Warszawa24
czerwca
Warszawa 24 czerwca Powitanie lata
Warszawa25
czerwca
Warszawa 25 czerwca XII Puchar Polski
Ostróda 1
lipca
Ostróda 1- 2 lipca VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2006
Fidzi dźwignął Puchar po raz trzeci!25 czerwca 2006 — XII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Puchar PolskiWarszawa, 25 czerwca 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Fidzi dźwignął Puchar po raz trzeci!Dzień po "Powitaniu Lata", 80 osób stanęło do walki o Puchar Polski w XII już jego edycji. Ton tym rozgrywkom nadawali starzy turniejowi wyjadacze, którzy ostatnio rzadziej uczestniczą w turniejowych zmaganiach — Marcin Mroziuk, Wojciech Usakiewicz oraz Szymon Fidziński. Cała trójka uczestniczyła w serii półfinałowej, którą uzupełnił Paweł Jackowski (nie sprostał on jednak Szymkowi). W drugim półfinale Wojtek pokonał Marcina. Od początku finałowej partii Wojtek prowadził kilkudziesięcioma punktami i przewaga ta utrzymywała się przez większą część partii. Jednak Szymek, w decydującym i ostatnim ruchu w partii ułożył siódemkę DOJRZEWA, która dała mu końcowy sukces — trzeci już w kolekcji Puchar Polski.
Zwycięzcą Turnieju Towarzyszącego PP został Miłosz Wrzałek.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Partia finałowa XII Pucharu Polski - Wojciech Usakiewicz : Szymon Fidziński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Puchar Polski
X Puchar Polski
IX Puchar Polski




Wyniki turnieju XII Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Fidziński            Warszawa               139.76      7.0     2928     1076      912
  2 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.61      6.0     2782      951      795
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.74      5.0     2403      775      654
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               143.00      5.0     2377      788      682
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               140.08      4.0     2165      597      751
  6 Mariusz         Margalski            Warszawa               127.79      4.0     1965      594      428
  7 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.61      4.0     1963      632      433
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.22      4.0     1831      626      453
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.58      3.0     1659      410      712
 10 Marek           Syczuk               Warszawa               141.06      3.0     1606      410      446
 11 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.40      3.0     1550      419      499
 12 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.58      3.0     1540      408      403
 13 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.28      3.0     1536      595      174
 14 Filip           Sosin                Warszawa               131.58      3.0     1523      410      506
 15 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       127.09      3.0     1494      447      305
 16 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               102.22      3.0     1442      604       52
 17 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.27      2.0     1302      253      520
 18 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.56      2.0     1251      242      363
 19 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.06      2.0     1232      265      595
 20 Marek           Reda                 Wołomin                104.40      2.0     1218      423      139
 21 Michał          Trumpus              Wrocław                130.43      2.0     1198      247      428
 22 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.56      2.0     1182      228      466
 23 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          121.58      2.0     1177      232      393
 24 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.71      2.0     1163      262      473
 25 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               139.24      2.0     1162      237      535
 26 Wojciech        Morawski             Gliwice                122.68      2.0     1149      269      394
 27 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.94      2.0     1141      228      420
 28 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.93      2.0     1131      266      442
 29 Miłosz          Wrzałek              Reda                   126.75      2.0     1127      259      365
 30 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               124.25      2.0     1104      263      461
 31 Piotr           Rosół                Warszawa               117.77      2.0     1091      261      412
 32 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.78      2.0     1063      259      245
 33 Daniel          Janus                Wąchock                107.99      1.0      811      246        9
 34 Łukasz          Miłosz               Warszawa               114.34      1.0      779      234      -12
 35 Michał          Musielak             Bydgoszcz              123.43      1.0      758       73      315
 36 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.59      1.0      754       78      398
 37 Iza             Kraj                 Warszawa               109.59      1.0      753      240      156
 38 Dariusz         Banaszek             Warszawa               140.35      1.0      750       54      325
 39 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              119.15      1.0      748       77      376
 40 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    125.53      1.0      746       70      298
 41 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          117.90      1.0      746       77      221
 42 Irena           Sołdan               Rumia                  124.41      1.0      742       72      314
 43 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.92      1.0      741       69      340
 44 Aleksander      Puchalski            Włocławek              129.65      1.0      738       67      325
 45 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.30      1.0      729       80      332
 46 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 127.28      1.0      728       68      351
 47 Dawid           Pikul                Poznań                 140.15      1.0      728       52      371
 48 Paweł           Opyc                 Warszawa               119.00      1.0      722       77      345
 49 Wojciech        Sołdan               Rumia                  117.18      1.0      721       78      373
 50 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               111.34      1.0      713      235      -11
 51 Tomasz          Ruta                 Warszawa               118.38      1.0      699       77      325
 52 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.19      1.0      698      231      -46
 53 Artur           Koszel               Legionowo              122.29      1.0      696       74      191
 54 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.33      1.0      694       75      296
 55 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      1.0      691      247     -121
 56 Roman           Figiel               Zawichost              100.00      1.0      688      249     -171
 57 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         109.62      1.0      671      239       90
 58 Andrzej         Słapiński            Warszawa               113.56      1.0      663      234       41
 59 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.45      1.0      657       58      284
 60 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         121.82      1.0      643       74      252
 61 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 109.60      1.0      642      239     -130
 62 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      1.0      632      248      -27
 63 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               106.01      1.0      618      252     -222
 64 Piotr           Mańkowski            Warszawa               106.72      1.0      598      248     -141
 65 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.02      0.0      370       50      -60
 66 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.09      0.0      362       52      -76
 67 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               109.39      0.0      340       50      -16
 68 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 105.95      0.0      337       56      -11
 69 Michał          Ozimiński            Łódź                   104.83      0.0      330       58      -22
 70 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               104.82      0.0      329       58      -60
 71 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      0.0      326       66      -24
 72 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      0.0      323       60      -18
 73 Marek           Sitkowski            Warszawa               100.00      0.0      323       64       -1
 74 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               108.36      0.0      322       54      -65
 75 Magdalena       Kublik               Warszawa               100.00      0.0      296       61     -104
 76 Dorota          Maciejuk             Warszawa               104.91      0.0      295       57       -6
 77 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         114.77      0.0      272       50      -65
 78 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      0.0      242       64     -125
 79 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      0.0      237       60     -206
 80 Anna            Jagielska            Wejherowo              100.00      0.0      203       60     -244


Wyniki turnieju Turniej Towarzyszący Pucharu Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   126.75      4.0     2186      506      355
  2 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         114.77      4.0     1914      669      228
  3 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.28      4.0     1902      170       47
  4 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       127.09      4.0     1825      318       60
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.56      3.0     2174      405      268
  6 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.27      3.0     2059      394       94
  7 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 127.28      3.0     2048      565      310
  8 Marek           Reda                 Wołomin                104.40      3.0     2046      248       98
  9 Daniel          Janus                Wąchock                107.99      3.0     1972      410      187
 10 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.02      3.0     1967      526      233
 11 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          121.58      3.0     1907      398       82
 12 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.56      3.0     1862      402      -32
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.45      3.0     1838      563      303
 14 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         109.62      3.0     1813      405       14
 15 Łukasz          Miłosz               Warszawa               114.34      3.0     1805      371     -101
 16 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      3.0     1805      402       19
 17 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 105.95      3.0     1790      536      176
 18 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.33      3.0     1749      558       31
 19 Irena           Sołdan               Rumia                  124.41      3.0     1745      581        6
 20 Andrzej         Słapiński            Warszawa               113.56      3.0     1743      422       51
 21 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.06      2.0     1984      330      -67
 22 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      2.0     1959      438      100
 23 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.71      2.0     1923      331     -109
 24 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.94      2.0     1910      309       43
 25 Wojciech        Sołdan               Rumia                  117.18      2.0     1899      451      128
 26 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               111.34      2.0     1889      293       40
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.19      2.0     1862      302       90
 28 Wojciech        Morawski             Gliwice                122.68      2.0     1823      333      -95
 29 Dorota          Maciejuk             Warszawa               104.91      2.0     1810      447      162
 30 Dawid           Pikul                Poznań                 140.15      2.0     1809      472      -40
 31 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          117.90      2.0     1768      487     -220
 32 Marek           Sitkowski            Warszawa               100.00      2.0     1719      449      128
 33 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               106.01      2.0     1714      308     -202
 34 Magdalena       Kublik               Warszawa               100.00      2.0     1712      479      200
 35 Artur           Koszel               Legionowo              122.29      2.0     1683      483     -124
 36 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               109.39      2.0     1665      424     -140
 37 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      2.0     1654      279       66
 38 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              119.15      2.0     1478      410       21
 39 Michał          Musielak             Bydgoszcz              123.43      2.0     1473      439       -5
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.30      2.0     1458      433       68
 41 Jarosław        Sobczak              Warszawa               113.64      2.0     1086      389      -71
 42 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         121.82      2.0     1012      338      143
 43 Michał          Trumpus              Wrocław                130.43      1.0     1871      206     -180
 44 Aleksander      Puchalski            Włocławek              129.65      1.0     1852      378       26
 45 Iza             Kraj                 Warszawa               109.59      1.0     1773      193     -273
 46 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.59      1.0     1688      368     -196
 47 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               108.36      1.0     1651      350     -150
 48 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               104.82      1.0     1630      331      -89
 49 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 109.60      1.0     1558      173     -291
 50 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.92      1.0     1501      276      173
 51 Paweł           Opyc                 Warszawa               119.00      1.0     1496      309      -39
 52 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      1.0     1380      318     -255
 53 Michał          Ozimiński            Łódź                   104.83      1.0     1359      287      -49
 54 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.09      1.0     1051      215      -69
 55 Piotr           Rosół                Warszawa               117.77      1.0      430      177       75
 56 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.22      1.0      407      169       23
 57 Filip           Sosin                Warszawa               131.58      1.0      405      172       97
 58 Szymon          Fidziński            Warszawa               139.76      1.0      404      174       22
 59 Mariusz         Margalski            Warszawa               127.79      1.0      397      168       64
 60 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.61      1.0      386      173        7
 61 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.33      1.0      385      154       35
 62 Anna            Andrzejczuk          Milanówek              100.00      1.0      346      158       53
 63 Marcin          Mroziuk              Warszawa               143.00      1.0      342      176       26
 64 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      0.0     1217      243     -656
 65 Anna            Jagielska            Wejherowo              100.00      0.0     1014      187     -396
 66 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      0.0      978      128      -62
 67 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.78      0.0      370       67      -74
 68 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.61      0.0      369       70      -38
 69 Stanisław       Gasik                Warszawa               114.36      0.0      348       56      -12
 70 Tomasz          Ruta                 Warszawa               118.38      0.0      333       78      -64
 71 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.40      0.0      328       73      -54
 72 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    125.53      0.0      316       93      -26
 73 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.58      0.0      261       90     -173
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Puchar Polski



	Mariusz Skrobosz 145.58 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     1 Mikołaj        Przybyłowicz          106.01 +  503: 270  156
    3     1 Wojciech       Morawski              122.68 +  397: 306  173
    4     1 Marcin         Kozyra                130.61 -  359: 371   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  3 136.67




	Marcin Mroziuk 143.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    17 Piotr          Mańkowski             106.72 +  444: 297  157
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.06 +  341: 327  174
    4     5 Filip          Sosin                 131.58 +  406: 329  182
    5     3 Krzysztof      Mówka                 140.08 +  410: 326  190
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            134.61 -  376: 416   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  5 157.60




	Marek Syczuk 141.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    25 Daniel         Janus                 107.99 +  472: 459  158
    3    13 Krzysztof      Usakiewicz            124.25 +  400: 313  174
    4     7 Łukasz         Tuszyński             128.22 -  334: 388   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  3 136.67




	Kazimierz.J Merklejn 140.45 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     9 Joanna         Ostrowska             108.28 -  257: 373   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      58  /  1  58.00




	Dariusz Banaszek 140.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    13 Marek          Reda                  104.40 -  350: 425   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      54  /  1  54.00




	Dawid Pikul 140.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    29 Piotr          Jakubiak              102.22 -  328: 357   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      52  /  1  52.00




	Krzysztof Mówka 140.08 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    21 Roman          Figiel                100.00 +  519: 332  150
    3    11 Miłosz         Wrzałek               126.75 +  414: 355  177
    4     6 Janusz         Kaczor                127.09 +  506: 317  177
    5     3 Marcin         Mroziuk               143.00 -  326: 410   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     597  /  4 149.25




	Szymon Fidziński 139.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     5 Iza            Kraj                  109.59 +  360: 310  160
    3     3 Andrzej        Rechowicz             126.78 +  496: 286  177
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.40 +  420: 353  189
    5     1 Marcin         Kozyra                130.61 +  422: 333  181
    6     1 Paweł          Jackowski             133.74 +  455: 367  184
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            134.61 +  375: 367  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  /  6 179.33




	Tomasz Zwoliński 139.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     7 Dariusz        Białobrzewski         109.60 +  449: 301  160
    3     4 Zdzisław       Szota                 118.93 +  348: 330  169
    4     2 Szymon         Fidziński             139.76 -  353: 420   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  3 139.67




	Sławomir Kordjalik 139.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    23 Edward         Stefaniak             109.62 +  378: 224  160
    3    12 Janusz         Kaczor                127.09 -  384: 403   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     237  /  2 118.50




	Wojciech Usakiewicz 134.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    31 Dariusz        Maciejuk              111.34 +  428: 313  161
    3    16 Robert         Kamiński              127.27 +  436: 377  177
    4     8 Piotr          Jakubiak              102.22 +  366: 277  152
    5     4 Łukasz         Tuszyński             128.22 +  369: 269  178
    6     2 Marcin         Mroziuk               143.00 +  416: 376  193
    7     1 Szymon         Fidziński             139.76 -  367: 375   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  /  6 158.50




	Paweł Jackowski 133.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    15 Andrzej        Słapiński             113.56 +  380: 296  164
    3     8 Piotr          Rosół                 117.77 +  351: 314  168
    4     4 Jarosław       Puchalski             124.58 +  437: 335  175
    5     2 Mariusz        Margalski             127.79 +  468: 349  178
    6     1 Szymon         Fidziński             139.76 -  367: 455   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  5 155.00




	Bartosz Morawski 133.56 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    11 Łukasz         Miłosz                114.34 +  468: 455  164
    3     6 Mariusz        Margalski             127.79 -  383: 433   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     242  /  2 121.00




	Piotr Pietuchowski 132.94 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    27 Urszula        Solarska              100.00 +  387: 295  150
    3    14 Łukasz         Tuszyński             128.22 -  354: 426   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     228  /  2 114.00




	Filip Sosin 131.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    19 Adam           Słapiński             100.00 +  442: 261  150
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           116.71 +  352: 350  167
    4     5 Marcin         Mroziuk               143.00 -  329: 406   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  3 136.67




	Marcin Kozyra 130.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.19 +  418: 348  166
    3     2 Michał         Trumpus               130.43 +  441: 401  180
    4     1 Mariusz        Skrobosz              145.58 +  371: 359  196
    5     1 Szymon         Fidziński             139.76 -  333: 422   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  4 158.00




	Michał Trumpus 130.43 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     4 Rafał          Wesołowski            116.30 +  397: 329  166
    3     2 Marcin         Kozyra                130.61 -  401: 441   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Aleksander Puchalski 129.65 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    20 Mariusz        Sylwestrzuk           116.71 -  338: 413   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      67  /  1  67.00




	Łukasz Tuszyński 128.22 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    28 Wojciech       Sołdan                117.18 +  348: 321  167
    3    14 Piotr          Pietuchowski          132.94 +  426: 354  183
    4     7 Marek          Syczuk                141.06 +  388: 334  191
    5     4 Wojciech       Usakiewicz            134.61 -  269: 369   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  4 156.50




	Mariusz Margalski 127.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    12 Katarzyna      Sołdan                117.59 +  356: 354  168
    3     6 Bartosz        Morawski              133.56 +  433: 383  184
    4     3 Joanna         Ostrowska             108.28 +  427: 332  158
    5     2 Paweł          Jackowski             133.74 -  349: 468   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  /  4 148.50




	Andrzej Kowalski 127.28 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    16 Piotr          Rosół                 117.77 -  328: 377   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Robert Kamiński 127.27 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.90 +  525: 346  168
    3    16 Wojciech       Usakiewicz            134.61 -  377: 436   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     253  /  2 126.50




	Janusz Kaczor 127.09 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    24 Tomasz         Ruta                  118.38 +  374: 299  168
    3    12 Sławomir       Kordjalik             139.24 +  403: 384  189
    4     6 Krzysztof      Mówka                 140.08 -  317: 506   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     447  /  3 149.00




	Ryszard Dębski 126.92 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     8 Zdzisław       Szota                 118.93 -  341: 401   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Andrzej Rechowicz 126.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     6 Paweł          Opyc                  119.00 +  377: 322  169
    3     3 Szymon         Fidziński             139.76 -  286: 496   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     259  /  2 129.50




	Miłosz Wrzałek 126.75 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    22 Marek          Dudkiewicz            119.15 +  372: 348  169
    3    11 Krzysztof      Mówka                 140.08 -  355: 414   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     259  /  2 129.50




	Paweł Frynia 125.53 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    30 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  346: 448   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Jarosław Puchalski 124.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    14 Marek          Charytoniuk           120.33 +  398: 294  170
    3     7 Marek          Reda                  104.40 +  407: 406  154
    4     4 Paweł          Jackowski             133.74 -  335: 437   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  3 136.00




	Irena Sołdan 124.41 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    10 Renata         Kowalska              121.58 -  342: 428   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Krzysztof Usakiewicz 124.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    26 Paweł          Stefaniak             121.82 +  391: 243  172
    3    13 Marek          Syczuk                141.06 -  313: 400   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     263  /  2 131.50




	Andrzej Kwiatkowski 124.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    18 Artur          Koszel                122.29 +  505: 296  172
    3     9 Marcin         Mroziuk               143.00 -  327: 341   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     265  /  2 132.50




	Michał Musielak 123.43 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     2 Wojciech       Morawski              122.68 -  358: 443   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Wojciech Morawski 122.68 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     2 Michał         Musielak              123.43 +  443: 358  173
    3     1 Mariusz        Skrobosz              145.58 -  306: 397   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  2 134.50




	Artur Koszel 122.29 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    18 Andrzej        Kwiatkowski           124.06 -  296: 505   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Paweł Stefaniak 121.82 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    26 Krzysztof      Usakiewicz            124.25 -  243: 391   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Renata Kowalska 121.58 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    10 Irena          Sołdan                124.41 +  428: 342  174
    3     5 Joanna         Ostrowska             108.28 -  349: 442   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  2 116.00




	Marek Charytoniuk 120.33 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    14 Jarosław       Puchalski             124.58 -  294: 398   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Grzegorz Pukniel 119.56 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    30 Paweł          Frynia                125.53 +  448: 346  176
    3    15 Piotr          Jakubiak              102.22 -  334: 370   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     228  /  2 114.00




	Marek Dudkiewicz 119.15 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    22 Miłosz         Wrzałek               126.75 -  348: 372   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Paweł Opyc 119.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     6 Andrzej        Rechowicz             126.78 -  322: 377   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Zdzisław Szota 118.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     8 Ryszard        Dębski                126.92 +  401: 341  177
    3     4 Tomasz         Zwoliński             139.40 -  330: 348   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     266  /  2 133.00




	Tomasz Ruta 118.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    24 Janusz         Kaczor                127.09 -  299: 374   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 117.90 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    32 Robert         Kamiński              127.27 -  346: 525   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Piotr Rosół 117.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    16 Andrzej        Kowalski              127.28 +  377: 328  177
    3     8 Paweł          Jackowski             133.74 -  314: 351   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     261  /  2 130.50




	Katarzyna Sołdan 117.59 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    12 Mariusz        Margalski             127.79 -  354: 356   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Wojciech Sołdan 117.18 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    28 Łukasz         Tuszyński             128.22 -  321: 348   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Mariusz Sylwestrzuk 116.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2    20 Aleksander     Puchalski             129.65 +  413: 338  180
    3    10 Filip          Sosin                 131.58 -  350: 352   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  2 131.00




	Rafał Wesołowski 116.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 wolny los      ĆĆ                    100.00 +  400:   0    0
    2     4 Michał         Trumpus               130.43 -  329: 397   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      80  /  1  80.00




	Mariola Osajda-Matczak 116.19 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Łasowski              100.00 +  350: 326  150
    2     3 Marcin         Kozyra                130.61 -  348: 418   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     231  /  2 115.50




	Beata Piotrowska 115.02 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Słapiński             100.00 -  370: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Robert Kuszpit 114.77 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Urszula        Solarska              100.00 -  272: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Łukasz Miłosz 114.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Sitkowski             100.00 +  324: 323  150
    2    11 Bartosz        Morawski              133.56 -  455: 468   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     234  /  2 117.00




	Andrzej Słapiński 113.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Kędzior               100.00 +  367: 242  150
    2    15 Paweł          Jackowski             133.74 -  296: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     234  /  2 117.00




	Dariusz Maciejuk 111.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Magdalena      Kublik                100.00 +  400: 296  150
    2    31 Wojciech       Usakiewicz            134.61 -  313: 428   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     235  /  2 117.50




	Edward Stefaniak 109.62 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Anna           Jagielska             100.00 +  447: 203  150
    2    23 Sławomir       Kordjalik             139.24 -  224: 378   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     239  /  2 119.50




	Dariusz Białobrzewski 109.60 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kacper         Jachowicz             100.00 +  341: 323  150
    2     7 Tomasz         Zwoliński             139.40 -  301: 449   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     239  /  2 119.50




	Iza Kraj 109.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Golubiński            100.00 +  443: 237  150
    2     5 Szymon         Fidziński             139.76 -  310: 360   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     240  /  2 120.00




	Andrzej Przybyłowicz 109.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Roman          Figiel                100.00 -  340: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Paweł Jachowicz 109.09 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Piotr          Jakubiak              102.22 -  362: 438   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      52  /  1  52.00




	Małgorzata Sameryt 108.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Reda                  104.40 -  322: 387   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      54  /  1  54.00




	Joanna Ostrowska 108.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  389: 329  155
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              140.45 +  373: 257  190
    3     5 Renata         Kowalska              121.58 +  442: 349  172
    4     3 Mariusz        Margalski             127.79 -  332: 427   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  4 148.75




	Daniel Janus 107.99 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Michał         Ozimiński             104.83 +  352: 330  155
    2    25 Marek          Syczuk                141.06 -  459: 472   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Piotr Mańkowski 106.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Maciejuk              104.91 +  301: 295  155
    2    17 Marcin         Mroziuk               143.00 -  297: 444   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Mikołaj Przybyłowicz 106.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Alina          Białobrzewska         105.95 +  348: 337  156
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.58 -  270: 503   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Alina Białobrzewska 105.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mikołaj        Przybyłowicz          106.01 -  337: 348   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Dorota Maciejuk 104.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Mańkowski             106.72 -  295: 301   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      57  /  1  57.00




	Michał Ozimiński 104.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Daniel         Janus                 107.99 -  330: 352   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      58  /  1  58.00




	Magdalena Mroziuk 104.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Ostrowska             108.28 -  329: 389   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      58  /  1  58.00




	Marek Reda 104.40 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Sameryt               108.36 +  387: 322  158
    2    13 Dariusz        Banaszek              140.35 +  425: 350  190
    3     7 Jarosław       Puchalski             124.58 -  406: 407   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     423  /  3 141.00




	Piotr Jakubiak 102.22 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Paweł          Jachowicz             109.09 +  438: 362  159
    2    29 Dawid          Pikul                 140.15 +  357: 328  190
    3    15 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  370: 334  170
    4     8 Wojciech       Usakiewicz            134.61 -  277: 366   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  4 151.00




	Roman Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Andrzej        Przybyłowicz          109.39 +  356: 340  159
    2    21 Krzysztof      Mówka                 140.08 -  332: 519   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  2 124.50




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Iza            Kraj                  109.59 -  237: 443   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      60  /  1  60.00




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Białobrzewski         109.60 -  323: 341   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      60  /  1  60.00




	Anna Jagielska 100.00 Wejherowo                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Edward         Stefaniak             109.62 -  203: 447   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      60  /  1  60.00




	Magdalena Kublik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Dariusz        Maciejuk              111.34 -  296: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Słapiński             113.56 -  242: 367   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Marek Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Miłosz                114.34 -  323: 324   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Robert         Kuszpit               114.77 +  337: 272  165
    2    27 Piotr          Pietuchowski          132.94 -  295: 387   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Beata          Piotrowska            115.02 +  430: 370  165
    2    19 Filip          Sosin                 131.58 -  261: 442   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.19 -  326: 350   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Towarzyszący Pucharu Polski



	Marcin Mroziuk 143.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Frynia                125.53 +  342: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     176  /  1 176.00




	Kazimierz.J Merklejn 140.45 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Puchalski             124.58 +  434: 261  175
    3     4 Magdalena      Kublik                100.00 +  346: 332  150
    4     7 Michał         Musielak              123.43 +  429: 300  173
    5     4 Robert         Kuszpit               114.77 -  372: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  /  4 140.75




	Dawid Pikul 140.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Sołdan                124.41 +  391: 292  174
    3    13 Rafał          Wesołowski            116.30 -  354: 415   66
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.06 +  454: 394  174
    5     9 Daniel         Janus                 107.99 -  282: 420   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  4 118.00




	Szymon Fidziński 139.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.06 +  404: 382  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     174  /  1 174.00




	Tomasz Zwoliński 139.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Musielak              123.43 -  328: 382   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Wojciech Usakiewicz 134.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Morawski              122.68 +  386: 379  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     173  /  1 173.00




	Maciej Czupryniak 134.33 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     2 Marek          Reda                  104.40 +  385: 350  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  1 154.00




	Bartosz Morawski 133.56 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Koszel                122.29 +  488: 285  172
    4     1 Mikołaj        Przybyłowicz          106.01 +  510: 308  156
    5     1 Miłosz         Wrzałek               126.75 -  325: 462   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     405  /  3 135.00




	Piotr Pietuchowski 132.94 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Stefaniak             121.82 -  335: 409   72
    4    10 Andrzej        Kowalski              127.28 -  366: 387   77
    5    20 Iza            Kraj                  109.59 +  468: 330  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     309  /  3 103.00




	Filip Sosin 131.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Kowalska              121.58 +  405: 308  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     172  /  1 172.00




	Marcin Kozyra 130.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Charytoniuk           120.33 -  369: 407   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Michał Trumpus 130.43 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  393: 400   70
    4    12 Marek          Dudkiewicz            119.15 -  359: 425   69
    5    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.71 -  321: 428   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     206  /  3  68.67




	Aleksander Puchalski 129.65 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            119.15 +  411: 352  169
    3     7 Andrzej        Słapiński             113.56 -  374: 376   64
    4    20 Artur          Koszel                122.29 -  360: 384   72
    5    19 Wojciech       Morawski              122.68 -  369: 376   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     378  /  4  94.50




	Łukasz Tuszyński 128.22 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Opyc                  119.00 +  407: 384  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     169  /  1 169.00




	Mariusz Margalski 127.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Ruta                  118.38 +  397: 333  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  1 168.00




	Andrzej Kowalski 127.28 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.90 +  573: 299  168
    3     1 Jarosław       Sobczak               113.64 -  346: 380   64
    4    10 Piotr          Pietuchowski          132.94 +  387: 366  183
    5     7 Piotr          Łasowski              100.00 +  414: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  4 141.25




	Robert Kamiński 127.27 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Rosół                 117.77 -  355: 430   68
    4     9 Edward         Stefaniak             109.62 +  415: 277  160
    5     6 Rafał          Wesołowski            116.30 +  387: 356  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  3 131.33




	Janusz Kaczor 127.09 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Sołdan                117.59 +  368: 319  168
    5     5 Adam           Słapiński             100.00 +  363: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     318  /  2 159.00




	Ryszard Dębski 126.92 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.90 -  371: 373   68
    4    26 Małgorzata     Sameryt               108.36 -  329: 429   58
    5    26 Adam           Kędzior               100.00 +  460: 185  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     276  /  3  92.00




	Andrzej Rechowicz 126.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                117.18 -  370: 444   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      67  /  1  67.00




	Miłosz Wrzałek 126.75 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Sylwestrzuk           116.71 +  566: 399  167
    4     2 Dorota         Maciejuk              104.91 +  431: 380  155
    5     1 Bartosz        Morawski              133.56 +  462: 325  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     506  /  3 168.67




	Paweł Frynia 125.53 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               143.00 -  316: 342   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      93  /  1  93.00




	Jarosław Puchalski 124.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.45 -  261: 434   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      90  /  1  90.00




	Irena Sołdan 124.41 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 140.15 -  292: 391   90
    3    17 Katarzyna      Sołdan                117.59 +  402: 379  168
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           116.71 +  382: 333  167
    5    14 Mikołaj        Przybyłowicz          106.01 +  327: 294  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     581  /  4 145.25




	Andrzej Kwiatkowski 124.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Fidziński             139.76 -  382: 404   90
    4    11 Dawid          Pikul                 140.15 -  394: 454   90
    5    17 Marek          Sitkowski             100.00 +  376: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     330  /  3 110.00




	Michał Musielak 123.43 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.40 +  382: 328  189
    3     9 Dariusz        Białobrzewski         109.60 +  433: 363  160
    4     7 Kazimierz.J    Merklejn              140.45 -  300: 429   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     439  /  3 146.33




	Wojciech Morawski 122.68 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            134.61 -  379: 386   85
    4    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.90 -  319: 414   68
    5    19 Aleksander     Puchalski             129.65 +  376: 369  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     333  /  3 111.00




	Artur Koszel 122.29 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartosz        Morawski              133.56 -  285: 488   84
    3    18 Michał         Ozimiński             104.83 +  424: 312  155
    4    20 Aleksander     Puchalski             129.65 +  384: 360  180
    5    16 Andrzej        Słapiński             113.56 -  294: 351   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  4 120.75




	Paweł Stefaniak 121.82 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          132.94 +  409: 335  183
    3     8 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  360: 291  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     338  /  2 169.00




	Renata Kowalska 121.58 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Filip          Sosin                 131.58 -  308: 405   82
    4    23 Anna           Jagielska             100.00 +  425: 267  150
    5    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.19 +  397: 376  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     398  /  3 132.67




	Marek Charytoniuk 120.33 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Kozyra                130.61 +  407: 369  181
    3     2 Daniel         Janus                 107.99 -  314: 388   58
    4    18 Paweł          Opyc                  119.00 +  392: 369  169
    5    15 Magdalena      Kublik                100.00 +  342: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  4 139.50




	Grzegorz Pukniel 119.56 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Trumpus               130.43 +  400: 393  180
    4     6 Andrzej        Słapiński             113.56 +  361: 353  164
    5     3 Joanna         Ostrowska             108.28 -  319: 366   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     402  /  3 134.00




	Marek Dudkiewicz 119.15 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksander     Puchalski             129.65 -  352: 411   80
    3    16 Kacper         Jachowicz             100.00 +  353: 339  150
    4    12 Michał         Trumpus               130.43 +  425: 359  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  3 136.67




	Paweł Opyc 119.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Tuszyński             128.22 -  384: 407   78
    3    15 Dariusz        Maciejuk              111.34 +  421: 414  161
    4    18 Marek          Charytoniuk           120.33 -  369: 392   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     309  /  3 103.00




	Tomasz Ruta 118.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Margalski             127.79 -  333: 397   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 117.90 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kowalski              127.28 -  299: 573   77
    3    22 Ryszard        Dębski                126.92 +  373: 371  177
    4    17 Wojciech       Morawski              122.68 +  414: 319  173
    5    12 Edward         Stefaniak             109.62 -  336: 379   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  4 121.75




	Piotr Rosół 117.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              127.27 +  430: 355  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     177  /  1 177.00




	Katarzyna Sołdan 117.59 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janusz         Kaczor                127.09 -  319: 368   77
    3    17 Irena          Sołdan                124.41 -  379: 402   74
    4    24 Paweł          Golubiński            100.00 +  340: 285  150
    5    21 Wojciech       Sołdan                117.18 -  296: 475   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  4  92.00




	Wojciech Sołdan 117.18 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             126.78 +  444: 370  177
    3     5 Adam           Słapiński             100.00 -  379: 384   50
    4    15 Alina          Białobrzewska         105.95 -  280: 400   56
    5    21 Katarzyna      Sołdan                117.59 +  475: 296  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     451  /  4 112.75




	Mariusz Sylwestrzuk 116.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Miłosz         Wrzałek               126.75 -  399: 566   77
    4    14 Irena          Sołdan                124.41 -  333: 382   74
    5    18 Michał         Trumpus               130.43 +  428: 321  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     331  /  3 110.33




	Rafał Wesołowski 116.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    13 Dawid          Pikul                 140.15 +  415: 354  190
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.19 +  358: 320  166
    5     6 Robert         Kamiński              127.27 -  356: 387   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     433  /  3 144.33




	Mariola Osajda-Matczak 116.19 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Łukasz         Miłosz                114.34 +  468: 319  164
    4     8 Rafał          Wesołowski            116.30 -  320: 358   66
    5    10 Renata         Kowalska              121.58 -  376: 397   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     302  /  3 100.67




	Beata Piotrowska 115.02 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Marek          Sitkowski             100.00 +  348: 328  150
    3    14 Anna           Jagielska             100.00 +  467: 254  150
    4     5 Robert         Kuszpit               114.77 -  374: 461   65
    5     8 Dariusz        Maciejuk              111.34 +  408: 321  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     526  /  4 131.50




	Robert Kuszpit 114.77 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     6 Michał         Ozimiński             104.83 +  354: 343  155
    3    11 Paweł          Jachowicz             109.09 +  442: 325  159
    4     5 Beata          Piotrowska            115.02 +  461: 374  165
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              140.45 +  385: 372  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  4 167.25




	Stanisław Gasik 114.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    13 Alina          Białobrzewska         105.95 -  348: 360   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Łukasz Miłosz 114.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.19 -  319: 468   66
    4    22 Urszula        Solarska              100.00 +  345: 317  150
    5    11 Dorota         Maciejuk              104.91 +  362: 342  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     371  /  3 123.67




	Jarosław Sobczak 113.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Małgorzata     Sameryt               108.36 +  361: 333  158
    3     1 Andrzej        Kowalski              127.28 +  380: 346  177
    4     3 Marek          Reda                  104.40 -  345: 478   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     389  /  3 129.67




	Andrzej Słapiński 113.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Aleksander     Puchalski             129.65 +  376: 374  180
    4     6 Grzegorz       Pukniel               119.56 -  353: 361   70
    5    16 Artur          Koszel                122.29 +  351: 294  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  3 140.67




	Dariusz Maciejuk 111.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    15 Paweł          Opyc                  119.00 -  414: 421   69
    4    19 Andrzej        Przybyłowicz          109.39 +  441: 307  159
    5     8 Beata          Piotrowska            115.02 -  321: 408   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     293  /  3  97.67




	Edward Stefaniak 109.62 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Iza            Kraj                  109.59 +  486: 377  160
    4     9 Robert         Kamiński              127.27 -  277: 415   77
    5    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.90 +  379: 336  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     405  /  3 135.00




	Dariusz Białobrzewski 109.60 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Michał         Musielak              123.43 -  363: 433   73
    4    21 Magdalena      Kublik                100.00 -  302: 316   50
    5    24 Urszula        Solarska              100.00 -  251: 458   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     173  /  3  57.67




	Iza Kraj 109.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Edward         Stefaniak             109.62 -  377: 486   60
    4    16 Marek          Sitkowski             100.00 -  313: 339   50
    5    20 Piotr          Pietuchowski          132.94 -  330: 468   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     193  /  3  64.33




	Andrzej Przybyłowicz 109.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Magdalena      Kublik                100.00 -  226: 470   50
    3    19 Małgorzata     Sameryt               108.36 +  443: 274  158
    4    19 Dariusz        Maciejuk              111.34 -  307: 441   61
    5    23 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  349: 280  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     424  /  4 106.00




	Paweł Jachowicz 109.09 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Kacper         Jachowicz             100.00 +  364: 316  150
    3    11 Robert         Kuszpit               114.77 -  325: 442   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     215  /  2 107.50




	Małgorzata Sameryt 108.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Jarosław       Sobczak               113.64 -  333: 361   64
    3    19 Andrzej        Przybyłowicz          109.39 -  274: 443   59
    4    26 Ryszard        Dębski                126.92 +  429: 329  177
    5    22 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  293: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  4  87.50




	Joanna Ostrowska 108.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     3 Grzegorz       Pukniel               119.56 +  366: 319  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  1 170.00




	Daniel Janus 107.99 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Marek          Charytoniuk           120.33 +  388: 314  170
    4     4 Adam           Słapiński             100.00 -  353: 378   50
    5     9 Dawid          Pikul                 140.15 +  420: 282  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  3 136.67




	Mikołaj Przybyłowicz 106.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Piotr          Łasowski              100.00 +  494: 461  150
    4     1 Bartosz        Morawski              133.56 -  308: 510   84
    5    14 Irena          Sołdan                124.41 -  294: 327   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  3 102.67




	Alina Białobrzewska 105.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Dorota         Maciejuk              104.91 -  313: 433   55
    3    21 Adam           Kędzior               100.00 +  380: 216  150
    4    15 Wojciech       Sołdan                117.18 +  400: 280  167
    5    13 Stanisław      Gasik                 114.36 +  360: 348  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  4 134.00




	Dorota Maciejuk 104.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Alina          Białobrzewska         105.95 +  433: 313  156
    3    10 Urszula        Solarska              100.00 +  360: 247  150
    4     2 Miłosz         Wrzałek               126.75 -  380: 431   77
    5    11 Łukasz         Miłosz                114.34 -  342: 362   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     447  /  4 111.75




	Michał Ozimiński 104.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     6 Robert         Kuszpit               114.77 -  343: 354   65
    3    18 Artur          Koszel                122.29 -  312: 424   72
    4    25 Adam           Kędzior               100.00 +  374: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     287  /  3  95.67




	Magdalena Mroziuk 104.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Adam           Kędzior               100.00 +  417: 274  150
    3     8 Paweł          Stefaniak             121.82 -  291: 360   72
    4    13 Piotr          Łasowski              100.00 -  313: 407   50
    5    23 Andrzej        Przybyłowicz          109.39 -  280: 349   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     331  /  4  82.75




	Marek Reda 104.40 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     3 Jarosław       Sobczak               113.64 +  478: 345  164
    5     2 Maciej         Czupryniak            134.33 -  350: 385   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Anna Andrzejczuk 100.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    22 Małgorzata     Sameryt               108.36 +  346: 293  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     158  /  1 158.00




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Piotr          Łasowski              100.00 -  312: 400   50
    3    20 Marek          Sitkowski             100.00 -  231: 368   50
    4    24 Katarzyna      Sołdan                117.59 -  285: 340   68
    5    25 Anna           Jagielska             100.00 +  315: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     318  /  4  79.50




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Paweł          Jachowicz             109.09 -  316: 364   59
    3    16 Marek          Dudkiewicz            119.15 -  339: 353   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     128  /  2  64.00




	Anna Jagielska 100.00 Wejherowo                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Beata          Piotrowska            115.02 -  254: 467   65
    4    23 Renata         Kowalska              121.58 -  267: 425   72
    5    25 Paweł          Golubiński            100.00 -  290: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  3  62.33




	Magdalena Kublik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Andrzej        Przybyłowicz          109.39 +  470: 226  159
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              140.45 -  332: 346   90
    4    21 Dariusz        Białobrzewski         109.60 +  316: 302  160
    5    15 Marek          Charytoniuk           120.33 -  298: 342   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     479  /  4 119.75




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  274: 417   55
    3    21 Alina          Białobrzewska         105.95 -  216: 380   56
    4    25 Michał         Ozimiński             104.83 -  300: 374   55
    5    26 Ryszard        Dębski                126.92 -  185: 460   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     243  /  4  60.75




	Marek Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Beata          Piotrowska            115.02 -  328: 348   65
    3    20 Paweł          Golubiński            100.00 +  368: 231  150
    4    16 Iza            Kraj                  109.59 +  339: 313  160
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.06 -  361: 376   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     449  /  4 112.25




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Dorota         Maciejuk              104.91 -  247: 360   55
    4    22 Łukasz         Miłosz                114.34 -  317: 345   64
    5    24 Dariusz        Białobrzewski         109.60 +  458: 251  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     279  /  3  93.00




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Wojciech       Sołdan                117.18 +  384: 379  167
    4     4 Daniel         Janus                 107.99 +  378: 353  158
    5     5 Janusz         Kaczor                127.09 -  352: 363   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     402  /  3 134.00




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Paweł          Golubiński            100.00 +  400: 312  150
    3    12 Mikołaj        Przybyłowicz          106.01 -  461: 494   56
    4    13 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  407: 313  155
    5     7 Andrzej        Kowalski              127.28 -  365: 414   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     438  /  4 109.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Puchar Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
   2 Mikołaj        Przybyłowicz         - Alina          Białobrzewska         348: 337
   3 Michał         Musielak             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
   4 Wojciech       Morawski             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
   5 Marcin         Kozyra               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Łasowski              350: 326
   7 Michał         Trumpus              - wolny los      ĆĆ                    400:   0
   8 Rafał          Wesołowski           - wolny los      ĆĆ                    400:   0
   9 Szymon         Fidziński            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  10 Iza            Kraj                 - Paweł          Golubiński            443: 237
  11 Andrzej        Rechowicz            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  12 Paweł          Opyc                 - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  13 Tomasz         Zwoliński            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Kacper         Jachowicz             341: 323
  15 Ryszard        Dębski               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  16 Zdzisław       Szota                - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  17 Kazimierz.J    Merklejn             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  18 Joanna         Ostrowska            - Magdalena      Mroziuk               389: 329
  19 Irena          Sołdan               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  20 Renata         Kowalska             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  21 Bartosz        Morawski             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  22 Łukasz         Miłosz               - Marek          Sitkowski             324: 323
  23 Mariusz        Margalski            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  24 Katarzyna      Sołdan               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  25 Dariusz        Banaszek             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  26 Małgorzata     Sameryt              - Marek          Reda                  322: 387
  27 Jarosław       Puchalski            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  28 Marek          Charytoniuk          - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  29 Paweł          Jackowski            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  30 Andrzej        Słapiński            - Adam           Kędzior               367: 242
  31 Andrzej        Kowalski             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  32 Piotr          Rosół                - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  33 Marcin         Mroziuk              - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  34 Piotr          Mańkowski            - Dorota         Maciejuk              301: 295
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  36 Artur          Koszel               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  37 Filip          Sosin                - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  38 Beata          Piotrowska           - Adam           Słapiński             370: 430
  39 Aleksander     Puchalski            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  40 Mariusz        Sylwestrzuk          - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  41 Krzysztof      Mówka                - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  42 Andrzej        Przybyłowicz         - Roman          Figiel                340: 356
  43 Miłosz         Wrzałek              - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  44 Marek          Dudkiewicz           - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  45 Sławomir       Kordjalik            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  46 Edward         Stefaniak            - Anna           Jagielska             447: 203
  47 Janusz         Kaczor               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  48 Tomasz         Ruta                 - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  49 Marek          Syczuk               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  50 Daniel         Janus                - Michał         Ozimiński             352: 330
  51 Krzysztof      Usakiewicz           - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  52 Paweł          Stefaniak            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  53 Piotr          Pietuchowski         - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  54 Robert         Kuszpit              - Urszula        Solarska              272: 337
  55 Łukasz         Tuszyński            - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  56 Wojciech       Sołdan               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  57 Dawid          Pikul                - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  58 Paweł          Jachowicz            - Piotr          Jakubiak              362: 438
  59 Paweł          Frynia               - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  60 Grzegorz       Pukniel              - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  61 Wojciech       Usakiewicz           - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  62 Dariusz        Maciejuk             - Magdalena      Kublik                400: 296
  63 Robert         Kamiński             - wolny los      ĆĆ                    400:   0
  64 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - wolny los      ĆĆ                    400:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mikołaj        Przybyłowicz          503: 270
   2 Michał         Musielak             - Wojciech       Morawski              358: 443
   3 Marcin         Kozyra               - Mariola        Osajda-Matczak        418: 348
   4 Michał         Trumpus              - Rafał          Wesołowski            397: 329
   5 Szymon         Fidziński            - Iza            Kraj                  360: 310
   6 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Opyc                  377: 322
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Białobrzewski         449: 301
   8 Ryszard        Dębski               - Zdzisław       Szota                 341: 401
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Ostrowska             257: 373
  10 Irena          Sołdan               - Renata         Kowalska              342: 428
  11 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Miłosz                468: 455
  12 Mariusz        Margalski            - Katarzyna      Sołdan                356: 354
  13 Marek          Reda                 - Dariusz        Banaszek              425: 350
  14 Jarosław       Puchalski            - Marek          Charytoniuk           398: 294
  15 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Słapiński             380: 296
  16 Andrzej        Kowalski             - Piotr          Rosół                 328: 377
  17 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Mańkowski             444: 297
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Artur          Koszel                505: 296
  19 Adam           Słapiński            - Filip          Sosin                 261: 442
  20 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           338: 413
  21 Roman          Figiel               - Krzysztof      Mówka                 332: 519
  22 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            372: 348
  23 Sławomir       Kordjalik            - Edward         Stefaniak             378: 224
  24 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Ruta                  374: 299
  25 Marek          Syczuk               - Daniel         Janus                 472: 459
  26 Krzysztof      Usakiewicz           - Paweł          Stefaniak             391: 243
  27 Urszula        Solarska             - Piotr          Pietuchowski          295: 387
  28 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Sołdan                348: 321
  29 Piotr          Jakubiak             - Dawid          Pikul                 357: 328
  30 Paweł          Frynia               - Grzegorz       Pukniel               346: 448
  31 Wojciech       Usakiewicz           - Dariusz        Maciejuk              428: 313
  32 Robert         Kamiński             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   525: 346


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Morawski             - Mariusz        Skrobosz              306: 397
   2 Marcin         Kozyra               - Michał         Trumpus               441: 401
   3 Szymon         Fidziński            - Andrzej        Rechowicz             496: 286
   4 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Zwoliński             330: 348
   5 Joanna         Ostrowska            - Renata         Kowalska              442: 349
   6 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Margalski             383: 433
   7 Marek          Reda                 - Jarosław       Puchalski             406: 407
   8 Piotr          Rosół                - Paweł          Jackowski             314: 351
   9 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           341: 327
  10 Filip          Sosin                - Mariusz        Sylwestrzuk           352: 350
  11 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               414: 355
  12 Sławomir       Kordjalik            - Janusz         Kaczor                384: 403
  13 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Usakiewicz            400: 313
  14 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Tuszyński             354: 426
  15 Piotr          Jakubiak             - Grzegorz       Pukniel               370: 334
  16 Wojciech       Usakiewicz           - Robert         Kamiński              436: 377


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Kozyra                359: 371
   2 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Fidziński             353: 420
   3 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Margalski             332: 427
   4 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             335: 437
   5 Filip          Sosin                - Marcin         Mroziuk               329: 406
   6 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Kaczor                506: 317
   7 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Syczuk                388: 334
   8 Piotr          Jakubiak             - Wojciech       Usakiewicz            277: 366


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Kozyra               - Szymon         Fidziński             333: 422
   2 Mariusz        Margalski            - Paweł          Jackowski             349: 468
   3 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Mówka                 410: 326
   4 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Usakiewicz            269: 369


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Szymon         Fidziński             367: 455
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Marcin         Mroziuk               416: 376


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Wojciech       Usakiewicz            375: 367
Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Towarzyszący Pucharu Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Paweł          Frynia                342: 316
   2 Jarosław       Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              261: 434
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                391: 292
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Fidziński             382: 404
   5 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Musielak              328: 382
   6 Wojciech       Morawski             - Wojciech       Usakiewicz            379: 386
   7 Bartosz        Morawski             - Artur          Koszel                488: 285
   8 Paweł          Stefaniak            - Piotr          Pietuchowski          409: 335
   9 Filip          Sosin                - Renata         Kowalska              405: 308
  10 Marek          Charytoniuk          - Marcin         Kozyra                407: 369
  11 Michał         Trumpus              - Grzegorz       Pukniel               393: 400
  12 Marek          Dudkiewicz           - Aleksander     Puchalski             352: 411
  13 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Opyc                  407: 384
  14 Tomasz         Ruta                 - Mariusz        Margalski             333: 397
  15 Andrzej        Kowalski             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   573: 299
  16 Piotr          Rosół                - Robert         Kamiński              430: 355
  17 Janusz         Kaczor               - Katarzyna      Sołdan                368: 319
  18 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             444: 370
  19 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           566: 399


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Sitkowski            - Beata          Piotrowska            328: 348
   2 Kacper         Jachowicz            - Paweł          Jachowicz             316: 364
   3 Małgorzata     Sameryt              - Jarosław       Sobczak               333: 361
   4 Andrzej        Przybyłowicz         - Magdalena      Kublik                226: 470
   5 Dorota         Maciejuk             - Alina          Białobrzewska         433: 313
   6 Robert         Kuszpit              - Michał         Ozimiński             354: 343
   7 Magdalena      Mroziuk              - Adam           Kędzior               417: 274
   8 Piotr          Łasowski             - Paweł          Golubiński            400: 312


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Kowalski              380: 346
   2 Daniel         Janus                - Marek          Charytoniuk           388: 314
   3 Łukasz         Miłosz               - Mariola        Osajda-Matczak        319: 468
   4 Magdalena      Kublik               - Kazimierz.J    Merklejn              332: 346
   5 Adam           Słapiński            - Wojciech       Sołdan                384: 379
   6 Iza            Kraj                 - Edward         Stefaniak             377: 486
   7 Andrzej        Słapiński            - Aleksander     Puchalski             376: 374
   8 Paweł          Stefaniak            - Magdalena      Mroziuk               360: 291
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Musielak              363: 433
  10 Urszula        Solarska             - Dorota         Maciejuk              247: 360
  11 Paweł          Jachowicz            - Robert         Kuszpit               325: 442
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Łasowski              494: 461
  13 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            354: 415
  14 Beata          Piotrowska           - Anna           Jagielska             467: 254
  15 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Opyc                  414: 421
  16 Kacper         Jachowicz            - Marek          Dudkiewicz            339: 353
  17 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                402: 379
  18 Artur          Koszel               - Michał         Ozimiński             424: 312
  19 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Przybyłowicz          274: 443
  20 Paweł          Golubiński           - Marek          Sitkowski             231: 368
  21 Adam           Kędzior              - Alina          Białobrzewska         216: 380
  22 Ryszard        Dębski               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   371: 373


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mikołaj        Przybyłowicz          510: 308
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Maciejuk              431: 380
   3 Marek          Reda                 - Jarosław       Sobczak               478: 345
   4 Adam           Słapiński            - Daniel         Janus                 378: 353
   5 Robert         Kuszpit              - Beata          Piotrowska            461: 374
   6 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Słapiński             361: 353
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Musielak              429: 300
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            320: 358
   9 Edward         Stefaniak            - Robert         Kamiński              277: 415
  10 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kowalski              366: 387
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 394: 454
  12 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Trumpus               425: 359
  13 Magdalena      Mroziuk              - Piotr          Łasowski              313: 407
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                333: 382
  15 Alina          Białobrzewska        - Wojciech       Sołdan                400: 280
  16 Marek          Sitkowski            - Iza            Kraj                  339: 313
  17 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Wojciech       Morawski              414: 319
  18 Paweł          Opyc                 - Marek          Charytoniuk           369: 392
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Dariusz        Maciejuk              307: 441
  20 Aleksander     Puchalski            - Artur          Koszel                360: 384
  21 Dariusz        Białobrzewski        - Magdalena      Kublik                302: 316
  22 Łukasz         Miłosz               - Urszula        Solarska              345: 317
  23 Renata         Kowalska             - Anna           Jagielska             425: 267
  24 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Golubiński            340: 285
  25 Michał         Ozimiński            - Adam           Kędzior               374: 300
  26 Ryszard        Dębski               - Małgorzata     Sameryt               329: 429


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Miłosz         Wrzałek               325: 462
   2 Maciej         Czupryniak           - Marek          Reda                  385: 350
   3 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               366: 319
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kuszpit               372: 385
   5 Janusz         Kaczor               - Adam           Słapiński             363: 352
   6 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            387: 356
   7 Piotr          Łasowski             - Andrzej        Kowalski              365: 414
   8 Dariusz        Maciejuk             - Beata          Piotrowska            321: 408
   9 Daniel         Janus                - Dawid          Pikul                 420: 282
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Kowalska              376: 397
  11 Dorota         Maciejuk             - Łukasz         Miłosz                342: 362
  12 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Edward         Stefaniak             336: 379
  13 Stanisław      Gasik                - Alina          Białobrzewska         348: 360
  14 Irena          Sołdan               - Mikołaj        Przybyłowicz          327: 294
  15 Marek          Charytoniuk          - Magdalena      Kublik                342: 298
  16 Andrzej        Słapiński            - Artur          Koszel                351: 294
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Sitkowski             376: 361
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Trumpus               428: 321
  19 Wojciech       Morawski             - Aleksander     Puchalski             376: 369
  20 Iza            Kraj                 - Piotr          Pietuchowski          330: 468
  21 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                475: 296
  22 Anna           Andrzejczuk          - Małgorzata     Sameryt               346: 293
  23 Magdalena      Mroziuk              - Andrzej        Przybyłowicz          280: 349
  24 Urszula        Solarska             - Dariusz        Białobrzewski         458: 251
  25 Paweł          Golubiński           - Anna           Jagielska             315: 290
  26 Adam           Kędzior              - Ryszard        Dębski                185: 460
Lista rankingowa na dzień 01-07-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.20  28363  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.45  28799  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   4 Szymon Fidziński               Warszawa             141.80  18860  133
   5 Kamil Górka                    Kraków               141.54  28024  198
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.35  26715  189
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.99  27493  195
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.27  27072  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.15  27750  198
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.94  26448  189
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  12 Dawid Pikul                    Poznań               139.26  27853  200
  13 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.07  27675  199
  14 Justyna Fugiel                 Kraków               138.39  26433  191
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  18 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.59  24542  181
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  21 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  22 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             134.84  25619  190
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.48  17751  132
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.59  12290   92
  28 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.98  25266  190
  30 Filip Sosin                    Warszawa             131.86  25845  196
  31 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.92  20816  159
  33 Maciej Perzyński               Piła                 130.74  23534  180
  34 Łukasz Bryła                   Mielec               130.17  16402  126
  35 Michał Trumpus                 Wrocław              129.81  24145  186
  36 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.01  25157  195
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  38 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.61  25079  195
  43 Mariusz Margalski              Warszawa             128.55  20825  162
  44 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.10  25107  196
  46 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  48 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.32  24955  196
  49 Andrzej Kowalski               Gdańsk               127.26  24688  194
  50 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.91  24240  191
  51 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.64  19756  156
  52 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.53  24167  191
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  54 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  56 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  57 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  58 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  125.07  23888  191
  59 Irena Sołdan                   Rumia                124.98  23746  190
  60 Filip Warzecha                 Gdynia               124.79  14975  120
  61 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  62 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.58  24169  194
  63 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.44   9582   77
  64 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  65 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.72  24745  200
  66 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.70  23627  191
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  68 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.41  24435  198
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  70 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  71 Joanna Stępień                 Katowice             122.55  24020  196
  72 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  74 Kuba Koisar                    Warszawa             122.32  17492  143
  75 Artur Koszel                   Legionowo            122.01  23792  195
  76 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.52   7291   60
  78 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  79 Renata Kowalska                Bielsko Biała        121.36  23423  193
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  81 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  82 Radosław Sowiński              Warszawa             120.67  21359  177
  83 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  84 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  85 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  86 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Paweł Opyc                     Warszawa             119.79  23000  192
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  92 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.22   8703   73
  93 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.20  20622  173
  94 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.07  22981  193
  95 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  96 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  97 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  98 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
  99 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 100 Rafał Matczak                  Milanówek            118.71  16026  135
 101 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 102 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.58   4269   36
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 104 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 105 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.55  22761  192
 106 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 107 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 108 Piotr Rosół                    Warszawa             118.21  22696  192
 109 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 110 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.77  23554  200
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.75  19075  162
 112 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 113 Wojciech Sołdan                Rumia                117.54  22332  190
 114 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.19  22734  194
 115 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 117 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 118 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 119 Katarzyna Sołdan               Rumia                116.89  23377  200
 120 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.85   4791   41
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 122 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.72   4669   40
 123 Paweł Janaś                    Głogów               116.65   5599   48
 124 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 125 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.59  19587  168
 126 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.55  21795  187
 127 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 128 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 130 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 131 Rafał Dąbrowski                Ostróda              116.15  11150   96
 132 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 133 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.06  18221  157
 134 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 135 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 136 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.94  21796  188
 138 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 139 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 140 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 141 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 142 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 143 Artur Tomczyk                  Piła                 115.49   4504   39
 144 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.38  20307  176
 146 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 147 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.34  14187  123
 148 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 149 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 150 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 151 Lucyna Śniadach                Rumia                114.75  18589  162
 152 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 153 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 154 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.61  21891  191
 155 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 156 Leszek Jóźwik                  Szczecin             114.23   3427   30
 157 Katarzyna Klimała              Kraków               114.13  20430  179
 158 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.01  21776  191
 160 Krzysztof Obremski             Legnica              113.96  15955  140
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 162 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 163 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  17728  156
 164 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 165 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 166 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 167 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 168 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 169 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 170 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 171 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 172 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 173 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 174 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 175 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 176 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 177 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.57   9707   87
 178 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.51  14608  131
 179 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             111.38  15928  143
 180 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 181 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.24  18799  169
 183 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.17  18787  169
 184 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 185 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.03  12657  114
 187 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.98  16980  153
 188 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 189 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 190 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.59  21122  191
 191 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.54  13818  125
 192 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.49   7955   72
 193 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 194 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.47  21099  191
 195 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 196 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 197 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.35  17215  156
 198 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 199 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 200 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.81  17020  155
 201 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.76  21073  192
 202 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             109.66  14146  129
 203 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               109.31   8526   78
 205 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 206 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.01  20493  188
 207 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 208 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 209 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35  15711  145
 210 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               108.32  18739  173
 211 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 212 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.08   6485   60
 213 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 214 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 215 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 216 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 217 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 218 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.49  16983  158
 219 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.31   8907   83
 220 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 221 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.88   8016   75
 222 Anita Bruska                   Gdynia               106.85   8975   84
 223 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.77  17404  163
 224 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             106.56   4795   45
 225 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.52  19919  187
 226 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 227 Marianna Kozłowska             Białystok            106.37   8829   83
 228 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 229 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.18  18475  174
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.15   6369   60
 231 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 232 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.84  20428  193
 233 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 234 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 235 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 236 Marek Reda                     Wołomin              105.48  14556  138
 237 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 238 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 239 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 240 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 241 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.13   9462   90
 242 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 243 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 244 Sylwester Wójcik               Lublin               104.75  14141  135
 245 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.72  11729  112
 246 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 248 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 249 Sławomir Zabawa                Jasło                104.28  18145  174
 250 Teresa Zalewska                Racibórz             104.23  10527  101
 251 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.08  12698  122
 252 Michał Ozimiński               Łódź                 103.88  19841  191
 253 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 254 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 255 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 256 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 257 Weronika Rudnicka              Ustka                102.91  13996  136
 258 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 259 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.77  17163  167
 260 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 261 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 262 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 263 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 264 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 265 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 266 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 267 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 268 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 269 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.81   3665   36
 270 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 271 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.49  12788  126
 273 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 274 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.95  19787  196
 275 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 276 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 277 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 278 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 280 Magdalena Ochot                Katowice             100.38  10038  100
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 282 Renata Rosół                   Warszawa             100.19  17232  172
 283 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              99.90   2997   30
 284 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 285 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.47   9350   94
 286 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 287 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 288 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 289 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 290 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 291 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 292 Monika Rubinstein              Warszawa              97.31  14402  148
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 294 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 295 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 296 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.09  15341  158
 297 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 298 Anna Stefańska                 Łódź                  96.76  16256  168
 299 Marek Kocikowski               Ostróda               96.69   9862  102
 300 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   4626   48
 301 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 302 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 303 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 304 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 305 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 306 Michał Kolaj                   Ostróda               95.74   4500   47
 307 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 308 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 309 Katarzyna Majewska             Lublin                95.14   9990  105
 310 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.06   7510   79
 311 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 312 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 313 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.51  11058  117
 314 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 315 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 316 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 317 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 318 Piotr Łasowski                 Gdańsk                94.02   5359   57
 319 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 320 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 321 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 322 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 323 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 324 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 325 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 326 Urszula Solarska               Łódź                  92.01  18402  200
 327 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 328 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.98   9290  101
 329 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 330 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.65   5711   63
 331 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.65   4895   54
 332 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 333 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 334 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 335 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 336 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 337 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 338 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 339 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 340 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 341 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 342 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 343 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 344 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 345 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 346 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.41  14685  168
 347 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 348 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.29   5150   59
 349 Filip Dalecki                  Rumia                 86.45   4582   53
 350 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 351 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 352 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 353 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 354 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 355 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 356 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 357 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 358 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 359 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 360 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 361 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 362 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 363 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 364 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 365 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.39   6710   89
 366 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 367 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 368 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 369 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 370 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 371 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 372 Jacek Jabłonowski              Iława                 58.03   1741   30




Poczekalnia na dzień 01-07-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.31   3199   29
   3 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   6 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   7 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.25   2499   28
   8 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
   9 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  10 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
  11 Magdalena Kublik               Warszawa             105.78   2856   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  16 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  17 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  19 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  24 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  25 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  26 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  27 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  28 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  29 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  30 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  31 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  33 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  34 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  35 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  36 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.25   2454   24
  37 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  38 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  39 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  40 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  41 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  42 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  43 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  44 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  45 Sławomir Długosz               Ostróda               91.46   2195   24
  46 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  47 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  48 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  49 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  50 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  51 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  54 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  55 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  56 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  57 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  61 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  64 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  65 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  66 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  67 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  68 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  69 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  70 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  75 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  76 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  79 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  80 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  81 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  82 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  83 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  84 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  85 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  86 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  87 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  88 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  89 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  90 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
  91 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  92 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  93 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
  94 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  95 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  96 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
  97 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  98 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  99 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 100 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 101 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 102 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 103 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 104 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 105 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.42   1517   12
 106 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 107 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 108 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 112 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 113 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 114 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 115 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 116 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 119 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 120 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 133 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 134 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 140 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 141 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 143 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 144 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 145 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 146 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 149 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 150 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 151 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 152 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 155 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 156 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 157 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 161 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 162 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 163 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 166 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 167 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 168 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 169 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 170 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 171 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 172 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 173 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 174 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 175 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 176 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 187 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 188 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 189 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 190 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 191 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 192 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 193 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 194 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 195 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 196 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 197 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 198 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 199 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 200 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 201 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 202 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 203 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 204 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 205 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 206 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 207 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 208 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 209 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 210 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 211 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 212 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 213 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 214 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 215 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 216 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 217 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 218 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 219 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 220 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 221 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 222 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 223 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 224 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 225 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 226 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 227 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 228 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 229 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 230 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 231 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 232 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 233 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 234 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 235 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 236 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 237 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 238 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 239 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 240 Jakub Drzewoszewski            Iława                 65.42    785   12
 241 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 242 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 243 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 244 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 245 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 247 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 248 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 249 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 250 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 251 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 252 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 253 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 254 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 255 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 256 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 257 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 258 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 259 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 260 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 261 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 262 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 263 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 264 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 265 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 266 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 267 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 268 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 269 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 270 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 271 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 272 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 273 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 274 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 275 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 276 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 277 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 278 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 279 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 280 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 281 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 282 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 283 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 284 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 285 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 286 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 287 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 288 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 289 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 290 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 291 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 292 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 293 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 294 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 295 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 296 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 297 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 298 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 299 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 300 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 301 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 302 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 303 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 304 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 305 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 306 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 307 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 310 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 311 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 312 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 313 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 314 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 315 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 316 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 317 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 318 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 319 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 320 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 321 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 322 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 323 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 324 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 325 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 326 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 327 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 328 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 329 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 330 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 331 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 332 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 333 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 334 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 335 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 336 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 337 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 338 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 346 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 347 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 348 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 349 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 350 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 351 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 352 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 353 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 354 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 355 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 356 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 357 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 358 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 359 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 360 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 361 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 362 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 363 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 364 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 365 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 366 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 367 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 368 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 369 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 370 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 371 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 372 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 373 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 374 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 375 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 376 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 377 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 378 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 379 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 380 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 381 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 382 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 383 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 384 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 385 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 386 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 387 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 388 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 389 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 390 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 391 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 392 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 393 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 394 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 395 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 396 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 397 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 398 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 399 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 400 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 401 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 402 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 403 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 404 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 405 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 406 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 407 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 408 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 409 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie