Ciechanowiec 8
lipca
Ciechanowiec 8- 9 lipca IV Mistrzostwa Ciechanowca
Kraków29
lipca
Kraków 29-30 lipca XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2017
Rumia12
sierpnia
Rumia 12-13 sierpnia XVI Mistrzostwa WybrzeżaMistrzostwa Regionów 2017
Dominik Urbacki wygrywa w Krakowie29 - 30 lipca 2017 — XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 29 - 30 lipca 2017
Grand Prix 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Dominik Urbacki wygrywa w KrakowieXXI Mistrzostwa Krakowa na skutek remontu stałego miejsca rozgrywania tej imprezy przeniosły się do mieszczącego się nieopodal Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida. Raptem dwukilometrowa przeprowadzka była dla wielu, a zwłaszcza dla przyjezdnych, okazją do odkrycia unikalnych cech czy miejsc Krakowa, a ściślej Nowej Huty. Efekty tych obserwacji stanowiły inspirację do napisania krótkich sentencji na temat dawnej stolicy Polski, ocenianych później w ramach jednego z konkursów towarzyszących tegorocznym mistrzostwom. Jeszcze dwie inne kategorie konkursowe: najlepszy debiut oraz najdroższy ruch w turnieju składały się na konkurs imienia Krzysztofa Leśniaka, który 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym. Krzysztof był wieloletnim członkiem krakowskiego Ghosta i współorganizatorem kilku wcześniejszych edycji krakowskich mistrzostw.

Dla upamiętnienia jego działalności, jego żona Kasia wraz z firmą MaKaMa ufundowali nagrody i puchary we wspomnianych wyżej kategoriach. Krzysztof Leśniak sam zdobył nagrodę dla najlepszego debiutanta w 2004 roku. W tegorocznych Mistrzostwach Krakowa udział wzięła aż piątka debiutantów, a najlepszym z tego grona okazał się Paweł Kustroń z Krakowa zwyciężając w sześciu turniejowych partiach.

Z racji 21 już edycji mistrzostw i kolejnej, w której organizatorów wspiera firma Teekanne wszystkie zwycięskie partie na 21 właśnie stole nagradzane był upominkami w postaci przepysznych herbacianych zestawów. Dodatkową atrakcję stanowił konkurs Biura Turystycznego „Tęcza” z Trzebini z nagrodą w postaci wycieczki do Pragi. Wyjazd do stolicy Czech zapewniał najdroższy ruchu w trzecim swoim ruchu w partii. Nagroda ta przypadła Krzysztofowi Mówce za dziewiątkę wartą ponad 140 punktów.

Główna walka rozgrywała się oczywiście o to najcenniejsze trofeum czyli tytuł mistrza Krakowa. Po sobotnich zmaganiach na czele stawki znajdował się Paweł Jackowski, który w stolicy Małopolski zwyciężał już w 2006 roku. Jako jedyny po pierwszym dniu rozgrywek zanotował komplet wygranych.

Po piętach deptali mu czterej gracze: Dawid Pikul, Krzysztof Obremski, Kazimierz Merklejn oraz Krzysztof Mówka (wszyscy z sześcioma wygranymi). Niestety dla trójki z nich niedziela nie okazała się łaskawa. Dawid i Kazik wygrali raptem po jednej partii, Krzysiek Mówka dwie. To było stanowczo za mało by powalczyć o zwycięstwo, czy nawet o podium. Jedynie Krzysztof Obremski wyłamał się z tego towarzystwa i wygrywając cztery z ostatnich pięciu partii zapewnił sobie drugie miejsce w mistrzostwach. Prowadzący Paweł wygrał w niedzielę tylko dwie partie, co pozwoliło mu na zajęcie dopiero piątego miejsca. Sytuację tę wykorzystali Dominik UrbackiGrzegorz Kurowski. Drugiego dnia rozgrywek odnieśli komplet zwycięstw i dzięki wzbogaceniu sobotnich rezultatów zameldowali się na podium krakowskiej imprezy. Dla Dominika po sobotnim 5-2 oznaczało to zwycięstwo i tytuł mistrza Krakowa, natomiast dla Grześka trzecie miejsce. Co ciekawe, o 1 mały punkt przed czwartym Michałem Alabrudzińskim.

Wielkie podziękowania dla całego grona sponsorów, dzięki którym krakowskie turnieje są tak wyjątkowe. Przede wszystkim Radzie Dzielnicy XVIII za wsparcie i wspaniałe warunki do gry, a prezydentowi Krakowa za patronat honorowy mistrzostw. Dzięki książkom z wydawnictwa Znak i Literackiego oraz zestawom herbat Teekanne nikt nie wyjechał z Krakowa z pustymi rękami. Podsumowując — wielkie dzięki dla firm: Teekanne, Wydawnictwo Znak, Biuro Turystyczne „Tęcza” w Trzebini, Wydawnictwo Literackie, Sklep Biker Sport, Firma MaKaMa Katarzyna Leśniak, Dogs Magazin oraz Organiczne kosmetyki Latoille 5.

Osobne podziękowania należą się całej ekipie krakowskiego Ghosta za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i perfekcyjne skorelowanie najmniejszych szczegółów co po raz kolejny przełożyło się na dwa wspaniałe dni scrabblowania w Krakowie.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, prof. dr hab. Jacka Majchrowskiego oraz Rady Dzielnicy XVIII
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUwaga! Ze względu na remont w Nowohuckim Centrum Kultury nowe miejsce rozgrywek!
Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida
Os. Górali 4
Dojazd od ul. Mościckiego
Uwaga! Turniej nie odbywa się w głównym budynku ośrodka (os. Górali 5), tylko w budynku obok
Obrońca tytułuMariusz Wrześniewski
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow
HarmonogramSobota, 29 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 30 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 14 z przystanku Dworzec Główny Tunel do przystanku Teatr Ludowy (ok. 30 min.)

29 lipca (sobota) w Krakowie startuje wyścig kolarski Tour de Pologne. Pierwszy etap jest planowany w godzinach 13-17 i odbywał się będzie po drugiej stronie miasta niż Mistrzostwa, tak więc nie powinien kolidować z dojazdem na turniej. Należy się jednak liczyć z drobnymi utrudnieniami w poruszaniu po mieście samochodem i komunikacją miejską. Szczegóły trasy i utrudnień drogowych dostępne są pod adresem:
http://www.tourdepologne.pl/pl/trasa/?id=1

Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć tutaj

WyżywienieUwaga! Zapisy na obiady tylko do 26 lipca (środa) do godziny 20:00.

Obiady (zupa + drugie danie + kompot) w cenie 15 złotych

Do wyboru:

Zupa
– rosół z makaronem
– krupnik
- pomidorowa z ryżem

Drugie danie:
- udko z kurczaka, ziemniaki, surówka z marchwi z chrzanem
- schabowy, ziemniaki, młoda kapusta zasmażana
- pierogi leniwe
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:

Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
(ok. 1 km od miejsca gry)

Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06
(ok. 1 km od miejsca gry)

Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Indigo"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

NagrodyPuchary dla najlepszych zawodników, debiutanta i za najdroższy ruch.
Nagrody pieniężne dla najlepszych.
Nagrody rzeczowe — zestawy herbat Teekanne, nagrody książkowe (Znak i Wydawnictwo Literackie), gadżety rowerowe (sklep Sfera Biker).
Dodatkowe konkursy — do wygrania m.in. wycieczka do Pragi ufundowana przez Biuro Turystyczne "Tęcza" w Trzebini
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Teekanne Polska
Wydawnictwo Znak
Biuro Turystyczne "Tęcza" w Trzebini
Wydawnictwo Literackie
Sklep Biker Sport
Firma MaKaMa — Katarzyna Leśniak
Organiczne kosmetyki Latoille 5
Dogs Magazin


Wyniki turnieju XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.90     10.0     5029     2083      632
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.70     10.0     4776     2099      350
  3 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.71      9.0     5158     1865      887
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.48      9.0     5157     1948      850
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.41      9.0     4911     2074      570
  6 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 132.71      9.0     4868     1878      577
  7 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            141.22      9.0     4600     1968      480
  8 Kamil           Górka                Kraków                 155.62      8.0     5202     1662      973
  9 Tomasz          Ciejka               Kraków                 149.10      8.0     5180     1779      765
 10 Krzysztof       Mówka                Warszawa               153.18      8.0     5119     1854      786
 11 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.40      8.0     5027     1779      583
 12 Bartosz         Morawski             Gliwice                160.47      8.0     4829     1832       82
 13 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.49      8.0     4811     1768      417
 14 Justyna         Górka                Kraków                 148.41      8.0     4781     1733      531
 15 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.89      8.0     4690     1718      427
 16 Wojciech        Zemło                Łódź                   142.29      8.0     4634     1909      234
 17 Radosław        Jachna               Łódź                   136.08      8.0     4604     1742      287
 18 Jan             Mrozowski            Kraków                 141.50      7.5     4872     1865      622
 19 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         134.53      7.0     5118     1624      910
 20 Dawid           Pikul                Poznań                 156.42      7.0     4916     1799      357
 21 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 151.51      7.0     4866     1698      392
 22 Artur           Irzyk                Strzyżów               141.14      7.0     4822     1588      460
 23 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.86      7.0     4816     1647      540
 24 Bogusław        Szyszka              Oława                  142.15      7.0     4789     1719      243
 25 Tomasz          Lempart              Wadowice               138.22      7.0     4761     1614      706
 26 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.09      7.0     4754     1706      349
 27 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         132.09      7.0     4732     1659      278
 28 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.26      7.0     4730     1793      289
 29 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.41      7.0     4588     1692      250
 30 Konrad          Sowula               Kraków                 134.23      7.0     4576     1621      327
 31 Katarzyna       Polak                Warszawa               124.50      7.0     4457     1794      -35
 32 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 131.29      7.0     4421     1659        4
 33 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               127.47      7.0     4388     1759       93
 34 Adam            Janicki              Wrocław                115.90      7.0     4297     1727     -338
 35 Andrzej         Kroc                 Łódź                   130.23      7.0     4243     1736     -233
 36 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              137.39      6.5     4778     1667      197
 37 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.82      6.0     4811     1642      348
 38 Szymon          Płachta              Warszawa               142.63      6.0     4716     1513      454
 39 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.06      6.0     4710     1397      409
 40 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.65      6.0     4646     1571      249
 41 Janusz          Krupiński            Bytom                  140.20      6.0     4629     1551      322
 42 Tomasz          Górka                Kraków                 128.52      6.0     4546     1466       79
 43 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               133.70      6.0     4538     1601      177
 44 Agnieszka       Krupka               Krosno                 122.08      6.0     4499     1470     -146
 45 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.84      6.0     4495     1511       36
 46 Waldemar        Wypchał              Kraków                 111.84      6.0     4452     1456      -64
 47 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               133.65      6.0     4372     1445     -182
 48 Paweł           Brylski              Kraków                 109.27      6.0     4346     1503      -36
 49 Tomasz          Sehnal               Warszawa               115.03      6.0     4334     1511     -177
 50 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.20      6.0     4306     1543      -27
 51 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       109.22      6.0     4262     1531     -661
 52 Dariusz         Sowula               Kraków                 123.24      6.0     4220     1496      -86
 53 Konrad          Pajączek             Milanówek              111.56      6.0     4208     1394      -18
 54 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                121.59      6.0     4153     1545     -395
 55 Paweł           Kustroń              Kraków                 100.00      6.0     4115     1471     -305
 56 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.06      5.5     4561     1441      -16
 57 Michał          Rogalewicz           Poznań                 132.51      5.0     4713     1403      366
 58 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.90      5.0     4402     1419     -189
 59 Renata          Andracka             Zwola                  114.58      5.0     4271     1294     -227
 60 Ewa             Dunikowska           Kraków                 113.61      5.0     4265     1345       11
 61 Maciej          Śliwa                Zabrze                 122.23      5.0     4258     1311     -149
 62 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    133.06      5.0     4215     1492     -334
 63 Maria           Skutela              Warszawa               118.35      5.0     4199     1270      -59
 64 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.81      5.0     4175     1312     -233
 65 Zofia           Górka                Łęczna                 106.71      5.0     4141     1309     -350
 66 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               102.05      5.0     3997     1335     -347
 67 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              106.77      5.0     3944     1316     -239
 68 Kinga           Bilska               Ostrów Wielkopolski    100.00      5.0     3907     1301     -262
 69 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.62      5.0     3880     1288     -478
 70 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            121.99      5.0     3844     1433     -453
 71 Wanda           Grabiec              Tarnów                 100.00      5.0     3627     1414    -1132
 72 Marcin          Ceglarek             Kraków                 129.18      4.0     4413     1179     -151
 73 Joanna          Brychcy              Katowice               112.32      4.0     4169     1214     -334
 74 Agnieszka       Dawid                Kraków                 110.71      4.0     4139     1321     -466
 75 Patryk          Bezkosty             Tarnów                 100.00      4.0     4041     1277     -423
 76 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.73      4.0     4014     1086       13
 77 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3934     1278     -346
 78 Małgorzata      Pochopień            Kraków                 100.00      4.0     3875     1091     -418
 79 Zofia           Knapik               Chrzanów               100.00      4.0     3710     1149     -582
 80 Maria           Uryga                Kraków                 115.92      3.5     3935     1056     -129
 81 Agnieszka       Roszczak             Kraków                 100.00      3.5     3867      892       52
 82 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.33      3.5     3755     1032     -468
 83 Agnieszka       Palczewska           Ostrów Wlkp.           100.00      3.5     3727     1000     -638
 84 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      3.0     2432      749      114
 85 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      2.5     3824      871     -140
 86 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      2.5     3752      899     -423
 87 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3538      869     -770
 88 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      2.0     2412      758     -626
 89 Beata           Pasternak            Kraków                 100.00      1.5     2867      773    -1674
 90 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 113.26      1.5     2326      653     -297
 91 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 109.21      1.0     1515      455     -450
 92 Sylwia          Dziewic              Kraków                 100.00      0.0      536      114     -172
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa



	Michał Alabrudziński 161.48 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Stachowska            125.73 +  471: 319  176
    2    11 Krzysztof      Obremski              152.70 -  331: 460  103
    3    15 Jakub          Zaryński              145.89 +  398: 351  196
    4    17 Paweł          Brylski               109.27 +  439: 329  159
    5    11 Adam           Janicki               115.90 +  419: 326  166
    6     7 Zofia          Gajewska              126.65 +  435: 338  177
    7     5 Jan            Mrozowski             141.50 -  469: 473   92
    8     4 Łukasz         Sornek                133.41 +  516: 292  183
    9     2 Dawid          Pikul                 156.42 +  427: 270  206
   10     2 Paweł          Jackowski             144.41 +  335: 303  194
   11     2 Wojciech       Zemło                 142.29 +  513: 385  192
   12     1 Dominik        Urbacki               151.90 -  404: 461  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 12 162.17




	Bartosz Morawski 160.47 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              125.20 +  437: 325  175
    2    21 Marcin         Stachowski            121.99 +  466: 397  172
    3     6 Stanisław      Rydzik                148.09 +  448: 433  198
    4     3 Paweł          Jackowski             144.41 -  396: 456   94
    5     5 Artur          Irzyk                 141.14 +  397: 366  191
    6     4 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  445: 462  101
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  324: 422   77
    8    15 Janusz         Krupiński             140.20 +  451: 336  190
    9    10 Bronisław      Parada                132.09 +  417: 365  182
   10     8 Łukasz         Sornek                133.41 +  330: 325  183
   11     7 Katarzyna      Polak                 124.50 +  415: 373  175
   12     4 Paweł          Jackowski             144.41 -  303: 487   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Dawid Pikul 156.42 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Polak                 124.50 +  487: 277  175
    2     7 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  470: 361  150
    3     3 Arkadiusz      Łydka                 133.70 +  452: 370  184
    4     2 Artur          Irzyk                 141.14 +  468: 368  191
    5     2 Kazimierz      Merklejn              151.26 +  386: 344  201
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          151.51 +  433: 244  202
    7     1 Paweł          Jackowski             144.41 -  369: 409   94
    8     2 Krzysztof      Mówka                 153.18 +  559: 511  203
    9     2 Michał         Alabrudziński         161.48 -  270: 427  111
   10     3 Wojciech       Zemło                 142.29 -  389: 426   92
   11     4 Dariusz        Putoń                 141.22 -  316: 348   91
   12     7 Tomasz         Ciejka                149.10 -  317: 474   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Kamil Górka 155.62 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Sowula                123.24 -  363: 462   73
    2    33 Agnieszka      Dawid                 110.71 -  323: 344   61
    3    40 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  433: 283  157
    4    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  504: 236  150
    5    19 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  389: 449   77
    6    23 Konrad         Sowula                134.23 -  396: 414   84
    7    31 Joanna         Brychcy               112.32 +  480: 353  162
    8    24 Tomasz         Sehnal                115.03 +  604: 244  165
    9    18 Maciej         Dąbrowski             108.84 +  400: 355  159
   10    13 Arkadiusz      Łydka                 133.70 +  449: 394  184
   11     9 Bogusław       Szyszka               142.15 +  399: 307  192
   12     6 Jan            Mrozowski             141.50 +  462: 388  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Jakub Szymczak 153.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Śliwa                 122.23 +  394: 344  172
    2     8 Łukasz         Sornek                133.41 -  287: 398   83
    3    20 Tomasz         Sehnal                115.03 +  424: 348  165
    4    14 Janusz         Krupiński             140.20 -  366: 386   90
    5    17 Justyna        Górka                 148.41 -  443: 456   98
    6    26 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  575: 271  161
    7    19 Waldemar       Wypchał               111.84 +  402: 373  162
    8    16 Jerzy          Matyasik              125.20 +  512: 357  175
    9     8 Bogusław       Szyszka               142.15 +  491: 441  192
   10     5 Dominik        Urbacki               151.90 -  343: 454  102
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 +  347: 230  177
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          151.51 +  443: 386  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Krzysztof Mówka 153.18 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Krupka                122.08 +  430: 332  172
    2    22 Michał         Rogalewicz            132.51 +  458: 363  183
    3     9 Wojciech       Zemło                 142.29 +  383: 318  192
    4     6 Marek          Dudkiewicz            137.39 +  421: 329  187
    5     3 Zofia          Gajewska              126.65 +  418: 316  177
    6     2 Paweł          Jackowski             144.41 -  384: 429   94
    7     4 Andrzej        Kroc                  130.23 +  419: 339  180
    8     2 Dawid          Pikul                 156.42 -  511: 559  106
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 +  490: 306  177
   10     1 Krzysztof      Obremski              152.70 -  296: 314  103
   11     6 Radosław       Jachna                136.08 +  523: 324  186
   12     3 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  386: 404   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Krzysztof Obremski 152.70 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 122.06 +  382: 364  172
    2    11 Michał         Alabrudziński         161.48 +  460: 331  211
    3     2 Łukasz         Tuszyński             151.86 +  489: 356  202
    4     4 Zofia          Gajewska              126.65 -  378: 463   77
    5     6 Bogusław       Szyszka               142.15 +  429: 344  192
    6     5 Wojciech       Zemło                 142.29 +  411: 374  192
    7     3 Kacper         Zegadło               147.82 +  464: 426  198
    8     3 Jan            Mrozowski             141.50 +  350: 346  192
    9     1 Paweł          Jackowski             144.41 +  410: 316  194
   10     1 Krzysztof      Mówka                 153.18 +  314: 296  203
   11     1 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  253: 404   83
   12     2 Małgorzata     Sulejewska            132.71 +  436: 406  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 12 174.92




	Dominik Urbacki 151.90 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Stachowski            121.99 -  326: 338   72
    2    43 Kinga          Bilska                100.00 +  362: 254  150
    3    19 Szymon         Płachta               142.63 +  345: 324  193
    4    21 Michał         Rogalewicz            132.51 +  385: 339  183
    5    12 Arkadiusz      Łydka                 133.70 -  386: 425   84
    6    16 Grzegorz       Kurowski              146.71 +  452: 351  197
    7    12 Stanisław      Rydzik                148.09 +  425: 413  198
    8     8 Kacper         Zegadło               147.82 +  422: 393  198
    9     5 Justyna        Górka                 148.41 +  509: 398  198
   10     5 Jakub          Szymczak              153.40 +  454: 343  203
   11     3 Paweł          Jackowski             144.41 +  502: 415  194
   12     1 Michał         Alabrudziński         161.48 +  461: 404  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 12 173.42




	Łukasz Tuszyński 151.86 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Papciak               121.59 +  485: 318  172
    2     9 Wanda          Grabiec               100.00 +  538: 213  150
    3     2 Krzysztof      Obremski              152.70 -  356: 489  103
    4     7 Dawid          Mierzchała            133.06 +  327: 290  183
    5     7 Wojciech       Zemło                 142.29 -  280: 421   92
    6    18 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  385: 289  150
    7    17 Michał         Rogalewicz            132.51 +  455: 295  183
    8    11 Katarzyna      Polak                 124.50 -  400: 435   75
    9    17 Adam           Janicki               115.90 +  480: 342  166
   10     9 Dariusz        Putoń                 141.22 -  317: 370   91
   11    16 Andrzej        Kroc                  130.23 -  383: 409   80
   12    14 Kacper         Zegadło               147.82 +  410: 405  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Mariusz Wrześniewski 151.51 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Matus                 120.90 +  512: 337  171
    2     3 Radosław       Jachna                136.08 +  380: 374  186
    3     7 Arkadiusz      Biegun                131.29 +  524: 336  181
    4     1 Bogusław       Szyszka               142.15 +  466: 309  192
    5     1 Paweł          Jackowski             144.41 -  344: 478   94
    6     1 Dawid          Pikul                 156.42 -  244: 433  106
    7    10 Jerzy          Matyasik              125.20 +  480: 295  175
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  343: 355   77
    9    14 Tomasz         Górka                 128.52 +  398: 364  179
   10    11 Katarzyna      Polak                 124.50 -  334: 385   75
   11    15 Maciej         Skrzypczak            109.22 +  455: 365  159
   12     8 Jakub          Szymczak              153.40 -  386: 443  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Kazimierz Merklejn 151.26 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Skutela               118.35 +  508: 287  168
    2     4 Dariusz        Putoń                 141.22 +  420: 316  191
    3     4 Kacper         Zegadło               147.82 +  382: 367  198
    4     5 Jan            Mrozowski             141.50 +  348: 329  192
    5     2 Dawid          Pikul                 156.42 -  344: 386  106
    6     4 Bartosz        Morawski              160.47 +  462: 445  210
    7     2 Małgorzata     Sulejewska            132.71 +  490: 300  183
    8     1 Paweł          Jackowski             144.41 -  381: 406   94
    9     4 Wojciech       Zemło                 142.29 -  360: 396   92
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 +  361: 301  177
   11     5 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  339: 488   97
   12    10 Maciej         Sancewicz             135.49 -  335: 420   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Tomasz Ciejka 149.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maria          Uryga                 115.92 +  414: 381  166
    2     1 Jan            Mrozowski             141.50 -  304: 484   92
    3    35 Beata          Pasternak             100.00 +  563: 246  150
    4     8 Andrzej        Kroc                  130.23 -  336: 400   80
    5    20 Konrad         Pajączek              111.56 +  497: 282  162
    6    14 Szymon         Dąbrowski             133.65 +  460: 401  184
    7     8 Dariusz        Putoń                 141.22 -  379: 391   91
    8    13 Zofia          Gajewska              126.65 +  443: 343  177
    9     9 Jakub          Zaryński              145.89 +  453: 368  196
   10     6 Maciej         Sancewicz             135.49 -  423: 435   85
   11    10 Janusz         Krupiński             140.20 +  434: 367  190
   12     7 Dawid          Pikul                 156.42 +  474: 317  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Justyna Górka 148.41 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Janicki               115.90 -  365: 377   66
    2    31 Waldemar       Wypchał               111.84 -  344: 421   62
    3    38 Adam           Motyl                 100.00 +  549: 200  150
    4    24 Zofia          Górka                 106.71 +  405: 307  157
    5    17 Jakub          Szymczak              153.40 +  456: 443  203
    6    13 Marcin         Stachowski            121.99 +  371: 356  172
    7     9 Konrad         Sowula                134.23 +  356: 354  184
    8    10 Andrzej        Kroc                  130.23 +  426: 245  180
    9     5 Dominik        Urbacki               151.90 -  398: 509  102
   10    12 Radosław       Jachna                136.08 -  375: 413   86
   11    13 Łukasz         Sornek                133.41 +  379: 316  183
   12     9 Tomasz         Lempart               138.22 +  357: 309  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Stanisław Rydzik 148.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Sehnal                115.03 +  450: 341  165
    2    17 Jakub          Zaryński              145.89 +  351: 335  196
    3     6 Bartosz        Morawski              160.47 -  433: 448  110
    4    11 Patryk         Bezkosty              100.00 +  420: 342  150
    5    10 Arkadiusz      Biegun                131.29 +  378: 367  181
    6     9 Jan            Mrozowski             141.50 -  391: 418   92
    7    12 Dominik        Urbacki               151.90 -  413: 425  102
    8    18 Dawid          Mierzchała            133.06 +  424: 303  183
    9    15 Radosław       Jachna                136.08 -  356: 387   86
   10    18 Agnieszka      Matus                 120.90 +  378: 353  171
   11    18 Szymon         Płachta               142.63 -  371: 385   93
   12    16 Zofia          Gajewska              126.65 +  389: 301  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Kacper Zegadło 147.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              114.58 +  491: 307  165
    2     6 Leszek         Kilian                104.62 +  334: 277  155
    3     4 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  367: 382  101
    4    19 Agnieszka      Matus                 120.90 +  404: 342  171
    5     4 Tomasz         Lempart               138.22 +  466: 353  188
    6     6 Dariusz        Putoń                 141.22 +  375: 358  191
    7     3 Krzysztof      Obremski              152.70 -  426: 464  103
    8     8 Dominik        Urbacki               151.90 -  393: 422  102
    9    16 Andrzej        Kroc                  130.23 +  357: 272  180
   10     7 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  406: 438   97
   11    17 Marek          Dudkiewicz            137.39 -  387: 438   87
   12    14 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  405: 410  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Grzegorz Kurowski 146.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Świątkowska           114.33 +  506: 224  164
    2     5 Szymon         Płachta               142.63 +  385: 382  193
    3     8 Dawid          Mierzchała            133.06 -  335: 471   83
    4    13 Adam           Janicki               115.90 -  345: 358   66
    5    22 Paweł          Brylski               109.27 +  449: 327  159
    6    16 Dominik        Urbacki               151.90 -  351: 452  102
    7    20 Tomasz         Sehnal                115.03 +  480: 306  165
    8    17 Maciej         Dąbrowski             108.84 +  480: 352  159
    9    12 Marcin         Stachowski            121.99 +  497: 268  172
   10     7 Kacper         Zegadło               147.82 +  438: 406  198
   11     5 Kazimierz      Merklejn              151.26 +  488: 339  201
   12     3 Krzysztof      Mówka                 153.18 +  404: 386  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Jakub Zaryński 145.89 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Dunikowska            113.61 +  373: 331  164
    2    17 Stanisław      Rydzik                148.09 -  335: 351   98
    3    15 Michał         Alabrudziński         161.48 -  351: 398  111
    4    37 Andrzej        Stańczyk              113.26 +  464: 271  163
    5    27 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  443: 378  150
    6    19 Katarzyna      Polak                 124.50 -  319: 418   75
    7    24 Dariusz        Sowula                123.24 +  434: 418  173
    8    21 Wanda          Grabiec               100.00 +  457: 253  150
    9     9 Tomasz         Ciejka                149.10 -  368: 453   99
   10    19 Jerzy          Matyasik              125.20 +  363: 316  175
   11    11 Paweł          Mazurek               134.53 +  430: 361  185
   12    11 Katarzyna      Polak                 124.50 +  353: 315  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Paweł Jackowski 144.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Stańczyk              113.26 +  369: 302  163
    2    19 Andrzej        Kroc                  130.23 +  401: 308  180
    3    10 Łukasz         Sornek                133.41 +  442: 307  183
    4     3 Bartosz        Morawski              160.47 +  456: 396  210
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          151.51 +  478: 344  202
    6     2 Krzysztof      Mówka                 153.18 +  429: 384  203
    7     1 Dawid          Pikul                 156.42 +  409: 369  206
    8     1 Kazimierz      Merklejn              151.26 +  406: 381  201
    9     1 Krzysztof      Obremski              152.70 -  316: 410  103
   10     2 Michał         Alabrudziński         161.48 -  303: 335  111
   11     3 Dominik        Urbacki               151.90 -  415: 502  102
   12     4 Bartosz        Morawski              160.47 +  487: 303  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 12 172.83




	Szymon Płachta 142.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Brychcy               112.32 +  404: 320  162
    2     5 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  382: 385   97
    3    19 Dominik        Urbacki               151.90 -  324: 345  102
    4    31 Katarzyna      Polak                 124.50 -  371: 395   75
    5    31 Marcin         Stachowski            121.99 -  360: 390   72
    6    38 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  366: 300  150
    7    32 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  620: 242  152
    8    26 Piotr          Potoczek              110.81 +  364: 341  161
    9    20 Arkadiusz      Biegun                131.29 +  438: 309  181
   10    17 Agnieszka      Krupka                122.08 -  361: 413   72
   11    18 Stanisław      Rydzik                148.09 +  385: 371  198
   12    15 Artur          Irzyk                 141.14 -  341: 451   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Wojciech Zemło 142.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Wypchał               111.84 +  374: 306  162
    2    16 Tomasz         Lempart               138.22 +  398: 312  188
    3     9 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  318: 383  103
    4    15 Marcin         Stachowski            121.99 +  475: 285  172
    5     7 Łukasz         Tuszyński             151.86 +  421: 280  202
    6     5 Krzysztof      Obremski              152.70 -  374: 411  103
    7     6 Paweł          Mazurek               134.53 +  409: 403  185
    8     6 Maciej         Sancewicz             135.49 +  411: 381  185
    9     4 Kazimierz      Merklejn              151.26 +  396: 360  201
   10     3 Dawid          Pikul                 156.42 +  426: 389  206
   11     2 Michał         Alabrudziński         161.48 -  385: 513  111
   12     5 Dariusz        Putoń                 141.22 -  247: 377   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Bogusław Szyszka 142.15 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Konrad         Pajączek              111.56 +  413: 396  162
    2     2 Marcin         Ceglarek              129.18 +  390: 289  179
    3     5 Bronisław      Parada                132.09 +  462: 337  182
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  309: 466  102
    5     6 Krzysztof      Obremski              152.70 -  344: 429  103
    6    22 Zbigniew       Rybak                 122.06 -  344: 427   72
    7    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  436: 304  150
    8    22 Marek          Dudkiewicz            137.39 +  492: 381  187
    9     8 Jakub          Szymczak              153.40 -  441: 491  103
   10    16 Dawid          Mierzchała            133.06 +  363: 319  183
   11     9 Kamil          Górka                 155.62 -  307: 399  106
   12    18 Janusz         Krupiński             140.20 +  488: 308  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Jan Mrozowski 141.50 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Potoczek              110.81 +  544: 244  161
    2     1 Tomasz         Ciejka                149.10 +  484: 304  199
    3     1 Marek          Dudkiewicz            137.39 =  374: 374  137
    4     5 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  329: 348  101
    5    13 Janusz         Krupiński             140.20 +  335: 308  190
    6     9 Stanisław      Rydzik                148.09 +  418: 391  198
    7     5 Michał         Alabrudziński         161.48 +  473: 469  211
    8     3 Krzysztof      Obremski              152.70 -  346: 350  103
    9     7 Dariusz        Putoń                 141.22 +  380: 321  191
   10     4 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  308: 371   83
   11     8 Maciej         Sancewicz             135.49 +  493: 308  185
   12     6 Kamil          Górka                 155.62 -  388: 462  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Dariusz Putoń 141.22 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  406: 301  161
    2     4 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  316: 420  101
    3    34 Andrzej        Stańczyk              113.26 +  408: 335  163
    4    10 Maciej         Sancewicz             135.49 +  471: 406  185
    5    15 Marek          Dudkiewicz            137.39 +  376: 370  187
    6     6 Kacper         Zegadło               147.82 -  358: 375   98
    7     8 Tomasz         Ciejka                149.10 +  391: 379  199
    8     9 Bronisław      Parada                132.09 +  458: 274  182
    9     7 Jan            Mrozowski             141.50 -  321: 380   92
   10     9 Łukasz         Tuszyński             151.86 +  370: 317  202
   11     4 Dawid          Pikul                 156.42 +  348: 316  206
   12     5 Wojciech       Zemło                 142.29 +  377: 247  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 12 164.00




	Artur Irzyk 141.14 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Brylski               109.27 +  428: 327  159
    2    23 Karolina       Szubska               100.00 +  435: 394  150
    3    12 Paweł          Mazurek               134.53 +  359: 350  185
    4     2 Dawid          Pikul                 156.42 -  368: 468  106
    5     5 Bartosz        Morawski              160.47 -  366: 397  110
    6    21 Wanda          Grabiec               100.00 -  332: 369   50
    7    23 Adam           Janicki               115.90 -  389: 394   66
    8    28 Patryk         Bezkosty              100.00 +  425: 287  150
    9    22 Agnieszka      Krupka                122.08 -  404: 409   72
   10    25 Ewa            Dunikowska            113.61 +  430: 328  164
   11    19 Dawid          Mierzchała            133.06 +  435: 298  183
   12    15 Szymon         Płachta               142.63 +  451: 341  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Janusz Krupiński 140.20 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Skrzypczak            109.22 -  350: 375   59
    2    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  412: 295  150
    3    23 Maciej         Dąbrowski             108.84 +  455: 345  159
    4    14 Jakub          Szymczak              153.40 +  386: 366  203
    5    13 Jan            Mrozowski             141.50 -  308: 335   92
    6    10 Paweł          Mazurek               134.53 -  361: 364   85
    7    25 Ewa            Dunikowska            113.61 +  363: 322  164
    8    15 Bartosz        Morawski              160.47 -  336: 451  110
    9    26 Grzegorz       Papciak               121.59 +  482: 296  172
   10    22 Adam           Janicki               115.90 +  501: 236  166
   11    10 Tomasz         Ciejka                149.10 -  367: 434   99
   12    18 Bogusław       Szyszka               142.15 -  308: 488   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Tomasz Lempart 138.22 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dominik        Ulejczyk              109.21 +  450: 280  159
    2    16 Wojciech       Zemło                 142.29 -  312: 398   92
    3    24 Paweł          Kustroń               100.00 +  464: 355  150
    4    12 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  597: 225  150
    5     4 Kacper         Zegadło               147.82 -  353: 466   98
    6    12 Dawid          Mierzchała            133.06 -  342: 354   83
    7    18 Arkadiusz      Biegun                131.29 +  404: 303  181
    8    14 Radosław       Jachna                136.08 -  328: 379   86
    9    19 Dariusz        Sowula                123.24 +  404: 241  173
   10    15 Maciej         Śliwa                 122.23 +  373: 315  172
   11    14 Agnieszka      Krupka                122.08 +  425: 382  172
   12     9 Justyna        Górka                 148.41 -  309: 357   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Marek Dudkiewicz 137.39 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Dąbrowski             108.84 +  380: 324  159
    2    12 Maciej         Sancewicz             135.49 +  467: 379  185
    3     1 Jan            Mrozowski             141.50 =  374: 374  142
    4     6 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  329: 421  103
    5    15 Dariusz        Putoń                 141.22 -  370: 376   91
    6    24 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  329: 438   77
    7    30 Maciej         Śliwa                 122.23 +  466: 308  172
    8    22 Bogusław       Szyszka               142.15 -  381: 492   92
    9    28 Szymon         Dąbrowski             133.65 +  449: 248  184
   10    23 Tomasz         Górka                 128.52 +  455: 344  179
   11    17 Kacper         Zegadło               147.82 +  438: 387  198
   12    13 Paweł          Mazurek               134.53 -  340: 490   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Radosław Jachna 136.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  407: 293  157
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  374: 380  102
    3    21 Maciej         Skrzypczak            109.22 -  352: 356   59
    4    28 Ewa            Dunikowska            113.61 +  453: 306  164
    5    21 Szymon         Dąbrowski             133.65 -  311: 407   84
    6    28 Patryk         Bezkosty              100.00 +  365: 359  150
    7    26 Paweł          Brylski               109.27 +  375: 358  159
    8    14 Tomasz         Lempart               138.22 +  379: 328  188
    9    15 Stanisław      Rydzik                148.09 +  387: 356  198
   10    12 Justyna        Górka                 148.41 +  413: 375  198
   11     6 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  324: 523  103
   12    12 Andrzej        Kroc                  130.23 +  464: 276  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Maciej Sancewicz 135.49 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zofia          Górka                 106.71 +  465: 323  157
    2    12 Marek          Dudkiewicz            137.39 -  379: 467   87
    3    13 Konrad         Sowula                134.23 +  405: 307  184
    4    10 Dariusz        Putoń                 141.22 -  406: 471   91
    5    18 Patryk         Bezkosty              100.00 +  366: 262  150
    6    15 Arkadiusz      Biegun                131.29 +  373: 351  181
    7    15 Wanda          Grabiec               100.00 +  527: 232  150
    8     6 Wojciech       Zemło                 142.29 -  381: 411   92
    9    13 Arkadiusz      Łydka                 133.70 +  346: 319  184
   10     6 Tomasz         Ciejka                149.10 +  435: 423  199
   11     8 Jan            Mrozowski             141.50 -  308: 493   92
   12    10 Kazimierz      Merklejn              151.26 +  420: 335  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Paweł Mazurek 134.53 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Leszek         Kilian                104.62 -  393: 403   55
    2    25 Joanna         Brychcy               112.32 +  475: 305  162
    3    12 Artur          Irzyk                 141.14 -  350: 359   91
    4    25 Paweł          Kustroń               100.00 +  547: 297  150
    5    16 Waldemar       Wypchał               111.84 +  483: 356  162
    6    10 Janusz         Krupiński             140.20 +  364: 361  190
    7     6 Wojciech       Zemło                 142.29 -  403: 409   92
    8    12 Konrad         Sowula                134.23 +  340: 327  184
    9    11 Łukasz         Sornek                133.41 -  363: 405   83
   10    14 Marcin         Stachowski            121.99 +  549: 216  172
   11    11 Jakub          Zaryński              145.89 -  361: 430   96
   12    13 Marek          Dudkiewicz            137.39 +  490: 340  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Konrad Sowula 134.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  372: 367  152
    2    18 Arkadiusz      Łydka                 133.70 -  345: 389   84
    3    13 Maciej         Sancewicz             135.49 -  307: 405   85
    4    40 Beata          Pasternak             100.00 +  507: 221  150
    5    25 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  384: 353  161
    6    23 Kamil          Górka                 155.62 +  414: 396  206
    7     9 Justyna        Górka                 148.41 -  354: 356   98
    8    12 Paweł          Mazurek               134.53 -  327: 340   85
    9    24 Agnieszka      Matus                 120.90 -  370: 407   71
   10    27 Dariusz        Sowula                123.24 +  379: 300  173
   11    26 Grzegorz       Papciak               121.59 +  394: 368  172
   12    19 Arkadiusz      Łydka                 133.70 +  423: 347  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Andrzej Rechowicz 134.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Patryk         Bezkosty              100.00 -  375: 484   50
    2    27 Grzegorz       Papciak               121.59 -  339: 392   72
    3    37 Dominik        Ulejczyk              109.21 +  436: 209  159
    4    26 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  365: 275  152
    5    29 Katarzyna      Polak                 124.50 -  383: 404   75
    6    27 Maria          Uryga                 115.92 +  430: 305  166
    7    21 Maciej         Dąbrowski             108.84 -  388: 411   59
    8    27 Paweł          Brylski               109.27 +  408: 347  159
    9    21 Dawid          Mierzchała            133.06 -  404: 417   83
   10    24 Tomasz         Sehnal                115.03 +  400: 334  165
   11    20 Jerzy          Matyasik              125.20 +  405: 328  175
   12    17 Bronisław      Parada                132.09 -  377: 395   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Arkadiusz Łydka 133.70 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Kinga          Bilska                100.00 +  446: 252  150
    2    18 Konrad         Sowula                134.23 +  389: 345  184
    3     3 Dawid          Pikul                 156.42 -  370: 452  106
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 +  417: 393  177
    5    12 Dominik        Urbacki               151.90 +  425: 386  202
    6     8 Andrzej        Kroc                  130.23 -  342: 376   80
    7    16 Zbigniew       Rybak                 122.06 +  376: 294  172
    8     7 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  330: 386   83
    9    13 Maciej         Sancewicz             135.49 -  319: 346   85
   10    13 Kamil          Górka                 155.62 -  394: 449  106
   11    23 Marcin         Stachowski            121.99 +  383: 259  172
   12    19 Konrad         Sowula                134.23 -  347: 423   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Szymon Dąbrowski 133.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Wanda          Grabiec               100.00 -  338: 393   50
    2    38 Adam           Motyl                 100.00 +  414: 328  150
    3    27 Agnieszka      Dawid                 110.71 -  342: 364   61
    4    35 Kinga          Bilska                100.00 +  350: 349  150
    5    21 Radosław       Jachna                136.08 +  407: 311  186
    6    14 Tomasz         Ciejka                149.10 -  401: 460   99
    7    28 Grzegorz       Papciak               121.59 -  332: 455   72
    8    29 Ewa            Dunikowska            113.61 +  341: 325  164
    9    28 Marek          Dudkiewicz            137.39 -  248: 449   87
   10    26 Marcin         Ceglarek              129.18 +  412: 369  179
   11    22 Bronisław      Parada                132.09 -  394: 466   82
   12    26 Renata         Andracka              114.58 +  393: 285  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Łukasz Sornek 133.41 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  485: 298  150
    2     8 Jakub          Szymczak              153.40 +  398: 287  203
    3    10 Paweł          Jackowski             144.41 -  307: 442   94
    4    20 Maciej         Skrzypczak            109.22 +  477: 313  159
    5     9 Andrzej        Kroc                  130.23 -  334: 387   80
    6    17 Adam           Janicki               115.90 +  423: 309  166
    7    11 Zofia          Gajewska              126.65 +  391: 363  177
    8     4 Michał         Alabrudziński         161.48 -  292: 516  111
    9    11 Paweł          Mazurek               134.53 +  405: 363  185
   10     8 Bartosz        Morawski              160.47 -  325: 330  110
   11    13 Justyna        Górka                 148.41 -  316: 379   98
   12    20 Maciej         Dąbrowski             108.84 +  435: 351  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Dawid Mierzchała 133.06 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zofia          Knapik                100.00 +  386: 309  150
    2    10 Patryk         Bezkosty              100.00 +  410: 285  150
    3     8 Grzegorz       Kurowski              146.71 +  471: 335  197
    4     7 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  290: 327  102
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  333: 494   83
    6    12 Tomasz         Lempart               138.22 +  354: 342  188
    7    13 Bronisław      Parada                132.09 -  336: 439   82
    8    18 Stanisław      Rydzik                148.09 -  303: 424   98
    9    21 Andrzej        Rechowicz             134.06 +  417: 404  184
   10    16 Bogusław       Szyszka               142.15 -  319: 363   92
   11    19 Artur          Irzyk                 141.14 -  298: 435   91
   12    28 Jerzy          Matyasik              125.20 -  298: 392   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Małgorzata Sulejewska 132.71 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paweł          Kustroń               100.00 +  451: 368  150
    2    15 Maciej         Skrzypczak            109.22 +  425: 306  159
    3    11 Zofia          Gajewska              126.65 -  323: 426   77
    4    18 Grzegorz       Papciak               121.59 +  487: 252  172
    5     8 Dawid          Mierzchała            133.06 +  494: 333  183
    6     3 Tomasz         Górka                 128.52 +  389: 370  179
    7     2 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  300: 490  101
    8     7 Arkadiusz      Łydka                 133.70 +  386: 330  184
    9     6 Katarzyna      Polak                 124.50 +  432: 419  175
   10     4 Jan            Mrozowski             141.50 +  371: 308  192
   11     1 Krzysztof      Obremski              152.70 +  404: 253  203
   12     2 Krzysztof      Obremski              152.70 -  406: 436  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1878  / 12 156.50




	Michał Rogalewicz 132.51 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Motyl                 100.00 +  333: 282  150
    2    22 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  363: 458  103
    3    18 Maria          Uryga                 115.92 +  493: 255  166
    4    21 Dominik        Urbacki               151.90 -  339: 385  102
    5    26 Maciej         Skrzypczak            109.22 +  671: 230  159
    6    11 Jerzy          Matyasik              125.20 -  336: 394   75
    7    17 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  295: 455  102
    8    25 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  350: 411   81
    9    30 Ewa            Dunikowska            113.61 -  324: 438   64
   10    34 Renata         Andracka              114.58 +  445: 365  165
   11    29 Zofia          Górka                 106.71 +  415: 311  157
   12    24 Tomasz         Górka                 128.52 -  349: 363   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Bronisław Parada 132.09 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  456: 260  150
    2    14 Adam           Janicki               115.90 +  471: 368  166
    3     5 Bogusław       Szyszka               142.15 -  337: 462   92
    4     9 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  294: 334   81
    5    23 Maria          Uryga                 115.92 +  402: 346  166
    6    20 Grzegorz       Papciak               121.59 +  447: 306  172
    7    13 Dawid          Mierzchała            133.06 +  439: 336  183
    8     9 Dariusz        Putoń                 141.22 -  274: 458   91
    9    10 Bartosz        Morawski              160.47 -  365: 417  110
   10    21 Andrzej        Kroc                  130.23 -  386: 396   80
   11    22 Szymon         Dąbrowski             133.65 +  466: 394  184
   12    17 Andrzej        Rechowicz             134.06 +  395: 377  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Arkadiusz Biegun 131.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Beata          Pasternak             100.00 +  440: 146  150
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 +  359: 347  177
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  336: 524  102
    4     9 Bronisław      Parada                132.09 +  334: 294  182
    5    10 Stanisław      Rydzik                148.09 -  367: 378   98
    6    15 Maciej         Sancewicz             135.49 -  351: 373   85
    7    18 Tomasz         Lempart               138.22 -  303: 404   88
    8    25 Michał         Rogalewicz            132.51 +  411: 350  183
    9    20 Szymon         Płachta               142.63 -  309: 438   93
   10    31 Paweł          Kustroń               100.00 +  374: 360  150
   11    24 Tomasz         Górka                 128.52 +  408: 389  179
   12    21 Agnieszka      Krupka                122.08 +  429: 414  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Andrzej Kroc 130.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  445: 261  150
    2    19 Paweł          Jackowski             144.41 -  308: 401   94
    3    26 Zofia          Górka                 106.71 +  390: 367  157
    4     8 Tomasz         Ciejka                149.10 +  400: 336  199
    5     9 Łukasz         Sornek                133.41 +  387: 334  183
    6     8 Arkadiusz      Łydka                 133.70 +  376: 342  184
    7     4 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  339: 419  103
    8    10 Justyna        Górka                 148.41 -  245: 426   98
    9    16 Kacper         Zegadło               147.82 -  272: 357   98
   10    21 Bronisław      Parada                132.09 +  396: 386  182
   11    16 Łukasz         Tuszyński             151.86 +  409: 383  202
   12    12 Radosław       Jachna                136.08 -  276: 464   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Marcin Ceglarek 129.18 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  531: 347  150
    2     2 Bogusław       Szyszka               142.15 -  289: 390   92
    3    14 Grzegorz       Papciak               121.59 -  328: 340   72
    4    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  308: 333   50
    5    33 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  475: 334  150
    6    25 Konrad         Pajączek              111.56 +  361: 359  162
    7    22 Agnieszka      Matus                 120.90 +  461: 414  171
    8    19 Adam           Janicki               115.90 -  323: 346   66
    9    23 Maciej         Skrzypczak            109.22 -  351: 427   59
   10    26 Szymon         Dąbrowski             133.65 -  369: 412   84
   11    30 Dariusz        Sowula                123.24 -  354: 412   73
   12    33 Paweł          Kustroń               100.00 -  263: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Tomasz Górka 128.52 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  372: 401   50
    2    28 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  352: 342  150
    3    33 Karolina       Szubska               100.00 +  442: 286  150
    4    22 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  437: 374  161
    5    14 Zbigniew       Rybak                 122.06 +  422: 381  172
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  370: 389   83
    7    14 Katarzyna      Polak                 124.50 -  346: 390   75
    8    20 Grzegorz       Papciak               121.59 +  345: 294  172
    9    14 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  364: 398  102
   10    23 Marek          Dudkiewicz            137.39 -  344: 455   87
   11    24 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  389: 408   81
   12    24 Michał         Rogalewicz            132.51 +  363: 349  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Andrzej Kwiatkowski 127.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  360: 311  150
    2    20 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  347: 359   81
    3    16 Dariusz        Sowula                123.24 +  366: 305  173
    4    16 Arkadiusz      Łydka                 133.70 -  393: 417   84
    5    19 Kamil          Górka                 155.62 +  449: 389  206
    6    24 Marek          Dudkiewicz            137.39 +  438: 329  187
    7     7 Bartosz        Morawski              160.47 +  422: 324  210
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          151.51 +  355: 343  202
    9     3 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  306: 490  103
   10    10 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  301: 361  101
   11    12 Jakub          Szymczak              153.40 -  230: 347  103
   12    22 Maciej         Skrzypczak            109.22 +  421: 320  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Zofia Gajewska 126.65 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  378: 300  150
    2    13 Dariusz        Sowula                123.24 +  372: 336  173
    3    11 Małgorzata     Sulejewska            132.71 +  426: 323  183
    4     4 Krzysztof      Obremski              152.70 +  463: 378  203
    5     3 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  316: 418  103
    6     7 Michał         Alabrudziński         161.48 -  338: 435  111
    7    11 Łukasz         Sornek                133.41 -  363: 391   83
    8    13 Tomasz         Ciejka                149.10 -  343: 443   99
    9    25 Paweł          Kustroń               100.00 +  517: 242  150
   10    20 Maciej         Skrzypczak            109.22 -  370: 381   59
   11    21 Paweł          Brylski               109.27 +  459: 361  159
   12    16 Stanisław      Rydzik                148.09 -  301: 389   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Dorota Stachowska 125.73 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         161.48 -  319: 471  111
    2    26 Maria          Uryga                 115.92 -  325: 407   66
    3    45 Kinga          Bilska                100.00 -  377: 385   50
    4    42 Maria          Skutela               118.35 +  416: 293  168
    5    34 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  409: 322  157
    6    30 Paweł          Brylski               109.27 -  347: 370   59
    7    33 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  375: 355  161
    8    30 Paweł          Kustroń               100.00 -  312: 391   50
    9    32 Patryk         Bezkosty              100.00 +  445: 292  150
   10    28 Konrad         Pajączek              111.56 -  350: 374   62
   11    31 Monika         Szczyrzyca            102.05 -  339: 341   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 11  98.73




	Jerzy Matyasik 125.20 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              160.47 -  325: 437  110
    2    44 Piotr          Potoczek              110.81 -  348: 353   61
    3    41 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  433: 286  150
    4    32 Zofia          Knapik                100.00 +  425: 232  150
    5    24 Agnieszka      Matus                 120.90 +  372: 317  171
    6    11 Michał         Rogalewicz            132.51 +  394: 336  183
    7    10 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  295: 480  102
    8    16 Jakub          Szymczak              153.40 -  357: 512  103
    9    27 Wanda          Grabiec               100.00 +  321: 314  150
   10    19 Jakub          Zaryński              145.89 -  316: 363   96
   11    20 Andrzej        Rechowicz             134.06 -  328: 405   84
   12    28 Dawid          Mierzchała            133.06 +  392: 298  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Katarzyna Polak 124.50 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 156.42 -  277: 487  106
    2    40 Agnieszka      Krupka                122.08 +  365: 361  172
    3    28 Agnieszka      Matus                 120.90 -  281: 291   71
    4    31 Szymon         Płachta               142.63 +  395: 371  193
    5    29 Andrzej        Rechowicz             134.06 +  404: 383  184
    6    19 Jakub          Zaryński              145.89 +  418: 319  196
    7    14 Tomasz         Górka                 128.52 +  390: 346  179
    8    11 Łukasz         Tuszyński             151.86 +  435: 400  202
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  419: 432   83
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          151.51 +  385: 334  202
   11     7 Bartosz        Morawski              160.47 -  373: 415  110
   12    11 Jakub          Zaryński              145.89 -  315: 353   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Dariusz Sowula 123.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 155.62 +  462: 363  206
    2    13 Zofia          Gajewska              126.65 -  336: 372   77
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  305: 366   77
    4    33 Wanda          Grabiec               100.00 -  319: 352   50
    5    35 Kinga          Bilska                100.00 +  343: 307  150
    6    37 Marta          Świątkowska           114.33 +  335: 311  164
    7    24 Jakub          Zaryński              145.89 -  418: 434   96
    8    34 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  393: 331  157
    9    19 Tomasz         Lempart               138.22 -  241: 404   88
   10    27 Konrad         Sowula                134.23 -  300: 379   84
   11    30 Marcin         Ceglarek              129.18 +  412: 354  179
   12    30 Maria          Skutela               118.35 +  356: 333  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Maciej Śliwa 122.23 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Szymczak              153.40 -  344: 394  103
    2    36 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  358: 292  157
    3    17 Renata         Andracka              114.58 -  334: 350   65
    4    39 Marta          Świątkowska           114.33 +  484: 314  164
    5    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  342: 391   50
    6    29 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  372: 357  150
    7    30 Marek          Dudkiewicz            137.39 -  308: 466   87
    8    33 Zofia          Knapik                100.00 +  381: 261  150
    9    29 Zbigniew       Rybak                 122.06 +  403: 370  172
   10    15 Tomasz         Lempart               138.22 -  315: 373   88
   11    27 Adam           Janicki               115.90 -  308: 456   66
   12    27 Paweł          Brylski               109.27 -  309: 383   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Agnieszka Krupka 122.08 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 153.18 -  332: 430  103
    2    40 Katarzyna      Polak                 124.50 -  361: 365   75
    3    39 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  329: 406   50
    4    41 Maciej         Dąbrowski             108.84 +  377: 336  159
    5    36 Piotr          Potoczek              110.81 -  293: 537   61
    6    39 Kinga          Bilska                100.00 +  389: 278  150
    7    37 Leszek         Kilian                104.62 +  416: 295  155
    8    35 Marta          Świątkowska           114.33 +  384: 379  164
    9    22 Artur          Irzyk                 141.14 +  409: 404  191
   10    17 Szymon         Płachta               142.63 +  413: 361  193
   11    14 Tomasz         Lempart               138.22 -  382: 425   88
   12    21 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  414: 429   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Zbigniew Rybak 122.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              152.70 -  364: 382  103
    2    32 Andrzej        Stańczyk              113.26 =  384: 384  113
    3    32 Waldemar       Wypchał               111.84 +  388: 359  162
    4    23 Renata         Andracka              114.58 +  447: 338  165
    5    14 Tomasz         Górka                 128.52 -  381: 422   79
    6    22 Bogusław       Szyszka               142.15 +  427: 344  192
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 133.70 -  294: 376   84
    8    23 Marcin         Stachowski            121.99 -  306: 410   72
    9    29 Maciej         Śliwa                 122.23 -  370: 403   72
   10    33 Joanna         Brychcy               112.32 +  434: 339  162
   11    28 Agnieszka      Matus                 120.90 +  452: 401  171
   12    23 Adam           Janicki               115.90 -  314: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Marcin Stachowski 121.99 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               151.90 +  338: 326  202
    2    21 Bartosz        Morawski              160.47 -  397: 466  110
    3    30 Wanda          Grabiec               100.00 +  473: 292  150
    4    15 Wojciech       Zemło                 142.29 -  285: 475   92
    5    31 Szymon         Płachta               142.63 +  390: 360  193
    6    13 Justyna        Górka                 148.41 -  356: 371   98
    7    29 Zofia          Knapik                100.00 +  452: 272  150
    8    23 Zbigniew       Rybak                 122.06 +  410: 306  172
    9    12 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  268: 497   97
   10    14 Paweł          Mazurek               134.53 -  216: 549   85
   11    23 Arkadiusz      Łydka                 133.70 -  259: 383   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 11 130.27




	Grzegorz Papciak 121.59 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  318: 485  102
    2    27 Andrzej        Rechowicz             134.06 +  392: 339  184
    3    14 Marcin         Ceglarek              129.18 +  340: 328  179
    4    18 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  252: 487   83
    5    30 Tomasz         Sehnal                115.03 +  352: 304  165
    6    20 Bronisław      Parada                132.09 -  306: 447   82
    7    28 Szymon         Dąbrowski             133.65 +  455: 332  184
    8    20 Tomasz         Górka                 128.52 -  294: 345   79
    9    26 Janusz         Krupiński             140.20 -  296: 482   90
   10    30 Piotr          Potoczek              110.81 +  427: 278  161
   11    26 Konrad         Sowula                134.23 -  368: 394   84
   12    32 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  353: 327  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Agnieszka Matus 120.90 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  337: 512  102
    2    39 Dominik        Ulejczyk              109.21 +  414: 335  159
    3    28 Katarzyna      Polak                 124.50 +  291: 281  175
    4    19 Kacper         Zegadło               147.82 -  342: 404   98
    5    24 Jerzy          Matyasik              125.20 -  317: 372   75
    6    32 Renata         Andracka              114.58 +  435: 302  165
    7    22 Marcin         Ceglarek              129.18 -  414: 461   79
    8    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  326: 283  150
    9    24 Konrad         Sowula                134.23 +  407: 370  184
   10    18 Stanisław      Rydzik                148.09 -  353: 378   98
   11    28 Zbigniew       Rybak                 122.06 -  401: 452   72
   12    25 Waldemar       Wypchał               111.84 -  365: 441   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Maria Skutela 118.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz      Merklejn              151.26 -  287: 508  101
    2    37 Tomasz         Sehnal                115.03 -  277: 443   65
    3    42 Monika         Szczyrzyca            102.05 -  321: 344   52
    4    42 Dorota         Stachowska            125.73 -  293: 416   76
    5    44 Joanna         Brychcy               112.32 -  332: 353   62
    6    46 Adam           Motyl                 100.00 +  477: 250  150
    7    42 Maria          Uryga                 115.92 +  394: 272  166
    8    40 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  346: 350   50
    9    39 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  375: 304  161
   10    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  384: 359  150
   11    38 Marta          Świątkowska           114.33 +  380: 303  164
   12    30 Dariusz        Sowula                123.24 -  333: 356   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Maria Uryga 115.92 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                149.10 -  381: 414   99
    2    26 Dorota         Stachowska            125.73 +  407: 325  176
    3    18 Michał         Rogalewicz            132.51 -  255: 493   83
    4    38 Karolina       Szubska               100.00 +  344: 252  150
    5    23 Bronisław      Parada                132.09 -  346: 402   82
    6    27 Andrzej        Rechowicz             134.06 -  305: 430   84
    7    42 Maria          Skutela               118.35 -  272: 394   68
    8    36 Zofia          Górka                 106.71 -  341: 371   57
    9    40 Leszek         Kilian                104.62 -  304: 327   55
   10    41 Monika         Szczyrzyca            102.05 -  312: 364   52
   11    44 PAUZA
   12    41 Adam           Motyl                 100.00 +  368: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 11  96.00




	Adam Janicki 115.90 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Górka                 148.41 +  377: 365  198
    2    14 Bronisław      Parada                132.09 -  368: 471   82
    3    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  366: 297  150
    4    13 Grzegorz       Kurowski              146.71 +  358: 345  197
    5    11 Michał         Alabrudziński         161.48 -  326: 419  111
    6    17 Łukasz         Sornek                133.41 -  309: 423   83
    7    23 Artur          Irzyk                 141.14 +  394: 389  191
    8    19 Marcin         Ceglarek              129.18 +  346: 323  179
    9    17 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  342: 480  102
   10    22 Janusz         Krupiński             140.20 -  236: 501   90
   11    27 Maciej         Śliwa                 122.23 +  456: 308  172
   12    23 Zbigniew       Rybak                 122.06 +  419: 314  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Tomasz Sehnal 115.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Rydzik                148.09 -  341: 450   98
    2    37 Maria          Skutela               118.35 +  443: 277  168
    3    20 Jakub          Szymczak              153.40 -  348: 424  103
    4    29 Leszek         Kilian                104.62 +  380: 322  155
    5    30 Grzegorz       Papciak               121.59 -  304: 352   72
    6    33 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  369: 324  152
    7    20 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  306: 480   97
    8    24 Kamil          Górka                 155.62 -  244: 604  106
    9    31 Waldemar       Wypchał               111.84 +  443: 243  162
   10    24 Andrzej        Rechowicz             134.06 -  334: 400   84
   11    35 Zofia          Knapik                100.00 +  393: 279  150
   12    29 Ewa            Dunikowska            113.61 +  429: 356  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Renata Andracka 114.58 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kacper         Zegadło               147.82 -  307: 491   98
    2    30 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  491: 291  152
    3    17 Maciej         Śliwa                 122.23 +  350: 334  172
    4    23 Zbigniew       Rybak                 122.06 -  338: 447   72
    5    32 Wanda          Grabiec               100.00 -  349: 366   50
    6    32 Agnieszka      Matus                 120.90 -  302: 435   71
    7    34 Paweł          Kustroń               100.00 -  279: 333   50
    8    37 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  418: 290  150
    9    34 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  351: 343  157
   10    34 Michał         Rogalewicz            132.51 -  365: 445   83
   11    33 Leszek         Kilian                104.62 +  436: 330  155
   12    26 Szymon         Dąbrowski             133.65 -  285: 393   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Marta Świątkowska 114.33 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  224: 506   97
    2    45 Maciej         Dąbrowski             108.84 -  263: 352   59
    3    46 PAUZA
    4    39 Maciej         Śliwa                 122.23 -  314: 484   72
    5    42 Leszek         Kilian                104.62 +  338: 289  155
    6    37 Dariusz        Sowula                123.24 -  311: 335   73
    7    40 Zofia          Górka                 106.71 +  385: 384  157
    8    35 Agnieszka      Krupka                122.08 -  379: 384   72
    9    37 Piotr          Potoczek              110.81 -  268: 419   61
   10    40 Dorota         Gwiazdoń              106.77 +  352: 326  157
   11    38 Maria          Skutela               118.35 -  303: 380   68
   12    39 Agnieszka      Dawid                 110.71 -  318: 364   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82




	Ewa Dunikowska 113.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Zaryński              145.89 -  331: 373   96
    2    41 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  320: 300  150
    3    25 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  342: 352   50
    4    28 Radosław       Jachna                136.08 -  306: 453   86
    5    41 Karolina       Szubska               100.00 +  469: 353  150
    6    36 Sylwia         Dziewic               100.00 +  325: 267  150
    7    25 Janusz         Krupiński             140.20 -  322: 363   90
    8    29 Szymon         Dąbrowski             133.65 -  325: 341   84
    9    30 Michał         Rogalewicz            132.51 +  438: 324  183
   10    25 Artur          Irzyk                 141.14 -  328: 430   91
   11    36 Wanda          Grabiec               100.00 +  403: 269  150
   12    29 Tomasz         Sehnal                115.03 -  356: 429   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Andrzej Stańczyk 113.26 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jackowski             144.41 -  302: 369   94
    2    32 Zbigniew       Rybak                 122.06 =  384: 384  122
    3    34 Dariusz        Putoń                 141.22 -  335: 408   91
    4    37 Jakub          Zaryński              145.89 -  271: 464   96
    5    40 Paweł          Kustroń               100.00 -  310: 411   50
    6    43 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  340: 344   50
    7    43 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  384: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  7  93.29




	Joanna Brychcy 112.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Płachta               142.63 -  320: 404   93
    2    25 Paweł          Mazurek               134.53 -  305: 475   85
    3    36 Konrad         Pajączek              111.56 -  374: 383   62
    4    43 Dorota         Gwiazdoń              106.77 -  329: 372   57
    5    44 Maria          Skutela               118.35 +  353: 332  168
    6    40 Dominik        Ulejczyk              109.21 +  356: 347  159
    7    31 Kamil          Górka                 155.62 -  353: 480  106
    8    39 Leszek         Kilian                104.62 +  452: 248  155
    9    33 Kinga          Bilska                100.00 +  359: 302  150
   10    33 Zbigniew       Rybak                 122.06 -  339: 434   72
   11    34 Paweł          Kustroń               100.00 -  331: 350   50
   12    34 Zofia          Górka                 106.71 -  298: 376   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Waldemar Wypchał 111.84 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Zemło                 142.29 -  306: 374   92
    2    31 Justyna        Górka                 148.41 +  421: 344  198
    3    32 Zbigniew       Rybak                 122.06 -  359: 388   72
    4    36 Piotr          Potoczek              110.81 +  398: 359  161
    5    16 Paweł          Mazurek               134.53 -  356: 483   85
    6    31 Paweł          Kustroń               100.00 +  336: 274  150
    7    19 Jakub          Szymczak              153.40 -  373: 402  103
    8    32 Maciej         Skrzypczak            109.22 -  346: 451   59
    9    31 Tomasz         Sehnal                115.03 -  243: 443   65
   10    35 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  498: 278  150
   11    32 Patryk         Bezkosty              100.00 +  375: 355  150
   12    25 Agnieszka      Matus                 120.90 +  441: 365  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Konrad Pajączek 111.56 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bogusław       Szyszka               142.15 -  396: 413   92
    2    24 Zofia          Górka                 106.71 -  324: 325   57
    3    36 Joanna         Brychcy               112.32 +  383: 374  162
    4    34 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  356: 290  150
    5    20 Tomasz         Ciejka                149.10 -  282: 497   99
    6    25 Marcin         Ceglarek              129.18 -  359: 361   79
    7    35 Dorota         Gwiazdoń              106.77 -  313: 319   57
    8    38 Monika         Szczyrzyca            102.05 +  391: 296  152
    9    36 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  337: 319  150
   10    28 Dorota         Stachowska            125.73 +  374: 350  176
   11    25 Maciej         Dąbrowski             108.84 -  347: 369   59
   12    31 Piotr          Potoczek              110.81 +  346: 313  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Piotr Potoczek 110.81 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Mrozowski             141.50 -  244: 544   92
    2    44 Jerzy          Matyasik              125.20 +  353: 348  175
    3    31 Paweł          Brylski               109.27 -  280: 328   59
    4    36 Waldemar       Wypchał               111.84 -  359: 398   62
    5    36 Agnieszka      Krupka                122.08 +  537: 293  172
    6    35 Zofia          Knapik                100.00 -  304: 366   50
    7    38 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  378: 366  150
    8    26 Szymon         Płachta               142.63 -  341: 364   93
    9    37 Marta          Świątkowska           114.33 +  419: 268  164
   10    30 Grzegorz       Papciak               121.59 -  278: 427   72
   11    37 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  369: 360  161
   12    31 Konrad         Pajączek              111.56 -  313: 346   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Agnieszka Dawid 110.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Putoń                 141.22 -  301: 406   91
    2    33 Kamil          Górka                 155.62 +  344: 323  206
    3    27 Szymon         Dąbrowski             133.65 +  364: 342  184
    4    22 Tomasz         Górka                 128.52 -  374: 437   79
    5    25 Konrad         Sowula                134.23 -  353: 384   84
    6    26 Jakub          Szymczak              153.40 -  271: 575  103
    7    33 Dorota         Stachowska            125.73 -  355: 375   76
    8    41 Andrzej        Klich                 100.00 +  404: 330  150
    9    39 Maria          Skutela               118.35 -  304: 375   68
   10    37 Leszek         Kilian                104.62 -  345: 371   55
   11    37 Piotr          Potoczek              110.81 -  360: 369   61
   12    39 Marta          Świątkowska           114.33 +  364: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Paweł Brylski 109.27 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Irzyk                 141.14 -  327: 428   91
    2    42 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  405: 322  150
    3    31 Piotr          Potoczek              110.81 +  328: 280  161
    4    17 Michał         Alabrudziński         161.48 -  329: 439  111
    5    22 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  327: 449   97
    6    30 Dorota         Stachowska            125.73 +  370: 347  176
    7    26 Radosław       Jachna                136.08 -  358: 375   86
    8    27 Andrzej        Rechowicz             134.06 -  347: 408   84
    9    38 Zofia          Knapik                100.00 +  415: 319  150
   10    32 Wanda          Grabiec               100.00 +  396: 247  150
   11    21 Zofia          Gajewska              126.65 -  361: 459   77
   12    27 Maciej         Śliwa                 122.23 +  383: 309  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Maciej Skrzypczak 109.22 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Janusz         Krupiński             140.20 +  375: 350  190
    2    15 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  306: 425   83
    3    21 Radosław       Jachna                136.08 +  356: 352  186
    4    20 Łukasz         Sornek                133.41 -  313: 477   83
    5    26 Michał         Rogalewicz            132.51 -  230: 671   83
    6    34 Maciej         Dąbrowski             108.84 -  296: 367   59
    7    39 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  442: 338  150
    8    32 Waldemar       Wypchał               111.84 +  451: 346  162
    9    23 Marcin         Ceglarek              129.18 +  427: 351  179
   10    20 Zofia          Gajewska              126.65 +  381: 370  177
   11    15 Mariusz        Wrześniewski          151.51 -  365: 455  102
   12    22 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  320: 421   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Dominik Ulejczyk 109.21 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Lempart               138.22 -  280: 450   88
    2    39 Agnieszka      Matus                 120.90 -  335: 414   71
    3    37 Andrzej        Rechowicz             134.06 -  209: 436   84
    6    40 Joanna         Brychcy               112.32 -  347: 356   62
    7    44 Karolina       Szubska               100.00 +  344: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  5  91.00




	Maciej Dąbrowski 108.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Dudkiewicz            137.39 -  324: 380   87
    2    45 Marta          Świątkowska           114.33 +  352: 263  164
    3    23 Janusz         Krupiński             140.20 -  345: 455   90
    4    41 Agnieszka      Krupka                122.08 -  336: 377   72
    5    37 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  434: 311  150
    6    34 Maciej         Skrzypczak            109.22 +  367: 296  159
    7    21 Andrzej        Rechowicz             134.06 +  411: 388  184
    8    17 Grzegorz       Kurowski              146.71 -  352: 480   97
    9    18 Kamil          Górka                 155.62 -  355: 400  106
   10    29 Zofia          Górka                 106.71 +  499: 327  157
   11    25 Konrad         Pajączek              111.56 +  369: 347  162
   12    20 Łukasz         Sornek                133.41 -  351: 435   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Dorota Gwiazdoń 106.77 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Radosław       Jachna                136.08 -  293: 407   86
    2    36 Maciej         Śliwa                 122.23 -  292: 358   72
    3    40 Kamil          Górka                 155.62 -  283: 433  106
    4    43 Joanna         Brychcy               112.32 +  372: 329  162
    5    34 Dorota         Stachowska            125.73 -  322: 409   76
    6    45 Beata          Pasternak             100.00 +  420: 217  150
    7    35 Konrad         Pajączek              111.56 +  319: 313  162
    8    34 Dariusz        Sowula                123.24 -  331: 393   73
    9    34 Renata         Andracka              114.58 -  343: 351   65
   10    40 Marta          Świątkowska           114.33 -  326: 352   64
   11    39 Karolina       Szubska               100.00 +  276: 267  150
   12    35 Patryk         Bezkosty              100.00 +  367: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Zofia Górka 106.71 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Sancewicz             135.49 -  323: 465   85
    2    24 Konrad         Pajączek              111.56 +  325: 324  162
    3    26 Andrzej        Kroc                  130.23 -  367: 390   80
    4    24 Justyna        Górka                 148.41 -  307: 405   98
    5    39 Zofia          Knapik                100.00 -  300: 390   50
    6    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  448: 295  150
    7    40 Marta          Świątkowska           114.33 -  384: 385   64
    8    36 Maria          Uryga                 115.92 +  371: 341  166
    9    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  302: 284  150
   10    29 Maciej         Dąbrowski             108.84 -  327: 499   59
   11    29 Michał         Rogalewicz            132.51 -  311: 415   83
   12    34 Joanna         Brychcy               112.32 +  376: 298  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Leszek Kilian 104.62 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Mazurek               134.53 +  403: 393  185
    2     6 Kacper         Zegadło               147.82 -  277: 334   98
    3    22 Patryk         Bezkosty              100.00 -  294: 356   50
    4    29 Tomasz         Sehnal                115.03 -  322: 380   65
    5    42 Marta          Świątkowska           114.33 -  289: 338   64
    6    44 Karolina       Szubska               100.00 +  360: 341  150
    7    37 Agnieszka      Krupka                122.08 -  295: 416   72
    8    39 Joanna         Brychcy               112.32 -  248: 452   62
    9    40 Maria          Uryga                 115.92 +  327: 304  166
   10    37 Agnieszka      Dawid                 110.71 +  371: 345  161
   11    33 Renata         Andracka              114.58 -  330: 436   65
   12    37 Zofia          Knapik                100.00 +  364: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Monika Szczyrzyca 102.05 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Konrad         Sowula                134.23 -  367: 372   84
    2    30 Renata         Andracka              114.58 -  291: 491   65
    3    42 Maria          Skutela               118.35 +  344: 321  168
    4    26 Andrzej        Rechowicz             134.06 -  275: 365   84
    5    43 Beata          Pasternak             100.00 +  426: 208  150
    6    33 Tomasz         Sehnal                115.03 -  324: 369   65
    7    32 Szymon         Płachta               142.63 -  242: 620   93
    8    38 Konrad         Pajączek              111.56 -  296: 391   62
    9    41 Andrzej        Klich                 100.00 +  400: 203  150
   10    41 Maria          Uryga                 115.92 +  364: 312  166
   11    31 Dorota         Stachowska            125.73 +  341: 339  176
   12    32 Grzegorz       Papciak               121.59 -  327: 353   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Patryk Bezkosty 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Rechowicz             134.06 +  484: 375  184
    2    10 Dawid          Mierzchała            133.06 -  285: 410   83
    3    22 Leszek         Kilian                104.62 +  356: 294  155
    4    11 Stanisław      Rydzik                148.09 -  342: 420   98
    5    18 Maciej         Sancewicz             135.49 -  262: 366   85
    6    28 Radosław       Jachna                136.08 -  359: 365   86
    7    36 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  329: 288  150
    8    28 Artur          Irzyk                 141.14 -  287: 425   91
    9    32 Dorota         Stachowska            125.73 -  292: 445   76
   10    39 Karolina       Szubska               100.00 +  336: 334  150
   11    32 Waldemar       Wypchał               111.84 -  355: 375   62
   12    35 Dorota         Gwiazdoń              106.77 -  354: 367   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Kinga Bilska 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Arkadiusz      Łydka                 133.70 -  252: 446   84
    2    43 Dominik        Urbacki               151.90 -  254: 362  102
    3    45 Dorota         Stachowska            125.73 +  385: 377  176
    4    35 Szymon         Dąbrowski             133.65 -  349: 350   84
    5    35 Dariusz        Sowula                123.24 -  307: 343   73
    6    39 Agnieszka      Krupka                122.08 -  278: 389   72
    7    45 Beata          Pasternak             100.00 +  516: 189  150
    8    42 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  355: 299  150
    9    33 Joanna         Brychcy               112.32 -  302: 359   62
   10    38 Zofia          Knapik                100.00 -  254: 422   50
   11    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  323: 322  150
   12    36 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  332: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Sylwia Dziewic 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    36 Ewa            Dunikowska            113.61 -  267: 325   64
    7    41 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  269: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     114  /  2  57.00




	Wanda Grabiec 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Szymon         Dąbrowski             133.65 +  393: 338  184
    2     9 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  213: 538  102
    3    30 Marcin         Stachowski            121.99 -  292: 473   72
    4    33 Dariusz        Sowula                123.24 +  352: 319  173
    5    32 Renata         Andracka              114.58 +  366: 349  165
    6    21 Artur          Irzyk                 141.14 +  369: 332  191
    7    15 Maciej         Sancewicz             135.49 -  232: 527   85
    8    21 Jakub          Zaryński              145.89 -  253: 457   96
    9    27 Jerzy          Matyasik              125.20 -  314: 321   75
   10    32 Paweł          Brylski               109.27 -  247: 396   59
   11    36 Ewa            Dunikowska            113.61 -  269: 403   64
   12    38 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  327: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Sornek                133.41 -  298: 485   83
    2    35 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  339: 305  150
    3    29 Adam           Janicki               115.90 -  297: 366   66
    4    30 Kamil          Górka                 155.62 -  236: 504  106
    5    38 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  284: 406   50
    6    42 Zofia          Górka                 106.71 -  295: 448   57
    7    46 Adam           Motyl                 100.00 +  396: 341  150
    8    41 Agnieszka      Dawid                 110.71 -  330: 404   61
    9    41 Monika         Szczyrzyca            102.05 -  203: 400   52
   10    44 PAUZA
   11    40 Kinga          Bilska                100.00 -  322: 323   50
   12    42 Beata          Pasternak             100.00 -  238: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  / 11  79.55




	Zofia Knapik 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Dawid          Mierzchała            133.06 -  309: 386   83
    2    29 Paweł          Kustroń               100.00 -  236: 284   50
    3    44 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  361: 334  150
    4    32 Jerzy          Matyasik              125.20 -  232: 425   75
    5    39 Zofia          Górka                 106.71 +  390: 300  157
    6    35 Piotr          Potoczek              110.81 +  366: 304  161
    7    29 Marcin         Stachowski            121.99 -  272: 452   72
    8    33 Maciej         Śliwa                 122.23 -  261: 381   72
    9    38 Paweł          Brylski               109.27 -  319: 415   59
   10    38 Kinga          Bilska                100.00 +  422: 254  150
   11    35 Tomasz         Sehnal                115.03 -  279: 393   65
   12    37 Leszek         Kilian                104.62 -  263: 364   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Paweł Kustroń 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Sulejewska            132.71 -  368: 451   83
    2    29 Zofia          Knapik                100.00 +  284: 236  150
    3    24 Tomasz         Lempart               138.22 -  355: 464   88
    4    25 Paweł          Mazurek               134.53 -  297: 547   85
    5    40 Andrzej        Stańczyk              113.26 +  411: 310  163
    6    31 Waldemar       Wypchał               111.84 -  274: 336   62
    7    34 Renata         Andracka              114.58 +  333: 279  165
    8    30 Dorota         Stachowska            125.73 +  391: 312  176
    9    25 Zofia          Gajewska              126.65 -  242: 517   77
   10    31 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  360: 374   81
   11    34 Joanna         Brychcy               112.32 +  350: 331  162
   12    33 Marcin         Ceglarek              129.18 +  450: 263  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Adam Motyl 100.00 Jaskółki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Rogalewicz            132.51 -  282: 333   83
    2    38 Szymon         Dąbrowski             133.65 -  328: 414   84
    3    38 Justyna        Górka                 148.41 -  200: 549   98
    4    45 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  352: 389   50
    5    45 Agnieszka      Roszczak              100.00 -  262: 324   50
    6    46 Maria          Skutela               118.35 -  250: 477   68
    7    46 Andrzej        Klich                 100.00 -  341: 396   50
    8    44 PAUZA
    9    43 Beata          Pasternak             100.00 +  377: 299  150
   10    42 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  346: 384   50
   11    43 Agnieszka      Palczewska            100.00 +  422: 242  150
   12    41 Maria          Uryga                 115.92 -  292: 368   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  / 11  81.73




	Agnieszka Palczewska 100.00 Ostrów Wlkp.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bronisław      Parada                132.09 -  260: 456   82
    2    42 Paweł          Brylski               109.27 -  322: 405   59
    3    41 Jerzy          Matyasik              125.20 -  286: 433   75
    4    44 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  404: 324  150
    5    33 Marcin         Ceglarek              129.18 -  334: 475   79
    6    43 Andrzej        Stańczyk              113.26 +  344: 340  163
    7    36 Patryk         Bezkosty              100.00 -  288: 329   50
    8    40 Maria          Skutela               118.35 +  350: 346  168
    9    36 Konrad         Pajączek              111.56 -  319: 337   62
   10    35 Waldemar       Wypchał               111.84 -  278: 498   62
   11    43 Adam           Motyl                 100.00 -  242: 422   50
   12    43 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 11  90.91




	Beata Pasternak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Arkadiusz      Biegun                131.29 -  146: 440   81
    2    46 PAUZA
    3    35 Tomasz         Ciejka                149.10 -  246: 563   99
    4    40 Konrad         Sowula                134.23 -  221: 507   84
    5    43 Monika         Szczyrzyca            102.05 -  208: 426   52
    6    45 Dorota         Gwiazdoń              106.77 -  217: 420   57
    7    45 Kinga          Bilska                100.00 -  189: 516   50
    8    43 Karolina       Szubska               100.00 -  263: 337   50
    9    43 Adam           Motyl                 100.00 -  299: 377   50
   10    43 Agnieszka      Roszczak              100.00 -  191: 356   50
   11    42 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  261: 361   50
   12    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  326: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  / 11  70.27




	Małgorzata Pochopień 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Andrzej        Kroc                  130.23 -  261: 445   80
    2    41 Ewa            Dunikowska            113.61 -  300: 320   64
    3    43 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  335: 301  150
    4    34 Konrad         Pajączek              111.56 -  290: 356   62
    5    37 Maciej         Dąbrowski             108.84 -  311: 434   59
    6    41 Agnieszka      Roszczak              100.00 +  381: 304  150
    7    38 Piotr          Potoczek              110.81 -  366: 378   61
    8    37 Renata         Andracka              114.58 -  290: 418   65
    9    42 Karolina       Szubska               100.00 -  285: 398   50
   10    42 Adam           Motyl                 100.00 +  384: 346  150
   11    42 Beata          Pasternak             100.00 +  361: 261  150
   12    36 Kinga          Bilska                100.00 -  311: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Agnieszka Roszczak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marcin         Ceglarek              129.18 -  347: 531   79
    2    35 Andrzej        Klich                 100.00 -  305: 339   50
    3    44 Zofia          Knapik                100.00 -  334: 361   50
    4    44 Agnieszka      Palczewska            100.00 -  324: 404   50
    5    45 Adam           Motyl                 100.00 +  324: 262  150
    6    41 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  304: 381   50
    7    43 Andrzej        Stańczyk              113.26 -  243: 384   63
    8    42 Kinga          Bilska                100.00 -  299: 355   50
    9    44 PAUZA
   10    43 Beata          Pasternak             100.00 +  356: 191  150
   11    41 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  425: 280  150
   12    38 Wanda          Grabiec               100.00 -  306: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Tomasz         Górka                 128.52 +  401: 372  179
    2     7 Dawid          Pikul                 156.42 -  361: 470  106
    3    25 Ewa            Dunikowska            113.61 +  352: 342  164
    4    12 Tomasz         Lempart               138.22 -  225: 597   88
    5    27 Jakub          Zaryński              145.89 -  378: 443   96
    6    29 Maciej         Śliwa                 122.23 -  357: 372   72
    7    39 Maciej         Skrzypczak            109.22 -  338: 442   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  7 109.14




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Andrzej        Kwiatkowski           127.47 -  311: 360   77
    2    28 Tomasz         Górka                 128.52 -  342: 352   79
    3    43 Małgorzata     Pochopień             100.00 -  301: 335   50
    4    45 Adam           Motyl                 100.00 +  389: 352  150
    5    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  406: 284  150
    6    38 Szymon         Płachta               142.63 -  300: 366   93
    7    41 Sylwia         Dziewic               100.00 +  383: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zofia          Gajewska              126.65 -  300: 378   77
    2    34 Janusz         Krupiński             140.20 -  295: 412   90
    3    39 Agnieszka      Krupka                122.08 +  406: 329  172
    4    27 Marcin         Ceglarek              129.18 +  333: 308  179
    5    28 Maciej         Śliwa                 122.23 +  391: 342  172
    6    18 Łukasz         Tuszyński             151.86 -  289: 385  102
    7    27 Bogusław       Szyszka               142.15 -  304: 436   92
    8    31 Agnieszka      Matus                 120.90 -  283: 326   71
    9    35 Zofia          Górka                 106.71 -  284: 302   57
   10    36 Maria          Skutela               118.35 -  359: 384   68
   11    41 Agnieszka      Roszczak              100.00 -  280: 425   50
   12    40 Karolina       Szubska               100.00 +  410: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 PAUZA
    2    23 Artur          Irzyk                 141.14 -  394: 435   91
    3    33 Tomasz         Górka                 128.52 -  286: 442   79
    4    38 Maria          Uryga                 115.92 -  252: 344   66
    5    41 Ewa            Dunikowska            113.61 -  353: 469   64
    6    44 Leszek         Kilian                104.62 -  341: 360   55
    7    44 Dominik        Ulejczyk              109.21 -  309: 344   59
    8    43 Beata          Pasternak             100.00 +  337: 263  150
    9    42 Małgorzata     Pochopień             100.00 +  398: 285  150
   10    39 Patryk         Bezkosty              100.00 -  334: 336   50
   11    39 Dorota         Gwiazdoń              106.77 -  267: 276   57
   12    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  253: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  / 11  79.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Otwarte Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Stachowska            471: 319
   2 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Morawski              325: 437
   3 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Polak                 487: 277
   4 Dariusz        Sowula               - Kamil          Górka                 462: 363
   5 Jakub          Szymczak             - Maciej         Śliwa                 394: 344
   6 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Mówka                 332: 430
   7 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Rybak                 382: 364
   8 Marcin         Stachowski           - Dominik        Urbacki               338: 326
   9 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Papciak               485: 318
  10 Agnieszka      Matus                - Mariusz        Wrześniewski          337: 512
  11 Kazimierz      Merklejn             - Maria          Skutela               508: 287
  12 Maria          Uryga                - Tomasz         Ciejka                381: 414
  13 Justyna        Górka                - Adam           Janicki               365: 377
  14 Tomasz         Sehnal               - Stanisław      Rydzik                341: 450
  15 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              491: 307
  16 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Kurowski              224: 506
  17 Jakub          Zaryński             - Ewa            Dunikowska            373: 331
  18 Andrzej        Stańczyk             - Paweł          Jackowski             302: 369
  19 Szymon         Płachta              - Joanna         Brychcy               404: 320
  20 Waldemar       Wypchał              - Wojciech       Zemło                 306: 374
  21 Bogusław       Szyszka              - Konrad         Pajączek              413: 396
  22 Piotr          Potoczek             - Jan            Mrozowski             244: 544
  23 Dariusz        Putoń                - Agnieszka      Dawid                 406: 301
  24 Paweł          Brylski              - Artur          Irzyk                 327: 428
  25 Janusz         Krupiński            - Maciej         Skrzypczak            350: 375
  26 Dominik        Ulejczyk             - Tomasz         Lempart               280: 450
  27 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             380: 324
  28 Dorota         Gwiazdoń             - Radosław       Jachna                293: 407
  29 Maciej         Sancewicz            - Zofia          Górka                 465: 323
  30 Leszek         Kilian               - Paweł          Mazurek               403: 393
  31 Konrad         Sowula               - Monika         Szczyrzyca            372: 367
  32 Patryk         Bezkosty             - Andrzej        Rechowicz             484: 375
  33 Arkadiusz      Łydka                - Kinga          Bilska                446: 252
  34 Wanda          Grabiec              - Szymon         Dąbrowski             393: 338
  35 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Klich                 485: 298
  36 Zofia          Knapik               - Dawid          Mierzchała            309: 386
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Kustroń               451: 368
  38 Adam           Motyl                - Michał         Rogalewicz            282: 333
  39 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Palczewska            456: 260
  40 Beata          Pasternak            - Arkadiusz      Biegun                146: 440
  41 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Pochopień             445: 261
  42 Agnieszka      Roszczak             - Marcin         Ceglarek              347: 531
  43 Tomasz         Górka                - Mateusz        Stańczyk              372: 401
  44 Agnieszka      Stefańska            - Andrzej        Kwiatkowski           311: 360
  45 Zofia          Gajewska             - Aneta          Szczyrzyca            378: 300
  46 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Jan            Mrozowski             304: 484
   2 Marcin         Ceglarek             - Bogusław       Szyszka               289: 390
   3 Radosław       Jachna               - Mariusz        Wrześniewski          374: 380
   4 Dariusz        Putoń                - Kazimierz      Merklejn              316: 420
   5 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               385: 382
   6 Kacper         Zegadło              - Leszek         Kilian                334: 277
   7 Mateusz        Stańczyk             - Dawid          Pikul                 361: 470
   8 Łukasz         Sornek               - Jakub          Szymczak              398: 287
   9 Łukasz         Tuszyński            - Wanda          Grabiec               538: 213
  10 Dawid          Mierzchała           - Patryk         Bezkosty              410: 285
  11 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         460: 331
  12 Maciej         Sancewicz            - Marek          Dudkiewicz            379: 467
  13 Dariusz        Sowula               - Zofia          Gajewska              336: 372
  14 Adam           Janicki              - Bronisław      Parada                368: 471
  15 Maciej         Skrzypczak           - Małgorzata     Sulejewska            306: 425
  16 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Lempart               398: 312
  17 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              351: 335
  18 Konrad         Sowula               - Arkadiusz      Łydka                 345: 389
  19 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  401: 308
  20 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Kwiatkowski           359: 347
  21 Bartosz        Morawski             - Marcin         Stachowski            466: 397
  22 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Mówka                 363: 458
  23 Artur          Irzyk                - Karolina       Szubska               435: 394
  24 Konrad         Pajączek             - Zofia          Górka                 324: 325
  25 Paweł          Mazurek              - Joanna         Brychcy               475: 305
  26 Dorota         Stachowska           - Maria          Uryga                 325: 407
  27 Grzegorz       Papciak              - Andrzej        Rechowicz             392: 339
  28 Agnieszka      Stefańska            - Tomasz         Górka                 342: 352
  29 Paweł          Kustroń              - Zofia          Knapik                284: 236
  30 Renata         Andracka             - Monika         Szczyrzyca            491: 291
  31 Waldemar       Wypchał              - Justyna        Górka                 421: 344
  32 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Stańczyk              384: 384
  33 Kamil          Górka                - Agnieszka      Dawid                 323: 344
  34 Aneta          Szczyrzyca           - Janusz         Krupiński             295: 412
  35 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Roszczak              339: 305
  36 Maciej         Śliwa                - Dorota         Gwiazdoń              358: 292
  37 Maria          Skutela              - Tomasz         Sehnal                277: 443
  38 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Motyl                 414: 328
  39 Agnieszka      Matus                - Dominik        Ulejczyk              414: 335
  40 Katarzyna      Polak                - Agnieszka      Krupka                365: 361
  41 Ewa            Dunikowska           - Małgorzata     Pochopień             320: 300
  42 Agnieszka      Palczewska           - Paweł          Brylski               322: 405
  43 Dominik        Urbacki              - Kinga          Bilska                362: 254
  44 Piotr          Potoczek             - Jerzy          Matyasik              353: 348
  45 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Świątkowska           352: 263
  46 Beata          Pasternak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Marek          Dudkiewicz            374: 374
   2 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             489: 356
   3 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Łydka                 452: 370
   4 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               382: 367
   5 Bogusław       Szyszka              - Bronisław      Parada                462: 337
   6 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                448: 433
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Arkadiusz      Biegun                524: 336
   8 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Mierzchała            335: 471
   9 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 383: 318
  10 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Sornek                442: 307
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Zofia          Gajewska              323: 426
  12 Artur          Irzyk                - Paweł          Mazurek               359: 350
  13 Maciej         Sancewicz            - Konrad         Sowula                405: 307
  14 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Papciak               328: 340
  15 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              398: 351
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Sowula                366: 305
  17 Renata         Andracka             - Maciej         Śliwa                 350: 334
  18 Michał         Rogalewicz           - Maria          Uryga                 493: 255
  19 Szymon         Płachta              - Dominik        Urbacki               324: 345
  20 Tomasz         Sehnal               - Jakub          Szymczak              348: 424
  21 Maciej         Skrzypczak           - Radosław       Jachna                356: 352
  22 Patryk         Bezkosty             - Leszek         Kilian                356: 294
  23 Maciej         Dąbrowski            - Janusz         Krupiński             345: 455
  24 Tomasz         Lempart              - Paweł          Kustroń               464: 355
  25 Mateusz        Stańczyk             - Ewa            Dunikowska            352: 342
  26 Zofia          Górka                - Andrzej        Kroc                  367: 390
  27 Agnieszka      Dawid                - Szymon         Dąbrowski             364: 342
  28 Katarzyna      Polak                - Agnieszka      Matus                 281: 291
  29 Adam           Janicki              - Andrzej        Klich                 366: 297
  30 Marcin         Stachowski           - Wanda          Grabiec               473: 292
  31 Paweł          Brylski              - Piotr          Potoczek              328: 280
  32 Zbigniew       Rybak                - Waldemar       Wypchał               388: 359
  33 Karolina       Szubska              - Tomasz         Górka                 286: 442
  34 Andrzej        Stańczyk             - Dariusz        Putoń                 335: 408
  35 Tomasz         Ciejka               - Beata          Pasternak             563: 246
  36 Joanna         Brychcy              - Konrad         Pajączek              374: 383
  37 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              436: 209
  38 Justyna        Górka                - Adam           Motyl                 549: 200
  39 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Krupka                406: 329
  40 Dorota         Gwiazdoń             - Kamil          Górka                 283: 433
  41 Agnieszka      Palczewska           - Jerzy          Matyasik              286: 433
  42 Monika         Szczyrzyca           - Maria          Skutela               344: 321
  43 Małgorzata     Pochopień            - Agnieszka      Stefańska             335: 301
  44 Zofia          Knapik               - Agnieszka      Roszczak              361: 334
  45 Kinga          Bilska               - Dorota         Stachowska            385: 377
  46 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Bogusław       Szyszka               466: 309
   2 Artur          Irzyk                - Dawid          Pikul                 368: 468
   3 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             396: 456
   4 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Obremski              463: 378
   5 Jan            Mrozowski            - Kazimierz      Merklejn              329: 348
   6 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 329: 421
   7 Dawid          Mierzchała           - Łukasz         Tuszyński             290: 327
   8 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Ciejka                400: 336
   9 Arkadiusz      Biegun               - Bronisław      Parada                334: 294
  10 Dariusz        Putoń                - Maciej         Sancewicz             471: 406
  11 Stanisław      Rydzik               - Patryk         Bezkosty              420: 342
  12 Tomasz         Lempart              - Mateusz        Stańczyk              597: 225
  13 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Janicki               345: 358
  14 Jakub          Szymczak             - Janusz         Krupiński             366: 386
  15 Wojciech       Zemło                - Marcin         Stachowski            475: 285
  16 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Kwiatkowski           417: 393
  17 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Brylski               439: 329
  18 Grzegorz       Papciak              - Małgorzata     Sulejewska            252: 487
  19 Agnieszka      Matus                - Kacper         Zegadło               342: 404
  20 Łukasz         Sornek               - Maciej         Skrzypczak            477: 313
  21 Dominik        Urbacki              - Michał         Rogalewicz            385: 339
  22 Tomasz         Górka                - Agnieszka      Dawid                 437: 374
  23 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              447: 338
  24 Zofia          Górka                - Justyna        Górka                 307: 405
  25 Paweł          Mazurek              - Paweł          Kustroń               547: 297
  26 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Szczyrzyca            365: 275
  27 Marcin         Ceglarek             - Aneta          Szczyrzyca            308: 333
  28 Radosław       Jachna               - Ewa            Dunikowska            453: 306
  29 Leszek         Kilian               - Tomasz         Sehnal                322: 380
  30 Andrzej        Klich                - Kamil          Górka                 236: 504
  31 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Polak                 371: 395
  32 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Knapik                425: 232
  33 Wanda          Grabiec              - Dariusz        Sowula                352: 319
  34 Małgorzata     Pochopień            - Konrad         Pajączek              290: 356
  35 Kinga          Bilska               - Szymon         Dąbrowski             349: 350
  36 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Potoczek              398: 359
  37 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Stańczyk              464: 271
  38 Maria          Uryga                - Karolina       Szubska               344: 252
  39 Maciej         Śliwa                - Marta          Świątkowska           484: 314
  40 Konrad         Sowula               - Beata          Pasternak             507: 221
  41 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Dąbrowski             377: 336
  42 Dorota         Stachowska           - Maria          Skutela               416: 293
  43 Joanna         Brychcy              - Dorota         Gwiazdoń              329: 372
  44 Agnieszka      Roszczak             - Agnieszka      Palczewska            324: 404
  45 Adam           Motyl                - Agnieszka      Stefańska             352: 389


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Jackowski             344: 478
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              386: 344
   3 Krzysztof      Mówka                - Zofia          Gajewska              418: 316
   4 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Lempart               466: 353
   5 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              366: 397
   6 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Obremski              344: 429
   7 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Tuszyński             421: 280
   8 Dawid          Mierzchała           - Małgorzata     Sulejewska            333: 494
   9 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Sornek                387: 334
  10 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                378: 367
  11 Adam           Janicki              - Michał         Alabrudziński         326: 419
  12 Arkadiusz      Łydka                - Dominik        Urbacki               425: 386
  13 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             308: 335
  14 Tomasz         Górka                - Zbigniew       Rybak                 422: 381
  15 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Putoń                 370: 376
  16 Paweł          Mazurek              - Waldemar       Wypchał               483: 356
  17 Justyna        Górka                - Jakub          Szymczak              456: 443
  18 Patryk         Bezkosty             - Maciej         Sancewicz             262: 366
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 449: 389
  20 Konrad         Pajączek             - Tomasz         Ciejka                282: 497
  21 Szymon         Dąbrowski            - Radosław       Jachna                407: 311
  22 Paweł          Brylski              - Grzegorz       Kurowski              327: 449
  23 Bronisław      Parada               - Maria          Uryga                 402: 346
  24 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Matus                 372: 317
  25 Agnieszka      Dawid                - Konrad         Sowula                353: 384
  26 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Skrzypczak            671: 230
  27 Mateusz        Stańczyk             - Jakub          Zaryński              378: 443
  28 Maciej         Śliwa                - Aneta          Szczyrzyca            342: 391
  29 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Rechowicz             404: 383
  30 Tomasz         Sehnal               - Grzegorz       Papciak               304: 352
  31 Marcin         Stachowski           - Szymon         Płachta               390: 360
  32 Wanda          Grabiec              - Renata         Andracka              366: 349
  33 Agnieszka      Palczewska           - Marcin         Ceglarek              334: 475
  34 Dorota         Stachowska           - Dorota         Gwiazdoń              409: 322
  35 Dariusz        Sowula               - Kinga          Bilska                343: 307
  36 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Krupka                537: 293
  37 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Pochopień             434: 311
  38 Agnieszka      Stefańska            - Andrzej        Klich                 406: 284
  39 Zofia          Knapik               - Zofia          Górka                 390: 300
  40 Paweł          Kustroń              - Andrzej        Stańczyk              411: 310
  41 Ewa            Dunikowska           - Karolina       Szubska               469: 353
  42 Marta          Świątkowska          - Leszek         Kilian                338: 289
  43 Monika         Szczyrzyca           - Beata          Pasternak             426: 208
  44 Maria          Skutela              - Joanna         Brychcy               332: 353
  45 Adam           Motyl                - Agnieszka      Roszczak              262: 324


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          433: 244
   2 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             384: 429
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Górka                 389: 370
   4 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              462: 445
   5 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              374: 411
   6 Dariusz        Putoń                - Kacper         Zegadło               358: 375
   7 Zofia          Gajewska             - Michał         Alabrudziński         338: 435
   8 Andrzej        Kroc                 - Arkadiusz      Łydka                 376: 342
   9 Jan            Mrozowski            - Stanisław      Rydzik                418: 391
  10 Janusz         Krupiński            - Paweł          Mazurek               361: 364
  11 Michał         Rogalewicz           - Jerzy          Matyasik              336: 394
  12 Tomasz         Lempart              - Dawid          Mierzchała            342: 354
  13 Justyna        Górka                - Marcin         Stachowski            371: 356
  14 Tomasz         Ciejka               - Szymon         Dąbrowski             460: 401
  15 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Sancewicz             351: 373
  16 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kurowski              452: 351
  17 Adam           Janicki              - Łukasz         Sornek                309: 423
  18 Aneta          Szczyrzyca           - Łukasz         Tuszyński             289: 385
  19 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Polak                 319: 418
  20 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Papciak               447: 306
  21 Wanda          Grabiec              - Artur          Irzyk                 369: 332
  22 Bogusław       Szyszka              - Zbigniew       Rybak                 344: 427
  23 Kamil          Górka                - Konrad         Sowula                396: 414
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            438: 329
  25 Konrad         Pajączek             - Marcin         Ceglarek              359: 361
  26 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Dawid                 575: 271
  27 Andrzej        Rechowicz            - Maria          Uryga                 430: 305
  28 Radosław       Jachna               - Patryk         Bezkosty              365: 359
  29 Mateusz        Stańczyk             - Maciej         Śliwa                 357: 372
  30 Paweł          Brylski              - Dorota         Stachowska            370: 347
  31 Paweł          Kustroń              - Waldemar       Wypchał               274: 336
  32 Renata         Andracka             - Agnieszka      Matus                 302: 435
  33 Monika         Szczyrzyca           - Tomasz         Sehnal                324: 369
  34 Maciej         Skrzypczak           - Maciej         Dąbrowski             296: 367
  35 Piotr          Potoczek             - Zofia          Knapik                304: 366
  36 Sylwia         Dziewic              - Ewa            Dunikowska            267: 325
  37 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Sowula                311: 335
  38 Agnieszka      Stefańska            - Szymon         Płachta               300: 366
  39 Kinga          Bilska               - Agnieszka      Krupka                278: 389
  40 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               347: 356
  41 Agnieszka      Roszczak             - Małgorzata     Pochopień             304: 381
  42 Zofia          Górka                - Andrzej        Klich                 448: 295
  43 Andrzej        Stańczyk             - Agnieszka      Palczewska            340: 344
  44 Leszek         Kilian               - Karolina       Szubska               360: 341
  45 Beata          Pasternak            - Dorota         Gwiazdoń              217: 420
  46 Maria          Skutela              - Adam           Motyl                 477: 250


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 409: 369
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz      Merklejn              300: 490
   3 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Obremski              426: 464
   4 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kroc                  419: 339
   5 Jan            Mrozowski            - Michał         Alabrudziński         473: 469
   6 Paweł          Mazurek              - Wojciech       Zemło                 403: 409
   7 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kwiatkowski           324: 422
   8 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Putoń                 379: 391
   9 Konrad         Sowula               - Justyna        Górka                 354: 356
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              480: 295
  11 Łukasz         Sornek               - Zofia          Gajewska              391: 363
  12 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               413: 425
  13 Bronisław      Parada               - Dawid          Mierzchała            439: 336
  14 Tomasz         Górka                - Katarzyna      Polak                 346: 390
  15 Maciej         Sancewicz            - Wanda          Grabiec               527: 232
  16 Zbigniew       Rybak                - Arkadiusz      Łydka                 294: 376
  17 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Rogalewicz            455: 295
  18 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Lempart               303: 404
  19 Jakub          Szymczak             - Waldemar       Wypchał               402: 373
  20 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Sehnal                480: 306
  21 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             388: 411
  22 Agnieszka      Matus                - Marcin         Ceglarek              414: 461
  23 Adam           Janicki              - Artur          Irzyk                 394: 389
  24 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Sowula                434: 418
  25 Ewa            Dunikowska           - Janusz         Krupiński             322: 363
  26 Radosław       Jachna               - Paweł          Brylski               375: 358
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Bogusław       Szyszka               304: 436
  28 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Papciak               332: 455
  29 Zofia          Knapik               - Marcin         Stachowski            272: 452
  30 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Śliwa                 466: 308
  31 Joanna         Brychcy              - Kamil          Górka                 353: 480
  32 Szymon         Płachta              - Monika         Szczyrzyca            620: 242
  33 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Stachowska            355: 375
  34 Paweł          Kustroń              - Renata         Andracka              333: 279
  35 Dorota         Gwiazdoń             - Konrad         Pajączek              319: 313
  36 Agnieszka      Palczewska           - Patryk         Bezkosty              288: 329
  37 Agnieszka      Krupka               - Leszek         Kilian                416: 295
  38 Małgorzata     Pochopień            - Piotr          Potoczek              366: 378
  39 Maciej         Skrzypczak           - Mateusz        Stańczyk              442: 338
  40 Zofia          Górka                - Marta          Świątkowska           384: 385
  41 Sylwia         Dziewic              - Agnieszka      Stefańska             269: 383
  42 Maria          Uryga                - Maria          Skutela               272: 394
  43 Agnieszka      Roszczak             - Andrzej        Stańczyk              243: 384
  44 Karolina       Szubska              - Dominik        Ulejczyk              309: 344
  45 Kinga          Bilska               - Beata          Pasternak             516: 189
  46 Andrzej        Klich                - Adam           Motyl                 396: 341


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             381: 406
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 559: 511
   3 Krzysztof      Obremski             - Jan            Mrozowski             350: 346
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                516: 292
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Wrześniewski          355: 343
   6 Maciej         Sancewicz            - Wojciech       Zemło                 381: 411
   7 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Sulejewska            330: 386
   8 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               422: 393
   9 Bronisław      Parada               - Dariusz        Putoń                 274: 458
  10 Justyna        Górka                - Andrzej        Kroc                  426: 245
  11 Katarzyna      Polak                - Łukasz         Tuszyński             435: 400
  12 Paweł          Mazurek              - Konrad         Sowula                340: 327
  13 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Ciejka                343: 443
  14 Tomasz         Lempart              - Radosław       Jachna                328: 379
  15 Janusz         Krupiński            - Bartosz        Morawski              336: 451
  16 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Szymczak              357: 512
  17 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              352: 480
  18 Dawid          Mierzchała           - Stanisław      Rydzik                303: 424
  19 Marcin         Ceglarek             - Adam           Janicki               323: 346
  20 Grzegorz       Papciak              - Tomasz         Górka                 294: 345
  21 Jakub          Zaryński             - Wanda          Grabiec               457: 253
  22 Bogusław       Szyszka              - Marek          Dudkiewicz            492: 381
  23 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 410: 306
  24 Kamil          Górka                - Tomasz         Sehnal                604: 244
  25 Arkadiusz      Biegun               - Michał         Rogalewicz            411: 350
  26 Piotr          Potoczek             - Szymon         Płachta               341: 364
  27 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Brylski               408: 347
  28 Patryk         Bezkosty             - Artur          Irzyk                 287: 425
  29 Szymon         Dąbrowski            - Ewa            Dunikowska            341: 325
  30 Dorota         Stachowska           - Paweł          Kustroń               312: 391
  31 Agnieszka      Matus                - Aneta          Szczyrzyca            326: 283
  32 Waldemar       Wypchał              - Maciej         Skrzypczak            346: 451
  33 Maciej         Śliwa                - Zofia          Knapik                381: 261
  34 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Sowula                331: 393
  35 Agnieszka      Krupka               - Marta          Świątkowska           384: 379
  36 Maria          Uryga                - Zofia          Górka                 341: 371
  37 Małgorzata     Pochopień            - Renata         Andracka              290: 418
  38 Monika         Szczyrzyca           - Konrad         Pajączek              296: 391
  39 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kilian                452: 248
  40 Maria          Skutela              - Agnieszka      Palczewska            346: 350
  41 Agnieszka      Dawid                - Andrzej        Klich                 404: 330
  42 Agnieszka      Roszczak             - Kinga          Bilska                299: 355
  43 Beata          Pasternak            - Karolina       Szubska               263: 337
  44 Adam           Motyl                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              316: 410
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 427: 270
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 306: 490
   4 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Zemło                 360: 396
   5 Dominik        Urbacki              - Justyna        Górka                 509: 398
   6 Katarzyna      Polak                - Małgorzata     Sulejewska            419: 432
   7 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Putoń                 380: 321
   8 Jakub          Szymczak             - Bogusław       Szyszka               491: 441
   9 Tomasz         Ciejka               - Jakub          Zaryński              453: 368
  10 Bartosz        Morawski             - Bronisław      Parada                417: 365
  11 Łukasz         Sornek               - Paweł          Mazurek               405: 363
  12 Grzegorz       Kurowski             - Marcin         Stachowski            497: 268
  13 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Sancewicz             319: 346
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Górka                 398: 364
  15 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                387: 356
  16 Andrzej        Kroc                 - Kacper         Zegadło               272: 357
  17 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Janicki               480: 342
  18 Kamil          Górka                - Maciej         Dąbrowski             400: 355
  19 Dariusz        Sowula               - Tomasz         Lempart               241: 404
  20 Szymon         Płachta              - Arkadiusz      Biegun                438: 309
  21 Dawid          Mierzchała           - Andrzej        Rechowicz             417: 404
  22 Agnieszka      Krupka               - Artur          Irzyk                 409: 404
  23 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Skrzypczak            351: 427
  24 Konrad         Sowula               - Agnieszka      Matus                 370: 407
  25 Paweł          Kustroń              - Zofia          Gajewska              242: 517
  26 Grzegorz       Papciak              - Janusz         Krupiński             296: 482
  27 Wanda          Grabiec              - Jerzy          Matyasik              314: 321
  28 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             449: 248
  29 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Śliwa                 370: 403
  30 Ewa            Dunikowska           - Michał         Rogalewicz            438: 324
  31 Tomasz         Sehnal               - Waldemar       Wypchał               443: 243
  32 Patryk         Bezkosty             - Dorota         Stachowska            292: 445
  33 Joanna         Brychcy              - Kinga          Bilska                359: 302
  34 Renata         Andracka             - Dorota         Gwiazdoń              351: 343
  35 Zofia          Górka                - Aneta          Szczyrzyca            302: 284
  36 Konrad         Pajączek             - Agnieszka      Palczewska            337: 319
  37 Marta          Świątkowska          - Piotr          Potoczek              268: 419
  38 Zofia          Knapik               - Paweł          Brylski               319: 415
  39 Agnieszka      Dawid                - Maria          Skutela               304: 375
  40 Leszek         Kilian               - Maria          Uryga                 327: 304
  41 Andrzej        Klich                - Monika         Szczyrzyca            203: 400
  42 Karolina       Szubska              - Małgorzata     Pochopień             398: 285
  43 Beata          Pasternak            - Adam           Motyl                 299: 377
  44 Agnieszka      Roszczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              296: 314
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         303: 335
   3 Wojciech       Zemło                - Dawid          Pikul                 426: 389
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             371: 308
   5 Jakub          Szymczak             - Dominik        Urbacki               343: 454
   6 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Ciejka                435: 423
   7 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              406: 438
   8 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                330: 325
   9 Dariusz        Putoń                - Łukasz         Tuszyński             370: 317
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz      Merklejn              301: 361
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Polak                 334: 385
  12 Justyna        Górka                - Radosław       Jachna                375: 413
  13 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 449: 394
  14 Marcin         Stachowski           - Paweł          Mazurek               216: 549
  15 Tomasz         Lempart              - Maciej         Śliwa                 373: 315
  16 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Mierzchała            363: 319
  17 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Krupka                361: 413
  18 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Matus                 378: 353
  19 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Zaryński              316: 363
  20 Maciej         Skrzypczak           - Zofia          Gajewska              381: 370
  21 Bronisław      Parada               - Andrzej        Kroc                  386: 396
  22 Janusz         Krupiński            - Adam           Janicki               501: 236
  23 Tomasz         Górka                - Marek          Dudkiewicz            344: 455
  24 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Rechowicz             334: 400
  25 Artur          Irzyk                - Ewa            Dunikowska            430: 328
  26 Szymon         Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              412: 369
  27 Dariusz        Sowula               - Konrad         Sowula                300: 379
  28 Dorota         Stachowska           - Konrad         Pajączek              350: 374
  29 Maciej         Dąbrowski            - Zofia          Górka                 499: 327
  30 Grzegorz       Papciak              - Piotr          Potoczek              427: 278
  31 Arkadiusz      Biegun               - Paweł          Kustroń               374: 360
  32 Paweł          Brylski              - Wanda          Grabiec               396: 247
  33 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Brychcy               434: 339
  34 Michał         Rogalewicz           - Renata         Andracka              445: 365
  35 Agnieszka      Palczewska           - Waldemar       Wypchał               278: 498
  36 Aneta          Szczyrzyca           - Maria          Skutela               359: 384
  37 Leszek         Kilian               - Agnieszka      Dawid                 371: 345
  38 Kinga          Bilska               - Zofia          Knapik                254: 422
  39 Karolina       Szubska              - Patryk         Bezkosty              334: 336
  40 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Świątkowska           326: 352
  41 Maria          Uryga                - Monika         Szczyrzyca            312: 364
  42 Adam           Motyl                - Małgorzata     Pochopień             346: 384
  43 Beata          Pasternak            - Agnieszka      Roszczak              191: 356
  44 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            253: 404
   2 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Zemło                 513: 385
   3 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             502: 415
   4 Dawid          Pikul                - Dariusz        Putoń                 316: 348
   5 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              488: 339
   6 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Mówka                 324: 523
   7 Katarzyna      Polak                - Bartosz        Morawski              373: 415
   8 Jan            Mrozowski            - Maciej         Sancewicz             493: 308
   9 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               399: 307
  10 Tomasz         Ciejka               - Janusz         Krupiński             434: 367
  11 Jakub          Zaryński             - Paweł          Mazurek               430: 361
  12 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kwiatkowski           347: 230
  13 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 316: 379
  14 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Lempart               382: 425
  15 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Wrześniewski          365: 455
  16 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  383: 409
  17 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               438: 387
  18 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               371: 385
  19 Dawid          Mierzchała           - Artur          Irzyk                 298: 435
  20 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              405: 328
  21 Zofia          Gajewska             - Paweł          Brylski               459: 361
  22 Szymon         Dąbrowski            - Bronisław      Parada                394: 466
  23 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Stachowski            383: 259
  24 Tomasz         Górka                - Arkadiusz      Biegun                389: 408
  25 Konrad         Pajączek             - Maciej         Dąbrowski             347: 369
  26 Konrad         Sowula               - Grzegorz       Papciak               394: 368
  27 Maciej         Śliwa                - Adam           Janicki               308: 456
  28 Agnieszka      Matus                - Zbigniew       Rybak                 401: 452
  29 Zofia          Górka                - Michał         Rogalewicz            311: 415
  30 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Sowula                354: 412
  31 Monika         Szczyrzyca           - Dorota         Stachowska            341: 339
  32 Waldemar       Wypchał              - Patryk         Bezkosty              375: 355
  33 Renata         Andracka             - Leszek         Kilian                436: 330
  34 Joanna         Brychcy              - Paweł          Kustroń               331: 350
  35 Zofia          Knapik               - Tomasz         Sehnal                279: 393
  36 Ewa            Dunikowska           - Wanda          Grabiec               403: 269
  37 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Dawid                 369: 360
  38 Maria          Skutela              - Marta          Świątkowska           380: 303
  39 Karolina       Szubska              - Dorota         Gwiazdoń              267: 276
  40 Andrzej        Klich                - Kinga          Bilska                322: 323
  41 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Roszczak              280: 425
  42 Małgorzata     Pochopień            - Beata          Pasternak             361: 261
  43 Adam           Motyl                - Agnieszka      Palczewska            422: 242
  44 Maria          Uryga                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               404: 461
   2 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            436: 406
   3 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              386: 404
   4 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              487: 303
   5 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Putoń                 247: 377
   6 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 388: 462
   7 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Pikul                 474: 317
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Szymczak              386: 443
   9 Tomasz         Lempart              - Justyna        Górka                 309: 357
  10 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Sancewicz             335: 420
  11 Katarzyna      Polak                - Jakub          Zaryński              315: 353
  12 Andrzej        Kroc                 - Radosław       Jachna                276: 464
  13 Paweł          Mazurek              - Marek          Dudkiewicz            490: 340
  14 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               410: 405
  15 Artur          Irzyk                - Szymon         Płachta               451: 341
  16 Zofia          Gajewska             - Stanisław      Rydzik                301: 389
  17 Andrzej        Rechowicz            - Bronisław      Parada                377: 395
  18 Janusz         Krupiński            - Bogusław       Szyszka               308: 488
  19 Konrad         Sowula               - Arkadiusz      Łydka                 423: 347
  20 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Sornek                351: 435
  21 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Krupka                429: 414
  22 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Kwiatkowski           320: 421
  23 Adam           Janicki              - Zbigniew       Rybak                 419: 314
  24 Michał         Rogalewicz           - Tomasz         Górka                 349: 363
  25 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Matus                 441: 365
  26 Renata         Andracka             - Szymon         Dąbrowski             285: 393
  27 Paweł          Brylski              - Maciej         Śliwa                 383: 309
  28 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Mierzchała            392: 298
  29 Tomasz         Sehnal               - Ewa            Dunikowska            429: 356
  30 Dariusz        Sowula               - Maria          Skutela               356: 333
  31 Konrad         Pajączek             - Piotr          Potoczek              346: 313
  32 Grzegorz       Papciak              - Monika         Szczyrzyca            353: 327
  33 Paweł          Kustroń              - Marcin         Ceglarek              450: 263
  34 Joanna         Brychcy              - Zofia          Górka                 298: 376
  35 Dorota         Gwiazdoń             - Patryk         Bezkosty              367: 354
  36 Kinga          Bilska               - Małgorzata     Pochopień             332: 311
  37 Leszek         Kilian               - Zofia          Knapik                364: 263
  38 Wanda          Grabiec              - Agnieszka      Roszczak              327: 306
  39 Agnieszka      Dawid                - Marta          Świątkowska           364: 318
  40 Karolina       Szubska              - Aneta          Szczyrzyca            253: 410
  41 Maria          Uryga                - Adam           Motyl                 368: 292
  42 Andrzej        Klich                - Beata          Pasternak             238: 326
  43 Agnieszka      Palczewska           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 31-07-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.77  30763  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              160.69  30531  190
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.03  32006  200
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.72  27873  179
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.40  29370  189
   7 Kamil Górka                    Kraków               154.12  30515  198
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              154.01  30340  197
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.87  24773  161
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             153.24  29729  194
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.90  26910  176
  13 Jakub Szymczak                 Łódź                 152.56  30055  197
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.43  29681  196
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.95  28982  192
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.68  29081  193
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.90  29830  199
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  22 Justyna Górka                  Kraków               148.95  27407  184
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.16  29432  200
  25 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.14  29281  199
  26 Mateusz Borsuk                 Reda                 146.68  12761   87
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.56  28579  195
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.13  28495  195
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.72  28707  197
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             145.40  27772  191
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.69  28648  198
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.71  20407  142
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.47  20803  145
  38 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.22  15468  108
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  41 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.01  27887  195
  42 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            142.94   7004   49
  43 Jan Mrozowski                  Kraków               142.65  27959  196
  44 Bogusław Szyszka               Oława                142.38  27053  190
  45 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             141.44  12305   87
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.24  26976  191
  48 Jakub Błażejewski              Poznań               141.00  22560  160
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             140.67  28134  200
  50 Janusz Krupiński               Bytom                140.19  23131  165
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  52 Jacek Mańko                    Poznań               140.00   7560   54
  53 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.51  21624  155
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.34  27310  196
  55 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  56 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.11  25875  186
  57 Dariusz Ulatowski              Tuchola              138.55  25632  185
  58 Marek Reda                     Dębówka              138.53  18702  135
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.96  23729  172
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.68  26297  191
  61 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.05  23024  168
  62 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.95  26157  191
  64 Radosław Jachna                Łódź                 136.63  27053  198
  65 Barbara Obremska               Wrocław              136.47  22245  163
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.43  13507   99
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  68 Joanna Juszczak                Warszawa             135.97  25971  191
  69 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  70 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  135.33   4872   36
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.29  14341  106
  72 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  73 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  74 Dariusz Kuć                    Stargard             135.00  17280  128
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.82  25885  192
  76 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.71  24383  181
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.58  22341  166
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.36  17870  133
  80 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  81 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.07  26009  194
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  83 Konrad Sowula                  Kraków               133.86  13921  104
  84 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.82  25694  192
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.49  26697  200
  86 Irena Sołdan                   Sopot                133.35  26537  199
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.19  25705  193
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           133.10  25688  193
  89 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.84  10096   76
  90 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.54  21472  162
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.19  15070  114
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.99  25474  193
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               131.73  26214  199
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  96 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  97 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.29  26259  200
  98 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.12  22159  169
  99 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.08   8520   65
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.75  24842  190
 102 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             130.59  17369  133
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 104 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.73  24908  192
 106 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.30  25085  194
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 109 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 110 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 111 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 112 Agnieszka Walas                Kraków               128.28  23603  184
 113 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 114 Ewa Radzikowska                Gliwice              128.12  13325  104
 115 Katarzyna Polak                Warszawa             128.07  10758   84
 116 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.06  19721  154
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.61  25394  199
 119 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 120 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 121 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 122 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.19  13228  104
 123 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 124 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 125 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.98  25269  199
 126 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.74  10646   84
 127 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 128 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 129 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 130 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.07  24962  198
 131 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 132 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.98  15369  122
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 134 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.70  10433   83
 135 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 136 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.59  24741  197
 137 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 138 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.54  24354  194
 140 Dorota Kuć                     Stargard             125.42  13044  104
 141 Anita Bruska                   Gdynia               125.18  15898  127
 142 Ewa Szałas                     Katowice             125.01  21876  175
 143 Marcin Ceglarek                Kraków               124.82  19971  160
 144 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.66  23810  191
 145 Czesław Grajewski              Białystok            124.51  16186  130
 146 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 147 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 148 Mariusz Grodek                 Kraków               124.25   4473   36
 149 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            124.23  12050   97
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 151 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 152 Marcin Rogala                  Warszawa             124.11  19857  160
 153 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 155 Agata Kuć                      Stargard             123.80  23027  186
 156 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.69   4453   36
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               123.38  15052  122
 158 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 159 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.21  18235  148
 160 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 161 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 162 Adrian Ziemniewicz             Białystok            122.36   4772   39
 163 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.26  23352  191
 164 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.16  18324  150
 165 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.78  18510  152
 166 Diana Pietrzykowska            Szczecin             121.73  23859  196
 167 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            121.56  24069  198
 169 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 170 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.41   3885   32
 171 Teresa Zalewska                Racibórz             121.36  20389  168
 172 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.29  19043  157
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.26  23160  191
 175 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 177 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  14329  119
 179 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.29  12149  101
 180 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 181 Bożena Guział                  Racibórz             120.22  18273  152
 182 Maciej Perzyński               Piła                 119.85   7311   61
 183 Ewelina Gruda                  Białystok            119.42  10151   85
 184 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 185 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.87  14146  119
 187 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 188 Maria Skutela                  Warszawa             118.52  22519  190
 189 Jerzy Luter                    Bytom                118.51  22753  192
 190 Krzysztof Zawadzki             Sampława             118.51  23227  196
 191 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 192 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 193 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.31  22716  192
 194 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 195 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 197 Sławomir Wolski                Wrocław              117.70  21540  183
 198 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 199 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 201 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 202 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.85   8413   72
 203 Adam Grzelec                   Poznań               116.82  21378  183
 204 Lucyna Śniadach                Rumia                116.57  23314  200
 205 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 206 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 207 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.37  21761  187
 208 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.33  19310  166
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 210 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 211 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 212 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 213 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 214 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 215 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.63  15263  132
 216 Adam Janicki                   Wrocław              115.55  17795  154
 217 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 218 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 220 Renata Andracka                Zwola                115.27  22131  192
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 222 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 223 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.16  21919  192
 226 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 227 Monika Siemaszko               Lipiany              113.66  16254  143
 228 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 229 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.23   5435   48
 230 Adam Sternik                   Kętrzyn              113.12  10973   97
 231 Marta Świątkowska              Wrocław              113.00  22374  198
 232 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 233 Waldemar Wypchał               Kraków               112.78  21653  192
 234 Marianna Kozłowska             Białystok            112.73  10597   94
 235 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 237 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 238 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 239 Konrad Pajączek                Milanówek            111.94  16231  145
 240 Joanna Brychcy                 Katowice             111.83  22030  197
 241 Sławomir Długosz               Ostróda              111.52  18067  162
 242 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 243 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 244 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.14  21562  194
 245 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 246 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.89  14638  132
 247 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 248 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.60  21899  198
 250 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 251 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.50   5304   48
 252 Karolina Urbańska              Poznań               110.33  21293  193
 253 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 254 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.01  16172  147
 256 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 257 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.68   4058   37
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 259 Dorota Ostrowska               Białystok            109.57  18955  173
 260 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.38  21767  199
 261 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 262 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 263 Marcin Kurowski                Racibórz             108.96  16235  149
 264 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.40  20271  187
 266 Dominik Ulejczyk               Będzin               108.24  21215  196
 267 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 268 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 269 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 270 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 271 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.57   4902   46
 272 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 273 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 274 Michał Dreczka                 Poznań               106.03   7422   70
 275 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 276 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.48  20358  193
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 278 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.05   4622   44
 279 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 281 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 282 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 283 Olga Swarcewicz                Warszawa             103.13   7219   70
 284 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 285 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.98   9688   95
 287 Wanda Grabiec                  Tarnów               101.58  12698  125
 288 Lidia Żywna                    Gdynia               100.79   8466   84
 289 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.78  16628  165
 290 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  15652  157
 294 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 295 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.89  13215  135
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 299 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.60  17972  188
 300 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 301 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 302 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               94.26   3299   35
 303 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 304 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 305 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 306 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             92.71   3894   42
 307 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 308 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 309 Teresa Balewska                Reda                  91.89  16999  185
 310 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 311 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 313 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.59   3673   41
 314 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.35  17424  195
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 319 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 320 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 321 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   5146   60
 322 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 324 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 325 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.69   9602  119
 326 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.35   7380   93
 327 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 328 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 329 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 330 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 331 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 332 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 333 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 31-07-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   6 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Stanisław Gasik                Warszawa             127.42   3313   26
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  14 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  18 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  19 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  20 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  21 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  22 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  23 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  24 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  25 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  26 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  27 Adam Skowroński                Jarocin              110.75   2658   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  29 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  30 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  31 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  32 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  33 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  34 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  35 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  36 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  37 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  38 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  39 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  40 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  41 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  42 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  43 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  44 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  45 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  46 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  47 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  48 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  49 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  50 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  51 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  53 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          83.32   1833   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  55 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  56 Dariusz Maciejuk               Warszawa             138.20   2764   20
  57 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  58 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  59 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  60 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  61 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  62 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  63 Paulina Ostrowska              Białystok             98.78   1778   18
  64 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  65 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  66 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  67 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  68 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  69 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  70 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  71 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  72 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  73 Iwona Duźniak                  Dębica               106.33   1595   15
  74 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  75 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  76 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  77 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  78 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  79 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  80 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  81 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  82 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  83 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  84 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  85 Krzysztof Nowak                Lublin               133.50   1602   12
  86 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  87 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  88 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  89 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  90 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  91 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  92 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  93 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  94 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  95 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  96 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  97 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  98 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
  99 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 100 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 101 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 102 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 103 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 104 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 105 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 106 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 107 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 108 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 109 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 110 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 112 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 113 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 114 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 115 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 116 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 117 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 118 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 119 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 120 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 121 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 122 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 123 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 124 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 125 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 126 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 127 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 128 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 129 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 130 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 131 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 132 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 133 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 134 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 135 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 136 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 137 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 138 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 139 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 140 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 141 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 142 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 143 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 144 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 145 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 146 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 147 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 148 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 149 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 150 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 151 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 152 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 153 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 154 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 155 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 156 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 157 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 158 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 159 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 160 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 161 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 162 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 163 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 164 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 165 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 166 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 167 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 168 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 169 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 170 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 171 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 172 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 173 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 174 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 175 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 176 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 177 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 178 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 179 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 180 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 181 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 182 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 183 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 184 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 185 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 186 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 187 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 188 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 189 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 190 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 191 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 192 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 193 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 194 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 195 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 196 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 197 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 198 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 199 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 200 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 201 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 202 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 203 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 204 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 205 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 206 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 207 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 208 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 209 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 210 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 211 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 212 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 213 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 214 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 216 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 217 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 218 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 219 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 220 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 221 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 222 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 223 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 224 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 225 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 226 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 227 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 228 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 229 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 230 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 231 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 232 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 233 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 234 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 235 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 236 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 237 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 238 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 239 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 240 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 241 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 242 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 244 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 245 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 246 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 247 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 248 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 249 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 250 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 251 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 252 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 253 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 254 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 255 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 256 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 257 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 258 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 259 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie