Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2018

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski320
2Stanisław Rydzik220
3Kazimierz Merklejn212
4Krzysztof Obremski210
5Kacper Zegadło200
6Dariusz Kosz110
7Łukasz Tuszyński101
 Jakub Zaryński101
 Mikołaj Cieplik101
10Krzysztof Kałuża100
 Natalia Woźniak100
 Katarzyna Polak100
 Piotr Pietuchowski100
 Maciej Grąbczewski100
 Dariusz Putoń100
 Dawid Pikul100
 Marek Rogalski100
 Ewa Madejczyk100
19Paweł Jackowski020
 Grzegorz Kurowski020
21Mariusz Skrobosz013
22Michał Alabrudziński012
23Miłosz Wrzałek010
 Sławomir Wolski010
 Tomasz Górka010
 Michał Waszkiewicz010
 Jacek Mańko010
 Dominik Urbacki010
 Piotr Broda010
 Kamil Górka010
 Małgorzata Sulejewska010
 Mariusz Wrześniewski010
 Artur Irzyk010
34Joanna Juszczak001
 Agnieszka Matus001
 Marcin Rogala001
 Ziemowit Pazda001
 Maciej Czupryniak001
 Tomasz Zwoliński001
 Jan Mrozowski001
 Marek Reda001
 Krzysztof Mówka001
 Tomasz Lempart001
 Dariusz Ulatowski001
 Zofia Gajewska001
 Grzegorz Papciak001
 Małgorzata Deszczyńska001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2018)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745350177
2Mariusz Skrobosz452837110
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka34202074
5Kazimierz Merklejn31372189
6Michał Alabrudziński29231365
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski2316948
9Dariusz Kosz20121244
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul15161849
13Miłosz Wrzałek14121541
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151440
17Krzysztof Obremski1181433
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Paweł Jackowski8161438
23Dominik Urbacki83112
24Marek Syczuk710421
25Łukasz Tuszyński79622
26Marek Reda75921
27Szymon Fidziński73111
28Piotr Pietuchowski72716
29Mariusz Wrześniewski6111027
30Dariusz Putoń64818
31Mirosław Uglik56314
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49922
34Grzegorz Kurowski46414
35Robert Duczemiński45615
36Dawid Adamczyk45312
37Kacper Zegadło45211
38Andrzej Oleksiak44513
39Michał Derlacki44311
40Mateusz Borsuk4419
41Irena Sołdan43916
42Jakub Szymczak42410
43Robert Kamiński4217
44Małgorzata Deszczyńska361221
45Zdzisław Szota35513
46Artur Irzyk3339
47Grzegorz Łukasik3328
48Szymon Zaleski3306
49Waldemar Czerwoniec32813
50Jan Mrozowski3249
51Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
53Ryszard Dębski3159
54Łukasz Bobowski27615
55Mariusz Orzeł24511
56Sławomir Kordjalik24410
57Paweł Stefaniak23611
58Marcin Skrzyniarz2349
59Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
61Marek Dudkiewicz2259
62Piotr Broda2226
63Szymon Płachta2215
64Robert Kaciński2204
65Grzegorz Święcki2147
 Natalia Woźniak2147
67Tomasz Ciejka2136
 Maciej Grąbczewski2136
69Joanna Juszczak2125
70Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
72Michał Trumpus2103
73Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
75Jakub Zaryński17614
76Andrzej Rechowicz16916
77Dariusz Dzierża1326
78Jacek Pietruszka1236
79Grzegorz Pukniel1203
80Filip Warzecha1124
81Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
85Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
92Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
94Mikołaj Cieplik1023
95Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
104Katarzyna Polak1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
120Andrzej Kwiatkowski06814
121Kamil Kister0527
122Rafał Wesołowski0448
123Robert Kuszpit0437
124Barbara Obremska0404
125Mariusz Sylwestrzuk0325
 Andrzej Kowalski0325
127Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
130Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
132Przemysław Herdzina0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
135Michał Waszkiewicz0202
 Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
138Radosław Jachna0167
139Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
141Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
145Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Jarosław Michalak0112
 Rafał Matczak0112
154Michał Musielak0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Michał Kolaj0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Marcin Ceglarek0101
 Paweł Frynia0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Kuba Koisar0101
 Jacek Mańko0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ryszard Korpalski0101
179Mariola Osajda-Matczak0044
180Natalia Ogierman0022
 Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
188Łukasz Bryła0011
 Grzegorz Papciak0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Tomasz Lempart0011
 Maurycy Machnio0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Marcin Rogala0011
 Magdalena Podlaska0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Dariusz Ulatowski0011
 Roman Sulima0011
 Sylwia Łada0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Ziemowit Pazda0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Lucyna Śniadach0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Bogdan Pokojski0011
 Agnieszka Matus0011

Medale wszystkie - Katarzyna Kowalska

1TurniejData
2TurniejData
3TurniejData
1III Mistrzostwa Podhala2003-01-26
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie