Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2018

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dawid Pikul401
2Bartosz Morawski321
3Jakub Zaryński301
4Krzysztof Obremski220
 Stanisław Rydzik220
6Kazimierz Merklejn212
7Kacper Zegadło200
8Łukasz Tuszyński122
9Mikołaj Cieplik112
10Dariusz Kosz110
 Dariusz Putoń110
12Maciej Czupryniak101
 Natalia Woźniak101
14Krzysztof Kałuża100
 Robert Duczemiński100
 Andrzej Rakoczy100
 Katarzyna Polak100
 Piotr Pietuchowski100
 Maciej Grąbczewski100
 Marek Rogalski100
 Ewa Madejczyk100
22Mariusz Skrobosz033
23Paweł Jackowski020
 Grzegorz Kurowski020
25Michał Alabrudziński012
26Irena Sołdan010
 Miłosz Wrzałek010
 Sławomir Wolski010
 Tomasz Górka010
 Jacek Mańko010
 Michał Waszkiewicz010
 Dominik Urbacki010
 Piotr Broda010
 Kamil Górka010
 Małgorzata Sulejewska010
 Mariusz Wrześniewski010
 Artur Irzyk010
38Robert Kamiński002
39Grzegorz Papciak001
 Zofia Gajewska001
 Dariusz Ulatowski001
 Tomasz Lempart001
 Krzysztof Mówka001
 Marek Reda001
 Jan Mrozowski001
 Tomasz Zwoliński001
 Ziemowit Pazda001
 Marcin Rogala001
 Agnieszka Matus001
 Joanna Juszczak001
 Maciej Perzyński001
 Małgorzata Deszczyńska001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2018)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745350177
2Mariusz Skrobosz453037112
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka34202074
5Kazimierz Merklejn31372189
6Michał Alabrudziński29231365
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23161049
9Dariusz Kosz20121244
10Dawid Pikul18161953
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek14121541
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151440
17Krzysztof Obremski1191434
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Paweł Jackowski8161438
23Dominik Urbacki83112
24Łukasz Tuszyński711725
25Marek Syczuk710421
26Marek Reda75921
27Szymon Fidziński73111
28Piotr Pietuchowski72716
29Mariusz Wrześniewski6111027
30Dariusz Putoń65819
31Maciej Czupryniak59923
32Mirosław Uglik56314
33Robert Duczemiński55616
34Radosław Konca54211
35Grzegorz Kurowski46414
36Dawid Adamczyk45312
37Kacper Zegadło45211
38Irena Sołdan44917
39Andrzej Oleksiak44513
40Michał Derlacki44311
41Mateusz Borsuk4419
42Jakub Szymczak42410
43Robert Kamiński4239
44Jakub Zaryński37616
45Małgorzata Deszczyńska361221
46Zdzisław Szota35513
47Artur Irzyk3339
48Grzegorz Łukasik3328
49Szymon Zaleski3306
50Waldemar Czerwoniec32813
51Jan Mrozowski3249
52Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
54Ryszard Dębski3159
55Łukasz Bobowski27615
56Mariusz Orzeł24511
57Sławomir Kordjalik24410
58Paweł Stefaniak23611
59Marcin Skrzyniarz2349
60Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
62Marek Dudkiewicz2259
63Piotr Broda2226
64Szymon Płachta2215
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Tomasz Ciejka2136
 Maciej Grąbczewski2136
70Joanna Juszczak2125
71Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
73Michał Trumpus2103
74Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
76Andrzej Rechowicz16916
77Dariusz Dzierża1326
78Jacek Pietruszka1236
79Grzegorz Pukniel1203
80Mikołaj Cieplik1135
81Filip Warzecha1124
82Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
86Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
93Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
95Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
105Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Katarzyna Polak1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
121Andrzej Kwiatkowski06814
122Kamil Kister0527
123Rafał Wesołowski0448
124Robert Kuszpit0437
125Barbara Obremska0404
126Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
128Adam Szukalski0303
 Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
131Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
133Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
 Małgorzata Sulejewska0213
136Michał Waszkiewicz0202
 Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
139Radosław Jachna0167
140Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
142Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
146Jarosław Michalak0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Arkadiusz Łydka0112
155Krzysztof Jaworski0101
 Kuba Koisar0101
 Jacek Mańko0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Michał Kolaj0101
 Tomasz Górka0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Marcin Ceglarek0101
 Paweł Frynia0101
180Mariola Osajda-Matczak0044
181Ireneusz Moralewicz0022
 Tomasz Szymański0022
 Natalia Ogierman0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
190Joanna Ostrowska0011
 Marcin Rogala0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Bronisław Parada0011
 Marzena Zawierska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Adam Janicki0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Dariusz Ulatowski0011
 Sylwia Łada0011
 Monika Siemaszko0011
 Gabriela Hofman0011
 Joanna Suchanek0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Ziemowit Pazda0011
 Maurycy Machnio0011
 Lucyna Śniadach0011
 Andrzej Lożyński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Agnieszka Matus0011
 Magdalena Podlaska0011
 Grzegorz Papciak0011
 Bogusław Koszarski0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Dorota Stachowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Agnieszka Krupka0011
 Tomasz Lempart0011
 Roman Sulima0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Marta Bajorek0011
 Łukasz Sornek0011

Medale wszystkie - Jan Mrozowski

1TurniejData
1Turniej Towarzyszący XXII MP2014-11-11
2XIX Otwarte Mistrzostwa Krakowa2015-07-26
3IV Turniej Tysiąclecia2017-11-05
2TurniejData
1XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
2XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2017-06-04
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2011-08-07
2XIII Mistrzostwa Wrocławia2017-08-27
3VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2017-09-03
4III Otwarte Mistrzostwa Tychów2018-05-20
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie