Tarnów12
września
Tarnów 12 września Turniej Skrablowy Prawników w ramach XX Letniej Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 2009
Zaniemyśl26
września
Zaniemyśl 26-27 września XV Puchar Polski
Warszawa 3
października
Warszawa 3- 4 października XIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2009
Jubileuszowy XV Puchar Polski dla Krzysztofa Obremskiego26 - 27 września 2009 — XV Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XV Puchar PolskiZaniemyśl, 26 - 27 września 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Jubileuszowy XV Puchar Polski dla Krzysztofa ObremskiegoW nowym miejscu na mapie skrablowej Polski odbył się XV Puchar Polski. Do Zaniemyśla przyjechało 54 zawodników by walczyć o zwycięstwo. Ośrodek wczasowy "Niezamyśl" przyjął uczestników zmagań przepiękną pogodą i taką samą pożegnał. Po pierwszej rundzie w Pucharze Polski udział zakończyli prawie wszyscy nierozstawieni zawodnicy. Wyżej notowanych graczy pokonali Magdalena Kublik, Andrzej Kroc, Krzysztof Kodzis i Kamil Kister. W drugiej rundzie już tak dobrze nie było i oni również odpadli z dalszej rywalizacji. Formuła Pucharu Polski jest nieprzewidywalnym systemem rozgrywek, w którym trzeba wykazać się lepszym wynikiem w każdym z dwumeczów. Liczy się każdy punkcik nawet w przegranej partii. W drugiej rundzie Mariusz Skrobosz wygrał zaledwie 6 małymi punktami z Krzysztofem Kodzisem, w trzeciej rundzie Andrzej Rechowicz pokonał obrońcę tytułu Tomasza Zwolińskiego tylko 4 punktami.

Było kilka partii, w których po przegranym pierwszym meczu wynik wydawał się przesądzony. Jednak wytrwałość, determinacja i szczęście ostatecznie przynosiły wymarzony tryumf. W finale Pucharu Polski zagrało dwoje debiutantów w rozgrywkach pucharowych. Jolanta ChłopińskaKrzysztof Obremski pozostawili za sobą wielu utytułowanych graczy. Finał był popisem umiejętności, wiedzy i szczęścia Krzyśka, który dwukrotnie pokonał Jolę i zdobył swój Pierwszy Puchar Polski.

Po sobotnich rozgrywkach wszyscy miło spędzili wieczór przy ognisku, zajadając się kiełbaskami, kaszankami i bigosem.
Równocześnie rozgrywany był turniej towarzyszący, w którym zwyciężył Jakub Szymczak z Łodzi.
Najlepsza ósemka pucharu i pierwsza trójka turnieju "frustratów" otrzymała nagrody pieniężne, a finaliści okolicznościowe puchary.
Wielkie podziękowania dla organizatorów Renaty Andrackiej i Zarządu PFS, Wójta gminy Zaniemyśl — pana inż. Krzysztofa Urbasa i dla Piekarni-Cukierni "Łobza sp.j.".
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Puchar Polski
XIII Puchar Polski
XII Puchar Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- system pucharowy (szczegóły w regulaminie)
- liczba rund uzależniona od liczby uczestników:
do 64 - 6 rund (12-13 partii)
65-128 - 7 rund (14-15 partii)
ponad 128 - 8 rund (14-15 partii)
- dla zawodników, którzy odpadną z Pucharu Polski:
Turniej Towarzyszący (rankingowy, system połówkowy), liczba rund uzależniona od ilości uczestników PP:
do 64 - 10 rund
powyżej 65 - 12 rund
Miejsce rozgrywekOśrodek Wczasowo-Rekreacyjny „Niezamyśl”
63-020 Zaniemyśl, ul. Raczyńskiego 70
tel: (061) 285 70 83
www.niezamysl.zaniemysl.pl
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Gostomski (sędzia główny)
Sławomir Zabawa (sędzia turnieju towarzyszącego)
HarmonogramSobota, 26 września (3, 4 lub 5 rund — 6, 7 lub 8 partii — w zależności od liczby uczestników)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
15:30-16:15 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 27 września (3 rundy — 6 lub 7 partii)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 25 zł dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami
- 35 zł dla pozostałych graczy
- 15 zł dla młodzieży do 18 roku życia
DojazdWe własnym zakresie.
Dla osób niezmotoryzowanych organizatorzy zapewniają transport na trasie Dworzec PKP Poznań Główny — Zaniemyśl — Dworzec PKP Poznań Główny (w sobotę o godz. 10:30, w niedzielę po zakończeniu Turnieju Towarzyszącego)

Autobusy PKS z Dworca Autobusowego w Poznaniu: 6:25*, 8:20*, 9:15, 10:00*, 11:45*, 13:30, 14:00*, 15:45*, 17:00, 19:20
* — nie kursuje w weekend
Z Dworca PKS Rataje (z dworca PKP dojazd tramwajami: 6, 11, 12)
Rozkład jazdy
WyżywienieNa miejscu w pakiecie z noclegiem (70 zł od obiadu w sobotę do śniadania w niedzielę) lub we własnym zakresie.
NoclegiNa miejscu w pakiecie z wyżywieniem (70 zł) lub we własnym zakresie
Nagrody1 miejsce — puchar + 800 zł
2 miejsce — 400 zł
3-4 miejsce — 100 zł
5-8 miejsce — 50 zł

Turniej Towarzyszący
1-3 miejsce — 50 zł
Dodatkowe atrakcjeOgnisko w sobotę po zakończeniu rozgrywek
OrganizatorzyZarząd Polskiej Federacji Scrabble
Renata Andracka
SponsorzyWójt gminy Zaniemyśl — inż. Krzysztof Urbas
Piekarnia — Cukiernia Łobza sp.j.


Herb Zaniemyśla
Wyniki turnieju XV Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.85     63.0     3758      897      904
  2 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.45     62.0     4045     1027      268
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.11     60.0     3805      617      777
    Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.17     60.0     3650      634      576
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.20     56.0     3105      639      279
    Bartosz         Morawski             Gliwice                141.01     56.0     2869      455      540
    Paweł           Jackowski            Warszawa               139.93     56.0     2698      451      320
    Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.86     56.0     2684      425      529
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.63     48.0     2433      398      350
    Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 136.99     48.0     2426      420      446
    Justyna         Górka                Kraków                 139.06     48.0     2415      417      521
    Jakub           Szymczak             Łódź                   132.67     48.0     2399      421      408
    Marek           Reda                 Wołomin                132.43     48.0     2264      431       64
    Grzegorz        Kurowski             Warszawa               132.47     48.0     2055      427      -81
    Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.46     48.0     2026      247      499
    Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.19     48.0     1957      251      498
 17 Marta           Dobrzańska           Kraków                 126.25     32.0     1627      248      152
    Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.71     32.0     1619      234      224
    Adam            Klimont              Wałcz                  126.22     32.0     1610      248      160
    Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               120.15     32.0     1574      268      161
    Kamil           Kister               Puławy                 111.03     32.0     1529      264       61
    Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.81     32.0     1496      254     -104
    Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.05     32.0     1493      238      121
    Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             119.12     32.0     1482      269       19
    Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.31     32.0     1477      259      -45
    Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.72     32.0     1468      243       77
    Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.40     32.0     1457      264      -90
    Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               124.26     32.0     1439      249      -18
    Magdalena       Kublik               Warszawa               110.52     32.0     1420      264       15
    Maciej          Perzyński            Piła                   128.30     32.0     1400      236        9
    Michał          Alabrudziński        Włocławek              140.58     32.0     1175       73      381
    Kamil           Górka                Kraków                 142.16     32.0     1063       72      236
 33 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.09      0.0      735       73       -1
    Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   108.93      0.0      735       76     -184
    Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      0.0      721       89     -191
    Grażyna         Wesołowska           Łódź                   112.14      0.0      702       73      -24
    Adam            Janicki              Łódź                   108.85      0.0      700       76     -315
    Bartosz         Pięta                Swarzędz               103.54      0.0      697       78      -75
    Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.29      0.0      695       69      -27
    Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      0.0      689       82      -44
    Beata           Piotrowska           Łódź                   116.07      0.0      688       70     -127
    Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      0.0      678       82      -82
    Weronika        Rudnicka             Ustka                  123.85      0.0      676       61     -173
    Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                114.57      0.0      666       72     -198
    Renata          Andracka             Poznań                 110.01      0.0      661       74      -93
    Dorota          Rudzińska            Warszawa               104.86      0.0      644       78     -216
    Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.99      0.0      640       61      -27
    Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.81      0.0      633       70     -283
    Anna            Arana                Warszawa               101.77      0.0      594       81     -279
    Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.38      0.0      587       65     -281
    Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      0.0      533       87     -277
    Urszula         Solarska             Łódź                   105.94      0.0      530       77     -279
    Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      0.0      493       83     -413
    Julia           Solarska             Łódź                   100.00      0.0      386       89     -668

Wyniki turnieju XV Puchar Polski(rank)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.85      8.0     4293     1594      931
  2 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.45      7.0     4555     1754     -157
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.11      7.0     3405     1334      377
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.17      6.0     3250     1268      176
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.20      5.0     3105     1178      279
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.63      5.0     2433      896      350
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 136.99      5.0     2426      940      446
  8 Bartosz         Morawski             Gliwice                141.01      4.0     2469      910      140
  9 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.67      4.0     2399      842      408
 10 Marek           Reda                 Wołomin                132.43      4.0     2264      862       64
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               132.47      4.0     2055      854      -81
 12 Justyna         Górka                Kraków                 139.06      3.0     2415      734      521
 13 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.86      3.0     2284      750      129
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.46      3.0     1626      594       99
 15 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               120.15      3.0     1576      636      163
 16 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.19      3.0     1557      602       98
 17 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             119.12      3.0     1482      638       19
 18 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.93      2.0     2298      702      -80
 19 Marta           Dobrzańska           Kraków                 126.25      2.0     1627      496      152
 20 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.71      2.0     1619      468      224
 21 Adam            Klimont              Wałcz                  126.22      2.0     1610      496      160
 22 Kamil           Kister               Puławy                 111.03      2.0     1529      528       61
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.05      2.0     1493      476      121
 24 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.31      2.0     1477      518      -45
 25 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.72      2.0     1468      486       77
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.40      2.0     1457      528      -90
 27 Magdalena       Kublik               Warszawa               110.52      2.0     1420      528       15
 28 Maciej          Perzyński            Piła                   128.30      2.0     1400      472        9
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.81      1.0     1496      408     -104
 30 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               124.26      1.0     1439      398      -18
 31 Michał          Alabrudziński        Włocławek              140.58      1.0      775      246      -19
 32 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.09      1.0      735      246       -1
 33 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   108.93      1.0      735      252     -184
 34 Renata          Andracka             Poznań                 110.01      1.0      661      248      -93
 35 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.99      1.0      640      222      -27
 36 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      0.0      721      178     -191
 37 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   112.14      0.0      702      146      -26
 38 Adam            Janicki              Łódź                   108.85      0.0      700      152     -315
 39 Bartosz         Pięta                Swarzędz               103.54      0.0      697      156      -75
 40 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.29      0.0      695      138      -27
 41 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      0.0      689      164      -44
 42 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.07      0.0      688      140     -127
 43 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      0.0      678      164      -82
 44 Weronika        Rudnicka             Ustka                  123.85      0.0      676      122     -173
 45 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                114.57      0.0      666      144     -198
 46 Kamil           Górka                Kraków                 142.16      0.0      663      144     -164
 47 Dorota          Rudzińska            Warszawa               104.86      0.0      644      156     -216
 48 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.81      0.0      633      140     -285
 49 Anna            Arana                Warszawa               101.77      0.0      594      162     -279
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.38      0.0      587      130     -281
 51 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      0.0      533      174     -277
 52 Urszula         Solarska             Łódź                   105.94      0.0      530      154     -279
 53 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      0.0      493      166     -413
 54 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      0.0      386      178     -668

Wyniki turnieju Turniej Towarzyszący XV Pucharu Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.67      8.0     4186      699      302
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                141.01      7.0     4165      651      224
  3 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               120.15      7.0     4158      870      296
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.46      7.0     4108      920      103
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.63      7.0     4002      532       75
  6 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 136.99      7.0     3876      530     -177
  7 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.19      7.0     3763      891       85
  8 Renata          Andracka             Poznań                 110.01      7.0     3459     1175        8
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.05      6.0     3807      809      407
 10 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.40      6.0     3802      769      357
 11 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.72      6.0     3729      831      114
 12 Marek           Reda                 Wołomin                132.43      6.0     3718      509      -27
 13 Maciej          Perzyński            Piła                   128.30      6.0     3631      843       71
 14 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                114.57      6.0     3629     1093      122
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               132.47      6.0     3530      482       13
 16 Anna            Arana                Warszawa               101.77      6.0     3515     1125      184
 17 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.86      5.0     4060      544      255
 18 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.71      5.0     3961      754      196
 19 Kamil           Górka                Kraków                 142.16      5.0     3908     1083      504
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.20      5.0     3775      147     -121
 21 Michał          Alabrudziński        Włocławek              140.58      5.0     3746     1135      -46
 22 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.31      5.0     3698      737      -70
 23 Adam            Klimont              Wałcz                  126.22      5.0     3639      674      -59
 24 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      5.0     3615     1037      730
 25 Weronika        Rudnicka             Ustka                  123.85      5.0     3602     1099      282
 26 Magdalena       Kublik               Warszawa               110.52      5.0     3576      711     -168
 27 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   108.93      5.0     3456      933     -158
 28 Urszula         Solarska             Łódź                   105.94      5.0     3429     1006      186
 29 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               124.26      4.5     3606      785       12
 30 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.29      4.5     3340     1052     -283
 31 Justyna         Górka                Kraków                 139.06      4.0     3846      426     -173
 32 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.81      4.0     3703      950       79
 33 Marta           Dobrzańska           Kraków                 126.25      4.0     3664      627     -235
 34 Adam            Janicki              Łódź                   108.85      4.0     3646      889      164
 35 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   112.14      4.0     3593      914       88
 36 Kamil           Kister               Puławy                 111.03      4.0     3579      577     -215
 37 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             119.12      4.0     3533      511     -315
 38 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.99      4.0     3497      827       14
 39 Dorota          Rudzińska            Warszawa               104.86      4.0     3412      846       89
 40 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               113.09      4.0     3387      851     -239
 41 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.07      3.0     3631      819       88
 42 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.38      3.0     3544      767      207
 43 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      3.0     3438      761      158
 44 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      2.0     3382      678     -411
 45 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.81      2.0     2822      333     -136
 46 Bartosz         Pięta                Swarzędz               103.54      2.0     2452      500       89
 47 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      2.0     2107      606     -713
 48 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.11      2.0      958      383      335
 49 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      1.0     2767      554     -633
 50 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.85      1.0      704      283     -154
 51 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.17      1.0      655      281     -145
 52 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      0.5     2291      400    -1003
 53 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.93      0.0      718      193      -56

 
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Puchar Polski(rank)



	Mariusz Skrobosz 150.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Krzysztof      Kodzis                119.12 -  329: 360   69
    4     1 Krzysztof      Kodzis                119.12 +  439: 400  169
    5     1 Marek          Reda                  132.43 +  413: 390  182
    6     1 Marek          Reda                  132.43 +  363: 313  182
    7     1 Paweł          Jackowski             139.93 +  480: 384  190
    8     1 Paweł          Jackowski             139.93 +  380: 370  190
    9     2 Krzysztof      Obremski              142.85 -  398: 520   93
   10     2 Krzysztof      Obremski              142.85 +  448: 337  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  /  8 158.50




	Kazimierz.Jr Merklejn 148.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Ireneusz       Moralewicz            120.15 +  473: 248  170
    4     9 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  307: 410   70
    5     5 Grzegorz       Kurowski              132.47 +  420: 314  182
    6     5 Grzegorz       Kurowski              132.47 +  399: 314  182
    7     3 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  310: 427   73
    8     3 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  375: 442   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  6 125.00




	Miłosz Wrzałek 143.11 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    13 Sławomir       Piotrowski            120.31 +  442: 337  170
    4    13 Sławomir       Piotrowski            120.31 +  392: 325  170
    5     7 Jakub          Szymczak              132.67 +  391: 316  183
    6     7 Jakub          Szymczak              132.67 +  474: 449  183
    7     4 Bartosz        Morawski              141.01 +  466: 368  191
    8     4 Bartosz        Morawski              141.01 +  457: 419  191
    9     1 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  375: 427   73
   10     1 Jolanta        Chłopińska            123.45 +  408: 387  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  /  8 166.75




	Krzysztof Obremski 142.85 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Andrzej        Kroc                  115.40 +  368: 316  165
    4     5 Andrzej        Kroc                  115.40 +  592: 273  165
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  326: 450   87
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          136.99 +  462: 305  187
    7     2 Andrzej        Rechowicz             122.20 +  381: 373  172
    8     2 Andrzej        Rechowicz             122.20 +  370: 291  172
    9     2 Mariusz        Skrobosz              150.17 +  520: 398  200
   10     2 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  337: 448  100
   11     1 Jolanta        Chłopińska            123.45 +  451: 226  173
   12     1 Jolanta        Chłopińska            123.45 +  486: 282  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 10 159.40




	Kamil Górka 142.16 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Andrzej        Rechowicz             122.20 -  378: 423   72
    4     7 Andrzej        Rechowicz             122.20 -  285: 404   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Bartosz Morawski 141.01 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    15 Rafał          Wesołowski            122.81 +  379: 377  173
    4    15 Rafał          Wesołowski            122.81 +  486: 383  173
    5     8 Justyna        Górka                 139.06 +  409: 266  189
    6     8 Justyna        Górka                 139.06 +  408: 380  189
    7     4 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  368: 466   93
    8     4 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  419: 457   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  6 151.67




	Michał Alabrudziński 140.58 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  350: 417   73
    4    11 Jolanta        Chłopińska            123.45 +  425: 377  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Jakub Zaryński 140.19 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Kamil          Kister                111.03 +  374: 325  161
    4     3 Kamil          Kister                111.03 +  418: 355  161
    5     2 Paweł          Jackowski             139.93 -  359: 404   90
    6     2 Paweł          Jackowski             139.93 +  406: 375  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  4 150.50




	Paweł Jackowski 139.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Magdalena      Kublik                110.52 +  426: 333  161
    4     4 Magdalena      Kublik                110.52 -  339: 420   61
    5     2 Jakub          Zaryński              140.19 +  404: 359  190
    6     2 Jakub          Zaryński              140.19 -  375: 406   90
    7     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  384: 480  100
    8     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  370: 380  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  6 117.00




	Stanisław Rydzik 139.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 +  398: 326  174
    4    12 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 +  398: 359  174
    5     6 Jolanta        Chłopińska            123.45 +  481: 445  173
    6     6 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  349: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  /  4 148.50




	Justyna Górka 139.06 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Julia          Solarska              100.00 +  448: 237  150
    2     1 Julia          Solarska              100.00 +  606: 149  150
    3    16 Adam           Klimont               126.22 +  391: 344  176
    4    16 Adam           Klimont               126.22 -  324: 347   76
    5     8 Bartosz        Morawski              141.01 -  266: 409   91
    6     8 Bartosz        Morawski              141.01 -  380: 408   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  6 122.33




	Tomasz Zwoliński 138.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Radwański             100.00 +  440: 335  150
    2     2 Marcin         Radwański             100.00 +  472: 386  150
    3     8 Marta          Dobrzańska            126.25 +  386: 292  176
    4     8 Marta          Dobrzańska            126.25 +  389: 320  176
    5     4 Andrzej        Rechowicz             122.20 +  441: 340  172
    6     4 Andrzej        Rechowicz             122.20 -  305: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  /  6 149.33




	Mariusz Wrześniewski 136.99 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Pilc                  100.00 +  359: 302  150
    2     3 Maciej         Pilc                  100.00 +  451: 231  150
    3     6 Dariusz        Kuć                   126.72 +  447: 340  177
    4     6 Dariusz        Kuć                   126.72 +  414: 319  177
    5     3 Krzysztof      Obremski              142.85 +  450: 326  193
    6     3 Krzysztof      Obremski              142.85 -  305: 462   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  6 156.67




	Jakub Szymczak 132.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Łęgowska              100.00 +  410: 241  150
    2     4 Marta          Łęgowska              100.00 +  496: 252  150
    3    14 Zbigniew       Wietecki              128.05 +  403: 344  178
    4    14 Zbigniew       Wietecki              128.05 +  325: 289  178
    5     7 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  316: 391   93
    6     7 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  449: 474   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  6 140.33




	Grzegorz Kurowski 132.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Julita         Dygnas                100.00 +  375: 332  150
    2     5 Julita         Dygnas                100.00 +  358: 357  150
    3    10 Maciej         Perzyński             128.30 +  352: 335  178
    4    10 Maciej         Perzyński             128.30 +  342: 293  178
    5     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 -  314: 420   99
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 -  314: 399   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  6 142.33




	Marek Reda 132.43 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  337: 320  150
    2     6 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  423: 358  150
    3     2 Tomasz         Suchanek              130.71 +  409: 375  181
    4     2 Tomasz         Suchanek              130.71 +  392: 371  181
    5     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  390: 413  100
    6     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  313: 363  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  6 143.67




	Tomasz Suchanek 130.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 101.77 +  357: 323  152
    2     7 Anna           Arana                 101.77 +  516: 271  152
    3     2 Marek          Reda                  132.43 -  375: 409   82
    4     2 Marek          Reda                  132.43 -  371: 392   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  4 117.00




	Maciej Perzyński 128.30 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Pięta                 103.54 +  420: 367  154
    2     8 Bartosz        Pięta                 103.54 +  352: 330  154
    3    10 Grzegorz       Kurowski              132.47 -  335: 352   82
    4    10 Grzegorz       Kurowski              132.47 -  293: 342   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  4 118.00




	Zbigniew Wietecki 128.05 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Rudzińska             104.86 +  451: 355  155
    2     9 Dorota         Rudzińska             104.86 +  409: 289  155
    3    14 Jakub          Szymczak              132.67 -  344: 403   83
    4    14 Jakub          Szymczak              132.67 -  289: 325   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  4 119.00




	Dariusz Kuć 126.72 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Urszula        Solarska              105.94 +  424: 266  156
    2    10 Urszula        Solarska              105.94 +  385: 264  156
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  340: 447   87
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  319: 414   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     486  /  4 121.50




	Marta Dobrzańska 126.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Adam           Janicki               108.85 +  537: 303  159
    2    11 Adam           Janicki               108.85 +  478: 397  159
    3     8 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  292: 386   89
    4     8 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  320: 389   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  4 124.00




	Adam Klimont 126.22 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Kuć                   108.93 +  573: 270  159
    2    12 Dorota         Kuć                   108.93 -  346: 465   59
    3    16 Justyna        Górka                 139.06 -  344: 391   89
    4    16 Justyna        Górka                 139.06 +  347: 324  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  4 124.00




	Aleksandra Kaczanowska 124.26 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              110.01 -  339: 349   60
    2    13 Renata         Andracka              110.01 +  415: 312  160
    3    12 Stanisław      Rydzik                139.46 -  326: 398   89
    4    12 Stanisław      Rydzik                139.46 -  359: 398   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     398  /  4  99.50




	Mariusz Sylwestrzuk 123.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Magdalena      Kublik                110.52 -  237: 353   61
    2    14 Magdalena      Kublik                110.52 +  403: 314  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     222  /  2 111.00




	Weronika Rudnicka 123.85 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Kister                111.03 -  372: 385   61
    2    15 Kamil          Kister                111.03 -  304: 464   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     122  /  2  61.00




	Jolanta Chłopińska 123.45 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grażyna        Wesołowska            112.14 +  377: 353  162
    2    16 Grażyna        Wesołowska            112.14 +  351: 349  162
    3    11 Michał         Alabrudziński         140.58 +  417: 350  191
    4    11 Michał         Alabrudziński         140.58 -  377: 425   91
    5     6 Stanisław      Rydzik                139.46 -  445: 481   89
    6     6 Stanisław      Rydzik                139.46 +  397: 349  189
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 +  427: 310  199
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 +  442: 375  199
    9     1 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  427: 375  193
   10     1 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  387: 408   93
   11     1 Krzysztof      Obremski              142.85 -  226: 451   93
   12     1 Krzysztof      Obremski              142.85 -  282: 486   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Rafał Wesołowski 122.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Krzyżewski            113.09 -  351: 362   63
    2    17 Jerzy          Krzyżewski            113.09 +  385: 373  163
    3    15 Bartosz        Morawski              141.01 -  377: 379   91
    4    15 Bartosz        Morawski              141.01 -  383: 486   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  4 102.00




	Andrzej Rechowicz 122.20 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Barbara        Łukaszewicz           114.57 +  407: 343  165
    2    18 Barbara        Łukaszewicz           114.57 +  457: 323  165
    3     7 Kamil          Górka                 142.16 +  423: 378  192
    4     7 Kamil          Górka                 142.16 +  404: 285  192
    5     4 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  340: 441   89
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.63 +  410: 305  189
    7     2 Krzysztof      Obremski              142.85 -  373: 381   93
    8     2 Krzysztof      Obremski              142.85 -  291: 370   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  /  8 147.25




	Krzysztof Sporczyk 121.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kroc                  115.40 -  259: 447   65
    2    19 Andrzej        Kroc                  115.40 -  328: 421   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     130  /  2  65.00




	Sławomir Piotrowski 120.31 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Piotrowska            116.07 +  369: 335  166
    2    20 Beata          Piotrowska            116.07 +  446: 353  166
    3    13 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  337: 442   93
    4    13 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  325: 392   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  4 129.50




	Ireneusz Moralewicz 120.15 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Matyasik              118.81 +  481: 319  169
    2    21 Jerzy          Matyasik              118.81 +  437: 314  169
    3     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 -  248: 473   99
    4     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 +  410: 307  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  4 159.00




	Grzegorz Pukniel 119.29 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Kodzis                119.12 -  380: 400   69
    2    22 Krzysztof      Kodzis                119.12 -  315: 322   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     138  /  2  69.00




	Krzysztof Kodzis 119.12 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Pukniel               119.29 +  400: 380  169
    2    22 Grzegorz       Pukniel               119.29 +  322: 315  169
    3     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 +  360: 329  200
    4     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  400: 439  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     638  /  4 159.50




	Jerzy Matyasik 118.81 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  319: 481   70
    2    21 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  314: 437   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     140  /  2  70.00




	Beata Piotrowska 116.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Piotrowski            120.31 -  335: 369   70
    2    20 Sławomir       Piotrowski            120.31 -  353: 446   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     140  /  2  70.00




	Andrzej Kroc 115.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  447: 259  171
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  421: 328  171
    3     5 Krzysztof      Obremski              142.85 -  316: 368   93
    4     5 Krzysztof      Obremski              142.85 -  273: 592   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  4 132.00




	Barbara Łukaszewicz 114.57 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             122.20 -  343: 407   72
    2    18 Andrzej        Rechowicz             122.20 -  323: 457   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Jerzy Krzyżewski 113.09 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            122.81 +  362: 351  173
    2    17 Rafał          Wesołowski            122.81 -  373: 385   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Grażyna Wesołowska 112.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  353: 377   73
    2    16 Jolanta        Chłopińska            123.45 -  349: 351   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     146  /  2  73.00




	Kamil Kister 111.03 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Weronika       Rudnicka              123.85 +  385: 372  174
    2    15 Weronika       Rudnicka              123.85 +  464: 304  174
    3     3 Jakub          Zaryński              140.19 -  325: 374   90
    4     3 Jakub          Zaryński              140.19 -  355: 418   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  4 132.00




	Magdalena Kublik 110.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 +  353: 237  174
    2    14 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 -  314: 403   74
    3     4 Paweł          Jackowski             139.93 -  333: 426   90
    4     4 Paweł          Jackowski             139.93 +  420: 339  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  4 132.00




	Renata Andracka 110.01 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 +  349: 339  174
    2    13 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 -  312: 415   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Dorota Kuć 108.93 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Klimont               126.22 -  270: 573   76
    2    12 Adam           Klimont               126.22 +  465: 346  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Adam Janicki 108.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Dobrzańska            126.25 -  303: 537   76
    2    11 Marta          Dobrzańska            126.25 -  397: 478   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     152  /  2  76.00




	Urszula Solarska 105.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Kuć                   126.72 -  266: 424   77
    2    10 Dariusz        Kuć                   126.72 -  264: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  2  77.00




	Dorota Rudzińska 104.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              128.05 -  355: 451   78
    2     9 Zbigniew       Wietecki              128.05 -  289: 409   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  2  78.00




	Bartosz Pięta 103.54 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Perzyński             128.30 -  367: 420   78
    2     8 Maciej         Perzyński             128.30 -  330: 352   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  2  78.00




	Anna Arana 101.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Suchanek              130.71 -  323: 357   81
    2     7 Tomasz         Suchanek              130.71 -  271: 516   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  2  81.00




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              132.47 -  332: 375   82
    2     5 Grzegorz       Kurowski              132.47 -  357: 358   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  2  82.00




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  302: 359   87
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  231: 451   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     174  /  2  87.00




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  335: 440   89
    2     2 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  386: 472   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  2  89.00




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  132.43 -  320: 337   82
    2     6 Marek          Reda                  132.43 -  358: 423   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  2  82.00




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Justyna        Górka                 139.06 -  237: 448   89
    2     1 Justyna        Górka                 139.06 -  149: 606   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  2  89.00




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Szymczak              132.67 -  241: 410   83
    2     4 Jakub          Szymczak              132.67 -  252: 496   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  2  83.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Towarzyszący XV Pucharu Polski



	Mariusz Skrobosz 150.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              141.01 -  290: 451   91
    2     5 Paweł          Jackowski             139.93 +  365: 349  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     281  /  2 140.50




	Kazimierz.Jr Merklejn 148.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         140.58 -  375: 401   91
    2     4 Jakub          Zaryński              140.19 +  444: 356  190
    9     9 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 -  358: 368   74
   10    12 Justyna        Górka                 139.06 +  599: 396  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  4 136.00




	Miłosz Wrzałek 143.11 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Zaryński              140.19 +  469: 328  190
    2     1 Krzysztof      Obremski              142.85 +  489: 295  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     383  /  2 191.50




	Krzysztof Obremski 142.85 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             139.93 +  409: 369  190
    2     1 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  295: 489   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     283  /  2 141.50




	Kamil Górka 142.16 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                139.46 -  431: 452   89
    2     3 Bartosz        Morawski              141.01 +  434: 313  191
    5    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  352: 319  150
    6     9 Grzegorz       Pukniel               119.29 -  293: 317   69
    7    20 Maciej         Pilc                  100.00 +  454: 295  150
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 +  401: 336  174
    9    11 Michał         Alabrudziński         140.58 -  370: 386   91
   10    13 Jerzy          Matyasik              118.81 +  510: 323  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  /  8 135.38




	Bartosz Morawski 141.01 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              150.17 +  451: 290  200
    2     3 Kamil          Górka                 142.16 -  313: 434   92
    9     4 Sławomir       Piotrowski            120.31 +  499: 332  170
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.46 +  433: 416  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  4 162.75




	Michał Alabrudziński 140.58 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 +  401: 375  199
    2     2 Stanisław      Rydzik                139.46 -  385: 417   89
    5    11 Grażyna        Wesołowska            112.14 -  308: 418   62
    6    14 Beata          Piotrowska            116.07 +  397: 387  166
    7    14 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 +  411: 342  174
    8    11 Dariusz        Kuć                   126.72 -  309: 389   77
    9    11 Kamil          Górka                 142.16 +  386: 370  192
   10    14 Marta          Dobrzańska            126.25 +  374: 319  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  /  8 141.88




	Jakub Zaryński 140.19 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  328: 469   93
    2     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 -  356: 444   99
    7    13 Grzegorz       Pukniel               119.29 +  390: 278  169
    8     8 Dorota         Kuć                   108.93 +  407: 300  159
    9     8 Justyna        Górka                 139.06 +  357: 309  189
   10     4 Marek          Reda                  132.43 +  368: 321  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  /  6 148.50




	Paweł Jackowski 139.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              142.85 -  369: 409   93
    2     5 Mariusz        Skrobosz              150.17 -  349: 365  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     193  /  2  96.50




	Stanisław Rydzik 139.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.16 +  452: 431  192
    2     2 Michał         Alabrudziński         140.58 +  417: 385  191
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.63 +  415: 366  189
    8     1 Ireneusz       Moralewicz            120.15 +  462: 345  170
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  320: 419   87
   10     2 Bartosz        Morawski              141.01 -  416: 433   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  /  6 153.33




	Justyna Górka 139.06 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     8 Weronika       Rudnicka              123.85 -  331: 360   74
    8    10 Jerzy          Krzyżewski            113.09 +  395: 288  163
    9     8 Jakub          Zaryński              140.19 -  309: 357   90
   10    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 -  396: 599   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     426  /  4 106.50




	Tomasz Zwoliński 138.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     1 Stanisław      Rydzik                139.46 -  366: 415   89
    8     2 Marek          Reda                  132.43 -  357: 400   82
    9     5 Weronika       Rudnicka              123.85 +  387: 378  174
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          136.99 +  459: 301  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  4 133.00




	Mariusz Wrześniewski 136.99 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  329: 485   70
    8     4 Grzegorz       Kurowski              132.47 +  401: 363  182
    9     1 Stanisław      Rydzik                139.46 +  419: 320  189
   10     3 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  301: 459   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  4 132.50




	Jakub Szymczak 132.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     3 Maciej         Perzyński             128.30 +  383: 362  178
    8     3 Sławomir       Piotrowski            120.31 +  388: 360  170
    9     3 Tomasz         Suchanek              130.71 +  471: 378  181
   10     1 Ireneusz       Moralewicz            120.15 +  545: 385  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  4 174.75




	Grzegorz Kurowski 132.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     6 Jerzy          Krzyżewski            113.09 +  396: 356  163
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          136.99 -  363: 401   87
    9     6 Andrzej        Rechowicz             122.20 +  384: 342  172
   10     5 Renata         Andracka              110.01 -  332: 363   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  4 120.50




	Marek Reda 132.43 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     4 Renata         Andracka              110.01 +  405: 283  160
    8     2 Tomasz         Zwoliński             138.63 +  400: 357  189
    9     2 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  328: 473   70
   10     4 Jakub          Zaryński              140.19 -  321: 368   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  4 127.25




	Tomasz Suchanek 130.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     3 Grzegorz       Pukniel               119.29 +  415: 312  169
    6     2 Maciej         Perzyński             128.30 -  390: 427   78
    7     7 Dariusz        Kuć                   126.72 +  458: 344  177
    8     5 Krzysztof      Kodzis                119.12 +  443: 248  169
    9     3 Jakub          Szymczak              132.67 -  378: 471   83
   10     6 Zbigniew       Wietecki              128.05 -  258: 344   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  6 125.67




	Maciej Perzyński 128.30 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     6 Zbigniew       Wietecki              128.05 +  372: 367  178
    6     2 Tomasz         Suchanek              130.71 +  427: 390  181
    7     3 Jakub          Szymczak              132.67 -  362: 383   83
    8     9 Renata         Andracka              110.01 -  322: 329   60
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  360: 322  171
   10     9 Sławomir       Piotrowski            120.31 +  388: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  6 140.50




	Zbigniew Wietecki 128.05 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     6 Maciej         Perzyński             128.30 -  367: 372   78
    6    11 Barbara        Łukaszewicz           114.57 -  394: 417   65
    7    15 Bartosz        Pięta                 103.54 +  413: 283  154
    8    12 Grażyna        Wesołowska            112.14 +  372: 303  162
    9    10 Grzegorz       Pukniel               119.29 +  424: 274  169
   10     6 Tomasz         Suchanek              130.71 +  344: 258  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  6 134.83




	Dariusz Kuć 126.72 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     8 Jerzy          Matyasik              118.81 -  359: 490   69
    6    13 Maciej         Pilc                  100.00 +  394: 293  150
    7     7 Tomasz         Suchanek              130.71 -  344: 458   81
    8    11 Michał         Alabrudziński         140.58 +  389: 309  191
    9    13 Beata          Piotrowska            116.07 +  382: 325  166
   10     8 Weronika       Rudnicka              123.85 +  393: 272  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  6 138.50




	Marta Dobrzańska 126.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     2 Krzysztof      Kodzis                119.12 +  368: 312  169
    6     3 Jerzy          Krzyżewski            113.09 -  345: 429   63
    7     9 Magdalena      Kublik                110.52 +  403: 311  161
    8     6 Weronika       Rudnicka              123.85 -  259: 425   74
    9    12 Jerzy          Matyasik              118.81 -  343: 421   69
   10    14 Michał         Alabrudziński         140.58 -  319: 374   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  6 104.50




	Adam Klimont 126.22 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     4 Jerzy          Krzyżewski            113.09 -  298: 342   63
    6     7 Weronika       Rudnicka              123.85 -  330: 364   74
    7    16 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  360: 359  150
    8    15 Barbara        Łukaszewicz           114.57 -  297: 379   65
    9    15 Magdalena      Kublik                110.52 +  381: 290  161
   10    15 Kamil          Kister                111.03 +  363: 354  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  6 112.33




	Aleksandra Kaczanowska 124.26 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    17 Marcin         Radwański             100.00 +  434: 355  150
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 +  354: 336  174
    7    14 Michał         Alabrudziński         140.58 -  342: 411   91
    8    17 Grzegorz       Pukniel               119.29 =  368: 368  119
    9     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.86 +  368: 358  199
   10    11 Anna           Arana                 101.77 -  301: 327   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  6 130.83




	Mariusz Sylwestrzuk 123.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Dorota         Kuć                   108.93 +  412: 305  159
    4     1 Renata         Andracka              110.01 -  342: 365   60
    5     7 Sławomir       Piotrowski            120.31 -  335: 426   70
    6    10 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 -  336: 354   74
    7    18 Beata          Piotrowska            116.07 +  406: 305  166
    8    13 Kamil          Górka                 142.16 -  336: 401   92
    9    21 Urszula        Solarska              105.94 +  374: 319  156
   10    16 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  316: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  8 103.38




	Weronika Rudnicka 123.85 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Julia          Solarska              100.00 +  416: 220  150
    4     5 Jerzy          Matyasik              118.81 -  306: 389   69
    5    13 Rafał          Wesołowski            122.81 +  406: 336  173
    6     7 Adam           Klimont               126.22 +  364: 330  176
    7     8 Justyna        Górka                 139.06 +  360: 331  189
    8     6 Marta          Dobrzańska            126.25 +  425: 259  176
    9     5 Tomasz         Zwoliński             138.63 -  378: 387   89
   10     8 Dariusz        Kuć                   126.72 -  272: 393   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  /  8 137.38




	Rafał Wesołowski 122.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    13 Weronika       Rudnicka              123.85 -  336: 406   74
    6    15 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  349: 357   50
    7    21 Marta          Łęgowska              100.00 +  387: 283  150
    8    18 Adam           Janicki               108.85 -  254: 416   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     333  /  4  83.25




	Andrzej Rechowicz 122.20 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     6 Grzegorz       Kurowski              132.47 -  342: 384   82
   10     7 Andrzej        Kroc                  115.40 -  328: 407   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     147  /  2  73.50




	Krzysztof Sporczyk 121.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Grzegorz       Pukniel               119.29 -  334: 356   69
    4    11 Julia          Solarska              100.00 +  534: 183  150
    5    16 Maciej         Pilc                  100.00 -  315: 343   50
    6    18 Dorota         Rudzińska             104.86 +  445: 371  155
    7    17 Julita         Dygnas                100.00 +  369: 324  150
    8    16 Urszula        Solarska              105.94 -  324: 384   56
    9    14 Maciej         Perzyński             128.30 -  322: 360   78
   10    20 Adam           Janicki               108.85 -  314: 429   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  8  95.88




	Sławomir Piotrowski 120.31 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 +  426: 335  174
    6     4 Dorota         Kuć                   108.93 +  353: 349  159
    7     5 Anna           Arana                 101.77 +  381: 332  152
    8     3 Jakub          Szymczak              132.67 -  360: 388   83
    9     4 Bartosz        Morawski              141.01 -  332: 499   91
   10     9 Maciej         Perzyński             128.30 -  369: 388   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  6 122.83




	Ireneusz Moralewicz 120.15 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     1 Renata         Andracka              110.01 +  451: 304  160
    6     1 Krzysztof      Kodzis                119.12 +  445: 320  169
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          136.99 +  485: 329  187
    8     1 Stanisław      Rydzik                139.46 -  345: 462   89
    9     2 Marek          Reda                  132.43 +  473: 328  182
   10     1 Jakub          Szymczak              132.67 -  385: 545   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  6 145.00




	Grzegorz Pukniel 119.29 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  356: 334  171
    4     7 Marcin         Radwański             100.00 +  383: 351  150
    5     3 Tomasz         Suchanek              130.71 -  312: 415   81
    6     9 Kamil          Górka                 142.16 +  317: 293  192
    7    13 Jakub          Zaryński              140.19 -  278: 390   90
    8    17 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 =  368: 368  124
    9    10 Zbigniew       Wietecki              128.05 -  274: 424   78
   10    19 Beata          Piotrowska            116.07 +  357: 353  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  /  8 131.50




	Krzysztof Kodzis 119.12 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     2 Marta          Dobrzańska            126.25 -  312: 368   76
    6     1 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  320: 445   70
    7    11 Grażyna        Wesołowska            112.14 +  438: 274  162
    8     5 Tomasz         Suchanek              130.71 -  248: 443   81
    9    18 Kamil          Kister                111.03 -  343: 399   61
   10    17 Magdalena      Kublik                110.52 -  390: 437   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     511  /  6  85.17




	Jerzy Matyasik 118.81 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Adam           Janicki               108.85 +  354: 324  159
    4     5 Weronika       Rudnicka              123.85 +  389: 306  174
    5     8 Dariusz        Kuć                   126.72 +  490: 359  177
    6     5 Anna           Arana                 101.77 -  407: 413   52
    7    10 Dorota         Kuć                   108.93 -  332: 342   59
    8    14 Magdalena      Kublik                110.52 -  354: 394   61
    9    12 Marta          Dobrzańska            126.25 +  421: 343  176
   10    13 Kamil          Górka                 142.16 -  323: 510   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  /  8 118.75




	Beata Piotrowska 116.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Urszula        Solarska              105.94 +  378: 335  156
    4     6 Maciej         Pilc                  100.00 +  388: 293  150
    5    10 Anna           Arana                 101.77 -  369: 403   52
    6    14 Michał         Alabrudziński         140.58 -  387: 397   91
    7    18 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 -  305: 406   74
    8    19 Julita         Dygnas                100.00 +  438: 282  150
    9    13 Dariusz        Kuć                   126.72 -  325: 382   77
   10    19 Grzegorz       Pukniel               119.29 -  353: 357   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  8 102.38




	Andrzej Kroc 115.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     9 Dorota         Kuć                   108.93 -  337: 390   59
    6     8 Kamil          Kister                111.03 +  458: 274  161
    7    12 Barbara        Łukaszewicz           114.57 +  432: 324  165
    8     7 Anna           Arana                 101.77 +  361: 321  152
    9     7 Renata         Andracka              110.01 -  350: 351   60
   10     7 Andrzej        Rechowicz             122.20 +  407: 328  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  6 128.17




	Barbara Łukaszewicz 114.57 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Marcin         Radwański             100.00 +  431: 367  150
    4     4 Anna           Arana                 101.77 -  269: 321   52
    5    14 Bartosz        Pięta                 103.54 +  314: 305  154
    6    11 Zbigniew       Wietecki              128.05 +  417: 394  178
    7    12 Andrzej        Kroc                  115.40 -  324: 432   65
    8    15 Adam           Klimont               126.22 +  379: 297  176
    9    17 Adam           Janicki               108.85 +  426: 360  159
   10    10 Dorota         Kuć                   108.93 +  403: 365  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  /  8 136.62




	Jerzy Krzyżewski 113.09 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Renata         Andracka              110.01 -  266: 382   60
    4     3 Grażyna        Wesołowska            112.14 +  427: 336  162
    5     4 Adam           Klimont               126.22 +  342: 298  176
    6     3 Marta          Dobrzańska            126.25 +  429: 345  176
    7     6 Grzegorz       Kurowski              132.47 -  356: 396   82
    8    10 Justyna        Górka                 139.06 -  288: 395   89
    9    16 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  266: 379   50
   10    18 Urszula        Solarska              105.94 -  278: 360   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  8 106.38




	Grażyna Wesołowska 112.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Dorota         Rudzińska             104.86 +  400: 269  155
    4     3 Jerzy          Krzyżewski            113.09 -  336: 427   63
    5    11 Michał         Alabrudziński         140.58 +  418: 308  191
    6    12 Urszula        Solarska              105.94 +  417: 336  156
    7    11 Krzysztof      Kodzis                119.12 -  274: 438   69
    8    12 Zbigniew       Wietecki              128.05 -  303: 372   78
    9    19 Anna           Arana                 101.77 -  302: 409   52
   10    21 Marta          Łęgowska              100.00 +  441: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  /  8 114.25




	Kamil Kister 111.03 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     5 Magdalena      Kublik                110.52 -  375: 402   61
    6     8 Andrzej        Kroc                  115.40 -  274: 458   65
    7    19 Urszula        Solarska              105.94 -  271: 433   56
    8    21 Marcin         Radwański             100.00 +  377: 266  150
    9    18 Krzysztof      Kodzis                119.12 +  399: 343  169
   10    15 Adam           Klimont               126.22 -  354: 363   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Magdalena Kublik 110.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     5 Kamil          Kister                111.03 +  402: 375  161
    6     6 Renata         Andracka              110.01 -  322: 421   60
    7     9 Marta          Dobrzańska            126.25 -  311: 403   76
    8    14 Jerzy          Matyasik              118.81 +  394: 354  169
    9    15 Adam           Klimont               126.22 -  290: 381   76
   10    17 Krzysztof      Kodzis                119.12 +  437: 390  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  6 118.50




	Renata Andracka 110.01 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Jerzy          Krzyżewski            113.09 +  382: 266  163
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 +  365: 342  174
    5     1 Ireneusz       Moralewicz            120.15 -  304: 451   70
    6     6 Magdalena      Kublik                110.52 +  421: 322  161
    7     4 Marek          Reda                  132.43 -  283: 405   82
    8     9 Maciej         Perzyński             128.30 +  329: 322  178
    9     7 Andrzej        Kroc                  115.40 +  351: 350  165
   10     5 Grzegorz       Kurowski              132.47 +  363: 332  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  /  8 146.88




	Dorota Kuć 108.93 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 -  305: 412   74
    4     2 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  335: 329  150
    5     9 Andrzej        Kroc                  115.40 +  390: 337  165
    6     4 Sławomir       Piotrowski            120.31 -  349: 353   70
    7    10 Jerzy          Matyasik              118.81 +  342: 332  169
    8     8 Jakub          Zaryński              140.19 -  300: 407   90
    9    20 Julita         Dygnas                100.00 +  335: 306  150
   10    10 Barbara        Łukaszewicz           114.57 -  365: 403   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  /  8 116.62




	Adam Janicki 108.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Jerzy          Matyasik              118.81 -  324: 354   69
    4    10 Marta          Łęgowska              100.00 +  433: 321  150
    5    15 Urszula        Solarska              105.94 -  353: 378   56
    6    16 Julita         Dygnas                100.00 -  317: 451   50
    7    22 Dorota         Rudzińska             104.86 +  314: 284  155
    8    18 Rafał          Wesołowski            122.81 +  416: 254  173
    9    17 Barbara        Łukaszewicz           114.57 -  360: 426   65
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  429: 314  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  8 111.12




	Urszula Solarska 105.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Beata          Piotrowska            116.07 -  335: 378   66
    4     9 Julita         Dygnas                100.00 +  354: 318  150
    5    15 Adam           Janicki               108.85 +  378: 353  159
    6    12 Grażyna        Wesołowska            112.14 -  336: 417   62
    7    19 Kamil          Kister                111.03 +  433: 271  161
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  384: 324  171
    9    21 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 -  319: 374   74
   10    18 Jerzy          Krzyżewski            113.09 +  360: 278  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  /  8 125.75




	Dorota Rudzińska 104.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Grażyna        Wesołowska            112.14 -  269: 400   62
    4     8 Bartosz        Pięta                 103.54 -  312: 439   54
    5    19 Julia          Solarska              100.00 +  373: 219  150
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              121.38 -  371: 445   71
    7    22 Adam           Janicki               108.85 -  284: 314   59
    8    22 Marta          Łęgowska              100.00 +  350: 289  150
    9    22 Marta          Łęgowska              100.00 +  346: 280  150
   10    22 Marcin         Radwański             100.00 +  463: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  8 105.75




	Bartosz Pięta 103.54 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Anna           Arana                 101.77 -  347: 395   52
    4     8 Dorota         Rudzińska             104.86 +  439: 312  155
    5    14 Barbara        Łukaszewicz           114.57 -  305: 314   65
    6    17 Marcin         Radwański             100.00 +  381: 232  150
    7    15 Zbigniew       Wietecki              128.05 -  283: 413   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  5 100.00




	Anna Arana 101.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Bartosz        Pięta                 103.54 +  395: 347  154
    4     4 Barbara        Łukaszewicz           114.57 +  321: 269  165
    5    10 Beata          Piotrowska            116.07 +  403: 369  166
    6     5 Jerzy          Matyasik              118.81 +  413: 407  169
    7     5 Sławomir       Piotrowski            120.31 -  332: 381   70
    8     7 Andrzej        Kroc                  115.40 -  321: 361   65
    9    19 Grażyna        Wesołowska            112.14 +  409: 302  162
   10    11 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 +  327: 301  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  /  8 140.62




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Maciej         Pilc                  100.00 -  336: 349   50
    4     9 Urszula        Solarska              105.94 -  318: 354   56
    5    18 Marta          Łęgowska              100.00 +  293: 280  150
    6    16 Adam           Janicki               108.85 +  451: 317  159
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              121.38 -  324: 369   71
    8    19 Beata          Piotrowska            116.07 -  282: 438   66
    9    20 Dorota         Kuć                   108.93 -  306: 335   59
   10    23 Julia          Solarska              100.00 +  439: 149  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  8  95.12




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Julita         Dygnas                100.00 +  349: 336  150
    4     6 Beata          Piotrowska            116.07 -  293: 388   66
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              121.38 +  343: 315  171
    6    13 Dariusz        Kuć                   126.72 -  293: 394   77
    7    20 Kamil          Górka                 142.16 -  295: 454   92
    8    20 Zbigniew       Rybak                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  6 101.00




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Barbara        Łukaszewicz           114.57 -  367: 431   65
    4     7 Grzegorz       Pukniel               119.29 -  351: 383   69
    5    17 Aleksandra     Kaczanowska           124.26 -  355: 434   74
    6    17 Bartosz        Pięta                 103.54 -  232: 381   54
    7    23 Julia          Solarska              100.00 +  367: 237  150
    8    21 Kamil          Kister                111.03 -  266: 377   61
    9    23 Julia          Solarska              100.00 +  430: 366  150
   10    22 Dorota         Rudzińska             104.86 -  293: 463   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  8  84.75




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Marta          Łęgowska              100.00 +  426: 228  150
    4     2 Dorota         Kuć                   108.93 -  329: 335   59
    5    12 Kamil          Górka                 142.16 -  319: 352   92
    6    15 Rafał          Wesołowski            122.81 +  357: 349  173
    7    16 Adam           Klimont               126.22 -  359: 360   76
    8    20 Maciej         Pilc                  100.00 +  400:   1  150
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            113.09 +  379: 266  163
   10    16 Mariusz        Sylwestrzuk           123.99 +  368: 316  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  /  8 129.62




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Weronika       Rudnicka              123.85 -  220: 416   74
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              121.38 -  183: 534   71
    5    19 Dorota         Rudzińska             104.86 -  219: 373   55
    6    19 Marta          Łęgowska              100.00 -  231: 349   50
    7    23 Marcin         Radwański             100.00 -  237: 367   50
    8    23 PAUZA
    9    23 Marcin         Radwański             100.00 -  366: 430   50
   10    23 Julita         Dygnas                100.00 -  149: 439   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  7  57.14




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  228: 426   50
    4    10 Adam           Janicki               108.85 -  321: 433   59
    5    18 Julita         Dygnas                100.00 -  280: 293   50
    6    19 Julia          Solarska              100.00 +  349: 231  150
    7    21 Rafał          Wesołowski            122.81 -  283: 387   73
    8    22 Dorota         Rudzińska             104.86 -  289: 350   55
    9    22 Dorota         Rudzińska             104.86 -  280: 346   55
   10    21 Grażyna        Wesołowska            112.14 -  244: 441   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     554  /  8  69.25




Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Puchar Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - wolny          los                   400:   0
   2 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Kodzis                695: 722
   3 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 760: 678
   4 Tomasz         Suchanek             - Anna           Arana                 873: 594
   5 Jakub          Zaryński             - wolny          los3                  400:   0
   6 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                676: 849
   7 Paweł          Jackowski            - wolny          los2                  400:   0
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                640: 667
   9 Krzysztof      Obremski             - wolny          los7                  400:   0
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  587: 868
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Pilc                  810: 533
  12 Dariusz        Kuć                  - Urszula        Solarska              809: 530
  13 Kamil          Górka                - wolny          los6                  400:   0
  14 Andrzej        Rechowicz            - Barbara        Łukaszewicz           864: 666
  15 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Radwański             912: 721
  16 Marta          Dobrzańska           - Adam           Janicki              1015: 700
  17 Kazimierz.Jr   Merklejn             - wolny          los9                  400:   0
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Matyasik              916: 633
  19 Grzegorz       Kurowski             - Julita         Dygnas                733: 689
  20 Maciej         Perzyński            - Bartosz        Pięta                 772: 697
  21 Michał         Alabrudziński        - wolny          los4                  400:   0
  22 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Wesołowska            726: 702
  23 Stanisław      Rydzik               - wolny          los1                  400:   0
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              754: 661
  25 Miłosz         Wrzałek              - wolny          los8                  400:   0
  26 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Piotrowska            815: 688
  27 Jakub          Szymczak             - Marta          Łęgowska              906: 493
  28 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             860: 644
  29 Bartosz        Morawski             - wolny          los5                  400:   0
  30 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            736: 735
  31 Justyna        Górka                - Julia          Solarska             1054: 386
  32 Adam           Klimont              - Dorota         Kuć                   919: 735


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kodzis               - Mariusz        Skrobosz              760: 768
   2 Marek          Reda                 - Tomasz         Suchanek              801: 746
   3 Kamil          Kister               - Jakub          Zaryński              680: 792
   4 Magdalena      Kublik               - Paweł          Jackowski             753: 765
   5 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kroc                  960: 589
   6 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Wrześniewski          659: 861
   7 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 827: 663
   8 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Dobrzańska            775: 612
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            780: 658
  10 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Perzyński             694: 628
  11 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            775: 794
  12 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Kaczanowska           796: 685
  13 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            834: 662
  14 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              728: 633
  15 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            865: 760
  16 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               715: 691


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  776: 703
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             765: 779
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              755: 788
   4 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             750: 746
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              819: 628
   6 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                842: 830
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              865: 765
   8 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 817: 646


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              754: 860
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             751: 664
   3 Jolanta        Chłopińska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              869: 685
   4 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              923: 787


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              846: 857
   2 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               814: 783


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska              2:   0


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Puchar Polski(rank)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Julia          Solarska              448: 237
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Radwański             440: 335
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Pilc                  359: 302
   4 Jakub          Szymczak             - Marta          Łęgowska              410: 241
   5 Grzegorz       Kurowski             - Julita         Dygnas                375: 332
   6 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 337: 320
   7 Tomasz         Suchanek             - Anna           Arana                 357: 323
   8 Maciej         Perzyński            - Bartosz        Pięta                 420: 367
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             451: 355
  10 Dariusz        Kuć                  - Urszula        Solarska              424: 266
  11 Marta          Dobrzańska           - Adam           Janicki               537: 303
  12 Adam           Klimont              - Dorota         Kuć                   573: 270
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              339: 349
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                237: 353
  15 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                372: 385
  16 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Wesołowska            377: 353
  17 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            351: 362
  18 Andrzej        Rechowicz            - Barbara        Łukaszewicz           407: 343
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  259: 447
  20 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Piotrowska            369: 335
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Matyasik              481: 319
  22 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Kodzis                380: 400


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Julia          Solarska              606: 149
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Radwański             472: 386
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Pilc                  451: 231
   4 Jakub          Szymczak             - Marta          Łęgowska              496: 252
   5 Grzegorz       Kurowski             - Julita         Dygnas                358: 357
   6 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 423: 358
   7 Tomasz         Suchanek             - Anna           Arana                 516: 271
   8 Maciej         Perzyński            - Bartosz        Pięta                 352: 330
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             409: 289
  10 Dariusz        Kuć                  - Urszula        Solarska              385: 264
  11 Marta          Dobrzańska           - Adam           Janicki               478: 397
  12 Adam           Klimont              - Dorota         Kuć                   346: 465
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              415: 312
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                403: 314
  15 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                304: 464
  16 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Wesołowska            351: 349
  17 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            385: 373
  18 Andrzej        Rechowicz            - Barbara        Łukaszewicz           457: 323
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  328: 421
  20 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Piotrowska            446: 353
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Matyasik              437: 314
  22 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Kodzis                315: 322


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Kodzis                329: 360
   2 Marek          Reda                 - Tomasz         Suchanek              409: 375
   3 Jakub          Zaryński             - Kamil          Kister                374: 325
   4 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                426: 333
   5 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kroc                  368: 316
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kuć                   447: 340
   7 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             378: 423
   8 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Dobrzańska            386: 292
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            473: 248
  10 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Perzyński             352: 335
  11 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            350: 417
  12 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Kaczanowska           398: 326
  13 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            442: 337
  14 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              403: 344
  15 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            379: 377
  16 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               391: 344


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Kodzis                439: 400
   2 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  371: 392
   3 Kamil          Kister               - Jakub          Zaryński              355: 418
   4 Magdalena      Kublik               - Paweł          Jackowski             420: 339
   5 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              273: 592
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kuć                   414: 319
   7 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 404: 285
   8 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Zwoliński             320: 389
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            307: 410
  10 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Perzyński             342: 293
  11 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            425: 377
  12 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Kaczanowska           398: 359
  13 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            392: 325
  14 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              325: 289
  15 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            486: 383
  16 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               324: 347


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  413: 390
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             359: 404
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              450: 326
   4 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             340: 441
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              420: 314
   6 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                445: 481
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              391: 316
   8 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 409: 266


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  363: 313
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             406: 375
   3 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          462: 305
   4 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             410: 305
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              399: 314
   6 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                397: 349
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              474: 449
   8 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 408: 380


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              384: 480
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             381: 373
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            310: 427
   4 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              466: 368


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              370: 380
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             370: 291
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            375: 442
   4 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              457: 419


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               427: 375
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              398: 520


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               387: 408
   2 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              337: 448


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            451: 226


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            486: 282


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Towarzyszący XV Pucharu Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              290: 451
   2 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.Jr   Merklejn              401: 375
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              469: 328
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              369: 409
   5 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                431: 452


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               295: 489
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         417: 385
   3 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 313: 434
   4 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.Jr   Merklejn              356: 444
   5 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              349: 365


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Krzyżewski           - Renata         Andracka              266: 382
   2 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Sylwestrzuk           305: 412
   3 Marcin         Radwański            - Barbara        Łukaszewicz           367: 431
   4 Dorota         Rudzińska            - Grażyna        Wesołowska            269: 400
   5 Adam           Janicki              - Jerzy          Matyasik              324: 354
   6 Bartosz        Pięta                - Anna           Arana                 347: 395
   7 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              356: 334
   8 Maciej         Pilc                 - Julita         Dygnas                349: 336
   9 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            335: 378
  10 Zbigniew       Rybak                - Marta          Łęgowska              426: 228
  11 Weronika       Rudnicka             - Julia          Solarska              416: 220


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              342: 365
   2 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Rybak                 335: 329
   3 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Krzyżewski            336: 427
   4 Anna           Arana                - Barbara        Łukaszewicz           321: 269
   5 Jerzy          Matyasik             - Weronika       Rudnicka              389: 306
   6 Beata          Piotrowska           - Maciej         Pilc                  388: 293
   7 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Pukniel               351: 383
   8 Bartosz        Pięta                - Dorota         Rudzińska             439: 312
   9 Julita         Dygnas               - Urszula        Solarska              318: 354
  10 Marta          Łęgowska             - Adam           Janicki               321: 433
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Julia          Solarska              534: 183


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            304: 451
   2 Marta          Dobrzańska           - Krzysztof      Kodzis                368: 312
   3 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               415: 312
   4 Adam           Klimont              - Jerzy          Krzyżewski            298: 342
   5 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                402: 375
   6 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Perzyński             367: 372
   7 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           426: 335
   8 Dariusz        Kuć                  - Jerzy          Matyasik              359: 490
   9 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Kuć                   337: 390
  10 Anna           Arana                - Beata          Piotrowska            403: 369
  11 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Alabrudziński         418: 308
  12 Kamil          Górka                - Zbigniew       Rybak                 352: 319
  13 Rafał          Wesołowski           - Weronika       Rudnicka              336: 406
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Bartosz        Pięta                 314: 305
  15 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              353: 378
  16 Maciej         Pilc                 - Krzysztof      Sporczyk              343: 315
  17 Aleksandra     Kaczanowska          - Marcin         Radwański             434: 355
  18 Marta          Łęgowska             - Julita         Dygnas                280: 293
  19 Julia          Solarska             - Dorota         Rudzińska             219: 373


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kodzis               - Ireneusz       Moralewicz            320: 445
   2 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Suchanek              427: 390
   3 Marta          Dobrzańska           - Jerzy          Krzyżewski            345: 429
   4 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   353: 349
   5 Jerzy          Matyasik             - Anna           Arana                 407: 413
   6 Renata         Andracka             - Magdalena      Kublik                421: 322
   7 Weronika       Rudnicka             - Adam           Klimont               364: 330
   8 Kamil          Kister               - Andrzej        Kroc                  274: 458
   9 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 317: 293
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aleksandra     Kaczanowska           336: 354
  11 Barbara        Łukaszewicz          - Zbigniew       Wietecki              417: 394
  12 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            336: 417
  13 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Pilc                  394: 293
  14 Michał         Alabrudziński        - Beata          Piotrowska            397: 387
  15 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Rybak                 349: 357
  16 Julita         Dygnas               - Adam           Janicki               451: 317
  17 Bartosz        Pięta                - Marcin         Radwański             381: 232
  18 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              371: 445
  19 Julia          Solarska             - Marta          Łęgowska              231: 349


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                366: 415
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Wrześniewski          485: 329
   3 Jakub          Szymczak             - Maciej         Perzyński             383: 362
   4 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              405: 283
   5 Anna           Arana                - Sławomir       Piotrowski            332: 381
   6 Grzegorz       Kurowski             - Jerzy          Krzyżewski            396: 356
   7 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kuć                   458: 344
   8 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              331: 360
   9 Magdalena      Kublik               - Marta          Dobrzańska            311: 403
  10 Dorota         Kuć                  - Jerzy          Matyasik              342: 332
  11 Krzysztof      Kodzis               - Grażyna        Wesołowska            438: 274
  12 Andrzej        Kroc                 - Barbara        Łukaszewicz           432: 324
  13 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Pukniel               390: 278
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Michał         Alabrudziński         342: 411
  15 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Pięta                 413: 283
  16 Zbigniew       Rybak                - Adam           Klimont               359: 360
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Julita         Dygnas                369: 324
  18 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           305: 406
  19 Kamil          Kister               - Urszula        Solarska              271: 433
  20 Maciej         Pilc                 - Kamil          Górka                 295: 454
  21 Rafał          Wesołowski           - Marta          Łęgowska              387: 283
  22 Dorota         Rudzińska            - Adam           Janicki               284: 314
  23 Julia          Solarska             - Marcin         Radwański             237: 367


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            462: 345
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  357: 400
   3 Jakub          Szymczak             - Sławomir       Piotrowski            388: 360
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kurowski              401: 363
   5 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Kodzis                443: 248
   6 Marta          Dobrzańska           - Weronika       Rudnicka              259: 425
   7 Andrzej        Kroc                 - Anna           Arana                 361: 321
   8 Jakub          Zaryński             - Dorota         Kuć                   407: 300
   9 Maciej         Perzyński            - Renata         Andracka              322: 329
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Justyna        Górka                 288: 395
  11 Dariusz        Kuć                  - Michał         Alabrudziński         389: 309
  12 Zbigniew       Wietecki             - Grażyna        Wesołowska            372: 303
  13 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           401: 336
  14 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Kublik                354: 394
  15 Adam           Klimont              - Barbara        Łukaszewicz           297: 379
  16 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              384: 324
  17 Grzegorz       Pukniel              - Aleksandra     Kaczanowska           368: 368
  18 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            416: 254
  19 Beata          Piotrowska           - Julita         Dygnas                438: 282
  20 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Pilc                  400:   1
  21 Kamil          Kister               - Marcin         Radwański             377: 266
  22 Marta          Łęgowska             - Dorota         Rudzińska             289: 350
  23 Julia          Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                419: 320
   2 Marek          Reda                 - Ireneusz       Moralewicz            328: 473
   3 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Suchanek              471: 378
   4 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Piotrowski            499: 332
   5 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             378: 387
   6 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              342: 384
   7 Renata         Andracka             - Andrzej        Kroc                  351: 350
   8 Justyna        Górka                - Jakub          Zaryński              309: 357
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Aleksandra     Kaczanowska           358: 368
  10 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              274: 424
  11 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 386: 370
  12 Jerzy          Matyasik             - Marta          Dobrzańska            421: 343
  13 Dariusz        Kuć                  - Beata          Piotrowska            382: 325
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Perzyński             322: 360
  15 Adam           Klimont              - Magdalena      Kublik                381: 290
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 266: 379
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Adam           Janicki               426: 360
  18 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Kister                343: 399
  19 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Arana                 302: 409
  20 Julita         Dygnas               - Dorota         Kuć                   306: 335
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Urszula        Solarska              374: 319
  22 Marta          Łęgowska             - Dorota         Rudzińska             280: 346
  23 Marcin         Radwański            - Julia          Solarska              430: 366


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Szymczak              385: 545
   2 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              416: 433
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrześniewski          459: 301
   4 Marek          Reda                 - Jakub          Zaryński              321: 368
   5 Grzegorz       Kurowski             - Renata         Andracka              332: 363
   6 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Wietecki              258: 344
   7 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  328: 407
   8 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   272: 393
   9 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Piotrowski            388: 369
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Dorota         Kuć                   403: 365
  11 Aleksandra     Kaczanowska          - Anna           Arana                 301: 327
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 599: 396
  13 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              510: 323
  14 Michał         Alabrudziński        - Marta          Dobrzańska            374: 319
  15 Adam           Klimont              - Kamil          Kister                363: 354
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 316: 368
  17 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Kodzis                437: 390
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              278: 360
  19 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               353: 357
  20 Adam           Janicki              - Krzysztof      Sporczyk              429: 314
  21 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Łęgowska              441: 244
  22 Marcin         Radwański            - Dorota         Rudzińska             293: 463
  23 Julita         Dygnas               - Julia          Solarska              439: 149


Lista rankingowa na dzień 03-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.73  27463  181
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.43  29240  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 146.10  27174  186
   5 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.60  28776  199
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              144.09  27377  190
   7 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              142.01  21444  151
  10 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  11 Kamil Górka                    Kraków               141.57  26899  190
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.29  26562  188
  14 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.81  27318  194
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.71  24765  176
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.05  28011  200
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.64  25834  185
  18 Dawid Pikul                    Poznań               139.59  26940  193
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             139.49  27759  199
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.39  26710  193
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  24 Justyna Górka                  Kraków               137.60  26556  193
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.08  27142  198
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.61  20902  153
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  31 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  32 Wojciech Sołdan                Rumia                136.11  25180  185
  33 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  34 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.25  26239  194
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.08  26611  197
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  38 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  40 Marek Reda                     Wołomin              134.39  25535  190
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.26  25643  191
  42 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  45 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  46 Szymon Fidziński               Warszawa             132.52   6361   48
  47 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.27  23411  177
  48 Maciej Michalak                Łódź                 132.26  16136  122
  49 Grzegorz Kurowski              Warszawa             132.17  26302  199
  50 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  132.10  13870  105
  51 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  53 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  54 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  55 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.61  25338  194
  56 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.98  25217  194
  58 Irena Sołdan                   Rumia                129.96  24692  190
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.79  25568  197
  60 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  61 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  62 Marek Salamon                  Bytom                129.22   8399   65
  63 Bogusław Szyszka               Oława                129.21  17573  136
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Anita Bruska                   Gdynia               129.00  13158  102
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  68 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.08  25231  197
  69 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   7296   57
  70 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  71 Robert Kamiński                Warszawa             127.80  17636  138
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Mirosław Uglik                 Warszawa             127.39  24714  194
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  78 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  79 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  80 Joanna Jewtuch                 Warszawa             126.72  15586  123
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             126.64  19883  157
  82 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.44  13276  105
  83 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.34   9981   79
  84 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  85 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  86 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.57  23983  191
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  89 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  90 Adam Klimont                   Wałcz                124.90  24480  196
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  92 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  93 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  94 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  96 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  98 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
  99 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 100 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 101 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 102 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.33  19363  157
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 104 Weronika Rudnicka              Ustka                123.33  23679  192
 105 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.09  23017  187
 106 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 107 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 108 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 109 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.77  15715  128
 110 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.73  24055  196
 111 Karol Waniek                   Wrocław              122.62  12752  104
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 113 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.15  23697  194
 115 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.82  22171  182
 117 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.66  22872  188
 118 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 120 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.24  23763  196
 121 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 122 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.05   6658   55
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.00  24078  199
 124 Daniel Janus                   Wąchock              120.71  14606  121
 125 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.62  23280  193
 126 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 127 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.30  21534  179
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                120.24  18517  154
 129 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.23  23566  196
 130 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.21   9617   80
 131 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.03  18485  154
 132 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 133 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              119.86  11027   92
 134 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.81  11981  100
 135 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.21  23007  193
 136 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 137 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.83  12121  102
 138 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 139 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 140 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 141 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 142 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 143 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.29  22594  191
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.22  19152  162
 146 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 147 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 148 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 149 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.58  17049  145
 150 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 151 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47   8928   76
 152 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 153 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 154 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 156 Dominik Piasecki               Słupsk               116.47   9667   83
 157 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 158 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 159 Andrzej Kroc                   Łódź                 116.26  23019  198
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             116.24  11275   97
 161 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 162 Michał Kolaj                   Ostróda              116.11  21365  184
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 164 Tomasz Łapka                   Opole                116.03  22741  196
 165 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 166 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.77   4052   35
 167 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 169 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 170 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 115.45  22628  196
 172 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.42  22507  195
 173 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 174 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 175 Anna Stefańska                 Łódź                 115.25  20630  179
 176 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              115.15  17849  155
 177 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 178 Patrycja Śliwińska             Szczecin             114.80  21697  189
 179 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 180 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 181 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.93  18343  161
 183 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 184 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 185 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.11   9275   82
 186 Joanna Brychcy                 Katowice             112.95  20218  179
 187 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.86  16364  145
 188 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 189 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 191 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 192 Łukasz Baranowski              Reda                 112.17  21648  193
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 194 Renata Andracka                Poznań               111.75  20785  186
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 196 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 197 Mikołaj Fidziński              Dębica               111.16   4224   38
 198 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 199 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 200 Grażyna Wesołowska             Łódź                 111.01  15875  143
 201 Kamil Kister                   Puławy               110.99  18092  163
 202 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.86  20398  184
 203 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 204 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 205 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 207 Magdalena Kublik               Warszawa             110.22  20941  190
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 209 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 211 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 212 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 213 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 214 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 215 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 216 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.75   3951   36
 217 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 218 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 219 Karolina Drabik                Skarżysko            109.31   6340   58
 220 Monika Laskowska               Wrocław              109.11   9929   91
 221 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 222 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 223 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.68   6195   57
 224 Adam Janicki                   Łódź                 108.57  20519  189
 225 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 226 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 227 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.46  18112  167
 228 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.37   8886   82
 229 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 230 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 231 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 232 Teresa Zalewska                Racibórz             108.26  11151  103
 233 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.09   8647   80
 234 Maciej Grąbczewski             Piła                 108.03  10911  101
 235 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.99  10475   97
 236 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 237 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.78  19940  185
 239 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 240 Jerzy Luter                    Bytom                107.19  16615  155
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 242 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 243 Ryszard Korpalski              Wójtowice            106.72  15474  145
 244 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 246 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.33   3828   36
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.20  21028  198
 248 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 250 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 251 Piotr Broda                    Sandomierz           105.50  11605  110
 252 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.16  18508  176
 253 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 254 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 255 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 256 Ziemowit Pazda                 Wrocław              103.89   5610   54
 257 Dorota Rudzińska               Warszawa             103.82   4672   45
 258 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 259 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 260 Joanna Kubińska                Warszawa             103.38   7133   69
 261 Jan  Olek                      Warszawa             103.33   5580   54
 262 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 263 Anna Arana                     Warszawa             103.12  20624  200
 264 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 267 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.30   3376   33
 268 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 269 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 270 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 271 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.94   9175   90
 272 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 273 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 274 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.15   5462   54
 276 Zbigniew Rybak                 Warszawa             100.94  13425  133
 277 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.90  11805  117
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.59  19314  192
 279 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 282 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 283 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.88  17878  179
 284 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 285 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 286 Rafał Świątek                  Wrocław               99.48   8157   82
 287 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 288 Sławomir Długosz               Ostróda               99.16  16560  167
 289 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 290 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 291 Robert Wagner                  Wrocław               97.23   4570   47
 292 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 293 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 294 Tomasz Silny                   Gdynia                96.54   6854   71
 295 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 296 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 297 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.42  10115  106
 298 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 299 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 300 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 301 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.23   2827   30
 302 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 304 Marcin Radwański               Wrocław               92.65   7134   77
 305 Jacek Cichecki                 Józefów               92.64   3335   36
 306 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 307 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 308 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.99  14903  162
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 310 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 311 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.56   8513   94
 312 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 313 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 314 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 315 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 318 Radosław Więch                 Warszawa              89.12   3743   42
 319 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 320 Wojciech Obremski              Legnica               87.80   4302   49
 321 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 322 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 323 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 324 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 325 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 326 Leszek Katyński                Słupsk                80.61   3708   46
 327 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              80.32   7470   93
 329 Blanka Zwolińska               Skierdy               80.14   8014  100
 330 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 331 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 332 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 333 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 334 Julia Solarska                 Łódź                  72.82   2767   38
 335 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 336 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              57.68   8998  156




Poczekalnia na dzień 03-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Syczuk                   Warszawa             139.28   4039   29
   2 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   5 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.52   3254   27
   6 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   7 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   8 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   9 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
  10 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  11 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  12 Marcin Ceglarek                Kraków               108.40   2710   25
  13 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              106.96   2674   25
  14 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  15 Sławomir Rattay                Zgorzelec             97.92   2448   25
  16 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  17 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  18 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  20 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  21 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  23 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  24 Marcin Kozyra                  Warszawa             116.33   2792   24
  25 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  26 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  27 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  28 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  29 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  30 Ryszard Żydaczewski            Lubin                111.29   2671   24
  31 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  32 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  35 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  36 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  37 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  38 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  39 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  42 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  43 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  44 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  45 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  46 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  47 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  48 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  49 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  50 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  51 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  52 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  53 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  54 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  55 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  56 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  57 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  58 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  59 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  60 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          90.43   2080   23
  61 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  62 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  63 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  64 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  65 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  66 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  67 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.38   1898   21
  68 Michał Trumpus                 Wrocław              118.65   2373   20
  69 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Michał Puchowski               Izbicko              106.35   2127   20
  72 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  73 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  74 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  75 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  76 Michał Szymkowski              Wrocław              122.28   2201   18
  77 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  78 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  79 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  80 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  81 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  82 Dorota Patera                  Legnica               81.33   1464   18
  83 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  84 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  85 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  86 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  87 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.81   1741   16
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  89 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  90 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  91 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  92 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  93 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  94 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  95 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  96 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  97 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  98 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  99 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 100 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 101 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 102 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 103 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 104 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 105 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 106 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 107 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 108 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 109 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 110 Dominika Brzezińska            Piła                  87.15   1133   13
 111 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 112 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 113 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 114 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 115 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 119 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 121 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 122 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 123 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 124 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 125 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 126 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 127 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 128 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 129 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 130 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 131 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 132 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 133 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 134 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 135 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 136 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 137 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 138 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 139 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 140 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 141 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 142 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 143 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 144 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 145 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 146 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 147 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 148 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 149 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 150 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 151 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 152 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 153 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 154 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 155 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 156 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 157 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 160 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 161 Błażej Fidziński               Dębica                92.58   1111   12
 162 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 163 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 165 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 166 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 167 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 168 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 169 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 170 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 171 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 173 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 174 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 175 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 176 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 177 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 178 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 179 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 180 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 181 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 182 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 183 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 184 Sławomir Wolski                Wrocław               79.08    949   12
 185 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 186 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 187 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 188 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 189 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 190 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 191 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 192 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 193 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 194 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 195 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 196 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 197 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 198 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 199 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 200 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 201 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 202 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 203 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 210 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 211 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 215 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 216 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 217 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 218 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 219 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 220 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 221 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 226 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 229 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 232 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 233 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 234 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 235 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 236 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 237 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 238 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 239 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 240 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 241 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 244 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 245 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 246 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 247 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 248 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 249 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 250 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 251 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 252 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 253 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 254 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 255 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 256 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 257 Anna Żyła                      Wrocław               80.57    564    7
 258 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 259 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 260 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 261 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 262 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 263 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 264 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 265 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 266 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 267 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 268 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 269 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 270 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 271 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 272 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 273 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 274 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 275 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 276 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 277 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 278 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 279 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 280 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 281 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 282 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 283 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 284 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 285 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 286 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 287 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 288 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 289 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 290 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 291 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 292 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 293 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 294 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 295 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 296 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 297 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 298 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 299 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 300 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 301 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 302 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 303 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 304 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 305 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 306 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 307 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 308 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 309 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 310 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 311 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 312 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 313 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 314 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 315 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 316 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 317 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 318 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 319 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 320 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 321 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 322 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 323 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 324 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 325 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie