Zabrze18
lipca
Zabrze 18-19 lipca XX Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2015
Kraków25
lipca
Kraków 25-26 lipca XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2015
Łódź 1
sierpnia
Łódź 1- 2 sierpnia Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Jan Mrozowski najlepszy w Krakowie!25 - 26 lipca 2015 — XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 25 - 26 lipca 2015
Grand Prix 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Jan Mrozowski najlepszy w Krakowie!Kończąc relację z XVIII Mistrzostw Krakowa wyraziłem życzenie: "do zobaczenia za rok". I spełniło się: prawie dokładnie po roku znów spotkaliśmy się w gościnnym Grodzie Kraka by pograć w naszą ulubioną grę. I tym razem "pękła" przysłowiowa "setka", i do zawodów przystąpiło 105 uczestniczek i uczestników (w tym ośmioro debiutantów). To jak dotychczas najliczniejszy turniej w tym roku. Oprócz frekwencji dopisała także pogoda. Termometry wskazywały grubo powyżej 30°C. Na szczęście klimatyzowana sala Nowohuckiego Centrum Kultury zapewniła nam komfortowe warunki do gry. Organizatorzy przygotowali odpowiednią ilość napojów i słodkich przekąsek, a w przerwie pysznym obiadem uraczył nas bar Bistro Marchewka. Po pierwszym dniu rozgrywek chętni wzięli udział w multimedialnym quizie Dr Why w Trattorii Da Marco.

Drugiego dnia upał trochę zelżał, natomiast wzrosło tempo i zaciętość gier. Przykładem może być runda dziewiąta, gdzie na dwóch pierwszych stołach różnica małych punktów wyniosła tylko 1. Po tej rundzie na czoło wysunął się Łukasz Bobowski i utrzymał pozycję lidera do 11. rundy. Przed ostatnią rundą tylko on i Jan Mrozowski mogli osiągnąć końcowy tryumf. Jednak Janek wziął rewanż za wspomnianą 9. rundę i wygrywając 453:330 zapewnił sobie pierwsze miejsce. Łukasz musiał zadowolić się drugim miejscem, a na trzecie "wskoczył" Bartosz Morawski.

Podczas turnieju przeprowadzono kilka konkursów: na ułożenie krzyżówki z nazwiskami mistrzów Polski w scrabble (nagroda dla Zuzanny Szawuły), na scrabblową przeróbkę kołysanki (Bogusław Szyszka) i najdroższe położone słowo z hasła: HERBATA TO TEEKANNE (Zbigniew Wietecki). Najlepszym debiutantem został Michał Gigoń z Krakowa. Nagrody dla pozostałych graczy ufundowali sponsorzy: Wydawnictwo Znak, Teekane Polska, Sklep Biker Sport, Dragonus. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji turnieju, a w szczególności dla: Justyny i Kamila Górków, Jerzego Matyasika i Mariusza Wrześniewskiego.

Do zobaczenia za rok na jubileuszowych XX Mistrzostwach Krakowa w Scrabble!
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 25 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr, 4, 10 lub autobusem 502, ok. 25 minut.
WyżywienieMożliwość zamówienia obiadu na miejscu gry w Bistro Marchewka, cena 15 zł za zestaw zupa + drugie danie; samo drugie danie — 12 zł
Do wyboru:
- rosół z makaronem
- chłodnik ogórkowy z jajkiem
- pieczeń wieprzowa w sosie własnym, kasza jęczmienna, mizeria
- filet drobiowy w sosie warzywnym, ziemniaki, sałata
- kotleciki jaglane, surówka z marchewki
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry (w promieniu 2km):
Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Dom Turystyczny "Czyżyny"
ul. Centralna 32, tel. +48 12 644 67 00
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Indigo"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89
Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

NagrodyPuchary, nagrody pieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeOd 20:30 proponujemy wyśmienitą zabawę — multimedialny quiz Dr Why, podczas którego odpowiada się na pytania z rozmaitych dziedzin, używając specjalnych elektronicznych kontrolerów. Liczba miejsc ograniczona do 45. Impreza odbędzie się w Trattorii Da Marco, ul. Mogilska 86.
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Wydawnictwo Znak
Teekanne Polska
Sklep Biker Sport
Dragonus


Wyniki turnieju XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jan             Mrozowski            Kraków                 143.35     10.0     5228     2046     1082
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.25     10.0     4693     2061      294
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.90      9.5     4947     2006      596
  4 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.32      9.0     5216     1870      616
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.65      9.0     4981     1864      817
  6 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.19      9.0     4572     1885      303
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.61      8.5     4689     1921      276
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 144.32      8.0     5286     1830     1034
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.40      8.0     5158     1679      869
 10 Kamil           Górka                Kraków                 149.22      8.0     5103     1862      334
 11 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       153.94      8.0     4954     1793      592
 12 Marcin          Ceglarek             Kraków                 124.27      8.0     4945     1877      566
 13 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.42      8.0     4842     1766      225
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.65      8.0     4827     1835      539
 15 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.40      8.0     4796     1771      554
 16 Tomasz          Lempart              Kraków                 125.42      8.0     4717     1659      357
 17 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.41      8.0     4682     1653      459
 18 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               125.39      8.0     4667     1753      336
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.26      8.0     4532     1765       12
 20 Joanna          Brychcy              Katowice               111.43      8.0     4339     1708      -17
 21 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.99      7.0     5030     1618      796
 22 Krzysztof       Mówka                Warszawa               150.92      7.0     4885     1684      391
 23 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.05      7.0     4794     1583      476
 24 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               131.72      7.0     4724     1729      233
 25 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.55      7.0     4719     1631      490
 26 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   142.19      7.0     4715     1658      265
 27 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 127.53      7.0     4677     1591      130
 28 Krzysztof       Gibas                Kraków                 123.55      7.0     4673     1642      607
 29 Janusz          Krupiński            Bytom                  126.83      7.0     4649     1614      517
 30 Krzysztof       Nowak                Lublin                 119.94      7.0     4579     1558      563
 31 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.05      7.0     4561     1678      281
 32 Konrad          Sowula               Kraków                 124.41      7.0     4535     1642      108
 33 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.04      7.0     4482     1617      -73
 34 Urszula         Solarska             Łódź                   114.45      7.0     4466     1581     -160
 35 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.93      7.0     4452     1561      321
 36 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               131.33      7.0     4429     1602      -63
 37 Agnieszka       Krupka               Krosno                 138.67      7.0     4397     1605       43
 38 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 125.12      7.0     4380     1543     -159
 39 Maria           Pokorska             Warszawa               113.22      7.0     4306     1587      169
 40 Kuba            Koisar               Warszawa               128.62      6.0     4799     1528       79
 41 Joanna          Juszczak             Warszawa               137.01      6.0     4774     1502      510
 42 Mateusz         Królikowski          Wrocław                125.62      6.0     4729     1438      247
 43 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.02      6.0     4642     1489      499
 44 Mariusz         Grodek               Kraków                 129.08      6.0     4639     1430      529
 45 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.24      6.0     4636     1515       82
 46 Marta           Bajorek              Warszawa               125.22      6.0     4575     1435       -1
 47 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.72      6.0     4573     1515      -15
 48 Barbara         Obremska             Wrocław                130.24      6.0     4552     1269      690
 49 Piotr           Broda                Sandomierz             128.41      6.0     4528     1421      448
 50 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               124.99      6.0     4476     1379      485
 51 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           115.41      6.0     4471     1505     -275
 52 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    100.00      6.0     4445     1410     -151
 53 Paweł           Brylski              Kraków                 105.71      6.0     4395     1331      269
 54 Tomasz          Górka                Kraków                 122.14      6.0     4357     1487      139
 55 Szymon          Płachta              Warszawa               136.70      6.0     4357     1574     -238
 56 Zofia           Górka                Łęczna                 116.59      6.0     4260     1379      -44
 57 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      6.0     4258     1368      278
 58 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.96      6.0     4249     1506     -342
 59 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.07      6.0     4236     1520      -47
 60 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            111.33      6.0     4233     1387       93
 61 Maria           Uryga                Kraków                 100.00      6.0     4043     1426     -117
 62 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      6.0     3910     1433     -238
 63 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.33      5.0     4556     1395        6
 64 Agnieszka       Walas                Kraków                 118.75      5.0     4525     1292       68
 65 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.56      5.0     4512     1350      162
 66 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        124.19      5.0     4490     1315      222
 67 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.17      5.0     4372     1361     -194
 68 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.11      5.0     4317     1313      111
 69 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.33      5.0     4267     1343      -93
 70 Agnieszka       Dawid                Kraków                 102.54      5.0     4177     1271     -234
 71 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.59      5.0     4171     1349     -193
 72 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.84      5.0     4077     1373     -427
 73 Katarzyna       Kowalska             Katowice               115.01      5.0     4074     1325     -187
 74 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      123.64      5.0     4052     1252     -494
 75 Dariusz         Małysa               Kraków                 112.48      5.0     3993     1282     -301
 76 Michał          Gigoń                Kraków                 100.00      5.0     3980     1239       23
 77 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              109.76      5.0     3955     1248     -693
 78 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      5.0     3819     1283     -541
 79 Kinga           Bilska               Ostrów Wielkopolski    100.00      5.0     3797     1178     -570
 80 Leszek          Kacprzyk             Katowice               130.73      5.0     2756      990      488
 81 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.5     3586     1109     -303
 82 Jan             Jasiorkowski         Jasienna               100.00      4.5     3172     1005     -267
 83 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   104.06      4.0     4154     1186     -243
 84 Iwona           Duźniak              Dębica                 100.00      4.0     4146     1186       31
 85 Waldemar        Wypchał              Kraków                 100.00      4.0     4070     1187      247
 86 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               101.42      4.0     3996     1130     -129
 87 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3937     1159     -619
 88 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3901     1177     -315
 89 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      4.0     3669     1145     -194
 90 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 100.00      4.0     3646     1098     -560
 91 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3522     1083    -1031
 92 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            147.01      4.0     2662      973      212
 93 Agnieszka       Palczewska           Ostrów Wlkp.           100.00      3.5     3437      964     -226
 94 Danuta          Jasiorkowska         Jasienna               100.00      3.5     3004      889     -764
 95 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      3.0     3535     1047     -690
 96 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 109.81      3.0     2430      772     -260
 97 Anna            Stambulska           Kraków                 101.84      3.0     2421      785     -126
 98 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      2.5     3015      800     -566
 99 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      2.5     2915      825     -994
100 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      2.0     2539      664     -273
101 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      2.0     2191      648     -271
102 Klaudia         Budzyn               Brzesko                100.00      2.0     1851      673     -947
103 Wiktoria        Koler                Będzin                 100.00      1.5     2275      710    -1425
104 Tymoteusz       Świerkowski          Będzin                 100.00      1.5     2038      726    -1919
105 Agnieszka       Jarek                Gowarczów              100.00      0.0      802      239     -780
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



	Michał Alabrudziński 159.65 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Górka                 122.14 +  433: 317  172
    2    25 Mariusz        Grodek                129.08 +  449: 368  179
    3     2 Marcin         Ceglarek              124.27 -  298: 473   74
    4    12 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  486: 262  150
    5     9 Łukasz         Tuszyński             144.65 +  438: 328  195
    6     7 Leszek         Kacprzyk              130.73 +  382: 366  181
    7     5 Krzysztof      Obremski              148.61 -  338: 347   99
    8    11 Szymon         Płachta               136.70 +  389: 311  187
    9     4 Kamil          Górka                 149.22 -  364: 381   99
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              130.96 +  437: 299  181
   11     9 Maria          Pokorska              113.22 +  498: 277  163
   12     4 Marcin         Ceglarek              124.27 +  469: 435  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Dariusz Kosz 159.42 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Orzeł                 122.07 +  384: 359  172
    2    11 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  398: 427   78
    3    29 Agnieszka      Krupka                138.67 +  453: 376  189
    4    18 Krzysztof      Obremski              148.61 -  366: 380   99
    5    21 Dawid          Mierzchała            100.00 +  368: 325  150
    6    21 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  418: 308  153
    7    15 Tomasz         Suchanek              131.05 +  449: 395  181
    8     9 Rafał          Wesołowski            134.26 +  454: 359  184
    9     8 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  407: 453   95
   10     9 Konrad         Sowula                124.41 +  469: 424  174
   11     6 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  301: 500   75
   12     8 Krzysztof      Mówka                 150.92 +  375: 311  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Dawid Adamczyk 153.94 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  449: 334  171
    2    19 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  499: 353  155
    3     5 Szymon         Dąbrowski             125.39 +  457: 347  175
    4     4 Łukasz         Tuszyński             144.65 +  416: 311  195
    5     4 Joanna         Juszczak              137.01 +  389: 356  187
    6     1 Juliusz        Czupryniak            131.72 +  426: 354  182
    7     1 Jan            Mrozowski             143.35 -  329: 395   93
    8     4 Łukasz         Bobowski              146.25 -  340: 402   96
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 +  466: 381  184
   10     5 Dawid          Pikul                 144.32 -  346: 505   94
   11     7 Rafał          Wesołowski            134.26 -  341: 415   84
   12     9 Janusz         Krupiński             126.83 +  496: 209  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Bartosz Morawski 152.90 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Nowak                 119.94 +  383: 293  170
    2    12 Andrzej        Rechowicz             125.02 +  423: 354  175
    3     6 Mirosław       Uglik                 143.40 +  393: 299  193
    4     3 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  384: 438   82
    5    15 Mariusz        Wrześniewski          144.24 +  439: 359  194
    6     9 Szymon         Płachta               136.70 +  433: 359  187
    7     6 Krzysztof      Gibas                 123.55 +  402: 379  174
    8     1 Jan            Mrozowski             143.35 +  437: 393  193
    9     2 Krzysztof      Obremski              148.61 =  382: 382  149
   10     1 Łukasz         Bobowski              146.25 -  335: 378   96
   11     3 Kamil          Górka                 149.22 +  498: 373  199
   12     2 Dawid          Pikul                 144.32 +  438: 344  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2006  / 12 167.17




	Krzysztof Mówka 150.92 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            119.33 +  373: 326  169
    2    17 Tomasz         Suchanek              131.05 -  392: 420   81
    3    32 Marcin         Stachowski            111.33 +  472: 262  161
    4    17 Teresa         Zalewska              118.33 +  399: 325  168
    5    12 Konrad         Sowula                124.41 +  465: 387  174
    6     8 Krzysztof      Obremski              148.61 -  331: 397   99
    7    13 Mariusz        Wrześniewski          144.24 +  457: 376  194
    8     7 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  364: 414   95
    9    11 Tomasz         Górka                 122.14 +  541: 334  172
   10     6 Tomasz         Lempart               125.42 -  327: 470   75
   11    12 Małgorzata     Sulejewska            136.72 +  453: 408  187
   12     8 Dariusz        Kosz                  159.42 -  311: 375  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Kamil Górka 149.22 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Walas                 118.75 +  431: 376  169
    2    27 Małgorzata     Sulejewska            136.72 +  469: 343  187
    3    12 Łukasz         Bobowski              146.25 -  382: 484   96
    4    11 Andrzej        Rechowicz             125.02 +  423: 292  175
    5     8 Arkadiusz      Biegun                127.53 +  495: 360  178
    6     4 Zofia          Gajewska              115.41 +  490: 436  165
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 +  420: 407  192
    8     2 Krzysztof      Obremski              148.61 -  414: 429   99
    9     4 Michał         Alabrudziński         159.65 +  381: 364  210
   10     3 Mirosław       Uglik                 143.40 +  445: 344  193
   11     3 Bartosz        Morawski              152.90 -  373: 498  103
   12     3 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  380: 436   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 12 155.17




	Krzysztof Obremski 148.61 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              118.33 -  362: 437   68
    2    34 Joanna         Brychcy               111.43 +  402: 297  161
    3    34 Michał         Dąbrowski             100.00 +  342: 281  150
    4    18 Dariusz        Kosz                  159.42 +  380: 366  209
    5    11 Stanisław      Rydzik                147.05 +  379: 364  197
    6     8 Krzysztof      Mówka                 150.92 +  397: 331  201
    7     5 Michał         Alabrudziński         159.65 +  347: 338  210
    8     2 Kamil          Górka                 149.22 +  429: 414  199
    9     2 Bartosz        Morawski              152.90 =  382: 382  153
   10     2 Jan            Mrozowski             143.35 -  435: 453   93
   11     1 Łukasz         Bobowski              146.25 -  346: 407   96
   12     6 Rafał          Wesołowski            134.26 +  488: 343  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 12 160.08




	Stanisław Rydzik 147.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marta          Świątkowska           117.59 +  433: 322  168
    2    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  451: 292  150
    3     1 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  387: 407   82
    4    13 Tomasz         Suchanek              131.05 +  375: 287  181
    5    11 Krzysztof      Obremski              148.61 -  364: 379   99
    6    17 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  320: 388   95
    7    26 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  422: 415  153
    8    20 Maria          Pokorska              113.22 -  328: 341   63
    9    25 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  398: 472   75
   10    27 Zofia          Górka                 116.59 +  391: 293  167
   11    23 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  467: 271  171
   12    15 Kuba           Koisar                128.62 +  458: 451  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Dariusz Puton 147.01 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zofia          Górka                 116.59 +  500: 254  167
    2     6 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 +  458: 365  184
    3     4 Tomasz         Suchanek              131.05 +  364: 302  181
    4     1 Marcin         Ceglarek              124.27 +  352: 324  174
    5     2 Jan            Mrozowski             143.35 -  324: 408   93
    6    10 Joanna         Juszczak              137.01 -  335: 366   87
    7    18 Szymon         Płachta               136.70 -  329: 431   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  /  7 139.00




	Łukasz Bobowski 146.25 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ryszard        Korpalski             116.56 +  359: 336  167
    2    21 Łukasz         Sornek                125.93 +  401: 309  176
    3    12 Kamil          Górka                 149.22 +  484: 382  199
    4     2 Janusz         Krupiński             126.83 +  339: 329  177
    5     3 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  356: 447   82
    6     5 Marcin         Ceglarek              124.27 +  433: 388  174
    7     2 Dawid          Pikul                 144.32 +  404: 335  194
    8     4 Dawid          Adamczyk              153.94 +  402: 340  204
    9     1 Jan            Mrozowski             143.35 +  400: 399  193
   10     1 Bartosz        Morawski              152.90 +  378: 335  203
   11     1 Krzysztof      Obremski              148.61 +  407: 346  199
   12     1 Jan            Mrozowski             143.35 -  330: 453   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2061  / 12 171.75




	Miłosz Wrzałek 145.32 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zofia          Gajewska              115.41 +  459: 379  165
    2    16 Marta          Bajorek               125.22 +  510: 451  175
    3     3 Jan            Mrozowski             143.35 -  239: 465   93
    4    25 Konrad         Sowula                124.41 -  379: 442   74
    5    25 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  500: 342  151
    6    14 Marta          Świątkowska           117.59 +  431: 300  168
    7    10 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  349: 466   75
    8    13 Mariusz        Wrześniewski          144.24 +  453: 364  194
    9     8 Dariusz        Kosz                  159.42 +  453: 407  209
   10     7 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 +  435: 339  192
   11     5 Tomasz         Lempart               125.42 +  572: 265  175
   12     3 Kamil          Górka                 149.22 +  436: 380  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 12 155.83




	Łukasz Tuszyński 144.65 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  445: 283  165
    2    20 Agnieszka      Krupka                138.67 +  359: 309  189
    3     7 Kuba           Koisar                128.62 +  395: 362  179
    4     4 Dawid          Adamczyk              153.94 -  311: 416  104
    5     9 Michał         Alabrudziński         159.65 -  328: 438  110
    6    17 Stanisław      Rydzik                147.05 +  388: 320  197
    7    16 Zofia          Gajewska              115.41 +  531: 325  165
    8     7 Krzysztof      Mówka                 150.92 +  414: 364  201
    9     6 Juliusz        Czupryniak            131.72 +  469: 292  182
   10     4 Marcin         Ceglarek              124.27 -  363: 372   74
   11     4 Dawid          Pikul                 144.32 -  401: 458   94
   12    10 Jerzy          Matyasik              124.55 +  423: 349  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Dawid Pikul 144.32 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              114.45 +  579: 303  164
    2     1 Marcin         Radwański             104.06 +  366: 343  154
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          144.24 +  454: 298  194
    4     5 Arkadiusz      Biegun                127.53 +  588: 319  178
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  368: 371   92
    6     3 Tomasz         Lempart               125.42 +  482: 303  175
    7     2 Łukasz         Bobowski              146.25 -  335: 404   96
    8     3 Juliusz        Czupryniak            131.72 +  471: 340  182
    9     3 Mirosław       Uglik                 143.40 -  336: 386   93
   10     5 Dawid          Adamczyk              153.94 +  505: 346  204
   11     4 Łukasz         Tuszyński             144.65 +  458: 401  195
   12     2 Bartosz        Morawski              152.90 -  344: 438  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Mariusz Wrześniewski 144.24 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Pokorska              113.22 +  401: 311  163
    2     8 Mateusz        Królikowski           125.62 +  388: 385  176
    3     9 Dawid          Pikul                 144.32 -  298: 454   94
    4    20 Piotr          Broda                 128.41 +  337: 302  178
    5    15 Bartosz        Morawski              152.90 -  359: 439  103
    6    23 Sławomir       Wolski                113.17 +  484: 335  163
    7    13 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  376: 457  101
    8    13 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  364: 453   95
    9    29 Maria          Uryga                 100.00 -  284: 425   50
   10    36 Adam           Motyl                 100.00 +  538: 293  150
   11    27 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  320: 380   75
   12    29 Ryszard        Korpalski             116.56 +  487: 320  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Tomasz Zwoliński 143.41 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Wolski                113.17 -  340: 412   63
    2    38 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  463: 333  165
    3    25 Mariusz        Grodek                129.08 +  394: 316  179
    4    10 Mateusz        Królikowski           125.62 +  419: 394  176
    5    13 Szymon         Płachta               136.70 -  309: 345   87
    6    25 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  435: 328  155
    7    17 Konrad         Sowula                124.41 +  446: 283  174
    8     5 Marcin         Ceglarek              124.27 -  393: 394   74
    9    13 Urszula        Solarska              114.45 +  390: 387  164
   10    11 Joanna         Brychcy               111.43 -  324: 362   61
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              130.96 +  403: 330  181
   12    11 Krzysztof      Gibas                 123.55 +  366: 339  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Mirosław Uglik 143.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Małysa                112.48 +  506: 294  162
    2     4 Bogusław       Szyszka               138.99 +  442: 370  189
    3     6 Bartosz        Morawski              152.90 -  299: 393  103
    4    16 Leszek         Kacprzyk              130.73 -  352: 415   81
    5    22 Maria          Pokorska              113.22 +  360: 342  163
    6    22 Łukasz         Sornek                125.93 +  481: 402  176
    7    12 Małgorzata     Sulejewska            136.72 +  388: 347  187
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              130.96 +  459: 250  181
    9     3 Dawid          Pikul                 144.32 +  386: 336  194
   10     3 Kamil          Górka                 149.22 -  344: 445   99
   11     8 Joanna         Brychcy               111.43 +  441: 269  161
   12     5 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  338: 379   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Jan Mrozowski 143.35 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               111.43 +  471: 294  161
    2    10 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  407: 355  150
    3     3 Miłosz         Wrzałek               145.32 +  465: 239  195
    4     7 Kuba           Koisar                128.62 +  529: 340  179
    5     2 Dariusz        Puton                 147.01 +  408: 324  197
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 +  448: 345  192
    7     1 Dawid          Adamczyk              153.94 +  395: 329  204
    8     1 Bartosz        Morawski              152.90 -  393: 437  103
    9     1 Łukasz         Bobowski              146.25 -  399: 400   96
   10     2 Krzysztof      Obremski              148.61 +  453: 435  199
   11     2 Marcin         Ceglarek              124.27 +  407: 318  174
   12     1 Łukasz         Bobowski              146.25 +  453: 330  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2046  / 12 170.50




	Karol Wyrębkiewicz 142.19 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Stachowski            111.33 +  437: 322  161
    2    23 Iwona          Duźniak               100.00 +  474: 263  150
    3    11 Teresa         Zalewska              118.33 +  438: 368  168
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 +  371: 318  181
    5     1 Dawid          Pikul                 144.32 +  371: 368  194
    6     2 Jan            Mrozowski             143.35 -  345: 448   93
    7     3 Kamil          Górka                 149.22 -  407: 420   99
    8     8 Zbigniew       Wietecki              125.19 +  421: 258  175
    9     5 Marcin         Ceglarek              124.27 -  269: 420   74
   10     7 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  339: 435   95
   11    10 Paweł          Jackowski             139.40 -  453: 492   89
   12    16 Mariusz        Grodek                129.08 +  390: 338  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Paweł Jackowski 139.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Stańczyk              109.81 +  369: 367  160
    2    18 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  364: 370   75
    3    40 Małgorzata     Sulejewska            136.72 -  377: 388   87
    4    30 Dariusz        Małysa                112.48 +  572: 203  162
    5    17 Andrzej        Rechowicz             125.02 +  442: 339  175
    6    12 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  384: 452   78
    7    19 Łukasz         Sornek                125.93 -  368: 412   76
    8    26 Waldemar       Wypchał               100.00 +  400: 274  150
    9    19 Zofia          Gajewska              115.41 +  481: 349  165
   10    14 Krzysztof      Nowak                 119.94 +  505: 352  170
   11    10 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 +  492: 453  192
   12     7 Bogusław       Szyszka               138.99 +  404: 330  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Bogusław Szyszka 138.99 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Potoczek              109.76 +  413: 328  160
    2     4 Mirosław       Uglik                 143.40 -  370: 442   93
    3    28 Anna           Stambulska            101.84 +  427: 265  152
    4    24 Iwona          Duźniak               100.00 +  365: 259  150
    5     5 Marcin         Ceglarek              124.27 -  400: 404   74
    6    20 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  418: 457   75
    7    23 Agnieszka      Krupka                138.67 +  457: 289  189
    8    16 Małgorzata     Sulejewska            136.72 +  432: 375  187
    9    10 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 +  479: 305  181
   10     8 Rafał          Wesołowski            134.26 -  372: 398   84
   11    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 +  567: 308  184
   12     7 Paweł          Jackowski             139.40 -  330: 404   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Agnieszka Krupka 138.67 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Brylski               105.71 +  363: 313  156
    2    20 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  309: 359   95
    3    29 Dariusz        Kosz                  159.42 -  376: 453  109
    4    40 Waldemar       Wypchał               100.00 +  371: 357  150
    5    27 Ryszard        Korpalski             116.56 -  362: 421   67
    6    42 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  377: 323  150
    7    23 Bogusław       Szyszka               138.99 -  289: 457   89
    8    28 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  341: 333  174
    9    27 Piotr          Broda                 128.41 +  416: 330  178
   10    23 Tomasz         Suchanek              131.05 +  342: 308  181
   11    15 Jerzy          Matyasik              124.55 -  343: 375   75
   12    25 Krzysztof      Sporczyk              130.96 +  508: 325  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Joanna Juszczak 137.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Dąbrowski             104.84 -  347: 366   55
    2    37 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  390: 374  174
    3    39 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  498: 128  150
    4    19 Łukasz         Sornek                125.93 +  604: 309  176
    5     4 Dawid          Adamczyk              153.94 -  356: 389  104
    6    10 Dariusz        Puton                 147.01 +  366: 335  197
    7     8 Leszek         Kacprzyk              130.73 -  285: 468   81
    8    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  320: 387   81
    9    21 Dawid          Mierzchała            100.00 +  531: 359  150
   10    15 Małgorzata     Sulejewska            136.72 -  364: 377   87
   11    20 Arkadiusz      Łydka                 124.99 -  330: 409   75
   12    26 Mariusz        Orzeł                 122.07 +  383: 363  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Małgorzata Sulejewska 136.72 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Radwański             104.06 -  386: 427   54
    2    27 Kamil          Górka                 149.22 -  343: 469   99
    3    40 Paweł          Jackowski             139.40 +  388: 377  189
    4    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  389: 283  150
    5    34 Mariusz        Orzeł                 122.07 +  404: 399  172
    6    26 Marcin         Kurowski              100.00 +  362: 283  150
    7    12 Mirosław       Uglik                 143.40 -  347: 388   93
    8    16 Bogusław       Szyszka               138.99 -  375: 432   89
    9    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  429: 338  150
   10    15 Joanna         Juszczak              137.01 +  377: 364  187
   11    12 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  408: 453  101
   12    19 Tomasz         Suchanek              131.05 -  365: 375   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Szymon Płachta 136.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  403: 376  153
    2     7 Jerzy          Matyasik              124.55 +  385: 348  175
    3    10 Janusz         Krupiński             126.83 -  285: 527   77
    4    23 Ryszard        Korpalski             116.56 +  366: 358  167
    5    13 Tomasz         Zwoliński             143.41 +  345: 309  193
    6     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  359: 433  103
    7    18 Dariusz        Puton                 147.01 +  431: 329  197
    8    11 Michał         Alabrudziński         159.65 -  311: 389  110
    9    18 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  294: 311   75
   10    24 Marta          Bajorek               125.22 +  430: 394  175
   11    16 Krzysztof      Gibas                 123.55 -  337: 371   74
   12    24 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  411: 450   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Rafał Wesołowski 134.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Stambulska            101.84 +  399: 364  152
    2     9 Kuba           Koisar                128.62 -  445: 473   79
    3    16 Maria          Uryga                 100.00 +  417: 342  150
    4    14 Szymon         Dąbrowski             125.39 +  286: 279  175
    5     7 Krzysztof      Gibas                 123.55 +  389: 360  174
    6     6 Jerzy          Matyasik              124.55 +  399: 379  175
    7     4 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  310: 331   82
    8     9 Dariusz        Kosz                  159.42 -  359: 454  109
    9     9 Janusz         Krupiński             126.83 +  372: 337  177
   10     8 Bogusław       Szyszka               138.99 +  398: 372  189
   11     7 Dawid          Adamczyk              153.94 +  415: 341  204
   12     6 Krzysztof      Obremski              148.61 -  343: 488   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Małgorzata Deszczyńska 134.04 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  411: 324  151
    2     6 Dariusz        Puton                 147.01 -  365: 458   97
    3    30 Jacek          Wandzel               123.64 +  426: 287  174
    4     9 Krzysztof      Gibas                 123.55 -  372: 428   74
    5    26 Andrzej        Stańczyk              109.81 +  406: 222  160
    6    19 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 +  436: 387  181
    7    14 Tomasz         Górka                 122.14 +  354: 336  172
    8     6 Janusz         Krupiński             126.83 +  394: 375  177
    9     7 Dawid          Adamczyk              153.94 -  381: 466  104
   10    13 Maria          Pokorska              113.22 -  302: 390   63
   11    11 Bogusław       Szyszka               138.99 -  308: 567   89
   12    20 Arkadiusz      Łydka                 124.99 +  327: 315  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Juliusz Czupryniak 131.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kinga          Bilska                100.00 +  529: 199  150
    2     2 Grzegorz       Kwiecień              125.12 +  481: 345  175
    3     1 Stanisław      Rydzik                147.05 +  407: 387  197
    4     3 Bartosz        Morawski              152.90 +  438: 384  203
    5     3 Łukasz         Bobowski              146.25 +  447: 356  196
    6     1 Dawid          Adamczyk              153.94 -  354: 426  104
    7     4 Rafał          Wesołowski            134.26 +  331: 310  184
    8     3 Dawid          Pikul                 144.32 -  340: 471   94
    9     6 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  292: 469   95
   10    10 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  326: 376   75
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  330: 382   81
   12    17 Andrzej        Rechowicz             125.02 +  449: 386  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Mariusz Sylwestrzuk 131.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Klaudia        Budzyn                100.00 +  419: 253  150
    2     3 Krzysztof      Gibas                 123.55 +  372: 358  174
    3     8 Arkadiusz      Łydka                 124.99 +  380: 349  175
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  318: 371   92
    5    10 Jerzy          Matyasik              124.55 -  339: 453   75
    6    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  387: 436   84
    7    32 Maria          Uryga                 100.00 +  390: 307  150
    8    17 Joanna         Juszczak              137.01 +  387: 320  187
    9    10 Bogusław       Szyszka               138.99 -  305: 479   89
   10    21 Dorota         Stachowska            119.33 +  421: 401  169
   11    17 Juliusz        Czupryniak            131.72 +  382: 330  182
   12    13 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  329: 435   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Tomasz Suchanek 131.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Dulat                 100.00 +  458: 263  150
    2    17 Krzysztof      Mówka                 150.92 +  420: 392  201
    3     4 Dariusz        Puton                 147.01 -  302: 364   97
    4    13 Stanisław      Rydzik                147.05 -  287: 375   97
    5    20 Arkadiusz      Łydka                 124.99 +  380: 348  175
    6    16 Kuba           Koisar                128.62 +  408: 345  179
    7    15 Dariusz        Kosz                  159.42 -  395: 449  109
    8    25 Mariusz        Orzeł                 122.07 -  345: 422   72
    9    30 Piotr          Potoczek              109.76 +  491: 330  160
   10    23 Agnieszka      Krupka                138.67 -  308: 342   89
   11    30 Dariusz        Małysa                112.48 +  392: 285  162
   12    19 Małgorzata     Sulejewska            136.72 +  375: 365  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Krzysztof Sporczyk 130.96 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Iwona          Duźniak               100.00 -  269: 341   50
    2    41 Adam           Motyl                 100.00 +  431: 309  150
    3    21 Marta          Bajorek               125.22 +  506: 332  175
    4    27 Marcin         Kurowski              100.00 -  382: 443   50
    5    24 Szymon         Dąbrowski             125.39 +  313: 298  175
    6    11 Mateusz        Królikowski           125.62 +  378: 326  176
    7    11 Jerzy          Matyasik              124.55 +  366: 349  175
    8    10 Mirosław       Uglik                 143.40 -  250: 459   93
    9    17 Krzysztof      Nowak                 119.94 +  400: 386  170
   10    12 Michał         Alabrudziński         159.65 -  299: 437  110
   11    18 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  330: 403   93
   12    25 Agnieszka      Krupka                138.67 -  325: 508   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Leszek Kacprzyk 130.73 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  358: 397   50
    2    36 Waldemar       Wypchał               100.00 +  436: 303  150
    3    26 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  371: 208  150
    4    16 Mirosław       Uglik                 143.40 +  415: 352  193
    5    16 Marcin         Kurowski              100.00 +  342: 341  150
    6     7 Michał         Alabrudziński         159.65 -  366: 382  110
    7     8 Joanna         Juszczak              137.01 +  468: 285  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  /  7 141.43




	Barbara Obremska 130.24 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Michał         Dąbrowski             100.00 -  369: 382   50
    2    31 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  418: 197  150
    3    27 Dorota         Stachowska            119.33 -  312: 403   69
    4    31 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  318: 352   70
    5    41 Dariusz        Małysa                112.48 +  361: 347  162
    6    44 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  339: 439   50
    7    42 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  323: 334   50
    8    43 Monika         Kowalik               100.00 +  359: 203  150
    9    39 Marcin         Kurowski              100.00 -  319: 343   50
   10    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  614: 237  150
   11    33 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  374: 329  155
   12    30 Sławomir       Wolski                113.17 +  446: 296  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Mariusz Grodek 129.08 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Gigoń                 100.00 +  317: 309  150
    2    25 Michał         Alabrudziński         159.65 -  368: 449  110
    3    25 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  316: 394   93
    4    47 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  379: 403   50
    5    43 Michał         Dulat                 100.00 +  400: 308  150
    6    43 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  409: 288  150
    7    20 Agnieszka      Walas                 118.75 +  437: 312  169
    8    15 Kuba           Koisar                128.62 -  368: 374   79
    9    32 Adam           Motyl                 100.00 +  495: 281  150
   10    22 Mariusz        Orzeł                 122.07 -  323: 330   72
   11    29 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  489: 272  165
   12    16 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  338: 390   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Kuba Koisar 128.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Jarek                 100.00 +  475: 266  150
    2     9 Rafał          Wesołowski            134.26 +  473: 445  184
    3     7 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  362: 395   95
    4     7 Jan            Mrozowski             143.35 -  340: 529   93
    5    19 Teresa         Zalewska              118.33 +  399: 284  168
    6    16 Tomasz         Suchanek              131.05 -  345: 408   81
    7    22 Marta          Świątkowska           117.59 +  460: 369  168
    8    15 Mariusz        Grodek                129.08 +  374: 368  179
    9    12 Konrad         Sowula                124.41 -  340: 390   74
   10    19 Urszula        Solarska              114.45 +  468: 344  164
   11    13 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  312: 464   75
   12    15 Stanisław      Rydzik                147.05 -  451: 458   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Piotr Broda 128.41 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  468: 122  150
    2    13 Zbigniew       Wietecki              125.19 +  421: 311  175
    3    14 Krzysztof      Gibas                 123.55 -  342: 410   74
    4    20 Mariusz        Wrześniewski          144.24 -  302: 337   94
    5    30 Joanna         Brychcy               111.43 -  366: 467   61
    6    33 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  443: 298  165
    7    25 Urszula        Solarska              114.45 -  322: 418   64
    8    30 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  376: 368  155
    9    27 Agnieszka      Krupka                138.67 -  330: 416   89
   10    31 Jacek          Wandzel               123.64 +  451: 323  174
   11    28 Maria          Uryga                 100.00 +  418: 266  150
   12    18 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  289: 344   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Arkadiusz Biegun 127.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  470: 235  150
    2    11 Dariusz        Kosz                  159.42 +  427: 398  209
    3    13 Marcin         Kurowski              100.00 +  301: 235  150
    4     5 Dawid          Pikul                 144.32 -  319: 588   94
    5     8 Kamil          Górka                 149.22 -  360: 495   99
    6    12 Paweł          Jackowski             139.40 +  452: 384  189
    7     7 Marcin         Ceglarek              124.27 -  383: 418   74
    8    22 Urszula        Solarska              114.45 -  310: 382   64
    9    28 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  416: 346  165
   10    25 Maria          Uryga                 100.00 +  441: 326  150
   11    19 Mariusz        Orzeł                 122.07 +  397: 293  172
   12    12 Tomasz         Lempart               125.42 -  401: 447   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Janusz Krupiński 126.83 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  506: 184  150
    2     5 Sławomir       Wolski                113.17 +  428: 422  163
    3    10 Szymon         Płachta               136.70 +  527: 285  187
    4     2 Łukasz         Bobowski              146.25 -  329: 339   96
    5     6 Zofia          Gajewska              115.41 -  329: 380   65
    6    13 Joanna         Brychcy               111.43 +  416: 249  161
    7     9 Tomasz         Lempart               125.42 +  394: 359  175
    8     6 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  375: 394   84
    9     9 Rafał          Wesołowski            134.26 -  337: 372   84
   10    16 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  361: 262  171
   11    14 Konrad         Sowula                124.41 +  438: 390  174
   12     9 Dawid          Adamczyk              153.94 -  209: 496  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Łukasz Sornek 125.93 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Wiktoria       Koler                 100.00 +  441: 169  150
    2    21 Łukasz         Bobowski              146.25 -  309: 401   96
    3    38 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  344: 173  150
    4    19 Joanna         Juszczak              137.01 -  309: 604   87
    5    29 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  400: 356  150
    6    22 Mirosław       Uglik                 143.40 -  402: 481   93
    7    19 Paweł          Jackowski             139.40 +  412: 368  189
    8    18 Mateusz        Królikowski           125.62 -  315: 353   76
    9    22 Jerzy          Matyasik              124.55 -  323: 407   75
   10    38 Marcin         Radwański             104.06 +  458: 194  154
   11    22 Dorota         Stachowska            119.33 +  406: 325  169
   12    22 Tomasz         Górka                 122.14 +  333: 300  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Mateusz Królikowski 125.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Monika         Kowalik               100.00 +  492: 257  150
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          144.24 -  385: 388   94
    3    15 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  410: 377  155
    4    10 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  394: 419   93
    5    18 Dorota         Stachowska            119.33 +  479: 472  169
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              130.96 -  326: 378   81
    7    21 Dawid          Mierzchała            100.00 +  359: 312  150
    8    18 Łukasz         Sornek                125.93 +  353: 315  176
    9    14 Joanna         Brychcy               111.43 -  380: 393   61
   10    18 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  379: 452   75
   11    21 Zofia          Gajewska              115.41 -  352: 406   65
   12    27 Dorota         Stachowska            119.33 +  420: 313  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Tomasz Lempart 125.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Marcin         Kurowski              100.00 -  313: 355   50
    2    49 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  451: 246  150
    3    35 Piotr          Potoczek              109.76 +  487: 285  160
    4    15 Sławomir       Wolski                113.17 +  360: 340  163
    5    14 Michał         Gigoń                 100.00 +  370: 339  150
    6     3 Dawid          Pikul                 144.32 -  303: 482   94
    7     9 Janusz         Krupiński             126.83 -  359: 394   77
    8    14 Dorota         Stachowska            119.33 +  421: 273  169
    9    16 Mariusz        Orzeł                 122.07 +  471: 346  172
   10     6 Krzysztof      Mówka                 150.92 +  470: 327  201
   11     5 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  265: 572   95
   12    12 Arkadiusz      Biegun                127.53 +  447: 401  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Szymon Dąbrowski 125.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dawid          Mierzchała            100.00 +  456: 307  150
    2    18 Paweł          Jackowski             139.40 +  370: 364  189
    3     5 Dawid          Adamczyk              153.94 -  347: 457  104
    4    14 Rafał          Wesołowski            134.26 -  279: 286   84
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              130.96 -  298: 313   81
    6    29 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  401: 365  174
    7    24 Dorota         Stachowska            119.33 -  323: 474   69
    8    27 Agnieszka      Walas                 118.75 +  370: 347  169
    9    25 Stanisław      Rydzik                147.05 +  472: 398  197
   10    18 Mateusz        Królikowski           125.62 +  452: 379  176
   11    13 Kuba           Koisar                128.62 +  464: 312  179
   12    13 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 +  435: 329  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Marta Bajorek 125.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Adam           Motyl                 100.00 +  376: 333  150
    2    16 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  451: 510   95
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              130.96 -  332: 506   81
    4    26 Tomasz         Górka                 122.14 +  399: 319  172
    5    28 Maciej         Dąbrowski             104.84 -  315: 328   55
    6    35 Zofia          Górka                 116.59 +  438: 370  167
    7    28 Anna           Stambulska            101.84 +  428: 315  152
    8    21 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  322: 494   70
    9    26 Marta          Świątkowska           117.59 +  391: 281  168
   10    24 Szymon         Płachta               136.70 -  394: 430   87
   11    25 Urszula        Solarska              114.45 -  352: 393   64
   12    28 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  377: 297  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Zbigniew Wietecki 125.19 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  382: 296  150
    2    13 Piotr          Broda                 128.41 -  311: 421   78
    3    22 Andrzej        Rechowicz             125.02 -  353: 366   75
    4    41 Marcin         Stachowski            111.33 +  408: 369  161
    5    23 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  371: 370  174
    6    20 Bogusław       Szyszka               138.99 +  457: 418  189
    7    10 Miłosz         Wrzałek               145.32 +  466: 349  195
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  258: 421   92
    9    18 Szymon         Płachta               136.70 +  311: 294  187
   10    10 Juliusz        Czupryniak            131.72 +  376: 326  182
   11     6 Dariusz        Kosz                  159.42 +  500: 301  209
   12     5 Mirosław       Uglik                 143.40 +  379: 338  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Grzegorz Kwiecień 125.12 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  420: 280  150
    2     2 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  345: 481   82
    3    33 Konrad         Sowula                124.41 -  318: 360   74
    4    33 Andrzej        Stańczyk              109.81 -  431: 470   60
    5    37 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  398: 376  171
    6    32 Waldemar       Wypchał               100.00 +  383: 328  150
    7    29 Mariusz        Orzeł                 122.07 -  271: 406   72
    8    32 Marcin         Stachowski            111.33 +  345: 337  161
    9    23 Ryszard        Korpalski             116.56 +  379: 314  167
   10    20 Jerzy          Matyasik              124.55 -  260: 456   75
   11    27 Mariusz        Wrześniewski          144.24 +  380: 320  194
   12    24 Szymon         Płachta               136.70 +  450: 411  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Andrzej Rechowicz 125.02 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  470: 189  150
    2    12 Bartosz        Morawski              152.90 -  354: 423  103
    3    22 Zbigniew       Wietecki              125.19 +  366: 353  175
    4    11 Kamil          Górka                 149.22 -  292: 423   99
    5    17 Paweł          Jackowski             139.40 -  339: 442   89
    6    38 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  385: 265  150
    7    35 Elżbieta       Szuba                 124.19 -  366: 381   74
    8    31 Jacek          Wandzel               123.64 +  394: 232  174
    9    20 Krzysztof      Gibas                 123.55 -  348: 350   74
   10    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  448: 287  150
   11    32 Agnieszka      Walas                 118.75 +  494: 349  169
   12    17 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  386: 449   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Arkadiusz Łydka 124.99 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  467: 295  150
    2    14 Michał         Dąbrowski             100.00 +  480: 258  150
    3     8 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  349: 380   81
    4     8 Zofia          Gajewska              115.41 -  323: 363   65
    5    20 Tomasz         Suchanek              131.05 -  348: 380   81
    6    28 Anna           Stambulska            101.84 -  333: 349   52
    7    36 Iwona          Duźniak               100.00 -  268: 392   50
    8    41 Michał         Dulat                 100.00 +  393: 237  150
    9    35 Marcin         Stachowski            111.33 +  422: 342  161
   10    30 Marta          Świątkowska           117.59 +  369: 338  168
   11    20 Joanna         Juszczak              137.01 +  409: 330  187
   12    20 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  315: 327   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Jerzy Matyasik 124.55 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  495: 299  150
    2     7 Szymon         Płachta               136.70 -  348: 385   87
    3    17 Mariusz        Orzeł                 122.07 +  386: 300  172
    4    21 Dorota         Stachowska            119.33 +  430: 402  169
    5    10 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 +  453: 339  181
    6     6 Rafał          Wesołowski            134.26 -  379: 399   84
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              130.96 -  349: 366   81
    8    19 Tomasz         Górka                 122.14 -  292: 390   72
    9    22 Łukasz         Sornek                125.93 +  407: 323  176
   10    20 Grzegorz       Kwiecień              125.12 +  456: 260  175
   11    15 Agnieszka      Krupka                138.67 +  375: 343  189
   12    10 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  349: 423   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Konrad Sowula 124.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  331: 273  150
    2    24 Teresa         Zalewska              118.33 -  313: 343   68
    3    33 Grzegorz       Kwiecień              125.12 +  360: 318  175
    4    25 Miłosz         Wrzałek               145.32 +  442: 379  195
    5    12 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  387: 465  101
    6    18 Ryszard        Korpalski             116.56 +  366: 329  167
    7    17 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  283: 446   93
    8    24 Sławomir       Wolski                113.17 +  455: 295  163
    9    12 Kuba           Koisar                128.62 +  390: 340  179
   10     9 Dariusz        Kosz                  159.42 -  424: 469  109
   11    14 Janusz         Krupiński             126.83 -  390: 438   77
   12    21 Zofia          Gajewska              115.41 +  394: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Marcin Ceglarek 124.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  466: 320  150
    2    15 Jacek          Wandzel               123.64 +  533: 292  174
    3     2 Michał         Alabrudziński         159.65 +  473: 298  210
    4     1 Dariusz        Puton                 147.01 -  324: 352   97
    5     5 Bogusław       Szyszka               138.99 +  404: 400  189
    6     5 Łukasz         Bobowski              146.25 -  388: 433   96
    7     7 Arkadiusz      Biegun                127.53 +  418: 383  178
    8     5 Tomasz         Zwoliński             143.41 +  394: 393  193
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 +  420: 269  192
   10     4 Łukasz         Tuszyński             144.65 +  372: 363  195
   11     2 Jan            Mrozowski             143.35 -  318: 407   93
   12     4 Michał         Alabrudziński         159.65 -  435: 469  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 12 156.42




	Elżbieta Szuba 124.19 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maria          Uryga                 100.00 -  288: 440   50
    2    37 Joanna         Juszczak              137.01 -  374: 390   87
    3    42 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  481: 249  150
    4    28 Zofia          Górka                 116.59 +  448: 318  167
    5    23 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  370: 371   75
    6    29 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  365: 401   75
    7    35 Andrzej        Rechowicz             125.02 +  381: 366  175
    8    28 Agnieszka      Krupka                138.67 -  333: 341   89
    9    34 Waldemar       Wypchał               100.00 +  366: 281  150
   10    29 Iwona          Duźniak               100.00 +  450: 345  150
   11    24 Tomasz         Górka                 122.14 -  337: 389   72
   12    28 Marta          Bajorek               125.22 -  297: 377   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Jacek Wandzel 123.64 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Waldemar       Wypchał               100.00 +  379: 289  150
    2    15 Marcin         Ceglarek              124.27 -  292: 533   74
    3    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  287: 426   84
    4    35 Marta          Świątkowska           117.59 -  348: 457   68
    5    46 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  428: 319  150
    6    30 Dorota         Stachowska            119.33 -  322: 430   69
    7    44 Michał         Dulat                 100.00 +  342: 256  150
    8    31 Andrzej        Rechowicz             125.02 -  232: 394   75
    9    37 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  381: 303  153
   10    31 Piotr          Broda                 128.41 -  323: 451   78
   11    35 Dawid          Mierzchała            100.00 -  305: 391   50
   12    40 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  413: 297  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Krzysztof Gibas 123.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  525:  85  150
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  358: 372   81
    3    14 Piotr          Broda                 128.41 +  410: 342  178
    4     9 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 +  428: 372  184
    5     7 Rafał          Wesołowski            134.26 -  360: 389   84
    6    15 Urszula        Solarska              114.45 +  516: 263  164
    7     6 Bartosz        Morawski              152.90 -  379: 402  103
    8    12 Zbigniew       Rybak                 121.11 -  270: 447   71
    9    20 Andrzej        Rechowicz             125.02 +  350: 348  175
   10    17 Tomasz         Górka                 122.14 +  367: 343  172
   11    16 Szymon         Płachta               136.70 +  371: 337  187
   12    11 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  339: 366   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Tomasz Górka 122.14 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.65 -  317: 433  110
    2    48 Kinga          Bilska                100.00 +  521: 239  150
    3    18 Marta          Świątkowska           117.59 +  369: 364  168
    4    26 Marta          Bajorek               125.22 -  319: 399   75
    5    31 Maria          Uryga                 100.00 +  413: 290  150
    6    24 Michał         Gigoń                 100.00 +  326: 269  150
    7    14 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  336: 354   84
    8    19 Jerzy          Matyasik              124.55 +  390: 292  175
    9    11 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  334: 541  101
   10    17 Krzysztof      Gibas                 123.55 -  343: 367   74
   11    24 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  389: 337  174
   12    22 Łukasz         Sornek                125.93 -  300: 333   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Mariusz Orzeł 122.07 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  159.42 -  359: 384  109
    2    35 Krzysztof      Nowak                 119.94 +  356: 326  170
    3    17 Jerzy          Matyasik              124.55 -  300: 386   75
    4    44 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  298: 287  150
    5    34 Małgorzata     Sulejewska            136.72 -  399: 404   87
    6    31 Marcin         Radwański             104.06 +  364: 306  154
    7    29 Grzegorz       Kwiecień              125.12 +  406: 271  175
    8    25 Tomasz         Suchanek              131.05 +  422: 345  181
    9    16 Tomasz         Lempart               125.42 -  346: 471   75
   10    22 Mariusz        Grodek                129.08 +  330: 323  179
   11    19 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  293: 397   78
   12    26 Joanna         Juszczak              137.01 -  363: 383   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Zbigniew Rybak 121.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              153.94 -  334: 449  104
    2    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  370: 266  150
    3    19 Sławomir       Wolski                113.17 -  305: 332   63
    4    45 Wiktoria       Koler                 100.00 +  474: 147  150
    5    37 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  376: 398   75
    6    36 Andrzej        Stańczyk              109.81 +  409: 386  160
    7    31 Michał         Gigoń                 100.00 +  382: 366  150
    8    12 Krzysztof      Gibas                 123.55 +  447: 270  174
    9    15 Maria          Pokorska              113.22 -  312: 373   63
   10    16 Janusz         Krupiński             126.83 -  262: 361   77
   11    23 Stanisław      Rydzik                147.05 -  271: 467   97
   12    31 Dawid          Mierzchała            100.00 -  375: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Krzysztof Nowak 119.94 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartosz        Morawski              152.90 -  293: 383  103
    2    35 Mariusz        Orzeł                 122.07 -  326: 356   72
    3    47 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  364: 193  150
    4    31 Barbara        Obremska              130.24 +  352: 318  180
    5    33 Urszula        Solarska              114.45 -  318: 352   64
    6    37 Paweł          Brylski               105.71 +  562: 314  156
    7    33 Marcin         Kurowski              100.00 +  342: 318  150
    8    21 Marta          Bajorek               125.22 +  494: 322  175
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              130.96 -  386: 400   81
   10    14 Paweł          Jackowski             139.40 -  352: 505   89
   11    31 Piotr          Potoczek              109.76 +  446: 266  160
   12    18 Piotr          Broda                 128.41 +  344: 289  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Dorota Stachowska 119.33 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  326: 373  101
    2    43 Michał         Dulat                 100.00 +  349: 262  150
    3    27 Barbara        Obremska              130.24 +  403: 312  180
    4    21 Jerzy          Matyasik              124.55 -  402: 430   75
    5    18 Mateusz        Królikowski           125.62 -  472: 479   76
    6    30 Jacek          Wandzel               123.64 +  430: 322  174
    7    24 Szymon         Dąbrowski             125.39 +  474: 323  175
    8    14 Tomasz         Lempart               125.42 -  273: 421   75
    9    24 Paweł          Brylski               105.71 +  388: 381  156
   10    21 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  401: 421   81
   11    22 Łukasz         Sornek                125.93 -  325: 406   76
   12    27 Mateusz        Królikowski           125.62 -  313: 420   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Agnieszka Walas 118.75 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 149.22 -  376: 431   99
    2    29 Urszula        Solarska              114.45 -  279: 398   64
    3    43 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  345: 396   50
    4    48 Klaudia        Budzyn                100.00 +  510: 272  150
    5    38 Michał         Dąbrowski             100.00 +  529: 321  150
    6    27 Teresa         Zalewska              118.33 +  456: 333  168
    7    20 Mariusz        Grodek                129.08 -  312: 437   79
    8    27 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  347: 370   75
    9    33 Sławomir       Wolski                113.17 +  367: 364  163
   10    26 Katarzyna      Kowalska              115.01 -  270: 354   65
   11    32 Andrzej        Rechowicz             125.02 -  349: 494   75
   12    37 Marcin         Radwański             104.06 +  385: 287  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Teresa Zalewska 118.33 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              148.61 +  437: 362  199
    2    24 Konrad         Sowula                124.41 +  343: 313  174
    3    11 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  368: 438   92
    4    17 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  325: 399  101
    5    19 Kuba           Koisar                128.62 -  284: 399   79
    6    27 Agnieszka      Walas                 118.75 -  333: 456   69
    7    43 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  386: 289  150
    8    39 Adam           Motyl                 100.00 -  339: 356   50
    9    38 Dariusz        Małysa                112.48 -  331: 385   62
   10    40 Michał         Dąbrowski             100.00 +  454: 325  150
   11    36 Michał         Gigoń                 100.00 +  336: 284  150
   12    32 Zofia          Górka                 116.59 -  331: 354   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Marta Świątkowska 117.59 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                147.05 -  322: 433   97
    2    45 Zofia          Górka                 116.59 +  383: 301  167
    3    18 Tomasz         Górka                 122.14 -  364: 369   72
    4    35 Jacek          Wandzel               123.64 +  457: 348  174
    5    32 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  337: 316  165
    6    14 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  300: 431   95
    7    22 Kuba           Koisar                128.62 -  369: 460   79
    8    34 Iwona          Duźniak               100.00 +  297: 295  150
    9    26 Marta          Bajorek               125.22 -  281: 391   75
   10    30 Arkadiusz      Łydka                 124.99 -  338: 369   75
   11    41 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  389: 274  150
   12    33 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  334: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Zofia Górka 116.59 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Puton                 147.01 -  254: 500   97
    2    45 Marta          Świątkowska           117.59 -  301: 383   68
    3    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  438: 338  150
    4    28 Elżbieta       Szuba                 124.19 -  318: 448   74
    5    45 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  360: 224  150
    6    35 Marta          Bajorek               125.22 -  370: 438   75
    7    46 Andrzej        Klich                 100.00 +  440: 438  150
    8    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  274: 377   50
    9    41 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  403: 172  150
   10    27 Stanisław      Rydzik                147.05 -  293: 391   97
   11    40 Adam           Motyl                 100.00 +  455: 264  150
   12    32 Teresa         Zalewska              118.33 +  354: 331  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Ryszard Korpalski 116.56 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Bobowski              146.25 -  336: 359   96
    2    39 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  476: 269  150
    3    23 Maria          Pokorska              113.22 +  400: 367  163
    4    23 Szymon         Płachta               136.70 -  358: 366   87
    5    27 Agnieszka      Krupka                138.67 +  421: 362  189
    6    18 Konrad         Sowula                124.41 -  329: 366   74
    7    27 Joanna         Brychcy               111.43 -  363: 391   61
    8    29 Michał         Gigoń                 100.00 +  447: 345  150
    9    23 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  314: 379   75
   10    28 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  402: 273  155
   11    26 Paweł          Brylski               105.71 -  346: 386   56
   12    29 Mariusz        Wrześniewski          144.24 -  320: 487   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Zofia Gajewska 115.41 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  379: 459   95
    2    28 Dawid          Mierzchała            100.00 +  450: 348  150
    3    20 Urszula        Solarska              114.45 +  375: 342  164
    4     8 Arkadiusz      Łydka                 124.99 +  363: 323  175
    5     6 Janusz         Krupiński             126.83 +  380: 329  177
    6     4 Kamil          Górka                 149.22 -  436: 490   99
    7    16 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  325: 531   95
    8    23 Joanna         Brychcy               111.43 -  257: 404   61
    9    19 Paweł          Jackowski             139.40 -  349: 481   89
   10    35 Marcin         Kurowski              100.00 +  419: 293  150
   11    21 Mateusz        Królikowski           125.62 +  406: 352  176
   12    21 Konrad         Sowula                124.41 -  332: 394   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Katarzyna Kowalska 115.01 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Tuszyński             144.65 -  283: 445   95
    2    38 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  333: 463   93
    3    48 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  386: 236  150
    4    46 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  370: 187  150
    5    32 Marta          Świątkowska           117.59 -  316: 337   68
    6    33 Piotr          Broda                 128.41 -  298: 443   78
    7    48 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  489: 270  150
    8    40 Marcin         Radwański             104.06 +  345: 294  154
    9    28 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  346: 416   78
   10    26 Agnieszka      Walas                 118.75 +  354: 270  169
   11    29 Mariusz        Grodek                129.08 -  272: 489   79
   12    34 Marcin         Stachowski            111.33 -  282: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Urszula Solarska 114.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Pikul                 144.32 -  303: 579   94
    2    29 Agnieszka      Walas                 118.75 +  398: 279  169
    3    20 Zofia          Gajewska              115.41 -  342: 375   65
    4    42 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  468: 323  150
    5    33 Krzysztof      Nowak                 119.94 +  352: 318  170
    6    15 Krzysztof      Gibas                 123.55 -  263: 516   74
    7    25 Piotr          Broda                 128.41 +  418: 322  178
    8    22 Arkadiusz      Biegun                127.53 +  382: 310  178
    9    13 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  387: 390   93
   10    19 Kuba           Koisar                128.62 -  344: 468   79
   11    25 Marta          Bajorek               125.22 +  393: 352  175
   12    23 Paweł          Brylski               105.71 +  416: 394  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Maria Pokorska 113.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Wrześniewski          144.24 -  311: 401   94
    2    51 Wiktoria       Koler                 100.00 +  379: 187  150
    3    23 Ryszard        Korpalski             116.56 -  367: 400   67
    4    38 Michał         Dąbrowski             100.00 +  400: 331  150
    5    22 Mirosław       Uglik                 143.40 -  342: 360   93
    6    39 Piotr          Potoczek              109.76 +  414: 306  160
    7    34 Adam           Motyl                 100.00 +  358: 310  150
    8    20 Stanisław      Rydzik                147.05 +  341: 328  197
    9    15 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  373: 312  171
   10    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 +  390: 302  184
   11     9 Michał         Alabrudziński         159.65 -  277: 498  110
   12    14 Joanna         Brychcy               111.43 -  354: 402   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Sławomir Wolski 113.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Zwoliński             143.41 +  412: 340  193
    2     5 Janusz         Krupiński             126.83 -  422: 428   77
    3    19 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  332: 305  171
    4    15 Tomasz         Lempart               125.42 -  340: 360   75
    5    35 Piotr          Potoczek              109.76 +  443: 331  160
    6    23 Mariusz        Wrześniewski          144.24 -  335: 484   94
    7    30 Maciej         Dąbrowski             104.84 +  391: 326  155
    8    24 Konrad         Sowula                124.41 -  295: 455   74
    9    33 Agnieszka      Walas                 118.75 -  364: 367   69
   10    32 Dariusz        Małysa                112.48 -  374: 406   62
   11    34 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  368: 318  151
   12    30 Barbara        Obremska              130.24 -  296: 446   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Dariusz Małysa 112.48 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Uglik                 143.40 -  294: 506   93
    2    33 Anna           Stambulska            101.84 -  299: 310   52
    3    50 Monika         Kowalik               100.00 +  392: 275  150
    4    30 Paweł          Jackowski             139.40 -  203: 572   89
    5    41 Barbara        Obremska              130.24 -  347: 361   80
    6    47 Klaudia        Budzyn                100.00 +  389: 222  150
    7    40 Paweł          Brylski               105.71 -  331: 334   56
    8    44 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  366: 281  150
    9    38 Teresa         Zalewska              118.33 +  385: 331  168
   10    32 Sławomir       Wolski                113.17 +  406: 374  163
   11    30 Tomasz         Suchanek              131.05 -  285: 392   81
   12    35 Maria          Uryga                 100.00 -  296: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Joanna Brychcy 111.43 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jan            Mrozowski             143.35 -  294: 471   93
    2    34 Krzysztof      Obremski              148.61 -  297: 402   99
    3    52 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  383: 215  150
    4    34 Marcin         Radwański             104.06 +  428: 367  154
    5    30 Piotr          Broda                 128.41 +  467: 366  178
    6    13 Janusz         Krupiński             126.83 -  249: 416   77
    7    27 Ryszard        Korpalski             116.56 +  391: 363  167
    8    23 Zofia          Gajewska              115.41 +  404: 257  165
    9    14 Mateusz        Królikowski           125.62 +  393: 380  176
   10    11 Tomasz         Zwoliński             143.41 +  362: 324  193
   11     8 Mirosław       Uglik                 143.40 -  269: 441   93
   12    14 Maria          Pokorska              113.22 +  402: 354  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Marcin Stachowski 111.33 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  322: 437   92
    2    46 Klaudia        Budzyn                100.00 +  323: 269  150
    3    32 Krzysztof      Mówka                 150.92 -  262: 472  101
    4    41 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  369: 408   75
    5    47 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  331: 341   50
    6    45 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  361: 242  150
    7    37 Marcin         Radwański             104.06 +  428: 410  154
    8    32 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  337: 345   75
    9    35 Arkadiusz      Łydka                 124.99 -  342: 422   75
   10    43 Michał         Dulat                 100.00 +  410: 255  150
   11    38 Kinga          Bilska                100.00 +  337: 257  150
   12    34 Katarzyna      Kowalska              115.01 +  411: 282  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Andrzej Stańczyk 109.81 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Jackowski             139.40 -  367: 369   89
    2    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  322: 301  150
    3    24 Agnieszka      Dawid                 102.54 -  288: 405   53
    4    33 Grzegorz       Kwiecień              125.12 +  470: 431  175
    5    26 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  222: 406   84
    6    36 Zbigniew       Rybak                 121.11 -  386: 409   71
    7    45 Kinga          Bilska                100.00 +  375: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  7 110.29




	Piotr Potoczek 109.76 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogusław       Szyszka               138.99 -  328: 413   89
    2    42 Agnieszka      Jarek                 100.00 +  298: 269  150
    3    35 Tomasz         Lempart               125.42 -  285: 487   75
    4    39 Paweł          Brylski               105.71 +  380: 363  156
    5    35 Sławomir       Wolski                113.17 -  331: 443   63
    6    39 Maria          Pokorska              113.22 -  306: 414   63
    7    39 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  396: 350  150
    8    35 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  342: 249  151
    9    30 Tomasz         Suchanek              131.05 -  330: 491   81
   10    33 Dawid          Mierzchała            100.00 +  369: 345  150
   11    31 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  266: 446   70
   12    36 Marcin         Kurowski              100.00 -  324: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Paweł Brylski 105.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Krupka                138.67 -  313: 363   89
    2    50 Andrzej        Klich                 100.00 -  338: 365   50
    3    45 Michał         Dulat                 100.00 +  398: 248  150
    4    39 Piotr          Potoczek              109.76 -  363: 380   60
    5    42 Monika         Kowalik               100.00 +  428: 182  150
    6    37 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  314: 562   70
    7    40 Dariusz        Małysa                112.48 +  334: 331  162
    8    37 Marcin         Kurowski              100.00 +  407: 237  150
    9    24 Dorota         Stachowska            119.33 -  381: 388   69
   10    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  339: 308  150
   11    26 Ryszard        Korpalski             116.56 +  386: 346  167
   12    23 Urszula        Solarska              114.45 -  394: 416   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Maciej Dąbrowski 104.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Juszczak              137.01 +  366: 347  187
    2    19 Dawid          Adamczyk              153.94 -  353: 499  104
    3    15 Mateusz        Królikowski           125.62 -  377: 410   76
    4    32 Adam           Motyl                 100.00 +  323: 286  150
    5    28 Marta          Bajorek               125.22 +  328: 315  175
    6    25 Tomasz         Zwoliński             143.41 -  328: 435   93
    7    30 Sławomir       Wolski                113.17 -  326: 391   63
    8    30 Piotr          Broda                 128.41 -  368: 376   78
    9    40 Michał         Dąbrowski             100.00 +  357: 330  150
   10    28 Ryszard        Korpalski             116.56 -  273: 402   67
   11    33 Barbara        Obremska              130.24 -  329: 374   80
   12    39 Waldemar       Wypchał               100.00 +  349: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Marcin Radwański 104.06 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Sulejewska            136.72 +  427: 386  187
    2     1 Dawid          Pikul                 144.32 -  343: 366   94
    3    31 Michał         Gigoń                 100.00 -  304: 374   50
    4    34 Joanna         Brychcy               111.43 -  367: 428   61
    5    39 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  476: 248  150
    6    31 Mariusz        Orzeł                 122.07 -  306: 364   72
    7    37 Marcin         Stachowski            111.33 -  410: 428   61
    8    40 Katarzyna      Kowalska              115.01 -  294: 345   65
    9    43 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  364: 282  151
   10    38 Łukasz         Sornek                125.93 -  194: 458   76
   11    42 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  382: 333  150
   12    37 Agnieszka      Walas                 118.75 -  287: 385   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Agnieszka Dawid 102.54 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Płachta               136.70 -  376: 403   87
    2    30 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  434: 380  150
    3    24 Andrzej        Stańczyk              109.81 +  405: 288  160
    4    22 Michał         Gigoń                 100.00 -  272: 391   50
    5    36 Iwona          Duźniak               100.00 +  330: 324  150
    6    21 Dariusz        Kosz                  159.42 -  308: 418  109
    7    26 Stanisław      Rydzik                147.05 -  415: 422   97
    8    33 Maria          Uryga                 100.00 -  292: 345   50
    9    37 Jacek          Wandzel               123.64 -  303: 381   74
   10    41 Kinga          Bilska                100.00 -  334: 414   50
   11    43 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  364: 314  150
   12    38 Iwona          Duźniak               100.00 +  344: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Anna Stambulska 101.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Wesołowski            134.26 -  364: 399   84
    2    33 Dariusz        Małysa                112.48 +  310: 299  162
    3    28 Bogusław       Szyszka               138.99 -  265: 427   89
    4    36 Dawid          Mierzchała            100.00 -  398: 400   50
    5    44 Andrzej        Klich                 100.00 +  420: 261  150
    6    28 Arkadiusz      Łydka                 124.99 +  349: 333  175
    7    28 Marta          Bajorek               125.22 -  315: 428   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  7 112.14




	Monika Szczyrzyca 101.42 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Deszczyńska           134.04 -  324: 411   84
    2    44 Monika         Kowalik               100.00 +  428: 179  150
    3    36 Iwona          Duźniak               100.00 -  280: 409   50
    4    43 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 306  150
    5    25 Miłosz         Wrzałek               145.32 -  342: 500   95
    6    40 Adam           Motyl                 100.00 -  351: 361   50
    7    41 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  354: 278  150
    8    35 Piotr          Potoczek              109.76 -  249: 342   60
    9    43 Marcin         Radwański             104.06 -  282: 364   54
   10    45 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  354: 194  150
   11    34 Sławomir       Wolski                113.17 -  318: 368   63
   12    40 Jacek          Wandzel               123.64 -  297: 413   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Kinga Bilska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Juliusz        Czupryniak            131.72 -  199: 529   82
    2    48 Tomasz         Górka                 122.14 -  239: 521   72
    3    49 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  332: 395   50
    4    52 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  340: 355   50
    5    51 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  355: 256  150
    6    49 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  318: 236  150
    7    45 Andrzej        Stańczyk              109.81 -  369: 375   60
    8    45 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  291: 398   50
    9    44 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  317: 290  150
   10    41 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  414: 334  153
   11    38 Marcin         Stachowski            111.33 -  257: 337   61
   12    42 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  366: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Klaudia Budzyn 100.00 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  253: 419   81
    2    46 Marcin         Stachowski            111.33 -  269: 323   61
    3    46 Adam           Motyl                 100.00 -  221: 339   50
    4    48 Agnieszka      Walas                 118.75 -  272: 510   69
    5    52 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  297: 214  150
    6    47 Dariusz        Małysa                112.48 -  222: 389   62
    7    50 Wiktoria       Koler                 100.00 +  316: 204  150
    8    42 Liliana        Dąbrowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  8  84.12




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Suchanek              131.05 -  263: 458   81
    2    43 Dorota         Stachowska            119.33 -  262: 349   69
    3    45 Paweł          Brylski               105.71 -  248: 398   56
    4    51 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  342: 254  150
    5    43 Mariusz        Grodek                129.08 -  308: 400   79
    6    50 Wiktoria       Koler                 100.00 +  413: 125  150
    7    44 Jacek          Wandzel               123.64 -  256: 342   74
    8    41 Arkadiusz      Łydka                 124.99 -  237: 393   75
    9    46 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  360: 187  150
   10    43 Marcin         Stachowski            111.33 -  255: 410   61
   11    46 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  457: 138  150
   12    43 Adam           Motyl                 100.00 -  268: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Iwona Duźniak 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              130.96 +  341: 269  181
    2    23 Karol          Wyrębkiewicz          142.19 -  263: 474   92
    3    36 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  409: 280  151
    4    24 Bogusław       Szyszka               138.99 -  259: 365   89
    5    36 Agnieszka      Dawid                 102.54 -  324: 330   53
    6    41 Dawid          Mierzchała            100.00 -  387: 392   50
    7    36 Arkadiusz      Łydka                 124.99 +  392: 268  175
    8    34 Marta          Świątkowska           117.59 -  295: 297   68
    9    36 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  442: 267  150
   10    29 Elżbieta       Szuba                 124.19 -  345: 450   74
   11    39 Marcin         Kurowski              100.00 -  358: 379   50
   12    38 Agnieszka      Dawid                 102.54 -  331: 344   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Leszek         Kacprzyk              130.73 +  397: 358  181
    2    10 Jan            Mrozowski             143.35 -  355: 407   93
    3    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  521: 255  150
    4    12 Michał         Alabrudziński         159.65 -  262: 486  110
    5    29 Łukasz         Sornek                125.93 -  356: 400   76
    6    34 Maria          Uryga                 100.00 -  327: 364   50
    7    38 Michał         Dąbrowski             100.00 -  274: 357   50
    8    42 Klaudia        Budzyn                100.00 +  400:   1  150
    9    36 Iwona          Duźniak               100.00 -  267: 442   50
   10    39 Waldemar       Wypchał               100.00 +  368: 259  150
   11    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  354: 317  150
   12    33 Marta          Świątkowska           117.59 +  377: 334  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Obremska              130.24 +  382: 369  180
    2    14 Arkadiusz      Łydka                 124.99 -  258: 480   75
    3    34 Krzysztof      Obremski              148.61 -  281: 342   99
    4    38 Maria          Pokorska              113.22 -  331: 400   63
    5    38 Agnieszka      Walas                 118.75 -  321: 529   69
    6    46 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  359: 326  150
    7    38 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  357: 274  150
    8    36 Dawid          Mierzchała            100.00 -  332: 466   50
    9    40 Maciej         Dąbrowski             104.84 -  330: 357   55
   10    40 Teresa         Zalewska              118.33 -  325: 454   68
   11    45 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  363: 195  150
   12    41 Michał         Gigoń                 100.00 -  298: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Michał Gigoń 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariusz        Grodek                129.08 -  309: 317   79
    2    52 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  357: 257  150
    3    31 Marcin         Radwański             104.06 +  374: 304  154
    4    22 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  391: 272  153
    5    14 Tomasz         Lempart               125.42 -  339: 370   75
    6    24 Tomasz         Górka                 122.14 -  269: 326   72
    7    31 Zbigniew       Rybak                 121.11 -  366: 382   71
    8    29 Ryszard        Korpalski             116.56 -  345: 447   67
    9    42 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  294: 383   50
   10    44 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  288: 265  150
   11    36 Teresa         Zalewska              118.33 -  284: 336   68
   12    41 Michał         Dąbrowski             100.00 +  364: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Agnieszka Jarek 100.00 Gowarczów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kuba           Koisar                128.62 -  266: 475   79
    2    42 Piotr          Potoczek              109.76 -  269: 298   60
    3    44 Dawid          Mierzchała            100.00 -  266: 409   50
    4    49 Monika         Kowalik               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     239  /  4  59.75




	Danuta Jasiorkowska 100.00 Jasienna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Broda                 128.41 -  122: 468   78
    2    52 Michał         Gigoń                 100.00 -  257: 357   50
    3    52 Joanna         Brychcy               111.43 -  215: 383   61
    4    53 PAUZA
    5    48 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  213: 374   50
    6    49 Kinga          Bilska                100.00 -  236: 318   50
    7    49 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  323: 267  150
    8    46 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  237: 335   50
    9    46 Michał         Dulat                 100.00 -  187: 360   50
   10    46 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  276: 407   50
   11    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  317: 271  150
   12    47 Monika         Kowalik               100.00 +  321: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  / 11  80.82




	Jan Jasiorkowski 100.00 Jasienna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  235: 470   78
    2    47 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  225: 357   50
    3    48 Katarzyna      Kowalska              115.01 -  236: 386   65
    4    50 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  242: 305   50
    5    52 Klaudia        Budzyn                100.00 -  214: 297   50
    6    52 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  278: 237  150
    7    52 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  309: 198  150
    8    44 Dariusz        Małysa                112.48 -  281: 366   62
    9    45 Andrzej        Klich                 100.00 -  246: 349   50
   10    47 Wiktoria       Koler                 100.00 +  314: 195  150
   11    49 PAUZA
   12    45 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  292: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Janusz         Krupiński             126.83 -  184: 506   77
    2    50 Paweł          Brylski               105.71 +  365: 338  156
    3    37 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  255: 521   50
    4    43 Monika         Szczyrzyca            101.42 -  306: 417   51
    5    44 Anna           Stambulska            101.84 -  261: 420   52
    6    51 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  304: 188  150
    7    46 Zofia          Górka                 116.59 -  438: 440   67
    8    47 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  241: 313   50
    9    45 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  349: 246  150
   10    42 Barbara        Obremska              130.24 -  237: 614   80
   11    47 Danuta         Jasiorkowska          100.00 -  271: 317   50
   12    46 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  311: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Wiktoria Koler 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Łukasz         Sornek                125.93 -  169: 441   76
    2    51 Maria          Pokorska              113.22 -  187: 379   63
    3    53 PAUZA
    4    45 Zbigniew       Rybak                 121.11 -  147: 474   71
    5    49 Adam           Motyl                 100.00 -  205: 278   50
    6    50 Michał         Dulat                 100.00 -  125: 413   50
    7    50 Klaudia        Budzyn                100.00 -  204: 316   50
    8    49 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  203: 290   50
    9    48 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 -  188: 253   50
   10    47 Jan            Jasiorkowski          100.00 -  195: 314   50
   11    48 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  203: 406   50
   12    48 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  149: 136  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  / 11  64.55




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mateusz        Królikowski           125.62 -  257: 492   76
    2    44 Monika         Szczyrzyca            101.42 -  179: 428   51
    3    50 Dariusz        Małysa                112.48 -  275: 392   62
    4    49 Agnieszka      Jarek                 100.00 +  400:   1  150
    5    42 Paweł          Brylski               105.71 -  182: 428   56
    6    48 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  177: 435   50
    7    51 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  271: 263  150
    8    43 Barbara        Obremska              130.24 -  203: 359   80
    9    47 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  243: 340   50
   10    49 PAUZA
   11    44 Waldemar       Wypchał               100.00 -  200: 450   50
   12    47 Danuta         Jasiorkowska          100.00 -  228: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 11  75.00




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Lempart               125.42 +  355: 313  175
    2    22 Maria          Uryga                 100.00 +  305: 279  150
    3    13 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  235: 301   78
    4    27 Krzysztof      Sporczyk              130.96 +  443: 382  181
    5    16 Leszek         Kacprzyk              130.73 -  341: 342   81
    6    26 Małgorzata     Sulejewska            136.72 -  283: 362   87
    7    33 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  318: 342   70
    8    37 Paweł          Brylski               105.71 -  237: 407   56
    9    39 Barbara        Obremska              130.24 +  343: 319  180
   10    35 Zofia          Gajewska              115.41 -  293: 419   65
   11    39 Iwona          Duźniak               100.00 +  379: 358  150
   12    36 Piotr          Potoczek              109.76 +  378: 324  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Dawid Mierzchała 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Szymon         Dąbrowski             125.39 -  307: 456   75
    2    28 Zofia          Gajewska              115.41 -  348: 450   65
    3    44 Agnieszka      Jarek                 100.00 +  409: 266  150
    4    36 Anna           Stambulska            101.84 +  400: 398  152
    5    21 Dariusz        Kosz                  159.42 -  325: 368  109
    6    41 Iwona          Duźniak               100.00 +  392: 387  150
    7    21 Mateusz        Królikowski           125.62 -  312: 359   76
    8    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  466: 332  150
    9    21 Joanna         Juszczak              137.01 -  359: 531   87
   10    33 Piotr          Potoczek              109.76 -  345: 369   60
   11    35 Jacek          Wandzel               123.64 +  391: 305  174
   12    31 Zbigniew       Rybak                 121.11 +  391: 375  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Adam Motyl 100.00 Jaskółki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marta          Bajorek               125.22 -  333: 376   75
    2    41 Krzysztof      Sporczyk              130.96 -  309: 431   81
    3    46 Klaudia        Budzyn                100.00 +  339: 221  150
    4    32 Maciej         Dąbrowski             104.84 -  286: 323   55
    5    49 Wiktoria       Koler                 100.00 +  278: 205  150
    6    40 Monika         Szczyrzyca            101.42 +  361: 351  151
    7    34 Maria          Pokorska              113.22 -  310: 358   63
    8    39 Teresa         Zalewska              118.33 +  356: 339  168
    9    32 Mariusz        Grodek                129.08 -  281: 495   79
   10    36 Mariusz        Wrześniewski          144.24 -  293: 538   94
   11    40 Zofia          Górka                 116.59 -  264: 455   67
   12    43 Michał         Dulat                 100.00 +  409: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Agnieszka Palczewska 100.00 Ostrów Wlkp.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Zbigniew       Wietecki              125.19 -  296: 382   75
    2    31 Barbara        Obremska              130.24 -  197: 418   80
    3    47 Krzysztof      Nowak                 119.94 -  193: 364   70
    4    52 Kinga          Bilska                100.00 +  355: 340  150
    5    46 Jacek          Wandzel               123.64 -  319: 428   74
    6    45 Marcin         Stachowski            111.33 -  242: 361   61
    7    49 Danuta         Jasiorkowska          100.00 -  267: 323   50
    8    48 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  420:  86  150
    9    47 Monika         Kowalik               100.00 +  340: 243  150
   10    45 Monika         Szczyrzyca            101.42 -  194: 354   51
   11    43 Agnieszka      Dawid                 102.54 -  314: 364   53
   12    49 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 11  87.64




	Małgorzata Pochopień 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  280: 420   75
    2    39 Ryszard        Korpalski             116.56 -  269: 476   67
    3    42 Elżbieta       Szuba                 124.19 -  249: 481   74
    4    50 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  305: 242  150
    5    45 Zofia          Górka                 116.59 -  224: 360   67
    6    46 Michał         Dąbrowski             100.00 -  326: 359   50
    7    48 Katarzyna      Kowalska              115.01 -  270: 489   65
    8    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  313: 241  150
    9    44 Kinga          Bilska                100.00 -  290: 317   50
   10    46 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  407: 276  150
   11    48 Wiktoria       Koler                 100.00 +  406: 203  150
   12    44 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  307: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Andrzej        Rechowicz             125.02 -  189: 470   75
    2    49 Tomasz         Lempart               125.42 -  246: 451   75
    3    51 Waldemar       Wypchał               100.00 -  252: 317   50
    4    51 Michał         Dulat                 100.00 -  254: 342   50
    5    51 Kinga          Bilska                100.00 -  256: 355   50
    6    52 Jan            Jasiorkowski          100.00 -  237: 278   50
    7    51 Monika         Kowalik               100.00 -  263: 271   50
    8    49 Wiktoria       Koler                 100.00 +  290: 203  150
    9    49 PAUZA
   10    48 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  300: 220  150
   11    45 Michał         Dąbrowski             100.00 -  195: 363   50
   12    46 Andrzej        Klich                 100.00 -  233: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Arkadiusz      Łydka                 124.99 -  295: 467   75
    2    32 Andrzej        Stańczyk              109.81 -  301: 322   60
    3    49 Kinga          Bilska                100.00 +  395: 332  150
    4    29 Małgorzata     Sulejewska            136.72 -  283: 389   87
    5    48 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  374: 213  150
    6    38 Andrzej        Rechowicz             125.02 -  265: 385   75
    7    41 Monika         Szczyrzyca            101.42 -  278: 354   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  7  92.57




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jerzy          Matyasik              124.55 -  299: 495   75
    2    30 Agnieszka      Dawid                 102.54 -  380: 434   53
    3    41 Zofia          Górka                 116.59 -  338: 438   67
    4    47 Mariusz        Grodek                129.08 +  403: 379  179
    5    40 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  330: 331   50
    6    44 Barbara        Obremska              130.24 +  439: 339  180
    7    39 Piotr          Potoczek              109.76 -  350: 396   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  7  94.86




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Konrad         Sowula                124.41 -  273: 331   74
    2    40 Zbigniew       Rybak                 121.11 -  266: 370   71
    3    43 Agnieszka      Walas                 118.75 +  396: 345  169
    4    37 Maria          Uryga                 100.00 -  289: 323   50
    5    39 Marcin         Radwański             104.06 -  248: 476   54
    6    48 Monika         Kowalik               100.00 +  435: 177  150
    7    42 Barbara        Obremska              130.24 +  334: 323  180
    8    38 Zofia          Górka                 116.59 +  377: 274  167
    9    31 Małgorzata     Sulejewska            136.72 -  338: 429   87
   10    34 Andrzej        Rechowicz             125.02 -  287: 448   75
   11    37 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  317: 354   50
   12    42 Kinga          Bilska                100.00 -  341: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Marcin         Ceglarek              124.27 -  320: 466   74
    2    47 Jan            Jasiorkowski          100.00 +  357: 225  150
    3    26 Leszek         Kacprzyk              130.73 -  208: 371   81
    4    42 Urszula        Solarska              114.45 -  323: 468   64
    5    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  331: 330  150
    6    42 Agnieszka      Krupka                138.67 -  323: 377   89
    7    43 Teresa         Zalewska              118.33 -  289: 386   68
    8    46 Danuta         Jasiorkowska          100.00 +  335: 237  150
    9    41 Zofia          Górka                 116.59 -  172: 403   67
   10    44 Michał         Gigoń                 100.00 -  265: 288   50
   11    42 Marcin         Radwański             104.06 -  333: 382   54
   12    45 Jan            Jasiorkowski          100.00 -  279: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Maria Uryga 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Elżbieta       Szuba                 124.19 +  440: 288  174
    2    22 Marcin         Kurowski              100.00 -  279: 305   50
    3    16 Rafał          Wesołowski            134.26 -  342: 417   84
    4    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  323: 289  150
    5    31 Tomasz         Górka                 122.14 -  290: 413   72
    6    34 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  364: 327  150
    7    32 Mariusz        Sylwestrzuk           131.33 -  307: 390   81
    8    33 Agnieszka      Dawid                 102.54 +  345: 292  153
    9    29 Mariusz        Wrześniewski          144.24 +  425: 284  194
   10    25 Arkadiusz      Biegun                127.53 -  326: 441   78
   11    28 Piotr          Broda                 128.41 -  266: 418   78
   12    35 Dariusz        Małysa                112.48 +  336: 296  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Waldemar Wypchał 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Jacek          Wandzel               123.64 -  289: 379   74
    2    36 Leszek         Kacprzyk              130.73 -  303: 436   81
    3    51 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  317: 252  150
    4    40 Agnieszka      Krupka                138.67 -  357: 371   89
    5    50 Tymoteusz      Świerkowski           100.00 +  437: 119  150
    6    32 Grzegorz       Kwiecień              125.12 -  328: 383   75
    7    47 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  436: 200  150
    8    26 Paweł          Jackowski             139.40 -  274: 400   89
    9    34 Elżbieta       Szuba                 124.19 -  281: 366   74
   10    39 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  259: 368   50
   11    44 Monika         Kowalik               100.00 +  450: 200  150
   12    39 Maciej         Dąbrowski             104.84 -  339: 349   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Tymoteusz Świerkowski 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Krzysztof      Gibas                 123.55 -   85: 525   74
    2    53 PAUZA
    3    39 Joanna         Juszczak              137.01 -  128: 498   87
    4    46 Katarzyna      Kowalska              115.01 -  187: 370   65
    5    50 Waldemar       Wypchał               100.00 -  119: 437   50
    6    51 Andrzej        Klich                 100.00 -  188: 304   50
    7    52 Jan            Jasiorkowski          100.00 -  198: 309   50
    8    48 Agnieszka      Palczewska            100.00 -   86: 420   50
    9    48 Wiktoria       Koler                 100.00 +  253: 188  150
   10    48 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  220: 300   50
   11    46 Michał         Dulat                 100.00 -  138: 457   50
   12    48 Wiktoria       Koler                 100.00 -  136: 149   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  / 11  66.00




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 PAUZA
    2    26 Stanisław      Rydzik                147.05 -  292: 451   97
    3    38 Łukasz         Sornek                125.93 -  173: 344   76
    4    44 Mariusz        Orzeł                 122.07 -  287: 298   72
    5    47 Marcin         Stachowski            111.33 +  341: 331  161
    6    43 Mariusz        Grodek                129.08 -  288: 409   79
    7    47 Waldemar       Wypchał               100.00 -  200: 436   50
    8    45 Kinga          Bilska                100.00 +  398: 291  150
    9    42 Michał         Gigoń                 100.00 +  383: 294  150
   10    37 Paweł          Brylski               105.71 -  308: 339   56
   11    41 Marta          Świątkowska           117.59 -  274: 389   68
   12    44 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  342: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 11 100.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Górka                 433: 317
   2 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Kosz                  359: 384
   3 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Rybak                 449: 334
   4 Krzysztof      Nowak                - Bartosz        Morawski              293: 383
   5 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Stachowska            373: 326
   6 Agnieszka      Walas                - Kamil          Górka                 376: 431
   7 Krzysztof      Obremski             - Teresa         Zalewska              362: 437
   8 Marta          Świątkowska          - Stanisław      Rydzik                322: 433
   9 Dariusz        Puton                - Zofia          Górka                 500: 254
  10 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bobowski              336: 359
  11 Miłosz         Wrzałek              - Zofia          Gajewska              459: 379
  12 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Tuszyński             283: 445
  13 Dawid          Pikul                - Urszula        Solarska              579: 303
  14 Maria          Pokorska             - Mariusz        Wrześniewski          311: 401
  15 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Wolski                340: 412
  16 Dariusz        Małysa               - Mirosław       Uglik                 294: 506
  17 Jan            Mrozowski            - Joanna         Brychcy               471: 294
  18 Marcin         Stachowski           - Karol          Wyrębkiewicz          322: 437
  19 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Stańczyk              369: 367
  20 Piotr          Potoczek             - Bogusław       Szyszka               328: 413
  21 Agnieszka      Krupka               - Paweł          Brylski               363: 313
  22 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Juszczak              366: 347
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Radwański             386: 427
  24 Agnieszka      Dawid                - Szymon         Płachta               376: 403
  25 Rafał          Wesołowski           - Anna           Stambulska            399: 364
  26 Monika         Szczyrzyca           - Małgorzata     Deszczyńska           324: 411
  27 Juliusz        Czupryniak           - Kinga          Bilska                529: 199
  28 Klaudia        Budzyn               - Mariusz        Sylwestrzuk           253: 419
  29 Tomasz         Suchanek             - Michał         Dulat                 458: 263
  30 Iwona          Duźniak              - Krzysztof      Sporczyk              341: 269
  31 Leszek         Kacprzyk             - Liliana        Dąbrowska             358: 397
  32 Michał         Dąbrowski            - Barbara        Obremska              382: 369
  33 Mariusz        Grodek               - Michał         Gigoń                 317: 309
  34 Agnieszka      Jarek                - Kuba           Koisar                266: 475
  35 Piotr          Broda                - Danuta         Jasiorkowska          468: 122
  36 Jan            Jasiorkowski         - Arkadiusz      Biegun                235: 470
  37 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Klich                 506: 184
  38 Wiktoria       Koler                - Łukasz         Sornek                169: 441
  39 Mateusz        Królikowski          - Monika         Kowalik               492: 257
  40 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Lempart               355: 313
  41 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Mierzchała            456: 307
  42 Adam           Motyl                - Marta          Bajorek               333: 376
  43 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Palczewska            382: 296
  44 Małgorzata     Pochopień            - Grzegorz       Kwiecień              280: 420
  45 Andrzej        Rechowicz            - Iwona          Skubis-Galus          470: 189
  46 Zygmunt        Skwarek              - Arkadiusz      Łydka                 295: 467
  47 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Stańczyk              495: 299
  48 Aneta          Szczyrzyca           - Konrad         Sowula                273: 331
  49 Marcin         Ceglarek             - Dominik        Ulejczyk              466: 320
  50 Maria          Uryga                - Elżbieta       Szuba                 440: 288
  51 Jacek          Wandzel              - Waldemar       Wypchał               379: 289
  52 Tymoteusz      Świerkowski          - Krzysztof      Gibas                  85: 525
  53 Konrad         Łukaszewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Radwański            - Dawid          Pikul                 343: 366
   2 Grzegorz       Kwiecień             - Juliusz        Czupryniak            345: 481
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Gibas                 372: 358
   4 Mirosław       Uglik                - Bogusław       Szyszka               442: 370
   5 Sławomir       Wolski               - Janusz         Krupiński             422: 428
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Puton                 365: 458
   7 Szymon         Płachta              - Jerzy          Matyasik              385: 348
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Mateusz        Królikowski           388: 385
   9 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            473: 445
  10 Liliana        Dąbrowska            - Jan            Mrozowski             355: 407
  11 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Kosz                  427: 398
  12 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             423: 354
  13 Piotr          Broda                - Zbigniew       Wietecki              421: 311
  14 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Dąbrowski             480: 258
  15 Marcin         Ceglarek             - Jacek          Wandzel               533: 292
  16 Marta          Bajorek              - Miłosz         Wrzałek               451: 510
  17 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Suchanek              392: 420
  18 Szymon         Dąbrowski            - Paweł          Jackowski             370: 364
  19 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Dąbrowski             499: 353
  20 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Krupka                359: 309
  21 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              309: 401
  22 Marcin         Kurowski             - Maria          Uryga                 305: 279
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Iwona          Duźniak               474: 263
  24 Konrad         Sowula               - Teresa         Zalewska              313: 343
  25 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Grodek                449: 368
  26 Stanisław      Rydzik               - Konrad         Łukaszewicz           451: 292
  27 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            469: 343
  28 Zofia          Gajewska             - Dawid          Mierzchała            450: 348
  29 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Walas                 398: 279
  30 Mateusz        Stańczyk             - Agnieszka      Dawid                 380: 434
  31 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Palczewska            418: 197
  32 Andrzej        Stańczyk             - Zygmunt        Skwarek               322: 301
  33 Anna           Stambulska           - Dariusz        Małysa                310: 299
  34 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Obremski              297: 402
  35 Krzysztof      Nowak                - Mariusz        Orzeł                 326: 356
  36 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kacprzyk              303: 436
  37 Elżbieta       Szuba                - Joanna         Juszczak              374: 390
  38 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Zwoliński             333: 463
  39 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Pochopień             476: 269
  40 Zbigniew       Rybak                - Aneta          Szczyrzyca            370: 266
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Motyl                 431: 309
  42 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Jarek                 298: 269
  43 Michał         Dulat                - Dorota         Stachowska            262: 349
  44 Monika         Kowalik              - Monika         Szczyrzyca            179: 428
  45 Zofia          Górka                - Marta          Świątkowska           301: 383
  46 Klaudia        Budzyn               - Marcin         Stachowski            269: 323
  47 Dominik        Ulejczyk             - Jan            Jasiorkowski          357: 225
  48 Kinga          Bilska               - Tomasz         Górka                 239: 521
  49 Tomasz         Lempart              - Iwona          Skubis-Galus          451: 246
  50 Andrzej        Klich                - Paweł          Brylski               365: 338
  51 Wiktoria       Koler                - Maria          Pokorska              187: 379
  52 Michał         Gigoń                - Danuta         Jasiorkowska          357: 257
  53 Tymoteusz      Świerkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            387: 407
   2 Marcin         Ceglarek             - Michał         Alabrudziński         473: 298
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jan            Mrozowski             239: 465
   4 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              364: 302
   5 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Dąbrowski             457: 347
   6 Bartosz        Morawski             - Mirosław       Uglik                 393: 299
   7 Kuba           Koisar               - Łukasz         Tuszyński             362: 395
   8 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Sylwestrzuk           349: 380
   9 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          454: 298
  10 Szymon         Płachta              - Janusz         Krupiński             285: 527
  11 Teresa         Zalewska             - Karol          Wyrębkiewicz          368: 438
  12 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 484: 382
  13 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Kurowski              301: 235
  14 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Broda                 410: 342
  15 Maciej         Dąbrowski            - Mateusz        Królikowski           377: 410
  16 Rafał          Wesołowski           - Maria          Uryga                 417: 342
  17 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Orzeł                 386: 300
  18 Tomasz         Górka                - Marta          Świątkowska           369: 364
  19 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Rybak                 332: 305
  20 Urszula        Solarska             - Zofia          Gajewska              342: 375
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               506: 332
  22 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             353: 366
  23 Maria          Pokorska             - Ryszard        Korpalski             367: 400
  24 Agnieszka      Dawid                - Andrzej        Stańczyk              405: 288
  25 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Grodek                394: 316
  26 Dominik        Ulejczyk             - Leszek         Kacprzyk              208: 371
  27 Dorota         Stachowska           - Barbara        Obremska              403: 312
  28 Bogusław       Szyszka              - Anna           Stambulska            427: 265
  29 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Krupka                453: 376
  30 Jacek          Wandzel              - Małgorzata     Deszczyńska           287: 426
  31 Michał         Gigoń                - Marcin         Radwański             374: 304
  32 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Mówka                 262: 472
  33 Grzegorz       Kwiecień             - Konrad         Sowula                318: 360
  34 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              281: 342
  35 Tomasz         Lempart              - Piotr          Potoczek              487: 285
  36 Iwona          Duźniak              - Monika         Szczyrzyca            409: 280
  37 Liliana        Dąbrowska            - Andrzej        Klich                 521: 255
  38 Łukasz         Sornek               - Konrad         Łukaszewicz           344: 173
  39 Joanna         Juszczak             - Tymoteusz      Świerkowski           498: 128
  40 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Jackowski             388: 377
  41 Zofia          Górka                - Mateusz        Stańczyk              438: 338
  42 Małgorzata     Pochopień            - Elżbieta       Szuba                 249: 481
  43 Agnieszka      Walas                - Aneta          Szczyrzyca            345: 396
  44 Dawid          Mierzchała           - Agnieszka      Jarek                 409: 266
  45 Paweł          Brylski              - Michał         Dulat                 398: 248
  46 Adam           Motyl                - Klaudia        Budzyn                339: 221
  47 Agnieszka      Palczewska           - Krzysztof      Nowak                 193: 364
  48 Jan            Jasiorkowski         - Katarzyna      Kowalska              236: 386
  49 Kinga          Bilska               - Zygmunt        Skwarek               332: 395
  50 Monika         Kowalik              - Dariusz        Małysa                275: 392
  51 Iwona          Skubis-Galus         - Waldemar       Wypchał               252: 317
  52 Danuta         Jasiorkowska         - Joanna         Brychcy               215: 383
  53 Wiktoria       Koler                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Marcin         Ceglarek              352: 324
   2 Łukasz         Bobowski             - Janusz         Krupiński             339: 329
   3 Juliusz        Czupryniak           - Bartosz        Morawski              438: 384
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Adamczyk              311: 416
   5 Arkadiusz      Biegun               - Dawid          Pikul                 319: 588
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Wyrębkiewicz          318: 371
   7 Jan            Mrozowski            - Kuba           Koisar                529: 340
   8 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Łydka                 363: 323
   9 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Deszczyńska           428: 372
  10 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Zwoliński             394: 419
  11 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             423: 292
  12 Michał         Alabrudziński        - Liliana        Dąbrowska             486: 262
  13 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                287: 375
  14 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             286: 279
  15 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Lempart               340: 360
  16 Leszek         Kacprzyk             - Mirosław       Uglik                 415: 352
  17 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Mówka                 325: 399
  18 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  380: 366
  19 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Sornek                604: 309
  20 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 337: 302
  21 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Matyasik              402: 430
  22 Michał         Gigoń                - Agnieszka      Dawid                 391: 272
  23 Ryszard        Korpalski            - Szymon         Płachta               358: 366
  24 Bogusław       Szyszka              - Iwona          Duźniak               365: 259
  25 Konrad         Sowula               - Miłosz         Wrzałek               442: 379
  26 Marta          Bajorek              - Tomasz         Górka                 399: 319
  27 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              443: 382
  28 Elżbieta       Szuba                - Zofia          Górka                 448: 318
  29 Zygmunt        Skwarek              - Małgorzata     Sulejewska            283: 389
  30 Dariusz        Małysa               - Paweł          Jackowski             203: 572
  31 Barbara        Obremska             - Krzysztof      Nowak                 318: 352
  32 Maciej         Dąbrowski            - Adam           Motyl                 323: 286
  33 Andrzej        Stańczyk             - Grzegorz       Kwiecień              470: 431
  34 Marcin         Radwański            - Joanna         Brychcy               367: 428
  35 Marta          Świątkowska          - Jacek          Wandzel               457: 348
  36 Dawid          Mierzchała           - Anna           Stambulska            400: 398
  37 Aneta          Szczyrzyca           - Maria          Uryga                 289: 323
  38 Maria          Pokorska             - Michał         Dąbrowski             400: 331
  39 Paweł          Brylski              - Piotr          Potoczek              363: 380
  40 Agnieszka      Krupka               - Waldemar       Wypchał               371: 357
  41 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              369: 408
  42 Dominik        Ulejczyk             - Urszula        Solarska              323: 468
  43 Monika         Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 417: 306
  44 Konrad         Łukaszewicz          - Mariusz        Orzeł                 287: 298
  45 Zbigniew       Rybak                - Wiktoria       Koler                 474: 147
  46 Katarzyna      Kowalska             - Tymoteusz      Świerkowski           370: 187
  47 Mariusz        Grodek               - Mateusz        Stańczyk              379: 403
  48 Klaudia        Budzyn               - Agnieszka      Walas                 272: 510
  49 Agnieszka      Jarek                - Monika         Kowalik                 1: 400
  50 Jan            Jasiorkowski         - Małgorzata     Pochopień             242: 305
  51 Iwona          Skubis-Galus         - Michał         Dulat                 254: 342
  52 Agnieszka      Palczewska           - Kinga          Bilska                355: 340
  53 Danuta         Jasiorkowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 371: 368
   2 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Puton                 408: 324
   3 Łukasz         Bobowski             - Juliusz        Czupryniak            356: 447
   4 Joanna         Juszczak             - Dawid          Adamczyk              356: 389
   5 Bogusław       Szyszka              - Marcin         Ceglarek              400: 404
   6 Janusz         Krupiński            - Zofia          Gajewska              329: 380
   7 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Wesołowski            360: 389
   8 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Biegun                495: 360
   9 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         328: 438
  10 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Sylwestrzuk           453: 339
  11 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              364: 379
  12 Krzysztof      Mówka                - Konrad         Sowula                465: 387
  13 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               309: 345
  14 Tomasz         Lempart              - Michał         Gigoń                 370: 339
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              359: 439
  16 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Kurowski              342: 341
  17 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             339: 442
  18 Mateusz        Królikowski          - Dorota         Stachowska            479: 472
  19 Teresa         Zalewska             - Kuba           Koisar                284: 399
  20 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Suchanek              348: 380
  21 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Mierzchała            368: 325
  22 Mirosław       Uglik                - Maria          Pokorska              360: 342
  23 Elżbieta       Szuba                - Zbigniew       Wietecki              370: 371
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             313: 298
  25 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Szczyrzyca            500: 342
  26 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Stańczyk              406: 222
  27 Agnieszka      Krupka               - Ryszard        Korpalski             362: 421
  28 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             315: 328
  29 Liliana        Dąbrowska            - Łukasz         Sornek                356: 400
  30 Joanna         Brychcy              - Piotr          Broda                 467: 366
  31 Tomasz         Górka                - Maria          Uryga                 413: 290
  32 Marta          Świątkowska          - Katarzyna      Kowalska              337: 316
  33 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Nowak                 352: 318
  34 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Sulejewska            399: 404
  35 Piotr          Potoczek             - Sławomir       Wolski                331: 443
  36 Agnieszka      Dawid                - Iwona          Duźniak               330: 324
  37 Grzegorz       Kwiecień             - Zbigniew       Rybak                 398: 376
  38 Agnieszka      Walas                - Michał         Dąbrowski             529: 321
  39 Marcin         Radwański            - Aneta          Szczyrzyca            476: 248
  40 Mateusz        Stańczyk             - Dominik        Ulejczyk              330: 331
  41 Dariusz        Małysa               - Barbara        Obremska              347: 361
  42 Paweł          Brylski              - Monika         Kowalik               428: 182
  43 Michał         Dulat                - Mariusz        Grodek                308: 400
  44 Andrzej        Klich                - Anna           Stambulska            261: 420
  45 Zofia          Górka                - Małgorzata     Pochopień             360: 224
  46 Jacek          Wandzel              - Agnieszka      Palczewska            428: 319
  47 Konrad         Łukaszewicz          - Marcin         Stachowski            341: 331
  48 Zygmunt        Skwarek              - Danuta         Jasiorkowska          374: 213
  49 Adam           Motyl                - Wiktoria       Koler                 278: 205
  50 Waldemar       Wypchał              - Tymoteusz      Świerkowski           437: 119
  51 Iwona          Skubis-Galus         - Kinga          Bilska                256: 355
  52 Klaudia        Budzyn               - Jan            Jasiorkowski          297: 214


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Dawid          Adamczyk              354: 426
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Jan            Mrozowski             345: 448
   3 Dawid          Pikul                - Tomasz         Lempart               482: 303
   4 Zofia          Gajewska             - Kamil          Górka                 436: 490
   5 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Ceglarek              433: 388
   6 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              399: 379
   7 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Alabrudziński         366: 382
   8 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Mówka                 397: 331
   9 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              359: 433
  10 Dariusz        Puton                - Joanna         Juszczak              335: 366
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Królikowski           378: 326
  12 Paweł          Jackowski            - Arkadiusz      Biegun                384: 452
  13 Joanna         Brychcy              - Janusz         Krupiński             249: 416
  14 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Świątkowska           431: 300
  15 Krzysztof      Gibas                - Urszula        Solarska              516: 263
  16 Tomasz         Suchanek             - Kuba           Koisar                408: 345
  17 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             320: 388
  18 Konrad         Sowula               - Ryszard        Korpalski             366: 329
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Deszczyńska           387: 436
  20 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Szyszka               457: 418
  21 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Dawid                 418: 308
  22 Łukasz         Sornek               - Mirosław       Uglik                 402: 481
  23 Sławomir       Wolski               - Mariusz        Wrześniewski          335: 484
  24 Tomasz         Górka                - Michał         Gigoń                 326: 269
  25 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Dąbrowski             435: 328
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Kurowski              362: 283
  27 Agnieszka      Walas                - Teresa         Zalewska              456: 333
  28 Anna           Stambulska           - Arkadiusz      Łydka                 349: 333
  29 Szymon         Dąbrowski            - Elżbieta       Szuba                 401: 365
  30 Dorota         Stachowska           - Jacek          Wandzel               430: 322
  31 Mariusz        Orzeł                - Marcin         Radwański             364: 306
  32 Waldemar       Wypchał              - Grzegorz       Kwiecień              328: 383
  33 Piotr          Broda                - Katarzyna      Kowalska              443: 298
  34 Maria          Uryga                - Liliana        Dąbrowska             364: 327
  35 Marta          Bajorek              - Zofia          Górka                 438: 370
  36 Andrzej        Stańczyk             - Zbigniew       Rybak                 386: 409
  37 Krzysztof      Nowak                - Paweł          Brylski               562: 314
  38 Andrzej        Rechowicz            - Zygmunt        Skwarek               385: 265
  39 Piotr          Potoczek             - Maria          Pokorska              306: 414
  40 Monika         Szczyrzyca           - Adam           Motyl                 351: 361
  41 Iwona          Duźniak              - Dawid          Mierzchała            387: 392
  42 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Krupka                323: 377
  43 Mariusz        Grodek               - Konrad         Łukaszewicz           409: 288
  44 Mateusz        Stańczyk             - Barbara        Obremska              439: 339
  45 Agnieszka      Palczewska           - Marcin         Stachowski            242: 361
  46 Małgorzata     Pochopień            - Michał         Dąbrowski             326: 359
  47 Dariusz        Małysa               - Klaudia        Budzyn                389: 222
  48 Monika         Kowalik              - Aneta          Szczyrzyca            177: 435
  49 Kinga          Bilska               - Danuta         Jasiorkowska          318: 236
  50 Michał         Dulat                - Wiktoria       Koler                 413: 125
  51 Andrzej        Klich                - Tymoteusz      Świerkowski           304: 188
  52 Iwona          Skubis-Galus         - Jan            Jasiorkowski          237: 278


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Jan            Mrozowski             329: 395
   2 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bobowski              335: 404
   3 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          420: 407
   4 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            331: 310
   5 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         347: 338
   6 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Gibas                 402: 379
   7 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Ceglarek              383: 418
   8 Joanna         Juszczak             - Leszek         Kacprzyk              285: 468
   9 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Lempart               394: 359
  10 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               466: 349
  11 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              349: 366
  12 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sulejewska            388: 347
  13 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          457: 376
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Górka                 354: 336
  15 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kosz                  395: 449
  16 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Tuszyński             325: 531
  17 Konrad         Sowula               - Tomasz         Zwoliński             283: 446
  18 Szymon         Płachta              - Dariusz        Puton                 431: 329
  19 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Sornek                368: 412
  20 Mariusz        Grodek               - Agnieszka      Walas                 437: 312
  21 Dawid          Mierzchała           - Mateusz        Królikowski           312: 359
  22 Kuba           Koisar               - Marta          Świątkowska           460: 369
  23 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Krupka                457: 289
  24 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            323: 474
  25 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              322: 418
  26 Agnieszka      Dawid                - Stanisław      Rydzik                415: 422
  27 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Brychcy               363: 391
  28 Anna           Stambulska           - Marta          Bajorek               315: 428
  29 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Kwiecień              406: 271
  30 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Wolski                326: 391
  31 Zbigniew       Rybak                - Michał         Gigoń                 382: 366
  32 Maria          Uryga                - Mariusz        Sylwestrzuk           307: 390
  33 Krzysztof      Nowak                - Marcin         Kurowski              342: 318
  34 Maria          Pokorska             - Adam           Motyl                 358: 310
  35 Andrzej        Rechowicz            - Elżbieta       Szuba                 366: 381
  36 Arkadiusz      Łydka                - Iwona          Duźniak               268: 392
  37 Marcin         Stachowski           - Marcin         Radwański             428: 410
  38 Michał         Dąbrowski            - Liliana        Dąbrowska             357: 274
  39 Mateusz        Stańczyk             - Piotr          Potoczek              350: 396
  40 Paweł          Brylski              - Dariusz        Małysa                334: 331
  41 Monika         Szczyrzyca           - Zygmunt        Skwarek               354: 278
  42 Aneta          Szczyrzyca           - Barbara        Obremska              334: 323
  43 Teresa         Zalewska             - Dominik        Ulejczyk              386: 289
  44 Michał         Dulat                - Jacek          Wandzel               256: 342
  45 Andrzej        Stańczyk             - Kinga          Bilska                375: 369
  46 Zofia          Górka                - Andrzej        Klich                 440: 438
  47 Waldemar       Wypchał              - Konrad         Łukaszewicz           436: 200
  48 Katarzyna      Kowalska             - Małgorzata     Pochopień             489: 270
  49 Danuta         Jasiorkowska         - Agnieszka      Palczewska            323: 267
  50 Wiktoria       Koler                - Klaudia        Budzyn                204: 316
  51 Monika         Kowalik              - Iwona          Skubis-Galus          271: 263
  52 Tymoteusz      Świerkowski          - Jan            Jasiorkowski          198: 309


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              393: 437
   2 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 429: 414
   3 Dawid          Pikul                - Juliusz        Czupryniak            471: 340
   4 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Adamczyk              402: 340
   5 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Zwoliński             394: 393
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Janusz         Krupiński             394: 375
   7 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Mówka                 414: 364
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Zbigniew       Wietecki              421: 258
   9 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            454: 359
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              459: 250
  11 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               389: 311
  12 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Gibas                 447: 270
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               364: 453
  14 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Lempart               273: 421
  15 Kuba           Koisar               - Mariusz        Grodek                374: 368
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Bogusław       Szyszka               375: 432
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Juszczak              387: 320
  18 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Sornek                353: 315
  19 Tomasz         Górka                - Jerzy          Matyasik              390: 292
  20 Stanisław      Rydzik               - Maria          Pokorska              328: 341
  21 Krzysztof      Nowak                - Marta          Bajorek               494: 322
  22 Urszula        Solarska             - Arkadiusz      Biegun                382: 310
  23 Joanna         Brychcy              - Zofia          Gajewska              404: 257
  24 Sławomir       Wolski               - Konrad         Sowula                295: 455
  25 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Suchanek              422: 345
  26 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Wypchał               400: 274
  27 Agnieszka      Walas                - Szymon         Dąbrowski             347: 370
  28 Agnieszka      Krupka               - Elżbieta       Szuba                 341: 333
  29 Michał         Gigoń                - Ryszard        Korpalski             345: 447
  30 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             376: 368
  31 Jacek          Wandzel              - Andrzej        Rechowicz             232: 394
  32 Grzegorz       Kwiecień             - Marcin         Stachowski            345: 337
  33 Maria          Uryga                - Agnieszka      Dawid                 345: 292
  34 Iwona          Duźniak              - Marta          Świątkowska           295: 297
  35 Monika         Szczyrzyca           - Piotr          Potoczek              249: 342
  36 Dawid          Mierzchała           - Michał         Dąbrowski             466: 332
  37 Marcin         Kurowski             - Paweł          Brylski               237: 407
  38 Aneta          Szczyrzyca           - Zofia          Górka                 377: 274
  39 Adam           Motyl                - Teresa         Zalewska              356: 339
  40 Marcin         Radwański            - Katarzyna      Kowalska              294: 345
  41 Michał         Dulat                - Arkadiusz      Łydka                 237: 393
  42 Liliana        Dąbrowska            - Klaudia        Budzyn                400:   1
  43 Barbara        Obremska             - Monika         Kowalik               359: 203
  44 Jan            Jasiorkowski         - Dariusz        Małysa                281: 366
  45 Kinga          Bilska               - Konrad         Łukaszewicz           291: 398
  46 Danuta         Jasiorkowska         - Dominik        Ulejczyk              237: 335
  47 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Pochopień             241: 313
  48 Tymoteusz      Świerkowski          - Agnieszka      Palczewska             86: 420
  49 Iwona          Skubis-Galus         - Wiktoria       Koler                 290: 203


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              399: 400
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              382: 382
   3 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 386: 336
   4 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 364: 381
   5 Marcin         Ceglarek             - Karol          Wyrębkiewicz          420: 269
   6 Łukasz         Tuszyński            - Juliusz        Czupryniak            469: 292
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Dawid          Adamczyk              381: 466
   8 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  453: 407
   9 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            337: 372
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bogusław       Szyszka               305: 479
  11 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Górka                 541: 334
  12 Kuba           Koisar               - Konrad         Sowula                340: 390
  13 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              390: 387
  14 Joanna         Brychcy              - Mateusz        Królikowski           393: 380
  15 Maria          Pokorska             - Zbigniew       Rybak                 373: 312
  16 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Orzeł                 471: 346
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Nowak                 400: 386
  18 Zbigniew       Wietecki             - Szymon         Płachta               311: 294
  19 Paweł          Jackowski            - Zofia          Gajewska              481: 349
  20 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Rechowicz             350: 348
  21 Joanna         Juszczak             - Dawid          Mierzchała            531: 359
  22 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              323: 407
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Ryszard        Korpalski             379: 314
  24 Paweł          Brylski              - Dorota         Stachowska            381: 388
  25 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                472: 398
  26 Marta          Świątkowska          - Marta          Bajorek               281: 391
  27 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Broda                 416: 330
  28 Arkadiusz      Biegun               - Katarzyna      Kowalska              416: 346
  29 Maria          Uryga                - Mariusz        Wrześniewski          425: 284
  30 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Potoczek              491: 330
  31 Aneta          Szczyrzyca           - Małgorzata     Sulejewska            338: 429
  32 Mariusz        Grodek               - Adam           Motyl                 495: 281
  33 Sławomir       Wolski               - Agnieszka      Walas                 364: 367
  34 Elżbieta       Szuba                - Waldemar       Wypchał               366: 281
  35 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Stachowski            422: 342
  36 Iwona          Duźniak              - Liliana        Dąbrowska             442: 267
  37 Agnieszka      Dawid                - Jacek          Wandzel               303: 381
  38 Dariusz        Małysa               - Teresa         Zalewska              385: 331
  39 Barbara        Obremska             - Marcin         Kurowski              319: 343
  40 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             330: 357
  41 Dominik        Ulejczyk             - Zofia          Górka                 172: 403
  42 Konrad         Łukaszewicz          - Michał         Gigoń                 383: 294
  43 Marcin         Radwański            - Monika         Szczyrzyca            364: 282
  44 Małgorzata     Pochopień            - Kinga          Bilska                290: 317
  45 Andrzej        Klich                - Jan            Jasiorkowski          349: 246
  46 Danuta         Jasiorkowska         - Michał         Dulat                 187: 360
  47 Agnieszka      Palczewska           - Monika         Kowalik               340: 243
  48 Wiktoria       Koler                - Tymoteusz      Świerkowski           188: 253
  49 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              335: 378
   2 Krzysztof      Obremski             - Jan            Mrozowski             435: 453
   3 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 445: 344
   4 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Tuszyński             372: 363
   5 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 346: 505
   6 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Mówka                 470: 327
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               339: 435
   8 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Wesołowski            372: 398
   9 Dariusz        Kosz                 - Konrad         Sowula                469: 424
  10 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Wietecki              326: 376
  11 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Zwoliński             362: 324
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         299: 437
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Pokorska              302: 390
  14 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Nowak                 505: 352
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Juszczak              377: 364
  16 Janusz         Krupiński            - Zbigniew       Rybak                 361: 262
  17 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Gibas                 343: 367
  18 Mateusz        Królikowski          - Szymon         Dąbrowski             379: 452
  19 Urszula        Solarska             - Kuba           Koisar                344: 468
  20 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Kwiecień              456: 260
  21 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           401: 421
  22 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Grodek                330: 323
  23 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Suchanek              342: 308
  24 Marta          Bajorek              - Szymon         Płachta               394: 430
  25 Arkadiusz      Biegun               - Maria          Uryga                 441: 326
  26 Katarzyna      Kowalska             - Agnieszka      Walas                 354: 270
  27 Zofia          Górka                - Stanisław      Rydzik                293: 391
  28 Maciej         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             273: 402
  29 Elżbieta       Szuba                - Iwona          Duźniak               450: 345
  30 Marta          Świątkowska          - Arkadiusz      Łydka                 338: 369
  31 Jacek          Wandzel              - Piotr          Broda                 323: 451
  32 Dariusz        Małysa               - Sławomir       Wolski                406: 374
  33 Piotr          Potoczek             - Dawid          Mierzchała            369: 345
  34 Andrzej        Rechowicz            - Aneta          Szczyrzyca            448: 287
  35 Marcin         Kurowski             - Zofia          Gajewska              293: 419
  36 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Motyl                 538: 293
  37 Konrad         Łukaszewicz          - Paweł          Brylski               308: 339
  38 Łukasz         Sornek               - Marcin         Radwański             458: 194
  39 Waldemar       Wypchał              - Liliana        Dąbrowska             259: 368
  40 Michał         Dąbrowski            - Teresa         Zalewska              325: 454
  41 Kinga          Bilska               - Agnieszka      Dawid                 414: 334
  42 Barbara        Obremska             - Andrzej        Klich                 614: 237
  43 Marcin         Stachowski           - Michał         Dulat                 410: 255
  44 Michał         Gigoń                - Dominik        Ulejczyk              288: 265
  45 Agnieszka      Palczewska           - Monika         Szczyrzyca            194: 354
  46 Małgorzata     Pochopień            - Danuta         Jasiorkowska          407: 276
  47 Jan            Jasiorkowski         - Wiktoria       Koler                 314: 195
  48 Tymoteusz      Świerkowski          - Iwona          Skubis-Galus          220: 300
  49 Monika         Kowalik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              407: 346
   2 Jan            Mrozowski            - Marcin         Ceglarek              407: 318
   3 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              373: 498
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             458: 401
   5 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Lempart               572: 265
   6 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kosz                  500: 301
   7 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              415: 341
   8 Mirosław       Uglik                - Joanna         Brychcy               441: 269
   9 Michał         Alabrudziński        - Maria          Pokorska              498: 277
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             453: 492
  11 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Deszczyńska           567: 308
  12 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Sulejewska            453: 408
  13 Szymon         Dąbrowski            - Kuba           Koisar                464: 312
  14 Konrad         Sowula               - Janusz         Krupiński             390: 438
  15 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                375: 343
  16 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Gibas                 337: 371
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Juliusz        Czupryniak            382: 330
  18 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              403: 330
  19 Mariusz        Orzeł                - Arkadiusz      Biegun                293: 397
  20 Joanna         Juszczak             - Arkadiusz      Łydka                 330: 409
  21 Zofia          Gajewska             - Mateusz        Królikowski           406: 352
  22 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Sornek                325: 406
  23 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                271: 467
  24 Tomasz         Górka                - Elżbieta       Szuba                 389: 337
  25 Urszula        Solarska             - Marta          Bajorek               393: 352
  26 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Brylski               346: 386
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Mariusz        Wrześniewski          380: 320
  28 Piotr          Broda                - Maria          Uryga                 418: 266
  29 Mariusz        Grodek               - Katarzyna      Kowalska              489: 272
  30 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Małysa                392: 285
  31 Krzysztof      Nowak                - Piotr          Potoczek              446: 266
  32 Agnieszka      Walas                - Andrzej        Rechowicz             349: 494
  33 Maciej         Dąbrowski            - Barbara        Obremska              329: 374
  34 Monika         Szczyrzyca           - Sławomir       Wolski                318: 368
  35 Dawid          Mierzchała           - Jacek          Wandzel               391: 305
  36 Teresa         Zalewska             - Michał         Gigoń                 336: 284
  37 Liliana        Dąbrowska            - Aneta          Szczyrzyca            354: 317
  38 Marcin         Stachowski           - Kinga          Bilska                337: 257
  39 Iwona          Duźniak              - Marcin         Kurowski              358: 379
  40 Adam           Motyl                - Zofia          Górka                 264: 455
  41 Konrad         Łukaszewicz          - Marta          Świątkowska           274: 389
  42 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Radwański             333: 382
  43 Agnieszka      Dawid                - Agnieszka      Palczewska            364: 314
  44 Monika         Kowalik              - Waldemar       Wypchał               200: 450
  45 Michał         Dąbrowski            - Iwona          Skubis-Galus          363: 195
  46 Tymoteusz      Świerkowski          - Michał         Dulat                 138: 457
  47 Danuta         Jasiorkowska         - Andrzej        Klich                 317: 271
  48 Wiktoria       Koler                - Małgorzata     Pochopień             203: 406
  49 Jan            Jasiorkowski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Jan            Mrozowski             330: 453
   2 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 438: 344
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 436: 380
   4 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Ceglarek              469: 435
   5 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Wietecki              338: 379
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              343: 488
   7 Bogusław       Szyszka              - Paweł          Jackowski             330: 404
   8 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Mówka                 375: 311
   9 Dawid          Adamczyk             - Janusz         Krupiński             496: 209
  10 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Matyasik              423: 349
  11 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Zwoliński             339: 366
  12 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Biegun                447: 401
  13 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           435: 329
  14 Maria          Pokorska             - Joanna         Brychcy               354: 402
  15 Stanisław      Rydzik               - Kuba           Koisar                458: 451
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Grodek                390: 338
  17 Andrzej        Rechowicz            - Juliusz        Czupryniak            386: 449
  18 Piotr          Broda                - Krzysztof      Nowak                 289: 344
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              365: 375
  20 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Deszczyńska           315: 327
  21 Zofia          Gajewska             - Konrad         Sowula                332: 394
  22 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Górka                 333: 300
  23 Paweł          Brylski              - Urszula        Solarska              394: 416
  24 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kwiecień              411: 450
  25 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              508: 325
  26 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Orzeł                 383: 363
  27 Mateusz        Królikowski          - Dorota         Stachowska            420: 313
  28 Elżbieta       Szuba                - Marta          Bajorek               297: 377
  29 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Korpalski             487: 320
  30 Barbara        Obremska             - Sławomir       Wolski                446: 296
  31 Zbigniew       Rybak                - Dawid          Mierzchała            375: 391
  32 Teresa         Zalewska             - Zofia          Górka                 331: 354
  33 Liliana        Dąbrowska            - Marta          Świątkowska           377: 334
  34 Katarzyna      Kowalska             - Marcin         Stachowski            282: 411
  35 Maria          Uryga                - Dariusz        Małysa                336: 296
  36 Marcin         Kurowski             - Piotr          Potoczek              378: 324
  37 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Walas                 287: 385
  38 Agnieszka      Dawid                - Iwona          Duźniak               344: 331
  39 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Dąbrowski             339: 349
  40 Jacek          Wandzel              - Monika         Szczyrzyca            413: 297
  41 Michał         Gigoń                - Michał         Dąbrowski             364: 298
  42 Aneta          Szczyrzyca           - Kinga          Bilska                341: 366
  43 Michał         Dulat                - Adam           Motyl                 268: 409
  44 Małgorzata     Pochopień            - Konrad         Łukaszewicz           307: 342
  45 Jan            Jasiorkowski         - Dominik        Ulejczyk              292: 279
  46 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis-Galus          311: 233
  47 Monika         Kowalik              - Danuta         Jasiorkowska          228: 321
  48 Wiktoria       Koler                - Tymoteusz      Świerkowski           149: 136
  49 Agnieszka      Palczewska           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 27-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.08  31250  194
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.70  30752  195
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.99  19865  129
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.82  28611  186
   6 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.52  19958  130
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  30480  200
   8 Marek Reda                     Dębówka              152.08  28286  186
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.85  29763  196
  10 Kamil Górka                    Kraków               151.16  29022  192
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             151.02  28844  191
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.87  25799  171
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.25  28547  190
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              149.30  29711  199
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  19 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26227  179
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.98  28028  192
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.96  27878  191
  23 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.24  20189  139
  25 Dawid Pikul                    Poznań               145.14  27432  189
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  144.83   4345   30
  27 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  30 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.15  28487  199
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.94  27963  197
  34 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.30  25152  178
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  37 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.18  20607  147
  38 Bogusław Szyszka               Oława                140.04  27167  194
  39 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.82  27126  194
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  46 Adam Klimont                   Wałcz                138.91   4445   32
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.60  27165  196
  48 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  49 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  50 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  51 Irena Sołdan                   Sopot                138.11  26794  194
  52 Agnieszka Krupka               Krosno               137.73   8677   63
  53 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  54 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Radosław Jachna                Łódź                 136.52  16109  118
  57 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  58 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  59 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             135.95  26103  192
  62 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26228  193
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             135.80  26617  196
  64 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  65 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26669  197
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.02  25653  190
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            134.85  23598  175
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  70 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.34  26331  196
  71 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Artur Irzyk                    Kraków               133.24  15855  119
  74 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.61   4774   36
  76 Juliusz Czupryniak             Warszawa             132.50  25307  191
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  78 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  79 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.92  15962  121
  80 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.54  24598  187
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  82 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  83 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  84 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.13  24522  187
  85 Michał Rogalewicz              Poznań               130.93  24484  187
  86 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.90  23038  176
  87 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  88 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  89 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  90 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  91 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  92 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  93 Maciej Perzyński               Piła                 129.64  25020  193
  94 Barbara Obremska               Wrocław              129.46  24467  189
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.38  23289  180
  96 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.37  14360  111
  97 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
  98 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.10  10328   80
 100 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.10  25432  197
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.00  14835  115
 102 Piotr Broda                    Sandomierz           128.42  25170  196
 103 Radosław Więch                 Warszawa             128.37   7317   57
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 105 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.21  25000  195
 107 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 108 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 109 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 110 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 111 Czesław Grajewski              Białystok            127.95  22135  173
 112 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 114 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 115 Janusz Krupiński               Bytom                127.35  22287  175
 116 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 117 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 118 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.73  21670  171
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 120 Mariusz Grodek                 Kraków               126.64   4559   36
 121 Tomasz Lempart                 Kraków               126.38  20221  160
 122 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 124 Marcin Ceglarek                Kraków               126.29  24122  191
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.27  18562  147
 126 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       126.18  14384  114
 127 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.16  16149  128
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 129 Michał Kolaj                   Ostróda              126.03   7436   59
 130 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.91  10325   82
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.78   7924   63
 132 Konrad Sowula                  Kraków               125.66  14954  119
 133 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.55  23729  189
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.34   8774   70
 135 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.29  24682  197
 137 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 138 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 139 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 140 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 141 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 142 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.64  24928  200
 143 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 144 Anita Bruska                   Gdynia               124.58  16320  131
 145 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 146 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 147 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 148 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.16  18252  147
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.01  10913   88
 151 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 152 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 153 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 154 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 155 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 156 Adam Janicki                   Wrocław              123.10  15265  124
 157 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 158 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 159 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 161 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 163 Tomasz Górka                   Kraków               122.40  10159   83
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 165 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 166 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.81  14495  119
 167 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 171 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.88  10154   84
 172 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 173 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 174 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 175 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            120.19   4327   36
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 177 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.07  18251  152
 179 Ewa Szałas                     Katowice             120.00   8880   74
 180 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.61   4306   36
 181 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.46  23295  195
 182 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 183 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 184 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 185 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.90  22948  193
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.80  23285  196
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 188 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 189 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 190 Teresa Zalewska                Racibórz             117.87  19684  167
 191 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 192 Agnieszka Matus                Milanówek            117.77  22258  189
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 194 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 195 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              117.28  23339  199
 199 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 200 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 201 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 202 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 203 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 204 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 205 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 207 Zofia Górka                    Łęczna               116.42  13388  115
 208 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.41  21186  182
 209 Marianna Kozłowska             Białystok            116.37  13033  112
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.26  18485  159
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.07  20660  178
 213 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 214 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 215 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 217 Ewelina Gruda                  Białystok            115.38   7269   63
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 219 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 220 Sławomir Długosz               Ostróda              114.79  14923  130
 221 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.67  16283  142
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.53  21760  190
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 226 Urszula Solarska               Łódź                 114.32  21949  192
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 228 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 229 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 230 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 231 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 232 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 233 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 235 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 236 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 237 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.26   5323   47
 238 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 239 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 240 Sławomir Wolski                Wrocław              112.69  20960  186
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.26  22115  197
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 243 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.72  11619  104
 244 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.69  21222  190
 245 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 246 Diana Pietrzykowska            Szczecin             111.44  10030   90
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 248 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.85  21283  192
 249 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 250 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 251 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 252 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 253 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 254 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  109.46  14120  129
 255 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 256 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 257 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 258 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.35  21237  196
 260 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 261 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 262 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 263 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 267 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 268 Dariusz Zębek                  Olsztyn              107.14   3857   36
 269 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 270 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.00  20116  188
 271 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.80   3204   30
 272 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 273 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 274 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 275 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.36  14572  137
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 277 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.84  20004  189
 278 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 280 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 282 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               104.35  13252  127
 284 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.99  14038  135
 285 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 103.60  14090  136
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 287 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.97   9782   95
 291 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.06  10920  107
 294 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 296 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.37   8331   83
 298 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 299 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 300 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 302 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 303 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.05  18139  185
 306 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.69   7815   80
 308 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 309 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 310 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.88  11602  121
 314 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              95.59   5162   54
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.74   7499   80
 318 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 319 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 320 Konrad Pajączek                Milanówek             93.26   3171   34
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.52  17487  189
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              90.20   5051   56
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Marcin Kurowski                Racibórz              89.35  11794  132
 326 Michał Dulat                   Kraków                88.94   3024   34
 327 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               88.78   3995   45
 328 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.81  14489  165
 329 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 330 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 331 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 332 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 333 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 334 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 335 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 336 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 337 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 338 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 339 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 340 Teresa Balewska                Reda                  81.84   9166  112
 341 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 342 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 343 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 344 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 345 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 346 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 347 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 349 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 27-07-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   2 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   3 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   6 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  14 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  15 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  16 Krzysztof Nowak                Lublin               131.12   3147   24
  17 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  18 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  19 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.42   3058   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  23 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.17   2980   24
  24 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  25 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  27 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  28 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  31 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  39 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  40 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  41 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  42 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  43 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  44 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  45 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  46 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  47 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  48 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  49 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  50 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  51 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  52 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  53 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  54 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  55 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  61 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  62 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  63 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  64 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  65 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  66 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  67 Monika Kowalik                 Kraków                73.95   1627   22
  68 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  69 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  70 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  71 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  72 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  73 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  74 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  75 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  77 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  78 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  79 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  80 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  81 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  82 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  83 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  85 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              79.72   1435   18
  86 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  87 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  88 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  89 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  95 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  98 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  99 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 100 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 101 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 102 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 103 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 104 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 106 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 107 Bogusław Puchalski             Włocławek            139.42   1673   12
 108 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 110 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 111 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 112 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 113 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 114 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 117 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 118 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 119 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 120 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 121 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 122 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 123 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 124 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 126 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 128 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 129 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 131 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 134 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 135 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 138 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 141 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 142 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 143 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 144 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 145 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 146 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 147 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 148 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 151 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 152 Adam Sternik                   Elbląg                96.92   1163   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 157 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 158 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 159 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 160 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 161 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 162 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 163 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 164 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 165 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 166 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 167 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 168 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 169 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 170 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 171 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 172 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 173 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 174 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 175 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 176 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 177 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 178 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 179 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 180 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 181 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 182 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 183 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 184 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 185 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 186 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 187 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 188 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.82   1109   11
 189 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 190 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 191 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 192 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 193 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 194 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 195 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 196 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 197 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 198 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 199 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 200 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 201 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 202 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 203 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 204 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 205 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 206 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 207 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 208 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 209 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 210 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 211 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 212 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 213 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 214 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 215 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 216 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 217 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 218 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 219 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 220 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 221 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 222 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 223 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 224 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 225 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 226 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 227 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 228 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 229 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 230 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 231 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 232 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 233 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 234 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 235 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 236 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 237 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 238 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 239 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 240 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 241 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 242 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 243 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 244 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 245 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 246 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 247 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 248 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 249 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 250 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 251 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 252 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 253 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 254 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 255 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 256 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 257 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 258 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 259 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 260 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 261 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 262 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 263 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 264 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 265 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 266 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 267 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 268 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 269 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 270 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 271 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 272 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 273 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 274 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 275 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 276 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 277 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 278 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 279 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 280 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 281 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 282 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 283 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 284 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 285 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 286 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 287 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 288 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 289 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 290 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 291 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 292 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 293 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 294 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 295 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 296 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 297 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 298 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 299 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 300 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 301 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 302 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 303 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 304 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 305 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 306 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 307 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 308 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 309 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 310 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 311 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 312 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 313 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 314 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 315 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 316 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 317 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 318 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 319 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 320 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie