Gorzów Wielkopolski16
czerwca
Gorzów Wielkopolski 16-17 czerwca V Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Warszawa23
czerwca
Warszawa 23-24 czerwca XIII Puchar Polski
Szarlota 1
lipca
Szarlota 1 lipca XII Turniej o Puchar Wójta
Mariusz Wrześniewski zdobywcą Pucharu Polski!23 - 24 czerwca 2007 — XIII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

XIII Puchar PolskiWarszawa, 23 - 24 czerwca 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Wrześniewski zdobywcą Pucharu Polski!Blisko 70 osób wzięło udział w XIII Pucharze Polski, który odbył się w warszawskim klubie Mystic Fare. Warunki do gry były idealne, a klubowa kuchnia uraczyła uczestników po raz kolejny wyśmienitym obiadem oraz pysznymi kanapkami. Po raz pierwszy impreza ta odbyła się w nowej, dwudniowej formule. Można śmiało powiedzieć, że emocje dzięki temu były podwójne. Wielu graczy wykorzystując pojedynki rewanżowe, nadrabiało straty z pierwszych partii i ku swojej radości awansowało dalej — panowała więc istna huśtawka nastrojów. Odpadający z turnieju głównego mogli jednak powetować swoje niepowodzenia w Turnieju Towarzyszącym, gdzie emocje były nie mniejsze, a walka o zwycięstwo trwała do ostatniej rundy.
Wracając jednak do Pucharu Polski. Mariusz Wrześniewski z pewnością nie będzie mówił, że 13 to jego pechowa liczba. W tej bowiem edycji nie dał szans wszystkim konkurentom, sięgając po kolejne swoje trofeum do kolekcji — Puchar Polski. A wszystko skończyło się w finale, gdzie, po trzech niezwykle emocjonujących i stojących na bardzo wysokim poziomie partiach, pokonał 2:1 Mateusza Żbikowskiego. Tym samym Mariusz zdobył puchar, słownik i wysoką nagrodę pieniężną. Wcześniej, w półfinałach, Mariusz pokonał Kamila Górkę, a Mateusz — Miłosza Wrzałka.
Turniej Towarzyszący zakończył się triumfem lidera rankingu, Mariusza Skrobosza. Drugi był Marek Reda, a trzeci Marcin Mroziuk. Zapraszamy na pucharowe emocje już za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Puchar Polski
XI Puchar Polski
X Puchar Polski




Wyniki turnieju XIII Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 139.09      6.0     5302     1088      823
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.08      5.0     5026      972      395
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.40      4.0     3917      811      352
    Kamil           Górka                Kraków                 142.43      4.0     3786      772      324
  5 Maciej          Czupryniak           Milanówek              132.70      3.0     3417      617      276
    Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.83      3.0     3205      605      216
    Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.52      3.0     3050      640       67
    Dariusz         Banaszek             Warszawa               138.91      3.0     2936      613      125
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.79      2.0     2626      405      493
    Wojciech        Zemło                Łódź                   140.45      2.0     2402      423      150
    Andrzej         Oleksiak             Ostróda                139.84      2.0     2369      423      245
    Dawid           Pikul                Poznań                 138.22      2.0     2341      433       72
    Tomasz          Zwoliński            Skierdy                133.68      2.0     2329      426      196
    Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.90      2.0     2328      403      187
    Justyna         Fugiel               Kraków                 140.55      2.0     2314      419      184
    Katarzyna       Sołdan               Rumia                  124.32      2.0     2254      449      -53
 17 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.41      1.0     1666      251       72
    Artur           Koszel               Warszawa               126.91      1.0     1655      258      198
    Marek           Rogalski             Warszawa               115.21      1.0     1612      265     -107
    Marcin          Mroziuk              Warszawa               144.20      1.0     1605      228      154
    Mariusz         Margalski            Pieczyska              129.64      1.0     1598      255       81
    Piotr           Jakubiak             Żyrardów               118.10      1.0     1578      266       78
    Joanna          Juszczak             Warszawa               126.61      1.0     1521      260       13
    Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.87      1.0     1500      268       47
    Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.56      1.0     1495      224       -7
    Piotr           Rosół                Warszawa               126.84      1.0     1492      259     -150
    Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.84      1.0     1482      266       26
    Kuba            Koisar               Warszawa               129.43      1.0     1468      256      -24
    Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.90      1.0     1458      270     -155
    Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              118.93      1.0     1446      268       42
    Zdzisław        Szota                Warszawa               118.08      1.0     1357      267      -16
    Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.44      1.0     1344      266     -213
 33 Magdalena       Kublik               Warszawa               114.74      0.0      800       83      -63
    Michał          Alabrudziński        Włocławek              100.00      1.0     1479      246       19
    Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               132.47      0.0      790       65      -38
    Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                119.00      0.0      779       76      -43
    Marta           Dobrzańska           Kraków                 118.68      0.0      776       77      -38
    Andrzej         Kroc                 Łódź                   112.48      0.0      765       85      -63
    Stanisław       Gasik                Warszawa               115.52      0.0      764       81      -92
    Iza             Kraj                 Warszawa               108.84      0.0      736       89       -5
    Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.36      0.0      736       74      -72
    Robert          Kamiński             Warszawa               131.57      0.0      731       65       -4
    Ewa             Ciszewska            Katowice               121.94      0.0      729       72      -76
    Dorota          Maciejuk             Warszawa               111.20      0.0      726       88     -118
    Artur           Irzyk                Strzyżów               127.64      0.0      708       68       -9
    Alina           Białobrzewska        Gdynia                 108.61      0.0      706       89      -79
    Tomasz          Łapka                Warszawa               100.00      1.0     1430      245      -24
    Daniel          Janus                Wąchock                117.58      0.0      698       79      -59
    Marek           Reda                 Wołomin                122.36      0.0      696       72     -136
    Anna            Stefańska            Łódź                   106.72      0.0      693       90     -108
    Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         110.08      0.0      691       88      -94
    Dariusz         Maciejuk             Warszawa               114.67      0.0      690       84     -147
    Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.71      0.0      686       77     -102
    Marek           Dudkiewicz           Milanówek              117.22      0.0      685       80     -165
    Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         118.39      0.0      677       77     -207
    Grażyna         Wesołowska           Łódź                   101.89      1.0     1408      244     -105
    Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                130.91      0.0      670       66     -107
    Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.47      0.0      667       85     -283
    Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.93      0.0      656       69     -111
    Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         127.22      0.0      626       68     -333
    Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      1.0     1284      153      -71
    Monika          Lewandowska          Warszawa               100.00      0.0     1394      248      368
    Patrycja        Śliwińska            Szczecin               104.22      0.0      545       91     -305
    Paweł           Opyc                 Warszawa               107.40      0.0      506       90     -391
 65 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      0.0      703       50      -26
    Adam            Janicki              Łódź                   100.00      0.0      647       52      -88
    Grzegorz        Kurowski             Warszawa               100.00      0.0      642       50      -38
    Anna            Arana                Warszawa               103.03      0.0      592       50      -80
    Maksymilian     Kardas               Warszawa               100.00      0.0        2       50     -798
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Puchar Polski (rank)



	Mariusz Skrobosz 147.79 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Monika         Lewandowska           100.00 +  378: 336  150
    4     1 Monika         Lewandowska           100.00 +  646: 258  150
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              121.90 +  477: 296  172
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              121.90 +  407: 357  172
    7     1 Maciej         Czupryniak            132.70 +  406: 397  183
    8     1 Maciej         Czupryniak            132.70 -  312: 489   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  6 151.67




	Mateusz Żbikowski 146.08 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Michał         Alabrudziński         100.00 -  379: 387   50
    4    17 Michał         Alabrudziński         100.00 +  439: 412  150
    5     9 Andrzej        Rechowicz             121.87 +  392: 334  172
    6     9 Andrzej        Rechowicz             121.87 +  365: 334  172
    7     5 Tomasz         Zwoliński             133.68 +  482: 338  184
    8     5 Tomasz         Zwoliński             133.68 +  352: 328  184
    9     3 Dariusz        Banaszek              138.91 +  394: 220  189
   10     3 Dariusz        Banaszek              138.91 -  306: 429   89
   11     2 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  386: 397   88
   12     2 Miłosz         Wrzałek               138.40 +  415: 320  188
   13     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  345: 379   89
   14     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 +  511: 381  189
   15     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  260: 372   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 13 141.00




	Kazimierz.J Merklejn 144.56 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    25 Tomasz         Łapka                 100.00 +  388: 342  150
    4    25 Tomasz         Łapka                 100.00 +  363: 359  150
    5    13 Katarzyna      Sołdan                124.32 -  389: 443   74
    6    13 Katarzyna      Sołdan                124.32 -  354: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     448  /  4 112.00




	Marcin Mroziuk 144.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Grażyna        Wesołowska            101.89 +  402: 351  152
    4     9 Grażyna        Wesołowska            101.89 +  464: 322  152
    5     5 Ryszard        Dębski                125.52 -  391: 413   76
    6     5 Ryszard        Dębski                125.52 -  348: 365   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  4 114.00




	Kamil Górka 142.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    13 Urszula        Solarska              100.00 +  338: 335  150
    4    13 Urszula        Solarska              100.00 +  425: 277  150
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        118.93 -  337: 403   69
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        118.93 +  411: 276  169
    7     4 Dawid          Pikul                 138.22 +  421: 273  188
    8     4 Dawid          Pikul                 138.22 -  374: 392   88
    9     2 Ryszard        Dębski                125.52 +  456: 336  176
   10     2 Ryszard        Dębski                125.52 +  417: 345  176
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  316: 375   89
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  291: 450   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 10 134.40




	Justyna Fugiel 140.55 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    29 Patrycja       Śliwińska             104.22 +  431: 322  154
    4    29 Patrycja       Śliwińska             104.22 +  419: 223  154
    5    15 Joanna         Juszczak              126.61 +  409: 325  177
    6    15 Joanna         Juszczak              126.61 +  413: 408  177
    7     8 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  375: 378   88
    8     8 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  267: 474   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  /  6 139.67




	Wojciech Zemło 140.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    21 Anna           Stefańska             106.72 +  423: 297  157
    4    21 Anna           Stefańska             106.72 -  378: 396   57
    5    11 Piotr          Rosół                 126.84 +  435: 359  177
    6    11 Piotr          Rosół                 126.84 +  431: 319  177
    7     6 Dariusz        Banaszek              138.91 -  418: 488   89
    8     6 Dariusz        Banaszek              138.91 -  317: 393   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Andrzej Oleksiak 139.84 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Paweł          Opyc                  107.40 +  433: 258  157
    4     5 Paweł          Opyc                  107.40 +  464: 248  157
    5     3 Artur          Koszel                126.91 +  371: 351  177
    6     3 Artur          Koszel                126.91 -  409: 420   77
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          139.09 +  386: 342  189
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  306: 505   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  6 141.00




	Mariusz Wrześniewski 139.09 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Alina          Białobrzewska         108.61 -  385: 397   59
    4     7 Alina          Białobrzewska         108.61 +  398: 321  159
    5     4 Piotr          Jakubiak              118.10 +  423: 301  168
    6     4 Piotr          Jakubiak              118.10 +  451: 318  168
    7     2 Andrzej        Oleksiak              139.84 -  342: 386   90
    8     2 Andrzej        Oleksiak              139.84 +  505: 306  190
    9     1 Maciej         Czupryniak            132.70 +  435: 389  183
   10     1 Maciej         Czupryniak            132.70 +  404: 350  183
   11     1 Kamil          Górka                 142.43 +  375: 316  192
   12     1 Kamil          Górka                 142.43 +  450: 291  192
   13     1 Mateusz        Żbikowski             146.08 +  379: 345  196
   14     1 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  381: 511   96
   15     1 Mateusz        Żbikowski             146.08 +  372: 260  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2072  / 13 159.38




	Dariusz Banaszek 138.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    23 Iza            Kraj                  108.84 +  368: 347  159
    4    23 Iza            Kraj                  108.84 -  373: 389   59
    5    12 Zdzisław       Szota                 118.08 +  442: 405  168
    6    12 Zdzisław       Szota                 118.08 -  323: 335   68
    7     6 Wojciech       Zemło                 140.45 +  488: 418  190
    8     6 Wojciech       Zemło                 140.45 +  393: 317  190
    9     3 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  220: 394   96
   10     3 Mateusz        Żbikowski             146.08 +  429: 306  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  /  8 140.75




	Miłosz Wrzałek 138.40 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Edward         Stefaniak             110.08 +  374: 350  160
    4    31 Edward         Stefaniak             110.08 +  411: 341  160
    5    16 Kuba           Koisar                129.43 +  484: 357  179
    6    16 Kuba           Koisar                129.43 -  310: 354   79
    7     8 Justyna        Fugiel                140.55 +  378: 375  191
    8     8 Justyna        Fugiel                140.55 +  474: 267  191
    9     4 Wojciech       Usakiewicz            134.83 -  393: 414   85
   10     4 Wojciech       Usakiewicz            134.83 +  376: 306  185
   11     2 Mateusz        Żbikowski             146.08 +  397: 386  196
   12     2 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  320: 415   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 10 152.20




	Dawid Pikul 138.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    15 Dorota         Maciejuk              111.20 -  366: 386   61
    4    15 Dorota         Maciejuk              111.20 +  478: 340  161
    5     8 Mariusz        Margalski             129.64 +  455: 328  180
    6     8 Mariusz        Margalski             129.64 -  377: 420   80
    7     4 Kamil          Górka                 142.43 -  273: 421   92
    8     4 Kamil          Górka                 142.43 +  392: 374  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  /  6 127.67




	Piotr Pietuchowski 134.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Katarzyna      Żuławska              111.47 +  499: 312  161
    4    11 Katarzyna      Żuławska              111.47 +  451: 355  161
    5     6 Jarosław       Sobczak               115.84 +  351: 316  166
    6     6 Jarosław       Sobczak               115.84 +  435: 389  166
    7     3 Ryszard        Dębski                125.52 -  257: 397   76
    8     3 Ryszard        Dębski                125.52 -  335: 372   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Wojciech Usakiewicz 134.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    27 Andrzej        Kroc                  112.48 +  450: 404  162
    4    27 Andrzej        Kroc                  112.48 +  378: 361  162
    5    14 Aleksander     Puchalski             131.41 -  345: 458   81
    6    14 Aleksander     Puchalski             131.41 +  485: 352  181
    7     7 Katarzyna      Sołdan                124.32 -  321: 399   74
    8     7 Katarzyna      Sołdan                124.32 +  506: 246  174
    9     4 Miłosz         Wrzałek               138.40 +  414: 393  188
   10     4 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  306: 376   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  /  8 138.75




	Tomasz Zwoliński 133.68 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    19 Dariusz        Maciejuk              114.67 +  469: 343  165
    4    19 Dariusz        Maciejuk              114.67 +  368: 347  165
    5    10 Joanna         Ostrowska             115.44 +  361: 319  165
    6    10 Joanna         Ostrowska             115.44 +  465: 290  165
    7     5 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  338: 482   96
    8     5 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  328: 352   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  /  6 142.00




	Maciej Czupryniak 132.70 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Magdalena      Kublik                114.74 -  367: 454   65
    4     3 Magdalena      Kublik                114.74 +  496: 346  165
    5     2 Marek          Rogalski              115.21 +  420: 383  165
    6     2 Marek          Rogalski              115.21 +  509: 401  165
    7     1 Mariusz        Skrobosz              147.79 -  397: 406   98
    8     1 Mariusz        Skrobosz              147.79 +  489: 312  198
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  389: 435   89
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  350: 404   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  /  8 129.25




	Waldemar Czerwoniec 132.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Marek          Rogalski              115.21 -  361: 477   65
    4     4 Marek          Rogalski              115.21 +  429: 351  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     230  /  2 115.00




	Robert Kamiński 131.57 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    20 Joanna         Ostrowska             115.44 +  382: 375  165
    4    20 Joanna         Ostrowska             115.44 -  349: 360   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     230  /  2 115.00




	Aleksander Puchalski 131.41 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    28 Stanisław      Gasik                 115.52 +  433: 388  166
    4    28 Stanisław      Gasik                 115.52 +  423: 376  166
    5    14 Wojciech       Usakiewicz            134.83 +  458: 345  185
    6    14 Wojciech       Usakiewicz            134.83 -  352: 485   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  4 150.50




	Grzegorz Koczkodon 130.91 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Jarosław       Sobczak               115.84 -  251: 478   66
    4    12 Jarosław       Sobczak               115.84 +  419: 299  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  2 116.00




	Mariusz Margalski 129.64 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Marek          Dudkiewicz            117.22 +  446: 385  167
    4    16 Marek          Dudkiewicz            117.22 +  404: 300  167
    5     8 Dawid          Pikul                 138.22 -  328: 455   88
    6     8 Dawid          Pikul                 138.22 +  420: 377  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  4 152.50




	Kuba Koisar 129.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    32 Daniel         Janus                 117.58 +  362: 342  168
    4    32 Daniel         Janus                 117.58 +  395: 356  168
    5    16 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  357: 484   88
    6    16 Miłosz         Wrzałek               138.40 +  354: 310  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     612  /  4 153.00




	Artur Irzyk 127.64 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    24 Zdzisław       Szota                 118.08 +  391: 350  168
    4    24 Zdzisław       Szota                 118.08 -  317: 367   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Robert Kuszpit 127.22 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Piotr          Jakubiak              118.10 -  382: 419   68
    4     8 Piotr          Jakubiak              118.10 -  382: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     136  /  2  68.00




	Artur Koszel 126.91 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Marek          Charytoniuk           118.39 +  505: 379  168
    4     6 Marek          Charytoniuk           118.39 +  379: 298  168
    5     3 Andrzej        Oleksiak              139.84 -  351: 371   90
    6     3 Andrzej        Oleksiak              139.84 +  420: 409  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  /  4 154.00




	Piotr Rosół 126.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Marta          Dobrzańska            118.68 +  365: 352  169
    4    22 Marta          Dobrzańska            118.68 +  449: 424  169
    5    11 Wojciech       Zemło                 140.45 -  359: 435   90
    6    11 Wojciech       Zemło                 140.45 -  319: 431   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  4 129.50




	Joanna Juszczak 126.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    30 Rafał          Wesołowski            118.71 +  349: 339  169
    4    30 Rafał          Wesołowski            118.71 +  439: 347  169
    5    15 Justyna        Fugiel                140.55 -  325: 409   91
    6    15 Justyna        Fugiel                140.55 -  408: 413   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  4 130.00




	Mariusz Sylwestrzuk 125.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Mariola        Osajda-Matczak        118.93 -  333: 377   69
    4    14 Mariola        Osajda-Matczak        118.93 -  323: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     138  /  2  69.00




	Ryszard Dębski 125.52 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Krzysztof      Langiewicz            119.00 -  436: 467   69
    4    10 Krzysztof      Langiewicz            119.00 +  386: 312  169
    5     5 Marcin         Mroziuk               144.20 +  413: 391  194
    6     5 Marcin         Mroziuk               144.20 +  365: 348  194
    7     3 Piotr          Pietuchowski          134.90 +  397: 257  185
    8     3 Piotr          Pietuchowski          134.90 +  372: 335  185
    9     2 Kamil          Górka                 142.43 -  336: 456   92
   10     2 Kamil          Górka                 142.43 -  345: 417   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  /  8 147.50




	Katarzyna Sołdan 124.32 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    26 Andrzej        Kwiatkowski           119.36 +  475: 338  169
    4    26 Andrzej        Kwiatkowski           119.36 -  333: 398   69
    5    13 Kazimierz.J    Merklejn              144.56 +  443: 389  195
    6    13 Kazimierz.J    Merklejn              144.56 +  358: 354  195
    7     7 Wojciech       Usakiewicz            134.83 +  399: 321  185
    8     7 Wojciech       Usakiewicz            134.83 -  246: 506   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  6 149.67




	Marek Reda 122.36 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Andrzej        Rechowicz             121.87 -  346: 361   72
    4    18 Andrzej        Rechowicz             121.87 -  350: 471   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Ewa Ciszewska 121.94 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              121.90 -  363: 423   72
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              121.90 -  366: 382   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Krzysztof Sporczyk 121.90 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Ewa            Ciszewska             121.94 +  423: 363  172
    4     2 Ewa            Ciszewska             121.94 +  382: 366  172
    5     1 Mariusz        Skrobosz              147.79 -  296: 477   98
    6     1 Mariusz        Skrobosz              147.79 -  357: 407   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  4 135.00




	Andrzej Rechowicz 121.87 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Marek          Reda                  122.36 +  361: 346  172
    4    18 Marek          Reda                  122.36 +  471: 350  172
    5     9 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  334: 392   96
    6     9 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  334: 365   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  4 134.00




	Andrzej Kwiatkowski 119.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    26 Katarzyna      Sołdan                124.32 -  338: 475   74
    4    26 Katarzyna      Sołdan                124.32 +  398: 333  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Krzysztof Langiewicz 119.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Ryszard        Dębski                125.52 +  467: 436  176
    4    10 Ryszard        Dębski                125.52 -  312: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Mariola Osajda-Matczak 118.93 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  377: 333  176
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           125.93 +  390: 323  176
    5     7 Kamil          Górka                 142.43 +  403: 337  192
    6     7 Kamil          Górka                 142.43 -  276: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  4 159.00




	Rafał Wesołowski 118.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    30 Joanna         Juszczak              126.61 -  339: 349   77
    4    30 Joanna         Juszczak              126.61 -  347: 439   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  2  77.00




	Marta Dobrzańska 118.68 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Piotr          Rosół                 126.84 -  352: 365   77
    4    22 Piotr          Rosół                 126.84 -  424: 449   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  2  77.00




	Marek Charytoniuk 118.39 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Artur          Koszel                126.91 -  379: 505   77
    4     6 Artur          Koszel                126.91 -  298: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  2  77.00




	Piotr Jakubiak 118.10 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Robert         Kuszpit               127.22 +  419: 382  177
    4     8 Robert         Kuszpit               127.22 +  419: 382  177
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  301: 423   89
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  318: 451   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  4 133.00




	Zdzisław Szota 118.08 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    24 Artur          Irzyk                 127.64 -  350: 391   78
    4    24 Artur          Irzyk                 127.64 +  367: 317  178
    5    12 Dariusz        Banaszek              138.91 -  405: 442   89
    6    12 Dariusz        Banaszek              138.91 +  335: 323  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     534  /  4 133.50




	Daniel Janus 117.58 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    32 Kuba           Koisar                129.43 -  342: 362   79
    4    32 Kuba           Koisar                129.43 -  356: 395   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     158  /  2  79.00




	Marek Dudkiewicz 117.22 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Mariusz        Margalski             129.64 -  385: 446   80
    4    16 Mariusz        Margalski             129.64 -  300: 404   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     160  /  2  80.00




	Jarosław Sobczak 115.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Grzegorz       Koczkodon             130.91 +  478: 251  181
    4    12 Grzegorz       Koczkodon             130.91 -  299: 419   81
    5     6 Piotr          Pietuchowski          134.90 -  316: 351   85
    6     6 Piotr          Pietuchowski          134.90 -  389: 435   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     432  /  4 108.00




	Stanisław Gasik 115.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    28 Aleksander     Puchalski             131.41 -  388: 433   81
    4    28 Aleksander     Puchalski             131.41 -  376: 423   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  2  81.00




	Joanna Ostrowska 115.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    20 Robert         Kamiński              131.57 -  375: 382   82
    4    20 Robert         Kamiński              131.57 +  360: 349  182
    5    10 Tomasz         Zwoliński             133.68 -  319: 361   84
    6    10 Tomasz         Zwoliński             133.68 -  290: 465   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     432  /  4 108.00




	Marek Rogalski 115.21 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            132.47 +  477: 361  182
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            132.47 -  351: 429   82
    5     2 Maciej         Czupryniak            132.70 -  383: 420   83
    6     2 Maciej         Czupryniak            132.70 -  401: 509   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     430  /  4 107.50




	Magdalena Kublik 114.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Maciej         Czupryniak            132.70 +  454: 367  183
    4     3 Maciej         Czupryniak            132.70 -  346: 496   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     266  /  2 133.00




	Dariusz Maciejuk 114.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    19 Tomasz         Zwoliński             133.68 -  343: 469   84
    4    19 Tomasz         Zwoliński             133.68 -  347: 368   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  2  84.00




	Andrzej Kroc 112.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    27 Wojciech       Usakiewicz            134.83 -  404: 450   85
    4    27 Wojciech       Usakiewicz            134.83 -  361: 378   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  2  85.00




	Katarzyna Żuławska 111.47 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Piotr          Pietuchowski          134.90 -  312: 499   85
    4    11 Piotr          Pietuchowski          134.90 -  355: 451   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  2  85.00




	Dorota Maciejuk 111.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    15 Dawid          Pikul                 138.22 +  386: 366  188
    4    15 Dawid          Pikul                 138.22 -  340: 478   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     276  /  2 138.00




	Edward Stefaniak 110.08 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  350: 374   88
    4    31 Miłosz         Wrzałek               138.40 -  341: 411   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     176  /  2  88.00




	Iza Kraj 108.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    23 Dariusz        Banaszek              138.91 -  347: 368   89
    4    23 Dariusz        Banaszek              138.91 +  389: 373  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     278  /  2 139.00




	Alina Białobrzewska 108.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          139.09 +  397: 385  189
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          139.09 -  321: 398   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     278  /  2 139.00




	Paweł Opyc 107.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Andrzej        Oleksiak              139.84 -  258: 433   90
    4     5 Andrzej        Oleksiak              139.84 -  248: 464   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     180  /  2  90.00




	Anna Stefańska 106.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    21 Wojciech       Zemło                 140.45 -  297: 423   90
    4    21 Wojciech       Zemło                 140.45 +  396: 378  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     280  /  2 140.00




	Patrycja Śliwińska 104.22 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    29 Justyna        Fugiel                140.55 -  322: 431   91
    4    29 Justyna        Fugiel                140.55 -  223: 419   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     182  /  2  91.00




	Anna Arana 103.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Urszula        Solarska              100.00 -  316: 321   50
    2     1 Urszula        Solarska              100.00 -  276: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Grażyna Wesołowska 101.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Janicki               100.00 +  426: 324  150
    2     2 Adam           Janicki               100.00 -  309: 323   50
    3     9 Marcin         Mroziuk               144.20 -  351: 402   94
    4     9 Marcin         Mroziuk               144.20 -  322: 464   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  4  97.00




	Michał Alabrudziński 100.00 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  322: 363   50
    2     4 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  358: 279  150
    3    17 Mateusz        Żbikowski             146.08 +  387: 379  196
    4    17 Mateusz        Żbikowski             146.08 -  412: 439   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  4 123.00




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Łapka                 100.00 -  325: 329   50
    2     3 Tomasz         Łapka                 100.00 -  378: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grażyna        Wesołowska            101.89 -  324: 426   52
    2     2 Grażyna        Wesołowska            101.89 +  323: 309  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     204  /  2 102.00




	Maksymilian Kardas 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Lewandowska           100.00 -    1: 400   50
    2     5 Monika         Lewandowska           100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Grzegorz Kurowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         100.00 +  363: 322  150
    2     4 Michał         Alabrudziński         100.00 -  279: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Monika Lewandowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maksymilian    Kardas                100.00 +  400:   1  150
    2     5 Maksymilian    Kardas                100.00 +  400:   1  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              147.79 -  336: 378   98
    4     1 Mariusz        Skrobosz              147.79 -  258: 646   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  4 124.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Arana                 103.03 +  321: 316  153
    2     1 Anna           Arana                 103.03 +  351: 276  153
    3    13 Kamil          Górka                 142.43 -  335: 338   92
    4    13 Kamil          Górka                 142.43 -  277: 425   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     490  /  4 122.50




	Tomasz Łapka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Cichecki              100.00 +  329: 325  150
    2     3 Jacek          Cichecki              100.00 +  400: 378  150
    3    25 Kazimierz.J    Merklejn              144.56 -  342: 388   95
    4    25 Kazimierz.J    Merklejn              144.56 -  359: 363   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     490  /  4 122.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Puchar Polski

Runda nr  0
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              592: 672
   2 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Janicki               735: 647
   3 Tomasz         Łapka                - Jacek          Cichecki              729: 703
   4 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         642: 680
   5 Monika         Lewandowska          - Maksymilian    Kardas                800:   2


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Lewandowska          1024: 594
   2 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Sporczyk              729: 805
   3 Maciej         Czupryniak           - Magdalena      Kublik                863: 800
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              790: 828
   5 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Opyc                  897: 506
   6 Artur          Koszel               - Marek          Charytoniuk           884: 677
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Alina          Białobrzewska         785: 706
   8 Robert         Kuszpit              - Piotr          Jakubiak              626: 959
   9 Marcin         Mroziuk              - Grażyna        Wesołowska            866: 673
  10 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Langiewicz            822: 779
  11 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Żuławska              950: 667
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Sobczak               670: 777
  13 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              763: 612
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariola        Osajda-Matczak        656: 767
  15 Dawid          Pikul                - Dorota         Maciejuk              844: 726
  16 Mariusz        Margalski            - Marek          Dudkiewicz            850: 685
  17 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Alabrudziński         818: 799
  18 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             696: 832
  19 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Maciejuk              837: 690
  20 Robert         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             731: 735
  21 Wojciech       Zemło                - Anna           Stefańska             801: 693
  22 Piotr          Rosół                - Marta          Dobrzańska            814: 776
  23 Dariusz        Banaszek             - Iza            Kraj                  741: 736
  24 Artur          Irzyk                - Zdzisław       Szota                 708: 717
  25 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Łapka                 751: 701
  26 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           808: 736
  27 Wojciech       Usakiewicz           - Andrzej        Kroc                  828: 765
  28 Aleksander     Puchalski            - Stanisław      Gasik                 856: 764
  29 Justyna        Fugiel               - Patrycja       ¦liwińska             850: 545
  30 Joanna         Juszczak             - Rafał          Wesołowski            788: 686
  31 Miłosz         Wrzałek              - Edward         Stefaniak             785: 691
  32 Kuba           Koisar               - Daniel         Janus                 757: 698


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              653: 884
   2 Marek          Rogalski             - Maciej         Czupryniak            784: 929
   3 Andrzej        Oleksiak             - Artur          Koszel                780: 771
   4 Piotr          Jakubiak             - Mariusz        Wrze¶niewski          619: 874
   5 Marcin         Mroziuk              - Ryszard        Dębski                739: 778
   6 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Pietuchowski          705: 786
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 679: 748
   8 Dawid          Pikul                - Mariusz        Margalski             832: 748
   9 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Żbikowski             668: 757
  10 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             609: 826
  11 Wojciech       Zemło                - Piotr          Rosół                 866: 678
  12 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Banaszek              640: 665
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                744: 801
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Aleksander     Puchalski             830: 810
  15 Justyna        Fugiel               - Joanna         Juszczak              822: 733
  16 Miłosz         Wrzałek              - Kuba           Koisar                794: 711


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            718: 886
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Andrzej        Oleksiak              847: 692
   3 Ryszard        Dębski               - Piotr          Pietuchowski          769: 592
   4 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 795: 665
   5 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             834: 666
   6 Dariusz        Banaszek             - Wojciech       Zemło                 881: 735
   7 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Usakiewicz            645: 827
   8 Justyna        Fugiel               - Miłosz         Wrzałek               642: 852


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Wrze¶niewski          739: 839
   2 Ryszard        Dębski               - Kamil          Górka                 681: 873
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Banaszek              700: 649
   4 Wojciech       Usakiewicz           - Miłosz         Wrzałek               720: 769


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 825: 607
   2 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             717: 801


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mateusz        Żbikowski            1132:1116


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Puchar Polski (rank)


Runda nr  0.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              316: 321
   2 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Janicki               426: 324
   3 Tomasz         Łapka                - Jacek          Cichecki              329: 325
   4 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         363: 322
   5 Monika         Lewandowska          - Maksymilian    Kardas                400:   1


Runda nr  0.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Solarska             - Anna           Arana                 351: 276
   2 Adam           Janicki              - Grażyna        Wesołowska            323: 309
   3 Jacek          Cichecki             - Tomasz         Łapka                 378: 400
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              358: 279
   5 Maksymilian    Kardas               - Monika         Lewandowska             1: 400


Runda nr  1.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Lewandowska           378: 336
   2 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Sporczyk              363: 423
   3 Maciej         Czupryniak           - Magdalena      Kublik                367: 454
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              361: 477
   5 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Opyc                  433: 258
   6 Artur          Koszel               - Marek          Charytoniuk           505: 379
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Alina          Białobrzewska         385: 397
   8 Robert         Kuszpit              - Piotr          Jakubiak              382: 419
   9 Marcin         Mroziuk              - Grażyna        Wesołowska            402: 351
  10 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Langiewicz            436: 467
  11 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Żuławska              499: 312
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Sobczak               251: 478
  13 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              338: 335
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariola        Osajda-Matczak        333: 377
  15 Dawid          Pikul                - Dorota         Maciejuk              366: 386
  16 Mariusz        Margalski            - Marek          Dudkiewicz            446: 385
  17 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Alabrudziński         379: 387
  18 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             346: 361
  19 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Maciejuk              469: 343
  20 Robert         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             382: 375
  21 Wojciech       Zemło                - Anna           Stefańska             423: 297
  22 Piotr          Rosół                - Marta          Dobrzańska            365: 352
  23 Dariusz        Banaszek             - Iza            Kraj                  368: 347
  24 Artur          Irzyk                - Zdzisław       Szota                 391: 350
  25 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Łapka                 388: 342
  26 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           475: 338
  27 Wojciech       Usakiewicz           - Andrzej        Kroc                  450: 404
  28 Aleksander     Puchalski            - Stanisław      Gasik                 433: 388
  29 Justyna        Fugiel               - Patrycja       ¦liwińska             431: 322
  30 Joanna         Juszczak             - Rafał          Wesołowski            349: 339
  31 Miłosz         Wrzałek              - Edward         Stefaniak             374: 350
  32 Kuba           Koisar               - Daniel         Janus                 362: 342


Runda nr  1.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Lewandowska          - Mariusz        Skrobosz              258: 646
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Ciszewska             382: 366
   3 Magdalena      Kublik               - Maciej         Czupryniak            346: 496
   4 Marek          Rogalski             - Waldemar       Czerwoniec            351: 429
   5 Paweł          Opyc                 - Andrzej        Oleksiak              248: 464
   6 Marek          Charytoniuk          - Artur          Koszel                298: 379
   7 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Wrze¶niewski          321: 398
   8 Piotr          Jakubiak             - Robert         Kuszpit               419: 382
   9 Grażyna        Wesołowska           - Marcin         Mroziuk               322: 464
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Ryszard        Dębski                312: 386
  11 Katarzyna      Żuławska             - Piotr          Pietuchowski          355: 451
  12 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Koczkodon             299: 419
  13 Urszula        Solarska             - Kamil          Górka                 277: 425
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Sylwestrzuk           390: 323
  15 Dorota         Maciejuk             - Dawid          Pikul                 340: 478
  16 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Margalski             300: 404
  17 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Żbikowski             412: 439
  18 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  471: 350
  19 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             347: 368
  20 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              360: 349
  21 Anna           Stefańska            - Wojciech       Zemło                 396: 378
  22 Marta          Dobrzańska           - Piotr          Rosół                 424: 449
  23 Iza            Kraj                 - Dariusz        Banaszek              389: 373
  24 Zdzisław       Szota                - Artur          Irzyk                 367: 317
  25 Tomasz         Łapka                - Kazimierz.J    Merklejn              359: 363
  26 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Sołdan                398: 333
  27 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Usakiewicz            361: 378
  28 Stanisław      Gasik                - Aleksander     Puchalski             376: 423
  29 Patrycja       ¦liwińska            - Justyna        Fugiel                223: 419
  30 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Juszczak              347: 439
  31 Edward         Stefaniak            - Miłosz         Wrzałek               341: 411
  32 Daniel         Janus                - Kuba           Koisar                356: 395


Runda nr  2.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              296: 477
   2 Marek          Rogalski             - Maciej         Czupryniak            383: 420
   3 Andrzej        Oleksiak             - Artur          Koszel                371: 351
   4 Piotr          Jakubiak             - Mariusz        Wrze¶niewski          301: 423
   5 Marcin         Mroziuk              - Ryszard        Dębski                391: 413
   6 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Pietuchowski          316: 351
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 403: 337
   8 Dawid          Pikul                - Mariusz        Margalski             455: 328
   9 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Żbikowski             334: 392
  10 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             319: 361
  11 Wojciech       Zemło                - Piotr          Rosół                 435: 359
  12 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Banaszek              405: 442
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                389: 443
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Aleksander     Puchalski             345: 458
  15 Justyna        Fugiel               - Joanna         Juszczak              409: 325
  16 Miłosz         Wrzałek              - Kuba           Koisar                484: 357


Runda nr  2.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              407: 357
   2 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              509: 401
   3 Artur          Koszel               - Andrzej        Oleksiak              420: 409
   4 Mariusz        Wrze¶niewski         - Piotr          Jakubiak              451: 318
   5 Ryszard        Dębski               - Marcin         Mroziuk               365: 348
   6 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Sobczak               435: 389
   7 Kamil          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        411: 276
   8 Mariusz        Margalski            - Dawid          Pikul                 420: 377
   9 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             365: 334
  10 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             465: 290
  11 Piotr          Rosół                - Wojciech       Zemło                 319: 431
  12 Dariusz        Banaszek             - Zdzisław       Szota                 323: 335
  13 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              358: 354
  14 Aleksander     Puchalski            - Wojciech       Usakiewicz            352: 485
  15 Joanna         Juszczak             - Justyna        Fugiel                408: 413
  16 Kuba           Koisar               - Miłosz         Wrzałek               354: 310


Runda nr  3.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            406: 397
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Andrzej        Oleksiak              342: 386
   3 Ryszard        Dębski               - Piotr          Pietuchowski          397: 257
   4 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 421: 273
   5 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             482: 338
   6 Dariusz        Banaszek             - Wojciech       Zemło                 488: 418
   7 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Usakiewicz            399: 321
   8 Justyna        Fugiel               - Miłosz         Wrzałek               375: 378


Runda nr  3.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              489: 312
   2 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Wrze¶niewski          306: 505
   3 Piotr          Pietuchowski         - Ryszard        Dębski                335: 372
   4 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 392: 374
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             328: 352
   6 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Banaszek              317: 393
   7 Wojciech       Usakiewicz           - Katarzyna      Sołdan                506: 246
   8 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Fugiel                474: 267


Runda nr  4.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Wrze¶niewski          389: 435
   2 Ryszard        Dębski               - Kamil          Górka                 336: 456
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Banaszek              394: 220
   4 Wojciech       Usakiewicz           - Miłosz         Wrzałek               414: 393


Runda nr 4.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Maciej         Czupryniak            404: 350
   2 Kamil          Górka                - Ryszard        Dębski                417: 345
   3 Dariusz        Banaszek             - Mateusz        Żbikowski             429: 306
   4 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Usakiewicz            376: 306


Runda nr 5.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 375: 316
   2 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             397: 386


Runda nr 5.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrze¶niewski          291: 450
   2 Mateusz        Żbikowski            - Miłosz         Wrzałek               415: 320


Runda nr 6.1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrze¶niewski          345: 379


Runda nr 6.2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mateusz        Żbikowski             381: 511


Runda nr 6.3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrze¶niewski          260: 372

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie