Legnica21
lipca
Legnica 21-22 lipca XXIV Puchar Polski
Kraków28
lipca
Kraków 28-29 lipca XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2018
Warszawa 4
sierpnia
Warszawa 4- 5 sierpnia I Plenerowy Turniej Scrabble o Puchar Dyrektora Parku Kultury w Powsinie
Cień małej górki28 - 29 lipca 2018 — XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 28 - 29 lipca 2018
Grand Prix 2018
Mistrzostwa Regionów 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Cień małej górkiJak co roku ostatni weekend lipca to szczyt upałów w Polsce oraz kolejne Mistrzostwa Krakowa w scrabble. Od 8 lat, dzięki wsparciu Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta odbywają się one w Nowohuckim Centrum Kultury. Wyjątkiem był zeszły rok z uwagi na remont sali, w której gramy. Po remoncie na szczęście sprawnie działa klimatyzacja, dzięki czemu warunki do gry były bardzo dobre.

Mistrzostwa odbywają się od 1997 roku, zaś Krakowski Klub Scrabble organizuje je od roku 2003. Te, na których debiutowałem w 2001 roku, odbywały się w klubie Bakałarz przy ulicy Ingardena, następnie przenieśliśmy się do nieistniejących już hal Tomexu. Potem kilka lat graliśmy w hotelu Holiday Inn przy Wielopolu, aż wreszcie w 2011 roku trafiliśmy do NCK (z tymczasowym odskokiem do Centrum Kultury im. Norwida w ubiegłym roku). Początki organizacji przez nasz nowo powstały klub były trudne, wprawdzie nie istniało jeszcze wówczas w OSPS słowo hejter, ale niektórzy głośno powątpiewali, czy studentka z Sandomierza zdoła zorganizować turniej na miarę Grand Prix. Justyna Górka, o której mowa organizuje jednak z powodzeniem ten turniej do dziś i choć była nieobecna w tym roku z powodów rodzinnych, to właśnie jej należą się największe podziękowania, że nasz turniej wciąż trzyma poziom. Oczywiście pomaga jej wielu klubowiczów, tradycyjnie Jurek MatyasikMariusz Wrześniewski oraz niżej podpisany. W tym roku warto wymienić również Ewę DunikowskąAgnieszkę Dawid, zaś wcześniej był to między innymi nieżyjący już Krzysiek Leśniak, którego żona Kasia (wraz z firmą MaKaMa) od dwóch lat funduje nam puchar jego imienia. Warto jeszcze na koniec dodać, że krakowski turniej jest jedynym, który był obecny we wszystkich dotychczasowych edycjach Grand Prix Polskiej Federacji Scrabble od 1998 roku. Tyle historii — przypomniałem ją dlatego, że w naszych turniejach grają już zawodnicy młodsi niż nasz turniej.

W tym roku w turnieju wzięło udział 77 osób i nie zabrakło niespodzianek. Zaczęło się jednak planowo — po pierwszej rundzie prowadzenie objął faworyt — Bartek Morawski, który ugrał aż 726 punktów. Potem prowadzili przez chwilę Kuba Zaryński, Agnieszka WalasKrzysztof Obremski. Po pierwszym dniu jednak jedyną osobą z kompletem zwycięstw był Mikołaj Cieplik. Mikołaj potwierdził tym samym dobrą formę, gdyż tydzień wcześniej wygrał swój pierwszy turniej — Mistrzostwa Legnicy. Tym samym zamknął usta krytykom, którzy twierdzili, że miał po prostu szczęście, bo turniej towarzyszący rzekomo "łatwiej" wygrać. W niedzielę na prowadzeniu zmieniali się już tylko Krzysiek Obremski i Bartek Morawski, a ostatecznie wygrał ten pierwszy. Warto dodać, że popularny Kobrem debiutował właśnie na turnieju w Krakowie, a wygrał u nas już po raz drugi. Największą sensacją było jednak zajęcie drugiego miejsca przez Tomka Górkę (ranking niecałe 130), dla którego było to pierwsze podium w karierze scrabblowej. Być może pomogła mu rozgrzewka z córką przed turniejem. Na najniższym stopniu umownego podium stanął Mikołaj Cieplik. Cała trójka otrzymała puchary ufundowane przez Przezydenta Krakowa, zestawy herbat Teekanne oraz nagrody pieniężne. Dla wszystkich pozostałych uczestników nagrody książkowe ufundowały wydawnictwa Znak oraz Literackie, a nagrody rzeczowe Teekanne, sklep Biker Sport oraz firma Dagnez. Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy od wielu lat wspierają nasz turniej! Warto wspomnieć, że w tym roku zawodami wyjątkowo zainteresowały się media, a informacje o turnieju znalazły się nawet w serwisach ogólnopolskich.

W cieniu walki o zwycięstwo toczy się rywalizacja w cyklu Grand Prix i Mistrzostwa Regionów. W cyklu Grand Prix pierwsze trzy miejsca, dające awans do fazy finałowej Mistrzostw Polski, wydają się być już zajęte. Bartek Morawski, Kazik Merklejn oraz krakowski triumfator wygrali po dwa turnieje i wydaje się, że już nikt nie zdoła ich prześcignąć na ostatnim turnieju w Poznaniu. Dużo ciekawiej jest w Mistrzostwach Regionu Południe, gdzie przed ostatnim turniejem w Jaworznie szanse na zwycięstwo i awans do finałów MP mają Mariusz Wrześniewski, Kacper ZegadłoMikołaj Cieplik, a zamieszać im może jeszcze Bartek Morawski.

Poza głównymi rozgrywkami w Krakowie mieliśmy tradycyjnie całą masę konkursów. Pucharów było tak dużo, że przez drobny błąd w koordynacji działań dwóch sponsorów ufundowało puchar dla najlepszej zawodniczki (jeden z nich miał być pierwotnie dla najlepszego debiutanta, ale "na szczęście" w tym roku nie było żadnego). Oba puchary zgarnęła Joasia Juszczak. To był zdecydowanie turniej Tomka Górki, który poza zajęciem drugiego miejsca w turnieju został najlepszym krakowianinem, ułożył najdroższy ruch (SADEŁKOM za 194 punkty), a także najdroższy ruch związany z materiałami i częściami garderoby (PŁASZCZU za 98 punktów). W tym drugim konkursie nagrodą była sukienka zaprojektowana i uszyta przez firmę Ewy Dunikowskiej (nasza klubowiczka i uczestniczka turnieju) — w sukience będzie więc chodzić żona Tomka. W konkursie im. Krzysztofa Leśniaka, który polegał na ułożeniu najdroższego słowa z literami K i L zwyciężyła Natalia Woźniak (SMOLIKÓW — 92 punkty). Najlepszym juniorem został Szymon Stępień, zaś najlepszym seniorem Arkadiusz Biegun. W tych wszystkich konkursach do wygrania były puchary ufundowane przez radę dzielnicy i firmę Makama oraz zestawy herbat Teekanne. Ostatni konkurs cieszył się chyba największą popularnością. Z okazji swojego ślubu grę "Gierki małżeńskie" ufundował Piotrek Potoczek, który w sobotę ożenił się (przez co nie mógł grać w turnieju). Konkurs polegał na uzupełnieniu dymka na rysunku Andrzeja Mleczki. Zwyciężyła propozycja Marcina Kurowskiego: "Później potoczę ci kulę do sypialni".

Przed ceremonią wręczenia nagród podszedł jeszcze do mnie przewodniczący Rady Dzielnicy XVIII — pan Stanisław Moryc, który przyniósł jeszcze jeden okazały puchar i niespodziewanie poprosił o przyznanie go za jakieś szczególne osiągnięcie. Sytuacja mogłaby się wydawać trudna, bo jak wymyślić szczególne osiągnięcie, gdy mamy tak dużo nagród i kategorii. Tak się jednak złożyło, że chwilę wcześniej zwrócił się do mnie sędzia zawodów — Adam Janicki, który zapytał, czy nie dałoby się przyznać specjalnej nagrody fair play dla Grzegorza Kurowskiego. W partii z Janem Mrozowskim w wyniku problemów z zegarem Jankowi skończył się czas. Zgodnie z regulaminem Grzegorz więc mógł wygrać tę grę, jednak gracze zgodzili się, że wpiszą wynik remisowy. W efekcie puchar stał się Pucharem Fair Play, powędrował do Grzegorza, a pan przewodniczący bardzo ucieszył się, że mógł nagrodzić taką postawę.

Na koniec jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom, patronom, organizatorom i sponsorom. Szczególnie dziękujemy panu Andrzejowi Kowalikowi, członkowi zarządu Rady Dzielnicy XVIII, który od lat osobiście nam pomaga w organizacji turnieju. Dodatkowe podziękowania należą się sędziemu, Adamowi Janickiemu za sprawne prowadzenie zawodów oraz Anecie Szczyrzycy za robienie zdjęć (niestety dostępnych tylko dla użytkowników facebooka). Do Krakowa i do Nowej Huty, na XXIII Mistrzostwa Krakowa zapraszamy za rok!
relacja: Kamil Górka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, prof. dr hab. Jacka Majchrowskiego oraz Rady Dzielnicy XVIII
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaAdam Janicki
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow
HarmonogramSobota, 28 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 4 lub autobusem 502, ok. 25 minut.
WyżywienieUwaga! Zapisy na obiady tylko do 25 lipca (środa) do godziny 20:00.

Obiady (zupa + drugie danie + kompot) w cenie 15 złotych

Do wyboru:

Zupa
– rosół z makaronem
– krupnik
- pomidorowa z ryżem

Drugie danie:
- udko z kurczaka, ziemniaki, surówka z marchwi z chrzanem
- schabowy, ziemniaki, młoda kapusta zasmażana
- pierogi leniwe
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:

Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
(ok. 1 km od miejsca gry)

Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06
(ok. 1 km od miejsca gry)

Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Indigo"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

NagrodyPuchary dla najlepszych zawodników, nagrody pieniężne i rzeczowe
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Kamil Górka Kraków członek PFS,
krupnik,
schabowy
2 Mariusz Skrobosz Warszawa członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
3 Dominik Ulejczyk Będzin młodzież,
rosół,
schabowy
4 Arkadiusz Łydka Jaworzno członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
5 Maciej Śliwa Zabrze Już się cieszę na gry w Krakowie:) członek PFS
6 Szymon Dąbrowski Warszawa członek PFS,
rosół,
udko
7 Dariusz Ulatowski Tuchola zwykły uczestnik,
krupnik,
schabowy
8 Bartosz Bartczak Poznań członek PFS,
pomidorowa,
leniwe
9 Karolina Szubska Jaworzno członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
10 Szymon Stępień Bytom Moja złota zasada: 6 wygranych wystarczy dalej działa :D :D młodzież
11 Tomasz Lempart Kraków zwykły uczestnik,
schabowy
12 Mariusz Wrzesniewski  Kraków członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
13 Joanna Juszczak Warszawa członek PFS,
rosół,
schabowy
14 Małgorzata Sulejewska Kraków zwykły uczestnik,
krupnik,
schabowy
15 Aneta Szczyrzyca Jaworzno członek PFS,
pomidorowa,
leniwe
16 Jerzy Matyasik Kraków członek PFS,
schabowy
17 Marcin Szczyrzyca Jaworzno młodzież,
pomidorowa,
schabowy
18 Dariusz Sowula Kraków zwykły uczestnik,
schabowy
19 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów zwykły uczestnik,
krupnik,
schabowy
20 Kacper Zegadło Warszawa członek PFS,
pomidorowa,
udko
21 Agnieszka Walas Kraków zwykły uczestnik,
pomidorowa,
leniwe
22 Maria Kistowska Poznań zwykły uczestnik,
pomidorowa,
leniwe
23 Łukasz Tuszyński Chłopowo członek PFS,
rosół,
schabowy
24 Zbigniew Rybak Warszawa członek PFS,
udko
25 Leszek Kilian Jaworzno członek PFS,
rosół,
schabowy
26 Bartosz Morawski Wrocław członek PFS
27 Marcin Kurowski Racibórz zwykły uczestnik,
pomidorowa,
schabowy
28 Natalia Woźniak Dziwnówek członek PFS,
rosół,
schabowy
29 Krzysztof Obremski  Wrocław członek PFS
30 Natalia Ogierman Wadowice zwykły uczestnik,
pomidorowa,
leniwe
31 Agnieszka Dawid Kraków zwykły uczestnik
32 Kornelia Michalska Kraków debiut,
rosół,
schabowy
33 Miłosz Wrzałek Warszawa członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
34 Andrzej Klich JAWORZNO członek PFS,
rosół,
schabowy
35 Teresa Zalewska Racibórz członek PFS,
pomidorowa,
udko
36 Ewa Dunikowska Kraków zwykły uczestnik,
rosół,
schabowy
37 Marcin Ceglarek Kraków członek PFS,
rosół,
schabowy
38 Paweł Kustroń Kraków zwykły uczestnik,
pomidorowa,
schabowy
39 Marta Świątkowska Wrocław Kraków, karkówka krów :) członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
40 Łukasz Bobowski Suchedniów członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
41 Zofia Górka Łęczna zwykły uczestnik,
rosół,
schabowy
42 Stanisław Rydzik warszawa członek PFS,
pomidorowa,
udko
43 Krzysztof Sporczyk Piaseczno członek PFS,
pomidorowa,
udko
44 Andrzej Stańczyk Tarnów zwykły uczestnik
45 Jakub Zaryński Świnoujście członek PFS
46 Paweł Brylski Kraków zwykły uczestnik,
rosół,
schabowy
47 Beata Pasternak Kraków zwykły uczestnik,
pomidorowa,
leniwe
48 Grażyna Chłopek Jaworzno zwykły uczestnik,
pomidorowa,
schabowy
49 Bożena Guział Racibórz członek PFS,
rosół,
schabowy
50 Michał Alabrudziński  Włocławek członek PFS
51 Artur Irzyk Strzyżów członek PFS,
pomidorowa,
schabowy
52 Grzegorz Kurowski Warszawa członek PFS,
rosół,
schabowy
53 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój członek PFS
54 Andrzej Rechowicz Katowice członek PFS,
leniwe
55 Maciej Nawrocki Babimost zwykły uczestnik
56 Joanna Regdos Kraków zwykły uczestnik
57 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA członek PFS,
rosół,
schabowy
58 Renata Andracka Zwola członek PFS,
rosół,
schabowy
59 Grzegorz Papciak Jodłowa zwykły uczestnik
60 Wanda Grabiec Tarnów zwykły uczestnik
61 Agata Kopta Wodzisław Śląski zwykły uczestnik,
rosół,
schabowy
62 Konrad Sowula Kraków zwykły uczestnik,
rosół,
schabowy
63 Maria Skutela Warszawa Poproszę o drugi identyczny zestaw dla osoby towarzyszącej :-) członek PFS,
rosół,
schabowy
64 Agnieszka Matus Milanówek zwykły uczestnik,
pomidorowa
65 Katarzyna Kowalska Katowice członek PFS,
krupnik,
udko
66 Maria Uryga Kraków zwykły uczestnik,
pomidorowa,
schabowy
67 Arkadiusz Biegun Kraków zwykły uczestnik,
schabowy
68 Janusz Krupiński Bytom członek PFS
69 Mateusz Stańczyk Kraków zwykły uczestnik
70 Jan Mrozowski  Kraków zwykły uczestnik
71 Marta Bajorek Warszawa członek PFS
72 Tomasz Gorka Krakow zwykły uczestnik
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Teekanne Polska
Wydawnictwo Znak
Wydawnictwo Literackie
Sklep Biker Sport
Firma MaKaMa — Katarzyna Leśniak
Klubowicze GHOST Kraków


Wyniki turnieju XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                154.64      9.0     5134     2023      598
  2 Tomasz          Górka                Kraków                 129.58      9.0     5053     1917      430
  3 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             137.35      9.0     4878     2004      316
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.34      9.0     4832     1950      564
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 148.94      9.0     4819     1869      389
  6 Bartosz         Morawski             Wrocław                162.88      8.5     5037     1924      630
  7 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.33      8.0     5108     1799      784
  8 Kamil           Górka                Kraków                 152.55      8.0     5060     1960      225
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               152.70      8.0     4973     1766      597
 10 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.08      8.0     4882     1920      681
 11 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             151.35      8.0     4788     1830      563
 12 Joanna          Juszczak             Warszawa               138.36      8.0     4746     1831      250
 13 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 109.58      8.0     4713     1762      163
 14 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.80      8.0     4711     1887      -68
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               135.19      8.0     4128     1766      -21
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               149.59      7.5     4664     1736      197
 17 Marta           Bajorek              Warszawa               125.56      7.5     4614     1837      -41
 18 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                150.77      7.0     4992     1688      377
 19 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               159.79      7.0     4847     1660      390
 20 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 131.77      7.0     4730     1622      381
 21 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 140.09      7.0     4725     1639      374
 22 Janusz          Krupiński            Bytom                  136.75      7.0     4664     1660      159
 23 Artur           Irzyk                Strzyżów               143.81      7.0     4602     1602     -208
 24 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               143.54      7.0     4366     1720      -74
 25 Dariusz         Sowula               Kraków                 124.04      7.0     4350     1645      135
 26 Katarzyna       Kowalska             Katowice               119.83      7.0     4331     1619       83
 27 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         140.54      7.0     3717     1482      514
 28 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.21      6.5     4910     1622      407
 29 Jan             Mrozowski            Kraków                 153.34      6.5     4886     1696      345
 30 Maciej          Nawrocki             Babimost               127.95      6.5     4540     1729      102
 31 Dorota          Rudzińska            Warszawa               124.33      6.5     4539     1677      420
 32 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.79      6.0     4898     1537      769
 33 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               129.96      6.0     4806     1640      319
 34 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              137.20      6.0     4735     1555       62
 35 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.95      6.0     4602     1414      310
 36 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.24      6.0     4587     1571      522
 37 Konrad          Sowula               Kraków                 133.37      6.0     4522     1601     -383
 38 Tomasz          Sehnal               Warszawa               124.30      6.0     4478     1502      103
 39 Marcin          Ceglarek             Kraków                 121.45      6.0     4461     1539     -280
 40 Szymon          Stępień              Bytom                  124.15      6.0     4394     1459     -221
 41 Andrzej         Rechowicz            Katowice               132.88      6.0     4385     1553       28
 42 Maria           Skutela              Warszawa               119.19      6.0     4307     1490       -1
 43 Ewa             Dunikowska           Kraków                 115.24      6.0     4273     1517      -58
 44 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 101.09      6.0     4161     1400     -173
 45 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 118.59      5.5     4514     1586     -305
 46 Agnieszka       Walas                Kraków                 131.00      5.0     4674     1589       99
 47 Natalia         Ogierman             Katowice               123.74      5.0     4540     1421       -2
 48 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.37      5.0     4488     1423       46
 49 Agnieszka       Dawid                Kraków                 125.70      5.0     4430     1364     -437
 50 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.38      5.0     4406     1381      310
 51 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.57      5.0     4405     1393      107
 52 Maciej          Śliwa                Zabrze                 120.58      5.0     4379     1356     -224
 53 Maria           Uryga                Kraków                 108.49      5.0     4221     1302     -344
 54 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       116.13      5.0     4217     1349     -178
 55 Bożena          Guział               Racibórz               118.10      5.0     4133     1340       -3
 56 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.11      5.0     4070     1344     -441
 57 Paweł           Brylski              Kraków                 117.41      5.0     3984     1368     -451
 58 Leszek          Kilian               Jaworzno               105.64      5.0     3910     1295     -419
 59 Paweł           Kustroń              Kraków                 109.03      4.5     3917     1054      339
 60 Bartosz         Bartczak             Poznań                 110.27      4.0     4364     1202     -358
 61 Renata          Andracka             Zwola                  120.69      4.0     4242     1283     -157
 62 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.98      4.0     4179     1352     -563
 63 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     4061     1273     -242
 64 Zofia           Górka                Łęczna                 107.36      4.0     4012     1204     -331
 65 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               107.95      4.0     3917     1226     -510
 66 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      4.0     3773     1157     -532
 67 Łukasz          Sornek               Mikołów                132.08      4.0     2635     1007      314
 68 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      3.5     3620     1066     -464
 69 Patrycja        Skibska              Warszawa               112.59      3.0     4236     1087     -250
 70 Joanna          Regdos               Kraków                 111.75      3.0     3859     1220    -1094
 71 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.0     3444     1045     -713
 72 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.03      3.0     2645      865     -278
 73 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                126.58      3.0     2538      811     -124
 74 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              140.41      3.0     2467      920     -261
 75 Maria           Kistowska            Poznań                 100.00      2.5     3860      876     -424
 76 Wanda           Grabiec              Tarnów                 106.11      2.0     2401      710     -203
 77 Beata           Pasternak            Kraków                 100.00      0.5     2964      639    -1366
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



	Bartosz Morawski 162.88 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  726: 258  176
    2     1 Bożena         Guział                118.10 +  408: 375  168
    3     1 Marta          Bajorek               125.56 =  355: 355  126
    4     4 Krzysztof      Kałuża                140.41 +  389: 321  190
    5     2 Krzysztof      Obremski              154.64 -  317: 437  105
    6     6 Łukasz         Sornek                132.08 +  357: 350  182
    7     3 Tomasz         Górka                 129.58 +  450: 422  180
    8     1 Mikołaj        Cieplik               137.35 +  432: 338  187
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.33 +  466: 324  200
   10     1 Kacper         Zegadło               152.08 -  373: 444  102
   11     4 Kamil          Górka                 152.55 +  434: 365  203
   12     1 Krzysztof      Obremski              154.64 -  330: 418  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 12 160.33




	Michał Alabrudziński 159.80 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Bajorek               125.56 -  304: 479   76
    2    22 Kazimierz      Merklejn              159.79 +  345: 322  210
    3    25 Joanna         Juszczak              138.36 +  369: 354  188
    4    19 Dariusz        Putoń                 143.03 +  426: 413  193
    5    11 Joanna         Regdos                111.75 +  395: 279  162
    6     4 Agnieszka      Walas                 131.00 +  466: 388  181
    7     2 Kamil          Górka                 152.55 -  407: 425  103
    8     6 Arkadiusz      Łydka                 129.96 +  421: 375  180
    9     5 Łukasz         Tuszyński             149.34 +  412: 350  199
   10     3 Krzysztof      Obremski              154.64 -  346: 486  105
   11     7 Paweł          Mazurek               140.54 +  465: 438  191
   12     4 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  355: 470   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Kazimierz Merklejn 159.79 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Rudzińska             124.33 -  411: 444   74
    2    22 Michał         Alabrudziński         159.80 -  322: 345  110
    3    30 Agnieszka      Dawid                 125.70 -  414: 507   76
    4    34 Grażyna        Chłopek               107.95 +  444: 270  158
    5    27 Wanda          Grabiec               106.11 +  357: 319  156
    6    21 Marcin         Ceglarek              121.45 +  465: 298  171
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              129.24 +  428: 354  179
    8    13 Marcin         Kurowski              113.38 +  421: 343  163
    9     9 Łukasz         Bobowski              151.35 -  300: 466  101
   10    16 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 +  422: 387  194
   11    13 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  327: 330   85
   12    13 Natalia        Woźniak               137.20 +  536: 394  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Krzysztof Obremski 154.64 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Sehnal                124.30 +  429: 307  174
    2     4 Miłosz         Wrzałek               150.33 +  384: 355  200
    3     5 Jerzy          Matyasik              126.57 +  443: 425  177
    4     2 Kamil          Górka                 152.55 +  475: 375  203
    5     2 Bartosz        Morawski              162.88 +  437: 317  213
    6     1 Łukasz         Tuszyński             149.34 +  390: 388  199
    7     1 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  373: 467   87
    8     3 Marta          Bajorek               125.56 +  543: 324  176
    9     1 Paweł          Mazurek               140.54 -  302: 379   91
   10     3 Michał         Alabrudziński         159.80 +  486: 346  210
   11     1 Tomasz         Górka                 129.58 -  454: 523   80
   12     1 Bartosz        Morawski              162.88 +  418: 330  213
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2023  / 12 168.58




	Jan Mrozowski 153.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Stępień               124.15 +  459: 332  174
    2    14 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  392: 432  103
    3    13 Arkadiusz      Biegun                131.77 +  385: 362  182
    4    13 Kacper         Zegadło               152.08 -  300: 384  102
    5    20 Maciej         Śliwa                 120.58 +  452: 272  171
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              129.24 +  404: 368  179
    7    14 Jakub          Zaryński              145.79 +  423: 383  196
    8     9 Agnieszka      Walas                 131.00 -  383: 405   81
    9    12 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  395: 424   99
   10    15 Dariusz        Sowula                124.04 +  431: 299  174
   11    10 Grzegorz       Kurowski              149.59 =  395: 395  150
   12    11 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  467: 485   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Mariusz Skrobosz 152.70 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Sowula                124.04 +  375: 306  174
    2    14 Jan            Mrozowski             153.34 +  432: 392  203
    3     6 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  392: 430   87
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              129.24 -  358: 391   79
    5    18 Patrycja       Skibska               112.59 +  473: 333  163
    6    12 Konrad         Sowula                133.37 +  438: 348  183
    7    10 Maciej         Nawrocki              127.95 -  399: 426   78
    8    12 Łukasz         Bobowski              151.35 -  351: 429  101
    9    16 Dorota         Rudzińska             124.33 +  398: 296  174
   10    14 Marcin         Kurowski              113.38 +  387: 369  163
   11    11 Marcin         Ceglarek              121.45 +  480: 298  171
   12     7 Małgorzata     Sulejewska            140.09 +  490: 358  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Kamil Górka 152.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Natalia        Ogierman              123.74 +  551: 313  174
    2     3 Dariusz        Ulatowski             150.77 +  451: 308  201
    3     3 Łukasz         Sornek                132.08 +  373: 293  182
    4     2 Krzysztof      Obremski              154.64 -  375: 475  105
    5     6 Kacper         Zegadło               152.08 +  469: 448  202
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 +  403: 391  194
    7     2 Michał         Alabrudziński         159.80 +  425: 407  210
    8     2 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  326: 582  100
    9     2 Mikołaj        Cieplik               137.35 +  503: 458  187
   10     2 Paweł          Mazurek               140.54 -  324: 408   91
   11     4 Bartosz        Morawski              162.88 -  365: 434  113
   12     6 Dariusz        Ulatowski             150.77 +  495: 318  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 12 163.33




	Kacper Zegadło 152.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Ceglarek              121.45 +  368: 356  171
    2    15 Joanna         Juszczak              138.36 +  434: 293  188
    3     7 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  340: 373   99
    4    13 Jan            Mrozowski             153.34 +  384: 300  203
    5     6 Kamil          Górka                 152.55 -  448: 469  103
    6    20 Szymon         Dąbrowski             135.19 +  431: 353  185
    7    13 Mariusz        Wrześniewski          148.94 +  416: 314  199
    8     7 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 +  445: 282  194
    9     4 Maciej         Nawrocki              127.95 +  464: 367  178
   10     1 Bartosz        Morawski              162.88 +  444: 373  213
   11     2 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  335: 342  100
   12     3 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  373: 379   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Łukasz Bobowski 151.35 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              120.69 +  398: 300  171
    2     9 Agnieszka      Walas                 131.00 -  360: 390   81
    3    24 Paweł          Brylski               117.41 +  375: 292  167
    4    14 Grzegorz       Kurowski              149.59 +  334: 309  200
    5    10 Konrad         Sowula                133.37 +  347: 314  183
    6     5 Tomasz         Górka                 129.58 -  431: 476   80
    7    12 Arkadiusz      Łydka                 129.96 -  429: 430   80
    8    12 Mariusz        Skrobosz              152.70 +  429: 351  203
    9     9 Kazimierz      Merklejn              159.79 +  466: 300  210
   10    10 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  366: 384   99
   11    15 Dominik        Ulejczyk              118.59 +  393: 339  169
   12     8 Janusz         Krupiński             136.75 +  460: 340  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Dariusz Ulatowski 150.77 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Śliwa                 120.58 +  436: 389  171
    2     3 Kamil          Górka                 152.55 -  308: 451  103
    3    27 Karolina       Szubska               100.00 +  532: 251  150
    4    11 Natalia        Ogierman              123.74 -  341: 412   74
    5    12 Krzysztof      Kałuża                140.41 +  507: 324  190
    6     9 Grzegorz       Kurowski              149.59 +  462: 380  200
    7     6 Dariusz        Sowula                124.04 -  364: 385   74
    8    11 Janusz         Krupiński             136.75 -  262: 413   87
    9    17 Andrzej        Rechowicz             132.88 +  570: 335  183
   10    12 Tomasz         Sehnal                124.30 +  434: 399  174
   11     8 Maciej         Nawrocki              127.95 +  458: 381  178
   12     6 Kamil          Górka                 152.55 -  318: 495  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Miłosz Wrzałek 150.33 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 120.37 +  551: 440  170
    2     4 Krzysztof      Obremski              154.64 -  355: 384  105
    3    11 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  431: 308  150
    4     8 Dominik        Ulejczyk              118.59 +  470: 270  169
    5     5 Maciej         Nawrocki              127.95 +  474: 424  178
    6     2 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  312: 415   87
    7     5 Łukasz         Sornek                132.08 +  447: 278  182
    8     2 Kamil          Górka                 152.55 +  582: 326  203
    9     3 Bartosz        Morawski              162.88 -  324: 466  113
   10     5 Andrzej        Stańczyk              109.58 +  420: 252  160
   11     2 Kacper         Zegadło               152.08 +  342: 335  202
   12     2 Tomasz         Górka                 129.58 -  400: 426   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Stanisław Rydzik 150.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  493: 456  170
    2     8 Maciej         Nawrocki              127.95 -  351: 451   78
    3    14 Janusz         Krupiński             136.75 +  521: 294  187
    4     6 Konrad         Sowula                133.37 +  365: 344  183
    5     7 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  373: 408   94
    6    10 Krzysztof      Kałuża                140.41 +  447: 253  190
    7     9 Dominik        Ulejczyk              118.59 =  436: 436  119
    8     8 Joanna         Juszczak              138.36 -  326: 362   88
    9    13 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  379: 381   60
   10    19 Artur          Irzyk                 143.81 +  452: 329  194
   11    14 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  298: 425   90
   12    19 Dominik        Ulejczyk              118.59 +  469: 364  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Grzegorz Kurowski 149.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Kowalska              119.83 +  465: 401  170
    2    12 Paweł          Mazurek               140.54 -  354: 411   91
    3    16 Agata          Kopta                 116.13 +  413: 298  166
    4    14 Łukasz         Bobowski              151.35 -  309: 334  101
    5    19 Małgorzata     Sulejewska            140.09 +  404: 360  190
    6     9 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  380: 462  101
    7    18 Dorota         Rudzińska             124.33 -  315: 410   74
    8    22 Maria          Uryga                 108.49 +  391: 332  158
    9    20 Renata         Andracka              120.69 +  409: 346  171
   10    13 Agnieszka      Walas                 131.00 +  419: 347  181
   11    10 Jan            Mrozowski             153.34 =  395: 395  153
   12    12 Arkadiusz      Łydka                 129.96 +  410: 371  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Łukasz Tuszyński 149.34 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Skutela               119.19 +  436: 320  169
    2     2 Marta          Świątkowska           116.98 +  452: 315  167
    3     7 Kacper         Zegadło               152.08 +  373: 340  202
    4     1 Jakub          Zaryński              145.79 +  378: 351  196
    5     1 Agnieszka      Walas                 131.00 +  400: 367  181
    6     1 Krzysztof      Obremski              154.64 -  388: 390  105
    7     4 Marta          Bajorek               125.56 -  369: 405   76
    8    10 Dominik        Ulejczyk              118.59 +  425: 326  169
    9     5 Michał         Alabrudziński         159.80 -  350: 412  110
   10     9 Maciej         Nawrocki              127.95 +  455: 356  178
   11     3 Mikołaj        Cieplik               137.35 +  336: 331  187
   12     4 Michał         Alabrudziński         159.80 +  470: 355  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Mariusz Wrześniewski 148.94 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Ulejczyk              118.59 +  440: 338  169
    2    19 Karolina       Szubska               100.00 +  357: 345  150
    3     9 Agnieszka      Walas                 131.00 -  295: 409   81
    4    16 Andrzej        Stańczyk              109.58 +  396: 348  160
    5     8 Arkadiusz      Łydka                 129.96 +  426: 335  180
    6     7 Marta          Bajorek               125.56 -  288: 457   76
    7    13 Kacper         Zegadło               152.08 -  314: 416  102
    8    18 Konrad         Sowula                133.37 +  540: 330  183
    9    12 Jan            Mrozowski             153.34 +  424: 395  203
   10    10 Łukasz         Bobowski              151.35 +  384: 366  201
   11     6 Joanna         Juszczak              138.36 +  483: 372  188
   12     5 Marta          Bajorek               125.56 +  472: 319  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Jakub Zaryński 145.79 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Teresa         Zalewska              118.11 +  515: 299  168
    2     6 Andrzej        Stańczyk              109.58 +  505: 312  160
    3     2 Arkadiusz      Łydka                 129.96 +  471: 438  180
    4     1 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  351: 378   99
    5     3 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  387: 393   87
    6     8 Maciej         Nawrocki              127.95 -  301: 362   78
    7    14 Jan            Mrozowski             153.34 -  383: 423  103
    8    20 Joanna         Regdos                111.75 +  488: 238  162
    9    15 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  323: 395   82
   10    20 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  345: 368   70
   11    24 Marta          Świątkowska           116.98 +  527: 253  167
   12    20 Agnieszka      Walas                 131.00 +  302: 270  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Artur Irzyk 143.81 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bożena         Guział                118.10 -  285: 437   68
    2    26 Maria          Uryga                 108.49 +  465: 328  158
    3    26 Szymon         Dąbrowski             135.19 +  476: 464  185
    4    15 Joanna         Regdos                111.75 -  339: 485   62
    5    16 Janusz         Krupiński             136.75 +  423: 381  187
    6    18 Dominik        Ulejczyk              118.59 -  315: 453   69
    7    22 Andrzej        Rechowicz             132.88 +  347: 292  183
    8    14 Natalia        Woźniak               137.20 -  370: 440   87
    9    21 Marta          Świątkowska           116.98 +  439: 418  167
   10    19 Stanisław      Rydzik                150.21 -  329: 452  100
   11    22 Ewa            Dunikowska            115.24 +  377: 313  165
   12    15 Marcin         Ceglarek              121.45 +  437: 347  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Małgorzata Deszczyńska 143.54 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Brylski               117.41 -  281: 319   67
    2    27 Marcin         Ceglarek              121.45 +  435: 316  171
    3    17 Bożena         Guział                118.10 +  350: 341  168
    4    18 Katarzyna      Kowalska              119.83 +  431: 278  170
    5     7 Stanisław      Rydzik                150.21 +  408: 373  200
    6     3 Kamil          Górka                 152.55 -  391: 403  103
    7    11 Natalia        Woźniak               137.20 +  396: 356  187
    8     7 Kacper         Zegadło               152.08 -  282: 445  102
    9    11 Arkadiusz      Łydka                 129.96 -  269: 496   80
   10    16 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  387: 422  110
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              129.24 +  342: 338  179
   12    17 Andrzej        Rechowicz             132.88 +  394: 353  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Dariusz Putoń 143.03 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Świątkowska           116.98 -  322: 562   67
    2    34 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  462: 353  176
    3    20 Andrzej        Rechowicz             132.88 +  392: 308  183
    4    19 Michał         Alabrudziński         159.80 -  413: 426  110
    5    14 Katarzyna      Kowalska              119.83 +  417: 375  170
    6    16 Joanna         Juszczak              138.36 -  303: 508   88
    7    20 Renata         Andracka              120.69 -  336: 391   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  7 123.57




	Paweł Mazurek 140.54 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Kopta                 116.13 +  381: 331  166
    2    12 Grzegorz       Kurowski              149.59 +  411: 354  200
    6    13 Joanna         Regdos                111.75 +  539: 261  162
    7     8 Natalia        Ogierman              123.74 +  387: 366  174
    8     5 Dariusz        Sowula                124.04 +  386: 320  174
    9     1 Krzysztof      Obremski              154.64 +  379: 302  205
   10     2 Kamil          Górka                 152.55 +  408: 324  203
   11     7 Michał         Alabrudziński         159.80 -  438: 465  110
   12    10 Joanna         Juszczak              138.36 -  388: 480   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  /  9 164.67




	Krzysztof Kałuża 140.41 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewa            Dunikowska            115.24 +  453: 261  165
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              129.24 +  376: 357  179
    3     4 Tomasz         Górka                 129.58 +  464: 357  180
    4     4 Bartosz        Morawski              162.88 -  321: 389  113
    5    12 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  324: 507  101
    6    10 Stanisław      Rydzik                150.21 -  253: 447  100
    7    17 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  276: 410   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  /  7 131.43




	Małgorzata Sulejewska 140.09 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Kurowski              113.38 +  397: 341  163
    2    10 Łukasz         Sornek                132.08 -  329: 369   82
    3    12 Marta          Świątkowska           116.98 +  390: 247  167
    4    27 Grzegorz       Papciak               126.58 -  305: 333   77
    5    19 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  360: 404  100
    6    32 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  436: 366  176
    7    25 Teresa         Zalewska              118.11 -  364: 381   68
    8    26 Ewa            Dunikowska            115.24 +  427: 338  165
    9    22 Maria          Skutela               119.19 +  442: 433  169
   10    11 Dominik        Ulejczyk              118.59 +  492: 351  169
   11    14 Stanisław      Rydzik                150.21 +  425: 298  200
   12     7 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  358: 490  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Joanna Juszczak 138.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Patrycja       Skibska               112.59 +  459: 343  163
    2    15 Kacper         Zegadło               152.08 -  293: 434  102
    3    25 Michał         Alabrudziński         159.80 -  354: 369  110
    4    24 Maria          Skutela               119.19 +  403: 340  169
    5    23 Bartosz        Bartczak              110.27 +  329: 325  160
    6    16 Dariusz        Putoń                 143.03 +  508: 303  193
    7     7 Agnieszka      Walas                 131.00 +  471: 445  181
    8     8 Stanisław      Rydzik                150.21 +  362: 326  200
    9     6 Marta          Bajorek               125.56 -  304: 362   76
   10     8 Natalia        Woźniak               137.20 +  411: 378  187
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  372: 483   99
   12    10 Paweł          Mazurek               140.54 +  480: 388  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Mikołaj Cieplik 137.35 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Regdos                111.75 +  450: 394  162
    2    17 Paweł          Brylski               117.41 +  465: 330  167
    3     6 Mariusz        Skrobosz              152.70 +  430: 392  203
    4     3 Maciej         Nawrocki              127.95 +  349: 339  178
    5     3 Jakub          Zaryński              145.79 +  393: 387  196
    6     2 Miłosz         Wrzałek               150.33 +  415: 312  200
    7     1 Krzysztof      Obremski              154.64 +  467: 373  205
    8     1 Bartosz        Morawski              162.88 -  338: 432  113
    9     2 Kamil          Górka                 152.55 -  458: 503  103
   10     4 Marta          Bajorek               125.56 +  403: 391  176
   11     3 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  331: 336   99
   12     3 Kacper         Zegadło               152.08 +  379: 373  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Natalia Woźniak 137.20 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartosz        Bartczak              110.27 +  532: 267  160
    2     5 Konrad         Sowula                133.37 -  402: 458   83
    3    10 Maciej         Nawrocki              127.95 -  267: 337   78
    4    20 Renata         Andracka              120.69 +  384: 338  171
    5    15 Agata          Kopta                 116.13 +  392: 351  166
    6    19 Grzegorz       Papciak               126.58 +  465: 371  177
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  356: 396   94
    8    14 Artur          Irzyk                 143.81 +  440: 370  194
    9    10 Dariusz        Sowula                124.04 +  379: 361  174
   10     8 Joanna         Juszczak              138.36 -  378: 411   88
   11    12 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  346: 477   60
   12    13 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  394: 536  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Janusz Krupiński 136.75 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  316: 426   60
    2    36 Mateusz        Stańczyk              101.09 +  409: 288  151
    3    14 Stanisław      Rydzik                150.21 -  294: 521  100
    4    22 Agnieszka      Matus                 120.37 +  432: 353  170
    5    16 Artur          Irzyk                 143.81 -  381: 423   94
    6    29 Ewa            Dunikowska            115.24 +  474: 318  165
    7    21 Grzegorz       Papciak               126.58 +  396: 386  177
    8    11 Dariusz        Ulatowski             150.77 +  413: 262  201
    9     7 Agnieszka      Walas                 131.00 +  395: 320  181
   10     7 Tomasz         Górka                 129.58 -  392: 412   80
   11     9 Arkadiusz      Łydka                 129.96 +  422: 336  180
   12     8 Łukasz         Bobowski              151.35 -  340: 460  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Szymon Dąbrowski 135.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Kustroń               109.03 +  297: 229  159
    2    18 Dorota         Rudzińska             124.33 -  288: 354   74
    3    26 Artur          Irzyk                 143.81 -  464: 476   94
    4    32 Karolina       Szubska               100.00 +  286: 252  150
    5    25 Tomasz         Sehnal                124.30 +  411: 389  174
    6    20 Kacper         Zegadło               152.08 -  353: 431  102
    7    24 Konrad         Sowula                133.37 -  365: 448   83
    8    21 Jerzy          Matyasik              126.57 +  342: 282  177
    9    19 Katarzyna      Kowalska              119.83 +  178: 176  170
   10    18 Agnieszka      Matus                 120.37 +  329: 318  170
   11    13 Kazimierz      Merklejn              159.79 +  330: 327  210
   12    11 Jan            Mrozowski             153.34 +  485: 467  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Konrad Sowula 133.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maria          Uryga                 108.49 +  428: 388  158
    2     5 Natalia        Woźniak               137.20 +  458: 402  187
    3     8 Dorota         Rudzińska             124.33 +  389: 356  174
    4     6 Stanisław      Rydzik                150.21 -  344: 365  100
    5    10 Łukasz         Bobowski              151.35 -  314: 347  101
    6    12 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  348: 438  103
    7    24 Szymon         Dąbrowski             135.19 +  448: 365  185
    8    18 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  330: 540   99
    9    18 Tomasz         Sehnal                124.30 -  283: 501   74
   10    22 Marta          Świątkowska           116.98 +  466: 431  167
   11    18 Andrzej        Rechowicz             132.88 -  289: 384   83
   12    24 Agnieszka      Matus                 120.37 +  425: 388  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Andrzej Rechowicz 132.88 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grażyna        Chłopek               107.95 +  375: 249  158
    2    13 Arkadiusz      Łydka                 129.96 -  300: 389   80
    3    20 Dariusz        Putoń                 143.03 -  308: 392   93
    4    25 Arkadiusz      Biegun                131.77 +  377: 331  182
    5    24 Dorota         Rudzińska             124.33 -  298: 366   74
    6    28 Katarzyna      Kowalska              119.83 +  477: 425  170
    7    22 Artur          Irzyk                 143.81 -  292: 347   94
    8    23 Szymon         Stępień               124.15 +  490: 271  174
    9    17 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  335: 570  101
   10    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  396: 334  150
   11    18 Konrad         Sowula                133.37 +  384: 289  183
   12    17 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  353: 394   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Łukasz Sornek 132.08 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zofia          Górka                 107.36 +  481: 281  157
    2    10 Małgorzata     Sulejewska            140.09 +  369: 329  190
    3     3 Kamil          Górka                 152.55 -  293: 373  103
    4    12 Marta          Świątkowska           116.98 +  412: 250  167
    5     4 Jerzy          Matyasik              126.57 +  452: 284  177
    6     6 Bartosz        Morawski              162.88 -  350: 357  113
    7     5 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  278: 447  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  7 143.86




	Arkadiusz Biegun 131.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Wanda          Grabiec               106.11 +  424: 276  156
    2     7 Jerzy          Matyasik              126.57 -  301: 412   77
    3    13 Jan            Mrozowski             153.34 -  362: 385  103
    4    25 Andrzej        Rechowicz             132.88 -  331: 377   83
    5    32 Leszek         Kilian                105.64 +  436: 359  156
    6    27 Maciej         Śliwa                 120.58 +  486: 338  171
    7    17 Krzysztof      Kałuża                140.41 +  410: 276  190
    8    15 Dorota         Rudzińska             124.33 +  375: 341  174
    9    15 Jakub          Zaryński              145.79 +  395: 323  196
   10     6 Arkadiusz      Łydka                 129.96 +  425: 375  180
   11     5 Marta          Bajorek               125.56 -  375: 447   76
   12     9 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  410: 440   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Agnieszka Walas 131.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Leszek         Kilian                105.64 +  489: 293  156
    2     9 Łukasz         Bobowski              151.35 +  390: 360  201
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          148.94 +  409: 295  199
    4     5 Marta          Bajorek               125.56 +  529: 293  176
    5     1 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  367: 400   99
    6     4 Michał         Alabrudziński         159.80 -  388: 466  110
    7     7 Joanna         Juszczak              138.36 -  445: 471   88
    8     9 Jan            Mrozowski             153.34 +  405: 383  203
    9     7 Janusz         Krupiński             136.75 -  320: 395   87
   10    13 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  347: 419  100
   11    16 Dorota         Rudzińska             124.33 -  315: 498   74
   12    20 Jakub          Zaryński              145.79 -  270: 302   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Arkadiusz Łydka 129.96 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mateusz        Stańczyk              101.09 +  462: 246  151
    2    13 Andrzej        Rechowicz             132.88 +  389: 300  183
    3     2 Jakub          Zaryński              145.79 -  438: 471   96
    4    10 Dorota         Rudzińska             124.33 +  390: 335  174
    5     8 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  335: 426   99
    6    14 Marcin         Kurowski              113.38 +  409: 333  163
    7    12 Łukasz         Bobowski              151.35 +  430: 429  201
    8     6 Michał         Alabrudziński         159.80 -  375: 421  110
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 +  496: 269  194
   10     6 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  375: 425   82
   11     9 Janusz         Krupiński             136.75 -  336: 422   87
   12    12 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  371: 410  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Tomasz Górka 129.58 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maria          Kistowska             100.00 +  439: 276  150
    2    20 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  501: 297  170
    3     4 Krzysztof      Kałuża                140.41 -  357: 464   90
    4     9 Tomasz         Sehnal                124.30 +  373: 328  174
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              129.24 +  404: 366  179
    6     5 Łukasz         Bobowski              151.35 +  476: 431  201
    7     3 Bartosz        Morawski              162.88 -  422: 450  113
    8     4 Maciej         Nawrocki              127.95 -  340: 392   78
    9     8 Agnieszka      Matus                 120.37 +  380: 373  170
   10     7 Janusz         Krupiński             136.75 +  412: 392  187
   11     1 Krzysztof      Obremski              154.64 +  523: 454  205
   12     2 Miłosz         Wrzałek               150.33 +  426: 400  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Krzysztof Sporczyk 129.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Pasternak             100.00 +  348: 185  150
    2    16 Krzysztof      Kałuża                140.41 -  357: 376   90
    3    18 Agnieszka      Matus                 120.37 +  371: 348  170
    4    17 Mariusz        Skrobosz              152.70 +  391: 358  203
    5     9 Tomasz         Górka                 129.58 -  366: 404   80
    6    17 Jan            Mrozowski             153.34 -  368: 404  103
    7    16 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  354: 428  110
    8    28 Maria          Skutela               119.19 -  315: 367   69
    9    28 Zofia          Górka                 107.36 +  438: 265  157
   10    23 Bożena         Guział                118.10 +  495: 317  168
   11    19 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  338: 342   94
   12    22 Jerzy          Matyasik              126.57 +  446: 271  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Maciej Nawrocki 127.95 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  404: 279  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                150.21 +  451: 351  200
    3    10 Natalia        Woźniak               137.20 +  337: 267  187
    4     3 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  339: 349   87
    5     5 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  424: 474  100
    6     8 Jakub          Zaryński              145.79 +  362: 301  196
    7    10 Mariusz        Skrobosz              152.70 +  426: 399  203
    8     4 Tomasz         Górka                 129.58 +  392: 340  180
    9     4 Kacper         Zegadło               152.08 -  367: 464  102
   10     9 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  356: 455   99
   11     8 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  381: 458  101
   12    14 Dorota         Rudzińska             124.33 =  301: 301  124
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Grzegorz Papciak 126.58 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  327: 391   50
    2    33 Ewa            Dunikowska            115.24 -  277: 398   65
    3    31 Maria          Uryga                 108.49 +  465: 336  158
    4    27 Małgorzata     Sulejewska            140.09 +  333: 305  190
    5    21 Szymon         Stępień               124.15 +  379: 371  174
    6    19 Natalia        Woźniak               137.20 -  371: 465   87
    7    21 Janusz         Krupiński             136.75 -  386: 396   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  7 115.86




	Jerzy Matyasik 126.57 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  514: 236  150
    2     7 Arkadiusz      Biegun                131.77 +  412: 301  182
    3     5 Krzysztof      Obremski              154.64 -  425: 443  105
    4     7 Szymon         Stępień               124.15 +  465: 338  174
    5     4 Łukasz         Sornek                132.08 -  284: 452   82
    6    11 Natalia        Ogierman              123.74 -  346: 400   74
    7    15 Tomasz         Sehnal                124.30 -  303: 319   74
    8    21 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  282: 342   85
    9    24 Marcin         Ceglarek              121.45 -  355: 397   71
   10    28 Paweł          Brylski               117.41 +  328: 315  167
   11    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  420: 309  150
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              129.24 -  271: 446   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Agnieszka Dawid 125.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              162.88 -  258: 726  113
    2    34 Dariusz        Putoń                 143.03 -  353: 462   93
    3    30 Kazimierz      Merklejn              159.79 +  507: 414  210
    4    23 Agata          Kopta                 116.13 -  347: 441   66
    5    31 Teresa         Zalewska              118.11 -  313: 379   68
    6    32 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  366: 436   90
    7    35 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  381: 213  150
    8    30 Mateusz        Stańczyk              101.09 -  382: 387   51
    9    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  440: 357  150
   10    29 Zofia          Górka                 107.36 +  362: 356  157
   11    28 Leszek         Kilian                105.64 -  313: 398   56
   12    27 Bartosz        Bartczak              110.27 +  408: 298  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Marta Bajorek 125.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         159.80 +  479: 304  210
    2    11 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  375: 336  150
    3     1 Bartosz        Morawski              162.88 =  355: 355  163
    4     5 Agnieszka      Walas                 131.00 -  293: 529   81
    5    13 Natalia        Ogierman              123.74 +  407: 377  174
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          148.94 +  457: 288  199
    7     4 Łukasz         Tuszyński             149.34 +  405: 369  199
    8     3 Krzysztof      Obremski              154.64 -  324: 543  105
    9     6 Joanna         Juszczak              138.36 +  362: 304  188
   10     4 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  391: 403   87
   11     5 Arkadiusz      Biegun                131.77 +  447: 375  182
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  319: 472   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Dorota Rudzińska 124.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              159.79 +  444: 411  210
    2    18 Szymon         Dąbrowski             135.19 +  354: 288  185
    3     8 Konrad         Sowula                133.37 -  356: 389   83
    4    10 Arkadiusz      Łydka                 129.96 -  335: 390   80
    5    24 Andrzej        Rechowicz             132.88 +  366: 298  183
    6    15 Dariusz        Sowula                124.04 -  323: 339   74
    7    18 Grzegorz       Kurowski              149.59 +  410: 315  200
    8    15 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  341: 375   82
    9    16 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  296: 398  103
   10    26 Teresa         Zalewska              118.11 +  515: 300  168
   11    16 Agnieszka      Walas                 131.00 +  498: 315  181
   12    14 Maciej         Nawrocki              127.95 =  301: 301  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Tomasz Sehnal 124.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              154.64 -  307: 429  105
    2    38 Paweł          Kustroń               109.03 +  427: 339  159
    3    29 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  427: 340  170
    4     9 Tomasz         Górka                 129.58 -  328: 373   80
    5    25 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  389: 411   85
    6    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  325: 293  150
    7    15 Jerzy          Matyasik              126.57 +  319: 303  177
    8    17 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  373: 428   60
    9    18 Konrad         Sowula                133.37 +  501: 283  183
   10    12 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  399: 434  101
   11    21 Maria          Skutela               119.19 -  334: 438   69
   12    23 Marcin         Kurowski              113.38 +  349: 304  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Szymon Stępień 124.15 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Mrozowski             153.34 -  332: 459  103
    2    31 Maria          Kistowska             100.00 +  434: 265  150
    3    22 Maria          Skutela               119.19 +  408: 351  169
    4     7 Jerzy          Matyasik              126.57 -  338: 465   77
    5    21 Grzegorz       Papciak               126.58 -  371: 379   77
    6    24 Marta          Świątkowska           116.98 -  305: 341   67
    7    29 Maciej         Śliwa                 120.58 +  443: 341  171
    8    23 Andrzej        Rechowicz             132.88 -  271: 490   83
    9    26 Ewa            Dunikowska            115.24 -  331: 444   65
   10    31 Grażyna        Chłopek               107.95 +  403: 384  158
   11    29 Teresa         Zalewska              118.11 +  361: 348  168
   12    25 Maciej         Śliwa                 120.58 +  397: 348  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Dariusz Sowula 124.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  306: 375  103
    2    21 Agnieszka      Matus                 120.37 -  318: 357   70
    3    36 Maria          Kistowska             100.00 +  462: 355  150
    4    26 Wanda          Grabiec               106.11 +  388: 365  156
    5    26 Paweł          Brylski               117.41 +  539: 300  167
    6    15 Dorota         Rudzińska             124.33 +  339: 323  174
    7     6 Dariusz        Ulatowski             150.77 +  385: 364  201
    8     5 Paweł          Mazurek               140.54 -  320: 386   91
    9    10 Natalia        Woźniak               137.20 -  361: 379   87
   10    15 Jan            Mrozowski             153.34 -  299: 431  103
   11    17 Natalia        Ogierman              123.74 +  350: 316  174
   12    16 Maria          Skutela               119.19 +  283: 264  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Natalia Ogierman 123.74 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 152.55 -  313: 551  103
    2    37 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  343: 275  150
    3    23 Maciej         Śliwa                 120.58 +  491: 296  171
    4    11 Dariusz        Ulatowski             150.77 +  412: 341  201
    5    13 Marta          Bajorek               125.56 -  377: 407   76
    6    11 Jerzy          Matyasik              126.57 +  400: 346  177
    7     8 Paweł          Mazurek               140.54 -  366: 387   91
    8    19 Teresa         Zalewska              118.11 +  442: 316  168
    9    14 Dominik        Ulejczyk              118.59 -  372: 431   69
   10    17 Marcin         Ceglarek              121.45 -  348: 475   71
   11    17 Dariusz        Sowula                124.04 -  316: 350   74
   12    21 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  360: 367   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Marcin Ceglarek 121.45 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               152.08 -  356: 368  102
    2    27 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  316: 435   94
    3    32 Zofia          Górka                 107.36 +  384: 351  157
    4    30 Paweł          Brylski               117.41 -  325: 337   67
    5    33 Mateusz        Stańczyk              101.09 +  399: 372  151
    6    21 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  298: 465  110
    7    33 Bartosz        Bartczak              110.27 +  503: 450  160
    8    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  363: 343  150
    9    24 Jerzy          Matyasik              126.57 +  397: 355  177
   10    17 Natalia        Ogierman              123.74 +  475: 348  174
   11    11 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  298: 480  103
   12    15 Artur          Irzyk                 143.81 -  347: 437   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Renata Andracka 120.69 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              151.35 -  300: 398  101
    2    23 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  348: 434   70
    3    34 Grażyna        Chłopek               107.95 +  382: 321  158
    4    20 Natalia        Woźniak               137.20 -  338: 384   87
    5    35 Beata          Pasternak             100.00 +  422: 180  150
    6    31 Paweł          Brylski               117.41 +  366: 333  167
    7    20 Dariusz        Putoń                 143.03 +  391: 336  193
    8    16 Agnieszka      Matus                 120.37 -  329: 365   70
    9    20 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  346: 409  100
   10    27 Mateusz        Stańczyk              101.09 -  272: 477   51
   11    25 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  424: 425   70
   12    28 Agata          Kopta                 116.13 -  324: 337   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Maciej Śliwa 120.58 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  389: 436  101
    2    25 Leszek         Kilian                105.64 +  375: 322  156
    3    23 Natalia        Ogierman              123.74 -  296: 491   74
    4    29 Ewa            Dunikowska            115.24 +  355: 327  165
    5    20 Jan            Mrozowski             153.34 -  272: 452  103
    6    27 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  338: 486   82
    7    29 Szymon         Stępień               124.15 -  341: 443   74
    8    34 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  439: 256  150
    9    29 Grażyna        Chłopek               107.95 +  485: 222  158
   10    24 Maria          Skutela               119.19 -  335: 485   69
   11    30 Karolina       Szubska               100.00 +  406: 286  150
   12    25 Szymon         Stępień               124.15 -  348: 397   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Agnieszka Matus 120.37 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  440: 551  100
    2    21 Dariusz        Sowula                124.04 +  357: 318  174
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              129.24 -  348: 371   79
    4    22 Janusz         Krupiński             136.75 -  353: 432   87
    5    28 Maria          Skutela               119.19 +  402: 226  169
    6    23 Patrycja       Skibska               112.59 +  423: 383  163
    7    19 Joanna         Regdos                111.75 +  422: 317  162
    8    16 Renata         Andracka              120.69 +  365: 329  171
    9     8 Tomasz         Górka                 129.58 -  373: 380   80
   10    18 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  318: 329   85
   11    20 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  299: 381   70
   12    24 Konrad         Sowula                133.37 -  388: 425   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Zbigniew Rybak 119.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                150.21 -  456: 493  100
    2    20 Tomasz         Górka                 129.58 -  297: 501   80
    3    29 Tomasz         Sehnal                124.30 -  340: 427   74
    4    35 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  392: 304  150
    5    29 Zofia          Górka                 107.36 +  431: 260  157
    6    22 Maria          Uryga                 108.49 -  340: 341   58
    7    28 Leszek         Kilian                105.64 +  370: 267  156
    8    24 Marta          Świątkowska           116.98 -  342: 360   67
    9    25 Joanna         Regdos                111.75 +  492: 181  162
   10    21 Ewa            Dunikowska            115.24 -  350: 374   65
   11    25 Renata         Andracka              120.69 +  425: 424  171
   12    21 Natalia        Ogierman              123.74 +  367: 360  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Katarzyna Kowalska 119.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  401: 465  100
    2    23 Renata         Andracka              120.69 +  434: 348  171
    3    15 Marcin         Kurowski              113.38 +  348: 302  163
    4    18 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  278: 431   94
    5    14 Dariusz        Putoń                 143.03 -  375: 417   93
    6    28 Andrzej        Rechowicz             132.88 -  425: 477   83
    7    27 Wanda          Grabiec               106.11 +  356: 350  156
    8    25 Zofia          Górka                 107.36 +  426: 279  157
    9    19 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  176: 178   85
   10    20 Jakub          Zaryński              145.79 +  368: 345  196
   11    20 Agnieszka      Matus                 120.37 +  381: 299  170
   12    18 Mateusz        Stańczyk              101.09 +  363: 357  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Maria Skutela 119.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  320: 436   99
    2    35 Grażyna        Chłopek               107.95 +  336: 314  158
    3    22 Szymon         Stępień               124.15 -  351: 408   74
    4    24 Joanna         Juszczak              138.36 -  340: 403   88
    5    28 Agnieszka      Matus                 120.37 -  226: 402   70
    6    37 Beata          Pasternak             100.00 +  357: 273  150
    7    32 Patrycja       Skibska               112.59 +  390: 363  163
    8    28 Krzysztof      Sporczyk              129.24 +  367: 315  179
    9    22 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  433: 442   90
   10    24 Maciej         Śliwa                 120.58 +  485: 335  171
   11    21 Tomasz         Sehnal                124.30 +  438: 334  174
   12    16 Dariusz        Sowula                124.04 -  264: 283   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Dominik Ulejczyk 118.59 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  338: 440   99
    2    30 Wanda          Grabiec               106.11 +  454: 346  156
    3    19 Patrycja       Skibska               112.59 +  373: 352  163
    4     8 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  270: 470  100
    5    17 Andrzej        Stańczyk              109.58 +  379: 309  160
    6    18 Artur          Irzyk                 143.81 +  453: 315  194
    7     9 Stanisław      Rydzik                150.21 =  436: 436  150
    8    10 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  326: 425   99
    9    14 Natalia        Ogierman              123.74 +  431: 372  174
   10    11 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  351: 492   90
   11    15 Łukasz         Bobowski              151.35 -  339: 393  101
   12    19 Stanisław      Rydzik                150.21 -  364: 469  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Teresa Zalewska 118.11 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Zaryński              145.79 -  299: 515   96
    2    24 Joanna         Regdos                111.75 -  351: 376   62
    3    33 Paweł          Kustroń               109.03 +  318: 241  159
    4    28 Bartosz        Bartczak              110.27 -  300: 315   60
    5    31 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  379: 313  176
    6    30 Agata          Kopta                 116.13 +  347: 345  166
    7    25 Małgorzata     Sulejewska            140.09 +  381: 364  190
    8    19 Natalia        Ogierman              123.74 -  316: 442   74
    9    23 Marcin         Kurowski              113.38 -  333: 397   63
   10    26 Dorota         Rudzińska             124.33 -  300: 515   74
   11    29 Szymon         Stępień               124.15 -  348: 361   74
   12    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  398: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Bożena Guział 118.10 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Irzyk                 143.81 +  437: 285  194
    2     1 Bartosz        Morawski              162.88 -  375: 408  113
    3    17 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 -  341: 350   94
    4    21 Marcin         Kurowski              113.38 -  315: 378   63
    5    30 Ewa            Dunikowska            115.24 -  300: 362   65
    6    33 Mateusz        Stańczyk              101.09 +  386: 233  151
    7    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  254: 341   50
    8    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  346: 332  150
    9    31 Leszek         Kilian                105.64 +  372: 192  156
   10    23 Krzysztof      Sporczyk              129.24 -  317: 495   79
   11    26 Bartosz        Bartczak              110.27 +  380: 314  160
   12    26 Ewa            Dunikowska            115.24 -  310: 446   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Paweł Brylski 117.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Deszczyńska           143.54 +  319: 281  194
    2    17 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  330: 465   87
    3    24 Łukasz         Bobowski              151.35 -  292: 375  101
    4    30 Marcin         Ceglarek              121.45 +  337: 325  171
    5    26 Dariusz        Sowula                124.04 -  300: 539   74
    6    31 Renata         Andracka              120.69 -  333: 366   71
    7    34 Zofia          Górka                 107.36 -  250: 425   57
    8    32 Agata          Kopta                 116.13 -  325: 427   66
    9    35 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  451: 287  150
   10    28 Jerzy          Matyasik              126.57 -  315: 328   77
   11    35 Patrycja       Skibska               112.59 +  373: 269  163
   12    31 Zofia          Górka                 107.36 +  359: 348  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Marta Świątkowska 116.98 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Putoń                 143.03 +  562: 322  193
    2     2 Łukasz         Tuszyński             149.34 -  315: 452   99
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  247: 390   90
    4    12 Łukasz         Sornek                132.08 -  250: 412   82
    5    34 Karolina       Szubska               100.00 +  349: 284  150
    6    24 Szymon         Stępień               124.15 +  341: 305  174
    7    26 Marcin         Kurowski              113.38 -  307: 441   63
    8    24 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  360: 342  170
    9    21 Artur          Irzyk                 143.81 -  418: 439   94
   10    22 Konrad         Sowula                133.37 -  431: 466   83
   11    24 Jakub          Zaryński              145.79 -  253: 527   96
   12    29 Maria          Uryga                 108.49 -  346: 362   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Agata Kopta 116.13 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Mazurek               140.54 -  331: 381   91
    2    32 Bartosz        Bartczak              110.27 +  388: 376  160
    3    16 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  298: 413  100
    4    23 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  441: 347  176
    5    15 Natalia        Woźniak               137.20 -  351: 392   87
    6    30 Teresa         Zalewska              118.11 -  345: 347   68
    7    31 Ewa            Dunikowska            115.24 -  315: 390   65
    8    32 Paweł          Brylski               117.41 +  427: 325  167
    9    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  291: 404   50
   10    32 Leszek         Kilian                105.64 +  331: 327  156
   11    31 Grażyna        Chłopek               107.95 -  362: 369   58
   12    28 Renata         Andracka              120.69 +  337: 324  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Ewa Dunikowska 115.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kałuża                140.41 -  261: 453   90
    2    33 Grzegorz       Papciak               126.58 +  398: 277  177
    3    21 Joanna         Regdos                111.75 -  302: 362   62
    4    29 Maciej         Śliwa                 120.58 -  327: 355   71
    5    30 Bożena         Guział                118.10 +  362: 300  168
    6    29 Janusz         Krupiński             136.75 -  318: 474   87
    7    31 Agata          Kopta                 116.13 +  390: 315  166
    8    26 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  338: 427   90
    9    26 Szymon         Stępień               124.15 +  444: 331  174
   10    21 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  374: 350  170
   11    22 Artur          Irzyk                 143.81 -  313: 377   94
   12    26 Bożena         Guział                118.10 +  446: 310  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Marcin Kurowski 113.38 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Sulejewska            140.09 -  341: 397   90
    2    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  379: 284  150
    3    15 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  302: 348   70
    4    21 Bożena         Guział                118.10 +  378: 315  168
    5    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  476: 200  150
    6    14 Arkadiusz      Łydka                 129.96 -  333: 409   80
    7    26 Marta          Świątkowska           116.98 +  441: 307  167
    8    13 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  343: 421  110
    9    23 Teresa         Zalewska              118.11 +  397: 333  168
   10    14 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  369: 387  103
   11    23 Mateusz        Stańczyk              101.09 -  343: 346   51
   12    23 Tomasz         Sehnal                124.30 -  304: 349   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Patrycja Skibska 112.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Juszczak              138.36 -  343: 459   88
    2    28 Zofia          Górka                 107.36 +  357: 308  157
    3    19 Dominik        Ulejczyk              118.59 -  352: 373   69
    4    31 Leszek         Kilian                105.64 +  374: 319  156
    5    18 Mariusz        Skrobosz              152.70 -  333: 473  103
    6    23 Agnieszka      Matus                 120.37 -  383: 423   70
    7    32 Maria          Skutela               119.19 -  363: 390   69
    8    31 Grażyna        Chłopek               107.95 -  350: 439   58
    9    34 Karolina       Szubska               100.00 -  316: 328   50
   10    34 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  335: 350   50
   11    35 Paweł          Brylski               117.41 -  269: 373   67
   12    35 Maria          Kistowska             100.00 +  461: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Joanna Regdos 111.75 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mikołaj        Cieplik               137.35 -  394: 450   87
    2    24 Teresa         Zalewska              118.11 +  376: 351  168
    3    21 Ewa            Dunikowska            115.24 +  362: 302  165
    4    15 Artur          Irzyk                 143.81 +  485: 339  194
    5    11 Michał         Alabrudziński         159.80 -  279: 395  110
    6    13 Paweł          Mazurek               140.54 -  261: 539   91
    7    19 Agnieszka      Matus                 120.37 -  317: 422   70
    8    20 Jakub          Zaryński              145.79 -  238: 488   96
    9    25 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  181: 492   70
   10    30 Bartosz        Bartczak              110.27 -  427: 438   60
   11    33 Paweł          Kustroń               109.03 -  243: 424   59
   12    34 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  296: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Bartosz Bartczak 110.27 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Natalia        Woźniak               137.20 -  267: 532   87
    2    32 Agata          Kopta                 116.13 -  376: 388   66
    3    35 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  422: 320  150
    4    28 Teresa         Zalewska              118.11 +  315: 300  168
    5    23 Joanna         Juszczak              138.36 -  325: 329   88
    6    26 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  427: 433   60
    7    33 Marcin         Ceglarek              121.45 -  450: 503   71
    8    29 Leszek         Kilian                105.64 -  357: 364   56
    9    32 Maria          Kistowska             100.00 +  375: 338  150
   10    30 Joanna         Regdos                111.75 +  438: 427  162
   11    26 Bożena         Guział                118.10 -  314: 380   68
   12    27 Agnieszka      Dawid                 125.70 -  298: 408   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Andrzej Stańczyk 109.58 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Janusz         Krupiński             136.75 +  426: 316  187
    2     6 Jakub          Zaryński              145.79 -  312: 505   96
    3    28 Beata          Pasternak             100.00 +  474: 249  150
    4    16 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  348: 396   99
    5    17 Dominik        Ulejczyk              118.59 -  309: 379   69
    6    26 Bartosz        Bartczak              110.27 +  433: 427  160
    7    23 Maria          Uryga                 108.49 +  433: 350  158
    8    17 Tomasz         Sehnal                124.30 +  428: 373  174
    9    13 Stanisław      Rydzik                150.21 +  381: 379  200
   10     5 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  252: 420  100
   11    12 Natalia        Woźniak               137.20 +  477: 346  187
   12     9 Arkadiusz      Biegun                131.77 +  440: 410  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Paweł Kustroń 109.03 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  229: 297   85
    2    38 Tomasz         Sehnal                124.30 -  339: 427   74
    3    33 Teresa         Zalewska              118.11 -  241: 318   68
    4    37 Zofia          Górka                 107.36 -  269: 401   57
    5    38 Grażyna        Chłopek               107.95 -  311: 358   58
    6    39 PAUZA
    7    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  289: 338   50
    8    35 Maria          Kistowska             100.00 -  335: 453   50
    9    36 Beata          Pasternak             100.00 +  408: 208  150
   10    36 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  317: 281  150
   11    33 Joanna         Regdos                111.75 +  424: 243  162
   12    33 Karolina       Szubska               100.00 +  455: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 11  95.82




	Maria Uryga 108.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Konrad         Sowula                133.37 -  388: 428   83
    2    26 Artur          Irzyk                 143.81 -  328: 465   94
    3    31 Grzegorz       Papciak               126.58 -  336: 465   77
    4    36 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  301: 293  150
    5    36 Maria          Kistowska             100.00 +  409: 291  150
    6    22 Zbigniew       Rybak                 119.95 +  341: 340  170
    7    23 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  350: 433   60
    8    22 Grzegorz       Kurowski              149.59 -  332: 391  100
    9    30 Mateusz        Stańczyk              101.09 -  357: 397   51
   10    33 Karolina       Szubska               100.00 -  328: 445   50
   11    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  389: 271  150
   12    29 Marta          Świątkowska           116.98 +  362: 346  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Grażyna Chłopek 107.95 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Rechowicz             132.88 -  249: 375   83
    2    35 Maria          Skutela               119.19 -  314: 336   69
    3    34 Renata         Andracka              120.69 -  321: 382   71
    4    34 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  270: 444  110
    5    38 Paweł          Kustroń               109.03 +  358: 311  159
    6    34 Wanda          Grabiec               106.11 -  351: 380   56
    7    36 Karolina       Szubska               100.00 +  326: 262  150
    8    31 Patrycja       Skibska               112.59 +  439: 350  163
    9    29 Maciej         Śliwa                 120.58 -  222: 485   71
   10    31 Szymon         Stępień               124.15 -  384: 403   74
   11    31 Agata          Kopta                 116.13 +  369: 362  166
   12    32 Leszek         Kilian                105.64 -  314: 337   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Zofia Górka 107.36 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Łukasz         Sornek                132.08 -  281: 481   82
    2    28 Patrycja       Skibska               112.59 -  308: 357   63
    3    32 Marcin         Ceglarek              121.45 -  351: 384   71
    4    37 Paweł          Kustroń               109.03 +  401: 269  159
    5    29 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  260: 431   70
    6    36 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  365: 259  150
    7    34 Paweł          Brylski               117.41 +  425: 250  167
    8    25 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  279: 426   70
    9    28 Krzysztof      Sporczyk              129.24 -  265: 438   79
   10    29 Agnieszka      Dawid                 125.70 -  356: 362   76
   11    34 Maria          Kistowska             100.00 +  373: 327  150
   12    31 Paweł          Brylski               117.41 -  348: 359   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Wanda Grabiec 106.11 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  276: 424   82
    2    30 Dominik        Ulejczyk              118.59 -  346: 454   69
    3    37 Mateusz        Stańczyk              101.09 +  365: 274  151
    4    26 Dariusz        Sowula                124.04 -  365: 388   74
    5    27 Kazimierz      Merklejn              159.79 -  319: 357  110
    6    34 Grażyna        Chłopek               107.95 +  380: 351  158
    7    27 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  350: 356   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  /  7 102.00




	Leszek Kilian 105.64 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Walas                 131.00 -  293: 489   81
    2    25 Maciej         Śliwa                 120.58 -  322: 375   71
    3    38 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  309: 300  150
    4    31 Patrycja       Skibska               112.59 -  319: 374   63
    5    32 Arkadiusz      Biegun                131.77 -  359: 436   82
    6    35 Karolina       Szubska               100.00 +  423: 298  150
    7    28 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  267: 370   70
    8    29 Bartosz        Bartczak              110.27 +  364: 357  160
    9    31 Bożena         Guział                118.10 -  192: 372   68
   10    32 Agata          Kopta                 116.13 -  327: 331   66
   11    28 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  398: 313  176
   12    32 Grażyna        Chłopek               107.95 +  337: 314  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Mateusz Stańczyk 101.09 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Arkadiusz      Łydka                 129.96 -  246: 462   80
    2    36 Janusz         Krupiński             136.75 -  288: 409   87
    3    37 Wanda          Grabiec               106.11 -  274: 365   56
    4    38 Maria          Kistowska             100.00 +  368: 320  150
    5    33 Marcin         Ceglarek              121.45 -  372: 399   71
    6    33 Bożena         Guział                118.10 -  233: 386   68
    7    38 Beata          Pasternak             100.00 +  416: 276  150
    8    30 Agnieszka      Dawid                 125.70 +  387: 382  176
    9    30 Maria          Uryga                 108.49 +  397: 357  158
   10    27 Renata         Andracka              120.69 +  477: 272  171
   11    23 Marcin         Kurowski              113.38 +  346: 343  163
   12    18 Katarzyna      Kowalska              119.83 -  357: 363   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Maria Kistowska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Tomasz         Górka                 129.58 -  276: 439   80
    2    31 Szymon         Stępień               124.15 -  265: 434   74
    3    36 Dariusz        Sowula                124.04 -  355: 462   74
    4    38 Mateusz        Stańczyk              101.09 -  320: 368   51
    5    36 Maria          Uryga                 108.49 -  291: 409   58
    6    38 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  288: 316   50
    7    39 PAUZA
    8    35 Paweł          Kustroń               109.03 +  453: 335  159
    9    32 Bartosz        Bartczak              110.27 -  338: 375   60
   10    35 Beata          Pasternak             100.00 +  396: 312  150
   11    34 Zofia          Górka                 107.36 -  327: 373   57
   12    35 Patrycja       Skibska               112.59 -  251: 461   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Beata Pasternak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Sporczyk              129.24 -  185: 348   79
    2    39 PAUZA
    3    28 Andrzej        Stańczyk              109.58 -  249: 474   60
    4    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  247: 475   50
    5    35 Renata         Andracka              120.69 -  180: 422   71
    6    37 Maria          Skutela               119.19 -  273: 357   69
    7    38 Mateusz        Stańczyk              101.09 -  276: 416   51
    8    36 Karolina       Szubska               100.00 -  306: 315   50
    9    36 Paweł          Kustroń               109.03 -  208: 408   59
   10    35 Maria          Kistowska             100.00 -  312: 396   50
   11    36 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  217: 374   50
   12    36 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  211: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  / 11  58.09




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Nawrocki              127.95 -  279: 404   78
    2    29 Marcin         Kurowski              113.38 -  284: 379   63
    3    35 Bartosz        Bartczak              110.27 -  320: 422   60
    4    35 Zbigniew       Rybak                 119.95 -  304: 392   70
    5    37 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  309: 325   50
    6    38 Maria          Kistowska             100.00 +  316: 288  150
    7    37 Paweł          Kustroń               109.03 +  338: 289  159
    8    33 Bożena         Guział                118.10 -  332: 346   68
    9    33 Agnieszka      Dawid                 125.70 -  357: 440   76
   10    34 Patrycja       Skibska               112.59 +  350: 335  163
   11    32 Maria          Uryga                 108.49 -  271: 389   58
   12    34 Joanna         Regdos                111.75 +  313: 296  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Papciak               126.58 +  391: 327  177
    2    11 Marta          Bajorek               125.56 -  336: 375   76
    3    11 Miłosz         Wrzałek               150.33 -  308: 431  100
    4    33 Beata          Pasternak             100.00 +  475: 247  150
    5    22 Marcin         Kurowski              113.38 -  200: 476   63
    6    25 Tomasz         Sehnal                124.30 -  293: 325   74
    7    30 Bożena         Guział                118.10 +  341: 254  168
    8    27 Marcin         Ceglarek              121.45 -  343: 363   71
    9    27 Agata          Kopta                 116.13 +  404: 291  166
   10    25 Andrzej        Rechowicz             132.88 -  334: 396   83
   11    27 Jerzy          Matyasik              126.57 -  309: 420   77
   12    30 Teresa         Zalewska              118.11 -  327: 398   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jerzy          Matyasik              126.57 -  236: 514   77
    2    37 Natalia        Ogierman              123.74 -  275: 343   74
    3    38 Leszek         Kilian                105.64 -  300: 309   56
    4    36 Maria          Uryga                 108.49 -  293: 301   58
    5    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  325: 309  150
    6    36 Zofia          Górka                 107.36 -  259: 365   57
    7    35 Agnieszka      Dawid                 125.70 -  213: 381   76
    8    34 Maciej         Śliwa                 120.58 -  256: 439   71
    9    35 Paweł          Brylski               117.41 -  287: 451   67
   10    36 Paweł          Kustroń               109.03 -  281: 317   59
   11    36 Beata          Pasternak             100.00 +  374: 217  150
   12    36 Beata          Pasternak             100.00 +  345: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 12  87.08




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 PAUZA
    2    19 Mariusz        Wrześniewski          148.94 -  345: 357   99
    3    27 Dariusz        Ulatowski             150.77 -  251: 532  101
    4    32 Szymon         Dąbrowski             135.19 -  252: 286   85
    5    34 Marta          Świątkowska           116.98 -  284: 349   67
    6    35 Leszek         Kilian                105.64 -  298: 423   56
    7    36 Grażyna        Chłopek               107.95 -  262: 326   58
    8    36 Beata          Pasternak             100.00 +  315: 306  150
    9    34 Patrycja       Skibska               112.59 +  328: 316  163
   10    33 Maria          Uryga                 108.49 +  445: 328  158
   11    30 Maciej         Śliwa                 120.58 -  286: 406   71
   12    33 Paweł          Kustroń               109.03 -  254: 455   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 11  97.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Dawid                 726: 258
   2 Marta          Bajorek              - Michał         Alabrudziński         479: 304
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Rudzińska             411: 444
   4 Tomasz         Sehnal               - Krzysztof      Obremski              307: 429
   5 Jan            Mrozowski            - Szymon         Stępień               459: 332
   6 Dariusz        Sowula               - Mariusz        Skrobosz              306: 375
   7 Kamil          Górka                - Natalia        Ogierman              551: 313
   8 Marcin         Ceglarek             - Kacper         Zegadło               356: 368
   9 Łukasz         Bobowski             - Renata         Andracka              398: 300
  10 Maciej         Śliwa                - Dariusz        Ulatowski             389: 436
  11 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Matus                 551: 440
  12 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                456: 493
  13 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Kowalska              465: 401
  14 Maria          Skutela              - Łukasz         Tuszyński             320: 436
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Dominik        Ulejczyk              440: 338
  16 Teresa         Zalewska             - Jakub          Zaryński              299: 515
  17 Artur          Irzyk                - Bożena         Guział                285: 437
  18 Paweł          Brylski              - Małgorzata     Deszczyńska           319: 281
  19 Dariusz        Putoń                - Marta          Świątkowska           322: 562
  20 Agata          Kopta                - Paweł          Mazurek               331: 381
  21 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Dunikowska            453: 261
  22 Marcin         Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            341: 397
  23 Joanna         Juszczak             - Patrycja       Skibska               459: 343
  24 Joanna         Regdos               - Mikołaj        Cieplik               394: 450
  25 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak              532: 267
  26 Andrzej        Stańczyk             - Janusz         Krupiński             426: 316
  27 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Kustroń               297: 229
  28 Maria          Uryga                - Konrad         Sowula                388: 428
  29 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Chłopek               375: 249
  30 Zofia          Górka                - Łukasz         Sornek                281: 481
  31 Arkadiusz      Biegun               - Wanda          Grabiec               424: 276
  32 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Walas                 293: 489
  33 Arkadiusz      Łydka                - Mateusz        Stańczyk              462: 246
  34 Maria          Kistowska            - Tomasz         Górka                 276: 439
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Pasternak             348: 185
  36 Zygmunt        Skwarek              - Maciej         Nawrocki              279: 404
  37 Grzegorz       Papciak              - Aneta          Szczyrzyca            327: 391
  38 Marcin         Szczyrzyca           - Jerzy          Matyasik              236: 514
  39 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bożena         Guział               - Bartosz        Morawski              375: 408
   2 Łukasz         Tuszyński            - Marta          Świątkowska           452: 315
   3 Dariusz        Ulatowski            - Kamil          Górka                 308: 451
   4 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               384: 355
   5 Konrad         Sowula               - Natalia        Woźniak               458: 402
   6 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Stańczyk              505: 312
   7 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Biegun                412: 301
   8 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Nawrocki              351: 451
   9 Agnieszka      Walas                - Łukasz         Bobowski              390: 360
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Sornek                329: 369
  11 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Bajorek               336: 375
  12 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Kurowski              411: 354
  13 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 300: 389
  14 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Mrozowski             432: 392
  15 Kacper         Zegadło              - Joanna         Juszczak              434: 293
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kałuża                357: 376
  17 Mikołaj        Cieplik              - Paweł          Brylski               465: 330
  18 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             354: 288
  19 Karolina       Szubska              - Mariusz        Wrześniewski          345: 357
  20 Tomasz         Górka                - Zbigniew       Rybak                 501: 297
  21 Agnieszka      Matus                - Dariusz        Sowula                357: 318
  22 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              345: 322
  23 Katarzyna      Kowalska             - Renata         Andracka              434: 348
  24 Teresa         Zalewska             - Joanna         Regdos                351: 376
  25 Leszek         Kilian               - Maciej         Śliwa                 322: 375
  26 Artur          Irzyk                - Maria          Uryga                 465: 328
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Ceglarek              435: 316
  28 Patrycja       Skibska              - Zofia          Górka                 357: 308
  29 Marcin         Kurowski             - Zygmunt        Skwarek               379: 284
  30 Dominik        Ulejczyk             - Wanda          Grabiec               454: 346
  31 Szymon         Stępień              - Maria          Kistowska             434: 265
  32 Bartosz        Bartczak             - Agata          Kopta                 376: 388
  33 Ewa            Dunikowska           - Grzegorz       Papciak               398: 277
  34 Agnieszka      Dawid                - Dariusz        Putoń                 353: 462
  35 Grażyna        Chłopek              - Maria          Skutela               314: 336
  36 Janusz         Krupiński            - Mateusz        Stańczyk              409: 288
  37 Natalia        Ogierman             - Marcin         Szczyrzyca            343: 275
  38 Paweł          Kustroń              - Tomasz         Sehnal                339: 427
  39 Beata          Pasternak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Bartosz        Morawski              355: 355
   2 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Łydka                 471: 438
   3 Łukasz         Sornek               - Kamil          Górka                 293: 373
   4 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Kałuża                357: 464
   5 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              443: 425
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mikołaj        Cieplik               392: 430
   7 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               373: 340
   8 Dorota         Rudzińska            - Konrad         Sowula                356: 389
   9 Agnieszka      Walas                - Mariusz        Wrześniewski          409: 295
  10 Maciej         Nawrocki             - Natalia        Woźniak               337: 267
  11 Miłosz         Wrzałek              - Aneta          Szczyrzyca            431: 308
  12 Marta          Świątkowska          - Małgorzata     Sulejewska            247: 390
  13 Arkadiusz      Biegun               - Jan            Mrozowski             362: 385
  14 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                294: 521
  15 Katarzyna      Kowalska             - Marcin         Kurowski              348: 302
  16 Agata          Kopta                - Grzegorz       Kurowski              298: 413
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Bożena         Guział                350: 341
  18 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Sporczyk              348: 371
  19 Dominik        Ulejczyk             - Patrycja       Skibska               373: 352
  20 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             392: 308
  21 Joanna         Regdos               - Ewa            Dunikowska            362: 302
  22 Szymon         Stępień              - Maria          Skutela               408: 351
  23 Maciej         Śliwa                - Natalia        Ogierman              296: 491
  24 Paweł          Brylski              - Łukasz         Bobowski              292: 375
  25 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              369: 354
  26 Szymon         Dąbrowski            - Artur          Irzyk                 464: 476
  27 Dariusz        Ulatowski            - Karolina       Szubska               532: 251
  28 Andrzej        Stańczyk             - Beata          Pasternak             474: 249
  29 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                340: 427
  30 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Dawid                 414: 507
  31 Maria          Uryga                - Grzegorz       Papciak               336: 465
  32 Marcin         Ceglarek             - Zofia          Górka                 384: 351
  33 Paweł          Kustroń              - Teresa         Zalewska              241: 318
  34 Renata         Andracka             - Grażyna        Chłopek               382: 321
  35 Bartosz        Bartczak             - Zygmunt        Skwarek               422: 320
  36 Dariusz        Sowula               - Maria          Kistowska             462: 355
  37 Wanda          Grabiec              - Mateusz        Stańczyk              365: 274
  38 Marcin         Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                300: 309


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             351: 378
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              375: 475
   3 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Nawrocki              349: 339
   4 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Kałuża                389: 321
   5 Agnieszka      Walas                - Marta          Bajorek               529: 293
   6 Konrad         Sowula               - Stanisław      Rydzik                344: 365
   7 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Stępień               465: 338
   8 Dominik        Ulejczyk             - Miłosz         Wrzałek               270: 470
   9 Tomasz         Sehnal               - Tomasz         Górka                 328: 373
  10 Arkadiusz      Łydka                - Dorota         Rudzińska             390: 335
  11 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Ulatowski             412: 341
  12 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Sornek                250: 412
  13 Kacper         Zegadło              - Jan            Mrozowski             384: 300
  14 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              309: 334
  15 Artur          Irzyk                - Joanna         Regdos                339: 485
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Stańczyk              396: 348
  17 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              358: 391
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Kowalska              431: 278
  19 Dariusz        Putoń                - Michał         Alabrudziński         413: 426
  20 Renata         Andracka             - Natalia        Woźniak               338: 384
  21 Bożena         Guział               - Marcin         Kurowski              315: 378
  22 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Matus                 432: 353
  23 Agnieszka      Dawid                - Agata          Kopta                 347: 441
  24 Maria          Skutela              - Joanna         Juszczak              340: 403
  25 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Biegun                377: 331
  26 Wanda          Grabiec              - Dariusz        Sowula                365: 388
  27 Grzegorz       Papciak              - Małgorzata     Sulejewska            333: 305
  28 Teresa         Zalewska             - Bartosz        Bartczak              300: 315
  29 Ewa            Dunikowska           - Maciej         Śliwa                 327: 355
  30 Paweł          Brylski              - Marcin         Ceglarek              337: 325
  31 Patrycja       Skibska              - Leszek         Kilian                374: 319
  32 Szymon         Dąbrowski            - Karolina       Szubska               286: 252
  33 Aneta          Szczyrzyca           - Beata          Pasternak             475: 247
  34 Grażyna        Chłopek              - Kazimierz      Merklejn              270: 444
  35 Zygmunt        Skwarek              - Zbigniew       Rybak                 304: 392
  36 Marcin         Szczyrzyca           - Maria          Uryga                 293: 301
  37 Zofia          Górka                - Paweł          Kustroń               401: 269
  38 Mateusz        Stańczyk             - Maria          Kistowska             368: 320


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Walas                 400: 367
   2 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              437: 317
   3 Mikołaj        Cieplik              - Jakub          Zaryński              393: 387
   4 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              452: 284
   5 Maciej         Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               424: 474
   6 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 448: 469
   7 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           373: 408
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Arkadiusz      Łydka                 426: 335
   9 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Sporczyk              404: 366
  10 Łukasz         Bobowski             - Konrad         Sowula                347: 314
  11 Joanna         Regdos               - Michał         Alabrudziński         279: 395
  12 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Ulatowski             324: 507
  13 Natalia        Ogierman             - Marta          Bajorek               377: 407
  14 Katarzyna      Kowalska             - Dariusz        Putoń                 375: 417
  15 Natalia        Woźniak              - Agata          Kopta                 392: 351
  16 Artur          Irzyk                - Janusz         Krupiński             423: 381
  17 Andrzej        Stańczyk             - Dominik        Ulejczyk              309: 379
  18 Patrycja       Skibska              - Mariusz        Skrobosz              333: 473
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kurowski              360: 404
  20 Jan            Mrozowski            - Maciej         Śliwa                 452: 272
  21 Grzegorz       Papciak              - Szymon         Stępień               379: 371
  22 Marcin         Kurowski             - Aneta          Szczyrzyca            476: 200
  23 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Bartczak              329: 325
  24 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Rechowicz             366: 298
  25 Tomasz         Sehnal               - Szymon         Dąbrowski             389: 411
  26 Dariusz        Sowula               - Paweł          Brylski               539: 300
  27 Wanda          Grabiec              - Kazimierz      Merklejn              319: 357
  28 Maria          Skutela              - Agnieszka      Matus                 226: 402
  29 Zofia          Górka                - Zbigniew       Rybak                 260: 431
  30 Ewa            Dunikowska           - Bożena         Guział                362: 300
  31 Agnieszka      Dawid                - Teresa         Zalewska              313: 379
  32 Leszek         Kilian               - Arkadiusz      Biegun                359: 436
  33 Mateusz        Stańczyk             - Marcin         Ceglarek              372: 399
  34 Marta          Świątkowska          - Karolina       Szubska               349: 284
  35 Beata          Pasternak            - Renata         Andracka              180: 422
  36 Maria          Kistowska            - Maria          Uryga                 291: 409
  37 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Szczyrzyca            309: 325
  38 Grażyna        Chłopek              - Paweł          Kustroń               358: 311


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             390: 388
   2 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Cieplik               312: 415
   3 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           403: 391
   4 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Walas                 466: 388
   5 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Górka                 431: 476
   6 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                357: 350
   7 Marta          Bajorek              - Mariusz        Wrześniewski          457: 288
   8 Maciej         Nawrocki             - Jakub          Zaryński              362: 301
   9 Dariusz        Ulatowski            - Grzegorz       Kurowski              462: 380
  10 Krzysztof      Kałuża               - Stanisław      Rydzik                253: 447
  11 Jerzy          Matyasik             - Natalia        Ogierman              346: 400
  12 Konrad         Sowula               - Mariusz        Skrobosz              348: 438
  13 Paweł          Mazurek              - Joanna         Regdos                539: 261
  14 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Kurowski              409: 333
  15 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Sowula                323: 339
  16 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Putoń                 508: 303
  17 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Sporczyk              404: 368
  18 Dominik        Ulejczyk             - Artur          Irzyk                 453: 315
  19 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Papciak               465: 371
  20 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               353: 431
  21 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Ceglarek              465: 298
  22 Zbigniew       Rybak                - Maria          Uryga                 340: 341
  23 Agnieszka      Matus                - Patrycja       Skibska               423: 383
  24 Szymon         Stępień              - Marta          Świątkowska           305: 341
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Tomasz         Sehnal                293: 325
  26 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Stańczyk              427: 433
  27 Maciej         Śliwa                - Arkadiusz      Biegun                338: 486
  28 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Rechowicz             425: 477
  29 Janusz         Krupiński            - Ewa            Dunikowska            474: 318
  30 Agata          Kopta                - Teresa         Zalewska              345: 347
  31 Renata         Andracka             - Paweł          Brylski               366: 333
  32 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Dawid                 436: 366
  33 Mateusz        Stańczyk             - Bożena         Guział                233: 386
  34 Wanda          Grabiec              - Grażyna        Chłopek               380: 351
  35 Karolina       Szubska              - Leszek         Kilian                298: 423
  36 Zofia          Górka                - Marcin         Szczyrzyca            365: 259
  37 Beata          Pasternak            - Maria          Skutela               273: 357
  38 Maria          Kistowska            - Zygmunt        Skwarek               288: 316
  39 Paweł          Kustroń              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Obremski              467: 373
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         425: 407
   3 Tomasz         Górka                - Bartosz        Morawski              422: 450
   4 Marta          Bajorek              - Łukasz         Tuszyński             405: 369
   5 Łukasz         Sornek               - Miłosz         Wrzałek               278: 447
   6 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Sowula                364: 385
   7 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Walas                 471: 445
   8 Paweł          Mazurek              - Natalia        Ogierman              387: 366
   9 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Ulejczyk              436: 436
  10 Maciej         Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              426: 399
  11 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Deszczyńska           356: 396
  12 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Bobowski              430: 429
  13 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          416: 314
  14 Jan            Mrozowski            - Jakub          Zaryński              423: 383
  15 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Sehnal                303: 319
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              354: 428
  17 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Kałuża                410: 276
  18 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Rudzińska             315: 410
  19 Joanna         Regdos               - Agnieszka      Matus                 317: 422
  20 Renata         Andracka             - Dariusz        Putoń                 391: 336
  21 Grzegorz       Papciak              - Janusz         Krupiński             386: 396
  22 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 292: 347
  23 Maria          Uryga                - Andrzej        Stańczyk              350: 433
  24 Konrad         Sowula               - Szymon         Dąbrowski             448: 365
  25 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Sulejewska            381: 364
  26 Marta          Świątkowska          - Marcin         Kurowski              307: 441
  27 Katarzyna      Kowalska             - Wanda          Grabiec               356: 350
  28 Zbigniew       Rybak                - Leszek         Kilian                370: 267
  29 Szymon         Stępień              - Maciej         Śliwa                 443: 341
  30 Bożena         Guział               - Aneta          Szczyrzyca            254: 341
  31 Ewa            Dunikowska           - Agata          Kopta                 390: 315
  32 Patrycja       Skibska              - Maria          Skutela               363: 390
  33 Marcin         Ceglarek             - Bartosz        Bartczak              503: 450
  34 Paweł          Brylski              - Zofia          Górka                 250: 425
  35 Marcin         Szczyrzyca           - Agnieszka      Dawid                 213: 381
  36 Grażyna        Chłopek              - Karolina       Szubska               326: 262
  37 Paweł          Kustroń              - Zygmunt        Skwarek               289: 338
  38 Mateusz        Stańczyk             - Beata          Pasternak             416: 276
  39 Maria          Kistowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mikołaj        Cieplik               432: 338
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 582: 326
   3 Krzysztof      Obremski             - Marta          Bajorek               543: 324
   4 Tomasz         Górka                - Maciej         Nawrocki              340: 392
   5 Dariusz        Sowula               - Paweł          Mazurek               320: 386
   6 Michał         Alabrudziński        - Arkadiusz      Łydka                 421: 375
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Kacper         Zegadło               282: 445
   8 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              326: 362
   9 Agnieszka      Walas                - Jan            Mrozowski             405: 383
  10 Łukasz         Tuszyński            - Dominik        Ulejczyk              425: 326
  11 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Ulatowski             413: 262
  12 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              429: 351
  13 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Kurowski              421: 343
  14 Artur          Irzyk                - Natalia        Woźniak               370: 440
  15 Arkadiusz      Biegun               - Dorota         Rudzińska             375: 341
  16 Agnieszka      Matus                - Renata         Andracka              365: 329
  17 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Stańczyk              373: 428
  18 Mariusz        Wrześniewski         - Konrad         Sowula                540: 330
  19 Natalia        Ogierman             - Teresa         Zalewska              442: 316
  20 Jakub          Zaryński             - Joanna         Regdos                488: 238
  21 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Dąbrowski             282: 342
  22 Grzegorz       Kurowski             - Maria          Uryga                 391: 332
  23 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Stępień               490: 271
  24 Marta          Świątkowska          - Zbigniew       Rybak                 360: 342
  25 Zofia          Górka                - Katarzyna      Kowalska              279: 426
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Ewa            Dunikowska            427: 338
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Ceglarek              343: 363
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Skutela               315: 367
  29 Leszek         Kilian               - Bartosz        Bartczak              364: 357
  30 Agnieszka      Dawid                - Mateusz        Stańczyk              382: 387
  31 Grażyna        Chłopek              - Patrycja       Skibska               439: 350
  32 Agata          Kopta                - Paweł          Brylski               427: 325
  33 Zygmunt        Skwarek              - Bożena         Guział                332: 346
  34 Maciej         Śliwa                - Marcin         Szczyrzyca            439: 256
  35 Paweł          Kustroń              - Maria          Kistowska             335: 453
  36 Beata          Pasternak            - Karolina       Szubska               306: 315


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Obremski              379: 302
   2 Mikołaj        Cieplik              - Kamil          Górka                 458: 503
   3 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              324: 466
   4 Kacper         Zegadło              - Maciej         Nawrocki              464: 367
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             412: 350
   6 Joanna         Juszczak             - Marta          Bajorek               304: 362
   7 Agnieszka      Walas                - Janusz         Krupiński             320: 395
   8 Agnieszka      Matus                - Tomasz         Górka                 373: 380
   9 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz      Merklejn              466: 300
  10 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Sowula                379: 361
  11 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Deszczyńska           496: 269
  12 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          395: 424
  13 Andrzej        Stańczyk             - Stanisław      Rydzik                381: 379
  14 Dominik        Ulejczyk             - Natalia        Ogierman              431: 372
  15 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Biegun                323: 395
  16 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Rudzińska             398: 296
  17 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Rechowicz             570: 335
  18 Konrad         Sowula               - Tomasz         Sehnal                283: 501
  19 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Kowalska              178: 176
  20 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              346: 409
  21 Artur          Irzyk                - Marta          Świątkowska           439: 418
  22 Maria          Skutela              - Małgorzata     Sulejewska            433: 442
  23 Marcin         Kurowski             - Teresa         Zalewska              397: 333
  24 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Matyasik              397: 355
  25 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Regdos                492: 181
  26 Ewa            Dunikowska           - Szymon         Stępień               444: 331
  27 Agata          Kopta                - Aneta          Szczyrzyca            291: 404
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Górka                 438: 265
  29 Maciej         Śliwa                - Grażyna        Chłopek               485: 222
  30 Maria          Uryga                - Mateusz        Stańczyk              357: 397
  31 Bożena         Guział               - Leszek         Kilian                372: 192
  32 Bartosz        Bartczak             - Maria          Kistowska             375: 338
  33 Zygmunt        Skwarek              - Agnieszka      Dawid                 357: 440
  34 Karolina       Szubska              - Patrycja       Skibska               328: 316
  35 Paweł          Brylski              - Marcin         Szczyrzyca            451: 287
  36 Beata          Pasternak            - Paweł          Kustroń               208: 408


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               373: 444
   2 Paweł          Mazurek              - Kamil          Górka                 408: 324
   3 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              346: 486
   4 Marta          Bajorek              - Mikołaj        Cieplik               391: 403
   5 Andrzej        Stańczyk             - Miłosz         Wrzałek               252: 420
   6 Arkadiusz      Biegun               - Arkadiusz      Łydka                 425: 375
   7 Tomasz         Górka                - Janusz         Krupiński             412: 392
   8 Joanna         Juszczak             - Natalia        Woźniak               411: 378
   9 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Nawrocki              455: 356
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              384: 366
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Dominik        Ulejczyk              492: 351
  12 Tomasz         Sehnal               - Dariusz        Ulatowski             399: 434
  13 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Walas                 419: 347
  14 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Kurowski              387: 369
  15 Dariusz        Sowula               - Jan            Mrozowski             299: 431
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              387: 422
  17 Marcin         Ceglarek             - Natalia        Ogierman              475: 348
  18 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 329: 318
  19 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 452: 329
  20 Katarzyna      Kowalska             - Jakub          Zaryński              368: 345
  21 Zbigniew       Rybak                - Ewa            Dunikowska            350: 374
  22 Konrad         Sowula               - Marta          Świątkowska           466: 431
  23 Bożena         Guział               - Krzysztof      Sporczyk              317: 495
  24 Maria          Skutela              - Maciej         Śliwa                 485: 335
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             334: 396
  26 Dorota         Rudzińska            - Teresa         Zalewska              515: 300
  27 Mateusz        Stańczyk             - Renata         Andracka              477: 272
  28 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Brylski               328: 315
  29 Agnieszka      Dawid                - Zofia          Górka                 362: 356
  30 Joanna         Regdos               - Bartosz        Bartczak              427: 438
  31 Szymon         Stępień              - Grażyna        Chłopek               403: 384
  32 Leszek         Kilian               - Agata          Kopta                 327: 331
  33 Karolina       Szubska              - Maria          Uryga                 445: 328
  34 Patrycja       Skibska              - Zygmunt        Skwarek               335: 350
  35 Maria          Kistowska            - Beata          Pasternak             396: 312
  36 Marcin         Szczyrzyca           - Paweł          Kustroń               281: 317


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Górka                 454: 523
   2 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               335: 342
   3 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Tuszyński             331: 336
   4 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              365: 434
   5 Marta          Bajorek              - Arkadiusz      Biegun                447: 375
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Juszczak              483: 372
   7 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Mazurek               465: 438
   8 Maciej         Nawrocki             - Dariusz        Ulatowski             381: 458
   9 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 422: 336
  10 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Kurowski              395: 395
  11 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Ceglarek              480: 298
  12 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Stańczyk              346: 477
  13 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             327: 330
  14 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            298: 425
  15 Łukasz         Bobowski             - Dominik        Ulejczyk              393: 339
  16 Agnieszka      Walas                - Dorota         Rudzińska             315: 498
  17 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Sowula                316: 350
  18 Andrzej        Rechowicz            - Konrad         Sowula                384: 289
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           338: 342
  20 Agnieszka      Matus                - Katarzyna      Kowalska              299: 381
  21 Tomasz         Sehnal               - Maria          Skutela               334: 438
  22 Ewa            Dunikowska           - Artur          Irzyk                 313: 377
  23 Marcin         Kurowski             - Mateusz        Stańczyk              343: 346
  24 Marta          Świątkowska          - Jakub          Zaryński              253: 527
  25 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 424: 425
  26 Bartosz        Bartczak             - Bożena         Guział                314: 380
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Matyasik              309: 420
  28 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Dawid                 398: 313
  29 Teresa         Zalewska             - Szymon         Stępień               348: 361
  30 Karolina       Szubska              - Maciej         Śliwa                 286: 406
  31 Grażyna        Chłopek              - Agata          Kopta                 369: 362
  32 Maria          Uryga                - Zygmunt        Skwarek               389: 271
  33 Paweł          Kustroń              - Joanna         Regdos                424: 243
  34 Maria          Kistowska            - Zofia          Górka                 327: 373
  35 Paweł          Brylski              - Patrycja       Skibska               373: 269
  36 Beata          Pasternak            - Marcin         Szczyrzyca            217: 374


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              330: 418
   2 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Górka                 400: 426
   3 Mikołaj        Cieplik              - Kacper         Zegadło               379: 373
   4 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         470: 355
   5 Marta          Bajorek              - Mariusz        Wrześniewski          319: 472
   6 Kamil          Górka                - Dariusz        Ulatowski             495: 318
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Skrobosz              358: 490
   8 Łukasz         Bobowski             - Janusz         Krupiński             460: 340
   9 Andrzej        Stańczyk             - Arkadiusz      Biegun                440: 410
  10 Paweł          Mazurek              - Joanna         Juszczak              388: 480
  11 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             467: 485
  12 Grzegorz       Kurowski             - Arkadiusz      Łydka                 410: 371
  13 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Woźniak               536: 394
  14 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Rudzińska             301: 301
  15 Marcin         Ceglarek             - Artur          Irzyk                 347: 437
  16 Maria          Skutela              - Dariusz        Sowula                264: 283
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             394: 353
  18 Mateusz        Stańczyk             - Katarzyna      Kowalska              357: 363
  19 Dominik        Ulejczyk             - Stanisław      Rydzik                364: 469
  20 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Walas                 302: 270
  21 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Rybak                 360: 367
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              446: 271
  23 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Sehnal                304: 349
  24 Konrad         Sowula               - Agnieszka      Matus                 425: 388
  25 Szymon         Stępień              - Maciej         Śliwa                 397: 348
  26 Bożena         Guział               - Ewa            Dunikowska            310: 446
  27 Bartosz        Bartczak             - Agnieszka      Dawid                 298: 408
  28 Agata          Kopta                - Renata         Andracka              337: 324
  29 Maria          Uryga                - Marta          Świątkowska           362: 346
  30 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            398: 327
  31 Zofia          Górka                - Paweł          Brylski               348: 359
  32 Grażyna        Chłopek              - Leszek         Kilian                314: 337
  33 Paweł          Kustroń              - Karolina       Szubska               455: 254
  34 Joanna         Regdos               - Zygmunt        Skwarek               296: 313
  35 Patrycja       Skibska              - Maria          Kistowska             461: 251
  36 Marcin         Szczyrzyca           - Beata          Pasternak             345: 211
Lista rankingowa na dzień 30-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.77  32427  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.35  31910  199
   3 Kazimierz Merklejn             Szczecin             159.31  31384  197
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              155.51  30013  193
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.72  29707  192
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             154.19  29758  193
   8 Kamil Górka                    Kraków               154.12  29282  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.85  29077  189
  10 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.25  21761  142
  11 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           153.02  15455  101
  12 Dawid Pikul                    Poznań               152.67  30228  198
  13 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.87  28856  190
  15 Marek Reda                     Dębówka              151.86  12756   84
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.35  21946  145
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88   7544   50
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.69  29083  193
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.18  28685  191
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.18  29135  194
  21 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.16  29882  199
  22 Łukasz Bobowski                Suchedniów           149.94  27289  182
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.44  28992  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.41  21814  146
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  28439  191
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.80  28868  194
  27 Maciej Grąbczewski             Szczecin             147.82  18182  123
  28 Kamil Kister                   Warszawa             147.51  29355  199
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  30 Michał Makowski                Warszawa             146.37   7172   49
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.36  27662  189
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.31  23263  159
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.24  16818  115
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.53  26923  185
  35 Tomasz Suchanek                Wrocław              145.32   5522   38
  36 Justyna Górka                  Kraków               145.07  27853  192
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.42  17041  118
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               144.10  12537   87
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             144.09  12680   88
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.92  27489  191
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               143.85  22441  156
  43 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             142.95  27161  190
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.66  27390  192
  45 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.33  27470  193
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.32  27326  192
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.23  19912  140
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             141.91  27672  195
  49 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       141.64  27904  197
  50 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.47  24583  175
  51 Radosław Jachna                Łódź                 140.24  26506  189
  52 Bogusław Szyszka               Oława                140.17  16540  118
  53 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07  25913  185
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.03   5041   36
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.96  26732  191
  56 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.87  26995  193
  57 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.65  27651  198
  58 Leszek Kacprzyk                Katowice             139.38   7805   56
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             139.25  21027  151
  60 Joanna Juszczak                Warszawa             139.24  26874  193
  61 Sławomir Piotrowski            Deszczno             138.60  17879  129
  62 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.35  26287  190
  63 Marek Syczuk                   Warszawa             138.32  15492  112
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.26  24611  178
  65 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             137.81  26322  191
  66 Barbara Obremska               Wrocław              137.46   7423   54
  67 Irena Sołdan                   Warszawa             137.40  27205  198
  68 Tomasz Górka                   Kraków               137.12   6582   48
  69 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  70 Rafał Matczak                  Milanówek            137.05  26176  191
  71 Katarzyna Polak                Warszawa             136.95  27253  199
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             136.92  19716  144
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           136.22  26426  194
  74 Janusz Krupiński               Bytom                136.18  26419  194
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              135.97   4895   36
  76 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.97  26106  192
  77 Jacek Mańko                    Poznań               135.94  23245  171
  78 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.78  13035   96
  79 Piotr Domański                 Lublin               135.47  16121  119
  80 Szymon Dąbrowski               Warszawa             135.34  26120  193
  81 Paweł Pogorzelski              Warszawa             135.26  16772  124
  82 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          135.12  10539   78
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               134.63  17367  129
  84 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       134.46  19765  147
  85 Krzysztof Gibas                Kraków               134.45  16268  121
  86 Konrad Sowula                  Kraków               133.38  18406  138
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 133.34  25467  191
  88 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.13  11316   85
  89 Marcin Rogala                  Warszawa             133.07  25949  195
  90 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.52  24913  188
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.49   4902   37
  92 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.39  10062   76
  94 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25759  195
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.06  25883  196
  96 Agnieszka Walas                Kraków               131.13  17440  133
  97 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.93  25270  193
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  130.87  17798  136
  99 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.76  22491  172
 100 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 102 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.28  24884  191
 103 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               130.20   3906   30
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.17  23951  184
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.05  25750  198
 106 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.04   7412   57
 107 Marek Rogalski                 Warszawa             129.93  25466  196
 108 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.34  24963  193
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             129.29  18747  145
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.06   6195   48
 111 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.06   6195   48
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.98  24893  193
 113 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.95  12250   95
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.92  24623  191
 115 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.73  22270  173
 116 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.53  16581  129
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.34  16556  129
 119 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.24  15260  119
 120 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.03  24710  193
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.91   9977   78
 122 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.74  15712  123
 123 Adam Grzelec                   Poznań               127.71  25414  199
 124 Marta Bajorek                  Warszawa             127.42  22680  178
 125 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 126 Czesław Grajewski              Białystok            127.23  12341   97
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.02  13718  108
 128 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.97  10158   80
 129 Dorota Kuć                     Stargard             126.77  19143  151
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            126.25  23103  183
 131 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.24  12245   97
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              126.20  13503  107
 133 Grzegorz Papciak               Jodłowa              126.19  24734  196
 134 Agata Kuć                      Stargard             126.09  21183  168
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.88  24798  197
 136 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.83  15100  120
 137 Leszek Stecuła                 Bytom                125.82   9940   79
 138 Szymon Stępień                 Bytom                125.80  23902  190
 139 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.43  10787   86
 140 Rafał Stachowski               Police               125.29  14283  114
 141 Monika Siemaszko               Lipiany              125.27  13404  107
 142 Dariusz Sowula                 Kraków               125.12  18018  144
 143 Zdzisław Szota                 Warszawa             125.12   4004   32
 144 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.07  15759  126
 145 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.07  24263  194
 146 Ewelina Kister                 Warszawa             125.01  18752  150
 147 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.94  24363  195
 148 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.76  24952  200
 149 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             124.70  20450  164
 150 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.50   9711   78
 152 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.76  21287  172
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.62  24106  195
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 123.48   8150   66
 157 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.44  12221   99
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.32  18745  152
 159 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.30  23920  194
 160 Maciej Kuć                     Stargard             123.21  19344  157
 161 Joanna Ostrowska               Warszawa             123.07  21907  178
 162 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            123.04   6890   56
 163 Beata Piotrowska               Łódź                 123.02  11933   97
 164 Tomasz A. Praga                Białystok            122.64  11896   97
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 166 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.02  24281  199
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 168 Marcin Ceglarek                Kraków               121.90  22185  182
 169 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               121.67   5110   42
 170 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               121.65  22992  189
 171 Stanisław Gasik                Warszawa             121.56   8023   66
 172 Maciej Perzyński               Piła                 121.47   5952   49
 173 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.28   4730   39
 174 Jerzy Luter                    Bytom                121.14  23744  196
 175 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 176 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.00   4356   36
 177 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.85  21511  178
 178 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.84  11238   93
 179 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.73  10141   84
 180 Sławomir Wolski                Wrocław              120.72  21368  177
 181 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 182 Dominik Ulejczyk               Będzin               120.48  23976  199
 183 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.46  12407  103
 184 Agnieszka Matus                Milanówek            120.25  22848  190
 185 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23035  192
 186 Renata Andracka                Zwola                119.93  23746  198
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.81  23003  192
 188 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.44  19350  162
 189 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 190 Artur Wawrzynowski             Żukowo               118.81  17941  151
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             118.78  11047   93
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.50  11376   96
 193 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.28  11473   97
 194 Maria Skutela                  Warszawa             118.19  23639  200
 195 Anita Bruska                   Gdynia               117.88  14735  125
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                117.82  22504  191
 197 Adam Janicki                   Wrocław              117.69  18359  156
 198 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.66   6942   59
 199 Bożena Guział                  Racibórz             117.50  22678  193
 200 Urszula Solarska               Katowice             117.28  22518  192
 201 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 202 Marta Świątkowska              Wrocław              116.93  22334  191
 203 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             116.80  23127  198
 205 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 206 Karolina Urbańska              Poznań               116.44  20960  180
 207 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.31  14539  125
 208 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.13  22065  190
 209 Anna Demczyszyn                Bystra               115.90   7186   62
 210 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.87  17033  147
 211 Olga Swarcewicz                Warszawa             115.85   8341   72
 212 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     115.80  22349  193
 213 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.59   9478   82
 214 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  15415  134
 215 Marianna Kozłowska             Białystok            115.03  12423  108
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 217 Józef Burzyński                Ełk                  114.74  13769  120
 218 Dominika Worona                Police               114.64   4127   36
 219 Konrad Mikusek                 Milanówek            114.57  14207  124
 220 Robert Wagner                  Wrocław              114.36   6633   58
 221 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.29   6629   58
 222 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             114.26  15082  132
 223 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.24  22276  195
 224 Beata Kiżewska                 Świnoujście          114.12  10841   95
 225 Dorota Ostrowska               Białystok            113.78  13654  120
 226 Marta Sztajnert                Wisła                113.76  18543  163
 227 Marcin Kurowski                Racibórz             113.59  22490  198
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.57  22713  200
 229 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.53   7720   68
 230 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 231 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.10  14816  131
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.71  21754  193
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             112.40  22367  199
 235 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.38  12249  109
 236 Beata Jagielska                Police               110.93   9873   89
 237 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.90   3438   31
 238 Patrycja Skibska               Warszawa             110.53  14148  128
 239 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.47   3977   36
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.42   8944   81
 241 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.33   5296   48
 242 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.33  21845  198
 243 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 244 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 245 Bartosz Bartczak               Poznań               109.30  20985  192
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              109.23  21191  194
 247 Jacek Nowak                    Szczecin             108.92   6426   59
 248 Małgorzata Pochopień           Kraków               108.79   4134   38
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.48   8136   75
 250 Tomasz Duda                    Tychy                108.42   5204   48
 251 Agnieszka Antos                Racibórz             108.40  11382  105
 252 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 253 Franciszek Łysek               Warszawa             107.43   3760   35
 254 Grażyna Chłopek                Jaworzno             106.91   7163   67
 255 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               106.48  20658  194
 257 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.48   7560   71
 258 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     106.30   4677   44
 259 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.00   3710   35
 260 Grażyna Smereka                Racibórz             105.92   3813   36
 261 Zofia Górka                    Łęczna               105.60   5069   48
 262 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.53   6332   60
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.33  20012  190
 264 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.23   5472   52
 265 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 266 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              104.85   4194   40
 267 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 268 Katarzyna Okoniewska           Poznań               104.35   4800   46
 269 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.16   8645   83
 270 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                103.72   7053   68
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               103.31   7335   71
 272 Alicja Tuz                     Kielce               103.26   4750   46
 273 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            102.97   7826   76
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.93  20483  199
 275 Justyna Sławińska              Gdańsk               102.75   3699   36
 276 Wojciech Łysek                 Warszawa             102.56   3487   34
 277 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.32  20260  198
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.31  19059  190
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             100.19   7715   77
 280 Marta Majewska                 Wadowice             100.17  11019  110
 281 Maria Uryga                    Kraków               100.14   3505   35
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.09   5747   58
 283 Karolina Mak                   Wrocław               98.80   8497   86
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.12   9420   96
 285 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.03  18430  188
 286 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.24  14003  144
 287 Karolina Szubska               Jaworzno              96.92  11146  115
 288 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.92   7386   77
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              95.80   3928   41
 290 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.38   3243   34
 291 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.24   4762   50
 292 Michał Głąb                    Zabrze                95.00   5700   60
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 294 Teresa Balewska                Reda                  94.59  18729  198
 295 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      94.48   3968   42
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin              94.31   3301   35
 297 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.86   8917   95
 298 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 299 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            93.56   7017   75
 300 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             92.83   3342   36
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.66   7320   79
 302 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.72  17518  191
 303 Maria Tomiczek                 Zabrze                89.23   5889   66
 304 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.53   5135   58
 305 Piotr Duda                     Tychy                 87.89   4131   47
 306 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.89   4043   46
 307 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           87.59   8058   92
 308 Przemysław Woiński             Łódź                  87.41   5594   64
 309 Waldemar Dębski                Ostróda               86.12   4306   50
 310 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.99   5507   68
 311 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              80.60   4272   53
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.13   3766   47
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 314 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.80   2688   35
 315 Michał Sztajnert               Wisła                 75.93   4328   57
 316 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 317 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 318 Szymon Sztajnert               Wisła                 72.51   3408   47
 319 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             72.35   4124   57
 320 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 321 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.82   2340   34
 322 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 30-07-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Burczyk                Gdynia                94.72   2747   29
   2 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   3 Michał Kolaj                   Ostróda              124.25   3479   28
   4 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         149.76   3744   25
   5 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   6 Artur Koszel                   Warszawa             130.76   3269   25
   7 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   8 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
   9 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  10 Tomasz Ciejka                  Kraków               152.12   3651   24
  11 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  12 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  13 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.12   3243   24
  14 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  15 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  16 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.71   3041   24
  20 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.83   2972   24
  21 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  23 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  24 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  25 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  26 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  28 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  29 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  30 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  31 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  32 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  33 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  34 Michał Dreczka                 Poznań                98.04   2353   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.04   2089   24
  37 Anna Krynicka                  Warszawa             115.17   2649   23
  38 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  39 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  40 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  41 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  42 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  43 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.04   2071   23
  44 Maria Kistowska                Poznań                88.96   2046   23
  45 Magdalena Maternicka           Gdynia                88.83   2043   23
  46 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  47 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  48 Wiktoria Koler                 Będzin                70.96   1632   23
  49 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             93.36   2054   22
  50 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  51 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  53 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.09   1850   22
  54 Adam Kaczyński                 Świnoujście           83.68   1841   22
  55 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  56 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.55   2951   20
  57 Tomasz Łapka                   Opole                126.65   2533   20
  58 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  59 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  60 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  61 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  62 Justyna Nieznalska             Jejkowice            116.95   2222   19
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów               113.58   2158   19
  64 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             110.00   2090   19
  65 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  66 Maria Kubacka-                 Warszawa              79.78   1436   18
  67 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  68 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  69 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  70 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  71 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.25   1412   16
  72 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  73 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  74 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  75 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  76 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  77 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  78 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  79 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  80 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.85   1493   13
  81 Marzena Zawierska              Warszawa             110.46   1436   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  84 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  85 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  86 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75   1821   12
  87 Michał Szymkowski              Wrocław              147.25   1767   12
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             142.25   1707   12
  89 Karol Waniek                   Wrocław              140.92   1691   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  92 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  93 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.25   1503   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        122.25   1467   12
  97 Kamil Kister                   Puławy               122.25   1467   12
  98 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  99 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.17   1430   12
 100 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              119.00   1428   12
 101 Jolanta Zięba                  Zabrze               119.00   1428   12
 102 Adam Klimont                   Wałcz                117.83   1414   12
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 104 Jacek Jerzyński                Toruń                116.42   1397   12
 105 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
 106 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
 107 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 109 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 110 Dawid Podżerek                 Kraków               114.08   1369   12
 111 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 115 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 116 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 117 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 118 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 119 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 120 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 121 Konrad Łukaszewicz             Wrocław              104.75   1257   12
 122 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 124 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 125 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 126 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 127 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 128 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 129 Marek Wodnicki                 Łódź                  98.75   1185   12
 130 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 131 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 132 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 133 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 134 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 135 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 136 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 137 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             95.75   1149   12
 138 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 139 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 140 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 141 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 142 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 143 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 144 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 145 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 146 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 147 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 148 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 149 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 150 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 151 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             74.50    894   12
 152 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 153 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.75    885   12
 154 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 155 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 156 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 157 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 158 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 159 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 160 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 161 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 162 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 163 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 164 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 165 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 166 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 167 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 168 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 169 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 170 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 171 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 172 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 173 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 174 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 177 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 178 Elżbieta Salamon               Wrocław               77.91    857   11
 179 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 180 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 181 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 182 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 183 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                74.45    819   11
 184 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 185 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 186 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 187 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 188 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 189 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 190 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 191 Mirosław Dejna                 Sampława              66.27    729   11
 192 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 193 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 194 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 195 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 196 Joanna Kulawiak                Warszawa              62.73    690   11
 197 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 198 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 201 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 202 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 203 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                55.55    611   11
 204 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 207 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 208 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 209 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 210 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 211 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 212 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 213 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 214 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 215 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 217 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 218 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 219 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 220 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 223 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 224 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 225 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 226 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 227 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 228 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 229 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 230 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 231 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 232 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 233 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 234 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 235 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 236 Szymon Ozimek                  Zabrze                59.14    414    7
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 238 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 239 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 240 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 241 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 242 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 243 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 244 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 245 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 246 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 247 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 248 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 249 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 250 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 251 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 252 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 253 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 254 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 255 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 256 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 257 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 258 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 259 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 260 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 261 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 262 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 263 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 264 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 265 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 266 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 267 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 268 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 269 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 270 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 271 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 272 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 273 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 274 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 275 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie