Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2018

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski110
 Kazimierz Merklejn110
3Krzysztof Kałuża100
 Ewa Madejczyk100
 Kacper Zegadło100
 Marek Rogalski100
 Dawid Pikul100
 Krzysztof Obremski100
 Dariusz Kosz100
10Piotr Broda010
 Jacek Mańko010
 Stanisław Rydzik010
 Dominik Urbacki010
 Kamil Górka010
 Małgorzata Sulejewska010
 Mariusz Wrześniewski010
17Michał Alabrudziński002
18Małgorzata Deszczyńska001
 Grzegorz Papciak001
 Zofia Gajewska001
 Dariusz Ulatowski001
 Tomasz Lempart001
 Krzysztof Mówka001
 Mariusz Skrobosz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2018)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz452735107
3Stanisław Rydzik383834110
4Kamil Górka34202074
5Kazimierz Merklejn30371986
6Michał Alabrudziński29221364
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski2115945
9Dariusz Kosz20111243
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul15161849
13Miłosz Wrzałek14111540
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151440
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Krzysztof Obremski1071431
21Rafał Lenartowski98926
22Paweł Jackowski8141436
23Dominik Urbacki83112
24Marek Syczuk710421
25Marek Reda75820
26Szymon Fidziński73111
27Mariusz Wrześniewski6111027
28Łukasz Tuszyński69520
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Andrzej Oleksiak44513
37Grzegorz Kurowski44412
38Michał Derlacki44311
39Mateusz Borsuk4419
40Irena Sołdan43916
41Jakub Szymczak42410
42Robert Kamiński4217
43Małgorzata Deszczyńska361221
44Zdzisław Szota35513
45Kacper Zegadło35210
46Grzegorz Łukasik3328
47Szymon Zaleski3306
48Waldemar Czerwoniec32813
49Artur Irzyk3238
 Jan Mrozowski3238
51Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
53Ryszard Dębski3159
54Łukasz Bobowski27615
55Mariusz Orzeł24511
56Sławomir Kordjalik24410
57Paweł Stefaniak23611
58Marcin Skrzyniarz2349
59Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
61Marek Dudkiewicz2259
62Piotr Broda2226
63Szymon Płachta2215
64Robert Kaciński2204
65Grzegorz Święcki2147
66Tomasz Ciejka2136
67Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
70Michał Trumpus2103
71Jerzy Matyasik2013
 Krzysztof Kałuża2013
73Andrzej Rechowicz16916
74Dariusz Dzierża1326
75Jacek Pietruszka1236
76Grzegorz Pukniel1203
77Natalia Woźniak1146
78Maciej Grąbczewski1135
79Filip Warzecha1124
80Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
84Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
91Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
93Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marek Rogalski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
102Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Ewa Madejczyk1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
117Jakub Zaryński07512
118Andrzej Kwiatkowski06814
119Kamil Kister0527
120Rafał Wesołowski0448
121Robert Kuszpit0437
122Barbara Obremska0404
123Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
125Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
128Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
130Przemysław Herdzina0213
 Małgorzata Sulejewska0213
 Halina Roszak0213
133Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
135Radosław Jachna0167
136Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
138Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
142Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Zofia Gajewska0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
151Michał Waszkiewicz0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Jacek Mańko0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
175Mariola Osajda-Matczak0044
176Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
184Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Grzegorz Papciak0011
 Roman Sulima0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Tomasz Lempart0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Dariusz Ulatowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Sylwia Łada0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Lucyna Śniadach0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011

Medale wszystkie - Wojciech Sołdan

1TurniejData
1X Mistrzostwa Warmii i Mazur2007-10-07
2TurniejData
3TurniejData
1IV Mistrzostwa Wrocławia2008-11-09
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie