Ostróda 2
lipca
Ostróda 2- 3 lipca XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”Grand Prix 2016
Kraków16
lipca
Kraków 16-17 lipca XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2016
Ciechanowiec23
lipca
Ciechanowiec 23-24 lipca III Mistrzostwa Ciechanowca
Mariusz Wrześniewski mistrzem Krakowa16 - 17 lipca 2016 — XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 16 - 17 lipca 2016
Grand Prix 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Wrześniewski mistrzem KrakowaDWA wehikuły mnie tu dziś przywiozły
DZIE-ń jakiś deszczowy, więc mi go nie szkoda
ŚCI-sk przy rozstawieniu pod ścianą mnie stawia
A to turniej właśnie!


W trzeci weekend lipca Nowohuckie Centrum Kultury stało się areną jubileuszowych XX Mistrzostw Krakowa w Scrabble. Chociaż pogoda niezbyt dopisała to atmosfera na sali gier była gorąca. W szranki stanęło 88 zawodniczek i zawodników w tym dwie debiutantki. W powietrzu czuć było jubileuszową atmosferę. Niespodzianką pierwszego dnia był olbrzymi tort w scrabblowych barwach, który sprawnie i na odpowiednią liczbę porcji pokroił Mariusz Wrześniewski. Natomiast świeczki chwilę wcześniej zdmuchnął równolatek krakowskich turniejów — Mikołaj Cieplik. Mariusz pokrzepiony słodkim tortem zanotował bardzo dobry występ i do końca turnieju nie zaznał już goryczy porażki. Na kolejkę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo i jednocześnie tytuł najlepszego krakowianina. W ostatniej rundzie na pierwszym stole zremisował z Marcinem Ceglarkiem, który zajął ostatecznie drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium uplasował się Darek Kosz. Pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne. Podczas turnieju przeprowadzono konkursy: fotograficzny – zwyciężczynią została Aneta Szczyrzyca i poetycki – na wiersz biały o liczbie 20 – laureatką została Natalia Ogierman. Co rundę nagradzano zestawem herbat gracza, który ułożył najdroższe słowo na wskazaną literę (sponsorem nagród była firma TEEKANNE). Puchar dla najlepszej nowohucianki trafił do rąk Moniki Kowalik. Najlepsze scrabblistki otrzymały zestawy kosmetyków, a pozostali gracze nagrody książkowe i rzeczowe. Wszystko to było możliwe dzięki dużemu gronu sponsorów:

Wydawnictwo Znak
Teekanne Polska
Sklep Biker Sport
Organiczne kosmetyki Latoille 5
Wydawnictwo Literackie
Chiquita Poland
Dragonus

i honorowemu patronatowi Prezydenta Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacka Majchrowskiego oraz Rady Dzielnicy Nowa Huta.

Od strony organizacyjnej należy serdecznie podziękować członkom Krakowskiego Klubu Scrabble Ghost na czele z Justyną i Kamilem Górkami. Za rok czekamy na „oczko”.
relacja: Adam Janicki, wiersz: Natalia Ogierman
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble


Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, prof. dr hab. Jacka Majchrowskiego oraz Rady Dzielnicy XVIII
Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury
aleja Jana Pawła II 232
Kraków
Obrońca tytułuJan Mrozowski
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 16 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 4 lub autobusem 502, ok. 25 minut.
WyżywienieObiady na miejscu w Bistro Marchewka
Cena: 18 zł za zupa + drugie danie, 15 zł za samo drugie danie

Zupa:
- rosół z makaronem
- chłodnik ogórkowy z jajkiem

Drugie danie:
- gulasz warzywno-mięsny, kasza lub ziemniaki, sałata
- kotlet schabowy, ziemniaki, młoda kapustka
- kotleciki jaglane, surówka z marchewki
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry (w promieniu 2km):
Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Indigo"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89
Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/

OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, j.gorka@pfs.org.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyPatronat honorowy:
Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski oraz Rada Dzielnicy Nowa Huta

Sponsorzy:
Wydawnictwo Znak
Teekanne Polska
Sklep Biker Sport
Organiczne kosmetyki Latoille 5
Wydawnictwo Literackie
Chiquita Poland
Dragonus



Wyniki turnieju XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.29     10.5     4810     2060      545
  2 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.15      9.5     4493     1994      396
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.77      9.0     5230     2000      930
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       158.03      9.0     4840     1909      612
  5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.34      9.0     4697     1957      403
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.29      9.0     4693     1942      419
  7 Dawid           Pikul                Poznań                 148.22      8.0     5055     1748      921
  8 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.53      8.0     4968     1823      696
  9 Justyna         Górka                Kraków                 143.19      8.0     4948     1833      583
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.80      8.0     4845     1884      473
 11 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               142.46      8.0     4692     1789      264
 12 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.38      8.0     4654     1801      500
 13 Kamil           Górka                Kraków                 158.06      8.0     4649     1786      108
 14 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         127.89      8.0     4625     1778      304
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.39      8.0     4591     1758      -82
 16 Tomasz          Lempart              Kraków                 128.38      8.0     4584     1754      186
 17 Dorota          Rudzińska            Warszawa               123.32      8.0     4508     1708      197
 18 Bartosz         Morawski             Gliwice                153.46      7.5     4864     1790      688
 19 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    134.53      7.0     4989     1668      272
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.11      7.0     4921     1691      547
 21 Jan             Mrozowski            Kraków                 138.93      7.0     4740     1603      491
 22 Artur           Irzyk                Kraków                 139.63      7.0     4686     1648      417
 23 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.62      7.0     4648     1811      161
 24 Janusz          Krupiński            Bytom                  137.04      7.0     4630     1597      139
 25 Łukasz          Sornek               Mikołów                126.03      7.0     4620     1554      236
 26 Joanna          Juszczak             Warszawa               132.60      7.0     4566     1666      206
 27 Łucja           Kodzis               Bydgoszcz              130.01      7.0     4555     1642      -58
 28 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             138.61      7.0     4546     1622      225
 29 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.39      7.0     4466     1549      277
 30 Konrad          Sowula               Kraków                 129.70      7.0     4414     1739        1
 31 Maria           Uryga                Kraków                 102.83      7.0     4395     1594      -44
 32 Anna            Stambulska           Kraków                 109.97      7.0     4340     1580       66
 33 Dariusz         Sowula               Kraków                 119.10      7.0     4249     1619     -209
 34 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.71      7.0     4057     1561     -117
 35 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              128.48      6.0     4854     1542      364
 36 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 134.88      6.0     4738     1482      -18
 37 Irena           Sołdan               Sopot                  141.81      6.0     4682     1436      508
 38 Marta           Bajorek              Warszawa               125.29      6.0     4607     1439      204
 39 Natalia         Ogierman             Katowice               124.57      6.0     4577     1478      184
 40 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      117.92      6.0     4526     1541      254
 41 Piotr           Broda                Sandomierz             137.56      6.0     4493     1553     -102
 42 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              113.00      6.0     4437     1414      173
 43 Rafał           Wesołowski           Warszawa               136.94      6.0     4407     1452      237
 44 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        119.61      6.0     4393     1543      195
 45 Tomasz          Górka                Kraków                 123.00      6.0     4342     1645     -396
 46 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                106.47      6.0     4317     1414      -38
 47 Agnieszka       Walas                Kraków                 121.34      6.0     4308     1473      150
 48 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.85      6.0     4279     1492        5
 49 Agnieszka       Krupka               Krosno                 129.96      6.0     4262     1446     -157
 50 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.36      6.0     4239     1551       -2
 51 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.34      6.0     4236     1588       74
 52 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.92      5.5     4561     1561       74
 53 Dorota          Ostrowska            Białystok              108.35      5.5     4216     1388       -8
 54 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.73      5.0     4596     1434       17
 55 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 109.89      5.0     4481     1432     -378
 56 Joanna          Brychcy              Katowice               116.51      5.0     4402     1351     -103
 57 Krzysztof       Gibas                Kraków                 130.41      5.0     4396     1251       92
 58 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.95      5.0     4381     1487      -21
 59 Waldemar        Wypchał              Kraków                 107.49      5.0     4343     1400     -105
 60 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              120.27      5.0     4257     1396     -344
 61 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.16      5.0     4227     1293      -58
 62 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.45      5.0     4184     1442     -250
 63 Zofia           Górka                Łęczna                 112.83      5.0     4163     1320     -342
 64 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 123.53      5.0     4107     1204     -162
 65 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.94      5.0     4103     1404     -472
 66 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.03      5.0     4083     1361     -102
 67 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.12      5.0     4057     1365     -339
 68 Tomasz          Ciejka               Kraków                 144.96      5.0     3659     1302      127
 69 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.66      4.5     4594     1418      399
 70 Dawid           Podżerek             Kraków                 111.63      4.0     4247     1207      -80
 71 Agnieszka       Dawid                Kraków                 108.66      4.0     4243     1185       89
 72 Paweł           Brylski              Kraków                 106.80      4.0     4203     1226     -259
 73 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            122.24      4.0     4141     1210     -565
 74 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              117.52      4.0     4053     1198     -273
 75 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.54      4.0     4038     1196     -204
 76 Zofia           Knapik               Chrzanów               100.00      4.0     3710     1142     -334
 77 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3695      986     -527
 78 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.5     3839     1171     -676
 79 Wanda           Wach                 Tarnów                 100.00      3.5     3624      975     -210
 80 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      3.0     3454     1031     -684
 81 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 108.59      3.0     2610      771     -447
 82 Joanna          Korus                Kraków                 100.00      2.5     3338      845     -752
 83 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      2.0     2223      658     -268
 84 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               105.06      2.0     2079      711     -434
 85 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      1.5     3216      750     -901
 86 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      1.5     2657      735    -1332
 87 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      1.5     1783      441     -558
 88 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      1.0     1076      342     -198
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



	Dariusz Kosz 160.77 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  477: 270  174
    2     5 Łucja          Kodzis                130.01 +  480: 303  180
    3     2 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  346: 399   97
    4     9 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  479: 366  170
    5     5 Mikołaj        Cieplik               138.61 +  401: 384  189
    6     2 Michał         Alabrudziński         159.29 +  442: 422  209
    7     2 Mirosław       Uglik                 149.38 +  424: 348  199
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  344: 378   94
    9     3 Kacper         Zegadło               147.62 -  388: 451   98
   10     8 Kamil          Górka                 158.06 +  388: 382  208
   11     5 Konrad         Sowula                129.70 +  598: 271  180
   12     2 Dominik        Urbacki               151.53 +  463: 326  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 12 166.67




	Michał Alabrudziński 159.29 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Rudzińska             123.32 +  441: 415  173
    2    12 Agnieszka      Krupka                129.96 +  459: 284  180
    3     6 Joanna         Juszczak              132.60 +  361: 345  183
    4     3 Marcin         Ceglarek              126.15 +  379: 309  176
    5     2 Konrad         Sowula                129.70 +  370: 305  180
    6     2 Dariusz        Kosz                  160.77 -  422: 442  111
    7     4 Kacper         Zegadło               147.62 -  436: 507   98
    8     7 Tomasz         Górka                 123.00 +  403: 278  173
    9     5 Kazimierz      Merklejn              147.34 +  378: 335  197
   10     2 Tomasz         Lempart               128.38 +  363: 346  178
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  311: 379   94
   12     4 Mirosław       Uglik                 149.38 +  370: 329  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 12 161.83




	Kamil Górka 158.06 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Górka                 123.00 -  378: 437   73
    2    24 Anna           Stambulska            109.97 +  403: 365  160
    3    19 Rafał          Wesołowski            136.94 +  401: 395  187
    4    22 Bartosz        Morawski              153.46 -  329: 422  103
    5    29 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  303: 289  150
    6    13 Małgorzata     Sulejewska            134.88 +  467: 370  185
    7    16 Maciej         Sancewicz             134.53 -  413: 421   85
    8    20 Dariusz        Sowula                119.10 +  415: 368  169
    9    15 Andrzej        Rechowicz             134.92 +  380: 356  185
   10     8 Dariusz        Kosz                  160.77 -  382: 388  111
   11    15 Zbigniew       Rybak                 122.34 +  356: 317  172
   12    10 Kacper         Zegadło               147.62 +  422: 413  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Dawid Adamczyk 158.03 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Stachowski            122.45 -  338: 360   72
    2    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  435: 282  150
    3    22 Ryszard        Korpalski             116.03 +  417: 237  166
    4    20 Arkadiusz      Łydka                 127.36 +  433: 294  177
    5    12 Marcin         Ceglarek              126.15 +  354: 350  176
    6     4 Stanisław      Rydzik                148.11 +  432: 407  198
    7     1 Paweł          Jackowski             143.80 +  392: 347  194
    8     4 Dawid          Pikul                 148.22 +  403: 339  198
    9     2 Konrad         Sowula                129.70 +  427: 387  180
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  401: 431   94
   11     3 Dominik        Urbacki               151.53 -  359: 386  102
   12     3 Paweł          Jackowski             143.80 +  449: 408  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 12 158.42




	Bartosz Morawski 153.46 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 122.34 +  362: 306  172
    2    13 Dariusz        Putoń                 145.66 =  298: 298  146
    3    11 Kacper         Zegadło               147.62 -  340: 369   98
    4    22 Kamil          Górka                 158.06 +  422: 329  208
    5    14 Tomasz         Górka                 123.00 +  499: 310  173
    6     7 Mirosław       Uglik                 149.38 -  370: 387   99
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  451: 440  176
    8    10 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  382: 391   92
    9    16 Waldemar       Wypchał               107.49 +  492: 254  157
   10    11 Justyna        Górka                 143.19 +  411: 352  193
   11     6 Bronisław      Parada                127.89 +  478: 267  178
   12     6 Dawid          Pikul                 148.22 -  359: 473   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Dominik Urbacki 151.53 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            122.24 +  533: 320  172
    2     2 Artur          Irzyk                 139.63 -  348: 405   90
    3    13 Jacek          Wandzel               117.92 +  383: 353  168
    4    10 Tomasz         Górka                 123.00 -  414: 454   73
    5    16 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  419: 293  160
    6    12 Piotr          Broda                 137.56 +  465: 399  188
    7     5 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  364: 376   97
    8    12 Jerzy          Matyasik              127.95 +  469: 277  178
    9     8 Łucja          Kodzis                130.01 +  465: 298  180
   10     5 Kacper         Zegadło               147.62 +  396: 275  198
   11     3 Dawid          Adamczyk              158.03 +  386: 359  208
   12     2 Dariusz        Kosz                  160.77 -  326: 463  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Mirosław Uglik 149.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Walas                 121.34 -  310: 352   71
    2    43 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  471: 253  150
    3    20 Paweł          Brylski               106.80 +  425: 313  157
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  428: 346  176
    5     9 Marcin         Stachowski            122.45 +  367: 291  172
    6     7 Bartosz        Morawski              153.46 +  387: 370  203
    7     2 Dariusz        Kosz                  160.77 -  348: 424  111
    8     5 Justyna        Górka                 143.19 +  400: 346  193
    9     7 Maciej         Sancewicz             134.53 +  458: 323  185
   10     4 Marcin         Ceglarek              126.15 -  332: 375   76
   11     8 Kacper         Zegadło               147.62 +  399: 391  198
   12     4 Michał         Alabrudziński         159.29 -  329: 370  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Dawid Pikul 148.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Kodzis                120.27 -  359: 390   70
    2    28 Grzegorz       Papciak               106.47 +  560: 251  156
    3    12 Mikołaj        Cieplik               138.61 +  521: 349  189
    4     6 Kacper         Zegadło               147.62 -  362: 378   98
    5    15 Elżbieta       Szuba                 119.61 +  376: 317  170
    6    10 Maria          Uryga                 102.83 +  372: 355  153
    7     8 Szymon         Dąbrowski             128.39 +  470: 253  178
    8     4 Dawid          Adamczyk              158.03 -  339: 403  108
    9     9 Anna           Stambulska            109.97 +  442: 273  160
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            134.88 +  437: 383  185
   11     4 Tomasz         Lempart               128.38 -  344: 423   78
   12     6 Bartosz        Morawski              153.46 +  473: 359  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Stanisław Rydzik 148.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Elżbieta       Szuba                 119.61 +  347: 343  170
    2    19 Paweł          Jackowski             143.80 -  350: 445   94
    3    25 Piotr          Adamczyk              108.59 +  494: 283  159
    4    19 Piotr          Broda                 137.56 +  531: 350  188
    5     6 Tomasz         Lempart               128.38 +  431: 311  178
    6     4 Dawid          Adamczyk              158.03 -  407: 432  108
    7     7 Tomasz         Ciejka                144.96 -  346: 364   95
    8    13 Łucja          Kodzis                130.01 -  336: 452   80
    9    17 Janusz         Krupiński             137.04 +  507: 276  187
   10    12 Agnieszka      Walas                 121.34 +  374: 352  171
   11    10 Joanna         Juszczak              132.60 -  382: 447   83
   12    13 Krzysztof      Kałuża                128.48 +  416: 319  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Kacper Zegadło 147.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Sowula                119.10 +  388: 264  169
    2     9 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  449: 296  160
    3    11 Bartosz        Morawski              153.46 +  369: 340  203
    4     6 Dawid          Pikul                 148.22 +  378: 362  198
    5     1 Bronisław      Parada                127.89 +  374: 363  178
    6     1 Paweł          Jackowski             143.80 -  351: 406   94
    7     4 Michał         Alabrudziński         159.29 +  507: 436  209
    8     3 Konrad         Sowula                129.70 -  302: 415   80
    9     3 Dariusz        Kosz                  160.77 +  451: 388  211
   10     5 Dominik        Urbacki               151.53 -  275: 396  102
   11     8 Mirosław       Uglik                 149.38 -  391: 399   99
   12    10 Kamil          Górka                 158.06 -  413: 422  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Kazimierz Merklejn 147.34 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Wandzel               117.92 +  356: 352  168
    2    16 Tomasz         Górka                 123.00 +  440: 310  173
    3     2 Dariusz        Kosz                  160.77 +  399: 346  211
    4     1 Bronisław      Parada                127.89 -  365: 451   78
    5     7 Krzysztof      Kałuża                128.48 +  421: 418  178
    6     9 Andrzej        Rechowicz             134.92 +  439: 365  185
    7     5 Dominik        Urbacki               151.53 +  376: 364  202
    8     2 Paweł          Jackowski             143.80 -  259: 423   94
    9     5 Michał         Alabrudziński         159.29 -  335: 378  109
   10     9 Jan            Mrozowski             138.93 +  460: 270  189
   11     7 Juliusz        Czupryniak            142.46 +  447: 321  192
   12     5 Tomasz         Lempart               128.38 +  400: 296  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Dariusz Putoń 145.66 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  438: 271  168
    2    13 Bartosz        Morawski              153.46 =  298: 298  153
    3     9 Justyna        Górka                 143.19 +  500: 296  193
    4     4 Paweł          Jackowski             143.80 -  382: 386   94
    5    13 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  344: 356   78
    6    21 Tomasz         Ciejka                144.96 -  347: 371   95
    7    27 Dorota         Rudzińska             123.32 -  349: 397   73
    8    32 Joanna         Brychcy               116.51 +  402: 310  167
    9    27 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  342: 422   83
   10    32 Jerzy          Matyasik              127.95 -  369: 376   78
   11    35 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  450: 236  151
   12    31 Andrzej        Rechowicz             134.92 -  373: 476   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Tomasz Ciejka 144.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Świątkowska           117.12 -  359: 432   67
    2    29 Monika         Szczyrzyca            105.06 +  378: 265  155
    3    32 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  355: 309  168
    4    16 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  394: 433   92
    5    31 Rafał          Wesołowski            136.94 +  424: 271  187
    6    21 Dariusz        Putoń                 145.66 +  371: 347  196
    7     7 Stanisław      Rydzik                148.11 +  364: 346  198
    8     6 Bronisław      Parada                127.89 -  348: 412   78
    9    11 Justyna        Górka                 143.19 -  328: 340   93
   10    15 Jacek          Wandzel               117.92 -  338: 377   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 10 130.20




	Mariusz Wrześniewski 144.29 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Wolski                116.85 +  437: 316  167
    2    14 Marcin         Stachowski            122.45 -  383: 504   72
    3    15 Waldemar       Wypchał               107.49 +  396: 391  157
    4    14 Marta          Świątkowska           117.12 +  408: 267  167
    5    11 Jerzy          Matyasik              127.95 +  357: 295  178
    6     3 Bronisław      Parada                127.89 +  376: 279  178
    7     3 Justyna        Górka                 143.19 +  439: 382  193
    8     1 Dariusz        Kosz                  160.77 +  378: 344  211
    9     1 Paweł          Jackowski             143.80 +  449: 398  194
   10     1 Dawid          Adamczyk              158.03 +  431: 401  208
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.29 +  379: 311  209
   12     1 Marcin         Ceglarek              126.15 =  377: 377  126
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2060  / 12 171.67




	Paweł Jackowski 143.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Brychcy               116.51 +  430: 372  167
    2    19 Stanisław      Rydzik                148.11 +  445: 350  198
    3     7 Arkadiusz      Łydka                 127.36 +  350: 309  177
    4     4 Dariusz        Putoń                 145.66 +  386: 382  196
    5     3 Andrzej        Rechowicz             134.92 +  459: 334  185
    6     1 Kacper         Zegadło               147.62 +  406: 351  198
    7     1 Dawid          Adamczyk              158.03 -  347: 392  108
    8     2 Kazimierz      Merklejn              147.34 +  423: 259  197
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  398: 449   94
   10     3 Konrad         Sowula                129.70 +  422: 341  180
   11     2 Marcin         Ceglarek              126.15 -  371: 384   76
   12     3 Dawid          Adamczyk              158.03 -  408: 449  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Justyna Górka 143.19 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ryszard        Korpalski             116.03 +  401: 310  166
    2     3 Juliusz        Czupryniak            142.46 +  461: 379  192
    3     9 Dariusz        Putoń                 145.66 -  296: 500   96
    4     7 Łukasz         Sornek                126.03 +  445: 262  176
    5     4 Maciej         Sancewicz             134.53 +  466: 363  185
    6     5 Szymon         Dąbrowski             128.39 +  470: 311  178
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  382: 439   94
    8     5 Mirosław       Uglik                 149.38 -  346: 400   99
    9    11 Tomasz         Ciejka                144.96 +  340: 328  195
   10    11 Bartosz        Morawski              153.46 -  352: 411  103
   11    13 Anna           Stambulska            109.97 +  482: 286  160
   12     7 Jan            Mrozowski             138.93 +  507: 376  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Juliusz Czupryniak 142.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Karp                  113.00 +  489: 268  163
    2     3 Justyna        Górka                 143.19 -  379: 461   93
    3    14 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  346: 344  150
    4    16 Tomasz         Ciejka                144.96 +  433: 394  195
    5     8 Artur          Irzyk                 139.63 -  334: 427   90
    6    14 Jerzy          Matyasik              127.95 +  360: 355  178
    7    12 Joanna         Juszczak              132.60 +  424: 290  183
    8    10 Bartosz        Morawski              153.46 +  391: 382  203
    9     6 Marcin         Ceglarek              126.15 -  355: 368   76
   10     7 Krzysztof      Kałuża                128.48 +  434: 374  178
   11     7 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  321: 447   97
   12     9 Joanna         Juszczak              132.60 +  426: 318  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Irena Sołdan 141.81 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zofia          Górka                 112.83 -  301: 393   63
    2    26 Joanna         Brychcy               116.51 +  436: 340  167
    3    33 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  307: 383   50
    4    24 Natalia        Ogierman              124.57 -  381: 408   75
    5    34 Monika         Szczyrzyca            105.06 +  463: 235  155
    6    28 Piotr          Potoczek              111.16 +  463: 348  161
    7    19 Zbigniew       Rybak                 122.34 -  318: 367   72
    8    23 Janusz         Krupiński             137.04 +  501: 268  187
    9    18 Piotr          Broda                 137.56 -  358: 429   88
   10    25 Dorota         Stachowska            122.24 +  386: 301  172
   11    18 Elżbieta       Szuba                 119.61 -  360: 439   70
   12    23 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  408: 263  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Artur Irzyk 139.63 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Potoczek              111.16 +  404: 273  161
    2     2 Dominik        Urbacki               151.53 +  405: 348  202
    3     1 Łukasz         Sornek                126.03 +  411: 366  176
    4     5 Andrzej        Rechowicz             134.92 -  340: 352   85
    5     8 Juliusz        Czupryniak            142.46 +  427: 334  192
    6     8 Maciej         Sancewicz             134.53 +  429: 315  185
    7     6 Konrad         Sowula                129.70 -  373: 399   80
    8     9 Marcin         Ceglarek              126.15 -  415: 490   76
    9    14 Zbigniew       Rybak                 122.34 -  330: 339   72
   10    14 Piotr          Broda                 137.56 +  402: 353  188
   11    14 Maria          Uryga                 102.83 +  416: 357  153
   12     8 Bronisław      Parada                127.89 -  334: 343   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Jan Mrozowski 138.93 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Stambulska            109.97 +  476: 309  160
    2     7 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  464: 343  170
    3     3 Marcin         Ceglarek              126.15 -  318: 335   76
    4    11 Jerzy          Matyasik              127.95 -  319: 369   78
    5    20 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  390: 274  151
    6    16 Marta          Świątkowska           117.12 +  470: 267  167
    7    10 Marcin         Stachowski            122.45 +  404: 219  172
    8     8 Tomasz         Lempart               128.38 -  424: 425   78
    9    12 Szymon         Dąbrowski             128.39 +  427: 398  178
   10     9 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  270: 460   97
   11    12 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 +  402: 343  183
   12     7 Justyna        Górka                 143.19 -  376: 507   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Mikołaj Cieplik 138.61 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  400: 289  160
    2     4 Szymon         Dąbrowski             128.39 +  434: 266  178
    3    12 Dawid          Pikul                 148.22 -  349: 521   98
    4    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  412: 307  150
    5     5 Dariusz        Kosz                  160.77 -  384: 401  111
    6    15 Joanna         Juszczak              132.60 -  364: 454   83
    7    20 Arkadiusz      Łydka                 127.36 +  380: 327  177
    8    17 Zbigniew       Rybak                 122.34 -  340: 372   72
    9    21 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  411: 285  174
   10    16 Maria          Uryga                 102.83 -  301: 344   53
   11    21 Jerzy          Matyasik              127.95 +  378: 367  178
   12    17 Piotr          Broda                 137.56 +  393: 388  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Piotr Broda 137.56 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Stańczyk              109.89 -  293: 466   60
    2    31 Elżbieta       Szuba                 119.61 +  386: 308  170
    3    26 Leszek         Kilian                103.71 +  365: 226  154
    4    19 Stanisław      Rydzik                148.11 -  350: 531   98
    5    23 Jacek          Wandzel               117.92 +  432: 308  168
    6    12 Dominik        Urbacki               151.53 -  399: 465  102
    7    25 Sławomir       Wolski                116.85 +  376: 359  167
    8    14 Krzysztof      Kałuża                128.48 -  292: 443   78
    9    18 Irena          Sołdan                141.81 +  429: 358  192
   10    14 Artur          Irzyk                 139.63 -  353: 402   90
   11    26 Andrzej        Rechowicz             134.92 +  430: 336  185
   12    17 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  388: 393   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Janusz Krupiński 137.04 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  424: 378  159
    2    21 Andrzej        Rechowicz             134.92 -  364: 377   85
    3    18 Małgorzata     Sulejewska            134.88 -  316: 533   85
    4    30 Zofia          Górka                 112.83 +  411: 296  163
    5    28 Arkadiusz      Łydka                 127.36 -  342: 358   77
    6    30 Grzegorz       Papciak               106.47 +  384: 336  156
    7    23 Agnieszka      Krupka                129.96 +  387: 383  180
    8    23 Irena          Sołdan                141.81 -  268: 501   92
    9    17 Stanisław      Rydzik                148.11 -  276: 507   98
   10    24 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  538: 218  160
   11    23 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  475: 278  174
   12    16 Jacek          Wandzel               117.92 +  445: 326  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Rafał Wesołowski 136.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Adamczyk              108.59 +  417: 312  159
    2    22 Dorota         Ostrowska             108.35 -  295: 340   58
    3    19 Kamil          Górka                 158.06 -  395: 401  108
    4    29 Jarosław       Karp                  113.00 -  406: 419   63
    5    31 Tomasz         Ciejka                144.96 -  271: 424   95
    6    36 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  324: 269  174
    7    39 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  411: 267  150
    8    31 Sławomir       Wolski                116.85 -  358: 364   67
    9    34 Ryszard        Korpalski             116.03 +  362: 316  166
   10    33 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  404: 311  159
   11    19 Natalia        Ogierman              124.57 -  350: 375   75
   12    26 Jerzy          Matyasik              127.95 +  414: 372  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Andrzej Rechowicz 134.92 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Ostrowska             108.35 =  375: 375  108
    2    21 Janusz         Krupiński             137.04 +  377: 364  187
    3     8 Marcin         Stachowski            122.45 +  426: 349  172
    4     5 Artur          Irzyk                 139.63 +  352: 340  190
    5     3 Paweł          Jackowski             143.80 -  334: 459   94
    6     9 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  365: 439   97
    7    15 Tomasz         Górka                 123.00 -  322: 338   73
    8    21 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  438: 234  170
    9    15 Kamil          Górka                 158.06 -  356: 380  108
   10    21 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  404: 406   78
   11    26 Piotr          Broda                 137.56 -  336: 430   88
   12    31 Dariusz        Putoń                 145.66 +  476: 373  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Małgorzata Sulejewska 134.88 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Waldemar       Wypchał               107.49 -  299: 425   57
    2    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  414: 319  150
    3    18 Janusz         Krupiński             137.04 +  533: 316  187
    4    13 Andrzej        Stańczyk              109.89 -  368: 425   60
    5    18 Jarosław       Karp                  113.00 +  368: 357  163
    6    13 Kamil          Górka                 158.06 -  370: 467  108
    7    18 Elżbieta       Szuba                 119.61 +  433: 420  170
    8    15 Maria          Uryga                 102.83 +  426: 300  153
    9    13 Tomasz         Górka                 123.00 +  395: 331  173
   10     6 Dawid          Pikul                 148.22 -  383: 437   98
   11    11 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  440: 461   78
   12    14 Maciej         Sancewicz             134.53 -  309: 498   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Maciej Sancewicz 134.53 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Brylski               106.80 +  450: 315  157
    2    10 Konrad         Sowula                129.70 -  363: 410   80
    3    16 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  510: 333  160
    4     8 Marta          Bajorek               125.29 +  533: 397  175
    5     4 Justyna        Górka                 143.19 -  363: 466   93
    6     8 Artur          Irzyk                 139.63 -  315: 429   90
    7    16 Kamil          Górka                 158.06 +  421: 413  208
    8    11 Dorota         Rudzińska             123.32 +  460: 344  173
    9     7 Mirosław       Uglik                 149.38 -  323: 458   99
   10    13 Łucja          Kodzis                130.01 -  414: 511   80
   11    16 Jacek          Wandzel               117.92 +  339: 332  168
   12    14 Małgorzata     Sulejewska            134.88 +  498: 309  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Małgorzata Deszczyńska 133.39 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Papciak               106.47 +  435: 297  156
    2    17 Natalia        Ogierman              124.57 +  423: 419  175
    3    10 Dorota         Ostrowska             108.35 +  448: 272  158
    4     2 Konrad         Sowula                129.70 -  324: 338   80
    5    10 Andrzej        Stańczyk              109.89 -  337: 488   60
    6    17 Marcin         Ceglarek              126.15 -  269: 312   76
    7    24 Leszek         Kilian                103.71 -  329: 380   54
    8    30 Ryszard        Korpalski             116.03 +  386: 320  166
    9    27 Dariusz        Putoń                 145.66 +  422: 342  196
   10    20 Dariusz        Sowula                119.10 +  334: 325  169
   11    12 Jan            Mrozowski             138.93 -  343: 402   89
   12    18 Elżbieta       Szuba                 119.61 +  416: 294  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Joanna Juszczak 132.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Monika         Szczyrzyca            105.06 +  344: 297  155
    2    20 Waldemar       Wypchał               107.49 +  398: 300  157
    3     6 Michał         Alabrudziński         159.29 -  345: 361  109
    4    17 Marcin         Stachowski            122.45 -  308: 346   72
    5    21 Marta          Bajorek               125.29 +  398: 363  175
    6    15 Mikołaj        Cieplik               138.61 +  454: 364  189
    7    12 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  290: 424   92
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  461: 279  176
    9    10 Krzysztof      Kałuża                128.48 -  413: 452   78
   10    18 Tomasz         Górka                 123.00 +  390: 366  173
   11    10 Stanisław      Rydzik                148.11 +  447: 382  198
   12     9 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  318: 426   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Krzysztof Gibas 130.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Leszek         Kilian                103.71 -  341: 389   54
    2    32 Maciej         Dąbrowski             109.94 -  346: 427   60
    3    37 Michał         Dulat                 100.00 +  401: 250  150
    4    31 Sławomir       Wolski                116.85 -  354: 370   67
    5    33 Wanda          Wach                  100.00 +  454: 291  150
    6    26 Zbigniew       Rybak                 122.34 -  295: 380   72
    7    34 Grzegorz       Papciak               106.47 +  384: 354  156
    8    28 Arkadiusz      Łydka                 127.36 -  402: 422   77
    9    31 Piotr          Potoczek              111.16 +  361: 287  161
   10    29 Marcin         Stachowski            122.45 +  371: 327  172
   11    24 Dariusz        Sowula                119.10 -  389: 421   69
   12    25 Jarosław       Karp                  113.00 -  298: 386   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Łucja  Kodzis 130.01 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maria          Uryga                 102.83 +  399: 328  153
    2     5 Dariusz        Kosz                  160.77 -  303: 480  111
    3    23 Natalia        Ogierman              124.57 +  427: 425  175
    4    12 Krzysztof      Kałuża                128.48 -  412: 424   78
    5    25 Zbigniew       Rybak                 122.34 +  391: 359  172
    6    19 Leszek         Kilian                103.71 +  335: 283  154
    7     9 Bronisław      Parada                127.89 -  310: 434   78
    8    13 Stanisław      Rydzik                148.11 +  452: 336  198
    9     8 Dominik        Urbacki               151.53 -  298: 465  102
   10    13 Maciej         Sancewicz             134.53 +  511: 414  185
   11    17 Dorota         Ostrowska             108.35 +  389: 285  158
   12    11 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  328: 380   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Agnieszka Krupka 129.96 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  366: 330  151
    2    12 Michał         Alabrudziński         159.29 -  284: 459  109
    3    29 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  267: 469   78
    4    36 Zbigniew       Rybak                 122.34 -  303: 324   72
    5    37 Dorota         Stachowska            122.24 +  410: 381  172
    6    32 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  361: 349  159
    7    23 Janusz         Krupiński             137.04 -  383: 387   87
    8    27 Agnieszka      Walas                 121.34 -  312: 400   71
    9    32 Marta          Bajorek               125.29 -  324: 444   75
   10    38 Zofia          Knapik                100.00 +  381: 287  150
   11    32 Dawid          Podżerek              111.63 +  353: 293  162
   12    30 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  518: 296  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Konrad Sowula 129.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Dulat                 100.00 +  368: 259  150
    2    10 Maciej         Sancewicz             134.53 +  410: 363  185
    3     4 Krzysztof      Kałuża                128.48 +  367: 330  178
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 +  338: 324  183
    5     2 Michał         Alabrudziński         159.29 -  305: 370  109
    6     6 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  450: 272  160
    7     6 Artur          Irzyk                 139.63 +  399: 373  190
    8     3 Kacper         Zegadło               147.62 +  415: 302  198
    9     2 Dawid          Adamczyk              158.03 -  387: 427  108
   10     3 Paweł          Jackowski             143.80 -  341: 422   94
   11     5 Dariusz        Kosz                  160.77 -  271: 598  111
   12    12 Dorota         Rudzińska             123.32 -  363: 373   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Krzysztof Kałuża 128.48 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  477: 265  150
    2     6 Zofia          Górka                 112.83 +  449: 267  163
    3     4 Konrad         Sowula                129.70 -  330: 367   80
    4    12 Łucja          Kodzis                130.01 +  424: 412  180
    5     7 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  418: 421   97
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  394: 508   76
    7    17 Dawid          Podżerek              111.63 +  405: 323  162
    8    14 Piotr          Broda                 137.56 +  443: 292  188
    9    10 Joanna         Juszczak              132.60 +  452: 413  183
   10     7 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  374: 434   92
   11     9 Dorota         Rudzińska             123.32 -  369: 372   73
   12    13 Stanisław      Rydzik                148.11 -  319: 416   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Szymon Dąbrowski 128.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  480: 370  150
    2     4 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  266: 434   89
    3    29 Agnieszka      Krupka                129.96 +  469: 267  180
    4    15 Maria          Uryga                 102.83 +  399: 329  153
    5    13 Dariusz        Putoń                 145.66 +  356: 344  196
    6     5 Justyna        Górka                 143.19 -  311: 470   93
    7     8 Dawid          Pikul                 148.22 -  253: 470   98
    8    18 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  412: 390  160
    9    12 Jan            Mrozowski             138.93 -  398: 427   89
   10    21 Andrzej        Rechowicz             134.92 +  406: 404  185
   11    11 Małgorzata     Sulejewska            134.88 +  461: 440  185
   12    11 Łucja          Kodzis                130.01 +  380: 328  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Tomasz Lempart 128.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zofia          Knapik                100.00 +  416: 337  150
    2    23 Dorota         Rudzińska             123.32 -  329: 365   73
    3    30 Agnieszka      Walas                 121.34 +  434: 384  171
    4    23 Dorota         Ostrowska             108.35 +  383: 347  158
    5     6 Stanisław      Rydzik                148.11 -  311: 431   98
    6    22 Łukasz         Sornek                126.03 +  353: 337  176
    7    11 Waldemar       Wypchał               107.49 +  366: 344  157
    8     8 Jan            Mrozowski             138.93 +  425: 424  189
    9     4 Bronisław      Parada                127.89 +  502: 322  178
   10     2 Michał         Alabrudziński         159.29 -  346: 363  109
   11     4 Dawid          Pikul                 148.22 +  423: 344  198
   12     5 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  296: 400   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Jerzy Matyasik 127.95 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Joanna         Korus                 100.00 +  437: 325  150
    2    15 Arkadiusz      Łydka                 127.36 -  318: 348   77
    3    27 Sławomir       Wolski                116.85 +  395: 324  167
    4    11 Jan            Mrozowski             138.93 +  369: 319  189
    5    11 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  295: 357   94
    6    14 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  355: 360   92
    7    29 Łukasz         Sornek                126.03 +  412: 324  176
    8    12 Dominik        Urbacki               151.53 -  277: 469  102
    9    20 Jacek          Wandzel               117.92 -  408: 415   68
   10    32 Dariusz        Putoń                 145.66 +  376: 369  196
   11    21 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  367: 378   89
   12    26 Rafał          Wesołowski            136.94 -  372: 414   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Bronisław Parada 127.89 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Monika         Kowalik               100.00 +  470: 167  150
    2     8 Leszek         Kilian                103.71 +  441: 370  154
    3     5 Marta          Świątkowska           117.12 +  439: 346  167
    4     1 Kazimierz      Merklejn              147.34 +  451: 365  197
    5     1 Kacper         Zegadło               147.62 -  363: 374   98
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  279: 376   94
    7     9 Łucja          Kodzis                130.01 +  434: 310  180
    8     6 Tomasz         Ciejka                144.96 +  412: 348  195
    9     4 Tomasz         Lempart               128.38 -  322: 502   78
   10    10 Zbigniew       Rybak                 122.34 +  404: 351  172
   11     6 Bartosz        Morawski              153.46 -  267: 478  103
   12     8 Artur          Irzyk                 139.63 +  343: 334  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Arkadiusz Łydka 127.36 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dawid          Podżerek              111.63 +  359: 294  162
    2    15 Jerzy          Matyasik              127.95 +  348: 318  178
    3     7 Paweł          Jackowski             143.80 -  309: 350   94
    4    20 Dawid          Adamczyk              158.03 -  294: 433  108
    5    28 Janusz         Krupiński             137.04 +  358: 342  187
    6    20 Tomasz         Górka                 123.00 -  376: 383   73
    7    20 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  327: 380   89
    8    28 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  422: 402  180
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  397: 373  176
   10    19 Dorota         Rudzińska             123.32 -  295: 354   73
   11    25 Agnieszka      Walas                 121.34 +  469: 256  171
   12    20 Anna           Stambulska            109.97 -  285: 356   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Marcin Ceglarek 126.15 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  445: 185  150
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  339: 338  176
    3     3 Jan            Mrozowski             138.93 +  335: 318  189
    4     3 Michał         Alabrudziński         159.29 -  309: 379  109
    5    12 Dawid          Adamczyk              158.03 -  350: 354  108
    6    17 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 +  312: 269  183
    7    14 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  409: 404  160
    8     9 Artur          Irzyk                 139.63 +  490: 415  190
    9     6 Juliusz        Czupryniak            142.46 +  368: 355  192
   10     4 Mirosław       Uglik                 149.38 +  375: 332  199
   11     2 Paweł          Jackowski             143.80 +  384: 371  194
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          144.29 =  377: 377  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 12 166.17




	Łukasz Sornek 126.03 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  561: 330  150
    2     1 Marta          Bajorek               125.29 +  456: 383  175
    3     1 Artur          Irzyk                 139.63 -  366: 411   90
    4     7 Justyna        Górka                 143.19 -  262: 445   93
    5    17 Maria          Uryga                 102.83 -  378: 409   53
    6    22 Tomasz         Lempart               128.38 -  337: 353   78
    7    29 Jerzy          Matyasik              127.95 -  324: 412   78
    8    33 Dawid          Podżerek              111.63 +  351: 326  162
    9    30 Joanna         Brychcy               116.51 +  375: 366  167
   10    27 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  378: 294  160
   11    20 Tomasz         Górka                 123.00 +  418: 342  173
   12    15 Natalia        Ogierman              124.57 +  414: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Krzysztof Sporczyk 125.73 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  367: 289  150
    2    11 Marcin         Ceglarek              126.15 -  338: 339   76
    3    21 Dorota         Rudzińska             123.32 +  369: 349  173
    4    18 Mirosław       Uglik                 149.38 -  346: 428   99
    5    19 Natalia        Ogierman              124.57 +  409: 350  175
    6    11 Krzysztof      Kałuża                128.48 +  508: 394  178
    7    13 Bartosz        Morawski              153.46 -  440: 451  103
    8    16 Joanna         Juszczak              132.60 -  279: 461   83
    9    22 Arkadiusz      Łydka                 127.36 -  373: 397   77
   10    26 Grzegorz       Papciak               106.47 -  380: 416   56
   11    28 Dorota         Stachowska            122.24 +  524: 297  172
   12    23 Irena          Sołdan                141.81 -  263: 408   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Marta Bajorek 125.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  411: 197  150
    2     1 Łukasz         Sornek                126.03 -  383: 456   76
    3    17 Dariusz        Sowula                119.10 +  384: 278  169
    4     8 Maciej         Sancewicz             134.53 -  397: 533   85
    5    21 Joanna         Juszczak              132.60 -  363: 398   83
    6    25 Dawid          Podżerek              111.63 -  389: 394   62
    7    30 Maciej         Dąbrowski             109.94 -  260: 357   60
    8    36 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  375: 356  168
    9    32 Agnieszka      Krupka                129.96 +  444: 324  180
   10    28 Andrzej        Rakoczy               123.53 -  318: 472   74
   11    30 Marcin         Stachowski            122.45 +  451: 332  172
   12    24 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  432: 306  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Natalia Ogierman 124.57 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Wanda          Wach                  100.00 +  354: 263  150
    2    17 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  419: 423   83
    3    23 Łucja          Kodzis                130.01 -  425: 427   80
    4    24 Irena          Sołdan                141.81 +  408: 381  192
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  350: 409   76
    6    24 Elżbieta       Szuba                 119.61 -  369: 378   70
    7    31 Andrzej        Rakoczy               123.53 -  327: 381   74
    8    35 Zofia          Górka                 112.83 +  461: 331  163
    9    29 Paweł          Brylski               106.80 +  442: 323  157
   10    23 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  334: 313  170
   11    19 Rafał          Wesołowski            136.94 +  375: 350  187
   12    15 Łukasz         Sornek                126.03 -  313: 414   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Andrzej Rakoczy 123.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  160.77 -  270: 477  111
    2    36 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  367: 402   50
    3    41 Grzegorz       Papciak               106.47 +  383: 324  156
    4    28 Waldemar       Wypchał               107.49 -  355: 435   57
    5    38 Zofia          Knapik                100.00 +  398: 327  150
    6    36 Rafał          Wesołowski            136.94 -  269: 324   87
    7    31 Natalia        Ogierman              124.57 +  381: 327  175
    8    25 Piotr          Adamczyk              108.59 +  400:   0    0
    9    21 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  285: 411   89
   10    28 Marta          Bajorek               125.29 +  472: 318  175
   11    23 Janusz         Krupiński             137.04 -  278: 475   87
   12    29 Sławomir       Wolski                116.85 -  249: 449   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 11 109.45




	Dorota Rudzińska 123.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         159.29 -  415: 441  109
    2    23 Tomasz         Lempart               128.38 +  365: 329  178
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  349: 369   76
    4    27 Paweł          Brylski               106.80 +  389: 326  157
    5    27 Sławomir       Wolski                116.85 -  341: 364   67
    6    29 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  352: 351  151
    7    27 Dariusz        Putoń                 145.66 +  397: 349  196
    8    11 Maciej         Sancewicz             134.53 -  344: 460   85
    9    26 Leszek         Kilian                103.71 +  457: 295  154
   10    19 Arkadiusz      Łydka                 127.36 +  354: 295  177
   11     9 Krzysztof      Kałuża                128.48 +  372: 369  178
   12    12 Konrad         Sowula                129.70 +  373: 363  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Tomasz Górka 123.00 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 158.06 +  437: 378  208
    2    16 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  310: 440   97
    3    28 Zofia          Górka                 112.83 +  406: 343  163
    4    10 Dominik        Urbacki               151.53 +  454: 414  202
    5    14 Bartosz        Morawski              153.46 -  310: 499  103
    6    20 Arkadiusz      Łydka                 127.36 +  383: 376  177
    7    15 Andrzej        Rechowicz             134.92 +  338: 322  185
    8     7 Michał         Alabrudziński         159.29 -  278: 403  109
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            134.88 -  331: 395   85
   10    18 Joanna         Juszczak              132.60 -  366: 390   83
   11    20 Łukasz         Sornek                126.03 -  342: 418   76
   12    27 Waldemar       Wypchał               107.49 +  387: 360  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Marcin Stachowski 122.45 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              158.03 +  360: 338  208
    2    14 Mariusz        Wrześniewski          144.29 +  504: 383  194
    3     8 Andrzej        Rechowicz             134.92 -  349: 426   85
    4    17 Joanna         Juszczak              132.60 +  346: 308  183
    5     9 Mirosław       Uglik                 149.38 -  291: 367   99
    6    23 Dorota         Ostrowska             108.35 +  403: 302  158
    7    10 Jan            Mrozowski             138.93 -  219: 404   89
    8    19 Waldemar       Wypchał               107.49 -  294: 371   57
    9    23 Jarosław       Karp                  113.00 -  303: 403   63
   10    29 Krzysztof      Gibas                 130.41 -  327: 371   80
   11    30 Marta          Bajorek               125.29 -  332: 451   75
   12    35 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  456: 310  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Zbigniew Rybak 122.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              153.46 -  306: 362  103
    2    25 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  395: 289  159
    3    24 Andrzej        Stańczyk              109.89 -  358: 365   60
    4    36 Agnieszka      Krupka                129.96 +  324: 303  180
    5    25 Łucja          Kodzis                130.01 -  359: 391   80
    6    26 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  380: 295  180
    7    19 Irena          Sołdan                141.81 +  367: 318  192
    8    17 Mikołaj        Cieplik               138.61 +  372: 340  189
    9    14 Artur          Irzyk                 139.63 +  339: 330  190
   10    10 Bronisław      Parada                127.89 -  351: 404   78
   11    15 Kamil          Górka                 158.06 -  317: 356  108
   12    21 Dariusz        Sowula                119.10 -  368: 409   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Dorota Stachowska 122.24 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dominik        Urbacki               151.53 -  320: 533  102
    2    39 Dariusz        Sowula                119.10 -  370: 450   69
    3    35 Wanda          Wach                  100.00 +  395: 260  150
    4    33 Leszek         Kilian                103.71 -  313: 380   54
    5    37 Agnieszka      Krupka                129.96 -  381: 410   80
    6    37 Zofia          Knapik                100.00 +  357: 310  150
    7    35 Paweł          Brylski               106.80 -  223: 465   57
    8    40 Joanna         Korus                 100.00 +  473: 269  150
    9    35 Marta          Świątkowska           117.12 +  335: 331  167
   10    25 Irena          Sołdan                141.81 -  301: 386   92
   11    28 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  297: 524   76
   12    34 Zofia          Górka                 112.83 -  376: 388   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Agnieszka Walas 121.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 149.38 +  352: 310  199
    2    18 Marta          Świątkowska           117.12 -  296: 343   67
    3    30 Tomasz         Lempart               128.38 -  384: 434   78
    4    26 Agnieszka      Dawid                 108.66 -  384: 405   59
    5    35 Dariusz        Sowula                119.10 -  291: 342   69
    6    39 Monika         Szczyrzyca            105.06 +  418: 242  155
    7    36 Zofia          Górka                 112.83 +  456: 329  163
    8    27 Agnieszka      Krupka                129.96 +  400: 312  180
    9    24 Sławomir       Wolski                116.85 +  344: 322  167
   10    12 Stanisław      Rydzik                148.11 -  352: 374   98
   11    25 Arkadiusz      Łydka                 127.36 -  256: 469   77
   12    28 Piotr          Potoczek              111.16 +  375: 276  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Krzysztof Kodzis 120.27 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 148.22 +  390: 359  198
    2     7 Jan            Mrozowski             138.93 -  343: 464   89
    3    34 Joanna         Brychcy               116.51 +  424: 328  167
    4     9 Dariusz        Kosz                  160.77 -  366: 479  111
    5    26 Leszek         Kilian                103.71 -  325: 338   54
    6    33 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  419: 305  168
    7    21 Marta          Świątkowska           117.12 +  396: 311  167
    8    21 Andrzej        Rechowicz             134.92 -  234: 438   85
    9    28 Dorota         Ostrowska             108.35 -  315: 382   58
   10    23 Natalia        Ogierman              124.57 -  313: 334   75
   11    34 Sławomir       Wolski                116.85 -  304: 474   67
   12    33 Paweł          Brylski               106.80 +  428: 389  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Elżbieta Szuba 119.61 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                148.11 -  343: 347   98
    2    31 Piotr          Broda                 137.56 -  308: 386   88
    3    40 Monika         Szczyrzyca            105.06 +  425: 277  155
    4    34 Ryszard        Korpalski             116.03 +  380: 313  166
    5    15 Dawid          Pikul                 148.22 -  317: 376   98
    6    24 Natalia        Ogierman              124.57 +  378: 369  175
    7    18 Małgorzata     Sulejewska            134.88 -  420: 433   85
    8    29 Marta          Świątkowska           117.12 +  383: 222  167
    9    25 Dariusz        Sowula                119.10 -  331: 357   69
   10    30 Sławomir       Wolski                116.85 +  375: 342  167
   11    18 Irena          Sołdan                141.81 +  439: 360  192
   12    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  294: 416   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Dariusz Sowula 119.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kacper         Zegadło               147.62 -  264: 388   98
    2    39 Dorota         Stachowska            122.24 +  450: 370  172
    3    17 Marta          Bajorek               125.29 -  278: 384   75
    4    32 Jacek          Wandzel               117.92 -  261: 462   68
    5    35 Agnieszka      Walas                 121.34 +  342: 291  171
    6    34 Jarosław       Karp                  113.00 +  345: 336  163
    7    26 Piotr          Adamczyk              108.59 +  429: 390  159
    8    20 Kamil          Górka                 158.06 -  368: 415  108
    9    25 Elżbieta       Szuba                 119.61 +  357: 331  170
   10    20 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  325: 334   83
   11    24 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  421: 389  180
   12    21 Zbigniew       Rybak                 122.34 +  409: 368  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Jacek Wandzel 117.92 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz      Merklejn              147.34 -  352: 356   97
    2    30 Dawid          Podżerek              111.63 +  381: 310  162
    3    13 Dominik        Urbacki               151.53 -  353: 383  102
    4    32 Dariusz        Sowula                119.10 +  462: 261  169
    5    23 Piotr          Broda                 137.56 -  308: 432   88
    6    31 Ryszard        Korpalski             116.03 -  338: 344   66
    7    33 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  411: 335  151
    8    26 Piotr          Potoczek              111.16 +  471: 321  161
    9    20 Jerzy          Matyasik              127.95 +  415: 408  178
   10    15 Tomasz         Ciejka                144.96 +  377: 338  195
   11    16 Maciej         Sancewicz             134.53 -  332: 339   85
   12    16 Janusz         Krupiński             137.04 -  326: 445   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Dorota Gwiazdoń 117.52 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Putoń                 145.66 -  271: 438   96
    2    35 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  337: 301  151
    3    32 Tomasz         Ciejka                144.96 -  309: 355   95
    4    37 Maciej         Dąbrowski             109.94 -  276: 407   60
    5    39 Paweł          Brylski               106.80 +  404: 232  157
    6    33 Krzysztof      Kodzis                120.27 -  305: 419   70
    7    38 Joanna         Brychcy               116.51 -  349: 366   67
    8    36 Marta          Bajorek               125.29 -  356: 375   75
    9    39 Joanna         Korus                 100.00 +  392: 274  150
   10    39 Wanda          Wach                  100.00 +  379: 331  150
   11    33 Piotr          Potoczek              111.16 -  336: 418   61
   12    36 Ryszard        Korpalski             116.03 -  339: 410   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Marta Świątkowska 117.12 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Ciejka                144.96 +  432: 359  195
    2    18 Agnieszka      Walas                 121.34 +  343: 296  171
    3     5 Bronisław      Parada                127.89 -  346: 439   78
    4    14 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  267: 408   94
    5    24 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  374: 312  159
    6    16 Jan            Mrozowski             138.93 -  267: 470   89
    7    21 Krzysztof      Kodzis                120.27 -  311: 396   70
    8    29 Elżbieta       Szuba                 119.61 -  222: 383   70
    9    35 Dorota         Stachowska            122.24 -  331: 335   72
   10    34 Joanna         Brychcy               116.51 -  336: 452   67
   11    39 Joanna         Korus                 100.00 +  436: 243  150
   12    37 Zofia          Knapik                100.00 +  392: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Sławomir Wolski 116.85 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  316: 437   94
    2    40 Wanda          Wach                  100.00 +  354: 332  150
    3    27 Jerzy          Matyasik              127.95 -  324: 395   78
    4    31 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  370: 354  180
    5    27 Dorota         Rudzińska             123.32 +  364: 341  173
    6    18 Waldemar       Wypchał               107.49 -  241: 409   57
    7    25 Piotr          Broda                 137.56 -  359: 376   88
    8    31 Rafał          Wesołowski            136.94 +  364: 358  187
    9    24 Agnieszka      Walas                 121.34 -  322: 344   71
   10    30 Elżbieta       Szuba                 119.61 -  342: 375   70
   11    34 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  474: 304  170
   12    29 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  449: 249  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Joanna Brychcy 116.51 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             143.80 -  372: 430   94
    2    26 Irena          Sołdan                141.81 -  340: 436   92
    3    34 Krzysztof      Kodzis                120.27 -  328: 424   70
    4    39 Michał         Dulat                 100.00 +  369: 251  150
    5    36 Ryszard        Korpalski             116.03 -  352: 408   66
    6    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  358: 320  150
    7    38 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  366: 349  168
    8    32 Dariusz        Putoń                 145.66 -  310: 402   96
    9    30 Łukasz         Sornek                126.03 -  366: 375   76
   10    34 Marta          Świątkowska           117.12 +  452: 336  167
   11    31 Maciej         Dąbrowski             109.94 -  389: 404   60
   12    32 Dawid          Podżerek              111.63 +  400: 370  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Ryszard Korpalski 116.03 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 143.19 -  310: 401   93
    2    44 Monika         Kowalik               100.00 +  393: 220  150
    3    22 Dawid          Adamczyk              158.03 -  237: 417  108
    4    34 Elżbieta       Szuba                 119.61 -  313: 380   70
    5    36 Joanna         Brychcy               116.51 +  408: 352  167
    6    31 Jacek          Wandzel               117.92 +  344: 338  168
    7    22 Anna           Stambulska            109.97 -  353: 373   60
    8    30 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  320: 386   83
    9    34 Rafał          Wesołowski            136.94 -  316: 362   87
   10    35 Paweł          Brylski               106.80 -  326: 327   57
   11    38 Michał         Dulat                 100.00 +  353: 290  150
   12    36 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  410: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Jarosław Karp 113.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  268: 489   92
    2    37 Maria          Uryga                 102.83 -  346: 415   53
    3    43 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  399: 271  150
    4    29 Rafał          Wesołowski            136.94 +  419: 406  187
    5    18 Małgorzata     Sulejewska            134.88 -  357: 368   85
    6    34 Dariusz        Sowula                119.10 -  336: 345   69
    7    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  505: 220  150
    8    24 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  394: 301  160
    9    23 Marcin         Stachowski            122.45 +  403: 303  172
   10    17 Anna           Stambulska            109.97 -  288: 426   60
   11    22 Grzegorz       Papciak               106.47 -  336: 422   56
   12    25 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  386: 298  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Zofia Górka 112.83 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                141.81 +  393: 301  192
    2     6 Krzysztof      Kałuża                128.48 -  267: 449   78
    3    28 Tomasz         Górka                 123.00 -  343: 406   73
    4    30 Janusz         Krupiński             137.04 -  296: 411   87
    5    32 Anna           Stambulska            109.97 -  344: 391   60
    6    40 Michał         Dulat                 100.00 +  323: 305  150
    7    36 Agnieszka      Walas                 121.34 -  329: 456   71
    8    35 Natalia        Ogierman              124.57 -  331: 461   75
    9    37 Dawid          Podżerek              111.63 -  320: 471   62
   10    40 Monika         Kowalik               100.00 +  384: 226  150
   11    37 Wanda          Wach                  100.00 +  445: 252  150
   12    34 Dorota         Stachowska            122.24 +  388: 376  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Dawid Podżerek 111.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Arkadiusz      Łydka                 127.36 -  294: 359   77
    2    30 Jacek          Wandzel               117.92 -  310: 381   68
    3    44 Monika         Kowalik               100.00 +  444: 184  150
    4    38 Piotr          Potoczek              111.16 +  459: 390  161
    5    30 Dorota         Ostrowska             108.35 -  253: 431   58
    6    25 Marta          Bajorek               125.29 +  394: 389  175
    7    17 Krzysztof      Kałuża                128.48 -  323: 405   78
    8    33 Łukasz         Sornek                126.03 -  326: 351   76
    9    37 Zofia          Górka                 112.83 +  471: 320  163
   10    31 Leszek         Kilian                103.71 -  310: 364   54
   11    32 Agnieszka      Krupka                129.96 -  293: 353   80
   12    32 Joanna         Brychcy               116.51 -  370: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Piotr Potoczek 111.16 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Irzyk                 139.63 -  273: 404   90
    2    34 Zofia          Knapik                100.00 +  345: 243  150
    3    31 Maria          Uryga                 102.83 -  295: 368   53
    4    38 Dawid          Podżerek              111.63 -  390: 459   62
    5    41 Monika         Kowalik               100.00 +  377: 174  150
    6    28 Irena          Sołdan                141.81 -  348: 463   92
    7    32 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  390: 329  159
    8    26 Jacek          Wandzel               117.92 -  321: 471   68
    9    31 Krzysztof      Gibas                 130.41 -  287: 361   80
   10    37 Michał         Dulat                 100.00 +  507: 302  150
   11    33 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  418: 336  168
   12    28 Agnieszka      Walas                 121.34 -  276: 375   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Anna Stambulska 109.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jan            Mrozowski             138.93 -  309: 476   89
    2    24 Kamil          Górka                 158.06 -  365: 403  108
    3    38 Joanna         Korus                 100.00 +  496: 200  150
    4    25 Piotr          Adamczyk              108.59 -  332: 351   59
    5    32 Zofia          Górka                 112.83 +  391: 344  163
    6    27 Maciej         Dąbrowski             109.94 +  373: 332  160
    7    22 Ryszard        Korpalski             116.03 +  373: 353  166
    8    22 Leszek         Kilian                103.71 +  360: 318  154
    9     9 Dawid          Pikul                 148.22 -  273: 442   98
   10    17 Jarosław       Karp                  113.00 +  426: 288  163
   11    13 Justyna        Górka                 143.19 -  286: 482   93
   12    20 Arkadiusz      Łydka                 127.36 +  356: 285  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Maciej Dąbrowski 109.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  289: 400   89
    2    32 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  427: 346  180
    3    16 Maciej         Sancewicz             134.53 -  333: 510   85
    4    37 Dorota         Gwiazdoń              117.52 +  407: 276  168
    5    16 Dominik        Urbacki               151.53 -  293: 419  102
    6    27 Anna           Stambulska            109.97 -  332: 373   60
    7    30 Marta          Bajorek               125.29 +  357: 260  175
    8    24 Jarosław       Karp                  113.00 -  301: 394   63
    9    33 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  370: 312  159
   10    27 Łukasz         Sornek                126.03 -  294: 378   76
   11    31 Joanna         Brychcy               116.51 +  404: 389  167
   12    30 Agnieszka      Krupka                129.96 -  296: 518   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Andrzej Stańczyk 109.89 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 137.56 +  466: 293  188
    2     9 Kacper         Zegadło               147.62 -  296: 449   98
    3    24 Zbigniew       Rybak                 122.34 +  365: 358  172
    4    13 Małgorzata     Sulejewska            134.88 +  425: 368  185
    5    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 +  488: 337  183
    6     6 Konrad         Sowula                129.70 -  272: 450   80
    7    14 Marcin         Ceglarek              126.15 -  404: 409   76
    8    18 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  390: 412   78
    9    19 Maria          Uryga                 102.83 -  437: 445   53
   10    24 Janusz         Krupiński             137.04 -  218: 538   87
   11    29 Paweł          Brylski               106.80 +  414: 368  157
   12    24 Marta          Bajorek               125.29 -  306: 432   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Agnieszka Dawid 108.66 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Janusz         Krupiński             137.04 -  378: 424   87
    2    25 Zbigniew       Rybak                 122.34 -  289: 395   72
    3    39 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  471: 218  150
    4    26 Agnieszka      Walas                 121.34 +  405: 384  171
    5    24 Marta          Świątkowska           117.12 -  312: 374   67
    6    32 Agnieszka      Krupka                129.96 -  349: 361   80
    7    32 Piotr          Potoczek              111.16 -  329: 390   61
    8    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  384: 286  150
    9    33 Maciej         Dąbrowski             109.94 -  312: 370   60
   10    33 Rafał          Wesołowski            136.94 -  311: 404   87
   11    36 Zofia          Knapik                100.00 -  306: 309   50
   12    38 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  397: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Piotr Adamczyk 108.59 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            136.94 -  312: 417   87
    2    42 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  449: 244  150
    3    25 Stanisław      Rydzik                148.11 -  283: 494   98
    4    25 Anna           Stambulska            109.97 +  351: 332  160
    5    22 Waldemar       Wypchał               107.49 -  394: 407   57
    6    35 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  431: 334  150
    7    26 Dariusz        Sowula                119.10 -  390: 429   69
    8    25 Andrzej        Rakoczy               123.53 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  7 110.14




	Dorota Ostrowska 108.35 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             134.92 =  375: 375  135
    2    22 Rafał          Wesołowski            136.94 +  340: 295  187
    3    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  272: 448   83
    4    23 Tomasz         Lempart               128.38 -  347: 383   78
    5    30 Dawid          Podżerek              111.63 +  431: 253  162
    6    23 Marcin         Stachowski            122.45 -  302: 403   72
    7    28 Maria          Uryga                 102.83 -  358: 368   53
    8    34 Paweł          Brylski               106.80 +  394: 328  157
    9    28 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  382: 315  170
   10    22 Waldemar       Wypchał               107.49 +  446: 333  157
   11    17 Łucja          Kodzis                130.01 -  285: 389   80
   12    22 Leszek         Kilian                103.71 -  284: 334   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Waldemar Wypchał 107.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Sulejewska            134.88 +  425: 299  185
    2    20 Joanna         Juszczak              132.60 -  300: 398   83
    3    15 Mariusz        Wrześniewski          144.29 -  391: 396   94
    4    28 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  435: 355  174
    5    22 Piotr          Adamczyk              108.59 +  407: 394  159
    6    18 Sławomir       Wolski                116.85 +  409: 241  167
    7    11 Tomasz         Lempart               128.38 -  344: 366   78
    8    19 Marcin         Stachowski            122.45 +  371: 294  172
    9    16 Bartosz        Morawski              153.46 -  254: 492  103
   10    22 Dorota         Ostrowska             108.35 -  333: 446   58
   11    27 Leszek         Kilian                103.71 -  314: 380   54
   12    27 Tomasz         Górka                 123.00 -  360: 387   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Paweł Brylski 106.80 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Sancewicz             134.53 -  315: 450   85
    2    41 Michał         Dulat                 100.00 +  393: 316  150
    3    20 Mirosław       Uglik                 149.38 -  313: 425   99
    4    27 Dorota         Rudzińska             123.32 -  326: 389   73
    5    39 Dorota         Gwiazdoń              117.52 -  232: 404   68
    6    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  424: 251  150
    7    35 Dorota         Stachowska            122.24 +  465: 223  172
    8    34 Dorota         Ostrowska             108.35 -  328: 394   58
    9    29 Natalia        Ogierman              124.57 -  323: 442   75
   10    35 Ryszard        Korpalski             116.03 +  327: 326  166
   11    29 Andrzej        Stańczyk              109.89 -  368: 414   60
   12    33 Krzysztof      Kodzis                120.27 -  389: 428   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Grzegorz Papciak 106.47 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 -  297: 435   83
    2    28 Dawid          Pikul                 148.22 -  251: 560   98
    3    41 Andrzej        Rakoczy               123.53 -  324: 383   74
    4    41 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  452: 227  150
    5    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  348: 344  150
    6    30 Janusz         Krupiński             137.04 -  336: 384   87
    7    34 Krzysztof      Gibas                 130.41 -  354: 384   80
    8    38 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  456: 324  150
    9    36 Michał         Dulat                 100.00 +  349: 221  150
   10    26 Krzysztof      Sporczyk              125.73 +  416: 380  176
   11    22 Jarosław       Karp                  113.00 +  422: 336  163
   12    19 Maria          Uryga                 102.83 -  312: 377   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Monika Szczyrzyca 105.06 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Juszczak              132.60 -  297: 344   83
    2    29 Tomasz         Ciejka                144.96 -  265: 378   95
    3    40 Elżbieta       Szuba                 119.61 -  277: 425   70
    4    43 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  417: 280  150
    5    34 Irena          Sołdan                141.81 -  235: 463   92
    6    39 Agnieszka      Walas                 121.34 -  242: 418   71
    7    43 Monika         Kowalik               100.00 +  346: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  7 101.57




	Leszek Kilian 103.71 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Gibas                 130.41 +  389: 341  180
    2     8 Bronisław      Parada                127.89 -  370: 441   78
    3    26 Piotr          Broda                 137.56 -  226: 365   88
    4    33 Dorota         Stachowska            122.24 +  380: 313  172
    5    26 Krzysztof      Kodzis                120.27 +  338: 325  170
    6    19 Łucja          Kodzis                130.01 -  283: 335   80
    7    24 Małgorzata     Deszczyńska           133.39 +  380: 329  183
    8    22 Anna           Stambulska            109.97 -  318: 360   60
    9    26 Dorota         Rudzińska             123.32 -  295: 457   73
   10    31 Dawid          Podżerek              111.63 +  364: 310  162
   11    27 Waldemar       Wypchał               107.49 +  380: 314  157
   12    22 Dorota         Ostrowska             108.35 +  334: 284  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Maria Uryga 102.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Łucja          Kodzis                130.01 -  328: 399   80
    2    37 Jarosław       Karp                  113.00 +  415: 346  163
    3    31 Piotr          Potoczek              111.16 +  368: 295  161
    4    15 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  329: 399   78
    5    17 Łukasz         Sornek                126.03 +  409: 378  176
    6    10 Dawid          Pikul                 148.22 -  355: 372   98
    7    28 Dorota         Ostrowska             108.35 +  368: 358  158
    8    15 Małgorzata     Sulejewska            134.88 -  300: 426   85
    9    19 Andrzej        Stańczyk              109.89 +  445: 437  160
   10    16 Mikołaj        Cieplik               138.61 +  344: 301  189
   11    14 Artur          Irzyk                 139.63 -  357: 416   90
   12    19 Grzegorz       Papciak               106.47 +  377: 312  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Dominik Ulejczyk 100.54 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Krupka                129.96 -  330: 366   80
    2    35 Dorota         Gwiazdoń              117.52 -  301: 337   68
    3    42 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  443: 336  150
    4    35 Zofia          Knapik                100.00 +  326: 295  150
    5    20 Jan            Mrozowski             138.93 -  274: 390   89
    6    29 Dorota         Rudzińska             123.32 -  351: 352   73
    7    33 Jacek          Wandzel               117.92 -  335: 411   68
    8    39 Michał         Dulat                 100.00 -  257: 303   50
    9    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  482: 225  150
   10    36 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  393: 321  150
   11    35 Dariusz        Putoń                 145.66 -  236: 450   96
   12    35 Marcin         Stachowski            122.45 -  310: 456   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Konrad         Sowula                129.70 -  259: 368   80
    2    41 Paweł          Brylski               106.80 -  316: 393   57
    3    37 Krzysztof      Gibas                 130.41 -  250: 401   80
    4    39 Joanna         Brychcy               116.51 -  251: 369   67
    5    43 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  327: 208  150
    6    40 Zofia          Górka                 112.83 -  305: 323   63
    7    40 Zofia          Knapik                100.00 +  348: 319  150
    8    39 Dominik        Ulejczyk              100.54 +  303: 257  151
    9    36 Grzegorz       Papciak               106.47 -  221: 349   56
   10    37 Piotr          Potoczek              111.16 -  302: 507   61
   11    38 Ryszard        Korpalski             116.03 -  290: 353   66
   12    39 Andrzej        Klich                 100.00 -  282: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 12  85.92




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Kałuża                128.48 -  265: 477   78
    2    38 Joanna         Korus                 100.00 +  293: 246  150
    3    33 Irena          Sołdan                141.81 +  383: 307  192
    4    21 Mikołaj        Cieplik               138.61 -  307: 412   89
    5    29 Kamil          Górka                 158.06 -  289: 303  108
    6    35 Piotr          Adamczyk              108.59 -  334: 431   59
    7    39 Rafał          Wesołowski            136.94 -  267: 411   87
    8    38 Grzegorz       Papciak               106.47 -  324: 456   56
    9    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  398: 263  150
   10    36 Dominik        Ulejczyk              100.54 -  321: 393   51
   11    40 Andrzej        Klich                 100.00 =  419: 419  100
   12    38 Agnieszka      Dawid                 108.66 -  239: 397   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Szymon         Dąbrowski             128.39 -  370: 480   78
    2    27 Małgorzata     Sulejewska            134.88 -  319: 414   85
    3    36 Zofia          Knapik                100.00 -  306: 337   50
    4    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  251: 380   50
    5    42 Joanna         Korus                 100.00 +  303: 281  150
    6    42 Wanda          Wach                  100.00 +  405: 258  150
    7    37 Jarosław       Karp                  113.00 -  220: 505   63
    8    37 Agnieszka      Dawid                 108.66 -  286: 384   59
    9    38 Dominik        Ulejczyk              100.54 -  225: 482   51
   10    42 PAUZA
   11    40 Liliana        Dąbrowska             100.00 =  419: 419  100
   12    39 Michał         Dulat                 100.00 +  291: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Zofia Knapik 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Lempart               128.38 -  337: 416   78
    2    34 Piotr          Potoczek              111.16 -  243: 345   61
    3    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  337: 306  150
    4    35 Dominik        Ulejczyk              100.54 -  295: 326   51
    5    38 Andrzej        Rakoczy               123.53 -  327: 398   74
    6    37 Dorota         Stachowska            122.24 -  310: 357   72
    7    40 Michał         Dulat                 100.00 -  319: 348   50
    8    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  299: 284  150
    9    40 Monika         Kowalik               100.00 +  344: 185  150
   10    38 Agnieszka      Krupka                129.96 -  287: 381   80
   11    36 Agnieszka      Dawid                 108.66 +  309: 306  159
   12    37 Marta          Świątkowska           117.12 -  303: 392   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Joanna Korus 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jerzy          Matyasik              127.95 -  325: 437   78
    2    38 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  246: 293   50
    3    38 Anna           Stambulska            109.97 -  200: 496   60
    4    42 Wanda          Wach                  100.00 -  278: 415   50
    5    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  281: 303   50
    6    43 Monika         Kowalik               100.00 +  306: 239  150
    7    44 PAUZA
    8    40 Dorota         Stachowska            122.24 -  269: 473   72
    9    39 Dorota         Gwiazdoń              117.52 -  274: 392   68
   10    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  337: 296  150
   11    39 Marta          Świątkowska           117.12 -  243: 436   67
   12    40 Wanda          Wach                  100.00 -  279: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  / 11  76.82




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bronisław      Parada                127.89 -  167: 470   78
    2    44 Ryszard        Korpalski             116.03 -  220: 393   66
    3    44 Dawid          Podżerek              111.63 -  184: 444   62
    4    44 PAUZA
    5    41 Piotr          Potoczek              111.16 -  174: 377   61
    6    43 Joanna         Korus                 100.00 -  239: 306   50
    7    43 Monika         Szczyrzyca            105.06 -  205: 346   55
    8    42 Wanda          Wach                  100.00 -  220: 353   50
    9    40 Zofia          Knapik                100.00 -  185: 344   50
   10    40 Zofia          Górka                 112.83 -  226: 384   63
   11    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  291: 280  150
   12    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  246: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  / 11  66.82




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Marcin         Ceglarek              126.15 -  185: 445   76
    2    43 Mirosław       Uglik                 149.38 -  253: 471   99
    3    43 Jarosław       Karp                  113.00 -  271: 399   63
    4    43 Monika         Szczyrzyca            105.06 -  280: 417   55
    5    44 PAUZA
    6    41 Paweł          Brylski               106.80 -  251: 424   57
    7    41 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  261: 390   50
    8    41 Zofia          Knapik                100.00 -  284: 299   50
    9    41 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  263: 398   50
   10    41 Joanna         Korus                 100.00 -  296: 337   50
   11    41 Monika         Kowalik               100.00 -  280: 291   50
   12    41 Monika         Kowalik               100.00 +  292: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  / 11  68.18




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łukasz         Sornek                126.03 -  330: 561   76
    2    36 Andrzej        Rakoczy               123.53 +  402: 367  174
    3    14 Juliusz        Czupryniak            142.46 -  344: 346   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     342  /  3 114.00




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Krzysztof      Sporczyk              125.73 -  289: 367   76
    2    33 Dawid          Adamczyk              158.03 -  282: 435  108
    3    39 Agnieszka      Dawid                 108.66 -  218: 471   59
    4    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  380: 251  150
    5    40 Grzegorz       Papciak               106.47 -  344: 348   56
    6    38 Joanna         Brychcy               116.51 -  320: 358   67
    7    41 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  390: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  7  95.14




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marta          Bajorek               125.29 -  197: 411   75
    2    42 Piotr          Adamczyk              108.59 -  244: 449   59
    3    42 Dominik        Ulejczyk              100.54 -  336: 443   51
    4    41 Grzegorz       Papciak               106.47 -  227: 452   56
    5    43 Michał         Dulat                 100.00 -  208: 327   50
    6    44 PAUZA
    7    42 Wanda          Wach                  100.00 +  271: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     441  /  6  73.50




	Wanda Wach 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Natalia        Ogierman              124.57 -  263: 354   75
    2    40 Sławomir       Wolski                116.85 -  332: 354   67
    3    35 Dorota         Stachowska            122.24 -  260: 395   72
    4    42 Joanna         Korus                 100.00 +  415: 278  150
    5    33 Krzysztof      Gibas                 130.41 -  291: 454   80
    6    42 Andrzej        Klich                 100.00 -  258: 405   50
    7    42 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  259: 271   50
    8    42 Monika         Kowalik               100.00 +  353: 220  150
    9    42 PAUZA
   10    39 Dorota         Gwiazdoń              117.52 -  331: 379   68
   11    37 Zofia          Górka                 112.83 -  252: 445   63
   12    40 Joanna         Korus                 100.00 +  310: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 11  88.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rakoczy               477: 270
   2 Dorota         Rudzińska            - Michał         Alabrudziński         415: 441
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Górka                 378: 437
   4 Marcin         Stachowski           - Dawid          Adamczyk              360: 338
   5 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Rybak                 362: 306
   6 Dorota         Stachowska           - Dominik        Urbacki               320: 533
   7 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Walas                 310: 352
   8 Krzysztof      Kodzis               - Dawid          Pikul                 390: 359
   9 Stanisław      Rydzik               - Elżbieta       Szuba                 347: 343
  10 Dariusz        Sowula               - Kacper         Zegadło               264: 388
  11 Kazimierz      Merklejn             - Jacek          Wandzel               356: 352
  12 Dorota         Gwiazdoń             - Dariusz        Putoń                 271: 438
  13 Tomasz         Ciejka               - Marta          Świątkowska           359: 432
  14 Sławomir       Wolski               - Mariusz        Wrześniewski          316: 437
  15 Paweł          Jackowski            - Joanna         Brychcy               430: 372
  16 Ryszard        Korpalski            - Justyna        Górka                 310: 401
  17 Juliusz        Czupryniak           - Jarosław       Karp                  489: 268
  18 Zofia          Górka                - Irena          Sołdan                393: 301
  19 Artur          Irzyk                - Piotr          Potoczek              404: 273
  20 Anna           Stambulska           - Jan            Mrozowski             309: 476
  21 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Dąbrowski             400: 289
  22 Andrzej        Stańczyk             - Piotr          Broda                 466: 293
  23 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Dawid                 424: 378
  24 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            312: 417
  25 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Ostrowska             375: 375
  26 Waldemar       Wypchał              - Małgorzata     Sulejewska            425: 299
  27 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Brylski               450: 315
  28 Grzegorz       Papciak              - Małgorzata     Deszczyńska           297: 435
  29 Joanna         Juszczak             - Monika         Szczyrzyca            344: 297
  30 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 389: 341
  31 Łucja          Kodzis               - Maria          Uryga                 399: 328
  32 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Krupka                330: 366
  33 Konrad         Sowula               - Michał         Dulat                 368: 259
  34 Liliana        Dąbrowska            - Krzysztof      Kałuża                265: 477
  35 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 480: 370
  36 Zofia          Knapik               - Tomasz         Lempart               337: 416
  37 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Korus                 437: 325
  38 Monika         Kowalik              - Bronisław      Parada                167: 470
  39 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Podżerek              359: 294
  40 Iwona          Skubis-Galus         - Marcin         Ceglarek              185: 445
  41 Łukasz         Sornek               - Mateusz        Stańczyk              561: 330
  42 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Sporczyk              289: 367
  43 Marta          Bajorek              - Marcin         Szczyrzyca            411: 197
  44 Wanda          Wach                 - Natalia        Ogierman              263: 354


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Łukasz         Sornek                383: 456
   2 Dominik        Urbacki              - Artur          Irzyk                 348: 405
   3 Justyna        Górka                - Juliusz        Czupryniak            461: 379
   4 Szymon         Dąbrowski            - Mikołaj        Cieplik               266: 434
   5 Dariusz        Kosz                 - Łucja          Kodzis                480: 303
   6 Krzysztof      Kałuża               - Zofia          Górka                 449: 267
   7 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Kodzis                464: 343
   8 Bronisław      Parada               - Leszek         Kilian                441: 370
   9 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Stańczyk              449: 296
  10 Maciej         Sancewicz            - Konrad         Sowula                363: 410
  11 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Sporczyk              339: 338
  12 Agnieszka      Krupka               - Michał         Alabrudziński         284: 459
  13 Dariusz        Putoń                - Bartosz        Morawski              298: 298
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Stachowski            383: 504
  15 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 318: 348
  16 Tomasz         Górka                - Kazimierz      Merklejn              310: 440
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Natalia        Ogierman              423: 419
  18 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Walas                 343: 296
  19 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             350: 445
  20 Joanna         Juszczak             - Waldemar       Wypchał               398: 300
  21 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             364: 377
  22 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Ostrowska             295: 340
  23 Tomasz         Lempart              - Dorota         Rudzińska             329: 365
  24 Kamil          Górka                - Anna           Stambulska            403: 365
  25 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Dawid                 395: 289
  26 Irena          Sołdan               - Joanna         Brychcy               436: 340
  27 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Klich                 414: 319
  28 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Papciak               560: 251
  29 Monika         Szczyrzyca           - Tomasz         Ciejka                265: 378
  30 Jacek          Wandzel              - Dawid          Podżerek              381: 310
  31 Elżbieta       Szuba                - Piotr          Broda                 308: 386
  32 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Gibas                 427: 346
  33 Dawid          Adamczyk             - Aneta          Szczyrzyca            435: 282
  34 Piotr          Potoczek             - Zofia          Knapik                345: 243
  35 Dorota         Gwiazdoń             - Dominik        Ulejczyk              337: 301
  36 Andrzej        Rakoczy              - Mateusz        Stańczyk              367: 402
  37 Maria          Uryga                - Jarosław       Karp                  415: 346
  38 Joanna         Korus                - Liliana        Dąbrowska             246: 293
  39 Dariusz        Sowula               - Dorota         Stachowska            450: 370
  40 Wanda          Wach                 - Sławomir       Wolski                332: 354
  41 Paweł          Brylski              - Michał         Dulat                 393: 316
  42 Marcin         Szczyrzyca           - Piotr          Adamczyk              244: 449
  43 Mirosław       Uglik                - Iwona          Skubis-Galus          471: 253
  44 Monika         Kowalik              - Ryszard        Korpalski             220: 393


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                411: 366
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  399: 346
   3 Jan            Mrozowski            - Marcin         Ceglarek              318: 335
   4 Krzysztof      Kałuża               - Konrad         Sowula                330: 367
   5 Bronisław      Parada               - Marta          Świątkowska           439: 346
   6 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              361: 345
   7 Paweł          Jackowski            - Arkadiusz      Łydka                 350: 309
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Stachowski            426: 349
   9 Justyna        Górka                - Dariusz        Putoń                 296: 500
  10 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Deszczyńska           272: 448
  11 Kacper         Zegadło              - Bartosz        Morawski              369: 340
  12 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Pikul                 349: 521
  13 Jacek          Wandzel              - Dominik        Urbacki               353: 383
  14 Mateusz        Stańczyk             - Juliusz        Czupryniak            344: 346
  15 Waldemar       Wypchał              - Mariusz        Wrześniewski          391: 396
  16 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             333: 510
  17 Marta          Bajorek              - Dariusz        Sowula                384: 278
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Janusz         Krupiński             533: 316
  19 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 395: 401
  20 Paweł          Brylski              - Mirosław       Uglik                 313: 425
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             369: 349
  22 Dawid          Adamczyk             - Ryszard        Korpalski             417: 237
  23 Natalia        Ogierman             - Łucja          Kodzis                425: 427
  24 Andrzej        Stańczyk             - Zbigniew       Rybak                 365: 358
  25 Piotr          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                283: 494
  26 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                365: 226
  27 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Matyasik              324: 395
  28 Zofia          Górka                - Tomasz         Górka                 343: 406
  29 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Dąbrowski             267: 469
  30 Agnieszka      Walas                - Tomasz         Lempart               384: 434
  31 Piotr          Potoczek             - Maria          Uryga                 295: 368
  32 Tomasz         Ciejka               - Dorota         Gwiazdoń              355: 309
  33 Liliana        Dąbrowska            - Irena          Sołdan                383: 307
  34 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Kodzis                328: 424
  35 Dorota         Stachowska           - Wanda          Wach                  395: 260
  36 Andrzej        Klich                - Zofia          Knapik                306: 337
  37 Krzysztof      Gibas                - Michał         Dulat                 401: 250
  38 Anna           Stambulska           - Joanna         Korus                 496: 200
  39 Agnieszka      Dawid                - Aneta          Szczyrzyca            471: 218
  40 Monika         Szczyrzyca           - Elżbieta       Szuba                 277: 425
  41 Grzegorz       Papciak              - Andrzej        Rakoczy               324: 383
  42 Marcin         Szczyrzyca           - Dominik        Ulejczyk              336: 443
  43 Jarosław       Karp                 - Iwona          Skubis-Galus          399: 271
  44 Dawid          Podżerek             - Monika         Kowalik               444: 184


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bronisław      Parada               - Kazimierz      Merklejn              451: 365
   2 Konrad         Sowula               - Małgorzata     Deszczyńska           338: 324
   3 Marcin         Ceglarek             - Michał         Alabrudziński         309: 379
   4 Dariusz        Putoń                - Paweł          Jackowski             382: 386
   5 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rechowicz             340: 352
   6 Dawid          Pikul                - Kacper         Zegadło               362: 378
   7 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 262: 445
   8 Maciej         Sancewicz            - Marta          Bajorek               533: 397
   9 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Kosz                  366: 479
  10 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Górka                 414: 454
  11 Jerzy          Matyasik             - Jan            Mrozowski             369: 319
  12 Łucja          Kodzis               - Krzysztof      Kałuża                412: 424
  13 Andrzej        Stańczyk             - Małgorzata     Sulejewska            425: 368
  14 Marta          Świątkowska          - Mariusz        Wrześniewski          267: 408
  15 Maria          Uryga                - Szymon         Dąbrowski             329: 399
  16 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Ciejka                433: 394
  17 Marcin         Stachowski           - Joanna         Juszczak              346: 308
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 346: 428
  19 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                350: 531
  20 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Adamczyk              294: 433
  21 Mikołaj        Cieplik              - Liliana        Dąbrowska             412: 307
  22 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 422: 329
  23 Dorota         Ostrowska            - Tomasz         Lempart               347: 383
  24 Irena          Sołdan               - Natalia        Ogierman              381: 408
  25 Piotr          Adamczyk             - Anna           Stambulska            351: 332
  26 Agnieszka      Walas                - Agnieszka      Dawid                 384: 405
  27 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Brylski               389: 326
  28 Andrzej        Rakoczy              - Waldemar       Wypchał               355: 435
  29 Jarosław       Karp                 - Rafał          Wesołowski            419: 406
  30 Zofia          Górka                - Janusz         Krupiński             296: 411
  31 Krzysztof      Gibas                - Sławomir       Wolski                354: 370
  32 Jacek          Wandzel              - Dariusz        Sowula                462: 261
  33 Leszek         Kilian               - Dorota         Stachowska            380: 313
  34 Elżbieta       Szuba                - Ryszard        Korpalski             380: 313
  35 Zofia          Knapik               - Dominik        Ulejczyk              295: 326
  36 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Krupka                324: 303
  37 Maciej         Dąbrowski            - Dorota         Gwiazdoń              407: 276
  38 Dawid          Podżerek             - Piotr          Potoczek              459: 390
  39 Michał         Dulat                - Joanna         Brychcy               251: 369
  40 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 380: 251
  41 Marcin         Szczyrzyca           - Grzegorz       Papciak               227: 452
  42 Joanna         Korus                - Wanda          Wach                  278: 415
  43 Iwona          Skubis-Galus         - Monika         Szczyrzyca            280: 417
  44 Monika         Kowalik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Bronisław      Parada                374: 363
   2 Michał         Alabrudziński        - Konrad         Sowula                370: 305
   3 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             334: 459
   4 Justyna        Górka                - Maciej         Sancewicz             466: 363
   5 Dariusz        Kosz                 - Mikołaj        Cieplik               401: 384
   6 Tomasz         Lempart              - Stanisław      Rydzik                311: 431
   7 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Kałuża                421: 418
   8 Juliusz        Czupryniak           - Artur          Irzyk                 334: 427
   9 Mirosław       Uglik                - Marcin         Stachowski            367: 291
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Stańczyk              337: 488
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              357: 295
  12 Marcin         Ceglarek             - Dawid          Adamczyk              350: 354
  13 Dariusz        Putoń                - Szymon         Dąbrowski             344: 356
  14 Tomasz         Górka                - Bartosz        Morawski              310: 499
  15 Elżbieta       Szuba                - Dawid          Pikul                 317: 376
  16 Dominik        Urbacki              - Maciej         Dąbrowski             419: 293
  17 Łukasz         Sornek               - Maria          Uryga                 378: 409
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Karp                  368: 357
  19 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Sporczyk              350: 409
  20 Dominik        Ulejczyk             - Jan            Mrozowski             274: 390
  21 Joanna         Juszczak             - Marta          Bajorek               398: 363
  22 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Adamczyk              407: 394
  23 Piotr          Broda                - Jacek          Wandzel               432: 308
  24 Agnieszka      Dawid                - Marta          Świątkowska           312: 374
  25 Łucja          Kodzis               - Zbigniew       Rybak                 391: 359
  26 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Kodzis                338: 325
  27 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wolski                341: 364
  28 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 342: 358
  29 Liliana        Dąbrowska            - Kamil          Górka                 289: 303
  30 Dorota         Ostrowska            - Dawid          Podżerek              431: 253
  31 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            424: 271
  32 Anna           Stambulska           - Zofia          Górka                 391: 344
  33 Wanda          Wach                 - Krzysztof      Gibas                 291: 454
  34 Irena          Sołdan               - Monika         Szczyrzyca            463: 235
  35 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Sowula                291: 342
  36 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Brychcy               408: 352
  37 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Stachowska            410: 381
  38 Zofia          Knapik               - Andrzej        Rakoczy               327: 398
  39 Dorota         Gwiazdoń             - Paweł          Brylski               404: 232
  40 Grzegorz       Papciak              - Aneta          Szczyrzyca            348: 344
  41 Piotr          Potoczek             - Monika         Kowalik               377: 174
  42 Andrzej        Klich                - Joanna         Korus                 303: 281
  43 Michał         Dulat                - Marcin         Szczyrzyca            327: 208
  44 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               406: 351
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  422: 442
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Bronisław      Parada                376: 279
   4 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              407: 432
   5 Szymon         Dąbrowski            - Justyna        Górka                 311: 470
   6 Konrad         Sowula               - Andrzej        Stańczyk              450: 272
   7 Bartosz        Morawski             - Mirosław       Uglik                 370: 387
   8 Artur          Irzyk                - Maciej         Sancewicz             429: 315
   9 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             439: 365
  10 Maria          Uryga                - Dawid          Pikul                 355: 372
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kałuża                508: 394
  12 Dominik        Urbacki              - Piotr          Broda                 465: 399
  13 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            467: 370
  14 Jerzy          Matyasik             - Juliusz        Czupryniak            355: 360
  15 Mikołaj        Cieplik              - Joanna         Juszczak              364: 454
  16 Jan            Mrozowski            - Marta          Świątkowska           470: 267
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Marcin         Ceglarek              269: 312
  18 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Wypchał               241: 409
  19 Łucja          Kodzis               - Leszek         Kilian                335: 283
  20 Tomasz         Górka                - Arkadiusz      Łydka                 383: 376
  21 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Putoń                 371: 347
  22 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Sornek                353: 337
  23 Marcin         Stachowski           - Dorota         Ostrowska             403: 302
  24 Natalia        Ogierman             - Elżbieta       Szuba                 369: 378
  25 Dawid          Podżerek             - Marta          Bajorek               394: 389
  26 Krzysztof      Gibas                - Zbigniew       Rybak                 295: 380
  27 Anna           Stambulska           - Maciej         Dąbrowski             373: 332
  28 Irena          Sołdan               - Piotr          Potoczek              463: 348
  29 Dominik        Ulejczyk             - Dorota         Rudzińska             351: 352
  30 Grzegorz       Papciak              - Janusz         Krupiński             336: 384
  31 Ryszard        Korpalski            - Jacek          Wandzel               344: 338
  32 Agnieszka      Dawid                - Agnieszka      Krupka                349: 361
  33 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Gwiazdoń              419: 305
  34 Jarosław       Karp                 - Dariusz        Sowula                336: 345
  35 Piotr          Adamczyk             - Liliana        Dąbrowska             431: 334
  36 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rakoczy               324: 269
  37 Dorota         Stachowska           - Zofia          Knapik                357: 310
  38 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            358: 320
  39 Monika         Szczyrzyca           - Agnieszka      Walas                 242: 418
  40 Michał         Dulat                - Zofia          Górka                 305: 323
  41 Paweł          Brylski              - Iwona          Skubis-Galus          424: 251
  42 Andrzej        Klich                - Wanda          Wach                  405: 258
  43 Joanna         Korus                - Monika         Kowalik               306: 239
  44 Marcin         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             392: 347
   2 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 424: 348
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 439: 382
   4 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               436: 507
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               376: 364
   6 Konrad         Sowula               - Artur          Irzyk                 399: 373
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                346: 364
   8 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             470: 253
   9 Bronisław      Parada               - Łucja          Kodzis                434: 310
  10 Jan            Mrozowski            - Marcin         Stachowski            404: 219
  11 Tomasz         Lempart              - Waldemar       Wypchał               366: 344
  12 Juliusz        Czupryniak           - Joanna         Juszczak              424: 290
  13 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              451: 440
  14 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Stańczyk              409: 404
  15 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Górka                 322: 338
  16 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 421: 413
  17 Krzysztof      Kałuża               - Dawid          Podżerek              405: 323
  18 Małgorzata     Sulejewska           - Elżbieta       Szuba                 433: 420
  19 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                367: 318
  20 Arkadiusz      Łydka                - Mikołaj        Cieplik               327: 380
  21 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Kodzis                311: 396
  22 Ryszard        Korpalski            - Anna           Stambulska            353: 373
  23 Agnieszka      Krupka               - Janusz         Krupiński             383: 387
  24 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Deszczyńska           380: 329
  25 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                376: 359
  26 Dariusz        Sowula               - Piotr          Adamczyk              429: 390
  27 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Putoń                 397: 349
  28 Dorota         Ostrowska            - Maria          Uryga                 358: 368
  29 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              324: 412
  30 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             260: 357
  31 Andrzej        Rakoczy              - Natalia        Ogierman              381: 327
  32 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Dawid                 390: 329
  33 Dominik        Ulejczyk             - Jacek          Wandzel               335: 411
  34 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Papciak               384: 354
  35 Dorota         Stachowska           - Paweł          Brylski               223: 465
  36 Agnieszka      Walas                - Zofia          Górka                 456: 329
  37 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Klich                 505: 220
  38 Joanna         Brychcy              - Dorota         Gwiazdoń              366: 349
  39 Rafał          Wesołowski           - Liliana        Dąbrowska             411: 267
  40 Michał         Dulat                - Zofia          Knapik                348: 319
  41 Aneta          Szczyrzyca           - Iwona          Skubis-Galus          390: 261
  42 Wanda          Wach                 - Marcin         Szczyrzyca            259: 271
  43 Monika         Kowalik              - Monika         Szczyrzyca            205: 346
  44 Joanna         Korus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  378: 344
   2 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              423: 259
   3 Kacper         Zegadło              - Konrad         Sowula                302: 415
   4 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 403: 339
   5 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 346: 400
   6 Bronisław      Parada               - Tomasz         Ciejka                412: 348
   7 Tomasz         Górka                - Michał         Alabrudziński         278: 403
   8 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               424: 425
   9 Marcin         Ceglarek             - Artur          Irzyk                 490: 415
  10 Juliusz        Czupryniak           - Bartosz        Morawski              391: 382
  11 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Rudzińska             460: 344
  12 Dominik        Urbacki              - Jerzy          Matyasik              469: 277
  13 Łucja          Kodzis               - Stanisław      Rydzik                452: 336
  14 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Broda                 443: 292
  15 Maria          Uryga                - Małgorzata     Sulejewska            300: 426
  16 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              461: 279
  17 Zbigniew       Rybak                - Mikołaj        Cieplik               372: 340
  18 Andrzej        Stańczyk             - Szymon         Dąbrowski             390: 412
  19 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Stachowski            371: 294
  20 Kamil          Górka                - Dariusz        Sowula                415: 368
  21 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Rechowicz             234: 438
  22 Leszek         Kilian               - Anna           Stambulska            318: 360
  23 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                268: 501
  24 Maciej         Dąbrowski            - Jarosław       Karp                  301: 394
  25 Andrzej        Rakoczy              - Piotr          Adamczyk              400:   0
  26 Jacek          Wandzel              - Piotr          Potoczek              471: 321
  27 Agnieszka      Krupka               - Agnieszka      Walas                 312: 400
  28 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Gibas                 422: 402
  29 Marta          Świątkowska          - Elżbieta       Szuba                 222: 383
  30 Małgorzata     Deszczyńska          - Ryszard        Korpalski             386: 320
  31 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            364: 358
  32 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Putoń                 310: 402
  33 Dawid          Podżerek             - Łukasz         Sornek                326: 351
  34 Paweł          Brylski              - Dorota         Ostrowska             328: 394
  35 Natalia        Ogierman             - Zofia          Górka                 461: 331
  36 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Bajorek               356: 375
  37 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Dawid                 286: 384
  38 Liliana        Dąbrowska            - Grzegorz       Papciak               324: 456
  39 Michał         Dulat                - Dominik        Ulejczyk              303: 257
  40 Joanna         Korus                - Dorota         Stachowska            269: 473
  41 Zofia          Knapik               - Iwona          Skubis-Galus          299: 284
  42 Monika         Kowalik              - Wanda          Wach                  220: 353


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          398: 449
   2 Konrad         Sowula               - Dawid          Adamczyk              387: 427
   3 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               388: 451
   4 Tomasz         Lempart              - Bronisław      Parada                502: 322
   5 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              378: 335
   6 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Ceglarek              355: 368
   7 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sancewicz             458: 323
   8 Łucja          Kodzis               - Dominik        Urbacki               298: 465
   9 Dawid          Pikul                - Anna           Stambulska            442: 273
  10 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Kałuża                413: 452
  11 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 328: 340
  12 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Mrozowski             398: 427
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Górka                 395: 331
  14 Zbigniew       Rybak                - Artur          Irzyk                 339: 330
  15 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 356: 380
  16 Bartosz        Morawski             - Waldemar       Wypchał               492: 254
  17 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                276: 507
  18 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                429: 358
  19 Andrzej        Stańczyk             - Maria          Uryga                 437: 445
  20 Jacek          Wandzel              - Jerzy          Matyasik              415: 408
  21 Andrzej        Rakoczy              - Mikołaj        Cieplik               285: 411
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Łydka                 373: 397
  23 Marcin         Stachowski           - Jarosław       Karp                  303: 403
  24 Agnieszka      Walas                - Sławomir       Wolski                344: 322
  25 Dariusz        Sowula               - Elżbieta       Szuba                 357: 331
  26 Dorota         Rudzińska            - Leszek         Kilian                457: 295
  27 Dariusz        Putoń                - Małgorzata     Deszczyńska           342: 422
  28 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Kodzis                382: 315
  29 Paweł          Brylski              - Natalia        Ogierman              323: 442
  30 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Sornek                366: 375
  31 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Potoczek              361: 287
  32 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Krupka                444: 324
  33 Agnieszka      Dawid                - Maciej         Dąbrowski             312: 370
  34 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            316: 362
  35 Marta          Świątkowska          - Dorota         Stachowska            331: 335
  36 Grzegorz       Papciak              - Michał         Dulat                 349: 221
  37 Zofia          Górka                - Dawid          Podżerek              320: 471
  38 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              225: 482
  39 Dorota         Gwiazdoń             - Joanna         Korus                 392: 274
  40 Zofia          Knapik               - Monika         Kowalik               344: 185
  41 Iwona          Skubis-Galus         - Liliana        Dąbrowska             263: 398
  42 Wanda          Wach                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Wrześniewski          401: 431
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Lempart               363: 346
   3 Paweł          Jackowski            - Konrad         Sowula                422: 341
   4 Mirosław       Uglik                - Marcin         Ceglarek              332: 375
   5 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               275: 396
   6 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Sulejewska            437: 383
   7 Krzysztof      Kałuża               - Juliusz        Czupryniak            374: 434
   8 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  382: 388
   9 Jan            Mrozowski            - Kazimierz      Merklejn              270: 460
  10 Zbigniew       Rybak                - Bronisław      Parada                351: 404
  11 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              352: 411
  12 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Walas                 374: 352
  13 Maciej         Sancewicz            - Łucja          Kodzis                414: 511
  14 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 402: 353
  15 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Ciejka                377: 338
  16 Mikołaj        Cieplik              - Maria          Uryga                 301: 344
  17 Anna           Stambulska           - Jarosław       Karp                  426: 288
  18 Tomasz         Górka                - Joanna         Juszczak              366: 390
  19 Arkadiusz      Łydka                - Dorota         Rudzińska             295: 354
  20 Dariusz        Sowula               - Małgorzata     Deszczyńska           325: 334
  21 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             406: 404
  22 Waldemar       Wypchał              - Dorota         Ostrowska             333: 446
  23 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Kodzis                334: 313
  24 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Stańczyk              538: 218
  25 Irena          Sołdan               - Dorota         Stachowska            386: 301
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Papciak               380: 416
  27 Łukasz         Sornek               - Maciej         Dąbrowski             378: 294
  28 Andrzej        Rakoczy              - Marta          Bajorek               472: 318
  29 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Gibas                 327: 371
  30 Elżbieta       Szuba                - Sławomir       Wolski                375: 342
  31 Dawid          Podżerek             - Leszek         Kilian                310: 364
  32 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              369: 376
  33 Agnieszka      Dawid                - Rafał          Wesołowski            311: 404
  34 Marta          Świątkowska          - Joanna         Brychcy               336: 452
  35 Paweł          Brylski              - Ryszard        Korpalski             327: 326
  36 Dominik        Ulejczyk             - Liliana        Dąbrowska             393: 321
  37 Piotr          Potoczek             - Michał         Dulat                 507: 302
  38 Agnieszka      Krupka               - Zofia          Knapik                381: 287
  39 Dorota         Gwiazdoń             - Wanda          Wach                  379: 331
  40 Zofia          Górka                - Monika         Kowalik               384: 226
  41 Iwona          Skubis-Galus         - Joanna         Korus                 296: 337
  42 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         379: 311
   2 Marcin         Ceglarek             - Paweł          Jackowski             384: 371
   3 Dominik        Urbacki              - Dawid          Adamczyk              386: 359
   4 Tomasz         Lempart              - Dawid          Pikul                 423: 344
   5 Dariusz        Kosz                 - Konrad         Sowula                598: 271
   6 Bartosz        Morawski             - Bronisław      Parada                478: 267
   7 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            447: 321
   8 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               399: 391
   9 Krzysztof      Kałuża               - Dorota         Rudzińska             369: 372
  10 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              382: 447
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Szymon         Dąbrowski             440: 461
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Jan            Mrozowski             343: 402
  13 Justyna        Górka                - Anna           Stambulska            482: 286
  14 Maria          Uryga                - Artur          Irzyk                 357: 416
  15 Kamil          Górka                - Zbigniew       Rybak                 356: 317
  16 Jacek          Wandzel              - Maciej         Sancewicz             332: 339
  17 Dorota         Ostrowska            - Łucja          Kodzis                285: 389
  18 Elżbieta       Szuba                - Irena          Sołdan                439: 360
  19 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Ogierman              350: 375
  20 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Górka                 418: 342
  21 Jerzy          Matyasik             - Mikołaj        Cieplik               367: 378
  22 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Papciak               336: 422
  23 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rakoczy               475: 278
  24 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Gibas                 421: 389
  25 Agnieszka      Walas                - Arkadiusz      Łydka                 256: 469
  26 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             430: 336
  27 Leszek         Kilian               - Waldemar       Wypchał               380: 314
  28 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              297: 524
  29 Andrzej        Stańczyk             - Paweł          Brylski               414: 368
  30 Marta          Bajorek              - Marcin         Stachowski            451: 332
  31 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Brychcy               404: 389
  32 Dawid          Podżerek             - Agnieszka      Krupka                293: 353
  33 Piotr          Potoczek             - Dorota         Gwiazdoń              418: 336
  34 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Kodzis                474: 304
  35 Dominik        Ulejczyk             - Dariusz        Putoń                 236: 450
  36 Agnieszka      Dawid                - Zofia          Knapik                306: 309
  37 Zofia          Górka                - Wanda          Wach                  445: 252
  38 Michał         Dulat                - Ryszard        Korpalski             290: 353
  39 Joanna         Korus                - Marta          Świątkowska           243: 436
  40 Liliana        Dąbrowska            - Andrzej        Klich                 419: 419
  41 Iwona          Skubis-Galus         - Monika         Kowalik               280: 291


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Wrześniewski          377: 377
   2 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  326: 463
   3 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             449: 408
   4 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 370: 329
   5 Tomasz         Lempart              - Kazimierz      Merklejn              296: 400
   6 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              473: 359
   7 Justyna        Górka                - Jan            Mrozowski             507: 376
   8 Bronisław      Parada               - Artur          Irzyk                 343: 334
   9 Joanna         Juszczak             - Juliusz        Czupryniak            318: 426
  10 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 413: 422
  11 Szymon         Dąbrowski            - Łucja          Kodzis                380: 328
  12 Konrad         Sowula               - Dorota         Rudzińska             363: 373
  13 Krzysztof      Kałuża               - Stanisław      Rydzik                319: 416
  14 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Sulejewska            498: 309
  15 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                313: 414
  16 Janusz         Krupiński            - Jacek          Wandzel               445: 326
  17 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Broda                 393: 388
  18 Elżbieta       Szuba                - Małgorzata     Deszczyńska           294: 416
  19 Grzegorz       Papciak              - Maria          Uryga                 312: 377
  20 Arkadiusz      Łydka                - Anna           Stambulska            285: 356
  21 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Sowula                368: 409
  22 Leszek         Kilian               - Dorota         Ostrowska             334: 284
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                263: 408
  24 Marta          Bajorek              - Andrzej        Stańczyk              432: 306
  25 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Gibas                 386: 298
  26 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              414: 372
  27 Tomasz         Górka                - Waldemar       Wypchał               387: 360
  28 Agnieszka      Walas                - Piotr          Potoczek              375: 276
  29 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rakoczy               449: 249
  30 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Krupka                296: 518
  31 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Putoń                 476: 373
  32 Joanna         Brychcy              - Dawid          Podżerek              400: 370
  33 Krzysztof      Kodzis               - Paweł          Brylski               428: 389
  34 Dorota         Stachowska           - Zofia          Górka                 376: 388
  35 Marcin         Stachowski           - Dominik        Ulejczyk              456: 310
  36 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Gwiazdoń              410: 339
  37 Zofia          Knapik               - Marta          Świątkowska           303: 392
  38 Liliana        Dąbrowska            - Agnieszka      Dawid                 239: 397
  39 Michał         Dulat                - Andrzej        Klich                 282: 291
  40 Wanda          Wach                 - Joanna         Korus                 310: 279
  41 Monika         Kowalik              - Iwona          Skubis-Galus          246: 292
Lista rankingowa na dzień 18-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.98  31262  193
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.17  31394  196
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     158.10  27194  172
   4 Kamil Górka                    Kraków               156.59  30849  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              155.55  27377  176
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.12  24959  163
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.87  29045  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.44  29879  196
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.90  24152  159
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.84  30368  200
  12 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.44  28841  193
  15 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              149.35  28228  189
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  18 Andrzej Oleksiak               Ostróda              148.55   8913   60
  19 Dawid Pikul                    Poznań               147.81  28971  196
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.58  28925  196
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.14  28251  192
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.76  28619  195
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.38  27813  190
  25 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  26 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.87  27862  191
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  30 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  31 Bogusław Szyszka               Oława                144.37  28729  199
  32 Kamil Kister                   Puławy               144.19  27396  190
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.16  27390  190
  34 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.07  27806  193
  35 Justyna Górka                  Kraków               143.79  27751  193
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.64  16088  112
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             143.61  28003  195
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.20  26636  186
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.78  27413  192
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  41 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  42 Irena Sołdan                   Sopot                141.61  27755  196
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.78  27874  198
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  45 Artur Irzyk                    Kraków               140.18  27194  194
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.65  26674  191
  48 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  49 Robert Kamiński                Warszawa             139.08   8206   59
  50 Piotr Broda                    Sandomierz           138.59  26887  194
  51 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.26  16730  121
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.44  22403  163
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  56 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.24  25939  189
  57 Janusz Krupiński               Bytom                136.77  24345  178
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.52  26968  199
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.85  22385  166
  61 Radosław Jachna                Łódź                 134.81  15503  115
  62 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.21  21071  157
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  64 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  65 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.08  25610  191
  67 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.73  25944  194
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.70  26472  198
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.65  25795  193
  71 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.28  18526  139
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             133.10  25821  194
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  75 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  76 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  77 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  78 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  79 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  80 Konrad Sowula                  Kraków               131.01  18211  139
  81 Michał Rogalewicz              Poznań               130.99  24758  189
  82 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.90  13614  104
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  84 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.71  15293  117
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  86 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  87 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  88 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.15  24988  192
  89 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  90 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.96  25082  193
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.89   4676   36
  92 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.89   4676   36
  93 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.78  16741  129
  94 Piotr Domański                 Lublin               129.77   5191   40
  95 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
  96 Krzysztof Gibas                Kraków               129.59  23197  179
  97 Tomasz Lempart                 Kraków               129.53  24092  186
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.33  25090  194
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.24  22876  177
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 103 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 104 Marcin Ceglarek                Kraków               128.88  22683  176
 105 Maciej Perzyński               Piła                 128.85  20745  161
 106 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 108 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.48  17088  133
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               128.24   8464   66
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 111 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.14  13583  106
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 113 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.77  25426  199
 114 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.71  25541  200
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 116 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.52   8416   66
 117 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.10  17794  140
 118 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       127.08   8006   63
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 125 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.29  24626  195
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 127 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 128 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 129 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.76  24775  197
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 131 Anita Bruska                   Gdynia               125.32  18798  150
 132 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 133 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             124.84  23970  192
 135 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.80  24212  194
 136 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 137 Tomasz Górka                   Kraków               124.54  13699  110
 138 Natalia Ogierman               Katowice             124.48  21908  176
 139 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.39   4478   36
 140 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 141 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.25  13295  107
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.23   7454   60
 143 Czesław Grajewski              Białystok            123.98  17605  142
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.97  18968  153
 145 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 146 Marcin Stachowski              Wydartowo I          123.82  24269  196
 147 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.67   4452   36
 148 Jarosław Olek                  Warszawa             123.47  11730   95
 149 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.16  12685  103
 152 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.95  24098  196
 153 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 154 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 155 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             121.90  17920  147
 156 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 157 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 158 Dorota Kuć                     Stargard             121.60  16781  138
 159 Agnieszka Walas                Kraków               121.43  22343  184
 160 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 161 Anna Krynicka                  Warszawa             121.07  11744   97
 162 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 163 Dariusz Sowula                 Kraków               120.60  15316  127
 164 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.30  23218  193
 166 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.04  12964  108
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 168 Sylwia Łada                    Inowrocław           119.99  23039  192
 169 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.90   8633   72
 170 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.84  13182  110
 171 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 172 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 173 Beata Piotrowska               Łódź                 119.46  14693  123
 174 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    119.42  10031   84
 175 Marianna Kozłowska             Białystok            119.40  10030   84
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 177 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 178 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 179 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            118.48  23460  198
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 183 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 184 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 185 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 186 Jerzy Luter                    Bytom                117.54  22451  191
 187 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.36  13849  118
 188 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 189 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 190 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              117.02  21181  181
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              116.92  22917  196
 193 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 194 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 195 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.71  22059  189
 197 Rafał Stachowski               Police               116.71  13072  112
 198 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 199 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.58  18186  156
 200 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 201 Jakub Onoszko                  Gdynia               116.30  18725  161
 202 Joanna Brychcy                 Katowice             116.27  22207  191
 203 Lucyna Śniadach                Rumia                116.22  22198  191
 204 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 205 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 206 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 207 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.58  12598  109
 208 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               115.56  14214  123
 209 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 211 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.27   5533   48
 212 Renata Andracka                Zwola                115.26  22706  197
 213 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 214 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.07  23014  200
 215 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       114.90   7009   61
 216 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 217 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 218 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.56  22454  196
 219 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 220 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.05  17906  157
 221 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 223 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 224 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.60  10906   96
 225 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 226 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            112.58   4841   43
 227 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 228 Zofia Górka                    Łęczna               112.49  11249  100
 229 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  21867  196
 230 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 231 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 232 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.79  21160  191
 233 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.39  20423  185
 234 Józef Burzyński                Ełk                  110.32  14562  132
 235 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 236 Dawid Podżerek                 Kraków               109.89   3956   36
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 238 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 239 Grzegorz Papciak               Jodłowa              109.43   5034   46
 240 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 241 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 242 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 243 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 244 Maria Uryga                    Kraków               108.93   6427   59
 245 Dorota Ostrowska               Białystok            108.87  15024  138
 246 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.81   5223   48
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 248 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.68  19779  182
 249 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 250 Waldemar Wypchał               Kraków               108.29  14944  138
 251 Lidia Żywna                    Gdynia               108.27  15483  143
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 253 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 254 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 255 Agnieszka Dawid                Kraków               107.58  11834  110
 256 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.00   4922   46
 257 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.89  17210  161
 258 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 259 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 261 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 262 Anna Niedzielko                Szczecin             106.47  10328   97
 263 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 264 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.16  12314  116
 265 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 266 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 267 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 268 Paweł Brylski                  Kraków               105.80   5925   56
 269 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.32  20643  196
 270 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 271 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             104.73   7645   73
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.41  10023   96
 273 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             104.30  12203  117
 274 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 275 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 276 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 277 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 278 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 279 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 280 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 281 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 282 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 283 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 284 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 285 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 286 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 288 Dominik Ulejczyk               Będzin               100.47  16076  160
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 290 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 291 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.30  19761  199
 293 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 295 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.85  13753  142
 297 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 298 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 299 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 300 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                95.18   7614   80
 302 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 303 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 304 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.45   8597   92
 305 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 306 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.43   7497   82
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 308 Michał Dulat                   Kraków                89.80   3143   35
 309 Waldemar Dębski                Ostróda               89.66   6007   67
 310 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.63   6095   68
 311 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 312 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.80  17050  192
 314 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 315 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 316 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 317 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 318 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 319 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 320 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 321 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 322 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 323 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 324 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.91  10195  126
 325 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 326 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 327 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 328 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 329 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 330 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              64.52  11872  184
 332 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 333 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 18-07-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            116.93   3391   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.52   2451   29
   5 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   6 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   7 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   8 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   9 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
  10 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  13 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  14 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  15 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  18 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  19 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  20 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  21 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  22 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  23 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  24 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  25 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  26 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  27 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  28 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  29 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  30 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  31 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  36 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  38 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  39 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  40 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  41 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  42 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  43 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  44 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  45 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  46 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.35   2998   23
  47 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  48 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  49 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  50 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  51 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  54 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          85.91   1976   23
  56 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  58 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  59 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  60 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  61 Wanda Wach                     Tarnów                85.59   1883   22
  62 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  63 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  64 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  65 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  66 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  67 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  68 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  69 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  70 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  72 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  73 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  74 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  75 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  76 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  77 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  78 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  79 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  80 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  81 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  82 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  83 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  84 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  85 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  86 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              117.33   1760   15
  87 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  88 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  89 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  91 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  92 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  93 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  94 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  95 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  96 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
  97 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  98 Krzysztof Bonda                Białystok            128.58   1543   12
  99 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 100 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 101 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 103 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 104 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 105 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 106 Hanna Siemionow                Białystok            117.83   1414   12
 107 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 108 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 109 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 110 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 113 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 114 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 115 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 116 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 117 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 118 Anna Biegańska                 Białystok            110.17   1322   12
 119 Agnieszka Biegańska            Białystok            109.83   1318   12
 120 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 121 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 122 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 123 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 124 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 125 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 126 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 128 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 129 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 130 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 131 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 132 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 133 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 134 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 135 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      100.75   1209   12
 136 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 137 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 138 Paulina Ostrowska              Białystok             98.75   1185   12
 139 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 140 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 141 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 142 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 143 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 144 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 145 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 146 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 147 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 149 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 150 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 151 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 152 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 153 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 154 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 155 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 156 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 157 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 158 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 159 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 160 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 161 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 162 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 163 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 164 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 165 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 166 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 167 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 168 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 169 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 170 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 171 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 172 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 173 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 174 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 175 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 176 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 177 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 178 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 179 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 180 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 181 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 182 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 183 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 184 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 185 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        82.36    906   11
 186 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 187 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 188 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 189 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 190 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 191 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 192 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 193 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 194 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 196 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 197 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 198 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 199 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 200 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 201 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 202 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 203 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 204 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 205 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 206 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 207 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.09    727   11
 208 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 209 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 210 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 211 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 212 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 213 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 214 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 215 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 216 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 217 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 218 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 219 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 220 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 221 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 222 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 223 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 224 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 225 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 226 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 227 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 228 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 229 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 230 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 231 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 232 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 233 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 234 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 235 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 236 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 238 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 239 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 240 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 241 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.57    669    7
 242 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 243 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 244 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 245 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 246 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 247 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      129.50    777    6
 248 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 249 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 250 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 251 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 252 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 253 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 254 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 255 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 256 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 257 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 258 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 259 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 260 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 261 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 262 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 263 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 264 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 265 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 266 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 267 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 268 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 269 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 270 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 271 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 272 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 273 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 274 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 275 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 276 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 277 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 278 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 279 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 280 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 281 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 282 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 283 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie