.71 -  321: 388   75
    2    33 Krzysztof      Obremski              149.01 -  274: 410   99
    3    52 Dorota         Rudzińska             103.59 -  286: 346   54
    4    54 Maciej         Grąbczewski           109.26 -  222: 452   59
    5    55 Marianna       Kozłowska             100.00 -  318: 337   50
    6    55 Adam           Kędzior               100.00 +  306: 263  150
    7    52 Daniel         Janus                 118.37 -  405: 472   68
    8    54 Dorota         Stachowska            104.40 -  342: 411   54
    9    52 Tomasz         Drewnowski            100.00 -  339: 342   50
   10    53 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 175  150
   11    52 Andrzej        Kroc                  113.76 -  336: 467   64
   12    54 PAUZA
   13    51 Renata         Andracka              114.08 -  321: 452   64
   14    51 Joanna         Pawlińska             100.83 +  375: 289  151
   15    51 Halina         Roszak                114.89 -  259: 476   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 14  82.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Polski (faza I)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Ryszard        Dębski                481: 312
   2 Michał         Musielak             - Krzysztof      Obremski              400: 384
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Ozimiński             371: 407
   4 Piotr          Jakubiak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              381: 321
   5 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           377: 322
   6 Joanna         Ostrowska            - Michał         Makowski              317: 326
   7 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                358: 350
   8 Marcin         Kozyra               - Marcin         Mroziuk                 1: 400
   9 Marek          Syczuk               - Rafał          Wesołowski            396: 344
  10 Krzysztof      Jaworski             - Bartosz        Morawski              338: 485
  11 Mateusz        Żbikowski            - Szymon         Płachta               389: 313
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Mówka                 439: 429
  13 Łukasz         Tuszyński            - Jarosław       Sobczak               351: 377
  14 Daniel         Janus                - Dawid          Pikul                 368: 513
  15 Jakub          Zaryński             - Rafał          Matczak               380: 313
  16 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             286: 451
  17 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kolaj                 451: 343
  18 Marek          Rogalski             - Stanisław      Rydzik                302: 429
  19 Robert         Duczemiński          - Barbara        Łukaszewicz           413: 422
  20 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jackowski             311: 368
  21 Rafał          Dąbrowski            - Anna           Stefańska             416: 288
  22 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Pietuchowski          320: 401
  23 Krzysztof      Usakiewicz           - Tomasz         Łapka                 343: 398
  24 Jarosław       Puchalski            - Justyna        Górka                 413: 344
  25 Dariusz        Dzierża              - Janusz         Kaczor                  1: 400
  26 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Lenartowski           443: 370
  27 Adam           Szukalski            - Halina         Roszak                404: 327
  28 Kamil          Kister               - Radosław       Jachna                328: 390
  29 Jakub          Szymczak             - Mariola        Osajda-Matczak        409: 306
  30 Renata         Andracka             - Marek          Reda                  290: 369
  31 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Kroc                  369: 368
  32 Bogusław       Książek              - Przemysław     Herdzina              367: 289
  33 Dariusz        Puton                - Edward         Stefaniak             365: 275
  34 Roman          Figiel               - Grzegorz       Kurowski                1: 400
  35 Wojciech       Sołdan               - Magdalena      Kublik                419: 327
  36 Łukasz         Mycio                - Andrzej        Rakoczy               344: 376
  37 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        419: 409
  38 Kazimierz      Merklejn             - Bogusław       Szyszka               285: 436
  39 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 427: 303
  40 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Suchanek              358: 391
  41 Karol          Waniek               - Jerzy          Luter                 313: 336
  42 Joanna         Żłobicka             - Paweł          Janaś                 331: 354
  43 Artur          Irzyk                - Dorota         Stachowska            494: 278
  44 Dorota         Rudzińska            - Mirosław       Uglik                 349: 358
  45 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Rybak                 375: 365
  46 Joanna         Pawlińska            - Marek          Charytoniuk           275: 433
  47 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Chrobok               430: 294
  48 Jacek          Cichecki             - Marek          Dudkiewicz            320: 372
  49 Waldemar       Czerwoniec           - Mirosław       Dejna                 567: 163
  50 Piotr          Domański             - Grzegorz       Koczkodon             334: 364
  51 Marek          Roszak               - Tomasz         Drewnowski            389: 317
  52 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Jewtuch               323: 412
  53 Robert         Kamiński             - Adam           Kędzior               391: 335
  54 Maciej         Michalski            - Weronika       Rudnicka              311: 454
  55 Adam           Klimont              - Maria          Pokorska              346: 362
  56 Radosław       Więch                - Przemysław     Rybicki               393: 405
  57 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              388: 321


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Kaczor               - Waldemar       Czerwoniec            318: 339
   2 Tomasz         Łapka                - Dawid          Pikul                 429: 438
   3 Artur          Irzyk                - Marek          Syczuk                380: 515
   4 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Suchanek              502: 257
   5 Dariusz        Kosz                 - Robert         Kamiński              381: 354
   6 Weronika       Rudnicka             - Radosław       Jachna                463: 405
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             351: 439
   8 Marek          Roszak               - Michał         Alabrudziński         399: 364
   9 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           396: 403
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Jakubiak              311: 420
  11 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Zaryński              457: 375
  12 Marek          Charytoniuk          - Miłosz         Wrzałek               389: 231
  13 Jarosław       Sobczak              - Zbigniew       Wietecki              304: 411
  14 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rakoczy               417: 389
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              393: 410
  16 Marek          Dudkiewicz           - Barbara        Łukaszewicz           306: 374
  17 Marek          Reda                 - Wojciech       Sołdan                428: 386
  18 Irena          Sołdan               - Aleksander     Puchalski             384: 353
  19 Paweł          Jackowski            - Rafał          Dąbrowski             365: 379
  20 Jarosław       Puchalski            - Bogusław       Książek               386: 433
  21 Joanna         Jewtuch              - Dariusz        Puton                 385: 379
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              428: 341
  23 Michał         Ozimiński            - Maria          Pokorska              385: 313
  24 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Górka                 299: 392
  25 Mirosław       Uglik                - Adam           Szukalski             515: 385
  26 Paweł          Janaś                - Piotr          Pietuchowski          347: 393
  27 Jerzy          Luter                - Marcin         Mroziuk               260: 431
  28 Michał         Makowski             - Grzegorz       Kurowski              455: 402
  29 Krzysztof      Mówka                - Michał         Musielak              398: 398
  30 Robert         Duczemiński          - Marianna       Kozłowska             471: 287
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Kwiatkowski           291: 325
  32 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Radosław       Więch                 500: 282
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Obremski              274: 410
  34 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              343: 376
  35 Rafał          Lenartowski          - Jacek          Cichecki              434: 293
  36 Joanna         Ostrowska            - Daniel         Janus                 337: 366
  37 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Drewnowski            367: 320
  38 Zbigniew       Rybak                - Karol          Waniek                408: 329
  39 Szymon         Płachta              - Maciej         Grąbczewski           435: 326
  40 Rafał          Matczak              - Łukasz         Tuszyński             300: 504
  41 Ryszard        Dębski               - Agnieszka      Krupka                404: 374
  42 Stanisław      Gasik                - Dorota         Rudzińska             324: 313
  43 Adam           Klimont              - Maciej         Michalski             494: 345
  44 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        497: 312
  45 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            354: 337
  46 Marek          Rogalski             - Łukasz         Mycio                 366: 403
  47 Sylwia         Chrobok              - Krzysztof      Usakiewicz            245: 501
  48 Michał         Kolaj                - Renata         Andracka              372: 357
  49 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Jaworski              386: 382
  50 Anna           Stefańska            - Adam           Kędzior               325: 301
  51 Piotr          Domański             - Jerzy          Matyasik              355: 505
  52 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Żłobicka              259: 406
  53 Dorota         Stachowska           - Kamil          Kister                282: 391
  54 Edward         Stefaniak            - Halina         Roszak                333: 286
  55 Magdalena      Kublik               - Joanna         Pawlińska             377: 240
  56 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Jakubiak             - Bartosz        Morawski              423: 441
   2 Dawid          Pikul                - Bogusław       Książek               347: 382
   3 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              299: 362
   4 Joanna         Jewtuch              - Marek          Syczuk                428: 292
   5 Barbara        Łukaszewicz          - Waldemar       Czerwoniec            333: 452
   6 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Dąbrowski             363: 386
   7 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 450: 303
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  304: 407
   9 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             420: 276
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              329: 363
  11 Łukasz         Bobowski             - Marek          Roszak                329: 373
  12 Marcin         Mroziuk              - Michał         Makowski              369: 369
  13 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 410: 510
  14 Michał         Musielak             - Marek          Charytoniuk           411: 345
  15 Robert         Duczemiński          - Irena          Sołdan                411: 358
  16 Dariusz        Puton                - Artur          Irzyk                 480: 325
  17 Joanna         Żłobicka             - Łukasz         Tuszyński             347: 446
  18 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Usakiewicz            404: 442
  19 Justyna        Górka                - Daniel         Janus                 403: 332
  20 Paweł          Jackowski            - Adam           Klimont               506: 339
  21 Aleksander     Puchalski            - Patrycja       Śliwińska             319: 345
  22 Kamil          Kister               - Tomasz         Łapka                 455: 350
  23 Janusz         Kaczor               - Kazimierz.Jr   Merklejn              437: 365
  24 Ryszard        Dębski               - Michał         Alabrudziński         366: 401
  25 Wojciech       Sołdan               - Michał         Kolaj                 426: 299
  26 Rafał          Lenartowski          - Przemysław     Rybicki               434: 431
  27 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                416: 370
  28 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Janaś                 300: 405
  29 Jarosław       Sobczak              - Jarosław       Puchalski             446: 344
  30 Radosław       Jachna               - Marek          Dudkiewicz            383: 401
  31 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Herdzina              366: 367
  32 Maria          Pokorska             - Jerzy          Matyasik              343: 421
  33 Piotr          Broda                - Adam           Szukalski             273: 475
  34 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Rybak                 448: 346
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Sulejewska            438: 423
  36 Andrzej        Rakoczy              - Stanisław      Gasik                 426: 331
  37 Jakub          Zaryński             - Anna           Stefańska             417: 313
  38 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               444: 336
  39 Edward         Stefaniak            - Krzysztof      Sporczyk              424: 336
  40 Jerzy          Luter                - Szymon         Płachta               401: 490
  41 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              501: 304
  42 Łukasz         Mycio                - Mirosław       Dejna                 478: 184
  43 Agnieszka      Krupka               - Robert         Kamiński              425: 413
  44 Karol          Waniek               - Krzysztof      Jaworski              408: 304
  45 Tomasz         Drewnowski           - Monika         Gawron-Cieślik        359: 367
  46 Adam           Kędzior              - Piotr          Domański              243: 423
  47 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Grąbczewski           482: 300
  48 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               418: 433
  49 Halina         Roszak               - Radosław       Więch                 387: 373
  50 Jacek          Cichecki             - Marek          Rogalski              348: 412
  51 Marianna       Kozłowska            - Bogdan         Kozłowski             346: 364
  52 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Zawadzki              346: 286
  53 Maciej         Michalski            - Dorota         Stachowska            401: 328
  54 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             375: 375
  55 Joanna         Pawlińska            - Renata         Andracka              369: 429


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              316: 426
   2 Bogusław       Książek              - Waldemar       Czerwoniec            333: 440
   3 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Dąbrowski             335: 453
   4 Dariusz        Kosz                 - Marek          Roszak                390: 412
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Musielak              295: 415
   6 Kamil          Górka                - Marcin         Mroziuk               326: 391
   7 Michał         Makowski             - Piotr          Pietuchowski          292: 528
   8 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Jewtuch               425: 353
   9 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 360: 433
  10 Kamil          Kister               - Robert         Duczemiński           410: 345
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Jakub          Zaryński              464: 304
  12 Adam           Szukalski            - Marek          Charytoniuk           374: 332
  13 Łukasz         Bobowski             - Bogusław       Szyszka               383: 346
  14 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                463: 301
  15 Paweł          Jackowski            - Janusz         Kaczor                483: 300
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Mateusz        Żbikowski             417: 489
  17 Rafał          Lenartowski          - Jarosław       Sobczak               442: 297
  18 Szymon         Płachta              - Mariusz        Sylwestrzuk           297: 427
  19 Paweł          Janaś                - Wojciech       Sołdan                278: 423
  20 Łukasz         Mycio                - Marek          Reda                  418: 387
  21 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Puton                 484: 383
  22 Piotr          Jakubiak             - Grzegorz       Koczkodon             427: 288
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             323: 407
  24 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            414: 294
  25 Jerzy          Matyasik             - Michał         Ozimiński             380: 361
  26 Marek          Syczuk               - Przemysław     Herdzina              390: 324
  27 Edward         Stefaniak            - Jakub          Szymczak              325: 299
  28 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Mówka                 311: 439
  29 Patrycja       Śliwińska            - Artur          Irzyk                 469: 378
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Sulejewska            322: 341
  31 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Daniel         Janus                 577: 185
  32 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Klimont               389: 395
  33 Radosław       Jachna               - Maciej         Michalski             386: 306
  34 Tomasz         Łapka                - Karol          Waniek                517: 335
  35 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Obremski              297: 454
  36 Robert         Kamiński             - Aleksander     Puchalski             422: 349
  37 Agnieszka      Krupka               - Bogdan         Kozłowski             348: 313
  38 Maria          Pokorska             - Jarosław       Puchalski             279: 339
  39 Michał         Kolaj                - Andrzej        Kroc                  465: 343
  40 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Rudzińska             376: 297
  41 Zbigniew       Rybak                - Halina         Roszak                264: 423
  42 Jerzy          Luter                - Piotr          Domański              300: 348
  43 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 478: 283
  44 Mariola        Osajda-Matczak       - Miłosz         Wrzałek               417: 302
  45 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 319: 383
  46 Anna           Stefańska            - Joanna         Żłobicka              400: 361
  47 Ryszard        Dębski               - Joanna         Ostrowska             395: 362
  48 Marek          Rogalski             - Kazimierz      Merklejn              311: 343
  49 Mirosław       Dejna                - Renata         Andracka              201: 385
  50 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            414: 309
  51 Radosław       Więch                - Marianna       Kozłowska             356: 298
  52 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Jaworski              288: 400
  53 Tomasz         Drewnowski           - Joanna         Pawlińska             296: 470
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Grąbczewski           222: 452
  55 Adam           Kędzior              - Jacek          Cichecki              266: 281


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Marek          Roszak                430: 352
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Musielak              429: 403
   3 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Mroziuk               435: 312
   4 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Usakiewicz            396: 373
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                526: 246
   6 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Żbikowski             347: 390
   7 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 403: 315
   8 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                428: 430
   9 Tomasz         Suchanek             - Justyna        Górka                 452: 298
  10 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Lenartowski           383: 425
  11 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  353: 399
  12 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Bobowski              357: 420
  13 Zbigniew       Wietecki             - Patrycja       Śliwińska             423: 367
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Jakubiak              276: 357
  15 Bogusław       Książek              - Łukasz         Mycio                 387: 510
  16 Adam           Szukalski            - Edward         Stefaniak             350: 407
  17 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 347: 425
  18 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              458: 383
  19 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Weronika       Rudnicka              433: 314
  20 Tomasz         Łapka                - Marek          Reda                  392: 436
  21 Jarosław       Puchalski            - Robert         Duczemiński           294: 384
  22 Krzysztof      Obremski             - Michał         Kolaj                 465: 325
  23 Dariusz        Puton                - Ryszard        Dębski                396: 357
  24 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                416: 286
  25 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Zaryński              373: 398
  26 Renata         Andracka             - Robert         Kamiński              328: 377
  27 Adam           Klimont              - Piotr          Domański              456: 321
  28 Janusz         Kaczor               - Radosław       Jachna                380: 301
  29 Michał         Ozimiński            - Barbara        Łukaszewicz           228: 398
  30 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Sobczak               319: 480
  31 Halina         Roszak               - Szymon         Płachta               331: 380
  32 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Sulejewska            430: 372
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        450: 309
  34 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Koczkodon             405: 305
  35 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Rakoczy               304: 434
  36 Marek          Charytoniuk          - Przemysław     Herdzina              497: 293
  37 Agnieszka      Krupka               - Anna           Stefańska             340: 359
  38 Jakub          Szymczak             - Piotr          Broda                 366: 364
  39 Magdalena      Kublik               - Kazimierz      Merklejn              358: 353
  40 Artur          Irzyk                - Maciej         Michalski             438: 222
  41 Joanna         Pawlińska            - Andrzej        Kroc                  297: 393
  42 Rafał          Matczak              - Joanna         Żłobicka              493: 255
  43 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Skrobosz              317: 482
  44 Maciej         Grąbczewski          - Bogdan         Kozłowski             334: 405
  45 Krzysztof      Jaworski             - Jerzy          Luter                 330: 419
  46 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Sporczyk              338: 340
  47 Daniel         Janus                - Radosław       Więch                 346: 350
  48 Stanisław      Gasik                - Marek          Rogalski              315: 301
  49 Miłosz         Wrzałek              - Aleksander     Puchalski             412: 409
  50 Jacek          Cichecki             - Monika         Gawron-Cieślik        314: 329
  51 Karol          Waniek               - Joanna         Ostrowska             465: 339
  52 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Dejna                 539: 131
  53 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            349: 336
  54 Tomasz         Drewnowski           - Adam           Kędzior               404: 213
  55 Krzysztof      Zawadzki             - Marianna       Kozłowska             318: 337


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Piotr          Pietuchowski          453: 403
   2 Rafał          Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            401: 324
   3 Dawid          Pikul                - Piotr          Jakubiak              416: 340
   4 Łukasz         Mycio                - Łukasz         Bobowski              299: 386
   5 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             449: 366
   6 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Roszak                407: 393
   7 Edward         Stefaniak            - Rafał          Lenartowski           333: 367
   8 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             367: 433
   9 Michał         Musielak             - Dariusz        Kosz                  422: 461
  10 Marcin         Mroziuk              - Tomasz         Suchanek              429: 371
  11 Kamil          Kister               - Kazimierz.Jr   Merklejn              390: 425
  12 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Jackowski             527: 268
  13 Krzysztof      Usakiewicz           - Marek          Reda                  358: 459
  14 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Rybicki               488: 415
  15 Szymon         Płachta              - Adam           Klimont               375: 340
  16 Robert         Duczemiński          - Stanisław      Rydzik                490: 353
  17 Jarosław       Sobczak              - Patrycja       Śliwińska             411: 345
  18 Bogusław       Książek              - Bogusław       Szyszka               502: 335
  19 Kamil          Górka                - Wojciech       Sołdan                336: 326
  20 Jakub          Zaryński             - Justyna        Górka                 421: 347
  21 Dariusz        Puton                - Jakub          Szymczak              441: 405
  22 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Kwiatkowski           433: 379
  23 Adam           Szukalski            - Magdalena      Kublik                371: 390
  24 Marek          Syczuk               - Michał         Alabrudziński         411: 386
  25 Janusz         Kaczor               - Joanna         Jewtuch               450: 434
  26 Robert         Kamiński             - Mariusz        Sylwestrzuk           511: 377
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Janaś                 343: 411
  28 Anna           Stefańska            - Jerzy          Matyasik              351: 281
  29 Michał         Makowski             - Andrzej        Rakoczy               441: 399
  30 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Łapka                 365: 337
  31 Halina         Roszak               - Artur          Irzyk                 292: 390
  32 Radosław       Więch                - Grzegorz       Kurowski              378: 369
  33 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                255: 357
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 321: 309
  35 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Sulejewska            364: 394
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Kroc                  362: 311
  37 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 373: 342
  38 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 343: 351
  39 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Waniek                330: 435
  40 Piotr          Broda                - Agnieszka      Krupka                277: 468
  41 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Matczak               358: 445
  42 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Dębski                346: 378
  43 Michał         Ozimiński            - Mariola        Osajda-Matczak        395: 389
  44 Michał         Kolaj                - Stanisław      Gasik                 320: 381
  45 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              352: 422
  46 Piotr          Domański             - Aleksander     Puchalski             244: 407
  47 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Rudzińska             454: 369
  48 Rafał          Wesołowski           - Daniel         Janus                 414: 344
  49 Krzysztof      Jaworski             - Marianna       Kozłowska             406: 350
  50 Maciej         Michalski            - Joanna         Żłobicka              294: 337
  51 Jacek          Cichecki             - Tomasz         Drewnowski            444: 228
  52 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              334: 340
  53 Mirosław       Dejna                - Joanna         Pawlińska             156: 357
  54 Dorota         Stachowska           - Maria          Pokorska              300: 423
  55 Adam           Kędzior              - Krzysztof      Zawadzki              263: 306


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Dąbrowski             360: 449
   2 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             405: 391
   3 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           395: 277
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Wietecki              390: 445
   5 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Bobowski              335: 423
   6 Marcin         Mroziuk              - Dariusz        Kosz                  473: 395
   7 Marek          Roszak               - Kazimierz.Jr   Merklejn              440: 273
   8 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Sobczak               518: 306
   9 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           366: 341
  10 Szymon         Płachta              - Łukasz         Tuszyński             402: 462
  11 Robert         Kamiński             - Janusz         Kaczor                362: 367
  12 Marek          Syczuk               - Weronika       Rudnicka              344: 307
  13 Kamil          Górka                - Łukasz         Mycio                 398: 511
  14 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Puton                 427: 448
  15 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Janaś                 310: 289
  16 Edward         Stefaniak            - Kamil          Kister                387: 395
  17 Anna           Stefańska            - Bogusław       Książek               309: 449
  18 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Mówka                 382: 287
  19 Marek          Reda                 - Michał         Musielak              363: 349
  20 Michał         Makowski             - Piotr          Jakubiak              384: 336
  21 Krzysztof      Usakiewicz           - Rafał          Matczak               364: 327
  22 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                376: 374
  23 Artur          Irzyk                - Jakub          Szymczak              424: 351
  24 Radosław       Jachna               - Joanna         Jewtuch               382: 354
  25 Adam           Klimont              - Andrzej        Kwiatkowski           297: 394
  26 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       Śliwińska             410: 273
  27 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         438: 334
  28 Ryszard        Dębski               - Adam           Szukalski             369: 426
  29 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 328
  30 Justyna        Górka                - Radosław       Więch                 381: 337
  31 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Puchalski             354: 437
  32 Andrzej        Rakoczy              - Irena          Sołdan                367: 372
  33 Przemysław     Rybicki              - Monika         Gawron-Cieślik        330: 363
  34 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              344: 341
  35 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Ozimiński             343: 349
  36 Barbara        Łukaszewicz          - Stanisław      Gasik                 324: 415
  37 Karol          Waniek               - Kazimierz      Merklejn              367: 373
  38 Jerzy          Luter                - Tomasz         Łapka                 359: 394
  39 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Kurowski              346: 354
  40 Joanna         Żłobicka             - Zbigniew       Rybak                 349: 293
  41 Maciej         Grąbczewski          - Halina         Roszak                322: 436
  42 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Koczkodon             403: 294
  43 Aleksander     Puchalski            - Marek          Rogalski              389: 429
  44 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Domański              383: 291
  45 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              521: 366
  46 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Pawlińska             452: 291
  47 Krzysztof      Jaworski             - Marek          Dudkiewicz            361: 369
  48 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              390: 357
  49 Michał         Kolaj                - Jacek          Cichecki              395: 211
  50 Piotr          Broda                - Bogdan         Kozłowski             324: 348
  51 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Michalski             336: 325
  52 Daniel         Janus                - Krzysztof      Zawadzki              472: 405
  53 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             308: 391
  54 Tomasz         Drewnowski           - Mirosław       Dejna                 428: 124
  55 Adam           Kędzior              - Dorota         Stachowska            372: 400


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              362: 373
   2 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              362: 422
   3 Marcin         Mroziuk              - Dawid          Pikul                 392: 280
   4 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              405: 430
   5 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Mycio                 433: 299
   6 Marek          Roszak               - Łukasz         Tuszyński             293: 423
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Lenartowski           518: 382
   8 Marek          Reda                 - Dariusz        Kosz                  353: 315
   9 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Charytoniuk           412: 382
  10 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Puton                 365: 366
  11 Mateusz        Żbikowski            - Janusz         Kaczor                431: 388
  12 Marek          Syczuk               - Bogusław       Książek               494: 294
  13 Kamil          Kister               - Michał         Makowski              347: 402
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              472: 304
  15 Jerzy          Matyasik             - Robert         Duczemiński           459: 382
  16 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Usakiewicz            382: 451
  17 Robert         Kamiński             - Radosław       Jachna                346: 303
  18 Jarosław       Puchalski            - Artur          Irzyk                 385: 346
  19 Paweł          Janaś                - Paweł          Jackowski             345: 312
  20 Irena          Sołdan               - Adam           Szukalski             421: 395
  21 Weronika       Rudnicka             - Edward         Stefaniak             357: 278
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Justyna        Górka                 434: 324
  23 Michał         Ozimiński            - Bogusław       Szyszka               385: 338
  24 Stanisław      Gasik                - Szymon         Płachta               342: 482
  25 Piotr          Jakubiak             - Anna           Stefańska             388: 368
  26 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Kublik                386: 413
  27 Michał         Musielak             - Agnieszka      Krupka                302: 451
  28 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 353: 440
  29 Tomasz         Łapka                - Kamil          Górka                 446: 321
  30 Joanna         Jewtuch              - Rafał          Matczak               246: 511
  31 Andrzej        Rakoczy              - Ryszard        Dębski                451: 358
  32 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         253: 396
  33 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Sołdan                435: 403
  34 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           355: 338
  35 Adam           Klimont              - Michał         Kolaj                 274: 445
  36 Halina         Roszak               - Przemysław     Rybicki               294: 359
  37 Radosław       Więch                - Karol          Waniek                291: 394
  38 Bogdan         Kozłowski            - Stanisław      Rydzik                381: 390
  39 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Rogalski              576: 336
  40 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Sporczyk              361: 295
  41 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            399: 380
  42 Joanna         Żłobicka             - Mariola        Osajda-Matczak        355: 318
  43 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Szymczak              495: 268
  44 Aleksander     Puchalski            - Barbara        Łukaszewicz           446: 347
  45 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Drewnowski            449: 296
  46 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             437: 279
  47 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             354: 356
  48 Piotr          Domański             - Krzysztof      Jaworski              326: 385
  49 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 299: 379
  50 Joanna         Pawlińska            - Jerzy          Luter                 282: 434
  51 Daniel         Janus                - Jacek          Cichecki              403: 384
  52 Joanna         Ostrowska            - Maria          Pokorska              391: 344
  53 Mirosław       Dejna                - Marianna       Kozłowska             122: 431
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Stachowska            342: 411
  55 Maciej         Michalski            - Adam           Kędzior               390: 218


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              265: 359
   2 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             464: 421
   3 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Żbikowski             367: 381
   4 Dariusz        Puton                - Marcin         Mroziuk               432: 373
   5 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Suchanek              422: 447
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bobowski              465: 396
   7 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  300: 359
   8 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Syczuk                363: 369
   9 Michał         Makowski             - Jerzy          Matyasik              438: 296
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Usakiewicz            532: 306
  11 Łukasz         Mycio                - Magdalena      Kublik                292: 391
  12 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Jakubiak              319: 360
  13 Marek          Roszak               - Robert         Kamiński              393: 408
  14 Janusz         Kaczor               - Szymon         Płachta               407: 311
  15 Bogusław       Książek              - Jakub          Zaryński              311: 479
  16 Jarosław       Puchalski            - Kamil          Kister                372: 483
  17 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           484: 330
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Charytoniuk           297: 387
  19 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Janaś                 375: 485
  20 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kwiatkowski           450: 494
  21 Tomasz         Łapka                - Agnieszka      Krupka                486: 358
  22 Krzysztof      Mówka                - Robert         Duczemiński           364: 353
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Musielak              403: 447
  24 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kazimierz      Merklejn              440: 328
  25 Adam           Szukalski            - Wojciech       Sołdan                406: 416
  26 Artur          Irzyk                - Aleksander     Puchalski             433: 368
  27 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rakoczy               387: 398
  28 Rafał          Matczak              - Maciej         Grąbczewski           390: 427
  29 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             601: 392
  30 Michał         Alabrudziński        - Barbara        Łukaszewicz           445: 432
  31 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               340: 405
  32 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Dębski                366: 377
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Karol          Waniek                337: 350
  34 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Jaworski              475: 345
  35 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kurowski              462: 378
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Rybicki               328: 381
  37 Jerzy          Luter                - Jarosław       Sobczak               407: 423
  38 Bogdan         Kozłowski            - Patrycja       Śliwińska             403: 268
  39 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Kroc                  436: 273
  40 Daniel         Janus                - Michał         Kolaj                 340: 402
  41 Marek          Rogalski             - Kamil          Górka                 390: 467
  42 Radosław       Jachna               - Halina         Roszak                357: 329
  43 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Więch                 389: 339
  44 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               428: 363
  45 Dorota         Rudzińska            - Edward         Stefaniak               1: 400
  46 Piotr          Broda                - Joanna         Żłobicka              423: 176
  47 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stefańska             363: 295
  48 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Rybak                 331: 343
  49 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              501: 390
  50 Jacek          Cichecki             - Maria          Pokorska              341: 356
  51 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Michalski             400:   1
  52 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Drewnowski            339: 342
  53 Piotr          Domański             - Joanna         Pawlińska             469: 291
  54 Mirosław       Dejna                - Adam           Kędzior               128: 439


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Marek          Syczuk                482: 297
   2 Marek          Reda                 - Waldemar       Czerwoniec            409: 381
   3 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             382: 382
   4 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Puton                 473: 355
   5 Marcin         Mroziuk              - Mateusz        Żbikowski             429: 373
   6 Tomasz         Suchanek             - Michał         Makowski              325: 428
   7 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              371: 443
   8 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Charytoniuk           530: 318
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Zaryński              327: 395
  10 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                387: 389
  11 Dawid          Pikul                - Janusz         Kaczor                348: 475
  12 Piotr          Jakubiak             - Mirosław       Uglik                 458: 342
  13 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           335: 402
  14 Paweł          Janaś                - Robert         Kamiński              381: 347
  15 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Łapka                 482: 270
  16 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 414: 448
  17 Artur          Irzyk                - Przemysław     Herdzina              372: 331
  18 Krzysztof      Usakiewicz           - Przemysław     Rybicki               545: 344
  19 Karol          Waniek               - Łukasz         Mycio                 390: 373
  20 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              415: 293
  21 Michał         Kolaj                - Dariusz        Kosz                  235: 411
  22 Michał         Alabrudziński        - Jarosław       Puchalski             393: 375
  23 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                369: 410
  24 Weronika       Rudnicka             - Marek          Dudkiewicz            409: 394
  25 Szymon         Płachta              - Michał         Ozimiński             407: 309
  26 Rafał          Lenartowski          - Monika         Gawron-Cieślik        414: 359
  27 Agnieszka      Krupka               - Edward         Stefaniak             420: 341
  28 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Mówka                 361: 359
  29 Michał         Musielak             - Marek          Roszak                380: 395
  30 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Sulejewska            453: 347
  31 Robert         Duczemiński          - Ryszard        Dębski                336: 362
  32 Patrycja       Śliwińska            - Adam           Szukalski             265: 470
  33 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              458: 444
  34 Wojciech       Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             500: 212
  35 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              417: 366
  36 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             445: 322
  37 Anna           Stefańska            - Maciej         Grąbczewski           349: 421
  38 Joanna         Żłobicka             - Bogusław       Szyszka               299: 462
  39 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             409: 334
  40 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 295: 506
  41 Aleksander     Puchalski            - Adam           Klimont               349: 421
  42 Piotr          Domański             - Rafał          Wesołowski            318: 379
  43 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Koczkodon             379: 471
  44 Mariola        Osajda-Matczak       - Halina         Roszak                402: 345
  45 Maria          Pokorska             - Jerzy          Luter                 310: 274
  46 Radosław       Więch                - Krzysztof      Jaworski              293: 425
  47 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Rybak                 306: 341
  48 Marianna       Kozłowska            - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 363
  49 Marek          Rogalski             - Tomasz         Drewnowski            406: 310
  50 Dorota         Rudzińska            - Daniel         Janus                 369: 372
  51 Renata         Andracka             - Jacek          Cichecki              349: 362
  52 Joanna         Pawlińska            - Dorota         Stachowska            287: 390
  53 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 390: 175
  54 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              310: 461
   2 Marek          Reda                 - Rafał          Dąbrowski             412: 304
   3 Marcin         Mroziuk              - Kamil          Kister                404: 332
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Wietecki              412: 390
   5 Janusz         Kaczor               - Michał         Makowski              335: 419
   6 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Zaryński              347: 393
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Suchanek              478: 380
   8 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Jakubiak              429: 353
   9 Marek          Syczuk               - Dariusz        Puton                 336: 360
  10 Paweł          Janaś                - Mateusz        Żbikowski             395: 288
  11 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Usakiewicz            470: 329
  12 Tomasz         Łapka                - Piotr          Pietuchowski          367: 313
  13 Wojciech       Sołdan               - Artur          Irzyk                 313: 390
  14 Łukasz         Mycio                - Dawid          Pikul                 400: 387
  15 Rafał          Matczak              - Andrzej        Rakoczy               385: 385
  16 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 417: 343
  17 Mirosław       Uglik                - Bogusław       Szyszka               451: 399
  18 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           536: 302
  19 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              375: 334
  20 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              494: 405
  21 Adam           Klimont              - Jarosław       Sobczak               299: 411
  22 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Bobowski              346: 327
  23 Przemysław     Herdzina             - Weronika       Rudnicka              371: 344
  24 Szymon         Płachta              - Jarosław       Puchalski             281: 440
  25 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                349: 446
  26 Rafał          Lenartowski          - Ryszard        Dębski                466: 365
  27 Kamil          Górka                - Marek          Dudkiewicz            438: 334
  28 Magdalena      Kublik               - Radosław       Jachna                348: 378
  29 Marek          Roszak               - Miłosz         Wrzałek               414: 294
  30 Marek          Charytoniuk          - Michał         Kolaj                 443: 332
  31 Michał         Ozimiński            - Bogusław       Książek               281: 320
  32 Karol          Waniek               - Piotr          Broda                 355: 384
  33 Edward         Stefaniak            - Irena          Sołdan                401: 255
  34 Adam           Szukalski            - Monika         Gawron-Cieślik        557: 289
  35 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Mówka                 280: 400
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Musielak              337: 395
  37 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             358: 391
  38 Małgorzata     Sulejewska           - Daniel         Janus                 419: 336
  39 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Sporczyk              469: 315
  40 Paweł          Jackowski            - Bogdan         Kozłowski             477: 404
  41 Rafał          Wesołowski           - Maria          Pokorska              447: 295
  42 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Stefańska             468: 239
  43 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             337: 330
  44 Marek          Rogalski             - Joanna         Żłobicka              332: 401
  45 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz      Merklejn              391: 349
  46 Dorota         Stachowska           - Barbara        Łukaszewicz           387: 392
  47 Tomasz         Drewnowski           - Aleksander     Puchalski             305: 462
  48 Jacek          Cichecki             - Jerzy          Luter                 269: 326
  49 Halina         Roszak               - Dorota         Rudzińska             331: 369
  50 Renata         Andracka             - Piotr          Domański              380: 288
  51 Marianna       Kozłowska            - Adam           Kędzior               349: 284
  52 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Zawadzki              467: 336
  53 Radosław       Więch                - Mirosław       Dejna                 526: 166
  54 Joanna         Pawlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Marek          Reda                  356: 405
   2 Jakub          Zaryński             - Marcin         Mroziuk               386: 388
   3 Michał         Makowski             - Dariusz        Puton                 413: 367
   4 Paweł          Janaś                - Waldemar       Czerwoniec            386: 343
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             296: 402
   6 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Kwiatkowski           477: 367
   7 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              371: 371
   8 Adam           Szukalski            - Michał         Alabrudziński         497: 359
   9 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              416: 421
  10 Tomasz         Łapka                - Mirosław       Uglik                 464: 290
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Dariusz        Kosz                  369: 377
  12 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 280: 411
  13 Artur          Irzyk                - Piotr          Pietuchowski          357: 400
  14 Kamil          Kister               - Łukasz         Mycio                 429: 235
  15 Rafał          Lenartowski          - Weronika       Rudnicka              536: 280
  16 Mateusz        Żbikowski            - Magdalena      Kublik                430: 309
  17 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Bobowski              311: 385
  18 Jarosław       Sobczak              - Szymon         Płachta               366: 350
  19 Kamil          Górka                - Jarosław       Puchalski             407: 335
  20 Robert         Kamiński             - Karol          Waniek                434: 318
  21 Przemysław     Rybicki              - Marek          Charytoniuk           434: 322
  22 Przemysław     Herdzina             - Janusz         Kaczor                418: 414
  23 Radosław       Jachna               - Marek          Roszak                458: 382
  24 Irena          Sołdan               - Piotr          Jakubiak              447: 351
  25 Piotr          Broda                - Bogusław       Książek               345: 328
  26 Krzysztof      Mówka                - Marek          Syczuk                400: 366
  27 Andrzej        Rakoczy              - Edward         Stefaniak             381: 306
  28 Michał         Musielak             - Adam           Klimont               382: 328
  29 Ryszard        Dębski               - Rafał          Matczak               492: 394
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Duczemiński           386: 368
  31 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            329: 455
  32 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Sołdan                481: 406
  33 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jackowski             401: 412
  34 Bogusław       Szyszka              - Michał         Kolaj                 426: 372
  35 Justyna        Górka                - Patrycja       Śliwińska             388: 379
  36 Rafał          Wesołowski           - Michał         Ozimiński             438: 337
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Szymczak              378: 287
  38 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               353: 478
  39 Maciej         Grąbczewski          - Joanna         Żłobicka              476: 285
  40 Krzysztof      Jaworski             - Mariusz        Skrobosz              403: 398
  41 Maria          Pokorska             - Aleksander     Puchalski             314: 381
  42 Anna           Stefańska            - Barbara        Łukaszewicz           279: 414
  43 Marek          Rogalski             - Dorota         Rudzińska             382: 292
  44 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Więch                 405: 285
  45 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           422: 401
  46 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              451: 311
  47 Daniel         Janus                - Halina         Roszak                385: 360
  48 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 346: 369
  49 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Domański              339: 392
  50 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Drewnowski            364: 282
  51 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Cichecki              365: 375
  52 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Pawlińska             329: 381
  53 Mirosław       Dejna                - Adam           Kędzior               172: 344
  54 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Bartosz        Morawski              436: 371
   2 Marek          Reda                 - Michał         Makowski              299: 374
   3 Łukasz         Tuszyński            - Waldemar       Czerwoniec            471: 430
   4 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Janaś                 397: 369
   5 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Wietecki              317: 385
   6 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 409: 454
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Sobczak               350: 421
   8 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              463: 276
   9 Mateusz        Żbikowski            - Jakub          Zaryński              405: 294
  10 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             350: 505
  11 Andrzej        Rakoczy              - Robert         Kamiński              428: 299
  12 Łukasz         Bobowski             - Adam           Szukalski             403: 281
  13 Marek          Charytoniuk          - Kazimierz.Jr   Merklejn              411: 409
  14 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Łapka                 530: 394
  15 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Herdzina              453: 301
  16 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                457: 395
  17 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                521: 323
  18 Bogusław       Książek              - Piotr          Pietuchowski          333: 391
  19 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 381: 390
  20 Mirosław       Uglik                - Marek          Syczuk                403: 374
  21 Janusz         Kaczor               - Piotr          Broda                 420: 411
  22 Michał         Musielak             - Tomasz         Suchanek              328: 461
  23 Marek          Roszak               - Krzysztof      Mówka                 460: 364
  24 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Usakiewicz            400: 337
  25 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Sulejewska            446: 373
  26 Magdalena      Kublik               - Paweł          Jackowski             381: 363
  27 Bogusław       Szyszka              - Jarosław       Puchalski             401: 335
  28 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            405: 309
  29 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                415: 392
  30 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               350: 494
  31 Łukasz         Mycio                - Mariola        Osajda-Matczak        368: 352
  32 Edward         Stefaniak            - Krzysztof      Jaworski              446: 311
  33 Ryszard        Dębski               - Monika         Gawron-Cieślik        400: 281
  34 Rafał          Matczak              - Weronika       Rudnicka              428: 340
  35 Robert         Duczemiński          - Marek          Rogalski              375: 375
  36 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Sołdan                447: 380
  37 Michał         Kolaj                - Aleksander     Puchalski             268: 524
  38 Barbara        Łukaszewicz          - Daniel         Janus                 477: 405
  39 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Kurowski              401: 356
  40 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Rybak                 359: 377
  41 Adam           Klimont              - Michał         Ozimiński             382: 368
  42 Joanna         Żłobicka             - Grzegorz       Koczkodon             321: 380
  43 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              460: 338
  44 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  268: 423
  45 Mariusz        Skrobosz             - Marianna       Kozłowska             412: 358
  46 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maria          Pokorska              494: 301
  47 Radosław       Więch                - Jacek          Cichecki              404: 291
  48 Anna           Stefańska            - Bogdan         Kozłowski             370: 444
  49 Joanna         Pawlińska            - Krzysztof      Sporczyk              315: 362
  50 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Domański              292: 362
  51 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              452: 321
  52 Halina         Roszak               - Adam           Kędzior               499: 263
  53 Mirosław       Dejna                - Dorota         Stachowska            211: 431
  54 Tomasz         Drewnowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Marcin         Mroziuk               325: 443
   2 Michał         Makowski             - Bartosz        Morawski              402: 424
   3 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Reda                  383: 340
   4 Dariusz        Puton                - Andrzej        Kwiatkowski           347: 355
   5 Kamil          Górka                - Piotr          Jakubiak              337: 328
   6 Artur          Irzyk                - Mateusz        Żbikowski             416: 426
   7 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Suchanek              335: 451
   8 Dariusz        Kosz                 - Zbigniew       Wietecki              491: 366
   9 Paweł          Janaś                - Mirosław       Uglik                 355: 307
  10 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Roszak                397: 426
  11 Andrzej        Rakoczy              - Janusz         Kaczor                284: 365
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Robert         Kamiński              381: 316
  13 Agnieszka      Krupka               - Dawid          Pikul                 331: 415
  14 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         452: 423
  15 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Lenartowski           341: 351
  16 Jakub          Zaryński             - Kamil          Kister                494: 339
  17 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Rybicki               439: 344
  18 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            428: 399
  19 Przemysław     Herdzina             - Adam           Szukalski             378: 338
  20 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Radosław       Jachna                406: 334
  21 Tomasz         Łapka                - Irena          Sołdan                460: 255
  22 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Książek               412: 290
  23 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 362: 410
  24 Edward         Stefaniak            - Justyna        Górka                 301: 425
  25 Rafał          Matczak              - Szymon         Płachta               350: 355
  26 Krzysztof      Mówka                - Ryszard        Dębski                294: 407
  27 Magdalena      Kublik               - Michał         Musielak              351: 363
  28 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            412: 406
  29 Krzysztof      Usakiewicz           - Robert         Duczemiński           318: 443
  30 Aleksander     Puchalski            - Joanna         Ostrowska             428: 369
  31 Paweł          Jackowski            - Marek          Rogalski              387: 310
  32 Barbara        Łukaszewicz          - Mariusz        Skrobosz              443: 419
  33 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           268: 413
  34 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            343: 294
  35 Jakub          Szymczak             - Weronika       Rudnicka              424: 412
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Jaworski              485: 265
  37 Karol          Waniek               - Jerzy          Matyasik              466: 360
  38 Daniel         Janus                - Jarosław       Puchalski             431: 395
  39 Bogdan         Kozłowski            - Adam           Klimont               386: 400
  40 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Więch                 399: 281
  41 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             333: 333
  42 Michał         Ozimiński            - Patrycja       Śliwińska             280: 497
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  387: 356
  44 Jerzy          Luter                - Joanna         Żłobicka              429: 298
  45 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Domański              492: 275
  46 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              376: 364
  47 Anna           Stefańska            - Renata         Andracka              419: 350
  48 Jacek          Cichecki             - Halina         Roszak                373: 370
  49 Tomasz         Drewnowski           - Dorota         Stachowska            301: 292
  50 Maria          Pokorska             - Marianna       Kozłowska             328: 386
  51 Joanna         Pawlińska            - Krzysztof      Zawadzki              289: 375
  52 Adam           Kędzior              - Mirosław       Dejna                 357: 125
  53 Dorota         Rudzińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Tuszyński             361: 540
   2 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Żbikowski             412: 377
   3 Michał         Makowski             - Rafał          Dąbrowski             518: 305
   4 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 407: 399
   5 Dawid          Pikul                - Paweł          Janaś                 395: 305
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Kosz                  285: 443
   7 Dariusz        Puton                - Piotr          Pietuchowski          360: 348
   8 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           335: 384
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Roszak                456: 361
  10 Łukasz         Bobowski             - Zbigniew       Wietecki              356: 347
  11 Janusz         Kaczor               - Jakub          Zaryński              363: 292
  12 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Zwoliński             454: 316
  13 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rakoczy               365: 387
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Łapka                 339: 447
  15 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                388: 323
  16 Kamil          Kister               - Artur          Irzyk                 390: 324
  17 Piotr          Jakubiak             - Justyna        Górka                 393: 455
  18 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Krupka                336: 359
  19 Robert         Kamiński             - Marek          Charytoniuk           423: 258
  20 Ryszard        Dębski               - Przemysław     Rybicki               371: 413
  21 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               496: 399
  22 Piotr          Broda                - Przemysław     Herdzina              303: 353
  23 Michał         Musielak             - Adam           Szukalski             358: 370
  24 Aleksander     Puchalski            - Bogusław       Szyszka               395: 339
  25 Paweł          Jackowski            - Barbara        Łukaszewicz           311: 299
  26 Karol          Waniek               - Maciej         Grąbczewski           368: 461
  27 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Dudkiewicz            360: 365
  28 Adam           Klimont              - Magdalena      Kublik                339: 437
  29 Radosław       Jachna               - Mariola        Osajda-Matczak        370: 390
  30 Bogusław       Książek              - Zbigniew       Rybak                 355: 360
  31 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                371: 390
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Edward         Stefaniak             349: 280
  33 Robert         Duczemiński          - Rafał          Matczak               356: 406
  34 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Mówka                 337: 376
  35 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Usakiewicz            352: 334
  36 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Sylwestrzuk           350: 295
  37 Jakub          Szymczak             - Rafał          Wesołowski            318: 448
  38 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Kurowski              419: 265
  39 Krzysztof      Jaworski             - Andrzej        Kroc                  335: 322
  40 Krzysztof      Sporczyk             - Daniel         Janus                 360: 433
  41 Michał         Kolaj                - Joanna         Ostrowska             318: 340
  42 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Rogalski              452: 334
  43 Wojciech       Sołdan               - Jerzy          Matyasik              315: 448
  44 Bogdan         Kozłowski            - Radosław       Więch                 269: 384
  45 Michał         Ozimiński            - Marianna       Kozłowska             436: 316
  46 Piotr          Domański             - Anna           Stefańska             525: 283
  47 Joanna         Żłobicka             - Jacek          Cichecki              354: 314
  48 Tomasz         Drewnowski           - Kazimierz      Merklejn              304: 429
  49 Mirosław       Dejna                - Dorota         Rudzińska             168: 450
  50 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              335: 368
  51 Halina         Roszak               - Krzysztof      Zawadzki              476: 259
  52 Adam           Kędzior              - Joanna         Pawlińska             236: 275
  53 Maria          Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.10  27918  186
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             148.39  10536   71
   3 Krzysztof Obremski             Legnica              147.73  28069  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.20  28509  195
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.64  16457  113
   6 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             144.82  28530  197
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              144.59  25303  175
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.13  28682  199
   9 Kamil Górka                    Kraków               143.06  27181  190
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.69  26113  183
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.76  27217  192
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.59  27555  196
  14 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.82  27685  198
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.42  27605  198
  17 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.32  25590  185
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.25  27097  196
  21 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  22 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  25093  182
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.72  16270  119
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.72  27207  199
  27 Jan Kozłowski                  Kraków               136.65  10932   80
  28 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.21  26016  191
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             135.68  24693  182
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  33 Marek Reda                     Wołomin              135.62  26581  196
  34 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.51  13009   96
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.91  22260  165
  37 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.41  11022   82
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               134.38  25667  191
  41 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  134.38  15722  117
  42 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.30   9804   73
  43 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.14  15560  116
  44 Radosław Jachna                Łódź                 133.94  22903  171
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.81  11106   83
  46 Justyna Górka                  Kraków               133.76  25816  193
  47 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.27  25988  195
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.01  19686  148
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  50 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.89  25587  194
  52 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  53 Maciej Michalak                Łódź                 131.83  17402  132
  54 Łukasz Bobowski                Suchedniów           131.56  26181  199
  55 Irena Sołdan                   Rumia                131.27  26255  200
  56 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.09  26218  200
  59 Paweł Janaś                    Głogów               130.87  21855  167
  60 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  61 Bogusław Szyszka               Oława                130.34  19290  148
  62 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  63 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.58   8293   64
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.25  13313  103
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.90  24619  191
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  69 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       128.32  10137   79
  70 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.21  11026   86
  71 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  72 Karol Waniek                   Wrocław              127.90  16755  131
  73 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  75 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.59  22584  177
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  15688  123
  78 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  79 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  81 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  82 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  83 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.44   9989   79
  85 Marek Roszak                   Poznań               126.29  19070  151
  86 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  87 Robert Kamiński                Warszawa             126.10  18915  150
  88 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.92  23925  190
  90 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.48  23966  191
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.47  24844  198
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  93 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.26   8267   66
  94 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  95 Joanna Jewtuch                 Warszawa             124.68  17829  143
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  97 Paweł Kowalski                 Kutno                124.58  15822  127
  98 Przemysław Rybicki             Otwock               124.51  23533  189
  99 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  20646  166
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 101 Weronika Rudnicka              Ustka                124.22  23851  192
 102 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
 103 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.11   5585   45
 104 Bartosz Orłowski               Bytom                123.95   4586   37
 105 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 106 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.64  23491  190
 107 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.63   7665   62
 108 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.19  23037  187
 111 Agnieszka Krupka               Krosno               123.14  20072  163
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.09  24003  195
 113 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.06  12798  104
 114 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 115 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.75  15344  125
 117 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 118 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.49   9922   81
 119 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.47  23270  190
 120 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 121 Szymon Płachta                 Warszawa             121.95  11951   98
 122 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.84   8163   67
 123 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 124 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.49  23569  194
 125 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 126 Michał Trumpus                 Wrocław              121.34   3883   32
 127 Dominik Piasecki               Słupsk               121.28   9702   80
 128 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.25  23159  191
 129 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 130 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.90  19585  162
 131 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.74  23666  196
 133 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.29  12751  106
 135 Rafał Matczak                  Milanówek            120.06   7564   63
 136 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.97  23515  196
 137 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 138 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.39  23043  193
 139 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 140 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 141 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.12  15486  130
 142 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 144 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 145 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.58   7945   67
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Janusz Krupiński               Bytom                118.46   8292   70
 148 Daniel Janus                   Wąchock              118.09  17949  152
 149 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.97  22886  194
 150 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 151 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 152 Michał Kolaj                   Ostróda              117.80  23443  199
 153 Kamil Kister                   Puławy               117.73  23076  196
 154 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.28  21345  182
 155 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.18  14296  122
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.04  16269  139
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 158 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.89  22793  195
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.86  12037  103
 160 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.86   5025   43
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             116.78  13547  116
 163 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.75   7822   67
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Tomasz Łapka                   Opole                116.51  22603  194
 166 Jarosław Michalak              Łódź                 116.37   6982   60
 167 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.33  13262  114
 168 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 169 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.07  22169  191
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 171 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 172 Marek Rogalski                 Warszawa             115.51  10396   90
 173 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 174 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 175 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 176 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.18  21653  188
 177 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.04  10469   91
 178 Tomasz Górka                   Łęczna               115.01   8281   72
 179 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.00  23001  200
 180 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  20904  182
 181 Teresa Pawlik                  Lubin                114.85   4479   39
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 183 Bogusław Książek               Szczecin             114.77  15609  136
 184 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.50  13167  115
 186 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.19  22381  196
 187 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 189 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 190 Łukasz Baranowski              Reda                 113.84  22084  194
 191 Mateusz Królikowski            Wrocław              113.83   5464   48
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 193 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.59   8065   71
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.51  17934  158
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               113.50  15322  135
 196 Magdalena Kublik               Warszawa             113.38  22222  196
 197 Radosław Sowiński              Warszawa             113.05   4409   39
 198 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 199 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.95   4518   40
 200 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 201 Beata Piotrowska               Łódź                 112.76  21198  188
 202 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 203 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 204 Roman Figiel                   Zawichost            112.18   5048   45
 205 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 206 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 207 Halina Roszak                  Poznań               111.92  10073   90
 208 Michał Puchowski               Izbicko              111.84   3579   32
 209 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.76  18664  167
 210 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 211 Piotr Broda                    Sandomierz           111.48  16610  149
 212 Renata Andracka                Poznań               111.47  21179  190
 213 Monika Laskowska               Wrocław              111.30   8904   80
 214 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 215 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 216 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 217 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 218 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.93  21743  196
 220 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 221 Maciej Grąbczewski             Piła                 110.81  14184  128
 222 Karolina Drabik                Skarżysko            110.75   3987   36
 223 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.36   7615   69
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 225 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 227 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 228 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.95  10225   93
 229 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 230 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 231 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 232 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 233 Piotr Madej                    Wrocław              109.47  11494  105
 234 Jerzy Luter                    Bytom                109.46  14339  131
 235 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 236 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 237 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 238 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 240 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 241 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.10  18809  174
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.01  18362  170
 243 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 244 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 245 Joanna Żłobicka                Wrocław              107.84  11215  104
 246 Ryszard Korpalski              Wójtowice            107.76  16919  157
 247 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 248 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 249 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 251 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 252 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.07   6258   59
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.65  17116  162
 255 Jerzy Ciesielski               Łódź                 105.04   5252   50
 256 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 257 Anna Arana                     Warszawa             104.70  20102  192
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.54   5018   48
 259 Zbigniew Rybak                 Warszawa             104.42  18692  179
 260 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.13   4686   45
 261 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.99   7071   68
 262 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 263 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 265 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 266 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 267 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 268 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.89   8437   82
 269 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 270 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 271 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 272 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.62   4002   39
 273 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              102.52   4511   44
 274 Piotr Szutenberg               Ustka                102.52   4921   48
 275 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 276 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.40  14643  143
 277 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 278 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 279 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 280 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 281 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 282 Iza Kraj                       Warszawa             101.09   7683   76
 283 Rafał Świątek                  Wrocław              100.97   9491   94
 284 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 285 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 286 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 287 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 288 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.95   6597   66
 290 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 291 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 292 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 293 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 294 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.18  19042  192
 295 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 296 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.66   7005   71
 297 Marianna Kozłowska             Białystok             98.58   9957  101
 298 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 300 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 301 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 302 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 303 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          96.80   3388   35
 304 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 305 Radosław Więch                 Warszawa              96.18   7310   76
 306 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 307 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 308 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 309 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 310 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 311 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             94.78   5687   60
 312 Jacek Cichecki                 Józefów               94.34   5472   58
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 314 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.12   8288   89
 317 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 318 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 319 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 321 Sławomir Wolski                Wrocław               91.56   3296   36
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 323 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 324 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 325 Sylwia Buks                    Warszawa              90.18  14789  164
 326 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 327 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.53   3223   36
 328 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 329 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 330 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 331 Wojciech Obremski              Legnica               88.80   3641   41
 332 Dorota Patera                  Legnica               87.74   3071   35
 333 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 334 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 335 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 336 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.91   4477   54
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 338 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 339 Adam Kędzior                   Lublin                82.44   2638   32
 340 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 341 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 342 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 343 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 344 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.65   3756   49
 345 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 346 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 347 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 348 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 28-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   5 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   6 Marek Syczuk                   Warszawa             136.96   3424   25
   7 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   8 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
   9 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  10 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  11 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  12 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  13 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  14 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  15 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  16 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  17 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  18 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  19 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.67   2728   24
  20 Katarzyna Rosiek               Kraków               109.83   2636   24
  21 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  22 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  23 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  24 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  25 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  28 Joanna Kubińska                Warszawa             102.58   2462   24
  29 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  30 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  33 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  34 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  35 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  36 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  37 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  38 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  39 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  41 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  42 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  47 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  48 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  49 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  50 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  51 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  52 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  53 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  54 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  55 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  56 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  57 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  58 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  59 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  60 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            107.15   2143   20
  61 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  62 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  63 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  64 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  65 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  66 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  67 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  68 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  69 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  70 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  71 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  72 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  73 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  74 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  75 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  76 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  77 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  78 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  79 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  80 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  81 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  82 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  83 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  84 Maria Pokorska                 Warszawa              96.21   1347   14
  85 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  86 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  87 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  88 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  89 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  90 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  91 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  92 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  93 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  94 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  95 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  96 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
  97 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  98 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  99 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 100 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 101 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 102 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 103 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 104 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 105 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 106 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 108 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 109 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 112 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 113 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 114 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 115 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 116 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 117 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 118 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 119 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 120 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 121 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 122 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 123 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 124 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 125 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 126 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 127 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 128 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 129 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 130 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 131 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 132 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 133 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 134 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 135 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 136 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 137 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 138 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 139 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 140 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 141 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 142 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 143 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 144 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 145 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 146 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 147 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 148 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 149 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 150 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 151 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 152 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 153 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 154 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 155 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 156 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 157 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 158 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 159 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 160 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 161 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 162 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 163 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 164 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 165 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 166 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 167 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 168 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 169 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 170 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 171 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 172 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 173 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 174 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 175 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 176 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 177 Anna Żyła                      Wrocław               82.08    985   12
 178 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 179 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 180 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 181 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 182 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 183 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 184 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 185 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 186 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 187 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 188 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 189 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 190 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 191 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 192 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 193 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 194 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 195 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 196 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 197 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 198 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 199 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 200 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 201 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 202 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 203 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 204 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 205 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 206 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 207 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 208 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 209 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 210 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 211 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 212 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 213 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 214 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 215 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 216 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 217 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 218 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 219 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 220 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 221 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 222 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 223 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 224 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 225 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 226 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 227 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 228 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 229 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 230 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 231 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 232 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 233 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 234 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 235 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 236 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 237 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 238 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 239 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 240 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 241 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 242 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 243 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 244 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 245 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 246 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 247 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 248 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 249 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 250 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 251 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 252 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 253 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 254 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 255 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 256 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 257 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 258 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 259 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 260 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 261 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 262 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 263 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 264 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 265 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 266 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 267 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 268 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 269 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 270 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 271 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 272 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 273 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 274 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 275 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 276 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 277 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 278 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 279 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 280 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 281 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 282 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 283 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 284 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 285 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 286 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 287 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 289 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 290 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 291 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 292 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 293 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 294 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 296 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 297 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 298 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 299 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 300 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 301 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 302 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 303 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 304 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 305 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 306 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 307 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 308 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 309 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 310 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 311 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 312 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 313 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 314 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 315 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 316 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 317 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 318 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 319 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 320 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 321 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 322 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 323 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 324 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 325 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 326 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 327 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 328 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 329 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 330 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie