Zabrze31
maja
Zabrze 31- 1 czerwca XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2008
Warszawa21
czerwca
Warszawa 21-22 czerwca XIV Puchar Polski
Warszawa28
czerwca
Warszawa 28 czerwca Scrabble po angielsku
Tomasz Zwoliński zdobywcą Pucharu Polski21 - 22 czerwca 2008 — XIV Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Puchar PolskiWarszawa, 21 - 22 czerwca 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Zwoliński zdobywcą Pucharu Polski62 osoby uczestniczyły w XIV już edycji Pucharu Polski. Po raz drugi z rzędu turniej odbył się w klubie Mystic Fare w Warszawie. Mystic Fare to nie tylko jednak miejsce pucharowych zmagań, zgodnie z nazwą to także "mistyczna strawa". I po sobotnim obiedzie oraz niedzielnym poczęstunku dla wszystkich uczestników nie sposób się z tym nie zgodzić. Pełni zatem energii gracze mogli skoncentrować się już tylko na walce o zwycięstwo. I jak widać, niedaleko od "mystic" do "magic", tutaj bowiem, a po raz trzeci w historii, Puchar Polski zdobył Magik, czyli Tomasz Zwoliński. W finale pokonał Kazika Merklejna 2:1, choć po pierwszej partii to Kazik był dużo bliżej tryumfu. Na półfinałach zakończyli z kolei boje: Mateusz Żbikowski, zeszłoroczny finalista tej imprezy, oraz Dawid Pikul, zajmując ex aequo trzecie miejsce. Rundę wcześniej odpadli w ćwierćfinale: Joanna Ostrowska, Marcin Mroziuk, Andrzej OleksiakDaniel Janus. Cała ósemka otrzymała nagrody pieniężne. W toczącym się równolegle turnieju towarzyszącym dla osób, które wcześniej zakończyły boje w turnieju głównym zwyciężył Miłosz Wrzałek, przed Łukaszem TuszyńskimIreną Sołdan. Zapraszamy serdecznie już teraz na kolejną, piętnastą edycję pucharowych zmagań w przyszłym roku.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Puchar Polski
XII Puchar Polski
XI Puchar Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- system pucharowy (szczegóły w regulaminie)
- liczba rund (szczegóły w regulaminie) uzależniona od liczby uczestników:
do 64 - 6 rund (12-13 partii)
65-128 - 7 rund (14-15 partii)
ponad 128 - 8 rund (14-15 partii)
- dla zawodników, którzy odpadną z Pucharu Polski:
Turniej Towarzyszący (rankingowy, system połówkowy), liczba rund uzależniona od ilości uczestników PP:
do 64 - 10 rund
powyżej 65 - 12 rund
Miejsce rozgrywekMystic Fare
ul. Polinezyjska 10, Warszawa-Ursynów
Obrońca tytułuMariusz Wrześniewski
SędziaKarol Wyrębkiewicz (sędzia główny)
Weronika Rudnicka (sędzia turnieju towarzyszącego)
Harmonogram21 czerwca (sobota):
- zapisy — na miejscu do 10:30 lub inną drogą (patrz Zgłoszenia)
- początek Pucharu Polski i Turnieju Towarzyszącego — 11:00

22 czerwca (niedziela):
- początek gier drugiego dnia Pucharu Polski i Turnieju Towarzyszącego — 9:30
Wpisowe- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł
- młodzież do 18 roku życia — 10 zł
- pozostali gracze — 25 zł
Dojazd100 metrów od stacji metra Imielin Budynek wolnostojący pośrodku osiedla mieszkalnego, parking bezpłatny — wjazd od ul. Cynamonowej
WyżywienieNa miejscu smaczny, dwudaniowy obiad w cenie 15 zł.
Noclegi Hotel Atos
ul. Mangalia 1
tel. (22) 841 10 43, 841 43 95; e-mail: atos@puhit.pl
Hotel Portos
ul. Mangalia 3a
tel. (22) 320 20 00 (recepcja wew. 2001, rezerwacja wew. 2005); e-mail: portos@puhit.pl
Hotel Aramis
ul. Mangalia 3b
tel. (22) 842 09 74, 642 96 35; e-mail: aramis@puhit.pl
Hostel Służewiec
ul. Bokserska 36
tel. (22) 843 47 22; e-mail: sluzewiec@puhit.pl
NagrodyNagrody w Pucharze Polski:
I miejsce — puchar i 1000 zł
II miejsce — 500 zł
miejsca III-IV — 250 zł
miejsca V-VIII — 100 zł

Nagrody w Turnieju Towarzyszącym:
miejsca I-III — 50 zł


Wyniki turnieju XIV Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.22      6.0     5153     1037      500
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.30      5.0     4693      828      793
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 141.59      4.0     4225      799      800
    Mateusz         Żbikowski            Warszawa               138.53      4.0     4076      760      576
  5 Joanna          Ostrowska            Warszawa               110.90      3.0     3155      631      254
    Marcin          Mroziuk              Warszawa               142.63      3.0     3138      601        7
    Andrzej         Oleksiak             Ostróda                136.91      3.0     3098      610      266
    Daniel          Janus                Wąchock                119.56      3.0     3017      641      104
  9 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               134.01      2.0     2564      431      501
    Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.01      2.0     2560      385      480
    Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               136.82      2.0     2523      405      350
    Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         136.41      2.0     2381      410      255
    Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               108.00      2.0     2342      458       16
    Marek           Reda                 Wołomin                130.57      2.0     2321      423      191
    Mariusz         Margalski            Pieczyska              132.01      2.0     2182      440      -23
    Aleksander      Puchalski            Włocławek              134.18      2.0     2090      428     -107
 17 Kuba            Koisar               Warszawa               126.92      1.0     1589      256      179
    Marek           Rogalski             Warszawa               114.62      1.0     1579      242        7
    Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               139.88      1.0     1574      220      156
    Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.89      1.0     1550      262      -69
    Miłosz          Wrzałek              Reda                   134.97      1.0     1548      234       -7
    Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.42      1.0     1511      269       81
    Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.82      1.0     1495      264      -35
    Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.47      1.0     1494      265       26
    Grzegorz        Kurowski             Warszawa               118.31      1.0     1482      264      -99
    Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.43      1.0     1475      266       -9
    Dorota          Zielińska            Piaseczno              117.92      1.0     1468      265      -32
    Bartosz         Morawski             Gliwice                130.89      1.0     1437      252       63
    Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         130.97      1.0     1435      223     -117
    Robert          Kamiński             Warszawa               132.02      1.0     1431      243       26
    Rafał           Lenartowski          Gdynia                 130.93      1.0     1411      250     -149
    Artur           Koszel               Warszawa               124.31      1.0     1105      268      252
 33 Andrzej         Słapiński            Warszawa               127.37      0.0      771       68       -9
    Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.75      0.0      764       81      -11
    Przemysław      Rybicki              Otwock                 128.65      0.0      756       68      -18
    Irena           Sołdan               Rumia                  131.20      0.0      754       65     -111
    Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      0.0      749       94       -5
    Szymon          Płachta              Warszawa               100.00      0.0      745       93      -83
    Mirosław        Uglik                Warszawa               121.87      0.0      741       74     -136
    Paweł           Jackowski            Warszawa               132.89      0.0      723       58      -39
    Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                123.45      0.0      708       73     -118
    Tomasz          Łapka                Opole                  115.12      0.0      704       81      -17
    Stanisław       Gasik                Warszawa               116.06      0.0      703       81      -59
    Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.49      0.0      690       76     -125
    Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.11      0.0      690       75     -112
    Iza             Kraj                 Warszawa               103.43      0.0      685       85     -215
    Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 126.02      0.0      679       70       -7
    Danuta          Langiewicz           Ostróda                103.27      0.0      678       86     -208
    Magdalena       Kublik               Warszawa               111.50      0.0      677       82      -67
    Michał          Kolaj                Ostróda                104.60      0.0      672       84      -51
    Aleksander      Puzyna               Warszawa               100.00      0.0      664       92     -167
    Natalia         Kosiba               Warszawa               100.00      0.0      651       87      -21
    Joanna          Brychcy              Katowice               111.73      0.0      650       82     -221
    Anna            Arana                Warszawa               100.03      0.0      638       87     -327
    Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.60      0.0      632       81     -137
    Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      0.0      620       95     -337
    Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.23      0.0      618       69     -192
    Michał          Alabrudziński        Włocławek              132.36      0.0      603       61     -270
    Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         119.18      0.0      586       77     -355
    Mateusz         Lipczyński           Sopot                  100.00      0.0      583       89     -343
    Monika          Sadurska             Warszawa               107.25      0.0      570       84     -333
    Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      0.0      499       90     -343
    Małgorzata      Deszczyńska          Milanówek              122.52      0.0        1       74     -399
 
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Puchar Polski (rank)



	Kazimierz.J Merklejn 146.30 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        123.42 -  341: 364   73
    4     1 Mariola        Osajda-Matczak        123.42 +  381: 321  173
    5     1 Mariusz        Margalski             132.01 +  435: 257  182
    6     1 Mariusz        Margalski             132.01 +  433: 326  182
    7     1 Andrzej        Oleksiak              136.91 +  483: 382  187
    8     1 Andrzej        Oleksiak              136.91 -  305: 387   87
    9     1 Dawid          Pikul                 141.59 +  426: 349  192
   10     1 Dawid          Pikul                 141.59 -  349: 370   92
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 +  428: 300  194
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  365: 404   94
   13     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  350: 464   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 11 140.91




	Mariusz Skrobosz 145.01 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Szczekutek            100.00 +  403: 353  150
    2    16 Paweł          Szczekutek            100.00 +  554: 267  150
    3     9 Artur          Koszel                124.31 +  552: 339  174
    4     9 Artur          Koszel                124.31 -  300: 366   74
    5     5 Joanna         Ostrowska             110.90 +  380: 317  161
    6     5 Joanna         Ostrowska             110.90 -  371: 438   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  /  6 128.33




	Tomasz Zwoliński 144.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  393: 347  150
    2    23 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  361: 402   50
    3    13 Grzegorz       Koczkodon             124.43 +  365: 309  174
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             124.43 +  378: 289  174
    5     7 Małgorzata     Szmuksta              108.00 +  412: 398  158
    6     7 Małgorzata     Szmuksta              108.00 +  477: 334  158
    7     4 Daniel         Janus                 119.56 +  426: 317  170
    8     4 Daniel         Janus                 119.56 +  400: 377  170
    9     2 Mateusz        Żbikowski             138.53 +  412: 300  189
   10     2 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  361: 413   89
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 -  300: 428   96
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 +  404: 365  196
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 +  464: 350  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1970  / 13 151.54




	Marcin Mroziuk 142.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Płachta               100.00 +  484: 307  150
    2     8 Szymon         Płachta               100.00 -  344: 438   50
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.82 +  443: 399  175
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.82 +  397: 294  175
    5     3 Łukasz         Tuszyński             134.01 -  314: 458   84
    6     3 Łukasz         Tuszyński             134.01 +  530: 346  184
    7     2 Dawid          Pikul                 141.59 -  272: 452   92
    8     2 Dawid          Pikul                 141.59 -  344: 437   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  /  8 125.25




	Dawid Pikul 141.59 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksander     Puzyna                100.00 -  333: 377   50
    2    12 Aleksander     Puzyna                100.00 +  498: 287  150
    3     7 Ryszard        Dębski                125.89 +  496: 348  176
    4     7 Ryszard        Dębski                125.89 +  433: 387  176
    5     4 Aleksander     Puchalski             134.18 +  471: 244  184
    6     4 Aleksander     Puchalski             134.18 +  386: 381  184
    7     2 Marcin         Mroziuk               142.63 +  452: 272  193
    8     2 Marcin         Mroziuk               142.63 +  437: 344  193
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 -  349: 426   96
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 +  370: 349  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 10 159.80




	Wojciech Usakiewicz 139.88 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zuzanna        Molak                 100.00 +  396: 244  150
    2    27 Zuzanna        Molak                 100.00 +  446: 255  150
    3    15 Daniel         Janus                 119.56 -  325: 426   70
    4    15 Daniel         Janus                 119.56 -  407: 493   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  4 110.00




	Mateusz Żbikowski 138.53 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  419: 268  150
    2    19 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  507: 315  150
    3    11 Marek          Charytoniuk           119.47 +  410: 367  169
    4    11 Marek          Charytoniuk           119.47 +  440: 317  169
    5     6 Robert         Kuszpit               136.41 +  426: 367  186
    6     6 Robert         Kuszpit               136.41 -  328: 384   86
    7     3 Joanna         Ostrowska             110.90 +  408: 389  161
    8     3 Joanna         Ostrowska             110.90 +  425: 320  161
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  300: 412   94
   10     2 Tomasz         Zwoliński             144.22 +  413: 361  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 10 152.00




	Andrzej Oleksiak 136.91 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Natalia        Kosiba                100.00 -  303: 346   50
    2     4 Natalia        Kosiba                100.00 +  369: 305  150
    3     3 Kuba           Koisar                126.92 +  365: 324  177
    4     3 Kuba           Koisar                126.92 +  459: 324  177
    5     2 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  376: 351  187
    6     2 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 +  457: 397  187
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 -  382: 483   96
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 +  387: 305  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  /  8 152.50




	Krzysztof Usakiewicz 136.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Arana                 100.03 +  403: 325  150
    2     6 Anna           Arana                 100.03 +  562: 313  150
    3     4 Grzegorz       Kurowski              118.31 +  373: 361  168
    4     4 Grzegorz       Kurowski              118.31 +  437: 341  168
    5     2 Andrzej        Oleksiak              136.91 -  351: 376   87
    6     2 Andrzej        Oleksiak              136.91 -  397: 457   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  6 135.00




	Robert Kuszpit 136.41 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Danuta         Langiewicz            103.27 +  509: 334  153
    2    21 Danuta         Langiewicz            103.27 +  377: 344  153
    3    12 Dorota         Zielińska             117.92 +  423: 345  168
    4    12 Dorota         Zielińska             117.92 -  321: 349   68
    5     6 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  367: 426   89
    6     6 Mateusz        Żbikowski             138.53 +  384: 328  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  6 136.67




	Miłosz Wrzałek 134.97 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Iza            Kraj                  103.43 +  455: 379  153
    2    29 Iza            Kraj                  103.43 +  445: 306  153
    3    16 Marek          Reda                  130.57 -  374: 427   81
    4    16 Marek          Reda                  130.57 -  274: 443   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  4 117.00




	Aleksander Puchalski 134.18 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Kolaj                 104.60 +  380: 323  155
    2    14 Michał         Kolaj                 104.60 -  343: 349   55
    3     8 Bartosz        Morawski              130.89 +  361: 274  181
    4     8 Bartosz        Morawski              130.89 -  381: 394   81
    5     4 Dawid          Pikul                 141.59 -  244: 471   92
    6     4 Dawid          Pikul                 141.59 -  381: 386   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  6 109.33




	Łukasz Tuszyński 134.01 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Monika         Sadurska              107.25 +  466: 319  157
    2    10 Monika         Sadurska              107.25 +  437: 251  157
    3     6 Rafał          Lenartowski           130.93 +  379: 269  181
    4     6 Rafał          Lenartowski           130.93 +  478: 380  181
    5     3 Marcin         Mroziuk               142.63 +  458: 314  193
    6     3 Marcin         Mroziuk               142.63 -  346: 530   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  /  6 160.33




	Paweł Jackowski 132.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Szmuksta              108.00 +  409: 341  158
    2    25 Małgorzata     Szmuksta              108.00 -  314: 421   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     216  /  2 108.00




	Michał Alabrudziński 132.36 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Ostrowska             110.90 -  299: 429   61
    2    17 Joanna         Ostrowska             110.90 -  304: 444   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     122  /  2  61.00




	Robert Kamiński 132.02 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Kublik                111.50 +  402: 355  161
    2     2 Magdalena      Kublik                111.50 +  342: 322  161
    3     2 Mariusz        Margalski             132.01 +  377: 281  182
    4     2 Mariusz        Margalski             132.01 -  310: 447   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  4 146.50




	Mariusz Margalski 132.01 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               111.73 +  438: 342  162
    2     3 Joanna         Brychcy               111.73 +  433: 308  162
    3     2 Robert         Kamiński              132.02 -  281: 377   82
    4     2 Robert         Kamiński              132.02 +  447: 310  182
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 -  257: 435   96
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 -  326: 433   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  6 130.00




	Irena Sołdan 131.20 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Rogalski              114.62 +  454: 393  165
    2    18 Marek          Rogalski              114.62 -  300: 472   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     230  /  2 115.00




	Paweł Stefaniak 130.97 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Łapka                 115.12 +  370: 298  165
    2    26 Tomasz         Łapka                 115.12 -  351: 406   65
    3    14 Małgorzata     Szmuksta              108.00 +  442: 415  158
    4    14 Małgorzata     Szmuksta              108.00 -  272: 433   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     446  /  4 111.50




	Rafał Lenartowski 130.93 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 116.06 +  381: 376  166
    2    11 Stanisław      Gasik                 116.06 +  381: 327  166
    3     6 Łukasz         Tuszyński             134.01 -  269: 379   84
    4     6 Łukasz         Tuszyński             134.01 -  380: 478   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Bartosz Morawski 130.89 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zofia          Gajewska              117.60 +  394: 318  168
    2    15 Zofia          Gajewska              117.60 +  375: 314  168
    3     8 Aleksander     Puchalski             134.18 -  274: 361   84
    4     8 Aleksander     Puchalski             134.18 +  394: 381  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  4 151.00




	Marek Reda 130.57 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Sporczyk              117.75 -  392: 405   68
    2    30 Krzysztof      Sporczyk              117.75 +  383: 359  168
    3    16 Miłosz         Wrzałek               134.97 +  427: 374  185
    4    16 Miłosz         Wrzałek               134.97 +  443: 274  185
    5     8 Daniel         Janus                 119.56 +  373: 359  170
    6     8 Daniel         Janus                 119.56 -  303: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  6 141.00




	Przemysław Rybicki 128.65 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Zielińska             117.92 -  317: 397   68
    2    22 Dorota         Zielińska             117.92 +  439: 377  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Andrzej Słapiński 127.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              118.31 +  456: 306  168
    2     7 Grzegorz       Kurowski              118.31 -  315: 474   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Kuba Koisar 126.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Edward         Stefaniak             119.18 +  428: 326  169
    2     5 Edward         Stefaniak             119.18 +  513: 260  169
    3     3 Andrzej        Oleksiak              136.91 -  324: 365   87
    4     3 Andrzej        Oleksiak              136.91 -  324: 459   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     512  /  4 128.00




	Mariusz Sylwestrzuk 126.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Charytoniuk           119.47 -  336: 373   69
    2    20 Marek          Charytoniuk           119.47 -  282: 437   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     138  /  2  69.00




	Małgorzata Sulejewska 126.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Daniel         Janus                 119.56 -  285: 370   70
    2    28 Daniel         Janus                 119.56 +  388: 316  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     240  /  2 120.00




	Ryszard Dębski 125.89 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Dudkiewicz            120.49 +  426: 254  170
    2    13 Marek          Dudkiewicz            120.49 -  389: 436   70
    3     7 Dawid          Pikul                 141.59 -  348: 496   92
    4     7 Dawid          Pikul                 141.59 -  387: 433   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     424  /  4 106.00




	Andrzej Kwiatkowski 124.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            121.11 +  422: 263  171
    2     9 Rafał          Wesołowski            121.11 -  380: 427   71
    3     5 Marcin         Mroziuk               142.63 -  399: 443   93
    4     5 Marcin         Mroziuk               142.63 -  294: 397   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     428  /  4 107.00




	Grzegorz Koczkodon 124.43 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mirosław       Uglik                 121.87 +  423: 366  172
    2    24 Mirosław       Uglik                 121.87 +  454: 375  172
    3    13 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  309: 365   94
    4    13 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  289: 378   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  4 133.00




	Artur Koszel 124.31 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           122.52 +  400:   1  173
    3     9 Mariusz        Skrobosz              145.01 -  339: 552   95
    4     9 Mariusz        Skrobosz              145.01 +  366: 300  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     463  /  3 154.33




	Krzysztof Langiewicz 123.45 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        123.42 +  404: 396  173
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        123.42 -  304: 430   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Mariola Osajda-Matczak 123.42 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Langiewicz            123.45 -  396: 404   73
    2     1 Krzysztof      Langiewicz            123.45 +  430: 304  173
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 +  364: 341  196
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.30 -  321: 381   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  4 134.50




	Małgorzata Deszczyńska 122.52 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Koszel                124.31 -    1: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Mirosław Uglik 121.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             124.43 -  366: 423   74
    2    24 Grzegorz       Koczkodon             124.43 -  375: 454   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     148  /  2  74.00




	Rafał Wesołowski 121.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.82 -  263: 422   75
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.82 +  427: 380  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  2 125.00




	Marek Dudkiewicz 120.49 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Dębski                125.89 -  254: 426   76
    2    13 Ryszard        Dębski                125.89 +  436: 389  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Daniel Janus 119.56 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Sulejewska            126.02 +  370: 285  176
    2    28 Małgorzata     Sulejewska            126.02 -  316: 388   76
    3    15 Wojciech       Usakiewicz            139.88 +  426: 325  190
    4    15 Wojciech       Usakiewicz            139.88 +  493: 407  190
    5     8 Marek          Reda                  130.57 -  359: 373   81
    6     8 Marek          Reda                  130.57 +  359: 303  181
    7     4 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  317: 426   94
    8     4 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  377: 400   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  /  8 135.25




	Marek Charytoniuk 119.47 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Sylwestrzuk           126.23 +  373: 336  176
    2    20 Mariusz        Sylwestrzuk           126.23 +  437: 282  176
    3    11 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  367: 410   89
    4    11 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  317: 440   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  4 132.50




	Edward Stefaniak 119.18 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kuba           Koisar                126.92 -  326: 428   77
    2     5 Kuba           Koisar                126.92 -  260: 513   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  2  77.00




	Grzegorz Kurowski 118.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Słapiński             127.37 -  306: 456   77
    2     7 Andrzej        Słapiński             127.37 +  474: 315  177
    3     4 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  361: 373   87
    4     4 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  341: 437   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     428  /  4 107.00




	Dorota Zielińska 117.92 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Przemysław     Rybicki               128.65 +  397: 317  179
    2    22 Przemysław     Rybicki               128.65 -  377: 439   79
    3    12 Robert         Kuszpit               136.41 -  345: 423   86
    4    12 Robert         Kuszpit               136.41 +  349: 321  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  4 132.50




	Krzysztof Sporczyk 117.75 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Reda                  130.57 +  405: 392  181
    2    30 Marek          Reda                  130.57 -  359: 383   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  2 131.00




	Zofia Gajewska 117.60 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartosz        Morawski              130.89 -  318: 394   81
    2    15 Bartosz        Morawski              130.89 -  314: 375   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  2  81.00




	Stanisław Gasik 116.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Lenartowski           130.93 -  376: 381   81
    2    11 Rafał          Lenartowski           130.93 -  327: 381   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  2  81.00




	Tomasz Łapka 115.12 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Stefaniak             130.97 -  298: 370   81
    2    26 Paweł          Stefaniak             130.97 +  406: 351  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  2 131.00




	Marek Rogalski 114.62 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                131.20 -  393: 454   81
    2    18 Irena          Sołdan                131.20 +  472: 300  181
    3    10 Joanna         Ostrowska             110.90 +  525: 427  161
    4    10 Joanna         Ostrowska             110.90 -  189: 391   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     484  /  4 121.00




	Joanna Brychcy 111.73 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Margalski             132.01 -  342: 438   82
    2     3 Mariusz        Margalski             132.01 -  308: 433   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  2  82.00




	Magdalena Kublik 111.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Kamiński              132.02 -  355: 402   82
    2     2 Robert         Kamiński              132.02 -  322: 342   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  2  82.00




	Joanna Ostrowska 110.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Alabrudziński         132.36 +  429: 299  182
    2    17 Michał         Alabrudziński         132.36 +  444: 304  182
    3    10 Marek          Rogalski              114.62 -  427: 525   65
    4    10 Marek          Rogalski              114.62 +  391: 189  165
    5     5 Mariusz        Skrobosz              145.01 -  317: 380   95
    6     5 Mariusz        Skrobosz              145.01 +  438: 371  195
    7     3 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  389: 408   89
    8     3 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  320: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  /  8 132.75




	Małgorzata Szmuksta 108.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Jackowski             132.89 -  341: 409   83
    2    25 Paweł          Jackowski             132.89 +  421: 314  183
    3    14 Paweł          Stefaniak             130.97 -  415: 442   81
    4    14 Paweł          Stefaniak             130.97 +  433: 272  181
    5     7 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  398: 412   94
    6     7 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  334: 477   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Monika Sadurska 107.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             134.01 -  319: 466   84
    2    10 Łukasz         Tuszyński             134.01 -  251: 437   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  2  84.00




	Michał Kolaj 104.60 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksander     Puchalski             134.18 -  323: 380   84
    2    14 Aleksander     Puchalski             134.18 +  349: 343  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  2 134.00




	Iza Kraj 103.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Miłosz         Wrzałek               134.97 -  379: 455   85
    2    29 Miłosz         Wrzałek               134.97 -  306: 445   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  2  85.00




	Danuta Langiewicz 103.27 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kuszpit               136.41 -  334: 509   86
    2    21 Robert         Kuszpit               136.41 -  344: 377   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     172  /  2  86.00




	Anna Arana 100.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  325: 403   87
    2     6 Krzysztof      Usakiewicz            136.82 -  313: 562   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     174  /  2  87.00




	Natalia Kosiba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Oleksiak              136.91 +  346: 303  187
    2     4 Andrzej        Oleksiak              136.91 -  305: 369   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     274  /  2 137.00




	Mateusz Lipczyński 100.00 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  268: 419   89
    2    19 Mateusz        Żbikowski             138.53 -  315: 507   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  2  89.00




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wojciech       Usakiewicz            139.88 -  244: 396   90
    2    27 Wojciech       Usakiewicz            139.88 -  255: 446   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     180  /  2  90.00




	Aleksander Puzyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Pikul                 141.59 +  377: 333  192
    2    12 Dawid          Pikul                 141.59 -  287: 498   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     284  /  2 142.00




	Szymon Płachta 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               142.63 -  307: 484   93
    2     8 Marcin         Mroziuk               142.63 +  438: 344  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  2 143.00




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  347: 393   94
    2    23 Tomasz         Zwoliński             144.22 +  402: 361  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     288  /  2 144.00




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Skrobosz              145.01 -  353: 403   95
    2    16 Mariusz        Skrobosz              145.01 -  267: 554   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     190  /  2  95.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Puchar Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - wolny los      
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        708: 826
   3 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kublik                744: 677
   4 Mariusz        Margalski            - Joanna         Brychcy               871: 650
   5 Andrzej        Oleksiak             - Natalia        Kosiba                672: 651
   6 Kuba           Koisar               - Edward         Stefaniak             941: 586
   7 Krzysztof      Usakiewicz           - Anna           Arana                 965: 638
   8 Andrzej        Słapiński            - Grzegorz       Kurowski              771: 780
   9 Marcin         Mroziuk              - Szymon         Płachta               828: 745
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            802: 690
  11 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Sadurska              903: 570
  12 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Gasik                 762: 703
  13 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puzyna                831: 664
  14 Ryszard        Dębski               - Marek          Dudkiewicz            815: 690
  15 Aleksander     Puchalski            - Michał         Kolaj                 723: 672
  16 Bartosz        Morawski             - Zofia          Gajewska              769: 632
  17 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Szczekutek            957: 620
  18 Artur          Koszel               - Małgorzata     Deszczyńska           400:   1
  19 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             603: 873
  20 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              754: 865
  21 Mateusz        Żbikowski            - Mateusz        Lipczyński            926: 583
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           618: 810
  23 Robert         Kuszpit              - Danuta         Langiewicz            886: 678
  24 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Zielińska             756: 774
  25 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 754: 749
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 877: 741
  27 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Szmuksta              723: 762
  28 Paweł          Stefaniak            - Tomasz         Łapka                 721: 704
  29 Wojciech       Usakiewicz           - Zuzanna        Molak                 842: 499
  30 Małgorzata     Sulejewska           - Daniel         Janus                 679: 686
  31 Miłosz         Wrzałek              - Iza            Kraj                  900: 685
  32 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              775: 764

Runda nr  1.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        404: 396
   2 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kublik                402: 355
   3 Mariusz        Margalski            - Joanna         Brychcy               438: 342
   4 Andrzej        Oleksiak             - Natalia        Kosiba                303: 346
   5 Kuba           Koisar               - Edward         Stefaniak             428: 326
   6 Krzysztof      Usakiewicz           - Anna           Arana                 403: 325
   7 Andrzej        Słapiński            - Grzegorz       Kurowski              456: 306
   8 Marcin         Mroziuk              - Szymon         Płachta               484: 307
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            422: 263
  10 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Sadurska              466: 319
  11 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Gasik                 381: 376
  12 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puzyna                333: 377
  13 Ryszard        Dębski               - Marek          Dudkiewicz            426: 254
  14 Aleksander     Puchalski            - Michał         Kolaj                 380: 323
  15 Bartosz        Morawski             - Zofia          Gajewska              394: 318
  16 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Szczekutek            403: 353
  17 Artur          Koszel               - Małgorzata     Deszczyńska           400:   1
  18 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             299: 429
  19 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              454: 393
  20 Mateusz        Żbikowski            - Mateusz        Lipczyński            419: 268
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           336: 373
  22 Robert         Kuszpit              - Danuta         Langiewicz            509: 334
  23 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Zielińska             317: 397
  24 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 393: 347
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 423: 366
  26 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Szmuksta              409: 341
  27 Paweł          Stefaniak            - Tomasz         Łapka                 370: 298
  28 Wojciech       Usakiewicz           - Zuzanna        Molak                 396: 244
  29 Małgorzata     Sulejewska           - Daniel         Janus                 285: 370
  30 Miłosz         Wrzałek              - Iza            Kraj                  455: 379
  31 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              392: 405

Runda nr  1.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        304: 430
   2 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kublik                342: 322
   3 Mariusz        Margalski            - Joanna         Brychcy               433: 308
   4 Andrzej        Oleksiak             - Natalia        Kosiba                369: 305
   5 Kuba           Koisar               - Edward         Stefaniak             513: 260
   6 Krzysztof      Usakiewicz           - Anna           Arana                 562: 313
   7 Andrzej        Słapiński            - Grzegorz       Kurowski              315: 474
   8 Marcin         Mroziuk              - Szymon         Płachta               344: 438
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            380: 427
  10 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Sadurska              437: 251
  11 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Gasik                 381: 327
  12 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puzyna                498: 287
  13 Ryszard        Dębski               - Marek          Dudkiewicz            389: 436
  14 Aleksander     Puchalski            - Michał         Kolaj                 343: 349
  15 Bartosz        Morawski             - Zofia          Gajewska              375: 314
  16 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Szczekutek            554: 267
  17 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             304: 444
  18 Irena          Sołdan               - Marek          Rogalski              300: 472
  19 Mateusz        Żbikowski            - Mateusz        Lipczyński            507: 315
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           282: 437
  21 Robert         Kuszpit              - Danuta         Langiewicz            377: 344
  22 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Zielińska             439: 377
  23 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 361: 402
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 454: 375
  25 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Szmuksta              314: 421
  26 Paweł          Stefaniak            - Tomasz         Łapka                 351: 406
  27 Wojciech       Usakiewicz           - Zuzanna        Molak                 446: 255
  28 Małgorzata     Sulejewska           - Daniel         Janus                 388: 316
  29 Miłosz         Wrzałek              - Iza            Kraj                  445: 306
  30 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              383: 359

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz.J    Merklejn              685: 722
   2 Robert         Kamiński             - Mariusz        Margalski             687: 728
   3 Andrzej        Oleksiak             - Kuba           Koisar                824: 648
   4 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Usakiewicz            702: 810
   5 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           840: 693
   6 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           857: 649
   7 Dawid          Pikul                - Ryszard        Dębski                929: 735
   8 Aleksander     Puchalski            - Bartosz        Morawski              742: 668
   9 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                852: 705
  10 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              818: 714
  11 Marek          Charytoniuk          - Mateusz        Żbikowski             684: 850
  12 Dorota         Zielińska            - Robert         Kuszpit               694: 744
  13 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             743: 598
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Stefaniak             848: 714
  15 Daniel         Janus                - Wojciech       Usakiewicz            919: 732
  16 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  648: 870

Runda nr  2.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz.J    Merklejn              364: 341
   2 Robert         Kamiński             - Mariusz        Margalski             377: 281
   3 Andrzej        Oleksiak             - Kuba           Koisar                365: 324
   4 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Usakiewicz            361: 373
   5 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           443: 399
   6 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           379: 269
   7 Dawid          Pikul                - Ryszard        Dębski                496: 348
   8 Aleksander     Puchalski            - Bartosz        Morawski              361: 274
   9 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                552: 339
  10 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              427: 525
  11 Marek          Charytoniuk          - Mateusz        Żbikowski             367: 410
  12 Dorota         Zielińska            - Robert         Kuszpit               345: 423
  13 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             365: 309
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Stefaniak             415: 442
  15 Daniel         Janus                - Wojciech       Usakiewicz            426: 325
  16 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  374: 427

Runda nr  2.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz.J    Merklejn              321: 381
   2 Robert         Kamiński             - Mariusz        Margalski             310: 447
   3 Andrzej        Oleksiak             - Kuba           Koisar                459: 324
   4 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Usakiewicz            341: 437
   5 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           397: 294
   6 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           478: 380
   7 Dawid          Pikul                - Ryszard        Dębski                433: 387
   8 Aleksander     Puchalski            - Bartosz        Morawski              381: 394
   9 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                300: 366
  10 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              391: 189
  11 Marek          Charytoniuk          - Mateusz        Żbikowski             317: 440
  12 Dorota         Zielińska            - Robert         Kuszpit               349: 321
  13 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             378: 289
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Stefaniak             433: 272
  15 Daniel         Janus                - Wojciech       Usakiewicz            493: 407
  16 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  274: 443

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Margalski             868: 583
   2 Krzysztof      Usakiewicz           - Andrzej        Oleksiak              748: 833
   3 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Tuszyński             844: 804
   4 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             857: 625
   5 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              755: 751
   6 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kuszpit               754: 751
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Zwoliński             732: 889
   8 Daniel         Janus                - Marek          Reda                  718: 676

Runda nr  3.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Margalski             435: 257
   2 Krzysztof      Usakiewicz           - Andrzej        Oleksiak              351: 376
   3 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Tuszyński             314: 458
   4 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             471: 244
   5 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              317: 380
   6 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kuszpit               426: 367
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Zwoliński             398: 412
   8 Daniel         Janus                - Marek          Reda                  359: 373

Runda nr  3.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Margalski             433: 326
   2 Krzysztof      Usakiewicz           - Andrzej        Oleksiak              397: 457
   3 Marcin         Mroziuk              - Łukasz         Tuszyński             530: 346
   4 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             386: 381
   5 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              438: 371
   6 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kuszpit               328: 384
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Zwoliński             334: 477
   8 Daniel         Janus                - Marek          Reda                  359: 303

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              785: 769
   2 Marcin         Mroziuk              - Dawid          Pikul                 626: 889
   3 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             709: 833
   4 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 826: 694

Runda nr  4.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              483: 382
   2 Marcin         Mroziuk              - Dawid          Pikul                 272: 452
   3 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             389: 408
   4 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 426: 317

Runda nr  4.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              305: 387
   2 Marcin         Mroziuk              - Dawid          Pikul                 344: 437
   3 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             320: 425
   4 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 400: 377

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 775: 719
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             713: 773

Runda nr  5.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 426: 349
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             300: 412

Runda nr 5.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 349: 370
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             413: 361

Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn             1168: 1143 (2:1)

Runda nr 6.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              300: 428

Runda nr 6.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              404: 365

Runda nr 6.3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              464: 350
Lista rankingowa na dzień 05-07-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.05  29010  200
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.94  24785  171
   3 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.91  28257  195
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.83  27953  193
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.27  27412  190
   6 Dawid Pikul                    Poznań               142.95  27876  195
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.17  27387  194
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               140.79  10841   77
   9 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  11 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.46  27056  194
  13 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.86  25551  184
  15 Justyna Górka                  Kraków               138.50  26453  191
  16 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  18 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              137.66  26293  191
  20 Kamil Górka                    Kraków               137.63  27114  197
  21 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.54  27232  198
  22 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.29  24986  182
  23 Krzysztof Mówka                Warszawa             137.14  24686  180
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             136.61  19398  142
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.47  25793  189
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            135.77  16835  124
  30 Joanna Juszczak                Warszawa             135.46  11379   84
  31 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.26  26105  193
  32 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.82  23459  174
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  25412  190
  36 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                132.91  26582  200
  39 Marcin Figiel                  Kraków               132.85   5181   39
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             132.65  26529  200
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              132.36  11648   88
  42 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.27  21693  164
  43 Rafał Lenartowski              Gdynia               132.07  25490  193
  44 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             132.04   7262   55
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  46 Patryk Gadus                   Pszczew              131.81   4745   36
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  48 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  49 Irena Sołdan                   Rumia                131.46  26161  199
  50 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.45  22610  172
  51 Marek Salamon                  Bytom                131.17  17446  133
  52 Marek Reda                     Wołomin              130.84  25513  195
  53 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.11  14182  109
  55 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.88  25327  195
  56 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.11  21691  168
  59 Jakub Zaryński                 Świnoujście          129.04  14581  113
  60 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  61 Filip Warzecha                 Gdynia               128.97  19603  152
  62 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.93  24497  190
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.73  24716  192
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 128.31  20401  159
  65 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.02  24964  195
  66 Łukasz Bobowski                Suchedniów           127.96  20218  158
  67 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  68 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  69 Łukasz Bryła                   Mielec               127.49  16574  130
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  71 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  73 Przemysław Rybicki             Otwock               126.95  17392  137
  74 Maciej Michalak                Łódź                 126.73  21925  173
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  76 Artur Irzyk                    Kraków               126.68  22296  176
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             126.62  24945  197
  78 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.59  13672  108
  79 Piotr Rosół                    Warszawa             126.56  16200  128
  80 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  81 Jakub Nalepa                   Gliwice              126.01  21295  169
  82 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  83 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  84 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.58  24864  198
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.57  24989  199
  86 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.90  10242   82
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.88  23976  192
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.70  24068  193
  90 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.52  11456   92
  91 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.95  22931  185
  92 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  93 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.75  11261   91
  94 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.54  24460  198
  95 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     123.52   8523   69
  96 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  97 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.35  24669  200
  98 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  99 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.43   7346   60
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 101 Robert Głowacki                Łódź                 122.35  18108  148
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 103 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.26  24452  200
 104 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 105 Jarosław Michalak              Łódź                 122.13  13556  111
 106 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.57  13616  112
 107 Artur Tomczyk                  Piła                 121.41   6192   51
 108 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 110 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.78  17755  147
 111 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 112 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 113 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 114 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.59   6994   58
 115 Michał Lipka                   Mielec               120.57   9043   75
 116 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     120.55   7233   60
 117 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.49  24098  200
 118 Michał Ozimiński               Łódź                 120.49  22411  186
 119 Adam Klimont                   Wałcz                120.33  20697  172
 120 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 121 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.08  23056  192
 122 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 124 Mirosław Uglik                 Warszawa             119.87  12586  105
 125 Marcin Skowron                 Zabrze               119.53  11475   96
 126 Maciej Rzychoń                 Katowice             119.32  13722  115
 127 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 128 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  17520  147
 129 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 130 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 131 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 132 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.93  17958  151
 133 Maciej Perzyński               Piła                 118.80   7841   66
 134 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.72  22795  192
 135 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.24  21519  182
 137 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.89  23579  200
 138 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.79   9894   84
 139 Janusz Krupiński               Bytom                117.71  13890  118
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.67  18474  157
 141 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.40  19724  168
 142 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 143 Paweł Kowalski                 Kutno                117.30  14428  123
 144 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.24  19697  168
 145 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.12  20848  178
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.99  10646   91
 147 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 148 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.59  12942  111
 150 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        116.57  15037  129
 151 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 152 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.50  14096  121
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  17935  154
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 155 Tomasz Łapka                   Opole                116.41  16298  140
 156 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 157 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.36   8378   72
 158 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 159 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.97   7538   65
 160 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               115.96   6262   54
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 162 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 163 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 164 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 166 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 167 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.44  22627  196
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.34  16609  144
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.30  20638  179
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             115.12  12893  112
 171 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.02  22084  192
 172 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  22628  197
 173 Halina Roszak                  Poznań               114.84  18260  159
 174 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.75  13082  114
 175 Anita Bruska                   Gdynia               114.56   6988   61
 176 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.42   8925   78
 178 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 181 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 182 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 183 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.54  18847  166
 184 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 185 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 187 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.07  21709  192
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 189 Tomasz Górka                   Łęczna               112.98  11185   99
 190 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.62  19371  172
 191 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.50   4725   42
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.44  11019   98
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.35   9437   84
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             112.28  21220  189
 196 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 197 Rafał Skibicki                 Lębork               112.06  21068  188
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 199 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.04  21511  192
 200 Weronika Rudnicka              Ustka                112.01  15794  141
 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.77  22243  199
 202 Magdalena Kublik               Warszawa             111.76  22241  199
 203 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.76  14305  128
 204 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 205 Bogusław Książek               Szczecin             110.97  18754  169
 206 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 207 Katarzyna Rosiek               Kraków               110.94  13646  123
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  12288  111
 209 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 210 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 211 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.30  10368   94
 212 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.05  20249  184
 214 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 215 Monika Sadurska                Warszawa             109.93   5057   46
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.71  21943  200
 217 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 218 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.65   9211   84
 219 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 220 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             109.27  17593  161
 221 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 223 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.78  15556  143
 224 Sylwester Wójcik               Lublin               108.56   5971   55
 225 Lucyna Śniadach                Rumia                108.55   8033   74
 226 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 227 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 228 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               108.43   7482   69
 229 Anna Dłużniewska               Warszawa             108.36  12570  116
 230 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.96  10256   95
 231 Alicja Kosińska                Szczecin             107.92   8526   79
 232 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 233 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.71  14541  135
 234 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.68   8722   81
 235 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.65  10980  102
 236 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.60   6241   58
 237 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 238 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.88  10367   97
 240 Aleksander Puzyna              Warszawa             106.76   3630   34
 241 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 242 Łukasz Baranowski              Reda                 106.52  10119   95
 243 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 246 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               105.84  13759  130
 247 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.51  20996  199
 248 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.34  11271  107
 249 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 250 Marianna Kozłowska             Białystok            105.27   7369   70
 251 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 252 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 253 Tomasz Siwiński                Zawiercie            104.66  20408  195
 254 Michał Kolaj                   Ostróda              104.62  17681  169
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.62  20715  198
 256 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 257 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.52  17768  170
 258 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 259 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 260 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 261 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 262 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 263 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 264 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 265 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.69  15864  153
 266 Adam Janicki                   Łódź                 103.31  20352  197
 267 Jacek Dec                      Pszczew              103.29   4958   48
 268 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 269 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.99  19877  193
 270 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 271 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 272 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.79   7401   72
 273 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.74   4829   47
 274 Urszula Solarska               Łódź                 102.63  19500  190
 275 Rafał Stachowski               Police               102.58   9540   93
 276 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.51   9841   96
 277 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     101.80   9366   92
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19339  190
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              101.57  14118  139
 280 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.54   7311   72
 281 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 282 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 283 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 284 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.57   4626   46
 285 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 286 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.43   8336   83
 287 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 288 Anna Arana                     Warszawa             100.18  19836  198
 289 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 290 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 291 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 292 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 293 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 295 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.42  11515  117
 296 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 297 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 298 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 299 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 300 Paweł Michalski                Ksawerów              96.63   5798   60
 301 Katarzyna Majewska             Lublin                96.60   4540   47
 302 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.40   4627   48
 303 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 304 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 305 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 306 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.74   3316   35
 308 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 309 Anna Czarnecka                 Zgierz                94.33   3113   33
 310 Tomasz Silny                   Gdynia                93.99   7707   82
 311 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 312 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.42   7100   76
 313 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 314 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.98   5486   59
 315 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 316 Mariusz Katzig                 Gdańsk                92.62   4168   45
 317 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 318 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 319 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 320 Magdalena Szymala              Lublin                91.34   2923   32
 321 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 322 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 323 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.89   7461   83
 324 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 325 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 327 Radosław Więch                 Warszawa              88.55   9563  108
 328 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 329 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.01   9065  103
 330 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 331 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 332 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 333 Paweł Golubiński               Gdynia                85.80   7036   82
 334 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.73   8558  101
 335 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.50   5746   68
 336 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 337 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.54  10565  128
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 339 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 340 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 341 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 342 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 343 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.72   5755   76
 344 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 345 Katarzyna Kochańska            Piastów               73.79   2509   34
 346 Paulina Naplocha               Racibórz              71.93   5826   81
 347 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 348 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45




Poczekalnia na dzień 05-07-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Iwona Kucia                    Kraków               122.41   3550   29
   3 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.38   3404   29
   4 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   5 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   6 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   7 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   8 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   9 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
  10 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  11 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  14 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  15 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  16 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  17 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  18 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  19 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  20 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  21 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  23 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  24 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  25 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.79   2683   24
  26 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  27 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  29 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  31 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  32 Łukasz Sornek                  Mikołów              103.38   2481   24
  33 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            102.67   2464   24
  34 Magdalena Ochot                Katowice             100.38   2409   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  36 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  37 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  38 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  39 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  40 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  41 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   94.75   2274   24
  42 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  43 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  45 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  46 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  47 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  48 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  49 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  50 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  51 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  52 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  53 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  54 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  55 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  56 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  57 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  59 Andrzej Puchalski              Łódź                  90.91   2091   23
  60 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  61 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  62 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  63 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  64 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  65 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  66 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  67 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  68 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  69 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  70 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  71 Krystyna Puchalska             Łódź                  77.18   1698   22
  72 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  73 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  74 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  75 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  76 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  77 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  78 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  79 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  80 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  81 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  82 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  83 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  84 Piotr Łasowski                 Gdańsk               130.28   2345   18
  85 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  86 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  87 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  88 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  89 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  90 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  91 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  92 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.88   1579   17
  93 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             81.18   1380   17
  94 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  95 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  96 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  97 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  98 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  99 Sławomir Kordjalik             Warszawa             151.33   2270   15
 100 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
 101 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 102 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 103 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 104 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 105 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 106 Grzegorz Gardynik              Warszawa             130.07   1821   14
 107 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 108 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 109 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 110 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 111 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 112 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 113 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 114 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 115 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 116 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 117 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 118 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 121 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 122 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 123 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 124 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 125 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 126 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 127 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 128 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 129 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 130 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 131 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 132 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 133 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 134 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 135 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 136 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 137 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 138 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 139 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 140 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 141 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 142 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.92   1199   12
 143 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 147 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 148 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 149 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 150 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 151 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 152 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 153 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 154 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 155 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 156 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 157 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 158 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 159 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 161 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 165 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 166 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 167 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 168 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 169 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 170 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 172 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 173 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 174 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 175 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  87.00   1044   12
 176 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 177 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 178 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 179 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 180 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 181 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 182 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 183 Aldona Głośnicka               Ostróda               71.33    856   12
 184 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 185 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 186 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 187 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 188 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 189 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 190 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 191 Jakub Kraj                     Szczecin              89.36    983   11
 192 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 193 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 194 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 195 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 196 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 197 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 198 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 199 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 200 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 201 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 202 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 203 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 204 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 205 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 206 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 207 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 208 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 209 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 210 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 211 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 212 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 213 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 214 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 215 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 216 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 217 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 218 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 219 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 220 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 221 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 222 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 226 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 227 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 228 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 229 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 230 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 231 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 232 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 233 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 234 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 235 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 236 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 237 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 238 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 239 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 240 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 241 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 242 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 243 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 244 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 245 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 246 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 247 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 248 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 249 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 250 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 251 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 252 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 253 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 254 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 256 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 257 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 258 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 259 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 260 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 261 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 262 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 263 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 264 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 265 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 266 Robert Zabłocki                Łódź                 107.57    753    7
 267 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 268 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 269 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 270 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 271 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 272 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 273 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 274 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 275 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 276 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 277 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 278 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 279 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 280 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 281 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 282 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 283 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 284 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 285 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 286 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 287 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 288 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 289 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 290 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 291 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 292 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 293 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 294 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 295 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 296 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 297 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 298 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 299 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 300 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 301 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 302 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 303 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 304 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 305 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 307 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 308 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 309 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 310 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 311 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 312 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 313 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 314 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 315 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 316 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 317 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 318 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 319 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 320 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 321 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 322 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 323 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 324 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 325 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 326 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 327 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 328 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 329 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie