Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2018

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Dawid Pikul401
2Kazimierz Merklejn323
3Bartosz Morawski321
4Jakub Zaryński301
5Dariusz Kosz220
 Stanisław Rydzik220
 Krzysztof Obremski220
8Dariusz Putoń210
9Kacper Zegadło200
10Łukasz Tuszyński122
11Mikołaj Cieplik112
12Miłosz Wrzałek110
13Tomasz Zwoliński101
 Natalia Woźniak101
 Maciej Czupryniak101
16Krzysztof Kałuża100
 Mirosław Uglik100
 Jakub Szymczak100
 Robert Duczemiński100
 Andrzej Rakoczy100
 Katarzyna Polak100
 Piotr Pietuchowski100
 Maciej Grąbczewski100
 Marek Rogalski100
 Ewa Madejczyk100
26Mariusz Skrobosz043
27Paweł Jackowski030
28Michał Alabrudziński022
29Grzegorz Kurowski020
30Marta Sztajnert010
 Wojciech Zemło010
 Irena Sołdan010
 Sławomir Wolski010
 Tomasz Górka010
 Jacek Mańko010
 Artur Irzyk010
 Michał Waszkiewicz010
 Mariusz Wrześniewski010
 Małgorzata Sulejewska010
 Kamil Górka010
 Piotr Broda010
 Dominik Urbacki010
43Małgorzata Deszczyńska002
 Dariusz Ulatowski002
 Robert Kamiński002
46Tomasz Nasiłowski001
 Rafał Matczak001
 Maciej Śliwa001
 Łukasz Bobowski001
 Maciej Perzyński001
 Joanna Juszczak001
 Agnieszka Matus001
 Marcin Rogala001
 Ziemowit Pazda001
 Jan Mrozowski001
 Marek Reda001
 Krzysztof Mówka001
 Tomasz Lempart001
 Zofia Gajewska001
 Grzegorz Papciak001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2018)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński755350178
2Mariusz Skrobosz453137113
3Stanisław Rydzik403934113
4Kamil Górka34202074
5Kazimierz Merklejn32382292
6Michał Alabrudziński29241366
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski23161049
9Dariusz Kosz21131246
10Dawid Pikul18161953
11Paweł Stanosz1716841
12Mateusz Żbikowski17121645
13Miłosz Wrzałek15121542
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151440
17Krzysztof Obremski1191434
18Wojciech Usakiewicz10151035
19Paweł Dawidson1012729
20Marcin Mroziuk1091130
21Rafał Lenartowski98926
22Paweł Jackowski8171439
23Dominik Urbacki83112
24Łukasz Tuszyński711725
25Marek Syczuk710421
26Marek Reda75921
27Dariusz Putoń75820
28Szymon Fidziński73111
29Piotr Pietuchowski72716
30Mariusz Wrześniewski6111027
31Mirosław Uglik66315
32Maciej Czupryniak59923
33Robert Duczemiński55616
34Radosław Konca54211
35Jakub Szymczak52411
36Grzegorz Kurowski46414
37Dawid Adamczyk45312
38Kacper Zegadło45211
39Irena Sołdan44917
40Andrzej Oleksiak44513
41Michał Derlacki44311
42Mateusz Borsuk4419
43Robert Kamiński4239
44Jakub Zaryński37616
45Małgorzata Deszczyńska361322
46Zdzisław Szota35513
47Artur Irzyk3339
48Grzegorz Łukasik3328
49Wojciech Zemło3317
50Szymon Zaleski3306
51Waldemar Czerwoniec32813
52Jan Mrozowski3249
53Jarosław Borowski3216
54Ryszard Dębski3159
55Łukasz Bobowski27716
56Mariusz Orzeł24511
57Sławomir Kordjalik24410
58Paweł Stefaniak23611
59Marcin Skrzyniarz2349
60Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
62Marek Dudkiewicz2259
63Piotr Broda2226
64Szymon Płachta2215
65Robert Kaciński2204
66Natalia Woźniak2158
67Grzegorz Święcki2147
68Tomasz Ciejka2136
 Maciej Grąbczewski2136
70Joanna Juszczak2125
71Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
73Michał Trumpus2103
74Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
76Andrzej Rechowicz16916
77Dariusz Dzierża1326
78Jacek Pietruszka1236
79Grzegorz Pukniel1203
80Mikołaj Cieplik1135
81Filip Warzecha1124
82Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
86Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
93Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
95Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Andrzej Rakoczy1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
105Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Katarzyna Polak1001
121Andrzej Kwiatkowski06814
122Kamil Kister0527
123Rafał Wesołowski0448
124Robert Kuszpit0437
125Barbara Obremska0404
126Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
128Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
 Wiktor Stępień0303
131Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
133Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
136Leszek Stecuła0202
 Michał Waszkiewicz0202
 Andrzej Kroc0202
139Radosław Jachna0167
140Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
142Katarzyna Stępień0123
 Rafał Matczak0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
147Zofia Gajewska0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Jarosław Michalak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
155Ewa Czerwoniec0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Mateusz Królikowski0101
 Marek Swoboda0101
 Marta Sztajnert0101
 Kamil Klinkosz0101
 Marcin Ceglarek0101
 Paweł Frynia0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Kuba Koisar0101
 Jacek Mańko0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Sławomir Wolski0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Michał Kolaj0101
 Tomasz Górka0101
181Mariola Osajda-Matczak0044
182Ireneusz Moralewicz0022
 Dariusz Ulatowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Natalia Ogierman0022
 Jan Kozłowski0022
 Maciej Perzyński0022
 Stefan Dawidson0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
192Bogdan Pokojski0011
 Maciej Śliwa0011
 Łukasz Bryła0011
 Sylwia Łada0011
 Monika Siemaszko0011
 Gabriela Hofman0011
 Joanna Suchanek0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Ziemowit Pazda0011
 Lucyna Śniadach0011
 Maurycy Machnio0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Agnieszka Matus0011
 Grzegorz Papciak0011
 Magdalena Podlaska0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Bogusław Koszarski0011
 Dorota Stachowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Agnieszka Krupka0011
 Tomasz Nasiłowski0011
 Tomasz Lempart0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Roman Sulima0011
 Marta Bajorek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Marcin Rogala0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bronisław Parada0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marzena Zawierska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Adam Janicki0011

Medale wszystkie - Stanisław Rydzik

1TurniejData
1Turniej Milenijny2001-01-21
2II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
3VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2003-10-12
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5Puchar Wójta Kościerzyny2004-07-03
6II Mistrzostwa Bałtyku2004-08-28
7III Mistrzostwa Lublina2004-09-19
8V Mistrzostwa Podhala2005-02-20
9I Mistrzostwa Iławy2005-05-22
10III Mistrzostwa Bałtyku2005-09-17
11III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
12Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
13XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
14Wielka Łódka 2007 - Lato2007-08-05
15X Mistrzostwa Podbeskidzia, Bielsko-Biała2007-10-28
16XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
17IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki2008-01-26
18VIII Mistrzostwa Podhala2008-02-16
19VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
20Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
21IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
22Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
23IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
24Wielka Łódka 2009 - Lato2009-07-19
25V Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2010-03-28
26Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2010-06-27
27VI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2010-08-15
28XI Mistrzostwa Podhala2011-02-26
29Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy2011-06-26
30II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2011-08-07
31VI Mistrzostwa Jaworzna, XVI Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2011-09-18
32VIII Mistrzostwa Doliny Karpia2013-03-24
33II Turniej Książąt Świdnickich2013-08-31
34II Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko2014-03-23
35ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku2014-06-22
36I Mistrzostwa Ciechanowca2014-07-13
37XX Mistrzostwa Łodzi2014-10-26
38Turniej Towarzyszący MP 20162016-11-13
39Szóste scrabble nad jeziorem2018-06-10
40V Mistrzostwa Ciechanowca2018-07-15
2TurniejData
1III Mistrzostwa Karpacza2000-03-26
2IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
3II Turniej 'Blanki w szranki'2002-05-26
4VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
5Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
6VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2004-08-08
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim Zakwitną Magnolie'2006-03-26
9IX Mistrzostwa Podbeskidzia2006-09-24
10II Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2007-09-30
11III Mistrzostwa Doliny Karpia2008-03-16
12XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2008-03-30
13XII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2008-07-27
14Wielka Łódka 2008 - Lato '10 Lat Minęło'2008-08-03
15XI Mistrzostwa Warmii i Mazur2008-10-05
16XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
17IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
18XIII Mistrzostwa Krakowa o Puchar Prezydenta Miasta2009-07-26
19Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
20XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
21VII Mistrzostwa Bałtyku2010-09-05
22XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2011-07-31
23Turniej Mistrzów 'Primus Inter Pares 2011'2011-08-12
24XIX Mistrzostwa Polski2011-11-20
25III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2012-06-24
26IX Mistrzostwa Bałtyku2012-09-09
27VII Mistrzostwa Jaworzna, XVII Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2012-09-16
28III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
29XVIII Mistrzostwa Łodzi2012-10-28
30IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
31Drugi Turniej Scrabble nad Jeziorem2014-06-08
32XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2014-07-27
33IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
34IX Mistrzostwa Jaworzna, XIX Mistrzostwami Górnego Śląska i Zagłębia2014-09-14
35Urodziny Alfreda2016-04-10
36XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"2016-04-17
37XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
38II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
39I Plenerowy Turniej Scrabble w Powsinie2018-08-05
3TurniejData
1Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski1998-11-14
2I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2000-09-17
3VII Puchar Polski2001-06-17
4IX Puchar Polski2003-06-15
5II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
6IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
7VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
8X Mistrzostwa Łodzi2004-11-14
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
11IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
12XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
13X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2006-04-23
14II Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2006-08-14
15IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
16XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
17VII Mistrzostwa Podhala2007-02-03
18XIII Mistrzostwa Łodzi - 'Wielka Łódka - Jesień'2007-11-04
19XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
20V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
21V Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2009-08-16
22XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
23VIII Mistrzostwa Bałtyku2011-09-04
24XVII Puchar Polski2011-09-11
25XV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2012-10-21
26Masters 2012, Turniej o Puchar Polskiej Federacji Scrabble2012-12-09
27XII Mistrzostwa Wybrzeża2013-05-19
28I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
29I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2014-04-06
30X Mistrzostwa Bałtyku2014-08-31
31Turniej Towarzyszący XXII MP2014-11-11
32XIV Turniej 24h Non Stop Le Mans2014-11-30
33XII Mistrzostwa Doliny Karpia2017-04-09
34Turniej Towarzyszący MP 20172017-11-19
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie